Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 389 wyników dla: Sinkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
22 3 1757 Szumsk Katarzyna Sinkiewiczowna Sinkowska 50 Szumsk 297-1-184 28R Ł 63 RK
27 2 1812 Krzemieniec Andrzej Jasińkiewicz 75 Krzemieniec 299 9 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0007.htm
10 2 1821 Dubno Teresa Sinkiewicz 1 Olibów c. Wojciecha i Rozalii, szlachta 65 7 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0004.htm
1 5 1824 Krzemieniec Agata Sinkiewicz Bereżce Małe 299 189 114 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0100.htm
23 4 1828 Ostropol Bazyli Sińkiewicz 4 Koszówka rodzice ur. Wojciech Sińkiewicz, Elżbieta Wojnarowska, na żołądek 178-3-94 212R 52 Ż 406 KP2
16 9 1834 Lachowce Marianna Zawadzka 54 Daniłówka ur., z Sinkiewiczów, mąż Augustyn, synowie Wincenty i Franciszek, córka Marianna 171-1-7 107V 31 R DM
25 11 1835 Bazalia Jan Sinkiewicz 5 Borszczówka s. śluby wdowy prac. Marianny Sinkiewicz 178-03-101 259R 143 Ż DM
30 1 1836 Krzemieniec Jan Tasińkiewicz 1,5 Krzemieniec 01-10 47V 13 T 105 DM
12 5 1836 Krzemieniec Józef Tasińkiewicz 4 Krzemieniec 01-10 53V 46 T 111 DM
5 3 1837 Horochów Antoni Domański 45 Horochów slaw., zona Ewa z Karasinkiewiczów, córka Zofia 75 70 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0038.htm
16 4 1840 Krzemieniec Józefa Tasińkiewicz 1/12 Krzemieniec c.Tomasza i Katarzyny 871 418 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0219.htm
20 11 1841 Młynów Katarzyna Sińkiewicz 40 Karolinka mąż Franciszek, dzieci: Karol, Bernard, Stanisław, Marianna 827 178V 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0182.htm
4 9 1843 Lachowce Jan Popławski 38 Załuże żona Tekla z Sinkiewiczów 882 99 V 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0101.htm
18 1 1845 Teofilpol Brygida Sińkiewicz 50 Rydka ur., mąż Kazimierz, synowie Michał i Bazyli, córka Marianna wdowa 178-3-113 409R 4 Ż DM
20 1 1845 Teofilpol Marianna Sińkiewicz 30 par. Teofilpol ur., z Zielskich, wdowa po Janie, synowie Jan i Józef, córka Tekla 178-3-113 409V 5 Ż DM
10 2 1845 Teofilpol Kazimierz Sinkiewicz 80 Rydka wdowiec po Brygidzie z Gluzickich, synowie Michał i Bazyli 178-3-113 410R 13 Ż DM
27 8 1846 Deraźne Józef Krasinkiewicz 1 Hłuboczek syn Jakóba i Doroty z.d. Brusinkiewicz 885 200 V 15 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0211.htm
22 5 1850 Lachowce Marianna Dłużniewska 5 Bisówka c. 1-dw. Karola i Emilii Sinkiewicz 171-1-16 322R 33 R DM
21 1 1851 Łuck Petronela Sinkiewicz 4 Łuck c. Grzegorza i Agnieszki 387 77 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0041.htm
23 7 1855 Krzemieniec Andrzej Tasinkiewicz 10 Krzemieniec s. miesz. Andrzeja i Tekli 0.1-27 47R 72 T
1 9 1855 Opalin Antonina Dawiczyńska 8 Pulmo córka Andrzeja i Karoliny Jasinkiewicz 532 19 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20532/pages/PL_1_436_532_0013.htm
9 9 1855 Opalin Antoni Dawiczyński 3 Pulmo syn Andrzeja i Karoliny Jasinkiewicz 532 20 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20532/pages/PL_1_436_532_0013.htm
7 3 1856 Włodzimierz Katarzyna Matuszyńska 1 Bielin c. chł. Marcina i Katarzyny z Stasinkiewiczów 792 58 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0031.htm
11 2 1856 Krzemieniec Franciszka Jachniewicz 1,5 Krzemieniec c. Teodora i Balbiny z Tasinkiewiczów 0.1-28 52V 14 T
20 8 1859 Lachowce Antoni Mikulski 1 Książęcin s. szl. Stefana i Anny Sińkiewicz 886 201 30 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0105.htm
12 6 1860 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz 8/12 Krzemieniec s. miesz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 0.1-33 53R 38 T
13 2 1862 Białogródka Michał Sinkiewicz 57 Bisóweczka 1-dw., żona Domicela z Wachowskich, syn Szymon, córki Anna, Konstancja i Barbara 178-03-77 155V 18 Ż DM
10 10 1863 Krzemieniec Adam Tasinkiewicz 56 Krzemieniec miesz., żona Tekla, dzieci nie zostawił 0.1-36 61V 78 T
15 11 1863 Włodzimierz Cecylia Medyńska 0,5 Włodzimierz c. 1-dw. Ludwika i Reginy z Pasinkiewiczów 798 74 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0039.htm
2 7 1864 Młynów Franciszek Sinkiewicz 1 Karolinka Bernarda i Apolonii z Korbowskich 842 657 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0350.htm
18 12 1864 Krzemieniec Piotr Tasinkiewicz 1/52 Krzemieniec s. mieszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 1-38 70V 94 T 239
27 10 1865 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz 3/365 Krzemieniec s. mieszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 1-37 53V 83 T 61
27 1 1865 Białogródka Urszula Sinkiewicz 5 Sosnoweczka c. 1-dw. Jana i Apolonii 178-03-81 188R 9 Ż DM
25 6 1865 Białogródka Klara Sinkiewicz 2 Sosnoweczka c. 1-dw. Jana i Apolonii 178-03-81 192R 32 Ż DM
15 12 1866 Krzemieniec Franciszka Tasinkiewicz 3/12 Krzemieniec od kuru, s. miaszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 426-1-39 49V 105 T 295
12 11 1866 Żytomierz Jan Drożewski 65 Żytomierz z astmy, dw., zostawił żonę Ewę z Sinkiewiczów i synów: Longina i Ludwika 178-3-63 144R 357 Ż DG 234
10 12 1868 Białogródka Marcin Sinkiewicz 2 Sosnoweczka s. 1-dw. Jana i Apolonii 178-03-81 407V 85 Ż DM
19 1 1868 Krzemieniec Aleksander Tasinkiewicz 3/12 Krzemieniec od ospy, s. mieszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 426-1-44 42R 5 T DW 809
23 7 1868 Krzemieniec Katarzyna Tasinkiewicz 60 Krzemieniec od zapalenia płuc, mieszcz., mąż Tomasz, synowie Mikołaj i Feliks, córka Maria 426-1-44 51R 59 T DW 818
23 8 1869 Krzemieniec Wincenty Tasinkiewicz 7/52 Krzemieniec s. mieszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 1-48 64R 46 T
30 8 1869 Białogródka Wojciech Miciński 82 Załuże 1-dw., żona Tekla z Sińkiewiczów, córki Józefa, Aleksandra i Anna 178-03-81 484V 68 Ż DM
14 6 1870 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz 5/52 Krzemieniec s. mieszcz. Feliksa i Tekli z Strzeleckich 1-50 46R-V 54 T
3 10 1871 Krzemieniec Hipolit Tasinkiewicz 2/12 Krzemieniec s. mieszcz. Feliksa i Tekli z Strzeleckich 1-55 161V 66 T
3 8 1871 Białogródka Wincenty Sinkiewicz 1,5 Sosnóweczka s. 1-dw. Jana i Apolonii 178-03-84 183R 59 Ż DM
22 12 1872 Krzemieniec Józefa Czekanowska 9/12 Krzemieniec c. mieszcz. Jana i Marii z Tasinkiewiczów 1-62 54V 129 T 921
26 12 1872 Krzemieniec Maria Czekanowska 25 Krzemieniec z Tasinkiewiczów, mieszcz., mąż Jan, syn Ignacy 1-62 54V 130 T 921
14 2 1872 Białogródka Grzegorz Sinkiewicz 52 Bisówka Wielka 1-dw., żona Marianna z Pauczyńskich, synowie Jan i Mikołaj, córki Klara, Barbara i Marianna 178-3-84 294V 32 Ż DM
4 10 1873 Ołyka Marianna Sinkiewicz 3 Humienniki c. Mikołaja i Zuzanny ze Stankiewiczów 494 56 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0030.htm
18 8 1874 Białogródka Józef Sinkiewicz 6/12 Bisówka s. chł. Jana i Karoliny Lejman 178-03-84 517V 101 Ż DM
5 9 1874 Białogródka Mikołaj Sinkiewicz 3 Bisówka s. Chł. Grzegorza i Marcjanny Pałczyńskiej 178-03-84 517V 104 Ż DM
19 9 1874 Białogródka Józef Baraniecki 1 Bisówka s. chł. Piotra i Klary Sinkiewicz 178-03-84 518V 114 Ż DM
6 4 1876 Krzemieniec Tomasz Tasinkiewicz 58 Krzemieniec miesz., wdowiec po Katarzynie, synowie Mikołaj i Feliks 426-1-70 35R 22 T
3 6 1876 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz 5/365 Krzemieniec s. miesz. Feliksa i Tekli z Strzeleckich 426-1-70 37V 36 T
13 9 1877 Rzyszczów Bronisława Stawińska 5 msc Rzyszczów c. Kajetana i Heleny z Sinkiewiczów 312-1-110 319 24 m.K KM
9 9 1878 Ołyka Emilia Sińkiewicz 1,5 Humienniki Mikołaja i Zuzanny ze Stankiewiczów 499 90 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0047.htm
4 9 1878 Krzemieniec Stanisław Tasinkiewicz 4/12 Krzemieniec s. chł. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 1-72 30V 57 T
16 1 1879 Rzyszczów Jan Sinkiewicz 9 Litwińce zapalenie gardła, s. Adama i Ewy z Janickich 312-1-112 15 2 m.K KM 0
28 1 1879 Rzyszczów Antoni Sinkiewicz 7 Litwińce zapalenie gardła, s. Adama i Ewy z Janickich 312-1-112 15 3 m.K KM
5 2 1879 Rzyszczów Antonina Sinkiewicz 8 Litwińce zapalenie gardła, c. Adama i Ewy z Janickich 312-1-112 15 5 m.K KM
15 12 1889 Krzemieniec Jan Gilewicz 3 Lisznia s. chł. Wincentego i Petroneli z Sińkiewiczów 01-81B 48R 65 T
23 4 1893 Ołyka Konstancja Lipska 28 Suchowce z Sinkiewiczów, zostawiła męża Konstantyna i syna Floriana 1018 232 43 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0123.htm
31 5 1895 Młynów Marianna Sinkiewicz 2,5 Murawica rodzice: Maciej i Marianna z d. Hryc 740-2-411 111R 32 R 1412 RK
5 12 1895 Młynów Bernard Sinkiewicz 50 Karolinka żona Urszula z d. Czarnecka, dziecko: Władysław 740-2-411 116R 71 R 1417 RK 0
14 11 1897 Młynów Urszula Sinkiewicz 68 Karolinka z d. Pawuszczak, wdowa, mąż śp. Bernard, dzieci: Piotr, Władysław 740-2-412 52R 96 R 1786 RK
2 9 1898 Młynów Agnieszka Minkiewicz 95 Dobratyn z d. Sinkiewicz, wdowa, mąż śp. Józef 740-2-409 44R 45 R 1736 RK
5 12 1901 Młynów Piotr Boguszewski 2 Karolinka od krupa, s. chł. Antoniego i Franciszki z Sinkiewiczów 740-8-158 80R 52 R 50 DW, RK
13 6 1901 Młynów Marianna Sinkiewicz 44 Grabowiec z d. Gryc, mąż Maciej, dzieci: Antoni, Władysław 740-4-446 5V 26 R 490 RK
7 1 1906 Młynów Piotr Czerpak 10 Dolina rodzice: Józef i Anna z d. Sinkiewicz 740-2-414 43V 2 R 1507 RK
18 5 1910 Młynów Szymon Sinkiewicz 88 Dolina żona Rozalia z d. Kropiwnicka 740-4-447 19R 35 R 632 RK 0
13 1 1911 Młynów Kazimierz Zydroń 6/12 Adamówka rodzice: Władysław i Tekla z d. Sinkiewicz 740-4-447 109V 3 R 725 RK
22 5 1914 Torczyn Stanisław Bogusławski 54 Chorochoryn zostawił żonę Bronisławę z Jasinkiewiczów, dzieci z I m. Jana i Michalinę, z II m. Piotra, Jadwigę, Antoninę, Marię, 1056 55 18 MO
26 9 1918 Wiszenki Jan Marel 30 Krzemieniec Stary żona: Tekla z d. Rusinkiewicz 35-9-769 32V 41 Ł 4565 RK
6 11 1922 Młynów Maciej Sińkiewicz 90 Władysławówka ze starości, żona Zofia z Łataczów, syn Władyslaw 740-8-158 66V 91 R 36 DW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
7 1 1745 Szumsk Jan Perszterf Zahajce Piotr Ewa Franciszek Proszowski, Anna Michalska, Tomasz Sinkiewicz, Marianna Kiryłowa 297-1-180 19V Ł RK 41
27 6 1756 Szumsk Anna Barbara Buczynska Buczyńska Szumsk Franciszek Katarzyna Jan Sinkiewicz, Teresa Mielnicka, Jan Dumański, Helena Jezierska, Stefan Kaszubiński, Ewa Antonowa Kostycha 297-1-180 66R Ł RK 170
7 8 1828 Ostróg Marianna Sinkiewicz Białaszów Szymon Antonina data chrztu, Roch Komarnicki, Marianna 171-1-1 12R R Mg
28 1 1829 Łuck Franciszek Salezy Soczyński Wólka Marek Agata Przybysz Grzegorz Sinkiewicz, Marcjanna Bech 368 73 8 815 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0037.htm
8 11 1829 Łuck Marcjanna Sińkiewicz Łuck Grzegorz Kazimiera Mariańska Andrzej Więckowski, Zofia Ejsmont wdowa 368 90 65 815 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0046.htm
3 3 1829 Wiszenki Kazimierz Buiłek Rudnia Andrzej Apolonia Brodzinska Łukasz Brzeziński, Elżbieta Rusinkiewicz, Maciej Brzezinski, Marianna Mysłowska 813 80a RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0080.htm
3 3 1829 Wiszenki Kazimierz Buiłek Rudnia Andrzej Apolonia Brodzinska Łukasz Brzeziński, Elżbieta Rusinkiewicz, Maciej Brzezinski, Marianna Mysłowska 813 80a RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0080.htm
20 9 1829 Białogródka Michał Makowski Kuźmińce Jan Marianna Podgórska Wojciech Lwowicz ? (Dubowicz) i Agata Sinkiewicz 178-03-95 75R 81 Ż DM
10 9 1829 Derażne Mikołaj Chorążyczewski Znamirówka Maciej Anna Krasinkiewicz Ignacy Grochowski i Magdalena Walczyńska 171-1-2 197R 25 R DM
1 3 1830 Wiszenki Kazimierz Białkowski lub Białecki Rudnia Andrzej Apolonia Borodij Łukasz Brzeźnicki, Elzbieta Rusinkiewicz - ż. Szymona; As: Maciej Brzeźnicki, M 816 47a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0049.htm
6 6 1830 Białogródka Antoni Paszkiewicz Polachówka Mikołaj Marianna Brzyska Jan Sinkiewicz i Justyna Czaplińska 178-03-96 57V 32 Ż DM
15 12 1831 Mielnica Antonina Sinkiewicz Mielnica Marcin Katarzyna Poleszuczek Feliks Żukowski, Agnieszka Milińska 846 243R-V 27 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0242.htm
7 9 1831 Koblin Elżbieta Szumejko Karolinka Piotr Katarzyna Michał Sinkiewicz, Julianna Pawłowska 817 152V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0156.htm
9 9 1832 Łuck Mikołaj Sinkiewicz Łuck Grzegorz Antonina Kornelowska Stanisław Tarnawski, Tekla Więckowska 368 144 63 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0073.htm
3 1 1832 Koblin Antoni Chilczyński Karolinka Wincenty Franciszka Antonowicz Michał Sinkiewicz, Magdalena Korecka 818 171R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0178.htm
1 7 1832 Derażne Jan Naumowicz Postójne Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Franciszek Horoszkiewicz i Ewa Kownacka 171-1-5 193R 20 R DM
14 10 1834 Derażne Rozalia Chorążyczewska Wowcze Maciej Anna Krasinkiewicz dopel.chrz.28.10.1835; asyst. Jakub Krasnikiewicz i Justyna Chorążyczewska panna 171-1-8 188V 21 R DM
11 3 1835 Łuck Franciszka Hermanowicz Łuck NN Karolina Hermanowicz Józef Jasinkiewicz, Anna Tyskowiecka 373 10 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0006.htm
18 11 1835 Łuck Salomea Marianna Jurkowska Łuck Mateusz Marianna Nestor Iwanów, Barbara Jasińkiewicz wdowa 373 40 79 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0021.htm
29 11 1835 Krzemieniec Piotr Orzechowski Krzemieniec Stanisław Aniela Tasińkiewicz Jakub Białoszewski i Katarzyna Tasińkiewicz 01-8 23V 120 T 1056 DM
14 2 1835 Derażne Rozalia Naumowicz Debryca Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Grzegorz Grochowski i Ewa Komnacka 171-1-8 185V 4 R DM
3 3 1836 Wiszenki Kazimierz Chodziński Rudnia Tomasz Anastazja Oliwa? Jan Sakowicz, Apolonia Hartymowa; as: Marcin Rusinkiewicz, Katarzyna Staponowna 822 44a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0045.htm
8 5 1836 Młynów Tekla Chilczuk Młynów Wincenty Katarzyna Szymon Soroczynski, Katarzyna Sińkiewicz 822 158V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0162.htm
22 10 1836 Krzemieniec Aleksander Kozłowski Krzemieniec Michał Magdalena Bednarska Tomasz Tasińkiewicz i Aniela Orzechowska 01-10 25R 97 T 67 DM
7 5 1837 Krzemieniec Jan Połumaczuk Krzemieniec Antoni Katarzyna Piotrowska Tomasz Tasińkiewicz i Antonina Piotrowska 01-11 12V 47 T 149 DM
12 5 1837 Krzemieniec Petronela Nowakowska Krzemieniec Wojciech Marianna Kozłowska Tomasz Tasińkiewicz i Magdalena Kozłowska 01-11 12V 49 T 149 DM
1 12 1837 Krzemieniec Mikołaj Tasińkiewicz Krzemieniec Tomasz Katarzyna Lewińska Józef Lewiński Ewa Gurnicka 01-11 24V 113 T 163 DM
20 5 1837 Derażne Ewa Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Paweł Skarliński i Ewa Kownacka zamężna 171-1-10 204V 21 R DM
10 2 1838 Młynów Bernard Sinkiewicz Karolinka Franciszek Katarzyna Jan Antonowicz, Rozalia Roszczyn, Ignacy Kłosowski, Aleksandra Szumejko 824 138R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0139.htm
26 12 1838 Ostrówki Marianna Pradun Ostrówki Ewa Muzyka Grzegorz Muzyka, Urszula Sinkiewicz 853 456 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0259.htm
20 1 1838 Krzemieniec Antoni Tasińkiewicz Krzemieniec Tomasz Justyna Bednarska sł. Andrzej Czuwilski i sł. Tekla Tasińkiewicz 01-12 2R 5 T 212 DM
25 12 1838 Krzemieniec Stefan Tasinkiewicz Krzemieniec Adam Tekla Galimska sł. Dymitr Dykunicz i sł. Ksawera Żyglewicz 01-12 21V 102 T 235 DM
23 2 1838 Lachowce Honorata Sinkiewicz Daniłówka Mikołaj Domicela Wachowska Jan Jelski, Marianna Rudkowska ż. Kazimierza 171-1-11 96 R 14 R ZP 307
23 2 1838 Lachowce Konstancja Sinkiewicz Daniłówka Mikołaj Domicela Wachowska Jan Jelski, Marianna Rudkowska ż. Kazimierza 171-1-11 96 V 15 R ZP 308
1 11 1838 Derażne Michał Kraśnikiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz Karol Krasinkiewicz i Agnieszka Naumowicz zamężna 171-1-11 211R 38 R DM
27 5 1839 Ołyka Zofia Sosnicka Ołyka Grzegorz Helena Kosinkiewicz 825 149 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0156.htm
9 4 1839 Lachowce Wincenty Winiarski Daniłówka Tomasz Julianna Gluzicka Jan Dombrowski, Domicella Sinkiewicz, ż. Michała; Felix Gluzicki; Marianna Ważyc 879 68 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0069.htm
21 1 1839 Młynów Agnieszka Chilczuk Karolinka Eliasz Konstancja Mikołaj Kadczuk, Teresa Jaśkiewicz, Wincenty Kowczuk, Katarzyna Sińkiewicz 825 168V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0176.htm
28 8 1839 Ostrówki Jan Łysiak Ostrówki Michał Katarzyna Gut Tomasz Łysiak, Urszula Sinkiewicz 550 16 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20550/pages/PL_1_436_550_0009.htm
14 5 1839 Krzemieniec Jan Kozłowski Krzemieniec Michał Magdalena Stasinkiewicz sł. Stanisław Orzechowski i sł. Antonina Piotrowska 01-13 10V 51 T 286 DM
29 5 1839 Krzemieniec Piotr Głowacki Krzemieniec Marcin Petronela Antonicka sł. Tomasz Tasinkiewicz i sł. Julianna Kalińska 01-13 11V 59 T 287 DM
20 8 1839 Krzemieniec Feliks Jachniewicz Krzemieniec Teodor Balbina Stasinkiewicz sł. Łukasz Sędomirski i sł. Tekla Skakalska 01-13 16R 85 T 291 DM
20 3 1840 Krzemieniec Józefa Tasińkiewicz Krzemieniec Tomasz Katarzyna Lewicka 871 363 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0191.htm
5 2 1840 Brusiłów Dorota Iwankiewicz Carówka Bazyli Domicella Waśkowska Andrzej Sinkiewicz, Krystyna Rogucka, chrz. 5.02.1840 178-51-456 41R 8 Ż BS 94
17 4 1841 Krzemieniec Marianna Jachniewicz Krzemieniec Teodor Balbina Tasińkiewicz 872 397 25
21 8 1841 Krzemieniec Ludwika Tasińkiewicz Krzemieniec Tomasz Katarzyna Lewińska 872 408 59
13 11 1841 Krzemieniec Marcin Szymczuk Bereżce Małe Stefan Apolonia Sińkiewicz 872 415 80
14 9 1841 Włodzimierz Rozalia Jarzębowska Dubniki Gasper Prakseda Sińkiewicz Józef Marcinkowski, Antonina Bogdanowicz panna 856 26 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0014.htm
14 12 1841 Włodzimierz Jan Gidziński Włodzimierz Wojciech Zofia Sińkiewicz 856 33 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0017.htm
3 7 1841 Łuck Michalina Łozińska Łuck Wincenty Marianna Jasiecka Grzegorz Sinkiewicz, Zofia Kowalska 377 20 40 827 9R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0011.htm
4 3 1841 Młynów Kazimierz Rybczyński Młynów Jan Anna Antoni Tarnowski, Antonina Rożkiewicz, Andrzej Tyrzecki, Ewelina Kosińkiewicz 827 167V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0171.htm
12 1 1841 Lachowce Józefa Dłużniewska Bisówka Karol Emilia Sinkiewicz Józef Rowiński i Cecylia Niemirowska ż. Józefa 178-49-17 2R 3 Ż
7 10 1841 Lachowce Marianna Eufemia Emilia Włodek Szuńki Kazimierz Eufemia Lisikiewicz Wlm Karol Lisinkiewicz i Leona Kołkiewiczowa Rotmistrzowa WP 178-49-17 11V 58 Ż
26 4 1842 Stepań Karolina Rosińska Siedlisko Jan Katarzyna Brzozowska Tomasz Krasinkiewicz, Józefa Sulikowska ż. Jana 881 163 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0172.htm
18 4 1842 Połonne Jadwiga Sinkiewicz Połonne NN Klara 873 307 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0159.htm
23 1 1842 Łanowce Anastazja Bodzigoj Łanowce NN Apolonia ur. Karol Zienkowicz, Anna Rosinkiewiczowa z. Marcina, prac. Joachim Aczkiewicz, 873 775 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0404.htm
18 1 1843 Lachowce Antonina Dłużniewska Bisówka Karol Emilia Sińkiewicz 882 74 V 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0076.htm
27 1 1843 Deraźne Klemens Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka 882 177 V 3 0
28 3 1843 Deraźne Ludwik Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz 882 179 R 12 0
9 8 1843 Ostrówki Kajetan Łysiak Ostrówki Florian Franciszka Kozioł Ignacy Frączek, Urszula Sinkiewicz 554 10 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0006.htm
25 3 1844 Nieświcz Ludwika Juniewicz Podberezie Józef Teresa Sińkiewicz 439 4 13 0
20 7 1844 Lachowce Józef Mysłowski Załuże Ksawery Regina Sińkiewicz 883 91 R 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0094.htm
15 3 1844 Deraźne Józef Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka Karol Krasinkiewicz, Tekla Komnacka 883 170 V 15 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0181.htm
28 11 1844 Deraźne Rozalia Krasinkiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz 884 201 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0207.htm
12 6 1844 Połonne Marcin Antoni Sinkiewicz Lubomirka Józef Klementyna Stanisław Siciński, Konoczyńska wdowa, as. Jacek Domański żonaty, Justyna Siecińska ż. Stanisława 875 448 203 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0228.htm
17 5 1844 Toporyszcze Feliks Mołodecki Andrijów /Andrzejów Józef Katarzyna Sinkiewicz Jakub Ogoński i Julianna Zabrodzka ż. Michała 178-51-514 485R 42 Ż DM
17 6 1844 Toporyszcze Leon Wodziński Rudnia Toporzyska Grzegorz Katarzyna Targoni Karol Sinkiewicz i Aleksandra Kotwicka Adama 178-51-514 486aR 46 Ż DM
19 3 1845 Deraźne Aniela Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz 884 203 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0210.htm
23 7 1845 Deraźne Klemens Horoszkiewicz Debryca Feliks Apolonia Krasinkiewicz 884 205 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0211.htm
21 9 1845 Deraźne Franciszek Krasinkiewicz Ładessa Tomasz Magdalena Gutkowska 884 206 R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0212.htm
16 5 1845 Teofilpol Joanna Staszewska Rydka Tomasz Elżbieta Morawska Bazyli Sińkiewicz i Katarzyna Pawczyńska ż. Jana 178-3-113 397V 30 Ż DM
19 5 1845 Teofilpol Petronela Akajewicz Korowie Walery Aniela Sińkiewicz Wacław Przyłuski i Justyna Popławska ż. Piotra 178-3-113 397V 31 Ż DM
25 5 1845 Teofilpol Marianna Iwerska Rydka Florian Paulina Pawczyńska Jan Sińkiewicz i Marcjanna Płuczyńska panna 178-3-113 398R 34 Ż DM
18 9 1845 Teofilpol Maria Pasławska Korowie Mikołaj Anna Popławska Bazyli Sińkiewicz i Antonina Gutkowska ż. Macieja 178-3-113 401R 57 Ż DM
2 1 1846 Łokacze Ludwik Sińkiewicz Zamlicze Wawrzyniec Marianna 351 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20351/pages/PL_1_436_351_0001.htm
19 2 1846 Ptycza Feliks Franciszek Tasińkiewicz Budy Pełczańskie Tomasz Justyna Bądnowska Jan Tuszakowski, Marianna Karewska 832 224R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0233.htm
7 11 1846 Lachowce Michalina Dłużniewska Bisówka Karol Emilia Sińkiewicz 1-dw. Roman Mirecki, 1-dw. Tekla Popławska, wdowa 885 105R 67 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0106.htm
17 5 1846 Deraźne Karol Żukowski Debryca Ludwik Aniela Krasinkiewicz Antoni Żukowski / Johanna Bielawska 885 191 R 14 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0197.htm
18 1 1847 Wiszenki Anastazja Ziemba Rudnia Piotr Marianna Lisowska Józef Dargiewicz, Eleonora Buiłko; as: Wincenty Supraniuk, Anna Rusinkiewicz - " 773 1 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0001.htm
30 6 1848 Młynów Emilia Sinkiewicz Karolinka Jan Karolina Feliks Antonowicz, Tekla Kordowska 834 245V/478 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0248.htm
27 8 1848 Lachowce Jan Sowiński Załuże Aleksander Julianna Sinkiewicz Izydor Dworakowski i Emilia Wolska ż. Flora 171-1-14 121V 39 R DM
2 3 1849 Lachowce Jan Dłużniewski Bisówka Karol Emilia Sinkiewicz Roman Mirecki i Domicela Leszczyńska ż. Adama 171-1-15 138Va -139R 9 R DM
13 1 1849 Lachowce Hipolita Bartoszewicz Szuński Aleksander Małgorzata Fidyk Józef Szymański i Brygida Sinkiewicz ż. Marcina 171-1-15 137V-138R 3 R DM
22 12 1849 Lachowce Stanisław Sowiński Załuże Aleksander Julianna Sińkiewicz Jan Baranowicz i Eufrozyna Sławska panna 171-1-15 161V-162R 77 R DM
28 7 1849 Kodnia Ignacy Osowski Kodnia Mateusz Teodora Kozłowska Ignacy Zieniewicz i Anna Sinkiewicz ż. Lamberta, Jan Topolnicki i Marianna Kozłowska panna 178-03-25 5V-6R 16 Ż DM
8 9 1849 Krzemieniec Jan Jachniewicz Krzemieniec Teodor Balbina Tasinkiewicz Stanisław Orzechowski i Aleksandra Jaszczuk wdowa 01-23 25V-26R 74 T DM
14 1 1850 Wiszenki Jan Rosinkiewicz Rudnia Marcin Karolina Iwanowska Wincenty Suprunn, Anastazja Dargiewicz ż. Józefa 775 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0002.htm
1 5 1851 Łokacze Stanisław Sinkiewicz Zamlicze Wawrzyniec Marianna Kwaśniewska 355 4-5 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20355/pages/PL_1_436_355_0003.htm
15 7 1853 Swojczów Feliks Suszyński Szczęsnówka Jan Rozalia Suchodolska Franciszek Suchodolski, Marianna Sinkiewicz ż. Ludwika 615 10-11 14 0
29 12 1853 Sielec Kamilla Magnuszewska Biskupicze Szlacheckie Mikołaj Domicela Kopiczyńska Dionizy Bogdański, Eleonora Sinkiewicz panna 586 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0002.htm
8 7 1854 Krzemieniec Franciszka Jachniewicz Krzemieniec Teodor Balbina Tasinkiewicz 0.1-26 17V-18R 48 T
1 7 1854 Białogródka Marianna Sinkiewicz Białogródka Mikołaj Domicela Wachowska Grzegorz Zawadzki i Marianna Niewirowicz ż. Józefa 178-03-122 408V-409R 43 Ż DM
15 3 1854 Toporyszcze Antoni Krzyżanowski Styrty Franciszek Helena Aleksander von Lewin Porucznik WR i Teofila Sińkiewicz ż. Dionizego 178-03-38 638V-639R 47 Ż DM
10 4 1854 Toporyszcze Adela Rusiecka Toporyszcze Augustyn Marianna Czyndacka Dionizy Sińkiewicz i Barbara Kaleńska panna 178-03-38 641V-642R 59 Ż DM
9 8 1855 Łuck Maria Sinkiewicz Michał Teofila Mitkiewicz 391 22-23 21 0
26 7 1855 Białogródka Anna Lisowska Sosnóweczka Mikołaj Marianna Zdarzyńska Grzegorz Sińkiewicz i Marianna Hryniowiecka ż. Szymona 178-03-123 500V-501R 56 Ż DM
7 1 1856 Łabuń Seweryn Majewski Kurhanówka Józef Marianna Galicka Jan Sinkiewicz i Apolonia Przygocka 178-03-124 652V-653R 1 Ż DM
3 1 1857 Białogródka Stefan Sinkiewicz Sosnóweczka Jan Apolonia Oleńska Roman Mirecki i Marianna Grzybowska ż. Kazimierza 178-3-73 139V-140R 6 Ż DM
8 7 1858 Łokacze Aniela Toft Chworostów Jan Kunegunda Sińkiewicz Ludwik Sińkiewicz, Józefa Gronowicz z. Piotra 362 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20362/pages/PL_1_436_362_0006.htm
12 11 1859 Włodzimierz Elżbieta Medyńska Włodzimierz Ludwik Regina Pasinkiewicz 795 30-31 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0016.htm
18 8 1859 Lachowce Michał Zawadzki Bisówka Wielka Dominik Helena Iwierska Mikołaj Nawrocki, Marianna Sinkiewicz, ż. Grzegorza 886 163-164 51 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0085.htm
30 4 1859 Toporyszcze Filip Perehuda Czerniachów Tomasz Marianna Sinkiewicz Jan Rozbicki i Wiktoria Hibner panna 178-03-50 701V-702R 43 Ż DM
23 5 1860 Krzemieniec Antoni Nowakowski Krzemieniec Marcin Aniela Turobińska Tomasz Tasinkiewicz, Emilia Cichocka panna 0.1-33 13V-14R 35 T
13 8 1861 Białogródka Aleksander Dąbrowski Polachowa Stefan Honorata Rakowska Bazyli Sinkiewicz i Katarzyna Witkowska ż. Franciszka 178-03-76 130V-131R 67 Ż DM
23 12 1861 Białogródka Anastazja Bejzymska Sosnóweczka Jan Teresa Podhorodecka Jan Sinkiewicz i Marianna Buderacka ż. Kajetana 178-03-76 144V-145R 123 Ż DM
28 12 1862 Żytomierz Macianna Matylda Chomentowska Józef Joanna Bogdańska Płaton Brodowicz, Izabela Sińkiewicz 178-3-54 13 Ż DG
27 10 1862 Starokonstantynów Zygmunt Sławiński Skowródki Michał Karolina Sinkiewicz Jan Józefowicz i Marianna Sawicka ż. Ludwika 178-03-131 28V-29R 123 Ż DM
7 3 1862 Deraźne Rozalia Zaręba Hłuboczek Jan Marianna Kamińska Jakub Krasinkiewicz i Tekla Kobylańska ż. Floriana 887 130-131 11 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0070.htm
16 7 1862 Deraźne Marianna Dębołecka Zauholce Piotr Agnieszka Sledziewska Władysław Chorążyczewski i Franciszka Krasinkiewicz panna 887 138-139 25 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0074.htm
9 10 1862 Deraźne Rafał Janicki Hłuboczek Franciszek Katarzyna Chorążyczewska Jan Sawicki i Franciszka Krasinkiewicz panna 887 144-145 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0077.htm
17 11 1862 Deraźne Stanisław Krasinkiewicz Hłuboczek Michał Aniela Bielawska Mikołaj Chorążyczewski i Zuzanna Chorążyczewska ż. Jana 887 146-147 37 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0078.htm
6 10 1863 Żytomierz Brunon Bolesław Sinkiewicz Żytomierz Józef Helena Puzynowska Henryk Zaleski, Anieka Świderska, asystowali Stefan Puzynowski, Aniela Zaleska 178-3-54 71 256 Ż DG
16 4 1863 Białogródka Wincenty Sienicki Sosnoweczka Bazyli Rozalia Szumowska Jan Sinkiewicz i Karolina Kalińska ż. Michała 178-03-81 10V-11R 39 Ż DM
23 6 1863 Białogródka Aniela Zwięckowska Sosnoweczka Antoni Marianna Winkowska Jan Sinkiewicz i Wiktoria Łoniewska ż. Tomasza 178-03-81 15V-16V 60 Ż DM
21 8 1863 Białogródka Klara Sinkiewicz Sosnoweczka Jan Apolonia Olędzka Józef Jaskulski i Marianna Galędzka ż. Tomasza 178-03-81 23V-24R 90 Ż DM
13 12 1864 Krzemieniec Piotr Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 1-38 31V-32R 92 T 199
13 3 1864 Lachowce Marianna Sińkiewicz Bisówka Wielka Grzegorz Marianna Pałczyńska Jan Grzybowski i Helena Oliszewska ż. Franciszka 178-3-146 45V-46R 18 Ż DM
3 11 1864 Rzyszczów Antoni Stawiński Rzyszczów Kajetan Helena Sinkiewicz Hipolit Szczeniawski, Wiktoria Wierzbicka 312-1-89 186 7 m.K KM
10 11 1864 Białogródka Elżbieta Łoniewska Jakimowce Jan Barbara Sinkiewicz Franciszek Skąpski i Joanna Gołębiowska 178-03-81 91V-92R 106 Ż DM
1 12 1864 Białogródka Franciszek Bejzymski Sosnoweczka Jan Teresa Podgórska Jan Sinkiewicz i Marianna Buderacka ż. Kajetana 178-03-81 93V-94R 115 Ż DM
24 10 1865 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 1-37 22V-23R 85 T 30
15 6 1865 Żytomierz Władysław ? Żytomierz Marianna Biernacka nieślubny syn / Ewsiej ? Basiczyn, Wacława Sinkiewicz 178-3-61 29 179 Ż DG
30 5 1865 Żytomierz Ferdynanda Szantir Żytomierz Antoni Joanna Sinkiewicz córka ur./ Witalis Wileżyński, Kamilla Osowska, asystowali: Mikołaj Wiszniewski, Pawlina Szantir, pa 178-3-61 25 147 Ż DG
27 8 1865 Rzyszczów Józefa Sinkiewicz Jadwinów Adam Ewa Janicka Władysław Godyński, Barbara Bytska 312-1-89 193 53 m.K KM
27 12 1865 Białogródka Karol Łoniewski Jakimowce Jan Barbara Sinkiewicz Maksymilian Solecki i Ludwika Pilecka 178-03-81 163V-164R 122 Ż DM
2 10 1866 Krzemieniec Franciszka Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska mieszcz. Antoni Mikłaszewski, Marianna Dobrowolska ż. Wincentego 426-1-39 17V-19R 65 T 263
19 2 1866 Żytomierz Henryka Gulewicz Żytomierz Wincenty-Joachim Franciszka Sinkiewicz [06.03.1866] córka dw., i sekr.kol., Franciszek Topolnicki i Genowefa Sinkiewicz, panna 178-3-63 15 59 Ż 29 i 30 DG
23 2 1866 Żytomierz Józefa Sinkiewicz Żytomierz Józef Helena Puzinowska [28.03.1866] córka wachmistrza żandarm., sekr.gub.Stefan Puzinowski i Tekla Nazarewicz 178-3-63 18 74 Ż 35 i 36 DG
25 3 1866 Żytomierz Maria-Celestyna Osowska Żytomierz Wincenty Kamilla Sinkiewicz [03.04.1866] córka asesora kol, Antoni Szantryn-radca nadworny i Pelagia Krzeczkow 178-3-63 23 88 Ż 43 i 44 DG
17 9 1866 Żytomierz Adam Krasowski Dubowiec Ludwik Anna Bamrykiewicz [19.09.1866] syn 1-dw., Bazyli Sinkiewicz i Katarzyna Górecka 178-3-63 46 220 Ż 89 i 90 DG
1 10 1866 Żytomierz Józefa Żytomierz Marianna Sinkiewicz [02.10.1866] nieślubna córka, Tomasz Karpow i Lucyna Kuriata 178-3-63 48 231 Ż 93 i 94 DG
4 3 1866 Białogródka Jan Betlejemski Polachowa Michał Tekla Winiarska Jan Kułakowski i Antonina Sinkiewicz ż. Bazylego 178-03-81 204V-205R 21 Ż DM
21 11 1866 Białogródka Antonina Baraniecka Bisóweczka Piotr Klara Sinkiewicz Piotr Olszewski i Teresa Baraniecka 178-03-81 225V-226R 105 Ż DM
13 2 1866 Rzyszczów Julia Stawińska Kajetan Halina Sinkiewicz Władysław Sinkiewicz, 312-1-90 219 5 m.K KM
17 4 1867 Rzyszczów Konstanty Sinkiewicz Jabłonów Adam Ewa Janicka Franciszek Kmita, Julia Mironowska 312-1-92 212 14 m.K KM
24 10 1867 Krzemieniec Aleksander Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 426-1-41 19V-20R 75 T 482
26 4 1867 Białogródka Marcin Sinkiewicz Sosnoweczka Jan Apolonia Olędzka Jan Korzeniowski i Aniela Butewicz ż. Stanisława 178-03-81 274V-275R 38 Ż DM
29 10 1867 Białogródka Tadeusz Miedzianowski Teleżyńce Roman Aleksandra Piotrowska Józef Miedzianowski i Apolonia Sinkiewicz ż.Jana 178-03-81 296V-297R 122 Ż DM
10 11 1868 Łuck Mikołaj Maślinkiewicz Żabka Adam Franciszka Sinkiewicz 398 34-35 63 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0018.htm
14 2 1868 Białogródka Julianna Łoniewska Puzyrki Wielkie Jan Barbara Sinkiewicz Władysław Topolnicki i Ludwika Pilecka 178-03-81 348V-349R 23 Ż DM
13 4 1868 Białogródka Jan Dąbrowski Puzyrki Małe Teofil Anna Sinkiewicz Franciszek Piotrowski i Karolina Muszczyńska ż. Kazimierza 178-03-81 351V-352R 36 Ż DM
26 12 1868 Białogródka Stefan Czyż Sosnoweczka Tomasz Marianna Olęcka Jan Sinkiewicz i Anna Rutkowska ż. Stefana 178-03-81 374V-375R 126 Ż DM
29 1 1868 Krzemieniec Franciszek Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka szer. Michał Gospodarski, Maria Czeliszczew panna 426-1-44 4V-5R 12 T 771 DW
12 7 1869 Krzemieniec Wincenty Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 1-48 13V-14R 38 T
3 6 1869 Białogródka Karol Baraniecki Bisówka Wielka Piotr Klara Sinkiewicz Piotr Olszewski i Teresa Baraniecka ż. Józefa 178-03-81 424V-425R 64 Ż DM
9 11 1869 Białogródka Michalina Bujalska Polachowa Michał Joanna Bińkowska Bazyli Sińkiewicz i Agnieszka Mirecka ż. Piotra 178-03-81 447V-448R 156 Ż DM
6 2 1870 Krzemieniec Ignacy Czykanowski Krzemieniec Jan Maria Tasinkiewicz 1-50 3V-5R 11 T
16 5 1870 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka mieszcz. Stefan Kamński, Rozalia Detyniewicz panna 1-50 16V-17R 54 T
9 9 1870 Krzemieniec Maria Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 1-50 23V-25R 81 T
9 1 1870 Białogródka Wincenty Sinkiewicz Kornica Jan Apolonia Olędzka Józef Wolski i Klementyna Korzeniowska 178-3-84 1V-2R 3 Ż DM
20 7 1870 Białogródka Wincenty Łoniewska Puzyrki Małe Jan Barbara Sinkiewicz Wilhelm Topolnicki i Ludwika Pilecka, as. Wincenty Topolnicki i Aniela Pilecka 178-3-84 27V-28R 94 Ż DM
12 8 1871 Krzemieniec Hipolit Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 1-55 186V-187R 58 T
22 6 1871 Kuniów Dominik Krynicki Radohoszcz Mała Szymon Anna Sinkiewicz Wincenty Michałowski i Honorata Krynicka 178-3-78 247V-248R 31 Ż DM
6 10 1871 Rzyszczów Bronisław Fijałkowski Rzyszczów Kazimierz Urszula Oskierko Augustyn Sinkiewicz, Dionizja Sinkiewicz, Aleksander Jurkowicz, Helena Stawińska ż. Kajetana 312-1-100 380 44 m.K KM
9 9 1871 Białogródka Mikołaj Sinkiewicz Bisówka Wielka Grzegorz Marcjanna Pauszyńska Wincenty Zawadzki i Paulina Staszewska ż. Franciszka 178-03-84 132V-133R 124 Ż DM
18 3 1872 Krzemieniec Józefa Czekanowska Krzemieniec Jan Maria Tasinkiewicz 1-62 4V-6R 15 T 870
24 8 1872 Krzemieniec Ludwika Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 1-62 14V-15R 52 T 880
1 5 1873 Białogródka Józef Baraniecki Bisówka Wielka Piotr Klara Sinkiewicz Józef Gutkiewicz i Antonina Grzybowska ż. Wojciecha 178-03-84 353V-354R 73 Ż DM
24 12 1873 Białogródka Józef Sińkiewicz Bisówka Wielka Jan Karolina Lejman Wojciech Grzybowski i Klara Baraniecka ż. Piotra 178-03-84 396V-397R 203 Ż DM
1 8 1874 Krzemieniec Piotr Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks s.Tomasza Tekla Strzelecka 0.1-68 12V-13R 48 T
11 6 1874 Krzemieniec Antonina Czekanowska Krzemieniec Jan Anastazja Goralska miesz. Feliks Tasinkiewicz, Domicela Jaśkiewicz z. Antoniego 426-1-68 9V-10R 36 T
7 3 1874 Białogródka Franciszek Podstawczuk Bisówka Szymon Katarzyna Staszewska Jan Sinkiewicz i Klara Woroniecka ż. Piotra 178-03-84 453V-454R 35 Ż DM
12 3 1874 Białogródka Waleria Oryszewska Bisówka Tomasz Katarzyna Iwerska Jan Sinkiewicz i Klara Baraniecka/ [Woroniecka] ż. Piotra 178-03-84 454V-455R 38 Ż DM
31 5 1875 Ołyka Józef Sinkiewicz Humienniki Nikodem Zuzanna Stankiewicz 496 22 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0012.htm
1 3 1875 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 426-1-69 5V-6R 18 T
29 6 1875 Krzemieniec Piotr Turobiński Krzemieniec Jan Katarzyna Rudkowska miesz. Stefan Tasinkiewicz, Maria Żyglewicz panna 426-1-69 10V-11R 39 T
20 7 1875 Białogródka Antonina Sińkiewicz Bisówka Jan Karolina Lejman Piotr Baranecki i Marianna Lejman ż. Piotra 178-03-133 21V-22R 102 Ż DM
4 8 1875 Białogródka Paulina Baraniecka Bisówka Piotr Klara Sińkiewicz Wojciech Grzybowski i Marianna Oryszewska ż. Piotra 178-03-133 22V-23R 110 Ż DM
30 5 1876 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 1-70 9V-10R 36 T
23 12 1876 Ołyka Maria Sinkiewicz Humienniki Mikołaj Zuzanna Stankiewicz 498 6 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0004.htm
23 12 1876 Ołyka Emilia Sinkiewicz Humienniki Mikołaj Zuzanna Stankiewicz 498 6 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0004.htm
19 5 1877 Krzemieniec Maria Joanna Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka miesz. Antoni Komarewicz, Domicela Jaśkiewicz z. Antoniego 1-71 9V-10R 36 T
5 4 1877 Rzyszczów Bronisława Stawińska Rzyszczów Kajetan Helena Sinkiewicz Edward Malinowski, Maria Piotraszewska 312-1-110 299 13 m.K KM
19 8 1877 Białogródka Józef Lejman Hulowce Piotr Marianna Malinowska Jan Sińkiewicz i Lucyna Gutewicz 178-03-133 131V-132R 101 Ż DM
14 5 1878 Krzemieniec Stanisław Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 426-1-72 6V-7R 23 T
30 9 1878 Rzyszczów Michał Sinkiewicz Mietwince Adam Ewa Janicka Kacper Śliwiński, Wiktoria Ciechanowska, ż. Stanisława 312-1-112 3 m.K KM
28 8 1879 Ołyka Józefa Sińkiewicz Humienniki Mikołaj Zuzanna Stańkiewicz 500 40 59 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0021.htm
23 10 1879 Krzemieniec Stanisław Połumacek Krzemieniec Antoni s.Antoniego Wiktoria Dobrowolska miesz. Feliks Tasinkiewicz, Stanisława Kryżanowska 426-1-73 16V-17R 67 T
7 2 1880 Berezdów Franciszek Popławski Horodniawka Wawrzyniec Klementyna Sińkiewicz Jan Janicki i Ludwika Bobrowska ż. Tomasza 178-3-169 571V-572R 12 Ż DM
11 9 1880 Berezdów Petronela Sińkiewicz Senihów Wiktor Waleria Huczyńska Tomasz Huczyński i Petronela Orłowska ż. Andrzeja 178-3-169 583V-584R 86 Ż DM
19 10 1880 Berezdów Antonina Strażnikiewicz Zakrynicze Ignacy Anna Sińkiewicz Dionizy Turakiewicz i Marianna Sinicka ż. Mikołaja 178-3-169 585V-586R 100 Ż DM
29 11 1880 Berezdów Petronela Majewska Chyżawka Andrzej Antonina Sińkiewicz Jan Zaręba i Anna Majewska ż. Piotra 178-3-169 588V-589R 117 Ż DM
21 9 1881 Berezdów Franciszka Skalska Korytyszcze Adam Agnieszka Sińkiewicz Mikołaj Brodecki i Ludwika Soroczyńska ż. Tomasza 178-03-169 614V-615R 92 Ż DM
25 9 1881 Berezdów Teofila Kamińska Stołby Józef Domicela Sińkiewicz Franciszek Radecki i Anna Smolińska ż. Kazimierza 178-03-169 615V-616R 93 Ż DM
22 11 1881 Berezdów Antoni Bińkowski Bronniki Józef Anna Sińkiewicz Wawrzyniec Popławski i Franciszka Bołsunowska ż. Michała 178-03-169 620V-621R 113 Ż DM
22 3 1881 Krzemieniec Karol Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska Jan Krzyżanowski, Katarzyna Bednarska 426-1-75 4V-5R 14 T 13 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9FM?i=12&cat=834008
18 3 1882 Berezdów Mikołaj Popławski Horodniawka Wawrzyniec Klementyna Sińkiewicz Ignacy Stremidłowski i Antonina Popławska ż. Anastazego 178-3-169 630V-631V 26 Ż DM
26 7 1882 Berezdów Anna Popławska Horodiawka Antoni Marianna Sińkiewicz Anastazy Popławski i Anna Bińkowska ż. Jana 178-3-169 642V-643R 72 Ż DM
22 12 1888 Młynów Jan Boguszewski Karolinka Antoni Franciszka Sinkiewicz Sienkiewicz Andrzej Boguszewski, Rozalia Sadowska ż. Jana 740-2-402 55V-56R 95 R 1842 RK
2 7 1889 Krzemieniec Anna Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 01-81B 16V-17R 64 T
3 8 1890 Krzemieniec Maria Gilewicz Lisznia Wincenty Petronela Sińkiewicz 0.1-81W 16V-17R 61 T DW
5 6 1890 Młynów Antoni Wolański Ostrów Jan Marcelina Jakuboska Jakubowska Józef Wolański, Agata Sinkiewicz ż. Wojciecha 740-2-407 9V-10R 43 R 1583 RK
1 9 1892 Krzemieniec Katarzyna Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 0.1-81D 16V-17R 61 T
1 2 1893 Młynów Marianna Sinkiewicz Murawica Maciej Marianna Gryc Wincenty Malinowski, Magdalena Szparkowska ż. Floriana 740-7-94 1V-2R 7 R 113 DW
16 6 1895 Młynów Piotr Czerpak Dorohostaje Józef Anna Sinkiewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Adam Kulczawik, Franciszka Bojaryn wdowa 740-2-411 68V-83R 61 R 1385 1397 RK
14 7 1895 Młynów Józefa Zydroń Karolinka Jan Tekla Sinkiewicz Kazimierz Buczacki, Zofia Buczacka panna 740-2-411 83V-84R 69 R 1398 RK
25 2 1896 Młynów Kazimierz Sinkiewicz Dobratyn Wojciech Agata Latkowska Piotr Latkowski, Rozalia Rodzińska panna 740-7-94 52V-53R 25 R 168 DW
8 7 1896 Młynów Anna Tomaszewska Murawica Marcin Wiktoria Sinkiewicz Antoni Morgilewicz, Aleksandra Rakowska panna 740-7-94 64V-65R 81 R 184 DW 0
25 11 1896 Młynów Władysław Sinkiewicz Dobratyn Maciej Marianna Gryc Józef Potapa, Paulina Potapa z. Wiktora 740-7-94 73V-74R 129 R 193 DW 0
6 6 1897 Młynów Władysław Boguszewski Karolinka Antoni Franciszka Sinkiewicz Józef Rodziewicz, Józefa Osiowska ż. Grzegorza 740-2-412 11V-12R 52 R 1750 RK
5 1 1899 Młynów Stefania Tomaszewska Murawica Marcin Wiktoria Sinkiewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Trochimówka, Jan Jaruszewicz, Wiktoria Morgielewicz ż. Antoniego 740-2-407 46V-47R 2 R 1612 RK
29 5 1899 Młynów Wiktor Świderski Dorohostaje Mateusz Agata Kisła gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Bagno, Michał Chonda, Marianna Sinkiewicz ż. Macieja 740-2-407 57V-58R 56 R 1623 RK
6 11 1899 Młynów Michalina Zydron Zydroń Karolinka Jan Tekla Sinkiewicz Kazimierz Buczacki, Aleksandra Karpińska ż. Stefana 740-2-407 74V 141 R 1641 RK
4 11 1901 Krzemieniec Franciszek Wójcicki Wesołówka Julian Tekla Sinkiewicz 25 V-26 R 97 0
14 12 1901 Krzemieniec Stanisław Tasińkiewicz Krzemieniec Franciszek Olga Arendt 30 V-31 R 118 0
17 1 1901 Młynów Helena Zydron Zydroń Karolinka Jan Tekla Sinkiewicz Sienkiewicz Kazimierz Buczacki, Katarzyna Korecka ż. Józefa 740-2-402 76V-77R 4 R 1857 RK
25 6 1901 Młynów Zofia Tomaszewska Grabowiec Marcin Wiktoria Sinkiewicz Sienkiewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Trochimówka, Adolf Kozłowski, Zuzanna Zaworska panna 740-2-402 89V-90R 75 R 1872 RK
23 3 1903 Młynów Antoni Bieliński Dorohostaje Marcin Teofila Świderska Antoni Jurgielewicz, Zofia Sinkiewicz ż. Macieja 740-2-411 9V-10R 42 R 1328 RK
29 7 1903 Młynów Józef Boguszewski Karolinka Antoni Franciszka Sinkiewicz Władysław Sinkiewicz, Marianna Rodziewicz ż. Aleksandra 740-2-411 18V-19R 86 R 1337 RK
22 6 1903 Żytomierz Piotr Pancer Żytomierz Aleksander Aniela Zatwarnicka Józef Chodorowski, Anna Sińkiewicz wdowa 178-3-171 139V-140R 251 Ż 275 DW
20 11 1904 Krzemieniec Albert Tasińkiewicz Krzemieniec Franciszek Helena Oryndt 95 0
5 2 1904 Szumsk Władyslaw Tasińkiewicz Kąty Feliks Maria Kowalska 0.1-238 9V-10R 35 T
10 3 1905 Młynów Leonarda Tomaszewska Murawica Marcin Wiktoria Sinkiewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Wojciech Szuszakiewicz, Ludwika Rakowska panna 740-2-411 122V-123R 33 R 1425 RK 0
26 7 1906 Młynów Bronisława Indental Pjanie par. Jałowicze Adam Marianna Krasinkiewicz austriaccy poddani, Stefan Ragus, Salomea Lipska ż. Michała 740-2-414 15V-16R 74 R 1485 RK
13 12 1906 Młynów Alicja Młyńczyk Młynów Julian Maria Sinkiewicz gub. Piotrkowska, pow. Brzeziny, gm. Dmosin, Zygmunt Jędralski, Róża Rus ż. Edmunda 740-2-414 59V-60R 29 R 1523 RK
14 12 1907 Młynów Stanisław Sakowicz Wacławin Aleksander Anna Latacz gub. Wileńska, Giełwany, Józef Kurek, Zofia Sinkiewicz ż. Macieja 740-2-414 80V-81R 135 R 1546 RK
10 2 1911 Ołyka Rozalia Kondracka Chorłupy Władysław Apolonia Sinkiewicz 1063 10 38 MO
30 11 1911 Ołyka Józefa Kondracka Stanisławka Władysław Antonina Sinkiewicz 1063 59 236 MO
19 1 1913 Ołyka Stanisław Kondracki Stanisławka Władysław Antonina Sinkiewicz 1063 94 18 MO
25 6 1914 Ołyka Piotr Kondracki Stanisławka Władysław Antonina Sińkiewicz 1063 179 98 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0190.htm
13 4 1915 Kijów Św. Aleksandra Władysław Pioro Irpeń Piotr Julia Sinkiewicz Daniel Derkuczewski i Sabina Głatko 312/1/129 32V-33R 126 m.K JM1
25 4 1918 Wiszenki Julian Sinkiewicz Sławatycze Konstanty Bronisława Orzańska Jan Orzenski, Elżbieta Kornatowska panna 35-9-769 8V-9R 39 Ł 4518-4519 RK
19 12 1919 Młynów Kazimierz Górnicki Franciszek Maria Boguszewska Jan Sińkiewicz, Konstancja Rodziewicz ż. Władysława 740-8-158 45V 18 R 14 RK
20 9 1920 Młynów Władysława Gmyr Adamówka Antoni Anna Tomaszewska Franciszek Gmyr, Stanisława Sinkiewicz żona Władysława 740-6-321 11 75 R 9891 AK2
28 1 1921 Młynów Elżbieta Krajewska Władysławówka Julian Aniela Puzia Władysław Sińkiewicz, Marianna Pyza żona Ignacego 740-4-446 37V 21 R 521 RK
7 2 1921 Młynów Kazimiera Książek Władysławówka Sylwester Franciszka Strauc Władysław Sińkiewicz, Michalina Strauc ż. Franciszka 740-4-446 38R 29 R 521 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
21 8 1746 Szumsk Jakub Jasinkiewicz Waśkowce Zofia Trzeszniowska Waśkowce Józef Tripolski, Marianna Medińska 297-1-180 12R Ł RK
24 7 1748 Szumsk Marcin Przywidzki Zofia Zielonka Zielińska Adam Petrykowski, Tomaszewska, Franciszek Sinkiewicz, Helena Potrykowska 297-1-180 15V Ł RK
13 1 1799 Białogródka Jan Doroszewski Polachowa k Anna Gęsicka Polachowa p Franciszek Zieliński, Kazimierz Sińkiewicz z Rydki 178-49-5 32R-32V Ż DM
2 6 1829 Krzemieniec Tomasz Tasinkiewicz Krzemieniec 23 Mikołaj Katarzyna Katarzyna Jaskulska Krzemieniec 22 Jan Prakseda Aleksander Ordyński i Mateusz Baranowski 01-5 36R 27 T 765 DM
21 9 1830 Radziwiłłów Eliasz Prohindyn - 48 Prokop Barbara - Helena Sinkiewicz Radziwiłłów 36 Tadeusz Helena - 816 191a 16 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0195.htm
23 11 1830 Białogródka Kazimierz Brzedziński Polachowa 22 Jędrzej Marianna Malinowska Franciszka Gęsicka Polachowa 17 Jan Anastazja Kobylańska Franciszek Pasztalan i Mikołaj Sinkiewicz, Ignacy Kustowski 178-03-96 73V 23 Ż DM
22 1 1833 Włodzimierz Bazyli Danilewicz Włodzimierz (unita) 22 Jan Regina Pisar Jadwiga Wytoczyńska Włodzimierz 20 Eliasz Ewa Prokopowicz sław. Józef Sinkiewicz, Andrzej Danilewicz 848 28 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0015.htm
5 2 1833 Derażne Marcin Horoszkiewicz Postójne 20 Jan Anna Rozińska Marianna Praszkowska Postójne 18 Mikołaj Marianna Mozdzierska Józef Żukowski, Michał Krasińkiewicz 171-1-6 197V 4 R DM
3 11 1835 Połonne Stefan Burzyński Józefówka 20 Michał Katarzyna Magdalena Kozłowska Józefówka 18 Antoni Marianna Franciszek Frankowski, Józef Sinkiewicz 245-1-9 166V 43 R DW 2830
17 11 1835 Teofilpol Dawid Betlejemski 22 Ignacy Wiktoria Otwinowska Marianna Witkowska 20 Szymon Anna Ratyńska Jan Sinkiewicz, Karol Eyssmont, 178-3-101 379 9 Ż SK
24 5 1836 Derażne Jakub Krasinkiewicz Hłuboczek 25 Stanisław Zofia Przybyszewska Dorota Brusilewicz Wowcze 22 Michał Jadwiga Chorążyczewska Józef Żukowski, Józef Chorążyczewski 171-1-9 197V 3 R DM
1 8 1837 Krzemieniec Mikołaj Rutkowski Krzemieniec 22 Dymitr Tekla Malczewska Teresa Żyglewicz Krzemieniec 19 Franciszek Justyna Żurawska Antoni Żyglewicz i Tomasz Tasińkiewicz 01-11 37R 17 DM 177 T
28 11 1837 Lachowce Antoni Iwerski Teofipol par. Teofipol 28w Piotr Wiktoria Teodorowska Katarzyna Waśkiewicz Lachowce 18 Daniel Marianna Witebska Jan Sinkiewicz, Bazyli Sinkiewicz, Tomasz Stapowski 171-1-10 122R-122V 28 R DM
6 1 1838 Krzemieniec Teodor Jachniewicz Krzemieniec 20 Leon Ksawera Lisowska Balbina Tasińkiewicz Krzemieniec 20 Wojciech Klara Ałamowicz Michał Kozłowski i Antoni Połumaczek 01-12 23R 1 DM 236 T
25 2 1840 Lachowce Karol Dłużniewski Bisówka 22 Teodor Karolina Kulczycka Emilia Sinkiewicz Załuże 18 Szymon Barbara Lipska 880 77V 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0080.htm
10 2 1840 Łuck Tomasz Jasińkiewicz Żabka 23 Jan Julianna Domicela Dąbrowska Żabka 21 Tomasz Salomea Aleksander Chlebowski, Jan Brzezicki 376 29 3 826 21V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0016.htm
21 9 1841 Ołyka Romuald Sinkiewicz Par. Ołyka 29 Bazyli Anastazja Dąbrowska Izabela Uttowicz Par. Ołyka 25 Jan Justyna Bańkowska 827 160 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0163.htm
12 10 1841 Łuck Grzegorz Sinkiewicz 43 Jan Julianna Osińska Agnieszka Laskowska 22 Józef Anastazja Sankowicz Ignacy Michalski, Kazimierz Wysoczyński 377 42-43 14 827 20R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0023.htm
2 2 1841 Włodzimierz Wojciech Gidziński Włodzimierz 22 Tomasz Anastazja Bogdanowicz Zofia Sińkiewicz Włodzimierz 21 Józef Ewa Krupska 856 37 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0019.htm
19 1 1841 Lachowce Grzegorz Zawadzki Bereżyńce par. Teofipol 22 Józef Eleonora Gęsicka Teresa Biskupska Żemielińce 20 Antoni Helena Piasecka Grzegorz Korycki, Michał Zawadzki, Bazyli Sińkiewicz 178-49-17 16R-16V 2 Ż DM
12 10 1841 Lachowce Jan Grzybowski Książęcin 23 Szymon Wiktoria Sińkiewicz Marianna Galińska Książęcin 17 Jakub Barbara Dobrzańska Jan Zawadzki, Grzegorz Sińkiewicz 178-49-17 21V 18 Ż DM
2 2 1841 Krzemieniec Stefan Szymczuk Podbereżce 40 Paweł Marianna Apolonia Sińkiewicz Podbereżce 20 Grzegorz Apolonia 872 420 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0222.htm
1 7 1845 Deraźne Ludwik Żukowski Tuchirz 25 Józef Elżbieta Horoszkiewicz Aniela Krasinkiewicz Debryca 18 Stanisław Zofia Przybyszewska 884 212 V 6
21 1 1845 Lachowce Kazimierz Grzybowski Książęcin 23 Szymon Wiktoria Sińkiewicz Marianna Piotrowska Książęcin 22 Franciszek Anna Zagajewska Jakub Medyński Antoni Zagajewski 884 126 V 3
25 2 1845 Teofilpol Bazyli Sińkiewicz Rydki 25 Kazimierz Brygida Lesiecka Antonina Pasławska Korowie 19 Wawrzyniec Marianna Akajewicz Walery Akajewicz, Grzegorz Sińkiewicz, Aleksander Pawczyński 178-3-113 404V 3 Ż DM
14 11 1845 Teofilpol Feliks Staszewski Rydka 28 Mikołaj Franciszka Sińkiewicz Franciszka Ilnicka Rydki 20 Feliks Justyna Brzyska Augustyn Korzeniowski, Grzegorz Sińkiewicz, Wawrzyniec Teodorowski 178-3-113 406V-407R 12 Ż DM
25 11 1845 Teofilpol Grzegorz Sińkiewicz Rydka 23 Jan Franciszka Głowacka Marcjanna Pawłuszyńska Rydka 17 Jan Katarzyna Ilnicka Florian Iwerski, Kasper Starski, Grzegorz Sińkiewicz 178-3-113 408R 16 Ż DM
2 11 1847 Sokul Marcin Rossińkiewicz Rudnia par. Wiszenki 31 Szymon Elżbieta Boiłkowska Karolina Iwanowska Sokul 21 Bazyli Magdalena Karpińska Jeremiasz Podłucki, Julian Kłaszkowski, Szymon Morozewicz, Aleksander 833 137 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0078.htm
12 10 1847 Lachowce Aleksander Sowiński Załuże 21 Marcin Prakseda Justyna Sińkiewicz Załuże 19 Szymon Barbara Lipska Jan Baranowicz, Florian Wolski 171-1-13 100V 10 R DM
30 10 1849 Starokonstantynów Franciszek Wesołowski Ohyjowce 20 Dymitr Marianna Sinkiewicz Anna Majewska Ohyjowce 18 Karol Marianna Ławicka 178-3-118 36R 27 Ż
12 2 1850 Lachowce Wojciech Miciński Załuże 34w Jan Franciszka Galińska Tekla z d. Sinkiewicz Popławska Załuże 29w Szymon Barbara Lipska Ludwik Malinowski i Jan Baranowicz 171-1-16 309V 4 R DM
9 1 1850 Żytomierz Leopold Sinkiewicz 32 Kazimierz Aniela Apolonia Kulwicka Salomea Wągrodzka 16 Józef Katarzyna Maszkowska 178 3 2 65 2 Ż Ni
6 2 1854 Krzemieniec Józef Orzechowski Krzemieniec 21 Stanisław Aniela Tasinkiewicz Rozalia Kamińska Krzemieniec 18 Tomasz Justyna Jaśkiewicz 0.1-26 35R 4 T
6 11 1855 Białogródka Jan Sinkiewicz Bisówka Wielka par. Lachowce 23 Jan Franciszka Rychlicka Apolonia Olędzka Sosnóweczka 17 Jan Franciszka Zawadzka Wincenty Zawadzki, Michał Nawrocki 178-03-123 526V 25 Ż DM
19 5 1857 Krzemieniec Mikołaj Tasinkiewicz Krzemieniec 21 Tomasz Katarzyna Lewińska Tekla Piotrowska Krzemieniec 18 Franciszek Antonina Mikłaszewska 0.1-29 37V 5 T
19 1 1858 Puliny Teodor Malicki Dworyszcze - Piotr Julianna Borowska Małgorzata z Sinkiewiczów Sinicka Dworyszcze - Marcin Ewelina Wolwach Dobrzański Piotr Sosinowski Michał Szwichewicz Joahim 2 JZ
19 2 1861 Białogródka Marcin Olędzki Sosnóweczka 19 Józef Marianna Medyńska Rozalia Galeńska [Gałęska] Sosnóweczka 18 Jan Teresa Marcinowska Jan Sinkiewicz, Jakub Olędzki 178-03-76 152R 8 Ż DM
2 9 1862 Deraźne Klemens Krasinkiewicz Balarka 20 Michał Marianna Komnacka Franciszka Kołodyńska Balarka 19 Franciszek Małgorzata Walczyńska 887 156 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0084.htm
16 6 1863 Białogródka Jan Urbański Krzyworudka 20 Stanisław Franciszka Wieczor Petronela Okajewicz Czyżówka 19 Walery Aniela Sinkiewicz Szymon Urbański i Antoni Kozielski 178-03-81 38V 7 Ż DM
16 6 1863 Białogródka Jan Łoniewski Sosnoweczka 36 Jan Anna Jakubowska Barbara Sinkiewicz Bisóweczka 18 Mikołaj Domicela Wachowska Roman Mirecki i Kazimierz Kędzierski 178-03-81 39R 8 Ż DM
14 7 1863 Białogródka Teofil Dąbrowski Puzyrki Małe 35w Stefan Katarzyna Wojnowska Anna Mikulska z d. Sinkiewicz Bisóweczka 32w Mikołaj Domicela Wachowska Karol Dąbrowski i Józef Liniewicz 178-03-81 40V 11 Ż DM
3 10 1865 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec 21 Tomasz Katarzyna Lemińska Tekla Strzelecka Grabówka 17 Grzegorz Marianna Barnacka 1-37 33V-34R 12 T 41
30 5 1865 Lachowce Wojciech Grzybowski Bisówka Wielka 18 Jan Marianna Galińska Antonina Dłużniewska Bisówka Wielka 18 Karol Emilia Sinkiewicz szl. Roman Mirecki, Jan Zawadzki, Jan Nowicki 178-3-146 109V 10 Ż DM
13 11 1865 Żytomierz Leopold Sińkiewicz Żytomierz 42 Kazimierz Anna Kulczewska Franciszka Świrczewska Żytomierz 30 Józef Marianna Popławska (ob., wdowiec i dw.) Jan Gąsecki, Józef Lisowski 178-3-61 132V 93 Ż 156 DG
6 2 1866 Żytomierz Władysław Sinkiewicz Żytomierz 40 Leon Ludwika Doroszewicz Marianna Sulikowska z d.Sawlewicz Żytomierz 33 Jan Marianna (emeryt. żołnierz i 1-dw., wdowa) Kazimierz Świderski, Mikołaj Kulczycki 178-3-63 86R 19 Ż DG 139
24 4 1866 Żytomierz Leon Korzyński Żytomierz 46 Józef Teofila Pawłowska Józefa Wojciechowska Żytomierz 30 Andrzej Agata Janowska (emerut.żołn., wdowiec i dw.) Mikołaj Śmigierzewski i Konstanty Sinkiewicz 178-3-63 88V 28 Ż DG 144
10 11 1868 Białogródka Jan Sowiński Suchorzyńce 22 Aleksander Julia Sinkiewicz Karolina Ziobrowska par. Białogródka 17 Jakub Monika Tomasz Zarzycki, Wincenty Szwajdecki 178-03-81 390V 27 Ż DM
9 2 1869 Krzemieniec Jan Czekanowski Krzemieniec 25 Wojciech Marianna Detyniewicz Marianna Tasinkiewicz Krzemieniec 19 Tomasz Katarzyna Lewińska em. feldfebel Marcin Petruszewski, mieszcz. Ludwik Śledziński 1-48 36V 3 T
4 10 1870 Ołyka Mikołaj Sinkiewicz Krzywicze, par. Równe 22 Jakub Joanna Narolska Zuzanna Stankiewicz Humienniki 17 Emilian Apolonia Jaworska 491 45 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0025.htm
8 11 1870 Białogródka Franciszek Makowski Kuźmińce 25 Jan Marianna Podgórska Michalina Dłużniewska Bisówka Wielka 18 Karol Emilia Sinkiewicz Jan Dubowicz, Franciszek Małachowski 178-03-84 74V 47 Ż DM
20 2 1872 Krzemieniec Jan Jachniewicz Krzemieniec 23 Teodor Balbina Tasinkiewicz Marcelina Tatarzyńska Krzemieniec 22 Piotr Tekla 1-62 27R 4 T 892
29 5 1872 Krzemieniec Grzegorz Strzelecki-Ternowy Grabówka 68w Józef Katarzyna Dąbrowska Antonina Piotrowska z Mikłaszewskich Krzemieniec 59w Jan Tekla Bartoszewicka mieszcz. Tomasz Tasinkiewicz, szer. Jan Wyszomirski 1-62 29R 8 T 894
23 1 1872 Białogródka Ignacy Dłużniewski Bisówka Wielka 20 Karol Emilia Sinkiewicz Katarzyna Grzybowska Bisówka Wielka 18 Jan Marianna Galińska Maciej Hryniewiecki, Mikołaj Zalewski 178-03-84 251V 1 Ż DM
4 6 1872 Białogródka Jan Sińkiewicz Bisówka Wielka 22 Grzegorz Marcjanna Pałczyńska [Pawłuszyńska] Karolina Lejman Hulowce 18 Jan Magdalena Piotrowska Józef Zieliński, Dominik Mirecki 178-03-84 269R 36 Ż DM
8 5 1875 Białogródka Andrzej Okajewicz [Akajewicz] Futor Dosin 22 Walerian Aniela Sińkiewicz Aniela Wodzińska Nowa Wieś 18 Piotr Petronela Krzywicka Grzegorz Brzezicki, Piotr Welbin (Welbel) 178-03-133 47R 18 Ż DM
9 11 1875 Białogródka Wincenty Nawrocki Białogródka 18 Mikołaj Małgorzata Mirecka Aniela Sowińska Suchorzyńce 17 Aleksander Julia Sińkiewicz Antoni Rychliński, Józef Dutkiewicz 178-03-133 57R 38 Ż DM
30 1 1877 Białogródka Leon Kułakowski Bisóweczka 20 Marcin Agnieszka Grzybowska Barbara Sińkiewicz Bisówka 18 Grzegorz Marcjanna Paułyczyńska Antoni Sinicki, Stanisław Hulewicz 178-03-133 144R 4 Ż DM
19 2 1878 Białogródka Mikołaj Winiarski Polachowa 26 Jan Anna Franciszka Mikulska Książęcin 19 Stanisław Anna Sinkiewicz Mikołaj Kędzierski, Wawrzyniec Winiarski 178-03-133 190V 10 Ż DM
21 5 1879 Białogródka Antoni Zalubowski Suchorzyńce 19 Andrzej Waleria Dłużniewska Bisówka Wielka 17 Karol Emilia Sińkiewicz Antoni Górecki, Antoni Małachowski 178-03-133 242V 25 Ż 471 DM
27 1 1880 Białogródka Dominik Jasiński Bisówka 35w Jan Franciszka Samborska Katarzyna z d. Iwerska Goryszewska Bisówka 30w Florian Paulina Pauczyńska Józef Zawadzki, Jan Sińkiewicz 178-03-133 292V 2 Ż 564 DM
23 11 1880 Białogródka Ambroży Rutkowski Bisówka 23 Józef Marianna Kozielska Karolina Dłużniewska Bisówka 18 Karol Emilia Sińkiewicz Michał Zalewski, Piotr Bogusławski 178-03-133 301V 37 Ż 582 DM
15 11 1881 Białogródka Józef Dłużniewski Bisówka 26 Karol Emilia Sińkiewicz Marianna Niemirowska Bisówka 18 Walenty Anna Niemirowicz Michał Zalewski, Wincenty Olszewski 178-03-133 354V 34 Ż 686 DM
12 2 1884 Torczyn Władysław Hyrycz Usicze 25 Kajetan Anastazja Romanowska Teresa Garczyńska Chorochoryń 19 Jakub Antonina Sinkiewicz Józef Garczyński, Jan Hyrycz, Piotr Garczyński 670 56 7 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20670/pages/PL_1_436_670_0032.htm
5 8 1884 Meżyrów Wincenty Skrobocki 26 Jan Rozalia Sinkiewicz Helena Michnik Meżyrów 17 Antoni Karolina Gribner 904-6-5 6 W JS1
3 2 1885 Białogródka Józef Kozielski Ledzianka 26 Szymon Maria Słomińska Antonina Baraniecka Bisówka 18 Piotr Klara Sińkiewicz Adam Słomiński, Roman Zieliński 178-03-133 624R 7 Ż 1212 DM
26 9 1893 Kuniów Józef Sińkiewicz (Mińkiewicz) Gurszczyzna 27w Antoni Rozalia Malinowska Józefa Staszewska Korytno 18 Wincenty Tekla Słowińska Leon Staszewski i Adolf Sokołowski 178-3-86 493V 13 Ż DM
5 2 1895 Szumsk Józef Kokurowski Marynki 37w Franciszek Anna Kucharska Aniela Sztynkiewicz Piaseczna 26 Piotr Marianna Leszczyńska nazwisko rodziców M Jastrzębscy, K - Sińkiewicz 01-233 227R 19 T
28 1 1896 Młynów Maciej Dzierżyc Dobratyn 24 NN Marianna Rozalia Ratkiewicz Dobratyn 20 Wincenty Franciszka Sinkiewicz Adam Wojcik, Jan Fedorowicz 740-7-94 79V 5 R 200 DW
15 2 1898 Młynów Mateusz Świderski Smordwa 41w Wawrzyniec Marianna Marchel Agata Kisła Murawica 24 Stanisław Anna Nowicka Maciej Sinkiewicz, Jan Jaruszewicz 740-2-409 28R 7 R 1724 RK
13 9 1898 Młynów Jan Głębocki Dobratyn 31 Marcin Łucja Sinkiewicz Sienkiewicz Marianna Wojteczko Dobratyn 19 Mateusz Ludwika Karaś Piotr Głębocki, Józef Jurgilewicz 740-2-409 30V 17 R 1727 RK
29 7 1901 Młynów Maciej Sinkiewicz Grabowiec 50w Maciej Marianna Szubzda Zofia Latacz Młynów 26 Józef Rozalia Szumowska Florian Szparkowski, Józef Maśliński 740-2-402 112R 19 R 1892 RK
3 11 1902 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec 28 Mikołaj Tekla Piotrowska Maria Kowalska Krzemieniec 22 Józef Maria Osowska 32 R 11
7 9 1902 Tbilisi Józef Lakutis kowieńska gub. 33 Jan Zofia Sinkiewicz Zofia Pietrzak 16 Jan Marianna Korpilska Stanisław Mazurkiewicz, Jan Misiewicz 43 43 Tb
17 2 1902 Młynów Tomasz Cop Użyniec 21 Józef Agnieszka Wiączek Józefa Boguszewska Karolinka 19 Antoni Franciszka Sinkiewicz on: austriacki poddany, Aleksander Rodziewicz, Adam Wielgus 740-2-407 118R 8 R 1679 RK
11 11 1903 Tbilisi Adam Sinkiewicz Bachmaty, pow. Aleksandrów, kowieńska g 29 Bogusław Katarzyna Rożeńska Paulina Ruppel Kanowa, terska obł. 23 Fryderyk Elżbieta Just Ferdynand Borkowski, Stefan Mikołajunas 75 49 Tb
1904 Łuck Wojciech Rusinkiewicz Jan Magdalena Bazan Maria Jakubowska nr aktu 19 t. III 439
20 2 1905 Młynów Franciszek Górnicki par. Dubno 19 Karol Antonina Marianna Boguszewska Karolinka 20 Antoni Franciszka Sinkiewicz Tytus Borzecki, Władysław Zybroń 740-2-411 144V 9 R 1447 RK
22 5 1906 Tbilisi Ludwik Margulec Owrucz, wołyńska gub. 28 Marcin Anna Żurawska Józefa Jagodzińska kaliska gub. 19 Józef Florentyna Sinkiewicz Józef Dolaciński, Antoni Strzałkowski, Józef Russin 138 25 Tb
29 1 1906 Młynów Andrzej Kowalski Nowiny 50w Józef Ewa Karczyńska Rozalia Dzieżyc z d. Ratkiewicz Dolina 30w Wincenty Franciszka Sinkiewicz Franciszek Ratkiewicz, Franciszek Witkowski, Piotr Głębocki 740-2-414 31V 1 R 1498 RK
6 11 1907 Młynów Michał Kobus Zofiówka 66w Norbert Helena Marianna Bojaryńska z d. Sinkiewicz 44w Andrzej Marcela Kropiwnicka Marcin Tomaszewski, Józef Rogalski 740-2-414 97V 37 R 1558 RK
17 2 1913 Młynów Władysław Gmyr Gmer par. Młynów 28 Jan Marianna Maziar Józefa Zydron par. Młynów 17 Jan Tekla Sinkiewicz on: austriacki poddany, Adolf Zydron, Józef Mościcki 740-4-447 140R 16 R 752 RK
8 6 1914 Włodzimierz Wołyński Leonard Sosnowski (Sośnicki) Berezowicze, par. Łokacze 25 Leonard Karolina Sinkiewicz Antonina Kopczyńska Włodzimierz 20 Józef Maria Danilewicz 1058 63 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0063.htm
19 1 1914 Młynów Antoni Gmyr Anna Tomaszewska Murawica 18 Marcin Wiktoria Sinkiewicz 740-7-94 64V-65R 81 R dop. DW
9 6 1918 Młynów Jan Boguszewski 30 Antoni Franciszka Sinkiewicz Sienkiewicz Maria Witkowska dopisek 740-2-402 56R 95 R 1842 RK
22 2 1920 Klewań? Władysław Sinkiewicz Dobratyn 24 Maciej Marianna Gryc Stanisława Książek dopisek 740-7-94 73V-74R 129 R 193 DW
11 2 1920 Młynów Władysław Sinkiewicz Władysławówka kol. 24 Maciej Marianna Gryc Stanisława Książek Władysławówka kol. 19 Sylwester Franciszka Stranc Jan Kwaśnik, Wawrzyniec Krajewski 740-6-321 46 16 R 9929 AK2
1 3 1924 Młynów Franciszek Gmyr Murawica 32 Wawrzyniec Katarzyna Kadrelak Józefa Gmyr z d. Zynder Adamówka 29w Jan Tekla Sinkiewicz Sińkiewicz Antoni Kolman, Maciej Witkowski 740-4-446 40V 16 R 602 RK
16 11 1924 Młynów Władysław Boguszewski Karolinka 28 Antoni Franciszka Sinkiewicz Anna Walczak Iwankowce 20 Wojciech Józefa Kamol Konstanty Zdanowski, Józef Osijewski 740-4-446 45V 48 R 607 RK
17 2 1932 Deraźne Bronisław Krasinkiewicz Janina Sokołowska Nosowicze 23 Michał Adela Żukowska 1019 62 137 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0036.htm
3 11 1935 Łuck Jarosław Ludowik Józefa Kondracka Stanisławka 24 Władysław Antonina Sinkiewicz 1063 59 236 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
96 Feliks Sinkiewicz, kawaler 40 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
74 4 Sinkiewicz Dionizy s. Jana 35 Toporyszcze Worów 1853 Żytomierz DM 178-03-37
1 2 Bolesław Sinkiewicz 23 Równe Wieś Jasiennicze 1862 Równe DW
4 1 Jakub Sinkiewicz 53 Równe Wieś Stawki 1862 Równe DW
74 228 Sinkiewicz Karol 31 Młynów Karolinka 1869 Równe RK 171-1-104
75 229 Sinkiewicz Bernard 28 Młynów Karolinka 1869 Równe RK 171-1-104
6 20 Chł. Ludwik Sinkiewicz (Sinkowski) 30 Szumsk Mosty 1872 Łuck DM 193-1-164
1 3 Żona Anna z Sinkiewiczów 25 Berezdów Broniki 1885 Równe DW 597-1-1
1 4 Emilia Sinkiewicz 21 Berezdów Broniki 1885 Równe DW 597-1-1
3 6 Chł. Wiktor Sinkiewicz 39 Berezdów Mokre 1885 Równe DW
3 10 Żona Antonina z Sinkiewiczów 42 Berezdów Chyżawka 1885 Równe DW
6 14 Żona Anna z Sinkiewiczów 30 Berezdów Zakrynicze 1885 Równe DW
7 21 Chł. Wiktor Sinkiewicz 32 Berezdów Senihów 1885 Równe DW
11 .. 13 Sinkiewicz Aniela ur. Halicka, mieszcz, N-W, mąż prawosławny .. 30 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
19 58 Żona Klementyna z Sinkiewiczów 40 Berezdów Horodniawka 1885 Równe DW 597-1-1
21 66 Żona Maria z Sinkiewiczów 26 Berezdów Horodniawka 1885 Równe DW 597-1-1
76 146 Sinkiewicz Walenty Żołn. rez. 37 Korzec Korecki Chutor 1885 Równe DW
581 17 Sinkiewicz Aleksandra, wdowiec 58 Starokonstantynów Krasnosiółka 1888 Żytomierz DM 178-49-24
1 443 Sinkiewicz Apolonia 41 Dubno Dubno 1892 Łuck DW 1-22-297a
29 66 żona Maria Sinkiewicz 29 Młynów Młynów 1912 Żytomierz DM 178-49-51
34 79 żona Maria z Sinkiewiczów 45 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
87 6 żona Wiktoria z d. Sinkiewicz 43 Młynów Stomorgi 1912 Żytomierz RK 178-49-51
208 12 żona Marianna z d. Sinkiewicz 44 Młynów Iwankowce 1912 Żytomierz RK 178-49-51
298 19 Sinkiewicz Piotr 15 Dubno Hołowczyce 1912 Żytomierz DM 178-03-49
307 11 żona Franciszka z d. Sinkiewicz 51 Młynów Karolinka 1912 Żytomierz RK 178-49-51
333 24 Sinkiewicz Maciej 64 Młynów Wacławin 1912 Żytomierz RK 178-49-51
348 1 Piekarska Tekla z d. Sinkiewicz, wdowa 48 Młynów Pekałów 1912 Żytomierz RK 178-49-51
464 49 żona Anna z d. Sinkiewicz 55 Młynów Dolina 1912 Żytomierz RK 178-49-51
507 26 żona Tekla z d. Sinkiewicz 50 Młynów Adamówka 1912 Żytomierz RK 178-49-51
45 121 Sinkiewicz Marianna 20 Białogródka Białogródka 1915 Żytomierz DM 178-49-60
52 150 Sinkiewicz Kazimierz 24 Zasław św. Jana Zasław - Stare Miasto 1915 Żytomierz DM 178-49-61
62 167 żona Jadwiga z Sinkiewiczów 57 Białogródka Białogródka 1915 Żytomierz DM 178-49-60
121 47 żona Ludwika z d. Sinkiewicz 34 Zasław św. Józefa Kłębówka - wieś i folwark 1915 Żytomierz DM 178-49-61
132 84 Sinkiewicz Stefan 57 Zasław św. Józefa Kłębówka - wieś i folwark 1915 Żytomierz DM 178-49-61
132 88 Sinkiewicz Jan, wdowiec 84 Zasław św. Józefa Kłębówka - wieś i folwark 1915 Żytomierz DM 178-49-61
136 94 Sinkiewicz Józef 45 Zasław św. Józefa Kłębówka - wieś i folwark 1915 Żytomierz DM 178-49-61
378 6 Sinkiewicz Aleksander s. Antoniego 37 Łabuń Dobre Łozy 1915 Żytomierz DM 178-49-62
391 3 żona Katarzyna z d. Sinkiewicz 30 Zasław św. Józefa Leszczana 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl