Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 733 wyników dla: Stara%Huta

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
25 5 1841 Nowogród Wołyński Katarzyna ¦liwińska 60 Stara Huta z Buranowskich, m±ż Michał, synowie Ignacy, Józef i Maciej, córka Marianna 872 98 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0054.htm
20 12 1841 Nowogród Wołyński Barbara Zarzycka 55 Stara Huta m±ż Antoni, syn Józef, córka Agnieszka 872 112 125 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0061.htm
2 11 1842 Nowogród Wołyński Petronela Krupowicz 1,5 Stara Huta córka Grzegorza i Antoniny z Kotwickich 873 107 151 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0058.htm
25 3 1872 Szumsk Klementyna Jastrzębska 1 Stara Huta z odry, c. chł. Józefa i Tekli Krasickiej 01-226 52V 49 T DM 370
28 3 1872 Szumsk Mikołaj Giżycki 4 Stara Huta poch. 30.03, s. 1-dw. Jana i Katarzyny Jastrzębskiej 01-226 53R 63 T DM 371
17 7 1872 Szumsk Aniela Jastrzębska 2/12 Stara Huta z kaszlu, c. chł. Franciszka i Anny Kucharskiej 01-226 55R 69 T DM 372
21 11 1872 Szumsk Marianna Suchodolska 50 Stara Huta z gruĽlicy, chłopka, wdowa, c. Ludwika 01-226 65R 133 T DM 382
31 1 1873 Szumsk Petronela Jastrzębska 2 Stara Huta z cholery, c. chł. Józefa i Antoniny Zielińskiej 01-226 67V 12 T DM 385
19 6 1874 Szumsk Józef Adaszyński 1 Stara Huta ospa, s. chł. Antoniego i Elżbiety Stankiewicz 1-227 58V 39 T DM 564
14 9 1874 Szumsk Kasper Suchodolski 2 Stara Huta ospa, s. chł. Tomasza i Franciszki Stychańskiej 1-227 64V 74 T DM 570
9 10 1874 Szumsk Katarzyna Soroczyńska 1 Stara Huta ospa, c. chł. Jana i Anieli Sinkowskiej 1-227 66V 87 T DM 572
16 10 1874 Szumsk Aleksander Michałowski 8 Stara Huta ospa, s. chł. Franciszka i Józefy Gajdemskiej 1-227 67R 89 T DM 572
17 10 1874 Szumsk Karolina Zielińska 3 Stara Huta ospa, c. chł. Jana i Marceliny Chruszczewskiej 1-227 67V 91 T DM 573
11 11 1874 Szumsk Franciszek Jastrzębski 2 Stara Huta ospa, s. chł. Jana i Ludwiki Giżyckiej 1-227 70R 106 T DM 575
11 11 1874 Szumsk Kazimierz Jankowski 20 Stara Huta tyfus, kawaler, syn mieszczan Bazylego i Michaliny Adaszyńskiej 1-227 70R 108 T DM 575
15 1 1876 Szumsk Feliks Jastrzębski 70 Stara Huta wdowiec, żona Anna, synowie Antoni, Ignacy, Franciszek i Stanisław 1-228 48V 3 T DM 631
1 3 1876 Szumsk Ksawery Oborski 1 Stara Huta s. chł. Stanisława i Franciszki Bilińskiej 1-228 51R 17 T DM 633
15 4 1876 Szumsk Paweł Jastrzębski 1 Stara Huta gruĽlica, s. chł. Mikołaja i Antoniny Oręby 1-228 53R 29 T DM 635
21 7 1876 Szumsk Klara Oborska 65 Stara Huta m±ż Antoni, synowie Stanisław, Franciszek, Wojciech i Julian, c. Anna 1-228 54R 36 T DM 636
5 8 1876 Szumsk Teresa Jastrzębska 35 Stara Huta tyfus, chłopka, m±ż Kajetan, s. Grzegorz 1-228 54V 39 T DM 637
9 9 1876 Szumsk Leon Jastrzębski 1 Stara Huta s. chł. Kajetana i Teresy Antonowicz 1-228 55V 43 T DM 638
5 4 1877 Szumsk Agnieszka Jastrzębska 56 Stara Huta chłopka, m±ż Ignacy 1-229 54V 19 T DM 701
4 5 1877 Szumsk Jan Gizycki 30 Stara Huta tyfus, 1-dw., żona Katarzyna, syn Piotr i córka Franciszka 1-229 56R 29 T DM 702
19 6 1877 Szumsk Józef Paszkowski 5 Stara Huta s. chł., Jana i Marceliny Trojanowskiej 1-229 57R 35 T DM 703
1 7 1877 Szumsk Józef Suchodolski 65 Stara Huta ze staro¶ci, żona Marianna, syn Tomasz i córka Anna 1-229 57V 38 T DM 704
11 7 1877 Szumsk Ludwik Wereszczyński 4 Stara Huta z cholery, s. chł. Józefa i Marceliny Piaseckiej 1-229 57V 39 T DM 704
18 12 1877 Szumsk Stanisław Jastrzębski 7 Stara Huta z krupy, s. chł., Józefa i Antoniny Jastrzębskiej 1-229 62R 64 T DM 708
29 2 1878 Szumsk Jan Jastrzębski 6/52 Stara Huta s. chł., Józefa i Antoniny Zielińskiej 1-230 59V 9 T DM 774
21 3 1878 Szumsk Jan Giżycki 86 Stara Huta kawaler, s. Mateusza i Anny Jastrzębskiej 1-230 60V 15 T DM 775
28 3 1878 Szumsk Józef Giżycki 21 Stara Huta z gangreny, kawaler, s. Piotra i Franciszki Białobrzyckiej 1-230 61R 17 T DM 775
24 6 1878 Szumsk Zofia Cyrklewicz 21 Stara Huta z grużĽlicy, panna, nie¶lubna córka Franciszki Cyrklewicz 1-230 63R 29 T DM 777
23 7 1878 Szumsk Paweł Jastrzębski 38 Stara Huta żona Marcelina, synowie Adolf, Petronela, Józefa, Stanisława i Antonina 1-230 64R 35 T DM 778
24 7 1878 Szumsk Marianna Cerklewicz 65 Stara Huta chłopka, córka Karolina 1-230 64R 37 T DM 778
4 9 1878 Szumsk Stanisław Jastrzębski 6/12 Stara Huta s. chł., Pawła i Marcjanny Rudkowskiej 1-230 64V 42 T DM 779
17 9 1878 Szumsk Antoni Giżycki 7/12 Stara Huta s. chł., Jakuba i Józefy ¦liwińskiej 1-230 65V 49 T DM 780
19 9 1878 Szumsk Paulina Jastrzębska 2/12 Stara Huta c. chł., Mikołaja i Antoniny Oręby 1-230 65V 50 T DM 780
24 9 1878 Szumsk Antoni Adaszyński 3 Stara Huta s. chł., Antoniego i Elżbiety Stańkiewicz 1-230 66R 54 T DM 780
25 9 1878 Szumsk Emilia Burkowska 1,5 Stara Huta c. chł., Stanisława i Marianny Jastrzębskiej 1-230 66V 55 T DM 781
17 11 1878 Szumsk Mikołaj Jelenkowski 2 Stara Huta s. chł., Jana i Franciszki Łopuszańskiej 1-230 69R 73 T DM 783
10 12 1878 Szumsk Aleksander Giżycki 2 Stara Huta s. chł., Franciszka i Honoraty Szuprowicz 1-230 70V 83 T DM 785
30 1 1881 Szumsk Mikołaj Adaszyński 6 dni Stara Huta s. chł. Piotra i Honoraty Szuprowicz 01-231 51V 14 T DM 843
20 2 1881 Szumsk Jakub Jastrzębski 55 Stara Huta z tyfusu, chł. Żona Julianna Krasicka, synowie Antoni, Kazimierz, Hieronim, Józef i Mikołaj, córki Ludwika i Marianna 01-231 52V 21 T DM 844
19 3 1881 Szumsk Bronisław Jastrzębski 1 Stara Huta z odry, s. chł., Jana i Marceliny Adaszyńskiej 01-231 58R 52 T DM 849
4 5 1881 Szumsk Jan Domański 8 m-cy Stara Huta s. chł., Stanisława i Agaty Głowackiej 01-231 59R 58 T DM 850
26 5 1881 Szumsk Benedykt Białobrzycki 59 Stara Huta emerytowany żołnierz, kawaler 01-231 60V 67 T DM 852
4 6 1881 Szumsk Mateusz Suchodolski 64 Stara Huta chł., żona Marianna z Zielińskich, syn Piotr, córki Lucyna, Anna i Marianna 01-231 60V 69 T DM 852
3 7 1881 Szumsk Jan Oborski 12 dni Stara Huta c. chł. Franciszka i Franciszki Paszkowskiej 01-231 62R 76 T DM 853
4 9 1881 Szumsk Józef Suchodolski 2-m-ce Stara Huta s. chł. Piotra i Antoniny Głowackiej 01-231 63V 85 T DM 855
15 10 1881 Szumsk Olimpia Jastrzębska 18 Stara Huta panna, c. Jana i Honoraty Wereszczyńskiej 01-231 64V 92 T DM 856
3 12 1881 Szumsk Marianna Towarnicka 80 Stara Huta chłopka, z Jarmolińskich, wdowa, córki Petronela Woron i Franciszka Kalinowska 01-231 67R 106 T DM 858
7 3 1882 Szumsk Katarzyna Jastrzębska 80 Stara Huta chł., wdowa po Gabrielu, synowie Józef i Jan, córka Antonina Jarmolińska 1-232 366R 15 T
6 1 1885 Szumsk Marcelina Oborska 2/52 Stara Huta c. chł. Juliana i Pauliny 01-232 211V 2 T
9 1 1885 Szumsk Karolina Kalinowska 14 Stara Huta c. chł. Antoniego i Franciszki 01-232 212R 8 T
4 5 1885 Szumsk Karolina Giżycka 17 Stara Huta c. chł. Franciszka i Honoraty 01-232 216R 40 T
22 5 1885 Szumsk Antoni Oborski 90 Stara Huta chł., wdowiec, synowie Stanisław, Franciszek, Wojciech i Julian, córka Anna Jarmolińska 01-232 216V 44 T
24 1 1886 Szumsk Adolf Suchodolski 0,5 Stara Huta s. chł. Piotra i Antoniny z Głowackich 01-232 273R 6 T
15 2 1886 Szumsk Franciszek Gabruk 48 Stara Huta em. żołnierz, żona Lucyna z Leszczyńskich, dzieci: Agnieszka Jasińska, Józefa, Antonina, Marianna i Dorota 01-232 274V 17 T
2 3 1886 Szumsk Józefa Szlachetko 0,5 Stara Huta c. chł. Karola i Tekli 01-232 275V 25 T
6 3 1886 Szumsk Piotr Adaszyński 75 Stara Huta chłop, żona Franciszka, syn Antoni 01-232 276R 29 T
19 4 1886 Szumsk Mikołaj Jastrzębski 60 Stara Huta chłop, żona Antonina z Orębów, dzieci: Antoni, Józef, Piotr, Jan, Michalina Jastrzębska, Katolina i Petronela 01-232 279R 49 T
10 11 1886 Szumsk Marianna Suchodolska 80 Stara Huta chł., wdowa, syn Tomasz 01-232 285R 86 T
5 10 1887 Szumsk Anna Jastrzębska 6/52 Stara Huta c. chł. Wojciecha i Teofili z Plinkowskich 01-232 156V 57 T
10 12 1887 Szumsk Jakub Giżycki 36 Stara Huta chłop, żona Józefa z Skawińskich, dzieci: Jan, Marianna, Petronela i Karolina 01-232 159V 76 T
4 12 1887 Szumsk Jan Jastrzębski 5/52 Stara Huta s. chł. Pawla i Antoniny z Soczyńskich 01-232 160V 83 T
1 1 1889 Szumsk Anna Jastrzębska 4 Stara Huta szkarlatyna, c. Józefa i Agnieszki Jarmolińskiej 01-232 65V 3 T 933 DM
11 4 1889 Szumsk Stanisław Oborski 2 Stara Huta uton±ł, s. Stanisława i Franciszki Bilińskiej 01-232 71V 43 T 939 DM
3 12 1889 Szumsk Franciszka Adaszyńska 65 Stara Huta wdowa, syn Antoni 01-232 79R 89 T 946 DM
18 2 1890 Szumsk Józefa Jakuszewska 80 Stara Huta chł., wdowa, córka Marianna Telicka 01-233 164R 22 T
20 6 1891 Szumsk Antoni Jastrzębski 20 Stara Huta s. chł. Pawła i Marceliny z Rudkowskich 01-233 72V 43 T
1 9 1891 Szumsk Franciszek Oborski 22 Stara Huta s. chł. Stanislawa i Franciszki z Bielińskich 01-233 76V 68 T
24 9 1891 Szumsk Piotr Kowalski 5 Stara Huta s.miesz. Stanislawa i Teresy z Jastrzębskich 01-233 78V 79 T
14 11 1891 Szumsk Ignacy Jastrzębski 70 Stara Huta chłop, zona Marianna z Sowińskich, syn Michał 01-233 84R 113 T
21 2 1894 Szumsk Tekla Jastrzębska 60 Stara Huta z Krasickich, chł., m±ż Józef, synowie Jan, Antoni i Stanisław, córki Marianna i Teresa 01-233 337V 36 T
14 4 1894 Szumsk Włodzimierz Telicki 3/52 Stara Huta s. chł. Jana i Stanisławy z Kucharskich 01-233 341V 66 T
10 10 1894 Szumsk Konstanty Michałowski 4 Stara Huta s. chł. Wawrzyńca i Marii z Kamińskich 01-233 347V 112 T
28 1 1895 Szumsk Wawrzyniec Michałowski 64 Stara Huta chłop, żona Maria z Kamińskich, synowie Rafał, Józef, Antoni, Paweł i Andrzej, córka Marcelina 01-233 249R 6 T
10 9 1895 Szumsk Franciszek Jastrzębski 81 Stara Huta chłop, wdowiec, synowie Władysław i Stanislaw, córki Marianna, Agnieszka, Józefa, Antonina i Adela 01-233 257R 63 T
26 10 1895 Szumsk Franciszka Oborska 52 Stara Huta z Paszkowskich, chł., m±ż Franciszek, synowie Antoni, Tomasz, Józef, Karol, Ksawery, Stanisław, Jan i Piotr, córki Adela i Kamila 01-233 258V 75 T
28 10 1895 Szumsk Jan Jastrzębski 4 Stara Huta s. chł. Józefa i Joanny z Sawickich 01-233 259V 79 T
22 12 1895 Szumsk Marcin Jastrzębski 1,5/12 Stara Huta s. chł. Antoniego i Marianny z Soroczyńskich 01-233 261V 92 T
8 1 1898 Szumsk Bolesław Jastrzębski 6 Stara Huta s. chł. Józefa i Emilii z Stańkiewiczów 01-234 80V 3 T
25 3 1898 Szumsk Franciszka Wereszczyńska 75 Stara Huta z Orębów, chł., m±ż Wawrzyniec, córki Karolina, Antonina i Józefa 01-234 85V 31 T
3 4 1898 Szumsk Wawrzyniec Wereszczyński 71 Stara Huta chł., wdowiec, córki Karolina, Antonina i Józefa 01-234 86R 35 T
28 5 1898 Szumsk Józefa Jastrzębska 2,5 Stara Huta c. Jana i Karoliny z Kozłowskich 01-234 88R 47 T
25 8 1898 Szumsk Karolina Michałowska 60 Stara Huta z Cyrklewiczów, chł., wdowa, syn Franciszek, córki Adela, Maria, Antonina i Anna 01-234 90V 61 T
31 8 1898 Szumsk Jan Jastrzębski 65 Stara Huta chłop, żona Honorata z Wereszczyńskich, córki Kamila, Maria, Antonina, Aniela, Marcelina i Teresa 01-234 91R 63 T
4 9 1898 Szumsk Aniela Michałowska 3/12 Stara Huta c. chł. Rafała i Franciszki z Giżyckich 01-234 91R 64 T
26 1 1899 Szumsk Julia Jastrzębska 80 Stara Huta z Krasickich, chł., dzieci: Antoni, Hieronim, Józef, Mikołaj i Marianna 01-235 66R 6 T
11 9 1899 Szumsk Feliks Giżycki 9/12 Stara Huta s. chł. Józefa i Bryfgdy z Bernackich 01-235 75V 60 T
19 9 1899 Szumsk Karolina Jastrzębska 2 Stara Huta c. chł. Władysława i Franciszki z Pa¶kiewiczów 01-235 75V 61 T
9 12 1899 Szumsk Kamila Oborska 4 Stara Huta c. chł. Wojciecha i Joanny z Orłowskich 01-235 78V 78 T
27 1 1900 Niewirków Dionizy Bagiński 23 Stara Huta kawaler, s. mieszczan społeczno¶ci rówieńskiej Rafała i Antoniny z D±browskich 951 66 5 0
29 1 1900 Niewirków Władysław Łukomski 1 Stara Huta s. mieszczan społeczno¶ci rówieńskiej Lucjana i Elżbiety z Zalewskich 951 66 6 0
8 4 1900 Niewirków Adela Murawska 7 Stara Huta c. mieszczan społeczno¶ci tuczyńskiej Józefa i Ewy z Nowosieleckich 951 70 24 0
23 5 1900 Niewirków Kamila Czerwińska 23 Stara Huta z Gajdamowiczów, I116 951 72 31 0
24 5 1900 Niewirków Katarzyna Kozłowska 65 Stara Huta z Żygadłów, mieszczanka społeczno¶ci tuczyńskiej, m±ż Antoni, synowie Paweł, Aleksander i Jan, córki F..., Franciszka i ... 951 72 32 0
13 7 1900 Niewirków Elżbieta Gajdamowicz 2 Stara Huta c. mieszczan społeczno¶ci tuczyńskiej Tomasza i Teofili z Łukomskich 951 74 39 0
8 10 1900 Niewirków Felicjan Hajdamowicz 21 Stara Huta kawaler, s. mieszczan społeczno¶ci tuczyńskiej Emeryka i Franciszki z Łosiów 951 77 48
15 10 1900 Niewirków Ewa Czerwińska 55 Stara Huta z Bagińskich, mieszczanka społeczno¶ci rówieńskiej, m±ż Franciszek, synowie Jan i Teofil, córki Antonina i Józefa 951 77 49 0
29 10 1900 Niewirków Rozalia Bagińska 17 Stara Huta c. mieszczan społeczno¶ci rówieńskiej Jana i Walerii z Kuriatów 951 77 50 0
1 3 1901 Szumsk Aleksander Kalinowski 6 Stara Huta s. chł. Józefa i Marceliny z Przewłockich 0.1-236 421R 28 T
3 5 1901 Szumsk Jan Suchodolski 1/52 Stara Huta s. chł. Stanisława i Adeli z Jastrzębskich 0.1-236 425R 52 T
11 7 1901 Szumsk Dominik Dzwonkowski 6/365 Stara Huta s. chł. Wawrzyńca i Anieli z Jastrzębskich 0.1-236 428R 68 T
20 7 1901 Szumsk Józef ¦liwiński 27 Stara Huta s. chł. Michała i Anny z Supińskich 0.1-236 428R 70 T
7 8 1901 Szumsk Waleria Jastrzębska 35 Stara Huta z Orłowskich, m±ż Karol, synowie Władysław i Konstanty 0.1-236 429R 75 T
5 10 1901 Szumsk Bronisław Oborski 2 Stara Huta s, chł. Tomasza i Antoniny 0.1-236 432R 92 T
6 10 1901 Szumsk Marcelina Jastrzębska 46 Stara Huta z Adaszyńskich, chł., m±ż Jan, syn Stanisław 0.1-236 432R 93 T
6 11 1901 Szumsk Antoni Suchodolski 70 Stara Huta chłop, em. żołnierz 0.1-236 434V 107 T
4 12 1901 Szumsk Aleksander Jarmoliński 2/52 Stara Huta s. chł. Piotra i Karoliny z Sińkowskich 0.1-236 436R 118 T
20 1 1902 Szumsk Urszula Sińkowska 58 Stara Huta z d. Krasicka, chł., m±ż Michał, synowie Józef, Mikołaj, Jan i Franciszek, córki Karolina i Aniela 0.1-236 314R 7 T
30 1 1902 Szumsk Marianna Michałowska 3/12 Stara Huta c. chł. Antoniego i Stanisławy z Stankiewiczów 0.1-236 314V 9 T
5 3 1902 Szumsk Jastrzębski 0 Stara Huta s. Stanislawa i Michaliny z Jastrzębskich martwo urodzony 0.1-236 317V 27 T
17 3 1902 Szumsk Ignacy Jastrzębski 55 Stara Huta chłop, żona Domicela z d. Bielińska, synowie karol, Antoni, Józef, Jan, córki Celestyna i Olimpia 0.1-236 318V 34 T
29 3 1902 Szumsk Maria Kowalska 2/52 Stara Huta c. miesz. Stanisława i Teresy z Jastrzębskich 0.1-236 319V 40 T
10 6 1902 Szumsk Tekla Jastrzębska 3 Stara Huta c. chł. Ksawerego i Eweliny z Dzwonkowskich 0.1-236 322R 56 T
13 6 1902 Szumsk Petrunela Jastrzębska 14 Stara Huta c. chł. Władyslawa i Franciszki z Paszkiewiczów 0.1-236 322R 57 T
8 7 1902 Szumsk Aniela Oborska 3/12 Stara Huta c. Juliana i Pauliny z Telickich 0.1-236 323R 63 T
20 8 1902 Szumsk Marianna Jastrzębska 0,5 Stara Huta c. chł. Stanisława i Michaliny z Omelańskich 0.1-236 326R 79 T
18 9 1902 Szumsk Jan Girzycki 18 Stara Huta s. chł. Jakuba i Józefy z ¦liwińskich, kawaler 0.1-236 327R 87 T
14 11 1902 Szumsk Marcelina Kucharska 1,5 Stara Huta c. chł. Jana i Józefy z Fedorowiczów 0.1-236 329R 99 T
27 12 1902 Szumsk Piotr Jastrzębski 27 Stara Huta chłop, żona Domicela, syn Michał 0.1-236 333R 121 T
28 12 1902 Szumsk Antonina Suchodolska 50 Stara Huta z d. Głowadzka, chł., m±ż Piotr, syn Jan, córki Paulina i Marianna 0.1-236 333R 122 T
18 3 1903 Niewirków Ewa Bagińska 23 Stara Huta z Rudnickich, zostawiła męża Adama i córkę Weronikę 981 77 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0070.htm
5 3 1903 Niewirków Witalis Żygadło 1 Stara Huta Piotra i Franciszki z Bagińskich 981 77 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0070.htm
13 8 1903 Niewirków Roman Węgłowski 4 Stara Huta Jana i Elżbiety z Kozłowskich 981 83 55 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0076.htm
3 10 1903 Niewirków Piotr Bagiński 2 Stara Huta Jana i Katarzyny z Betnerów 981 84 66 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0077.htm
12 12 1903 Niewirków Walentyna D±browska 6/12 Stara Huta Jana i Teofili z Szachniewiczów 981 87 79 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0080.htm
12 1 1903 Szumsk Elżbieta Adaszyńska 48 Stara Huta z d. Stankiewicz, chł., m±ż Antoni, syn Karol, córki Paulina i Bronislawa 0.1-237 85R 5 T
24 6 1903 Szumsk Stanisław Kalinowski 25 Stara Huta s. chł. Antoniego i Franciszki z Towarnickich 0.1-237 93R 52 T
12 12 1903 Szumsk Ludwika Jastrzębska 3/12 Stara Huta c. chł. Wiktora i Stanisławy z Jarmolińskich 0.1-237 107R 137 T
20 12 1903 Szumsk Joanna Sińkowska 30 Stara Huta z B±czkowskich, chł., m±ż Józef, dzieci Jan i Dominik 0.1-237 107V 140 T
1 3 1904 Niewirków Leontyna D±browska 1 Stara Huta Stanisława i Marianny z Bagińskich 982 77 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0067.htm
18 3 1904 Niewirków Grzegorz Bagiński 75 Stara Huta wdowiec, zostawił syna Floriana i Jozafata 982 78 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0068.htm
9 7 1904 Niewirków Adolf NiedĽwiedzki 8 Stara Huta Adama i Zofii z Chor±życzewskich 982 81 45 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0071.htm
3 8 1904 Niewirków Paulina Gołubowicz 26 Stara Huta z Boczkowskich, zostawiła męża Piotra i córkę Helenę 982 82 49 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0072.htm
28 8 1904 Niewirków Kornelia D±browska 7 Stara Huta Emeryka i Anieli z Żygadłów 982 82 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0072.htm
30 1 1904 Szumsk Karolina Jastrzębski 45 Stara Huta chłop. żona Marcelina, synowie Jan, Franciszek i Marian, córki Walentyna i Paulina 0.1-238 65V 19 T
14 10 1904 Szumsk Maria Jastrzębska 70 Stara Huta z Sowińskich, chł., dzieci z 1-go malż. Józef, Ignacy, Teresa i Brygida Bernaccy, z 2-go Michał Jastrzębski 0.1-238 74R 100 T
16 11 1904 Szumsk Rafał Jastrzębski 2 Stara Huta s. chł. Wojciecha i Teofili z Jeleńkowskich 0.1-238 75V 114 T
25 11 1904 Szumsk Adolf Białobrzycki 25 Stara Huta s. Jana, chłop 0.1-238 76V 121 T
3 12 1904 Szumsk Michał Suchodolski 2 Stara Huta s. chł. Jana i Heleny z Ostaszewskich 0.1-238 77R 130 T
12 4 1905 Niewirków Marcin Bagiński 67 Stara Huta żona Tekla z Annuszewiczów, synowie Ambroży, Łukasz i Franciszek, córki Elżbieta, Michalina i Paulina 983 82V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0073.htm
26 5 1905 Niewirków Leon D±browski 0,5 Stara Huta s. mieszcz. Jana i Teofili z Szachniewiczów 983 84V 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0075.htm
14 10 1905 Niewirków Władysław D±browski 4 Stara Huta s. Edwarda i Michaliny z Kondrackich 983 90V 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0081.htm
30 1 1905 Szumsk Jan Jastrzębski 2 Stara Huta s. chł. Stanisława i Michaliny z Omelańskich 01-236 209V 33 T
2 3 1905 Szumsk Antoni Antonowicz 21 Stara Huta s. Szymona, chłop 01-236 211V 55 T
5 3 1905 Szumsk Jan Jeleńkowski 82 Stara Huta chłop, żona Katarzyna, synowie Apolinary, Daniel, Teofil, Rafał, Marian, Cezary i Marceli, córka Zuzanna 01-236 212R 57 T
6 3 1905 Szumsk Bronisława Jastrzębska 3 Stara Huta c. chł. Ksawerego i Walerii z Dzwonkowskich 01-236 212R 58 T
3 7 1905 Szumsk Jan Głowadzki 85 Stara Huta chłop 01-236 216V 102 T
16 9 1905 Szumsk Bronisław Krasicki 2 Stara Huta s. chł. Jana i Pauliny z Soprowiczów 01-236 219V 132 T
11 1 1906 Szumsk Jan Michałowski 9/12 Stara Huta s. chł. Pawła i Marceliny z Kowalewskich 01-236 145R 6 T DW
7 1 1907 Szumsk Marianna Jastrzębska 71 Stara Huta z Trojanowskich, chł., m±ż Kajetan 01-236 73V 2 T
19 2 1907 Szumsk Jan Jastrzębski 57 Stara Huta s. Józefa, chłop, żona Tekla z Romanowskich, synowie Ksawery, Wiktor, Napoleon, Kajetan i Antoni, córka Malwina 01-236 74V 12 T
11 9 1907 Szumsk Marcelina Michałowska 24 Stara Huta z Kowalskich, chł., m±ż Paweł 01-236 80V 57 T
15 12 1907 Szumsk Justyna Soczyńska 56 Stara Huta chł., wdowa 01-236 83R 77 T
27 12 1907 Szumsk Katarzyna Giżycka 70 Stara Huta z Zawadzkich, chł., m±ż Wincenty, synowie Józef i Jan, córki Tekla i Aniela 01-236 83V 81 T

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
12 11 1841 Nowogród Wołyński Marcin Gołębiowski Stara Huta Zwiahelska Jakub Magdalena Rogowska 872 53 210 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0030.htm
14 3 1848 Nowogród Dominik Gołębiowski Stara Huta Zwiahelska - Julianna Gołębiowska Baszyński Augustyn, Milaszewska Marianna, wdowa 57 JZ
6 1 1872 Szumsk Jan Adolf Jastrzębski Stara Huta Antoni Magdalena Stechańska 0.1-65 2V-3R 6 T
17 2 1872 Szumsk Józef Giżycki Stara Huta Wincenty Katarzyna Zawadzka 0.1-65 5V-6R 17 T
9 3 1872 Szumsk Antonina Zielińska Stara Huta Wincenty Joanna Suchodolska Antoni Kaliński, Lucyna Listowska ż. Franciszka 0.1-65 8V-9R 29 T
16 4 1872 Szumsk Adolf Białobrzycki Stara Huta Jan Katarzyna Nowakowska 0.1-65 9V-10R 35 T
29 5 1872 Szumsk Aniela Jasińska Stara Huta Franciszek Anna Kucharska 0.1-65 12V-13R 47 T
9 7 1872 Szumsk Mikołaj Kalinowski Stara Huta Antoni Franciszka Jarmolińska 0.1-65 15V-16R 57 T
2 8 1872 Szumsk Antoni Jastrzębski Stara Huta Paweł Marcela Rutkowska Antoni M±dzelewski, Franciszka Oborska ż. Stanisława 0.1-65 17V-18R 68 T
16 8 1872 Szumsk Adolfina Jastrzębska Stara Huta Franciszek Elżbieta Kozicka 0.1-65 19V-20R 75 T
6 8 1872 Szumsk Franciszka Jastrzębska Stara Huta Jan Katarzyna Giżycka 0.1-65 23V-24R 77 T
5 9 1872 Szumsk Walery Oborski Stara Huta Stanisław Franciszka Podhorodecka 0.1-65 24V-25R 83 T
5 9 1872 Szumsk Karolina Sieńkowska Stara Huta Michał Urszula Krasicka 0.1-65 24V-25R 84 T
12 11 1872 Szumsk Józef Adaszyński Stara Huta Antoni Elżbieta Stankiewicz 0.1-65 31V-32R 112 T
1 12 1872 Szumsk Antonina Jastrzębska Stara Huta Jan Honorata Wereszczyńska 0.1-65 32V-33R 116 T
14 1 1873 Szumsk Kasper Suchodolski Stara Huta Tomasz Franciszka Stychańska chrz. 14.01 Kajetan Jastrzębski, Magdalena Jastrzębska ż. Antoniego 1-226 68V-69R 2 T DM 386
4 2 1873 Szumsk Franciszek Jastrzębski Stara Huta Jan Ludwika Wereszczyńska chrz. 4.02 Wincenty Zarzycki, Katarzyna Białobrzeska 1-226 70V-71R 10 T DM 388
7 3 1873 Szumsk Paulina Jastrzębska Stara Huta Wawrzyniec Dorota Bilewicz chrz. 8.03 Jakub Jastrzębski, Anna Zarzycka ż. Wincentego 1-226 73V-74R 21 T DM 391
9 3 1873 Szumsk Antonina Michałowska Stara Huta Grzegorz Karolina Czerklewicz chrz. 18.03 Jakub Jastrzębski, Katarzyna Giżycka ż. Jana 1-226 73V-74R 24 T DM 391
5 4 1873 Szumsk Franciszka Domańska Stara Huta Stanisław Zofia Giżycka chrz. 10.04 Jakub Giżycki, Honorata Giżycka ż. Franciszka 1-226 77V-78R 37 T DM 396
20 4 1873 Szumsk Józef Michałowski Stara Huta Wawrzyniec Marianna Kamińska chrz. 22.04 Ignacy Jastrzębski, Magdalena Jastrzębska ż. Antoniego 1-226 78V-79R 42 T DM 397
16 10 1873 Szumsk Mikołaj Jastrzębski Stara Huta Józef Antonina Zielińska chrz. 21.10 Adam Zieliński, Antonina Rutkowska 1-226 93V-94R 104 T DM 412
28 10 1873 Szumsk Karol Oborski Stara Huta Franciszek Franciszka Paszkowska chrz. 4.11 Franciszek Jastrzębski, Teresa Jastrzębska 1-226 96V-97R 115 T DM 415
2 2 1874 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Józef Agnieszka Jarmolińska chrz. 6.02 Antoni Jarmoliński, Teresa Jastrzębska, asyt. Jan Jastrzębski Adela Jarmolińs 1-227 5V-6R 17 T DM 510
26 2 1874 Szumsk Antoni Jastrzębski Stara Huta Ignacy Domicela Bilińska chrz. 5.03 Jan Białobrzycki, Franciszka Oborska zamężna 1-227 6V-7R 22 T DM 511
25 3 1874 Szumsk Karolina Zielińska Stara Huta NN Klara Zielińska c. nie¶lubna, chrz. 3.04 mieszcz. Andrzej Paszkowski, Joanna Jastrzębska panna 1-227 11V-12R 41 T DM 516
23 4 1874 Szumsk Tekla Giżycka Stara Huta Wincenty Katarzyna Kokurowska chrz. 28.04 Feliks Kwiatkowski, Antonina Głowacka panna 1-227 12V-13R 46 T DM 517
3 7 1874 Szumsk Józef Jastrzębski Stara Huta Franciszek Anna Jarmolińska chrz. 7.07 Mikołaj Jastrzębski, Franciszka Oborska 1-227 16V-17R 61 T DM 521
17 8 1874 Szumsk Mikołaj Sinkowski Stara Huta Michał Urszula Oborska chrz. 25.08 Ignacy Jastrzębski, Aniela Supczyńska ż. Jana 1-227 18V-19R 72 T DM 523
15 8 1874 Szumsk Marianna Jastrzębska Stara Huta Jakub Julia Krasicka chrz. 25.08 Wojciech Oborski, Anna Jastrzębska ż. Stanisława 1-227 19V-20R 73 T DM 524
20 8 1874 Szumsk Józef ¦liwiński Stara Huta Michał Anna Jarmolińska chrz. 25.08 Jan Giżycki, Teresa Białobrzycka ż. Grzegorza 1-227 19V-20R 74 T DM 524
29 8 1874 Szumsk Antonina Tomaszewska Stara Huta Stanisław Franciszka Jasińska chrz. 1.09 Józef Krajewski, Józefa Sitarska 1-227 19V-20R 75 T DM 524
16 12 1874 Szumsk Józef Borkowski Stara Huta Stanisław Marianna Jastrzębska chrz. 22.12 Wincenty Gizycki, Teresa Jastrzębska ż. Kajetana 1-227 32V-33R 125 T DM 537
18 4 1876 Szumsk Leon Jastrzębski Stara Huta Kajetan Teresa Antonowicz chrz. 26.04 Jan Jastrzębski, Marianna Burkowska ż. Stanisława 1-228 14V-15R 54 T DM 597
2 5 1876 Szumsk Ksawera Oborska Stara Huta Franciszek Franciszka Rożycka chrz. 4.05 Antoni Jarmoliński, Magdalena Jastrzębska ż. Antoniego 1-228 15V-16R 59 T DM 598
3 10 1876 Szumsk Aleksander Giżycki Stara Huta Franciszek Honorata Szuprowicz chrz. 17.10 Antoni Szuprowicz, Marianna Szuprowicz ż. Karola 1-228 27V-28R 110 T DM 610
19 10 1876 Szumsk Piotr Giżycki Stara Huta Jan Katarzyna Jastrzębska chrz. 25.10 Paweł Jastrzębski, Teresa Białobrzycka ż. Grzegorza 1-228 28V-29R 116 T DM 611
26 10 1876 Szumsk Józef Jastrzębski Stara Huta Ignacy Domicela Bilińska chrz. 8.11 Antoni Jastrzębski, Antonina Jastrzębska ż. Józefa 1-228 30V-31R 123 T DM 613
16 12 1876 Szumsk Ksawery ¦liwiński Stara Huta Michał Joanna Makowska chrz. 27.12 Antoni Jastrzębski, Katarzyna Giżycka ż. Jana 1-228 36V-37R 148 T DM 619
5 1 1877 Szumsk Stanisław Jastrzębski Stara Huta Wawrzyniec Dorota Listowska chrz. 17.01 Wincenty Zieliński, Marcelina Jastrzębska ż. Pawła 1-229 3V-4R 9 T DM 649
19 1 1877 Szumsk Jan Giżycki Stara Huta Wincenty Katarzyna Zawadzka chrz. 23.01 Feliks Kucharski, Franciszka Suchodolska ż. Tomasza 1-229 4V-5R 13 T DM 650
22 1 1877 Szumsk Ignacy Jastrzębski Stara Huta Franciszek Anna Kucharska chrz. 31.01 Stanisław Oborski, Marcelina Jastrzębska ż. Pawła 1-229 5V-6R 20 T DM 651
1 5 1877 Szumsk Józefa Domańska Stara Huta Stanisław Agata Giżycka chrz. 15.05 Władysław Jastrzębski, Katarzyna Giżycka ż. Wincentego 1-229 13V-14R 51 T DM 659
7 5 1877 Szumsk Szymon Jastrzębski Stara Huta Józef Agnieszka Jarmolińska chrz. 16.05 Józef Jastrzębski, Franciszka Suchodolska ż. Tomasza 1-229 13V-14R 52 T DM 659
26 6 1877 Szumsk Emilia Burkowska Stara Huta Stanisław Marianna Jastrzębska chrz. 3.07 Władysław Jastrzębski, Franciszka Oborska ż. Franciszka 1-229 18V-19R 72 T DM 664
31 7 1877 Szumsk Wiktor Jastrzębski Stara Huta Jan Ludwika Wereszczyńska chrz. 6.08 Piotr Suchodolski, Katarzyna Hornicka wdowa 1-229 21V-22R 82 T DM 667
15 9 1877 Szumsk Paulina Suchodolska Stara Huta Piotr Antonina Głowacka chrz. 18.09 Jan Jastrzębski, Franciszka Suchodolska ż. Tomasza 1-229 26V-27R 104 T DM 672
9 9 1877 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Józef Antonina Zielińska chrz. 18.09 Wojciech Oborski, Teofila Zielińska ż. Józefa 1-229 27V-28R 105 T DM 673
19 9 1877 Szumsk Aniela Sińkowska Stara Huta Michał Urszula Krasicka chrz. 2.10 Władysław Jastrzębski, Elżbieta Adaszyńska ż. Antoniego 1-229 28V-29R 111 T DM 674
2 10 1877 Szumsk Józef Listowski Stara Huta Karol Marianna Listowska chrz. 4.10 Grzegorz Białobrzycki, Karolina Giżycka ż. Franciszka 1-229 30V-31R 117 T DM 676
21 1 1878 Szumsk Antoni Giżycki Stara Huta Jakub Józefa ¦liwińska chrz. 22.01 Józef Jastzrębski, Katarzyna Giżycka wdowa 1-230 3V-4R 11 T DM 718
25 3 1878 Szumsk Olimpia Jastrzębska Stara Huta Antoni Paulina Koczakowska chrz. 2.04 Jan Jastrzębski, Franciszka Stańkiewicz ż. Franciszka 1-230 9V-10R 36 T DM 724
29 3 1878 Szumsk Józef Białobrzycki Stara Huta Jan Katarzyna Nowakowska chrz. 17.04 Grzegorz Białobrzycki, Anna Jastrzębska ż. Franciszka 1-230 11V-12R 41 T DM 726
8 5 1878 Szumsk Stanisław Jastrzębski Stara Huta Paweł Marcelina Rudkowska chrz. 14.05 Jan Jastrzębski, Antonina Rudkowska ż. Daniela 1-230 14V-15R 53 T DM 729
16 6 1878 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Mikołaj Antonina Oręba chrz. 18.06 Jan Tekla Oręba ż. Jana 1-230 17V-18R 66 T DM 732
16 6 1878 Szumsk Paulina Jastrzębska Stara Huta Mikołaj Antonina Oręba chrz. 18.06 Jan Oręba, Katarzyna Białobrzycka ż. Jana 1-230 17V-18R 67 T DM 732
3 7 1878 Szumsk Kamila Jastrzębska Stara Huta Antoni Magdalena Stychańska chrz. 9.07 Julian Oborski, Katarzyna Białobrzycka ż. Jana 1-230 19V-20R 74 T DM 734
29 7 1878 Szumsk Bronisława Suchodolska Stara Huta Tomasz Franciszka Stychańska chrz. 6.08 Antoni Jastrzębski, Agnieszka Jastrzębska ż. Józefa 1-230 23V-24R 89 T DM 738
10 8 1878 Szumsk Marcelina Jastrzębska Stara Huta Jan Honorata Wereszczyńska chrz. 15.08 Wincenty Zieliński, Agnieszka Jastrzębska ż. Józefa 1-230 24V-25R 94 T DM 739
23 8 1878 Szumsk Stanisław Kalinowski Stara Huta Antoni Franciszka Jarmolińska chrz. 27.08 Franciszek Oborski, Anna Jastrzębska ż. Franciszka 1-230 25V-26R 98 T DM 740
8 9 1878 Szumsk Antoni Sowiński Stara Huta Ignacy Marianna Jastrzębska chrz. 10.09 Jan Białobrzycki, Anna Jastrzębska ż. Franciszka 1-230 25V-26R 102 T DM 740
8 11 1878 Szumsk Marian ¦liwiński Stara Huta Michał Józefa Jarmolińska chrz. 12.11 Jan Jastrzębski, Franciszka Oborska ż. Stanisława 1-230 32V-33R 135 T DM 747
19 11 1878 Szumsk Bronisław Oborski Stara Huta Wojciech Anna Orłowska chrz. 26.11 Karol Listowski, Magdalena Jastrzębska ż. Antoniego 1-230 34V-35R 144 T DM 749
26 12 1878 Szumsk Paulina Giżycka Stara Huta Franciszek Honorata Szuprowicz chrz. 31.12 Antoni Giżycki, Michalina Listowska ż. Karola 1-230 38V-39R 163 T DM 753
8 1 1879 Szumsk Kamila Oborska Stara Huta Franciszek Franciszka Paszkowska Kazimierz Jastrzębski i Paulina Jastrzębska ż. Antoniego 01-226 120V-121R 11 T 439 DM
20 2 1879 Szumsk Jan Suchodolski Stara Huta Piotr Antonina Głowacka Józef Jastrzębski i Lucyna Listowska ż. Ludwika 01-226 124V-125R 31 T 443 DM
2 5 1879 Szumsk Paulina Jastrzębska Stara Huta Józef Antonina Zielińska Antoni Jastrzębski i Paulina Oborska ż. Juliana 01-226 128V-129R 49 T 447 DM
1 5 1879 Szumsk Stanisław Jastrzębski Stara Huta Franciszek Anna Kucharska Stanisław Borkowski i Franciszka Kalinowska ż. Antoniego 01-226 128V-129R 50 T 447 DM
16 8 1879 Szumsk Andrzej Adaszyński Stara Huta Antoni Elżbieta Stańkiewicz Grzegorz Białobrzycki i Katarzyna Białobrzycka ż. Jana 01-226 139V-140R 93 T 458 DM
18 8 1879 Szumsk Stanisława Burkowska Stara Huta Stanisław Marianna Jastrzębska Władysław Jastrzębski i Antonina Kalinowska ż. Franciszka 01-226 140V-141R 97 T 459 DM
27 8 1879 Szumsk Mikołaj Głowacki Stara Huta Wincenty Katarzyna Gęblińska Antoni Giżycki i Agnieszka Głowacka ż. Feliksa 01-226 141V-142R 101 T 460 DM
9 9 1879 Szumsk Rafał Jelinkowski Stara Huta Jan Katarzyna Jastrzębska Grzegorz Trojanowski i Marianna Jastrzębska ż. Kajetana 01-226 142V-143R 108 T 461 DM
2 10 1879 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Antoni Paulina Przewłocka Józef Jastrzębski i Franciszka Oborska ż. Franciszka 01-226 144V-145R 114 T 463 DM
3 10 1879 Szumsk Olimpia Jastrzębska Stara Huta Ignacy Domicella Bilińska Józef Jastrzębski i Katarzyna Jastrzębska ż. Jana 01-226 147V-148R 126 T 466 DM
31 12 1881 Szumsk Petronela Orłowska Stara Huta NN Marianna Paweł Orłowski, Franciszka Oborska z. Stanisława 01-232 289V-290R 2 T
17 12 1881 Szumsk Marian Jelinkowski Stara Huta Jan Katarzyna Jastrzębska Piotr Suchodolski, Antonina Jastrzębska ż. Józefa 01-232 291V-292R 9 T
4 1 1881 Szumsk Teresa Jastrzębska Stara Huta Jan Honorata Wereszczyńska chrz. 25.01 Józef Jastrzębski, Paulina Oborska ż. Juliana 01-231 2V-3R 6 T DM 794
24 1 1881 Szumsk Mikołaj Adaszyński Stara Huta Piotr Honorata Szuprowicz chrz. 25.01 Michał ¦liwiński, Katarzyna Jelinkowska ż. Jana 01-231 2V-3R 7 T DM 794
24 1 1881 Szumsk Marianna Adaszyńska Stara Huta Piotr Honorata Szuprowicz chrz. 25.01 Szymon Kucharski, Marianna Listowska ż. Karola 01-231 2V-3R 8 T DM 794
16 1 1881 Szumsk Paulina ¦liwińska Stara Huta Michał Joanna Makowska chrz.22.02 Antoni Adaszyński, Marianna Michałowska ż. Wawrzyńca 01-231 6V-7R 21 T DM 798
27 3 1881 Szumsk Karol Jastrzębski Stara Huta Antoni Magdalena Stechańska chrz. 29.03 Wojciech Oborski, Katarzyna Zielińska ż. Jana 01-231 10V-11R 39 T DM 802
18 6 1881 Szumsk Petronela Jastrzębska Stara Huta Karol Marcelina Paszkowska chrz. 28.05 Piotr Suchodolski, Paulina Jastrzębska ż. Antoniego 01-231 18V-19R 71 T DM 810
21 6 1881 Szumsk Paulina Adaszyńska Stara Huta Antoni Elżbieta Jasińska chrz. 28.05 Jan Jastrzębski, Katarzyna Jelinkowska ż. Jana 01-231 18V-19R 72 T DM 810
21 6 1881 Szumsk Jan Oborski Stara Huta Franciszek Franciszka Paszkowska chrz. 29.06 Józef Jastrzębski, Paulina Oborska ż. Juliana 01-231 19V-20R 73 T DM 811
4 7 1881 Szumsk Emilia Oborska Stara Huta Wojciech Anna Orłowska chrz. 12.07 Józef Jastrzębski, Paulina Oborska ż. Juliana 01-231 20V-21R 77 T DM 812
10 7 1881 Szumsk Józef Suchodolski Stara Huta Piotr Antonina Głowacka chrz. 15.07 Jan Jelinkowski, Agnieszka Jastrzębska ż. Józefa 01-231 20V-21R 78 T DM 812
12 7 1881 Szumsk Marianna Suchodolska Stara Huta Tomasz Franciszka Stechańska chrz. 26.07 Antoni Jastzrębski, Katarzyna Stechańska ż. Jana 01-231 20V-21R 79 T DM 812
6 8 1881 Szumsk Michał Jastrzębski Stara Huta Ignacy Marianna Bernacka chrz. 9.08 Józef Jastrzębski, Antonina Rudkowska ż. Daniela 01-231 22V-23R 87 T DM 814
22 8 1881 Szumsk Cezary Jastrzębski Stara Huta Józef Antonina Zielińska chrz. 30.08 Wincenty Lubecki, Anna Oborska ż. Wojciecha asyt. Antoni Jastrzębski, Rozali 01-231 25V-26R 97 T DM 817
21 8 1881 Szumsk Olimpia Oborska Stara Huta Stanisław Franciszka Bilińska chrz. 30.08 Franciszek Jastrzębski, Marianna Burkowska ż. Stanisława 01-231 25V-26R 99 T DM 817
3 10 1881 Szumsk Franciszek Michałowski Stara Huta Grzegorz Marianna Cerklewicz chrz. 11.10 Wincenty Giżycki, Antonina Giżycka ż. Mikołaja 01-231 32V-33R 125 T DM 824
17 2 1882 Szumsk Petronela Jastrzębska Stara Huta Mikołaj Antonina Suchodolska Ignacy Jastrzębski, Antonina Jastrzębska z. Józefa 01-232 294V-295R 21 T
30 3 1882 Szumsk Aniela Giżycka Stara Huta Wincenty Katarzyna Zawadzka Wincenty Zieliński, Katarzyna Jelinkowska z. Jana 01-232 298V-299R 38 T
17 4 1882 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Ignacy Domicela Bilińska Karol Jastrzębski, Joanna Oborska z. Wojciecha 01-232 299V-300R 43 T
15 6 1882 Szumsk Stanisław Oborski Stara Huta Franciszek Franciszka Paszkowska Antoni Jastrzębski, Marianna Jastrzębska z. Karola 01-232 304V-305R 62 T
21 7 1882 Szumsk Marianna Suchodolska Stara Huta Piotr Antonina Głowacka Feliks Kucharski, Marianna Głowacka z. Szymona 01-232 308V-309R 77 T
22 9 1882 Szumsk Stanisław Jastrzębski Stara Huta Jan Marcelina Adaszyńska Antoni Jastrzębski, Abtonina Suchodolska ż. Piotra 01-232 313V-314R 100 T
26 9 1882 Szumsk Jan Giżycki Stara Huta Jakub Józefa Sławińska Wojciech Oborski, Antonina Jastrzębska ż. Józefa 01-232 316V-317R 109 T
25 10 1882 Szumsk Stanisław Oborski Stara Huta Julian Paulina Telicka Wincenty Giżycki, Katarzyna Jelinkowska ż. Jana 01-232 321V-322R 131 T
20 11 1882 Szumsk Adolf Jastrzębski Stara Huta Władysław Franciszka Paszkiewicz Leon Paszkiewicz, Agnieszka Jastrzębska panna 01-232 323V-324R 143 T
23 12 1884 Szumsk Marcelina Oborska Stara Huta Julian Paulina Telicka Stanisław Jastrzębski, Franciszka Antonowicz ż. Szymona 01-232 165V-166R 1 T
8 2 1885 Szumsk Jan Oborski Stara Huta Franciszek Franciszka Paszkowska Józef Paszkowski, Marcelina Jastrzębska ż. Karola 01-232 168V-169R 19 T
6 3 1885 Szumsk Kamila Jastrzębska Stara Huta Wadyslaw Franciszka Paszkiewicz Stanisław Jastrzębski, Marianna Borkowska 01-232 171V-172R 32 T
12 4 1885 Szumsk Petronela Giżycka Stara Huta Jakub Józefa ¦liwińska Antoni Białobrzycki, Franciszka Oborska ż. Stanislawa 01-232 174V-175R 50 T
4 8 1885 Szumsk Adolf Suchodolski Stara Huta Piotr Antonina Głowacka Adolf Oborski, Marianna Głowacka z. Szymona 01-232 182V-183R 89 T
5 10 1885 Szumsk Adaszyńska Stara Huta Antoni Elżbieta Stańkiewicz Paweł Jastrzębski, Marcelina Jastrzębska ż. Jana 01-232 190R 130 T
21 12 1885 Szumsk Anna Jastrzębska Stara Huta Józef Agnieszka Jarmolińska Paweł Jastrzębski, Franciszka Antonowicz ż. Szymona 01-232 198V-199R 162 T
29 12 1885 Szumsk Kajetan Jastrzębski Stara Huta Jan Ludwika Bereżecka 01-232 230V-231R 12 T
7 1 1886 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Karol Marcelina Paszkowska 01-232 229V-230R 5 T
15 1 1886 Szumsk Jan Borkowski Stara Huta Stanisław Marianna Jastrzębska 01-232 230V-231R 13 T
1 3 1886 Szumsk Franciszek Jastrzębski Stara Huta Antoni Anna Podgórska 01-232 235V-236R 38 T
7 3 1886 Szumsk Józefa Jasińska Stara Huta Kazimierz Agnieszka Franczuk 01-232 235V-236R 39 T
18 4 1886 Szumsk Anastazja Orłowska Stara Huta NN Adela 01-232 239V-240R 57 T
16 8 1886 Szumsk Leon Oborski Stara Huta Julian Paulina Telicka 01-232 252V-253R 120 T
6 9 1886 Szumsk Antoni Jastrzębski Stara Huta Stanisław Michalina Jastrzębska 01-232 254V-255R 127 T
16 1 1887 Szumsk Feliksa Oborska Stara Huta Wojciech Anna Orłowska Stanisław Jarmoliński i Aniela Jastrzębska ż. Hieronima 01-232 84V-85R 13 DM 952 T
22 1 1887 Szumsk Petronela Jastrzębska Stara Huta Władysław Franciszka Paszkiewicz Leon Paszkiewicz i Michalina Paszkiewicz ż. Stanisława 01-232 85V-86R 16 DM 953 T
21 2 1887 Szumsk Piotr Kowalski Stara Huta Stanisław Teresa Jastrzębska Hieronim Jastrzębski i Anna Jastrzębska ż. Antoniego 01-232 89V-90R 38 DM 957 T
14 5 1887 Szumsk Stanisław Oborski Stara Huta Stanisław Franciszka Bilińska Józef Jastrzębski i Paulina Jastrzębska ż. Juliana 01-232 96V-97R 75 DM 964 T
16 7 1887 Szumsk Kamila Antonowicz Stara Huta Szymon Franciszka Jarmolińska Jan Telicki i Karolina Jarmolińska panna 01-232 102V-103R 101 DM 970 T
6 8 1887 Szumsk Karolina Giżycka Stara Huta Jakub Józefa ¦liwińska Paweł Gizycki i Barbara Domańska ż. Józefa 01-232 105V-106R 116 DM 973 T
18 8 1887 Szumsk Anna Jastrzębska Stara Huta Wojciech Teofila Jelinkowska Józef Jastrzębski i Antonina Suchodolska ż. Piotra 01-232 106V-107R 122 DM 974 T
24 9 1887 Szumsk Cezary Jelinkowski Stara Huta Jan Katarzyna Jastrzębska Hieronim Jastrzębski i Antonina Suchodolska ż. Piotra 01-232 109V-110R 140 DM 977 T
18 10 1887 Szumsk Piotr Jastrzębski Stara Huta Hieronim Aniela Orłowska Józef Jastrzębski i Anna Oborska ż. Wojciecha 01-232 110V-111R 145 DM 978 T
6 11 1887 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Paweł Antonina Soczyńska Antoni Białobrzycki i Barbara Domańska ż. Józefa 01-232 113V-114R 156 DM 981 T
9 12 1887 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Józef Antonina Zielińska Antoni Jastrzębski i Aniela Jastrzębska ż. Hieronima 01-232 115V-118R 166 DM 983 T
24 12 1887 Szumsk Adam Jastrzębski Stara Huta Antoni Anna Podgórska Piotr Suchodolski i Aniela Jastrzębska ż. Hieronima 01-232 118V-119R 170 DM 986 T
10 12 1889 Szumsk Walery Jelinkowski Stara Huta Jan Katarzyna Jastrzębska Hieronim Jastrzębski, Dorota B±czkowska ż. Jana 01-233 100V-101R 3 T
19 1 1889 Szumsk Antoni Jastrzębski Stara Huta Wojciech Teofila Jelinkowska Józef Kalinowski i Aniela ¦liwińska ż. Antoniego 01-232 2V-3R 8 T 868 DM
9 4 1889 Szumsk Piotr Oborski Stara Huta Franciszek Franciszka Paszkowska Antoni Wereszczyński i Marcelina Jastrzębska ż. Karola 01-232 12V-13R 56 T 878 DM
19 7 1889 Szumsk Aniela Jastrzębska Stara Huta Antoni Anna Podgórska Piotr Suchodolski i Paulina Jastrzębska ż. Antoniego 01-232 22V-23R 106 T 888 DM
5 12 1889 Szumsk Marcelina Oborska Stara Huta Julian Paulina Telicka Jan Telicki i Marianna Borkowska ż. Stanisława 01-232 38V-39R 185 T 904 DM
28 12 1889 Szumsk Klementyna Oborska Stara Huta Wojciech Anna Orłowska Hieronim Jastrzębski i Antonina Bereżecka ż. Antoniego 01-232 38V-39R 192 T 904 DM
16 1 1890 Szumsk Leontyna Telicka Stara Huta Jan Stanisława Kucharska Jakub Łosiński, Anna Jastrzębska ż. Antoniego 01-233 103V-104R 18 T
20 1 1890 Szumsk Zuzanna Jastrzębska Stara Huta Hieronim Aniela Orłowska Piotr Suchodolski, Anna Jastrzębska ż. Antoniego 01-233 104V-105R 25 T
15 4 1890 Szumsk Adolf Jastrzębski Stara Huta Stanisław Michalina Jastrzębska 01-233 114V-115R 72 T
7 5 1890 Szumsk Piotr ¦liwiński Stara Huta Antoni Aniela Łopuszańska 01-233 115V-116R 76 T
23 6 1890 Szumsk Paulina Jastrzębska Stara Huta Adam Karolina Kozłoska 01-233 118V-119R 94 T
2 10 1890 Szumsk Rozalia Kalinowska Stara Huta Józef Marcelina Przywłocka 01-233 129V-130R 144 T
20 12 1890 Szumsk Franciszek Jastrzębski Stara Huta Karol Marcelina Paszkowska 01-233 134V-135R 165 T
19 12 1890 Szumsk Petronela Jastrzębska Stara Huta Józef Antonina Zielińska 01-233 136V-137R 173 T
20 1 1891 Szumsk Piotr Jastrzębski Stara Huta Antoni Paulina Kuczarowska 01-233 3V-4R 11 T
12 2 1891 Szumsk Konstanty Michałowski Stara Huta Wawrzyniec Maria Kamińska 1053 01-233 6V-7R 24 T
20 3 1891 Szumsk Karolina Jastrzębska Stara Huta Wojciech Teresa Jelinkowska Franciszek Oborski, Antonina Suchodolska ż. Piotra 01-233 10V-11R 40 T
16 3 1891 Szumsk Zuzanna Jelinkowska Stara Huta Jan Katarzyna Jastrzębska Józef Kalinowski, Antonina Suchodolska ż. Piotra, Mikołaj Jastrzębski, Antonina 01-233 19V-20R 73 T
25 8 1891 Szumsk Walery Jastrzębski Stara Huta Franciszek Marianna Orłowska 01-233 29V-30R 114 T
29 8 1891 Szumsk Jan Oborski Stara Huta Tomasz Antonina Zielińska 01-233 31V-32R 124 T
29 9 1891 Szumsk Michalina Jastrzębska Stara Huta Hieronim Aniela Orłowska 01-233 35V-36R 139 T
1 10 1891 Szumsk Marianna Jastrzębska Stara Huta Antoni Anna Podgórska 01-233 37V-38R 145 T
4 12 1891 Szumsk Mikołaj Paszkowski Stara Huta Jan Adela Jastrzębska 01-233 94V-95R 170 T
17 11 1891 Szumsk Antonina Jastrzębska Stara Huta Józef Agnieszka Jarmolińska 01-233 95V-96R 173 T
22 12 1893 Szumsk Wiktoria Michałowska Stara Huta Karol Marianna Giżycka 01-233 266V-267R 6 T
6 1 1893 Szumsk Joanna Zielińska Stara Huta Piaseczna Adolf Paulina Suprowicz Jan B±kowski, Anna Zielińska panna, Józef Zarzycki, Teodozja Stebieluk 71V-72R 6 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDXY?i=198&cat=833999
24 3 1894 Szumsk Włodzimierz Telicki Stara Huta Jan Stanisława Kucharska 01-233 277V-278R 49 T
15 6 1894 Szumsk Bolesław Jastrzębski Stara Huta Józef Joanna Sawicka 01-233 287V-288R 92 T
20 7 1894 Szumsk Cyryl Jastrzębski Stara Huta Antoni Agnieszka Bernacka 01-233 291V-292R 106 T
25 8 1894 Szumsk Ludwik ¦liwiński Stara Huta NN Adela 01-233 294V-295R 117 T
20 9 1894 Szumsk Zuzanna Jastrzębska Stara Huta Hieronim Aniela Orłowska 01-233 295V-296R 124 T
11 12 1894 Szumsk Antoni Jastrzębski Stara Huta Franciszek Marianna Kozłowska 01-233 305V-306R 163 T
30 1 1895 Szumsk Marianna Antonowicz Stara Huta Szymon Franciszka Jarmolińska 01-233 170V-171R 18 T
15 3 1895 Szumsk Włodzimierz Jastrzębski Stara Huta Karol Waleria Orłowska 01-233 177V-178R 45 T
4 5 1895 Szumsk Kazimierz Kowalski Stara Huta Stanisław Teresa Jastrzębska 01-233 182V-183R 68 T
7 6 1895 Szumsk Józef Jastrzębski Stara Huta Stanisław Petronela Kalinowska 01-233 189V-190R 95 T
1 6 1895 Szumsk Jan Biernacki Stara Huta Ignacy Tekla Giżycka 01-233 191V-192R 104 T
10 7 1895 Szumsk Felicja Łozińska Stara Huta Jakub Kamila Jastrzębska 01-233 193V-194R 112 T
17 7 1895 Szumsk Aleksander Kalinowski Stara Huta Józef Marcelina Przewłocka 01-233 194V-195R 116 T
16 7 1895 Szumsk Marian Jastrzębski Stara Huta Józef Teresa Bernacka 01-233 195V-196R 117 T
7 8 1895 Szumsk Dominik Jastrzębski Stara Huta Grzegorz Weronika Paszkowska 01-233 197V-198R 128 T
14 8 1895 Szumsk Kamila Oborska Stara Huta Wojciech Joanna Orłowska 01-233 199V-200R 134 T
1 9 1895 Szumsk Władysława ¦liwińska Stara Huta Antoni Aniela Łopuszańska Józef Kalinowski, Antonina Suchodolska ż. Piotra 01-233 201V-202R 142 T
6 9 1895 Szumsk Józef Jastrzębski Stara Huta Antoni Marianna Bereżecka 01-233 202V-203R 148 T
2 9 1895 Szumsk Krystyna Telicka Stara Huta Jan Stanisława Kucharska 01-233 203V-204R 151 T
27 9 1895 Szumsk Stanisław Jastrzębski Stara Huta Wojciech Teofila Jelinkowska Rafał Michałowski, Tekla Bernacka ż. Ignacego 01-233 206V-207R 164 T
1 10 1895 Szumsk Rozalia Orłowska Stara Huta Stanisław Józefa Wereszczyńska 01-233 207V-208R 165 T
24 12 1897 Szumsk Józef Białobrzycki Stara Huta Karol ... Stańkiewicz 01-234 1V-2R 1 T
14 1 1898 Szumsk Weronika Oborska Stara Huta Karol Józefa Gonsalewska dopisek o ¶lubie nieczytelny 01-234 1V-2R 4 T
22 1 1898 Szumsk Maria Lewandowska Stara Huta Franciszek Anna Bereżecka 01-234 4V-5R 15 T
20 3 1898 Szumsk Ludwik Orłowski Stara Huta Stanisław Józefa Wereszczyńska 01-234 12V-13R 47 T
7 6 1898 Szumsk Aniela Michałowska Stara Huta Rafał Franciszka Giżycka 01-234 20V-21R 77 T
5 7 1898 Szumsk Weronika Oborska Stara Huta Wojciech Anna Orłowska 01-234 25V-26R 99 T
6 8 1898 Szumsk Zygmunt Tylicki Stara Huta Jan Stanisława Kucharska 01-234 30V-31R 119 T
9 8 1898 Szumsk Rozalia Jarmolińska Stara Huta Antoni Antonina Jastrzębska 01-234 30V-31R 120 T
19 8 1898 Szumsk Marcelina Kowalska Stara Huta Stanisław Teresa Jastrzębska 01-234 31V-32R 121 T
17 8 1898 Szumsk Paweł Łosiński Stara Huta Jakub Kamila Jastrzębska 01-234 32V-33R 128 T
18 9 1898 Szumsk Anna Jastrzębska Stara Huta Józef Marianna Sawicka 01-234 37V-38R 147 T
16 10 1898 Szumsk Dionizy Jastrzębski Stara Huta Józef Joanna Sawicka 01-234 40V-41R 159 T
19 11 1898 Szumsk Feliks Giżycki Stara Huta Józef Bronislawa Bernacka 01-234 47V-48R 187 T
20 9 1899 Szumsk Sińkowski Stara Huta Piotr Karolina Sińkowska 01-235 35R 140 T
28 9 1899 Szumsk Konstancja Jastrzębska Stara Huta Stanisław Petronela Kalinowska 01-235 36V-37R 146 T
28 10 1899 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Józef Paulina Giżycka 01-235 42V-43R 171 T
7 11 1899 Szumsk Michał Jastrzębski Stara Huta Piotr Domicela Stefańska 01-235 44V-45R 180 T
4 11 1899 Szumsk Aniela Jastrzębska Stara Huta Stanisław Michalina Omelańska Mikołaj Kalinowski, Antonina Jastrzębska ż. Józefa 01-235 45V-46R 181 T
9 11 1899 Szumsk Zygmunt Jastrzębski Stara Huta Jan Olimpia Jastrzębska 01-235 45V-46R 183 T
22 11 1899 Szumsk Marcelina Antonowicz Stara Huta Szymon Franciszka Jarmolińska 01-235 47V-48R 189 T
14 12 1899 Szumsk Jan Sińkowski Stara Huta Józef Joanna Boczkowska 01-235 49V-50R 198 T
1 5 1900 Niewirków Wincenty (Ferrariusz) D±browski Stara Huta Edward Michalina Bagińska 951 16 V-17 R 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0019.htm
18 4 1900 Niewirków Leonarda Hajdamowicz Stara Huta Stanisław Ludwika Bielawska 951 15 V-16 R 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0018.htm
20 4 1900 Niewirków Mieczysław Bagiński Stara Huta Florian Pawlina Kwiatkowska 951 15 V-16 R 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0018.htm
1 3 1900 Niewirków Franciszek Bagiński Stara Huta Mikołaj Marianna Czerwińska 951 9 V-10 R 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0012.htm
25 8 1900 Niewirków Leonard Bagiński Stara Huta Adam Pawlina Mochorowska 951 26 V-27 R 129 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0029.htm
18 10 1900 Niewirków Jan Zaworski Stara Huta Tomasz Michalina Mienialuk 951 33 V-34 R 162 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0036.htm
14 10 1900 Niewirków Józef Bagiński Stara Huta NN Franciszka 951 33 V-34 R 165 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0036.htm
23 12 1900 Niewirków Antonina Łukomska Stara Huta Fortunat Józefa Szachniewicz 951 39 V-40 R 194 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0042.htm
3 1 1901 Szumsk Józefa Jastrzębska Stara Huta Józef Marianna Janicka 0.1-236 337V-338R 10 T
3 1 1901 Szumsk Bronisława Jastrzębska Stara Huta Józef Marianna Janicka 0.1-236 337V-338R 11 T
27 2 1901 Szumsk Józef Jastrzębski Stara Huta Jan Olimpia Jastrzębska 0.1-236 343V-344R 34 T
6 3 1901 Szumsk Wiktoria Oborska Stara Huta Karol Józefa Góral 0.1-236 344V-345R 38 T
14 3 1901 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Józef Emilia Stańkiewicz 0.1-236 346V-347R 48 T
23 4 1901 Szumsk Antoni Suchodolski Stara Huta Stanislaw Adela Jastrzębska 0.1-236 350V-351R 64 T
6 6 1901 Szumsk Franciszka Łosińska Stara Huta Jakub Kamila Jastrzębska 0.1-236 357V-358R 93 T
4 7 1901 Szumsk Krystyna Michałowska Stara Huta Karol Marianna Giżycka 0.1-236 361V-362R 111 T
3 8 1901 Szumsk Weronika Fedorowicz Stara Huta Karol Paulina Oborska 0.1-236 363V-364R 118 T
2 8 1901 Szumsk Aniela Jastrzębska Stara Huta Józef Paulina Giżycka 0.1-236 363V-364R 120 T
9 8 1901 Szumsk Konstanty Białobrzycki Stara Huta Karol Waleria Stankiewicz 0.1-236 366V-367R 131 T
15 8 1901 Szumsk Rozalia Michałowska Stara Huta Rafał Franciszka Zarzycka 0.1-236 368V-369R 137 T
23 9 1901 Szumsk Józef Telicki Stara Huta Jan Stanisława Kucharska 0.1-236 371V-372R 155 T
2 10 1901 Szumsk Dominik Sińkowski Stara Huta Józef Joanna B±czkowska 0.1-236 375V-376R 172 T
11 11 1901 Szumsk Maria Michałowska Stara Huta Antoni Stanisława Stankiewicz 0.1-236 382V-383R 197 T
17 11 1901 Szumsk Aleksander Jarmoliński Stara Huta Piotr Karolina Sińkowska 0.1-236 384V-385R 205 T
1 2 1901 Niewirków Franciszka Kozłowska Stara Huta Jan Petronela Kuriata 952 8-9 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0005.htm
5 2 1901 Niewirków Leokadia Gajdamowicz Stara Huta Tomasz Teofila Łukomska 952 8-9 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0005.htm
30 3 1901 Niewirków Wacław D±browski Stara Huta Emeryk Aniela Żygadło 952 20-21 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0011.htm
4 4 1901 Niewirków Helena Czerwińska Stara Huta Jan Jadwiga Kuriata 952 22-23 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0012.htm
16 4 1901 Niewirków Apolonia Gajdamowicz Stara Huta Ludwik Katarzyna Słowacka 952 24-25 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0013.htm
2 5 1901 Niewirków Aleksander D±browski Stara Huta Stanisław Marianna Bagińska 952 26-27 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0014.htm
3 5 1901 Niewirków Władysława Łukomska Stara Huta Lucjan Elżbieta Zalewska 952 26-27 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0014.htm
1 6 1901 Niewirków Gracjan D±browski Stara Huta Jan Teofila Szachniewicz 952 30-31 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0016.htm
14 8 1901 Niewirków Piotr Kozłowski Stara Huta Paweł Zofia Linkiewicz 952 40-41 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0021.htm
8 9 1901 Niewirków Czesław Żygadło Stara Huta Antoni Kornelia Gajdamowicz 952 44-45 107 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0023.htm
18 9 1901 Niewirków Leontyna Suchodolska Stara Huta Władysław Katarzyna Węgłowska 952 44-45 108 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0023.htm
25 9 1901 Niewirków Franciszka Kozłowska Stara Huta Aleksander Antonina Korku¶ 952 46-47 114 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0024.htm
29 9 1901 Niewirków Michał Kozłowski Stara Huta Antoni Benigna Bagińska 952 48-49 117 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0025.htm
16 10 1901 Niewirków Adela Czerwińska Stara Huta Teofil Franciszka Chomicz 952 52-53 126 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0027.htm
26 11 1901 Niewirków Piotr Morawski Stara Huta Józef Ewa Łabędzka 952 60-61 146 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0031.htm
3 2 1902 Niewirków Weronika Bagińska Stara Huta Adam Ewa Rudnicka 965 6V-7R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0007.htm
5 1 1902 Niewirków Władysława Bagińska Stara Huta Florian Paulina Kwiatkowska 965 1V-2R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0002.htm
3 1 1902 Szumsk Joanna Jastrzębska Stara Huta Adam Karolina Kozłowska 01-236 227V-228R 7 T
16 1 1902 Szumsk Franciszek ¦liwiński Stara Huta Antoni Agnieszka Łopuszańska 01-236 230V-231R 20 T
11 2 1902 Szumsk Maria Jastrzębska Stara Huta Stanisław Michalina Omelańska 01-236 236V-237R 41 T
18 2 1902 Szumsk Konstancja Jastrzębska Stara Huta Szymon Marcelina Jastrzębska 01-236 236V-237R 42 T
17 3 1902 Szumsk Maria Kowalska Stara Huta Stanisław Teresa Jastrzębska 01-236 242V-243R 66 T
20 4 1902 Szumsk Helena Jastrzębska Stara Huta Antoni Aniela Giżycka 01-236 246V-247R 83 T
26 5 1902 Szumsk Aniela Oborska Stara Huta Julian Paulina Telicka 01-236 248V-249R 92 T
22 5 1902 Szumsk Aniela Oborska Stara Huta Karol Józefa Góral 01-236 249V-250R 94 T
10 6 1902 Szumsk Marianna Jastrzębska Stara Huta Stanisław Wiktoria Kalinowska 01-236 252V-253R 107 T
3 6 1902 Szumsk Klementyna Jastrzębska Stara Huta Antoni Agnieszka Bernacka 01-236 252V-253R 108 T
15 6 1902 Szumsk Franciszek Suchodolski Stara Huta Stanisław Adela Jastrzębska 01-236 253V-254R 110 T
29 8 1902 Szumsk Michał Suchodolski Stara Huta Jan Helena Ostaszewska 01-236 264V-265R 156 T
1 10 1902 Szumsk Helena Dzwonkowska Stara Huta Wawrzyniec Aniela Jastrzębska 01-236 269V-270R 175 T
21 9 1902 Szumsk Michał Jastrzębski Stara Huta Karol Marcelina Michałowska 01-236 270V-271R 177 T
10 10 1902 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Józef Joanna Sawicka 01-236 271V-272R 184 T
1 11 1902 Szumsk Franciszek Jarmoliński Stara Huta Paweł Karolina Sińkowska 01-236 275V-276R 201 T
7 11 1902 Szumsk Aleksandra Giżycka Stara Huta Jan Paulina Jastrzębska 01-236 276V-277R 204 T
1 11 1902 Szumsk Bronisława Jarmolińska Stara Huta Antoni Antonina Jastrzębska 01-236 277V-278R 208 T
6 11 1902 Szumsk Zygmunt Jastrzębski Stara Huta Jan Olimpia Jastrzębska 01-236 277V-278R 209 T
5 12 1902 Szumsk Helena Kalinowska Stara Huta Józef Marcelina Przewłocka 01-236 282V-283R 232 T
13 12 1902 Szumsk Lucyna Michałowska Stara Huta Antoni Stanisława Stankiewicz 01-236 283V-284R 236 T
1 2 1903 Niewirków Leontyna D±browska Stara Huta Stanisław Marianna Bagińska 966 6 V-7 R 22 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0007.htm
2 2 1903 Niewirków Julian Łukomski Stara Huta Jan Michalina Gajdamowicz Łukasz Łukomski, Michalina D±browska ż. Edwarda 966 6 V-7 R 23 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0007.htm
20 2 1903 Niewirków Ewa Suchodolska Stara Huta Władysław Katarzyna Węgłowska 966 9V-10R 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0010.htm
11 2 1903 Niewirków Franciszek (Seraficki) D±browski Stara Huta Emeryk Aniela Żygadło 966 9V-10R 36 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0010.htm
19 4 1903 Niewirków Wincentyna Czerwińska Stara Huta Teofil Franciszka Chomicz 966 19V-20R 76 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0020.htm
8 5 1903 Niewirków Stanisław (Biskup) D±browski Stara Huta Antoni Franciszka Suchodolska 966 23V-24R 91 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0024.htm
22 5 1903 Niewirków Walentyna D±browska Stara Huta Jan Teofila Szachniewicz 966 24V-25R 95 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0027.htm
15 5 1903 Niewirków Zygmunt Bagiński Stara Huta NN Aniela Teofil Czerwiński, Michalina D±browska ż. Edwarda 966 24V-25R 96 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0027.htm
13 6 1903 Niewirków Antonina Gajdamowicz Stara Huta Ludwik Katarzyna Słowicka 966 27V-28R 106 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0030.htm
14 6 1903 Niewirków Wiktor Zaworski Stara Huta Tomasz Michalina Mendeluk Piotr Żygadło, Teofila Gajdamowicz z. Tomasza 966 27V-28R 108 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0030.htm
7 6 1903 Niewirków Antoni Ostrowski Stara Huta Ludwik Marcelina Zaworska 966 28V-29R 109 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0031.htm
24 8 1903 Niewirków Leokadia Żygadło Stara Huta Antoni Kornelia Gajdamowicz 966 35V-36R 138 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0038.htm
28 9 1903 Niewirków Dominik Czerwiński Stara Huta Franciszek Marcelina Marcinkowska Edward D±browski, Marianna Dabrowska ż. Stanisława 966 40V-41R 158 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0043.htm
30 11 1903 Szumsk Franciszek Michałowski Stara Huta Karol Antonina Girzycka 0.1-238 1V-2R 1 T
12 1 1903 Szumsk Weronika Jastrzębska Stara Huta Ksawery Ewelina Dzwonkowska 0.1-237 3V-4R 10 T
20 2 1903 Szumsk Emilia Girzycka Stara Huta Józef Brygida Bernadzka 0.1-237 8V-9R 30 T
2 3 1903 Szumsk Piotr Sińkowski Stara Huta Mikołaj Adela Maniakowska 0.1-237 10V-11R 40 T
27 4 1903 Szumsk Kamila Bernadzka Stara Huta Ignacy Tekla Girzycka 0.1-237 20V-21R 78 T
30 5 1903 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Józef Teresa Bernadzka Hieronim Jastrzębski, Brygida Girzycka ż. Józefa 0.1-237 25V-26R 97 T
30 5 1903 Szumsk Józef Jastrzębski Stara Huta Stanisław Brygida Dzwonkowska 0.1-237 25V-26R 98 T
23 7 1903 Szumsk Anna Górska Stara Huta Dionizy Franciszka Ratner 0.1-237 33V-34R 132 T
24 7 1903 Szumsk Petronela Jastrzębska Stara Huta Antoni Aniela Girzycka 0.1-237 35V-36R 137 T
15 8 1903 Szumsk Rafał Antonowicz Stara Huta Szymon Franciszka Jarmolińska 0.1-237 37V-38R 146 T
12 9 1903 Szumsk Ludwika Jastrzębska Stara Huta Wiktor Stanisława Jarmolińska 0.1-237 40V-41R 159 T
2 10 1903 Szumsk Rafał Jastrzębski Stara Huta Wojciech Teofila Jelinkowska 0.1-237 41V-42R 163 T
21 10 1903 Szumsk Jan Białobrzycki Stara Huta Karol Waleria Stankiewicz 0.1-237 45V-46R 179 T
1 11 1903 Szumsk Franciszek Oborski Stara Huta Karol Józefa Górska 0.1-237 47V-48R 185 T
1 11 1903 Szumsk Wiktoria Jastrzębska Stara Huta Józef Maria Janicka 0.1-237 48V-49R 191 T
1 11 1903 Szumsk Anna Kowalska Stara Huta Stanisław Teresa Jastrzębska 0.1-237 53V-54R 210 T
29 11 1903 Szumsk Stanisław Borkowski Stara Huta Józef Bronisława Suchodolska 0.1-237 55V-56R 217 T
14 2 1904 Niewirków Rafalina Kozłowska Stara Huta Jan Petronela Kuriata 982 6V-7R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0007.htm
8 2 1904 Niewirków Romanina Żygadło Stara Huta Piotr Franciszka Bagińska 982 7V-8R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0008.htm
23 2 1904 Niewirków Bronisława Kozłowska Stara Huta Antoni Benigna Bagińska 982 9V-10R 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0010.htm
11 3 1904 Niewirków Filomena Czerwińska Stara Huta Jan Ludwika Kuriata Stanisław D±browski, Paulina Boczkowska ż. Adama 982 11V-12R 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0012.htm
25 3 1904 Niewirków Longina Łukomska Stara Huta Łukasz Elżbieta Zalewska Michał Łukomski, Tekla Felińska ż. Jana 982 13V-14R 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0014.htm
7 5 1904 Niewirków Leontyna Bagińska Stara Huta Łukasz Urszula Gołubiecka Stanisław Bagiński, Paulina Bagińska panna 982 16V-17R 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0017.htm
17 5 1904 Niewirków Kamila Bagińska Stara Huta Florian Marcelina Żygadło Piotr Żygadło, Dioniza Bagińska ż. Aleksandra 982 17V-18R 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0018.htm
5 6 1904 Niewirków Leontyna Łukomska Stara Huta Antoni Józefa Czerwińska Teofil Czerwiński, Jadwiga Czerwińska z. Jana 982 20V-21R 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0021.htm
7 6 1904 Niewirków Stanisława Morawska Stara Huta Józef Walentyna Nowosielecka Edward D±browski, Teofila Gajdamowicz ż. Tomasza 982 21V-22R 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0022.htm
28 7 1904 Niewirków Jozafat D±browski Stara Huta Edward Michalina Kondracka 982 26V-27R 101 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0027.htm
8 9 1904 Niewirków Adela Bagińska Stara Huta Hipolit Walentyna Kuriata Jan D±browski, Ludwika Czerwińska ż. Jana 982 30V-31R 117 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0030.htm
19 10 1904 Niewirków Tekla Niekurowska Stara Huta Feliks Józefa Chor±żewska 982 37V-38R 145 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0040.htm
28 10 1904 Niewirków Leon D±browski Stara Huta Jan Teofila Szachniewicz Teofil Czerwiński, Józefa Łukomska ż. Fortunata 982 37V-38R 147 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0040.htm
16 11 1904 Niewirków Józefa Bagińska Stara Huta Mikołaj Marianna Czerwińska Adam Bagiński, Paulina Gajdamowicz panna 982 41V-42R 162 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0044.htm
24 11 1904 Niewirków Rachel Węgłowska Stara Huta Jan Elżbieta Kozłowska 982 41V-42R 163 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0044.htm
11 1 1904 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Szymon Marcelina Jastrzębska 0.1-238 3V-4R 9 T
24 1 1904 Szumsk Stanisław Jastrzębski Stara Huta Józef Paulina Girzycka 0.1-238 5V-6R 18 T
29 1 1904 Szumsk Aniela Jastrzębska Stara Huta Ksawery Feliksa Dzwonkowska 0.1-238 8V-9R 32 T
28 2 1904 Szumsk Zofia Suchodolska Stara Huta Jan Helena Staszewska 0.1-238 13V-14R 51 T
8 4 1904 Szumsk Dionizy Łoziński Stara Huta Jakub Kamila Jastrzębska 0.1-238 20V-21R 77 T
11 4 1904 Szumsk Leontyna ¦liwińska Stara Huta Antoni Aniela Łopuszańska 0.1-238 20V-21R 78 T
15 4 1904 Szumsk Witalis Michałowski Stara Huta Rafał Franciszka Girzycka 0.1-238 21V-22R 82 T
18 4 1904 Szumsk Stanisław Jarmoliński Stara Huta Adolf Karolina Wróblewska 0.1-238 22V-23R 86 T
30 4 1904 Szumsk Filip Orłowski Stara Huta Stanisław Józefa Wereszczyńska 0.1-238 22V-23R 87 T
7 5 1904 Szumsk Aniela Adaszyńska Stara Huta Karol Malwina Jastrzębska 0.1-238 24V-25R 94 T
20 5 1904 Szumsk Kamila Jastrzębska Stara Huta Jan Petronela Jastrzębska Jan Giżycki, Franciszka Sińkowska ż. Józefa 0.1-238 27V-28R 105 T
23 6 1904 Szumsk Helena Sińkowska Stara Huta Mikolaj Adela Maniakowska Józef Giżycki, Antonina Jastrzębska ż. Pawła 0.1-238 30V-31R 118 T
27 6 1904 Szumsk Helena Telicka Stara Huta Jan Stanisława Kucharska 0.1-238 30V-31R 119 T
22 9 1904 Szumsk Antoni Jastrzębski Stara Huta Jan Olimpia Jastrzębska 0.1-238 40V-41R 160 T
4 11 1904 Szumsk Genowefa Jastrzębska Stara Huta Stanisław Petronela Kalinowska Mikołaj Jastrzębski, Helena Suchodolska ż. Jana 0.1-238 45V-46R 178 T
13 11 1904 Szumsk Bronisław Dzwonkowski Stara Huta Wawrzyniec Aniela Jastrzębska 0.1-238 46V-47R 186 T
22 11 1904 Szumsk Joanna Jastrzębska Stara Huta Wiktor Stanisława Jarmolińska 0.1-238 47V-48R 189 T DW
27 11 1904 Szumsk Piotr Jarmoliński Stara Huta Antoni Antonina Jastrzębska 0.1-238 48V-49R 193 T
3 12 1904 Szumsk Franciszek Jastrzębski Stara Huta Józef Joanna Sawicka 0.1-238 49V-50R 197 T
2 12 1904 Szumsk Aniela Giżycka Stara Huta Józef Brygida Bernacka 0.1-238 49V-50R 201 T
19 1 1905 Niewirków Brygida Bagińska Stara Huta Ambroży Anastazja Słowicka 983 3V-4R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0004.htm
6 2 1905 Niewirków Helena Kuczyńska Stara Huta Stanisław Małgorzata Szczepaniak Łukasz Łukomski, Helena Bagińska ż. Dionizego 983 7V-8R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0008.htm
8 2 1905 Niewirków Franciszek D±browski Stara Huta Stanisław Marianna Bagińska 983 7V-8R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0008.htm
20 2 1905 Niewirków Feliksa Kuczyńska Stara Huta Adam Olimpia Bagińska Tomasz Bagiński, Kornelia Gajdamowicz panna 983 9V-10R 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0010.htm
25 2 1905 Niewirków Filomena Bagińska Stara Huta Adam Aniela Boczkowska 983 9V-10R 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0010.htm
18 3 1905 Niewirków Roman Bagiński Stara Huta Adam Paulina Mochorowska 983 14V-15R 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0015.htm
8 4 1905 Niewirków Leontyna Boczkowska Stara Huta NN Michalina 983 16V-17R 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0017.htm
26 4 1905 Niewirków Wincenty Bagiński Stara Huta Florian Paulina Kwiatkowska Adam Bagiński, Walentyna Kwiatkowska panna 983 21V-22R 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0022.htm
8 5 1905 Niewirków Leon D±browski Stara Huta Antoni Franciszka Sochowiecka 983 21V-22R 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0022.htm
9 9 1905 Niewirków Marianna Suchodolska Stara Huta Władyslaw Katarzyna Węgłowska 983 37V-38R 146 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0038.htm
11 9 1905 Niewirków Klementyna Zaworska Stara Huta Tomasz Michalina Mendemok 983 40V-41R 157 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0039.htm
10 10 1905 Niewirków Józef Kalasanty Żygadło Stara Huta Antoni Kornelia Gajdamowicz 983 44V-45R 173 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0045.htm
22 11 1905 Niewirków Marian Kozłowski Stara Huta Aleksander Antonina Korku¶ 983 51V-52R 202 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0052.htm
25 12 1905 Niewirków Józef Gajdamowicz Stara Huta Ludwik Katarzyna Słowicka Antoni Żygadło, Anastazja Bagińska ż. Ambrożego 983 55V-56R 219 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0056.htm
12 1 1905 Szumsk Weronika ¦liwińska Stara Huta Marian Maria Oborska 01-236 158V-159R 12 T
24 2 1905 Szumsk Piotr Jarmoliński Stara Huta Paweł Karolina Sińkowska 01-236 161V-162R 28 T
10 4 1905 Szumsk Maria Giżycka Stara Huta Jan Paulina Jastrzębska 01-236 164V-165R 45 T
1 5 1905 Szumsk Kamila Jastrzębska Stara Huta NN Adela 01-236 166V-167R 54 T
29 5 1905 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Karol Marcelina Michałowska 01-236 169V-170R 66 T
1 6 1905 Szumsk Józef Jastrzębski Stara Huta Antoni Aniela Giżycka 01-236 170V-171R 74 T
19 6 1905 Szumsk Marceli Bernacki Stara Huta Ignacy Tekla Giżycka 01-236 171V-172R 80 T
1 7 1905 Szumsk Petronela Suchodolska Stara Huta Stanisław Adela Jastrzębska 01-236 172V-173R 84 T
1 7 1905 Szumsk Piotr Jastrzębski Stara Huta Adam Karolina Karłowska 01-236 173V-174R 86 T
9 8 1905 Szumsk Petronela Michałowska Stara Huta Antoni Stanisława Stańkiewicz 01-236 177V-178R 109 T
10 10 1905 Szumsk Emilia Jastrzębska Stara Huta Jan Petronela Jastrzębska 01-236 183V-184R 140 T
2 12 1905 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Stanisław Brygida Dzwonkowska 01-236 188V-189R 162 T
8 12 1905 Szumsk Mikołaj Oborski Stara Huta Karol Józefa Góral 01-236 189V-190R 166 T
1 1 1906 Szumsk Stanisław Suchodolski Stara Huta Jan Helena Staszewska 01-236 85V-86R 1 T
10 2 1906 Szumsk Emilia Adaszyńska Stara Huta Karol Malwina Jastrzębska 01-236 90V-91R 30 T
1 2 1906 Szumsk Aniela Sińkowska Stara Huta Mikołaj Adela Maniakowska 01-236 91V-92R 35 T
18 4 1906 Szumsk Rafał Jastrzębski Stara Huta Wojciech Teofila Jeleńkowska Rafał Michałowski, Karolina Oborska ż. Ksawerego 01-236 96V-97R 59 T
18 4 1906 Szumsk Marcelina Jastrzębska Stara Huta Wojciech Teofila Jeleńkowska Józef Jastrzębski, Maria Jastrzębska ż. Antoniego 01-236 96V-97R 60 T
1 5 1906 Szumsk Michalina Kalinowska Stara Huta Józef Marcelina Przewłocka 01-236 98V-99R 66 T
5 7 1906 Szumsk Franciszka Jastrzębska Stara Huta Jan Olimpia Jastrzębska 01-236 103V-104R 93 T
30 7 1906 Szumsk Maria Orłowska Stara Huta Stanisław Józefa Wereszczyńska 01-236 107V-108R 112 T
14 8 1906 Szumsk Marceli Białobrzycki Stara Huta Antoni Agnieszka Piotrowska 01-236 108V-109R 118 T
10 8 1906 Szumsk Jan Giżycki Stara Huta Józef Brygida Bernacka 01-236 109V-110R 121 T
4 10 1906 Szumsk Franciszka Borkowska Stara Huta Józef Bronislawa Suchodolska 01-236 115V-116R 151 T
13 10 1906 Szumsk Marianna Jastrzębska Stara Huta Stanisław Adela Krajewska 01-236 115V-116R 155 T
9 10 1906 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Antoni Agnieszka Bernacka 01-236 117V-118R 163 T
16 11 1906 Szumsk Dominik Jarmoliński Stara Huta Antoni Antonina Jastrzębska 01-236 122V-123R 186 T
21 12 1906 Szumsk Stanislaw Jastrzębski Stara Huta Jan Bronislawa Krasicka 01-236 125V-126R 205 T
7 1 1907 Szumsk Marianna Jastrzębska Stara Huta Grzegorz Weronika Rudkowska 01-236 2V-3R 6 T
23 1 1907 Szumsk Maria Jastrzębska Stara Huta Antoni Aniela Giżycka 01-236 3V-4R 14 T
5 2 1907 Szumsk Stanisław Giżycki Stara Huta Jan Paulina Jastrzębska 01-236 4V-5R 18 T
6 2 1907 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Wiktor Stanisława Jarmolińska 01-236 4V-5R 19 T
12 2 1907 Szumsk Janina Giżycka Stara Huta Piotr Aleksandra Listowska 01-236 6V-7R 27 T
2 3 1907 Szumsk Aleksandra Dzwonkowska Stara Huta Wawrzyniec Aniela Jastrzębska 01-236 8V-9R 37 T
5 3 1907 Szumsk Wiktoria Michałowska Stara Huta Rafał Franciszka Giżycka 01-236 10V-11R 47 T
10 3 1907 Szumsk Marcelina Jastrzębska Stara Huta Józef Paulina Giżycka 01-236 11V-12R 55 T
1 5 1907 Szumsk Edmund Jastrzębski Stara Huta Stanisław Petronela Kalinowska 01-236 18V-19R 90 T
1 10 1907 Szumsk Aniela Suchodolska Stara Huta Jan Helena Ostaszewska 01-236 34V-35R 169 T
1 10 1907 Szumsk Adela Jastrzębska Stara Huta Apoloniusz Olimpia Jastrzębska 01-236 35V-36R 172 T
5 10 1907 Szumsk Bronisława Łosińska Stara Huta Jakub Kamila Jastrzębska 01-236 36V-37R 178 T
24 10 1907 Szumsk Waleria Jastrzębska Stara Huta Ksawery Ewelina Dzwonkowska 01-236 38V-39R 187 T
14 11 1907 Szumsk Teofil Jastrzębski Stara Huta Mikołaj Paulina Suchodolska 01-236 40V-41R 197 T
22 11 1907 Szumsk Maria Sińkowska Stara Huta Mikołaj Adela Maniakowska 01-236 41V-42R 203 T
20 12 1907 Szumsk Michał Sińkowski Stara Huta Józef Franciszka Jasińska 01-236 44V-45R 217 T
24 12 1907 Szumsk Paulina Oborska Stara Huta Karol Józefa Góral 01-236 45V-46R 222 T
11 1 1909 Niewirków Bronislawa Nikurowska Stara Huta Feliks Józefa Chor±żewska 1015 3V-4R 9 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0006.htm
18 1 1909 Niewirków Anastazja Łukomska Stara Huta Antoni s.Jana Józefa Czerwińska 1015 3V-4R 11 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0006.htm
24 1 1909 Niewirków Wincenty Bagiński Stara Huta Adam s.Jana Paulina Muchorowska 1015 6V-7R 24 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0009.htm
9 2 1909 Niewirków Roman Żygadło Stara Huta Jan s.Franciszka Adela Nikurowska 1015 8V-9R 29 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0011.htm
24 1 1909 Niewirków Leonard Węgłowski Stara Huta Jan Elżbieta Kozłowska 1015 10V-11R 40 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0013.htm
24 1 1909 Niewirków Józef Węgłowski Stara Huta Jan Elżbieta Kozłowska 1015 11V-12R 41 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0014.htm
13 4 1909 Niewirków Antoni Bagiński Stara Huta Mikołaj s.Józefa Marianna Czerwińska 1015 16V-17R 65 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0019.htm
25 4 1909 Niewirków Bronisława Bagińska Stara Huta Wincenty s. Jana Franciszka Bagińska 1015 18V-19R 75 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0021.htm
10 5 1909 Niewirków Antoni Czerwiński Stara Huta Teofil s.Franciszka Franciszka Chomicz 1015 19V-20R 80 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0022.htm
10 5 1909 Niewirków Marceli Żygadło Stara Huta Antoni Kornela Gajdamowicz 1015 20V-21R 86 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0023.htm
10 5 1909 Niewirków Adela Żygadło Stara Huta Antoni Kornela Gajdamowicz 1015 20V-21R 87 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0023.htm
4 6 1909 Niewirków Bolesław Żygadło Stara Huta Franciszek s.Jana Kazimiera Ło¶ Julian Gromczyński, Paulina Żygadło panna 1015 22V-23R 94 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0025.htm
14 8 1909 Niewirków Marceli Bagiński Stara Huta Ambroży Stanisława Słowińska 1015 28V-29R 120 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0031.htm
9 9 1909 Niewirków Stanisław Bagiński Stara Huta Łukasz Urszula Gołubowska Franciszek Czerwiński, Marianna Bagińska 1015 30V-31R 131 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0033.htm
15 11 1909 Niewirków Leontyna Nikurowska Stara Huta Antoni Józefa Klepuszewska 1015 45V-46R 190 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0048.htm
1 12 1909 Niewirków Bernard Bagiński Stara Huta Florian Paulina Paszkowska 1015 47V-48R 196 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0050.htm
15 12 1909 Niewirków Franciszka Bagińska Stara Huta Adam Aniela Boczkowska Antoni Bagiński, Ludwika Bagińska 1015 49V-50R 204 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0052.htm
9 4 1913 Szumsk Telicka Stara Huta Jan Stanislawa Kucharska 01-233 349R 72 T

¦luby

Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki ¦wiadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
17 2 1765 Szumsk Michał Buńczuk Stara Huta k Agnieszka Mikita Mykita p Andrzej Bilowicz, Wojciech Sikorski 297-1-180 44V Ł RK
20 2 1872 Krzemieniec Jan Jastrzębski Stara Huta, par. Szumsk 20 Stanisław Antonina Jasińska Ludwika Bereżecka Huta Stożecka 20 Maciej Józefa Zalewska 1-62 27V 5 T 893
11 6 1872 Szumsk Grzegorz Michałowski Stara Huta 40 Ludwik Magdalena Wojnaszewska Karolina Stańkiewicz Hucisko Pikulskie 30w Franciszek Marianna Cyrklewicz Teodor Łukomski, Jan Giżycki 01-226 38V 12 T DM 356
9 7 1872 Szumsk Józef Wereszczyński Hucisko Surażkie 40w Józef Marianna Chmurowska Marcelina z d. Kamińska Zarzycka Stara Huta 28w Karol Marianna Nasiecka Albert Kowalski, Teodor Maniakowski 01-226 39R 14 T DM 356
18 2 1873 Szumsk Stanisław Borkowski Hucisko Surażkie 27w Józef Tekla Maciewska Marianna Jastrzębska Stara Huta 20 Franciszek Elżbieta Kozicka 1 dw Jan ¦widerski, Bartłomiej Borkowski 1-226 108V 11 T DM 427
22 9 1874 Szumsk Józef Jarmoliński Cyranka 30w Karol Katarzyna Godzińska Ludwika Jastrzębska Stara Huta 20 Jakub Julia Krasicka Stanisław Jastrzębski, Stanisław Jarmoliński 1-227 40R 10 T DM 544
8 2 1876 Szumsk Piotr Suchodolski Stara Huta 24 Mateusz Marianna Zielińska Antonina Głowacka K±ty 20 Jan Salomea Grzybowska Wincenty Giżycki, Franciszek Listowski 1-228 40V 5 T DM 623
19 9 1876 Szumsk Kajetan Jastrzębski Stara Huta 33w Wawrzyniec Marianna Soczyńska Marianna Paszkowska Majdan Dubieński 30w Adam Marianna Trzeciak Jan Oręba, Paweł Jelenkowski 1-228 43R 10 T DM 625
7 11 1876 Szumsk Wojciech Oborski Stara Huta 24 Antoni Klara Jastrzębska Antonina Orłowska Cyranka 18 Jan Anastazja Jastrzębska Antoni Kalinowski, Stanisław Jarmoliński 1-228 46V 17 T DM 629
2 2 1877 Krzemieniec Antoni Jastrzębski Stara Huta, par. Szumsk 24 Jakub Julia Krasicka Paulina Kuczakowska Stożek 18 Antoni Apolonia Miłkowska Kajetan Jastrzębski, Julian Oborski 426-1-130 24V 4 T
30 1 1877 Szumsk Stanisław Pestrowicz Huta Piaseczna 60w Jakub Marianna Łagocka Marianna Białobrzycka Stara Huta 40 Jan Katarzyna Rogowska Jan Białobrzycki, Jan B±czkowski 1-229 39V 5 T DM 685
6 2 1877 Szumsk Jakub Giżycki Stara Huta 26 Piotr Franciszka Białobrzycka Józefa ¦liwińska Stara Huta 20 Michał Joanna Makowska Jan Białobrzycki, Jan Giżycki 1-229 41V 9 T DM 687
5 5 1877 Szumsk Ignacy Jastrzębski Stara Huta 50w Michał Agnieszka Chmielewska Marianna z Sowińskich Bednarska/Bernacka Kruholec 36w Jan Katarzyna Rożycka Paweł Korczewski, Marcin Jastrzębski 1-229 43R 12 T DM 688
8 10 1878 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta 24 Józef Tekla Krasicka Marianna Adaszyńska Hucisko Horodyskie 20 Józef Marianna Sińkowska Franciszek Oborski, Kazimierz Jastrzębski 1-230 52R 22 T DM 766
26 11 1878 Szumsk Julian Oborski Stara Huta 24 Antoni Florentyna Jastrzębska Paulina Telicka Stara Huta 20 Paweł Marianna Jakuszewska Antoni Jarmoliński, Józef Jastrzębski 1-230 57V 33 T DM 772
28 10 1879 Szumsk Piotr Adaszyński Hucisko Horodyskie 30 Jan Marianna Greluk Honorata ur. Suprowicz p.v. Giżycka Stara Huta 30w Jan Marianna Zielińska Andrzej Kucharski i Paweł Listowski 01-226 168R 24 T 486 DM
19 10 1880 Krzemieniec Antoni Giżycki Stara Huta 30 Piotr Franciszka Białobrzycka Karolina Berezecka Stara Huta 22 Maciej Józefa Zalewska 1-74 30V 15 T
31 1 1882 Szumsk Franciszek Jastrzębski Stara Huta 30 Feliks Petronela Jasińska Marianna Orłowska Stara Huta 20 Jan Anastazja Jastrzębska Wojciech Oborski, Józef Jastrzębski 01-232 329R 7 T
16 5 1882 Szumsk Paweł Orłowski Andruszówka 22 Mikołaj Marianna Jastrzębska Aniela Pestrowicz Stara Huta 17 Wojciech Anna Sińkowska Józef Jastrzębski, Antoni Sawicki 01-232 330R 11 T
3 10 1882 Szumsk Szymon Antonowicz Stara Huta 25 Wojciech Agnieszka Naumowicz Franciszka Jarmolińska Cyranka 18 Józef Klara Jastrzębska 01-232 331V 18 T
14 11 1882 Szumsk Stanisław Kowalski Sadeczki Małe 25 Albert Marianna Kopniewicz Teresa Jastrzębska Stara Huta 18 Józef Tekla Krasicka 01-232 334V 30 T
27 1 1885 Szumsk Antoni Jastrzębski Stara Huta 25 Józef Tekla Krasicka Anna Podgórska Suraż 18 Józef Joanna Kowalewska Franciszek Kowalewski, Wojciech Oborski 01-232 203R 7 T
6 10 1885 Szumsk Tomasz Zieliński Hucisko Pikulskie 24 Jan Aniela Czerklewicz Karolina Jastrzębska Stara Huta 20 Wawrzyniec Dorota Adolf oborski, Antoni Jastrzębski 01-232 205V 18 T
1 11 1885 Szumsk Grzegorz Krasicki Majdan Dubieński 23 Rafał Magdalena Zabłocka Adela Oborska Stara Huta 17 Franciszek Franciszka Paszkowska Andrzej Paszkowski, Franciszek Zieliński 01-232 208V 29 T
10 11 1885 Szumsk Stanisław Jastrzębski Stara Huta 33 Franciszek Elżbieta Kozłowska Michalina Jastrzębska Stara Huta 19 Mikołaj Antonina Oremba Józef Jastrzębski, Jan B±czkowski 01-232 209V 34 T
26 10 1886 Szumsk Józef Domański Stara Huta 21 Stanisław Agata Giżycka Barbara Jastrzębska Stara Huta 18 Wawrzyniec Dorota Bilewicz Wincenty Giżycki, Antoni Jastrzębski 01-232 269R 16 T
26 10 1886 Szumsk Wojciech Jastrzębski Stara Huta 22 Franciszek Anna Kucharska Teofila Jelenkowska Stara Huta 19 Jan Franciszka Łopuszańska Piotr Suchodolski, Karol Jastrzębski 01-232 269V 17 T
26 10 1886 Szumsk Paweł Jastrzębski Stara Huta 26 Wawrzyniec Dorota Bilewicz Antonina Soczyńska Hucisko Pikulskie 19 Jan Aniela Sinkowska Kajetan Jastrzębski, Marceli Soczyński 01-232 269V 18 T
9 11 1886 Szumsk Hieronim Jastrzębski Stara Huta 25 Jakub Julia Krasicka Aniela Orlowska Stara Huta 24 Jan Anastazja Jastrzębska Józef Jastrzębski, Antoni Jastrzębski 01-232 270V 22 T
16 11 1886 Szumsk Stanisław Jastrzębski Stara Huta 24 Józef Tekla Krasicka Petronela Kalinowska Stara Huta 20 Antoni Franciszka Towarnicka Piotr Suchodolski, Franciszek Oborski, Antoni Jastrzębski 01-232 271R 24 T
24 5 1887 Szumsk Jakub Łosiński Sadki 21 Maciej Antonina Pi±tkiewicz Kamila Jastrzębska Stara Huta 18 Jan Honorata Wereszczyńska Wojciech Łosiński, Antoni Wereszczyński 01-232 126R 10 T DM 993
12 2 1889 Szumsk Jan Telicki Stara Huta 23 Paweł Marianna Jakuszewska Stanisława Kucharska K±ty 18 Łukasz Marcelina Sawicka Julian Oborski, Józef Telicki 1-232 45R 15 T DM 912
12 2 1889 Szumsk Adam Jastrzębski Stara Huta 26 Franciszek Anna Kucharska Karolina Kozłowska Mosty 17 Paweł Emilia Wróblewska Antoni Jastrzębski, Marcin Listowski 1-232 45V 18 T DM 913
12 2 1889 Szumsk Ksawery Soczyński Majdan Dubieński 25 Władysław Rozalia Wereszczyńska Antonina Białobrzycka Stara Huta 21 Jan Katarzyna Nowakowska Aleksander Wereszczyński, Mikołaj Oborski 1-232 46R 19 T DM 913
28 10 1890 Szumsk Tomasz Oborski Stara Huta 24 Franciszek Franciszka Paszkowska Franciszka Zielińska Stara Huta 18 Wincenty Anna Suchodolska 01-233 142R 16 T
24 2 1891 Szumsk Józef Foina Rudnia Antonowiecka 30 Grzegorz Franciszka Wojda Adela Oręba Stara Huta 20 Feliks Karolina Czerklewicz 1129 01-233 44V 12 T
7 7 1891 Szumsk Karol Michalowski Stara Huta 30 Grzegorz Rozalia Marianna Giżycka Wa¶kowce 25 Paweł Aniela Leszczyńska 01-233 46V 20 T
20 10 1891 Szumsk Karol Jastrzębski Stara Huta 22 Ignacy Domicela Bilińska Waleria Orłowska Stara Huta 18 Jan Anastazja Jastrzębska 01-233 48R 27 T
13 2 1894 Szumsk Rafał Michałowski Stara Huta 23 Wawrzyniec Maria Kamińska Franciszka Giżycka Stara Huta 20 Jan Katarzyna Jastrzębska 01-233 311R 15 T
13 2 1894 Szumsk Franciszek Choina Rudnia Antonowiecka 31 Grzegorz Franciszka Wojda Anna Michałowska Stara Huta 17 Grzegorz Karolina Zielińska 01-233 310V 13 T
29 1 1894 Szumsk Karol Soczyński Kamienna Góra 26 Marceli Jadwiga Sokulska Marcelina Jastrzębska Stara Huta 20 Józef Antonina Zielińska 01-233 308R 3 T
2 10 1894 Szumsk Karol Sztyńkiewicz Hucisko Piaseczne 40w Piotr Marianna Kozłowska Salomea Jastrzębska Stara Huta 25 Franciszek Anna Kucharska 01-233 315R 32 T
16 10 1894 Szumsk Mikołaj Jastrzębski Stara Huta 21 Jakub Julia Krasicka Paulina Suchodolska Stara Huta 18 Piotr Antonina Głowacka 01-233 315V 33 T
16 10 1894 Szumsk Grzegorz Jastrzębski Stara Huta 21 Kajetan Teresa Antonowicz Weronika Paszkowska Odrygany 19 Jan Marianna Trojanowska rodzice K - Piotrowscy 01-233 315V 34 T
23 10 1894 Szumsk Józef Giżycki Stara Huta 22 Wincenty Katarzyna Zawacka Brygida Bernacka Stara Huta 19 Jan Marianna Sowińska 01-233 316R 35 T
23 10 1894 Szumsk Ignacy Bernacki Stara Huta 28 Jan Marianna Sawicka Tekla Giżycka Stara Huta 18 Wincenty Katarzyna Zawacka 01-233 316R 36 T
29 1 1895 Szumsk Aleksander Cichoński Kiryłówka, par. Dubno 28 Franciszek Stefania Marianna Jastrzębska Stara Huta Jan Honorata Wereszczyńska 01-233 223V 5 T
29 1 1895 Szumsk Karol Soczyński Kamienna Góra 26 Marceli Jadwiga Sokulska Marcelina Jastrzębska Stara Huta 20 Mikołaj Konstancja Soroczyńska 01-233 223R 3 T
15 10 1895 Szumsk Stanisław Suchodolski Stara Huta 25 Tomasz Franciszka Stychańska Adela Jastrzębska Stara Huta 20 Franciszek Elżbieta Listowska 01-233 229V 30 T
5 2 1895 Szumsk Antoni Jastrzębski Stara Huta 25 Franciszek Anna Kucharska Marianna Soroczyńska Huta Antonowiecka 20 Wincenty Rozalia Zielińska 01-233 227R 20 T
5 2 1895 Szumsk Antoni Soroczyński Huta Antonowiecka 28 Wincenty Rozalia Bielińska Adela ¦liwińska Stara Huta 24 Mikołaj Anna Makowska 01-233 226R 16 T
29 1 1895 Szumsk Karol Jarmoliński Cyranka 26 Józef Klara Jastrzębska Aniela Suchodolska Stara Huta 18 Tomasz Franciszka Stefańska 01-233 223V 6 T
25 1 1898 Szumsk Józef Jastrzębski Stara Huta 28 Antoni Magdalena Tychańska ? Maria Janicka Rudnia Antonowiecka 23 Piotr Paulina Sawicka 01-234 54V 1 T
11 10 1898 Szumsk Józef Oborski Stara Huta 27 Franciszek Franciszka Paszkowska Antonina Listowska Marynki 18 Antoni Elżbieta Białobrzycka 01-234 63V 37 T
25 10 1898 Szumsk Piotr Jastrzębski Stara Huta 23 Mikołaj Antonina Oręba Domicela Stychańska Zielony D±b 19 Józef Karolina Fidyk 01-234 65R 44 T
21 2 1899 Szumsk Ksawery Jastrzębski Stara Huta 23 Jan Ludwika Berezecka Ewelina Dzwonkowska Marynki 20 Józef Katarzyna Szlachetko 01-235 58R 20 T
21 2 1899 Szumsk Mikołaj Jasiński K±ty 20 Paweł Franciszka Jasińska Kamila Oborska Stara Huta 20 Franciszek Franciszka Paszkowska 01-235 57V 18 T
7 2 1899 Szumsk Maciej Górski Ostróg 26 Józef Teofila Głowacka Aniela Sińkowska Stara Huta 18 Michał Urszula Krasicka 01-235 55V 10 T
7 2 1899 Szumsk Józef Sińkowski Stara Huta 26 Michał Urszula Krasicka Joanna B±czkowska Zielony D±b 20 Franciszek Paulina Zielińska 01-235 54V 6 T
4 6 1900 Niewirków Stanisław D±browski Stara Huta 25 Ignacy Anna Jakubowska Marianna Bagińska Stara Huta 18 Florian Bronisława Zablocka 951 53 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0052.htm
8 10 1900 Niewirków Adam Bagiński Stara Huta 18 Stefan Franciszka Żygadło Ewa Rudnicka Lewacze 17 Maciej Józefa Stachurska 951 58 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0054.htm
8 10 1900 Niewirków Antoni Kozłowski Stara Huta 60 Wincenty Józefa Gorbaczewska Benigna z Bagińskich Wilczyńska Wilja 36 Nikodem Dominika Słodkowska Józef Węgłowski, Florian Bagiński 951 58 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0054.htm
1 7 1901 Szumsk Józef Jarmoliński Szumsk 26w Franciszek Anna Dwornicka Marianna z Bereżeckich Jastrzębska Stara Huta 27 Jan Feliksa Godziszewska 0.1-236 394R 15 T
22 7 1901 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta 62w Stanisław Antonina Kucharska Tekla z Winckiewiczów Romanowska Bryków 50 Wojciech Wiktoria Trzeciak Paweł Jastrzębski, Wojciech Kucharski 0.1-236 394V 17 T
30 9 1901 Szumsk Antoni Jastrzębski Stara Huta 27 Ignacy Domicela Bielińska Aniela Girzycka Stara Huta 20 Wincenty Katarzyna Zawadzka 0.1-236 398R 31 T
7 10 1901 Szumsk Jan Girzycki Stara Huta 24 Wincenty Katarzyna Zawadzka Paulina Jastrzębska Stara Huta 18 Józef Agnieszka Jarmolińska 0.1-236 398R 32 T
28 10 1901 Szumsk Karol Listowski Drygany 26 Karol Maria Listowska Stanisława Burkowska Stara Huta 21 Stanislaw Maria Jastrzębska Franciszek Łukomski, Bronisław Oborski 0.1-236 399V 37 T
17 2 1902 Szumsk Mikołaj Sińkowski Stara Huta 27 Michał Urszula Krasicka Adela Maniakowska Iserna 19 Feliks Marianna Husiatyńska 0.1-236 290R 11 T
17 2 1902 Szumsk Józef ¦liwiński Zielony D±b 30 Mikołaj Maria Gabruk Teresa Jastrzębska Stara Huta 20 Jan Honorata Wereszczyńska 0.1-236 290R 12 T
10 11 1902 Szumsk Wiktor Jastrzębski Stara Huta 25 Jan Ludwika Bereżecka Stanisława Jarmolińska Stara Huta 20 Józef Ludwika Jastrzębska Józef Jastrzębski, Karol Jarmoliński 0.1-236 294V 30 T
22 6 1903 Niewirków Antoni Łukomski Stara Huta 20 Jan Agata Kozłowska Józefa Czerwińska Stara Huta 20 Franciszek Ewa Bagińska 981 60 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0061.htm
12 10 1903 Niewirków Adam Kuczyński Stara Huta 23 Franciszek Antonina Olizarowska Olimpia Bagińska Nowa Huta 18 Karol Agnieszka Zinkiewicz 981 62 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0063.htm
3 11 1903 Niewirków Władysław Bagiński Stara Huta 27 Rafał Antonina D±browska Aniela Bagińska Stara Huta 23 Florian Bronisława Marcinkowska 981 63 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0064.htm
16 11 1903 Niewirków Adam Bagiński Stara Huta 21w Stefan Franciszka Żygadło Aniela Boczkowska Adamówka 18 Jan Marianna Kamińska 981 64 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0065.htm
8 2 1904 Niewirków Kajetan D±browski Rudnia Klenowa 26w Leon Balbina Klepuszewska Michalina Bagińska Stara Huta 22 Marcin Tekla Annuszewicz 982 60 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0056.htm
25 4 1904 Niewirków Stanisław Kuczyński Stara Huta 23 Franciszek Antonina Słodkowska Małgorzata WoĽniak Nowiny 19 NN Jadwiga WoĽniak 982 60 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0056.htm
16 5 1904 Szumsk Józef Sieńkowski Stara Huta 32w Michał Urszula Krasicka Franciszka Jasińska Hucisko Pikulskie 20 Piotr Maria Sopińska 0.1-238 58R 20 T
5 6 1904 Szumsk Karol Romanowski Bryków 27 Józef Tekla Trzeciak Kamila Antonowicz Stara Huta 17 Szymon Franciszka Jarmolińska 0.1-238 59R 23 T
6 2 1905 Szumsk Józef Wereszczyński Zielony D±b 27 Jan Maria Wereszczyńska Klementyna Jastrzębska Stara Huta 20 Karol Marcelina Paszkowska 01-236 197R 7 T
27 2 1905 Szumsk Napoleon Jastrzębski Stara Huta 24 Jan Ludwika Bereżecka Olimpia Jastrzębska Stara Huta 24 Ignacy Domicela Bielińska 01-236 199V 17 T
10 7 1905 Szumsk Piotr Giżycki Stara Huta 28 Jan Katarzyna Leszczyńska Aleksandra Listowska Drygany 19 Karol Maria Listowska 01-236 201V 25 T
28 2 1905 Niewirków Paweł Czerniawski Klecka, par. Korzec 61w Łukasz Marianna Marianna z Kuczyńskich Bagińska Stara Huta 56 Jacenty Apolonia Łukomska 983 63V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0064.htm
29 1 1906 Szumsk Antoni Listowski Marynki 23 Tomasz Franciszka Listowska Olimpia Oborska Stara Huta 20 Stanisław Franciszka Bielińska 01-236 131V 9 T
5 2 1906 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta 27 Mikołaj Antonina Oręba Bronisława Krasicka Majdan Dubieński 19 Grzegorz Adela Oborska 1211 01-236 132V 14 T
21 5 1906 Niewirków Florian Hajdamowicz Stara Huta 24 Emeryk Franciszka Ło¶ Celestyna Żygadło Moczulanka 18 Stefan Florentyna Kamińska 1012 61R 23 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201012/pages/1_436_0_0_1012_0052.htm
8 10 1906 Niewirków Franciszek Kozłowski Stara Huta 23 Paweł s.Antoniego Zofia Rozalia Gajdamowicz Stara Huta 20 Tomasz s.Antoniego Teofila 1012 65V 41 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201012/pages/1_436_0_0_1012_0057.htm
18 2 1907 Szumsk Kajetan Jastrzębski Stara Huta 60w Wawrzyniec Marianna Sińkowska Aleksandra z Głowadzkich Ostrowska Mosty 50 Jan Katarzyna Krasicka 01-236 49V 9 T
25 2 1907 Szumsk Józef Suchodolski Stara Huta 22 Tomasz Franciszka Stychańska Cezaryna Giżycka Stara Huta 17 Paweł Karolina Jarmolińska 01-236 51R 15 T
4 3 1907 Szumsk Antoni Jastrzębski Stara Huta 26 Józef Agnieszka Jarmolińska Paulina Wojnaszewska Wa¶kowce 20 Ignacy Joanna Kuczakowska 01-236 53V 25 T
10 6 1907 Szumsk Michał Jastrzębski Stara Huta 25 Ignacy Marianna Bernacka Stanisława Foina Huta Antonowiecka 24 Jan Petronela Sińkowska 01-236 54V 30 T
1 7 1907 Szumsk Józef Listowski Drygany 26 Karol Maria Listowska Rozalia Antonowicz Stara Huta 17 Szymon Franciszka Jarmolińska 01-236 56R 36 T
11 11 1907 Szumsk Franciszek Michalowski Stara Huta 24 Grzegorz Karolina Oręba Marcelina B±czkowska Hucisko Piaseczne 18 Bazyli Karolina Janicka 01-236 61R 55 T
31 1 1910 Niewirków Tomasz Witkowski Rudnia Klonowa, par. Korzec 26 Mikołaj Julia Ło¶ Antonina D±browska Stara Huta 22 Bolesław Paulina Żygadło 1016 61V 2 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201016/pages/1_436_0_0_1016_0047.htm
6 2 1911 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta 25 Karol Marcelina Paszkowska Teresa Sikorska K±ty 20 Wincenty Franciszka ¦liwińska nr aktu 14 01-233 229V-230R 5 T dopisek
30 1 1921 Szumsk Jan Biernacki Stara Huta 26 Ignacy Tekla Giżycka Krystyna Suchodolska 01-233 191V-192R 104 T dopisek
30 1 1921 Szumsk Kazimierz Kowalski Stara Huta 26 Stanisław Teresa Jastrzębska Wiktoria z Gordzielewskich Kukurowska Suraż 31 Józef Antonina Boguszewska 01-233 119V-120R 100 T dopisek
12 6 1921 Szumsk Michał Jastrzębski Stara Huta 22 Piotr Domicela Stefańska Emilia Wereszczyńska ? 01-235 44V-45R 180 T dopisek
10 2 1921 Szumsk Józef Telicki Stara Huta 20 Jan Stanisława Kucharska Aleksandra Giżycka 0.1-236 371V-372R 155 dopisek T
26 2 1921 Szumsk Józef Piotrowski Rozalia Michałowska Stara Huta 20 Rafał Franciszka Zarzycka 0.1-236 368V-369R 137 dopisek T
15 5 1921 Ludwipol Leonard Czerwiński Leonarda Hajdamowicz Stara Huta 21 Stanisław Ludwika Bielawska 951 15 V-16 R 72 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0018.htm
8 10 1922 Ludwipol Stefan Bielecki Wincentyna Czerwińska Stara Huta 19 Teofil Franciszka Chomicz 966 19V-20R 76
25 6 1922 Szumsk Paweł Łosiński Stara Huta 24 Jakub Kamila Jastrzębska Helena Kalinowska Stara Huta 20 Józef Marcelina Przewłocka 01-234 32V-33R 128 T dopisek
28 5 1922 Szumsk Piotr Sińkowski Stara Huta 19 Mikołaj Adela Maniakowska Krystyna Białobrzycka 0.1-237 10V-11R 40 dopisek T
15 7 1923 Ludwipol Stanisław (Biskup) D±browski Stara Huta 20 Antoni Franciszka Suchodolska Aniela Bagińska 966 23V-24R 91
13 11 1924 Ludwipol Mieczysław Bagiński Stara Huta 24 Florian Paulina Kwiatkowska Filomena Czerwińska Stara Huta 20 Jan Ludwika Kuriata 982 11V-12R 44 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0012.htm
5 10 1924 Szumsk Józef Kalinowski Helena Jastrzębska Stara Huta 22 Antoni Aniela Giżycka 01-236 246V-247R 83 T dopisek
20 9 1924 Szumsk Jan Jasiński Stara Huta 20 Szymon Marcelina Jastrzębska Anna Sikorska K±ty 21 Wincenty Franciszka ¦liwińska 0.1-237 5V-6R 20 0.1-238 3V-4R 9 T
18 5 1924 Ludwipol Franciszek Bagiński Stara Huta 24 Mikołaj Marianna Czerwińska Aniela Chodorowska 951 9 V-10 R 44 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0012.htm
9 2 1925 Krzemieniec Bronisław Wasilkowski Petronela Michałowska Stara Huta 20 Antoni Stanisława Stańkiewicz 01-236 177V-178R 109 T dopisek
4 9 1925 Szumsk Antoni Foina Marcelina Jastrzębska Stara Huta 19 Wojciech Teofila Jeleńkowska 01-236 96V-97R 60 T dopisek
7 6 1925 Szumsk Hipolit Wasilewski Zofia Suchodolska Stara Huta 21 Jan Helena Staszewska 0.1-238 13V-14R 51 dopisek T
4 10 1925 Szumsk Rafał Antonowicz Stara Huta 22 Szymon Franciszka Jarmolińska Petronela Giżycka Drygany 21 Ludwik Joanna Fiałkowska 0.1-237 37V-38R 146 0.1-238 40V-41R 159 T
17 8 1925 Ludwipol Aleksander D±browski Stara Huta 24 Stanisław Marianna Bagińska Aniela Wilczyńska 952 25 63 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0014.htm
23 8 1925 Ludwipol Gracjan D±browski Stara Huta 24 Jan Teofila Szachniewicz Leontyna D±browska 952 31 71 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0016.htm
18 7 1926 Ludwipol Antoni Chwoiński Longina Łukomska Stara Huta 22 Łukasz Elżbieta Zalewska 982 13V-14R 50 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0014.htm
14 11 1926 K±ty Marceli Białobrzycki Stara Huta 20 Antoni Agnieszka Piotrowska Józefa Jeleńkowska 01-236 108V-109R 118 T dopisek
7 2 1926 Szumsk Mikołaj Białobrzycki Emilia Adaszyńska Stara Huta 20 Karol Malwina Jastrzębska 01-236 90V-91R 30 T dopisek
12 9 1926 Warkowicze Jan Sińkowski Stara Huta 27 Józef Joanna Boczkowska Jadwiga Słomińska 01-235 49V-50R 198 T dopisek
6 6 1926 Ludwipol Piotr Kozłowski Stara Huta 25 Paweł Zofia Linkiewicz Emilia Łukomska 952 41 97 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0021.htm
7 2 1926 Ludwipol Stanisław Żygadło Moczulanka 26 Franciszek Aniela Bagińska Leokadia Żygadło Stara Huta 23 Antoni Kornelia Gajdamowicz 951 7 V-8 R 33 966 35V-36R 138 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0010.htm
5 6 1927 Berezne Feliks D±browski Antonina Gajdamowicz Stara Huta 24 Ludwik Katarzyna Słowicka 966 27V-28R 106
20 2 1927 Ludwipol Paweł Guzek Ewa Suchodolska Stara Huta 24 Władysław Katarzyna Węgłowska 966 9V-10R 33
20 11 1927 Ludwipol Julian Łukomski Stara Huta 24 Jan Michalina Gajdamowicz Hieronima Bagińska 966 6 V-7 R 23
5 6 1927 Ludwipol Grzegorz Niżyński Adela Bagińska Stara Huta 23 Hipolit Walentyna Kuriata 982 30V-31R 117 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0033.htm
9 10 1927 Kostopol Mikołaj Ło¶ Leontyna Bagińska Stara Huta 23 Łukasz Urszula Gołubiecka 982 16V-17R 63 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0017.htm
20 11 1927 Ludwipol Stanisław Graniczny Rachel Węgłowska Stara Huta 23 Jan Elżbieta Kozłowska 982 41V-42R 163 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0044.htm
13 11 1927 Ludwipol Michał Milczarek Filomena Bagińska Stara Huta 22 Adam Aniela Boczkowska 983 9V-10R 35 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0010.htm
6 2 1927 Szumsk Franciszek Suchodolski Stara Huta 25 Stanisław Adela Jastrzębska Waleria Jastrzębska Stara Huta 20 Ksawery Ewelina Dzwonkowska 01-236 38V-39R 187 T dopisek
6 2 1927 Szumsk Jan Biernacki Petronela Suchodolska Stara Huta 22 Stanisław Adela Jastrzębska 01-236 172V-173R 84 T dopisek
6 2 1927 Szumsk Piotr Jastrzębski Stara Huta 22 Adam Karolina Karłowska Łucja ? Michałowska 01-236 173V-174R 86 T dopisek
20 2 1927 Szumsk Franciszek Jarmoliński Stara Huta 25 Paweł Karolina Sińkowska Marianna Giżycka nr aktu 22 01-236 275V-276R 201 T dopisek
6 11 1927 Szumsk Piotr Jastrzębski Lucyna Michałowska Stara Huta 25 Antoni Stanisława Stankiewicz 01-236 283V-284R 236 T dopisek
13 2 1927 Szumsk Piotr Jastrzębski Suraż 24 Grzegorz Weronika Rudkowska Emilia Jastrzębska Stara Huta 22 Jan Petronela Jastrzębska 0.1-236 183V-184R 140 0.1-237 34V-35R 136 T
30 1 1927 Niewirków Michał Kozłowski Stara Huta 26 Antoni