Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 880 wyników dla: Mowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
27 9 1809 Kuniów Katarzyna Ochrymowska 50 Willa szl., wdowa 297-1-086 20V Ł
1 8 1816 Krzemieniec Anastazja Sumowska 37 Ludwiszcze z Kaczorowskich, wd. Józef 299 53 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0030.htm
21 11 1819 Krzemieniec Róża Joanna Franciszka Klimowska 2,5/12 Podlisce c. Sebastiana i Tekli Baczyńskiej 299 97 119 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0053.htm
30 3 1823 Krzemieniec Klara Limowska 12/52 Krzemieniec 299 155 43 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
13 12 1827 Stary Konstantynów Dom Dionizy Krzewiński 3 Michałowce ojciec Franciszek, matka Magdalena Adamowska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 178R 127 Ż 345 KP2
15 1 1827 Moszny, filia Miedzyrzec Marianna Skolimowska 3/52 Międzyrzec c. ur. Franciszka i Marianny Skolimowskich 178-51-190 31a Ż EH
26 4 1828 Kazimierka Apolonia Jarzymowska 2 Pępków c. Ur. Jana i Marianny z Jasinskich 171-1-1 229V-230R 9 R Mg 7122
12 4 1828 Stary Konstantynów Dom Magdalena Zakrzewska 1 Skowródki rodzice ur. Florian Zakrzewski, Kunegunda Sulimowska, z kaszlu 178-3-94 173R 77 Ż 333 KP2
16 4 1828 Łabuń Marianna Szumowska 1/12 Uścianówka rodzice ur. Klemens Szumowski i Marianna Godlewska 178-3-94 145V 34 Ż 283 KP2
22 2 1828 Ostropol ur. Brygida Czaplińska 20 Hubin rodzice ur. Stefan Czapliński, Wiktoria Słomowska, z gorączki 178-3-94 208V 24 Ż 399 KP2
7 2 1829 Zasław św. Jana Aniela Szumowska 1 Zubary rodzice ur. Jan Szumowski, Kornelia Ratcewicz, z kaszlu 178-3-95 18V 7 Ż 33 KP2
7 2 1829 Zasław św. Józefa Aniela Szumowska 18/12 Zubary rodzice ur. Jan Szumowski, Kornelia Rutcewicz, z niewiadomej choroby 178-3-95 49V 11 Ż 94 KP2
21 6 1829 Kupiel ur. Marianna Suska z d. Szumowska 22 Sobkowce mąż ur. Wojciech Suski, dzieci: Antoni, Wojciech, Franciszka, z gorączki 178-3-95 320R 41 Ż 620 KP2
27 12 1829 Kupiel ur. Marianna Szumowska 59W Czerniawa wdowa, syn Roch, ze słabości i suchot 178-3-95 323R 70 Ż 626 KP2
3 12 1829 Łabuń ur. Katarzyna Lewandowska 47 W Futor Łobaczewski wdowa, z d. Rozumowska, ze słabości wewnętrznej, dzieci: Antoni, Jan, Seweryn, Ludwik, Lucyna, Franciszka 178-3-95 151V/152 50 Ż 293/294 KP2
9 3 1829 Stary Konstantynów Dom Marianna Krzyżanowska 2 Michałowce rodzice ur. Franciszek Krzyżanowski i Magdalena Adamowska, z konwulsji 178-3-95 172v 22 Ż 332 KP2
17 6 1829 Stary Konstantynów Dom Teodora Sławińska 6 mies Kobyla rodzice ur. Adam Sławiński, Aleksandra Ochrzemowska, z kaszlu 178-3-95 174v 57 Ż 336 KP2
16 7 1829 Stary Konstantynów Dom Karol Zakrzewski 5 Kobyla rodzice ur. Florian Zakrzewski, Kunegunda Sulimowska, z gorączki 178-3-95 175r 66 Ż 337 KP2
4 1 1829 Międzyrzec Róża Ochrymowska 15 Hoszcza c.Jana i Marianny Różańskiej 171-1-2 280R 1 R AS
26 2 1829 Międzyrzec Romuald Czerwiński 2/52 Międzyrzec s.Feliksa i Marianny zd.Kosmowska 171-1-2 282R 13 R AS
10 7 1830 Krzemieniec Marianna Jarmowska 3/365 Wesołówka c. pr., Grzegorza i Zofii 01-7 86R 666 T 954 DM
7 11 1830 Ostróg Jadwiga Borzemowska 50 Ostróg wdowa po Józefie, s. Jan, Platon, c. Aleksandra 171-1-3 35R 99 R MZ
21 8 1831 Nabrzuska Teresa Szumowska 42 Nabrzuska z domu Krasowska, mąż Józef, synowie: Franciszek, Jan, Józef, corka Katarzyna 846 299V-300R 12 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0294.htm
7 3 1831 Ostróg Jan Zagajewski 44 Choteń wdowa Anna zd Surmowska, dzieci Michał, Wiktoria, Tekla 1-171-4 22R 43 R MZ
5 8 1831 Ostróg Wojciech Nieciecki 58 Hulcza wdowa Marianna zd Abramowska 1-171-4 30V 142 R MZ
2 4 1831 Lachowce Marianna Slimowska 45 Bisówka ur., z Mroczków, mąż Aleksander, syn Ludwik i córka Julianna 171-1-4 108R 43 R DM
30 5 1831 Międzyrzec Kajetan Opacki 88 Hłuboczek ż.Magdalena Zwierzchowska,po 1-ym mężu Ochrzymowska.Zost. z 1-go małż. s.Antoniego i c.Józefę ż.Ur.Miptunowa 171-1-4 287R 55 R AS
3 2 1832 Dederkały Stanisław Snowodecki 24 Szkrobotówka urodzony, żona Joanna Jochimowska, pozostawił syna dwojga imion Adam Józef 01-6 15V 6 T 852 DM
16 9 1832 Butowce Apolonia Ochrymowska 6/12 Lisińce c. pr. Jana i Rozalii 178-3-98 180V 28 Ż 344 DM
3 11 1832 Zasław św. Jana Wiktoria Opatowska 70 Zasław ur., z Bułajewskich, po I-mężu Szumowska, wdowa po Janie Opatowskim, pozostawiła synów Jana i Mikołaja Szumowskich, a po II-mężu Piotra Opatowskiego i córkę Teklę Opatowską 178-3-98 16V 61 Ż 30 DM
20 2 1833 Lachowce Anastazja Skulimowska 9/52 Bisówka c. ur. Grzegorza i Konstancji z Wierzchowskich 171-1-6 94R 11 R DM
28 4 1833 Kulczyny Franciszka Krzyżanowska 60 Zastawki z d. Adamowska, mąż Józef, syn Mikołaj, córki Magdalena, Klara, Petronela i Tekla 178-03-99 335V 38 Ż 640 DM
14 3 1834 Ostróg Ludwika Krasińska 42 Moszczanica z kaszlu, zd Krzymowska, wdowa, syn Franciszek 171-1-7 32V 21 R MZ 8710
26 3 1835 Ostróg Florentyna Waśkiewicz 35 Moszczanica z suchot, zd Adamowska, wdowa po Eliaszu pozostawiła syna Franciszka 171-1-8 33R 26 R
9 3 1835 Korzec Katarzyna Joachimowska 53 Korzec syn Piotr 245-1-9 89 30 R PW
23 7 1835 Międzyrzec Magdalena Opacka 86 Żawrów wd.po Kajetanie, z domu Ochrymowska 171-1-8 242R 43 R AS 0
11 12 1836 Dederkały Marianna Klimowska 86 Dederkały Wielkie Wlm., c. Karola i Marianny, panna 54 254 23 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0135.htm
10 5 1836 Młynów Katarzyna Abramowska 36 Młynów mąż Wincenty, dzieci: Franciszek, Florian, Władysław, Antonina, Joanna 822 168V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0172.htm
15 1 1837 Wiszenki Aniela Assimowska 5 Topolne c. w.ż. Jana i Agnieszki z Nowickich 764 25 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0014.htm
25 7 1837 Nieświcz Konstancja Krzymowska 75 Ławrów z Czarneckich, 1.v. Lewicka, ur., mąż Piotr, potomstwa nie zostawiła 432 35 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20432/pages/PL_1_436_432_0020.htm
11 10 1837 Ostróg Marianna Borzymowska 5 Ostróg c. Wlm Jana i Apolonii Badowskiej 171-1-10 43R 86 R DM
14 6 1837 Białogródka Helena Skulimowska 15/52 Sosnóweczka c. ur. Jana i Agnieszki z Jakubowskich 178-03-108 173V 64 Ż DM
24 7 1837 Kulczyny Ludwika Zalewska 56 Zastawki z d. Ochrzymowska, wdowa po Pawle, synowie Tomasz, Dionizy i Jan 178-03-108 269V 37 Ż 525 DM
16 10 1838 Ptycza Michał Kułakowski 70 Mykitycze odnodworzec, żona Marianna z d. Klimowska, dzieci: Grzegorz, Józefa 824 217V 34 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0219.htm
12 4 1839 Annopol Anna Olszamowska 80 Hubelce wdowa po Szymonie, syn Kamil, córka Tekla 879 104 R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0105.htm
14 1 1839 Białogródka Julia Skulimowska 3/12 Sosnówka c. ur. Jan i Agnieszki z Jakubowskich 178-3-112 138R 3 Ż DM
1 4 1840 Jampol Eleonora Skulimowska 2.5 Tatarynowce c. Ludwika i Katarzyny z Moszczyńskich 871 461-462 20
25 4 1840 Beresteczko Konstancja Sumowska 3/12 Werbeń c. Michała i Zofii z Pietruszewskich 2 15 11
21 6 1840 Wiszenki Franciszka Zasimowska 45 Topulno z Nowickich; poz. m. Jana, 2s. I 5c. ;poch: 23.06. 826 89a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0090.htm
19 9 1840 Łuck Magdalena Kaimowska 58 Jeziórko Wdowa, zostawiła córkę Anielę 376 49 55 826 34R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0031.htm
7 7 1840 Kotelnia Zofia Sokulska 58 Wołosów z Wielmożnych, z d. Słomowska, mąż Franciszek Sędzia Ziemski Kijowski, od dawna potomstwa pozbawiona 178-3-9 181V 35 Ż 360 DM
10 5 1841 Wiszenki Aniela Zasimowska 1 Rożyszcze r: Jan i Franciszka z Nowickich 827 79a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0081.htm
20 1 1841 Horochów Pazia Gulimowska 70 Horochów sławetna, wdowa po Teodorze, synowie Józef i Paweł 79 43 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2079/pages/PL_1_436_79_0026.htm
13 12 1842 Tajkury Regina Szumowska 55 Glinki z gwałtownego kaszlu, prac., z Nagielskich, wdowa po Stefanie, syn Stanisław, córki Helena i Maryanna 881 72 V 23 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0080.htm
5 10 1843 Beresteczko Józefa Sumowska 2 Werbeń c. Michała i Zofii z Pietruszewskich 5 21 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%205/pages/PL_1_436_5_0012.htm
30 8 1843 Ostróg Marianna Zadamowska 7/52 Toczewiki c. Stanisława i Agnieszki z Grabowskich 882 30 V 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0032.htm
10 11 1843 Jampol Eleonora Skolimowska 30 Tatarynowce wielmożna, z Fryzowskich, żona wlm. Ignacego Skolimowskiego, podpułkownika Wojsk Rosyjskich, potomstwa nie zostawiła, umarła z zapalenia mózgu 874 689 46 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0348.htm
8 3 1843 Nowogród Wołyński Marianna Adamowska 4 Fedorówka córka Tomasza i Lucyny z Wazińskich 874 141 24 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0073.htm
22 3 1843 Nowogród Wołyński Franciszka Adamowska 2 Fedorówka córka Tomasza i Lucyny z Wazińskich 874 143 35 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0074.htm
7 10 1844 Sokul Maurycy Władysław Borkowski 15/366 Pożarki rodzice: ur. Antoni i Salomea z domu Chełmowska 830 74V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0076.htm
25 10 1844 Sokul Salomea Borkowska 31 Pożarki z domu Chełmowska, mąż Antoni Borkowski, córka Adelajda Wanda Olimpia (3-imienna) 830 75R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0076.htm
18 3 1845 Białogródka Marianna (siostra bliźniacza Skulimowska 6/12 Białogródka c. 1-dw. Józefa s. Stefana i Marianny z Kułakowskich c. Teodora 178-03-113 113R 30 Ż DM
18 3 1845 Białogródka Agnieszka (siostra bliźniacz Skulimowska 6/12 Białogródka c. 1-dw. Józefa s. Stefana i Marianny z Kułakowskich c. Teodora 178-03-113 113R 31 Ż DM
20 3 1845 Białogródka Marianna Skulimowska 30 Białogródka 1-dw., z Kułakowskich c. Teodora, mąż Józef s. Stefana, syn Jędrzej, córki Cecylia, Marianna i Agnieszka 178-03-113 113R 34 Ż DM
17 1 1845 Butowce Apolonia Ochrymowska 8/12 Lisińce c. pr. Jana i Rozalii z Sadowskich 178-3-113 209R 2 Ż DM
17 8 1846 Ostróg Marianna Jachimowska 72 Swiate zd Dombrowska, wdowa po Michale, s. Antoni, Józef, Wojciech 885 41V 76 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0043.htm
7 12 1846 Ostropol Justyna Rzymowska 60 Wisznopol z d. Domatewicz, wdowa, synowie Hilary, Franciszek i Stefan, córka Domicela 178-3-115 293V 33 Ż 577 DM
9 1 1847 Sokul Karolina Dmuchowska 7 Borowicze rodzice: ur. Feliks i Eleonora z domu Abramowska 833 138 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0078.htm
14 4 1847 Białogródka Anna Skulimowska 3/52 Szarłajówka c. 1-dw. Jana i Marianny z Andruszewiczów 178-3-116 124R 36 Ż DM
16 7 1847 Kodnia Antonina Borzymowska 1 Syngury c. ur. Stefana i Barbary Kobylańskiej 178-03-18 12V 16 Ż DM
7 6 1847 Wieledniki Antonina Jachimowska 30 Łuhinki z Baranieckich 178-3-19 454V 19 Ż MW
2 12 1847 Lachowce Franciszka Wiadrowska b/w Bisówka 1-dw., z d. Skulimowska, wdowa, syn Wincenty 171-1-13 108R 51 R DM
12 9 1848 Zasław św. Jana Marianna Szumowska 0,5 Wojtowce od epilepsji, c. 1-dw. Stanisława i Magdaleny 178-3-117 114R 80 Ż
3 12 1849 Starokonstantynów Wincenty Ponikowski 40 Starokonstantynów od suchot, mieszcz., żona Rozalia z d. Adamowska, potomstwa nie zostawił 178-3-118 61R 173 Ż 117 DW
19 1 1849 Równe Julianna Jachimowska 27 Równe z parafii Aleksandria 17-1-15 208V 3 R 211 DM
15 4 1850 Zasław św. Józefa Aniela Szumowska 18 Mokijowce 178-3-119 432V 50 Ż 845 RG
22 7 1851 Szumbar Kamila Adamowska 12 Zahajce c.Stefana i Katarzyny 625 144 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0076.htm
5 2 1851 Starokonstantynów Kunegunda Zakrzewska 61 Kobyla od gorączki, z d. Sulimowska, 1-dw., wdowa po Florianie, córka Tekla 178-3-120 68V 27 Ż 133 DW
15 2 1851 Starokonstantynów Apolonia Zielińska 30 Zapadyńce od puchliny, z d. Okrzymowska, 1-dw., mąż Jan, synowie Julian i Atanazy, córki Marianna i Gertruda 178-3-120 69V 36 Ż 135 DW
13 10 1852 Złoczówka Franciszek Kutasiewicz 65 Kołodeże chłop, żona Marianna z d. Klimowska, syn Jan 836 289 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0153.htm
4 5 1853 Wiszenki Marianna Abramowska 40 Rożyszcze z d. Wilczyńska, mąż Klemens i syn Jan 22-1-120 159V 22 Ł DM 0
1 9 1853 Zasław św. Józefa Wincenta Szumowska 25 Zasław z d. Stawińska, c.Teodora, pozost. wd. Symforiana sekret.gubernialnego oraz c. Marię, przy porodzie 178-3-121 453V 98 Ż 854 RG
6 9 1853 Zasław św. Józefa Maria Szumowska 1/52 Zasław c. Symforiana s.Jana sekr. gubern. i Wincentyny z d.Stawińekiej 178-3-121 454V 103 Ż 856 RG
10 6 1853 Bazalia Honorata Skolimowska 51 Janówka mąż Józef, syn Elegi 178-1-121 135V 98 Ż 269 DM
30 6 1854 Szumbar Anna Krymowska 30 Sosnówka z d. Stanowska, mąż Bazyli, bez potomstwa 625 105 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0056.htm
4 1 1854 Białogródka Ewa Skulimowska 45 Sosnóweczka ur., panna 178-03-122 435V 1 Ż DM
6 5 1854 Białogródka Karolina Skulimowska 40 Sosnóweczka 1-dw., z Kuszelewskich, mąż Paweł, córki Franciszka i Klementyna 178-03-122 441R 35 Ż DM
18 11 1856 Beresteczko Franciszka Krzymowska 50 Kołmów mąż Daniel, córka Józefa 18 27 20
8 5 1856 Białogródka Anna Skulimowska 19 Sosnóweczka ur., z Kornatowskich, mąż Aleksander, bez potomna 178-03-124 609R 36 Ż DM
6 7 1857 Krzemieniec Jan Zarzycki 67 Krzemieniec ob., żona Marianna z d. Skulimowska 0.1-29 63R 46 T
14 11 1858 Brody Maria Adamowska 35 z d. Grabowska, mąż Karol, nr d. 101 Cegielnia L 128R
23 12 1858 Brody Tekla Adamowska 3/12 c. karola i Marii z Grabowskich, nr d. 101 L 128R
25 11 1858 Brody Waleria Gumowska 17 Suchowola 1 c. Teofila i Konstancji z d. Lanery L 129R
12 9 1858 Białogródka Marianna Skulimowska 16 Sosnówka 1-dw., panna 178-03-74 266V 57 Ż DM
28 4 1859 Turzysk Modest Stecki 74 Radowicze ziemianin, żona Helena Sumowska 731 26 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20731/pages/PL_1_436_731_0014.htm
9 11 1860 Krzemieniec Izabella Prażmowska 70 Krzemieniec z d. Chojecka, JW, ziemianka, wdowa po Ksawerym marszałku szlachty, córki Ludwika i Izabella 0.1-33 60V-61R 81 T
27 2 1862 Białogródka Malwina Skulimowska 3 Białogródka c. 1-dw. Andrzeja i Honoraty z Kędzierskich 178-03-77 157R 25 Ż DM
10 3 1862 Białogródka Honorata Skulimowska 38 Białogródka 1-dw., z Kędzierskich, mąż Andrzej 178-03-77 157V 28 Ż DM
24 11 1865 Katerburg Karolina Adamowska 1,5 Rybcza krupa, c. Filipa Wiktorii Miałkowskiej 1-37 122R 15 T 129 DM
5 7 1865 Żytomierz Helena Gumowska 2 Żytomierz z suchot, córka Wincentego i Julii z Pawłowskich 178-3-61 148R 146 Ż DG
13 11 1865 Żytomierz Terezja Jahimowska 8 Żytomierz z cholery, podopieczna żytomirskiego sierocińca 178-3-61 161V 344 Ż DG
22 1 1866 Białogródka Anna Skulimowska 35 Białogródka z Ostrowskich, mąż Andrzej 178-03-81 247V 2 Ż DM
25 1 1867 Szumbar Katarzyna Adamowska 58 Zahajce mąż Stefan, dzieci: Ludwik, Petronela Jakuszewska, Apolonia Kapuścińska, Józefa Palczyńska 626 197 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0101.htm
23 4 1868 Katerburg Zuzanna Adamowska 8/12 Rybcza c. Filipa i Wiktorii Miłkowskiej 1-44 124R 11 T 893 DM
18 12 1868 Katerburg Anna Adamowska 32 Matwiejowce mąż Ludwik, syn Kazimierz, córka Zofia i Waleria 1-44 125V 18 T 895 DM
2 4 1868 Krzemieniec Teresa Skolimowska 80 Krzemieniec od starości, mieszcz., wdowa po Józefie, syn Dionizy, córki Marianna, Apolonia i Elżbieta 426-1-44 46R 30 T DW 813
8 8 1869 Rzyszcz?w J?zefa Olszamowska 52 Rzyszcz?w zostawi?a wdowca Antoniego, synowie: Jan, Narcyz, Henryk, Antoni, Erazm, Stefan, Zygmunt, J?zef, c?rki: Julia, Tekla, Celina, Petronela, Cezaryna 312-1-96 239 21 m.K KM
18 11 1869 Rzyszcz?w Zofia Krzemowska 90 Kani?w panna 312-1-96 241 35 m.K KM
29 7 1869 Ostróg Józefa Olszamowska 22 Moszczanica r. Dominik, Teofila zd Tucholska 654-1-56 103 P 8 R 105 MZ
1 2 1870 Torczyn Aleksandra Olszamowska 50 Chorochoryń od goršczki, z Witwińskich, szl., wdowa po Hubercie, synowie Władysław, Bronisław i Mieczysław 656 46 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0025.htm
3 3 1870 Torczyn Rozalia Olszamowska 7 Budki Horodyńskie od kaszlu, c. Karoliny panny 656 49 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0026.htm
18 12 1871 Rzyszcz?w Emilia S?omowska 51 Kani?w zostawi?a wdowca Konstantego, syn?w Leonarda, W?adys?awa i Ludwika, c?rki Helen? i Stanis?aw? 312-1-100 294 35 m.K KM
4 4 1872 Turzysk Barbara Sumowska 83 Lityn z Ostrowskich, wdowa, c. Helena, s. Adam 740 17 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/pages/PL_1_436_740_0010.htm
27 10 1873 Torczyn Michalina Tamowska 4 Koszów c. Ignacego i Tekli z Rudnickich 659 51 33 0
24 8 1873 Sidorów Jan Chilerski 50 Puzyna żona Józefa Szumowska (od 25 lat) 1205L 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0046.htm
27 7 1873 Ostróg Piotr Szczegłowski (Szczygłows 56 Łebedie wdowa Antonina zd Abramowska, s. Karol, Antoni, Ludwik, c. Katarzyna, Aniela, Kamila 654-1-56 73L 6 R MZ
10 1873 Ostróg Rozalia Roszymowska 9/12 Ostróg r Tomasz, Konstancja zd Seredyńska 654-1-56 72R 3 R MZ
20 7 1875 Torczyn Filipina Olszamowska 24 Chorochoryń z Uchacewiczów, mąż Bronisław, syn Kazimierz, cóka Maria 661 60 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0032.htm
15 9 1875 Torczyn Maria Franciszka Olszamowska 2 Chorochoryń c. Bronisława i Filipiny z Uchacewiczów 661 63 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0033.htm
2 8 1877 Krzemieniec Zofia Jarymowska 70 Żołoby chł., wdowa po Grzegorzu, dzieci nie zostawiła 1-71 35V 49 T
22 1 1879 Katerburg Paweł Kwiatkowski 38 Rybcza żona Józefa z d. Adamowska 203 31 5
26 2 1881 Szumsk Aleksandra Krzymowska 60 Jełowica mieszczanka, z d. Aleksandrowicz, mąż Józef, bez potomstwa 01-231 54R 28 T DM 845
4 5 1885 Turzysk Maria Sumowska 27 Radowicze z Dotkensów, wielmożna, mąż Wiktor, synowie Wiktor i Jan 753 36 11 0
6 5 1890 Młynów Karolina Szymowska 28 Smordwa z d. Szczygłowska, mąż Józef, dzieci: Mikołaj, Antoni, Bolesława 740-2-407 41V 36 R 1608 RK
19 7 1898 Stawiszcze Rozalia Sumowska 7 Uroczysko Cecylia c. Jana i Anny z Możejków 1042-1-27 69R 22 CDIAK 69 DM
26 4 1900 Kowel Izabela Wilmowska 36 Kowel z d. Szymańska, miesz., mąż Filip 947 62 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0047.htm
13 5 1902 Szumsk Klara Jelinkowska 70 Onyszkowce z d. Adamowska, chł., wdowa po Ludwiku, synowie Karol i Bazyli, 0.1-236 321V 53 T
14 8 1905 Szumsk Aleksandra Grudzińska-Krzymowska 2 Budki c. chł. Franciszka i Pauliny z Malickich 01-236 218V 123 T
29 8 1906 Ołyka Karolina Adamowska 70 Humienniki z Szulakowskich, wdowa, zostawiła córki Julię, Mariannę i Emilię 1019 329 67 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0177.htm
19 2 1907 Ołyka Katarzyna Adamowska 70 Humienniki z Klemaczyńskich, chł., wdowa, zostawiła dzieci Józefa, Antoniego i Teklę 1019 464 12 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0248.htm
16 3 1908 Ołyka Joanna Adamowska 85 Humienniki z Ostrowskich, zostawiła męża Mikołaja, syna Ludwika, córki Marcelinę i Annę 1019 660 28 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0349.htm
19 4 1911 Horochów Maria Węgierska 30 Tereszkowce Krzemowska, mąż Piotr 997 51 27 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0044.htm
13 12 1915 Kijów, św. Aleksandr Maria Mertens 24 Kijów z domu Olszamowska, żona Bolesława Aleksandrowicza, dzieci: Jadwiga, Anna i Olga, ojciec: Seweryn 312/1/129 180R 372 m.K. JM1
4 6 1915 Kowel Anna Magdalena Adamowska 29 Kowel panna 1072 83 43 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0044.htm
19 1 1920 Starokonstantynów Anna Mościcka 90 Starokonstantynów mieszczanka, z d. Adamowska, wdowa, syn Stanisław, córki Aniela, Wiktoria i Agnieszka 17-2-91 162R 36 Ch 284 DM
1 8 1921 Starokonstantynów Maria Nowicka 84 Starokonstantynów z starości, włościanka, z d. Zielińska, wdowa, córka zamężna Anna Adamowska 17-2-91 cz.2 291R 72 Ch 175 DM 0
23 8 1927 Radziwiłłów Maria Skolimowska 52 Radziwiłłów z Łempickich, mąż Karol 1-119 158 R 16 T
7 3 1934 Ostróg Jan Mikulski 70 Ostróg ur. 30/9/1854, r. Franciszek, Maria Szymowska, Wdowa Eleonora z d Lipska, s. Jan, c. Krystyna, Helena, Maria, Janina 654-1-183 86V 12 MZ

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
3 11 1641 Ostróg Katarzyna Ciesielska Andrzej d.chrztu, chrz: gen. Samuel Ciekliński i Krystyna Kosmowska t.8. 616 ks. WŻ DM
7 8 1740 Szumsk Węgliński Franciszek Franciszka Dwornicki, Agnieszka Szumowska, Sinkowski, Anna Żaracha, Jakub Szumowski, Marianna Nimirowska 297-1-180 6V Ł RK 14
8 12 1741 Czartorysk Katarzyna Barbara Czypczyk Czartorysk Palas Aleksandra W. Kazimierz Toczycki, Antonina z Besiackich Jachymowska, prac. Dominik Bajkowski, Regina Bajkowska 297-1-185 53R Ł
3 4 1741 Szumsk Angela Wiktoria Szumowska Jakub Agnieszka Franciszek Wengliński, Marianna Dederkałowa 297-1-180 9R Ł RK 19
15 4 1742 Czartorysk Antonina Agnieszka Ferens Ośnica Michał Łucja Żukowska ur. Piotr Wierciński, Antonina Jakimowska, Antoni Grzybowski, Konstancja Dąbrowska 297-1-185 53V Ł
2 6 1742 Szumsk Petronela Szumowska Jakub Anna Mikołaj Ledochowski, Teresa Zagorska, Antoni Dombrowski, Zuzanna Szumowska 297-1-180 13R Ł RK 27
26 6 1743 Czartorysk Jan Dominik Skibicki Czartorysk Andrzej Helena ur. Jan Franciszek Wnorowski, Antonina Jachimowska 297-1-185 54V Ł
22 11 1743 Szumsk Stanisław Kuchniewicz Kordyszów Łukasz Katarzyna Józef Woyciechowski, Konstancja Chorakówna, Hieronim Oryszewski, Regina Borzymowska 297-1-180 16V Ł RK 34
29 12 1757 Szumsk Anna Daniłuk Bykowce Jan Jadwiga? Ewa? Teodor Antoniuk, Marianna Sosimowska 297-1-180 74V Ł RK 192
11 11 1774 Torczyn Elżbieta Olszamowska Chorochoryn Kazimierz Klara Bałłaban wpis 12.08.1781; Józef Borzęcki, Teresa Rohozinska 12a b/nr Ł EH
9 4 1775 Szumsk Katarzyna Wawrysiuk Wawrzysiuk Zahajce Michał Anna Kazimierz Wirkowski, Agnieszka Wirkowska, Tomasz Adamowski, Barbara Wronowska, Franciszek Adamowski, Bogumiła Adamowska 297-1-181 12R Ł 012a RK
26 6 1779 Torczyn Paweł Zawistowski Chorochoryn Piotr Rozalia Bonikowska chrz.: 7.10; Zygmunt Piechalski, Anna Olszamowska, Antoni Jozefalski, Joanna Wysocka, Ja 7 b/nr Ł EH
26 11 1780 Szumsk Marianna Adamoska Adamowska Zahajce Franciszek Katarzyna Wojciech Boruchoski, Katarzyna Kossoska, Tomasz Kossowski, Helena Berkoska 297-1-181 43V Ł 44 RK
5 5 1781 Szumsk Marianna Adamoska Adamowska Zahajce Franciszek Katarzyna Erazm Kososki, Marianna Stodulska 297-1-181 47V Ł 48 RK
20 8 1782 Torczyn Tekla Olszamowska Chorochoryn Kazimierz Klara Bałłananowna Piotr Grzymała, Wiktoria z Borzęckich Czarnołuska, Wietrzyński, Joanna z Czarnołuskich G 14a b/n Ł EH
16 9 1783 Torczyn Franciszka Olszamowska Chorochoryn Kazimierz Klara de Bałłabany chrz.: 9.11.1784; z wody: 22.09.1783; Jan Borzęcki, Tekla Sokołowska, Dionizy Jasiński, 21 b/n Ł EH
7 11 1784 Torczyn Marianna Olszamowska Chorochoryn Kazimierz Klara de Bałłabany chrz.: 9.11.; Kazimierz Sokołowski, Fortunata de Pninskie Borzęcka, Stefan Witwiński, Ro 21, 21a b/n Ł EH
25 2 1784 Wiszenki Tekla Majchrewicz Sławatycze Wojciech Katarzyna wlm. Stanisław Teleżyński, wlm. Marianna Kajmowska, chrzest z wody w Czetwertni, dop.ceremonii dnia 19.5.1801 297-1-12 22R AR
8 3 1785 Szumsk Tomasz z Akwinu Jan Adamowski Zahajce NN Katarzyna Adamowska Tomasz Kossowski, Helena Studnicka, Jan Rozanowski, Barbara Werna 297-1-181 71aR Ł 072a1 RK
4 5 1786 Torczyn Domicela Olszamowska Chorochoryn Kazimierz Klara Bałłabanowna chrz.; 15.10; Józef święcki, Cecylia Olszamowska, as. Jan Krzysztofowicz, Ewa Daszkiewic 29 b/n Ł EH
11 9 1787 Torczyn Jan Jaworski Chorochoryn Franciszek Agata dop. 26.09; Tomasz Olizamowski, Elżbieta Olszamowska 33a, 34 b/n Ł EH
5 2 1788 Torczyn Piotr Nolasco Erazm Wisniofski (Wisniowski) Chorochoryn Antoni Marianna Czaykowska Jan Krzysztofowicz, Cecylia Olszamowska 36, 36a 6 Ł EH
10 7 1792 Wiszenki Wincenty Milewski Smerdyń Maciej Marianna wlm. Józef Maniecki, Marianna Kajmowska, dop. ceremonii dnia 19.1.1794 297-1-12 6R AR
7 4 1794 Wiszenki Katarzyna Sakowska Nosaczewicze Maciej Marianna Jan Król, Kajmowska 297-1-12 7R AR
14 10 1794 Wiszenki Jan Nepomucen Kalikst Karpowicz Wiszenki Józef Krystyna wlm. Stanisław Janowski starościc ustrzycki, Apolonia Piotrowska skarbnikowa podlaska, Jan Król ogrodnik, Anna Janowska starościna ustrzycka, Tomasz Kajmowski, Teresa Maniecka, Antoni Piotrowski, Rozalia Kajmowska 297-1-12 8R AR
24 11 1794 Wiszenki Jan Wilczewski Kopaczówka Piotr Julianna hon. Gabriel Brodnicki, hon. Katarzyna Kajmowska 297-1-12 8R AR
14 3 1796 Czartorysk Franciszka Gostkowska Czartorysk Walenty Tekla Dobrowolańska Wlm. Ignacy Konopacki, Róża Sulimowska, as. Jan Bibików, Salomea Toczyska 297-1-185 129R Ł 7801 DW
22 1 1796 Wiszenki Wincenty Dominik Stanisław Michał Janowski Wiszenki Stanisław Anna Opatkowicz wlm. Ignacy Hulewicz horodniczy włodz., Ludwika Prażmowska chorążyna włodz., Dominik Maniecki b. pisarz koronny, Zofia Dłuska pisarzowa koronna, Władysław Zawadzki skarbnik nurski, Marcjanna Sujewska, Jan Nepomucen Sujewski, Apolonia Piotrowska skarb 297-1-12 9R AR
17 2 1796 Wiszenki Konstancja Teresa Słupska Wiszenki Bazyli Rozalia ur. Jan Kroll ogrodnik, wlm. Teresa Maniecka, wlm. Józef Maniecki, ur. Katarzyna Kajmowska, ur. Tomasz Kajmowski, Rozalia Kroll 297-1-12 9V AR
24 12 1796 Wiszenki Adam Daniel Zurkiewicz Rożyszcze Daniel Helena Leon Borysiewicz, Apolonia Kajmowska, Józef Maniecki, Anastazja Romanowska, data wg kal. juliańskiego 297-1-12 11R AR
28 12 1796 Wiszenki Jan Ewangelista Kaliński Wiszenki Maksym Rozalia wlm. Józef Maniecki, ur. Marianna Kajmowska, ur. Tomasz Kajmowski, wlm. Teresa Maniecka, data wg kal. juliańskiego 297-1-12 11R AR 0
1 9 1797 Wiszenki Tekla Kajmowska Wiszenki Bartłomiej Zuzanna ur. Józef Lesiecki, wlm. Teresa Maniecka, dop.ceremonii 27.9.1797, chrzestni: wlm. Stanisław Janowski, Apolonia Piotrowska 297-1-12 12V AR
14 3 1798 Wiszenki Grzegorz Kirykowski Łuków Daniel Natalia ucz. Jan Król, ur. Marianna Kajmowska 297-1-12 13V AR
19 9 1799 Lubar Rozalia Tekla Omiecińska Motrunki Bonawentura Helena Leśniowska łacina, data chrztu, Antoni Biernacki, Teofila Dobrowolska, ass. Michał Dobrowolski, Barbara Gromowska 178-51-174 15R Ż Mg
6 2 1800 Lubar Romuald Ferdynand Krajewski Futorek Antoni Marianna Bradecka łacina, dopeł. Chrztu 28.05.1800, Romuald Kozłowski, Anna Malinowska, ass. Teodor Gromnicki, Franciszka Pruszyńska, Adam Kamieński, Brigida Wielamowska, Ignacy Wielamowski, Teofila Swieykowska, panna 178-51-174 23V Ż Mg
19 2 1802 Lubar Jan Chyliński Lubar Piotr Marianna łacina, chrzest z wody, Franciszek Witkowski, Marcjanna Ochrzymowska 178-51-174 38V Ż Mg
16 2 1803 Ostróg Franciszka Adamowska Choteń Antoni Barbara Wojciech Kłosinski, Marianna Zaleska 297-1-136 30 Ł SK
2 12 1803 Ostróg Bibianna Maria Gumowska Milatyn Jan Franciszka Zagórska Antoni W..., Marianna Wilczyńska 297-1-136 38 Ł SK
28 4 1804 Ostróg Anastazja Sadowska Płużne Józef Marianna Stanisław Brzezicki, Anna Nachimowska 297-1-136 41 Ł SK
20 8 1804 Wiszenki Ludwika Naumowicz Majdan Retowski Kazimierz Anna Wawrzyniec Karwacki Apolonia Kajmowska 297-1-12 30V AR
14 7 1805 Lubar Anna Rudnicka Demkowce Franciszek Justyna Kalimowska łacina, data chrztu, Wojciech Rudnicki, Aleksandra Justkiewicz, Ignacy Rudnicki, Anna Gołembiowska 178-51-174 72R Ż Mg 164
13 7 1809 Ostróg Krzysztof Ignacy Rutkowski Mizocz Jakub Zofia Dębicka dop. chrztu 22.07.1809: Krzysztof Wyleżyński, Franciszka Gumowska 297-1-136 101 Ł 1151 SK
27 3 1809 Wiszenki Katarzyna Tuńska Bejnerówka Michał Marianna wlm. Marcin Wąsowicz, Rozalia Kajmowska, 27.3.1809 ochrzczona przez kapłana unickiego - zapewne wtedy urodzona, dopełnienie ceremonii 4.7.1809 297-1-12 45V AR
17 9 1812 Torczyn Kornelia Justyna Witwinska Chorochoryn Roch Franciszka Krzymowska Stefan Witwinski, Petronella Pietruszewska 6 36 EH Ł
27 10 1812 Torczyn Eleonora Marmowska Koszów Jan Teresa Zmudska Jakub Rogulski, Marianna Bernacka, asysta Franciszek Szczerski, Elżbieta Bielins 7 40 EH Ł
26 12 1812 Torczyn Kornelia Justyna Witwińska Chorochoryn Roch Franciszka Krzymowska z wody 17.09.1812; Paweł Krzymowski, Zuzanna Budzełowiczowa, asysta Adam Rynkiew 8 47 EH Ł
25 5 1813 Torczyn Petronella Dąbska Chorochoryn Benedykt Teodora Grocholska Sebastian Witwinski, asysta Rosa Olszamowska, asysta Stanisław Kostkiewicz, Rosa 11 19 EH Ł
7 6 1814 Torczyn Waleria Anna Witwinska Chorchoryn Roch Franciszka Krzymowska Wojciech Okorski, Krystyna Woiciechowska, asysta: Stanisław Kostkiewicz, Mariann 18 23 EH Ł
5 6 1814 Torczyn Waleria Witwińska Chorochoryn Roch Marianna Krzymowska wpis 02/1817 r., Wojciech Okorski, Krystyna Woyciechowska, asysta: Stanisław Kos 36a 69 EH
1 2 1817 Torczyn Martina (Martyna) Marianna Witwińska Chorochoryn Roch Marianna Krzymowska Sebastian Witwiński, Petronella Pietruszewska, asysta Andreas Pietruszewski, Sal 36a 68 EH
13 8 1817 Ostróg Jan Górski Luczyn Franciszek Marianna Klimowska Jan Tokarski, Katarzyna Górska panna 297-1-136 272 Ł 1002 SK
2 3 1818 Turzysk Anastazja Pelagia Helena Sumowska Lityn Maciej Barbara Ostrowska dopełnienie 861 525 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0227.htm
18 6 1818 Torczyn Aleksander Paweł Witwinski Chorochoryn Sebastian Salomea Chlebowska Stefan Augustynowicz Żaki, Teresa Olszamowska, asysta: Antoni Olszamowski, Domic 43a b/nr EH
23 2 1819 Torczyn Felicjan (Felicem) Witwinski Chorochoryn Roch Franciszka Krzymowska Sebastian Fitwinski, Petronela Pietruszewska, asysta: Paweł Hałaynów, Salomea Wi 47a b/nr EH
5 11 1819 Białogródka Karolina Olimpia Jachimowska Sławuta par. Zasław Józef Aniela Tokarska dopeł.chrz. 31.10.1837, Roch Popławski i Marianna Jachimowicz wdowa 178-03-108 158R 113 Ż DM
8 1 1820 Łanowce Honorata Adamowska Grzybowa Stanisław Honorata https://www.dropbox.com/s/6x4i6rrlx0ighkr/Zapiski%20z%20ksi%C4%85g%20metrykalnych%20parafii%20%C5%81anowce%201732-1826.pdf?dl=2
7 3 1820 Torczyn Kazimierz Teofil Witwiński Chorochoryn Sebastian Salomea Chlebowska Jan Mszański, Teresa Olszamowska, Antoni Olszamowski, Marianna Mszańska 52 b/n Ł EH
2 4 1820 Ostróg Aleksander Franciszek Waśkiewicz Moszczanica Eliasz Florentyna Adamowska dop. chrztu 14 sierpnia 1832, Ur. Michał Lipiński, Ur. Czerwińska, Ass. Dominik łyszewski 171-1-5 10R 67 R MZ
20 12 1820 Lisianka (Łysianka) Gracjan Baczyński ur. Wojciech Teresa Rudzka ur. Kajetan Biliński, Julia Prażmowska 685-2-1020 38v 7 Ch 76 KP2
12 4 1821 Torczyn Domicela Julianna Witwińska Chorochoryn Roch Franciszka Krzymowska chrz. 17.04; Jan Mszański, Petronela Piotruszewska, Stanisław Piotruszewski, Marianna Ms 55 b/n Ł EH
13 6 1822 Torczyn Antoni Witwiński Chorochoryn Sebastian Salomea Chlebowska chrz. 18.06; Antoni Olszamowski, Elżbieta Karszyna, as. Jan Mszanski, Teresa Olszamowska 58 b/n Ł EH
29 10 1822 Torczyn Marianna Litwińska; pod aktem dopi Chorochoryn Roch Franciszka Krzymowska Wincenty Żuliński, Marianna Kapuścińska 59 b/n Ł EH
17 6 1823 Sokul Antonina Józefa Mirska Padałówka Michał Teofila Janiszewska (dop.) Karol Tieża, Ewa Praźmowska, Dominik Ciszkowski, Brygida Kozakowska, Józe 816 39V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0042.htm
6 7 1824 Lachowce Marianna Wiadrowska Bisówka Michał Franciszka Skulimowska data chrztu; Jan Wolski i Aleksandra Korzeniowska 178-51-266 4V Ż 10 DM
13 10 1824 Lachowce Mikołaj Zdarzyński Bisówka Jan Marianna Skulimowska data chrztu; Józef Konferowicz i Magdalena Marcinkiewicz 178-51-266 8R Ż 17 DM
2 2 1824 Moszny, filia Miedzyrzec Brygida Nowicka Międzyrzec wlm. Mikołaj Teresa Gumowska chrz. 10.02; o. ekonom Derenkowice; wlm Jan Chełmski porucznik wojsk rosyjskich, wlm. Tekla Krzyżanowska; as: wlm. Franciszek Krzyżanowski, wlm. Zofia Szydłowska 178-51-190 6 Ż EH
17 10 1825 Torczyn Tekla Pióro Chorochoryn Szymon Marianna Onichimowska chrz. 18.10; Kajetan Dobrowolski, Marianna Halkiewiczowa 71a b/n Ł EH
4 2 1825 Moszny, filia Miedzyrzec Julianna Skulimowska (Skolimowska) Międzyrzec ur. Franciszek Marianna chrz. 8.02; o. rachmistrz kantory międzyrzeckiej; wlm. kolehski sekretarz Paweł Łapiński, wlm. Marianna Serednicka rządczyni; as: wlm. Feliks Serednicki rządca, wlm. Ewa Serednicka leśniczyna 178-51-190 6a Ż EH 0
27 12 1826 Moszny, filia Miedzyrzec Marcianna Skolimowska Międzyrzec ur. Franciszek Marianna o. rachmistrz kantory międzyrzeckiej; Paweł Łapiński, kolehski sekretarz, asesor sądu niżniego czerkawskiego, JP Tekla Ewtymowicz panna; as: JP Joachim Popowski rewizor, JP Róża Kurczewska 178-51-190 6a Ż EH
2 3 1827 Koblin Joanna Abramowska Młynów Wincenty Katarzyna Paszkiewicz Wawrzyniec Buczkowski, Antonina Kozninowa, Jan Budarkiewicz, Tekla Buczkowska, F 813 210 2 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0212.htm
20 8 1827 Dombrowica Ludwika Rakowicz Dombrowica Jan Marjanna Nichimowska Bazyli Bałan, Helena Romanowska - "p"; as: Franciszek Kosowski, Praxeda Nichimow 813 140 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
12 8 1827 Klewań Rajmund Szczerski Horynki, par. Puliny, pow. Żytomierz Ignacy Rozalia Joachimowska dopełnienie 879 130 R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0131.htm
10 2 1827 Krzemieniec Apolonia Jarmowska Wesołówka Grzegorz Zofia c.pracowitych ochrz. 10.02, urodz. Jan Sichniewicz i Rozalia Michalewska ż. Jana 01-3 4V 27 T 505 DM
10 3 1827 Krzemieniec Katarzyna Lewińska Krzemieniec Józef Antonina Sandomirska c., ochrz. , urodz. Franciszek Jurowicki chorąży b.W.P. i szlach. Teresa Skulimowska ż. 01-3 8R 54 T 508 DM
29 10 1827 Zasław św. Józefa Karol Antoni Tokarski Sławuta Antoni Katarzyna Jachimowska 178-03-009 39 83 Ż MO 78
10 12 1827 Zasław św. Józefa Łucja Antonina Załuska Szczurowce Tomasz Tekla Bujemowska 178-03-009 41 93 Ż MO 81
10 9 1827 Horodyszcze Adam Krotowski Szepetówka Dominik Marianna Okumowska Stanisław Jabłoński, Elżbieta Jabłońska, Bazyli Kamiński, Tekla Jastrzębska 178-3-93 85 40 Ż MO 166
25 3 1827 Łabuń Józefa Konopacka Łabuń Stefan Antonina Kobierska Jan Remizowski, Justyna Wiszmowska 178-3-93 106V 18 Ż 208 KP2
4 4 1827 Ostropol Paulina Ostaszewska Wisznopol Michał Franciszka Ostaszewska Mateusz Grzybowski, Justyna Rzymowska 178-3-93 200R 18 Ż 387 KP2
13 8 1827 Starokonstantynów Dominikanie Marianna Krzewińska Michałowce Franciszek Magdalena Adamowska Andrzej Dąbrowski, Tekla Kaczkowska 178-3-93 144R 72 Ż 278 KP2
27 11 1828 Turzysk Michał Jaworski Turzysk Stanisław Zuzanna Szumowska 709 17 52 EW 0
15 9 1828 Skórcze Izabella Tekla Maria Prażmowska Skórcze Franciszek Ksawery Izabella Chojecka August Bieliński, Henryka z Działyńskich Błędowska generałowa wdowa 820 26R 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0026.htm
15 10 1828 Jałowicze Tekla Grzymowska Pułhanów Szymon Magdalena Pawłow Aleksy Bulbin, ............... Pariuk małżonka 814 284a 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0287.htm
16 10 1828 Krzemieniec Teresa Jarmowska Wesołówka Grzegorz Zofia Wilczyńska Jan Siechniewicz i Rozalia Lityńska 01-3 68R-68V 209 T 568-569 DM
19 1 1828 Ostróg Karol Antoni Bugowski Moszczanica Karol Marianna Krzymowska chrzest 20.01.1828, Feliks Rupniewski, Dorota Angel ż. doktora medycyny 171-1-1 3R 14 R Mg
20 1 1828 Krzywin Karol Antoni Rogowski Moszczanica Karol Marianna Krzymowska chrz.22.01.1828, Wiem. Feliks Rupniewski, Stolnik Nurski, Wielm. Dorota Angel ż. Adolfa 171-1-1 32R 3 R Mg
28 4 1828 Niewirków Domicella Niekorska Huta Siedliska Daniel Marianna Olszamowska ch. 29.04.1828, Sł. Stafan Bagiński, Ur. Agnieszka Bagińska 171-1-1 256R 70 R 7149 Mg
5 4 1828 Kulczyny Wincenta Szmigielska Łahodyńce Antoni Franciszka Wolska ch. 1828.04.08, Ur. Jan Krzywicki, Ur. Anastazja Ochrzymowska, panna, ass. Ur. Mikołaj Krzywicki, Ur. Julianna Szmigielska, panna 178-3-94 318R 27 Ż Mg
10 2 1828 Zasław św. Józefa Scholastyka Anna Jachimowska Sławuta ur. Antoni Anna z Baronów Vernesy ur. Michał Rybiński, ur. Ludwika Rudnicka 178-3-94 27V 17 Ż 51 KP2
21 10 1828 Zasław św. Jana Feliks Hryniowiecki Wójtowce ur. Aleskander Marianna Szumowska ur. Aleksander Makowski, nieczytelne 178-3-94 11V 53 Ż 20 KP2
1 10 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Tekla Michałowska Skowródki ur. Jan Helena Szumowska ur. Józef Albertowicz, Domicella Rudnicka 178-3-94 160R 97 Ż 309 KP2
6 11 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Teodora Sławińska Skowródki ur. Adam Aleksandra Okrzymowska ur. Tomasz Michalewicz, ur. Magdalena Bosakiewicz 178-3-94 160V 104 Ż 310 KP2 0
24 3 1828 Łabuń Marianna Szymowska Suszki ur. Klemens Marianna Godlewska ur. Florian Suski, Joanna Szumiowska 178-3-94 119V/120R 10 Ż 233/234 KP2
25 11 1828 Łabuń Katarzyna Szumowska Supki ur. Antoni Joanna Kobylańska ur. Jan Kowalski, Marianna Berezowska 178-3-94 129V 63 Ż 253 KP2 0
5 12 1828 Łabuń Barbara Franciszka Rzymowska Kraczanówka ur. Kazimierz Helena Jaruzelska ur. B. Bogusławski, Józefa Konoplicka 178-3-94 129V/130R 64 Ż 253/254 KP2
11 7 1829 Ołyka Pius Józef Łukowski Turczyn Teodor Julianna Klimowska 815 161 32 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0165.htm
29 10 1829 Nabrzuska Adolf Zacimowska Borowno Jan Franciszka Nowicka Eliasz Miełeszkiewicz, Anna Bachowska wdowa 844 450 9 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0186.htm
9 4 1829 Krzemieniec Marianna Jankiewicz Krzemieniec Filimon Katarzyna prac. Józef Strzelecki i Agafia Walmowska ż. Piotra 01-3 88V 59 T 589 DM
27 5 1829 Krzemieniec Jan Kwieciński Krzemieniec Franciszek Marianna Kruziewicz sław. Jan Bielecki i Teresa Kulimowska ż. Józefa 01-3 92R 83 T 592 DM
27 1 1829 Ostróg Karol Bielecki Choteń Mikołaj Marianna Szumowska 171-1-2 2V 9 R MZ 718
18 6 1829 Lachowce Jan Malicki Okniny Karol Anastazja Zakrzewska Klemens Pawłowski i Agata Antymowska ż. Teodora 171-1-2 89V 39 R DM
31 12 1829 Lachowce Marianna Szumowska Książęcin Mikołaj Petronela Leszczyńska Piotr Piotrowski i Anna Medyńska ż. Michała 171-1-2 96R 89 R DM
21 1 1829 Bazalia -fil.Tereszki Jan Dąbrowski Kołki Mikołaj Marianna ur. Jan Litwiński i ur. Agnieszka Klimowska 178-3-95 221R 2 Ż DM
19 3 1829 Kulczyny Katarzyna Dobrowolska Czepelówka Błażej Marianna Baluk chrzest: 1829.03.24, Ur. Józef Kaimowski, Ur. Marianna Kaimowska, ż. Jakuba 178-03-95 346R 29 Ż Mg
29 10 1829 Kulczyny Józefa Szmigielski Łahodyńce Antoni Franciszka Wolska chrzest: 1829.10.29, Ur. Jan Krzywicki, Ur. Anastazja Ochrzymowska, ż. Kacpra 178-03-95 353V 74 Ż Mg
16 4 1829 Kupiel Wojciech Suski Kupiel ur. Wojciech Marianna Szumowska ur. Jan Macki, prac. Marianna Bazylicha 178-3-95 293R 25 Ż 568 KP2
3 1 1829 Zasław św. Józefa Genowefa Aleksandra Tokarska Sławuta ur. Antoni Katarzyna Jachimowska ur. Michał Rębiński, Aniela Machnicka 178-3-95 24R 1 Ż 44 KP2
2 8 1829 Zasław św. Józefa Aniela Białogórska Zasław Majdan ur. Stanisław Anastazja Krzyżanowska ur. Ignacy Zarzecki, Julianna Szumowska 178-3-95 31V 46 Ż 59 KP2
10 2 1829 Horodyszcze Andrzej Kozyrski Horodyszcze prac. Serapion Anna Tymowska prac. Antoni Łagorzewski, Honorata Filipowicz 178-3-95 103R 137 Ż 198 KP2
1 1 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Honorata Stawska Zapadyńce ur. Grzegorz Marianna Adamowska ur. Józef Medecki, ur. Aleksandra Krzyżanowska 178-3-95 154V 3 Ż 296 KP2
1 2 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Teresa Paulina Szumowska Połowinniki ur. Józef Izabella Kamieńska ur. Dominik Brodowski, Katarzyna Osiecka 178-3-95 156R 23 Ż 299 KP2
13 8 1829 Teofilpol Olimpia Karmowska Teofilpol ur. Józef Agata Dorosiewicz ur. Józef Popławski, Anna Teodorowicz 178-3-95 329r 41 Ż 638 KP2
7 2 1829 Międzyrzec Romuald Jan z Maty Czerwiński Międzyrzec Feliks Marianna Kosmowska Jan Kowacz,Honorata z Baranowskich Tyszecka.As. Augustyn Oponowicz,Tekla z Serwińskich Marczewska 171-1-2 257V 12 R AS
23 7 1829 Międzyrzec Anna Petrow Daniczów Miwa (G-R) Marianna (Ł) Dąbska Ur. Jakub Prawosudowicz, Aleksandra Siemienowicz.As. Ur.Erazm Jakubiński, Tekla Samowska 171-1-2 265V 44 R AS
4 10 1829 Międzyrzec Eleonora Czerwińska Kołowerta Mikołaj Apolonia Sulikowska Ur.Piotr Kurewicz,Katarzyna Samowska.As.Prac.Maksym. Rejmes,Chima Galińska 171-1-2 270V 65 R AS
27 7 1830 Korytnica Józef Puławski Czerniawka Antoni Marianna Abramowska 208 19 62 0
4 12 1830 Turzysk Barbara Jaworska Turzysk Stanisław Zuzanna Szumowska 709 39 116 EW 0
1 9 1830 Koblin Róża Abrahamowska Młynów Wincenty Katarzyna Paszkiewicz Franciszek Jaworski, Agnieszka Brzozowska panna 816 152V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0155.htm
18 2 1830 Krzemieniec Antonina Minkowskich Ludwiszcze Teodor Marcjanna Girecka Karol Świętochowski i Agnieszka Klimowska ż. Dymitra 01-3 116R 26 T 617 DM
8 9 1830 Krzemieniec Michał Zarzecki Krzemieniec Jan Marianna (S) Kulimowska Franciszek Wojciechowski i Apolonia Skulimowska panna 01-3 135R 155 T 636 DM
16 9 1830 Krzywin Kornelia Wąsowicz Krzywin Piotr Teodozja Badowska ch.17.09.1830, W. Józef Missuna, W. Apolonia Borzymowska ż. Jana, asys. Ur. Feliks Zalewski, Ur. Joa 171-1-3 39V 19 R Mg
13 2 1830 Cudnów Julianna Krajewski Sidaczówka Edward Salomea Wilamowska Teofil Czurkowski, Wiktora Czarkowska, as: Antoni Krajewski, Holnik Halicki, Julia Kulikowska 178 3 3 R309 31 Ż MP
14 7 1830 Cudnów Jędrzej Michałowski Futor Omiecińskiego Maciej Regina Piramowska Antoni Kulikowski, Aleksandra Wojnerz 178 3 3 R316 103 Ż MP
26 9 1830 Cudnów Anna Naramowska Kurpowce Seweryn Emilia Benadzka Karol Rychliński, Teresa Tuszkowska 178 3 3 V321 140 Ż MP
13 12 1830 Cudnów Lucjan Teofil Romanowski Serbinówka Teodor Julia Zbiletowska Franciszek Kostecki, Karolina Baczyńśka, as: Wincenty Dobrowolski, Aniela Wilamowska 178 3 3 V325 179 MP
26 6 1830 Berdyczów Karolina Czermowska Berdyczów Ignacy Apolonia Wilhelm Wernik, Małgorzata Szanaglowa 178 3 3 R128 128 Ż MP
8 2 1830 Niewirków Jan Maligranda Rudnia Pohoryłowska Maciej Gertruda Olszamowska Walenty Kuriata,Teresa Kuriatowa męż. 171-1-3 285 R 4 R AS
6 6 1830 Międzyrzec Antonina Tekla Czerwińska Międzyrzec Feliks Marianna Kosmowska Ur.Ignacy Stecki,Tekla Duszyńska.As.Ur.Ksawery Wojciechowski, Tekla Marczewska 171-1-3 269R 27 R AS
23 2 1830 Zasław św. Józefa Feliks Roman Tokarski Sławuta Antoni Katarzyna Jachimowska Ludwik Lichtański, Marianna Rakowska 178-03-96 17V 16 Ż 32 RG
7 4 1830 Zasław św. Józefa Paulina Jachimowska Sławuta Antoni Anna z baronów Vernesij Franciszek Bażnowski, Marianna Nurowska 178-03-96 18V 24 Ż 34 RG 0
7 11 1830 Zasław św. Józefa Michał Kornatowski Ławrynowce ur.Leon Karolina Bowzumowska ur.Leon Wierzbicki, ur. Petronela Stachurska. 178-3-97 34V 50 Ż 68 RG
16 5 1830 Narodycze Zofia Mieleniewska Chrystynówka Bazyli Marianna Kowalska Leon Komarewicz , Rozalia Nieochimowska, Fryderyk Pieńkowski, Magdalena Niemierzycka 178-3-3 439R 141 Ż 807 AB1
22 7 1831 Ołyka Maria Magdalena Łukowska Ołyka Teodor Julianna Klimowska 817 303 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0312.htm
17 2 1831 Lachowce Konstancja Klimowska Jurówka Dymitr Agnieszka Brodzieska Michał Popławski i Katarzyna Domilewicz panna 171-1-4 88R 11 R DM
15 1 1831 Derażne Paweł Staszkiewicz Żobryń Filip Anastazja Bortnowska Wojciech Kłosowski i Elżbieta Damowska, Józef Damowski i Brygida Szuleska panna 171-1-4 256R 2 R DM
18 3 1831 Zasław św. Józefa Aniela Szumowska Zubary ur.Jan Kornelia Rayzewicz ur.Jakub Cichowski, ur.Marianna Kropiwnicka. 178-3-97 29V 21 Ż 58 RG
3 5 1832 Bucyń Stanisław Jan Zadarnowski Kaczyn Michał Zofia Łopuszańska Michał Wilizyński,Antonina Szumowska 26 35 4 B 0
19 2 1832 Kisielin Anna Szymańska Kisielin Kazimierz Zuzanna Hełojmowska Jan Rudkowski, Cecylia Radzimińska; as: Andrzej Żywiecki, Apolonia Oniszkiewicz 847 306 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0163.htm
17 5 1832 Białogródka Erazm Kazimierz Kulczycki Dworzec Józef Weronika Popławska Mikołaj Popławski-Ekonom Generalny klucza Białogródeckiego i Julia z Bilińskich Joachimowska ż. Józefa, as. Aleksander Popławski i Ludwika Bilińska panna 178-03-98 43R 52 Ż DM
25 12 1832 Białogródka Anastazja Skulimowska Bisówka par. Lachowce Grzegorz Konstancja Zwierzchowska Józef Konferowicz i Aleksandra Korzeniowska ż. Augustyna 178-03-98 54R 143 Ż DM
17 8 1832 Lachowce Wincenty Zdarzyński Bisówka Jan Marianna Kulmowska Jan Marcinkiewicz i Petronela Niemirowska ż. Józefa 171-1-5 97R 55 R DM
14 5 1832 Zasław św. Jana Jan Hryniewiecki Wójtowce Aleksander Marianna Szumowska Bazyli Żyliński i Rozalia Janicka 178-3-98 2V 17 Ż DM
16 10 1832 Zasław św. Jana Władysław Stankiewicz Zasław Antoni Rozalia Józef Masłowski i Joanna Krzymowska 178-3-98 5R 39 Ż DM
22 4 1832 Korzec Katarzyna Bańkowska Majdan Michiejowiecki Piotr Katarzyna Sumowska Wojciech Anuszkiewicz i Anna Zabłocka ż. Leona 245-1-6 63r 42 R Na
10 4 1832 Derażne Julia Bielawska Kruhy Jan Honorata Zakrzewska Dionizy Wereszczak i Elżbieta Damowska panna 171-1-5 191R 8 R DM
28 9 1832 Kulczyny Michał Krasucki Zastawki Mikołaj Marianna Bykalska Jan Zawadzki i Anastazja Ochrymowska ż. Kaspra 178-03-98 334V 55 Ż 634 DM
21 2 1832 Międzyrzec Feliks Czerwiński Międzyrzec Feliks Marianna Kosmowska Ur.Antoni Białobłocki, Katarzyna Grzegorzewska 171-1-5 239V 9 R AS
29 9 1832 Ostropol Ludwik Orański Wisznopol Maciej Wiktoria Zielińska Jan Ostrowski i Justyna Krzymowska, asyst. Wincenty Grzybowski i Józefa Królikowska 178-3-98 222V 48 Ż 423 DM
9 2 1832 Butowce Apolonia Ochrymowska Lisińce Jan Rozalia Sadowska Rafał Stefański i Julia Marczeńska ż. Teodora 178-03-98 165R-165V 3 Ż 316-317 DM 0
24 1 1833 Ołyka Tymoteusz Klemens Łukowski Ołyka Teodor Julia Klimowska 819 119 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0125.htm
24 1 1833 Ołyka Tymoteusz Alojzy Łukowski Ołyka Teodor Julia Klimowska 819 120 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0126.htm
20 5 1833 Szumbar Petronela Adamowska Zahajce Stefan Katarzyna Kasperska 200 76 9
9 11 1833 Kisielin Teodor Szymański Kisielin Kazimierz Zuzanna Hudamowska Jan Stradomski, Tekla Piotrowska - "w"; as: Antoni Garlicki, Praxeda Stradomska; 848 278 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0158.htm
14 3 1833 Białogródka Józefa Skulimowska Sosnoweczka Jan Agnieszka Jakubowska Józef Niemierowicz i Apolonia Wolska ż. Macieja 178-03-99 45V 30 Ż DM
1 7 1833 Butowce Marianna Ochrymowska Lisińce Jan Rozalia Sadowska Stefan Kucharz i Prakseda Kusznieruk ż. Tomasza 178-03-99 172V 29 Ż 332 DM
26 12 1833 Butowce Apolonia Kalenik Lisińce Bazyli Marianna Brodowska Józef Michalski i Rozalia Ochrymowska ż. Jana 178-03-99 175V 49 Ż 338 DM
4 3 1833 Kazimierka Piotr Zarzycki Pępków Jan Marianna Romanowska Teodor Illaszewicz i Oksenia Jarzymowska ż. Karola, asyst. Wincenty Tchorzewski i Agata Romanowska panna 171-1-6 228V 4 R 229 DM
23 4 1834 Ołyka Wojciech Łukomski Ołyka Teodor Julianna Klimowska 820 112 94 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0116.htm
26 7 1834 Dąbrowica Magdalena Anna Tokarska Dąbrowica Antoni Katarzyna Jachimowska Filip Plater, Dominika Michałowska; as: Jan Cwiklicz, Izabella Bobicka; ch: 09.0 820 96 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0100.htm
3 11 1834 Zasław św. Jana Karolina Hryniewiecka Wójtowce Aleksander Marianna Szumowska Bazyli Zieliński i Franciszka Czyż 178-3-100 9V 50 Ż 21 DM
13 10 1834 Zasław św. Jana Franciszka Chacianowska Borysów Jan Honorata Szumowska Jan Kłosiński i Urszula Chacianowska 178-3-100 8V 44 Ż 19 DM
30 8 1834 Lachowce Rozalia Leszczyńska Książęcin Mikołaj Petronela Szumowska Stefan Rutkowski i Barbara Niemirowska zamężna 171-1-7 96R 49 R DM
19 2 1834 Kulczyny Józefa Różycka Zastawki Jan Marianna Różycka Franciszek Słupski i Anastazja Ochrzymowska ż. Kaspra 178-03-100 338R 19 Ż 654 DM
25 10 1834 Stepań Prakseda Karpc Stepań Korniej Aniela Lewkowska Jakub Baczyński i Lucyna Szumowska panna 171-1-7 216R 44 R 223 DM
15 2 1834 Międzyrzec Julia Antonina Czerwińska Międzyrzec Feliks Marianna Kosmowska Ur.Antoni Białobłocki kaw. Ur.Tekla Marczewska męż. As.Jan Tyszecki żonaty , Marianna Cielińska wd. 171-1-7 243R 11 R AS
27 1 1834 Ostropol Antonina Gęsiorowska Irszyki Maciej Katarzyna Bahrymowska Jan Topolnicki i Ewa Pacianowska wdowa, asyst. Tomasz Ilżowski i Wiktoria Topolnicka 178-3-100 235R 7 Ż 454 DM
17 10 1835 Targowica Adolf Burzyński Krasne Maciej Petronela Żmigrodzka Gabriel Ostrowiecki, Magdalena Kaźmowska wdowa 821 269 R 28 ZP 0
26 9 1835 Ołyka Anna Ziąbek Peremiłówka Par. Młynów Hipolit Izabela Juchimowska 821 130 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0131.htm
26 1 1835 Kołki Michał Gustaw Brzozowski Czornyż Antoni K. Teresa Stachurska as: Izydor Rudnicki, Tekla Klimowska - ż. Sebastiana, Feliks Narolski, Józefa Ru 821 68 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0069.htm
8 2 1835 Kijów Jan Aleksander Zwierzyński Kijów Aleksander Helena Szteyn Piotr Pogocewski, Sztabs Rotmistrz Wojsk Rosyjskich, W. Maria Papczyńska, Kapitanowa, as. W. Ewelian Szemiot, Porucznik, Ludwika Sulimowska, panna, chrz. 29.04.1835. Ojciec dziecka- Kapitan Wojsk Rosyjskich. 178-51-372 28V 25 Ż BS 59
2 2 1835 Łabuń Marianna Szumowska Suszki Franciszek Justyna Felińska Adam Mużykowski, Rozalia Woyciechowska 178-3-101 146V 7 Ż 290 SK 0
23 2 1835 Starokonstantynów Julian Krzemiński Mołczany Franciszek Magdalena Adamowska Jan Białobrzyski, Apolonia Mądzelewska 178-3-101 165V 25 Ż 321 CK
8 9 1835 Wołoczyska Marianna Aniela Popławska Fedórki Stanisław Teresa Onichimowska Bieczyński, Teresa Fedorowiczówna 178-3-101 302 72 Ż SK
3 2 1835 Koszowata Adelajda Pióro Lipowce, par. makarowska ur. Eliasz Ewa Krzymowska ur. Tomasz Czarnecki, Józefa Nowicka 685-2-1020 24r 9 Ch 47 KP2
10 5 1835 Aleksandria Aleksander Krynicki Kustyń Ignacy Joanna [Anna] Ertl Aleksander Stogów Porucznik WR i Joanna Adamowska panna 171-1-8 170R 8 R 176 DM
26 11 1836 Kisielin Aniela Udymowska Uziutycze, par. Swoyczowska Stanisław Magdalena Ordyńska Wincenty Piaskowski - "k", Józefa Skibicka; as: Gotlib Gierżman, Anna Zienkiewic 851 285 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0160.htm
14 12 1836 Kisielin Maryanna Szymańska Kisielin Kazimierz Zuzanna Adamowska Wincenty Ziółkowski, Dorota Woyciechowska; as: Andrzey Stolarski - "k", Katarzyn 851 286 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0160.htm
14 9 1836 Krzemieniec Józefa Markowska Stożek Jakub Rozalia Romaszewska Łukasz Zieliński i Katarzyna Klimowska 01-10 22R 86 T 63 DM
7 4 1836 Białogródka Stefania Szymańska Bisówka Piotr Apolonia Skulimowska Augustyn Zawadyński i Katarzyna Czyżowska ż. Franciszka 178-03-106 118R 35 Ż DM
14 11 1836 Białogródka Agnieszka Zdarzyńska Sosnoweczka Jan Marianna Kulimowska Jan Gałęzki i Marianna Marcinkiewicz ż. Jana 178-03-106 126R 96 Ż DM
14 8 1836 Lachowce Marianna Kulimowska (Skulimowska) Bisówka Józef Marianna Kułakowska Józef Niewirowicz i Brygida Mirecka ż. Dionizego 171-1-9 104V 48 R DM
30 1 1836 Katerburg Maria Adamowska Rybcza Józef Teresa Krzyżanowska ur. Paweł Nicowski, Wiktoria z Piotrowskich Dobrowolska 199 67 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0035.htm
5 5 1836 Butowce Tekla Ochrymowska Lesińce Jan Rozalia Sadowska ur. Jan Popławski m. Marianny, pr. Marianna Tarnawska z. Jana, as. ur. Norbert Piotrowski m. Franciszki, sław. Orszula Łękawska wdowa 178-3-106 220R 18 Ż 425 DW
14 10 1836 Butowce Antonina Jaworska Lesińce Wincenty Anna Zabłocka pr. Hryćko Jaciuków m. Marianny, Rozalia Ochrymowska ż. Jana, as. Andrzej Bojko, Krystyna Kusznierowa wdowa 178-3-106 223V 45 Ż 432 DW
15 7 1836 Kulczyny Marianna Szumowska Metce Jan Kornelia Jan Wiszniewski i Julianna Popławska ż. Marcina 178-03-106 238V 44 Ż 461 DM
2 4 1836 Zasław św. Jana Marianna Nider Soszne Jan Marianna Mondzelewska Jan Mondzelewski i Teodora Jakimowska 178-3-106 3R 15 Ż 7 DM
28 12 1836 Zasław św. Jana J[...]unta Hryniewiecka Wójtowce Aleksander Marianna Szumowska Bazyli Zieliński i Agnieszka Sankowska 178-3-106 10V 60 Ż 22 DM
30 12 1837 Szumbar Kamilla Wiktorya Adamowska Zahajce Stefan Katarzyna Kasperska Aleksander Bóbr, Karolina Czepelewska ż. Leona 201 38 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0119.htm
3 2 1837 Ołyka Sabina Łukowska Kołki Teodor Julia Klimowska 468 7 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0004.htm
23 8 1837 Maciejów Ludwika Róża Górska Siomaki Franciszek Florentyna Sulimowska 403 6 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20403/pages/PL_1_436_403_0004.htm
13 9 1837 Ptycza Marianna Smolarczuk Kluki Franciszek Róża Mowska Jan Mowczaniuk, Teresa Dominikowska 823 268R 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0301.htm
1 1 1837 Szumsk Józef Rowiński Uhorsk Stanisław Łucja Jarmuszewska Józef Makowski, Katarzyna Oleśnicka, Feliks Bliżyński, Anna Szumowska 245-1-11 471R 2 R RK
13 2 1837 Ostróg Anna Borzymowska Ostróg Jan Apolonia Badowska Wojciech Semdomski Kapitan WR i Joanna Borzymowska panna 171-1-10 4V 22 R DM
13 2 1837 Ostróg Karol Borzymowski Ostróg Jan Apolonia Badowska Wojciech Semdomski Kapitan WR i Joanna Borzymowska panna 171-1-10 4V 22a R DM
2 3 1837 Białogródka Helena Skulimowska Sosnóweczka Jan Agnieszka Jakubowska Józef Niemirowski i Anna Oleńska ż. Michała 178-03-108 147V 31 Ż DM
7 10 1837 Białogródka Anna Skulimowska Bisówka Grzegorz Konstancja Zwierzchowska Roman Mirecki i Brygida Mirecka ż. Dionizego 178-03-108 157R 107 Ż DM
30 9 1837 Białogródka Tekla Hieronima Jachimowska Białogródka Józef Julia Bielińska Tomasz Zastyrc i Marianna Jachimowicz wdowa 178-03-108 157V 111 Ż DM
11 1 1837 Kulczyny Feliks Wysokiński Metce IN Antonina Wysokińska s. panny, Józef Jasinowski i Karolina Szumowska ż. Jana 178-03-108 231V 5 453 Ż DM
9 1 1837 Torczyn Emilia Bronisława Halkiewicz Chorochoryn Jan Eleonora Czerkaska ur. Konstanty Augustynowicz, Salomea Olszamowska, as. Benedykt Olszamowski, Salomea Czerkaska 823 1R 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0002.htm
24 1 1837 Zasław św. Jana Wincenty Lewkowicz Kominy IN Agnieszka Eliasz Chwoina i Franciszka Trochimowska 178-3-108 1V 4 Ż 4 DM
7 3 1838 Beresteczko Marianna Franciszka Węgierczuk Smolawa Bazyli Rozalia Krzymowska 1 3 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0002.htm
30 8 1838 Targowica Róża Kossakowska Krasne Jan Julia Kajmowska Jan Starzycki, Balbina Stalkiewicz ż. Franciszka 824 224 V 11 ZP 0
18 12 1838 Ołyka Wiktoria Ziapka Romaszkowszczyzna Józef Józefa Juchimowska 824 130 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0131.htm
8 3 1838 Drużkopol Józefa Wojciechowska Drużkopol Antoni Urszula Skulimowska 853 159 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0084.htm
1 6 1838 Łokacze Antoni Adolf Stańkiewicz Bobicze Fortunat Anna Szulimowska 853 72 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0040.htm
9 4 1838 Białogródka Julianna Skulimowska Sosnóweczka Jan Agnieszka Jakubowska Marcin Beyzymski i Apolonia Olszewska ż. Jana 178-3-110 136R 43 Ż DM
13 8 1838 Bazalia Kajetan Kisielowski Kołki Franciszek Anna Somowska ur. Teodor Kotz i ur. Julianna Stanisławska 178-03-110 243V 66 Ż DM
20 4 1838 Ostropol Wiktor Wereszczyński Mszaniec Feliks Magdalena Klimowska Wm Hipolit Borawiecki były Marszałek i Wm Marianna Kerszniowska panna 178-3-110 280V 30 Ż 551 DM
2 10 1838 Ostropol Franciszka Truhubowicz (Tryhubowicz) Wiszniopol Longin Julia Czychowska Wm Antoni Kraszewski i Paulina Żymska (Rzymowska) panna 178-3-110 283R 51 Ż 556 DM
31 12 1839 Krzemieniec Marianna Zilińska Krzemieniec Mikołaj Emilia Zuder Kajetan Bednarski, Katarzyna Klimowska panna 871 354 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0186.htm
1 1 1839 Stepań Anna Sulimowska Butejki Adam Anastazja Lew ur. Jędrzej Sulikowski, Prakseda Rosołowicz ż. Onufrego 879 193 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0195.htm
17 9 1839 Katerburg Kamilia Klimowska Ludwiszcze Piotr Jagnieszka 200 149 24
15 1 1839 Wiszenki Paulina Zasimowska Topulno Jan Franciszka Nowicka Adam Pruszyński, Ewelina Pruszyńska - "p"; ch: 17.01. 825 48 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0050.htm
28 3 1839 Wiszenki Eustachy Kaniewski Futor Czebenie Maurycy Marianna Wilczewska Konstanty Jasnogurski, Franciszka Zasimowska - mężatka; ch: 05.04. 825 50a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0052.htm
8 8 1839 Annopol Marianna Szczawińska Hubelce Jan Magdalena Olszamowska 879 95 V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0097.htm
24 10 1839 Ptycza Joanna Lewińska Mała Milcza Jan Katarzyna Szumowska Jan Bogacki, Marianna Romanowska, Grzegorz Majsiecz odstawny sołdat, Julia Dobro 825 242R 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0250.htm
17 2 1839 Białogródka Roman Oleński Sosnówka Michał Anna Bińkowska ur. Paweł Bińkowski i ur. Agnieszka Skulimowska ż. Jana 178-3-112 117V 28 Ż DM
10 11 1839 Białogródka Ignacy Zdarzyński Bisóweczka Jan Marianna Skulimowska ur. Ignacy Niewirowicz i ur. Marianna Mirecka ż. Ignacego 178-3-112 126V 103 Ż DM
24 1 1839 Berdyczów Agnieszka Adamowska Berdyczów Wojciech Tekla Romanowska Szymon Rostkowski i Anna Osińska wdowa 178-3-8 133R 19 Ż 247 DM
2 3 1839 Berdyczów Grzegorz Komarnicki Gardyszówka Józef Antonina Prażmowska Franciszek Ciwiński i Agnieszka Bagińska ż. Antoniego 178-3-8 136V 47 Ż 254 DM
25 5 1839 Berdyczów Filipina Ludwika Jelc Berdyczów Ludwik Waleria Starmowska Sylwester Chuchrowski były chorąży żytomierski i Honorata Radyńska, Franciszek Majewski porucznik WP i Ewelina Krzyżanowska ż. Wawrzyńca 178-3-8 146R 122 Ż 273 DM
29 4 1839 Kulczyny Marianna Święcicka Metce Jan Barbara Sławecka Józef Jasinowski i Karolina Szumowska ż. Jana 178-3-112 349V 42 Ż 672 DM
19 8 1839 Kulczyny Józefa Wysokińska Metce IN Antonina Wysokińska c. panny, Aleksander Wysokiński i Kornelia Szumowska ż. Jana 178-3-112 355R 75 Ż 683 DM
7 11 1839 Kulczyny Marceli Feliks Wieniawski Mazepińce Antoni Franciszka Stomowska Wlm Marcin Zieliński i Wlm Anna Szumańska ż. Łukasza, asyst. Łukasz Szumański doktor i Celestyna Kieyss ż. Michała 178-3-112 359R 98 Ż 691 DM
5 3 1839 Butowce Franciszek Fiałkowski Malki Maciej Julianna Krzemińska Kasper Gąsecki i Rozalia Ochrymowska ż. Jana 178-3-112 202R 12 Ż 393 DM
3 4 1839 Butowce Marianna Proszkowska Metce par. Kulczyny Józef Ewa Święcicka Józef Jasinowski i Kornelia Szumowska ż. Jana 178-3-112 203R 19 Ż 395 DM
27 11 1839 Butowce Piotr Jaworski Lisińce Wincenty Anna Hryćko Słobodianyk i Rozalia Ochrymowska ż. Jana 178-3-112 208R 48 Ż 405 DM
23 2 1840 Jampol Maciej Akajewicz Dołhalówka Kasper Elżbieta Sierakowska ur. Maciej Gurski, Elżbieta Narymowska 871 439 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0230.htm
2 12 1840 Jampol Ksawera Barbara Feliksa Przyborowska Świętec Aleksander Feliksa Chrzumowska 871 452 57 0
18 2 1840 Beresteczko Konstancja Eleonora Sumowska Werbeń Michał Zofia Pietruszewska Wlm Afam Wolański, JW. Justyna Sieniuta ż. Leona 2 2 4
19 1 1840 Białozórka Maryanna Szumowska Szuszkowce Grzegorz Konstancja Markiewicz 871 657 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0349.htm
29 12 1840 Ostróg Michalina Katarzyna Krzyżanowska Milatyn Franciszek Helena Klimowska R 1 V 4 0
27 12 1840 Łokacze Joanna Emilia Stańkiewicz Łokacze Fortunat Anna Sulimowska Wincenty Głowacki żonaty, Katarzyna Papurzyńska 346 1 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20346/pages/PL_1_436_346_0001.htm
25 2 1840 Wiszenki Angiela Zasimowska Topulno Jan Franciszka Nowicka Adam Pruszyński, Ewa Pruszyńska - "p"; ch: 28.02. 826 81a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0082.htm
25 10 1840 Połonne Anna Wierzbicka Lasy Łabuńskie Spirydon (kawaler) Anna (wolna) Rzymowska 872 122 33 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0066.htm
4 10 1840 Równe Franciszek Włodzimierz Brodzki Równe Stanisław Waleria Johanna Adamowska 880 105 R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0108.htm
6 10 1840 Kisielin Wandalina Marya Trzebińska Nyr Jan Joanna Kotowska Karol Hulewicz, Antonina hulewicz; as: Floryan Hulewicz, Helena Sumowska - "p", 855 160 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0166.htm
14 7 1840 Ostróg Kamilla Joanna Łukowska Moszczanica Teodor Julianna Klimowska Szymon Jakimow, ur. Anna Lebdowska 880 8 R 68 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0009.htm
20 10 1840 Korostyszew Jan Wołotowski Wilenka Jan Franciszka Petrykowska Łukasz Czerepański, Katarzyna Halimowska, chrz. 21.10.1840 178-51-456 18R 40 Ż 46 BS
9 6 1841 Kamień Koszyrski Ewelina Teresa Wysoczyńska Worokoml Aleksander Katarzyna Szumowska 175 5 9 0
12 5 1841 Łokacze Feliks Grodzki Zamlicze Maurycy Marianna Józef Kozik kawaler, Amelia Sumowska mężatka 346 2-3 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20346/pages/PL_1_436_346_0002.htm
31 1 1841 Włodzimierz Apolonia Elińska Włodzimierz Jan Marianna Szumowska 856 7 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0004.htm
13 3 1841 Włodzimierz Eufrazy Ludwik Łopuszański Bortnów Alojzy Tekla Sulimowska Kazimierz Sankowski, Maryanna Urbanowska 856 11 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0006.htm
17 9 1841 Włodzimierz Józef Borusiewicz Włodzimierz Marcin Anastazja Szumowska Gmytro Danilewicz, Wiktoria Osypowicz ż. Stefana 856 25 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0013.htm
22 12 1841 Kisielin Ewelina Wiktorya Trzebińska Nyry Jan Joanna Kotowska Aleksander Zagórski, Katarzyna Lewandówna; as: Józef Pitschmann, Helena Surmowska 856 276 26 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0149.htm
5 1 1841 Felsztyn Baltazar Ludwik Rozdalski Wolica ur. Adam Antonina Kamowska wielm. Paweł Wysocki, Izabella Rębowska 685-4-74 4r 13 Ch 8 KP2
30 11 1841 Stepań Olimpia Sulimowska Butejki Adam Anastazja Lech Ignacy Jakubowski i Róża Jasińska panna 171-1-12 211V 42 R 215 DM
18 12 1842 Równe Kazimierz Mikołaj Brodzki Równe Stanisław Joanna Adamowska 881 139 V 35 0
25 3 1842 Beresteczko Marianna Józefa Sumowska Werbeń Michał Zofia Pietruszewska JW. Leon Siniuta Lachowiecki, Feliksa Siniucianka panna, Wlm. Wincenty Kadłubiski wdowiec, JW. Justyna Siniucina ż. Leona 4 4 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%204/pages/PL_1_436_4_0003.htm
11 8 1842 Łuck Dominik Hipolit Kowalewski Łuck Mikołaj Julia Dąbrowska Jan Woźniakiewicz kawaler, Izabela Rzymowska 378 17 48 828 149R 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0009.htm
16 12 1842 Sokul Adelajda Wanda Olimpia Borkowska Pożarki Antoni Salomea Chełmowska Stanisław Brzezniakiewicz, Salomea Świecińska Ignacego małżonka, Ignacy Świecińs 828 207R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0210.htm
12 6 1842 Nabrzuska Ewelina Szumowska Gródek Aleksander Katarzyna Jan Szumowski, Anastazya Jarmołowicz 857 643 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0345.htm
5 8 1842 Berezdów Maria Dominika Sulimowska Maraczówka Dominik Marianna Malinowska ur. Grzegorz Nietyksza, Aniela Paszyńska ż. Andrzeja, as. Tomasz Paszyński, Anastazja Nietyksza ż. Feliksa, Stefan Szerękowski, Marianna Sieromska panna 873 228 56 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0119.htm
16 3 1843 Katerburg Grzegorz Zarzycki Jankowce Wojciech Anastazja Szumowska 201 49 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0028.htm
13 7 1843 Ostróg Marianna Zadamowska Toczewiki Stanisław Agnieszka Grabowska 882 10 R 75 0
15 1 1843 Włodzimierz Grzegorz Iliński Włodzimierz Jan Marianna Szumowska 858 4 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0004.htm
21 2 1843 Włodzimierz Jan Włodzimierz NN Katarzyna Afanasij Zacharow, Eudoksa Szumowska wdowa 858 7 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0005.htm
28 2 1843 Ołyka Konstancja Zofia Krzyżanowska Metelno Franciszek Helena Klimowska 468 15 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0008.htm
15 8 1843 Beresteczko Marianna Grabowska Haliczany Józef Marianna Krzymowska 5 4 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%205/pages/PL_1_436_5_0003.htm
26 1 1843 Sokul Aleksander Polikarp Dmóchowski Borowicze Feliks Eleonora Abramowska Stefan Jazwiński, Karolina Najkowska Alojzego małżonka, Alojzy Najkowski, Wiktor 829 195R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0209.htm
19 5 1843 Kisielin Antonina Udymowska Kisielin Stanisław Magdalena Ordyńska Terenty Alexandrowicz, Józefa Wasielewska - "p"; as: Jędrzey Staniewski, Brygida 858 180 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0095.htm
14 4 1843 Kamień Koszyrski Celestyn Wysoczyński Worokoml Aleksander Katarzyna Szumowska 176 10 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20176/pages/PL_1_436_176_0006.htm
13 12 1843 Kołki Aleksander Dmochowski Czarnyż Paweł Anna Abramowska Feliks Dmochowski i Ludwika Zabotina 830 77V 12 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0079.htm
16 9 1843 Lachowce Franciszek Szymański Bisówka Piotr Apolonia Skulimowska 882 82 V 52 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0084.htm
9 9 1844 Ołyka Emilia Katarzyna Krzyżanowska Nowosiółki Franciszek Helena Klimowska 468 15 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0008.htm
10 1 1844 Wiszenki Adam Cytrycki Rożyszcze Tomasz Karolina Zasimowska Ignacy Gadynowski, Katarzyna Maleszkiewicz - "p"; ch: 13.01. 770 2 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0002.htm
22 9 1844 Sokul Maurycy Władysław Borkowski Pożarki Antoni Salomea Chełmowska Aleksander Borkowski, Tekla Borkowska panna 830 71R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0072.htm
27 1 1844 Luboml Jan Niedźwiedzki Mszaniec Józefa Niedźwiedzka Józef Danowski, Joanna Onichimowska 859 556 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0297.htm
25 4 1844 Bazalia Jan Giżycki Michnówka, par. Teofilpol Kazimierz Anna Żukowska dop. chrzu 1849, as. W. Józef Gruja, Anna Burkowska, Dominik Dziegciowski, Katarzyna Skolimowska 178-3-118 105V-106R 120 Ż DW 201
20 2 1845 Dubno Marianna Naumowska Obhów Fortunat Antonina Godlewska 831 113V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0117.htm
21 10 1845 Dubno Julia Abramowska Dubno NN Joanna 831 121R 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0124.htm
8 8 1845 Ołyka Kajetan Edward Łukowski Ołyka Teodor Julia Klimowska 469 8 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0005.htm
26 10 1845 Ołyka Ewaryst Marcin Krzyżanowski Bereściany Franciszek Helena Klimowska 469 13 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0007.htm
10 11 1845 Kamień Koszyrski Karolina Turkowska Olble Ruskie Tomasz Apolonia Omelańska Jan Krasnopolski, Joanna Juchimowska 178 20 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20178/pages/PL_1_436_178_0012.htm
7 6 1845 Białogródka Tekla Łoniecka Sosnoweczka Jan s. Jana Anna c. Jana Jakubowska Andrzej Jaskulski i Marianna Skulimowska ż. Jana 178-3-113 91V 63 Ż DM
9 12 1845 Butowce Adelajda Winiawska Czerniatyn Wielki Antoni Franciszka Słomowska Franciszek Traczewski i Zofia Myślińska ż. Feliksa 178-3-113 204V 49 Ż DM
19 6 1845 Teofilpol Marceli Łapiński Olejniki Jan Marianna Kosmowska Józef Dubilewski i Karolina Chmielowska ż. Rajmunda 178-3-113 398V 37 Ż DM
1 4 1845 Zasław św. Jana Aniela Łozińska Wojtowce Stanisław Marianna Szumowska Bazyli Zieleński i Salomea Korsak ż. Szymona 178-3-113 68R 16 Ż DM
6 5 1845 Bazalia Domicela Rydwaniecka Zozulińce Małe Józef Anna Adamowska Franciszek Kowalewski i Antonina Bystrzycka 178-03-113 218V 55 Ż DM
23 2 1845 Zwinogródka Feliksa Mierzejewska Nowosielica ur. Konstanty Michalina Połubińska chrzest 17.05, ur. Władysław Sleszyński, Balbina Kosmowska 685-2-1020 33v 11 Ch 66 KP2 0
6 9 1845 Humań Jan Mniewski Humań ur. Jan Emilia Zadomowska Franciszek Cilikowski, Zuzanna Hirycz 685-2-1020 80v 50 Ch 157 KP2
24 2 1845 Ostropol Bazyli Narewicz Wisznopol Julian Marianna Wierzbicka Bartłomiej Koresendowicz i Franciszka Rzymowska ż. Hilarego 178-3-113 252R 1 Ż 504 DM
21 6 1846 Łokacze Paulina Aloiza Stańkiewicz Łokacze Fortun Anna Sulimowska 351 5 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20351/pages/PL_1_436_351_0003.htm
14 9 1846 Młynów Franciszka Krzymowska Arszyczyn Józef Teresa Jan Kuczyński, Anna Kopaczyńska 832 186R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0195.htm
4 6 1846 Rzyszczów Wojciech Starczewski Jenczycha Fryderyk Domicela Iwanowska Józef Zalewski, Elżbieta Słomowska, chrz. 2.01.1847 178-51-548 65R 2 Ż BS 131
19 5 1846 Ostróg Julian Borzymowski Ostróg Jan Apolonia Badoska Ur. Wincenty Borzymowski, Joanna Borzymowska-panna 885 10V 57 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0012.htm
1 1 1846 Starokonstantynów Salomea Konopnicka Woronkowce Michał Katarzyna Sulimowska Jan Wróblewski i Franciszka Sulimowska ż. Antoniego 178-3-114 1R 1 Ż DM 0
13 3 1846 Starokonstantynów Róża Nienadowska Zapadyńce Stanisław Katarzyna Adamowska Józef Zaleski i Karolina Popiel ż. Antoniego 178-3-114 6V 41 Ż DM
15 8 1846 Starokonstantynów Ludwika Łukomska Zapadyńce Łukasz Magdalena Ochrzymowska Franciszek Pawłowski i Apolonia Zalewska ż. Jana 178-3-114 15V 113 Ż DM
30 10 1846 Starokonstantynów Wawrzyniec Sulimowski Wierzchniaki IN Julia Sulimowska s. panny, Jan Mińkiewicz i Katarzyna Ziębicka ż. Józefa 178-3-114 20V 154 Ż DM
19 12 1846 Starokonstantynów Kamila Konopacka Zapadyńce Józef Tekla Siatecka Franciszek Pawłowski i Marianna Adamowska ż. Tomasza 178-3-114 23R 172 Ż DM
10 1 1846 Bazalia Marcelina Żmudzka Janówka Piotr Magdalena Garbulińska Wlm Michał Klimkowski i Honorata Skolimowska 178-03-115 231V 9 Ż 456 DM
3 6 1847 Korzec Karolina Sawicka Duplinki Jan Teresa Kuczmowska, w metryce z 1842r. Kucmus 20 55 PW R
18 4 1847 Ostróg Marianna Bohusz Hulcza Teodor Katarzyna Bielińska Michał Abramowski i Marianna Abramowska panna 171-1-13 9R 47 R DM
5 3 1847 Rzyszczów Jan Teodorowicz Czornysze Wiel. Jan Cecylia Gabel JW. Jan Gabel, Pułkownik Wojsk Rosyjskich i wielu orderów Kawaler, Franciszka Krzymowska, panna, chrz. 14.03.1847 178-51-548 66V 10 Ż BS 134
14 2 1847 Brusiłów Walentyn Wiktoryn Waksman Romanówka Wiel. Wiktor Konstancja Niemirycz JW. Erazm Michałowski, były Marszałek Płk Skwyrskiego, Wiel. Ludwika Niemirycz, panna, as. Wiel. Leon Michałowski, Wiel. Salomea Wilamowska, panna, chrz. 23.02.1847 178-51-548 74R 16 Ż BS 149
10 6 1847 Korostyszew Pawlin Bednarczuk Szczehlijówka Marcin Tekla Rosochow Jason Jachimczuk, Marianna Chalimowska, chrz. 10.06.1847 178-51-548 90V 28 Ż BS 182
15 6 1847 Korostyszew Marianna Krynicka Wilenka Jan Katarzyna Petrykowska Ludwik ..., Aniela Chalimowska, chrz. 26.06.1847 178-51-548 90V 91R 29 Ż BS 182
28 8 1847 Korostyszew Sabina Krzymowska Wilenka Julian Agata Zakusiło Jan Słomiński, Anna Nowicka, as. Daniel Nowicki, Leonilda Serwatowska, chrz.29.10.1847 178-51-548 93R 45 Ż BS 187
31 3 1847 Malin Petronela Olszamowska Mircza Wiel.Antoni Józefa Dymowicz Wiel. Adam Engel, Komornik Powiatu Radomyskiego, Wiel Wiktoria z Charzewskich, Świderska, as. Wiel. Wincenty Charzewski, Pułkownik Wojsk Rosyjskich, Wiel. Apolonia z Hryniewiczów, Dymowicz, chrz. 12.06.1847 178-51-548 111V 29 Ż BS 230
27 3 1847 Białogródka Anna Skulimowska Sosnóweczka Jan Marianna Andruszewicz 1-dw. Jan Gałęzki i 1-dw. Anna Olędzka ż. Michała 178-3-116 103R 33 Ż DM
15 6 1847 Białogródka Klementyna Skulimowska Sosnówka Paweł Karolina Ludkiewicz ur. Teodor Kaliński i ur. Marianna Skulimowska ż. Jana 178-3-116 105V 54 Ż DM
19 4 1847 Równe Julia Brodzka Równe Stanisław Waleria Adamowska Tymoteusz Łohinno Adjutant Pułku Jakuckiego i Marianna Włodzimirska 171-1-13 128V 15 R DM
3 8 1847 Lachowce Alojzy Szymański Bisówka Piotr Apolonia Skulimowska Andrzej Jaskulski i Agnieszka Grzybowska ż. Bazylego 171-1-13 92R 39 R DM
1 9 1847 Krzemieniec Szymon Aleksandrowicz Bonówka Damian Helena Oleniewicz Bazyli Oliniewicz i Agata Klimowska ż. Mikołaja 426-0.1-21 8V 49 T DM 0
30 5 1847 Annopol Paulina Korczakowska Glinniki Franciszek Joanna Kościuszkiewicz Adam Borowski i Anna Szumowska ż. Józefa, asyst. Jędrzej Baranowski i Helena Ol...wska wdowa, asyst. Józef Szumowski i Marianna Baranowska ż. Jędrzeja 171-1-13 113R 28 R 116 DM
2 5 1848 Horochów Czesław Krasicki Owadno Marceli Ludwika Prażmowska dopełnienie 899 121V-122R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20899/pages/PL_1_436_899_0121.htm
20 3 1848 Radziwiłłów Pawlina Zarzecka Drancza Wojciech Anastazja Szumowska 834 576 6 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0300.htm
12 5 1848 Maciejów Zygmunt Jan Kazański Widuty Karol Franciszka Sulimowska 414 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20414/pages/PL_1_436_414_0002.htm
23 1 1848 Zasław św. Jana Marianna Szumowska Wojtowce Stanisław Magdalena 178-3-117 95V 6 Ż
12 2 1848 Zasław św. Jana Marianna Popławska Wojtowce Stanisław s. Jana Rozalia Szumowska 178-3-117 96R 10 Ż
9 3 1848 Ostróg Stanisław Franciszek Krzyżanowski Milatyn Franciszek Helena Klimowska Wlm Józef Krzyżanowski i Wlm Justyna Makowska Pułkownikowa 171-1-14 9R 49 R DM
19 4 1848 Ostróg Aniela Szczygłowska Lebiedzie Piotr Antonina Abramowska Jan Szczygłowski i Justyna Żylińska panna 171-1-14 10R 55 R DM
25 12 1848 Zasław św. Józefa Filipina Szumowska Zasław Majdan Narcyz Marianna Gurkowska Konstanty Szumiński, Teresa Czarnocka 178-3-118 439V-440R 11 Ż 800-801 RG
31 5 1849 Ołyka Antoni Piotr Łukowski Ołyka Teodor Julianna Klimowska 473 17 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0011.htm
17 11 1849 Maciejów Feliks Kazański Widuty Karol Franciszka Sulimowska 415 13-14 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20415/pages/PL_1_436_415_0010.htm
26 6 1849 Włodzimierz Paweł Werchałowski Włodzimierz Piotr Anna Szumowska 870 29-30 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0016.htm
14 12 1849 Białogródka Anna Darzyńska [Zdarzyńska] Sosnówka Mikołaj Marianna Kulimowska [Skulimowska] Andrzej Jaskulski i Anna Hryniewiecka z Łaniewskich wdowa 178-03-118 549V-550R 150 Ż DM
16 4 1849 Zasław św. Józefa Kaliksta Filomena Sokołowska Zasław Majdan [...] s.Jana Emilia c.Leona Wyszomirska Syn urzędnika sądu powiatowego w Zasławiu.Józef Boner s.Michała, Julia Szumowska 178-3-118 449V-450R 41 Ż 820-821 RG
15 4 1850 Beresteczko Anna Krymowska Kołmów Antoni Katarzyna Wilińska 12 6-7 8
27 6 1850 Beresteczko Antonina Pawlina Sumowska Werbeń Michał Zofia Pietruszewska 12 10-11 13
26 5 1850 Wiszenki Maria Magdalena Rybińska Topólno Euzebiusz Antonina Zasimowska Jan Kucmiński, Maria Szulc 775 12-13 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0007.htm
29 1 1850 Białogródka Franciszka Skulimowska Sosnóweczka Jan Marianna Andruszewicz Jan Niemirowicz i Anna Olędzka ż. Michała 178-03-119 473V-474R 6 Ż DM
4 4 1850 Starokonstantynów Wincenta Sulimowska Woronkowce Antoni Franciszka Ostaszewska 1-dw. Michał Ostaszewski, Katarzyna Proszkowska z. Maksymiliana 178-3-119 9V-10R 38 Ż 18 DW
8 7 1850 Starokonstantynów Franciszka Okrzymowska Woronkowce Ignacy Antonina Konofalska szl. Franciszek Proszkowski, 1-dw. Marianna Żółkiewska ż. Marcina 178-3-119 16V-17R 71 Ż 32 DW
25 9 1850 Starokonstantynów Anna Ignatowska Zapadyńce Stanisław Marianna Adamowska 1-dw. Antoni Stojanowski, Marcelina Pikulicka z. Piotra 178-3-119 22V-23R 104 Ż 44 DW
20 11 1850 Bazalia Aureli Ferdynand Giżycki Bogdanówka Kazimierz Anna Żukowska dop.chrztu 31.12, as. JW. Dominik Dziegciowski, Wlm. Honorata Skolimowska, Wiktor Moszczyński, JW. Maria Dziegciowska 178-3-119 97V-98R 130 Ż 192 DW
5 8 1850 Zasław św. Józefa Henryka Waleria Gurkowska Zasław Majdan Walery s.Piotra Karolina c.Szymona Raczyńska Hubert Czwaliński s.Stanisława, Julia Szumowska wd.po Janie 178-03-119 393V-394R 76 Ż 767-768 RG
15 8 1850 Ostropol Marianna Topolnicka Ładyhy Adam Joanna Sitkiewicz Franciszek Rzymowski i Joanna Bragomna panna, asyst. Jan Fijałkowski i Domicela Rzymowska panna 178-3-119 248V-249R 31 Ż 486-487 DM
13 5 1851 Beresteczko Wiktoria Krzymowska Kołmów Jan Marianna Zielińska 13 4-5 4
30 8 1851 Beresteczko Hipolit Wincenty Halicki Piaski Ludwik Faustyna Krzymowska 13 8-9 10
20 12 1851 Dubno Klemens Godlewski Spasów Feliks Aniela Adamowska chrzest w Mizoczu 836 58-59 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0031.htm
26 9 1851 Młynów Maria Brygida Karolina Elżbieta Jezierska Boszkiewicze Leon Maria Gumowska dopełnienie 836 223-224 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0117.htm
24 12 1851 Młynów Zofia Ewa Jezierska Peremiłówka Leon Maria Gumowska 836 225-226 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0118.htm
11 10 1851 Białogródka Franciszka Kozielska Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Andrzej Bilecki i Franciszka Olędzka ż. Jana 178-03-120 461V-462R 117 Ż DM
19 11 1851 Białogródka Stanisław Szymański Sosnóweczka Piotr Apolonia Skulimowska Jan Czyż i Agnieszka Grzybowska ż. Bazylego 178-03-120 464V-465R 131 Ż DM
20 12 1851 Białogródka Tomasz Skulimowski Sosnóweczka Jan Marianna Andrusiewicz Andrzej Bilecki i Karolina Skulimowska ż. Pawła 178-03-120 466V-467R 137 Ż DM
5 7 1851 Wieledniki Waleria Krzyżanowska Andrejowicze Franciszek Helena Klimowska chrzest 2.10.1851 r, dopełnienie chrztu z wody, dziecko urodzone w Andrejowiczach par. Nowogród Wołyński 178-3-31 498V 44 Ż MW
1 1 1851 Berezdów Rozalia Kamińska Paszuki Józef Julianna Jasińska Jan Lipski i Marianna Sulimowska ż. Dominika, Antoni Iwanicki i Teresa Lipska ż. Jana 178-03-72 295V-296R 1 Ż DM 0
18 2 1851 Berezdów Jan Iwanicki Paszuki Józef Hieronima Lipska Jan Iwanicki i Marianna Sulimowska ż. Dominika, Stefan Iwanicki i Józefa Iwanicka ż. Jana 178-03-72 300V-301R 25 Ż DM
24 11 1851 Stary Konstantynów Jan Głuchowski Zapadyńce Andrzej Marcela Pikulicka szl. Ignacy Pruszkowski, Marianna Adamowska ż. Tomasza 178-3-120 54V-55R 146 Ż 106 DW
2 2 1851 Krzemieniec Andrzej Marian Rudolf Krzemieniec Antoni Katarzyna Klimowska Kazimierz Tkaczyński i Maria Kulczycka ż. Bazylego 426-1-24 4V-5R 12 T DM
1 1 1851 Zasław św. Józefa Wiktoria Jaworska Horodyszcze Tomasz Katarzyna Szumowska Jan Filipowicz, Marianna Witwicka 178-3-120 374V-375R 4 Ż 733-734 RG
25 4 1851 Zasław św. Józefa Marcelina Józefa Sokołowska Zasław Majdan Grzegorz s.Jana Emilia c.Leona Wyszomirska Ojciec - rejestrator kolegialny, gł.sekretarz sądu powiatowego. Józef Boner s.Michała b.przewodn.Sądu Powiat. w Zasławiu, rejestr. kolegialny i Julianna Szumowska 178-3-120 387V-388R 43 Ż 759-760 RG
24 4 1852 Włodzimierz Emilia Warchołowska Włodzimierz Piotr Anna Szumowska 788 14-15 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0008.htm
14 4 1853 Krzemieniec Waleria Rudolf Krzemieniec Antoni Katarzyna Klimowska 878 21-22 28 0
15 10 1853 Szumbar Marianna Jakuszewska Cecyniówka Karol Petronela Adamowska Ignacy Ciułkowski, Eleonora Malinowska ż. Franciszka 625 72-73 9 878 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0040.htm
1 8 1853 Włodzimierz Ksawery Ignacy Hipolit Krasicki Owadno Marceli Ludwika Prażmowska 789 32-33 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0017.htm
1 9 1853 Białogródka Antoni Kozielski Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Jan Niewirowicz i Franciszka Olędzka ż. Jana 178-03-121 479V-480R 72 Ż DM
31 8 1853 Zasław św. Józefa Maria Szumowska Zasław Symforian s.Jana Wincenta c.Teodora Stawińska Ojciec: sekretarz gubernialny. Piotr Stawiński s.Teodora radca tytularny, Julia Szumowska 178-03-121 413V-414R 67 Ż 778-779 RG 0
12 2 1853 Bazalia Piotr Rydwaniecki Klitenka Mała Józef Anna Adamowska Jan Stawiński i Marianna Witkowska 178-3-121 73V-74R 18 Ż 148-149 DM
19 8 1853 Ostropol Jan Rzymowski Ostropol Stefan Klara Jaszewska Stefan Kraszewski i Domicela Rzymowska, asyst. Walerian Witkiewicz i Joanna Rzymowska panna 178-3-121 792V-793R 31 Ż 1493-1494 DM
1 2 1854 Włodzimierz Maria Szumowska Włodzimierz NN Teresa 895 23V-24R 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20895/pages/PL_1_436_895_0025.htm
12 6 1854 Łuck Maria Helena Antonina Sumowska Poddębce Adolf Maria Massalska Joachim Sumowski, Barbara Sumowska 838 13-14 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0008.htm
20 2 1854 Łuck Marianna Szumowska Kopcze Walery Honorata Komar 838 11-12 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0007.htm
18 2 1854 Bazalia Stanisław Żukowski Bogdanówka Władysław Olimpia Sągajłło Wiktor Moszczeński i Katarzyna Skolimowska, as. Kazimierz Giżycki i Eufrozyna Talko 178-03-122 6V-7R 24 Ż DM
15 3 1854 Wiszenki Malwina Rybińska Topolne Euzebiusz Antonina Zasimowska Wincenty Szulc i Justyna Hawzir ż. Jana 838 232-233 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0123.htm
26 2 1855 Torczyn Aleksander Rutkowski Chorochoryn Tomasz Julianna Olszamowska 641 12-13 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20641/pages/PL_1_436_641_0007.htm
27 11 1855 Krzemieniec Józefina Leokadia Rudolf Krzemieniec Antoni Katarzyna Klimowska 0.1-27 26V-27R 76 T
25 9 1855 Białogródka Franciszka Kozielska Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Andrzej Bilecki i Justyna Markiewicz ż. Tomasza 178-03-123 505V-506R 78 Ż DM
20 11 1855 Białogródka Gabriel Mysłowski Sosnóweczka Józef Helena Andrusiewicz Jan Kaliński i Marianna Skulimowska 178-03-123 509V-510R 91 Ż DM
12 12 1855 Białogródka Franciszek Ziobrowski Sosnóweczka Wiktor Marianna Szumowska Kajetan Buderacki i Marianna Gałęska ż. Tomasza 178-03-123 510V-511R 95 Ż DM
20 11 1855 Bazalia Domicela Rydwaniecka Klitna Mała Józef Anna Adamowska Jan Bujalski i Zofia Leśniewicz 178-03-123 100V-101R 108 Ż DM 0
26 10 1855 Ostropol Ewaryst Lewicki Czarna Ludwik Franciszka Najmowska Feliks Urbanowicz i Tekla Gorecka ż. Michała, asyst. Konstanty Kaczorów Kapitan Pułku i Honorata Urbanowicz 178-3-123 687V-688R 34 Ż 1354-1355 DM
18 11 1856 Szumbar Franciszek Jakuszewski Zahajce Karol Petronela Adamowska Nikodem Kuźmiński, Eleonora Malinowska z. Franciszka 625 27-28 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0016.htm
19 10 1856 Beresteczko Karolina Krzymowska Kołmów Jan Marianna Zilińska 18 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2018/pages/PL_1_436_18_0005.htm
10 7 1856 Bazalia Jan Lipski Koszelówka Józef Lucyna Adamowska Franciszek Fedorowicz i Felicjana Bujalska 178-03-124 75V-76R 65 Ż DM 0
8 2 1857 Ołyka Marianna Adamowska Humienniki Stanisław Agata Stankiewicz 481 8 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0005.htm
14 3 1857 Korytnica Jadwiga Gołębiowska Hat', par. Skurcze Jan Feliksa Olszamowska dopełnienie 229 8-9 22 0
21 12 1857 Horochów Anna Krzymowska Zwiniacze Antoni Katarzyna Zielińska 898 53V-54R 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0057.htm
4 3 1857 Sławuta Rozalia Skulimowska Sławuta Dionizy Wiktoria Michalewska 178-3-73 429V-430R 9 Ż 808
4 2 1857 Białogródka Paweł Zieliński Ledzianka Wojciech Marianna Bujalska Wincenty Żukowski i Honorata Skulimowska ż. Andrzeja 178-3-73 142V-143R 20 Ż DM
17 2 1857 Białogródka Marcelina Mysłowska Białogródka Stanisław Anna Kaleńska Jakub Diaczuk i Honorata Skulimowska ż. Andrzeja 178-3-73 143V-144R 21 Ż DM
7 3 1857 Białogródka Jan Bielecki Sosnóweczka Andrzej Anna Kaleńska Andrzej Jaskulski i Marianna Skulimowska ż. Pawła 178-3-73 144V-145R 26 Ż DM
9 9 1857 Białogródka Mikołaj Kozielski Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Kajetan Buderacki i Anna Andrusiewicz panna 178-3-73 157V-158R 80 Ż DM
2 12 1857 Białogródka Franciszka Kozielska Sosnóweczka Franciszek Józefa Kornatowska Józef Rutkowski i Honorata Skulimowska ż. Andrzeja 178-3-73 166V-167R 113 Ż DM 0
20 12 1857 Lubar Eugeniusz Krzeczkowski Lubar Augustyn Józefa Łopuszewicz Maciej Miłoszeński, Maria Rzymowska - wdowa 641-1-18 7 18 Ż MP
30 12 1858 Skórcze Wiktor Rutkowski Wojutyn Tomasz Julia Olszamowska 840 311-312 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0167.htm
30 12 1858 Skórcze Walerian Rutkowski Wojutyn Tomasz Julia Olszamowska 840 311-312 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0167.htm
2 11 1858 Szumbar Leonard Jakuszewski Zahajce Karol Petronela Adamowska 626 268-269 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0138.htm
29 3 1858 Krzemieniec Jadwiga Burlin Krzemieniec Piotr Katarzyna Krzymowska 0.1-30 9V-10R 26 T
16 7 1858 Białogródka Aleksy Mysłowski Sosnóweczka Józef Marianna Nagórna Jan Nagórny i Anna Skulimowska wdowa 178-3-74 228V-229R 63 Ż DM
6 8 1858 Białogródka Malwina Skulimowska Białogródka Andrzej Honorata Asłanowicz Jan Stanowski i Franciszka Popławska wdowa 178-3-74 231V-232R 75 Ż DM
16 7 1858 Lubar Jan Skrzyński Piedynki Jan Anna Sutkowska Krzysztof Godlewski, Franciszka Wolska, as: Konstanty Chodakowski, Zofia Cichocka, Ksawery Polański, Alojza Chodakowska, Leopold Cichocki Seweryna Naramowska - panna 641-1-18 12 46 Ż MP
16 6 1858 Toporyszcze Aureliusz Kobielski Styrty Robert Józefa Polanowska Piotr Mrówczyński i Maksymiliana Prażmowska ż. Grzegorza 178-3-128 107V-108R 69 Ż 213-214 DM
16 6 1858 Toporyszcze Aureliusz Kobielski Styrty Robert Józefa Po[...]wska Piotr Mrówczyński i Maksymiliana Prażmowska ż. Grzegorza 178-3-128 111V-112R 88 Ż 221-222 DM
15 2 1859 Beresteczko Teofila Eleonora Olszamowska Holatyn Wincenty Józefa Szczerbińska 21 4-5 4
23 11 1859 Krzemieniec Joanna Burlin Krzemieniec Piotr Marcella Krzymowska 0.1-32 26V-27R 78 T
25 9 1859 Ostróg Kamila Szczygłowska Lebiedzie Piotr Antonina Abramowska Romuald Żołędź i Karolina Szczytowska ż Antoniego 886 71-72 101 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0038.htm
25 10 1859 Ostróg Katarzyna Rozalia Borzymowska Ostróg Zefiryn Antonina Olszewska Adolf Wiarkowski i Dominika Stochańska 886 83-84 119 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0045.htm
12 4 1859 Bazalia Justyna Lipska Wolica Wąsowicza Józef Lucyna Adamowska Jakub Tarczyński i Marianna Bezdecka 178-03-129 14V-15R 54 Ż DM
25 11 1859 Lubar Katarzyna Pawlicz Motowidłowka Sylwester Waleria Michałoska Ignacy Remiszewski, Marianna Szkolmowska 641-1-19 27 107 Ż MP
14 3 1860 Katerburg Józefa Adamowska Rybcza Filip Wiktoria Miałkowska 202 4-5 6
27 7 1860 Beresteczko Karolina Krzymowska Holatyn Antoni Katarzyna Glińska 22 12-13 12 841 120-121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0066.htm
20 12 1860 Wiszenki Ambroży Rybiński Topólno Euzebiusz Antonina Zacimowska 782 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0001.htm
10 5 1860 Szumbar Antonina Jakuszewska Zahajce Karol Petronela Adamowska 626 318-319 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0164.htm
1 10 1860 Skórcze Aniela Olszamowska Żukowiec NN Karolina 841 654-655 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0361.htm
6 2 1860 Skole Józef Sobolewski Demnia Wyżna 163 Jan Apolonia Wierzbicka Jan Bandurowicz, Karolina Adamowska ż. Ludwika 1233L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201233/pages/PL_1_301_1233_0001.htm
10 1 1860 Łabuń Jan Gradomski Łabuń Grzegorz Marianna Abramowska Antoni Sosnowski i Alojza Nehrebecka panna 178-03-75 301V-302R 6 Ż DM
4 3 1860 Białogródka Jan Święcicki Sosnóweczka Bazyli Rozalia Szumowska Tomasz Gałęski i Apolonia Więckowska ż. Jana 178-03-75 109V-110R 22 Ż DM
15 11 1860 Łabuń Marianna Pioruńska Kraczanówka Kazimierz Anna Minkowska Ludwik Krukowski i Helena Rzemowska wdowa 178-03-75 313V-314R 73 Ż DM
28 10 1860 Bazalia Narcyz Daszkiewicz Kołki Marian Helena Klimowska Jakub Mrozowski i Marcelina Suraszkiewicz 178-03-130 30V-31R 115 Ż DM
12 11 1860 Bazalia Elżbieta Tuszyńska Kołki Jan Rozalia Jan Woźniakiewicz i Anna Klimowska 178-03-130 32V-33R 122 Ż DM
16 8 1860 Butowce Rozalia Kowalska Lisińce Teodor Tekla Ochrymowska Jan Dubnicki i Agafia Baczyńska 178-03-75 258V-259R 29 Ż 469-470 DM
22 9 1861 Szumbar Maurycy Jakuszewski Zahajce Karol Petronela Adamowska Ludwik Adamowski, Józefa Adamowska panna 626 299-300 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0154.htm
3 9 1861 Szumsk Bazyli Jelińkowski Bryków Ludwik Klara Adamowska szl. Leonard Barszczewski, chł. Magdalena Jelińkowska z. Konstantego 245-1-17 184V-185R 64 R
26 6 1861 Korytnica Maria Elżbieta Tekla Prażmowska Uściług Franciszek Teresa Wysocka 233 8-9 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20233/pages/PL_1_436_233_0005.htm
19 7 1861 Białogródka Wincenty Maciejewski Czyżówka Daniel Izabela Szumowska Antoni Różycki i Paulina Szumowska 178-03-76 129V-130R 62 Ż DM
17 10 1861 Białogródka Michalina Ziobrowska Sosnóweczka Wiktor Marianna Szumowska Kajetan Buderacki i Marianna Wyszyńska ż. Jana 178-03-76 136V-137R 90 Ż DM
24 10 1861 Białogródka Michał Sinicki Sosnóweczka Bazyli Rozalia Szumowska Michał Olędzki i Józefa Niewirowicz panna 178-03-76 140V-141R 105 Ż DM
9 4 1861 Lubar Leon Marian Godlewski Piedynki Krzysztof Jakub Kamila Parshejn Leopold Cichocki, Kamila Naramowska, as: Stanisław Niezabitowski, Anna Skrzyńska, Jan Skrzyński, Zofia Cilicka 641-1-21 9 28 Ż MP
29 11 1861 Bazalia Karolina Lipińska Klitenka Mała Józef Lucyna Adamowska Jakub Tarczyński i Zofia Leśniewicz 17-1-5 80R-80V 161 Ch 144-145 DM 0
3 6 1861 Zasław św. Jana Erazmina Filomena Olszewska Zasław Kajetan Florentyna Waśkowska Franciszek Markowski, Antonina Borzymowska 17-1-119 9V-10R 36 Ch RG
18 12 1862 Wiszenki Julianna Rybińska Topólno Euzebiusz Antonina Zacimowska 783 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20783/pages/PL_1_436_783_0002.htm
26 1 1862 Białogródka Joanna Kozielska Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Józef Rutkowski i Justyna Markiewicz ż. Jana 178-03-77 103V-104R 8 Ż DM
13 1 1862 Białogródka Ignacy Gostwicki Ledzianka Szymon Marianna Dębicka Franciszek Kosmiński i Franciszka Skulimowska panna 178-03-77 110V-111R 38 Ż DM
2 12 1862 Białogródka Eugenia Julia Maciejewska Czyżówka Daniel Izabela Szumowska Wincenty Szumowski i Eleonora Szumowska panna 178-03-77 129V-130R 114 Ż DM
11 8 1862 Butowce Albert Krupczyński Lisińce Józef Paulina Wójcicka Dubnicki i Marianna Ochrymowska 178-3-77 287V-288R 30 Ż 571-575 DM
19 11 1862 Krzemieniec Antonina Krzymowska Baszkowce Józef Aleksandra Sawicka 426-1-35 27V-28R 80 T 933 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ72-6?i=932&cat=300453
17 4 1862 Krzemieniec Wincenty Burlingas Krzemieniec Piotr Małgorzata Krzymowska 426-1-35 13aR-V b/n T 918 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4D-H?i=917&cat=300453
5 3 1863 Szumbar Teofila Jakuszewska Zahajce Karol Petronela Adamowska Ludwik Adamowski, Józefa Palczyńska ż. Józefa 626 245-6 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0127.htm
9 5 1863 Żytomierz Petronella Maria Szamowska ? Żytomierz Antoni Maria Jankiewicz Rajmund Tenczynski, Petronella Gibnarow 178-3-54 39 117 Ż DG
8 11 1863 Żytomierz Dionizy Denisewicz Balarka Józef Marianna Szamowska ? Józef Kochańki, Marcianna Kchańska 178-3-54 77 280 Ż DG
13 9 1863 Lachowce Marianna Medyńska Książęcin Wawrzyniec Franciszka Kolimowska (Skolimowska) Jan Piotrowski i Tekla Mikulska ż. Michała 178-3-146 11V-12R 41 Ż DM
2 7 1863 Żytomierz Marian Kajetan Łukowski Żytomierz Teodor Julia Klimowska syn dw./ ochrzczony z samej wody w roku 1863, w dn. 8.08.1865 w uzupełnieniu św chrztu obrządku asy 178-3-61 33 Ż DG
16 4 1863 Białogródka Wincenty Sienicki Sosnoweczka Bazyli Rozalia Szumowska Jan Sinkiewicz i Karolina Kalińska ż. Michała 178-03-81 10V-11R 39 Ż DM
10 6 1863 Białogródka Józef Kozielski futor Romanow Ignacy Józefa Skulimowska Piotr Mikołajewski i Marianna Kustowska ż. Łukasza 178-03-81 14V-15R 54 Ż DM
30 7 1864 Włodzimierz Władyslaw Mrozowski Włodzimierz Jerzy Karolina Szumowska 799 26-27 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0014.htm
15 12 1864 Krzemieniec Petronela Burlin Krzemieniec Piotr Marcella Krzymowska 1-37 1V-2R 3 T
7 8 1864 Kuniów Kajetan Rutkowski Równe par. Ostrów Tomasz Julia Olszamowska chrz. 9.7.1871 Kuniów, Aleksander Bulic i Eugenia Baranowska 178-3-78 246V-247R 27 Ż DM
23 1 1864 Żytomierz Helena ? Gumowska Żytomierz Wincenty Julia Pawłowska córka dw./ Eustachy Wróblewski strażnik żytom.zamka więziennego, Anna Wyszyńska/ jedna z 2 metryk o 178-3-61 25 149 Ż DG
18 3 1864 Rzyszczów Józef Piotr Czarkowski Pije Eliasz Felicja Olszamowska Kalikst Olszamowski, Emilia Glińska 312-1-86 191 21 m.K KM
18 3 1864 Białogródka Józefa Ziobrowska Sosnoweczka Wiktor Marianna Szumowska Kajetan Buderacki i Tekla Łoniewska panna 178-03-81 71V-72R 26 Ż DM
26 10 1864 Białogródka Karolina Medyńska Sosnoweczka Wawrzyniec Franciszka Skulimowska Józef Jaskulski i Domicela Leszczyńska ż. Adama 178-03-81 89V-90R 99 Ż DM
6 12 1864 Białogródka Piotr Kozielski Sosnoweczka Ignacy Józefa Skulimowska Józef Bołsunowski i Agata Skąpska ż. Jana 178-03-81 94V-95R 117 Ż DM
15 9 1864 Ostropol Kornelia Przeorska Ostropol Karol Honorata Ostrowska Bartłomiej Kozłowski i Domicela Szumowska 17-1-323 21V-22R 34 Ch 41-42 DM
12 6 1865 Turzysk Apolonia Kozaczyńska Turzysk Paweł Rozalia Stofman Grzegorz Józefowicz, Katarzyna Naumowska 734 10-11 10 0
9 9 1865 Szumbar Marianna Jakuszewska Zahajce Karol Petronela Adamowska Jan Ulanicki, Helena Józefowa 626 223-224 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0116.htm
30 1 1865 Katerburg Józef Dubiecki 1-dw Rybcza Wawrzyniec Helena Dobrowolska Józef Dobrowolski i Wiktoria Adamowska ż. Filipa 1-37 105V-106R 2 T 113
12 10 1865 Żytomierz Maria Gumowska Żytomierz Wincenty Julia Pawłowska córka dw./ Eustachy Wróblewski, Anna Wyszyńska 178-3-61 42 271 Ż DG
9 2 1865 Żytomierz Teofila Wilamowska Żytomierz Gustaw Teofila Matusewicz córka szlachetnych, przewodniczący Cyprian Rakowski, Elżbieta Elenkowska, asystowali: Paweł Bernatow 178-3-61 10 49 Ż DG
16 11 1865 Rzyszczów Maria Radecka Kagarliki, wasylski Karol Emilia Skomarowska Hipolit Szczeniawski, Paulina Olszamowska ż. Franciszka 312-1-89 193 54 m.K KM
21 12 1865 Ostróg Wiktor Sikorski Ostróg Karol Marcin Franciszka Sukulska Stanisław Kardaszewicz, Antonina Borzymowska ż. Jana, Ass. Antoni Marcinkowski, Helena Choina ż. Ambrożego, 654-1-36 46 3 R MZ
22 9 1866 Horochów Amelia Ludwika Sumowska Smyków Adam Helena Massalska Joachim Sumowski i Maria Ciołkowska 102 14-15 27 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20102/pages/PL_1_436_102_0008.htm
25 2 1866 Luboml Jadwiga Izabela Kazimiera Adamowska Maszów Kazimierz Emilia Sieduszewska ksiądz Stanisław Małachowski, Józefa Berno żona Klemensa, Klemes Berno, Barbara Gabińska 310 16 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0009.htm
13 5 1866 Żytomierz Marcella Gumowska Futor Ejzyka Jan Marianna Garbowska [15.05.1866] córka 1-dw., Franciszek Popiel i Balbina Żnykrup, asyst.: Walenty Murawski i Petronela 178-3-63 28 118 Ż 53 i 54 DG
6 6 1866 Rzyszczów Robert Edmund Czarkowski Pije Emilian Felicja Olszamowska Ludwik Jankowski, Józefa Mianowska ż. Ksawerego, Ksawery Mianowski, Helena Jankowska ż. Ludwika 312-1-90 221 18 m.K KM
22 4 1866 Butowce Kornelia Kowalska Lisińce Teodor Tekla Ochrymowska Tomasz Kwiatkowski i Emilia Bogusławska 178-3-82 49V-50R 18 Ż 96-98 DM
6 7 1867 Rzyszczów Zofia Maria Adelajda Pawłowska Studzień Franciszek Emma Nejman Jan Wolański, Adelajda Nejman, Sedali Keszpan, Stanisława Słomowska 312-1-92 214 28 m.K KM
28 5 1867 Szumbar Jan Jakuszewski Zahajce Karol Petronela Adamowska Ludwik Adamowski, Józefa Palczyńska ż. Józefa 626 187-188 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0096.htm
6 5 1867 Katerburg Jan Kapuściński Matwiejowce Franciszek Apolonia Adamowska Jan Dawidowski i Anna Adamowska ż. Ludwika 1-41 78V-79R 9 T 543 DM
11 8 1867 Katerburg Zuzanna Adamowska Rybcza Filip Wiktoria Miałkowska Mateusz Miałkowski i Karolina Dobrowolska ż. Piotra 1-41 79V-80R 13 T 544 DM
20 10 1867 Lachowce Antonina Daszkiewicz Adamówka IN Helena Klimowska c. nieślubna, Augustyn Żukowski i Józefa Stefańska ż. Jana 178-3-146 181V-182R 59 Ż DM
19 4 1867 Białogródka Cezary Jan Płoński Białogródka Jan Piotr Antoni Paulina Szumowska Hipolit Dobkiewicz i Marcelina Sokolnicka ż. Leonarda 178-03-81 275V-276R 43 Ż DM
6 7 1867 Białogródka Wincenty Kozielski Futor Romanów Ignacy Józefa Skulimowska Józef Bułsunowski i Marcelina Kamińska 178-03-81 280V-281R 61 Ż DM
26 12 1867 Białogródka Ignacy Korzeniewski Sosnówka Jan Klementyna Skulimowska wpis do księgi 22.04.1897, Wawrzyniec Medyński i Maria Kotwicka 178-03-81 301R-302V 144a Ż DM
23 2 1867 Ostróg Antonina Abramowska Luczyn Jan Julianna Martynowska Konstanty Wilcz...ski, Helena Wierzbicka ż. Stanisława 654-1-36 55V 5 R 3000 MZ
8 8 1867 Ostróg Maria Malwina Zajączkowska Ostróg Michał Lucyna Olszewska Józef Galiszewski, Antonina Borzymowska ż. Jana 654-1-36 60R 1 R MZ
23 9 1868 Horochów Tekla Krymowska Boroczyce Antoni Katarzyna Żulińska 104 12-13 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20104/pages/PL_1_436_104_0007.htm
4 3 1868 Łuck Kazimiera Teofila Wąsowicz Bajów Walery Michalina Sierakowska Franciszek Kozik, Katarzyna Naumowska 398 12-13 21 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0007.htm
21 9 1868 Kuniów Paulina Nawrocka Siekierzyńce Aleksander Franciszka Kolmowska Jan Malinowski i Joanna Juchkiewicz 178-3-78 153V-154R 48 Ż DM
21 2 1868 Białogródka Ignacy Medyński Sosnówka Wawrzyniec Franciszka Skulimowska Kazimierz Kędzierski i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-81 346V-347R 16 Ż DM
28 7 1868 Białogródka Aniela Mołodecka Puzyrki Wielkie Michał Marianna Karczewska Jan Krajewski i Elżbieta Skulimowska ż. Feliksa 178-03-81 360V-361R 72 Ż DM
2 1 1868 Krzemieniec Jan Burlin Krzemieniec Piotr Marcelina Krzymowska mieszcz. Jan Jachniewicz, Anna Szymańska wdowa 426-1-44 1V-2R 2 T 768 DW
29 11 1868 Szumbar Apolonia Jakuszewska Zahajce Karol Petronela Adamowska szl. Maciej Szadkowski, Aniela Tarnowska ż. Franciszka 626 175 9 1-41 T DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0090.htm
11 2 1868 Ostróg Jan Józef Hulewicz Ostróg Józef Agata Krasicka chrzest sierpien 1869 Piotr Naumowicz, Ludgarda Borzymowska panna 654-1-56 14V 7 R MZ
8 8 1869 Białogródka Marianna Sinicka Sosnoweczka Bazyli Rozalia Szumowska Antoni Kaliński i Marianna Ziobrowska ż. Wiktora 178-03-81 440V-441R 128 Ż DM
2 6 1869 Rzyszczów Władysław Czarkowski Starosz Eliasz Felicja Olszamowska Benedykt Zambrzycki, Franciszka O? 312-1-96 224 30 m.K KM
10 4 1869 Rzyszczów Wiaczesław Kosiński Kaniów Kazimierz Emilia Jurewicz Mikołaj Mandryka, Maria żona Aleksandra Sztrosmana, Aleksander Sztrosman, Paulina Słomowska 312-1-96 226 38 m.K KM
23 10 1870 Krzemieniec Mikołaj Burlingas Krzemieniec Piotr Marcela Krzymowska 1-50 25V-26R 84 T
20 4 1870 Ostróg Marianna Abramowska Wierzchów Florian Helena Martynowska Ksawery Martynowski, Marianna Kalennika Andruszka żona 654-1-56 25R 2 R MZ
2 6 1870 Białogródka Antoni Medyński Sosnóweczka Wawrzyniec Franciszka Skulimowska Józef Jaskulski i Anna Rutkowska ż. Stefana 178-3-84 19V-20R 64 Ż DM
11 4 1871 Szumbar Leon Jakuszewski Zahajce Karol Petronela Adamowska 1-55 138V-139R 5 T DW
17 6 1871 Ostróg ... Skolimowska Dorohoszcza Franciszek Pawlina Swiczarska Eliasz ...reszczyński, Helena Rudyk panna 654-1-56 39V 5 R 43 MZ 0
17 4 1871 Białogródka Katarzyna Kalnicka Sosnóweczka Józef Józefa Skulimowska Tomasz Studziński i Marianna Mirecka 178-03-84 115V-116R 57 Ż DM
25 9 1871 Białogródka Jan Ejsmont Hulowce Wincenty Karolina Jakubowska Michał Olszewski i Agnieszka Skulimowska ż. Jana 178-03-84 135V-136R 138 Ż DM
8 10 1871 Białogródka Józef Korzeniowski Ternawka Jan Klementyna Skulimowska Wawrzyniec Medyński i Augusta Staszewska ż. Pawła 178-03-84 137V-138R 141 Ż DM
2 12 1872 Horochów Andrzej Tarnawski Boroczyce Stanisław Anna Krzymowska 108 44-45 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20108/pages/PL_1_436_108_0024.htm
2 2 1872 Nowogród Maria Grzybowska Nowogród Cezary Joanna Rzymowska Kornel Kotkowski, Joanna Topolnicka, as. Alfred Chalski, Lucyna Kotkowska 178-3-156 227V-228R 37 Ż 452 DW
29 8 1872 Nowogród Feliksa Józefa Chodakowska Huta Kuka Hilary Helena Żymowska Cezary Grzybowski, Katarzyna Szymanowicz, as. Afred Skalski, Joanna Grzybowska 178-3-156 262V-263R 200 Ż 522 DW
28 8 1872 Nowogród Aniela Skocka Huta Kurczycka Ludwik Petronela Juchimowska Mateusz Kubasiewicz, Paulina Zińkiewicz 178-3-156 275V-276R 257 Ż 548 DW
9 12 1872 Nowogród Aniela Wachowska Medwedów Jan Karolina Rzymowska Franciszek Wachowski, Maria Borowska 178-3-156 293V-294R 330 Ż 584 DW
13 3 1873 Białogródka Józef Medyński Książęcin Wawrzyniec Franciszka Skulimowska Hipolit Mosiewicz [Musiewicz] i Petronela Piotrowska ż. Jana 178-03-84 346V-347R 52 Ż DM
3 1 1873 Ostróg Rozalia Genowefa Borzymowska Ostróg Tomasz Konstancja Seroczyńska Apolon Jurnacki, Zuzanna Kozicka ż. Edwarda, Ass. Konstanty Sosnowski, Emilia Potocka 654-1-56 59R 7 R MZ
20 8 1873 Ostróg Jadwiga Anna Piotrowska Ostróg Karol Maria Waśkowska Ignacy Sienicki, Aniela Bożymowska ż. Jana 654-1-56 65R 2 R MZ
14 7 1874 Sidorów Marianna Jachimowska Sidorów 133 Józef Zuzanna Dromirecka 1205L 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0054.htm
13 4 1874 Krzemieniec Grzegorz Burlingas Krzemieniec Piotr Marcelina Krzymowska miesz. Gierasim Cichocki, Anna Chodanowska panna 426-1-68 7V-8R 26 T
31 7 1875 Białogródka Władysław Rydwański [Radwański] Hulowce Jakub Karolina Jakubowska Wincenty Kamiński i Agnieszka Skulimowska ż. Jana 178-03-133 22V-23R 107 Ż DM
26 8 1875 Białogródka Aniela Medyńska Bisówka Wawrzyniec Franciszka Skulimowska Józef Jaskulski i Anna Rudkowska ż. Stefana 178-03-133 25V-26R 128 Ż DM
8 7 1876 Szumsk Elżbieta Głowacka Rachmanów Jan Stefania Myślińska chrz. 8.07 szl. Mieczysław Jundził, Jadwiga Adamowska panna 1-228 20V-21R 77 T DM 603
31 1 1876 Butowce Ludwik Kroszko Pieńki Antoni Paulina Okrzymowska Stefan Lubecki i Aleksandra Jemcyk ż. Dionizego 17-1-28 3V-4R 11 Ch 7-8 DM
24 12 1876 Butowce Stefan Kowalski Lisińce Teodor Tekla Ochrzymowska Kazimierz Pawłowski i Antonina Mańkiewicz panna 17-1-28 16V-17R 65 Ch 35-36 DM
24 12 1876 Butowce Aleksander Kowalski Lisińce Teodor Tekla Ochrzymowska Jan Wysocki i Marianna Gutowska ż. Antoniego 17-1-28 16V-17R 66 Ch 35-36 DM
1 9 1877 Krzemieniec Franciszek Burlingas Krzemieniec Piotr Marcelina Krzymowska 1-71 17V-18R 69 T
20 10 1877 Białogródka Franciszek Rydwański Hulowce Jakub Karolina Jakubowska Maciej Krymski i Agnieszka Skulimowska ż. Jana 178-03-133 134V-135R 126 Ż DM
29 1 1878 Kuniów Piotr Nawrocki Siekierzyńce Aleksander Franciszka Kulimowska Józef Żukowski i Paulina Malinowska ż. Jana 178-3-78 497V-498R 11 Ż DM
17 8 1879 Horochów Aniela Łaganowska Boryszkowicze Stefan Paulina Krzymowska 826 22-23 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0012.htm
1 12 1879 Kuniów Cecylia Nawrocka Siekierzyńce Aleksander Franciszka Skulimowska Michał Nawrocki i Paulina Malinowska ż. Jana 178-3-78 564V-565R 109 Ż DM
25 11 1879 Berezne Józef Bielawski Druchowa Jan Brygida Jachimowska chrzest 06.01.1880, Wincenty Ładecki i Marianna Ładecka 740-2-5 1V-2R 2 R 4 DM
26 8 1881 Kuniów Ludwik Nawrocki Siekierzyńce Aleksander Franciszka Kulimowska Józef Jakuszewski i Paulina Malinowska ż. Jana 178-3-78 638V-639R 65 Ż DM
19 2 1881 Meżyrów Konrad Janicki Rażepy Karol Aniela Ochramowska 904-6-2 14 W 5 JS1
1 6 1881 Zasław św. Jana Marianna Łukasiewicz Zasław Roman Tekla Skolimowska Piotr Kulczycki, Katarzyna Szturc 17-02-72 7V-8R 25 Ch 15-16 RG
17 10 1881 Zasław św. Jana Katarzyna Szumowska Zasław Józef Marianna Jan Kobyrski, Franciszka Kalnicka 17-2-72 12V-13R 48 Ch 25-26 RG
1 3 1882 Katerburg Albina Grządkowska Rybcza Wojciech Józefa Adamowska 204 287-288 8 0
9 10 1883 Kuniów Franciszek Nawrocki Siekierzyńce Aleksander Franciszka Skulimowska Józef Jakuszewski i Magdalena Nawrocka panna 178-3-78 734V-735R 88 Ż DM
31 7 1884 Katerburg Piotr Grządkowska Rybcza Wojciech Józefa Adamowska 204 232-233 25 0
18 4 1885 Dederkały Michalina Serafina Apolonia Olszamowska Sadki Bronisław Ludwika Nagrodzka szl. Serafin Nagrodzki i Adela Nagrodzka ż. Leona 1-79 120V-121R 14 T 710 DM
24 7 1886 Katerburg Anna Grządkowska Rybcza Wojciech Józefa Adamowska 204 165-166 12
1 4 1886 Kuniów Emilia Nawrocka Siekierzyńce Aleksander Franciszka Laszyńska? (Skulimowska) Stanisław Podhorodecki i Honorata Nowicka ż. Dionizego 178-3-86 51V-52R 26 Ż DM
15 2 1887 Horochów Jan Mulik Brany Jan Anna Krzymowska 123 9-10 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0007.htm
29 4 1887 Kuniów Antonina Nawrocka Siekierzyńce Aleksander Franciszka Skulimowska Stanisław Podhorodecki i Magdalena Podhorodecka ż. Władysława 178-3-86 88V-89R 23 Ż DM
12 9 1888 Radziwiłłów Michał Babicz Radzwiłłów Michał Antonina Gomowska 0.1-81A 58V-59R 39 T
7 9 1888 Katerburg Marianna Grządkowska Rybcza Wojciech Józefa Adamowska 204 113-114 25
2 2 1888 Radziwiłłów Maria Marcelina Michałowska Radzwiłłów Władysław Seweryna Skulimowska 0.1-81A 49V-50R 3 T
4 10 1888 Krzemieniec Maria Skulimowska Minkowce Celestyn Wiktoria Statkiewicz 01-81A 20V-21R 80 T
28 6 1889 Torczyn Leontyna Krupińska Jamki Franciszek Aniela Olszamowska 675 16-17 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0009.htm
14 8 1889 Kuniów Karolina Nawrocka Siekierzyńce Aleksander Franciszka Skulimowska Stanisław Podhorodecki i Antonina Jakuszewska ż. Marcina 178-3-86 193V-194R 80 Ż DM
2 7 1891 Katerburg Elżbieta Grządkowska Rybcza Wojciech Józefa Adamowska 204 25-26 19 Nul Null 0
5 1 1891 Krzemieniec Witold Stanisław Boren Krzemieniec Karol Dionizy Zofia Kosmowska 0.1-81G 13V-14R 50 T
28 9 1892 Torczyn Michał Krupiński Jamki Franciszek Aniela Olszamowska 678 28-29 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0015.htm
27 3 1892 Turzysk Zofia Sumowska Radowicze Józef Tomasz Jan Zofia Mydłowska 760 18-19 33 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0010.htm
19 7 1892 Krzemieniec Rozalia Adamowska Rybcza Wincenty Konstancja Sichniewicz Stanisław Stefański, Tekla Wójcicka ż. Juliana 0.1-81D 11V-12R 42 T
22 2 1892 Meżyrów Emilia Olszamowska Sewerynówka Zygmunt Agnieszka Czamarska Wiktor Ligocki i Bronisława Masłowna panna 904-6-13 152V-153R 16 W JS1
28 5 1894 Włodzimierz Maria Sumowska Zamlicze, par. Łokacze Józef Teodor Tomasz Janina Maria Wolańska 812 66-67 160 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0036.htm
16 1 1894 Włodzimierz Mieczysław Janicki Goryczów Ksawery Teofila Godlewska Józef Zarębiński, Sabina Gumowska ż. Władysława 812 9-10 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0006.htm
26 1 1895 Zaleszczyki Eugeniusz Szmidrygał Dupliska 55 Karol Marcella Szumowska 1813L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201817/pages/PL_1_301_1817_0003.htm
10 3 1895 Kuniów Wiktoria Goliszewska Lachowa Piotr Elżbieta Adamowska Karol Telicki i Rozalia Kamińska ż. Bronisława 178-3-86 546V-547R 40 Ż DM
21 6 1897 Turzysk Konstancja Sumowska Tahaczyn Stefan Emilia Maria Wierzbicka 920 15bV-16R 69 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0018.htm
4 6 1898 Torczyn Maria Krupińska Kolonia Jamki Franciszek Aniela Olszamowska Jan Krupiński, Stefanina Suchodolska panna 935 10V-11R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0011.htm
12 9 1900 Krzemieniec Seweryn Silwan Janczyński Krzemieniec Piotr Idalia Skulimowska 17 V-18 R 68 0
22 1 1900 Horochów Karolina Krzymowska Dołhe Rafał Petronela Pawłowska 943 3V-4R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0004.htm
6 8 1901 Torczyn Julia Krupińska Kolonia Jamki Franciszek Aniela Olszamowska 955 20-21 50 0
18 5 1901 Krzemieniec Petronela Adamowska Rybcza Wincenty Konstancja Cichniewicz 10 V-11 R 40 0
24 5 1901 Niewirków Bolesław Szrot Huta Bystrzecka Dionizy Maria Bazyjewska Erazm Persik, Benigna Ukrzymowska ż. Wladysława 965 3V-4R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0004.htm
5 3 1902 Krzemieniec Marcelina Janczyńska Krzemieniec Piotr Idalia Skolimowska 15 V-16 R 57 0
1 4 1902 Szumsk Kamila Malewska Załuże Franciszek Karolina Adamowska 01-236 244V-245R 76 T
10 6 1902 Fastów Antonina Sokołowska Wulżka, par. Didowszyzna Józef Sabina Adamowska Feliks Sokołowski, panna Feliksa Piotrowska 1268-1-50 157V-158R 27 CDIAK 166 KM, DW
21 4 1904 Szumsk Aleksander Malewski Obycz Franciszek Karolina Adamowska 0.1-238 25V-26R 97 T
18 6 1906 Szumsk Marcelina Malewska Obycz Franciszek Karolina Adamowska 01-236 102V-103R 88 T
31 8 1906 Szumsk Franciszka Skolimowska Suraż Józef Maria Gordzielewska 01-236 110V-111R 128 T
2 9 1906 Ołyka Anna Adamowska Humienniki Jan Maria Bednarz 1019 241 147 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0127.htm
8 1 1908 Szumsk Stanisław Marciniuk Załuże Jan Franciszka Adamowska Stanisław Bacajewski, Joanna Tomczuk 426-1-97 2V-3R 9 T RK 607 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WK-3?i=606&cat=834001
4 3 1909 Ołyka Zofia Adamowska Humienniki Jan Marianna Bednarz 1019 28 55 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0018.htm
2 8 1909 Szumsk Aniela Malewska Obycz Franciszek Karolina Adaszewska Adamowska Jan Marciniuk, Karolina Karczewska ż. Floriana 72V-73R 123 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CN-M?i=897&cat=834000
19 3 1909 Krzemieniec Konstancja Adamowska Rybcza Wincenty Konstancja Siniewicz Kalikst Janczyński, Klementyna Janczyńska 426-1-99 7V-8R 28 T 833 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R37B-B?i=832&cat=300453
30 3 1909 Krzemieniec Helena Kowalska Krzemieniec Jan Waleria Skulimowska Józef Wolski, Maria Tasińkiewicz 426-1-99 9V-10R 36 T 835 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H9-7?i=834&cat=300453
22 1 1912 Horochów Czesława Krzymowska Bużany Franciszek Feliksa Lipińska 1039 6 13 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0009.htm
7 6 1912 Tajkury Petronela Adamowska Mizocz par. Ostróg Karol Krystyna Krowczyńska Michał Piekarski i Katarzyna Majewska panna 740-4-696 16V-17R 62 R 18 DM
22 8 1914 Tbilisi Jadwiga Jarzymowska Tbilisi Władysław s. Modesta Helena c.Franciszka Nakonecznikowa Lucjan Owerłło, Elżbieta Nakonecznikowa 98V 119 Tb
24 2 1915 Kijów Św. Aleksandra Stanisław Gumowski Kijów Leonard Malwina Skipor Antoni Czepan i Aleksandra Gumowska 312/1/129 11V-12R 44 m.K JM1
26 4 1915 Kijów Św. Aleksandra Kazimierz Żurawski Kijów Franciszek Aniela Domańska Józef Jakumowicz i Marcjanna Sumowska 312/1/129 25V-26R 98 m.K JM1
31 5 1915 Kijów Św. Aleksandra Leopold Busz Wasylków Waldemar Wiktoria Roman Mikołaj Milewski i Ludwika Adamowska 312/1/129 36V-37R 141 m.K JM1
20 4 1915 Kowel Irena Jahołkowska Sławeczno Michał Jadwiga Mrozowska Kazimierz Jagołkowski, Józefa Prażmowska 1072 26-27 62 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0014.htm
20 10 1915 Starokonstantynów Józefa Adamowska Starokonstantynów Franciszek Anna Nowicka Antoni Świadzki i Maria Ciesielska wdowa 17-2-90 30V-31R 124 Ch 62-63 DM
26 2 1917 Tbilisi Julia Jarzymowska Tbilisi Władysław Helena c.Franciszka Nakonecznik Artur Jeżewski, Regina Dwerło 158R 17 Tb
20 7 1919 Wiszenki Bronisław Bielecki Sitarówka Franciszek Stanisława Okuniewska Napoleon Dereszkiewicz, Julia Zimowska ż. Marcela 35-9-1359 15V-16R 72 Ł 95837 RK
31 3 1920 Ostróg Regina Jackiewicz Chorów Józef Romania Abramowska Rufin Mosiewicz, Bronisława Jackiewicz 2 59 O DW
3 12 1920 Ostróg Stanisława Michalewska Chorów Franciszek Helena Białkowska Jan Michalewski, Bronisława Abramowska 32 177 O DW
13 1 1920 Berezne Czesław Żarczyński Majdan Mokwiński Antoni Antonina Skolimowska A.Milewski,Agnieszka Żarczyńska,Wincenty Żarczyński,Apolonia Żarczyńska 740-4-11 87R 10 R AS
20 5 1920 Krzemieniec Maria Adamowska Rybcza Franciszek Anna Malczewska Mateusz Adamowski, Petronela Holewska panna 426-1-122 7R 31 T 377 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4X1W?i=376&cat=300453
18 2 1921 Ostróg Helena Wojkowska Chomiakowskie Porębie Wawrzyniec Antonina Abramowska Piotr Abramowski, Helena Abramowska 45 40 O DW
1 3 1921 Ostróg Kazimierz Nawrocki Chorów Józef Klementyna Mysłowska Aleksander Mysłowski, Bronislawa Abramowska 47 45 O DW
5 10 1921 Ostróg Leonarda Abramowska Chorów Piotr Bronisława Zielińska Józef Jackiewicz, Bronisława Jackiewicz 79 173 O DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
18 11 1742 Szumsk Dominik Olecki Dederkały Małe Marianna Żukowska Dederkały Małe Józef Hanecki, Marianna Szumowska, Mikołaj Strojnowski, Szymon Zarzecki 297-1-180 6R Ł RK
20 1 1743 Szumsk Józef Piotrowski Potutorów Zuzanna Szumowska Potutorów Jan Dyderkał, Marianna Kamińska, Franciszek Kołątaj, Marianna Dyderkałowa 297-1-180 6R Ł RK
12 7 1750 Szumsk Franciszek Szymański Waśkowce Anna Sacimowska Waśkowce Wawrzyniec Paszowski, Kasper Orłowski, Antoni Czechowski, Magdalena Czechowska, Anastazja Szymańska, Zofia Szymańska 297-1-180 17R Ł RK
3 7 1757 Szumsk Piotr Esman Ejsmont Bykowce k Teofila Sasimoska Sasimowska Bykowce p Domański, Samuel Esman, Szymon Tyszkiewicz 297-1-180 27V Ł RK
27 1 1765 Szumsk Piotr Fedoroski? Fedorowski? Bykowce Marianna Sosimoska Sosimowska Bykowce Maciej Kowalski, Jan Sierakoski, Jan Kulczycki, Anna Mikulska 297-1-180 44R Ł RK
28 1 1766 Jagielnica Piotr Strzemiński w Magdalena Chocimowska Nagurzanka Piotr P..., Katarzyna Popławska z Jagielnicy 435L 1a http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20435/pages/PL_1_301_435_0002.htm
31 7 1810 Wyszogródek Jakub Kowal Wereszczaki w Marianna Szumowska Wereszczaki w Mikołaj Wiatrowski, Adalbert Kantyluk 279-1-19 14V 6 Ł DM
19 8 1823 Krzemieniec Jan Romuszewski Andrucha 26 Rozalia Klimowska Andrucha 35 Ignacy Wołosewicz Antoni Rybiński 300 14 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0008.htm
7 10 1823 Cudnów Antoni Gomoliński Dubiszcze 45 Józef Justyna Wilamowska Józefa Wróblewska Dubiszcze 18 Michał Domicela Grodzicka Wiktor Okrymski 569-1-56 18V-19R 29 Ż DM
12 2 1827 Koblin Piotr Łogocki Młynów 18 Michał Helena Gornicka Abramowska Młynów 14 Wincenty Katarzyna Paszkiewicz Franciszek Jaworski, Wawrzyniec Buczkowski 813 214 1 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0217.htm
7 8 1827 Stary Konstantynów Kapucy Jan Pankowski parafia Zasław (kościół Misjonarzów Zasła 30 Józef Franciszka Kruszewska Marianna Ilińska Szkarawka Mała 18 Bazyli Emilia Nizdymowska Rafał Zarzycki, Jan Skrzyński 178-3-93 189R 7 Ż 365 KP2
8 8 1828 Ołyka Teodor Lukowski Ołyka 33w Stanisław Marianna Żmijowska Julianna Klimowska Metelno Sebastian Tekla Baczyńska 814 155 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0159.htm
7 5 1828 Ostróg Stefan Topolnicki Mirohoszcz, Parafia Dubno 28 Jan Anna Lepieszczyńska Marianna Wiśniewska Piwcze 20 Feliks Salomea Bachrymowska Wojciech Mieszkowski, Józef Stężycki, Jan Ordowski 171-1-1 19R 10 R Mg
28 10 1828 Stary Konstantynów Domini ur. Aleksander Jakubowski Zapadyńce 40 ur. Jan Marianna Łokajewicz ur. Katarzyna Adamowska Zapadyńce 20 ur. Sebastian Marianna Bobrowska ur. Tomasz Dobrowolski, Grzegorz Sławski 178-3-94 165V 19 Ż 319 KP2
10 11 1829 Annopol Fabian Iwanicki Puzyrki 25 Tekla Dąbrowska Puzyrki 16 Jakub Tekla Olszamowska ur. Jan Chodakowski, Michał Metelski 171-1-2 124R-V 9 R 7308 DW
26 5 1829 Włodzimierz Wincenty Bogdanowicz Włodzimierz 20 Ignacy Petronela Szumowska Marianna Lachowicz Włodzimierz 18 Paweł Helena Lackowska 844 38 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0024.htm
3 2 1829 Jałowicze Iwan Kataryniuk Pułhanów 20 Chwedor Katarzyna Łukielanek Marianna Brzymowska Pułhanów 19 Szymon Jadwiga Chmielowska Jakub Kałeniuk, Paweł Babiuk 815 320 R 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0326.htm
21 7 1829 Szumsk Józef Jankowski par. Szumsk 26 Piotr Apolonia Węzowska Katarzyna Świderska par. Szumsk 24 Wawrzyniec Marianna Kalimowska 245-1-3 398V 69 R
26 5 1829 Ostróg Teodor Tuński 41 Jan Katarzyna Szumborska Tekla Adamowska Płużne 30 Antoni Tekla Wasilewska Ignacy Michalski, Kazimierz Miłachowski 171-1-2 17RV 8 R 7195/7197 MZ
22 4 1829 Lachowce Stanisław Popławski Wolica par. Teofipol 37 Józef Rozalia Orlicka Teresa Onichimowska Daniłówka 20 Franciszek Brygida Olszewska Piotr Żeromski i Maciej Delamon 171-1-2 99R 10 R DM
26 2 1829 Teofilpol ur. Jan Łapiński Olejniki 20