Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 330 wyników dla: Ilian

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
4 1 1821 Krzemieniec Felicjan Hajewski 1,5 Krzemieniec s. Emiliana i Marianny 299 109 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0059.htm
28 3 1827 Torczyn Franciszek Leśniewicz 50 Ulaniki ur., żona Marianna z Olędzkich, synowie Maksymilian i Kacper, córki Marianna, Marcella i Franciszka 813 53a 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0054.htm
8 9 1827 Kołki Szymon Jankiewicz 73 Kołki Paroch Cerkwi G-U, wdowiec, poz. S. Jana i Maksimiliana (kapłani) i Jakuba, c. Mariannę; 10.09. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 110a-110 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0110.htm
13 1 1827 Drużkopol Anna Andruszczuk 9 Ochłopów c. pracowitych Maksymiliana i Anny 63 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0001.htm
24 11 1827 Nabrzuska Antonina Rukiewicz 47 Kraśnica z Adamowiczów, Tomasza Rukiewicza małżonka, synowie: Edmund, Emilian, Apolinary, córki: Paulina , Wiktorya 843 564 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0314.htm
8 10 1828 Annopol Feliks Maszkowski 15/52 Gliniki s. Ur. Maksymiliana i Marianny z Opiców 171-1-1 143R 41 R Mg
4 3 1829 Kuniów Anna Breza 58 Siekierzyńce z suchot, JW., z Czarnieckich, wdowa po Macieju, synowie Józef, Achil, Hipolit, Maksymilian i Teofil - kawalerowie, córki Joanna, Tekla, Teresa i Rozalia - panny 171-1-2 74 V 9 R 7255 DW
3 1 1829 Przewały Antonina Kościuk 2 Stawki c. Maksymiliana i Katarzyny 844 515 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0286.htm
18 10 1829 Berezdów Róża Witalisa Kirkur 1 Korytyszcze c. ur. Maksymiliana i Franciszki z Kaniewskich 132 52 R
26 12 1829 Dederkały Katarzyna Kędzierzyńska 43 Miziurzyńce wlm., z Głuchowskich, wdowa po Maksymilianie, od dawna potomstwa pozbawiona 01-6 8R 19 T 844 DM
15 11 1829 Ostróg Eliasz Markiewicz 50 Moszczanica żona Florentyna zd. Adamowicz, zostawił syna Franciszka, w maj. Maksymiliana Jabłonowskiego 171-1-2 26R 48 R 7206 MZ
9 12 1829 Ostróg Jędrzej Baszyński 28 Dorohoszcza zostawił wdowę Annę zd. Grabowska, w maj. Maksymiliana Jabłonowskiego 171-1-2 26V 50 R 7207 MZ
21 3 1829 Bazalia Kazimierz Cywiński 80 Zozulińce Małe ur., wdowiec po Joannie z Kierszniowskich, syn Tomasz, córki Maksymiliana, Kasylda i Franciszka 178-3-95 238V 39 Ż DM
13 2 1830 Krzemieniec Józefa Gipkowska 36 Krzemieniec sł., mąż Maksymilian, córka Teresa 01-7 78V 589 T 947 DM
29 8 1830 Krzemieniec Feliks Hacewski 9 Krzemieniec s. ur., Emiliana i Marianny 01-7 87V 686 T 956 DM
9 11 1830 Krzemieniec Józefa Hajewska 23 Krzemieniec c. ur. Emiliana i Marianny Kochańskiej 01-7 90V 716 T 959 DM
7 10 1831 Radziwiłłów Józef Kaminski 43 Drancza żona Bibiana Mossakowska, synowie; Maksymilian, Franciszek, Aleksy, córki; Róża, Julianna, Filipina 817 229a 88 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0233.htm
4 7 1835 Białogródka Katarzyna Wojtkiewicz 74 Tarnawka Wlm, z Pawłowskich, wdowa po Jerzym, synowie Zacheusz, Michał, Józef i Maksymilian, córki Salomea i Dorota 178-03-101 140R 71 Ż DM
23 2 1835 Bazalia Teresa Zdanowicz 30 Czuchele ur., mąż Franciszek, synowie Marian, Piotr, Leon i Maksymilian 178-03-101 232R 22 Ż DM
30 12 1836 Łuck Adelaida Augusta Wereszczyńska 54/52 Łuck c. Maksymiliana i Emilii z Kolbów 374 65 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0038.htm
23 5 1836 Luboml Łukasz Jaryniuk 3 Binduga r. Maksymilian, Marianna Kowt 851 566 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0311.htm
29 9 1838 Łokacze Waleria Nienatkiewicz 13 Łokacze c. 1-dw. Maksymiliana i Antoniny 343 14 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20343/pages/PL_1_436_343_0010.htm
21 3 1840 Kuniów Teresa Borysiuk 48 Willa z Ryszkowskich, mąż Paweł, synowie Dominik, Maksymilian i Kazimierz, córki Prakseda, Marianna i Domicella 880 58 V 8
9 1 1840 Krzywin Wojciech Okóński 49 Kołomla żona Tekla z Borowskich, synowie Antoni i Maksymilian, córki Joanna za Edwardem Brzostowskim, Ludwika i Józefa małoletnie 880 33 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0034.htm
24 7 1840 St. Wiśniowiec Katarzyna Kaczan 40 Nowy Wiśniowiec mąż Grzegorz, synowie Grzegorz, Jacek, Maxymilian, Symeon i Nikodem, córki Maryanna i Elżbieta 871 586 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0309.htm
29 6 1841 Berezdów Feliks Popielów 6 Paszuki s.Maksymiliana i Marianny z Lipskich 872 344 27
18 7 1841 Krzemieniec Katarzyna Warwaruk 10 Krzemieniec c.Emiliana i Marianny 872 457 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0241.htm
3 12 1841 Kisielin Marianna Potapiuk 12 Twerdynie r: Maxymilian i Marta z Niczyporuków; poch: 06.12. 856 290 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0157.htm
22 6 1841 Krzywin Stanisław Pliwiński 70 Krzywin Ur., z par. Ostróg, żona Marianna z Milewskich, 3s. Maksymilian, Tomasz, Filip oraz córka Leonora 171-1-12 40R 12 R Mg
16 1 1842 Ostróg Aleksander Gasiński 90 Stupno żona Teresa, synowie Józef i Emilian, córka Franciszka 881 32 V 7
12 12 1842 Jampol Tomasz Kieliszek 70 Moskalówka prac., żona Marianna, synowie: Łukasz, Emilian, Andrzej 873 563 33 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0292.htm
14 6 1842 Wyszogródek Bazyli Łotocki 48 Płyska m. Honoraty z Siengilewiczów, synowie Józef, Narcyz, Emilian i Jan 873 704 20 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0368.htm
26 6 1843 Turzysk Józefa Abramowicz Burczok 21 Lityn z Peszyńskich, mąż Maksymilian, bez dzieci 719 13 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0009.htm
18 3 1843 Beresteczko Mateusz Osiecki 60 Piaski Nazaretel pograniczny, wdowiec po Honoracie z Nowakowskich, synowie Aleksander, Włodzimierz i Maksymilian, córki Konstancja, Anna i Zofia 5 16 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%205/pages/PL_1_436_5_0010.htm
29 1 1844 Ostróg Aniela Plewińska 20 Ostróg z Łozińskich, mąż Maxymilian, dzieci nie zostawiła 883 24 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0028.htm
9 6 1844 Lachowce Teresa Gaszyńska 75 Daniłówka z Cieszkiewiczów, wdowa po Aleksandrze, synowie Józef i Emilian, córka Franciszka 883 105 V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0109.htm
12 5 1845 Annopol Tomasz Hej 50 Peremy?l żona z Chodakowskich, synowie Maksymilian, Piotr, Bazyli i Wincenty, córki Katarzyna, Magdalena, Apolonia, Agata, Marianna i Tekla 884 80 V 22
11 4 1845 Łabuń Stefan Piaskowski 56 Kustowce żona Aniela z Malijewskich, synowie Erazm i Maksymilian, córki Paulina i Karolina 178-3-113 139R 22 Ż DM
9 2 1846 Starokonstantynów Stanisław Nepelski 2 Paszkowce s. ur. Maksymiliana i Salomei z Andruszkiewiczów 178-3-114 42V 18 Ż DM
15 11 1846 Nowogród Teresa Paszkowska 70 Słoboda Czernicka z d. Hmarszanko, mąż Paweł, synowie Maxymilian, Teodor, Jan, Agnieszka, Agata 123 JZ
8 3 1847 Luboml Zuzanna Kosnowska 0,5 Luboml r. Maksymilian, Apolonia Oleszkiewicz 862 412 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0220.htm
26 12 1847 Luboml Tomasz Kosnowski 3/12 Luboml r. Maksymilian, Apolonia Szewczuk 862 431 96 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0229.htm
15 3 1848 Ołyka Marianna Łonkiewicz 60 Stawiszcze z Kobieckich, mąż Maksymilian 472 37 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0021.htm
28 3 1849 Nowogród Aleksander Krzeczkowski 52 Kamienny Majdan żona Marianna Malinowska, syn Jan, Maksymilian, córki Anastazja, Magdalena 42 JZ
1 1 1850 Luboml Henryk Kowelski 7/12 Krymno r. Maksymilian, Rozalia Samborska 863 619 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0328.htm
26 10 1853 St. Oleksiniec Maria Kilian 23 Korszyłówka c. Tomasza i Anny 878 327 41
16 8 1853 St. Wiśniowiec Marianna Cyroniuk 45 Wiśniowiec z Koryckich, mąż Maksymilian, syn Jan, córki Marianna, Anna i Antonina 878 368 28
22 8 1853 Łuck Jan Strasiuk 32 Łuck s. Emiliana, sługa kościelny, kawaler 389 91 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0048.htm
29 12 1854 Dederkały Marcela Krzyżanowska 55 Dederkaly Wielkie szlachcianka, mąż Leon, synowie Ludwik, Karol i Maksymilian, córki Eleonora, Adela, Konstancja, Wilhelmina i Karolina 55 209 29 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0109.htm
28 5 1854 Maciejów Salomea Rudnicka 25 Maciejów mieszczanka, mąż Maksymilian, syn Stefan 418 18 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20418/pages/PL_1_436_418_0012.htm
29 12 1855 Kowel Daniel Postupalski 56 Kalinówka chł., żona Eufemia, syn Maksymilian, córki Katarzyna i Tekla 257 201 344 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0106.htm
19 4 1857 Łabuń Marianna Bielecka 45 z Chwalkowskich, mąż Antoni, synowie Jan, Nikifor i Maksymilian 178-3-73 371V 21 Ż DM
22 12 1858 Brody Paulina Łabęcka 3 Suchodoły 1 c. Maksymiliana i Marii z d. Grodzińska L 129R
13 1 1858 Beresteczko Franciszka Zalewska 75 Smolawa szlachcianka, wdowa po Maksymilianie, córka Katarzyna 20 30 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2020/pages/PL_1_436_20_0017.htm
3 2 1858 Beresteczko Jan Sredziński 3 Rydków s. Maksymiliana i Franciszki z Grabowskich 20 32 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2020/pages/PL_1_436_20_0018.htm
6 12 1859 Kuniów Ludwika Walczuk 60 Kozin chł., wdowa, synowie Maciej, Maksymilian i Marcin, córka Katarzyna 886 284 41 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0148.htm
13 5 1860 Krupiec Maria Szczerbińska 33 Budy Poczajowskie z d. Gercyk, szl., mąż Józef, syn Kamilian, córki Waleria, Elżbieta, Ludwika i Bolesława 841 108 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0059.htm
6 12 1860 Krzemieniec Tekla Borszczow 68 Krzemieniec z d. Golicka, wlm., mąż Aleksander krzemieniecki sędzia powiatowy, synowie Emilian i Stefan 0.1-33 63R 93 T
27 9 1861 Krzemieniec Emilian Leszczyński 36 Krzemieniec gub. sekretarz, żona maria z d. Pust, synowie Witold, Cezary, Emilian i Cyriak, córka Marianna 0.1-34 69R 81 T
27 8 1861 Łabuń Antoni Wielichowski 3 Sasnówka s. ur. Emiliana i Anny Młodzianowskiej 178-03-76 366V 60 Ż DM
1 6 1862 Opalin Anna Kurasz 60 Opalin wdowa po Janie, synowie Jan i Emilian, córka Marianna 539 16 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20539/pages/PL_1_436_539_0010.htm
22 12 1862 Włodzimierz Józef Benglewski 1,5 Ochnówka s. Wlm. Maksymiliana i Karoliny z Tyczyńskich 798 59 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0032.htm
14 10 1863 Targowica Feliks Doliński 46 Podhajce szlachcic, żona Anna z d. Nowicka, synowie Jan, Mateusz i Emilian, córki Józefa, Marianna i Julia 22-1-214 416 R 15 Ł 0
26 5 1863 Nabrzuska Maria Aniela Deryng 2 Stobychwa córka Emiliana i Ewy z Resterów 892 288V 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0270.htm
16 8 1863 Żytomierz Teofila Boczkowska 42 Żytomierz z zapalenia płuc, dw., polityczny przestępca, zmarłą w żytomirskim więziennym zamku, zostawiła syna Emiliana i córkę Lucynę z 1. mężem Marusewa ? Oraz męża z 2. mał.Władysława Boczkowskiego 178-3-54 137V 206 Ż DG
12 2 1863 Białogródka Anna Kesselbawer 56 Białogródka z Witkowskich, mąż Karol, synowie Albert, Karol, Emilian, Oskar i Artur, córki Henryka, Emilia, Ida i Ludwika 178-03-81 51V 14 Ż DM
6 2 1866 Łuck Konstanty Majer 0,5 Łuck s. obcokrajowców Emiliana i Marii z d. Gukkler 396 55 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20396/pages/PL_1_436_396_0030.htm
27 2 1866 Krzemieniec Franciszka Emilianowa 40 Krzemieniec od tyfusowej gorączki, wdowa po podoficerze Jakubie, dzieci nie zostawiła 426-1-39 36R 19 T 281
7 10 1866 Krzemieniec Antonina Niemirycz 79 Bereżce od starości, z Chojeckich, JW., wdowa po podkomorzym Konstantym, synowie Mieczysław i Maksymilian, córka Dorota 426-1-39 45V 80 T 291
17 3 1868 Stary Oleksiniec Magdalena Szmigielska 2 Świniuchy od kaszlu, c. chł. Stanisława i Anny z Kilianów 426-1-41 102V 13 T DW 872
25 6 1868 Krzemieniec Jan Wołkowiński 1/52 Krzemieniec od drgawek, s. podoficera Selengińskiego Pułku Wojciecha i Gumilianny z Szemetyłów 426-1-44 49V 49 T DW 817
22 9 1869 Krzemieniec Michał Wołkowiński 3 Krzemieniec s. podoficera rez. Wojciecha i Gumilianny z Szepetyłów 1-48 65R 54 T
18 2 1870 Krzemieniec Julianna Czerniaszewska 70 Krzemieniec W., mąż Aleksander, synowie Piotr i Emilian 1-50 41R 24 T
9 1 1870 Łanowce Michał Babczuk 45 Krasnołuka chł., żona Praska z Hawryluków, synowie Antoni i Emilian 1-46 14V 2 T 1030 DM
6 4 1871 Wyszogródek Joanna Szymczyszyn 24 Musurowce z d. Filimowa, chł., mąż Maksymilian, syn Piotr 1-55 69R 12 T
14 4 1871 Wyszogródek Piotr Szymczyszyn 1/52 Musurowce s. chł. Maksymiliana i Joanny z d. Filimowej 1-55 69R 13 T
17 8 1871 Krzemieniec Izydor Wołkowiński 3/12 Krzemieniec s. podoficera rez. Wojciecha i Gumilianny z d. Szemetyłło 1-55 160R 54 T
30 8 1871 Krzemieniec Brygida Skakalska 65 Krzemieniec mieszcz., wdowa po Maksymilianie, córka Julia 1-55 160R-V 57 T
30 7 1872 Szumsk Joanna Błaszczuk 3 Załuże c. chł. Emiliana i Anieli Błaszczuk 01-226 56R 75 T DM 373
13 10 1873 Szumbar Marianna Kozaczuk 44 Szumbar mąż Leon, synowie: Eliasz, Mikołaj, Antoni i Maksymilian wyznania prawosławnego 626 95 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0049.htm
6 3 1873 Kuniów Helena Krynicka 14 Radohoszcz Mała c. Maksymiliana i Antoniny Popowskiej 178-3-84 328V 21 Ż DM
18 9 1873 Kuniów Antonina Krynicka 49 Radohoszcz Mała mąż Maksymilian, synowie Wincenty i Józef, córki Katarzyna i Teofila 178-3-84 330R 38 Ż DM
13 1 1874 Horochów Józefa Wysocka 29 Cehów z Otwinowskich, szl., mąż Maksymilian, syn Zygmunt 110 79 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0043.htm
29 12 1874 Krzemieniec Katarzyna Gonczarowa 52 Krzemieniec z d. Korzeniowska, wlm., wdowa po podpułkowniku Maksymilianie, synowie Arkady, Maksymilian i Aleksander, córki Natalia, Marta i Eugenia 1-68 46V 111 T
1 12 1874 Radziwiłłów Katarzyna Stepanenko 71 Radziwiłłów z d. Niewiarowska, wdowa po podoficerze Emilianie, syn Stefan, córka Albina 1-68 99R 37 T
26 12 1875 Tuczyn Ferdynand Chołodecki 60 Kudranka miesz., żona Petronela z d. Lisiewicz, synowie Bolesław, Andrzej, Maksymilian, Paweł i Wiktor, córki Emilia, Olimpia i Adela 689 55 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20689/pages/PL_1_436_689_0029.htm
20 4 1876 Ołyka Walenty Morawski 63 Prażnin zostawił żonę Antoninę z Lasów, synów Wiktora, Maksymiliana, Adama, Edwarda, Bronisława. Adolfa i córki Aleksandrę i Matyldę 497 77 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0040.htm
20 2 1877 Kuniów Anna Kadłubiska 70 Stajło parafianka ostrogska, z Choinów, mąż Maksymilian, córka Marianna 178-03-78 488V 13 Ż DM
17 3 1877 Kuniów Feliks Roszkowski 60 Lachowa szl., żona Władysława z Wiszniewskich, synowie Maksymilian, Edward, Ludwik i Bronisław 178-03-78 489R 17 Ż DM
24 11 1878 Dederkały Urszula Drapaluk 2 Dederkały Małe c. chł. Maksymiliana i Marianny z Osińskich 57 131 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0075.htm
29 4 1881 Ołyka Michał Malarski 68 Długoszyje zostawił żonę Marię z Bachtałowskich, synów Aleksandra, Jana i Leona, córki Amalię zamężną za Maksymilianem Soleckim, Marię wdowę po Auguście Wróblewskim 502 80 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0042.htm
22 11 1881 Brody Leopold Tomasz Zdanowski 9/12 s. Emiliana Andrzeja i Michaliny Widajewicz L 32
20 11 1884 Łanowce Adolf Romaszewski 18 Łanowce s. Emiliana i Lucyny 1-78 119V 18 T 581 DM
6 4 1886 Kuniów Wawrzyniec Krynicki 90 Radohoszcz wdowiec po Juliannie z Markiewiczów, syn Maksymilian 178-3-86 78R 17 Ż DM
9 9 1888 Ołyka Franciszek Szymek 35 Malin mąż Anny z Czerczaków, syn Emilian, córka Anna 508 97 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0050.htm
19 10 1888 Ołyka Ksawery Ignacy Miller 33 Bogusławka żona Amalia z Gitlerów, zost. synów Emiliana, Józefa... 508 99 60 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0051.htm
5 4 1889 Krzemieniec Maria Musiałowska 44 Smyga z d. Walkowiak, pruska podd., mąż Józef, dzieci; Jan, Andrzej, Maksymilian, Aleksy, Piotr, Józefa, Waleria, Anastazja i Maria 01-81B 38V,41R 18 T
10 2 1892 Ołyka Marianna Konefał 33 Wólka Kotowska z Szyszków, mąż Karol, dzieci: Jana, Teofila, Emiliana 1018 77 12 MO 0
9 9 1895 Tuczyn Dominik Chołodecki 1 Kudranka s. chł. Maksymiliana i Agaty z Słodkowskich 915 43R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0037.htm
1 1 1896 Turzysk Józefa Lisowska 12 Wierzbiczno c. Maksymiliana i Pelagii z Korzybskich 919 25V 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0022.htm
22 1 1896 Turzysk Bolesław Lisowski 4 Wierzbiczno s. Maksymiliana i Pelagii z Korzybskich 919 26R 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0022.htm
17 7 1900 Radziwiłłów Maria Bojko 90 Drańcza wdowa, synowie Emilian i Andrzej 59 R 10 0
14 1 1900 Kowel Józef Wargocki 50 Karasin żona Kazimiera z Załuskich, Synowie Maksymilian i Aleksander, córki Leokadia, Emilia, Marianna, Pelagia i Helena 947 53 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0042.htm
29 8 1901 Tuczyn Roman Chołodecki 8/12 Kudranka s. Maksymiliana i Agaty z Słodkowskich 957 48 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0038.htm
19 10 1901 Tuczyn Julia Reszczyńska 64 Urszulin z Dąbrowskich, mąż Piotr, dzieci: Ferdynand, Mateusz, Mikołaj, Emilian i Michalina 957 49 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0039.htm
5 8 1901 Brody Gabriel Kędzierski 2 Klekotów 72 s. Emiliana i Kseni Zwarycz L 1
6 5 1904 Brody Maria Semczuk 4/12 Suchowola 151 c. Maksymiliana i Ewy Hulajgrodzkiej L 2
13 2 1909 Horochów Katarzyna Sus 70 Półhany maż Teodor, dzieci: Florian, Emilian, Aleksandra, córka 995 48 8 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0044.htm
28 10 1909 Horochów Wacław Grzeszczuk 4 Zwiniacze syn Emiliana i Petroneli Czarnej 995 56 67 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0052.htm
8 11 1909 Horochów Marianna Grzeszczuk 2 Zwiniacze córka Emiliana i Petroneli Czarnej 995 56 71 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0052.htm
9 1 1910 Horochów Jan Korpaniuk 8,5 Wilhelmówka kol. syn Maksymiliana i Marii Naklickiej 996 48 2 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0042.htm
12 5 1910 Horochów Aleksander Grzeszczuk 7 mies Zwiniacze syn Emiliana i Petroneli Czarnej 996 54 39 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0048.htm
13 11 1913 Horochów Julia Paprocka 10 Pieczychwosty córka Jana i Kamili Filiańskiej 1045 84 48 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0047.htm
2 1 1915 Kijów, św. Aleksandr Henryk Maksymilian Julian Respondek 1/365 Kijów Rodzice: Maksymilian i Władysława Kroczyńska 312/1/129 125R 4 m.K. JM1
30 11 1915 Kijów, św. Aleksandr Jan Mikołaj Niecielski 56 Kijów z Warszawy, mąż Emilii Anny Maksymilianowny Bogusławskiej, dzieci: Jerzy i Jadwiga, ojciec: Stanisław 312/1/129 178R 357 m.K. JM1
25 12 1915 Kijów, św. Aleksandr Mieczysław Drozdowicz 6 Kijów Rodzice: Maksymilian i Stanisława Górowska? 312/1/129 182R 390 m.K. JM1
18 8 1918 Włodzimierz Józef Kowalski 63 m.Włodzimierz s.Józefa, poz. wdową Karoliny z Miłogrodzkich mąż, zos. s.Maryana Emiliana Zygmunta Jana i Józefa c.Janinę Adelę i Karolinę 1077 80-81 71 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0041.htm
20 11 1927 Radziwiłłów Katarzyna Jakubowska 58 Krupiec z Hansów, mąż Michał, synowie Maksymilian Jan, Antoni i Stanisław, córki Barbara, Pelagia, Helena, Stanisława i Zofia 1-119 159 R 23 T
13 7 1935 Ostróg Maria Marcinkowska Bór ur. 7.09.1891, zd. Gawłocka, córka Andrzeja i Emilii z Ignatowiczów, mąż Maksymilian 654-1-183 94R 25 R Mg
18 7 1936 St. Oleksiniec Anna Bojanowska 78 Chodkiewicze c. Maksymiliana i Anny, syn 3 0
19 12 1937 Poczajów Ewa Szczerbińska 78 Łosiatyn z Bajków, c. Józefa i Józefy, wdowa po Kasprze, dzieci: Maksymilian, Franciszka i Maria 13 V 15 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
12 4 1744 Czartorysk Wojciech Japtarowski Czartorysk Mikołaj Apolonia Emilian Karot, Anna Luckiewiczowa, Franciszek Miałkowski, Apolonia Zakrzewska 297-1-185 55V Ł
14 2 1745 Szumsk Walenty Błażeiewski Błażejewski Sadki Wojciech Apolonia Maksymilian Rydwanczuk, Marianna Kyrymycha, Dominik Doreszczuk, Apolonia Jędrzeiowa 297-1-180 20R Ł RK 42 0
19 12 1749 Szumsk Anna Błazewicz Błażejewicz Sadki Jan Katarzyna Maksymilian Rydwanczuch, Apolonia Błazewska, Teodor Kubzurczuk, Anna Lewkowa 297-1-180 36V Ł RK 77
8 5 1757 Czartorysk Jan Stanisław Lwowicz Serchów Antoni Marianna Kilian Antoni Ulewicz, Teofila ...ska, Felicjan Ulewicz, Krystyna Hryczynina, ... Maciurkowski, Balbna Ulewiczówna, 297-1-185 72R Ł 9266 DW
13 1 1801 Lubar Agata NN Demkowce NN NN łacina, dopeł. 24.02.1801, Maksymilian Krzyżanowski, Domicella Rudnicka 178-51-174 30R Ż Mg
11 10 1807 Lubar Franciszek Woyciechowski Bratałów Sebastian Teresa łacina, chrzest 12.10.1807, Maksymilian Demianiuk, Marianna Gierunowa 178-51-174 95V Ż Mg 231
19 1 1812 Torczyn Piotr Krzyztowicz Szepel Szymon Tekla Maximilian Wachowski, Julianna Rudnicka, asysta Dionizy Wysłocki, Wiktoria Solar 1a 4 EH Ł
30 7 1812 Torczyn Krystyna Joanna Ciechalska Szepel Stanisław Maryanna Nowakowska Maximilian Wachowski, Tekla Popławska 5a 32 EH Ł
3 12 1815 Ostróg Andrzej Toczewiki Kazimierz Emilian Siedlecki, Motra Demianczukowa 297-1-136 239 Ł 962 SK
27 12 1815 Ostróg Jan Stefan Lipski Ostróg Piotr Zofia Andrzej Emilianów, Zofia Rudnicka 297-1-136 241 Ł 964 SK
20 2 1818 Torczyn Eleonora Woycicka Torczyn Adam Marianna Pogrzebska chrzest 24.02.1818; Maksymilian Wolnianski, Ewa Kołbowa, asysta: Jan Kołbow, Mar 42a b/nr EH
2 12 1819 Krzywin Bolesław Rupniewski Krzywin Feliks Franciszka Solecka dopeł.ch.16.08.1836, asys. W. Justyn Czaplic, JOX. Teresa Jabłonowska ż. Maksymiliana, brak numeru a 171-1-9 65R R Mg
18 5 1822 Torczyn Zofia Błońska Bujany Stefan Elżbieta Gaiewska chrz. 18.06.1822; Maksymilian Wolniański, Cecylia Dębińska 58 b/n Ł EH
4 12 1827 Turzysk Kajetan Głuszek Tuliczów Dymitr Justyna Andrejuk ur. Maksymilian Burczak Abramowicz kawaler, Karolina Zwoleńska panna 709 8 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0005.htm
2 10 1827 Krzemieniec Marianna Tekla Kuchalska Krzemieniec Pantaleon Elżbieta c. szlach., chrz. 2.10., sław. Maksymilian Łomakowicz i Rozalia Żółkiewska 01-3 20V 146 T 521 DM
18 12 1827 Krzemieniec Adam Brojak Baszkowce Kazimierz Marianna Zienowicz s. urodz., chrz. 26.12., urodz. Jan Rolski i Marianna Rudkowska ż. Emiliana 01-3 27V 189 T 528 DM
5 8 1827 Szumsk Antonina Listowska Waśkowce Józef Antonina Kolur Michał Stepaniuk, Anna Korzeniowska ż. Sydora, Maksymilian Janpolczuk, Rozalia Listowska ż. Jana 245-1-1 383R 61 R RK
27 10 1827 Szumsk Rozalia Słobodzian Kruholec Hiacynt Marianna Czerniat Maksymilian Jendrzejowski, Anna Czerniatowicz ż. Jakuba, Jakub Maciejewski, Marianna Blacharska ż. H 245-1-1 385V 76 R RK
19 11 1827 Szumsk Bazyli Bilewicz Waśkowce Łukasz Magdalena Barszczyk Maksymilian Jampolczuk, Agnieszka Listowska ż. Jakuba, Józef Bilewicz, Katarzyna Charczyńska ż. Jana 245-1-1 387R 85 R RK
16 5 1827 Bazalia Jan Linkiewicz Borszczówka Franciszek Marianna Maksymilianowicz Aleksander Bukowski i Anna Piotrowska ż. Józefa 178-3-93 231V 44 Ż DM
24 8 1827 Teofilpol Jan Albert Sowiński Teofilpol Jan Eleonora Korzeniowska Wlm Maksymilian Filipowicz Pułkownik WP i JW. Monika Korzeniowska -żona Prof. Liceum Wołyńskiego, as. Józef Korzeniowski i Laura Filipowicz 178-3-93 333V 37 Ż DM
2 6 1828 Bucyń Katarzyna Ilianowicz Piaseczno Szymon Pelagia Antonow Stanisław Ostrowski, Magdalena Jaworska 26 9 1 B 0
24 3 1828 Krzemieniec Józef Karmel Krzemieniec IN Dorota Emilian Tomaszczuk sołdat i Julianna Rypczyńska 01-3 40V 78 T 542 DM
23 6 1828 Krzemieniec Ignacy Julian Jan Taborowski Krzemieniec Michał Tekla Woyniłowicz Ignacy Zieliński i Katarzyna Giler ż. Maksymiliana 01-3 52R-52V 139 T 552-553 DM
30 8 1828 Krzemieniec Felicjan Józef Kucharski Marcelówka Jakub Katarzyna Wołkiewicz Jan Kowski i Katarzyna Giller ż. Maksymiliana 01-3 63V 191 T 564 DM
20 7 1828 Kuniów Jakub Baszyński Dertka Piotr Aleksandra Pasiecznik ch.21.07.1828, Prac. Maksymilian Lajczuk, Prac. Anastazja Lajczuk ż. Zachariasza 171-1-1 66V-67R 46 R Mg
8 5 1828 Międzyrzec Grzegorz Malezderski? Kołowerta Paweł Anna Szpakowska ch. 9.05.1828, Ur. Jędrzej Jackowski,Tekla Nowosielska, asys. Ur. Maksymilian Reymel ?, Ur. Anna Szp 171-1-1 233V 16 R 7126 Mg
13 8 1828 Międzyrzec Klementyna Moczulska Kołowerta Józef Antonina Ogilba ch. 14.08.1828, Ur. Piotr Kurewicz, Ur. Marianna Jucewicz,asys. Ur. Maksymilian Rymas, Ur. Julia Kwi 171-1-1 235V 28 R 7128 Mg
3 9 1828 Niewirków Mikołaj Sokołowski Medwedówka NN Tekla Sokołowska ch. 4.09.1828, Ur. Maksymilian Milewski, Agata Malinowska panna 171-1-1 263V 97 R 7157 Mg
25 6 1829 Krzemieniec Joanna Emilia Podhorodecka Krzemieniec Karol Teanna Kalkon ur. Maksymilian Giller i ur. Tekla Grabowska panna 01-3 94V 100 T 595 DM
20 4 1829 Krzywin Wojciech Cezary Bolesław Szepietowski Krzywin Jan Joanna Miłkowska ch.23.04.1829, W. Emmanuel Aloyi z żoną Księcia Maksymiliana Jabłonowskiego (Teresą) 171-1-2 29V 6 R Mg
7 2 1830 Nieświcz Jan Jarzębski Gródek Tomasz Anna Chrustowska Emilian Semenowski, Marianna Jabłońska panna 816 13V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0015.htm
18 11 1830 Krzywin Elżbieta Pawłoska (Pawłowska ?) Krzywin NN Franciszka Pawłoska (Pawłowska?) ch.20.11.1830, Ur. Wawrzyniec Kowalewski, Sł. Helena Bazylewicz ż. Emiliana 171-1-3 40R 24 R Mg
1 8 1830 Ostróg Zuzanna Żutnikowska Choteń Franciszek Wiktoria urodzona w majętnosci Maksymiliana Jabłonowskiego, Mikołaj Jaworski, Katarzyna Żutnikowska żona Jędrzeja 171-1-3 10R 75 R MZ
1 8 1830 Ostróg Anna Antonina Chodakowska Słobódka Andrzej Ludwika Macewicz urodzona w majętnosci Maksymiliana Jabłonowsakiego, Grzegorz Wojtkowski, Barbara Czrleniowska żona Franciszka 171-1-3 10V 76 R MZ
2 11 1830 Ostróg Pawlina Szwiczarska Białotyń Jan Anna Gongała urodzone w majątku WP Maksymiliana Jabłonowskiego, Aleksander Baszyński, Agnieszka Swiczarska 171-1-3 13V 103 R MZ
11 11 1830 Ostróg Marcjanna Zielińska Hutor Klinowce Grzegorz Klara Giżycka w majątku Maksymilian Jabłońskiego, Piotr Giżycki, Wiktoria Żytnikowska 171-1-3 14R 105 R MZ
3 10 1830 Kulczyny Aniela Fiedler Kulczyny Jan Julianna Zarzycka chrzest: 1830.10.05, Ur. Maksymilian Wojcicki, Ur. Honorata Wojtowska, panna 178-03-96 334R 65 Ż Mg 0
16 7 1831 Łuck Marta Hrycewicz Bohuszówka Jan Tekla Maksymilian Korolczuk, Teodora Tretiasz panna 368 123 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0062.htm
25 8 1831 Ostróg Wanda Zuzanna Podhorodecka Hulcza Marcin Ferdynanda Popiel Jan Podhorodecki, Marianna Majewska, Maksymilian Podhorodecki, Euzubia Zielińska 1-171-4 10R 68 R MZ 779
3 11 1831 Ostróg Teofila Bujanowska Ostróg Jan Julianna Emilian Frydrych, Cecylia Kryńska, Antoni Niezabitowski, Anna Kryńska 1-171-4 12R 89 R MZ
3 11 1831 Aleksandria Karolina Charowska Lubasza Feliks Zofia Perlewska Faustyn Konarzewski i Anna Omelańska ż. Maksymiliana 171-1-4 183R 29 R DM
13 11 1831 Kulczyny Stanisław Romanowski Rosołowce Paweł Agata Szymczuk chrzest: 1831.11.15, prac. Maksymilian Babczuk, prac. Marianna Kowalczuk, ż. Andrzeja 178-03-97 386R 74 Ż Mg
21 10 1832 Łuck Aurelia Maria Zofia Polanowska Łuck Tomasz Teofila Augustynowicz Franciszek Sajewski , Katarzyna Giller małżonka Maksymiliana 368 148 74 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0075.htm
8 3 1832 Szumsk Aleksander Dworzycki Uhorsk Jan Joanna Zynowicz Marcin Pacewicz, Ewa Dombrowska ż. Onufrego, Feliks Wiszniowski, Marianna Rutkowska ż. Miliana? 245-1-6 390R 9 R RK
25 4 1832 Lachowce Kamila Domicela Dobrowolska Czołhuzów Franciszek Monika Kamińska Wlm Maksymilian Filipowicz Pułkownik WP i Marianna Boryssów Pułkownikowa 171-1-5 93R 32 R DM
11 9 1833 Jacenta Tekla Zaleska Jakub Marianna Cieszkowska Leon Pogonowski, Antonina Głogowska, as.: Emilian Cies 848 3 EH
7 10 1834 Młynów (Koblin) Zygmunt Marian Kaminski Iwanie Jan Marianna Mińkowska Klemens Rzewuski, Aniela Wysoczynska, Maksymilian Bratanowski Kapitan WP, Paulin 820 180V 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0185.htm
20 7 1834 Krzywin Eliasz Włodzimierz Uchrynowicz Hołowle Franciszek Marianna Bieniakowska dopeł. 29.07.1834, Ur. Tomasz Piotrowski, Ur. Barbara Malinowska ż. Józefa, asys. Ur. Maksymilian No 171-1-7 48R 25 R Mg
17 11 1834 Białogródka Stanisław Kostka Horczyński Zawadyńce Jan Rozalia Strzemecka Michał Dębicki i Teresa Perłowska ż. Maksymiliana 178-03-100 86V 101 Ż DM
12 11 1835 Łuck Marianna Marcjanna Wiszniewska Łuck Leonard Anna Ciecierska Maksymilian Giller profesor, Klementyna Radziecha mężatka 373 39 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0020.htm
19 2 1835 Ostróg Marianna NN Ostróg NN Brygida NN Maksymilian Aleksiejów Apolonia Rudkowska 171-1-8 4R 19 R 899
29 10 1835 Bazalia f. Tereszki Narcyza Lipska Korczówka Karol Anna Hajewska Mikołaj Przetocki i Ludwika Jurkowska, Maksymilian Wójcicki i Marianna Jaworska 178-03-101 244R 46 Ż DM
15 1 1836 Luboml Marcela Kozakiewicz Luboml Agnieszka Kozakiewiczówna Dymitr Ulaniuk, Helena Prokopowicz ż. Maksymiliana 851 480 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0266.htm
9 7 1836 Luboml Petronela Bandyła Zamłynie Maciej Ewa Myszczuk Jan Weremko, Barbara Kutas ż. Maksymiliana 851 498 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0275.htm
9 10 1836 Krzemieniec Tekla Giżycka Krzemieniec Jan Marianna Stadnicka Prokop Siemionowicz i Ewa Maksymilianowa 01-10 24R 94 T 65 DM
8 6 1836 Ostróg Karol de Lamer Ostróg Maciej Ludwika Serednicka s. assesora Sądu Ostroga, Wlm Emilian Bordaków Major WR i Eleonora Krumejko Pułkownikowa 171-1-9 12R 66 R DM
10 7 1836 Bazalia Jan z Dukli Mostowik Świnna Szczepan Marianna Kudernik Maksymilian Szewczuk i Marianna Kościukowa 178-03-106 267R 61 Ż DM
24 1 1837 Krupiec Marianna Witkowska Budki Jan Łucja Samborska Maksymilian Fedorowski, Anna Zubkiewicz ż. Andrzeja 823 224V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0234.htm
23 2 1837 Szumsk Stefania Cieszkowska Suraż Józef Anastazja Omilianowska Augustyn Wilczyński, Marianna Czarnocka ż. Witalisa, Aleksander Czarnocki, Stefania Czarnocka panna, 245-1-11 473V 17 R RK
26 8 1837 Krzywin Teresa Angel Krzywin Józef Karolina Sochacka ch.20.09.1837, JOX Teresa Jabłonowska ż. Maksymiliana, JOX Marceli Lubomirski 171-1-10 63V 17 R Mg
21 1 1838 Łuck Aleksander Żuliński Łuck Wincenty Agata Szczerska (dop.) Maksymilian Roszkowski kanonik, Franciszka Zychowicz 378 9 25 828 144V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0005.htm
20 1 1838 Krzemieniec Jan Starorypiński Krzemieniec IN Natalia żoł. Emilian Jakim i sł. Chimka Symczuk 01-12 2V 7 T 214 DM
10 3 1838 Krzemieniec Franciszka Woźniuk Folwarki Małe Grzegorz Ewa Poliszuk pr. Maksymilian Satetyniuk i Antonina Stelmaszczuk 01-12 7R 27 T 219 DM
9 1 1838 Białogródka Kaper Michał Horczyński Zawadyńce Jan Rozalia Strzemecka Michał Dębicki i Teresa Pawłowska ż. Maksymiliana 178-3-110 131R 3 Ż DM
17 11 1839 Klewań Salomea Kilianowska Broniki Szymon Agnieszka Lut 879 131 R 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0132.htm
18 12 1839 Korostyszew Edward Stefan Dunajewski Stawki Jan Katarzyna Borysiewicz As. Maksymilian Kobuz Terpiłowski, Marianna Kozłowska, Mikołaj Kozłowski, Eleonora Winnicka, wdowa, chrz. 13.01.1840 178-51-456 13R 13V 4 Ż BS 36-
9 4 1840 Nowogród Wołyński Barbara Mokrzecka Słobódka Czernicka NN Anna Paszkowski Maxymilian, Szczyrska Rozalia, wdowa 871 22 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0012.htm
30 1 1840 Kazimierka Andrzej Cybulski Jasnober Wojciech Wiktoria Kubaszewicz Maksymilian Boraczyński, Marianna Hołubowicz ż. Teodora 880 200 V - 201 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0219.htm
8 5 1840 Łuck Stanisław Kazimierz Bentkowski Łuck Franciszek Julia Wasilewska Maksymilian Giler, Ksawera Piątkowska 376 11 34 826 9R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0006.htm
26 11 1840 Młynów Klemens Józef Dobrzański Koryty Anastazy Andrzej Teofila Kropiwnicka Joachim Brzozowski, Maksymiliana Strupczewska, Jan Strupczewski, Izabela Brzozow 826 183R 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0184.htm
15 7 1840 Korostyszew Marian Henryk Tadeusz Przyczychowski Kieczkiry Wacław Leon Dorota Ewa Marianna Berens JW. Hrabia Karol Sierakowski, Antonina Berens, as. Maksymilian Staruszkiewicz, Helena Berens, panna, chrz. 18.08.1840 178-51-456 16V 29 Ż BS 43
27 7 1840 Rozważów Leopold Chilkiewicz Starowicze Jan Marianna Eberhart WP. Makszymilian Miedzwiecki, wdowiec, W. Gołębiewska, mężatka, chrz. 8.09.1840 178-51-456 23R 15 Ż BS 56
16 8 1841 Targowica Helena Studzińska Podłożce Paweł Waleria Wermińska Maksymilian Ruszkowski kanonik Katedry łuckiej, Dorota Gołaszewska 827 263 R 14 ZP 0
23 7 1841 St. Oleksiniec Piotr Kilian Korszyłówka Jan Marianna 872 584 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0309.htm
9 2 1841 Młynów Kamila Zdanowicz Koryty Dominik Honorata Michał Mikłaszewski, Maksymiliana Strupczewska, Władysław Styrzyński, Tekla Lesz 827 167R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0170.htm
30 8 1841 Połonne Anna Kuben Nowosielica Szymon Katarzyna Kucynow Żołnierz, Tekla Kucan ż. Emiliana 872 137 120 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0074.htm
17 4 1841 Ostrówki Wojciech Stasiuk Jagodzin par. Luboml Stanisław Anna Struś Maksymilian Pacholec, Elżbieta Stasiuk 552 6 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0004.htm
2 9 1841 Równe Joachim Stefan IN Pelagia Erazm Emilianów i Emilia Gurecka 171-1-12 118V 28 R DM
24 6 1842 Łuck Filomena Joanna Marianna Leszczyńska Łuck Antoni Matylda Abramowicz Maksymilian Giller, Barbara Guckler 378 16 44 828 149R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0009.htm
22 11 1842 Łuck Cecylia Franciszka Sławicka Łuck Franciszek Anna Kosmall Maksymilian Giller, Magdalena Rajewska 378 28 79 828 154R-154V 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0015.htm
13 7 1843 Międzyrzec Leonard Delenczuk Samostrzały Marek Pelagia Emilian Czubek 882 230 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0232.htm
1 8 1843 Berezne Piotr Ładecki Druchowa NN Julia w.ż. Ignacy Kopijkowski żonaty, Krystyna Hulewiczowa ż. Maksymiliana 882 212 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0213.htm
23 11 1843 Klewań Elżbieta Kilianowska Broniki Szymon Agnieszka Lech 882 137 V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0139.htm
23 11 1843 Klewań Klemens Mikołajczuk Broniki Józef Honorata Kilianowska 882 138 R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0139.htm
28 6 1844 Szumsk Petronela Porańska Zynki Antoni Franciszka Jakuszewska Stanisław Jasiński, Antonina Krynicka ż. Maksymiliana 875 667 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0350.htm
1 10 1844 Luboml Adolf Leon Kobylański Krymno Karol Marianna Sikorska Maksymilian Kowalski, Rozalia Samborska 859 584 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0311.htm
27 6 1844 Jampol Jan Domański Juźkowce Leon Marianna Kapuśniak prac. Maksymilian Dzięba, Marianna Teodor, z. Jakuba 875 606 31 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0319.htm
10 8 1845 Nowogród Wołyński Atanazy Paszkowski Słoboda Czernicka Jan Agata Mokrzecka Paszkowski Maxymilian, Karlińska Ewa, z.Felixa 146 JZ
4 2 1845 Białogródka Leokadia Eleonora Łozińska Gnojnczka Augustyn Spirydon Kassylda c. Walentego Pawłowska Eustachy Lityński i Eleonora Perłowska ż. Maksymiliana 178-3-113 86R 17 Ż DM
23 4 1845 Zasław św. Jana Soter Wojciech Kaliszewski Holiki Feliks Marianna Podlewska Maksymilian Worońców Porucznik WR i Barbara Połchowska ż. Jana 178-3-113 69R 27 Ż DM
21 9 1845 Zasław św. Jana Mateusz Michałowski Mokrzec Jan Marianna Maksymilian Narzkrowski i Aleksandra Preyzer ż. Karola 178-3-113 73R 58 Ż DM
4 11 1846 Luboml Karolina Marianna Kowalska Krymno Maksymilian Rozalia Samborska Maksymilian Kamiński, Ludwika Bujalska ż. Kazimierza 861 474 90 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0203.htm
12 10 1846 Kuniów Karol Zakrzewski Radohoszcz Mała Ludwik Marianna Popławska Jan Popławski, Antonina Krynicka ż. Maksymiliana 885 87 58 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0088.htm
20 2 1847 Luboml Małgorzata Galan Kuśniska Jan Marianna Błaszczuk Wojciech Pronczuk, Teodora Galan ż. Maksymiliana 862 362 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0195.htm
24 5 1847 Luboml Zofia Osmólska Krymno Seweryn Agnieszka Michałowska Maksymilian Kamiński, Józefa Bujalska 862 368 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0198.htm
25 12 1847 Ostróg Jan Roliński Borszczówka Andrzej Julianna Gajewska Maksymilian Michaluk i Prakseda Kondrat ż. Mikołaja 171-1-13 23R 131 R DM
20 5 1847 Horbulów Magdalena Korubijewska Zańki Antoni Marianna Biłocka Maksymilian Żebrowski, Marianna Żrażewska, panna, chrz. 27.05.1847 178-51-548 104V 16 Ż BS 216
26 4 1847 Rozważów Aniela Żmijowska Olizarówka Wiel. Karol Eliza Giżycka Wiel. Maksymilian Miedzwiecki, Kollegski Registrator, Domicella Giżycka, ż. Mikołaja , Chorążego, as.Andrzej Łepczyński, Eliza Skomorowska, Podsędkowa, chrz. 7.08.1847 178-51-548 125R 16 Ż BS 257
7 9 1848 Szumbar Józef Wawrysiuk Sosnówka Jan Karolina Maksymilian 625 173 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0092.htm
5 2 1848 Ostróg Jakub Lewandowski Ostróg IN Anna Emilian Martyniuk i Pelagia Hreczuk ż. Jana 171-1-14 3R 14 R DM
9 6 1848 Białogródka Marianna Andruszewicz Gnojniczki Aleksander Tekla Kuszyńska? Michał Zieliński i Eleonora Perłowska ż. Maksymiliana 178-3-117 133V 54 Ż DM
17 9 1850 Szumbar Aleksander Wawrysiuk Sosnówka Jan Karolina Maksymilian Józef Skrzypkowski, Regina Przywłocka ż. Jana 625 157-158 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0083.htm
8 10 1850 Luboml Łukasz Malec Jagodzin Piotr Anna Bilian? Jan Niegoda, Katarzyna Stuber ż. Bartłomieja 863 584 88 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0310.htm
4 4 1850 Starokonstantynów Wincenta Sulimowska Woronkowce Antoni Franciszka Ostaszewska 1-dw. Michał Ostaszewski, Katarzyna Proszkowska z. Maksymiliana 178-3-119 9V-10R 38 Ż 18 DW
19 2 1851 Białogródka Józefa Akajewicz Szelwów Kazimierz Tekla Pluta Cyryl Torczyński i Klementyna Pluta ż. Witalisa, as. Jan Herman i Eleonora Perłowska ż. Maksymiliana 178-03-120 443V-444R 45 Ż DM
17 11 1851 Berezdów Elżbieta Kulczycka Horowiec Antoni Wiktoria Jasińska Feliks Zagrobski i Aleksandra Mieleniewska ż. Emiliana 178-03-72 315V-316R 96 Ż DM
10 4 1853 Torczyn Amelia Szczurkiewicz Boratyn Pius Joanna Tomaszewska 1-dw. Maksymilian Bliziński, szl. Joanna Bogusławska 639 12-13 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0007.htm
14 8 1855 Białogródka Klara Drojecka Gnojniczka Wincenty Wiktoria Maksymilian Naszkierski i Brygida Rogalińska ż. Jana 178-03-123 502V-503R 63 Ż DM
28 3 1856 Łabuń Franciszek Ostrowski Sasanówka Teodor Petronela ? Emilian Wilichowski i Karolina Puławska 178-03-124 656V-657R 22 Ż DM
13 2 1857 Horochów Apolonia Stażewska Skobełka Emilian Lucyna Tomaszewska Emilian Tomaszewski, Emilia Nowosielska 898 38V-39R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0042.htm
3 5 1858 Krzemieniec Paulina Kuczakowska Huta Stożecka Antoni Apolonia Minkowska Emilian Sabbatowski, Ludmiła Zahorowska ż. Sylwestra 0.1-30 12V-13R 33 T
15 3 1858 Łuck Longin Józef Lipiński Łuck Jan Paulina Godlewska Maksymilian Giler, Klementyna Rohozińska 839 15-16 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0009.htm
31 5 1858 Luboml Józefa Petronela Kiśniel? Maszów Karol Ksawera Zalewska Emilian Cieszkowski, Józefa Berno ż. Klemensa 888 45V-46R 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0048.htm
11 2 1859 Nieświcz Waleria Józefa Wincenta Walewska Hubin Edmund Maria Minakowska ks. Maksymilian Rożnowski, Ludwika Buszczyńska panna 840 136-137 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0072.htm
19 5 1859 Kuniów Karol Ostaszewski Radohoszcza Mała Adolf Julianna ? Jakuszewska Wojciech Ostaszewski i Antonina Krynicka ż. Maksymiliana 886 230-231 36 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0121.htm
29 8 1861 Korytnica Augustyna Eugenia Blizińska Uściług Jan Wandalin Brygida Florentyna Kotowicz W, Maksymilian Bliziński, Felicjanna Mikulska ż. Wiktora, as. W. Wiktor Mikulski, Emilia Zaleska z. 233 8-9 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20233/pages/PL_1_436_233_0005.htm
22 1 1862 Kamień Koszyrski Maria Turkowiec Rakowy Las Jan Helena Łaswinowicz Maksymilian Uderski, Anna Bryniewicz ż. Szymona 194 10-11 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0006.htm
26 1 1862 Luboml Marianna Tatesiuk Wydżgów Józef Tekla Jasińska Maksymilian Kolarowski, Katarzyna Błaszczuk ż. Romana 306 10 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0006.htm
7 8 1863 Luboml Teklin? Bilio Luboml August Rozalia Sawicka Emilian F?, Prakseda Romanowska ż. Jana 307 42 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0022.htm
2 3 1863 Żytomierz Katarzyna Żytomierz NN Antonina Zielicowska 3.03.1863 Nieprawego łoża córka, chrzestni: Emilian Klepun, Nadzieja Kulczycka 178-3-54 23 50 Ż DG
26 1 1863 Kuniów Mikołaj Święcicki Radohoszcz Mikołaj Honorata Fidyk Paweł Choina i Rozalia Krynicka ż. Maksymiliana 178-3-78 2V-3R 9 Ż DM
26 3 1863 Kuniów Józef Kondrat Radohoszcz Karol Marianna Kamińska Józef Kamiński i Antonina Krynicka ż. Maksymiliana 178-3-78 4V-5R 22 Ż DM
4 4 1863 Stary Oleksiniec Antoni Kilian Korszyłówka Antoni Anastazja Szmigielska chł. Jan Szmigielski, Lucyna Raba ż. Bazylego 245-1-21 229V-230R 8 R
7 10 1864 Kuniów Łukasz Kondrat Radohoszcz Karol Marianna Kamińska Franciszek Święcicki i Antonina Krasicka ż. Maksymiliana 178-3-78 35V-35R 37 Ż DM
9 12 1865 Stary Oleksiniec Magdalena Szmigielska Świniuchy Stanisław Helena Kilian 1-37 91V-92R 31 T 99
17 1 1865 Rzyszczów Wanda Antonina Kuźmicka Rzyszczów Antoni Faustyna Zubkiewicz Jan Jutkiewicz, Maria Zubkiewicz ż Juliana, Andrzej Burdzyński, Malwina Jachnik ż. Maksymiliana 312-1-89 188 18 m.K KM
28 1 1865 Rzyszczów Apolonia Sabina Styczyńska Pije Roman Zofia Sztejngrab Maksymilian Berendt z Saksonii, Julianna Langert ż. Józafata, Józafat Langut, Maria Piotraszewska 312-1-89 189 22 m.K KM
27 12 1865 Białogródka Karol Łoniewski Jakimowce Jan Barbara Sinkiewicz Maksymilian Solecki i Ludwika Pilecka 178-03-81 163V-164R 122 Ż DM
2 1 1866 Stary Oleksiniec Jan Kilian Korszyłówka Tymoteusz Anastazja Szmigielska chł. Bazyli Raby, Anna Popowicz ż. Trofima 426-1-39 70V-71R 1 T 317
18 6 1866 Żytomierz Marcelina Żytomierz Ludwika Penska [19.06.1866] nieślubna córka, Emilian Macychej i Anna Kotwicka 178-3-63 32 143 Ż 61 i 62 DG
25 6 1868 Kuniów Jan Święcicki Radohoszcz Mała Mikołaj Honorata Fidyk Jan Ziembicki i Antonina Krynicka ż. Maksymiliana 178-3-78 148V-149R 28 Ż DM
17 1 1868 Białogródka Paulina Greszczuk Suchorzyńce Bazyli Helena Mazur Jan Furman i Pryska Emilianowa 178-03-81 345V-346R 10 Ż DM
19 4 1868 Stary Oleksiniec Wojciech Szmigielski Świniuchy Jan Marianna Ruszczyńska chł. Szymon Ruszczyński, Anastazja Kilian ż. Tymoteusza 426-1-41 84V-85R 14 T DW 854
2 10 1868 Stary Oleksiniec Ignacy Szmigielski Świniuchy Stanisław Julia Kilian chł. Marcin Ruszczyński, Karolina Halczyszyn ż. Jana 426-1-41 91V-92R 35 T DW 861
13 8 1869 Białogródka Marianna Studzińska Smorszczki Franciszek Aniela Jastrzębska Piotr Dobrowolski i Aleksandra Naszkierska ż. Maksymiliana 178-03-81 433V-434R 97 Ż DM
8 10 1870 Ostróg Dioniza Marcelina ...ska Ostróg Aleksander Aleksandra Goliszewska Piotr Naumowicz, Maria Lenkowska/Lensowska panna, Ass. Maksymilian Okoński, Władysława Kalimberg żona Wiktora, /izydor Baryszewski, Agnieszka Mianowska żona Adama 654-1-56 31V32R 1 R MZ
4 10 1870 Ostróg Emilia Anna ....r Emilczyn, par. Zwiahel Edward Magdalena Brucka Mikołaj Chudziński, Maria Łętowska, Ass. Maksymilian Ukoński, Emilia Woronie.... 654-1-56 33V 3 R MZ 0
7 8 1871 St. Wiśniowiec Józef Kilian Korszyłówka Tomasz Anastazja Szmigielska 1-55 31V-32R 46 T
24 7 1872 Wiśniowiec Antoni Szmigielski Świniuchy Stanisław Julia Kilian 1-56 7V-8R 37 T
20 1 1874 Tuczyn Marcelina Głuchowska (Grochowska) Woskodawy Dominik Krystyna Rudo Adam Majewicz, Julia Danilewicz ż. Maksymiliana 688 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20688/pages/PL_1_436_688_0002.htm
15 6 1877 Krzemieniec Witalisa Staniszewska Ludwiszcze Piotr Helena Popławska cudzoziemiec Maksymilian Opic, Konstancja Strączyńska ż. Mikołaja 1-71 11V-12R 46 T
14 6 1877 Szumsk Józefa Smolińska Cyranka Franciszek Marianna Tomaszewska chrz. 19.06 Emilian Netryczuk, Marianna Jasińska ż. Jana 1-229 16V-17R 63 T DM 662
9 12 1882 Dederkały Jan Kaczaniuk Dederkały Wielkie Wiktor Antonina Wasilewska Antoni Godziszewski, Helena Mazurkiewicz ż. Emiliana 58 177-178 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0092.htm
9 12 1882 Dederkały Jan Kaczaniuk Dederkały Wielkie Wiktor Antonina Wasilewska Antoni Godziszewski i Helena Mazurkiewicz ż. Emiliana 1-76 131V-132R 33 T DM 300
2 2 1882 Dederkały Marianna Ulanicka Dederkały Wielkie NN Franciszka Wojcirzewska Kajetan Mierzejewski I Helena Mazurkiewicz ż. Emiliana austriacka poddana 1-76 122V-123R 4 T DM 291
24 11 1889 Luboml Anna Kuźmicz Kuśniszcze Piotr Józefa Stachniuk Jan Sulia, Paraskiewia Szlap ż. Emiliana 332 80 158 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0041.htm
26 10 1890 Horochów Michał Wawrzynowicz Strzelcze Henryk Marcelina Nowicka Adam Filiański, Maria Piotrowska panna 126 49-50 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0026.htm
5 4 1891 Torczyn Dionizy Polakiewicz Oderady Edward Balbina Gadejska Maksymilian Podobiński, Marianna Mańkowska ż. Józefa 677 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0007.htm
22 9 1892 Kuniów Rozalia Wysocka Lachowa Franciszek Sabina Zawadowska Jan Ilianowski i Marcelina Krzemińska panna 178-3-86 424V-425R 99 Ż DM
27 8 1893 Kuniów Edward Kamiński Daniłówka Wincenty Józefa Rybczyńska Jan Ilianowski i Karolina Kamińska ż. Karola 178-3-86 480V-481R 119 Ż DM
20 12 1894 Luboml Józefa Spowalska Wysock Adam Rozalia Kostecka Antoni Janiczuk, Marianna Oleszczuk ż. Emiliana 337 88 175 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0045.htm
5 3 1894 Kuniów Konstanty Ilianowski Daniłówka IN Celestyna Jan Szydłowski i Tekla Anim? 178-3-86 507V-508R 40 Ż DM
14 6 1901 Ołyka Dionizy Bojkowski Pyszny Bór Gabriel Teofila Kownacka Emilian Kownacki 984 2 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0002.htm
2 5 1902 Horochów Stanisława Filiańska Chołoniów Stanisław Franciszka Dolas 960 14 51 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0016.htm
10 5 1903 Horochów Piotr Paprocki Pieczychwosty Jan Emilia Filiańska 961 12 39 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0013.htm
20 10 1906 Horochów Stanisława Paprocka Pieczychwosty Jan Kamila Filiańska 992 19 87 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0023.htm
11 9 1908 Szumsk Stanisław Kryger Kaszczyńce par. Jampol Leon Antonina Guzikowska Maksymilian Kamiński, Wiktoria Łoś ż. Mikołaja 426-1-97 31V-32R 152 T RK 636 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H6-B?i=635&cat=833999
22 4 1909 Horochów Józef Krukowski Horochów Tomasz Antonina Ilian 995 10 44 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0014.htm
19 3 1912 Tbilisi Leon Milun Szuławery Jerzy s. Adama Helena c. Piotra Werewkina Emilian Jugoberidze, Walentyna Bobryńska 44R 105 Tb
22 4 1916 Tbilisi Georgij Giliano Tbilisi Dawid Maria Osinowa Georgij Czubrailiu, Helena Fedorowa (chaldejczycy) 152V 125 Tb
1 11 1919 Tbilisi Irena Szangelia Tbilisi Aleksander s.Samsona Maria c.Włodzimierza Reniger (chrzest 1920) Maksymilian i Barbara Reniger 229V 1 Tb DW
9 9 1928 Radziwiłłów Kazimierz Nowacki Krupiec Czesław Pelagia Jakubowska Stanisław Kolanoś, Maria Jakubowska ż. Maksymiliana 1-119 169 V 56 T 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
30 1 1745 Szumsk Jan Maćko Dederkały Wielkie Anastazja Stasiuk Dederkały Wielkie Maksymilian Dymko, Magdalena Franczycha, Maciej Stasiuk, Aleksandra Minianka 297-1-180 9R Ł RK
23 1 1746 Szumsk Jan Matriniuk Martyniuk Kąty, obrz. gr. Salomea Kwiatkowska Świątkowska Kąty Jakub Tomczuk, Maksymilian Radwański, Anna Mielniczka 297-1-180 11R Ł RK
29 1 1747 Szumsk Bartłomiej Jastrzębski par. Szumsk Marianna Gorecka Górecka par. Szumsk Antoni Olszewski, Maksymilian Szewski, Bachowska, Barbara Ostrowska 297-1-180 12V Ł RK
18 2 1748 Szumsk Paweł Jaremczuk Rachmanów, obrz. gr. Katarzyna Piotroska Piotrowska Rachmanów p Stefan Czornobay, Jan Powroźnik, Maksymilian Duzyk, Szela Czornobaicka, Katarzyna Teszkiewiczowa 297-1-180 15R Ł RK
7 2 1804 Szumsk Paweł Rowieński Kruholec k Oksenia Hawryluk Kruholec p Maksymilian Hauryluk, Jakub Olszeski, Mateusz Kłaczyński, Karol Hawryluk, Magdalena Domańska, Marta Hawryluczka 297-1-183 49R Ł RK
18 1 1825 Krzemieniec Andrzej Mikłaszewski wdowiec Lisznia 33 Agnieszka Ostrowska Lisznia 18 Feliks Świętochowski, Maksymilian Karolowicz, Jakub Mendrowski 300 41 2 ZP
2 2 1830 Dederkały Szczepan Chodorowicz 21 Jan Barbara Drzewiecka Katarzyna Stawicka 19 Jan Magdalena Kolatowska Onufry Tomaszewski, Maksymilian Trusiewicz 245-1-4 414R 5 RK
16 1 1831 Żytomierz Jan Kalinowski Żytomierz 22 Józef Józefa Żytyńska Marianna Borowska Żytomierz 22 Stanisław Marianna Mroczek Wiktor Jordan , Maksymilian Hanicki 178 3 4 44 4 Ż Ni
8 11 1831 Białogródka Jan Horczyński Zawadyńce 25 Jan Katarzyna Zacharczyk Rozalia Strzemecka Zawadyńce 22 Szymon Anna Pawłowska Maksymilian Perłowski, Ignacy Pilawski 178-3-97 88R 26 Ż DM
22 11 1831 Białogródka Mikołaj Jarczewski Chwedorówka 27 Jan Salomea Rohozińska Marianna Hawryszczuk Chwedorówka 30w Jakub Marianna Mazur Maksymilian Łyszczuk, Michał Jarzębski 178-3-97 89R 30 Ż DM
10 7 1832 Dorohostaje Kajetan Wojniłowicz Młynów 24 Bartłomiej Franciszka Wiszniewska Teofila Siedlecka Swiszczów 19 Jan Marianna Zakrzewska Maksymilian Dębicki, Konstanty Grzybowski 818 249R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0256.htm
7 2 1832 Zasław św. Jana Onufry Romanów (wyz. G-R) par. Zasław 45 Joachim ... Laut Teodora z d. Kalinowska Gabryel par. Zasław 31w Piotr Rozalia Zapałowska Kasayan Emilianów i Jan Harasymowicz 178-03-98 8V 6 Ż DM
20 8 1833 Koblin (Młynów) Mikołaj Białkowski par. Koblin 36w Michał Anna Tekla Szymanska Młynów 20 Aleksander Tekla Wincenty Michałowski, Maxymilian Dębicki 819 208R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0216.htm
5 2 1833 Luboml Jan Koniczuk Ziemlica 25 Antoni Marianna Laszuk Marianna Michaluk Ziemlica 18 Jan Katarzyna Marczuk Maksymilian Prokopeć, Paweł Bubaluk 301 129 24 848 538 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0068.htm
13 1 1835 Łuck Tomasz Ihnatowicz Kopcza 34 Teodor Marianna Subkiewicz Józefa Dzięciołowska Kopcza 30 Bazyli Grzegorz Chomicki, Maksymilian Gilert 373 47 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0025.htm
20 1 1835 Zasław św. Józefa Marcin Malinowski Rosula par. Miedzyrzycz 20 Teodor Marianna Szucherewicz Aleksandra Sawosikówna Horodniawka 17 Bazyli Regina Sokołowska Wojciech Zywucki, Maksymilian Kadłubicki, Tomasz Sawosik 178-3-101 69 15 Ż SK
16 5 1839 Żytomierz Franciszek Duński Żytomierz 37w Andrzej Marianna NN Helena Nikifor zd.Golt Żytomierz 30w Jan Katarzyna Kisielewicz Konstanty Różański , Maksymilian Janiuk 178 3 7 62 29 Ż Ni
17 8 1841 Łuck Jan Dobrowolski 30 Szczepan Eufrozyna Zaborowska Wiktoria Przybyłecka 23 Piotr Marianna Smolińska Mikołaj Krzyżanowski, Maksymilian Guller 377 40 10 827 18V-19R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0022.htm
3 3 1842 Kowel Julian Klidzia (Glidzia) Kowel 25 Adam Franciszka Dąbrowska Karolina Fers Kowel 30 Godfryd Franciszka Józef Cybulski, Maksymilian Plewiński 245 12 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0008.htm
25 11 1842 Łuck Teodor de Haass Parafia łucka 26 Teodozy Marianna Rychter Antonina Aurelia Hulewicz Parafia łucka 18 Franciszek Julia Terlecka Jan Piotraszewski, Maksymilian Giller 378 37 16 828 160V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0020.htm
12 5 1842 Luboml Seweryn Łobaczewski Szack 22 Leon Agnieszka Myślińska Julia Arent Luboml 19 Karolina Feliks Turowicz, Herman Maksymilian Borthold 857 541 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0289.htm
14 11 1843 Klewań Józef Mikołajczuk Broniki 30 Józef Apolonia Malewska Honorata Kilianowska Broniki 18 Szymon Agata Lech 882 140 R 6
5 2 1845 Nowogród Teodor Paszkowski Kamienny Maydan 24 Paweł Teresa Hmarszanko Anastazja Krzywkowska Kamienny Maydan 20 Alexander Marianna Korczkowska Paszkowski Maxymilian, Puzyna Józef 876 7 JZ
4 5 1847 Wiszenki Józef Kudzikowski par. Wiszenki 22 Franciszek Helena Marianna Gurska par. Wiszenki 23 Jakub Marianna Maliszewska Wojciech Ziemba, Julian Kłaczkowski, Maksymilian Jurkiewicz 773 19 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0011.htm
20 4 1847 Tuczyn Kazimierz Malczewski Małatyn 37w Leon Klara Masłowska Marianna Pawłowska Tuczyn 22 Jan Katarzyna Niedzielska Emilian Malczewski, Jan Malczewski, Walenty Malczewski 171-1-13 174R 3 R DM
1 2 1848 Krupiec Jan Posadowski Baszarówka 30 Józef Katarzyna Sawicka Marianna Bilińska Baszarówka 20 Stanisław Rozalia Wasilewska Bazyli Siniak, Maksymilian Bobek 834 558 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0292.htm
10 10 1848 Horochów Gabriel Łammers *Neszkrum, Austria 23 Filip Katarzyna Albrert Franciszka Nowicka Horochów 22 Ignacy Justyna Dobrzańska Emilian Janoszewski, Józef Nowicki 86 42 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2086/pages/PL_1_436_86_0023.htm
18 1 1853 St. Oleksiniec Marcin Raby Korszyłówka 20 Michał Maria Deć Marcela Szawał Korszyłówka 22 Stanisław Zofia Kilian 878 304 1
6 11 1860 Dederkały Leon Grzymała Dederkały Wielkie 25 Piotr Marianna Lot Franciszka Hulanicka Dederkały Wielkie 18 Jan Anastazja Bojalska Marek Stromczyński, Emilian Gorgolewski 55 20 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0011.htm
21 4 1863 Kuniów Józef Krynicki 21 Szymon Józefa Skrzypkowska Zuzanna z d. Jasińska p.v. Galimska 22w Jan Agnieszka Rutkowska Maksymilian Krynicki i Stanisław Rutkowski 178-3-78 15V-16R 2 Ż DM
19 5 1864 Rzyszczów Alfred Langner poddany pruski 28 Karol Honorata Janik Teodozja Rożalska poddana pruska 21 Walenty Florentyna Jankiewicz Maksymilian Janik, Ludwik Mężyński 312-1-86 200 2 m.K KM
24 4 1866 Stary Oleksiniec Jan Deć Horynka 45w Mikołaj Maria Kilian Karolina Kwiatkowska Iwanie 30 Stanisław Agnieszka 426-1-39 88V 7 T 335
28 1 1868 Białogródka Wincenty Woiński Brykula par. Zasław św. Józefa 36 Leon Zofia Malinowska Anna Małachowska Puzyrki Wielkie 20 Antoni Tekla Błażejewska Piotr MalinowskiEmilian Szulatycki 178-03-81 379R 4 Ż DM
1 1 1881 Szumsk Mikołaj Mazurek par. Dederkały 21 Wawrzyniec Katarzyna Błaszczuk Franciszka Suchodolska Załuże 18 Franciszek Helena Kozłowska Emilian Niewiadomski, Jakub Kozłowski , Piotr Oborski 01-231 41V 1 T DM 833
15 2 1892 Tbilisi Józef Cichosz 37w Ambroży Zuzanna Dobrowolska Paulina Maria Grib Tbilisi (luteranka) 25 Krystian Johann Fryderyka Karolin Fridchow Maksymilian Jarmaczyński 2 4 Tb
4 11 1895 Tbilisi Józef Gałopirek Austria 26 Józef Józefa Filippowa Maria Maksymilian 16 Franciszek Anna Syksta Pawel Ambrecht, Andrzej Krakowiak 58 31 Tb
7 9 1897 Kowel Szymon Roszkowski Rudniki 24 Józef Paulina Rudnicka Maria Malewska Kowel 20 Paweł Marianna Jaroszewska Antoni Woleczyński, Maksymilian Rutkowski 908 36R 19 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0035.htm
7 11 1899 Radziwiłłów Tomasz Tywoniuk Budki 22 Marcin Józefa Małecka Anna Sobczuk Leduchów 18 Łukasz Katarzyna Orłowska Filip Tywoniuk, Emilian Tywoniuk, Tomasz Małecki 1-81 N 67 V 10 T 0
21 1 1901 Tbilisi Wacław Puławski siedlecka gub. Jan Tekla Motkowska Teodora z Lejmanów Nejman luteranka Jakub Maksymilian Zamet, Mikołaj Kurbatow, Paweł Olkowicz 4 3 Tb
12 4 1911 Tbilisi Gedeon Waldemar Tikkenen Finlandia (luteranin) 30 Zachar Katarzyna Emilianow Augusta Józefa Picz Austria 24 Edward Anna Liskwer R.I. Nawratymski, Józef Rotter 256 19 Tb
18 9 1916 Kijów, św. Mikołaja Henryk Józef Bagiński Kijów 29 Julian Antonina Marklejk Maria Otocka Kijów 20 Antoni Anna Grodowska Maksymilian Lizel, Wacław Józefowicz Niklewicz 312/1/109 108R 67 m.K JM1
3 7 1916 Kijów, św. Mikołaja Edward Przegaliński Kijów 23 Antoni Kamila Startyńska Józefa Maria Czarnołuska Kijów 19 Antoni Kamila Startyńska Antoni Maksymilianowicz Przegaliński, Stefan Florentynowicz Toczyleński? 312/1/109 101V 42 m.K JM1
18 2 1919 Tbilisi Ludwik Bolesław Sorokko pow. oszmiański, wileńska gub. 44w Aleksander Elżbieta Popławska Regina Barbara Ejdrygiewicz wileńska gub. 37 Karol Barbara Danilewicz Walenty Niczyperowicz, Maksymilian Zalisz 459 7 Tb
8 8 1920 Tbilisi Tomasz Godziszewski Polska 32 Franciszek Maria Kilianowa Maria Kostylewa (prawosławna) 22 Aleksander Maria Kuncewicz Dominik Mimon, I. Stulniewa 492 24 Tb
3 2 1925 Poryck Piotr Paprocki Pieczychwosty 22 Jan Emilia Filiańska Genowefa Jenda 961 12 39 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0013.htm
24 8 1930 Deraźne Józef Krukowski Horochów 21 Tomasz Antonina Ilian Józefa Błędniak 995 10 44 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0014.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl