Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 853 wyników dla: Gil

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
19 12 1802 Kuniów Aleksander Mogilnicki 50 Zakot szl. 297-1-086 3R Ł
6 4 1813 Kuniów Wincenty Mogilnicki 8/12 Hucisko Nowe s. szl. Bartłomieja i Marii 297-1-086 34V Ł
23 5 1813 Kuniów Helena Mogilnicka 50 Hucisko Stare ur. 297-1-086 35V Ł
15 1 1818 Kuniów Bartłomiej Mogilnicki 30 Hucisko Nowe szl. 297-1-086 48R Ł
20 11 1818 Kuniów Karolina Gilewska 3/52 Dryżaki c. ur. Karola i Agnieszki 297-1-086 50R Ł
19 12 1819 Kuniów Józef Mogilnicki 3 Radohoszcz Mała s. szl. Bartłomieja i Marianny 297-1-086 53R Ł
20 1 1821 Kuniów Katarzyna Mogilnicka 30 Radohoszcz Mała szl., panna 297-1-086 56R Ł
12 9 1822 Krzemieniec Agnieszka Gilewicz 9/12 Lisznia c.Mateusza i Anny 299 142 136 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0077.htm
25 2 1828 Krzywin Józef Królikiewicz 8 Polany s. Ur. Kazimierza i Katarzyny zd. Ogilba 171-1-1 40R 7 R Mg
29 11 1828 Równe Kazimierz Gilewicz 80w Aresztów Ur., wdowiec po Barbarze, zost. s. Grzegorza 171-1-1 156V 27 R Mg
6 11 1828 Klewań Franciszka Gilińska 63 Hruszwica łac., wdowa 171-1-1 172R 23 R 7064 Mg
30 6 1828 Kulczyny Leon Kozłowski 18/52 Kulczyny syn Tomasza i Marianny z Dzięgilowskich 178-3-94 341R 61 Ż Mg
4 5 1829 Berezne Józef Gilewski 2/12 Balarka Chotyńska z kaszlu, s. Macieja i Brygidy 171-1-2 241V 4 R Na
13 9 1829 Przewały Jan Gilewicz 82 Przewały żona Anna, s. Wincenty, c. Marianna 844 512 16 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0284.htm
20 6 1829 Dąbrowica Zuzanna Ogilbina 50 Wysock poch: 21.06. 815 149a 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0153.htm
31 3 1829 Bazalia Maciej Gilewicz 8 Lutarówka s. ur. Jana i Teresy z Okarskich 178-3-95 239R 44 Ż DM
2 7 1830 Dąbrowica Franciszek Mogilnicki 69 Niweck poz. ż. Różę z Kiersnowskich, 2s. Aleksandra i Konstantego, c. Paulinę; poch: 03.07. 816 108 46 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0110.htm
17 4 1830 Krzemieniec Grzegorz Gilewicz 20 Bereźce pozostawił żonę Antoninę Galimską 20 letnią i 2 letniego syna Wincentego 01-7 85V 657 T 954 DM
17 11 1831 Horochów Ludwika Agilińska 16 Horochów c. sław. Aleksandra i Katarzyny 846 88V 108 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0090.htm
7 12 1831 Horochów Marianna Mogilnicka 7 Horochów c. sław. Tadeusza i Marianny z Agilińskich 846 89R 114 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0090.htm
16 11 1831 Szumsk Jan Marciniuk 2 Załuże rodz. Piotr i Katarzyna zd. Gilewicz 245-1-5 393V 120 R RK
10 4 1832 Włodzimierz Paweł Gilewicz 28 Włodzimierz prac., kawaler 847 57 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0030.htm
17 7 1832 Krzemieniec Zofia Gilewicz 67 Sapanów ur., pozostawiła synów Teodora i Mikołaja 01-7 126R 92 T 994 DM
20 9 1835 Krzemieniec Ignacy Lewandowski 62 Krzemieniec Wielmożny, syn Erazm i syn 3-imion Ignacy Stanisław Hermanegild, córka Katarzyna 01-8 62R 79 T 1094 DM
28 2 1835 Butowce Anna Komarnicka 80 Pechtycie wdowa z Gilewiczów, dzieci: Jakub, Gwidon, Ignacy, Mariann, Julianna 178-03-0101 226 11 Ż SK
4 5 1835 Kulczyny Agnieszka Gilewska 15/52 Kulczyny Rodzice: Jan, Helena Hasiuk 178-3-101 368 38 Ż SK
15 9 1837 Korytnica Jan Gilewicz 2 par. Korytnica 211 12 15 0
11 3 1838 Lachowce Marcin Giliwicz 6 mies Futor Lachowicki s. Antoniego i Aleksandry Sinczewskiej 115 V 14 ZP 0
1 3 1839 Międzyrzec Owdiuszka Gilewska 60 Kołowerta wdowa po Pawle, synowie Jan i Stanisław, córki Marianna i Józefa 879 250 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0259.htm
15 8 1839 Kuniów Kazimierz Gilewski 4 Pererosłe s. Tomasza i Emilii z Zawiszów 879 62 V 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0064.htm
11 1 1839 Luboml Anna Zaleska 20 Wiszniów ur. Gilewicz 854 622 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0354.htm
11 2 1841 Dederkały Jan Kowalkowski 30 Szkrobotówka żona Apolonia z Gilewiczów 872 822 2
9 12 1841 Berezdów Michał Ogilba 60 Prawutyń wdowiec po Ewie z Mroczkowskich, syn Franciszek, córki Aniela i Honorata 872 353 52
30 12 1841 Berezdów Pawlina Gilewska 4 Berezdów c.Michała i Józefy z Tchórzewskich 872 354 55
13 11 1842 Łuck Marianna Marczewska 30 Łuck z Koppów. Pozostawiła wdowca Jana - kupca Trzeciej Gildy, córki: Agatę lat 10, Wincentę l.8, Józefę lat 6. 378 55 71 828 171V- ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0030.htm
5 2 1842 Połonne Szymon Gilewski 11 Burtyn s. ur. Jana i Rozalii 873 358 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0185.htm
17 11 1842 Berezne Brygida Cielecka 40 Balarka Chotyńska z Gilewskich, mąż Maciej, synowie Franciszek, Stefan, Stanisław i Michał, córki Anastazja, Małgorzata i Elżbieta 881 277 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
14 6 1842 Wyszogródek Bazyli Łotocki 48 Płyska m. Honoraty z Siengilewiczów, synowie Józef, Narcyz, Emilian i Jan 873 704 20 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0368.htm
21 3 1842 Korzec Wincenty Gilewicz 14 Storożów s. Grzegorza i Antoniny z Galińskich 873 180 24 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0095.htm
3 1 1843 Berezdów Józef Ogilba 1/52 Prawutyn Mały z konwulsji, s. szl. Franciszka i Tekli ze Styczyńskich 874 325 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0166.htm
3 9 1844 Dederkały Tekla Gilewicz 56 Liski z Lotnickich, ur., mąż Stanislaw, bez potomstwa 54 109 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0059.htm
1 3 1845 Kuniów Józefa Mogilnicka 4 Radohoszcza Mała c. Jana i Tekli z Grabowskich 884 109 V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0113.htm
27 1 1845 Kuniów Tomasz Gilewski 60 Kozin komornik przysięgły, zona Emilia z Zawiszów, syn Władysław, córka Róża 884 109 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0112.htm
15 10 1846 Horochów Hilary Jurgilewicz 2 Werchostaw s. ur. Bazylego i Marianny z Tomaszewskich 84 64 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0035.htm
8 12 1847 Lachowce Antoni Kowalkowski 67 Dzwonki wolno żyjący, wdowiec po Tekli z Gilewiczów, córka Rozalia 171-1-13 108R 53 R DM
19 7 1848 Maciejów Julia Tumanowska 1 Godowicze c. kupców 3-ej gildy Wincentego i Tekli z Łabeńskich 414 11 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20414/pages/PL_1_436_414_0008.htm
27 7 1848 Maciejów Ludwik Tumanowski 8 Godowicze s. kupców 3-ej gildy Wincentego i Tekli z Łabeńskich 414 11 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20414/pages/PL_1_436_414_0008.htm
23 2 1848 Berezne Piotr Gilewski 99w Bronisławka ze starości, żona Brygida z d. Rudnicka, córka Marianna 171-1-14 299V 5 R Na
9 2 1849 Beresteczko Domicela Mogilnicka 48 Smolawa z Witosławskich, wdowa po Ignacym, córka Marcelina 11 31 8
7 3 1849 Starokonstantynów Szymon Gilewicz 82 Swinna od starości, 1-dw., żona Tekla z d. Trześniowska, synowie Franciszek i Maciej, córki Marianna, Anastazja i Teofila 178-3-118 44V 43 Ż 84 DW
21 6 1849 Starokonstantynów Jan Wawryniukowy 2 Połowinniki od suchot, s. chł. Józefa i Katarzyny z Giluków 178-3-118 52R 103 Ż 99 DW
7 7 1849 Starokonstantynów Mikołaj Gilewicz 8/12 Swinna od choroby żołądka, s. 1-dw. Franciszka i Marianny z Zabłockich 178-3-118 55R 128 Ż 106 DW
8 1 1850 Łokacze Magdalena Mogilnicka 58 Rohowicze z Halkiewiczów, 1-dw., wdowa po Tomaszu, potomstwa nie zostawiła 354 19 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20354/pages/PL_1_436_354_0012.htm
2 2 1851 Łuck Ignacy Gilewski 52 Łuck 1-dw., żona Teresa, córki Zuzanna i Walentyna 387 80 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0042.htm
26 2 1853 Białozórka Dorota Gilewicz 60 Mołotków mąż Piotr, córka Rozalia 878 501 9
5 12 1853 Włodzimierz Katarzyna Gilewicz 1,5 Włodzimierz c. miesz. Augusta i Julianny z Borysowiczów 789 91 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0047.htm
10 12 1853 Włodzimierz August Gilewicz 40 Włodzimierz żona Julianna z Borysowiczów, syn Piotr 789 94 96 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0049.htm
4 1 1854 Włodzimierz Filip Nowicki 50 Włodzimierz żona Maria z d. Gilecka, syn Aleksander 790 152 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20790/pages/PL_1_436_790_0028.htm
12 7 1854 Krzemieniec Paulina Bindas 2/52 Lisznia c. chł. Piotra i Teofili z Gilewiczów 0.1-26 52V 54 T
24 4 1855 Korytnica Jan Czerwiński 3 Wydranica s. Stanisława i Honoraty z Gileckich 227 21 20 0
3 8 1855 Korytnica Piotr Klamrowski 60 Rusów żona Antonina z Gileckich, córki Aniela i Józefa 227 25 56 0
22 2 1855 Horochów f.Drużkopol Marianna Gilewicz 67 Sielec chł., mąż Marcin, syn Klemens 93 69 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0040.htm
25 6 1856 Korytnica Aleksander Gilewicz 43 Kładniów wolny, żona Marcjanna z Wesołowskich, córka Emilia 228 25 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0015.htm
3 2 1856 Korytnica Julia Gilewicz 2 Bystraki c. wolnych Aleksandra i Marianny z Wesołowskich 228 22 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0013.htm
24 1 1856 Korytnica Bazyli Gilecki 60 Wydranica wolny, żona Julia z d. Szymańska, synowie Jan i Tomasz, córki Marianna, Antonina i Honorata 228 22 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0013.htm
2 1 1856 Korytnica Karol Gilewicz 8 Kładniów s. Aleksandra i Marianny z Wesołowskich 228 20 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0012.htm
3 1 1857 Ołyka Elżbieta Mogilewska 4 Borbin Wincentego i Anny Ściślickiej 481 61 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0033.htm
8 2 1857 Krzemieniec Anna Gilewicz 80 Lisznia chł., mąż Maciej, syn Seweryn, córki Teofila, Marianna i Anna 0.1-29 57V 14 T
2 8 1857 Krzemieniec Stanisław Moszyński 3/12 Krzemieniec s. ziemian Piotra i Kazimiery z Mogilnickich 0.1-29 64R 52 T
4 12 1858 Krzemieniec Marianna Bindas 8/12 Lisznia c. chł. Piotra i Teofili z Gilewiczów 0.1-30 58R 77 T
28 5 1859 Włodzimierz Filip Lachowicz 1/12 Włodzimierz s. Dominika i Domicelli z Gileckich 795 59 23 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0031.htm
28 11 1860 Nieświcz Maria Magiloniuk 31 Ławrów mąż Michał 841 547 24 0
25 11 1860 Dubno Anna Byczuk 25 Detynicze z Gilewiczów, chł., mąż Daniel, syn Jan, córki Marianna i Anna 841 76 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0041.htm
8 5 1860 Krzemieniec Maciej Gilewicz 95 Lisznia chłop, wdowiec po Annie, syn Seweryn, córki Teofila, Anna i Maria 0.1-33 51V 30 T
8 2 1861 Krzemieniec Leonard Gilewicz 37 Krzemieniec ob., żona Helena, dzieci nie zostawił 0.1-34 57V-58R 22 T
11 2 1861 Krzemieniec Jan Bindas 2 Marcelina s. chł. Andrzeja i Marceliny z Gilewiczów 0.1-34 58R 23 T
1 1 1862 Międzyrzec Józefa Gilewska 50 Kołowerta chł., wdowa, córka Marianna 887 316 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0173.htm
19 11 1862 Krzemieniec Mikołaj Gilewicz 48 Krzemieniec gub. sekretarz, żona Urszula, synowie Mikołaj i Michał 0.1-35 62V 92 T
19 12 1862 Białogródka Konstanty Gilewicz 62 Sachnowce 1-dw., żona Julia z Jaśkiewiczów, synowie Stanisław, Władysław, Mieczysław i Adam, córki Zofia i Józefa 178-03-77 172R 116 Ż DM
5 4 1862 Bazalia Jan Gilewicz 80 Wolica Polowa wdowiec, córka Katarzyna 178-03-131 126V 52 Ż DM
13 2 1863 Włodzimierz Wincenty Gilewicz 50 Owadno szlachcic, syn Antoni, córki Emilia, Gustawa, Róża, Józefa 798 62 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0033.htm
14 4 1863 Krzemieniec Franciszek Bindas 8 Lisznia s. chł. Piotra i Teofili z Gilewiczów 0.1-36 55R 46 T
14 8 1863 Włodzimierz Anastazja Hajdukiewicz 1 Włodzimierz c. em. żołn. Szymona i Tekli z Gileckich 798 71 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0038.htm
24 11 1863 Żytomierz Adam Gilewicz 43 Żytomierz z przeziębienia, zostawił żonę 178-3-54 143R 276 Ż DG
6 4 1864 Krzemieniec Mikołaj Gilewicz 5 Krzemieniec s. W. Mikołaja i Urszuli z Chiżewskich 1-38 59V-60R 36 T 228
20 4 1864 Krzemieniec Helena Gilewicz 40 Krzemieniec Ob., wdowa po Leonardzie, dzieci nie zostawiła 1-38 60R 37 T 228
20 3 1865 Żytomierz Edward Jedliński 52 Żytomierz z suchot, zostawił żonę Różę z Gilewskich i córkę Pelagię 178-3-61 142R 68 Ż DG
6 4 1866 Żytomierz Eliasz Mogilnicki 30 Żytomierz z gorączki, kawaler 178-3-63 124V 136 Ż DG 196
28 9 1868 Łuck Teresa Gilewska 56 Łuck 1-dw., córki Zuzanna i Katarzyna 398 59 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0033.htm
27 3 1869 Krzemieniec Anastazja Gilewicz 72 Krzemieniec ob., mąż Eliasz, syn Antoni, córki Kasylda, Apolonia, Scholastyka, Eleonora i Michalina 1-48 58R 16 T
8 4 1869 Krzemieniec Karol Gęsiorowski 0,5 Wesołówka s. chł. Franciszka i Marianny z Gilewiczów 1-48 58V 18 T
21 5 1870 Luboml Emilia Palikow 18 Binduga z Gilewiczów, chł., mąż Jan 313 123 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0064.htm
2 7 1870 Torczyn Mikołaj Mogilnicki 25 Ulaniki utonšł w rzece obok młyna, s. 1-dw. Józefa i Anieli z Szymanowskich 656 53 25 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0028.htm
4 1 1871 Kuniów Dominik Sieniawski 3 Siekierzyńce s. Hipolita i Karoliny Mogilnickiej 178-3-78 266V 1 Ż DM
26 8 1872 Krzemieniec Wojciech Bindas 19 Lisznia s. chł. Piotra i Teofili z Gilewiczów 1-62 47V 75 T 913
11 12 1872 Krzemieniec Bronisława Gilewicz 11/12 Krzemieniec c. Antoniego i Ludwiki z d. Łajno 1-62 53V-54R 125 T 920 DW
16 9 1872 Kuniów Piotr Sieniawski 2 Radohoszcz s. Hipolita i Karoliny Mogilnickiej 178-3-78 299V 20 Ż DM
1 3 1873 Horochów Marianna Gilewicz 1,5 Boroczyce c. chł. Jana i Tekli z Dąbrowskich 109 59 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20109/pages/PL_1_436_109_0034.htm
28 12 1875 Kuniów Elżbieta Mogilnicka 75 Borowica Wielka z Nowakowskich, mąż szl. Stanisław Mogilnicki, synowie Adam, Witold, Jan, Wacław, Kazimierz i Bronisław, córka Maria 178-3-78 402R 41 Ż DM
27 5 1876 Krzemieniec Bronisława Emilia Gulbińska 11/12 Krzemieniec c. kupca 2-ej Gildii Mieczysława i Emilii z Żeromskich 426-1-70 37R 34 T
17 1 1876 Kuniów Marianna Głębocka 32 Borowica z Mogilnickich, mąż Julian, syn Witold, córki Elżbieta, Magdalena, Maria, Leontyna i Adela 178-3-78 441V 2 Ż DM
13 12 1877 Krzemieniec Magdalena Gilewicz-Bondar 52 Lisznia chł., mąż Seweryn, synowie bartłomiej, Ludwik i Wincenty, córki Maria i Rozalia 1-71 39R 79 T
24 3 1877 Kuniów Apolonia Mogilnicka 45 Radohoszcz z Popławskich, mąż Jan, synowie Stefan i Witold, córki Aniela, Józefa, Franciszka, Wiktoria i Michalina 178-03-78 489V 20 Ż DM
22 3 1878 Horochów Józefa Gilewicz 22 Porwańcze mieszczanka, panna 114 82 25 0
4 3 1878 Kuniów Rozalia Tumułowicz 1 Radohoszcz c. Józefa i Anieli z Mogilnickich 178-3-78 13 Ż DM
1 3 1879 Ołyka Wiktoria Gilewska 1 Palcze córka NN i Katarzyny Gilewskiej 500 79 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0041.htm
20 4 1879 Horochów Franciszka Gilewicz 3 Cehów c. chł. Karola i Heleny z Drewnowskich 115 78 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0042.htm
31 7 1879 Krzemieniec Teodor Czernij 67 Krzemieniec s. Szymona, kupiec 2-ej gildii, żona Katarzyna, synowie Teodor i Aleksander, córka Katarzyna 1-73 41R 56 T
12 12 1879 Szumbar Zofia Jaśkiewicz 80 Zahajce z Gilewiczów, szl,. wdowa, syn Apolinary 1-73 125R 10 T
9 1 1879 Kuniów Tomasz Kazimierz Piotr Mogilnicki 42 Warszawa par. Św. Krzyża pochowek Kuniów 20.01., żona Anna Jodko, synowie Teodor- Stanisław i Konstanty, córki Antonina i Maria-Elżbieta 178-3-78 578R 7 Ż DM
18 3 1879 Kuniów Karolina Sieniawska 35 Hucisko z Mogilnickich, mąż Hipolit , syn Józef, córki Paulina, Maria, Anna i Tekla 178-3-78 579V 17 Ż DM
18 12 1879 Kuniów Jan Mogilnicki 70 Radohoszcz wdowiec po Apolonii z Popławskich, synowie Władysław, Stefan i Witold, córki Aniela, Józefa, Franciszka, Michalina i Wiktoria 178-3-78 581R 32 Ż DM
2 8 1880 Krzemieniec Ferdynanda Gilewicz 0,5 Krzemieniec c. Antoniego i Ludmiły z Lajnów 1-74 42V 50 T
26 11 1880 Kuniów Tekla Sieniawska 5 Hucisko c. Hipolita i Karoliny Mogilnickiej 178-3-78 620V 61 Ż DM
15 7 1882 Białogródka Alfred Gilewicz 9/12 Dańkowce s. szl. Mieczysława i Stefanii z Olszańskich 17-2-77 54R 68 Ch
10 1 1882 Kuniów Jan Fidykowski 3/52 Kuniów s. Adama i Józefy Mogilnickiej 178-3-78 701V 3 Ż DM
10 1 1882 Kuniów Bronisław Syktus Ignacy Mogilnicki 38 Borowica żona Magdalena z Jodków, syn Grzegorz-Leon-Ezechiel, córki Elżbieta, Anna, Maria, Adela, Magdalena i Janina 178-3-78 702R 4 Ż DM
15 2 1885 Ołyka Paweł Gilewski 62 Prażnin zostawił wdowę Justynę z Bagińskich, synów Franciszka, Jana, Kaspra i córkę Anielę 506 78 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0041.htm
20 2 1885 Ołyka Józefa Gilewska 1/12 Prażnin Jana i Julii z Szareckich, 506 78 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0041.htm
31 3 1885 Szumsk Gerard Gilewicz 0,5 Szumsk s. obywateli em. weterynarza wojskowego Władysława Dominika i Julii z Michalskich 01-232 214V 26 T
1 5 1886 Kuniów Anna Sieniawska 13 Hucisko c. Hipolita i Karoliny Mogilnickiej 178-3-86 79R 22 Ż DM
11 5 1887 Kuniów Witold Wiktor Mogilnicki 56 Krzemieniec żona Kamila z Mężyńskich, potomstwa po sobie nie pozostawił (zm., w Krzemieńcu, pochowny w Kuniowie 16.05.1887) 178-3-86 116V 15 Ż DM
13 11 1887 Kuniów Filomena Fidykowska 4 Kuniów c. Adama i Józefy z Mogilnickich 178-3-86 122R 47 Ż DM
1 4 1888 Kuniów Antoni Mogilnicki 9/12 Radohoszcz s. Stefana i Karoliny z Podhorodeckich 178-3-86 169V 21 Ż DM
18 4 1889 Krzemieniec Elżbieta Darewska 76 Wesołówka wdowa, córki Emilia Izdebska i Aniela Gilewicz 01-81B 41R 20 T
15 12 1889 Krzemieniec Jan Gilewicz 3 Lisznia s. chł. Wincentego i Petroneli z Sińkiewiczów 01-81B 48R 65 T
20 4 1889 Kuniów Apolonia Mogilnicka 2/12 Radohoszcz c. nieślubna Michaliny Mogilnickiej 178-3-86 317R 22 Ż DM
3 6 1892 Krzemieniec Kasylda Katarzyna Lebiedińska 74 Krzemieniec z d. Gilewicz, wdowa, dzieci Piotr, Anna, Wiktoria i Justyna 0.1-81D 36R 33 T
28 12 1892 Kuniów Józefa Żygadło 1,5 Kuniów c. Karola i Franciszki Mogilnickiej 178-3-86 457R 66 Ż DM
13 3 1893 Włodzimierz Wincenty Strielczuk 67 Kapitulszczyzna chłop. żona Ksawera z Jurgilewiczów, dzieci nie zostawił 811 131 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0067.htm
27 2 1893 Młynów Franciszek Jurgilewicz 3 Dobratyn od ospy, s. chł. Dominika i Ewy z d. Małyszka 740-7-94 40V 17 R 156 DW
2 5 1893 Młynów Zofia Juchniewicz 4/12 Dobratyn od ospy, c. chł. Wincentego i Anny z d. Jurgilewicz 740-7-94 43V 44 R 159 DW 0
6 9 1895 Ołyka Antoni Mecner 17 Huta Bogusławka Jana i Walerii z Gilów 1018 511 59 MO
13 8 1897 Kuniów Piotr Żygadło 2 Kuniów s. chł. Karola i Franciszki Mogilnickiej 178-3-86 690V 39 Ż DM
12 10 1897 Kuniów Stanisław Naumowicz 43 Lachowa żołnierz, żona Hermenegilda z Tyszkiewiczów, synowie Jan i Edward, córka Maria 178-3-86 693R 52 Ż DM
5 8 1898 Ołyka Jan Mecner 63 Huta Bogusławka żona Waleria z Gilów, s. Feliks, Teofil, c.Franciszka, Stanisława, Sabina, Julia 1018 952 43 MO
7 9 1898 Ołyka Zofia Kwiatkowska 6 Metelno Franciszek i Hermenegilda z Krupińskich 1018 954 50 MO 0
10 1 1898 Kuniów Anna Popławska 1 Radohoszcza Mała c. Karola i Wiktorii z Mogilnickich 178-3-86 743R 4 Ż DM
15 1 1898 Kuniów Jan Ziębicki 55 Kuniów chł., żona Aniela z Mogilnickich 178-3-86 743R 5 Ż DM
24 10 1899 Kowel Franciszek Jurgilewicz 25 Małe Koszary chłop grodzieńskiej gub. pow. Sokulskiego, bagniewskiej gr., żona Zuzanna z d. Gońko 932 75 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0054.htm
19 2 1899 Kuniów Timofiej Popławski 2/12 Radohoszcza Mała s. Karola i Wiktorii z Mogilnickich 178-3-86 801V 9 Ż DM
3 5 1900 Horochów Jan Gilewicz 5 Boroczyce syn Michała i Julii z Kołakowskich 943 48 28 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0040.htm
26 2 1900 Kuniów Roman Popławski 2/52 Radohoszcza Mała s. Karola i Wiktorii z Mogilnickich 178-3-86 860R 11 Ż DM
29 11 1900 Kuniów Bronisława Mogilnicka 3 Radohoszcza Mała c. Marianny Mogilnickiej 178-3-86 872R 82 Ż DM
6 12 1901 Horochów Katarzyna Juźwikowska 50 Chołoniów z Gilewskich, pozostawiła męża Lucjana 944 55 55 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0045.htm
19 8 1902 Krzemieniec Wiktoria Bojarska 10/52 Andruha Wielka c. chłopów Stanisława i Franciszki z Gilewiczów 40 R 53 0
27 5 1902 Szumsk Konstanty Wereszczyński 0,5 Zielony Dąb s. miesz. Stanislawa i Hermenegildy z Krajewskich 0.1-236 321V 54 T
3 2 1902 Niewirków Domicella Gilewska 80 Huta Bystrzecka z Nikurowskich, mieszczanka tuczyńska, mąż Antoni 965 75 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0069.htm
6 7 1902 Horochów Franciszka Jankowska 9 Kwasów córka Dionizego i Marii z Mogilewskich 960 51R 25 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0046.htm
15 4 1903 Niewirków Antoni Gilewski 71 Huta Bystrzecka wdowiec, bezdzietny 981 78 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0071.htm
10 4 1903 Horochów Stanisław Gilewicz 21 Kupowalce syn Zygmunta i Antoniny z Malinowskich 961 50 24 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0041.htm
3 2 1905 Horochów Antoni Zarzycki 1/52 Pułhany s. Michała i Marianny z Gilewiczów 974 48 V 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0043.htm
16 9 1905 Horochów Zygmunt Gilewicz 55 Kupowalce żona Antonina z Malinowskich, synowie Marcin, Antoni, Walery i Bronisław, córki Józefa i Ludwika 974 57R 60 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0052.htm
21 11 1905 Horochów Wincenty Nazarkiewicz 70 Horochów żona Róża z Gilewiczów, synowie Antoni i Władysław, córka Wincentyna 974 59V 74 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0055.htm
8 5 1908 Tbilisi Franciszek Gil 56 Tbilisi mieszczanin 40 44 Tb
19 5 1908 Tbilisi Zofia Mielczarska 2 Tbilisi c. kupca 2-ej gildii 42 51 Tb
9 10 1908 Horochów Franciszek Gilewicz 6 dni Kupowalce syn Marcina i Marii Sawickiej 994 56 63 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0062.htm
17 9 1909 Ołyka Jan Gilewski 54 Ujeźdźce zostawił żonę Julię z Szareckich, synów Antoniego, Aleksandra, Wincentego, córki: Apolonię, Józefę, Mariannę, Stanisławę i Teklę 1019 158 81 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0085.htm
22 10 1909 Tbilisi Henryk Girkont 16/12 Tbilisi s. Antoniego i Gragildy 86 127 Tb
5 6 1910 Tbilisi Marian Ziębiński 68 Tbilisi szlachcic, kupiec 2-ej gildii, żona Maria z Cieleckich, synowie Włodzimierz l. 17, Marian i Stanisław po 14 lat 101 53 Tb
24 5 1910 Horochów Antonina Gilewicz 34 Boroczyce mąż Franciszek, dzieci: Aleksander, Jadwiga 996 54 41 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0048.htm
28 6 1910 Horochów Aleksander Gilewicz 2 Boroczyce syn Franciszka i Antoniny Stasiewicz 996 55 46 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0049.htm
13 4 1911 Ołyka Ewinia Gilerak 48 Chorłupy z Borowskich, zostawiła męża Leona 1063 80 43 MO
1 9 1912 Horochów Helena Miotkowska 1 rok 2 mi Boroczyce córka Antoniego i Katarzyny Gilewicz 1039 75 24 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0044.htm
19 9 1912 Horochów Jan Gilewicz 82 Boroczyce żona Maria, dzieci: Franciszek, Antoni 1039 76 27 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0045.htm
12 1 1913 Ołyka Franciszek Gilerak 2 Nosowicze Józefa i Marii z Tarnogórskich 1063 143 2 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0151.htm
9 12 1913 Horochów Stanisław Młotkowski 8 Boroczyce syn Antoniego i Katarzyny Gilewicz 1045 85 57 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0049.htm
26 5 1914 Włodzimierz Władysław Chęciński 1,9 Włodzimierz Piotra i Wiktorii z Gilewiczow 1058 93 78 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0080.htm
18 10 1914 Włodzimierz Dominik Dąbrowski 69 Włodzimierz syn Pawła, zostawił wdowę Julię Gilecką, syna Franciszka i c. Antoninę 1058 108 173 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0095.htm
8 9 1914 Horochów Marcin Gilewicz 37 Kupowalce żona Maria Sawicka, dzieci: Kazimierz, Bronisława, Cecylia 1059 57 31 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0038.htm
5 9 1915 Horochów Antonina Gilewicz 70 Kupowalce wdowa, dzieci: Antoni, Walery, Stefan, Józefa, Jadwiga 1066 61 43 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0038.htm
8 11 1916 Tbilisi Walenty Gil 54 Tbilisi s. Wincentego, chłop wileńskiej gub. 274 192
25 2 1917 Tbilisi Mikołaj Gilijanow 1,5 Tbilisi s. perskich poddanych 357 376 Tb
26 3 1918 Włodzimierz Ksawera Strzelczukowa 75 f.Kapitulszczyzna z Jurgilewiczów, v Strzelecka, wyrobnica, wdowa po śp.Wincentym, zos. s.Franciszka 1077 64-65 24 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0033.htm
13 9 1934 Krzemieniec Franciszek Gilewicz 10 Lisznia s. Antoniego i Franciszki z Haczkowskich 42 V 62 0
14 1 1935 Krzemieniec Stanisław Gilewicz 28 Lisznia s. Józefa i Marii 34 R 3 0
16 5 1937 Ostróg Bronisław Przewłocki Wierzchów ur. 1.09.1894, syn Michała i Marii z Ozimkowskich, rolnik, żona Emilia zd. Gilewska 654-1-183 107R 23 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
11 10 1748 Szumsk Franciszek Grzyb Szumsk Bazyli Anna Michał Gileski, Marianna Medynska 297-1-180 34R Ł RK 70
27 3 1749 Szumsk Franciszka Gołynska Gołyńska Szumsk Łukasz Tekla Józef Myckiewicz, Marianna Wirskowska, Michał Gileski, Marianna Medynska 297-1-180 35V Ł RK 73
27 3 1749 Szumsk Zofia Kąty Jan Marianna Michał Gileski, Franciszka Marcinicha 297-1-180 35V Ł RK 73
9 9 1764 Szumsk Rozalia Krzysztowicz Kąty Łukasz Klara Grzegorz Bilski, Barbara Olchowska, Andrzej Gilewicz, Agnieszka Łuszczewska 297-1-180 123R Ł 4478 RK
10 12 1783 Szumsk Katarzyna Gilewicz Załuże Kasper Marianna Sebastian Lystowski, Marianna Bilewiczowa 297-1-181 65R Ł 065a RK
10 3 1791 Szumsk Zofia Brzezowska Kruholec Maciej Marianna Maciej Ogilski, Anastazja Olszewska 297-1-181 103V Ł 28 RK
4 12 1797 Lubar Franciszek Ksawery Mikołaj Hucewicz Lubar Stanisław Klara łacina, dopeł. Chrztu 31.03.1798, Stefan Lewandowicz, Helena Mogilnicka, ass. Samuel Wittke, Agnieszka Jezierska 178-49-3 598V Ż Mg
7 9 1798 Białogródka Tomasz Mondzelowski Krzyworudka Mikołaj Marianna g. Stefan Dzińgielewicz i Agata Dzieńgilewicz, as. G. Piotr Zagrodzki i Melania Danielowa 178-51-95 98V 45 Ż DM
20 7 1798 Białogródka Ignacy Kosewicz Sachnowce Antoni Wiktoria g. Kasper Strzałka i Tekla Gilewicz panna, g. Franciszek Godlewski i g. Franciszka Komornicka panna 178-51-95 98R 37 Ż DM
21 3 1800 Lubar Erazm Pepłowski Lubar Maciej Katarzyna Woszczatyńska łacina, dopeł. chrztu 16.02.1802, Alojzy Gonzaga Skańczewski, Eufemia Mogilnicka 178-51-174 38R-38V Ż Mg
23 8 1802 Lubar Klara Pieńkowska Motowidłówka Jan Marianna łacina, data chrztu, Szymon Gilewicz, Marianna Czarnołuska 178-51-174 43R Ż Mg
16 10 1802 Lubar Franciszek Nowalski Lubar Jan Joanna łacina, data chrztu, Michał Konarski, Helena Mogilnicka 178-51-174 45R Ż Mg
16 4 1804 Lubar Maciej Kozicki Karań Teodor Dorota łacina, chrzest 17.04.1804, Maciej Murzynowski, Helena Mogilnicka 178-51-174 59R Ż Mg
26 10 1806 Ostróg Tadeusz Turowski Płużne Filip Józefa Żukowska chrzest 28.10.1828, ksiądz Jan Lelawski, Marianna Warznicka ?,asysta Karol Gilewski,Magdalena Iżycka 171-1-1 7R 37 R Mg
18 6 1806 Lubar Julianna Dach Lubar Dymitr Agnieszka łacina, data chrztu, Orsyn Komarski, Helena Mogilnicka z domu Komar 178-51-174 R 69 Ż Mg 197
24 6 1806 Lubar Marianna Remiszewska Wolica Piotr Teodora łacina, chrzest 25.06.1806, Szymon Gilewicz, Franciszka Winnicka 178-51-174 R 72 Ż Mg 197
30 12 1806 Lubar Sylwester Pawlicz Motowidłówka Adam Katarzyna Czerniej łacina, data ur. i chrztu, Andrzej Konarzewski, Tekla Gilewicz 178-51-174 87V 125 Ż Mg 209
23 3 1807 Lubar Marianna Woyciechowska Motowidłówka Leon Franciszka Jurkowska łacina, chrzest 24.03.1807, Jan Pieńkowski, Tekla Gilewicz 178-51-174 90V Ż Mg 216 0
8 6 1807 Lubar Petronela Kozicka Karań Andrzej Dorota Bilska łacina, chrzest 9.06.1807, Jan Szaniawski, Julianna Mogilnicka 178-51-174 93R Ż Mg 222
10 12 1808 Ostróg ? Zieliński Mohylany Kajetan Anna Stefan Giluk, Teodozja Wołosiewiczowa 297-1-136 90 Ł 1135 SK
18 6 1812 Ostróg Małgorzata Antonina Ogilbska Płoska Józef Wiktoria Maliszewska Eustachy Czetwertyński, Tekla Wilczyńska 297-1-136 181 Ł 898 SK
14 7 1819 Lachowce Apolinary Jaśkiewicz Selec ? par. Włodzimierz Stanisław Zofia Gilewicz dopł.chrzt. 17.04.1832 Lachowce, as. Wawrzyniec Krzyżanowski i Anna Kadłubiska wdowa 171-1-5 92V 28 R DM
19 7 1820 Torczyn Ignacy Grabowski Szepel Stefan Anastazja Wojciechowska Bazyli Naruszewicz, Jozefata Gilowa 53 b/n Ł EH
8 12 1820 Krzemieniec Anna Agata Borzym Monasterzyska, par. Monasterzyska Feliks Helena dopeł.chrz.18.07.1830, Eliasz Gilewicz i Franciszka Witkowska 01-3 132V 132 T 634 DM
0 0 1822 Bazalia Marianna Waleria Mogilnicka Bazalia Dyzma Apolonia Jagielska dopeł.chrz. 26.12.1829, 7-letniej córki, ur. Kazimierz Michalski i Petronela Poznańska 178-3-95 217R 101 Ż DM
22 7 1823 Hołoby Ignacy Jurgilewicz Mielnica Jan Anastazja Turowicz (dop.) Jakub Kozłowski, Anastazja Stezień, Hieronim Szejharowski, Marianna Górsk 843 496 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0277.htm
4 3 1824 Torczyn Wiktoria Nowakowska Szepel Grzegorz Marianna Kwasowska Bazyli Szymanowicz, Józefa Gilowa, Franciszek Wiszniowski, Antonina Homentowska 65a b/n Ł EH
17 1 1825 Hołoby Antoni Jurgilewicz Kaszówka Jan Anastazja Turowicz (dop.) Jakub Kozłowski, Anastazja Stezień, Hieronim Szejharowski, Marianna Górsk 843 496 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0277.htm
17 3 1827 Opalin Jan Aleksander Dobrowolski Zabuże Józef Julianna Gilszman 511 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0002.htm
2 7 1827 Hołoby Aleksander Watlewski Drozdnie Jan Joanna Swirczewska Bonawentura Janiszewski, Julia Patocka wdowa, Piotr Krasiński, Anastazja Jurgile 843 495 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0276.htm
28 3 1827 Dombrowica Wincenty Szurowski Zaleszany Ambroży Anastazja Prawosadowicz Franciszek Mogilnicki, Franciszka - ż. Taranowskiego; as: Jan Prawosadowicz, Ann 813 139a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0139.htm
22 5 1827 Dombrowica Ignacy Przyłuski Pracuki Jan Eudoxya Nowosielska Franciszek Mogilnicki, Konstancya - ż. Sturmansowicza; as: Wincenty Nowasz, Wik 813 139a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0139.htm
8 12 1827 Ostrówki Anna Tywoniuk Równo Ignacy Helena Bugilszczyk Dominik Krzyżuk, Justyna Krzysik? 843 376 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0207.htm
11 6 1827 Zasław św. Józefa Karolina Mogilnicka Zasław Teodor Aniela Karkut 178-03-009 35 44 Ż MO 69
4 9 1827 Butowce Feliks Dzengilowski Orzechówka Franciszek Franciszka Popławska Grzegorz Więckowski, Rozalia Konoplicka 178-3-93 265R 20 Ż 512 KP2
31 10 1828 Bucyń Józefa Lucyna Pogonowska Siedliszcze Leon Wiktoria Ogilba Marcin Jędrzejowski 26 11 4 B 0
6 12 1828 Dąbrowica Mikołay Czeszejko Sochy Jan Anna Tublewicz Jakub Baryczka, Benigna Tchorzewska; as: Michał Górski, Róża Mogilnicka; ch: 09. 814 138 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0142.htm
20 2 1828 Krzemieniec Jan Toporowski Komnatka Józef Katarzyna Józef Gilewicz i ur. Tekla Chlebowska panna 01-3 37V 60 T 538 DM
23 6 1828 Krzemieniec Ignacy Julian Jan Taborowski Krzemieniec Michał Tekla Woyniłowicz Ignacy Zieliński i Katarzyna Giler ż. Maksymiliana 01-3 52R-52V 139 T 552-553 DM
22 7 1828 Krzemieniec Edward Apolinary Sienkowski Krzemieniec Jan Justyna Szatkowska Eliasz Gilewicz i Zuzanna Pochylińska ż. Antoniego 01-3 55R-55V 154 T 555-556 DM
30 8 1828 Krzemieniec Felicjan Józef Kucharski Marcelówka Jakub Katarzyna Wołkiewicz Jan Kowski i Katarzyna Giller ż. Maksymiliana 01-3 63V 191 T 564 DM
3 12 1828 Krzemieniec Franciszek Ksawery Chołodecki Krzemieniec Antoni Rozalia Piasecka Filip Pawłowski i Anastazja Gilewicz 01-3 73R-73V 231 T 573-574 DM
12 12 1828 Krzemieniec Wincenty Adam Gilewicz Bereżce Grzegorz Antonina Galińska Antoni Kulczycki i Józefa Wojciechowska 01-3 74R 234 T 574 DM
24 8 1828 Kazimierka Ludwika Gilewska Hnidaszów Franciszek Katarzyna Brosiło ch. 25.08.1828, Ur. Mateusz Brzusłowicz, Ur. Katarzyna Brzusłowicz ż. Pawła 171-1-1 226R 21 R 7118 Mg
13 8 1828 Międzyrzec Klementyna Moczulska Kołowerta Józef Antonina Ogilba ch. 14.08.1828, Ur. Piotr Kurewicz, Ur. Marianna Jucewicz,asys. Ur. Maksymilian Rymas, Ur. Julia Kwi 171-1-1 235V 28 R 7128 Mg
22 10 1828 Międzyrzec Jan Gilowski Kołowerta Paweł Eudoksja Szpewkowska ch. 30.10.1828, Stefan Laskowski, Barbara Konsiewicz, asys. Prac. Grzegorz Tomaszewski, Prac. Zofia 171-1-1 237V 42 R 7130 Mg
18 12 1828 Międzyrzec Marianna Lasiuk Kołowerta Bazyli Marianna Szawłowska ch. 21.12.1828, Prac. Jan Dyczyński, Marcelina Gilewska, asys. Prac. Paweł Gilewski, Anna Mierzwińsk 171-1-1 239V 52 R 7132 Mg
6 3 1828 Kulczyny Leon Kozłowski Kremenczuki Tomasz Marianna Dzięgilowska dopeł. chrztu: 1828.04.15, chrzest z wody: Ur. Mateusz Chromiński, Anna Zadanowska, ass. Ur. Antoni Krzyczkowski, Domicella Pasternaska, ass. dopeł. Ur. Józef Kowalski, Salomea Zagurska, ż. Józefa, ass. Adam Traczewski, Leonora Łazińska, panna 178-3-94 318V 29 Ż Mg
4 5 1829 Dąbrowica Marjanna Przyłuska Pracuki Jan Eudoxia Nowosielska Franciszek Mogilnicki, Konstancya Sturmansewicz; as: Jan Klesowicz, Wiktorya Pet 815 143 54 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0147.htm
25 6 1829 Krzemieniec Joanna Emilia Podhorodecka Krzemieniec Karol Teanna Kalkon ur. Maksymilian Giller i ur. Tekla Grabowska panna 01-3 94V 100 T 595 DM
31 3 1829 Horyńgród Izydor Franciszek Rayski (Rajski) Dorohobuż Paweł Magdalena Ławińska ch.15.04.1829, W. Tomasz Gilewski, W. Marianna Zajączkowska, asys. W. Franciszek Zajączkowski, W. Teresa Kuleszyna, W. Franciszek Jarząbkowski, W. Franciszka Wisznicka 171-1-2 180V 4 R Mg
11 3 1829 Kulczyny Grzegorz Bilicki Salicha Mała Jan Honorata Zabirzewska chrzest: 1829.03.12, Ur. Mikołaj Ostrowski, Ur. Marianna Dzięgilowska, ż. Stanisława 178-03-95 345V 26 Ż Mg
4 11 1829 Kulczyny Karol Gilewski Kulczyny Jan Julianna Haczyńska chrzest: 1829.11.07, Ur. Grzegorz Bagiński, Ur. Honorata Wóytowska, panna 178-03-95 354R 77 Ż Mg
18 3 1829 Berezne Józef Cielecki Balarka Chotyńska Maciej Brygida Gilewska Maciej Chorążyczewski żonaty i Regina Pawłowska 171-1-2 234R 7 R Na
1 8 1830 Bucyń Aniela Katarzyna Pogonowska Borzowa Leon Wiktoria Ogielbow (Ogilba) Marcin Jędrzejewski, Klotylda Brunett, as.: Ludwik Br 6 EH
28 3 1830 Kozin Aleksandra Gilewicz Żabokrzyki Małe Teodor Honotara Spendowska 296 29 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0016.htm
20 7 1830 Nabrzuska Benedykt Oleszczuk Obzyr Wielki Jan Anna Łoszuk Karp Zając, Oksenia Giluk 845 287R 7 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0278.htm
22 2 1830 Krzemieniec Eleonora Helena Gilewicz Krzemieniec Eliasz Anastazja Maciejewska Józef Swidziński i Petronela Budzińska ż. Jana 01-3 117R 31 T 618 DM
8 10 1830 Krzemieniec Emilia Świętochowska Ludwiszcze Karol Antonina Lutnicka Eliasz Gilewicz i Petronela Budzyńska ż. Jana 01-3 137V 174 T 640 DM
8 6 1830 Krzemieniec Adolf Dominik Gilewicz Bereżce Grzegorz Antonina Galińska chrz.6.08, Kaplica Bereżecka, Cyprian Kamiński i Katarzyna Kulczycka 01-3 138R 178 T 640 DM
5 1 1830 Kulczyny Jan Nowakowski Kulczyny Marcin Marianna Rudkowska chrzest: 1830.01.05, Ur. Bazyli Rudkowski, Ur. Helena Gilewska, ż. Jana 178-03-96 326R 2 Ż Mg
26 8 1830 Kulczyny Róża Boczkowska Kulczyny Mikołaj Katarzyna Czernicka chrzest: 1830.08.26, Ur. Grzegorz Rudkowski, prac. Helena Gileska, ż. Jana 178-03-96 333R 57 Ż Mg
5 5 1830 Berezne Józef Chilecki Balarka Chotyńska Maciej Brygida Gilewska Teodor Kosarzewski i Marianna ...kowska 171-1-3 245V 17 R Na
15 3 1830 Żytomierz Aleksandra Mogilnicki Żytomierz Józef Marianna Szarzyńska Mikołaj Czarnecki Katarzyna Krzyształowicz 178 3 3 V10 69 Ż MP
2 6 1830 Żytomierz Jan Lebiediuk Żytomierz Jan Marianna Aleksij Arbarczuk Marianna Hutoryn as: Michał Gileski Wiktoria Krynicka, Mateusz Duncow Agata Schapanowsla 178 3 3 R20 139 Ż MP
15 3 1830 Kotelnia Felicjan Wierzbicki Kotówka Antoni Anna Gilewicz SienkiewiczJadwiga Sokół as: Franciszek Gilewicz Agnieszka Sichniewicz 178 3 3 R188 26 Ż MP
1 6 1830 Kotelnia Antonina Salomea Padarzewska Andruszówka Józef Franciszka Czermiawska Jan Wrzeżewski Marianna Leńkiewiczowa as: Paweł Mogilnicki Emilia Augustynowicz 178 3 3 R190 42 Ż MP
22 7 1830 Kotelnia Apolonia Dobrowolska Kotówka Jan Marianna Horodyska Atanazy Siehniewicz Salomea Gilewicz 178 3 3 R192 57 Ż MP
19 9 1830 Kotelnia Mateusz Żytyński Kotówka Felicjan Franciszka Czarniewska Franciszek Gilewicz Anna Wierzbicka 178 3 3 V193 70 Ż MP
15 11 1830 Kotelnia Salomea Siehniewicz Kotówka Atanazy Agnieszka Moszkowska Piotr Berczowski Salomea Gilewicz 178 3 3 V194 80 Ż MP
28 7 1831 Dąbrowica Samuel Czeszejko Sochy Jan Anna Tubilewicz Józef Jabłoński, Róża Mogilnicka; as: Gracian Górski, Scholastyka Jabłońska; ch: 817 79 95 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0083.htm
30 6 1831 Krzemieniec Paweł Antoni Żyglewicz Krzemieniec Antoni Ksawera Plenicka Eliasz Gilewicz i Wiktoria Łebedyńska ż. Bazylego 01-3 158R 87 T 660 DM
23 7 1831 Krzemieniec Apolinary Eliasz Benwenuty Esser Krzemieniec Antoni Antonina Nagłowska Antoni Nieciecki i Anastazja Gilewicz ż. Eliasza 01-3 159V 95 T 662 DM
27 8 1831 Kulczyny Jan Gilewicz Krasiłów Mikołaj Teresa Kamińska chrzest: 1831.08.30, Ur. Antoni Kowalewski, Ur. Teresa Gilewicz, ż.Karola 178-03-97 383V 59 Ż Mg 0
22 10 1832 Bucyń Tekla Dobrzyńska Bródki Piotr Julianna Kamińska Piotr Niżyński,Wiktoria Ogilba (wdowa) 26 39 9 B
21 10 1832 Łuck Aurelia Maria Zofia Polanowska Łuck Tomasz Teofila Augustynowicz Franciszek Sajewski , Katarzyna Giller małżonka Maksymiliana 368 148 74 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0075.htm
2 1 1832 Białogródka Anastazja Makowska Kuźmińce Jan Marianna Podgórska Wojciech Dubowicz i Anastazja Syngilewicz ż. Aleksandra 178-03-98 37R 4 Ż DM
17 10 1833 Bucyń Lucyna Serafina Pogonowska Borzowa Leon Wiktoria Ogilba Wiktor Wolski, Wiktoria Ogilebowa wdowa, as.: Jakub Za 26 46 5 EH 0
4 8 1833 Zasław św. Jana Dominika Hałajkowska Zasław Tomasz Zofia Czaplińska Hipolit Fiszer - Kwartalny i Emilia Gilewska 178-03-99 6R 41 Ż DM
23 4 1834 Kuniów Kazimierz Sibor Emilian Gilewski Pererosłe Tomasz Emilia Zawirska 171-1-11 79 R 33 0
21 9 1834 Horyńgród Hieronim Mateusz Michał Szymański Raśniki Stanisław Honorata Sadowska ch.28.09.1834, W. Jan Wereszczaka, W. Emilia Gilewska, asys. Ur. Ignacy Nowicki, Ur. Domicella Samborska, Ur. Adam Stecki, Ur. Apolonia Wiercińska 171-1-7 160R 14 R Mg
13 1 1834 Lachowce Hilary Nowakowski Książęcin Aleksander Anna Makarewicz Szymon Lipnicki i Marcjanna Gilewicz panna 171-1-7 88V 5 R DM
10 6 1834 Berezne Małgorzata Cielecka Balarka Chotyńska Maciej Brygida Gilewska Michał Kondracki kawaler i Marianna Korkuś mężatka 171-1-7 225V 15 R Na 0
30 4 1835 Buceń Stanisław Pogonowski Borzowa Leon Wiktoria Ogilba Józef Dąbrowski, Teresa Miączyńska, as.: Adam hrabia M 6 EH
24 1 1835 Łuck Konstantyn Tymoteusz Trzetrzewiński Łuck Ignacy Elźbieta Hurynowicz Bazyli Zienowicz, Katarzyna Giller 373 6 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0004.htm
18 7 1835 Łuck Rozalia Surażyńska Łuck Antoni Maria Pawłowska Marek Nikołajczuk, Katarzyna Giller 373 26 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0014.htm
12 11 1835 Łuck Marianna Marcjanna Wiszniewska Łuck Leonard Anna Ciecierska Maksymilian Giller profesor, Klementyna Radziecha mężatka 373 39 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0020.htm
13 8 1835 Młynów Anna Kaczynska Murawica Kazimierz Julianna Konstanty Gilewicz, Bazylina Iwanowa 821 181R 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0183.htm
19 1 1835 Biała Cerkiew Fabian Polański Horodyszcze Trofim Motra Waśkowska Serwazy Mogilnicki, Teresa Pawłoska, chrz. 20.01.1835 178-51-372 1R 1V 3 Ż BS 4-5
5 2 1835 Krzemieniec Antoni Winiarski Żołoby Wincenty Marcjanna Gołębiowska Fryderyk Lucz i Kassylda Gilewicz 01-8 4R 15 T 1036 DM
10 5 1835 Krzemieniec Katarzyna Słobodzianiuk IN Anastazja Eliasz Gilewicz i Marianna Krusiewicz 01-8 11R-12V 48 T 10143-104 DM
25 7 1835 Lachowce Jan Unolt Żemelińce Antoni Marianna Dembicka [Dębska] Konstanty Gilewicz i Zofia Jaśkiewicz ż. Stanisława 171-1-8 111V-112R 32 R DM
1 9 1835 Kijów Adolf Dobrucki Kijów Teodor Amalia Zimchen Grzegorz Kułacznikow, Kupiec Trzeciej Gildii, JW. Ludwika Krauze, Majorowa, wdowa, as. Jw. Landau Kapelmeystr, Karolina Cyner, wdowa, chrz. 15.10.1835 178-51-372 33V 44 Ż BS 69
11 1 1835 Kulczyny Julian Gilewicz Zastawki Karol Teresa Zaborowska Fabian Ganowski, Tekla Lipińska 178-3-101 346 2 Ż SK
16 1 1835 Kulczyny Agnieszka Gilewska Kulczyny Jan Helena Haczyńska Paweł Piotrowski, Marianna Wadzińska 178-3-101 346 3 Ż SK 0
24 1 1835 Kulczyny Jan Proczkowski Krasiłów Feliks Franciszka Markowska Mikołaj Gilewicz, Julianna Palitewicz 178-3-101 346 4 Ż SK
3 2 1835 Kulczyny Julia Nowicka Krasiłów Jakub Franciszka Proczkowska Józef Kowalewski, Magdalena Szmigilska 178-3-101 346 6 Ż SK
18 3 1835 Kulczyny Józef Gilewicz Krasiłów Mikołaj Teresa Kamińska Szymon Gilewicz, Teresa Gilewicz 178-3-101 348 18 Ż SK
8 9 1835 Kulczyny Jan Dyczkowski Zastawki Wojciech Rozalia Jasińska Józef Werbachowski, Teresa Gilewicz 178-3-101 353 56 Ż SK
5 10 1835 Kulczyny Franciszek Taraszewski Zastawki Jan Anastazja Lipska Józef Werbachowski, Teresa Gilewicz 178-3-101 353 60 Ż SK
16 10 1835 Kulczyny Łukasz Wysocki Zastawki Wojciech Agnieszka Jasińska Karol Gilewicz, Marianna Ganowska 178-3-101 353 63 Ż SK
16 1 1836 Krzemieniec Antoni Gilewicz Krzemieniec Eliasz Anastazja Majewska Porfiry Solatycki i Aniela Mosienkowa 01-10 2V 8 T 39 DM
9 2 1836 Bazalia f. Tereszki Tomasz Studziński Wolica Polowa Gabriel Tekla Moszczyńska Tomasz Gilewski i Katarzyna Moszczyńska 178-03-106 273V 7 Ż DM
3 7 1837 Kuniów Kamila Józefa Jasińska Dryżaki Adam Joanna Pińkowska Konstanty Gilewicz, Emilia Gilewska ż. Tomasza 171-1-10 86 V 50 ZP R 0
23 11 1837 Kuniów Karolina Mogilnicka Radohoszcz Mała Jan Tekla Grabowska Franciszek Rusiński, Marianna Różańska 171-1-10 88 V 70 ZP R 0
17 8 1837 Krupiec Ludwika Wańkiewicz Żabokrzyki Małe Józef Anna Torczanowska Teodor Gilewicz, Justyna Juchniewicz ż. Józefa 823 229V 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0239.htm
10 4 1837 Łuck Leon Łoziński Łuck Wincenty Marianna Gąsecka Michał Żurciński, Teresa Gilowska mężatka 374 15 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0010.htm
29 11 1837 Krzemieniec Andrzej Gilewicz Lisznia Maciej Anna Kremarczuk Paweł Kuźmicz i Katarzyna Paszkiewicz 01-11 22V 106 T 161 DM
11 9 1838 Kuniów Władysław Sylwan Gilewski Porosłe Kazimierz Marianna Żułkiewicz 879 49 R 3 0
3 9 1838 Kuniów Dominik Jasiński Hucisko Stare Kazimierz Franciszka Telicka Jan Mogilnicki, Katarzyna Grabowska - panna 81 R 54 ZP 0
11 9 1838 Kuniów Eliasz Władysław Gilewski Pererosłe Tomasz Emilia Zawisza Franciszek ..., Józefa Bużyńska ż. Józefa 171-1-11 81 V 57 ZP R 0
9 5 1838 Młynów Teofila Sowińska Młynów Ignacy Anna Konstanty Gilewicz, Anna Syczewska, Józef Budyrkiewicz, Petronella Brzozowska 824 139V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0141.htm
23 7 1838 Młynów Jakub Gajewski Dorohostaje Małe Antoni Józefa Leon Gilewicz, Marianna Borzecka 824 140R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0141.htm
27 7 1838 Młynów Józefa Kaczorowska Murawica NN Antonina Kaczorowska Michał Borzecki, Dorota Gilewicz 824 140R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0141.htm
14 8 1838 Młynów Róża Majewska Murawica Marcin Paulina Konstanty Gilewicz, Helena Szafrańska, Jan Różański, Agnieszka Maszewska 824 140V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0142.htm
4 10 1838 Młynów Franciszka Kostecka Dobratyn Jan Marianna Baranska Leon Gilewicz, Marianna Mirawska 824 141V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0143.htm
4 4 1838 Krzemieniec Julian Wiszniowski Krzemieniec IN Apolonia sołdat Grzegorz Czarnakazów i sł. Teodora Gilińska panna 01-12 10R 39 T 222 DM
29 5 1838 Krzemieniec Grzegorz Lewiński Krzemieniec Jan Justyna Wiszniowska sł. Jan Tomaszewski i sł. Teodora Gilińska 01-12 14R 59 T 227 DM
1 1 1838 Połonne Sylwester Ostrowski Burtyn Daniel Antonina Jan Gilewski żonaty, Rozalia Kuklinowska ż. Jana 245-1-12 103R 1 R DW 297
1 1 1838 Połonne Tomasz Nowicki Berezna Jan Marianna Jan Gilewski żonaty, Magdalena Suchodolska ż. Jana 245-1-12 103R 2 R DW 297
2 4 1838 Połonne Franciszek Gilewski Burtyn Jan Rozalia Kajetan Zalewski żonaty, Tekla Uruska z. Pawła 245-1-12 110R 60 R DW 298
7 7 1838 Berezne Elżbieta Cielecka Balarka Chotyńska Maciej Małgorzata Gilewska Kazimierz Szachniewicz i Ewa Rybczyńska ż. Jana 171-1-11 235V 13 R Na
26 3 1839 Kuniów Wacław Gustaw Mogilnicki Borowica Wielka Stanisław Elżbieta Nowakowska 879 52 R 31 0
1 1 1839 Luboml Sylwester Zaleski Wiszniów Stanisław Anna Gilewicz 303 1 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0001.htm
29 4 1839 Młynów Piotr Czapliński Koryty Dymitr Franciszka Konstanty Gilewicz, Agnieszka Myczkowska, Józef Budyrkiewicz, Łucja Kondratowicz 825 170R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0177.htm
12 5 1839 Młynów Karolina Joanna Gilewicz Młynów Konstanty Dorota Aleksander Żyrycki Proboszcz Kościo. Młynowa, Brygida Wysoczynska, Piotr Gliniec 825 170R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0177.htm
8 2 1839 Krzemieniec Julianna Grabowska Komnatka Bazyli Zofia Grodzińska pr. Miron Gilewicz i pr. Aleksandra Antoniuk 01-13 4V 17 T 280 DM
22 5 1839 Krzemieniec Julianna Omilanowska Bereźce Małe Antoni Petronela Weręga ur. Eliasz Gilewicz i ur. Marianna Świderska 01-13 11R 56 T 286 DM
28 12 1839 Krzemieniec Marianna Paradowska Bonówka Jan Elżbieta pr. Tomasz Kornaczewski i pr. Apolonia Gilińska 01-13 21R 116 T 296 DM
30 8 1840 Kuniów Róża Gilewska Pererosłe Tomasz Emilia Zawisza 881 52 R 50 0
26 10 1840 Berezne Michał Cielecki Balarka Chotyńska Maciej Brygida Gilewska 880 195 V 38 0
6 12 1840 Berezne Mikołaj Lech Rudnia Bobrowska Antoni Marianna Gilewska 880 196 R 42 0
8 4 1840 Niewirków Marianna Garbolińska Moczulanka Maciej Franciszka Gilewska 880 231 V 21
8 5 1840 Łuck Stanisław Kazimierz Bentkowski Łuck Franciszek Julia Wasilewska Maksymilian Giler, Ksawera Piątkowska 376 11 34 826 9R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0006.htm
13 10 1840 Nowogród Wołyński Brygida Gilewska Huta Iwanówka Jan Magdalena Zawadzka 871 52 201 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0027.htm
25 2 1840 Malin Marianna Syczewska Korolówka Rudnia Tomasz Hanna Murgo Joachim Jęko kupiec 3-ej gildii, Tekla Browińska, ż. Wincentego, chrz. 25.02.1840 178-51-456 2V 3R 8 Ż BS 7-8
29 6 1841 Ostróg Pawlina Petronela Mogilnicka Ostróg Zenon Klementyna Wodzińska R 7 V 62 0
26 3 1841 Kuniów Krystyna Maria Róża Mogilnicka Borowica Stanisław Elżbieta Nowakowska 171-1-12 56 V 34 R
27 7 1841 Kuniów Józefa Mogilnicka Radohoszcz Mała Jan Tekla Grubowska 171-1-12 57 R 38 R 0
8 10 1841 Włodzimierz Józefa Klamorowska Uściług Piotr Anastazja Gilecka 856 27 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0014.htm
14 2 1841 Łuck Walentyna Gilewska Łuck Ignacy Katarzyna Kużnierowicz Erazm Korzeniowski,Katarzyna Niedżwiedzka panna 377 7 17 827 4R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0004.htm
27 6 1841 Lachowce Marianna Czaplicka Kaletyńce Wielkie NN Tekla Ignacy Piotrowski i Marianna Gilewicz ż. Jakuba 178-49-17 9R 43 Ż
7 10 1841 Lachowce Bruno Franciszek Kamiński Kaletyńce Małe Cyriak Feliksa Pruszyńska Wlm Stanisław Mogilnicki i JW Zuzanna Kamińska ż. Hilarego 178-49-17 12V 64 Ż DM
15 12 1842 Międzyrzec Edmund Różycki Rusywel Józef Józefa Zawisza W. Ewaryst Boski wdowiec, Emilia Gilewska mężatka 881 182 R 28
1 8 1842 Niewirków Ignacy Żygadło Rudnia Stryja Piotr Marianna Gilewska 881 284 R 33 0
15 11 1842 Torczyn Aleksandra Grabowska Usicze NN Tekla Grabowska Izydor Pietkiewicz, Marianna Gilewicz 630 3 9 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20630/pages/PL_1_436_630_0002.htm
30 8 1842 Szumsk Maryanna Cywińska Hołubisy Karol Marianna Jakobowicz Stanisław Mogilnicki sędzia, Marianna Bieńkowska ż. Karola 873 585 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0303.htm
16 8 1842 Krzemieniec Bartłomiej Gilewicz 873 471 74
24 6 1842 Łuck Filomena Joanna Marianna Leszczyńska Łuck Antoni Matylda Abramowicz Maksymilian Giller, Barbara Guckler 378 16 44 828 149R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0009.htm
22 11 1842 Łuck Cecylia Franciszka Sławicka Łuck Franciszek Anna Kosmall Maksymilian Giller, Magdalena Rajewska 378 28 79 828 154R-154V 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0015.htm
16 9 1842 Ptycza Józefa Karpiuk Stołpiec Bazyli Ludwika Świętozielska Teodor Świętozielski, Paulina Gilewicz 828 104R 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0106.htm
8 7 1842 Połonne Stanisław Gilewski Burtyn Jan Rozalia 873 315 95 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0163.htm
11 8 1843 Dederkaly Stanisław Adaszyński Wołkowce Jakub Magdalena Jaworska Stanisław Gilewicz, Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja 54 116 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0063.htm
23 3 1843 Ołyka Józef Mogilewski Borbin Wincenty Anna Cieślicka 467 5 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0003.htm
15 3 1844 Kuniów Bronisław Sykstus Ignacy Mogilnicki Borowica Wielka Stanisław Elżbieta Nowakowska 883 70 V 33
1 3 1844 Dederkały Paulina Czertowicz Liski NN Aleksandra Stanisław Gilewicz, Apolonia Lalewicz ż. Jana 54 98 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0053.htm
7 11 1844 Szumsk Antonina Krystyna Cywińska Hołobisy Karol Marianna Jakubowicz Konstanty Teleżyński, Petronela Mogilnicka panna 875 682 98 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0358.htm
24 6 1844 Młynów Faustyn Kaznowski Dorohostaje Małe Jan Konstancja Popielkiewicz Leon Gilewicz, Konstancja Gorecka panna, Karol Barcikowski, Konstancja Osiecka 830 179R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0183.htm
3 2 1844 Ptycza Marianna Jużkowska Stołpiec Kazimierz Apolonia Gilewicz Antoni Tarkowski, Tekla Piotrowska podkomorzyna, Władysław Tarkowski, Franciszka 830 228V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0233.htm
25 8 1844 Białozórka Ludwik Tyszkiewicz Mołodków Jan Honorata Stebelska ur. Stefan Modzelowski z Ewą Alojzego Mogilnickiego małżonką 875 978 15 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0520.htm
28 9 1845 Kuniów Władysław Mogilnicki Radohoszcza Mała Jan Tekla Grabowska 884 101 R 60
23 4 1845 Białogródka Wojciech Stępkowski Swerydy Ignacy Anna Traczewska Franciszek Traczewski i Julia Gilewicz ż. Konstantego 178-3-113 90R 51 Ż DM
11 4 1845 Teofilpol Eleonora Gilewicz Stroki Jan Gertruda Naszkiewska Teodor Archipowicz i Małgorzata Ostromecka ż. Karola 178-3-113 397R 27 Ż DM
12 7 1845 Teofilpol Jan Gilewicz Korowie Michał Aleksandra Ziobrowska Wacław Przyłuski i Julia Kańcyrska ż. Piotra 178-3-113 399R 42 Ż DM
17 3 1846 Ołyka Marianna Mogilewska Borbin Wincenty Anna Cieślicka 470 8 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0005.htm
11 3 1846 Lachowce Konstanty Podbielski Adamówka NN Franciszka Podbielska nieślubny, mieszcz. Konstanty Giliewicz, 1-dw. Joanna Nadzielówska, ż. Franciszka 885 99R 16 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0100.htm
11 3 1846 Lachowce Antonina Rudkowska Semenów NN Wincenta Rudkowska mieszcz. Konstanty Gilewicz, Albina ..., panna 885 98V 13 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0100.htm
13 1 1846 Kuniów Zygmunt Sawicki Borowica Władysław Balbina Wołodkiewicz Stanisław Mogilnicki, Petronela Mogilnicka 885 81 1 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0082.htm
25 9 1846 Kuniów Józefa Dytkowska Radohoszcz Mała NN Katarzyna Dytkowska Jan Mogilnicki, Wincenta Popławska ż. Celestyna 885 87 55 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0088.htm
1 1 1846 Starokonstantynów Honorata Dobrzańska Świnna Augustyn Marianna Ziembicka Franciszek Gilewicz i Katarzyna Dubielewicz ż. Jana 178-3-114 1V 4 Ż DM
24 7 1846 Starokonstantynów Franciszka Dubilewska Świnna Tomasz Helena Terechowicz Tomasz Gilewicz i Małgorzata Terechowicz ż. Szymona 178-3-114 13V 98 Ż DM
8 8 1846 Starokonstantynów Joanna Tomaszewska Świnna Augustyn Scholastyka Lipińska Franciszek Gilewicz i Małgorzata Terechowicz ż. Szymona 178-3-114 15R 108 Ż DM
22 11 1846 Starokonstantynów Rozalia Piotrowska Świnna Tomasz Anastazja Gilewicz Franciszek Gilewicz i Franciszka Tomaszewska ż. Józefa 178-3-114 21V 163 Ż DM
22 11 1846 Białozórka Cecylia Józefa Krośnicka Białozórka Mikołaj Marianna Kaniewska Karol Jędrzejewski z Ewą Alojzego Mogilnickiego małżonką 877 722 23 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0372.htm
26 6 1847 Rzyszczów Władysław Kamiński Jabłonów Leon Karolina Radkiewicz Erazm Gilewski, Józefina Kamińska, chrz. 15.07.1847 178-51-548 69R 24 Ż BS 139
9 6 1847 Białogródka Ernest Pęski Jakimowce Roman Petronela Przetocka chrz.12.06., Kaplica Tereszki fil. Bazalia, ur. Franciszek Krzeczkowski i ur. Julia Gilewicz ż. Konstantego 178-3-116 109V 86 Ż DM
21 12 1847 Białogródka Władysław Gilewicz Nowa Wieś Konstanty Julia Jaśkiewicz ur. Andrzej Sokołowski i ur. Zofia Jaśkiewicz wdowa po Stanisławie 178-3-116 112V 109 Ż DM
6 1 1847 Łuck Józef Kasper Maksymilian Giller Łuck Maksymilian Waleria Chomicka JW Witold Trzetrzewiński młodzian, W. Antonina Zielińska panna, Przemysław Trzetrzewiński, Kamila Zielińska 383 2 4 833 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20383/pages/PL_1_436_383_0002.htm
6 4 1848 Ołyka Stanisław Mogilewski Długoszyje Wincenty Anna Cieślicka 472 7 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0004.htm
5 2 1848 Torczyn Antonina Mogilnicka Ulaniki Józef Aniela Szymanowska 635 5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0004.htm
6 1 1848 Zasław św. Józefa Teresa Piaskarska Horodyszcze Hieronim s. Sebastiana Franciszka c. Gabriela Mogilnicka prac. Paweł Jakoś s. Wojciecha żonaty, Apolonia Jaworska ż. Eliasza 178-3-117 1R 2 Ż
3 9 1849 Starokonstantynów Wiktoria Piotrowska Swinna Tomasz Anastazja Gilewicz 178-3-118 19V-20R 92 Ż
30 1 1850 Włodzimierz Piotr Gilewicz Włodzimierz August Julianna Borusiewicz 786 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20786/pages/PL_1_436_786_0005.htm
24 3 1850 Starokonstantynów Antonina Franczuk Połowinniki Wawrzyniec Klara Giluk chł. Tomasz Wojtiuk, Franciszka Gajewska ż. Franciszka 178-3-119 8V-9R 33 Ż 16 DW 0
6 9 1850 Starokonstantynów Wojciech Gilewicz Swinna Franciszek Marcjanna Zabłocka 1-dw. Ludwik Kudelski, Ludwika Krotewicz ż. Konstantego 178-3-119 21V-22R 97 Ż 42 DW 0
16 8 1851 Korytnica Melania Gilewicz Kładniów Aleksander Marcjanna Wesołowska 223 8-9 20 0
26 8 1852 Korytnica Jan Czerwiński Wydranica Stanisław Honorata Gilecka 224 10-11 24 0
4 5 1852 Włodzimierz Apolonia Szepelakowska Włodzimierz Jan Marianna Gilecka 788 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0007.htm
22 8 1852 Włodzimierz Katarzyna Gilewicz Włodzimierz Augustyn Julia Borusiewicz 788 22-23 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0012.htm
11 12 1853 Korytnica Julianna Gilewicz Kładniów Aleksander Marcjanna Wesołowska 226 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0002.htm
16 6 1853 St. Oleksiniec Antoni Toworowski Nowy Taraż Jan Tekla Rogilska 878 290-291 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0153.htm
10 5 1853 Sielec Józefa Kamińska Sielec Feliks Emilia Gilewicz 585 14-15 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20585/pages/PL_1_436_585_0008.htm
15 2 1853 St. Oleksiniec Faustyn Władysław Moszyński Chotowica Piotr Kazimiera Mogilnicka W. Adam Świderski, Irena Mogilnicka panna 878 278-279 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0147.htm
28 6 1854 Krzemieniec Paulina Bindas Lisznia Piotr Teofila Gilewicz 0.1-26 15V-16R 43 T
6 8 1854 Krzemieniec Rozalia Gilewicz Lisznia Seweryn Magdalena Puszkiewicz 0.1-26 20V-21R 58 T
16 2 1854 Łokacze Hanna Mogilnicka Zajęczyce Józef Aniela Szymańska 358 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20358/pages/PL_1_436_358_0002.htm
7 7 1855 Sielec Antonina Karolina Kamińska Sielec Feliks Emilia Gilewicz Antoni Marcinkiewicz, Emilia Jaśkiewicz ż. Kajetana 587 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0004.htm
12 9 1855 Krzemieniec Franciszek Bindas Lisznia Piotr Teofila Gilewicz 0.1-27 19V-20R 56 T
26 4 1856 Krzemieniec Stanislaw Moszyński Krzemieniec Piotr Kazimiera Mogilnicka 0.1-28 15V-16R 40 T
15 1 1856 Białogródka Marcelina Sławińska Puzyrki Wielkie Sylwester Ludwika Lewicka Kasper Baczyński i Julia Gilewicz ż. Konstantego 178-03-124 561V-562R 3 Ż DM
2 7 1856 Łabuń Marianna Gilczewska Tadeuszpol Antoni Teofila Łuczycka Kazimierz Wilczyński i Marianna Dokucka 178-03-124 660V-661R 41 Ż DM
23 1 1857 Korytnica Stanisław Czerwiński Bortnów Stanisław Honorata Gilecka 229 2-3 6 0
10 4 1857 Litowiż Piotr Puchalski Leżnica Feliks Józefa Gilewicz Antoni Wierzchowski, Marianna Łuczycka 898 207V-208R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0209.htm
10 11 1857 Sławuta Agnieszka Fiszer Sławuta Józef Katarzyna Gil cudzoz. August Wagner, Emilia Rychter 178-3-73 441V-442R 57 Ż 832
2 2 1858 Krzemieniec Marianna Bindas Lisznia Piotr Teofila Gilewicz 0.1-30 4V-5R 11 T
27 10 1858 Krzemieniec Mikołaj Gilewicz Krzemieniec Mikołaj Urszula Chiżewska gub. sekretarz Julian Turkiewicz, wlm. Paulina Wasilewska ż. Piotra 0.1-30 25V-26R 73 T
15 3 1858 Łuck Longin Józef Lipiński Łuck Jan Paulina Godlewska Maksymilian Giler, Klementyna Rohozińska 839 15-16 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0009.htm
24 12 1858 Łabuń Ewelina Zaklikowska Hryców Ksawery Salomea Łempicka Gracjan Czerwiński i Emilia Kilewska [lub Gilewska] 178-03-74 333V-334R 90 Ż DM
5 7 1859 Korytnica Feliks Szczerbiński Ludzin Stanisław Honorata Gilecka 231 8-9 25 0
1 5 1859 Włodzimierz Filip Lachowicz Włodzimierz Dominik Dominika Gilecka Teofil Bogdanowicz, Franciszka Szatrzycka ż. Leona 795 12-13 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0007.htm
9 1 1859 Ołyka Jan Mogilewski Posników Wincenty Anna Cieślicka 483 2 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0002.htm
3 2 1859 Krzemieniec Marianna Witkowska Grabówka Antoni Paulina Karwacka ob. Leonard Gilewicz, miesz. Marianna Podhajska 0.1-32 4V-5R 10 T
13 3 1859 Krzemieniec Franciszek Godzijewski Krzemieniec NN Emilia Franciszek Gajewski, Anastazja Gilewska panna 0.1-32 9V-10R 25 T
12 4 1859 Krzemieniec Julia Tarnogórska Krzemieniec Marceli Waleria Faltynowska Leonard Gilewicz, Józefa Łukomska 0.1-32 10V-11R 30 T
14 8 1859 Włodzimierz Rozalia Girgilewicz Zimno Ignacy Marianna Wolańska 795 24-25 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0013.htm
18 5 1860 Dubno Jan Obirczuk Dytynicze Daniel Anna Gilewicz Dymitr Oberko, Katarzyna ż. Mirona 841 21-22 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0012.htm
22 3 1860 Krzemieniec Stanisław Gilewicz Lisznia Piotr Teofila Bindas 0.1-33 8V-9R 23 T
2 10 1860 Krzemieniec Tekla Sochacka Krzemieniec NN Antonina Leonard Gilewicz, Aniela Mądzelewska 0.1-33 21V-22R 60 T
14 3 1861 Krzemieniec Michał Gilewicz Krzemieniec Mikołaj Urszula Chiżewska 0.1-34 14V-15R 32 T
19 3 1861 Włodzimierz Józef Kamiński Ochnówka Feliks Emilia Gilewicz 796 10-11 15 890 262V-263R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0006.htm
24 5 1862 Luboml Tekla Dobrzyńska Rymacze Wojciech Franciszka Petruk Marcin Stachniuk, Marianna Gilera? ż. Tomasza 306 46 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0024.htm
21 12 1863 Beresteczko Tomasz Kozłowski Piaski Stefan Jadwiga Bryngilewicz 24 22-23 22
7 1 1863 Ołyka Kasper Gilewski Prażnin Paweł Justyna Leszczyńska dop. 502 58 86 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0030.htm
27 3 1863 Krzemieniec Julia Gilewicz Krzemieniec Mikołaj Urszula Chiżewska 0.1-36 8V-9R 22 T
22 5 1864 Włodzimierz Witalisa Hajdukiewicz Włodzimierz Szymon Tekla Gilecka 799 20-21 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0011.htm
20 7 1864 Włodzimierz Anna Lachowicz Włodzimierz Dominik Domicela Gilecka 799 24-25 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0013.htm
24 1 1864 Torczyn Olimpia Gilewska Ulaniki NN Katarzyna Michał Bogusławski, Rozalia Suszczewska ż. Stefana 650 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0002.htm
9 3 1864 Krzemieniec Marianna Binda Lisznia Piotr Teofila Gilewicz 1-38 10V-11R 29 T 178
10 7 1864 Kuniów Stanisław Adolf Maurycy Mogilnicki Borowica Gustaw Wacław Walentyna Maria Ludwika Jełowicka szl. Józef Jełowicki i Petronela Mogilnicka 178-3-78 34V-35R 32 Ż DM
17 8 1865 Lachowce Leon Józef Piniński Kaletyńce Małe Michał Izydor Artur Joanna Ledóchowska Wlm Kazimierz Mogilnicki i Laura Mogilnicka wdowa 178-3-146 101V-102R 54 Ż DM
27 9 1865 Żytomierz Stanisław Kowalewski Żytomierz Mieczysław Marcelina Gajewska Jan Kowalski, Józefina Mogilewska 178-3-61 40 257 Ż DG
10 8 1865 Żytomierz Maria Laurentyna Gilewicz Żytomierz Celestyn-Piotr Eleonora Politowicz córka dw., sekr.kol. / Stanisław Lewicki- asesor kol., Maria Pentrycka- żona sekret.kol.Henryka, asy 178-3-61 35 218 Ż DG
10 11 1865 Żytomierz Zofia-Benigna Wolnicka Żytomierz Rudolf Karolina Petrowska córka kapitana/ Celestyn Gilewicz-sekr.kol., Joanna Pentrycka 178-3-61 48 315 Ż DG
18 12 1865 Żytomierz Michalina Żurakowska Żytomierz Antoni Franciszka Zielińska córka mieszczan/ Jan Mogilnicki, Marianna Krejer 178-3-61 50 332 Ż DG
23 2 1866 Horochów Marianna Chruścicka Pułhany Leon Antonina Józef Żelechowski, Józefa Gilewicz 102 2-3 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20102/pages/PL_1_436_102_0002.htm
6 1 1866 Włodzimierz Kasper Hajdukiewicz Włodzimierz Szymon Tekla Gilecka 801 2-3 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20801/pages/PL_1_436_801_0002.htm
16 5 1866 Kuniów Franciszka Mogilnicka Radohoszcz Jan Apolonia Galimska Jan Żeromski i Albrechta Cymbalska 178-3-78 87V-88R 31 Ż DM
3 6 1866 Żytomierz Erazm-Stefan Czarnecki Żytomierz Adrian Zofia Chełmińska [12.06.1866] syn dw.i sekr.kol., Józef Osieczkowski- radca tyt. i Leokadia Gilewicz, asyst.: Feliks 178-3-63 31 136 Ż 59 i 60 DG
22 7 1866 Żytomierz Magdalena Olińska Futor Szczeniawskiego Julian Teresa Mogilnicka [24.07.1866] córka dw., mjr.Aleksander Bartenew i Apolonia Juszczyńska 178-3-63 38 172 Ż 73 i 74 DG
17 8 1866 Białogródka Zofia Regina Eudoksja Radzimińska Zawadyńce Zygmunt Aniela Czosnowska Seweryn Zalewski Walentyna Mogilnicka ż. Wacława 178-03-81 218V-219R 79 Ż DM
5 8 1867 Kuniów Dominik Sieniawski Radohoszcz Hipolit Karolina Mogilnicka Józef Jakuszewski i Marianna Cielińska 178-3-78 117V-118R 43 Ż DM
12 8 1867 Kuniów Stefan Walerian Gotfryd Jan Mogilnicki Borowica Jan Michalina Breza Ziemianin Hipolit Breza wdowiec, Eliza Mogilnicka wdowa po Stanisławie, Adam Mogilnicki i Petronela 178-3-78 117V-118R 47 Ż DM
27 7 1868 Łuck Paulina Gilbert Szymon Marianna Samuel Krens, Julianna Krens 398 24-25 43 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0013.htm
5 5 1868 Kuniów Marceli Ostaszewski Radohoszcz Mała Wojciech Barbara Jakuszewska Karol Kondrat i Helena Mogilnicka ż. Władysława 178-3-78 146V-147R 20 Ż DM
19 7 1868 Kuniów Witold Mogilnicki Radohoszcz Jan Apolonia Galimska Piotr Popławski i Marcelina Ropniewska 178-3-78 150V-151R 35 Ż DM
19 8 1868 Kuniów Stanisław Krynicki Radohoszcz Stanisław Szymon Anna Sienicka Jan Mogilnicki i Honorata Krynicka 178-3-78 151V-152R 38 Ż DM
6 11 1868 Krzemieniec Karol Gęsiorowski Wesołówka Franciszek Marianna Gilewicz 1-dw. Piotr Wiszniewski, chł. Aniela Gilewicz ż. Bartłomieja 426-1-44 23V-24R 68 T 790 DW
28 5 1869 Krzemieniec Feliks Markiewicz Marcelina Kasper Apolonia Puszkiewicz chł. Feliks Puszkiewicz, Magdalena Gilewicz ż. Ksawerego 1-48 11V-12R 31 T
14 4 1869 Kuniów Ambroży Mogilnicki Radohoszcz Władysław Helena Roszkowska Józef Tylicki i Rozalia Hojnicka 178-3-78 181V-182R 23 Ż DM
14 2 1869 Białogródka Walenty Krasuski Szelwów Feliks Wacław Maria Kadłubiska Jan Mogilnicki i Magdalena Radzimińska ż. Teofila 178-03-81 417V-418R 33 Ż DM
14 12 1869 Białogródka Teofila Joanna Paulina Felicjana Julianna Ani Radzimińska Zawadyńce Zygmunt Franciszek Feliks Aniela Czosnowska Stanisław Malinowski i Maria Czosnowska wdowa, asyt. Seweryn Zalewski i Julia Małachowska ż. Zygmunta, Tomasz Jełowiecki i Maria Breza panna, Karol Czosnowski i Anna Breza panna, Jan Mogilnicki i Maria Radzimińska panna, Achilles Breza i Teodora Radz 178-03-81 454V-455R 181 Ż DM
5 3 1870 Krzemieniec Antoni Gilewicz Krzemieniec Antoni Ludmiła Lajno 1-50 6V-7R 21 T
1 4 1870 Krzemieniec Aniela Gęsiorowska Wesołówka Franciszek Marianna Gilewicz 1-50 8V-9R 28 T
4 3 1870 Szumsk Kazimierz Trojanowski Szumsk Adam Tekla Michowiuk Karol Ciechanowski, Urszula Gilewicz panna 1-53 6V-7R 30 T RK
13 3 1870 Kuniów Helena Marianna Kazimiera Mogielnicka Siekierzyńce Jan Michalina Breza szl. Adam Mogilnicki i Dorota Breza 178-3-78 210V-211R 23 Ż DM
10 4 1870 Kuniów Piotr Sieniawski Radohoszcz Mała Hipolit Karolina Mogilnicka szl. Kazimierz Mogielnicki i Marianna Breza 178-3-78 210V-211R 24 Ż DM
6 11 1870 Kuniów Eliza Gabriela Maria Mogilnicka Borowica Mała Bronisław Magdalena Jotko Adolf Jełowicki i Maria Głębocka 178-3-78 240V-241R 1 Ż DM
20 2 1870 Ostróg Ant.... Chrążcikowsk Dermań Ludwik Rozalia Kulikowska Kazimierz Mogilecki, Krystyna Karwicka żona Józefa 654-1-56 23V 4 R MZ
20 2 1871 Kuniów Anna Wojciechowska Poczapki Jan Aniela Telicka Adam Mogilnicki i Rozalia Ziembicka 178-3-78 243V-244R 14 Ż DM
4 3 1871 Kuniów Władysław Piniński Gurszczyzna Michał Izydor Artur Joanna Ledóchowska Adam Mogilnicki i Julia Kuchcicka 178-3-78 243V-244R 15 Ż DM
20 6 1871 Kuniów Petronela Tumulewicz Radohoszcz Mała Józef Aniela Mogilnicka Izydor Popławski i Rozalia Paciorkowska 178-3-78 247V-248R 29 Ż DM
22 6 1871 Kuniów Michalina Mogilnicka Radohoszcz Mała Jan Apolonia Galimska Franciszek Rosiński i Aniela Tumulewicz 178-3-78 247V-248R 30 Ż DM
25 8 1871 Kuniów Anna Mogilnicka Borowica Bronisław Magdalena Jotko Witold Mogilnicki i Elżbieta Mogilnicka, Adolf Jełowicki i Walentyna Mogilnicka 178-3-78 250V-251R 43 Ż DM
20 8 1871 Kuniów Stanisław Hipolit Mieczysław Bernard Breza Siekierzyńce Achilles Jan Tytus Felicja Pruszyńska Hipolit Breza i Helena Pruszyńska, asyst. Stanisław Malinowski i Michalina Mogilnicka 178-3-78 252V-253R 52 Ż DM
13 10 1872 Horochów Stanisław Gilewicz Haliczany Karol Helena Drewnowska 1-dw. Walery Konopko, Tekla Malinowska 108 40-41 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20108/pages/PL_1_436_108_0022.htm
1 12 1872 Horochów Marianna Krecz Boroczyce Wacław Franciszka Szafarz 1-dw, Feliks Malinowski, Tekla Gilewicz 108 46-47 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20108/pages/PL_1_436_108_0025.htm
4 12 1872 Szumsk Anna Gilewicz Waśkowce Jan Tekla Giżycka 0.1-65 34V-35R 122 T
1 1 1872 Krzemieniec Bronisława Gilewicz Krzemieniec Antoni Ludmiła Łajno 1-62 2V-3R 5 T 868
25 8 1872 Krzemieniec Ludwik Milewski Krzemieniec Franciszek Rozalia Gilewicz ziemianin Stefan Ignacy Wierzyński, Lucyna Styczyńska ż. Filipa 1-62 14V-15R 54 T 880
7 1 1872 Kuniów Wacław Czyżyk Borowica Wacław Anna Adamc Bronisław Mogilnicki i Magdalena Sanowska panna 178-3-78 271V-272R 1 Ż DM
19 8 1872 Kuniów Józef Szaniawski Hucisko Julian ? (Hipolit) Karolina Mogilnicka Bazyli Pietrowski i Erazmina Jedlińska 178-3-78 282V-283R 48 Ż DM
21 11 1872 Kuniów Faustyn Rosiński Radohoszcz Władysław Helena Mogilnicka Adam Husarski i Rozalia Czaczkowska 178-3-78 289V-290R 66 Ż DM
3 12 1873 Krzemieniec Włodzimierz Bronisław Gilewicz Krzemieniec Antoni Ludmiła Lajno 426-1-68 2V-3R 5 T
9 2 1873 Kuniów Apolonia Tumułowicz Radohoszcz Mała Józef Aniela Mogilnicka Adam Izerski i Rozalia Wiarkowska 178-3-78 304V-305R 11 Ż DM
7 11 1873 Kuniów Józef Mogilnicki Radohoszcz Mała Walerian (Władysław) Helena Rosińska Antoni Rosiński i Marianna Rudkowska ż. Joachima 178-3-78 316V-317R 60 Ż DM
19 3 1873 Kuniów Maria Michalina Teofila Barbara Mogilnicka Borowica Bronisław Sykstus Ignacy Magdalena Jotko dopeł.chrz. 24.04.1874, asyt. Witold Mogilnicki i Maria Głębocka 178-3-78 336V-337R 25 Ż DM
28 7 1874 Jałowicze Rozalia Dzikoska Nowostaw Gabruk Marianna Gilecka Karol Kwiatkowski, Adela Więckowska 148 10-11 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20148/pages/PL_1_436_148_0007.htm
0 1874 Tajkury Katarzyna z Gileckich Seredzińska Jan Honorata Lisniewska akt konwersji (z prawosławia) 18/1918 O
26 2 1874 Krzemieniec Eleonora Izdebska Wesołówka Grzegorz Emilia Darowska chł. Leon Bordyczuk, Aniela Gilewicz ż. Bartłomieja 426-1-68 3V-4R 11 T
30 3 1874 Kuniów Jerzy Leon Ezechiel Mogilnicki Borowica Wielka Bronisław Sykstus Ignacy Magdalena Jotko Wlm Jerzy Jotko i Wlm Eliza (Elżbieta) Mogilnicka wdowa, asyt. Adam Mogilnicki i Helena Jotko panna, 178-3-78 336V-337R 24 Ż DM
16 10 1875 Krzemieniec Michał Gilewicz Krzemieniec Antoni Ludmiła Laino 1-70 2V-3R 6 T
1 4 1875 Ołyka Józefa Gilewska Huta Prażnin Franciszek Karolina Konacka (Kownacka) 496 18 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0010.htm
29 1 1875 Horochów Franciszek Gilewicz Borotczyce Jan Tekla Dąbrowska 111 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20111/pages/PL_1_436_111_0004.htm
27 4 1875 Krzemieniec Teofila Gilewicz Lisznia Ludwik Franciszka Kuczakowska 426-1-69 8V-9R 30 T
10 1 1875 Kuniów Anna Mogilnicka Radohoszcz Mała Władysław Aniela Rosińska Adolf Święcicki i Rozalia Paciurkowska ż. Karola 178-3-78 361V-362R 3 Ż DM
6 8 1875 Kuniów Adela Hiacynta Maria Mogilnicka Borowica Wielka Bronisław Magdalena Jotko Witold Mogilnicki i Eliza Mogilnicka wdowa, asyt. Adam Mogilnicki i Maria Głębocka 178-3-78 375V-376R 60 Ż DM
23 8 1875 Kuniów Tekla Siniawska Hucisko Stare Hipolit Karolina Mogilnicka Władysław Mogilnicki i Tekla Kraśnicka wdowa 178-3-78 376V-377R 64 Ż DM
24 3 1876 Krzemieniec Jan Łośniewski Wesołówka Piotr Rozalia Gilewicz 1-70 6V-7R 21 T
21 1 1876 Krzemieniec Antoni Gęsiorowski Wesołówka Franciszek Marianna Gilewicz 1-70 2V-3R 8 T
12 6 1876 Kuniów Antoni Sakiewicz Radohoszcz Mała Jan Karolina Zawadzka Władysław Mogilnicki i Katarzyna Jaworska ż. Kondrata 178-3-78 416V-417R 54 Ż DM
15 6 1876 Kuniów Rozalia Staszewska Radohoszcz Mała Jan Zofia Sławińska Eliasz Galimski i Helena Mogilnicka ż. Stanisława 178-3-78 417V-418R 57 Ż DM
15 2 1877 Ołyka Helena Gilewska Prażnin Franciszek Karolina Kownacka 498 18 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0010.htm
14 7 1877 Krzemieniec Wiktor Gilewicz-Bondari Lisznia Ludwik Franciszka Kuczakowska 1-71 12V-13R 49 T
14 10 1877 Krzemieniec Stanisław Łośniewski Wesołówka Piotr Rozalia Gilewicz 1-71 18V-20R 76 T
27 1 1877 Kuniów Rozalia Tumułowicz Radohoszcz Józef Aniela Mogilnicka Klemens Fidykowski i Karolina Matkowska ż. Franciszka 178-3-78 450V-451R 9 Ż DM
22 3 1877 Kuniów Michalina Paulina Oktawia Maria Mogilnicka Borowica Bronisław Magdalena Jodko dopeł.chrz. 9.05., asyt. Antoni Jodko i Adela Jodko wdowa, Adam Mogilnicki i Helena Jodko ż. Antonie 178-3-78 457V-458R 38 Ż DM
7 4 1877 Kuniów Tekla Mogilnicka Radohoszcz Mała Władysław Helena Rosińska Eliasz Galimski i Rozalia Paciorkowska ż. Karola 178-3-78 457V-458R 40 Ż DM
13 1 1878 Krzemieniec Bronisława Gilewicz Krzemieniec Antoni Ludmiła Lelina 426-1-72 4V-5R 16 T
29 3 1878 Krzemieniec Stanisław Gęsiorowski Wesołówka Franciszek Maria Gilewicz 426-1-72 3V-4R 12 T
27 8 1878 Ołyka Władysław Gilewski Prażnin Franciszek Karolina Ostrowska 500 10 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0006.htm
4 12 1878 Krzemieniec Franciszka Gilewicz-Bondari Lisznia Wincenty Petronela Sienkiewicz 426-1-72 14V-16R 58 T
13 2 1878 Kuniów Faustyna Sieniawska (Szaniawska) Hucisko Hipolit Karolina Mogilnicka Bazyli Piotrowski i Anna Łukomska ż. Antoniego 178-3-78 498V-499R 15 Ż DM
15 7 1878 Kuniów Magdalena Fidykowska Kuniów Adam Józefa Mogilnicka Hipolit Sieniawski i Helena Mogilnicka ż. Władysława 178-3-78 508V-509R 56 Ż DM
3 9 1878 Kuniów Regina Ostaszewska Radohoszcz Jan Zofia Śliwińska Karol Ostaszewski i Helena Mogilnicka ż. Władysława 178-3-78 512V-513R 70 Ż DM
6 2 1878 Kuniów Konstanty Bronisław Mogilnicki Warszawa par. Św. Krzyża Tomasz Kazimierz Piotr Anna Jodko chrz. 20.05.1879 Warszawa, Bronisław Mogilnicki i Magdalena Mogilnicka 178-3-78 715V-716R 9 Ż DM
22 1 1879 Krzemieniec Józef Gilewicz-Bondari Lisznia Ludwik s.Seweryna Franciszka Kuczakowska 426-1-73 1V-2R 3 T
2 12 1879 Ołyka Maria Gilewska Palcze NN Katarzyna 500 52 78 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0027.htm
13 8 1879 Horochów Dominik Mogilnicki Chołoniów Michał Wiktoria Rybczyńska 826 22-23 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0012.htm
23 9 1879 Horochów Fryderyk Giler Porwańcze Bogumił Justyna Łob 826 28-29 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0015.htm
4 11 1879 Horochów Karol Gilewicz Cehów Karol Helena Drewnowska 826 36-37 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0019.htm
11 5 1879 Krzemieniec Piotr Izdebski Wesołówka Grzegorz s.Kazimierza Emilia Darowska Franciszek Gęsiorowski, Aniela Gilewicz ż. Bartłomieja 426-1-73 7V-8R 25 T
14 6 1879 Krzemieniec Anna Łośniewska Wesołówka Piotr Rozalia Gilewicz 426-1-73 8V-10R 33 T
1 2 1879 Kuniów Dorota Tumołowicz Szymkowce par. Białogródka Józef Aniela Mogilnicka Wincenty Piotrowski i Franciszka Piotrowska ż. Pawła 178-3-78 539V-540R 12 Ż DM
2 4 1879 Kuniów Magdalena Franciszka Maria Mogilnicka Bronisław Magdalena Jodko szl. Witol Mogilnicki i Gabriela Mogilnicka ż. Grzegorza 178-3-78 546V-547R 37 Ż DM
3 11 1879 Kuniów Cecylia Mogilnicka Radohoszcz Władysław Helena Rosińska Stefan Mogilnicki i Rozalia Paciorkowska ż. Karola 178-3-78 563V-564R 108 Ż DM
2 5 1879 Kuniów Kazimierz Witold Mogilnicki Warszawa par. Św. Krzyża Tomasz Kazimierz Piotr Anna Jodko chrz. 20.05.1879 Warszawa, Witold Mogilnicki i Hilaria Iwanowska 178-3-78 715V-716R 10 Ż DM
19 1 1880 Krzemieniec Ferdynanda Gilewicz Krzemieniec Antoni Ludmiła Lajt szl. Kajetan Ostkiewicz Rudnicki, Klaudia Katarzyna Lebedińska ż. Bazylego 1-74 7V-8R 19 T
8 1 1880 Kuniów Maria Seweryna Krajewska Dobrzyń Henryk Helena Barucka szl. Florian Popławski i Helena Mogilnicka wdowa 178-3-78 583V-584R 4 Ż DM
3 3 1880 Kuniów Ewelina Fidykowska Kuniów Adam Józefa Mogilnicka Franciszek Matkowski i Feliksa Ziembicka ż. Jana 178-3-78 586V-587R 15 Ż DM
15 5 1881 Połonne Emilia Gilewska Burtyn Jakub Aleksandra Murawska Grzegorz Zalewski, Józefa Sobolewska 25V-26R 98 Ż
1 5 1881 Kuniów Aleksandra Ostaszewska Radohoszcz Jan Zofia Śliwińska Erazm Krynicki i Helena Mogilnicka ż. Władysława 178-3-78 630V-631R 33 Ż DM
20 12 1881 Kuniów Jan Fidykowski Kuniów Adam Józefa Mogilnicka Franciszek Fidyk i Karolina Matkowska ż. Franciszka 178-3-78 645V-646R 96 Ż DM
27 9 1882 Szumsk Stanisław Kozyrski Obycz Jan Petronela Bejzem Jan Orzechowski, Anna Mogilnicka wdowa 01-232 314V-315R 106 T
4 1 1882 Kuniów Gaspar Tumułowicz Radohoszcz Józef Aniela Mogilnicka Stefan Mogilnicki i Antonina Wiarkowska wdowa 178-3-78 664V-665R 1 Ż DM
2 7 1882 Kuniów Marianna Witkowska Borowica Karol Ludwika Winosławska Grzegorz Mogilnicki i Anna Mogilnicka panna 178-3-78 674V-675R 44 Ż DM
12 4 1882 Luboml Paulina Grandgand Luboml Rudolf Julia Knejp? Piotr Knejp, Paulina Gilebrant ż. Jana 325 26 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0014.htm
2 2 1883 Kuniów Olimpia Mogilnicka Radohoszcz Władysław Helena Rosińska Adolf Święcicki i Rozalia Popławska panna 178-3-78 716V-717R 16 Ż DM
2 6 1883 Kuniów Filomena Fidykowska Kuniów Adam Józefa Mogilnicka Adolf Piotruszewski i Feliksa Ziembicka ż. Jana 178-3-78 725V-726R 51 Ż DM
4 8 1884 Kuniów Zuzanna Mogilnicka Radohoszcz Stefan Karolina Podhorodecka Anastazy Święcicki i Aniela Galimska ż. Władysława 178-3-78 775V-776R 47 Ż DM
22 10 1884 Kuniów Wiktor Popławski Radohoszcz Karol Wiktoria Mogilnicka Stefan Mogilnicki i Rozalia Święcicka ż. Stefana 178-3-78 780V-781R 66 Ż DM
8 10 1884 Kuniów Antoni Mogilnicki Radohoszcz Władysław Helena Rosińska Józef Krynicki i Anna Kondrat ż. Karola 178-3-78 782V-783R 73 Ż DM
2 8 1885 Szumsk Helena Marianna Gruzdź Szumsk Adolf Zuzanna Wolańska Bazyli Zielnikow s. Jana, Julia Gilewicz ż. Władysława 01-232 183V-184R 95 T
14 9 1885 Szumsk Jan Tomczuk Kąty Stefan Agnieszka Jasińska Łukasz Kucharski, Ludwika Gilewicz ż. Karola 01-232 186V-187R 110 T
30 10 1885 Szumsk Wiktor Giżycki Waśkowce Jakub Katarzyna Gęblińska Łukasz Gilewicz, Marcelina Kukurowska z. Michała 01-232 190V-191R 133 T
6 10 1885 Szumsk Zygmunt Zieliński Borowica, par. Kuniów Adam Romualda Wieniarska Jerzy Mogilnicki, Marianna Mogilnicka 01-232 198V-199R 164 T
20 12 1885 Szumsk Marianna Pozniewicz Borowica, par. Kuniów Władysław Regina Kremer Konstanty Mogilnicki, Anna Mogilnicka 01-232 199V-200R 165 T
22 7 1885 Kuniów Wincenty Fidykowski Kuniów Adam Józefa Mogilnicka Adolf Paciorkowski i Katarzyna Matkowska panna 178-3-86 14V-15R 53 Ż DM
20 6 1886 Szumsk Helena Gilewicz Szumsk Dominik Władyslaw Julia Michalska 01-232 246V-247R 90 T
15 8 1887 Szumbar Maria Gilewicz Szumbar Antoni Onufry Felicja Janiewicz 627 110-111 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0065.htm
10 1 1887 Szumsk Antoni Ostromecka Borowica, par. Kuniów Karol Agnieszka Jaroszyńska Bruno Kaliński i Magdalena Mogilnicka 01-232 87V-88R 29 DM 955 T
29 3 1887 Kuniów Anastazy Mogilnicki Radohoszcz Władysław Helena Rosińska Stefan Święcicki i Anna Kondrat ż. Karola 178-3-86 87V-88R 17 Ż DM
12 6 1887 Kuniów Antoni Mogilnicki Radohoszcz Stefan Karolina Podhorodecka Antoni Święcicki i Wincentyna Podhorodecka panna 178-3-86 89V-90R 28 Ż DM
23 7 1887 Kuniów Zofia Fidykowska Kuniów Adam Józefa Mogilnicka Franciszek Głuszek i Feliksa Ziembicka ż. Jana 178-3-86 92V-93R 40 Ż DM
16 1 1888 Krzemieniec Marcelina Gąsiorowska Wesołówka Franciszek Marianna Gilewicz 01-81A 1V-2R 4 T
30 1 1888 Krzemieniec Marcin Gilewicz Lisznia Ludwik Zofia Olszewska 01-81A 3V-4R 11 T
1 11 1888 Krzemieniec Antonina Leśniewska Wesołówka Piotr Rozalia Gilewicz 01-81A 24V-25R 93 T
30 10 1888 Kuniów Zofia Popławska Radohoszcz Karol Wiktoria Mogilnicka Anastazy Popławski i Ewelina Jasińska ż. Józefa 178-3-86 149V-150R 103 Ż DM
6 10 1889 Krzemieniec Franciszek Gilewski Lisznia Ludwik Zofia Olszewska 01-81B 22V-23R 85 T
26 2 1889 Kuniów Apolonia Mogilnicka Zakrynicze IN Michalina c. nieślubna, Adolf Kamiński i Karolina Fidyk ż. Franciszka 178-3-86 182V-183R 24 Ż DM
12 4 1889 Kuniów Teofila Ostaszewska Radohoszcz Jan Zofia Śliwińska Klemens Wolski i Helena Mogilnicka ż. Władysława 178-3-86 186V-187R 44 Ż DM
22 5 1889 Kuniów Antoni Mogilnicki Radohoszcz Stefan Karolina Podhorodecka Józef Tumułowicz i Wiktoria Popławska ż. Karola 178-3-86 187V-188R 50 Ż DM
5 11 1889 Kuniów Jan Mogilnicki Radohoszcz Władysław Helena Rosińska Anastazy Święcicki i Anna Kondrat ż. Karola 178-3-86 199V-200R 107 Ż DM
26 11 1889 Kuniów Bronisław Fidykowski Kuniów Adam Józefa Mogilnicka Józef Matkowski i Elżbieta Choina ż. Piotra 178-3-86 201V-202R 120 Ż DM
24 8 1890 Horochów Ludwika Gilewicz Kupowalce Zygmunt Antonina Malinowska Pawel Malicki, Wiktoria Konopka z. Jana 126 41-42 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0022.htm
7 1 1890 Szumsk Lucjan Listowski Waśkowce Karol Julia Gilewicz Tomasz Kukurowski, Katarzyna Kukurowska ż. Stanisława 01-233 102V-103R 12 T
3 3 1890 Szumsk Zofia Franciszka Gilewicz Szymkowce, par. Białogródka Michał Ksawera Bibianna Hulewicz Franciszek Hulewicz, Melania Pietraszewska ż. Seweryna 01-233 112V-113R 64 T
3 8 1890 Krzemieniec Maria Gilewicz Lisznia Wincenty Petronela Sińkiewicz 0.1-81W 16V-17R 61 T
9 8 1891 Semenówka Johannes Rausz (Rausch) par. Semenówka Johannes Maria Kolmer (Kohlmer) Johannes Gilcherdt ( z żoną Margaritą z d. Rausz (Rausch) 19 76 Tb
10 3 1891 Krzemieniec Franciszek Leśniewski Wesołówka Piotr Rozalia Gilewicz 0.1-81G 5V-6R 20 T
30 5 1891 Krzemieniec Anna Gilewicz Lisznia Ludwik Zofia Olszewska 0.1-81G 11V-12R 41 T
12 1 1891 Kuniów Dionizy Krasicki Hurby Piotr Paulina Wereszczyńska Ksawery Krasicki i Hermenegilda Wereszczyńska ż. Stanisława 178-3-86 358V-359R 6 Ż DM
20 10 1891 Kuniów Julia Fidykowska Kuniów Adam Józefa Mogilnicka Wiktor Kamiński i Aniela Komnacka?, asyt. Sergiej Rybicki i Ewelina Bogacka panna 178-3-86 378V-379V 109 Ż DM
4 6 1892 Kuniów Ewelina Popławska Radohoszcz Mała Karol Wiktoria Mogilnicka Stefan Swięcicki i Józefa Fidykowska ż. Adama 178-3-86 414V-415R 56 Ż DM
18 11 1892 Kuniów Józefa Żygadło Kuniów Karol Franciszka Mogilnicka Józef Polak i Józefa Fidykowska ż. Adama 178-3-86 431V-432R 126 Ż DM
30 3 1893 Łanowce Stanisław Wiszniewski Krasnołuka Feliks Maria Gilecka Marceli Gilecki i Ewelina Koch panna 1-81zh 142V-143R 21 T 278 DM
2 1 1893 Kuniów Stanisław Ostaszewski Radohoszcz Mała Jan Zofia Śliwińska Bronisław Śliwiński i Helena Mogilnicka ż. Władysława 178-3-86 461V-462R 16 Ż DM
14 2 1893 Kuniów Józef Mogilnicki Radohoszcz Mała Stefan Karolina Pod Horodecka Karol Żygadło i Wiktoria Popławska ż. Karola 178-3-86 464V-465R 25 Ż DM
2 5 1893 Kuniów Stanisława Gałaszyńska Borowica Wielka Konstanty Julia Jasińska Bronisław Breza i Maria Mogilnicka panna 178-3-86 471V-472R 64 Ż DM
6 8 1893 Kuniów Bronisław Jerzy Okęcki Borowica Wielka Edmund Stanisław Zdzisław Elżbieta Gabriela Maria Mogilnicka Jerzy Mogilnicki i Wanda Okęcka, asyt. Achilles Breza i Magdalena Mogilnicka wdowa 178-3-86 481V-482R 123 Ż DM
2 11 1893 Kuniów Wincenty Dżygadło Kuniów Karol Anna Mogilnicka Henryk Nowotny i Wincentyna Polak ż. Józefa 178-3-86 485V-486R 148 Ż DM
22 11 1893 Kuniów Stanisław Fidykowski Kuniów Adam Józefa Mogilnicka Wacław Buben i Wincentyna Polak ż. Józefa 178-3-86 456V-487R 155 Ż DM
4 9 1893 Młynów Antoni Szyjanowski Bożkiewicze Józef Sabina Trajewska Marceli Trajewski, Hermenegilda Kwiatkowska ż. Franciszka 740-7-94 19V-20R 107 R 133 DW
16 9 1893 Młynów Anna Majeska Dobratyn Jan Teofila Kuśnierowicz Szymon Witkowski, Marianna Jurgilewicz panna 740-7-94 20V-21R 113 R 134 DW 0
20 9 1893 Młynów Zofia Jurgilewicz Dobratyn Dominik Ewa Małyszka Mateusz Małyszka, Marianna Kopiec wdowa 740-7-94 20V-21R 116 R 134 DW
15 9 1893 Młynów Teofila Szulżyńska Dobratyn Stanisław Petronela Naumowicz Tadeusz Jurgilewicz, Anna Trochimowicz ż. Kazimierza 740-7-94 21V-22R 117 R 135 DW
15 10 1893 Młynów Waleria Jurgilewicz Dobratyn Tadeusz Zuzanna Bielska Antoni Jurgilewicz, Konstancja Rymsza ż. Piotra 740-7-94 22V-23R 124 R 136 DW
21 6 1894 Horochów Bronisława Gilińska Brany Stanisław Antonina Kodytynowicz 130 22-23 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20130/pages/PL_1_436_130_0012.htm
1 12 1894 Horochów Józef Gruszecki Kupowalce Benedykt Franciszka Lipska Zygmunt Gilewicz, Maria Sawicka ż. Stefana 130 34-35 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20130/pages/PL_1_436_130_0018.htm
19 7 1894 Włodzimierz Józefa Jurgilewicz (Strelczuk) Kapitulszczyzna Franciszek Franciszka Mojak 812 56-57 131 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0031.htm
26 12 1894 Horochów Stefan Bronisław Gilewicz Kupowalce Zygmunt Antonina Malinowska Sylwester Skawiński, Anna Malinowska panna 900 1V-2R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20900/pages/PL_1_436_900_0001.htm
15 8 1894 Kuniów Józefa Popławska Radohoszcz Mała Karol Wiktoria Mogilnicka Stefan Święcicki i Aniela Ziembicka 178-3-86 514V-515R 100 Ż DM
22 11 1894 Kuniów Józef Święcicki Radohoszcz Mała Stefan Rozalia Popławska Sylwester Popławski i Karolina Mogilnicka 178-3-86 517V-518R 134 Ż DM
28 12 1894 Kuniów Wojciech Galeew Borowica Franciszek Marianna Szerzyst z zab. austriackiego, Karol Wierciński i Magdalena Mogilnicka wdowa 178-3-86 540V-541R 8 Ż DM
28 12 1894 Kuniów Karol Galeew Borowica Franciszek Marianna Szerzyst z zab. austriackiego, Karol Wierciński i Magdalena Mogilnicka wdowa 178-3-86 540V-541R 9 Ż DM
12 3 1895 Kuniów Bronisław Świderski Siekierzyńce Franciszek Michalina Klej Stefan Mogilnicki i Waleria Porembicka? (Porembska) panna 178-3-86 547V-548R 42 Ż DM
12 5 1895 Kuniów Zygmunt Fidykowski Kuniów Adam Józefa Mogilnicka Karol Wierciński i Apolonia Wiercińska panna 178-3-86 549V-550R 55 Ż DM
10 11 1895 Kuniów Piotr Dzygadło Kuniów Karol Franciszka Mogilnicka Karol Popławski i Józefa Fidykowska ż. Adama 178-3-86 568V-569R 146 Ż DM
11 1 1896 Kuniów Antonina Mogilnicka Radohoszcza Mała Stefan Karolina Podhorodecka Władysław Galimski i Julia Święcicka ż. Stefana 178-3-86 595R-596R 5 Ż DM
30 1 1896 Kuniów Marian Bernadzki Martyń IN Paulina Bernadzka Władysław Gilik i Anna Bernadzka panna 178-3-86 597V-598R 8 Ż DM
15 9 1896 Kuniów Feliksa Popławska Radohoszcza Mała Karol Wiktoria Mogilnicka Adolf Święcicki i Rozalia Święcicka ż. Stefana 178-3-86 621V-622R 103 Ż DM
10 3 1897 Kuniów Wacław Fidykowski Kuniów Adam Józefa Mogilnicka Stanisław Podhorodecki i Józefa Białous ż. Jana 178-3-86 655V-656R 33 Ż DM
31 8 1897 Kuniów Celestyna Żygadło Kuniów Karol Franciszka Mogilnicka Karol Popławski i Aniela Ziębicka ż. Jana 178-3-86 665V-666R 73 Ż DM
28 12 1898 Kuniów Tomasz Popławski Radohoszcza Mała Karol Wiktoria Mogilnicka Anastazy Popławski i Marcelina Krzemińska ż. Karola 178-3-86 757V-758R 8 Ż DM
23 12 1898 Luboml Witold Jan Gildebrand Luboml Stanisław Maria Mijakowska Hipolit Nowakowski, Janina Gildebrand 949 2 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0002.htm
15 5 1898 Kuniów Ewelina Mogilnicka Radohoszcza Mała Stefan Karolina Podhorodecka Władysław Galimski i Paulina Wolska panna 178-3-86 710V-711R 57 Ż DM
13 11 1898 Kuniów Aleksander Fidykowski Kuniów Adam Józefa Mogilnicka Franciszek Świderski i Lidia Ismojłowicz 178-3-86 729V-730R 134 Ż DM
31 10 1898 Kuniów Bronisława Mogilnicka Radohoszcza Mała IN Marianna brak ojca chrzestnego, Emilia Sokołowska ż. Piotra 178-3-86 730V-731R 139 Ż DM
17 11 1898 Kuniów Helena Sielecka Borowica Wielka Ferdynand Eleonora Guzowska Marcin Guzowski i Magdalena Mogilnicka 178-3-86 733V-734R 148 Ż DM
26 1 1899 Horochów Stanisław Gilewicz Haliczany Stanisław Aniela Zawisko Stanisław Malinowski, Józefa Gilewicz panna 928 6-7 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0004.htm
13 6 1899 Kuniów Antonina Rudkowska Radohoszcza Mała Jan Marianna Nawrocka Witold Mogilnicki i Józefa Popławska ż. Jana 178-3-86 773V-774R 87 Ż DM
3 7 1899 Kuniów Jadwiga Sokołowska Radohoszcza Mała Piotr Emilia Dobrzańska Józef Wolski i Maria Mogilnicka 178-3-86 775V-776R 99 Ż DM
20 9 1899 Kuniów Helena Żygadło Kuniów Karol Franciszka Mogilnicka Michał Sokołowski i Albina Hilak wdowa 178-3-86 781V-782R 132 Ż DM
10 4 1900 Niewirków Kamila Gilewska Buda Mikołaj Antonina Brzezińska 951 14 V-15 R 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0017.htm
20 2 1900 Niewirków Franciszka Gilewska Huta Bystrzecka Ludwik Stanisława Nikurowska 951 7 V-8 R 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0010.htm
10 2 1900 Niewirków Florentyna Szczurowska Buda Edward Emilia Gilewska 951 6 V-7 R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0009.htm
18 3 1900 Krzemieniec Józef Gilewicz Lisznia Wincenty Petronela Centkiewicz 5 V-6 R 19 0
26 10 1900 Włodzimierz Karolina Jurgilewicz Kapitulszczyzna Franciszek Franciszka Mojak 958 49V-50R 206 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0050.htm
20 12 1900 Niewirków Bronisława Gilewska Huta Bystrzecka Adolf Pawlina Galicka 951 38 V-39 R 190 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0041.htm
10 2 1900 Kuniów Piotr Popławski Radohoszcza Mała Karol Wiktoria Mogilnicka Stefan Święcicki i Anna Popławska ż. Sylwestra 178-3-86 814V-815R 22 Ż DM
10 2 1900 Kuniów Roman Popławski Radohoszcza Mała Karol Wiktoria Mogilnicka Anastazy Święcicki i Bronisława Święcicka panna 178-3-86 814V-815R 23 Ż DM
24 4 1900 Kuniów Stefan Popławski Radohoszcza Mała Józef Olimpia Ostaszewska Stefan Mogilnicki i Agafia Popławska 178-3-86 824V-825R 73 Ż DM
13 6 1900 Kuniów Adam Mogilnicki Radohoszcza Mała Witold Serafina Wereszczyńska Ksawery Jarkowski i Zuzanna Ostaszewska 178-3-86 828V-829R 90 Ż DM
13 10 1901 Krzemieniec Franciszka Różycka Krzemieniec Stanisław Maria Czugilińska ? 23 V-24 R 89 0
25 8 1901 Brody Stefania Ludwika Makarewicz Michał Maria Aleksandra Wolanin Edward Wolanin, Kazimiera Gilewicz ż. Józefa L 31
20 9 1901 Horochów Ludwika Zarzycka Haliczany Michał Maria Gilewicz 944 26 99 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0028.htm
30 5 1902 Krzemieniec Maria Bojarska Andruha Duża Stanisław Franciszka Gilewicz 13 V-14 R 52 0
17 7 1902 Krzemieniec Marian Gilewicz Lisznia Józef Maria Oleksiuk 16 V-17 R 64 0
8 4 1902 Torczyn Dioniza Dangilewicz Ulaniki Konstanty Anna Wawrzyniecka 967 6V-7R 30 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0007.htm
12 1 1903 Niewirków Józefa Gilewska Buda Mikołaj Antonina Brzezińska 966 4V-5R 16 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0005.htm
4 8 1903 Krzemieniec Antoni Bojarski Andruha Duża Stanisław Franciszka Gilewicz 17 V-18 R 68 0
8 9 1903 Krzemieniec Joanna Gilewicz Lisznia Józef Marianna Oleksiuk 21 V-22 R 81 0
25 9 1903 Niewirków Adela Gilewska Huta Bystrzecka Ludwik Stanisława Nikurowska 966 39V-40R 156 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0042.htm
25 12 1903 Niewirków Gracjan Kuriata Rudnia Pohoryłowska Paweł Olimpia Gilewska 966 52V-53R 207 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0055.htm
18 2 1903 Włodzimierz Bronisław Karkuszewski Włodzimierz Paweł Anna Gilewicz Józef Chrzanowski, Katarzyna Zdzichowska wdowa 972 6V-7R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0012.htm
29 10 1903 Włodzimierz Anna Nadworska Ryławica Stanisław Agnieszka Gilewicz Aleksander Chrzanowski, Józefa Brzezicka panna 972 42V-43R 207 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0048.htm
21 2 1903 Horochów Franciszka Gilewicz Haliczany Józef Józefa Rudkowska 961 6 15 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0006.htm
11 8 1903 Horochów Anna Młotkowska Boroczyce Antonii Katarzyna Gilewicz Jan Łoziński, Aniela Gilewicz ż. Stanisława 961 18 66 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0021.htm
16 9 1904 Niewirków Franciszka Gilewska Huta Bystrzecka Adolf Paulina Halicka 982 32V-33R 127 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0035.htm
3 2 1904 Tuczyn Helena Gilewska Siedliszcze Józef Emilia Nigel 989 4V-5R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0005.htm
1 5 1905 Tuczyn Stanisław Gilewski Siedliszcze Józef Emilia Nagan 988 8V-9R 37 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0009.htm
7 9 1905 Niewirków Fabian Kuriata Rudnia Pohoryłowska Paweł Filipina Gilewska Florian Kuriata, Tekla Kuriata ż. Andrzeja 983 40V-41R 159 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0039.htm
14 2 1906 Horochów Aleksander Zarzycki Półhany Michał Maria Gilewicz 992 4 14 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0007.htm
27 3 1908 Ołyka Agata Gilerak Pełża Józef Marianna Tarnogórska 1019 528 68 MO
5 12 1908 Niewirków Roman Gilewski Buda Mikołaj s.Jana Antonina Brzezińska 1015 4V-5R 14 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0007.htm
4 3 1908 Horochów Rozalia Młodkowska Boroczyce Antoni Katarzyna Gilewicz 994 7 23 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0010.htm
26 4 1908 Horochów Helena Zarzycka Półhany Michał Maria Gilewicz 994 13 46 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0016.htm
4 10 1908 Horochów Franciszek Gilewicz Kupowalce Marcin Maria Sawicka 994 26 100 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0030.htm
17 10 1908 Ołyka Halina Dziengilewska Ołyka Stefan Wanda Łosowska 1019 66 149 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0038.htm
13 1 1909 Niewirków Weronika Glafira Kuriata Rudnia Pohoryłowska Paweł s.Piotra Filipina Gilewska 1015 4V-5R 16 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0007.htm
31 7 1909 Niewirków Antonina Gilewska Huta Bystrzycka Ludwik Stanisława Nikorowska 1015 26V-27R 114 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0029.htm
22 11 1909 Horochów Celina Gilewicz Kupowalce Marcin Maria Sawicka 995 23 109 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0030.htm
16 5 1910 Horochów Aleksander Gilewicz Boroczyce Franciszek Antonina Stasiewicz 996 13 59 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0015.htm
4 7 1910 Horochów Józefa Raffał Boroczyce Franciszek Anna Gilewicz 996 17 76 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0019.htm
22 11 1910 Horochów Maria Gilewicz Haliczany Józef Józefa Rutkowska 996 25 120 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0027.htm
10 4 1911 Ołyka Kazimierz Pogorzelski Bereściany Antoni Władysława Gilert 1063 20 77 MO
12 4 1911 Ołyka Franciszek Wolak Nosowicze Władysław Józefa Gilert 1063 25 97 MO
19 3 1911 Tbilisi Józef Marszel Tbilisi Andrzej s. Wincentego Marta Saganowska Józef Titkus, Aniela Gilis 4R 47 Tb
7 12 1911 Tbilisi Wiktor Gilewicz Gambory Serwacy s.Ignacego Katarzyna c.Ignaceg Roman Ignacy Roman, Zofia Butusowa, as. Sergiej Morozow, Chrystyna Osipowa 141V 79 Tb
8 4 1911 Włodzimierz Kazimierz Sawa Nowosiółki Wojciech Julianna Gil 1038 14V-15R 66 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0018.htm
21 6 1911 Włodzimierz Antoni Kubicki Ruda Aleksander Antonina Kazańska Jan Grabowski, Franciszka Jurgilewicz ż. Franciszka 1038 26V-27R 130 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0030.htm
19 6 1911 Horochów Helena Młotkowska Boroczyce Antoni Katarzyna Gilewicz 997 15 56 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0018.htm
7 7 1911 Horochów Janusz Chełmicki Starystaw Antoni Maria Gil 1039 21 74 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0025.htm
12 4 1912 Horochów Wincentyna Gilewicz Kupowalce Antoni Janina Wójcicka 1039 10 32 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0013.htm
21 8 1912 Horochów Kazimierz Gilewicz Kupowalce Marcin Maria Sawicka 1039 20 69 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0024.htm
24 11 1912 Ołyka Jan Gilerak Nosowicze Józef Maria Tarnogórska 1050 104 204 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0054.htm
11 2 1913 Tbilisi Apolonia Sniusek Tbilisi Jan s. Macieja Marianna c. Jana Śledź Aleksander Gilko?, Felicja Kulewicka 52V 26 Tb
20 11 1913 Horochów Bronisława Młotkowska Boroczyce Antoni Katarzyna Gilewicz 1045 27 104 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0028.htm
1 5 1914 Tbilisi Małgorzata Barbara Gilewicz Tbilisi Serwanty s. Ignacego Katarzyna c. Ignace Roman Konstanty Żytkowski, Maria Simeonida 81V-82R 53 Tb
2 3 1914 Włodzimierz Wołyński Stanisław Kazański Kapitulszczyzna Stefan Józefa Jurgilewicz 1058 11 50 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0011.htm
20 10 1914 Włodzimierz Wołyński Jan Nadworski Ryławica Stanisław Agnieszka Gilewicz 1058 42 203 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0043.htm
10 1 1914 Horochów Zofia Rafał Boroczyce Franciszek Anna Gilewicz 1059 3 6 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0004.htm
9 10 1914 Horochów Władysława Gilewicz Boroczyce Antoni Franciszka Domańska 1059 19 70 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0022.htm
5 8 1914 Horochów Bożena Maria Chełmicka Starostaw Antoni Maria Karolina Cecylia Gill 1066 17 64 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0021.htm
11 1 1915 Kijów Św. Aleksandra Aleksander Bulkowski Kijów Aleksander Maria Mogilska Wincenty Rudnicki i Staniasława Karbanowa 312/1/129 6V-7R 21 m.K JM1
12 8 1916 Tbilisi Beniamin Karedżiu Tbilisi Michal Katrin Gilżo Simon Dawidon, Regina Karedżiu (chaldejczycy) 152V 124 Tb
22 4 1916 Tbilisi Georgij Giliano Tbilisi Dawid Maria Osinowa Georgij Czubrailiu, Helena Fedorowa (chaldejczycy) 152V 125 Tb
22 9 1917 Kołki Władysław Koksanowicz gr. Kołki Dionizy Stafania Roskowińska Józef Koksanowicz, Teofila Gilewska 1078 7 18 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0007.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
11 2 1748 Szumsk Stanisław Gilewicz Suraż Agnieszka Jadah Jadaszko Iserna Mikołaj Bogucki, Bazyli Zieliński, Anna Traczycka 297-1-180 15R Ł RK
8 1 1803 Klewań Jan Ogilbi Hruszwica Zuzanna Żułkiewicz Hruszwica 206 4 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20206/pages/PL_1_436_206_0003.htm
3 11 1807 Szumsk Maciej Podolski Waśkowce k Barbara Jasińska Kuty p Stefan Gilewicz, Józef Mazurek 297-1-183 62V Ł RK
15 10 1811 Kuniów Bartłomiej Mogilnicki Hucisko Nowe Marianna Jasińska Hucisko Nowe 17 V 0
3 6 1813 Dubno Jan Trochymczuk 32 Zofia Jelimiuk Semiduby 16 Jan Agnieszka Ambroży Gilota, Jan Hopczuk 64 24-25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0014.htm
2 2 1819 Kuniów Aleksander Popławski Hucisko Nowe Marianna Mogilnicka Hucisko Nowe 32 R 0
19 8 1824 Krzemieniec Maksymilian Giller Krzemieniec 28 Katarzyna Chociewicz Krzemieniec 20 Stefan Zienowicz, Rafael Subiakowski 300 36 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0019.htm
19 5 1827 Bucyń Leon Pogonowski par. Kowel 34 Paweł Urszula Rudnicka Wiktoria Ogilba Siedliszcze 20 Józef Wiktoria Maliszewska Marian Jędrzejowski, Baltazar Czyżowski 843 2 EH
1 11 1827 Łuck Józef Trojanowski Łuck 24 Szymon Justyna Rudnicka Anna z Jezierskich Winiarska Łuck 41 Jakub Helena Gillewicz Tomasz Więckowski, Tomasz Ułanowski 813 24 -25a 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0025.htm
8 1 1828 Kazimierka Paweł Brusiłłowicz Hnidaszów 47w Mikołaj Tekla Stankiewicz Katarzyna Wisznient z Wojtkowskich Hnidaszów 32w Aleksander Anastazja Stopnicka Ur. Franciszek Gilewski, Ur. Paweł Lelawski 171-1-1 228R 1 R Mg 7120
20 5 1828 Międzyrzec Paweł Karczyński Kołowerta 20 Kondrat Odiuszka Teresa Sas Kołowerta 16 Bazyli Marcela Szawłowska Prac. Paweł Gilewski, Antoni Rewluk 171-1-1 241V 5 R Mg
29 1 1828 Kotelnia Stanisław Dobrowolski Kotowiej 22 Jan Marianna Czyżewska Ewa Turska Kotowiej 24 Ignacy Teofila Kluckowska Piotr Berezowski, Klemens Burzymski, Ignacy Gilewicz 178-51-301 5V 5 Ż 12 BS
2 2 1828 Kulczyny Jakub Gilewski Krasiłów 30 Petronella Krzyszewska Krasiłów Jerzy Teresa Krzyżanowska panna, opiekunowie Młodego: Tomasz Zieliński, Mikołaj Gilewski, świad: Ur. Tomasz Zieliński, Mikołaj Gilewski, Szymon Gilewski 178-3-94 327V 7 Ż Mg
8 7 1828 Kulczyny Piotr Czaszyński Salicha Mała 36 Jan Joanna Jaskulska Antonina Mądzilowska Junaczki 22 Maciej Katarzyna Gruszecka Ur. Jan Dzięgilowski, Jędrzej Latyński, Jakub Genski 178-3-94 331V 23 Ż Mg
26 10 1829 Kuniów Stanisław Mogilnicki par. Cimkowica 31 Ignacy Anna Zawisza Elżbieta Nowakowska Borowica Wielka 25 Józef Krystyna Zawisza R 70 R-V 13 0
4 6 1829 Włodzimierz Mikołaj Gilecki Włodzimierz 40w Jacek Marianna Szopińska Agnieszka Szawłowska Włodzimierz 19 Andrzej Marianna Łonska 844 39 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0024.htm
19 5 1829 Kulczyny Paweł Jasiński Krasiłów 23 Teodor Katarzyna Zawadzka Anna Różycka Krasiłów 16 Wojciech Marianna Zamłyńska Urodzeni, świad: Ur. Stefan Zamłyński, Szymon Gilewicz 178-03-95 360R 14 Ż Mg
30 6 1829 Kulczyny Jan Markowski Krasiłów 50w Ignacy Apolonia Lubicka Rozalia z Gilewiczów Czucharska Krasiłów 39w Franciszek Marianna Zaręba Urodzeni, świad: Ur. Józef Derecki, Józef Sadowski 178-03-95 361V 20 Ż Mg
18 2 1830 Szumsk Michał Łucki Szumsk 30 Teodor Dorota Kleyzer Honorata Godlewska Szumsk 28 Franciszek Tekla Gilewicz Antoni Demiankowski, Wincenty Tomaszewski, Wincenty Łucki, Józef Juzikiewicz 245-1-4 384V 88 RK
9 2 1830 Kulczyny Mikołaj Gilewicz Krasiłów 20 Jan Agnieszka Zielińska Teresa Kamińska Czepelówka 16 Jakub Marianna Kowalewska Urodzeni, świad: Józef Dareszewski, Warzyniec Markowski, Tomasz Krasuski 178-03-96 339V 6 Ż Mg
15 6 1830 Kulczyny Jakub Łoziński Metce 32w Piotr Marianna Zytkiewicz Agata Szumańska (Szuszmańska ?) Antoniny 20 Mikołaj Teresa Gilińska Urodzeni, świad: Ur. Aleksander Wysoczyński, Feliks Zytkiewicz, zapis nazwiska przy młodej: Szumańska, przy jej rodzicach: Szuszmańska 178-03-96 342R 16 Ż Mg
24 5 1831 Kotelnia Mikołaj Harpowicz Zabara 23 Maciej Scholastyka Burzymska Cecylia Wierzbicka Kotówka 17 Antoni Anna Gilewicz Felicjan Burzymski, Piotr Berezowski, Kajetan Moszkowski 178-51-301 18R 3 Ż 37 BS
25 1 1831 Kulczyny Wojciech Tatałaj Krasiłów 22 Józef Prakseda Anna Zołtomirska (Żółtomirska) Krasiłów 18 Józef Łucja Piechta Urodzeni, świad: Ur. Onufry Szmoniewski, Szymon Gilewicz 178-03-97 389V-390R 4 Ż Mg
22 2 1832 Lachowce Jan Zagórski Dzwonki 60w Michał Anna Prokop Barbara z d. Juźkiewicz Zagórska Dzwonki 45w Dyzma Franciszka de Gilla... Wlm Zenon Kubicki i Wlm Stanisław Kawecki 171-1-5 106R 8 R DM
12 2 1833 Kuniów Tomasz Gilewski Pererosłe 40 Karol Barbara Straszewska Emilia Zawisza Pererosłe 18 Józef Anna Anajkowska 171-1-6 69 V 6 R
12 2 1833 Kuniów Jan Mogilnicki Radohoszcz Mała 20 Bartłomiej Marianna Jasińska Tekla Grabowska Radohoszcz Mała 20 Józef Tekla Wiszniowska 171-1-6 70 R 7 R 0
21 5 1833 Horochów Tomasz Gilewicz Chołoniów 23 Michał Apolonia Urszula Małecka Chołoniów 24 Jerzy Anna Janowska Michał Chomiczewicz, Jan Sokołowski 848 105 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0060.htm
26 11 1833 Krzemieniec Tomasz Biendziński Krzemieniec 21 Wincenty Dorota Anna Dobrzańska Krzemieniec 19 Konstanty Franciszka Burkowska Eliasz Gilewicz i Łukasz Sędomirski 01-5 96R 39 T 825 DM
5 2 1833 Kotelnia Michał Nowicki Kotówka 28 Jan Anna Błażejewska Julianna Trębicka Kotówka 20 Antoni Marcjanna Rywicz Franciszek Gilewicz, Erazm Żytyński, Józef Komorski 178-51-301 29R 4 Ż 59 BS
22 2 1834 Bucyń Stanisław Jędrzejowski par. Bucyń 34 Marcin Ksawera Nowicka Antonina Ogilba par. Bucyń 22 Józef Wiktoria Maliszewska Feliks Siedliski?, Stanisław Łączyński, Baltazar Czyżowski 849 1 EH
10 6 1834 Nabrzuska Stefan Ginaluk (Giluk) par. Ratno 22 Benedykt Tekla Pawłowska Tekla Pawłowska Majdan Karpiłowski 18 Artemiusz Sylwester Konaszewski, Jan Zajączkowski 849 446 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0244.htm
23 1 1834 Luboml Ignacy Saniewicz 36 Kacper Tekla Mogilnicka Matylda Laskowska Jawornik 17 Piotr Marianna Michałowska Tadeusz Sztejn, Józef Sztejn 301 144 1 849 477 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0075.htm
22 7 1834 Krzemieniec Józef Sinicki Krzemieniec 25 Wojciech Marianna Werpechowska Marianna Grzybanowska Krzemieniec 17 Jan Katarzyna Krasicka Eliasz Gilewicz, Aleksander Chołodecki Piotr Winkler 01-5 100V 15 T 830 DM
19 8 1834 Krzemieniec Józef Ciszkowski Królewski Most 19 Michał Julianna Anastazja Omelanowska Królewski Most 18 Antoni Franciszka Aleksander Chołodecki i Mikołaj Gilewicz 01-5 101R 16 T 830 DM
18 9 1835 Ołyka Józef Chojecki Kotów 31 Leon Marianna Kobylańska Wiktoria Pisarska Kotów 17 Wincenty Konstancja Ogilba 821 139 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0140.htm
13 1 1835 Łuck Tomasz Ihnatowicz Kopcza 34 Teodor Marianna Subkiewicz Józefa Dzięciołowska Kopcza 30 Bazyli Grzegorz Chomicki, Maksymilian Gilert 373 47 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0025.htm
27 1 1835 Krzemieniec Alojzy Niedzielski Krzemieniec 28 Konstancja Trędowska Krzemieniec 24 Zygmunt Katarzyna Gutowska Onufry Niczaygłęboski i Eliasz Gilewicz 01-8 31R 1 T 1063 DM
2 6 1835 Młynów Kasper Zacharzewski par. Młynów 23 Szymon Małgorzata Helena Domaradzka par. Młynów 19 Piotr Bogumiła Feliks Majewski, Józef Baderkiewicz, Konstanty Gilewicz 821 186V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0189.htm
28 6 1835 Młynów Jędrzej Ochrymowicz par. Młynów 54w Józef Ewa Anna Soroczynska z d. Kaminska par. Młynów 49 Antoni Marianna Kazimierz Rudnicki, Jan Jurkiewicz, Konstanty Gilewicz 821 187R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0189.htm
17 2 1835 Zasław św. Józefa Daniel Janicki 25 Kazimierz Marianna Gilewska Zuzanna Popławska 26/w Jan Barbara Sawosik Ignacy Karniewicz, Jan Mawrowski, Hilary Bueno 178-3-101 71 20 Ż SK
26 1 1836 Młynów Ignacy Lesiecki Domaszów par. Kołki 26 Jan Anna Marianna Kochanowska par. Młynów 23 Stanisław Marianna Marcin Trębicki, Konstanty Gilewicz 822 163R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0166.htm
7 11 1837 Korytnica Stanisław Zalewski par. Korytnica 24 Grzegorz Rozalia Anna Gilewicz par. Korytnica 16 Michał Apolonia 211 8 7
21 2 1837 Młynów Wincenty Abramowski par. Młynów 37w Paweł Katarzyna Anna Bojarska z d. Potocka par. Młynów w Andrzej Marianna Józef Buderkiewicz, Konstantyn Gilewicz, Tomasz Juniszewski 823 197R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0205.htm
20 6 1837 Młynów Leon Grzybowski par. Młynów 19 Jan Anna Elżbieta Syczewska par. Młynów 19 Józef Teresa Kajetan Wojniłowicz, Konstanty Gilewicz, Józef Buderkiewicz 823 197V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0206.htm
25 2 1838 Młynów Józef Jurkiewicz par. Młynów 26 Jan Teresa Justyna Sosnowska par. Młynów 19 Mikołaj Katarzyna Marcin Majewski, Konstanty Gilewicz, Józef Buderkiewicz 824 143V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0146.htm
29 6 1838 Młynów Konstanty Gilewicz par. Młynów 21 Eliasz Anastazja Dorota Wrzesniowska par. Młynów 17 Adam Apolonia Piotr Babrynowski, Kajetan Wojniłowicz, Józef Buderkiewicz 824 143V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0146.htm
17 9 1839 Berezne Antoni Lech Rudnia Bobrowska 50 Marianna z Gilewskich Kondracka Balarka Chotyńska 36 Piotr Teresa Łozińska 879 220 V 8
15 8 1839 Młynów Stefan Rudnicki par. Dubno 20 Teodor Marianna Rozalia Boczkowska par. Młynów 18 Szymon Salomea Feliks Sikorski, Michał Badynski, Konstantyn Gilewicz 825 174V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0182.htm
18 6 1839 Żytomierz Adam Sarnawski Żytomierz 25 Gabriel Józefa Pezarska Katarzyna Lejp Żytomierz 21 Teodor Zofia Mogilnicka Franciszek Kudrasiński , Antoni Olendzki 178 3 7 63 34 Ż Ni
18 6 1839 Żytomierz Stanisław Bielicki Żytomierz 33 Wincenty Elżbieta Lebel Agnieszka Ojżyńska 28 Jan Agnieszka Lisniewska Erazm Lisniewski , Zenon Mogilnicki 178 3 7 63 33 Ż Ni
18 2 1840 Niewirków Ignacy Brosiłowicz Huta Bystrzycka 25 Daniel Marianna Skirewska Klara Chorążewska Huta Bystrzycka 24 Paweł Marianna Kondracka Franciszek Gilewski, Marcin Łabędzki 880 238 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0258.htm
2 11 1841 Krzemieniec Xawery Gilewicz Lisznia 25 Maciej Anna Magdalena Puszkiewicz Lisznia 22 Jan Katarzyna 872 434 15
19 10 1841 Berezdów Franciszek Ogilba Prawutyń 27 Michał Ewa Mroczkowska Tekla Styczyńska Zubowszczyzna 21 Bartłomiej Anna Otowczyńska Józef Wyhowski, Alojzy Łysogorski, Franciszek Kornatowski, Kazimi 872 328 17 EH - uz.
2 2 1841 Gródek Bartłomej Łęga Gródek 20 Błażej Apolonia Zagórska Marianna Orzechowska Gródek 18 Michał Teresa Gilowska Kozaczyński Szymon Sagadyn Tomasz 8 JZ
25 5 1841 Ostrówki Jan Palec Wola Ostrowiecka 22 Wojciech Marianna Marciś Katarzyna Gil Wola Ostrowiecka 19 Adam Marianna Hanczur Jan Soroka, Jędrzej Dziurian 552 24 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0014.htm
3 2 1841 Lachowce Aleksander Gołębiowski Ujeźdźce par. Tajkury 31 Piotr Apolonia Herbańska Julianna Dolecka Semenów 20 Antoni Ewa Szumlańska Kazimierz Tokarski, Adam Woźnicki, Erazm Szczygilewski 178-49-17 18V 9 Ż DM
9 2 1841 Lachowce Konstanty Gilewicz Nowosiółki 34 Jan Magdalena Stroińska Julianna Jaśkiewicz Żemielińce 20 Stanisław Marianna Malewicz Antoni Brzozowski, Józef Wierzbicki, Piotr Garowski 178-49-17 19V 12 Ż DM
17 8 1841 Berezne Franciszek Cielecki Balarka Chotyńska 20 Maciej Brygida Gilewska Aniela Lech Rudnia Bobrowska 18 Antoni Anastazja Kuriata Wojciech Chomicz, Franciszek Klepuszewski, Jan Lech 171-1-12 231V 4 R Na
8 9 1842 Klewań Brunon Buszczyński Suchowola, par. Złoczówka 30 Stanisław Illuminata Oraczewska Waleria Zagurska Broniki 22 Antoni Julia Mogilnicka 881 156 R 5
25 11 1842 Łuck Teodor de Haass Parafia łucka 26 Teodozy Marianna Rychter Antonina Aurelia Hulewicz Parafia łucka 18 Franciszek Julia Terlecka Jan Piotraszewski, Maksymilian Giller 378 37 16 828 160V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0020.htm
15 11 1842 Ostróg Dominik Baszyński Białotyń 22 Piotr Elżbieta Łukomska Katarzyna Grabowska Białotyń 22 Józef Tekla Wiszniowska ur. Jan Mogilnicki, Wincenty Wankryt, Jan Malinowski 881 30 R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0037.htm
14 2 1843 Lachowce Józef Kuźmiński Lachowce 34 Jakub Anna Gidzgilowska Antonina Piasecka Lachowce 18 Maciej Tekla Krasowska 882 89 R 6
7 2 1843 Ołyka Wincenty Mogilewski Par. Ołyka 26 Andrzej Ludwika Brzezniakiewicz Anna Cieślicka Par.Ołyka 22 Józef Anna Jankowska 467 12 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0007.htm
14 11 1843 Ptycza Kazimierz Jużkowski Stołpiec 30 Teodor Marianna Kuczyńska Apolonia Gilewicz Stołpiec 20 Antoni Teresa Morawska Łukasz Górski, Mikołaj Świętozielski, Józef Rozański, Walenty Szczurki 829 103R<