Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 416 wyników dla: Dworzec

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
11 2 1815 Krzemieniec Piotr Łoziński 60 Dworzec żonaty 299 44 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0026.htm
12 4 1815 Krzemieniec Barbara Nowakowska 70 Dworzec wdowa 299 45 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0026.htm
30 3 1821 Krzemieniec Cyryl Wesołowski 14/12 Dworzec s. Wojciecha i Elźbiety 299 113 38 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0061.htm
18 12 1824 Krzemieniec Jan Wesołowski 1/52 Dworzec s. Wojciecha i Elźbiety 299 199 178 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0105.htm
20 1 1827 Łuck Adam Gibiński 27 Dworzec asesor Niższego Sądu Łuckiego, wolnego stanu 813 27a 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0028.htm
25 2 1827 Białogródka Benedykt Kornatowski 4 Dworzec s. ur. Tomasza i Franciszki z Michnickich 178-03-93 68R 12 Ż DM
10 1 1828 Białogródka Antonia Bukowiecka 1,5 Dworzec c. ur. Bronisława i Domiceli z Dembowskich 178-03-94 82V 5 Ż DM
31 8 1829 Białogródka Wincenty Murawiec 20 Dworzec Junkier 50 Pułku Jagierskiego, s. ur. Józefa i Konstacji z Wierzańskich 178-03-95 96R 45 Ż DM
11 9 1829 Białogródka Jan Budkowski 4 Dworzec s. ur. Zygmunta i Honoraty z Łukasiewiczów 178-03-95 96V 47 Ż DM
12 12 1829 Białogródka Antoni Andruszewicz 60 Dworzec ur., żona Ewa z Łomnickich, synowie Józef i Aleksander 178-03-95 100V 81 Ż DM
1 3 1830 Białogródka Mamert Iwanowski 9/12 Dworzec s. ur. Franciszka i Julianny z Ułłowiczów 178-03-96 78R 18 Ż DM
15 3 1831 Białogródka Marcin Zieliński 28 Dworzec ur., żona Marianna z Kobylańskich, pozostawił po sobie 2 synów i 1 córkę 178-3-97 96R 32 Ż DM
25 2 1832 Krzemieniec Agnieszka Malewicz 35 Dworzec ur., z Dyczyńskich, mąż Jan, synowie Karol, Władysław i Jan, córki Józefa i Olimpia 01-7 118V 31 T 987 DM
18 2 1832 Białogródka Tekla Kornatowska 6 Dworzec c. ur. Tomasza i Franciszki z Michnieckich 178-03-98 66R 15 Ż DM
22 3 1833 Białogródka Grzegorz Kornatowski 2/52 Dworzec s. ur. Wincentego i Teresy z Malinowskich 178-3-99 63R 34 Ż DM
8 4 1833 Białogródka Jan Ziobrowski 2 Dworzec s. ur. Stanisława i Katarzyny z Pilawskich 178-3-99 63V 40 Ż DM
22 4 1833 Białogródka Paulina Murawiec 9/12 Dworzec c. ur. Randolfa i Ludwiki z Kobylańskich 178-3-99 64R 47 Ż DM
1 3 1834 Białogródka Olimpia Kurowska 1 Dworzec c. ur. Grzegorza i Marianny z Szeręgowskich 171-1-100 95R 14 Ż DM
11 10 1834 Białogródka Jan Budkowski 66 Dworzec ur., żona Barbara z Sileckich, synowie Zygmunt i Kwiryn i córka Marianna 171-1-100 99V 72 Ż DM
15 8 1835 Łuck Maria Gibińska 20/12 Dworzec c. Macieja i Barbary Oleńskiej 373 95 58 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0051.htm
29 12 1835 Łuck Tomasz Gontto 31 Dworzec nieżonaty 373 115 96 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0061.htm
5 12 1835 Krzemieniec Apolonia Hryciuk 51 Dworzec pracowita, syn Eliasz i Jędrzej i córka Hanna 01-8 66R 110 T 1099 DM
18 3 1835 Białogródka Teresa Łaszcz 5 Dworzec c. 1-dw. Feliksa i Wiktorii z Czychowskich 178-03-101 134V 29 Ż DM
20 4 1835 Białogródka Piotr Pilawski 2 Dworzec s. ur. Ignacego i Katarzyny z Piotrowskich 178-03-101 137R 48 Ż DM
9 8 1835 Białogródka Elżbieta Niewiadomska 1 Dworzec c. ur. Antoniny Niewiadomskiej z nieprawego łoża 178-03-101 142R 88 Ż DM
2 11 1835 Białogródka Stanisław Ziobrowski 55 Dworzec 1-dw., żona Katarzyna z Pilawskich 178-03-101 143V-144R 101 Ż DM
26 12 1836 Krzemieniec Antonina Malewicz 7/52 Dworzec urodzona 01-10 67R 129 T 128 DM
18 3 1836 Białogródka Walenty Kozielski 3 Dworzec s. ur. Józefa i Cecyli z Micherzyńskich 178-03-106 141R 27 Ż DM
24 5 1836 Białogródka Edward Kulczycki 3 Dworzec s. ur. Józefa i Weroniki z Popławskich 178-03-106 142V 35 Ż DM
25 9 1836 Białogródka Jan Stawski 60 Dworzec ur., żona Magdalena z Kuznowskich, córka Marianna 178-03-106 145R 56 Ż DM
18 10 1836 Białogródka Marianna Stawska 20 Dworzec ur., c. Jana i Magdaleny z Kaznowskich 178-03-106 145V 63 Ż DM
26 2 1837 Białogródka Franciszka Pielawska 12/52 Dworzec c. ur. Ignacego i Katarzyny z Piotrowskich 178-03-108 168V 17 Ż DM
19 4 1837 Białogródka Katarzyna Pilawska 22 Dworzec ur., mąż Ignacy, bez potomna 178-03-108 171V 44 Ż DM
28 8 1837 Białogródka Ludwika Kornatowska 1 Dworzec c. ur. Wincentego i Teresy z Malinowskich 178-03-108 175V 84 Ż DM
15 3 1838 Białogródka Jan Pilawski 9/52 Dworzec s. ur. Karola i Marianny z Perłowskich 178-3-110 159R 24 Ż DM
22 5 1838 Białogródka Ignacy Niepokulczycki 21 Dworzec s. sławetnych Nikodema i Franciszki z Kopczyńskich 178-3-110 161R 44 Ż DM
16 12 1839 Równe Johanna Pańkowska 54 Dworzec niezamężna, c. Andrzeja i Bogumiły z Gutków 879 124 V 27
7 10 1839 Białogródka Kasper Łaszcz 1 Dworzec s. 1-dw. Feliksa i Wiktorii z Czechowskich 178-3-112 144V 69 Ż DM
20 1 1840 Stepań Jan Lichtański 70 Folwark Dworzec żona Rozalia z Sokołowskich, synowie Teodor, Jan i Piotr - żonaci, córki Julia i Teresa - zamężne 880 187 R 2
7 3 1845 Białogródka Piotr Swoboda 3/52 Dworzec s. 1-dw. Róży wolnego stanu 178-03-113 112R 24 Ż DM
28 9 1845 Białogródka Ewa Andruszewicz 3/12 Dworzec c. Józefa s. Antoniego i Apolonii z Jakubowskich c. Jana 178-03-113 117R 74 Ż DM
1 10 1845 Białogródka Marianna Pilawska 2 Dworzec c. Ignacego s. Jana i Anny Jz Jasińskich c. Jana 178-03-113 117R 75 Ż DM
27 11 1845 Białogródka Henryka Wąsowicz 11/52 Dworzec c. Andrzeja s. Mikołaja i Antoniny z Moszyńskich c. Jana 178-03-113 118R 85 Ż DM
7 10 1846 Białogródka Marianna Wąsowicz 30 Dworzec panna, c. 1-dw. Gerwazego s. Teodora i Julianny Strzeleckiej c. Jana 178-03-115 156R 70 Ż DM
8 3 1847 Białogródka Antoni Pilawski 40 Dworzec 1-dw., s. Jana, żona Barbara z Bułajewskich, bez potomny 178-3-116 122R 18 Ż DM
3 6 1847 Białogródka Lucyna Wołkowska 6/12 Dworzec c. 1-dw. Kaspra i Brygidy z Swobodów 178-3-116 125R 44 Ż DM
25 7 1847 Białogródka Marcjanna Wojnowska 1 Dworzec c. z nieprawego łoża 1-dw. Rozalii Wojnowskiej 178-3-116 126V 56 Ż DM
9 3 1847 Krzemieniec Balbina Staniszewska 26 Dworzec z d. Makowska, mąż Józef, syn Franciszek 426-1-21 29R 26 T DM
15 1 1848 Białogródka Marianna Strzemecka 53 Dworzec 1-dw., z Śliwińskich c. Stanisława, mąż Łukasz, synowie Andrzej i Tomasz, córki Cecylia, Tekla i Domicela 178-3-117 154V 5 Ż DM
11 2 1848 Białogródka Antonina Kornatowska 3 Dworzec c. ur. Wincentego i Apolonii z Paciorkowskich 178-3-117 158R 27 Ż DM
22 2 1848 Białogródka Karolina Kornatowska 6/12 Dworzec c. ur. Wincentego i Apolonii z Paciorkowskich 178-3-117 159R 33 Ż DM
28 2 1848 Białogródka Tomasz Janiszewski 3 Dworzec s. Joachima i Marianny z Kośmińskich 178-3-117 159V 36 Ż DM
21 4 1848 Białogródka Brygida Wołkowska 28 Dworzec 1-dw., z Swobodów c. Franciszka, mąż Kasper, synowie Erazm i Stanisław 178-3-117 162V 53 Ż DM
14 8 1848 Białogródka Kasper Piotrowski 2 Dworzec e.cholery, s. 1-dw. Kajetana i Julii z Kornatowskich 178-3-117 171V 108 Ż DM
9 11 1848 Białogródka Jan Pilawski 8 Dworzec s. 1-dw. Ignacego i Anny z Jasińskich 178-3-117 183R 177 Ż DM
14 7 1848 Równe Zygmunt Raduski 78 Dworzec szl., wdowiec po Annie z Pańkowskich, synowie Konrad i Andrzej, córki Ludwika, Natalia, Katarzyna i Kamilia 171-1-14 165R 32 R DM
1 3 1849 Białogródka Filomena Wąsowicz 3/12 Dworzec c. nieślubna 1-dw. Antoniny Wąsowicz z Muszyńskich 178-03-118 568R 22 Ż DM
25 4 1849 Białogródka Franciszka Kornatowska 22 Dworzec ur., z Miliniewskich 178-03-118 572R 47 Ż DM
18 7 1849 Białogródka Antoni Swoboda 1/52 Dworzec s. nieślubny 1-dw. Rozalii Swobody 178-03-118 575R 64 Ż DM
28 4 1851 Białogródka Marianna Pilawska 50 Dworzec ur., z Perłowskich, , mąż Karol, synowie Józef i Stefan, córka Anastazja 178-03-120 482V 25 Ż DM
4 2 1853 Krzemieniec Eudokia Ozierna 3 Dworzec c. Łukasza i Zofii z Jaszczuków 878 81 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0046.htm
17 2 1853 Białogródka Jan Ignacy Kleczkowski 35 Dworzec wolnego stanu parafianin 178-03-121 511R 12 Ż DM
12 6 1853 Białogródka Marianna Zarzycka 38 Dworzec 1-dw., z Stawskich, wdowa po Andrzeju, syn Józef, córki Antonina, Franciszka i Aniela 178-03-121 519R 59 Ż DM
15 9 1853 Białogródka Hipolit Pilawski 2 Dworzec s. 1-dw. Ignacego i Anny Jasińskiej 178-03-121 522R 77 Ż DM
17 9 1853 Białogródka Salomea Kornatowska 19 Dworzec e. cholery, ur., z Gołębiowskich, mąż Wincenty 178-03-121 522R 78 Ż DM
17 9 1853 Białogródka Apolonia Stawska 46 Dworzec e. cholery, 1-dw., z Szwajdeckich, mąż Jan, synowie Adolf, Stefan i Antoni, córki Franciszka i Antonina 178-03-121 522V 79 Ż DM
20 9 1853 Białogródka Apolonia Kornatowska 45 Dworzec e. cholery, ur., z Paciorkowskich, mąż Wincenty 178-03-121 522V 80 Ż DM
21 11 1853 Białogródka Marianna Kretowicz 50 Dworzec ur., z Wolskich, mąż Kajetan, synowie Jan,Stanisław, córki Aniela, Ewa i Ludwika 178-03-121 526V 105 Ż DM
17 2 1854 Łuck Anna Paprocka 60 Dworzec wdowa, córka Petronela po mężu Konusowska 838 58 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0032.htm
2 4 1854 Krzemieniec Agnieszka Dinega 80 Dworzec chł., wdowa po Pawle, bez potomstwa 0.1-26 49R 34 T
2 3 1854 Białogródka Józefa Wołkowska 1 Dworzec c. 1-dw. Kaspra i Marianny z Zarzyckich 178-03-122 438V 19 Ż DM
20 6 1855 Krzemieniec Lucjan Ozierny 40 Dworzec chłop, żona Zofia z d. Lewczuk, synowie Andrzej, Tomasz i Jan 0.1-27 44V 56 T
4 4 1855 Białogródka Elżbieta Paciorkowska 70 Dworzec 1-dw., wdowa, potomstwa nie pozostawiła 178-03-123 536V 49 Ż DM 0
6 5 1855 Białogródka Michalina Sławecka 2 Dworzec c. ur. Grzegorza i Honoraty z Lubecków 178-03-123 538R 60 Ż DM
25 7 1855 Białogródka Marianna Pilawska 2 Dworzec c. 1-dw. Józefa i Marianny z Bujalskich 178-03-123 543V 93 Ż DM
29 8 1855 Białogródka Marcelina Niemirowska 12 Dworzec c. 1-dw. Jana i Franciszki z Leszczyńskich 178-03-123 549R 125 Ż DM
8 11 1856 Białogródka Józefa Jasińska 6 Dworzec c. 1-dw. Karola i Marianny z Kaleńskich [Kalnicka] 178-03-124 612V 57 Ż DM 0
12 11 1856 Białogródka Anastazja Jasińska 3 Dworzec c. 1-dw. Karola i Marianny z Kaleńskich [Kalnicka] 178-03-124 613R 59 Ż DM
29 12 1857 Białogródka Jakub Brzyski 45 Dworzec 1-dw., wolnego stanu parafianin 178-03-73 197V 48 Ż DM
24 10 1858 Białogródka Józefa Kornatowska 4 Dworzec c. ur. Wincentego i Marianny Niewodzińskiej 178-03-74 268V 68 Ż DM
10 4 1860 Białogródka Apolonia Czyżewska 30 Dworzec 1-dw., z Kułakowskich, mąż Jan, syn Józef 178-03-75 148R 41 Ż DM
3 6 1862 Białogródka Mikołaj Korzeniowski 20 Dworzec 1-dw., kawaler, z przypadkowego utonięcia w rzece Horyń 178-03-77 163V 66 Ż DM
18 8 1862 Białogródka Antonina Łaszcz 2 Dworzec c. 1-dw. Jana i Anieli 178-03-77 166V 82 Ż DM
29 12 1862 Białogródka Antoni Pilawski 2 Dworzec s. 1-dw. Józefa i Marcjanny Bujalskiej 178-03-77 172V 119 Ż DM
9 7 1863 Białogródka Apolonia Andruszewicz 8 Dworzec c. Józefa i Apolonii 178-03-81 56R 42 Ż DM
20 8 1865 Białogródka Jan Sławecki 75 Dworzec 1-dw., żona Honorata Lubecka, synowie Dionizy, Stanisław, Tomasz, Jan i Antoni, córka Marianna 178-03-81 194V 47 Ż DM
21 4 1866 Białogródka Józef Łaszcz 4/12 Dworzec s. Jana i Anieli 178-03-81 252R 28 Ż DM
1 6 1866 Białogródka Hieronima Andruszewicz 19 Dworzec panna, zabita 178-03-81 253V 38 Ż DM
1 6 1866 Białogródka Józefa Andruszewicz 8 Dworzec zabita, c. Józefa i Apolonii 178-03-81 253V 39 Ż DM
26 9 1866 Białogródka Anna Stawska 2 Dworzec c. Jana i Agnieszki 178-03-81 257V 63 Ż DM
29 10 1866 Białogródka Rozalia Kowalewska 30 Dworzec e. cholery, mąż Feliks, syn Marcin i córka Michalina 178-03-81 260R 78 Ż DM
29 10 1866 Białogródka Paweł Kowalewski 3 Dworzec e. cholery, s. Feliksa i Rozalii 178-03-81 260V 79 Ż DM
5 3 1867 Białogródka Kasper Wołkowski 55 Dworzec 1-dw., żona Marianna z Zarzyckich, synowie Erazm i Stanisław, córki Joanna i Emilia 178-03-81 328V 21 Ż DM
21 3 1867 Białogródka Anastazja Ładzińska 31 Dworzec ur., z Pilawskich, mąż Leon 178-03-81 329V 25 Ż DM
16 4 1867 Białogródka Klemens Ludwik Mitraszewski 4/12 Dworzec s. ur. Władysława i Emilii 178-03-81 330V 33 Ż DM
21 9 1867 Białogródka Alojza Mysłowska 6/12 Dworzec s. 1-dw. Macieja i Antoniny 178-03-81 336R 64 Ż DM
31 10 1867 Białogródka Józefa Łaszcz 9/12 Dworzec c. 1-dw. Jana i Anieli 178-03-81 338V 79 Ż DM
11 11 1867 Białogródka Antonina Piekarska 4 Dworzec c. żołnierza Mikołaja i Kamilii 178-03-81 339R 82 Ż DM
25 8 1868 Łuck Julia Gukler 2 Dworzec c. Wilhelma i Michaliny 398 58 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0032.htm
9 1 1868 Białogródka Tomasz Pilawski 1 Dworzec s. 1-dw. Józefa i Marcjanny 178-03-81 394R 4 Ż DM
26 2 1868 Białogródka Teofil Bondyni 50 Dworzec ur., żona Emilia z Żółtowskich, syn Kajetan, córki Sabina i Konstancja 178-03-81 396R 16 Ż DM
3 6 1868 Białogródka Anastazja Markiewicz 51 Dworzec ur., z Korczyńskich, mąż Stefan, synowie Bazyli i Pantaleon, córka Domicela 178-03-81 399V 38 Ż DM
16 10 1868 Białogródka Katarzyna Jasińska 70 Dworzec 1-dw., wdowa synowie Karol i Dominik, córki Teresa i Anna 178-03-81 405R 70 Ż DM
9 1 1869 Białogródka Waleria Mitraszewska 4/12 Dworzec c. Mieszczan Władysława i Emilii Leszczyńskiej 178-03-81 473V 2 Ż DM
10 3 1869 Białogródka Franciszek Wyrzykowski 3 Dworzec s. 1-dw. Mikołaja i Franciszki 178-03-81 476R 17 Ż DM
18 4 1870 Białogródka Zuzanna Kornatowska 7 Dworzec c. ur. Józefa i Józefy 178-3-84 89R 46 Ż DM
16 7 1870 Białogródka Teresa Pilawska 7 Dworzec c. 1-dw. Józefa i Marcjanny 178-3-84 92R 66 Ż DM
29 12 1870 Białogródka Józef Andrusiewicz 70 Dworzec 1-dw., żona Apolonia z Jakubowskich, synowie Mikołaj i Wincenty, córki Antonina, Ewa i Karolina 178-3-84 97V 99 Ż DM
17 3 1871 Białogródka Franciszka Michałowska 28 Dworzec z Łastowskich, mąż Józef, córka Marianna 178-03-84 177R 22 Ż DM
18 8 1871 Białogródka Maria Baranowska 1/12 Dworzec c. 1-dw. Jana i Anieli 178-03-84 184V 69 Ż DM
2 1 1872 Białogródka Ludwika Zdarzyńska 6/12 Dworzec c. chł. Ignacego i Antoniny Stawskiej 178-3-84 289V 2 Ż DM
1 10 1872 Białogródka Anna Sławecka 1,5 Dworzec c. mieszczan Tytusa i Joanny 178-3-84 322V 201 Ż DM
30 6 1873 Białogródka Józef Stawski 9 Dworzec s. 1-dw. Antoniego i Antoniny 178-03-84 435R 58 Ż DM
6 3 1874 Białogródka Franciszka Sinkowska 60 Dworzec chł., wdowa, córki Eufrozyna i Marianna 178-03-84 509R 31 Ż DM
17 3 1874 Białogródka Wincenty Kornatowski 75 Dworzec ur., żona Marianna, synowie Jakub, Adam, Wincenty, Józef Grzegorz i Jan, córka Anna 178-03-84 509V 36 Ż DM
31 10 1874 Białogródka Antonina Sławecka 1 Dworzec c. mieszczan Tytusa i Joanny Wołkowskiej 178-03-84 521R 134 Ż DM
20 11 1874 Białogródka Agnieszka Stawska 45 Dworzec chł., z d. Słomińska, mąż Jan, syn Franciszek i córka Paulina 178-03-84 522R 144 Ż DM
28 11 1874 Białogródka Józefa Zdarzyńska 12 Dworzec c. chł. Ignacego i Antoniny Stawskiej 178-03-84 522R 146 Ż DM
31 1 1875 Białogródka Szymon Pilawski 1,5 Dworzec s. chł. Józefa i Marcjanny Bujalskiej 178-3-133 59V 15 Ż DM
5 3 1875 Białogródka Honorata Sławecka 64 Dworzec mieszczanka, wdowa, synowie Dionizy, Stanisław, Tomasz, Jan i Antoni, córka Maria 178-3-133 61R 30 Ż DM
9 4 1875 Białogródka Marianna Zwolińska 5 Dworzec c. mieszczan Józefa i Antoniny Andrusiewicz 178-3-133 63R 50 Ż DM
6 7 1875 Białogródka Marianna Łaszcz 3/12 Dworzec c. chł. Grzegorza i Ewy Andrusiewicz 178-3-133 66R 78 Ż DM
4 9 1875 Białogródka Marianna Szyszkowska 1/52 Dworzec c. chł. Józefa i Emilii Wolskiej 178-3-133 68V 102 Ż DM
27 9 1875 Białogródka Stefania Zwolińska 1,5 Dworzec s. mieszczan Józefa i Antoniny Andrusiewicz 178-3-133 69V 114 Ż DM
5 1 1877 Białogródka Aniela Żukowska 74 Dworzec chł., z d. Pietruszewska, wdowa, synowie Mateusz, Nikodem, Antoni, Jan, Augustyn i Józef, córki Petronela, Anna, Aniela i Karolina 178-03-133 152V 5 Ż DM
18 2 1877 Białogródka Antoni Szyszkowski 2 Dworzec s. chł. Józefa i Emilii Wołkowińskiej 178-03-133 154R 25 Ż DM
12 5 1877 Białogródka Józefa Zdarzyńska 1 Dworzec c. Symforiana i Walerii Marcinowskiej 178-03-133 156R 52 Ż DM
13 5 1877 Białogródka Marcela Jasińska 17 Dworzec c. chł. Ignacego i Marianny Burkowskiej 178-03-133 156R 53 Ż DM
1 11 1877 Białogródka Franciszek Klukan 75 Dworzec z zaboru austriackiego z Moraw (Czechy), wdowiec, córki Teresa i Wincentyna 178-03-133 159R 92 Ż DM
19 12 1877 Białogródka Marianna Jasińska 50 Dworzec chł., z d. Kalnicka, mąż Karol, synowie Jan, Ignacy, Franciszek i Józef, córka Franciszka 178-03-133 160R 107 Ż DM
23 10 1890 Krzemieniec Ludwika Derengowska 1 Dworzec c. Ignacego i Julii z Wołkowskich 0.1-81W 39R 53 T
16 9 1933 Poczajów Zdzisław Malmur 9/12 Dworzec s. Józefa i Stanisławy z d. Małys 10 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
29 10 1755 Białogródka Elżbieta Kilewicz Dworzec Jakub Zofia Stolarska data ch., Józef Łupiński i Michalina Kieyzer 178-51-95 8V 18 Ż DM
0 0 1794 Białogródka Antoni Płotnicki Dworzec Józef Joanna Nowakowska dopeł.chrz. 20.08.1799, g. Grzegorz Wojtkiewicz, Justyna Taborowska, Antoni Czapliński i Marianna Górska 178-51-95 108V 63 Ż DM 0
0 0 1796 Białogródka Franciszka Płotnicka Dworzec Józef Joanna Nowakowska dopeł.chrz. 20.08.1799, g. Bogusław Mattias i g. Katarzyna Wojtkiewicz, g. Józef Górski i g. Anna Boczkowska 178-51-95 109R 64 Ż DM
0 0 1797 Białogródka Karolina Płotnicka Dworzec Józef Joanan Nowakowska dopeł.chrz. 20.08.1799, g. Jan Michalski i Helena Czaplińska, as. MD Piotr Pełczyński i MD. Klara Thorzewska 178-51-95 109R 65 Ż DM
21 6 1799 Białogródka Jan Słotwiński Dworzec Stefan Helena data chrz., Stefan Pis..or i Agata Demianczuk, Grandowski i Barbara Bielecka 178-51-95 107R-108V 50 Ż DM
11 7 1799 Białogródka Michał Szymański Dworzec Franciszek Agata Staszkiewicz data chrz., g. Grzegorz Wojtkiewicz i g. Marianna Studnicka (wpis do księgi 8.11.1832) 178-51-95 108Ra 55 Ż DM
20 8 1799 Białogródka Marianna Płotnicka Dworzec Józef Joanna Nowakowska data chrz., g. Boguslaw Matthias dr. Chirurg i g. Anna Wojtkiewicz, g. Grzegorz Wojtkiewicz i Justyna Taborowska 178-51-95 108V 62 Ż DM
3 12 1799 Białogródka Franciszek Ksawery Murawiec Dworzec Józef Marianna data chrz., Sylwester Taborowski i g. Joanna Płotnicka 178-51-95 112R 101 Ż DM
2 4 1827 Białogródka Franciszek Jan Pasłowski Dworzec Jan Józefa Łabudzińska Piotr Łabudziński i Teodora Żeromska śp. Feliksa, as. Piotr Żeromski i Lucyna Łabudzińska ż. Piotra 178-03-93 56V 25 Ż DM
18 9 1828 Krzemieniec Aniela Giżycka Dworzec Stefan Marianna Panniuk Jan Drozdalski i Katarzyna Tarkowska wdowa 01-3 63R 188 T 563 DM
4 5 1828 Białogródka Piotr Jakub Pasławski Dworzec Jan Józefa Łabudzińska Marcin Szadkowski i Anna Zastyrc ż. Tomasza 178-03-94 69V 36 Ż DM
21 8 1828 Białogródka Franciszek Kornatowski Dworzec Wincenty Teresa Malinowska Leon Witwicki i Tekla z Boszonowskich Kornatowska 178-03-94 72V 53 Ż DM
1 11 1828 Białogródka Wolfgang Murawiec Dworzec Randolf Ludwika Kobylańska Jan Mieszkowski-Probosz Białogródki i Anna Zastyrc, as. Marcin Patkowski-Deputat i Dorota z Wojtkiewiczów Białokur 178-03-94 76R 82 Ż DM
5 12 1828 Białogródka Mikołaj Gorański Dworzec Bazyli Antonina Kornatowska Marcin Łukasiewicz i Teresa Kornatowska 178-03-94 76V 85 Ż DM
27 12 1828 Białogródka Stefan Kornatowski Dworzec Tomasz Franciszka Michowska Wincenty Michowski i Agnieszka z Michowskich Błażejewska ż. Wawrzyńca 178-03-94 76V 86 Ż DM
1 4 1829 Białogródka Marianna Kornatowska Dworzec Józef Tekla Bołsunowska Antoni Pilawski i Antonina z Kornatowskich Gorańska 178-03-95 66R 34 Ż DM
18 5 1829 Białogródka Mamert Iwanowski Dworzec Franciszek Julianna Ułłowicz Piotr Łabudziński- Ekonom i Anna Okuńska ż. Józefa 178-03-95 70R 53 Ż DM
9 8 1829 Białogródka Józef Pilawski Dworzec Karol Marianna Terlewska Wincenty Kornatowski i Tekla Kornatowska ż. Józefa 178-03-95 73V 73 Ż DM
2 6 1829 Stepań Jan Brzozowski Dworzec Joachim Petronela Chlewińska Kajetan Dobrzycki i Zofia Karska 171-1-2 204R-204V 19 R DM
15 4 1830 Łuck Kasylda Józefa Wysocka Dworzec Michał Józefa Chalepska Wojciech Wysocki, Balbina Chalepska panna 368 101 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0051.htm
7 7 1830 Białogródka Erazm Sieniatkowski Dworzec Jan Józefa Pełczyńska Tomasz Sobieszczański i Barbara z Radzimińskich Gurowska ż. Antoniego, as. Antoni Gurowski i Salomea Rechold wdowa 178-03-96 59R 41 Ż DM
24 7 1830 Białogródka Emilia Murawiec Dworzec Ranulf Ludwika Kobylińska Antoni Lubek i Katarzyna Murawiec wdowa 178-03-96 60R 47 Ż DM
16 12 1830 Białogródka Adam Kornatowski Dworzec Wincenty Teresa Malinowska Ignacy Pilawski Marianna Pilawska zamężna 178-03-96 66R 91 Ż DM
5 2 1830 Trojanów Jan Tarasiuk Dworzec Maciej Marianna Grzegorz Gocz Maria Goszowa Markałow As: Maksim Konan Jadwiga Barsak 178 3 3 V211 13 Ż MP
8 1 1831 Białogródka Seweryn Iwanowski Dworzec Franciszek Julianna Ułłowicz Wlm Kazimierz Ceceniowski-Podsądek Pow. Zasławskiego i Konstancja Morawiec wdowa 178-3-97 71V 6 Ż DM
26 1 1831 Białogródka Jan Ziobrowski Dworzec Stanisław Katarzyna Pilawska Antoni Pilawski i Marianna Perlewska ż. Karola 178-3-97 72R 8 Ż DM
24 1 1831 Białogródka Emilia Murawska Dworzec Ranulf Ludwika Kobylańska dopł.chrzt.17.03.1831, Wincenty Białokur i Marianna z Pawłowskich Szatkowska 178-3-97 73V 20 Ż DM
8 3 1831 Białogródka Roman Murawiec Dworzec Ranulf Ludwika Kobylańska Marcin Szadkowski-Deputat Ostrogski i Anna Zastyrc ż. Tomasza 178-3-97 73V 21 Ż DM
5 7 1831 Białogródka Jan Żmudowski Dworzec Bazyli Aleksandra Czerwińska Stefan Kurzawiński i Anna Słoboda panna 178-3-97 75V 37 Ż DM
17 5 1832 Białogródka Erazm Kazimierz Kulczycki Dworzec Józef Weronika Popławska Mikołaj Popławski-Ekonom Generalny klucza Białogródeckiego i Julia z Bilińskich Joachimowska ż. Józefa, as. Aleksander Popławski i Ludwika Bilińska panna 178-03-98 43R 52 Ż DM
19 6 1832 Białogródka Paulina Murawiec Dworzec Raandolf Ludwika Kobylańska Tomasz Zastyrc-Konsyliarz i Julianna Iwanowska ż. Franciszka 178-03-98 44V 63 Ż DM
22 7 1832 Białogródka Maria Magdalena Buzgadanowska Dworzec Łukasz Rozalia Mazur Antoni Pilawski i Katarzyna Dębicka ż. Michała 178-03-98 46R 74 Ż DM
13 3 1833 Białogródka Grzegorz Kornatowski Dworzec Wincenty Teresa Malinowska Stanisław Kornatowski i Marianna Bielawska ż. Karola 178-03-99 45V 29 Ż DM
12 11 1833 Białogródka Jan Stanisław Kostka Edward Kulczycki Dworzec Józef Weronika Popławska Aleksander Kondratów-Porucznik WR i Magdalena Zielińska ż. Marcina 178-03-99 53R 103 Ż DM
1 1 1834 Białogródka Anastazja Pilawska Dworzec Karol Marianna Terlewska Michał Dębicki i Katarzyna Kalnicka ż. Macieja 178-03-100 74R 1 Ż DM
20 4 1834 Białogródka Wojciech Niepokulczycki Dworzec Michał Franciszka Kopczyńska Tomasz Kornatowski i Marianna z Perłowskich Pilawska ż. Karola 178-03-100 77V 29 Ż DM
3 5 1834 Białogródka Modest Ludwik Murawiec Dworzec Randolf Ludwika Kobylińska Marcin Zieliński i Aniela z Ilczyńskich Grabowska ż. Franciszka 178-03-100 78V 38 Ż DM
6 5 1834 Białogródka Wincenty Kornatowski Dworzec Wincenty Teresa Malinowska Karol Pilawski i Katarxzyna Pilawska ż. Ignacego 178-03-100 78V 39 Ż DM
2 5 1835 Krzemieniec Adolf Malewicz Dworzec Jan Katarzyna Cieszkowska Czesław Załuski -Kolegialny Registrator i Ludwika Lewndowska 01-8 12V 49 T 1044 DM
20 7 1835 Białogródka Wincenty Apollo Eliasz Morawiec Dworzec Randolf Ludwika Kobylińska Maciej Gurowski i Agnieszka Grabowska ż. Franciszka 178-03-101 118R 56 Ż DM
29 5 1836 Krzemieniec Antonina Makowicz Dworzec Jan Katarzyna Ciszkowska Jan Rużycki i Katarzyna Wierzbicka 01-10 13R 50 T 50 DM
8 2 1836 Białogródka Wiktor Aleksander Kulczycki Dworzec Józef Wiktoria Popławska Kajetan Małecki i Ludwika Murawiec ż. Ranulfa 178-03-106 115R 10 Ż DM
30 3 1836 Białogródka Paulina Kozielska Dworzec Józef Cecylia Micherzyńska Piotr Kozielski i Wiktoria Kozielska ż. Teodora 178-03-106 118R 32 Ż DM
24 8 1836 Białogródka Ludwika Kornatowska Dworzec Wincenty Teresa Michnowska Karol Pilawski i Urszula Kornatowska ż. Leona 178-03-106 122V 71 Ż DM
2 11 1836 Białogródka Teresa Łaszcz Dworzec Feliks Wiktoria Czychowska Józef Niepokulczycki i Teresa Kornatowska ż. Wincentego 178-03-106 125V 91 Ż DM
3 12 1836 Białogródka Franciszka Pielawska Dworzec Ignacy Katarzyna Piotrowska Stanisław Kornatowski i Elżbieta Pielawska ż. Antoniego 178-03-106 126V 102 Ż DM
1 11 1836 Równe Teodora Zofia Zwiahin Dworzec Jan Ludwika Raduska chrzest z samej wody 1.11. 1836, Wlm Andrzej Raduski kawaler i Wlm Kamila Raduska panna 171-1-9 125V 30 R DM
25 5 1837 Krzemieniec Helena Malewicz Dworzec Jan Katarzyna Cieszkowska Erazm Bączkowski i Kunegunda Wołoszyńska 01-11 14R 58 T 150 DM
29 11 1837 Krzemieniec Andrzej Ozierny Dworzec Łukasz Zofia Eliasz Hryciuk i Zofia Ozierna 01-11 22V 105 T 161 DM
9 2 1837 Białogródka Konstanty Murawiec Dworzec Ranulf Ludwika Kobylańska Stefan Iwanow-assesor Zasławski i Karolina Strojnowska ż. Jana 178-03-108 147V 28 Ż DM
10 5 1837 Białogródka Józef Kulczycki Dworzec Józef Wiktoria Popławska Zygmunt Butkowski i Ludwika Murawiec ż. Ranulfa 178-03-108 151V 61 Ż DM
25 7 1837 Białogródka Tekla Kornatowska Dworzec Leon Urszula Paszyńska Ignacy Kulczycki i Julianna Kornatowska panna 178-03-108 154R 83 Ż DM
7 7 1838 Białogródka Wincentyna Klaudia Kulczycki Dworzec Robert Józefa Budkowska Marcin Szatkowski i Ludwika Murawiec ż. Ranulfa 178-3-110 139V 72 Ż DM
20 7 1838 Białogródka Józef Kornatowski Dworzec Wincenty Teresa Malinowska Antoni Pilawski i Urszula Kornatowska ż. Stanisława 178-3-110 140R 76 Ż DM
12 7 1838 Białogródka Krzysztof Jan Kardasiewicz Dworzec Jan Felicjana Pełczyńska Ranulf Murawiec i Zuzanna Wilczyńska ż. Seweryna 178-3-110 141R 82 Ż DM
17 8 1838 Białogródka Ignacy Andruszewicz Dworzec Aleksander Tekla Korczyńska Wincenty Kornatowski i Elżbieta Pilawska ż. Antoniego 178-3-110 143R 99 Ż DM
14 2 1839 Białogródka Franciszek Kozielski Dworzec Józef Agnieszka Mecherzyńska ur. Antoni Pilawski i ur. Teresa Kornatowska ż. Wincentego 178-3-112 117R 26 Ż DM
6 1 1839 Białogródka Marianna Jaśków Dworzec Feliks Zofia Mazur ur. Franciszek Orłowski i ur. Julianna Popławska ż. Marcina 178-3-112 114R 3 Ż DM
3 1 1839 Białogródka Kasper Łaszcz Dworzec Feliks Wiktoria Czechowska ur. Józef Kozielski i ur. Elżbieta Pielawska ż. Antoniego 178-3-112 114R 2 Ż DM
16 4 1839 Białogródka Stefan Pilawski Dworzec Karol Marianna Terlecka ur. Sylwester Wąsowicz i ur. Tekla Andrusiewicz ż. Aleksandra 178-3-112 120R 49 Ż DM
13 9 1839 Białogródka Józefa Kalnicka Dworzec Maciej Julianna Piotrowska ur. Karol Pilawski i ur. Urszula Kornatowska ż. Stanisława 178-3-112 125R 88 Ż DM
26 11 1839 Białogródka Edmund Klemens Kostecki Dworzec Wojciech Konstancja Bętkowska ur. Mikołaj Popławski i ur. Tekla Wyszyńska wdowa 178-3-112 127V 110 Ż DM
26 9 1840 Równe Dioniza Narcyza Opatowicz Dworzec Aleksander Natalia Raduska 880 104 R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0107.htm
29 9 1840 Równe Piotr Dworzec NN NN 880 104 V 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0108.htm
19 9 1840 Krzemieniec Tomasz Ożyrny Dworzec Łukasz Zofia Jaszczuk 871 378-379 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0198.htm
7 11 1842 Łuck Karol Dutkowski Dworzec Stanisław Małgorzata Wilkowska Józef Kaniewski, Petronela Paprocka 378 23-24 68 828 153R 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0012.htm
1 1 1845 Białogródka Wiktoria Kalnicka Dworzec Józef s. Piotra Tekla c. Jana Rutkowska Stanisław Kornatowski i Krystyna Buderacka ż. Jakuba 178-3-113 84R 1 Ż DM
19 2 1845 Białogródka Piotr Swobodny Dworzec IN Róża c. Franciszka Paweł Mirecki kawaler i Petronela Zarzycka panna 178-3-113 86V 20 Ż DM
6 5 1845 Białogródka Aniela Mórawiec Dworzec Randolf s. Józefa Ludwika c. Kajetana Kobylińska Łukasz Szumański i Anna Zastryc ż. Tomasza 178-3-113 91R 59 Ż DM
21 8 1845 Białogródka Tomasz Janiszewski Dworzec Joachim s. Ignacego Marianna c. Jana Kuźmińska Józef Andruszewicz i Teresa Wołowicz ż. Edwarda 178-3-113 94V 85 Ż DM
19 4 1846 Białogródka Emilia Glińska Dworzec Romuald s. Antoniego Teresa c. Michała Czarkowska Jan Rowiński i Marianna Ordyńska ż. Klemensa 178-03-115 131V 47 Ż DM
26 6 1846 Białogródka Aniela Ułowicz Dworzec Adolf s. Jana Teresa c. Michała Bogusławska Jan Rogulski i Apolonia Kornatowska ż. Wincentego 178-03-115 133R 59 Ż DM
9 7 1846 Białogródka Kazimierz Pilawski Dworzec Ignacy s. Jana Anna c. Jana Jasińska Marcin Jakuszewski i Emilia Jakuszewska panna 178-03-115 134R 66 Ż DM
19 8 1846 Białogródka Stefan Stawski Dworzec Jan s. Józefa Apolonia c. Jana Szwaydecka Ignacy Pilawski i Marianna Kornatowska ż. Stanisława 178-03-115 135V 76 Ż DM
11 9 1846 Białogródka Weronika Andruszewicz Dworzec Józef s. Antoniego Apolonia c. Jakuba Jakubowska Franciszek Rychlicki i Elżbieta Pilawska ż. Antoniego 178-03-115 136V 85 Ż DM
21 9 1846 Białogródka Antoni Wąsowicz Dworzec Andrzej s. Mikołaja Antonina c. Jana Moszyńska Adam Łukaszewicz i Franciszka Kaszewicz ż. Wincentego 178-03-115 137V 93 Ż DM
13 12 1846 Białogródka Łucja/Lucyna Wołkowska Dworzec Kasper s. Karola Brygida c. Franciszka Swoboda Franciszek Rychlicki i Teresa Glińska ż. Romana 178-03-115 140R 114 Ż DM
4 8 1847 Białogródka Roman Kozielski Dworzec Feliks Apolonia Ciszewska 1-dw. Jan Stawski i 1-dw. Anna Pilawska ż. Ignacego 178-3-116 107V 68 Ż DM 0
28 8 1847 Białogródka Karolina Kornatowska Dworzec Wincenty s. Tomasza Apolonia c. Bartłomieja Paciorkowska 1-dw. Józef Andruszewicz i 1-dw. Marianna Pilawska ż. Karola 178-3-116 108V 77 Ż DM
31 12 1848 Białogródka Kazimierz Krajewski Dworzec Antoni Wiktoria Kopczyńska rodzice z Królewstwa Polskiego za paszportem, Wincenty Abramowicz i Marianna Krajewska panna 178-03-118 500V-501R 2 Ż DM
2 3 1848 Białogródka Józef Gliński Dworzec Romuald Teresa Czarkowska Ludwik Tyszecki i Karolina Tarczewska ż. Macieja 178-3-117 131R 39 Ż DM
10 5 1848 Białogródka Antonina Murawiec Dworzec Ranolf Ludwika Kobylańska Franciszek Świrczyński i Anna Zastyrc ż. Tomasza 178-3-117 132R 43 Ż DM
24 6 1848 Białogródka Jan Janiszewski Dworzec Joachim Marianna Kosińska Marcin Miedziachowski i Marianna Krymska ż. Stefana 178-3-117 134V 60 Ż DM
28 7 1848 Białogródka Jan Jasiński Dworzec Karol Marianna Kalnicka Józef Andruszewicz i Apolonia Kornatowska ż. Wincentego 178-3-117 136V 71 Ż DM
6 1 1849 Białogródka Antonina Sławecka Dworzec Jan Apolonia Szwajdecka Józef Andruszewicz i żona Karola Pilawskiego 178-03-118 503V-504R 11 Ż DM
26 2 1849 Białogródka Julian Pilawski Dworzec Ignacy Anna Jasińska Roman Gliński i Emilia Jakuszewska panna 178-03-118 516V-517R 50 Ż DM
4 4 1849 Białogródka Marianna Strzemecka Dworzec Wawrzyniec Domicela Kułakowska Józef Andruszewicz i Marianna Pilawska ż. Karola 178-03-118 522V-523R 69 Ż DM
24 9 1849 Białogródka Leontyn Piotrowski Dworzec Kajetan Julianna Kornatowska Stanisław Podhorodecki i Marianna Pilawska ż. Karola 178-03-118 543V-544R 131 Ż DM
13 12 1849 Krzemieniec Ewa Ozyrna Dworzec Łukasz Zofia Lewczuk Maksym Dolgaluk i Zofia Sawczuk ż. Stefana 01-23 34V-35R 101 T DM
12 11 1850 Łuck Katarzyna Marianna Kaczorowska Dworzec Jan Franciszka Barwińska 835 21-22 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0012.htm
18 2 1850 Białogródka Konrad Maliszewski Dworzec Władysław Petronela Makowska Jan Krasucki i Julia Romanowska ż. Józefa 178-03-119 475V-476R 14 Ż DM
25 6 1850 Białogródka Marianna Sławecka Dworzec Grzegorz Honorata Lubecka Ignacy Pilawski i Marianna Jasińska 178-03-119 484V-485R 57 Ż DM
27 1 1851 Białogródka Józefa Jasińska Dworzec Karol Marianna Kalnicka Józef Andruszewicz i Apolonia Kornatowska ż. Wincentego 178-03-120 439V-440R 30 Ż DM
25 2 1851 Białogródka Ewa Andrusiewicz Dworzec Józef Apolonia Jakubowska Karol Jasiński i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-120 442V-443R 40 Ż DM
12 8 1851 Białogródka Jadwiga Kiejl Dworzec Karol Julia Czerwińska Karol Pilawski i Anna Zahorska zamężna 178-03-120 455V-456R 93 Ż DM
14 8 1851 Białogródka Hipolit Pilawski Dworzec Ignacy Anna Jasińska Marcin Jakuszewski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-120 456V-457R 96 Ż DM
24 10 1851 Białogródka Ludwika Herman Dworzec Jan Urszula Traczewska Florian Maliszewski i Franciszka Łukaszewicz ż. Wincentego, as. Wincenty Łukaszewicz i Krystyna Sobieszczańska ż. Józefa 178-03-120 462V-463R 120 Ż DM
25 11 1851 Białogródka Franciszka Mysłowska Dworzec Stanisław Anna Kalnicka Jan Stawski i Apolonia Andrusiewicz ż. Józefa 178-03-120 465V-466R 133 Ż DM
25 12 1851 Białogródka Stefan Piotrowski Dworzec Kajetan Julianna Kornatowska Wincenty Kornatowski i Apolonia Andrusiewicz ż. Józefa 178-03-120 466V-467R 138 Ż DM
21 11 1853 Łuck Klemens Kaczorowski Dworzec Jan Franciszka Barwińska 389 42-43 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0022.htm
16 3 1853 Białogródka Józefa Wołkowska Dworzec Kasper Marianna Zarzycka Karol Jasiński i Marcjanna Pilawska ż. Józefa 178-03-121 466V-467R 20 Ż DM
16 7 1853 Białogródka Joanna Zielińska Dworzec Adam Joanna Pieńkowska Modest Wiszniowski i Seweryna Czajkowska ż. Aleksandra 178-03-121 476V-477R 62 Ż DM
5 10 1853 Białogródka Michalina Sławecka Dworzec Grzegorz Honorata Lubecka Józef Andrusiewicz i Paulina Mierzejewska ż. Stanisława 178-03-121 484V-485R 91 Ż DM
19 10 1853 Białogródka Anastazja Jasińska Dworzec Karol Marianna Kalińska Grzegorz Sławecki i Paulina Mierzejewska ż. Walentego 178-03-121 485V-486R 98 Ż DM
28 12 1853 Białogródka Ewa Andrusiewicz Dworzec Józef Apolonia Rutkowska Jan Stawski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-121 491V-492R 121 Ż DM
29 10 1854 Trojanów Maksymilian Kopisz Dworzec Mikołaj Wiktoria Paderewska 178-3-38 459V-460R 66 Ż
22 11 1854 Trojanów Franciszek Piotrowski Dworzec Jan Franciszka Popkowska 178-3-38 461V-462R 73 Ż
26 11 1854 Trojanów Marcin Browiński Dworzec Piotr Waleria Piotrowska 178-3-38 461V-462R 75 Ż
31 5 1854 Białogródka Marianna Pilawska Dworzec Józef Marcjanna Bujalska Tomasz Piątkowski i Justyna Sławecka ż. Jana 178-03-122 460V-407R 35 Ż DM 0
1 8 1854 Białogródka Antoni Pilawski Dworzec Ignacy Anna Jasińska Stanisław Kornatowski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-122 410V-411R 50 Ż DM
30 1 1855 Białogródka Józefa Kornatowska Dworzec Wincenty Marianna Niewodzińska Szymon Kozielski i Marianna Kornatowska ż. Stanisława 178-03-123 487V488R 6 Ż DM
3 9 1856 Krzemieniec Alojza Konopacka Dworzec Antoni Aniela Jaworska 0.1-28 17V-18R 46 T
8 1 1856 Białogródka Kamila Wołkowska Dworzec Kasper Marianna Zarzycka Karol Jasiński i Anna Pilawska ż. Ignacego 178-03-124 567V-568R 27 Ż DM
27 4 1856 Białogródka Karolina Andruszewicz Dworzec Józef Apolonia Jakubowska Grzegorz Sławecki i Marianna Wolska ż. Kaspra 178-03-124 573V-574R 50 Ż DM
3 5 1856 Białogródka Stanisław Pilawski Dworzec Józef Marianna Zielińska Kajetan Piotrowski i Anna Zahorska ż. Pawła 178-03-124 574V-575R 53 Ż DM
29 8 1856 Białogródka Jan Sławecki Dworzec Grzegorz Marianna Lubecka Wincenty Kornatowski i Anna Pilawska ż. Ignacego 178-03-124 582V-583R 87 Ż DM
25 9 1856 Białogródka Franciszka Jasińska Dworzec Karol Marianna Kaleńska [Kalnicka] Ignacy Pilawski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-124 584V-585R 96 Ż DM
13 1 1857 Białogródka Jan Kornatowski Dworzec Wincenty Franciszka Huczyńska Karol Jasiński i Marianna Wołkowska ż. Kaspra 178-3-73 140V-141R 9 Ż DM
18 4 1857 Białogródka Józef Pilawski Dworzec Ignacy Anna Jasińska Kasper Wołkowski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-3-73 147V-148R 40 Ż DM
30 6 1857 Białogródka Paulina Stawska Dworzec Jan Agnieszka Słomińska Wincenty Kornatowski i Marianna Jasińska ż. Karola 178-3-73 152V-153R 60 Ż DM
27 10 1857 Białogródka Marianna Brzyska Dworzec Szymon Domicela Kalińska Karol Jasiński i Magdalena Kotwicka ż. Stanisława 178-3-73 163V-164R 102 Ż DM
9 11 1857 Białogródka Marcin Niemirowski Dworzec Jan Franciszka Leszczyńska Jan Stawski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-3-73 164V-165R 105 Ż DM
20 5 1858 Białogródka Józefa Pilawska Dworzec Józef Marcela Bujalska Stanisław Kornatowski i Marianna Kornatowska ż. Jakuba 178-3-74 225V-226R 49 Ż DM
26 5 1858 Białogródka Józefa Andrusiewicz Dworzec Józef Apolonia Jakubowska Wincenty Kornatowski i Marianna Wołkowska ż. Kaspra 178-3-74 226V-227R 53 Ż DM
25 6 1858 Białogródka Jan Karpiński Dworzec Paweł Tekla Makowska Jan Niewiński i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-3-74 227V-228R 58 Ż DM 0
23 3 1860 Łuck Józef Kaczorowski Dworzec Jan Franciszka Barwińska 841 361-362 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0200.htm
29 1 1860 Białogródka Franciszek Korzeniowski Dworzec Jan Agata Wolska Józef Pilawski i Agnieszka Stawska ż. Jana 178-03-75 107V-108R 13 Ż DM
18 3 1860 Białogródka Franciszek Jasiński Dworzec Karol Marianna Kaleńska [Kalnicka] Leon Waśkowski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza, as. Franciszek Rychlicki i Marianna Wołkowska ż. Kaspra 178-03-75 111V-112R 31 Ż DM
7 6 1860 Białogródka Antoni Pilawski Dworzec Józef Marcjanna Bujalska Karol Jasiński i Karolina Łukomska ż. Mikołaja 178-03-75 115V-116R 55 Ż DM
28 1 1861 Białogródka Franciszek Stawski Dworzec Jan Agnieszka Słomińska Ignacy Pilawski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-76 116V-117R 9 Ż DM
14 10 1861 Białogródka Wiktoria Sławecka Dworzec Marcin Melania Stebelska Neriusz Sokolnicki i Agnieszka Niewirowicz ż. Stefana, Jan Olszewski i Olimpia Waśkowska 178-03-76 135V-136R 87 Ż DM
9 6 1862 Białogródka Józefa Łukomska Dworzec Mikołaj Karolina Kopaczewska Stanisław Mirecki i Marianna Wołkowska ż. Kaspra 178-03-77 113V-114R 52 Ż DM
18 7 1862 Białogródka Karolina Wyrzykowska Dworzec Mikołaj Franciszka Mecherzyńska Tytus Sławecki i Antonina Zwolińska ż. Józefa 178-03-77 117V-118R 66 Ż DM
9 8 1862 Białogródka Jan Kornatowski Dworzec Wincenty Marianna Niedzińska [Niewodzińska] Ignacy Pilawski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-77 118V-119R 71 Ż DM
26 11 1862 Białogródka Józefa Zdarzyńska Dworzec Ignacy Antonina Stawska Erazm Wołkowski i Agata Korzeniowska ż. Jana 178-03-77 127V-128R 106 Ż DM
28 11 1862 Białogródka Teresa Pilawska Dworzec Józef Marianna Bujalska Stanisław Kotwicki i Marianna Wołkowska ż. Kaspra 178-03-77 127V-128R 107 Ż DM 0
30 1 1863 Białogródka Franciszka Wyrzykowska Dworzec Ignacy Anna Goryszewska Kasper Wołkowski i Anna Pilawska ż. Ignacego 178-03-81 3V-4R 12 Ż DM
17 4 1863 Białogródka Wincenty Andrusiewicz Dworzec Józef Apolonia Jakubowska Karol Pilawski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-81 10V-11R 40 Ż DM
11 6 1863 Białogródka Antoni Łaszcz Dworzec Jan Aniela Baranowska Mateusz Chmielewski i Agata Korzeniowska ż. Jana 178-03-81 14V-15R 55 Ż DM
11 8 1863 Białogródka Zuzanna Kornatowska Dworzec Józef Józefa Popławska Jakub Kornatowski i Józefa Kozłowska ż. Franciszka 178-03-81 21V-22R 81 Ż DM
18 12 1863 Białogródka Antonina Piekarska Dworzec Mikołaj Kamila Zalewska Jan Sławecki i Aniela Łaszcz ż. Jana 178-03-81 65V-66R 2 Ż DM
17 1 1864 Białogródka Paweł Kowalski Dworzec Feliks Rozalia Zarzycka Kasper Wołkowski i Magdalena Kotwicka ż. Stanisława 178-03-81 67V-68R 9 Ż DM
19 1 1865 Białogródka Feliks Pilawski Dworzec Józef Marcela Bujalska Feliks Kowalewski i Marianna Wołkowska ż. Kaspra 178-03-81 136V-137R 13 Ż DM
9 8 1865 Białogródka Anna Stawska Dworzec Jan Agnieszka Słomińska Ignacy Pilawski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-81 148V-149R 61 Ż DM
10 12 1865 Białogródka Jan Pilawski Dworzec Stefan Marianna Mokrzyńska Leon Ładziński i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 162V-163R 118 Ż DM
28 12 1865 Białogródka Józef Łaszcz Dworzec Jan Aniela Baranowska Mateusz Chmilewski i Marianna Markiewicz ż. Feliksa 178-03-81 163V-164R 124 Ż DM
21 2 1866 Białogródka Piotr Piotrowski Dworzec Józef Joanna Mecherzyńska Józef Kornatowski i Marcelina Pilawska ż. Stefana 178-03-81 203V-204R 19 Ż DM
5 6 1866 Białogródka Marianna Zdarzyńska Dworzec Ignacy Antonina Stawska Erazm Wołkowski i Seweryna Kononowicz ż. Mikołaja 178-03-81 210V-211R 48 Ż DM
28 6 1866 Białogródka Marianna Piekarska Dworzec Mikołaj Emilia Zalewska Jan Stawski i Antonina Zwolińska ż. Józefa 178-03-81 212V-213R 53 Ż DM
4 12 1866 Białogródka Franciszek Ksawery Wyrzykowski Dworzec Mikołaj Franciszka Mecherzyńska Dionizy Sławecki i Antonina Zwolińska 178-03-81 226V-227R 109 Ż DM
23 11 1866 Białogródka Ludgarda Klementyna Mitraszewska Dworzec Władysław Emilia Leszczyńska Nereusz Sokolnicki i Agnieszka Łukaszewicz wdowa 178-03-81 227V-228R 113 Ż DM
23 11 1866 Białogródka Klemens Ludwik Mitraszewski Dworzec Władysław Emilia Leszczyńska Stefan Niewirowicz i Helena Kamińska ż. Prota 178-03-81 227V-228R 114 Ż DM
22 12 1866 Białogródka Tomasz Pilawski Dworzec Józef Marcelina Bujalska Stanisław Kotwicki i Marianna Wolska ż. Kaspra 178-03-81 229V-230R 122 Ż DM
19 3 1867 Białogródka Józefa Łaszcz Dworzec Jan Aniela Baranowicz Tytus Sławecki i Antonina Zwolińska ż. Józefa 178-03-81 270V-271R 23 Ż DM
9 7 1867 Białogródka Jan Kornatowski Dworzec Józef Józefa Pasławska Erazm Wołkowski i Marcjanna Pilawska ż. Józefa 178-03-81 280V-281R 62 Ż DM
8 9 1867 Białogródka Emilia Zaręba Dworzec Jan Marianna Jasińska Karol Jasiński i Anna Pilawska ż. Ignacego 178-03-81 286V-287R 88 Ż DM
10 9 1867 Białogródka Piotr Piotrowski Dworzec Józef Joanna Mecherzyńska Józef Kornatowski i b/i Sławecka panna 178-03-81 288V-289R 93 Ż DM
15 11 1868 Łuck Marianna Engler Dworzec Wilhelm Michalina Piotrowska 399 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20399/pages/PL_1_436_399_0003.htm
15 3 1868 Białogródka Aniela Pilawska Dworzec Stefan Marcelina Erazm Wołkowski i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 349V-350R 27 Ż DM
1 6 1868 Białogródka Aleksander Zdarzyński Dworzec Ignacy Antonina Stawska Józef Kornatowski i Agnieszka Zdarzyńska ż. Jana 178-03-81 355V-356R 52 Ż DM
3 10 1868 Białogródka Józef Bartosiewicz Dworzec Jan Katarzyna Osińska Jan Jasiński i Antonina Zwolińska ż. Józefa 178-03-81 367V-368R 98 Ż DM
30 8 1868 Białogródka Waleria Rajmunda Mitraszewska Dworzec Władysław Emilia Leszczyńska Hipolit Dobkiewicz i Zofia Szymańska ż. Józefa 178-03-81 369V-370R 107 Ż DM
29 11 1868 Białogródka Andrzej Łaszcz Dworzec Jan Aniela Baranowska Tytus Sławecki i Antonina Zwolińska ż. Józefa 178-03-81 372V-373R 118 Ż DM
12 2 1869 Białogródka Józefa Piekarska Dworzec Mikołaj Kamila Dobrowolska Jan Wasowski i Antonina Kobylańska ż. Antoniego 178-03-81 415V-416R 28 Ż DM
8 8 1869 Białogródka Stefan Kotwicki Dworzec Tomasz Marianna Zaręba Dionizy Sławecki i Joanna Wołkowska panna 178-03-81 434V-435R 102 Ż DM
2 11 1869 Białogródka Jan Pilawski Dworzec Józef Marcelina Bujalska Dionizy Sławecki i Marcelina Pilawska ż. Stefana 178-03-81 446V-447R 152 Ż DM
19 3 1870 Białogródka Józef Wołkowski Dworzec Erazm Katarzyna Ratyńska Józef Kornatowski i Marianna Kotwicka ż. Tomasza 178-3-84 12V-13R 36 Ż DM
20 3 1870 Białogródka Marianna Stawska Dworzec Antoni Antonina Kozłowska Stanisław Sławecki i Antonina Zdarzyńska ż. Ignacego 178-3-84 13V-14R 40 Ż DM
26 3 1870 Białogródka Marianna Zwolińska Dworzec Józef Antonina Andruszewicz Józef Kornatowski i Marianna Sławecka panna 178-3-84 14V-15R 41 Ż DM
10 5 1870 Białogródka Michalina Zaręba Dworzec Jan Marianna Jasińska Karol Jasiński i Anna Pilawska ż. Ignacego 178-3-84 17V-18R 55 Ż DM
12 5 1870 Białogródka Mikołaj Kornatowski Dworzec Józef Józefa Popławska Erazm Wołkowski i Marianna Kotwicka ż. Tomasza, as. Stanisław Sławecki i Joanna Sławecka ż. Tytusa 178-3-84 18V-19R 58 Ż DM
30 7 1870 Białogródka Ignacy Gajdas Dworzec Wojciech Katarzyna Wencalew s. szeregowca 7 Roty Selengińskiego Piechotnego Pułka; Jakub Ustymów i Katarzyna Wołkowska 178-3-84 28V-29R 99 Ż DM
28 8 1870 Białogródka Michał Wierciński Dworzec Antoni Zuzanna Staszewska Dominik Jasiński i Tekla Staszewska ż. Jacentego (Wincentego) 178-3-84 32V-33R 113 Ż DM 0
25 12 1870 Białogródka Maria Lufinek Dworzec Piotr Anna Sladyczek rodzice z zaboru austriackiego; Franciszek Maronik i Anna Macos (lub Makos) ż. Wacława 178-3-84 46V-47R 171 Ż DM
19 1 1871 Białogródka Anna Sławecka Dworzec Tytus Joanna Wołkowska Józef Kornatowski i Marianna Kotwicka ż. Tomasza 178-03-84 105V-106R 15 Ż DM
9 7 1871 Białogródka Jadwiga Zdarzyńska Dworzec Ignacy Antonina Stawska Józef Pilawski i Antonina Zwolińska ż. Józefa 178-03-84 122V-123R 86 Ż DM
20 7 1871 Białogródka Maria Łaszcz Dworzec Jan Aniela Baranowska Władysław Sadkowski i Katarzyna Wojkowska ż. Erazma 178-03-84 124V-125R 93 Ż DM
30 8 1871 Białogródka Franciszek Żukowski Dworzec Józef Eleonora Piotrowska Erazm Wolski i Aniela Łaszcz ż. Jana 178-03-84 130V-131R 117 Ż DM
6 9 1871 Białogródka Jan Macoun Dworzec Wacław Anna Jenc Mikołaj Strykel i Maria Hepner 178-03-84 131V-132R 122 Ż DM
11 10 1871 Białogródka Józefa Łaszcz Dworzec Grzegorz Ewa Andrusiewicz Julian Pilawski i Marianna Sławecka panna 178-03-84 139V-140R 148 Ż DM
1 11 1871 Białogródka Ignacy Jasiński Dworzec Jan Józefa Kalińska Józef Moszyński i Joanna Komarnicka, Julian Pilawski i Karolina Zaręba panna 178-03-84 142V-143R 163 Ż DM
21 11 1871 Białogródka Ludwika Pilawska Dworzec Julian Eleonora Stefańska Erazm Wołkowski i Joanna Komarnicka 178-03-84 143V-144R 167 Ż DM
3 2 1872 Białogródka Ignacy Wołkowski Dworzec Erazm Katarzyna Ratyńska Tomasz Kotwicki i Eleonora Pilawska ż. Juliana 178-3-84 199V-200R 14 Ż DM
19 5 1872 Białogródka Jan Zaręba Dworzec Jan Marianna Jasińska Karol Jasiński i Anna Pilawska 178-3-84 212V-213R 53 Ż DM
28 10 1872 Białogródka Emilia Łaszcz Dworzec Jan Aniela Baraniecka Pafnucy Liśnicki i Katarzyna Waśkowska 178-3-84 238V-239R 131 Ż DM
6 2 1873 Białogródka Stanisław Piotrowski Dworzec Bernard Celestyna Paweł Piotrowski i Zuzanna Ziębicka ż. Anastazego 178-03-84 339V-340R 32 Ż DM 0
11 2 1873 Białogródka Szymon Pilawski Dworzec Józef Marcelina Bujalska Stanisław Sławecki i Eleonora Żukowska 178-03-84 341V-342R 38 Ż DM
19 3 1873 Białogródka Ludwika Zdarzyńska Dworzec Ignacy Antonina Stawska Józef Żukowski i Anastazja Liśnicka ż. Pafnucego 178-03-84 347V-348R 56 Ż DM
23 5 1873 Białogródka Antonina Gawryszewska Dworzec Bazyli Marianna Żaborowska Józef Żukowski i Anastazja Liśnicka ż. Pafnucego 178-03-84 356V-357R 82 Ż DM
6 8 1873 Białogródka Anna Zawadzka Dworzec Bartłomiej Marianna Sławecka Stanisław Sławecki i Józefa Jasielska lub Jasińska ż. Jana 178-03-84 366V-367R 114 Ż DM
7 8 1873 Białogródka Antonina Sławecki Dworzec Dionizy Joanna Wołkowska Józef Kornatowski i Marianna Kotwicka ż. Tomasza 178-03-84 367V-368R 116 Ż DM
17 8 1873 Białogródka Adam Liśnicki Dworzec Pafnucy Anastazja Osiecka Jan Łaszcz i Antonina Zdarzyńska ż. Ignacego 178-03-84 368V-369R 120 Ż DM
20 9 1873 Białogródka Stefan Żukowski Dworzec Józef Eleonora Piotrowska Erazm Wołkowski i Antonina Zdarzyńska ż. Ignacego 178-03-84 379V-380R 151 Ż DM
10 2 1874 Białogródka Marcelina Wołkowska Dworzec Erazm Katarzyna Ratyńska Tomasz Kalnicki i Anastazja Leśnicka ż. Pafnucego 178-03-84 451V-452R 25 Ż DM
2 4 1874 Białogródka Stefan Zwoliński Dworzec Józef Antonina Andrusiewicz Pafnucy Leśnicki i Eleonora Żukowska 178-03-84 455V-456R 45 Ż DM
14 4 1874 Białogródka Marianna Kornatowska Dworzec Józef Józefa Pasławska Stanisław Sławecki i Katarzyna Wołkowska ż. Erazma 178-03-84 457V-458R 52 Ż DM
12 3 1875 Białogródka Marianna Łaszcz Dworzec Grzegorz Ewa Andrusiewicz Józef Kornatowski i Teresa Kornatowska ż. Tytusa 178-03-133 10V-11R 43 Ż DM
21 4 1875 Białogródka Franciszka Łaszcz Dworzec Jan Aniela Baranowska Pafnucy Leśnicki i Wincentyna Chmielewska ż. Mateusza 178-03-133 13V-14R 60 Ż DM
1 7 1875 Białogródka Józefa Goryszewska Dworzec Bazyli Marianna Żaborowska Józef Jakubowski i Aniela Leszcz ż. Jana 178-03-133 19V-20R 92 Ż DM
30 8 1875 Białogródka Marianna Szyszkowska Dworzec Józef Emilia Wolska Erazm Wolski i Eleonora Żukowska ż. Józefa 178-03-133 24V-25R 123 Ż DM
25 11 1875 Białogródka Stefan Sławecki Dworzec Dionizy Joanna Wolska Józef Kornatowski i Marcjanna Pilawska ż. Józefa 178-03-133 32V-33R 168 Ż DM
26 11 1875 Białogródka Marcelina Jasińska Dworzec Ignacy Marianna Burkowska Julian Pilawski i Marianna Kotwicka ż. Tomasza 178-03-133 32V-33R 169 Ż DM
26 11 1875 Białogródka Anna Jasińska Dworzec Ignacy Marianna Burkowska Tomasz Kotwicki i Antonina Pilawska ż. Józefa 178-03-133 32V-33R 170 Ż DM
30 1 1876 Białogródka Karol Sławecki Dworzec Stanisław Karolina Zagajewska Józef Pilawski Joanna Sławecka, ż. Tytusa 20 JZ 0 0
24 2 1877 Białogródka Stefan Kornatowski Dworzec Józef Józefa Pasławska Stanisław Sławecki i Katarzyna Waśkowska ż. Erazma 178-03-133 123V-124R 30 Ż DM
1 5 1877 Białogródka Jan Żukowski Dworzec Józef Eleonora Piotrowska Józef Kornatowski i Katarzyna Wołkowska ż. Erazma 178-03-133 125V-126R 55 Ż DM
20 7 1877 Białogródka Ludwika Goryszewska Dworzec Bazyli Marianna Żaborowska Józef Żukowski i Aniela Łaszcz 178-03-133 130V-131R 90 Ż DM
3 5 1879 Białogródka Antonina Sławecka Dworzec Stanisław Karolina Zagajewska Tomasz Kalnicki Katarzyna Wilkowska, ż. Erazma 41 JZ 0 0
18 9 1881 Białogródka Aniela Sławecka Dworzec Stanisław Karolina Zagajewska Tomasz Kotwicki Józefa Kornatowska, ż. Józefa 17-2-76 18V-19R 104 Ch JZ
15 11 1881 Białogródka Stefan Szymański Dworzec Józef Emilia Wołkowska Tomasz Sławecki, Katarzyna Wołkowska ż. Erazma 17-2-76 25V-26R 146 Ch
8 8 1884 Białogródka Jan Sławecki Dworzec Stanisław Karolina Zagajewska Józef Kornatowski Marianna Kotwicka, ż. Tomasza 118 JZ
16 11 1904 Białogródka Władysław Foin Dworzec Apolinary Franciszka Olenska chł. Adam Lisniecki, Antonina Wołkowska panna 17-2-84 79V-80R 213 Ch
5 10 1909 Berezne Jadwiga Tkaczuk Dworzec, gm. Równe Prokop Helena Omelczuk akt konwersji 9/1930 t. VII 217
3 12 1932 Poczajów Zdzisław Malmur Dworzec, gm. Bereżce Józef Stanisława Małys 5 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
10 2 1824 Krzemieniec Paweł Deneka Dworzec 30w Agnieszka Tokarczuk Dworzec 27w Jan Tarasiuk, Joachim Pietroszewski 300 28 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0015.htm
1 11 1825 Krzemieniec Pantalejmon Czarkowski Bogdanówka par. gr-kat. Dunajów 25 Anna Gejneda Dworzec 18 Andrzej Majurów, Jan Waniuszuk 300 61 - 62 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0031.htm
28 2 1826 Krzemieniec Adolf Molski Folwarki Wielkie 40W Marianna Wojcicka Dworzec 30W Piotr Korątkiewicz, Jan Gorzycki 300 67 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0034.htm
28 10 1828 Krzywin Karol Pilawski Dworzec par. Białogrodecka 21 Jan Marianna Kornatowska Marianna Perlewska Hołowle 20 Karol Aleksandra Bronowicka Ur. Andrzej Waśkowski, Ur. Ksawery Waśkowski, Ur. Antoni Pilawski 171-1-1 37V 3 R Mg
6 2 1828 Lachowce Randolf (Ranolf) Murawiec Dworzec, par. Białogródka 24 Józef Konstancja Zwierzańska Ludwika Kobylińska Lachowce 17 Kajetan Antonina Czarnecka Ur. Józef Komarnicki, Ur. Leopold Ułłowicz 171-1-1 116V 8 R Mg
2 2 1830 Krzemieniec Stefan Sawczuk Dworzec 28 Jacek Apolonia Zofia Mazurek Dworzec 20 Wasyl Anna p.młody obrz.greko-ros., ChryćkoWasyluk i Ilij Mekita 01-5 45V 10 T 775 DM
16 2 1830 Białogródka Jan Sieniądkowski Dworzec 33 Stefan Marianna Majewska Józefa Pełczyńska Dworzec 23 Kazimierz Honorata Leniewicz Piotr Łabudziński-Ekonom Generalny i Maciej Gurowski 178-03-96 70R 9 Ż DM
6 11 1832 Lachowce Ignacy Pilawski Dworzec par. Białogródka 22 Jan Marianna Kornatowska Katarzyna Piotrowska Szuńki 16 Franciszek Marianna Mińkiewicz Marcin Mińkiewicz i Leon Kornatowski 171-1-5 108R 17 R DM
1 11 1836 Krzemieniec Łukasz Ozirny Dworzec 22 Bazyli Helena Selestyn Zofia Lewczuk Folwarki Małe 20 Piotr Katarzyna Stelmak (ch) Andruch Dyenega i Ostap Sawczuk 01-10 43R 21 DM 97 T
3 10 1837 Lachowce Robert Kulczycki Dworzec par. Białogródka 27 Kazimierz Katarzyna Wiles? Józefa Butkowska Kornica 17 Zygmunt Honorata Łukasiewicz Mikołaj Popławski, Józef Joachimowski, Ludwik Szatkowski 171-1-10 121R-121V 25 R DM
31 1 1838 Kuniów Stanisław Kornatowski Dworzec par. Białogródka 20 Tomasz Franciszka Kuśniewska Marcjanna Jasińska Hucisko Nowe 17 Karol Tekla Rogowska Wincenty Kornatowski,Józef Niepokulczycki 171-1-11 85 V 5 ZP R 0
12 11 1839 Białogródka Szymon Radzimiński Dworzec 30w Michał Anna Janiszewska Konstancja Iwanowska Dworzec 19 Franciszek Katarzyna Maliszewska (b.ż. Pelagia Popławska) ur. Jan Radzimiński, ur. Wincenty Maliszewski 178-03-112 135R 21 Ż DM
2 2 1842 Lachowce Wincenty Kornatowski Dworzec, par. Białogródka 40w Tomasz Franciszka Walicka Apolonia z d. Paciorkowska Ordiowicz (Ordyjewska) Hulowce 35w Bartłomiej Elżbieta Zubowicz 881 127 R 2 DW
21 1 1845 Białogródka Gabriel Zaremba Dworzec 22 Łukasz s. Bartłomieja Rozalia c. Jana Terlecka Anna Korzeniowska Białogródka 18 Cyryl s. Bartłomieja Katarzyna c. Jana Klukowska Stanisław Kornatowski i Grzegorz Borkowski 178-03-113 102R 1 Ż DM
13 1 1846 Białogródka Jakub Kornatowski Dworzec 20 Wincenty s. Tomasza Teresa c. Jakuba Malinowska Marianna Rowinkowska Kuźmińce 18 Marcin s. Andrzeja Domicela c. Stanisława Mądzelowska Leon Kornatowski, Karol Jasiński 178-03-115 142R 2 Ż DM
13 4 1847 Krzemieniec Jan Rudnicki par. Krzemieniec 26 Jędrzej Konstancja Rogalska Franciszka Latkowska Dworzec 26 Mateusz Katarzyna Górska Franciszek Juchkiewicz i Władysław Nanowski 01-21 16V 4 DM 711 T
9 11 1847 Białogródka Hubert Tomasz Czwaliński Zasław par. Zasław św. Józefa 25 Stanisław Kostka s. Jana Antonina c. Aleksandra Bogucka Emilia Morawiec Dworzec 18 Ranolf s. Józefa Ludwika c. Kajetana Kobylińska Ksawery Komarnicki, Platon Tytawa Słomecki 178-3-116 118R 17 Ż DM
23 5 1848 Białogródka Łukasz Strzemecki Dworzec 52w Szymon Agnieszka Białokur Domicela z d. Dąbrowska Kułakowska Sosnóweczka 38w Jan Julianna Zarzycka Andrzej Jaskulski, Jakub Buderadzki 178-3-117 147R 10 Ż DM
25 11 1848 Równe Rafał Molski Dworzec 26 Konstanty Salomea Wiszniowska Katarzyna Raduska Dworzec 20 Zygmunt Anna Pańkowska Kandyd Raduski, Ignacy Molski 171-1-14 159R-159V 10 R DM
30 1 1849 Białogródka Cyprian Łastowski Hulowce par. Lachowce 38w Marcin Agnieszka Hołowczyc Domicela Strzemecka Dworzec 22 Łukasz Marianna Liwińska [Śliwińska] Jan Gutowicz i Wincenty Jakubowski 178-03-118 555R 3 Ż DM
2 2 1849 Białogródka Kasper Wołkowski Dworzec 40w Karol Tekla Bilecka Marianna Zarzycka Dworzec 22 Maciej Marianna Szwajdecka Jan Stawski i Józef Rutkowski 178-03-118 556R 7 Ż DM
14 9 1849 Białogródka Onufry Kamiński Dworzec 52w Karol Anna Olszewska Domicela z d. Terpiłowska Krasuska Czyżowka 38 Wojciech Marianna Kłopotowska Adam Piątkowski i Józef Rutkowski 178-03-118 561V 29 Ż DM
8 2 1853 Białogródka Wincenty Kornatowski Dworzec 18 Wincenty Teresa Malinowska Salomea Gołębiowska Dworzec 17 Karol Marianna Wojciechowska Ignacy Pilawski, Tomasz Kozielski, Stefan Kornatowski 178-03-121 494R 2 Ż DM
1 3 1853 Białogródka Adolf Iwański Dworzc 23 Antoni Marianna Osmulska Eleonora Herman Dworzec 18 Jan Aniela Lwowicz Ignacy Piotrowski, Antoni Sokołowski 178-03-121 497V 9 Ż DM
17 5 1853 Białogródka Stefan Krymski Zakurżce 60w Tomasz Marianna Tomaszewska Domicela z d. Terpiłowska Kalińska Dworzec 48w Wojciech Marianna Janoszewska Jan Stawski, Michał Gałuszewski 178-03-121 500R 14 Ż DM
18 10 1853 Białogródka Wincenty Kornatowski Dworzec 49w Tomasz Franciszka Michnicka Marianna z d. Niewodzińska Skąpska Polachowa 36w Paweł Helena Mirecka Kajetan Piotrowski, Grzegorz Szwajdecki 178-03-121 503R 20 Ż DM
18 10 1853 Białogródka Jan Stawski Dworzec 43w Józef Tekla Wojciechowska Agnieszka Słomińska Białogródka 19 Wincenty Marianna Kozielska Wincenty Kornatowski, Kazimierz Słomiński 178-03-121 504V 23 Ż DM
21 2 1854 Białogródka Wincenty Kornatowski Dworzec 20w Wincenty Teresa Malinowska Franciszka Huczyńska Dworzec 17 Stefan Cecylia Kopczyńska Kajetan Piotrowski, Grzegorz Szwajdecki 178-03-122 427V 5 Ż DM 7944
19 2 1856 Białogródka Jan Kobylański Piłki 20 Feliks Lucyna Chudecka Franciszka Jasińska Dworzec 18 Jan Katarzyna Koziobrocka Marcin Jakuszewski, Karol Jasiński 178-03-124 596V 7 Ż DM
2 6 1857 Białogródka Szymon Brzyski Dworzec 22 Tomasz Krystyna Jastrzębska Domicela Kaleńska Dworzec 20 Józef Tekla Rutkowska Józef Andruszewicz i Andrzej Skulimowski 178-03-73 181V 15 Ż DM
10 11 1857 Białogródka Jan Zaręba Teleżyńce 20 Hieronim Krystyna Chudecka Marianna Jasińska Dworzec 20 Jan Katarzyna Koziobrocka Tadeusz Chudecki, Jan Kobylański 178-03-73 188V 31 Ż DM
12 1 1858 Białogródka Józef Tyszecki Dworzec 36 Dominik Anna Pieńkowska Agata Sławecka Rublanka 17 Tomasz Petronela Krzewicka ? Stefan Sławecki, Michał Sławecki 178-03-74 247V 1 Ż DM
20 11 1858 Białogródka Franciszek Majewski Futor Dosin 62w Marcin Kunegunda Marianna z d. Noniewicz Krzemieniowska Dworzec 48 Teodor Apolonia Chobrzyńska Franciszek Faliński, Jan Dubowicz 178-03-74 255R 25 Ż DM 0
15 11 1859 Bazalia Antoni Sławecki Dworzec par. Białogródka 24 Grzegorz Antonina Lisińska [Lesiecka] Benigna Lipińska Tryski 17 Tomasz Justyna Wierzbicka Stanisław Kornatowski, Michał Sławecki, Marianna Kornatowska 178-03-129 49R-49V 31 Ż DM
14 2 1860 Białogródka Neriusz Sokolnicki Tarnawka 25 Tomasz Józefa Wilczyńska Rozalia Waśkowska Dworzec 23 Stefan Teresa Kustowska Józef Feliński, Władysław Mitraszewski 178-03-75 133V 8 Ż DM
14 2 1860 Białogródka Józef Zwoliński Zasław par. Zasław św. Józefa 24 Grzegorz Marianna Tarnawska Antonina Andruszewicz Dworzec 18 Józef Apolonia Jakubowska Jakub Sienicki, Franciszek Anichinoski 178-03-75 134R 9 Ż DM
24 2 1860 Białogródka Jan Czyżewski Dworzec 43w Józef Agata Józefa Zaręba Teleżyńce 17 Hieronim Krystyna Chudecka Tadeusz Chudecki, Kazimierz Chudecki 178-03-75 134R 10 Ż DM
15 10 1861 Białogródka Mikołaj Wyrzykowski Kornica par. Lachowce 21 Jakub Antonina Czernicka Franciszka Mecherzyńska Dworzec 18 Franciszek Teresa Regeńska ? Jasińska Kasper Łukomski, Mikołaj Andruszewicz 178-03-76 164R 32 Ż DM
21 10 1862 Białogródka Tomasz Słomiński Polachowa 23 Jan Franciszka Glińska Anna Kornatowska Dworzec 16 Wincenty Teresa Malinowska Kazimierz Słomiński, Tomasz Zarzycki 178-03-77 142R 21 Ż DM
25 10 1864 Białogródka Józef Piotrowski Sosnówka 23 Karol Józefa Krzemińska Joanna Mecherzyńska Dworzec 17 Franciszek Teresa Jasińska Grzegorz Sławecki i Erazm Wołkowski 178-03-81 114R 27 Ż DM
30 1 1866 Białogródka Aleksander Zaręba Szarłajówka 19 Franciszek Agnieszka Marianna Pasławska Dworzec 18 Mikołaj Marianna Wojciech Wrześniowski i Karol Zawadzki 178-03-81 234V 7 Ż DM
16 10 1866 Białogródka Jan Pasławski Dworzec 23 Mikołaj Anna Popławska Antonina Kornatowska par. Białogródka 17 Jakub Marianna Rowinkowska Franciszek Kozielski, Tomasz Zarzycki 178-03-81 240V 19 Ż DM
30 10 1867 Białogródka Antoni Stawski Dworzec 19 Jan Apolonia Szwajdecka Antonina Kozłowska Beleżyńce 17 Piotr Anastazja Piątkowska Ignacy Zdarzyński, Mikołaj Andrusiewicz 178-03-81 319V 29 Ż DM
9 6 1869 Białogródka Erazm Wołkowski Dworzec 26 Kasper Brygida Swoboda Katarzyna Ratyńska Szarłajówka 18 Teodor Marianna Ławecka Karol Jasiński, Tomasz Kotwicki 178-03-81 462V 11 Ż DM
25 1 1870 Białogródka Tytus Sławecki Dworzec 30 Grzegorz Honorata Lubecka Joanna Wołkowska Dworzec 19 Kasper Marianna Zarzycka Marcin Sławecki, Tomasz Zarzycki 178-03-84 53V 5 Ż DM
8 11 1870 Białogródka Grzegorz Łaszcz Dworzec 20 Jan Aniela Baranowska Ewa Andruszewicz Dworzec 19 Józef Apolonia Rutkowska Józef Kornatowski, Tomasz Zarzycki 178-03-84 72R 42 Ż DM
27 2 1872 Białogródka Bartłomiej Zawadzki Wolica Polowa par. Bazalia 27 Stefan Domicela Witkowska Marianna Sławecka Dworzec 20 Grzegorz Honorata Lubecka Wincenty Witkowski, Andrzej Bogusławski 178-03-84 266V 31 Ż DM
25 6 1872 Białogródka Dionizy Skąpski Dworzec 22 Józef Marianna Niedzińska [Niewodzińska] Joanna Słomińska Polachowa 21 Jan Franciszka Żaborowska? [Glińska] Kazimierz Słomiński, Kasper Zieliński 178-03-84 275V 49 Ż DM
18 2 1873 Białogródka Julian Wolski Suchorzyńce 20 Wojciech Anna Jasińska Marianna Łaszcz Dworzec 20 Jan Aniela Baranowska Józef Podgórski, Mateusz Chmielewski 178-03-84 408R 14 Ż DM
2 6 1874 Białogródka Jan Jasiński Dworzec 25 Karol Marianna Kalnicka Marianna Borkowska Białogródka 20 Grzegorz Marcelina Podolska Wacław Przyłuski, Mikołaj Karpiński 178-03-84 495R 30 Ż DM
23 6 1874 Białogródka Józef Szyszkowski Polachowa 20 Sylwester Paulina Michałowska Kamila Wołkowska Dworzec 19 Kasper Marianna Zarzycka Józef Sławecki, Piotr Michałowski 178-03-84 497V 35 Ż DM
3 11 1874 Białogródka Stanisław Ziobrowski Bisówka 32 Paulina Stawska Dworzec 17 Jan Agnieszka Słomińska Bazyli Oryszewski, Wojciech Piotrowski 178-03-84 502V 45 Ż DM 0
19 1 1875 Białogródka Adolf Stawski [żołnierz] Dworzec 31 Jan Apolonia Szwajdecka Urszula Rewera Polachówka 18 Adam Teresa Zahorska [Zagorska] Roman Mierzejewski, Seweryn Mogiński 178-03-133 38V 1 Ż DM
23 2 1875 Białogródka Stanisław Sławecki Dworzec 25 Grzegorz Honorata Lubecka Karolina z d. Zagajewska Mirecka Książęcin 30w Antoni Petronela Jurkowska Józef Kornatowski, Michał Medyński 178-03-133 45V 15 Ż DM JZ
15 5 1875 Białogródka Kazimierz Jakubowski Dworzec 36 Feliks Justyna Lissowska Celina Sartor Swerydy 20 Władysław Aleksandra Gurowska M z zaboru austriackiego, Antoni Starkl, Stanisław Żelazowski 178-03-133 48V 21 Ż DM
18 5 1875 Białogródka Józef Pilawski Dworzec 18 Ignacy Anna Jasińska Antonina Sinicka Czyżówka 18 Stanisław Marianna Dobrowolska Jan Kobylański, Karol Jasiński 178-03-133 50R 24 Ż DM
27 5 1879 Kuniów Tomasz Sławecki Dworzec par. Białogródka 30 Grzegorz Anna Lubecka Teofila Krynicka Radohoszcz 20 Maksymilian Antonina Popowska Józef Szyszkowski i Antoni Sławecki 178-3-78 570R 11 Ż DM
3 6 1879 Białogródka Wincenty Hryniewiecki Okopy 27 Gabriel Anna Iwińska Petronela Brzezicka Dworzec 18 Piotr Klara Wincenty Piotrowski, Augustyn Goryszewski 178-03-133 243V 29 Ż 473 DM
25 11 1879 Białogródka Julian Pilawski Szelwów 32w Ignacy Anna Jasińska Albina z d. Butkowska Krygier Dworzec 25w Kwiryn Wincentyna Rzepecka Adolf Piotrowski, Wincenty Popiel 178-03-133 248R 47 Ż 482 DM 0
9 11 1880 Białogródka Franciszek Stawski Dworzec 19 Jan Agnieszka Słomińska Joanna Okarska Sosnówka 18 Jan Teresa Dzwonkowska Józef Pilawski, Wincenty Andrusiewicz 178-03-133 300V 33 Ż 580 DM
25 1 1881 Białogródka Karol Łaszcz Dworzec 25 Jan Aniela Baranowska Aniela Makowska Kuźmińce 17 Wincenty Józefa Makowska Michał Bińkowski, Michał Jachniewicz 178-03-133 347V 5 Ż 671 DM
15 2 1881 Białogródka Antoni Sławecki Dworzec 22 Grzegorz Marianna Bujalska Józefa z d. Jędruska Sławecka Rublanka 23w Marcin Franciszka Markowska Antoni Sławecki, Kajetan Jędruski 178-03-133 349R 12 Ż 675 DM
25 10 1881 Białogródka Grzegorz Kornatowski Dworzec 21 Wincenty Maria Niewodzińska Marianna Kamińska Hulowce 18 Jan Maria Galińska Józef Pilawski, Dionizy Skąpski 178-03-133 354R 31 Ż 684 DM
2 2 1882 Białogródka Wincenty Andrusiewicz Dworzec 19 Józef Apolonia Rutkowska Józefa Musiewicz Okopy 18 Hipolit Anna Piotrowska Józef Pilawski, Stefan Rutkowski 178-03-133 402R 8 Ż 778 DM
10 10 1882 Białogródka Jan Kornatowski Dworzec 19 Wincenty Marianna Niewodzińska Marianna Piotrowska Książęcin 18 Feliks Józefa Rudnicka Józef Pilawski, Dionizy Skąpski 178-03-133 408V 34 Ż 791 DM
13 2 1883 Białogródka Józef Rakowski Polachowa 36w Konstanty Krystyna Niewodzińska Karolina Andrusiewicz Dworzec 22 Józef Apolonia Jakubowska Wawrzyniec Winiarski, Dionizy Skępski 178-3-133 474V 9 Ż DW 917
15 6 1885 Białogródka Władysław Marceli Bodnar Dworzec 28 Franciszek Karolina Porębowicz Maria Machczyńska Czyżówka 19 Antoni Emilia Wrodzińska Józef Machczyński, Ludwik Szydłowski 178-03-133 628V 25 Ż 1221 DM
31 5 1898 Kuniów Stefan Kornatowski Dworzec par. Białogródka 20 Józef Józefa Pasławska Krystyna Boczkowska fut. Koziński 22 Wojciech Wiktoria Wereszczyńska Józef Boczkowski i Dominik Bogusławski 178-3-86 737V 14 Ż DM
13 9 1898 Kuniów Mikołaj Kornatowski Dworzec par. Białogródka 28 Józef Józefa Paszkiewicz? Antonina Narkiewicz Siwer 19 Franciszek Kazimiera Styszyńska Józef Szyszkowski i Adam Leśniecki 178-3-86 738V 17 Ż DM
23 11 1919 Młynów Józef Świtek Dworzec, par. Jałowicze Jan Władysława Józefa Kosidła z d. Matusik w Wojciech Karolina Marel Walery Zaleski, Szymon Świtek 740-8-158 55V 2 R 25 DW, RK

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
1 Zygmunt Raduski 78 Równe Dworzec 1842 CDIAK DM 1045-2-230
1 córka Tekla 21 Równe Dworzec 1842 CDIAK DM 1045-2-230
1 Katarzyna 20 Równe Dworzec 1842 CDIAK DM 1045-2-230
1 Kamila 18 Równe Dworzec 1842 CDIAK DM 1045-2-230
1 Kuzynka Cecylia Pańkowska b/w Równe Dworzec 1842 CDIAK DM 1045-2-230
1 Kuzynka Marianna Pańkowska b/w Równe Dworzec 1842 CDIAK DM 1045-2-230
1 syn Jędrzej Raduski 28 Równe Dworzec 1842 CDIAK DM 1045-2-230
1 Ignacy Wabiszczewicz - Ekonom 20 Równe Dworzec 1842 CDIAK DM 1045-2-230
1 1 Jan Holcz 63 Równe Wieś Dworzec 1862 Równe DW
1 1 Żona Teofila 56 Równe Wieś Dworzec 1862 Równe DW
1 2 Córka Sylwestra 16 Równe Wieś Dworzec 1862 Równe DW
1 3 Małgorzata Dobrzyńska 58 Równe Wieś Dworzec 1862 Równe DW
1 4 Córka jej Katarzyna 30 Równe Wieś Dworzec 1862 Równe DW
2 1 Wincenty Sewelda 46 Równe Wieś Dworzec 1862 Równe DW
2 1 Żona Antonina 36 Równe Wieś Dworzec 1862 Równe DW
2 2 Syn Antoni 4 Równe Wieś Dworzec 1862 Równe DW
2 2 Córka Rozalia 1 Równe Wieś Dworzec 1862 Równe DW
2 3 Leon Niedźwiecki 62 Równe Wieś Dworzec 1862 Równe DW
2 3 Żona Emilia 56 Równe Wieś Dworzec 1862 Równe DW
229 1 Szl. Maciej Lubieniecki 59 Stepań Korost i Folwark Dworzec 1863 CDIAK DW 1045-2-269
229 1 Żona Teresa z Jungów 51 Stepań Korost i Folwark Dworzec 1863 CDIAK DW 1045-2-269
229 2 Szl. Stefan Gorski 31 Stepań Korost i Folwark Dworzec 1863 CDIAK DW 1045-2-269
229 2 Żona Cecylia z Lubienieckich 25 Stepań Korost i Folwark Dworzec 1863 CDIAK DW 1045-2-269
229 3 Żołnierz Jan Jędrzejewski 38 Stepań Korost i Folwark Dworzec 1863 CDIAK DW 1045-2-269
229 3 Żona Ewa z Miśnickich 31 Stepań Korost i Folwark Dworzec 1863 CDIAK DW 1045-2-269
229 4 Dzieci Mikołaj 2 Stepań Korost i Folwark Dworzec 1863 CDIAK DW 1045-2-269
229 4 Dominika 13 Stepań Korost i Folwark Dworzec 1863 CDIAK DW 1045-2-269
1 147 Pracowita Kubikowska Marianna c. Jana wdowa 54 Krzemieniec Dworzec 1872 Tarnopol DM
1 Andrzejewski Dubno Dworzec 1892 Łuck DW 1-22-297a
2 dzieci Leopold 60 Dubno Dworzec 1892 Łuck DW 1-22-297a
18 Zofia 19 Dubno Dworzec 1892 Łuck DW 1-22-297a
19 Józefa 13 Dubno Dworzec 1892 Łuck DW 1-22-297a
3 Piotr 26 Dubno Dworzec 1892 Łuck DW 1-22-297a


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl