Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 223 wyników dla: Wachowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
25 8 1763 Szumsk Dorota Wachoska Wachowska 1 Horbowce rodzice: Tomasz i Marianna 297-1-184 60R Ł RK
23 2 1834 Radziwiłłów Julianna Wachowska 66 Batków wdowa po Marcinie, syn Wojciech, córka Lucyna 820 226 4 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0230.htm
4 1 1835 Zasław św. Jana Józefa Wachowska 12/52 Krzywołuka Rodzice: Paweł i Marianna z Szyszkowskich 178-3-101 14 3 Ż SK 26
27 7 1840 Sokul Agnieszka Filuk 46 Sokul z d. Wachowska, mąż Jan, dzieci: Grzegorz, Józef, Pazka 826 76V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0078.htm
17 3 1840 Nowogród Wołyński Aleksandra Wachowska 70 Rudnia Cwilska z Sywkowskich, wdowa po Jędrzeju, synowie Józef, Antoni, Stanisław i Roman, córki Maryanna, Teresa i Dorota 871 87 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0046.htm
18 8 1843 Wiszenki Franciszka Wachowska 1,5 Wiszenki r: Wawrzyniec i Justyna z Nowickich 829 208R 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0222.htm
1 1 1844 Toporyszcze Ewa Wachowska 1 Sielanszczyzna c. ur. Aleksandra i Heleny z Koszewiczów 178-51-514 500R 1 Ż DM
18 6 1844 Toporyszcze Jadwiga Wachowska 70 Rudnia Kotwiczyna rudniczka, z d. Kołodzińska, wdowa po Grzegorzu, syn Klemens 178-51-514 504V 37 Ż DM
20 9 1848 Białogródka Barbara Wachowska 36 Polachówka e. cholery, z Szyszkowskich, mąż Paweł, synowie Józef, Edward i Kazimierz 178-3-117 178V 149 Ż DM
17 10 1849 Białogródka Marianna Wachowska 1,5 Waśkowczyki c. 1-dw. Jana i Wiktorii 178-03-118 578R 84 Ż DM
27 1 1855 Wiszenki Tekla Wachowska 58 Wiszenki z Karpińskich, w.ż., wdowa, syn Jan, córki Marianna i Waleria 777 37 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0020.htm
16 9 1855 Białogródka Józefa Wachowska 3 Ledzianka c. 1-dw. Jana i Franciszki z Słomińskich 178-03-123 550R 132 Ż DM
12 8 1855 Łabuń Marcjanna Wachowska 43 Łabuń 1-dw., z Łobaczewskich, mąż Kajetan, córka Emilia 178-03-123 727V 54 Ż DM
22 3 1860 Białogródka Konstancja Wachowska 1/12 Polachowa c. 1-dw. Józefa i Michaliny Winiarskiej 178-03-75 147R 34 Ż DM
18 1 1862 Bazalia Józefa Wachowska 75 Wolica Polowa wdowa, synowie Jan, Dominik, Józef i Bartłomiej, córki Domicela, Antonina i Anastazja 178-03-131 121V 11 Ż DM
1 12 1863 Żytomierz Wiktoria Wachowska 32 Żytomierz z porodu, zostawiła męża Leona, synów Wincentego i Józefa oraz córki: Pawlinę, Franciszkę i Salomeę 178-3-54 143V 281 Ż DG
2 1 1869 Ostróg Bronisława Fewronia Józefa Kadłubiska 45 Ostróg zd Wachowska, wdowiec Seweryn, s. Urban, Jan, Bolesław, c. Stanisława, Tekla 654-1-56 106 P 7 R 108 MZ
27 12 1871 Białogródka Michalina Wachowska 37 Polachowa z Winiarskich, mąż Józef, syn Antoni i córka Julianna 178-03-84 192V 115 Ż DM
10 1 1877 Białogródka Anna Wachowska 50 Polachowa chł., z d. Baranowska, wdowa, syn Franciszek i córka Paulina 178-03-133 153R 8 Ż DM
23 12 1877 Białogródka Maria Wachowska 2/12 Polachowa c. chł. Franciszka i Franciszki Rakowskiej 178-03-133 160V 109 Ż DM
7 12 1881 Białogródka Józefa Wachowska 2 Polachowa c. chł. Franciszka i Franciszki z Wachowskich 17-2-76 109 Ch
23 12 1913 Jałowicze Józefa Wachowska 75 Horodnica z d. Gierzban, chł., wdowa po Zacharym, córki Maria, Ludwika, Rozalia i Katarzyna 1047 46 23

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
19 1 1798 Białogródka Zuzanna Wachowska Ledzianka Jan Marianna g. Jakub Dębicki i Anastazja Kasperska 178-51-95 95R 5 Ż DM
24 12 1815 Puliny Ewa Borowska Rudnia Kremenka Szymon Marianna Tucewicz Mikołaj, Wachowska Teodozja 21R 1 JZ
15 6 1817 Radziwiłłów Katarzyna Pawlina Marcinkowska Tesłuhów, par. Krupiec Aleksy Cecylia Wachowska 821 231a 5 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0233.htm
14 11 1824 Radziwiłłów Michalina Malwina Eufrozyna Wachowska Czerczyca Tomasz Tekla Czerczycka 822 209a 6 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0217.htm
20 8 1827 Wołoczyska Andrzej Kozłowski Manaczyn Maciej Wiktoria Wachowska Jan Długoborski, Marcella Kozłowska 178-3-93 297R 78 Ż 571 KP2
23 10 1828 Białogródka Szymon Kozielski Ledzianka Adam Teresa Wachowska Michał Hryniowiecki i Ewa Zaręba 178-03-94 75V 78 Ż DM
6 2 1830 Żytomierz Stefan Ulanicki Żytomierz Franciszek Teresa Wachowska Wincenty Goszycki Marianna Święcicka 178 3 3 V6 37 Ż MP
22 6 1830 Krasnopol Jan Rożniatowski Słobudka Pewna Benedykt Marianna Łojewska Libory Grodzki, Marianna Krajewska, as: Marcin Wojna, Luzanna Wachowska 178 3 3 V239 47 Ż MP
15 9 1830 Krasnopol Tekla Krzeszowska Słobudka Polowa Eliasz Agata Wachowska Julian Jaworski, Agata Toporowska 178 3 3 R242 70 Ż MP
10 4 1831 Kulczyny Wiktor Mikołaj Aleksander Busz Krasiłów Jan Anna Wachowska chrzest: 1831.04.20, Wlm. Kornel de Szteinmach, kapitan Wojsk Ros., Wlm. Marianna Kuczrianowa, ż. Generała Wojsk Ros. 178-03-97 377R 20 Ż Mg
16 1 1835 Annopol Paulina Perłowska Wielki Sknyt Józef Karolina Wachowska ur. Michał perłowski, Anastazja Chodakowska ż. Mikołaja 171-1-8 49V 5 R 9040 DW
8 9 1836 Bazalia f. Tereszki Ludwik Zagrodzki Wolica Polowa Mikołaj Apolonia Wojnowska Jan Królikowski i Józefa Wachowska 178-03-106 277R 50 Ż DM
4 7 1837 Białogródka Józefa Kozielska Ledzianka Adam Teresa Wachowska Jan Ciszewski i Anna Sławecka ż. Franciszka 178-03-108 153R 74 Ż DM
23 2 1838 Lachowce Honorata Sinkiewicz Daniłówka Mikołaj Domicela Wachowska Jan Jelski, Marianna Rudkowska ż. Kazimierza 171-1-11 96 R 14 R ZP 307
23 2 1838 Lachowce Konstancja Sinkiewicz Daniłówka Mikołaj Domicela Wachowska Jan Jelski, Marianna Rudkowska ż. Kazimierza 171-1-11 96 V 15 R ZP 308
22 3 1838 Białogródka Franciszek Gołębiowski Waśkowce Jan Wiktoria Wachowska Józef Roskoszyński i Katarzyna Krotowicz ż. Mikołaja 178-3-110 135R 35 Ż DM
30 3 1838 Annopol Wincenty Perski Sknyt Wielki Józej Karolina Wachowska ur. Franciszek Haj, Anastazja Chodakowska ż. Mikołaja 171-1-11 123V 13 R 335 DW
28 12 1838 Bazalia f. Tereszki Wiktoria Zaborska Wolica Polowa Ignacy Rozalia Brzezińska ur. Mikołaj Kowalewski i ur. Józefa Wachowska 178-03-110 258V 48 Ż 494 DM
27 7 1839 Białogródka Jakub Gołębiowski Waśkowczyki Jan Wiktoria Wachowska ur. Julian Słomiński i ur. Katarzyna Szymańska ż. Leona 178-3-112 123R 73 Ż DM
4 4 1840 Wiszenki Józefina Wachowska Wiszenki Wawrzyniec Justyna Nowicka Jan Nowicki, Ewa Starkiewicz; ch: 07.04. 826 82a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0083.htm
20 11 1841 Nowogród Wołyński Feliks Kraszanowski Słobódka Czernicka Bartłomiej Marianna Wachowska 872 55 217 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0031.htm
19 6 1842 Wiszenki Franciszka Wachowska Wiszenki Wawrzyniec Justyna Nowicka Jakub Pozniak, Eleonora Odzga; as: Grzegorz Sawicki, Zofia Rydzewska; ch: 23.06. 828 215V 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0219.htm
20 2 1842 Nowogród Wołyński Agnieszka Garbowska Rudnia Talecka Mateusz Tekla Wachowska 873 12 47 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0008.htm
20 6 1842 Nowogród Wołyński Antonina Wachowska Medwedów Piotr Anna Całek 873 28 111 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0016.htm
15 7 1842 Nowogród Wołyński Małgorzata Wachowska Rudnia Cwilska Roman Marcjanna Drapiejkowska 873 32 125 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0018.htm
9 6 1843 Nowogród Wołyński Małgorzata Garbowska Rudnia Talecka Mateusz Tekla Wachowska 874 35 102 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0019.htm
24 7 1843 Nowogród Wołyński Anna Wachowska Rudnia Cwilska Antoni Katarzyna Jarecka 874 45 132 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0024.htm
25 12 1843 Nowogród Wołyński Karolina Wachowska Rudnia Cwilska Roman Marcjanna Drapikowska 874 76 227 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0040.htm
7 8 1844 Toporyszcze Wawrzyniec Lisowski Bobryk Stary Stanisław Marianna Łagowska Franciszek Lisowski i Anastazja Wachowska ż. Jana 178-51-514 487R 64 Ż DM
6 9 1844 Toporyszcze Mateusz Polejma Rudnia Kotwiczyna Walenty Dominika Kołodzińska Stanisław Skokowski i Marianna Wachowska ż. Klemensa 178-51-514 488R 72 Ż DM
2 10 1844 Toporyszcze Lucyna Skokowska Rudnia Kotwiczyna Józef Anna Weselska Jan Węgłowski i Marianna Wachowska ż. Klemensa 178-51-514 489V 82 Ż DM
22 12 1845 Białogródka Józefa Różycka Ledzianka Piotr s. Mikołaja Agnieszka c. Teodora Noniewicz Andrzej Zarzycki i Franciszka Wachowska ż. Jana 178-03-115 140V 120 Ż DM
17 12 1845 Olewsk Tomasz Szkurzyński Słoboda Dzierżanowska Stanisław Franciszka Kotwicka Szymon Szkorzyński i Marianna Wachowska żona Wojciecha 178/3/12 440R 39 Ż Na
7 5 1845 Toporyszcze Elżbieta Wachowska Rudnia Kotwiczyna Klemens Marianna Węglowska Józef Mianowski i Anna Wachowska ż. Jędrzeja 178-03-12 454R 55 Ż 885 DM
1 5 1845 Toporyszcze Stanisław Szajdecki Rudnia Staryki Leon Franciszka Wachowska Michał Bednarzewski i Małgorzata Wachowska ż. Jakuba 178-03-12 454V 60 Ż 886 DM 0
4 7 1845 Toporyszcze Józefa Wachowska Stary Bobryk Jan Anastazja Głowacka Adam Dworecki i Marianna Węglowska ż. Macieja 178-03-12 457V 76 Ż 892 DM 0
5 10 1845 Toporyszcze Urszula Lisowska Stary Bobryk Grzegorz Apolonia Żelizko Stanisław Lisowski i Marianna Wachowska ż. Jana 178-03-12 462R 104 Ż 901 DM
12 5 1846 Wiszenki Aniela Hryciuk Wiszenki NN Ewa Jan Wachowski, Justyna Wachowska; as: Mikołay Kaliński, Tekla Klimczuk; ch: 16.0 772 4 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0003.htm
27 1 1846 Annopol Franciszka Wachowska Puzyrki Leon Wiktoria Węgrzenewicz ur. Ignacy Tyski, 1-dw. Tekla Iwanicka ż. Fabiana 885 58R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0059.htm
1 1 1846 Nowogród Wołyński Jan Orłowski Medwedów Józef Marianna Turowska Wachowski Karol, Wachowska Marianna, ż.Józefa 877 2 4 JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0003.htm
3 3 1846 Białogródka Antonina Wachowska Ledzianka Jan s. Kazimierza Franciszka c. Jędrzeja Słomińska Ignacy Słomiński i Teresa Wierzbicka ż. Franciszka 178-03-115 130R 33 Ż DM
3 4 1846 Białogródka Marianna Gołębiowska Waśkowczyki Jan s. Aleksandra Wiktoria c. Kazimierza Wachowska Franciszek Święcicki i Paulina Dombrowska ż. Antoniego 178-03-115 131R 41 Ż DM
3 12 1846 Białogródka Anna Rajewska Ledzianka Rafał s. Ignacego Cecylia c. Mateusza Krzemińska Ignacy Słomiński i Franciszka Wachowska ż. Jana 178-03-115 139V 112 Ż DM
16 7 1847 Malin Aleksander Palin Worobiowska Rudnia Tomasz Aleksandra Wachowska Bazyli Misiurewicz, Marianna Porochnicha, mężatka, chrz. 17.07.1847 178-51-548 111V 31 Ż BS 230
29 5 1847 Białogródka Antoni Kobylański Ledzianka Piotr Marianna Zielińska 1-dw. Ignacy Słomiński i 1-dw. Franciszka Wachowska ż. Jana 178-3-116 105R 51 Ż DM
4 9 1848 Białogródka Marianna Iwerska Szarłajówka Ignacy Anna Zielińska Franciszek Rychlicki i Wiktoria Wachowska ? ż. Wojciecha 178-3-117 139R 86 Ż DM
28 10 1848 Białogródka Antonina Gołębiowska Waśkowczyki Jan Wiktoria Wachowska Franciszek Święcicki i Konstancja Zajączkowska ż. Stanisława 178-3-117 142V 106 Ż DM
6 5 1850 Wiszenki Kamila Antonina Wachowska Perczucha Wawrzyniec Justyna Nowicka 775 8-9 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0005.htm
25 10 1850 Wiszenki Kamilla Wachowska Nosacewicze Zachary Teresa Lisowska 775 18-19 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0010.htm
1 4 1850 Białogródka Franciszka Wachowska Ledzianka Jan Franciszka Słomińska Bazyli Słomiński i Teresa Wierzbicka ż. Franciszka 178-03-119 477V-478R 25 Ż DM
6 9 1850 Białogródka Antoni Zieliński Ledzianka Wojciech Marianna Bujalska Andrzej Zarzycki i Franciszka Wachowska ż. Jana 178-03-119 488V-489R 79 Ż DM
20 11 1850 Białogródka Klementyna Hryniewiecka Ledzianka Łukasz Urszula Gęsicka Paweł Zaręba i Franciszka Wachowska ż. Jana 178-03-119 491V-492R 92 Ż DM
4 11 1850 Toporyszcze Ludwik Mianowski Szlachowa Rudnia Mikołaj Magdalena Łoś Wojciech Kuriata i Tekla Wachowska ż. Jana 178-03-31 545V-546R 5 Ż DM
1 2 1851 Białogródka Antonina Błażejewska Ledzianka Gabriel Agnieszka Hryniewiecka Łukasz Hryniewiecki i Franciszka Wachowska ż. Jana 178-03-120 440V-441R 32 Ż DM
25 8 1851 Białogródka Antonina Urbańska Ledzianka Mikołaj Rozalia Bujalska Jakub Kryński i Franciszka Wachowska ż. Jana 178-03-120 456V-457R 99 Ż DM
16 11 1851 Białogródka Mikołaj Kędzierski Sosnóweczka Tadeusz Antonina Wachowska Jakub Kornatowski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-120 464V-465R 128 Ż DM
25 7 1851 Bazalia Ignacy Zawadzki Wolica Polowa Stefan Domicela Witkowska Józef Fijałkowski i Józefa Wachowska 178-03-120 107V-108R 99 Ż DM
14 2 1851 Toporyszcze Tekla Czepiel Rudnia Teryńce Stanisław Teresa Wachowska chrz. 21.3; Teodor Jachimowicz i Marianna Łoś panna 178-03-31 551V-552R 26 Ż DM
9 5 1851 Toporyszcze Tekla Lisowska Bobryk Stary Stanisław Marianna Łagowska Ksawery Sierżański i Anastazja Wachowska ż. Jana 178-03-31 554V-555R 40 Ż DM
4 6 1851 Toporyszcze Aleksander Szemiot Bobryk Stary Andrzej Marianna Kluczyńska Stefan Weselski i Marianna Wachowska ż. Stanisława 178-03-31 556V-557R 48 Ż DM
2 8 1851 Toporyszcze Antonina Wachowska Sały Aleksander Helena Koncewicz Józef Szemiot i Anastazja Niewiarowska ż. Michała 178-03-31 558V-559R 57 Ż DM
12 9 1851 Toporyszcze Tekla Rękas Bobryk Stary Klementyn Małgorzata Wachowska Jan Skurzyński i Katarzyna Rękas wdowa 178-03-31 562V-563R 72 Ż DM
16 9 1851 Toporyszcze Marianna Falińska Nebiża Lew Tekla Wachowska Bazyli Rudnicki i Marianna Borowska panna 178-03-31 563V-564R 74 Ż DM
7 9 1853 Białogródka Franciszka Wierzbicka Ledzianka Kajetan Joanna Sławecka Ignacy Karpiński i Franciszka Wachowska ż. Jana 178-03-121 480V-481R 78 Ż DM
19 12 1853 Białogródka Adelajda Kobylańska Ledzianka Sebastian Salomea Kozielska Wincenty Żukowski i Franciszka Wachowska ż. Jana 178-03-121 490V-491R 117 Ż DM
8 12 1853 Toporyszcze Anna Wachowska Bobryk Stary Jan Anastazja Głowacka chrz. 2.02.1854; Sylwester Wachowski i Ludwika Dworecka ż. Adama 178-03-38 629V-630R 6 Ż DM
1 7 1854 Białogródka Marianna Sinkiewicz Białogródka Mikołaj Domicela Wachowska Grzegorz Zawadzki i Marianna Niewirowicz ż. Józefa 178-03-122 408V-409R 43 Ż DM
23 9 1854 Bazalia Justyna Krzywińska Bogdanówka Józef Aleksandra Wachowska Łukasz Krotewicz i Franciszka Korycka 178-03-122 20V-21R 91 Ż DM
25 7 1855 Białogródka Krystyna Wachowska Ledzianka Jan Marianna Słomińska Ignacy Różycki i Apolonia Kozielska ż. Feliksa 178-03-123 499V-500R 54 Ż DM
27 1 1857 Białogródka Paulina Wachowska Polachowa Anna Stefan Czyż i Marianna Gąsicka ż. Jana 178-3-73 141V-142R 14 Ż DM
17 5 1858 Łuck Jan Wiszniewski Łuck Leonard Waleria Wachowska Hilary Więckowski, Antonina Terpiłowska 839 29-30 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0016.htm
11 9 1858 Wołoczyska Jan Biliński Porochnia Tomasz Katarzyna Wachowska 1-dw. Bazyli Szaczkowski, Apolonia Pisalska ż. Jana 178-3-127 76V-77R 59 Ż DW 153
7 3 1858 Białogródka Marianna Wachowska Ledzianka Jan Franciszka Słomińska Józef Wierzbicki i Katarzyna Falińska ż. Józefa 178-3-74 218V-219R 24 Ż DM
24 2 1859 Bazalia Jan Krzywiński Bogdanówka Józef Aleksandra Wachowska Kazimierz Krotewicz i Marianna Stachurska 178-03-129 7V-8R 27 Ż DM
6 1 1859 Toporyszcze Paweł Kuźmiński Ryżańska Huta Józef Marcjanna Waliwacha Jan Węgłowski i Małgorzata Wachowska panna 178-03-50 691V-692R 3 Ż DM
7 1 1859 Toporyszcze Marcjanna Lisowska Bobryk Stary Franciszek Antonina Wachowska Grzegorz Lisowski i Marianna Węgłowska 178-03-50 691V-692R 4 Ż DM
23 2 1859 Toporyszcze Maciej Wachowski Nebiża Sylwester Marianna Krasińska Bazyli Budnicki i Konstancja Wachowska panna 178-03-50 699V-700R 36 Ż DM
20 4 1859 Toporyszcze Wojciech Rękas Bobryk Stary Klemens Małgorzata Wachowska Grzegorz Łagowski i Józefa Rękas ż. Hieronima 178-03-50 700V-701R 40 Ż DM
1 6 1859 Toporyszcze Dorota Wachowska Rudnia Szlachowa Adam Aleksandra Borowa Mikołaj Żelizko i Marianna Borowska ż. Teodora 178-03-50 703V-704R 52 Ż DM
8 6 1859 Toporyszcze Piotr Wachowski Rudnia Szlachowa Ignacy Marianna Czepiel Jan Wachowski i Aleksandra Wachowska ż. Piotra 178-03-50 705V-706R 58 Ż DM
1 8 1859 Toporyszcze Katarzyna Wachowska Bobryk Stary Stanisław Marianna Gągało Grzegorz Łagowski i Marianna Lisowska ż. Stanisława 178-03-50 706V-707R 65 Ż DM
30 9 1859 Toporyszcze Franciszka Gągało Staryki Rudnia Łukasz Franciszka Wachowska Stanisław Adamowicz i Magdalena Goleniewska 178-03-50 712V-713R 92 Ż DM
26 10 1859 Toporyszcze Lucyna Kuźmińska Ryżańska Buda Józef Marcelina Wolwach Wojciech Kramiński i Małgorzata Wachowska panna 178-03-50 713V-714R 99 Ż DM
19 2 1860 Białogródka Konstancja Wachowska Polachowa Józef Michalina Winiarska Piotr Winiarski i Cecylia Kustowska ż. Stefana 178-03-75 108V-109R 19 Ż DM
25 10 1861 Wiszenki Tekla Wachowska Nowosady Jan Domicela Kalińska Franciszek Jemerski, Waleria Wisznieska ż. Leonarda 782 16-17 30 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0008.htm
20 6 1861 Białogródka Antonina Niedzińska [Niewodzińska] Polachowa Franciszek Karolina Zawadzka Ignacy Brzeziński i Anna Wachowska ż. Ludwika 178-03-76 124V-125R 43 Ż DM
13 2 1861 Lubar Faustyn Brawacki Rogoźno Wacław Agnieszka Kucharska Stanisław Gorecki, Katarzyna Wachowska 641-1-21 6 12 Ż MP
1 10 1862 Żytomierz Regina Karolina Łyczkowska Żytomierz Alfred Wawrzyniec Stanisław Dioniza Wachowska Bolesław Łyczkowski, Cecylia Czengiery 178-3-54 33 Ż DG
13 8 1862 Białogródka Klara Urbańska Ledzianka Mikołaj Rozalia Bujalska Jakub Kryński i Franciszka Wachowska ż. Jana 178-03-77 118V-119R 72 Ż DM
14 10 1862 Białogródka Jan Zieliński Ledzianka Kazimierz Antonina Wierzbicka Wojciech Zieliński i Franciszka Wachowska ż. Jana 178-03-77 123V-124R 91 Ż DM 0
4 5 1863 Żytomierz Emilia Baranowska Żytomierz Ludwik Aniela Wachowska Władysław Wachowski, Izabela Orzedowska 178-3-54 39 124 Ż DG
18 11 1863 Żytomierz Antonina Salomea Wachowska Żytomierz Leon Wiktoria Węgrzynowska Eliasz Faszczewski, Antonina Drzewiecka 178-3-54 81 293 Ż DG
26 6 1864 Lachowce Leon Piotr Cezary Kadłubiski Okniny Seweryn Bronisława Wachowska szl. Józef Zagórski i Maria Kadłubiska panna 178-3-146 49V-50R 35 Ż DM
25 5 1864 Białogródka Julia Wachowska Polachowa Józef Michalina Winiarska Jan Niewodziński i Katarzyna Jastrzębska 178-03-81 75V-76R 41 Ż DM
4 8 1865 Żytomierz Kazimierz Baranowski Żytomierz Ludwik Aniela Wachowska Andrzej Garnecki, Apolonia Baranowska 178-3-61 34 209 Ż DG
4 8 1866 Żytomierz Rozalia Baranowska Żytomierz Ludwik Aniela Wachowska [09.10.1866] córka ob., Andrzej Czarnecki i Marianna Keizer 178-3-63 49 239 Ż 95 i 96 DG
23 10 1867 Białogródka Jan Żukowski Ledzianka Józef Antonina Wachowska Józef Wierzbicki i Marianna Zielińska ż. Jana 178-03-81 295V-296R 118 Ż DM
16 9 1869 Białogródka Franciszka Żukowska Ledzianka Józef Antonina Wachowska Kazimierz Zieliński i Marianna Zielińska ż. Andrzeja 178-03-81 438V-439R 117 Ż DM
26 11 1871 Białogródka Katarzyna Rakowska Polachowa Józef Marianna Czaplińska Józef Kustowski i Józefa Cichocka, Józef Zagajewski i Franciszka Wachowska 178-03-84 146V-147R 179 Ż DM, JZ
31 12 1871 Nowogród Paulina Wachowska Karpiłówka Wojciech Apolonia Łoś Stanisław Drapikowski, Wiktoria Wachowska 178-3-156 218V-219R 1 Ż 434 DW 0
15 2 1872 Nowogród Aniela Ryszkowska Medwedówka Tomasz Józefa Dudkowska Adam Borkowski, Karolina Wachowska 178-3-156 229V-230R 46 Ż 456 DW
20 2 1872 Nowogród Helena Kępska Wierówka Antoni Katarzyna Wachowska Walenty Kępski, Paulina Andulska panna 178-3-156 231V-232R 56 Ż 460 DW
14 4 1872 Nowogród Jan Wachowski Miedwiedówka Franciszek Barbara Dworzecka Jan Wachowski, Karolina Wachowska 178-3-156 238V-239R 89 Ż 474 DW
3 8 1872 Nowogród Marcelina Karlińska Hulsk Jan Katarzyna Medecka Jan Rogowski, Waleria Wachowska 178-3-156 258V-259R 182 Ż 514 DW
29 9 1872 Nowogród Paulina Garbowska Karpiłówka Grzegorz Orszula Wachowska Paweł Wachowski, Anna Całko 178-3-156 268V-269R 232 Ż 534 DW
18 7 1872 Nowogród Kamila Dworzecka Medwedówka Jan Katarzyna Rudnicka Wojciech Korzecki, Anna Wachowska 178-3-156 271V-272R 242 Ż 540 DW
5 10 1872 Nowogród Marianna Skokowska Wiuniszcze Augustyn Anastazja Wachowska Aleksander Jasiński, Apolonia Wempel 178-3-156 272V-273R 247 Ż 542 DW
3 9 1872 Nowogród Domicela Wachowska Medwedówka Jan Anna Kozakiewicz Stanisław Wachowski, Barbara Wachowska 178-3-156 275V-276R 259 Ż 548 DW
9 12 1872 Nowogród Aniela Wachowska Medwedów Jan Karolina Rzymowska Franciszek Wachowski, Maria Borowska 178-3-156 293V-294R 330 Ż 584 DW
27 12 1873 Białogródka Antonina Żukowska Ledzianka Józef Franciszka Wachowska Stefan Zieliński i Franciszka Kobylańska ż. Antoniego 178-03-84 396V-397R 204 Ż DM
18 9 1874 Białogródka Jan Skąpski Polachowa Dionizy Joanna Słomińska Kasper Zieliński i Franciszka Wachowska ż. Franciszka 178-03-84 468V-469R 117 Ż DM
5 1 1875 Białogródka Ignacy Żukowski Ledzianka Józef Franciszka Wachowska Jan Wierzbicki i Antonina Zielińska ż. Kazimierza 178-03-133 2V-2R 5 Ż DM
16 4 1877 Białogródka Marianna Wachowska Polachowa Franciszek Franciszka Rakowska Józef Rakowski i Józefa Piasecka 178-03-133 125V-126R 49 Ż DM 0
1 6 1878 Torczyn Marianna Barcikowska Ulaniki Ludwik Joanna Wachowska 664 10-11 19 0
25 12 1880 Torczyn Emilia Barcikowska Ulaniki Ludwik Joanna Wachowska 667 2-3 1 0
4 4 1880 Berezdów Marianna Szołomicka Ryławka Jan Anna Woźnicka Józef Czajgucki i Marianna Wachowska ż. Eliasza 178-3-169 573V-574R 28 Ż DM
25 4 1880 Berezdów Marcelina Lasota Weresna Mikołaj Paulina Miller Ludwik Chodakowski i Marianna Wychowska (Wachowska) ż. Eliasza 178-3-169 575V-576R 39 Ż DM
28 6 1882 Olewsk Piotr Tyszecki Ludwipol Ignacy Agnieszka Piekarska Adam Marcinowski, Cecylia Wachowska ż. Rafała 178-3-57 326V-327R 54 Ż
16 4 1883 Torczyn Aleksander Barcikowski Ulaniki Ludwik Joanna Wachowska 669 10-11 13 0
23 6 1891 Brody Antonina Hulajgrocka Suchowola 161 Paweł Agata Wozowa Maksym Petryszyn, Katarzyna Wachowska ż. Jana L 7
6 7 1901 Torczyn Anna Wachowska Okorsk Duży Michał Anna Brodnicka 955 20-21 46 0
13 7 1907 Ołyka Dionizy Wąsowicz Bereściany Jan Marianna Wachowska 1019 391 115 MO
12 2 1912 Ołyka Józef Wysocki Wólka Stanisław Maria Wachowska 1050 22 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0013.htm
19 1 1913 Ołyka Modest Wysocki Wólka Stanisław Maria Wachowska 1063 94 17 MO
25 3 1914 Ołyka Kazimiera Wysocka Kotowska Wólka Stanisław Maria Wachowska 1063 166 48 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0176.htm
12 12 1914 Ołyka Bogumiła Wachowska Wólka Jan Weronika Bernacka 1063 195 162 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0206.htm
11 1 1915 Ołyka Jan Jankowski p. Ołyka Antoni Józefa Wachowska 1081 10 13 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0008.htm
19 3 1916 Ołyka Genowefa Martynowska Mosty Józef Justyna Wachowska 1081 135 87 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0075.htm
18 11 1916 Ołyka Stanisław Korzeniowski Mosty p. Wiszenki Kazimierz Magdalena Wachowska 1081 147 109 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0081.htm
2 1 1918 Wiszenki Monika Sawicka Wincentówka NN Marianna Wachowska córka wdowy, Kołki, Łuck, gub. Wołyńska, Marceli Dawidowicz, Stanisława Grochowska panna 35-9-769 2V-3R 6 Ł 4506-4507 RK
30 1 1918 Wiszenki Genowefa Wachowska Mosty Bronisław Józefa Gala Łuck, gub. Wołyńska, Kazimierz Wachowski, Dominika Herman 35-9-769 2V-3R 10 Ł 4506-4507 RK
6 2 1918 Wiszenki Marianna Martynowicz Mosty Józef Justyna Wachowska Trościaniec, Łuck, gub. Wołyńska, Stanisław Wachowski, Katarzyna Wachowska panna 35-9-769 3V-4R 12 Ł 4508-4509 RK
22 5 1918 Wiszenki Wacław Wachowski Mosty Antoni Leontyna Cybulska Kazimierz Korzeniowski, Józefa Wachowska ż. Dominika 35-9-769 10V-11R 50 Ł 4522-4523 RK
1 11 1918 Wiszenki Wanda Genowefa Krzysztofik Wachówka Wincenty Józefa Ożgo Mikołaj Lisowski, Paulina Wachowska panna 35-9-769 22V-23R 106 Ł 4546-4547 RK
1 12 1918 Wiszenki Emeryk Korzeniowski Mosty Kazimierz Magdalena Wachowska Stanisław Wachowski, Tekla Gala ż. Albina 35-9-769 24V-25R 116 Ł 4550-4551 RK
27 12 1918 Wiszenki Helena Wachowska Mosty Władysław Antonina Gala Bronisław Wachowski, Dominika Herman 35-9-1359 1V-2R 1 Ł 95708 RK
19 7 1919 Wiszenki Franciszek Wachowski Mosty Dominik Józefa Cybulska Kazimierz Wachowski, Leontyna Wachowska ż. Antoniego 35-9-1359 13V-14R 62 Ł 95823 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
6 2 1827 Wiszenki Wincenty Lichwański Łyczaków 22 Kazimierz Anna Gradzewska Marianna Gągalska Wiszenki 18 Michał Tekla Wachowska Adam Słodkowski, Dominik Gągalski, Jan Mysłowski, ks. Stefan Wyżewski 813 93 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0093.htm
8 2 1831 Białogródka Maciej Winiarski Waśkowczyki 36 Mikołaj Magdalena Brzyska Anna z d. Kaszperska Glińska 23w Bazyli Barbara Wachowska Ignacy Brodecki, Stefan Mirzejewski 178-3-97 82V 3 Ż DM
3 5 1831 Olewsk Maciej Kotwicki Rudnia Radowelska 30 Jan Marianna Wachowska Tekla Garbowska Rudnia Radowelska 20 Jakub Marianna Chomątowska Jakub Kotwicki, Wincenty Dworecki, Jan Probosz 178-3-4 449R 1 Ż Na 879
14 5 1833 Krzemieniec Piotr Minkiewicz par.Krzemieniec 29 Jakub Eleonora Tekla ur. Wachowska par.Krzemieniec 25w Bartłomiej Salomea Józef Czerczycki i Mikołaj Zieliński 01-5 90V 18 T 820 DM
31 1 1837 Derażne Antoni Kamiński Derażne 37 Józef Agnieszka Laszewicz Helena Daćkowska Derażne 20 Michał Barbara Wachowska Eliasz Babiszczewicz, Jan Babiszczewicz, Jan Truchaniewski 171-1-10 209R 1 R DM
12 5 1838 Olewsk Wojciech Kotwicki Rudnia Siedlicka 49 Jan Marianna Wachowska Jadwiga Tyszecka Rudnia Siedlicka 30 NN Marianna Smyk Piotr Kotwicki, Jóżef Hanuszkiewicz 178-3-6 455V 5 Ż Na 884
29 4 1839 Krzemieniec Julian Świętojański Krzemieniec 27 Krzysztof Wiktoria Michalina Wachowska Krzemieniec 16 Tomasz Tekla Cyryl Sokołowski i Norbert Orlicki 01-13 26V 10 DM 304 T
7 7 1840 Nowogród Wołyński Łukasz Gągała Słoboda Tomaszówka 20 Michał Barbara Garbowska Katarzyna Wolska Huta Maryanówka 18 Antoni Dorota Wachowska Antoni Olszewski, Gabriel Gągała 871 71 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0038.htm
20 4 1841 Nowogród Wołyński Paweł Wolski Maryanówka 22 Józef Elżbieta Wachowska Ewa Kotwicka Maryanówka 17 Józef Elżbieta Wachowska Antoni Wolski, Ignacy Żelazko 872 71 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0040.htm
9 11 1841 Berezdów Jan Obidziński Krasnosiółka por.Annopol 28 Stefan Agnieszka Jasińska Aniela Staniewicz Nahaczówka 22 Bartłomiej Helena Wachowska 872 333 22
19 10 1841 Krzemieniec Aleksander de Salisch ewangelik 22 Karol Joanna Zuzanna Wachowska Krzemieniec 18 Jan Tekla 872 431 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0228.htm
22 10 1844 Krzemieniec Wojciech Horalski Krzemieniec 29 Antoni Magdalena Wachowska Józefa Kowalska Krzemieniec 21 Tomasz Barbara Kozłowska Piotr Karpiński i Feliks Kozłowski 01-17 23R 9 DM 512 T
30 1 1844 Toporyszcze Łukasz Gągało Rudnia Krasnosiółka par. Uszomierz 23 Jan Anna Siwek Marianna Wachowska Bobryk Stary 17 Jan Marianna Borowska Piotr Gągało, Józef Tyc, Franciszek Borecki 178-51-514 493V 7 Ż DM
30 1 1844 Toporyszcze Michał Skurzyński Rudnia Borowa 20 Marcin Prakseda Michałowska Marianna Mazurenko Rudnia Borowa 18 Jędrzej Marianna Wachowska Aleksander Skokowski, Józef Skurzyński, Łukasz Maziarz 178-51-514 494R 8 Ż DM
2 2 1844 Toporyszcze Łukasz Gągało Rudnia Staryki 20 Antoni Zofia Zelizko Franciszka Wachowska Rudnia Staryki 16 Kasper Marianna Borowska Józef Lisowski, Jakub Wachowski, Wojciech Targoni 178-51-514 494V 10 Ż DM
13 8 1844 Toporyszcze Bazyli Zajączkowski Rudnia Borowa 30 Marcin Marianna Niewiadomska Wiktoria Mazurenko Rudnia Borowa 20 Jędrzej Marianna Wachowska Łukasz Maziar, Franciszek Skokowski, Piotr Grocholski 178-51-514 498R 25 Ż DM
4 2 1845 Bazalia Kazimierz Popławski Kotiurzyńce par. Kupiel 25 Jakub Józefa Wachowska Rozalia Leśniewicz Klitenka 18 Antoni Petronela Niewiadomska Mikołaj Popławski, Jan Świderski, Barbara Popławska 178-03-113 229V 6 Ż DM
18 2 1845 Toporyszcze Jan Żurawski Rudnia Rychta par. Horbulów 27w Paweł Barbara Skurzyńska Katarzyna Zajączkowska Rudnia Borowa 18 Jędrzej Anna Wachowska Aleksander Hańba, Jakub Ogoński, Jan Żurawski 178-03-12 468R 1 Ż 913 DM
27 5 1845 Toporyszcze Skokowski Rudnia Kotwiczyna 22 Jan Ewa Kotwicka Anna Wachowska Rudnia Szlachowa 22 Jędrzej Katarzyna Olchowska Józef Mianowski, Klemens Wachowski, Tomasz Wolski 178-03-12 472R 9 Ż 921 DM
17 2 1846 Żytomierz Łukasz Czerwiński Żytomierz 29 Piotr Julia Porobinowska Aleksandra Wachowska Żytomierz 18 Jan Katarzyna Krasnowska Szymon Machnicki , Faustyn Machnicki 178 3 14 59 26 Ż Ni
29 6 1847 Żytomierz Stefan Ulanicki Żytomierz 20 Józef Teresa Wachowska Aniela Janowska Żytomierz 20 Jankiel Ruchla Peysachowicz Starozakonni rodzice panny mlodej . Św: Andrzej Wachowski ,Antoni Olenski 178 3 1 56 32 Ż Ni
27 7 1847 Lachowce Joachim Rafał Seweryn Kadłubiski Okniny 40w Feliks Tekla Pruszyńska Febronia Bronisława J Wachowska Okniny 24 Tomasz Rozalia (Tekla) Czerczycka Wlm Józef Zagórski, Adam Kadłubiski i Augustyn Gnatowski 171-1-13 100R-100V 9 R DM
22 2 1848 Białogródka Mateusz Stawski Ledzianka 53w Franciszek Jadwiga Nawrocka Zuzanna z d. Kasperska Winiarska Ledzianka 40w Bazyli Barbara Matewicz /Wachowska (wd/p Mariannie Zarzyckiej, wd/p Stefanie) Józef Faliński, Franciszek Borkowski 178-3-117 145V 4 Ż DM
21 8 1849 Żytomierz Ignacy Baranowski 48w Mikołaj Anna Kaczyńska Agnieszka Wachowska 30 Andrzej Marianna Ostrowska 178 3 77 43 Ż Ni
1 10 1850 Żytomierz Józef Garbowski 55w Laurenty Anna Murawska Marianna Wachowska 30 Piotr Agnieszka Brużewska 178 3 2 80 60 Ż Ni
2 7 1850 Białogródka Grzegorz Zawadzki Książęcin par. Lachowce 22 Paweł Apolonia Wiktoria z d. Wachowska Gołębiowska Waśkowczyki 30w Kazimierz Józefa Bujalska Jakub Sinicki, Jan Wachowski 178-03-119 501V 29 Ż DM
22 7 1851 Bazalia Józef Krzywiński Bogdanówka 23 Łukasz Marianna Zielińska Aleksandra Wachowska Bogdanówka 25 Maciej Marianna Mniszko Mikołaj Chojecki, Tomasz Korzeniowski, Franciszka Miłaszewska 178-03-120 125R-126V 10 Ż DM
21 2 1854 Białogródka Tomasz Kozielski Ledzianka 32 Adam Teresa Wachowska Rozalia Zielińska Ledzianka 18 Wincenty Marianna Sławecka Feliks Kozielski, Wiktor Kozielski 178-03-122 428R 6 Ż DM 7944
13 6 1854 Toporyszcze Nikodem Skurzyński par. Toporyszcze 35 Józef Zofia Wachowska Teodozja Czyżewska Borowa Rudnia 40 Piotr Rozalia Borowska Łukasz Maziar i Jakub Ogoński 178-03-38 658V 5 Ż DM
23 10 1855 Białogródka Jan Dębicki Ledzianka 24 Andrzej Marianna Różycka Józefa Kozielska Ledzianka 18 Adam Teresa Wachowska Feliks Kozielski, Franciszek Różycki 178-03-123 524R 20 Ż DM
17 2 1857 Białogródka Szymon Kozielski Ledzianka 27 Adam Teresa Wachowska Marianna Słomińska Ledzianka 20 Andrzej Domicela Bobrzecka Feliks Kozielski, Franciszek Wierzbicki 178-03-73 178R 8 Ż DM
13 10 1857 Białogródka Józef Zielski Kuźmińce 21 Jan Marianna Sienkiewicz Salomea z d. Kozielska Kobylańska Ledzianka 30w Adam Teresa Wachowska Julian Podgórski, Bazyli Sienkiewicz 178-03-73 186R 24 Ż DM
25 10 1859 Wiszenki Adam Wolek Majdan Jezierski 24 Wojciech Elżbieta Szyszko Józefa Wachowska Majdan Jezierski 19 Wawrzyniec Justyna Nowicka 840 251 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0135.htm
10 3 1859 Toporyszcze Alfons Mitraszewski Żytomierz par. Żytomierz 25 Makary Anna Wachowska Oktawia Borucka Mokreńszczyzna b/w Leon Joanna Stefańska Celestyn turowski, Józef Borucki 178-03-50 722V 7 Ż DM
15 5 1860 Bazalia Antoni Słomiński Ledzianka par. Białogródka 22 Andrzej Domicela Bobrzycka Anna Zagrodzka Wolica Polowa 19 Jan Krystyna Godlewska Franciszek Wierzbicki, Karol Słomiński, Franciszka Wachowska 178-03-130 41V-42R 14 Ż DM
12 2 1862 Bazalia Franciszek Skompski Tryski 22 Mikołaj Józefa Ławecka Honorata Gołębiowska Tryski 20 Jan Wiktoria Wachowska Roman Wojnowski, Kalikst Żytkiewicz, Matylda Mołodecka 178-03-131 104R 12 Ż DM
2 6 1863 Nowogród Wołyński Feliks Łaszewicz Werba 40w Tomasz Marianna Wachowska Ewa Zelazko Werba 20 Szymon Marianna Holak 178-3-152 5 16 Ż 10 MO
10 11 1863 Nowogród Wołyński Roman Całko Krywotyn/ Uszomierz 24 Jan Anna Zimicka Anna Wachowska Medwedów 18 Karol Tekla Węglowska 178-3-152 12 43 Ż 24 MO
16 6 1863 Białogródka Jan Łoniewski Sosnoweczka 36 Jan Anna Jakubowska Barbara Sinkiewicz Bisóweczka 18 Mikołaj Domicela Wachowska Roman Mirecki i Kazimierz Kędzierski 178-03-81 39R 8 Ż DM
14 7 1863 Białogródka Teofil Dąbrowski Puzyrki Małe 35w Stefan Katarzyna Wojnowska Anna Mikulska z d. Sinkiewicz Bisóweczka 32w Mikołaj Domicela Wachowska Karol Dąbrowski i Józef Liniewicz 178-03-81 40V 11 Ż DM
23 1 1866 Nowogród Wołyński Jan Żygadło Karpiłówka 22 Wincenty Barbara Galla Anna Wachowska Karpiłówka 20 Wojciech Katarzyna Jarocka 178-3-152 69 7 Ż 137 MO
23 10 1866 Białogródka Józef Burkowski Białogródka 40 Franciszek Rozalia Karpińska Anna Wachowska Polachowa 36w Jan Franciszka Nowosielska Andrzej Piotrowski, Franciszek Niewodziński 178-03-81 242R 22 Ż DM
5 11 1867 Nowogród Wołyński Józef Lasocki Elisawet 23 Jan Franciszka Ostrowska Marianna Bielak Futor Zwiachelski Szymon Honorata Wachowska 178-3-152 107 45 Ż 213 MO
29 1 1867 Białogródka Józef Żukowski Sewruki par. Kulczyny 26 Franciszek Anna Bezdecka Antonina Wachowska Ledzianka 20 Jan Franciszka Słomińska Tomasz Wojciechowski, Karol Słomiński 178-03-81 306V 3 Ż DM
27 10 1868 Nowogród Wołyński Paweł Garbowski Rudnia Talecka 25 Mateusz Tekla Wachowska Franciszka Lewicka Susły 20 Piotr Agnieszka Borewicz 178-3-152 132 38 Ż 261 MO
24 11 1868 Nowogród Wołyński Rafał Bielak Elisawet 30 Szymon Honorata Wachowska Aleksandra Lasocka Elisawet 20 Jan Franciszka Ostrowska 178-3-152 136 46 Ż 269 MO
21 6 1870 Nowogród Wołyński Stanisław Drapikowski Karpiłówka 20 Wincenty Katarzyna Bagińska Józefa Wachowska Karpiłówka 17 Józef Marianna Garbowska 178-3-152 182 40 Ż 359 MO
27 10 1870 Nowogród Wołyński Piotr Kotwicki Marianówka 38 Józef Elżbieta Wachowska Karolina Grabowska Marianówka 20 Szymon Tekla Morzanowska 178-3-152 193 61 Ż 381 MO
24 1 1871 Białogródka Jakub Kozielski Ledzianka 28w Adam Teresa Wachowska Feliksa Gostwicka Ledzianka 19 Szymon Marianna Dębicka Franciszek Gostwicki, Antoni Kryński 178-3-84 154R 6 Ż DM 0
30 1 1872 Białogródka Józef Żukowski Ledzianka 30w Tomasz Anna Bezdecka Franciszka Wachowska Ledzianka 20 Jan Franciszka Słomińska Jan Kozielski, Kazimierz Zieliński, Józef Kobylański 178-03-84 253R 4 Ż DM
16 6 1874 Białogródka Jan Ostrowski Krasiłów par. Kulczyny 28 Feliks Antonina Rzepecka Krystyna Wachowska Ledzianka 18 Jan Franciszka Słomińska Józef Żukowski, Ignacy Łysakowski 178-03-84 496V 33 Ż DM
7 2 1875 Brody Michał Harasymczuk Boratyn 24 Jan Teodozja Wachowska Agnieszka Molińska Suchowola 22 Maciej Katarzyna Marcinek L
19 6 1877 Białogródka Franciszek Królikowski Polachowa 23 Józef Petronela Kozielska Paulina Wachowska Polachowa 19 Paweł Anna Baranowska Józef Kustowski, Ignacy Królikowski 178-03-133 148R 19 Ż DM
29 1 1884 Białogródka Aleksander Zaręba Szarłajówka 35w Franciszek Jadwiga Marianna Wachowska Ledzianka 18 Jan Franciszka Słomińska Józef Urbański, Jan Zalewski 178-03-133 548V 1 Ż 1064 DM
29 4 1896 Ołyka Jan Wolak Boruchów 35w Adam Józefa Wachowska Marianna Wąsowicz Romanów 20 Marcin Rozalia Kitajewska 1018 634 13 MO
11 2 1901 Torczyn Paweł Pawłowski Usicze 34 Krzysztof Konstantyna Muraszko Dominika Wolak Budki Usickie 21 Adam Józefa Wachowska 955 41 6
19 1 1919 Wiszenki Antoni Judycki par. Ołyka Bronisław Ludwika Paszkowska Józefa Wachowska z d. Herman Mosty w Antoni Aniela Korzeniowska Dominik Wachowski, Bolesław Mysakowski, Julian Brodnicki 35-9-1359 26R 4 Ł 95956 RK
9 2 1919 Wiszenki Wacław Trybulski Dermanka par. Ołyka Józef Józefa Moroz Marianna Martynowicz Kasper Petronela Wachowska Ryszard Biernacki, Józef Biernacki 35-9-1359 27V 10 Ł 100010 RK
16 2 1919 Wiszenki Antoni Gryger Kryger Chołopiny Krystian Apolonia Krawczyńska Antonina Gala z d. Wachowska Chołopiny Franciszek Rozalia Gala Franciszek Ludwikowski, Józef Gryger 35-9-1359 28V 15 Ł 100019 RK
17 8 1930 Kiwerce Jan Kownacki Kazimiera Wysocka Kotowska Wólka 16 Stanisław Maria Wachowska 1063 166 48 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0176.htm
26 12 1936 Kiwerce Józef Wysocki Wólka 24 Stanisław Maria Wachowska Olga Weber 1050 22 37 dopisek MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0013.htm
7 2 1937 Zofiówka Józef Kamiński Genowefa Wachowska 19 Bronisław Józefa Gala dopisek 35-9-769 3R 10 Ł 4507 RK
19 9 1937 Zofiówka Jan Skrzypczak Marianna Martynowicz 19 Józef Justyna Wachowska dopisek 35-9-769 4R 12 Ł 4509 RK
29 1 1939 Kiwerce Modest Wysocki Wólka 26 Stanisław Maria Wachowska Jadwiga Berezko 1063 94 17 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
9 Stanisława Wachowska 21 Ostróg Tesow 1848 Równe SK 654-1-19
221 9 Wachowska Anna z Gągałów 38 Toporyszcze Liznik 1853 Żytomierz DM 178-03-37
26 5 Prokopczuk Marcelina z d. Wachowska 33 Wiszenki Susk 1857 Łuck DM 1-35-62
32 20 Stachowicz Ewa z d. Wachowska 63 Wiszenki Susk 1857 Łuck DM 1-35-62
131 .. 211 Wachowska Aleksandra ur. Łotocka, mieszcz. N-W, wdowa .. 65 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
351 657 żona Karolina ur. Wachowska 35 Nowogród W. Wierowka 1885 Równe EH 597-1-1
389 781 żona Anastazja ur. Wachowska 44 Nowogród W. Wjunyszcze a. Szereszówka 1885 Równe EH 597-1-1
396 797 żona Antonina ur. Wachowska 25 Nowogród W. Wjunyszcze a. Szereszówka 1885 Równe EH 597-1-1
1 2 Wachowska Józefa, wdowa 75 Jałowicze Horodnica Mała 1913 Żytomierz DM 178-49-67
288 4 żona Katarzyna z d. Wachowska 40 Zasław św. Józefa Folwark Lubartów 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl