Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 412 wyników dla: Hoj

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
10 10 1784 Kozowa Sebestian Hojnacki 7 Kozowa 353 s. Marcina i Katarzyny 704L 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20704/pages/PL_1_301_704_0005.htm
16 8 1805 Kuniów Stefan Chojna 15 Martynie s. prac. Pawła i Marianny z Łosiów 297-1-086 10R Ł
29 7 1814 Kuniów Paweł Chojna 76 Martynie mieszcz 297-1-086 38V Ł
7 1 1815 Kuniów Paweł Chojna 2,75 Martynie s. mieszcz. Piotra i Doroty 297-1-086 40V Ł
27 1 1827 Ożohowce Julianna Chojnacka 8 Jachnowce rodzice Teodor i Katarzyna Chojnaccy, pasierbica ekonoma Chmielnickiego, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 287V 6 Ż 553 KP2
13 2 1828 Ostróg Maciej Gorzkowski 15 Stójło Sław., rodz.Franciszek i Agnieszka zd. Chojnowska 171-1-1 25R 17 R Mg
29 5 1828 Ostróg Krystian Pietruszewski 60 Białotyń Sław., poz. ż. Apolonię zd. Chojnowska, 3 s. Karola, Józefa i Jana, 1 córkę 171-1-1 28V 48 R Mg
11 2 1829 Kuniów Ignacy Drohojewski 90 Illaszówka ze starości, wlm., wdowiec po Leonorze z Hołowińskich, córki Józefa, Rozalia i Teofila zamężne, syn Antoni - kawaler 171-1-2 73 R-V 4 R 7253 DW
20 11 1829 Wiszenki Franciszek Chojnowski 50 Kopaczów Nauczyciel rodem z Uściługa, poch. 22.11. 815 105 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0108.htm
4 8 1829 Lachowce b/imienia Guralczuk 85 Lachowce prac., mąż Zachariasz, syn Hojek 171-1-2 109V 35 R DM
22 4 1829 Bazalia Wojciech Chojecki 18 Bogdanówka ur., kawaler 178-3-95 239V 53 Ż DM
29 7 1830 Szumsk Wojciech Chwoina Chojna 56 Chodaki rodz. Jan i Teresa zd. Tomczuk, dzieci: Antoni, Wincenty, Aleksander, Marianna 245-1-4 394V 273 R RK
6 3 1830 Ostróg Rozalia Hojnowska 1 Stójło rodzice Jan i Zofia zd. Orłowska 171-1-3 26R 25 R MZ
19 6 1830 Ostróg Marianna Peleszewska 25 Płużne rodzice Tomasz i Marianna zd. Pohojska 171-1-3 30R 58 R MZ
10 6 1832 Czartorysk Leonard Chojecki 57 Lisów poz. ż. Maryannę, 5s. Józefa, Franciszka, Stanisława, Mateusza, Dyonizego, 2c. Ludwikę i Magdalenę; poch: 11.06. 818 83a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0089.htm
16 8 1833 Ołyka Ludwika Chojecka 15 Radochów stanu wolnego 819 150 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0157.htm
4 10 1833 Nabrzuska Józef Chojnacki 70 Kraśnica wdowiec po Barbarze z Kosakowskich, pozostawił syna Alojzego i córkę Teklę 848 485 8 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0278.htm
18 5 1833 Luboml Anna Chojnacka 24 Sztuń 848 562 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0318.htm
11 12 1833 Białogródka Paweł Chojna 1 Puzyrki Wielkie ur. Grzegorza i Magdaleny z Bilińskich 178-3-99 68R 95 Ż DM
18 1 1833 Lachowce Domicela Medyńska 5 Żemelińce c. prac. Ignacego i Marianny z Mahojczuków 171-1-6 93V 5 R DM
8 7 1834 Nabrzuska Feliksa Kurdwanowska 41 Kaczyn z Chojnackich, żona Tomasza Kurdwanowskiego, pozostawiła dzieci: Stanisław, Bolesław, Ludwika, Władysława, Kazimiera, Franciszka, Julia 849 447 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0245.htm
7 11 1835 Łuck Helena Makowska 13 Żwirów c. Franciszka i Tekli Chojnowskiej 373 104 75 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0056.htm
25 12 1835 Łuck Aleksander Makowski 14 Żwirów s. Franciszka i Tekli Chojnowskiej 373 112 91 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0060.htm
27 12 1835 Łuck Franciszek Makowski 43 Żwirów Wd. Tekla Chojnowska s. Jan, Tadeusz, Karol, c. Felicja, Józefa, Tekla 373 113 93 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0060.htm
31 10 1835 Bazalia Franciszek Chojnacki 3/12 Bazalia s. z nieprawego łoża ur. Joanny Chojnackiej 178-03-101 258V 140 Ż DM
12 5 1836 Nabrzuska Julianna Andrzejkowicz 46 Czersk z Chojnackich, urodzona, mąż Wincenty, syn Alojzy, córki Kamila, Antonina i Marianna, parafianka kościoła hulewiczowskiego 851 476 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0320.htm
26 7 1836 Ostróg Erazm Pohojski 29 Ostróg Wlm., s. Piotra Onufrego i Barabary z Chrzanowskich 171-1-9 35R 50 R DM
20 8 1837 Horochów Marianna Różyłło 10/365 Horochów c. sław. Tomasza i Doroty z Chojeckich 75 78 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0042.htm
19 3 1839 Kuniów Maciej Chojna 50 Dańkówka żona Marianna z Piaseckich, synowie Antoni, Kazimierz i Wojciech, córka Józefa 879 61 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0062.htm
22 5 1839 Kuniów Józefa Chojna 3/12 Kamionka c. Jana i Katarzyny z Górskich 879 62 R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0063.htm
23 9 1839 Krzywin Antoni Pohojski 29 Krzywin z suchot, ur., wolnego stanu, s. Pawła i Rozalii z Czerwińskich 879 36 V 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0038.htm
25 1 1842 Kowel Józefa Serwatowska 60 Uchowieck z Chojnackich, urodzona, mąż Józef, synowie Ignacy, Ferdynand i Aleksander, córka Tekla 245 14 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0010.htm
18 12 1842 Klewań Marianna Wiszniowska 32 Klewań z Pohojskich, mąż Stefan - sowietnik, kawaler orderu św. Stanisława, syn Witold Modest Władysław, córki Michalina i Stefanina 881 160 V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0169.htm
11 1 1846 Horochów Marianna Chojecka 42 Horochów sław., stanu wolnego 84 52 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0029.htm
25 11 1848 Zasław św. Jana Stanisław Chojna 2 Kominy od szkarlatyny, s. chł. Eliasza i Anny z Trusiewiczów 178-3-117 117R 113 Ż
3 2 1851 Sielec Antonina Chojnowska 8 Podhajce c. 1-dw. Antoniego i Wiktorii z Krotkiewiczów 583 18 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0011.htm
5 8 1851 Bazalia Aniela Chojecka 1/52 Bogdanówka c. Franciszka i Krystyny 178-03-120 141R 89 Ż DM
17 10 1853 Nabrzuska Nemezjusz Chojnacki 64 Huta Borowska ziemianin, żona Erazma z d. Janiszowska, syn Aleksander, córki Domicela, Albina i Enefa 865 435 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0237.htm
20 9 1854 Bazalia Sabin Chojecki 1,5 Bogdanówka s. 1-dw. Jana i Eleonory 178-03-122 48V 105 Ż DM
9 3 1855 Koniuchy Wojciech Chojnowski 64 Świniuchy chłop, wdowiec po Apolonii z Leszkiewiczów 896 154R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20896/pages/PL_1_436_896_0154.htm
2 1 1856 Sielec Stefan Malinowski 1/52 Sielec s. szl. Józefa Antoniego i Zuzanny z Chojnowskich 588 30 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20588/pages/PL_1_436_588_0018.htm
15 2 1856 Kamień Koszyrski Marianna Chojnacka 65 Szczytyń z d. Tyleżyńska, wdowa po Ludwiku 189 19 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20189/pages/PL_1_436_189_0012.htm
23 10 1857 Dederkały Anna Chojnowska 67 Dederkały Małe urodzona 55 93 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0048.htm
17 6 1859 Bucyń Delfina Faliszewska 74 Kaczyn z Chojnackich, wlm., wdowa po Józefie, syn Stanisław, córka Julia 50 10 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2050/pages/PL_1_436_50_0006.htm
5 1 1859 Sielec Wiktoria Chojnowska 45 Sielec z Krotkiewiczów, szl., syn Mikołaj, córka Adelajda 591 37 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20591/pages/PL_1_436_591_0020.htm
29 6 1859 Włodzimierz Józef Chojnacki 25 Zarzecze kawaler, szlachcic 795 60 26 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0032.htm
22 9 1859 Ostróg Michał Wierzbicki 70 Choteń wż., żona Marcelina z Chojków, syn Maciej, córki Malgorzata, Antonina i Brygida 886 125 47 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0066.htm
9 11 1860 Krzemieniec Izabella Prażmowska 70 Krzemieniec z d. Chojecka, JW, ziemianka, wdowa po Ksawerym marszałku szlachty, córki Ludwika i Izabella 0.1-33 60V-61R 81 T
25 3 1861 Szumsk Kazimierz Rostkowski 55 Rochmanów 1-dw., żona Julia z Chojnackich, synowie Jan i Leontyn, córki Barbara, Zofia, Marianna i Apolonia 245-1-17 205V 15 R
31 7 1862 Ostrówki Filomena Adela Chojna 6 Rowno c. szl. Pawła i Anastazji z Oliwnyków 568 46 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0024.htm
20 3 1862 Bazalia Franciszek Chojecki 51 Bazalia żona Katarzyna, syn Stanisław, córki Antonina, Anna, Petronela i Marianna 178-03-131 126R 45 Ż DM
1 5 1866 Krzemieniec Teofila Drohojewska 79 Krzemieniec od gorączki, c. Michała i Ewy 426-1-39 39R 38 T 284
7 10 1866 Krzemieniec Antonina Niemirycz 79 Bereżce od starości, z Chojeckich, JW., wdowa po podkomorzym Konstantym, synowie Mieczysław i Maksymilian, córka Dorota 426-1-39 45V 80 T 291
30 4 1866 Żytomierz Antoni Chojnowski 1 Żytomierz z konwulsji, syn Klemensa i Pawliny z Patkiewiczów 178-3-63 128R 172 Ż DG 202
4 9 1869 Rzyszcz?w Franciszka Chojecka 2 Miko?aj?w c. Franciszka i Doroty z Gir 312-1-96 239 23 m.K KM
14 1 1870 Ostróg Agnieszka Hojnowska 66 Hucisko nowomalińskie zd Wierzchowska, wdowa po Janie, potomstwa nie pozostawiła 654-1-56 99 L 5 R MZ
18 8 1871 Rzyszcz?w Dorota Chojecka 40 Miko?ajki zostawi?a m??a Aleksandra, syn?w Piotra i Paw?a, c?rki Michalin? i Ann? 312-1-100 292 16 m.K KM
18 9 1872 Krzemieniec Grzegorz Chojenczuk 50 Krzemieniec aresztant, mieszcz. z Antonowiec 1-62 49V 93 T 915
7 10 1878 Rzyszczów Mikołaj Chojecki 45 Koziń zostawił wdowę Zuzannę z Marcinkowskich, synów Konstantego i Mikołaja, córkę Bronisławę 312-1-111 30 23 m.K KM
24 1 1884 Turzysk Władysław Drohojewski 73 Piórkowicze żona Emilia, s. Bolesław, Julian, c. Amelia, Stanisława 752 37 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0021.htm
26 2 1895 Kuniów Rafał Chojna 30 Kamionka żona Antonina z Bałousów, syn Karol 178-3-86 585R 24 Ż DM
27 12 1895 Kuniów Zygmunt Chojna 7/365 Dańkówka s. chł., Anastazego i Anny z Galimskich 178-3-86 593R 86 Ż DM
7 4 1896 Turzysk Wiktoria Chojnacka 3 Radowicze c. Antoniego i Józefy z Gawronów 919 27V 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0024.htm
21 4 1898 Kuniów Maria Nawrocka 2 Siekierzyńce c. Józefa i Tekli z Chojnów 178-3-86 747R 29 Ż DM
22 12 1898 Kuniów Klemens Chojna 19 Dańkówka chł., s. Anastazego i Anny z Galimskich 178-3-86 754V 73 Ż DM
6 1 1899 Szumsk Piotr Szuprowicz 3/12 Kamienna Góra s.miesz. Franciszka i Malwiny z Chojeckich 01-235 65V 2 T
9 2 1900 Kuniów Michalina Chojna 1,5 Kamionka c. Michała i Pauliny z Łukomskich 178-3-86 860R 10 Ż DM
14 4 1903 Niewirków Stefan Szwarcbach 14 Dywień Adolfa i Julianny z Chojnackich 981 78 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0071.htm
30 8 1905 Szumsk Ewa Szuprowicz 2 Kamienna Góra c. miesz. Franciszka i Malwiny z Chojeckich 01-236 219R 129 T
2 1 1905 Włodzimierz Stefan Rzepliński 9/12 Włodzimierz s. chł. lubelskiej gub., pow. Przasnysz, gm. Chojnowo Stanisława i Heleny z Rasińskich 991 74R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0072.htm
26 7 1905 Włodzimierz Michał Wojcik 65 Wodzinek s. Antoniego, chłop, żona Marianna z Chojnackich, syn marcin, córki Marianna i Rozalia 991 87V 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0086.htm
23 2 1914 Tbilisi Katarzyna Kaczchojewa 62 Tbilisi c. Jakuba, wdowa, obywatelka m. Achaicicha 184 13 Tb
30 12 1915 Kijów, św. Aleksandr Józef Chojnacki 65 Kijów mąż Marii Nowickiej, dzieci: Michał, Eleonora i Maria, ojciec: Franciszek 312/1/129 183R 396 m.K. JM1
8 12 1920 Młynów Waleria Walczak 57 Władysławówka kol. Z domu Chojak, wdowa 740-6-321 70 102 R AK2
24 2 1938 Krzemieniec Julia Chojniak 78 Krzemieniec c. Wacława i Magdaleny, dzieci: Aleksander. Mikołaj, Aleksandra i Weronika 12 0
28 4 1938 Ostróg Józefa Falińska Stójło ur. 1882, córka Romana i Karoliny z Chojnów, mąż Ludwik, na karcie 114V akt nr 21 występuje 2x 654-1-183 114V 21 R Mg
26 7 2004 Ostróg Roman Ostrowski 83 s. Franciszka i Anny z d. Chojna, nr aktu 5 Ch1923 119 110 dopis O

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
30 4 1711 Kamieniec Podolski Katedra Jan Polański herbu Stary Koń Kamieniec Podolski Benedykt (wielmożny) Helena Turzańska herbu Grzymała chrzest 30.04.1711 roku w Katedrze w Kamieńcu Podolskim, chrzestny Magnificus Erazm Gadziński oraz Anna Chojnacka ( teczki wywodowe rodowitości szlacheckiej Polańskich ) 230-1-5053 Ch fotografi KP2 0
6 1743 Szumsk Piotr Brzeski Sadeczki Józef Katarzyna Ignacy Puznicki, Marianna Strzemińska, Ludwik Drochojewski, Fabianna Drochoiewska 297-1-180 15R Ł RK 31
6 8 1743 Szumsk Zuzanna Drochoiewska Drochojewska Dederkały Małe Kazimierz Katarzyna Paweł Stroynowski, Helena Łanucka 297-1-180 15V Ł RK 32
15 5 1748 Szumsk Zuzanna Hajecka Chojecka Rachmanów Tomasz Ewa Godleska Godlewska Franciszek Sierputoski, Angela Brzestoska, Stefan Wirkoski, Franciszka Wedelska 297-1-180 32R Ł RK 66
22 8 1753 Szumsk Marianna Chajecka Chojecka Szumsk Tomasz Ewa August Borkowicz, Teresa Bystrzyczka, Jan Hreczkowski, Franciszka Drojewska, Stefan Wirkowski, Krystyna Truszkowska 297-1-180 53R Ł RK 127
9 1753 Szumsk Michał Malinowski Chodaki Jakub Angela Jan Staromiejski, Bibianna Drochojewska 297-1-180 54R Ł RK 130
9 4 1754 Szumsk Wojciech Kazimierz Karczewski Szumsk Kazimierz Anastazja Jan Mielnicki, Bibianna Drohojewska, Franciszek Burzynski, Marianna Grzegorzowa 297-1-180 56V Ł RK 137
11 1 1754 Czartorysk Petronela Trzemecka Puczerowicze Antoni Antonina Adam Konopacki, Anna Jakubowska, Franciszek Chojecki, Eleonora Zakrzewska 297-1-185 67R Ł DW
19 11 1754 Szumsk Benedykt Szydłowski Szumsk Stanisław Barbara Józef Medynski, Franciszka Drohojewska panna 297-1-180 58V Ł RK 143 0
24 12 1754 Szumsk Adam Mielnicki Szumsk Jan Teresa Józef Brzyski, Franciszka rohojowska, Łukasz Piotrowski, Anastazja Czechowiczowa 297-1-180 59R Ł RK 146
18 12 1755 Szumsk Tomasz ? Dobrzycki Szumsk Franciszek Anastazja Wojciech Janiszewski, Franciszka Drohojewska panna 297-1-180 63V Ł RK 160
16 3 1769 Szumsk Agnieszka Choynacka Chojnacka Sadeczki Maciej Petronela Jan Borkowski, Anastazja 297-1-180 145V Ł RK 4526
16 5 1769 Szumsk Kazimierz Józef Wojciech Tadeusz Juryewicz Juriewicz Zaleśce Jerzy Antonina Kazimierz Chojecki, Marianna Podhorska, Baltazar Podhorski, Katarzyna Chojecka, Ignacy Szczeniewski, Zahorowska, Andrzej Juryewicz, Antonina Czepelska 297-1-180 146V Ł RK 4529
30 11 1769 Szumsk Salomea Elżbieta Marianna Katarzyna Kaminska Kamińska Zaleśce August Magdalena Szymon Demontowicz, Zuzanna Jastrzębska, Kazimierz Choiecki, Katarzyna Zahorowska, Jerzy Juriewicz, Katarzyna Choiecka, Andrzej Juriewicz, Franciszek Chojecka, Michał Czeczel, Tekla Chojecka 297-1-180 152R Ł RK 4540
2 7 1771 Szumsk Magdalena Zuzanna Justyna Jurewicz Juriewicz Zaleśce Jerzy Antonina chrzest 06.07.1771, Tadeusz Krosnicki, Katarzyna Chojecka 297-1-180 157R Ł RK 4550
24 11 1771 Szumsk Katarzyna Piontkowska Piątkowska Żołobki Józef Elżbieta Franciszka Chojecka, Tadeusz Krosnicki, Tomasz Bydłowski, Eufrozyna Wronowska 297-1-180 157R Ł RK 4550
9 7 1772 Szumsk Emil Haiewski Chajewski Chojewski Zahajce Stefan Anna Adam Turski, Julia Dębska 297-1-180 160R Ł RK 4558
21 7 1772 Szumsk Józef Kazimierz Walenty Rafał Juryewicz Juriewicz Zaleśce Jerzy Antonina Choiecka Chojecka dop. chrztu 25.07.1774, Kazimierz Józef Juryewicz, Katarzyna Choiecka, Hilary Choiecki, Justyna Juryewiczowa 297-1-181 7R Ł 007a RK
4 3 1773 Szumsk Kazimierz Konopacki Żołobki Aleksander Jadwiga Stocka Michał Domański, Franciszka Chojecka 297-1-180 163V Ł RK 4566 0
28 4 1773 Szumsk Wojciech Jerzy Hilary Furman Żołobki Tadeusz Katarzyna Szymon, Teresa Turska, Michał Czeczel, Franciszka Chojecka, Mikołaj Zaleski, Eufrozyna Wronowska panna 297-1-180 164V Ł RK 4568 0
30 6 1773 Szumsk Anna Marianna Józefa Lucyna Juryewicz Juriewicz Zaleśce Jerzy Antonina Choiecka Chojecka dop. chrztu 25.07.1774, Kazimierz Józef Juryewicz, Katarzyna Choiecka, Hilary Choiecki, Justyna Juryewiczowa 297-1-181 7R Ł 007a RK
25 7 1774 Szumsk Katarzyna Anna Krystyna Kunegunda Józefa Juryewicz Juriewicz Zaleśce Jerzy Antonina Choiecka Chojecka Kazimierz Józef Juryewicz, Katarzyna Choiecka, Hilary Choiecki, Justyna Juryewiczowa 297-1-181 7R Ł 007a RK
27 7 1774 Szumsk Józef Feliks Juryewicz Juriewicz Zaleśce Jerzy Antonina Kazimierz Juryewicz, Katarzyna Chojecka, Hilary Chojecki, Justyna Juryewiczowa 297-1-181 9R Ł 009a RK
27 7 1774 Szumsk Wiktoria Anna Juryewicz Juriewicz Zaleśce Jerzy Antonina Kazimierz Juryewicz, Katarzyna Chojecka, Hilary Chojecki, Justyna Juryewiczowa 297-1-181 9R Ł 009a RK
2 6 1778 Torczyn Marcel Chojecki Smojelow Walenty Apolonia Teodor Faliszewski, Marianna Piotrowska 3a 11 Ł EH
18 8 1779 Torczyn Bartłomiej Chojecki Torczyn Walenty Apolonia chrz.: 22.08; Józef Jukowski, Marcianna Bałwanowiczowa 7 b/nr Ł EH
10 5 1799 Lubar Jan Nepomucen Dylewski Motowidłówka Stefan Helena Głowacka łacina, chrzest 13.05.1799, Tadeusz Buszczyński, Wiktoria Chojecka, ass. Hilary Chojecki, Marianna Buszczyńska 178-51-174 9R Ż Mg
21 7 1800 Lubar Emilia Prakseda Baszczyńska Wolica Tadeusz Tekla Koźlińska łacina, chrzest z wody 21.07.1800, dopeł. 28.10.1800, ass. Hilary Chojecki, ..... Żółkiewska, Leon Maszkiewicz, Józefa Budzyńska, Kajetan Burowiecki, Julia Maszkiewiczowa, Anastazy Małachowski, Konstancja Surynowa 178-51-174 26V Ż Mg
23 11 1802 Lubar Władysław Gierun Motowidłówka Jan Anna łacina, data ur. i chrztu, Stanisław Sadowski, Felicjanna Chojecka 178-51-174 46V-47R Ż Mg
26 9 1805 Ostróg Teodor Białozor Ostróg Ferdynand Tekla Teodor Pochojewski, Anna Kilowska 297-1-136 53 Ł SK
10 5 1810 Ostróg Katarzyna Drohojowska Mikołaj Katarzyna Zajączkowska dop. chrztu 10 maja 1830-20 letnia panna, Teodor Sochacki, Marianna Tokierska 171-1-3 6V 46 R MZ
4 6 1811 Torczyn Wincenta Kamilla Karszow Torczyn Wincenty Izabella Chojecka chrzest 12.01.1814; Józef Pininski, Antonina Karszanka, asysta: Adam Siedliski, 14a 3 EH Ł
6 3 1812 Torczyn Gabriel Sokołowski Torczyn Wacław Konstancja Kowalinska 1v. Piotrowska 2v. Sokołowska Wojciech Rozycki, Izabella Chojecka Karszyna, asysta Paweł Augustynowicz, Katarz 3 14 EH Ł
13 5 1812 Torczyn Mikołaj Daszkiewicz Torczyn Wincenty Julianna Goliszewska Antoni Olszanowski, Izabella z Chojeckich Karszyna, asysta Ludwik Jaykowski, Ter 5 27 EH Ł
17 4 1813 Torczyn Aniceta Justyna Jankowski Torczyn Konrad Marianna Poplawska Dominik Stecki, Izabella z Hojeckich Karszyna, asysta Stefan Augustynowicz, Elżb 10a 17 EH Ł
26 7 1819 Torczyn Magdalena Choiczska Choiezska (Choj Chorochoryn Jan Marianna chrzest 27.07.1819; Sebastian Witwinski, Anna Groszkowska 49a b/nr EH
25 3 1824 Szumbar Józef Wawrysiuk Szumbar Grzegorz Julianna Hojuczuk ? 297-1-188 51 R Ł 0
5 7 1825 Dederkały Henryk Piotr Paweł Zaleński Zauchów, par. Kamień Koszyrski Andrzej Marianna Chojnacka dop. Ludwik Kozicki, Wincenta Czetwertyńska wdowa 55 12-13 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0007.htm
23 5 1825 Białogródka Jan Alojzy Ryszko Puzyrki Wielkie Stanisław Petronela Łozińska chrz.21.01.1832, Jan Wierzbicki i Magdalena Chojna ż. Grzegorza 178-03-98 44V 62 Ż DM
4 9 1826 Bazalia Łucja Iwińska Bogdanówka Franciszek Marianna Kulikowska dopeł.chrz. 18.09.1827, Jan Winogrodzki i Konstancja Chojecka 178-3-93 237R 92 Ż DM
13 12 1827 Horodyszcze Katarzyna Karpińska Kamionka Jan Domicela Chojnowska Magdalena Temińska 178-3-93 82 51 Ż MO 161
19 9 1827 Bazalia Mikołaj Winogrodzki Bogdanówka Jan Ewa Lubieniecka Wojciech Buszyński i Konstancja Chojecka 178-3-93 237V 96 Ż DM
26 6 1827 Ostropol Jan Paweł Walewski Besarabia Alojzy Kornelia Paszkowska Jan Czeczel, Wiktoria Chojecka 178-3-93 201V 34 Ż 390 KP2
15 9 1828 Skórcze Izabella Tekla Maria Prażmowska Skórcze Franciszek Ksawery Izabella Chojecka August Bieliński, Henryka z Działyńskich Błędowska generałowa wdowa 820 26R 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0026.htm
20 3 1828 Łuck Karolina Jakubowska Górka Bartłomiej Konstancja Jasińska Filip Chojecki, Marianna Chojecka 368 44 24 814 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0023.htm
14 3 1828 Ostróg Józef Malinowski Białotyń Jan Rozalia Kotołowska chrzest 28.03.1828, Antoni Kotołowski,Franciszka Chojna ż.Józefa, asysta Adam Krasucki, Katarzyna Ko 171-1-1 7R 38 R Mg
23 1 1828 Krzywin Agnieszka Lichtańska Moszczanica, par. Ostróg Jan Konstancja Kalemberg chrz.24.01.1828, Ur. Franciszek Chojdysiński, Sław. Agnieszka Gągała ż. Jana 171-1-1 32V 4 R Mg
1 11 1828 Krzywin Józef Karol Poznański Komarówka Felicjan Aniela Pohojska chrz.4.11.1828, Ur. Augustyn Stasiewicz, Ur. Paulina Czerwińska, asyst. Ur. Bazyli Ellaszewicz, Ur 171-1-1 35V 30 R Mg
17 2 1828 Klewań Ignacy Żuliński Klewań Erazm Katarzyna ch. 17.02.1828, W. Wilhelm Wiszeniewski, W. Karolina ...kowska, W. Adolf Kamiński, W. Marianna Pohoj 171-1-1 158V 8 R 7050 Mg
21 4 1828 Nowosielica Feliksa Katarzyna Abramowicz Stroków Apolinary s. Józefa Feliksa c. Feliksa Mazaraki c. JWW, dopeł.chrz. 13.08.1830, chrzestni: Pawlin Mazaraki, Cecylia Lenkiewicz żona Erazma, as. przy dopełnieniu chrztu: Tedeusz Chojecki, Aniela Jasieńska żona Stanisława, Józef Dunajewski, Apolinara Abramowiczowa 178-51-339 419, 419a 15 Ż EH
9 3 1829 Kamień Koszyrski Franciszka Anna Chojnacka Szczytyń Wincenty Marianna Burczak Abramowicz 167 29 3 0
22 5 1829 Kamień Koszyrski Dezyderiusz Franciszek Załęski Załuchów Andrzej Marianna Chojnacka 167 31 5
23 11 1829 Hołoby Klemens Mikołaj Gromacki Świdniki Jan Kazimierz Wiktoria Necewicz Dionizy Chojecki, Magdalena Chojecka panna 845 212R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0191.htm
28 2 1829 Dederkały Tomasz Pastuszek Dederkały Wielkie Jan Prakseda Wawryk s. prac., chrz. 1.03., prac. Ignacy Chojnowski i urodz. Tekla Hulewicz ż. Mikołaja 01-4 7V 9 T 705 DM
18 7 1829 Ostróg Róża Hojnowska Stójło Jan Zofia Orłowska Szymon ??Arskiewicz, Rozalia zd Choina żona Macieja, Palczewski, Anna Charzewska żona Jana 171-1-2 9R 68 R MZ 718
11 11 1829 Ostróg Aniela Malinowska Stójło majętność Sosnowskiego Tomasz Antonina Franciszek Rudziński, Marianna Chojmowa, as. Marcin, Katarzyna Tomaszewska 171-1-2 12V 95 R 719 MZ
19 5 1829 Zasław św. Józefa Petronella Bykowska Zasław Majdan ur. Mikołaj Wiktoria Krasnopolska ur. Krzysztof Hojan, Anna Liperman 178-3-95 28V 28 Ż 53 KP2
7 9 1829 Ostropol Regina Szygoska Samczyki ur. Stanisław Eleonora Grabowska chrzest z olejów 26.12.1829 r., JW. Stanisław Kamiński podkomorzy ptu starokonst., JW. Julia Chojecka 178-3-95 199r 68 Ż 383 KP2
17 4 1830 Szumsk Hieronim Franciszek Tomaszewski Szumsk Wincenty Julianna Choynacka Chojnacka Antoni Korzeniewski, Marianna Ciszkowska ż. Józefa, Łukasz Ciszkowski, Marianna Korzeniewska ż. Anto 245-1-4 373R 505 R RK
21 6 1830 Białogródka Lucyna Chojna Puzyrki Wielkie Grzegorz Magdalena Bielecka chrz. 22.06.1832, Stanisław Witkiewicz i Eufrozyna Witkiewicz panna 178-03-98 40R 28 Ż DM
1 6 1830 Ostróg Julianna Worla Mosty Ignacy Róża urodzona w majątku JW Hojkowskiego, Mateusz Kowalski, Franciszka Piasecka 171-1-3 9V 68 R MZ
9 4 1830 Iwnica Marianna Honorata Chmielewska Stepka Chojecki Honorata Chojeckaas: Ignacy Grabowski Brygida Stolska 178 3 3 V400 18 Ż MP
6 4 1830 Kotelnia Wiktor Jabłoński Wołosów Benedykt Florianna Moszkowska Piotr Sokół Józefa Chojdecka as: Julian Sokół Antonina Buczyńska 178 3 3 V188 31 Ż MP
21 12 1830 Berdyczów Tomasz Poradowski Berdyczów Jakob Rozalia Stanisław Bereza, Lucyna Hojewska 178 3 3 V140 244 Ż MP
2 4 1831 Kuniów Piotr Bielecki Dołocz Paweł Katarzyna Drohojewska R 60 R 25 0
7 2 1831 Nowogród Joanna Chojnocka Nowogród Józef Magdalena Tuczyńska Szymon Zdrozda, Katarzyna Synenkowa mężatka obrz. G-R 245-1-5 3R 1086 R 8 DW
4 11 1832 Ołyka Konstanty Karpiński Ołyka Jan Katarzyna Bohojewska 818 273 62 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0280.htm
15 2 1832 Kozin Jordan Wiszniewski Iwanie Puste Jan Franciszka Nikfor Hojduk, Tytyianna ż. Macieja 296 45 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0024.htm
9 1 1832 Białogródka Marianna Chojna Puzyrki Wielkie Grzegorz Magdalena Bielecka chrz.11.01.1832 Roman i Agata Bogusławscy małżonkowie 178-03-98 42R 42 Ż DM
13 10 1832 Ostróg Wiktoria Wierzbicka Choteń Michał Marcela Hojka Mikołaj Chorążewski, Rozalia Chomicka 171-1-5 12R 88 R MZ
8 3 1832 Zasław św. Jana Wiktoria Zawadzka par. Zasław Naum Marianna Chojnowska Franciszek Markowski i Łucja Chmielowska 178-3-98 1V 7 Ż DM
7 8 1832 Korzec Kajetan Klepkowski Huta Krywalska Antoni Marianna Łazowska Łukasz Werchojski i Agnieszka Popławska ż. Józefa 245-1-6 69v 82 R Na
1 6 1832 Nowogród Jakub Turowski Majdan Prosicki Wincenty Anna Hojka ur. Antoni Sokołowski, Magdalena Miszkiewicz mężatka 245-1-6 12R 1312 R 918 DW 0
23 6 1833 Kuniów Józefa Kalesanta Bielecka Dołocz Paweł Katarzyna Teofila Drohojowska R 65 V 35 0
28 12 1834 Ostróg Tomasz Wierzbicki Choteń Michał Marcelina Chojek Mikołaj Chorążewski, Rozalia Chomicka ż. Franciszka 118 O 0
4 9 1835 Połonne Elżbieta Kaczkowska Połonne Paweł Barbara Bawer Cyriak Bakomauza wdowiec, Marta Chojnacka wdowa 245-1-9 151V 77 R DW
16 8 1835 Białogródka Teofila Chojna Puzyrki Wielkie Grzegorz Magdalena Horodyńska Aleksander Zamiatkiewicz i Agnieszka Wodzińska ż. Onufrego 178-03-101 119V 68 Ż DM
15 9 1835 Białogródka Franciszek Suchowirski Puzyrki Wielkie Wojciech Katarzyna Krajewska Grzegorz Chojna i Agnieszka Zaturska ż. Józefa 178-03-101 121R 79 Ż DM
12 4 1835 Motowidłówka Konrad Wilhelm Batycki Mała Sółtanówka Mateusz Eleonora Lichtańska Konrad Rulikowski, Deputat Sądów Głównych, Cezaryna Marszałkowna panna , as. Wincenty Milewnieski, Deputat Sądów Głównych 1-go Departamentu, Józefa Rulikowska Marszałkowna, panna, Feliks Chojecki, bywszy Deputat, Michalina Paszkowska panna, Józef D 178-51-372 42V 3 Ż BS 87 0
6 6 1835 Motowidłówka Waleria Kobierska Motowidłówka Ludwik Domicella Matusiewicz Feliks Chojecki, bywszy Deputat, Tekla Paszkowska, as. Tomasz Siemiętkowski, Marianna Nawrocka, Karol Nawrocki, Eleonora Kaszycka, chrz. 7.05.1835 178-51-372 43R 5 Ż BS 88
28 10 1835 Rokitna Narcyz Rossołowski Rokitna Józef Elżbieta Fencka Maurycy Stefanowicz, Anna Odyńska, ż. Franciszka, as. Antoni Rossoławski, Petronela Chojecka, panna, chrz. 17.11.1835 178-51-372 52V 12 Ż BS 107
27 7 1835 Bazalia Franciszek Chojnacki Borszczówka IN Joanna Adam Lewicki i Julianna Gawłowicka panna, Franciszek Jasiński i Petronela Lewicka 178-03-101 236V 64 Ż DM
20 10 1836 Opalin Kazimiera Antonina Pawlina Michałowska Wólka Uhruska Jan Aniela Czerniewska dopelnienie, Grzegorz Chojnacki, Helena Wojtkiewiczówna 516 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20516/pages/PL_1_436_516_0002.htm
25 3 1836 Szumbar Marianna Bogucka Szumbar Benedykt Rozalia Krakowiak Michał Ansion, Anna Chojnowska panna 54 256 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0136.htm
2 11 1836 Ostróg Antonina Wierzbicka Choteń Michał Marianna Hoj Mikołaj Chorążewski i Rozalia Chomicz 171-1-9 19V 112 R DM
15 5 1836 Białogródka Teofila Pisarska Puzyrki Klemens Marianna Krajewska Franciszek Karczewski i Magdalena Chojna ż. Grzegorza 178-03-106 119R 42 Ż DM
17 4 1836 Bazalia Józefa Marianna Mnich Bogdanówka Aleksander Ksenia Mikołaj Chojecki i Barbara Procycha 178-03-106 264V 32 Ż DM
12 4 1837 Kuniów Adam Juliusz Bielecki Dołocze Paweł Katarzyna Drohojowska Tomasz Ryszkowski, Jadwiga Jagodzińska wdowa 171-1-10 84 V 36 ZP R 0
23 7 1837 Białogródka Hilary Chojna Puzyrki Wielkie Grzegorz Magdalena Hordyńska Aleksander Czarnecki i Salomea Bobrowska ż. Jana 178-03-108 154R 82 Ż DM
2 9 1837 Białogródka Franciszka Czarnecki Puzyrki Wielkie Florian Agnieszka Makowska Grzegorz Chojna i Salomea Bobrowska ż. Adama 178-03-108 156V 100 Ż DM
29 12 1837 Białogródka Marianna Zwirewicz Puzyrki Wielkie Piotr Agata Pisarska Leon Pisarski i Magdalena Chojna ż. Grzegorza 178-03-108 160R 128 Ż DM
13 2 1838 Kuniów Antoni Kamiński Kamionka Andrzej Katarzyna Pilecka Franciszek Zagórski, Marianna Chojnowska ż. Macieja 171-1-11 77 R 13 ZP R 0
24 11 1838 Swojczów Piotr Chojnowski Swojczów Wojciech Apolonia Leskiewicz Maciej Srol, Agnieszka Czabowska z. Józefa 600 10 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0006.htm
2 4 1838 Białogródka Balbina Karczewska Puzyrki Wielkie Franciszek Aniela Michirewicz Jan Teleżyński i Magdalena Chojna ż. Grzegorza 178-3-110 135V 40 Ż DM
18 3 1838 Bazalia Józefa Chojecka Bogdanówka Antoni Marianna Lipska ur. Jan Wolski i Zauzanna Lipska 178-03-110 236V 25 Ż DM
30 11 1838 Bazalia Karolina Chojecka Bogdanówka Mikołaj Paulina Janicka ur. Franciszek Chojecki i Marianna Chojecka 178-03-110 247V 95 Ż DM
6 5 1839 Kuniów Piotr Chojna Kamionka Józef Marianna Lachewicz 879 52 R 28 0
2 7 1839 Turzysk Juliusz Drohojewski Piórkowicze Władysław Emilia Wolska 715 9 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0005.htm
14 1 1839 Białogródka Marceli Pisarski Puzyryki Wielkie Leon Marianna Krajewska 1-dw. Onufry Wodziński i ur. Magdalena Chojna ż. Grzegorza 178-3-112 114V 7 Ż DM
19 3 1839 Ostróg Józef Wierzbicki Balarka Choteńska Michał Marianna Chojek Aleksander Brezicki, Giertruda Frankowska 879 4 R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0005.htm
27 12 1839 Białogródka Antonina Chojna Puzyrki Wielkie Grzegorz Magdalena Ordyńska ur. Franciszek Karczewski i ur. Salomea Bobrowska ż. Adama 178-3-112 129R 121 Ż DM
2 12 1840 Nabrzuska Franciszka Chojnacka Huta Borowieńska Nemezjusz Erazma Janiszewska Rafał Bobiński, Józefa Pawłowska 855 232 10 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0243.htm
27 4 1840 Brusiłów Marianna Michałowska Wysokie Franciszek Teresa Synhoj Kasper Magierowski, Marianna Waśkowska, ż. Bartłomieja, as. Bartłomiej Waśkowski, Teresa Hrehorowicz, ż. Marcina, chrz. 28.04.1840 178-51-456 43R 20 Ż BS 98
22 6 1841 Korzec Jan Chojko Rzyczki Wojciech Apolonia Menialuk 872 200 66 DW
31 1 1841 Annopol Piotr Orzęcki Baczmanówka Jan Magdalena Hojowska R 66 V 9 0
14 2 1841 Felsztyn Józef Leon Krzywiński Żuczkowce ur. Józef Agnieszka Piątkowska ur. Franciszek Chojecki, Marianna Podgórska 685-4-74 8r 37 Ch 16 KP2
17 2 1841 Felsztyn Maciej Strutyński Bosówka ur. Antoni Antonina Pawłeńska ur. Michał Burkowski, Magdalena Chojnacka 685-4-74 8v 40 Ch 17 KP2
10 3 1841 Felsztyn Aniela Remiszewska Niemeczyńce ur. Sebastian Honorata Kunicka Franciszek Chojecki, Helena Dunajewska 685-4-74 10v 55 Ch 21 KP2
3 5 1841 Felsztyn Stanisław Kostrzycki Andrzejkowce ur. Michał Katarzyna Dobrowolska ur. Franciszek Chojecki, Antonina Krzyształowicz 685-4-74 14r 74 Ch 28 KP2
2 6 1842 Klewań Witold Modest Władysław Wieszeniewski Klewań Stefan Marianna Pohojska 881 150 R 12 0
6 6 1842 Sielec Waleria Antonina Chojnowska Sielec Antoni Wiktoria Krotkiewicz 574 3-4 13 0
11 1 1842 Turzysk Ewelina Marianna Drohojewska Piórkowicze Władysław Emilia Wolska 718 2 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20718/pages/PL_1_436_718_0002.htm
17 1 1842 Nabrzuska Wacław Stanisław Pachniewski Nabrzuska Jakub Karolina Chojewska Jan Czarnecki, Tekla Starczewska 857 641 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0344.htm
10 6 1843 Włodzimierz Amelia Paulina Drohojewska Łasków Władysław Emilia Wolska 858 17 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0010.htm
12 11 1843 Włodzimierz Marianna Chojnowska Chotiaczów Grzegorz Barbara Kwiatkowska 858 25 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0014.htm
1 1 1844 Szumsk Marianna Chojnacka Rudnia Antonowiecka Grzegorz Franciszka Wojda Józef Sawicki, Marianna Wojda ż. Wojciecha 875 650 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0341.htm
20 10 1844 Szumsk Piotr Wojda Majdan Antonowiecki Wojciech Marcjanna Borowska Grzegorz Kucharski, Franciszka Chojnacka ż. Grzegorza 875 678 84 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0356.htm
10 4 1844 Kołki Leon Gliński ... Antoni Anna Ziemiaczkowska Jan Zabłocki i Zuzanna Chojnacka 830 78R 14 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0079.htm
10 11 1845 Lachowce Karol Hojniowiecki Książęcin 884 123 R 62
14 5 1845 Horochów Jan Szumski Horochów Adam Joanna Chojecka 83 11 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0006.htm
23 3 1845 Białogródka Marianna Chojna Puzyrki Wielkie Grzegorz s. Józefa Magdalena c. Macieja Ordyńska Franciszek Karczewski i Apolonia Wysocka ż. Mateusza 178-3-113 88R 35 Ż DM
6 9 1845 Zasław św. Jana Józef Kobylański Mokrzec Sylwester Franciszka Hej Franciszek Malinowski i Józefa Chojna ż. Jana 178-3-113 72V 53 Ż DM
0 1845 Bazalia Wincenty Władysław Pisarski Władysław Jan Maria Kiersz Tomasz Topolnicki i Wiktoria Chojecka 178-03-113 218a 64a Ż DM
14 6 1845 Bazalia Wiktoria Lipska Bogdanówka Grzegorz Kasylda Buszyńska Antoni Chojecki i Marianna Kwiatkowska 178-03-113 219R 69 Ż DM
25 6 1845 Bazalia Marcelina Winogrodzka Bogdanówka Jan Magdalena Ostrowska Tomasz Pawłowicz i Marianna Chojecka 178-03-113 219V 72 Ż DM
18 12 1845 Bazalia Tomasz Niemirowski Bogdanówka Antoni Anna Krzywińska Antoni Chojecki i Franciszka Miłaszewska 178-03-113 223V 136 Ż DM
12 11 1845 Zwinogródka Serafina Ludwika Padlewska Chołkówka ur. Franciszek Marianna Baranowska ur. Seweryn Chojnowski, Franciszka Tustanowska 685-2-1020 36v 30 Ch 72 KP2
4 5 1845 Zwinogródka Marek Antoni Kulicki Tereszki ur. Franciszek Petronella Romaszewska chrzest 24.11, ur. Seweryn Chojnowski, Franciszka Tustanowska 685-2-1020 37r 31 Ch 73 KP2
15 2 1845 Zwinogródka Faustyna Mikulska Popówka ur. Jan Karolina Chojnowska chrzest 27.12, ur. Wincenty Dembowski, Domicella Szaduńska 685-2-1020 37v 35 Ch 74 KP2
13 3 1845 Lisianka (Łysianka) Józef Obertyński Jabłonówka ur. Ignacy Emilia Dąbrowska ur. Adam Chojnowski, Marianna Górska 685-2-1020 39r 11 Ch 77 KP2
19 11 1845 Lisianka (Łysianka) Ewelina Czyryczyński Lisianka odn. Jan Barbara Markowska ur. Antoni Chojnowski, Aniela Krzyżanowska 685-2-1020 41r 23 Ch 81 KP2
1 9 1846 Swojczów Rozalia Chojnowska Beata Wojciech Apolonia Leśkiewicz 775 265 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0141.htm
21 2 1846 Sielec Eleonora Malinowska Biskupicze Ruskie Antoni Józef Zuzanna Chojnowska 861 199 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0106.htm
4 9 1846 Wasylów Wiktor Rzewuski Amszone Adam Petronella Chojecka Andrzej Dziwulski, Marcelina Gross, chrz. 25.03.1847 178-51-548 21V 17 Ż BS 44
21 12 1846 Brusiłów Zygmunt Meleniewski Wysokie Wiel. Robert Julia Herman JW. Tadeusz Chojecki, były Marszałek Płk Szwyrskiego, Dioniza Rudnicka, ż. Wiel. Leona byłego Podsędka Powiatu Radomskiego, as. Wiel. Maciej Czyżewski, Komornik, Józefa Radzimińska, ż. Wiel. Andrzeja Radzimińskiego, chrz. 5.01.1847 178-51-548 71V 3 Ż BS 144
10 3 1847 Motowidłówka Jan Oktawian Rulikowski Mała Sołtanówka JW. Konrad Antonina Abramowicz Edmund Rulikowski, Katarzyna Chojecka, wdowa,as.Edward Rulikowski, Katarzyna Żmigrodzka, panna, chrz 178-51-548 13R 15 Ż BS, EH 27
11 10 1847 Iwanków Maksymilian Langiert Hornostajpol Józefat Julia Chojecka Piotr Langiert, Maria Sambuk, panna, as. Ambroży Konsencjusz, Kamilla Dalkiewicz, panna, chrz. 24.11.1847 178-51-548 121V 22 Ż BS 250
25 9 1848 Białogródka Karolina Chojnowska Puzyrki Wielkie Grzegorz Magdalena Ordyńska Stanisław Ostrowski i Anna Klukiewicz? ż. Jana 178-3-117 141R 99 Ż DM
12 3 1849 Bazalia Grzegorz Łukarzewski Czuchele Jan Marianna Krotewicz 1-dw. Łukasz Krotewicz, Marianna Chojecka 178-3-118 88V-89R 38 Ż DW 167
24 6 1849 Bazalia Paulina Piasecka Bogdanówka Zachary Tekla Żytkiewicz szl. Adam Miliszewski, Paulina Chojecka 178-3-118 94V-95R 69 Ż DW 179
6 11 1849 Bazalia Leonard Korycki Bogdanówka Józef Franciszka Krzywińska 1-dw. Mikołaj Chojecki, szl. Franciszka Miliszewska 178-3-118 106V-107R 123 Ż DW 203
19 5 1850 Białogródka Antoni Pisarski Puzyrki Wielkie Leon Prakseda Bobrowska Franciszek Karczewski i Magdalena Chojna ż. Grzegorza 178-03-119 482V-483R 50 Ż DM
31 8 1850 Starokonstantynów Leokadia Jadwiga Poznańska Zapadyńce Felicjan Aniela Pohojska szl. Józef Poznański, Helena Poznańska panna 178-3-119 21V-22R 100 Ż 42 DW
7 2 1850 Bazalia Wincentyna Kubisz Bogdanówka Paweł Antonina Piasecka 1-dw. Mikołaj Chojecki, Franciszka Miłaszewska 178-3-119 67V-68R 9 Ż 132 DW
28 9 1850 Bazalia Franciszka Chojecka Bogdanówka Jan Eleonora Lipska szl. Tomasz Lipskai, 1-dw. Konstancja Benedyktowicz 178-3-119 89V-90R 94 Ż 176 DW
27 10 1850 Bazalia Marianna Chojecka Bogdanówka Mikołaj Paulina Janicka 1-dw. Łukasz Krotewicz, Franciszka Korycka 178-3-119 91V-92R 102 Ż 180 DW
26 4 1851 Turzysk Stanisława Aloiza Drohojewska Piórkowicze Władysław Emilia Wolska 724 4-5 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20724/pages/PL_1_436_724_0003.htm
8 2 1851 Bazalia Dorota Żaborowska Bogdanówka Jan Józefa Tymanowska Franciszek Chojecki i Franciszka Staszewska 178-03-120 90V-91R 16 Ż DM
29 7 1851 Bazalia Aniela Chojecka Bogdanówka Franciszek Katarzyna Wolańska Kazimierz Krotewicz i Paulina Chojecka 178-03-120 108V-109R 101 Ż DM
20 9 1851 Bazalia Marianna Maliszewska Bogdanówka Bartłomiej Apolonia Olszewska Zachariasz Piasecki i Paulina Chojecka 178-03-120 112V-113R 124 Ż DM
21 9 1852 Włodzimierz Ewelina Malinowska Owadno Józef Zuzanna Chojnowska 788 30-31 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0016.htm
10 9 1854 Bazalia Mikołaj Pasalski Bogdanówka Dionizy Józefa Chojecka Klemens Szulc i Antonina Pasalska 178-03-122 18V-19R 85 Ż DM
26 12 1855 Sielec Stefan Malinowski Sielec Józef Antoni Zuzanna Chojnowska 587 14-15 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0008.htm
4 2 1856 Kamień Koszyrski Julia Maria Parniewska Borki Felicjan Maria Puchalska Ignacy Parniewski, panna Chojnacka 189 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20189/pages/PL_1_436_189_0002.htm
23 9 1856 Bazalia Władysław Pasalski Bogdanówka Dionizy Józefa Chojecka Antoni Dębicki i Zuzanna Lipska 178-03-124 83V-84R 98 Ż DM
15 1 1857 Łokacze Pawel Mieczysław Malinowski Chworostów Józef Zuzanna Chojnowska 898 116V-117R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0117.htm
16 3 1857 Litowiż Bolesława Maria Karolina Drohojowska Osmiłowicze Aleksander Emma Gurowska 898 207V-208R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0209.htm
8 9 1858 Łokacze Mikołaj Jodłowski Rohowicze Adam Apolonia Rudkowska Grzegorz Chojnowski, Joanna Jankowska 362 12-13 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20362/pages/PL_1_436_362_0007.htm
12 3 1858 Bazalia Grzegorz Chojecki Bogdanówka Jan Eleonora Lipska Józef Lipski i Julia Dębicka 178-03-127 5V-6R 29 Ż DM
19 6 1858 Bazalia Marianna Chojecka Bogdanówka Franciszek Katarzyna Wolańska Kazimierz Krotewicz i Elżbietą Korycka 178-03-127 15V-16R 76 Ż DM
25 6 1859 Turzysk Jan Władysław Trzyński Obeniże Karol Domicella Chojnacka 731 6-7 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20731/pages/PL_1_436_731_0004.htm
6 12 1859 Krzemieniec Antonina Piotrowska Krzemieniec NN Julia Maciej Dąblewski, Anastazja Nachojewska 0.1-32 27V-28R 80 T
9 3 1859 Nabrzuska Franciszek Jan Rudnicki Borowno Jan Marianna Moczulska Aleksander Chojnacki, Lionilda Roszkowska 870 296-297 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0160.htm
28 5 1859 Toporyszcze Lucyna Hejde [Hojde, Hajde] Czerniachów Leonard Franciszka Markowska Antoni Markowski i Tekla Rozenfeld ż. Antoniego 178-03-50 703V-704R 50 Ż DM
15 3 1860 Sielec Jadwiga Chojnowska Sielec Fabian Stefania Brawwer 592 6-7 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20592/pages/PL_1_436_592_0004.htm
17 9 1860 Nabrzuska Franciszek Andrzejkowicz Grywa Alojzy Olga Jankowska Konstanty Siestrzewitowski, Albina Chojnacka 889 208 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0206.htm
15 7 1860 Nabrzuska Henryka Sirocka Budki Karpiłowskie Teodozjusz Marianna Łaskarzewska Aleksander Chojnacki, Julia Dobrowolska 889 209 8 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0207.htm
31 5 1861 Nabrzuska Petronela Tokarska Nabrzuska Grzegorz Kazimiera Żukowska Mikołaj Roszkowski, Chojnacka 890 205V-206 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0202.htm
13 10 1861 Nabrzuska Alina Trzcińska Grywa Karol Domicela Chojnacka Konstanty Siestrzewitowski, 890 206V 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0203.htm
14 4 1862 Bazalia Waleria Zaleska Bogdanówka Jan Katarzyna Czerniawska Antoni Korycki i Eleonora Chojecka 178-03-131 73V-74R 45 Ż DM 0
21 3 1863 Ostrówki Tekla Chojna Rowno Paweł Anastazja Oliwnik 569 8-9 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20569/pages/PL_1_436_569_0005.htm
29 12 1863 Żytomierz Franciszek Michałowski Żytomierz Marcel Marcelina Szymon Pałamarzewski, Marianna Chojakowska 178-3-54 91 328 Ż DG
19 1 1864 Luboml Maria Agnieszka Mysakowska Luboml Florian Barbara Szymanowska Paweł Chojno, Józefa Niedzielska ż. Jana 308 14-15 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0008.htm
21 8 1865 Żytomierz Stefan Żera Żytomierz Paweł Dionizja Ludowidzka syn dw. Zatwierdzonych przez Heroldię, radcy tyt./ Julian Chojecki- tyt.radca, dw. Pawlina Gort de G 178-3-61 44 289 Ż DG
24 5 1865 Żytomierz Antoni Chojnowski Żytomierz Klemens Pawlina Patkiewicz syn dw./ Ludwik Sznell, Aniela Aleksander, asystowali: Antoni Węgrzynowski, Maria Węgrzynowska 178-3-61 24 141 Ż DG
25 10 1865 Rzyszczów Teresa Podprowska Prycki Wielkie Stanisław Marianna Chojnacka Tadeusz Skotorowski, Klara Strawińska 312-1-89 193 51 m.K KM
28 8 1867 Ostróg Józef Łukomski Szlachów Mikołaja Katarzyna Chojna Mikołaj Choina, Marianna Kracińska żona Aleksandra 654-1-56 4R 3 R MZ 0
2 4 1868 Horochów Franciszka Strutyńska Olizarów Jan Józefa Chojeńska 104 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20104/pages/PL_1_436_104_0004.htm
14 4 1869 Kuniów Ambroży Mogilnicki Radohoszcz Władysław Helena Roszkowska Józef Tylicki i Rozalia Hojnicka 178-3-78 181V-182R 23 Ż DM
4 5 1869 Białogródka Domicela Buszyńska Gnojniczki Franciszek Anna Michnicka Wincenty Drohojewski i Karolina Markiewicz ż. Bazylego 178-03-81 422V-423R 54 Ż DM
19 1 1869 Rzyszczów Katarzyna Podgórska Prycki Wielkie Stanisław Maria Chojnacka Tadeusz Skomorowski, Klara Pobirowska 312-1-96 219 12 m.K KM
13 3 1869 Ostróg Eufrazy Konstanty Sosnowski Ostróg Aleksander Benigna Horska Józef Nowicki, Sabina Nahojewska wdowa 654-1-56 10V 4 R MZ
28 8 1871 Rzyszczów Jna Pobirowski Prucki Wielkie Stanisław Marianna Chojnacka Tadeusz Skomorowski, Józefa Kondraciuk 312-1-100 377 32 m.K KM
4 12 1873 Szumsk Karol Unold Suraż Henryk Anna Chojnacka chrz. 4.12 Karol Kulczycki, Antonina Gordzielewska 1-226 98V-99V 124 T DM 417
18 3 1876 Radziwiłłów Gabriel Unolt Poczajów Hilary Anna Chojecka 1-70 56V-57R 53 T
26 8 1879 Krzemieniec Regina Pyndyk Marcelina Józef Marianna Goińska Michał Izina, Marianna Chojna ż. Jana 426-1-73 12V-13R 50 T
14 7 1881 Kowel Helena Jankowska Kreczewicze Antoni Józefa Bosiacka Kalikst Chojnacki, Maria Chojnacka 282 30-31 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0016.htm
28 5 1884 Luboml Aniela Rajknert Kizie Leonard Teofila Osnowska? Michał Patiewicz, Teresa Chojnacka ż. Franciszka 327 28 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0015.htm
7 1 1885 Tuczyn Maria Chojnacka Tuczyn Franciszek Marianna Kilman 699 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0002.htm
24 3 1887 Grzymałów Józef Marian Hojda Grzymałów Józef Michał Franciszek Helena Maria Tertil Stanisław Juhr, Adela Kowats 1614L 2 14 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0002.htm
24 10 1891 Radziwiłłów Maciej Tedorczuk Janówka, par. Ptycza Jan Jadwiga Chojecka 0.1-81 G 57 V-58 R 48 T
20 2 1892 Kuniów Filomena Gibro Antonówka Ignacy Maria Stalbuc Jan Woleski i Maria Hojnowska ż. Józefa 178-3-86 406V-407R 26 Ż DM
6 3 1892 Kuniów Maria Woleska Antonówka Wacław Anna Gruszko? (Głuszko) Franciszek Głuszko i Maria Hojnowska ż. Józefa 178-3-86 407V-408R 31 Ż DM
19 1 1893 Radziwiłłów Maria Błażek Radziwiłłów Karol Józefa Hojer 1-81 Ż 47 V-48 R 6 T 0
19 4 1893 Turzysk Wiktoria Chojnacka Radowicze Antoni Józefa Gawron 761 10-11 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0006.htm
24 1 1893 Horochów Franciszek Chojnowski Stanisławczyk, par. Hołowanieckie Adam Łucja Rzążewska chrzest w Hołowanieckim, pow. Balta 129 50 102 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0026.htm
5 12 1893 Łanowce Mikołaj Puzichowski Białozórka Jan Rozalia Grabowska Piotr Hojecki i Krystyna Dembicka ż. Jana 1-81zh 149V-150R 49 T 285 DM
16 5 1894 Luboml Jan Chojnacki Luboml Marianna Chojnacka Wawrzyniec Paradowski, Agnieszka Turska ż. Jana 337 30 58 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0016.htm
9 1 1894 Kuniów Wacław Wolewski Antonówka Wacław Anna Głouszko Józef Chojnacki i Franciszka Głowczek 178-3-86 505V-506R 17 Ż DM
22 1 1898 Turzysk Feliksa Chojnacka Wierzbiczno NN Małgorzata Biernat 939 3V-4R 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0004.htm
27 1 1898 Tuczyn Michalina Kotecki Tuczyn NN Cecylia Ryszczyńska Franciszek Chojnacki, Anna Reszczyńska panna 937 2V-3R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0003.htm
1 10 1898 Szumsk Piotr Szuprowicz Kamienna Góra Franciszek Malwina Chojecka 01-234 39V-40R 156 T
12 10 1898 Kuniów Józef Wolewski Antonówka Wacław Anna Głuszek Józef Chojnowski i Katarzyna Głuszek ż. Franciszka 178-3-86 726V-727R 123 Ż DM
10 3 1899 Kuniów Bronisława Gorska Hurby Jan Franciszka Ubarewicz Paweł Ostaszewski i Antonina Chojna ż. Józefa 178-3-86 769V-770R 66 Ż DM
20 11 1899 Kuniów Antonina Biernacka Martyń Jan Petronela Chojna Piotr Wierzbicki i Teofila Choina ż. Aleksandra 178-3-86 787V-788R 163 Ż DM
3 12 1899 Kuniów Franciszka Chojna Kamionka Bronisław Ludwika Filarowska Michał Ostaszewski i Maria Glejko ż. Włodzimierza 178-3-86 788V-789R 167 Ż DM
20 2 1900 Kuniów Maria Stańkiewicz Hurby Ksawery Bronisława Sokulska Józef Chojna i Wiktoria Wereszczyńska ż. Leona 178-3-86 816V-817R 34 Ż DM
20 3 1900 Kuniów Jan Herman Kamionka Józef Aniela Stołkowska Jan Sokołowski i Jadwiga Chojna ż. Bronisława 178-3-86 819V-820R 49 Ż DM
20 5 1900 Kuniów Zygmunt Galimski Martyń Karol Karolina Chojna Józef Chojna i Michalina Chojna 178-3-86 826V-827R 84 Ż DM
24 5 1900 Kuniów Jan Soroczyński Noworodczyce Ksawery Karolina Chojna Mikołaj Hryniowiecki i Adela Krynicka 178-3-86 827V-828R 85 Ż DM
12 8 1900 Kuniów Albin Nawrocki Siekierzyńce Józef Tekla Choina Józef Jakuszewski i Klementyna Chojna panna 178-3-86 832V-833R 114 Ż DM
20 8 1900 Kuniów Rozalia Chojna Kamionka Marceli Petronela Podhorodecka Jan Białous i Bronisława Zagórska ż. Ludwika 178-3-86 835V-836R 125 Ż DM
14 7 1901 Ołyka Anna Midur Folwark Horodyszcze Michał Marianna Chojnacka 953 22V-23R 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0023.htm
7 10 1901 Horochów Józefa Prokopiuk Skobełka Franciszek Maria Chojnacka 944 20 75 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0020.htm
27 1 1902 Szumsk Janina Szuprowicz Kamienna Góra Franciszek Malwina Chojecka 01-236 235V-236R 39 T
1 11 1903 Szumsk Ewa Szuprowicz Kamienna Góra Franciszek Malwina Chojecka 0.1-237 49V-50R 194 T
8 1 1903 Młynów Helena Wojnarowska Młynów Antoni Kazimiera Chojnacka gub. Podolska, pow. Winnica, Feliks Siemiński, Dioniza Świsna ż. Mikołaja 740-2-411 3V-4R 13 R 1322 RK
2 7 1904 Kowel Bronisława Papacz stacja Maniewicze, par. Kołki Jan Karolina Wasiecka Józef Chojęcki, Kamila Zarębińska panna 979 15V-16R 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0016.htm
1 5 1905 Szumsk Janina Chojecka Litowiszcze Zygmunt Klementyna Bielecka 01-236 167V-168R 60 T
5 4 1909 Niewirków Bolesław Ruszczak Lipki Walenty Marcelina Chojna 1015 19V-20R 82 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0022.htm
18 12 1910 Kuniów Mieczysław Popławski Radohoszcz Józef Weronika Chojna 1943 O
11 9 1910 Młynów Stanisław Dymirski Pjanie par. Jałowicze Leopold Michalina Krzywosz pow. Płock, gm. Chojnów, Stanisław Malinowski, Rozalia Krzywosz ż. Juliana 740-4-447 50V-51R 105 R 664 RK
14 4 1911 Ołyka Władysław Muras Borbin Kazimierz Michalina Chojnacka 1063 23 89 MO
12 3 1911 Tbilisi Franciszek Krasowski Tbilisi Paweł Antonina Chojewska Michał Chmiebiński, Agata Bung 3R 41 Tb
25 8 1913 Ołyka Jan Moroz Borbin Kazimierz Marian Michalina Chojnacka 1063 116 112 MO
16 10 1913 Kijów Św. Aleksandra Ida Maria Ledóchowska Odessa Kazimierz s. Stefana Zofia Mazewska Feliks Mazewski i Romualda Chojecka 312/1/129 11V-12R 41 m.K JM1
1 5 1913 Kijów Św. Aleksandra Henryka Kelles-Krauz Kijów Wiktor c. Czesława Matylda c. Michała Kelles-Krauz nieślubne, ojciec Młodzianowski, chrzestni Michał Kelles-Krauz i Rozalia Szkitczenko, Stanisłąw Choj 312/1/129 66V-67R 261 m.K JM1
27 9 1914 Ołyka Antoni Muras Turczyn Kazimierz Marian Michalina Chojnacka 1063 187 129 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0198.htm
8 9 1914 Kijów Św. Aleksandra Alina Donner Kijów Edmund Natalia Kruszyńska Władysław Chojnowski i Maria Dubicka 312/1/129 72V-73R 285 m.K JM1
18 5 1915 Kijów Św. Aleksandra Władysław Chojnowski Kijów Władysław Jan Karol Zofia Gorecka Władysław Mickiewicz i Amelia Gorecka, Stanisław Chojnowski i Maria Chojnowska 312/1/129 37V-38R 148 m.K JM1
9 5 1916 Kowel Leokadia Jaroszyńska Kowel Jan Katarzyna Chojnacka Konstanty Zakrzewski, Franciszka Karwacka 1072 131 25 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0069.htm
28 10 1921 Ostróg Roman Ostrowski Klonowiec Franciszek Anna Chojna (chrzest 1922)Piotr Ostrowski, Maria Gondało 119 110 O

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
10 1 1748 Szumsk Dominik Studziński par. Szumsk Joanna Drohojeska Drohojewska par. Szumsk Józef Zacrewski, Marcin Nowakowski, Anna Brzyska, Urszula Czaplicka 297-1-180 14V Ł RK
26 4 1754 Szumsk Stefan Żwirkowski Szumsk Fabianna Drohojewska Szumsk p Szymon Wyszpolski, Piotr Maczyński, Stefan Brzeski 297-1-180 22R Ł RK
6 11 1768 Szumsk Maciej Choynacki Chojnacki Szumsk k Petronela Zaręba Zaremba Szumsk w Benedykt Wyszucki, Stanisław Pisiewicz, Magdalena Piotrowska 297-1-180 50V Ł RK
6 11 1827 Kozin Szymon Bondaruk Pustoiwanie 28 Jan Zofia Anna Dumaracka Pustoiwanie 20 Józef Anastazja Andrzej Hojdak, Teodor Kozaczuk 297 4 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20297/pages/PL_1_436_297_0003.htm
9 10 1827 Luboml Karol Wisłocki par. Frampol 22 Antoni Aniela Kiełczewska Leokadia Drohojewska Radziechów Jan Róża Niemirowska Leon Niemierowski, Franciszek Truszkowski, Stanisław Wydzga 301 21 39 843 334 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0013.htm
22 5 1827 Horodyszcze Mikołaj Niebrzydzki Sudyłków 25 Marcin Katarzyna Kuklińska Honorata Szatkowska Sudyłków 19 Jan Katatrzyna Drohojewska Sylwester Radecki, Mateusz Turowski 178-3-93 91 14 Ż MO 178
6 2 1827 Kupiel Tomasz Olejnik Kupiel 23 Grzegorz Agnieszka brak Tekla Peregon Kupiel 20 Jędrzej Rejna brak Walenty Zadorożny, Antoni Machi, Oleksandr Hojka 178-3-93 321R 2 Ż 615 KP2
30 1 1827 Wołoczyska Jeftym Latyczewski (sławetny) Wołoczyska (gr.-kat.) 25 Cyryl (sławetny) Marianna brak Marianna Nowakowska Wołoczyska 16 Wojciech (sławetny) Marianna brak Sławetny Dmytro Hojdun, Nicefor Niźnik 178-3-93 301R 3 Ż 578 KP2
8 1 1828 Krzywin Felicjan Poznański Płużne 24 Józef Helena Majęcka Aniela Pohojska Krzywin 16,5 Antoni Rozalia Czerwińska Ur. Paulin Czerwiński, Ur. Bazyli Ellaszewicz, Ur. Damian Żukowski 171-1-1 37R 1 R Mg
29 11 1828 Klewań Stefan Wieszeniewski Klewań Marianna Pohojska Klewań łac., Al. Ryński, Ignacy Małuczyński (Małczyński) 171-1-1 167R 8 R Mg 7058
2 10 1829 Ołyka Wojciech Laskowski Stawiszcze 45w Kazimierz Anna Pohojska Marianna Tuszowska Stawiszcze 38 Wawrzyniec Rozalia Kurytowska 815 170 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0174.htm
29 11 1829 Nabrzuska Józef Bohdanowicz Nabruska 28 Ignacy Maria Witanowska Józefa Faliszewska Nabruska 17 Józef Delfina Chojnacka Wincenty Starczewski, Wincenty Andrzejnowicz, 844 452 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0252.htm
1 7 1829 Ostróg Jan Pietruszewski Białoszów 20 Kajetan Apolonia Piotrowska Marianna Oriacz z Kwiatkowskich Białoszów 43w Paweł Marianna Podgórska Jan Hojnowski, Józef Pawłowski 171-1-2 18R 12 R 7197 MZ
28 7 1829 Horodyszcze ur. Antoni Szatkowski Trawulin 25 ur. Jan Katarzyna Drohojewska ur. Dorota Janiszewska Seredyńce 20 ur. Józef Anastazja Szczucka ur. Aleksander Baczyński, Stefan Drużolewski 178-3-95 117V 27 Ż 228 KP2
17 8 1830 Sokul Stanisław Kazimierski par. Sokul 29 Maciej Franciszka Brodnicka Eufrozyna Pinińska par. Sokul 20 Marcin Marianna Janiszewska Konstanty Janiszewski, Newezjusz Chojnacki, Strzeszynski 816 42V 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0045.htm
11 5 1830 Ostróg Paweł Bielecki Ostróg 30 Jakub Leonora Katarzyna Drohojowska Ostróg 26 Mikołaj Katarzyna Teodor Sochacki, Józef Miłkowski 171-1-3 19R 9 R MZ
7 6 1830 Ostróg Franciszek Pieleszewski Ostróg 37 Tomasz Marcianna Pohojska Filipina Moraczewska Ostróg 19 Franciszek Marianna ...kiewicz Michał Rezon, Stanisław Konopski, Jan Sleszyński 171-1-3 19V 12 R MZ
5 10 1830 Ostróg Aleksander Niemczycki Stójło 25 Stanisław Marianna Marianna Marcinkowska Stójło 17 Jakub Anastazja Jan Hojnowski, Maciej Wierzbicki 171-1-3 20V 15 R MZ
15 5 1832 Luboml Grzegorz Chojnowski Sztuń 28 Tomasz Ludwika Anna Janowska Sztuń 18 Wojciech Katarzyna Kawecka Adam Szczyrski, Joachim Zieliński, Albert Lange 301 106 31 847 569 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0055.htm
2 7 1833 Ostróg Stefan Borejko Swiate 30w Teodor Marianna Wesołowska Marianna Demeracka Hurby 24w Satnisław Magdalena Wereszczyńska Kajetan Chojecki, Stanisław Jakolnicki 171-1-6 25R 16 R 8411 MZ
7 1 1834 Sielec Antoni Chojnowski Sielec 43w Łukasz Ludwika Różycka Wiktoria Krotkiewicz Sielec 22 Jan Marcjanna Szyprykiewicz Mikołaj Bramer, szymon Kamiński 849 142 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0080.htm
1 7 1834 Ostróg Paweł Kutyłowski Budki 25 Antoni Helena Mikłaszewska Marianna Pulkiewicz Budki 20 Jan Marianna Korczewska Marian Pulkiewicz, Szymon Chojanowski, Mateusz Zieliński 171-1-7 24V 6 R MZ 8702
18 9 1835 Ołyka Józef Chojecki Kotów 31 Leon Marianna Kobylańska Wiktoria Pisarska Kotów 17 Wincenty Konstancja Ogilba 821 139 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0140.htm
12 7 1836 Poryck Hieronim Dąbrowski Turzysk, par. Turzysk 23 Jan ś.p. Józefa Chojnowska Antonina Brzeźniakiewicz Poryck 19 Tomasz Helena Łuszczewska Tomasz Salutryński, Ludwik Nemey 851 89 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0049.htm
15 8 1836 Ostrówki Grzegorz Józef Chojnacki 44w Tomasz Ludwika Janowska Barbara Kwiatkowska Równo 36 Bazyli Ewa Bohniakowska Michał Wołkownicki, Stanisław Pawlikowski, Edward Pilecki 851 456 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0254.htm
4 10 1836 Szumsk Stanisław Malski Majdan Antonowiecki 31 Ksawery Apolonia Choynacka Chojnacka Maria Wierzbicka Hołybisy 19 Jan Teresa Stankiewicz hrabia Karol Chodkiewicz, Piotr Tązewski, Piotr Nartow 245-1-10 469R 24 R RK
9 6 1836 Bazalia Mikołaj Chojecki Bogdanówka 40w Feliks Konstancja Baczyńska Paulina Janicka Bogdanówka 25 Andrzej Teresa Wierzbicka Jan Winogrodzki, Antoni Chojecki 178-03-106 282V 21 Ż DM
22 11 1836 Bazalia Franciszek Chojecki Bogdanówka 37 Feliks Konstancja Baczyńska Katarzyna Wolańska Bogdanówka 20 Jan Apolonia Sowińska Kajetan Chojecki, Antoni Chojecki 178-03-106 286R 41 Ż DM
20 9 1838 Turzysk Władysław Drohojowski Tahaczyn 30 Jan Róża Niemirowska Emilia Wolska Piórkowicze 23 Michał Franciszka Zaleska 714 14 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0009.htm
1 5 1838 Połonne Maciej Popiel Połonne 45w Aleksander Marianna Anna Buhojemska Połonne 40 Bazyli Marianna Grzegorz Tomaszewski, Paweł Murawski 245-1-12 132R 13 R 3033 DW
12 11 1839 Bazalia Józef Baczyński Bogdanówka 28 Maciej Tekla Rostowska Marianna Uhryniewicz Czuchele 17 Maciej Helena Manastyrska Franciszek Chojecki, Andrzej Gałuziński, Katarzyna Chojecka 178-03-112 234R 19 Ż DM
23 11 1841 Białozórka Łukasz Kretowicz par.Bazalia 27 Józef Anastazja Wróblewska Anastazja Modzelowska par.Białozórka 19 Jędrzej Katarzyna Konopacka Franciszek Chojecki, Józef Wolski, Mikołaj Modzelowski 872 759 8 DW
11 2 1841 Kamień Koszyrski Józef Brzostowski Kaczyn, par, Bucyń 33 Hieronim Tekla Czempkowska Kazimiera Kurdwanowska Szczytyń 19 Tomasz Feliksa Chojnacka ur. Wincenty Chojnacki, Jan Służewicki, Jan Mosakowski 856 428 4 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0234.htm
11 10 1842 Zabłotce Józef Dąbrowski Iwanicze 23 Jan Józefa Chojnowska Rozalia Pikulska Iwanicze 17 Józef Marianna Kulbiska 857 196 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0107.htm
10 2 1843 Bucyń Stanislaw Faliszewski Kaczyn 32 Józef Delfina Chojnacka Maria Kossakowska Łyczyny 22 Stanisław Brygida Borzęcka 36 11 1 0
9 7 1844 Maciejów Antoni Gaher Nowosiółki 25 Michał Magdalena Osowiecka Feliksa Makowska Nowosiółki 23 Franciszek Tekla Chojnowska 410 11 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20410/pages/PL_1_436_410_0007.htm
10 7 1845 Bucyń Konstanty Siestrzewitowski Hrywa, par. Nabrzuska 39 Kajetan Dorota Peretiatkowicz Julia Faliszewska Kaczyn 24 Józef Delfina Chojnacka 38 17 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2038/pages/PL_1_436_38_0010.htm
25 2 1845 Bazalia Tomasz Kulpiński Żerebki Wielkie 49w Bazyli Anastazja Krzywińska Marianna Wiszniowska Bogdanówka 19 Michał Anna Markiewicz Tomasz Pawłowicz, Jan Kochański , Katarzyna Chojecka 178-03-113 231R 13 Ż DM
20 2 1845 Lisianka (Łysianka) ur. Władysław Synhajewski Orły 28 Stefan s. Ignacego Anna c. Rocha Hruszewska ur. Aleksandra Brudnicka Szczęsnopol 22 Gabriel Marianna Duczyńska ur. Klemens Kociejowski, Karol Czerniawski, Antoni Chojnowski 685-2-1021 16r/16v 2 Ch 28/29 KP2
8 8 1845 Lisianka (Łysianka) ur. Jan Stanisław Złotorowicz Szubienne Stawy 45 Ignacy s. Michała Łucja c. Antoniego Preyzner ur. Konstancja Dobrakowska Szubienne Stawy 35 Andrzej Marianna Dobrowolska ur. Antoni Chojnowski, Władysław Piskorski, Józef Zalewski 685-2-1021 16v 3 Ch 29 KP2
12 8 1845 Lisianka (Łysianka) ur. Grzegorz Majbrodzki Lisianka (Łysianka) 29 Michał s. Jana Marianna Jacińska ur. Anna Szubert Lisianka (Łysianka) 22 Tobiasz Karolina Miler ur. Antoni Chojnowski, Władysław Piskorski, Samuel Daycz 685-2-1021 16v 4 Ch 29 KP2
29 9 1846 Nabrzuska Aleksander Michałowski Kraśnica 26 Michał Anna Dąbrowska Antonina Andrzejkowicz Hrywa 27 Wincenty Józefa Kosakowska Alojzy Chojnacki, Józef Bohdanowicz 861 674 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0307.htm
20 1 1846 Tuczyn Grzegorz Kuriata Lipniki 20 Antoni Kunegunda Fiałkowska Gertruda Baginska Krucha 20 Tomasz Eudokia Nahojewska Maciej Kuriata, Jan Malinowski 885 172R 3 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0178.htm
27 1 1846 Kisielin Tadeusz Makowski Serkizów 26 Franciszek Tekla Chojnowska Julia Nożyńska Serkizów 20 Tomasz Marianna Łopatkiewicz Michał Dobrowolski, Antoni Farny, Tomasz Rożycki 861 188 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0100.htm
5 5 1846 Krzemieniec Mikołaj Drohojewski Kokorów 38 Michał Ewa Sokołowska Anna Brzozowska Kołosowa 27 Jan Apolonia Łazowska Antoni Opacki i Antoni Prochowski 01-19 19V 10 DM 611 T
24 11 1846 Krzemieniec Mikołaj Drohojewski Kokorów 36w Michał Ewa Sokołowska Józefa Piotrowska Kołosowa 28 Ignacy Kunegunda Kalityńska Franciszek Juchkiewicz i Augustyn Brzozowski 01-19 26R 23 DM 617 T
26 10 1847 Bazalia Franciszek Wiszniowski Bogdanówka 27 Wawrzyniec Józefa Kowalska Marianna Piasecka Bogdanówka 20 Tomasz Helena Jędrzejowska Franciszek Chojecki, Kazimierz Krotewicz, Elżbieta Korycka 178-03-116 251R 24 Ż DM
11 11 1847 Bazalia Józef Lipski Bogdanówka 24 Wojciech Agnieszka Wolska Lucyna Mikulska Czuchele 17 Franciszek Rozalia Karpowicz Michał Lipski, Piotr Nowosielski, Eleonora Chojecka 178-03-116 251V 26 Ż DM
14 1 1849 Leszniów Jan Plaub Korsów 23 Mateusz Marianna Hernal Anna Nejedli Korsów 20 Jan Marianna Hojer Jan Kellenów, Jan Mikolwaski 746 18 1 B
7 8 1849 Krzemieniec Piotr Mierzejewski Bereźce 56w Ignacy Marianna Czaplińska Róża/Rozalia Bereżecka Bereźce 35 Teodor Petronela Chojecka Antoni Prochowski, Piotr Minkiewicz 01-23 43R 14 T DM 0
12 2 1850 Białogródka Wincenty Drohojewski Zubary, par. Zasław św. Józefa 25 Antoni Wiktoria Kucharska Tekla z d. Kuczyńska Andruszewicz Gnojniczka 30w Jan Marianna Bilecka Antoni Kamiński, Józef Pisarski 178-03-119 497R 11 Ż DM
2 9 1851 Korytnica Jan Teodozjusz Tarnowski par. Krupiec 31 Jan Pawlina Wisłocka Izabela Prażmowska Poromów 22 Franciszek Ksaw Izabela Chojecka 223 21 7
3 6 1851 Kamień Koszyrski Hieronim Rogowski Szczytyń 36 Szymon Anna Szymska Julia Kurdwanowska Szczytyń 23 Tymoteusz Feliksa Chojnacka Józef Bocheński, Jan Pawłowski 184 33-34 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0017.htm
22 7 1851 Bazalia Józef Krzywiński Bogdanówka 23 Łukasz Marianna Zielińska Aleksandra Wachowska Bogdanówka 25 Maciej Marianna Mniszko Mikołaj Chojecki, Tomasz Korzeniowski, Franciszka Miłaszewska 178-03-120 125R-126V 10 Ż DM
29 6 1854 Korytnica Aleksander Ludwik Jan Drohojowski par. świerzawska 48 Jan Róża Niemirowska Emma Melania Prażmowska Gurowska Poromów 28 Józef Wincenty Tekla Prażmowska 226 20 7
17 1 1854 Bazalia Andrzej Wolański Porochnia par. Wołoczyska 40 Jan Apolonia Sowińska Klara Wiszniowska Bogdanówka 20 Michał Marianna Markiewicz Franciszek Chojecki, Kazimierz Krotewicz, Marianna Wolańska 178-03-122 30V 1 Ż DM
26 5 1857 Korytnica Franciszek Łebkowski Trościanka 38 Maciej Anastazja Tekla Makowska Rusów 25 Franciszek Tekla Chojnowska 229 14 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20229/pages/PL_1_436_229_0008.htm
2 2 1858 Sielec Fabian Chojnowski Sielec 33 Antoni Marianna Malinowska Stefania Brawwer Sielec 20 Mikołaj Tekla Minkler 590 23-24 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20590/pages/PL_1_436_590_0012.htm
5 10 1858 Krzemieniec Michał Wasilewski Krzemieniec 38 Bartłomiej Zofia Drohojewska Magdalena z Rekonwaldów Czerwińska Ludwiszcze 32 Józef Antonina Sadowska 0.1-30 39V 11 T
1 6 1858 Nabrzuska Karol Trzciński par.Turzysk 36 Łukasz Marianna Peretiatkowicz Domicela Chojnacka Huta Borowieńska 26 Nemezjusz Erazma Janiszowska Mikołaj Reszkowski, Aleksander Chojnacki 888 217 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0217.htm
15 2 1859 Koniuchy Piotr Chojnowski Wólka Szelwowska 20 Wojciech Apolonia Leszkiewicz Franciszka Bohemska Wólka Szelwowska 17 Antoni Franciszka ...zowska Mikołaj Lisowski, Stanislaw Bohemski 899 115V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20899/pages/PL_1_436_899_0115.htm
28 6 1860 Sielec Karol Paprocki Stawki, par. Przewały 26 Ignacy Julia Kasianowska Józefa z Mikklerów Baranowska Sielec 33 Józef Apolonia (?) Wojciechowska Feliks Brawwer, Fabian Chojnowski 592 34 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20592/pages/PL_1_436_592_0018.htm
26 6 1860 Bazalia Kasper Kłopotowski Medysówka 38w Roch Anna Wigant Antonina Chojecka Czuchele 17 Franciszek Katarzyna Wolańska Szymon Bezdecki, Jan Iskra, Julianna Kwiatkowska 178-03-130 43V-44R 20 Ż DM
13 11 1860 Bazalia Feliks Emilian Bogdanówka 27 Antoni Agnieszka Unelt Karolina Chojecka Bogdanówka 20 Mikołaj Paulina Janicka Nikodem Korycki, Kazimierz Krotewicz, Malgorzata Krotewicz 178-03-130 47V-48R 32 Ż DM
14 9 1861 Turzysk Leon Kunicki par. Horodło 33 Marek Wiktoria Swoszczewska Ewelina Drohojowska par. Turzysk 20 Władysław Helena Wolska 890 122R 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0124.htm
3 6 1862 Nieświcz Franciszek Zaleński Szprachy 28 Andrzej Maria Chojnacka Zofia Krasińska Szprachy 17 Franciszek Honorata Tyleżyńska 457 23 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0013.htm
10 11 1863 Kamień Koszyrski Ignacy Borowski Majdan Zagłusze 26 Wincenty Marianna Rutkowska Franciszka Marcinkowska Wojehoszcz 23 Marcin Brygida Wisywna Józef Starczewski, Aleksander Chojnacki 195 34 6 AB
18 6 1863 Korytnica Antoni Andrzejkowicz Tupału, par. Maciejów 25 Piotr Aleksandra Szostak Marianna Zajączkowska Chotiaczów 18 Adam Józefa Suzin Wlm. Józef Ritszel, Aleksander Andrzejkow, Władysław Drohojowski 234 17 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20234/pages/PL_1_436_234_0010.htm
23 2 1864 Torczyn January Szczebietowicz Usicze 22 Klementy Honorata Siedlecka Gustawa Hulanicka Usicze 18 Józef Marianna Chojnicka Aleksander Siedlecki, Józef Zabłocki 650 4 EH
16 2 1864 Luboml Jan Chojczuk Jagodzin 22 Wojciech Agnieszka Procuk Maria Kogutiuk Jankowce 18 Grzegorz Magdalena Mateciuk 308 74 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0039.htm
20 1 1866 Nowogród Wołyński Piotr Zalewski (Zaleski) Nowogród Wołyński 43w Wojciech Rozalia Ejsmont Amelia Zaleńska (Załęska) Nowogród Wołyński 35 Andrzej Marianna Chojnacka 178-3-152 68 5 Ż 136 MO
18 7 1867 Turzysk Jan Antoni Biesiadecki par. Jasło 30 Władysław Antonina Wilusz Amelia Drohojewska par. Turzysk 20 Władysław Emilia Wolska 736 10 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20736/pages/PL_1_436_736_0006.htm
23 9 1873 Dederkały Maksymilian Hieronim Załęski Szkrobotówka 45w Andrzej Ruwin Marianna Chojnacka Wanda Chrzanowska Szkrobotówka 22 Lucjan Teresa Skochron Ludwik Kozicki, Leopold Swincki 57 277 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0151.htm
3 2 1880 Krzemieniec Mikołaj Listopadzki par. Krzemieniec 27 Piotr Salomea Czuhojewska Zofia z Sadowskich Strzelecka par. Krzemieniec 30 Piotr Balbina Sieklucka 1-74 24R-V 2 T
16 8 1883 Turzysk Ludwik Popławski Biskupice, pow. Lublin 39w Józef Ludwika Zawacka (?) Stanisława Drohojewska Piórkowicze 32 Władysław Emilia Wolska 751 26 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0015.htm
21 2 1888 Włodzimierz Błażej Czarnora Oktawin, par. Sielec 24 Szczepan Anna Włoszyn Marianna Wojcik Aleksandrówka 18 Michał Marianna Chojnacka Albert Paul, Jan Wiciński 806 102 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20806/pages/PL_1_436_806_0053.htm
24 1 1889 Dederkały Franciszek Słobodziński Dederkały Wielkie 42w Jakub Marianna Marianna z Chojeckich Grocholska Szkrobotówka 30w Franciszek Katarzyna Antoni Goliszewski, Józef Ratner 58 65 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0034.htm
6 9 1892 Turzysk Julian Chojnacki Wierzbiczno-kol. 20 Józef Franciszka Rentwińska Małgorzata Biernat Wierzbiczno-kol. 22 Franciszek Zofia Garbarczyk 760 28 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0015.htm
10 11 1896 Kuniów Jan Bernacki Martyń 29 Augustyn Karolina Chojna Petronela Chojna Martyń 19 Włodzimierz Julia Żygadło Michał Mazurenko, Michał Sokołowski 178-3-86 636R 23 Ż DM
2 6 1897 Kuniów Bronisław Chuina [Chojna] Kamionka 23 Karol Apolonia Rudkowska Jadwiga Filarowska Martyń 20 Rafał Teofila Żarska Marceli Łukomski, Filip Filarowski 178-3-86 678V 10 Ż DM
11 10 1898 Tbilisi Dawid Zubałow Tbilisi 25 Antoni Katarzyna Czikowani Natalia Babanasow ormianogregorianka 26 Piotr Olga Cowianow Lewn Stepanowicz Kaczchojew, Udward Osipowicz Karajew 109 29 Tb
9 8 1898 Kuniów Marceli Sokołowski Kamionka 24 Dominik Magdalena Rosielska Aleksandra Zagórska Kamionka 17 Piotr Karolina Chojna Józef Sokołowski i Karol Ziembicki 178-3-86 738R 15 Ż DM
14 2 1899 Kuniów Marceli Wyszatycki Hulcza par. Ostróg 29 Florian Julia Cywińska Olimpia Chojna Dańkówka 17 Anastazy Anna Galimska Zygmunt Kowalski i Bolesław Szymulewski 178-3-86 794R 11 Ż DM
9 1 1900 Łanowce Marcin Chojecki Szybenna, par. Teofilpol 22 Hieronim Łucja Kulczycka Rozalia Antonina Pozichowska Białozórka 18 Edward Anna Strzeszkowska Jan Pozichowski, Karol Korczewski, Rafał Kulczycki 64 V 1 0
10 2 1901 Tbilisi Józef Wolski kaliska gub. 28 Wojciech Józefa Chojnacka Anna Falkowska mińska gub. 26 Stanisław Zofia Borowska Stanisław Szpiganowicz, Ludwik Cłanuker 5 5 Tb
9 2 1903 Włodzimierz Marcin Wójcik Wodzinek 22 Michał Marianna Chojnacka Katarzyna Buczkowska Wodzinek 21 Wojciech Marianna Feczys Marcin Wodziński, Stefan Markisz 972 55V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0060.htm
20 4 1903 Tbilisi Józef Skangel Tbilisi 40 Jakub Anna Sangowicz Elżbieta Kaczchojewa Kutaisi 26 Piotr Natalia Demurowa Józef i Aleksander Amirowicz, St. Kaczchojew, Piotr Torozow 60 20 Tb
3 7 1905 Młynów Jan Zaleński Ludwikówka 45w Stanisław Franciszka Chojnowska Marianna Chrzanowska Zofiówka 20 Marcin Katarzyna Peredowska Stanisław Januszewski, Jan Białek 740-2-411 147R 20 R 1449 RK
21 6 1911 Radziwiłłów Józef Chojna Śpiewak, par. Ostróg 33 Józef Zofia Łazanowska Aniela Czernołucka Białotynka, par. Ostróg 21 Aleksy Maria Morawska Albin Atamański, Jan Sobczuk 1-101 57 R 4
26 4 1915 Horochów Aleksander Łozowska Kupowalce 21 Jan Maria Chojenicka Romana Sobczyńska Boroczyce 18 Józef Katarzyna Moszyńska 1066 32 2 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0028.htm
29 7 1915 Kijów, św.. Aleksandra Edward Teodor Chojnacki Kijów 22 Leon Joanna Kryger Eugenia Bolesława Kamińska Warszawa 19 Aleksander Alina Szmalc Żak Torchalski, Piotr Bylkowski, Jan Torchalski 312/1/129 100R 59 m.K. JM1
22 10 1916 Kijów, św. Mikołaja Zygmunt Jan Topczewski Kijów 24 Jan Anna Chojnacka Zofia Wroczyńska Kijów 19 Stanisław Maria Nosalewska Kazimierz Edmundowicz Skąpski, Tadeusz Zygmuntowicz Jakubowski 312/1/109 110R 75 m.K JM1
10 1 1917 Tbilisi Jakub Kurkanow Tbilisi 66w Jan Brygida Akonowa Katarzyna Kaczchojewa z d. Manwiełowa par. Tbilisi 43 Józef Maria Tamarati Rafał Niebijerow, A. Chrencarow 353 4 Tb
16 11 1919 Włodzimierz Władysław Chojecki m.Włodzimierz St.Kol. 28 Antoni Maryanna Janeczko Stanisława Zarębińska kol.Marcelówka 25 Karol  Chryzostom Jadwiga Zarębińska Mieczysław Kwiatkowski Józef Zińkewicz 1076 114-115 106 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0060.htm
17 1 1924 Radziwiłłów Franciszek Chojnacki Władysław Marianna Siewierska Janina Juszczewska Julian Aniela Kijewska Julian Juszczewski, Piotr Stawiński 1-119 79 V 2 T
12 11 1924 Tbilisi Simon Oskałaszwili 52w Jakub Zofia Gabajewa Elżbieta Chitaraszwili 40 Mikołaj Salomea Kaczchojewa 545 15 Tb
2 3 1924 Młynów Antoni Gryczyński Młynów 25 Antoni Anastazja Bokowiak Helena Kurzyńska Smordwa 20 Tomasz Józefa Tworek Walenty Hoppe, Mikołaj Chojecki 740-4-446 40V 17 R 602 RK 0
24 10 1926 Młynów Aleksander Bielski Anna Midur Folwark Horodyszcze 25 Michał Marianna Chojnacka 953 23R 89 dopisek
8 1 1928 Stolin (Polesie) Stanisław Jary Janina Chojecka Litowiszcze 23 Zygmunt Klementyna Bielecka 01-236 167V-168R 60 T dopisek
30 10 1932 Młynów Józef Walczak 25 Stanisław Waleria Hojda Petronela Wichiewicz Berehy 30 Faustyn Anna Wilczewska 740-7 156 36 AP Równe MO
9 10 1932 Horochów Kazimierz Hojno Maria Skawińska Kupowalce 20 Franciszek Bronisława Zajączkowska 1039 21 76 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0025.htm
29 2 1933 Ludwipol Wincenty Bagiński Stara Huta 24 Adam Paulina Muchorowska Antonina Hojdamowicz 1015 6V-7R 24 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0009.htm
23 10 1938 Ołyka Władysław Muras Borbin 27 Kazimierz Michalina Chojnacka Zofia Armatys 1063 23 89 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
19 Dominik Hojewski, kawaler 27 Ostróg Białotyń 1837 Równe Mg 654-1-8
646 45 żona Józefa z Hojnów 44 Ostróg Mizocz, powiat Dubno 1875 Równe DM 654-1-81


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl