Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 771 wyników dla: Markowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 3 1805 Kuniów Franciszka Markowska 2 Hucisko Nowe c. Jana i Agnieszki 297-1-086 8V Ł DW
14 12 1814 Nowogród Wołyński Katarzyna Markowska 4 Nowogród Wołyński c. Ignacego i Doroty 1045-2-195 3R CDIAK 9 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-YLL?i=8&cc=1503045&cat=1126563
1 1 1820 Krzemieniec Domicela Markowska 12/52 Krzemieniec c.Franciszka i Rozalii Baranieckiej 299 99 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0054.htm
13 2 1820 Starokonstantynów Antonina Markowska 82 Starokonstantynów z starości, włościanka, z d. Wesołowska, wdowa, pozostawiła wnuku po wychowanku Antonim Bońkowskim 17-2-91 171V 91 Ch 303 DM
23 7 1827 Bazalia Petronela Markowska 3 Żerebki Wielkie c. ur. Ignacego i Anny z Mokrzyckich od 15 lat zamieszkałych w tejże parafii 178-3-93 257R 85 Ż DM
27 1 1827 Starokonstantynów Dominikanie Łucja Markowska 3/12 Derkacze ojciec Jan, matka Tekla Puchalska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 163V 12 Ż 316 KP2
17 12 1827 Starokonstantynów Dominikanie Anna Markowska 1/52 Derkacze ojciec Jan, matka Tekla Puchalska, przyczyna zgonu: konwulsje 178-3-93 178V 131 Ż 346 KP2
24 3 1828 Deraźne Anna Markowska 1 Złaźne c. Ur. Rocha i Korduli z Laskowskich 171-1-1 203V 7 R Mg
15 2 1828 Kulczyny Salomea Markowska 52 Krasiłów Ur., mšż Stanisław, synowie: Ignacy Wawrzyniec, Aleksander i Kajetan 178-3-94 336V 17 Ż Mg
10 4 1828 Starokonstantynów Dominikanie Jan Kowalski 1 Samczyńce rodzice ur. Aleksander Kowalski, Zofia Markowska, z bólu żołądka 178-3-94 173R 72 Ż 333 KP2
11 11 1828 Starokonstantynów Dominikanie ur. Teodora Markowska 50W Zapadyńce wdowa po ur. Markowskimz córka Katarzyna, z suchot 178-3-94 177R 129 Ż 341 KP2
24 8 1829 Kuniów Anna Markowska 80 Kuniów ze starości, ur., z Czepkowskich, wdowa po Antonim, pozbawiona potomstwa 171-1-2 78R 31 R 7259 ZP
21 5 1829 Starokonstantynów Dominikanie ur. Marianna Markowska 56 W Derkacze z domu Spławska, wdowa po ur. Ignacym Markowskim, synowie : Jan, Antoni, z suchot 178-3-95 174r 53 Ż 335 KP2
20 6 1829 Starokonstantynów Dominikanie ur. Ksawera Markowska 19 Zapadyńce wolnego stanu, z puchliny 178-3-95 174v 59 Ż 336 KP2 0
9 3 1829 Międzyrzec Ludwik Rużycki 6/12 Międzyrzec s.Stanisława i Józefy zd.Markowska 171-1-2 283R 19 R AS
8 5 1831 Kulczyny Marianna Markowska 6/12 Krasiłów rodzice: Aleksander i Marianna zd. Zylewska 178-3-97 410R 106 Ż Mg
31 5 1831 Krzemieniec Franciszka Markowska 2 Białokrynica c. ur., Pawła i Rozalii 426-1-7 104V 118 T 973 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997L-1?i=972&cat=300453
11 3 1831 Ostropol Teresa Markowska 50 Józefówka z d. Szajkowska, mąż Bazyli 178-3-97 275V 22 Ż 515 DM
6 5 1831 Leszczyn Wiktoria Kuciurubska 70 Leszczyn z d. Markowska, wdowa po Andrzeju, córka Domicela 178-3-04 194R 14 Ż 384 DM
21 11 1832 Kołki Katarzyna Markowska 72 Kołki z Zdaniewiczów, wdowa po Kazimierzu, poz. c. Helenę; poch: 23.11. 818 57a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0063.htm
27 3 1832 Szpanów Dorota Szwajgart 85 Szpanów ż.Johana, z d. Markowska 171-1-5 187V 5 R AS
22 3 1833 Białogródka Ewa Markowska 80 Szarłajówka ur., z Kwiatkowskich, wdowa po Józefie, 178-3-99 63R 33 Ż DM
19 2 1833 Równe Katarzyna Markowska 33 Równe mąż Walenty, synowie Józef i Michał 171-1-6 127R 8 R 125 DM
22 12 1834 Ptycza Tekla Markowska 40 Stołpiec ur., z d. Zawisza, mąż ur. Wojciech Markowski, dziecko: Karolina 820 240R 42 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0244.htm
13 11 1834 Dubno Konstancja Markowska 80 Dubno wdowa, parafianka dubieńska 820 173R 88 AGAD 177 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0177.htm
12 8 1835 Kulczyny Marianna Markowska 57 Krasiłów z Glińskich, wdowa po Jakubie, dzieci: Andrzej, Teresa, Magdalena, Agnieszka, Franciszka, Antonina 178-3-101 370 48 Ż SK
10 1 1836 Tuczyn Agnieszka Markowska 65 Drozdów ur., mąż Kajetan, synowie Józef i Antoni, córki Marianna i Tekla 171-1-9 165R 1 R DM
31 1 1836 Stepań Wiktoria Piotrowska 80 Stepań wdowa po Józefie, z d. Markowska, synowie Józef i Ksawery żonaci, córki Anna i Antonina panny 171-1-9 219R 2 R 232 DM
28 12 1836 Krzemieniec Józefa Markowska 14/52 Białokrynica urodzona 426-1-10 67R 131 T 128 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQXX?i=127&cat=300453
26 11 1837 Horochów Aniela Markowska 1,5 Horochów c. Józefa i Cecylii z Dereckich 75 82-83 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0044.htm
4 4 1837 Lachowce Anna Markowska 30 Hulowce w połogu, mąż Ignacy, syn Ignacy 171-1-10 126R-126V 27 R DM
17 7 1837 Złoczówka Karolina Markowska 5 Złoczówka c. Jana i Marianny z Malczewskich 823 223R 13 AGAD 232 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0232.htm
7 2 1840 Ostróg Marianna Markowska 1,5 Ostróg c. Anny 880 16 V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0018.htm
13 4 1840 Żytomierz Marianna Markowska 10/12 Żytomierz c. z nieprawego łoża Anny Markowskiej 178-3-10 95R 137 Ż 158 DM
10 7 1841 Ostróg Anna Markowska 5/52 Płużne c. Ludwika i Józefy z Korczyńskich 171-1-12 25 R 59 R DW
20 10 1841 Połonne Marianna Markowska 2 Połonne c. Ludwika i Petronelli 872 170 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0092.htm
4 10 1841 Dąbrowica Zofia Markowska 1 Kniaże Pole r: Franciszek i Julia z Kunigowskich; poch: 04.10. 827 125-126a 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0128.htm
20 1 1841 Kazimierka Kordula Markowska 42 Kosmaczów z d. Laskowska, mąż Roch, synowie Ludwik i Jan, córki Marianna, Tekla i Anna 171-1-12 242R 1 R 245 DM
9 5 1843 Kisielin Rozalia Markowska 53 Kisielin z Bobrowskich; poz. m. Ignacego, 2s. Aleksandra i Bazylego, 3c. Justynę, Antoninę i Mariannę; poch: 11.05. 858 193 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0102.htm
3 1 1844 Targowica Zofia Markowska 46 Podhajce wdowa po Józefie, s. Józef, c. Ksawera 830 193 R 1 ZP 0
21 5 1845 Ptycza Marianna Markowska 15/52 Stołpiec rodzice: odnodworce Wojciech i Tekla z d. Janiszewska 831 265V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0272.htm
9 10 1846 Ostróg Marianna Markowska 50 Międzyrzecz Ostroski z gorączki, Odnodworca Bartłomieja, Marianny zd NN corka, panna 885 44R 92 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0045.htm
28 4 1846 Miropol Franciszek Rezanowicz 58 Miropol żona Anastazja z Żukowskich, syn Piotr, córki Prakseda Talko, Marianna Markowska, Franciszka i Jędrzeja 877 349 18 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0186.htm
25 8 1847 Krzywin Tekla Markowska 38 Łaszanówka mąż Napoleon, 1syn Szymon i 2c. Kamila i Józefa 171-1-13 57V 25 R Mg
8 11 1847 Ostróg Eleonora Markowska 6/12 Płużne c. ur., Ludwika i Józefy z Korczyńskich 171-1-13 45V 117 R DM
18 11 1847 Ostróg Antonina Markowska 3 Płużne c. ur., Ludwika i Józefy z Korczyńskich 171-1-13 45V 119 R DM
27 6 1847 Białogródka Marianna Markowska 14/52 Rublanka c. 1-dw. Aleksandra i Tekli z Wojciechowskich 178-3-116 125V 48 Ż DM
23 5 1848 Nieświcz Anna Markowska Szprachy c. ur. Erazma i Marianny, żyla kilka godzin 443 21 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0013.htm
3 1 1848 Korytnica Marianna Markowska 53 Załuże z Gutkowskich, mąż Józef, synowie Gabriel i Piotr, córki Julianna, Eleonora, Antonina i Józefa 221 13,15 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20221/pages/PL_1_436_221_0008.htm
12 8 1848 Kołki Julia Markowska 3 Uroczysko Siny Lasek c. Tomasza i Marianny z Kunickich 834 240 26 AGAD 129 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0129.htm
4 4 1849 Nieświcz Józefa Markowska Szprachy c. Gerasima i Marii z Witwińskich 444 39 7 0
4 4 1849 Nieświcz Maria Markowska Szprachy c. Gerasima i Marii z Witwińskich 444 39 7 0
9 12 1849 Starokonstantynów Tekla Rogacka 30 Wierzchniaki od gorączki, z d. Markowska, 1-dw., mąż Jan, z 1-go męża Marcina Chmielowskiego synowie Józef i Henryk, z 2-go synowie Konstanty i Marcelin 178-3-118 61R 176 Ż 117 DW
22 7 1849 Ostróg Agnieszka Markowska 40 Płużne z d. Pulkiewicz, mąż Feliks, syn Konstanty i Julian 171-1-15 50V 77 R 53 DM
16 3 1850 Ostropol Anna Korzeniowska 53 Ostropol z d. Markowska, mąż Teodor, syn Prokop, córki Marianna, Józefa, Agnieszka, Paulina i Katarzyna 178-3-119 260R 7 Ż 508 DM
11 2 1850 Kulczyny Marianna Markowska 38 Słobódka Krasiłowska z d. Mroczkowska, mąż Wawrzyniec, syn Mikołaj, córki Teresa, Konstancja i Antonina 178-3-119 209R 11 Ż 410 DM
18 4 1851 Starokonstantynów Justyna Markowska 50 Starokonstantynów od gorączki, z Łabanowskich, szl., mąż Andrzej, syn Franciszek, córki Wiktoria i Julianna 178-3-120 72V 60 Ż 141 DW
22 2 1851 Aleksandria Dorota Markowska 70 Aleksandria z d. Drezner, wdowa po Ignacym, s. Antoni, zamężne córki Marianna Łosińska, Antonina Budzińska 171-2-1 122V 3 R 125 BW 0
9 5 1853 Turzysk Katarzyna Markowska 1 Turzysk c. szlachciców Paulina i Tekli z Czepirskich 865 274 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0144.htm
10 8 1853 Korytnica Antonina Markowska 18 Uściług z d. Zalewska, szl., mąż Gabriel 225 21 22
23 12 1853 Tajkury Barbara Markowska 53 Tajkury z Klicewskich, wdowa po Janie 171-1-33 139R 30 R 137 BW
8 10 1855 Turzysk Ludwika Markowska 42 Radowicze z d. Degenfeld, szlachcianka, mąż Franciszek. s. Mieczysław 727 19 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20727/pages/PL_1_436_727_0012.htm
14 10 1855 Katerburg Aniela Markowska 50 Rybcza 1-dw., córka Wiktoria 201 90 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0051.htm
30 4 1856 Lubar Jan 3/12 Piedynki s. Antoniego i Barbary z d. Markowska 641-1-16 38V 30 Ż MP
1 2 1858 Nieświcz Ludwika Markowska 24 Wigurzyce szl., mąż Wincenty, syn Antoni 839 182 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0095.htm
19 2 1858 Łuck Magdalena de Bopre 73 Łuck wdowa, córka Julia po mężu Markowska 394 93 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0050.htm
25 3 1860 Nieświcz Honorata Markowska 8 Szprachy c. Gierasima i Marii 841 544 7 0
31 1 1860 Zasław św. Jana Marianna Markowska 60 Michla panna 178-3-75 245V 9 Ż 446 DM
14 6 1862 Zasław św. Jana Teresa Markowska 60 Zasław z d. Lippi, mąż Jan, bezpotomna 178-3-77 277V 26 Ż 551 DM
7 4 1864 Turzysk Emilia Markowska 7 Radowicze c. Mieczysława i Marii z Grabowskich 733 26 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20733/pages/PL_1_436_733_0015.htm
20 7 1864 Korzec filia Horodnica Helena Turska 86 Morozówka z d. Markowska, wdowa po Onufrym, bezpotomna 171-1-83 78R 70 R 80 DM
7 5 1865 Turzysk Tekla Markowska 33 Turzysk z Szczepirskich, mąż Paulin, s. Wincenty, c. Bronisława, Antonina 734 26 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20734/pages/PL_1_436_734_0015.htm
20 1 1866 Kulczyny Teresa Wielichowska 66 Słobódka Krasiłowska z d. Markowska, mąż Jan, synowie Teodor, Paweł, Ignacy, Franciszek i Józef 17-1-235 212V 12 Ch 416 DM
18 8 1866 Kulczyny Agnieszka Markowska 50 Słobódka Krasiłowska panna 17-1-235 218V 55 Ch 428 DM
4 6 1867 Krzemieniec Tekla Markowska 25 Marcelina od skrofulozy, panna, c. Jakuba i Rozalii z Romaszewskich 426-1-41 44V 44 T 507
5 11 1867 Ostróg Pawlina Markowska 7 Storonicze rodzice Konstanty, Justyna zd Polkiewicz 654-1-56 106 L 3 R 108 MZ
5 12 1867 Ostróg Albin Wereszczyński 1 Czerniwody rodzice Eliasz, Joanna zd Markowska 654-1-56 106 P 1 R 108 MZ
18 2 1873 Ostróg Antonina Markowska 4 Storonicze r. Konstanty, Justyna zd Kotołowska 654-1-56 76L 4 R MZ 0
21 2 1874 Krzemieniec Franciszka Markowska 31 Krzemieniec z d. Łuczyńska, szl., mąż Józef, dzieci nie zostawiła 1-68 33V 14 T
23 1 1881 Turzysk Marianna Markowska 62 Radowicze wdowa po Franciszku 749 31 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0017.htm
9 8 1882 Turzysk Ignacja Markowska 9 Turzysk c. Feliksa i Anieli z Krzeczkowskich 750 30 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20750/pages/PL_1_436_750_0017.htm
20 8 1884 Szumbar Sabina Markowska 50 Zahajce z Denefeldów, szl., wdowa, córki Adela i Amelia 627 172 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0101.htm
2 11 1885 Dederkały Józefa Markowska 70 Sadki parafianka dederkalska 1-79 142R 24 T 731 DM
28 12 1894 Wiszenki Wiktoria Soszyńska Bejnarówka z d. Markowska, mąż Bernard, syn Kazimierz, córki Paulina, Lucyna i Wiktoria 35-9-749 38V 51 Ł 72 DM
14 10 1900 Radziwiłłów Józefa Markowska 33 Radziwiłłów mąż Antoni, synowie Boleslaw, Sylwian, Józef, córki Maria i Walentyna-Waleria 61 R 24 0
4 8 1901 Zasław św. Jana Teresa Kowalewska 75 Płużne z d. Markowska, wdowa, synowie Piotr, Mikołaj i Antoni, córki Konstancja, Józefa, Marianna i Anna 17-2-72 30V 28 Ch 576 DM
6 5 1901 Starokonstantynów Doroteja (Dorota) Więckowska 26 Maliszówka z d. Markowska, mąż Sylwester, córka Maria 17-1-505 63V 67 Ch 126 DM 0
12 1 1908 Horochów Antoni Kulik 65 Jezierce żona Anna Markowska, dzieci: Jan, Tomasz, Piotr, Leon, Maria, Zofia, jadwiga, Julia 994 48 3 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0053.htm
5 3 1908 Ostropol Teofila Markowska 37 Józefówka z d. Medyńska, mąż Józef i syn Adam 17-1-325 237V 7 Ch 450 DM
2 10 1910 Młynów Emilia Buchał 73 Murawica z d. Markowska, mąż Jakub 740-4-447 24V 68 R 638 RK
19 1 1912 Ostropol Aniela Markowska 23 Hubin c. Mikołaja i Franciszki z Chodorowskich 17-2-93 185R 4 Ch 303 DM
28 4 1915 Tajkury Marcelina Markowska 32 Tajkury z d. Nowakowska, m. Antoni, s. Aleksander, c. Bronisława 740-4-697 162R 39 R 143 BW
29 3 1916 Horodnica Anna Markowska 22 Bronnica panna, c. Józefa i Marii z Bronowickich 178-3-181 319R 50 Ż 625 DM
23 9 1917 Berezne Marianna Pawłowicz 73 Antolin z d. Markowska, mąż Józef, synowie Stanisław i Wacław, córki Pelagia, Józefa i Władysława 740-4-8 153V 63 R 73 DM
4 4 1919 Szumsk Antoni Zieliński 45 Hucisko Pikulskie żona Anna z d. Markowska, dzieci: Bolesław, Feliks, Joanna 426-1-258 62R 56 T 64 RK
10 12 1921 Szumsk Anna Markowska 70 Szumsk z d. Żyławska, dzieci: Aleksander, Kazimierz, Józef, Maria 426-1-259 114R 118 T 177 RK
7 5 1923 Szumsk Leon Żurakowski 41 Hucisko Pikulskie żona Walentyna z d. Markowska, dzieci: Albina, Maria 426-1-260 51R 50 T 103 RK
6 8 1925 Młynów Leokadia Alicja Markowska 1 Ułańska Dola z choroby wewnętrznej, c. Jana i Marii z Kaczyńskich 740-8-158 130V 39 R 101 DW
7 5 1936 Radziwiłłów Józefa Markowska 71 Wola Piłsudskiego z Kluczyckich, c. Teodora i Anieli z Kuczmajewskich, mąż Jan, dzieci: Bronisław, Tadeusz, Michalina i Jadwiga 5 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 10 1788 Szumsk Elżbieta Chimel Szumsk Michał Marianna Markowska 92 V-93 R 0
17 5 1799 Lubar Angela (Aniela) Konarzewska Motowidłówka Stanisław Eufrozyna Dubanowska łacina, data chrztu, Jakub Swirski, Agnieszka Markowska 178-51-174 9V Ż Mg
26 2 1803 Lubar Helena Karbowska Motowidłówka Jan Justyna łacina, data chrztu, Jan Trześniowski, Eudoksja Markowska 178-51-174 48V Ż Mg
4 9 1804 Ostróg Katarzyna Markowska Borszczówka Stanisław Wiktoria Piotr Wierzbicki, Katarzyna Wierzbicka 297-1-136 45 Ł SK
30 5 1809 Ostróg Ludwik Zakrzewski Płużne Andrzej Anna Jan Zalewski, Agnieszka Markowska 297-1-136 99 Ł 1147 SK
8 1 1814 Zasław św. Józefa Jan Jaworski Zasław Bazyli Marianna [chrzest 11.01] Jakub Romanowski i Tekla Markowska 178-51-232 3V Ż 6 DM 0
25 6 1814 Zasław św. Józefa Petronela Markowska Zasław Kazimierz Domicela [chrzest 28.06] Marcin Jakubowski i Marianna Święcicka, asyst. Samuel Steblecki i Jadwiga Majewska 178-51-232 7R Ż 9 DM
23 8 1814 Zasław św. Józefa Rozalia Wojakowska Zasław Jan Franciszka [chrzest 23.08] Józef Ulatowski i Tekla Markowska, asyst. Tomasz Rychliński i Petronela Mazurkiewicz 178-51-232 8V Ż 11 DM
12 1 1816 Ostróg Agnieszka Piasecka Hucisko Nowomalińskie Józef Anna Stanisław Markowski, Agnieszka Markowska 297-1-136 242 Ł CK
29 9 1816 Ostróg Marianna Wasylewska Płużne Wojciech Katarzyna Markowska January Samborski, Anna Samborska panna 297-1-136 259 Ł SK
26 6 1816 Stepań Antoni Bielecki Rafałówka par. Włodzimierzec Mikołaj Anna Długoszewska dopełnienie chrztu 16.12.1834; Łukasz Janicki i Marianna Markowska ż. Andrzeja 171-1-7 217R 49 R 224 DM
22 11 1816 Wiszenki Katarzyna Tatarzyńska Rożyszcze Maciej Ewa Markowska wlm. Piotr Wilczewski, uczc. Jaryna Sojkowska, wlm. Paweł Kruczyński, wlm. Helena Goździkowska, chrzest 23.11.1816 297-1-12 67R Ł AR
8 4 1820 Kulczyny Wojciech Markowski Krasiłów Jan Tekla Izdebska dopeł.chrztu 24.04.1834; chrzest: Józef Darewski i Apolonia Proszkowska ż. Wawrzyńca, asyst.dopeł: Wojciech Różycki i Marianna Markowska ż. Aleksandra 178-3-100 339R 30 Ż 656 DM
21 2 1824 Torczyn Ludwik Cybuchowski Torczyn Kazimierz Marianna Markowska Jan Matwijuk, Apolonia Babińska, Damian Szczerski, Marianna Horoszkowa 65 b/n Ł EH
11 4 1825 Starokonstantynów Antonina Julia Markowska Dołobów, par. Dołobów Joachim Konstancja Łuniewska dopełnienie 178-3-118 10V-11R 50 Ż
12 2 1825 Kotelnia Dioniza Julia Nowicka Zabarze Hieronim Julia Magierowska Bernard Palczyński Katarzyna Markowska 178 3 3 V194 77 Ż MP
7 8 1827 Łuck Kajetan Cyryl Romanowski Jeziorko Gasper Apolonia Markowska Julian Szymonów Brodnicki, Teresa Wilczewska małżonka Tomasza 368 20 67 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0011.htm
7 8 1827 Łuck Kajetan Cyryl Romanowski Jeziorko Gasper Apolonia Markowska Dopełnienie Julian Szymonów Brodnicki, Teresa Wilcze 368 21 68 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0011.htm
1 1 1827 Krzemieniec Antonina Zuzanna Gołaszewska Krzemieniec Jan Katarzyna Markowska c.ur., chrz.2.01., ur., Jan Maciejeski i Tekla Kulczycka 426-1-3 1R 2 T 501 DM
1 5 1827 Tajkury Filipina Jakubina Markowska Chorów, par. Ostróg Wincenty Marianna Domoraszewska ch. 03.05.1828, W. Antoni Jankowski, Ur. Józefa Wolska, ż. Wojciecha 171-1-1 43V 28 R Mg
21 11 1827 Białogródka Łukasz Swirski Tarnawka Mikita Katarzyna Markowska Michał Kareta i Helena Swierkucerska panna 178-3-93 61V 77 Ż DM
28 7 1827 Bazalia Józef Kucharz Żerebki Wielkie Telimon Dominika Jan Pisarzewski i Anna Markowska 178-3-93 235R 78 Ż DM
27 6 1827 Ostropol Paulina Markowska Ostropol Paweł Anna Niedzielska Stefan Kulbaszewski, Marianna Zazulińska 178-3-93 202R 37 Ż 391 KP2, DM
1 9 1827 Ostropol Antoni Lipiński Józefówka Jakub Marianna Markowska Ignacy Odynecki, Anna Statkiewicz 178-3-93 205V 58 Ż 398 KP2, DM
1 6 1827 Starokonstantynów Dominikanie Jan Kowalski Samczyńce Aleksander Zofia Markowska Bazyli Krupicki, Zofia Semeniuk 178-3-93 140V/141R 47 Ż 270/271 KP2
13 3 1827 Korzec Krystyna Markowska Balarka Myszakowa Józef Anastazja Turowska Jakub Żurowski i Anna Chwoińska zamężna 245-1-1 67R 30 R 132 DM
23 12 1827 Stary Oleksiniec Adam Szczepan Bobowski Horynka Mała Jan Marianna Markowska Jan Pacewski, Dorota Szulz ż. Piotra, asys. Piotr Szulz, Teresa Leszczyńska, Grzegorz Katyński, Róża Bobowska panna 245-1-1 268 32 R 526 DM1
21 7 1828 Nieświcz Aleksy Błoński Szprachy Teodor Franciszka Szalecka Mateusz Wirwiński żonaty, Teresa Markowska mężatka 427 25 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0013.htm
19 10 1828 Łuck Łukasz Rafał Niedzwiedzki Żydyczyn Jan Agata Markowska Ignacy Balicki s. Jana, Marianna Klarynowicz ż. Jakuba 368 66 95 814 17a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0034.htm
28 8 1828 Krzemieniec Joanna Franciszka Gołaszewska Krzemieniec Jan Katarzyna Markowska Jan Romanowski i Franciszka Sawicka panna 426-1-3 60R 178 T 560 DM
20 8 1828 Międzyrzec Ludwik Rużycki Międzyrzec Stanisław Józefa Markowska ch. 21.08.1828, Ur. Franciszek Ksawery Mischel, Ur. Józefa Taborowska, asys. Ur. Jan Witan, Mariann 171-1-1 235V 29 R 7128 Mg
30 12 1828 Kulczyny Mikołaj Bieliński Krasiłów NN Julianna ch. 1828.12.30, Ur. Teodor Szmigielski, Ur. Julianna Markowska, ż. Aleksandra 178-3-94 324V 79 Ż Mg
19 4 1828 Zasław św. Józefa Wojciech Ogrzyński Nowy Zasław ojciec NN sław. Marianna Ogrzyńska ur. Szymon Makarewicz, ur. Domicella Markowska 178-3-94 31V 41 Ż 59 KP2
3 9 1828 Zasław św. Józefa Piotr Mysłowski Majdan Zasław ur. Michał Marianna Mierzejewska ur. Bazyli Jaworski, ur. Tekla Markowska 178-3-94 37V 77 Ż 71 KP2
27 12 1828 Zasław św. Józefa Anna Pawłowska Nowy Zasław ur. Jan Józefa Borzemska ur. Mikołaj Butyński, ur. Domicella Markowska 178-3-94 42R 105 Ż 80 KP2
7 5 1828 Starokonstantynów Dominikanie Stanisław Malczewski Zapadyńce ur. Karol Anna Mołodecka ur. Grzegorz Zezelów, Józefa Markowska 178-3-94 157R 55.2 Ż 303 KP2
8 4 1828 Ostropol Józefa Korzeniowska Ostropol ur. Teodor Anna Markowska Piotr Kielejewicz, Józefa Jaworska 178-3-94 195V 21 Ż 374 KP2
14 4 1828 Połonne Katarzyna Łowińska Sł. Konotopy Grzegorz Karolina Markowska ur. Wojciech Tunicki, Wiktoria Radzicka 245-1-2 91V 59 R 2672 DW
27 7 1829 Jałowicze Jakub Ignacy Jankowski Nowostaw Filip Julianna Słowikowska Jan Nowicki, Zofia Markowska 815 318 V 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0325.htm
17 12 1829 Łuck Daniel Romanowski Jeziorko Kasper Apolonia Markowska Antoni Dąbrowski z Klepaczowa, Marianna Brodnicka 368 93 74 815 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0047.htm
21 2 1829 Krzemieniec Franciszka Markowska Białokrynica Paweł Rozalia Remaszewska ur. Jan Kaczanowski i ur. Salomea Kużycka 426-1-3 84R 33 T 584 DM
12 2 1829 Kulczyny Jan Chmielnicki Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska chrzest: 1829.02.14, Ur. Tomasz Pierzycki, Ur. Lucyna Żołtomirska, ż. Józefa 178-3-95 344R 16 Ż Mg
11 9 1829 Ożohowce Józef Karmalita Łąki prac. Jan Marianna prac. Józef Gługowski, Jagniszka Markowska 178-3-95 265V 41 Ż 513 KP2
15 9 1829 Wachnówka Franciszka Zarudzka Stare Mosty Szymon s. Jana Salomea c. Bazylego Waliwoda ur. Jan Dracki, Tekla Remiszewska ż. Ignacego, as. Ignacy Filkowski, Anna Markowska ż. Wojciecha 178-51-339 340V 32 Ż 749 DW
25 4 1829 Korzec Stanisław Cholewiński Korzec Jan Marianna Wołoniewicz Franciszek Kokulski i Marianna Markowska panna 245-1-3 69V 46 R 136 DM
11 1 1830 Białogródka Józef Teleżyński Kuźmińce Ignacy Marianna Rogulska Jan Górski i Marianna Markowska 178-3-96 52R 2 Ż DM
23 2 1830 Ostróg Wincenta Markowska Płużne Ludwik Józefa Korczyńska Damian Zaleski, Petronela Żółkiewska panna 171-1-3 4R 25 R MZ
8 12 1830 Lachowce Emilian Markowska Hulowce Ignacy Anna Mokrzycka Józef Nikojemeski i Aniela Kuźmińska ż. Teodora 171-1-3 106V 79 R DM
2 8 1830 Trojanów Apolonia Puchalska Gwozdawka Maciej Antonina Markowska Antoni Jankowski Julia Pawłowska as: Wojciech Koziński Marianna Strzelecka Stanisław Rzesławki Apolonia Zabłocka 178 3 3 R215 50 Ż MP
12 8 1830 Trojanów Kajetan Głębowski Gwozdawka Antoni Rozalia Burzymska Kajetan Markowski Marianna Kozińśka as: Stanisław Przesławski Konstancja Zołodecka Sylwester Rakowicz Józefa markowska 178 3 3 V215 54 Ż MP
3 12 1830 Cudnów Franciszek Orłowski Romanów (nieczytelne) Zofia Kulczycka Jan Jędrzejewski, Katarzyna Markowska, as: Bazyli Kozłowski, Katarzyna Bednarz 178 3 3 R324 169 MP
9 6 1830 Berdyczów Jan Kostecki Berdyczów nn Marianna Kostecka Ewdokij Petrynow, Marianna Markowska. (dziecko z nieprawego łoża). 178 3 3 V125 102 Ż MP
7 4 1830 Międzyrzec Wilhelmina Salomea Rużycka Międzyrzec Stanisław Józefa Markowska JW. Hrabia Franciszek Bourblanc,Salomea Dubiszewska.As.Leopold Dubiszewski naucz.j.franc. Józefa Nidermajorowa konsyliarzowa,Edmund Rużycki,Antonina Dubiszewska 171-1-3 267R 18 R AS
12 6 1830 Ostropol Antonina Wesołowska Ostropol Tomasz Marianna Markowska Feliks Miłoszyński i Domicela Jędrzejewska ż. Jędrzeja, asyst. Paweł Niepokulczycki i Dorota Paprocka ż. Piotra 178-3-96 238V 30 Ż 442 DM
26 1 1830 Łabuń Anna Franciszka Kotowska Szkarawka Wielka Stefan Marianna Wróblewska Tomasz Łempicki i Ludwika Markowska zamężna 178-3-96 109V 10 Ż 199 DM
5 2 1830 Korzec Agata Zawarska Balarka Myszakowa Wojciech Małgorzata Kuriata Feliks Kuriata i Anastazja Markowska zamężna 245-1-4 58R 20 R 114 DM
27 7 1831 Łuck Malwina Markowska Łuck Wincenty Marianna Domaraszewicz Ignacy Zossynowicz, Franciszka Skrzyńska panna 368 123 33 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0062.htm
6 11 1831 Łuck Salomea Markowska Łuck Tekla Markowska Kasper Terpiłowski, Julianna Orłowska 368 127 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0064.htm
4 2 1831 Sielec Marianna Kozłowska Biskupicze Ruskie Tomasz Konstancja Swierdzińska Grzegorz Hulanicki, Marcjanna Markowska 846 114V 4 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0117.htm
30 3 1831 Krzemieniec Antonina Markowska Andruha Paweł Rozalia Romaszewska Michał Kowalski i Marianna Roznowska ż. Jana 426-1-3 154R 55 T 656 DM
15 1 1831 Kulczyny Aleksander Górski Peczyska Ignacy Franciszka Skulbiszewska chrzest: 1831.02.01, Ur. Wawrzyniec Markowski, Ur. Julianna Markowska, ż. Aleksandra 178-3-97 374V 6 Ż Mg
22 3 1831 Międzyrzec Aleksander Dyweń Marianna Markowska nieślubny syn Marianny Markowskiej podrzucony z karteczką na szyi w Międz. Ch.3.4.1831r, Leopold Dobieszewski, Krystyna ż.Macieja 171-1-4 270V 11 R AS
17 3 1831 Zasław św. Józefa Józef Wilczyński Zubary ur.Teodor Marianna Łukaszewicz ur.Samuel Hebliński, ur.Aleksandra Markowska. 178-3-97 29R 19 Ż 57 RG
25 7 1831 Kazimierka Anna Markowska Kosmaczów Roch Kordula Laskowska Piotr Jancewicz i Domicela Szuszkowska panna 171-1-4 233V-234R 5 R 244 DM
30 7 1831 Kotelnia Justyna Szczeniawska Kotelnia Nowa Szymon Marianna Markowska Bartłomiej Kurmanowicz i Aleksandra Jaworska ż. Łukasza 178-3-4 197V 22 Ż 391 DM
17 1 1832 Kisielin Eufrozyna Podlewska Kisielin Potap Anna Markowska Ignacy Markowski, Paulina Zasiemowicz; ch: 17.01. 847 306 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0163.htm
13 12 1832 Kowel Paulina Łucja Rudnicka Rudniki Szczepan Tekla Rudnicka Piotr Jasieński, Karolina Markowska panna 847 333 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0178.htm
12 12 1832 Ptycza Marianna Bogacka Mykitycze Augustyn Anna Jędrzyjowska Rafał Czajkowski, Tekla Markowska, Józef Szymański, Julia Karpińska małżonka 818 297V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0305.htm
22 11 1832 Kisielin Klemens Łaszczewski Kisielin Stanisław Justyna Markowska Jan Rudkowski, Maryanna Woyciechowska; as: Kazimierz Onyszkiewicz, Katarzyna Mik 847 310 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0165.htm
22 1 1832 Ostróg Piotr Markowski Płużne Ludwik Józefa Ur. Ludwik Zakrzewski, Ur. Agnieszka Markowska 171-1-5 2V 5 R MZ
24 3 1832 Ostróg Franciszek Wyrzychowski Rozważ Leon Tekla Ur. Grzegorz Sobolewski, Ur. Petronela Malewicz, Ass. Ur. Jan ...., Ur. Julia Markowska 171-1-5 5V 27 R MZ
28 5 1832 Ostróg Kazimierz Okowiński Toczewiki Józef Zofia Markowska Ur. Józef Wierzbicki, Petronela Wak... 171-1-5 7V 43 R MZ
15 5 1832 Lachowce Zofia Majewska Hulowce Piotr Agata Kuźmińska Teodor Krzemieński i Anna Markowska ż. Ignacego 171-1-5 93R 31 R DM
4 2 1832 Nowogród Wołyński Agata Markowska Nowogród Michał Marianna Szudawska ur. Teodor Szymański, Anastazja Rzymkowska mężatka 245-1-6 4V 1258 R 617 DW
10 3 1832 Nowogród Wołyński Anastazja Różycka Nowogród Stanisław Józefa Markowska Wlm. Leon Karnowicz, Wlm. Franciszka Borejko mężatka 245-1-6 7V 1281 R 717 DW
20 2 1832 Kulczyny Walenty Mroczkowski Krasiłów Jan Katarzyna Markowska Feliks Proczkowski i Teodora Roszczyńska ż. Wincentego 178-3-98 330V 16 Ż 626 DM
4 8 1832 Kulczyny Jan Szczucki Krasiłów Paweł Anna Markowska Florian Chorostowski i Eudokia Wasyluk ż. Onufrego 178-3-98 334R 48 Ż 633 DM
22 11 1832 Kulczyny Mikołaj Chorostowski Krasiłów Ignacy Klara Głowacka Adam Łysakowski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-98 335V 66 Ż 636 DM
27 12 1832 Kulczyny Anastazja Janowska Krasiłów Paweł Józefa Szmuniewska Onufry Szmuniewski i Urszula Ostrowska , Paweł Jasiński i Marianna Markowska 178-3-98 336V 74 Ż 638 DM
5 5 1832 Ostropol Jan Wesołowski Ostropol Tomasz Marianna Markowska Piotr Paprocki i Justyna Koszarska zamężna 178-3-98 218R 21 Ż 414 DM
3 3 1833 Ostróg Jan Modzyński Plużne NN Balbina Jakub Białokór, Józefa Markowska 171-1-6 5R 31 R MZ
1 3 1833 Kulczyny Mikołaj Proczkowski Krasiłów Feliks Franciszka Markowska Mikołaj Gilewicz i Marianna Dąbrowska ż. Kazimierza 178-3-99 317V 18 Ż 602 DM
3 11 1833 Kulczyny Michał Biliński Słobódka Maciej Aleksandra Komornicka Michał Łukasiewicz i Julianna Markowska ż. Aleksandra 178-3-99 323R 74 Ż 613 DM
4 6 1833 Ostropol Julianna Wesołowska Ostropol Tomasz Marianna Markowska Jan Jaworski i Domicela Jędrzejewska 178-3-99 217V 30 Ż 415 DM
21 8 1833 Ostropol Emilia Żurawski Ostropol Jan Ludwika Markowska Stanisław Poraziński i Salomea Chmielowska zamężna 178-3-99 221R 51 Ż 422 DM
1 11 1834 Ostróg Joanna Markowska Płużne Ludwik Józefa Korczyńska Franciszek Tołpiszkiewicz, Tekla Wasilewska panna 106 O DW
2 4 1834 Kisielin Johanna Podlewska Kisielin Potap Anna Markowska Eliasz Podlewski, Rozalia Markowska; ch: 03.06. 849 236 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0132.htm
26 12 1834 Ostróg Ewa Zaborowska Płużne Wincenty Franciszka Zawalska dopeł.chrz., Franciszek Tołpiszkiewicz i Józefa Markowska 171-1-9 7R 38 R DM
5 4 1834 Horyńgród Wincenty Przyhuliński Horyńgród Wojciech Zofia Głębska ch.10.04.1834, Ur. Feliks Myczkowski, Ur. Tekla Markowska 171-1-7 158V 4 R Mg
25 2 1834 Białogródka Marianna Jasińska Sieniutki Jan Katarzyna Koziobrodzka Grzegorz Jakuszewski i Anna z Mokrzyckich Markowska ż. Ignacego 178-3-100 76R 19 Ż DM
21 7 1834 Lachowce Ignacy Kamiński Hulowce Teodor Aniela Kucharska Piotr Majewski i Anna Markowska ż. Ignacego 171-1-7 93V 36 R DM
12 1 1834 Kulczyny Marianna Ostrowska Krasiłów Józef Anna Tomaszewska Jakub Ciułkowski podporucznik WR i Tekla Markowska ż. Aleksandra 178-3-100 337R 8 Ż 652 DM
24 1 1834 Kulczyny Paweł Chmielnicki Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska Dominik Piotrowski i Tekla Piotrowska ż. Aleksandra 178-3-100 337V 14 Ż 653 DM
19 4 1834 Kulczyny Konstancja Markowska Krasiłów Wawrzyniec Marianna Domańska Franciszek Janiszewski i Justyna Markowska ż. Stanisława 178-3-100 338V 27 Ż 655 DM
15 7 1834 Kulczyny Kalikst Górski Jaworowce Ignacy Franciszka Kulbaczewska Antoni Benedyktowicz i Tekla Markowska ż. Aleksandra 178-3-100 341R 53 Ż 660 DM
25 12 1834 Kulczyny Szczepan Kowalewski Krasiłów Józef Aniela Darewska Mikołaj Gilewicz i Julianna Markowska ż. Aleksandra 178-3-100 344R 82 Ż 666 DM
25 12 1834 Kulczyny Konstancja Chmielnicka Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska Ignacy Zaręba i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-100 344V 84 Ż 667 DM
15 2 1834 Zasław św. Józefa Konstanty Tarczewski Sławuta Piotr Rozalia Tyszecka Adam Sieromski, Agata Markowska 178-3-100 20V 11 Ż 43 RG
26 9 1834 Sielec Jan Mierzyjewski Czerczyce Mikołaj Magdalena Piotrowska Mikołaj Wojciechowski, Marianna Markowska wd. 849 139 20 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0079.htm
6 3 1835 Jałowicze Ksawera Markowska Korszowiec Józef Zofia Podgórska Atanazy Szyszkowski, Eleonora Niedzwiedzka panna 821 258 V 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0261.htm
6 7 1835 Połonne Jan Łowiński Nieczypały Grzegorz Karolina Markowska Bazyli Buzeń wdowiec, Wiktoria Radzich ż. Stefana 245-1-9 148R 56 R DW
9 5 1835 Kijów Antonina Kostrubska Kijów Adam Teodora Krupska Stefan Kutnowski, Ludwika Markowska, panna, chrz. 10.05.1835 178-51-372 29R 26 Ż BS 60
10 4 1835 Równe Władysława Markowska Kołodenka par. Tajkury Wincenty Marianna Domarasiewicz dopeł.chrz. 1.08.1836 Równe, as. Wlm Ludwik Ruszkowski Kapitan WR i Eufrozyna z Traczewskich Gasperska 171-1-9 121V-122R 15 R DM
15 7 1835 Zasław św. Józefa Marianna NN Zasław NN Anna NN Antoni Albert, Domicela Markowska 178-3-101 45 93 Ż SK
10 5 1835 Łabuń Marianna Wilczyńska Tadeuszpol Jan Antonina Czaykowska Bartłomiej Stupnicki, Łucja Markowska 178-3-101 148V 23 Ż 294 SK 0
25 4 1835 Starokonstantynów Józef Chmielewski Pohoryła Wyższa Marcin Tekla Markowska Franciszek Wiliński, Grzegorz Janiewicz 178-3-101 169R 56 Ż 328 CK
24 1 1835 Kulczyny Jan Proczkowski Krasiłów Feliks Franciszka Markowska Mikołaj Gilewicz, Julianna Palitewicz 178-3-101 346 4 Ż SK
6 4 1835 Kulczyny Wiktoria Zamłyńska Słobódka Stefan Scholastyka Zawadzka Jakub Derenowski, Marianna Markowska 178-3-101 349 24 Ż SK
1 8 1835 Kulczyny Kacper Pawłowski Słobódka Michał Marianna Rużycka Paweł Jasiński, Justyna Markowska 178-3-101 351 46 Ż SK
13 8 1835 Kulczyny Karol Wiszniowski Krasiłów NN Pelagia Wiszniowska Marcin Malinowski, Justyna Markowska 178-3-101 352 50 Ż SK
20 5 1835 Złoczówka Marianna Nowosad Rusinowe Beresteczko Dominik Ewa Malczewska dopełnienie chrztu 27.04.1837, asyst. Szymon Wasilewski kawaler i Marianna Markowska ż. Jana 823 220R 10 R 229 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0229.htm
26 7 1836 Ptycza Hieronim Świętozielski Stołpiec Łukasz Apolonia Markowska Aleksander Sokołowski, Marinna Gizicka 822 224V 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0234.htm
14 9 1836 Krzemieniec Józefa Markowska Stożek Jakub Rozalia Romaszewska Łukasz Zieliński i Katarzyna Klimowska 426-1-10 22R 86 T 63 DM
14 9 1836 Krzemieniec Tekla Markowska Stożek Jakub Rozalia Romaszewska Stefan Terlecki i Marianna Niwińska 426-1-10 22V 87 T 64 DM
19 3 1836 Lachowce Józef Boguszewski Żemelińce IN Salomea Boguszewska Kajetan Markowski i Anna Markowska ż. Ignacgo 171-1-9 100V 20 R DM
4 5 1836 Bazalia f. Tereszki Antonina Wojnowska Puzyrki Wielkie par. Białogródka Józef Faustyna Kamińska Andrzej Moszczyński i Agnieszka Białokur, Antoni Białokur i Tekla Markowska 178-3-106 275R 27 Ż DM
14 2 1836 Kulczyny Ignacy Wilikowski Słobódka Krasiłowska Jan Teresa Markowska Franciszek Politewicz i Aleksandra Bilińska ż. Macieja 178-3-106 234V 14 Ż 453 DM
23 11 1836 Kulczyny Teresa Proczkowska Krasiłów Feliks Franciszka Markowska Ksawery Różycki i Julianna Politewicz ż. Józefa 178-3-106 242R 72 Ż 468 DM
4 12 1836 Kulczyny Ignacy Bezdecki Słobódka Krasiłowska Piotr Anna Tomaszewska Stefan Tomaszewski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-106 242V 79 Ż 469 DM
13 12 1836 Kulczyny Jakub Proczkowski Krasiłów Józef Magdalena Markowska Ksawery Różycki i Katarzyna Proczkowska ż. Jana 178-3-106 243R 81 Ż 470 DM 0
23 12 1836 Kulczyny Tekla Boniewicz [Buniewicz] Krasiłów Michał Julianna Kardaszewska Stanisław Czechowski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-106 244R 90 Ż 472 DM
2 1 1836 Ostropol Paulina Korzeniowska Ostropol Teodor Anna Markowska Bazyli Korzeniowski i Domicela Jędrzejewska ż. Jędrzeja 178-3-106 300R 1 Ż 578 DM
26 9 1836 Zasław św. Jana Elżbieta Kolińska Soszne Stefan Aniela Markowska Wojciech Kamiński i Teresa Mondzelewska 178-3-106 8R 43 Ż 17 DM
18 2 1836 Sielec Mikołaj Winkler Sielec Jan Katarzyna Stanisławska Mikołaj Brawer, Salomea Duchniewska panna. Asyst. Ludwik Duchniewski, Marianna Markowska 851 198 9 AGAD 108 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0108.htm
6 1 1837 Łuck Domicella Markowska Klepaczów Konrad Marianna Podłuska Adam Dorgiewicz, Józefa Dorgiewicz panna 374 2 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0002.htm
26 1 1837 Kisielin Karolina Podleńska Kisielin Potap Anna Markowska Jan Klejn, Wincenta Woyciechowska; as: Sebastian Wojciechowski, Rozalia Janiszews 852 262 4 AGAD 137 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0137.htm
19 1 1837 Kulczyny Marianna Krasiłów IN Katarzyna Jan Wilichowski i Julianna Markowska ż. Aleksandra 178-3-108 233V 15 457 Ż DM
1 3 1837 Kulczyny Marianna Janowska Krasiłów Paweł Józefa Szymoniewska Wojciech Tatałaj i Marianna Markowska ż. Wawrzyńce 178-3-108 235V 27 461 Ż DM
18 4 1837 Kulczyny Tadeusz Zamłyński Słobódka Krasiłowska Stefan Scholastyka Zawadzka Jakub Derenowski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-108 237V 39 465 Ż DM
1 8 1837 Kulczyny Marianna Forostowska (Chorostowska) Krasiłów Ignacy Klara Głowacka Wojciech Różycki i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-108 241R 62 472 Ż DM
19 11 1837 Kulczyny Marianna Chmielnicka Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska Michał Boniewicz i Domicela Kowalewska ż. Stefana 178-3-108 244V 81 479 Ż DM 0
25 6 1837 Międzyrzec Jan Hackiewicz Międzyrzec Józef Franciszka Grabowska Kajetan Piastrzecki, Aleksandra ż. Pawła Hymera.As.Aleksander Andrzejewski,Aniela Markowska męż. 171-1-10 259V 23 R AS 0
14 11 1837 Aleksandria Stanisław Sewruk Aleksandria Józef Marianna Raf, Raw Aleksander Jakutowicz i Rozalia Markowska ż. Jana 171-1-10 188aV 22 R 192 DM
5 12 1837 Annopol Petronela Szymańska Peremyśl Maciej Marianna Czajkowska Ksawery Komarnicki I Tekla Markowska ż. Napoleona 171-1-10 51V 44 R 54 DM
8 1 1837 Starokonstantynów Seweryna Korzeniowska Beregiele Jan Tekla Aleksander Lachowicz i Marianna Markowska 178-3-108 180R 8 Ż 352 DM
26 1 1837 Starokonstantynów Wiktoria Markowska Starokonstantynów Andrzej Justyna Łabanowska Paweł Kowalewski i Józefa Makarowska, asyst. Mikołaj Miciński i Honorata Hołodnicka [Chołodnicka] 178-3-108 180V 15 Ż 353 DM
24 3 1837 Starokonstantynów Kajetan Chmielowski Pohoryła Wyższa Marcin Tekla Markowska Franciszek Krassowski i [...] Hadziecka panna 178-3-108 184V 47 Ż 361 DM
7 2 1837 Łysin Helena Scholastyka Starczewska Wołkowyje Jan Franciszka Pasiewicz Tadeusz Mroczyński i Konstancja Studzińska ż. Tomasza, asyst. Leon Mroczyński i Emilia Markowska ż. Bartłomieja 823 204V 6 AGAD 213 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0213.htm
5 3 1837 Łysin Kazimierz Jan Drozd Łysin NN Apolonia s. nieślubny wdowy, Stefan Słodkowski i Emilia Markowska ż. Bartłomieja, asyst. Bartłomiej Markowski i Marianna Słodkowska ż. Stefana 823 205R 8 AGAD 213 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0213.htm
12 6 1837 Łysin Jan Antoni Krzykalski Łysin Antoni Agrypina Stefan Słodkowski i Apolonia Pilecka panna, asyst. Jan Krzykalski i Paulina Czerniawska panna, Eliasz Giembarzewski i Emilia Markowska ż. Bartłomieja 823 206R 15 AGAD 214 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0214.htm
7 9 1837 Łysin Marianna Werner Dublany Piotr Katarzyna Kossowska Grzegorz Grocholski i Marianna Jaworska ż. Antoniego, asyst. Antoni Jaworski i Emilia Markowska ż. Bartłomieja 823 207V 24 AGAD 216 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0216.htm
7 7 1837 Łabuń Jan Wesołowski Futor Łabuński Tomasz Marianna Markowska Maciej Zawadzki i Katarzyna Poniatowska 178-3-108 30R 43 Ż 60 DM
7 8 1838 Kuniów Daniel Galaszewski Pererosłe Franciszek Franciszka Boryszewska Leon Tarczyński, Anastazja Markowska 81 R 55 ZP 0
28 3 1838 Krzemieniec Wincenty Lenc Krzemieniec IN Magdalena s. nieślubny, Jan Czerwiński i Anna Markowska 01-12 9V 36 T 222 DM
15 3 1838 Krzywin Józefa Longina Markowska Łaszanówka Napoleon Tekla Pisarska ch.19.03.1838, Ur. Michał Maciejowski, Ur. Franciszka Krassucka ż. Macieja, asys. Ur. Jan Raude, Ur. Marianna Klimkowska 171-1-11 50R 14 R Mg
13 12 1838 Deraźne Feliks Pietruszewski Postójne IN Marianna Michał Krzeszewski i Marianna Markowska panna 171-1-11 212R 43 R DM
22 3 1838 Kulczyny Marianna Jasińska Słobódka Krasiłowska Paweł Anna Różycka Wojciech Ostrowski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 170-3-110 386V 17 740 Ż DM
27 3 1838 Kulczyny Marianna Szkodowska Słobódka Krasiłowska Feliks Anna Biernacka Józef Różycki i Julianna Markowska ż. Aleksandra 170-3-110 387R 18 741 Ż DM
27 3 1838 Kulczyny Józef Wilichowski Słobódka Krasiłowska Jan Teresa Markowska Maciej Biliński i Anna Bezdecka ż. Piotra 170-3-110 387R 19 741 Ż DM
14 5 1838 Kulczyny Antonina Żółkowska Krasiłów Józef Julianna Stachowska Paweł Jasiński i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 170-3-110 389R 33 745 Ż DM
13 7 1838 Żytomierz Karolina Markowska Żytomierz NN Anna Markowska c. panny, Jan Kozłowski i Anna Łozińska 178-3-6 22R 208 Ż 45 DM
10 12 1839 Łuck Marianna Bondarowska Worotniów Antoni Anna Poźniakowska Dopełnienie. Grzegorz Poźniakowski kawaler, Tekla Markowska mężatka 376 14 42 826 11R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0008.htm
16 4 1839 Kisielin Józef Puchalski Kisielin NN Teresa Piotr Ziókowski, Aleksandra Białecka; as: Tomasz Kulczycki, Anna Markowska, Tere 854 318 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0185.htm
7 12 1839 Kisielin Ambroży Łuszczewski Rudnia Stanisław Justyna Markowska Szymon Skibiński, Anna Gronowicz; as: Józef Łaszewski, Anna Andruszkiewicz; ch: 854 324 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0188.htm
12 9 1839 Berdyczów Antonina Morawska Gardyszówka Walenty Anastazja Markowska Stanisław Bagiński i Anna Rudnicka ż. Dionizego 178-3-8 153V 183 Ż 288 DM
15 4 1839 Kulczyny Antonina Markowska Słobódka Krasiłowska Wawrzyniec Marianna Tomaszewska Antoni Bańkowski i Tekla Zasadzka ż. Teodora 178-3-112 348V 36 Ż 670 DM
1 7 1839 Kulczyny Piotr Różycki Słobódka Krasiłowska Jan Marianna Trojanowska Ignacy Ostrowski i Tekla Różycka ż. Józefa, asyst. Wojciech Różycki i Helena Markowska ż. Aleksandra 178-3-112 352V 58 Ż 678 DM
27 11 1839 Kulczyny Jan Mroczkowski Krasiłów Józef Magdalena Markowska Jan Czucharski i Julia Markowska panna 178-3-112 359V 102a Ż 692 DM
27 11 1839 Kulczyny Józefa Mroczkowska Krasiłów Józef Magdalena Markowska Tomasz Chmielnicki i Magdalena Szmigielska ż. Jędrzeja 178-3-112 359V 102 Ż 692 DM
9 1 1839 Ostropol Anastazja Statkiewicz Futor Ostropolski Józef Marianna Pawłowska Jan Korzeniowski i Agnieszka Markowska 178-3-112 247V 3 Ż 476 DM
7 2 1839 Butowce Antonina Markowska Czerniatyn Wielki Franciszek Józefa Wojciechowska Sebastian Jaskulski i Marianna Krasnosielska ż. Wawrzyńca 178-3-112 201V 10 Ż 392 DM
19 6 1840 St. Wiśniowiec Sylwester Koszakowski Nowy Wiśniowiec Antoni Tekla Markowska 871 556 29 0
3 1 1840 Dąbrowica Zofia Markowska Kniaże Pole Franciszek Julia Kanigowska Maciey Romanowski, Agata Fon Raabe; as: Samuel Fon Raabe, Julia Karczewska, Wojc 826 117a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0118.htm
2 2 1840 Kisielin Jan Gierżban Kisielin Gotlib Maryanna Bajor Lucyan Tryłow, Józefa Orłowska; as: Eufemi Limanowski, Anna Markowska, Walenty K 855 157a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0163.htm
20 10 1840 Kisielin Marya Koladyńska Kisielin Jan Cecylia Czmeruk Gotlib Gierżman, Tekla Wodnicka; as: Jędrzey Mikłaszewski, Anna Markowska; ch: 2 855 161a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0167.htm
19 9 1840 Brusiłów Rozalia Komarkowska Huta Zabiłocka Jan Marianna Grabias Dymitr Bondarzeski, Apolonia Podwyszyńska, panna, as. Jędrzej Sarzyński, Marianna Sopocka, ż. Antoniego, chrz. 24.09.1840 178-51-456 45V 34 Ż 103 BS
8 2 1840 Targowica Joanna Wanda Barbara Lechnicka Babołoki Hipolit Felicjanna Markowska Ludwik Raczyński, Felicjanna Raczyńska 826 276 V 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0279.htm
19 7 1840 Kodnia Wincenty Puchalski Agatówka Maciej Antonina Markowska Michał Siedlecki i Marianna Czernuszewicz, asyst. Franciszek Olszewski i Marianna Ulanowska 178-3-9 297R 19 Ż 584 DM
2 1 1840 Dubno Honorata Markowska Kniahinin Filip Antonina Karwacka Mikołaj Mazurkiewicz i Marianna Kurowska ż. Augustyna 826 139R 3 AGAD 140 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0140.htm
24 12 1840 Zasław św. Jana Adam Myszakowski Zasław NN Aniela NN Franciszek Anichimowski, Wincenta Markowska 178-51-485 4V 24 Ż 7 RG
4 5 1840 Łysin Józef Markowski Łysin Jan Marianna Malczewska Felicjan Zawadzki i Marianna Zielińska ż. Feliksa, asyst. Tadeusz Czerniawski i Domicela Beregowicz panna, Konstanty Korleniewicz i Elżbieta Słowluczewska panna, Leonard Zieliński kawaler i Emilia Markowska ż. Bartłomieja 826 198R 7 AGAD 199 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0199.htm
24 6 1840 Łysin Jan Władysław Leon Strzelecki Łopawsze Antoni Wiktoria Zaborowska Felicjan Zawadzki i Marianna Wojnowska panna, asyst. Tadeusz Czerniawski i Marianna Zielińska ż. Feliksa, Feliks Zieliński i Emilia Markowska ż. Bartłomieja 826 198V 12 AGAD 200 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0200.htm
6 12 1840 Łysin Barbara Pawluk Łysin Maksym Julianna Jan Siryk i Katarzyna Giembarzewska, asyst. Trochim Oleniczuk i Marianna Markowska 826 201R 27 AGAD 202 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0202.htm
28 8 1841 Gródek Jan Lenga Gródek Jakub Rozalia Markowska Zielonka Józef Ciesielski Stefan, Zagórska Katarzyna, ż. Andrzeja Właszkiewicz J 179 JZ
2 3 1841 Dederkały Jan z Dukli Piotrowski Dederkały Małe Konstanty Paulina Markowska 872 814 7 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0432.htm
10 6 1841 Ostróg Anna Markowska Płużne Ludwik Józefa Korczyńska R 7 R 56 0
22 11 1841 Berezdów Cecylia Filipina Mokrzycka Mirutyn Bazyli Marcelina Wroczyńska Antoni Kutowiński i Tekla Markowska ż. Napoleona, asyst. Napoleon Markowski i Józefa Skalska ż. Antoniego 872 310 83 AGAD 165 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0165.htm
20 11 1842 Równe Cezary Ludwik Łosicki Ulbarów Konstanty Marianna Markowska 881 138 V 30 DW
10 4 1842 Horyńgród Konstanty Ezechiel Rogacki Horyńgród Jan Tekla Markowska 881 228 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0237.htm
17 2 1842 Kisielin Honorata Łuszczewska Kisielin Stanisław Justyna Markowska Wincenty Ziółkowski, Katarzyna Mikłaszewska; as: Gottlib Gerżman, Anna Ziółkowsk 857 284 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0154.htm
3 6 1842 Kisielin Elżbieta Podlewska Kisielin Potap Anna Markowska Sabba Wojciechów, Julia Garlicka; ch: 06.06. 857 286 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0155.htm
3 8 1842 Kisielin Maria Markowska Kisielin Aleksander Antonina Ogrodnicka Feliks Onyszkiewicz, Julia Kraszewska; as: Teodor Pająk, Petronella Pawłowska; c 857 288 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0156.htm
15 1 1842 Lachowce Honorata Markowska Hulowce Ignacy Justyna Sredzińska 881 114 V 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0123.htm
24 1 1842 Ostróg Jan Romuld Białotyń Jan Marianna Pulkiewicz ur. Jan Sokołowski, Agnieszka Markowska ż. Feliksa 881 3 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0004.htm
14 12 1842 Zasław św. Józefa Antonina Gołębiowska Sławuta Józef Marianna Jabłońska Stanisław Tomaszewski, Agata Markowska 178-51-485 47R 90 Ż 49 RG
18 1 1842 Kulczyny Antoni Wilichowski Słobódka Krasiłowska Jan Teresa Markowska Ignacy Ostrowski i Aleksandra Bilińska ż. Macieja 178-51-485 367V 15 Ż 377 DM
8 3 1842 Kulczyny Ludwik Żukowski Słobódka Krasiłowska Tomasz Anna Bezdecka Wawrzyniec Żukowski i Julianna Markowska ż. Aleksandra 178-51-485 371R 41 Ż 380 DM
10 12 1842 Kulczyny Mikołaj Ptaszyński Krasiłów Jan Barbara Janowska Wojciech Chmielnicki i Julianna Markowska ż. Aleksandra 178-51-485 380R 113 Ż 389 DM
24 4 1843 Targowica Marek Buszyński Podhajce Jan Julianna Wiszniewska Antoni Olchowicz, Zofia Markowska wdowa 829 117 V 10 ZP
1 1 1843 Dąbrowica Aleksandra Żurawska Strzelsk Jan Ludwika Stawińska Samuel Von Raabe, Julia Markowska; as: Piotr Von Raabe, Domicella Wysocka - "p", 829 243 2 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0257.htm
19 3 1843 Dąbrowica Józef Elsner Strzelsk Wacław Marianna Hohol Samuel Von Raabe, Katarzyna ..liska; as: Michał Szurowski, Julia Markowska; ch: 829 244a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0258.htm
9 3 1843 Kisielin Franciszka Mikulska Kisielin Stefan Anna Markowska Piotr Ziółkowski, Józefa Orłowska - "w"; as: Jędrzej Nienadkiewicz, Barbara Luka 858 178 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0094.htm
21 11 1843 Wyszogródek Franciszka Ksawera Kollarczuk Martyszkowce Wincenty Elżbieta Markowska Grzegorz Kotalski, Marta Szypuła 874 965 37 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0475.htm
15 6 1843 Zasław św. Jana Bazyli Kaliński Soszne Stefan Aniela Markowska Jan Mądzelewski, Marianna Pankowska 178-51-510 5V 28 Ż 9 RG
24 4 1843 Zasław św. Jana Jerzy Kossowski Zasław Tomasz Lucyna Gronowska Tomasz Kiryczenko (doktor powiatowy), Teresa Markowska 178-51-510 7R 37 Ż 10 RG
23 12 1844 Kisielin Wiktor Mikulski Kisielin Stefan Anna Markowska Aleksander Markowski, Józefa Orłowska; ch: 31.12. 859 179 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0092.htm
16 1 1844 Moszny Baltazar Bojakowski Ochmatówka, par. Stawiszcze ur. Bazyl Eleonora Markowska chrzest 15.03.1845 r., ur. Jan Domański, Sabina Pełczyńska 685-2-1020 63v/64r 5 Ch 124/125 KP2
1 3 1845 Ptycza Marianna Markowska Stołpiec Wojciech Ludwika Janiszewska Józef Rozański, Apolonia Koluszkiewicz 831 253V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0260.htm
3 2 1845 Dąbrowica Emilia Franciszka Żurawska Strzelsk Jan Ludwika Sławeńska Wojciech Kamiński, Teresa Buynowska; as: Wincenty Karczewski, Felixa Markowska, 831 95a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
2 11 1845 Białogródka Antonina Słomińska Puzyrki Małe Julian s. Andrzeja Katarzyna c. Szymona Sławecka Ludwik Wolski i Tekla Markowska ż. Aleksandra 178-3-113 98V 116 Ż DM
19 11 1845 Lisianka (Łysianka) Ewelina Czyryczyński Lisianka odn. Jan Barbara Markowska ur. Antoni Chojnowski, Aniela Krzyżanowska 685-2-1020 41r 23 Ch 81 KP2
19 1 1845 Ostropol Ferdynand Aleksander Chomichowski Ostropol Aleksander Adela Markowska Wlm Andrzej Rudzki i Wlm Ludwika Bonowska ż. Seweryna b. Sędziego 178-3-113 2 Ż 504 DM
30 8 1845 Lubar Feliks Akajewicz Pedynki Bazyli Marianna Markowska Antoni Medyński i Marianna Rudnicka ż. Bazylego 178-3-12 165V 75 Ż 329 DM
5 8 1845 Leszczyn Wawrzyniec Markowski Kosarzyszcze Jan Rozalia Zakusiło Feliks Przyłuski i Franciszka Markowska ż. Tomasza 178-3-12 283R 9 Ż 558 DM
12 1 1845 Kulczyny Hilary Ordyński Słobudka Krasiłowska Jan Zofia Mroczkowska Adam Łysakowski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-113 365R 10 Ż 704 DM
5 4 1845 Kulczyny Józefa Wachowska Krasiłów Kajetan Antonina Kamińska Feliks i Julia Markowska ż. Aleksandra 178-3-113 367R 30 Ż 708 DM
8 9 1845 Kulczyny Jan Ostrowski Słobudka Krasiłowska Wojciech Honorata Krzyszniowska Adam Łysakowski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-113 371R 73 Ż 716 DM
19 10 1845 Kulczyny Marcelina Paszyńska Krasiłów Jan Barbara Głogowska Jan Ciszewski i Julianna Markowska ż. Aleksandra 178-3-113 372R 84 Ż 718 DM
24 3 1845 Hulewicze Konstanty NN Lubarka NN NN NN Bazyli Wojciechów i Helena Markowska ż. Bazylego 860 538 13 AGAD 287 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0287.htm
30 8 1846 Nieświcz Michalina Markowska Szprachy Erazm Marianna Motwińska 441 6 25 0
6 6 1846 Ostróg Honorata Markowska Białotyń Maciej Anna Sadłoska Ur. Jan Pulkiewicz, Mariann aKusyłowska żona wojciecha 885 11V 62 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0013.htm
24 1 1846 Międzyrzec Bolesława Agnieszka Pisarska Boczanica Ignacy Aniela Krasińska Marcin Białkowski żon. Marianna Krasińska. Asyst. Szczepan Skwarecki, Tekla Markowska męż. 885 259R 3 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0269.htm
13 11 1846 Zasław św. Jana Julianna Kłosińska Borysów Franciszek Józefa Pulkiewicz Paweł Bartoszewicz i Agnieszka Markowska ż. Feliksa 178-3-115 8R 56 Ż 17 DM
14 1 1846 Kulczyny Julianna Markowska Słobódka Krasiłowska IN Agnieszka Markowska Kasper Markowski i [...]Szkodowska wdowa 178-3-115 348V 13 Ż 683 DM
6 4 1846 Kulczyny Karolina Chmielnicka Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska Franciszek Kulikowski i Marianna Chmielnicka ż. Jana 178-3-115 352R 40 Ż 690 DM
4 10 1846 Kulczyny Franciszek Chworostowski Słobódka Krasiłowska Józef Franciszka Markowska Józef Różycki i Klara Chworostowska ż. Ignacego 178-3-115 358V 91 Ż 703 DM
9 10 1846 Kulczyny Franciszek Proczkowski Krasiłów Szymon Julia Markowska Aleksander Markowski i Marianna Lipska ż. Jana 178-3-115 359R 95 Ż 704 DM
2 11 1846 Kulczyny Franciszek Piasecki Krasiłów Maurycy Rozalia Żółkiewska Cyryl Dołhaliuk i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-115 360R 103 Ż 706 DM
9 11 1846 Kulczyny Józef Bezdecki Słobódka Krasiłowska Piotr Aniela Nowicka Tomasz Kuczalski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-115 360V 109 Ż 707 DM
8 12 1846 Kulczyny Paulina Piasecka Krasiłów Jan Marianna Popławska Jan Żółtomirski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-115 363R 129 Ż 712 DM
20 7 1846 Starokonstantynów Julia Markowska Zasłucz Starokonstantynów Andrzej Justyna Łabanowska Józef Wroński i Aleksandra Walczycka ż. Michała 178-3-114 13R 95 Ż 26 DM
2 8 1846 Starokonstantynów Aniela Rogacka Wierzchniaki Jan Tekla Markowska Piotr Jastrzębski i Pelagia Szmiegielska ż. Jana 178-3-114 14V 106 Ż 29 DM
17 2 1846 Łabuń Konstanty Porzeziński Łabuń Józef Helena Tyszkiewicz Terenty Kaniuka i Elżbieta Tyszkiewicz ż. Hieronima, Mikołaj Kasperski i Julia Markowska wdowa 178-3-115 105V 15 Ż 208 DM
28 5 1847 Tajkury Lucyna Rolińska Nowostawce Józef Marianna Markowska Władysław [...] i Felicja Zwolińska, asyst. Wincenty Zwoliński i A[..] Podgórska 171-1-13 60V 6 R 64 DM
23 8 1847 Kisielin Józef Ziółkowski Kisielin Piotr Marianna Markowska Jan Kraszewski, Salomea Aniszkiewicz - ż. Felixa; ch: 25.08. 862 247 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0133.htm
18 1 1847 Wiszewicze Marianna Korczyńska Michalska Rudnia Baltazar Urszula Świderska Tomasz Świderski, Anna Markowska, chrz. 7.01.1847 178-51-548 95R 3 Ż BS 191
17 3 1847 Kołki Bolesław Józef Drzewiecki Rudnia Olchowska Józef Katarzyna Chorążyczewska Franciszek Barwiński, Maryanna Markowska 833 162 7 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0091.htm
4 1 1847 Kulczyny Jan Ostrowski Słobódka Krasiłowska Feliks Antonina Rzepecka Kasper Różycki i Marianna Markowska 178-3-116 391R 2 Ż 768 DM
18 4 1847 Ostróg Eleonora Markowska Płużne Ludwik Józefa Korczyńska Franciszek Tołpiszkiewicz i Karolina Pulkiewicz ż. Mateusza 171-1-13 8V 45 R DM
7 4 1847 Brusiłów Małgorzata Komarkowska Huta Zabiłocka Tomasz Marianna Grabias Szymon Szubiak, Aleksandra Bondarzewska, ż. Dymitra, chrz. 8.04.1847 178-51-548 74V 20 Ż BS 150
22 8 1847 Brusiłów Ludwika Sopocki Huta Zabiłocka Ludwik Honorata Całowańska Dymitr Bondarzewski, Marianna Komarkowska, ż. Jana, chrz. 24.08.1847 178-51-548 79R 44 Ż BS 159
8 11 1847 Brusiłów Karol Majewski Huta Zabiłocka Teodor Franciszka Łukowska s.mieszczan, chrz. 08.11, mieszcz. Jan Książek, 1-dw. Marianna Komarkowska żona Jana 178-51-548 82R 58 Ż BS, EH 165
11 9 1847 Iwanków Petronela Milewska Kolence Antoni Anna Witkowska Franciszek Hryniowiecki, Marianna Markowska, as. Antoni Duszyński, Nadzieja Jusińska, chrz. 1.01.1847 178-51-548 121R 21 Ż BS 249
6 3 1847 Białogródka Marianna Markowska Rublanka Aleksander Tekla Wojciechowska ur. Ludwik Sławecki i 1-dw. Katarzyna Słomińska ż. Juliana 178-3-116 101V 22 Ż DM
10 9 1847 Humań Stefania Małaczewska Pieniążkowa Szczepan Maria Żuromska chrz. 02.05.1848; ur. Piotr Markowski, Petronela Różycka, as.: Jakub Rożycki, Justyna Markowska 685-2-1023 4 21 Ch EH
7 10 1847 Kuniów Karolina Fidik Dobryń Gabriel Tekla Wasylewska Jan Skarzewski, Józefa Markowska ż. Ludwika 171-1-13 75R 54 R 864 DW
21 9 1847 Zasław św. Jana Mateusz Czyżewski Zasław Teodor Katarzyna Kowalczewska Proboszcz Zasławski Franciszek Markowski i Teresa Markowska ż. Jana 178-3-116 6V 47 Ż 14 DM 0
20 12 1847 Lubar Wiktoria Akajewicz Pedynki Bazyli Marianna Markowska Antoni Medyński i Marianna Rudnicka ż. Bazylego 178-3-19 305R 107 Ż 604 DM
12 3 1847 Starokonstantynów Kazimierz Gurski [Górski] Weremijówka Józef Aleksandra Radziszewska Ignacy Ostrowski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-116 163R 24 Ż 324 DM
7 2 1847 Łabuń Teofil Kaliszewski Kalenicze Wielkie Ludwik Honorata Grecka Karol Sipajło komornik i Julia Markowska 178-3-116 133R 9 Ż 265 DM
11 1 1848 Kulczyny Marianna Chworostowska Słobódka Krasiłowska Jan Apolonia Markowska Mikołaj Pawłowski i Tekla Różycka ż. Józefa 178-3-117 493V 3 Ż 969 DM
11 5 1848 Zasław św. Jana Antonina Markowska Luterka Józef s. Kajetana Aniela Dobska 178-3-117 97V 22 Ż
1 8 1848 Kulczyny Józefa Stachowska Słobódka Krasiłowska Antoni Magdalena Lewicka Jan Derenowski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-117 504R 68 Ż 990 DM
26 11 1848 Kołki Sabina Drzewiecka Rudnia Olchowska Józef Katarzyna Chorążyczewska Franciszek Barwiński i Marianna Markowska ż. Tomasza 834 217-218 28 AGAD 118 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0118.htm
19 3 1849 Nieświcz Józefa Markowska Szprachy Gorasim Maria Witwińska 444 7-8 6 0
19 3 1849 Nieświcz Maria Markowska Szprachy Gorasim Maria Witwińska 444 7-8 6 0
1 1 1849 Kulczyny Józefa Ostrowska Słobódka Krasiłowska Kazimierz Elżbieta Ptaszkowska Tomasz Mukowski ? i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-118 159V-160R 4 Ż 301-302 DM
1 1 1849 Kulczyny Józef Ostrowski Słobódka Krasiłowska Kazimierz Elżbieta Ptaszkowska Tomasz Mukowski ? i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-118 159V-160R 3 Ż 301-302 DM
22 8 1849 Sielec Maria Markowska Sielec Antoni Ludwika Baranowska 581 13-14 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0008.htm
16 4 1849 Ostróg Rozalia Jankowska Choteń Wincenty Wincentyna Markowska Józef Baszyński i Aniela Sokołowska ż. Jana 171-1-15 11V-12R 40 R 14 DM
30 5 1849 Krzywin Paulina Gągało Sielce Franciszek Agnieszka Zielińska Wincenty Linek i Marianna Markowska ż. Piotra 171-1-15 59V-60R 17 R 62 DM
28 7 1849 Krzywin Antoni Czapowski Budki Barańskie Franciszek Tekla Sosnowska Wincenty Ostrowski i Paulina Markowska, asyst. Ludwik Konczewski i Franciszka Urbańska 171-1-15 60V-61R 24 R 63 DM
23 4 1849 Krzemieniec Franciszka Markowska Krzemieniec IN Marianna Piotr Masłowski i Tekla Korczakowska ż. Jana 426-1-23 13V-14R 37 T/FS 853 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FRT?i=852&cat=300453
29 4 1849 Kulczyny Teofila Markowska Kremenczuki Aleksander Tekla Wojciechowska Daniel Sławecki i Anna Wolska ż. Ludwika 178-3-118 166V-167R 43 Ż 315-316 DM
4 1 1850 Starokonstantynów Marianna Markowska Derkacze Antoni Karolina Prokopowicz chł. Jan Kopiłowski, Apolonia Rosicka ż. Gabriela 178-3-119 2V-3R 3 Ż 4 DW
3 1 1850 Kuniów Stanisław Fidyk Kamionka Gabriel Tekla Wasylewska Jan Sokołowski i Joanna Markowska panna 171-1-16 154V-155R 4 R 162 DM
14 11 1850 Krzywin Dorota Markowska Łaszanówka Napoleon Paulina Niwińska chrzest 22.11.1850, Józef Białokur i Tekla Czajkowska 171-1-16 184V-185R 30 R 193 BW
15 1 1850 Kulczyny Karolina Chworostowska Słobódka Krasiłowska Józef Franciszka Markowska Józef Różycki i Klara Chworostowska ż. Ignacego 178-3-119 182V-183R 12 Ż 358-359 DM
30 5 1850 Kulczyny Kamila Husarska Kremenczuki Adam Marianna Kurdybanowska Łukasz Michalewski i Tekla Markowska 178-3-119 191V-192R 60 Ż 374-375 DM
26 5 1850 Kodnia Antonina Łosicka Wertykijówka Józef Marianna Markowska Stanisław Pawłowski i Marianna Okliewska panna 178-3-27 4V-5R 17 Ż 9-10 DM 0
30 9 1850 Kodnia Marianna Klementowska Rozkopana Mogiła Wincenty Honorata Markowska Kazimierz Gąsecki i żona Siomki Gajewskiego, asyst. Jan Topolnicki i Barbara Ciciniowska ż. Józefa 178-3-27 5V-6R 21 Ż 11-12 DM
18 11 1851 Turzysk Katarzyna Stanisława Markowska Turzysk Paweł Tekla Czypirska 724 12-13 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20724/pages/PL_1_436_724_0007.htm
11 2 1851 Zaturce Leonilda Pawłowska Żarki Gabriel Petronela Markowska 893 242V-243R 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0246.htm
20 4 1851 Kisielin Wincenta Mikulska Kisielin NN Anna Markowska 893 149V-150R 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0152.htm
20 10 1851 Starokonstantynów Franciszek Kowalewski Zapadyńce Adam Teresa Markowska szl. Dominik Kowalewski, 1-dw. Eleonora Wiszniewska ż. Aleksandra 178-3-120 51V-52R 132 Ż 100 DW
6 11 1851 Kotelnia Seweryn Zalewski Kotelnia Erazm Franciszka Wityńska Jakub Lewkowski i Faustyna Ejsmont panna, asyst. Augustyn Zienkiewicz i Justyna Markowska panna 178-3-31 355V-356R 78 Ż 701-702 DM
14 9 1851 Krzywin Dorota Markowska Ułaszanówka Napoleon Paulina Niewińska chrzest 17.09.1851, Józef Białokur i Tekla Czopowska 171-2-1 317V-318R 23 R 322 BW
9 4 1851 Ostróg Joanna Jankowska Choteń Wincenty Wincentyna Markowska chrzest 12.04.1851, Józef Baszyński i Joanna Markowska panna 171-2-1 247V-248R 41 R 248 BW
30 8 1851 Miropol Róża Leszczyńska Miropol Aleksander Honorata Tołowińska Józef Czerniachowski i Marianna Markowska ż. Antoniego 178-3-72 267V-268R 55 Ż 527-528 DM
14 7 1852 Sielec Helena Markowska Mikulicze Antoni Ludwika Baranowska Ambroży baranowski, Wiktoria Omelańska ż. Wincentego 584 12-13 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0007.htm
11 9 1852 Annopol Paweł Białokur Peremyśl Józef Emilia Michelson chrzest 8.12.1852, Józef Iwaszkiewicz i Tekla Dergiman ż. Teodora, as. Teodor Dergiman i Paulina Markowska ż. Napoleona 171-1-17 142V-143R 47 R 145 BW
9 5 1853 Lwów Bożego Ciała Jan Daszykowski Lwów 123 Paweł Zofia Markowska 802L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20802/pages/PL_1_301_802_0001.htm
4 10 1853 Horochów Franciszek Tołoczko Horochów Piotr Paulina Markowska 91 20-21 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2091/pages/PL_1_436_91_0011.htm
21 5 1853 Ostróg Karol Jankowski Choteń Wincenty Wincentyna Markowska chrzest 22.05.1853, Ignacy Sokołowski i Antonina Sokołowska ż. Jana 171-1-33 14V-15R 43 R 17 BW
10 3 1854 Turzysk Bronisława Markowska Turzysk Paulin Tekla Czepirska 866 211-212 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0111.htm
3 1 1854 Nieświcz Ludwik Siatecki Szprachy Franciszek Tekla Omańska Celestyn Witwiński, Ludwika markowska mężatka 449 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20449/pages/PL_1_436_449_0002.htm
13 12 1854 Krzemieniec Paulina Kaletyńska Krzemieniec Piotr Antonina Markowska 0.1-26 29V-30R 82 T
8 12 1854 Trojanów Konstanty Kożuchowski Felicjanówka Stanisław Karolina Markowska 178-3-38 461V-462R 78 Ż
12 4 1854 Białogródka Karolina Zielińska Zielona Jan Krystyna Wojciechowska Antoni Wojciechowski i Tekla Markowska ż. Aleksandra 178-3-122 403V-404R 22 Ż DM
31 3 1854 Kodnia Angela Maria Miecznikowska Kodnia Adolf Róża Markowska Józef Grecki i Marianna Radziszewska wdowa 178-3-38 491V-492R 7 Ż 959-960 DM
13 12 1854 Kodnia Lucjan Łosicki Wertykijówka Józef Marianna Markowska Paweł Wysocki i Gertruda Janicka ż. Stefana 178-3-38 496V-497R 28 Ż 969-970 DM
6 12 1855 Łuck Adam Ambroży Ostrowski Jeziorko Antoni Karol Józefa Dąbrowska Stanisław Mieczkowski, Marianna Markowska 391 30-31 29 0
2 2 1856 Turzysk Maria Markowska Turzysk Paulin Tekla Czepirska 728 4-5 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20728/pages/PL_1_436_728_0003.htm
26 9 1856 Włodzimierz Michał Żarnowski Dubniki Jan Antonina Wierzchowska Antoni Wierzchowski, Wiktoria Markowska 792 22-23 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0012.htm
1 2 1856 Krzemieniec Ignacy Łuszczewski Krzemieniec Jan Tekla Markowska 0.1-28 4V-5R 9 T
19 3 1856 Kulczyny Józefa Andruska Mazepińce Marcin Franciszka Markowska Piotr Łatyński i Agnieszka Kraśnicka ż. Franciszka 178-3-124 185V-186R 22 Ż 336-337 DM
6 12 1856 Kulczyny Apollon Jarosiewicz Kremenczuki Wincenty Kamila Markowska chrzest 12.05.1858, Kazimierz Kosowski i Oktawia Jakubowicz 178-3-127 120V-121R 46 Ż 237-238 DM
5 5 1857 Krzemieniec Jan Kaletyński Wesołówka Piotr Antonina Markowska 426-1-29 11V-12R 32 T
2 4 1857 Toporyszcze Apollon Hojde /Gojde Horoszki Leonard Franciszka Markowska Antoni Markowski i Justyna Cybulska panna 178-3-126 716V-717R 39 Ż DM
25 2 1857 Kulczyny Piotr Ostrowski Słobódka Krasiłowska Kazimierz Elżbieta Ptaszkowska Jan Chworostowski i Antonina Markowska 178-3-125 125V-126R 25 Ż 240-241 DM
24 4 1857 Kulczyny Mikołaj Chmielnicki Krasiłów Józef Cezaria Kaszubska Józef Malitowski i Antonina Markowska ż. Wawryka [Wawrzyńca] 178-3-125 128V-129R 39 Ż 246-247 DM
9 8 1858 Ołyka Karolina Apolonia Markowska Silno Józef Marianna Drzewiecka 482 24-25 32 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0013.htm
18 6 1858 Turzysk Antonina Markowska Turzysk Paulin Tekla Czepirska 730 6-7 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0004.htm
10 10 1858 Krzemieniec Franciszka Markowska Folwarki Wielkie Kajetan Krystyna Skrzypkowska 426-1-30 23V-24R 66 T
8 1 1858 Krasnopol Józef Rudkowski Lasowa Januszpolska Słoboda Łukasz s. Daniela Marianna Markowska szl. Piotr Kowalski, Apolonia Rudnicka ż. Józefa 178-3-45 1V-2R 5 Ż
20 3 1858 Krasnopol Franciszka Sączkowska Konstantynówka Tomasz s. Teodora Anna Markowska 178-3-45 5V-6R 35 Ż 11
13 11 1858 Lubar Wincenty Wyszomirski Piedynki Antoni Barbara Markowska Wincenty Akajewicz, Julia Wigularska 641-1-18 18 74 Ż MP
27 9 1858 Zasław św. Jana Kamila de Conti Zasław Kajetan Karol Kamila Piotrowska Hipolit Dobkiewicz i Teresa Markowska 178-3-74 83V-84R 45 Ż 161-162 DM
22 1 1858 Kulczyny Fabian Konstanty Michalewski Krasiłów Gabriel Konstancja Markowska Kajetan Markowski i Lucyna Michalewska 178-3-127 113V-114R 6 Ż 223-224 DM
26 3 1858 Kulczyny Józef Politewicz Słobódka Krasiłowska Jan Lucyna Stachowska Jan Stachowski i Julianna Markowska 178-3-127 117V-118R 30 Ż 231-232 DM
17 7 1858 Kulczyny Kajetan Andruski Mazepińce Marcin Franciszka Markowska Stefan Kukliński i Agnieszka Kraśnicka 178-3-127 124R-125R 70 Ż 245-246 DM
17 12 1859 Kuniów Faustyna Markowska Martyń Piotr Anna Sokołowska Michał Sokołowski i Antonina Sokołowska ż. Jana 886 249-250 73 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0131.htm
11 4 1859 Lachowce Stanisław Wierciński Dzwonki Antoni Zuzanna Starzewska 1-dw. Grzegorz (...), Teofila Markowska, ż. Tomasza 886 153-154 29 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0080.htm
19 3 1859 Wieledniki Józef Linkiewicz Rudnia Syrnica Mikołaj Teofila Markowska 178-3-50 609V 24 Ż MW
28 5 1859 Toporyszcze Lucyna Hejde [Hojde, Hajde] Czerniachów Leonard Franciszka Markowska Antoni Markowski i Tekla Rozenfeld ż. Antoniego 178-3-50 703V-704R 50 Ż DM
26 1 1859 Kulczyny Jan Duchniewicz Antoniny Wawrzyniec Julia Dziędziewicz Wiktor Jarczewski i Aleksandra Markowska 178-3-129 113V-114R 6 Ż 238-239 DM
22 7 1859 Kulczyny Krystyna Michalewska Krasiłów Gabriel Konstancja Markowska Ignacy Chmielnicki i Magdalena Łukasiewicz ż. Jana 178-3-129 124V-125R 72 Ż 260-261 DM
11 10 1859 Kulczyny Łukasz Zawistowski Krasiłów Michał Franciszka Derecka Szymon Kunicki i Julia Markowska ż. Aleksandra 178-3-129 130V-131R 104 Ż 272-273 DM
25 12 1859 Kulczyny Julianna Chworostowska Słobódka Krasiłowska Józef Franciszka Markowska Mikołaj Chworostowski i Tekla Różycka ż. Józefa 178-3-129 135V-136R 134 Ż 282-283 DM
30 8 1859 Kodnia Róża Miecznikowska Kodnia Adolf Róża Markowska Medard Radziszewski i Ewelina Ledóchowska ż. Apollona, asyst. Apollon Ledóchowski i Żaneta żona Medarda 178-3-48 6V-7R 16 Ż 13-14 DM
2 1 1860 Nieświcz Michalina Omańska Szprachy Jan Ksawera Markowska 841 523-524 1 AGAD DW
1 2 1860 Ptycza Józef Jakubowski Buderaż Leon Teofila Markowska 841 248-249 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0136.htm
9 1 1860 Krzemieniec Seweryn Kaletyński Lisznia Piotr Antonina Markowska 0.1-33 1V-2R 2 T
24 4 1860 Skurcze Karolina Osochowska (Osochocka) Mychlin Cyprian Barbara Szkuratowska Jan Szkuratowski, Michalina Markowska ż. Wincentego 841 648-649 5 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0358.htm
6 10 1860 Zasław św. Jana Julianna Orlicka Lutarówka Józef Bronisława Dobrowolska Paweł Rembertowski i Teresa Markowska 178-3-75 233V-234R 48 Ż 428-429 DM
18 7 1860 Kulczyny Franciszka Różycka Słobódka Krasiłowska Piotr Marianna Zagórska Franciszek Polatewicz i Julia Markowska ż. Aleksandra 178-3-130 131V-132R 51 Ż 255-256 DM
15 9 1860 Kulczyny Antoni Polatewicz Słobódka Krasiłowska Jan Lucyna Stachowska Jan Korzeniowski i Julia Markowska ż. Aleksandra 178-3-130 135V-136R 72 Ż 263-264 DM
12 12 1860 Kodnia Ewelina Maria Miecznikowska Kodnia Adolf Róża Markowska chrzest 1.01.1861, Antoni Laudański i żona Apollona Ledóchowskiego, asyst. Ignacy Sobieszczański i poddana francuska Maria Pinszot [Pinchot] 178-3-53 1V-2R 1 Ż 3-4 DM 0
1 4 1860 Starokonstantynów Józefa Kowalewska Zapadyńce Adam Teresa Markowska Mikołaj Stojanowski i Karolina Jakubowska ż. Mateusza 178-3-130 280V-281R 47 Ż 525-526 DM 0
23 4 1860 Starokonstantynów Wojciech Srzedziński Starokonstantynów Walenty Wiktoria Markowska Piotr Siedlecki i Józefa Puchalska wdowa 178-3-130 281V-282R 54 Ż 527-528 DM
4 5 1861 Brody Jan Błażewski Wysocko 1 Piotr Katarzyna Kazmirska Mikołaj Chmarek, Ludwika Markowska L 24V
16 4 1861 Ostróg Emilia Majewska Storonicze IN Anna Józef Pawłowski i Justyna Markowska 654-1-36 1V Rapt. R DM
23 7 1861 Ostróg Apolinary Wereszczyński Czerniwody Eliasz Anna Markowska Adam Milewski i Tekla Głębocka panna 654-1-36 4R Rapt. R DM
14 12 1861 Ostróg Marianna Markowska Wierzchów IN Anna c. z nieprawego łoża, Karol Wilczyński i Tekla Turska ż. Jana 654-1-36 6R Rapt. R DM
12 2 1861 Zasław św. Jana Kazimierz Antoni Rokosowski Zasław Jan Faustyna Czaplińska Franciszek Markowski, Teresa Markowska 17-1-119 4V-5R 15 Ch RG
12 7 1862 Torczyn Henryk Okorski Okorsk Adolf Elżbieta Michalewicz Dominik Krzeczkowski, Aniela Markowska ż. Feliksa 648 30-31 62 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0016.htm
30 1 1862 Starokonstantynów Wanda Chocianowicz Nowiki Jan Kasylda Markowska Franciszek Biliński i Antonina Turkuł ż. Kazimierza 178-3-131 5V-6R 17 Ż 12-13 DM
18 6 1862 Starokonstantynów Ludwika Stojanowska Zapadyńce Mikołaj Antonina Markowska Adam Kowalewski i Waleria Stojanowska ż. Piotra 178-3-131 20V-21R 81 Ż 42-43 DM
30 11 1862 Starokonstantynów Marianna Kowalewska Zapadyńce Adam Teresa Markowska Bernard Stojanowski i Antonina Stanowska ż. Mikołaja 178-3-131 31V-32R 140 Ż 64-65 DM
21 4 1862 Zasław św. Jana Aniela Czyżewska Zasław Teodor Katarzyna Kowalczewska Ksiądz Franciszek Markowski i Ludonia Markowska 178-3-77 261V-262R 26 Ż 521-522 DM
10 3 1862 Ostróg Jan Matuszewski Milatyn Karol Konstancja Markowska Jan Sokulski i Marianna Szczyglewska ż. Marcelego 171-1-75 5V-6R 24 R 8 DM
20 3 1862 Ostróg Marianna Gęsiorowska Nowomalin Józef Anna Iwanowska Jakub Wierzbicki i Marianna Markowska ż.. Stanisława 171-1-75 11V-12R 50 R 14 DM
13 5 1862 Ostróg Paulina Markowska Storonicze Konstanty Justyna Kotołowska Hipolit Ciecierski i Łucja Zielińska ż. Gabriela 171-1-75 13V-14R 60 R 16 DM
14 8 1862 Ostróg Zuzanna Markowska Płużne Piotr Anna Sokołowska Paweł Choina i Tekla Szeptycka 171-1-75 16V-17R 76 R 19 DM
20 10 1862 Ostróg Teofila Wereszczyński Czerniwody Eliasz Joanna Markowska Feliks Tołpiszkiewicz i Antonina Sokołowska ż. Jana 171-1-75 21V-22R 102 R 24 DM
6 11 1862 Ostróg Michał Dobrzański Nowomalin Eliasz Marianna Okowińska Karol Okowiński i Marianna Markowska ż. Stanisława 171-1-75 22V-23R 105 R 25 DM
18 5 1863 Brody Felicja Wanda Chmarek Wysocko 95 Mikołaj Rozalia Markowska L 129R
21 9 1863 Zasław św. Jana Olimpia Ludwika Horst Zasław Karol Herman Franciszka Czyżewska Proboszcz Franciszek Markowski i Ludwika Markowska 685-6-6 11V-12R 52 Ch 23-24 DM
17 10 1863 Zasław św. Jana Józef Bagiński Płużne par. Ostróg IN Ludwika Bagińska Jakub Poniatowski i Anna Markowska 685-6-6 13V-14R 62 Ch 27-28 DM
13 6 1863 Kulczyny Antonina Michalewska Krasiłów Gabriel Konstancja Markowska Ignacy Chmielnicki i Antonina Markowska 17-1-235 13V-14R 51 Ch 27-28 DM
11 8 1863 Kulczyny Apollon Jędruski Mazepińce Marcin Franciszka Markowska Franciszek Oleński i Petronela Kuklińska, asyst. Stefan Kukliński i Agnieszka Kraśnicka 17-1-235 18V-19R 71 Ch 37-38 DM
30 3 1864 Targowica Franciszka Mazurkiewicz Bokujma Adolf Joanna Bogicka Mikołaj Łoziński i Teresa Markowska panna 842 768-769 5 AGAD 411 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0411.htm
12 6 1864 Kulczyny Antoni Bujalski Czepelówka Franciszek Franciszka Markowska Dominik Różycki i Anna Leszczyńska ż. Jana 17-1-235 76V-77R 59 Ch 150-151 DM
30 6 1864 Targowica Piotr Jakubowski Bokujma Leon Teofila Markowska Józef Lipiński i Teresa Markowska panna 842 772-773 10 AGAD 413 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0413.htm
14 1 1865 Turzysk Maria Paulina Krassuska Turzysk Ludwik Józefa Ludwik Łebkowski, Tekla Markowska 734 2-3 1 AGAD DW
13 12 1865 Żytomierz Michalina Markowska Hazynka Bartolomeusz Magdalena Taniszewska córka 1-dw./ Adam Moszkowski, Marianna Nosaczewska 178-3-61 48 314 Ż DG
14 8 1865 Kulczyny Władysław Michalewski Krasiłów Gabriel Konstancja Markowska Ignacy Chmielnicki i Antonina Markowska ż. Wawrzyńca 17-1-235 132V-133R 73 Ch 257-258 DM
25 11 1865 Kulczyny Józef Szymoniewski Słobódka Krasiłowska Aleksander Antonina Bekalska Jan Chworostowski i Antonina Markowska ż. Wawrzyńca 17-1-235 142V-143R 114 Ch 277-278 DM
2 1 1866 Nieświcz Maria Sobestiańska Wigurzyce Franciszek Maria Błońska Michał Rodziewicz, Michalina Markowska mężatka 461 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20461/pages/PL_1_436_461_0002.htm
13 7 1866 Nieświcz Ludwika Omańska Szprachy Jan Ksawera Markowska 461 8-9 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20461/pages/PL_1_436_461_0005.htm
16 2 1866 Kuniów Stanisław Matkowski Nowomalin Franciszek Karolina Fidyk Franciszek Wierzbicki i Marianna Markowska ż. Stanisława 178-3-78 81V-84R 12 Ż DM
7 8 1866 Ostróg Józef Suszyński Storonicze Adam ... Zielińska Jan Zieliński, Marianna Markowska ż. Juliana 654-1-36 51V 7 R MZ
16 8 1866 Ostróg Olimpia Markowska Storonicze Konstanty Justyna Kotołowska Grzegorz Jaworski, Petronela Łętowska ż. Piotra 654-1-36 52R 8 R MZ
8 10 1866 Ostróg Teodor Wereszczyński Czerniwody Eliasz Joanna Markowska zapis chrztu maj 1867, Piotr neumowicz, Wiktoria choina ż. Stanisława, Ass. Józef Zajączkowski, Tekla Septycka ż. Teodora 654-1-36 57V 4 R MZ
16 2 1866 Zasław św. Jana Franciszek Markowski Zasław NN Antonina Markowska Jan Stepanów, Anna Wasilew[...] 685-6-6 86V-87R 10 Ch RG
5 4 1866 Kulczyny Wincenty Jędruski Mazepińce Marcin Franciszka Markowska Stefan Kukliński i Marianna Krośnicka panna, asyst. Franciszek Krynicki i Franciszka Więckowska panna 17-1-235 179V-180R 31 Ch 351-352 DM
6 6 1866 Kulczyny Anna Różycka Słobódka Krasiłowska Piotr Marianna Zagórska Antoni Korzeniowski i Julia Markowska ż. Aleksandra 17-1-235 184V-185R 50 Ch 361-362 DM
1 8 1867 Ostróg Albin Wereszczyński Czerniwody Eliasz Anna Markowska Józef Zajączkowski, Marianna Moszczyńska żona ???, Ass. August Sokołowski, Idoksja Goralska żona Kazimierza 654-1-56 4R 4 R MZ
3 7 1867 Wieledniki Stanisław Chomutowski Rudnicze? Artemiusz Agata Markowska 178-3-56 89V 49 Ż MW
13 3 1867 Ostróg Józefa Markowska Majdan Piotr Anna Sokołowska Eliasz Wereszczyński, Feliksa Berwińska wdowa 654-1-36 56R 7 R 3000 MZ
28 9 1868 Jałowicze Michalina Nowicka Jałowicze Jan Julia Tomaszeska Hieronim Czyżewski, Kornelia Markowska ż. Józefa 142 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20142/pages/PL_1_436_142_0004.htm
30 11 1869 Ostróg Jędrzej Zieliński Storonicze Wojciech Teofila Gągała Wawrzyniec Gągało, Marianna Markowska żona Juliana 654-1-56 20R 2 R MZ
6 1 1869 Ostróg Pawlina Suszyńska Storonicze Adam Franciszka Zielińska Jan Zieliński, Marianna Markowska żona Juliana 654-1-56 8V 4 R MZ
15 6 1869 Ostróg Antonina Markowska Storonicze Konstanty Justyna Kotyłowska Grzegorz Jaworski, Domicela Siekierzyńska żona Teodora 654-1-56 13V 4 R MZ
9 9 1869 Ostróg Józefa Marcinkowska Storonicze Stanisław Adelajda Jakubowska Władysław Wereszczyński, Marianna Markowska żona Juliana 654-1-56 16R 3 R MZ
6 6 1869 Wieledniki Antoni Linkiewicz Rudnia Syrnica Mikołaj Teodora Markowska 178-3-56 126V 37 Ż MW
17 4 1869 Berezne Aleksander Byczkowski Chołopy Hipolit Antonina Bronowicka Aleksander Maciejewski i Domicela Markowska 487-1-28 5V-6R 17 R 8 DM
19 2 1870 Ostróg Faustyn Wereszczyński Czerniwody Eliasz Joanna Markowska Piotr Naumowicz, Faustyna Porębska żona Józefa, Ass. Feliks Tołpiszkiewicz, Tekla? Sokołowska żona Augustyna, Augustyn Sokołowski, Aleksandra Piekarska 654-1-56 22V 3 R MZ
11 4 1870 Ostróg Leon Kozłowski Majdan Płużeński Jędrzej Ludwika Skalska Jan Kraciński, Salomea Markowska żona Jana, Ass. Jan Markowski, Józefa Kracińska żona Jana 654-1-56 26R 1 R MZ
13 6 1870 Ostróg Antonina Sadowska Szlachów Władysław Franciszka Minich Karol Sadowski , Marianna Markowska żona Juliana, Ass. Józef Sadowski, Barbara Pruszyńska wdowa 654-1-56 27R 4 R MZ
6 6 1870 Ostróg Paulina Łossowska Storonicze Władysław Klementyna Łazanowska Antoni Kamiński, Marianna Markowska 654-1-56 27V 5 R MZ
16 8 1870 Ostróg Zuzanna Kołosińska Choteń Wojciech Rozalia Jankowska Józef Sokołowski, Anna Markowska 654-1-56 31R 1 R MZ
29 8 1870 Ostróg Jan Gągała Storonicze Wawrzyniec Agnieszka Krasowska Jakub Baszyński, Marianna Markowska żona Juliana 654-1-56 31R 6 R MZ
26 9 1870 Wieledniki Marianna Linkiewicz Rudnia Syrnica Mikołaj Teodora Markowska 178-3-56 170V 29 Ż MW
22 3 1870 Torczyn Pawlina Markowska Torczyn Feliks Aniela Krupińska 656 14-15 25 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0008.htm
22 3 1871 Wieledniki Adam Chomutowski Rudnicze? Apolinary Agata? Markowska miejsce urodzenia futor Rudnicze?- parafia Petrykowska 178-3-56 173V 43 Ż MW
27 1 1872 Ostróg Jadwiga Wereszczyńska Czerniwody Mateusz Joanna Markowska Józef Giżycki, Tekla Głębocka panna 654-1-56 46V 4 R MZ
12 11 1872 Ostróg Feliks Adaszyński Hulcza Franciszek Józefa Markowska Karol Szelewski, Stefania Markowska ż. Ignacego 654-1-56 57R 6 R MZ
3 7 1872 Kulczyny Balbina Jędruska Mazepińce Marcin Franciszka Markowska Piotr Białokur i Marianna Łatyńska, asyst. Stefan Kukliński I Joanna Białokur 17-1-235 529V-529R 74 Ch 1031-1032 OY
25 12 1872 Kulczyny Sylwester Szeniawski Kremenczuki Joachim Felicja Markowska Aleksander Mościcki i Antonina Szermet 17-1-235 548V-548R 152 Ch 1069-1070 OY
7 3 1873 Ostróg Franciszka Markowska Storonicze Konstanty Justyna Kotołowska Wojciech Zieliński, Anna Gągała ż. Grzegorza 654-1-56 59V 5 R MZ
15 5 1873 Ostróg Kazimierz Bogusz Hulcza NN Emilia Bogusz Adam Studziński, Stefania Markowska ż. Ignacego 654-1-56 64R 6 R MZ
29 9 1873 Ostróg Antonina Lipczyńska Storonicze Józef Karolina Klej Karol Baszyński, Justyna Markowska ż. Konstantego 654-1-56 65V 4 R MZ
5 1 1873 Wieledniki Gabriel Linkiewicz Rudnia Syrnica Mikołaj Teofila Markowska 178-3-56 214V 31 Ż MW
5 3 1873 Wieledniki Scholastyka Chomutowska Rudnicze? Bartłomiej Agata Markowska miejsce urodzenia folwark Rudnicze- parafia petrykowska 178-3-56 215V 38 Ż MW
24 5 1873 Zasław św. Jana Józef Makowski Wojtowce Marcin Julia Robakiewicz Jan Zieliński, Paulina Markowska 685-6-6 270V-271R 22 Ch RG
20 7 1873 Zasław św. Jana Ignacy Kłosiński Borysów Wojciech Rozalia Jankowska Teodor Czyżewski, Anna Markowska 685-6-6 273V-274R 37 Ch RG
8 5 1873 Kulczyny Stanisława Michalewicz Krasiłów Gabriel Konstancja Markowska chrzest 22.09.1874, Ignacy Chmielnicki i Honorata Ostrowska panna 17-1-235 688V-689R 102 Ch 1347-1348 DM
28 5 1874 Sidorów Jadwiga Felicja Wachowicz Zielona 1 Honorat Helena Markowska 1205L 110 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0067.htm
20 6 1874 Wieledniki Julianna Chomutowski Hamarnia Rudnicze Bartłomiej Agata Markowska 178-3-56 249V 56 Ż MW
7 7 1877 Białogródka Maria Markowska Hulowce Jan Salomea Popielska Ksawery Trawiński i Antonina Piotrowska ż. Jana 178-3-133 128V-129R 75 Ż DM
10 4 1878 Butowce Franciszka Sałacińska Czerniatyn Mały Mikołaj Honorata Markowska Józef Gorecki i Marianna Kłopotowska ż. Mikołaja 17-1-28 37V-38R 16 Ch 74-75 DM
18 3 1879 Krzemieniec Maria Gabriela Sokolnicka Krzemieniec Franciszek Andrzej Michalina Joanna Markowska 1-74 11V-12R 33 T
20 9 1879 Kuniów Tekla Galimska Hucisko Marcin Faustyna Markowska Celestyn Markowski i Katarzyna Galimska ż. Michała 178-3-78 558V-559R 85 Ż DM
15 5 1880 Kowel Zofia Czapiewska Kowel Władysław Franciszka Markowska 906 15V-16R 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0016.htm
8 9 1880 Rzyszczów Maria Radwańska Pszeniczniki Eliasz Leontyna Markowska Klemens Cecyrski, Apolonia Maszewska, ż Władysława 312-1-114 6 20 m.K KM
22 9 1880 Berezne Maria Boczkowska Chołopy Hipolit Antonina Bronowicka Edward Barwiński i Domicela Markowska 740-2-5 13V-14R 64 R 16 DM
15 1 1881 Ołyka Maria Łuczaj Palcze Stanisław Leokadia Markowska 502 2 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0002.htm
12 6 1881 Sławuta Antoni Maksymowicz Sławuta Piotr Dorota Markowska Władysław Maliszewski i Klementyna Kadrakijew ż. Gotliba 17-2-61 9V-10R 42 Ch 19-20 DM
24 10 1882 Berezne Leontyna Wiktorowicz Smolarnia Marcin Marianna Markowska Leon Szachniewicz i Tekla Wiszniewska ż. Jana 740-2-5 99V-100R 85 R 93 DM
1 11 1882 Berezne Feliksa Szczepańska Smolarnia Józef Eleonora Markowska Kajetan Bekieszczuk i Marianna Lisiecka ż. Bazylego 740-2-5 101V-102R 95 R 95 DM
15 4 1883 Berezne Aniela Boczkowska Chołopy Hipolit Antonina Bronowicka Edward Barwiński i Domicela Markowska ż. Marcelego 740-2-5 129V-130R 20 R 120 DM
12 9 1883 Krzywin Władysław Tomczakowski Chorowica Piotr Waleria Markowska Franciszek Tomczakowski i Ludwika Choina ż. Stanisława 17-2-71 140V-141R 27 Ch 168-169 DM
17 1 1883 Butowce Antoni Sałaciński Czerniatynka Mikołaj Honorata Markowska Tomasz Góralewicz i Józefa Borosławska ż. Andrzeja 17-1-28 53V-54R 9 Ch 105-106 DM
20 10 1884 Kowel Irena Czapiewska Kowel Władysław Franciszka Markowska 906 16V-17R 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0017.htm
4 9 1884 Kuniów Faustyna Sokołowska Martyń Wojciech Antonina Żytniakowska Jan Sokołowski i Wiktoria Markowska ż. Celestyna 178-3-78 777V-778R 55 Ż DM
26 3 1885 Ołyka Kazimierz Łuczaj Palcze Stanisław Leokadia Markowska 506 14 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0008.htm
29 10 1885 Kuniów Karolina Sokołowska Martyń Wojciech Antonina Żytnikowska Kazimierz Podgruszecki i Wiktoria Markowska ż. Celestyna 178-3-86 23V-24R 91 Ż DM
19 5 1885 Berezne Jan Szczepański Alfredówka Józef Eleonory Markowska Marcin Wiktorowicz i Marianna Antoszkiewicz panna 740-2-6 10V-11R 50 R 13 AD1
1 12 1885 Berezne Józefa Boczkowska Chołopy Hipolit Antonina Bronowicka Edward Boczkowski i Domicela Markowska ż. Karola 740-2-6 21V-22R 102 R 25 AD1
24 7 1886 Jałowicze Ludwika Markowska Jałowicze Franciszek Katarzyna Konopko 159 12-13 18 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0007.htm
26 2 1886 Berezne Pelagia Wiktorowicz Alfredówka Marcin Marianna Markowska Józef Tomaszewski i Eleonora Szczepańska 740-2-6 46V-47R 23 R 46 AD1
6 1 1887 Kuniów Ludwik Markowski Martyń Celestyn Wiktoria Krzemińska Feliks Bilecki i Jadwiga Markowska panna 178-3-86 84V-85R 6 Ż DM
20 2 1888 Horochów Marian Iwanicki Myśliny Jan Konstancja Markowska Stanisław Sobczyński, Julia Bernadzka 124 8-9 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0005.htm
10 1 1888 Horochów Maria Makarewicz Bużany Silwen Bronisława Markowska 124 20-21 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0011.htm
1 4 1888 Kuniów Józefa Jezierska Laszówka Jan Ludwika Markowska Stanisław Dobrzański i Faustyna Galimska ż. Marcina 178-3-86 133V-134R 37 Ż DM
25 7 1889 Radziwiłłów Maria Markowska Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 0.1-81B 58 V-59 R 37 T
21 12 1889 Ołyka Mieczysław Łuczajew Palcze Stanisław Leokadia Markowska 509 54 108 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0029.htm
8 3 1890 Horochów Jarosław Iwanicki Myśliny Jan Konstancja Markowska Franciszek Markowski, Aniela Markowska panna 126 16-17 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0009.htm
2 11 1891 Tuczyn Karolina Urbanowicz Leonówka Andrzej Maria Markowska 705 40-41 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0021.htm
22 12 1891 Radziwiłłów Walenta Waleria Markowska Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska Józef Sawicki, Maria Pogorzelska 0.1-81D 43V-44R 1 T
24 9 1891 Kuniów Julian Jezierski Laszówka Jan Ludwika Markowska Adolf Jezierski i Petronela Telicka ż. Antoniego 178-3-86 376V-377R 100 Ż DM
21 11 1891 Berezne Władysław Wiktorowicz koloniści z gub.płockiej, Alfredówka Marcin Marianna Markowska Józef Tomaszewski, Konstancja Grudzińska ż. Jana 740-2-6 179V-180R 83 R 183 AD1
27 2 1892 Ołyka Aleksander Słodkowski Pyszny Bór Piotr Cecylia Markowska 1018 12 24 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0009.htm
13 4 1892 Ołyka Feliks Łuczaj Palcza Emanuel Leokadia Markowska 1018 22 41 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0014.htm
19 3 1892 Ostróg Józef Zieliński Storonicze Jan Antonina Lipczyńska Stanisław Markowski, Julianna Markowska 654-1-121 3V-4R 57 R 171419 DW
27 3 1892 Ostróg Teofila Baszyńska Storonicze Apolinary Paulina Suszyńska Dominik Biskupski, Julia Markowska 654-1-121 3V-4R 64 R 171419 DW
6 10 1893 Gródek Julia Lenga Gródek Piotr Franciszka Markowska Lenga Marcin, Pszonka Agnieszka, ż. Bartłomea 254 JZ
16 1 1893 Horochów Władysław Iwanicki Kołbania Jan Konstancja Markowska 129 4-5 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0003.htm
26 5 1893 Kuniów Bronisława Nawrocki Siekierzyńce Franciszek Aniela Zielińska Piotr Nawrocki i Julia Markowska ż. Józefa 178-3-86 473V-474R 79 Ż DM
26 5 1893 Kuniów Feliks Jezierski Iliaszówka Jan Julia Markowska Feliks Zawadowski i Aniela Sokołowska ż. Ksawerego 178-3-86 473V-474R 80 Ż DM
17 10 1893 Berezne Wacław Wiktorowicz Marulczyn Marcin Marianna Markowska koloniści z gub. płockiej, Antoni Kaczor i Marianna Szachniewicz ż. Wojciecha 740-2-8 263V-264R 107 R 254 AD1
2 2 1894 Ołyka Marianna Rosińska Pyszny Bór Mikołaj Emilia Markowska 1018 264 26 MO 0
0 1894 Ewang.3 Marianne Byzio Newir Karl Katharina Markowska BZ
15 3 1895 Kuniów Antonina Jezierska Laszówka Jan Ludwika Markowska Cyryl Zawadowski i Karolina Zawadowska ż. Romana 178-3-86 548V-549R 47 Ż DM
6 3 1895 Jałowicze Teofila Markowska Jałowicze Franciszek Katarzyna Konopko chł. Adam Ostrowski, Józefa Pankiewicz 903 3V-4R 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20903/pages/PL_1_436_903_0004.htm
22 2 1896 Ołyka Józef Rosiński Pyszny Bór Mikołaj Emilia Markowska 1018 538 28 MO 0
0 0 1896 Kuniów Józefa Sadkowska Buszcza par. Ostróg Walenty Cecylia Felemz Józef Graniewicz i Zuzanna Markowska wpis.18.10.1911 178-3-86 595R-596R 4a Ż DM
27 10 1896 Kuniów Adolf Jezierski Laszówka Jan Elżbieta Markowska Antoni Tylicki i Elżbieta Baranowska panna 178-3-86 624V-625R 116 Ż DM
13 12 1896 Kuniów Zofia Zagórska Kamionka Ludwik Bronisława Markowska Czesław Porembski i Jadwiga Zagórska ż. Jana 178-3-86 628V-629R 132 Ż DM
2 4 1897 Ołyka Bolesław Łuczaj Palcze Stanisław Leokadia Markowska 1018 696 36 MO 0
18 11 1897 Gródek Stanisława Słobodzian Gródek Piotr s. Wojciecha Anna Wojtowicz Niziewicz Franc Niziewicz Jan, Markowska Marianna, c. Franca Macyszyn Katarzyna 293 JZ
24 12 1897 Lubar Adam Dworzański Futor Lubarski Mateusz Anna Markowska Tadeusz Talko i Marianna Śmiechowska 178-3-189 46V-47R 104 Ż 91-92 DM
1 3 1898 Szumbar Władysław Rudzki Zahajce Józef Maria Markowska 1020 21-22 5
15 9 1898 Kuniów Aniela Jezierska Ilaszówka Jan Ludwika Markowska Ksawery Sokołowski i Petronela Telicka ż. Antoniego 178-3-86 723V-724R 111 Ż DM
30 1 1899 Horochów Adela Iwanicka Kołbania Jan Konstancja Markowska 928 8-9 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0005.htm
18 7 1899 Kuniów Leonard Zagórski Kamionka Ludwik Bronisława Markowska Antoni Klej i Maria Kadłubicka ż. Antoniego 178-3-86 776V-776aR 103 Ż DM
30 12 1900 Szumsk Stanislaw Rudzki Zahajce, par. Szumnar Józef Marianna Markowska 0.1-236 337V-338R 12 T
20 3 1900 Horochów Ewelina Markowska Kupowalce Ludwik Anna Malinowska 943 6V-7R 24 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0007.htm
28 3 1900 Kuniów Maria Jezierska Laszówka Jan Ludwika Markowska Franciszek Markowski i Faustyna Galimska ż. Marcina 178-3-86 8521V-822R 57 Ż DM
4 8 1901 Ołyka Jan Rosiński Pyszny Bór Mikołaj Emilia Markowska 953 24V-25R 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0025.htm
20 12 1901 Szumsk Wiktoria Jastrzębska Marynki Stanisław Antonina Markowska 0.1-236 386V-387R 216 T
23 1 1901 Zasław św. Jana Maria Kowalewska Płużne Piotr Franciszka Gąsowska Aleksander Kiwakowski i Franciszka Markowska 17-2-72 3V-4R 10 Ch 530-531 DM
4 7 1903 Szumbar Antoni Rudzki Zahajce Józef Maria Markowska 198 V-199 R 14 0
24 5 1903 Białogródka Helena Żygatyńska Białogródka Józef Julia Chodorowska Teofil Garczyński, Franciszka Żygatyńska, Marian Wierzbicki, Anna Markowska 17-2-84 1V-2R 128 Ch DW
2 3 1903 Żytomierz Kazimierz Zieliński Żytomierz Fabian Ludwika Markowska Józef Miaskowski, Teofila Głowacka panna 178-3-171 105V-106R 84 Ż 207 DW
10 3 1903 Żytomierz Kajetan Piątkowski Krosznia Jan Franciszka Markowska Antoni Piątkowski, Maria Piątkowska ż. Antoniego 178-3-171 108V-109R 99 Ż 213 DW
18 1 1904 Ołyka Fabian Rosiński Majdan Mikołaj Emilia Markowska 984 5 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0005.htm
1 6 1905 Szumsk Józefa Jastrzębska Marynki Stanisław Antonina Markowska 426-1-236 170V-171R 72 T
31 12 1905 Berezne Bronisława Kondracka Podrałówka Antoni Aniela Kuriata [chrzest 6.01.1906] Gracjan Chomicz i Rozalia Markowska panna 740-4-2 1V-2R 4 R 3 DM
23 4 1905 Dubno Bolesław Zieliński Obhów Antoni Anna Markowska Stanisław Jastrzębski i Teresa Orzechowska ż. Franciszka 740-10-21 16V-17R 58 R 18 DM
15 4 1907 Szumsk Józef Foina Huta Antonowiecka Ksawery Wiktoria Markowska 426-1-236 14V-15R 70 T
15 11 1907 Szumsk Feliks Rudzki Bykowce Józef Maria Markowska 426-1-236 40V-41R 199 T
20 9 1909 Szumsk Konstancja Foina Huta Antonowiecka Ksawery Wiktoria Markowska Leon Siedlecki, Paulina Foina panna 76V-77R 148 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-F?i=901&cat=834001
30 12 1909 Dubno c. Lewicka Obhów Wojciech Wiktoria Szpalik Józef Markowski i Ludwika Markowska ż. Ludwika 740-4-162 70R 7 R 59 DM
27 7 1910 Dubno Antonina Mazurkiewicz Zamłynie Afanazy Leontyna Markowska Adam Mondzelewski i Bronisława Pawłowska 740-4-162 90V-91R 90 R 80 DM
24 5 1911 Dubno Jadwiga Markowska Zamłynie Stanisław Maria Suchodolska Jan Kozłowski i Leontyna Mazurkiewicz panna 740-4-158 27V-28R 128 R 29 DM
2 2 1911 Tajkury Maria Markowska Tajkury Józef Anna Bryl chrzest 11.04.1911, Antoni Prokop i Michalina Nowakowska ż. Alfreda 740-4-695 10V-11R 37 R 12 BW 0
28 1 1912 Starokonstantynów Bolesław Sajpel Starokonstantynów Bronisław Maria Markowska Jakub Daszkiewicz i Maria Śledzińska ż. Jana 17-2-89 4V-5R 14 Ch 11-12 DM
30 7 1913 Tajkury Maria Szarkozy Ostróg Janusz Maria Bialo [Bjalo?] chrzest 22.08.1913, Franciszek Laskowski i Jewdokia Markowska ż. Teodora 740-4-697 21V-22R 82 R 23 BW
19 12 1913 Tajkury Władysław Ćwieląg Ozierany Karol Anna Przyborowska chrzest 27.12.1913, Wojciech Ćwieląg i Franciszka Markowska ż. Konstantego 740-4-697 31aV-32R 127 R 34 BW
24 2 1914 Włodzimierz Wołyński Stanisława Markowska Ulrichowka Paweł Władysława Marmucka 1058 11 49 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0011.htm
3 5 1914 Tajkury Stanisław Markowski Tajkury Józef Anna Bryl Kajetan Markowski i Konstancja Markowska ż. Jana 740-4-697 68V-69R 46 R 64 DM
15 1 1915 Kijów Św. Aleksandra Felicja Markowska Kijów Albin Waleria Buraczewska Ignacy Płatek i Anna Makarnik 312/1/129 30V-31R 118 m.K JM1
10 2 1915 Tajkury Kazimierz Markowski Tajkury Kajetan Franciszka Przyborowska chrzest 15.02.1915, Karol Ćwieląg i Anna Markowska ż. Józefa 740-4-697 116V-117R 16 R 105 BW 0
17 8 1916 Ołyka Weronika Gala Mosty Kasper Kamila Markowska 1081 137 92 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0076.htm
21 11 1917 Kołki Janina Gala Taraż Marian Emilia Tokarska Zenon Markowski, Leontyna Markowska 1078 11 28 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0012.htm
14 5 1918 Kołki Józef Koksanowicz Dionizy Józefa Markowska Piotr Słodkowski, Karolina Kamińska 1085 17 47 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0018.jpg
1 6 1918 Tajkury Aleksander Włodarczuk Ożenin Wacław Maria Chłopek Antoni Doskocz i Kazimiera Markowska 740-4-697 276V-277R 57 R 243 DM
6 10 1919 Berezne Leokadia Markowska Podrałówka Aleksander Helena Mackiewicz Antoni Grodziński, Adela Lesicka 740-4-11 20R 151 R AS
18 3 1919 Tajkury Zofia Markowska Tajkury Antoni Antonina Wojciechowska chrzest 23.03.1919, Stanisław Kopikowski i Józefa Wawrzyńczak ż. Walentego 740-4-698 3V 7 R 5 BW
0 1920 Łuck Leokadia Maszkowska Klepaczów Józef Józefa Markowska 17 142 Łuck 0
28 9 1920 Ostróg Zuzanna Rybicka Storonicze Władyslaw Bronisława Markowska Stefan Łosowski, Józefa Rybicka 127 O DW
15 10 1920 Ostróg Witold Baszyński Storonicze Franciszek Józefa Markowska Antoni Baszyński, Helena Markowska 140 O DW
21 11 1920 Ostróg Zuzanna Zielińska Storonicze Kazimierz Olimpia Eugeniusz Kuczmański, Maria Markowska 31 172 O DW
6 12 1920 Sarny Eugeniusz Zental Sarny Antoni Antonina Markowska Bolesław Niedbałł, Jadwiga Zental 740-4-753 2R 9 R 5 AS
1 3 1921 Młynów Anna Lipińska Brzezina Jan Adela Świątkowska Antoni Lipiński, Adela Markowska ż. Władysława 740-4-446 39V 39 R 523 RK
9 2 1922 Łuck Ewa Maszkowska Klepaczów Józef Józefa Markowska 6 46 Łuck 0
1 3 1922 Ostróg Witold Oryszewski Korczunek Grozowski Karol Teofila Markowska Marian Oryszewski, Maria Tomołowicz 115 97 O DW
2 11 1922 Sarny Jakub Kierasiński Karpiłówka Józef Panasja Pańkowicz Tadeusz Szpon, Rozalia Markowska 740-4-753 62V 106 R 66 AS 0
7 6 1937 Radziwiłłów Tadeusz Rajch Radziwiłłów Bolesław Genowefa Markowska 31 0
7 6 1937 Radziwiłłów Helena Rajch Radziwiłłów Bolesław Genowefa Markowska 32 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 6 1762 Szumsk Józef Bamahalam? Potutorów Marianna Zankiewicz Potutorów p Jan Hrelich, Klara Markowska 297-1-180 38V Ł RK
22 4 1828 Ostropol ur. Jędrzej Sadłowdki Ostropol 28W ur. Anna Niedzielska z d. Markowska Ostropol 26W ur. Stanisław ur. Bazyli Misiewicz, Macjej Sadłowski, Justyna Sadłowska 178-3-94 200R 1 Ż 383 KP2
9 11 1828 Berezdów Józef Rudnicki Prawutyn Wielki 38w Stefan Joanna Kossowska Julia Kuźmińska Prawutyn Wielki 25 Grzegorz Marianna Markowska Wojciech Woronicz, Walenty Tuczewicz 245-1-2 80R 10 R 161 DM
26 5 1829 Ostropol ur. Tomasz Wesołowski Ostropol 23 Franciszek Anna Grzebawska ur. Marianna Markowska Ostropol 22 Bazyl Apolonia Żukowska ur. Franciszek Mężyński, Jan Adamski 178-3-95 202r 12 Ż 389 KP2
6 11 1829 Kazimierka Franciszek Ksawery Piotrowski Kazimierka 30 Józef Wiktoria Markowska Emilia Miłkowska Kazimierka 18 Jacek Katarzyna Staszkiewicz JW. Józef Kalasanty Grocholski, Izydor de Rozenthal 171-1-2 250V-251R 6 R 242 DM
7 9 1830 Horyńgród Józef Roliński Podliski, par. Tajkury Wawrzyniec Zuzanna Siestrzewitowska Marianna Julia Markowska Horyńgród Kajetan Agnieszka Jakub Szołkowski, Józef Oszenkowski 171-1-3 188R 1 R Mg
12 10 1830 Ostropol Jan Tłytorowski (wyz. G-R) 25 Maksym Teresa Zagórska Tekla Czajkowska Wisznopol 25w Andrzej Anastazja Markowska Jan Ostroski, Maciej Domański, Dominik Stryjewski 178-3-96 245V-246R 14 Ż 456-457 DM
15 2 1831 Kulczyny Józef Kowalewski Kulczyny 26 Jan Katarzyna Wysoczyńska Aniela Darewska [Darowska] Krasiłów 18 Józef Anna Markowska Ur. Franciszek Kraśnicki, Paweł Piotrowski, nowożeńcy urodzeni 178-3-97 391R 8 Ż 731 Mg
2 8 1831 Szpanów Johan Szwaygot [Szwajgot] Oleksin 90w Johan Katarzyna Michałowska Dorota Żera Szpanów 83w Franciszek Antonina Markowska H.Grodecki, Edward Gec, Szymon Brzezicki 171-1-4 194V 4 R AS
15 5 1832 Targowica Leon Biernacki 20 Franciszek Marianna Markowska Natalia Szawłowska 19 Paweł Anastazja Zakrzewska Feliks Bieniewski, Stanisław Senecki 818 214 V 7 AGAD ZP
6 1 1832 Kołki Samuel Grodkowski Jabłonka 20 Józef Marianna Markowska Felicjanna Górska Jabłonka 17 Kasper Elżbieta Ryżkowska Józef Gruszewski, Tomasz Rudkiewicz, Remigian Jełowicki 818 93 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0059.htm
7 2 1832 Luboml Wojciech Majtykowski Luboml 47w Jakub Katarzyna Markowska Zofia Lipińska z Dąbrowskich Luboml 26w Erazm Pomorski, Karol Kownacki, Feliks Kowalewski 301 97 13 847 563 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0051.htm
24 1 1832 Korzec Szymon Malinowski Majdan Hłuszków 24 Szymon Teresa Swistunowska Anastazja Markowska z d. Turowska Majdan Hłuszków 25w Szymon Zofia Popowska Piotr Bagiński i Jan Turowski 245-1-6 81v 3 R Na
13 11 1832 Kulczyny Feliks Proszkowski par. Kulczyny 23 Józef Barbara Gilewicz Franciszka Markowska Krasiłów 20 Jan Tekla Izdebska Józef Politewicz, Kajetan Roszczyński 178-3-98 342V 26 Ż 649 DM 0
13 11 1832 Ostropol Stanisław Dederkał Józefówka 22w Jan Helena Łagodzińska Katarzyna Kaczurowska Józefówka 17 Ignacy Franciszka Markowska Ludwik Liniewicz, Jan Statkiewicz 178-3-98 231R 19 Ż 438 DM
21 1 1834 Horyńgród Tomasz Słotwiński Babin 27w Sebastian Tekla Markowska Agnieszka Chomicka Szubków 20 Franciszek Marianna Reszczyńska Wojciech Zagajewski, Rafał Harasymowicz, Wojciech Jazdziewski 171-1-7 162R 1 R Mg
13 5 1834 Horyńgród Marcin Chmielowski Horyńgród 20 Grzegorz Zofia Tekla Markowska Horyńgród 17 Kajetan Agnieszka Zatarska Aleksander Gasperski, Jan Goltz, Wincenty Dąbrowski 171-1-7 162R 2 R Mg
20 10 1835 Kisielin Gabriel Pawłowski Semerynki, par. Zaturce 23 Petronella Markowska Kisielin Antoni Tomaszewski, Jan Okoński, Bazyli Wozimski 597 30-31 2 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0018.htm
19 1 1836 Kulczyny Jan Mroczkowski Krasiłów 22 Wawrzyniec Apolonia Czucharska Magdalena Markowska Krasiłów 20 Jakub Marianna Izdebska Józef Jarusiewicz, Aleksander Markowski 178-3-106 246V 3 Ż 476 DM
8 9 1837 Łabuń Florian Berezowski Łabuń 50w Michał Salomea Markowska Katarzyna Remizowska Łabuń 30p Franciszek Katarzyna Jarkowska Maciej Krzyżanowski, Krzysztof Bagiński 178-3-108 39R 18 Ż 77 DM
4 6 1837 Katerburg Jan Łączewski Horynka 40 Franciszek Salomea Markowska Zuzanna Lipska Horynka 22 Zachariasz Marianna ur. Józef Udszyński, 200 190 3 AGAD 99 DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0099.htm
6 2 1838 Nieświcz Jan Zmucki par. Torczyn 28w Piotr Magdalena Orlikowska Teresa Markowska par. Nieświcz 26 433 17 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20433/pages/PL_1_436_433_0010.htm
22 1 1839 Kulczyny Maciej Różycki Krasiłów 25 Ksawery Marianna Grodecka Apolonia Darecka Krasiłów 18 Józef Anna Markowska Antoni Różycki, Paweł Kucharski 178-3-112 363V 3 Ż 699 DM
6 11 1840 Leszniów Tomasz Blacharz 24 Paweł Tekla Semicz Marianna Kosztuszyn 27 Michał Marianna Markowska Jan Kornecki,T...Remucki 746 7 1 B
3 6 1840 Wyszogródek Wincenty Kotlarczuk Martyszkowce 21 Feliks Ewa Elzbieta Markowska Martyszkowce 18 Hawryło Agnieszka 871 605 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0320.htm
22 2 1841 Żytomierz Aleksander Wysoczański 50 Symeon Anastazja Fursiewicz Klotylda Grzymałło 30 Antoni Helena Markowska 178-51-465 20 Ż Ni
16 8 1842 Równe Konstanty Łosicki par. Równe 23 Jan Marianna Pawłowska Marianna Markowska par. Równe 20 Ignacy Dorota Cichocka 881 141 V - 142 R 6
25 10 1842 Turzysk Wincenty Senatorski Dolsk 30 Tomasz Katarzyna Wysocka Anastazja Domańska Dolsk 25 Ignacy Marianna Markowska 718 16 4 AGAD 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20718/pages/PL_1_436_718_0010.htm
22 2 1842 Kisielin Stefan Mikulski Kisielin 22 Mikołaj Prakseda Ostrowska Anna Markowska Kisielin 19 Ignacy Rozalia Bobrowska Wincenty Ziółkowski, Gabryel Pawłowski, Onufry Mielnikowy 857 293-294 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0159.htm
24 10 1843 Hołoby Marceli Żukowski par. Hołoby 43 Augustyn Elżbieta Markowska Emilia Ambruszkiewicz par. Hołoby 20 Józef Antonina Jabłońska Jakub Pachniewski, Fortunat Wojciechowski, Mikołaj Jakubowski 858 213V/409 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0217.htm
23 4 1844 Żytomierz Jan Siemaszko 29 Leon Marianna Markowska Aleksandra Olszewska 25 Jędrzej Tekla Piotrowska 178 51 514 20 Ż Ni
26 11 1844 Żytomierz Karol Merkfał 40 Antoni Agnieszka Markowska Marianna Tyszkiewicz 20 Józef Apolonia Smyk 178 51 514 78 Ż Ni
9 7 1844 Berezne Karol Łoziński Berezne 27 Wojciech Marianna Polikowska Zofia Markowska Berezne 22 Ignacy Antonina Chmielowska Hipolit Makowski, Stanisław Lipecki, Dominik Simkiewicz, Krzysztof Wiszniowski 883 213R 3 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0218.htm
6 2 1844 Kazimierka Fabian Sulikowski par. Deraźne 24 Tomasz Waleria Haj[...]ska Marianna Markowska par. Kazimierka 23 Roch Kordula Laskowska Józef Sulikowski, Mikołaj Rakucki 883 222V 3 AGAD 229 B,DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0229.htm
26 11 1844 Lubar Bazyli Akajewicz Pedynki 23 Tomasz Aleksandra Nowicka Marianna Markowska Pedynki 22 Teodor Petronela Janicka Piotr Biernacki, Antoni Medyński 178-51-514 336V 31 Ż 52 DM
10 6 1845 Ostropol Michał Jadłowski Ostropol 20 Marcin Marianna Grocholska Marianna Korzeniowska Ostropol 18 Teodor Anna Markowska Franciszek Mysiewicz i Mikołaj Iwański 178-3-113 261R 7 Ż 522 DM
4 11 1845 Leszczyn Kazimierz Zienkiewicz Antopol par. Kotelnia 20 Kasper Franciszka Lesiecka Apolonia Markowska Kosarzyszcze 18 Antoni Anna Nowoczewska Wincenty Pluta, Franciszek Gromnicki, Leon Iwanowski, Katarzyna Iwanowska, Apolonia Pawłowska 178-3-12 285R 1 Ż 561 Ni, DM
27 10 1846 Korzec Marek Słotwiński Hrozów par. Ostróg 36 Sebastian Tekla Markowska Marianna Białecka Korzec 36 Stanisław Marianna NN 877 181 31 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0097.htm
17 11 1846 Kisielin Piotr Ziółkowski Kisielin 30 Ksawery Apolonia Kazio Marianna Markowska Kisielin Ignacy Rozalia Bobrowska Jan Kraszewski, Adam Markowski, Alexander Markowski 861 190 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0101.htm
3 11 1846 Kulczyny Jan Chworostowski Słobódka Krasiłowska 22 Florian Antonina Welichowska Apolonia Markowska Słobódka Krasiłowska 16 Aleksander Julianna Felińska Mikołaj Popławski, Kasper Markowski 178-3-115 370R 21 Ż 725 DM
15 6 1847 Ostróg Wincenty Jankowski Balarka Choteńska 25 Jakub Anna Ożga Wincentyna Markowska Płużne 18 Ludwik Józefa Korczyńska Kazimierz Soszyński, Józef Baszyński 171-1-13 26R 9 R DM
26 10 1847 Leszczyn Jakub Pawłowski Kosarzyszcz par. Korostyszowska 25 Feliks Barbara Kozłowska Rozalia Markowska par. Leszczyn 20 Nikodem Marianna Łońska Metody Dębicki , Paweł Dobrzański 178-3-19 358 3 Ż Ni
16 11 1847 Tajkury Jan Turski par. Ostróg 22 Augustyn Apolonia Tekla Markowska par. Tajkury 18 Roch Rozalia Antoni [...], Tomasz Dębicki 171-1-13 65R 5 R 68 DM
20 6 1848 Kulczyny Jakub Jaźwiński Czerepówka par. Mikołajów, Podole 26 Szymon Anastazja Witkowska Agnieszka Wielichowska Słobódka Krasiłowska 19 Jan Teresa Markowska Stefan Łoziński, Jan Załęski 178-3-117 515V 12 Ż 1013 DM
26 7 1849 Równe Jan Budziński Gródek 33 Wincenty Tekla Lewicka Antonina Markowska Gródek 20 Ignacy Dorota H[...]ton Stanisław Hołubecki, Stanisław Grodzki 171-1-15 205V 4 R 208 DM
13 2 1849 Kulczyny Józef Nowicki Krasiłów 25 Stefan Julia Markowska Petronela Dąbrowska Krasiłów 25 Wincenty Marianna Piasecka Michał Bassamonowicz, Piotr Olędrowicz 178-3-118 181V 7 Ż 340 DM
13 2 1849 Kulczyny Julian Chmielnicki Krasiłów 23 Wojciech Anastazja Markowska Marianna Wysocka Krasiłów 20 Maciej Agnieszka Rudnicka Aleksander Zieliński i Franciszek Zieliński 178-3-118 181V 8 Ż 340 DM
26 2 1850 Horochów Piotr Tołoczko Horochów 19 Józef Tekla Konopka Paulina Markowska Horochów 16 Józef Cecylia Derecka 88 48 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0025.htm
19 2 1850 Łuck Kajetan Romanowski par. Łuck 23 Kasper Apolonia Markowska Marianna Siedlecka par. Łuck 19 Franciszek Katarzyna Koszmirska Paweł Mładanowicz, Jan Dybowski 835 30 4 AGAD 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0017.htm
12 2 1850 Żytomierz Franciszek Dorożyński 26w Michał Marianna Polubińska Marianna Markowska 24 Józef Aleksandra Dobrowolska 178 3 2 68 13 Ż Ni
2 7 1850 Żytomierz Franciszek Danilewski 22 Bartolomeusz Aleksandra Czajkowska Antonina Markowska zd. Karwacka a 25w Józef Rozalia Murawska 178-3-2 77 47 Ż Ni
28 5 1850 Kulczyny Adam Kowalewski Zapadyńce 22 Dominik Marianna Stojanowska Teresa Markowska par. Kulczyny 18 Wawrzyniec Marianna Proczkowska Włodzimierz Olszewski, Jan Kowalewski 178-3-119 204V 19 Ż 401 DM
20 5 1851 Kulczyny Hipolit Mikulski Kobyla par. Starokonstantynów 38w Józef Krystyna Killer Eleonora Szczucka Słobódka Krasiłowska 19 Paweł Anna Markowska Jan Tarczyński, Jan Chmielnicki 178-3-120 219R 8 Ż 430 DM
10 6 1851 Miropol Piotr Talko par. Miropol 41w Andrzej Apolonia Gumińska Tekla Markowska par. Miropol 20 Grzegorz Magdalena Turzańska Antoni Markowski, Aleksander Łaszcz 178-3-51 279V 4 Ż 551 DM
1 11 1853 Bucyń Teodor Boratyński par. Bucyń 43w Mikołaj Teofila Markowska Julia Bańkowska par. Bucyń 25 Jan Julia Janczewska 45 13-14 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2045/pages/PL_1_436_45_0008.htm
15 11 1853 Krzemieniec Piotr Kalityński Wesołówka 25 Franciszek Marianna Niwińska Antonina Markowska Lisznia 20 Jakub Rozalia Tomaszewska 878 73 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0041.htm
19 2 1856 Nieświcz Jan Omański Szprachy 29 Wincenty Magdalena Ksawera Markowska Szprachy 20 Józef Zofia Józef Markowski, Romuald Siatecki 451 22 2 AGAD DW
28 1 1856 Łabuń Kajetan Adasiewicz Brażyńce par. Połonne 65w Stanisław Marianna NN Marianna z d. Górska Czajkowska Tadeuszpol 50w Józef Marianna Markowska Julian Lasota, Kazimierz Skąpski 178-3-124 672R 4 Ż DM
2 2 1857 Toporyszcze Leon Hajde 32 Michał Marianna Jurkowska Franciszka Markowska Horoszki 22 Franciszek Julia Kanigowska Józef Kublicki, Leopold Markowski 178-3-126 740V 3 Ż 1389 DM 0
10 2 1857 Kulczyny Gabriel Michalewski Krasiłów 26 Aleksander Rozalia Wieryńska [Wierzyńska] Konstancja Markowska Słobódka Krasiłowska 19 Wawrzyniec Marianna Proczkowska Stanisław Wasilewski, Konstanty Gilewicz 178-3-125 147V 9 Ż 283 DM
12 2 1857 Kulczyny Mikołaj Stojanowski Zapadyńce par. Starokonstantynów 24 Józef Marianna Siracka Antonina Markowska Słobódka Krasiłowska 17 Wawrzyniec Marianna Proczkowska Jan Kowalski, Ignacy Markowski 178-3-125 148R 12 Ż 284 DM
26 1 1858 Dederkały Franciszek Liszniewski Sadki 30 Wincenty Cecylia Rowińska Franciszka z Chodorowskich Markowska Sadki 23w Stefan Katarzyna ...wiska 55 72 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0038.htm
2 6 1859 Kulczyny Józef Remiszewski par. Kulczyny 36 Jan Rozalia Michnowska Marianna Chmielnicka Krasiłów 25 Wojciech Anastazja Markowska Franciszek Żaborowski, Jakub Niwiński 178-3-129 140R 11 Ż 291 DM
24 1 1860 Łabuń Grzegorz Potapski Lenkowce par. Zasław św. Józefa 25 Teodor Anastazja Baczyńska Petronela Berezowska Kośków 20 Michał Franciszka Markowska Paweł Baczyński, Piotr Potapski 178-3-75 320R 5 Ż DM
21 10 1862 Starokonstantynów Emilian Chmielicki Krasiłów, par. Kulczyny 23 Wojciech Anastazja Markowska Katarzyna Singilewicz Kuźmin 19 Andrzej Elżbieta Sucharzewska Wojciech Czarnicki, Teodor 178-3-131 42R 31 Ż 85 DM
28 10 1863 Ostropol Jan Pawłowski Pyszki 21 Jan Ewelina Katarzyna Korzeniowska Pyszki 18 Fedor Anna Markowska Wawrzyniec Sehen, Stanisław Gorecki 17-1-324 2V 5 Ch 4 DM
24 11 1863 Połonne Andrzej Bagiński Burtyn 23 Wojciech Apolonia Bojarska Katarzyna Łowińska Burtyn 19 Grzegorz Karolina Markowska Jan Ostrowski, Franciszek Wróblewski 17-1-328 22R 42 Ch 44 DM
8 1 1864 Włodzimierzec Marcin Kozakiewicz Police 30 Jan Marianna Żurkiewicz Emilia Markowska par. Beresteczko 22 Bartłomiej Emilia Piotrowska 842 348 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0187.htm
1 3 1864 Kulczyny Teodor Wilichowski Słobódka Krasiłowska 29 Jan Teresa Markowska Teresa Basamanowicz Krasiłów 19 Michał Anna Szpilczewska Tomasz Kuczalski, Karol Proczkowski 17-1-235 97V-98R 5 Ch 190-191 DM
31 5 1864 Kulczyny Konstanty Rogacki Wierzchniaki par. Starokonstantynów 23 Jan Tekla Markowska Kasylda Nowicka Słobódka Krasiłowska 22 Michał Marianna Kozłowska Mikołaj Rogacki, Stefan Nowicki 17-1-235 98R 6 Ch 191 DM
8 11 1864 Targowica Piotr Lipiński par. Targowica 20 Ludwik Marianna Starczewska Teresa Markowska par. Targowica 22 Dominik Ludwika Janiszewska Józef Lipiński, Maciej Buszczyński, Maksymilian Kułkowski 842 785-786 7 AGAD 420 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0420.htm
24 1 1865 Kulczyny Mikołaj Kotwicki Jaworowce 22 Jan Józefa Żółkiewska Petronela Proczkowska Krasiłów 18 Szymon Julia Markowska Ignacy Wilichowski i Feliks Batarin 17-1-235 149V 4 Ch 291 DM
25 2 1865 Kulczyny Konstanty Rogacki Wierzchniaki par. Starokonstantynów 24w Jan Tekla Markowska Marianna Głuchowska Mazepińce 19 Antoni Magdalena Sałacińska Mikołaj Rogacki, Antoni Krynicki 17-1-235 151V-152R 11 Ch 295-296 DM
6 2 1866 Żytomierz Mikołaj Symon Balarka 25 Mateusz Ludwika Kozaczewska Wiktoria Wołyńska Balarka 21 Paweł Ludwika Markowska (mieszcz i 1-dw.) Aloizy Szkorupiński i Jan Kuriata 178-3-63 86V 20 Ż DG 140
6 2 1866 Kulczyny Wojciech Doliński Słobódka Krasiłowska 30w Ludwik Zofia Garbulińska Regina Chworostowska Słobódka Krasiłowska 20 Józef Franciszka Markowska Piotr Różycki, Franciszek Krynicki 17-1-235 205V 10 Ch 403 DM
12 2 1867 Bazalia Franciszek Wolski Puzyrki par. Białogródka 18 Szymon Julia Markowska Elżbieta Wilińska Tryski 16 Dominik Marcelina Sławecka Paweł Zaręba, Mikołaj Lenartowicz, Marianna Zaręba 17-1-8 70R 11 Ch 140 DM
7 5 1867 Bazalia Józef Wielichowski Słobódka Krasiłowska par. Kulczyny 23 Jan Teresa Markowska Balbina Baranowska Tryski 20 Szymon Paulina Mietelska Wojciech Doliński, Antoni Chorostowski 17-1-8 72V 22 Ch 145 DM
7 11 1871 Radziwiłłów Piotr Orłowski Drańcza 22 Jan Justyna Markowska Agnieszka Sopek Podlipki 18 Franciszek Rozalia Bąkowska 1-55 122 R-V 10 T
15 7 1874 Kulczyny Franciszek Wielichowski Słobódka Krasiłowska 30 Jan Teresa Markowska Katarzyna z d. Chmielnicka Żółtomirska Krasiłów 23w Aleksander Marianna Soszyńska Wojciech Domański, Franciszek Chworostowski 17-1-235 712R-712V 27 Ch 1391-1392 DM
21 5 1878 Krzemieniec Franciszek Andrzej Sokolnicki par. Wołoczyska 58 Karol Marianna Zarzycka Michalina Joanna Markowska Krzemieniec 19 Piotr Ludwika Grocholska ślub w Częstochowie, ziem. Izydor Grocholski, Wincenty Sokolnicki 426-1-72 19R-V 6 T
15 2 1881 Białogródka Antoni Sławecki Dworzec 22 Grzegorz Marianna Bujalska Józefa z d. Jędruska Sławecka Rublanka 23w Marcin Franciszka Markowska Antoni Sławecki, Kajetan Jędruski 178-3-133 349R 12 Ż 675 DM
1882 Tuczyn Andrzej Urbanowicz Stanisław Apolonia Sewruk Maria Markowska MU 7
11 7 1882 Kowel Józef Idzikowski Kruhel 24 Franciszek Antonina Giżyńska Aniela Gryczewska Kruhel 18 Marian Franciszka Markowska 283 51 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20283/pages/PL_1_436_283_0028.htm
31 10 1882 Kowel Józef Gryczewski Kruhel 24 Marian Franciszka Markowska Ewa Agacińska Kruhel 20 Wojciech Katarzyna Spychała 283 55 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20283/pages/PL_1_436_283_0030.htm
1 11 1883 Szumbar Feliks Zalewski Zahajce 26 Karol Konstancja Czajkowska Aniela Markowska Zahajce 20 Teofil Sabina Denefeld 627 187 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0109.htm
16 1 1883 Krzywin Józef Szatkowski Sielce 30 Maciej Klara Olszewska Józefa Linek Sielce 28 Jan Karolina Markowska Karol Linek, Antoni Bielecki, Jan Kulikowski 17-2-71 144V 1 Ch 178 DM
28 6 1887 Bazalia Jan Srzedziński Starokonstantynów par. Starokonstantynów 23 Wincenty Wiktoria Markowska Julia Jakubowska Hrycyki 18 Józef Józefa Chodorowska Florian Srzedziński i Antoni Chodorowski, Klemens Chodorowski 17-1-8 300V 26 Ch 588 DM
12 8 1890 Kowel Bazyli Iwanicki Kowel 28 Stefan Franciszka Zawistowska Balbina Markowska Kowel 23 Piotr Ludwika Dąbrowska Jan Grabowski, Adam Roszczenko 291 72 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0037.htm
20 2 1894 Torczyn Karol Pawłowski Zubilno, par. Zaturce 28 Gabriel Petronela Markowska Bronisława Chrząstowska Okorsk Mały 17 Maciej Marianna Nowicka 680 36 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0024.htm
9 7 1895 Szumbar Józef Rudzki Matwiejowce 27 Aleksander Rozalia Stebelska Marianna Markowska Wiśniowiec 20 Józef Anna Żełatyńska 1020 148 8
29 1 1896 Turzysk Jan Gryczewski Majdan Hołobski 28 Marian Franciszka Markowska Marianna Gawlikowska Wierzbiczno-kol. 20 Jan Marianna Sitkowska 919 17V 2 AGAD EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0018.htm
11 11 1901 Starokonstantynów Ludwik Dubilewicz Starokonstantynów 23 Piotr Julia Markowska Bronisława Maciejewska Starokonstantynów 23 Maciej Maria Wolska Stanisław Dubilewicz, Antoni Maciejewski 17-1-505 50R 32 Ch 99 DM
30 6 1902 Radziwiłłów Teofil Ilczuk-Podolski Pustoiwanie 28 Andrzej Aniela Markowska Józefa Michalina z Olszewskich Ilczuk-Podolska Pustoiwanie 28 Józef Paulina Frankiewicz 426-1-85