Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 885 wyników dla: Suchodolska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
15 8 1776 Szumsk Elżbieta Suchodolska 80 Huta Stanisława mąż: Jan Suchodolski 297-1-184 86R Ł RK
17 5 1822 Dubno Franciszka Suchodolska 3 Dubno c. Antoniego i Magdaleny z Neymanów, pracow 65 22 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0012.htm
14 9 1825 Krzemieniec Rozalia Suchodolska 20 Krzemieniec 299 223 124 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0117.htm
23 2 1827 Butowce Ewa Suchodolska 19 Pechtyje mąż Stanisław Suchodolski, pozostawiła po sobie córkę Antoninę, z połogu 178-3-93 272V 6 Ż 526 KP2
19 11 1827 Butowce Antonina Suchodolska 3 Pechtyje rodzice Stanisław Suchodolski i Ewa Kowalska, z gorączki 178-3-93 276R 26 Ż 532 KP2
26 5 1828 Szumsk Helena Suchodolska 16 Huta Szumska rodz. Antoni i Anna zd. Listowska 245-1-2 408R 90 R RK
30 1 1828 Tuczyn Elżbieta Teodorowicz 28 Tuczyn Sł., zd. Suchodolska, zost. męża Jana 171-1-1 195R 3 R Mg 7087
20 4 1828 Starokonstantynów Dominikanie prac. Rozalia Mikita 65 Sachnowce z d. Suchodolska, mąż prac. Wasyl Mikitow, córki: Felicjanna, Katarzyna, Justyna, ze starości 178-3-94 173V 81 Ż 334 KP2
21 12 1828 Starokonstantynów Dominikanie Franciszka Suchodolska 2/12 Nowe Miasto rodzice ur. Franciszek Suchodolski, Anna Gowel, z konwulsji 178-3-94 178R 139 Ż 343 KP2
19 1 1828 Łabuń Józef Kołodyński 2 Tadeuszpol rodzice ur. Jan Kołodyński i Teresa Suchodolska, z ospy 178-3-94 139R 5 Ż 270 KP2
2 3 1828 Włodzimierzec Krystyna Suchodolska 80 Majdan Hały z d. Zielonko, wdowa po Janie, od dawna potomstwa pozbawiona 814 114a 24 AGAD 118 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0118.htm
2 4 1828 Dubno Barbara Olszewska 60 Dubno z d. Suchodolska, mąż Franciszek, synowie Alojzy i Józef, córka Teofila 814 196a 52 AGAD 200 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0200.htm
19 6 1830 Szumsk Jan Bilewicz 8/52 Waśkowce rodz. Józef i Antonina zd. Suchodolska 245-1-4 393V 263 R RK
31 1 1831 Ołyka Franciszka Suchodolska 90 Balarka z Malinowskich, wdowa, zostawiła s. Jana i Jakuba i c. Petronellę za Wincentym Jadaszyńskim 817 314 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
26 10 1831 Szumsk Rozalia Suchodolska 2 Huta Szumska rodz. Antoni i Agata zd. Strzelecka 245-1-5 393R 114 R RK
18 12 1831 Szumsk Grzegorz Bilewicz 3/52 Waśkowce rodz. Józef i Antonina zd. Suchodolska 245-1-5 396R 138 R RK
24 4 1831 Starokonstantynów k. Dominikanó Balbina Kułakowska 56 Holunki z d. Suchodolska, wdowa po Michale, syn Tomasz, córki Agnieszka i Marianna 178-3-97 186R 94 Ż 354 DM
15 4 1832 Szumsk Tekla Suchodolska 1 Huta Szumska z koru, sław., rodz. Piotr i Barbara zd. Sopińska 245-1-6 415V 53 R RK
30 4 1832 Szumsk Ksawery Adaszyński 3 Huta Szumska z konwulsji, pr., rodz. Wincenty i Petronela zd. Suchodolska 245-1-6 416R 60 R RK
12 8 1834 Szumsk Paulina Bilewicz 1 Waśkowce z suchot, pr., rodz. Józef i Antonina zd. Suchodolska 245-1-8 382V 19 R RK
15 1 1835 Wiszenki Domicela Suchodolska 1 Budki Wiszeneckie r: Wojciech i Katarzyna z Chodorowskich; poch: 18.01. 821 60 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0061.htm
10 3 1835 Zasław św. Józefa Anastazja Suchodolska 18/52 Zasław Rodzice: Franciszek, Barbara Podolska 178-3-101 84 14 Ż SK
30 12 1836 Ptycza Marianna Suchodolska 60 Nosowica z d. Zajączkowska, wdowa, mąż ś.p. pr. Stefan Suchodolski, dziecko: żonaty Maciej 822 232V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0242.htm
27 3 1837 Łuck Teresa Suchodolska 60 Worotniów Wdowa pozostawiła syna Benedykta 374 69 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0040.htm
14 10 1837 Szumsk Katarzyna Suchodolska 50 Kąty z kolki, pr., zd. Jasińska, mąż Jan, dzieci: Franciszek, Wincenty, Antonina, Honorata 245-1-11 501V 77 R RK
17 2 1838 Szumsk Barbara Suchodolska 47 Huta Szumska z d. Sopińska, mąż Piotr, synowie Kasper, Mateusz i Józef, córki Agnieszka, Rozalia, Marcjanna i Marianna 245-1-12 297V 13 R 293 DM
14 11 1839 Nowogród Wołyński Magdalena Suchodolska 6 Kurczyce c. Piotra i Marianny z Łaskarzewskich 178-3-72 54V 118 Ż 106 DM 0
8 12 1839 Nowogród Wołyński Franciszka Suchodolska 11/12 Kurczyce c. Piotra i Marianny z Łaskarzewskich 178-3-72 55V 126 Ż 108 DM
4 6 1840 Horochów Marianna Suchodolska 2 Horochów c. ur. Marcjanny 78 58 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0033.htm
26 9 1840 Nowogród Wołyński Marianna Suchodolska 30 Kurczyce z Turowskich, mąż Piotr, syn Szymon, córka Teofila 871 104 127 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0056.htm
12 11 1840 Nowogród Wołyński Magdalena Suchodolska 7/52 Kurczyce c. Piotra i Maryanny z Turowskich 871 105 128 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0056.htm
22 9 1841 Korzec Rozalia Suchodolska 50 Balarka Lubtowska z Śliwińskich, mąż Wawrzyniec, syn Jan, córki Alexandra i Elżbieta 872 279 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0148.htm
10 7 1842 Nowogród Wołyński Teofila Suchodolska 5,5 Kurczyce córka Piotra i Marianny z Łaskarzewskich 873 103 128 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
10 12 1842 Korzec Franciszka Suchodolska 34 Rudnia Klonowska z Linkiewiczów, mąż Jan, synowie Bazyli, Marcin, córki Ewa, Honorata, Antonina, Wiktoria 873 207 104 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0108.htm
22 9 1842 Beresteczko Aniela Suchodolska 5 Płaszowa c. Antoniego i Julianny z Boguckich 4 25 20 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%204/pages/PL_1_436_4_0015.htm
3 8 1843 Nowogród Wołyński Tekla Suchodolska 1,5 Kurczyce córka Piotra i Antoniny z domu Kuriata 874 155 83 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0080.htm
5 8 1843 Nowogród Wołyński Józefa Suchodolska 1/2 Kurczyce córka Piotra i Antoniny z domu Kuriata 874 156 84 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0081.htm
16 1 1845 Torczyn Józefa Suchodolska 33 Torczyn guberska sekretarzowa, mąż Atanazy, synowie Jan, Ksawery, Józef i Aleksander, córka Paulina 632 22 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20632/pages/PL_1_436_632_0012.htm
16 8 1845 Wiszenki Marcianna Suchodolska 50 Majdan Jezierski z Żarczyńskich; poz. m. Antoniego, 2s. Mikołaja i Jana, c. Wiktorię 771 29 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0016.htm
30 8 1845 Łabuń Apolonia Suchodolska 26 Tadeuszpol c. 1-dw. Tadeusza i Marianny z Żukowskich 178-3-113 141R 43 Ż DM
19 8 1847 Lachowce Marianna Suchodolska 77 Kaletyńce Wielkie ur., z d. Bogacka, wdowa po Józefie 171-1-13 106V 42 R DM
22 2 1848 Szumsk Marianna Suchodolska 12 Huta Szumska c. Piotra i Barbary z Sopińskich 245-1-14 213V 22 R 409 DM
9 4 1848 Szumsk Michalina Suchodolska 8 Huta Szumska c. Antoniego i Agnieszki z Domańskich 245-1-14 217R 49 R 416 DM 0
26 8 1849 Szumsk Agnieszka Suchodolska 43 Huta Nowa z d. Trzelecka [Strzelecka], wdowa po Antonim, syn Antoni i córka Franciszka 245-1-15 246V 47 R 341 DM
11 4 1851 Łuck Antonina Suchodolska 1,5 Worotniów c. 1-dw. Franciszka i Katarzyny 387 89 33 AGAD 47 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0047.htm
18 2 1852 Szumsk Antonina Bilewicz 48 Waśkowce z d. Suchodolska, mąż Józef, synowie Jan i Eliasz, córki Antonina i Józefa 426-1-241 129V 8 T 133 DM
26 11 1852 Szumsk Honorata Jasińska 46 Kąty z d. Suchodolska, mąż Stefan, córki Aleksandra i Julianna 426-1-241 136R 62 T 139 DM
22 8 1853 Szumsk Antonina Suchodolska 2 Rachmanów c. Franca i Aleksandry z Kozłowskich 878 264 51
22 2 1853 Torczyn Karolina Suchodolska 2 Budki Horodyńskie c. 1-dw. Bartłomieja 639 37 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0021.htm
29 6 1853 Zasław św. Józefa Anna Suchodolska 57 Zasław pozost.wd. Wojciecha i z 1 małż. s.Erazma Nowoszyckiego 178-3-121 446V 57 Ż 840 RG 0
13 6 1853 Korzec Helena Suchodolska 56 Balarka Lubtowska z d. Tradmidłowska [Strumidłowska], mąż Wawrzyniec Suchodolski, po I-mężu Sawickim synowie Marcin i Piotr, córka Dorota 171-1-33 330R 58 R 325 DM
22 4 1854 Beresteczko Marianna Suchodolska 57 Kutrów wdowa po Janie, synowie Antoni i Józef, córki Joanna, Agata i Karolina 16 29 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0016.htm
25 5 1854 Torczyn Ludwika Suchodolska 1 Ulaniki c. 1-dw. Bartłomieja i Julianny z Jakubowskich 838 141 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0071.htm
20 7 1854 Torczyn Julia Suchodolska 30 Ulaniki z d. Jakubowska, mąż Bartłomiej, syn Józef, córki Marianna i Paulina 838 143 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0072.htm
10 5 1855 Beresteczko Agnieszka Suchodolska 2 Kutrów c. Antoniego i Julianny z Boguckich 17 30 13 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2017/pages/PL_1_436_17_0017.htm
12 1 1856 Szumsk Katarzyna Suchodolska 1 Waśkowce c. Franciszka i Aleksandry z Kozłowskich 172-1-51 392R 6 R / FS 397 DM
21 10 1857 Beresteczko Anna Suchodolska 1,5 Kutrów c. Antoniego i Julianny z Boguckich 19 28 13 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2019/pages/PL_1_436_19_0016.htm
28 12 1859 Lachowce Franciszka Suchodolska 5 Kaletyńce Wielkie c. chł., Józefa i Katarzyny 886 211 58 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0110.htm
18 10 1863 Szumsk Antoni Listowski 7 Hucisko Pikulskie rodz. Józef i Rozalia zd. Suchodolska 245-1-21 224V 51 R RK
31 5 1864 Szumsk Mikołaj Jasiński 1,5 Hucisko Pikulskie rodz. Hieronim i Marcjanna zd. Suchodolska 245-1-21 203R 27 R RK
5 6 1864 Szumsk Rozalia Listowska 61 Hucisko Pikulskie zd. Suchodolska, mąż Józef Listowski, dzieci: Marcjanna, Karolina 245-1-21 203V 28 R RK
31 6 1864 Szumsk Katarzyna Listowska 7 Hucisko Pikulskie rodz. Józef i Rozalia zd. Suchodolska 245-1-21 203V 29 R RK
9 12 1864 Korzec Lucyna Suchodolska 30 Korzec zmarła w połogu 171-1-83 74R 46 R 76 DM
21 2 1866 Lachowce Franciszka Suchodolska 3 Kaletyńce Wielkie c. chł., Józefa i Katarzyny 178-3-146 156R 6 Ż DM
21 11 1872 Szumsk Marianna Suchodolska 50 Stara Huta z gruźlicy, chłopka, wdowa, c. Ludwika 426-1-226 65R 133 T DM 382
9 1 1872 Olewsk Michał Naumowicz 80 Radorobel ze starości, żona Rozalia z d. Suchodolska, synowie Adam, Jan i Hieronim, córki Wiktoria, Elżbieta, Marianna, Joanna i Joanna 178-3-246 32v 2 Ż Na 0
7 10 1874 Ołyka Klara Suchodolska 14/365 Wólka Kotowska c. NN i Elżbiety Suchodolskiej 495 85 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0044.htm
17 6 1878 Torczyn Wiktoria Suchodolska 1 Torczyn c. Józefa i Henryki z Karpińskich 664 46 20 0
20 5 1878 Dederkały Aniela Suchodolska 3 Kaletyńce Wielkie c. Józefa i Marianny z Piaseckich 57 127 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0073.htm
24 5 1878 Dederkały Aniela Suchodolska 1 Kaletyńce Wielkie c. Józefa i Marianny z Piaseckich 57 128 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0073.htm
26 12 1878 Ołyka Albertyna Suchodolska 1/12 Wólka Kotowska Jana i Doroty z Garbalińskich 499 93 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0048.htm
6 1 1880 Torczyn Rozalia Suchodolska 9 Czernyw c. Józefa i Sabiny z Jakubowskich 666 41 4 0
17 10 1882 Szumsk Aniela Suchodolska 1,5 Kąty c. chł. Michala i Ludwiki 1-232 374V 67 T
19 2 1884 Dederkały Joanna Suchodolska 80 Kaletyńce Wielkie wdowa 58 165 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0085.htm
20 10 1885 Szumsk Antonina Jasińska 65 Kąty chł., mąż Tomasz, syn Kasper, córki Ludwika Suchodolska i Józefa Gabruk 426-1-232 223V 97 T
10 11 1886 Szumsk Marianna Suchodolska 80 Stara Huta chł., wdowa, syn Tomasz 426-1-232 285R 86 T
11 7 1887 Szumsk Ludwika Suchodolska 50 Kąty z Jasińskich, chł., mąż Michał, stnowie Jan, Jakub, Antoni i Adolf 426-1-232 154R 42 T
13 2 1890 Radziwiłłów Anna Suchodolska 2 Radziwiłłów c. chł. Józefa i Konstancji z Solarwowiczów 0.1-81W 64V 7 T
23 5 1892 Ołyka Katarzyna Suchodolska 60 Wólka Kotowska mąż Franciszek, dzieci Jan, Daniel, Teofil, Franciszka 1018 81 23 MO
12 3 1893 Torczyn Julia Suchodolska 2 Uroczyszcze Wierchy c. mieszcz. Józefa i Henryki z Karpińskich 679 52 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0029.htm
29 10 1893 Torczyn Helena Suchodolska 6 Uroczyszcze Wierchy c. miesz. Józefa i Henryki z Karpińskich 679 57 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0031.htm
3 9 1893 Ołyka Dorota Suchodolska 35 Wólka Kotowska z Garwalińskich, zostawiła męża Jana, s. Stanisława, Teofila,Józefa, Piotra i c. Leontynę 1018 244 79 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0129.htm
27 4 1893 Meżyrów Maria Silecka (Sielecka) 41 Huta Czernielowiecka od suchot, z d. Suchodolska, chł., wdowa, syn Florian, córki Magdalena i Franciszka 904-6-14 141R 8 W JS1, DW
22 1 1897 Olewsk Apolonia Suchodolska 44 Dworzyszcze z domu Zinkiewicz, mąż Aleksander Suchodolski, syn Jan i córka Aniela 178-3-246 202v 2 Ż Na
26 6 1901 Torczyn Teresa Suchodolska 50 Kolonia Jamki z Strzeleckich, mąż Wincenty, córki Bronisława, Stefania i Antonina 955 56 21 AGAD DW
21 6 1901 Krzemieniec Helena Suchodolska 70 Krzemieniec szlachcianka, c. Konstantego, synowie Władyslaw i Roman, córki Eugenia, Maria i Stefanina 426-1-83 45 R 31 T/FS DW
1 9 1901 Radziwiłłów Katarzyna Suchodolska 20 Buhajówka c. chłopów Józefa i Konstancji z Maliszewskich 151 R 12 0
28 12 1902 Szumsk Antonina Suchodolska 50 Stara Huta z d. Głowadzka, chł., mąż Piotr, syn Jan, córki Paulina i Marianna 0.1-236 333R 122 T
28 8 1907 Ołyka Cyryla Suchodolska 12 Wólka Kotowska Jana i Józefy z Kownackich 1019 479 57 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0256.htm
1 12 1907 Ołyka Bronisława Suchodolska 3/12 Wólka Kotowska Stanisława i Weroniki z Wysockich 1019 491 92 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0262.htm
8 11 1907 Korzec Honorata Jaworska 81 Myszakowa z d. Suchodolska, wdowa, synowie Franciszek i Józef, córka Aniela 740-2-332 100R 116 R 105 DM
21 2 1909 Ołyka Wiktoria Suchodolska 1,5 Bereściany Antoniego i Anny z Millerów 1019 141 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0076.htm
3 1 1909 Ołyka Lucjanna Suchodolska 3/52 Wólka Kotowska Stanisława i Weroniki z Wysockich 1019 136 1 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0074.htm
19 12 1911 Ołyka Zofia Suchodolska 40 Wólka z Galów, zostawiła męża Daniela, s. Józefa, Bronisława, Stefana, c. Kazimierę i Adelę 1063 88 110 MO
30 3 1914 Ołyka Michalina Suchodolska 5/52 Wólka Kotowska Jana i Anny z d. Batiuszka 1063 212 27 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0224.htm
12 5 1920 Międzyrzec Michalina Żłobnicka 52 Daniczów z d.Suchodolska,wd. c.Maria 740-4-363 20V 33 R AS
4 1 1920 Szumsk Karol Jarmoliński 45 Cyranka żona Aniela z d. Suchodolska, dzieci: Dionizy, Rozalia, Józefa 426-1-259 22R 6 T 34 RK
6 3 1920 Szumsk Maria Głowacka 75 Drygany z d. Suchodolska, dzieci: Józef, Emilia, Antonina, Bronisława, Adela 426-1-259 29R 62 T 48 RK
10 3 1921 Szumsk Józef Borkowski 45 Huta Stara żona Bronisława z d. Suchodolska, dzieci: Stanisław, Jan, Franciszka, Marianna 426-1-259 103V 34 T 156 RK
16 3 1921 Szumsk Franciszka Suchodolska 52 Kąty z d. Jasińska, mąż Jan, dzieci: Kamila, Maria, Anna, Józefa, Franciszka 426-1-259 104R 37 T 157 RK
5 11 1921 Szumsk Aniela Jarmolińska 47 Cyranka z d. Suchodolska, dzieci: Dionizy, Rozalia, Józefa 426-1-259 113R 111 T 175 RK
10 6 1922 Radziwiłłów Konstancja Suchodolska 68 Radziwiłłów z Matuszewskich 1-119 47 R 16 T 0
21 6 1923 Międzyrzec Antonina Jakubowska 22 Woronucha z d.Suchodolska, mąż Feliks, dz.z II-go małż. s.Stanisław, Kazimierz, c.Leontyna, z I-go małż. s.Bronisław 740-4-363 108R 12 R AS

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
27 10 1720 Czartorysk Teresa Suchodolska Kopyle, par. Kołki Ludwik Marianna ur. Albert Przanowski, Helena Bogucka 297-1-185 28R Ł
3 4 1770 Szumsk Marianna Suchodolska Kordyszów Antoni Anna Wawrzyniec Niedzielski, Zofia Pawelczukowa 297-1-180 150V Ł RK 4537
11 1 1781 Szumsk Paweł Eremita Zmelogski? Huta Stanisława Marcin Anastazja Tadeusz Grzyboski, Marianna Suchodolska 297-1-181 44V Ł 45 RK
12 5 1782 Torczyn Antonina Stolarska Ulaniki Mateusz/ Maciej (Mathia) Marianna Suchodolska chrz.: 14.05; Antoni Józefelski, Elżbieta Sokulska, Wawrzyniec Sokulski, Apolonia Suchod 14 b/n Ł EH
12 10 1783 Torczyn Teresa Stolarska Ulaniki Maciej/ Mateusz (Mathia) Marcianna Suchodolska chrz.: 14.10; Marek Iwanowski, Marianna Hryczowa 18, 18a b/n Ł EH
21 3 1786 Szumsk Benedykt Białokrzycki Huta Stanisława Tomasz Franciszka Kazimierz Rowieński, Marianna Suchodolska 297-1-181 79V Ł 80 RK
1 10 1789 Szumsk Brygida Suchodolska Huta Stanisława Franciszek Marianna Jan Jaroszynski, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 99R Ł 17 RK
7 7 1801 Czartorysk Józef Kalasanty Pietrowall Majdan Bielicki Jakub Zofia ur. Antoni Burzyński, Krytyna Suchodolska 297-1-185 143R Ł 7828 DW
4 8 1824 Lachowce Dominik Majewski Hulowce Michał Teofila Suchodolska data chrztu; Hieronim Ihnatowicz i Aleksandra Michałowska 178-51-266 5R Ż 11 DM
16 9 1825 Hulewicze Jozafat Kobylański Kaszówka Stefan Helena Kowalewska dopełnienie chrztu 9.01.1829, Hieronim Szejcherowski i Anna Padolińska, asyst. Dymitr Synysiewicz i Teresa Suchodolska 844 356 2 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0195.htm
26 8 1827 Ołyka Rozalia Kulesza Dermanka Marcin Elżbieta Suchodolska 814 144 13 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0148.htm
12 2 1827 Szumsk Agnieszka Makowska Kąty Mikołaj Aniela Janicka Antoni Białobrzycki, Agnieszka Suchodolska ż. Antoniego 245-1-1 376R 20 R RK
1 1 1827 Teofilpol Kasper Sobieski Teofilpol Paweł Aniela Suchodolska s. nieślubnych rodziców, Piotr Orłowski i Joanna Juchimowicz, as. Joachim Kotewicz i Rozalia Oparowska 178-3-93 328R 2 Ż DM
11 8 1827 Łabuń Klara Skapska Tadeuszpol Wincenty Anna Suchodolska Adam Kołodyński, Anna Czułowska 178-3-93 109V 39 Ż 214 KP2
16 11 1827 Korzec Grzegorz Kuriata Rudnia Klonowa Józef Marianna Lisowska Józef Zawacki i Franciszka Suchodolska zamężna 245-1-1 77V 115 R 153 DM
7 12 1828 Łuck Barbara Ziemiączkowska Wólka Ignacy Marianna Suchodolska Franciszek Butyński, Klara Janiszewska 368 69 107 814 19a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0035.htm
7 12 1828 Łuck Barbara Joanna Ziemiączkowska Wólka Ignacy Marianna Suchodolska Dopełnienie: Leopold Sieciński, Klara Janiszewska 368 70 109 814 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0036.htm
2 10 1828 Szumsk Ksawery Adaszyński Huta Szumska Wincenty Petronela Suchodolska Jakub Michałowski, Anastazja Szupińska 245-1-2 393V 193 R RK
9 1 1829 Korzec Jan Bilecki Balarka Aleksandrowska Marcin Ewa Suchodolska Wojciech Chomicki i Anna Dudkowska zamężna 245-1-3 63R 7 R 123 DM
8 2 1829 Aleksandria Apolonia Sewruk Kamienna Góra Kazimierz Katarzyna Suchodolska Karol Chodorowski i Marianna Chodorowska 171-1-2 169V 4 R DM
26 2 1829 Tuczyn Marianna Nowosielecka Tuczyn Marcin Apolonia Suchodolska Jan Kowancki i Anna Lewicka 171-1-2 186R 2 R DM
4 6 1829 Łabuń Magdalena Suchodolska Tadeuszpol ur. Jan Magdalena Kołodyńska ur. Gabriel Witwicki, Agnieszka Borysowicz 178-3-95 131V 31,1 Ż 256 KP2
23 7 1829 Bereźnica Jakub Pietrołaj Majdan Niemowicki Tomasz Marianna Suchodolska Jan Naumowicz i Aniela Pietrołaj z Myszkiewiczów 815 130 V 20 AGAD 135 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0135.htm
10 6 1829 Korzec Onufry Kuriata Rudnia Klonowska Mateusz Rozalia Sawicka Adam Sosnowski i Franciszka Suchodolska zamężna 245-1-3 71V 59 R 140 DM
16 1 1830 Szumsk Rozalia Suchodolska Huta Szumska Antoni Agnieszka Strzelecka Teodor Czeklewicz, Apolonia Jakuszewska ż. Jędrzeja 245-1-4 369V 317 R 2117 RK
29 3 1830 Berdyczów Jan Suchodolski Berdyczów nn Franciszka Suchodolska Franciszek Sokołowski, Marianna Filipowicz. (dziecko z nieprawego łoża) 178-3-3 120R 50 Ż MP
16 2 1830 Niewirków Julianna Synhajewska [Szynhajewska] Stryj Piotr Tekla Żygadło ch.6.5.1830r,Julian Krycinski,Ewa Suchodolska 171-1-3 287 V 21 R AS
13 6 1830 Bereźnica Jan Grodowicz Majdan Cepcewicki Jan Marianna Suchodolska Maciej Kaznowski i Helena Bakowska z Felińskich 816 81R 18 AGAD 83 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0083.htm
6 1 1831 Łuck Kasper Melchior Balatazar Ziemiaczkowski Wólka Ignacy Marianna Suchodolska Stanisław Skowroński, Katarzyna Suchodolska panna 368 117 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0059.htm
22 3 1831 Ptycza Gabriel NN Nosowica NN Anna Gabriel Grzeczkowski kowal, Anna z d. Szymańska Suchodolska mężatka 817 233R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0237.htm
15 5 1831 Ptycza Katarzyna Domarasiewicz Nosowica Andrzej Paulina Kliczewska Anna Suchodolska akuszerka mężatka 817 234R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0238.htm
4 10 1831 Krzemieniec Franciszka Markuszewska Wesołówka Jan Małgorzata Suchodolska Wojciech Wilczyński i Marianna Wilczyńska panna 426-1-3 163V 115 T 666 DM
20 5 1831 Aleksandria Julia Sewruk Kamienna Góra Kazimierz Katarzyna Suchodolska Karol Chodorowski i Marianna Chodorowska ż. Jana 171-1-4 180V 12 R DM
24 8 1831 Aleksandria Joanna Czerwinska Kamienna Góra Bernard Zofia Suchodolska Tomasz Przyłuski i Anastazja ż. Grzegorza 171-1-4 182R 21 R DM,JJ
19 1 1831 Korzec Honorata Suchodolska Rudnia Klonowa Jan Franciszka Sinka 245-1-5 57 8 R PW
10 6 1831 Szumsk Tekla Suchodolska Huta Szumska Józef Barbara Sopińska Antoni Kowalski, Anastazja Sopińska ż. Mateusza 245-1-5 370R 26 R 1874 RK
9 8 1831 Stepań Franciszek Pitrołaj Romejki Tomasz Marianna Suchodolska Łukasz Janicki i Aniela Pitrołaj ż. Franciszka 171-1-4 202V 26 R DM
18 7 1832 Turzysk Jan Kozion Rastów Łukasz Katarzyna Suchodolska 709 56 16 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0029.htm
22 12 1832 Lachowce Barbara Suchodolska Kaletyńce Wielkie Andrzej Marianna Bogacka Kazimierz Piotrowski i Aniela Chmielewska ż. Leona 171-1-5 102V 89 R DM
25 6 1832 Aleksandria Joanna Suchodolska Kamienna Góra Jakub Regina Bagińska Marcin Ejsmont i Anastazja Prokopowicz ż. Bazylego 171-1-5 175R 7 R DM,JJ 827
7 6 1832 Tuczyn Stanisław Nowosielecki Tuczyn Marcin Apolonia Suchodolska Józef Jarzębkowski i Anna Lewicka 171-1-5 165R 7 R DM
12 9 1832 Dubno Marianna Suchodolska Dubno Jan Barbara Podolska Michał Wereszczak i Marianna Bauger ż. Macieja 818 134V 77 AGAD 142 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0142.htm
16 4 1832 Łanowce Apolonia Popiel Hryńki Piotr Weronika Suchodolska Franciszek Misiński i Marianna Kochańska z Samolewskich, asyst. Ignacy Halicki i Marianna Byczkowska 245-1-6 355R 7 R 355 DM
26 3 1833 Ptycza Aleksander Jańkowski Rosowiczów Jan Ksawera Jan Iwanow, Antonina Popławska, Jędrzej Broński, Anna Suchodolska, Hasym Niczepo 819 258V 12 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0268.htm
20 7 1833 Szumsk Magdalena Woycieszko Wojcieszko Kruholec Mikołaj Honorata Suchodolska Józef Bilewicz, Tekla Jasińska ż. Michała 245-1-7 384V 41 R 1947 RK
5 11 1833 Niewirków Leonora Suchodolska Rudnia Stryja Elżbieta Ewa Bagińska Jan Żygadło,Marianna Żygadło ż.Mikołaja 171-1-6 267 V 50 R AS
11 2 1834 Wiszenki Domicela Suchodolska Zapust Wiszenecki Wojciech Katarzyna Chodorowska Stanisław Mysłowski, Justyna Milińska; as: Michał Gągalski, Katarzyna Wengrzynow 820 39a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0039.htm
2 9 1834 Ptycza Marianna Szyszkiewicz Nosowica Andrzej Anna Pawłowska Maciej Suchodolski, Karolina Łaszczynska, Szymon Kokorciuk, Anna Suchodolska 820 233R 39 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0237.htm
18 6 1834 Kisielin Lucyna Suchodolska Marianówka Marcin Honorata Lichtańska Sylwester Słodkowski, Johanna Słodkowska; ch: 18.11. 849 240 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0134.htm
19 1 1834 Kowel Ignacy Popławski Szczesnówka Józef Brygida Bagińska ur. Jan Paszkowski, Katarzyna Szaszelowska, Jan Zieliński, Anastazja Suchodolska 849 256 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0146.htm
24 2 1834 Szumsk Józef Jastrzębski Huta Szumska Stanisław Antonina Jasińska Józef Suchodolski, Magdalena Suchodolska ż. Józefa 245-1-8 370V 13 R 1993 RK
5 1 1834 Szumsk Franciszka Suchodolska Huta Szumska Teodor Antonina Wiszniowska Stefan Lissowski, Marianna Kolman ż. Antoniego 245-1-8 369R 3 R 1990 RK 0
18 6 1834 Berezne Apolonia Węgłowska Rudnia Bobrowska Jan Anna Suchodolska Leon Muchorowski żonaty i Helena Garbowska mężatka 171-1-7 225V 16 R Na
29 3 1834 Aleksandria Franciszek Czerwiński Kamienna Góra Bernard Zofia Suchodolska Tomasz Przyłuski i Marianna Drzewiecka ż. Grzegorza 171-1-7 176V 5 R JJ, DM
13 3 1834 Stepań Kazimierz Piotrowski Użanie Tomasz Marcelina Suchodolska Łukasz Janicki i Ludwika Borecka ż. Mikołaja 171-1-7 209V-210R 14 R 218 DM
21 1 1834 Zasław św. Józefa Anastazja Białoszewska Zasław Majdan Wincenty Katarzyna Jaworska Stanisław Mazurkiewicz, Barbara Suchodolska 178-3-100 19V 7 Ż 41 RG
26 2 1835 Wiszenki Marek Murzyński Sołtysy Mikołaj Agata Kowalewska Józef Stachowski, Katarzyna Suchodolska; ch: 14.07. 821 51a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0052.htm
6 2 1835 Łuck Edward Ziemniaczkowski Łuck Ignacy Marianna Suchodolska Dopełnienie: Aleksander Tyszecki, Tekla Podstańska 373 13 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0007.htm
21 8 1835 Połonne Ludwika Suchodolska Berezna Jan Magdalena Kodzińska Jan Dąbrowski żonaty, Barbara Trześniowska panna 245-1-9 150R 69 R DW
18 3 1835 Tuczyn Józefa Nowosielecka Tuczyn Marcin Apolonia Suchodolska Jan Kamiński i Antonina Walczyńska 171-1-8 155V 7 R DM
1 6 1835 Korzec Antonina Suchodolska Balarka Michijowska Wawrzyniec Rozalia Janicka 245-1-9 60 45 R PW
3 7 1835 Aleksandria Bazyli Czerwiński Kamienna Góra Bernard Zofia Suchodolska Karol Sewruk i Katarzyna Szlejfa ż. Ludwika 171-1-8 171R 12 R 177 DM
26 8 1836 Wiszenki Anna Franciszka Suchodolska Czołnica Antoni Marcella Żarczyńska Antoni Kamiński, Anastazja Paszkowska; ch: 01.09. 822 48 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0049.htm
23 12 1836 Tuczyn Ewa Nowosielecka par. Tuczyn Marcin Apolonia Suchodolska Józef Walczyński i Teodozja Pawłowska 171-1-9 160V 29 R DM
9 11 1836 Berezne Marianna Węgłowska Rudnia Bobrowska Jan Anna Suchodolska Michał Lech żonaty i Marianna Węgłowska panna 171-1-9 225V 19 R Na
20 6 1836 Aleksandria Marcela Sewruk Kamienna Góra Kazimierz Katarzyna Suchodolska Ludwik Szlejf i Dorota Chodorowska panna 171-1-9 173R 17 R 186 DM
20 5 1837 Wiszenki Ludwik Jan Grębowski Majdan Jezierski Izydor Apolonia Myślińska Piotr Sawicki, Marianna Suchodolska; as: Jan Sawicki, Marcjanna Wolek, Paweł Wol 824 40a 6 765 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0041.htm
20 5 1837 Wiszenki Ludwik Jan Grębowski Majdan Jezierski Izydor Apolonia Myślińska Piotr Sawicki, Marianna Suchodolska; as: Jan Sawicki, Marcjanna Wolek, Paweł Wol 824 40a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0041.htm
26 6 1837 Stepań Leon Piotrowski Użanie Tomasz Marcelina Suchodolska Franciszek Piotrowski i Ewa Bielecka ż. Wincentego 171-1-10 220V 29 R 223 DM
6 9 1837 Dubno Fryderyk Wilhelm Arnold Dubno Marcin Anna Suchodolska Teodor Żyrycki "czastny prystaw" komisarz policji i Elżbieta Szczerkowska ż. Feliksa 823 169R 80 AGAD 177 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0177.htm
15 11 1838 Beresteczko Karolina Suchodolska Płaszowa Jan Magdalena Zarzycka 1 15 35 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0008.htm
13 2 1838 Swojczów Anastazja Suszyńska Swojczów Jan Rozalia Suchodolska w. ż. Ernest Nejmic i 1-dw. Anastazja Sochodolska ż. Franciszka, as. w.ż. Karol Nejmic i Marianna Sanocka ż. Jana 600 1 1 AGAD 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0001.htm
24 3 1838 Horochów Marianna Suchodolska Horochów NN Katarzyna Suchodolska 853 109 23 AGAD 59 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0059.htm
13 4 1838 Białogródka Waleria Zofia Suchodolska Białogródka Stanisław Helena Kamińska Józef Jachimowski i Petronela Popławska ż. Mikołaja 178-3-110 137R 50 Ż DM
1 1 1838 Połonne Tomasz Nowicki Berezna Jan Marianna Jan Gilewski żonaty, Magdalena Suchodolska ż. Jana 245-1-12 103R 2 R DW 297
6 1 1838 Połonne Tekla Siecińska Baranówka Maciej Barbara Ignacy Sieciński kawaler, Dorota Suchodolska ż. Józefa 245-1-12 106R 28 R DW 298
28 8 1838 Połonne Róża Suchodolska Berezna Jan Magdalena Teodor Dąbrowski, Aniela Wilnicka ż. Gabriela 245-1-12 119V 134 R DW 300
6 6 1838 Szumsk Piotr Bilewicz Waśkowce Józef Antonina Suchodolska Jan Listowski, Marcela Paszyńska ż. Józefa 245-1-12 280R 38 R 275 RK
28 9 1838 Szumsk Michalina Suchodolska Huta Szumska Antoni Agnieszka Strzelecka Franciszek Kowalewski, Zofia Kalinowska ż. Adama 245-1-12 284V 65 R 280 RK
16 12 1838 Szumsk Łucja Suchodolska Huta Szumska Mateusz Marianna Zielińska Piotr Zieliński, Marianna Zielińska ż. Wojciecha 245-1-12 287R 79 R 282 RK
8 11 1839 Berezne Agnieszka Kuriata Koziarnik Paweł Brygida Suchodolska 880 191 R 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0209.htm
25 4 1839 Berdyczów Marcelina Turczyńska Berdyczów Franciszek Balbina Paszkowska Bazyli Suchodolski i Marianna Suchodolska 178-3-8 142V 95 Ż 266 DM
29 10 1839 Berdyczów Petronela Orzechowska Berdyczów IN Aniela Franciszek Zajączkowski i Anastazja Suchodolska ż. Konstantego 178-3-8 157V 215 Ż 296 DM
29 1 1839 Nowogród Wołyński Franciszka Suchodolska Kurczyce Piotr Marianna Turowska Gracjan Cielecki i Agnieszka Kosowska ż. Karola 178-3-72 7R 48 Ż 14 DM
29 4 1839 Berezne Franciszka Węgłowska Rudnia Bobrowska Jan Anna Suchodolska 879 215 R 8 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0223.htm
7 11 1839 Berezne Agnieszka Kuriata Koziernik Paweł Brygida Suchodolska 879 217 V 30 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0226.htm
18 1 1840 Niewirków Marianna Bagińska Huta Siedliska Gabriel Pawlina Suchodolska 880 230 R 10 0
18 3 1840 Niewirków Gabriel Wasilewski Siwki Jan Franciszka Suchodolska 880 232 V 28 0
27 1 1840 Korzec Agata Janiszewska Balarka Lubomirka Franciszek Anna Suchodolska Ignacy Rybczyński, Agnieszka Janiszewska ż. Teodora 871 115 37 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0062.htm
1 2 1840 Korzec Wiktoria Suchodolska Rudnia Piaskowa Jan Franciszka Linkiewicz 871 118 46 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0063.htm
22 9 1840 Nowogród Wołyński Magdalena Suchodolska Kurczyce Piotr Maryanna Łaskarzewska 871 47 180 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0025.htm
28 12 1840 Niewirków Rozalia Bronowicka Rudnia Stryja Mateusz Julianna Żygadło ch.5.01.1841 Jan Żygadło Ewa Suchodolska ż. Józefa 171-1-12 256 V 5 R AS
15 10 1840 Dubno Franciszka Arnold Dubno NN Anna Suchodolska c. z nieprawego łoża wdowy, Jan Skibicki i Regina Wierzycka ż. Antoniego 826 147R 61 AGAD 148 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0148.htm
12 9 1840 Beresteczko Maria Suchodolska Sołoniów Antoni Julianna Bogucka 2 7 21 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%202/pages/PL_1_436_2_0004.htm
18 3 1841 Szumsk Józefa Bielewicz Waśkowce Józef Antonina Suchodolska 872 533 18
28 1 1841 Włodzimierz Franciszek Eugeniusz Salutryński Włodzimierz Tomasz Joanna Suchodolska Mikołaj Nieczaj dr med.., Lucyna Glińska ż. Grzegorza 856 7 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0004.htm
27 9 1841 Nowogród Wołyński Tekla Suchodolska Kurczyce Piotr Antonina Kuriata 873 46 183 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0026.htm
19 2 1841 Berezne Rozalia Kuriata Koziarnik Paweł Brygida Suchodolska Jan Wasilewski żonaty i Barbara? Chorążewska? mężatka 171-1-12 226V 5 R Na
5 11 1841 Stepań Jan Piotrowski Użanie Jan Marcelina Suchodolska Mikołaj Piotrowski i Aniela Piotrowska ż. Franciszka 171-1-12 211R 37 R 214 DM
6 5 1842 Niewirków Stanisław Wasilewski Siwki Jan Franciszka Suchodolska 881 282 V 24 0
28 3 1842 Szumsk Antonina Aremba Majdan Dubieński Feliks Marianna Suchodolska 873 570 23 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0296.htm
20 4 1842 Kołodno Petronela Zielińska Kołodno Wojciech Agnieszka Suchodolska 873 717 21
8 6 1842 Wiszenki Feliciana Suchodolska Uroczysko Plaszów Wojciech Katarzyna Chodorowska Szymon Wakuliński, Anna Rudnicka; ch: 10.06. 828 215R 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0218.htm
6 10 1842 Berezne Ludwik Węgłowski Rudnia Bobrowska Jan Anna Suchodolska 881 272 V 28 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0279.htm
3 7 1843 Szumsk Marianna Bilewicz Waśkowce Józef Antonina Suchodolska 874 731 53 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0369.htm
24 2 1843 Niewirków Jan Kuriata Siwki Paweł Barbara Suchodolska 882 244 R 20 0
10 9 1843 Korzec Mikołaj Sawicki Balarka Lubtowska Maciej Aleksandra Suchodolska 874 207 120 PW 0
14 5 1843 Szumsk Antonina Suchodolska Huta Szumska Mateusz Marianna Zielińska Franciszek Kowalewski, Katarzyna Jastrzębska z. Gabriela 874 728 42 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0367.htm
7 7 1843 Kołki Jan Kamiński Majdan Trostenecki Tomasz Marianna Borecka Jan Kamiński, Katarzyna Suchodolska - "p"; ch: 25.07. 829 215R 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0229.htm
12 2 1843 Berezne Katarzyna Sabina Bagińska Rudnia Potasznia Gabriel Pawlina Suchodolska 882 209 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0211.htm
21 3 1843 Nowogród Wołyński Józefa Suchodolska Kurczyce Piotr Antonina Korycka 874 57 168 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0030.htm
26 12 1844 Niewirków Franciszek Kuriata Słoboda Siwki Paweł Brygida Suchodolska Michał Kuryata i Anna Kuryata 884 271 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/indeks_19.htm#280
4 9 1844 Szumsk Jan Aremba Majdan Dubieński Feliks Agnieszka Suchodolska 875 673 71 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0354.htm
20 1 1844 Wiszenki Paweł Słodkowski Majdan Jezierski Franciszek Agnieszka Paszkowska Józef Kraczkowski, Wiktoria Suchodolska; ch: 21.01. 770 4 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0003.htm
21 1 1844 Wiszenki Witalis Borecki Majdan Jezierski NN Anna Borecka Konstanty Jasnogórski, Katarzyna Suchodolska; ch; 22.01. 770 4 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0003.htm
28 8 1844 Wiszenki Izabella Jankowska Swoz Roch Honorata Słoniewska Konstanty Jasnogórski, Katarzyna Suchodolska; ch: 29.08. 770 30 50 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0016.htm
25 8 1844 Niewirków Ludwika Żygadło Rudnia Stryja Piotr Marianna Wąs Grzegorz Żygadło, Ewa Suchodolska ż.Józefa 883 245V 54 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0252.htm
24 3 1844 Beresteczko Anastazja Suchodolska Kutrów Antoni Julianna Bogucka 6 3 7 AGAD EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%206/pages/PL_1_436_6_0002.htm
28 3 1844 Beresteczko Aniela Soroczyńska Rytków Szymon Anna Suchodolska 6 3 8 AGAD EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%206/pages/PL_1_436_6_0002.htm
10 4 1845 Szumsk Leon Bilewicz Waśkowce Józef Antonina Suchodolska 876 615 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0331.htm
15 11 1845 Szumsk Agnieszka Jasińska Kąty Stefan Honorata Suchodolska 876 641 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0344.htm
25 12 1845 Szumsk Joanna Suchodolska Huta Szumska Mateusz Marianna Szliwińska Gabriel Jastrzębski, Antonina Jastrzębska ż. Stanisława 876 644 101 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0345.htm
1 3 1845 Dubno Malwina Katarzyna Suchodolska Dubno Stanisław Helena Kamińska Jan Śnieszko, Karolina Drzewińska ż. Marcina 831 114R 20 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0117.htm
12 6 1845 Dubno Antonina Julia Dybska Dubno Witalis Kamilla Drzewińska Kajetan Wosmont, Helena Suchodolska z. Stanisława 831 118R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0121.htm
28 7 1845 Niewirków Balbina Wasilewska Siwki Jan Franciszka Suchodolska Mateusz Niżyński i Ewa Niżyńska 884 277 46 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0284.htm
24 1 1845 Berezne Dorota Bagińska Potasznia Gabriel Paulina Suchodolska Teodor Kuriata żonaty i Agnieszka Bekeszczuk ż. Wojciecha 884 236V 5 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0243.htm
22 4 1845 Starokonstantynów Antonina Winer Starokonstantynów Franciszek Teofila Suchodolska Antoni Zwoliński i Marianna Hofman ż. Jana 178-3-113 153V 64 Ż 307 DM
24 3 1846 Wiszenki Emilia Galla Nowosady Antoni Katarzyna Suchodolska Krystian Herman Wiktoria Suchodolska; as: Wawrzyniec Wierzbiński, Tekla Sinicka; 772 3-4 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0002.htm
14 8 1847 Niewirków Józef Kuriata Siwki Paweł Brygida Suchodolska Michał Kuriata,Marianna Wereszczyńska ż. Wojciecha 171-1-13 282 R 26 R AS
4 7 1847 Niewirków Agnieszka Wasylewska Siwki Jan Franciszka Suchodolska Jan Niżyński, Ewa Niżyńska panna 171-1-13 282 V 27 R AS 0
8 7 1847 Szumsk Józef Obrembski Majdan Dubieński Feliks Agnieszka Suchodolska Kazimierz Oborski i Magdalena Jakuszewska ż. Stefana 245-1-13 338V 45 R 671 DM
7 1 1847 Beresteczko Marcjanna Soroczyńska Rydków Szymon Joanna Suchodolska 9 1 2 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%209/pages/PL_1_436_9_0001.htm
9 8 1847 Beresteczko Klara Suchodolska Piaski Antoni Julianna Bogucka 9 7 13 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%209/pages/PL_1_436_9_0004.htm
28 3 1847 Łabuń Antoni Kurowski Futor Łabuński Józef Agnieszka Zawadzka Jan Suchodolski i Magdalena Suchodolska, asyst. Kajetan Borecki i Lucyna szydłowska ż. Prokopa 178-3-116 134R 15 Ż 267 DM
4 11 1847 Łabuń Julia Suchodolska Dobre Łozy Jan Magdalena Kołodyńska Dominik Urski i porucznik WR i Klementyna Orłowska ż. Jędrzeja 178-3-116 142R 82 Ż 283 DM
18 3 1848 Berezne Józefa Bagińska Rudnia Potasznia Gabriel Paulina Suchodolska Mikołaj ...wiecki żonaty i Agnieszka Maksymowicz ż. Wojciecha 171-1-14 288V 6 R Na
20 4 1848 Wiszenki Emilia Rosińska Majdan Jezierski Wojciech Wiktoria Suchodolska Fabian Rosiński i Marcin Wolek 834 164 11 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0091.htm
13 5 1848 Wiszenki Julia Galla Nowosady Antoni Katarzyna Suchodolska Jan Suchodolski i Elżbieta Galla 834 167 18 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0092.htm
8 12 1848 Niewirków Anna Żygadło Rudnia Stryja Piotr Marianna Gilewska chrzest 8.05.1849, Franciszek Łukomski i Ewa Suchodolska ż. Józefa 171-1-15 409V-410R 14 R 411 DM
13 8 1848 Szumsk Marianna Suchodolska Huta Stara Mateusz Marianna Zielińska Feliks Jastrzębski i Franciszka Giżycka ż. Piotra 245-1-14 196V 55 R 378 DM
17 11 1848 Szumsk Anna Bruczkowska Litowiszcze Jan Franciszka Suchodolska Leon Hornicki i Katarzyna Kasperska ż. Józefa 245-1-14 200R 77 R 385 DM
4 2 1848 Korzec Jan Sawicki Balarka Lubtowa NN Aleksandra Suchodolska s. rekrutki, Maciej Kalicki i Joanna Górska rekrutka 245-1-14 405R 30 R 783 DM
7 12 1849 Beresteczko Anna Suchodolska Kutrów Józef Katarzyna Wyszyńska 11 17-18 24 AGAD DW
4 4 1849 Zasław św. Józefa Wincenty Przestawski Zasław Nowe Miasto Jan Marianna Wojciechowska Jan Szymański, Marianna Suchodolska 178-3-118 447V-448R 36 Ż 816-817 RG
15 12 1849 Niewirków Paulina Wasilewska Siwki Jan Franciszka Suchodolska chrzest 1.01.1850, Tomasz Wereszczyński i Petronela Niżyńska ż. Mateusza 171-1-16 609V-610R 2 R 622 BW
22 2 1849 Międzyrzec Helena Suchodolska Szczykiczyn Józef Marianna Zielińska chrzest 23.02.1849, Jan Oleksiejczuk i Barbara Michajłowna panna 171-1-15 433V-434R 9 R 435 BW
25 4 1849 Szumsk Piotr Jasiński Kąty Stefan Honorata Suchodolska Sebastian Kucharski i Tekla Jasińska ż. Michała 245-1-15 207V-208R 33 R 288 DM
22 3 1850 Swojczów Marianna Suszyńska Czesnówka Jan Rozalia Suchodolska 612 8-9 11 AGAD 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0005.htm
9 4 1850 Wiszenki Gracjan Gall Nowosady Antoni Katarzyna Suchodolska Marcin Oliwa, Katarzyna Herman panna 775 6-7 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0004.htm
17 4 1850 Torczyn Wojciech Hyrycz Usicze Paweł Kamila Jan Tchorzewski, Petronela Suchodolska 636 10-11 9 835 65-66 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20636/pages/PL_1_436_636_0006.htm
7 3 1850 Wiszenki Aniela Rosińska Majdan Jezierski Wojciech Wiktoria Suchodolska 775 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0003.htm
25 12 1850 Starokonstantynów Stanislaw Jahołkowski Starokonstantynów NN Emilia szl. Mikołaj Buniewicz, w. ż. Marianna Suchodolska panna 178-3-119 29V-30R 140 Ż 58 DW
17 5 1850 Korzec Zofia Chudzik Rzeczki Ambroży Barbara Suchodolska Piotr ...dorowski i Marianna Mendaluk ż. Antoniego 171-1-16 411v-412r 67 R Na
6 1 1850 Niewirków Jan Kuriata Siwki Paweł Brygida Suchodolska chrzest 9.01.1850, Michał Kuriata i Agnieszka Niżyńska ż. Jana 171-1-16 610V-611R 7 R 623 BW
18 1 1850 Szumsk Paulina Jastrzębska Huta Stara Wawrzyniec Marianna Sopińska Antoni Lewandowski i Marianna Suchodolska ż. Macieja 426-1-239 89V-90R 10 T 101 DM
28 4 1850 Szumsk Jakub Giżycki Huta Stara Piotr Franciszka Białobrzycka Jan Giżycki i Marianna Suchodolska ż. Macieja 426-1-239 96V-97R 38 T 108 DM
11 6 1850 Szumsk Brygida Arembiuk Majdan Dubieński Feliks Agnieszka Suchodolska Mikita Kaspruk i Brygida Oborska ż. Kazimierza 426-1-239 99V-100R 48 T 111 DM
10 11 1851 Dederkały Marcin Brączkowski Dederkały Wielkie Antoni Franciszka Suchodolska Stefan Demichowicz, Marianna Demichowicz ż. Stefana 55 305-306 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0158.htm
11 5 1851 Wiszenki Zofia Galla Nowosady Antoni Katarzyna Suchodolska Wawrzyniec Werbiński i Tekla Sienicka ż. Michała 776 10-11 22 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20776/pages/PL_1_436_776_0006.htm
20 3 1851 Aleksandria Aleksandra Suchodolski Kamienna Góra IN Joanna Suchodolska chrzest 21.03.1851, Teodor Ostapowicz i Małaszka [Melania?] Kozubowicz zamężna 171-2-1 114V-115R 8 R 117 BW
2 3 1851 Berezne Kazimierz Bagiński Potasznia Gabriel Paulina Suchodolska chrzest 3.03.1851, Teodor Kuriata i Agnieszka Bekeszczuk ż. Wojciecha 171-2-1 56V-57R 12 R 59 BW
23 12 1851 Niewirków Adam Teodorowicz Rudnia Stryja Grzegorz Agnieszka Bielak chrzest 20.04.1852, Bazyli Suchodolski i Honorata Suchodolska panna 171-1-17 546V-547R 39 R 549 BW
16 8 1852 Torczyn Jacek Łaskarzewski Horodynie Aleksander Brygida Borowska Dionizy Łaskarzewski, Julia Suchodolska 837 105-106 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0058.htm
10 2 1852 Niewirków Piotr Wasilewski Siwki Jan Franciszka Suchodolska chrzest 22.09.1852, Teodor Wereszczyński i Anna Kuriata ż. Wojciecha 171-1-17 551V-552R 58 R 557 BW
1 2 1852 Korzec Antoni Dziekoński Balarka Sapożynka Łukasz Apolonia Bielecka Józef Dąbrowski i Marianna Suchodolska ż. Jana 171-1-17 238V-239R 11 R 242 DM
1 2 1852 Beresteczko Marianna Soroczyńska Rydków Szymon Joanna Suchodolska 14 2-3 1 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2014/pages/PL_1_436_14_0002.htm
7 1 1852 Szumsk Julianna Jasińska Kąty Stefan Honorata Suchodolska Franciszek Jasiński i Agata Jasińska z Głowackich wdowa 426-1-241 100V-101R 8 T 104 DM
16 8 1852 Szumsk Jacenty Listowski Waśkowce Franciszek Antonina Suchodolska Roman Rudzyński [Rudziński] i Marianna Wernyhora ż. Floriana 426-1-241 114V-115R 64 T 118 DM
13 12 1852 Szumsk Marianna Giżycka Huta Stara Piotr Franciszka Białobrzycka Jan Białobrzycki i Marianna Suchodolska ż. Józefa 426-1-241 120V-121R 90 T 124 DM
27 3 1853 Szumsk Marianna Arembiuk Majdan Dubieński Feliks Agnieszka Suchodolska 878 183-184 20 0
15 9 1853 Szumsk Marcjanna Listowska Hucisko Piekulskie Józef Rozalia Suchodolska 878 207-208 71 AGAD DW
11 3 1853 Torczyn Ludwika Suchodolska Horodynie Bartłomiej Julia Jakubowska 1-dw. Manuel Biliński, Marianna Łaskarzewska 639 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0005.htm
18 4 1853 Swojczów Katarzyna Gronowicz Szczęsnówka Antoni Anna Suchodolska Michał Suchodolski, Józefa Gronowicz ż. Piotra 615 6-7 8 0
15 7 1853 Swojczów Feliks Suszyński Szczęsnówka Jan Rozalia Suchodolska Franciszek Suchodolski, Marianna Sinkiewicz ż. Ludwika 615 10-11 14 0
25 11 1853 Wiszenki Kamila Galla Nowosady Antoni Katarzyna Suchodolska Jan Suchodolski i Nepomucena Wolek panna 22-1-120 152V-153R 37 Ł DM
10 4 1853 Berezne Jan Bagiński Potasznia Gabriel Paulina Suchodolska Aleksander Imberg i Teresa Runicka żona Mikołaja 171-1-17 559V-560R 13 R AD1
25 7 1853 Aleksandria Jakub Kuczyński Józefówka Andrzej Marianna Suchodolska chrzest 26.07.1853, Stanisław Jasiński i Aleksandra Łoś ż. Gabriela 171-1-33 488V-489R 24 R 480 BW
30 7 1853 Korzec Marianna Chudzik Rzeczki Ambroży Barbara Suchodolska Piotr Chwedorowicz i Brygida Bilewicz 171-1-33 289V-290R 70 R 288 DM
17 11 1853 Korzec Walerian Brodowski Balarka Lubtowska Jan Aniela Łaskarzewska Jan Kalicki i Elżbieta Suchodolska panna 171-1-33 303V-304R 114 R 301 DM
20 1 1854 Beresteczko Agnieszka Suchodolska Kutrów Antoni Julianna Bogucka 16 2-3 2 AGAD 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0002.htm
11 9 1854 Torczyn Klementyna Selwestrowicz Siedmiarki Wincenty Antonina Niedźwiecka Jan Chocholski, Katarzyna Suchodolska ż. Klemensa 838 115-116 33 0
29 12 1854 Niewirków Piotr Mateusz Kuriata Siwki Paweł Brygida Suchodolska chrzest 6.01.1855, Maciej Chorążyczewski i Katarzyna Chorążyczewska panna 171-1-51 331V-332R 8 R 336 DM
10 1 1855 Kowel Edmund Kadziewicz Worokoml Jan Brygida Baczewska Ignacy Czerwiński, Julia Suchodolska 257 10-11 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0006.htm
24 3 1855 Szumsk Katarzyna Suchodolska Huta Horodyska Franciszek Aleksandra Kozłowska Józef Adaszyński i Honorata Kozłowska ż. Kajetana, asyst. Paweł Kozłowski i Marianna Adaszyńska panna 172-1-41 382V-383R 13 R 385 DM
29 10 1855 Szumsk Antoni Listowski Hucisko Piekulskie Józef Rozalia Suchodolska Benedykt Listowski i Tekla Zielińska ż. Marcina, asyst. Jan Listowski i Marcjanna Jasińska ż. Hieronima 172-1-41 393V-394R 59 R 396 DM
3 1 1855 Niewirków Antonina Galicka Medwedówka Stanisław Brygida Bagińska Tomasz Bagiński i Małgorzata Suchodolska ż. Franciszka 171-1-51 332V-333R 11 R 337 DM
29 6 1855 Niewirków Piotr Żygadło Rudnia Stryj Kazimierz Antonina Łoś Piotr Żygadło i Honorata Suchodolska panna 171-1-51 343V-344R 55 R 348 DM
12 9 1855 Korzec Aniela Suchodolska Klecka Wielka Adam Marianna Jan Bazyliński i Prakseda Denisiuk 171-1-51 111V-112R 90 R 119 DM
1 6 1856 Łuck Marianna Suchodolska Worotniów Franciszek Katarzyna Bernacka dopełnienie 393 2-3 1 0
13 4 1856 Beresteczko Anna Suchodolska Kutrów Antoni Julianna Bogucka Ignacy Andrejewski żonaty, Barbara Sikorska ż. Łukasza 18 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2018/pages/PL_1_436_18_0002.htm
2 3 1856 Swojczów Michał Gronowicz Szczesnówka Antoni Anna Suchodolska 617 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20617/pages/PL_1_436_617_0003.htm
9 2 1856 Berezne Apolonia Bagińska Rudnia Potasznia Gabriel Paulina Suchodolska Władysław Rudnicki i Brygida Kuriata ż. Mikołaja 171-1-67 134V-135R 21 R 137 DM
2 7 1856 Szumsk Ignacy Arembiuk Majdan Dubieński Feliks Agnieszka Suchodolska Józef Listowski i Apolonia Sołoniuk ż. Szymona 172-1-51 365V-366R 50 R / FS 371 DM
19 9 1856 Szumsk Karolina Jasiński Hucisko Piekulskie Hieronim Marcjanna Suchodolska Józef Listowski i Lucyna Bruczkowska ż. Hipolita 172-1-51 370V-371R 69 R / FS 376 DM
23 3 1857 Beresteczko Paweł Bogucki Beresteczko Józef Karolina Suchodolska Ignacy Andrejewski żonaty, Julianna Suchodolska z. Antoniego 19 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2019/pages/PL_1_436_19_0002.htm
10 9 1857 Łabuń Antonina Karczewska fut. Łabuński Józef Karolina Suchodolska Andrzej Orłowski i Barbara Orłowska 178-3-73 350V-351R 64 Ż DM
8 5 1858 Beresteczko Stanisława Zofia Soroczyńska Rydków Szymon Joanna Suchodolska 20 4-5 4
12 11 1858 Beresteczko Konstanty Bogucki Beresteczko Józef Karolina Suchodolska 20 14-15 14
18 7 1858 Kowel Jan Szymon Rudnicki Rudniki Józef Emilia Lisiecka Michał Gliński, Helena Suchodolska panna 260 22-23 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20260/pages/PL_1_436_260_0012.htm
5 4 1858 Białogródka Wincenty Makarewicz Sachnowce Fortunat Julia Hieronim Janiewicz i Katarzyna Suchodolska wdowa 178-3-74 221V-222R 36 Ż DM
6 8 1858 Białogródka Marianna Kobylańska Piłki Jan Franciszka Jasińska Jan Dubowicz i Katarzyna Suchodolska wdowa 178-3-74 230V-231R 71 Ż DM
5 11 1858 Kulczyny Jan Sokalski Kulczyny Adam Ludwika Suchodolska wpis po ukazie 27.07.1907, chrzest 10.11.1858, Konstanty Zawadzki i Domicela Sadowska 178-3-127 132a-132b 113a Ż 262-264 DM
15 11 1859 Beresteczko Józef Stanisław Sakowski Piaski Adam Marianna Suchodolska 21 14-15 14
26 9 1859 Ostrówki Józefa Śliwowska Wilczy Przewóz Józef Anna Blizińska Józef Śliwowski, Celestyna Suchodolska ż. Teofila 870 398 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0217.htm
9 1 1859 Szumsk Marcjanna Orembiuk Majdan Dubieński Feliks Agnieszka Suchodolska Aleksander Borsuk i Marianna Suprowicz ż. Jana 245-1-16 155V-156R 3 R / FS 157 DM
23 9 1859 Szumsk Paweł Giżycki Huta Stara Piotr Franciszka Białobrzycka Wawrzyniec Jastrzębski i Marianna Suchodolska ż. Józefa 245-1-16 174V-175R 80 R / FS 176 DM
8 7 1859 Aleksandria Michalina Kowalewska Chodosy Ignacy Józefa Gontarowska chrzest 9.07.1859, Aleksander Kostrzycki i Anna Suchodolska wdowa 171-1-73 388V-389R 30 R 383 BW
30 11 1859 Aleksandria Andrzej Miler Chodosy Franciszek Marianna Kotowska chrzest 1.12.1859, Aleksander Jakutowicz i Anna Suchodolska wdowa 171-1-73 390V-391R 40 R 385 BW
1 10 1860 Łuck Józefa Suchodolska Żwirów Franciszek Katarzyna Bednarska 841 398-399 66 0
29 5 1860 Beresteczko Franciszka Suchodolska Kutrów Antoni Julianna Bogucka Ignacy Jędrzejewski, Joanna Soroczyńska ż. Szymona 22 8-9 7 841 118-119 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0065.htm
25 1 1860 Wiszenki Marianna Rosińska Czołnica Wojciech Wiktoria Suchodolska 781 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20781/pages/PL_1_436_781_0002.htm
25 3 1860 Wiszenki Bronisława Suchodolska Czołnica Jan Marianna Wolek Jan Wolek, Salomea Dziedzicka panna 781 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20781/pages/PL_1_436_781_0003.htm
28 10 1860 Beresteczko Ignacy Sakowski Piaski Adam Marianna Suchodolska Chł. Jan Luszyk żonaty, Melania Piwowarka ż. Bazylego 22 18-19 17 841 124-125 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0068.htm
25 7 1860 Łabuń Anna Kirczewska Tadeuszpol Józef Karolina Suchodolska Aleksander Wyszyński i Cecylia Gniewusz wdowa 178-3-75 308V-309R 48 Ż DM
27 3 1860 Szumsk Karolina Listowska Hucisko Piekulskie Józef Rozalia Suchodolska Adam Trojanowski i Franciszka Listowska ż. Jana 245-1-18 180V-181R 24 R 184 DM
30 4 1860 Szumsk Wojciech Sinkowski Huta Piaseczna Ignacy Małgorzata Hornicka Wojciech Pestrowicz i Marcjanna Zielińska ż. Jana, asyst. Jan Wereszczyński i Lucyna Suchodolska panna 245-1-18 184V-185R 38 R 188 DM
15 6 1860 Kołki Pawlina Suchodolska Majdan Łyczkowski Dominik Te... Łozowicka 841 489-490 28 AGAD 270 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0270.htm
10 7 1861 Wiszenki Józef Galle Nowosady Antoni Katarzyna Suchodolska Andrzej Galle, Helena Galle ż. Marcina 782 10-11 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0005.htm
7 7 1862 Beresteczko Jan Andrzejewski Piaski Jędrzej Anastazja Suchodolska 23 15-16 8
30 11 1862 Beresteczko Katarzyna Sakowska Piaski Adam Marianna Suchodolska 23 25-26 17 AGAD DW
17 3 1862 Torczyn Karolina Jakubowska Czarne Łozy Feliks Lucyna Suchodolska Leon Jakubowski, Salomea Piotrowska ż. Marcina 648 6-7 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0004.htm
21 12 1862 Aleksandria Antoni Boratyński Kustyń Władysław Joanna Czerwińska Julian Kuczyński i Joanna Suchodolska panna 887 99-100 30 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0053.htm
23 4 1862 Korzec Franciszek Jaworski Rudnia Klonowska Wojciech Honorata Suchodolska Florian Borowski i Marianna Liniewicz 887 347-348 35 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0191.htm
19 9 1862 Korzec Teofila Fedorowska Klecka Wielka Adam Marianna Suchodolska Ignacy Piotrowski i Elżbieta ...wicz 887 377-378 79 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0206.htm
22 11 1862 Korzec Ludwik Kadłubowski Dubniki Jan Apolonia Rudnicka Franciszek Klepuszewski i Katarzyna Suchodolska ż. Bazylego 887 395-396 107 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0215.htm
22 7 1862 Kulczyny Joanna Suchodolska Antoniny Adolf Krystyna Mołczanowska Ludwik Jasielski i Joanna Szczeniawska 178-3-131 166V-167R 100 Ż 320-321 DM
2 4 1862 Berezne Franciszek Bagiński Potasznia Gabriel Paulina Suchodolska chrzest 9.04.1862, Mikołaj Rudnicki i Katarzyna Falkowska panna 887 466-467 8 AGAD 253 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0253.htm
19 1 1862 Szumsk Paulina Orembiuk [Oremba] Majdan Dubieński Feliks Agnieszka Suchodolska Jan Jakuszewski i Franciszka Wereszczyńska ż. Wawrzyńca, asyst. Jan Orembiuk i Antonina Jastrzębska panna 245-1-19 150V-151R 7 R 259-260 DM
9 12 1862 Szumsk Mikołaj Jasiński Hucisko Piekulskie Piotr Marcjanna Suchodolska Jan Listowski i Lucyna Jasińska ż. Franciszka 245-1-19 171V-172R 91 R 301-302 DM
19 5 1863 Beresteczko Piotr Bogucki Beresteczko Józef Karolina Suchodolska 24 07-cze 6 0
19 9 1863 Swojczów Józef Kraszewski Rudnia Andrzej Salomea Suchodolska Jan Kaszewski, Apolonia Gronowicz ż. Antoniego 624 14-15 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0008.htm
25 12 1863 Lachowce Marianna Suchodolska Kaletyńce Wielkie Józef Katarzyna Niedzielska Jan Gorłaczuk i Marcelina Karoluk ż. Dominika 178-3-146 15V-16R 59 Ż DM
2 9 1863 Szumsk Rozalia Suchodolska Huta Stara Tomasz Franciszka Stechańska Franciszek Jastrzębski, Marianna Aremb ż. Jana 245-1-21 192V-193R 79 R RK
26 2 1863 Międzyrzec Teofila Kuczyńska Wacławka Dominik Honorata Suchodolska chrzest 10.03.1863, Jan Bagiński i Ewa Bagińska panna 650-1-2 338V-339R 5 R 425 BW
31 5 1863 Niewirków Petronela Suchodolska Rudnia Stryja Feliks Marianna Łukomska chrzest 1.06.1863, Szymon Kondracki i Petronela Misiuna ż. Mikołaja 650-1-2 187V-188R 38 R 246 BW
3 11 1863 Niewirków Hieronim Żygadło Rudnia Stryja Piotr Ewa Żygadło chrzest 17.11.1863, Grzegorz Kondracki i Marianna Suchodolska ż. Ignacego 650-1-2 190V-191R 60 R 249 BW
15 12 1863 Niewirków Tomasz Żygadło Rudnia Stryja Jakub Julianna Kotowska chrzest 29.12.1863, Stanisław Wilczyński i Marianna Suchodolska ż. Feliksa 650-1-2 192V-193R 68 R 251 BW
8 1 1864 Wiszenki Aniela Ginibor Majdan Jeziorski Ferdynand Frozyna Szyszko Kasper Roziński kawaler, Dominika Suchodolska ż. Mikołaja 784 2-3 3
26 4 1864 Szumsk Katarzyna Aręba Majdan Dubieński Feliks Aniela Suchodolska 245-1-20 157V-158R 46 R
3 11 1864 Szumsk Joanna Listowska Hucisko Pikulskie Franciszek Lucyna Suchodolska 245-1-20 174V-175R 98 R DW
22 11 1864 Wiszenki Mikołaj Gall Majdan Nowosady Antoni Katarzyna Suchodolska 784 26-27 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0014.htm
25 10 1864 Berezne Aniela Bekieszczuk Smolarnia Antoni Teofila Kondracka Ignacy i Marianna Suchodolska 487-1-23 30V-31R 52 R 31 DM
1 10 1865 Międzyrzec Korecki Józefa Kuczyńska Wacławka Dominik Honorata Suchodolska Jan Bagiński i Ewa Bagińska panna 487-1-63 5V-6R 20 R 8 DM
4 4 1865 Berezne Katarzyna Szachniewicz Podrałówka Marcin Paulina Bagińska Ludwik Szachniewicz i Marianna Suchodolska 487-1-24 5V-6R 23 R 8 DM 0
22 12 1866 Berezne Stefania Bekieszczuk Chołopy Antoni Teofila Kondracka Andrzej Szachniewicz i Marianna Suchodolska 487-1-25 13V-14R 40 R 16 DM
17 11 1867 Ołyka Salomea Suchodolska Wólka Kotowska NN Apolonia Suchodolska 489 34 44 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0018.htm
24 12 1867 Torczyn Adam Suchodolski Ulaniki NN Pawlina Suchodolska 653 36-37 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0019.htm
7 12 1867 Lachowce Ambroży Suchodolski Kaletyńce Wielkie Józef Katarzyna Niedzielska Szymon Niedzielski i Barbara Suchodolska ż. Antoniego 178-3-146 185V-186R 72 Ż DM
22 3 1867 Łuck Paulina Suchodolska Żwirów Franciszek Katarzyna Bernacka Józef Sobolewski, Julia Taraszkiewicz 397 10-11 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20397/pages/PL_1_436_397_0006.htm
8 12 1867 Berezne Walerian Bekieszczuk Pererytka Antoni Teofila Kondracka Ignacy Korkuś i Marianna Suchodolska 487-1-26 16V-17R 58 R 19 DM
9 10 1868 Zasław św. Jana Anna Regina Obuchowicz Bilczyn Franciszek Karolina Zawadzka Stanisław Zawadzki (emeryt. porucznik), Anna Suchodolska ż. Artura 685-6-6 152V-153R 64 Ch RG
5 4 1870 Ołyka Józef Suchodolski Wólka Kotowska NN Apolonia Suchodolska 491 18 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0010.htm
7 7 1870 Ołyka Teofila Suchodolska Wólka Kotowska Franciszek Ewa Biernacka 491 24 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0013.htm
4 6 1870 Torczyn Helena Jaworska Bujany Józef Maria Suchodolska 656 18-19 36 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0010.htm
10 3 1872 Torczyn Jan Jaworski Smolarnia Józef Marianna Suchodolska 658 20-21 36 0
1 3 1872 Dederkały Karolina Suchodolska Kaletyńce Józef Katarzyna Niedzielska 57 295-296 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0161.htm
9 3 1872 Szumsk Antonina Zielińska Stara Huta Wincenty Joanna Suchodolska Antoni Kaliński, Lucyna Listowska ż. Franciszka 426-1-65 8V-9R 29 T
22 10 1872 Szumsk Anna Jasińska Hucisko Pikulskie Hieronim Marcjanna Suchodolska 426-1-65 28V-29R 97 T
4 6 1872 Nowogród Wołyński Tomasz Stachowski Niemylanka Benedykt Tekla Boczkowska Wojciech Zielonko, Aleksandra Suchodolska 178-3-156 246V-247R 131 Ż 490 DW
14 8 1873 Dederkały Aniela Suchodolska Kaletyńce Józef Marianna Piasecka Szymon Wojciechowski, Barbara Moroziuk z. Antoniego 57 255-256 24 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0140.htm
12 8 1873 Ołyka Klara Suchodolska Długoszyje NN Elżbieta Suchodolska 494 22 41 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0012.htm
10 4 1874 Torczyn Marcelina Suchodolska Torczyn Józef Henryka Karpińska 660 12-13 18 0
12 10 1874 Torczyn Karolina Suchodolska Szepel Józef Sabina Jakubowska 660 38-39 55 0
2 4 1874 Ołyka Franciszka Suchodolska Wólka Kotowska Franciszek Katarzyna Biernacka 495 20 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0011.htm
22 12 1875 Torczyn Bronisława Suchodolska Usicze Wincenty Teresa Strzelecka Wojciech Hyrycz, Zofia Dmitrowska ż. Antoniego 661 38-39 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0020.htm
26 2 1876 Torczyn Antonina Suchodolska Szepel Józef Wiktoria Henryka Karpińska 662 4-5 8 0
26 9 1876 Torczyn Józef Jaworski Torczyn Józef Marianna Suchodolska 663 12-13 22 0
26 11 1876 Szumsk Antonina Listowska Hucisko Pikulskie Franciszek Ludwika Suchodolska chrz. 5.12 Ignacy Oborski, Antonina Rawska ż. Antoniego 1-228 33V-34R 137 T DM 616
3 2 1877 Torczyn Marianna Suchodolska Usicze Józef Sabina Jakubowska 663 8-9 13 0
1 10 1877 Torczyn Wiktoria Suchodolska Torczyn Józef Antonina Karpińska 663 22-23 42 AGAD DW
25 3 1877 Dederkały Joanna Suchodolska Kaletyńce Wielkie Józef Maria Lutostańska 57 139-140 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0079.htm
19 1 1877 Szumsk Jan Giżycki Stara Huta Wincenty Katarzyna Zawadzka chrz. 23.01 Feliks Kucharski, Franciszka Suchodolska ż. Tomasza 1-229 4V-5R 13 T DM 650
7 5 1877 Szumsk Szymon Jastrzębski Stara Huta Józef Agnieszka Jarmolińska chrz. 16.05 Józef Jastrzębski, Franciszka Suchodolska ż. Tomasza 1-229 13V-14R 52 T DM 659
2 9 1877 Szumsk Tomasz Bilewicz Waśkowce Jan Maria Suchodolska chrz. 4.09 Tomasz Leszczyński, Agnieszka Krajewska ż. Jana 1-229 24V-25R 93 T DM 670
15 9 1877 Szumsk Paulina Suchodolska Stara Huta Piotr Antonina Głowacka chrz. 18.09 Jan Jastrzębski, Franciszka Suchodolska ż. Tomasza 1-229 26V-27R 104 T DM 672
26 12 1878 Torczyn Stefania Suchodolska Chorochoryń Wincenty Teresa Strzelecka 664 26-27 49 0
29 11 1878 Ołyka Albertyna Suchodolska Wólka Kotowska Jan Dorota Garbalińska 499 54 74 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0028.htm
10 4 1878 Szumsk Antoni Pestrowicz Huta Piaseczna Franciszek Petronela Suchodolska chrz. 17.04 Antoni Sawicki, Konstancja Stańkiewicz ż. Mikołaja 426-1-230 11V-12R 42 T DM 726
29 5 1878 Szumsk Emilia Głowacka Kąty Szymon Maria Suchodolska chrz. 1.06 Józef Adaszyński, Konstancja Wołoska ż. Wincentego 426-1-230 15V-16R 57 T DM 730
29 7 1878 Szumsk Bronisława Suchodolska Stara Huta Tomasz Franciszka Stychańska chrz. 6.08 Antoni Jastrzębski, Agnieszka Jastrzębska ż. Józefa 426-1-230 23V-24R 89 T DM 738
4 11 1878 Szumsk Paulina Listowska Hucisko Pikulskie Franciszek Lucyna Suchodolska chrz. 12.11 Piotr Suchodolski, Antonina Kowalska ż. Jana 426-1-230 32V-33R 136 T DM 747
20 6 1879 Torczyn Anna Jaworska Torczyn Józef Marianna Suchodolska 665 18-19 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0010.htm
24 1 1879 Szumsk Antonina Tomczuk Załuże Jan Agnieszka Suchodolska Piotr Oborski i Emilia Kozłowska ż. Pawła 01-226 121V-112R 19 T 440 DM
14 6 1879 Międzyrzec Korecki Antoni Kuczyński Wacławka Dominik Honorata Suchodolska Franciszek Kuczyński i Zuzanna Żygadło 740-2-301 6V-7R 18 R 8 DM
9 3 1880 Berezne Franciszka Chomicz Podrałówka Antoni Magdalena Bekieszczuk Antoni Szachniewicz i Marianna Suchodolska 740-2-5 4V-5R 20 R 7 DM
21 1 1880 Cudnów Karolina Turowska Kajetanówka Jan Paulina Suchodolska Wiktor Turowski i Karolina Suchodolska ż. Józefa 178-3-67 482V-483R 26 Ż 956-957 DM
26 1 1880 Cudnów Witalis Święcicki Szaniawka Seweryn Teofila Święcicka Jan Lisowski i Domicela Suchodolska ż. Józefa 178-3-67 483V-484R 32 Ż 958-959 DM
1 11 1881 Torczyn Maria Suchodolska Torczyn Józef Henryka Karpińska 667 40-41 51 0
12 3 1881 Ołyka Grzegorz Kitajewski Wólka Kotowska Franciszek Katarzyna Suchodolska 502 12 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0007.htm
29 3 1881 Szumsk Józef Głowacki Litowiszcze Szymon Marianna Suchodolska chrz. 30.03 Józef Adaszyński, Lucyna Listowska ż. Franciszka 426-1-231 11V-12R 41 T DM 803
3 6 1881 Szumsk Aniela Suchodolska Kąty Michał Ludwika Jasińska chrz. 7,06 Paweł Kiryjczuk, Marianna Mokusińska ż. Jana 426-1-231 17V-18R 68 T DM 809
12 7 1881 Szumsk Marianna Suchodolska Stara Huta Tomasz Franciszka Stechańska chrz. 26.07 Antoni Jastzrębski, Katarzyna Stechańska ż. Jana 426-1-231 20V-21R 79 T DM 812
28 9 1881 Szumsk Michał Tomczuk Załuże Jan Agnieszka Suchodolska chrz. 28.09 Michał Tomczuk, Marcjanna Błaszczuk panna 426-1-231 31V-32R 121 T DM 823
2 7 1881 Sławuta Anna Maria Puchalska Sławuta Edward Maria Ścisława Karpińska Jan Suchodolski i Wiktoria Maziewicz wdowa, asyst. Antoni Wojciechowski i Pelagia Suchodolska ż. Jana 17-2-61 9V-10R 43 Ch 19-20 DM
5 2 1882 Ołyka Józef Kitajewski Wólka Kotowska Franciszek Katarzyna Suchodolska 503 8 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0005.htm
25 2 1882 Dederkały Ignacy Mazurek Dederkały Małe Mikołaj Franciszka Suchodolska Jakub Grocholski i Agnieszka Tomczuk ż. Jana 1-76 122V-123R 6 T DM 291
2 1 1882 Szumsk Adolf Listowski Hucisko Pikulskie Franciszek Lucyna Suchodolska Józef Adaszyński, Marianna Głowacka ż. Szymona 426-1-232 289V-290R 4 T
17 2 1882 Szumsk Petronela Jastrzębska Stara Huta Mikołaj Antonina Suchodolska Ignacy Jastrzębski, Antonina Jastrzębska z. Józefa 426-1-232 294V-295R 21 T
21 7 1882 Szumsk Marianna Suchodolska Stara Huta Piotr Antonina Głowacka Feliks Kucharski, Marianna Głowacka z. Szymona 426-1-232 308V-309R 77 T
22 9 1882 Szumsk Stanisław Jastrzębski Stara Huta Jan Marcelina Adaszyńska Antoni Jastrzębski, Abtonina Suchodolska ż. Piotra 426-1-232 313V-314R 100 T
27 3 1882 Berezne Hilary Korkuś Bronisławka Ignacy Marianna Wilczyńska Kazimierz Niedźwiedzki i Marianna Suchodolska ż. Ignacego 740-2-5 86V-87R 34 R 81 DM
1 8 1882 Międzyrzec Korecki Petronela Kuczyńska Wacławka Dominik Honorata Suchodolska Jan Milewski i Franciszka Bagińska ż. Augustyna 740-2-301 135V-136R 19 R 79 DM
24 12 1883 Ołyka Ewa Kitajewska Wólka Kotowska Franciszek Katarzyna Suchodolska 504 58 85 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0030.htm
18 10 1883 Torczyn Antonina Suchodolska Chorochoryn Wincenty Teresa Strzelecka Michał Holc, Józefa Klukowska, Mikołaj Klukowski, Antonina Holc 669 26-27 40 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20669/pages/PL_1_436_669_0014.htm
13 12 1884 Ołyka Marianna Kitajewska Suchowce Franciszek Katarzyna Suchodolska 505 62 89 AGAD 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0032.htm
10 10 1885 Szumsk Stanisław Kucharski Kąty Feliks Agnieszka Głowacka Stefan Kucharski, Marianna Głowacka panna, Adam Sikorski, Antonina Suchodolska 103V-104R 122 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47J-D?i=692&cat=833999
1 4 1885 Dederkały Marian Mazurek Dederkały Małe Mikołaj Franciszka Suchodolska Piotr Walczuk i Franciszka Niewiadomska ż. Elizara 426-1-79 119V-120R 10 T 709 DM
19 2 1886 Ołyka Leontyna Suchodolska Wólka Kotowska Jan Dorota Garbalińska 507 14 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0008.htm
9 10 1886 Ołyka Izydor Kitajewski Wólka Kotowska Franciszek Katarzyna Suchodolska 507 56 94 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0029.htm
20 2 1886 Szumsk Leon Marciniuk Kąty Maciej Brygida Suchodolska 426-1-232 233V-234R 29 T
23 9 1886 Szumsk Antonina Głowacka Hucisko Horodyskie Szymon Marianna Suchodolska 426-1-232 256V-257R 137 T
18 8 1887 Szumsk Anna Jastrzębska Stara Huta Wojciech Teofila Jelinkowska Józef Jastrzębski i Antonina Suchodolska ż. Piotra 426-1-232 106V-107R 122 DM 974 T
24 9 1887 Szumsk Cezary Jelinkowski Stara Huta Jan Katarzyna Jastrzębska Hieronim Jastrzębski i Antonina Suchodolska ż. Piotra 426-1-232 109V-110R 140 DM 977 T
30 7 1888 Radziwiłłów Anna Suchodolska Buhajówka Józef Konstancja Maliszewska 426-1-81A 54V-55R 24 T
28 7 1889 Ołyka Leonard Suchodolski Wólka Kotowska NN Paulina Suchodolska 509 32 61 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0017.htm
23 7 1889 Torczyn Dominika Suchodolska Wierchy Józef Henryka Karpińska 675 18-19 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0010.htm
18 10 1889 Torczyn Petronela Jaworska Boratyn NN Helena Jaworska Jan Szwajkowski, Henryka Suchodolska żona Józefa 675 30-31 57 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0016.htm
2 11 1889 Krzemieniec Maria Amelia Zaborowska Komnatka Kazimierz Maria Suchodolska 01-81B 25V-26R 98 T
2 5 1889 Szumsk Jan Oborski Hucisko Pikulskie Adolf Anna Listowska Jan Krasicki i Antonina Suchodolska ż. Piotra 426-1-232 14V-15R 67 T 880 DM
6 10 1889 Szumsk Bronisława Głowacka Hucisko Horodyskie Szymon Marianna Suchodolska Jakub Łosiński i Agnieszka Suchodolska ż. Piotra 426-1-232 31V-32R 154 T 897 DM
25 1 1891 Dederkały Wiktoria Suchodolska Kaletyńce Piotr Katarzyna Orłaczuk Piotr Orłaczuk, Maria Kotwicka z. Antoniego 58 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0002.htm
4 3 1891 Dederkały Kazimiera Mazurek Dederkały Małe Mikołaj Franciszka Suchodolska 58 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0003.htm
25 5 1891 Torczyn Julia Suchodolska Uroczyszcze Wierchy Józef Henryka Karpińska 677 24-25 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0013.htm
20 3 1891 Szumsk Karolina Jastrzębska Stara Huta Wojciech Teresa Jelinkowska Franciszek Oborski, Antonina Suchodolska ż. Piotra 426-1-233 10V-11R 40 T
16 3 1891 Szumsk Zuzanna Jelinkowska Stara Huta Jan Katarzyna Jastrzębska Józef Kalinowski, Antonina Suchodolska ż. Piotra, Mikołaj Jastrzębski, Antonina 426-1-233 19V-20R 73 T
17 7 1891 Szumsk Marianna Tomczuk Załuże Jan Agnieszka Suchodolska 426-1-233 24V-25R 95 T
11 3 1892 Ołyka Kazimiera Suchodolska Wólka Kotowska Daniel Zofia Gala 1018 14-15 26 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0010.htm
29 3 1892 Berezne Adela Korkuś Zawołocze Tomasz Aniela Chomicz Gracjan Chomicz , Sabina Suchodolska ż. Franciszka 740-2-8 208V-209R 27 R 208 AD1
21 5 1892 Berezne Stanisław Bekieszczuk Smolarnia Kajetan Aniela Kunicka Antoni Chomicz , Marianna Suchodolska ż. Ignacego 740-2-8 211V-212R 45 R 211 AD1
15 6 1893 Torczyn Leokadia Krupińska Szepel Kazimierz Karolina Suchodolska Wincenty Suchodolski, Katarzyna Krupińska panna 679 18-19 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0010.htm
5 2 1893 Szumsk Paulina Jastrzembska Huta Stara Karol Marcelina Polakowska Hieronim Jastrzembski, Anna Suchodolska ż. Piotra 75V-76R 22 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDB?i=202&cat=833999
8 7 1893 Szumsk Dominika Jasińska Kąty Kasper Tekla Bilewicz Stefan Błaszczuk, Józefa Suchodolska ż. Jana 93V-94R 100 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDW?i=221&cat=834001
16 7 1893 Szumsk Wiktoria Jastrzembska Huta Stara Wojciech Teofila Helinkowska Antoni Jastrzembski, Antonina Suchodolska ż. Piotra 94V-95R 102 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDD9?i=222&cat=833999
4 7 1893 Szumsk Anna Suchodolska Kaletyńce Wielkie Piotr Katarzyna Orłowska Piotr Orłowski, Marianna Bogucka ż. Dionizego 94V-95R 103 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDD9?i=222&cat=834000
10 9 1893 Szumsk Antoni Jastrzembski Huta Stara Jan Ludwika Bereżecka Paweł Jastrzembski, Antonina Suchodolska ż. Piotra 99V-100R 122 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD6Q?i=227&cat=833999
21 12 1893 Szumsk Jan Listowski Hucisko Piaseczne Józef Adela Słupczyńska Paweł Jastrzembski, Antonina Suchodolska ż. Piotra 113V-114R 180 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD14?i=243&cat=834001
12 6 1894 Ołyka Stanisław Kwiatkowski Reczyszcze Franciszek Zofia Suchodolska Jan Kiełbasa, Agnieszka Wantuch 1018 311 96 MO 0
5 6 1894 Ołyka Bolesław Paszkowski Wólka Kotowska Stanisław Paulina Suchodolska 1018 309 92 MO 0
17 6 1894 Szumbar Teofila Mazurek Dederkały Małe Mikołaj Franciszka Suchodolska Grzegorz Grocholski, Karolina Drapaluk ż. Józefa 627 59-60 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0036.htm
18 7 1894 Szumsk Antonina Tomczuk Załuże Jan Agnieszka Suchodolska 426-1-233 290V-291R 101 T
28 6 1895 Ołyka Cyryla Suchodolska Wólka Kotowska Jan Józefa Kownacka 1018 439 71 MO 0
9 4 1895 Szumsk Marianna Suchodolska Kaletyńce Piotr Katarzyna Orłowska 426-1-233 180V-181R 59 T
11 6 1895 Szumsk Karolina Suchodolska Kąty Jan Franciszka Jasińska 426-1-233 189V-190R 93 T
1 9 1895 Szumsk Władysława Śliwińska Stara Huta Antoni Aniela Łopuszańska Józef Kalinowski, Antonina Suchodolska ż. Piotra 426-1-233 201V-202R 142 T
1 4 1895 Berezne Jan Korkuś Zawołocze Tomasz Aniela Chomicz Gracjan Chomicz i Sabina Suchodolska ż. Franciszka 740-2-7 46N-47R 36 R 48 AD1
21 10 1896 Szumbar Marianna Mazurek Dederkały Małe Mikołaj Franciszka Suchodolska 1020 75-76 21 0
18 1 1896 Torczyn Marcelina Krupińska Szepel Kazimierz Karolina Suchodolska 913 2V-3R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20913/pages/PL_1_436_913_0003.htm
7 5 1897 Ołyka Bronisława Paszkowska Wólka Kotowska Stanisław Paulina Suchodolska 1018 710 56 MO 0
8 6 1897 Ołyka Marianna Kwiatkowska Moszczanica Franciszek Zofia Suchodolska 1018 716 65 MO 0
4 4 1898 Torczyn Antoni Krupiński Łucka Droga Kazimierz Karolina Suchodolska 935 5V-6R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0006.htm
5 11 1898 Ołyka Mieczysław Wąsowicz Wólka Kotowska Józef Teofila Suchodolska 1018 902 123 MO
29 5 1898 Tuczyn Janica Kuszpitowska Woskodawy Antoni Leopold Zofia Suchodolska Leon Kulczyński, Franciszka Suchodolska panna 937 11V-12R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0012.htm
4 6 1898 Torczyn Maria Krupińska Kolonia Jamki Franciszek Aniela Olszamowska Jan Krupiński, Stefanina Suchodolska panna 935 10V-11R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0011.htm
29 4 1898 Szumsk Maria Suchodolska Kąty Jan Franciszka Jasińska 426-1-234 17V-18R 65 T
2 1 1900 Torczyn Klementyna Kowalska Uroczyszcze Wierchy Józef Antonina Suchodolska 954 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0003.htm
12 1 1900 Torczyn Franciszek Krupiński Antonówka Szepelska Kazimierz Karolina Suchodolska 954 4-5 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0003.htm
18 3 1900 Torczyn Julianna Błędowska Litwa Konstantyn Bronisława Suchodolska 954 10-11 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0006.htm
8 5 1900 Tuczyn Antonina Kuszpietowska Woskodawy Antoni Zofia Suchodolska 957 1V-2R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0002.htm
17 5 1901 Torczyn Emilia Suchodolska Szepel Antoni Michalina Kowalska 955 16-17 39 0
14 10 1901 Torczyn Witalis Sadzewicz Kolonia Jamki Jan Stefania Suchodolska 955 26-27 62 0
2 11 1901 Torczyn Eliza Kowalska Szepel Józef Antonina Suchodolska 955 28-29 66 0
14 2 1901 Torczyn Władysław Holc Boratyn Jan Maria Suchodolska 955 6-7 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0004.htm
24 6 1901 Szumsk Rozalia Jarmolińska Cyranka Karol Aniela Suchodolska 0.1-236 360V-361R 105 T
18 9 1901 Niewirków Leontyna Suchodolska Stara Huta Władysław Katarzyna Węgłowska 952 44-45 108 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0023.htm
4 10 1901 Starokonstantynów Klementyna Antoszczuk Irszyki Franciszek Julia Suchodolska Franciszek Michalewski i Julia Janicka ż. Grzegorza 17-1-505 32V-33R 133 Ch 65-66 DM
4 6 1902 Szumbar Teofila Mazurek Dederkały Małe Mikołaj Franciszka Suchodolska 3 V-4 R 10 0
18 2 1902 Torczyn Kazimierz Łaskarzewski Szepel Adam Maria Suchodolska 967 3V-4R 15 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0004.htm
1 5 1902 Torczyn Bronisława Holc Boratyń Jan Maria Suchodolska 967 7V-8R 34 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0008.htm
3 8 1902 Torczyn Adam Krupiński Smolarnia Horodyńska Kazimierz Karolina Suchodolska 967 14V-15R 66 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0015.htm
20 11 1902 Torczyn Feliks Błędowski Litwa Konstanty Bronisława Suchodolska 967 20V-21R 98 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0021.htm
29 1 1902 Tuczyn Tadeusz Franciszek Kuszpitowski Woskodawy Antoni Zofia Suchodolska Leon Kulczycki, Michalina z Suchodolskich Żłobnicka 969 9V-10R 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0012.htm
20 2 1903 Niewirków Ewa Suchodolska Stara Huta Władysław Katarzyna Węgłowska 966 9V-10R 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0010.htm
8 5 1903 Niewirków Stanisław (Biskup) Dąbrowski Stara Huta Antoni Franciszka Suchodolska 966 23V-24R 91 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0024.htm
22 6 1903 Niewirków Feliksa Bagińska Nowa Huta Tomasz Marianna Suchodolska 966 29V-30R 113 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0032.htm
17 3 1903 Szumsk Józefa Jarmolińska Cyranka Karol Aniela Suchodolska 0.1-237 12V-13R 47 T
29 11 1903 Szumsk Stanisław Borkowski Stara Huta Józef Bronisława Suchodolska 0.1-237 55V-56R 217 T
6 10 1903 Żytomierz Franciszka Suchodolska Wyszpol Leonard Karolina Duchnowska Józef Górski, Michalina ż. Andrzeja Majka 178-3-171 168V-169R 397 Ż 333 DW
7 4 1904 Torczyn Leokadia Łaskarzewska Siedmiarki Adam Maria Suchodolska 986 5 V-6R 21 0
15 7 1904 Ołyka Antonina Wąsowicz Wólka Kotowska Józef Teofila Suchodolska 984 28 105 MO 0
17 1 1904 Ołyka Emilian Babinski Wólka Leonard Franciszka Suchodolska 984 5 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0005.htm
28 2 1904 Szumsk Zofia Suchodolska Stara Huta Jan Helena Staszewska 426-1-238 13V-14R 51 T
15 4 1904 Szumsk Maria Suchodolska Kąty Antoni Anna Kokorowska 426-1-238 20V-21R 80 T
4 11 1904 Szumsk Genowefa Jastrzębska Stara Huta Stanisław Petronela Kalinowska Mikołaj Jastrzębski, Helena Suchodolska ż. Jana 426-1-238 45V-46R 178 T
1 12 1904 Szumsk Anna Suchodolska Kaletyńce Wielkie Piotr Katarzyna Orłaczuk 426-1-238 50V-51R 203 T
14 6 1904 Ostropol Antoni Ostrowski Chiżniki Karol Faustyna Suchodolska Zygmunt Osiecki i Maria Dębicka ż. Stanisława 17-1-323 432V-433R 27 Ch 844-845 DM 0
30 3 1905 Ołyka Jan Babiński Wólka Kotowska Leonard Franciszka Suchodolska 985 13 47 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0013.htm
12 6 1905 Ołyka Antoni Kwiatkowski Borbin Franciszek Franciszka Suchodolska 985 23 86 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0024.htm
19 9 1905 Ołyka Kasper Suchodolski Wólka Kotowska Stanisław Weronika Wysocka Adam Bernacki, Leontyna Suchodolska 985 32 124 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0032.htm
8 5 1905 Tuczyn Stanisław Kuszpitowski Woskodawy Antoni Zofia Suchodolska 988 8V-9R 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0009.htm
9 9 1905 Niewirków Marianna Suchodolska Stara Huta Władyslaw Katarzyna Węgłowska 983 37V-38R 146 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0038.htm
16 10 1905 Niewirków Marian Żygadło Słoboda Stryj Józef Petronela Łoś Kazimierz Misiuna, Sabina Suchodolska ż Franciszka. 983 44V-45R 174 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0045.htm
10 3 1905 Szumsk Józefa Suchodolska Kąty Jan Franciszka Jasińska 426-1-236 163V-164R 36 T
19 3 1905 Szumsk Józefa Suchodolska Iserna Jakub Antonina Gabruk 1260 426-1-236 163V-164R 37 T
1 7 1905 Szumsk Petronela Suchodolska Stara Huta Stanisław Adela Jastrzębska 426-1-236 172V-173R 84 T
12 1 1905 Torczyn Adela Zmijewska Ulaniki Jan Joanna Wodowicka Stefan Hulanicki, Teresa Suchodolska ż. Wincentego 987 2V-3R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20987/pages/PL_1_436_987_0003.htm
4 10 1906 Szumsk Franciszka Borkowska Stara Huta Józef Bronislawa Suchodolska 426-1-236 115V-116R 151 T
10 4 1906 Dubno Karolina Majsterek Sady Onufry Rozalia Wójcik Józef Wójcik i Franciszka Suchodolska ż. Antoniego 740-4-162 17V-18R 67 R 19 DM
27 6 1906 Nowogród Wołyński Emilia Zahorowska Paranin Adam Joanna Suchodolska Adolf Osiński i Karolina Baszyńska 178-3-202 46V-47R 316 Ż 93 DW
24 6 1906 Nowogród Wołyński Paulina Suchodolska Karpiłówka Stanisław Aniela Wachowska Julian Wachowski i Paulina Suchodolska 178-3-202 49V-50R 335 Ż 99 DW
1 12 1906 Nowogród Wołyński Józefa Suchodolska Fedorówka Bazyli Aniela Kotwicka Karol Osiński i Marianna Adamska 178-3-202 111V-112R 644 Ż 223 DW
25 2 1907 Ołyka Aleksandra Bojkowska Moszczanica Edward Leontyna Suchodolska 1019 349 30 MO
10 3 1907 Ołyka Władysława Babińska Wólka Kotowska Leonard Franciszka Suchodolska 1019 355 43 MO
20 5 1907 Ołyka Regina Wąsowicz Wólka Kotowska Józef Teofila Suchodolska 1019 375 83 MO
3 7 1907 Ołyka Wiktoria Suchodolska Bereściany Antoni Anna Miller 1019 387 106 MO
3 8 1907 Ołyka Bronisława Suchodolska Wólka Kotowska Stanisław Weronika Wysocka 1019 393 119 MO
1 10 1907 Szumsk Aniela Suchodolska Stara Huta Jan Helena Ostaszewska 426-1-236 34V-35R 169 T
1 10 1907 Szumsk Aniela Suchodolska Kaletyńce Wielkie Piotr Katarzyna Orłowska 426-1-236 37V-38R 181 T
14 11 1907 Szumsk Teofil Jastrzębski Stara Huta Mikołaj Paulina Suchodolska 426-1-236 40V-41R 197 T
8 12 1907 Szumsk Marianna Suchodolska Iserna Jakub Antonina Gabruk 426-1-236 43V-44R 211 T
12 2 1907 Młynów Anna Suchodolska Smordwa Franciszek Albina Sawicka gub. Kijowska, Teofil Ściążko, Bronisława Sawicka ż. Józefa 740-2-414 56V-57R 14 R 1520 RK
19 7 1907 Cudnów filia Romanów Paulina Suchodolska Bykówka Franciszek Petronela Zajączkowska Antoni Milewski i Maria Zajączkowska panna 178-3-215 90V-91R 184 Ż 177-178 DM
10 5 1908 Ołyka Czesław Bojkowski Moszczanica Edward Leontyna Suchodolska 1019 550 109 MO
16 8 1908 Ołyka Wiktoria Wąsowicz Wólka Kotowska Józef Teofila Suchodolska 1019 580 172 MO
15 10 1908 Ołyka Antoni Babiński Wólka Kotowska Leonard Franciszka Suchodolska 1019 598 208 MO
14 12 1908 Ołyka Lucjanna Suchodolska Wólka Kotowska Stanisław Weronika Wysocka 1019 614 237 MO
21 12 1908 Ołyka Stanisław Kownacki Baszłyki Fabian Albertyna Suchodolska 1019 616 244 MO
14 2 1908 Horochów Izydor Sadzewicz Zwiniacze Jan Stefania Suchodolska 994 5 16 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0008.htm
3 8 1908 Szumsk Anna Suchodolska Kąty Antoni Anna Kukurowska Franciszek Wereszczyński, Anna Suchodolska ż. Jana 426-1-97 26V-27R 130 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-2?i=630&cat=834002
19 12 1908 Szumsk syn Oborski Huta Stara Tomasz Antonina Zielińska Mikołaj Jastrzembski, Helena Suchodolska ż. Jana 426-1-97 42V-43R 210 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-1?i=646&cat=834002
18 10 1908 Starokonstantynów Emilia Kuczer-Gołębiowska Rasztówka Eugeniusz Franciszka Suchodolska Adolf Szepelski i Emilia Sokalska ż. Hipolita 17-2-88 32V-33R 130 Ch 66-67 DM
26 7 1909 Ołyka Maria Suchodolska Bereściany Antoni Anna Miller 1019 62 141 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0036.htm
13 2 1909 Szumsk Janina Jastrzembska Huta Stara Stanisław Adela Krajewska Karol Krajewski, Helena Suchodolska ż. Jana 56V-57R 25 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CJ-7?i=881&cat=833998
10 3 1909 Szumsk Józefa Jasińska Kąty Jan Maria Wiszniewska Józef Jasiński, Franciszka Suchodolska ż. Jana 58V-59R 41 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R345-B?i=883&cat=834002
14 6 1909 Szumsk Marianna Borkowska Huta Stara Józef Bronisława Suchodolska Jan Jastrzembski, Waleria Białobrzycka ż. Karola 66V-67R 90 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-L?i=891&cat=834003
27 2 1909 Cudnów filia Romanów Helena Anuszkiewicz Bykówka Teofil Tekla Filińska Dominik Suchodolski i Franciszka Suchodolska ż. Józefa 178-3-215 202V-203R 58 Ż 380-381 DM
19 3 1909 Cudnów filia Romanów Józefa Szpakowska Hruźliwiec Antoni Maria Suchodolska Józef Święcicki i Antonina Zaklikowska ż. Walentego 178-3-215 205V-206R 77 Ż 386-387 DM
10 4 1910 Cudnów filia Romanów Stanisława Liśkiewicz Bykówka Antoni Celestyna Bagińska Stanisław Plewiński i Franciszka Suchodolska ż. Dominika 178-3-215 269V-270R 69 Ż 507-508 DM
10 8 1910 Cudnów filia Romanów Helena Suchodolska Bykówka Franciszek Stefania Lisowska Łukasz Borowski i Apolonia Juchonowa ż. Dymitra 178-3-215 283V-284R 166 Ż 535-536 DM
20 9 1910 Cudnów filia Romanów Michalina Suchodolska Futor Drenniki Józef Józefa Rewucka Kamil Tomaszewski i Katarzyna Malinowska ż. Teodora 178-3-215 289V-290R 205 Ż 547-548 DM
10 12 1910 Nowy Zawod Maria Stawińska Zdań Balareczka Piotr Joanna Suchodolska Aleksander Metelski, Kamila Gołębiowska ż. Jana 178-3-196 21V-22R 104 Ż 44-45 DW
30 12 1910 Nowy Zawod Franciszka Goraj Buda Szyjecka Gwidon Antonina Suchodolska Wincenty Goraj, Paulina Goraj ż. Jana 297-1-46 24V-25R 119 Ż 50 DW
23 12 1911 Ołyka Leokadia Babińska Wólka Leonard Franciszka Suchodolska 1050 8 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0006.htm
13 6 1911 Kołki Józefa Mąkos Żeleźnica Antoni Julianna Suchodolska protokół zeznań z 31.7.1929 t. VII 615
3 5 1911 Torczyn Stefan Janiewicz Kolonia Szepelska Franciszek Józefa Suchodolska Stefan Suchodolski, Józefa Amonowicz ż. Władysława 1026 9V-10R 36 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0012.htm
30 10 1911 Torczyn Zenon Koleta Ulaniki Ignacy Antonina Suchodolska Jan Łaskarzewski, Stanisława Fukiet panna 1026 16V-17R 64 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0019.htm
9 2 1911 Korzec f. Horodnica Walentyna Suchodolska Kurczycka Huta Mikołaj Kamila Łozowicka Antoni Domański i Ludwika Bugajewska 178-3-181 5V-6R 26 Ż 11-12 DM
6 4 1911 Korzec f. Horodnica Feliksa Domańska Kurczycka Huta Antoni Marcelina Suchodolska Wiktor Suchodolski i Kamila Suchodolska 178-3-181 11V-12R 58 Ż 23-24 DM
10 7 1911 Korzec f. Horodnica Florian Turowski Zapruda par. Emilczyn Florian Zofia Łaszewicz Józef Boczkowski i Aniela Suchodolska ż. Pawła 178-3-181 22V-23R 126 Ż 45-46 DM
24 5 1911 Dubno Jadwiga Markowska Zamłynie Stanisław Maria Suchodolska Jan Kozłowski i Leontyna Mazurkiewicz panna 740-4-158 27V-28R 128 R 29 DM
8 1 1911 Romanów Bazylia Anuszkiewicz Bykówka Teofil Tekla Filińska Dominik Suchodolski i Franciszka Suchodolska ż. Józefa 178-3-216 3V-4R 18 Ż 7-8 DM
6 1 1911 Nowy Zawod Jan Wołyński Nowy Zawod Adam Paulina Talko Feliks Targoński, Emilia Suchodolska ż. Pawła 178-3-196 26V-27R 130 Ż 54 DW
8 1 1911 Nowy Zawod Feliks Zieliński Huta Justynówka Dominik Emilia Stawińska Jan Zieliński, Emilia Suchodolska ż. Pawła 178-3-196 27V-28R 131 Ż 56 DW 0
22 3 1911 Nowy Zawod Marian Drohamirecki Wjunki Dominik Adela Suchodolska Mikołaj Drahomirecki, Rozalia Drahomirecka ż. Walerego 178-3-196 50V-51R 246 Ż 102 DW
29 4 1911 Nowy Zawod Janina Goraj Szyjecka Buda Wincenty Michalina Kotwicka Józef Kotwicki, Antonina Suchodolska z. Gwidona 178-3-196 63V-64R 313 Ż 128 DW
13 5 1911 Nowy Zawod Leonarda Kotwicka Huta Justynówka Dominik Ludwika Suchodolska Gwidon Kotwicki, Maria Suchodolska ż. Feliksa 178-3-196 71V-72R 354 Ż 144 DW
14 5 1911 Nowy Zawod Genowefa Bagińska Olanówka, par. Trojanów Józef Michalina Malinowska Dominik Baszyński, Franciszka Suchodolska ż. Mikołaja 178-3-196 74V-75R 367 Ż 150 DW
24 5 1911 Nowy Zawod Jan Rewucki Huta Justynówka Ludwik Maria Bargilewicz Bronisław Bargilewicz, Franciszka Suchodolska ż. Mikołaja 178-3-196 74V-75R 369 Ż 150 DW
12 8 1911 Nowy Zawod Dominik Bargilewicz Huta Justynówka Franciszek Adolfina Lulewicz Alojzy Zieliński, Paulina Suchodolska ż. Ludwika 178-3-196 93V-94R 475 Ż 188 DW
16 8 1911 Nowy Zawod Leonarda Suchodolska Huta Justynówka Paweł Emilia Wołyńska Feliks Zieliński, Antonina Niedźwiedzka ż. Teofila 178-3-196 94V-95R 482 Ż 190 DW
22 10 1911 Nowy Zawod Dominik Stawiński Huta Justynówka Józef Maria Śledziewska Adolf Werbicki, Paulina Suchodolska ż. Ludwika 178-3-196 112V-113R 592 Ż 226 DW
6 9 1911 Cudnów Celestyn Kulikowski Stawki Jakub Konstancja Suchodolska Seweryn Kulikowski i Anastazja Golińska ż. Dominika 178-3-231 418V-419R 168 Ż 829-830 DM
1 12 1911 Cudnów Józefa Szymańska Szyjka Franciszek Kamila Baszyńska Antoni Balicki i Ewelina Suchodolska ż. Mariana 178-3-231 429V-430R 225 Ż 851-852 DM 0
14 6 1911 Ołyka Antonina Ostrowska Dobra Kasper Aniela Suchodolska 1063 29V-30R 120 AGAD 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0032.htm
25 9 1911 Ołyka Janina Kownacka Zalisocze Fabian Albertyna Suchodolska 1063 45V-46R 184 AGAD 49 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0049.htm
30 10 1911 Ołyka Kazimiera Suchodolska Bereściany Antoni Anna Miller 1063 56V-57R 228 AGAD 62 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0062.htm
2 8 1912 Torczyn Konstanty Łaskarzewski Siedmiarki Adam Maria Suchodolska 1042 26-27 50 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0016.htm
16 8 1912 Ołyka Łucja Bojkowska Wólka Edward Leontyna Suchodolska 1050 70 135 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0037.htm
19 3 1912 Korzec f. Horodnica Józefa Jakubowska Kurczycka Huta Stanisław Kamila Osińska Paweł Łabęcki i Kamila Suchodolska ż. Mikołaja 178-3-181 68V-69R 43 Ż 137-138 DM
30 3 1912 Korzec f. Horodnica Franciszek Borawski Klonowa Rudnia Grzegorz Antonina Bagińska Piotr Jakubowski i Julianna Suchodolska ż. Ignacego 178-3-181 69V-70R 48 Ż 139-140 DM
17 7 1913 Ołyka Władysław Babiński Wólka Kotowska Leonard Franciszka Suchodolska 1063 113 95 AGAD MO
7 9 1913 Ołyka Baltazar Wąsowicz Wólka Kotowska Józef Teofila Suchodolska 1063 117 119 AGAD MO
10 1 1913 Torczyn Janina Suchodolska Kolonia Szepelska Stefan Maria Komarowska 1051 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0004.htm
6 11 1913 Torczyn Tadeusz Sadzewicz Jamki Jan Stefania Suchodolska 1051 32-33 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0018.htm
17 7 1913 Korzec f. Horodnica Witalis Węgłowski Krywalska Huta Mikołaj Aleksandra Misiuna Kazimierz Misiuna i Katarzyna Suchodolska 178-3-181 134V-135R 118 Ż 266-267 DM
4 8 1913 Korzec f. Horodnica Felicja Domańska Kurczycka Huta Antoni Marcelina Suchodolska Dionizy Suchodolski i Kamila Suchodolska ż. Mikołaja 178-3-181 137V-138R 137 Ż 272-273 DM
18 12 1913 Horodnica Bronisław Chodorowski Lewacze par. Niewirków Franciszek Antonina Suchodolska chrzest 5.01.1914, Józef Chodorowski i Franciszka Chodorowska panna 178-3-181 167V-168R 2 Ż 329-330 DM
4 3 1914 Torczyn Kazimierz Koleta Ulaniki Ignacy Antonina Suchodolska 1056 14-15 26
4 3 1914 Torczyn Weronika Koleta Ulaniki Ignacy Antonina Suchodolska 1056 14-15 27
21 7 1914 Torczyn Witold Leśniewicz Ulaniki Kazimierz Albina Suchodolska 1056 24-25 46
11 2 1914 Ołyka Michalina Suchodolska Kotowska Wólka Jan Anna Batiuszka 1063 162 31 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0172.htm
6 8 1914 Ołyka Piotr Suchodolska Huta Bogusławka Józef Marcelina Domalewska 1063 181 108 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0192.htm
9 11 1914 Ołyka Franciszek Judycki Wólka Antoni Ludwika Suchodolska 1063 192 149 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0203.htm
1 11 1914 Horodnica Marian Błoński Huta Kurczycka Feliks Teofila Osińska Felicjan Nowosielecki i Kamila Suchodolska ż. Mikołaja 178-3-181 198V-199R 185 Ż 391-392 DM
28 11 1914 Horodnica Cecylia Suchodolska Lipina Andrzej Olga Pawłowska Bolesław Rudnicki i Tekla Pawłowska panna 178-3-181 199V-200R 194 Ż 393-394 DM
16 3 1915 Ołyka Piotr Ostrowski Dobra Kasper Aniela Suchodolska 1081 26 46 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0016.htm
5 7 1915 Ołyka Władysław Bojkowski Wólka Kotowska Edward Leontyna Suchodolska 1081 52 100 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0029.htm
2 7 1915 Horodnica Hilary Żygadło Stryj Józef Petronela Łoś Kazimierz Misiuna i Sabina Suchodolska ż. Franciszka 178-3-181 234V-235R 113 Ż 463-464 DM
1 9 1915 Horodnica Janina Pawłowska Lipina Adam Teofila Nieżyńska Cezary Nieżyński i Apolonia Suchodolska ż. Andrzeja 178-3-181 240V-241R 145 Ż 475-476 DM
13 7 1916 Ołyka Anna Suchodolska Kolonia Czetyń Stanisław Weronika Wysocka 1081 121b 59 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0068.htm
25 8 1916 Ołyka Władysława Judycka Wólka Kotowska Antoni Kazimiera Suchodolska 1081 127 70 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0071.htm
27 6 1916 Nowy Zawod Józefa Lisowska Budyszcze Jan Paulina Małowska Jan Turowski, Józefa Suchodolska ż. Józefa 178-3-197 326V-327R 215 Ż 647 DW
4 8 1916 Nowy Zawod Weronika Suchodolska Huta Justynówka Paweł Emilia Wołyńska Adam Wołyński, Feliksa Suchodolska ż. Franciszka 178-3-197 336V-337R 265 Ż 667 DW 0
12 10 1916 Nowy Zawod Wincenty Suchodolski Huta Justynówka Mikołaj Franciszka Rybczyńska Stanisław Chodorowski, Paulina Suchodolska ż. Ludwika 178-3-197 350V-351R 334 Ż 695 DW
24 10 1916 Nowy Zawod Dominik Stawiński Zdań-Balarka Piotr Anna Suchodolska Jan Cierpicki, Maria Suchodolska ż. Jana 178-3-197 354V-355R 351 Ż 703 DW
10 1 1916 Horodnica Antoni Błoński Kurczycka Huta Kazimierz Adela Jaworska Stanisław Jakubowski i Kamila Suchodolska ż. Mikołaja 178-3-181 272V-273R 19 Ż 535-536 DM
17 11 1916 Horodnica Genowefa Suchodolska Huta Kurczycka Mikołaj Kamila Łozowicka Wiktor Sztompka i Kazimiera Łozowicka panna 178-3-181 304V-305R 189 Ż 599-601 DM
27 10 1917 Kołki Jadwiga Suchodolska gr. Trosteniec Grzegorz Michalina Józef Suchodolski, Adela Suchodolska 1078 9 24 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0010.htm
21 11 1917 Kołki Jan Ostrowski Dobra Kacper Aniela Suchodolska Józef Ostrowski, Franciszka Ostrowska 1078 10 26 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0011.htm
9 5 1917 Kowel Halina Suchodolska Kowel Zofia Suchodolska 1086 6 20 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201086/album/index.html#img=1_436_0_0_1086_0007.jpg
5 3 1917 Szumsk Marcelina Suchodolska Huta Stara Jan Helena Ostaszewska Jan Oborski, Elżbieta Śliwińska ż. Kazimierza 426-1-257 10R 33 T 12 RK
10 9 1917 Szumsk Marian Jastrzębski Huta Stara Mikołaj Paulina Suchodolska Marian Jastrzębski, Klementyna Jastrzębska ż. Jana 426-1-257 29R 109 T 31 RK
27 9 1917 Szumsk Maria Zajkowska Hucisko Pikulskie Grzegorz Elżbieta Jasińska Jan Sinkowski, Krystyna Suchodolska panna 426-1-257 31R 119 T 33 RK
13 3 1918 Kołki Władysław Cybulski Bronisław Paulina Sinicka Władysław Gala, Magdalena Suchodolska, + 17.04.2002 USC Opole 1085 9 24 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0010.jpg
17 4 1918 Kołki Klaudia Suchodolska Albin Magdalena Rosińska Gabriel Rosiński, Emilia Kopij 1085 14 37 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0015.jpg
28 10 1918 Kołki Kazimierz Zalewski Paweł Paulina Maszkowska Stanisław Marcinkiewicz, Łucja Suchodolska 1085 37 107 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0038.jpg
5 3 1923 Międzyrzec Kazimierz Jakubowski Woronucha Feliks Antonina Suchodolska Adam Bagiński,Wincenty na Pawłowska panna 740-4-363 92R 15 R AS
1 3 1923 Szumsk Rozalia Bernacka Huta Stara Jan Krystyna Suchodolska Franciszek Suchodolski, Karolina Ignatowicz ż. Rudolfa 426-1-260 7R 38 T 15 RK 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
15 2 1797 Szumsk Antoni Bjałobrzycki Białobrzyc Hucisko Stanisławowe k Tekla Rogowska Hucisko Stanisławowe p Jakub Jakusiewicz, Marianna Suchodolska 297-1-183 23R Ł RK
5 2 1811 Dubno Leon Sobkowski Marianna Suchodolska Dubno Marcin Płoszczewski, Jan Szymański 64 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0003.htm
9 6 1812 Dubno Jan Domański w Aleksandra Szymańska Dubno Gabriel Strzelecki, Teresa Suchodolska 64 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0008.htm
2 8 1826 Dubno Ignacy Ziemiczkowski k Marianna Suchodolska Dubno p Stanisław Brzozowski, Marcin Arnold 64 154 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0080.htm
29 5 1827 Łabuń Franciszek Ostrowski Tadeuszpol 22 Roch Cecylia Żytkiewicz Marianna Kobierska Tadeuszpol 16 Sebastian Marianna Suchodolska Michał Wiszniowski, Józef Czajkowski 178-3-93 115V 6 Ż 225 KP2
14 10 1828 Szumsk Stanisław Kucharski Kąty 20 Michał Anna Krewocząk Honorata Suchodolska Kąty 16 Jan Katarzyna Sikorska Marcin Jasiński, Wawrzyniec Sikorski 245-1-2 402R 50 R RK
3 2 1829 Łabuń ur. Józef Borysowicz Bereźna, par. połońska 22 ur. Jan Marianna Rudkowska ur. Agnieszka Kobierska Tadeuszpol 18 ur. Sebastian Anastazja Suchodolska ur. Michał Jastrzębski, Jakub Kwiatkowski, Gabriel Witwicki 178-3-95 139V 5 Ż 272 KP2
22 7 1829 Teofilpol ur. Jan Sobecki Teofilpol 48 Wawrzyniec Tekla ur. Anna Suchodolska Teofilpol 25 Jan Katarzyna Jasińska ur. Józef Szarzewski, Jan Koryszny 178-3-95 334r 10 Ż 648 KP2
26 5 1829 Niewirków Tomasz Żygadło Rudnia Siwki 20 Jan Anastazja Suchodolska Marianna Bagińska Willa 18 Kajetan Agnieszka Łukomska Mikołaj Żygadło, Kilian Żygadło 171-1-2 297 R 2 R AS
29 9 1829 Równe Marcin Arnold (Ew.) par. Równe 49w Melchior Sara Anna Suchodolska par. Równe 20 Jakub Apolonia Ludwik Zwierszchowski, Andrzej Bogdaszewski 171-1-2 141R 6 R 152 DM
16 2 1830 Kulczyny Antoni Sławski Krasiłów 23 Bazyli Wiktoria Federowicz Franciszka Bobrowska Krasiłów 18 Piotr Marianna Suchodolska Urodzeni, świad: Ur. Jakub Zieliński, Michał Łukasiwicz 178-3-96 340V 10 Ż Mg
19 1 1830 Dubno Ignacy Piotrowski Dubno 60w Kajetan Marianna Marianna Suchodolska Dubno 40w Walenty Teresa Wasilewska Feliks Potocki, Antoni Wasmont, Jan Stongowski 816 129R 1 AGAD 130 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0130.htm
4 10 1831 Sokul Walenty Burzymowski Czebenie 35 Jędrzej Teresa Suchodolska Klara Michalewska z d.Malinowska Czebenie 38 Adam Agnieszka Kozłowska Jakub Kaszyński, Antoni Bańkowski 817 43V 3 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0045.htm
25 1 1831 Tuczyn Wincenty Łukomski Sobówka 20 Jan Apolonia Suchodolska Tekla Łoś Sobówka 14 Ignacy Anna Kamińska Franciszek Gołębiowski, Jan Gniatecki, Franciszek Wyleżyński 171-1-4 227R 1 R DM
15 11 1831 Kulczyny Jan Bobrowski Krasiłów 18 Piotr Marianna Suchodolska Anastazja Pawłowska Krasiłów 18 Jan Marianna Wiszniewska Urodzeni, świad: Ur. Aleksander Markowski, Wojciech Markowski 178-3-97 395V 27 Ż Mg
12 11 1831 Równe Maciej Zahorowski par. Równe 24 Jakub Tekla Hołdajewicz Marianna Mossakowska par. Równe 16 Antoni Franciszka Suchodolska Jan Sawicki, Karol Sawicki, Aniela Kowalska 171-1-8 143R 5 R 150 DM
3 7 1832 Szumsk Mikołaj Woycieszko Wojcieszko Kruholec 25w Teodor Marianna Jacent Honorata Kucharska z d. Suchodolska Kąty 22w Jan Katarzyna Jasińska Maciej Podolski, Kazimierz Doiżdżacz, Stefan Bilewicz 245-1-6 405R 25 R RK
29 6 1832 Stepań Benedykt Łozowicki par. Włodzimierzec 20 Franciszek Anna Suchodolska Eleonora Krawcewicz Siedlisko 18 Szymon Anna Korzun Maciej Brzozowski, Franciszek Łozowicki, Józef Wiatr 171-1-5 214R 10 R DM
5 2 1833 Ołyka Jakub Rybczyński Dermanka 21 Maciej Katarzyna Wysocka Marianna Kulesza Dermanka 18 Jan Rozalia Suchodolska 819 158 8 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0166.htm
5 2 1833 Włodzimierzec Józef Piotrołaj [Pietrołaj] Hały 29 Jakub Zofia Marcinkiewicz Aleksandra Łozowicka Hały 18 Franciszek Maria Suchodolska Józef Czarnecki, Franciszek Piotrołaj, Szymon Kunicki 819 90R-90V 5 AGAD 92-93 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0092.htm
11 2 1834 Nowogród Wołyński Wojciech Konczakowski Rudnia Jancza 18 Jakub Aleksandra Święcicka Karolina Bielecka Balarka Józefówka 16 Marcin Ewa Suchodolska Jakub Suchodolski, Leon Skokowski 245-1-8 38R 5 R 42 DM
11 9 1835 Dubno Ignacy Kulesza Mosty, par. Ostróg 21 Jan Rozalia Suchodolska Karolina Sawicka Obhów 18 Szymon Katarzyna Miszkiewicz 821 162V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0165.htm
27 5 1835 Bereźnica Michał Kwiatkowski Cepcewicze 28 Jan Wiktoria Tarnawska Rozalia Rutkowska Cepcewicze 20 Michał Julianna Suchodolska Tomasz Garboliński, Jan Paszkowski 821 119V 3 AGAD 121 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0121.htm
2 2 1836 Niewirków Franciszek Łukomski 26 Jan Apolonia Suchodolska Franciszka Kuczyńska Horodyszcze 18 Hieronim Zuzanna Maligranda Józef Bagiński, Wincenty Łukomski 171-1-9 273 V 4 R AS
8 6 1837 Ptycza Tymko Samoniuk Buderaż, par. Unicka Pełcza 20 Antoni Katarzyna Marianna Lasecka Pełcza 20 Wojciech Ewa Suchodolska Jan Wiszniowski, Piotr Piotrowski, Paweł Ilczuk 823 272V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0306.htm
9 5 1837 Równe Jan Ławrowski par. Równe 28 Jan Rozalia Zasadkiewicz Michalina Mossakowska par. Równe 18 Antoni Franciszka Suchodolska Wlm Włodzimierz Kowalski Tyt. Urzędnik i Wlm Ludwik Zwierzchowski Porucznik WR 171-1-10 141R 1 R DM
7 2 1837 Berezne Paweł Kuriata Rudnia Potasznia 25 Karol Marianna Górska Brygida Suchodolska Rudnia Potasznia 19 Jan Teresa Karczewska Michał Kuriata, Karol Kuriata 171-1-10 242R 3 R Na
24 10 1837 Deraźne Jan Dawidowicz Ossowa par. Stepań 24 Antoni Anastazja Suchodolska Elżbieta Sulikowska Makarówka 18 Jan Franciszka Przybyszewska Tadeusz Dawidowicz, Dominik Kołodyński, Józef Sulikowski 171-1-10 211V 11 R DM
31 1 1837 Stepań Józef Miszkiewicz Użanie 20 Bartłomiej Marcelina Żarczyńska Marianna Piotrowska Użanie 19 Tomasz Marcelina Suchodolska Wojciech Janicki, Józef Miszkiewicz, Michał Mokrzycki 171-1-10 224R 2 R 226 DM
5 9 1837 Miropol Antoni Pulikowski Ulanówka 39w Jędrzej Helena Kruczkowska Agnieszka z d. Naumowicz Szarafinowicz Ulanówka 40w Jan Katarzyna Suchodolska Wincenty Pulikowski, Ignacy Orliński, Wincenty Pulikowski 245-1-11 240R 13 R 238 DM
12 6 1838 Olewsk Andrzej Garbowski Budki Radowelskie 20 Grzegorz Agnieszka Suchodolska Agata Dworak Rudnia Perżańska 18 Piotr Anastazja Smyk Grzegorz Rudnicki, Jan Garbowski, Maciej Garbowski 178-3-6 456R 8 Ż Na
29 5 1838 Starokonstantynów Franciszek Winer Woronkowce 25 Karol Marianna Solska Teofila Suchodolska Starokonstantynów 20 Franciszek Anna Gabl Jan Maciejewski, Antoni Popławski 178-3-110 190R 20 Ż 365 DM
28 8 1838 Puliny Teodor Bergielewicz Huta Justynówka 30w Eliasz Anna Suchodoska [Suchodolska] Rozalia z d. Targoni Orzechowska Budzisko Szafrańskie 30w Jan Anna Kuriata Maciej Makowski, Antoni Borecki 178-3-6 359R 29 Ż 699 DM
22 5 1838 Bereźnica Karol Myszkiewicz Dołhe 47 Piotr Marianna Łap[...]ka Anastazja Rudkowska [Rutkowska] Dołhe 26 Michał Helena Suchodolska Michał Dawidowicz, Jan Jankiewicz, Jan Bandura 824 86V 4 AGAD 89 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0089.htm
15 5 1839 Cudnów Bazyli Horczuk Rudnia Wysokopiecka (wyz. G-U, par. Tryhó 25 Jan Teresa Kaleńczuk Marianna z d. Kotwicka Misańczuk Rudnia Wysokopiecka 30w Adam Katarzyna Suchodolska Adam Wanat, Tomasz Szaciło 569-1-62 29R 16 Ż 58 DM
8 10 1839 Cudnów Franciszek Leniewicz Rudnia Nowa 27 Kazimierz Tekla Suchodolska Wiktoria Galicka Rudnia Frysarka 20 Stanisław Ewa Pieńkowska Kazimierz Kruszewski, Jan Gamocki 569-1-62 33R 32 Ż 66 DM
23 7 1839 Korzec Aleksander Marcinkowski par. Korzec 20 Ignacy Agnieszka Przybysz Karolina Bielecka par. Korzec 17 Marcin Ewa Suchodolska Józef Rybczyński, August Ortiński 178-51-433 86V 13 Ż 92
12 8 1839 Korzec Piotr Chudzic par. Korzec 40w Andrzej Marianna Tarnowska Zofia z d. Suchodolska ? Moch par. Korzec 40w Mikołaj Wiktoria Gabriel Janiszewski, Franciszek Janiszewski 178-51-433 86R 15 Ż 92
2 2 1841 Szumsk Feliks Arembski Majdan Dubieński 19 Wawrzyniec Kunegunda Donelak Agnieszka Suchodolska Huta Szumska 19 Piotr Barbara Sopińska 872 555 6 AGAD DW
24 8 1841 Kuniów Kazimierz Roliński Chiniówka 22 Marcin Krystyna Józefa Kulesza Chiniówka 18 Jan Rozalia Suchodolska R 61 R 6 0
18 5 1841 Opalin Józef Świderski Smolarze 50w Antoni Elżbieta Świebodzian Marianna z Boroczyńskich Suchodolska Smolarze 44 Franciszek Marianna 519 5 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20519/pages/PL_1_436_519_0004.htm
8 2 1841 Korzec Józef Bielecki Balarka Lubomirka 25 Marcin Ewa Suchodolska Tekla Rakowska Balarka Usteńska 21 Grzegorz Ewa Moroz Jan Marcinkowski, Józef Marcinkowski 872 231 14 AGAD 124 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0124.htm
8 6 1842 Kołki Grzegorz Falkowski Medweżki 31 Paweł Marianna Suchodolska Zofia Kowalska Medweżki 20 Jan Katarzyna Sołtys Felix Korzeniowski, Stefan Jazwiński 828 233V 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0237.htm
1 2 1842 Stepań Grzegorz Mokrzycki Wyrka 28 Adam Marianna Mołodecka Ludwika Piotrowska Użanie 19 Tomasz Marcella Suchodolska 881 170 V 3 AGAD DW
1 2 1842 Stepań Mikołaj Piotrowski Użanie 25 Tomasz Marcella Suchodolska Marianna Kulikowska Użanie 21 Maciej Eleonora Piętrzyńska 881 171 R 4 AGAD DW
15 2 1842 Korzec Marcin Sawicki Balarka Lubtowska 21 Aleksander Helena Strumidłowska Aleksandra Suchodolska Balarka Lubtowska 20 Wawrzyniec Rozalia Śliwińska 873 163 5 AGAD PW
21 6 1842 Nowogród Wołyński Jan Wojcicki Hłumcza 40 Andrzej Agnieszka Suchodolska Justyna Koszelewska Zwiahel 21 Feliks Apolonia 873 68 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0037.htm
15 2 1842 Tuczyn Karol Sewruk Siedliszcze Małe 20 Kazimierz Katarzyna Suchodolska Anna Prokopowicz Siedliszcze Małe 27 Bazyli Anastazja Torgońska 881 197 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0205.htm
21 6 1842 Żytomierz Jan Baranowski 31 Marcin Katarzyna Kotwicka Marianna Suchodolska 25 Konstanty Agnieszka Zygadło 178 51 484 25 Ż Ni
21 2 1843 Kuniów Franciszek Malinowski Chiniówka 30 Szymon Marianna Popławska Anna Kulesza Chiniówka 22 Jan Rozalia Suchodolska 882 66 V 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0068.htm
21 2 1843 Korzec Piotr Żarczyński Balarka Lubomirka 24 Szymon Ewa Nogaj ? Karolina Holakowska wdowa Balarka Lubomirka 31 Marcin Ewa Suchodolska 874 235 21 AGAD PW
17 2 1843 Nowogród Wołyński Stanisław Bilewicz Józefin, par. Korzec 20 Omelan (Emilian) Anna Brigida (Brygida) Suchodolska Kurczyce 18 Antoni Marianna Kuriata 874 97 20 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0051.htm
10 6 1843 Cudnów Mateusz Szemit Huta Sobolówka 25 Łukasz Zofia Kunicka Anna Sawicka Huta Sobolówka 22 Jan Marianna Suchodolska Mikołaj Grabiarz, Franciszek Grabiarz 569-1-66 35R 25 Ż 71 DM
15 10 1844 Tuczyn Andrzej Sewruk Małe Siedliszcze 27 Kazimierz Katarzyna Suchodolska Ludwika Chodorowska Małe Siedliszcze 25 Jan Marianna Oszczepowska Stefan Szuwarski, Wojciech Chodorowski 883 155V 8 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0159.htm
12 11 1844 Tuczyn Kazimierz Łukomski Sobówka 35w Mikołaj Apolonia Suchodolska Balbina Uchańska Nowy Majdan 25 Mikołaj Marianna Boczkowska Walenty Chorążyczewski, Grzegorz Łukomski 883 157 10 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0160.htm
21 5 1844 Toporyszcze Jan Rękas Sały 50w Stefan Pelagia Suchodolska Marianna Pietkiewicz Dobryń 50w Bazyli Prakseda Niewidomska Paweł Rękas, Taras Tołłoczko, Michał Brzeżewski 178-51-514 497R 20 Ż DM
30 5 1844 Cudnów Paweł Żołędziowski Semenówka par. Lubar 48w Marcin Marcjanna Suchodolska Marianna z d. Śniechowska Biernacka Manie 40w Antoni Agnieszka Komarnicka Atanazy Urzędowski, Piotr Miączyński 569-1-67 31R 24 Ż 62 DM
28 10 1845 Aleksandria Józef Ostapowicz Kamienna Góra 46 Józef Marianna Regina z Bagnickich Suchodolska Kamienna Góra 46 Jan Agnieszka 884 190 R 4 AGAD DW
25 11 1845 Tuczyn Wojciech Chodorowski Siedliszcze Małe 27 Jan Marcelina Oszczep...wska Pawlina Sewruk Siedliszcze Małe 19 Kazimierz Katarzyna Suchodolska 884 179 V 4 AGAD DW
28 1 1845 Korzec Ludwik Piasecki Rzeczki 21 Piotr Zofia Gajewska Marianna Bagińska Michijówka parafia Nowogród Wołyński Zwiahel 18 Wincenty Magdalena Suchodolska 876 177 2 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0096.htm
21 1 1845 Korzec Heliodor Metelski Balarka Kaczeniec 22 Feliks Anna Domańska Ewa Suchodolska Rudnia Klonowska 19 Jan Franciszka Linkiewicz 876 176 1 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0095.htm
21 1 1845 Wiszenki Antoni Galla Nowosady 26 Jan Marianna Wróblewska Katarzyna Suchodolska Majdan Jezierski Jan Marcjanna Żarczyńska Bogusław Galla, Krzysztof Herman, Gotlib Herman 771 18 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0010.htm
14 10 1845 Żytomierz Antoni Żurawski wieś Baraszówka 50w Franciszek Anastazja Kosińska Marianna Baranowska zd.Suchodolska Żytomierz 30w Konstanty Agnieszka NN Piotr Żurawski , Stanisław Kowalski 178-3-12 49 56 Ż Ni
21 1 1845 Stepań Wojciech Łozowicki Użanie 28 Franciszek Anna Suchodolska Honorata Myszkowska Romejki 23 Paweł Anna Brzozowska Franciszek Piotrowski, Jakub Myszkowski, Jan Kulikowski 884 230R 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0236.htm
21 10 1845 Stepań Maciej Pietrołaj Użanie 20 Tomasz Marcelina Suchodolska Józefa Kołodyńska Majdan Równe 18 Antoni Katarzyna Załęska Franciszek Pietrołaj, Józef Michniewicz 884 231V 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0238.htm
16 9 1845 Puliny Karol Żyliński Huta Justynówka 33 Józef Teresa Cierpicka Balbina z d. Bergielewicz Cybulska Huta Justynówka 30w Michał Anna Suchodolska Wawrzyniec Suchodolski, Jan Jaroszyński 178-3-12 362V 40 Ż 714 DM
17 2 1846 Torczyn Jakub Garczyński Chorochoryń 19 Piotr Petronela Dymińska Antonina Sinkowska Chorochoryń 22 Faustyn Marianna Suchodolska Michał Jakubowski,Jan Strzałkowski 832 43V 4 633 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0049.htm
27 10 1846 Szumsk Jan Bruczkowski Litowiszcze 20 Ludwik Aleksandra Dobrotwór Franciszka Suchodolska Huta Szumska 18 Antoni Agnieszka Domańska 877 864 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0447.htm
30 6 1846 Żytomierz Jakub Kobryk Żytomierz 22 Jędrzej Marianna Ditkowska Domicela Żygadłowska Żytomierz 20 Jan Marianna Suchodolska Tomasz Łuczycki 178 3 14 64 48 Ż Ni
2 2 1846 Berezne Grzegorz Teodorowicz Rudnia Stryj, par. Niewirków 22 Jan Elżbieta Suchodolska Agnieszka Bielak Rudnia Bobrowska 20 Piotr Anastazja Muchorowska Wincenty Żygadło, Piotr Węgłowski 885 225V 2 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0236.htm
19 5 1846 Stepań Mikołaj Łozowicki Użanie 24 Franciszek Anna Suchodolska Ewa Sulikowska Użanie 19 Walenty Wiktoria Czarnecka Tomasz Pietrołaj, Joachim Bielecki, Andrzej Makowski 885 210V 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0221.htm
2 6 1846 Toporyszcze Mikołaj Miziewicz Fassowa 35 Ignacy Anastazja Sakiewicz Honorata Sinkiewicz Fassowa 23 Kazimierz Tekla Suchodolska Maciej Twardowski, Aleksander Kulesza, Tomasz Omieciński 178-3-15 460V 10 Ż 82 DM
1 6 1847 Korzec Józef Bielecki Balarka Usteńska 30w Marcin Ewa Suchodolska Justyna Marcinkowska Balarka Usteńska 24 Michał Marianna Żywicka 6 PW R
28 9 1847 Wiszenki Wojciech Rosiński par. Wiszenki 20 Mikołaj Tekla Wolak Wiktoria Suchodolska par. Wiszenki 18 Jan Marianna Żarczyńska Seweryn Rosiński, Jan Suchodolski 773 22 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0012.htm
7 9 1847 Kołki Grzegorz Falkowski Folwark Tarasza 37 Paweł Maryanna Suchodolska Florentyna Jaźwińska Folwark Tarasza 16 Stefan Barbara Jankowska Narcyz Konopacki,Erazm Monkiewicz 833 177 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0099.htm
19 1 1847 Tuczyn Wincenty Murawski Janin 43w Tekla Sewruk Siedliszcze Małe 30 Kazimierz Katarzyna Suchodolska p. młody wdowiec po Wiktorii Kozłowskiej, świad. Józef Kossarzecki, Erazm Kopiej, Jan Sewruk 171-1-13 173R 1 R DM
26 1 1847 Cudnów Andrzej Bielecki Słoboda Niwna 30 Marcin Ewa Suchodolska Domicela Metelska Słoboda Niwna 20 Józef Anna Ostapów Ignacy Janiszewski, Franciszek Guzowski 569-1-70 41R 10 Ż 81 DM
4 6 1848 Ostróg Szymon Wysocki Mosty 22 Maciej Anna Jakubowska Małgorzata Kulesza Mosty 18 Jan Małgorzata Suchodolska Ignacy Kulesza,Wincenty Wysocki 171-1-14 26V 14 R DM
30 1 1849 Aleksandria Wincenty Czerwiński Kamienna Góra 27 Bernard Zofia Suchodolska Katarzyna Leżańska Kamienna Góra 18 Walerian Małgorzata Chmielewska Tomasz Przyłuski, Karol Sewruk 171-1-15 400V 1 R 402 BW
30 1 1849 Stepań Ksawery Bielecki Użanie 23 Wincenty Ewa Czarnecka Marianna Pietrołajew Użanie 18 Tomasz Marcelina Suchodolska Franciszek Czarnecki, Tomasz Pietrołaj, Piotr Wiszniowski 171-1-15 376R 2 R 377 BW
11 6 1850 Żytomierz Stefan Żygadło 29 Jan Marianna Suchodolska Apolonia Jaszczenko 19 Karp Franciszka Piotrowska 178 3 2 75 39 Ż Ni
5 2 1850 Białozórka Wincenty Popiel par. Wyszogródek 22 Piotr Weronika Suchodolska Marianna Nowakowska Białozórka 20 Kasper Anna Brant Andrzej Brant, Aleksander Brytańczuk, Aleksander Nowakowski 426-1-239 213R-213V 2 T 224-225 DM
18 2 1851 Swojczów Antoni Gronowicz Szczęsnówka 22 Kazimierz Anna Kraszewska Anna Suchodolska Szczęsnówka 20 Wawrzyniec Tekla Świrzewska 613 32