Dzień |
Miesiąc |
Rok |
Parafia |
Imiona |
Nazwisko |
Miejscowość |
Imię Ojca |
Imię Matki |
Nazwisko rodowe matki |
Chrzestni i uwagi |
Sygnatura |
Strona |
Pozycja |
Archiwum |
Nr skanu |
Indeks |
Skan |
|
0 |
1 |
Tajkury |
Karol |
Iszler |
|
Jan |
|
|
akt konwersji (z wyzn. luterańskiego) z 17.4.1916 (Zdołbunów) |
|
|
|
O |
|
DW |
|
|
0 |
1 |
Tajkury |
Józefa |
Karpowicz z d.Paszkiewicz |
|
|
|
|
akt konwersji 4/1917 (z prawosławia - Zdołbunów), wdowa |
|
|
|
O |
|
DW |
|
10 |
1 |
1715 |
Czartorysk |
Krzysztof Kasper |
Bunsy |
Sobiesczyce |
Jan |
Małgorzata |
|
W. Krzysztof Jan Moskwicki, Anna Barcikowska |
297-1-185 |
22V |
|
Ł |
|
DW |
|
11 |
2 |
1742 |
Szumsk |
Maciej |
Balustowicz? (Basystowicz ?) |
Kruholec |
Jan |
Marianna |
|
Jan Buniakiewicz, Marianna Łagowska, Jan Ciechowski, Anna Grogomirecka |
297-1-180 |
12R |
|
Ł |
RK |
25 |
|
17 |
10 |
1743 |
Czartorysk |
Justyna Brygida |
Matemberska |
Bielska Wola |
Jan |
Katarzyna |
|
szl. Andrzej Skibicki, Marianna Wnorowska, Hilary Wnorowski, Helena Bunikowska |
297-1-185 |
55R |
|
Ł |
|
|
|
22 |
7 |
1759 |
Szumsk |
Magdalena |
Zielinska Zielińska |
Huta Surażska |
Sebastian |
Agnieszka |
|
Błażej Buntkoski, Zofia Michalnicka, Tomasz Białobrzycki, Katarzyna Szymańska |
297-1-180 |
86R |
|
Ł |
RK |
217 |
|
1 |
1 |
1760 |
Szumsk |
Tomasz |
Buczłanski Buczłański |
Huta Dubieńska |
Wawrzyniec |
Anastazja |
|
Andrzej Zielasnicki, Anastazja Zawadzka, Michał Michalnicki, Agnieszka Buntkowska |
297-1-180 |
89R |
|
Ł |
RK |
223 |
0 |
3 |
8 |
1760 |
Szumsk |
Onufry? |
Tymczuk Tomczuk |
Waśkowce |
Mikołaj |
Anastazja |
|
bliźniak, Antoni Nowakoski, Marianna Bundzyczycha |
297-1-180 |
94V |
|
Ł |
RK |
4417 |
|
4 |
3 |
1763 |
Szumsk |
Kazimierz |
Greczyk |
Huta Szumska |
Mikołaj |
Jadwiga |
|
Bazyli Bunkowski, Magdalena Woynaszewska |
297-1-180 |
113V |
|
Ł |
4459 |
RK |
|
15 |
1 |
1764 |
Szumsk |
Paweł |
Grzycki Irzycki Giżycki |
Huta Szumska |
Szymon |
Marianna |
|
Błażej Bunkoski, Anna Jadaszynska |
297-1-180 |
119R |
|
Ł |
4470 |
RK |
|
31 |
1 |
1779 |
Szumsk |
Marianna |
Buntowska Bąkowska |
Huta Stanisława |
Józef |
Apolonia |
|
Grzegorz Jadaszynski, Magdalena Ostapowiczowna |
297-1-181 |
32V |
|
Ł |
33 |
RK |
|
29 |
4 |
1801 |
Lubar |
Filip |
NN |
Lubar |
NN |
NN |
|
łacina, data ur. i chrztu, Piotr Sulikowski, Regina Bunniecka? |
178-51-174 |
31V |
|
Ż |
Mg |
|
|
5 |
8 |
1823 |
Wiszenki |
Marianna Dominika |
Szumlewicz |
Rożyszcze |
Teodor |
Anna |
Ziernicka |
jw. Rafał Strojanowski deputat trybunału wołyńskiego, wlm. Tekla Jakubowska, wlm. Ludwik Skomorowski komornik, wlm. Marianna ..., wlm. Józef Juzikiewicz adwokat włodzimierski, wlm. Wiktoria Laskowska |
297-1-12 |
87V |
|
Ł |
|
AR |
|
4 |
3 |
1823 |
Wiszenki |
Marceli Julian |
Mazurkiewicz |
Rożyszcze |
Marcin |
Helena |
Rożycka |
dop. chrztu 26.12.1823, jw. Wawrzyniec Berezowski trybun wojsk ros., Marianna Szczernicka, Piotr Stefański chorąży, Tekla Stępniowska, Antoni Stępniowski, Tekla Jakubowska, Michał Zwoliński, Paulina Abramowiczowna, |
297-1-12 |
89V |
|
Ł |
|
AR |
|
17 |
7 |
1827 |
Połonne |
Marianna |
Orłowska |
Kupczyńce |
Bazyli |
Barbara |
|
wpis 1828 r., chrzest w Łabuniu, ur. Bazyli Gliwiński, Agnieszka Gliwińska |
245-1-2 |
88R |
2 |
R |
2664 |
DW |
|
30 |
8 |
1828 |
Krzemieniec |
Jan |
Aleksandrowicz |
Kulików |
Mikołaj |
Marianna |
Buni |
Franciszek Seklucki i Franciszka Łarzewska ż. Antoniego |
426-1-3 |
60V |
179 |
T |
561 |
DM |
|
15 |
8 |
1828 |
Klewań |
Szczęsny |
Labuns? |
Płoska |
Andrzej |
Anastazja |
Zaleska |
łac., Józef Swirczewski, Zuzanna Głowacka |
171-1-1 |
161R |
19 |
R |
7052 |
Mg |
|
10 |
4 |
1828 |
Tuczyn |
Wojciech |
Fedorowicz |
Tuczyn |
Antoni |
Magdalena |
|
ch. 10.04.1828, Ur. Jan Kamiński, Ur. Karolina Dąbrowska, asys. Ur. Aleksander Bunikowski, Katarzyna |
171-1-1 |
191R |
7 |
R |
Mg |
708 |
|
8 |
9 |
1828 |
Kulczyny |
Mikołaj |
Buniewicz |
Krasiłów |
Bazyli |
Wiktoria |
Bonkowska |
ch. 1828.09.09, Ur. Jan Jakubowski, Honorata Kamińska |
178-3-94 |
322R |
58 |
Ż |
|
Mg |
|
14 |
3 |
1828 |
Katerburg |
Krystyna |
Makowiecka |
Matwiejowce |
Stefan |
Maria |
Staniszewska |
Antonia Dąbrowski, Honorata z Buniakiewiczów Dobrowolska ż. Jana asys. Jan Dąbrowski, Helana z Pileckich Makowiecka |
245-1-2 |
252 |
17 |
R |
485 |
DM1 |
|
3 |
2 |
1829 |
Koblin |
Wincenty Andrzej Korsyn |
Pęski |
Arszyczyn |
Michał |
Rozalia |
Czerkawska |
Dominik Bunienski, Anna Lewicka mężatka |
815 |
234V |
3 |
AGAD |
|
JJ, RK |
http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0239.htm |
19 |
1 |
1829 |
Łabuń |
Helena |
Gnieusz |
Brażyńce, par. połońska |
ur. Maciej |
Domicella |
Bogusławska |
chrzest 20.01.1829 r. w Łabuniu, ur. Paweł Wyszyński, Marianna Czajkowska |
178-3-95 |
127V |
7 |
Ż |
248 |
KP2 |
0 |
12 |
3 |
1829 |
Starokonstantynów Dominikanie |
Marianna |
Bunkowska |
Werborodyńce |
ur. Jan |
Agnieszka |
Centomirska |
ur. Maciej Niewidalski, Konstancja Niewęgłowska |
178-3-95 |
157R |
31 |
Ż |
301 |
KP2 |
|
12 |
2 |
1829 |
Teofilpol |
Marianna |
Bobuniuk |
Dymitrówka |
prac. Jan |
Marianna |
Inoszewicz |
sław. Dominik Szulakowski, Zofia Jaworska |
178-3-95 |
324v |
5 |
Ż |
629 |
KP2 |
|
21 |
1 |
1829 |
Dederkały |
Anastazja |
Furman |
Szkrobotówka |
Stefan |
Pelagia |
Maciuk |
c. prac., chrz. 22.01., prac. Antoni Sawczuk i prac. Marianna Buniowa ż. Arona, asyt., prac. Roman Hołobiuk i prac. Anastazja Steciuk ż. Iwana |
426-1-4 |
7R |
5 |
T/FS |
704 |
DM |
https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99WX-W?i=703&cat=305376 |
1 |
1 |
1831 |
Kulczyny |
Józef |
Wysocki |
|
Leonard |
Julianna |
Babunska |
chrzest: 1831.01.02, Ur. Jan Zawadzki, Ur. Katarzyna Zawadzka, ż. Michała |
178-3-97 |
374R |
1 |
Ż |
|
Mg |
|
5 |
4 |
1831 |
Łabuń |
Zygmunt Wilhelm |
Rudnicki |
Czarna par. Ostropol |
Romuald |
Helena |
Sachowska |
chrzest 5.04.1831 tylko z wody w Łabuniu, Franciszek Rudnicki i Tekla Sachowska |
178-3-97 |
132V |
13 |
Ż |
252 |
DM |
|
2 |
4 |
1833 |
Zasław św. Jana |
Karolina |
Woniatowska |
Zasław |
Wincenty |
Marianna |
Bulawska |
Józef Buner i Joanna Holatowska |
178-3-99 |
3V |
19 |
Ż |
DM |
|
|
15 |
1 |
1833 |
Kulczyny |
Konstanty |
Boniewicz [Buniewicz] |
Krasiłów |
Michał |
Julianna |
Kardaszewicz [Kardaszewska] |
Michał Ciechanowski i Konstancja Ciechnicka [Cechnicka] panna |
178-3-99 |
316V |
5 |
Ż |
600 |
DM |
|
11 |
9 |
1833 |
Międzyrzec |
Mikołaj z Falentynu |
Kasperski |
Samostrzały |
Józef |
Anastazja |
Olizarowska |
Stefan Bunowski, Pelagia Nadolska |
171-1-6 |
242V |
33 |
R |
|
AS |
|
20 |
8 |
1833 |
Stary Oleksiniec |
Ludwik |
Cętkiewicz |
Stary Oleksiniec |
Mikołaj |
Marianna |
Chanenko |
Dymitr Hołubejko i Katarzyna Zalewska, as. sław. Jan Semulakowski i Anna Hołobunczycha |
245-1-7 |
270V |
33 |
R |
3315 |
DW |
|
22 |
12 |
1834 |
Łabuń |
Wiktoria |
Fidyk |
Kustowce |
Kasper |
Cecylia |
Buniakowska [Bieniakowska] |
Grzegorz Wróblewski i Anna Kozubska |
178-3-100 |
109V |
61 |
Ż |
220 |
DM |
|
23 |
12 |
1836 |
Kulczyny |
Tekla |
Boniewicz [Buniewicz] |
Krasiłów |
Michał |
Julianna |
Kardaszewska |
Stanisław Czechowski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca |
178-3-106 |
244R |
90 |
Ż |
472 |
DM |
|
6 |
5 |
1837 |
Łabuń |
Zofia |
Terlecka |
Kopczyńce par. Połonne |
Feliks |
Cecylia |
Kozłowska |
chrzest 10.03. 1837 w Łabuniu, Józef Sieraczyński i Petronela Sieraczyńska |
178-3-108 |
29R |
32 |
Ż |
58 |
DM |
|
10 |
2 |
1838 |
Sokul |
Apolonia Scholastyka |
Harczyńska |
Borowicze |
Stanisław |
Ludwika |
Wolańska |
Gabriel Bunicki, Zofia Wosińska Fabiana małżonka, Stanisław Tomaszewski, Marcjan |
824 |
33R |
1 |
RK |
|
|
http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0034.htm |
9 |
4 |
1838 |
Butowce |
Leon |
Sałaciński |
Wierzbówka |
Szymon |
Marcjanna |
Łabuńska |
Antoni Buniewicz i Antonina Więckowska ż. Szymona, asyst. Tomasz Sławecki i Marianna Więckowska ż. Franciszka |
170-3-110 |
217V |
15 |
Ż |
415 |
DM |
|
2 |
11 |
1838 |
Butowce |
Franciszek |
Ochrymowski |
Lisińce |
Jan |
Rozalia |
Sadowska |
Antoni Buniewicki i Julianna Maszczewska wdowa |
170-3-110 |
220R |
31 |
Ż |
420 |
DM |
|
8 |
11 |
1840 |
Krzemieniec |
Teodor |
Strzelecki |
Młynowce |
Jakub |
Katarzyna |
Buniak |
|
871 |
385 |
90 |
|
|
|
http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0202.htm |
11 |
11 |
1840 |
Cudnów |
Maria |
Kociuba |
Rudnia Dryhłowska |
Józef |
Paulina |
Trybunalska |
Jan Jakubowski i Rozalia Zalewska ż. Jana |
569-1-63 |
20V |
192 |
Ż |
|
DM |
|
29 |
9 |
1841 |
Lachowce |
Michał |
Kowalski |
Dzwonki |
Jan |
Prakseda |
Czerbun |
Tomasz Stachorski i Prakseda Szczerbińska ż. Jakima |
178-49-17 |
11R |
56 |
Ż |
|
|
|
5 |
1 |
1844 |
Kuty |
Julianna |
Buniak |
Kuty 197 |
Stefan |
Agnieszka |
Welitowska |
Stefan Samsonowicz, Anna Daniecka |
733L |
1 |
|
|
|
|
http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20733/pages/PL_1_301_733_0001.htm |
5 |
4 |
1845 |
Cudnów |
Celestyna |
Lewandowska |
Cudnów |
Marcin s. Jakuba |
Rozalia |
Matusiewicz |
Józef Buniakiewicz i Anna Lewandowska ż. Mikołaja |
178-3-12 |
187R |
64 |
Ż |
|
DM |
|
4 |
5 |
1845 |
Cudnów |
Józef |
Brocki |
Romanów |
Piotr s. Eliasza |
Marcelina |
Ludwińska |
Karol Buniakowski i Regina Ludwińska ż. Ignacego |
178-3-12 |
189V |
83 |
Ż |
|
DM |
|
4 |
12 |
1845 |
Ostropol |
Barbara Sabina |
Dubuniewicz |
Czarna |
Ignacy |
Maria |
Zawielska |
chrzest 19.02.1846; Wlm Ignacy Polanowski i Wlm Helena Rudnicka ż. Romualda |
178-3-115 |
271V |
8 |
Ż |
533 |
DM |
|
24 |
2 |
1847 |
Kulczyny |
Józefa |
Boniewicz [Buniewicz] |
Krasiłów |
Stefan |
Katarzyna |
Czucharska |
Kazimierz Arabski i Julia Czucharska ż. Stefana |
178-3-116 |
393R |
16 |
Ż |
772 |
DM |
|
14 |
2 |
1847 |
Korostyszew |
Julianna |
Buna... |
Szczehlijówka |
NN |
Agnieszka |
Bunarczuczki |
Filip Siemionow, Żołnierz, Katarzyna Karpiuk |
178-51-548 |
88R 88V |
11 |
Ż |
BS |
177 |
|
2 |
1 |
1849 |
Starokonstantynów |
Sylwester |
Szepelski |
Werborodyńce |
Andrzej |
Marianna |
Bunkowska |
|
178-3-118 |
1V-2R |
2 |
Ż |
|
DW |
|
22 |
4 |
1849 |
Zasław św. Jana |
Paulina |
Żurakowska |
Borysów |
Paweł |
Teresa |
Nowosielska |
Proboszcz Łabunia Eliasz Podgórski i Agnieszka Bossakowska |
178-3-118 |
404V-405R |
41 |
Ż |
752-753 |
DM |
0 |
|
0 |
1850 |
Ewang. Gm. |
Anna |
Bunin |
Neubruch |
Josef |
Marianne |
Ludwig |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
10 |
2 |
1850 |
Starokonstantynów |
Marianna |
Niewęgłowska |
Werborodyńce |
Ignacy |
Marianna |
Żurawska |
Sebastian Ostrowski, szl. Katarzyna Bunkowska ż. Jana |
178-3-119 |
5V-6R |
19 |
Ż |
10 |
DW |
|
9 |
11 |
1850 |
Starokonstantynów |
Rozalia |
Witwicka |
Starokonstantynów |
Franciszek |
Marianna |
Żółkiewska |
1-dw. Jan Buniewicz, w.ż. Agnieszka Markiewicz ż. Joachima |
178-3-119 |
26V-27R |
123 |
Ż |
52 |
DW |
|
25 |
12 |
1850 |
Starokonstantynów |
Stanislaw |
Jahołkowski |
Starokonstantynów |
NN |
Emilia |
|
szl. Mikołaj Buniewicz, w. ż. Marianna Suchodolska panna |
178-3-119 |
29V-30R |
140 |
Ż |
58 |
DW |
|
17 |
3 |
1850 |
Aleksandria |
Marianna |
Zielińska |
Aleksandria |
Ignacy |
Józefa |
Zulińska |
chrzest 25.03.1850, Piotr Węgrowski i Domicela Gorbun panna, as. Michał Kuczewski i Marianna Węgrowska panna |
171-1-16 |
644V-645R |
12 |
R |
657 |
BW |
|
11 |
3 |
1851 |
Bazalia |
Franciszka |
Zamłyńska |
Mecherzyńce |
Jan |
Marianna |
Walewska |
Teofil Kolbunowski i Magdalena Nowakowska |
178-3-120 |
95V-96R |
36 |
Ż |
|
DM |
|
21 |
5 |
1851 |
Kulczyny |
Konstancja |
Żukowska |
Krasiłów |
Jan |
Anna |
Rudnicka |
Michał Buniewicz i Julia Czechowska wdowa |
178-3-120 |
204V-205R |
60 |
Ż |
402-403 |
DM |
|
19 |
9 |
1851 |
Kulczyny |
Paulina |
Mogińska |
Krasiłów |
Jan |
Anna |
Nowicka |
Michał Buniewicz i Anastazja Chmielnicka |
178-3-120 |
209V-210R |
90 |
Ż |
412-413 |
DM |
0 |
|
0 |
1852 |
gm.ew. |
Marianne |
Bunin |
Neubruch |
Josef |
Marianne |
Ludwig |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
|
0 |
1853 |
gm.ew. |
Anna |
Bunin |
Neudorf |
Michael |
Aniela |
Selent |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
23 |
1 |
1854 |
Kulczyny |
Franciszek |
Chmielnicki |
Krasiłów |
Oleksy |
Marianna |
Szuszyńska |
Józef Żółtomirski i Julianna Buniewicz ż. Michała |
178-3-122 |
92V-93R |
7 |
Ż |
177-178 |
DM |
|
27 |
4 |
1854 |
Kulczyny |
Antoni |
Chmielnicki |
Krasiłów |
Julian |
Marianna |
Wysocka |
Stefan Buniewicz i Marianna Hrebczenko ż. Sylwestra |
178-3-122 |
95V-96R |
27 |
Ż |
183-184 |
DM |
|
13 |
11 |
1855 |
Kulczyny |
Mikołaj |
Zawistowski |
Krasiłów |
Michał |
Franciszka |
Derecka |
Franciszek Gorszkowski [Gorzkowski] i Katarzyna Buniewicz ż. Stefana |
178-3-123 |
209V-210R |
102 |
Ż |
412-413 |
DM |
|
28 |
10 |
1856 |
Kulczyny |
Mikołaj |
Chmielnicki |
Krasiłów |
Jan |
Marianna |
Buniewicz |
Józef Nowicki i Zofia Górska |
178-3-124 |
197V-198R |
86 |
Ż |
358-359 |
DM |
|
16 |
8 |
1857 |
Sławuta |
Teofila |
Buniecka |
Cwietocha |
Karol |
Leonida |
Wybranowska |
szl. Franciszek Sorokowski, Joanna Wolska, as. Jan Wolski, Palmira Kluczkowska |
178-3-73 |
440V-441R |
54 |
Ż |
830 |
|
|
21 |
7 |
1857 |
Kulczyny |
Aleksander |
Buniewicz |
Krasiłów |
Stefan |
Katarzyna |
Czucharska |
Gabriel Michalewski i Marcelina Rybczyk ż. Sylwestra |
178-3-125 |
132V-133R |
59 |
Ż |
254-255 |
DM |
|
17 |
8 |
1857 |
Kulczyny |
Wawryk |
Napadliński |
Krasiłów |
Jan |
Teresa |
Lubicka |
Michał Buniewicz i Marcelina Lisowska |
178-3-125 |
134V-135R |
68 |
Ż |
258-259 |
DM |
|
16 |
1 |
1860 |
Kulczyny |
Aniela |
Buniewicz |
Krasiłów |
Stefan |
Katarzyna |
Czucharska |
Jan Szmigielski i Marianna Rybczuk ż. Sylwestra |
178-3-130 |
121V-122R |
2 |
Ż |
235-236 |
DM |
0 |
|
0 |
1863 |
Tajkury |
Jan Fryderyk |
Szulc |
|
Gotlib |
|
|
akt konwersji nr 2/1916 (z wyzn.ewangelickiego - Zdołbunów) |
|
|
|
O |
|
|
|
7 |
2 |
1863 |
Kulczyny |
Helena |
Buniewicz |
Krasiłów |
Jan |
Anna |
Rudnicka |
Jan Chmielnicki i Magdalena Arabska wdowa |
17-1-235 |
4V-5R |
14 |
Ch |
9-10 |
DM |
|
5 |
3 |
1863 |
Kulczyny |
Józef |
Stachowski |
Krasiłów |
NN |
Marcelina |
Stachowska |
Jan Buniewicz i Wiktoria Żer ż. Damiana |
17-1-235 |
6V-7R |
22 |
Ch |
13-14 |
DM |
|
18 |
6 |
1863 |
Kulczyny |
Marcel Władysław |
Cochnicki [Cechnicki] |
Krasiłów |
Gwidon |
Tekla |
Buniewicz |
Konstanty Zwoliński kawaler i Oktawia Arabska ż. Władysława |
17-1-235 |
15V-16R |
57 |
Ch |
31-32 |
DM |
|
26 |
7 |
1863 |
Kulczyny |
Anna |
Buniewicz |
Krasiłów |
Konstanty |
Albina |
Sawicka |
Henryk Bielawski i Magdalena Arabska wdowa |
17-1-235 |
17V-18R |
66 |
Ch |
35-36 |
DM |
|
14 |
1 |
1864 |
Kulczyny |
Feliks |
Nowicki |
Krasiłów |
Wojciech |
Tekla |
Bobrowska |
Kasper Różycki i Anna Buniewicz ż. Stefana |
17-1-235 |
62V-63R |
4 |
Ch |
122-123 |
DM |
|
7 |
4 |
1864 |
Kulczyny |
Wiktor |
Zawistowski |
Krasiłów |
Michał |
Franciszka |
Derenowska |
Władysław Stępkowski i Albina Boniewicz [Buniewicz] ż. Konstantego |
17-1-235 |
70V-71R |
35 |
Ch |
138-139 |
DM |
|
21 |
11 |
1864 |
Kulczyny |
Marian |
Buniewicz |
Krasiłów |
Stefan |
Katarzyna |
Czucharska |
Seweryn Ciszewski kawaler i Apolonia Zamiechowska panna |
17-1-235 |
90V-91R |
114 |
Ch |
178-179 |
DM |
|
|
0 |
1865 |
Tajkury |
Anna |
Szulc z d. Sztram |
|
Paweł |
|
|
akt konwersji nr 2/1916 (z wyzn.ewangelickiego - Zdołbunów) |
|
|
|
O |
|
|
|
|
0 |
1866 |
Tajkury |
Józef |
Kalwach |
|
Jan |
Anna |
Briks |
akt konwersji 3/1915 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
|
0 |
1866 |
Gm.ewang. |
August |
Ryll |
Neubruch |
Michael |
Marianna |
Bunin |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
14 |
7 |
1866 |
Tajkury |
Julia |
Piwarczuk |
|
Jan |
Maria |
Kondratiuk |
akt konwersji 14/1908 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
23 |
1 |
1866 |
Kulczyny |
Karol |
Buniewicz |
Krasiłów |
Konstanty |
Albina |
Sawicka |
Jan Chmielnicki i Anna Buniewicz ż. Jana |
17-1-235 |
174V-175R |
9 |
Ch |
341-342 |
DM |
|
|
0 |
1868 |
Ew. Gmina |
Totgeboren |
Ryll |
----------- |
Michael |
Marianna |
Bunin |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
|
0 |
1869 |
Gmina Ew. |
Pauline |
Ryll |
Neubruch |
Michael |
Marianna |
Bunin |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
20 |
5 |
1870 |
Międzyrzec Korecki |
Aleksander Marian Jakub Jan |
Jasieński |
Tudorów |
Aleksander Seweryn Adam |
Alicja |
Bunbury de St. Pierre |
chrzest 12.07.1879, Mieczysław Babiński i Justyna Pawlikowska wdowa |
740-2-301 |
7V-8R |
20 |
R |
9 |
DM |
|
|
0 |
1871 |
Ewang. |
Johann |
Ryll |
Neubruch |
Michael |
Marianna |
Bunin |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
5 |
11 |
1872 |
Torczyn |
Kazimierz |
Rudnicki |
Budki Horodyńskie |
Alojzy |
Paulina |
Marcinkowska |
Florian Bunno, Waleria Rudnicka ż. Wincentego, as.: Fr |
658 |
30-31 |
57 |
AGAD |
|
EH |
|
|
0 |
1872 |
Ewangel. |
Totgeboren |
Ryll |
Neubruch |
Michael |
Marianna |
Bunin |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
10 |
10 |
1872 |
Tajkury |
Jan |
Grudzian |
Janów |
Józef |
Marianna |
Orłowska |
akt konwersji 2/1908 Zdołbunów (unita) |
|
|
|
O |
|
|
|
20 |
10 |
1872 |
Krzemieniec |
Wojciech |
Lewiński |
Krzemieniec |
Stefan |
Tekla |
Rudnicka |
chł. Jan Dębicki, mieszcz. Paraskowia Bundiuczna ż. Teodora |
1-62 |
16V-18R |
64 |
T |
882 |
|
|
|
0 |
1873 |
Ewangel. |
Johann |
Ryll |
Neubruch |
Michael |
Marianna |
Bunin |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
8 |
1 |
1873 |
Tajkury |
Filip |
Pobereżniuk |
|
Paweł |
|
|
akt konwersji 3/1908 Zdołbunów (prawosławny) |
|
|
|
O |
|
|
|
|
0 |
1876 |
Tajkury |
Anna |
Szwiglikowa |
|
Franciszek |
Maria |
Maur |
akt konwersji 1/1912 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
29 |
3 |
1877 |
Krzemieniec |
Joanna |
Lewińska |
Krzemieniec |
Stefan |
Tekla |
Rudnicka |
Teodor Bundiuszny, Agata Łomakiewicz |
1-71 |
7V-8R |
26 |
T |
|
|
|
|
0 |
1879 |
Ewangel. |
Gustav |
Ryll |
Neubruch |
Martin |
Marianna |
Bunscheit |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
|
0 |
1880 |
Ewangel.1 |
Alwine |
Bütow |
Neudorf |
Michael |
Anna |
Bunin |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
13 |
11 |
1880 |
Tajkury |
Leopold |
Wójcik |
Galicja |
|
|
|
akt konwersji 18/1909 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
12 |
1 |
1881 |
Tajkury |
Julian (v. Juliusz) Tadeusz |
Węcławski-Winosławski |
|
Romuald |
Cecylia |
Tomaszewska |
akt konwersji 2/1914 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
|
0 |
1882 |
Ewangel.2 |
Marianna |
Bütow |
Neudorf |
Michael |
Anna |
Bunin |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
|
0 |
1882 |
Ewangel.2 |
Marianna |
Bütow |
Neudorf |
Michael |
Anna |
Bunin |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
12 |
6 |
1882 |
Tajkury |
Maria |
Kutek z d. Prażak |
Austria |
|
|
|
akt konwersji 10/1908 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
14 |
9 |
1884 |
Tajkury |
Ludmiła |
Komarowa |
|
Emilian |
Maria |
Kusińska |
akt konwersji 15/1908 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
28 |
2 |
1885 |
Tajkury |
Anna |
Górska |
|
Franciszek |
Maria |
Tiałup |
akt konwersji 1/1908 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
25 |
4 |
1885 |
Tajkury |
Agata |
z Andrijczuków Wójcik |
Sudyłków ? |
Iwan |
Maria |
Kazimirska |
akt konwersji 17/1909 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
16 |
8 |
1885 |
Tajkury |
Krystyna |
Bogusz |
Lachowce |
Andrzej |
Daria |
Karolczuk |
akt konwersji 1/1910 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
15 |
8 |
1886 |
Tajkury |
Wassa v. Wasylisa |
Węcławska z d. Hulczuk |
|
Roman |
Sinklitia |
|
(żona Juliana) akt konwersji 3/1914 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
|
0 |
1886 |
Ewangel.6 |
Augusta Vitalia |
Bütow |
Neudorf |
Michael |
Anna |
Bunin |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
28 |
11 |
1886 |
Tajkury |
Jakub |
Kucharski |
|
Feliks |
Antonina |
Kwiatkowska |
akt konwersji 2/1912 Zdolbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
23 |
12 |
1886 |
Tajkury |
Klara Maria |
Albrecht |
|
Daniel |
Paulina |
Kraner |
akt konwersji 8,9/1908 Zdołbunów (luteranka) |
|
|
|
O |
|
|
|
8 |
3 |
1887 |
Tajkury |
Bazyli |
Zagolewicz Wernikowski |
|
NN |
Anastazja |
|
akt konwersji 5/1915 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
16 |
9 |
1887 |
Grzymałów |
Błażej |
Słobodzian |
Ostapie |
Stefan |
Anna |
Sarabun |
Maciej Słobodzian, Anastazja Słobodzian |
1614 |
26 |
50 |
EK |
|
0 |
|
20 |
10 |
1887 |
Szumsk |
Rozalia |
Stankiewicz |
Piaseczna |
Kasper |
Antonina |
Sopińska |
Piotr Labuniec i Zofia Stankiewicz ż. Franciszka |
426-1-232 |
112V-113R |
153 |
DM |
980 |
T |
|
8 |
10 |
1888 |
Zdołbunów |
Nieoniła |
Jasińska |
Wola Uchańska, pow. Hrubieszów |
Jan |
Anna |
Pelech |
akt konwersji 26/1926 (z prawosławia) z 22.11.1926, zam. w Zdołbunowie, ul. 3. Maja 43 |
|
|
|
O |
9010 |
DW |
|
11 |
4 |
1888 |
Tajkury |
Maria |
Gordyj |
Kwasiłów |
Jan s.Jana |
Anna c.Jana |
Nowak |
akt konwersji 2/1917 (z prawosławia - Zdołbunów) |
|
|
|
O |
|
|
|
|
0 |
1888 |
Tajkury |
Anastazja |
Ptaczek |
|
Józef |
Anna |
Grycz |
akt konwersji 1/1907 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
6 |
8 |
1888 |
Tajkury |
Sawła |
Morodin |
Popowce |
Jan |
Aleksandra |
Kramar |
akt konwersji 16/1909 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
23 |
11 |
1889 |
Tajkury |
Aleksander |
Komarow |
Zdołbunów |
Emilian |
Anna |
Ławrentiewa |
akt konwersji 2/1913 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
11 |
1 |
1889 |
Tajkury |
Piotr |
Dronkin |
|
Iwan |
Aleksandra |
Sokołowa |
akt konwersji 7/1918 (z prawosławia - Zdołbunów) |
|
|
|
O |
|
|
|
30 |
4 |
1890 |
Tajkury |
Gustaw |
Wegner |
|
Karol |
Zofia |
Gawisz |
akt konwersji 4/1915 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
21 |
9 |
1891 |
Tajkury |
Dymitr |
Zabrodzki |
Sidorowicze, kijowska gub. |
Grzegorz |
Katarzyna |
Dygowska |
akt konwersji 5/1917 (z prawosławia - Zdołbunów) |
|
|
|
O |
|
|
|
2 |
8 |
1891 |
Tajkury |
Wasyl |
Kotow |
Jakowcew, pow. Murom, włodzimierska gub. |
Jakub |
Anastazja |
Sumina |
akt konwersji 6/1917 (z prawosławia - Zdołbunów) |
|
|
|
O |
|
|
|
|
0 |
1891 |
Tajkury |
Michał |
Rogatkin |
|
Matwiej |
Wasylisa |
|
akt konwersji 9/1918 (z prawosławia - Zdołbunów) |
|
|
|
O |
|
|
|
20 |
3 |
1892 |
Tajkury |
Maria |
Błażek |
|
Wiaczysław s.Józefa |
Maria c.Józefa |
|
akt konwersji 4/1914 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
21 |
3 |
1892 |
Tajkury |
Anastazja |
Nowikowska |
|
Leonty |
Tatiana |
Maksymowa |
akt konwersji 2/1915 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
DW |
|
24 |
4 |
1893 |
Tajkury |
Helena |
Niemeczek |
|
Maciej s.Józefa |
Anna c.Franciszka |
Chudoba |
akt konwersji 1/1915 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
11 |
4 |
1893 |
Tajkury |
Ludmiła Maria |
Szczerbakowa |
|
Wasyl s.Iwana |
Maria c.Michała |
|
akt konwersji 1/1914 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
18 |
8 |
1894 |
Zdołbunów |
Walentyna |
Chabłowska |
Torczyn |
Jan |
Anna |
Zilintiukiewicz |
akt konwersji 10/1926 (z prawosławia) z 15.5.1926, zam. w Zdołbunowie |
|
|
|
O |
9003 |
DW |
|
8 |
12 |
1895 |
Zdołbunów |
Maria |
Głuchenko z d. Krzyżak |
Kwasiłów |
Jan |
Katarzyna |
Buchała |
akt konwersji 3/1926 (z prawosławia) z 19.1.1926, zam. w Zdołbunowie, po mężu Hłuchenko |
|
|
|
O |
9001 |
DW |
|
15 |
5 |
1896 |
Zdołbunów |
Ewtichi Jan |
Czerniak |
Gnojno, gm. Werba, pow. Włodzimierz |
Sergiusz |
Marta |
Kataniuk |
akt konwersji 11/1926 (z prawosławia) z 16.5.1926, zam. w Zdołbunowie, ul. Sadowa 8 |
|
|
|
O |
9004 |
DW |
|
18 |
10 |
1896 |
Zdołbunów |
Katarzyna |
Ogorodnik |
Zdołbunów |
Ewdokim |
Julianna |
Soborska |
akt konwersji 13/1926 (z prawosławia) z 7.6.1926, zam. w Zdołbunowie, ul. Kolejowa 9 |
|
|
|
O |
9004 |
DW |
|
24 |
2 |
1896 |
Zdołbunów |
Nadzieja |
Szostak |
Zdołbunów |
Paweł |
Aleksandra |
Żemczuk |
z d. Herasiewicz-Dorosz, akt konwersji 27/1926 z 23.11.1926, zam. w Zdołbunowie, ul. Staromylska 24 |
|
|
|
O |
9010 |
DW |
|
2 |
11 |
1897 |
Tajkury |
Józef |
Pobereżniuk |
|
Filip |
Józefa |
Tugaczek |
akt konwersji 3/1908 Zdołbunów (prawosławny) |
|
|
|
O |
|
|
|
29 |
10 |
1898 |
Tajkury |
Anastazja |
Stepanow |
|
Igor s. Kiryła |
Olga c.Dominika |
|
akt konwersji 8/1918 (z prawosławia - Zdołbunów) |
|
|
|
O |
|
|
|
7 |
2 |
1898 |
Zdołbunów |
Anna |
Lewkin |
Zdołbunów |
Aleksy |
Ksenia |
Dawid |
akt konwersji 8/1926 (z prawosławia) z 1.5.1926, zam. w Zdołbunowie |
|
|
|
O |
9003 |
DW |
|
11 |
2 |
1899 |
Tajkury |
Konstanty |
Pobereżniuk |
|
Filip |
Józefa |
Tugaczek |
akt konwersji 4/1908 Zdołbunów (prawosławny) |
|
|
|
O |
|
|
|
3 |
12 |
1899 |
Tajkury |
Maria |
Grouda |
|
Bazyli s.Wacława |
Anna c.Jana |
|
akt konwersji 6/1918 (z prawosławia - Zdołbunów) |
|
|
|
O |
|
|
|
3 |
10 |
1899 |
Zdołbunów |
Albert |
Jess |
Laferówka, gm. Serby |
Wilhelm |
Emilia |
Brociach |
akt konwersji (z luteraństwa) 4/1927 z 1.2.1927, zam. w Zdołbunowie, ul. Bohdaszewski 55 |
|
|
|
O |
9013 |
DW |
|
31 |
3 |
1900 |
Tajkury |
Maria |
Kutek |
|
bd |
Maria |
Prażak |
akt konwersji 11/1908 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
3 |
1 |
1900 |
Zdołbunów |
Maria |
Dyczkowska |
Zdołbunów |
Eufimij |
Marianna |
Wencler |
akt konwersji (z prawosławia) 11/1927 z 5.3.1927, zam. w Zdołbunowie Widły 37 |
|
|
|
O |
9015 |
DW |
|
21 |
10 |
1901 |
Radziwiłłów |
Stanisław |
Bunak |
Radziwiłłów |
NN |
Weronika |
|
|
|
142 V-143 R |
42 |
|
|
0 |
|
6 |
5 |
1901 |
Tajkury |
Helena |
Pobereżniuk |
|
Filip |
Józefa |
Tugaczek |
akt konwersji 5/1908 Zdołbunów (prawosławna) |
|
|
|
O |
|
|
|
20 |
9 |
1901 |
Zdołbunów |
Antonina |
Bessarabska |
Sławuta, pow. Zasław |
Bazyli |
Anna |
Paciuk |
akt konwersji 14/1926 (z prawosławia) z 16.6.1926, zam. w Zdołbunowie, ul. Widły 75 |
|
|
|
O |
9005 |
DW |
|
3 |
7 |
1901 |
Starokonstantynów |
Anna |
Buniewicz |
Skoworódki |
Jan |
Katarzyna |
Bachmańska |
Marian Szpak i Franciszka Żelewska panna |
17-1-505 |
24V-25R |
99 |
Ch |
49-50 |
DM |
|
14 |
1 |
1902 |
Zdołbunów |
Irena |
Irena Morus z d. Houda |
Maryszyn, gm. Młynów |
Aleksander |
Maria |
Wolff |
akt konwersji (z prawosławia) 7/1927 z 22.2.1927, zam. w Zdołbunowie, ul. Kościelna 4 |
|
|
|
O |
9014 |
DW |
|
|
0 |
1903 |
Ewang.13 |
Gustav |
Ryll-Buninowski |
Neubruch |
August |
Emilia |
Baum |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
|
0 |
1903 |
Ewang.13 |
Viktor |
Ryll-Buninowski |
Neubruch |
Eduard |
Johanna |
Selent |
|
|
|
|
BZ |
|
|
|
11 |
10 |
1903 |
Tajkury |
Maria |
Pobereżniuk |
|
Filip |
Józefa |
Tugaczek |
akt konwersji 6/1908 Zdołbunów (prawosławna) |
|
|
|
O |
|
|
|
11 |
10 |
1903 |
Tajkury |
Włodzimierz |
Pobereżniuk |
|
Filip |
Józefa |
Tugaczek |
akt konwersji 7/1908 Zdołbunów (prawosławna) |
|
|
|
O |
|
|
|
17 |
1 |
1903 |
Tajkury |
Antoni |
Kutek |
|
bd |
Maria |
Prażak |
akt konwersji 12/1908 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
12 |
3 |
1903 |
Zdołbunów |
Eugenia |
Gnilakiewicz |
Kijów |
Leon |
Eufrozyna |
Własowa |
akt konwersji 4/1926 (z prawosławia) z 30.1.1926, zam. w Zdołbunowie |
|
|
|
O |
9001 |
DW |
|
6 |
4 |
1904 |
Zdołbunów |
Teodora |
Renda |
Zdołbunów |
Korniejusz |
Natalia |
Pokotyło |
akt konwersji 23/1926 (z prawosławia) z 14.11.1926, zam. w Zdołbunowie, ul. Bogdaszewska 45 |
|
|
|
O |
9009 |
DW |
|
30 |
12 |
1904 |
Tajkury |
Olga |
Kutek |
|
bd |
Maria |
Prażak |
akt konwersji 13/1908 Zdołbunów |
|
|
|
O |
|
|
|
23 |
3 |
1904 |
Zdołbunów |
Aleksander |
Grudzień |
Zdołbunów |
Jan |
Franciszka |
Kral |
akt konwersji (z prawosławia) 8/1927 z 22.2.1927, zam. w Zdołbunowie, ul. Hoża 6 |
|
|
|
O |
9014 |
DW |
|
4 |
2 |
1904 |
Zdołbunów |
Wiera Weronika |
Paszyńska |
Krzemieniec |
Ananij |
Afanasja |
Pawszuk |
akt konwersji z prawosławia 15/1927 z 11.4.1927, zam. w Zdołbunowie ul. Nowa 19 |
|
|
|
O |
339 |
DW |
|
17 |
12 |
1905 |
Zdołbunów |
Olga |
Hołub |
Zdołbunów |
Kornel |
Zofia |
Nesterczuk |
akt konwersji 21/1926 (z prawosławia) z 9.10.1926, zam. w Zdołbunowie, ul. Widły 81 |
|
|
|
O |
9007 |
DW |
|
12 |
2 |
1905 |
Zdołbunów |
Halina Antonina |
Mazanek |
Zdołbunów |
Franciszek |
Julianna |
Brożek |
akt konwersji 7/1926 (z ewang.-luter.) z 11.3.1926, zam. w Zdołbunowie |
|
|
|
O |
9002 |
DW |
|
10 |
6 |
1906 |
Zdołbunów |
Helena |
Antonowicz |
Bończa, pow. Krasnystaw |
Stafan |
Zenaida |
Saszenhagen |
akt konwersji (z prawosławia) 6/1927 z 21.2.1927, zam. w Zdołbunowie, ul. Gim.29.188 |
|
|
|
O |
9013 |
DW |
|
22 |
12 |
1907 |
Tajkury |
Konstanty |
Karpowicz |
|
Włodzimierz |
Józefa |
Paszkiewicz |
akt konwersji 4/1917 (z prawosławia - Zdołbunów) |
|
|
|
O |
|
|
|
7 |
1 |
1907 |
Zdołbunów |
Maria |
Bezusiak |
Zdołbunów |
Emilian |
Helena |
Poterańska |
akt konwersji 9/1926 (z prawosławia) z 13.5.1926, zam. w Zdołbunowie, ul. Bogdaszewska 23 |
|
|
|
O |
9003 |
DW |
|
7 |
12 |
1907 |
Zdołbunów |
Anna |
Bakaj |
Zdołbunów |
Aleksander |
Zinowja |
Piotrowska |
akt konwersji 17/1926 (z prawosławia) z 4.9.1926, zam. w Zdołbunowie, ul. Widły 42 |
|
|
|
O |
9006 |
DW |
|
14 |
8 |
1907 |
Zdołbunów |
Maria |
Syczewska |
st.Birzuła, gub.chersońska |
Ludomir |
Anna |
Szulc |
akt konwersji 18/1926 (z prawosławia) we Lwowie 2.2.1926, zam. w Zdołbunowie, ul. Magistracka |
|
|
|
O |
9006 |
DW |
0 |
25 |
8 |
1907 |
Zdołbunów |
Wiera |
Chałupecka |
Zofiówka, gm. Werba, pow. Dubno |
Józef |
Maria |
Cymer |
akt konwersji (z prawosławia) 9/1927 z 22.2.1927, zam. w Zdołbunowie, ul. Hoża 7 |
|
|
|
O |
9014 |
DW |
|
22 |
2 |
1908 |
Zdołbunów |
Eugenia |
Masztaler |
Zdołbunów |
Bazyli |
Akkulina |
Chmiel |
akt konwersji 24/1926 (z prawosławia) z 20.11.1926, zam. w Zdołbunowie, ul. Topolowa 2 |
|
|
|
O |
9009 |
DW |
|
15 |
2 |
1908 |
Zdołbunów |
Nadzieja |
Budafenko |
Zdołbunów |
Joachim |
Maria |
Hercoch |
akt konwersji 5/1926 (z prawosławia) z 30.1.1926, zam. w Zdołbunowie |
|
|
|
O |
9002 |
DW |
|
10 |
3 |
1908 |
Zdołbunów |
Elżbieta |
Grouda |
Zdołbunów |
Bazyli |
Anna |
Skoupa |
akt konwersji (z prawosławia) 3/1927 z 22.1.1927, zam. w Zdołbunowie, ul. Wygon 19 |
|
|
|
O |
9012 |
DW |
|
12 |
4 |
1909 |
Tajkury |
Zofia Jadwiga |
Czerwińska |
Zdołbunów |
Stefan |
Jadwiga |
Eperych |
Kanut Żynowski, Leokadia Waleria Eperych panna, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
8 V-9 R |
33 |
R |
10 |
DW |
0 |
1 |
11 |
1909 |
Tajkury |
Konstanty |
Michalski |
Zdołbunów |
Apolinary |
Maria |
Glej |
Aleksander Weberl, Emilia Cmin ż. Aleksandra, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
7 V-8 R |
29 |
R |
9 |
DW |
|
30 |
12 |
1909 |
Tajkury |
Maria |
Oborska |
Zdołbunów |
Jan |
Anastazja |
Ptaczek |
Aleksander Ptaczek, Anna Siedlecka ż. Antoniego, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
3 V-4 R |
11 |
R |
5 |
DW |
|
26 |
12 |
1909 |
Tajkury |
Stefanina |
Sowczek (Sobczek ?) |
Zdołbunów |
Jan |
Helena |
Bielecka |
Józef Przyzycki, Antonina Bielecka panna, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
3 V-4 R |
13 |
R |
5 |
DW |
|
24 |
12 |
1909 |
Tajkury |
Jan |
Cwielong |
Zdołbica |
Stanisław |
Paulina |
Jarasik |
Władysław Rojek, Zofia Marciniak ż. Franciszka, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
2 V-3 R |
9 |
R |
4 |
DW |
|
16 |
12 |
1909 |
Tajkury |
Józef |
Burza |
Zdołbunów |
Jakub |
Emilia |
Rychert |
Józef Jarząbek, Maria Burza panna, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
2 V-3 R |
8 |
R |
4 |
DW |
|
10 |
9 |
1909 |
Tajkury |
Wanda |
Starkiewicz |
Zdołbunów |
Stanisław |
Kazimiera |
Napierkowska |
Antoni Godowaniec, Antonina Witkowska, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
1 V-2 R |
3 |
R |
3 |
DW |
|
14 |
12 |
1909 |
Tajkury |
Zofia |
Salacka-Dojenieżak |
Zdołbunów |
Tomasz Ludwik |
Anna |
Jadliczek |
Józef Harasimowicz, Helena Kieraś ż. Pawła, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
1 V-2 R |
2 |
R |
3 |
DW |
|
1 |
11 |
1909 |
Tajkury |
Karol |
Wołyniak |
Zdołbunów |
Bazyli |
Franciszka |
Mazurkiewicz |
Józef Szlachciakowski, Paulina Solarska ż. Władysława, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
1 V-2 R |
1 |
R |
3 |
DW |
0 |
27 |
6 |
1909 |
Tajkury |
Paweł |
Karpowicz |
|
Włodzimierz |
Józefa |
Paszkiewicz |
akt konwersji 4/1917 (z prawosławia - Zdołbunów) |
|
|
|
O |
|
|
|
4 |
3 |
1909 |
Zdołbunów |
Anna |
Czech |
Zdołbunów |
Piotr |
Maria |
Zielińska |
akt konwersji (z prawosławia) 28/1926 z 1.12.1926, zam. w Zdołbunowie |
|
|
|
O |
9010 |
DW |
|
8 |
10 |
1909 |
Zdołbunów |
Nadzieja |
Dyczkowska |
Zdołbunów |
Paweł |
Maria |
Niemeczek |
akt konwersji (z prawosławia) 1/1927 z 7.1.1927, zam. w Zdołbunowie, ul. Panieńska 7 |
|
|
|
O |
9012 |
DW |
|
1 |
10 |
1909 |
Tajkury |
Remigiusz Zenon |
Flegier |
Zdołbunów |
Manswet Zenon |
Maria |
Okulska |
Tomasz Łukasz Flegier, Cecylia Leokadia Jelinek ż. Ludwika, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
19 V-20 R |
83 |
R |
21 |
DW |
|
6 |
8 |
1910 |
Tajkury |
Tadeusz |
Piasecki |
Zdołbunów |
Marian |
Jadwiga |
Włodarczyk |
Mikołaj Ostrowski, Adela Zeberi ż. Aleksandra, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
18 V-19 R |
77 |
R |
20 |
DW |
|
23 |
7 |
1910 |
Tajkury |
Józef |
Tyl |
Zdołbunów |
Władysław |
Antonina |
Popławska |
Adolf Czertel, Maria Andrzejewska panna, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
18 V-19 R |
75 |
R |
20 |
DW |
|
7 |
7 |
1910 |
Tajkury |
Stanisława |
Kikinger |
Zdołbica |
Marian |
Maria |
Lemieszczuk |
Florian Morgowski, Elżbieta Swarowska z. Jaroslawa, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
17 V-18 R |
73 |
R |
19 |
DW |
|
7 |
7 |
1910 |
Tajkury |
Franciszek Rudolf |
Kraliczek |
Kwasiłów, par. Równe |
Rudolf |
Maria |
Adamiec |
Stanisław Ulatkiewicz, Elżbieta Swarowska z. Jaroslawa, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
17 V-18 R |
74 |
R |
19 |
DW |
|
10 |
7 |
1910 |
Tajkury |
Bolesław |
Hanczewski |
Zdołbica |
Maksymilian |
Maria |
Jankowska |
Wojciech Chłopek, Rozalia Komnacka, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
17 V-18 R |
72 |
R |
19 |
DW |
|
21 |
6 |
1910 |
Tajkury |
Janina |
Medyńska |
Zdołbunów |
Wiktor |
Antonina |
Żukiewicz |
Stanisław Masiewicz, Stanisława Mielnik ż. Michała, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
17 V-18 R |
71 |
R |
19 |
DW |
|
25 |
5 |
1910 |
Tajkury |
Stanisława |
Brzezińska |
Zdołbunów |
Franciszek |
Anastazja |
Smoła |
Józef Gadziewicz, Maria Dobrowolska z. Aleksandra, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
16 V-17 R |
67 |
R |
18 |
DW |
|
8 |
2 |
1910 |
Tajkury |
Wilhelmina |
Giercyk |
Zdołbunów |
NN |
Antonina |
c. Fanciszka |
Prokop Sołowiew, Wilhelmina Torolczuk ż. Stefana, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
15 V-16 R |
63 |
R |
17 |
DW |
|
27 |
5 |
1910 |
Tajkury |
Olga |
Sudoł |
Zdołbunów |
Piotr |
Maria |
Stożek |
Władysław Musiewicz, Aniela Kamińska ż. Floriana, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
15 V-16 R |
62 |
R |
17 |
DW |
|
30 |
5 |
1910 |
Tajkury |
Janina |
Tarasiewicz |
Zdołbunów |
Antoni |
Maria |
Burza |
Jan Tarasiewicz, Julia Cieślak ż. Jana, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
15 V-16 R |
60 |
R |
17 |
DW |
|
25 |
4 |
1910 |
Tajkury |
Józef |
Stolarz |
Zdołbunów |
Antoni |
Józefa |
Bieliga |
Michał Okmes, Marta Tymoszuk ż.Filipa, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
13 V-14 R |
53 |
R |
15 |
DW |
|
2 |
4 |
1910 |
Tajkury |
Emilia |
Bednarczyk |
Zdołbunów |
Józef |
Maria |
Knop |
Antoni Bednarczyk, Stanisława Baranowska ż. Bronisława, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
13 V-14 R |
54 |
R |
15 |
DW |
|
1 |
4 |
1910 |
Tajkury |
Bolesław |
Turowski |
Zdołbunów |
Aleksander |
Anna |
Baranowska |
Walerian Sosnowski, Franciszka Galendowska panna, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
14 V-15 R |
55 |
R |
16 |
DW |
|
23 |
3 |
1910 |
Tajkury |
Rozalia |
Tomczak |
Zdołbica |
Józef |
Julia |
Tifenbach |
Marian Jurczewski, Karolina Komarowska ż. Andrzeja, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
13 V-14 R |
52 |
R |
15 |
DW |
|
3 |
3 |
1910 |
Tajkury |
Leokadia |
Kruszewska |
Zdołbunów |
Wiktor |
Maria |
Kopia |
Teodor Pinkowski, Wiktoria Zasowska, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
12 V-13 R |
47 |
R |
14 |
DW |
|
10 |
3 |
1910 |
Tajkury |
Bolesław |
Przyżycki |
Zdołbunów |
Ludwik |
Weronika |
Sobczyk |
Feliks Kasperczyk, Julia Galendowska panna, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
10 V-11 R |
41 |
R |
12 |
DW |
|
1 |
3 |
1910 |
Tajkury |
Maria |
Łabaj |
Kwasiłów |
Jan |
Weronika |
Kosiuba |
Paweł Burza, Aniela Burza ż. Walentego, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
10 V-11 R |
42 |
R |
12 |
DW |
|
17 |
2 |
1910 |
Tajkury |
Helena |
Masson |
Zdołbunów |
Mieczysław |
Stanisława |
Balcerowska |
Leonard Izbiński, Jadwiga Łosowska ż. Lucjana, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
11 V-12 R |
43 |
R |
13 |
DW |
|
6 |
3 |
1910 |
Tajkury |
Wiktoria |
Szegijewska |
Zdołbunów |
Robert |
Maria |
Mikłaszewska |
Wojciech Mikłaszewski, Maria Wróblewska ż. Karola, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
11 V-12 R |
44 |
R |
13 |
DW |
|
20 |
2 |
1910 |
Tajkury |
Marian |
Ostaszewski |
Zdołbunów |
Michał |
Antonina |
Minkiewicz |
Zygmunt Romanowski, Katarzyna Krzyżanowska ż. Michala, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
10 V-11 R |
39 |
R |
12 |
DW |
|
22 |
2 |
1910 |
Tajkury |
Józef |
Rojek |
Zdołbica |
Władysław |
Maria |
Szwejnóg |
Józef Maślanka, Helena Bobik ż. Kazimierza, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
8 V-9 R |
34 |
R |
10 |
DW |
|
1 |
2 |
1910 |
Tajkury |
Karol |
Pitkiewicz |
Zdołbunów |
Karol |
Zofia |
Stempowska |
Paweł Pitkiewicz, Ewelina Stempowska ż. Kamila, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
7 V-8 R |
30 |
R |
9 |
DW |
|
24 |
1 |
1910 |
Tajkury |
Jadwiga |
Janikowska |
Zdołbunów |
Walenty |
Anna |
Lelewicz |
Franciszek Janikowski, Franciszka Kapłan ż. Józefa, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
6 V-7 R |
26 |
R |
8 |
DW |
|
6 |
1 |
1910 |
Tajkury |
Józef |
Kozubowski |
Zdołbunów |
Stanisław |
Krystyna |
Kutek |
Ludwik Kozubski, Maria Kutek wdowa, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
6 V-7 R |
25 |
R |
8 |
DW |
|
22 |
1 |
1910 |
Tajkury |
Kazimierz |
Przeklas |
Zdołbunów |
Błażej |
Marianna |
Górska |
Józef Jarząbek, Stanisława Grochowska panna, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
6 V-7 R |
24 |
R |
8 |
DW |
|
25 |
1 |
1910 |
Tajkury |
Janina |
Stelmaszczuk |
Zdołbunów |
Rafał |
Marianna |
Różycka |
Bolesław Zagórski, maria Warecka ż. Zygmunta, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
6 V-7 R |
23 |
R |
8 |
DW |
|
11 |
1 |
1910 |
Tajkury |
Stanisław |
Oborzycki |
Zdołbunów |
Jan |
Marianna |
Karpińska |
Michał Ostrowski, Michalina Karpińska z. Piotra, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
4 V-5 R |
18 |
R |
6 |
DW |
|
7 |
1 |
1910 |
Tajkury |
Antoni |
Mumiński |
Zdołbunów |
Jan |
Wiktoria |
Soroczyńska |
Paweł Bijana, Antonina Jarząbek ż. Józefa, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
3 V-4 R |
14 |
R |
5 |
DW |
|
10 |
1 |
1910 |
Tajkury |
Cezary |
Niemirowski |
Zdołbica |
Józef |
Helena |
Barszczewska |
Alfred Łatyszkiewicz, Katarzyna Maślanka z. Józefa, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
4 V-5 R |
17 |
R |
6 |
DW |
0 |
29 |
8 |
1910 |
Zdołbunów |
Maria |
Filipowska |
Brześć |
Stanisław |
Antonina |
Iwanicka |
akt konwersji (z prawosławia) 14/1927 z 5.3.1927, zam w Zdołbunowie |
|
|
|
O |
339 |
DW |
|
28 |
10 |
1910 |
Zdołbunów |
Nadzieja Halina |
Czech |
Zdołbunów |
Piotr |
Maria |
Zielińska |
akt konwersji (z prawosławia) 29/1926 z 1.12.1926, zam. Zdołbunowie, ul. Ostrowska 36 |
|
|
|
O |
9011 |
DW |
|
22 |
4 |
1910 |
Tajkury |
Leon |
Czajkowski |
Spola, gub. kijowska |
Józef |
Antonina |
Postępska |
Michał Zawadzki, Władysława Czajkowska panna, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
19 V-20 R |
81 |
R |
21 |
DW |
0 |
3 |
9 |
1910 |
Tajkury |
Alfons |
Wołoszkiewicz |
Zdołbunów |
Bolesław |
Paulina |
Borowska |
Zygmunt Warecki, Julia Gałęzowska, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
21 V-22 R |
89 |
R |
23 |
DW |
|
26 |
9 |
1910 |
Tajkury |
Bronisław |
Kopijkowski |
Zdołbunów |
Karol |
Tekla |
Macijewska |
Marian Kikinger, Barbara Kowalska ż. Piotra, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
21 V-22 R |
91 |
R |
23 |
DW |
|
12 |
9 |
1910 |
Tajkury |
Antoni |
Strzemecki |
Zdołbica |
Maciej |
Maria |
Kikinger |
Prosper Kikinger, Maria Lemieszewska, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
21 V-22 R |
92 |
R |
23 |
DW |
|
28 |
9 |
1910 |
Tajkury |
Jan |
Faber |
Zdołbunów |
Kazimierz |
Katarzyna |
Szewczek |
Wojciech Faber, Antonina Okszeca ż. Jana, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
22 V-23 R |
93 |
R |
24 |
DW |
|
29 |
9 |
1910 |
Tajkury |
Józef |
Oreszk |
Nowosiółki |
Wojciech |
Stanisława |
Musiewicz |
Józef Oreszk, Maria Giemza ż.Jana, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
22 V-23 R |
94 |
R |
24 |
DW |
|
20 |
10 |
1910 |
Tajkury |
Antoni |
Masiewicz |
Zdołbunów |
Kazimierz |
Maria |
Mietła |
Józef Pastuszek, Antonina Kruk, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
22 V-23 R |
96 |
R |
24 |
DW |
|
27 |
9 |
1910 |
Tajkury |
Wacław |
Wojciszek |
Zdołbunów |
Antoni |
Melania |
Sta...icz |
Józef Walenta, Antonina Wołkowska ż. Michała, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
23 V-24 R |
97 |
R |
25 |
DW |
0 |
2 |
10 |
1910 |
Tajkury |
Ludwika Aniela |
Leszczyńska |
Zdołbunów |
Mikołaj |
Helena |
Świtlik |
Ludwik Ejchler, Teresa Mickiewicz ż. Rymwida, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
23 V-24 R |
98 |
R |
25 |
DW |
|
21 |
9 |
1910 |
Tajkury |
Józef |
Pawłowski |
Zdołbunów |
Jan |
Maria |
Paszkowska |
Adolf Stanisław Staniewski, Aniela Bukowska ż. Jana, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
23 V-24 R |
99 |
R |
25 |
DW |
|
8 |
11 |
1910 |
Tajkury |
Michał |
Gładkowski |
Zdołbunów |
Władysław |
Anna |
Lachocka |
Andrzej Zaucha, Maria Jung ż. Władysława, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
23 V-24 R |
100 |
R |
25 |
DW |
|
25 |
9 |
1910 |
Tajkury |
Michał |
Wyganowski |
Zdołbunów |
Selweriusz s. Juliusza |
Julia c. Adama |
Łaskarzewska |
Józef Szlachciakowski, Maria Drzemajło z. Jana, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
24 V-25 R |
101 |
R |
26 |
DW |
|
4 |
11 |
1910 |
Tajkury |
Stefan |
Frankowski |
Nowosiółki |
Aleksander |
Zofia |
Sygut |
Franciszek Barotyński, Michalina Maciąg ż. Wojciecha, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
24 V-25 R |
102 |
R |
26 |
DW |
|
23 |
11 |
1910 |
Tajkury |
Aleksander |
Ostrowski |
Zdołbunów |
Mikołaj |
Emilia |
Piasecka |
Ignacy Cyronik, Ksenia Pokotiło panna, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
25 V-26 R |
107 |
R |
27 |
DW |
|
15 |
12 |
1910 |
Tajkury |
Jadwiga |
Winiarska |
Zdołbunów |
Franciszek |
Bronisława |
Sopońska |
Bolesław Zagórski, Jadwiga Butkiewicz panna, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
25 V-26 R |
108 |
R |
27 |
DW |
|
23 |
12 |
1910 |
Tajkury |
Wiktoria |
Franczek |
Zahoroszcz |
Stanisław |
Stanisława |
Witek |
Antoni Budek, Magdalena Koronpiejewska ż. Kazimierza, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
26 V-27 R |
109 |
R |
28 |
DW |
|
20 |
12 |
1910 |
Tajkury |
Wiktoria |
Babiuk |
Zdołbunów |
Andrzej |
Paulina |
Idemczuk |
Jan Kijowski, Aleksandra Czarnecka z. Andrzeja, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
26 V-27 R |
110 |
R |
28 |
DW |
|
21 |
11 |
1910 |
Tajkury |
Marian |
Szczerbiński |
Arestów, par. Równe |
Józef |
Rozalia |
Krzywińska |
Zygmunt Szulecki, Tekla Lubowicka panna, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
26 V-27 R |
111 |
R |
28 |
DW |
|
24 |
12 |
1910 |
Tajkury |
Franciszka |
Frankowicz |
Zdołbunów |
Antoni |
Katarzyna |
|
Nikita Matwijczuk, Ewa Żybelewicz wdowa, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
26 V-27 R |
112 |
R |
28 |
DW |
|
20 |
11 |
1910 |
Tajkury |
Janina |
Myszkowska |
Zdołbunów |
Władysław |
Ludwika |
Wierzbicka |
Stanisław Wierzbicki, Anna Wierzbicka panna, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
27 V-28 R |
113 |
R |
29 |
DW |
0 |
26 |
12 |
1910 |
Tajkury |
Stefan |
Hordyński |
Glinki |
Onufry |
Antonina |
Nietyksza |
Wawrzyniec Ewczuk, Eufrozyna Chanienko ż. Joachima, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
27 V-28 R |
114 |
R |
29 |
DW |
|
15 |
2 |
1910 |
Tajkury |
Zofia |
Prendota |
Zdołbunów |
Paweł |
Apolonia |
Sak |
Jan Mierzwa, Balbina Rzepa, chrzest w Zdołbunowie |
740-4-694 |
27 V |
115 |
R |
29 |
DW |
|
12 |
3 |
1911 |
Tbilisi |
Franciszek |
Krasowski |
Tbilisi |
Paweł |
Antonina |
Chojewska |
Michał Chmiebiński, Agata Bung |
|
3R |
41 |
Tb |
|
|
|
7 |
10 |
1911 |
Zdołbunów |
Sergiusz |
Oszkin |
Irkuck |
Michał |
Glikeria |
Lewkin |
akt konwersji (z prawosławia) 2/1927 z 11.1.1927, zam. w Zdołbunowie, ul. Panieńska 7 |
|
|
|
O |
9012 |
DW |
|
28 |
5 |
1911 |
Zdołbunów |
Ignacy |
Radzimiński |
Równe |
Antoni |
Augustyna |
Podochowska |
akt konwersji (z prawosławia) 10/1927 z 2.3.1927, zam. w zdołbunowskiej bursie |
|
|
|
O |
9015 |
DW |
|
16 |
4 |
1912 |
Tbilisi |
Anna |
Stasiak |
Tbilisi |
Leon s. Józefa |
Marianna |
Czerniakiewicz |
Dominik Gimbunis, Barbara Berniunas |
|
31R-V |
40 |
Tb |
|
|
|
27 |
9 |
1913 |
Ostropol |
Stanisław |
Tomaszewski |
Ostropol |
Karol |
Romualda |
Bilewicz |
Leon Buniewicz i Maria Mosiewicz ż. Jana |
17-2-93 |
82V-83R |
31 |
Ch |
142-143 |
DM |
|
22 |
1 |
1914 |
Ostropol |
Wincenty |
Buniewicz |
Ostropol |
Leon |
Aniela |
Bielewicz |
Karol Tomaszewski i Maria Dubniewicz |
17-2-93 |
92V-93R |
9 |
Ch |
155-156 |
DM |
|
5 |
3 |
1914 |
Ostropol |
Wacław |
Wysołowski [Wesołowski ?] |
Ostropol |
Władysław |
Józefa |
Lipińska |
Leon Buniewicz i Sabina Górecka ż. Józefa |
17-2-93 |
93V-94R |
12 |
Ch |
157-158 |
DM |
|
4 |
10 |
1914 |
Ostropol |
Janina |
Ordyńska |
Ostropol |
Dionizy |
Maria |
Dubniewicz |
Leon Buniewicz i Karolina Dubniewicz |
17-2-93 |
106V-107R |
49 |
Ch |
184-185 |
DM |
|
26 |
1 |
1915 |
Zdołbunów |
Borys |
Myszkowski |
Zdołbunów |
Jan |
Anastazja |
Laskowiec |
akt konwersji 19/1926 (z prawosławia) z 16.9.1926, zam. w Zdołbunowie, ul. Widły 20 |
|
|
|
O |
9006 |
DW |
|
15 |
12 |
1917 |
Starokonstantynów |
Cezary |
Dzierżyński |
Szkarawka Mała |
Antoni |
Maria |
Krzyżanowska |
chrzest 26.12.1917 w Łabuniu, Jan Dzierżyński i Maria Kołodzińska ż. Jana |
17-2-90 |
138V-139R |
111 |
Ch |
266-267 |
DM |
0 |
3 |
1 |
1919 |
Zdołbunów |
Bazyli |
Kruszewski |
Zdołbunów |
Wiktor |
Natalia |
Porodiuk |
akt konwersji 20/1926 (z prawosławia) z 5.10.1926, zam. w Zdołbunowie, ul. Sadki 19 |
|
|
|
O |
9007 |
DW |
0 |
Dzień |
Miesiąc |
Rok |
Parafia |
Imię p. Młodego |
Nazwisko p. Młodego |
Skąd |
Lat |
Imię Ojca |
Imię Matki |
Nazwisko rodowe matki |
Imię p. Młodej |
Nazwisko p. Młodej |
Skąd |
Lat |
Imię Ojca |
Imię Matki |
Nazwisko rodowe matki |
Świadkowie i uwagi |
Sygnatura |
Strona |
Pozycja |
Archiwum |
Nr skanu |
Indeks |
Skan |
27 |
1 |
1726 |
Czartorysk |
Aleksander |
Krzyżanowski |
|
|
|
|
|
Franciszka |
Żabokliczka |
Kościuchnówka |
|
|
|
|
ur. Stefan Terlikowski, Stanisław Bunikowski, Helena Bunikowska |
297-1-185 |
187V |
|
Ł |
9489 |
DW |
|
27 |
1 |
1743 |
Szumsk |
Andrzej |
Kucharski |
Rachmanów |
|
|
|
|
Marianna |
Janowska |
Rachmanów |
|
|
|
|
Bartłomiej Zwad, Katarzyna Bunczukowa |
297-1-180 |
6R |
|
Ł |
RK |
|
|
24 |
10 |
1798 |
Szumsk |
Michał |
Jagodzki |
Huta Antonowiecka |
k |
|
|
|
Marianna |
Soroczyńska |
Huta Antonowiecka |
w |
|
|
|
Jan Jakusiewicz, Marianna Jadaszyńska, Łukasz Bunkowski |
297-1-183 |
28R |
|
Ł |
RK |
|
|
23 |
1 |
1827 |
Starokonstantynów Dominikanie |
Józef |
Niewęgłowski |
Werborodyńce |
36 |
Bazyli |
Konstancja |
Wiszniowska |
Anna |
Kaczarowska |
Werborodyńce |
26 |
Jan |
Katarzyna |
Żurawska |
Grzegorz Kowalewski, Jan Bunkowski |
178-3-93 |
153R |
1 |
Ż |
296 |
KP2 |
|
23 |
1 |
1827 |
Starokonstantynów Dominikanie |
Bazyli |
Soszycki |
Skowródki (gr.-kat.) |
45 |
Grzegorz |
Anastazja |
Nowicka |
Wiktoria |
Stawińska (szlachcianka) |
Skowródki |
38 W |
Jan |
Anna |
Piotrowska |
Mateusz Borkowski, Jan Bunkowski |
178-3-93 |
153V |
2 |
Ż |
297 |
KP2 |
|
6 |
11 |
1827 |
Starokonstantynów Dominikanie |
Michał |
Sotkowski |
Werborodyńce |
25 |
Marcin |
Marianna |
Baraniewska |
Marianna |
Ryszkowska |
Werborodyńce |
16 |
Franciszek |
Marianna |
Sczeniowska |
Jędrzej Żurawski, Jan Bunkowski |
178-3-93 |
160V |
30 |
Ż |
311 |
KP2 |
|
8 |
5 |
1829 |
Kołki |
Józef |
Piotrowski |
Hodomicze |
37w |
Gabriel |
Maria |
Moracewicz |
Apolonia |
Malinowska |
Hodomicze |
|
Zachariasz |
Karolina |
Sokołowska |
Aleksander Buntowski, Daniel Powstański |
815 |
112a |
5 |
|
|
RS |
http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0115.htm |
27 |
10 |
1829 |
Teofilpol |
prac. Andrzej |
Burbuniuk |
Karolina |
15 |
Łukasz |
Anna |
|
prac. Anna |
Parchamczuk |
Karolina |
15 |
Fedor |
Barbara |
|
prac. Jakub Jamkowy, Naum Kowalczuk |
178-3-95 |
335r |
14 |
Ż |
650 |
KP2 |
|
19 |
10 |
1830 |
Żytomierz |
Leon |
Risliczny |
G-R Żytomierz |
28 |
Teodor |
Eudoksja |
Sementowska |
Wiktoria |
Winiarska |
Żytomierz |
18 |
Kacper |
Marianna |
Darapiewicz |
Leon Rubuczew ,Aleksander Szubunewicz ,Dominik Sachnowski , Antoni Lityński |
178-3-3 |
66 |
70 |
Ż |
Ni |
|
|
8 |
9 |
1835 |
Połonne |
Jan |
Maksymowicz |
Baranówka |
22 |
Józef |
Urszula |
Tuszyńska |
Wiktoria |
Budziewicz |
Baranówka |
19 |
Jan |
Magdalena |
Burzyńska |
Wojciech Łabunowski, Jan Zwoliński |
245-1-9 |
162V |
27 |
R |
DW |
2822 |
|
10 |
11 |
1835 |
Kulczyny |
Jan |
Chmielnicki |
Krasiłów |
25 |
Ignacy |
Katarzyna |
Szkodowska |
Marianna |
Boniewicz [Buniewicz] |
Krasiłów |
17 |
Michał |
Julianna |
Kardaszewska |
Antoni Bańkowski, Wawrzyniec Markowski, Tomasz Chmielnicki |
178-3-101 |
362V |
22 |
Ż |
678 |
SK, DM |
|
28 |
2 |
1837 |
Butowce |
Antoni |
Buniewicz |
Łaszki |
38 |
Wojciech |
Marianna |
Jankowska |
Teresa |
Tarnawska |
Łaszki |
30 |
Stefan |
Marianna |
Daniewska |
Marcin Dąbrowski, Jan Walicki |
178-3-108 |
248V |
6 |
Ż |
486 |
DM |
|
18 |
2 |
1840 |
Żytomierz |
Józef |
Aksianowicz |
Żytomierz |
26 |
Mikołaj |
Marianna |
Morzkowska |
Teofila |
Piskorska |
Żytomierz |
20 |
Antoni |
Marianna |
Kolbunowicz |
Wasyl Wyszycki, Wincenty Trzemecki |
178-3-10 |
58V |
14 |
Ż |
107 |
Ni |
|
11 |
5 |
1841 |
Kołodno |
Dominik |
Smołowy |
Hnizdyczna |
20 |
Michał |
Tacjanna |
Nojmanowa |
Magdal;ena |
Kułakowa |
Hnizdyczno |
18 |
Łukasz |
Agnieszka |
Bundzukowa |
prac. Mikołaj Kuczaniowy, Bartłomiej Konsowski |
872 |
720-721 |
7 |
AGAD |
380 |
DW |
http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0380.htm |
4 |
2 |
1845 |
Starokonstantynów |
Jan |
Buniewicz |
Starokonstantynów |
26 |
Teodor |
Brygida |
Jakubowska |
Justyna |
Moszczyńska |
Starokonstantynów |
20 |
Bazyli |
Katarzyna |
Łotocka |
Tomasz Chmielnicki, Piotr Moszczyński |
178-3-113 |
167R |
5 |
Ż |
334 |
DM |
|
21 |
1 |
1845 |
Starokonstantynów |
Wojciech |
Bunkowski |
Świnna |
24 |
Rafał |
Magdalena |
Żółkiewska |
Anna |
Sawicka |
Werborodyńce |
16 |
Jan |
Katarzyna |
Strutyńska |
Ignacy Niewęgłowski, Wincenty Żurawski |
178-3-113 |
166R |
1 |
Ż |
332 |
DM |
|
17 |
2 |
1846 |
Annopol |
Jan |
Bojarski |
par. Międzyrzecz |
31 |
Mikołaj |
Ewa |
Repko |
Kasylda |
Malewicz |
Annopol |
19 |
Onufry |
Katarzyna |
Słobuniewicz |
Leon Ostaniewski, Paweł Gołębiowski, Józef Szumawski |
885 |
65R |
5 |
AGAD |
|
DM |
http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0066.htm |
5 |
5 |
1846 |
Kulczyny |
Stefan |
Buniewicz |
Krasiłów |
21w |
Bazyli |
Wiktoria |
Mańkowska |
Katarzyna |
Czucharska |
Krasiłów |
20 |
Jan |
Agnieszka |
Zawistowska |
Mateusz Sawicki, Jan Chmielnicki |
178-3-115 |
368R |
12 |
Ż |
721 |
DM |
|
17 |
2 |
1846 |
Starokonstantynów |
Grzegorz |
Jasiński |
Zapadyńce |
22 |
Dominik |
Marianna |
Gradomska |
Aniela |
Buniewicz |
Zapadyńce |
23 |
Teodor |
Brygida |
Mieszkowska |
Marcin Bośkowski, Wincenty Korkowski |
178-3-114 |
27R |
9 |
Ż |
52 |
DM |
|
16 |
5 |
1848 |
Żytomierz |
Julian |
Kulbuniewicz |
|
25 |
Wojciech |
Marianna |
Zajk |
Tekla |
Węgłowska |
|
20 |
Stefan |
Ewa |
Garbowska |
|
178-3-23 |
57 |
16 |
Ż |
Ni |
|
|
9 |
5 |
1848 |
Maciejów |
Franciszek |
Turowicz |
Lubitowa par. Kowel |
23 |
Jan |
Tekla |
|
Marianna |
Muchacka |
Maciejów |
19 |
Tomasz |
Anna |
Wabun |
Tomasz Lisiecki, Paweł Zaleski, Aleksander Mickiewicz |
414 |
7 |
1 |
AGAD |
5 |
JI |
http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20414/pages/PL_1_436_414_0005.htm |
3 |
9 |
1850 |
Starokonstantynów |
Leon |
Temperowski |
Starokonstantynów |
23 |
Łukasz |
Marianna |
Uszyńska |
Barbara |
Janicka |
Starokonstantynów |
23 |
Maciej |
Wiktoria |
Piotrowska |
1-dw. Jan Burtowski, Jan Buniewicz |
178-3-119 |
39R |
27 |
Ż |
77 |
DW |
|
31 |
10 |
1854 |
Cudnów |
Stefan |
Denysiuk |
Rudnia Dryhłowska |
25 |
Józef |
Eleonora |
Rzewucka |
Katarzyna |
z d. Żurawska Trybunalska |
Rudnia Dryhłowska |
25w |
Grzegorz |
Agnieszka |
Kaleńska |
Józef Grabowski, Marcin Galicki |
569-1-78 |
69V |
34 |
Ż |
135 |
DM |
|
4 |
11 |
1856 |
Kulczyny |
Ferdynand |
Buczkowski |
par. Kulczyny |
20 |
Mikołaj |
Katarzyna |
Czernicka |
Franciszka |
Proczkowska |
Krasiłów |
18 |
Jan |
Marianna |
Gorzkowska |
Konstanty Buniewicz, Józef Gilewski |
178-3-124 |
208R |
20 |
Ż |
380 |
DM |
|
10 |
1 |
1857 |
Teofilpol |
Kazimierz |
Kobylniczuk |
Karolina |
25 |
Józef |
Agnieszka |
|
Tekla |
Kozik |
Karolina |
19 |
Mikołaj |
Elżbieta |
|
Bazyli Kriw, Piotr Borbuniuk |
178-3-125 |
225V |
1 |
Ż |
431 |
DM |
0 |
13 |
5 |
1858 |
Łabuń |
Tomasz |
Suski |
Futor Łabuński |
20 |
Maciej |
Marianna |
Szczepińska |
Franciszka |
Kosowska |
Futor Łabuński |
22 |
Andrzej |
Rozalia |
Dobrzańska |
Antoni Buniewicz, Feliks Suski |
178-3-74 |
338V |
12 |
Ż |
|
DM |
|
22 |
2 |
1859 |
Kulczyny |
Gwidon |
Cechnicki |
Krasiłów |
28 |
Antoni |
Marianna |
Rykaczewska |
Tekla |
Buniewicz |
Krasiłów |
25 |
Michał |
Julianna |
Kardaszewska |
Jan Szmigielski, Franciszek Ciechanowski |
178-3-129 |
139V |
9 |
Ż |
290 |
DM |
|
10 |
2 |
1863 |
Połonne |
Wincenty |
Sabuniak |
Nowosielica |
23 |
Jan |
Anna |
Trzyszcz |
Franciszka |
Wilgas |
Nowosielica |
20 |
Jan |
Agnieszka |
Kornafel |
Maciej Kornafel, Jan Trzyszcz |
17-1-328 |
9V |
17 |
Ch |
19 |
DM |
|
19 |
5 |
1863 |
Kulczyny |
Zygmunt |
Łazowski |
par. Kupiel |
23 |
Franciszek |
Salomea |
|
Olimpia |
Werbachowska |
Krasiłów |
18 |
Kasper |
Anna |
Boniewicz [Buniewicz] |
Wincenty Kasperski, Onufry Sendruszczuk |
17-1-235 |
38V-39R |
12 |
Ch |
76-77 |
DM |
|
23 |
2 |
1864 |
Kulczyny |
Jan |
Chmielnicki |
Krasiłów |
50w |
Ignacy |
Katarzyna |
Szkodowska |
Marta |
Rutkowska |
Krasiłów |
35 |
Mikołaj |
Salomea |
|
Konstanty Boniewicz [Buniewicz], Grzegorz Kurdybanowski |
17-1-235 |
97V |
4 |
Ch |
190 |
DM |
|
29 |
1 |
1867 |
Cudnów |
Seweryn |
Kociubiński |
Rudnia Dryhłowska |
22 |
Józef |
Paulina |
Trybunalska |
Józefa |
Rywucka |
Rudnia Dryhłowska |
17 |
Ignacy |
Marianna |
Ryżko |
Adam Raduszyński, Stefan Sokół |
178-3-58 |
75R |
4 |
Ż |
147 |
DM |
|
18 |
10 |
1870 |
Kołodno |
Józef |
Browka |
Kołodno |
19 |
Wawrzyniec |
Jadwiga |
Gurbuniewa |
Anna |
Liszkiewicz |
Witkowce |
18 |
Jan |
Joanna |
Kudryńska |
|
1-52 |
12V |
9 |
T |
|
|
|
7 |
2 |
1871 |
Jampol |
Henryk |
Bunkowski |
Jampol |
42 |
Andrzej |
Marcelina |
Jankowska |
Ludwika |
Żukowska |
Jampol |
20 |
Kajetan |
Apolonia |
Gruszecka |
chł. Aleksander Grodzki, Józef Palczyński, Fryderyk Gencer |
426-1-55 |
88V |
2 |
T/FS |
486 |
DW, EK1 |
https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9QCS-M?i=485&cat=834012 |
22 |
4 |
1879 |
Krzemieniec |
Ludwik |
Laskowski |
Krzemieniec |
59w |
Grzegorz |
Anna |
Izdebska |
Maria |
z Szemetyłów Czułowska |
Krzemieniec |
47w |
Józef |
Agata |
Onyszczuk |
em. żołn. Augustyn Buniakiewicz, miesz. Wincenty Kamiński |
1-73 |
25R |
5 |
T |
|
|
|
1 |
11 |
1881 |
Krzemieniec |
Ignacy |
Grodziński |
Borszczówka, par. Katerburg |
20 |
Stefan |
Feliksa |
|
Petronela |
Burlingas |
Krzemienic |
17 |
Piotr |
Małgorzata |
|
Adolf Rajski, August Buniakowski |
426-1-75 |
25V |
8 |
T |
34 |
DW |
https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F965?i=33&cat=834008 |
20 |
11 |
1887 |
Grzymałów |
Grzegorz |
Szarawara |
Kozina |
25 |
Grzegorz |
Agnieszka |
Pasołęga |
Tekla |
Karabun |
Kozina |
16 |
Maksym |
Katarzyna |
Kuczer |
Bazyli Humeniuk i Joachim Kuczer |
1614 |
71 |
1 |
LJ |
|
0 |
|
27 |
9 |
1894 |
Tbilisi |
Józef |
Massalski |
kowieńska gub. |
46 |
Michał |
Barbara |
|
Aniela |
Bilewska-Blumenfeld |
kurlandzka gub. |
41 |
Jan |
Aniela |
Krauze |
Mieczysław Zabutowicz, Kazimierz Sabun, Łukasz Kusiakowski |
|
39 |
18 |
Tb |
|
|
|
9 |
2 |
1903 |
Cudnów |
Franciszek |
Margulewicz [Margusiewicz |
|
29 |
Włodzimierz |
Marianna |
Wędałowska |
Katarzyna |
Denesiuk |
Rudnia Dryhłowska |
20 |
Stanisław |
Anna |
Trybunalska |
Zenon Denesiuk, Marian Rękas |
178-3-263 |
325R |
24 |
Ż |
617 |
DM |
|
8 |
2 |
1904 |
Tbilisi |
Ignacy |
Więckowski |
Warszawa |
34 |
Michał |
Karolina |
Mikulska |
Filomena |
Szymańska |
Erywań |
22 |
Władyslaw |
Wincenta |
Bunij-Forkowska |
Łukasz Wdowiak, Tomasz Michalak |
|
83 |
13 |
Tb |
|
|
|
2 |
10 |
1905 |
Cudnów |
Stanisław |
Kociubiński |
Rudnia Dryhłowska |
29 |
Jan |
Rozalia |
Grabowska |
Karolina |
Trybunalska |
Rudnia Dryhłowska |
23 |
Jan |
Marianna |
Denesiuk |
Stefan Kratiuk, Józef Galicki |
178-3-263 |
384R |
51 |
Ż |
734 |
DM |
|
23 |
1 |
1905 |
Starokonstantynów |
Jan Wiktor |
Buniewicz |
Starokonstantynów |
39 |
Antoni |
Agnieszka |
Majewska |
Maria |
Olańska |
Starokonstantynów |
26 |
Antoni |
Antonina |
Tomaszewska |
Jan Buniewicz, Stanisław Świderski |
178-52-28 |
373V |
3 |
Ż |
377 |
DM |
|
15 |
6 |
1909 |
Tajkury |
Zygmunt |
Strupiechowski |
par. Tajkury |
34 |
Piotr |
Agnieszka |
Bunikowska |
Tekla |
Wojnarowska |
par. Tajkury |
24 |
Józef |
Justyna |
Okinczewska |
|
|
|
11 |
R |
|
|
|
31 |
1 |
1910 |
Tbilisi |
Michał |
Pławiński |
pow. Miechów, kielecka gub. |
42 |
Bartłomiej |
|
|
Marfa |
z Aleksiejewów Bagińska |
łomżyńska gub. |
47 |
Teodor |
Akulina |
Mironowa |
Jakub Tarabunas, Kazimierz Balczunas |
|
223 |
5 |
Tb |
|
|
|
21 |
2 |
1910 |
Starokonstantynów |
Władysław |
Strzelecki |
Michałowce |
33 |
Kazimierz |
Maria |
Cichocka |
Waleria |
Olańska (Austriacka poddana) |
Starokonstantynów |
17 |
Antoni |
Antonina |
Tomaszewska |
Wiktor Buniewicz, Antoni Dokucki |
17-2-88 |
145R |
19 |
Ch |
289 |
DM |
|
30 |
1 |
1911 |
Cudnów |
Teodor |
Raduszyński |
Rudnia Dryhłowska |
23 |
Jan |
Antonina |
Trybunalska |
Maria |
Szpakowska |
Rudnia Dryhłowska |
23 |
Stanisław |
Anna |
Szaniawska |
Longin Galicki, Tomasz Szpakowski |
178-3-263 |
533V |
10 |
Ż |
1022 |
DM |
0 |
6 |
11 |
1911 |
Cudnów |
Michał |
Kratiuk |
Rudnia Dryhłowska |
22 |
Stefan |
Teofila |
Golińska |
Paulina |
Trybunalska |
Rudnia Dryhłowska |
20 |
Jan |
Maria |
Denysiuk |
Romuald Czarnecki, Bronisław Denysiewicz |
178-3-263 |
545R |
55 |
Ż |
1045 |
DM |
|
10 |
5 |
1912 |
Romanów |
Michał |
Nazarewicz |
par. Romanów |
24 |
Aleksander |
Olimpia |
Spasowska |
Stanisława |
Hołub |
par. Romanów |
17 |
Józef |
|
Szponarska |
Michał Rudnicki, Emilian Bunisowski |
178-3-216 |
153V |
25 |
Ż |
297 |
DM |
0 |
26 |
2 |
1919 |
Kowel |
Kazimierz |
Podkówka |
Wierzbiczno |
25 |
Jakub |
Marianna |
Jakubowska |
Jadwiga |
Bunijka |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
29 |
5 |
1920 |
Tbilisi |
Tomasz |
Krysiak |
Polska |
46w |
Józef |
Katarzyna |
Strzelecka |
Barbara |
Połtawska |
woroneska gub. |
29 |
Stefan |
Zofia |
Buniewska |
Edward Urbanowicz, Witold Falkowski |
|
488 |
17 |
Tb |
|
|
|
25 |
5 |
1922 |
Meltiusz, Ziemia Tomska, |
Franciszek Józef |
Hilas |
Kutna Hora, pow. Czasław, Czechy |
57 |
Józef |
Anna |
Trynka |
Maria |
Nidrdle z d. Szawr |
Jedlowa, pow. Policzka, Czechy |
50w |
Wacław |
Teresa |
Tesarz |
ślub prawosławny, akt konwersji Zdołbunów 13, 14 i 15/1925 |
|
|
|
O |
dopisek |
DW |
0 |
17 |
1 |
1923 |
Łuck |
Józef |
Pobereżniuk |
|
26 |
Filip |
Józefa |
Tugaczek |
Anna |
Matjaszczuk |
|
|
|
|
|
akt konwersji 3/1908 Zdołbunów |
|
|
|
O |
dopisek |
|
|
25 |
5 |
1924 |
Międzyrzec |
Aleksy |
Rozmysłowicz |
Kołowerta |
28 |
Paweł |
Zuzanna |
Jarmoc |
Anna |
Buniak |
Żeleznica |
21 |
Teodozjusz? |
Melania |
Przyczepiak |
Antoni Tyszer,Antoni Florek |
740-4-363 |
135R |
11 |
R |
|
AS |
|
19 |
7 |
1925 |
Łuck |
Jan |
Laskowski |
|
|
|
|
|
Helena |
Pobereżniuk |
|
24 |
Filip |
Józefa |
Tugaczek |
akt konwersji 5/1908 Zdołbunów (prawosławna) |
|
|
|
O |
dopisek |
|
|
13 |
5 |
1926 |
Zdołbunów |
Andrzej |
Opary |
|
|
|
|
|
Maria |
Bezusiak |
Zdołbunów |
19 |
Emilian |
Helena |
Poterańska |
akt konwersji Zdołbunów 9/1926 - dopisek |
|
|
|
O |
9003 |
DW |
|
15 |
5 |
1926 |
Zdołbunów |
Lucjan |
Cybulski |
|
|
|
|
|
Walentyna |
Chabłowska |
Zdołbunów |
32 |
Jan |
Anna |
Zilintiukiewicz |
akt konwersji Zdołbunów 10/1926 - dopisek |
|
|
|
O |
9003 |
DW |
|
16 |
5 |
1926 |
Zdołbunów |
Jan |
Czerniak |
Zdołbunów |
30 |
Sergiusz |
Marta |
Kataniuk |
Helena |
Kurzyńska |
|
|
|
|
|
akt konwersji Zdołbunów 11/1926 - dopisek |
|
|
|
O |
9004 |
DW |
|
17 |
5 |
1926 |
Zdołbunów |
Jan |
Pawłowski |
|
|
|
|
|
Agrefina |
Nowicka |
Równe |
51 |
Stefan |
Maria |
Hałach |
akt konwersji Zdołbunów 12/1926 - dopisek |
|
|
|
O |
9004 |
DW |
|
14 |
8 |
1926 |
Zdołbunów |
Wacław |
Truskowski |
|
|
|
|
|
Halina Antonina |
Mazanek |
Zdołbunów |
21 |
Franciszek |
Julianna |
Brożek |
akt konwersji Zdołbunów 7/1926, dopisek |
|
|
|
O |
9002 |
DW |
|
17 |
6 |
1926 |
Zdołbunów |
Michał |
Stefaniak |
|
|
|
|
|
Antonina |
Bessarabska |
Zdołbunów |
25 |
Bazyli |
Anna |
Paciuk |
akt konwersji 14/1926 Zdołbunów - dopisek |
|
|
|
O |
9005 |
DW |
|
10 |
10 |
1926 |
Zdołbunów |
Antoni |
Szafranc |
|
|
|
|
|
Olga |
Hołub |
Zdołbunów |
21 |
Kornel |
Zofia |
Nesterczuk |
akt konwersji 21/1926 Zdołbunów - dopisek |
|
|
|
O |
9007 |
DW |
|
24 |
10 |
1926 |
Zdołbunów |
Jakub |
Szutr |
|
|
|
|
|
Anna |
Perny |
Zdołbunów |
22 |
Antoni |
Ludmiła |
Zich |
akt konwersji 22/1926 Zdołbunów - dopisek |
|
|
|
O |
9007 |
DW |
|
21 |
11 |
1926 |
Zdołbunów |
Michał |
Czechowicz |
|
|
|
|
|
Eugenia |
Masztaler |
Zdołbunów |
18 |
Bazyli |
Akkulina |
Chmiel |
akt konwersji 24/1926 Zdołbunów - dopisek |
|
|
|
O |
9009 |
DW |
|
22 |
11 |
1926 |
Zdołbunów |
Włodzimierz |
Kobylański |
|
|
|
|
|
Nieoniła |
Jasińska |
Zdołbunów |
38 |
Jan |
Anna |
Pelech |
akt konwersji 26/1926 Zdołbunów - dopisek |
|
|
|
O |
9010 |
DW |
|
30 |
6 |
1927 |
Zdołbunów |
Edward |
Michniewski |
|
|
|
|
|
Katarzyna |
Ogorodnik |
Zdołbunów |
31 |
Ewdokim |
Julianna |
Soborska |
akt konwersji Zdołbunów 13/1926 - dopisek |
|
|
|
O |
9004 |
DW |
|
24 |
8 |
1928 |
Równe |
Stanisław |
Synowiec |
|
|
|
|
|
Emilia Wanda |
Kąkol |
Berezówka, pow. Żytomierz |
27 |
Gustaw |
Augusta |
Munt |
akt konwersji (z luteranizmu) 2/1923 Zdołbunów |
|
|
|
dopisek |
O |
|
|
4 |
4 |
1928 |
Zdołbunów |
Mikołaj |
Zasowski |
|
|
|
|
|
Anna |
Bakaj |
Zdołbunów |
21 |
Aleksander |
Zinowja |
Piotrowska |
akt konwersji Zdołbunów 17/1926 - dopisek |
|
|
|
O |
9006 |
DW |
|
21 |
6 |
1933 |
Skurcze |
Walerian |
Wulf |
Zagaje |
24 |
Józef |
Zofia |
Szwarc |
Stanisława |
Zybuner |
|
|
|
|
|
|
995 |
24 |
112 |
dopisek |
|
|
http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0031.htm |
8 |
7 |
1933 |
Łuck |
Bolesław |
Własow |
Kijów |
25 |
Michał |
Stanisława |
Waszkiewicz |
Walentyna |
Warywoda |
|
|
|
|
|
akt konwersji Zdołbunów 17/1924 |
|
|
|
O |
dopisek |
DW |
0 |
22 |
11 |
1936 |
Równe |
Józef |
Stępień |
|
|
|
|
|
Anna |
Krykun |
|
28 |
Jefrem |
Katarzyna |
Rypin |
akt konwersji 3/1921, Zdołbunów |
|
|
O |
dopisek |
|
|
|
11 |
7 |
1936 |
Kielce katedra |
Zbigniew |
Buss |
|
|
|
|
|
Zofia |
Kwitczenko |
|
27 |
Włodzimierz |
Konstancja |
Gadomska |
akt konwersji 22/1922 Zdołbunów |
|
|
|
dopisek |
O |
|
|
5 |
7 |
1936 |
Równe |
Jan |
Dunin |
par. Zdołbunów |
27 |
Aleksander |
Anna |
Górska |
Elżbieta Halina |
Rudnicka |
|
|
|
|
|
akt konwersji 24/1921 Zdołbunów |
|
|
|
dopisek |
O |
|
|
22 |
9 |
1937 |
Łuck |
Włodzimierz |
Pobereżniuk |
|
34 |
Filip |
Józefa |
Tugaczek |
Anna |
Melniczuk |
|
|
|
|
|
akt konwersji 7/1908 Zdołbunów (prawosławna) |
|
|
|
O |
dopisek |
|
|
8 |
1 |
1937 |
Radziwiłłów |
Antoni |
Moliński |
Drańcza Polska |
24 |
Mikołaj |
Katarzyna |
Małecka |
Wiara |
Nakoneczna |
Drańcza Polska |
24 |
Józef |
Maria |
Parfajt |
Kazimierz Orłowski, Mikołaj Moliński, M - rolnik ur. 14.12.1913 st.st., K - ur. 21.7.1913 w Krasiłowie gm. Zdołbunów |
426-1-157 |
14R |
1 |
T/FS |
639 |
DW |
https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9398-X?i=638&cat=833899 |
3 |
10 |
1937 |
Krzemieniec |
Włodzimierz |
Łachnicki |
Krzemieniec |
27 |
Eudokim |
Maria |
Komarewicz |
Leontyna |
Malinowska |
Krzemieniec |
22 |
Michał |
Celestyna |
Żuborowska |
Aleksander Berger, Leonard Drżal, M ur. 2.1. 1910 st.st., K ur. 10.11.1915 Przymurówka, gm. Ostróg pow. Zdołbunów |
426-1-159 |
34 R |
37 |
T/FS |
748 |
DW |
https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-93M1-J?i=747&cat=300453 |
4 |
12 |
1937 |
Krzemieniec |
Zbigniew |
Słowikowski |
Krzemieniec |
37 |
Feliks |
Janina |
Wolicka |
Nina |
Zaremba |
Krzemieniec |
22 |
Zdzisław |
Eugenia |
Bunina |
Jerzy Zaremba, Ryszard Trepka, M - urzędnik, ur. 15.8.1900 Ostrów Lubelski pow. Włodawa, K - ur. 1.1.1915 Równe |
426-1-159 |
38 R |
54 |
T/FS |
752 |
DW |
https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-939S-3?i=751&cat=300453 |
26 |
12 |
1937 |
Krzemieniec |
Włodzimierz |
Kuźmicz |
Krzemieniec |
23 |
Antoni |
Ksenia |
Nieżyńska |
Luba Ludwika |
Rogowska |
Krzemieniec |
26 |
Roman |
Agata |
Mentuła |
Leopold Pietruszewski, Michał Komarewicz, M - uczeń kowalski, ur. 10.5.1914 Zdołbunów, K - ur. 1.8.1911 |
426-1-159 |
38 V |
55 |
T/FS |
753 |
DW |
https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9397-M?i=752&cat=300453 |
26 |
5 |
1938 |
Zdołbunów |
Leon |
Własow |
Żytomierz |
27 |
Michał |
Stanisława |
Waszkiewicz |
Olga |
Rojczyk |
|
|
|
|
|
akt konwersji Zdołbunów 18/1924 |
|
|
|
O |
dopisek |
DW |
|
1 |
9 |
1938 |
St.Oleksiniec |
Piotr |
Mikołajew |
Oleksiniec Stary |
21 |
Szymon |
Natalia |
Pietroń |
Helena |
Rudnicka |
Oleksiniec Stary |
26 |
Paweł |
Filipina |
Łoś |
Józef Rączka z Oleksińca, Leon Tchorzewski z Wiśniowca, M- urzędnik gminny ur.27.6.1917 Zdołbunów, K - ur. 13.7.1912 Pińkowce gm. Jampol |
426-1-160 |
2V |
4 |
T/FS |
775 |
DW |
https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-939M-J?i=774&cat=677558 |
6 |
9 |
1942 |
Ostróg |
Józef |
Stołbunow |
|
|
|
|
|
Regina |
Jackiewicz |
Chorów |
22 |
Józef |
Romania |
Abramowska |
dopisek |
U 1920 |
|
59 |
O |
|
DW |
|