Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 427 wyników dla: Domski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
9 4 1777 Szumsk Wojciech Niewiadomski 60 Szumsk 297-1-184 87R Ł RK
9 2 1827 Krzemieniec Seweryn Gadomski 3/52 Studzianka s. ur. Józefa i Marianny z Jaszewskich zamieszkałych od 2 lat w par.krzem. 01-6 3V 22 T 872 DM
6 8 1827 Krzemieniec Katarzyna Hałuj 6/52 Krzemieniec c. sław. Mikołaja i Barbary z Radomskich 01-6 13V 102 T 882 DM
30 6 1827 Zasław św. Jana Karol Wiadomski 35 Zasław stanu wolnego 178-03-009 24 34 Ż MO 48
8 12 1827 Stary Konstantynów Dom Mikołaj Gradomski 1 Michałowce ojciec Dominik, matka Tekla Jędrzejowska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 177V 126 Ż 344 KP2
5 2 1828 Łuck Ignacy Konopacki 37 Łuck Wolnego stanu s. Jana i Marianny Niewiadomskiej 814 28a 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0032
16 4 1828 Szumsk Ksawery Gadomski 3 Rachmanów rodz. Feliks i Anna zd. Myślińska 245-1-2 407V 80 R RK
4 12 1828 Horyńgród Jakub Radomski 60 Horyńgród Ur., m. Małgorzaty z Olszowieckich, zost. 2 synów i 3 córki 171-1-1 189V 17 R 7082 Mg
28 4 1828 Tuczyn Anna Jarzembkowska 96w Tuczyn c. Sł. Marianny z Niewiadomskich, zost. 3 s. Karola, Józefa i Pawła oraz 3 c. Chimę, Cecylię i Anastazję 171-1-1 195V 10 R Mg 7088
7 1 1828 Białogródka Jan Ławecki 3 Szarłajowka s. ur. Andrzeja i Antoniny z Gradomskich 178-03-94 82R 3 Ż DM
29 6 1828 Łabuń Franciszka Siemiątkowska Gradomska 30 Maciewicze Małe rodzice ur. Kajetan Siemiątkowski i Magdalena Osowska, mąż ur. Walenty Gradomski, dzieci: Jan i Joanna 178-3-94 148V 57 Ż 289 KP2
8 7 1828 Łabuń Joanna Gradomska 1/12 Maciewicze Małe rodzice ur. Jan Gradomski i Franciszka Siemiątkowska 178-3-94 148V 59 Ż 289 KP2
13 2 1829 Turzysk Leon Niewiadomski 70 Piórkowicze wdowiec, ogrodnik 844 350 60 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0196.htm
27 10 1829 Kołki Marianna Skatulnicka 72 Myków z Niewiadomskich, wdowa po Janie, poz. s. Dominika poch: 29.10. 815 115 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0118.htm
25 10 1829 Szumsk Marianna Mędrykowska 7/52 Rochmanów ze słabości żołądkowej, c. ur. Franciszka i Barbary z Gadomskich 245-1-3 408R 184 R
13 7 1829 Zasław św. Józefa ur. Jan Niewiadomski 33 Sławuta młodzieniec, rodziców niewiadimych, z suchot 178-3-95 53R 39 Ż 101 KP2
8 10 1829 Teofilpol Laura Filipowicz 22 Teofilpol rodzice ur. Maksymilian i Agnieszka z Wisłockich (starostów ryczywolskich) Filipowicz, z parafii ryczywolskiej w woj. radomskim, na puchliznę 178-3-95 340v 31 Ż 660 KP2
13 3 1829 Niewirków Tomasz Gadomski 4 Hubków s.Józefa i Katarzyny z Rybczyńskich 171-1-2 300 V 70 R AS 0
11 6 1830 Krzemieniec Adam Zawistowski 30 Szpikołosy ur., żona Honorata z Gradomskich, córka Pawlina 01-7 82V 629 T 951 DM
1 9 1830 Ostróg Jan Niewiadomski 2 Hurby rodzice Jan i Anna 171-1-3 33V 85 R MZ
3 3 1831 Radziwiłłów Jan Niewiadomski 36 Drancza kawaler 817 218 9 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0222.htm
30 6 1831 Krzywin Jan Mierzwicki 32 Lisicze Ur., mąż Marianny z Niewiadomskich 171-1-4 41V 32 R Mg
12 4 1831 Krzywin Antoni Borkowski 70w Rudnia Polańska Prac., wdowiec po Dorocie z Niewiadomskich, syn Wawrzyniec, córka Katarzyna 171-1-4 40R 16 R Mg
11 11 1831 Lachowce Józef Sadowski 80 Juwkowce ur., żona Agnieszka z Niewiadomskich, syn Michał, córki Mariana i Teresa 171-1-4 115V 115 R DM
3 1 1831 Kulczyny Jakub Szepelski 68 Zastawki Ur., żona Zofia z Domskich, 2 synów: Mikołaj, Wojciech, córka Agnieszka 178-03-97 397R 1 Ż Mg 0
18 7 1831 Owrucz Ludwik Gadomski 70 Łaski z cholery, ur., żona Helena, córka Julianna 178-3-4 401V 19 Ż 789 MW, DW
2 9 1831 Krzemieniec Antoni Niewiadomski 60 Sapanów pr., kawaler 426-1-7 110V 187 T 979 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HQ-4?i=978&cat=300453
20 11 1831 Krzemieniec Katarzyna Szyciuk 40 Folwarki Wielkie pr., c. Antoniego i Anny z Niewiadomskich 426-1-7 113V 218 T 982 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H9-6?i=981&cat=300453
15 3 1832 Ptycza Tomasz Niewiadomski 60 Nosowica wdowiec, ale nie wiadomo po kim zostawił po sobie syna i córek dwie 818 299V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0307.htm
1 4 1832 Kuniów Tekla Jakuszewska 45 Illaszówka z Niewiadomskich, ur., wdowa po Janie, syn Stanisław 171-1-5 81 R 19 R DW
15 3 1832 Białogródka Teodora Seredyńska 35 Rublanka ur., z Gadomskich, mąż Tadeusz, syn Narcyz 178-03-98 66V 24 Ż DM
25 6 1832 Białogródka Karol Gadomski 49 Jakimowce ur., żona Marianna, synowie Eliasz i Zachariasz, córki Aniela i Brygida 178-03-98 68V 52 Ż DM
27 11 1832 Białogródka Jan Miedziachowski 56 Ledzianka ur., żona Marianna z Gadomskich, synowie Jakub i Antoni, córki Wiktoria, Aleksandra, Paulina, Julianna i Franciszka 178-03-98 70V 83 Ż DM
28 12 1832 Białogródka Władysław Ławecki 5 Szarłajówka s. Jędrzeja i Antoniny z Gadomskich 178-03-98 71R 88 Ż DM
10 2 1832 Dubno Wojciech Rojewski 50 Warkowicze z gorączki, ur., żona Marianna z Niewiadomskich 818 158V 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0166.htm
23 12 1832 Korzec Ewa Czerwińska 2/365 Balarka Michijowiecka z konwulsji, córka Jana i Franciszki z d. Gajdomskiej 245-1-6 103v 84 R Na
21 2 1832 Kulczyny Paweł Zadomski 17 Wolica Tatarska s. Karola i Marianny z Korzeniowskich 178-03-98 345R 12 Ż 653 DM
3 12 1833 Kuniów Grzegorz Niewiadomski 4 Karpiłówka s. pracowitych Walentego i Anny z Adaszyńskich 171-1-6 76 R 48 R 0
25 12 1833 Ołyka Melania Niewiadomska 27 Ołyka córka Marianny Niewiadomskiej 820 129 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0133.htm
19 7 1833 Wiszenki Józefa Ciechanowiecka 2 Jezioro r: Jakub i Katarzyna z Gadomskich; poch: 23.07. 819 67a 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0068.htm
19 7 1833 Wiszenki Katarzyna Ciechanowiecka 0,5 Jezioro r: Jakub i Katarzyna z Gadomskich; poch: 23.07. 819 67a 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0068.htm
18 11 1833 Kołki Stanisław Gadomski 40 Myków poz. ż. Agatę ze Starkiewiczów, 2c. Odarkę i Mariannę; poch: 20.11. 819 76 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0078.htm
1 3 1833 Szumsk Piotr Gadomski 1 Rachmanów z kaszlu, ur., rodz. Feliks i Anna zd. Myślińska 245-1-7 398R 19 R RK
6 3 1833 Białogródka Salomea Zielińska 36 Zielona ur., z Gadomskich, mąż Bartłomiej, synowie Jan i Karol 178-3-99 62V 27 Ż DM
7 2 1833 Niewirków Walenty Suchodomski 20 Huta Siedliska s.Jana i Reginy z Bagińskich 171-1-6 275 V 5 R AS
13 7 1834 Białogródka Franciszka Ławecka 6/12 Szarłajówka c. ur. Jędrzeja i Antoniny z Gradomskich 171-1-100 98V 56 Ż DM
30 3 1834 Stary Oleksiniec Wojciech Kilarski 14 Baryszówka z gorączki, s. prac. Macieja i Agnieszki z Mydłodomskich 245-1-8 266V-267R 10 R 3289 DW
8 4 1834 Stary Oleksiniec Stanisław Plato 53 Iwanie z gorączki, prac., żona Józefa z Mydłodomskich, syn Wawrzyniec, córka Zofia 245-1-8 267R 13 R 3290 DW
4 3 1834 Niewirków Marcin Gadomski 70 Siwki ż.Krystyna,c.Franciszka, Rozalia 171-1-7 297 V 8 R AS
8 9 1834 Kulczyny Mateusz Tomaszewski 29 Antoniny s. Grzegorza i Marianny z Gadomskich 178-03-100 356V 44 Ż 690 DM
9 8 1835 Białogródka Elżbieta Niewiadomska 1 Dworzec c. ur. Antoniny Niewiadomskiej z nieprawego łoża 178-03-101 142R 88 Ż DM
11 3 1835 Korzec Jan Radomski 32 Korzec kawaler 245-1-9 89 31 R PW
12 11 1836 Turzysk Tomasz Niewiadomski 30 Dolsk nieżonaty 712 30 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0017.htm
23 2 1836 Ołyka Jakub Pierożyński 80 Ołyka żona Tekla z Niewiadomskich, syn Mikołaj, córka Marianna 822 301 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0313.htm
1 4 1836 Ołyka Tekla Pierożyńska 50 Ołyka z Niewiadomskich, syn Mikołaj, córka Marianna 822 303 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0315.htm
17 12 1836 Ołyka Michał Marcinkowski 1,5 Chorłupy Wojciecha i Leonory z Niewiadomskich 822 312 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0323.htm
21 12 1836 Ołyka Klara Kasianowicz 50 Malin z Niewiadomskich, wdowa, zostawiła syna Józefa i córki Mariannę i Rozalię 822 313 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0324.htm
2 1 1836 Równe Jan Gadomski 25 Równe sław., żona Antonina z Rożańskich, córka Klementyna 171-1-9 130R 1 R DM
28 8 1837 Łuck Jan Domski 54 Jarowica Pozostała żona Serafina, i córka Petronela 374 93 89 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0052.htm
9 11 1837 Targowica Kazimierz Szczucki 64 Wojnica wdowiec po Annie Niewiadomskiej 823 311 R - 311 V 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0344.htm
17 3 1837 Krzemieniec Jan Gradomski 68 Szpikołosy urodzony, syn Tomasz i córka Honorata 01-11 48V 27 T 193 DM
13 1 1838 Dederkały Bartłomiej Domski 76 Dederkały Wielkie wielmozny, wdowiec po Mariannie, synowie Kazimierz i Wawrzyniec, córki Joanna i Agnieszka 54 216 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0116.htm
15 6 1838 Białogródka Agnieszka Ławecka 6/12 Szarłajówka c. ur. Jędrzeja i Antoniny z Gadomskich 178-3-110 161V 49 Ż DM
8 9 1839 Dederkały Marianna Łeszczuk 22 Liski c. Grzegorza i Anny z Niewiadomskich 54 168 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0091.htm
5 2 1839 Aleksandria Marcin Kazimirczuk 14 Zaborol s. Antoniego rodem z Królestwa Polskiego, guberni sandomierskiej, obwodu radomskiego, parafii czerniewskiej 879 171 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0173.htm
21 8 1839 Przewały Stanisław Janczuk 40 Przewały żona Marianna z Niewiadomskich, s. Franciszek, c. Natalia 854 674 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0383.htm
18 10 1839 Białogródka Mikołaj Ławecki 6/12 Szarłajówka s. ur. Jędrzeja i Antoniny z Gadomskich 178-3-112 145R 72 Ż DM
12 5 1839 Targowica Stanisław Gradomski 5/365 Perekładowicze s. Wlm. Karola i Eleonory Domarackiej 825 265 V 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0275.htm
18 12 1840 Dederkały Gabriel Kwiatkowski 1,5 Dederkały Małe s. Tomasza i Marianny z Niewiadomskich 871 744 20 54 148 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0080.htm
1 12 1840 Horyńgród Ludwik Domski 68 Horyńgród od roku w parafii niewiadomego stanu i powołania 880 135 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0151.htm
6 2 1840 Łuck Adam Groncki Łuck Żołnierz z radomskiego pułku zmarł w lazarecie 376 39 14 826 27R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0026.htm
25 11 1840 Nowogród Wołyński Mikołaj Domski 55 Nowogród Wołyński wdowiec po Pelagii, syn Michał 871 100 107 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0054.htm
26 2 1840 Krzywin Marianna Wysoczańska 60 Krupiec z Niewiadomskich, wdowa po Janie, potomstwa nie zostawiła 880 33 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0035.htm
27 2 1840 Berezdów Katarzyna Paszyńska 77 Maraczówka z Radomskich, wdowa po Grzegorzu, córki Marianna i Agnieszka 871 295 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0153.htm
15 9 1840 Nieświcz Karolina Eliasiewicz 3 Ławrów c. ur. Wincentego i Franciszki z Domskich 435 24 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0015.htm
25 11 1840 Nieświcz Benedykt Eliasiewicz 5 Ławrów s. ur. Franciszka i Wincenty z Domskich 435 27 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0016.htm
10 7 1841 Dederkały Zofia Kozyrska 1 Dederkały Wielkie c.Felicjana i Joanny z Domskich 872 823 7
16 5 1841 Ostróg Antoni Nahorniczewski 12 Ostróg uczeń szkoły parafialnej, s. Ludwika i Katarzyny z Domskich R 24 R 48 0
23 8 1842 Szumsk Jan Gadomski 6 Rachmanów s. ur. Feliksa i Anny z Myszlińskich 873 611 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0317.htm
13 1 1842 Krupiec Wincenty Gadomski 87 Kruki 1-dw., żona Honorata z Przewodzkich, potomstwa nie zostawił 828 76V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0079.htm
6 3 1842 Horyńgród Klemens Kołodomski 50 Horyńgród z par. Berezne, żonaty 881 232 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0243.htm
24 11 1842 Lachowce Jakub Kobylański 73 Szymkowce żona Horpyna z Krasnodomskich 881 111 V 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0120.htm
8 9 1843 Krzywin Jadwiga Juszczyńska 2 Łaszanówka c. Ludwika i Karoliny z Radomskich 882 42 R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0043.htm
24 4 1843 Kisielin Ewa Antoniowa 60 Dorosienie z Niewiadomskich; "w" poz. 4c. Marię, Małgorzatę, Dorotę i Helenę; poch: 26.04. 858 192 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0101.htm
29 4 1844 Katerburg Józef Roczyński 60 Wilja wdowiec po Maryannie z Niewiadomskich bez potomstwa 199 336 8 387
17 12 1844 Katerburg Jan Stelmachow 98 Piszczatyńce wdowiec po Anastazji z Niewiadomskich, synowie Wincenty, Michał i Piotr, córki Marianna, Tekla, Joanna i Wiktoria 199 340 22 401
2 1 1844 Krzywin Jędrzej Juszczyński 5 Łaszanówka s. Ludwika i Marianny z Radomskich 883 40 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0043.htm
23 3 1844 Lachowce Tomasz Kryszczuk 74 Szuńki wdowiec po Agacie z Niewiadomskich, synowie Teodor i Konstanty, córka Teodora 883 105 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0108.htm
24 12 1844 Lachowce Tomasz Jasiński 87 Lachowce wdowiec po Mariannie z Niewiadomskich, syn Maciej, córki Marianna, Agnieszka i Marcella 883 108 R 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0111.htm
29 1 1844 Toporyszcze Adam Horodecki 54 Horoszki ur., syn Ignacego i Marianny z Niewiadomskich 178-51-514 500V 7 Ż DM
2 5 1844 Toporyszcze Michał Wielowidzki 89 Buda Ryżańska rudnik, żona Anastazja z Niewiadomskich, syn Nicefor 178-51-514 503R 26 Ż DM
24 6 1845 Szumsk Józef Paszyński 8 Hołubisy s. ur. Norberta i Barbary z Gadomskich 876 671 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0359.htm
14 2 1845 Łabuń Stanisław Gradomski 60 Maciewiczki Małe żona Anna z Brykiewiczów, syn Mikołąj 178-3-113 138R 10 Ż DM
22 12 1845 Białozórka Kazimierz Więckiewicz 70 Mołodków wdowa Marianna z Gadomskich, na kolki 876 838 13 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0447.htm
22 2 1845 Bazalia filia Tereszki Euzebiusz Gadomski 3 Tryski s. ur. Eliasza i Julianny 178-03-113 249V 8 Ż DM
3 12 1845 Bazalia filia Tereszki Józef Gadomski 1 Tryski s. ur. Jakuba i Anieli 178-03-113 251R 39 Ż DM
3 10 1845 Toporyszcze Ignacy Łukowski 90 Huta Paliowska prac., wdowiec po Tekli z Niewiadomskich, synowie Bazyli i Leon, córki Marianna, Aleksandra i Agnieszka 178-03-12 482V 35 Ż 942 DM
21 4 1845 Humań odn. Piotr Radomski 70 Humań wdowiec, dzieci: Aleksander, Eliasz, Paulina, Julia, Marianna 685-2-1022 36r 12 Ch 62 KP2
13 6 1845 Humań Zofia Stachurska 16 Humań rodzice ur. Jan i Pelagia z Domskich Stachurscy, z połogu 685-2-1022 36v 16 Ch 63 KP2
24 8 1847 Turzysk Józef Gajdomski 46 Turzysk 46 l., żona Katarzyna Rybczyńska 722 17 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20722/pages/PL_1_436_722_0011.htm
2 10 1847 Horochów Jeremiasz Niewiadomski 18 Horochów nieznanych rodziców 85 47 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0026.htm
8 1 1847 Krzywin Ludwik Juszczyński 25 Łaszanówka żona Marianna z Radomskich, 2 synów Józef i Ksawery 171-1-13 56R 2 R Mg
29 9 1847 Krzywin Adam Juszczyński 2 Łaszanówka syn Ludwika i Marianny z Radomskich 171-1-13 58R 28 R Mg
25 6 1848 Nieświcz Joanna Chrząstowska Wigurzyce c. Franciszka i Justyny z Niewiadomskich, żyła kilka tygodni 443 22 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0014.htm
26 7 1848 Krzywin Seweryn Suszczyński 6 Łaszanówka syn Ludwika i Marianny z Radomskich 171-1-14 58R 16 R Mg
3 8 1849 Starokonstantynów Szymon Gradomski 60 Woronkowce od krwawej biegunki, 1-dw., żona Marcelina z d. Stachowska, córka Elżbieta 178-3-118 56V 138 Ż 108 DW
25 12 1849 Starokonstantynów Maciej Zaleski 70 Golunki od gorączki, 1-dw., żona Marianna z Gradomskich, potomstwa nie zostawił 178-3-118 62R 181 Ż 119 DW
1 12 1849 Butowce Roman Gadomski 40 Metce od zamieci, 1-dw., parafianin kulczyniecki, żona Elżbieta z Malinowskich, synowie Faustyn, Józef, Władysław i Jan 178-3-118 78V 28 Ż 151 DW
16 11 1850 Starokonstantynów Jan Gradomski 3 Woronkowce od gorączki, s. 1-dw. Józefa i Julii z Zarzyckich 178-3-119 60V 134 Ż 119 DW
20 12 1851 Korytnica Józef Radomski 28 Uściług stanu wolnego, mieszczanin z Królestwa Pruskiego. 223 34 40 0
2 4 1851 Berezdów Karol Niewiadomski 56 Romanów żołnierz, wolnego stanu kawaler mający około 56 lat 178-03-72 333R 26 Ż DM
10 12 1852 Dederkały Maciej Niewiadomski 34 Sadki kawaler 55 293 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0152.htm
10 2 1853 Jampol Mateusz Kowerda 40 Krasnołuka żona Salomea z Domskich, syn Gabriel 878 149 8
26 12 1853 Jampol Jan Romański 64 Krasnołuka wdowiec po Ewie z Niewiadomskich, synowie Jan, Karol, Paweł, Iwan i Grzegorz, córka Anna 878 89
1 12 1853 Szumsk Katarzyna Gawrońska 46 Rachmanów z Gadomskich, wdowa po Wawrzyńcu, córki Marcjanna i Wiktoria 878 270-271 68
10 3 1854 Krzemieniec Kazimierz Domski 46 Krzemieniec stanu wolnego, mieszkający w Krzemieńcu ponad 20 lat 0.1-26 47R 21 T
3 1 1854 Bazalia Mateusz Zaleski 83 Mecherzyńce szl., żona Tekla z Gadomskich, synowie Jan i Karol, córka Franciszka 178-03-122 39R 6 Ż DM
1 1 1855 Włodzimierz Jan Niewiadomski 27 żona Tekla, syn i córka 896 21V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20896/pages/PL_1_436_896_0021.htm
1 3 1855 Białogródka Łukasz Słomiński 50 Ledzianka 1-dw., żona Marianna z Gadomskich [Miedzianowskich], potomstwa nie pozostawił 178-03-123 534R 36 Ż DM
30 3 1856 Kamień Koszyrski Jan Bykowski 10 Wojehoszcz s. chł. Hipolita i tekli z Niewiadomskich 189 20 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20189/pages/PL_1_436_189_0012.htm
9 3 1858 Katerburg Stefan Makowiecki 70 Piszczatyńce wdowiec po Mariannie z Niewiadomskich, syn Grzegorz, córka Krystyna 202 73 4
13 2 1858 Białogródka Jan Kryński 71 Ledzianka 1-dw., żona Marianna z Gadomskich, syn Jakub 178-03-74 259V 15 Ż DM
25 5 1859 Katerburg Paweł Słowikowski 35 Horynka kawaler, s. Jacentego i Marianny z Niewiadomskich 202 39 11
17 4 1860 Gródek Andrzej Puszko 5 Gródek s. Antoniego i Katarzyny Radomskiej 105 JZ
1 8 1860 Gródek Mikolaj Puszko 7/12 Gródek s. Antoniego i Katarzyny Radomskiej 183 JZ
20 9 1860 Łuck Tomasz Niewiadomski 58 Krasne podoficer, żona Prakseda, dzieci nie zostawił 841 432 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0238.htm
1 12 1860 Łabuń Wiktoria Piotrowska 35 Macewicze Małe 1-dw., z Gradomskich, mąż Antoni, synowie Franciszek i Andrzej, córki Katarzyna i Marianna 178-03-75 331V 57 Ż DM
17 4 1861 Łabuń Marianna Piotrowska 1 Macewicze Małe c. 1-dw. Antoniego i Wiktorii Gradomskiej 178-03-76 363V 32 Ż DM
3 9 1861 Łabuń Andrzej Piotrowski 2 Macewicze Małe s. 1-dw. Antoniego i Wiktorii Gradomskiej 178-03-76 366V 64 Ż DM
16 8 1862 Krzemieniec Piotr Niewiadomski 6/52 Krzemieniec s. NN i chł. Rozalii 0.1-35 57R 63 T
4 4 1863 Jałowicze Faustyn Gradomski 1 Jaroslawicze s. Pauliny 22-1-214 207 R 1 Ł 0
28 4 1863 Krzemieniec Tekla Kozyrska 3,5 Krzemieniec c. szl. Felicjana i Joanny z Domskich 0.1-36 55V 48 T
28 10 1863 Żytomierz NN Niewiadomska 3 Waćków z ospy, córka Feliksa i Faustyny małżonków Niewiadomskich 178-3-54 141V 258 Ż DG
4 11 1864 Szumsk Anna Gadomska 60 Rachmanów zd. Myślińska, mąż Feliks Gadomski, dzieci: Teodor, Adam, Józef 245-1-21 207R 50 R RK
1 4 1865 Katerburg Benedykt Zińkowski 55 Rybcza mieszkaniec Radziwiłłowa, parafianin bedryczowski, żona Marianna z Niewiadomskich, syn Jan 1-37 119V-120R 7 T 127 DM
5 6 1865 Katerburg Tekla Miałkowska 35 Rybcza puchlina, pannna, c. Grzegorza i Marianny Niewiadomskiej 1-37 120V 10 T 128 DM
4 8 1865 Katerburg Łukasz Sobczuk 75 Jankowce wdowiec po Juliannie Niewiadomskiej, syn Władysław, córki Lucyna i Irena 1-37 121R 12 T 128 DM
29 12 1866 Dederkały Wincenty Niewiadomski 7 Dederkały Małe s. Eustachego i Marianny z Grendyszów 55 137 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0073.htm
4 8 1866 Żytomierz Marianna Zielińska 2 Żytomierz z żołądka, córka Józefa i Heleny z Radomskich 178-3-63 135V 258 Ż DG 217
11 12 1871 Rzyszcz?w Jan Radomski 66 Kani?w wdowiec, zostawi? c?rk? Aniel? 312-1-100 293 33 m.K KM
26 7 1872 Szumsk Jan Gadomski 2 Rachmanów z gruźlicy, s. Józefa i Marii Orzędskiej 01-226 55V 72 T DM 373
12 2 1875 Krzemieniec Marceli Stadomski 10/12 Ludwiszcze s. chł. Wincentego i Emilii z Cicierskich 1-69 36R 19 T
14 10 1875 Olewsk Tomasz Radomski 18 Rokitne z gorączki, syn Dionizego i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 50r 30 Ż Na
16 1 1876 Krzemieniec Bronisław Gradomski 4/12 Szpikołosy s. 1-dw. Edwarda i Marii z Górskich 426-1-70 31V 3 T
5 5 1877 Dederkały Stanisław Niewiadomski 60 Dederkały Małe żona Aleksandra z d. Prysiażniuk, z 1-go małż. syn Eliasz, c. Marcela, z 2-go syn Kalenik, córki Katarzyna, Eudokia i Zofia 57 160 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0090.htm
8 3 1878 Krzemieniec Tomasz Gradomski 73 Szpikołosy 1-dw., żona Wiktoria, synowie Adolf, Edmund i Leonard 1-72 26R 22 T
2 3 1878 Kowel Sylwester Dylewski 24 Kowel szer. żołn. Pułku Czernihowskiego 8. Dywizji radomskiej gub. pow. opoczyńskiego, żona Marianna z d. Lewandowska 279 62 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0033.htm
8 6 1878 Kowel Franciszka Aleksandra Szpakiewicz 1,5 Kowel c. miesz. radomskiej gub. pow. orzechowskiego Szczepana Jana i Marii z Sajdów 279 75 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0039.htm
6 9 1878 Kowel Roman Bierzyński 2 Kowel s. szl. piotrkowskiej gub. noworadomskiego pow. Juliusza i Marianny z Zdzitowieckich 279 82 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0043.htm
24 11 1879 Ołyka Maria Gajdomska 2/12 Chorłupy córka NN i Rozalii Gajdomskiej 500 93 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0048.htm
18 3 1880 Krzemieniec Agnieszka Bednarska 84 Krzemieniec z Domskich, szl., wdowa, synowie Władysław i Adolf 1-74 38R 23 T
31 8 1882 Radziwiłłów Anastazja Jankowska 64 Chotyń z d. Gugało, chłopka radomskiej guberni powiatu kozinieckiego, mąż Andrzej, synowie Jan, Jakub, Józef, Stanisław, Aleksander i Ludwik 1-76 51 V-52 R 31 T 0
15 6 1889 Jałowicze Władysław Kotas 8/12 Świszczów s. mieszkańców radomskiej guberni gm. Górka Franciszka i Marianny Szczur 162 24 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20162/pages/PL_1_436_162_0022.htm
25 1 1890 Szumsk Teodor Gadomski 64 Iłowica em. Podoficer, żona prawosławna chł. Paraskowia, dzieci prawosławne Sydor, Prakseda, Andrej, Iwan, Pawło i Feodor 01-233 163V 12 T
21 6 1890 Tuczyn Maria Płomińska 1 Pustomyty c. miesz. Adama i Łucji z Niewiadomskich 704 54 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0029.htm
2 5 1890 Jałowicze Tekla Myslińska 60 Targowica od starości, z Gadomskich, chł., wdowa 164 45 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0026.htm
18 1 1892 Tuczyn Feliks Janus 2,75 Drozdów s. mieszk. Królestwa Polskiego radomskiej gub. pow. kuneckiego gm. radziskiej Jana i Marianny z Kubików 706 53 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20706/pages/PL_1_436_706_0028.htm
29 12 1893 Włodzimierz Franciszek Niewiadomski 41 Dubniki miesz., żona Antonina z Medyńskich, synowie Stanisław, Szymon i Ignacy 811 156-157 119 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0080.htm
5 1 1895 Tuczyn Adam Janus 2 Raśniki radomskiej guberni pow. Okunieckiego gm. Grodzisko Jana i Marianny z Kubików 915 39V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0034.htm
8 10 1895 Tuczyn Jadwiga Bartosińska 1 Raśniki c. NN i Heleny z radomskiej gub. 915 44R 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0038.htm
3 7 1895 Kowel Apolonia Julianowska 5 Józefin od choroby wewnętrznej, c. chł. Radomskiej gub., kozienickiego powiatu, gm. Wola Antoniego i Marianny z d. Kardynał 906 53V 39 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0038.htm
22 1 1896 Jałowicze Antoni Lewicki 8/12 Nadczyce s. wdowy Karoliny chłopki radomskiej guberni gminy Turek 904 44 R 1 0
5 3 1896 Jałowicze Franciszek Gruszczyński 27 Horodnica Mała mieszkaniec radomskiej guberni gminy Jedlina, żona Anna z Sałaczyńskich, córki Katarzyna i Maria 904 45 R 5 0
27 1 1896 Kowel Władysław Kac 0,5 Biełaszów s. chłopów radomskiej gub. i pow. gm. Kuczki Tomasza i Franciszki z Marczyków 907 48 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20907/pages/PL_1_436_907_0037.htm
23 1 1899 Jałowicze Michalina Kotas 4 Jarosławicze c. chłopów radomskiej guberni gminy sandomierskiej Franciszka i Marianny z Zujerów 930 26 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20930/pages/PL_1_436_930_0026.htm
12 12 1899 Kowel Tadeusz Kostarz 2 Koszary s. chł. radomskiej gub. pow. opatowskiego gm. Częstocice Stanisława i Heleny z Kowalskich 932 79 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0056.htm
24 1 1900 Niewirków Marianna Malecka 97 Zastawie z Kowalczyków, chłopka radomskiej guberni powiatu końskiego, wdowa, synowie: B..., Kazimierz, Jan i Andrzej, córki Zofia i Anastazja 951 65 4 0
3 5 1900 Niewirków Marianna Cyzowska 33 Nowiny z Wrzeżonowskich, chłopka radomskiej guberni końskiego powiatu gminy Midzierza, mąż Feliks, synowie: z 1-go małżeństwa Jan, z 2-go Feliks 951 71 26 0
4 6 1900 Niewirków Maciej Kuliński 53 Zastawie chłop radomskiej guberni końskiego powiatu gminy Midzierza, żona Julianna z Dulewiczów, synowie Jan i Antoni, córki Marianna, Teofila, Anna, Antonina i ... 951 73 36 0
27 10 1900 Krzemieniec Apolinary Brodzijewski 4 Ludwiszcze s. mieszczan Antoniego i Marii z Stradomskich 37 R 48 0
10 1 1901 Kowel Józef Mazurkiewicz 10/12 Zielone s. miesz. radomskiej gub. pow. kozienickiego Błażeja i Marcjanny z Czerechowskich 948 49 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0040.htm
8 10 1901 Torczyn Adam Tomasz Sepelski 22 Torczyn s. Antoniego i Marianny z Borków z guberni radomskiej, powiatu iłżeckiego, gminy Sienno 955 61 35 DW
12 11 1901 Torczyn Tomasz Doliński lub Woliński 35 Chorochoryn z guberni radomskiej powiatu kozienickiego gminy Mariampol, żona Marianna z Bogdanowiczów, synowie Paweł i Józef, córki Teofila, Bronisława i Weronika 955 63 40 DW
28 8 1902 Gródek Wojciech Zagórski 74 Gródek s. Antoniego, wdowiec po Anieli Radomskiej, syn Franciszek, córka Józefa 154 JZ
2 2 1902 Niewirków Jóżefa Wieczorek 5 Nowiny c. chłopki piotrkowskiej gub. pow. noworadomskiego gm. Biełowicze Józefy 965 74 V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0069.htm
30 3 1903 Krzemieniec Wincenty Stradomski 64 Ludwiszcze chłop, żona Paulina z Nowosielskich, synowie Jan Gustaw, Stanisław, Feliks i Ignacy, córki Olimpia, Agata, Honorata, Kazimiera i Maria 45 R 31 0
8 9 1904 Jałowicze Zofia Kociołek 1 Pjanie c. chł. radomskiej gub. pow. i gm. Kozienice Jana i Katarzyny z d. Baran 976 40R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20976/pages/PL_1_436_976_0026.htm
10 11 1904 Jałowicze Roch Styczyński 7 Pjanie c. chł. gm. Jegli radomskiej gub. i pow. Stanisława i Julianny z Janusików 976 41V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20976/pages/PL_1_436_976_0028.htm
12 8 1905 Horochów Antoni Siejka 8/12 Fusów s. chłopów gm. Ulenż pow. garwolińskiego Antoniego i Feliksy z Niewiadomskich 974 54V 45 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0050.htm
13 4 1905 Niewirków Petronela Banasik 68 Zastawie panna, c. chłopów radomskiej guberni Wawrzyńca i Małgorzaty z Mijasów 983 83R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0073.htm
3 1 1905 Włodzimierz Ludwik Strzałkowski 6/12 Włodzimierz s. chł. radomskiej gub. Jana i Julianny z Bobczyńskich 991 74V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0073.htm
24 7 1905 Włodzimierz Marian Łozicki 7/52 Włodzimierz s. miesz. Stanislawa i Marceliny z Niewiadomskich 991 87R 95 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0085.htm
18 10 1906 Szumsk Marian Gadomski 18 Rachmanów chłop 01-236 153V 76 T
31 5 1907 Tbilisi Antoni Szewczyk 43 Tbilisi s. Lucjana, chłop radomskiej gub., pow. Kozienice, wsi Markowola, strażnik głównej kasy zakaukaskiej kolei, żona Rozalia l. 40 58 Tb
9 11 1907 Tbilisi Antoni Jurek 11/12 Tbilisi s. Jana, chłopa radomskiej guberni 137 Tb
6 11 1908 Tbilisi Maria Malec 0,5 Tbilisi c. chłopów radomskiej gub. 55 119 Tb
25 4 1909 Tbilisi Helena Malec 9 Tbilisi c. chłopów radomskiej gub. 71 55 Tb
11 5 1909 Tbilisi Maria Jurek 38 Tbilisi c. Józefa, chłopka radomskiej gub., mąż Jan, dzieci: Helena, Mikołaj, Weronika i Michał 73 64 Tb
31 8 1909 Tbilisi Marcin Niewiadomski 47 Tbilisi chłop radomskiej gub., żona Petronela, dzieci: Bolesław l. 19, Stanisława l. 17, Marianna l. 8, Rozalia l. 6, Piotr l. 4, Roman l. 2 80 101 Tb
1 9 1909 Tbilisi Jan Felistak 45 Tbilisi chłop radomskiej gub., żona Anastazja, dzieci: Anna l. 17, Jan l. 14, Włodzimierz l. 10, Aleksander l. 6 81 103 Tb
19 9 1909 Tbilisi Franciszek Perkuszewski 24 Tbilisi szeregowy 9 kaukaskiego betalionu strzelców, z chłopów radomskij gub. 83 112 Tb
14 11 1909 Tbilisi Jan Szewczyk 23 Tbilisi szeregowy 154 tbiliskiego pułku grenadierów z chłopów radomskiej gub., pow. Iłża 86 131 Tb
19 2 1910 Tbilisi Wawrzyniec Rybu 21 Tbilisi młody żołnierz 3 kaukaskiego batalionu strzelców z chłopów radomskiej gub. 94 18 Tb
28 11 1910 Dubno Antoni Sobol '1/12 Radów s. Ludwika i Marceliny z Wedlerów, z Guberni Radomskiej 740-4-162 142V 73 R 119 DM
29 12 1910 Dubno Jan Urikow 28 Dubno z Guberni Siedleckiej, żona Justyna z Gadomskich, córka Mieczysława 740-4-162 143R 78 R 119 DM
30 12 1910 Dubno Antoni Chmura 8 Jasinowicze s. Łukasza i Agnieszki z Karkucińskich, z Guberni Radomskiej 740-4-162 143V 79 R 120 DM
2 12 1911 Korzec f. Horodnica Łukasz Gaweł 60 Kolonia Zików z Guberni Radomskiej, powiat Iłża, żona Agnieszka, córki Antonina, Stanisława, Marianna i Anna 178-03-181 59R 82 Ż 118 DM 0
26 10 1912 Tbilisi Franciszek Starostecki 60 Tbilisi s. Tomasza, chłop piotrkowskiej gub. noworadomskiego pow., zostawił żonę 156 106 Tb
28 11 1912 Torczyn Zuzanna Kaczyńska 30 Okorsk Duży od puchliny, z Masłowskich, chł. gm, Sławnie radomskiej gub., mąż Antoni, syn Jan 1042 71 35 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0040.htm
29 8 1913 Tbilisi Wojciech Martko 62 Tbilisi s. Jana, chłop radomskiej gub. 174 72 Tb
19 6 1913 Tbilisi Stanisław Chodorek 21 utonął w rzece Kurze, s. Józefa, chłop radomskiej gub. 169 48 Tb
31 5 1914 Tbilisi Kazimierz Janus 1 Tbilisi s. Teodora - chłopa radomskiej gub. 189 36 Tb
13 6 1914 Jałowicze Jan Podsiewny 16/12 Ostrożec s. chł. radomskiej gub., gm. Suskowola Marcina i Anieli z d. Puzia 1054 43R 10
25 4 1914 Włodzimierz Romuald Niewiadomski 3/52 Włodzimierz Stanisława i Marianny z Marmurowskich 1058 90 60 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0077.htm
13 12 1914 Włodzimierz Filip Turzyński 35 Włodzimierz żołnierz 2-ej Strzeleckiej Brygady z guberii radomskiej, pow. tegoż gm. Stromiec wsi Stare Ksawerowo 1058 112 197 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0099.htm
13 2 1914 Nieświcz Zygmunt Płachno 1 Ratniów s. chł. radomskiej gub. Jana i Marianny z d. Pawlik 1061 32V 8 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201061/pages/1_436_0_0_1061_0035.htm
5 5 1915 Tbilisi Józef Zalewski 38 Tbilisi s. Aleksego, obywatel radomskiej gub., żona Józefa z d. Padziewicz, córka Janina 4 m-ce 212 52
23 10 1915 Kijów, św. Aleksandr Stefan Wójcicki Kijów żołnierz z Gub. Radomskiej, ojciec: Teofil 312/1/129 171V 305 m.K. JM1
8 9 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Jakub Surmak 44 Szepetówka ratnik - żołnierz, z Guberni Radomskiej 17-2-47a 46V 57 Ch 91 DM
21 10 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Feliks Kozłowski 2 Mokijowce s. Adama i Antoniny z Błażków z Guberni Radomskiej 17-2-47a 51R 83 Ch 100 DM
7 1 1916 Tbilisi Marcin Andrejczuk 70 Tbilisi s. Józefa, chłop Radomskiej gub., żona Tekla z d. Gamowa c. Bazylego 237 6
28 1 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Julianna Pawłowska 54 Chroliny par. Połonne z Guberni Radomskiej, z d. Cielecka, mąż Ignacy, syn Franciszek, córki Maria, Wiktoria, Stanisława i Genowefa 17-2-47a 87R 12 Ch 170 DM
18 1 1917 Tbilisi Stefan Stradomski 25 Tbilisi s. Stefana 287 29 Tb
13 2 1917 Tbilisi Franciszek Tomczak 43 Michajłowski szp. mieszczanin radomskiej gub. 295 66 Tb
27 2 1917 Włodzimierz Agata Kolmerowa 84 f.Smolary z Niewiadomskich, wdowa po śp.Edmądzie Kolmer, zos. s.Franciszka Brunona i Wincentego c.Apolonię i Elżbietę 1077 36-37 18 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0019.htm
23 8 1917 Pokostówka Feliks Gadomski 2 Faustynówka s. Jana i Antoniny z Kostryckich 178-03-211 32R 30 Ż 64 DM
11 6 1918 Tbilisi Alfred Wrześniowski 39 Tbilisi s. Edwina, inżynier budowlany z szl. radomskiej gub., żona Maria z d. Wichrowa c. Beniamina, dzieci: Baniamin l. 15, Mikołaj l. 12 i Małgorzata l. 13 370 37 Tb
13 8 1918 Tbilisi Ignacy Budziński 42 Tbilisi s. Piotra, mieszczanin m. Opoczna radomskiej gub., żona Antonina, dzieci: Wanda l. 12, Wala l. 10 i Sabina l. 5 374 56 Tb
11 9 1918 Tbilisi Maria Cudzik 60 Tbilisi c. Tomasza, wdowa po obywatelu radomskiej gub. 377 73 Tb
30 9 1918 Tbilisi Antoni Kozierowski 56 Tbilisi s. Jana, obywatel radomskiej gub., żona Maria z d. Pawlak c. Stanislawa 378 80 Tb
26 3 1920 Młynów Wincenty Niewiadomski 57 Zofiówka kol. mąż Rozalii 740-6-321 63 35 R AK2
25 2 1934 Krzemieniec Włodzimierz Gradomski 49 Krzemieniec s. Leonarda i Kazimiery, mieszkaniec Szpikołos, żona Maria, dzieci: Antonina, Helena, Stefania i Kazimierz 36 V 14 0
22 9 1935 Krzemieniec Władyslaw Stradomski 28 Bereżce s. Michała i Marii z Dzierniaków 39 V 47 0
24 3 1936 Krzemieniec Tekla Kucewicz 75 Czugale z Stradomskich, c. Wincentego, wdowa po Józefie, dzieci: Aleksander, Eufrozyna i Maria 11 0
3 6 1936 Krzemieniec Czesław Margiel 41 Krzemieniec s. Franciszka i Katarzyny z Syków ur. 9.7.1895, felczer, żona Helena z Radomskich, dzieci: Stanisław, Jerzy, Zdzisław, Henryk, Tadeusz, Krystyna i Maria. 23 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
11 1742 Szumsk Katarzyna Oleniczuk? Rachmanów Mikołaj Katarzyna Jakub Czadomski, Zofia Krasowska 297-1-180 13V Ł RK 28
24 11 1742 Szumsk Stanisław Tyszkiewicz Borki Jan Marianna Jakub Radomski, Marianna Medyńska 297-1-180 14R Ł RK 29
26 5 1743 Szumsk Antoni Stempkowski Stępkowski Potutorów Władysław Konstancja Jakub Radomski, Anna Lewińska, Antoni Wierzbicki, Apolonia Michałowa 297-1-180 15R Ł RK 31
25 1 1747 Czartorysk Antoni Skibicki Andrzej Helena ur. Jan Domski, Katarzyna Chwalibowska, Franciszek Zakrzewski, ?? Dąbrowska 297-1-185 57V Ł
7 1 1767 Szumsk Piotr Dzikowski Liski Jakub Marianna Wojciech Niewiadomski, Magdalena Terlecka 297-1-180 137R Ł 4506 RK
21 5 1769 Szumsk Jan? Dronicki Hołybisy Józef Kulczycki, Angela Niewiadomska, Marcin Niewiadomski, Zuzanna Niewiadomska 297-1-180 146V Ł RK 4529
29 1 1771 Szumsk Marianna Błazkowska Błaszkowska Bacaje Andrzej Katarzyna Marcin Niewiadomski, Petronela Brzezoska 297-1-180 153R Ł RK 4542
1 2 1800 Lubar Martyna Scholastyka Damięcka Lubar Stefan Katarzyna łacina, data chrztu, Franciszek Gadomski, Eleonora Wasilewska 178-51-174 19V Ż Mg
30 4 1801 Ostróg Wojciech Niewiadomski Ostróg NN Prakseda Mikita Chomnikowicz, Hapka Oleksiszynowa 297-1-136 5 Ł SK
29 1 1806 Lubar Agata Gołębiowska Lubar Laurenty Agnieszka Kalinowska łacina, chrzest 30.01.1806, Tomasz Gadomski, Franciszka Rudnicka 178-51-174 78R 20 Ż Mg 184
24 2 1806 Lubar Maciej Jaskulski (Jaskólski) Lubar Marcin Krystyna łacina, chrzest 25.02.1806, Tomasz Gadomski, Ludwika Tuska 178-51-174 78V 28 Ż Mg 185
27 10 1806 Lubar Tadeusz Szymon Lebiedziewicz Lubar Ignacy Anna łacina, chrzest 28.10.1806, Tomasz Gadomski, Agata Makowska 178-51-174 86R 109 Ż Mg 206
9 3 1807 Ostróg Tomasz Leszczyński Nowomalin Jan Marianna Marcin Niewiadomski, Anastazja Zarzycka 297-1-136 63 Ł SK
15 11 1807 Lubar Gertruda Woyciechowska Mikołaj Katarzyna polski, chrzest 16.11.1807, Tomasz Gadomski, Zuzanna Kucharzowa, "wszywka po karcie nr 96 178-51-174 Ż Mg 236
30 1 1827 Krzemieniec Ignacy Siedlecki Krzemieniec IN Franciszka Siedlecka s. nieślubny, chrz.1.02, sław. Tomasz Niewiadomski i sław. Aleksandra Ordyńska 01-3 4R 21 T 504 DM
14 8 1827 Horodyszcze Katarzyna (Chajka) Wybrańska Hryców Szloma Getla chrzest 15-letniej nawróconej - chrzestni: Tomasz Skalmirowski, Krystyna Gadomska, Erazm Gadomski, Petronela Janiszewska 178-3-93 84 36 Ż MO 165
3 3 1828 Nieświcz Helena Gabrylewicz Nieświcz Stefan Katarzyna (ojciec - Niewiadomski) Antoni Michalski kawaler, Helena Jaworska mężatka 427 19 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0010.htm
9 3 1828 Krzemieniec Jan Niewiadomski Grabówka Elżbieta Niewiadomska pr. Franciszek Strzelecki i Julianna Jaszczuk ż. Szymona sałdata 01-3 39R 67 T 539 DM
4 8 1828 Krzemieniec Wincenty Micowski Szpikołosy IN Petronela s. z nieprawego łoża, Tomasz Gradomski i Antonina Osiecka panna 01-3 57V 165 T 558 DM
23 10 1828 Krzemieniec Jan Izdebski Szpikołosy Bazyli Rozalia Laskowska Tomasz Gradomski i Agnieszka Pilawska 01-3 69R 213 T 569 DM
9 11 1828 Krzemieniec Mikołaj Niewiadomski Krzemieniec IN Ewa s. z nieprawego łoża, Wasyl Semenow i Zofia Sobkiewiczowa 01-3 71R 221 T 571 DM
28 12 1828 Krzemieniec Jan Niewiadomski Krzemieniec IN Prakseda s. z nieprawego łoża, Bazyli Mikulski i Agnieszka Dobrowolska 01-3 77V 250 T 578 DM
22 5 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Ludwik Kurmin Woronkowce ur. Grzegorz Marianna Pawłowska ur. Szymon Gradomski, ur. Marianna Krześniowska 178-3-94 157R 59 Ż 303 KP2
10 5 1829 Kołki Emilia Antonina Cielecka Rudka Franciszek Konstancja Szyrma Seweryn Cielecki Podstoli Radomski Katarzyna Załędzka, wdowa, as. Wincenty Młodz 818 50 12 JF
7 5 1829 Kołki Sabina Kamilla Daniela Bondyni Kukły Józef Antonina Zalewska Seweryn Cielecki - Podstoli Radomski, Katarzyna Załędzka - wdowa; As: Wincenty M 815 111 29 JF http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0112.htm
25 1 1829 Włodzimierzec Paweł Niewiadomski Rubań Wojciech Justyna Bułhajewska 815 116R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0119.htm
10 2 1829 Szumsk Teodor Gadomski Rochmanów Feliks Anna Myślińska 245-1-3 381R 226 R
17 10 1829 Horodyszcze Andrzej Adam Gadomski Rzeszniówka Kosa wielm. Erazm Krystyna Sławka wielm. Adam Sławka podkomorzy powm starokonst., wielm. Elżbieta Skolmirowska, ojciec Deputt. Gub. Wołyńskiej 178-3-95 109R 179 Ż 211 KP2
6 8 1830 Krzemieniec Kajetan Niewiadomski Krzemieniec In Marianna Maciej Burakowski i Uberkiewiczowa 01-3 133V 143 T 635 DM
16 5 1830 Krzemieniec Jan Mateusz Gadomski Szepetyn Sylwester Marianna Jarowska Józef Romanowicz i Józefa Żaczek ż. Marcina 01-3 136V 164 T 639 DM
25 5 1830 Krzywin Magdalena Dobrzańska Krzywin Ludwik Agata Agnieszka Pietruszenko ch.25.05.1830, Ur. Aleksander Niewiadomski, Ur. Franciszka Sokołowska ż. Franciszka 171-1-3 38V 14 R Mg
9 2 1830 Kulczyny Faustyn Gadomski Metce Roman Elżbieta Malinowska chrzest: 1830.02.10, Ur. Jakub Łoziński, Ur. Franciszka Dzęgielowska, ż. Franciszka 178-03-96 327R 8 Ż Mg
12 7 1830 Kotelnia Antonina Anna Wiszniowska Moszkowczyki Ignacy Zofia Karomska Franciszek Sobiecki Franciszka Malewicz as:Kazimierz Stradomski Marianna Lipińska 178 3 3 V191 54 Ż MP
29 5 1830 Trojanów Jan Aleksander Łukaszewicz Sosnówka Łukasz Marianna Tymanowicz Jakób Radomski Ludwika Jaworska as: Antoni Stojanowski Matrona Radomska 178 3 3 V213 35 Ż MP
29 12 1830 Trojanów Józef Radomski Sosnówka Jakób Matrona Weremio Łukasz Łukaszewicz Aleksandra (nazwisko nieczytelne) 178 3 3 V217 74 Ż MP 0
18 10 1831 Międzyrzec Piotr Ludwik Niewiadomski Stołpin NN NN NN Dz.znaleziono z napisem - wyzn.R-K,nadano mu nazwisko.Ur.Józef Maławski,Ur.Karolina Błażewska.As.Ur.Jan Pawłowski,Ur.Zuzanna Maławska 171-1-4 275V 32 R AS
6 2 1832 Koblin Narcyz Niewiadomski Podhajce NN Katarzyna Niewiadomska Józef Janiszewsi, Chrystyna Parchwenowa, Paweł Korobiej, Paraska Michniewicz pan 818 171V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0179.htm
16 3 1832 Ptycza Aleksander Praczkowski Nosowica Daniel Anna Zacharczuk Tomasz Niewiadomski, Marcianna Justyna Zaborowskiego żona, Szymon Łagodziński, Z 818 295R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0302.htm
27 6 1832 Szumsk Piotr Paweł Gadomski Rachmanów Feliks Anna Myślińska Bartłomiej Skrzypkowski, Katarzyna Karolińska żona księdza, Ignacy Myśliński, Katarzyna Kamińska ż. 245-1-6 392V 31 R RK
1 12 1832 Korzec Franciszek Naumowicz Majdan Michiejowiecki Jan Agata Marcinkowska Piotr Gajdomski i Prakseda Górska 245-1-6 78v 133 R Na
2 10 1832 Kulczyny Józef Gadomski Metce Roman Elżbieta Malinowska Michał Malinowski i Marianna Wysoczyńska ż. Mikołaja 178-03-98 334V 56 Ż 634 DM
9 11 1833 Kisielin Teodor Szymański Kisielin Kazimierz Zuzanna Hudamowska Jan Stradomski, Tekla Piotrowska - "w"; as: Antoni Garlicki, Praxeda Stradomska; 848 278 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0158.htm
26 12 1833 Szumsk Adam Gadomski Rachmanów Feliks Anna Myślińska Bartłomiej Skrzypkowski, Katarzyna Karolińska ż. Aleksandra, Franciszek Myśliński, Konstancja Blacha 245-1-7 388R 61 R RK
21 7 1833 Białogródka Magdalena Janczuk Białogródka Stanisław Marianna Barczuk Michał Jarzębski i Helena z Radomskich Krajewska ż. Jana 178-03-99 49R 64 Ż DM
10 12 1834 Luboml Anna Biełosz Luboml Piotr Marianna Rechlińska Józef Gadomski, Anna Laskowska 849 474 109 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0262.htm
18 4 1835 Łuck Antonina Zubkowska Wólka Antoni Zuzanna Świderska Jan Radomski, Tekla Powstańska 373 14 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0008.htm
7 11 1835 Krzemieniec Elżbieta Popławska Szpikołosy Jan Katarzyna Kotulska Jan Gradomski i Honorata Majeska 01-8 22R 111 T 1054 DM
14 1 1836 Białogródka Antoni Kozłowski Beleżyńce Piotr Tekla Paszkowska Jan Radomski i Franciszka Zagrobska panna 178-03-106 114R 3 Ż DM
12 5 1836 Korzec Jan Gajdomski Balarka Michijowska Piotr Katarzyna Kuriata Łukasz Cyrklewicz i Brygida Jankowska ż. Andrzeja 245-1-10 69v 47 R Na
14 2 1836 Kulczyny Leon Gadomski Metce Roman Elżbieta Malinowska Michał Malinowski i Aniela Święcicka ż. Józefa 178-03-106 234V 15 Ż 453 DM
3 11 1837 Łuck Karol Gadomski Łuck NN Anna Maciej Wasilew, Klara Cymbal 374 35 69 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0022.htm
17 12 1837 Krzemieniec Ignacy Zaborski Folwarki Wielkie Mikołaj Borgiusz Franciszek Petronela Żyłakowski Tomasz Gradomski i Karolina Osińska 01-11 28R 127 T 166 DM
8 3 1837 Szumsk Jan Gadomski Rachmanów Feliks Anna Myślińska Feliks Dobrowolski, Konstancja Blacharska ż. Pawła, Józef Skrzypkowski, Petronela Żukowska 245-1-11 474R 21 R RK
2 9 1837 Szumsk Rozalia Radwańska Żołobki Feliks Brygida Zarzycka Stanisław Bereżecki, Anna Ostrowska ż. Jana, Feliks Gadomski, Katarzyna Gorkowska 245-1-11 479V 54 R RK
13 2 1837 Ostróg Anna Borzymowska Ostróg Jan Apolonia Badowska Wojciech Semdomski Kapitan WR i Joanna Borzymowska panna 171-1-10 4V 22 R DM
13 2 1837 Ostróg Karol Borzymowski Ostróg Jan Apolonia Badowska Wojciech Semdomski Kapitan WR i Joanna Borzymowska panna 171-1-10 4V 22a R DM
8 5 1839 Targowica Stanisław Gradomski Perekładowicze Karol Eleonora Domaracka Michał Mikłaszewski, Katarzyna Demezyr 825 258 R 20 ZP
20 5 1839 Kisielin Józef Niewiadomski Nyr NN Agnieszka Kasper Teodorowicz, Tekla Juscińska; ch: 25.05. 854 319 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0186.htm
8 3 1839 Krzemieniec Adolf Gradomski Folwarki Wielkie Tomasz Wiktoria Molska ur. Roman Molski Rotmistrz WR i ur. Brygida Żarnowiecka 01-13 7R 30 T 282 DM
17 3 1840 Szumsk Józef Gadomski Rachmanów Feliks Anna Myszlińska 871 476 32
13 12 1840 Krzemieniec Edmund Gradomski Folwarki Wielkie Tomasz Wiktoria Molska 871 389 101 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0204.htm
8 6 1842 Katerburg Wincenty Stradomski Ludwiszcze Kazimierz Aleksandra Skąpska 200 210 13 873 840 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0109.htm
1 2 1842 Włodzimierzec Ignacy Niewiadomski Majdan Rubań Ludwik Róża Bułhajewska 828 239V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0243.htm
26 8 1842 Berezdów Ludwik Radomski Maraczówka Michał Marianna Horbaczewska Stefan Paszyński i Jadwiga Sadowska ż. Pawła, asyst. Symforian Krzysztofowicz i Teresa Lipska ż. Jana 873 230 61 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0120.htm
22 3 1843 Łokacze Michał Niewiadomski Wojkowicze Jan Katarzyna 348 3 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20348/pages/PL_1_436_348_0002.htm
14 5 1843 Kisielin Wojciech Niewiadomski Nyry NN Agnieszka Niewiadomska Józef Zaręba, Franciszka Juszczyńska - "p"; ch: 16.05. 858 179 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0094.htm
9 8 1843 Berezdów Jan Radomski Maraczówka Józef Józefa Sieromska Jan Orłowski i Marianna Siedlecka ż. Bazylego 874 288 49 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0147.htm
11 1 1844 Bazalia Matylda Joanna Maria Załęska Klitna Wielka Marceli Hillaryna Olszewska dopeł.chrz.1.08.1845, asyt. Konstanty Gadomski i Nikodema Binińska 178-03-113 220R 84 Ż DM
19 9 1845 Jampol Wilhelm Bolesław Kolbuszewski Naryłów Franciszek Jan Karolina Kesller ur. Konstanty Domski, Marcianna Kobylańska, ż. Jana 876 579 54 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0312.htm
21 9 1845 Antonówka Władysław Mateusz Cichocki Birki ur. Antoni Franciszka Kruszylnicka ur. Józef Gadomski, Barbara Wolska 685-2-1020 59v 14 Ch 118 KP2
21 12 1846 Brusiłów Zygmunt Meleniewski Wysokie Wiel. Robert Julia Herman JW. Tadeusz Chojecki, były Marszałek Płk Szwyrskiego, Dioniza Rudnicka, ż. Wiel. Leona byłego Podsędka Powiatu Radomskiego, as. Wiel. Maciej Czyżewski, Komornik, Józefa Radzimińska, ż. Wiel. Andrzeja Radzimińskiego, chrz. 5.01.1847 178-51-548 71V 3 Ż BS 144
21 6 1846 Starokonstantynów Aniela Stachowska Woronkowce Wojciech Anna Sztankiewicz Józef Gradomski i Marianna Stachowska ż. Tomasza 178-3-114 11R 77 Ż DM
13 9 1847 Katerburg Antoni Alexander Stradomski Ludwiszcze Kazimierz Aleksandra Skąpska 199 50 30
31 7 1847 Rokitna Ignacy Alfred Radomski Kamionka Jan Emilia Pruska Aleksander Pieńkowski, Apolonia Pieńkowska, panna, as. Wincenty Wekker, Zuzanna Pieńkowska, ż. Feliksa, chrz.31.08.1847 178-51-548 35R 14 Ż BS 71
17 6 1847 Kodnia Antoni Kapliński Halczyńce Jan Wiktoria Mioduszewska Piotr Gadomski i Gertruda Gałecka ż. Mikołaja 178-03-18 3V 17 Ż DM 0
30 12 1848 Kuniów Józef Niewiadomski Kuniów NN Józefa R 77 R 73 0
10 2 1848 Łokacze Piotr Niewiadomski Jakowicze Jan Katarzyna Bajdecka Eliasz Gryczuk, Marianna Sieńkiewicz ż. Wawrzyńca 353 7-8 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20353/pages/PL_1_436_353_0005.htm
6 3 1848 Zasław św. Józefa Franciszek Radomski Sławuta Jan s. Józefa Tekla c. Józefa Chencińska 1-dw. Michał Malinowski s. Piotra żonaty, Marianna Sawicka mężatka 178-3-117 7R 26 Ż
30 4 1849 Włodzimierz Antoni Niewiadomski Włodzimierz Szymon Tekla Martynowicz 870 21-22 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0012.htm
19 7 1851 Stary Konstantynów Wincenty Gradomski Stary Konstantynów Mateusz Ewa Szarkiewicz 1-dw. Franciszek Srzedziński, w.ż. Petronela Szarkiewicz ż. Aleksandra 178-3-120 42V-43R 90 Ż 82 DW
27 10 1853 Włodzimierz Franciszek Niewiadomski Włodzimierz Szymon Tekla Marcinkowska Piotr Kleryk, Maria Wiszniewska 789 40-43 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0021.htm
19 1 1853 Łanowce Jan Niewiadomski Bereżanka NN Honorata Maksym Gierczuk, Albina Krzak ż. Grzegorza 878 512-513 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0271.htm
4 1 1854 Krzemieniec Karol Radomski Krzemieniec NN Magdalena 0.1-26 1V-2R 2 T
10 10 1856 Bazalia Julia Jeleńska Korczówka Wojciech Ludwika Wołoszyńska Antoni Domski i Emilia Domska 178-03-124 85V-86R 105 Ż DM
29 3 1857 Dederkały Wincenty Niewiadomski Dederkały Małe Stanisław Marianna Błażczuk Tomasz Kondratiuk, Agneta Dmitruk ż. Jana 55 220-221 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0115.htm
27 7 1857 Sławuta Bazyli Radomski Sławuta NN Katarzyna szl. Jan Bieńkowski, - dw. Anna Sidorska 178-3-73 435V-436R 35 Ż 820
4 12 1859 Łuck Bronisław Konstantyn Gadomski Iwanowskoje, pow. rylski, gub.kurska Ambroży Józef Tekla Cybulska chrzest w Czernihowie 841 402-403 70 0
13 7 1860 Dederkały Gabriel Niewiadomski Dederkały Małe Stanisław Marianna Błażczuk Mikołaj Woźniuk, Agata Kazimirczyk ż. Ignacego 55 12-13 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0007.htm
10 1 1860 Łabuń Jan Gradomski Łabuń Grzegorz Marianna Abramowska Antoni Sosnowski i Alojza Nehrebecka panna 178-03-75 301V-302R 6 Ż DM
2 4 1860 Włodzimierzec Józef Niewiadomski Majdan Rubań NN Joanna 841 692-693 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0383.htm
19 4 1861 Ostróg Józef Kozieracki Hulcza Michał Magdalena Kurowska Grzegorz Gradomski i Marianna Bagińska wdowa 654-1-36 1V Rapt. R DM
29 6 1862 Krzemieniec Piotr Niewiadomski Krzemieniec NN Rozalia 0.1-35 16V-17R 48 T
5 1 1864 Włodzimierz Karol Niewiadomski Werba Szymon Marianna Lewandowska 799 4-5 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0003.htm
8 11 1864 Szumsk Michał Gadomski Rachmanów Józef Marianna Ozimkowska szl. Mikołaj Bogumił, Rozalia Jakubowska ż. Antoniego 245-1-20 175V-176R 101 R
7 4 1865 Żytomierz Józef Karpiński Futor Kudrawca Wincenty Franciszka Skopińska syn dw., Feliks Niewiadomski. Franciszka Omielkowska 178-3-61 15 83 Ż DG
24 7 1868 Łuck Apolinary Domski Adolf Anastazja Kazimirska 398 24-25 45 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0013.htm
19 7 1870 Szumsk Jan Gadomski Rachmanów Józef Maria Ozimbowska Michał Wróblewski, Tekla Centkiewicz ż. Mateusza 1-53 17V-18R 69 T RK
3 8 1871 Krzemieniec Jan August Stradomski Ludwiszcze Wincenty Emilia Ciecierska mieszcz. Karol Pacewicz, 1-dw. Franciszka Ciecierska panna 1-55 187V-189R 67 T
6 8 1873 Szumsk Władysław Gadomski Rachmanów Józef Maria Ozimska chrz. 12.08 Izydor Kamiński, Anna Kowalska ż. Jana, asyt. Józef Kowalski Teodora Tokarsk 1-226 86V-87R 76 T DM 405
26 4 1874 Krzemieniec Marceli Stradomski Ludwiszcze Wincenty Emilia Ciecierska chł. Jan Ciecierski, Anna Wierzbicka ż. Joachima 426-1-68 8V-9R 31 T
16 9 1875 Krzemieniec Bronisław Gradomski Szpikołosy Edward Maria Górska em. podof. Feliks Doroszkiewicz, Klementyna Soszyńska ż. Franciszka 426-1-69 16V-17R 61 T
26 12 1876 Krzemieniec Stefan Stradomski Ludwiszcze Wincenty Paulina Nowosielska 1-71 4V-5R 15 T
26 3 1877 Szumsk Franciszek Leszczyński Sadki Małe Maciej Brygida Zaręba chrz. 29.03 Józef Gadomski, Ewa Safat ż. Nikifora 1-229 10V-11R 39 T DM 656
6 10 1878 Dederkały Dionizy Sławecki Dederkały Wielkie Antoni Józefa Chmilewska Wincenty Stradomski, Paulina Kowalewska ż. Franciszka 57 112-113 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0060.htm
8 5 1878 Krzemieniec Stanisław Stradomski Ludwiszcze Wincenty Paulina Nowosielska 426-1-72 5V-6R 20 T
24 12 1878 Szumsk Jan Gadomski Sadeczki Józef Marianna Ozimkowska chrz. 26.12 Mieczysław Łopuszański, Aleksandra Świderska ż. Franciszka 1-230 38V-39R 160 T DM 753
19 10 1879 Dederkały Piotr Drapaluk Dederkały Małe Maksym Marianna Osińska Eliasz Niewiadomski, Maria Drapaluk z. Jana 57 66-67 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0036.htm
6 9 1879 Łanowce Jan Niewiadomski Kornaczówka Wiktor Aleksandra Krzywokulska 1-73 103V-104R 14 T
26 1 1881 Horochów Paweł Niewiadomski Drużkopol Jan Anna Tokarzewska 117 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0002.htm
5 6 1882 Luboml Józef Zawadzki Wysock Józef Rozalia Radomska Jan Radomski, Krystyna Raczyńska ż. Filipa 325 34 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0018.htm
11 2 1882 Berezdów Wawrzyniec Radomski Płoska Jan Teresa Przełucka Jan Meleniewski i Marianna Przełucka panna 178-3-169 629V-630R 21 Ż DM
27 6 1882 Berezdów Feliks Radomski Mirosław par. Nowogród Wołyński Ludwik Wiktoria Waśkowska Jan Kulbuszewski i Aleksandra Ejsmont panna 178-3-169 639V-640R 60 Ż DM
5 4 1885 Szumsk Wincenty Gadomski Sadeczki Józef Antonina Kowalska Kazimierz Kowalski, Karolina Myślińska ż. Jana 01-232 173V-174R 44 T
5 3 1887 Gródek Marianna Słobodzian Gródek Jan s. Tomasza Apolonia Tiutiunnik Radomski Jan, Mazurowicz Barbara, ż. Mateusza 84 JZ
6 8 1887 Dederkały Marceli Kubow Dederkały Małe Piotr Aniela Birezińska Eliasz Niewiadomski i Franciszka Mazurek ż. Michała 1-81 78V-79R 27 T DM 977
29 3 1888 Horochów Leon Gadomski Drużkopol Maciej Emilia Holender (Holcyter) 124 22-23 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0012.htm
27 11 1890 Szumsk Stanisław Gadomski Sadeczki Józef Antonina Kowalska 01-233 2V-3R 6 T
26 2 1890 Luboml Kornelia Radziszewska Binduga Władysław Marianna Nosalska Juliusz Niewiadomski, Aleksandra Kroczyńska ż. Henryka 333 14 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0008.htm
20 9 1894 Szumsk Jan Gadomski Sadeczki Małe Józef Antonina Kowalska 01-233 295V-296R 122 T
15 10 1895 Młynów Józef Niewiadomski Iwankowce Andrzej Marianna Olkiewicz gub. Kaliska, pow. Konin, gm. Słaboszewo, Józef Olkiewicz, Rozalia Kuczyńska panna 740-2-411 75V-76R 106 R 1392 RK
17 11 1896 Młynów Władysław Gadas Murawica Andrzej Karolina Wałachowska Kazimierz Gadomski, Waleria Gadomska ż. Kazimierza 740-7-94 72V-73R 125 R 192 DW
4 10 1897 Młynów Bronisław Gadomski Murawica Kazimierz Waleria Borzecka Bolesław Olfans, Krystyna Gadomska panna 740-2-412 22V-23R 107 R 1761 RK
7 9 1898 Gródek Cecylia Słobodzian Gródek Franciszek s. Łukasza Marianna Boryta Radomski Wincenty Trzciński Jan, Trzcińska Antonina, ż. Wincentego Boryta Marian 221 JZ
16 2 1899 Młynów Jan Czerny Karolinka NN Kamila Borzecka nieślubny, Kazimierz Gadomski, Anna Tomaszewska ż. Szymona 740-2-407 50V-51R 22 R 1616 RK
17 10 1899 Młynów Maria Rekonwald Pereweredów Ignacy Teresa Glajch Gleich pow. Krzemieniec, Białokrynica, Kazimierz Gadomski, Waleria Gadomska ż. Kazimierza 740-2-407 68V-69R 115 R 1634 RK
3 5 1900 Włodzimierz Zofia Dym Ochnówka Jan Katarzyna Szafraniak Andrzej Niewiadomski, Anna Zielińska z. Stanisława 958 26V-27R 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0027.htm
31 8 1900 Gródek Antoni Kopyciak Gródek Franciszek s. Bartłomea Domicella Michalska Kińczyk Piotr Radomski Józef, Michalska Wiktoria panna Zagórska Marianna 231 JZ
6 11 1906 Luboml Jan Sobieszczuk Horodno Józef Franciszka Torbicz Jan Niewiadomski, Julia Mitlewska ż. Wincentego 1009 408 198 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0217.htm
25 7 1909 Szumsk Józef Gadomski Cyranka Wincenty Józefa Jarmolińska Karol Gadomski, Aniela Jarmolińska ż. Karola 71V-72R 115 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CF-R?i=896&cat=833998
1 8 1911 Gródek Helena Słobodzian Gródek Franciszek s. Łukasza Marianna Boryta Radomski Wincenty, Trościńska Katarzyna, ż. Jana 202 JZ
30 7 1911 Torczyn Waleria Łaskarzewska Chmielnik Jan Helena Okorska Józef Niewiadomski, Leontyna Grodska ż. Władysława 1026 13V-14R 51 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0016.htm
17 5 1914 Torczyn Antoni Niewiadomski Torczyn Józef Waleria Suchanowska 1056 18-19 35
17 10 1916 Tbilisi Franciszka Mickelunas Tbilisi NN Anna c.Józefa Franciszek Nowiadomski, Anna Wołwińska 145V 96 Tb
24 9 1920 Starokonstantynów Maria Chworostowska Woronkowce Jan Michalina Jędruska Bronisław Gradomski i Zofia Cudziewicz ż. Stefana 17-1-91 123V-124R 77 Ch 237-238 DM
14 10 1920 Starokonstantynów Adam Niewęgłowski Werborodyńce Władysław Karolina Kiernasz Piotr Gradomski i Paulina Kowalewska ż. Michała 17-1-91 123V-124R 79 Ch 237-238 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
25 11 1798 Szumsk Walenty Bobr Bobruk Bykowce k Tekla Strzelecka Bykowce p Paweł Gadomski, Brygida Obuchowska 297-1-183 29V Ł RK
25 10 1803 Wyszogródek Romuald Hulanicki Łopuszna 33w Antonina Sztejn Kuśkowce 23 Józef Lelejewski, Bernard Gadomski, Józef Popławski 297-1-19 2R-2V 6 Ł DM
9 11 1812 Szumsk Jan Trojanowski Żałobki k Rozalia Krzeska Rachmanów p Jan Gadomski, Franciszek Łodecki 297-1-183 77V Ł RK
1 2 1825 Krzemieniec Franciszek Malczewski Szpikołosy 20 Marianna Popławska Szpikołosy 18 Tomasz Gradomski, Marcin Micewski 300 46 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0024.htm
6 2 1827 Krzemieniec Jan Nowakowski Krzemieniec 20 Antoni Agata Dolińska Franciszka Popławska Krzemieniec 17 Karol Feliksa Mirecka szl. Antoni Migorowicz, szl. Mikołaj Zaborowski i ur. Tomasz Gradomski 01-5 2R 5 T 731 DM
30 10 1827 Bazalia Jan Niewiadomski Czuchele 22 Szymon Hapka Marianna Walczuk Czuchele 18 Maciej Marianna Mikołaj Stepko i Jan Jaśkówy 178-3-93 246R 24 Ż DM
26 6 1827 Stary Konstantynów Domini Grzegorz Kurmin Skowródki 40 Szymon Anna Domańska Marianna Pawłowska Skowródki 23 Marcin Anna Krzyżanowska Maciej Konoplicki, Józef Gradomski 178-3-93 158R 21 Ż 306 KP2
17 10 1828 Łabuń ur. Walenty Pradomski Macewicze Małe 35 ur. Stanisław Teresa Skotnicka ur. Joanna Wawrowska Macewicze Małe 18 ur. Stefan Marianna Baranicka ur. Feliks Wojnarowski, Bazyli Kuczkowski 178-3-94 134V 13 Ż 262 KP2
10 6 1829 Krzywin Ludwik Dobrzański Krzywin 20 Paweł Rozalia Baszyńska Agnieszka Agata Pietruszenko Krzywin 18 Parfen Aleksandra Malicka Sł.Jan Wilchem, Sł. Aleksander Niewiadomski, Sł. Paweł Bilecki 171-1-2 33V 3 R Mg
19 5 1829 Kulczyny Roman Gadomski Rublanka, par. Białogródka 21 Bazyli Marianna Zarzycka Elżbieta Malinowska Metce 27 Jan Klara Młodzianowska Urodzeni, świad: Ur. Szymon Malinowski, Daniel Mądzelowski 178-03-95 360R 13 Ż Mg
24 2 1829 Horodyszcze ur. Józef Zadraźniewicz Swinna, par. połońska 38 ur. Antoni Rozalia Lewitowska ur. Małgorzata Janiszewska Seredyńce 30 ur. Franciszek Petronella Szczepańska ur. Anastazy Skalmirowski, Erazm Gadomski, Walenty Włotkowski 178-3-95 114R 14 Ż 221 KP2
2 11 1830 Krzemieniec Jan Popławski Szpikołosy 40k Konstantyn Justyna Katarzyna Kutulska Szpikołosy 23 Stefan Rozalia Jan Gradomski i Jan Budzyński 01-5 56R 52 T 785 DM
10 5 1831 Wieledniki Ułaz Dubeko Grzegorz Anna Salomea Zygadłowska z Gadomskich Ludwik Anastazja 178-3-4 408R 3 Ż MW
11 9 1833 Ołyka Tomasz Niewiadomski Ołyka 31 Szymon Tekla Elżbieta Kulińska Ołyka 22 Jerzy Marianna Gebełdowicz 819 160 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0168.htm
6 6 1833 Białogródka Aleksander Jan Radomski Białogródka 27 Tomasz Józef Anna Eudozja Paszyńska Tekla Chęcińska Białogródka 23 Tomasz Tekla Kaliber Jan Krajewski, Jan Podolski 178-3-99 58R 19 Ż DM
10 2 1835 Białogródka Ignacy Krzemieniecki Szarłajówka 45w Mikołaj Elżbieta Kornatowska Marianna z d. Bińska Demecka Szarłajówka 30w Ignacy Marianna Jakubowska Sylwester Łukarzewski, Teodor Gadomski 178-3-101 126V 7 Ż DM
10 2 1835 Białogródka Teodor Gadomski Ledzianka 23 Józef Anna Makadewicz Domicela Dębicka Ledzianka 17 Apolinary Marianna Kosmińska Ignacy Rużycki, Michał Jarzębski 178-3-101 126V 8 Ż DM
27 1 1835 Bazalia f. Tereszki Kazimierz Zawadzki Kulczyny par. Kulczyny 24 Marcin Katarzyna Bujalska Apolonia Dąbrowska Hrycyki 18 Stefan Marianna Hurkowska Paweł Niewiadomski, Michał Zawadzki, Benedykt Dobrzański 178-03-101 249R 1 Ż DM
3 11 1835 Stary Konstantynów Kajetan Malinowski Woronkowce 35 Józef Anna Doroszkiewicz Agnieszka Kułakowska Woronkowce 30 Michał Balbina Piotr Niemiłowski, Szymon Gradomski, 178-3-101 185 29 Ż SK
17 11 1835 Stary Konstantynów Szymon Gradomski Woronkowce 40w Piotr Julianna Domańska Marianna Stachowska Woronkowce 25 Łukasz Marianna Zielińska Maciej Trocki, Tomasz Stachowski, 178-3-101 187 35 Ż SK
20 4 1836 Białogródka Jędrzej Asłanowicz Białogródka 25 Wojciech Magdalena Iżewska Marianna z d. Zarzycka Kędzierska Białogródka 25w Konstanty Agnieszka Jakubowska Jan Radomski, Franciszek Nawrocki 178-03-106 130V 8 Ż DM
29 8 1837 Szumsk Bazyli Woroszyło Rachmanów 20 Ignacy Tekla Woyciechowska Wojciechowska Julianna Gołębiowska Gołębiewska Rachmanów 19 Tomasz Anna Zarzecka Zarzycka Feliks Gadomski, Józef Skrzypkowski, Myśliński 245-1-11 490R 13 R RK
4 6 1838 Krzemieniec Tomasz Gradomski Folwarki Małe 31 Jan Tekla Brudeska? Wiktoria Molska Folwarki Małe 27 Adolf Franciszka Żarnowiecka Adolf Molski i Antoni Baczyński 01-12 28V 12 DM 243 T
15 1 1839 Włodzimierzec Antoni Tuszyński Majdan Rubań 23 Michał Katarzyna Dawidowicz Apolonia Miszkiewicz (Milewicz) Majdan Rubań 18 Józef Anastazja Kunicka 1-dw. Ludwik Niewiadomski, Jan Rudnicki 825 86V 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0089.htm
22 10 1839 Włodzimierzec Adam Bułhajewski Majdan Rubań 21 Stanisław Domicela Tomaszewska Konstancja Niewiadomska Majdan Rubań 20 Ludwik Rozalia Polityk szl. Wojciech Niewiadomski, ur. Ignacy Kołodyński 825 90R 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0092.htm
22 10 1839 Włodzimierzec Ignacy Kołodyński Majdan Rubań 24 Antoni Katarzyna Załeńska Marianna Tuszyńska Majdan Rubań 18 Michał Katarzyna Dawidowicz 1-dw. Wojciech Niewiadomski, Antoni Tuszyński 825 90V 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0093.htm
6 10 1840 Targowica Jan Kowalewski Bilcza par. złoczewska 24 Roman Jaryna Niewiadomek Agnieszka Weremczuk Wełnicze 18 Daniel Marianna Masłowska Franciszek Domski, Karol Trzeżewski 826 280 V 3 ZP 0
18 10 1842 Annopol Józef Radomski Maraczówka, par. Berezdów 22 Eustachy Krystyna Zabłocka Józefa Siromska Baczmanówka 20 Maciej Marianna Karpińska 881 94a R 5
26 2 1842 Żytomierz Adam Radomski 36 Nikodem Agata NN Tekla Kotwicka 36 Feliks Agnieszka Starzyńska 178 51 484 14 Ż Ni
23 1 1844 Dederkały Stanisław Niewiadomski Dederkały Małe 22 Jan Magdalena Kuchcicka Marianna Błaszczuk Dederkały Małe 18 Stefan Julianna Kaszczuk 54 103 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0056.htm
24 6 1845 Kuniów Aleksander Gadomski Lubar, par. XX Dominikanów Lubar 24 Tomasz Emilia ...lecka Marianna Jaroszewska Miakoty 24 Grzegorz Agata Cielińska 884 105 V 9
30 1 1845 Żytomierz Paweł Gajewski Żytomierz 45w Stefan Marianna NN Paulina Turzańska Żytomierz 30 Tomasz Rozalia Gołębiowska Feliks Niewiadomski , Gabryjel Jabłoński 178 3 12 38 7 Ż Ni
28 11 1845 Stawiszcze wielm. Stanisław Iwański Marijka 24 Mikołaj Honorata Bełdycka wielm. Barbara Uziembło Krasiłówka 18 Walerian Teofila Zwolińska wielm. Piotr Świderski, Józef Niewiadomski, Andrzej Łozicki 685-2-1021 3v 8 Ch 6 KP2
3 2 1846 Krzemieniec Dymitr Molski Folwarki Wielkie 37 Adolf Franciszka Żołnowiecka Ewelina Michalska Krzemieniec 20 Michał Anastazja Mekitowicz Tomasz Gradomski i Eliasz Osiński 01-19 16R 3 DM 607 T
9 6 1846 Krzemieniec Jan Białosiewicz Szpikołosy 22 Daniel Marianna Łowecka Marianna Szwejkowska Szpikołosy 21 Bazyli Julianna Porucz. Stradomski i Piotr Micowski 01-19 20V 12 DM 612 T
24 11 1846 Krzemieniec Feliks Radwański Szpikołosy 32w Błażej Marcjanna Gluzicka Katarzyna Waœkiewicz Folwarki Wielkie 30 Marcin Apolonia Kamenecka Tomasz Gradomski i Franciszek Zaborski 01-19 26V 24 DM 618 T
28 9 1847 Krzywin Stanisław Karpiński Kamionka, par. Zasław 30w Jakub Magdalena Stawińska Juszczyńska z Radomskich Łaszanówka 29w Michał Anna Pogorzelska Jan Rychliński, Maciej Kamiński 171-1-13 54V 3 R Mg
13 2 1849 Włodzimierz Szymon Niewiadomski Włodzimierz 23 Jan Pelagia Radkiewicz Tekla Martynowicz Włodzimierz 19 Andrzej Katarzyna Krzyczkowska 785 56 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0031.htm
24 10 1854 Torczyn Jan Południewski Kozłow, par. Łokacze 20 Bazyli Agata Pilinkiewicz Paulina Łopuszańska Zamogile 17 Jan Julia Nosalska Ignacy Gutkowski, Antoni Stradomski 640 46 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20640/pages/PL_1_436_640_0024.htm
21 10 1856 Dederkały Józef Sieniawski Sadki 23 Franciszek Domicela Skrzypkowska Franciszka z Bieleckich Kułakowska Sadki 26w Jan Tekla Michałowska Klemens Gwoździjewski, Adam Gadomski 55 126 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0067.htm
11 10 1859 Szumsk Stanisław Trzeciak Szumsk 24 Jakub Marianna Sierakowska Wiktoria Blacharska Szumsk 22 Paweł Konstancja Woroszyło szl. Wojciech Głowacki, 1-dw. Adam Godomski, Paweł Woroszyło 245-1-16 191V 13 R
26 2 1861 Szumbar Wincenty Stradomski Ludwiszcze 19 Kazimierz Aleksandra Skąpska Ludwika Pacewicz Borki 24 Jan Katarzyna Korczewska 626 303 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0156.htm
7 10 1862 Starokonstantynów Aleksander Gradomski Woronkowce 26 Szymon Salomea Domańska Aniela Rażkowska Woronkowce 20 Dominik Rozalia Ostaszewska Mikołaj Zieliński, Józef Rażkowski 178-3-131 41R 28 Ż DM
13 10 1863 Bazalia Jan Koziurko Czuchele 22 Tomasz Tekla Katarzyna Bujalska Bogdanówka 18 Mikołaj Urszula Górska Marcin Halczuk, Stefan Niewiadomski, Marianna Winniczuk 17-1-8 9V 25 Ch 19 DM
26 1 1864 Szumsk Józef Gadomski Rachmanów 23 Feliks Anna Myślińska Marianna Ożymkowska Bołożówka 20 Michał Katarzyna Mogilewicz Mikołaj Bogumił, Jan Makarewicz, Franciszek Rencz 245-1-20 183R 2 R RK
13 7 1869 Kuniów Wincenty Stradomski Ludwiszcze par. Krzemieniec 28w Kazimierz Aleksandra Kąpska (Skąpska) Emilia Ciecierska Zahorce 26 Jan Anna Smolińska Józef Kelders, Ignacy Leśnicki, Gabriel Podhorodecki 178-3-78 196V 9 Ż DM
1 11 1870 Dederkały Eliasz Niewiadomski Dederkały Małe 21 Stanisław Marianna Błaszczuk Franciszka Grocholska Dederkały Małe 18 Daniel Apolonia Turyk 56 20-21 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0011.htm
4 11 1873 Szumsk Mateusz Makarewicz Bołożówka 55w Mikołaj Anna Kochanowska Pawlina Sawicka Majdan Antonowiecki 20 Michał Karolina Popławska Józef Gadomski Antoni Sawicki 1-226 114V 23 T DM 433
10 4 1874 Szumsk Leon Romanowski Bryków 25 Antoni Wiktoria Majewska Marianna Listowska Marynki 20 Józef Rozalia Sudolska/Suchodolsk Ignacy Kubikowski, Józef Gadomski, Karol Kubikowski 1-227 36R 4 T DM 541
23 11 1875 Krzemieniec Wincenty Stradomski Ludwiszcze 32w Kazimierz Aleksandra Skąpska Paulina Nowosielska Ludwiszcze 18 Ignacy Marianna Łatyńska 426-1-69 32R 23 T
1 1 1876 Szumsk Wiktor Buzderewicz Rachmanów 43w Aleksander Joanna Jarmuszewska Marianna Popławska Majdan Dubieński 20 Kazimierz Teresa Lubczyńska 1-dw Jan Świderski, Kajetan Giżycki, Józef Gadomski 1-228 38V 1 T DM 621
1 1 1881 Szumsk Mikołaj Mazurek par. Dederkały 21 Wawrzyniec Katarzyna Błaszczuk Franciszka Suchodolska Załuże 18 Franciszek Helena Kozłowska Emilian Niewiadomski, Jakub Kozłowski , Piotr Oborski 01-231 41V 1 T DM 833
6 11 1883 Gródek Piotr Słobodzian Gródek 22 Wojciech Anna Pierzchała Józefa Zagórska Gródek 17 Kacper Helena Radomska Radomski Jan Gorbaniuk Antoni 53 JZ
27 7 1888 Włodzimierz Antoni Niewiadomski Włodzimierz 38 Szymon Tekla Marcinkowska Emilia Sztapel Antoniówka 20 August Marianna Szulc 806 110 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20806/pages/PL_1_436_806_0057.htm
5 2 1895 Młynów Kazimierz Gadomski Górniki par. Dubno 27 Adam Julia Karasiewicz Waleria Borzecka Murawica 25 Ignacy Aniela Sapczyńska Jan Wanurski, Władysław Gadomski 740-2-411 88R 8 R 1402 RK 0
13 2 1902 Kowel Augustyn Sztelko Kowel 60w Antoni Magdalena Senko Waleria z Jensonów Łozowska Kowel 50w Krystian Małgorzata Grzywna Jan Niewiadomski, Feliks Mezio 963 41V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0043.htm
12 1 1906 Tajkury Konstanty Adam Gadomski Zdołbunów 26 Maciej Emilia Holcyter Maria Olga Seeberg Zdołbunów 36 Herman Berta Blum 1 R
29 7 1907 Luboml Jan Walerian Niewiadomski Gorodno 39 Józef Magdalena Szynkiewicz Marianna Oleszkiewicz Gorodno 21 Anna Oleszkiewicz Jósef Sobieszczuk, Wasyl Iwanow 1009 634 35 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0336.htm
9 11 1908 Szumsk Wincenty Gadomski Rachmanówka 23 Józef Antonina Kowalska Józefa Jarmolińska Kruszczyńska Cyranka 26w Stanisław Anna Oborska Rafał Wróblewski, Andrzej Myśliński 54V 38 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-L?i=658&cat=833999
30 5 1910 Szumsk Stanisław Kowalski Huta Stara 50w Andrzej Marcelina Kupniewicz Franciszka Piotrowska Zawadzka Liski 50w Michał Joanna Malinowska Wincenty Jesietyński, Józef Gadomski 76R 23 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CW-B?i=1055&cat=834001
5 5 1913 Włodzimierz Szymon Niewiadomski Włodzimierz 25 Franciszek Antonina Medyńska Teodora Lecko Włodzimierz 25 Jan Maria Chrostek 1053 124 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201053/pages/1_436_0_0_1053_0063.htm
16 4 1917 Tbilisi Ignacy Persona pow. i gub. lubelskie 26 Szymon Józefa Genca Weronika Truskowska wileńska gub. 22 Jan Ludwika Rymdojko Aleksander Sokołow, Włodzimierz Radomski 362 21 Tb
6 2 1921 Starokonstantynów Paweł Gradomski Werborodyńce 43w Tomasz Apolonia Werbachowska Stanisława z d. Niewęgłowska Jasińska Werborodyńce 30w Stanisław Teresa Józefowicz Franciszek Szepelski, Antoni Majewski 17-2-91 cz. 2 253V 15 Ch 106 DM
12 6 1921 Starokonstantynów Feliks Gilewski Wierzchniaki 24 Dominik Paulina Sawicka Katarzyna Sikorska Wierzchniaki 20 Stanisław Teresa Cudzewicz Stanisław Kurowski, Tomasz Gradomski 17-2-91 cz. 2 262R 49 Ch 123 DM 0
10 8 1924 Młynów Julian Ławrzel Bortnica par. Dubno 27 Kazimierz Julia Weryga Aniela Borzecka Karolinka 19 Tytus Maria Radziewicz Bronisław Gadomski, Stanisław Wojtkowiak 740-4-446 42V 30 R 604 RK
29 7 1934 Krzemieniec Józef Stradomski Ludwiszcze 21 Stanisław Tekla Borusławska Janina Domańska Folwarki Wielkie 20 Jan Joanna Molska 27 R 26
26 11 1938 Łuck Antoni Niewiadomski Torczyn 24 Józef Waleria Suchanowska Iraida Wasiliewa *Białogród, gub.kurska 22 Filip Nina Freitag nr aktu 172 1056 18-19 35 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
53 73 Błażejenkowa Anna z Domskich, mąż prawosławny 55 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl