Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 150 wyników dla: Zabara

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
27 2 1820 Kotelnia Felicjan Szadurski 3 Zabara s. gen. Stanisława i Domitilla z Kłodnickich 178-51-251 1a Ż EH
31 7 1820 Kotelnia Łukasz Załęski 25 Zabara wlm. żona Antonina Olizarowska, córka Aleksandra 178-51-251 3a Ż EH
7 10 1820 Kotelnia Kajetan Olizarowski 3 Zabara s. gen. Jakub i Marcianna Moszkowska 178-51-251 4a Ż EH
30 12 1820 Kotelnia Cecylia Olizarowska 1 Zabara c. gen. Jakub i Marcianna Moszkowska 178-51-251 6 Ż EH
1 10 1822 Kotelnia Jan Olizarowski 1 Zabara s. gen. Łukasz i Antonina 178-51-251 11 Ż EH
3 11 1822 Kotelnia Maksymilian Szeniawski 1 Zabara wpis w marcu 1826 s. gen. Szymon i Krystyna Wysoczyńska 178-51-251 27a Ż EH
16 6 1823 Kotelnia Łucja Szaniawska 1 Zabara c. gen. Szymon i Katarzyna 178-51-251 14a Ż EH
9 1 1824 Kotelnia Piotr Niemierzycki Zabara s. gen. Sabba i Apolonia Draczewska 178-51-251 15a Ż EH 0
7 12 1824 Kotelnia Domitilla Szadurska 50 Zabara gen., mąż Stanisław, córki: Helena i Wiktoria 178-51-251 18a Ż EH
17 11 1825 Kotelnia Jan Olizarowski 3 Zabara s. gen. Jakub i Marcianna Moszkowska 178-51-251 23a Ż EH
21 11 1825 Kotelnia Marcianna Dymińska 1 Zabara c. gen. Felicjana i Zofia de Bery 178-51-251 24 Ż EH
26 11 1825 Kotelnia Walenty Załenski (Załęski) 4 Zabara s. gen. Andrzej i Gertruda Tyszecka 178-51-251 24a Ż EH
5 12 1825 Kotelnia Gabriel Załenski (Załęski) 6/12 Zabara s. gen. Andrzej i Gertruda Tyszecka 178-51-251 24a Ż EH
8 2 1826 Kotelnia Marcin Długosz 12/56 Zabara s. gen. Łukasz i Brygida Olizarowska 178-51-251 26a Ż EH
20 3 1826 Kotelnia Szymon Szaniawski 44 Zabara gen, żona Krystyna Wysoczyńska, syn Ignacy 178-51-251 27 Ż EH
21 3 1832 Korzec Anna Korniejczuk 3 Zabara z suchot, córka Moisieja i Katarzyny z d. Zawadzkiej 245-1-6 95r 32 R Na
21 2 1833 Korzec Jan Wieżyński 1,5 Balarka Zabara syn Stanisława i Rozalii z domu Ręczkowska 245-1-7 104 23 R PW
3 1 1835 Korzec Teodor Faustka 2/12 Zabara syn Franciszka i Franciszki z domu Urban 245-1-9 84 3 R PW
1 8 1835 Korzec Augustyn Szekalski 2/365 Zabara syn Joachima i Leonidy z domu Wilner 245-1-9 93 54 R PW
7 11 1840 Korzec Jan Tarnogórski 19 Zabara syn Pawła i Marianny z Jackiewiczów 871 184 88 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0096.htm
8 4 1841 Korzec Justyna Tarnogórska 18 Folwark Zabara c. ur. Pawła i Marianny z Jackiewiczów 872 264 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0141.htm
10 1 1842 Berezdów Jan Grodziński 53 Zabara ur,. żona Anastazja z Sokołowskich, potomstwa nie zostawił 873 258 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0135.htm
14 4 1842 Berezdów Teofil Bagiński 3 Zabara s. szl. Mateusza i Katarzyny z Domańskich 873 271 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0141.htm
14 6 1842 Berezdów Feliks Jagielski 1 Zabara s. ur. Michała i Marianny z Bzowskich 873 278 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0145.htm
21 6 1842 Berezdów Henryk Balicki 15 Zabara s. ur. Leona i Katarzyny z Raczewskich 873 279 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0145.htm
4 7 1842 Berezdów Franciszka Jagielska 5 Zabara c. ur. Michała i Marianny z Bzowskich 873 281 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0146.htm
5 7 1842 Berezdów Władysław Miller 5/12 Zabara s, ur. Franciszka i Józefy z Kostrzyńskich 873 282 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0147.htm
2 9 1842 Berezdów Stanisław Krynicki 20 Zabara s. ur. Teodora i Reginy z Huczyńskich 873 289 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0150.htm
13 12 1842 Berezdów Julianna Bagińska 20 Zabara z Grabowskich, szl., mąż Julian, córka Michalina 873 295 117 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0153.htm
25 12 1842 Berezdów Anastazja Gocka 50 Zabara szl., panna 873 296 119 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0154.htm
13 7 1842 Nowogród Wołyński Michał Gołębiowski 5,5/12 Zabara Dawidówka syn Ludwika i Agnieszki z Guzowskich 873 104 131 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
4 1 1843 Berezdów Michalina Bagińska 2/12 Zabara z dziecinnej słabości, c. szl. Juliana i Julii z Grabowskich 874 326 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0167.htm
3 8 1843 Nowogród Wołyński Barbara Pulikowska 3/12 Zabara córka Reginy Pulikowskiej 874 155 82 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0080.htm
20 3 1844 Berezdów Krystyna 0,5 Zabara c. nieznanych rodziców 875 310 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0159.htm
14 5 1847 Sokul Antoni Siedlecki 1/52 Zabara rodzice: ur. Jakub i Julianna z domu Wysocka 833 139 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0079.htm
13 1 1891 Tuczyn Kamila Konsewicz 1 Zabara c. miesz. Stanisława i Ewy z Żygadłów 705 65 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0036.htm
24 8 1938 Smyga Helena Zbyszewska 31 Marcelina-Zabara c. Wincentego i Aleksandry z d. Marczuk, panna 2 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
2 4 1827 Zasław św. Józefa Tekla Wilczyńska Zabara Jan Julianna Mierzejewska 178-03-009 32 23 Ż MO 64
15 2 1829 Kotelnia Antonina Załęska Zabara Andrzej Gertruda Tyszecka c. ur., chrzest 15.02, chrzestni: ur.ur. Sabba Niemierzycki, Salomea Moszkowska żona Bazylego, as.: Eliasz Kłodnicki, Marianna Borzymska żona Felicjana 178-51-300 17 12 Ż EH
16 6 1829 Kotelnia Jan Załęski Zabara Alojzy Anastazja Burzymska s. ur., chrz. 17.06.1829, chrzestni: ur.ur.: Daniel Siehniewicz (Sichniewicz), Tekla Palczyńska żona Jana, as.: Stefan Raczyński, Apolonia Niemierzycka żona Sabby 178-51-300 20a 39 Ż EH
21 8 1831 Kotelnia Kajetan Załenski (Załęski) Zabara Andrzej Gertruda Tyszecka s. ur., chrzest 5.08, chrzestni: Felicjan Burzymski, Salomea Moszkowska żona Bazylego 178-51-300 40 24 Ż EH
11 3 1833 Kotelnia Grzegorz Załenski (Załęski) Zabara Alojzy Anastazja Burzymska s. ur., chrz. 12.03, chrzestni: ur.ur.: Piotr Berezowski, Tekla Palczyńska zona Jana, as.: Stefan Raczyński, Tekla Moszkowska żona Bazylego 178-51-300 56a 11 Ż EH
14 12 1833 Kotelnia Franciszek Załenski (Załęski) Zabara Andrzej Gertruda Tyszecka s. ur., chrzest 15.12, chrzestni: ur.ur.: Felicjan Burzymski, Józefa Sieszycka żona Jana, as.: Eliasz Kłodnicki, Marianna Berezowska panna 178-51-300 61 48 Ż EH
10 11 1834 Korzec Teodor Fausyk Folwark Zabara Franciszek Franciszka Urban Piotr Rudkowski i Leonida Szekalska ż. Joachima 245-1-8 82r 115 R Na
21 4 1835 Korzec Agnieszka Bałańska Zabara Grzegorz Katarzyna Zawadzka 245-1-9 58 28 R PW
28 7 1835 Korzec Augustyn Szekalski Zabara Joachim Leonida Wilner 245-1-9 62 57 R PW
25 1 1840 Nowogród Wołyński Paweł Nowakowski Zabara Ranidowa Wincenty Helena Anuszkiewicz 871 7 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0005.htm
4 6 1840 Nowogród Wołyński Józef Kalasanty Wyszyński Zabara Dawidówka Stanisław Rozalia Ręczkowska 871 35 134 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0019.htm
12 7 1840 Nowogród Wołyński Maryanna Dombrowska Zabara Dawidówka Stanisław Agnieszka Rudnicka 871 37 140 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0020.htm
15 6 1840 Korzec Aurelia Szekalska Folwark Zabara Joachim Leonida Wimer 871 128 87 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0068.htm
29 7 1841 Korzec Władysław Marcin Huczyński Folwark Zabara Jakub Lucyna Kamińska 872 203 74 0
18 4 1841 Berezdów Felicjan Kościuszkiewicz Zabara Jan Marianna Szołomicka 872 296 34 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0157.htm
2 2 1842 Nowogród Wołyński Ignacy Wyszyński Zabara Dawidowka Marcin Józefa Sawicka 873 10 36 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0007.htm
14 5 1842 Nowogród Wołyński Marianna Nowakowska Zabara Dawidowka Szymon Antonina Metelska 873 26 101 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0015.htm
1 10 1842 Nowogród Wołyński Kazimierz Wyszyński Zabara Dawidowka Szymon Magdalena Zalewska 873 47 184 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0026.htm
19 12 1842 Nowogród Wołyński Rafał Rudnicki Zabara Dawidowka Kazimierz Katarzyna Ręczkowska 873 56 222 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0031.htm
26 12 1842 Nowogród Wołyński Klemens Rudnicki Zabara Dawidowka Karol Agnieszka Januszkiewicz ur. Ludwik Gołębiowski, Franciszka Dombrowska ż. Wawrzyńca 873 57 225 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0031.htm
12 5 1842 Berezdów Felicjan Zakrzewski Zabara Grzegorz Marianna Mieleniewska ur. Felicjan Mieleniewski, Regina Gocka ż. Tomasza 873 221 34 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0116.htm
6 11 1842 Berezdów Michalina Bagińska Zabara Julian Julia Grabowska Felicjan Mieleniewski i Marianna Ejsmont ż. Konrada, asyst. Michał Wyhowski i Brygida Grabowska panna 873 236 79 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0123.htm
18 12 1842 Berezdów Krystyna Mieleniewska Zabara Felicjan Wiktoria Krynicka Maciej Bołsunowski i Marianna Ejsmont ż. Konrada 873 239 90 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0125.htm
16 1 1843 Korzec Marceli Bolesław Huczyński Zabara Jakub Lucyna Kamińska 874 174 22 PW 0
14 1 1843 Nowogród Wołyński Anna Nowakowska Zabara Dawidówka Wincenty Aleksandra Hanuszkiewicz Stefan Rudnicki, Franciszka Dąbrowska z. Wawrzyńca 874 4 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0004.htm
2 2 1843 Nowogród Wołyński Kazimierz Wyszyński Zabara Stanisław Rozalia Ręczkowska 874 8 22 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0006.htm
13 2 1843 Nowogród Wołyński Maciej Gołębiowski Zabara Dawidowka Ludwik Agnieszka Guzowska 874 55 162 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0029.htm
5 2 1843 Berezdów Jan NN Zabara IN IN NN syn niewiadomych rodziców, Felicjan Mieleniewski i Marianna Ejsmont ż. Konrada 874 274 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0140.htm
15 7 1843 Berezdów Józef Radecki Zabara Stanisław Brygida Bejtner Michał Turakiewicz kawaler i Regina Gocka ż. Tomasza, asyst. Teodor Zawadzki i Tekla Rybicka ż. Jana 874 286 43 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0146.htm
30 10 1843 Berezdów Krystyna NN Zabara IN IN NN córka niewiadomych rodziców, Jan Kościuszkiewicz i Wiktoria Mieleniewska ż. Felicjana, asyst. Stefan Ejsmont i Regina Gocka ż. Tomasza 874 297 78 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0152.htm
1 12 1843 Berezdów Petronela Bagińska Zabara Mateusz Katarzyna Domańska Felicjan Mieleniewski i Regina Gocka ż. Tomasza 874 299 84 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0153.htm
24 10 1845 Korzec Antonina Ekiet Zabara Jakub Tekla Stankiewicz 876 167 125 PW 0
26 11 1846 Korzec Ewelina Wojciechowska Zabara Piotr Józefa Kozłowska 877 159 111 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0086.htm
7 5 1847 Sokul Antoni Siedlecki Zabara Jakub Julianna Wysocka Jakub Łokarzewski, Józefa Smolińska Stanisława małżonka, Stanisław Smoliński, Ka 833 134 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0076.htm
21 11 1851 Berezdów Aniela Brodecka Zabara Jan Wiktoria Krynicka Stefan Ejsmont i Petronela Ejsmont ż. Bazylego 178-03-72 315V-316R 97 Ż DM 0
15 3 1858 Korzec Józefa Pomadowska Folwark Zabara Franciszek Paulina Zawadzka Karol Kuriata i Marianna Jasińska 650-1-1 12V-13R 46 R Na
19 3 1872 Nowogród Karolina Wyszyńska Zabara Jan Anna Nowakowska Szymon Wyszyński, Karolina Wyszyńska 178-3-156 253V-254R 155 Ż 504 DW
4 4 1872 Nowogród Ludwik Rudnicki Zabara Hieronim Rozalia Kuriata Kazimierz Rudnicki, Katarzyna Wyszyńska panna 178-3-156 253V-254R 156 Ż 504 DW
20 4 1872 Nowogród Jan Niżyński Zabara Tomasz Marcelina Rudnicka Hipolit Rudnicki, Aleksandra Zalewska 178-3-156 253V-254R 157 Ż 504 DW
16 7 1872 Nowogród Maria Borowska Zabara Wiktor Zofia Tymińska Józef Szydelski, Honorata Rokicka 178-3-156 272V-273R 246 Ż 542 DW
15 9 1872 Nowogród Paulina Rudnicka Zabara Jan Maria Szydłowska Jan Zalewski, Anastazja Ziębicka 178-3-156 273V-274R 250 Ż 544 DW
20 8 1872 Nowogród Ewa Gołębiowska Zabara Władysław Julia Bielawska Szymon Wyszyński, Feliksa Rudnicka 178-3-156 273V-274R 251 Ż 544 DW
22 9 1872 Nowogród Hipolit Wyszyński Zabara Adam Apolonia Grabowska Hipolit Rudnicki, Rozalia Rudnicka 178-3-156 276V-277R 262 Ż 550 DW
20 1 1880 Berezdów Fabian Zawistowski Zabara Wojciech Antonina Turakiewicz Stanisław Metelski i Michalina Turakiewicz ż. Józefa 178-3-169 569V-570R 4 Ż DM
16 4 1880 Berezdów Helena Przewłocka Zabara Wiktor Józefa Ber Ludwik Dobrowolski i Marianna Rybicka ż. Dominika 178-3-169 576V-577R 41 Ż DM
28 5 1880 Berezdów Anna Radecka Zabara Jan Aniela Bronicz Józef Rybicki i Waleria Bronicz ż. Grzegorza 178-3-169 577V-578R 50 Ż DM 0
28 5 1880 Berezdów Marianna Radecka Zabara Jan Aniela Bronicz Franciszek Radecki i Anna Zakrzewska ż. Józefa 178-3-169 577V-578R 51 Ż DM
1 7 1880 Berezdów Rozalia Czask Zabara Jan Wincentyna Budzinowska Wincenty Budzinowski i Rozalia Czermak ż. Antoniego 178-3-169 579V-580R 63 Ż DM
19 9 1880 Berezdów Tekla Rozalia Woźnicka Zabara Leon Petronela Bronicz Jan Radecki i Franciszka Radecka ż. Józefa 178-3-169 583V-584R 87 Ż DM
4 12 1880 Berezdów Eufrozyna Metelska Zabara Stanisław Justyna Brzezicka Władysław Juszkiewicz i Wincentyna Czasek ż. Jana 178-3-169 588V-589R 118 Ż DM
12 7 1882 Berezdów Jan Metelski Zabara Stanisław Justyna Brzezicka Wawrzyniec Metelski i Petronela Stańkiewicz ż. Jana 178-3-169 640V-641R 64 Ż DM
15 12 1882 Berezdów Paweł Kowalski Zabara IN Emilia Łukaszewicz s. z niepr.łoża wdowy, Józef Miller i Zakrzewska ż. Andrzeja 178-3-169 659V-660R 140 Ż DM
1 9 1900 Niewirków Stanisław (Kostka) Zawadzki Folwark Zabara Franciszek Agata Łukomska 951 27V-28 R 135 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0030.htm
20 6 1901 Niewirków Józef (Oblubieniec) Jaworski Folwark Zabara Ignacy Łucja Drelen 952 32-33 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0017.htm
3 7 1903 Niewirków Stefan Jaworski Zabara Ignacy Łucja Drelich 966 30V-31R 120 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0033.htm
24 9 1903 Niewirków Bronisław Zawadzki Zabara Franciszek Agata Łukomska Ignacy Jaworski, Rozalia Zawadzka panna 966 39V-40R 155 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0042.htm
2 7 1909 Niewirków Leontyna Zawadzka Zabara Franciszek Agata Łukomska Ignacy Jaworski, Rozalia Zawodzka 1015 25V-26R 110 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0028.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
13 2 1827 Kotelnia Stefan Nowicki Zabara 50w NN NN NN Anna Wągrocka Zabara 30 Jan Domicella Starynkiewicz WW. Marcelli Grocholski, Barbara Grocholska, Wojciech Dobrzycki, Jan Sieszycki, 178-51-301 1V 4 Ż 4 BS
22 5 1827 Kotelnia Aleksander Suszeniecki Chałajmgródek, par. Białopol 20 Józef Agata Zofia Godlewska Zabara 18 Jan Marianna Ignacy Kaczanowski, Michał Mioduszewski, 178-51-301 2V 8 Ż 6 BS
28 8 1827 Kotelnia Maciej Zieliński 60w Wojciech Marianna Kłodnicka Krystyna Wysoczyńska z d. Szeniawska Zabara 33w Maciej Justyna Zalubowska Jan Sieszycki, Kazimierz Sokół, Jan Palczyński 178-51-301 3R 10 Ż 7 BS
16 10 1827 Kotelnia Mateusz Krajewski Zabara 20 Franciszek Marianna Podgórska Marianna Niemierzycka Zabara 17 Sabba Apolonia Draczewska Jan Sieszycki, Jan Palczyński, Teodor Sieszycki 178-51-301 3V 11 Ż 8 BS
23 10 1827 Kotelnia Grzegorz Wilczyński Zabara 23 Franciszek Konstancja Kozłowska Krystyna Brzezińska Zabara 17 Tomasz Anna Szymańska Andrzej Palczyński, Jan Wilczyński, Klemens Borzymski 178-51-301 4R 13 Ż 9 BS
20 11 1827 Kotelnia Stefan Raczyński 27w Franciszek Ludwika Didkowska Efrozyna Kłapiszewska Zabara 20 Józef Marianna Aleksander Grabowski, Benedykt Kłapiszewski, Jan Sieszycki 178-51-301 4R 14 Ż 9 BS
21 11 1827 Kotelnia Tomasz Borysiewicz Zabara 33w Józef Aleksandra Przygalińska Konstancja Kwiatkowska Zabara 23 Jan Justyna Kłodnicka Grzegorz Nanowski, Eliasz Horodyski, Jan Sieszycki 178-51-301 4V 15 Ż 10 BS
7 10 1828 Kotelnia Jan Chrzanowski w Jakub Franciszka Lasota Antonina Załęska z Olizarowskich Zabara w Hipolit Marianna Filanowicz Piotr Berezowski, Daniel Sichniewicz, Ignacy Grabowski 178-51-301 7V Ż 16 DW
21 10 1828 Kotelnia Wojciech Kuliński Jan Anna Mączyńska Joanna Zielińska Zabara Maciej Marianna Olizarowska Daniel Sichniewicz, Łukasz Długosz, Piotr Berezowski 178-51-301 7V Ż 16 DW
27 1 1829 Kotelnia Jan Drzewiński Futor Tryhurski, par. Trojanowska 30 Bazyli Katarzyna Łońska Tekla Palczyńska Zabara 17 Andrzej Marianna Berezowska Jakub Rudowski, Bazyli Palczyński, Aleksander Drzewiński, Tekla Świętorzecka 178-51-301 8V 1 Ż 18 BS
17 2 1829 Kotelnia Florian Mroczkowski Nowa Kotelnia 27 Wawrzyniec Aniela Śmigirzewska Teofila Sieszycka Zabara 18 Jan Anna Draczewska Anastazy Iskrzycki, Tomasz Łoński, Maciej Iskrzycki, Stefan Siomiasz 178-51-301 9V 6 Ż 20 BS
25 8 1829 Kotelnia Kasper Palczyński Zabara 24 Jan Anna Filanowicz Marianna Glińska Zabara 18 Walenty Anna Jakubowska Jan Sieszycki, Piotr Birczowski, Eliasz Kłodnicki, Karol Walczyński 178-51-301 13R 20 Ż 27 BS
24 5 1831 Kotelnia Mikołaj Harpowicz Zabara 23 Maciej Scholastyka Burzymska Cecylia Wierzbicka Kotówka 17 Antoni Anna Gilewicz Felicjan Burzymski, Piotr Berezowski, Kajetan Moszkowski 178-51-301 18R 3 Ż 37 BS
27 9 1831 Kotelnia Tomasz Burzymski Zabara 17 Felicjan Marianna Horodyska Helena Siehniewicz Zabara 15 Daniel Kunegunda Ber Eliasz Horodyski, Piotr Berezowski, Kajetan Moszkowski 178-51-301 19R 6 Ż 39 BS
4 10 1831 Kotelnia Stanisław Ber Zabara 25 Józef Rozalia Januszkiewicz Aleksandra Kozłowska Zabara 20 Aleksander Katarzyna Ordyńska Bazyli Moszkowski, Piotr Berezowski, Daniel Sichniewicz 178-51-301 19V 8 Ż 40 BS
4 10 1831 Kotelnia Kajetan Olizarowski Zabara 20 Hipolit Marianna Filanowicz Marianna Wilczyńska Zabara 14 Jan Agnieszka Moszkowska Bazyli Moszkowski, Felicjan Burzymski, Grzegorz Długosz 178-51-301 19V 9 Ż 40 BS
18 10 1831 Kotelnia Jan Sieszycki Zabara 20 Jan Anna Draczewska Rozalia Olizarowska Zabara 15 Jan Małgorzata Krajewska Jukub Suszycki, Piotr Berezowski, Łukasz Podhajewski, Teodor Sieszycki 178-51-301 20R 11 Ż 41 BS 0
25 10 1831 Kotelnia Wawrzyniec Lipiński Zabara 24 Jan Honorata Brzezicka Agata Domańska Niechworoszcza 18 Nazar Ludwika Wesołowska Piotr Borczowski, Daniel Sichniewicz, Atanazy Iskrzycki 178-51-301 20V 12 Ż 42 BS
25 10 1831 Kotelnia Walenty Wilczyński Zabara 23 Franciszek Konstancja Lisiecka Magdalena Brucka Niechworoszcza 18 Antoni Anastazja Piątkowska Jan Powchowski, Piotr Berezowski, Daniel Sichniewicz, Teodor Sieszycki 178-51-301 21R 14 Ż 43 BS
8 11 1831 Kotelnia Seweryn Olizarowski Zabara 20 Jakub Marianna Moszkowska Urszula Wilczyńska Zabara 16 Franciszek Katarzyna Rozwadowska Bazyli Moszkowski, Józef Komorski, Łukasz Jaworski, Kajetan Moszkowski 178-51-301 21V 16 Ż 44 BS
15 11 1831 Kotelnia Klemens Burzymski Zabara 28 Antoni Marianna Kłodnicka Agnieszka Łazańska Zabara 18 Maciej Agnieszka Karpowicz Felicjan Burzymski, Eliasz Horodyski, Piotr Berezowski, 178-51-301 22V 20 Ż 46 BS
24 1 1832 Kotelnia Kazimierz Berezowski Zabara 24 Piotr Marianna Krasucka Urszula Lubecka Zabara 21 Feliks Tekla Lubecka Jan Sieszycki, Daniel Siehniewicz, Alojzy Załenski (Załęski) 178-51-301 23R 2 Ż 47 BS
31 1 1832 Kotelnia Piotr Nanowski Zabara 23 Grzegorz Marianna Borysiewicz Zuzanna Niemierzycka Zabara 16 Sabba Apolonia Draczewska Eliasz Horodyski, Stefan Raczyński, Wojciech Drozdowski 178-51-301 24R 5 Ż 49 BS
31 1 1832 Kotelnia Rafał Stocki Antopol 25 Jan Barbara Łanecka Marianna Palczyńska Zabara 17 Andrzej Marianna Berezowska Józef Zińcewicz, Łukasz Jaworski, Stefan Domański 178-51-301 24R 6 Ż 49 BS 0
31 1 1832 Kotelnia Eustachy Moszkowski Zabara 26w Jan Julianna Piotrowska Marianna Lipnicka Halczyn 18 Wojciech Petronela Brzeżewska Franciszek Szempławski, Łukasz Długosz, Stefan Domański 178-51-301 24V 7 Ż 50 BS
21 2 1832 Kotelnia Leon Magierski Meżyrow, par. Meżyrów 21 Józef Katarzyna Dąbrowicz Wiktoria Nowicka Zabara 17 Hieronim Elzbieta Turkiewicz W. Stanisław Lisowski, Franciszek Włodko, Karol Aleksandrowicz. Pan młody- Podporucznik Wojsk Rosyjskich, Orderu Św. Anny , Czwartego Stopnia, Kawalera. 178-51-301 26V 15 Ż 54 BS
31 7 1832 Kotelnia Wawrzyniec Sichniewicz Zabara 30w Jakub Aleksandra Wierzbicka Agnieszka Wilczyńska z d. Moszkowska Zabara 30w Grzegorz Marianna Lidzka Bazyli Moszkowski, Piotr Berezowski, Daniel Sichniewicz, Felicjan Burzymski 178-51-301 27V 19 Ż 56 BS
19 11 1833 Kotelnia Paweł Domański Zabara 40w Bartłomiej Marianna Grzybowska Julianna Żarska Zabara 25 Franciszek Marianna Chylewicz Stefan Domański, Kajetan Moszkowski, Marianna Burzymska 178-51-301 31R 13 Ż 63 BS
30 9 1834 Kotelnia Bonifacy Zieliński Zabara 24 Maciej Regina Olizarowska Marianna Krajewska Zabara 22 Franciszek Marianna Podgórska Jakub Sieszycki, Piotr Berezowski, Jan Kozłowski 178-51-301 33R 7 Ż 67 BS
7 10 1834 Kotelnia Antoni Ludwik Duchnowski Zabara 27 Bazyli Tekla Bogucka Apolonia Magnuszewska Zabara 22 Łukasz Marianna Tomaszewska Jan Sieszycki, Piotr Berezowski, Stefan Domański, Bazyli Moszkowski, Józef Diahnowski 178-51-301 34R 8 Ż 69 BS
4 11 1834 Kotelnia Dionizy Długosz Zabara 20 Łukasz Brygida Olizarowska Marianna Moszkowska Zabara 16 Aleksander Teresa Palczyńska Jan Kozłowski, Bazyli Moszkowski, Jan Sieszycki 178-51-301 35R 12 Ż 71 BS
4 11 1834 Kotelnia Jan Krajewski Radziwiłówka, par. Białopol 27 Teodor Marianna Grzymadowska Zuzanna Burzymska Zabara 16 Ignacy Tekla Tyczyn Teodor Kalityński, Jan Sieszycki, Mateusz Krajewski 178-51-301 35V 14 Ż 72 BS
11 11 1834 Kotelnia Bernard Trzaskowski Zabara 27 Franciszek Zofia Donatewicz Marianna Didkowska Zabara 17 Wojciech Marianna Lewkowska Jan Sieszycki, Kazimierz Palczyński, Bazyli Krajewski 178-51-301 36R 17 Ż 73 BS
18 11 1834 Kotelnia Mateusz Waśkowski Czarnorudka, par. Białopol 27 Paweł Antonina Przetocka Zofia Olizarowska Zabara 16 Jan Małgorzata Krajewska Jakub Piotrowski, Szymon Hulanicki, Łukasz Długosz 178-51-301 36V 18 Ż 74 BS
8 9 1840 Nowogród Wołyński Jan Miller Zabara par.Berezdów 20 Jan Krystyna NN Magdalena Swirska Słobódka Wola 20 Stefan Marianna Mańkiewicz 871 74 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0039.htm
8 2 1842 Nowogród Maciej Łaszewicz Słoboda Spaska 28 Bazyli Justyna Honorata Wyszyńska Zabara Dawidówka 20 Marcin Józefa 873 60 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0033.htm
8 2 1842 Berezdów Julian Bagiński Zabara 32 Mikołaj Aleksandra Zamorska Julianna Grabowska Zabara 20 Jan Helena Michalewska Tomasz Gocki, Daniel Ejsmont, Karol Grabowski 873 242 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0126.htm
17 1 1843 Berezdów Jan Gocki Zabara 23 Józef Marianna Pawłowska Marianna z d. Bzowska Jagielska Zabara 27w Piotr Justyna Rudnicka Felicjan Mieleniewski, Stefan Ejsmont, Konstanty Bzowski 874 302 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0154.htm
3 10 1843 Berezdów Szymon Denyskiewicz Czarnokały par. Korzec 57w Stefan Katarzyna Hołubska Rozalia Bagińska Zabara 20 Mikołaj Aleksandra Zamorska Mateusz Sztejn, Jan Hajewski, Jan Kowalski 874 320 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0163.htm
14 11 1843 Berezdów Karol Kuriata Mokre 33 Mateusz Tekla Białecka Katarzyna Brzezicka Zabara 19 Teodor Marianna Ordyńska Kazimierz Drąbiński, Jan Wiński, Piotr Zalewski 874 324 23 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0165.htm
27 1 1857 Olewsk Szymon Wyszyński par. Nowogród Wołyński, Zabara 25 Marcin Józefa Sawicka Honorata Rudnicka Słoboda Radowelska 18 Grzegorz Marianna Piekarska Mateusz Laszewicz, Jan Boczkowski 178-3-126 796R 3 Ż Na
17 2 1857 Olewsk Konstanty Wyszyński par. Nowogród Wołyński, Zabara 26 Stanisław Rozalia Raczkowska Józefa Kozińska Słoboda Borowska 16 Andrzej Anna Dawidowicz Jan Wyszyński, Adam Zalewski, Jan Januszkiewicz 178-3-126 797R 7 Ż Na
7 6 1864 Nowogród Wołyński Józef Wyszyński Zabara Dawidówka 25 Stanisław Rozalia Ręczkowska Antonina Turowska Zabara Dawidówka 19 Michał Marianna Kozińska 178-3-152 22 24 Ż 43 MO
11 7 1865 Nowogród Wołyński Andrzej Kuriata Zabara Dawidówka 26 Paweł Rozalia Wasilewska Antonina Nowakowska Zabara Dawidówka 18 Szymon Franciszka 178-3-152 49 31 Ż 98 MO
16 1 1866 Nowogród Wołyński Maciej Ostrowski Krzywotyn, par. Uszomierz 52w Bazyli Agata Piotrowska Franciszka Zalewska z Zelazków Zabara 25w Franciszek Marianna Cybulska 178-3-152 68 3 Ż 135 MO
4 9 1866 Nowogród Wołyński Kazimierz Wyszyński Zabara Dawidówka 25 Stanisław Rozalia Ręczkowska Marianna Sosnowska Słoboda Spaska 20 Marcin Ewa Łaszewska 178-3-152 75 34 Ż 150 MO
13 8 1867 Nowogród Wołyński Stanisław Hanuszewicz par. Olewsk 45w Adam Waleria Borowska Marcjanna Wyszyńska Zabara Dawidówka 27 Szymon Magdalena Zalewska 178-3-152 99 29 Ż 197 MO
19 11 1867 Nowogród Wołyński Mikołaj Malicki Zabara Dawidówka 20 Jan Anna Walicka Aniela Rudnicka Zabara Dawidówka 20 Stefan Feliksa Piekarska 178-3-152 111 53 Ż 221 MO
21 1 1868 Nowogród Wołyński Stefan Rudnicki Zabara Dawidówka 25 Kazimierz Katarzyna Wyszyńska Teofila Łaszewicz Zabara Dawidówka 21 Jan Katarzyna 178-3-152 114 2 Ż 225 MO
13 10 1868 Nowogród Wołyński Tomasz Niżyński Siwki p. Niewirków 22 Grzegorz Ewa Boczkowska Marianna Wyszyńska z Rudnickich Zabara Dawidówka 26w Kazimierz Katarzyna Rękowska 178-3-152 130 34 Ż 257 MO
31 5 1870 Nowogród Wołyński Jan Januszewski Par.Olewsk 24 Kazimierz Ewa Bielawska Anna Turowska Zabara Dawidówka 20 Michał Marianna Kozińska 178-3-152 178 32 Ż 351 MO
14 11 1910 Szumsk Józef Ostrowski Antonowce 26 Jan Karolina Oborska Aniela Bacyrowska Baciorowski Zabara 18 Kajetan Karolina Walerowska Walarows Mikołaj Polański, Antoni Sawicki 81V 46 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R347-K?i=1061&cat=834000
9 6 1929 Międzyrzecz Stefan Jaworski Zabara 26 Ignacy Łucja Drelich Anastazja Zinkiewicz 966 30V-31R 120 dopisek
11 11 1929 Międzyrzec Józef (Oblubieniec) Jaworski Folwark Zabara 28 Ignacy Łucja Drelen Wiera Weronika Zińkiewicz 952 33 80 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0017.htm
6 6 1931 Ludwipol Bronisław Zawadzki Zabara 28 Franciszek Agata Łukomska Janina Żygadło 966 39V-40R 155
19 3 1936 Krzemieniec Antoni Baciorowski Zabara, gm. Szumsk 43 Kajetan Karolina Walarowska Anna Piotrowska Krzemieniec 30 Jakub Petronela Korf 7 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
1 Mikołaj Kwiatkowski 29 Niewirków Zabara 1838 CDIAK AS 1045-2-228
1 1 Szl. Leon Budzinowski 56 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
1 1 Żona Rozalia z Juszkiewiczów 54 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
1 2 syn Wincenty 24 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
1 2 Wincentyna Czaszkowa Mpraw. 26 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
1 3 Eliasz Brodecki 15 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
2 3 Domicela Przewłocka Mpraw. 58 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
2 4 syn Jan 19 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
2 4 Maria Górska 16 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
3 5 Mieszcz. Jan Radecki 44 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
3 5 Żona Aniela z Broniczów 44 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
3 6 synowie Antoni 23 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
3 7 Stanisław 21 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
3 8 Franciszek 17 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
3 9 Józef 10 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
3 6 córki Petronela 14 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
3 7 Tekla 13 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
3 8 Maria 8 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
3 9 Anna 5 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
4 10 Żołn. Adam Nagalewski 54 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
4 10 Żona Eleonora z Mańkiewiczów 34 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
4 11 synowie Michał 13 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
4 12 Mieczysław 11 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
4 13 Józef 9 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
4 14 Jan 6 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
4 11 Zofia Sokołowska 12 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
4 15 Mieszcz. Antoni Tyszecki 49 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
4 12 Żona Katarzyna z Urbaniewiczów 49 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
4 13 Chł. Teofila Strażnikiewicz wdowa 41 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
4 16 syn Marcin 13 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
4 14 Eleonora Miller wdowa 42 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
5 17 Mieszcz. Józef Miller 36 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
5 15 Żona Anna z Metryńskich 29 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
5 18 Mieszcz. Tomasz Miller 64 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
5 16 Żona Elżbieta z Łukaszewiczów 64 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
6 19 M. Stanisław Miller 36 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
6 17 Żona Antonina z Ogilbów 31 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
6 20 synowie Paweł 3 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
6 21 Józef 1 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
6 18 córki Aniela 13 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
6 19 Maria 9 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
6 20 Tekla 7 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
7 22 Mieszcz. Stanisław Metelski 39 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
7 21 Żona Justyna z Brzezickich 31 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
7 23 synowie Bronisław 7 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
7 24 Jan 4 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
7 25 Mikołaj 1 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
7 22 córka Fruzyna 5 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
8 26 Chł. Marcin Wychowski Żpraw. 51 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
8 27 Wiktor Wychowski Berezdów Zabara 1885 Równe DW
8 28 Mieszcz. Florian Szczawiński 44 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
8 23 Żona Honorata z Malawskich 34 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 29 Żołn. Leon Nagalewski 57 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 24 Żona Maria z Gniteckich 54 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 25 córki Lucyna 25 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 26 Zofia 20 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 30 Chł. Wojciech Zawistowski 53 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 27 Żona Antonina z Turakiewiczów 39 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 31 synowie Jan 13 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 32 Fabian 7 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 28 córki Maria 19 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 29 Paulina 16 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 30 Petronela 8 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 33 Kazimierz Brezzicki 34 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 34 Mieszcz. Antoni Szczawiński Ż. prawosł. 35 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
10 35 Mieszcz. Konstanty Szczawiński 33 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
10 31 Żona Karolina z Millerów 20 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
11 36 Chł. Andrzej Zakrzewski 44 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
11 32 Żona Barbara z Łysogórskich 42 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
11 37 synowie Teodor 9 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
11 38 Grzegorz 6 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
11 33 córki Katarzyna 16 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
11 34 Julia 8 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
11 39 Mieszcz. Aleksander Rożański 25 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
11 35 Żona Ludwika z Zakrzewskich 22 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
11 36 Kowalska Emilia 30 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
12 40 Mieszcz. Fabian Waśkowski 52 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
12 37 Żona Maria z Zarębskich 47 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
12 41 synowie Antoni 21 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
12 Józef (dop. "umarł") Berezdów Zabara 1885 Równe DW
12 38 córki Rozalia 12 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
12 39 Wincentyna 15 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
216 474 Szl. Janisławski Wincenty 70 Korzec Zabara 1885 Równe DW
216 527 Żona Rozalia z... 66 Korzec Zabara 1885 Równe DW
216 475 Syn Karol 37 Korzec Zabara 1885 Równe DW
216 476 Żaliński Ambroży 26 Korzec Zabara 1885 Równe DW
216 477 Bordiakowski Erazm 47 Korzec Zabara 1885 Równe DW
216 528 Żona Kamila z... 37 Korzec Zabara 1885 Równe DW
216 529 Córka Maria 14 Korzec Zabara 1885 Równe DW
216 478 Rudnicki Edward 25 Korzec Zabara 1885 Równe DW
217 479 Bukowski Adam Prus.Podd. 50 Korzec Zabara 1885 Równe DW
217 530 Żona Katarzyna z Ulatowskich 45 Korzec Zabara 1885 Równe DW
218 480 Linkiewicz Franciszek Mieszcz. 36 Korzec Zabara 1885 Równe DW
218 531 Żona Karolina z Nowakowskich 34 Korzec Zabara 1885 Równe DW
218 481 Syn Stanisław 17 Korzec Zabara 1885 Równe DW
454 811 Borowski Wiktor, mieszcz. Poł. Obszcz., żonaty 40 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
454 916 żona Zofia ur. Tymińska 36 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
454 812 syn Zenon 5 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
454 917 córki: Marianna 12 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
454 918 Olimpia 10 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
454 919 Leontyna 7 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
454 920 Helena 3 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
454 921 Kuczkowska Anna ur. N., wdowa 38 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
455 813 Nieżynski Franciszek, chł. Horod., żonaty 45 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
455 922 żona Joanna ur. Nowakowska 44 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
455 814 synowie: Ludwik 12 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
455 815 Wojciech 5 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
455 816 Gracjan 2 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
455 923 córki: Emilia, panna 19 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
455 924 Aniela, panna 16 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
455 925 Marianna 10 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
455 926 Marcelina 8 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
455 927 Franciszka 5 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
455 928 Teofila 4 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
456 817 Rudnicki Stefan, szlach., żonaty 70 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
456 929 żona Feliksa ur. Tokarska 66 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
456 818 syn Adam, kawaler 21 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
456 930 Józefa, panna 27 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
456 931 Paulina 15 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
457 819 Rudnicki Kazimierz, szlach., żonaty 78 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
457 932 żona Gertruda ur. Boczkowska 70 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
457 820 synowie Szydłowsk.: Mikołaj 3 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
457 821 Piotr, kawaler 25 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
457 822 Władyslaw, kawaler 21 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
458 823 Rudnicki Hipolit, szlach., żonaty 40 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
458 933 żona Salomea ur. Piekarska 39 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
458 934 Piekarska Zofia, panna 20 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
459 824 Łaszewicz Władysław, mieszcz. Susły, żonaty 45 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
459 935 żona Marianna ur. Rudnicka 44 Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
459 825 synowie: Stefan, kawaler bra Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
459 826 Gracjan, kawaler bra Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
459 827 Wincenty bra Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
459 828 Rafał bra Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
459 936 córki: Katarzyna bra Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
459 937 Ewa bra Nowogród W. Dawidówka Zabara 1885 Równe EH 597-1-1
1 1 Brodowski Antoni 68 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
1 1 ż. Konstancja 58 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
1 2 synowie Ambroży 24 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
1 3 Paweł 28 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
1 4 Jan 23 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
1 5 Bronisław 20 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
1 6 Leon 18 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
2 7 Brodowski Władysław 33 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
2 2 ż. Teofila 28 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
3 8 Bilecki Sylwester 49 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
3 3 ż. Katarzyna 44 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
3 4 Siostra Aniela 39 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
4 9 Wyszyński Leon wd. 85 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
4 10 syn Jan 22 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
5 11 Wyszyński Paweł 47 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
5 5 ż. Kamila 35 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
6 12 Wyszyński Maciej 35 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
6 6 ż. Marcelina 27 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
6 7 córki Maria 8 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
6 8 Rozalia 6 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
7 13 Wyszyński Ignacy 35 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
7 9 ż. Katarzyna 34 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
7 14 synowie Hieronim 13 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
7 15 Adam 10 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
7 16 Antonina 9 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
7 10 córka Ewa 8 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
8 17 Wyszyński Józef 49 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
8 11 ż. Kamila 41 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
8 12 córki Kamila 19 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
8 13 Karolina 17 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
8 14 Teofila 15 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
8 15 Anastazja 16 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
9 16 Wyszyńska Maria wdowa 69 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
9 18 synowie Franciszek 16 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
9 19 Stefan 33 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
9 20 Katarzyna 28 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
9 21 Aniela 26 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
10 22 Wyszyński Piotr 39 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
10 17 ż. Aniela 35 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
10 23 synowie Franciszek 18 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
10 24 Józef 19 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
10 25 Antoni 14 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
11 26 Wyszyński Jan 27 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
11 18 ż. Marcelina 27 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
12 27 Wyszyński Antoni 62 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
12 19 ż. Klara 51 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
12 28 syn Rafał 18 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
13 29 Gołębiowski Aleksander 75 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
13 20 ż. Rozalia 67 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
14 30 Gołębiowski Ludwik 49 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
14 21 ż. Karolina 43 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
14 31 synowie Piotr 21 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
14 32 Antoni 18 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
14 33 Franciszek 13 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
14 22 córka Antonina 19 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
15 34 Garbowski Kazimierz 71 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
15 23 ż. Wiktoria 55 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
15 35 synowie Piotr 22 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
15 36 Hilary 21 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
15 24 córki Rozalia 19 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
15 25 Filomena 17 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
15 26 Janina 16 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
16 37 Garbowski Ignacy 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
16 27 ż. Aniela 24 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
17 38 Łaszewicz Józef 39 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
17 28 ż. Katarzyna 38 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
17 29 córki Anastazja 11 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
17 30 Kamila 10 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
17 39 Łaszewicz Stanisław 33 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
18 40 Łaszewicz Władyslaw 40 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
18 31 ż. Maria 40 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
18 41 syn Gracjan 20 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
19 42 Łaszewicz Wincenty 34 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
19 32 ż. Helena 25 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
20 43 Łaszewicz Stefan 26 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
20 33 ż. Antonina 21 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
20 44 Nowicki Antoni 41 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
21 45 Nowakowski Paweł 39 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
21 34 ż. Kamila 39 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
22 46 Niżyński Franciszek Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
22 35 ż. Joanna Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
22 47 synowie Gracjan Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
22 48 Cezary Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
22 36 córki Franciszka Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
22 37 Teofila Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
22 38 Maria Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
22 39 Katarzyna Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
22 Maria Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
23 49 Niżyński Wojciech 35 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
23 40 ż. Zofia 34 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
23 50 synowie Antoni 9 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
23 51 Stanisław 8 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
23 41 córka Kamila 6 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
24 52 Niżyński Ludwik 39 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
24 42 ż. Klara 34 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
25 53 Nowakowski Marcin 28 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
25 43 ż. Michalina 24 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
25 54 Nowakowski Jan 77 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
26 54 Nowakowski Ludwik 45 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
26 44 ż. Aniela 39 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
26 55 synowie Lucjan 18 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
26 56 Michał 16 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
26 57 Paweł 14 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
26 58 Wojciech 17 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
26 45 córki Kamila 15 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
26 46 Michalina 13 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
27 59 Nowakowski Adam 35 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
27 60 Brat Stefan 34 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
27 47 Siostra Zofia 15 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
28 61 Nowakowski Ferdynand Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
28 48 ż. Józefa Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
28 49 córka Anastazja Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
29 62 Nowakowski Paweł 44 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
29 50 ż. Kamila 41 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
29 63 synowie Franciszek 21 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
29 64 Walenty 20 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
29 65 Bolesław 18 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
29 51 córka Rozalia 17 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
30 66 Nowakowski Franciszek 27 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
30 52 ż. Celestyna 28 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
31 67 Nowakowski Jan 39 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
31 53 ż. Kamila 39 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
32 68 Nowakowski Józef 32 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
32 54 ż. Paulina 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
33 55 Zalewska Klara wd. 62 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
33 69 syn Gracjan 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
33 56 córka Paulina 7 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
34 70 Zalewski Franciszek 39 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
34 57 ż. Ludwika 35 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
35 71 Zalewski Tomasz 49 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
35 58 ż. Apolonia 45 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
35 72 synowie Lucjan 13 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
35 73 Ludwik 19 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
35 74 Jan 17 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
35 75 Antoni 14 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
35 59 córki Anastazja 16 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
35 60 Marcelina 13 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
36 76 Zalewski Feliks 69 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
36 61 ż. Aleksandra 62 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
36 77 synowie Karol 28 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
36 78 Erazm 25 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
36 79 Antoni 24 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
37 80 Zalewski Adolf 45 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
37 62 ż. Marcelina 44 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
38 81 Zalewski Jan 41 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
38 82 Zajączkowski Ludwik 51 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
38 63 ż. Narcyza 41 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
38 64 córki Anastazja 19 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
38 65 Antonina 15 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
38 66 Helena 7 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
39 83 Zajączkowski Franciszek 49 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
39 67 ż. Franciszka 47 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
39 84 synowie Antoni 21 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
39 85 Hieronim 21 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
39 86 Paweł 19 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
39 68 córki Antonina 16 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
39 69 Kamila 12 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
40 87 Łaszewicz Władyslaw Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
40 70 ż. Maria Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
40 88 syn Gracjan 34 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
41 89 Łaszewicz Wincenty 34 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
41 71 ż. Helena 24 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
42 90 Łaszewicz Stefan 28 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
42 72 ż. Antonina 25 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
42 91 Łaszewicz Rafał 36 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
42 73 ż. Eugenia 22 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
43 92 Koźliński Jan 51 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
43 74 ż. Wiktoria 43 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
43 93 Koźliński Eliasz 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
43 75 ż. Rozalia 21 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
44 94 Kuriata Adolf 40 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
44 76 ż. Kamila 38 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
44 95 syn Teofil 14 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
44 96 córka Antonina 10 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
45 97 Kuriata Jan 32 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
45 77 ż. Katarzyna 30 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
46 78 Kuriata Kamila wd. 50 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
46 98 syn Antoni 20 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
46 79 córki Anastazja 19 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
46 80 Rozalia 16 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
47 99 Kuriata Karol 36 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
47 81 ż. Marcelina 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
47 100 syn Antoni 9 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
47 101 Konopacki Leon 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
48 102 Górski Jan 35 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
48 82 ż. Marcelina 35 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
49 103 Gołębiowski Michał 69 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
49 83 ż. Aniela 58 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
49 104 synowie Ludwik 24 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
49 105 Stanisław 20 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
49 106 Rafał 22 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
49 84 córka Franciszka 19 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
49 107 Daniel 16 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
50 108 Górski Kalikst 46 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
50 85 ż. Aniela 44 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
50 109 syn Antoni 19 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
50 86 córki Ludwika 22 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
50 87 Helena 12 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
50 88 Paulina 14 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
51 89 Rudnicka Paulina 36 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
51 110 synowie Witalis 16 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
51 111 Felicjan 14 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
51 90 córki Apolonia 18 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
51 91 Teofila 15 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
51 92 Filomena 10 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
52 112 Rudnicki Gracjan 33 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
52 93 ż. Paulina 28 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
53 113 Rudnicki Wiktor 28 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
53 94 ż. Helena 28 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
54 114 Rudnicki Jan 81 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
54 95 ż. Maria 76 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
54 115 synowie Bronisław 35 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
54 116 Franciszek 28 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
54 96 córka Agata 21 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
55 117 Rudnicki Hieronim 66 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
55 97 ż. Rozalia 65 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
55 118 syn Józef 22 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
56 119 Rudnicki Klemens 26 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
56 98 ż. Teofila 24 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
57 120 Rudnicki Piotr 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
57 99 ż. Klara 24 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
58 100 Rudnicka Agnieszka wd. 52 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
58 121 synowie Adolf 25 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
58 122 Apolinary 23 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
58 101 córki Marcelina 20 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
58 102 Teresa 16 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
58 103 Aniela 14 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
58 104 Zofia 10 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
59 123 Rudnicki Jakub 30 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
59 105 ż. Franciszka 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
60 124 Rudnicki Jan 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
60 106 ż. Tekla 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
61 107 Rudnicka Anna wd. 48 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
61 125 synowie Mieczyslaw 21 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
61 126 Stanisław 20 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
61 127 Bolesław 14 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
62 128 Rudnicki Michał 31 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
62 108 ż. Tekla 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
63 129 Rudnicki Mikołaj 60 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
63 109 ż. Julia 50 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
63 130 syn Kasper 26 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
63 110 Rozalia 21 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
64 131 Rudnicki Kazimierz 74 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
64 111 ż. Emilia 46 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
64 132 synowie Rafał 22 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
64 133 Cezary 21 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
64 134 Zygmunt 19 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
64 135 Franciszek 11 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
64 112 córki Michalina 25 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
64 113 Kamila 20 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
64 114 Helena 16 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
64 115 Ewa 14 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
64 116 Paulina 10 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
65 136 Rudnicki Ludwik 31 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
65 117 ż. Michalina 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
66 137 Rudnicki Feliks wd. 62 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
66 138 synowie Hieronim 36 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
66 139 Klemens 23 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
66 140 Lucjan 20 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
66 141 Jan 18 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
66 142 Piotr 14 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
66 118 córka Zofia 21 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
67 119 Rudnicka Aniela wd. 66 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
67 143 synowie Antoni 27 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
67 144 Dionizy 25 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
67 145 Edward 19 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
67 146 Konstanty 17 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
67 147 Rafał 13 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
67 120 córka Helena 22 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
68 148 Rudnicki Aleksander 31 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
68 121 ż. Elżbieta 30 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
69 149 Rudnicki Adam 56 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
69 122 ż. Marcelina 41 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
69 150 synowie Jan 20 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
69 151 Hieronim 17 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
69 152 Lucjan 5 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
69 153 Franciszek 13 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
69 154 Tomasz 11 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
69 155 Antoni 6 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
69 123 córka Kamila 17 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
70 124 Ryszkowska Józefa wd. 60 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
70 156 synowie Mikołaj 30 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
70 157 Bronisław 28 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
70 158 Franciszek 20 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
70 125 córki Antonina 19 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
70 126 Zofia 16 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
71 159 Ryszkowski Mikołaj 37 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
71 127 ż. Teofila 30 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
71 160 syn Antoni 11 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
71 128 córka Michalina 1 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
72 161 Śliwiński Wincenty 39 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
72 129 ż. Aniela 36 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
72 130 córki Helena 3 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
72 131 Anastazja 1 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
73 162 Stachurski Antoni 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
73 132 ż. Marcelina 28 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
73 133 córki Karolina 5 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
73 134 Paulina 3 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
74 163 Stachurski Kazimierz 30 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
74 135 ż. Franciszka 30 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
75 164 Turowski Antoni Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
75 136 ż. Rozalia Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
75 165 syn Jan Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
76 166 Tarnopolski Józef 46 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
76 137 ż. Antonina 48 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
77 167 Tarnopolski Antoni 24 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
77 138 ż. Michalina 26 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
78 168 Szydłowski Władyslaw 52 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
78 139 ż. Petronela 46 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
78 169 synowie Karol 22 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
78 170 Aleksander 21 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
78 171 Jan 18 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
78 172 Teofil 13 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
78 140 córka Stanisława 12 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
79 173 Szkupiński Adolf 48 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
79 141 ż. Aniela 46 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
79 174 synowie Piotr 26 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
79 175 Cezary 22 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
79 176 Teofil 20 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
79 177 Ludwik 18 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
79 142 córka Ewa 25 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
80 178 Jasiński Józef 49 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
80 143 ż. Kamila 41 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
81 179 Budziński Marcin 30 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
81 144 ż. Michalina 25 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
82 180 Wachowski Konstanty 52 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
82 146 ż. Aniela 52 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
82 181 synowie Wiktor 17 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
82 182 Feliks 23 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
82 183 Franciszek 16 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
82 184 Antoni 15 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
82 147 córka Wiktoria 32 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
1 1 Backi [Bracki] Stanisław 41 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
1 1 żona Antonina Cerankiewicz 38 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
1 2 syn Leonard 6 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
1 2 córka Helena 10 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
1 3 córka Cecylia 5 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
1 3 Bracki Józef 26 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
2 4 Brodnicki Teofil 30 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
2 4 żona Katarzyna Krauze 25 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
2 5 Kadłubowska Aniela z Łaskarzewskich, wdowa 49 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
2 5 syn Franciszek 21 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
2 6 córka Zuzanna 24 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
2 7 córka Teofila 24 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
3 6 Łaskarzewski Feliks 38 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
3 8 żona Marianna Biernacka 30 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
3 7 syn Kazimierz 9 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
3 8 syn Antoni 5 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
3 9 córka Stanisława 7 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
3 10 matka Emilia Łaskarzewska z Pietkiewiczów, wdowa 78 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
4 9 Cichos Michał 78 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
4 11 żona Marianna Budzik 74 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl