Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 220 wyników dla: Brzycka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
9 2 1829 Szumsk Barbara Białobrzycka 50 Huta Szumska z kaszlu, sław., mąż Antoni 245-1-3 401V 130 R
25 11 1830 Szumsk Teresa Białobrzycka 6/12 Huta Szumska rodz. Jan i Katarzyna zd. Orłowska 245-1-4 398R 302 R RK
15 6 1831 Szumbar Julianna Zubrzycka 67 Borki mąż Ignacy 199 302 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0157.htm
23 11 1831 Szumsk Wiktoria Sitarczuk 60 Kąty zd. Białobrzycka, wdowa, dzieci: Dominik, Józef 245-1-5 394R 122 R RK
13 2 1836 Bazalia Rozalia Ziubrzycka 2 Żerebki c. ur. Feliksa i Antoniny 178-03-106 290V 10 Ż DM
4 5 1837 Szumsk Marianna Jasińska 52 Kąty z kaszlu, pr., zd. Białobrzycka, mąż Michał, od dawna pozbawiona potomstwa 245-1-11 498R 50 R RK
11 2 1840 Nowogród Wołyński Zubrzycka 0,5 Susły c. Józefa i Anny z Boruszewskich 871 83 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0044.htm
1 4 1841 Nowogród Wołyński Domicella Zubrzycka 3 Susły c.Feliksa i Katarzyny z Grzybowskich 872 95 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0052.htm
12 4 1842 Targowica Marianna Lubrzycka 2 Bokujma c. Jana i Heleny Gzdebskiej 828 132 V 14 ZP 0
7 3 1843 Szumsk Agnieszka Białobrzycka 50 Huta Szumska z Zielińskich, mąż Benedykt, syn Józef, córka Katarzyna 874 763 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0387.htm
3 4 1849 Sielec Ewa Ziubrzycka 72 Sielec z d. Borlińska, chł., mąż Ludwik, syn Antoni 581 34 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0021.htm
21 2 1852 Łuck Róża Żubrzycka 3 Rowańce c. chłopów Romana i Marianny 388 64 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20388/pages/PL_1_436_388_0038.htm
11 7 1853 Szumsk Franciszka Białobrzycka 3 Kąty c. Józefa i Barbary z Jasińskich 878 262 46
10 7 1862 Beresteczko Julianna Ziubrzycka 1 Beresteczko c. Ignacego i Ludwiki z Starbuczyńskich 23 31 11
18 8 1862 Beresteczko Joanna Ziubrzycka 8 Piaski c. Józefa i Katarzyny z Staczyńskich 23 32 15
14 9 1864 Szumsk Marianna Zarzycki Zarzecki 4 Huta Stara rodz. Ludwik i Józefa zd. Białobrzycka 245-1-21 205V 40 R RK
25 4 1870 Szumsk Józefa Zarzycka 32 Huta Stara z d. Białobrzycka, mąż Ludwik Zarzycki, dzieci: Stefan, Józef, Franciszek 1-53 48R 30 RK
14 8 1885 Szumsk Adela Białobrzycka 2 Waśkowce c. chł. Jana i Tekli 01-232 220V 73 T
10 4 1889 Szumsk Marianna Pestrowicz 65 Piaseczna wdowa, syn Grzegorz i córka Franciszka Białobrzycka 01-232 71R 41 T 938 DM
29 8 1894 Szumsk Paulina Białobrzycka 2 Kąty c. chł. Kajetana i Marceliny z Jasińskich 01-233 345V 95 T
29 7 1898 Szumsk Lucyna Białobrzycka 53 Kamyki z Zielińskich, chł., mąż Grzegorz, dzieci po 1-ym mężu Kupniewiczu Ksawery, Adela, Teofila i Joanna, po Białobrzyckim syn Paweł i córka Julia 01-234 90R 58 T
25 11 1904 Szumsk Katarzyna Białobrzycka 2 Kąty c. chł. Kajetana i Marceliny z Jasińskich 0.1-238 76R 120 T
5 5 1905 Włodzimierz Emilia Zubrzycka 18 Suchodoły c. miesz. m. Hrubieszowa lubelskiej gub. Ludwika i Aleksandry Anieli z Chruściewiczów, panna 991 84R 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0082.htm
23 6 1905 Włodzimierz Katarzyna Ziembrzycka 45 Włodzimierz z Urbańskich, chł.gm. Staw pow. Chełm, mąż Ignacy, synowie Bolesław, Władysław i Mieczysław, córki Apolonia, Antonina i Bronisława 991 86R 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0084.htm
27 11 1906 Szumsk Urszula Białobrzycka 57 Kąty z Gabruków, chł., mąż Jan, synowie Antoni i Józef 01-236 154V 84 T
8 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Maria Niezbrzycka 67 Kijów z domu Wojciechowska, wdowa po Kazimierzu ojciec: Piotr 312/1/129 129R 29 m.K. JM1
2 11 1934 Krzemieniec Paulina Niezbrzycka 60 Andruha Wielka c. Józefa i Marii z Polaczków, wdowa po Aleksandrze, dzieci: Antoni, Władysław, Anna, Stanisława, Joanna i Helena. 43 V 70 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
4 3 1754 Szumsk Franciszka Józefata Dobrzycka Szumsk Franciszek Anastazja Maciej Wolski, Marianna Soboleska 297-1-180 56R Ł RK 136
18 11 1766 Szumsk Stanisław Kostka Zawalski Zawacki Huta Dubieńska Michał Magdalena Wojciech Zawacki, Apolonia Żybrzycka 297-1-180 136R Ł 4504 RK
25 2 1776 Szumsk Anastazja Krzemienska Krzemińska Huta Surażska Stanisław Jadwiga Antoni Kozłowski, Anna Zubrzycka, Piotr Łukaszewicz, Łucja Szymanska 297-1-181 15R Ł 015a RK
7 1 1781 Szumsk Maciej Jadaszyński Huta Mostowa Wojciech Marianna Marcin Sieńkowski, Helena Jakusiewiczowa, Franciszek Jakusiewicz, Regina Zobrzycka 297-1-181 44V Ł 45 RK
5 12 1798 Lubar Franciszek Ksawery Mikołaj Ryściński Lubar Józef Pelagia Zubrzycka łacina, data chrztu, Wojciech Sułkowski, Joanna Męczyńska, panna 178-49-3 613R Ż Mg
10 1804 Lubar Teofila Białogłocka Lubar Antoni Magdalena łacina, data chrztu, Józef Minkiewicz, Apolonia Wysoczańska, Antoni Szulalecki?, Agnieszka Zubrzycka 178-51-174 64V Ż Mg
22 8 1809 Ostróg Karolina Marianna Żwan Derewiancze Filip Agnieszka Krzyżanowska Jan Żwan, Małgorzata Zubrzycka 297-1-136 103 Ł 1153 SK
8 6 1815 Ostróg ? Czapałowski Międzyrzecz Paweł Tekla Tarkowska Jan Bartnicki, Małgorzata Zubrzycka 297-1-136 232 Ł SK
22 4 1817 Ostróg Józef Tuszyński Chorów Paweł Franciszka Sielnieska Jan Preziuski ?, Małgorzata Zubrzycka 297-1-136 269 Ł 996 SK
30 1 1827 Ostropol Petronella Niezbrzycka Samczyki Maciej Tekla Górska zamazane, Helena Mazerska 178-3-93 198V 8 Ż 384 KP2
12 9 1828 Ostróg Leon Markowski Chorów Wincenty Marianna Domarasiewicz chrzest 12.09.1828, Justyn Ratomski, Zofia Winnik, Bartłomiej Zubrzycki, Teofila Zubrzycka, dopisek: 171-1-1 13R R Mg
29 9 1828 Ostróg Piotr Kwiatkowski Rozważ Jan Marianna Gluszczyńska data chrztu, Janusz Gliński, Karolina Glińska, asysta Bartłomiej Zubrzycki, Teofila Zubrzycka panna 171-1-1 10V R Mg
6 10 1830 Kuniów Franciszek Seraficki Sokołowski Martyń Jakub Marianna Białobrzycka 171-1-3 74 V 58 R
29 5 1832 Kuniów Tekla Dubrzycka Willa Antoni Ewa R 60 R 25 0
27 11 1832 Szumsk Marianna Białobrzycka Huta Szumska Jan Katarzyna Rogowska Jan Łukomski, Teresa Wereszczyńska ż. Jana 245-1-6 397V 70 R RK
6 12 1832 Szumsk Mikołaj Krasicki Huta Szumska Wincenty Antonina Rogowska Maciej Wereszczyński, Katarzyna Białobrzycka ż. Jana 245-1-6 398R 73 R RK
20 5 1833 Szumsk Franciszek Jastrzębski Hucisko Szumskie Antoni Marianna Kokorowska Kokurowska Stefan Lissowski, Katarzyna Białobrzycka ż. Jana 245-1-7 382R 25 R RK
23 12 1834 Ptycza Ewa Bogacka Turkowicze Józef Domicela Wilecka Józef Szymański, Justyna Zembrzycka 820 234R 47 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0238.htm
11 11 1834 Szumsk Józefa Białobrzecka Białobrzycka Huta Szumska Jan Katarzyna Rogoska Rogowska Jan Adaszyński, Magdalena Michałowska ż. Józefa 245-1-8 375V 53 R RK
28 11 1835 Targowica Katarzyna Lubrzycka Bokujma Wincenty Julianna Jurkowska Jan Buszczyński, Barbara Bielska ż. Stanisława 821 269 V 30 ZP 0
13 7 1835 Bazalia Bonawentura Królikowski Borszczówka Jan Franciszka Jagnicka Mikołaj Latalski i Julianna Bobrzycka, Dominik Latalski i Karolina Piotrowska 178-03-101 236R 59 Ż DM 0
5 3 1835 Kupiel Teofila Koydyk Kupiel Ludwik Ewa Haydańska Stanisław Macki, Prakseda Bobrzycka, wdowa 178-3-101 322 27 Ż SK
25 8 1835 Kupiel Róża Zubrzycka Kupiel Feliks Antonina Wesołowska Jakub Panasewicz, Marianna Bielecka, wdowa 178-3-101 325 66 Ż SK
27 5 1836 Szumsk Joanna Sopińska Cyranka Szymon Rozalia Jasińska Piotr Mirowski, Katarzyna Zubrzycka mężatka 245-1-10 452R 34 R RK
6 3 1836 Butowce Tomasz Popiel Wierzbówka Józef Marianna Żydkiewicz ur. Tomasz Sławecki m. Marianny, Katarzyna Niezbrzycka ż. Józefa, ur. Bartłomiej Sałaciński kawaler, Aleksandra Popiel ż. Jana 178-3-106 219R 10 Ż 423 DW
18 12 1836 Butowce Jan Budziszewski Wierzbówka Wincenty Teresa Niedaszkowska szl. Tomasz Majorski, ur. Katarzyna Niezbrzycka ż. Józefa 178-3-106 225R 53 Ż 435 DW
21 2 1837 Targowica Piotr Sieklicki Bokujma Franciszek Marianna Szajczyńska Jan Grabowski, Marianna Lubrzycka panna 825 260 R 37 ZP 0
3 6 1837 Ptycza Franciszka Szymańska Mykitycze Szymon Justyna Dobrzycka Augustyn Bogacki, Ewelina Rudlińska 823 266R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0299.htm
30 1 1837 Szumsk Franciszka Tomczuk Kąty Szymon Agnieszka Białobrzycka Marian Jasiński, Marianna Kucharska ż. Wojciecha 245-1-11 472R 8 R RK
4 2 1838 Szumsk Agata Geżycka Giżycka Huta Stara Szumska Piotr Franciszka Białobrzycka Wincenty Adaszyński, Helena Hulewicz ż. Łukasza 245-1-12 275V 12 R RK
13 1 1838 Olewsk Kamila Kowacz Łopatycze Jan Domicela Dobrzycka Daniel Mężyński i Teresa ż. Zygmunta Raciborowskiego, asystowali: Zygmunt Raciboroski i Ludwika żona Daniela Mężyńskiego, Józef Kościuszkiewicz i Feliksa Pruszyńska 178-3-6 451R 4 Ż Na
9 10 1839 Targowica Ludwik Sieklucki Bokujma Franciszek Marianna Szajczyńska Jan Grabowski, Marianna Lubrzycka panna 825 260 R 36 ZP 0
4 9 1839 Dederkały Wawrzyniec Czeremszuk Dederkały Małe Michał Brygida Lesko Wawrzyniec Drapaluk, Eufemia Ziubrzycka z. Antoniego 54 155 15 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0084.htm
28 12 1839 Olewsk Marceli Dabiż Rokitne Paweł Karolina Dobrzycka Karol Kalinowski i Domicela Kowacz żona Jana 178/3/9 405V 14 Ż Na
3 4 1840 Szumsk Franciszek Gieżycki Huta Stara Szumska Piotr Franciszka Białobrzycka 871 476 33 0
23 12 1840 Szumsk Stefan Błaszczuk Kąty Szymon Agnieszka Białobrzycka 871 493 96 0
9 3 1840 Berezdów Franciszek Tyborowski Krasula Wojciech Marianna Kobrzycka 871 255 17 0
6 7 1840 Targowica Marianna Lubrzycka Bokujma Jan Helena Izdebska Jan Starzycki, Franciszka Szajczyńska ż. Mikołaja 826 277 V 11 ZP
13 8 1842 Ptycza Marianna Szymańska Mykitycze Szymon Justyna Dobrzycka Franciszek Prandecki, Teresa Bogacka 828 104R 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0106.htm
4 6 1842 Nowogród Wołyński Antoni Pilarski Słobódka Wola Tomasz Marianna Zubrzycka 873 27 104 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0015.htm
25 3 1843 Targowica Anna Lubrzycka Bokujma Jan Julianna Izdebska Piotr Jakubowski, Anna Szeremecka ż. Juliana 829 117 R 7 ZP 0
15 6 1844 Szumsk Jan Giżycki Huta Stara Szumska Piotr Franciszka Białobrzycka Antoni Hulewicz, Agnieszka Jastrzębska ż. Michała 875 666 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0349.htm
1 5 1845 Dederkały Jan Słobodziński Sadki Antoni Ludwika Dziewanowska Michał Iżowski, Eufemia Żubrzycka wdowa 54 78 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0042.htm
22 11 1845 Miropol Piotr Guzowski Słoboda Ulszańska Jakub Rozalia Kobrzycka ur. Stanisław Guzowski, 1-dw. Apolonia Acznowska ż. Jana 876 334 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0182.htm
23 12 1846 Makarów Eweryst Klemens Dobrzański Ludwinówka Błażej Julianna Milewska Tadeusz Łoziński, Anna Zubrzycka, chrz.2.01.1847 178-51-548 59V 4 Ż BS 120
4 1 1847 Beresteczko Joanna Pozniakowska Piaski Paweł Katarzyna Ziubrzycka 9 1 1
1 1 1847 Wasylów Genowefa Wolańska Kaharlik Iwon Katarzyna Pepłowska ur. Jan Rexin, Dorota Jackowska panna, as. Władysław Szewel, Tekla Zambrzycka ż. Józefa, chrz. 6.01.1847 178-51-548 19R 1 Ż BS, EH 39
8 12 1847 Kijów Włodzimierz Trzecieski Kijów Jarosław Petronela Ziubrzycka Hipolit Niwiński, Radca Kollegialny i Kawaler, W. Joanna Frelniotków Zaleska, chrz. 9.12.1847. ojciec Kwartalny Kijowskiej Policji 178-51-548 49R 72 Ż BS 99
8 6 1847 Makarów Wiktor Rękas Makarów Antoni Anna Jagielska Michał Dobrzański, Anna Zubrzycka, chrz.8.06.1847 178-51-548 61V 18 Ż BS 124
23 10 1847 Makarów Anna Zubrzycka Makowiszcze Adam Tekla Dubin Jan Ka.....wski, Zofia Rusiecka, panna, chrz.2.11.1847 178-51-548 64R 31 Ż BS 129
15 12 1847 Makarów Edward Pogorzelski Makarów Ignacy Antonina Pawłowska Jakub Milewski, Joanna Zubrzycka, chrz.15.12.1847 178-51-548 64R 32 Ż BS 129
4 11 1848 Białogródka Karol Bogucki Pokoszczówka IN Karolina Bogucka s. panny, Piotr Zabrzycki i Marianna Zabrzycka ż. Władysława 178-3-117 143R 109 Ż DM
20 5 1850 Beresteczko Piotr Celestyn Pozniakowski Piaski Paweł Katarzyna Ziubrzycka 12 6-7 9
4 8 1851 Beresteczko Marianna Ziubrzycka Piaski Józef Katarzyna Starzyńska 13 6-7 8
19 7 1852 Beresteczko Magdalena Pozniakowska Piaski Paweł Katarzyna Ziubrzycka 14 12-13 15
3 1 1853 Szumsk Anastazja Giblińska Waśkowce Franc Katarzyna Białobrzycka 878 173-174 3 0
28 12 1854 Beresteczko Joanna Ziubrzycka Piaski Józef Katarzyna Staczyńska Ignacy Andrejewski, Tekla Wiranicka ż. Filipa 16 16-17 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0009.htm
25 1 1860 Łysin Jan Walery Kosowski Rogóźno Marcin Katarzyna Zambrzycka Piotr Omański żonaty, Róża Sikorska wdowa 841 183-184 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0102.htm
14 10 1861 Szumsk Karolina Giżycka Huta Stara NN Agnieszka chł. Tomasz Suchudolski, chł. Marianna Białobrzycka panna 245-1-17 188V-189R 79 R
9 8 1863 Żytomierz Józefa Maria Popławska Żytomierz Józef Wanda Klekowska Teodozy Sicinski, Aleksandra Dobrzycka 178-3-54 59 206 Ż DG
19 12 1863 Kuniów Tomasz Falkowski Górszczyzna Mikołaj Karolina Łabędska Wincenty Zabłocki i Aniela Żebrzycka ż. Mikołaja 178-3-78 12V-13R 72 Ż DM
17 3 1864 Szumsk Józefa Białobrzycka Huta Stara NN Marianna 245-1-20 150V-151R 26 R
20 5 1864 Szumsk Feliks Śliwiński Huta Stara Michał Joanna Makowska w.ż. Franciszek Jastrzębski, Domicela Białobrzycka panna 245-1-20 158V-159R 49 R
5 6 1864 Szumsk Marianna Zarzycka Huta Stara Ludwik Józefa Białobrzycka w. ż. Franciszek Giżycki, Antonina Jastrzębska z. Mikołaja 245-1-20 159V-160R 54 R
13 10 1864 Rzyszczów Maria Chodorowska Kaniów Adolf Rozalia Zambrzycka Cezary Pasikowski, Franciszka Fogiel 312-1-86 195 36 m.K KM
25 8 1865 Rzyszczów Maria Ludwika Zambrzycka Nikołajów Benedykt Zofia Lipińska Leon Modzelewski, Maria Komorowska ż. Maurycego, Maurycy Komorowski, Helena Modzelewska ż. Leona 312-1-89 191 42 m.K KM
20 5 1865 Miropol Celestyn Pawłowski Dziesiąta Część Olszańskiej Grzegorz Rozalia Kobrzycka 1-dw. Fławian Tylicki, Antonina Guzowska panna 178-3-149 57V-58R 49 Ż 113 DW 0
7 10 1865 Miropol Dionizy Grątkowski Szabatów Jan Anna Niezbrzycka 1-dw. Karol Osowski, szl. Marianna Lewicka panna 178-3-149 62V-63R 80 Ż 123 DW
13 2 1866 Białogródka Marianna Jasielska Pokoszczówka Józef Salomea Brzycka Jan Jasielski i Franciszka Jarzemska ż. Adama 178-03-81 202V-203R 14 Ż DM
26 1 1869 Rzyszczów Adam Jan Tomasz Zambrzycki Mikołajów Benedykt Zofia Lipińska Oktawian Lipiński, Urszula Wolańska panna, Władysław Godlewski, Maria Zambrzycka panna 312-1-96 221 17 m.K KM
19 9 1871 St. Wiśniowiec Tekla Niezbrzycka Kuniniec Jan Agnieszka Marszałkowska 1-55 32V-33R 55 T
27 8 1871 Radziwiłłów Julia Zambrzycka Radziwiłłów Antoni Karolina Kulewicz 1-55 115 V-116 R 39 T
13 10 1871 Rzyszczów Antoni Edmund Ehrlich gub. Pułtawska Edmund Adela Dobrzycka Henryk Czarnowski, Rozalia Dobrzycka, Władysław Andrzejewski, Aniela Dziubikowska 312-1-100 379 41 m.K KM
7 3 1873 Szumsk Stanisław Paszkowski Huta Piaseczna Jacenty Józefa Rutkowska chrz. 11.03 Grzegorz Białobrzycki, Katarzyna Białobrzycka ż. Józefa 1-226 73V-74R 22 T DM 391
16 9 1873 Szumsk Marianna Białobrzycka Kąty Jan Urszula Gabruk chrz. 18.09 Tomasz Kasperski, Franciszka Jasińska 1-226 90V-91R 90 T 409 DM
20 8 1874 Szumsk Józef Śliwiński Stara Huta Michał Anna Jarmolińska chrz. 25.08 Jan Giżycki, Teresa Białobrzycka ż. Grzegorza 1-227 19V-20R 74 T DM 524
25 11 1875 Białogródka Katarzyna Iwerska Bisóweczka Mała Piotr Antonina Białobrzycka Antoni Sinicki i Joanna Bogusławska 178-03-133 31V-32R 165 Ż DM
13 6 1876 Szumsk Adela Białobrzycka Kąty Kajetan Marcelina Jasińska chrz. 15.06 Antni Listowski, Antonina Jasińska ż. Grzegorza 1-228 18V-19R 69 T DM 601
19 10 1876 Szumsk Piotr Giżycki Stara Huta Jan Katarzyna Jastrzębska chrz. 25.10 Paweł Jastrzębski, Teresa Białobrzycka ż. Grzegorza 1-228 28V-29R 116 T DM 611
27 9 1877 Szumsk Adela Listowska Marynki Antoni Elżbieta Białobrzycka chrz. 2.10 Kajetan Białobrzycki, Franciszka Kucharska ż. Wawrzyńca 1-229 28V-29R 112 T DM 674
26 3 1878 Szumsk Karolina Białobrzycka Marynki Franciszek Lucyna Hornicka chrz. 29.03 Adam Sińkowski, Agnieszka Kucharska ż. Franciszka 1-230 9V-10R 33 T DM 724
16 6 1878 Szumsk Paulina Jastrzębska Stara Huta Mikołaj Antonina Oręba chrz. 18.06 Jan Oręba, Katarzyna Białobrzycka ż. Jana 1-230 17V-18R 67 T DM 732
3 7 1878 Szumsk Kamila Jastrzębska Stara Huta Antoni Magdalena Stychańska chrz. 9.07 Julian Oborski, Katarzyna Białobrzycka ż. Jana 1-230 19V-20R 74 T DM 734
31 7 1878 Szumsk Paulina Oborska Huta Stanisław Franciszka Białobrzycka chrz. 6.08 Karol Jastrzębski, Katarzyna Jastrzębska ż. Julianna 1-230 23V-24R 91 T DM 738
4 12 1878 Szumsk Piotr Jasiński Kąty Wojciech Franciszka Bilewicz chrz. 5.12 Maciej Jasiński, Urszula Białobrzycka ż. Jana 1-230 35V-36R 149 T DM 750
16 8 1879 Szumsk Andrzej Adaszyński Stara Huta Antoni Elżbieta Stańkiewicz Grzegorz Białobrzycki i Katarzyna Białobrzycka ż. Jana 01-226 139V-140R 93 T 458 DM
16 10 1879 Szumsk Witalis Giżycki Kąty Mikołąj Antonina Zielińska Tomasz Kasperski i Urszula Białbrzycka ż. Jana 01-226 148V-149R 132 T 467 DM
28 2 1881 Szumsk Antoni Jasiński Kąty Michał Franciszka Adaszyńska chrz. 1.03 Józef Adaszyński, Urszula Białobrzycka ż. Jana 01-231 7V-8R 28 T DM 799
3 11 1881 Szumsk Karol Jasiński Kąty Grzegorz Antonina Chruszczewska chrz. 8.11 Wawrzyniec Kucharski, Urszula Białobrzycka ż. Jana 01-231 35V-36R 142 T DM 827
14 7 1885 Szumsk Marian Gabruk Iserna Kazimierz s. Pawła Joanna Kupniewicz Wincenty Husiatyński, Urszula Białobrzycka ż. Jana 01-232 180V-181R 79 T
27 8 1885 Szumsk Mikołaj Jankowski Szumsk Karol Karolina Ziubrzycka Stanisław Jankowski, Antonina Kowalewska 01-232 185V-186R 104 T
28 8 1886 Szumsk Olimpia Białobrzycka Kąty Wawrzyniec Marianna Jasińska 01-232 251V-252R 116 T
15 10 1886 Szumsk Teresa Jankowska Szumsk Karol Karolina Ziubrzycka 01-232 259V-260R 152 T
28 10 1887 Grzymałów Tadeusz Sułkoski Łysa Góra Stanisław Kazimiera Zubrzycka 1614 42 22 EK 0
17 2 1887 Szumsk Julianna Białobrzycka Zielony Dąb Grzegorz Lucyna Zielińska Mikołaj Paszkiewicz i Anna Paszkiewicz ż. Leona 01-232 88V-89R 35 DM 956 T
9 7 1887 Szumsk Agnieszka Białobrzycka Kąty Kajetan Marcelina Jasińska Adam Sikorski i Antonina Fedorowicz ż. Franciszka 01-232 101V-102R 98 DM 969 T
6 10 1887 Szumsk Justyna Listowska Marynki Antoni Elżbieta Białobrzycka Piotr Bilewicz i Lucyna Babiżecka ż. Franciszka 01-232 110V-111R 144 DM 978 T
5 9 1889 Szumsk Bronisława Kucharska Kąty Antoni Marcelina Rożańska Bronisław Bilecki i Dioniza Ziubrzycka panna 01-232 26V-27R 127 T 892 DM
22 9 1889 Szumsk Jan Jankowski Cyranka Karol Karolina Ziubrzycka Antoni Jarmoliński i Tekla Jankowska ż. Stanisława 01-232 30V-31R 145 T 896 DM
14 10 1889 Szumsk Karol Soczyński Majdan Dubieński Ksawery Antonina Białobrzycka Karol Białobrzycki i Antonina Wereszczyńska ż. Jana 01-232 32V-33R 157 T 898 DM
14 10 1889 Szumsk Jan Soczyński Majdan Dubieński Ksawery Antonina Białobrzycka Mikołaj Oborski i Marianna Wereszczyńska ż. Aleksandra 01-232 32V-33R 158 T 898 DM
10 9 1890 Szumsk Franciszka Listowska Marynki Antoni Elżbieta Białobrzycka 01-233 127V-128R 137 T
31 7 1891 Szumsk Petronela Soczyńska Majdan Dubieński Ksawery Antonina Białobrzycka 01-233 26V-27R 103 T
5 9 1893 Szumsk Antoni Soczyński Huta Majdańska Ksawery Antonina Białobrzycka Adolf Wereszczyński, Maria Oborska ż. Mikołaja 99V-100R 121 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD6Q?i=227&cat=833998
12 10 1895 Szumsk Wincenty Jankowski Cyranka Karol Karolina Ziobrzycka 01-233 208V-209R 172 T
14 10 1895 Szumsk Anna Soczyńska Majdan Antonowiecki Ksawery Antonina Białobrzycka 01-233 210V-211R 178 T
25 7 1898 Szumsk Karolina Białobrzycka Kąty Antoni Petronela Kucharska 01-234 28V-29R 109 T
12 12 1899 Szumsk Mikołaj Soczyński Majdan Dubieński Ksawery Antonina Białobrzycka 01-235 49V-50R 197 T
7 2 1902 Szumsk Anna Jankowska Cyranka Karol Karolina Ziubrzycka 01-236 234V-235R 33 T
20 7 1902 Szumsk Weronika Białobrzycka Kąty Paweł Tekla Chruszczewska 01-236 258V-259R 132 T
10 10 1902 Szumsk Dominik Soczyński Huta Majdańska Ksawery Antonina Białobrzycka 01-236 273V-274R 189 T
16 4 1903 Szumsk Anastazja Jasińska Kąty Mikołaj Karolina Kucharska Franciszek Baranowski, Petronela Białobrzycka ż. Antoniego 0.1-237 17V-18R 66 T
17 6 1905 Ołyka Michał Ślusarz Długoszyje Jakub Katarzyna Lubrzycka 985 24 92 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0025.htm
24 11 1905 Szumsk Antonina Białobrzycka Kąty Paweł Tekla Chruszczewska 01-236 187V-188R 159 T
23 9 1906 Szumsk Tekla Soczyńska Majdan Dubieński Ksawery Antonina Białobrzycka 01-236 114V-115R 148 T
6 8 1907 Ołyka Jan Ślusarz Długoszyje Jakub Katarzyna Lubrzycka 1019 397 126 MO
8 4 1907 Szumsk Stanisław Tomczuk Załuże Paweł Adela Białobrzycka 01-236 14V-15R 69 T
8 9 1907 Szumsk Marcelina Białobrzycka Kąty Antoni Rozalia Kołosowska 01-236 31V-32R 153 T
1 11 1908 Szumsk Weronika Białobrzycka Kąty Antoni Rozalia Kłosowska Adam Szymański, Joanna Kurorska ż. Antoniego 426-1-97 35V-36R 175 T RK 640 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H6-K?i=639&cat=834002
21 12 1908 Szumsk Anna Michałowska Huta Stara Paweł Bronisława Stankiewicz Paweł Stankiewicz, Waleria Białobrzycka ż. Karola 426-1-97 42V-43R 208 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-1?i=646&cat=834000
17 5 1909 Ołyka Kazimiera Ślusarz Długoszyje Jakub Katarzyna Lubrzycka 1019 50 108 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0029.htm
14 6 1909 Szumsk Marianna Borkowska Huta Stara Józef Bronisława Suchodolska Jan Jastrzembski, Waleria Białobrzycka ż. Karola 66V-67R 90 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-L?i=891&cat=834003
21 6 1909 Szumsk Antoni Białobrzycki Kąty Józef Karolina Mokosińska Tomasz Chruszczewski, Olimpia Białobrzycka 67V-68R 93 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C6-G?i=892&cat=834000
1 9 1909 Szumsk Bronisław Białobrzycki Kąty Paweł Tekla Chruszczewska Antoni Chruszczewski, Agnieszka Białobrzycka panna 74V-75R 137 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-S?i=899&cat=834002
10 11 1909 Szumsk Antonina Tomczuk Załuże Paweł Adela Białobrzycka Antoni Białobrzycki, Agnieszka Białobrzycka panna 83V-84R 189 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C2-4?i=908&cat=834000
27 4 1913 Szumsk Soroczyńska Piaseczna Adolf Weronika Białobrzycka 01-233 349R 73 T
29 9 1921 Ostróg Boleslaw Melsztyński Ostróg Franciszek Hipolita Niezbrzycka Henryk Sarnecki, Maria Melsztyńska 79 176 O

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
24 11 1765 Szumsk Antoni Jasiński Huta Szumska Agnieszka Białobrzycka Huta Szumska p Jakub Jasiński, Franciszka Kaźmirczukowa 297-1-180 46V Ł RK
27 1 1771 Szumsk Józef Bielewicz Kąty k Franciszka Białobrzycka Kąty p Maciej Bielewicz, Franciszek Bielewicz, Magdalena 297-1-180 53V Ł RK
18 1 1797 Szumsk Łukasz Giżycki Kuty k Magdalena Białobrzycka Kuty p Józef Jasiński, Jakub Kucharski, Gertruda Kucharska 297-1-183 21R Ł RK
29 1 1800 Lubar Krzysztof Theze Rozalia Zubrzycka Czartoryja łacina, kawaler, panna, Jan Marcelli, Michał Dziedzicki 178-49-3 647V Ż Mg
27 1 1801 Szumsk Andrzej Jaworoski Jaworowski Rudnia Antonowiecka k Antonina Białobrzycka Rudnia Antonowiecka p Jan Szymaszewski, Franciszek Kurowski, Marianna Sinkowska 297-1-183 36R Ł RK
23 7 1811 Kuniów Grzegorz Nowotworowski Martynie Agnieszka Białobrzycka Martynie 17 R 0
31 10 1826 Krzemieniec Teodor Prokopowicz Krzemieniec 25 Katarzyna Zubrzycka Krzemieniec 20 Sylwester Sokołowski, Maksym Suszkiewicz, Jan Jankowski 300 74 33 ZP 0
25 11 1830 Ostróg Wiktor Wincenty Biernacki par. Czeczelnik 33 Wincenty Zofia Teofila Zubrzycka Chorów 19 Bartłomiej Franciszka Bartłomiej Zubrzycki, Mateusz Mierzwiński 171-1-3 21V 20 R MZ
26 5 1831 Kuniów Faustyn Wysocki Radohoszcz Wielka 36 Jan Anna Tołoczyńska Małgorzata z Maciorkowskich Żubrzycka Radohoszcz Wielka 36 Jan Agnieszka Lesnicka R 67 R 3
6 2 1832 Aleksandria Jakub Marczuk 25 Jakim Chima Pielicka Rozalia Pielecka Aleksandria 20 Maciej Anna Zubrzycka Piotr Sokołowski, Szymon Gębarzewski 171-1-5 178R 1 R DM
20 1 1835 Bazalia Jan Dubniewicz Żerebki Wielkie 21 Mikołaj Katarzyna Kunegunda Piotrowska Borszczówka 25 Mikołaj Franciszka Józef Krotwicz, Leon Dubniewicz, Julianna Bobrzycka 178-03-101 245R 1 Ż DM 0
28 6 1835 Bursztyn Ignacy Leon Susłaski 25 Antoni Marianna Zubrzycka Franciszka Czartoryska 25 Jan Tekla Krynicka Benedykt Jurkowski, Kacper Czartoryski 155L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20155/pages/PL_1_301_155_0001.htm
10 2 1835 Ptycza Szymon Szymański Mykitycze 21 Józef Bogumiła Dziwulska Justyna Dobrzycka Mykitycze 25 Ignacy Katarzyna Kozłowska Kazimierz Szafrański, Augustyn Bogacki 821 252R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0254.htm
15 11 1836 Szumsk Piotr Giżycki Huta Szumska 30 Jędrzej Józef Marianna Pestkowicz Pestrowicz Franciszka Białobrzycka Huta Szumska 19 Sebastian Katarzyna Pesternak Jakub Kucharski, Wojciech Woyda, Franciszek Kowalewski 245-1-10 474V 40 R RK
8 11 1836 Białogródka Julian Słomiński Kuczmanówka 20 Jędrzej Domicela Bobrzycka Katarzyna Sławecka Kuczmanówka 17 Szymon Marianna Bujalska Antoni Białokur, Ludwik Słomiński 178-03-106 136R 29 Ż DM
8 1 1839 Kazimierka Antoni Kwiatkowski par. Kazimierka 26 Józef Aniela Dobrzycka Franciszka Worunizer par. Kazimierka 19 Maksymilian Teodora Hazowska 879 230 R 1
2 7 1839 Żytomierz Mikołaj Szulc Żytomierz 32w Franciszek Dorota Bitczer Filipina Dobrzycka wieś Hazynki , par. Żytomierz 19 Wojciech Anna Konopacka Karol Szymański , Adam Paszkowski 178 3 7 64 37 Ż Ni
5 2 1839 Olewsk Paweł Dabiż Hołysze 33w Michał Teresa Delenkiewicz Karolina Dobrzycka Hołysze 17 Ignacy Katarzyna Kozłowska Jan Kowacz, Adam Rudnicki, Piotr Rudnicki 178-3-8 499R 2 Ż Na
19 1 1841 Beresteczko Paweł Pozniakowski par. Beresteczko 25 Kazimierz Agnieszka Irzykowska Katarzyna Ziubrzycka par. Beresteczko 17 Franciszek Łucja Kordaszewska Antoni Tyszkiewicz, Maciej Pietruszewski 3 12 1
23 11 1841 Kołki Ludwik Jasienicki par. Kołki 48w Jan Ludwika Dobrzycka Antonina Czyzakowska par. Kołki 33 Jan Marianna Domalewska Felix Ambroszkiewicz, Julian Narolski 827 92 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0094.htm
5 10 1841 Miropol Jakub Guzowski Chutor Olszański 20 Jan Małgorzata Ostrowska Rozalia Kubrzycka Chutor Olszański 18 Józef Apolonia Stebelska 872 378 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0200.htm
28 11 1841 Żytomierz Michał Klukowski 31 Wojciech Marianna Józefa Konopacka Stefania Dobrzycka 17 Wojciech Anna Koporacka 178 51 4 78 Ż Ni
8 11 1842 Nowogród Feliks Czarnecki Dermanka 40w Maciej Julianna Antonina z Felińskich Kobrzycka Dermanka 26 Kacper Agnieszka Biernacka 873 79 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0043.htm
22 11 1842 Nowogród Józef Paszkowski Kożuszki 26 Jan Marianna Orzechowska Anna z Boruszewskich Zubrzycka Susły 22w Jan Franciszka Kozakiewicz 873 81 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0044.htm
15 8 1843 Lachowce Aleksander Longin Bóbr lub Bober Siwki 27 Ksawery Salomea Obrzycka Hipolita Radzimińska Siwki 18 Jan Pawlina Pruszyńska 882 91 R 13
24 10 1843 Beresteczko Franciszek Bryginiewicz Beresteczko 32 Łukasz Agnieszka Zubrzycka Franciszka Jaworska Beresteczko 23 Jędrzej Agnieszka 5 12 5
7 2 1843 Szumsk Franciszek Hybliński par. Szumsk 22 Walenty Agnieszka Tereszczuk Katarzyna Białobrzycka Huta Szumska 18 Benedykt Agnieszka Zielińska 874 752 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0381.htm
30 10 1843 Nowogród Wołyński Ignacy Jędrzejewski Susły 50w Teodor Marianna Zubrzycka ? Julianna Orzechowska Susły 23 Józef Brygida Lesiecka 874 130 53 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0067.htm
11 11 1845 Szumsk Michał Sikorski Kąty 24 Kazimierz Marianna Szliwińska Tekla Błaszczuk Kąty 18 Szymon Agnieszka Bialobrzycka 876 659 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0353.htm
18 11 1845 Korzec Dionizy Tyszecki Kamionka Suchowolska 53w Konstanty Marianna Zubrzycka Katarzyna Węglowska Korzec 35 Sebastian Agata Kędzierska 876 194 36 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0104.htm
29 1 1846 Korzec Adolf Hryniewski Nowogród Wołyński 36 Jan Marianna Budkowska Józefa Zambrzycka Korzec 20 Józef Rozalia 877 168 5 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0091.htm
9 6 1846 Żytomierz Wincenty Szpaliński Żytomierz 39 Bartłomiej Marianna Bejzer Rozalia Supikowa zd.Stanisławska Żytomierz 40w Kajetan Anna Zabrzycka Michał Jasiński , Dominik Kozakowski 178 3 14 63 45 Ż Ni
22 2 1848 Nowogród Józef Rudiakowski Susły 22 Sylwester Marianna Zubrzycka Marianna Lewuszewska Susły 18 Tomasz Marianna Sokólska Jędrzyjewski Stefan Olszewski Ludwik 13 JZ
2 2 1849 Starokonstantynów Jan Grątkowski Futor Szabotowy, par. Miropol 48w Wincenty Regina Wojutyńska Anna Niezbrzycka Samczyki 23 Maciej Tekla Górska 178-3-118 30R 3 Ż
8 11 1859 Szumsk Jan Tomczuk Kąty 29 Szymon Agnieszka Białobrzycka Agnieszka Kasiubczuk Załuże 26 Jacenty Marianna Tomczuk Tomasz Jasiński, Paweł Jasiński, Marcin Kucharski 245-1-16 195V 21 R
24 1 1860 Łysin Antoni Piętkowski Ostrów, par. Beresteczko 22 Józef Teresa Kozłowska Teofila Kozłowska Rogóźno 18 Marcin Katarzyna Ziubrzycka 841 199 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0110.htm
13 10 1863 Nowogród Wołyński Stanisław Turowski Huta Kurczycka 26 Franciszek Magdalena Dziekońska Zofia Kowacz Huta Kurczycka 20 Jan Domicela Dobrzycka 178-3-152 9 31 Ż 18 MO
1 2 1876 Szumsk Antoni Listowski Marynki 22 Benedykt Marianna Listowska Elżbieta Białobrzycka Kąty 18 Józef Barbara Jasińska Łukasz Listowski, Maciej Jasiński 1-228 39R 2 T DM 621
30 1 1877 Szumsk Stanisław Pestrowicz Huta Piaseczna 60w Jakub Marianna Łagocka Marianna Białobrzycka Stara Huta 40 Jan Katarzyna Rogowska Jan Białobrzycki, Jan Bączkowski 1-229 39V 5 T DM 685
6 2 1877 Szumsk Jakub Giżycki Stara Huta 26 Piotr Franciszka Białobrzycka Józefa Śliwińska Stara Huta 20 Michał Joanna Makowska Jan Białobrzycki, Jan Giżycki 1-229 41V 9 T DM 687
19 10 1880 Krzemieniec Antoni Giżycki Stara Huta 30 Piotr Franciszka Białobrzycka Karolina Berezecka Stara Huta 22 Maciej Józefa Zalewska 1-74 30V 15 T
17 1 1882 Szumsk Karol Jankowski Szumsk 23 Józef Klara Jarmolińska Karolina Ziubrzycka Litowiszcze 20 Konstanty Aniela Hornicka Ludwik Kowalewski, Tadeusz Centkiewicz 01-232 327V 1 T
12 2 1889 Szumsk Ksawery Soczyński Majdan Dubieński 25 Władysław Rozalia Wereszczyńska Antonina Białobrzycka Stara Huta 21 Jan Katarzyna Nowakowska Aleksander Wereszczyński, Mikołaj Oborski 1-232 46R 19 T DM 913
3 3 1891 Szumsk Kazimierz Kowalski Waśkowce 46w Albert Marcelina Kupniewicz Maria z Jasińskich Białobrzycka Kąty 30 Józef Emilia 01-233 45R 15 T
16 6 1892 Tbilisi Jerzy Jeliński gub. witebska 36 Onufry Polonia Zambrzycka Zofia Grajpert Tbilisi 16 Wojciech Anna Lemeld Edward Ojerchowski, Władysław Grajpert 6 12 Tb
11 10 1898 Szumsk Józef Oborski Stara Huta 27 Franciszek Franciszka Paszkowska Antonina Listowska Marynki 18 Antoni Elżbieta Białobrzycka 01-234 63V 37 T
25 1 1904 Szumsk Antoni Gabruk par. Szumsk 20 Stefan Elżbieta Kasiuba Justyna Listowska par. Szumsk 17 Antoni Elżbieta Białobrzycka 0.1-238 54R 3 T
6 2 1905 Szumsk Paweł Tomczuk Załuże 45w Jan Paulina Sierakowska Adela Białobrzycka Kąty 27 Kajetan Marcelina Jasińska 01-236 196V 6 T
13 2 1905 Szumsk Mikołaj Jastrzębski Marynki 27 Jan Agnieszka Jarmolińska Paulina Popławska Majdan Dubieński 22 Kazimierz Krystyna Lubrzycka 01-236 198R 12 T
25 2 1907 Szumsk Marian Łabędzki Beresteczko, par. Beresteczko 26 Wincenty Rozalia Zielińska Franciszka Jankowska Szumsk 19 Karol Karolina Zubrzycka 01-236 53R 24 T
8 2 1909 Szumsk Jan Stabrowski Obhów par. Dubno 49w Florian Antonina Szczebietowska Dioniza Zubrzycka Litowiszcze 36 Konstanty Aniela Hornicka Walery Sawicki, Bronisław Bielecki 95R 16 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-F?i=919&cat=834001
25 10 1909 Szumsk Julian Jankowski Cyranka 25 Karol Karolina Zubrzycka Celestyna Hajdaszyńska Szumsk 28 Bronisław Petronela Jarmolińska Jan Stabnacki, Walery Rencz 98V 30 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34B-J?i=923&cat=833999
6 2 1911 Szumsk Antoni Jasiński Olimpia Białobrzycka Kąty 25 Wawrzyniec Marianna Jasińska nr aktu 10 01-233 251V-252R 116 T dopisek
6 6 1917 Ołyka Leon Banat gm. Górka Pabianicka 26 Maciej Katarzyna Bryk Maria Ślusarz p. Ołyka 18 Jakub Katarzyna Lubrzycka 1081 233 12 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0127.htm
20 8 1917 Torczyn Feliks Boldyna Jamki 20 Franciszek Anna Sawwa Ksenia Koczut Jamki 17 Stanisław Anna Zabrzycka 1082 25 10 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0026.htm
26 2 1919 Szumsk Jan Stychański Anna Soczyńska Majdan Antonowiecki 24 Ksawery Antonina Białobrzycka 01-233 210V-211R 178 T dopisek
28 5 1922 Szumsk Piotr Sińkowski Stara Huta 19 Mikołaj Adela Maniakowska Krystyna Białobrzycka 0.1-237 10V-11R 40 dopisek T
21 5 1922 Młynów Aleksander Martynowicz Koryta 24 Dionizy Karolina Paszkowska Rozalia Lubrzycka Koryta 19 Piotr Antonina Szuster Antoni Paszkowski 740-6-136 49V 15 R DW 20
2 11 1924 Stanisław Serwatka Stanisława z Cebulów Zubrzycka Moczysk 24 Wojciech Józefa Kuryło 958 25V-26R 90 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0026.htm
20 2 1927 Szumsk Dominik Soczyński Huta Majdańska 25 Ksawery Antonina Białobrzycka Bronislawa Wereszczyńska 01-236 273V-274R 189 T dopisek
19 5 1927 Ptycza Bronisław Jakiel Zagaje 27 Michał Łucja Wapińska Petronela Lubrzycka 943 8V-9R 30 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0009.htm
11 11 1928 Kąty Franciszek Kucharski Kąty 27 Józef Marianna Giżycka Antonina Bialobrzycka 0.1-236 348V-349R 54 dopisek T
6 10 1929 Szumsk Stanisław Tomczuk Załuże 22 Paweł Adela Białobrzycka Stanisława Marciniuk Załuże 24 Wincenty Magdalena Tomczuk 01-236 14V-15R 69 T dopisek
26 10 1930 Jałowicze Jan Ślusarz Długoszyje 23 Jakub Katarzyna Lubrzycka Stanisława Grab 1019 397 126 MO
6 11 1932 Ołyka Antoni Konat Kazimiera Ślusarz Długoszyje 23 Jakub Katarzyna Lubrzycka 1019 50 108 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0029.htm
11 5 1937 Szumsk Franciszek Sokulski Kamienna Góra 31 Józef Tekla Przytomska Ludwika Lubrzycka 01-236 177V-178R 108 T dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl