Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 872 wyników dla: Leonard

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 10 1819 Kuniów Antoni Kaleczycki 54 Kozin ur., WP notariusz pow. ostrogskiego, żona Katarzyna z Michałowskich, synowie Neriusz, Teodor, Leonard, córki Marianna, Franciszka i Edeltruda Sarnacka w małżeńskim stanie 297-1-086 52V Ł DW
29 3 1828 Łuck Marcjanna Zabuszewska 50 Łuck z Baczewskich, wdowa po Grzegorzu. Pozostał s. Leonard 814 30 35 AGAD 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0034.htm
13 11 1829 Deraźne Tekla Czekońska 60 Lipne ur., obywatelka w wdowim stanie, z d. Pawlikowska, synowie Leonard i Wincenty, córki Feliksa, Józefa, Zofia i Antonina 171-1-2 200V 18 R DM
8 2 1830 Turzysk Antoni Jarzembkowski 47 Dolsk ż.Domicela Kańska, s. Franciszek, Zenon, Leonard, c.Aleksandra 845 335R 84 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0328.htm
10 5 1830 Ostróg Dominika Szymańska 40 Milatyn zd.Krzyżanowska, wdowa po Piotrze, c. Leonarda, Marianna 171-1-3 28V 47 R MZ
14 6 1830 Krzemieniec Jan Dworan 14 Krzemieniec s. sł., Piotra i Leonardy z Kurowskich 426-1-7 82V 630 T/FS 951 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9975-D?i=950&cat=300453
4 2 1831 Dąbrowica Piotr Majewski 50 Wysock poz. 2s. Jana i Leonarda, 3c. Salomeę, Franciszkę i Karolinę; poch: 06.02. 817 84a 54 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0088.htm
11 6 1831 Kulczyny Julia Domaniewska 6/12 Łahodyńce rodzice: Leonard i Wincenta zd. Łepkowska 178-3-97 403V 55 Ż Mg
24 7 1831 Międzyrzec Julia Pietnicka 44 Międzyrzec z Glasserów,na tyfus,mąż Ksawery,syn Ferdynand,Leonard,Antoni,córki Józefa, Celestyna,Marianna i Aleksandra 171-1-4 288V 64 R AS
6 4 1831 Zasław św. Józefa Tekla Jurkowskla 50 Zasław Majdan pozost. nieślubnych: s. Leonarda i c.Honoratę. 178-3-97 59R 50 Ż 64 RG
13 12 1832 Zasław św. Jana Agnieszka Borowska 40 Bilczyn ur., z Przedborskich, mąż Benedykt, synowie Florian, Adam, Leonard i Ferdynand, córki Tekla, Faustyna i Sabina 178-3-98 17R 66 Ż 31 DM 0
3 6 1833 Radziwiłłów Feliks Lisowski 9/365 Radziwiłłów s. Leonarda i Karoliny Staniewicz 819 254a 21 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0263.htm
17 6 1833 Radziwiłłów Edward Lisowski 6 Radziwiłłów s. Leonarda i Karoliny Staniewicz 819 254 24 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0263.htm
23 6 1833 Radziwiłłów Karolina Lisowska 25 Radziwiłłów z d. Staniewicz, mąż Leonard 819 254 25 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0263.htm
24 1 1833 Łabuń Dorota Majewska 52 Łabuń synowie Józef i Leonard 178-3-99 81V 3 Ż 163 DM
9 2 1834 Szumbar Wojciech Goliszewski 40 Sosnówka żona Helena z Mironów, syn Feliks i 2 córki, z I żony Anny z Kościckich synowie Leonard, Stanisław, Jan i Franciszek 199 314 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0163.htm
28 4 1835 Międzyrzec Franciszka Przybytkowska 34 Żawrów zd.Łukawska,ż.Adama,s.Karol,Jakub,Leonard,córki: Joanna,Marianna, Eleonora i Aniela 171-1-8 239R 25 R AS
10 7 1835 Międzyrzec Stefan Bukowski 56 Samostrzały ż.Anastazja z Pawłowskich s.Leonard i Adolf, c.Barbara i Dorota 171-1-8 241R 37 R AS
4 10 1835 Międzyrzec Zofia Rudnicka 37 Międzyrzec zd.Ihnatowicz , wd.po Filipie, s.Aleksander, Franciszek, Leonard, c.Helena 171-1-8 243R 50 R AS
27 6 1836 Radziwiłłów Józef Lissowski 4 Radziwiłłów syn Leonarda i Karoliny z d. Staniewicz 822 220 19 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0228.htm
1 1 1836 Krzemieniec Eleonora Ramlowa 38 Podbereżce Małe pozostawiła po sobie dzieci Henryka, Mariannę i Leonarda 426-1-10 46R 1 T 102 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FLW?i=101&cat=300453
22 7 1836 Kulczyny Marianna Domaniewska 1,5 Łahodyńce c. Leonarda i Wincentyny z Łepkowskich 178-3-106 257R 30 Ż 496 DM
24 7 1836 Kulczyny Marianna Domaniewska 1,5 Łahodyńce c. Leonarda i Wincentyny z Łepkowskich 178-3-106 257R 32 Ż 496 DM
21 12 1836 Kulczyny Regina Matuszewska 35 Zastawki z d. Werbachowska, , mąż Leonard, syn Jan i córka Apolonia 178-3-106 260V 60 Ż 503 DM
14 12 1837 Ostropol Marcjanna Łosiewicka 3 Ferdynandów c. Leonarda i Marianny z Wiercińskich 178-3-108 346V 55 Ż 673 DM
27 1 1838 Sielec Kajetan Godlewski 45 Męczyce żona Marianna z domu Witlińska, synowie Piotr, Stanisław, Leonard, c.Julianna, Zuzanna 853 221 3 AGAD 121 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0121.htm
12 4 1838 Hołoby Antoni Godlewski 63 Popowicze żona Anastazja z domu Pulikowska, dzieci: Florian, Karolina, Tekla, Barbara, Leonarda, Henryka 853 206V/364 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0205.htm
18 2 1838 Ostropol Antoni Łosiewicki 1 Ferdynandów s. Leonarda i Marianny z Wiercińskich 178-3-110 291R 9 Ż 569 DM
26 1 1838 Żytomierz Alojzy Olszewski 50 Żytomierz kolegialny sekretarz, żona Józefa z Markowskich, córka Leonarda 178-3-6 61V 21 Ż 117 DM 0
8 4 1839 Korzec Brygida Wroczyńska 36 Kamionka c. Leonarda i Tekli z Burzyńskich, panna 872 252 10 AGAD 135 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0135.htm
13 11 1839 Hołoby Anastazja Godlewska 51 Popowicze z domu Pulikowska, mąż ś.p. Antoni Godlewski, dzieci: Florian, Karolina, Barbara, Tekla, Leonarda 854 246R/419 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0241.htm
22 3 1840 Jampol Józef Bielakiewicz 26 Juźkowce z par. Lachowce, żona Anastazja z Bulalskich, synowie Leonard i Jan 871 463 28 AGAD 242 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0242.htm
15 9 1840 Korzec Stanisław Wroczyński 30 Kamionka syn Leonarda i Tekli z Burzyńskich 871 180 74 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0094.htm
21 9 1841 Ostróg Małgorzata Bronowicka 37 Czerniachów z Kamińskich, urodzona, mąż Aleksander, synowie Feliks i Jan, córki Wiktoria i Leonarda 27 V 90 R DW
7 5 1841 Międzyrzec Salomea Kozieradzka 53 Międzyrzec z Janikowskich,mąż Antoni,s.Hipolit,Maurycy,Gracjan, Leonard,Henryk,c.Olimpia 171-1-12 251V 16 R AS
5 9 1842 Ołyka Walenty Zieliński 67 Suchowce żona Anna z Perekładowskich, s. Tomasz i Leonard, c. Paulina za Bartłomiejem Mossakowskim, Julia 466 26 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0014.htm
7 4 1843 Szpanów Justyna Żukowska 4 Żytyń c. Antoniego i Katarzyny z Leonardów 882 175 V 8
9 1 1843 Wiszenki Franciszka Wolek 35 Majdan Jezierski z Gostomskich; poz. m. Franciszka i 3c. Joannę, Leonardę i Elżbietę; poch: 12.01. 829 206R 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0220.htm
3 2 1843 Korzec Tekla Wroczyńska 65 Kamionka wdowa po Leonardzie, z Burzyńskich, syn Mikołaj, córka Aniela, z pierwszego małż. syn Jan Michałowski 874 247 10 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0126.htm
12 1 1843 Annopol Ksawery Pietnicki 88 Annopol rotmistrz wojsk rosyjskich, wdowiec po Teresie, synowie Ferdynand, Leonard i Antoni, córki Józefa, Celestyna, Marianna i Aleksandra 882 113 V 5 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0115.htm
10 9 1844 Młynów Antonina Strubczewska 9/12 Koryty c. wlm. Leonarda i Julii z Zakrzewskich 830 184V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0189.htm
19 8 1845 Radziwiłłów Feliksa Majewska 6/12 Radziwiłłów c. Leonarda i Anny z d. Leszczynska 831 250 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0256.htm
23 5 1845 Łabuń Kasper Fidyk 46 Kustowce żona Cecylia z Bieniakowskich, synowie Władysław, Antoni i Leonard, córki Wiktoria i Marianna 178-3-113 140R 31 Ż DM
4 2 1845 Bazalia Apolonia Trymund 54 Czuchele prac., mąż Mikołaj, synowie Jan, Antoni, Jan i Leonard, córki Marianna i Anna 178-3-113 239R 17 Ż DM
9 4 1845 Bazalia Tekla Miłoszewska 46 Czuchele ur., mąż Jan, syn Leonard, córki Serafina i Anna 178-3-113 242R 63 Ż DM
6 8 1845 Bazalia Eufemia Żardecka 35 Mońki wielmożna z Kochanowskich, mąż Aleksander, synowie Bronisław, Henryk i Leonard, córka Benigna 178-3-113 245V 118 Ż DM
18 1 1845 Stawiszcze Aniela Krajewska 42 Żaszków z d. Czajkowska, ze stanu szlach., mąż Józef Krajewski, dzieci: Leonard, Fortunat, Józefa, Paulina, z bólu wewnątrz 685-2-1022 2r 3 Ch 3 KP2
17 9 1845 Cudnów Anna Kunicka 40 Karpowce ur., z d. Karpińska, mąż Wojciech, synowie Leonard, Gabiel, Aleksy i Ezechiel, córki Julia i Magdalena 178-3-12 222R 110 Ż DM
7 1 1845 Równe Klemens Żółkiewicz 62 Ulbarów żona Tekla z Zakrzewskich, syn Franciszek, córki Leonarda, Marianna i Julia 884 152R 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0156.htm
19 10 1845 Trojanów Leon Poraziński 1,5 Słobodyszcze s. Leonarda i Domiceli z Masłów 178-3-12 319V 39 Ż 625 DM
6 6 1846 Nieświcz Antoni Cebrzyński 50 Wiktorzany żona Petronela, synowie Leonard, Władysław, Maciej, Adam, Józef i Michał, córki Paulina i Apolonia 441 14 16 0
5 9 1846 Łuck Dominik Wiszniewski 76 Łuck żona Anna, synowie Leonard, Jakub, Józef i Jan 382 54 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0030.htm
15 1 1846 Dąbrowica Justyna Niżycka 52 Dąbrowica poz. 2s. Leonard i Józefa, 2c. Teresę i Emilię; poch: 17.01. 832 115 3 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0125.htm
30 1 1846 Bazalia Marcelina Matuszewska 28 Czuchele mąż Leonard, córka Tekla 178-3-115 259V 14 Ż 509 DM
15 3 1846 Stawiszcze Jarosław Marian Piątkowski 7/52 Ochmatów s. W. marszałka pułku umańskiego Leonarda i Pelagii z Kondrackich 1042-1-8 60R 1 CDIAK DM
11 4 1846 Butowce Kazimierz Popławski 60 Wierzbówka żona Marianna z Wolickich, synowie Leonard i Jan 178-3-115 227R 16 Ż 448 DM
30 1 1847 Ptycza Antonina Wroblewska 40 Bereh ur., mąż Michał, dzieci: Józef, Leonard, Eustachy 833 497 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0267.htm
11 2 1847 Ostróg Józefa Ochmanowicz 80 Dorohoszcza urodz., z Oboskich, wdowa po Zachariaszu, synowie Konstanty, Łukasz i Leonard, córka Marianna 171-1-13 33V 20 R DM
14 10 1847 Ostróg Klementyna Strupczewska 3 Hrymiacze c. Wlm Leonarda i Julii z Zakrzewskich 171-1-13 45R 111 R DM
16 8 1848 Targowica Joanna Soczyńska 40 Perekładowicze z Burkowskich, wdowa, syn Leonard, córki Petronela, Apolonia i Marianna 834 716 26 0
16 5 1848 Łuck Wincenty Lewicki 1 Łuck s. Leonarda i Józefy 384 47 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0026.htm
19 9 1848 Zasław św. Jana Joachim Piotrowski 46 Mychla od gorączki, W. żona katarzyna z Podolskich, synowie Ludwik, Aleksander, Leonard, Leopold i Leon, córka Emilia 178-3-117 114R 83 Ż
11 7 1848 Bucyń Nepomucena Siedlikowska 40 Dorotyszcze z rozstroju żołądka, z d. Roszkowska, 1.v. Szuszczyńska, ur., mąż Leonard, potomstwa nie zostawiła 41 19-20 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2041/pages/PL_1_436_41_0011.htm
29 7 1848 Ostróg Barbara Uberewicz 32 Hurby ur., mąż Wojciech, synowie Leonard, Dominik i Jan 171-1-14 41V 92 R DM
1 4 1848 Humań Franciszek Pokutyński 63 Potasz ur., syn Kajetana, żona Elżbieta, 3 synów: Zygmunt, Leonard, Paweł, córek 6: Pawlina, Helena, Emilia, Antonina, Karolina, Zofia 685-2-1025 1a 6 Ch EH
24 6 1848 Bazalia Jan Starzyński 1 Zozulińce Wielkie s. Leonarda i Marianny 178-3-117 332R 96 Ż 651 DM
19 5 1848 Bazalia f. Tereszki Salomea Lipska 30 Sorokoduby mąż Michał, synowie Bonawentura i Leonard 178-3-117 344V 21 Ż 676 DM
5 8 1850 Swojczów Marianna Czerwińska 5 Hnojno c. 1-dw. Leonarda i Antoniny z Kubrewskich 612 44 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0024.htm
27 9 1850 Białogródka Tomasz Sokolnicki 70 Piłki ur., żona Józefa z Wilczyńskich, synowie Wincenty, Leonard, Ludwik i Neriusz, córki Filipina i Marianna 178-3-119 512V 58 Ż DM
24 1 1850 Międzyrzec Paulina Szawłowska 50 Kołowerty z d. Zielińska, m. Wawrzyniec, s. Paweł, Leonard, Stanisław, Marceli, c. Marianna 171-1-16 753R 4 R 765 BW
26 3 1851 Łuck Kajetan Iwiński 58 Bodiaczów szl., żona Teresa, synowie Karol i Leonard, córka Konstancja 387 86 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0045.htm
2 3 1851 Zasław św. Józefa Marianna Hurkowska 72 Zasław Majdan c.Jacka z d.Szabrańska, wd.po Piotrze,pozost.s.Leonarda, Adolfa i Waleriana oraz c.Mariannę 178-3-120 422V 27 Ż 828 RG
8 2 1851 Zasław św. Józefa Tekla Czarniecka 50 Pryputnia z d.Gnatowska, c.Bazylego, pozost.wd.Józefa s.Szymona, synów:Augustyna, Adriana, Ferdynanda i Pawła oraz córki: Józefę, Leonardę i Izabelę 178-3-120 421V 19 Ż 826 RG
28 1 1852 Tajkury Tomasz Lipiański 82 Kołodenka ż. Tekla z d. Kirkur, s. Leonard 171-1-17 124V 1 R 127 BW
17 1 1852 Klewań Sabina Uszyńska 11/12 Klewań c. Konstantego i Leonardy z Sumowskich 171-1-17 395V 3 R 399 BW 0
12 3 1852 Równe Edmund Wróblewski 8/12 Równe s. Leonarda i Emilii z Pęskich 171-1-17 366V 11 R 370 BW
20 5 1853 St. Wiśniowiec Antonina Zagórska 52 Zwiniacze z Lespickich, wdowa po Piotrze, synowie Leonard, Wincenty i Mikołaj 878 366 21 AGAD DW
24 6 1853 Nieświcz Karolina Cebryńska (Cebrzyńska) 25 Wiktorzany chł., mąż Leonard, córka Maria 448 31 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0019.htm
2 5 1853 Wiszenki Anna Sawicka 60 Majdan Jezierski z d. Wolek, wdowa, synowie Piotr i Jan, córki Leonarda, Prakseda, Marianna i Teofila 22-1-120 159V 21 Ł DM
18 3 1853 Bazalia Jan Miłoszewski 72 Czuchele żona Marianna i od niej brak potomstwa, po I-żonie Tekli syn Leonard, córki Serafina i Anna 178-3-121 128R 40 Ż 254 DM
15 9 1853 Ostropol Marianna Konczewska 16 Kisiele c. Leonarda i Rozalii z Kobylańskich 178-3-121 809R 63 Ż 1524 DM
6 7 1853 Ostróg Józef Czarnecki 70 Kurhany wdowiec po Tekli z Ignatowskich, s. Augustyn, Adrian, Ferdynand, Paweł, c. Józefa, Izabela, Leonarda 171-1-33 54V 74 R 55 BW
15 11 1854 Kazimierka Adam Kreciński 51 ż. Ludwika z Sokołowskich, s. Romuald, Jan, c. Amelia, Antonina, Leonarda 171-1-37 389R 11 R 379 BW
10 3 1855 Nieświcz Ignacy Wiszniewski 60 Rykanie szl., żona Zuzanna z Mickiewiczów, syn Leopold Walenty, córki Kamila i Leonarda 450 32 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20450/pages/PL_1_436_450_0018.htm
30 11 1855 Nieświcz Petronela Cebryńska 55 Wiktorzany 1-dw., wdowa, synowie Leonard, Maciej, Józef i Michał, córka Paula 450 44 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20450/pages/PL_1_436_450_0024.htm
25 7 1855 Białogródka Franciszka Gurowska 57 Białogródka ur., z Moczulskich, mąż Maciej, synowie Leonard, Aleksander i Tadeusz, córki Salomea i Aleksandra 178-3-123 543V 92 Ż DM
25 8 1855 Bazalia Józef Obodyński 70 Pilipy e. cholery, żona Antonina, synowie Jan, Antoni, Leonard, Edward i Aleksander, córka Aniela 178-3-123 135R 160 Ż DM
11 10 1855 Bazalia Władysław Matuszewski 2/52 Czuchele s. Leonarda i Antoniny 178-3-123 138R 181 Ż DM
22 3 1855 Deraźne Maciej Krzemiński 54 Podłużne ż. Marianna z Dworzańskich, s. Henryk, Władysław, Leonard, Kalikst, c. Izabela, Stefania, Wiktoria 171-1-51 397V 12 R 400 BW
19 6 1856 Ołyka Piotr Domalewski 2/12 Wólka Kotowska Jana i Leonardy Sawickiej 480 65 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0035.htm
10 11 1856 Włodzimierz Emilia Kuczewska 0,5 Włodzimierz c. wlm.Leonarda i Józefy 792 69 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0036.htm
8 10 1857 Łuck Łukasz Uchacewicz 44 Łuck żona Emilia, synowie Rafał Leonard i Marceli, córki Filomena i Małgorzata 393 80 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0042.htm
4 3 1857 Ołyka Marianna Biernacka 65 Dermanka z Krzaczkowskich, wdowa, zostawiła synów: Jana, Stanisława, Ludwika, Józefa, Wincentego, Leonarda, Pawła i córke Mariannę 481 63 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0034.htm
3 7 1857 Ołyka Marianna Domalewska 7 Wólka Kotowska Jana i Leonardy z Sawickich 481 68 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0036.htm
1 3 1857 Korytnica Marianna Godlewska 58 Piatydnie szlachcianka, wdowa po Kajetanie, synowie Piotr, Stanisław i Leonard, córki Franciszka i Julia 229 20 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20229/pages/PL_1_436_229_0012.htm
4 8 1858 Nieświcz Aniela Smolińska 21 Wigurzyce szl., mąż Józef, córki Leonarda i Maria 839 188 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0098.htm
2 8 1858 Łuck Józef Suszyński 54 Łuck prowizor, żona Katarzyna, córki Leonarda, Malwina, Wincenta, Stefania i Stanislawa 394 107 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0057.htm
16 10 1859 Korytnica Cyryl Stanisław Leszczyński 3/12 Poromów s. Szlachciców Leonarda i Marianny z Kozakiewiczów 231 22 10 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20231/pages/PL_1_436_231_0013.htm
16 6 1859 Krzywin Karolina Walczycka 20 Krzywin parafianka lachowicka, z Piotrowskich c. Feliksa, mšż Rafał s. Michała, syn Leonard 886 310 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0163.htm
12 8 1859 Bazalia Paweł Matuszewski 10 Czuchele s. 1-dw. Leonarda i Antoniny 178-3-129 61R 77 Ż DM
24 11 1859 Bazalia Anna Lipska 48 Korczówka 1-dw., mąż Michał, synowie Szczęsny, Leon, Bonawentura i Leonard 178-3-129 64R 101 Ż DM
30 7 1859 Toporyszcze Julianna Kostecka 6/12 Borowa Rudnia boleści żołądka; s. ur. Leonarda i Apolonii Jasinieckich 178-3-50 733V 53 Ż DM
14 1 1859 Annopol Julia Misiuna 27 Kurasz z d. Kurowska, mąż syn Leonard i Julian, córka Bronisława 886 379 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0202.htm
17 8 1859 Kulczyny Wiktor Jankowski 86 Kulczyny wdowiec, synowie Kasper i Leonard, córki Julianna, Józefa i Franciszka 178-3-129 147V 48 Ż 305 DM
13 1 1859 Beresteczko Anna Salecka 57 Łobaczówka szlachcianka, mąż Antoni, synowie Konstanty, Leonard i Antoni, córki Eleonora, Klara, Teresa, Maria i Wiktoria 21 22 2 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2021/pages/PL_1_436_21_0014.htm
19 10 1860 Dąbrowica Szymon Jędrzejewski 60 Wieluń s. szl. Wincentego i Zofii z Zakrzewskich, wdowiec, synowie Teodor i Leonard 841 758 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0418.htm
17 11 1860 Łabuń Antoni Gorski 6/12 Łabuń c. szl. Leonarda i Michaliny Malakowskiej 178-3-75 331R 52 Ż DM
28 11 1860 Zasław św. Jana Wincenty Zieliński 50 Borysów żona Petronela z Perłowskich, synowie Leonard i Józef, córki Józefa i Joanna 178-3-75 251V 57 Ż 458 DM
28 5 1860 Krzemieniec Teresa Sokulska 36 Krzemieniec z d. Brejer, szl., mąż Wincenty, synowie Witalis, Aleksander i Leonard, 426-1-33 52V 34 T/FS 805 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQWQ-H?i=804&cat=300453
12 5 1861 Zasław św. Jana Petronela Zielińska 40 Borysów z d.Perłowska, wd. po Wincentym, pozost. s.: Leonarda i Józefa oraz c.: Józefę i Joannę. 17-1-119 30R 23 Ch RG
20 3 1862 Równe Tekla Lipiańska 52 Kołodenka z d. Kirkur, wdowa po Tomaszu, s. Leonard 887 560 13 AGAD 307 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0307.htm
27 12 1862 Równe Jan Krzemiński 58 Hlińsk ż. Katarzyna z Grzybowskich, s. Leonard, Konstanty, c. Marianna, Zofia, Aniela, Celestyna 887 573 49 AGAD 314 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0314.htm
3 9 1863 Żytomierz Marcin Bośniacki 67 Żytomierz z wewnętrznego paraliżu, były przedstawiciel szlachty, mieszkaniec pow. Nowogród Woł. wdowiec, zostawił syna Leonarda 178-3-54 138V 223 Ż DG
25 12 1863 Szumsk Aleksander Oliwa 1 Szumsk rodz. Leonard i Adela zd. Rajska 245-1-21 226V 66 R RK
12 2 1863 Kulczyny Franciszek Sałaciński 69 Zastawki żona Aniela z Forysterów, synowie Stefan, Józef, Leonard i Wincenty, córka Rozalia 17-1-235 51R 13 Ch 99 DM
4 10 1863 Kulczyny Aniela Sałacińska 63 Cecyniówka z d. Forysterów, wdowa, synowie Stefan, Józef, Leonard i Wincenty, córka Rozalia 17-1-235 58R 64 Ch 113 DM
15 12 1863 Kulczyny Wincentyna Domaniewska 52 Łahodyńce z d. Łepkowska, mąż Leonard, synowie Edward, Wilhelm, córki Idalia, Leontyna, Henryka i Józefa 17-1-235 60R 78 Ch 117 DM
9 3 1863 Ostropol Konstanty Bośniacki 2 Mecherzyńce s. Leonarda i Rozalii z Piotrowskich 17-1-325 2V 9 Ch 4 DM
1 4 1864 Kowel Antoni Majewski 6 Kowel s. dozorcy szpitala miejskiego Leonarda i Anny z Leszczyńskich 265 53 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20265/pages/PL_1_436_265_0029.htm
20 4 1864 Krzemieniec Helena Gilewicz 40 Krzemieniec Ob., wdowa po Leonardzie, dzieci nie zostawiła 1-38 60R 37 T 228
6 6 1865 Kowel Maria Anna Majewska 17/12 Kowel c. W. Leonarda i Karoliny z Borzyńskich 266 42 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20266/pages/PL_1_436_266_0023.htm
23 6 1865 Stary Oleksiniec Marianna Bukowska 34 Łosiatyn z Grabowskich, szl., mąż Ludwik, synowie Leonard i Brunon, córka Anna 1-37 98V 8 T 106
9 4 1865 Bazalia Józef Korycki 76 Bogdanówka żona Franciszka, synowie Nikodem i Leonard, córki Małgorzata i Petronela, po I-żonie synowie Ignacy i Andrzej, córka Maria 17-1-9 34R 22 Ch 67 DM
3 11 1865 Bazalia Antoni Jaworski 43 Karolina par. Teofilpol żona Honorata, syn Leonard 17-1-9 42R 87 Ch 83 DM
11 6 1866 Krzemieniec Antonina de Kadoch 33 Krzemieniec od puchliny, z Raciborskich, mieszcz., mąż Leonard, dzieci nie zostawiła 426-1-39 39V-40R 42 T 285 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43RQ-K?i=284&cat=305376
8 3 1866 Wieledniki Marianna Ciszecka (Ciszewska) 9 Zapole córka Leonarda i Honoraty ze Szmarów 178-3-56 79R 10 Ż MW
4 1 1867 Białogródka Maciej Górowski 80 Białogródka ur., wdowiec, syowie Leonard i Tadeusz, córki Salomea i Aleksandra 178-3-81 325V 2 Ż DM
16 1 1868 Torczyn Brygida Wyżykowska 2 Ulaniki c. szl. Leonarda i Józefy z Kobylińskich 654 43 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0027.htm
18 5 1869 Ołyka Karol Wacław Kinda 1 Prażnin Antoniego i Leonardy z Czerniew 490 70 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0037.htm
2 12 1871 Krzemieniec Elżbieta Tomaszewska 50 Krzemieniec z d. Pruszyńska, ziemianka, mąż Onufry, czasowo mieszkająca w Krzemieńcu celem leczenia, Synowie Stanisław i leonard, córka Celestyna 1-55 163R 76 T
18 12 1871 Rzyszczów Emilia Słomowska 51 Kaniów zostawiła wdowca Konstantego, synów Leonarda, Władysława i Ludwika, córki Helenę i Stanisławę 312-1-100 294 35 m.K KM
19 8 1872 Białogródka Katarzyna Burkowska 9 Kuczmanówka c. 1-dw. Leonarda i Antoniny 178-3-84 312V 139 Ż DM
28 5 1874 Białogródka Józef Tyszecki 54 Ledzianka chł., żona Agata z Sławeckich, syn Leonard, córki Waleria i Maria 178-3-84 513R 68 Ż DM
3 12 1874 Białogródka Mieczysław Machnicki 1 Białogródka s. Adolfa Leonarda i Jadwigi Judyckiej 178-3-84 522V 150 Ż DM
10 8 1875 Sidorów Bronisław Bolesław Orszulski 1 Sidorów 1 s. Waleriana i Leonardy z Paszyńskich 301-1205 156 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0099.htm
8 3 1878 Krzemieniec Tomasz Gradomski 73 Szpikołosy 1-dw., żona Wiktoria, synowie Adolf, Edmund i Leonard 1-72 26R 22 T
27 3 1878 Krzemieniec Wiktoria Gradomska 68 Szpikołosy 1-dw., wdowa po Tomaszu, synowie Adolf, Edmund i Leonard 1-72 27R 31 T
3 8 1878 Kowel Jadwiga Kasylda Andrzejkowicz 4/12 Tupały c. szl. Antoniego i Leonardy Marii z Zajączkowskich 279 80 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0042.htm
16 10 1878 Szumsk Adam Oliwa 80 Szumsk mieszcz., wdowiec, syn Leonard, córka Amelia 1-230 67V 63 T DM 782
3 8 1880 Turzysk Helena Grabowska 1,5 Tahaczyn c. Leonarda i Zuzanny z głowińskich 748 34 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0023.htm
17 11 1880 Ołyka Katarzyna Skirzewska 42 Dermanka z Krupińskich, zostawiła męża Franciszka, z I małż. Z Erazmem Rutkowskim syna Józefa, z II małż. synów: Floriana, Jana, Grzegorza, Teofila, Leonarda, córki: Julię, Teofilę i Józefę 501 93 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0049.htm
3 11 1881 Torczyn Gustaw Szczebietowicz 42 Usicze żona Rozalia z Korzeniowskich, dzieci: Ludwik, Erazm i Leonarda - małoletnie 667 64 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0031.htm
1 2 1882 Jałowicze Ludwik Strojnowski 65 Targowica tytularny sowietnik, szl., parafianin katedry żytomierskiej, żona Ewelina z d. Pruszyńska, syn Leonard, córki Helena, Jadwiga i Maria 156 29 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20156/pages/PL_1_436_156_0017.htm
6 3 1882 Krzywin Włodzimierz Drozdowski 21 Krzywin kawaler, s. Leonarda i Marianny z Łosiów 17-2-71 130V 1 Ch 149 DM 0
20 4 1883 Turzysk Bazyli Grabowski 83 Tahaczyn wdowiec po Barbarze, s. Antoni, Leonard, Władysław 751 29 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0018.htm
3 12 1883 Krzywin Marceli Drozdowski 17 Krzywin kawaler, s. Leonarda i Marianny z Łosiów 17-2-71 151V 14 Ch 191 DM
8 5 1884 Radziwiłłów Maria De Kadoch 44 Radziwiłłów z d. Pustow, mieszczanka, mąż Leonard Mikołaj, z 1-go małżeństwa syn Witold Leszczyński i córka Maria Leszczyńska - panna 1-78 57 V 20 T 0
7 4 1884 Turzysk Jan Kiczyński 45 Turopin ż. Tekla Gruntkowska, s. Leonard, Józef, c. Marianna 752 39 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0022.htm
15 3 1885 Olewsk Franciszek Grzesiuk 59 Budki Wojtkiewickie z kolki, s. Teodora, żona Marianna z d. Grzesiuk, synowie Stanisław, Feliks i Aleksander, córki Zuzanna, Katarzyna, Tekla i Leonarda 178-3-246 101v 19 Ż Na
30 4 1886 Ołyka Leontyna Milewska 40 Ołyka z Chmielewskich, zostawiła męża Ludwika, synów Gustawa, Teodora, Leonarda, córki Marię, Helenę oraz Klementynę-Katarzynę 507 90 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0047.htm
13 9 1886 Rzyszczów Jan Górski 5/365 Pije s. szl. Paulina i Leonardy z Chutkowskich 1268-2-26 54 22 CDIAK
18 5 1886 Meżyrów Wincenty Gryniewicz 2/12 Łopatyńce r.: Leonard i Anna Tomczenko 904-6-7 165V 21 W JS1
14 12 1887 Turzysk Antoni Graboski 7 Dolsk s. Leonarda i Zuzanny z Głowińskich 755 47 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0029.htm
14 3 1888 Turzysk Józef Bartoł 52 Wierzbiczno 52 l., żona Franciszka Robak, s. Leonard, Michał, Jan, Paweł 756 48 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0027.htm
18 3 1888 Ołyka Adolf Dąbrowski 26 Dermanka zostawił żonę Mariannę z Wysockich i syna Leonarda 508 85 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0044.htm
18 1 1888 Kowel Albina Rudnicka 55 Rudniki z Popławskich, mąż Piotr, synowie Ignacy, kazimierz i Michał, córki Anastazja i Leonarda 289 72 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0039.htm
14 9 1888 Młynów Antoni Krzemiński 5/12 Łukarówka rodzice: Leonard i Leonarda z d. Lichmańska 740-2-402 73R 23 R 1854 RK
28 4 1889 Białogródka Antoni Bilecki 77 Siniutka s. Józefa, chł., żona Rozalia z Skulskich, synowie Stefan, Leonard, Władysław i Adam, córki Zofia i Barbara 17-2-80 48 Ch
14 1 1889 Meżyrów Aleksander Niedźwiecki 5 Petranie od żołądka, r.: mieszcz. Leonard i Seweryna Obertyńska 904-6-10 179R 8 W JS1, D
26 2 1890 Meżyrów Leon Miłkowski 60 Hołowczyńce od astmy, szl., żona Maria Gutkowska, syn Stanisław, córki Zofia i Leonarda 904-6-11 164R 10 W JS1, D
3 2 1891 Humań Róża Lipinkiewicz 40 Humań z suchot, mieszcz., z d. Kozłowska, mąż Wincenty, synowie Leonard i Zygmunt, córka Ezechiela Maria 931-1-2426 150V 7 Cz/FS 632 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9G-X78?i=631&cc=4133834&cat=972678
27 8 1892 Białogródka Izabella Rowińska 66 Białogródka z d. Prager, wdowa, syn Leonard, córki Adela i Aniela 17-2-87 60V 81 Ch 109 DM
22 8 1895 Tuczyn Karol Chodorowski 43 Majdan Rudeński miesz., żona Franciszka z Gniateckich, dzieci: Leonarda, Agata, Marianna i Stanisław 915 42R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0036.htm
10 9 1895 Tuczyn Franciszek Dąbrowski 23 Majdan Rudeński miesz., żona leonarda z Chodorowskich 915 43R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0037.htm
4 3 1895 Ołyka Julia Gala 30 Wólka Kotowska z Kownackich, mąż Mikołaj, dzieci Bronisław, Leonard, Jan, Weronika, Antonina, Zofia i Jadwiga 1018 498 19 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0261.htm
12 4 1897 Olewsk Urszula Rudnicka 37 Nowa Aleksandrówka z porodu, z domu Marcinowska, mąż Jan Rudnicki, synowie Leonard, Feliks, Józef, Aleksander i Wincenty, córki Karolina i Rozalia 178-3-246 203v 9 Ż Na
8 7 1898 Stawiszcze Pelagia Piątkowska 85 Ochmatów z d. Kondracka, wdowa po Leonardzie, syn Henryk, córki Maria, Leonida i Otalia 1042-1-27 68V 19 CDIAK 69 DM
20 5 1900 Ostropol Tadeusz Leonard Bośniacki 73 Mecherzyńce żona Serafina Albina z Piotrowskich, syn Florian Leonard 17-1-325 187R 14 Ch 357 DM
17 11 1900 Krzemieniec Franciszka Gradowska 1 Szpikołosy c. chłopów Leonarda i Kazimiery z Lewandowskich 426-1-82 38 R 55 T/FS 48 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R9HV-W?i=47&cat=833690
24 11 1900 Krzemieniec Maria Gradowska 3 Szpikołosy c. chłopów Leonarda i Kazimiery z Lewandowskich 426-1-82 38 V 57 T/FS 49 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R98J-B?i=48&cat=833690
1 10 1901 Torczyn Jan Jaworski 49 Usicze żona Gustyna z Szymanowskich, z 1-go małż. syn Ignacy, z 2-go synowie Józef, Leonard, Apoloniusz i Feliks, córki Michalina i Joanna 955 60 33 DW
25 5 1901 Starokonstantynów Mikołaj Woroniecki 44 Świnna żona Paulina z Albertów, synowie Franciszek, Stanisław i marian, córki Leonarda, Józefa, Petronela, Julia i Elżbieta 17-1-505 64R 72 Ch 127 DM
21 7 1901 Starokonstantynów Honorata Jaguszewska 30 Samczyki z d. Górska, mąż Jan, synowie Leonard i Stefan, córka Michalina 17-1-505 66R 82 Ch 131 DM
29 10 1901 Starokonstantynów Jan Niewęgłowski 40 Werborodyńce żona Franciszka z Sawickich, synowie Franciszek, Leonard i Feliks, córki Maria i Franciszka 17-1-505 71V 115 Ch 142 DM 0
2 12 1902 Brody Stanisław Emanuel Müller 8/52 s. Leonarda i Heleny Dauer L 20
28 12 1903 Horochów Maria Łukaszewicz 30 Skobełka z Bondarczewskich, pozostawiła męża Bronisława, dzieci: Leonard, Józef, Adolf, Stanisław 961 56V 73 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0048.htm
4 6 1904 Torczyn Mikołaj Sokołowski 55 Koszów chłop, żona Franciszka z Krzanowskich, synowie Leonard i Julian, córki Filintyna, Ludwika i Elżbieta 986 48V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0028.htm
8 12 1905 Szumsk Karol Mosiewicz 86 Sadki Wielkie chłop, synowie Franciszek, Kalikst, Dominik, Józef i Leonard, córka Julia 426-1-236 223R 168 T
8 12 1905 Szumsk Franciszka Mosiewicz 84 Sadki Wielkie z Rowinkowskich, chł., synowie Franciszek, Kalikst, Dominik, Józef i Leonard, córka Julia 426-1-236 223V 169 T
26 5 1906 Torczyn Mikołaj Bolesław Pietkiewicz 42 Horodynie miesz., żona Katarzyna z Kadłubowskich, syn Leonard, córki Maria i Adela 1021 49R 12 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0030.htm
20 8 1906 Romanów Klementyna Paszkowska 2 Marianówka c. Leonarda i Adeli z Radonowiczów 178-3-215 56R 72 Ż 109 DM
16 6 1906 Tajkury Marian Lubowidzki 4/12 Zdołbunów s. Leonarda i Adeli z Lewickich 740-4-692 101R 22 R 98 BW
30 8 1906 Tajkury Feliksa Starkiewicz 80 Zdołbunów z d. Moder, wdowa, s. Stanisław, Józef, Leonard, c. Antonina, Anastazja 740-4-692 102V 32 R 100 BW
16 1 1907 Tbilisi Ignacy Gąsiorowski 46 Tbilisi mieszcz. m. Opole lubelskiej gub., żona Maria z d. Tifenbach, synowie Władyslaw l. 15, Leonard l. 2, córki Wiktoria l. 17, Helena l. 13, Adela l. 7 7 Tb
2 12 1907 Cudnów filia Romanów Józef Kobylański 77 Romanów żona Paulina, synowie Hipolit, Leonard i Felicjan, córki Stanisława, Wincentyna, Ludwika, Helena i Teofila 178-3-215 129V 108 Ż 250 DM
6 5 1907 Korzec Teofila Turowski 41 Sapożyn s. Józefa, żona Honorata z Bagińskich, synowie Julian, Florian, Leonard i Piotr, córki Stefania i Zofia 740-2-332 91V 50 R 97 DM
19 1 1908 Ołyka Aniela Bernacka 27 Wólka Kotowska z Babińskich, zostawiła męża Antoniego, syna Leonarda córki Adelę i Karolinę 1019 652 5 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0345.htm
1 8 1909 Ołyka Antoni Babiński 10/12 Wólka Kotowska Leonarda i Franciszki z Suchodolskich 1019 154 64 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0083.htm
26 1 1910 Tajkury Edward Stanisław Benedykt Lubowicki 93 Zdołbunów mieszczanin m. Brześć Litewski, żona Albertyna z Jahołkowskich, synowie Jan i Leonard, córka Romualda 740-4-694 45 R 6 R
12 6 1910 Tajkury Emilia Dębowiecka 78 Tajkury z Piątkowskich, chłopka, wdowa, synowie Leonard i Edmund, córki Bronislawa i Stanisława 740-4-694 48 V 34 R
14 6 1911 Tbilisi Hubert Lorenson 9 Tbilisi s. Leonarda i Marii 123 43 Tb
27 4 1912 Tajkury Marianna Dąbrowska 80 Kopytków z guberni płockiej, z d. Rykowska, mąż Franciszek, synowie Ignacy i Ludwik, córka Leonarda 740-4-696 47V 17 R 41 DM
8 8 1912 Romanów Helena Akinczyc 14/12 Romanów c. Leonarda i Józefy z Szpakowskich 178-3-216 173R 57 Ż 333 DM
12 10 1913 Ołyka Władysław Babiński 3/12 Wólka Leonarda i Franciszki z Suchodolskich 1063 150 72 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0158.htm
26 1 1913 Szumbar Michalina Głowacka 80 Sosnówka z d. Rudnicka, wdowa, synowie Józef, Leonard i Jan, córki Helena i Antonina 426-1-103 34V 2 T/FS 245 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D391-J?i=244&cat=306849
5 5 1913 Ostropol Serafina Albina Bośniacka 80 Mecherzyńce z d. Piotrowska, wdowa, syn Florian Leonard 17-2-93 196V 13 Ch 324 DM
18 6 1913 Starokonstantynów Emilia Zalewska 72 Starokonstantynów z d. Kędzierska, austriacka poddana, wdowa, syn Leonard s. Aleksandra 17-2-89 139V 62 Ch 259 DM
19 12 1913 Starokonstantynów Zenon Jaguszewski 1,5 Sachnowce s. Leonarda i Michaliny z Jaścickich 17-2-89 149R 118 Ch 278 DM
6 4 1913 Krzywin Antonina Marcinkowska 33 Chorowica z d. Tomczakowska, mąż Karol, synowie Wacław, marian, Leonard i Stanisław, córka Jadwiga 17-2-70 54R 17 Ch 485 DM
8 6 1914 Tbilisi Maria Waszkis 22 Tbilisi c. Leonarda, żona chł. wileńskiej gub. i pow. 189 40 Tb
10 12 1914 Jałowicze Emilia Żukowska 48 Jarosławicze z Jankowskich, chł., mąż Adam, synowie Feliks, Jan, Bolesław i Bronisław, córka Leonarda 1054 45V 23
8 5 1914 Włodzimierz Józefa Lewicka 54 Włodzimierz c. Piotra, z Szczerbickich, zostawiła wdowca Franciszka, synow Jana, Władysława, Bronisława, Leonarda, Grzegorza, c. Mariannę i Wiktorię 1058 91 69 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0078.htm
29 12 1914 Włodzimierz Pelagia Padowska 6/12 Włodzimierz Jana i Leonardy Ludwiki Obst 1058 114 207 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0101.htm
3 3 1914 Tajkury Maria Kruszewska 38 Zdołbunów z d. Kopij, z guberni łomżyńskiej, mąż Wiktor, synowie Franciszek, Jan i Leonard, córka Helena 740-4-697 101R 18 R 89 DM
28 8 1915 Kijów, św. Aleksandr Helena Polańska 54 Kijów z domu Świderska, żona Albina Józefa Iwanowicza, syn Jan-Leonard, ojciec: Jan 312/1/129 161R 228 m.K. JM1
6 5 1915 Ołyka Mikołaj Niwiński brak Palcze zostawił dzieci Pawła, Wincentego, Bronisława, Teofila, Leonarda 1081 89 29 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0050.htm
9 7 1915 Kowel Franciszek Żukowski 69 Milanowicze - Stacja wdowiec, zostawił s. Leonarda, Adolfa, c. Marię i Kamilę 1072 88 58 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0047.htm
5 7 1915 Tajkury Józef Chmara 39 Zdołbunów ż. Leonarda z Koszczewskich, c. Janina, Helena, od pierwszej żony Emilii z d. Bejnich: s. Franciszka, c. Stanisławę i Annę 740-4-697 165R 56 R 146 BW
4 12 1916 Tbilisi Adam Koźmiński 39 Tbilisi s. Michala, mieszcz. m. Rykwały kaliskiej gub., żona Cecylia, dzieci: Henryk l. 12, Leonard l. 7 i Zygmunt 1 r. 277 209
19 4 1916 Ołyka Jan Sewruk 1 Wólka Kotowska Piotra i Leonardy z Kownackich 1081 175 36 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0097.htm
10 4 1916 Tajkury Antoni Ziembowski 57 Porozów syn Jana, żona Adela z Martynowiczów, córki Leonarda, Anna i Ludwika 740-4-697 209R 15 R 179 DM
20 2 1916 Kijów św. Mikołaja Józefa Jaśkiewicz 25 Kijów od zakażenia krwi, z d. Rokita, c. Leonarda, uchodźczyni z radomskiej gub. 312-1-109 132R 126 m.K 8662 DW
22 2 1916 Nowy Zawod Maria Kotwicka 33 Huta Justynówka od tyfusu, mieszcz., z Zielińskich, mąż Feliks, synowie Józef, Franciszek i Gwidon, córki Wincentyna i Leonarda 178-3-197 397R 54 Ż 774 DW
26 4 1916 Nowy Zawod Katarzyna Chorążewska 45 Turowa od tyfusu, chł., z Domalewskich, mąż Adam, synowie Konstanty, Stanislaw i Antoni, córki Faustyna, Kamila, Julia I Leonarda 178-3-197 406V 129 Ż 793 DW 0
28 4 1916 Nowy Zawod Franciszek Czerny 81 Pokostówka od starości, mieszcz., żona Maria z Samborskich, synowie Wincenty, Antoni, Stanisław i Leonard, córki Cezaryna, Zofia i Julia 178-3-197 407R 135 Ż 794 DW
25 10 1917 Ołyka Józef Kownacki 73 Wólka Kotowska zostawił żonę Antoninę z Bernackich, dzieci Floriana, Juliana, Marię, Dominikę, Leonardę 1081 246 37 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0134.htm
17 3 1917 Starokonstantynów Martyna Adaszyńska 56 Starokonstantynów z d. Wiszniewska, mąż Feliks, synowie Hipolit, Zygmunt i Bolesław, córki Leonarda i Natalia 17-2-90 164V 39 Ch 302 DM
4 6 1917 Szumsk Franciszka Mosiewicz 2 Sadki Wielkie c. Leonarda i Antoniny z d. Czerkawskiej 426-1-257 76R 46 T 81 RK
6 3 1918 Tbilisi Kazimierz Trojański 67 Duszete s. Leonarda, żona Zofia z d. Bortkowicz c. Ignacego 364 10 Tb
27 11 1918 Tbilisi Bronisław Wincza 61 Tbilisi s. Szymona, lekarz, żona Bronisława Leonarda z d. Łapińska c. Ignacego 383 103 Tb
30 11 1918 Włodzimierz Tekla Ryszkiewicz 85 m.Włodzimierz niezamęża, wyrobnica, zos. s.Leonarda 1077 106-107 152 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0054.htm
10 2 1918 Wiszenki Józef Herman 86 Mosty Łuck, gub. Wołyńska, wdowiec, dzieci: Piotr, Leonard, Filomena, Rozalia, Michalina, Bronisława 35-9-769 30R 8 Ł 4560 RK
27 5 1919 Szumsk Aleksander Oliwo 59 Szumsk żona Helena z d. Kosicka, dzieci: Władysław, Bogdan, Leonard, Adela, Maria, Zuzanna 426-1-258 64aR 89 T 67 RK
2 3 1920 Starokonstantynów Stanisława Piotrowska 28 Ohijowce z tyfusu, włościanka, z d. Kudelska, mąż Feliks, synowie Leonard i Zygmunt, córka Maria 17-2-91 176R 120 Ch 312 DM
13 5 1920 Szumsk Julia Kowalska 48 Kąty dzieci: Józef (nieślubny), Leonard, córka [...] 426-1-259 37V 129 T 65 RK
29 9 1920 Szumsk Władysław Mosiewicz 14 Sadki Wielkie s. Leonarda i Antonii z d. Czerkawskiej 426-1-259 43V 178 T 77 RK
28 2 1921 Starokonstantynów Stanisław Świderski 78 Starokonstantynów Galicjanin z miasta Czerniowiec, żona Helena z Kończyckich, synowie Leonard, Józef i Zenon, córka Eugenia zamężna 17-2-91 cz.2 283R 22 Ch 159 DM
6 12 1924 Kostopol Władysław Żmudowski 76 Kostopol żona Antonina z Kopijańskich, synowie Leonard, Stanisław, Wawrzyniec i Teofil, córki Maria, Józefa, Aleksandra, Antonina, Janina i Helena 740-4-414 50R 33 R 56 DM
27 2 1924 Korzec Karol Quas de Penna 50 Korzec żona Zofia z Gzowskich, synowie Leonard i Aleksander, córki Alina i Adela 740-4-352 32R 7 R 33 DM
16 3 1924 Korzec Faustyna Bronowicka 27 Wierzyca z d. Marcinkowska, mąż Franciszek, syn Leonard 740-4-352 32V 12 R 34 DM
1 6 1925 Młynów Helena Pikus 3 Władysławówka z zapalenia płuc, c. Leonarda i Marii z Wojtasów 740-8-158 129V 30 R 100 DW
14 10 1933 Ostróg Aldona Jadwiga Głębocka Rozważ ur. 20.01.1933, córka Antoniego i Leonardy Paradowskiej 654-1-183 83V 39 R Mg
8 2 1934 Krzemieniec Antoni Drżal 71 Krzemieniec s. Stanisława i Katarzyny, dzieci: Leonard, Kazimierz, Emilia i Maria 36 R 10 0
25 2 1934 Krzemieniec Włodzimierz Gradomski 49 Krzemieniec s. Leonarda i Kazimiery, mieszkaniec Szpikołos, żona Maria, dzieci: Antonina, Helena, Stefania i Kazimierz 36 V 14 0
6 4 1935 Ostróg Józef Popowski Ostróg ur. 14.09.1891, syn Tytusa i Leonardy z Trzcińskich, kupiec, żona Walentyna zd. Nikołajew 654-1-183 93R 12 R Mg
17 12 1936 Krzemieniec Danuta Janina Sufragan 1,5 Smyga c. Leonarda i Wilhelminy z Porębskich 65 0
11 9 1938 Ostróg Władysława Jackiewicz Chorów ur. 25.11.1918, zd. Karpińska, córka Ludwika i Katarzyny, mąż Leonard 654-1-183 117V 38 R Mg
9 1 1940 Krzemieniec Leonard Siestrzewitowski 82 Krzemieniec wdowiec, dzieci: Kazimierz, Leonard, Maria, Halina i Janina. 7 0
5 11 1940 Włodzimierz Wołyński NSJ Michał Sosnowski 71 Zamosty s. Leonarda i Karoliny z Lenkiewiczów 1089 35 107 AGAD 35 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0035.jpg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 3 1786 Torczyn Kosma Damian Przystałowski Torczyn Jan Tekla Dubiecka Dunin dop. 22.06.1788; Leonard Wołoszkiewicz Olizar, Tekla Sokołowska 37a, 38 15 Ł EH
16 2 1790 Szumsk Franciszek Czempkowski Czępkowski Zahajce Jakub Józefa Trzeciak Leonard Toslikowski, Rozalia Piotrowska panna 297-1-181 101R Ł 21 RK
29 3 1808 Wiszenki Justyna Kamińska Majdan Jezierski Wojciech Katarzyna wlm. Katarzyna Rohozińska, wlm. Antoni Strzelnicki, ur. Kacper Strzelnicki, Leonarda Rohozińska, , data wg kal. juliańskigo 297-1-12 42V AR
29 3 1825 St. Wiśniowiec Marianna Marcinkiewicz Wiśniowiec Stary Michał Franciszka Białobłocka dop. Chrztu 20.12.1827r. Ur. 29.03.1825, Jan Cichowicz, Sabina Kukulewska ż. Leonarda 245-1-1 298 48 R 564 DM1
28 3 1827 Białogródka Leonard Józef Święcicki Suchorzyńce Antoni Julianna Leonard Mieszkowski i Franciszka Dobrowolska ż. Jana 178-3-93 56R 24 Ż DM
6 2 1827 Jampol Piotr Wołoszyński Krasnołuka Stefan Zofia Dębicka ur. Leonard Czepielewski i Marianna Ostaszewska, asyst. Antoni Rajski Joanna Przyłuska, Leon Gawroński i Faustyna Ostaszewska 245-1-1 233R 14 R 457 DM1
8 7 1827 Korzec Jan z Dukli Andronowski Korzec Jan Franciszka Malinowska Leonard Iwiński i Tekla Chodakoska [Chodakowska] 245-1-1 71V 67 R 141 DM
15 2 1829 Szpanów Ludwik Aleksander Sztark Teodor Katarzyna Leonard R 164 R 2 0
15 8 1829 Zasław św. Józefa Rozalia Karpińska Sławuta sław. Jan Marianna Romanowska ur. Stanisław Traczewski, Julia Leonardt 178-3-95 32V 50 Ż 61 KP2
24 8 1829 Zasław św. Józefa Joanna Orzechowska Sławuta ur. Bazyli Małgorzata Jurczycka ur. Szymon Brunak, Julianna Leonardt 178-3-95 33R 53 Ż 62 KP2 0
26 9 1829 Zasław św. Józefa Fryderyk Kremser Sławuta ur. Józef Estylla Stefani ur. Jan Herman, Julianna Leonardt 178-3-95 34R 61 Ż 64 KP2
20 11 1829 Zasław św. Józefa Konstancja Leonardt Sławuta ur. Fryderyk Teresa Niedzielska ur. Jan Schubert, Rozalia Seydl 178-3-95 36V 75 Ż 69 KP2
23 7 1830 Kotelnia Apolonia Franciszka Dombrowska Wołosów Michał Albertyna Wileni Leonard Krynicki Franciszka czaplicka as: Mikołaj Wojciszewski Seweryna Czaplicka 178 3 3 R192 59 Ż MP
20 4 1830 Cudnów Katarzyna Łanucki Cudnów Agafon Zofia Łatycka Leonard (nazwisko nieczytelne), Marianna Szatkowska 178-3-3 312V 69 Ż MP
1 5 1830 Cudnów Jakób Mroczek Huta Cudnowska Teodor Tekla Polaszkiewicz Leonard Michniewicz, Marianna Siatkowska 178 3 3 R313 70 Ż MP
4 5 1832 Kulczyny Modest Dobrzański Łahodyńce Teodor Regina Wiszniowska Numma Łepkowski i Wincenta Domaniewska ż. Leonarda 178-3-98 332V 36 Ż 630 DM
28 1 1832 Szpanów Franciszka Karolina Sztark Szpanów Teodor Katarzyna Leonard Jan Szemalla, Franc. Czołhańska ż.Jana.As Jan Czołhański,Kata rzyna Kossowska, Franciszek Bartoński, Antonina Żukowska 171-1-5 183R 2 R AS 0
30 9 1833 Klewań Stanisław Aleksander Maleczeński Józef Sabina Krzywicka dop. Chrztu 31.10.1835, as. J.O. Książę Aleksander Czartoryski, wlm. Elżbieta Krzywicka podsędkowa, Leonard Gogolewski, Elżbieta Krzywicka panna 171-1-8 142V 22 R 9134 DW
1 4 1834 Równe Franciszek Laskowski Kuszatów Jan Katarzyna Sa(o)wiczewska z wody, JWX Leonard Wolański kapelan kaplicy zdołbickiej z ur. Maryanną Wolańską panną 171-1-7 8 R EH
13 10 1834 Szumsk Marianna Trzeciak Bryków Jakub Marianna Sierak Sirak Jan Bogumił, Helena Krzyżanowska ż. Leonarda, Jan Górski, Marianna Ręcz panna 245-1-8 375R 50 R 2002 RK
15 2 1834 Dubno Kazimierz Stefan Młodecki Warkowicze Jan Kazimierz s. Józefa Dorota Zofia Potocka chrzest 24.04.1834 tylko z samej wody, Felicjan de Nellson syn Leonarda i Antonina Olchowicz wdowa 820 143R 38 AGAD 147 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0147.htm
30 12 1835 Łuck Ewa Krzyżanowska Wólka Anzelm Magdalena Kuczkowska Leonard Wiszniewski, Ewa Łuszczakiewicz 373 46 90 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0024.htm
14 7 1836 Młynów Bonawentura Mańkowski Tereszów Bazyli Apolonia Leonard Strupczewski, Emilia Strupczewska 822 159V 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0163.htm
22 7 1836 Młynów Jakub Węgerski Koblin Aleksander Zofia Leonard Strupczewski, Emilia Strupczewska, Bazyli Mańkowski, Anna Strupczewska 822 160R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0163.htm
4 11 1836 Luboml Karolina Cezaryna Zarzycka Szack Konstanty Anna Dąbrowska Leonard Mieszkowski, Karolina Pinkowska ż. Michała 851 514 108 AGAD 285 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0285.htm
1 6 1836 Cudnów Paulina Płocińska Babuszki Piotr Lucyna Terlecka Leonard Grabowski i Karolina Grabowska panna 569-1-59 16V 95 Ż 33 DM
22 1 1836 Ostropol Marianna Iwanowska Charkowce Karol Julianna Jasińska Kalikst Lipski i Marianna Łasiwicka, asyst. Leonard Łasiwicki i Anna Lipska 178-3-106 300V 4 Ż 579 DM
2 4 1837 Szpanów Franciszek Zygmunt Tomaszewski Szpanów Andrzej Nepomucena Postolko Jan Radzimiński,Anna Leonard wd.As.(sznur)..., ...rentyn kaw.,Salomea Józefska, Hillenmajer Karol,Dorota Sztarkówna 171-1-10 194 V 5 R AS
6 11 1837 Aleksandria Eleonora Kamieńska Józefówka Józef Ewa Moroz Jan Dubiński Helena Sipajło panna, asyst. Leonard Sipajło i Teofila Michałowska panna 171-1-10 188aV 20 R 192 DM
10 2 1837 Szumsk Antonina Romanowska Bryków Antoni Wiktoria Maiewska Majewska Leonard Krzyżanowski, Karolina Jelenkowska 245-1-11 473R 13 R 1730 RK
2 1 1838 Szumbar Makara Hilara Pinińska Borki Edward Nikodema Łepkowska Leonard Łepkowski, Katarzyna z Pinińskich Moszyńska ż. Fryderyka 201 38 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0119.htm
21 4 1838 Tuczyn Wojciech Wiktor Ułłowicz Drozdów Ignacy Klara Wlm Ronald Lenkiewicz i Wlm Teresa Miller, Wlm Augustyn Wierciński i Wlm Leonarda Konarzewska. Wlm Maciej Samkorski i Wlm Apolonia Wiercińska 171-1-11 173R 13 R DM
13 3 1838 Równe Bogusław Józef Michał Ławrowski Równe Jan Michalina Mossakowska Leonard Sipajło i Wiktoria Mossakowska panna 171-1-11 139V 5 R 144 DM
6 9 1839 Szpanów Justyna Żukowska Żytyń Wielki Antoni Katarzyna Leonard 879 174 V - 175 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0177.htm
17 10 1839 Łuck Teresa Michalska Łuck Jan Tekla Bilecka Leonard Wiszniewski, Janina Kowalewska 375 28 56 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0015.htm
13 3 1839 Szumsk Stanisław Węsławski Bryków Stanisław Marcela Cichocka Leonard Krzyżanowski i Marianna Górska ż. Jana, asyst. Michał Baszota i Petronela Żukowska panna 178-51-433 285R 20 Ż 296 DM
13 9 1840 Korostyszew Klara Teresa Hoppe Korostyszew Franciszek Klara Rüdel Leonard Rüdel, Florentyna Radkie, panna, as.Grzegorz Swoboda, Anna Roll, Samuel Roll, Teresa Swoboda, chrz. 13.10.1840 178-51-456 18R 38 Ż BS 46
4 5 1840 Łysin Józef Markowski Łysin Jan Marianna Malczewska Felicjan Zawadzki i Marianna Zielińska ż. Feliksa, asyst. Tadeusz Czerniawski i Domicela Beregowicz panna, Konstanty Korleniewicz i Elżbieta Słowluczewska panna, Leonard Zieliński kawaler i Emilia Markowska ż. Bartłomieja 826 198R 7 AGAD 199 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0199.htm
2 6 1841 Łuck Aleksandra Klementyna Wiktorowska Łuck Wólka Aleksander Anna Kędzierska Leonard Lewicki, Helena Konaszewicz 377 17 34 827 7V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0009.htm
12 3 1841 Szpanów Grzegorz Żukowski Żytyń Antoni Katarzyna Leonard Mikołaj Głowacki i Teofila Laskowska ż. Michała, asyst. Aleksander Rogowski i Julia Sztarkowska panna, Michał Łukomski i Ewa Czołhańska panna 171-1-12 182V 3 R 185 DM
4 4 1842 Młynów Marianna Natalia Jaksińska Miatyń Piotr Domicella Cwiklińska Jan Szczurowski, Marianna Olędzka, Jóżef Jackiewicz, Leonards Jaksinska 828 40V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0043.htm
6 10 1842 Młynów Placyda Salomea Skalska Koryty Ignacy Antonina Waśkiewicz Leonard Strupczewski, Franciszka Newow 828 42V 23 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0045.htm
10 7 1842 Bereźnica Anna Jadwiga Deszert Cepcewicze Antoni Aniela Trejczko [Treitschke] Faustyn Michałowski i Anna [...] wdowa, Piotr Iwanów i Leonarda Hryniewicz panna 828 263R 15 AGAD 269 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0269.htm
3 7 1843 Szumsk Marianna Romanowska Bryków Antoni Wiktoria Jaworowska sł. Leonard Krzyżanowski, ur. Marianna Górska ż. Jana 874 731 51 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0369.htm
26 12 1843 Łuck Szczepan Markiewicz Łuck Franciszek Katarzyna Okoronkiewicz szl. Leonard Wiszniewski, Petronela Olifirówna panna 380 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20380/pages/PL_1_436_380_0001.htm
16 2 1843 Lubar Dorota Justyna Zaleska Połonne par. Połonne Kajetan Emilia Przyborowska dopełnienie chrztu 28.06.1844, chrzest z wody Leonard Bośniacki i Maria Małachowska ż. Erazma, asyst. p/dopełnieniu Jan Zaleski i jego żona Justyna Zaleska z Maliszewskich, Stanisław Zaleski i Olga Zaleska panna, Aleksander Zaleski i Anna Zaleska pan 178-51-514 318R 44 Ż 16 DM
10 3 1844 Jałowicze Józefa Medyńska Worsuń Jan Domicela Barszczewska Leonard Żytkowski, Helena Barszczewska ż. Franciszka 830 264 V 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0274.htm
15 8 1844 Tetyjów Marianna Sierocińska Pohreby ur. Tytus Olimpia Kowalska wielm. Leonard Grabowski, Anna Ossińska 685-2-1020 12r 1 Ch 23 KP2
10 10 1844 Stawiszcze Władysław Marek Jankowski Ochmatów Grzegorz Katarzyna Jezierska chrzest 11.03.1846; W. Teofil Jurewicz i Miłosława Piątkowska panna, asyst. W. Oktawian Podhorski i Leonarda Piątkowska panna, Zygmunt Podhorski i Otolia Piątkowska panna 1042-1-8 3V 12 CDIAK DM
21 10 1844 Kodnia Bolesław Podhorodeński Teofilpol par. Teofilpol Eugeniusz Aleksandra Ledóchowska wpis 1845; chrzest z samej wody 25.10.1844, Leonard Lisiecki doktor medycyny i Anna Korzeniewska ż. Michała 178-3-12 249V 16 Ż 495 DM
15 2 1845 Szumsk Grzegorz Ostrowski Kąty Jan Marianna Ręcz Leonard Krzyżanowski, Tekla Ręcz panna 876 609 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0328.htm
27 3 1845 Szumsk Franciszka Jelenkowska Bryków Karol Agnieszka Rojewska Kajetan Romanowski, Helena Krzyżanowska ż. Leonarda 876 613 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0330.htm
7 1 1845 Wiszenki Adella Wolek Majdan Jezierski Antoni Agnieszka Zalewska Emeryk Słowikowski, Leonarda Sawicka; ch: 08.01. 771 1-2 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0001.htm
4 4 1845 Młynów Izydor Stanisław Koncewicz Koryty Cyriak Sabina Falkowska Leonard Strubczewski, Józefa Jaworowska, Kalikst Jaworowski, Izabela Falkowska 831 169R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0172.htm
16 7 1845 Klewań Dominik Wilhelm Sipajło Nowogród Wołyński Edward Róża Kiryczenko dop. chrztu 12.10.1852, as. Leonard Sipajło i Anna Sinkiewicz panna 171-1-17 383V-384R 27 R 387 BW
15 12 1846 Kulczyny Filip Michał Jan Ewangelista Newliński Antoniny Ignacy Ludwika Sartory dopełnienie chrztu 19.05.1847, Ignacy Szuszkowski i Wincenta Domaniewska, Leonard Domaniewski i Celestyna Sartory (babcia Filipa), Aleksander Nartów i Amelia Dropss 178-3-116 395V 40 Ż 777 DM
24 1 1846 Butowce Jan Popławski Czerniatyn Wielki Gabriel Anastazja Suchowirska Franciszek ostrowski i Apolonia Wysocka ż. Leonarda 178-3-115 214R 6 Ż 422 DM 0
8 6 1846 Tajkury Antonina Kiełbiewicz Kołodenka Tomasz Helena Sipajło chrzest tylko z wody 9.06.1846, Leonard Sipajło i Katarzyna Żukowska zamężna 885 50V 15 AGAD 52 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0052.htm
16 6 1846 Miropol Dominik Rudnicki Kozarka Jan Marianna Wojciechowska Szczepan Mazurkiewicz i Leonarda Moklak ż. Leonarda 877 306 40 AGAD 164 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0164.htm
7 6 1846 Stary Oleksiniec Ludwika Witowska Korszyłówka Ignacy Rozalia Stechowska ur. Antoni Marcinkiewicz organista, Leonarda Witowska panna 877 662 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0341.htm
5 4 1846 Łabuń Aleksandra Puzdrowski Łabuń Tomasz Emilia Kruczyńska Mikołaj Malski i Leonarda Lewkowska, Jan Lewkowski i Klementyna Orłowska ż. Andrzeja 178-3-115 107V 31 Ż 212 DM
1 2 1847 Kulczyny Ignacy Mieczysław Jełowicki Wolica Marcin Maria Rakowska Bronisław Pruszyński i Wincenta Domaniewska ż. Leonarda, asyst. Leonard Domaniewski i Ludwika Beyzym panna 178-3-116 392V 14 Ż 771 DM
21 11 1847 Ostróg Celestyna Janczewska Ostróg IN Katarzyna Leonard Laudanin i Józefa Szymanowa 171-1-13 21R 119 R DM
24 1 1848 Dąbrowica Julianna Przełuska Pracuki Karol Ludwika Petrykowska Leonard Romański - "k", Leonarda Kaznowska - "p"; ch: 13.04. 834 148a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0155.htm
24 9 1848 Młynów Antoni Wiszniowski Koryty Józef Anna Strupczewska Leonard Strupczewski, Sabina Koniewicz 834 247R/481 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0249.htm
22 10 1848 Młynów Aleksandra Kwiatkowska Koryty Antoni Kamila Falkowska Leonard Strupczewski, Józefa żona Michała Jaworowska, Kalikst Jaworowski, Bogumi 834 248R/483 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0250.htm
15 11 1848 Ostróg Stanisław Gałęzowski Płużne Józef Joanna Kazimierz Soszyński i Zofia Krygier ż. Leonarda 171-1-14 20R 114 R DM
29 4 1848 Wiszenki Daniel Zenc Rudnia Antoni Krystyna Andrzej Buiłek i Marianna Eksnar, asyst. Kasper Pieńkowski i Leonarda Buiłek 834 165 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0091.htm
26 11 1848 Bazalia f. Tereszki Wincenty Staszewski Tryski Michał Tekla Królikowska Leonard Dobrowolski i Paulina Winiarska 178-3-117 315R 47 Ż 618 DM
20 2 1848 Korzec Olga Wieczorkowska Korzec Albin Katarzyna Leszczyńska Józef Kaliński major WR i Leonarda Lewkowska 245-1-14 408R 49 R 789 DM
13 10 1849 Ostróg Leonard Bieliński Wierzchów Antoni Teofila Trzeszewska chrzest 21.01.1850, Leonard Korzeniowski i Domicela Barańska ż. Wincentego 171-1-16 99V-100R 5 R 104 BW
11 1 1849 Kulczyny Adelajda Zielińska Łahodyńce Adam Anna Jankiewicz Leonard Domaniewski sędzia i Felicja Zielińska ż. Bazylego 178-3-118 162V-163R 18 Ż 307-308 DM
8 2 1850 Kodnia Jan Wyhowski Jankowce Paweł Elżbieta Miałkowska Sylwester Rakowicz i Apolonia Kostecka ż. Leonarda 178-3-27 1V-2R 4 Ż 3-4 DM
19 6 1851 Starokonstantynów Ludwik Lewandowski Zielińce Teodor Marianna Kowalewska ziemianin Zachary Burzyński, szl. Ludwika Kalinowska ż. Leonarda 178-3-120 39V-40R 75 Ż 76 DW
11 4 1851 Kotelnia Waleria Romanowska Kotówka Piotr Tekla Koczmirowska Michał Nowicki i Józefa Turska ż. Leonarda, asyst. Piotr Horodyski i Helena Turska ż. Franciszka 178-3-31 3452V-343R 27 Ż 675-676 DM
28 3 1851 Klewań Helena Nowosz Hołyszew Szymon Salomea Kochańska chrzest 9.04.1851, Józef Kotowski i Otylia Czernichowska ż. Franciszka, as. Ignacy Świrski i Wilhelmina Sipajło ż. Leonarda, Jan Kozłowski i Feliksa Hulewicz ż. Feliksa 171-2-1 34V-35R 13 R 37 BW
25 12 1852 Radziwiłłów Paweł Rubcewicz Radziwiłłów NN Petronela Leonard Nawacki, Anna Skakalska 836 368-369 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0196.htm
17 9 1852 Bereźnica Antonina Aniela Butwiło Totowicze Wincenty Emilia Piotrowska szl. Leonard Korzeniowski, szl. Zofia Poniatowska ż. Adama 837 210-211 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0114.htm
16 5 1852 Tuczyn Jan Moczarski Tuczyn Maciej Franciszka Olszewska chrzest 29.05.1852, Konstanty Klimow i Cecylia Walewska wdowa, as. Hipolit Śnieżek i Leonarda Wilga, Mateusz Lubieniecki i Cecylia Nasińska, Bolesław Rutkowski i Teodora Śnieżek ż. Hipolita 171-1-17 411V-412R 15 R 415 BW
18 9 1852 Klewań Józef Aleksander Świrski Adamków Ignacy Emilia Koszarska chrzest 26.04.1853, Antoni Hołowiński i Julia Pisarska ż. Jana, as. Szymon Nowosz i Anna Hołowińska ż. Antoniego, Leonard Sipajło i Benedykta Bojarska ż. Konstantego 171-1-33 422V-423R 7 R 417 BW
8 11 1853 Bucyń Michalina Szampowolska Niesuchoiże Marcin Julianna Borysiewicz W. Leonard Siedlikowski wdowiec, Zofia Szampowolska panna 46 2-3 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2046/pages/PL_1_436_46_0002.htm
1 7 1853 Klewań Józef Marian Niwiński Korczyn Michał Wiktor Karolina Penska [Pęska] chrzest 3.12.1853, Stanisław Penski [Pęski] i Emilia Wróblewska ż. Leonarda, as. Leonard Wróblewski i Marianna Piotrowska ż. Adalberta 171-1-33 429V-430R 30 R 424 BW
17 4 1854 Bucyń Stanisław Bronisław Burczak Niesuchoiże Antoni Waleria Burczak-Abramowicz W. Leonard Siedlikowskic, Agata Mokrocka 46 2-3 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2046/pages/PL_1_436_46_0002.htm
23 5 1854 Bucyń Marianna Milecka Kaczyn Franciszek Agata Wiktorowska Mieszcz. Leonard Gilewicz, Sabina Służewska 46 4-5 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2046/pages/PL_1_436_46_0003.htm
20 2 1856 Bazalia Emilia Goryszewska Zuzulińce Wielkie Adam Anna Buszyńska Leonard Starzyński i Julianna Wierzbicka 178-3-124 62V-63R 15 Ż DM
10 9 1856 Równe Aleksander Szyszko Równe Mikołaj Agnieszka Rosińska Leonard Lipiański i Rozalia Jakubowska 171-1-67 155V-156R 24 R 158 DM
28 5 1857 Puliny (Barasze) Karolina Bagińska Bobrycka Buda Bazyli Katarzyna Husakowska Przynędzki Leonard, Weselska Teofila, ż. Stanisława 131 JZ 0 0
31 5 1857 Ostropol Cezary Piotr Szaszkiewicz Ładyhy Cezary Helena Bnińska Leonard Szaszkiewicz i Konstancja Szaszkiewicz panna 178-3-73 319V-320R 14 Ż 602-603 DM
24 9 1857 Łabuń Walerian Gerard Wieprzewski Hryców Jan Emilian Paulina Ostrowska Leonard Boniakiewicz i Salomea Zaklikowska 178-3-73 351V-352R 69 Ż DM
11 1 1857 Sławuta Edward Nejrych Sławuta Wilhelm Dorota Żabka cudzoziemcy Jan Zawar, Elżbieta Goffan ż. Leonarda 178-3-73 427V-428R 3 Ż 804
3 5 1857 Lubar Stanisława Ludwika Gotow Lubar Ludwik Antonina Zielińska Karol Piotrowski, Joanna Zaleska, as: Leonard Bośniacki, Tekla Kroczmier 641-1-17 12 41 Ż. MP
6 10 1858 Białogródka Paulina Antoszczuk Kuczmanówka Samuel Marianna Kostiów Wojciech Orłowski i Antonina Borkowska ż. Leonarda 178-3-74 235V-236R 90 Ż DM 0
5 5 1858 Bazalia Domicela Humeniuk Wasylówka Piotr Katarzyna Nestor Popławski i Leonarda Chmielnicka 178-3-127 10V-11R 52 Ż DM
16 9 1858 Toporyszcze Kornel Władysław Tucewicz Worów Franciszek Tit Emilia Mierzwińska Leonard Boczkowski i Franciszka Kurowska 178-3-128 116V-117R 107 Ż 231-232 DM
2 11 1858 Horyńgród Cecylia Maria Wigura Horbaków Aleksy Hieronima Jackowska chrzest 22.11.1858, Tomasz Stecki i Maria Wroczyńska, as. Michał Jackowski i Joanna Wigura, Artur Wigura i Aleksa Wroczyńska, Leonard Wroczyński i Józefa Budzyńska 650-1-1 501V-502R 13 R 566 BW
3 2 1859 Krzemieniec Marianna Witkowska Grabówka Antoni Paulina Karwacka ob. Leonard Gilewicz, miesz. Marianna Podhajska 0.1-32 4V-5R 10 T
12 4 1859 Krzemieniec Julia Tarnogórska Krzemieniec Marceli Waleria Faltynowska Leonard Gilewicz, Józefa Łukomska 0.1-32 10V-11R 30 T
7 2 1859 Ostróg Leonard Brutl Białotyń Józef Katarzyna Lahner Leonard Grimm i Teresa Majer ż. Franciszka 886 10-11 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0006.htm
7 2 1859 Ostróg Teresa Brutl Białotyń Józef Katarzyna Lahner Leonard Grimm i Teresa Majer ż. Franciszka 886 10-11 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0006.htm
27 4 1859 Krzywin Katarzyna Skibicka Krzywin IN Zuzanna Leonard Drozdowski i Marcelina Białoszewska ż. Franciszka 886 289-293 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0151.htm
19 9 1859 Kulczyny Mieczysław Chmielnicki Krasiłów Ksawery Marianna Krasowska Leonard Baranowski i Julia Chmielnicka panna 178-3-129 128V-129R 93 Ż 268-269 DM 0
24 7 1860 Dubno Anna Pospurzycka Dubno NN Rozalia Leonard Siciński, Karolina Miślikowska panna 841 29-30 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0016.htm
9 3 1860 Luboml Leonard Szurowski Nudyże Wincenty Apolonia Cholewińska Leonard Kuczewski, Emilia von Keller ż. Aleksandra 304 18-19 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0010.htm
2 10 1860 Krzemieniec Tekla Sochacka Krzemieniec NN Antonina Leonard Gilewicz, Aniela Mądzelewska 0.1-33 21V-22R 60 T
15 11 1860 Białogródka Leopold Tomasz Sokolnicki Tarnawka Neriusz Rozalia Waśkowska Leonard Sokolnicki i Emilia Mitraszewska ż. Władysława, as. Ludwik Strykier i Konstancja Piotrowska 178-3-75 127V-128R 114 Ż DM
8 12 1861 Krzywin Marian Krasiński Krzywin Franciszek Anna Zalewska chrzest 1.01.1862, Leonard Drozdowski i Elżbieta Masłowska ż. Michała 171-1-75 139V-140R 1 R 136 DM 0
25 10 1861 Wiszenki Tekla Wachowska Nowosady Jan Domicela Kalińska Franciszek Jemerski, Waleria Wisznieska ż. Leonarda 782 16-17 30 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0008.htm
3 9 1861 Szumsk Bazyli Jelińkowski Bryków Ludwik Klara Adamowska szl. Leonard Barszczewski, chł. Magdalena Jelińkowska z. Konstantego 245-1-17 184V-185R 64 R
4 2 1861 Połonne Mieczysław Kurowski Nowosielica Karol Klementyna Sokołowska Jan Kozłowski i Honorata Dybowska ż. Leonarda 178-3-76 17V-18R 65 Ż DM 0
4 5 1861 Bazalia Zofia Humeniuk Wasylówka Piotr Katarzyna Leonard Singilewicz i Brygida Bukowska 17-1-5 15V-16R 60 Ch 30-31 DM
18 2 1861 Ostropol Stanisław Karol Faustyn Szaszkiewicz Ładyhy Cezary Helena Bnińska Leonard Szaszkiewicz i Konstancja Scypio ż. Józefa 178-3-76 301V-302R 11 Ż 569-570 DM
9 12 1862 Hulewicze Waleria Antonina Skorupska Czersk Ignacy Celestyna Chruściewicz Leonard Obniski i Szczęsna Skorupska wdowa po Stanisławie, asyst. Walenty Skorupski i Barbara Stelińska, Tomasz Obniski i Anna Obniska panna 136 16-17 16 ADAD 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20136/pages/PL_1_436_136_0009.htm
1 1 1862 Białogródka Mikołaj Sokolnicki Pokoszczówka Nereusz Rozalia Waśkowska Stefan Niewirowicz i Emilia Sobieszczańska ż. Józefa, as. Józef Sobieszczański i Marcelina Sokolnicka ż. Leonarda 178-3-77 105V-106R 14 Ż DM
2 9 1862 Białogródka Regina Niewirowicz Teleżyńce Stefan Agnieszka Winiarska Józef Krzyżanowski i Joanna Iwan ż. Piotra, as. Piotr Iwan i Marcelina Sokalska ż. Leonarda 178-3-77 122V-123R 88 Ż DM
24 6 1862 Kulczyny Jan Isopowicz Krasiłów IN Anna s. nieślubny wdowy, Leonard Baranowski i Katarzyna Botjucz ż. Aleksandra 178-3-131 163V-164R 85 Ż 314-315 DM
24 4 1862 Równe Janina Maria Krasnopolska Równe Adam Zofia Radyńska chrzest 6.05.1862, Leonard Lemański i Antonina Radyńska, as. Aleksander Wołodźko i Salomea Jędrzejewska 887 513-514 18 AGAD 281 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0281.htm
22 5 1862 Równe Weronika Celina Helena Proniewicz Równe Ferdynand Karolina de Bużet [Dupuget] chrzest 14.08.1862, Leonard Lipiański i Salomea Jędrzejewska, as. Teodozjusz Nosowicz i Celina Turowicz 887 524-525 28 AGAD 289 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0289.htm
18 3 1862 Berezdów Józefa Popiel Chorowiec Jan Sabina Mitraszewska Hipolit Liciński i Marcelina Sokolnicka ż. Leonarda, asyst. Władysław Makowski i Maria Sokolnicka panna 17-1-25 6V-7R 23 Ch 13-14 DM
22 5 1862 Ostróg Leonard Kassal Białotyń Franciszek Barbara Hukal s. austriackich poddanych, Leonard Grimm i Barbara Wolska ż. Wencela [Wacława] 171-1-75 13V-14R 58 R 16 DM
30 8 1862 Ostróg Stanisław Bejdel Białotyń Józef Katarzyna Lechner s. austriackich poddanych, Leonard Grimm i Teresa Janczek ż. Józefa 171-1-75 16V-17R 77 R 19 DM
8 2 1863 Żytomierz Józef Głuchowski Żytomierz Jan Joanna Murawska Leonard Borysewicz, Julianna Paszkowska 178-3-54 19 41 Ż DG
29 3 1863 Żytomierz Aniela Świderska Żytomierz Kazimierz Anna Sawlewicz Leonard Borysewicz, Anna Chrajkow ? Chretkow ? 178-3-54 27 63 Ż DG
20 2 1863 Żytomierz Antonina Statkiewicz Żytomierz Ignacy Pawlina Martynowska Leonard Borysewicz, Karolina Walska 178-3-54 29 70 Ż DG
30 3 1863 Żytomierz Antoni Griniewicz Żytomierz Julian Michalina Kowalska Leonard Borysewicz, Prakseda Czarniecka, asustowali Aleksander ?, Marianna Jakubowska 178-3-54 31 78 Ż DG
27 4 1863 Żytomierz Henryk Bylecki Żytomierz Dionizy Antonina Porzecka Leonard Borysewicz, Klementyna Porzecka 178-3-54 37 114 Ż DG
8 5 1863 Żytomierz Stanisław Szkorupiński Żytomierz Karol Aleksandra Leśniowska Leonard Borysiewicz, Agnieszka Kruszelnicka 178-3-54 39 123 Ż DG
26 5 1863 Żytomierz Stanisław Lutostanski Żytomierz Franciszek Pawlina Adamowicz Prałat Lubowidzki, Leonarda Zawadzka 178-3-54 51 172 Ż DG
26 7 1863 Żytomierz Anna Pogorzelska Żytomierz Benedykt Antonina Baginska Leonard Borysiewicz, Prakseda Czarnecka 178-3-54 51 173 Ż DG
31 8 1863 Żytomierz Weronika Święcicka Żytomierz Andrzej Kamilla Kozierska Leonard Borysewicz, Prakseda Czarnecka 178-3-54 61 215 Ż DG
6 2 1863 Szumsk Konstancja Ankwicz Kruholec Karol Paulina Lubiniecka Leonard Rogicki, Zofia Trelewska ż. Ludwika 245-1-21 178V-179R 17 R RK
25 2 1863 Szumsk Maria Wiktoria Konczakowska Szumsk Fortunat Stanisława Dziwulska Leonard Rogucki, Felicjanna Ankwicz ż. Filipa, Ludwik Trelecki, Dorota Kublicka panna 245-1-21 179V-180R 24 R RK
20 8 1863 Białogródka Józefa Strykier Białogródka Ludwik Maria Podgórska chrz. 17.11., Leonard Sokolnicki i Pelagia Sokolnicka panna 178-3-81 30V-31R 117 Ż DM
7 9 1863 Bazalia Marianna Rybińska Zozulińce Józef Klara Akcyz Leonard Baranowski i Kunegunda Zamłyńska 17-1-7 27V-28R 107 Ch 55-56 DM
19 5 1863 Hulewicze Helena Joanna Kubaszewska Czeremoszno Antoni Adela Więckowska Jan Ilberg i Leontyna Komorowska ż. Antoniego, asyst. Leonard M[...]kowski i Eleonora Karwowska ż. Michała 892 157V-158R 17 AGAD 156 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0156.htm
20 12 1864 Białogródka Józef Sławecki Kuczmanówka Michał Konstancja Zagajewska Leonard Burkowski i Wincentyna Gołębiowska wdowa 178-3-81 95V-96R 121 Ż DM, JZ
21 6 1864 Bazalia Joanna Piotrowska Wasylówka Franciszek Antonina Singielwicz Leonard Singilewicz i Marianna Popławska 17-1-7 62V-63R 87 Ch 124-125 DM
2 12 1864 Berezdów Ignacy Józef Sokolnicki Kurczyk Neriusz Rozalia Waśkowska Hipolit Liciński i Filipina Sokolnicka, asyst. Antoni Dekański i Maria Kurowska ż. Władysława, Leonard Sokolnicki i Olimpia Waśkowska panna 178-3-169 53V-54R 105 Ż 108-109 DM
19 9 1865 Radziwiłłów Jan Tuszakowski Radziwiłłów Adam Katarzyna Małecka Leonard Nowicki, Sabina Pawczyńska ż. Feliksa 1-37 66 V-67 R 23 T 0
26 4 1865 Kowel Jadwiga Winckowska Hłusza Wielka, par. Kamień Koszyrski Józef Zofia Kozakiewicz Leonard Kozakiewicz, Katarzyna Chaczewska z. Adolfa 266 20-21 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20266/pages/PL_1_436_266_0011.htm
1 11 1865 Żytomierz Antoni Pereguda Żytomierz Franciszek Cecylia Borysewicz syn mieszczan/ Leonard Borysewicz, Prakseda Czarnecka 178-3-61 44 291 Ż DG
10 7 1865 Żytomierz Anna Bratusiewicz Żytomierz Adam Franciszka Moraczewska córka mieszczan, Leonard Sokołowski, Joanna Nowicka 178-3-61 38 244 Ż DG
22 7 1865 Żytomierz Maria Skokowska Żytomierz Oktawian Marianna Godlewska córka regist. kol. / Ludwik Strojanowski, Leonarda Godlewska 178-3-61 33 203 Ż DG
29 6 1865 Żytomierz Władysław Szkorupiński Żytomierz Karol Aleksandra Leśniowska syn ob./ Leonard Borysiewicz, Prakseda Czarnecka, asustowali: Mikołaj Ulaszyński, Saturnina Czarnec 178-3-61 28 172 Ż DG
25 4 1865 Żytomierz Emilia Taszkowska Kroszenka Mikołaj Franciszka Drohomirecka córka dw., Leonard Borysewicz, Prakseda Czarniecka 178-3-61 18 101 Ż DG
1 2 1865 Żytomierz Marianna Głuchowska Żytomierz Jan Joanna Morawska córka 1-dw., Leonard Borysewicz, Marianna Keizer 178-3-61 7 26 Ż DG
15 2 1865 Międzyrzec Korecki Józefa Paulina Czeszejko Żawrów Władysław Aleksandra Godlewska Józef Czeszejko i Magdalena Iwaszkiewicz, asyst. Józef Iwaszkiewicz i Leonarda Godlewska panna 487-1-63 3V-4R 9 R 6 DM
14 5 1866 Torczyn Władysław Garczyński Okorsk? Józef Anna Werenga (Wręga) Leonard Rychlicki, Anna Wolak, as.: Michał Tchorzewsk 652 19 EH
29 7 1866 Białogródka Feliks Orłowski Kuczmanówka Wojciech Katarzyna Zielińska Leonard Burkowski i Anna Roszkowska ż. Michała 178-3-81 215V-216R 66 Ż DM
19 4 1867 Białogródka Cezary Jan Płoński Białogródka Jan Piotr Antoni Paulina Szumowska Hipolit Dobkiewicz i Marcelina Sokolnicka ż. Leonarda 178-3-81 275V-276R 43 Ż DM
6 7 1867 Białogródka Aleksandra Dobrowolska Polachowa Mikołaj Aniela Jackiewicz Leonard Kowalewski i cudzoziemka Emilia Wits ż. Gwalberta 178-3-81 282V-283R 71 Ż DM
9 7 1867 Ostróg Antonina Tołpiszkiewicz Rozważ Feliks Anna łoś Karol Sikorski, Marianna Drozdowska ż. Leonarda 654-1-36 60R 4 R MZ
13 9 1868 Krzemieniec Roman Izydor Wierzbicki Krzemieniec Aleksander Scholastyka Marcinkiewicz W. Leonard Spadkowski, Olimpia Kokulewska ż. Wiktora 426-1-44 22V-23R 66 T 789 DW
12 4 1868 Zasław św. Jana Leonard Grym Zasław Daniel Julia Czenska Rodzice poddani austr.; Leonard Grym, Emma Kurio 685-6-6 145V-146R 29 Ch RG
12 2 1869 Ostróg Konstancja Topólnicka Milatyn Adolf Józefa Siwicka Leonard Drozdowski, Marianna Brodecka żona Jana 654-1-56 9R 6 R MZ
19 8 1869 Butowce Wincenty Nowicki Prochorówka Franciszek Wincentyna Skrzyńska Leonard Skrzyński i Leontyna Tarnawska panna 178-3-82 117V-118R 27 Ż 230-231 DM
13 9 1870 Dederkały Wincenty Sierakowski Dederkały Wielkie Bartłomiej Józefa Omelańska Leonard Lutostański, Anna Goliszewska z. Ignacego 56 10-11 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0006.htm
8 3 1872 Ostróg Ludwika Krzemińska Brodów Jan Katarzyna Leonard Krzemiński, Marcelina Kowalska żona ... 654-1-56 48V 5 R MZ
10 6 1872 Białogródka Antoni Leszczyński Kropiwna Romuald Andrzej Aleksandra Barysz Leonard Sokolnicki i Agnieszka Niewirowicz ż. Stefana, Stanisław Sobieszczański, Maria Mitraszewska, Ignacy Piotrowski Marcelina Sokolnicka ż. Leonarda 178-3-84 220V-221R 77 Ż DM
15 12 1873 Białogródka Karol Andrusiewicz Sosnóweczka Mikołaj Rozalia Jakubowska Franciszek Mondzelewski i Magdalena Mysłowska ż. Leonarda 178-3-84 394V-395R 198 Ż DM
31 12 1873 Kulczyny Józef Sylwester Pannenko Antoniny Wacław Aniela Dziubińska chrzest 2.04.1874, Leonard Sokolnicki i Joanna Szarkowska, asyst. Alfred Szarkowski i Marcelina Sokolnicka 17-1-235 673V-674R 41 Ch 1317-1318 DM
10 2 1874 Kulczyny Apolinary Gruszczyński Antoniny Julian Ernesta Żukowska Leonard Sokolnicki i Krystyna Przetocka 17-1-235 673V-674R 42 Ch 1317-1318 DM
27 4 1874 Kulczyny Marcelina Celestyna Delikowska Antoniny Jan Stanisława Wierzbicka Mikołaj Przetocki i Marcelina Sokolnicka, asyst. Leonard Sokolnicki i Joanna Szarkowska 17-1-235 676V-677R 55 Ch 1323-1324 DM
1 1 1875 Białogródka Ludmiła Kobylańska Hulowce Ignacy Katarzyna Franciszek Kejl i Joanna Komornicka ż. Leonarda 178-3-133 2V-2R 1 Ż DM 0
24 3 1876 Szumsk Jan Hornicki Litowiszcze Leon Tekla Kucharska chrz. 26.04 Leonard Oliwa, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-228 14V-15R 55 T DM 597
5 1 1877 Szumsk Antonina Giżycka Kąty Mikołaj Antonina Zielińska chrz. 20.01 Antoni Chruszczewski, Leonarda Sopińska panna 1-229 3V-4R 11 T DM 649
10 5 1877 Rzyszczów Anna Kleszczyńska Kaniów Edmund Ewelina Jankowska Marek Tyszkowski, Ludwika Komorowska, ż. Leonarda 312-1-110 306 34 m.K KM
16 11 1877 Rzyszczów Antoni Kamiński Kazarynów Stanisław Maria Sinicka Marek Tocikowski, Ludwika Komorowska, ż. Leonarda 312-1-110 307 38 m.K KM
11 1 1877 Białogródka Antoni Orłowski Kuczmanówka Wojciech Katarzyna Zielińska Marcin Sławecki i Antonina Burkowska ż. Leonarda 178-3-133 120V-121R 7 Ż DM
23 8 1877 Białogródka Stefan Niewirowicz Teleżyńce Stefan Jadwiga Agnieszka Winiarska Antoni Starkl i Marcelina Sokolnicka ż. Leonarda, Władysław Lewicki i Filipina Sokolnicka panna 178-3-133 132V-133R 114 Ż DM
28 7 1880 Cudnów Józefa Zalewska Korowińce Michał Franciszka Stefańska Adam Rybicki i Petronela Terlecka ż. Leonarda 178-3-67 513V-514R 181 Ż 1018-1019 DM
21 2 1882 Turzysk Józef Grabowski Piórkowicze Władysław Waleria Czypirska Teofil Błażucki, Zuzanna Grabowska ż. Leonarda 750 4-5 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20750/pages/PL_1_436_750_0003.htm
16 10 1882 Krzywin Józef Sosnowski Krzywin Karol Elżbieta Drozdowska Leonard Drozdowski i Konstancja Kobzarenko 17-2-71 122V-123R 25 Ch 136-137 DM
13 8 1886 Meżyrów Michalina Lewiturska Rażepy Aleksander Maria Lebiedyńska Leonard Wozowicz i Franciszka Lebiedyńska żona Feliksa 904-6-7 152V-153R 46 W JS1
16 11 1887 Brody Stanisław Karol Siara Władysław Maria Kolouszek Leonard Dieltz, Antonina Kolouszek L 212
23 7 1889 Luboml Karolina Kuniczuk Ziemlica Stanisław Teresa Ciukiewicz Ludwik Kuniczuk, Karolina Pa? ż. Leonarda 332 44 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0023.htm
19 9 1890 Horochów Stanisław Bogulski Bużany Karol Albina Płońska Władysław Winckowski, Karolina Nowakowska z.Leonarda 126 45-46 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0024.htm
16 7 1891 Horochów Maria Bogumiła Starzyńska Horochów Władysław Wincenty Gabriela Ottona Kossowska por. Edward Worosicki, szl. Anna Wodyńska wdowa, as. Leonard Sokulski, Maria Starzyńska panna 127 32-33 63 AGAD 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20127/pages/PL_1_436_127_0017.htm
1 10 1893 Torczyn Konstancja Bernacka Sadów Jan Wincentyna Tuńska Jan Odarski, Matylda Tuńska ż. Leonarda 679 28-29 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0015.htm
14 2 1894 Luboml Antoni Hoff Kizie Józef Franciszka Blinowska? Antoni Hoff, Bronisława Hoff ż Leonarda 337 16 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0009.htm
15 3 1896 Luboml Marianna Sadkowska Kizie Antoni Matylda Rode Władysław Trojan, Karolina Garasimowicz ż. Leonarda 910 9V 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0010.htm
20 4 1896 Luboml Antonina Trojan Kizie Władysław Anna Szmyling Leonard Garasimowicz, Marianna Konkol? ż. Karola 910 14V 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0015.htm
21 10 1896 Młynów Dioniza Kwiatkowska Iwankowce Franciszek Hermenegilda Krupińska Leonard Malinowski, Józefa Kwiatkowska ż. Józefa 740-7-94 69V-70R 109 R 189 DW
10 11 1897 Lubar Andrzej Czerniej Lubar Feliks Anna Bołuchowska Antoni Mazurek i Leonarda Kaleńska 178-3-189 43V-44R 90 Ż 85-86 DM
28 2 1898 Szumsk Aniela Mosiewicz Sadki Wielkie Wincenty Józefa Rowinkowska Leonard Mosiewicz, Stanisława Mosiewicz ż. Józefa 426-1-234 9V-10R 33 T
11 1 1900 Włodzimierz Karolina Gorzelnicka Suchodoły Walerian Marianna Pawłowska Stanisław Kołyskin, Leonarda Derewicz panna 958 9V-10R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0008.htm
1 5 1903 Włodzimierz Władysław Sławski Marcelówka Franciszek Rozalia Więckowska chł. Walenty Bańka, Leonarda Derewicz panna 972 20V-21R 98 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0026.htm
14 1 1903 Żytomierz Maria Połubińska Chutor Ajzyka Wincenty Sabina Piechocka Antoni Sokołowski, Antonina Połubińska ż. Leonarda 178-3-171 93V-94R 23 Ż 183 DW
11 4 1905 Młynów Helena Dawidowicz Chorupań Feliks Anna Penska Leonard Dawidowicz, Katarzyna Penska panna 740-2-411 124V-125R 42 R 1427 RK
26 1 1906 Dubno Helena Krajewska Jasinowicze Franciszek Zofia Kaniewska Andrzej Krzyżanowski i Marianna Ryczkowska ż. Leonarda 740-4-162 3V-4R 12 R 5 DM
5 11 1906 Berezne Franciszka Myślińska Antolin Emanuel Rozalia Malachyńska [Malachińska] Julian Grzywna i Leonarda Wiśniewska ż. Leonarda 740-4-2 42V-43R 206 R 44 DM
5 8 1907 Młynów Józefa Penska Arszyczyn Antoni Franciszka Reilich pow. Dubno, Leonard Dawidowicz, Maria Reilich panna 740-2-414 72V-73R 95 R 1538 RK
18 11 1907 Młynów Marianna Urbaszewska Stomorgi Jan Bronisława Rogalska Leonard Szuszakiewicz, Waleria Tomaszewska panna 740-2-414 79V-80R 129 R 1545 RK
2 1 1907 Cudnów filia Romanów Weronika Hołub Wróblówka Ignacy Franciszka Korejba Cezary Baranowski i Wilhelmina Grudzińska ż. Leonarda 178-3-215 63V-64R 21 Ż 123-124 DM
24 7 1907 Cudnów filia Romanów Wacław Szpakowski Futor Żerebiecki Feliks Antonina Malinowska Feliks Iglatowski i Leonarda Turowska panna 178-3-215 91V-92R 189 Ż 179-180 DM
22 11 1907 Cudnów filia Romanów Maria Szpakowska Tewelówka Wiktor Petronela Hładysz Leonard Akinczyc i Karolina Truchanowska ż. Klemensa 178-3-215 107V-108R 284 Ż 211-212 DM
14 11 1909 Fastów Wiktor Syczewski Fastów Piotr Aleksandra Graba Konon Kurowski, Leonarda Osłowska, Antoni Syczewski, Albina Kuczerenko 1268-1-50 283V-284R 52 CDIAK 290 KM, DW
24 1 1909 Cudnów filia Romanów Władysław Szczucki Romanów IN Anna Szczucka Leonard Akinczyc i Maria Dorożyńska ż. Wincentego 178-3-215 199V-200R 41 Ż 374-375 DM
5 3 1909 Cudnów filia Romanów Stanisława Bagińska Szyjka Bernard Agnieszka Czerniatewicz Józef Maślukowski i Maria Niedźwiecka ż. Leonarda 178-3-215 203V-204R 64 Ż 382-383 DM
30 3 1909 Cudnów filia Romanów Stanisław Kokoszko Romanów Józef Maria Wrona Leonard Gawryluk i Stefania Łęczycka panna 178-3-215 208V-209R 91 Ż 392-393 DM
9 5 1909 Cudnów filia Romanów Jan Wasiluk Romanów Władysław Ludwika Sweryk Leonard Gawryluk i Franciszka Solik ż. Stanisława 178-3-215 213V-214R 123 Ż 402-403 DM
21 5 1909 Cudnów filia Romanów Adela Wojnarowska Romanów Józef Maria Górska Dominik Ilnicki i Józefa Akinczyc ż. Leonarda 178-3-215 215V-216R 133 Ż 406-407 DM
17 2 1910 Tajkury Helena Masson Zdołbunów Mieczysław Stanisława Balcerowska Leonard Izbiński, Jadwiga Łosowska ż. Lucjana, chrzest w Zdołbunowie 740-4-694 11 V-12 R 43 R 13 DW
30 7 1910 Dubno Helena Naumowicz Dubno Stefan Stanisława Bruszkiewicz Leonard Jarzębiński i Bolesława Bruszkiewicz panna 740-4-162 89V-90R 88 R 79 DM
14 2 1910 Bazalia f. Tereszki Janina Kulska Tereszki Jakub Antonina Sokołowska Leonard Niemirowski i Maria Czerniachowska, asyst.. Dominik Stawiński i Wincentyna Romanowska ż. Alojzego 17-2-47 103R 14 Ch 207 DM
19 4 1910 Bazalia f. Tereszki Wincenty Ostrowski Tereszki Tit Maria Grabowska Leonard Niemirowski i Helena Grabowska ż. Seweryna 17-2-47 104R 28 Ch 209 DM
19 4 1910 Bazalia f. Tereszki Walenty Ostrowski Tereszki Tit Maria Grabowska Leonard Niemirowski i Helena Grabowska ż. Seweryna 17-2-47 104R 29 Ch 209 DM
5 10 1910 Nowy Zawod Aleksander Czarny Pokostówka Wincenty Anna Czarnecka Leonard Czerny i Marcelina Offman panna 178-3-196 6V-7R 29 Ż 14-15 DM
24 12 1910 Nowy Zawod Józef Lisicki Pokostówka Ludwik Teofila Burawska Andrzej Stachurski, Leonarda Stachurska ż. Ignacego 178-3-196 24V-25R 117 Ż 50-51 DW
14 4 1910 Fastów Kazimierz Grabowski Bertniki Bronisław Apolonia Pilkiewicz Leonard Kamiński, Elżbieta Kaczyńska 1268-1-50 335V-336R 21 CDIAK 307 KM, DW
18 10 1910 Fastów Bronisława Liszka Kożanki Józef Antonina Kasprzycka Leonard Kobylański, Bronisława Lisiecka 1268-1-50 344V-345R 58 CDIAK 316 KM, DW
10 1 1910 Motowidłówka Rokicki Fastowce Stefan Antonina Perehuda Leonard Murawski, Antonina Kaleńska 1268-1-50 312R 4 CDIAK 320 DW
10 7 1911 Bazalia f. Tereszki Marian Zaremba, Zaręba Sewruki Karol Wiktoria Płazanowska Leonard Niemirowski i Julia Nowosielska ż. Józefa 17-2-47 113R 40 Ch 227 DM
7 9 1911 Bazalia f. Tereszki Józef Kulski Tereszki Jakub Antonina Sokołowska Leonard Niemirowski i Maria Wolanowska ż. Mieczysława 17-2-47 113V 45 Ch 228 DM
28 1 1911 Romanów Adelajda Wojnarowska Romanów Józef Maria Górska Leonard Akinczyc i Wiktoria Marchwat ż. Franciszka 178-3-216 6V-7R 32 Ż 13-14 DM
17 12 1911 Romanów Stanisława Bondarczuk Romanów Andrzej Teofila Ptaszyńska Leonard Akinczyc i Aniela Ptaszyńska panna 178-3-216 50V-51R 297 Ż 101-102 DM
5 1 1911 Nowy Zawod Baltazar Wąsowicz Pieczkur Wincenty Stanisława Domaszewska Gabriel Domaszewski, Leonarda Wąsowicz panna 178-3-196 26V-27R 126 Ż 54 DW
20 1 1911 Nowy Zawod Stanisław Popławski Wyżki Ludwik Franciszka Nowicka Feliks Lech, Leonarda Paszkowska z. Ludwika 178-3-196 30V-31R 146 Ż 62 DW
12 7 1911 Fastów Feliks Dubikowski Bertniki Stanisław Nadzieja Burkowska Piotr Zieliński, Leonarda Dubikowska 1268-1-50 347V-348R 48 CDIAK 356 DW
10 10 1911 Fastów Franciszka Oliszewska Czerwona Antoni Cezaria Modzelewska Konon Kurowski, Leonarda Kasianowska 1268-1-50 350V-351R 66 CDIAK 359 DW
19 11 1911 Fastów Maria Grabowska Bertniki Bronisław Apolonia Pilkiewicz Leonard Kamiński, Elżbieta Kaczyńska 1268-1-50 353V-354R 76 CDIAK 362 DW
22 8 1911 Nowy Zawod Franciszek Jarocki Nowa Szyjka, par. Cudnów Antoni Emilia Baszyńska Anastazy Talko, Maria Śledziewska ż. Leonarda 178-3-196 97V-98R 497 Ż 196 DW
12 1 1911 Cudnów Sabina Żukowska Hordyjówka Marcin Apolonia Adeksinger Józef Adeksinger i Leonarda Kamińska 178-3-231 387V-388R 12 Ż 767-768 DM
6 2 1911 Cudnów Zygmunt Subbot Rudnia Bartkowa Alojzy Rozalia Bagińska Ignacy Bagiński i Leonarda Łagowska ż. Franciszka 178-3-231 391V-392R 31 Ż 775-776 DM
17 10 1911 Cudnów Bolesław Wyszyński Karpowce Józef Ludwika Truszkowska Antoni Wyszyński i Katarzyna Ostrycka ż. Leonarda 178-3-231 425V-426R 201 Ż 843-844 DM
28 9 1912 Sł.Czernicka Maria Mokrzecka Kamienny Majdan Józef Bronisława Szilke Szilke Leonard, Szilke Wincentyna, panna 286 JZ 0 0
27 6 1912 Tbilisi Władysława Drożdreńska Tbilisi Kazimierz Wilhelmina Ostromęcka Leonard Puławski, Maria Kalinkiewicz 36V 67 Tb
16 7 1912 Tajkury Irena Jadwiga Kuczyńska Kostopol par. Aleksandria Bolesław Maria Wanda Rudinger Leonard Izbiński i Albina Lefler wdowa 740-4-696 18V-19R 69 R 20 DM
17 11 1912 Tajkury Kazimierz Hoppe-Chmielewski Zdołbunów Teofil Helena Rutkowska chrzest 16.06.1914, Adolf Staniewski i Leonarda Lewandowska 740-4-697 70V-71R 56 R 66 DM
7 10 1912 Tajkury Witold Głowacki Nowomylsk Kazimierz Julia Pleszek chrzest 10.01.1913, Jan Smoliński i Leonarda Szerengowska panna 740-4-697 2V-3R 7 R 4 BW
6 3 1913 Młynów Leonard Pikus Julianówka Ignacy Ludwika Chrzanowska gub. Piotrkowska, pow. Piotrków, gm. Kleszczów, Leonard Pikus, Malwina Wasilewska ż. Michała 740-4-447 170V-171R 29 R 785 RK
24 1 1914 Jałowicze Antoni Molenda Jałowicze Andrzej Marianna Turucka Leonard Żyszkowski, Agnieszka Molenda ż. Franciszka 2V-3R 5
2 10 1914 Tbilisi Aleksander Kemeklis Tbilisi Imen s. Ludwika Maria c.Jana Pawłowicz Kazimierz Kemeklis, a za niego Leonard Jurewicz i Elżbieta Gryniewicz 107V 37 Tb
19 12 1914 Kijów Św. Aleksandra Eugeniusz Wełnianko Kijów Józef Bronisława Mieczyńska Wiktor Oskierko i Leonarda Mieczyńska 312/1/129 4V-5R 14 m.K JM1
21 6 1914 Kijów Św. Aleksandra Konstantyn Janicki Kijów Franciszek Konstancja Duńska Leonard Pieczykolan i Daria Janicka 312/1/129 55V-56R 217 m.K JM1
1 11 1915 Sł.Czernicka Franciszek Husakowski Tartak Adolf Helena Rudnicka Zembowicz Leonard, Osińska Bronisąlwa, panna 231 JZ
3 1 1915 Tbilisi Sławomir Władysław Korzeniowski st. Szagam Jakow Jan s.Macieja Eleonora c.Jana Tomaszewicz Leonard Szymkiewicz, Emilia Szymkiewicz 101R 8 Tb
3 2 1915 Tajkury Romuald Leszczyński Zdołbunów Feliks Maria Czechowicz chrzest 15.02.1915, Mikołaj Persik i Franciszka Żmijkowska ż. Leonarda 740-4-697 116V-117R 15 R 105 BW
5 8 1916 Tbilisi Bronisława Sielewicz Tbilisi Andrzej Antonina Ciechanowska Leonard Ciechanowski, Klementyna Majer 138V-139R 68 Tb
3 7 1916 Nowy Zawod Marian Krasowski Nowy Zawod Teodor Joanna Malinowska Władysław Krasowski, Marcelina Szpakowska ż. Leonarda 178-3-197 331V-332R 237 Ż 657 DW
2 8 1917 Tbilisi Katarzyna Jasińska Baku Józef s.Leopolda Iliniszna Polakowa (chrzest 1920) Leonard Jasiński, Maria Jasińska 230V 9 Tb
7 9 1917 Pokostówka Alfreda Kuk Sobolówka Franciszek Urszula Lulewicz Kasper Tyborowski i Franciszka Meńczyńska ż. Leonarda 178-3-211 12V-13R 68 Ż 27-28 DM
19 3 1917 Tajkury Edmund Kobyliński Zdołbunów Zenon Tekla Lubowicka Marian Malinowski i Adela Lubowicka ż. Leonarda 740-4-697 224V-225R 21 R 196 DM
27 11 1918 Kołki Helena Kamińska Stanisław Józefa Moroz Cezary Kamiński, Leonarda Krupińska 1085 42 122 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0043.jpg
28 1 1919 Berezne Aniela Cybulska Krzywa Rzeczka Grzegorz Franciszka Hutnicka Wincenty Cybulski i Leonarda Cybulska 740-4-11 3V 19 R 5 DM
24 11 1919 Międzyrzec Marta Szlik Andrusijów Franciszek Maria Wromblewska Leonard Wromblewski,Emilia Wromblewska panna 740-4-363 61V 34 R AS
2 2 1920 Berezne Leonard Bielawski Lipniki par.Kazimierka Bolesław Elżbieta Słowińska Leonard Kuriata,Maria Bielawska 740-4-11 88V 23 R AS
16 8 1920 Berezne Aniela Stachurska Zalesie Antoni Stefania Moroz Mikołaj Adaszyński, Leonarda Cybulska 740-4-11 99R 106 R AS
29 7 1920 Berezne Czesław Pawłowski Stara Huta par.Niewirków Piotr Anna Hajdamowicz Adam Rodziewicz, Leonarda Hajdamowicz 740-4-11 99V 109 R AS
28 5 1920 Międzyrzec Jadwiga Żygadło Międzyrzec Jan Antonina Kobylus Leonard Wromblewski, Anastazja Małaszewska 740-4-363 8V 32 R AS
24 7 1921 Młynów Helena Wójcicka Wójcik Bokujma Piotr Maria Karaszewicz Wójcik skreślone, wpisane Wójcicka, Antoni Karaszewicz, Leonarda Lewicka ż. Mikołaja 740-4-446 43R 81 R 526 RK
11 11 1921 Tbilisi Walerian Puławski Tbilisi Ludwik s.Jana Franciszka c.Antoniego Bielaszyńska Leonard Caruk, Anna Kuryłowicz 248V 62 Tb
31 3 1921 Międzyrzec Bolesław Duchniewicz Międzyrzec Korecki Elizeusz Natalia Wromblewska Leonard Wromblewski, Emilia Wromblewska Bierzm.16.6. 1931r. im. Mieczysław 740-4-363 32V 25 R AS
27 3 1922 Młynów Adela Pikus Władysławówka Władysław Jadwiga Walczak Leonard Pikus, Feliksa Piwońska ż. Pawła 740-8-158 22V 50 R 9991 RK
18 2 1922 Sarny Helena Karp Sarny Sergiusz Pelagia Musiaj Piotr Kisłyj, Maria Wiszniewska żona Leonarda 740-4-753 78R 10 R 81 AS 0
18 1 1922 Szumsk Wanda Strzałecka [Strzelecka] Zakoty par. Kuniów NN Klementyna Strzałecka nieślubna, Leonard Majborski, Wiktoria Mińkowska 426-1-259 120R 21 T 184 RK 0
2 1 1923 Sarny Kazimierz Niewęgłowski Chwoszczowata Adolf Helena Strzelecka Leonard Ga..baczyński, Antonina Niewęgłowska 740-4-753 55V 10 R 59 AS
4 4 1923 Międzyrzec Helena Łaszewska Międzyrzec Korzecki Jan Emilia Wrombel Leonard Wrombel, Maria Szlik ż.Franciszka 740-4-363 95V 29 R AS
30 1 1923 Międzyrzec Stanisława Łaszewska Międzyrzec Korzecki Henryk Natalia Wrombel Leonard Wrombel, Maria Szlik ż.Franciszka 740-4-363 95V 30 R AS
8 6 1923 Młynów Tadeusz Paradowski Zofiówka kol. Franciszek Bronisława Szubert Leonard Pikus, Anna Szubert żona Władysława 740-6-321 30 96 R AK2 0
13 6 1923 Młynów Janina Opalińska Młynów Józef Emilia Kuszepiska Leonard Sarnicki, Rozalia Barańska żona Leona 740-6-321 31 103 R AK2
17 11 1923 Sarny Bogdan Nowak Sarny Władysław Stanisława - Florentyna Osińska Bronisław Sobol, Maria Wiszniewska ż. Leonarda 740-4-753 42V 190 R 46 AS 0
1 11 1923 Kostopol Teodozja Krajewska Zamostyszcze Władysław Rozalia Szmyt Leonard Dąbrowski i Bronisława Dąbrowska ż. Leonarda 740-4-414 7R 35 R 9 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
2 10 1827 Łabuń Jan Lisicki Kustowiec 19 Teodor Joanna Danowska Józefa Skalska Kustowiec 19 Maksymilian Honorata Stawska Leonard Jaśkiewicz, Felicjan Jasiński, Damazy Piotrowski 178-3-93 117R 10 Ż 228 KP2
4 1 1829 Wiszenki Stanisław Kotelnicki Nezwirz 46 Jakub Joanna Stachurska Monika Izdebska Nezwirz 15 Aleksy Antonina Wojakowska Marcin Jełowiecki, Leonard Wojakowski, Józef Wojakowski, Franciszek Sk 815 101 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0104.htm
13 2 1829 Szumbar Stanisław Mrozowicz par. Kozin 30 Michał Pelagia Wiktoria Hadziacka z Psurskich Szumbar 31w Michał Zofia ur. Mikołaj Chobrzyński, Leonard Baczyński, Grzegorz Kurowski 245-1-3 416V 3 R
30 6 1829 Kulczyny Jan Sieraczyński Łahodyńce 31 Jan Anna Jankowska Wincenta z Ilińskich Łepkowska Łahodyńce 38w Heliodor Anna Żurowska Wielmożni, świad: Wlm. Leonard Domaniewski, Franciszewk Iliński 178-3-95 361V 19 Ż Mg
8 11 1831 Szumsk Cyprian Rojewski Bajmaki G-R 36w Grzegorz Ewa Szymczuk Agnieszka Ostrowska Bajmaki 19 Cyprian Wiktoria Misłowska Mikołaj Jeżewski, Jan Ostrowski, Leonard Krzyżanowski 245-1-5 377R 10 R RK
8 11 1831 Szumsk Antoni Romanowski Bryków 23 Szymon Marianna Piotrowska Wiktoria Majewska Bryków 19 Piotr Rozalia Jaworska Aleksander Kowalczuk, Jan Dymczuk, Leonard Krzyżanowski 245-1-5 377V 11 R RK
25 10 1831 Zasław św. Józefa Józef Polkiewicz Zasław 23 Franciszek Marianna Kurzyńska Antonina Janicka Zasław 22 Piotr Helena Janczewska Jan Perro, Franciszek Mierzejewski, Leonard Hurkowski 178-3-97 50R 20 Ż 48 RG
5 2 1833 Targowica Piotr Grodziński Hnidawa par. Łuck 22 Bazyli Helena Humańska Antonina Kwiatkowska Borzemiec 18 Marcin Agnieszka Brzeźniakiewicz Leonard Wiszniewski, Aleksander Grodziński 819 278R 14 AGAD ZP
20 11 1833 Łuck Mikołaj Arent Łuck 30 Wit Marianna Fryent Teresa z Rynckich Żeleszkiewicz Łuck 30 Jędrzej Tekla Leonard Buszowski, Stanisław Orchowski 369 13 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0007.htm
23 11 1833 Łuck Kazimierz Kowalski Łuck 36 Mikołaj Agnieszka Katarzyna Żurakowska Łuck 23 Tomasz Anna Grzegorz Sieńkiewicz, Leonard Wiszniowski 369 14 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0008.htm
28 1 1834 Łuck Grzegorz Gołębiowski Łuck 23 NN NN Sabina Romankiewicz Łuck 15 NN NN Tomasz Piskorski, Leonard Wiszniewski 371 4 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20371/pages/PL_1_436_371_0005.htm
25 10 1834 Szpanów Antoni Żukowski [RZ-K] par.Szpanów 34 Józef Antonina Szparadowska Katarzyna Stark [E] par.Szpanów 40w Karol Julianna z Rylków Leonard Jan Radzimiń ski?,Ludwik Krzywicki, Karol Hillenme jer 171-1-7 189V 3 R AS
18 1 1834 Zasław św. Józefa Jan Raude Sławuta 33w Wojciech Apolonia Zaleska Augustyna Borowska (ewang.) 20 Fryderyk Rozalia Trepnaur Karol Leonard, Michał Malinowski 178-3-100 49R 4 Ż 100 RG
11 7 1838 Krzemieniec Antoni Ignacy Kwiatkowski Wiszniowiec par. Wiszniowiecka 32 Antoni Rozalia Jurborska Emilia Karolina Leona de Saint-Cyr Krzemieniec 22 Szymon Bernard Leonard Marianna Emma Radius Szymon Leonard Bernard de Saint-Cyr, Józef Uldyński 426-1-12 29R 13 DM 243 T
30 1 1838 Szumsk Jan Wiszniowski Wiszniewski Bryków k Teodor Marianna Petrykowska Agnieszka Bilewicz Bryków 18 Łukasz Ewa Fisztun? Leonard Krzyżanowski, Rynko Ułasow, Jan Ihnatow 245-1-12 288R 2 R RK
24 11 1838 Ostróg Mikołaj Nowicki Milatyn 45 Michał Ludwika Krzyżanowska Salomea Wiktoria Milewska Milatyn 22 Jan Agata Buczyńska Leonard Krzyżanowski, Michał Lipski 171-1-11 28aV 20 R DM
11 1 1838 Szpanów Karol Hillenmejer Szpanów 37 Karol Magdalena Laudvert Dorota Sztark Szpanów (ewang.) 19 Teodor Katarzyna Leonard JW. Hrabia Władysław Esterhazy, Daniel Rylke, ur. Jan Radzimiński 171-1-11 201R 1 R 411 DW, AS
5 2 1839 Cudnów Augustyn Nowalski Michałówka 25 Antoni Tekla Magdalena Dobrzańska Michałówka 22 Józef Marianna Zgodzińska Piotr Ławrowski, Leonard Izbicki 569-1-62 28R 12 Ż 56 DM
25 11 1843 Szpanów Leonard Sipajło Ponebyle, par. Klewań 28 Jan Honorata Dubanowska Julia Sztark Żytyń 18 Johan Teodor Katarzyna Leonard 882 174 V 2
30 1 1845 Nabrzuska Jan Boltz par. Maciejów 38 Jan Małgorzata Tekla Roszkowska Borowno 24 Jan Kamilla Zawadzka Alojzy Choynacki, Leonard Siedlichowski, Franciszek Roszkowski 860 570 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0305.htm
29 6 1845 Cudnów Teodor Gorecki Rudnia Dryhyłowska 24 Mikołaj Józefa Mioduszewska Aleksandra z d. Zdanowska Raduszyńska Futor Dryhyłowski 19w Michał Marianna Jarmołowicz Tomasz Dublan, Leonard Poroziński 178-3-12 206V 17 Ż DM 0
15 4 1846 Białozórka Gorgoni Suchorski 25 Wincenty Wiktoria Chudorowska Katarzyna Dąbrowska 19 Antoni Julia Jakubowicz Tomasz Karyszkowski, Leonard Czyżewski, Bazyli Jakubowicz 877 725 4 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0374.htm
6 11 1847 Ostróg Augustyn Górski Ostróg 26 Bonifacy Matylda Michałowska Apolonia Szahin Tessów 17 Jan Helena Zakrzewska Józef Górski, Stanisław Zakrzewski, Leonard Górski 171-1-13 30R 25 R DM
17 8 1847 Szumsk Nikodem Górski Bryków 23 Jan Elżbieta Lewandowska Franciszka Skrzyńska Bryków 18 Stanisław Marianna Byczkowska Leonard Krzyżanowski, Bazyli Woroszyło, Franciszek Gozdziejewski 245-1-13 350R 9 R 694 DW, DM
6 11 1849 Cudnów Benedykt Rokicki Gwoździarnia 22 Maciej Marianna Bochoniewicz Julia Dobrowolska Gwoździarnia 25 Jan Anna Bielak Leonard Dobrowolski, Jan Ratyński 569-1-72 51R 36 Ż 104 DM
2 5 1850 Kołki Franciszek Roszkowski Ćmienie 37 Stanisław Konstancja Piaskowska Teodora Walewska Ćmienie 25 Kasper Stanisław Izabela Zosicińska (Oświęcimska) szl. Władysław Walewski, Leonard Siedlichowski, Ludwik Załęski 835 245 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0128.htm
23 6 1850 Miropol Jan Kozłowski Niczpały par. Połonne 35 Feliks Agafia Szczepańska Urszula Lewicka Miropol 25 Józef Marianna Nowowiejska Leon Królikowski, Józef Rokicki, Leonard Dobrowolski 171-1-16 271V 9 R 279 DM
7 2 1854 Maciejów Michał Buczyński Widuta 26 Michał Ewa Józefa Lenczewska Maciejów 30 Tadeusz Józefa W. Wincenty Florkowski, Leonard Wyrzykowski, Józef Zieliński 866 200 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0105.htm
10 4 1855 Łuck Teofil Bondini par. Łuck 31 Józef Antonina Zalewska Emilia Żołtańska par. Łuck 26 Jan Rozalia Kańska Kajetan Kański, Leonard Łukaszewski 391 40 4 AGAD 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20391/pages/PL_1_436_391_0021.htm
19 2 1856 Kowel Władysław Makowski Turzysk, par. Turzysk 22 Cyprian Zofia Olszańska Wiktoria Lewandowska Kowel 22 Wincenty Anastazja Dmitrowska mieszcz. Grzegorz Kondratowicz, szl. Joachim (?) Ziniewicz, Leonard Hankowski 258 25 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20258/pages/PL_1_436_258_0013.htm
26 5 1857 Butowce Felicjan Jakulski Czerniatyn 25 Gaspar Zuzanna Borowska Celestyna Radzimińska Czerniatyn 18 Jan Antonina Faryst Klemens Ordyński i Jan Łapiński, Leonard Sałaciński 178-3-73 308R 7 Ż DM
23 1 1858 Zasław św. Jana Stanisław Steblowski Zasław 27 Andrzej Antonina Kamińska Joanna Grudzińska Zasław Feliks Leopolda Śmidowicz Kajetan Łanucki, Leonard Kalnicki, Adolf Grudziński 178-3-74 88R 3 Ż 171 DM
2 8 1859 Kuniów Ksawery Radzimiński Bilczynka par. Zasław 25 Jan Antonina Teresa Konopacka Juśkowce 17 Józef Konstancja Jasińska Leonard Szalanski, Aleksander Konopacki, Leon Puchalski 886 264 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0138.htm
2 2 1860 Luboml Dominik Godlewski Kowel 28 Piotr Marianna Mąsoniewska Franciszka Gruszczewska Rymacze 19 Aleksander Franciszka Alfawicka Leonard Kuczewski, Dominik Okoniński? 889 64V 17 304 93 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0069.htm
24 9 1861 Szumbar Piotr Rożanowski Bykowce 22 Wojciech Apolonia Kowalewska Petronela Dąbrowska Nowystaw 17 Józef Marianna Iwanowska Leonard Lutostański, Daniel Byczkowski 626 304 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0156.htm
26 2 1861 Bazalia Jan Ostaszewski Jaworowce par. Kulczyny 33 Ksawery Marianna Pułgajewska (Bułgajewska) Karolina Andrusiewicz Wolica Poniatowskiego 24 Józef Helena Wachowska Leonard Boniakiewicz, Ludwik Andrusiewicz, Władysław Andruszewicz 17-1-5 45R 12 Ch 90 DM
2 7 1861 Bazalia Michał Porowski Klitna Wielka 33 Tomasz Apolonia Lachocka Anna Akajewicz Klitna Wielka 22 Mikołaj Salomea Kalinowska Leonard Kalinowski, Stanisław Makarewicz, Ludwika Kalinowska 17-1-5 49V-50R 26 Ch 99-100 DM
15 11 1864 Włodzimierz Wincenty Dąbrowski Rohowicze, par. Łokacze 33w Franciszek Marianna Malinowska Józefa Zakrzewska Chobułtów 20 Maciej Rozalia Zalewska Jan Dąbrowski, Leonard Boszkowski 799 64 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0033.htm
30 1 1866 Stary Oleksiniec Władysław Mazur Stary Oleksiniec 24 Michał Maria Centkiewicz Wanda Czerniachowska Stary Oleksiniec 25 Ignacy Zofia Korzeniowska chł. Jan Centkiewicz, Leonard Puchalski 426-1-39 86V 3 T 333
30 1 1866 Żytomierz Józef Pawłowski Studenica 23 Julian Zofia Zmiewska Katarzyna Godlewska Studenica 23 Marcin Aniela Talko (ob. i dw.) Leonard Zmiewski i Mieczysław Pawłowski 178-3-63 83V 8 Ż DG 134
4 6 1867 Nieświcz Aleksander Rodziewicz Bakowce 19 Paweł Teresa Tomczyńska Konstancja Jasińska Bakowce 17 Tomasz Rozalia Jan Omański, Leonard Galiński 462 26 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0014.htm
23 5 1871 Bazalia Franciszek Szuszkowski Ordyńce 22 Ignacy Ludwika Wejchart, Wejchert Zofia Łepkowska Mońki 20 Numa Konstancja Czarnołuska Leonard Domaniewski, Konstanty Socha-Chomentowski 17-1-8 118R 24 Ch 235 DM
2 6 1874 Białogródka Konstanty Jasiński Zielona 29 Maciej Maria Dowszyło ? [Dowgiało] Maria Bezdecka Ledzianka 20 Ignacy Antonina Zielińska Jan Gągolewski, Leonard Borkowski 178-3-84 496R 32 Ż DM
16 10 1877 Białogródka Władysław Lewicki Szepetówka par. Zasław św. Józefa (z zab. 27 Ignacy Antonina Maria Niewirowicz Teleżyńce 18 Stefan Jadwiga Wieniawska [Winiarska] Leonard Sokolnicki, Stanisław Sobieszczański 178-3-133 149R 23 Ż DM
27 5 1879 Torczyn Józef Garczyński Budki Usickie 26 Bazyli Franciszka Rudnicka Bronisława Bogusławska Chorochoryń 21 Władysław Delfina Szabel Leonard Wyrzynowski, Mikołaj Tybulewicz 665 41 7 EH
3 2 1880 Cudnów Stefan Maluch Daćki 22 Ambroży Paulina Chrzanowska Apolonia Kmiedz Daćki 18 Antoni Ludwika Matusiewicz Leonard Terlecki, Feliks Piotrowski 178-3-58 275R 8 Ż 545 DM
10 1 1882 Białogródka Jan Brzezicki Białogródka 30 Piotr Klara Sinicka Józefa Domaszewska Białogródka 19 Adolf Katarzyna Leonard Grzegorz Brzezicki, Jan Stałowski, Stefan Pałyga 17-2-77 35V 1 Ch
10 1 1882 Białogródka Jan Brzezicki Białogródka 30 Piotr Klara Sinicka Józefa Domaszewska Białogródka 19 Adolf Katarzyna Leonard Grzegorz Brzezicki, Jan Stanowski, Stefan Pałyk 178-3-133 400V 1 Ż 775 DM
6 2 1882 Bazalia Władysław Golder (Francuz - luteranin) 27 Jan Luiza Kark Tekla Przyborowska Wasylówka 22 Aleksander Feliksa Chrzanowska Adam Nehrebecki, Leonard Nehrebecki, Feliks Kamiński 17-1-8 244R 13 Ch 479 DM
23 9 1884 Dederkały Marceli Bogusz Sadki 20 Adam Anna Leonardowicz Klementyna Antonin Berno Dederkały Wielkie 20 Klemens Józefa Wyszpolska 58 143 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0074.htm
10 11 1885 Bazalia Józef Witwicki Wolica Jodki 21 Franciszek Rozalia Rejter Waleria Stawińska Tereszki 20 Jan Karolina Gorska Antoni Ładziński, Leonard Sałaciński 17-1-8 283V 34 Ch 555 DM
15 2 1887 Bazalia Mikołaj Wiszniowski Szmyrki 40w Grzegorz Barbara Bezdecka Marianna Werbachowska Czuchele 24 Kazimierz Honorata Chrzanowska Wilhelm Kulczycki, Leonard Niewiński 17-1-8 297R 11 Ch 581 DM
20 10 1892 Cudnów Andrzej Pacewicz Korowińce 26 Michał Paulina Orzechowska Bronisława czajkowska Manie 20 Tytus Marianna Wyszyńska Ignacy Sitnicki, Leonard Konecki lub Kopecki 178-3-263 78V 62 Ż 147 DM
20 2 1894 Torczyn Marian Omelański Horodyszcze, par. Łuck 24 Romuald Józefa Łuczaj Maria Melania Hulanicka Ulaniki 18 January Feliksa Chmielewska Kazimierz Wiedliński, Leonard Milewski 680 36 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0024.htm
28 5 1900 Łanowce Franciszek Chrzanowski Białozórka 38 Jan Maria Szczur Pawlina Rowinkowska Grzybowa 25 Jan Zofia Olszewska Hieronim Romaszewski, Ludwik Chrzanowski, Leonard Mosiewicz 426-1-82 65 R 4 T/FS DW
17 7 1902 Cudnów Kazimierz Kulikowski Rudnia Leśna 20 Kalikst Zofia Bernatowicz Marta Hiblar Rudnia Leśna 18 Augustyn Karolina Bocer Leonard Turewicz, Kajetan Święcicki 178-3-263 306V 54 Ż 584 DM
29 8 1904 Bazalia Aleksander Skulimowski Kremenczuki par. Kulczyny 23 Feliks Eleonora Lewicka Maria Hebda (z zaboru austriackiego) Tereszki 24 Sylwester Maria Mazur Franciszek Zagrodzki, Leonard Niemirowski 17-1-8 518V 34 Ch 1010 DM
9 1 1905 Bazalia Jan Kozłowski Zozulińce Wielkie 60w Stanisław Franciszka Rolińska Anna z d. Zieleźnicka Kulczycka Szmyrki 46w Jan Maria Kucharska Leonard Niewiński, Ludwik Frankiewicz 17-1-8 522V 1 Ch 1018 DM 0
6 2 1905 Cudnów Wacław Bogdański Futor Dryhłowski 28 Adam Marianna Zielińska Marcelina Turewicz Futor Dryhłowski Henryk Kamila Ostrzyńska Leonard Turewicz, Jan Tymonowicz 178-3-263 372V 5 Ż 711 DM
19 8 1907 Młynów Jan Karaś Karolinka 20 Wojciech Marianna Wecisz Wiktoria Skrzypek Nowiny 20 Michał Ewa Kato austriaccy poddani, Leonarda Dawidowicz, Karol Szczurowski 740-2-414 95V 30 R 1556 RK
8 7 1910 Fastów Zenon Rosiński par. Fastów 23 Kazimierz Michalina Słotwińska Antonina Piątkowska par. Fastów 31 Leonard Anna Zakrzewska Leonard Piątkowski, Paweł Borysewicz 1268-1-50 334R 7 CDIAK 339 DW
20 2 1911 Młynów Jan Praczkowski par. Klewań 28 Franciszek Konstancja Teofila Kołodyńska Karolina Golinowska Targowica par. Jałowicze 20 Antoni Franciszka Jaszewska ona: austriacka poddana, Leonard Praczkowski, Józef Dulski 740-4-447 102R 11 R 717 RK
27 8 1911 Młynów Tadeusz Franciszek Kapuściński par. Tyszowce 28 Władysław Stanisława Nowakowska Helena Stefania Rębelińska par. Jałowicze 33 Marian Apolonia Kozłowska on: par. Tyszowce gub. Lubelska, Leonard Koszarski, Józef Wójcikiewicz 740-4-447 105R 23 R 720 RK
30 1 1911 Cudnów Feliks Ostrzyński Karpowce 27 Franciszek Maria Matusiewicz Ludwika Dronkowska Karpowce 18 Walerian Maria Olszewska Wincenty Matusiewicz i Leonard Ostrzyński 178-3-263 533R 7 Ż 1021 DM
16 5 1912 Cudnów Tomasz Błoński par. Berdyczów 22 Franciszek Jadwiga Sokalska Marcelina Żydecka Korowińce 22 Teodor Anastazja Zawadzka Leonard Czerkom ?, Jan Paszkowski, Józef Vajskebr, Aleksander Hurkowski 178-3-263 556R 35 Ż 1067 DM
21 4 1913 Tbilisi Witold Jaźwiński mińska gub., par. Chersoń 19 Wincenty Rozalia Zielińska Henryka Maria Czarkowska Warszawa 20 Prym Leon Adela Ludyn Leonard Puławski, Kazimierz Bałtuszko 299 11 Tb
30 4 1916 Kijów, św. Mikołaja Aleksander Szostak Kijów 28 Wincenty Aniela Grochal-Gorowska Irena Kontorowicz Kijów 23 Grzegorz Leonilda Wojciech Antonowicz Kreczmer, Leonard Iwanowicz Protasewicz 312/1/109 97V 25 m.K JM1
23 10 1916 Kijów, św. Mikołaja Antoni Gulewski Kijów 32 Michał Agnieszka Witow Józefa Obermajer Kijów 19 Stanisław Petronella Domańska Leonard Józefowicz Domański, Adam Adamowicz Szypk 312/1/109 110V 77 m.K JM1
26 10 1917 Tbilisi Leonard Ciechanowski gm. Górka, pow. łaski, piotrkowska gub. 25 Wojciech Maria Dębowska Klementyna Majer pow. sieradzki, kaliska gub. 22 Antoni Emilia Kacalińska Leonard Majer, Bazyli Sitczenko 396 89 Tb
24 9 1917 Tajkury Antoni Olfans Zdołbunów 27 Władysław Helena Czupkowska Anna Wierzbicka Zdołbunów 23 Stefan Anastazja Studzińska Władysław Myszkowski, Leonard Wedler 740-4-697 239V 17 R 212 DM
26 10 1919 Włodzimierz Antoni Galas m.Włodzimierz 29 Antoni Agata Kośmider Helena Gancarz w.Ryławica 17 Ignacy Józefa Swidr Jakób Szczupak, Leonard Łukaszkiewicz 1076 110-111 98 AGAD 58 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0058.htm
20 1 1920 Międzyrzec Antoni Lewandowski Michał Józefa Tałałaj Olga Małaszewska Konstanty Antonina Janczewska Leon Kuczyński, Leonard Wromblewski 740-4-363 12V 1 R AS 0
21 8 1921 Sarny Stanisław Lachcicki Kazimierz Magdalena Wełtos Emilia Jasiewicz Władysław Maria Skórzewska Leonard Szczeniowski, Jan Dresler 740-4-753 13R 23 R 16 AS
18 2 1922 Międzyrzec Roman Małaszewski [Praw.] 29 Konstanty Antonina Janczewska Zofia Wromblewska [Rz-K] 26 Teodor Julianna Błachowicz Antoni Lewandowski Leonard Wromblewski.Dysp. z 29.10.1921 nr 3024 740-4-363 74V 7 R AS
4 6 1922 Międzyrzec Jan Łaszewski 21 Ludwik Regina Malska Emilia Wromblewska 19 Teodor Julia Błachowicz Henryk Łaszewski, Leonard Wromblewski.Dysp. z 26.3.1922 nr 1836 740-4-363 76R 14 R AS
7 1 1923 Sarny Feliks Leszczyński Chełm 33w Jan Anna Stoniewic... Franciszka Pawłowska z d. Dubicka Chełm 38w Marcin Rozalia Mastlerczuk Antoni Wiczukie.., Leonard Wiszniewski 740-4-753 44 1 R 47 AS
18 11 1925 Młynów Jan Cap Iwankowce 51w Szczepan Regina Węgrzyn Janina Walczak Władysławówka 21 Stanisław Waleria Hejak Wawrzyniec Borowiec, Leonard Pikus 740-8-158 15V 44 R 9982 RK
24 11 1927 Młynów Kazimierz Oparowski Małe Dorohostaje 51 w. Jan Franciszka Gruszecka Anna Sierpień Sołowiew Młynów 37 w Ignacy Katarzyna x Leonard Sawiecki, Jan Paprocki z Młynowa 740-6-332 50 40 R AK2
4 2 1929 Młynów Bolesław Kozłowski Podhajce 19 Michał Józefa Tłusta Jewdokia Czerwiak Dobratyń 24 Timotiej Agata Czubutaruk Leonard Raumon, Adam Dawidowicz 740-6-332 98 7 R AK2
4 10 1936 Krzemieniec Franciszek Błażejewski Krzemieniec 27 Leon Teresa Jasińska Helena Przytomska Białokrynica 28 Adam Katarzyna Baberzecka Marcin Błażejewski, Leonard Pawłowski, M ur. 7.10.1909 w Pikulskim Hucisku, K ur. 2.3.1908 w Majdanie Antonowieckim 426-1-148 34R 38 T/FS 368 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9SB5-X?i=367&cat=300453
3 10 1937 Krzemieniec Włodzimierz Łachnicki Krzemieniec 27 Eudokim Maria Komarewicz Leontyna Malinowska Krzemieniec 22 Michał Celestyna Żuborowska Aleksander Berger, Leonard Drżal, M ur. 2.1. 1910 st.st., K ur. 10.11.1915 Przymurówka, gm. Ostróg pow. Zdołbunów 426-1-159 34 R 37 T/FS 748 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-93M1-J?i=747&cat=300453
6 11 1937 Krzemieniec Jerzy Horodecki Krzemieniec 29 Aleksander Teresa Jadwiga Kossecka Julia z Wójcickich Piechowicz Krzemieniec 29 Antoni Felicja Konarzewska Leonard Radziszewski, Mikołaj Zychała, M ur. 13.6.1908 Gniewań na Podolu, K ur. 13.2.1908 Nosowicze gm. Ołyka 426-1-159 35 V 44 T/FS 750 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9399-T?i=749&cat=300453

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
2 córka Leonarda 6 Ostróg Kunin 1837 Równe Mg 654-1-8
3 córka Leonarda 22 Ostróg Mizocz 1837 Równe Mg 654-1-8
83 syn Leonard 12 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
6 Leonard syn 3 Niewirków Bystrzyca 1838 CDIAK AS 1045-2-228
1 Leonard Sipajło kawaler - Ekonom 29 Równe Obarów 1842 CDIAK DM 1045-2-230
3 Leonard 4,5 Równe Tynne 1842 CDIAK DM 1045-2-230
1 Leonarda żona 40 Berezne Kniasioło folwark 1844 CDIAK AS 1045-2-238
1 s.Leonard 7 Nowogród Wołyński 14.Swynobycz 1844 CDIAK AS 1045-2-235
2 c.Leonarda 5 Nowogród Wołyński 24.Horbasza Wielka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
3 syn Leonard 3 Deraźne Podłużne 1844 CDIAK DM 1045-2-236
11 s.Leonard 14 Nowogród Wołyński 10.Smołdyrów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
82 Leonard Wojewódzki kawaler 25 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1844 CDIAK AS 1045-2-235
91 Leonard Malinowski 19 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1844 CDIAK AS 1045-2-235
97 s. Leonard 12 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1 syn Leonard 21 Ostróg Derewiancze 1848 Równe SK 654-1-19
1 córka Leonarda 17 Ostróg Kurhany 1848 Równe SK 654-1-19
5 Leonard Żerdnicki 18 Ostróg Rozważ 1848 Równe SK 654-1-19
8 20 syn Leonard 27 Kotelnia Kotelnia Stara 1853 Żytomierz DM 178-3-37
119 3 córka Leonarda 2 Toporyszcze Kamienny Bród 1853 Żytomierz DM 178-03-37
169 18 syn Leonard 2 Kotelnia Andruszówka 1853 Żytomierz DM 178-3-37
366 4 Godlewska Leonarda c. Aleksieja 26 Toporyszcze Toporyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
403 35 Leonard Rogoziński syn Wincentego 35 Kotelnia Kryłówka 1853 Żytomierz DM 178-3-37
448 43 syn Leonard 5 Kotelnia Lasówka/Lasawka 1853 Żytomierz DM 178-3-37
92 166 Leonard Łukaszewski 30 Hulewicze Koźlenicze (Koźlinicze) 1856 Łuck MO 195-1-32 119V 16
1 5 Urodzony Leonard Barszczewski s. Aleksandra 19 Szumsk Bryków 1857 Łuck DM
83 94 córka Leonarda 19 Wiszenki Majdan Jezierski Stary 1857 Łuck DM 1-35-62
1 3 syn Leonard Józef 0,5 Stary Wiśniowiec Butyń 1858 Tarnopol DM 426-2-224
2 6 Leonarda Sawicka 11 Włodzimierzec Majdan Grabina 1858 Łuck DM 22-1-308 121V 11
2 9 syn Leonard 11 Międzyrzec Korecki Mańków 1858 Równe DM 171-3-4 8V 11
3 13 syn Leonard 9 Włodzimierzec Majdan Hały 1858 Łuck DM 22-1-308 120R 9
13 25 Pawłowski Leonard 30 Międzyrzec Korecki Samostrzały 1858 Równe DM 171-3-4 13R 15
1 5 Leonard Serednicki 31 Równe Wieś Omelana 1862 Równe DW
1 3 córka Leonarda 11 Tuczyn Tuczyn 1862 CDIAK DM 1045-2-261
7 2 Syn Leonard 24 Równe Równe 1862 Równe DW
19 5 Leonard 8 Równe Równe 1862 Równe DW
50 2 Leonard Lepiański 48 Równe Równe 1862 Równe DW
10 33 syn Leonard 12 Kuniów Peremerówka 1863 Równe DM 654-1-39 20V 41
1 4 Leonard Słobodziński 48 Włodzimierzec Borowa 1864 Łuck AC1 22-1-216 132R 36
2 9 Leonarda Sawicka 18 Włodzimierzec Majdan Grabina 1864 Łuck AC1 22-1-216 117V 21
25 22 syn Leonard 12 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
90 75 syn Leonard 1 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
150 136 Borusiewicz Leonard syn Jana 44 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
627 521 Górki Leonard syn Bonifacego 39 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
751 899 córka Leonarda Kotwicka po I-mężu 19 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1162 139 Kuklińska Leonarda, wdowa 81 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1335 112 syn Leonard 26 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1455 143 córka Leonarda 16 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2102 177 syn Leonard 4 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2106 178 syn Leonard 17 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2249 191 syn Leonard 3 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2364 199 syn Leonard 6 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2373 199 syn Leonard 18 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2393 202 syn Leonard 6 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2417 205 syn Leonard 4 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2551 218 Tukier Leonard syn Jana, żonaty 38 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2678 230 syn Leonard 3 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2871 318 Zwierowa Leonarda z Glinków, wdowa 56 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3510 1 Żmijewski Leonard syn Mikołaja 36 Żytomierz Studenica 1864 Ż DM 178-51-90
3667 6 córka Leonarda 10 Żytomierz Futor Januszewicza 1864 Ż DM 178-51-90
3 4 Leonard Serednicki 35 Tajkury Zdołbica 1865 Równe DM 172-1-117 63R 66
11 37 córka Leonarda 6 Młynów Młynów 1869 Równe RK 171-1-104
40 125 Strupczewski Leonard 48 Młynów Koryta 1869 Równe RK 171-1-104
54 172 Krzymiński Leonard 21 Młynów Moszków 1869 Równe RK 171-1-104
54 211 żona Leonarda z d. Lichtańska 19 Młynów Moszków 1869 Równe RK 171-1-104
101 344 Bielska Leonarda 21 Młynów Peremiłówka 1869 Równe RK 171-1-104
103 294 Pomorski Leonard 50 Młynów Chorupań 1869 Równe RK 171-1-104
73 222 żona Leopolda, Leonarda Wolek 31 Wiszenki brak 1871 Łuck DM 22-1-239
12 31 syn Leonard 28 Krzemieniec Szpikołosy 1872 Tarnopol DM 426-2-115
14 35 Chł. Leonarda z Witowskich Białoszewska m.pr. 40 Stary Wiśniowiec Korszyłówka 1872 Tarnopol DW 426-2-231
15 35 syn Leonard 9 Krzemieniec Lisznia 1872 Tarnopol DM 426-2-115
19 53 syn Leonard 11 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
41 92 Mieszcz. De Kadoch Leonard s. Tadeusza 37 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
205 648 Suszyńska Julia c. Leonarda wdowa 50 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
242 546 Taszkiewicz Leonard s. Teofila kawaler 22 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
25 14 syn Leonard 8 Szpanów Wołoszki 1874 CDIAK DM 1045-2-228
69 177 syn Leonard 15 Ostróg Ostróg 1875 Równe DM 654-1-81
71 182 Sierpiński Leonard, kawaler 26 Ostróg Ostróg 1875 Równe DM 654-1-81
193 64 Frol Leonard 45 Ostróg Choteń 1875 Równe DM 654-1-81
1 2 syn Leonard 2 Stawiszcze Wojnarówka 1880 CDIAK DM 1042-1-16
1 3 Maciejewski Leonard 39 Stawiszcze Ferma Marianopolska 1880 CDIAK DM 1042-1-16
1 1 siostra Leonarda 19 Stawiszcze Płoska 1880 CDIAK DM 1042-1-16
1 1 żona Leonarda z d. Piątkowska 40 Stawiszcze Pobujna 1880 CDIAK DM 1042-1-16
2 5 syn Leonard 24 Stawiszcze Wojnarówka 1880 CDIAK DM 1042-1-16
3 7 Strzelecki Leonard 50 Stawiszcze Ostra Mogiła 1880 CDIAK DM 1042-1-16
23 55 córka Leonarda 1 Stawiszcze Bagwa 1880 CDIAK DM 1042-1-16
35 84 Puchalski Leonard 56 Stawiszcze Stawiszcze 1880 CDIAK DM 1042-1-16
25 46 szlachcic Leonard Oliwa 57 Szumsk Szumsk 1881 Równe RK
131 294 Leonard 10 Łanowce Borsuki 1881 Równe DW 245-1-34
1 2 Synowie Leonard 17 Tuczyn Słoboda Urszulin 1885 Równe DW 597-1-1
1 1 Ziemianin Leonard Babiński 36 Międzyrzec Korecki Majków 1885 R DW 597-1-1 506V 1003
2 3 .. Grudziński Leonard, mieszczanin Trojanowa, żonaty Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
2 4 Córki Leonarda 8 Tuczyn Majdan Rudeński 1885 Równe DW 597-1-1 287V 9230
3 505 Leonard Sawicki 26 Aleksandria Józefówka (Balarka) 1885 Równe DW 597-1-1
3 622 Leonard 2 Aleksandria Majdan Głażewskiej 1885 Równe DW 597-1-1
5 5 .. Mieliński Leonard, emerytowany żołnierz, kawaler 80 .. Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
6 22 Leonard 9 Tuczyn Słoboda Urszulin 1885 Równe DW 597-1-1
11 17 Synowie Leonard 22 Aleksandria Aleksandria 1885 Równe DW 597-1-1
15 45 syn Leonard 20 Kazimierka Karaczun 1885 Równe DW 597-1-1
16 549 Synowie Leonard 17 Aleksandria Józefówka (Balarka) 1885 Równe DW 597-1-1
18 797 Leonard 13 Aleksandria Kamienna Góra 1885 Równe DW 597-1-1
18 53 Leonarda 5 Tuczyn Leonówka Wielka 1885 Równe DW 597-1-1
26 694 Leonard 6 Aleksandria Majdan Głażewskiej 1885 Równe DW 597-1-1
27 699 Leonard 3 Aleksandria Majdan Głażewskiej 1885 Równe DW 597-1-1
125 425 Leonarda 4 Kazimierka Zalesie 1885 Równe DW 597-1-1
15 45 syn Leonard 32 Starokonstantynów Starokonstantynów 1888 Żytomierz DM 178-49-24
15 48 syn Leonard 5 Starokonstantynów Starokonstantynów 1888 Żytomierz DM 178-49-24
38 88 Leonard Bonasiak 64 Deraźne Żobryn 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 4R 557
110 1 Bośniacki Leonard 61 Ostropol Mecherzyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-23
214 1 Skrzyński Leonard 40 Starokonstantynów Bergiele Polowe 1888 Żytomierz DM 178-49-24
421 17 syn Leonard 18 Starokonstantynów Pohoryła Wyższa 1888 Żytomierz DM 178-49-24
435 2 syn Leonard 33 Bazalia Borszczówka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
502 66 córka Leonarda 4 Starokonstantynów Świnna 1888 Żytomierz DM 178-49-24
533 2 syn Leonard 1 Starokonstantynów Samczyki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
647 2 Zwolińska Leonarda 22 Starokonstantynów Futory 1888 Żytomierz DM 178-49-24
661 4 syn Leonard 11 Stepań Kamionka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
1 2 Leonard 26 Klewań Nowosiółki 1890 Równe DW
5 17 Leonard 13 Szumsk Uhorsk 1891 Łuck DW 35-1-402
8 21 Leonard 25 Szumsk Sadki 1891 Łuck DW 35-1-402
21 43 Mieszcz. Leonard Oliwa 57 Szumsk Szumsk 1891 Łuck DW 35-1-402 3R 8801
1 160 Kochowiecka Leonarda 61 Dubno Dubno 1892 Łuck DW 22-1-279a
2 2 Pawłowski Leonard 28 Dubno Moszczanica 1892 Łuck DW 22-1-279a
3 4 Kułakowski Leonard 37 Dubno Sady 1892 Łuck DW 22-1-279a
9 12 Leonard 38 Dubno Mołodawa 1892 Łuck DW 22-1-279a
18 26 Leonarda 19 Dubno Zbytyń 1892 Łuck DW 22-1-279a
44 74 Ryszkowski Leonard 28 Dubno Jaszynowica 1892 Łuck DW 22-1-279a
26 58 Syn Leonard 8 Stary Wiśniowiec Nowy Wiśniowiec 1893 Tarnopol DW 426-2-239
2 10 córka Leonarda 13 Horochów Mirków 1902 Łuck DM 193-1-161 41V 83
2 2 Szl. Leonarda Hrynkiewicz panna 74 Radziwiłów Radziwiłów 1903 Tarnopol DW
3 3 ż. Leonarda z Łukaszewskich 35 Ostróg Stanisławka 1903 Ostróg par. DW
4 4 s. Leonard 13 Ostróg Piwniowa Góra 1903 Ostróg par. DW
7 13 Chł. Leonarda Lewandowska wd. 52 Radziwiłów Lewiatyn 1903 Tarnopol DW
7 12 Zając Leonard s. Michała 26 Ostróg Stanisławka 1903 Ostróg par. DW
8 19 Sałaciński Leonard 42 Szumbar Zahajce 1903 Tarnopol DW
8 21 Leonard 5 Szumbar Zahajce 1903 Tarnopol DW
8 117 Burkowski Leonard 46 Krzemieniec Lisznia 1903 Tarnopol DW 426-1-88
12 7 Mieszcz. Leonard Nowicki ż.pr. 70 Radziwiłów Radziwiłów 1903 Tarnopol DW
12 17 Leonard 25 Ostróg Piwniowa Góra 1903 Ostróg par. DW
13 20 s. Leonard 26 Ostróg Bór 1903 Ostróg par. DW
13 24 Leonard 9 Ostróg Czerniawa 1903 Ostróg par. DW
16 Leonard (dopisany) Ostróg Stanisławka 1903 Ostróg par. DW
18 27 Leonard 7 Ostróg Buszcza 1903 Ostróg par. DW
19 48 Leonard 14 Ostróg Storonicze 1903 Ostróg par. DW
20 101 Leonard 3 Krzemieniec Andruha 1903 Tarnopol DW
21 34 s. Leonard 3 Ostróg Bór 1903 Ostróg par. DW
23 64 Leonard Burzyński 40 Kazimierka Karaczun 1903 R BW 171-1-199 183V
34 48 Rogentyn Leonard s. Franciszka 50 Ostróg Hulcza 1903 Ostróg par. DW
42 112 Leonard 3 Krzemieniec Wesołówka 1903 Tarnopol DW 426-1-89
53 123 c. Leonarda 23 Ostróg Storonicze 1903 Ostróg par. DW
65 196 żona Leonarda 25 Kazimierka Krzeszów 1903 R BW 171-1-199 188V
70 210 córka Leonarda 6 Kazimierka Krzeszów 1903 R BW 171-1-199 189R
79 527 syn Leonard 10 Krzemieniec Rybcza 1903 Tarnopol DW
109 115 s. Leonard 11 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW
166 21 córka Leonarda 12 Kołki Rudniki 1905 Łuck DM 22-1-314 480aR 13
266 43 córka Leonarda 5 Kołki Myków 1905 Łuck DM 22-1-314 487R 20
272 8 córka Leonarda 6 Kołki Trochimbród v. Zofiówka 1905 Łuck DM 22-1-314 487V 21
327 64 córka Leonarda Jarocka 18 Kołki Huta Zofiówka 1905 Łuck DM 22-1-314 491R 24
5 8 Synowie Leonard 12 Równe Cegielnia 1907 R DW 171-2-47
30 34 syn Leonard 11 Klewań Klewań Dworzec 1907 Równe BW 171-2-43 2R 3 30
32 84 Syn Leonard 25 Równe Cegielnia 1907 R DW 171-2-47
33 87 Leonard 16 Równe Cegielnia 1907 R DW 171-2-47
119 231 Córka Leonarda 3 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
166 320 Leonard Łukowski 67 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
206 387 żona Leonarda z d. Zbrożek 32 Klewań Miłostów 1907 Równe BW 171-2-43 13R 14 12
206 403 syn Leonard 10 Klewań Miłostów 1907 Równe BW 171-2-43 13R 14 12
260 540 Leonard Szomański 58 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
305 682 Syn Leonard 7 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
310 1048 córki Leonarda 7 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
41 90 syn Leonard 8 Emilczyn Wierówka 1910 CDIAK DW 1045-2-925
52 2 .. Leonard 19 .. Torczyn Usickie Budki 1910 Łuck EH
1 2 syn Leonard 6 Sokul Zabara 1911 Żytomierz DM 178-49-40
2 5 syn Leonard 5 Sokul Duchcze 1911 Żytomierz DM 178-49-40
22 60 Galińska Tekla z Rudkowskich, wdowa po Leonardzie 45 Nieświcz Nieświcz 1911 Żytomierz DM 178-49-39
40 95