Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 966 wyników dla: Stankiewicz

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
25 1 1757 Szumsk Marianna Stankiewicz 4 Szumsk 297-1-184 27R Ł 61 RK
29 6 1761 Szumsk Franciszek Stankiewicz 50 297-1-184 48V Ł 110 RK
16 12 1761 Szumsk Antoni Stankiewicz 1 Huta Szumska Franciszkowa rodzice: Marcin i Petronela 297-1-184 51R Ł 116 RK
17 2 1781 Szumsk Sebastian Stankewicz Stankiewicz 1 Potutorów rodzice: Wojciech i Agnieszka 297-1-184 96R Ł RK
14 2 1798 Lubar Anna Stankiewicz 80 Czartoryja łacina, wdowa 178-49-3 602R Ż Mg
7 2 1809 Kuniów Józef Stankiewicz 70 Górszczyzna mieszcz. 297-1-086 19R Ł
2 4 1819 Krzemieniec Teresa Stankiewicz 55 Krzemieniec 299 90 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0049.htm
16 4 1819 Krzemieniec Bazyli Stankiewicz 10/12 Krzemieniec s. Ludwika i Teresy 299 91 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0050.htm
25 7 1819 Krzemieniec Fortunat Stankiewicz 5 Sapanów nieznanych rodziców 299 93 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0051.htm
10 4 1821 Dubno Józef Stankiewicz 1 Warkowicze s. Ignacego i Apolonii 65 10 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0006.htm
2 1 1825 Krzemieniec Jan Stankiewicz 1/52 Krzemieniec s. Michała 299 201 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0106.htm
16 9 1826 Krzemieniec Franciszek Stańkiewicz 1 Krzemieniec s. Felicjana i Marianny 299 249 158 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0130.htm
23 2 1827 Drużkopol Marianna Stańkiewicz 3/365 Drużkopol c. sławetnych Daniela i Katarzyny 63 2 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0002.htm
23 1 1827 Łuck Mikołaj Zenon Stankiewicz 3 Łuck s. Anny wolnego stanu 813 27a 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0028.htm
6 5 1827 Łuck Jan Konicki 1,75 Łuck s. Michała i Tekli Stankiewicz 813 32a 36 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0033.htm
24 11 1827 Ptycza Maciej Jankowski 52 Pełcza żona Katarzyna z d. Rafałowska, dzieci: Mikołaj żonaty, Feliks małoletni, Anna Stankiewicz zamężna 813 286a 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0261.htm
16 2 1827 Stary Konstantynów Dom Angela Stankiewicz 6/12 Samczyńce ojciec Stefan, matka Katarzyna Prokopowicka, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 165R 25 Ż 319 KP2
4 3 1827 Stary Konstantynów Dom Stefan Stankiewicz 2,5/12 ¬erebki ojciec Mikołaj, matka Anna Ziembicka, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 167R 40 Ż 323 KP2
9 7 1827 Stary Konstantynów Dom Honorata Stankiewicz 6 ¬erebki ojciec Michał, matka Tekla Suchocka, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 172R 80 Ż 333 KP2
5 8 1827 Stary Konstantynów Dom Tekla Stankiewicz 28 ¬erebki z domu Huczyńska, m±ż Mikołaj Stankiewicz, zostawiła po sobie 2 synów: Mikołaja i Stefana i 2 córki: Mariannę i Wincentę, przyczyna zgonu: połóg 178-3-93 173R 89 Ż 335 KP2
21 9 1828 Krzemieniec Anna Ostaszewska 1 Krzemieniec c. sław. Antoniego i Katarzyny z Stankiewiczów 01-7 46R 309 T 914 DM
22 4 1828 Stary Konstantynów Dom ur. Bazyli Wróblewski 60 Woronkowce żona ur. Marianna Stankiewicz, dzieci: Jan, Apolonia, Magdalena, z gor±czki 178-3-94 173V 82 Ż 334 KP2 0
19 12 1829 Łuck Andrzej D±browski 20/365 Poddębce s. Marcina i Barbary Stankiewicz 815 48 144 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0048.htm
23 7 1829 Krzemieniec Anna Stankiewicz 0,5 Krzemieniec c. sł. Feliksa i Marianny z Dębickich 01-7 65R 460 T 933 DM
12 12 1829 Szumsk Wiktoria Zawadzka 1 Majdan Dubieński z gor±czki, c. pr. Jana i Tekli ze Stankiewiczów 245-1-3 410V 204 R
31 3 1829 Bazalia Julianna Stankiewicz 16 Czuchele panna, c. ur. Kaspra i Marianny 178-3-95 239R 45 Ż DM
14 2 1829 Stary Konstantynów Dom Antoni Stankiewicz 6 mies Samczyńce rodzice prac. Stefan Stankiewicz i Katarzyna Prokopowicz, z kaszlu 178-3-95 172r 15 Ż 331 KP2
22 4 1831 Krzemieniec Grzegorz Stankiewicz 60 Krzemieniec sł., kawaler 01-7 100V 79 T 969 DM
6 3 1831 Zasław ¶w. Jana Łucja Stankiewicz 4 Zasław c. ur. Antoniego i Rozalii z Bańkowskich 178-3-97 17R 33 Ż DM
5 4 1831 Zasław ¶w. Jana Karol Stankiewicz 7 Zasław s. ur. Antoniego i Rozalii z Bońkowskich 178-3-97 19V 53 Ż DM
17 2 1832 Ołyka Ewa Salnicka 40 Pokaszczów z Postankiewiczów, m±ż Maciej, synowie Jan, Antoni, córki Marianna za Stanisławem Kaczorowskim i Leonora 818 254 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0261.htm
12 11 1832 Kisielin Klara Stankiewicz 2 Swinarzyn c. Wincentego i Anny z D±browskich 847 319 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0171.htm
31 1 1832 Krzemieniec Magdalena Stankiewicz 1 Krzemieniec c. sł., Feliksa i Marianny z Dębińskich 01-7 116R 12 T 984 DM
4 4 1832 Krzemieniec Jan Zabłocki 1 Krzemieniec s. sł., Aleranda i Anny z Stankiewiczów 01-7 121R 55 T 989 DM
24 9 1832 Szumsk Gertruda Zawadzka 1 Majdan Antonowiecki z kaszlu, pr., rodz. Jan i Tekla zd. Stańkiewicz 245-1-6 419R 81 R RK
9 2 1832 Dubno Jan Kopaczewski 45 Warkowicze z suchot, młodzian, s. ur. Wincentego i Marianny z Stankiewiczów 818 158R 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0165.htm
28 2 1833 Wiszenki Marianna Stankiewicz 70 Słowatycze wdowa po Tomaszu, poz. 3s. Feliksa, Pawła, Michała i c. Justynę; poch: 01.03. 819 64a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0065.htm
20 4 1833 Koblin Aniela Stankiewicz 12 Koryty c. ur. Stanisława i Marianny 819 210R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0218.htm
10 6 1833 Kisielin Andrzey Kersyn Stankiewicz 18/52 Swinarzyn r: Wincenty i Anna z D±browskich; poch: 13.06. 848 287 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0164.htm
27 6 1833 Luboml Aleksander Stankiewicz 2/12 Luboml m. Aleksandra Stankiewicz 848 564 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0319.htm
22 2 1833 Ostróg Anna Stankiewicz 26 Ostróg z gor±czki, panna 171-1-6 33R 31 R MZ 8419
15 4 1834 Niewirków Maciej Stankiewicz 46 Siedliszcze ż.Agnieszka 171-1-7 299 V 15 R AS
6 4 1835 Łuck Jan Jasiński 1 Wólka s. Sebastiana i Ludwiki Stankiewicz 373 79 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0043.htm
25 4 1835 Kisielin Maciej Stankiewicz 2/12 Swinarzyn s. prac. Wincentego i Anny z D±browskich 597 34 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0021.htm
15 2 1835 D±browica Józef Stankiewicz 84 Sielec poz. ż. Dominikę, 3c. Ludwikę, Katarzynę i Agrypinę; poch: 16.02. 821 109 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0110.htm
23 2 1835 D±browica Józef Stankiewicz 49 D±browica r: ¶.p. Antoni i Anna z Czeszeyków; poch: 25.02. 821 109 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0110.htm
16 2 1837 Niewirków Justyna Stankiewicz 50 Buda wd. po Józefie Stankiewiczu s.Karol,c.Apolonia 171-1-10 293 V 6 R AS
1 1 1837 Kisielin Rozalia Bartoszewicz 48 Kisielin ze Stankiewiczów, poz. m. Prokopa, 3s. Tomasza, Adama i Wawrzyńca, c. Petronellę; poch: 03.01. 852 272 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0143.htm
20 12 1837 Kisielin Wincenty Stankiewicz 40 Swinarzyn poz. ż. Annę z D±browskich, s. Stanisława; poch: 22.12. 852 276 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0145.htm
15 1 1838 Luboml Maciej Starkiewicz 3 Luboml m. Aleksandra Stankiewicz 853 546 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0307.htm
9 2 1838 Ostróg Marianna Stankiewicz 10/365 Hurby c. Macieja i Rozalii z Wereszczyńskich 171-1-11 34R 31 R DM
1 10 1839 Klewań Wojciech Stankiewicz 0.5 Płoska s. Jakuba i Marianny z Jaworskich 879 139 V 24
24 1 1840 Klewań Marianna Stankiewicz 3 Płoska c. Jakuba i Marianny z Jaworskich 880 125 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0128.htm
29 1 1840 Klewań Marianna Wiszniewska 2 Hruszwica c, Sylwestra i Marianny z Wiszniewskich Stankiewiczów 880 125 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0129.htm
2 12 1841 Beresteczko Marianna Motowilska 36 Beresteczko z Stańkiewiczów, m±ż Andrzej 3 22 35
29 3 1841 Przewały Katarzyna Kamińska 33 Przewały z Stankiewiczów, m±ż Adam 856 497 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0273.htm
22 8 1841 Krzemieniec Wiktoria Stańkiewicz 2/12 Krzemieniec c.Feliksa i Marianny 872 461 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0243.htm
2 10 1842 Krzemieniec Elżbieta Stankiewicz 7 Krzemieniec c.Feliksa i Marianny 873 530 100 10
21 3 1842 Klewań Jan Stańkiewicz 0,5 Hruszwica s. Sylwestra i Heleny z Wiszniowskich 881 158 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0166.htm
18 4 1843 Klewań Józefa Stańkiewicz 43 Płoska z Szostakowskich, m±ż Józef, córki Tekla, Katarzyna i Antonina 882 141 V 6
10 10 1843 Klewań Katarzyna Stańkiewicz 4 Płoska c. Józefa i Józefy z Szostakowskich 882 142 R 12
3 5 1843 Łokacze Ludwik Stańkiewicz 9 Łokacze s. ur. Furtunata i Anny z Sulemirskich 348 15 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20348/pages/PL_1_436_348_0009.htm
4 1 1844 Szumsk Wiktoria Zawadzka 0,5 Majdan Dubieński c. Jana i Tekli z Stankiewiczów 875 697 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0368.htm
25 2 1844 Szumsk Wiktoria Zawadzka 3 Majdan Dubieński c. Jana i Tekli z Stankiewiczów 875 701-702 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0371.htm
10 12 1844 Szumsk Józef Krocewicz 87 Hucisko Rozebrane żona Julianna z Stankiewiczów, od dawna potomstwa pozbawiony 875 717 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0379.htm
5 11 1845 Tetyjów odn. Franciszek Karpiński 53 Dołoteckie żona Małgorzata ze Stankiewiczów, córka Teresa, z suchot 685-2-1022 9r 27 Ch 16 KP2
18 2 1846 Ostrówki Jadwiga Stankiewicz 15 Równo r. Tomasz, Marianna Wawrzyk 861 712 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0330.htm
20 7 1847 Dederkały Andrzej Stankiewicz 5/12 Radoszówka s. Stefana i Krystyny z Baczewskich 54 53 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0028.htm
18 8 1847 Ostróg Paulina Jakuszewska 28 Hurby ur., z Stankiewiczów, m±ż Stanisław, syn Jan 171-1-13 42R 89 R DM
6 3 1847 Krzemieniec Jan Stankiewicz 14 Krzemieniec kawaler 426-1-21 29R 25 T DM
18 9 1848 Dederkały Chrystyna Stankiewicz 19 Radoszówka odnodworka, m±ż Stefan 56 54 35 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0030.htm
15 8 1848 Nie¶wicz Jan Izdebski 1 Wigurzyce s. 1-dw. Klemensa i Marii z Stankiewiczów 443 23 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0014.htm
11 8 1848 Zasław ¶w. Jana Urszula Stankiewicz 4 Zasław od robaków, c. ob. Jana s. Antoniego i Józefy z Jaworskich 178-3-117 112V 68 Ż
24 9 1848 Ostróg Jan Jakuszewski 2 Hurby s. ur. Stanisława i Pauliny z Stańkiewiczów 171-1-14 45R 122 R DM
25 3 1852 Nie¶wicz Kazimierz Izdepski 3 Wigurzyce s. Klemensa i Marianny z Stankiewiczów 447 29 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0017.htm
25 8 1853 Beresteczko Wawrzyniec Stankiewicz 1 Piaski s. Doroty 15 30 24
8 4 1853 Krzemieniec Paweł Stankiewicz 30 Krzemieniec żona Marianna z Filewiczów, syn Bazyli 878 88 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0049.htm
7 1 1853 Horochów, f. Drużkopol Katarzyna Stankiewicz 60 Drużkopol od puchlizny, ze Skalskich, chł., wdowa, córki Maria, Józefa i Franka 894 98R 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20894/pages/PL_1_436_894_0098.htm
15 12 1854 Beresteczko Klara Stankiewicz 38 Piaski wdowa po Bazylim, synowie Józef i Bazyli, córki Zofia, Katarzyna i Melania 16 36 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0020.htm
23 5 1854 Ołyka Marianna Stankiewicz 45 Chorłupy z Sadowskich, zostawiła męża Ignacego, syna Józefa i c. Mariannę 478 43 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20478/pages/PL_1_436_478_0024.htm
19 8 1854 Krzemieniec Piotr Stankiewicz 2/12 Krzemieniec s. miesz. Tadeusza i Agnieszki 0.1-26 54V 66 T
16 5 1856 Beresteczko Tomasz Stankiewicz 6/12 Beresteczko s. Doroty 18 25 16
4 4 1856 Ołyka Józefa Stankiewicz 45 Chorłupy z Andruszkiewiczów, zostawiła wdowca Ignacego, bez potomstwa 480 62 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0033.htm
13 1 1856 Krzemieniec Marcin Janicki 11 Marcelina s. w.ż. Jana i Doroty z Stankiewiczów 0.1-28 50V 2 T
27 4 1856 Krzemieniec Karolina Janicka 3 Marcelina c. w.ż. Jana i Doroty z Stankiewiczów 0.1-28 57R 41 T
20 10 1856 Ostrówki Marianna Marci¶ 4 Wola Ostrowiecka r. Józef, Anna Stankiewicz 566 37 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20566/pages/PL_1_436_566_0020.htm
21 1 1857 Ostrówki Marianna Dziurian 2/12 Wola Ostrowiecka r. Józef, Anna Stankiewicz 869 467 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0249.htm
21 7 1858 Nie¶wicz Michalina Izdebska 4 Wigurzyce c. 1-dw Klemensa i Marii z Stankiewiczów 839 187 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0097.htm
12 2 1858 Lubar Karolina Stankiewicz 30 Nowa Czartoria z d. Chmielewska, m±ż Ksawery 641-1-18 38V 18 Ż MP
19 3 1859 Włodzimierz Anna Stankiewicz 60 Włodzimierz wdowa po Grzegorzu, 795 55 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0029.htm
3 11 1859 Kuniów Zygmunt Stankiewicz 3 Pererosłe s. szl. Adolfa i Anny Kaczkowskiej 886 283 38 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0148.htm
10 4 1860 Ołyka Jan Adamowicz 0,5 Humienniki s. Stanisława i Agaty z Stankiewiczów 841 344 9 484 42 0
2 10 1860 Krzemieniec Antonina Stankiewicz 9/12 Krzemieniec c. miesz. Floriana i Petroneli z Cybulskich 0.1-33 58R 67 T
4 8 1861 Krzemieniec Jacek Stankiewicz 8/12 Krzemieniec s. miesz. Tadeusza i Agnieszki z Filkiewiczów 0.1-34 67V 71 T
4 5 1861 Szumsk Tekla Zawacka 48 Majdan Dubieński z Stankiewiczów, chł., m±ż Jan, synowie Bartłomiej, Kondrat i Wawrzyniec 245-1-17 207V 25 R
24 3 1861 Ostrówki Marianna Pogorzelec 4 Wola Ostrowiecka r. Piotr, Marianna Stankiewicz 890 231V 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0227.htm
13 1 1862 Międzyrzec Nerej Stankiewicz 82 Międzyrzec ksi±dz, pijar, wikary miejscowego ko¶cioła 887 318 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0174.htm
12 2 1863 Krzemieniec Mikołaj Stankiewicz 70 Krzemieniec mieszczanin, żona Marcjanna, synowie Tadeusz i Tomasz 0.1-36 51R 22 T
19 12 1863 Żytomierz Jan Rudkowski 4 Futor Wygida ? z kaszlu, syn Antoniego i Barbary ze Stankiewiczów 178-3-54 145V 307 Ż DG
6 1 1864 Krzemieniec Agnieszka Stankiewicz 28 Krzemieniec m±ż - szer. Tomasz, dzieci nie zostawiła 1-38 53V 1 T 222
17 9 1864 Szumsk Wojciech Stankiewicz 12 Huta Piaseczna rodz. Piotr i Maria zd. Kozłowska 245-1-21 205V 41 R RK
1 10 1865 Ołyka Józef Stankiewicz 1 Michałówka Leona i Anieli z Cybulskich 488 55 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0030.htm
9 10 1865 Ostrówki Wojciech Pogorzelec 3 Wola Ostrowiecka s. chł. Piotra i Karoliny z Stankiewiczów 571 54 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0030.htm
30 1 1865 Żytomierz Franciszek Stankiewicz 4 Poprawka z konwulsji, syn Karola i Anny z Dombrowskich 178-3-61 138V 15 Ż DG
5 7 1866 Krzemieniec Ignacy Stankiewicz 3/12 Krzemieniec od gor±czki, s. mieszcz. Tadeusza i Agnieszki z Filkiewiczów 426-1-39 40R 44 T 285
1 5 1866 Luboml Magdalena Mordacz 3 Terebejki r. Franciszek, Marianna Stankiewicz 310 125 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0064.htm
30 6 1866 Żytomierz Michał Stankiewicz 2 Poprawka z przeziębienia, syn 1-dw. Jana i Karoliny z Ejsmontów 178-3-63 132V 225 Ż DG 211
1 10 1867 Ołyka Aleksander Stankiewicz 15 Tuszebin syn Piotra i Rozalii 489 62 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0033.htm
30 6 1867 Rzyszcz?w Adolf Stankiewicz 3 Miko?aj?w syn Igora i Salomei Lenkiewicz 312-1-92 227 21 m.K KM
12 2 1868 Krzemieniec Tekla Cichońska 3 Marcelina od krupu, c. chł. Karola i Karoliny ze Stankiewiczów 426-1-44 43V 13 T DW 811
12 6 1869 Krzemieniec Feliks Stankiewicz 80 Krzemieniec mieszcz., żona Marianna, synowie Florian i Józef, dwie córki - obie Katarzyny 1-48 60V 30 T
13 6 1869 Krzemieniec Marianna Stankiewicz 75 Krzemieniec mieszcz., wdowa po Feliksie, synowie Florian i Józef, dwie córki Katarzyny 1-48 60V-61R 31 T
29 5 1869 Ostróg Anna Stankiewicz 22 Buszcza r. Józef, Brygida zd Ordoń 654-1-56 103 L 5 R 105 MZ
24 12 1869 Ostróg Wincenty Stańkiewicz 3 Hurby r. Józef, Michalina zd Dzierzbicka 654-1-56 100 L 8 R 102 MZ
19 1 1870 Ostróg Marianna Stankiewicz 30 Hurby z suchot, zd Jastrzębska, wdowiec Jakub, s. Stanisław 654-1-56 99 P 4 R MZ 0
19 2 1870 Ostróg Franciszek Krasicki 3/52 Hurby r. Jan, Karolina zd Stańkiewicz 654-1-56 97 P 1 R MZ
12 10 1871 Ołyka Józef Adamowicz 8 Humienniki Adama i Agaty ze Stankiewiczów 492 76 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0040.htm
24 4 1871 Krzemieniec Filipina Rudnicka 31 Krzemieniec z d. Stankiewicz, szl., m±ż Kajetan, syn Bonifacy, córka Bolesława 1-55 157R 31 T
26 12 1872 Radziwiłłów Anna Snitowska 70 Srebno z Stankiewiczów, jednodworka, wdowa, syn Józef, córki Marianna i Bogumiła 1-60 27 V 49 T 0
15 4 1872 Ołyka Karol Adamowicz 7 Humienniki Józefa i Anieli ze Stankiewiczów 493 65 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0033.htm
17 4 1872 Szumsk Anna Stańkiewicz 2 Huta Piaseczna z kaszlu, c. chł. Mikołaja i Konstancji Soroczyńskiej 01-226 53R 54 T DM 370
18 8 1873 Katerburg Alfred Stankiewicz 2 Borszczówka s. Michała i Teofili z Wyrzykowskich 203 236 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0126.htm
15 8 1873 Jałowicze Anna Dynska 14 Podhajce c. chłopów Józefa i Aleksandry Stankiewicz 147 36 12 0
8 1 1873 Ołyka Jan Soszyński 32 Pohulanka chłop, parafianin ko¶cioła klewańskiego, żona Marianna z Stankiewiczów, synowie Mikołaj, Antoni, Piotr i Franciszek 494 47 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0026.htm
4 10 1873 Ołyka Marianna Sinkiewicz 3 Humienniki c. Mikołaja i Zuzanny ze Stankiewiczów 494 56 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0030.htm
27 12 1873 Ołyka Jan Soszyński 8/12 Metelno s. Jana i Marianny ze Stankiewiczów 494 59 41 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0032.htm
22 10 1873 Kowel Agata Stankiewicz 40 Kowel m±ż Łukasz - podoficer, syn Roman, córki Apolonia, Ulana, Justyna i Jaryna 274 42 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20274/pages/PL_1_436_274_0023.htm
10 1873 Ostróg Rozalia Stankiewicz 60 Hurby zd Wereszczyńska, wdowiec Maciej, s. Jan, Wincenty, Józef, Heronim, Antoni, c. Karolina 654-1-56 72R 9 R MZ
10 1873 Ostróg Ludwika Stankiewicz 1/12 Hurby r Jan. Karolina Adaszyńska 654-1-56 72R 10 R MZ
26 1 1874 Katerburg Antoni Stankiewicz 4 Borszczówka s. Michała i Teofili z Wiszniowskich 203 193 4
7 12 1874 Katerburg Leonora Stankiewicz 2 Borszczówka c. Michała i Teofili z Wytrykowskich 203 200 24
30 3 1874 Ołyka Agata Adamowicz 36 Humienniki ze Stankiewiczów, m±ż Sta¶ko, zostawiła dzieci Jana, Wincentego i Mariannę 495 73 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0038.htm
5 6 1874 Szumsk Józef Stankiewicz 65 Hucisko Piaseczne 1-dw., żona Franciszka, syn Karol i córka Elżbieta 1-227 58R 35 T DM 563
19 6 1874 Szumsk Józef Adaszyński 1 Stara Huta ospa, s. chł. Antoniego i Elżbiety Stankiewicz 1-227 58V 39 T DM 564
10 9 1874 Szumsk Józef Stankiewicz 6 Hucisko Piaseczne ospa, s. chł. Piotra i Marianny Listowskiej 1-227 64R 72 T DM 569
9 5 1875 Ołyka Marianna Adamowicz 8 Humienniki Stanisława i Agaty ze Stankiewiczów 496 72 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0037.htm
10 9 1875 Ołyka Zofia Adamowicz 1,5 Humienniki Stanisława i Agaty ze Stankiewiczów 496 74 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0038.htm
8 2 1875 Krzemieniec Maria Kurzyńska 2 Krzemieniec c. miesz. Jana i Petroneli z Stankiewiczów 1-69 35V 16 T
16 9 1877 Krzemieniec Karol Stankiewicz 62 Marcelina chłop, żona Karolina, synowie Mikołaj, Ignacy i Antoni, córki Agnieszka, Maria, Paulina i Franciszka 1-71 36V 60 T
25 10 1877 Jałowicze Marcesia Stankiewicz 14 Borzemiec c. chłopów Piotra i Anieli z Buszyńskich 151 28 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20151/pages/PL_1_436_151_0018.htm
9 9 1878 Ołyka Emilia Sińkiewicz 1,5 Humienniki Mikołaja i Zuzanny ze Stankiewiczów 499 90 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0047.htm
24 9 1878 Szumsk Antoni Adaszyński 3 Stara Huta s. chł., Antoniego i Elżbiety Stańkiewicz 1-230 66R 54 T DM 780
5 6 1879 Ołyka Józefa Kosobudzka 4/12 Humienniki Stanisława i Katarzyny ze Stankiewiczów 500 85 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0044.htm
7 10 1879 Ołyka Tekla Stankiewicz 2/52 Humienniki Gabriela i Klementyny z Kosobudzkich 500 91 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0047.htm
12 6 1879 Krzemieniec Paweł Stankiewicz 11/12 Krzemieniec s. chł. Floriana i Petroneli z Łomakowiczów 1-73 39R 41 T
4 8 1879 Rzyszczów Franciszek Stankiewicz 12 Rzyszczów s. Jerzego i Salomei Linkiewicz 312-1-112 17 19 m.K KM
8 3 1880 Ołyka Konstancja Czarnecka 70 Tuszebin z Waleszczyńskich, wdowa po Janie, syowie Józef, Karol, Władysław, Michał, córki Franciszka zamężna za Stefanem Stankiewiczem, Anna za Piotrem Rolińskim, Helena za Antonim Poradowskim, Antonina za Janem Sanżarem 501 81 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0043.htm
26 4 1880 Luboml Józefa Dejneka 10/12 Terebejki r. Franciszek, Helena Stankiewicz 323 141 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0076.htm
11 9 1880 Luboml Józef Dejneka 5,5 Terebejki r. Franciszek, Helena Stankiewicz 323 153 84 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0082.htm
22 2 1881 Ołyka Piotr Kosobudzki 8/12 Humienniki Stanisława i Katarzyny ze Stankiewiczów 502 75 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0040.htm
26 4 1881 Ołyka Franciszek Kosobudzki 76 Humienniki wdowiec po Józefie z Jabłońskich, zostawił synów Stanisława i Mikołaja, Paulinę zamężn± za Fabianem Łukackim, Klementynę za Gabrielem Stankiewiczem 502 79 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0042.htm
9 1 1883 Katerburg Julia Stankiewicz 2 Borszczówka c. Michała i Teofili z Wyżykowskich 204 276 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0157.htm
30 12 1884 Jałowicze Marianna Stankiewicz 3/12 Podhajce c. Mateusza i Wiktorii z Łozińskich 157 46 21 0
9 6 1884 Meżyrów Wincenty Stankiewicz 95 Serbinowce żona Katarzyna Wińska 904-6-5 14 W JS1
11 12 1884 Meżyrów Jan Orzechowski 15 Serbinowce Wincenty Maria Stankiewicz 904-6-5 28 W JS1
14 1 1885 Ołyka Eliasz Stankiewicz 80 Humienniki wdowiec, zostawił córki Mariannę,Katarzynę i Zuzannę 506 76 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0040.htm
16 11 1885 Ołyka Michał Kosobudzki 9/12 Humienniki Stanisława i Katarzyny ze Stankiewiczów 506 98 67 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0051.htm
30 11 1885 Dederkały Domicella Stańkiewicz 55 Wołkowce chł., m±ż Józef 1-79 142V 27 T 732 DM
29 8 1885 Luboml Franciszka Dejneka 1 Terebejki r. Franciszek, Helena Stankiewicz 328 123 84 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0063.htm
5 3 1886 Szumsk Marianna Sopińska 80 Obycz chł., m±ż Marcin, dzieci Ignacy, Michał, Aniela Hładuniec, Antonina Stańkiewicz i Marianna 01-232 276R 27 T
30 6 1886 Szumsk Marianna Szuprowicz 30 Huta Dubieńska z Stańkiewiczów, chł., m±ż Władysław, syn Jan i z 1-ej żony Stanisław, Antoni, Katarzyna, Marianna, Paulina i Joanna 01-232 281V 65 T
15 7 1886 Szumsk Jan Szuprowicz 2/52 Huta Dubieńska s. chł. Władysława i Marianny z Stańkiewiczów 01-232 282R 68 T
27 4 1886 Dederkały Józef Stańkiewicz 50 Wołkowce żona Domicela i syn Urban 1-80 101V 11 T 878 DM
10 2 1887 Szumsk Antoni Stańkiewicz 3,5 Piaseczna s. Antoniego i Franciszki z Bużeńskich 01-232 148V 6 T
4 12 1887 Szumsk Marcin Supiński 75 Obycz chł., wdowiec, dzieci: Ignacy, Michał, Aniela Hładuniec, Antonina Stańkiewicz i Marianna 01-232 159R 73 T
18 12 1888 Ołyka Marianna Bagnicka 49 Ołyka ze Stankiewiczów, wdowa, zostawiła Pawła, Jarynę, Zofię, Aleksandrę i Agatę 508 103 72 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0053.htm
9 1 1889 Szumsk Władysław Stańkiewicz 15 Kamienna Góra s. Antoniego i Franciszki Burzyńskiej 01-232 66V 7 T 934 DM
9 2 1889 Szumsk Józef Stańkiewicz 7 Piaseczna s. Mikołaja i Konstancji Soroczyńskiej 01-232 67V 16 T 935 DM
1 6 1890 Ołyka Jan Cybulski 68 Reczyszcze żona Marianna ze Stankiewiczów, dzieci z I - Ignacy, Wincenty, Piotr, Michalina, z II - Kazimierz i Feliksa 510 51 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0050.htm
6 10 1891 Szumsk Jan Stankiewicz 3 Kamienna Góra s. chł. Antoniego i Franciszki z Bużyńskich 01-233 80V 91 T
23 10 1891 Krzemieniec Michał Stankiewicz 42 Zablazy żona Ewa z d. Gruswicka, 426-1-81G 39V 41 T DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TC5S?i=873&cat=300453
27 2 1893 Jałowicze Dominik Stankiewicz 36 Targowica chł., żona Marianna 165 37 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0022.htm
21 8 1893 Ołyka Stanisław Kosobudzki 50 Humienniki zostawił żonę Katarzynę ze Stankiewiczów, s. Walerego, Antoniego, Kazimierza, c. Helenę, Ewelinę i Mariannę 1018 241 72 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0127.htm
24 9 1893 Ołyka Konstancja Tabolewska 67 Humienniki z Stankiewiczów, wdowa, zostawiła córkę Józefę 1018 245 83 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0129.htm
3 12 1894 Szumsk Kasper Stańkiewicz 47 Piaseczna chłop, zona Antonina z Sopińskich, synowie Jan, Stanisław, Andrzej i Józef, córki Karolina, Franciszka i Rozalia 01-233 351R 131 T
26 3 1896 Jałowicze Marcin Stankiewicz 84 Jarosławicze s. Stanisława, odstawny sołdat 904 45 V 7 0
10 10 1897 Jałowicze Ludwika Kwiatkowska 3 Worsuń c. Jana i Anny z Stankiewiczów 905 49 V 24 0
8 1 1898 Szumsk Bolesław Jastrzębski 6 Stara Huta s. chł. Józefa i Emilii z Stańkiewiczów 01-234 80V 3 T
15 8 1900 Niewirków Apolonia Wilczyńska 80 Wołkoszów z Stankiewiczów, mieszczanka społeczno¶ci rówieńskiej, m±ż Paweł, z 1-go małżeństwa syn Józef 951 75 43 0
20 3 1900 Krzemieniec Antonina Stankiewicz 21 Krzemieniec z Doleżałów, m±ż Franciszek 33 V 19 0
10 5 1900 Krzemieniec Józefa Stankiewicz 1,5 Marcelina c. chłopów Antoniego i Julii z Bednarskich 34 V 25 0
20 5 1900 Krzemieniec Marian Stańkiewicz 0,5 Krzemieniec s. mieszczan Józefa i Marii z Kornaczewskich 34 V 28 0
11 9 1901 Krzemieniec Mikolaj Stańkiewicz 55 Marcelina chlop, żona Michalina, córki Joanna, Aniela, Antonina i Maria, syn Stanisław 46 R 39 0
27 3 1901 Szumsk Jan Wereszczyński 2/12 Zielony D±b s. miesz. Pawła i Adeli z Stankiewiczów 0.1-236 423R 40 T
13 9 1901 Szumsk Antoni Stankiewicz 60 Kamienna Góra chł., żona Franciszka z Burzyńskich, syn Stanisław, córki Emilia, Adela, Michalina i Marcelina 0.1-236 430V 85 T
30 1 1902 Szumsk Marianna Michałowska 3/12 Stara Huta c. chł. Antoniego i Stanisławy z Stankiewiczów 0.1-236 314V 9 T
13 4 1902 Szumsk Stanisław Jelinkowski 1,5 Hucisko Piaseczne s. chł. Apolinarego i Julii z Stankiewiczów 0.1-236 320V 45 T
19 4 1902 Szumsk Marcin Stankiewicz 4 Hucisko Piaseczne s. chł. Jana i Franciszki z B±czkowskich 0.1-236 320V 47 T
12 1 1903 Szumsk Elżbieta Adaszyńska 48 Stara Huta z d. Stankiewicz, chł., m±ż Antoni, syn Karol, córki Paulina i Bronislawa 0.1-237 85R 5 T
27 1 1904 Krzemieniec Marcin Karnaczewski 12 Krzemieniec s. chłopów Jana i Antoniny z Stankiewiczów 28 R 8 0
8 7 1904 Krzemieniec Agnieszka Stankiewicz 77 Czuhale z Falkiewiczów, mieszczanka, synowie Antoni i Józef, córki Teofila i Maria 32 V 48 0
17 3 1904 Ołyka Franciszka Stankiewicz 80 Tuszebin z Sarneckich, maż Stefan, dz. Piotr i Maria 984 71 21 MO 0
11 2 1905 Szumsk Maria Zielińska 2 Iłowica Wielka c. chł. Jana i Karoliny z Stańkiewiczów 01-236 210V 43 T
24 6 1910 Tbilisi Wiktor Stankiewicz 8/12 Tbilisi s. Feliksa i Marii 102 59 Tb
5 10 1911 Tbilisi Zofia Stankiewicz 5/12 Tbilisi c. chłopów 130 77 Tb
3 7 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Maria Kruszelnicka 8/12 Nikolska Słobodka Rodzice: Jan i Barbara Stankiewicz 312/1/129 153V 176 m.K. JM1
27 10 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Jan Stankiewicz 6/365 Kijów Rodzice: Józef i Maria Dowgolewa 312/1/129 172R 311 m.K. JM1
7 2 1916 Tbilisi Edmund Stankiewicz Tbilisi 240 25
27 5 1916 Tbilisi Kazimiera Stankiewicz 17/12 Tbilisi c. Adolfa i Anny 252 84
1 2 1917 Tbilisi Tekla Stankiewicz 47 Tbilisi c. Ignacego, mieszczanka m. Tbilisi 292 52 Tb
27 4 1919 Wiszenki Wincenty Stankiewicz 33 Mosty żona Józefa z d. Herman 35-9-1359 41R 47 Ł 100217 RK
23 6 1928 Radziwiłłów Helena Stankiewicz 1/12 Radziwiłłów c. Włodzimierza Alberta i Huldy z Amisypów 1-119 180 V 19 T
30 7 1929 Radziwiłłów Antoni Stankiewicz 7/52 Radziwiłłów s. Włodzimierza i Huldy z Amiseppów 1-119 256 R 15 T 0
14 9 1936 Krzemieniec Józef Korżyński 71 Pereliski s. Jana i Petroneli Katarzyny z Stankiewiczów, żona Felicja z d. Sińkowska, dzieci: Bolesław, Dominik, Helena, Michał i Józef 42 0
28 10 1936 Krzemieniec Jan Brojak 7/52 Tylawka s. Antoniego i Karoliny z Stankiewiczów 54 0
26 11 1940 Krzemieniec Grzegorz Stankiewicz 46 Mińkowce s. Leona 76 0

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 1 Tbilisi Helena Stankiewicz z d. Wiszniew Andrzej Anastazja Maksymowa (konwersja 1920) as. Julia Dakiszewicz, Antoni Sołdajtis, Józef Łapenis 236R 40 Tb DW
6 1 1726 Czartorysk Agata Stankiewicz Czartorysk Andrzej Eufrozyna Stanisław ¦miechowski, Zuzanna Pytlicka 297-1-185 34R Ł
8 12 1735 Czartorysk Tomasz Stankiewicz Czartorysk Maciej Teresa W. Antoni Wereszczyński, Antonina Żółtowska 297-1-185 44V Ł
8 5 1738 Czartorysk Marianna Stankiewicz Czartorysk Maciej Teresa Młotowska W. Gabriel Zahorowski, Anna Zakrzewska, D±browski, panna Zakrzewska 297-1-185 48V Ł
1 10 1739 Czartorysk Franciszka Paszkowska Hrasko Marcin Elżbieta Tomasz Młotowski, Franciszka Falibowska panna, Mateusz Stankiewicz, Marianna Falibowska panna 297-1-185 50R Ł
26 5 1740 Czartorysk (syn) Stankiewicz Czartorysk Maciej Teresa ur. Antoni Łękawski, Marianna Falibowska 297-1-185 51V Ł
20 3 1745 Szumsk Wiktoria Kmiecka? Kmiecicka? Potutorów Tomasz Marianna Marianna Medynska, Antoni Sopinski, Maciej Stankiewicz, Anna Szumsczacka, Teodor Szumbalski, Franciszka Zakowska, Franciszek Rupinski, Zofia Załuska 297-1-180 20V Ł RK 43
20 8 1750 Szumsk Anna Rybczych Szumsk Anna Józef Stankiewicz, Marianna Medynska 297-1-180 39R Ł RK 83
3 11 1750 Szumsk Marcin Siekan K±ty Franciszek Teresa Józef Stankiewicz, Marianna Androicha, Jan Martwin, Marianna Kazimirczukowna 297-1-180 39V Ł RK 84
9 11 1750 Szumsk Marcin Stankiewicz Szumsk Józef Agnieszka Józef Medynski, Jadwiga Wysocka 297-1-180 40R Ł RK 85
9 11 1751 Czartorysk Marcin Stankiewicz Wolczecka Wola Mikołaj Anna ur. Maciej Bajkowski, Anna Cholodecka 297-1-185 64V Ł
5 4 1752 Szumsk Franciszka Mazur K±ty Jerzy Anastazja Józef Stankiewicz, Agnieszka Jasienska 297-1-180 47V Ł RK 107
28 8 1752 Szumsk Jan Szumsk Tomasz Regina Jakub Chaiecki, Teresa Suchocka, Leon Jekler, Agnieszka Stankiewiczowa 297-1-180 49R Ł RK 112
1 4 1753 Szumsk Wojciech Albin Jadaszewski Jadaszewicz Hucisko Rachmanowskie Stare Sebastian Ewa Józef Stankiewicz, Anastazja Dziendziejska 297-1-180 51V Ł RK 121
11 4 1753 Szumsk Marianna Stankiewicz Szumsk Józef Agnieszka Leon Jekler, Krystyna Truszkowska 297-1-180 52R Ł RK 124
5 2 1754 Szumsk Józef Bednarz Sadki Wojciech Helena Józef Stankiewicz, Regina Kolankiewiczowa 297-1-180 56R Ł RK 136
29 8 1754 Szumsk Róża Rozalia ?sotowska Wesołowska? Iserna Maciej Bartłomiej Jadaszek, Anna Zaleska, Józef Stankiewicz, Marianna Czernicka 297-1-180 57V Ł RK 140
31 3 1755 Szumsk Józef Siakan Siekan K±ty Franciszek Teresa Józef Stankiewicz, Agnieszka Jasiuszko 297-1-180 60V Ł RK 151
15 7 1755 Szumsk Anna Luszczewska Łuszczewska Huta Rachmanowska Antoni Jadwiga Marcin Stankiewicz, Zofia Michalicka, Wojciech Studnicki, Rozalia Wereszczynska 297-1-180 61V Ł RK 154
15 3 1756 Szumsk Józef Jako¶ Jaku¶ Szumsk Sebastian Ewa Józef Stankiewicz, Teresa Pikulska 297-1-180 65R Ł RK 166
2 6 1757 Szumsk Marianna Siekan Huta Franciszek Teresa Józef Stankiewicz, Anastazja Domagalska 297-1-180 71V Ł RK 186 0
25 2 1758 Szumsk Marianna Stankiewicz Huta Szumska Marcin Petronela Stanisław Zielanowski, Agnieszka Listowska 297-1-180 76V Ł 196 RK
14 4 1758 Szumsk Wojciech Stankiewicz Szumsk Józef Agnieszka Walenty Brilinski, Marianna Soboleska 297-1-180 78V Ł 200 RK
25 12 1758 Szumsk Katarzyna Gaiowska Gajowska Huta Szumska Kazimierz Anastazja Tomasz Pastrowicz, Petronela Stankiewiczowa 297-1-180 82V Ł 208 RK
8 3 1759 Czartorysk Franciszka Potułowska Czartorysk Antoni Antonina Dymitr Stankiewicz, Apolonia Tatarowska, Jakub Hryniewicz, Marianna Totwatowska 297-1-185 75V Ł 9272 DW
26 2 1759 Szumsk Maciej Kwiatkowski Huta Franciszkowa Jan Dorota Józef Jakusiewicz, Magdalena Sliwinska, Marcin Stankiewicz, Agata ?kowska 297-1-180 83V Ł RK 212
29 3 1759 Szumsk Marianna Wereszczynska Wereszczyńska Huta Nowa Kazimierz Anna Tomasz Ostrowicz, Petronela Stankiewiczowa 297-1-180 84R Ł RK 213 0
17 11 1759 Szumsk Elżbieta Baykowska Bajkowska Szumsk Tomasz Anastazja Jan Mielnicki, Agnieszka Stankiewiczowa 297-1-180 87V Ł RK 220
19 12 1759 Szumsk Agnieszka Wereszczynska Wereszczyńska Huta Szumska Jan Marianna Marcin Stankiewicz, Agnieszka Sienkoska, Michał Sliwinski, Marianna Bazylowa 297-1-180 88V Ł RK 222
30 12 1759 Szumsk Jan Weresczynski Wereszczyński Huta Franciszkowa Andrzej Rozalia Tomasz Sienkiewicz, Petronela Stankiewiczowa 297-1-180 88V Ł RK 222
3 11 1760 Szumsk Antoni Stankiewicz Huta Szumska Marcin Petronela Stanisław Zielanoski, Magdalena Woynaszoska 297-1-180 97R Ł RK 4422 0
6 1 1761 Szumsk Kasper Jadaszko Jadaszewicz Iserna Tomasz Anna Szymon Kompaniewicz, Paraskewia Rydykowa, Franciszek Adaszek, Petronela Stankiewiczowa 297-1-180 98R Ł 4424 RK
22 11 1761 Szumsk Katarzyna Stankiewicz Szumsk Józef Agnieszka Walenty Bartmanski, Marianna Zielinska 297-1-180 104V Ł 4440 RK
21 1 1762 Ostróg Jan Stankiewicz Sijance Adam Anna ur. Tomasz Jackowski, Teresa Rakowska 297-1-136 27 Ł SK
6 6 1762 Szumsk Antoni Gajeski Gajewski Huta Kazimierz Anastazja Grzegorz Jadaszeski, Petronela Stankiewiczowa 297-1-180 108V Ł 4449 RK
24 12 1762 Szumsk Jan Rogowski Huta Franciszkowa Antoni Rozalia Marcin Stankiewicz, Katarzyna Sliwinska 297-1-180 111V Ł 4455 RK
4 8 1763 Szumsk Dominik Siękiewicz Stankiewicz Huta Szumska Marcin Petronela Leon Nukler, Regina Bernacka 297-1-180 116V Ł 4465 RK
6 3 1766 Szumsk Tomasz z Akwinu Stankiewicz Huta Szumska Marcin Petronela Michał Hliwla, Marianna Bielewiczowa 297-1-180 130V Ł 4493 RK
22 9 1766 Szumsk Teresa Jadwiga B±kowska B±czkowska Huta Szumska Jan Rozalia Stanisław Bernacki, Petronela Stankiewicz, Wawrzyniec Woynaszewski, Anastazja Gazowska 297-1-180 134V Ł 4501 RK
20 12 1766 Szumsk Tomasz Miedzwiedzki NiedĽwiedzki Huta Szumska Franciszek Marianna Wawrzyniec Woynaszewski, Regina Bernacka, Antoni Jakusiewicz, Petronela Stańkiewiczowa 297-1-180 136V Ł 4505 RK
19 4 1767 Szumsk Agnieszka Hryciuk Chryciuk Hucisko Szumskie Paweł Franciszka Jan Zarnowski, Marianna Smolenska, Jan Kwiatkowski, Petronela Stankiewiczowa 297-1-180 138V Ł 4509 RK
1 6 1769 Szumsk Antoni Stankiewicz Huta Szumska Nowa Marcin Petronela Jan Kwiatkowski, Regina Bernacka, Maciej Jadasiewicz, Marianna Bielewiczowa 297-1-180 147R Ł RK 4530
10 10 1769 Szumsk Franciszek Borgiasz Wereszczynski Wereszczyński Huta Szumska Wojciech Łucja Andrzej Smolinski, Petronela Stankiewiczowa, Ignacy Piskorski, Jadwiga Soroczynska 297-1-180 148V Ł RK 4533
8 10 1776 Szumsk Szymon Jadaszewicz Hucisko Szumskie Tomasz Marianna Wojciech Stankiewicz, Marianna Bielewiczowa, Józef Rudnicki, Magdalena Woynaszeska 297-1-181 18R Ł 018a RK
15 12 1776 Szumsk Elżbieta Barbara Obrocka Hucisko Dubieńskie Wojciech Marianna Eliasz Ilnicki, Regina Barnacka, Antoni Madelkiewicz, Katarzyna Kowaleska, Wojciech Stankiewicz, Anna Łagocka 297-1-181 18V Ł 19 RK
25 5 1777 Szumsk Grzegorz Starkiewicz (Stankiewicz ?) K±ty Błażej Barbara Agnieszka Domagalska, Jan Domagalski 297-1-181 21R Ł 021a RK
20 4 1778 Szumsk Marcjanna Stękiewicz (Stankiewicz ?) Huta Stanisława Wojciech Agnieszka Błażej B±kowski, Rozalia Mendelska, Marcin Stapowicz, Katarzyna Hornicka 297-1-181 26R Ł 026a RK
13 1 1780 Szumsk Sebastian Stankiewicz Huta Stanisława Wojciech Agnieszka Wojciech Zielinski, Regina Bernacka, Maciej Pikulski, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 37V Ł 38 RK
27 3 1780 Szumsk Marianna Smolinska Smolińska Huta Stanisława Piotr Marianna Wojciech Stankiewicz, Elżbieta Biernacka panna, Jakub Jaskulski, Apolonia Sliwinska 297-1-181 39R Ł 039a RK
8 10 1780 Szumsk Teresa Wi¶licka Huta Stanisława Tomasz Anna Grzegorz Jadaszynski, Elżbieta Biernacka, Wojciech Stankiewicz, Rozalia Mendelska 297-1-181 42V Ł 43 RK
28 1 1781 Szumsk Marianna Soroczyńska Huta Stanisława Ignacy Agnieszka Wojciech Stankiewicz, Marianna Jadasiewiczowa 297-1-181 45R Ł 045a RK
5 6 1781 Szumsk Marianna Rogowska Huta Dubieńska Franciszek Katarzyna Jan Jadaszynski, Katarzyna Stankiewiczowa 297-1-181 48R Ł 048a RK
8 9 1781 Szumsk Regina Stankiewicz Huta Bernackiego Wojciech Agnieszka Tomasz Skotnicki, Regina Bernacka, Grzegorz Jadaszynski, Marianna Sawicka 297-1-181 50R Ł 050a RK
5 5 1782 Szumsk Wiktoria Łagowska Huta Stanisława Wawrzyniec Anna Wojciech Stankiewicz, Zofia Rowinska, Grzegorz Jadaszyński, Regina Bernacka, Andrzej Bernacki, Franciszka Worczynska 297-1-181 54V Ł 55 RK
23 2 1783 Szumsk Julianna Smoleńska Huta Bernackiego Andrzej Marianna Tomasz Szkotnicki, Dorota Zielińska, Wojciech Stańkiewicz, Regina Bernacka 297-1-181 59V Ł 60 RK 0
25 1 1784 Szumsk Paweł Maciej Stankiewicz Wojciech Agnieszka Andrzej Biernacki, Dorota Zielinska 297-1-181 65V Ł 66 RK
28 11 1784 Szumsk Marcjanna Rucka Rudzka Huta Stanisława Maciej Katarzyna Andrzej Zwolinski, Magdalena Ostapowiczowa, Leon Ekler, Petronela Stankiewiczowa 297-1-181 70R Ł 070a RK
14 9 1814 Torczyn Leonard Stankiewicz Hulaniki Józef Agata Czechowska Erazm Serdiukow, Marianna Bielinska 20a 43 EH Ł
25 1 1827 Wiszenki Kamilla Tomaszewska Czołnica Witalis Apolonia Żwan Chrz. 25.01.1827. szl. Józef Stankiewicz i szl. Franciska Romanowska wdowa; Teod 813 85 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0085.htm
23 2 1827 Drużkopol Marianna Stańkiewicz Drużkopol Daniel Katarzyna 62 3 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2062/pages/PL_1_436_62_0002.htm
6 11 1827 Ołyka Franciszek Stankiewicz Pokaszczów Jan Ewa Hadziewicz 813 155 54 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0157.htm
10 8 1827 Łuck Tymoteusz Dembrowski Poddębce Marcin Barbara Stankiewicz Niecfor Romaniuk, Teodora z Łomińskich Czerwińska 368 21 70 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0011.htm
20 7 1827 Krzemieniec Katarzyna Stankiewicz Krzemieniec Feliks Marianna Dębicka c.sławetnych ochrz.21.07., sław. Bazyli Kaliński i Józefa Karolkiwicz ż. Antoniego steck 01-3 15V 110 T 516 DM
21 8 1827 Ożohowce Róża Polszak Jachnowce Jan Marianna brak Mateusz Stankiewicz, Marianna Wojciechowska 178-3-93 280R 31 Ż 540 KP2
19 9 1827 Ożohowce Stefan Turkot Jachnowce Jan Anna brak Marcin Stankiewicz, Barbara Lipowska 178-3-93 281R 40 Ż 542 KP2
10 1 1828 Ołyka Piotr Antoni Stankiewicz Pokaszczów Stanisław Marianna Hadziewicz 814 142 3 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0146.htm
22 9 1828 Ptycza Tekla Wiszniecka Werba Zachary Marianna Teodor Ciuper, Apolonia Stankiewicz, Tomasz Marciniuk, Apolonia Ciuper 814 269a 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0272.htm
9 5 1828 Krzemieniec Rozalia Witkowska Krzemieniec Wawrzyniec Anna Gusławska Feliks Stankiewicz i sław. Antonina Strzyżyńska ż. Antoniego 01-3 45V 106 T 546 DM
12 5 1828 Krzemieniec Marianna Tchorzyńska Krzemieniec Joachim Agnieszka Stankiewicz Grzegorz Stankiewicz i Anna Stankiewicz panna 01-3 46R 108 T 546 DM
28 8 1828 Krzemieniec Jan Stankiewicz Krzemieniec IN Anna s. z nieprawego łoża, Grzegorz Stankiewicz i Marianna Malczewska panna 01-3 60R 177 T 560 DM
15 1 1828 DeraĽne Paulina Żylińska Podłużne Mikołaj Magdalena Bielska ch. 16.01.1828, Andrzej Bielawski, Anna Janowa, asyst. Michał Stankiewicz, Marianna Karp 171-1-1 197R 1 R Mg
9 11 1828 Międzyrzec Marianna Zagórska Daniczów NN Karolina Zagórska ch. 11.11.1828, Sł. Eliasz Stankiewicz, Marianna Czajkowska, asys. Karol Markiewicz, Agata Czabowska 171-1-1 238R 45 R 7130 Mg
1 7 1828 Niewirków Anna Markiewicz Niewirków Antoni Karolina ch. 3.07.1828, Ur. Jan Stankiewicz, Ur. Dominika panna 171-1-1 259R 79 R 7152 Mg
7 11 1828 Niewirków Józef Leniewicz Bystrzyce Stanisław Joanna ch. 11.11.1828, Ur. Bartłomiej Abramowski, Ur. Tekla Stankiewicz panna 171-1-1 265V 105 R 7159 Mg
19 7 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Wincenty Stankiewicz Żerebki ur. Mikołaj Anna Ziembicka ur. Mateusz Wiszniowski, ur. Rozalia Osowska 178-3-94 158V 77 Ż 306 KP2
31 7 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Agnieszka Wróblewska Woronkowce ur. Jan Antonina Dembicka ur. Wincenty Stankiewicz, ur. Marianna Niemiłowska 178-3-94 159R 82 Ż 307 KP2
26 3 1828 Ożohowce Jagniszka Brzytwak Jachnowce prac. Stefan Zofia brak prac. Maciej Harasymiec, Anna Stankiewicz 178-3-94 257R 11 Ż 491 KP2
18 5 1828 Ożohowce Zofia Stankiewicz Jachnowce prac. Mateusz Magdalena brak prac. Grzegorz Drozdowski, Marianna Stanko 178-3-94 258R 19 Ż 493 KP2
2 6 1828 Ożohowce Jakub Szcze¶niak Jachnowce prac. Ignacy Helena brak prac. Wojciech Stańkiewicz, Jagniszka Drozd 178-3-94 258R 22 Ż 493 KP2
2 12 1828 Ożohowce Mikołaj Rewucki Jachnowce prac. Mateusz Marianna brak prac. Piotr Łagocki, Zofia Stankiewicz 178-3-94 260R 39 Ż 497 KP2
12 12 1828 Ożohowce Chrystian Werba Ł±ki prac. Jan Marianna brak prac. Marcin Stankiewicz, Marianna Werba 178-3-94 260V 42 Ż 498 KP2 0
30 11 1829 Łuck Andrzej D±browski Poddębce Marcin Barbara Stankiewicz asystowali: Wincenty Lityński, Teodora Czerwińska małżonka Gabriela 368 91 70 815 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0046.htm
27 11 1829 Ptycza Barbara Wiszniecka Werba Zachary Marianna Teodor Ciuper murarz, Apolonia Stankiewicz mężatka, Ignacy Włodzimirski kawaler, 815 303R 29 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0308.htm
13 6 1829 Włodzimierz Antonina Strzelecka Werba Ignacy Helena Stańkiewicz 844 19 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0013.htm
25 2 1829 Krzemieniec Marianna Stankiewicz Krzemieniec Feliks Marianna Gemblicka szl. Tomasz Karwacki i sław. Anna Witkowska ż. Wawrzyńca 01-3 85V 41 T 586 DM
10 4 1829 Krzemieniec Jan Stankiewicz Zabłoża przedmie¶cie Krzemieńca Mikołaj Marianna Harasewicz Eliasz Radkiewicz i Anna Fasilik ż. Teodora 01-3 88V 60 T 589 DM
4 12 1829 Krzemieniec Jakub Dembicki Krzemieniec Józef Oksena szl. Feliks Stankiewicz i sław. Agata Pleszewska ż. Michała 01-3 107R 188 T 608 DM
2 8 1829 Ostrówki Stefan Papirzuk Równo Jan Anastazja Izdebska Tomasz Stankiewicz m. Marianny, Chwieńka Adamowa ż. Jana 844 602 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0325.htm
14 12 1829 Ostrówki Anna Stankiewicz Równo Tomasz Marianna Kozaczuk Wawrzyniec Lada m. Zofii, Agrypina Usaruk ż. Dymitra 844 607 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0328.htm
25 9 1829 Równe Michał Porowski Hlinsk Tomasz Apolonia Lachowska ch. 27.09.1829, Jakub Mikuszewski i Anna Stankiewicz, asystowali Sylwester Stankiewicz i Rozalia Baczyńska 171-1-2 137V 40 R RG
18 7 1829 Kupiel Leon Słobodzki Kupiel sław. Szymon Apolonia ur. Michał Stankiewicz, Regina Szymańska 178-3-95 296V 52 Ż 575 KP2 0
18 4 1829 Ożohowce Rozalia Worotniuk Jachnowce prac. Antoni Jagniszka prac. Paweł Lipa, Zofia Stankiewicz 178-3-95 263V 17 Ż 509 KP2
23 4 1829 Ożohowce Katarzyna Stankiewicz Jachnowce prac. Łukasz Anna prac. Paweł Lipa, Katarzyna Serdeczna 178-3-95 263V 18 Ż 509 KP2
30 5 1829 Ożohowce Petronella Stankiewicz Jachnowce prac. Wojciech Teresa prac. Bazyli Mokrzycki, Helena Szcze¶niak 178-3-95 264R 22 Ż 510 KP2
29 9 1829 Niewirków Tekla Stankiewicz Buda Józef Justyna Łukomska prac. Kwiluk, Barbara Kuczyńska ż.Jana 171-1-2 295 R 145 R AS 0
17 12 1830 Jałowicze Jan Piotrowski Jałowicze Maciej Prakseda Piotrowska Michał Stankiewicz, Katarzyna Lutewicz 816 244 R 43 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0249.htm
0 0 1830 Ostróg Grzegorz Józef Wereszczyński Hurby Franciszek Marianna Stankiewicz dopeł.chrz. 3.02.1837 nad 7 letnim synem, asyt. Stanisław Sękowski i Marianna Kolminowa 171-1-10 4R 18 R DM
9 6 1830 Lachowce Felicjana Wiktoria Stankiewicz Kaszczyńce Ignacy Apolonia Malewska Franciszek Chwedorowicz i Aleksandra Piekarska panna 171-1-3 102V 45 R DM
20 1 1830 Fastów Tomasz Gorczyński Słoboda Potyjówka Jędrzej s. Jana Marianna c. Mateusza Stańkiewicz s. ur., chrzest 21.01, chrzestni: ur. Jakób Szymański, Anna Jaworska wdowa 178-51-339 22 6 Ż EH
28 10 1830 Żytomierz Marianna Borysiewicz Żytomierz Jan Anna Stańkiewicz Jan Kiliński Anna Pionkowska as: Roman Czyżewski Salomea rakowska Teodor Moroszewski Aleksandra Czyżewska 178 3 3 R39 283 Ż MP
21 10 1830 Berdyczów Henryka Paszkowska Berdyczów nn Katarzyna Paszkowska Leon Gorzki, Karolina Stankiewiczówna 178 3 3 V135 195 Ż MP
7 12 1830 Berdyczów Mikołaj Stankiewicz Berdyczów Stanisław Agnieszka Parkocz Hrzysz Piankowicz- major Wojsk Rosyjskich, Elżbieta Baranowska 178 3 3 V140 245 Ż MP
17 5 1831 Krzemieniec Magdalena Stankiewicz Krzemieniec Feliks Marianna Wawrzyniec Witkowski i Julianna Dolińska ż. Jana 01-3 155V 64 T 658 DM
12 1 1831 Derażne Antoni Kucharski Podłużne Grzegorz Helena Ryżkowska Michał Stankiewicz i Agata Stupnicka 171-1-4 256R 3 R DM
5 10 1832 Ostrówki Jadwiga Brygida Marianna Stankiewicz Równo Tomasz Marianna Stelmach Orsięko? Mykuli, Helena Rutkowska 847 485 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0265.htm
9 11 1832 Ostrówki Marcin Wawryniuk Równo Piotr Apolonia Kozaczuk Tomasz Stankiewicz m. Marianny, Anna Jarosz ż. Piotra 847 489 61 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0267.htm
16 10 1832 Zasław ¶w. Jana Władysław Stankiewicz Zasław Antoni Rozalia Józef Masłowski i Joanna Krzymowska 178-3-98 5R 39 Ż DM
4 2 1833 Kisielin Andrzej Ursyn Stankiewicz Swinarzyn Wincenty Anna D±browska Bazyli Kudazanowicz, Justyna Michalewicz; as: Roch Ulczy..?, Rozalia Woyciechows 848 269 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0154.htm
25 2 1834 Ostróg Ludwik Kra¶nicki Ostróg Wincenty Apolonia Nowakowska Michał Stankiewicz, Franciszka Żukowska 25 O 0
2 2 1834 Luboml Agnieszka Żmijewska Luboml Filip Agnieszka Stankiewicz Filip Patijewicz, Petronela Trochimowicz ż. Eliasza 849 452 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0251.htm
11 8 1835 Ostrówki Klara Kamila Stańkiewicz Równo Tomasz Marianna Wawrzyk ur. Tomasz Rutkowski młodzian, Pruzańska panna 546 8 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0005.htm
28 2 1835 Kisielin Maciej Stankiewicz Swinarzyn Wincenty Anna D±browska Benedykt D±browski - "k", Rozalia Woyciechowska; as: Karol Woyciechowski, Natali 597 24 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0014.htm
11 6 1835 Krzemieniec Jan Stankiewicz Krzemieniec Mikołaj Marcela Harasiewicz Feliks Stańkiewicz i Marianna Wasiutyńska 01-8 14V 63 T 1046 DM
11 9 1835 Krzemieniec Helena Zabłocka Krzemieniec Aleksander Anna Stańkiewicz Nicyfor Jakubowski i Zofia Podgalska 01-8 18R 89 T 1050 DM
4 2 1835 Połonne Agata Sobolewska Adamów Kazimierz Marianna Kuzmińska ur. Szymon Stankiewicz, Elżbieta Chomicz ż. Benedykta 245-1-9 143V 16 R DW
24 7 1835 Motowidłówka Jakub Łubkowski Marinówka Maksymilian Ewa Barszczewska Józef Stankiewicz, Aleksandra Kostecka, chrz. 25.07.1835 178-51-372 44R 9 Ż BS 90
12 8 1835 Motowidłówka Klara D±browska Marinówka Józef Petronela Denysewicz Jan Stankiewicz, Anastazja Kozłowska, ż. Filipa, chrz. 13.08.1835 178-51-372 45V 15 Ż BS 93
22 10 1835 Kupiel Erazm Stankiewicz Kupiel Mikołaj Teresa Teodorowicz Józef Rawicz, Wiktoria Rouwna 178-3-101 326 78 Ż SK
29 9 1836 Łokacze Michał Stańkiewicz Bobicze Fortunat Anna 341 4 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20341/pages/PL_1_436_341_0003.htm
2 5 1836 Kisielin Stanisław Stańkiewicz Swinarzyn Wincenty Anna D±browska Benedykt D±browski, Rozalia Woyciechowska - ż. Karola; as: Józef Maximowicz, Mar 851 280 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0156.htm
17 10 1836 Ptycza Jadwiga Ładzinska Budki Białogrodckie par. Krupiec Józef Apolonia Jasińska Nikifor Watków odstawny sołdat, Anastazja Stalowa, Ignacy Stankiewicz, Katarzyna 822 225R 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0234.htm
6 11 1836 Ptycza Michał Buczynski Piratyn Teodor Helena Diaczuk Wasyli Dmytruk, Marianna Pawlukowska, Paweł Krzywicki, Marianna Stankiewicz 822 226R 29 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0235.htm
22 1 1836 Nie¶wicz Anastazja Izdebska Wigurzyce Klemens Marianna Stankiewicz 431 2 3 822 16R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20431/pages/PL_1_436_431_0002.htm
1 4 1836 Ostrówki Wojciech Reszkiewicz Równo Jan Magdalena Dunczyk Tomasz Stankiewicz m. Marianny, Magdalena Lesio ż. Jana 851 441 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0246.htm
14 11 1836 Krzemieniec Elżbieta Stańkiewicz Krzemieniec Feliks Maria Dębicka Antoni Zawacki i Ksawera Dębicka 01-10 26V 104 T 69 DM
29 3 1836 Szumsk Marek Stankiewicz Maciej Rozalia Wereszczyńska Błażeiewski, Honorata Lenczewska 245-1-10 449V 17 R RK
20 8 1836 Ostróg Jan Błażejewski Hurby Wincenty Antonina Garlińska Antoni Kolmann i Rozalia Stańkiewicz 171-1-9 15R 86 R DM
7 9 1836 Ostróg Piotr Wereszczyński Hurby Franciszek Marianna Stańkiewicz Wojciech Krasicki i Anna Janicka 171-1-9 16V 95 R DM
15 11 1836 Równe Serafin Leopold Majchrowski Helczin Marcin Marcjanna Olszańska Aleksander Gasperski i Aniela z Tomaszewskich Stankiewicz, as. Michał Stankiewicz i Eufrozyna z Traczewskich Gasperska, Jan Goltz i Domicela Borysiewicz 171-1-9 126R 33 R DM
25 11 1836 Derażne Katarzyna Klementyna Lubieniecka Derażne Karol Honorata Stańkiewicz chrz. 30.11.1837; Wm Witalis Porczyński i Wm Zuzanna Podhorodeńska był± Marszałkow± Łuck± 171-1-10 206V 33 R DM 0
26 7 1837 Katerburg Anna Głowacka Horynka Teodor Agnieszka Stankiewicz 200 182 28
1 6 1838 Łokacze Antoni Adolf Stańkiewicz Bobicze Fortunat Anna Szulimowska 853 72 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0040.htm
4 8 1838 Kisielin Dominika Kurasiewicz Swinarzyn Aleksander Helena Pruszyńska Gabryel Stankiewicz, Praxeda Rozybarówna; as: Stanisław Stanieski, Tekla Gutkows 853 268 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0148.htm
2 5 1838 Ostrówki Józefa Stankiewicz Równo Tomasz Marianna Nowosad Kazimierz Drozdowski, Eudochia Palec ż. Szymona 853 447 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0254.htm
16 6 1838 Ostrówki Antoni Czerwiński Równo Krzysztof Marianna Ceja Maciej Wawrzyk m. Julianny, Marianna Stankiewicz ż. Tomasza 853 449 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0255.htm
9 7 1838 Krzemieniec Apolonia Witkowska Krzemieniec Wawrzyniec Anna Wasiuk sł. Eliasz Kondratiuk i Marianna Stańkiewicz 01-12 15V 67 T 229 DM
15 7 1838 Szumsk Marianna Pestrowicz Hucisko Antonowieckie Stanisław Aleksandra Łagocka Piotr Dziekczaruk, Franciszka Stankiewicz ż. Józefa 245-1-12 280R 39 R RK
30 1 1838 Ostróg Marianna Stankiewicz Hurby Maciej Rozalia Wereszczyńska Andrzej Januszewski i Anna Kowalewska 171-1-11 3R 13 R DM
5 2 1839 Ostróg Józef Stankiewicz Hurby Maciej Rozalia Weszłocka 879 2 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0003.htm
20 5 1839 Ptycza Katarzyna Mecherewicz Budy Białogródeckie Mikołaj Katarzyna Jasińska Stankiewicz, Domicela Niedzwiecka 825 239V 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0248.htm
19 2 1839 Nie¶wicz Eleonora Izdebska Szprachy Klemens Marianna Stańkiewicz 434 4 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0003.htm
12 4 1839 Klewań Wojciech Stankiewicz Płoska Jakub Marianna Jaworska ur. Symeon Czwaliński, Anna Husakowska 879 128 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0129.htm
1 6 1839 Klewań Katarzyna Stankiewicz Płoska Józef Józefa Górska 879 129 R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0130.htm
7 9 1839 Klewań Rozalia Kulikowska Szpaków Aleksander Marianna Stankiewicz 879 130 R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0131.htm
13 1 1839 Ostrówki Marianna Stasiuk Równo Stanisław Katarzyna Stasiuk Tomasz Stankiewicz, Marianna WoĽniak ż. Michała 854 495 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0285.htm
26 1 1839 Krzemieniec Katarzyna Stańkiewicz Krzemieniec Feliks Marianna Dembicka sł. Andrzej Trzeiński i sł. Justyna Symczukiewicz 01-13 2V 8 T 278 DM
28 12 1839 Horbulów Stanisław Hrynakowski Kamienny Bród Feliks Józefa Wyszkowska Michał Stankiewicz, Helena Wagutowicz, as. Paweł Sawicki, Kapitan Wojsk Rosyjskich, Elzbieta Prezent, Majorowa Wojsk Rosyjskich, chrz. 21.01.1840 178-51-456 32V 6 Ż BS 77
24 4 1840 Szumsk Wiktoria Zawadzka Majdan Dubieński Jan Tekla Stankiewicz 871 477 38 0
10 8 1840 Klewań Ludwik Stańkiewicz Płoska Jakub Marianna Jaworska 880 122 R 18 DW
27 12 1840 Łokacze Joanna Emilia Stańkiewicz Łokacze Fortunat Anna Sulimowska Wincenty Głowacki żonaty, Katarzyna Papurzyńska 346 1 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20346/pages/PL_1_436_346_0001.htm
3 2 1840 Ostróg Grzegorz Wereszczyński Hurby Franciszek Marianna Stańkiewicz 880 4 R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0005.htm
17 6 1841 Szumsk Antoni Soroczyński Huta Piaseczna Mikołaj Agnieszka Stankiewicz 872 539 40
5 6 1841 Krzemieniec Wiktoria Stańkiewicz Krzemieniec Feliks Marianna Dębicka 872 402 42
25 1 1841 Miropol Józef Orański Miropol Augustyn Domicella Stańkiewicz 872 357 12
25 7 1841 Ostróg Jakub Stankiewicz Hurby Maciej Rozalia Wereszczyńska R 8 V 73 0
25 9 1841 Targowica Tomasz Stankiewicz Borzemiec NN Aleksandra Stankiewicz Jan Górski, Aleksandra Stankiewicz 827 264 R 18 ZP 0
9 7 1841 Ostrówki Marianna Stankiewicz Równo Tomasz Marianna Stelmach Nicefor Stelmach, Anna Szkuryk 552 8 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0005.htm
9 10 1841 Ostrówki Franciszek Palec Równo Józef Eudochia Brodziej Jakub Brodziej m. Marianny, Marianna Stankiewicz ż. Tomasza 552 11 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0006.htm
11 11 1842 Klewań Aniela Kulikowska Szpaków Aleksander Marianna Stankiewicz 881 153 R 29 0
25 7 1842 Targowica Anna Cichanowiecka Borzemiec Jakub Katarzyna Gadomska Ignacy Górski, Aleksandra Stankiewicz panna 828 128 V 16 ZP 0
20 7 1842 Nie¶wicz Józef Izdebski Wigurzyce Klemens Marianna Stańkiewicz Zachariasz Zukowski, Marianna Rutkowska 437 5 20 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20437/pages/PL_1_436_437_0003.htm
6 9 1843 Ostróg Hieronim Stańkiewicz Hurby Wojciech Rozalia Wereszczyńska 882 13 R 97 0
7 4 1843 Klewań Józef Stańkiewicz Płoska Jakub Marianna Jaworska 882 135 V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0137.htm
18 1 1843 Luboml Antonina Klekociuk Luboml Leon Julianna Prończuk Roman Wasylewicz, Marianna Stankiewicz ż. Jacka 858 471 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0250.htm
8 10 1844 Szumsk Franciszek Stankiewicz Huta Piaseczna Piotr Marianna Kozłowska Jan Janicki, Domicella Wojnaszewska z. Ignacego 875 676 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0355.htm
25 2 1844 Ostróg Maciej Krasicki Hurby Marek Marianna Wojciech Krasicki, Rozalia Stańkiewicz ż. Macieja 883 4 R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0005.htm
5 12 1844 D±browica Aniela Lucyna Zakstankiewicz Hranie Józef Wiktorya Żylińska Sczepan Chamiec, Maryanna Penska; as: Józef Chamiec, Teofila Chamiec - "p", Józe 830 112 - 113a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0113.htm
26 1 1844 Kisielin Franciszka Jewczyńska Swinarzyn Tomasz Marianna Owziucz Kazimierz Stankiewicz, Józefa Chomicka; ch: 30.01. 859 166 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0087.htm
4 12 1845 Targowica Antoni Brzezniakiewicz Borzemiec Leon Rozalia Wiszniewska Michał Stańkiewicz, Rozalia Paszkowska ż. Mateusza 831 190 R - 190 V 22 ZP 0
24 10 1845 Korzec Antonina Ekiet Zabara Jakub Tekla Stankiewicz 876 167 125 PW 0
30 3 1845 Dederkały Aniela Czosnowska Radoszówka Jan Nepomucen Marianna Jełowicka Pawel Horodecki, Antonina Stańkiewicz panna 54 77-78 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0041.htm
2 5 1845 Szumsk Barbara Marianna Jasińska Huta Piaseczna Józef Barbara Ostrowska Antoni Popławski, Barbara Stankiewicz ż. Piotra 876 617 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0332.htm
28 5 1845 Dubno Aleksander Stankiewicz Dubno Stefan Agnieszka Przewłocka 831 116R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0119.htm
18 5 1845 Sokul Jan Biernacki Borowicze Dionizy Justyna Stańkiewicz Paweł Stańkiewicz, Marianna Chrameckowa 831 47 V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0050.htm
5 8 1845 Tetyjów Henryka Stankiewicz Dowhołówka prac. Jan Marianna Jabłońska ur. Ignacy Siwkowski, Wiktoria Siwkowska 685-2-1020 18r 37 Ch 35 KP2
3 3 1845 Lisianka (Łysianka) Władysław Czernicki Szendorejówka ur. Mateusz Anna Zawadyńska ur. Hipolit Piskorski, Sabina Stankiewicz 685-2-1020 38v/39r 8 Ch 76/77 KP2
9 12 1846 Dederkały Anna Wyrzykowska Radoszówka Albin Zuzanna Zarzycka Stefan Stańkiewicz, Tekla Tuniewicz wdowa 54 63 16 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0034.htm
9 1 1846 Szumsk Marianna Pestrowicz Huta Piaseczna Łukasz Joanna Stankiewicz 877 819 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0424.htm
7 7 1846 Szumsk Elżbieta Stankiewicz Huta Piaseczna Józef Franciszka Sinkowska 877 834 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0432.htm
3 10 1846 Szumsk Antoni Stankiewicz Huta Piaseczna Piotr Marianna Kozłowska 877 846 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0438.htm
21 10 1846 Szumsk Marianna Zawadzka Majdan Dubieński Jan Tekla Stankiewicz Władysław Soczyński, Klara Oborska z. Franciszka 877 848 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0439.htm
12 11 1846 Szumsk Marcin Janicki Rudnia Jan Dorota Stankiewicz 877 852 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0441.htm
21 6 1846 Łokacze Paulina Aloiza Stańkiewicz Łokacze Fortun Anna Sulimowska 351 5 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20351/pages/PL_1_436_351_0003.htm
14 2 1846 Krzywin Benigna Brzóskow Krzywin Bazyli Benigna Jasińska Józef Stebelski, Augustyna Stankiewiczowa ż. Karola 885 73 5 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0074.htm
27 10 1846 Makarów Jan So¶nicki Kołońszczyzna Stanisław Franciszka Stankiewicz Jan Hordyński, Marianna Zienawiczowa, chrz.1.01.1847 178-51-548 59R 3 Ż BS 119
1 7 1846 Ostróg Teresa Suprowicz Hurby Antoni Anna Czerniatowska Ur. Maciej Stankiewicz, Marianna Macierkowska żona Kajetana 885 13R 72 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0014.htm
20 10 1846 Ostróg Jan Jakuszewski Hurby Stanisław Paulina Stankiewicz Ur. Jan Stankiewicz, Anna Suprowicz żona Ur. Antoniego 885 19R 107 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0020.htm
16 3 1846 Starokonstantynów Józefa Białokur Żerebki Augustyn Wincenta Stankiewicz Tomasz Niewidalski i Anna Stankiewicz wdowa 178-3-114 7R 46 Ż DM
5 2 1847 Dederkały Andrzej Stankiewicz Radoszówka Stefan Krystyna Barszczewska Jan Czosnowski, Karolina Jełowicka panna 54 32 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0017.htm
3 10 1847 Wasylów Edward Stankiewicz Słobudka Hermanowiecka Józef Karolina Brodowska Jan Butowicz, Eudoksja Sławińska, chrz.19.10.1847 178-51-548 24V 31 Ż BS 50
20 9 1847 Wasylów Szymon Stankiewicz Hryhorówka Jan Agata Onoszko Urban Żarczyński, Waleria Rejchner, ż. Jana, chrz. 28.09.1847 178-51-548 24V 32 Ż BS 50
22 5 1847 Ostróg Piotr Stankiewicz Hurby Maciej Rozalia Wereszczyńska Tomasz Telicki i Dioniza Sękowska ż. Piotra 171-1-13 14R 79 R DM
23 2 1847 Korostyszew Joanna Aleksandra Zofia Stankiewicz Kieczkiry Pluton Apolinary Joanna Benedetti Aleksander Stankiewicz, Doktor Medycyny, Aleksandra Stankiewicz, as. Jordan Kawicki, były Sędzia Skwirski, Marianna Brochocka, chrz. 27.03.1847 178-51-548 89R 17 Ż BS 179
14 11 1847 Malin Stanisław Olizowicz Worobie Onufry Marianna Stankiewicz Jan Bechacki, Eudokia Zacharewicz, chrz. 16.11.1847 178-51-548 115V 63 Ż BS 237
9 5 1847 Chabno Mikołaj Jurkowski Radcza Stara Adam Agata Szetyłło Jan Butkowski, Barbara Stankiewicz, chrz. 26.05.1847 178-51-548 130V 26 Ż BS 268
22 9 1847 Krzemieniec Tekla Stankiewicz Krzemieniec Tadeusz Agnieszka Filkiewicz Paweł Filkiewicz i Marianna Minczuk panna 426-0.1-21 9V 54 T DM
16 11 1849 Nie¶wicz Kazimierz Antoni Izdebski Wigurzyce Klemens Maria Stankiewicz 444 21-22 29 0
16 10 1849 Krzemieniec Michał Stankiewicz Krzemieniec Tadeusz Agnieszka Filkiewicz Jan Jerozolimiec i Marianna Mańczuk panna 01-23 30V-31R 88 T DM
16 1 1850 Starokonstantynów Jan Stankiewicz Łaszki Wawrzyniec Agnieszka Krysko chł. Andrzej Stankiewicz, w.ż. Katarzyna Borzemska wdowa 178-3-119 3V-4R 8 Ż 6 DW
14 7 1850 Starokonstantynów Bonawentura Mężyński Łaszki Wojciech Elżbieta Adamska chł. Mateusz Stankiewicz, Apolonia Lisiczuk ż. Grzegorza 178-3-119 17V-18R 76 Ż 34 DW
9 8 1850 Starokonstantynów Wawrzyniec Stankiewicz Żerebki Adam Marianna Niewęgłowska 1-dw. Seweryn Lubliński, Anna Stankiewicz ż. Mikołaja 178-3-119 19V-20R 87 Ż 38 DW
20 9 1850 Starokonstantynów Eustachy Stankiewicz Samczyńce Teodor Marianna Prokopowicz chł. Bazyli Prokopowicz, Marianna Pawłowska ż. Maksyma 178-3-119 22V-23R 101 Ż 44 DW
14 9 1851 Luboml Roman Antoni Jułtuchowski Luboml Antoni Teofila Bańkowska Fortunat Stankiewicz, Marianna Wilańska ż. Wincentego 864 138 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0075.htm
5 10 1851 Wieledniki Maria Stankiewicz Żerewce NN Aniela Stankiewicz 178-3-31 498V 46 Ż MW
6 9 1852 Beresteczko Wawrzyniec Stankiewicz Piaski NN Dorota 14 14-15 20
2 10 1852 Ostrówki Marianna Dziurjan Wola Ostrowiecka Józef Anna Stankiewicz 562 20-21 29 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0011.htm
25 5 1853 Krzemieniec Karolina Janicka Marcelówka Jan Dorota Stankiewicz 878 27-28 38 0
5 6 1853 Szumsk Aniela Stankiewicz Huta Piaseczna Józef Franciszka Sińkowska 878 195-196 44 0
25 8 1853 St. Wi¶niowiec Mikołaj Stańkiewicz Wi¶niowiec Józef Józefa Kokoszyńska 878 342-343 23 0
26 2 1853 St. Oleksiniec Aleksander Konopacki Chotowica Józef Zofia Szadurska W. Karol Karłowski, Katarzyna Moszyńska wdowa, szl. Józef Stankiewicz, Leonora Wodnicka panna 878 278-279 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0147.htm
24 6 1854 Krzemieniec Piotr Stankiewicz Krzemieniec Tadeusz Agnieszka Falkiewicz 0.1-26 15V-16R 42 T
14 12 1855 Beresteczko Tomasz Stankiewicz Krasiłówka NN Donata 17 16-17 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2017/pages/PL_1_436_17_0009.htm
14 9 1855 Krzemieniec Antoni Stankiewicz Krzemieniec Tadeusz Agnieszka Filkiewicz Michał Filkiewicz, Pelagia Kucewicz ż. Piotra 0.1-27 20V-21R 58 T
29 8 1856 Targowica Piotr Dyński Podhajce Józef Aleksandra Stankiewicz 172-1-51 213 V-214 R 14 R 0
25 1 1856 Krzemieniec Ignacy Stankiewicz Marcelina Karol Karolina Ciechońska 0.1-28 5V-6R 11 T
18 11 1856 Ostrówki Marcin Marci¶ Wola Ostrowiecka Józef Anna Stankiewicz Piotr Pogorzelec, Anastazja D±browa ż. Jóżefa 868 365 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0199.htm
8 2 1857 Ołyka Marianna Adamowska Humienniki Stanisław Agata Stankiewicz 481 8 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0005.htm
16 2 1857 Horochów Teotolia Narcyza Stankiewicz Mirków Ignacy Apolonia 898 38V-39R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0042.htm
18 4 1857 Bazalia Karol Stańkiewicz Hrycenki Nikodem Aniela Kuczkowska Konstanty Milewski i Anna Mieszkowska 178-03-125 13V-14R 52 Ż DM
19 1 1858 Krzemieniec Teofila Stankiewicz Krzemieniec Tadeusz Agnieszka Filkiewicz 0.1-30 2V-3R 6 T
30 6 1858 Krzemieniec Władysław Janicki Marcelina Jan Dorota Stankiewicz Józef Sykulski, Jadwiga Sykulska ż. Pawła 0.1-30 17V-18R 48 T
13 1 1858 Ostrówki Maria Pogorzelec Wola Ostrowiecka Piotr Karolina Stankiewicz Jan Chudziak, Katarzyna Kloc ż. Jana 888 220V 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0221.htm
28 12 1858 Ostróg Wiktoria Stańkiewicz Hurby Wincenty Paulina Wierzbicka Maciej Ostaszewski i Katarzyna Ostrowska ż. Mikołaja 886 4-5 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0003.htm
25 8 1859 Ołyka Jan Adamowicz Humienniki Stanisław Agafia Stankiewicz 483 16 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0009.htm
4 4 1859 Krzemieniec Franciszek Stankiewicz Ludwiszcze Julian Rozalia Pacesiewicz 0.1-32 10V-11R 29 T
21 3 1859 Krzemieniec Antoni Stankiewicz Marcelina Karol Karolina Ciechońska 0.1-32 12V-13R 34 T
14 2 1859 Ostróg Paulina Telicka Hurby Eliasz Marianna Bagińska Paweł Telicki i Katarzyna Stańkiewicz ż. Jana 886 16-17 23 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0009.htm
21 2 1859 Ostróg Paulina Krasicka Hurby Jan Marianna Demińska Jan Krasicki i Katarzyna Stańkiewicz ż. Jana 886 16-17 24 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0009.htm
21 3 1859 Ostróg Wiktoria Piotrowska Hurby Piotr Marianna Jakuszewska Jan Stańkiewicz i Marianna Krasicka ż. Jana 886 20-21 29 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0011.htm
18 3 1859 Ostróg Faustyn Ostaszewski Hurby Maciej Anna Sokołowska Jan Stańkiewicz i Marianna Kozicka ż. Jana 886 28-29 43 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0015.htm
28 3 1859 Ostróg Klementyna Sobańska Hurby Aleksander Marianna Jakuszewska Onufry Popowski i Katarzyna Stańkiewicz ż. Jana 886 28-29 45 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0015.htm
14 6 1859 Ostróg Jan Krasicki Hurby Hieronim Antonina Czerklewska Rafał Krasicki i Antonina Stańkiewicz ż. Wincentego 886 42-43 64 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0022.htm
2 7 1859 Ostróg Stanisław Oberowicz Hurby Wojciech Marianna Ostaszewska Józef Stańkiewicz i Franciszka Telicka ż. Augusta 886 46-47 73 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0024.htm
9 9 1859 Ostróg Marianna Krasicka Hurby Jan Karolina Jańkiewicz Józef Stańkiewicz i Marianna Czernecka ż. Jana 886 56-57 86 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0029.htm
4 11 1859 Ostróg Karol Rafał Sikorski Ostróg Karol Marcin Franciszka Sokulska Tyt.Sowit. Kalikst Żylityńkiewicz i Joanna Stańkiewicz ż. Ludwika, as. Grzegorz Sobolewski i Karolina Czerniachowska ż. Ignacego 886 73-74 106 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0039.htm
8 1 1859 Toporyszcze Franciszek Szemiot Sały Józef Aniela Stańkiewicz Karol Koszewicz i Helena ¦liwińska 178-03-50 692V-693R 6 Ż DM
4 12 1860 Targowica Anna Stankiewicz Borzemiec Piotr Anna Buszyńska 841 292-293 20 0
12 1 1860 Krzemieniec Antonina Stankiewicz Krzemieniec Florian Petronela Łomakowicz 0.1-33 1V-2R 3 T
9 9 1860 Krzemieniec Jacek Stankiewicz Krzemieniec Tadeusz Agnieszka Filkiewicz 0.1-33 19V-20R 54 T
28 6 1860 Ostrówki Anna Pogorzelec Wola Ostrowiecka Piotr Karolina Stankiewicz Mikołaj Jasionczak, Franciszka Łysiak ż. Franciszka 889 220V 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0219.htm
5 8 1860 Ostrówki Stanisław Pradun Wilczy Przewóz Jan Anna Stankiewicz Szymon Chajczuk, Marianna Gusar? 889 221V 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0220.htm
6 3 1861 Krzemieniec Stefania Orszula Stankiewicz Krzemieniec Michał Aniela Gintowt 0.1-34 8V-9R 17 T
8 8 1861 Krzemieniec Tekla Stankiewicz Krzemieniec Florian Petronela Łomakowicz 0.1-34 23V-24R 57 T
17 9 1861 Ostrówki Karolina Banachiewicz Równo Antoni Józefa Stankiewicz Adam Wawrzyk, Kamila Bogatko ż. Antoniego 890 218V 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0215.htm
30 11 1861 Ostróg Jadwiga Materkowska Hurby Antoni Marianna Sękowska Wincenty Stankiewicz i Anna Ostaszewska ż. Mikołaja 654-1-36 6R Rapt. R DM
1 10 1862 Dederkały Marian Urban Stańkiewicz Radoszówka Józef Paulina Jankowska Konstanty Szaniawski, Marianna Zaborowska z. Karola 56 230-231 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0121.htm
18 1 1863 Targowica Marcjanna Stańkiewicz Borzemiec Piotr Anna Buszyńska 22-1-214 398 V-399 R 2 Ł 0
24 7 1863 Krzemieniec Anna Korczyńska Krzemieniec Jan Petronela Stankiewicz 0.1-36 19V-20R 54 T
21 11 1863 Krzemieniec Aniela Stankiewicz Krzemieniec Florian Petronela Łomakowicz 0.1-36 29V-30R 83 T
5 12 1863 Ostrówki Antonina Pradun Wilczy Przewóz Jan Anna Stankiewicz Antoni Banachiewicz, Ewa Szymczuk ż. Szymona 569 28 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20569/pages/PL_1_436_569_0015.htm
23 3 1864 Ołyka Józef Adamowicz Humienniki Stanisław Agata Stankiewicz Stefan Jabłoński, Katarzyna Stankiewicz panna 487 6-9 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0004.htm
3 7 1864 Młynów Jan Stankiewicz Iwankowce NN Zofia Stankiewicz 842 644 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0342.htm
10 8 1864 Ostrówki Katarzyna Banachewicz Rowno Antoni Józefa Stankiewicz 570 16-17 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20570/pages/PL_1_436_570_0009.htm
28 1 1864 Krzemieniec Maria Stankiewicz Krzemieniec Tadeusz Agnieszka Filkiewicz 1-38 5V-6R 13 T 172
5 11 1864 Krzemieniec Józef Stankiewicz Stożek Mikołaj Konstancja Soroczyńska 1-dw. Antoni Kuczakowski, Marianna Minkowska ż. Bazylego 1-38 27V-28R 81 T 195 DW
14 12 1865 Ołyka Walerian Kossobudzki Humienniki Stanisław Katarzyna Stankiewicz 488 32 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0017.htm
3 4 1865 Bucyń Barbara Paulina Stańkiewicz Bucyń Leon Szarlota Amanda Rutkowska 53 8-9 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2053/pages/PL_1_436_53_0005.htm
14 9 1865 Krzemieniec Tekla Stankiewicz Marcelina Karol Karolina Cichońska 1-37 20V-21R 77 T 28
25 10 1865 Żytomierz Jan Rudkowski Poprawka Antoni Barbara Stankiewicz syn 1=dw./ Michał Rutkowski, Józefa Stankiewicz 178-3-61 44 287 Ż DG
19 3 1865 Żytomierz Michał Stankiewicz Poprawka Jan Katarzyna Ejsmont syn 1-dw., Józef Mazurkiewicz, Katarzyna Gumakowska 178-3-61 13 71 Ż DG
23 11 1865 Żytomierz Klementyna-Katarzyna Zagorowska Żytomierz Augustyn Antonina Piontkiewicz córka sekr.kol./ Ludwik Porżowski-radca dworu, Zofia Sowińska, asystowali: Daniel Stankiewicz- radca 178-3-61 47 310 Ż DG
16 1 1866 Radziwiłłów Piotr Majchrowski Radziwiłłów Jan Bogumiła Stańkiewicz 52 V-53 R 3 0
31 12 1866 Ołyka Sylwester Stankiewicz Michałówka Leon Aniela Cybulska 489 4 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0003.htm
10 4 1866 Krzemieniec Ignacy Stankiewicz Krzemieniec Tadeusz Agnieszka Filkiewicz 426-1-39 8V-9R 30 T 254
27 10 1866 Krzemieniec Antonina Stankiewicz Krzemieniec Florian Petronela Łomakowicz 426-1-39 18V-19R 68 T 264
30 1 1866 Żytomierz Rozalia Fedorowicz Krosznia Józef Karolina Stankiewicz [02.02.1866] córka żołn., Antoni Drohomirecki i Teofila Dobrowińska 178-3-63 8 25 Ż 15 i 16 DG
10 9 1866 Żytomierz Aniela Mazurkiewicz Poprawka Józef Zofia Margalec [11.09.1866] córka wolnożyj., Piotr Staniszewski i Anna Stankiewicz 178-3-63 45 211 Ż 87 i 88 DG
21 9 1867 Katerburg Mieczysław Stankiewicz Borszczówka Michał Teofila Wyrzykowska Roch Żyłowski i Izabela Lewicka panna 1-41 81V-82R 21 T 546 DM
14 5 1867 Krzemieniec Bonifacy Rudnicki Krzemieniec Kajetan Filipina Stankiewicz 426-1-41 10V-11R 38 T 473
6 7 1867 Krzemieniec Józef Stankiewicz Krzemieniec Tadeusz Agnieszka Filkiewicz 426-1-41 12V-13R 46 T 475
23 11 1867 Krzemieniec Józef Kurzyński Krzemieniec Jan Katarzyna Stankiewicz 426-1-41 22V-23R 85 T 485
16 1 1868 Kuniów Grzegorz Kochański Peremerówka Karol Karolina Wierzbicka Jan Stankiewicz i Paulina Stankiewicz 178-3-78 142V-143R 4 Ż DM
28 3 1868 Krzemieniec Aniela Witkowska Krzemieniec Jan Anna Krawczuk mieszcz. Józef Stankiewicz, Katarzyna Kurzyńska ż. Jana 426-1-44 8V-9R 22 T 775 DW
22 5 1868 Krzemieniec Grzegorz Borejko Krzemieniec Stanisław Teresa mieszcz. Florian Stankiewicz, Katarzyna Kurzyńska ż. Jana 426-1-44 12V-13R 35 T 779 DW
20 4 1869 Ołyka Antoni Stankiewicz Satyjów Leon Aniela Cybulska 490 18 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0010.htm
21 8 1869 Ołyka Anna Maria Adamowicz Humienniki Stanisław Agata Stankiewicz 490 32 45 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0017.htm
7 10 1869 Krzemieniec Franciszek Stankiewicz Krzemieniec Florian Petronela Cybulska 1-48 21V-22R 62 T
5 3 1869 Ostróg Dionizy Stankiewicz Hurby Wincenty Pawlina Wierzbicka Piotr Stankiewicz, Teresa żona Klemensa 654-1-56 11R 5 R MZ
27 7 1869 Ostróg Zofia Stańkiewicz Hurby Heronim Celestyna Grzybowska Jan Krasicki, Konstancja Bartmańska żona Franciszka 654-1-56 14V 5 R MZ
3 10 1869 Ostróg Franciszek Stankiewicz Hurby Józef Michalina Wereszczyńska Karol Kochanowski, Teresa Frydryk żona Karola 654-1-56 17V 3 R MZ
13 5 1870 Katerburg Antoni Serwacy Stankiewicz Borszczówka Michał Teofila Wyrzykowska 203 377-378 17
3 12 1870 Ołyka Franciszek Soszyński Pohulanka Jan Marianna Stankiewicz 491 38 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0020.htm
15 2 1870 Krzemieniec Antoni Paradowski Krzemieniec Józef Elżbieta Nowakowska mieszcz. Maciej Czugaliński, Agnieszka Stankiewicz ż. Tadeusza 1-50 4V-5R 13 T
15 5 1870 Krzemieniec Zofia Kurzyńska Krzemieniec Jan Petronela Stankiewicz 1-50 15V-16R 53 T
30 11 1870 Szumsk Anna Stankiewicz Huta Piaseczna Mikołaj Konstancja Soroczyńska Józef Sawicki, Magdalena Jasińska ż. Marcina 1-53 27V-28R 119 T RK
17 10 1870 Szumsk Stanisław Stankiewicz Majdan Dubieński Antoni Franciszka Burzyńska Piotr Jankowski, Adolfa Sawicka ż. Adolfa 1-53 24V-25R 101 T RK
11 8 1870 Szumsk Karol Adaszyński Huta Stara Antoni Elżbieta Stankiewicz Jan B±czkowski, Katarzyna Giżycka ż. Wincentego 1-53 18V-19R 74 T RK
13 6 1870 Szumsk Marcelina Wiszniewska Majdan Dubieński Karol Ludwika Krasicka Wincenty Paszkowski, Emilia Stankiewicz ż. Antoniego 1-53 15V-16R 56 T RK
4 2 1870 Ostróg Franciszek Krasicki Hurby Jan Karolina Stankiewicz Jan Stańkiewicz, Antonina Krasicka żona Hieronima 654-1-56 22R 6 R MZ
5 9 1871 Katerburg Alfred Michał Stankiewicz Borszczówka Michał Teofila Wyrzykowska 203 294-295 16
30 10 1871 Luboml Andrzej Dejneka Terebejki Stanisław Helena Stankiewicz Wawrzyniec Bagniuk, Agnieszka Sobczuk ż. Michała 314 72 146 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0038.htm
10 4 1871 Rzyszczów Katarzyna Stankiewicz Rzyszczów Ludwika Stankiewicz kozak Roman Makienko, Eugenia Kardat 312-1-100 374 13 m.K KM
1 1 1871 Ostróg Waleria Stankiewicz Hurby Jakub Karolina Telicka Włodzimierz Babiński, Maria Jasińska panna 654-1-56 37R 4 R 40 MZ
19 3 1871 Ostróg Zuzanna Stańkiewicz Hurby Wincenty Pawlina Wierzbicka Antoni ..kiewicz, Michalin aStańkiewicz żona Józefa 654-1-56 37V 2 R 41 MZ
3 4 1871 Ostróg Józef Krasicki Hurby Jan Karolina Stankiewicz Heronim Stańkiewicz, Franciszka Oberowicz żona Dominika 654-1-56 38R 1 R 41 MZ
21 11 1871 Ostróg Antonina Stankiewicz Hurby Józef Michalina Wierzbicka Wincenty Stankiewicz, Karolina Krasicka 654-1-56 44V 6 R 48 MZ 0
6 4 1872 Ołyka Antoni Kossobudzki Humienniki Stanisław Katarzyna Stankiewicz 493 24 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0013.htm
12 11 1872 Szumsk Józef Adaszyński Stara Huta Antoni Elżbieta Stankiewicz 0.1-65 31V-32R 112 T
14 11 1872 Krzemieniec Marcin Stankiewicz Krzemieniec Florian Petronela Łomakowicz 1-62 19V-20R 76 T 885
6 2 1872 Białozórka Marcelina Stankiewicz Pliska, par. Wyszogródek Adolf Paulina Kulpińska 1-64 1V-2R 2 T 953
1 1 1872 Ostróg Józef Stankiewicz Hurby Heronim Marianna Grzybowska Dominik Ubarewicz, Konstancja Bartman.. 654-1-56 46R 6 R MZ
2 8 1872 Ostróg Marianna Baszyńska Białotyń Franciszek Aniela Linek Justyn Pietruszewski, Katarzyna Stankiewicz ż. Antoniego 654-1-56 53R 2 R MZ
14 8 1872 Ostróg Józef Stankiewicz Hurby Jakub Karolina Telicka Antoni Stankiewicz, Petronela Jakuszewska panna 654-1-56 55V 5 R MZ
29 8 1872 Ostróg Maria Ostańkiewicz Milatyn Jakub Stefania Bojnowska chrzest listopad12, Tomasz Zubkowicz, Zofia Ostaszewska ż. Grzegorza 654-1-56 57R 3 R MZ
20 1 1873 Katerburg Leonora Stankiewicz Borszczówka Michał Teofila Wyrzykowska 203 164-165 11
15 1 1873 Katerburg Lenora Stankiewicz Borszczówka Michał Teofila Wyrzykowska 203 203-204 2
8 3 1873 Ołyka Jan Soszyński Hulanka Jan Marianna Stankiewicz 494 8 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0005.htm
18 7 1873 Ołyka Zofia Adamowicz Humienniki Stanisław Agata Stankiewicz 494 20 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0011.htm
28 1 1873 Szumsk Adolf Stańkiewicz Mikołaj Mikołaj Konstancja Soroczyńska chrz. 30.01 Antoni Choinczuk, Marianna Husiatyńska ż. Jakuba, asyt. Wojciech Pestrowicz, 1-226 69V-70R 8 T DM 387
1 4 1873 Szumsk Jan Stankiewicz Iłowica Kasper Antonina Sopińska chrz. 11.04 Ignacy Sopiński, Aniela ż. Michała 1-226 77V-78R 39 T DM 396
19 9 1873 Szumsk Władysław Stańkiewicz Majdan Dubieński Antoni Franciszka Baszyńska chrz. 23.09 Wincenty Paszkowski, Ludwika Soczyńska 1-226 90V-91R 91 T DM 409
10 3 1873 Ostróg Karolina Telicka Hurby Augustyn Franciszka Krasicka Józef Stankiewicz, Marianna Wereszczyńska ż. Piotra 654-1-56 61V 9 R MZ
6 7 1873 Ostróg Julianna Sienkiewicz Hurby Jakub Antonina Adaszyńska Dominik Ostaszewski, Celestyna stankiewicz ż. Hieronima 654-1-56 63R 8 R MZ
12 7 1873 Ostróg Stanislaw Stankiewicz Hurby Wincenty Pawlina Wierzbicka Józef Stankiewicz, Karolina Stankiewicz ż. Jakuba 654-1-56 63V 1 R MZ
26 9 1873 Ostróg Marianna Stankiewicz Hurby Józef Michalina Wierzbicka chrzest paĽdziernik, Jan Krasicki, Joanna Łapińska ż. Franciszka 654-1-56 66R 3 R MZ
30 9 1874 Katerburg Hieronim Stankiewicz Borszczówka Michał Teofila Wyrzykowska 203 174-175 28
24 12 1874 Ołyka Ewa Kossobucka Humienniki Stanisław Karolina Stankiewicz 495 46 70 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0024.htm
27 12 1874 Krzemieniec Jan Dębicki Grabówka Jan Maria Tchorzyńska Piotr Siczkowski, Petronela Stankiewicz ż. Floriana 0.1-68 20V-21R 75 T
13 3 1874 Szumsk Józef Pestrowicz Hucisko Piaseczne Franciszek Petronela Zielińska chrz. 14.03 Wincenty Zieliński, Konstancja Stańkiewicz ż. Mikołaja 1-227 7V-8R 26 T DM 512
31 5 1875 Ołyka Józef Sinkiewicz Humienniki Nikodem Zuzanna Stankiewicz 496 22 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0012.htm
14 3 1875 Luboml Józef Dejneka Terebejki Franciszek Helena Stankiewicz Marcin Stachniuk, Joanna Żur ż. Michała 318 12-13 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0007.htm
17 9 1875 Krzemieniec Tekla Stankiewicz Krzemieniec Florian Petronela Łomakowicz 426-1-69 15V-16R 58 T
14 12 1875 Krzemieniec Michał Kurzyński Krzemieniec Jan Katarzyna Stankiewicz 426-1-69 18V-20R 72 T
2 5 1875 Kuniów Marcelina Malinowska Iliaszówka Mateusz Anastazaja Krzemińska Jan Ostaszewicz i Michalina Stankiewicz 178-3-78 371V-372R 42 Ż DM
12 7 1876 Katerburg Joanna Maria Stankiewicz Borszczówka Michał Teofila Wyrzykowska 203 107-108 19
23 12 1876 Ołyka Maria Sinkiewicz Humienniki Mikołaj Zuzanna Stankiewicz 498 6 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0004.htm
23 12 1876 Ołyka Emilia Sinkiewicz Humienniki Mikołaj Zuzanna Stankiewicz 498 6 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0004.htm
8 2 1876 Szumsk Paulina Pestrowicz Huta Piaseczna Franciszek Petronela Zielińska chrz. 16.02 Mikołaj Stankiewicz, Marianna Zielińska ż. Stanisława 1-228 6V-7R 24 T DM 589
4 3 1876 Szumsk Emilia Stańkiewicz Kamienna Góra Antoni Franciszka Bereżecka chrz. 8.03 Kazimierz Szuprowicz, Adela Sawicka ż. Adama 1-228 8V-9R 31 T DM 591
16 5 1876 Szumsk Feliks Stańkiewicz Iłowica Mikołaj Konstancja Soroczyńska chrz. 24.05 Jan Grzybowski, Anna Pi±tkowska ż. Wasyla 1-228 16V-17R 64 T DM 599
24 10 1876 Szumsk Franciszek Zieliński Huta Piaseczna Jan Marcelina Krasicka chrz. 10.11 Stefan B±czkowski, Konstancja Stańkiewicz ż. Mikołaja 1-228 30V-31R 125 T DM 613
8 11 1876 Szumsk Adela Stańkiewicz Antonowce Franciszek Franciszka Koczakowska chrz. 14.11 Jan Oborski, Marcelina Pestrowicz ż. Wojciecha 1-228 31V-32R 127 T DM 614
3 2 1877 Szumsk Łukasz Adaszyński Hucisko Horodyskie Grzegorz Józefa Koczakowska chrz. 6.02 Adam Sińkowski, Franciszka Stańkiewicz z. Franciszka 1-229 6V-7R 23 T DM 652
4 10 1877 Szumsk Franciszka Stańkiewicz Huta Piaseczna Kasper Antonina Sobczyńska chrz. 9.10 Franciszek Stańkiewicz, Konstancja Stańkiewicz ż. Mikołaja 1-229 30V-31R 118 T DM 676
28 7 1878 Krzemieniec Piotr Stankiewicz Krzemieniec Florian Petronela Łomakowicz 426-1-72 8V-9R 29 T
28 7 1878 Krzemieniec Paweł Stankiewicz Krzemieniec Florian Petronela Łomakowicz 426-1-72 8V-9R 30 T
26 2 1878 Szumsk Wincenty Kozłowski Mosty Paweł Emilia Wróblewska chrz. 28.02 Mikołaj Stańkiewicz, Józefa Kucharska ż. Bartłomieja 1-230 6V-7R 24 T DM 721
25 3 1878 Szumsk Olimpia Jastrzębska Stara Huta Antoni Paulina Koczakowska chrz. 2.04 Jan Jastrzębski, Franciszka Stańkiewicz ż. Franciszka 1-230 9V-10R 36 T DM 724
10 4 1878 Szumsk Antoni Pestrowicz Huta Piaseczna Franciszek Petronela Suchodolska chrz. 17.04 Antoni Sawicki, Konstancja Stańkiewicz ż. Mikołaja 1-230 11V-12R 42 T DM 726
16 7 1878 Szumsk Michalina Stańkiewicz Huta Piaseczna Antoni Karolina Telicka chrz. 23.07 Michał Tylicki, Józefa Oborska ż. Daniła 1-230 21V-22R 84 T DM 736
25 8 1878 Szumsk Adela Stańkiewicz Kamienna Góra Antoni Franciszka Burzyńska chrz. 27.08 Jan Oręba, Katarzyna Wiszniewska ż. Kazimierza 1-230 25V-26R 99 T DM 740
25 12 1878 Szumsk Stefan Zieliński Kamienna Góra Franciszek Julia Sykulska chrz. 26.12 Marceli Soczyński, Franciszka Stańkiewicz ż. Antoniego 1-230 38V-39R 161 T DM 753
15 9 1879 Katerburg Stefania Maria Stankiewicz Borszczówka Michał Teofila Wyrzykowska 203 18-19 28
23 2 1879 Ołyka Józefa Kosobucka Humienniki Stanisław Katarzyna Stankiewicz 500 12 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0007.htm
20 9 1879 Ołyka Tekla Stankiewicz Humienniki Gabriel Klementyna Kosobudzka 500 36 53 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0019.htm
28 8 1879 Ołyka Józefa Sińkiewicz Humienniki Mikołaj Zuzanna Stańkiewicz 500 40 59 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0021.htm
21 5 1879 Zdołbunów Konstanty Zacharmin Jakub Ludwika Stankiewicz akt konwersji 15/1921 O
16 8 1879 Szumsk Andrzej Adaszyński Stara Huta Antoni Elżbieta Stańkiewicz Grzegorz Białobrzycki i Katarzyna Białobrzycka ż. Jana 01-226 139V-140R 93 T 458 DM
23 8 1879 Szumsk Ewa Paszkowska Huta Pikulska Józef Marianna Janicka Mikołaj Stańkiewicz i Marianna Janicka ż. Władysława 01-226 139V-140R 95 T 458 DM
29 10 1879 Szumsk Alberta Janicka Huta Piaseczna Władysław Marianna Krawczyńska Jan Grz±dowski i Franciszka Stańkiewicz ż. Franciszka 01-226 149V-150R 134 T 468 DM
12 11 1879 Szumsk Marceli Oberowicz Suraż Jan Franciszka Kulczycka Jakub Stańkiewicz i Michalina Stańkiewicz ż. Józefa 01-226 151V-152R 141 T 470 DM
7 7 1879 Luboml Józefa Dejneka Terebejki Franciszek Helena Stankiewicz Stanisław Żur, Agnieszka Bagniuk ż. Wawrzyńca 322 38 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0020.htm
21 6 1880 Ołyka Piotr Kosobudzki Humienniki Stanisław Katarzyna Stankiewicz 501 36 53 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0019.htm
3 6 1880 Luboml Aleksander Witold Ejsymont Luboml Adolf Antonina Stankiewicz Kazimierz Rzewuski, Rozalia Szczuka 323 30 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0016.htm
1 1 1880 Rzyszczów Jan Jankowski Rzyszczów Józef Józefa Moraszko Grzegorz Oskirko, Julia Stankiewicz, ż. Jana 312-1-114 1 1 m.K KM
2 9 1880 Rzyszczów Wiktoria Moraszko Prucki Wielkie Józef Franciszka Jankiewicz Jan Stankiewicz, Prakseda Sidorkiewicz, ż. Seweryna, Adam Bielecki, Melania Traszkiewicz, ż. Jakuba 312-1-114 4 15 m.K KM
19 9 1880 Rzyszczów Kazimierz Drozdowicz Rzyszczów Antoni Julia Garbulińska Jan Stankiewicz, Wiktoria Oskirko, ż. Grzegorza 312-1-114 5 16 m.K KM
18 4 1881 Katerburg Julianna Marianna Stankiewicz Borszczówka Michał Teofila Wyrzykowska 204 330-331 13 0
18 1 1881 Ołyka Michalina Stankiewicz Humienniki Gabriel Klementyna Kosobudzka 502 6 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0004.htm
28 3 1881 Szumsk Karolina Stańkiewicz Kamienna Góra Antoni Franciszka Borzyńska chrz. 30.03 Adolf Sawicki, Józefa Paszkowska ż. Wincentego 01-231 11V-12R 42 T DM 803
6 5 1881 Szumsk Stanisław Stańkiewicz Huta Piaseczna Kasper Antonina Sopińska chrz. 10.05 Michał Sopiński, Marianna Sopińska ż. Jana 01-231 15V-16R 57 T DM 807
8 8 1881 Szumsk Józef Stańkiewicz Hucisko Płowszczyńskie Mikołaj Konstancja Soroczyńska chrz. 15.08 Jan B±czkowski, Anna Pi±tkowska ż. Bazylego, asyt. Franciszek Stańkiewicz, A 01-231 23V-24R 90 T DM 815
10 9 1881 Luboml Stanisław Dejneka Terebejki Franciszek Helena Stankiewicz Wawrzyniec Bagniuk, Agnieszka Stachniuk ż. Marcina 324 42 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0022.htm
2 11 1881 Krzemieniec Joanna Stańkiewicz Marcelina Mikołaj Michalina Bednarska Jakub Sokulski, Agnieszka Metyluk 426-1-75 16V-17R 64 T 25 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F96N?i=24&cat=834008
1 4 1882 Ołyka Maria Kosobudzka Humienniki Stanisław Katarzyna Stankiewicz 503 20 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0011.htm
27 6 1882 Ołyka Paulina Sukiewicz Humienniki Mikołaj Zuzanna Stankiewicz 503 32 49 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0017.htm
15 5 1882 Szumsk Zofia Krasicka Iserna Jan Karolina Kupniewicz Julian Ostaszewski, Karolina Stankiewicz ż. Jakuba 01-232 302V-303R 53 T
9 9 1882 Szumsk Franciszek Oberowicz Suraż Jan Franciszka Kulczycka Hieronim Stankiewicz, Marianna Krasicka panna 01-232 315V-316R 108 T
12 7 1882 Berezdów Jan Metelski Zabara Stanisław Justyna Brzezicka Wawrzyniec Metelski i Petronela Stańkiewicz ż. Jana 178-3-169 640V-641R 64 Ż DM
14 7 1883 Ołyka Antonina Cybulska Suchowce Jan Marianna Stankiewicz 504 32 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0017.htm
11 4 1883 Kuniów Julian Zieliński Willa Adam Rozalia Winiarska Hipolit Stankiewicz i Anna Mrozowska ż. Rajmunda 178-3-78 723V-724R 43 Ż DM
22 9 1883 Meżyrów Maria Stankiewicz Serbinowce Józef Rozalia Kuszyńska 904-6-4 49 W JS1
1 12 1884 Jałowicze Marianna Stankiewicz 157 26 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20157/pages/PL_1_436_157_0014.htm
25 9 1884 Luboml Franciszka Dejneka Terebejki Franciszek Helena Stankiewicz Franciszek Kozieł, Marianna Mordacz ż. Franciszka 327 54 108 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0029.htm
12 3 1885 Ołyka Michał Kosobudzki Humienniki Stanisław Katarzyna Stankiewicz 506 10 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0006.htm
1 1 1885 Ołyka Felicja Cybulska Humienniki Jan Marianna Stankiewicz 506 4 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0003.htm
19 7 1885 Luboml Wincenty Stanisław Ejsymont Maciejów, par. Przewały Adolf Antonina Stankiewicz 328 34-35 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0018.htm
28 9 1885 Szumsk Michalina Stańkiewicz Kamienna Góra Antoni Franciszka Bożeńska Stanisław Bożeński, Julia Jelinkowska ż. Franciszka 01-232 187V-188R 112 T
30 9 1885 Szumsk Stanisław Zarzycki Piaseczna Paweł Teresa Głowacka Mikołaj Stańkiewicz, petronela Piotrowska ż. Franciszka 01-232 188V-189R 119 T
5 10 1885 Szumsk Adaszyńska Stara Huta Antoni Elżbieta Stańkiewicz Paweł Jastrzębski, Marcelina Jastrzębska ż. Jana 01-232 190R 130 T
15 5 1885 Dederkały Zofia Porańska Wołkowce Józef Rozalia Rokicka Edward Porański i Domicella Stańkiewicz ż. Józefa 1-79 122V-123R 20 T 712 DM
29 6 1885 Meżyrów Piotr Stankiewicz Serbinowce Józef Rozalia Koszyńska Kuszyńska 904-6-6 46 W JS1
17 1 1886 Jałowicze Rozalia Stankiewicz Borzemiec Mateusz Wiktoria Łozińska 159 2-3 2 0
30 6 1886 Szumsk Jan Szuprowicz Huta Dubieńska Władysław Marianna Stańkiewicz 01-232 244V-245R 84 T
29 12 1886 Szumsk Marcelina Listowska Mosty Jan Franciszka Stankiewicz Andrzej Janicki i Marianna Listowska ż. Stanisława 01-232 82V-83R 1 DM 950 T
13 7 1886 Meżyrów Karol Palecki Sewerynówka Jan Anna Stankiewicz Aleksander Gabrielow i Maria Orzechowska żona Wincentego 904-6-7 151V-152R 41 W JS1
4 8 1887 Luboml Jan Dejneka Terebejki Franciszek Helena Stankiewicz Kacper Proncuk, Antonina Kozieł ż. Franciszka 330 52 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0028.htm
20 10 1887 Szumsk Rozalia Stankiewicz Piaseczna Kasper Antonina Sopińska Piotr Labuniec i Zofia Stankiewicz ż. Franciszka 01-232 112V-113R 153 DM 980 T
10 1 1887 Dederkały Bolesław Stańkiewicz Wołkowce Urban Józefa Staniszewska Longin Krzyżanowski i Ludwika Orzechowska z. Jana 1-81 71V-72R 6 T DM 970
1 4 1887 Dederkały Władysław Porański/Porajski Wołkowce Józef Rozalia Rokicka Urban Stankiewicz i Teofila Aleksandrowicz ż. Franciszka 1-81 74V-75R 14 T DM 973
22 1 1887 Meżyrów Tomasz Stankiewicz Słobódka Meżyrowska Józef Rozalia Koszyńska Antoni Połuja i Joanna Koszyńska żona Romana 904-6-8 146V-147R 6 W JS1
27 4 1887 Meżyrów Antonina Borowic Słobódka Meżyrowska Franciszek Katarzyna Stefańska Józef Stankiewicz i Julia Otwinowska żona Konstantego 904-6-8 150V-151R 30 W JS1
18 4 1888 Szumbar Aleksander Stankiewicz Zahajce Urban Józefa Staniszewska 627 95-96 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0055.htm
29 10 1888 Krzemieniec Józefa Stańkiewicz Marcelina Mikołaj Michalina Markiewicz 01-81A 23V-24R 91 T
15 5 1888 Meżyrów Feliksa Zielińska Słobódka Meżyrowska Feliks Agnieszka Kozłowska Józef Stankiewicz i Antonina Nikal panna 904-6-9 159V-160R 27 W JS1
23 12 1889 Ołyka Stanisław Stankiewicz Satyjów Leonard Marcelina Jacewska 509 56 112 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0030.htm
3 5 1889 Krzemieniec Stanisław Stańkiewicz Marcelina Antoni Julia Markiewicz 01-81B 12V-13R 45 T
13 5 1889 Szumsk Jan Stankiewicz Kamienna Góra Antoni Franciszka Burzyńska Franciszek Stankiewicz i Adela Oborska ż. Michała 01-232 16V-17R 76 T 882 DM
23 12 1889 Szumsk Wiktor Burzyński Kamienna Góra Stanisław Karolina Wereszczyńska Franciszek Zieliński i Franciszka Stańkiewicz ż. Antoniego 01-232 38V-39R 187 T 904 DM
4 1 1889 Meżyrów Maria Golis Słobódka Meżyrowska Wawrzyniec Zuzanna Cyz Józef Stankiewicz i Maria Pinkos 904-6-10 158V-159R 5 W JS1
17 8 1889 Meżyrów Emilia Stankiewicz Słobódka Meżyrowska Józef Rozalia Koszyńska Hipolit Guczyński i Anna Otwinowska żona Włodzimierza 904-6-10 167V-168R 47 W JS1
5 9 1889 Meżyrów Franciszek Baron Rów Ludwik Helena Marszałek Jan Stankiewicz i Anna Strażec żona Teodora 904-6-10 167V-168R 48 W JS1
10 1 1890 Ołyka Kazimierz Kosobudzki Humienniki Stanisław Katarzyna Stankiewicz 510 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0005.htm
9 1 1890 Szumsk Anna Listowska Mosty Marcin Franciszka Kozłowska Wincenty Sopiński, Konstancja Stankiewicz ż. Mikołaja 01-233 102V-103R 11 T
13 3 1890 Szumsk Józef Stańkiewicz Piaseczna Kasper Antonina Supińska Józef Zarzycki, Zofia Stankiewicz ż. Franciszka 01-233 111V-112R 58 T
1 4 1890 Szumsk Franciszka Soczyńska Kamienna Góra Piotr Teresa Sińkowska Stanisław Stańkiewicz, Karolina Bożyńska ż. Stanisława 01-233 113V-114R 66 T
11 6 1890 Krzemieniec Barnaba Stankiewicz Marcelina Antoni Julia Bednarska 0.1-81W 11V-12R 42 T
5 10 1890 Kuniów Anna Stańkiewicz Hurby par. Ostróg Piotr Rozalia Kamińska Franciszek Stańkiewicz i Waleria Dumańska ż. Jana 178-3-86 336V-337R 80 Ż DM
5 11 1890 Kuniów Antonina Ostaszewska Hurby par. Ostróg Michał Anna Materkowska Jan Stańkiewicz i Karolina Fedorowska ż. Jana 178-3-86 338V-339R 93 Ż DM
2 2 1891 Radziwiłłów Eustachy Stańkiewicz Gaje Urban Józefa Staniszewska 0.1-81 G 51 V-52 R 22 T
27 3 1891 Szumsk Franciszka Listowska Mosty Jan Franciszka Stańkiewicz 01-233 12V-13R 46 T
9 5 1891 Krzemieniec Marcin Kornaczewski Krzemieniec Jan Antonina Stankiewicz 0.1-81G 9V-10R 35 T
13 6 1891 Krzemieniec Antonina Stankiewicz Marcelina Mikołaj Michalina Markiewicz 0.1-81G 12V-13R 45 T
13 6 1891 Krzemieniec Marianna Stankiewicz Marcelina Mikołaj Michalina Markiewicz 0.1-81G 12V-13R 46 T
22 6 1891 Zdołbunów Helena Ostankiewicz Gruszwice Józef Maria Juchno ochrzczona w cerkwi, akt konwersji 14/1923 O
2 1 1891 Kuniów Teofila Stańkiewicz Hurby Jan Marianna Ostaszewska Aleksander Stańkiewicz i Rozalia Dańkiewicz ż. Piotra 178-3-86 357V-358R 2 Ż DM
14 3 1891 Kuniów Władysław Stankiewicz Hurby par. Ostróg Aleksander Marianna Wróblewska Dominik Obarewicz i Karolina Trojanowska ż. Michała 178-3-86 363V-364R 34 Ż DM
15 7 1891 Kuniów Petronela Stańkiewicz Hurby par. Ostróg Hieronim Agnieszka Jastrzębska Antoni Krasicki i Antonina Jastrzębska panna 178-3-86 370V-371R 69 Ż DM
13 8 1891 Kuniów Franciszek Telicki Hurby par. Ostróg IN Krystyna Aleksander Stańkiewicz i Józefa ż. Michała 178-3-86 373V-374R 83 Ż DM
11 1 1891 Meżyrów Michał Golis Słobódka Meżyrowska Józef Anna Nyp Józef Stankiewicz i Marianna Golis żona Wojciecha 904-6-12 151V-152R 2 W JS1
13 3 1891 Meżyrów Karol Dubiel Rów Jan Katarzyna Boceń Jan Stankiewicz i Teresa Nadler żona Karola 904-6-12 153V-154R 16 W JS1
13 7 1891 Meżyrów Antonina Stankiewicz Słobódka Meżyrowska Józef Rozalia Koszyńska Jan Kozłowski i Marianna Golis żona Stanisława 904-6-12 160V-161R 37 W JS1
23 5 1892 Krzemieniec Michał Stańkiewicz Marcinówka Antoni Julia Bednarska 0.1-81D 9V-10R 33 T
19 8 1892 Luboml Zofia Halina Wenczlenska? Czmykos Antoni Teresa Rzewuska Stefan Artur Suchodolski, Feliksa Dioniza Stankiewicz ż. Józefa 336 8 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0005.htm
18 7 1892 Kuniów Dionizy Stańkiewicz Hurby par. Ostróg Piotr Rozalia Kamińska Kswery Krasicki i Antonina Choina ż. Józefa 178-3-86 418V-419R 73 Ż DM
8 9 1892 Kuniów Rozalia Krasicka Gurszczyzna Franciszek Zuzanna Stańkiewicz Faustyn Krasicki i Lucyna Krasicka panna 178-3-86 423V-424R 94 Ż DM
12 3 1892 Ostróg Józef Stańkiewicz Mosty Leon Marcelina Jaszewska Leon Gutewicz, Helena Kulikowska 654-1-121 3V-4R 55 R 171419 DW 0
12 1 1893 Szumsk Teofila Sikorska Zale¶ce NN Rozalia Sikorska Karol Stankiewicz, Marianna Horoszewska ż. Mateusza 73V-74R 16 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDXQ?i=200&cat=834001
10 3 1893 Szumsk Anna Stankiewicz Huta Piaseczna NN Aniela Stankiewicz Wojciech Lenkowski, Anna Pi±towska ż. Wasyla 80V-81R 42 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDFM?i=207&cat=833999
29 8 1893 Szumsk Maria Stankiewicz Stara Piaseczna Kasper Antonina Husiatyńska Adam Kucharski, Paulina Zielińska 98V-99R 119 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDH?i=226&cat=834000
11 11 1893 Szumsk Stanisław Listowski Mosty Jan Franciszka Stankiewicz Andrzej Janicki, Agnieszka Wojnarowska ż. Kazimierza 111V-112R 170 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDV?i=241&cat=833999
26 3 1893 Łanowce August Stańkiewicz Wolica Urban Józefa Staniszewska August Staniszewski i Anna Misiuna panna 1-81zh 143V-144R 25 T 279 DM
18 1 1893 Kuniów Kazimierz Wereszczyński Hurby par. Ostróg Karol Aniela Wereszczyńska Hieronim Stańkiewicz i Maria Krasicka ż. Antoniego 178-3-86 459V-460R 6 Ż DM
2 11 1893 Kuniów Kazimierz Krasicki Hurby par. Ostróg Ksawery Anna Supruwicz? (Suprowicz) Piotr Stańkiewicz i Teresa Zarzycka ż. Leona 178-3-86 484V-485R 145 Ż DM
9 10 1894 Jałowicze Marianna Grabowska Topule Antoni Józefa Bielska Franciszek Markowski, Józefa Stankiewicz 166 29-30 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0016.htm
1 11 1894 Jałowicze Bronisława Boluk Targowica Ignacy Maria Serejko Julian Kolert, Rozalia Stankiewicz 166 33-34 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0020.htm
1 11 1894 Jałowicze Aniela Stankiewicz Podhajce Mateusz Wiktoria Łozińska 166 33-34 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0020.htm
1 1 1894 Szumsk Joanna Wiszniewska Kamienna Góra Marceli Ludwika Stankiewicz 01-233 269V-270R 19 T
22 4 1894 Szumsk Zuzanna Domańska Hurby, par. Ostróg Jan Waleria Stankiewicz 01-233 280V-281R 64 T
16 1 1894 Kuniów Ksawery Stankiewicz Hurby par. Ostróg Aleksander Marianna Wróblewska Michał Stankiewicz i Katarzyna Charetynowiczowa 178-3-86 505V-506R 18 Ż DM
23 2 1894 Kuniów Bronisława Krasicka Ilaszówka Franciszek Rozalia Stankiewicz Jan Boczkowski i Maria Falkowska panna 178-3-86 505V-506R 23 Ż DM
20 3 1894 Kuniów Teofila Krasicka Hurby par. Ostróg Antoni Maria Bilecka Michał Stankiewicz i Bronisława Fidyk panna 178-3-86 508V-509R 49 Ż DM
15 1 1895 Szumsk Marcelina Stańkiewicz Kamienna Góra Antoni Franciszka Bużyńska 01-233 168V-169R 10 T
8 7 1895 Szumsk Klementyna Krasicka Górszczyzna, par. Kuniów Franciszek Zuzanna Stańkiewicz 01-233 193V-194R 111 T
29 7 1895 Szumsk Marian Stankiewicz Hucisko Piaseczne Karol Jagnieszka Jastrzębska 01-233 197V-198R 127 T
21 10 1895 Kuniów Konstancja Stańkiewicz Hurby par. Ostróg Hieronim Agata Jastrzębska Stanisław Dobrzański i Tekla Abramowicz ż. Jana 178-3-86 565V-566R 133 Ż DM
4 6 1895 Młynów Adam Ho¶ciło Dobratyn Jan Emilia Stankiewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Trochimówka, Antoni Konopka, Rozalia Szusta panna 740-2-411 67V-68R 59 R 1384 RK
6 4 1896 Kuniów Emilia Krasicka Hurby par. Ostróg Ksawery Anna Suprowicz Piotr Stańkiewicz i Joanna Telicka ż. Michała 178-3-86 604V-605R 36 Ż DM
17 6 1896 Kuniów Władysław Stańkiewicz Hurby par. Ostróg Dionizy Petronela Wróblewska Ksawery Krasicki i Maria Krasicka ż. Jana 178-3-86 611V-612R 63 Ż DM
18 8 1896 Kuniów Karol Stańkiewicz Hurby par. Ostróg Aleksander Maria Wróblewska Michał Stańkiewicz i Waleria Domańska ż. Jana 178-3-86 618V-619R 92 Ż DM
15 11 1896 Kuniów Kazimierz Stańkiewicz Hurby par. Ostróg Piotr Rozalia Kamińska Ksawery Krasicki i Petronela Stańkiewicz ż. Dionizego 178-3-86 626V-627R 122 Ż DM
1 9 1897 Jałowicze Leonarda Stankiewicz Podhajce Mateusz Wiktoria Łozińska 905 11 V-12 R 32 0
1 9 1897 Jałowicze Maria Stankiewicz Podhajce Mateusz Wiktoria Łozińska 905 11 V-12 R 33 0
20 12 1897 Szumbar Witalis Kasprzykowski Szumbar Jan Anna Stankiewicz 1020 39-40 15 0
12 1 1897 Kuniów Konstancja Telicka Hurby par. Ostróg Michał Marianna Wereszczyńska Hieronim Stankiewicz i Antonina Krynicka ż. Ksawerego 178-3-86 649V-650R 10 Ż DM
24 12 1897 Szumsk Józef Białobrzycki Stara Huta Karol ... Stańkiewicz 01-234 1V-2R 1 T
31 1 1898 Szumsk Marcelina Jelenkowska Hucisko Piaseczne Apolinary Adela Stańkiewicz Wojciech Jastrzębski, Karolina Szlachetko ż. Antoniego 01-234 5V-6R 18 T
9 4 1898 Szumsk Józef Krasicki Hurby, par. Ostróg Józef Agata Krajewska Ksawery Stańkiewicz, Anna Krasicka z. Ksawerego 01-234 15V-16R 57 T
20 7 1898 Szumsk Marceli Stańkiewicz Huta Piaseczna Jan Franciszka Boczkowska 01-234 27V-28R 107 T
1 9 1898 Szumsk Józef Domański Hurby, par. Ostróg Jan Waleria Stańkiewicz 01-234 33V-34R 132 T
29 8 1898 Szumsk Klementyna Stańkiewicz Hurby Dionizy Petronela Wróblewska 01-234 35V-36R 137 T
11 12 1898 Szumsk Dominik Wereszczyński Zielony D±b Paweł Adela Stańkiewicz 01-234 48V-49R 191 T
10 10 1898 Szumsk Franciszka Stańkiewicz Hurby Michał Konstancja Sawicka 01-234 52V-53R 204 T
18 2 1899 Szumbar Kasprzykowska Szumbar Jan Aniela Stankiewicz 1020 1 4 0
10 3 1899 Kuniów Adolfina Stańkiewicz Hurby Hieronin Agnieszka Jastrzębska Felik Lityński i Aniela Przewłocka ż. Kazimierza 178-3-86 768V-769R 65 Ż DM
20 4 1899 Kuniów Weronika Stańkiewicz Hurby Piotr Rozalia Krzemińska Ksawery Krasicki i Joanna Telicka ż. Michała 178-3-86 770V-771R 72 Ż DM
1 9 1899 Kuniów Ludwik Krasicki Hurby Franciszek Zuzanna Stańkiewicz Antoni Stańkiewicz i Waleria Domańska ż. Jana 178-3-86 779V-780R 125 Ż DM
6 2 1900 Szumbar Stanisław Staniszewski Zahajce Augustyn Anna Stankiewicz 79 V-80 R 2 0
6 7 1900 Krzemieniec Władysław Brojak Baszkowce Stanisław Maria Stańkiewicz 12 V-13 R 47 0
20 2 1900 Kuniów Joanna Stańkiewicz Hurby Ksawery Bronisława Sokulska Antoni Stańkiewicz i Zuzanna Krasicka ż. Franciszka 178-3-86 816V-817R 33 Ż DM
20 2 1900 Kuniów Maria Stańkiewicz Hurby Ksawery Bronisława Sokulska Józef Chojna i Wiktoria Wereszczyńska ż. Leona 178-3-86 816V-817R 34 Ż DM
29 2 1900 Kuniów Ludwika Stańkiewicz Hurby Jan Maria Ostaszewska Stanisław Stańkiewicz i Waleria Domańska ż. Jana 178-3-86 8521V-822R 59 Ż DM
5 6 1900 Kuniów Aniela Krasicka Hurby Józef Agata Krajewska Antoni Stańkiewicz i Joanna Telicka 178-3-86 827V-828R 88 Ż DM
4 7 1900 Kuniów Marian Kulesza Kudryń Jan Marianna Stańkiewicz Stefan Olszewski i Marcelina Ziębicka ż. Stefana 178-3-86 830V-831R 100 Ż DM
26 8 1900 Kuniów Zofia Stańkiewicz Hurby Michał Konstancja Sawicka Aleksander Stańkiewicz i Marcelina Hryniowiecka 178-3-86 834V-835R 122 Ż DM
10 9 1900 Kuniów Ludwika Stańkiewicz Hurby Dionizy Petronela Wróblewska Franciszek Krasicki i Waleria Domalewska ż. Jana 178-3-86 835V-836R 129 Ż DM
16 9 1900 Kuniów Florian Stańkiewicz Hurby Józef Konstancja Telicka Piotr Stańkiewicz i Zofia Telicka panna 178-3-86 836V-837R 131 Ż DM
8 11 1901 Krzemieniec Michalina Stańkiewicz Czuhale Józef Maria Kiryczewska 25 V-26 R 98 0
21 6 1901 Szumbar Adolf Kasprzykowski Borki Konstanty Apolonia Stańkiewicz 107 V-108 R 6 0
4 1 1901 Szumsk Józefa Zielińska Jan Karolina Stańkiewicz 0.1-236 335V-336R 4 T
27 1 1901 Szumsk Jan Wereszczyński Zielony D±b Paweł Adela Stankiewicz Stanisław Stankiewicz, Marianna Łosińska ż. Józefa 0.1-236 339V-340R 19 T
14 3 1901 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Józef Emilia Stańkiewicz 0.1-236 346V-347R 48 T
19 5 1901 Szumsk Andrzej Stankiewicz Hucisko Piaseczne Jan Franciszka B±czkowska 0.1-236 355V-356R 86 T
13 7 1901 Szumsk Antoni Stańkiewicz Hurby Ksawery Ewelina Wysocka 0.1-236 360V-361R 106 T
9 8 1901 Szumsk Konstanty Białobrzycki Stara Huta Karol Waleria Stankiewicz 0.1-236 366V-367R 131 T
14 8 1901 Szumsk Franciszka Stankiewicz Kamienna Góra Stanislaw Aniela D±browska 0.1-236 367V-368R 135 T
11 11 1901 Szumsk Maria Michałowska Stara Huta Antoni Stanisława Stankiewicz 0.1-236 382V-383R 197 T
8 1 1902 Krzemieniec Wincenty Stańkiewicz Krzemieniec Franciszek Kazimiera Kornaczewska 2 V-3 R 7 0
25 5 1902 Szumsk Anna Wereszczyńska Zielony D±b Paweł Adela Stankiewicz 01-236 250V-251R 97 T
13 12 1902 Szumsk Lucyna Michałowska Stara Huta Antoni Stanisława Stankiewicz 01-236 283V-284R 236 T
10 3 1903 Krzemieniec Bronisława Brojak Baszkowce Stanisław Maria Stankiewicz 6 V- 7 R 22 0
25 8 1903 Krzemieniec Kazimierz Suchodolski Marcelina Józef Aniela Stańkiewicz 19 V-20 R 75 0
31 12 1903 Krzemieniec Maria Stankiewicz (Dębicka) Krzemieniec Franciszek Kazimiera Kornaczewska 2
4 5 1903 Szumsk Maria Zielińska Hucisko Piaseczne Jan Karolina Stańkiewicz Piotr Zieliński, barbara janicka ż. Antoniego 0.1-237 20V-21R 77 T
16 5 1903 Szumsk Anastazja Jelinkowska Hucisko Piaseczne Apolinary Adela Stankiewicz 0.1-237 22V-23R 85 T DW
21 10 1903 Szumsk Jan Białobrzycki Stara Huta Karol Waleria Stankiewicz 0.1-237 45V-46R 179 T
9 11 1903 Szumsk Joanna Stankiewicz Hucisko Piaseczne Jan Franciszka B±czkowska 0.1-237 49V-50R 195 T
4 4 1903 Żytomierz Józef Kratowski Chutor Wasilewskiego Jan Maria Stańkiewicz Antoni Stańkiewicz, Wiktoria Rudnicka ż. Józefa 178-3-171 113V-114R 125 Ż 223 DW
12 1 1904 Krzemieniec Paweł Stankiewicz Krzemieniec Józef Maria Kornaczewska 8 0
24 3 1904 Krzemieniec Teofila Staniszewska Krzemieniec August Janina Stańkiewicz 27 0
2 8 1904 Szumsk Piotr Wereszczyński Zielony D±b Paweł Adela Stańkiewicz 0.1-238 33V-34R 132 T
11 8 1905 Szumsk Ludwika Stańkiewicz Kamienna Góra Stanisław Aniela D±browska 01-236 177V-178R 106 T
9 8 1905 Szumsk Petronela Michałowska Stara Huta Antoni Stanisława Stańkiewicz 01-236 177V-178R 109 T
8 10 1905 Szumsk Franciszka Witkowska Majdan Antonowiecki Mikołaj Michalina Stańkiewicz 01-236 182V-183R 132 T
1 12 1905 Szumsk Konstanty Jelinkowski Hucisko Piaseczne Apolinary Adela Stańkiewicz 01-236 188V-189R 165 T
1 12 1905 Szumsk Kazimierz Kasprzykowski Żołobki Jan Anna Stańkiewicz 01-236 193V-194R 187 T
22 3 1906 Szumsk Dominik Zieliński Hucisko Piaseczne Jan Franciszka Stańkiewicz 01-236 93V-94R 45 T
5 4 1906 Szumsk Adela Stańkiewicz Hucisko Piaseczne Jan Franciszka B±czkowska 01-236 94V-95R 49 T
21 12 1906 Szumsk Tomasz Jelinkowski Hucisko Piaseczne Apolinary Adela Stańkiewicz Piotr Janicki, Adela Paszkowska ż. Wojciecha 01-236 125V-126R 203 T
27 2 1908 Szumsk Leontyna Stankiewicz K±ty Aleksander Maria Wróblewska Karol Zieliński, Kamila Trojanowska panna 426-1-97 9V-10R 45 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-5?i=613&cat=834002
13 4 1908 Szumsk Józefa Stankiewicz Góra Kamienna Stanisław Agnieszka Dombrowska D±browska Leon Zieliński, Michalina Witkowska ż. Mikołaja 426-1-97 13V-14R 64 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-Z?i=617&cat=834001
17 5 1908 Szumsk Aleksander Wolski Góra Kamienna Józef Józefa Wiszniewska Bronisław Dzwonkowski, Aniela Stankiewicz ż. Stanisława 426-1-97 18V-19R 87 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-1?i=622&cat=833999
23 5 1908 Szumsk Adam Wysocka Rudki par. Ostróg Józef Julia Reszocka Antoni Telicki, Helena Stankiewicz ż. Ksawerego 426-1-97 21V-22R 104 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HF-B?i=625&cat=834001
6 8 1908 Szumsk Bronisław Zieliński Hucisko Piaseczne Jan Karolina Stankiewicz Antoni Boszkowski, Maria Cichońska ż. Jana 426-1-97 26V-27R 128 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-2?i=630&cat=834000
18 8 1908 Szumsk Ewelina Stankiewicz Hurby Antoni Krystyna Domkiewicz Donkiewicz Dionizy Stankiewicz, Paulina Stankiewicz ż. Józefa 426-1-97 28V-29R 140 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WX-8?i=632&cat=834002
10 9 1908 Szumsk Mikołaj Krasicki Hurby par. Ostróg Józef Agata Krajewska Teofil Teliński, Paulina Stankiewicz ż. Józefa 426-1-97 30V-31R 149 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H6-8?i=634&cat=834001
1 11 1908 Szumsk córka Jastrzembska Huta Antonowiecka Józef Emilia Stankiewicz Tomasz Oborski, Aniela Stankiewicz ż. Stanisława 426-1-97 36V-37R 179 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WF-C?i=640&cat=834001
13 11 1908 Szumsk Ewa Telicka par. Ostróg Jan Wiktoria Sinkowska Dionizy Stankiewicz, Joanna Sińkowska panna 426-1-97 38V-39R 186 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-9?i=642&cat=833998
21 12 1908 Szumsk Anna Michałowska Huta Stara Paweł Bronisława Stankiewicz Paweł Stankiewicz, Waleria Białobrzycka ż. Karola 426-1-97 42V-43R 208 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-1?i=646&cat=834000
18 12 1908 Szumsk Anastazja Kowalska Zielony D±b Józef Bronisława Korczak Michał Stankiewicz, Joanna Zielińska ż. Karola 426-1-97 43V-44R 213 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WX-N?i=647&cat=834000
18 1 1909 Szumsk Helena Stankiewicz Hucisko Piaseczne Jan Franciszka B±czkowska Antoni B±czkowski, Marcelina B±czkowska ż. Jana 53V-54R 9 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-3?i=878&cat=834000
20 2 1909 Szumsk Helena Paszkowska Iłowica Adam Emilia B±czkowska Stanisław Stankiewicz, Józefa B±czkowska panna 55V-56R 23 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CK-N?i=880&cat=834002
1 5 1909 Szumsk Feliksa Wereszczyńska Góra Kamienna August Franciszka Wysocka Stanisław Stankiewicz, Sabina Zielińska ż. Leona 62V-63R 65 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34T-Q?i=887&cat=834002
19 5 1909 Szumsk Franciszek Szlachetko Hucisko Piaseczne Antoni Karolina Bonczkowska B±czkowska Stanisław Bonczkowski, Franciszka Stankiewicz ż. Jana 65V-66R 80 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CL-P?i=890&cat=833999
9 7 1909 Szumsk Józefa B±czkowska Hucisko Piaseczne Stanisław Franciszka Hornicka Antoni B±czkowski, Franciszka Stankiewicz ż. Jana 68V-69R 99 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-T?i=893&cat=834000
9 7 1909 Szumsk Maria B±czkowska Hucisko Piaseczne Stanisław Franciszka Hornicka Feliks Stankiewicz, Sabina Hornicka panna 68V-69R 100 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-T?i=893&cat=834001
14 7 1909 Szumsk Antoni Stankiewicz Hurby Marcin Marcelina Listowska Jan Soczyński, Franciszka Listowska 69V-70R 104 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-J?i=894&cat=833999
14 9 1909 Szumsk Antonina Michałowska Hucisko Piaseczne Franciszek Marcelina B±czkowska Feliks Stankiewicz, Adela Foina ż. Józefa 75V-76R 144 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34Y-2?i=900&cat=834003
24 9 1909 Szumsk Witold Hornicki Hucisko Piaseczne Stanisław Franciszka B±czkowska Stanisław B±czkowski, Zofia Stankiewicz ż. Franciszka 76V-77R 147 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-F?i=901&cat=834000
24 9 1909 Szumsk Antoni B±czkowski Hucisko Piaseczne Jan Marcelina Zarzycka Stanisław Zarzycki, Franciszka Stankiewicz ż. Jana 76V-77R 150 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-F?i=901&cat=834003
9 11 1909 Szumsk Władysław Jeleńkowski Iłowica Apolinary Adela Stankiewicz Wojciech Jastrzembski, Paulina Zielińska ż. Franciszka 82V-83R 184 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34Y-9?i=907&cat=834001
15 11 1909 Szumsk Mikołaj Stychański Zielony D±b Stanisław Wiktoria Baranowska Józef Stankiewicz, Aniela Stychańska ż. Antoniego 84V-85R 193 RK, IK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CR-K?i=909&cat=833998
18 2 1911 Tbilisi Wiktoria Łapenis Tbilisi Józef Marianna Wojtaj Dominik Stankiewicz, Aniela Iwaszkis 1R 31 Tb
2 2 1911 Tbilisi Zofia Stankiewicz Tbilisi Antoni s. Ignacego Karolina Juchno Józef Frizel, Michalina Kosnarowicz 4V 50 Tb
22 2 1911 Nowonikołajewsk Wincencja Bednarska-Markiewicz Sosnówka Feliks Franciszka Malewska Bazyli Konopczuk, Marta Stankiewicz pryw. 47
8 6 1912 Tbilisi Władysław Twardowski Tbilisi Jan s. Jana Klotylda Nastazja Stankiewicz Kazimierz Sabajtis, Pelagia Kowalewa 40V 86 Tb
21 4 1913 Szumsk Stankiewicz Hurby, par. Ostróg Mieczysław Aniela Jastrzębska córka 01-233 349R 71 T
5 4 1913 Jałowicze Mikołaj Bolok Targowica Józef Józefa Stańkiewicz 1047 10-11 15
2 7 1913 Szumbar Leon Stankiewicz Szumbar NN