Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 268 wyników dla: Leonard

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
4 10 1819 Kuniów Antoni Kaleczycki 54 Kozin ur., WP notariusz pow. ostrogskiego, żona Katarzyna z Michałowskich, synowie Neriusz, Teodor, Leonard, córki Marianna, Franciszka i Edeltruda Sarnacka w małżeńskim stanie 297-1-086 52V Ł
29 3 1828 Łuck Marcjanna Zabuszewska 50 Łuck z baczewskich, wdowa po Grzegorzu. Pozostał s. Leonard 814 30 35 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0034.htm
8 2 1830 Turzysk Antoni Jarzembkowski 47 Dolsk ż.Domicela Kańska, s. Franciszek, Zenon, Leonard, c.Aleksandra 845 335R 84 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0328.htm
14 6 1830 Krzemieniec Jan Dworan 14 Krzemieniec s. sł., Piotra i Leonardy z Kurowskich 01-7 82V 630 T 951 DM
10 5 1830 Ostróg Dominika Szymańska 40 Milatyn zd.Krzyżanowska, wdowa po Piotrze, c. Leonarda, Marianna 171-1-3 28V 47 R MZ
4 2 1831 Dąbrowica Piotr Majewski 50 Wysock poz. 2s. Jana i Leonarda, 3c. Salomeę, Franciszkę i Karolinę; poch: 06.02. 817 84a 54 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0088.htm
11 6 1831 Kulczyny Julia Domaniewska 6/12 Łahodyńce rodzice: Leonard i Wincenta zd. Łepkowska 178-03-97 403V 55 Ż Mg
3 6 1833 Radziwiłłów Feliks Lisowski 9/365 Radziwiłłów s. Leonarda i Karoliny Staniewicz 819 254a 21 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0263.htm
17 6 1833 Radziwiłłów Edward Lisowski 6 Radziwiłłów s. Leonarda i Karoliny Staniewicz 819 254 24 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0263.htm
23 6 1833 Radziwiłłów Karolina Lisowska 25 Radziwiłłów z d. Staniewicz, mąż Leonard 819 254 25 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0263.htm
9 2 1834 Szumbar Wojciech Goliszewski 40 Sosnówka żona Helena z Mironów, syn Feliks i 2 córki, z I żony Anny z Kościckich synowie Leonard, Stanisław, Jan i Franciszek 199 314 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0163.htm
27 6 1836 Radziwiłłów Józef Lissowski 4 Radziwiłłów syn Leonarda i Karoliny z d. Staniewicz 822 220 19 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0228.htm
1 1 1836 Krzemieniec Eleonora Ramlowa 38 Podbereżce Małe pozostawiła po sobie dzieci Henryka, Mariannę i Leonarda 01-10 46R 1 T 102 DM
12 4 1838 Hołoby Antoni Godlewski 63 Popowicze żona Anastazja z domu Pulikowska, dzieci: Florian, Karolina, Tekla, Barbara, Leonarda, Henryka 853 206V/364 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0205.htm
8 4 1839 Korzec Brygida Wroczyńska 36 Kamionka c.Leonarda i Tekli z Burzyńskich, panna 872 252 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0135.htm
13 11 1839 Hołoby Anastazja Godlewska 51 Popowicze z domu Pulikowska, mąż ś.p. Antoni Godlewski, dzieci: Florian, Karolina, Barbara, Tekla, Leonarda 854 246R/419 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0241.htm
22 3 1840 Jampol Józef Bielakiewicz 26 Juźkowce z par. Lachowce, żona Anastazja z Bulalskich, synowie Leonard i Jan 871 463 28
15 9 1840 Korzec Stanisław Wroczyński 30 Kamionka syn Leonarda i Tekli z Burzyńskich 871 180 74 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0094.htm
21 9 1841 Ostróg Małgorzata Bronowicka 37 Czerniachów z Kamińskich, urodzona, mąż Aleksander, synowie Feliks i Jan, córki Wiktoria i Leonarda R 27 V 90
5 9 1842 Ołyka Walenty Zieliński 67 Suchowce żona Anna z Perekładowskich, s. Tomasz i Leonard, c. Paulina za Bartłomiejem Mossakowskim, Julia 466 26 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0014.htm
12 1 1843 Annopol Ksawery Pietnicki 88 Annopol rotmistrz wojsk rosyjskich, wdowiec po Teresie, synowie Ferdynand, Leonard i Antoni, córki Józefa, Celestyna, Marianna i Aleksandra 882 113 V 5
7 4 1843 Szpanów Justyna Żukowska 4 Żytyń c. Antoniego i Katarzyny z Leonardów 882 175 V 8
9 1 1843 Wiszenki Franciszka Wolek 35 Majdan Jezierski z Gostomskich; poz. m. Franciszka i 3c. Joannę, Leonardę i Elżbietę; poch: 12.01. 829 206R 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0220.htm
3 2 1843 Korzec Tekla Wroczyńska 65 Kamionka wdowa po Leonardzie, z Burzyńskich, syn Mikołaj, córka Aniela, z pierwszego małż. syn Jan Michałowski 874 247 10 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0126.htm
10 9 1844 Młynów Antonina Strubczewska 9/12 Koryty c. wlm. Leonarda i Julii z Zakrzewskich 830 184V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0189.htm
19 8 1845 Radziwiłłów Feliksa Majewska 6/12 Radziwiłłów c. Leonarda i Anny z d. Leszczynska 831 250 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0256.htm
23 5 1845 Łabuń Kasper Fidyk 46 Kustowce żona Cecylia z Bieniakowskich, synowie Władysław, Antoni i Leonard, córki Wiktoria i Marianna 178-3-113 140R 31 Ż DM
6 6 1846 Nieświcz Antoni Cebrzyński 50 Wiktorzany żona Petronela, synowie Leonard, Władysław, Maciej, Adam, Józef i Michał, córki Paulina i Apolonia 441 14 16 0
5 9 1846 Łuck Dominik Wiszniewski 76 Łuck żona Anna, synowie Leonard, Jakub, Józef i Jan 382 54 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0030.htm
15 1 1846 Dąbrowica Justyna Niżycka 52 Dąbrowica poz. 2s. Leonard i Józefa, 2c. Teresę i Emilię; poch: 17.01. 832 115 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0125.htm
30 1 1847 Ptycza Antonina Wroblewska 40 Bereh ur., mąż Michał, dzieci: Józef, Leonard, Eustachy 833 497 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0267.htm
11 2 1847 Ostróg Józefa Ochmanowicz 80 Dorohoszcza urodz., z Oboskich, wdowa po Zachariaszu, synowie Konstanty, Łukasz i Leonard, córka Marianna 171-1-13 33V 20 R DM
14 10 1847 Ostróg Klementyna Strupczewska 3 Hrymiacze c. Wlm Leonarda i Julii z Zakrzewskich 171-1-13 45R 111 R DM
16 8 1848 Targowica Joanna Soczyńska 40 Perekładowicze z Burkowskich, wdowa, syn Leonard, córki Petronela, Apolonia i Marianna 834 716 26 0
16 5 1848 Łuck Wincenty Lewicki 1 Łuck s. Leonarda i Józefy 384 47 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0026.htm
19 9 1848 Zasław św. Jana Joachim Piotrowski 46 Mychla od gorączki, W. żona katarzyna z Podolskich, synowie Ludwik, Aleksander, Leonard, Leopold i Leon, córka Emilia 178-3-117 114R 83 Ż
11 7 1848 Bucyń Nepomucena Siedlikowska 40 Dorotyszcze z rozstroju żołądka, z d. Roszkowska, 1.v. Szuszczyńska, ur., mąż Leonard, potomstwa nie zostawiła 41 19-20 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2041/pages/PL_1_436_41_0011.htm
29 7 1848 Ostróg Barbara Uberewicz 32 Hurby ur., mąż Wojciech, synowie Leonard, Dominik i Jan 171-1-14 41V 92 R DM
5 8 1850 Swojczów Marianna Czerwińska 5 Hnojno c. 1-dw. Leonarda i Antoniny z Kubrewskich 612 44 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0024.htm
27 9 1850 Białogródka Tomasz Sokolnicki 70 Piłki ur., żona Józefa z Wilczyńskich, synowie Wincenty, Leonard, Ludwik i Neriusz, córki Filipina i Marianna 178-03-119 512V 58 Ż DM
26 3 1851 Łuck Kajetan Iwiński 58 Bodiaczów szl., żona Teresa, synowie Karol i Leonard, córka Konstancja 387 86 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0045.htm
20 5 1853 St. Wiśniowiec Antonina Zagórska 52 Zwiniacze z Lespickich, wdowa po Piotrze, synowie Leonard, Wincenty i Mikołaj 878 366 21
24 6 1853 Nieświcz Karolina Cebryńska (Cebrzyńska) 25 Wiktorzany chł., mąż Leonard, córka Maria 448 31 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0019.htm
10 3 1855 Nieświcz Ignacy Wiszniewski 60 Rykanie szl., żona Zuzanna z Mickiewiczów, syn Leopold Walenty, córki Kamila i Leonarda 450 32 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20450/pages/PL_1_436_450_0018.htm
30 11 1855 Nieświcz Petronela Cebryńska 55 Wiktorzany 1-dw., wdowa, synowie Leonard, Maciej, Józef i Michał, córka Paula 450 44 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20450/pages/PL_1_436_450_0024.htm
25 7 1855 Białogródka Franciszka Gurowska 57 Białogródka ur., z Moczulskich, mąż Maciej, synowie Leonard, Aleksander i Tadeusz, córki Salomea i Aleksandra 178-03-123 543V 92 Ż DM
19 6 1856 Ołyka Piotr Domalewski 2/12 Wólka Kotowska Jana i Leonardy Sawickiej 480 65 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0035.htm
10 11 1856 Włodzimierz Emilia Kuczewska 0,5 Włodzimierz c. wlm.Leonarda i Józefy 792 69 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0036.htm
8 10 1857 Łuck Łukasz Uchacewicz 44 Łuck żona Emilia, synowie Rafał Leonard i Marceli, córki Filomena i Małgorzata 393 80 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0042.htm
4 3 1857 Ołyka Marianna Biernacka 65 Dermanka z Krzaczkowskich, wdowa, zostawiła synów: Jana, Stanisława, Ludwika, Józefa, Wincentego, Leonarda, Pawła i córke Mariannę 481 63 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0034.htm
3 7 1857 Ołyka Marianna Domalewska 7 Wólka Kotowska Jana i Leonardy z Sawickich 481 68 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0036.htm
1 3 1857 Korytnica Marianna Godlewska 58 Piatydnie szlachcianka, wdowa po Kajetanie, synowie Piotr, Stanisław i Leonard, córki Franciszka i Julia 229 20 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20229/pages/PL_1_436_229_0012.htm
4 8 1858 Nieświcz Aniela Smolińska 21 Wigurzyce szl., mąż Józef, córki Leonarda i Maria 839 188 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0098.htm
2 8 1858 Łuck Józef Suszyński 54 Łuck prowizor, żona Katarzyna, córki Leonarda, Malwina, Wincenta, Stefania i Stanislawa 394 107 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0057.htm
13 1 1859 Beresteczko Anna Salecka 57 Łobaczówka szlachcianka, mąż Antoni, synowie Konstanty, Leonard i Antoni, córki Eleonora, Klara, Teresa, Maria i Wiktoria 21 22 2
16 10 1859 Korytnica Cyryl Stanisław Leszczyński 3/12 Poromów s. Szlachciców Leonarda i Marianny z Kozakiewiczów 231 22 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20231/pages/PL_1_436_231_0013.htm
16 6 1859 Krzywin Karolina Walczycka 20 Krzywin parafianka lachowicka, z Piotrowskich c. Feliksa, mšż Rafał s. Michała, syn Leonard 886 310 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0163.htm
19 10 1860 Dąbrowica Szymon Jędrzejewski 60 Wieluń s. szl. Wincentego i Zofii z Zakrzewskich, wdowiec, synowie Teodor i Leonard 841 758 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0418.htm
28 5 1860 Krzemieniec Teresa Sokulska 36 Krzemieniec z d. Brejer, szl., mąż Wincenty, synowie Witalis, Aleksander i Leonard, 0.1-33 52V 34 T
3 9 1863 Żytomierz Marcin Bośniacki 67 Żytomierz z wewnętrznego paraliżu, były przedstawiciel szlachty, mieszkaniec pow. Nowogród Woł. wdowiec, zostawił syna Leonarda 178-3-54 138V 223 Ż DG
25 12 1863 Szumsk Aleksander Oliwa 1 Szumsk rodz. Leonard i Adela zd. Rajska 245-1-21 226V 66 R RK
1 4 1864 Kowel Antoni Majewski 6 Kowel s. dozorcy szpitala miejskiego Leonarda i Anny z Leszczyńskich 265 53 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20265/pages/PL_1_436_265_0029.htm
20 4 1864 Krzemieniec Helena Gilewicz 40 Krzemieniec Ob., wdowa po Leonardzie, dzieci nie zostawiła 1-38 60R 37 T 228
6 6 1865 Kowel Maria Anna Majewska 17/12 Kowel c. W. Leonarda i Karoliny z Borzyńskich 266 42 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20266/pages/PL_1_436_266_0023.htm
23 6 1865 Stary Oleksiniec Marianna Bukowska 34 Łosiatyn z Grabowskich, szl., mąż Ludwik, synowie Leonard i Brunon, córka Anna 1-37 98V 8 T 106
11 6 1866 Krzemieniec Antonina de Kadoch 33 Krzemieniec od puchliny, z Raciborskich, mieszcz., mąż Leonard, dzieci nie zostawiła 426-1-39 39V-40R 42 T 285
4 1 1867 Białogródka Maciej Górowski 80 Białogródka ur., wdowiec, syowie Leonard i Tadeusz, córki Salomea i Aleksandra 178-03-81 325V 2 Ż DM
16 1 1868 Torczyn Brygida Wyżykowska 2 Ulaniki c. szl. Leonarda i Józefy z Kobylińskich 654 43 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0027.htm
18 5 1869 Ołyka Karol Wacław Kinda 1 Prażnin Antoniego i Leonardy z Czerniew 490 70 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0037.htm
2 12 1871 Krzemieniec Elżbieta Tomaszewska 50 Krzemieniec z d. Pruszyńska, ziemianka, mąż Onufry, czasowo mieszkająca w Krzemieńcu celem leczenia, Synowie Stanisław i leonard, córka Celestyna 1-55 163R 76 T
18 12 1871 Rzyszcz?w Emilia S?omowska 51 Kani?w zostawi?a wdowca Konstantego, syn?w Leonarda, W?adys?awa i Ludwika, c?rki Helen? i Stanis?aw? 312-1-100 294 35 m.K KM
8 3 1878 Krzemieniec Tomasz Gradomski 73 Szpikołosy 1-dw., żona Wiktoria, synowie Adolf, Edmund i Leonard 1-72 26R 22 T
27 3 1878 Krzemieniec Wiktoria Gradomska 68 Szpikołosy 1-dw., wdowa po Tomaszu, synowie Adolf, Edmund i Leonard 1-72 27R 31 T
3 8 1878 Kowel Jadwiga Kasylda Andrzejkowicz 4/12 Tupały c. szl. Antoniego i Leonardy Marii z Zajączkowskich 279 80 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0042.htm
16 10 1878 Szumsk Adam Oliwa 80 Szumsk mieszcz., wdowiec, syn Leonard, córka Amelia 1-230 67V 63 T DM 782
3 8 1880 Turzysk Helena Grabowska 1,5 Tahaczyn c. Leonarda i Zuzanny z głowińskich 748 34 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0023.htm
17 11 1880 Ołyka Katarzyna Skirzewska 42 Dermanka z Krupińskich, zostawiła męża Franciszka, z I małż. Z Erazmem Rutkowskim syna Józefa, z II małż. synów: Floriana, Jana, Grzegorza, Teofila, Leonarda, córki: Julię, Teofilę i Józefę 501 93 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0049.htm
3 11 1881 Torczyn Gustaw Szczebietowicz 42 Usicze żona Rozalia z Korzeniowskich, dzieci: Ludwik, Erazm i Leonarda - małoletnie 667 64 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0031.htm
1 2 1882 Jałowicze Ludwik Strojnowski 65 Targowica tytularny sowietnik, szl., parafianin katedry żytomierskiej, żona Ewelina z d. Pruszyńska, syn Leonard, córki Helena, Jadwiga i Maria 156 29 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20156/pages/PL_1_436_156_0017.htm
20 4 1883 Turzysk Bazyli Grabowski 83 Tahaczyn wdowiec po Barbarze, s. Antoni, Leonard, Władysław 751 29 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0018.htm
8 5 1884 Radziwiłłów Maria De Kadoch 44 Radziwiłłów z d. Pustow, mieszczanka, mąż Leonard Mikołaj, z 1-go małżeństwa syn Witold Leszczyński i córka Maria Leszczyńska - panna 1-78 57 V 20 T 0
7 4 1884 Turzysk Jan Kiczyński 45 Turopin ż. Tekla Gruntkowska, s. Leonard, Józef, c. Marianna 752 39 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0022.htm
30 4 1886 Ołyka Leontyna Milewska 40 Ołyka z Chmielewskich, zostawiła męża Ludwika, synów Gustawa, Teodora, Leonarda, córki Marię, Helenę oraz Klementynę-Katarzynę 507 90 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0047.htm
13 9 1886 Rzyszczów Jan Górski 5/365 Pije s. szl. Paulina i Leonardy z Chutkowskich 1268-2-26 54 22 CDIAK
14 12 1887 Turzysk Antoni Graboski 7 Dolsk s. Leonarda i Zuzanny z Głowińskich 755 47 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0029.htm
14 3 1888 Turzysk Józef Bartoł 52 Wierzbiczno 52 l., żona Franciszka Robak, s. Leonard, Michał, Jan, Paweł 756 48 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0027.htm
18 3 1888 Ołyka Adolf Dąbrowski 26 Dermanka zostawił żonę Mariannę z Wysockich i syna Leonarda 508 85 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0044.htm
18 1 1888 Kowel Albina Rudnicka 55 Rudniki z Popławskich, mąż Piotr, synowie Ignacy, kazimierz i Michał, córki Anastazja i Leonarda 289 72 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0039.htm
28 4 1889 Białogródka Antoni Bilecki 77 Siniutka s. Józefa, chł., żona Rozalia z Skulskich, synowie Stefan, Leonard, Władysław i Adam, córki Zofia i Barbara 17-2-80 48 Ch
4 3 1895 Ołyka Julia Gala 30 Wólka Kotowska z Kownackich, mąż Mikołaj, dzieci Bronisław, Leonard, Jan, Weronika, Antonina, Zofia i Jadwiga 1018 498 19 MO 0
22 8 1895 Tuczyn Karol Chodorowski 43 Majdan Rudeński miesz., żona Franciszka z Gniateckich, dzieci: Leonarda, Agata, Marianna i Stanisław 915 42R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0036.htm
10 9 1895 Tuczyn Franciszek Dąbrowski 23 Majdan Rudeński miesz., żona leonarda z Chodorowskich 915 43R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0037.htm
17 11 1900 Krzemieniec Franciszka Gradowska 1 Szpikołosy c. chłopów Leonarda i Kazimiery z Lewandowskich 38 R 55 0
24 11 1900 Krzemieniec Maria Gradowska 3 Szpikołosy c. chłopów Leonarda i Kazimiery z Lewandowskich 38 V 57 0
1 10 1901 Torczyn Jan Jaworski 49 Usicze żona Gustyna z Szymanowskich, z 1-go małż. syn Ignacy, z 2-go synowie Józef, Leonard, Apoloniusz i Feliks, córki Michalina i Joanna 955 60 33 DW
2 12 1902 Brody Stanisław Emanuel Müller 8/52 s. Leonarda i Heleny Dauer L 20
28 12 1903 Horochów Maria Łukaszewicz 30 Skobełka z Bondarczewskich, pozostawiła męża Bronisława, dzieci: Leonard, Józef, Adolf, Stanisław 961 56V 73 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0048.htm
4 6 1904 Torczyn Mikołaj Sokołowski 55 Koszów chłop, żona Franciszka z Krzanowskich, synowie Leonard i Julian, córki Filintyna, Ludwika i Elżbieta 986 48V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0028.htm
8 12 1905 Szumsk Karol Mosiewicz 86 Sadki Wielkie chłop, synowie Franciszek, Kalikst, Dominik, Józef i Leonard, córka Julia 01-236 223R 168 T
8 12 1905 Szumsk Franciszka Mosiewicz 84 Sadki Wielkie z Rowinkowskich, chł., synowie Franciszek, Kalikst, Dominik, Józef i Leonard, córka Julia 01-236 223V 169 T
26 5 1906 Torczyn Mikołaj Bolesław Pietkiewicz 42 Horodynie miesz., żona Katarzyna z Kadłubowskich, syn Leonard, córki Maria i Adela 1021 49R 12 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0030.htm
16 1 1907 Tbilisi Ignacy Gąsiorowski 46 Tbilisi mieszcz. m. Opole lubelskiej gub., żona Maria z d. Tifenbach, synowie Władyslaw l. 15, Leonard l. 2, córki Wiktoria l. 17, Helena l. 13, Adela l. 7 7 Tb
19 1 1908 Ołyka Aniela Bernacka 27 Wólka Kotowska z Babińskich, zostawiła męża Antoniego, syna Leonarda córki Adelę i Karolinę 1019 652 5 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0345.htm
1 8 1909 Ołyka Antoni Babiński 10/12 Wólka Kotowska Leonarda i Franciszki z Suchodolskich 1019 154 64 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0083.htm
26 1 1910 Tajkury Edward Stanisław Benedykt Lubowicki 93 Zdołbunów mieszczanin m. Brześć Litewski, żona Albertyna z Jahołkowskich, synowie Jan i Leonard, córka Romualda R-740-4-69 45 R 6 R
12 6 1910 Tajkury Emilia Dębowiecka 78 Tajkury z Piątkowskich, chłopka, wdowa, synowie Leonard i Edmund, córki Bronislawa i Stanisława R-740-4-69 48 V 34 R
14 6 1911 Tbilisi Hubert Lorenson 9 Tbilisi s. Leonarda i Marii 123 43 Tb
12 10 1913 Ołyka Władysław Babiński 3/12 Wólka Leonarda i Franciszki z Suchodolskich 1063 150 72 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0158.htm
8 6 1914 Tbilisi Maria Waszkis 22 Tbilisi c. Leonarda, żona chł. wileńskiej gub. i pow. 189 40 Tb
10 12 1914 Jałowicze Emilia Żukowska 48 Jarosławicze z Jankowskich, chł., mąż Adam, synowie Feliks, Jan, Bolesław i Bronisław, córka Leonarda 1054 45V 23
8 5 1914 Włodzimierz Józefa Lewicka 54 Włodzimierz c. Piotra, z Szczerbickich, zostawiła wdowca Franciszka, synow Jana, Władysława, Bronisława, Leonarda, Grzegorza, c. Mariannę i Wiktorię 1058 91 69 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0078.htm
29 12 1914 Włodzimierz Pelagia Padowska 6/12 Włodzimierz Jana i Leonardy Ludwiki Obst 1058 114 207 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0101.htm
28 8 1915 Kijów, św. Aleksandr Helena Polańska 54 Kijów z domu Świderska, żona Albina Józefa Iwanowicza, syn Jan-Leonard, ojciec: Jan 312/1/129 161R 228 m.K. JM1
6 5 1915 Ołyka Mikołaj Niwiński brak Palcze zostawił dzieci Pawła, Wincentego, Bronisława, Teofila, Leonarda 1081 89 29 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0050.htm
4 12 1916 Tbilisi Adam Koźmiński 39 Tbilisi s. Michala, mieszcz. m. Rykwały kaliskiej gub., żona Cecylia, dzieci: Henryk l. 12, Leonard l. 7 i Zygmunt 1 r. 277 209
19 4 1916 Ołyka Jan Sewruk 1 Wólka Kotowska Piotra i Leonardy z Kownackich 1081 175 36 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0097.htm
25 10 1917 Ołyka Józef Kownacki 73 Wólka Kotowska zostawił żonę Antoninę z Bernackich, dzieci Floriana, Juliana, Marię, Dominikę, Leonardę 1081 246 37 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0134.htm
6 3 1918 Tbilisi Kazimierz Trojański 67 Duszete s. Leonarda, żona Zofia z d. Bortkowicz c. Ignacego 364 10 Tb
27 11 1918 Tbilisi Bronisław Wincza 61 Tbilisi s. Szymona, lekarz, żona Bronisława Leonarda z d. Łapińska c. Ignacego 383 103 Tb
30 11 1918 Włodzimierz Tekla Ryszkiewicz 85 m.Włodzimierz niezamęża, wyrobnica, zos. s.Leonarda 1077 106-107 152 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0054.htm
1 6 1925 Młynów Helena Pikus 3 Władysławówka z zapalenia płuc, c. Leonarda i Marii z Wojtasów 129V 30 R 100 DW
14 10 1933 Ostróg Aldona Jadwiga Głębocka Rozważ ur. 20.01.1933, córka Antoniego i Leonardy Paradowskiej 654-1-183 83V 39 R Mg
8 2 1934 Krzemieniec Antoni Drżal 71 Krzemieniec s. Stanisława i Katarzyny, dzieci: Leonard, Kazimierz, Emilia i Maria 36 R 10 0
25 2 1934 Krzemieniec Włodzimierz Gradomski 49 Krzemieniec s. Leonarda i Kazimiery, mieszkaniec Szpikołos, żona Maria, dzieci: Antonina, Helena, Stefania i Kazimierz 36 V 14 0
6 4 1935 Ostróg Józef Popowski Ostróg ur. 14.09.1891, syn Tytusa i Leonardy z Trzcińskich, kupiec, żona Walentyna zd. Nikołajew 654-1-183 93R 12 R Mg
17 12 1936 Krzemieniec Danuta Janina Sufragan 1,5 Smyga c. Leonarda i Wilhelminy z Porębskich 65 0
11 9 1938 Ostróg Władysława Jackiewicz Chorów ur. 25.11.1918, zd. Karpińska, córka Ludwika i Katarzyny, mąż Leonard 654-1-183 117V 38 R Mg
9 1 1940 Krzemieniec Leonard Siestrzewitowski 82 Krzemieniec wdowiec, dzieci: Kazimierz, Leonard, Maria, Halina i Janina. 7 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
8 3 1786 Torczyn Kosma Damian Przystałowski Torczyn Jan Tekla Dubiecka Dunin dop. 22.06.1788; Leonard Wołoszkiewicz Olizar, Tekla Sokołowska 37a, 38 15 Ł EH
28 3 1827 Białogródka Leonard Józef Święcicki Suchorzyńce Antoni Julianna Leonard Mieszkowski i Franciszka Dobrowolska ż. Jana 178-03-93 56R 24 Ż DM
15 2 1829 Szpanów Ludwik Aleksander Sztark Teodor Katarzyna Leonard R 164 R 2 0
13 10 1834 Szumsk Marianna Trzeciak Bryków Jakub Marianna Sierak Sirak Jan Bogumił, Helena Krzyżanowska ż. Leonarda, Jan Górski, Marianna Ręcz panna 245-1-8 375R 50 R RK
1 4 1834 Równe Franciszek Laskowski Kuszatów Jan Katarzyna Sa(o)wiczewska z wody, JWX Leonard Wolański kapelan kaplicy zdołbickiej z ur. Maryanną Wolańską panną 171-1-7 8 R EH
30 12 1835 Łuck Ewa Krzyżanowska Wólka Anzelm Magdalena Kuczkowska Leonard Wiszniewski, Ewa Łuszczakiewicz 373 46 90 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0024.htm
14 7 1836 Młynów Bonawentura Mańkowski Tereszów Bazyli Apolonia Leonard Strupczewski, Emilia Strupczewska 822 159V 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0163.htm
22 7 1836 Młynów Jakub Węgerski Koblin Aleksander Zofia Leonard Strupczewski, Emilia Strupczewska, Bazyli Mańkowski, Anna Strupczewska 822 160R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0163.htm
4 11 1836 Luboml Karolina Cezaryna Zarzycka Szack Konstanty Anna Dąbrowska Leonard Mieszkowski, Karolina Pinkowska ż. Michała 851 514 108 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0285.htm
10 2 1837 Szumsk Antonina Romanowska Bryków Antoni Wiktoria Maiewska Majewska Leonard Krzyżanowski, Karolina Jelenkowska 245-1-11 473R 13 R RK
2 1 1838 Szumbar Makara Hilara Pinińska Borki Edward Nikodema Łepkowska Leonard Łepkowski, Katarzyna z Pinińskich Moszyńska ż. Fryderyka 201 38 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0119.htm
21 4 1838 Tuczyn Wojciech Wiktor Ułłowicz Drozdów Ignacy Klara Wlm Ronald Lenkiewicz i Wlm Teresa Miller, Wlm Augustyn Wierciński i Wlm Leonarda Konarzewska. Wlm Maciej Samkorski i Wlm Apolonia Wiercińska 171-1-11 173R 13 R DM
6 9 1839 Szpanów Justyna Żukowska Żytyń Wielki Antoni Katarzyna Leonard 879 174 V - 175 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0177.htm
17 10 1839 Łuck Teresa Michalska Łuck Jan Tekla Bilecka Leonard Wiszniewski, Janina Kowalewska 375 28 56 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0015.htm
13 9 1840 Korostyszew Klara Teresa Hoppe Korostyszew Franciszek Klara Rüdel Leonard Rüdel, Florentyna Radkie, panna, as.Grzegorz Swoboda, Anna Roll, Samuel Roll, Teresa Swoboda, chrz. 13.10.1840 178-51-456 18R 38 Ż BS 46
2 6 1841 Łuck Aleksandra Klementyna Wiktorowska Łuck Wólka Aleksander Anna Kędzierska Leonard Lewicki, Helena Konaszewicz 377 17 34 827 7V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0009.htm
4 4 1842 Młynów Marianna Natalia Jaksińska Miatyń Piotr Domicella Cwiklińska Jan Szczurowski, Marianna Olędzka, Jóżef Jackiewicz, Leonards Jaksinska 828 40V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0043.htm
6 10 1842 Młynów Placyda Salomea Skalska Koryty Ignacy Antonina Waśkiewicz Leonard Strupczewski, Franciszka Newow 828 42V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0045.htm
3 7 1843 Szumsk Marianna Romanowska Bryków Antoni Wiktoria Jaworowska sł. Leonard Krzyżanowski, ur. Marianna Górska ż. Jana 874 731 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0371.htm
26 12 1843 Łuck Szczepan Markiewicz Łuck Franciszek Katarzyna Okoronkiewicz szl. Leonard Wiszniewski, Petronela Olifirówna panna 380 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20380/pages/PL_1_436_380_0001.htm
10 3 1844 Jałowicze Józefa Medyńska Worsuń Jan Domicela Barszczewska Leonard Żytkowski, Helena Barszczewska ż. Franciszka 830 264 V 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0274.htm
15 2 1845 Szumsk Grzegorz Ostrowski Kąty Jan Marianna Ręcz Leonard Krzyżanowski, Tekla Ręcz panna 876 609 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0328.htm
27 3 1845 Szumsk Franciszka Jelenkowska Bryków Karol Agnieszka Rojewska Kajetan Romanowski, Helena Krzyżanowska ż. Leonarda 876 613 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0330.htm
7 1 1845 Wiszenki Adella Wolek Majdan Jezierski Antoni Agnieszka Zalewska Emeryk Słowikowski, Leonarda Sawicka; ch: 08.01. 771 1-2 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0001.htm
4 4 1845 Młynów Izydor Stanisław Koncewicz Koryty Cyriak Sabina Falkowska Leonard Strubczewski, Józefa Jaworowska, Kalikst Jaworowski, Izabela Falkowska 831 169R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0172.htm
21 11 1847 Ostróg Celestyna Janczewska Ostróg IN Katarzyna Leonard Laudanin i Józefa Szymanowa 171-1-13 21R 119 R DM
24 1 1848 Dąbrowica Julianna Przełuska Pracuki Karol Ludwika Petrykowska Leonard Romański - "k", Leonarda Kaznowska - "p"; ch: 13.04. 834 148a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0155.htm
24 9 1848 Młynów Antoni Wiszniowski Koryty Józef Anna Strupczewska Leonard Strupczewski, Sabina Koniewicz 834 247R/481 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0249.htm
22 10 1848 Młynów Aleksandra Kwiatkowska Koryty Antoni Kamila Falkowska Leonard Strupczewski, Józefa żona Michała Jaworowska, Kalikst Jaworowski, Bogumi 834 248R/483 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0250.htm
15 11 1848 Ostróg Stanisław Gałęzowski Płużne Józef Joanna Kazimierz Soszyński i Zofia Krygier ż. Leonarda 171-1-14 20R 114 R DM
25 12 1852 Radziwiłłów Paweł Rubcewicz Radziwiłłów NN Petronela Leonard Nawacki, Anna Skakalska 836 368-369 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0196.htm
17 9 1852 Bereżnica Antonina Aniela Butwiło Totowicze Wincenty Emilia Piotrowska szl. Leonard Korzeniowski, szl. Zofia Poniatowska ż. Adama 837 210-211 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0114.htm
28 5 1857 Puliny (Barasze) Karolina Bagińska Bobrycka Buda Bazyli Katarzyna Husakowska Przynędzki Leonard, Weselska Teofila, ż. Stanisława 131 JZ 0 0
31 5 1857 Ostropol Cezary Piotr Szaszkiewicz Ładyhy Cezary Helena Bnińska Wlm Leonard Szaszkiewicz i Wlm Konstancja Szaszkiewicz panna 178-3-73 319V-320R 14 Ż DM
24 9 1857 Łabuń Walerian Gerard Wieprzewski Hryców Jan Emilian Paulina Ostrowska Leonard Boniakiewicz i Salomea Zaklikowska 178-3-73 351V-352R 69 Ż DM
11 1 1857 Sławuta Edward Nejrych Sławuta Wilhelm Dorota Żabka cudzoziemcy Jan Zawar, Elżbieta Goffan ż. Leonarda 178-3-73 427V-428R 3 Ż 804
6 10 1858 Białogródka Paulina Antoszczuk Kuczmanówka Samuel Marianna Kostiów Wojciech Orłowski i Antonina Borkowska ż. Leonarda 178-3-74 235V-236R 90 Ż DM 0
3 2 1859 Krzemieniec Marianna Witkowska Grabówka Antoni Paulina Karwacka ob. Leonard Gilewicz, miesz. Marianna Podhajska 0.1-32 4V-5R 10 T
12 4 1859 Krzemieniec Julia Tarnogórska Krzemieniec Marceli Waleria Faltynowska Leonard Gilewicz, Józefa Łukomska 0.1-32 10V-11R 30 T
7 2 1859 Ostróg Leonard Brutl Białotyń Józef Katarzyna Lahner Leonard Grimm i Teresa Majer ż. Franciszka 886 10-11 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0006.htm
7 2 1859 Ostróg Teresa Brutl Białotyń Józef Katarzyna Lahner Leonard Grimm i Teresa Majer ż. Franciszka 886 10-11 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0006.htm
27 4 1859 Krzywin Katarzyna Skibicka Krzywin IN Zuzanna Leonard Drozdowski i Marcelina Białoszewska ż. Franciszka 886 289-293 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0151.htm
24 7 1860 Dubno Anna Pospurzycka Dubno NN Rozalia Leonard Siciński, Karolina Miślikowska panna 841 29-30 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0016.htm
9 3 1860 Luboml Leonard Szurowski Nudyże Wincenty Apolonia Cholewińska Leonard Kuczewski, Emilia von Keller ż. Aleksandra 304 18-19 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0010.htm
2 10 1860 Krzemieniec Tekla Sochacka Krzemieniec NN Antonina Leonard Gilewicz, Aniela Mądzelewska 0.1-33 21V-22R 60 T
15 11 1860 Białogródka Leopold Tomasz Sokolnicki Tarnawka Neriusz Rozalia Waśkowska Leonard Sokolnicki i Emilia Mitraszewska ż. Władysława, as. Ludwik Strykier i Konstancja Piotrowska 178-03-75 127V-128R 114 Ż DM
25 10 1861 Wiszenki Tekla Wachowska Nowosady Jan Domicela Kamińska Franciszek Jemerski, Waleria Wisznieska ż. Leonarda 782 16-17 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0008.htm
3 9 1861 Szumsk Bazyli Jelińkowski Bryków Ludwik Klara Adamowska szl. Leonard Barszczewski, chł. Magdalena Jelińkowska z. Konstantego 245-1-17 184V-185R 64 R
1 1 1862 Białogródka Mikołaj Sokolnicki Pokoszczówka Nereusz Rozalia Waśkowska Stefan Niewirowicz i Emilia Sobieszczańska ż. Józefa, as. Józef Sobieszczański i Marcelina Sokolnicka ż. Leonarda 178-03-77 105V-106R 14 Ż DM
2 9 1862 Białogródka Regina Niewirowicz Teleżyńce Stefan Agnieszka Winiarska Józef Krzyżanowski i Joanna Iwan ż. Piotra, as. Piotr Iwan i Marcelina Sokalska ż. Leonarda 178-03-77 122V-123R 88 Ż DM
8 2 1863 Żytomierz Józef Głuchowski Żytomierz Jan Joanna Murawska Leonard Borysewicz, Julianna Paszkowska 178-3-54 19 41 Ż DG
29 3 1863 Żytomierz Aniela Świderska Żytomierz Kazimierz Anna Sawlewicz Leonard Borysewicz, Anna Chrajkow ? Chretkow ? 178-3-54 27 63 Ż DG
20 2 1863 Żytomierz Antonina Statkiewicz Żytomierz Ignacy Pawlina Martynowska Leonard Borysewicz, Karolina Walska 178-3-54 29 70 Ż DG
30 3 1863 Żytomierz Antoni Griniewicz Żytomierz Julian Michalina Kowalska Leonard Borysewicz, Prakseda Czarniecka, asustowali Aleksander ?, Marianna Jakubowska 178-3-54 31 78 Ż DG
27 4 1863 Żytomierz Henryk Bylecki Żytomierz Dionizy Antonina Porzecka Leonard Borysewicz, Klementyna Porzecka 178-3-54 37 114 Ż DG
8 5 1863 Żytomierz Stanisław Szkorupiński Żytomierz Karol Aleksandra Leśniowska Leonard Borysiewicz, Agnieszka Kruszelnicka 178-3-54 39 123 Ż DG
26 5 1863 Żytomierz Stanisław Lutostanski Żytomierz Franciszek Pawlina Adamowicz Prałat Lubowidzki, Leonarda Zawadzka 178-3-54 51 172 Ż DG
26 7 1863 Żytomierz Anna Pogorzelska Żytomierz Benedykt Antonina Baginska Leonard Borysiewicz, Prakseda Czarnecka 178-3-54 51 173 Ż DG
31 8 1863 Żytomierz Weronika Święcicka Żytomierz Andrzej Kamilla Kozierska Leonard Borysewicz, Prakseda Czarnecka 178-3-54 61 215 Ż DG
6 2 1863 Szumsk Konstancja Ankwicz Kruholec Karol Paulina Lubiniecka Leonard Rogicki, Zofia Trelewska ż. Ludwika 245-1-21 178V-179R 17 R RK
25 2 1863 Szumsk Maria Wiktoria Konczakowska Szumsk Fortunat Stanisława Dziwulska Leonard Rogucki, Felicjanna Ankwicz ż. Filipa, Ludwik Trelecki, Dorota Kublicka panna 245-1-21 179V-180R 24 R RK
20 8 1863 Białogródka Józefa Strykier Białogródka Ludwik Maria Podgórska chrz. 17.11., Leonard Sokolnicki i Pelagia Sokolnicka panna 178-03-81 30V-31R 117 Ż DM
20 12 1864 Białogródka Józef Sławecki Kuczmanówka Michał Konstancja Zagajewska Leonard Burkowski i Wincentyna Gołębiowska wdowa 178-03-81 95V-96R 121 Ż DM, JZ
19 9 1865 Radziwiłłów Jan Tuszakowski Radziwiłłów Adam Katarzyna Małecka Leonard Nowicki, Sabina Pawczyńska ż. Feliksa 1-37 66 V-67 R 23 T 0
26 4 1865 Kowel Jadwiga Winckowska Hłusza Wielka, par. Kamień Koszyrski Józef Zofia Kozakiewicz Leonard Kozakiewicz, Katarzyna Chaczewska z. Adolfa 266 20-21 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20266/pages/PL_1_436_266_0011.htm
1 11 1865 Żytomierz Antoni Pereguda Żytomierz Franciszek Cecylia Borysewicz syn mieszczan/ Leonard Borysewicz, Prakseda Czarnecka 178-3-61 44 291 Ż DG
10 7 1865 Żytomierz Anna Bratusiewicz Żytomierz Adam Franciszka Moraczewska córka mieszczan, Leonard Sokołowski, Joanna Nowicka 178-3-61 38 244 Ż DG
22 7 1865 Żytomierz Maria Skokowska Żytomierz Oktawian Marianna Godlewska córka regist. kol. / Ludwik Strojanowski, Leonarda Godlewska 178-3-61 33 203 Ż DG
29 6 1865 Żytomierz Władysław Szkorupiński Żytomierz Karol Aleksandra Leśniowska syn ob./ Leonard Borysiewicz, Prakseda Czarnecka, asustowali: Mikołaj Ulaszyński, Saturnina Czarnec 178-3-61 28 172 Ż DG
25 4 1865 Żytomierz Emilia Taszkowska Kroszenka Mikołaj Franciszka Drohomirecka córka dw., Leonard Borysewicz, Prakseda Czarniecka 178-3-61 18 101 Ż DG
1 2 1865 Żytomierz Marianna Głuchowska Żytomierz Jan Joanna Morawska córka 1-dw., Leonard Borysewicz, Marianna Keizer 178-3-61 7 26 Ż DG
14 5 1866 Torczyn Władysław Garczyński Okorsk? Józef Anna Werenga (Wręga) Leonard Rychlicki, Anna Wolak, as.: Michał Tchorzewsk 652 19 EH
29 7 1866 Białogródka Feliks Orłowski Kuczmanówka Wojciech Katarzyna Zielińska Leonard Burkowski i Anna Roszkowska ż. Michała 178-03-81 215V-216R 66 Ż DM
19 4 1867 Białogródka Cezary Jan Płoński Białogródka Jan Piotr Antoni Paulina Szumowska Hipolit Dobkiewicz i Marcelina Sokolnicka ż. Leonarda 178-03-81 275V-276R 43 Ż DM
6 7 1867 Białogródka Aleksandra Dobrowolska Polachowa Mikołaj Aniela Jackiewicz Leonard Kowalewski i cudzoziemka Emilia Wits ż. Gwalberta 178-03-81 282V-283R 71 Ż DM
13 9 1868 Krzemieniec Roman Izydor Wierzbicki Krzemieniec Aleksander Scholastyka Marcinkiewicz W. Leonard Spadkowski, Olimpia Kokulewska ż. Wiktora 426-1-44 22V-23R 66 T 789 DW
12 2 1869 Ostróg Konstancja Topólnicka Milatyn Adolf Józefa Siwicka Leonard Drozdowski, Marianna Brodecka żona Jana 654-1-56 9R 6 R MZ
13 9 1870 Dederkały Wincenty Sierakowski Dederkały Wielkie Bartłomiej Józefa Omelańska Leonard Lutostański, Anna Goliszewska z. Ignacego 56 10-11 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0006.htm
8 3 1872 Ostróg Ludwika Krzemińska Brodów Jan Katarzyna Leonard Krzemiński, Marcelina Kowalska żona ... 654-1-56 48V 5 R MZ
1 1 1875 Białogródka Ludmiła Kobylańska Hulowce Ignacy Katarzyna Franciszek Kejl i Joanna Komornicka ż. Leonarda 178-03-133 2V-2R 1 Ż DM 0
24 3 1876 Szumsk Jan Hornicki Litowiszcze Leon Tekla Kucharska chrz. 26.04 Leonard Oliwa, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-228 14V-15R 55 T DM 597
5 1 1877 Szumsk Antonina Giżycka Kąty Mikołaj Antonina Zielińska chrz. 20.01 Antoni Chruszczewski, Leonarda Sopińska panna 1-229 3V-4R 11 T DM 649
10 5 1877 Rzyszczów Anna Kleszczyńska Kaniów Edmund Ewelina Jankowska Marek Tyszkowski, Ludwika Komorowska, ż. Leonarda 312-1-110 306 34 m.K KM
16 11 1877 Rzyszczów Antoni Kamiński Kazarynów Stanisław Maria Sinicka Marek Tocikowski, Ludwika Komorowska, ż. Leonarda 312-1-110 307 38 m.K KM
21 2 1882 Turzysk Józef Grabowski Piórkowicze Władysław Waleria Czypirska Teofil Błażucki, Zuzanna Grabowska ż. Leonarda 750 4-5 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20750/pages/PL_1_436_750_0003.htm
16 11 1887 Brody Stanisław Karol Siara Władysław Maria Kolouszek Leonard Dieltz, Antonina Kolouszek L 212
23 7 1889 Luboml Karolina Kuniczuk Ziemlica Stanisław Teresa Ciukiewicz Ludwik Kuniczuk, Karolina Pa? ż. Leonarda 332 44 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0023.htm
19 9 1890 Horochów Stanisław Bogulski Bużany Karol Albina Płońska Władysław Winckowski, Karolina Nowakowska z.Leonarda 126 45-46 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0024.htm
1 10 1893 Torczyn Konstancja Bernacka Sadów Jan Wincentyna Tuńska Jan Odarski, Matylda Tuńska ż. Leonarda 679 28-29 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0015.htm
14 2 1894 Luboml Antoni Hoff Kizie Józef Franciszka Blinowska? Antoni Hoff, Bronisława Hoff ż Leonarda 337 16 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0009.htm
15 3 1896 Luboml Marianna Sadkowska Kizie Antoni Matylda Rode Władysław Trojan, Karolina Garasimowicz ż. Leonarda 910 9V 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0010.htm
20 4 1896 Luboml Antonina Trojan Kizie Władysław Anna Szmyling Leonard Garasimowicz, Marianna Konkol? ż. Karola 910 14V 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0015.htm
28 2 1898 Szumsk Aniela Mosiewicz Sadki Wielkie Wincenty Józefa Rowinkowska Leonard Mosiewicz, Stanisława Mosiewicz ż. Józefa 01-234 9V-10R 33 T
11 1 1900 Włodzimierz Karolina Gorzelnicka Suchodoły Walerian Marianna Pawłowska Stanisław Kołyskin, Leonarda Derewicz panna 958 9V-10R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0008.htm
17 2 1910 Tajkury (Zdołbunów) Helena Masson Zdołbunów Mieczysław Stanisława Balcerowska Leonard Izbiński, Jadwiga Łosowska ż. Lucjana R-740-4-69 11 V-12 R 43 0
28 9 1912 Sł.Czernicka Maria Mokrzecka Kamienny Majdan Józef Bronisława Szilke Szilke Leonard, Szilke Wincentyna, panna 286 JZ 0 0
27 6 1912 Tbilisi Władysława Drożdreńska Tbilisi Kazimierz Wilhelmina Ostromęcka Leonard Puławski, Maria Kalinkiewicz 36V 67 Tb
24 1 1914 Jałowicze Antoni Molenda Jałowicze Andrzej Marianna Turucka Leonard Żyszkowski, Agnieszka Molenda ż. Franciszka 2V-3R 5
2 10 1914 Tbilisi Aleksander Kemeklis Tbilisi Imen s. Ludwika Maria c.Jana Pawłowicz Kazimierz Kemeklis, a za niego Leonard Jurewicz i Elżbieta Gryniewicz 107V 37 Tb
19 12 1914 Kijów Św. Aleksandra Eugeniusz Wełnianko Kijów Józef Bronisława Mieczyńska Wiktor Oskierko i Leonarda Mieczyńska 312/1/129 4V-5R 14 m.K JM1
21 6 1914 Kijów Św. Aleksandra Konstantyn Janicki Kijów Franciszek Konstancja Duńska Leonard Pieczykolan i Daria Janicka 312/1/129 55V-56R 217 m.K JM1
1 11 1915 Sł.Czernicka Franciszek Husakowski Tartak Adolf Helena Rudnicka Zembowicz Leonard, Osińska Bronisąlwa, panna 231 JZ
3 1 1915 Tbilisi Sławomir Władysław Korzeniowski st. Szagam Jakow Jan s.Macieja Eleonora c.Jana Tomaszewicz Leonard Szymkiewicz, Emilia Szymkiewicz 101R 8 Tb
5 8 1916 Tbilisi Bronisława Sielewicz Tbilisi Andrzej Antonina Ciechanowska Leonard Ciechanowski, Klementyna Majer 138V-139R 68 Tb
2 8 1917 Tbilisi Katarzyna Jasińska Baku Józef s.Leopolda Iliniszna Polakowa (chrzest 1920) Leonard Jasiński, Maria Jasińska 230V 9 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
4 1 1829 Wiszenki Stanisław Kotelnicki Nezwirz 46 Jakub Joanna Stachurska Monika Izdebska Nezwirz 15 Aleksy Antonina Wojakowska Marcin Jełowiecki, Leonard Wojakowski, Józef Wojakowski, Franciszek Sk 815 101 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0104.htm
13 2 1829 Szumbar Stanisław Mrozowicz par. Kozin 30 Michał Pelagia Wiktoria Hadziacka z Psurskich Szumbar 31w Michał Zofia ur. Mikołaj Chobrzyński, Leonard Baczyński, Grzegorz Kurowski 245-1-3 416V 3 R
30 6 1829 Kulczyny Jan Sieraczyński Łahodyńce 31 Jan Anna Jankowska Wincenta z Ilińskich Łepkowska Łahodyńce 38w Heliodor Anna Żurowska Wielmożni, świad: Wlm. Leonard Domaniewski, Franciszewk Iliński 178-03-95 361V 19 Ż Mg
8 11 1831 Szumsk Cyprian Rojewski Bajmaki G-R 36w Grzegorz Ewa Szymczuk Agnieszka Ostrowska Bajmaki 19 Cyprian Wiktoria Misłowska Mikołaj Jeżewski, Jan Ostrowski, Leonard Krzyżanowski 245-1-5 377R 10 R RK
8 11 1831 Szumsk Antoni Romanowski Bryków 23 Szymon Marianna Piotrowska Wiktoria Majewska Bryków 19 Piotr Rozalia Jaworska Aleksander Kowalczuk, Jan Dymczuk, Leonard Krzyżanowski 245-1-5 377V 11 R RK
5 2 1833 Targowica Piotr Grodziński Hnidawa par. Łuck 22 Bazyli Helena Humańska Antonina Kwiatkowska Borzemiec 18 Marcin Agnieszka Brzeźniakiewicz Leonard Wiszniewski, Aleksander Grodziński 819 278 R 14 ZP
20 11 1833 Łuck Mikołaj Arent Łuck 30 Wit Marianna Fryent Teresa z Rynckich Żeleszkiewicz Łuck 30 Jędrzej Tekla Leonard Buszowski, Stanisław Orchowski 369 13 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0007.htm
23 11 1833 Łuck Kazimierz Kowalski Łuck 36 Mikołaj Agnieszka Katarzyna Żurakowska Łuck 23 Tomasz Anna Grzegorz Sieńkiewicz, Leonard Wiszniowski 369 14 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0008.htm
28 1 1834 Łuck Grzegorz Gołębiowski Łuck 23 NN NN Sabina Romankiewicz Łuck 15 NN NN Tomasz Piskorski, Leonard Wiszniewski 371 4 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20371/pages/PL_1_436_371_0005.htm
11 7 1838 Krzemieniec Antoni Ignacy Kwiatkowski Wiszniowiec par. Wiszniowiecka 32 Antoni Rozalia Jurborska Emilia Karolina Leona de Saint-Cyr Krzemieniec 22 Szymon Bernard Leonard Marianna Emma Radius Szymon Leonard Bernard de Saint-Cyr, Józef Uldyński 01-12 29R 13 DM 243 T
30 1 1838 Szumsk Jan Wiszniowski Wiszniewski Bryków k Teodor Marianna Petrykowska Agnieszka Bilewicz Bryków 18 Łukasz Ewa Fisztun? Leonard Krzyżanowski, Rynko Ułasow, Jan Ihnatow 245-1-12 288R 2 R RK
24 11 1838 Ostróg Mikołaj Nowicki Milatyn 45 Michał Ludwika Krzyżanowska Salomea Wiktoria Milewska Milatyn 22 Jan Agata Buczyńska Leonard Krzyżanowski, Michał Lipski 171-1-11 28aV 20 R DM
25 11 1843 Szpanów Leonard Sipajło Ponebyle, par. Klewań 28 Jan Honorata Dubanowska Julia Sztark Żytyń 18 Johan Teodor Katarzyna Leonard 882 174 V 2
30 1 1845 Nabrzuska Jan Boltz par. Maciejów 38 Jan Małgorzata Tekla Roszkowska Borowno 24 Jan Kamilla Zawadzka Alojzy Choynacki, Leonard Siedlichowski, Franciszek Roszkowski 860 570 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0305.htm
15 4 1846 Białozórka Gorgoni Suchorski 25 Wincenty Wiktoria Chudorowska Katarzyna Dąbrowska 19 Antoni Julia Jakubowicz Tomasz Karyszkowski, Leonard Czyżewski, Bazyli Jakubowicz 877 725 4 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0374.htm
6 11 1847 Ostróg Augustyn Górski Ostróg 26 Bonifacy Matylda Michałowska Apolonia Szohin Tessów 17 Jan Helena Zakrzewska Józef Górski, Stanisław Zakrzewski, Leonard Górski 171-1-13 30R 25 R DM
7 2 1854 Maciejów Michał Buczyński Widuta 26 Michał Ewa Józefa Lenczewska Maciejów 30 Tadeusz Józefa W. Wincenty Florkowski, Leonard Wyrzykowski, Józef Zieliński 866 200 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0105.htm
26 5 1857 Butowce Felicjan Jakulski Czerniatyn 25 Gaspar Zuzanna Borowska Celestyna Radzimińska Czerniatyn 18 Jan Antonina Faryst Klemens Ordyński i Jan Łapiński, Leonard Sałaciński 178-3-73 308R 7 Ż DM
2 8 1859 Kuniów Ksawery Radzimiński Bilczynka par. Zasław 25 Jan Antonina Teresa Konopacka Juśkowce 17 Józef Konstancja Jasińska Leonard Szalanski, Aleksander Konopacki, Leon Puchalski 886 264 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0138.htm
2 2 1860 Luboml Dominik Godlewski Kowel 28 Piotr Marianna Mąsoniewska Franciszka Gruszczewska Rymacze 19 Aleksander Franciszka Alfawicka Leonard Kuczewski, Dominik Okoniński? 889 64V 17 304 93 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0069.htm
24 9 1861 Szumbar Piotr Rożanowski Bykowce 22 Wojciech Apolonia Kowalewska Petronela Dąbrowska Nowystaw 17 Józef Marianna Iwanowska Leonard Lutostański, Daniel Byczkowski 626 304 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0156.htm
15 11 1864 Włodzimierz Wincenty Dąbrowski Rohowicze, par. Łokacze 33w Franciszek Marianna Malinowska Józefa Zakrzewska Chobułtów 20 Maciej Rozalia Zalewska Jan Dąbrowski, Leonard Boszkowski 799 64 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0033.htm
30 1 1866 Stary Oleksiniec Władysław Mazur Stary Oleksiniec 24 Michał Maria Centkiewicz Wanda Czerniachowska Stary Oleksiniec 25 Ignacy Zofia Korzeniowska chł. Jan Centkiewicz, Leonard Puchalski 426-1-39 86V 3 T 333
30 1 1866 Żytomierz Józef Pawłowski Studenica 23 Julian Zofia Zmiewska Katarzyna Godlewska Studenica 23 Marcin Aniela Talko (ob. i dw.) Leonard Zmiewski i Mieczysław Pawłowski 178-3-63 83V 8 Ż DG 134
4 6 1867 Nieświcz Aleksander Rodziewicz Bakowce 19 Paweł Teresa Tomczyńska Konstancja Jasińska Bakowce 17 Tomasz Rozalia Jan Omański, Leonard Galiński 462 26 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0014.htm
27 5 1879 Torczyn Józef Garczyński Budki Usickie 26 Bazyli Franciszka Rudnicka Bronisława Bogusławska Chorochoryń 21 Władysław Delfina Szabel Leonard Wyrzynowski, Mikołaj Tybulewicz 665 41 7 EH
10 1 1882 Białogródka Jan Brzezicki Białogródka 30 Piotr Klara Sinicka Józefa Domaszewska Białogródka 19 Adolf Katarzyna Leonard Grzegorz Brzezicki, Jan Stałowski, Stefan Pałyga 17-2-77 35V 1 Ch
23 9 1884 Dederkały Marceli Bogusz Sadki 20 Adam Anna Leonardowicz Klementyna Antonin Berno Dederkały Wielkie 20 Klemens Józefa Wyszpolska 58 143 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0074.htm
20 2 1894 Torczyn Marian Omelański Horodyszcze, par. Łuck 24 Romuald Józefa Łuczaj Maria Melania Hulanicka Ulaniki 18 January Feliksa Chmielewska Kazimierz Wiedliński, Leonard Milewski 680 36 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0024.htm
28 5 1900 Łanowce Franciszek Chrzanowski Białozórka 38 Jan Maria Szczur Pawlina Rowinkowska Grzybowa 25 Jan Zofia Olszewska Hieronim Romaszewski, Ludwik Chrzanowski, Leonard Mosiewicz 65 R 4 0
21 4 1913 Tbilisi Witold Jaźwiński mińska gub., par. Chersoń 19 Wincenty Rozalia Zielińska Henryka Maria Czarkowska Warszawa 20 Prym Leon Adela Ludyn Leonard Puławski, Kazimierz Bałtuszko 299 11 Tb
30 4 1916 Kijów, św. Mikołaja Aleksander Szostak Kijów 28 Wincenty Aniela Grochal-Gorowska Irena Kontorowicz Kijów 23 Grzegorz Leonilda Wojciech Antonowicz Kreczmer, Leonard Iwanowicz Protasewicz 312/1/109 97V 25 m.K JM1
23 10 1916 Kijów, św. Mikołaja Antoni Gulewski Kijów 32 Michał Agnieszka Witow Józefa Obermajer Kijów 19 Stanisław Petronella Domańska Leonard Józefowicz Domański, Adam Adamowicz Szypk 312/1/109 110V 77 m.K JM1
26 10 1917 Tbilisi Leonard Ciechanowski gm. Górka, pow. łaski, piotrkowska gub. 25 Wojciech Maria Dębowska Klementyna Majer pow. sieradzki, kaliska gub. 22 Antoni Emilia Kacalińska Leonard Majer, Bazyli Sitczenko 396 89 Tb
26 10 1919 Włodzimierz Antoni Galas m.Włodzimierz 29 Antoni Agata Kośmider Helena Gancarz w.Ryławica 17 Ignacy Józefa Swidr Jakób Szczupak Leonard Łukaszkiewicz 1076 110-111 98 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0058.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
83 syn Leonard 12 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
1 5 Urodzony Leonard Barszczewski s. Aleksandra 19 Szumsk Bryków 1857 Łuck DM
1 5 Leonard Serednicki 31 Równe Wieś Omelana 1862 Równe DW
7 2 Syn Leonard 24 Równe Równe 1862 Równe DW
19 5 Leonard 8 Równe Równe 1862 Równe DW
50 2 Leonard Lepiański 48 Równe Równe 1862 Równe DW
19 53 syn Leonard 11 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
41 92 Mieszcz. De Kadoch Leonard s. Tadeusza 37 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
25 46 szlachcic Leonard Oliwa 57 Szumsk Szumsk 1881 Równe RK
2 3 .. Grudziński Leonard, mieszczanin Trojanowa, żonaty Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
3 505 Leonard Sawicki 26 Aleksandria Józefówka (Balarka) 1885 Równe DW 597-1-1
3 622 Leonard 2 Aleksandria Majdan Głażewskiej 1885 Równe DW 597-1-1
5 5 .. Mieliński Leonard, emerytowany żołnierz, kawaler 80 .. Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
11 17 Synowie Leonard 22 Aleksandria Aleksandria 1885 Równe DW 597-1-1
16 549 Synowie Leonard 17 Aleksandria Józefówka (Balarka) 1885 Równe DW 597-1-1
18 797 Leonard 13 Aleksandria Kamienna Góra 1885 Równe DW 597-1-1
26 694 Leonard 6 Aleksandria Majdan Głażewskiej 1885 Równe DW 597-1-1
27 699 Leonard 3 Aleksandria Majdan Głażewskiej 1885 Równe DW 597-1-1
1 2 Leonard 26 Klewań Nowosiółki 1890 Równe DW
21 43 Mieszcz. Leonard Oliwa 57 Szumsk Szumsk 1891 Łuck DW
1 160 Kochowiecka Leonarda 61 Dubno Dubno 1892 Łuck DW 1-22-297a
3 4 Kułakowski Leonard 37 Dubno Sady 1892 Łuck DW 1-22-297a
2 2 Szl. Leonarda Hrynkiewicz panna 74 Radziwiłów Radziwiłów 1903 Tarnopol DW
7 13 Chł. Leonarda Lewandowska wd. 52 Radziwiłów Lewiatyn 1903 Tarnopol DW
8 19 Sałaciński Leonard 42 Szumbar Zahajce 1903 Tarnopol DW
8 21 Leonard 5 Szumbar Zahajce 1903 Tarnopol DW
8 117 Burkowski Leonard 46 Krzemieniec Lisznia 1903 Tarnopol DW 426-1-88
12 7 Mieszcz. Leonard Nowicki ż.pr. 70 Radziwiłów Radziwiłów 1903 Tarnopol DW
13 20 s. Leonard 26 Ostróg Bór 1903 Ostróg par. DW
20 101 Leonard 3 Krzemieniec Andruha 1903 Tarnopol DW
21 34 s. Leonard 3 Ostróg Bór 1903 Ostróg par. DW
34 48 Rogentyn Leonard s. Franciszka 50 Ostróg Hulcza 1903 Ostróg par. DW
42 112 Leonard 3 Krzemieniec Wesołówka 1903 Tarnopol DW 426-1-89
79 527 syn Leonard 10 Krzemieniec Rybcza 1903 Tarnopol DW
109 115 s. Leonard 11 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW
52 2 .. Leonard 19 .. Torczyn Usickie Budki 1910 Łuck EH
1 2 synowie Leonard 12 Międzyrzec Witków 1912 CDIAK DW 1045-2-928
2 8 Chł. Leonard Wrąbel kawaler 28 Międzyrzec Andrusów 1912 CDIAK DW 1045-2-928


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl