Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 415 wyników dla: Koss

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
24 5 1821 Krzemieniec Jan Kossakowski 8/12 Krzemieniec s. Konrada i Anny 299 115 63 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0062.htm
3 10 1822 Kuniów Franciszek Kossowski 1,5 Hucisko Stare s. szl. Marianny rekrutki 297-1-086 60V Ł
5 2 1827 Luboml Rozalia Kossakowska 45 Binduga ur., mąż Michał, 7 dzieci 843 339 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0185.htm
11 6 1827 Łuck Justyna Kossakowska 47 Łuck c. Ignacego i Marianny Olszewskiej. W zakonie przeżyła 28 lat 813 34 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0035.htm
13 3 1827 Zasław, Św. Józefa Jan Kossakowski 67 Bejzymy stanu wolnego 178-3-93 48 27 Ż MO 94
26 9 1827 Horodyszcze Szymon Kossawski 2 Horodyszcze Macieja i Marianny 178-3-93 99 47 Ż MO 195
1 4 1828 Bucyń Brygida Kossakowska 48 Łyczyny wielmożna, stanu wolnego 28 4 3 0
17 2 1829 Krzywin Wojciech Kossobucki 50 Sielec Sł., żona Marianna zd. Zuberowicz, 2s. Józef i Jan, 2c. Rozalia zamężna i Krystyna 171-1-2 35R 4 R Mg
10 9 1829 Tuczyn Wawrzyniec Kossarzecki 1 Janin s. ur. Stefana i Marianny z Wołodkiewiczów 171-1-2 193R 21 R DM
22 8 1830 Wiszenki Feliks Kossakowski 67 Wiszenki poz. ż. Domicellę z Kotelnickich, s. Ignacego i c. Paulinę; poch: 24.08. 816 53 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
19 10 1830 Ostróg Rozalia Kossowska 2 Sadki rodzice Tomasz i Anna zd Mikłaszewska 171-1-3 35R 96 R MZ
24 3 1831 Kuniów Franciszka Malska 55 Radohoszcz Wielka z Kossakowskich, wdowa, syn żonaty, córka niezamężna Marianna R 75 V 32 0
27 3 1831 Radziwiłłów Justyna Kossakowska 66 Radziwiłłów mąż Franciszek Kossakowski 817 221 33 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0225.htm
31 3 1831 Radziwiłłów Józefa Denicka 36 Radziwiłłów z domu Kossakowska, wdowa po Antonim, syn Dionizy, córka Antonina 817 222 41 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0226.htm
19 11 1831 Radziwiłłów Stanisław Faltynowski 31 Radziwiłłów żona Petronela z Kossyłowskich, syn Marcin, córki; Ludwika, Waleria 817 229 93 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0233.htm
2 1 1831 Ostróg Heronim Szpakowski 4/12 Derewiańcze z konwulsji, rodzice Antoni i Agata zd Kossak 1-171-4 18R 2 R MZ
22 1 1831 Zasław św. Jana Józef Grudziński 36 Zasław kawaler, s. szlachetnych Bartłomieja i Marianny z Kossakowskich 178-3-97 13V 8 Ż DM
30 9 1833 Łuck Julianna Kossakowska 35 Łuck Panna, c. Ignacego i Marianny z Olszewskich 370 23 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0013.htm
7 4 1833 Krzywin Marianna Kossobucka 60w Sielce Ur., zd. Uberowicz, wdowa po Wojciechu, 2s. Józef i Jan oraz 2c. Krystyna i Rozalia 171-1-6 48R 12 R Mg
23 3 1834 Krzywin Krystyna Gągała 19 Sielce Ur., zd. Kossobucka, mąż Jan, syn Gabriel 6-dni 171-1-7 55V 8 R Mg
3 10 1834 Lachowce Jan Dobrowolski 69 Lachowce ur., żona Agata z Kosseckich, od dawna potomstwa pozbawiony 171-1-7 108R 33 R DM
28 1 1835 Krzywin Paulin Kossobucki 1,5 Sielce syn Ur. Józefa i Elżbiety z Gągałów 171-1-8 72R 1 R Mg
31 7 1836 Krzywin Gabriel Gągała 3 Sielce s. Ur. Jana i Krystyny z Kossobuckich 171-1-9 71R 11 R Mg
15 2 1836 Ostróg Marianna Kossowska 20/52 Choteń c. urodzonych Teodora i Brygidy z Florów (Frolików) 171-1-9 30V 14 R DM
3 2 1836 Bazalia f. Tereszki Rozalia Kossowska 40 Mońki wolnego stanu parafianka, syn Michał 178-03-109 296R 4 Ż DM
5 2 1837 Bucyń Stanisław Kossakowski 74 Łyczyny JW, podkomorzy pow. kowelskiego, żona Brygida z d. Borzemska, córki Antonina już zamężna, Józefa, Fortunata i Marianna, syn Walerian 30 13 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2030/pages/PL_1_436_30_0009.htm
5 3 1837 Bucyń Anna Kossakowska 82 Łyczyny W., panna 30 14 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2030/pages/PL_1_436_30_0009.htm
25 9 1838 Targowica Róża Kossakowska 26 dni Krasne c. Jana i Julii Kajmowskiej 824 229 V 20 ZP 0
8 12 1838 Radziwiłłów Wincentyna Marianna Kossowska 12 Radziwiłłów córka Ignacego i Ewy 824 199 32 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0200.htm
21 6 1838 Krzywin Jan Kossobucki 27 Sielce Ur., kawaler 171-1-11 62R 22 R Mg
11 11 1840 Horochów Rozalia Koss 2 Podliski c. sław. Grzegorza i Marianny 78 64 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0036.htm
20 2 1840 Jampol Karolina Sydorowicz 1/12 Przedmieście Jampolskie c. Jana i Katarzyny z Kossowskich 871 459 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0240.htm
20 3 1841 Ostróg Rozalia Kossowska 4 Balarka Choteńska c. Jana i Julianny z Karpińskich R 22 R 28 0
20 3 1841 Ostróg Karol Kossowska 6/12 Balarka Choteńska s. Jana i Julianny z Karpińskich R 22 V 29 0
11 3 1842 Tuczyn Aniela Kossarzecka 4 Janin c. Stefana i Marianny 881 203 R 8
15 3 1842 Tuczyn Katarzyna Kossarzecka 2 Janin c. Stanisława i Łucji 881 203 R 9
9 3 1842 Korytnica Marianna Kossińska 6 Kładniów c. Józefa i Aleksandry z Mosierskich 215 11 3 0
26 8 1842 Korytnica Kajetan Kossiński 6 Kładniów s. Józefa i Franciszki z Kossińskich 215 13 7 0
20 9 1842 Korytnica Jan Kossiński 85 Kładniów wdowiec, 2 żonatych synów i 2 zamężne córki 215 14 10 0
30 3 1842 Ptycza Marianna Sliwińska 8/12 Stołpiec rodzice: odnodworce Andrzej i Julianna z d. Kossowska 828 110R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0112.htm
12 3 1842 Bucyń Aniela Kossakowska 80 Łyczyny ur., panna 35 10-11 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2035/pages/PL_1_436_35_0007.htm
20 4 1842 Lachowce Ludwik Kossowski 75 Kaszczyńce podkomorzy pow. ostrogskiego, wdowiec po Anieli z Bórkowskich, syn Józef, córki Marianna i Aniela 881 107 R 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0115.htm
20 1 1842 Jampol Jacek Kossa 50 Jampol prac., druga żona Józefa Kossowa, synowie: Szymon i Tomasz, córki: Katarzyna, Brygida. 873 557-558 4 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0289.htm
19 10 1843 Dederkały Marianna Brodowska 52 Szkrobotówka z Kossowskich, Wlm., mąż Antoni, syn Józef 54 129 26 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0070.htm
17 1 1843 Jampol Sylwester Sydorowicz 2 Jampol s. wolnożyjących Jana i Katarzyny z Kossów 874 679 4 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0343.htm
3 12 1843 Horodyszcze Katarzyna Kossowska 65 Horodyszcze prac., z Jaworskich, mąż Mikołaj 178-49-18 40R 52 Ż DM
9 6 1844 Lachowce Maciej Piasecki 70 Lachowce żona Tekla z Kossowskich, syn Maciej, córki Magdalena i Antonina 883 105 V 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0109.htm
24 2 1845 Hulewicze Bazyli Śmiechowski 5 Majdan Hulewiczowski s. 1-dw. Jana i Justyny z Kossakowskich 133 22 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0015.htm
19 2 1846 Turzysk Ewa Tatarzyńska 41 Turzysk z Kossakowskich, mąż Maciej, c. Katarzyna 861 535 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0232.htm
7 12 1846 Łuck Elżbieta Kossakowska 74 Łuck panna 382 68 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0037.htm
12 11 1846 Wiszenki Antoni Kosser 50 Rudnia bezpotomny 772 24 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0014.htm
3 8 1846 Krzywin Elżbieta Kossobudzka 46 Sielce z Gągałłów, mąż Józef Kossobudzki, synowie: Michał, Jan, córki: Magdalena, Marianna, Katarzyna 885 80 26 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0081.htm
10 12 1847 Wiszenki Jakub Kossowski 45 Kopaczówka poz. ż. Zuzannę z Piotrowskich; poch: 12.12. 773 35 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0019.htm
4 11 1847 Krzywin Jakub Linek 1 Sielce syn Wincentego i Magdaleny z Kossobuckich 171-1-13 58R 33 R Mg
4 11 1847 Krzywin Jan Kossobucki 2 Sielce syn Józefa i Elżbiety z Gagałłów 171-1-13 58V 34 R Mg
20 7 1847 Tuczyn Tekla Kossarzecka 2 Janin c. ur. Franciszka i Franciszki z Gajdamowiczów 171-1-13 182V 28 R DM 0
27 7 1847 Tuczyn Michał Kozłowski 6 Janin s. ur. Jana i Joanny z Kossarzeckich 171-1-13 182V 29 R DM
20 9 1850 Białogródka Anna Kossakowska 55 Białogródka ur., z Łabudzińskich, mąż Feliks, bez potomna 178-03-119 512R 56 Ż DM
21 7 1851 Swojczów Karolina Mikołajewicz 25 Swojczów panna, c. Teodora i Pelagii z Kossakowskich 613 41 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20613/pages/PL_1_436_613_0022.htm
22 8 1852 Łuck Marianna Kossakowska 80 Łuck szlachcianka, wdowa 388 80 41 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20388/pages/PL_1_436_388_0046.htm
7 3 1852 Złoczówka Franciszek Werner 2 Boremel s. 1-dw. Piotra i Katarzyny z Kossowskich 836 282 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0150.htm
29 5 1853 Przewały Wincenty Wolański 60 Ochotniki żona Marianna Scisławska, c. Brygida żona Stanisława Kossakowskiego 865 297 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0157.htm
12 4 1857 Białogródka Jan Kossowski 11/12 Białogródka s. nieślubny 1-dw. Karoliny Kossowskiej 178-03-73 193R 18 Ż DM
21 2 1859 Ostróg Apolonia Mydlarska 1 Choteń c. wż. Pawła i Aleksandry Kossowskiej 886 113 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0060.htm
16 5 1859 Ostróg Teodor Kossowski 54 Choteń wż., żona Brygida z Frolów, córka Barbara 886 119 27 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0063.htm
8 5 1862 Białogródka Anna Kossowska 14 Podlisce 1-dw., panna 178-03-77 161V 54 Ż DM
15 6 1862 Białogródka Mikołaj Kossiński 3 Bisóweczka s. 1-dw. Ludwika [Mikołaja] i Julianny 178-03-77 164V 70 Ż DM
10 8 1863 Białogródka Krystyna Kossińska 50 Bisóweczka mąż Stanisław 178-03-81 57V 51 Ż DM
1 11 1863 Białogródka Magdalena Kossińska 1 Bisóweczka c. Mikołaja i Antoniny 178-03-81 59V 63 Ż DM
14 8 1867 Ostróg Franciszek Mydlarski 4 Choteń z opuchlizny, rodzice Paweł, Aleksandra zd Kossowska 654-1-56 108 P 3 R 110 MZ
21 8 1867 Ostróg Aleksandra Mydlarska 35 Choteń zd Kossowska, wdowiec Paweł, z przeziębienia, s. Antoni, Jan, Stanisław, c. Katarzyna, Petronela 654-1-56 108 P 5 R 110 MZ
14 11 1867 Ostróg Adolf Kossowski 23 Choteń rodzice Aleksander, Konstancja zd Brzezicka 654-1-56 106 L 4 R 108 MZ 0
9 9 1868 Białogródka Karol Kossowski 82 Beleżynce wolnego stanu obywatel za paszportem z Gub. Warszawskiej 178-03-81 403V 63 Ż DM
3 1 1869 Ostróg Aleksandra Kossowska 60 Choteń zd Karpińska, wdowiec Jan, s. Aleksander, Antoni, c. Małgorzata 654-1-56 106 P 5 R 108 MZ
12 2 1869 Ostróg Jan Kossowski 4 Choteń rodzice Bartłomiej, Tekla zd Chomicz 654-1-56 105 P 3 R 107 MZ
15 2 1869 Ostróg Katarzyna Kossowska 8 Choteń rodzice Bartłomiej, Tekla zd Chomicz 654-1-56 105 P 4 R 107 MZ
16 2 1869 Ostróg Elżbieta Kossowska 1 rodzice Bartłomiej, Tekla zd Chomicz 654-1-56 105 P 5 R 107 MZ
5 12 1870 Ostróg Karolina Kossobudzka 68 Mizocz zd Jankowska, wdowa po Teodorze, potomstwa nie pozostawiła 654-1-56 93 P 2 R MZ 0
12 1 1872 Sidorów Anastazja Żakow 6 Sidorów 153 c. Antoniego i Tekli Kossowskiej 1205L 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0014.htm
19 9 1872 Krzemieniec Józef Kosszarew 23 Krzemieniec szer. 42. Jakuckiego Pułku Piechoty 1-62 50R 95 T 915
25 1 1872 Ostróg Karol Krajczyński 3/52 Choteń r. Feliks, Ewa zd Kossowska 654-1-56 84 P 5 R MZ
14 1 1874 Sidorów Marcin Lachów 3 Sidorów 19 s. Antoniego i Tekli Kossowskiej 1205L 126 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0077.htm
19 11 1875 Luboml Teofila Kossak 75 Luboml ur. Wolańska 318 100 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0052.htm
14 10 1876 Ołyka Józefa Kossobucka 51 Humienniki z Jabłońskich, zostawiła męża Franciszka, synów Stanisława i Mikołaja, córki Paulinę zamężną za Łukowskim i Klementynę 497 81 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0042.htm
31 8 1883 Ołyka Urszula Kossowska 54 Ujeźdźce z Łosniewskich, zostawiła męża Leona i córkę Aleksandrę z I m. 504 86 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0044.htm
2 8 1883 Luboml Józefa Dołginowicz 10 Luboml r. Aleksander, Antonina Kossakowska 326 130 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0073.htm
2 5 1891 Semenówka Teresa Kossler (Kössler) 1,5 Semenówka c. przesiedleńców ze wsi Josefstala (Josefsthal) gub. saratowskiej Józefa i Ewy z d. Wagner 46 8 Tb
18 7 1891 Semenówka Zuzanna Kes (Köss) 36 Gagołowski z przesiedleńców ze wsi Ust-Grorsucha gub. Saratowskiej, mąż Jakub, dzieci Katarzyna, Helena, Anna Maria, Zofia, Anna Margarita i Margarita 48 17 Tb
11 12 1891 Semenówka Margarita Kess (Köss) 1 Semenówka c. przesiedl.z saratowskiej gub, wsi Ust Graznuchu Jakuba i Zuzanny z d. Szefer (Schäfer) 61 79 Tb
15 2 1893 Luboml Antonina Dołginowicz 55 Luboml od zapalenia płuc, z d. Kossakowska, szl., mąż Aleksander, dzieci Jadwiga, Ludwik i Ignacy 336 129 31 BK, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0067.htm
27 12 1901 Horochów Bolesław Baran 28/12 Strzelcze syn Józefa i Michaliny Kossakowskiej 944 56 58 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0045.htm
28 9 1902 Krzemieniec Konstancja Pamfilewicz 75 Krzemieniec z Kossakowskich, c. Jana, córki Maria i Zofia 40 V 57 0
1 1 1902 Niewirków Michał Kossowski 54 Lipki chłop, żona Eufrozyna z Szawłowskich, synowie Jakub i Antoni, córki Maria, Irena, Anna, Natalia i Zofia 965 73 V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0068.htm
1 6 1903 Krzemieniec Józefina Dymińska 8/12 Krzemieniec c. mieszczan Jana i Cecylii z Kossowskich 47 V 51 0
3 7 1907 Horochów Katarzyna Kossowicz 65 Półhany z Sieleckich, wdowa 993 24 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0050.htm
22 8 1914 Włodzimierz Andrzej Kossek Włodzimierz szeregowy 16 Nowoarchangielskiego Pułku Ułanów 1058 101 132 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0088.htm
28 3 1915 Kijów, św. Aleksandr Maria Kalińska 78 Kijów z domu Kossowska, wdowa po Mateuszu, ojciec: Samuel 312/1/129 137V 81 m.K. JM1
14 11 1915 Kijów, św. Aleksandr Feliks Teodozjusz Antoni Mar Kossecki 67 Kijów mąż Wandy Karoliny Bolesławowny Zaremby, córki: Stanisława i Janina, ojciec: Stanisław 312/1/129 175V 338 m.K. JM1

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
11 2 1752 Czartorysk Juda Tadeusz Kossenda Czartorysk Stanisław Regina Grzegorz Dobosz, Eudoksja Janczyska, as. Roman Czarkowski, Tacjana Nahorniczka 297-1-185 65R Ł
11 3 1754 Czartorysk Józef Potołowski Czartorysk Antoni Antonina Krzysztof Protasewicz, Regina Kossenda, as. Jakub Ryniewicz, Marianna Totwetowska 297-1-185 67R Ł DW
13 8 1754 Czartorysk Hiacynt Gryniewicz Czartorysk Jakub Antonina Mikołaj Tatarowski, Katarzyna Radlińska, Dominik Tokarski, Regina Kossendowa 297-1-185 68R Ł DW
8 12 1755 Szumsk Marianna Gruszczynska Graszczynska Zaleśce Wawrzyniec Zofia Maciej Kossucki, Katarzyna Nowakowska panna 297-1-180 63V Ł RK 160
7 3 1764 Szumsk Franciszek Józef Janusiewicz Janasiewicz Zahajce Antoni Katarzyna Teofila Nazarakowna panna, Tomasz Kossowski 297-1-180 120R Ł 4472 RK
14 6 1764 Szumsk Felicjan Kossowski Kosowski Zahajce Tomasz Katarzyna Antoni Obod, Franciszka Michałczeska, Szymon Ziękiewicz, Anna Meysnerowna 297-1-180 122R Ł 4476 RK
14 4 1774 Szumsk Leon Stanisław Boruchowski Zahajce Wojciech Agnieszka Wojciech Kruszynski, Marcjanna Błędowska, Tadeusz Błędowski, Magdalena Błędowska, Tomasz Kossowski, Marianna Stodulska 297-1-181 6R Ł 006a RK
16 2 1780 Torczyn Apolonia Gawrońska Torczyn Ignacy Urszula chrz.: 18.02; Wiktor Teodor Kossakowski, Marcianna Jukowska, Jan Sewczyko, Małgorzata Dr 9 8 Ł EH
26 11 1780 Szumsk Marianna Adamoska Adamowska Zahajce Franciszek Katarzyna Wojciech Boruchoski, Katarzyna Kossoska, Tomasz Kossowski, Helena Berkoska 297-1-181 43V Ł 44 RK
8 7 1781 Szumsk Joanna Marianna Boruchowska Zahajce Wojciech Agnieszka Adam Ulanoski, Katarzyna Kossowska, Tomasz Kossoski, Marianna Studulska 297-1-181 48V Ł 49 RK
4 5 1783 Torczyn Florian Franciszek Salezy Zaliwski Litwa Józef Marianna Teodor Kossakowski, Barbara Piotrowska 16a 7 Ł EH
10 6 1783 Torczyn Antoni Franciszek Janicki Torczyn Stefan Teresa Duninowa chrz.: 19.06; Teodor Kossakowski, Antonina Kosciuszkowa, Adam Białostocki, Zofia Binkows 16a, 17 9 Ł EH
5 10 1783 Szumsk Marianna Franciszka Kawecka Zahajce Teodor Antonina Tomasz Kosowski, Katarzyna Kossowska 297-1-181 63V Ł 64 RK
16 3 1784 Szumsk Karolina Franciszka Stępkoska Stępkowska Zahajce Jan Marcjanna Konstanty Nowowieyski, Wiktoria Zielenczyna, Mikołaj Zagurski, Magdalena Błędowska panna, Erazm Kossowski, Elżbieta Lityńska panna 297-1-181 66V Ł 67 RK
5 10 1784 Szumsk Placyd Marek Kozdremski Zahajce Mikołaj Katarzyna Tomasz Kossowski, Marianna Ulanowska, Marcin Zarzecki, Wiktoria Zielonczyna, Franciszek Kałuski, Magdalena Błędowska, Erazm Kossowski, Teresa Ulanowska 297-1-181 69V Ł 70 RK
8 3 1785 Szumsk Tomasz z Akwinu Jan Adamowski Zahajce NN Katarzyna Adamowska Tomasz Kossowski, Helena Studnicka, Jan Rozanowski, Barbara Werna 297-1-181 71aR Ł 072a1 RK
14 12 1786 Szumsk Kotarski Zahajce Kasper Krystyna Andrzej Podgurski, Katarzyna Kossowska, Erazm Kossowski, Rozalia Ortynska, Łukasz Kowalski, Katarzyna Kossowska, Józef Białoskorski, Tekla Kossowska 297-1-181 81V Ł 82 RK
25 10 1804 Ostróg Teresa Kossowska Ostróg Piotr Brygida Mateusz Wolikowski, Salomea Irzbanowska 297-1-136 46 Ł SK
5 3 1804 Lubar Piotr Kossarski Kiryówka (Kiryjówka) Jan Teresa łacina, chrzest 6.03.1804, Antoni Bardecki, Katarzyna Bardecka 178-51-174 58R Ż Mg
15 8 1805 Ostróg Jan Kossobudzki Białotyn Antoni Marianna Grzegorz Przewłocki, Anna Przewłocka 297-1-136 52 Ł SK
6 1 1806 Ostróg Jan Kotołowski Białotyn Antoni Katarzyna Grzegorz Przewłocki, Marianna Kossobudzka 297-1-136 55 Ł 1083 SK
13 3 1806 Ostróg Józef Kossmiński Rozważ Franciszek Anna Andrzej Skrzyński, Anna Chrząszczewska 297-1-136 56 Ł SK
2 7 1811 Ostróg Petronela Szeremeta Międzyrzecz Tadeusz Salomea Franciszek Tarkowski, Apolonia Kossowska 297-1-136 154 Ł 869 SK
14 7 1811 Ostróg Erazm Kossecki Milatyn Piotr Brygida Antoni Czechowski, Anastazja Ellaszewiczówna 297-1-136 156 Ł 871 SK
16 6 1811 Ostróg Michalina Kazimiera Jezierska z Lechwaldu Hrozów Michał Franciszka Rokossowska Chrzest 20.04.1813: Leon Grzymała, Magdalena Rohozińska 297-1-136 193 Ł 911 SK
30 1 1812 Ostróg Brygida Kozicka Ostróg Leon Franciszka Kotkowska Ignacy Kossakowski, Paulina Kotkowska 297-1-136 175 Ł 890 SK
13 4 1813 Ostróg Erazma Józefa Jezierska z Lechwaldu Horów Michał Franciszka Rokossowska Chrzest 20.04.1813:Kazimierz Głębocki, Marianna Grzymała 297-1-136 193 Ł 911 SK
2 8 1813 Ostróg Dominik Budziakowski Rozważ Franciszek Wiktoria Lublińska Piotr Kossowski, Barbara Piątkowska 297-1-136 197 Ł 915 SK
29 6 1814 Radziwiłłów Aleksander Piotr Masiuczyński Radziwiłłów Szymon Marianna Kossowska 818 285a 43 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0292.htm
27 12 1821 Bucyń Jan Sawicki Mielnica Marcin Marianna Smolińska (dopełnienie) Jan Cieszkowskiski, Antonina z Kossakowskich Skorupska 26 52 6 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2026/pages/PL_1_436_26_0027.htm
13 6 1827 Nieświcz Antoni Kossowski Korszów Walenty Marcella Antoni Tomiński, Helena Sobiecka 427 8 18 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0005.htm
26 12 1828 Radziwiłłów Waleria Katarzyna Faltynowska Radziwiłłów Stanisław Petronela Kossytowska 814 254 43 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0258.htm
22 7 1828 Horochów Lambert Henryk Kossakowski Laszki Dominik Helena Chrzczeszewska 844 85 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0053.htm
4 11 1828 Równe Karolina Wiktoria Piotrowska Równe Józef Rozalia Sawicka ch.04.11.1828, W. Nahum Kossykow, W. Ludwika Neiman wdowa, asyst. W. Franciszek Luidyk, W. Aniela Ko 171-1-1 149R 28 R Mg
25 12 1828 Bazalia -fil.Tereszki Józefa Agnieszka Kossowska Rześniówka Wincenty Anastazja ur. Stanisław Krokowski i ur. Agnieszka Białokur 178-3-95 220V 24 Ż DM
28 9 1828 Kulczyny Michał Jędruski Jaworowce Ignacy Tekla Kossowska ch. 1828.09.29, Ur. Mikołaj Karczewski, Franciszka Gurska, ass. Ignacy Gurski, Marianna Ilnicka 178-3-94 322V 62 Ż Mg
4 6 1829 Bucyń Julianna Chryszczuk Łyczyny Teodor Janina Słotwińska Bonifacy Bystry,Brygida Kossakowska 26 16 3 B 0
1 8 1829 Radziwiłłów Piotr Bahrynowski Radziwiłłów Józef Helena Kossakowska 815 282a 40 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0287.htm
10 6 1829 Kozin Marianna Krajczyńska Budki Białogrodeckie Jan Helena Siomijewska (?) Kazimierz Kossowski, Katarzyna Komarnicka z. Jana 296 22 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0013.htm
24 2 1829 Białozórka Mikołaj Jan Lisowski Urla Michał Marianna Dachniewicz ur. Franciszek Korzeniowski, Anna Kossarska 245-1-3 372V 6 R
5 4 1830 Wiszenki Ludwika Folwart Wiszenki Wincenty Tekla Kornatowska Jan Kossakowski, Eleonora Odzga 816 47 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0049.htm
9 1 1830 Krzywin Józef Ziemba Nietyszyn Jan Marianna Malinowska ch.9.01.1830, Ur. Józef Kossobucki, Sł. Helena Gągała ż. Błażeja 171-1-3 37R 1 R Mg
9 9 1830 Krzywin Marianna Kossobucka Sielce Józef Elżbieta Gągała ch.10.09.1830, Ur. Jan Kossobucki, Ur. Helena Gągała ż. Błażeja 171-1-3 39R 18 R Mg
18 3 1830 Zasław św. Jana Józef Rybczyński Soszne Mikołaj Anastazja Kossak Józef Mądzelowski i Zofia Mądzelowska panna 178-03-96 3R 11 Ż DM
11 6 1830 Tuczyn Antonina Kossarzecka Janin Stefan Marianna Wołotkiewicz ...Kossarzecki i Agnieszka ...lawska 171-1-3 193V 9 R DM
19 7 1830 Tuczyn Marianna Justycka Tuczyn Jan Marianna Józef Piotrowski i Katarzyna Kossarzecka 171-1-3 195V 14 R DM
27 8 1831 Hołoby Adam Kozicki Boguszówka Paweł Katarzyna Czuchalinska Jan Muszkowski, Marianna Kossakowska obrządku Greko-rosyjskiego 847 218R/384 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0208.htm
6 9 1831 Krzywin Anna Adaszyńska Sielce Szymon Agnieszka Gągała ch.7.09.1831, Ur. Antoni Kutyłowski, Ur. Magdalena Kossobucka ż. Józefa 171-1-4 35V 14 R Mg
26 11 1831 Krzywin Jan Gągała Sielce Franciszek Agnieszka Zielińska ch.26.11.1831, Ur. Józef Kossobucki, Marianna Borkowska ż. Wawrzyńca 171-1-4 36R 18 R Mg
3 10 1831 Ostróg Teresa Torczyńska Płużne Szymon Konstancja Kossowska ojciec Kapłan Grecko-Unicki, matka katoliczka, chrzestni Mikołaj Iwochnienko, Marianna Hulecka 1-171-4 11V 82 R MZ
23 11 1831 Ostróg Cecylia Szpakowska Derewiańcze Antoni Agata Korsak Jan Jarocki, Agata Kossakowska 1-171-4 12V 94 R MZ
23 11 1831 Tuczyn Feliks Urbanowicz Janin Grzegorz Julianna Kozłowska Paweł Reszczyński i Marianna Kossarzewska z Janina 171-1-4 224R 20 R DM
18 8 1832 Krzywin Ludwik Bolesław Bieńkowski Krupiec Karol Marianna Kossowska ch. 25.08.1832, W. Ludwik Kossowski, dziadek dziecka, W. Katarzyna Bieńkowska ż. Michała, babka dzie 171-1-5 39R 15 R Mg
5 3 1832 Tuczyn Tomasz Kossarzycki Janin Michał Ewa Reszczyńska Jan Reszczyński i Joanna Urbasiewicz 171-1-5 164R 2 R DM
6 7 1833 Ostróg Jan Krajczyński Choteń Szymon Anastazja Jachymowicz Antoni Krajczyński, Katarzyna Kossowska ż. Mateusza 86 O 0
15 7 1833 Ostróg Eliasz Gresiuk Choteń Bartłomiej Rozalia Horynka Teodor Kossowki, Honorata Żukowska z. Macieja 88 O 0
19 9 1833 Ostróg Karolina Łabęcka Majdan Płużeński Piotr Sabina Rudnicka Jan Kossobudzki, Tekla Sadło ż. Jana 108 O 0
9 2 1833 Radziwiłłów Andrzej Kossowski Radziwiłłów Mikołaj Prakseda - 819 238a 4 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0246.htm
20 1 1833 Krzywin Jan Fabian Gągała Sielce Stanisław Franciszka Polkiewicz ch. 20.01.1833, Ur. Jan Kossobucki, Ur. Salomea Wereszczyńska ż. Macieja 171-1-6 41R 4 R Mg
9 6 1833 Krzywin Antoni Zięba Nietyszyn Jan Marianna Malinowska ch. 10.06.1833, Ur. Józef Kossobucki, Sł. Salomea Wereszczyńska ż. Macieja 171-1-6 42V 15 R Mg
21 6 1833 Krzywin Paulin Kossobucki Sielce Józef Elżbieta Gągała ch. 22.06.1833, Ur. Jan Kossobucki, Ur. Krystyna z Kossobuckich Gągała ż. Jana 171-1-6 42V 17 R Mg
9 2 1834 Ostróg Anna Florek Choteń Franciszek Tekla Kuczyńska Teodor Kossowski, Rozalia Grzesiuk 15 O 0
11 2 1834 Ostróg Apolonia Białokur Dorohoszcza Jakub Barbara Kutowicz Józef Kossobucki, Marianna Wilhelmowa 22 O 0
15 7 1834 Ostróg Jan Mydlarski Choteń Grzegorz Marianna Ejsmunt Dymitr Ejsmunt, Katarzyna Kossowska 69 O 0
1 9 1834 Ostróg Julianna Sabina Dąbrowska Majdan Płużeński Antoni Anna Zawadzka Jan Kossobudzki, Sabina Łabęcka ż. Piotra 85 O 0
8 1 1834 Krystynopol Seweryna Kossowska Krystynopol 42 Andrzej Katarzyna Michacka 721L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20721/pages/PL_1_301_721_0001.htm
25 6 1834 Luboml Pulcheria Kamila Makowska Kropiwnik Józef Anna Broniewicz Stanisław Kossakowski, Katarzyna Sztejn 849 461 54 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0255.htm
17 2 1834 Ostróg Józefa NN Ostróg NN Marianna NN Erazm Kossecki Pelagia Jagodyńska 171-1-8 4R 20 R 899
17 3 1834 Krzywin Gabriel Gągała Sielce Jan Krystyna Kossobucka ch. 18.03.1834, Prac. Jan Kratiuk, Ur. Petronela Mialinowska panna 171-1-7 45V 6 R Mg
27 1 1835 Zasław św. Józefa Joanna Kukłowska Beyzymy Stanisław Ludwika Zakrzewska Feliks Kossakowski, Marianna Teleżyńska 178-3-101 24 8 Ż SK
5 11 1835 Ołyka Matylda Antonina Kuczyńska Sieniaków Polikarp Wiktoria Kossakowska dopelnienie 464 1 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20464/pages/PL_1_436_464_0001.htm
31 9 1835 Radziwiłłów Jan Kossowski Radziwiłłów Mikołaj Prakseda Pahubko 821 235a 28 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0237.htm
1 1 1835 Ostróg Honorata Karpińska Choteń Franciszek Agnieszka Kuczyńska Jan Kossowski, Józefa Brzezicka 171-1-8 1R 1 R 899
2 1 1835 Ostróg Antonina Kossowska Choteń Mateusz Katarzyna Janicka Jan Golański Apolonia Myslarska 171-1-8 1R 2 R 899
9 12 1835 Ostróg Lucyna Krajczyńska Choteń Szymon Anastazja Jechowicz Andrzej Frolik, Katarzyna Kossowska 171-1-8 16V 89 R 900
14 2 1835 Krzywin Faustyn Adaszyński Sielce Szymon Agnieszka Gągała ch. 14.02.1835, Ur. Jan Kossobucki, Ur. Elżbieta Kossobucka ż. Józefa 171-1-8 66V 6 R Mg
1 12 1835 Zasław św. Józefa Jędrzej Kossowski Horodyszcze Bartłomiej Teresa Woyciechowska Szymon Czyżyński, Teresa Filipowiczowa 178-3-101 59 150 Ż SK
19 2 1835 Bazalia f. Tereszki Konstancja Sokołowska Rześniówka Józef Klara Olszewska Karol Olszewski i Anastazja Kossowska 178-03-101 240V 6 Ż DM
24 12 1836 Wiszenki Adam Sakowski Wiszenki Paweł Tatiana Prądecka Piotr Magirowski, Paulina Kossakowska - "p"; ch: 26.12. 822 50a 42 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0051.htm
26 12 1836 Luboml Stefan Gustaw Kossakowski Hołowno Franciszek Teofila Wolańska Karol Lipczyński, Anna Łapińska ż. Antoniego 852 503 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0266.htm
29 3 1836 Krzywin Wincenty Kossobucki Sielce Józef Elżbieta Gągała ch.30.03.1836, Ur. Józef Biłłokur (Białokur), Ur. Petronela Malinowska panna 171-1-9 62V 10 R Mg
18 12 1836 Krzywin Anastazja Majchrewicz Sielce Ignacy Anna Gągała ch.27.12.1836, Ur. Jan Gągała, Ur. Elżbieta Kossobucka ż. Józefa 171-1-9 67R 38 R Mg
28 12 1836 Ostróg Ewa Kossowska Choteń Teodor Brygida Frolik Andrzej Frolik i Ewa Karpińska 171-1-9 22R 128 R DM
28 1 1837 Kuniów Karolina Marianna Białoszewska Miakoty Joachim Joanna Kossubudzka 171-1-10 82 R-V 18 R 0
15 12 1837 Ołyka Jan Kuczyński Sieniaków Polikarp Wiktoria Kossakowska dopelnienie 464 2 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20464/pages/PL_1_436_464_0002.htm
3 12 1837 Wiszenki Franciszek Magierowski Wiszenki Piotr Rozalia Jabłonowska Michał Kotowicz, Paulina Kotelnicka z Kossakowskich - "p"; as: Karol Łoziński -" 824 41 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0042.htm
19 4 1837 Ostróg Jan Frolik Choteń Franciszek Tekla Kaczyńska Teodor Kossowski i Rozalia Grześkowa 171-1-10 8V 47 R DM
16 1 1838 Wiszenki Antoni Kondracki Wiszenki NN Marianna Michał Kotowicz - "k", Paulina z Kotelnickich Kossakowska - "p"; ch: 30.01. 824 40 9 765 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0041.htm
30 8 1838 Targowica Róża Kossakowska Krasne Jan Julia Kajmowska Jan Starzycki, Balbina Stalkiewicz ż. Franciszka 824 224 V 11 ZP 0
15 11 1838 Targowica Józef Kossakowski Bokujma Ludwik Julianna Buszyńska Julian Szeremecki, Agata Szadurska ż. Grzegorza 824 225 R 16 ZP 0
29 6 1838 Dederkały Maria Paulina Petronela Hoffman Sadki Kacper Petronela Bałkowska Paweł Korczewski, Róża Kossakowska ż. Hieronima 54 209 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0112.htm
18 9 1838 Dederkały Józef Zaleski Sadki Mikołaj Franciszka Brant Jacek Kossowski, Marianna Radwańska ż. Józefa 54 211 16 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0113.htm
16 1 1838 Wiszenki Antoni Kondracki Wiszenki NN Marianna Michał Kotowicz - "k", Paulina z Kotelnickich Kossakowska - "p"; ch: 30.01. 824 40 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0041.htm
7 9 1838 Wiszenki Zacharyasz Sakowski Wiszenki Paweł Tekla Prandecka Piotr Magierowski, Paulina Kossakowska - "p"; as: Wawrzyniec Wachowski, Tatiana 824 47a 48 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0048.htm
7 1 1838 Młynów Edward Majewski Smordwa Feliks Aleksandra Ignacy Siekarzyński, Lucyna Kossowska, Tomasz Tossowski, Franciszka Zaleska, Ksa 824 138R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0139.htm
23 6 1838 Ptycza Józefa Auguściuk Werba Wojciech Tekla Kossakowska Jan Sabko, Anna Antuszewska, Marcin Szałachiewicz, Marianna Załęska 824 204V 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0206.htm
23 9 1838 Chabno Władysław Kossowski Słoboda Wyszowa Jerzy Adalbert Konstancja Raszkowska Antoni Rodowicz, Kolegski Regestrator, Marianna Roszkowska, panna, chrz. 21.01.1840 178-51-456 25R 6 Ż BS 62
7 6 1839 Tuczyn Hippolit Sawicki Janin Szymon Magdalena Ryszczyńska BazyliGajdamowicz,Marianna Kossarzecka 879 153 V 29 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0156.htm
15 5 1839 Tuczyn Zofia Gajdamowicz Janin Bartłomiej Ewa Bielawska Anastazy Reszczyński , Magdalena Kossarzecka 879 152 V 22 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0155.htm
1 4 1839 Tuczyn Aniela Kossarzecka Janin Stefan Marianna Wołotkiewicz Jan Kotkowski, Aleksandra Korczyńska, asyst. Stanisław Kossarzecki i Feliksa Woł 879 151 V 17 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0154.htm
30 1 1839 Targowica Anna Zarzycka Bokujma Ignacy Domicela Kossowska Józef Wojnicki, Anna Bajkowska ż. Franciszka 825 256 V 7 ZP 0
30 1 1839 Targowica Julianna Zarzycka Bokujma Ignacy Domicela Kossowska Ludwik Kossowski, Anna Zdanowicz wdowa 825 256 V 8 ZP 0
25 2 1839 Luboml Wiktor Kossakowski Hołowno Franciszek Teofila Wolańska Stanisław Kossakowski, Marianna Wolańska ż. Wincentego 303 11 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0006.htm
20 7 1839 Fastów Ewa Piotraszewska Kogutówka Jan Karolina Protasiewicz Jan Małaszewski, Konstancja Kossowska, ż. Wojciecha, chrz. 6.01.1847 178-51-548 27R 3 Ż BS 55
26 1 1840 Jampol Karolina Sydorowicz Przedmieście Jampolskie Jan Katarzyna Kossowska 871 439 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0230.htm
18 12 1840 Jampol Genowefa Zalewska Przedmieście Jampolskie Jan Urszula Koss 871 453 60 0
26 1 1840 Ostróg Magdalena Domalewska Balarka Choteńska Ludwik Katarzyna Janicka w. ż. Teodor Kossowski, Apolonia Mydlarska 880 2 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0003.htm
14 11 1840 Wiszenki Gabryel Oczkowski Wiszenki Kaietan Paulina Kossakowska Zacharyasz Wachowski, Domicela Kossakowska; ch: 19.11. 826 86a 40 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0087.htm
15 2 1840 Nowogród Wołyński Walenty Rajkowski Majdan Jawne Stefan Justyna Kossowska 871 14 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0008.htm
12 7 1840 Ostróg Anna Kossowska Balarka Choteńska Teodor Brygida Frolik 1-dw. Andrzej Frolik, Ewa Karpińska 880 8 R 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0009.htm
1 11 1840 Ostróg Karol Kossowski Balarka Choteńska Jan Julianna Karlińska 880 11 R 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0012.htm
29 1 1840 Korostyszew Franciszka Adolfa Niesiołowska Korostyszew Albert Mikołaj Celestyna Sikorska Adolf Bielski, Marianna Wisińska, as. Ludwik Zbrożek, Józefa Jagieło, Wincenty Kossakowski, Petronela Rembertowicz, Franciszek Łabęcki, Franciszka Kossakowska, panna, chrz. 22.02.1840 178-51-456 14R 10 Ż BS 38
28 8 1840 Korostyszew Salomea Barszczewska Korostyszew Jakub Marianna Sokół Ferdynand von Grumbkow, Józefa Jagieło, as. Franciszek Łabęcki, Franciszka Kossakowska, panna, chrz. 1.09.1840 178-51-456 17R 32 Ż BS 44
3 1 1840 Czarnobyl Jan Silicki Kowalówka Michał Julia Kossowska Aleksander Kalinowski, Krystyna Lisicka, as. Franciszek Dąbrowski, Lucyna Lisicka, chrz. 5.01.1840 178-51-456 36R 1 Ż BS 84 0
21 7 1841 Ostróg Edward Stefan Bieńkowski Rozważ Karol Marianna Kossowska R 8 V 72 0
18 11 1841 Ostróg Marianna Kossecka Ostróg NN Kunegunda R 12 R 105
30 7 1841 Ptycza Marianna Sliwińska Stołpiec Andrzej Julianna Kossowska Jan Michaliszyn, Marianna Kotlińska, Grzegorz Sliwinski, Marianna Michaliszyn 827 239V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0243.htm
24 3 1841 Luboml Adolf Józef Kossakowski Krymno Franciszek Teofila Wolańska Piotr Laskowski, Domicela Fenikowska 856 528 79 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0289.htm
20 12 1841 Tuczyn Tomasz Kossarzecki Janin Franciszek Franciszka Gajdamowicz Bartłomiej Gajdamowicz i Marianna Reszczyńska 171-1-12 160R 38 Ż DM
14 4 1842 Korytnica Marianna Kossińska Kładniów Józef Marianna Kosińska 215 2 3 DW
20 7 1842 Korytnica Jan Kossiński Kładniów Stefan Tekla Kossińska 215 4 8 0
20 4 1842 Łuck Sotera Domicella Guzowska Klepaczów Tomasz Helena Strzemińska Wincenty Żuliński, Julia Kossakowska żona Jana 378 10 27 828 145R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0006.htm
15 9 1842 Łuck Walerian Romanowski Jeziórko Gasper Apolonia Marczewska Szymon Konaszewicz, Julia Kossakowska 378 20 55 828 150V 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0011.htm
17 6 1842 Łuck Joanna Adolfina Rowicka Jeziorko Franciszek Apolonia Gasper Romaszewski, Julia Kossakowska 378 22 61 828 147V-148R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0012.htm
25 7 1842 Luboml Anna Marianna Kossakowska folwark Władynopolski Stanisław Brygida Wolańska Jan Lewandowski, Julianna Lipczyńska 857 502 68 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0269.htm
5 9 1842 Jampol Norbert Koss Jampol Józef Anna Nowakowska Piotr Kotowski, Franciszka Berezowska, ż. Jana 873 545 31 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0283.htm
27 2 1843 Tuczyn Wiktoria Kozłowska Janin Jan Antonina [Joanna] Kossarzecka Stanisław Urbanowicz i Agata Gajdamowicz 882 150 R 8 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0151.htm
18 7 1843 Tuczyn Anna Kossarzecka Janin Stanisław Łucja Sawicka 882 153 R 21 0
25 11 1843 Hołoby Katarzyna Klementyna Klerże Hołoby Jan Honorata Witkoska Eustachy Wilga Julii z Zbijewskich małżonek, Antonina z Kossakowskich Walentego 858 211V/406 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0215.htm
1 9 1843 Luboml Michalina Sabina Kossakowska Władynopol Stanisław Brygida Wolańska Michał Pieńkowski, Barbara Garczyńska ż. Józefa 858 492 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0262.htm
18 1 1844 Wiszenki Gasper Barcikowski Uroczysko Bohaczówka Felix Rozalia Korzeniowska Karol Barcikowski, Emilia Daszkiewicz - "p"; as: Emiliusz Kossiński, Sabina Dasz 770 3 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0002.htm
1 3 1844 Luboml Maciej Kajetan Makowski Kropiwnik Józef Wincentyna Jaworska Hipolit Dołmański, Brygida Kossakowska ż. Stanisława 859 562 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0300.htm
1 2 1845 Tuczyn Jan Kossarzecki Janin Stefan Marianna Wołotkiewicz 884 170 V 4
2 7 1845 Tuczyn Aniela Gajdamowicz Janin Bazyli Józefa Kossarzecka 884 175 V 28
13 9 1845 Tuczyn Tekla Kossarzecka Janin Franciszek Franciszka Gajdamowicz 884 176 V 34
20 10 1845 Krzywin Antoni Link Sielce Wincenty Magdalena Kossobudzka Jan Gągałło, Agnieszka Kratiukowa ż. Wincentego 884 64 27 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0066.htm
10 12 1845 Łabuń Franciszka Kossowski Szkarawka Wielka Karol Marianna Zatorska 1-dw. Daniel Ilnicki i Agata Łempicka ż. Tomasza 178-3-113 129V 76 Ż DM
24 12 1845 Łabuń Adam Kossowski fut. Łabuński Jan Teresa Remiszewska 1-dw. Kazimierz Babicki i Aniela Sobolewska panna 178-3-113 129V 78 Ż DM
6 7 1846 Fastów Dominika Pioraszewska Paleniczyńce Jan Karolina Protasiewicz Karol Wierzbicki, Konstancja Kossowska, ż. Wojciecha, chrz. 6.01.1847 178-51-548 27V 4 Ż BS 56
8 7 1847 Wiszenki Piotr Paweł Kossakowski Kolonia Oleszkiewicze NN Tekla Józef Brodnicki, Wiktoria Michałowska; ch: 09.07. 773 8 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0005.htm
23 2 1847 Fastów Adolf Budziński Fastów Antoni Marianna Krzytucka Zenon Radecki, aptekarz, Konstancja Kossowska, wdowa, chrz.7.03.1847 178-51-548 28V 12 Ż BS 58
31 5 1847 Kijów Henryk Justyn Doliński Kijów Józef Katarzyna Kossakowska Ludwik Seget, Koll. Assesor, Eugenia Trocka,chrz.10.06.1847 178-51-548 42R 32 Ż BS 85
31 4 1847 Kijów Aleksander Erazm Doliński Kijów Józef Katarzyna Kossakowska Jan Leonow,Kol. Sowietnik, Profesor Uniwersytetu Św. Włodzimierza, Apolinaria Strzelbicka, chrz.10.06.1847 178-51-548 42R 33 Ż BS 85
15 3 1847 Korostyszew Józefa Słoniewska Korostyszew Antoni Izabella Kozubowska Adolf Be... Dep..., Apolonia Kwiatkowska, as. Wincenty Kossakowski, Julia Kwiatkowska, panna, Jan Kwiatkowski, Franciszka Kossakowska, panna, 24.03.1847 178-51-548 88V 89R 15 Ż BS 178
19 11 1847 Korostyszew Adela Wiktoria Cybulska Stryżawka Marcin Klotylda Rychter c. ur., chrz. 14.12, chrzestni: ur. Adolf Bielski deputat, ur. Józefa Jagiełowa, asysta: ur. Alojzy Pero deputat, ur. Franciszka Kossakowska panna, ur. Michał Grodziński, ur. Klementyna Cybulska 178-51-548 93V 50 Ż BS, EH 188
3 7 1847 Białogródka Marianna Zarzycka Białogródka Tomasz Katarzyna Lewkowicz 1-dw. Jakub Beyzymski i ur. Anna Kossakowska ż. Feliksa 178-3-116 106R 56 Ż DM
17 1 1847 Tuczyn Piotr Gajdamowicz Janin Antoni Rozalia Dąbrowska Jan Dąbrowski i Franciszka Kossarzecka 171-1-13 168V 3 R DM
3 9 1847 Tuczyn Gracjan Gajdamowicz Janin Bartłomiej Ewa Bielawska Michał Dąbrowski i Magdalena Kossarzecka ż. Józefa 171-1-13 170V 16 R DM
19 11 1847 Tuczyn Katarzyna Dioniza Dąbrowska Janin Jan Justyna Rudnicka Stanisław Kossarzecki i Magdalena Kossarzecka ż. Józefa 171-1-13 171V 20 R DM
16 12 1847 Tuczyn Ewa Sawicka Janin Szymon Magdalena Reszczyńska Bazyli Gajdamowicz i Antonina Kossarzecka panna 171-1-13 172R 23 R DM
23 12 1848 Zasław św. Józefa Aniela Kossowska Horodyszcze Bartłomiej Teresa Wojtyńska chł. Michał Piaskorski, Teresa Jakosiowa 178-3-117 30V 120 Ż
1 7 1848 Krzywin Paulina Link (Linek) Sielce Wincenty Magdalena Kossobucka ch.1.07.1848, Jan Kratiuk, Marianna Borkowska ż. Stefana 171-1-14 51V 18 R Mg
20 5 1848 Tuczyn Marianna Sinicka Krucha Karol Helena Bagińska Jan Malinowski i Antonina Kossarzecka panna 171-1-14 207R 25 R DM
3 7 1848 Tuczyn Józef Domalewski Janin Michał Urszula Murawska Kazimierz Bagiński i Józefa Kossarzecka 171-1-14 208R 29 R DM
25 11 1848 Tuczyn Katarzyna Kossarzecka Janin Franciszek Franciszka Gajdamowicz Bazyli Gajdamowicz i Justyna Dąbrowska ż. Jana 171-1-14 210R 38 R DM
25 1 1852 Białogródka Michalina Józefa Tekla Zofia Bratyńska Białogródka Michał Maria Smoleńska [Smolińska] dopeł.chrz.6.05.1856, as. Hrabia Tadeusz Kossowski i Ludwika Wimuth panna, Józef Michalski-Tyt.Sowietnik, Tekla Maliszewska ż. Floriana, Eugeniusz Pini i Józefa Jaworska ż. Zygmunta 178-03-124 574V-575R 54 Ż DM
6 12 1853 Przewały Andrzej Kossianowski Stawki Lucjan Marianna Leszkiewicz 865 289-290 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0152.htm
11 3 1853 Białogródka Joanna Mirecka Bisóweczka Jakub Agnieszka Kossińska Józef Kozłowski i Anna Zaręba ż. Grzegorza 178-03-121 465V-466R 18 Ż DM
16 3 1853 Białogródka Józefa Kossińska Bisóweczka Mikołaj Julianna Słomińska Adam Niewirowicz i Marianna Asłanowicz wdowa 178-03-121 465V-466R 19 Ż DM
30 5 1853 Białogródka Joanna Kozłowska Bisóweczka Szymon Marianna Konferowicz Stanisław Kossiński i Marianna Mirecka ż. Antoniego 178-03-121 471V-472R 43 Ż DM
13 9 1853 Białogródka Józef Mirecka Bisówka Mała Wojciech Marianna Dzwonkowska Stanisław Mirecki i Krystyna Kossińska ż. Stanisława 178-03-121 481V-482R 81 Ż DM
27 10 1853 Białogródka Stefan Konferewicz Bisóweczka Jan Marianna Kalnicka Adam Niewirowicz i Krystyna Kossińska ż. Stanisława 178-03-121 486V-487R 102 Ż DM
3 9 1854 Białogródka Melania Agnieszka Pini Polachowa Eugeniusz Zofia Sechek Hrabia Tadeusz Kossowski i Maria Bratyńska ż. Michała, Maurycy Kleczyński i Justyna Bratyńska panna 178-03-122 421V-422R 93 Ż DM
20 3 1855 Łabuń Józef Berezowski Sasanówka Franciszek Cecylia Kossowska Franciszek Wilechowski i Agnieszka Kurowska 178-03-123 702V-703R 25 Ż DM 0
9 12 1857 Białogródka Maria Barbara Kossowska Białogródka Tadeusz Franciszka Dziczkowska Antoni Machnicki i Tekla Wimuth ż. Ludwika 178-3-74 213V-214R 3 Ż DM
31 10 1859 Łuck Wiktor Koss Łuck Ferdynand Salomea Mohylewska 841 369-370 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0204.htm
26 3 1859 Ostróg Adolf Hanuszewski Choteń Konstanty Eleonora Frol Antoni Kossowski i Marianna Frol ż. Leona 886 20-21 31 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0011.htm
2 4 1859 Ostróg Anna Niemczycka Choteń Antoni Domicela Golińska Aleksander Kossowski i Franciszka Zagajewska ż. Michała 886 22-23 34 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0012.htm
4 7 1859 Ostróg Antoni Kossowski Choteń Aleksander Konstancja Brzezicka Antoni Brzezicki i Maria Baszyńska ż. Adama 886 44-45 70 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0023.htm
7 11 1859 Ostróg Teresa Joanna Kossal Białotyń Franciszek Barbara Hukal Wacław Wolen i Teresa Janeczek ż. Józefa 886 75-76 107 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0040.htm
4 12 1859 Ostróg Katarzyna Mydlarska Choteń Paweł Julianna Kossowska Rafał Rutkowski i Petronela Bednarska ż. Michała 886 79-80 114 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0042.htm
17 2 1860 Łabuń Paulina Szydłowska Fut. Łabuński Jan Antonina Remiszewska Bazyli Rogowski i Teresa Kossowska panna 178-03-75 302V-303R 16 Ż DM
18 6 1860 Łabuń Jan Sielski Szkarawka Wlk Stanisław Franciszka Kossakowska Szymon Wojnarowski i Franciszka Albrecht 178-03-75 307V-308R 41 Ż DM
19 12 1861 Luboml Józef Mierzejewski Horodno, par. Maciejów Wincenty Marianna Przychodzka Franciszek Borkowski, Antonina Kossakowska panna 305 76-77 112 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0041.htm
1 11 1862 Ostróg Antoni Kraśnicki Choteń Michał Marianna Jankowska Mikołaj Jakuszewski, Marianna Kossowska ż. Antoniego 171-1-75 111 R SK
3 5 1862 Białogródka Konstanty Słowicki Kuczmanówka Franciszek Józefa Kossowska Franciszek Zawadzki i Wincentyna Gołębiowska wdowa 178-03-77 111V-112R 43 Ż DM 0
29 10 1862 Białogródka Magdalena Kossińska Bisóweczka Mikołaj Antonina Niewirowicz Jan Konferowicz i Marianna Niewirowicz ż. Józefa 178-03-77 124V-125R 94 Ż DM
28 8 1863 Żytomierz Maria Augusta Lipkowska Żytomierz Leon Barbara Kossakowska Ignacy Podgorski, Julia Opoczynska 178-3-54 67 237 Ż DG
13 10 1863 Białogródka Edward Rafał Łabęcki (Łabędzki) Białogródka Aleksander Elżbieta Felińska Karol Kossowski i Henryka Wimut ż. Ludwika 178-03-81 29V-30R 116 Ż DM
15 8 1864 Białogródka Aleksander Słowicki Kuczmanówka Franciszek Józefa Kossowska Franciszek Zawadzki i Wincentyna Gołębiowska wdowa 178-03-81 82V-83R 70 Ż DM
14 12 1865 Ołyka Walerian Kossobudzki Humienniki Stanisław Katarzyna Stankiewicz 488 32 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0017.htm
24 9 1867 Łuck Aleksander Koss Łuck Ferdynand Salomea Mogiłowska 398 4-5 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0003.htm
29 3 1867 Białogródka Jan Słowicki Bisóweczka Franciszek Józefa Kossowska Antoni Piotrowski i Józefa Olszewska ż. Piotra 178-03-81 271V-272R 27 Ż DM
8 7 1867 Białogródka Józef Piotrowski Puzyrki Małe Fortunat Emilia Wolska Antoni Zarzycki i Cecylia Kossińska 178-03-81 280V-281R 63 Ż DM
18 2 1867 Ostróg Monika Kossowska Choteń Bartłomiej Tekla Chomicz Paweł Mydlarski, Marianna Król żona Antoniego 654-1-56 1R 5 R MZ 0
2 10 1867 Ostróg Antoni Hanuszewicz Choteń Konstanty Honorata Frol Antoni Kossowski, Zofia Frol żona Wincentego 654-1-56 6R 2 R MZ
4 2 1869 Ostróg Józef Karpiński Choteń Jan Magdalena Kossowska Jan Mydlarski, Ewa Krajczyńska żona Eliasza 654-1-56 9R 2 R MZ
2 2 1869 Ostróg Józef Krajczyński Choteń Stanisław Karolina Chomicz Piotr Chomicz, Tekla Kossowska żona Bartłomieja, Ass. Konstanty Trojanowski, Teofila Chomicz żona Konstantego 654-1-56 9R 3 R MZ
27 1 1869 Ostróg Franciszek Kossowski Choteń Antoni Marianna Kraśnicka Feliks krajczyński, Anna Grzesiuk żona Antoniego 654-1-56 9R 4 R MZ
19 3 1869 Ostróg Józefa Domalewska Choteń Julian Malgorzata Kossowska Paweł ??Mydlarski, Domicela Niemczycka żona Antoniego 654-1-56 10R 1 R MZ 0
25 11 1869 Ostróg Hipolit Baszyński Choteń Adam Marianna Brzezicka Aleksander Kossowski, Anna Gorlińska żona Franciszka 654-1-56 19R 3 R MZ
18 1 1870 Ostróg Emilia Kossowska Choteń Bartłomiej Tekla ...miczów Feliks Krajczyński, Tekla Chomicz żona Jana 654-1-56 20V 1 R MZ
6 4 1870 Ostróg Antoni Krajczyński Choteń Feliks Ewa Kossowska Rafł Rudkowski, Teofila Będnarska żona Michała 654-1-56 24R 3 R MZ
1 4 1870 Ostróg Aniela Brzezicka Choteń Antoni ...na Żytnikowska Aleksander Kossowski,Teresa Jakuszewska żona Ignacego 654-1-56 24V 6 R MZ
1 6 1870 Ostróg Michał Mydlarski Choteń Paweł Anna Kreczyńska Rafał Rudkowski, Maria Kossowska żona Antoniego 654-1-56 26R 5 R MZ
11 6 1870 Ostróg Michalina Kossowska Choteń Aleksander Konstancja Brzezicka Feliks Krajczyński, Anna Orlicka 654-1-56 27V 4 R MZ
20 9 1870 Ostróg Jakub Krejczyński Choteń Eliasz Ewa Kossowska Feliks Krejczyński, Teofila Bednarska żona Michała 654-1-56 31R 7 R MZ
10 4 1871 Ostróg Antoni Kossowski Choteń Antoni Marianna ..ka Eliasz Ku..ski, Anna Grzesiuk żona Antoniego 654-1-56 36V 6 R 40 MZ
3 5 1871 Ostróg Jakub Karpiński Choteń .. Magdalena Kossowska Kazimierz Bednarski, Aleksandra Krajczyńska 654-1-56 38V 7 R 42 MZ
2 7 1871 Ostróg Anna Urko Mizoczyk Piotr Anna Hussak Czesi, Maciej Matejka, Anna Kossak 654-1-56 40R 5 R 43 MZ
1 7 1871 Ostróg Teofila Chomicz Choteń Antoni Marianna Frankowska Grzegorz Frankowski, Tekla Kossowska żona Bartłomieja 654-1-56 40V 5 R 44 MZ
10 7 1871 Ostróg Karolina Borkowska Płużne Jędrzej Joanna ...zyńska zgraniczny Wilhelm, Tekla Kossowska żona Bartłomieja 654-1-56 40V 6 R 44 MZ
14 7 1871 Ostróg Aleksandra Chomik Choteń Konstanty Teofila Karpińska ... Mydlarski, Tekla Kossowska żona Bartłomieja 654-1-56 40V 7 R 44 MZ 0
19 8 1871 Ostróg Antoni Kossowski Choteń Franciszek Tekla ...ska ..oni Krajczyński, Anna Kossowska panna 654-1-56 41V 3 R 45 MZ
6 10 1871 Ostróg Józef Karpiński Choteń Stanisław Karolina Chomicz Bartłomiej Kossowski, Leonia Chomicz żona Piotra 654-1-56 43R 6 R 46 MZ
6 4 1872 Ołyka Antoni Kossobudzki Humienniki Stanisław Katarzyna Stankiewicz 493 24 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0013.htm
1 10 1872 Jampol Stanisława Maria Koss Jampol Tomasz Emilia Falmicner 1-58 13V-14R 65 T 720
2 1 1872 Ostróg Karol Krejczyński Choteń Feliks Ewa Kossowska Rafał Rudkowski, Teofila Będnarska żona Michała 654-1-56 46R 4 R 49 MZ
18 1 1872 Ostróg Antonina Ostaszewska Choteń Faustyn Barbara Kossowska Antoni Kossowski, Łucja Chomicz żona Piotra 654-1-56 47R 3 R MZ
21 3 1872 Ostróg Stanisław Orliński Choteń Franciszek Anna Brzezicka Aleksander Kossowski, Aniela Kutyłowska ż. Jana 654-1-56 49R 9 R MZ
21 4 1872 Ostróg Stanisław Kossowski Choteń Bartłomiej Tekla Chomicz Feliks Krejczyński, Tekla Chomicz ż. Jana 654-1-56 50R 6 R MZ
17 6 1872 Ostróg Olimpia Krajczyńska Choteń Antoni Petronela Grzesiuk Jan Sawicki, Tekla Kossowska 654-1-56 52V 5 R MZ
1 9 1872 Ostróg Adelajda Baszyńska Choteń Adam Marianna Brzezicka Aleksander Kossowski, Anna Orlińska ż. Franciszka 654-1-56 54V 4 R MZ
1 9 1873 Ostróg Jan Frankowski Choteń Karol Anna Kossowska Franciszek Kossowski, Karolina Krajczyńska ż. Stanisława 654-1-56 65V 5 R MZ
3 12 1873 Ostróg Antonina Frol Choteń Mikołaj Agnieszka Zalewska Franciszek Kossowski, Karolina Krajczyńska ż. Stanisława 654-1-56 67V 6 R MZ
24 12 1874 Ołyka Ewa Kossobucka Humienniki Stanisław Karolina Stankiewicz 495 46 70 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0024.htm
8 2 1887 Luboml Marianna Królikowska Binduga Michał Marcelina Lejman Ignacy Wojciechowski, Leontyna Kossowicz 330 16 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0009.htm
2 10 1890 Semenówka Margarita Kes (Köss, Käss) par. Semenówka Jakub Zuzanna (Susane) Szefer (Schäfer, Schöfer) Jakub Wilberger z żoną Margaritą z d. Kes, (Köss, Kuss) 13 50 Tb
29 10 1898 Turzysk Bronisław Kossakowski Stawek Aleksander Ewa Plińska 939 17V-18R 81 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0019.htm
13 9 1899 Turzysk Helena Wenimko Dąbrowa Aleksander Paulina Kossakowska 940 11V-12R 54 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0012.htm
30 6 1901 Horochów Paulina Baran Strzelcze Józef Michalina Kossakowska 944 13 48 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0013.htm
15 10 1907 Horochów Edward Baranowski Strzelcze Józef Michalina Kossakowska 993 22 90 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0027.htm
9 2 1908 Horochów Bronisława Konopko Boroczyce Marian Feliksa Kossowska 994 5 14 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0008.htm
16 3 1910 Horochów Kazimierz Baranowski Strzelcze Józef Michalina Kossakowska 996 11 49 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0013.htm
1 4 1911 Tbilisi Ryszard Bieńkowski Tbilisi Władysław s. Jana Leokadia Korwin-Kossakowska Stanisław Kowalczyk, Regina Papierkowska 4V-5R 52 Tb
16 4 1911 Horochów Helena Konopko Boroczyce Marian Felicja Kossowska 997 11 40 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0013.htm
22 4 1913 Tbilisi Irena Bieńkowska Tbilisi Władysław s. Jana Leokadia c. Nikodem Korwin Kossakowska Jakub Mianowski, Maria Baniszewska 57V 53 Tb
15 4 1913 Horochów Stanisława Konopko Boroczyce Marian Feliksa Kossowska 1045 12 41 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0013.htm
1 1 1914 Horochów Czesława Konopko Boroczyce Marian Felicja Kossowska 1059 7 23 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0008.htm
2 1 1916 Tbilisi Zuzanna Bieńkowska Tbilisi Władysław s.Jana Leokadia c.Mikołaja Korwin-Kossakowska Jan Samorzewski, Anna Jakubowska 127R 18 Tb
1 2 1918 Tbilisi Barbara Wilejszys Tbilisi Jan s.Piotra Olga c.Mikołaja Nisledowa Mikołaj Kossow, Kazimiera Stulczyńska 194R 39 Tb
1 2 1918 Tbilisi Barbara Wilejszys Tbilisi Jan s.Piotra Olga c.Mikołaja Nisledowa Mikołaj Kossow, Kazimiera Stulczyńska 194R 39 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
17 1 1773 Szumsk Łukasz Kowalski Zahajce k Barbara Kossowska Zahajce p Antoni Olszański, Jan Wołozyński, Jan Strzelbicki 297-1-180 60V Ł RK
10 2 1793 Szumsk Teodor par. Ostróg Magdalena Kossowska Szumsk Ł 6 R 0
11 9 1827 Łuck Antoni Kossowski Łuck 31 Ignacy Elżbieta Wolińska Agnieszka z Uszyńskich Kowalkiewicz Łuck 28 Jan Marcela Kaczukowska Jan Iwanowicz, Tomasz Więckowski, Wojciech Zawadzki 813 22 - 23a 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0023.htm
22 1 1828 Łysin Kazimierz Kossowski par. Łysin 36 Mikołaj Elżbieta Cybulska Tekla Moskalenko par. Łysin 22 Teodor Barbara 814 221 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0225.htm
12 8 1828 Krzywin Ignacy Majchrewicz Sielce 26 Antoni Anna Zięba Anna Gągała Sielce 20 Józef Franciszka Iwanicka Sław. Wojciech Kossobucki, Sław. Wawrzyniec Kowalewski, Sław. Łukasz Myszeniecki 171-1-1 38R 5 R Mg
2 9 1828 Kulczyny Andrzej Jędrowski Jaworowce 23 Gabriel Aniela Dobrzańska Tekla z Kossowskich Orlewska Jaworowce 28w Michał Teresa Kutkowska Ur. Szymon Czucharski, Antoni Prokopowicz, Mikołaj Karczewski 178-3-94 331V 24 Ż Mg
26 10 1830 Tuczyn Jan Kozłowski Majdan 30 Franciszek Marianna Joanna Kosarzewska Majdan 15 Szymon Marianna Cielecka Grzegorz Urbanowicz, Michał Kossarzewski 171-1-3 197V 5 R DM
1 10 1831 Lachowce Karol Bieńkowski Krupiec par. Krzywin 32 Michał Katarzyna Smoleńska Marianna Kossowska Kaszczyńce 20 Ludwik Aniela Borkowska Wlm Jan Radzimiński, Wlm Julian Bieńkowski 171-1-4 99V 15 R DM
24 7 1832 Ostróg Teodor Kossobucki Płużne 27 Antoni Marianna Choina Karolina Jankowska Płużne 17 Kasper Marianna Cz..meńska Ur. Wincenty Jankowski, Józef A...zeński, Karol Rogowski 171-1-5 18V 16 R MZ
13 11 1832 Ostróg Stanisław Charzewski Chronów G-R 27 Józef Helena Brygida Łuniakowska Milatyn 20 Tomasz Katarzyna Kossobucka Feliks Charzewski, Teodor Charzewski 171-1-5 21V 28 R MZ
21 2 1832 Zasław św. Jana Jan Kossecki par. Zasław 25 Filip Marianna Bilecka Helena Baranowska par. Zasław 16 Paweł Marianna Jabłońska Wawrzyniec Galuki, Mateusz Gadalski 178-03-98 9R 9 Ż DM
24 9 1833 Luboml Franciszek Kossakowski Skiby 28 Michał Róża Iwanicka Teofila Wolańska Skiby 22 Tomasz Rozalia Lesiecka Karol Lipczyński, Jan Szyszkowski 301 137 38 848 545 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0072.htm
12 2 1833 Krzywin Jan Gągała Sielce 20 Józef Franciszka Iwanicka Krystyna Kossobucka Sielce 18 Wojciech Marianna Uberowicz Sł. Bazyli Dobrucki, Sł. Józef Kossobucki, Sł. Paweł Dobrzański 171-1-6 45R 2 R Mg
27 8 1833 Krzywin Jan Kratiuk Sielce 23 Stanisław Tacjanna Dobrzańska Katarzyna Gągała Sielce 20 Józef Franciszka Iwanicka Ur. Józef Kossobucki, Ur. Feliks Czumakiewicz 171-1-6 46R 6 R Mg
12 2 1833 Ostróg Joachim Białaszewski Ostróg 24 Kazimierz Józefa Joanna Kossobudzka Majdam Płużeński 24 Antoni Marianna Jan Kossobudzki, Piotr Karpowicz, Piotr Jankowski 171-1-6 24R 12 R 8410 MZ
17 9 1833 Ostróg Antoni Krajczyński Choteń 25 Jan Konstancja ...lesza Katarzyna Flor Choteń 20 Krystian Julianna Teodor Kossowski, Jakub Wierzbicki 171-1-6 25V 18 R 8412 MZ
15 8 1834 Ostróg Jan Kossobudzki Majdan Płużeński 33w Antoni Marianna Choina Zofia Zawadzka Majdan Płużeński 16 Szymon Anna Elsner Mikołaj Augustyn Rudnicki, Antoni Dąbrowski 171-1-7 25V 11 R MZ 8703
8 10 1835 Uściług Andrzej Kozerski par. Uściług (unita) 60 Aleksander Krystyna Demiańczuk Wiktoria z Szczygielskich Kirowska par. Uściług 50 Andrzej Marianna Piwowarska Wincenty Sierak, Wincenty Kossowski 850 226 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0125.htm
27 1 1835 Zasław św. Józefa Michał Kossobudzki 25 Wawrzyniec Katarzyna Kopczyńska Magdalena Kwiatkowska 22 Józef Marianna Michalska Paweł Wojciechowski, Franciszek Kobylański 178-3-101 62 2 Ż CK
10 2 1835 Zasław św. Józefa Bartłomiej Kossowski 30 Antoni Agnieszka Piątkowska Teresa Woytyńska 24 Ignacy NN NN Bazyli Zaręba, Szymon Czyżyński, Kazimierz Puzynowski 178-3-101 63 4 Ż SK
7 1 1836 Lachowce Ksawery Gnatowski par. Lachowce 24 Leopold Kasper Marianna Deduchowska? (Ledóchowska) Julia z d. Siemiginowska ? Szumlańska Galicja cyrkuł Złoczów 49w Tadeusz Katarzyna Budzyńska Justyn Kossowski-Deputat, Damian Konstantynów Assesor, Benedykt Stempkowski, Jan Strojnowski 171-1-9 109R 1 R DM
20 10 1838 Krzywin Daniel Mirowski Ostróg 36 Mateusz Eufrozyna Radzichowska Apolonia Grabowska z Gągałów Nietyszyn 32w Jan Marcella Baszyńska Sł. Franciszek Raczyński, Sł. Józef Kossobucki, Sł. Wojciech Siedlarski 171-1-11 57V-58R 6 R Mg
26 5 1839 Bucyń Seweryn Biernacki par. Hulewicze 28 Józef Julianna Niesiołowska Fortunata Kossakowska Łyczyny 24 Stanisław Brygida Borzęcka 32 10 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2032/pages/PL_1_436_32_0007.htm
30 1 1839 Wiszenki Kaietan Oczkowski par. Kamień Koszyrski 25 Karol Joanna Cielińska Paulina Kossakowska Wiszenki 29 Felix Domicela Kotelnicka ks. Tadeusz Karpiłowicz, Józef Nadolski 825 58a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0060.htm
4 2 1840 Tuczyn Stanisław Kossarzecki 22 Teodor Helena Kowalewska Łucja Sawicka 18 Andrzej Franciszka Zaręba 880 142 V 2
3 11 1840 Tuczyn Franciszek Kossarzecki Janin 18 Szymon Marianna Tylecka Franciszka Gajdamowicz Janin 17 Stefan Marianna Kraczkowska 880 144 R 5
8 5 1840 Luboml Stanisław Piotrowski Hołowno 19 Józef Wiktoria Werbska Eufrozyna Kossakowska Hołowno 17 Michał Rozalia Iwanicka Adam Halicki, Józef Kunisz, Jan Kownacki 855 274V 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0286.htm
19 5 1840 Żytomierz Paweł Luciński 22 Stanisław Anna Kossakowska Barbara Kulesza 17 Tadeusz Apolonia Żukowscy Walenty Sabatyna , Stanisław Błażeiewski 178 3 10 60 23 Ż Ni
9 2 1841 Jampol Hiacenty Kossowski Przedmieście 45 Michał Anastazja Józefa Ilnicka Przedmieście 35 Józef Joanna Piotr Sydorowicz, Jan Piękiewicz 872 498-499 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0262.htm
9 2 1841 Luboml Stanisław Kossakowski Szack 30 Michał Rozalia Iwanicka Brygida Wolańska Szack 18 Wincenty Marianna Wysocka Asesor Aratowski, Michał Pinkowski 856 536 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0294.htm
20 5 1841 Żytomierz Wojciech Saczyński 25 Tomasz Teresa Szatkowska Petronela Klepacka 23 Józef Agnieszka Kossakowska 178 51 4 28 Ż Ni
5 7 1842 Korytnica Jakub Kossiński par. Korytnica 26 Jan Marianna Izdebska Justyna Kossińska par. Korytnica 17 Stefan Tekla Kossińska 215 8 2
10 2 1843 Bucyń Stanislaw Faliszewski Kaczyn 32 Józef Delfina Chojnacka Maria Kossakowska Łyczyny 22 Stanisław Brygida Borzęcka 36 11 1 0
6 6 1843 Luboml Józef Olachowski Podhorodne par.Maciejów 25 Walenty Anna Pilecka Józefa Zwolańska Zgorany 22 Jan Teresa Kossakowska Ignacy Dorosiewicz, Joachim Sawicki, Stanisław Piłachtowicz? 858 526 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0279.htm
23 1 1844 Ostróg Kazimierz Grocholski Biełaszów 28 Feliks Józefa Grzymała Aniela Kossowska Rozważ 24 Ludwik Aniela Borkowska 883 15 R 1
23 7 1844 Krzywin Wincenty Linek Sielec 20 Jan Marcelina Wojdeluk Magdalena Kossobudzka Sielec 18 Józef Elżbieta Gągałło 883 38 V 7
14 5 1844 Luboml Józef Szubert par. Opalin 27 Krzysztof Bogumiła Wereszyńska Aleksandra Zwolańska Zgorany 18 Jan Teresa Kossakowska Antoni Chorąży, Józef Gutowski 859 605 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0322.htm
3 9 1844 Żytomierz Jan Nowicki 25 Franciszek Ewa Kazimirska Marianna Kossakowska 23 Paweł Anna Czaklińska 178 51 514 54 Ż Ni
15 7 1845 Żytomierz Jan Kossowski Żytomierz 23 Jan Marianna Mukurt Joanna Asińska Żytomierz 18 Ignacy Karolina Wierzyńska Jan Ludwikowski , Józef Nesiński 178 3 12 45 37 Ż Ni
19 1 1847 Tuczyn Wincenty Murawski Janin 43w Tekla Sewruk Siedliszcze Małe 30 Kazimierz Katarzyna Suchodolska p. młody wdowiec po Wiktorii Kozłowskiej, świad. Józef Kossarzecki, Erazm Kopiej, Jan Sewruk 171-1-13 173R 1 R DM
31 8 1848 Łysin Karol Monasterski Ochmatków 26w Józef Marianna Neiman (?) Dominika z Kossowskich Zarzycka Mioduszów 35 Michał Elżbieta Cybulska 834 513 3 0
14 11 1848 Tuczyn Teodor Kossarzecki Janin 24 Stefan Marianna Wołodkiewicz Marcelina Rudnicka Janin 19 Wincenty Magdalena Reszczyńska Stanisław Kossarzecki, Józef Reszczyński, Paweł Bagiński 171-1-14 214R 5 R DM
7 1 1851 Mielnica Stanisław Skorupski Radoszyn 27 Walenty Antonina Kossakowska Szczęsna (Feliksa) Wróblewska Krzeczewicze 17 Stanisław Salomea Tuszewska W. Konstanty Janiszewski, Walenty Skorupski, Kazimierz Jaroszewski, śl 864 252-253 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0138.htm
1 7 1851 Białogródka Grzegorz Mytkowicz-Dolecki Polachowa 36 Marcin Katarzyna Dobrosielska Adela Białecka Polachowa 17 Ignacy Henryka Chodkowska Tadeusz Kossowski, Feliks Mierzejewski 178-03-120 468V 1 Ż DM
8 4 1852 Włodzimierz Konstanty Kossowski Włodzimierz 30 Andrzej Antonina Krzeczkowska Marianna Jaworska Włodzimierz 23 Jakub Honorata Sokołowska 788 48 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0025.htm
23 1 1858 Białogródka Aleksander Dubkiewicz Kłębówka par. Zasław św. Józefa 30 Bolesław Salomea Wojtkiewicz Waleria Kossowska Beleżyńce 17 Karol Teofila Tadeusz Kossowski, Karol Kossowski, Bolesław Karpiński 178-03-74 248R 2 Ż DM
15 1 1859 Ostróg Julian Murawski par. Ostróg 22 Franciszek Dorota Sołtyk Katarzyna Kossowska par. Ostróg 20 Marcin Marianna Kalatyńska Grzegorz Szawroński i Jan Bogatyński 886 89 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0048.htm
22 2 1859 Ostróg Cezary Zinger Wyssogórski Mizocz 35 Józef Julia Rybczyńska Józefa Waśkowska Mizocz 17 Dominik Marianna Karol Rokossowski, Ludwik Bieńkowski 886 93 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0050.htm
12 6 1860 Dubno Kajetan Seredowski Kamieniec 34 Józef Aniela Kossowska Klementyna Zawadzka Dubno 20 Józef Tekla Rożycka 841 50 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0027.htm
29 5 1860 Łabuń Józef Sielski Rożyczna 22 Kasper Teresa Sławińska Marianna Kossowska Futor Łabuński 18 Klementyn Eufrozyna Kichewska Zachariasz Jędrzejewski, Ignacy Średziński 178-03-75 320V 7 Ż DM
21 1 1862 Białogródka Mikołaj Kossiński Bisóweczka 30w Stanisław Anna Łaszcz Antonina Niewirowicz Bisóweczka 20 Józef Marianna Konferowicz Jan Zawadzki, Stefan Niewirowicz 178-03-77 133V 4 Ż DM
1 3 1864 Młynów Leon Kossowski Koblin 35 Józef Anna Kowalewska Józefa z Włosińskich Buczkowska Koblin 40 Jan Józefa Gudunowska 842 652 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0347.htm
31 10 1865 Horochów Mikoła Kaszyński par. Horochów 23 Jan Marianna Nastazja Koss par. Horochów 18 Gregor Maria 101 26 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0014.htm
7 2 1865 Białogródka Franciszek Komarnicki Kremenczuki par. Kulczyny 38 Ksawery Tekla Kobylańska Władysława Witkowska Waśkowczyki 21 Jan Karolina Kossakowska Mikołaj Rotchariusz i Seweryn Chobrzyński 178-03-81 173R 9 Ż DM
19 5 1868 Białogródka Apoloniusz Dwornicki Szumsk par. Szumsk 28 Ignacy Domicela Kossowska (Kłosowska) Petronela Rychlińska Szarłajówka 17 Stanisław Julia Malinowska Jan Trawiński, Antoni Rychliński 178-03-81 384R 14 Ż DM
15 6 1869 Białogródka Dominik Jasiński Zielona 19 Maciej Marianna Gadomska Antonina Kossowska Zielona 17 Michał Anna Rutkowska Jan Lipiński, Franciszek Przyłuski 178-03-81 464R 14 Ż DM
28 6 1870 Dederkały Franciszek Sidorowicz Jampol 24 Jan Katarzyna Kossowska Wiktoria Kowalewska Bykowce 23 Józef Agnieszka Kowalewska 56 19 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0011.htm
2 7 1872 Jampol Adam Sydorowicz Tychoml 22 Jan Katarzyna Koss Marianna Szkrobowska Tychoml 16 Ignacy Katarzyna Rutowska 1-58 21R 7 T 727
12 11 1872 Jampol Norbert Koss Tychoml 28 Józef Anna Łaniewska Maria Niedźwiecka z Sirakowskich Tychoml 38w Karol Marianna Bujalska Tomasz Koss, Antoni Godlewski 1-58 21V 10 T 728
20 2 1872 Białogródka Mikołaj Kossiński Bisóweczka 43w Stanisław Anna Łaszcz Marianna z d. Sławecka Zaręba Ledzianka 30w Mikołaj Dorota Prejzner Józef Niewirowicz, Tomasz Sławecki 178-03-84 263V 25 Ż DM
23 2 1875 Dederkały Jan Kowalewski par. Dederkały 19 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Petronela Sidorowicz par. Dederkały 17 Jan Katarzyna Kossowska 57 209 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0116.htm
19 11 1878 Ołyka Gabriel Stankiewicz Humienniki 31 Jakub Maria Jaworska Klementyna Kossobucka Humienniki 25 Franciszek Józefa Jabłońska 499 72 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0037.htm
29 1 1878 Luboml Leon Kossowicz Włodawa 27 Wincenty Marcelina Paplewicz Leona Petronela Wilczyńska Maszów 18 Szymon Ludwika Oleszczyńska Feliks Kossowicz, Ksawery Nadworski 321 73 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0038.htm
15 9 1885 Ołyka Leon Kossowski Ujeźdźce 52w Józef Anna Ilińska Katarzyna z Zielińskich Jedynasta Chorłupy 55 Antoni Katarzyna Serofin 506 72 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0037.htm
8 2 1887 Tuczyn Józef Kubik Woronów 20 Kornel Katarzyna Kossacka Rozalia z Leśniaków Staszyńska Woronów 20 Jan Janina Muszkal 701 46 4
13 10 1891 Tuczyn Józef Reszczyński Tuczyn 23 Hieronim Honorata Teodorowicz Anna Szymańska Tuczyn 22 Ludwik Apolonia Malczewska Jan Kamiński, Adam Kossowski 705 51 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0027.htm
24 11 1891 Semenówka Jakub Kes (Kess, Köss) saratowska gub. 40w Filip Anna Maria Merkel Katarzyna Kemmerer Marienfeld, saratowska gub. 26 Jakub Katarzyna Graf Heinrich Bejer (Bayer), Anton Ortman(n) 43 22 Tb
16 2 1892 Tbilisi Michał Kozłowski gub. grodnieńska 30 Maciej Petronela Adolfina Kossut z d. Dejm Austria 36 Tomasz Olszewski, Łukasz Gart, Michał Geper 3 5 Tb
3 10 1899 Radziwiłłów Joachim Czudowski Prużany 48 Tadeusz Apolonia Bilewicz Ludwika Kossopolańska Prużany 31 NN Melania Marcin Ładziński, Teodor Kaniewski 1-81 N 67 R 7 T 0
8 8 1899 Horochów Józef Baran par. Horochów 27 Adam Justyna Bartosz Michalina Kossakowska par. Horochów 22 NN Ewelina 928 61 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0032.htm
12 11 1900 Luboml Józef Dołginowicz? Luboml 33 Aleksander Agnieszka Kossakowska Franciszka Andrzejczyk Jagodzin Stanisław Józefa Jarzyńska Józef Błaszyjewicz, Jan Kondracki 949 126 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0065.htm
24 6 1906 Niewirków Mikołaj Kuriata Wołkoszów 23 Adam Florentyna Dziembowska Anna Kossowska Lipki 20 Michał Rozalia Szawłowska 1012 63R 30 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201012/pages/1_436_0_0_1012_0054.htm
15 7 1907 Tbilisi Władyslaw Bieńkowski pow. Mława, płocka gub. 36 Jan Agnieszka Skowrońska Leokadia Korwin-Kossakowska Lucin, witebska gub. 30 Stefan Maria Żemysłowska Józef Karalczyk, Jan Gajewicz 166 22 Tb
2 7 1912 Tbilisi Adam Ropielski pow. Koło, kaliska gub 31 Stanisław Małgorzata Sobolewska Zofia Bielechowicz wileńska gub. 28 Jan Aniela Kossowicz Józef Gonczar, K. Bołtuszko 286 32 Tb
11 4 1915 Tbilisi Hipolit Domański pow. Łuków, lubelska gub. 29 Wojciech Anna Karłowska Gabriela Kublicka-Piotuch 24 Władysław Józefa Furowicz Marian Sawicki, Mikołaj Kosso 328 6 Tb
6 11 1916 Tbilisi Józef Książkiewicz pow. Pińczów, kielecka gub. 27 Józef Anna Rusiecka Joanna Kossowska pow. Lubartów, lubelska gub. 24 Ludwik Józefa Kozak Antoni Mironi, Józef Glaba 349 23 Tb
23 10 1921 Turzysk Józef Sokołowski Chołoniów, par. Horochów 35 Helena Wenimko Dąbrowa 22 Aleksander Paulina Kossakowska 940 11V-12R 54 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0012.htm
5 7 1930 Łuck Władysław Korwin-Kossakowski Maria Laskowska Cumań 29 Lucjan Wincenty Janina Pawłowska 953 29V 120 dopisek
16 11 1930 Horochów Edward Baranowski Strzelcze 23 Józef Michalina Kossakowska Rozalia Szumska Skobełka 19 Eliasz Paulina Mankiewicz 993 22 90 997 13 45 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0027.htm
1 2 1931 Horochów Stanisław Hryckej Bronisława Konopko Boroczyce 23 Marian Feliksa Kossowska 994 5 14 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0008.htm
9 10 1932 Kowel Henryk Malak Kowel 25 Julian Stanisława Dądalska Halina Koss nr aktu 4 1004 27V-28R 132 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0031.htm
7 5 1933 Horochów Antoni Oparowski Fusów 24 Stanisław Anna Skawińska Helena Konopko Boroczyce 22 Marian Felicja Kossowska 995 2V-3R 9 997 11 40 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0006.htm
20 9 1936 Horochów Kazimierz Marcinkiewicz Stanisława Konopko Boroczyce 23 Marian Feliksa Kossowska 1045 12 41 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0013.htm
6 11 1937 Krzemieniec Jerzy Horodecki Gniewań, Podole ros. - Krzemieniec 29 Aleksander Teresa Jadw Kossecka Julia z Wójcickich Piechowicz Nosowicze - Krzemieniec 29 Antoni Felicja Konarzewska 35 V 44 0
6 2 1937 Horochów Kazimierz Baranowski Strzelcze 27 Józef Michalina Kossakowska Anna Modrzyńska Horochów 25 Ignacy Julia Szuman 996 11 49 1039 26 96 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0013.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
146 134 Piotr Kossecki 47 Ostróg Marianówka 1813 Ostróg par. DW
8 Brygida Kossecka - wdowa 58 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
5 16 Mieszcz. Antoni Kossowski 39 Berezdów Żołobne 1885 Równe DW
1 219 Kossakowska Agnieszka 93 Dubno Dubno 1892 Łuck DW 1-22-297a
3 2 Ziemianka hrabina Kossakowska Maria z Chodkiewiczów 33 Jampol Jampol 1901 Tarnopol DW
3 6 Chł. Norbert Koss 57 Jampol Tychoml 1901 Tarnopol DW
4 5 Żona Aleksandra z Kossakowskich 37 Jampol Jampol 1901 Tarnopol DW
8 10 Chł. Tomasz Koss 76 Jampol Jampol 1901 Tarnopol DW
8 17 Żona Anna z Kossowskich 29 Jampol Jampol 1901 Tarnopol DW
8 19 Żona Julia z Kossowskich 24 Jampol Jampol 1901 Tarnopol DW
2 6 Chł. Karol Kossa kawaler 40 Międzyrzec Szymonów 1912 CDIAK DW 1045-2-928


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl