Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 625 wyników dla: Bis

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
23 4 1803 Kuniów Eleonora Kadłubiska 69 Podczapki JW 297-1-086 4R Ł
17 2 1805 Kuniów Franciszek Kadłubiski 69 Poczapki s. JW Józefa i Ludwiki z Izdebskich 297-1-086 8R Ł
28 5 1817 Łuck Jan Dubiski 50 Bodiaczów urodzony 95R Ł
31 5 1822 Krzemieniec Feliks Kadłubiski 60 Krzemieniec 299 132 66 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0072.htm
24 12 1822 Krzemieniec Grzegorz Joachim Kadłubiski 45 Lisznia 299 147 170 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0079.htm
1 1 1824 Krzemieniec Adam Biszlager 2 Krzemieniec s. Jana i Teresy 299 170 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0091.htm
23 7 1824 Krzemieniec Joanna Biszlagier 52 Krzemieniec 299 185 87 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0098.htm
2 10 1825 Deraźne Jakub Babisczenicz 2 Wólka Podłużańska s. ur. Stanislawa i Agnieszki 61 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2061/pages/PL_1_436_61_0001.htm
14 4 1827 Koblin Ksawera Dubiska 1 Młynów Erazm i Regina 813 216 3 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0219.htm
2 5 1828 Ołyka Róża Łukowska 32 Ołyka - Turczyn z Dubiskich, żona Teodora Łukowskiego 814 159 19 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0163.htm
13 6 1828 Szpanów Anna Kuczyńska 7 Rzeszuck c. Ur. Szymona i Katarzyny z Babiszewskich 171-1-1 177R 2 R Mg
20 1 1829 Hołoby Andrzej Drubiszewski 50 Gończy Bród przychodzień niewiadomych rodziców 844 210R/397 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0222.htm
21 1 1829 Lachowce Tekla Kadłubiska 62 Okniny ur., wdowa po Feliksie, syn Seweryn i córka Lucyna 171-1-2 106R 2 R DM
2 5 1830 Kołki Karol Dubiski 5 Matwiejki s. Barbary; poch: 04.05. 816 63a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0065.htm
1 11 1830 Krzemieniec Marianna Dziekuńska 52 Krzemieniec po II-mężu Dziekuńska, po I-mężu Zbiszewska 01-7 90R 714 T 958 DM
16 2 1830 Lachowce Franciszka Biskupska 4/52 Hulowce c. panny ur. Marianny Biskupskiej 171-1-3 116V 15 R DM
22 4 1831 Ołyka Tadeusz Dubiski 68 Ołyka wdowiec, syn Ignacy, córki Helena za Józefem Radlińskim, Marianna za Mikołajem Harasimowiczem i Apolonia - panna 817 319 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
9 3 1831 Szumsk Petronela Biskupska 43 Zaleśce mąż Jan Biskupski 245-1-5 380V 13 R RK
25 5 1831 Lachowce Józef Biskupski 7 Żemelińce s. ur. Antoniego i Heleny z Piaseckich 171-1-4 111V 76 R DM
11 11 1831 Lachowce Teofila Bojanowska 1 Hulowce c. ur. Stanisława i Heleny z Biskupskich 171-1-4 115R 114 R DM
21 2 1832 Kołki Anna Dubiska 75 Matwiejki wdowa; poch: 24.02. 818 55 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0061.htm
16 5 1832 Horyńgród Julia Babiszewska 2,5 Folwark Taerczyn córka Ur. Grzegorza i Eufrozyny 171-1-5 161R 5 R Mg
5 2 1832 Lachowce Klemens Biskupski 1 Żemelińce s. ur. Antoniego i Heleny z Piaseckich 171-1-5 111V 11 R DM
19 1 1833 Kuniów Piotr Tabis 7 Martyń s. Jana i Katarzyny z Iwanowskich 171-1-6 72 V 4 R 0
16 4 1833 Ołyka Leopold Harasimowicz 3 Ołyka Mikołaja i Marianny z Dubiskich 819 148 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0155.htm
21 5 1833 Ołyka Malwina Harasimowicz 1 Ołyka Mikołaja i Marianny z Dubiskich 819 148 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0155.htm
12 2 1833 Szumsk Julianna Biskupska 30 Kordyszów z puchliny, ur., zd. Sokołowska, mąż Jan 245-1-7 397R 10 R RK
30 12 1834 Ołyka Wincenty Dubiski 83 Romaszkowszczyzna żona Helena Czerniawska, dzieci Erazm, Franciszek i Ludwika 820 130 50 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0134.htm
22 1 1834 Białogródka Marianna Gurowska 76 Sosnoweczka ur., z Dubiskich, wdowa po Janie Nepomucenie, synowie Jakub i Maciej, córki Apolonia i Marianna 171-1-100 94R 4 Ż DM
17 7 1835 Lachowce Jakub Kadłubiski 52 Semenów s. Wlm Ignacego i Anny z Pruszyńskich 171-1-8 122V 44 R DM
14 11 1835 Lachowce Joanna Kadłubiska 27 Okniny zmarła w połogu, z Zalewskich, żona Wlm Seweryna Kadłubiskiego, córki Antonina i Joanna 171-1-8 124V 64 R DM
5 5 1836 Swojczów Elzbieta Dubiszewska 1,5 Mołczanów c. Franciszki panny 598 25 7 0
6 1 1836 Ostróg Antonina Dubiska 58 Mizocz z Ryszkowskich, nie wiadomo jakiego stanu 171-1-9 29V 3 R DM
1 5 1837 Luboml Julianna Leszbrant 1i8/12 Luboml r. Karol, Anna Bisz 852 594 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0311.htm
8 3 1837 Lachowce Marianna Biskupska 2 Hulowce c. 1-dw. Heleny Biskupskiej z nieprawego łoża 171-1-10 125R 19 R DM
12 9 1839 Szumbar Julianna Dubiszewska 68 Borki ur., wdowa zza Ostroga 201 33 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0018.htm
24 11 1839 Tajkury Franciszek Spędowski 52 Krajów żona Katarzyna z Biskupskich, syn Feliks żonaty, córka Joanna 879 47 V 19
11 10 1839 Deraźne Hieronim Kowalewski 14/12 Podłużne s. Jana i Wiktorii z Wabiszczewskich 879 191 V 13
2 5 1840 Dąbrowica Anna Romańska 28 Złote z Dubiskich; poz. m. Pawła; poch: 04.05. 826 127a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0128.htm
1 5 1840 Lachowce Euzebia Kadłubiska 44 Semenów c. Podstolego pow, krzemienieckiego Ignacego i Anny z Pruszyńskich 880 83 V 29
13 7 1840 Deraźne Jan Dubiski 73 Podłużne bezdzietny wdowiec 880 172 V 14
1 8 1840 Ołyka Anna Dobiszewska 65 Borbin wdowa, zostawiła córkę Mariannę 464 24 14 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20464/pages/PL_1_436_464_0014.htm
26 6 1841 St. Oleksiniec Anastazja Biszewska 49 Łosiatyń wdowa po Macieju 872 605 20
12 3 1841 St. Oleksiniec Maciej Biszewski 49 Łosiatyń żona Anastazja, bez potomstwa 872 605 21
16 7 1841 Miropol Paweł Sosnowy 0,5 Kotelanka s.Michała i Marianny z Kubiszów 872 383 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0203.htm
5 1 1841 Luboml Anna Danowska 78 Skiby ur. Lubiszewska 856 544 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0298.htm
10 6 1842 Ołyka Alojzy Osiński 80 Ołyka biskup sufragan łucki 466 24 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0013.htm
15 11 1842 Lachowce Helena Biskupska 50 Żemelińce z Piaseckich, mąż Antoni, synowie Jakub i Jan, cóki Teresa i Maryanna 881 111 R 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0119.htm
10 7 1843 Tajkury Grzegorz Wabisiewicz 50 Kwasiłów żona Eufrozyna z Charkiewiczów, synowie Ignacy, Jan i Antoni, córka Teresa 882 55 V 14
13 8 1843 Stepań Hipolit Wabiszczewicz 4 Trostaniec s. Sylwestra i Cecylii z Górowskich 882 207 V 17
3 1 1843 Niewirków Helena Boczarowska 50 Niewirków z Biskupskich, mąż Jan, córki Marcellina i Tekla 882 257 R 2
19 9 1843 Ostróg Brygida Serednicka 60 Ostróg z Dubiszewskich, wdowa po Karolu, córki Ludwika i Karolina 882 30 V 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0032.htm
23 3 1844 Ostróg Izydor Gorliński 45 Tesów żona Brygida z Kadłubiskich, syn Serafin Stanisław, córka Tekla Wiktoria Wincenta Lucyna 883 26 R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0029.htm
4 2 1845 Dera?ne Kasper Wabiszczewicz 99 Zła?ne synowie Mateusz, Eliasz, Stanisław i Jan, córki Franciszka, Katarzyna, Barbara i Małgorzata 884 216 V 3
4 3 1845 Dera?ne Cezary Wabiszczewicz 10 Czudwy s. Michała i Ewy z Żukowskich 884 216 V 4
22 5 1845 Łuck Katarzyna Spędowska 45 Łuck z Biskupskich, wdowa, syn Feliks, córka Joanna 381 37 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0020.htm
27 3 1845 Szpanów Karol Dubiski 67 Szpanów kawaler 884 198 V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0205.htm
9 1 1845 Kołki Jan Nowicki 75 Chrask Zofia Nowicka z Biskupskich 831 79 4 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0082.htm
3 8 1845 Białogródka Ignacy s. Mikołaja Rajewski 69 Sosnoweczka mieszkaniec Bisówki parafii Lachowce, wdowiec po Annie z Juskowiczów c. Jana, bez potomny 178-03-113 116R 62 Ż DM
7 4 1846 Beresteczko Rafał Mikołaj Lewicki 2 Smolawa s. wlm. Antoniego i Ludwiki z Libiszowskich 8 23 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0014.htm
5 12 1846 Tuczyn Hipolit Wabiszczewicz Płotnicki 7/12 Tuczyn z ospy, s. Sylwestra i Cecyli z Gurowskich 885 177R 17 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0183.htm
6 3 1847 Ołyka Stefania Łossowska 2 Ołyka Teodora i Emilii z Rembiszewskich 471 28 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20471/pages/PL_1_436_471_0016.htm
30 1 1848 Ołyka Aleksander Rembiszewski 17 Ołyka Stanisława i Barbary z Dąbczyńskich 472 35 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0020.htm
7 5 1848 Dąbrowica Stefania Antonina Żytyńska 0,5 Dąbrowica r: Józef i Ludwika z Łabiszów; poch: 09.05. 834 152 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0160.htm
5 8 1848 Ostróg Jan Biskupski 87 Milatyn 1-dw., żona Anna 171-1-14 41V 95 R DM
14 6 1850 Luboml Emilia Dubiska 30 Luboml ur. Rogozińska 863 628 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0332.htm
21 5 1850 Lachowce Maksymilian Kadłubiski 62 Semenów Wlm, s. Ignacego i Anny Pruszyńskiej, nie pozostawił po sobie nikogo 171-1-16 321V 32 R DM
19 11 1850 Lachowce Stanisława Kadłubiska 2 Okniny c. Wlm Seweryna i Bronisławy Wachowskiej 171-1-16 327R 63 R DM
3 4 1851 Ołyka Franciszek Dubiski 47 Romaszkowszczyzna s. Wincentego i Heleny z Czerniawskich, J.Wlm., kawaler, właściciel części wsi Romaszkowszczyzna 475 38-39 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0021.htm
15 9 1852 Targowica Józef Piotrowski 1 Łuczyce s. jednodworców Andrzeja i Faustyny z Dubiszewskich 836 348 14 0
16 9 1853 Włodzimierz Antonina Dobiszewska 52 Włodzimierz mąż Stefan 789 83 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0043.htm
27 9 1853 Włodzimierz Piotr Dobiszewski 82 Włodzimierz szl., kawaler 789 85 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0044.htm
6 3 1854 Dederkały Petronela Biskupska 75 Liski z Kryńskich, szlachcianka, wdowa po Erazmie 55 201 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0105.htm
6 8 1855 Ołyka Kasper Artymowicz 44 Ołyka żona Joanna z Babiszewiczów, córki Anna, Kamila, Zofia 479 56 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0029.htm
18 9 1855 Ołyka Konstantyn Babiszewicz 10/365 Ołyka syn NN i Marianny 479 59 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0031.htm
2 10 1855 Ołyka Jan Babiszewicz 2 Ołyka syn NN i Marianny 479 60 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0032.htm
20 5 1855 Kowel Mateusz Fabiszczuk 25 Kowel rekrut 9. dywizji piechoty, kawaler 257 92 126 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0048.htm
2 4 1856 Ołyka Tekla Dubiska 56 Romaszkowszczyzna z Tuszewskich, mąż Ignacy, s. Józef, Janusz, Karol, Zygmunt , c. Izabela Szyszkowska, wdowa po majorze 480 61 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0033.htm
17 9 1856 Ołyka Karol Dubiski 13/12 Dubiszcze Józefa i Zofii z Korzeniowskich 480 66 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0035.htm
30 11 1857 Ołyka Stanisław Rębiszewski 78 Ołyka żona Barbara Dębczyńska, córki Emilia Łosowska, Julia, Marianna 481 71 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0038.htm
16 12 1858 Korytnica Domicela Grubiszowska 46 Uściług mąż teodor, córka Marianna 230 30 28 0
29 6 1858 Ołyka Marianna Rębiszewska 23 Ołyka Stanisława i Barbary z Dębczyńskich 482 55 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0029.htm
26 7 1860 Ołyka Helena Dubiska 88 Romaszkowszczyzna z Czerniewskich (?), wielmożna, wdowa po łowczym trembowelskim, potomstwa nie zostawiła 841 345-346 14 0
14 3 1861 Brody Magdalena Skubisz 18 Suchowola 1 gość z pow. sanockiego L 26
29 1 1861 Krzemieniec Marianna Grubiszewska 28 Krzemieniec żołnierka 0.1-34 57R 19 T
29 4 1863 Włodzimierz Franciszka Barda 30 Włodzimierz z Dubiszewskich, w.ż., mąż Bazyli, syn Aleksander 798 67 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0036.htm
24 11 1863 Krzemieniec Salomea Dubiszewska 9/365 Krzemieniec c. NN i chł. Marianny z Antoniewskich 0.1-36 63V 88 T
20 3 1863 Lachowce Antoni Muszyński 6/12 Żemielińce s. Józefa i Marianny Biskupskiej 178-3-146 33R 21 Ż DM
25 10 1864 Krzemieniec Rafalina Dubiszewska 1/365 Krzemieniec c. NN i Marianny z Antoniewskich 1-38 67R 75 T 235
13 2 1865 Ołyka Barbara Rembiszewska 75 Ołyka z Dębczyńskich, jednodworka, wdowa po Stanisławie, córki Emilia Łosowska mężatka i Julia panna 488 50-51 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0027.htm
28 5 1867 Torczyn Teofila Kadłubiska 45 Okorsk z Hulewiczów, ziemianka, mąż Dionizy, po pierwszym mężu Wężyk, z 1-go małżeństwa córka Ewa Wężyk zamężna, z 2-go synowie Witold i Benon i córka Helena 653 53 18 0
18 12 1867 Lachowce Cezary Leon Kadłubiski 4 Okniny s. szl. Seweryna i Bronisławy 178-3-146 202V 39 Ż DM
4 8 1868 Tuczyn Agata Wabiszczewicz 1 Tuczyn c. Marcina i Michaliny z Makowskich 682 27 18 0
18 2 1868 Lachowce Grzegorz Zawadzki 48 Żemielińce 1-dw., żona Teresa z Biskupskich 178-3-146 241R 6 Ż DM
17 6 1868 Lachowce Lucyna Kadłubiska 74 Okniny szl., panna 178-3-146 243V 21 Ż DM
26 4 1869 Tuczyn Józefa Sobieszczańska 53 Tuczyn z Dobiszewskich, ziemianka, syn Czesław, córka Otolina 683 36 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0020.htm
23 2 1870 Tuczyn Paweł Korczakowski 14/12 Tuczyn s. 1-dw. Jana i Anny z Wabiszczewiczów 684 48 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0026.htm
21 4 1870 Tuczyn Waleria Wabiszczewicz 6 Tuczyn c. miesz. Marcina i Michaliny z Makowskich 684 52 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0029.htm
9 4 1872 Tuczyn Edward Wabiszczewicz 0,5 Tuczyn s. mieszczan Adama i Anny z Kulmanów 686 49 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0028.htm
8 2 1872 Jampol Tyburcy Kadłubiski 77 Semenów ziemianin, parafianin teofilpolski, żona Ludwika z Kustowskich, córki Wanda i Maria 1-58 25V 10 T 732
13 4 1872 Krzemieniec Stefan Drobiszewski 42 Krzemieniec szer. rez., żona Maria, syn Józef 1-62 42R 34 T 907
12 10 1873 Kowel Izabela Rembiszewska 63 Truskoty z Brajczewskich, szl., mąż Kazimierz, syn Ferdynand 274 41 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20274/pages/PL_1_436_274_0023.htm
4 6 1874 Ołyka Ignacy Dubiski 79 Romaszkowszczyzna s. Tadeusza, wdowiec po Tekli Tuszowskiej, zostawił synów Józefa-Juliusza, Janusza-Pawła-Edwarda, Karola-Mieczysława i c. Izabelę - wdowę po Szyszkowskim, 495 79 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0041.htm
5 10 1874 Ołyka Izabela Szyszkowska 52 Romaszkowszczyzna z Dubiskich, c. Ignacego, wdowa po Kajetanie s.Konstantego, bez potomstwa 495 84 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0044.htm
23 4 1877 Tuczyn Cecylia Wabiszczewicz 59 z d. Górowska, miesz., mąż Sylwester, synowie Adam i Jan, córki Teresa, Paulina, Emilia, Wiktoria i Maria 691 51 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20691/pages/PL_1_436_691_0027.htm
20 2 1877 Kuniów Anna Kadłubiska 70 Stajło parafianka ostrogska, z Choinów, mąż Maksymilian, córka Marianna 178-03-78 488V 13 Ż DM
6 3 1878 Ołyka Emilia Łosowska 52 Ołyka z Rembiszewskich, mąż Teodor, dzieci Konstanty, Ludwik i Kamila 499 80 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0042.htm
28 6 1878 Ołyka Teodor Łosowski 61 Pokaszczów wdowiec po Emilii Rembiszewskiej, zostawił synów Konstantego i Ludwika oraz córkę Kamilę 499 86 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0045.htm
4 8 1883 Katerburg Antonina Niwińska 2 Rybcza c. Karola i Klary z Biskupskich 204 280 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0159.htm
30 1 1884 Rzyszczów Ludwika Rubiszewska 14 Pszeniczniki c. mieszcz. Teodora i Doroty z Osińskich 1268-2-26 15 2 CDIAK
24 8 1884 Tuczyn Michalina Wabiszczewicz 39 Danczyn mieszcz., mąż Marcin, dzieci Władysław, Teodor, Piotr, Walery i Antonina 698 43 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0024.htm
1 9 1884 Tuczyn Franciszek Wabiszczewicz 8 Danczyn s. mieszcz. Marcina i Michaliny z Makowskich 698 43 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0024.htm
28 10 1891 Turzysk Julian Siemiątkowski 1 Wierzbiczno s. Jana i Marty z Kubiszów 759 52 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0030.htm
14 2 1893 Ołyka Michał Rembisz 7 Długoszyje syn Jana i Marianny 1018 222 13 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0118.htm
28 1 1893 Jałowicze Michał Kardasz 4 Pjanie s. cudzoziemców z Galicji chłopów gm. Pilzna Jana i Katarzyny Rembisz 165 35 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0021.htm
7 2 1893 Jałowicze Marianna Kardasz 1 Pjanie c. cudzoziemców z Galicji chłopów gm. Pilzna Jana i Katarzyny Rembisz 165 36 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0021.htm
1 9 1894 Turzysk Piotr Leszczyński 3 Wierzbiczno s. Karola i Balbiny z d. Kubisz 762 50 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0026.htm
22 6 1895 Ołyka Marianna Duda 4 Długoszyje Jana i Rozalii z Bisów 1018 506 45 MO
6 5 1895 Tuczyn Erazm Wabiszczewicz 25 Tuczyn s. miesz. Adama i Anny z Kulmanów 915 41R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0035.htm
1 2 1897 Turzysk Wincenty Siemiątkowski 1 Wierzbiczno s. Jana i Marii z Kubiszów 920 26R 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0026.htm
19 2 1897 Białogródka Feliks Krasusski 73 Okniny szl., żona Maria z Kadłubiskich, córki Magdalena i Joanna 17-2-83 16 Ch
15 4 1899 Turzysk Rozalia Siemiątkowska 9/12 Wierzbiczno c. Jana i Marty z Kubiszów 940 35 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0029.htm
30 1 1901 Tuczyn Franciszek Kulman 85 Tuczyn żona Pawlina z Wabiszczewiczów 957 42 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0035.htm
15 4 1901 Tuczyn Stefania Wabiszczewicz 19 Leonówka c. Filipa i Kunegundy z Chodorowskich 957 46 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0037.htm
27 7 1901 Tuczyn Feliks Wabiszczewicz 2/12 Krąglik s. Waleriana i Kamili z Więckowskich 957 48 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0038.htm
3 11 1901 Tuczyn Filip Wabiszczewicz 49 Leonówka żona Kunegunda z Chodorowskich, dzieci: Safania (?), Józefa, Aniela i Marcelina 957 50 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0039.htm
3 1 1909 Ołyka Maria Jandera 45 Pełża z Bisów, zostawiła męża Józefa 1019 136 2 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0074.htm
19 6 1909 Tbilisi Aldona Beata Poradnia-Poradowicz 1 Tbilisi c. mieszczan m. Jakobistada kurlandzkiej gub. 75 75 Tb
26 9 1910 Tbilisi Antoni Likszys 40 Tbilisi s. Adama, chłop kowieńskiej gub., żona Jadwiga z d. Dambis, syn Wilhelm l. 9 109 92 Tb
16 11 1913 Tbilisi Tomasz Sibis 56 Tbilisi s. Feliksa, chłop kieleckiej gub. 179 97 Tb
12 7 1914 Tuczyn Władysław Wabiszczewicz 2 Buhryń s. Waleriana i kamili z Więckowskich 1057 74 35 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0040.htm
17 4 1915 Kijów, św. Aleksandr Klementyna Strzałkowska 89 Kijów z domu Dubiska, wdowa po Józefie Stefanowie, ojciec: Piotr 312/1/129 141R 100 m.K. JM1
4 8 1915 Kijów, św. Aleksandr Apolinary Zarowny-Rubiszewski 50 Kijów z Kaniewa, ojciec: Fiodor 312/1/129 158V 209 m.K. JM1
6 11 1915 Kijów, św. Aleksandr Maria Bis 3 Kijów Rodzice: Jan i Rozalia Klartuk 312/1/129 174R 325 m.K. JM1
10 11 1915 Kijów, św. Aleksandr Stanisław Bis 36 Kijów z Krasnegostawu 312/1/129 175R 334 m.K. JM1
25 12 1916 Tbilisi Stanisław Ściubisz 59 Tbilisi s. Mikołaja, chłop kieleckiej gub., żona Barbara z d. Bażnowa, dziewci: Zofia l. 18, Franciszek l. 15 i Adelejda l. 12 280 221
7 2 1931 Radziwiłłów Emil Rembisz 5 Radziwiłłów s. Czesława i Emilii z Sajców 1-119 253 V 6 T 0
18 5 1936 Krzemieniec Ryszard Cześnik 7 Krzemieniec s. Zdzisława i Joanny z Biskupskich ur. 24.3.1929, mieszkający w Dederkałach 21 0
18 4 1937 Krzemieniec 0 Krzemieniec s. Ignacego i Marii z Biskupów 45 R 25 0
20 2 1939 Krzemieniec Jan Czarnota 0 Krzemieniec s. Ignacego i Marii z Biskupów 14 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
4 3 1726 Czartorysk Kazimierz Biskupski Wojciech Anna Hurko szl. Wieńczysław Małyński, Barbara z Wilczopolskich Wągrocka, Józef Wągrocki, Helena Hurkówna 297-1-185 34R Ł
23 4 1727 Czartorysk Agnieszka Marianna Biskupska Wojciech Anna Hurko ur. Michał Jączyński, Barbara Brzezicka, Franciszek Turtaj, Helena Hurkówna, Bartłomiej Hurko, Anna 297-1-185 36R Ł
0 1756 Ostróg Antoni Biskupski Brodów Paweł Regina Boruchowska Antoni Sielecki, Magdalena ...iczowa 297-1-136 22 Ł SK
24 6 1776 Szczurowice Jan Baptysta Szeryn Szczurowice Jan Teresa Jan Kaweczański, Marianna Ruszkiewicz, Piotr Borbis, Maria 1310L 17 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0010.htm
0 1784 Ostróg Filip Ludwik Dyczyński Mohylany Piotr Helena Biskupska 28.8. 1804 r. dop. chrztu 20-latka, chrzestni: Józef Buchowiecki, Teresa Ratomska 297-1-136 45 Ł SK
1 1 1785 Czernielów Mazowiecki Jan Kielman Czołhańszczyzna 10 Maciej Regina Kubiszyn 223L 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20223/pages/PL_1_301_223_0003.htm
30 11 1791 Międzyrzec Leopold Antoni Dobiszewski par.Korostyszów, dek. Radomyśl, Kijowskie Wojciech Franciszka Gąsiewska dopeł. ch. 27.12.1828, W. Franciszek du Bonebanc, W. Agnieszka Szczepańska, w treści: Leopold Anton 171-1-1 240R 55 R 7132 Mg
24 10 1802 Lachowce Joachim Rafał Seweryn Kadłubiski Okniny Feliks Tekla Pruszyńska dopł.chrzt. 20.10.1831, chrz. Wlm Bruno Kamiński Podczaszy i Paulina Radzimińska Podczaszyna, as.dopł. Joachim Kadłubiski i Anna Kadłubiska 171-1-4 48 R DM
24 7 1804 Ostróg Anna ...wecka Brodów Marcin Justyna Jan Dobiszewski, Marcjanna ...kowa 297-1-136 44 Ł SK
14 8 1804 Ostróg Zuzanna Woźnicka Sadki Jan Marianna Biskupska Hiacynt Waśniewski, Helena Bociorowska 297-1-136 45 Ł SK
12 8 1806 Ostróg Marianna Angela Serednicka Ostróg Karol Brygida Dubiska Jakub Kitowski, Franciszka Rozalewska 297-1-136 59 Ł SK
3 4 1807 Ostróg Marianna Piotrowska Ostróg Dymitr Dorota ? Kadłubiski, Domicela Jakubowska 297-1-136 63 Ł SK
1 6 1807 Ostróg Feliks Mikołaj Gaszyński Tesow Aleksander Prakseda Cieszkiewicz Piotr Żułkiewiski, Petronela Biskupska 297-1-136 65 Ł SK
12 3 1810 Czartorysk Apolonia Rutkowska Kazimierz Eufruzyna (data chrztu), Marcin Dzierzbicki, Antonina Dubiska odpis Ż
0 1819 Lachowce Jan Piątkiewicz Żemielińce Marcin Marianna Hołowczyc Antoni Biskupski, Julianna Opolska ż. Jana dopełnieni R 94 V 3 ZP 0
14 7 1819 Lachowce Apolinary Jaśkiewicz Selec ? par. Włodzimierz Stanisław Zofia Gilewicz dopł.chrzt. 17.04.1832 Lachowce, as. Wawrzyniec Krzyżanowski i Anna Kadłubiska wdowa 171-1-5 92V 28 R DM
19 4 1824 Ostróg Wiktor Rosołowski Wojnówka Józef Wiktoria Wolańska dopełnienie 24.06.1828, Paweł Rosołowski, Teresa Rynkiewicz ż.Jana, asysta Michał Sobiszczański, Kat 171-1-1 11R 55 R Mg
25 9 1825 DeraŸne Jakub Gołębiowski Majdan Lipieński Wincenty Agnieszka Sawicka Piotr Łšczyński, Anna Dubiska 59 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0002.htm
25 6 1825 Kołki Jan Alojzy Narolski Kołki Felix Aleksandra Dackiewicz As: Adam Długopolski, Anna Wołodźko - "w", Joachim Dubiszewski, Stanisława Wołod 826 91 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0092.htm
0 1825 Krzemieniec Karolina Kadłubiska Lisznia Mikołaj Antonina Tetijewska ( dop.) as. wlm. Antoni Minkiewicz, wlm. ziemianka Magdalena Wołoszyńska ż. Jana 0.1-28 2V-3R 2 T
13 1 1826 Deraźne Felicjan Babiszczewicz Ulka Stanisław Agnieszka 59 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0003.htm
13 1 1826 Deraźne Paweł Babiszczewicz Ulka Cyryl Elżbieta Mateusz Babiszczewicz, Agnieszka Ostałowicz 59 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0003.htm
8 2 1826 Deraźne Rozalia Dorota Babiszczewicz Ulka Karol Tekla 59 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0003.htm
20 11 1827 Koblin Barbara Karolina Dubiska Młynów Erazm Regina Podhorodecka Antoni Klaudiusz Józef Baran Generał Wojsk Fran., Tekla z Wróblewskich Szczeniaw 813 213a, 213 14 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0216.htm
14 8 1827 Krzemieniec Maryanna Woźniuk Folwarki Małe Grzegorz Ewa c. pracowitych ochrz. 14.08., prac. Antoni Pasieczniuk i prac. Ludwika Kubiszyn ż. Jana 01-3 17V 126 T 518 DM
18 4 1828 Ołyka Julianna Rembiszewska Miłowica Stanisław Barbara Dębczyńska 814 146 24 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0150.htm
3 8 1828 Ołyka Aniela, Stefania, Dominika, Barbara Radliński Ołyka Józef Kalasanty Helena Dubiska 814 149 37 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0153.htm
4 9 1828 Ołyka Bolesław, Wiktor, Mikołaj Harasimowicz Ołyka Mikołaj Marianna Dubiska 814 150 43 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0154.htm
5 9 1828 Ołyka Bolesław Mikołaj Wiktor Harasimowicz Ołyka Mikołaj Marianna Dubiska 815 158 23 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0162.htm
18 4 1828 Ołyka Julia Pulcheria Rembiszewska Ołyka Stanisław Barbara Dębczyńska dopełnienie 820 108 81 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0112.htm
25 12 1828 Kołki Stanisława Julia Wincenta Kamilla Wołodźko Marchaczowczyzna, par. Swierzań Kajetan Zuzanna Czapska As: Joachim Dubiszewski, Anna Wołodźko - "w", Adam Długopolski, Tekla Dubiszewsk 826 91 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0092.htm
3 5 1828 Szumsk Katarzyna Szyszkowska Zaleśce Katarzyna Antoni Bogumił, Petronela Biskupska ż. Jana 245-1-2 389V 146 R RK
22 10 1828 Ostróg Tekla Lucyna Wiktoria Karolina Gorlińska Tesów Izydor Brygida Kadłubiska chrzest 22.10.1828, 171-1-1 15V 63 R Mg
19 9 1828 Ostróg Józef NN Michałpol NN NN NN data chrztu, Piotr Molski, Marianna z Dubiszewskich Baranowska, asysta Stanisław Napiórkowski, Helen 171-1-1 10R R Mg
15 3 1828 Lachowce Joanna Anna Kadłubiska Semenów Tyburcy Ludwika Kustowska 27.03.1828, W. Stefan Jałowicki, Marszałek pow. Krzemienieckiego, W. Ludwika Kadłubiska, ż. Karola, 171-1-1 107V 21 R Mg
11 4 1828 Lachowce Wincenty Piątkiewicz Żemelińce Marcin Marianna Hołowczyc 12.04.1828, Ur. Antoni Biskupski, Ur. Marianna Zalewska, ż. Tomasza, asyst. Ur. Wincenty Gałęzowski, 171-1-1 108R 26 R Mg
5 7 1828 Lachowce Jan Biskupski Żemelińce Antoni Helena Piasecka 08.07.1828, Ur. Wojciech Wojciechowski, żonaty, Ur. Marianna Piątkiewicz, mężatka 171-1-1 110R 37 R Mg
27 7 1828 Lachowce Romuald Kamil Pruszyński Turówka Romuald Anna Kamińska 31.07.1828, Ur. Ksawery Biskupski, Ur. Wiktoria Pruszyńska, ż. Franciszka, asyst. Ur. Jakub Kadłubis 171-1-1 111R 42 R Mg
13 10 1828 Lachowce Adam Ignacy Edward Milowicz Żemelińce Seweryn Wiktoria Sanocka 14.10.1828, Ur. Piotr Olszewski, żonaty, Ur. Ludwika Kadłubiska, wdowa 171-1-1 112R 49 R Mg
9 6 1828 Annopol Pelagia Hej (Hey) Antoni Katarzyna Karaszewicz ch. 10.06.1828, Ur. Michał Konarzewski, Ur. Petronela Biskupska ż. Stefana 171-1-1 132V 20 R Mg
11 4 1828 Deraźne Leon Babiszczewicz Ulka Podłużeńska Cyryl Elżbieta Gromadzka ch. 12.04.1828, Ur. Mateusz Babiszczewicz, Agnieszka Babiszczewicz z domu Ostapowicz 171-1-1 198R 10 R Mg
25 5 1828 Deraźne Teresa Babiszczewicz Ulka Podłużeńska Stanisław Agnieszka Sawicka ch. 27.05.1828, Ur. Karol Kaczorowski, Antonina Lubczyńska, asyst. Konon Paszkowski, Barbara Babisze 171-1-1 198V 14 R Mg
9 8 1828 Białogródka Ignacy Niemierowicz Ledzianka Jakub Salomea Konferowicz Ignacy Niemierowicz i Rozalia Wiszniewska z Bisóweczki 178-03-94 71V 48 Ż DM
12 9 1828 Białogródka Jan Biskupski Białogródka Józef Marianna Zawadzka Jan Sałaciński i Józefa Domańska z Trusiłówki 178-03-94 74V 69 Ż DM
21 10 1829 Kołki Tekla Teresa Kamilla Dobiszewska Dwór Markowszczyzna, par. Swirzewska, gub. Mińska Joachim Wiktoria Wołodźko (dop.) Władysław Nienatkowski, Antonina Niepetowska; as: Wincenty Malinowski, An 825 68a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0070.htm
10 7 1829 Luboml Aleksander Adalbert Leszbrant Luboml Karol Anna Bisz Jan Wunderlich, Katarzyna Kownacka ż. Karola 844 539 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0294.htm
11 11 1829 Krzemieniec Mieczysław Marcin Antoni Józef Jan Nepomucen Sobański Krzemieniec Hieronim Anna Dzierzek JWlm Jakub Malinowski i Helena Lubiszewska z Walewskich 01-3 105V 178 T 607 DM
25 5 1829 Szumsk Joanna Magdalena Spendowska Suraż Franciszek Katarzyna Biskupska W. Witalis Czarnocki, Marianna Offmanowiczówna, as. Jan Bohanowicz, Stefania Czarnocka panna 245-1-3 386R 255 R
26 3 1829 Białogródka Eleonora Traczewska Jakimowce Adam Katarzyna Białokur Jan Biskupski i Marcjanna Białokur ż. Franciszka 178-03-95 66R 33 Ż DM
8 12 1829 Lachowce Marian Ignacy Pruszyński Turówka Romuald Anna Kamińska Wlm Karol Kadłubiski kawaler i Wlm Emilia Pruszyńska ż. Antoniego, as. Karol Sokołowski i Krystyna Girzycka ż. Ferdynada 171-1-2 96R 90 R DM
4 9 1830 Ołyka Leopold Wiktoryn Harasimowicz Ołyka Mikołaj Marianna Dubiska 816 295 44 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0301.htm
14 3 1830 Łuck Józef Cyprian Obiedziński Łuck Adam Ewa Rembiszewska Łukasz Rembiszewski, Franciszka Łukiewicz panna 368 100 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0051.htm
2 1 1830 Łuck Seweryn Wilhelm Ejsmont Kiwerce Jan Aniela Skomorowska Antoni Ejsmont, Józefa Iwińska. Dopełnienie: Cyryl Sierociński biskup piński, Ka 368 107 41 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0054.htm
7 1 1830 Opalin Ferdynand Jan Rębiszewski Piszcze Kazimierz Izabela Brajczewska (dop.) ur. Michał Wołkowicki, Magdaena Brajczewska 511 18 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0010.htm
12 10 1830 Białogródka Edward Biskupski Trusiłówka Józef Marianna Zawadzka chrzest w Kaplicy Trusiłowskiej, Józef Zatorski i Tekla z Wasylewskich Zawadzka 178-03-96 65R 85 Ż DM
25 1 1830 Lachowce Julian Zalewski Żemelińce Jan Marianna Czerniawska Antoni Biskupski i Karolina Pieńkiewicz 171-1-3 96V 5 R DM
29 1 1830 Lachowce Franciszka Biskupska Hulowce IN Marianna Biskupska c. panny, Jan Leyman i Marianna Gajewska 171-1-3 96V 6 R DM
3 4 1830 Lachowce Konstancja Józefa Zaręba Onufry Marianna Ceceniowska Bisóweczka Paweł Niemirowski i Rozalia Miedzianowska ż. Jana 171-1-3 99R 24 R DM
3 7 1830 Lachowce Wiktor Karol Godfryd Filewski Jurówka Daniel Justyna Rycenhauz JWlm Gotrfyd Radzimiński- Chorąży Zasławski i Wlm Ludwika Kadłubiska ż. Karola, as. Karol Kadłubiski i Felicjana Radzimińska ż. Gotfryda 171-1-3 103V 54 R DM
22 11 1830 Lachowce Klemens Biskupski Żemelińce Antoni Helena Piasecka Karol Unolt i Kunegunda Rozwalska ż. Karola 171-1-3 106V 76 R DM
27 2 1831 Ołyka Aleksander Kazimierz Rębiszewski Ołyka Stanisław Barbara Dębczyńska 817 298 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0307.htm
14 5 1831 Opalin Ksaweryna Rębiszewska Piszcze Kazimierz Izabela Brajczewska 511 18 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0010.htm
3 1 1831 Luboml Genowef Edward Leszbrant Luboml Karol Anna Bisz Antoni Kucharski, Anna Kucharska ż. Antoniego 846 301V 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0296.htm
2 1 1831 Białogródka Antonina Traczewska Jakimowce Adam Katarzyna Białokur chrz. 9.02.1831 w Kaplicy Trusiłowskiej, Kazimierz Białokur i Agnieszka Łukasiewicz, as. Józef Biskupski i Kunegunda Sokołowska wdowa 178-3-97 72V 13 Ż DM
5 7 1831 Lachowce Piotr Hołowczyc Żemelińce Józef Marianna Kowalewska Antoni Biskupski i Anna Wojechowska ż. Wojciecha 171-1-4 90V 32 R DM
18 8 1831 Lachowce Antoni Opolski Żemelińce Jan Julianna Hołowczyc Antoni Biskupski i Marianna Zalewska ż. Jana 171-1-4 91R 35 R DM
9 8 1831 Lachowce Joanna Kwiatkowska Okniny Michał Krystyna Głuszczyńska Tomasz Zagórski i Lucyna Kadłubiska panna 171-1-4 91R 36 R DM
11 10 1831 Lachowce Wincenty Rozwalski Żemelińce Karol Kunegunda Nowicka Antoni Biskupski i Julianna Opolska ż. Jana 171-1-4 92V 46 R DM
30 10 1831 Lachowce Marceli Łastowski Semenów Cyprian Petronela Malinowska Piotr Malinowski i JW Anna Kadłubiska wdowa 171-1-4 93R 51 R DM
24 2 1831 Lachowce Wanda Agnieszka Marianna Kadłubiska Semenów Tyburcy Ludwika Kustowska chrz. 28.121831, prac. Gmytro Lacharzów i prac. Olena Lacharka ż. Grzegorza 171-1-4 95R 65 R DM
6 6 1832 Ołyka Paulina Malwina Harasimowicz Ołyka Mikołaj Marianna Dubiska 818 268 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0275.htm
15 10 1832 Luboml Emilia Teresa Leszbrant Luboml Karol Anna Bisz Jan Wunderlich, Anna Kucharska ż. Antoniego 847 556 96 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0301.htm
18 7 1832 Szumsk Józef Jasiński Hucisko Złamane Jan Lucyna Listowska Jan Biskupski, Ewa Listowska ż. Józefa 245-1-6 393R 36 R RK
11 3 1832 Białogródka Marianna Orłowska Kuczmanówka Franciszek Katarzyna Zagajewska Jan Kryński i Marianna Biskupska ż. Józefa, as. Daniel Mondzelewski i Salomea Zawadzka panna 178-03-98 40V 30 Ż DM
11 8 1832 Lachowce Jan Nowicki Żemelińce Michał Katarzyna Sobolewska Antoni Biskupski i Karolina Pieńkiewicz ż. Michała 171-1-5 96V 53 R DM
30 9 1832 Lachowce Michalina Antonina Kadłubiska Okniny Seweryn Joanna Zalewska Jan Zalewski i Barabara Zagórska ż. Tomasza 171-1-5 98V 63 R DM
18 11 1832 Lachowce Feliks Zalewski Żemelińce Jan Marianna Czerniachowska Antoni Biskupski i żona Jana Wojciechowskiego 171-1-5 101V 83 R DM
26 11 1833 Luboml Franciszek Ksawery Leszbrant Luboml Karol Anna Bisz Józef Kwieciński, Katarzyna Kownacka ż. Karola 848 524 109 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0298.htm
31 7 1833 Białogródka Marianna Aniela Chromińskich Kuczmanówka Mateusz Teodozja Żydkiewicz Józef Biskupski i Teresa Malawska ż. Michała 178-03-99 49V 67 Ż DM
27 11 1833 Białogródka Andrzej Orłowski Kuczmanówka Franciszek Katarzyna Zagajewska Józef Biskupski i i Salomea Zawadzka panna 178-03-99 53V 109 Ż DM,JZ
2 4 1833 Lachowce Anna Hołowczyc Żemelińce Jakub Marianna Kowalewska Antoni Biskupski i Anna Wojciechowska ż. Wojciecha 171-1-6 80R 16 R DM
25 10 1833 Lachowce Marianna Biskupska Hulowce IN Marianna Jan Leyman i Anna Jaśkiewicz panna 171-1-6 85R 57 R DM
27 10 1833 Lachowce Urszula Marianna Kadłubiski Semenów Tyburcy Ludwika Kustowska Józef Korczewski i Chima Wieoda? panna 171-1-6 85R 58 R DM
1 2 1834 Ołyka Marianna Weronika Rembiszewska Ołyka Stanisław Barbara Dębczyńska 820 108 80 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0112.htm
20 3 1834 Albin Kazimierz Zieliński Lachów, par. Poryck Bazyli Antonina Sulatycka Piotr Dubiszewski, Marcelina Pawłowska, Stanisław Trojanowski, Tekla Rudnicka 820 177V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0182.htm
3 5 1834 Białogródka Florentyna Sieradzka Chwedorówka Salezy Tekla Kozieradzka Szymon Wojnowski i Marianna z Zawadzkich Biskupska ż. Józefa 178-03-100 78R 33 Ż DM
21 1 1834 Lachowce Marianna Opolska Żemelińce Jan Julianna Hołowczyc Antoni Biskupski i Anna Wojciechowska zamężna 171-1-7 89R 8 R DM
24 9 1834 Lachowce Marianna Biskupska Żemelińce Antoni Helena Piasecka Antoni Unolt i Anna Wojciechowska ż. Wojciecha 171-1-7 97R 56 R DM 0
4 1 1835 Ołyka Aleksander Edward Ruszczyc Jezioro Par.Wiszenki Roman Wiktoria Dubiska 825 150 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0157.htm
12 9 1835 Kołki Mateusz Stanisław Kołodziejuk Kołki Xawery Ludwika Bulenik Marceli Z..?, Katarzyna Dubiszewska - ż. Joachima; ch: 12.09. 821 71a 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0072.htm
15 10 1835 Kołki Julia Kazimiera Sydorenko Kołki Dymitr Józefa Marczewska Kajetan Wołodźko, Wiktoria Dubiszewska - ż. Joachima; as: Joachim Dubieszewski, 821 73a 42 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0074.htm
10 1 1835 Kamień Koszyrski Tomasz Malicki Huta Kamieńska Antoni Honorata Maśluk Jan Kierbiszyn, Marianna Adamowicz 168 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20168/pages/PL_1_436_168_0001.htm
11 1 1835 Młynów Marianna Anna Dubiska Dorohostaje Erazm Paulina Robert Rychter doktor medycyny, Anna Berch kapitanowa, Mikołaj Kołonow Major WRo 821 178R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0180.htm
1 10 1835 Luboml Julianna Bronisława Lezbrant Luboml Karol Anna Bisz Feliks Kowalewski, Marianna Szprynger ż. Bogumiła 850 383 73 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0203.htm
6 5 1835 Ostróg Jan Stanislaw Kadlubiski Hulcza Modest Rozalia Szulc Leopold Ułłowicz Marianna Niesiecka 171-1-8 9V 45 R 899
2 6 1835 Horyńgród Antoni Wabiszczewicz Folwark Taerczyn (Babin) Grzegorz Eufrozyna ch.3.06.1835, Szl. Tomasz Słotwiński, Szl. Franciszka Harasymowicz, asys. Antoni Godulski, Katarzyna Chmielowska wdowa po Grzegorzu 171-1-8 150R 6 R Mg
15 6 1835 Białogródka Antoni Łapiński Kuczmanówka Jan Joanna Pawłowska Józef Biskupski i Marianna Dobrowolska wdowa 178-03-101 116R-116V 44 Ż DM
26 4 1835 Lachowce Witalisa Krzywicka Żemelińce Marianna Witkowska c. wdowy, Antoni Biskupski i Anna Wojciechowska ż. Wojciecha 171-1-8 109V 16 R DM
22 9 1835 Lachowce Antoni Władysław Krzyżanowski Lachowce Wawrzyniec Ewa Durzyńska Jan Sanocki-Deputat Sądu Głównego Gubernii Wołyńskiej i Ludwika Kadłubiska Pułkownikowa wdowa 171-1-8 113V 44 R DM
9 11 1835 Lachowce Joanna Marianna Kadłubiska Okniny Seweryn Joanna Zalewska Gotfryd Radzimiński Chorąży Pow. Ostrogskiego i Joanna Chonteska 171-1-8 114V 50 R DM
11 3 1836 Młynów Eufrozyna Marianna Glinecka Dorohostaje Małe Kazimierz Elżbieta Bogdaszewska Piotr Glinecki, Paulina Dubiska, Erazm Dubiski, Julia Glinecka 822 158R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0161.htm
8 9 1837 Kołki Marianna Kamińska Kołki Kaietan Waleria Hołowińska Julian Sieleński, Wanda Wołodźko - "w"; as: Kaietan Wołodźko, ż. Joachima Dubisz 823 79 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0084.htm
24 12 1837 Łuck Tomasz Dubiski par. łucka Tadeusz Elźbieta Romanowska Jan Zubkowski, Marianna Gzowska 374 40 79 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0025.htm
14 6 1837 Luboml Aloiza Wietrzyńska Bereżce Franciszek Agnieszka Posyluzyk Omelan Sznajder, Jaryna Bisyk ż. Chwedka 852 522 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0275.htm
14 2 1837 Lachowce Marianna Kazimiera Żeromska Semenów Stanisław Teresa Telmaszewska Piotr Żeromski, Ludwika Kadłubiska wdowa 171-1-10 102 R 13 R ZP
12 5 1837 Lachowce Antonina Biskupska Hulowce NN Helena Biskupska Dominik Majewski, Aniela Godlewska ż. Alojzego 171-1-10 104 V 28 R ZP
5 9 1837 Lachowce Franciszka Rozwalska Żemielińce Karol Kunegunda Nowicka Antoni Biskupski i Anna Wojciechowska ż. Wojciecha 171-1-10 108R 47 R DM
27 12 1838 Dederkały Alodia Rzepecka Liski Józef Wiktoria Ziemborska Florian Hofman, Petronela Biskupska wdowa 54 33 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0018.htm
28 5 1838 Wiszenki Marianna Olszewska Smolarnia Jezierska Wojciech Józefa Babiszewska Jan Oliwa, Wiktoria z Bobrów Gadomska - ż. Augustyna; ch: 05.06. 824 45a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0046.htm
17 1 1838 Kołki Antoni Hilary Jaworski Matwieyki Stanisław Barbara Dubiska dop. ch: 14.11..Jan Eysmont, Ludwika Zabotyn - ż. Jana; as: Jan Zabotyn, Aniela Eysmont 826 96-97a 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0097.htm
12 3 1838 Luboml Gabriel Kazimierz Kwieciński Luboml Józef Anna Biszoff Władysław Przesmycki, Barbara Pomorska ż. Erazma 853 488 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0277.htm
3 7 1838 Białozórka Józef Jędrzejewski Szuszkowce Paweł Antonina Dubiska ur. Józef Chilarski, Julia Manasterska ż. Józefa 245-1-12 387V 15 R
1 1 1839 Ołyka Henryka Lucyna Dubiska Romaszkowszczyzna Erazm Paulina Glinecka 825 144 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0151.htm
5 11 1839 Luboml Józefa Elżbieta Kwicińska Luboml Józef Anna Bisz Adam Przesmycki, Marianna Śliwowska ż. Feliksa 303 35 104 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0018.htm
20 6 1839 Łuck Władysław Tadeusz Dubiski Tadeusz Elźbieta Romanowska Jan Urbasiewicz, Barbara Domaradzka 375 22 44 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0012.htm
16 6 1839 Stepań Alojzy Radzicki Trostaniec Anastazy Krystyna Wabiszczewicz 879 198 V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0201.htm
29 9 1839 Stepań Hipolit Wabiszczewicz Trostaniec Sylwester Cecylia Gurowska Płotnicka ur. Jan Lichtański, Rozalia Kunicka ż. Wawrzyńca 879 202 V 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0205.htm
3 10 1839 Iwanków Dionizy Keller Kolence Antoni Marianna Mozarowska Piotr Dubiski, Komornik, Tekla Strzałkowska, wdowa, as. Tomasz Czapliński, Leonora Domska, chrz. 27.02.1840 178-51-456 10R 8 Ż BS 22
10 4 1840 Ołyka Adolf Andrzej Dubiski Romaszkowszczyzna Erazm Paulina Gliniecka 464 5 10 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20464/pages/PL_1_436_464_0003.htm
21 12 1840 Deraźne Henryk Kowalewski Podłużne Jan Wiktoria Wabiszczewicz 880 167 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0184.htm
11 1 1841 Białozórka Honorata Jędrzejewska Białozórka Paweł Antonina Dubiska Wojciech Manasterski i Maryanna Leonowicz 872 750 2
14 12 1841 Ołyka Kamila Pulcheria Łossowska Ołyka Teodor Emilia Rembiszewska 827 158 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0161.htm
29 5 1841 Dąbrowica Zofia Biskewicz Dąbrowica Antoni Wiktorya Skibińska Mikołay Cichocki, Helena Pawłow; as: Jan Sak, Apolonia Jankowska, Piotr Caryk, A 827 118 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0121.htm
12 12 1841 Luboml Alfons Lucjan Kwieciński Luboml Józef Anna Bisz Feliks Turowicz, Rozalia Grodecka 857 480 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0258.htm
29 3 1842 Lachowce Dominik Biskupski Żemelińce NN Helena 881 115 V 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0124.htm
7 6 1842 Nowogród Wołyński Robertyna Zofia Waruńska Nowogród Wołyński Leon Salomea Lubiszewska 873 33 129 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0018.htm
17 10 1843 Stepań Teresa Wabiszczewska Trostaniec Sylwester Cecylia Górowska 882 200 R 44 0
7 10 1843 Deraźne Franciszek Kowalewski Podłużne Jan Wiktoria Wabiszczewicz 882 182 R 31 0
21 11 1843 Tajkury Ludwik Stefan Lewicki Nowy Mylsk Antoni Ludwika Libiszewska 883 45 R 32
5 2 1843 Targowica Teofila, Aniela Siekierzyńska Bokujma Seweryn Kamila Zamiechowska Franciszek Powaga-Kolbuszowski, Honorata Dobiszewska panna 829 117 R 6 ZP 0
17 12 1843 Dąbrowica Konstanty Leonard Żytyński Dąbrowica Józef Ludwika Łabisz Jan Sokołowski, Idalia Plater; as: Konstanty Plater - "k", Antonina Rubcewicz, W 831 95 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
22 6 1844 Targowica Paulin Bronisław Siekierzyński Bokujma Seweryn Kamila Zamiechowska Stanisław Bielski, Honorata Dobiszewska panna 830 188 V 11 ZP 0
19 8 1844 Lachowce Antoni Trawiński Żemelińce Paweł Ludwika Piątkiewicz Felicjan Ordowski, Marianna Biskupska z. Antoniego 883 92 R 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0095.htm
24 9 1844 Lachowce Leontyna Biskupska Żemelińce Jakub Anna Zaleska Paweł Trawiński, Anna Wojciechowska z. Wojciecha 883 93 R 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0096.htm
30 9 1844 Deraźne Adam Kamiński Diuksyn Jędrzej Tekla Miklaszewska Klemens Grochoński, Paulina Wabiszczewiczówna 883 175 V 42 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0186.htm
25 12 1844 Jampol Adam Piątkiewicz Tychoml Józef Marianna Zarzycka Antoni Biskupski, Eufrozyna Boryczewska, ż. Jana 876 563 5 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0304.htm
6 12 1844 Tajkury Rafał Mikołaj Lewicki Nowy Mylsk Antoni Ludwika Libiszewska 883 48 V 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0052.htm
2 2 1845 Dubno Marian Bolesław Białostocki Dubno Aleksander Aleksandra Andruska Adam Radliński podsedek, Tekla Dubiska ż. Ignacego 831 114V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0118.htm
6 1 1845 Ołyka Stefania Józefa Łosowska Ołyka Teodor Emilia Rembiszewska 469 2 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0002.htm
15 1 1845 Wiszenki Jan Olszewski Smolarnia Jezierska Wojciech Józefa Babiszewska Jan Zieliński, Marianna Kowalska; ch: 17.01. 771 3 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0002.htm
28 1 1845 Deraźne Emilia Przybyszewska Makarówka Piotr Karolina Wabiszczewicz 884 202 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0208.htm
21 2 1845 Deraźne Cezary Wabiszczewicz Czudwy Michał Ewa Żukowska ur. Stanisław Pulikowski, 1-dw. Paulina Wabiszczewicz panna 884 203 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0209.htm
11 10 1845 Deraźne Paweł Ostapowicz Zwiżdże Ksawery Eleonora Bojko 1-dw. Eliasz Wabiszczewicz, Effrozyna Orłowska wdowa 884 206 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0213.htm
3 1 1846 Beresteczko Witold Ksawery Lewicki Smolawa Antoni Ludwika Libiszowska Ksawery Pigłowski, Izabella Zwolska wdowa 8 1 2
25 4 1846 Targowica Marceli Siekierzyński Bokujma Seweryn Kamila Zamichowska Izaak Przesiecki, Honorata Dobiszewska panna 832 197 V 6 ZP 0
2 5 1846 Tuczyn Hipolit Wabiszczewicz Płotnicki Tuczyn Sylwester Cecylia Gurowska Henryk Sokołowski, Aleksandra Korczyńska 885 166V 21 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0173.htm
2 5 1846 Tuczyn Pawlina Wabiszczewicz Płotnicka Tuczyn Sylwester Cecylia Gurowska Jan Korczyński, Katarzyna Dworzańska 885 166V 22 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0173.htm
5 10 1846 Tuczyn Wiktoria, c. nieprawego łoża Sołtys Tuczyn Marianna Sołtys Sylwester Wabiszczewicz Płotnicki, Karolina Kowalska ż. Kazimierza, asyst. Baz 885 169R 36 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0175.htm
19 5 1846 Kazimierka Julia Łozińska Płatyczne Franciszek Pawlina Prokopowicz Eliasz Wabiszczewicz żonaty, Zofia Dobrowolska, ż.Feliksa 885 250 11 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0260.htm
19 7 1846 Lachowce Anna Piasecka Żemelińce Alojzy Marcjanna Piątkiewicz Antoni Biskupski, Anna Wojciechowska, ż. Wojciecha 885 101V 38 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0103.htm
22 9 1846 Lachowce Urban Rakowski Lachowce Fortunat Klementyna Lubańska wlm. Jan Zalewski, Lucyna Kadłubiska, panna. 885 106R 72 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0107.htm
28 5 1846 Deraźne Franciszek Suchowiecki Czudwy Konstanty Paulina Elsner Apoloniusz Strzyżewski / Franciszka Wabiszczewicz 885 191 V 16 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0198.htm
12 7 1846 Deraźne Adelia Wabiszczewicz Złaźne Eliasz Helena Kamińska Stefan Elsner / Franciszka Wabiszczewicz 885 192 R 19 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0198.htm
1 10 1846 Deraźne Franciszka Dionizya Kowalewska Podłużne Jan Wiktoria Wabiszczewicz Teodor Lichtański / Balbina Zarzecka 885 192 V 23 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0199.htm
12 11 1846 Deraźne Karolina Złaźne NN Marcella Eliasz Wabiszczewicz / Teresa Dębołecka 885 194 R 31 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0204.htm
31 3 1846 Białogródka Florentyna Perłowska Zawadyńce Maksymilian s. Benedykta Eleonora c. Stanisława Jarzębska Wlm Seweryn Kadłubiski-Deputat i Wlm Julia z Potrykowskich Radzimińska wdowa po Włodzimierzu 178-03-115 131V 45 Ż DM
20 10 1846 Ostróg Bronisław Czerwiński Mizocz Józef Emilia Łapińska Ur. Antoni Fleaus, Julianna Biskupska żona Ur. Szymona, Ass. Ur. Jan Wojciechowski, Ur. Marianna Kędzierska 885 19R 106 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0020.htm
20 7 1847 Dederkały Marianna Wincenta Kadłubiska Dederkały Małe Hipolit Rozalia Zalewska 54 3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0003.htm
16 4 1847 Beresteczko Anna Zofia Lewicka Smolawa Antoni Ludwika Libiszowska 9 4 8
10 10 1847 Wiszenki Jacek Olszewski Budki Czołnickie Wojciech Józefa Babiszewska Mikołaj Zieliński, Marianna Kowalska; ch: 14.10. 773 12 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0007.htm
5 8 1847 Ptycza Dominika Onufreja Szymańska Mykitycze Szymon Justyna Ferdynand Rembiszewski, Ludwika Strzałkowska 833 488 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0263.htm
31 3 1847 Ostróg Aniela Andruszewicz Mizocz Wincenty Anna Siedlecka Teodor Kosobucki i Zuzanna Biskupska ż. Szymona 171-1-13 8R 41 R DM
3 8 1848 Katerburg August Teodor Lewicki Borszczówka Antoni Ludwika Libiszewska 199 8 15
2 1 1848 Ptycza Adam Bogacki Mykitycze Augustyn Anna Andrzejewska Kazimierz Rembiszewski, Agnieszka Prandecka 834 618 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0321.htm
29 12 1849 Katerburg Izabella Marianna Lewicka Borszczówka Antoni Ludwika Libiszewska 202 286-287 1
27 3 1849 Lachowce Józef Nowicki Żemelińce Tomasz Marianna Jaworska Jakub Biskupski i Joanna Zalewska ż. Pawła 171-1-15 139V-140R 14 R DM
1 4 1849 Ołyka Konstantyn Stanisław Łossowski Ołyka Teodor Emilia Rembiszewska 473 9 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0007.htm
4 12 1849 Lachowce Mikołaj Sobolewski Żemelińce Kazimierz Helena Biskupska Ignacy Unolt i Anna Hołowczyc ż. Franciszka 171-1-15 159V-160R 72 R DM
15 2 1850 Wiszenki Antoni Olszewski Smolarnia Jezierska Wojciech Józefa Babiszewska Jan Ziliński, Marianna Kowalska ż. Józefa 775 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0003.htm
11 6 1851 Włodzimierz Antoni Pinkowski Włodzimierz Tomasz Franciszka Dubiszewska 787 24-25 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0013.htm
17 7 1851 Katerburg Klementyna Anna Lewicka Borszczówka Antoni Ludwika Libiszewska 202 253-254 18
12 3 1851 Korytnica Grzegorz Józef Piotrowski Poromów Andrzej Faustyna Dubiszewska 223 2-3 4 0
23 8 1851 Ołyka Jan Ludwik Łossowski Ołyka Teodor Emilia Rembiszewska 475 20 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0011.htm
3 6 1852 Katerburg Stefania Zofia Lewicka Borszczówka Antoni Ludwika Libiszewska 202 213-214 19
19 2 1852 Torczyn Witold Konrad Kadłubiski Okorsk Dionizy Stanisław Teofila Antonina Hulewicz 838 101-102 15 0
1 5 1853 Torczyn Joanna Garczyńska Okorsk Józef Anna Wrenga (Wręga) Aleksander Wrenga, Teofila Kadłubiska 639 12-13 17 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0007.htm
1 6 1853 Ołyka Jan Babiszewicz Ołyka NN Marianna 477 14 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0008.htm
12 8 1854 Katerburg Klara Jadwiga Lewicka Borszczówka Antoni Ludwika Libiszewska 202 152-153 14
24 4 1854 Torczyn Helena Tekla Kadłubiska Okorsk Dionizy Stanisław Teofila Antonina Hulewicz 838 101-102 16 0
4 10 1854 Włodzimierz Michał (?) Błaszczykowska Chobułtów Tomasz Maria Zielińska Hipolit Kubiszeski, Franciszka Bogdanowicz panna 895 37V-38R 49 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20895/pages/PL_1_436_895_0039.htm
21 12 1855 Ołyka Anastazja Artymowicz Ołyka Kasper Joanna Babiszewicz 479 28 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0015.htm
6 9 1855 Ołyka Konstanty Babiszewicz Ołyka NN Marianna 479 18-19 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0010.htm
15 6 1855 Ołyka Karol Modest Dubiski Dubiszcze Józef Zofia Korzeniowska 479 14-15 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0008.htm
27 10 1856 Torczyn Kazimierz Marceli Garczyński Okorsk Józef Anna Werenga (Wręga) Dionizy Kadłubiski, Ewa Wężyk, as.: Jan Orliński, Mari 642 32 EH
20 12 1857 Katerburg Wiktoria Ewelina Lewicka Borszczówka Antoni Fryderyk Ludwika Libiszowska 202 45-46 2
21 7 1857 Ołyka Prakseda Helena Dubiska Dubiszcze Józef Zofia Korzeniowska 481 28 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0015.htm
7 11 1857 Łabuń Henryk Drobiszewski Łabuń Jan Marianna Samsonowicz Józef Pracewicz i Marianna Murawska panna 178-3-73 356V-357R 86 Ż DM
17 8 1858 Kowel Czesław Kazimierz Marian Rembiszewski Wólka Kowelska Ferdynand Teofila Pogonowska Stanisław Jakutowicz, Ignaca Czaplicka żona Ignacego 260 24-25 23 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20260/pages/PL_1_436_260_0015.htm
26 1 1859 Katerburg Romuald Władysław Lewicki Borszczówka Antoni Fryderyk Ludwika Libiszowska 202 18-19 6
27 12 1859 Torczyn Kazimierz Jan Pomorski Okorsk Duży Tytus Helena Hulewicz Konstanty Janiszewski, Teofila Kadłubiska ż. Dionizego 646 2-3 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0002.htm
29 7 1859 Kowel Julia Marta Rębiszewska Wólka Kowelska Ferdynand Teofila Pogonowska 870 29-30 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0016.htm
26 1 1859 Lachowce Karol Jan Milowicz Semenów Edward Maryla Proszyńska Tyburycy Kadłubiski, Zofia Pawłowska 886 145-146 13 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0076.htm
26 9 1859 Lachowce Władysław Jan Muszyński Żemelińce Józef Marianna Biskupska Piotr Koszycki, Anna Nowicka, ż. Tadeusza 886 169-170 63 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0088.htm
7 9 1860 Torczyn Franciszek Garczyński Okorsk Józef Anna Werenga (Wręga) Dionizy Kadłubiski, Antonina Błędowska mężatka 841 447-448 27 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0247.htm
23 8 1860 Ołyka Feliks Stanisław Dubiski Dubiszcze Józef Zofia Korzeniowska prałat Józef Tomkowicz, majorowa Izabela Szyszkowska wdowa 841 319-320 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20484/pages/PL_1_436_484_0011.htm
29 4 1861 Ostróg Piotr Juliusz Witkowski Ostróg Ludwik Czesława Dobiszewska Jan Wesołowski-dr medycyny i Malwina Julegin ż. Piotra 654-1-36 2R Rapt. R DM
28 3 1862 Żytomierz Wanda Ludwika Biskupska Żytomierz Józef Sylwia ? Krystyna Maliszewska Feliks Wierciński, Malwina Maliszewska, asystowali: Edmund Wierciński, Maria Ungerbaer ? 178-3-54 25 Ż DG
12 8 1863 Torczyn Aniela Garczyńska Okorsk Józef Anna Werenga (Wręga?) Wiktor Kadłubiski, Teofila Kadłubiska żona Dionizego, 649 31 EH
15 11 1863 Krzemieniec Salomea Dubiszewska Krzemieniec NN Marianna 0.1-36 28V-29R 81 T
22 7 1863 Lachowce Feliks Jaworski Żemielińce Andrzej Marianna Piątkiewicz Jakub Biskupski i Małgorzata Unolt ż. Antoniego 178-3-146 7V-8R 25 Ż DM
7 8 1863 Lachowce Klara Biskupska Żemielińce Jakub Anna Zalewska Karol Rozwalski i Józefa Wierzbicka ż. Tomasza 178-3-146 8V-9R 32 Ż DM
8 2 1864 Ołyka Marian Cyprian Dubiski Kneruty Józef Zofia Korzeniowska dopełnienie 488 12 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0007.htm
8 12 1864 Ołyka Marian Cyprian Dubiski Kneruty Józef Zofia Korzeniewska 487 36 50 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0019.htm
18 1 1864 Ołyka Marianna Józefa Dubiska Romaszkowszczyzna NN Aneta Apolinary Jasiński, Julia Tyszczyńska 487 2-5 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0002.htm
10 7 1864 Torczyn Ewa Felicja Kwasiborska Torczyn Mikołaj Helena Dobrzańska szl.Mikołaj Pieńkowski, wlm. Teofila Kadłubiska 650 14-15 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0008.htm
24 10 1864 Krzemieniec Rafalina Dubiszewska Krzemieniec NN Marianna Antoniewska 1-38 26V-27R 78 T 194
14 2 1864 Lachowce Karol Moszyński Żemielińce Józef Marianna Biskupska Dominik Rozwalski i Petronela Dzwonkowska wdowa 178-3-146 43V-44R 12 Ż DM
26 6 1864 Lachowce Leon Piotr Cezary Kadłubiski Okniny Seweryn Bronisława Wachowska szl. Józef Zagórski i Maria Kadłubiska panna 178-3-146 49V-50R 35 Ż DM
4 10 1864 Lachowce Zygmunt Butkowski Załuże Kwiryn Wincentyna Rzepecka szl. Seweryn Kadłubiski i Karolina Lipska ż. Stefana 178-3-146 55V-56R 58 Ż DM
10 12 1864 Lachowce Karol Unolt Żemielińce Antoni Małgorzata Holanicka Jakub Biskupski i Zuzanna Nowicka ż. Dionizego 178-3-146 59V-60R 75 Ż DM
27 12 1864 Lachowce Wiktoria Piątkiewicz Żemielińce Józef Marianna Wodnicka Jakub Biskupski i Zuzanna Nowicka ż. Dionizego 178-3-146 83V-84R 2 Ż DM
6 1 1864 Rzyszczów Walentyna Józefa Prejbisz Rzyszczów Prot Anna Langner Walenty Grabowski, Teodozja Różalska, Nikodem Rakowski, Honorata Langner 312-1-86 188 8 m.K KM
19 2 1864 Rzyszczów Kazimierz Leon Rakowski Potok Nikodem Cyryla Jankiewicz Piotr Prejbisz, Ewelina Szkolińska, Józef Kołaczkowski, Balbina Jankiewicz 312-1-86 191 19 m.K KM
27 2 1865 Dederkały Tomasz Godlewski Miziurzyńce Antoni Anna Sorokowska szl. Jan Biskupski, wlm. Malwina Głuchowska ż. Rajmunda 56 167-168 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0088.htm
24 2 1865 Lachowce Maciej Rozwalski Żemielińce Dominik Tekla Borzemska Jakub Biskupski i Paulina Lech ż. Aleksandra 178-3-146 86V-87R 11 Ż DM
11 3 1865 Lachowce Teofila Piątkiewicz Żemielińce Tomasz Leontyna Biskupska Andrzej Jaworski i Zuzanna Nowicka ż. Dionizego 178-3-146 87V-88R 13 Ż DM
23 5 1865 Lachowce Piotr Zawadzki Żemielińce IN Julia c. nieślubna wdowy, Hieronim Wojciechowski i Anna Biskupska ż. Jakuba 178-3-146 92V-93R 30 Ż DM
20 6 1865 Lachowce Aniela Goryszewska Lachowce Józef Marianna Czech Dominik Biskupski i Franciszka Goryszewska ż. Jakuba 178-3-146 94V-95R 35 Ż DM
22 4 1865 Żytomierz Adolf Soter Wierciński Żytomierz Feliks Julia Bielicka syn sekr. Gub./ Melchior Jabłoński, Sylwia Biskupska 178-3-61 23 139 Ż DG
25 12 1866 Tuczyn Maria Ewa Korczakowska Tuczyn Jan Anna Wabiszczewicz 681 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0002.htm
1 2 1866 Lachowce Andrzej Bizicki ? Kaletyńce Wielkie IN Magdalena s. nieślubny, Karol Kutasiewicz i Rozalia Biskupska ż. Dominika 178-3-146 124V-125R 4 Ż DM
26 2 1866 Lachowce Kazimierz Bińkowski Kaszczyńce Bolesław Ludwik Olga Pruszyńska szl. Józef Żabokrzycki i Maria Kadłubiska panna 178-3-146 125V-126R 9 Ż DM
10 4 1866 Lachowce Piotr Biskupski Żemielińce Jakub Anna Zalewska Michał Piątkiewicz i Anna Pawulska wdowa 178-3-146 129V-130R 20 Ż DM
18 12 1866 Lachowce Antonina Muszyńska Żemielińce Józef Antonina Biskupska Dominik Rozwalski i Leontyna Piątkiewicz ż. Tomasza 178-3-146 142V-143R 60 Ż DM
25 6 1866 Żytomierz Zofia-Joanna Padewska Żytomierz Konstanty Domicella Mroczkowska [26.06.1866] córka 1-dw., Władysław Wyszyński - sekr.biskupi i kanonik i Zofia Bech 178-3-63 33 149 Ż 63 i 64 DG
14 2 1867 Lachowce Dominik Biskupski Lachowce Dominik Rozalia Lipczyńska Franciszek Trocyk i Julia Sawicka ż. Wincentego 178-3-146 165V-166R 10 Ż DM
5 2 1867 Tuczyn Agata Dorota Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska Marceli Kunicki, Anna Korczakowska ż. Jana 681 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0003.htm
28 6 1867 Tuczyn Eliasz Bagiński Tuczyn Alojzy Elżbieta Dudek Adam Wabiszczewicz, Maria Bagińska ż. Mikołaja 681 20-21 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0011.htm
10 8 1867 Lachowce Antonina Piątkiewicz Żemielińce Tomasz Leontyna Biskupska Andrzej Jaworski i Zuzanna Nowicka wdowa 178-3-146 175V-176R 40 Ż DM
16 12 1867 Białogródka Joanna Krasuska Szelwów Feliks Wacław Maria Kadłubiska Seweryn Kadłubiski i Kamila Krasuska panna 178-03-81 301V-303R 141 Ż DM
10 3 1868 Lachowce Katarzyna Lisowska Lachowce Konstanty Karolina Winiarska Piotr Niemirowski i Rozalia Biskupska ż. Dominika 178-3-146 209V-210R 16 Ż DM
4 5 1868 Lachowce Katarzyna Zalewska Żemielińce Feliks Paulina Krzewicka Jakub Biskupski i Joanna Zalewska z. Pawła 178-3-146 213V-214R 28 Ż DM
3 10 1868 Lachowce Rozalia Jaworska Żemielińce Andrzej Marianna Piątkiewicz Jakub Biskupski i Rozalia Rutkowska ż. Marcina 178-3-146 219V-220R 48 Ż DM
7 1 1869 Ołyka Maria Lucjanna Dubiska Romaszkowszczyzna Janusz Antonina Korzeniewska 490 6 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0004.htm
16 1 1869 Tuczyn Władysław Paweł Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska Stanisław Wdziekoński, Paulina Paplińska ż. Wiktora 683 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0002.htm
25 1 1869 Tuczyn Paweł Korczakowski Tuczyn Jan Anna Wabiszczewicz 683 8-9 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0005.htm
26 6 1869 Tuczyn Erazm Piotr Wabiszczewicz Tuczyn Adam Anna Kulman 683 14-15 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0008.htm
14 2 1869 Białogródka Walenty Krasuski Szelwów Feliks Wacław Maria Kadłubiska Jan Mogilnicki i Magdalena Radzimińska ż. Teofila 178-03-81 417V-418R 33 Ż DM
29 8 1870 Gródek Marianna Wysoczyńska Gródek Antoni Aniela Biniecka Kropiwnicki Jan, Biskupska Marianna, ż. Kazimierza 210 JZ
3 4 1870 Ołyka Wiktoria Franciszka Dubiska Romaszkowszczyzna Józef s. Ignacego Zofia Korzeniowska 491 14 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0008.htm
1 6 1871 Ołyka Michał Justyn Dubiski Romaszkowszczyzna Janusz Paweł Edward Antonina Korzeniewska 492 24 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0013.htm
9 10 1871 Jampol Franciszek Piątkiewicz Żemelińce Tomasz Leontyna Biskupska 1-55 82V-83R 47 T
25 12 1871 Jampol Stefan Żywiński Żemelińce Antoni Joanna Biskupska 1-55 85V-86R 64 T
31 5 1872 Tuczyn Antoni Bagiński Tuczyn A... Elżbieta Dudek Mikołaj Bagiński, Michalina Wabiszczewicz ż. Marcina 686 10-11 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0006.htm
24 4 1872 Jampol Wojciech Moszyński Żemelińce Józef Marianna Biskupska 1-58 7V-8R 31 T 714
17 6 1872 Jampol Piotr Biskupski Lachowce Dominik Rozalia Lepczyńska 1-58 8V-9R 39 T 715
18 8 1873 Katerburg Ludwika Niwińska Rybcza Antoni Joanna Biskurska 203 213-214 17
18 2 1874 Ołyka Konstancja Aniela Dubiska Romaszkowszczyzna Janusz Paweł Edward Antonina Korzeniewska 495 11-12 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0007.htm
8 9 1874 Tuczyn Jan Kujał Tuczyn Jan Jadwiga Rudnicka Marcin Wabiszczewicz, Anna Wiliżyńska ż. Adama 688 20-21 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20688/pages/PL_1_436_688_0011.htm
16 8 1875 Dederkały Mikołaj Łukomski Lachowce, par. Jampol Jan Aniela Trycyk Józef Matusiewicz, Rozalia Biskupska ż. Dominika 57 201-202 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0112.htm
20 12 1877 Kowel Eugeniusz Misiński Kowel Mieczysław Stefania Rybczyńska sędzia Jan Pogonowski, Teofila Rembiszewska 279 4-5 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0003.htm
21 10 1877 Turzysk Marianna Oleruk Wierzbiczno Tomasz Aleksandra Wremska Kazimierz Rębiszewski, Emilia Oleruk z. Klementego 745 8-9 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20745/pages/PL_1_436_745_0005.htm
9 3 1877 Tuczyn Franciszek Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska 691 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20691/pages/PL_1_436_691_0004.htm
28 11 1877 Kuniów Roman Choina Kamionka Jan Anna Zawadzka Michał Kadłubiski i Aniela Ostaszewska ż. Fabiana 178-3-78 471V-472R 95 Ż DM
5 10 1878 Torczyn Jadwiga Regina Kozubowska Litwa Leon Klara Kadłubiska 664 18-19 36 0
17 4 1878 Turzysk Maria Węgrzyńska Wierzbiczno Adam Katarzyna Rembiszewska 746 6-7 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20746/pages/PL_1_436_746_0004.htm
6 1 1878 Tuczyn Maria Szpetkowska Tuczyn NN Barbara c. Stanisła Mikołaj Bagiński, Kunegunda Wabiszczewicz ż. Filipa 692 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20692/pages/PL_1_436_692_0003.htm
15 3 1878 Kowel Stanisław Edward Bisinnicz Kowel Igor Agata Pansaczuk Stanisław Dodkowski, Zofia Rusowicz ż. Piotra 279 14-15 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0008.htm
4 3 1879 Tuczyn Roman Wabiszczewicz Tuczyn Filip Kunegunda Chodorowska 693 8-9 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0005.htm
9 12 1879 Tuczyn Walery Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska 693 30-31 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0016.htm
1 1 1880 Turzysk Wacław Polewko Wierzbiczno Józef Anna Szybista 748 2-3 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0002.htm
14 1 1880 Turzysk Paulina Kołodzińska Wierzbiczno Antoni Emilia Rembiszewska 748 4-5 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0003.htm
24 11 1881 Katerburg Mikołaj Niewiński Rybcza Antoni Joanna Biskupska 204 342-343 37 0
12 12 1881 Katerburg Antonina Niewińska Rybcza Karol Klara Biskupska 204 342-343 38 0
13 8 1881 Gródek Jan Wysoczyński Gródek Antoni Aniela Biniecka Zaropwicki Józef, Biskupska Marianna, ż. Kazimierza 197 JZ
17 9 1883 Katerburg Franciszka Lewińska Rybcza Karol Klara Biskupska 204 267-268 30 0
22 4 1883 Torczyn Stefania Przygodzka Kwasowica Mieczysław Helena Tekla Kadłubiska 669 20-21 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20669/pages/PL_1_436_669_0011.htm
1 9 1884 Jałowicze Maria Kordasz Pjanie Jan Katarzyna Rembisz 157 20-21 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20157/pages/PL_1_436_157_0011.htm
13 2 1884 Tuczyn Józefa Wabiszczewicz Leonówka Filip Kunegunda Chodorowska 698 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0003.htm
3 3 1885 Katerburg Eleonora Niwińska Rybcza Antoni Joanna Biskupska 204 192-193 7
20 2 1885 Szumsk Kamila Pestrowicz Piaseczna Wojciech Marcelina Zielińska Pawel Biskupski, Bronisława Szuprowicz ż. Jana 01-232 170V-171R 30 T
29 4 1885 Szumsk Teofil Soczyński Kamienna Góra Marcin Ludwika Sykulska Pawel Biskupski, Karolina Sawicka 01-232 175V-176R 54 T
10 9 1885 Szumsk Michał Domański Obrygany ? Stanisław Antonina Wereszczyńska Paweł Biskupski, Józefa Jastrzębska panna 01-232 188V-189R 117 T
19 12 1885 Szumsk Wiktoria Maciejewska Szumsk Jan Katarzyna Paweł Biskupski, Aleksandra Kołodzińska 01-232 196V-197R 156 T
31 5 1886 Katerburg Marianna Niewińska Rybcza Karol Klara Biskupska 204 163-164 8
1 8 1886 Jałowicze Michał Rębisz Ostrożec Jan Maria Pieńkowska Józef Rębisz, Maria Gołębiowska 159 12-13 17 0
1 3 1886 Kuniów Jadwiga Bilecka Dańkówka Jan Olimpia Wiercińska Michał Kadłubiski i Maria Pacewicz ż. Karola 178-3-86 49V-50R 18 Ż DM
2 9 1886 Kuniów Bronisława Wiarkowska Kamionka Ksawery Stefania Ostaszewska Wojciech Zagórski i Dorota Kadłubiska ż. Michała 178-3-86 60V-61R 61 Ż DM
20 3 1887 Szumsk Józefa Łabęcka Sadeczki Małe Wincenty Rozalia Zielińska Paweł Biskupski i Bronisława Wasilewa wdowa 01-232 93V-94R 56 DM 961 T
23 4 1887 Szumsk Leon Kowalski Szumsk IN Julia Kowalska s. panny, Paweł Biskupski i Antonina Górska wdowa 01-232 94V-95R 65 DM 962 T
13 9 1887 Szumsk Gabriela Nowicka Kąty Bronisław Stanisława Osowska Paweł Biskupski i Julia Bilewicz ż. Władysława 01-232 112V-113R 151 DM 980 T
16 1 1889 Katerburg Marceli Lewiński Rybcza Karol Klara Biskupska 204 75-76 2 Nul Null 0
21 2 1889 Szumsk Eleonora Dobrowolska Szumsk Adolf Bronisława Oliwa Paweł Biskupski i Honorata Sadowska wdowa 01-232 6V-7R 25 T 872 DM
21 3 1889 Szumsk Antonina Nekretowicz Szumsk Józef Marianna Czarnecka Paweł Biskupski i Estera Jankowska ż. Jankowska 01-232 9V-10R 42 T 875 DM
7 4 1890 Jałowicze Zofia Kordasz Pjanie Jan Katarzyna Rębisz 163 9-10 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0006.htm
8 8 1890 Katerburg Filipina Niwińska Rybcza Karol Klara Biskupska 204 50-51 14
25 12 1891 Turzysk Lucjan Siemiątkowski Wierzbiczno Jan Marta Kubisz 759 30-31 58 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0016.htm
24 3 1893 Turzysk Stanisława Siemiątkowska Wierzbiczno Jan Marta Kubisz 761 4-5 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0003.htm
13 12 1893 Turzysk Łucja Olewa Wierzbiczno Franciszek Katarzyna Kubisz 761 36-37 69 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0018.htm
13 5 1895 Turzysk Feliks Oljef Wierzbiczno Franciszek Katarzyna Kubisz 918 6 V-7 R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0007.htm
12 12 1895 Szumsk Antoni Przytomski Majdan Antonowiecki Adam Katarzyna Bobiszewska chrzest w Krzemieńcu 01-233 214V-215R 195 T
13 1 1895 Tuczyn Teofil Żmudowski Tuczyn Władysław Antonina Kopiej Stanislaw Matusiewicz, Józefa Wabiszczewicz ż. Jana 915 3V-4R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0004.htm
4 8 1896 Jałowicze Maria Rembisz Pjanie Józef Wiktoria Zajączkowska 904 16 V-17 R 47 0
22 1 1896 Turzysk Wincenty Siemiątkowski Wierzbiczno Jan Marta Kubisz 919 2V-3R 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0003.htm
23 9 1896 Gródek Anna Wysoczyńska Gródek Michał s. Antoniego Józefa Wojtowicz Biskupski Karol Gromski Józef, Niedźwiedzka Elżbieta, ż. Jana Wojtowicz Marianna 232 JZ
8 6 1897 Turzysk Zuzanna Leszczyńska Wierzbiczno Karol Władysław Balbina Kubisz 920 8V-9R 30 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0009.htm
15 11 1897 Turzysk Adela Olef Wierzbiczno Franciszek Katarzyna Kubisz 920 14V-15R 53 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0015.htm
31 1 1897 Tbilisi Maria Bandzeładze Kwiryły, kutaiska gub. Iłarion Anna Robiszydze (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 185V 162 Tb
4 9 1898 Turzysk Rozalia Siemiątkowska Wierzbiczno Jan Marta Kubisz 939 15V-16R 75 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0016.htm
28 3 1898 Tuczyn Leontyna Kosarzycka Urszulin Narcyz Marianna Kruszewska Jan Kuczyński, Teresa Wabiszczewicz ż. Marcina 937 4V-5R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0005.htm
21 5 1898 Tuczyn Franciszka Zelisko Sobówka Adolf Benedykta Bagińska Donat Bagiński, Franciszka Wabiszczewicz ż. Adama 937 9V-10R 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0010.htm
30 11 1898 Tuczyn Jadwiga Wabiszczewicz Tuczyn Władysław Julia Kryst Bronisław Kryst, Maria Winoslawska panna 937 18V-19R 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0019.htm
8 5 1898 Tuczyn Antoni Wabiszczewicz Filip Kunegunda Chodorowska chrzest w Międzyrzecu 937 19V,21R 84 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0021.htm
18 8 1900 Krzemieniec Jan Iwiński Rybcza Karol Klara Biskupska 15 V-16 R 57 0
27 2 1900 Gródek Marceli Wysoczyński Gródek Michał s. Antoniego Józefa Wojtowicz Kalinowski Antoni Ogrodnik Antoni, Rozycka Marianna, ż. Antoniego Biskupska Mari 61 JZ
6 4 1900 Tuczyn Eliasz Wabiszczewicz Kolonia Krąglik Marcin Teresa Sobolewska 956 14-15 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0008.htm
26 11 1900 Tuczyn Leokadia Krasińska Urszulin Kazimierz Anastazja Wabiszczewicz 956 44-45 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0023.htm
16 2 1901 Tuczyn Stanisław Łukomski Tuczyn Antoni Józefa Dziekońska Jan Wabiszczewicz, Wiktoria Maliszkiewicz panna 957 8V-9R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0009.htm
25 5 1901 Tuczyn Feliks Wabiszczewicz Leonówka Walerian Kamila Więckowska 957 14V-15R 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0015.htm
10 7 1901 Tuczyn Józef Wabiszczewicz Leonówka Teodor Józefa Kirkiewicz 957 17V-18R 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0018.htm
1 1 1902 Tuczyn Adam Zelisko Sobówka Adolf Kornelia Wąsowska Adam Wąsowski, Franciszka Wabiszczewicz ż. Adama 969 1V-2R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0002.htm
17 7 1902 Tuczyn Amelia Wabiszczewicz Urszulin Marcin Teresa Sobolewska 969 15V-16R 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0018.htm
14 10 1902 Tuczyn Kazimierz Wabiszczewicz Karczemka Walerian Kamila Więckowska 969 17V-18R 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0020.htm
8 10 1902 Tuczyn Stanisław Krasiński Urszulin Stanisław Anastazja Wabiszczewicz 969 17V-18R 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0020.htm
6 8 1902 Tuczyn Kamila Bagińska Kudranka Czesław Franciszka Kuriata Adam Wabiszczewicz, Paulina Kulman wdowa 969 19V-20R 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0022.htm
10 2 1903 Horochów Maria Sławoszewska Chołoniów Aleksander Kazimiera Libiszowska 961 6 17 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0006.htm
11 9 1904 Gródek Józef Wysoczyński Gródek Michał s. Antoniego Józefa Wojtowicz Biskupski Karol Grinski Józef, Sokalska Marianna, ż. Franciszka Radiuk Paulina 222 JZ
18 5 1904 Tuczyn Jadwiga Reszczyńska Urszulin Mikołaj Antonina Wabiszczewicz 989 11V-12R 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0012.htm
1 12 1904 Tuczyn Janina ? Bagińska Tuczyn Antoni Maria Szpetkowska Jan Wojciechowski, Józefa Wabiszkiewicz 989 23V-24R 113 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0024.htm
28 6 1904 Horochów Zygmunt Sławoszewski Chołoniów Aleksander Kazimiera Libiszowska 973 18 68 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0020.htm
1 2 1905 Tuczyn Helena Wabiszczewicz Urszulin Teodor Michalina Kirkiewicz Maciej reszczyński, Urszula Bobowska 988 3V-4R 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0004.htm
8 2 1905 Tuczyn Michał Wabiszczewicz Majdan Buhryński Walerian Kamila Więckowska 988 3V-4R 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0004.htm
12 1 1905 Niewirków Józef Kowalczyk Młynek Jan Józefa Bisliba Józef Zajadlak, Józefa Kulińska ż. Jana 983 1V-2R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0002.htm
14 4 1907 Horochów Jerzy Sławoszewski Chołoniów Aleksander Bazyli Kazimiera Hipolita Libiszowska 993 12 51 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0015.htm
15 3 1908 Tuczyn Janina Wabiszczewicz Drozdów Władysław Julia Kryst Józef Kryst, Zuzanna Musyk 1029 12-13 26 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0009.htm
20 11 1908 Tuczyn Feliks Wabiszczewicz Urszulin Piotr Maria Marcinkowska 1029 38-39 92 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0023.htm
11 12 1909 Tajkury Janina Kozak Kopytków Wojciech Rozalia Machowska Jan Kubiszta, Konstancja Machowska panna R-740-4-69 2 V-3 R 6 0
25 7 1909 Gródek Antonina Wysoczyńska Gródek Michał s. Antoniego Józefa Wojtowicz Biskunski Karol, Gulko Franciszka, ż. Franca 239 JZ
8 6 1910 Tajkury Jan Wojciechowski Tajkury NN Paulina Józef Gabisz, Jadwiga Wojciechowska ż. Jana R-740-4-69 16 V-17 R 66 0
14 5 1912 Tbilisi Leon Petniunas Tbilisi Karol s. Ignacego Monika c. Antoniego Tumszo Michał Tumszo, Urszula Biszan 33V 51 Tb
10 7 1912 Tbilisi Witold Małunowski Jelizawietopol Wincenty s. Antoniego Teofila Bucewicz Michał Żwirbis, katarzyna Markunas 37V 72 Tb
20 8 1912 Tbilisi Piotr Slenis Tbilisi Ambroży s. Tomasza Cecylia c. Jana Łabucewa Michał Żwirbis, Stefania Peciukiewicz 39R 79 Tb
19 8 1912 Tbilisi Marian Kuryłowicz Tbilisi Jan s. Andrzeja Józefa Białomiejska Jan Sysicki, Katarzyna Żwirbis 39V-40R 83 Tb
25 12 1912 Tbilisi Bogdan Robiszewski Tbilisi Józef s. Franciszka Helena Januszewska Witalis Janius, Feliksa Siurdyło 49V-50R 10 Tb
3 12 1912 Ołyka Maria Krul Cumań Józef Józefa Tobisz 1050 106 207 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0055.htm
27 1 1913 Tbilisi Helena Szlander Tbilisi Jan s. Marcina Wiktoria c. Józefa Ławrenczuk Józef Kuszner, Emilia Żwarbis 54V 35 Tb
14 11 1914 Włodzimierz Wołyński Stefan Łaciński Ruda Władysław Tekla Słoniec zmarł 18.05.1997 - Biskupiec 1058 47 223 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0048.htm
10 1 1915 Kijów Św. Aleksandra Przymysław Chomicz Kijów Leonard Ewa Anna Świencka Witold Gabis i Mirosława Pacewicz 312/1/129 22V-23R 87 m.K JM1
18 3 1915 Kijów Św. Aleksandra Stanisław Bis Kijów Jan Rozalia Klarżuk Paweł Baranowski i Akulina Krawczenko 312/1/129 28V-29R 110 m.K JM1
22 7 1915 Kijów Św. Aleksandra Mirosław Szacki Dwińsk Bolesław s. Władysława Irena c. Antoniego Korabewicz Aleksander Szacki i Wiktoria Sawicka, Józef Kiełbis? I Eleonora Bromirska 312/1/129 63V-64R 251 m.K JM1
13 11 1915 Kijów Św. Aleksandra Janina Wójcik Kijów Maciej Helena Gruszecka Michał Wójcik i Aniela Bis 312/1/129 71V-72R 281 m.K JM1
2 12 1916 Tbilisi Jan Ossowski Tbilisi Konrad s.Jana Sabina c.Edwarda Sankowska Jan Lebisz, Maria Jasińska 149V 112 Tb
5 3 1916 Tbilisi Antonina Biwojno Tbilisi Antoni s.Józefa Antonina c.Józefa Lebiedinska Andrzej Kulik, Zofia Sciubisz 198R 66 Tb
20 11 1917 Tbilisi Paulina Orłowska Tbilisi NN Franciszka c.Wiktora Michał Żwirbis, Stefania Prełajdis 179V 128 Tb
7 3 1923 Dubno Józef Henryk Babiszewski Kraśnica Henryk Bronislawa Cybulska 740-6-136 68 35 Równe 0
20 2 1939 Krzemieniec Jan Czarnota Krzemieniec Ignacy Maria Biskup 36 R 26 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
16 9 1735 Torczyn Biskupski Teresa Wylezynska pann Józef Dąbrowski, Tomasz Rybicki 50 b/nr EH
20 2 1736 Torczyn Antoni Barcikowski Katarzyna viduam de Piotrowskie wdow Józef Dąbrowski, Biskupski i inni 50 b/nr EH
28 10 1742 Szumsk Michał Baszot Bosiok Bykowce Jadwiga Marzurkiewicz Mazurkiewicz Bykowce Aleksander Grodziński, Stefan Semeniuk, Apolonia Martinianka, Katarzyna Bisiokówna 297-1-180 5V Ł RK
8 2 1745 Szumsk Stefan Biskupski Sadeczki Agnieszka Junicka Sadeczki Antoni Zalewski, Katarzyna Brzyska 297-1-180 9R Ł RK
24 11 1748 Szumsk Jan Olesycki Olesiński Suraż Anna Wierbiska Wierzbicka Suraż Stefan Miterczuk, Katarzyna Wyliczanka 297-1-180 16R Ł RK
19 6 1769 Szumsk Antoni Dmuchowski Dmochowski Zahajce w Katarzyna Bogacka Zahajce w Eliasz Biskupski, Szymon Chmielowski, Ewa Junicka 297-1-180 51V Ł RK
15 11 1772 Szumsk Piotr Drzewiecki Szumsk k Teresa Biskupska Szumsk p Tadeusz Kornacholski, Hermanowa, Radziwił 297-1-180 60V Ł RK
30 10 1784 Cznielów Mazowiecki Maciej Cembrowski 21 Magdalena Bobiszyna Kujdańce 33 19 230L 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20230/pages/PL_1_301_230_0004.htm
7 9 1800 Monasterzyska Józef Effemberger Monasterzyska 36 Józef Anna Barbara Szętycka Monasterzyska 23 Michał Marianna Tabiszewska 944L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20944/pages/PL_1_301_944_0002.htm
23 11 1813 Szumsk Jan Biskupski Bykowce k Petronela Bogusłaska Bogusławska Kuty w Antoni Domański, Piotr Porański 297-1-183 81R Ł RK
21 2 1825 Kuniów Tyburcy Kadłubiski 24 Ignacy Anna Ludwika Kuslowska Kozin 18 49 V
20 10 1827 Ołyka Józef Kalasanty Radliński Ołyka 32 Ignacy Marianna Halewicz Helena Dubiska Ołyka 24 Tadeusz Barbara Machlinska 813 158 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0160.htm
22 11 1827 Ołyka Mikołaj Harasimowicz Ołyka 25 Mateusz Marianna Niechwidowicz Marianna Dubiska Ołyka 22 Tadeusz Barbara Mochlińska 813 159 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0161.htm
5 6 1827 Łuck Jan Marszewski Wólka 27 Paweł Marianna Lipiańska Marianaa Koppa Łuck 14 Józef Regina Gorska Józef Miller, Łukasz Rombiszewski 813 20a 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0021.htm
30 1 1827 Dubno Jan Diczuk G-R 23 Daniel Teresa Biszowska Agnieszka Mackiewicz Warkowicze 18 Maciej Agnieszka Wiszniowska 813 185-186a 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0187.htm
13 2 1827 Dubno Piotr Biszuk Dubno 21 Andrzej Agata Filipska Anna Mikitewicz z Godzińskich Dubno 30w Marcin Tekla Kryścińska 813 186a-186 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0188.htm
30 12 1828 Krzywin Józef Żytyński Krzemieniec 33 Czesław Franciszka Wiszniowska Ludwika Łabisz Krzywin 19 Mikołaj Anna Szczepańska Wielm. Feliks Rupniewski, Ur. Józef Angel, Ur. Michał Łabisz 171-1-1 38R 6 R Mg
8 1 1828 Lachowce Izydor Gorliński Tesów, par. Ostróg 28 Klemens Wiktoria Boska Brygida Kadłubiska Okniny 20 Feliks Tekla Pruszyńska W. Antoni Pruszyński, W. Stefan Wojnaroski, W. Karol Kadłubiski 171-1-1 115R 1 R Mg
23 1 1829 Opalin Kazimierz Rębiszewski par. Opalin 30 Mikołaj Aniela Izabela Brajczewska Polenca 18 Wojciech Teresa Pieszchodzka 512 6 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20512/pages/PL_1_436_512_0004.htm
11 5 1830 Ostróg Maciej de Lamer Ostróg 33 Ludwik Magdalena Serednicka Ludwika Serednicka Ostróg 19 Karol Brigida Dabiszewska Kajetan Kieznowski, Michał Hezzon, Michał Ochiciński 171-1-3 19R 10 R MZ
8 11 1831 Radziwiłłów Sawely Kobiszow - 30 Sawely Katarzyna - Aniela Adaszynska Radziwiłłów 17 Stanisław Justyna - 817 216a 11 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0220.htm
21 10 1831 Lachowce Seweryn Kadłubiski Okniny 29 Feliks Tekla Pruszyńska Joanna Zalewska Daniłówka 18 Jan Antonina Olszewska Wlm Karol Pruszyński, Wlm Izydor Gorliński 171-1-4 100R 18 R DM
25 10 1831 Lachowce Karol Wojciechowski Żemelińce 18 Józef Magdalena Girecka Teresa Malinowska Załuże 16 Piotr Marianna Boguszewska Wincenty Wojciechowski i Antoni Biskupski 171-1-4 100V 20 R DM
29 10 1832 Przewały Albert Fonlang par. Przewały 26 Adolf Marianna Bistrak Józefata Siedlecka par. Przewały 17 Józef Apolonia Pogonowska 847 619-620 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0333.htm
23 1 1832 Koblin Erazm Dubiski par. Koblin 41w Karol Marianna Paulina Glinecka par. Koblin 18 Kazimierz Elżbieta Piotr Glinecki, Wincenty Podhorecki, Jan Ekielt 818 175R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0182.htm
20 11 1832 Szumsk Jan Biskupski Szumsk 45w Stefan Marianna Żukowska Julianna Sokołowska Kordyszów 36 Jan Katarzyna Charcińska Jan Kowalewski, Hieronim Sokołowski, Franciszek Ostapowicz 245-1-6 408R 37 R RK
21 2 1832 Krzywin Kazimierz Orłowski Ułasznówka 18 Jan Marcella Paszyńska Klara Woznicka Ułaszanówka 20 Jan Marianna Biskupska Jędrzej Nowicki, Ignacy ..linowski, Stanisław Charzewski 171-1-5 41V 4 R Mg
18 1 1834 Aleksandria Kazimierz Kuczyński 22 Szymon Katarzyna Wabiszewicz Marianna Łoś 21 Bazyli Helena Dutwa 182 JJ Równe
31 7 1834 Szumsk Modest Kadłubiski 40 Karol Tekla Rożyńska Rozalia Szultz Choroszów, par. Lachowce 27 Michał Agnieszka Sieńkiewicz on: registrator kollegski, Mateusz Lasocki, Benedykt Stempkowski, Karol Arendtt 245-1-8 377R 1 R RK
4 3 1834 Lachowce Stefan Wojciechowski fut. Lachowiecki 45w Paweł Marianna Demecka Agnieszka Piotrowska Szuńki 25 Józef Barbara Biskupska Erazm Krynicki, Mikołaj Żukowski, Ignacy Piotrowski 171-1-7 100V 3 R DM
21 10 1834 Lachowce Antoni Unolt Żemelińce 19 Karol Rozalia Nowicka Marianna Dębska Żemelińce 18 Mikołaj Agnieszka Jabłonowska Wojciech Wojciechowski i Antoni Biskupski 171-1-7 101V 7 R DM
13 10 1835 Łuck Tadeusz Dubiski Jeziorko 28 Elźbieta z Romanowskich Dąbowska Jeziorko 38 Benedykt Anna Rybczyńska Ignacy Gładkowski, Tadeusz Romanowski 373 63 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0034.htm
3 2 1835 Lachowce Stefan Tokarski par. Lachowce 21 Jan Agata Jucka Anna Dolińska par. Lachowce 17 Jakub Marianna Dmochowska Kazimierz Tokarski i Jakub Biskupski 171-1-8 115R 1 R DM
3 2 1835 Lachowce Alojzy Piasecki Żemelińce 23 Jan Salomea Dobrzańska Marianna Piątkiewicz Żemelińce 15 Marcin Marianna Hołowczyc Anton Biskupski i Szymon Hołowczyc 171-1-8 115R 2 R DM
2 2 1836 Horyńgród Jan Chmitecki Berezne, par. Berezne 20 Jędrzej Marianna Apolonia Zaręba Horyńgród 17 Apolonia Dubiszewska uwa. Barbara Zaręba przysposobiła Apolonię, po zostawieniu jej przez matkę, Marcin Słowiński, Mateusz Żygadło, Antoni Żygadło 171-1-9 152R-152V 2 R Mg
9 5 1837 Luboml Józef Kwiciński Luboml 36w Kazimierz Anna Nitkiewicz Anna Lezbrant z Biszów Luboml 30w Jakub Magdalena Dela Wojciech Janowski, Feliks Kowalewski 852 559 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0294.htm
2 5 1837 Lachowce Karol Gutkowski Teofipol par. Teofipol 25 Józef Apolonia Aniela Unolt Lachowce 24 Franciszek Brygida Borowska? Jan Tomaszewski, Antoni Biskupski 171-1-10 116V 9 R DM
9 5 1837 Lachowce Jan Rudkowski Żemielińce 48w Jan Katarzyna Mroczek Tekla z Niewińskich Unolt Żemielińce 40w Jan Wiktoria Wasilewska Antoni Biskupski, Michał Nowicki, Wojciech Jaroszyński 171-1-10 116V-117R 10 R DM
8 8 1837 Lachowce Michał Sobolewski Żemielińce 19 Kazimierz Oksena Kamińska Zuzanna Unolt Żemielińce 19 Franciszek Tekla Iwińska Michał Nowicki, Konstanty Swoboda, Antoni Biskupski 171-1-10 117V-118R 13 R DM
13 2 1838 Kołki Józef Felmrych Czetwertnia 22 Stanisław Tekla Faliszewska Anna Bobrownicka Czetwertnia 23 Józef Justyna Rokicka Piotr Wolski, Michał Gętner, Łukasz Rembiszewski 824 65 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0066.htm
24 9 1839 Klewań Kasper Artymowicz par. Klewań 29 Sebastian Brygida Urbanowska Joanna Wabiszewicz par. Klewań 18 Stanisław Agnieszka Kwiatkowska 879 135 V 7
1 10 1839 Klewań Maciej Kamiński par. Równe 26 Maciej Katarzyna Strzelecka Julia Kuczyńska par. Klewań 20 Szymon Katarzyna Wabiszewicz 879 136 R 9
15 1 1839 Stepań Antoni Radzicki Trostaniec 29 Michał Anastazja Zieńkiewicz Krystyna Wabiszczewicz Trostaniec 28 Karol Marianna Dębołecka Płotnicka 879 206 R 1
7 2 1839 Łuck Feliks Spendowski par. Łuck 21 Franciszek Katarzyna Biskupska Julia Korewa par. Łuck 19 Alojzy Ludwika Biskupska Józef Pawłowski, Wincenty Gobiaty 375 56 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0030.htm
30 9 1841 Ołyka Franciszek Teodor Łossowski Par. Ołyka 24 Stanisław Marianna Koniuszewska Emilia Rembiszewska Par. Ołyka 18 Stanisław Barbara Dębczyńska 827 161 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0164.htm
31 8 1841 Kowel Jakub Waśkowski Kowel 28 Michał Magdalena Łabisz Aleksandra Łaszewska Kowel 19 Jan Johanna Stystek Franciszek Dubiski gub. sekretarz, Wincenty Czyżewski 244 20 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0011.htm
14 9 1841 Ptycza Adam Radliński Dubno 45w Grzegorz Marianna Hulewicz Aniela Kozłowska Piratyn 20 Leon Ludwika Dubiska Franciszek Styczyński, Dominik Akcyz, Kazimierz Ceceniowski b. podsęde 827 244V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0249.htm
19 1 1841 Lachowce Grzegorz Zawadzki Bereżyńce par. Teofipol 22 Józef Eleonora Gęsicka Teresa Biskupska Żemielińce 20 Antoni Helena Piasecka Grzegorz Korycki, Michał Zawadzki, Bazyli Sińkiewicz 178-49-17 16R-16V 2 Ż DM
1 3 1842 Lachowce Jakub Biskupski Żemelińce 20 Antoni Helena Piasecka Anna Zalewska Żemelińce 18 Jan Marianna Czernecka 881 128 V 8
1 3 1842 Niewirków Feliks Luterek Niewirków 48 Krzysztof Agnieszka Żurawska Marcjanna z Boczarowskich Rokszywolska Niewirków 35 Jan Helena Biskupska 881 288 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0294.htm
6 9 1842 Aleksandria Michał Wabiszewicz Czudwy, par. Deraźne 25 Cyryl Elżbieta Gromadzka Ewa Żukowska Nowy Zawód 22 Andrzej Tekla Naumowicz 881 213 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0222.htm
11 10 1842 Zabłotce Józef Dąbrowski Iwanicze 23 Jan Józefa Chojnowska Rozalia Pikulska Iwanicze 17 Józef Marianna Kulbiska 857 196 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0107.htm
4 4 1842 Luboml Józef Kwiciński Luboml 41 Kazimierz Anna Nitkiewicz Anna Leszbrant z Biszoffów Luboml 35 Jakub Magdalena Del Wojciech Janowski, Feliks Kowalewski 857 540 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0288.htm
29 9 1842 Żytomierz Franciszek Nowicki 39 Antoni Marianna Możarowska Waleria Niewiarowska 30 Michał Tekla Dubiszewska 178 51 484 45 Ż Ni
17 1 1843 Stepań Krzysztof Kotecki Słoboda Ost 50 Jakub Wiktoria Sawicka Józefata z Paszkowskich Dubiska Słoboda Ost 40 Józef Marianna Kropiwnicka 882 203 R 1
25 7 1843 Stepań Piotr Przybyszewski Makarówka, par. Deraźne 23 Jakub Anna Sulikowska Karolina Wabiszczewicz Trostaniec 18 Karol Tekla Zulińska 882 204 V 7
31 1 1843 Beresteczko Antoni Fryderyk Lewicki par. Berezdów 24 Joachim Salomea Siemińska Ludwika Libiszewska par. Beresteczko 21 Franciszek Teodora Dubiecka 5 10 2
6 2 1844 Jampol Antoni Biskupski Lachowce 55w Antoni Marianna b.d. Marianna Gosiewska Jampol 35w Łukasz Tekla b.d. z Piatkiewiczów, Wojciech Piasecki, Franciszek Piątkiewicz, Jan Piątki 875 624 4 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0328.htm
11 11 1845 Lachowce Paweł Zaleski Żemelińce 23 Jan Marianna Czarnecka Joanna Iwińska Żemelińce 18 Wojciech Wiktoria Rużycka Hieronim Wojciechowski, Jakub Biskup 884 130 V 16
20 10 1846 Hulewicze Wincenty Stachulski Czeremoszów 55w Jan Helena Medecka Zofia z Biskupskich Nowicka Iwanówka 42w Tomasz Rozalia Jaszczewska Michał Mirski, Aleksander Kreczmer 134 18 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0010.htm
28 7 1846 Deraźne Kajetan Gołębiewski Podłużne 35 Jakób Julianna Katarzyna Kowalewska Podłużne 16 Jan Wiktoria Wabiszczewicz Wawrzyniec Piotrowski, Stanisław Treller, Antoni Kochanowski 885 197 R 3 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0207.htm
17 2 1846 Ostróg Kazimierz Wigura Szkarów par. Horyńgród 45w Teodor Klara Duszyńska Aniela Biskupska Hrymiacze 40 Jędrzej Marianna Zaleska Józef Tuszawski, Stanisław Wroczyński, Antoni żebrowski 885 26R 12 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0027.htm
10 1 1850 Lachowce Zygmunt Małachowski Jakimowce par. Jampol 26 Franciszek Cecelia Przełuska (Przyłuska) Julia z d. Potrykowska Radzimińska Szymkowce 27w Antoni Franciszka Kibicka (Skibicka) Stanisław Mogilnicki i Seweryn Kadłubiski 171-1-16 308V 1 R DM
27 9 1854 Ołyka Józef Dubiski Romaszkowszczyzna 35 Ignacy Tekla Tuszowska Zofia Korzeniewska Dubiszcze 17 Stanisław Helena Kuszelewska 478 35 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20478/pages/PL_1_436_478_0019.htm
19 1 1858 Torczyn Alojzy Rudnicki Budki Horodyńskie 21 Piotr Agata Rudnicka Paulina Marcinkowska Budki Horodyńskie 21 Feliks Joanna Kadłubiska Mamert Pietkiewicz, Józef Kleparski 839 130-131 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0068.htm
14 6 1859 Kowel Wacław Dargiewicz Rożyszcze par. Łuck 23 Józef Justyna Padnucska? Honorata Wąsowicz Wólka Lubitowska 18 Tomasz Franciszka Pogonowska ..? Rembiszewski, Antoni Dargiewicz, Ksawery ..? 870 14 EH
30 9 1862 Torczyn Wawrzyniec Malinowski Żabka, par. Łuck 28 Jan Wiktoria Dąbrowska Katarzyna Jaworska Horodynie 20 Karol Elżbieta Łaskarzewska Antoni Jakubowski, Wincenty Łaskarzewski, Władysław Dubiski 648 39 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0021.htm
19 5 1863 Luboml August Bisz Luboml 24 Karol Anna Wileta? Rozalia Sawicka Luboml 18 Joachim Marianna Suszniewicz? Florian Mysan, Jan Niedzielski 892 75R 16 307 96 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0076.htm
14 7 1863 Żytomierz August Biszoff Korszstimowa 46 Traugott Elisawieta Tauch Anna z Troszyńskich Fuks Żytomierz, par. Żytomierz 33 Józef Zofia Wówczas poddany pruski, luteranin, wdowiec, dw. katoliczka, wdowa, Andrzej Barański, August Miller 178-3-54 100 R 31 Ż DG
10 11 1863 Lachowce Stanisław Karpiński Korowie par. Teofipol 35 Paweł Anna Okajewicz Marianna Zalewska Żemielińce 19 Jan Marianna Czarnecka Antoni Sławecki, Jakub Biskupski, Hieronim Wojciechowski 178-3-146 13 Ż DM
26 1 1864 Lachowce Jan Bujarski Żemielińce 29 Stefan Marianna Kłosowska Anna Muszyńska Żemielińce 27 Jan Brygida Zalewska Jakub Biskupski, Hilary Niwiński, Bazyli Piątkiewicz 178-3-146 63R 3 Ż DM
1 11 1864 Lachowce Dominik Biskupski Lachowce 20 Roman Helena Sobolewska Rozalia Lipczyńska Lachowce 18 Michał Aleksandra Imin (Emin) Leon Koszycki, Benedykt Sobolewski, Stefan Rutkowski 178-3-146 71R 19 Ż DM
8 8 1865 Bucyń Julian Burczak Abramowicz par. Kowel 29 Ignacy Scholastyka Tenikowska Stanisława Szomańska Siedliszcze 18 Henryk Eustachia Gutowska Antoni Szomański, Ferdynand Rębiszewski 53 13 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2053/pages/PL_1_436_53_0009.htm
15 2 1865 Ołyka Karol Rembiszewski Par. Łysin 24 Łukasz Karolina Rzążewska Małgorzata Puławska Palcze 20 Antoni Marianna Abramowicz 488 42 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0022.htm
10 10 1865 Lachowce Stanisław Pawulski Żemielińce 22 Dominik Anna Jabłońska Antonina Reńczyńska Żemielińce 28 Zacharian Zofia Gorecka Jakub Biskupski, Paweł Marcinkiewicz, Jan Gorski 178-3-146 110V 12 Ż DM
24 10 1865 Lachowce Brunon Skurewicz Załuże 36 Józef Agnieszka Rychlińska Maria Rudnicka Załuże 25 Józef Julia Kuźmińska szl. Edmund Żłobnicki, Seweryn Kadłubiski, Michał Podhorodecki 178-3-146 111V 14 Ż DM
26 7 1866 Krzemieniec Jan Martynowicz Krzemieniec 38 Franciszek Anna Dziubińska Marianna Dubiszewska z Antoniewskich Krzemieniec 32w Teodor Krystyna Urbańska 426-1-39 27R 8 T 272
19 3 1867 Lachowce Feliks Krasuski Szelwów par. Białogródka 41 Maciej Franciszka Michalska Maria Kadłubiska Okniny 28 Seweryn Joanna Zalewska Zygmunt Radziiński, Zygmunt Małachowski, Dionizy Podhorodecki 178-3-146 190V 5 Ż DM
16 7 1867 Lachowce Józef Wacław Cezary Czerczycki Kopanie par. Radziwiłłów 36 Józef Salomea Asłanowicz Maria Julia Biruta Zaborowska Okniny 19 Konstanty Wanda Oliof Seweryn Kadłubiski, Józef Zagórski 178-3-146 192R 8 Ż DM
2 2 1868 Tuczyn Adam Wabiszczewicz Tuczyn 26 Sylwester Cecylia Zgóralska Anna Kulman Tuczyn 25 Józef Anna Błońska 682 19 1 0
2 5 1868 Katerburg Saturian Bystry par. Wiśniowiec 30 Fryderyk Teofila Żyromska Izabella Lewicka Borszczówka 18 Antoni Ludwika Libiszewska Antoni Machnicki i Julian Świętochowski 01-44 119V 3 T 889 DM
14 4 1868 Lachowce Augustyn Sobolewski Żemielińce 32w Jakub Petronela Korycka Aleksandra Romaszewska z Rowieńkowskich Książęcin 31w Adam ? (Tomasz) Anna Skrzypkowska Paweł Zalewski, Hilary Iliński, Jakub Biskupski 178-3-146 232R 4 Ż DM
26 5 1868 Lachowce Franciszek Olszewski Bisówka Wielka 50w Kazimierz Konstancja Ostromecka Teresa Zawadzka z Biskupskich Żemielińce 46w Antoni Helena Piasecka Walenty Niemirowski, Dionizy Lepczyński, Marcin Krymski 178-3-146 232V 5 Ż DM
16 1 1872 Tuczyn Karol Stanislawski par. Tuczyn w Wincenty Julia Piotrowska Emilia Gołębiowska par. Tuczyn Walenty Anna Buczyńska Ignacy Zagajewski, Sylwester Wabiszczewicz 686 31 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0017.htm
27 2 1872 Tuczyn Aleksander Makowski par. Tuczyn 23 Karol Antonina Bogucka Bibianna Stanisławska par. Tuczyn 17 NN Marcjanna Marcin Wabiszczewicz, Adam Bonikowski 686 34 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0018.htm
16 1 1873 Katerburg Marian Adolf Wołoszanowski Wolica, par. Łanowce 30 Władysław Klementyna Miaskowska Klementyna Lewicka Borszczówka 21 Antoni Ludwika Libiszowska 203 225 1
4 2 1873 Ołyka Henryk Faszczewski Ujeźdźce 25 Jan Tekla Stawińska Kamila Artymowicz Ujeźdźce 26 Kasper Joanna Wabiszkiewicz 494 37 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0020.htm
4 8 1874 Ołyka Marceli Bogucki Par. Psków 28 Henryk Honorata Styczyńska Prakseda Helena Dubiska Romaszkowszczyzna 19 Józef Zofia Korzeniewska 495 55 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0029.htm
14 7 1874 Ołyka Wawrzyniec Chudzik Długoszyje 32 Błażej Agnieszka Rabisz Weronika Stradal Długoszyje 22 Jerzy Barbara Tetur 495 54 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0028.htm
16 10 1877 Tuczyn Jan Malecki par. Tuczyn 61w Antoni Marianna Medyńska Waleria z Jasińskich Filipowicz par. Tuczyn 54w Michał Teresa Długoniewicz szl. Mikołaj Bogucki, miesz. Franciszek Wabiszczewicz 691 45 10
6 11 1877 Ołyka Leon Babiszkiewicz Olibów par. Dubno 25 Stanisław Anna Guzowska Agata Dembicka Tuszebin 17 Marcin Dioniza Kupińska 498 70 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0036.htm
12 2 1878 Turzysk Antoni Kołodziński Wierzbiczno 30 Adam Małgorzata Podnieska Emilia Rembiszewska Wierzbiczno 19 Kazimierz Petronela Antonowska 746 13 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20746/pages/PL_1_436_746_0008.htm
2 3 1880 Torczyn Mieczysław Przygocki gub.warszawska 26 Wiktor Emilia Wojciechowska Helena Kadłubiska Litwa 26 Dionizy Teofila Hulewicz 666 35 6
3 2 1880 Ołyka Ludwik Łosowski Ołyka 28 Teodor Emilia Rembiszewska Fryderyka Kern Cumań 20 Ryszard Joanna Milberguber 501 61 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0032.htm
10 2 1880 Turzysk Jan Traczyński Dominopol, par. Swojczów 29 Józef Tekla Wawrynowicz Karolina Rembiszewska Wierzbiczno 17 Kazimierz Petronela 748 18 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0011.htm
21 10 1884 Turzysk Feliks Wojciechowski Wierzbiczno 28 Karol Anna Rembiszewska Anna Biegun Wierzbiczno 16 Wojciech Franciszka Augustyn 752 34 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0019.htm
6 10 1885 Szumsk Adolf Wiszniewski Kamienna Góra 23 Karol Jadwiga Krasicka Kamila Dzwonkowska Hucisko Pikulskie 19 Kazimierz Karolina Orłowska Wincenty Paszkowski, Paweł Biskupski 01-232 206R 19 T
21 4 1885 Tuczyn Franciszek Kulman Tuczyn 62w Józef Anna Błońska Paulina Wabiszczewicz Tuczyn 36 Sylwester Cecylia Górowska 699 37 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0021.htm
28 4 1885 Tuczyn Marcin Wabiszczewicz Danczyn 43w Franciszek Franciszka Radzicka Teresa Sobolewska Tuczyn 22 Karol Salomea Leżańska 699 38 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0022.htm
15 9 1885 Tuczyn Adam Chodorowski Leonówka 27 Lucjan Cecylia Liniewicz Maria Korczakowska Tuczyn 18 Jan Anna Wabiszczewicz 699 40 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0023.htm
9 11 1886 Kuniów Michał Zagórski Kamionka 24 Faustyn Joanna Dzwonkowska Maria German Martyń 16 Andrzej Marcelina Bilecka Michał Kadłubiski i Władysław Wierciński 178-3-86 72V 14 Ż DM
15 5 1888 Turzysk Franciszek Chryboła Wierzbiczno 20 Michał Marianna Wróbel Maria Polewka Wierzbiczno 18 Józef Anna Kubisz 756 36 12
12 7 1888 Turzysk Karol Leszczyński Białoszów, pow. Kowel 52 Antoni Katarzyna Sawicka Balbina Kubisz Wierzbiczno 22 Piotr Marianna Szymańska 756 42-44 - http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0023.htm
14 2 1889 Dederkały Jan Drobiszewski Zawadyńce, par. Białogrówdka 30 Jan Marianna Samsonowicz Idalia Załęska Szkrobotówka 17 Henryk Aniela Lewicka 58 67 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0035.htm
28 1 1890 Turzysk Jan Siemiątkowski Wierzbiczno 25 Stanisław Teofila Morak Marta Kubisz Wierzbiczno 20 Piotr Marianna Szymańska 758 26 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20758/pages/PL_1_436_758_0015.htm
14 10 1890 Jałowicze Stanisław Rembisz par. Jałowicze 43 Walenty Marianna Zagulina Karolina z Rodzajów Ostek par. Jałowicze 45 Marcjan Agnieszka Wachowicz 163 36 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0021.htm
12 8 1890 Szumsk Paweł Biskupski Szumsk 29 Jakub Anna Zalewska Józefa Lombardo Majdan Dubieński 19 Selwarot Anna Knotek 01-233 139V 9 T
26 1 1892 Włodzimierz Franciszek Szymański Bolesławówka 23 Jan Marianna Wasiuk Zofia Szwed Bolesławówka 29 Kazimierz Franciszka Rombis 810 89 4 0
30 1 1893 Turzysk Franciszek Olew Wierzbiczno-kol. 27 Wilhelm Konstancja Jankowska Katarzyna Kubisz Wierzbiczno-kol. 19 Piotr Maria Szymańska 761 42 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0021.htm
14 9 1893 Jałowicze Michał Rembisz par. Jałowicze 52w Michał Zofia Marianna z Sochów Wieczerzak par. Jałowicze 32 Michał Zofia 165 31 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0018.htm
15 10 1895 Ołyka Antoni January Kadłubiski Klewań 27 Maciej Kamila Dobrowolska Jadwiga Sejnik Suchowce 19 Faustyn Olimpia Burzyńska 1018 487 25 MO
7 2 1899 Tbilisi Stanisław Wiszniewski kaliska gub. 28 Marcin Michalina Witkowska Marianna Biskupska piotrkowska gub. 21 Michal Anna Koczorowska Franciszek Zalewski, Mikołaj Saatuzow 119 14 Tb
24 1 1900 Tbilisi Józef Gabisiewicz pow. telszewski 27 Józef Anna Akruta Anna Szabała Milów, lubelska gub. 30 Stanisław Elżbieta Rulichowska Mikołaj Guzowski 142 3 Tb
30 1 1900 Tuczyn Dionizy Chodorowski Horyńgród 28 Lucjan Cecylia Leniewicz Boleslawa Korczakowska Tuczyn 23 Jan Anna Wabiszczewicz 956 52 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0028.htm
30 1 1900 Tuczyn Walery Wabiszczewicz Leonówka 20 Marcin Michalina Makowska Kamila Więckowska Majdan Pustomycki 18 Antoni Aniela Reszczyńska 956 53 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0028.htm
4 2 1901 Tuczyn Mikołaj Reszczyński Urszulin 28 Piotr Julia Dąbrowska Antonina Wabiszczewicz Leonówka 18 Marcin Michalina Makowska 957 33 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0031.htm
2 6 1902 Tbilisi Augustyn Prejksza kowieńska gub. 31 Szymon Marianna Myszejko Ewa z Żemajtisów Łobanowska 30 Kazimierz Marianna Stankiewicz Paweł Białek, Wojciech Kubis 34 26 Tb
16 6 1902 Tbilisi Jakub Satkunas kowieńska gub. 31 Izydor Anna Umbris Anna Skardzius kowieńska gub. 22 Piotr Antonina Gabis Adam Trzeciak i inni 35 28 Tb
27 1 1902 Tuczyn Antoni Galicki Siedliszcze Wielkie, par. Niewirków 24 Wincenty Marcelina Żygadło Józefa Bobiszkiewicz Leonówka 18 Filip Kunegunda Chodorowska 969 28V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0028.htm
1 9 1902 Tuczyn Stefan Łukomski Leonówka 26 Alojzy Elżbieta Ostrowska Marianna Morawska Tuczyn 16 Józef Maria Wabiszczewicz 969 31R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0031.htm
26 1 1903 Krzemieniec Marian Marciniuk Folwarki Duże 22 Benedykt Kamila Antonowicz Franciszka Niwińska Rybcza 18 Karol Klara Biskupska 35 V 2
1 2 1904 Krzemieniec Józef Iwiński Rybcza 24 Antoni Joanna Biskupska Petronela Wyszomirska Rybcza 18 Tomasz Józefa Grzątkowska 24 R 4 0
3 2 1905 Tuczyn Franciszek Mosiewicz Leonówka 54w Józef Domicela Komnacka Kunegunda z Chodorowskich Wabiszczewicz Leonówka 44 Lucjan Celestyna Liniewicz Julian Bagiński, Feliks Mosiewicz 988 32 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0024.htm
13 2 1905 Tuczyn Ambroży Sawicki Józefówka, par. Aleksandria 26w Aleksander Antonina B...żyńska Aniela Wabiszczewicz Leonówka 18 Filip Kunegunda Chodorowska 988 32 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0025.htm
13 5 1907 Jałowicze Walenty Reszuta Jałowicze 27w Jan Katarzyna Sabat Marianna Szablewska Par. Jałowicze 27 Błażej Elżbieta Bisiorek 998 7
17 9 1909 Charków Stefan Marian Biskupski Stefania Przygodzka Kwasowica 26 Mieczysław Helena Tekla Kadłubiska 669 20-21 30 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20669/pages/PL_1_436_669_0011.htm
22 1 1909 Tbilisi Michał Bislis pow. Wiłkomir, kowieńska gub. 31 Dominik Agnieszka Warlejs Wiktoria z Narwojis Jodko Gruździe, kowieńska gub. 28 Justyn Maria Wilczauska Apolinary Paszkiewicz, Iłarion Pasiemnikow 197 4 Tb
15 11 1915 Kijów, św.. Aleksandra Kazimierz Pongowski (Pągowski) Kijów 51w Sylwester Elżbieta Matuszewska Paulina Kowalczyk gm. Kobylin, pow. Grójec 45 Rajmund Marianna Kubisewicz Włodzimierz Pietryszko, Eugeniusz Kopacki 312/1/129 117V 129 m.K. JM1
6 11 1916 Kijów, św. Mikołaja Józef Bazylewicz Lwów 23 Stefan Katarzyna Wagner Felicja Szczybalska Kijów 18 Wiktor Józefa Babisz Józef Adamowicz Emałowicz, Bolesław Izydorowicz Żabolewicz 312/1/109 111R 84 m.K JM1
9 7 1917 Jałowicze Jan Garbus 65w Wawrzyniec Elżbieta Lubiszewska Agata Sodowa 50 nr aktu 1 t. VI 36
14 11 1922 Kazimierka Władysław Paweł Wabiszczewicz Tuczyn 53 Marcin Michalina Makowska Stanisława Słowińska 683 2-3 4 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0002.htm
28 5 1922 Turzysk Stanisław Zmysłoński Walenty Adela Olef Wierzbiczno 25 Franciszek Katarzyna Kubisz 920 14V-15R 53 dopisek
9 11 1924 Niewirków Józef Wabiszczewicz Bronisława Żygadło Józefówka 20 Aleksander Paulina Misiewicz 982 29V-30R 114 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0030.htm
24 6 1925 Tuczyn Michał Kuczyński Janina Wabiszczewicz Drozdów 17 Władysław Julia Kryst 1029 12-13 26 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0009.htm
23 10 1932 Kupiczów Jan Osmański Zuzanna Leszczyńska Wierzbiczno 35 Karol Władysław Balbina Kubisz 920 8V-9R 30 dopisek
19 8 1934 Krzemieniec Jan Kubiszyn Smyga 23 Wojciech Józefa Andruszczyn Paulina Borkowska Lisznia 26 Antonina 28 V 31
4 8 1934 Kielce - katedra Jerzy Sławoszewski Chołoniów 27 Aleksander Bazyli Kazimiera Hipolita Libiszowska Julia Wyrzykowska 993 12 51 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0015.htm
19 9 1937 Tuczyn Jan Zalewski Helena Wabiszczewicz 32 Teodor Michalina Kirkiewicz 988 3V-4R 10 dopisek
10 12 1966 Kielce USC Jan Tabiszewski Bronisława Kabat Kowel 59 Paweł Anna Podgórska 1004 24V-25R 118 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0028.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
30 .. 46 Ż. Katarzyna ur. Biszof .. 46 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
9 25 Synowie z 1-go męża Biskupskiego Gracjan 14 Jampol Żemelińce 1901 Tarnopol DW
9 26 Dzieci 1-go męża Biskupskiego Martyna 12 Jampol Żemelińce 1901 Tarnopol DW
32 81 Żona Leontyna z Biskupskich 54 Jampol Żemelińce 1901 Tarnopol DW
68 632 Żona Klara z Biskupskich 38 Krzemieniec Rybcza 1903 Tarnopol DW
5 11 Austr. podd. Mikołaj Biszko 37 Międzyrzec Międzyrzec 1912 CDIAK DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl