Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 942 wyników dla: Kulska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
17 2 1762 Szumsk Anna Pikulska 1,5 Huta Rachmanowska rodzice: Wojciech i Teresa 297-1-184 52V Ł 120 RK
27 5 1762 Szumsk Katarzyna Pikulska 3 Huta Pikulskiego rodzice: Szymon i Helena 297-1-184 55R Ł 126 RK
4 3 1776 Szumsk Franciszka Pikulska 4 Huta rodzice: Maciej i Rozalia 297-1-184 84V Ł RK
1 5 1821 Krzemieniec Anna Mikulska 5/52 Krzemieniec c. Romana i Marianny 299 114 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0062.htm
23 7 1822 Kotelnia Bazyli Ulanicki 10/52 Halczyn s. gen. Bazyli i Marianna Skulska 178-51-251 10a Ż EH
28 3 1827 Krzemieniec Józefa Sekulska 2/52 Marcelówka c. ur. Szymona i Anny 01-6 6R 44 T 874 DM
11 4 1827 Butowce Urszula Jaskulska 1 Czerniatyn rodzice Antoni Jaskulski i Emilia Popławska, z żołądka 178-3-93 273V 15 Ż 528 KP2
22 12 1828 Kulczyny Rozalia Mikulska 5 Kulczyny córka Jędrzeja i Wiktorii zd. Białokur 178-3-94 343R 83 Ż Mg
15 10 1828 Zasław św. Józefa ur. Katarzyna Okulska 58W Sławuta z migreny 178-3-94 60V 69 Ż 117 KP2
10 5 1829 Kołki Agnieszka Krzywokulska 73 Krasne ze Słomczyńskich, wdowa po Macieju, poz. s. Józefa, c. Mariannę; poch: 13.05. 815 114 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0117.htm
29 11 1829 Białogródka Karolina Jaskulska 2 Sosnoweczka c. ur. Jana i Franciszki z Mogińskich 178-03-95 100R 76 Ż DM
23 3 1829 Zasław św. Józefa Emilia Dąbrowska 6/12 Czteryboki rodzice ur. Jan Dąbrowski, Marianna Jaskulskaz, z niewiadomej choroby 178-3-95 50V 19 Ż 96 KP2
17 1 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Marianna Jaskulska 50 W Skowródki z domu Butwin, wdowa po ur. Janie Jaskulskim, dzieci: Jan, Antoni, z puchliny 178-3-95 171v 9 Ż 330 KP2
18 3 1829 Stary Konstantynów Dom Prakseda Pasikulska 10 tyg Michałowce rodzice prac. Tomasz Pasikulski i Apolonia Antoniowa, z kaszlu 178-3-95 172v 28 Ż 332 KP2
24 5 1829 Ostropol ur. Józefa Sokulska 19 Korzówka rodzice ur. Feliks i Marianna z Tomaszewskich Sokulscy, z parcia pod piersiami 178-3-95 210r 49 Ż 404 KP2 0
23 3 1830 Krzemieniec Anna Jaskulska 2 Krzemieniec c. sł. Jana i Katarzyny z Lewińskich 01-7 80R 603 T 948 DM
23 11 1830 Krzemieniec Anna Sokulska 45 Marcelówka ur., mąż Szymon, synowie Antoni, Paweł, Michał i Franciszek, córka Agnieszka 01-7 90V 719 T 959 DM
16 9 1830 Białogródka Elżbieta Jaskulska 25 Sosnoweczka ur., z Hordyewskich, mąż Jędrzej 178-03-96 83R 60 Ż DM
11 1 1831 Ołyka Agata Wakulska 3 Romanów Feliksa i Heleny z Rynców 817 313 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
1 5 1831 Białogródka Marianna Jaskulska 30 Tarnawka ur., z Winiarskich, mąż Stanisław 178-3-97 98R 50 Ż DM
4 8 1831 Białogródka Krystyna Jaskulska 6 Załuże c. ur. Stanisława i Marianny Winiarskiej 178-3-97 101R 73 Ż DM
26 8 1831 Białogródka Franciszka Jaskulska 37 Sosnówka ur., z Mogińskich, mąż Jan, syn Antoni mający 8 lat 178-3-97 102R 83 Ż DM
4 7 1831 Tuczyn Marianna Sokulska 28 Drozdów ur., z Stebnowskich, mąż Paweł, synowie Henryk Gotfryd, Juliusz, córki Karolina i Franciszka 171-1-4 231R 22 R DM
26 5 1831 Derażne Magdalena Krzywokulska 8 Majdan Lipieński c. szlachetnych Józefa i Krystyny z Kołodyńskich 171-1-4 264V 24 R DM
27 1 1832 Szumbar Elżbieta Mikulska 69 Sosnówka z Kotowiczów, ur., mąż Franciszek, córki Salomea, Franciszka, Antonina i Anna 199 305 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0158.htm
20 4 1832 Szumsk Marianna Naroczewska 2 Żołobki z gorączki, ur., rodz. Aleksander i Zuzanna zd. Mikulska 245-1-6 415V 56 R RK
18 3 1834 Białogródka Zuzanna Jaskulska 1,5 Sosnoweczka c. ur. Jędrzeja i Teresy z Hrumińskich 171-1-100 95V 24 Ż DM
11 5 1835 Krzemieniec Aniela Jaskulska 6 Krzemieniec sławetna, parafianka krzemieniecka 01-8 56R 43 T 1089 DM
16 10 1835 Krzemieniec Karolina Sukulska 15 Krzemieniec urodzona, parafianka krzemieniecka 01-8 63R 88 T 1095 DM
13 4 1835 Białogródka Marianna Jaskulska 80 Sosnoweczka ur., z Zuzolińskich, wdowa po Grzegorzu, synowie Jan i Andrzej 178-03-101 136V 46 Ż DM
25 7 1835 Białogródka Krystyna Jaskulska 18/12 Tarnawka c. ur. Stanisława i Tekli z Gołębiowskich 178-03-101 141R 78 Ż DM
17 4 1835 Bazalia Marianna Mikulska 6 Łazuczyn Wielki c. z nieprawego łoża Mikulskiej 178-03-101 255V 76 Ż DM
1 8 1835 Teofilpol Piotr Medecki 86 Ledochówka Żona Helena z Tatałajow p.v. Roskulska, dzieci: Fortunat, Marianna, Franciszka, Helena 178-3-101 385 46 Ż SK
4 7 1836 Ołyka Marianna Wakulska 3 Romanów Feliksa i Julianny z Rynców 822 305 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0317.htm
5 12 1836 Ołyka Julianna Wakulska 35 Romanów z Rynców, mąż Feliks, córki Aleksandra i Agata 822 311 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0322.htm
4 5 1836 Luboml Franciszka Samborska 36 Luboml ur. Sokulska 851 564 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0310.htm
14 5 1836 Krzemieniec Marianna Mikulska 51 Andruha Mała pracowita, pozostawiła syna Franciszka 01-10 54R 48 T 111 DM
5 12 1836 Szumsk Aniela Skulska Huta Szumska z ospy, ur., rodz. Stanisław i Katarzyna 245-1-10 486R 68 R RK
17 12 1836 Lachowce Marianna Mikulska 6 Książęcin c. Kazimierza i Zuzanny z Piotrowskich 171-1-9 117V 40 R DM
20 7 1837 Szumsk Marianna Zielińska 25 Hucisko Surażskie z połogu, ur., zd. Sokulska, mąż Jan, dzieci: Antoni, Agnieszka 245-1-11 499V 63 R RK
21 12 1837 Lachowce Zuzanna Jaskulska 50 Choroszów urodz., wdowa, córka Petronela 171-1-10 133R 76 R DM
24 10 1837 Krzywin Regina Sokulska 70w Hołowle Ur., wdowa po Pawle, 2s. Jan, Michał oraz 2c. Marianna i Katarzyna 171-1-10 70V-71R 23 R Mg
23 5 1837 Białogródka Elżbieta Jaskulska 13 Ledzianka c. ur. Jana i Marianny z Winiarskich 178-03-108 173R 59 Ż DM
12 12 1838 Białogródka Marianna Jaskulska 38 Tarnawka ur., z Mysłowskich, mąż Julian, córka Katarzyna 178-3-110 165V 89 Ż DM
28 9 1839 Lachowce Zuzanna Mikulska 32 Książęcin mąż Kazimierz, synowie Stanisław, Stefan i Michał 879 88 R 41
8 9 1840 Wyszogródek Franciszka Krzywokulska 20 Pańkowce z Marcinów, mąż Paweł, córka Barbara 871 612 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0324.htm
13 10 1840 Radziwiłłów Tomasz Zabłocki 52 Radziwiłłów żona Katarzyna Makulska 826 253 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0255.htm
20 2 1840 Annopol Marianna Kokulska 27 Annopol z Grabowskich, mąż Franciszek, synowie Antoni i Aleksander 880 95 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0099.htm
10 3 1841 Połonne Kantaria Pikulska 25 Łodzianówka mąż Celestyn Jan, bez potomstwa 872 158 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0086.htm
6 11 1841 Derażne Joanna Krzywokulska 3 Balarka c. wolno żyjących Józefa i Krystyny z Kołodyńskich 171-1-12 203R 25 R DM 0
11 12 1842 Wyszogródek Anna Krzywokulska 60 Pańkowce wdowa po Józefie, bez potomstwa 873 706 32 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0369.htm
12 4 1843 Annopol Marianna Sokulska 80 Las Kurasz z Błockich, wdowa po Antonim, synowie Szymon, Grzegorz i Antoni, córka Agata 882 115 R 17
6 5 1843 Annopol Wiktoria Sokulska 2 Las Kurasz c. Szymona i Agnieszki z Nowickich 882 115 R 19
9 3 1843 Lachowce Marianna Mikulska 70 Hulowce z Kucharskich, mąż Marcin, syn Ignacy, córka Józefa 882 96 R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0097.htm
25 1 1843 Kisielin Teofila Skulska 70 Swinarzyn z Paszkowskich; "w" po Michale, poz. 2s. Stanisława i Benedykta, c. Justynę; poch: 26.01. 858 190 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0100.htm
29 8 1843 Nowogród Wołyński Antonina Agnieszka Niewęgłowska 70 Serednia z domu Sokalska Sokulska, mąż Jan 874 157 89 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0081.htm
15 8 1843 Horodyszcze Marianna Jaskulska 4/12 Białopol c. ur. Antoniego i Karoliny Tomaszkiewicz 178-49-18 38V 34 Ż DM
9 8 1844 Luboml Marianna Pikulska 6 Luboml r. Eustachy, Agnieszka Szydłowska 859 634 58 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0337.htm
16 3 1846 Białogródka Dorota Jaskulska 2 Dańkowce c. 1-dw. Dominika i Anny Gajkowskiej 178-03-115 151R 21 Ż DM
9 1 1847 Korzec Andrzej Żygła 74 Horodnica żona Tekla z domu Wakulska 7 PW R
13 1 1848 Annopol Agnieszka Sokulska 30 Las Kurasz z puchliny wodnej, z d. Nowicka, 1-dw., mąż Szymon, syn Antoni, córki paulina i Łucja 171-1-14 104V 4 T 1201 DW
24 9 1848 Torczyn Marianna Pikulska 0,5 Torczyn c. Józefa, 1-dw. 635 41 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0023.htm
2 4 1848 Tajkury Joanna Sokulska 50 Zawizów od gorączki, szl., mąż Jan 171-1-14 66V 9 R 1161 DW
3 10 1849 Białogródka Marianna Jaskulska 15 Dańkówka c. 1-dw. Dominika i Anny z Gajkowskich 178-03-118 577V 80 Ż DM
3 2 1850 Luboml Tekla Skulska 6 Olesko m. Anastazja Skulska 863 624 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0330.htm
7 11 1853 Dederkały Marianna Jaskulska 2 Dederkały c. Petroneli 878 643 20 55 254 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0132.htm
20 4 1853 Wyszogródek Helena Krzywokulska 40 Wereszczaki z Lewandowskich, mąż Wawrzyniec, nie zostawiła potomstwa 878 413 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0219.htm
20 12 1853 Wyszogródek Anna Krzywokulska 65 Sokołówka z Wałaszczuków, mąż Franciszek, synowie Michał, Tomasz, Józef i Jan, córki Maria i Paulina 878 417 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0221.htm
11 3 1855 Lubar Ignacy Graczewski 28 Karczma Worobce żona Marcjanna z d. Skulska Graczewska; synowie: Marian i Józef, córka Marianna, 641-1-15 30R 28 Ż MP
20 7 1856 Białogródka Salomea Sokulska 4/12 Gnojniczka c. ur. Jana i Antoniny 178-03-124 611V 49 Ż DM
6 9 1856 Łabuń Karolina Jaskulska 60 Białopol ur., z Tomaszkiewiczów, wdowa po Antonim, syonowie Stanisław i Piotr 178-03-124 684R 41 Ż DM
19 12 1856 Lubar Tekla Skulska 4/365 Lubar c. Macieja i Marianny z d. Nencińska 641-1-16 43R 71 Ż MP
21 7 1859 Krzemieniec Karolina Sokulska 1,5 Marcelina c. szl. Pawła i Jadwigi z Ochockich 0.1-32 54R 41 T
28 5 1860 Krzemieniec Teresa Sokulska 36 Krzemieniec z d. Brejer, szl., mąż Wincenty, synowie Witalis, Aleksander i Leonard, 0.1-33 52V 34 T
13 9 1860 Krzemieniec Tekla Sokulska 5/52 Marcelina c. szl. Pawła i Jadwigi z Ochockich 0.1-33 57V 63 T
5 10 1860 Krzemieniec Petronela Jaskulska 2 Krzemieniec c. szer. rez. Pawła i Lucyny z Turobińskich 0.1-33 58V 69 T
17 2 1861 Białogródka Teofila Mikulska 1/12 Bisóweczka c. ur. Stanisława i Anny 178-03-76 168R 12 Ż DM
24 12 1862 Turzysk Maria Pirszel 25 Dolsk z d.Okulska, wdowa po Samuelu, s. Lucjan 891 154R 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0136.htm
23 4 1863 Krzemieniec Anna Sykulska 70 Marcelina szl., wdowa po Szymonie, syn Józef, z 1-go małż. z Franciszkiem Ochockim córki Dioniza, Jadwiga i Antonina 0.1-36 55V 47 T
29 8 1864 Krzemieniec Anna Jaskulska 1/12 Krzemieniec c. szer. Pawła i Łucji z Turobińskich 1-38 64R 61 T 232
13 1 1866 Żytomierz Elżbieta-Felicja Mikulska 52 Żytomierz c.Karola, dw., zmarła w szpitalu miejskim z opuchlizny 178-3-63 114V 32 Ż DG 176
12 10 1866 Żytomierz Benigna Skulska 26 Żytomierz z pomieszania rozumu, dw., zmarła w szpitalu miejskim 178-3-63 140V 321 Ż DG 227
20 3 1870 Szumsk Antonina Soczyńska 3/4 Majdan Dubieński córka Marcela i Jadwigi zd. Sokulska 1-53 46R 17 RK
28 8 1870 Wyszogródek Marta Krzywokulska 45 Sokołówka chł., mąż Michał, syn Damian, córki Róża, Antonina i Anna 1-54 23R 22 T
30 9 1871 Wyszogródek Magdalena Mielniczuk 52 Żukowce z d. Krzywokulska, chł., mąż Tomasz 1-55 71R 21 T
22 3 1871 Ostróg Jan Dombrowski ... Ostróg dziecie, r. Jan, Frnaciszka zd Sokulska 654-1-56 90 P 5 R MZ
18 12 1872 Białogródka Apolonia Zwiąckowska 65 Sosnóweczka z d. Jaskulska, wdowa, potomstwa nie pozostawiła 178-3-84 327R 226 Ż DM
10 1873 Ostróg Michalina Sikorska 4 Ostróg r Karol, Franciszka zd Sokulska 654-1-56 72R 4 R MZ
22 1 1874 Białogródka Antonina Mikulska 3/52 Książęcin c. Stefana i Teresy z Czyżów 178-03-84 506V 10 Ż DM
10 11 1874 Białogródka Joanna Jaskulska 1 Sosnóweczka c. chł. Józefa i Karoliny Sawickiej 178-03-84 521V 140 Ż DM
10 3 1875 Krzemieniec Jadwiga Sokulska 56 Marcelina miesz., mąż Paweł, synowie Jakub, Andrzej i Józef, córki Franciszka, Wiktoria, Maria i Katarzyna 1-69 37V 28 T
3 1 1876 Luboml Agnieszka Pikulska 75 Luboml 319 112 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0058.htm
24 7 1878 Szumsk Joanna Sykulska 1 Huta Antonowiecka z krupy, c. mieszczan Józefa i Karoliny Sawickiej 1-230 64R 38 T DM 778
3 2 1880 Krzemieniec Magdalena Jaskulska 40 Krzemieniec mieszcz., mąż Ignacy, syn Stanisław 1-74 36V 15 T
1 1 1880 Meżyrów Katarzyna Sokulska 25 Łopatyńce mąż Adam 904-6-1 2 W JS1
26 7 1880 Meżyrów Apolonia Sokulska 11 Łopatyńce Piotr Maria Otwinowska 904-6-1 30 W JS1
26 7 1880 Meżyrów Wiktoria Sokulska 5 Łopatyńce Piotr Maria Otwinowska 904-6-1 31 W JS1
26 7 1880 Meżyrów Stanisława Sokulska 2 Łopatyńce Piotr Maria Otwinowska 904-6-1 32 W JS1
29 8 1880 Meżyrów Franciszka Sokulska 3 Petranie Franciszek Anna Niedźwiecka 904-6-1 38 W JS1
23 4 1881 Torczyn Karolina Omelańska 70 Ozdeniż wdowa, po pierwszym mężu córka Matylda Zaskulska i Tekla - panna, po drugim synowie Hieronim - wdowiec i Ferdynand - kawaler 667 59 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0028.htm
16 4 1881 Meżyrów Maria Sukulska 6 Petranie r.: Franciszek, Anna 904-6-2 17 W 24 JS1 0
1 2 1882 Meżyrów Waleria Sokulska 3//12 Petranie Franciszek Anna Niedźwiecka 904-6-3 3 W JS1
20 11 1884 Kuniów Anna Jaskulska 24 Laszówka c. Antoniego i Teresy z Nawrockich 178-3-78 802R 36 Ż DM
10 7 1885 Meżyrów Jan Krupski 1//12 Słobódka Meżyrowska Jakub Maria Skulska 904-6-6 20 W JS1
14 7 1885 Meżyrów Maria Krupska 1//12 Słobódka Meżyrowska Jakub Maria Skulska 904-6-6 21 W JS1
18 6 1886 Dederkały Kazimierz Fuks 61 Dederkały Wielkie mieszczanin, żona Aleksandra Pikulska, syn Ambroży, Paweł, Tadeusz, córki Stanisława i Paulina 1-80 102R 13 T 878 DM
18 1 1888 Krzemieniec Lucyna Jaskulska 61 Kołosowa wdowa, dzieci nie miala 01-81A 41V 5 T
29 5 1888 Kuniów Aniela Jaskulska 7/52 Miakoty c. Jana i Franciszki z Krzemińskich 178-3-86 172R 36 Ż DM
18 11 1888 Kuniów Teresa Jaskulska 70 Miakoty z Nawrockich, wdowa po Antonim, syn Jan 178-3-86 176V 61 Ż DM
4 4 1890 Meżyrów Michał Horodyski 77 Petranie od starości, chł., żona Tekla Sokulska, dzieci Kazimierz, Stefan, Feliks, Emilia, Marcelina i Anastazja 904-6-11 164V 14 W JS1, D
15 12 1891 Meżyrów Maria Sokulska 50 Łopatyńce od suchot, chł., wdowa po Wincentym, syn Adam 904-6-12 178V 24 W JS1, D
3 3 1892 Szumbar Urszula Pikulska 79 Dederkały Wielkie z Świderskich, mieszcz., mąż Jan, dzieci: Władyslaw, Aleksandra i Helena 1020 222 6
6 8 1892 Meżyrów Teofila Kiszkowska (Kierszkowska) 1 Łopatyńce od koru, r. chł. Augustyn i Maria Sokulska 904-6-13 188R 20 W JS1, DW
24 9 1896 Kuniów Katarzyna Jaskulska 42 fut. Pasił z Krynickich, wdowa, syn Józef i córka Wiktoria 178-3-86 644V 45 Ż DM
28 6 1900 Łanowce Stanislawa Krzywokulska 20 Białozórka z Chrzanowskich, chłopka, mąż Józef, córka Justyna 74 R 24 0
2 7 1901 Szumsk Teofil Domański 45 Załuże szl., żona Antonina z d. Sokulska, synowie Stanisław, Aleksander, Wicenty i Józef, córki Konstancja i Maria 0.1-236 427R 64 T
30 7 1903 Szumsk Karolina Sokulska 70 Huta Antonowiecka z d. Sawicka, mąż Józef, synowie Piotr, Leon, Ludwik i Franciszek, córki Antonina i Wiktoria 0.1-237 97R 76 T
4 4 1904 Krzemieniec Anna Sokulska 23 Marcelina chłopka, syn Antoni 31 R 33 0
28 2 1905 Młynów Maria Rusicka 31 Bokujma par. Łysin z d. Pikulska, mąż Michał, dziecko: Józef 740-2-411 156V 15 R 1458 RK
4 4 1915 Kijów, św. Aleksandr Adela Skulska 78 Kijów z domu Nowoszycka, żona Leona Fiodorowa, dzieci: Stanisław i Julia, ojciec: Antoni 312/1/129 139R 89 m.K. JM1
15 2 1915 Kowel Genowefa Sokulska 7 Kowel córka Bronisławy 1072 72 11 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0038.htm
1 5 1936 Wyszogródek Jan Didyk 40 Pachinia s. Jana i Katarzyny z Stelmachów ur. 6.7.1896, żona Maria z d. Krzywokulska, dzieci: Andrzej i Józef 6 0
19 11 1940 Krzemieniec Józefa Sikulska Folwarki Wielkie 72 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
27 8 8 Malin Elżbieta Pikulska Budyłówka Jakub Anna Mokrzycka Paweł Pikulski, Agnieszka Dra......., chrz. 28.08.1847 178-51-548 113V 46 Ż BS 234
26 12 1740 Szumsk Marianna Pikulska Huta Rachmanowska Tomasz? Helena Jakub Sternakowicz, Ewa Jakusikowa, Jan Jasiński, Anna Jakimczukowa 297-1-180 7V Ł RK 16
28 10 1742 Szumsk Szymon Tadeusz Niżyński Huta Romanowska Wawrzyniec Krystyna Jakub Pasternaczek, Katarzyna Giżycka, Marcin Kołodyński, Helena Pikulska 297-1-180 13V Ł RK 28
10 1 1745 Szumsk Agnieszka Jadaszyńska Huta Rachmanowska Jan Katarzyna Józef Jakusiewicz, Agnieszka Siwalicha, Marcin Stachurko, Helena Mikulska 297-1-180 19V Ł RK 41
3 1 1751 Szumsk Jan Litwin Huta Wawrzyniec Marianna Tomasz Simkowski, Teresa Mikulska 297-1-180 40V Ł RK 86
5 1 1751 Szumsk Marianna Mekietczuk Hucisko Franciszek Agnieszka Antoni Woynaszewski, Teresa Pikulska 297-1-180 40V Ł RK 86
4 3 1751 Szumsk Franciszka Jakusik Jakuszyk Huta Rachmanowska Józef Marianna Franciszek Sliwka, Teresa Mikulska 297-1-180 41R Ł RK 87
14 3 1751 Szumsk Józef Jakuś Jakus Huta Rachmanowska Franciszek Anna Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 41V Ł RK 88
25 3 1751 Szumsk Marianna Rogowska Huta Rachmanowska Jan Marianna Antoni Woynarowski, Teresa Pikulska 297-1-180 41V Ł RK 88
4 5 1751 Szumsk Zofia Janasz Jonasz Huta Rachmanowska Jan Katarzyna Antoni Obrocki, Teresa Pikulska 297-1-180 42R Ł RK 89
8 8 1752 Szumsk Piotr Listowski Huta Szumska Franciszek Agnieszka Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 49R Ł RK 112 0
30 11 1752 Szumsk Barbara Jastrzemska Jastrzębska Huta Rachmanowska Antoni Anastazja Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 50R Ł RK 117
21 1 1753 Szumsk Agnieszka Huta Rachmanowska Marcin Magdalena Leon Jekler, Teresa Pikulska 297-1-180 51R Ł RK 120
5 2 1754 Szumsk Andrzej Jasinski Jasiński Antonowce Jakub Agnieszka Szymon Obierczuk, Marianna Jakulska 297-1-180 56R Ł RK 136
2 7 1754 Szumsk Anna Janska Jasińska Hucisko Jan Agnieszka Antoni Woynaszewski, Teresa Pikulska, Paweł ?mienczuk, Agnieszka Lisowska 297-1-180 57V Ł RK 140
25 3 1755 Białogródka Antoni Studziński Sosnówka Jan Apolonia Jaskulska data ch., Franciszek Baczyński i Marianna Jaskulska 178-51-95 8R 8 Ż DM
12 6 1755 Białogródka Antoni Gałecki Sosnoweczka Jan Nastazja data ch., Łukasz Jaskulski i Maria Jaskulska 178-51-95 8R 10 Ż DM
24 1 1755 Szumsk Agnieszka Jadaszewicz Jadaszewska Huta Rachmanowska Jan Katarzyna Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 59V Ł RK 147
22 2 1756 Szumsk Antoni z Padwy Woynaszowski Wojnaszowski Huta Rachmanowska Antoni Magdalena Jakub Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 65R Ł RK 166
15 3 1756 Szumsk Józef Jakoś Jakuś Szumsk Sebastian Ewa Józef Stankiewicz, Teresa Pikulska 297-1-180 65R Ł RK 166
13 5 1756 Szumsk Justyna Dumanska Domańska Huta Rachmanowska Sebastian Helena Teresa Pikulska, Antoni Woynaszewski 297-1-180 66R Ł RK 170
11 7 1756 Szumsk Jakub Stanisław Tadeusz Jakusiewicz Jakuś Huta Rachmanowska Józef Marianna Jakub Pikulski, Pikulska, Antoni Woynaszoski, Marianna Jakusiewiczowa 297-1-180 66V Ł RK 171
11 1 1758 Szumsk Marianna Pikulska Huta Szumska Wojciech Teresa Kazimierz Bernacki, Franciszka Listowska, Stanisław Brozowski, Regina Wiślicka 297-1-180 75R Ł 193 RK
27 3 1758 Szumsk Marianna Herman? Hesman? Bykowce Piotr Teofila ? Domanski, Anna Mikulska 297-1-180 77V Ł 198 RK
4 4 1758 Szumsk Marianna Zelaznicka Żeleźnicka Huta Rachmanowska Andrzej Barbara Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Stefan Brzyski, Marianna Sobolewska 297-1-180 78R Ł 199 RK 0
23 4 1758 Szumsk Agnieszka Bernacka Huta Dubieńska Stanisław Regina Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Błażej Sitnicki, Agnieszka Listowska 297-1-180 79R Ł 201 RK
17 5 1758 Szumsk Anna Domanska Domańska Bykowce Roman Marianna Leon Jekler, Anna Mikulska 297-1-180 79R Ł 201 RK 0
8 6 1758 Szumsk Wiktoria Woytaszewska Wojnaszewska Huta Szumska Antoni Magdalena Leon Jekler, Teresa Pikulska 297-1-180 79V Ł 202 RK
4 8 1758 Szumsk Teresa Irzycka Huta Szumska Szymon Marianna Błażej Bąkowski, Teresa Pikulska 297-1-180 80V Ł 204 RK
1 10 1758 Szumsk Rozalia Bąkowska Huta Dubieńska Błażej Agnieszka Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Antoni Woynaszowski, Regina Berdacka 297-1-180 81R Ł 205 RK
26 10 1758 Szumsk Helena Sienkowska Sinkowska Huta Szumska Tomasz Agnieszka Maciej Burszerski, Teresa Pikulska 297-1-180 81V Ł 206 RK
23 11 1758 Szumsk Barbara Wislicka Wiślicka Huta Rachmanowska Błażej Regina Kazimierz Bernacki, Teresa Pikulska 297-1-180 82R Ł 207 RK
23 2 1759 Szumsk Helena Huta Rachmanowska Błażej Wislicki, Teresa Pikulska 297-1-180 84R Ł RK 213
8 4 1759 Szumsk Marianna Szachowska Huta Surażska Marcin Magdalena Leon Jekler, Teresa Pikulska 297-1-180 84V Ł RK 214
13 8 1759 Szumsk Wawrzyniec Esman Ejsmont Bykowce Piotr Teofila Jakub Jastrzebski, Anna Mikulska 297-1-180 86V Ł RK 218
8 4 1760 Szumsk Anna Pikulska Huta Rachmanowska Wojciech Teresa Stefan Wirkowski, Barbara ?kowska 297-1-180 91V Ł RK 4411
24 8 1760 Szumsk Jan z Mathy Bernacki Huta Dubieńska Stanisław Regina Jakub Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 95R Ł RK 4418
31 8 1760 Szumsk Jan Baptysta Jakuś Huta Rachmanowska Franciszek Anna Antoni Woynaszewski, Teresa Pikulska 297-1-180 95V Ł RK 4419
23 4 1761 Szumsk Wojciech Pikulski Huta Surażska Sebastian Agnieszka Wawrzyniec Woynaszewski, Dorota Nuklerowa, Jan Sabatowski, Helena Pikulska 297-1-180 101R Ł 4433 RK
25 3 1762 Szumsk Katarzyna Jadaszowska Jadaszewska Huta Szumska Jan Katarzyna Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 107V Ł 4447 RK
21 6 1762 Szumsk Anna Bąkowska Huta Szumska Błażej Magdalena Wojciech Kozecki, Teresa Pikulska, Szymon Obierski, Katarzyna Sliwinska 297-1-180 108V Ł 4449 RK
9 3 1763 Szumsk Barbara Pikulska Huta Rachmanowska Wojciech Teresa Waraxewicz, Domicela Waraksiewiczowa 297-1-180 113V Ł 4459 RK
30 4 1764 Szumsk Wojciech Jadaszowski Jadaszewski Litowszczyzna Michał Tekla Marcin Judaszewski, Teresa Pikulska 297-1-180 121R Ł 4474 RK
17 2 1765 Szumsk Marianna Zbaraska Waśkowce Tomasz Anastazja Wojciech Jendruszkiewicz, Agnieszka Jaskulska 297-1-180 125R Ł 4482 RK
4 7 1765 Szumsk Marianna Płazowska Kąty Stanisław Anna Tomasz Kuźminski, Teresa Pikulska 297-1-180 126V Ł 4485 RK
24 11 1765 Szumsk Andrzej Jadaszewicz Jadasiewicz Huta Szumska Jan Zofia Antoni Woynaszewski, Teresa Pikulska 297-1-180 128V Ł 4489 RK
14 12 1767 Szumsk Piotr Jakuszewska Hucisko Horodyskie Andrzej Marianna Pikulska Wojciech Oborski, Magdalena Buchowiecka, Franciszek Siemiatkowski, Antonina Mirowska 297-1-180 141R Ł 4515 RK
21 8 1768 Szumsk Ludwik Giernel Gerner Huta Szumska Józef Regina Andrzej Zeleznicki, Katarzyna Pikulska 297-1-180 143V Ł 4520 RK
25 3 1770 Szumsk Anna Jarocka Bykowce Michał Marianna bliźniaczka, Maciej Kowaleski, Anna Mikulska 297-1-180 150V Ł RK 4537
18 4 1771 Szumsk Bernacki Huta Stanisława Stanisław Regina Mikołaj Dorozynski, Magdalena Jabczarska, Katarzyna Luchowska, Maciej Jabczarski, Teresa Pikulska, Andrzej Kibinski, Helena Wirkowska, Stefan Wirkowski, Marianna Strzelecka, Barbara Bernacka 297-1-180 154R Ł RK 4544
3 9 1771 Szumsk Rozalia Tyskiewicz Tyszkiewicz Bykowce Szymon? Helena Maciej Kowalewski, Anna Mikulska 297-1-180 155V Ł RK 4547
9 4 1772 Szumsk Franciszka Pikulska Huta Stanisława Maciej Rozalia Stanisław Dembicki, Jadwiga Soroczynska, Jan Iwaniec, Rozalia Łukoska 297-1-180 159V Ł RK 4557
3 10 1773 Szumsk Rozalia Pikulska Huta Stanisława Maciej Anna Grzegorz Jadaszynski, Regina Bernacka 297-1-181 4R Ł RK 004a
7 10 1773 Szumsk Franciszek Tyszkiewicz Bykowce Szymon Helena Marcin Tyszkiewicz, Marianna Kozyrska panna, Maciej Kowalski, Anna Mikulska 297-1-181 4R Ł RK 004a
4 8 1776 Szumsk Dominik Ostrowicz Hucisko Horodyskie Tomasz Katarzyna Maciej Jakusiewicz, Rozalia Pikulska 297-1-181 16V Ł 17 RK
19 5 1777 Szumsk Helena Białobrzecka Białobrzyska Huta Stanisława Bartłomiej Rozalia Rozalia Pikulska, Ambroży Bernacki 297-1-181 21R Ł 021a RK
21 2 1779 Szumsk Kazimierz Huta Szumska Maciej Marianna Bartłomiej Białobrzeski, Rozalia Pikulska, Antoni Białobrzeski, Franciszka Białobrzeska 297-1-181 32V Ł 33 RK
12 5 1782 Torczyn Antonina Stolarska Ulaniki Mateusz/ Maciej (Mathia) Marianna Suchodolska chrz.: 14.05; Antoni Józefelski, Elżbieta Sokulska, Wawrzyniec Sokulski, Apolonia Suchod 14 b/n Ł EH
29 1 1782 Szumsk Marianna Pikulska Huta Stanisława Maciej Rozalia Kazimierz Pastrowicz, Regina Bernacka 297-1-181 52V Ł 53 RK
18 3 1782 Szumsk Konstancja Mikulska Bykowce Ignacy Rozalia Antoni Kowaleski, Anna Lisowska, Franciszek Mikulski, Katarzyna Kowaleska 297-1-181 53V Ł 54 RK
1 4 1783 Szumsk Marianna Mikulska Bykowce Ignacy Rozalia Antoni Kowalewski, Ewa Kuchalska, Franciszek Mikulski, Anna Lisowska 297-1-181 61R Ł 061a RK
21 4 1783 Szumsk Wojciech Bąkowski Huta Bernackiego Józef Apolonia Wojciech Sienkiewicz, Katarzyna Pikulska, Hiacynt Bleharski, Regina Bernacka 297-1-181 61R Ł 061a RK
2 9 1784 Szumsk Salomea Pikulska Suraż Maciej Rozalia bliźniaczka, Mateusz Rudzki, Marianna Adaszyńska 297-1-181 68V Ł 69 RK
31 3 1785 Szumsk Angela Franciszka Mikulska Bykowce Franciszek Elżbieta Tomasz Kretowicz, Katarzyna Kretewiczowa 297-1-181 72V Ł 73 RK
18 10 1790 Szumsk Teresa Mikulska Bykowce Ignacy Rozalia Franciszek Kratowicz, Konstancja Miechowiczowa 297-1-181 103R Ł 26 RK
13 10 1793 Szumsk Teresa Mikulska Bykowce Ignacy Marta 13V Ł 0
17 2 1799 Lubar Grzegorz Gąsecki Lubar Kazimierz Magdalena Jaskulska łacina, data chrztu, Kajetan Popławski, Helena Malinowska 178-51-174 3V Ż Mg
23 4 1801 Lubar Agnieszka Jaskulska Lubar Marcin Krystyna łacina, chrzest 24.04.1801, Antoni Malinowski, Magdalena Gąsecka 178-51-174 31V Ż Mg
11 5 1804 Lubar Jan Gąsecki Lubar Kazimierz Magdalena Jaskulska łacina, chrzest 12.05.1804, Mateusz Dąbrowski, Zuzanna Stępniowska 178-51-174 60V Ż Mg
24 10 1806 Lubar Urszula Bierzańska Lubar Jan Magdalena łacina, chrzest 25.10.1806, Stefan Przegaliński, Anna Skulska 178-51-174 86R 108 Ż Mg 206
14 3 1810 Ostróg Józef Leżański Ostróg NN Rozalia Leżańska Paweł Artymowicz, Rozalia Pikulska 297-1-136 116 Ł SK
13 6 1814 Kołki Antonina Eleonora Koncewicz Biczal, par. Deraźne Antoni Marianna Krzywokulska As: Ludwik Załęski, Marianna Biernacka - wdowa, Antoni Paiewski, Honorata Jełowi 818 51 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0057.htm
13 1 1815 Kołki Seweryna Józefa Kracewicz Biczal, par. Deraźne Antoni Marianna Krzywokulska As: Jakub Cytowicz, Pulcheria Freyman - ż. Hermana, Herman Freyman, Anna Wołodźk 820 60 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0062.htm
29 4 1817 Ostróg Grzegorz Wyrzykowski Badówka Tomasz Teofila Zagórska Józef Tarasiewicz, Franciszka Nakulska 297-1-136 269 Ł 996 SK
22 5 1818 Torczyn Julianna Agnieszka Sokulska Szepel Mikołaj Julianna Rudnicka chrzest 23.05.1818; Sebastian Wisłocki, Józefa Czopowska 43a b/nr EH
18 12 1820 Szumbar Wiktoria Pikulska Cecyniówka Antoni Marianna 46 R 0
29 5 1822 Torczyn Nepomucena Żulińska Torczyn Wincenty Agnieszka Szczyrska chrz. 29.06; Andrzej Popławski, Julianna Sokulska, as. Fabian Padlewski, Cecylia Dębińsk 58a b/n Ł EH
30 6 1825 Hołoby Paweł Bieliński Drozdnie Jan Józefa Miecielska (dop.) Despezjusz Dubiecki Deputat, Antonina Okulska Podsędkowa, Józef Okulski P 847 219R/386 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0209.htm
23 6 1826 Tuczyn Karolina Sokulska Drozdów Jan Paweł Marianna Stebnowska dopeł.chrz. 23.06.1829, JWlm Daniel Mężyński Chorąży Krzemieniecki i JW. Emilia Pruszyńska 171-1-2 187V 14 R DM
10 10 1827 Sokul Teresa Rogalska Nawoz Teodor Agnieszka Juszczynska Maciej Nastałski organista, Franciszka Mikulska panna, Kasper Firlejewski, Pauli 813 81 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0081.htm
17 3 1827 Krzemieniec Józefa Sekulska Marcelina Szymon Anna Machnicka c. urodz., ochrz. 19.03., urodz. Eliasz Kormida i urodz. Żona Marcina Żaczki 01-3 9R 59 T 509 DM
17 3 1827 Krzemieniec Leon Ciechowski Marcelina Piotr Katarzyna Kranczyńska s. sław., ochrz. 19.03., urodz. Leon Zawoyski i Marianna Sekulska panna 01-3 9R 60 T 509 DM
16 8 1827 Białogródka Krystyna Jakubowska Szarłajówka Jan Marianna Jaskulska Sylwester Łukaszewski i Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja, as. Bartłomiej Dobrzański i Aleksandra Łukaszewska ż. Sylwestra 178-03-93 59R 53 Ż DM
26 9 1827 Białogródka Józefa Bernadzka Białogródka Józef Marianna Jaskulska Kajetan Łukasiewicz i Agnieszka Zarzycka ż. Konstantego 178-03-93 60R 62 Ż DM
13 10 1827 Białogródka Karolina Mogińska Sosnoweczka Jan Franciszka Jaskulska Maciej Bejczyński i Anna Łukaszewicz ż. Pawła 178-03-93 60V 70 Ż DM
11 9 1827 Horodyszcze Paweł Wróblewski Rzeszniówka Kosa Wojciech Marianna Pikulska Karol Pikulski, Anna Tyszkiewicz 178-3-93 85 42 Ż MO 167
29 7 1827 Łabuń Angiela Kaniewska Dobre Łozy Franciszek Benedykta Dzierzyńska Kazimierz Wysocki, Marianna Skulska 178-3-93 109R 35 Ż 213 KP2
11 4 1827 Starokonstantynów Dominikanie Longin Widorft Kuzmin Paweł Teresa Piotrowska Paweł Urbański, Antonina Sykulska 178-3-93 138V 32 Ż 266 KP2
15 11 1828 Gródek Szymon Koluda Gródek Stanisław Anna Szykulska Iwaszkiewicz Mikołaj Iwaszkiewicz Teodor, Kuchmanowicz Katarzyna Grabowska Elżbi 191 JZ
20 5 1828 Hołoby Wilhelmina Ksawera Charłam Kaszówka Aleksy Kazimiera Okulska (dop.) Ksawery Ciechowski młodzian, Józefa Dionizego Mycielskiego małżonka, Dion 860 506 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0270.htm
12 3 1828 Krzemieniec Anna Jaskulska Krzemieniec Łukasz Katarzyna Lewińska Jan Denisiewicz i sław. Daniela Grudzińska ż. Piotra 01-3 41V 82 T 542 DM
18 6 1828 Krzywin Antoni Gustowski Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska chrz.19.06.1828, Sław. Grzegorz Sokulski, Sław. Zuzanna Sokulska ż. Jana 171-1-1 33V 13 R Mg
18 12 1828 Krzywin Paweł Orłowski Hołowle Teodor Marianna Sokulska chrz.18.12.1828, Ur. Jan Perlewski, Ur. Krystyna Janicka ż. Bazylego, asyst. Ur. Paweł Bilecki, Ur. 171-1-1 36R 33 R Mg
16 9 1828 Kuniów Domicella Malinowska Siekierzyńce Bazylego Anna Mikulska ch. 16.09.1828, chrzest z wody, bez świadków 171-1-1 70V-71R 58 R Mg
22 1 1828 Tuczyn Franciszka Sokulska Drozdów Jan Paweł Marianna Stebnowska dopeł.chrz. 23.06.1829, JWlm Daniel Mężyński i Emilia Pruszyńska 171-1-2 187V 15 R DM
6 2 1828 Zasław św. Józefa Andrzej Izydor Macki Sulżyn ur. Marcin Anna Lewicka ur. Ignacy Orzechowski, ur. Izabella Sukulska 178-3-94 27R 15 Ż 50 KP2 0
24 6 1828 Zasław św. Józefa Emilia Dąbrowska Czteryboki ur. Jan Marianna Jaskulska ur. Teodor Wasilewicz, ur. Karolina Czakow 178-3-94 35R 62 Ż 66 KP2
1 9 1828 Horodyszcze Józefa Gruszkowska Trawulin ur. Jan Anna Okulska ur. Feliks Baczewski, Ludwika Wikturowska 178-3-94 104R 104 Ż 202 KP2
29 9 1828 Horodyszcze Tekla Sokulska Zielińce ur. Filip Antonina Zapałkiewicz ur. Konstanty Baczewski, Marianna Szymańska 178-3-94 104V 109 Ż 203 KP2
17 1 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Piotr Mazur Wierzchniaki prac. Paweł Pryszka Makiej ur. Teodor Zaremba, ur. Marianna Jaskulska 178-3-94 152V 9 Ż 296 KP2 0
30 10 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Marcelina Fascykulska Mołczany prac. Tomasz Apolonia brak prac. Mikita Malinczuk, ur. Marianna Słowicka 178-3-94 160V 100 Ż 310 KP2
8 4 1828 Kupiel Aleksander Jan Kisielewski Indyki ur. Wiktor Regina Bilińska ur. Andrzej Kamieński, ur. Rozalia Skulska 178-3-94 290V 27 Ż 557 KP2
4 2 1829 Hołoby Melania Małgorzata Charłam Kaszówka Aleksy Kazimiera Okulska (data dopełnienia chrztu) Kazimierz Raciborski, Antonina Raciborska 844 206V/390 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0219.htm
1 7 1829 Luboml Marianna Samborska Luboml Maciej Franciszka Sokulska Józef Kwieciński, Józefa ? 844 537 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0293.htm
3 1 1829 Krzemieniec Marianna Bilowska Krzemieniec Jan Marianna Bilowska c. nieślubnych rodziców, chrz. Grzegorz Ipifamów sołdat i Aleksandra Jaskulska mężatka 01-3 78R 2 T 578 DM
30 7 1829 Krzemieniec Aniela Jaskulska Krzemieniec Sylwester Anna Głowacka Paweł Ignacy Kopciewicz i Magdalena Turobińska ż. Andrzeja 01-3 97R-97V 120 T 597-598 DM
30 8 1829 Krzywin Paulina Gutkowska Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska ch.1.09.1829, Ur. Józef Perlewski, Ur. Marianna Sokulska ż. Jana 171-1-2 31R 19 R Mg
10 5 1829 Białogródka Stanisław Buderacki Sosnóweczka Michał Marianna Jaskulska Stanisław Zublewski i Marianna Jurewicz ż. Piotra 178-03-95 69V 48 Ż DM
5 2 1829 Lachowce Franciszek Rudkowski Książęcin Stefan Barbara Leszczyńska Piotr Piotrowski Rozalia Mikulska ż. Franciszka 171-1-2 86R 8 R DM
28 7 1829 Kulczyny Anna Pawłowska Łahodyńce Andrzej Wiktoria Lipińska chrzest: 1829.07.28, Ur. Jakub Szmigielski, Ur. Helena Jaskulska, ż. Jana 178-03-95 351V 60 Ż Mg
16 10 1829 Butowce Stanisław Kostka Łabuński Czerniatyn Wielki ur. Jan Marianna Jaskulska ur. Ignacy Karczewski, Petronella Bobrowska 178-3-95 252V 34 Ż 488 KP2
14 7 1829 Zasław św. Józefa Agnieszka Jaskulska Rydki ur. Ludwik Joanna Żylińska ur. Paweł Żurakowski, ur. Marcella Obiedzińska 178-3-95 30V 39 Ż 57 KP2
20 8 1830 Dąbrowica Franciszka Elszyk Dąbrowica Wacław Anna Mikulska Stefan Romanowski, Helena Mikulska; ch: 21.08. 816 103 74 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0105.htm
14 10 1830 Krzemieniec Franciszka Sekulska Marcelina Szymon Anna Szymon Romanowicz i żona Józefa Żaczka 01-3 137V 175 T 640 DM
22 1 1830 Szumsk Franciszek Nowakowski Bykowce Bazyli Rozalia Mikulska Aleksander Naraczewski, Aniela Kowalewska ż. Jana 245-1-4 369V 315 R RK
26 11 1830 Białogródka Jakub Buderadzki Sosnoweczka Michał Marianna Jaskulska Jan Łaniecki i Teresa Jaskulska ż. Jędrzeja 178-03-96 65R 87 Ż DM
7 4 1830 Horyńgród Leon Apoloniusz Łotocki Horyńgród Kacper Filipina Słowikowska ch.7.04.1830, Wiel.ksiądz Hieronim Skąpski Opat Dorohobuzki, Ur.Dorota Łaszewska panna, as. Ur. Maciej Samborski, Ur. Marianna Sokulska 171-1-3 186R 3 R Mg
22 2 1830 Lachowce Piotr Ziobrowski Książęcin Jan Tekla Kondracka Józef Sieszycki i Rozalia Mikulska, as. Bazyli Malinowski i Domicela Leszczyńska 171-1-3 97V 14 R DM
9 7 1830 Lachowce Julianna Medyńska Książęcin Michał Anna Brzeska Piotr Piotrowski i Anna Mikulska ż. Gabriela 171-1-3 103V 53 R DM
21 9 1830 Lachowce Marianna Mikulska Książęcin Kazimierz Zuzanna Piotrowska Jan Krynicki i Aleksandra Leszczyńska ż. Mateusza 171-1-3 104V 63 R DM
11 6 1830 Zasław św. Jana Antonina Jaskulska Borysów Piotr Tekla Żurakowska Michał Marecki i Marianna Żurakowska panna 178-03-96 3V 16 Ż DM
19 7 1830 Zasław św. Jana Henryk Wincenty Topolnicki Michnów Jan Marianna Kisiel Paweł Miłkowski i ... Kukulska, as. Antoni Kisiel i Franciszka Miłkowska 178-03-96 4R 23 Ż DM
25 9 1830 Lubar Marianna Skulska Lubar Józef Anastazja Dankiewicz Wojciech Nęczyński Marianna Uronicz 178 3 3 R368 88 Ż MP
14 1 1830 Żytomierz Paulina NN Żytomierz NN NN NN Leon Majewski Konstancja Mikulska 178 3 3 R3 14 Ż MP
26 4 1830 Żytomierz Józef Podwysocki Żytomierz Jan Barbara Malinowska Jakób Koch Konstancja Mikulska as:Piotr Gordziej Anna Felińska 178 3 3 V16 112 Ż MP 0
3 11 1830 Żytomierz Karolina Kukulska Krosznia Bazyli Agata Teodor Moszkowski Agata Bardecka 178 3 3 V39 287 Ż MP
18 4 1830 Kotelnia Konstancja Dorożańska Wołosów Alojzy Franciszka Iskrzycka Atanazy Iskrzycki Zofia Sokulska as: Franciszek Sokulski Aniela Trypolska 178 3 3 R189 33 Ż MP
22 11 1830 Kotelnia Feliks Andrzej Michałowski Wołosów Edmund Helena Felińska Gerard Feliński Marianna Morzkowska as: Adam fereni Zofia Sokulska 178 3 3 R195 84 Ż MP
15 1 1830 Trojanów Pawlina Tarnawska Szumsk Jan Anna Mikulska Fryderyk Albrecht Nadieżda Lewkowska as: Stefan LewkowskiKarolina Albrecht 178 3 3 V210 5 Ż MP
1 3 1831 Lachowce Helena Zaborowska Książęcin Jan Franciszka Wojciechowska Bazyli Malinowski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-4 88V 14 R DM
17 9 1831 Lachowce Domicela Malinowska Lachowce Bazyli Anna Mikulska Mikołaj Oryszewski i Anna Medyńska ż. Michała 171-1-4 91V 40 R DM
5 10 1831 Lachowce Marianna Mikulska Książęcin Franciszek Rozalia Karpowicz Kazimierz Zagajewski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-4 92R 43 R DM
16 4 1831 Zasław św. Jana Kasylda Sokulska Szufna Filip Antonina Niedzadkiewicz Szymon Torczyński i Apolonia Małecka 178-3-97 3V 19 Ż DM
5 5 1831 Wieledniki Stanisław Łęczyc Stare Wieledniki Franciszek Marianna Mikulska 178-3-4 405R 12 Ż MW
23 7 1831 Kulczyny Joanna Kuczalska Kulczyny Wacław Marianna Mikulska chrzest: 1831.07.24, Sł. Klemens Frankiewicz, Ur. Elżbieta Skrzypkowska, ż. Gabriela 178-03-97 381V 46 Ż Mg
12 3 1831 Nowogród Franciszka Adamowicz Futor Mieski Józef Anastazja Mikulska ur. Jan Dobrawolski, Regina Tatarawa obrz. G-R 245-1-5 5R 1101 R 104 DW
11 1 1832 Luboml Marcjanna Wasylewicz Bór Jan Petronela Mańczuk Jędrzej Wasylewicz, Tatiana Pikulska ż. Jana 847 541 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0294.htm
1 5 1832 Krzywin Marianna Gutkowska Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska ch. 1.05.1832, Ur. Franciszek Malinowski, Ur. Zuzanna Woznicka ż. Jana 171-1-5 38R 7 R Mg
21 7 1832 Białogródka Jakub Jakubowski Szarłajówka Jan Marianna Jaskulska Teodor Noniewicz i Aleksandra Łukaszewska ż. Michała 178-03-98 46R 75 Ż DM
2 12 1832 Białogródka Franciszek Rogulska Tarnawka Tomasz Marianna Krzemieniewska Franciszek Korzeniowski i Tekla Jaskulska ż. Stanisława 178-03-98 53V 133 Ż DM
24 3 1832 Lachowce Konstanty Szumowski Książęcin Mikołaj Petronela Leszczyńska Jan Sieszycki i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-5 91R 20 R DM
15 10 1832 Zasław św. Jana Florentyna Sokulska Soszne Filip Antonina Nienadkiewicz Prokop Zahowski i Łucja Chmielowska, as. Naum Zawadzki i Tekla Urbańska wdowa 178-3-98 5R 41 Ż DM
4 3 1832 Korzec Helena Szwaydecka par. Korzec Franciszek Marianna Stawicka Paweł Komar i Marianna Kokulska wdowa 245-1-6 61v 34 R Na
6 5 1832 Annopol Franciszka Chażewska Hłuboczek, par. Międzyrzec Stefan Marianna Łokacka ur. Józef Skowroński, Agnieszka Sokulska ż. Szymona 171-1-5 122R 10 R 8211 DW
4 1 1833 Krzywin Paulina Orłowska Hołowle Teodor Marianna Sokulska ch. 4.01.1828, Ur. Michał Sokulski, Sł. Katarzyna Gutkowska ż. Wawrzyńca 171-1-6 41R 2 R Mg
17 8 1833 Białogródka Kajetan Buderacki Sosnoweczka Michał Marianna Jaskulska Szymon Grzybowski i Teresa Gałęzka ż. Jana 178-03-99 50R 72 Ż DM
16 9 1833 Białogródka Zuzanna Jaskulska Sosnoweczka Andrzej Teresa Strzemińska Jan Gałęzki i Marianna Beyzymska ż. Marcina 178-03-99 50V 80 Ż DM
27 9 1833 Białogródka Justyna Zuzanna Jaskulska Tarnawka Stanisław Tekla Gołębiowska Jan Gołębiowski i Helena Glińska ż. Bartłomieja 178-03-99 51R 84 Ż DM
16 3 1833 Zasław św. Jana Franciszka Jaskulska Zasław Piotr Tekla Żurakowska Aleksander Bronowicki i Julianna Lipczyńska 178-03-99 3V 18 Ż DM
25 3 1834 Sokul Jakub Ferlejewski Nawoz Paweł Katarzyna Chiżun Bazyli Kalityn Chorąży pułku piechotnego Welinktońskiego, Franciszka Mikulska pa 820 34R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0034.htm
4 1 1834 Korzec Adam Chwid Rzyczki Wojciech Apolonia Mendaluk Marcin Kucmus i Marianna Mikulska panna 245-1-8 64r 1 R Na 0
6 5 1834 Ołyka Marianna Wakulska Romanów Feliks Julianna Rync 820 112 95 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0116.htm
23 7 1834 Krzywin Paulina Sokulska Lisicze Grzegorz Anna Matłuszewska ? ch. 25.07.1834, Ur. Józef Gągała, Ur. Barbara Serokin ż. Jakuba, asys. Ur. Szymon Sokulski, Ur. Agat 171-1-7 47V 24 R Mg
14 8 1834 Krzywin Aniela Gutkowska Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska ch. 15.08.1834, Ur. Franciszek Malinowski, Ur. Karolina Gągała ż. Kazimierza, asys. Ur. Jan Mieszyńs 171-1-7 48R 26 R Mg
16 8 1834 Lachowce Wawrzyniec Baraniecki Książęcin Grzegorz Tekla Jaskulska Jakub Galiński i ... Medyńska 171-1-7 94V 42 R DM
21 10 1834 Korzec Teresa Wiszniewska Ochmanówka Jan Antonina Ostrowska Stanisław Dziekoński i Marianna Kokulska ż. Franciszka 245-1-8 80v 107 R Na
20 5 1835 Białogródka Antonina Jakubowska Szarłajówka Jan Marianna Jaskulska Franciszek Kraśnicki i Aleksandra Łukarzewska ż. Sylwestra 178-03-101 115V 39 Ż DM
19 6 1835 Lachowce Marianna Zawadzka Książęcin Piotr Józefa Malinowska Jan Winiarski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-8 110V 25 R DM
26 11 1835 Byszów Stefan Stachowski Jabłonówka Bernard Anna Stachowska Grzegorz Kurybut, Ludwika Miedzwiecka, as. Jędrzej Miedzwiecki, Stefania Sokulska, Bazyli Czeher, Katarzyna Szumkiewicz, chrz. 26.11.1835 178-51-372 13V 14R 14 Ż BS 29-
6 8 1835 Kijów Józefa Anna Maria Mikulska Kijów Józef Józefa Podlewska JW. Willibald Besser, W. Elżbieta Bernatowicz, as. JW. Józef Kruczkowski, JW. Monika Korzeniowska, Aleksander Bernatowicz, Obywatel P-tu Latyczowskiego, JW Julia Andrzejowska, chrz. 28.08.1835. Ojciec dziecka -Lektor Języka Polskiego i Pomocnik Bibl 178-51-372 31R 35 Ż BS 64
8 11 1835 Zasław św. Józefa Marianna Jaskulska Czetyrboki Antoni Karolina Domaszewska Bazyli Nahaiewski, Marianna Muszkowska 178-3-101 57 141 Ż SK
30 1 1835 Bazalia Piotr Krośnicki Czuchele Wojciech Krystyna Łukarzewska Franciszek Krośnicki i Marianna Mikulska 178-03-101 233R 16 Ż DM
11 5 1835 Bazalia Marianna Mikulska Czuchele Franciszek Rozalia Karpowicz Franciszek Lipiński i Franciszka Kwiatkowska 178-03-101 235R 42 Ż DM
19 6 1835 Butowce Antoni Łabuzowski Czerniatyń Jan Marianna Jaskulska Franciszek Ostrowski, Anna Izdebska 178-3-101 217R 22 Ż 400 SK
30 4 1835 Ożohowce Katarzyna Mikulska Łonki Józef Wincenta Franciszek Kaliński, Marianna Adamowiczowa 178-3-101 287 5 Ż SK
17 11 1835 Korzec Wiktoria Sobczyńska Huta Krywal Kazimierz Klara Wakulska 245-1-9 67 84 R PW
14 5 1836 Kołki Jan Nepomucen Padaliński Jaromel Kazimierz Marianna Mikulska Feliks Narolski, Barbara Juscińska - "w"; as: Jakub Pinkiewicz, Agata Łukowska - 822 60a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0061.htm
3 8 1836 Krzywin Dominika Gutkowska Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska ch.4.08.1836, Ur. Michał Sokulski, Ur. Ewa Bogucka, asys. Ur. Piotr Grabowski, Ur. Joanna Sokulska ż 171-1-9 64V 24 R
4 8 1836 Krzywin Dominik Orłowski Hołowle Teodor Marianna Sokulska ch.6.08.1836, Ur. Michał Sokulski, Ur. Ewa Bogucka panna 171-1-9 65R 25 R Mg
16 2 1836 Białogródka Apolonia Jaskulska Sosnoweczka Andrzej Teresa Mierzejewska Bazyli Sinicki i Franciszka Glińska ż. Jana 178-03-106 115V 15 Ż DM
19 11 1836 Białogródka Mikołaj Więckowski Sosnoweczka Jan Apolonia Jaskulska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-106 126R 97 Ż DM
7 12 1836 Białogródka Marianna Chiż Waśkowczyki Kazimierz Anna Zabowska Jan Gołębiowski i Tekla Jaskulska wdowa 178-03-106 127V 108 Ż DM
26 1 1836 Lachowce Anna Piotrowska Książęcin Franciszek Dorota Jakuszewska Jędrzej Niemirowski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-9 99R 9 R DM
5 9 1836 Lachowce Józef Baraniecki Książęcin Grzegorz Tekla Jaskulska Jan Ulanicki i Marianna Oryszewska ż. Józefa 171-1-9 105V 54 R DM
9 9 1836 Lachowce Ignacy Rudkowski Książęcin Stefan Barbara Lepczyńska Jan Winiarski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-9 105V 56 R DM
22 9 1836 Lachowce Mateusz Nowicki Lachowce Bazyli Agata Sokulska Mateusz Piasecki i Magdalena Siwkowska ż. Hieronima 171-1-9 106R 60 R DM
9 9 1836 Butowce Mikołaj Welbel Czerniatyn Wielki Ludwik Magdalena Krzywicka Józef Popławski m. Antoniny, Elżbieta Jaskulska z. Sebastiana, as. paweł Krzywicki m. Marianny, Elżbieta Wysocka panna 178-3-106 222V 37 Ż 430 DW
9 3 1836 Bazalia Józef Szyngler Czuchele Franciszek Agnieszka Stawińska Jan Niwiński i Marianna Mikulska, Mikołaj Jakuszewski z Antonina Szulc 178-03-106 263V 19 Ż DM
4 5 1836 Bazalia Domicela Joanna Miłaszewska Czuchele Paweł Marianna Kalińska Piotr Piotrowski i Marianna Mikulska, Adam Miłaszewski i Agnieszka Topolnicka 178-03-106 265R 35 Ż DM
17 9 1836 Korzec Ludwik Berezicki Lazaret Rzyczecki Teodor Marcjanna Hordyńska Ludwik Kamiński i Ludwika Mikulska panna 245-1-10 79r 104 R Na
6 10 1836 Korzec Tekla Popławska Huta Krywal Józef Agnieszka Niedźwiedzka Stanisław Mamczurowski i Anna Zwierchowska panna; asyst. Michał Łabęcki i Agnieszka Wakulska ż. Andrzeja 245-1-10 81v 119 R Na
6 11 1837 Szumbar Michał Teodor Pogorzelski Borki Florian Marianna Mikulska Wojciech Miednicki, Tekla Głowacka z. Jana 54 199 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0107.htm
4 10 1837 Sokul Franciszek Ferlejewski Nawoz Paweł Katarzyna Koleśnik Onufry Zamiroski, Franciszka Mikulska panna 823 56R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0060.htm
26 3 1837 Luboml Marianna Pikulska Luboml Ostap Agnieszka Szydłowska Mikołaj Gadzaliński, Marcjanna Majorczuk ż. Jacka 852 516 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0272.htm
11 11 1837 Krzywin Wiktoria Sokulska Milatyn, par. Ostróg Michał Agata Świdzińska ch.11.11.1837, Ur. Antoni Sokulski, Ur. Teresa Czarnkowska wdowa 171-1-10 64V 23 R Mg
19 6 1837 Białogródka Antonina Teleżyńska Dańkowce Ignacy Marianna Rogulska Michał Dębicki i Anna Jaskulska ż. Pawła 178-03-108 152V 68 Ż DM
27 11 1837 Korzec Katarzyna Jędrzejowska Korzec Stanisław Antonina Sokulska, Sokalska 245-1-11 95 125 R PW
2 1 1837 Derażne Wiktoria Adela Japołot IN Karolina Jan Kownacki i Krystyna Krzywokulska zamężna 171-1-10 202R 8 R DM
23 6 1838 Horochów Zeno Piotr Gałązowski Chołoniów Jakub Julianna Sokulska 853 114 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0061.htm
9 7 1838 Kołki Wiktor Padaliński Kukły Kazimierz Marianna Mikulska Antoni Czole, Lucyna Łukomska - "p"; ch: 17.07. 824 62 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0063.htm
26 9 1838 Luboml Józefa Wasylewicz Luboml Andrzej Katarzyna Klekociuk Grzegorz Wołosiewicz, Tekla Pikulska ż. Jana 853 503 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0285.htm
27 6 1838 Krzywin Piotr Gutkowski Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska ch.29.06.1838, Ur. Kazimierz Gągała, Ur. Marianna Uhrynowicz ż. Franciszka 171-1-11 50V-51R 21 R Mg
29 5 1838 Ostróg Antoni Sękowski Hurby Piotr Dioniza Sukulska Augustyn Baszyński i Anna Suprowicz 171-1-11 9R 49 R DM
8 12 1838 Białogródka Marianna Jakulska Dańkowce Dominik Anna Gajkowska Franciszek Tyczyński i Marianna Roszczyn ż. Daniela 178-3-110 146V 127 Ż DM
20 7 1838 Annopol Antoni Murawski Annopol Mateusz Kunegunda Hej ur. Atanazy Paszkowski, Marianna Nokulska (?) ż. Franciszka 171-1-11 124V 22 R 336 DW
14 10 1838 Annopol Teresa Sokulska Las Kurasz Michał Agata Swiedzińska ur. August Cicierski, Józefa Kamińska ż. Bazylego 171-1-11 126R 33 R 337 DW
3 11 1838 Annopol Karol Pogorzelski Baczmanówka Mikołaj Lucyna Pikulska ur. Paweł Trzczciński, Teresa Pogorzelska ż. Antoniego 171-1-11 126V 37 R 338 DW
1 3 1838 Bazalia Albin Mikulski Czuchele Franciszek Rozalia Karpowicz ur. Franciszek Lipiński i Marianna Mikulska 178-03-110 236R 20 Ż DM
10 6 1838 Bazalia Antoni Niewiński Czuchele Julian Marianna Łukarzewska ur. Franciszek Szyngler i Rozalia Mikulska 178-03-110 240R 46 Ż DM
29 11 1838 Bazalia Stanisław Wolski Czuchele Piotr Marianna ur. Piotr Mikulski i ur. Rozalia Mikulska 178-03-110 247R 93 Ż DM
15 1 1838 Bazalia f. Tereszki Tytus Dzwoniewski Czernelówka Leon Agnieszka Jaskulska ur. Aleksander Dzwoniewski i Petronela Kossoska 178-03-110 251R 2 Ż DM
4 9 1838 Berezne Edward Maryan Ulanicki Kaletynce,par. Kumanów Stanisław Katarzyna Sokulska dop. chrztu 13.08.1844r. W.Paweł Zawoliński,Aniela Leszczyńska.Asyst.:W.Józef Trzebuchowski,W.Marianna Jackoska,W.Mikołaj Rybczyński,Marianna Lipska ż.Nikodema,W.Jan Domański,Albina Małachowska ż.Leona 883 203V 27 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0214.htm
16 8 1839 Deraźne Johanna Krzywokulska Balarka Józef Krystyna Kołodyńska 879 185 R 32 0
7 1 1839 Białogródka Marianna Jaskulska Sosnówka Jędrzej Teresa Stromińska ur. Jan Olszewski i ur. Anna Łoniecka ż. Jana 178-3-112 114V 4 Ż DM
18 10 1839 Annopol Lucyna Sokulska Las Kurasz Szymon Agnieszka Nowicka 879 96 R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0097.htm
5 3 1839 Lachowce Ignacy Nowicki Lachowce Bazyli Agata Sokulska 879 66 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0068.htm
15 11 1840 Hołoby Leopold Klemens Gałęzowski Miasteczko Jakub Julia Sokulska Ferdynand Dobrowolski Rotmistrz od Huzarów młodzian, Zofia z domu Wielobycka żon 855 204V 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0211.htm
10 6 1840 Nowogród Wołyński Antoni Żygadło Rudnia Kuleszowska Wincenty Józefa Mikulska 871 32 120 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0017.htm
6 9 1840 Ostróg Jakub Senkowski Hurby Piotr Dioniza Sokulska ur. Paweł Sokulski, Karolina Sliwińska ż. Jana 880 10 R 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0011.htm
28 12 1841 Annopol Wiktoria Sokulska Las Kurasz Szymon Agnieszka Nowicka 881 86 R 2
1 1 1841 Annopol Marianna Sokulska Las Kurasz Jan Zuzanna Woźnicka 881 86 V 4
12 5 1841 Wyszogródek Domicella Korzeniowska Lulińce Stanisław Wiktoria Pikulska Iwan Mielnicki, Marianna Pozniakowa z. Teodora 872 662 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0351.htm
3 6 1841 Wyszogródek Petronela Stasiuk Wyszogródek Józef Antonina Krzywokulska 872 663 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0351.htm
24 2 1841 Luboml Maciej Kontowski Luboml Jan Apolonia J? Tomasz Gadzaliński, Apolonia Pikulska ż. Szymona 856 509 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0280.htm
21 2 1841 Lachowce Piotr Baraniecki Książęcin Grzegorz Tekla Jaskulska Jakub Galiński i Marcjanna Sieszycka ż. Mateusza 178-49-17 4R 14 Ż
28 4 1841 Lachowce Magdalena Nowicka Lachowce Bazyli Agata Sykulska Jan Nowicki i Anna Turkiewicz ż. Macieja 178-49-17 7R 31 Ż
14 12 1841 Lachowce Anna Nimirowska Bisówka Józef Cecylia Ziobrowska Bazyli Grzybowski i Teresa Jaskulska 178-49-17 15R 79 Ż DM
5 8 1842 Annopol Marianna Sokulska Las Kurasz Michał Agata Swidzińska 881 89 V 24 0
4 10 1842 Krzemieniec Franciszka Sykulska 873 476 89
4 3 1842 Kisielin Anna Łukomska Kisielin NN Rozalia Bazyli Bagnecki, Anna Mikulska; as: Andrzej Staniewski, Natalka Filipianka; ch: 857 284 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0154.htm
23 11 1842 Ostróg Katarzyna Szawłowska Tesów Michał Katarzyna Sokulska 881 16 V 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0018.htm
23 10 1842 Nowogród Wołyński Agnieszka Żygadło Rudnia Kuleszowska Wincenty Józefa Mikulska 873 45 177 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0025.htm
26 11 1842 Wyszogródek Grzegorz Kuliński Korzkowce Jan Anna Krzywokulska 873 696 25 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0363.htm
22 3 1843 Annopol Aleksandra Sokulska Las Kurasz Grzegorz Tekla Urbańska 882 103 R 11 0
12 2 1843 Niewirków Konstancja Jadwiga Maria Salomea Michalewicz Niewirków Faustyn Maria Mikulska 882 248 V 46 0
12 2 1843 Niewirków Jadwiga Konstancja Franciszka Rozalia Michalewicz Niewirków Faustyn Maria Mikulska 882 248 V 47 0
5 11 1843 Korzec Feliks Soczyński Huta Krywal Kazimierz Klara Wakulska 874 215 142 PW 0
2 2 1843 Kołki Józef Łukasz Gałęzowski Tumin Jakub Julia Sokulska Antoni Chylniewicz, Zuzanna Chrynacka - "p"; as: Kazimierz Dmochowski, Teofila W 829 210V 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0225.htm
9 3 1843 Kisielin Franciszka Mikulska Kisielin Stefan Anna Markowska Piotr Ziółkowski, Józefa Orłowska - "w"; as: Jędrzej Nienadkiewicz, Barbara Luka 858 178 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0094.htm
3 11 1843 Berezne Karolina Pikulska Berezne Andrzej Tekla Kuryata 882 213 V 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0215.htm
18 5 1843 Wyszogródek Antoni Korzeniowski Lulińce Stanisław Wiktoria Pikulska Kryspin Lewandowski, Tekla Potrykowska 874 927-928 12 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0469.htm
29 8 1843 Wyszogródek Joanna Bartczyszyn Wereszczaki Jan Tekla Burban Antoni Pęcak, Anna Krzywokulska 874 932 24 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0472.htm
20 3 1843 Horodyszcze Jan Tomaszkiewicz Białopol Antoni Karolina Jaskulska Ignacy Tomaszkiewicz i Franciszka Żytkiewicz ż. Wincentego 178-49-18 4V 21 Ż DM
20 3 1843 Horodyszcze Marianna Tomaszkiewicz Białopol Antoni Karolina Jaskulska Kajetan Roszczyna i Joanna Jaskulska ż. Ludwika 178-49-18 4V 22 Ż DM
19 5 1843 Horodyszcze Józef Chmielowski Seredyńce Kazimierz Marcjanna Jurkowska Sylwester Radecki i Joanna Jaskulska wdowa po Ludwiku 178-49-18 6V 33 Ż DM 0
5 8 1843 Toporyszcze Jan Sokołowski Kazimierówka Adam Feliksa Naumowicz chrzest 29.01.1844; Stefan Szajdecki i Aleksandra Pikulska ż. Franciszka 178-51-514 480R 10 Ż DM
16 11 1844 Luboml Konstancja Wasilewicz Luboml Tomasz Tekla Patyewicz Michał Patyewicz, Natalia Pikulska ż. Oksentego 859 591 119 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0315.htm
24 1 1844 Wyszogródek Franciszek Kuliński Korzkowce Jan Anna Krzywokulska Ustym Medwidziów, Teresa Matjaszowa ż. Jana 875 846 6 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0449.htm
25 1 1844 Wyszogródek Paulina Krzywokulska Wereszczaki Wawrzyniec Magdalena Szewczuk Stanisław Matjasz, Marianna Towarnicka ż. Eliasza 875 845 5 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0449.htm
13 6 1844 Wyszogródek Antoni Krzywokulski Pańkowce Marcin Katarzyna Grędzała Kazimierz Werbicki, Magdalena Krzywokulska ż. Wawrzyńca 875 851 20 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0452.htm
17 4 1844 Połonne Marianna Pikulska Żary NN Honorata 875 407 81 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0208.htm
13 8 1844 Połonne Franciszka Pikulska Żary Tomasz Franciszka 875 423 131 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0216.htm
5 1 1844 Toporyszcze Antoni Osiecki Huta Polowska Jan Marianna Pikulska Ignacy Osiecki i Tekla Butkiewicz ż. Antoniego 178-51-514 480R 11 Ż DM
12 2 1844 Toporyszcze Petronela Pikulska Dobryń Jędrzej Balbina Rychwalska Bazyli Jurewicz i Anna Pikulska ż. Teodora 178-51-514 481V 21 Ż DM
1 12 1844 Toporyszcze Katarzyna Siwaczenko Nebiża Bazyli Marianna Pikulska Kasper Budnicki i Marianna .... ż. Jana 178-51-514 491V 95 Ż DM
5 8 1845 Annopol Marianna Sokulska Las Kurasz Grzegorz Anna Kłosowska 884 72 V 22 DW
4 5 1845 Krzywin Teresa Orłowska Hołowle NN Lucyna Orłowska Kazimierz Komarnicki, Agata Sokulska ż. Michała 884 62 10 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0064.htm
16 3 1845 Krzywin Józef Orłowski Choniaków Jan Teresa Swidzinska Jędrzej Perłowski, Agata Sokulska ż. Michała 884 62 7 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0064.htm
12 4 1845 Białogródka Leon Hryniewiecki Sosnoweczka Mikołaj s. Jana Agnieszka c. Teodora Kozielska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-113 89R 44 Ż DM
16 7 1845 Butowce Anna Katarzyna Popławska Czerniatyn Józef Antonina Sokołowska Karol Dobrzański i Elżbieta Jaskulska ż. Sebastiana 178-3-113 201V 28 Ż DM
3 5 1845 Zasław św. Jana Florian Dobrowolski Kaletyńce Augustyn Anna Brzezińska Aleksander Jezierski i Franciszka Sokulska panna 178-3-113 69R 26 Ż DM
7 3 1845 Wyszogródek Aleksander Korzeniowski Lulińce Stanisław Wiktoria Pikulska Michał Korzeniowski i Marianna Nowicka ż. Michała 876 742 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0395.htm
26 12 1845 Wyszogródek Anastazja Krzywokulska Wereszczaki Wawrzyniec Magdalena Szewczuk Stanisław Matyjaszów i Katarzyna Pęcak ż. Antoniego, Onufry Rypiuk i Ewa Chomiak ż. Sawy 876 749 29 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0399.htm
26 12 1845 Wyszogródek Szczepan Szpilman Szyły Jan Katarzyna Jaskulska Michał Jakulski i Anastazja Dudar ż. Tomka, Michał Korol i Motra Czułyk ż. Wasyla 876 750 31 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0400.htm
30 12 1845 Wyszogródek Marianna Zaręba Musurowce Stefan Franciszka Woniakowska Kazimierz Woniakowski i Magdalena Jaskulska ż. Michała, Hawryło Radecki i Anna Błażkowa ż. Stefana 876 750-751 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0400.htm
23 10 1845 Tetyjów Jan Wasilewski Dowhołówka odn. Antoni Marianna Pikulska odn. Jacenty Mirzejewski, Salomea Mirzejewska 685-2-1020 19r 43 Ch 37 KP2
15 2 1845 Zwinogródka Faustyna Mikulska Popówka ur. Jan Karolina Chojnowska chrzest 27.12, ur. Wincenty Dembowski, Domicella Szaduńska 685-2-1020 37v 35 Ch 74 KP2
4 7 1845 Toporyszcze Salomea Jurewicz Dobryń Bazyli Julianna Pikulska Franciszek Mieleniewski i Teresa Pikulska ż. Jana 178-03-12 457R 75 Ż 891 DM
7 9 1845 Toporyszcze Justyna Pikulska Kazimierówka Franciszek Julianna Osiecka Stefan Dydkowski i Anna Orzechowska ż. Jana 178-03-12 461V 100 Ż 900 DM
18 12 1845 Bohusław Wiktoria Mikulska odn. Stefan Barbara Wołkowińska Semeon Kabancow, Klementyna Hraszkoska 685-2-1020 46r 28 Ch 91 KP2
12 5 1846 Chomiakówka Anna Brydzyniak Skorodyńce 111 Mikołaj Rozalia Mikulska 198L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20198/pages/PL_1_301_198_0002.htm
22 2 1846 Korzec Teresa Soczyńska Huta Krywal Kazimierz Klara Wakulska 877 130 24 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0072.htm
31 3 1846 Białogródka Agnieszka Nawrocka Białogródka Wincenty s. Jana Anna c. Jana Hulicka Józef Oleński i Teresa Jaskulska ż. Jędrzeja 178-03-115 131R 40 Ż DM
6 7 1846 Białogródka Jan z Dukli Mysłowski Sosnoweczka Antoni s. Jana Konstancja c. Teodora Gałęzka Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Jana 178-03-115 133V 63 Ż DM
20 7 1846 Białogródka Magdalena Zwięckowska Sosnoweczka Jan s. Wincentego Apolonia c. Grzegorza Jaskulska Teodor Kosiński i Domicela Kułakowska wdowa po Ignacym 178-03-115 134V 69 Ż DM
19 11 1846 Malin Elżbieta Rudnicka Chodory Zachariasz Marianna Sadowska c. wlm., chrz. 2.01.1847, chrzestni: wlm. Werner Mikulski porucznik wojsk rosyjskich i kawaler, wlm. Henryka Syrokomska, asysta: wlm. Wincenty Mondzelowski, wlm. Józefa Mikulska 178-51-548 108R 4 Ż BS, EH 223
3 9 1846 Starokonstantynów Rozalia Pikulska Kobyla Jan Marianna Popiel Aleksander Wiszniowski i Marianna Lisowska ż. Sylwestra 178-3-114 18V 136 Ż DM
28 1 1846 Berezne Apolonia Maksymowicz Woronówka Piotr Apolonia Sobolewska Aleksander Imberg żonaty i Tekla Pikulska ż. Andrzeja 885 219V 5 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0230.htm
10 4 1846 Wyszogródek Tekla Jaskulska Musurowce Piotr Magdalena Kowalczuk Stefan Mazurek i Katarzyna Ratuszniak ż. Ignacego 877 693 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0357.htm
24 6 1846 Wyszogródek Antonina Szumska Domaninka Andrzej Anna Krzywokulska Aleksy Sydoruk i Charatyna Popowicz ż. Piotra 877 695 23 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0358.htm
29 7 1846 Wyszogródek Marta Kulińska Ułaszczyńce Jan Anna Krzywokulska Józef Szuszkiewicz i Helena Grędżoł ż. Jana 877 696 26 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0358.htm
29 9 1846 Wyszogródek Aniela Janiuk Ułaszczyńce Maciej Franciszka Kaniuczuk Ignacy Turubiński i Magdalena Krzywokulska ż. Pawła 877 698 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0359.htm
14 11 1846 Wyszogródek Katarzyna Matyasz Korżkowce Jan Teresa Bartczyszyn Stefan Przysiężniuk i Magdalena Krzywokulska ż. Wawrzyńca, asyst. Maciej Janiuk i Ksenia Romanowa ż. Józefa 877 700 36 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0360.htm
28 2 1847 Kisielin Konstancja Idalia Mikulska Witinirz Wiktor Felicjanna Choińska Dyonizy Mikulski, Antonina Jałowicka; ch: 09.03. 862 244 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0131.htm
19 11 1847 Kisielin Feliksa Skulska Moczułki Stanisław Karolina Hernicz Michał Urbanowski, Brygida Makowiecka - ż. Michała; ch: 20.11. 862 249 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0134.htm
11 8 1847 Krzywin Ignacy Waśkiewicz Ułaszanówka Franciszek Julianna Przybytkowska ch.12.08.1847, Jan Gagała, Agata Sokulska ż. Michała, asys. Ignacy Łukawski, Franciszka Gągałła ż. Jana 171-1-13 51R 23 R Mg
15 9 1847 Krzywin Maria Orłowska Szlachowa Kazimierz Klara Woźnicka ch.15.09.1847, Franciszek Waśkiewicz, Tekla Sokulska ż. Grzegorza 171-1-13 51V 27 R Mg
3 1 1847 Malin Telesfor Łagowski Bułhaki Tomasz Julia Żurawska Grzegorz Weselski, Anna Pikulska, małżonka, chrz. 5.01.1847 178-51-548 108V 5 Ż BS 224
2 11 1847 Malin Józef Chomątowski Stepanówka Słoboda Aleksander Marianna Mokrzycka Jakub Lisowski, Anna Pikulska, mężatka, chrz. 8.11.1847 178-51-548 115V 61 Ż BS 237
19 9 1847 Białogródka Karolina Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa Gąsiecka 1-dw. Jakub Sienicki i 1-dw. Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-116 110R 90 Ż DM
27 4 1847 Olewsk Waleria Komarnicka Dowhosile Henryk Franciszka Mikulska Eberhard Toll kapitan i Karolina żona Eduarda Siewerta porucznika 178/3/19 480R 18 Ż Na
4 12 1847 Berezne Barbara Pikulska Berezne Andrzej Tekla Kuriata Romuald Zieliński kawaler i Aneta Stefanowicz panna, asystowali Jan Zarębiński żonaty i Tekla Imberg ż. Feliksa 171-1-13 246R 45 R Na
31 3 1847 Lachowce Marianna Nowicka Lachowce Bazyli Agnieszka Sykulska Antoni Nowicki i Anna Turkiewicz ż. Macieja 171-1-13 89R 19 R DM
25 3 1847 Krzemieniec Antoni Rudnicki Marcelówka IN Julia Antoni Sykulski i Jadwiga Sykulska ż. Pawła 426-0.1-21 4R 21 T DM
13 10 1847 Krzemieniec Jadwiga Sykulski Marcelówka Antoni Anna Walc Piotr Sękowski i Jadwiga Sykulska, Paweł Sykulski i Elżbieta Łopuszańska wdowa 426-0.1-21 11R 62 T DM
7 9 1847 Krzemieniec Marianna Sokulska Krzemieniec Karol Eleonora Ber Adam Iwaszkiewicz i Teresa Sokołowska panna, Cyryl Sokołowski i Teresa Sokulska ż. Wincentego 426-0.1-21 11V 65 T DM 0
29 11 1847 Krzemieniec Franciszek Łopuszański Wesołówka Jan Antonina Ochocka Augustyn Sykulski i Jadwiga Sykulska ż. Pawła 426-0.1-21 13R 75 T DM
1 3 1848 Korytnica Antonina Aniela Dąbrowska Woszczatyn Józef Róża Pikulska 221 2 10 0
14 4 1848 Torczyn Marianna Pikulska Torczyn Józef Aleksandra Dąbrowska 635 12 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0007.htm
21 10 1848 Krzywin Antoni Orłowski Choniaków Jan Teresa Sidzińska ch.22.10.1848, Franciszek Iwaszkiewicz, Agata Sokulska ż. Michała 171-1-14 52V 28 R Mg
4 6 1848 Białogródka Anna Sinicka Sosnoweczka Jakub Marianna Niewirowska Jan Skulimowski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-117 133R 51 Ż DM
18 8 1848 Białogródka Marianna Ziobrowska Sosnoweczka Wiktor Magdalena Czarnecka Jakub Sinicki i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-117 138R 80 Ż DM
18 8 1848 Równe Mikołaj Czerniachowski Basowy Kąt Ignacy Karolina Sokulska Ignacy Furs -Porucznik Podolskiego Piechotnego Pułku i Honorata Merlini 171-1-14 152R 18 R DM
1 1 1848 Annopol Stefan Sobolewski Las Kurasz Piotr Paulina Rosołowska 1-dw. Antoni Białobłocki, Teresa Sobolewska panna, as. W.ż. Andrzej Nowicki, Katarzyna Sokulska panna 171-1-14 90R 1 R 1185 DW
23 2 1848 Annopol Feliks Sokulski Las Kurasz Jan Zuzanna Woźnicka 1-dw. Michał Sokulski, Franciszka Ostapowa mężatka, Erazm Kosecki, Agata Sokulska ż. Michała 171-1-14 91R 7 R 1186 DW
12 6 1848 Annopol Antonina Nowicka Las Kurasz Bazyli Apolonia Brykowska 1-dw. Feliks Przybytkowski, Teresa Sokulska ż. Grzegorza 171-1-14 93V 24 R 1189 DW
30 1 1849 Bazalia Antoni Machowski Bazalia Feliks Honorata Kwaśniewska 1-dw. Antoni Benedyktowicz, Marianna Mikulska 178-3-118 84V-85R 18 Ż DW 159
22 1 1849 Bazalia Agata Krośnicka Czuchele Antoni Marianna Więckiewicz szl. Stefan Bujalski, Marianna Mikulska 178-3-118 83V-84R 10 Ż DW 157
20 12 1849 Ołyka Marceli Wąsowicz Romanów Eliasz Ewa Wakulska 473 29 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0017.htm
4 3 1849 Butowce Marianna Zielińska Steckie Paweł Wiktoria Sokulska szl. Franciszek Pawłowski, Aniela Got panna 178-3-118 65V-66R 12 Ż 126 DW
5 3 1849 Bazalia Teofil Kucewicz Czuchele Mikołaj Marianna Olszewska szl. Ignacy Olszewski, Marianna Mikulska 178-3-118 87V-88R 32 Ż DW 165
20 4 1849 Bazalia Anna Kulesza Czuchele Jan Wiktoria Mikulska szl. Paweł Miliszewski, Marianna Mikulska 178-3-118 91V-92R 53 Ż DW 173
1 6 1849 Bazalia Jan Wolski Czuchele Paweł Wiktoria Kamińska szl. Piotr Mikulski, Wincentyna Mikulska 178-3-118 92V-93R 58 Ż DW 175
4 4 1849 Białogródka Filomea Jaskulska Puzyrki Wielkie Kasper Zuzanna Borowska Jan Sobieszczański i Józefa Kardaszewicz ż. Joachima 178-03-118 523V-524R 71 Ż DM
27 5 1849 Białogródka Antoni Oleński Sosnówka Antoni Franciszka Zawadzka Jan Mirecki i Teresa Jakulska ż. Andrzeja 178-03-118 527V-528R 84 Ż DM
14 6 1849 Białogródka Bazyli Orzeszewski [Goryszewski] Sosnóweczka Jan Marianna Ziobrowska Bazyli Sienicki i Małgorzata Jaskulska ż. Jana 178-03-118 530V-531R 92 Ż DM
16 1 1849 Krzemieniec Marianna Kwiatkowska Stożek Paweł Aniela Pendyk Mikołaj Bereżecki i Jadwiga Sykulska ż. Pawła 01-23 3V-4R 9 T DM
9 3 1850 Białogródka Franciszek Bezdecki Polachówka Józef Joanna Żukowska Jan Grzybowski i Agata Skulska ż. Jana 178-03-119 476V-477R 17 Ż DM
10 3 1850 Starokonstantynów Marcela Mikulska Kobylla Hipolit Julia Nowicka 1-dw. Kajetan Kuczalski, Józefa Puchalska ż. Stefana 178-3-119 7V-8R 29 Ż 14 DW
13 2 1850 Starokonstantynów Julia Sokulska Starokonstantynów Karol Eleonora Bir szl. Andrzej Klechniowski, Róża Langchagel wdowa, Jan Korczewski, Marianna Sokulska panna 178-3-119 9V-10R 40 Ż 18 DW
24 10 1850 Bazalia Seweryna Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska szl. Leon Sokołowski, Marianna Mikulska 178-3-119 90V-91R 101 Ż 178 DW
2 11 1850 Bazalia f. Tereszki Hubert Gorczyński Hrycyki Piotr Marianna Słotwińska 1-dw. Stanisław Słotwiński, Paulina Kulska 178-3-119 105V-107R 41 Ż 207 DW
26 11 1850 Bazalia f. Tereszki Natalia Okulska Korczówka Józef Joanna Oborowska szl. Franciszek Zawadzki, Teodozja Czaplińska 178-3-119 107V-108R 48 Ż 211 DW
20 4 1851 Kisielin Wincenta Mikulska Kisielin NN Anna Markowska 893 149V-150R 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0152.htm
30 10 1851 Białogródka Seweryn Oleński Sosnóweczka Michał Anna Binkowska Jan Gałęski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-120 463V-464R 124 Ż DM
16 11 1851 Białogródka Mikołaj Kędzierski Sosnóweczka Tadeusz Antonina Wachowska Jakub Kornatowski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-120 464V-465R 128 Ż DM
8 2 1851 Bazalia Apolonia Kucewicz Czuchele Mikołaj Marianna Olszewska Paweł Miłaszewski i Marianna Mikulska 178-03-120 91V-92R 18 Ż DM
2 5 1851 Bazalia Dionizy Bujalski Czuchele Michał Petronela Buszyńska Kajetan Bujalski i Marianna Mikulska 178-03-120 100V-101R 62 Ż DM
14 7 1851 Bazalia Marianna Mikulska Czuchele Franciszek Marianna Szymańska Ksiądz Paweł Bogacki i Konstancja Benedyktowicz 178-03-120 106V-107R 95 Ż DM
10 11 1851 Bazalia Tomasz Szulc Czuchele Klemens Krystyna Lipska Feliks Popławski i Marianna Mikulska 178-03-120 116V-117R 139 Ż DM
7 3 1851 Toporyszcze Tomasz Jurewicz Dobryń Bazyli Aleksandra Pikulska Franciszek Mileniewski i Tekla Osiecka panna 178-03-31 550V-551R 23 Ż DM
7 5 1851 Toporyszcze Domicela Pikulska Dobryńska Huta Franciszek Julianna Osiecka Stefan Osiecki i Florentyna Mileniewska ż. Franciszka 178-03-31 555V-556R 42 Ż DM
26 9 1853 Wyszogródek Michalina Krzywokulska Biłka Wielka Paweł Magdalena Rogowicz 878 392-393 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0208.htm
16 7 1853 Wyszogródek Anna Łozicka Pańkowce Józef Maria Krzywokulska Filip Panoniuk, Salomea Pytłownicza ż. Piotra 878 388-389 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0206.htm
30 4 1853 Wyszogródek Domicella Stasiuk Wyszogródek Józef Antonina Krzywokulska 878 384-385 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0204.htm
20 5 1853 Białogródka Mikołaj Andrusiewicz Sosnóweczka Józef Teresa Gąsińska Franciszek Bejzymski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-121 471V-472R 40 Ż DM
29 9 1853 Białogródka Michał Kozieradzki Sachnowce Stanisław Teresa Strzemecka Fortunat Makarewicz i Teresa Jaskulska ż. Jana 178-03-121 483V-484R 89 Ż DM
22 12 1854 Sielec Władysław Baranowski Sielec Ambroży Józefa Mikler Józef Czajkowski, Karolina Skulska ż. Stanisława 586 14-17 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0008.htm
4 10 1854 Sielec Felicja Marcinkiewicz Sielec Maciej Konstancja Mierzyjewska Ambroży Baranowski, Karolina Skulska ż. Stanisława 586 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0006.htm
2 6 1854 Białogródka Marcjanna Kędzierska Białogródka Marcin Józefa Jaskulska Wincenty Jakubowski i Rozalia Szwajdecka ż. Grzegorza 178-03-122 407V-408R 36 Ż DM
29 6 1854 Bazalia Petronela Tomaszewska Mończyńce Antoni Katarzyna Jaskulska Ignacy Kobylański i Józefa Czarnecka 178-03-122 13V-14R 59 Ż DM
21 9 1854 Bazalia Konstancja Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska Mikołaj Kucewicz i Zofia Kulesza 178-03-122 19V-20R 88 Ż DM
13 8 1854 Bazalia Marianna Kulesza Czuchele Jan Wiktoria Mukulska Stefan Bujalski i Zuzanna Lipska 178-03-122 21V-22R 96 Ż DM 0
14 10 1854 Bazalia Franciszek Lipski Bogdanówka Józef Marianna Mikulska Władysław Grabowski i Antonina Gągalewska 178-03-122 22V-23R 103 Ż DM
29 10 1854 Bazalia Narcyz Kulczycki Czuchele Jakub Marianna Kornatowska Piotr Kowalewski i Marianna Mikulska 178-03-122 23V-24R 107 Ż DM
1 6 1854 Toporyszcze Franciszek Jurewicz Dobryń Bazyli Aleksandra Pikulska Franciszek Mileniewski i Tekla Osiecka panna 178-03-38 641V-642R 58 Ż DM
20 6 1854 Toporyszcze Paulina Bielak Bobryk Nowy Jan Marianna Pikulska Andrzej Skokowski i Józefa Gnitecka ż. Łukasza 178-03-38 653V-644R 65 Ż DM 0
8 2 1855 Sielec Władysław Dąbrowski Męczyce Józef Róża Pikulska 587 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0002.htm
3 1 1855 Szumbar Jan Dawid Czerniachowski Cecyniówka Ignacy Karolina Skulska 625 43-44 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0025.htm
3 1 1855 Szumbar Wiktor Dawid Czerniachowski Cecyniówka Ignacy Karolina Skulska Konstanty Pidlewski, Eleonora Malinowska ż. Franciszka 625 43-44 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0025.htm
16 5 1855 Krzemieniec Dominik Kozłowski Krzemieniec Józef Katarzyna Sykulska 0.1-27 9V-10R 27 T
26 11 1855 Krzemieniec Katarzyna Sykulska Marcelina Paweł Jadwiga Ochocka 0.1-27 24V-25R 72 T
16 1 1855 Białogródka Józef Bilecki Sosnóweczka Andrzej Marianna Kalnicka Paweł Skulimowski i Marianna Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-123 486V-487R 3 Ż DM
18 6 1855 Białogródka Michalina Niewirowicz Sosnóweczka Jan Salomea Andusiewicz Jan Gałęski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-123 496V-497R 42 Ż DM
17 11 1855 Białogródka Rozalia Salomea Sokulska Zawadyńce Jan Paweł Antonina Niezabitowska Kniaź Aleksander Wadbolski i Franciszka Sokulska panna 178-03-123 509V-510R 92 Ż DM
7 2 1855 Łabuń Marianna Jaskulska Białopol Apollon Marianna Rychlicka Piotr Jaskulski i Julianna Tomaszkiewicz 178-03-123 701V-702R 17 Ż DM
9 4 1856 Dederkały Jakub Kowalski Dederkały Wielkie Ignacy Petronela Jaskulska Jakub Rudkowski, Józefa Godziszewska z. Franciszka 55 114-115 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0060.htm
21 2 1856 Białogródka Tomasz Karpiński Ledzianka Ignacy Marianna Pikulska Stanisław Dubowicz i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-124 569V-570R 34 Ż DM
3 3 1856 Bazalia Helena Jaskulska Czernelówka Stanisław Marianna Sławecka Ignacy Nowosielski i Anna Porzycka 178-03-124 64V-65R 22 Ż DM
5 8 1856 Bazalia Stefan Kulesza Czuchele Jan Wiktoria Kikulska Andrzej Lipski i Krystyna Szulc 178-03-124 78V-79R 77 Ż DM
2 9 1856 Bazalia Aniela Lipska Bogdanówka Józef Marianna Mikulska Józef Lipski i Julia Dębicka 178-03-124 82V-83R 94 Ż DM
15 12 1856 Bazalia Adelajda Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska Władysław Grabowski i Teresa Lipska 178-03-124 94V-95R 143 Ż DM
12 4 1857 Sielec Stefania Konstancja Marcinkiewicz Sielec Maciej Konstancja Mierzyjewska Chryzanty Zarębiński, Karolina Skulska z. Stanislawa 898 191V-192R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0194.htm
24 5 1857 Sielec Józefa Joanna Dąbrowska Męczyce Józef Rozalia Pikulska 898 193V-194R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0196.htm
24 8 1857 Horochów Ludwik Wiktor Bochowski Horochów Ignacy Paulina Mikulska 898 46V-47R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0050.htm
6 9 1857 Łabuń Marianna Majewski Tatarska Berezna Wincenty Agnieszka Jaskulska Mikołaj Majewski i Antonina Bilecka 178-3-73 349V-350R 59 Ż DM
3 11 1857 Łabuń Katarzyna Jaskulska Białopol Piotr Petronela Majewska Stanisław Krupczyński i Teofila Sułkowska 178-3-73 353V-355R 80 Ż DM
8 10 1857 Białogródka Franciszka Niewirowicz Sosnóweczka Jan Salomea Andrusiewicz Ignacy Kozielski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-73 161V-162R 93 Ż DM
25 7 1857 Bazalia Bronisław Mikulski Czuchele Franciszek Salezy Marianna Szymańska Kajetan Bujalski i Marianna Mikulska 178-03-125 21V-22R 84 Ż DM
8 3 1857 Lubar Jan Wanucki Lubarska Kowalińska Karczma Marian Karolina Skulska Marcin Grodecki, Antonina Wierzbicka 641-1-17 8 22 Ż. MP
14 12 1857 Lubar Józef Skibnicki Lubar Kazimierz Marianna Pióro Michał Grombczewski, Franciszka Skulska, as: Dominik Skulski, Marianna Baszyńska 641-1-17 25 105 MP
23 1 1858 Krzemieniec Karolina Sokulska Marcelina Paweł Jadwiga Ochocka szl. Antoni Sokulski, w.ż. Marianna Sawicka ż. Józefa 0.1-30 3V-4R 9 T
30 6 1858 Krzemieniec Władysław Janicki Marcelina Jan Dorota Stankiewicz Józef Sykulski, Jadwiga Sykulska ż. Pawła 0.1-30 17V-18R 48 T
10 11 1858 Krzemieniec Petronela Jaskulska Krzemieniec Paweł Lucyna Turobińska 0.1-30 24V-25R 69 T
3 6 1858 Białogródka Franciszek Karpiński Puzyrki Małe Ignacy Marcjanna Pikulska Grzegorz Borkowski i Julianna Wojciechowska ż. Jana 178-3-74 226V-227R 54 Ż DM
5 12 1858 Białogródka Mikołaj Strumiński Polachowa Antoni Karolina Szyszkowska Józef Wąsowicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-74 240V-241R 112 Ż DM
4 10 1858 Łabuń Franciszka Jaskulska Białopol Apollon Marianna Rychlicka Wojciech Bogusławski i Agnieszka Lubaszewska 178-03-74 329V-330R 70 Ż DM
6 4 1858 Korzec Antonina Wakulska Huta Krywalska Gracjan Agnieszka Ignacy Romanowski i Marianna Joachimowa 650-1-1 14V-15R 54 R Na 0
3 2 1858 Lubar Michał Grodski Lubarski Chutor Dominik Rozalia Szarzyńska Jan Grodzki, Franciszka Skulska, as: Marcin Pióro, Marianna Radziewska 641-1-18 6 13 Ż MP
19 4 1858 Lubar Petronela Skulska Lubar Maciej Marianna Nenczyńska Jakub Struszyński, Tekla Audycka 641-1-18 10 33 Ż MP
16 11 1858 Lubar Hipolit Slulski Glezno Dominik Franciszka Pióro Kazimierz Skibicki, Marianna Skulska, as: Maian Lanucki, Marianna Skibicka 641-1-18 18 76 Ż MP
11 12 1858 Lubar Dionizja Łanucka Chutor Lubarski Marian Karolina Skulska Marcin Grodecki, Marianna Poczentowska 641-1-18 20 84 Ż MP
21 11 1859 Krzemieniec Karol Witalis Czerniakowski Folwarki Wielkie Ignacy Karolina Sokulska dopełnienie 1-71 13V-14R 52 T
22 9 1859 Lachowce Katarzyna Mikulska Książęcin Stefan Teresa Czyż ur. Antoni Zagajewski, Domicela Leszczyńska, ż. Adama 886 169-170 61 MKS JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0088.htm
4 11 1859 Ostróg Karol Rafał Sikorski Ostróg Karol Marcin Franciszka Sokulska Tyt.Sowit. Kalikst Żylityńkiewicz i Joanna Stańkiewicz ż. Ludwika, as. Grzegorz Sobolewski i Karolina Czerniachowska ż. Ignacego 886 73-74 106 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0039.htm
25 1 1859 Bazalia Paweł Lipski Czuchele Józef Marianna Mikulska Antoni Dębicki i Wincentyna Mikulska 178-03-129 4V-5R 14 Ż DM
7 2 1859 Bazalia Dorota Lipska Halczyńce par. Białozórka Dionizy Antonina Hurkowska Urban Czochrajski i Marianna Mikulska 178-03-129 6V-7R 21 Ż DM
8 5 1859 Bazalia Domicela Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska Andrzej Lipski i Wiktoria Kuleszowa 178-03-129 17V-18R 65 Ż DM
9 8 1859 Bazalia Hipolit Bujalski Czuchele Jan Tekla Mikulska Michał Lipski i Wiktoria Kulesza 178-03-129 23V-24R 92 Ż DM
7 1 1859 Toporyszcze Łucja Bielak Bobryk Nowy Jan Marianna Pikulska Józef Hnitecki i Elżbieta Bielak panna 178-03-50 692V-693R 7 Ż DM
19 2 1859 Toporyszcze Konstancja Jurewicz Dobryń Bazyli Aleksandra Pikulska Franciszek Osiecki i Prakseda Tołkacz 178-03-50 696V-697R 23 Ż DM
3 9 1859 Toporyszcze Rozalia Telicka Kamienny Bród Leon Domicela Wisłocka Andrzej Bielak i Agnieszka Pikulska 178-03-50 709V-710V 74 Ż DM
22 9 1859 Lubar Marianna Grodzka Chutor Lubarski Dominik Rozalia Starżyńska Stanisław Terechowicz, Franciszka Skulska 641-1-19 23 85 Ż MP
7 8 1860 Krzemieniec Tekla Sokulska Marcelówka Paweł Jadwiga Ochocka 0.1-33 18V-19R 52 T
10 9 1860 Białogródka Mikołaj Strumiński Polachowa Antoni Karolina Szyszkowska Stefan Kustowski i Teresa Jakulska ż. Andrzeja 178-03-75 122V-123R 90 Ż DM
5 8 1860 Łabuń Franciszka Jaskulska Białopol Piotr Petronela Majewska Jan Lubaszewski i Barbara Prokop 178-03-75 309V-310R 51 Ż DM
1 9 1860 Lubar Róża Jadkiewicz Gizowszczyzna Tomasz Antonina Sokulska Jan Grombiczewski, Agnieszka Lubańska - wdowa 641-1-20 9 32 Ż MP
4 2 1861 Sielec Marianna Dąbrowska Męczyce Józef Rozalia Pikulska 593 10-11 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0006.htm
29 8 1861 Korytnica Augustyna Eugenia Blizińska Uściług Jan Wandalin Brygida Florentyna Kotowicz W, Maksymilian Bliziński, Felicjanna Mikulska ż. Wiktora, as. W. Wiktor Mikulski, Emilia Zaleska z. 233 8-9 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20233/pages/PL_1_436_233_0005.htm
19 1 1861 Łabuń Katarzyna Jaskulska Białopol Marcin Marcjanna Rychlicka Wojciech Bogusławski i Elżbieta Tomaszkiewicz 178-03-76 334V-335R 5 Ż DM
1 11 1861 Łabuń Marcela Teleżyńska Kośków Jan Franciszka Rewera Michał Ćwikliński i Kamila Okulska panna 178-03-76 346V-348R 73 Ż DM
27 5 1861 Połonne Władysław Michałowski Lasy Łabuńskie Aleksander Marianna Pakulska Adam Zamiechowski i Aleksandra Iglińska ż. Seweryna 178-03-76 24V-25R 92 Ż DM
11 9 1861 Połonne Rozalia Paszkowska Lasy Ponińskie Franciszek Honorata Pikulska Erazm Łaszewicz i Aleksandra Wereszczyńska ż. Józefa 178-03-76 36V-37R 142 Ż DM
28 9 1862 Białogródka Stanisław Rutkowski Bisóweczka Franciszek Krystyna Olędzka Franciszek Kozłowski i Anna Mikulska wdowa 178-03-77 122V-123R 86 Ż DM
19 4 1862 Deraźne Domicela Krzywokulska Skrehetówka Erazm Eleonora Gromadzka Jan Kołodyński i Emilia Gromadzka ż. Józefa 887 132-133 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0071.htm
26 1 1863 Sielec Zygmunt Romuald Michał Krasowski Sielec Erazm Marianna Skulska 892 421V-422R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0399.htm
19 6 1863 Żytomierz Florentyna Sokołowska Żytomierz Jan Cezaryna Mikulska Henryk Zaleski, Kulia Sokołowska 178-3-54 49 165 Ż DG
26 2 1863 Lachowce Aleksandra Mikulska Książęcin Stefan Teresa Czyż Gabriel Piotrowski i Anna Musiewicz ż. Hipolita 178-3-146 1V-2R 3 Ż DM
1 8 1863 Lachowce Karolina Mikulska Książęcin Michał Tekla Medyńska szl. Franciszek Medyński i Teresa Mikulska ż. Stefana 178-3-146 8V-9R 29 Ż DM
13 9 1863 Lachowce Marianna Medyńska Książęcin Wawrzyniec Franciszka Kolimowska (Skolimowska) Jan Piotrowski i Tekla Mikulska ż. Michała 178-3-146 11V-12R 41 Ż DM
29 11 1863 Lachowce Andrzej Mirecki Książęcin IN Paulina c. nieślubny wdowy, Jan Piotrowski i Teresa Mikulska ż. Stefana 178-3-146 14V-15R 55 Ż DM
18 8 1863 Szumsk Ludwik Wasilkowski Majdan Antonowiecki Kasper Karolina Demińska Feliks Sawicki, Ludwika Sikulska ż. Pawła 245-1-21 191V-192R 73 R RK
26 12 1864 Krzemieniec Szczepan Konstanty Fuks Lisznia Kazimierz Aleksandra Pikulska 1-37 4V-5R 16 T
25 7 1864 Krzemieniec Anna Jaskulska Krzemieniec Paweł Łucja Turobińska 1-38 20V-21R 59 T 188
5 8 1864 Lachowce Ignacy Trawiński Książęcin Florian Agnieszka Beyzymska Ignacy Wyrzykowski i Teresa Mikulska ż. Stefana 178-3-146 51V-52R 43 Ż DM
14 6 1864 Białogródka Antoni Mysłowski Sosnoweczka Feliks Salomea Niemirowska Andrzej Bilecki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 77V-78R 50 Ż DM
22 11 1864 Białogródka Katarzyna Rutkowska Sosnoweczka Józef Marianna Kozielska Roman Mirecki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 92V-93R 108 Ż DM
11 6 1865 Dederkały Antonina Malewska Dederkały Wielkie Stanisław Kamila Sokulska 56 169-170 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0089.htm
30 3 1865 Żytomierz Romuald Sokołowski Żytomierz Jan Cezaryna Mikulska syn kancelarzysty państwowego urzędu/ Grzegorz Sokołowski- reg.kol., Józefa Rykalska 178-3-61 49 322 Ż DG
9 6 1865 Białogródka Onufry Zarzycki Sosnoweczka Grzegorz Klementyna Winiarska Tomasz Zarzycki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 145V-146R 50 Ż DM
3 10 1865 Białogródka Klara Kozłowska Sosnówka Franciszek Teresa Milewska Tomasz Studziński i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-81 154V-155R 85 Ż DM
28 11 1865 Białogródka Elżbieta Czyż Sosnoweczka Tomasz Marianna Olędzka Leon Bejzymski i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-81 159V-160R 108 Ż DM
18 2 1866 Lachowce Piotr Podgórski Książęcin Jan Feliksa (Teofila) Zagajewska ch. 19.02, Gabriel Piotrowski i Teresa Mikulska ż. Stefana 178-3-146 124V-125R 5 Ż DM JZ
29 7 1866 Lachowce Stefan Mikulski Książęcin Michał Tekla Medyńska Jan Niemirowski i Teresa Mikulska ż. Stefana 178-3-146 134V-135R 36 Ż DM
11 9 1866 Lachowce Marianna Malinowska Załuże Władysław Julia Dobrowolska Józef Lipski i Paulina Mikulska ż. Albina 178-3-146 137V-138R 45 Ż DM
7 12 1866 Lachowce Mikołaj Dąbrowski Książęcin Seweryn Marianna Malicka Augustyn Goryszewski i Teresa Mikulska ż. Stefana 178-3-146 142V-143R 59 Ż DM
9 7 1866 Białogródka Aniela Jaskulska Sosnoweczka Józef Karolina Sawicka Andrzej Bilecki i Józefa Czyż ż. Jana 178-03-81 213V-214R 57 Ż DM
22 8 1866 Białogródka Aleksandra Jaskulska Bisóweczka Ludwik Marianna Bogusławska Józef Rowiński i Franciszka Staszewska ż. Feliksa 178-03-81 216V-217R 71 Ż DM
15 11 1866 Białogródka Jan Olędzka Sosnoweczka Apolinary Józefa Gęsicka Franciszek Bejzymski i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-81 224V-225R 101 Ż DM
25 10 1867 Rzyszczów Ludwik Polański Kaniów Jan Regina Mikulska Andrzej Balarski, Aleksandra Iwanow 312-1-92 218 49 m.K KM
6 8 1867 Lachowce Feliks Dąbrowski Książęcin Karol Katarzyna Radziszewska Gabriel Piotrowski i Teresa Mikulska ż. Stefana 178-3-146 174V-175R 38 Ż DM
29 9 1867 Lachowce Michał Niemirowski Książęcin Wincenty Marianna Grzybowska Gabriel Piotrowski i Teresa Mikulska ż. Stefana 178-3-146 179V-180R 52 Ż DM
2 10 1867 Lachowce Michał Konstanty Żelizetowski Kornica Stanisław Klotylda Kulska s. mieszkających na paszporcie, ch. Kazimierz Jakubowski i Emilia Witska ż. Galberta 178-3-146 182V-183R 63 Ż DM
4 2 1867 Białogródka Józef Bejzymski Sosnoweczka Franciszek Domicela Mińkiewicz Tomasz Czyż i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-81 267V-268R 11 Ż DM
4 10 1867 Białogródka Franciszek Budziszewski Puzyrki Małe Józef Barbara Jasińska Wincenty Sawicki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 289V-290R 100 Ż DM
7 10 1867 Białogródka Aleksander Rutkowski Sosnoweczka Józef Marianna Kozielska Wincenty Sawicki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 291V-292R 102 Ż DM
28 11 1867 Białogródka Antonina Jaskulska Sosnoweczka Józef Karolina Sawicka Jan Rychlicki i Eugenia Komarnicka ż. Edmunda 178-03-81 299V-300R 133 Ż DM
22 10 1867 Ostróg Olimpia Różycka Ostróg Wincenty Aleksandra Sokulska Jan Wesołowski, Struś żona Józefa 654-1-56 6R 6 R MZ
6 11 1868 Lachowce Karolina Dąbrowska Książęcin Seweryn Marianna Łanecka Florian Trawiński i Teresa Mikulska ż. Stefana 178-3-146 223V-224R 59 Ż DM
18 2 1868 Białogródka Julian Malicki Bisóweczka Jakub Monika Wiercińska Józef Rowiński i Marianna Jaskulska ż. Ludwika 178-03-81 346V-347R 14 Ż DM
21 2 1868 Białogródka Ignacy Medyński Sosnówka Wawrzyniec Franciszka Skulimowska Kazimierz Kędzierski i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-81 346V-347R 16 Ż DM
3 8 1869 Krzemieniec Franciszek Salezy Nowosielski Ludwiszcze Józef Karolina Skulska 1-48 17V-18R 49 T
22 4 1869 Białogródka Zofia Mysłowska Sosnoweczka Hieronim Magdalena Bogusławska Michał Bogusławski i Marianna Jaskulska ż. Ludwika 178-03-81 421V-422R 51 Ż DM
21 9 1869 Białogródka Mateusz Medyński Książęcin Franciszek Agata Kozielska Jan Podgórski i Tekla Mikulska 178-03-81 438V-439R 120 Ż DM
10 11 1869 Białogródka Józefa Mikulska Książęcin Stefan Teresa Czyż Jan Podgórski i Agnieszka Trawińska ż. Floriana 178-03-81 448V-449R 158 Ż DM
16 1 1869 Rzyszczów Władysław Golański Kaniów Jan regina Mikulska Piotr D? Zofia ? 312-1-96 219 11 m.K KM
2 8 1869 Ostróg Paweł Szczawiński Milatyn Władysław Teresa Soroczyńska Karol Matuszewski, Pawlina Sokulska żona Jana 654-1-56 14V 1 R MZ
10 9 1869 Ostróg Michalina Maria Sikorska Ostróg Karol Marcin Franciszka Sokulska ? Grzegorz Sobolewski, Joanna Staszkiewicz żona Ludwika 654-1-56 15V 6 R MZ
3 1 1870 Białogródka Marianna Podgórska Książęcin Jan Teofila Zagajewska Jan Bogusławski i Tekla Mikulska 178-3-84 1V-2R 2 Ż DM, JZ
1 4 1870 Ostróg Anton... Karpińsk Moszczanica Mikołaj Maria Sokulska Piotr Naumowicz, Wereszczyńska żona Honorata 654-1-56 23V 6 R MZ
24 1 1870 Białogródka Aniela Malicka Bisóweczka Jakub Monika Wiercińska Józef Rowiński Marianna Jaskulska ż. Ludwika 178-3-84 3V-4R 9 Ż DM
18 6 1870 Białogródka Antoni Bogusławski Książęcin Jan Feliksa Zawadzka Michał Trębicki i Teresa Mikulska ż. Stefana 178-3-84 23V-24R 79 Ż DM
10 11 1870 Białogródka Franciszek Iwiński Hulowce Józef Magdalena Mysłowska Ignacy Kobylański i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-3-84 39V-40R 144 Ż DM
30 12 1870 Białogródka Wincenty Medyński Książęcin Michał Paulina Pikulicka Florian Trawiński i Tekla Mikulska ż. Michała 178-3-84 47V-48R 175 Ż DM
21 6 1871 Wyszogródek Franciszka Stelmaszuk Korzkowce Jan Agnieszka Krzywokulska 1-55 52V-53R 16 T
10 7 1871 Wyszogródek Kamil Łozicki Pańkowce Józef Marianna Krzywokulska 1-55 53V-54R 19 T
25 8 1871 Wyszogródek Józef Milewski Sokołówka Michał Róża Krzywokulska 1-55 54V-55R 23 T
26 11 1871 Ostróg Adolf Szczawiński Milatyn Władysław Teresa Jaroszyńska Karol Matuszewski, Pa... Jakulska żona Jana 654-1-56 43V 7 R 47 MZ
17 2 1871 Białogródka Marianna Kędzierska Sosnóweczka Kazimierz Antonina Turkiewicz Mikołaj Pietrow i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-84 109V-110R 31 Ż DM
21 12 1871 Białogródka Helena Maria Żelazowska Białogródka Stanisław Klotylda Skulska chrz. 1.11.1872, Aleksander Jakubowski i Henryka Wimunth ż. Ludwika 178-3-84 241V-242R 140 Ż DM
13 1 1872 Wyszogródek Piotr Podstawczuk Ułaszczyńce Antoni Franciszka Krzywokulska 1-61 1V-2R 2 T 822
8 2 1872 Wyszogródek Roman Bodnaruk Ułaszczyńce Jan Anastazja Krzywokulska 1-61 2V-3R 5 T 823
12 3 1872 Ostróg Konstancja Wierzbicka Ostróg Mikołaj Marianna Sokulska K.. ..chałkowski, Wiktoria Wereszczyńska żona Honorata 654-1-56 48V 6 R MZ
3 5 1872 Białogródka Jan Buderacki Sosnóweczka Kajetan Marianna Grzybowska Kazimierz Kędzierski i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-3-84 210V-211R 48 Ż DM
10 8 1872 Białogródka Aniela Medyńska Książęcin Franciszek Agnieszka Kozielska chrz. 12.08, Jan Zagajewski i Tekla Mikulska ż. Michała 178-3-84 225V-226R 93 Ż DM, JZ
24 8 1872 Białogródka Wincenty Olędzki Sosnóweczka Marcin Rozalia Gałęska Józef Jaskulski i Karolina Jaskulska 178-3-84 227V-228R 99 Ż DM
2 10 1872 Nowogród Aniela Joanna Skulska Cwila Stefan Marianna Piekarska Faustyn Mańsurowski, Cezaryna Rykman panna 178-3-156 278V-279R 271 Ż 554 DW
15 12 1873 Dederkały Waleria Malewska Radoszówka Stanisław Kamila Sokulska 57 263 38 426-1- 10V-11R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0144.htm
1 3 1873 Szumsk Adolf Soczyński Majdan Dubieński Marceli Jadwiga Sykulska chrz. 4.03 Adolf Sawicki, Joanna Krasicka ż. Jana 1-226 72V-73R 20 T DM 390
7 4 1873 Szumsk Leon Szuprowicz Huta Antonowiecka Wincenty Marianna Głowacka chrz. 11.04 Jan Szuprowicz, Karolina Sykulska ż. Józefa 1-226 77V-78R 38 T DM 396
12 5 1873 Szumsk Janina Soczyńska Majdan Dubieński Stanisław Julia Sokulska chrz. 13.05 Piotr Soczyński, Karolina Sokulska ż. Józefa 1-226 81V-82R 53 T DM 400
15 1 1873 Białogródka Paweł Olszewski Bisówka Wielka Dominik Aniela Mikulska Wojciech Grzybowski i Anna Niemirowska ż. Walentego 178-03-84 331V-332R 9 Ż DM
20 1 1873 Białogródka Wincenty Kędzierski Sosnóweczka Kazimierz Antonina Turkiewicz Jan Czyż i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-84 334V-335R 16 Ż DM 0
10 3 1873 Białogródka Michał Oryszewski Książęcin Augustyn Małgorzata Piotrowska Michał Trembecki i Teresa Mikulska 178-03-84 344V-345R 47 Ż DM
9 10 1873 Białogródka Franciszek Sinicki Sosnóweczka Bazyli Rozalia Hieronim Mysłowski i Marianna Jaskulska ż. Ludwika 178-03-84 382V-383R 161 Ż DM
22 12 1873 Białogródka Antonina Mikulska Książęcin Stefan Teresa Czyż Michał Mikulski i Anna Mosiewicz 178-03-84 397V-398R 206 Ż DM
9 11 1874 Szumsk Marceli Przewłocki Antonowce Wincenty Marianna Sukulska chrz. 12.11 mieszcz. Andrzej Sykulski, Teresa Przewłocka ż. Jana 1-227 27V-28R 106 T DM 532
17 8 1874 Kuniów Wiktoria Krynicka Radohoszcz Mała Jan Marianna Jaskulska Jan Ciechoski? (Wojciechowski) i Teresa Ozimkowska ż. Karola 178-3-78 339V-340R 40 Ż DM
26 10 1874 Kuniów Marcelina Jaskulska Radohoszcz Mała Zygmunt Marianna Krynicka Stanisław Zabłocki i Helena Fidykowska 178-3-78 343V-344R 56 Ż DM
12 1 1874 Białogródka Joanna Jaskulska Sosnóweczka Józef Karolina Sawicka Jan Czyż i Marianna Jaskulska ż. Ludwika 178-03-84 447V-448R 9 Ż DM
26 5 1874 Białogródka Józef Jezierski Książęcin Paweł Petronela Zawadzka Stefan Mikulski i Tekla Mikulska ż. Michała 178-03-84 460V-461R 69 Ż DM
2 7 1874 Białogródka Karol Kędzierski Sosnóweczka Kazimierz Antonina Turkiewicz Jan Łaniewski i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-84 462V-463R 80 Ż DM
11 7 1874 Białogródka Aniela Trawińska Książęcin Florian Agnieszka Bejzymska Wincenty Piotrowski i Teresa Mikulska ż. Stefana 178-03-84 462V-463R 84 Ż DM
5 10 1874 Białogródka Franciszek Mosiewicz Książęcin Hipolit Anna Piotrowska Michał Trembecki i Teresa Mikulska 178-03-84 470V-471R 128 Ż DM
24 7 1875 Torczyn Apolinaria Idalia Stecka Litwa Franciszek Idalia Mikulska 661 26-27 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0014.htm
16 7 1875 Białogródka Antonina Mikulska Książęcin Michał Tekla Medyńska Jan Zagajewski i Teofila Podgórska (zm. 1878) 178-03-133 20V-21R 100 Ż DM, JZ
1 11 1875 Białogródka Karol Piotrowski Książęcin Wincenty Antonina Mirecka Franciszek Medyński i Tekla Mikulska ż. Michała 178-03-133 30V-31R 156 Ż DM
16 11 1876 Krzemieniec Aniela Sokulska Marcelina Jakub Paulina Zaręba Andrzej Sokulski, Katarzyna Sokulska panna 1-70 17V-18R 67 T
7 10 1876 Torczyn Marian Stecki Litwa Franciszek Idalia Mikulska 663 2-3 1 0
20 9 1876 Dederkały Franciszka Malewska Radoszówka Stanisław Kamila Sokulska 57 178 34 0.1-70 108V-109R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0099.htm
4 7 1876 Szumsk Karolina Przewłocka Majdan Antonowiecki Wincenty Marianna Sykulska chrz. 11.07 Mikołaj Wojnaszewski, Karolina Sykulska ż. Józefa 1-228 20V-21R 78 T DM 603
25 1 1877 Szumsk Paweł Mikołaj Fuks Żołobki Kazimierz Aleksandra Pikulska chrz. 30.01 Antoni Bereżecki, Maria Pacewicz ż. Sylwestra 1-229 5V-6R 19 T DM 651
12 2 1877 Szumsk Stanisław Soczyński Kamienna Góra Stanisław Julia Sykulska chrz. 13.02 Marcin Soczyński, Tekla Sykulska ż. Wawrzyńca 1-229 7V-8R 26 T DM 653
9 9 1877 Szumsk Anna Soczyńska Kamienna Góra Marcin Jadwiga Sykulska chrz. 11.09 Wincenty Sińkowski, Julia Zielińska ż. Franciszka 1-229 24V-25R 96 T DM 670
10 6 1877 Kuniów Antonina Jaskulska Miakoty Jan Franciszka Krzemińska Piotr Nawrocki i Ludwika Laszyńska ż. Erazma 178-3-78 458V-459R 44 Ż DM
8 6 1877 Rzyszczów Antoni Mikulski Kaniów Maria Mikulska Jan Polański, Natalia Smirnow, ż. Pawła 312-1-110 301 20 m.K KM
4 10 1877 Białogródka Józef Niewirowicz Sosnóweczka Stefan Katarzyna Mikulska Józef Czyż i Antonina Kędzierska 178-03-133 133V-134R 121 Ż DM
26 10 1877 Białogródka Maria Jaskulska Sosnóweczka Józef Karolina Sawicka Szymon Andrusiewicz i Antonina Kędzierska 178-03-133 134V-135R 132 Ż DM
4 11 1877 Białogródka Franciszka Bogusławska Sosnóweczka Jakub Rozalia Wyrzykowska Hieronim Mysłowski i Marianna Jaskulska ż. Ludwika 178-03-133 135V-136R 135 Ż DM
22 11 1877 Białogródka Jan Piotrowski Okopy Wincenty Antonina Mirecka Franciszek Medyński i Tekla Mikulska ż. Michała 178-03-133 136V-137R 143 Ż DM
19 3 1878 Torczyn Józefa Felicja Stecka Litwa Franciszek Idalia Mikulska 664 8-9 16 0
24 4 1878 Krzemieniec Marcelina Sokulska Marcelina Jakub Paulina Zaręba 426-1-72 7V-8R 27 T
15 7 1878 Szumsk Joanna Sykulska Huta Antonowiecka Józef Karolina Sawicka chrz. 19.07 Wincenty Przewłocki, Petronela Chuina ż. Jana 1-230 21V-22R 83 T DM 736
26 7 1878 Szumsk Anna Przewłocka Huta Antonowiecka Wincenty Marianna Sykulska chrz. 30.07 Tomasz Ostrowski, Petronela Chuina ż. Jana 1-230 22V-23R 86 T DM 737
27 11 1878 Szumsk Józefa Ostrowska Hucisko Antonowieckie Tomasz Tekla Paszkowska chrz. 4.12 Wincenty Przewłocki, Karolina Sokulska ż. Józefa 1-230 35V-36R 148 T DM 750
25 12 1878 Szumsk Stefan Zieliński Kamienna Góra Franciszek Julia Sykulska chrz. 26.12 Marceli Soczyński, Franciszka Stańkiewicz ż. Antoniego 1-230 38V-39R 161 T DM 753
23 9 1879 Białogródka Franciszka Podgórska Książęcin Jan Teofila Zagajewska Jan Zagajewski Teressa Mikulska, ż. Stefana 110 JZ 0 0
6 9 1879 Łanowce Jan Niewiadomski Kornaczówka Wiktor Aleksandra Krzywokulska 1-73 103V-104R 14 T
19 3 1879 Szumsk Innocenty Kotkowski Kamienna Góra Wincenty Józefa Paszkowska Józef Sykulski i Katarzyna Sykulska ż. Józefa 01-226 127V-128R 48 T 446 DM
6 9 1879 Szumsk Joanna Fuina Huta Antonowiecka Jan Petronela Sińkowska Wincenty Przewłocki i Karolina Sykulska ż. Józefa 01-226 142V-143R 107 T 461 DM
21 10 1879 Szumsk Petronela Soczyńska Kamienna Góra Marceli Ludwika Sykulska Jakub Oborski i Tekla Raczyńska ż. Walentego 01-226 147V-148R 127 T 466 DM
2 1 1879 Kuniów Weronika Krynicka Radohoszcz Erazm Karolina Wolska Karol Śliwiński i Katarzyna Jaskulska ż. Jana 178-3-78 537V-538R 2 Ż DM
26 3 1880 Torczyn Aleksander Stecki Kwasowica Franciszek Idalia Mikulska 666 12-13 16 0
21 7 1880 Krzemieniec Anna Sokulska Marcelina Andrzej Ewelina Przewłocka 1-74 11V-12R 32 T
31 4 1880 Meżyrów Franciszka Sokulska Petranie Franciszek Anna 904-6-1 22 W JS1
24 6 1881 Torczyn Janina Stecka Kwasowica Franciszek Idalia Mikulska 667 30-31 34 0
23 1 1881 Białogródka Adam Lipiński Białogródka Paweł Olimpia Okulska Andrzej Skulimowski, Marianna Zawadzka ż. Franciszka 17-2-76 2V-3R 10 Ch
10 4 1881 Szumsk Leon Zieliński Kamienna Góra Franciszek Julianna Sokulska chrz. 13.04 Rafał Krasicki, Marcelina Pestrowicz ż. Wojciecha 01-231 11V-12R 44 T DM 803
5 1 1881 Meżyrów Marianna Sokolska Sokulska Łopatyńce Piotr Marianna 904-6-2 3 W 2 JS1
25 10 1881 Meżyrów Waleria Sokulska Petranie Franciszek Anna Medwecka 904-6-2 53 W 13 JS1
1 2 1881 Berezdów Joanna Górska Zakrynicze Jerzy Franciszka Szelążek Seweryn Izdebski i Maria Skulska ż. Ludwika 178-03-169 595V-596R 15 Ż DM
20 9 1881 Krzemieniec Władysław Lassowy Marcelina Antoni Rozalia Cichońska Paweł Czarnecki, Paulina Sukulska 426-1-75 13V-14R 50 T 22 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47Q-7?i=21&cat=834008
26 10 1882 Szumsk Marian Soczyński Kamienna Góra Marceli Jadwiga Sokulska Walentyn Raczyński, Aniela Sińkowska ż. Wincentego 01-232 319V-320R 126 T
7 12 1882 Szumsk Anastazja Przywłocka Huta Antonowiecka Wincenty Marianna Sokulska Ignacy Mańkowski, Julia Sokulska ż. Andrzeja 01-232 326V-327R 149 T
29 10 1882 Białogródka Wincenty Medyński Okopy Józef Aleksandra Mikulska Wincenty Zagajewski Teofila Podgórska, ż. Jana 17-2-77 130 Ch JZ
12 5 1882 Kuniów Zofia Jaskulska Mikoty Jan Franciszka Krzemińska Michał Krzemiński i Józefa Bezemska ż. Marcina 178-3-78 671V-672R 29 Ż DM
1 10 1882 Berezdów Antoni Urbanowicz Prawutyn Wielki Jan Józefa Kokulska Antoni Ogilba i Franciszka Zakrzewska ż. Karola 178-3-169 651V-652R 108 Ż DM
24 12 1882 Meżyrów Malwina Faskiewicz Petranie Jan Maria Sokulska 904-6-4 2 W 2 JS1
7 5 1883 Dederkały Marianna Malewska Radoszówka Stanisław Kamila Mikulska 58 185-186 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0096.htm
18 2 1883 Meżyrów Józefa Sokulska Petranie Adam Marcelina Krupska 904-6-4 10 W JS1
1 9 1884 Kuniów Ludwika Andrej Radohoszcz IN Aniela Leżańska c. nieślubna wdowy, Feliks Piotrowski i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-78 777V-778R 54 Ż DM
23 10 1884 Luboml Józef Pilinkiewicz Luboml Stanisław Antonina Trylewicz Piotr Skotnicki, Rozalia Pikulska ż. Jana 327 68 133 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0036.htm
4 2 1884 Meżyrów Cecylia Sokulska Petranie Jan Julianna Jankowska 904-6-5 5 W JS1
29 4 1885 Szumsk Teofil Soczyński Kamienna Góra Marcin Ludwika Sykulska Pawel Biskupski, Karolina Sawicka 01-232 175V-176R 54 T
12 5 1885 Szumsk Franciszka Zielińska Kamienna Góra Franciszek Julia Sokulska Andrzej Paszkowski, Adela Oborska 01-232 177V-178R 64 T
26 10 1885 Szumsk Jadwiga Przewłocka Huta Antonowiecka Wincenty Marianna Sokulska Jan Gryszpiński, Franciszka Krzymińska z. Antoniego 01-232 191V-192R 137 T
22 12 1885 Kowel Maria Tuszewska Kowel Antoni Robert Maria Szukulska 287 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20287/pages/PL_1_436_287_0002.htm
23 10 1885 Dederkały Tadeusz Fuks Dederkały Wielkie Kazimierz Aleksandra Pikulska szl. Feliks Kasjanowski i Witalisa Wiszniowska panna 1-79 128V-129R 38 T 718 DM
1 11 1885 Dederkały Narcyza Malewska Radoszówka Stanisław Kamila Pikulska?/Sokulska Ludwik Malewski i Faustyna Świderska 1-79 129V-130R 40 T 719 DM
7 8 1885 Kuniów Karol Ostaszewski Radohoszcz Michał Antonina Makowska Kazimierz Ostaszewski i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 15V-16R 59 Ż DM
4 6 1885 Meżyrów Jan Krupski Słobódka Meżyrowska Jakub Maria Skulska 904-6-6 38 W JS1
4 6 1885 Meżyrów Maria Krupska Słobódka Meżyrowska Jakub Maria Skulska 904-6-6 39 W JS1
25 10 1886 Szumsk Stanisław Domański Hurby, par. Ostróg Teofil Antonina Sokulska 01-232 259V-260R 150 T
18 2 1886 Kuniów Anastazja Krynicka Siwir Maciej Petronela Popławska Franciszek Matrowski i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 47V-48R 11 Ż DM
3 5 1886 Kuniów Aleksandra Zabłocka Gurszczyzna Gabriel Teresa Krynicka Karol Żukowski i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 52V-53R 31 Ż DM
4 1 1886 Meżyrów Jan Kiszkowski Łopatyńce Augustyn Maria Sokulska Adam Sokulski i Julia Tomczenko żona Erazma 904-6-7 145V-146R 6 W JS1
11 4 1886 Meżyrów Stanisława Sokulska Petranie Jan Julia Jankowska Teodor Berezowski i Katarzyna Szturmirowicz żona Teofila 904-6-7 147-8V-149R 23 W JS1
31 5 1886 Meżyrów Józef Krupski Serbinowce Jakub Maria Sokulska Franciszek Strzelecki i Maria Dąbrowska żona Seweryna 904-6-7 150V-151R 34 W JS1
12 8 1887 Grzymałów Maria Rysz Łysa Góra Michał Katarzyna Mikulska Franciszek S???, Maria Kulska 1614 41 15 EK 0
20 4 1887 Szumsk Tekla Soczyńska Kamienna Góra Marceli Ludwika Sokulska Karol Szolc i Tekla Baczyńska ż. Wincentego 01-232 95V-96R 66 DM 963 T
11 8 1887 Szumsk Weronika Wereszczyńska Zielony Dąb Leon Weronika Sokulska Piotr Krasicki i Honorata Krajewska ż. Dionizego 01-232 104V-105R 113 DM 972 T
24 7 1887 Szumsk Adolf Zieliński Kamienna Góra Franciszek Julia Sokulska Jan Szuprowicz i Marianna Mach ż. Józefa 01-232 104V-105R 114 DM 972 T
11 11 1887 Meżyrów Marcin Wiszniowski Łopatyńce Józef Balbina Otwinowska Jan Maryńczuk i Maria Sokulska żona Piotra 904-6-8 158V-159R 67 W JS1
4 1 1888 Krzemieniec Amelia Skulska Marcelina Andrzej Ewelina Przewłocka 01-81A 1V-2R 3 T
3 3 1888 Krzemieniec Józefa Helena Olszanowska Smyga Albin Józefa Mikulska 01-81A 7V-8R 26 T
12 4 1888 Kuniów Aniela Jaskulska Miakoty Jan Franciszka Krzemińska Erazm Krynicki i Katarzyna Jakulska wdowa 178-3-86 132V-133R 36 Ż DM
28 5 1888 Kuniów Feliks Paciorkowski Hucisko Józef Dominika Krynicka Józef Podhorodecki i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 138V-139R 57 Ż DM
26 6 1888 Meżyrów Piotr Krupski Serbinowce Jakub Maria Skulska Jan Jankowski i Julia Skulska żona Jana 904-6-9 159V-160R 28 W JS1
24 12 1888 Meżyrów Adam Karpiński Petranie Kazimierz Tekla Piotrowska Jan Olszewski i Anna Sokulska żona Franciszka 904-6-9 166V-167R 60 W JS1
11 6 1889 Szumsk Antoni Wereszczyński Zielony Dąb Leon Wiktoria Sokulska Antoni Zieliński i Joanna Zielińska ż. Karola 01-232 18V-19R 86 T 884 DM
3 9 1889 Szumsk Adela Zielińska Kamienna Góra Franciszek Julia Sokulska Marceli Paszkowski i Adela Krasicka ż. Grzegorza 01-232 26V-27R 128 T 892 DM
7 1 1889 Kuniów Antoni Krynicki Radohoszcz Karol Teofila Śliwińska Aleksander Śliwiński i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 179V-180R 8 Ż DM
23 1 1889 Kuniów Jan Krynicki Siwir Maciej Petronela Popławska Anastazy Popławski i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 180V-181R 12 Ż DM
16 5 1889 Kuniów Piotr Krynicki Radohoszcz Erazm Anna Ostaszewska Franciszek Sokołowski i Wiktoria Jaskulska panna 178-3-86 187V-188R 49 Ż DM
22 10 1889 Kuniów Marian Popławski Dańkówka Adolf Zofia Dziatkowska Anastazy Choina i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 197V-198R 99 Ż DM
6 2 1889 Meżyrów Teofila Kierszkowska Łopatyńce Augustyn Maria Sokulska Paweł Maryńczuk i Barbara Maryńczuk żona Jana 904-6-10 160V-161R 12 W JS1 0
16 11 1889 Meżyrów Apolonia Sokulska Petranie Jan Julia Jankoska Teodor Berezowski i Anna Sokulska żona Franciszka 904-6-10 169V-170R 57 W JS1
16 11 1889 Meżyrów Stanisława Jankowska Petranie Jan Agata Sokulska Franciszek Sokulski i Maria Grubska żona Jakuba 904-6-10 169V-170R 59 W JS1
3 3 1890 Torczyn Zygmunt Stecki Litwa Franciszek Jan Adela Konstancja Mikulska 676 10-11 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0006.htm
21 7 1890 Szumsk Magdalena Przywłocka Huta Antonowiecka Wincenty Marianna Sokulska 01-233 121V-122R 109 T
14 1 1890 Krzemieniec Wiktoria Sykulska Marcinówka Andrzej Ewa Przewłocka 0.1-81W 3V-4R 9 T
9 9 1890 Krzemieniec Rozalia Sokulska Marcinówka Jakub Paulina Zaręba 0.1-81W 20V-21R 78 T
8 6 1890 Meżyrów Michalina Krupska Serbinowce Jakub Maria Sokulska Hiacenty Giżycki i Eugenia Sakin żona Jan 904-6-11 150V-151R 28 W JS1
26 12 1890 Meżyrów Stefan Kobylański Majdan Hołowczyniecki Antoni Joanna Otwinowska Nikodem Otwinowski i Maria Sokulska wdowa 904-6-11 155V-156R 54 W JS1
23 12 1891 Luboml Stanisław Arent Horodno Bronisław Apolonia Sokulska 335 14-15 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0008.htm
4 6 1891 Szumsk Aleksander Domański Załuże Teofil Antonina Sokulska 01-233 20V-21R 78 T
1 1 1891 Kowel Stanisław Tuszowski Kowel Antoni Robert Maria Szykulska 292 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20292/pages/PL_1_436_292_0003.htm
3 6 1891 Meżyrów Antoni Jankowski Petranie Jan Anna Sokulska Jan Otwinowski i Małgorzata Horodyska żona Stefana 904-6-12 158V-159R 29 W JS1
20 9 1891 Meżyrów Maria Kierszkowska Łopatyńce Augustyn Maria Sokulska Ferdynand Kierszkowski i Barbara Maryńczuk żona Jana 904-6-12 163V-164R 50 W JS1
14 5 1892 Krzemieniec Julia Sykulska Marcelina Andrzej Ewa Przewłocka 0.1-81D 8V-9R 31 T
14 2 1892 Kuniów Ewelina Krynicka Siwir Marcel Petronela Popławska Jan Daszkiewicz i Katarzyna Jaskulska ż.Karola 178-3-86 405V-406R 23 Ż DM
20 2 1892 Meżyrów Józef Otwinowski Majdan Hołowczyniecki Antoni Ewa Gliwińska Leon Jankowski i Franciszka Sokulska żona Bonifacego asystowali Walenty Sokołowski i Wiktoria Sokołowska panna 904-6-13 152V-153R 17 W JS1
24 5 1892 Meżyrów Antonina Sokulska Petranie Jan Julia Jankowska Antoni Radziewicz i Marianna Sokulska żona Jacentego 904-6-13 156V-157R 31 W JS1
5 11 1892 Meżyrów Michał Krupski Serbinowce Jakub Marianna Sokulska Antoni Niedźwiecki i Anna Nazerska żona Jana 904-6-13 159V-160R 45 W JS1
6 9 1893 Luboml Wawrzyniec Kraszczyński Luboml Adam Franciszka Kuczyńska Stefan Trofimowicz, Rozalia Pikulska ż. Jana 336 48 96 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0025.htm
20 1 1893 Szumsk Wincenty Domański Marynki Teofil Antonina Sokulska Jan Sołowski, Karolina Sawicka ż. Antoniego 74V-75R 17 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD68?i=200&cat=833998
2 10 1893 Łanowce Michał Krzysztof Sokołówka Klemens Filomena Marciniuk Franciszek Zalewski i Filomena Krzywokulska ż. Stanisława 1-81zh 146V-147R 38 T 282 DM
16 10 1893 Łanowce Łukasz Szypul Martyszkowce Antoni Filomena Oleksiuk Jakub Rudyk i Antonina Krzywokulska ż. Jana 1-81zh 147V-148R 41 T 283 DM
29 1 1893 Kuniów Franciszek Kaczanowski Radohoszcz Mała Antoni Marcelina Ostaszewska Stanisław Jasiński i Maria Jaskulska ż. Wincentego 178-3-86 461V-462R 15 Ż DM
10 9 1893 Kuniów Teofila Malinowska Radohoszcz Mała Karol Wiktoria Jaskulska Stanisław Krynicki i Petronela Krynicka ż. Macieja 178-3-86 481V-482R 127 Ż DM
17 6 1893 Meżyrów Narcyz Kiszkowski Łopatyńce Augustyn Marianna Sokulska Feliks Maryńczuk i Katarzyna Mazur żona Erazma 904-6-14 130V-131R 23 W JS1
19 9 1893 Meżyrów Aniela Otwinowska Majdan Hołowczyniecki Antoni Ewa Gliwińska ... Kędzierski i Franciszka Sokulska 904-6-14 131V-132R 36 W JS1
12 5 1895 Szumsk Józef Zieliński Kamienna Góra Franciszek Julia Sokulska 01-233 184V-185R 74 T
9 1 1895 Białogródka Wolski Kuźmińce Antoni Aniela Jaskulska Ignacy Podgórski, Tekla Podgórska ż. Dionizego 17-2-82 1R Ch
26 5 1895 Tynna Stanisława Polańska Tynna Franciszek Konstancja Mikulska Jan Sinkowski, Kazimiera Faustyna z domu Wojdewicz 17-1-550 107-108 56 Ch KP2
19 2 1895 Meżyrów Franciszek Sobolewski Petranie Karol Marianna Sokulska Kazimierz Sobolewski i Franciszka Ilnicka panna 904-6-15 153V-154R 16 W JS1
29 7 1895 Meżyrów Adolfina Sokulska Petranie Jan Julia Jankowska Julian Horodyski i Anna Sokulska żona Franciszka 904-6-15 157V-158R 39 W JS1
29 7 1895 Meżyrów Józef Jankowski Petranie Jan Agata Sokulska Franciszek Sokulski i Maria Krupska żona Jakuba 904-6-15 157V-158R 40 W JS1
27 3 1896 Kuniów Albin Malinowski Zakrynicze Karol Wiktoria Jaskulska Jan Święcicki i Petronela Krynicka ż. Macieja 178-3-86 604V-605R 35 Ż DM
26 7 1896 Meżyrów Anna Sokulska Petranie Jan Marianna Jankowska Jan Jankowski i Julia Jankowska żona Jana 904-6-16 165V-166R 35 W JS1
29 7 1896 Meżyrów Paulina Sobolewska Petranie Karol Marianna Sokulska 904-6-16 166V-167R 38 W JS1
3 11 1896 Meżyrów Jan Kwaśniewski Petranie Dominik Konstancja Sokulska Mikołaj Deduskuł i Klara Kozłowska żona Filipa 904-6-16 168V-169R 54 W JS1
11 2 1897 Tynna Marian Polański Tynna Franciszek Konstancja Mikulska Jan Doliński, Kazimiera Faustyna z domu Wojdewicz 17-1-550 163-164 21 Ch KP2
22 8 1898 Tuczyn Józef Górniak Horyńgród Jan Marianna Witek Marceli Muszyński, Marianna Pakulska 937 14V-15R 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0015.htm
1 8 1898 Szumsk Marianna Sokulska Huta Antonowiecka Jan Anna Ostaszewska 01-234 33V-34R 131 T
15 8 1898 Szumsk Marianna Domańska Załuże Teofil Antonina Sokulska 01-234 35V-36R 139 T
15 10 1899 Szumsk Karolina Sokulska Huta Antonowiecka Jan Anna Ostaszewska 01-235 51V-52R 206 T
1 8 1899 Kuniów Bronisława Malinowska Radohoszcza Mała Karol Wiktoria Jaskulska Ludwik Malinowski i Eleonora Malinowska panna 178-3-86 776aV-777R 109 Ż DM
20 2 1900 Kuniów Joanna Stańkiewicz Hurby Ksawery Bronisława Sokulska Antoni Stańkiewicz i Zuzanna Krasicka ż. Franciszka 178-3-86 816V-817R 33 Ż DM
20 2 1900 Kuniów Maria Stańkiewicz Hurby Ksawery Bronisława Sokulska Józef Chojna i Wiktoria Wereszczyńska ż. Leona 178-3-86 816V-817R 34 Ż DM
13 2 1901 Krzemieniec Bronislawa Sokulska Marcinówka Andrzej Ewelina Przewłocka 5 V-6 R 19 0
24 5 1901 Łanowce Zygmunt Pozichowski Białozórka Adolf Klementyna Mikulska 219 V-220 R 18 0
12 6 1901 Młynów Janina Tkaczyńska Młynów Stanisław Felicja Pikulska gub. Lubelska, pow. Chełm, Henryk Orzechowski, Marcela Gładkowska ż. Józefa 740-2-402 91V-92R 85 R 1874 RK
13 4 1902 Tuczyn Antonina Kubik Korościatyn Wojciech Józefa Piszczakowska Stanisław Kubik, Marianna Pakulska ż. Marcina 969 8V-9R 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0011.htm
2 3 1902 Szumsk Helena Domańska Załużczyzna Teofil Antonina Sokulska 01-236 238V-239R 52 T
22 9 1902 Luboml Paweł Kraszczyński Luboml Szymon Anna Jankowska Adam Kraszczyński, Rozalia Pikulska ż. Jana 981 43 V-44 R 168 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0044.htm
6 1 1903 Żytomierz Aniela Żukowska Żytomierz Edmund Wawrzyniec Zofia Anastazja Mikulska Julian Chotkowski, Leokadia Krajewska panna 178-3-171 91V-92R 13 Ż 179 DW
8 4 1903 Żytomierz Marian Radziejewski Żytomierz Kornel Anna Skulska ksiądz Kazimierz Naskręcki, Maria Fremi 178-3-171 118V-119R 147 Ż 233 DW
6 3 1905 Luboml Tomasz Kraszczyński Luboml Adam Franciszka Kuczyńska Stefan Olifirowicz, Marianna Pikulska ż. Jana 1009 170 34 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0094.htm
26 11 1906 Młynów Maria Skrzypkowska Ludwikówka Antoni Kazimiera Wakulska gub. Siedlecka, pow. Włodawa, Stanisław Sobieski, Maria Zdanowska ż. Piotra 740-2-414 24V-25R 116 R 1494 RK
27 6 1907 Horochów Władysław Tkaczyński Bużany Stanisław Felicja Pakulska 993 19 79 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0024.htm
10 8 1908 Ołyka Stanisława Mikulska Nowosiółki Andrzej Paulina Skiba 1019 582 173 MO
12 12 1908 Jałowicze Kazimierz Skrzypkowski Ostrożec Antoni Kazimiera Wakulska 999 38 MO
25 2 1908 Krzemieniec Anna Oleksiuk Białokrynica Franciszek Marcelina Sokulska zm. 12.4.1991 w Trzebiatowie 1936r ślub 13 WS
15 11 1908 Szumsk Jan Przewłocki Huta Antonowiecka Adam Adela Sawicka Jan Strzelecki, Józefa Sokulska ż. Ludwika 426-1-97 37V-38R 184 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HD-H?i=641&cat=834001
1 10 1909 Tajkury (Zdołbunów) Remigiusz Zenon Flegier Zdołbunów Manswet Zenon Maria Okulska Tomasz Łukasz Flegier, Cecylia Leokadia Jelinek ż. Ludwika R-740-4-69 19 V-20 R 83 0
11 7 1909 Horochów Antoni Mieczysław Tkaczyński Bużany Stanisław Feliksa Pikulska 995 14 64 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0019.htm
1 11 1912 Krzemieniec Stanisław Oleksiuk Białokrynica Franciszek Marcelina Sokulska zm. 8.7.1981 - Trzebusz pryw. WS
15 11 1914 Kijów Św. Aleksandra Mikołaj Bortkiewicz Aponiel<