Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 778 wyników dla: Lech

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
29 5 1784 Kozowa Łucja Blecharska 0,5 Kozowa 272 c. Sebastiana i Jadwigi 704L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20704/pages/PL_1_301_704_0003.htm
5 3 1798 Lubar Ewa Lechwarowska 70 Rohoźna łacina, 178-49-3 602R-602V Ż Mg
5 12 1812 Kuniów Michał Lech 60 Kozin szl. 297-1-086 33R Ł
22 12 1820 Krzemieniec Katarzyna Baczyńska 39 Krzemieniec z Tolkaczów , 1-v Szelechowska, wd. Antoni, 299 108 95 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0059.htm
1 1 1822 Krzemieniec Apolonia Palechin (?) 10/52 Bonówka 299 124 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0067.htm
4 4 1828 Niewirków Michał Mielechowski 4 Niewirków s. Ur. Józefa i Anny z Jankowskich 171-1-1 270R 36 R Mg 7165
2 6 1828 Niewirków Hieronim Mielechowski 21 Międzyrzecz ksiądz z Zakonu Kaznodziejskiego 171-1-1 271R 42 R Mg 7166
30 12 1829 Olewsk Jan Lech 49 Rudnia Lwa owdowił Mariannę z Lesickich, zostawił po sobie synów Jana, Grzegorza, Jakuba, Tomasza i Wojciecha, z gorączki 178-3-3 495R 4 Ż Na 906
29 6 1829 Bazalia -fil.Tereszki Marianna Klechniowska 40 Wolica Wąsowicza ur., mąż Teodor obrządku unickiego, synowie Feliks i Andrzej oraz córka Helena 178-3-95 246V 20 Ż DM
20 11 1830 Targowica Aleksander Lechnicki 4 Rudłów s. Klemensa i Józefy Zawadzkiej 816 227 V 15 ZP 0
24 11 1830 Targowica Klemens Lechnicki 2 Rudłów s. Klemensa i Józefy Zawadzkiej 816 227 V 16 ZP 0
6 4 1830 Olewsk Teresa Lech 3 Rudnia Lwa córka Wojciecha i Marianny z Garbowskich, z ospy 178-3-3 496R 11 Ż Na
15 8 1830 Olewsk Anna Garbowska 60 Rudnia Staryki z domu Lech, owdowiła Grzegorza, zostawiła synów Anastazego i Feliksa oraz córki Teklę, Euksemię i Mariannę, z biegunki 178-3-3 496V 18 Ż Na
16 8 1830 Olewsk Jan Szpakowski 4 Rudnia Staryki syn Grzegorza i Balbiny z Lechów, z biegunki 178-3-3 496V 19 Ż Na
17 8 1830 Olewsk Anna Szpakowska 3 Rudnia Staryki córka Grzegorza i Balbiny z Lechów, z biegunki 178-3-3 496V 20 Ż Na
25 9 1830 Olewsk Anna Garbowska 5 Rudnia Staryki córka Jana i Marianny z Lechów, z biegunki 178-3-3 497V 25 Ż Na
15 2 1831 Targowica Władysław Lechnicki 3/12 Babołoki s. Hipolita i Felicjanny Miaskowskiej 817 252 R 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0260.htm
16 3 1831 Olewsk Julianna Lech 2 Rudnia Lwa córka Tomasza i Marianny z Całków, z odry 178-3-4 450V 6 Ż Na
28 3 1831 Olewsk Marianna Lech 4 Rudnia Lwa córka Tomasza i Marianny z Całków, z odry 178-3-4 450V 9 Ż Na
18 5 1831 Olewsk Jan Romaniewicz 8 Rudnia Lwa syn Łukasza i Marianny z Lechów, z odry 178-3-4 451R 13 Ż Na 883
19 1 1831 Olewsk Eleonora Ziębicka 1 Sechy (Tomaszgród) córka Stanisława i Apolonii z Lechów, z cholery 178-3-4 451R 16 Ż Na 883
4 4 1832 Lachowce Jan Lech 9/12 Lachowce s. ur. Kazimierza i Marianny z Łostowskich 171-1-5 113V 27 R DM
27 2 1835 Wiszenki Honorata Olechnowicz 63 Wiszenki z Kotelnickich; wdowa po Antonim; poz. s. Józefa l.27 (zm.27.02.1835); poch: 02.03. 821 61 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0062.htm
11 12 1835 Luboml Klemens Olechwirowicz 3/52 Luboml r. Tadeusz, Oksenia Koladyńska 850 440 103 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0233.htm
18 5 1835 Lachowce Ludwik Lech 7 Lachowce s. ur. Kazimierza i Marianny z Łotockich 171-1-8 121V 36 R DM
6 3 1836 Tuczyn Apolonia Lech 60 Woronów ur., mąż Jan, syn Michał, córki Agnieszka, Katarzyna, Helena i Elżbieta 171-1-9 165V 6 R DM
20 5 1837 Katerburg Julianna Olechowicz 54 Tylawka mąż Teodor 200 198 19 195
19 11 1837 Luboml Franciszka Malczewska 25 Binduga ur. Olechowska 852 609 89 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0319.htm
16 5 1837 Krzemieniec Julianna Olechowicz 51 Tylawka urodzona, synowie Wojciech, Michał i córka Katarzyna 01-11 51R 46 T 195 DM
27 1 1837 Równe Jan Lech 70 Równe sław., żona Tekla, potomstwa po sobie nie pozostawił 171-1-10 143R-143V 3 R DM
19 10 1838 Olewsk Anastazy Lech 9/12 Dołhosiele z ospy 178-3-6 457V 12 Ż Na
21 10 1839 Lachowce Mikołaj Lech 2 Lachowce s. Kazimierza i Marianny z Łotockich 879 88 V 45
10 1 1839 Berezne Anastazja Lech 50 Rudnia Bobrowska z Kuryatów, mąż Antoni, syn Michał, córki Franciszka i Aniela 879 222 R 2
9 3 1839 Berezne Rozalia Lech 2 Rudnia Łęczyńska c. Jana i Katarzyny z Kondrackich 879 222 V 9
11 3 1839 Berezne Józef Pawłowski 2 Balarka Chotyńska s. Mikołaja i Katarzyny z Lechów 879 223 R 10
11 5 1839 Berezne Mikołaj Węgłowski 2.5 Rudnia Bobrowska s. Piotra i Franciszki z Lechów 879 223 V 18
20 9 1839 Berezne Nikodem Lech 10/365 Rudnia Łęczyńska s. Adama i Brygidy z Halczuków 879 224 V 26
20 12 1839 Berezne Marianna Lech 82 Jabłonne z Druchowej, wdowa po drugim mężu Janie, synowie Felicjanm Jan, Paweł i Jakub 879 225 R 32
30 7 1839 Targowica Zofia Lechnicka 2 Rudłów c. Klemensa i Józefy Zawadzkiej 825 266 R 21 ZP 0
17 1 1839 Olewsk Apolonia Lech 54 Lwa z domu Muchorowska, wdowa, zostawiła po sobie synów Wojciecha i Jana, ze starości 178-3-8 501R 1 Ż Na
10 10 1840 Wyszogródek Barbara Olech 3 Pachinia c. Mikołaja i Magdaleny 871 613 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0324.htm
9 3 1840 Targowica Edward Lechnicki 8 Rudłów s. Klemensa i Józefy Zawadzkiej 826 282 R 3 ZP 0
22 3 1840 Targowica Michał Lechnicki 3 Rudłów s. Klemensa i Józefy Zawadzkiej 826 282 V 4 ZP 0
17 4 1840 Targowica Karol Lechnicki 7 Rudłów s. Klemensa i Józefy Zawadzkiej 826 282 V 6 ZP 0
24 2 1841 Łuck Bronisław Lechtański 10/12 Rokinie s. Piotra i Kamilli Sobolewskiej 377 50 19 827 25R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0028.htm
25 7 1841 Tuczyn Jan Lech 75 Woronów ur., wdowiec, syn Michał, córki Katarzyna, Agnieszka, Julianna i Elżbieta 171-1-12 169R 17 Ż DM
20 2 1842 Berezne Aleksandra Lech 50 Rudnia Łęczyńska z Żygadłów, mąż Michał, synowie Adam i Kazimierz, córki Pawlina i Teresa 881 276 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0282.htm
21 11 1842 Berezne Marianna Mucharowska 33 Rudnia Bobrowska z Lechów, mąż Leon, syn Jan, córki Teresa i Anna 881 277 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
15 12 1842 Berezne Szymon Bronowicki 85 Rudnia Druchowska wdowiec po Apolonii z Lechów, synowie Mateusz, Jan, Antoni, Jakub i Hilary, córka Marianna 881 277 V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
21 12 1842 Berezne Rozalia Nitecka 70 Rudnia Kniasielska z Lechów, wdowa po Antonim, synowie Kazimierz i Benedykt, córki Marianna i Agnieszka 881 278 R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
16 6 1842 Korzec Wojciech Kuriata 50 Rudnia Pereweżnia żona Marianna z Lechów, synowie Aleksander, Feliks i Jan, córki Marianna i Rozalia 873 192 59 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0101.htm
21 11 1842 Korzec Rozalia Kuriata 8/12 Pereweżnia córka Wojciecha i Marianny z Lechów 873 203 93 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0106.htm
25 11 1843 Klewań Franciszka Kilijanowska 2 Broniki c. Franciszka i Agnieszki z Lechów 882 142 V 14
10 12 1843 Tuczyn Ewa Lech 30 Woronów mąż Michał, potomstwa nie zostawiła 882 163 V 21
27 3 1843 Niewirków Małgorzata Olechowska 15 Niewirków c. Adama i Franciszki z Złotolińskich 882 258 R 9
28 7 1843 Berezne Leonora Pawłowska 9/12 Balarka Chotyńska c. Michała i Katarzyny z Lechów 882 220 R 17
3 3 1843 Korzec Marianna Borowska 7/12 Bilczaki Bielczaki córka Pawła i Ewy z Lechów 874 250 19 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0128.htm
25 9 1843 Korzec Katarzyna Borowska 2,5 Bielczaki córka Pawła i Ewy z Lechów 874 263 57 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0134.htm
12 2 1844 Katerburg Małgorzata Bolechowska 40 Rybcza mąż Antoni, synowie Gabriel i Jan 199 334 1 380
8 10 1844 Kazimirka Hieronim Lech 1/52 s. Stanisława i Honoraty z Kłosowskich 883 224 V 8 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0231.htm
16 11 1844 Wyszogródek Karolina Olech 4 Pachinia c. Mikołaja i Magdaleny 875 871 23 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0463.htm
23 12 1844 Olewsk Anna Gnietecka 1 Rudnia Zolnia z kaszlu, córka Dominika i Marianny z d. Lech 178/3/12 443R 1 Ż Na
14 9 1845 Katerburg Jan Bolechowski 1,5 Rybcza s.Antoniego i Małgorzaty z Pieleckich 200 37 26 427
29 9 1845 Korzec Wiktoria Borowska 1,5 Bielczaki córka Pawła i Ewy z Lechów 876 222 76 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0119.htm
18 11 1845 Kazimierka Honorata Lech 4 Karaczun c. NN i Magdaleny 884 258 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0266.htm
30 11 1845 Kazimierka Pawlina Domalewska 3 Karaczun c. Wojciecha i Marianny z Lechów 884 258 V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0266.htm
27 2 1845 Wiszenki Leon Szlecher 64 Rożyszcze z par. Brochowskiej; poch: 03.03. 771 22 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0013.htm
15 3 1845 Olewsk Anna Lech 38 Staryki z połogu, mąż Jan Lech, córki Małgorzata i Anna 178/3/12 443R 6 Ż Na
17 4 1846 Targowica Elźbieta Lechnicka 2 Babołoki c. Hipolita i Felicjanny Miaskowskiej 832 200 R 3 ZP
30 4 1846 Targowica Alojzy Lechnicki 54 Rudłów wd. Ewa Burzyńska, s. Stanisław, Antoni, c. Józefa 832 200 R 4 ZP 0
9 9 1846 Kazimierka Stanisława Lech 30 Karaczun z konwulsji, ż. Honorata, s. Ireneusz 885 258 22 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0268.htm
13 3 1847 Korzec Karolina Kuriata 4 Klonowe córka Pawła i Urszuli z Lechów 38 PW R
2 1 1847 Horochów Marcelina Żelechowski 2 Horochów s. ur. Józefa i Agnieszki z Nowickich 85 37 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0021.htm
9 1 1847 Horochów Marianna Zelechowska 4 Horochów c. ur. Józefa i Agnieszki z Nowickich 85 38 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0022.htm
7 9 1847 Ptycza Józef Mielechowski 66 Pisczanka odnodworzec, żona Anna, dzieci: Leopold, Jan, Katarzyna, Zuzanna 833 501 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0269.htm
1 6 1847 Ostróg Edward Lechtański 1/52 Międzyrzec Ostrogski s. 1-dw., Fabiana i Praksedy z Żorgaczów 171-1-13 39R 64 R DM
16 4 1847 Olewsk Wojciech Garbowski 21 Staryki z suchot, żona Katarzyna z d. Lech, syn Jan, córka Anna 178/3/19 484R 5 Ż Na
6 6 1848 Targowica Marianna Lechnicka 20 Babołoki c. Hipolita i Felicjanny Miaskowskiej 834 368 R 12 ZP 0
26 12 1849 Lachowce Kazimierz Lech 66 Lachowce 1-dw., żona Marianna, syn Aleksander i córka Barbara 171-1-15 185R 53 R DM
22 7 1850 Lachowce Karolina Lech 0,5 Lachowce c. 1-dw. Aleksandra i Pauliny Rozwalskiej 171-1-16 323R 39 R DM
10 6 1853 St. Oleksiniec Piotr Lechkun 2 Łopuszna s. Mateusza i Ewy z Dubińczuków 878 321 23
9 9 1853 St. Oleksiniec Maria Lechkun 2 Łopuszna c. Bartłomieja i ewy z Gałsajewów 878 324 33
10 7 1854 Krzemieniec Hilary Żelechowski 61 Krzemieniec chłop, żona Barbara z d. Lewandowska, dzieci nie zostawił 0.1-26 52R 53 T
11 9 1855 Kowel Scholastyka Mądrzyjewska 70 Myślina z Orlechów, 1-dw., wdowa po Janie zmarłym 6 miesięcy wcześniej, syn Leon, córka Tekla 257 196 333 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0103.htm
16 7 1855 Koniuchy Franciszek Żelechowski 90 Kremesz szl., wdowiec po Katarzynie z Lewickich 896 155V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20896/pages/PL_1_436_896_0156.htm
23 12 1857 Brody Rozalia Trendel 6/52 Suchodoły 108 c. Józefa i Marii Olechowskiej L 80V
8 1 1857 Olewsk Michał Lech 75w Słoboda Sobiczyńska ze starości, ż. Melania, synowie Ignacy i Feliks, córka Marianna 178-3-126 799V 2 Ż Na
11 1 1859 Brody Honorata Frondel 8/365 Suchodoły 110 c. Józefa i Marii Olechow L 52R
5 3 1859 Olewsk Honorata Januszkiewicz 5 Słoboda Borowa z odry, córka Tomasza i Katarzyny z d. Lech 178/3/50 773V 4 Ż Na
25 3 1859 Olewsk Stefan Januszkiewicz 6/12 Słoboda Borowa z odry, syn Tomasza i Katarzyny z d. Lech 178/3/50 774R 5 Ż Na
27 5 1859 Olewsk Brygida Lech 46 Dołhosile z puchlizny, z d. Donat, wdowa, synowie Narcyz i Michał, córka Marianna 178/3/50 774R 8 Ż Na
12 3 1860 Targowica Teodozja Lechnicka 3 Rudlów c. ziemian Antoniego i Konstancji z Zabotinów 841 299 1 0
14 8 1860 Torczyn Helena Wojciechowska 16/12 Torczyn c. szl. Baltazara i Delfiny z Lechnickich 646 37 14 841 471 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0020.htm
3 5 1861 Brody Franciszka Olechowska 52 Suchodoły 63 z d. Sztatkowska, od 24 l mąż Teodor L 26
25 7 1861 Krzemieniec Marek Bolechowski 26 Krzemieniec aresztant, pruski poddany 0.1-34 67R 69 T
4 12 1863 Targowica Wanda Lechnicka 23 Podhajce z d. Lechnicka, wielmożna, mąż Mieczysław, syn Stanisław, córka Maria 22-1-214 416 R 16 Ł 0
16 4 1866 Stary Oleksiniec Maria Kozioł 1 Łopuszna z kaszlu, c. chł. Jana i Marii z Lechkunów 1-39 96V 9 T 343
15 7 1867 St. Oleksiniec Helena Kozioł 5/365 Łopuszno z konwulsji, c. chł. Jana i Marianny z Lechkunów 426-1-41 107R 23 T 572
26 12 1867 St. Oleksiniec Teodozja Wesołowska 2 Łopuszno od kaszlu, c. chł. Stefana i Katarzyny z Lechkunów 426-1-41 109V 38 T 575
23 12 1868 Lachowce Aleksander Lech 43 Lachowce szl., żona Paulina z Rozwalskich, synowie Wincenty, Tomasz, Antoni i Adam, córki Antonina i Marcelina 178-3-146 246R 36 Ż DM
8 11 1870 Tuczyn Aleksandra Sadowska 55 Tuczyn z Lechów, wdowa, córka Antonina 684 55 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0030.htm
16 5 1871 St. Wiśniowiec Maria Kozioł 3 Łopuszno c. chł. Jana i Marii z Lechkunów 1-55 44R 13 T
13 2 1873 Jałowicze Bogumiła Zawadzka 78 Babołoki z d. Lechnicka, ziemianka, wdowa 147 33 6 0
27 4 1874 Luboml Karol Rudzki 5/12 Jankowce r. Stefan, Joanna Olechwicz? 317 92 54 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0050.htm
20 6 1876 Krzemieniec Barbara Żelechowska 77 Krzemieniec miesz., wdowa po Hipolicie, dzieci nie zostawiła 426-1-70 38R 39 T
7 12 1880 Krzemieniec Maria Żelechowska 50 Stożek z d. Jegert, mąż Hipolit, syn Florian 1-74 45V 69 T
4 1 1885 Ołyka Marianna Mikłaszewska 6/12 Cumań Leona i Józefy z Lechów 506 76 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0040.htm
2 6 1887 Grzymałów Michał Mazur 3/12 Kałaharówka s.Wojciecha i Ireny zd.Bolechowska 1614 99 1 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0051.htm
11 3 1889 Grzymałów Antoni Olech 9 Grzymałów s.Michała i Katarzyny zd.Zatońska 1614 229 10 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0120.htm
16 2 1889 Radziwiłłów Delfina Wojciechowska 61 Radziwiłłów z d. Lechnicka, wdowa, syn Aleksander 0.1-81 B 69V 8 T
20 7 1891 Krzemieniec Michał Żelechowski 2/12 Krzemieniec s. NN i Eleonory 0.1-81G 38R 30 T
22 10 1893 Jałowicze Zofia Kutkiewicz 1,5 Holeszów c. obcokraj. z Galicji Antoniego i Antoniny Klecha 165 46 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0026.htm
13 7 1895 Brody Jan Tomasz Fiłyk 7/12 Suchowola 110 s. Józefa i Anastazji Lechkun L 11
18 3 1897 Kowel Zofia Hejman 11 Kowel c. szlachciców warszawskiej guberni i powiatu Aleksandra Konstantego i Bronisławy z Olechowskich 908 52 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0043.htm
27 12 1901 Ołyka Hieronim Klepsa 4 Pokaszczów s. austriackich poddanych Józefa i Marianny z Plechów 953 84 64 0
2 1 1902 Horochów Kazimierz Olech 51 Strzelcze pozostawił żonę Teklę z d. Janc 960 48 2 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0043.htm
14 1 1902 Niewirków Julian Lech 0,5 Huta Bystrzecka s. mieszczan rówieńskich Tomasza i Jadwigi z Kuriatów 965 74 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0068.htm
7 3 1903 Horochów Maria Pielecha 2 Smyków córka Józefa i Honoraty z Gawlickich 961 49 14 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0040.htm
3 8 1904 Niewirków Marceli Bronowicki 18 Niemilja Franciszka i Franciszki z Lechów 982 81 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0071.htm
16 11 1904 Niewirków Marcelina Bronowicka 2 Niemilja Karola i Karoliny z Lechów 982 85 68 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0075.htm
7 1 1905 Niewirków Leontyna Kuriata 2 Rudnia Pohoryłowska c. Ksawerego i Pauliny z Lechów 983 79V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0070.htm
17 4 1905 Niewirków Józef Wilczyński 65 Słoboda Stryj mieszczanin, żona Feliksa z Lechów, synowie Felicjan, Stanisław i Leon, córki Adela, Felimena i Bronisława, z 1-go małż. synowie Antoni i Dionizy, córki Antonina i Wiktoria 983 83R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0073.htm
15 7 1905 Włodzimierz Stanisław Klecha 2/12 Zarzecze s.austr.poddanych Michała i Marianny z Fryzów 991 86V 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0085.htm
30 9 1907 Szumsk Feliksa Lechman 2 Bryków c. chł. Franciszka i Marianny z Stefańskich 01-236 81R 61 T
24 1 1911 Ołyka Józef Krakowiak 10 Długoszyje Franciszka i Katarzyny Lechowicz 1063 75 10 MO
21 6 1911 Ołyka Józef Lechnia 8/52 Cumań Stanisława i Emilii z Chodorowskich 1063 82 56 MO
15 4 1912 Ołyka Józef Lechnia 1 Cumań Stanisława i Heleny z Chodorowskich 1050 142 23 MO
4 1 1914 Jałowicze Maria Wysocka 60 Rudlew z Lechnickich, szl., mąż Cyryl, dzieci nie zostawiła 1054 41V 1
21 5 1916 Włodzimierz Anna Pielecha 2 f.Siedmiarki c.Jana i Antoniny z Rejerów 1077 12-13 42 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0007.htm
31 1 1917 Tbilisi Maria Olechno 33 Tbilisi z d. Parpoc, żona chłopa kowieńskiej gub. 290 42 Tb
31 8 1917 Włodzimierz Józef Sudoł 7/12 kol.Białozowszczyzna s.Filipa i Katarzyny z Klechów 1077 50-51 65 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0026.htm
16 8 1917 Torczyn Aniela Pilechewicz 2 Ludwików Antoni i Paulina z Fugow 1082 39 31 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0041.htm
8 4 1918 Berezne Gracjan Lech 50 kol. Bereźniki s. Józefa, syn Adam, córki Antonina i Paulina (protokół zeznań 2/1927)
1 7 1925 Radziwiłłów Antonina Trembecka 42 Baranie z Żelechowskich, mąż Zygmunt, syn Jan, córki Janina i Alina 1-119 108 V 15 T 0
14 8 1928 Radziwiłłów Michał Żelechowski 56 Radziwiłłów kawaler, s. Hipolita i Konstancji z Minasiewiczów 1-119 181 R 23 T 0
4 2 1929 Radziwiłłów Tomasz Młynarczyk 64 Podzamcze żona Agata z Olechów, synowie Edward, czesław i wacław, córki Zofia, Genowefa i Helena 1-119 254 V 2 T 0
24 1 1935 Poczajów Halina Klechniowska 0 Budki c. Antoniego i Stanisławy z Ludników 1 0
24 1 1935 Poczajów Stanislawa Klechniowska 0 Budki c. Antoniego i Stanisławy z Ludników 2 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
24 5 1739 Szumsk Helena Vielechowska Wielechowska Andrzej Helena Jan Barański, Marianna Krasowska 297-1-180 3V Ł RK 7
29 2 1755 Białogródka Wojciech Mazurczuk Suchorzyńce Wojciech Nascia Podolska data ch., Jan Polechon i żona Wawrzyńca Mazurka 178-51-95 8R 7 Ż DM
31 8 1756 Białogródka Ignacy Zieliński Krzyworudka Ignacy Anna Józef Łupiński i Konstncja Lechóchowska , asyt. Ignacy Bachnicki i Petronela Leonówna 178-51-95 9V 14 Ż DM
10 2 1765 Szumsk Apolonia Marianna Matuszewska Lepeszówka Marcin Anna Benedykt Wysocki, Barbara Olechowska 297-1-180 125R Ł 4482 RK 0
25 2 1770 Szumsk Franciszka Matuszewska Szumsk N. Anna Stanisław Dembicki, Barbara Olechowska, Ignacy Piskerski, Marianna Dembicka 297-1-180 150R Ł RK 4536
10 3 1771 Szczurowice Franciszka Drozdowska Szczurowice Marcin Zofia Lech Paprocki, Ewa Rukietkowa 1310L 8 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0005.htm
5 9 1772 Szumsk Antoni Miechowicz Lechowicz Bryków Paweł Katarzyna Wojciech Wilczynski, Katarzyna Dobrzanska, Marcin Białokur, Justyna Tarnaska 297-1-180 161R Ł RK 4560
1 4 1773 Szumsk Apolonia Polechowska Bołożówka Józef Katarzyna Józef Danicz, Marianna Kobierska, Michał Thorzeski, Marianna Szymańska 297-1-180 164R Ł RK 4567
29 12 1775 Szumsk Wiktoria Lichowicz Lechowicz Bryków Paweł Katarzyna Franciszek Kruszynski, Marianna Koniewska panna, Michał Białokur, Marianna Zurmianka panna 297-1-181 14R Ł 014a RK
4 7 1776 Potylicz Marianna Lechowicz Potylicz 351 Franciszek Barbara 1114L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201114/pages/PL_1_301_1114_0001.htm
8 9 1776 Szumsk Regina Rudnicka Szumsk Piotr Ludwika Jakub Blecharski, Anastazja Dąbrowska, Jan Rowienski, Marianna Piotrowska 297-1-181 17R Ł 017a RK
6 1 1778 Podhajce Kasper Pielechaty Podhajce Jan Rozalia 1071L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201071/pages/PL_1_301_1071_0001.htm
2 1 1779 Szumsk Stefan Francuzuk Francuz Huta Surażska Błażej Magdalena Paweł Lechowicz, Anastazja Dombrowska, Łukasz Wolikowski, Gertruda Zychowska 297-1-181 32R Ł 032a RK 0
17 6 1780 Szumsk Jan Małecki Szumsk Dominik Katarzyna Jakub Blecharski, Anastazja Izeska 297-1-181 40R Ł 040a RK
2 12 1781 Szumsk Franciszek Mekieczko Mykiczko Waśkowce Andrzej Agnieszka Paweł Lechowicz, Elżbieta Mekiecianka, Wojciech Kwiatkowski, Marianna Demkowa 297-1-181 51V Ł 52 RK
25 8 1782 Szumsk Róża Baczyńska Szumsk Jan Marianna Jan Rowienski, Zofia Blecharska, Jan Jarzebski, Katarzyna Lechowiczowa 297-1-181 56V Ł 57 RK
3 3 1783 Szumsk Franciszka Plechowicz Szumsk Paweł Katarzyna Michał Wyszynski, Agnieszka Kobylecka 297-1-181 60R Ł 060a RK
15 1 1785 Szumsk Rozalia Szytakowska Szystakowska Bryków Antoni Katarzyna Paweł Lechowicz, Angela Komorowska 297-1-181 71R Ł 071a RK
16 6 1785 Szumsk Bazyli Lechowicz Bryków Paweł Katarzyna Aleksander Suski, Marianna Tarnawska, Marcin Białokur, Pelagia Hryniowiecka 297-1-181 73V Ł 74 RK
2 1 1786 Brody Anastazja Bogdan Ponikowica 59 Maciej Prakseda Olech Bazyli Malinowski, Helena Mielnicka 95L 1c http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2095/pages/PL_1_301_95_0003.htm
7 5 1798 Lubar Jan Danielewicz Lipna Franciszek Marianna łacina, data chrztu, Antoni Nowalski, Lechicka ?, ass. Grzegorz Buczniowski, Anastazja Ossowska 178-49-3 603R Ż Mg
25 5 1798 Białogródka Piotr Lechowski Polachowa Bartłomiej Tekla g. Stanisław Rajeński i g. Anna Rajeńska, g. Tomasz Domański i lab. Anna Juszczuk 178-51-95 96V 22 Ż DM
22 12 1800 Ostróg Lech Hulcza Michał Rozalia córka, chrz. 5.2.1801, Chrzestni: Michał Seletycki, Helena Mogielnicka 297-1-136 2 Ł SK
12 6 1803 Ostróg Antonina Lech Mizocz Michał Rozalia Wincenty Gąsiorowski, Barbara Wrzesiowka 297-1-136 33 Ł CK
26 12 1803 Ostróg Krystyna Omelkowska Hulcza Zofia Lech ... Łoźniński, Katarzyna Olszewska 297-1-136 38 Ł SK
26 1 1803 Lubar Anna Debicz Lubar NN Katarzyna łacina, data chrztu, Benedykt Polechowski, Tekla Wołoszyńska 178-51-174 47V Ż Mg
25 1 1804 Stare Sioło Antoni Opat Olszewski Stare Sioło 136 Krzysztof Katarzyna Blecharzna Ignacy Cwiklinski, Ewa Rychlicka 1258L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201258/pages/PL_1_301_1258_0001.htm
2 6 1804 Lubar Józef Olechowski Kutyszcze Aleksander Franciszka łacina, data chrztu, Jakub Dankowski, Anna Szumska 178-51-174 61R Ż Mg
25 4 1805 Lubar Felicjan Marcinowski Lubar Michał Marianna łacina, data chrztu, Andrzej Mochalski, Helena Zaliwska, ass. Kacper Lechowicz, Agnieszka Pawska 178-51-174 70R Ż Mg 158
1 12 1805 Lubar Katarzyna Osiejewska Lubar Jan Justyna łacina, data ur. i chrztu, Jan Nowicki, Helena Rafalska, ass. Antoni Wielechowski, Barbara Nowicka 178-51-174 76R Ż Mg 179
12 10 1806 Lubar Edward Kalikst Chryzant Przyłuski Motrunki Kajetan Antonina Woynarowska łacina, chrzest 13.10.1806, Michał Dobrowolski, Teresa Cielecka, ass. Józef Cielecki, Antonina Zelechowska 178-51-174 85R-85V 100 Ż Mg 204
11 9 1807 Ostróg Arkadiusz Baranowski Ułanów Józef Izabela Żelechowska dopełnienie 3.06.1828, 171-1-1 9V 52 R Mg
23 10 1810 Ostróg Urszula Lech Mizocz Michał Rozalia Wrzesiowska Andrzej Kajewski, Klara Orłowska 297-1-136 132 Ł SK
16 6 1811 Ostróg Michalina Kazimiera Jezierska z Lechwaldu Hrozów Michał Franciszka Rokossowska Chrzest 20.04.1813: Leon Grzymała, Magdalena Rohozińska 297-1-136 193 Ł 911 SK
13 4 1813 Ostróg Erazma Józefa Jezierska z Lechwaldu Horów Michał Franciszka Rokossowska Chrzest 20.04.1813:Kazimierz Głębocki, Marianna Grzymała 297-1-136 193 Ł 911 SK
7 7 1817 Kołki Karolina Zabotin Haraymówka Jan Ludwika Zakrzewska As: Hipolit Lechnicki, Anna Wołodźko, Klemens Lechnicki,Zofia Wołodźko ż. Kaietana, Tad 823 78a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0083.htm
0 1824 Szumbar Jadwiga Mielechowska Borki 297-1-188 52 R Ł 0
30 9 1825 Wiszenki Marianna Magierowska Wiszenki Piotr Rozalia Jabłonowska As: Józef Olechnowicz, Bronisława Płazowska, Hilary Blinowski, Honorata Olechnow 814 81a 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0085.htm
8 7 1827 Wiszenki Celestyna Blinowska Wołotkowszczyzna Hilary Antonina Załęska Chrz. 9.07.1827. szl. Paweł Załęski i Wiktoryją Olechnowicz; Stefan Wyżewski ko 813 89a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0089.htm
13 7 1827 Niewirków Marianna Małgorzata Olechowska Niewirków Adam Franciszka Złotolińska 881 281 R 13 0
1 10 1827 Wiszenki Tekla Kalińska Wiszenki Marcin Eufrozyna Klimuk Chrz. 2.10.1827. W. Stanisław Kotelnicki z W. Honoratą Olechnowicz. As: W. Józ 813 90a 39 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0090.htm
27 3 1827 Targowica Aleksander Lechnicki Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Hipolit Lechnicki, Bogumiła Zawadzka 813 287 - 288a 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0262.htm
6 1 1828 Wiszenki Julian Wachowski Wiszenki Jakub Tekla Karpińska Maciej Terlecki, Aniela Korzeniowska; As: Józef Olechnowicz, Magdalena Iwanowska 814 78 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0082.htm
27 7 1828 Wiszenki Aniela Gągalska Wiszenki Wojciech Julianna Jabłońska Józef Olechnowicz, Aniela Korzeniowska; As: Piotr Dmuchowski, Salomea Follfarowa 814 81a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0085.htm
17 2 1828 Krzemieniec Grzegorz Żelechowski Krzemieniec Hilary Barbara Lewandowska Jan Żurawski i Marianna Juszczyńska wdowa 01-3 36V 55 T 537 DM
8 4 1828 Lachowce Wincenty Tarnawski Lachowce NN Konstancja Tarnawska 08.04.1828, Sław. Kazimierz Lech, Marianna Górajska, panna, asyst. Sław. Stefan Aleksandrowicz, prac 171-1-1 108R 24 R Mg
13 10 1828 Lachowce Ludwik Lech Lachowce Kazimierz Marianna Łotowska 14.10.1828, Ur. Wincenty Wojciechowski, Ur. Ewa Nazarewicz, mężatka 171-1-1 112R 48 R Mg
1 1 1828 Berezne Antoni Kuryata Rudnia Łęczyńska Maciej Katarzyna Lech ch. 19.01.1828, Sł. Jan Lech, Marianna Lech 171-1-1 215R 1 R Mg
23 1 1828 Berezne Antoni Lech Rudnia Łęczyńska Jan Aleksandra ch. 28.01.1828, Szla. Szymon Lech, Aleksandra Lech 171-1-1 215R 2 R Mg
22 2 1828 Berezne Maciej Lech Rudnia Łęczyńska Andrzej Małgorzata Kuryata ch. 22.02.1828, Prac. Grzegorz Ilkiewicz, Wiktoria Lech panna 171-1-1 215V 5 R Mg
25 2 1828 Berezne Maciej Leszczyński Rudnia Łęczyńska Ignacy Marcjanna ch. 26.02.1828, Prac. Grzegorz Ilkiewicz, Marianna Lech 171-1-1 215V 6 R Mg
6 12 1828 Berezne Wincenty Lech Rudnia Łęczyńska Jan Aleksandra ch.10.12.1828, Prac. Szymon Lech żonaty, Aleksandra Lech 171-1-1 219R 25 R Mg
1 8 1828 Niewirków Domicella Zygadło Rudnia Stryja Jan Katarzyna Lech ch. 25.08.1828, Ur. Jan Żygadło, Ur. Marianna Żygadło mężatka 171-1-1 261R 87 R 7154 Mg
14 10 1828 Bazalia -fil.Tereszki Franciszek Lamajkowski Wolica Wąsowicza Eustachy Magdalena Portowska ur. Filip Turowski i ur. Marianna Klechniowska 178-3-95 219V 15 Ż DM
27 8 1829 Targowica Ewa, Władysława Pruszyńska Perekładowicze Franciszek Joanna Strojnowska Rafał Strojnowski, Józefa Lechnicka ż. Klemensa dopełnienie 829 118 R 14 ZP 0
3 6 1829 Wiszenki Aniela Malinowska Wiszenki Piotr Urszula Serafin ch: 04.06. Józef Olechnowicz, Xawera Naumowicz 815 98a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0101.htm
8 7 1829 Wiszenki Kamilla Płazowska Łuków Mikołaj Bronisława Skrocka Stanisław Kotelnicki, Justyna Podgurska - panna; as: Józef Olechnowicz, Paulina 818 48 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0105.htm
15 4 1829 Równe Franciszek Walichowski Równe Bazyli Anna ch. 15.04.1829, Jan Lech i Tekla Wasylewska, as. Kazimierz Nikiforow i Franciszka Cwiklicka 171-1-2 133R 19 R RG
20 12 1829 Olewsk Adam Lech Rudnia Lwa Jan Cecylia Czerwińska Marceli Czerkowski (wdowiec) i Marianna Lechówna 178-3-3 488R 3 Ż Na
4 12 1829 Olewsk Tomasz Garbowski Rudnia Staryki Józef Helena Kuriata Jan Lech i Anna Lechówna 178-3-3 488R 4 Ż Na
18 11 1830 Targowica Wacław Kazimierz Grzegorz Lechnicki Babołoki Hipolit Felicjanna Miaskowska Elzechiasz Miaskowski, Bogumiła Zawadzka 816 221 V 20 ZP 0
17 12 1830 Targowica Antoni Gracjan Edward Lechnicki Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Alojzy Lechnicki, Dominika Zawadzka 816 222 R 23 ZP 0
24 3 1830 Ostróg Marianna Telicka Borszczówka Bazyli Rozalia Wierzbicka Rajmund Kryszecki, Marianna W...l, ass. Józef Mielechowski, Pawlina Komanowska 171-1-3 8V 62 R MZ
31 1 1830 Olewsk Józef Lech Rudnia Staryki Walenty Brygida Berczowska Jan Lech i Teresa żona Michała Jasińskiego 178-3-3 488V 6 Ż Na
18 2 1830 Olewsk Maciej Garbowski Rudnia Staryki Franciszek Julianna Czerwińska Walenty Lech i Katarzyna żona Franciszka Lecha 178-3-3 488V 7 Ż Na
1 3 1830 Olewsk Kazimierz Komanowicz Rudnia Lwa Łukasz Marianna Lech Grzegorz Lech i Eudoksja żona Tomasza Lecha 178-3-3 489R 10 Ż Na
14 4 1830 Olewsk Leonarda Ziębicka Sechy (Tomaszgród) Stanisław Apolonia Lech Grzegorz Sawicki i Julianna żona ks. Grzegorza Nowosieleckiego greko-rosyjskiego, asystowali: Antoni Witwiński i Katarzyna żona Stanisława Łosia 178-3-3 489R 11 Ż Na
25 5 1830 Olewsk Józef Garbowski Rudnia Staryki Jan Anna Lech Jan Garbowski i Marianna żona Jana Lecha 178-3-3 489V 14 Ż Na
23 7 1830 Olewsk Feliks Garbowski Rudnia Staryki Franciszek Anna Lech Jan Lech i Wiktoria żona Antoniego Garbowskiego 178-3-3 490V 23 Ż Na
4 10 1830 Olewsk Róża Lech Rudnia Lwa Wojciech Magdalena Lis Grzegorz Sawicki i Cecylia Lechowa 178-3-3 491V 32 Ż Na
2 11 1830 Olewsk Teresa Jasińska Rudnia Staryki Gabriel Wiktoria Lech Jan Garbowski i Małgorzata Lechówna 178-3-3 492V 37 Ż Na
6 12 1830 Olewsk Mikołaj Skórzyński Rudnia Lwa Antoni Ewa Lech Tomasz Lech, Tekla żona Antoniego Ziębickiego 178-3-4 446R 3 Ż Na 873
20 3 1831 Jałowicze Anna Wasiutyńska Pianie Jan Magdalena Lechowicz Józef Żytkowski, Anna Michalewicz wdowa dopełnienie 832 192 R 3 ZP 0
1 2 1831 Lwów, św. Mikołaja Marianna Klisowska Lwów 274 Wawrzyniec Anna Kalinówska Kajetan Pelechaty, Katarzyna Hladyn 827L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20827/pages/PL_1_301_827_0002.htm
9 7 1831 Wiszenki Zenon Jan Rubinowski Wiszenki Jan Marcella Obrazij Stanisław Kotelnicki, Joanna Pikulińska; as: Józef Olechnowicz, Stefania Pikuli 818 96a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0103.htm
13 2 1831 Wiszenki Antoni Józef Płazowski Łuków Mikołaj Bronisława Skrocka Mikołaj Scijewski, Julianna Blizińska; as: Józef Olechnowicz, Apolonia Pikulińsk 818 48 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0105.htm
26 5 1831 Lachowce Jan Lech Lachowce Kazimierz Marianna Łotocka Teodor Szkodlarski i Marianna Górajska ż. Józefa 171-1-4 89V 24 R DM
2 2 1831 Olewsk Agata Garbowska Rudnia Staryki Jan Marianna Lech Grzegorz Sawicki, Anna żona Franciszka Garbowskiego 178-3-4 446R 4 Ż Na 873
25 4 1831 Olewsk Jan Lech Rudnia Lwa Wojciech Marianna Garbowska Grzegorz Sawicki kawaler i Tekla żona Antoniego Ziębickiego, asystowali Tomasz Lech i Apolonia żona Stanisława Ziębickiego 178-3-4 447R 15 Ż Na
31 7 1831 Olewsk Anna Lech Rudnia Staryki Franciszek Katarzyna Garbowska Tomasz Garbowski i Anna żona Franciszka Lecha 178-3-4 447V 17 Ż Na
31 7 1831 Olewsk Anna Lech Rudnia Staryki Franciszek Katarzyna Garbowska natychmiast po porodzie ochrzczona z wody, asystowali Grzegorz Sawicki i Tekla żona Antoniego Ziębickiego 178-3-4 448R 22 Ż Na
22 10 1831 Olewsk Rozalia Lech Rudnia Staryki Michał Magdalena Bartosz Franciszek Lech i Anna żona Jana Garbowskiego 178-3-4 448R 26 Ż Na
15 8 1831 Olewsk Marianna Skorzyńska Rudnia Lwa Tomasz Jadwiga Lech ochrzczona z wody przez akuszerkę, dop. chrztu w kaplicy suchowskiej 12.12.1831, asysowali przy dopełnieniu sakramentu Wojciech Lech i Marianna Lech panna 178-3-4 448V 28 Ż Na
1 11 1831 Kulczyny Karolina Piotrowska Krasiłów Jędrzej Agnieszka Lech chrzest: 1831.11.04, Ur. Mikołaj Chmielnicki, Ur. Antonina, ż. Floriana 178-03-97 386R 73 Ż Mg
14 4 1832 Targowica Paulina Zakrzewska Borzemiec Tomasz Aniela Alojzy Lechnicki, Elżbieta Podczaszyńska panna 813 209 R -209 V 46 ZP 0
19 8 1832 Targowica Stefania, Ludwika, Benigna Lechnicka Babołoki Hipolit Felicjanna Miaskowska Gaspar Zawadzki, Dominika Zawadzka wdowa 813 209 V - 210 R 49 ZP 0
19 8 1832 Targowica Paulina, Benigna Lechicka Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Hipolit Lechnicki, Bogumiła Zawadzka ż. Gaspra 813 210 R 50 ZP 0
18 2 1832 Wiszenki Zygmunt Smoliński Susk Mikołaj Brygida Ławrowska Tomasz Głębski, Julia Blizińska; as: Józef Olechnowicz, Apolonia Pikulińska - pa 818 48a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0105.htm
23 7 1833 Korytnica Ignacy Lechman Stężarzyce Jan Henryka Jakobi 208 39 11 0
6 4 1833 Targowica Maria, Eleonora Tyszkiewicz Bazyli Józefa Bożańska Plauid Sudnik, Ewa Lechnicka ż. Alojzego, dopełnienie 819 276 R 76 ZP 0
15 12 1833 Targowica Karol, Iryn, Onufry Lechnicki Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Bonawentura Arciszewski, Dominika Zawadzka wdowa 819 276 V 80 ZP 0
18 9 1833 Ostrówki Rozalia Kloc Wola Ostrowiecka Sebastian Barbara Jasiączak Szymon Olecherowicz m. Marianny, Barbara Jasionek ż. Jana 848 448 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0256.htm
23 1 1834 Targowica Agnieszka, Antonina Biernacka Rudłów Leon Natalia Szawłowska Kajetan Ulański. Józefa Lechnicka ż. Klemensa 820 246 R 88 ZP 0
1 4 1834 Targowica Franciszka Pruszyńska Rożyszcze par. Wiszenki Franciszek Joanna Strojnowska Klemens Lechnicki, Marianna Strojnowska dopełnienie 829 118 V 15 ZP 0
11 8 1834 Ostróg Jan Gągała Białotyń Marcin Antonina Pulkiewicz Roman Lechowicz, Katarzyna Choina 75 O 0
10 5 1834 Kołki Ewa Zuzanna Józefa Antonina Brynk Starosiele Jerzy Kazimiera Stachowska Roman Jarożyk, Matruna Olechiw - ż. Andrzeja; as: Kolka Olechiw, Konstancja Słon 820 61 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0063.htm
27 1 1834 Wiszenki Andrzej Cibart Rożyszcze Jan Michał Anna Krystyna Lechman Michał Mantuj, Marianna Mantuj; ch: 28.01. 820 38 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0038.htm
4 2 1834 Wiszenki Józef Gągalski Wiszenki Wojciech Julianna Jabłońska Stanisław Kotelnicki, Honorata Olechnowicz; as: Józef Olechnowicz, Elżbieta Rydz 820 39a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0039.htm
5 11 1834 Wiszenki Zuzanna Szmyt Zapust Wiszenecki Michał Zuzanna Bus Józef Olechnowicz, Paulina Kosakowska; ch: 05.11. 820 47a 70 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0047.htm
13 1 1834 Ostrówki Antonina Pradun Ostrówki Marcin Ewa Wasiuk Szymon Olecherowicz m. Marianny, Franciszka Sochecka ż. Pawła 849 407 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0226.htm
2 4 1834 Równe Stanisław Oktawian Miaskowski Ulbarów Jan Klementyna Żukowska dopeł.chrz. 1.10.1836, as. Wlm Hipolit Lechnicki kawaler i Febronela Jankowska, Jan Sobieski i Adela Lechnicka panna 171-1-9 124R-124V 26 R DM
19 2 1835 Targowica Fortunat, Józef, Antoni Lechnicki Babołoki Hipolit Felicjanna Miaskowska Alojzy Lechnicki, Bogumiła Zawadzka ż. Kaspra 821 267 R 15 ZP 0
19 7 1835 Wiszenki Juliana Mantyk Topólno Michał Marianna Ptaczyńska Jan Lechner, Marianna Cybartówna; as: Jan Woynarowski, Marianna Cilk; ch: 21.07. 821 51a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0052.htm
19 3 1835 Targowica Gustaw Lechnicki Rudłów Kajetan Józefa Zawadzka Dominik Bieniewski, Natalia Biernacja ż. Leona 140 19 30 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0012.htm
25 3 1835 Luboml Aleksandra Olechowska Binduga Antoni Agata Malczuk Łukasz Piotrowski, Anastazja Mikolaciuk? ż. Macieja 850 367 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0195.htm
6 10 1835 Ostróg Karol Markiewicz Dorohoszcz Grzegorz Marianna Lipczyńska Roman Lechowicz, Tekla Krąberg 171-1-8 13R 73 R 900
23 3 1835 Biała Cerkiew Zygmunt Otton Rafałowicz Biała Cerkiew Jan Waleria Skotnicka Józef Gajewicz, Teofila Gajewicz, panna, as. Sylwester Jankowski, Józefa Miłaszewska, panna, Leon Brodowski, Natalia Jankowska, Adam Brodowski, Magdalena Gajewicz, Władysław Strzałkowski, Katarzyna Olechnowicz, panna, chrz. 14.04.1835 178-51-372 3R 11 Ż BS 8
17 3 1835 Nieświcz Józefa Siatecka Szprachy Michał Marianna Trzcińska Adam Radziewicz żonaty, Julianna Jodłowska wdowa, as. Wojciech Krasnowolski żonaty, Wiktoria Grabowska mężatka, Antoni Wierzbicki młodzian, Domicella Olechowska panna 430 5 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20430/pages/PL_1_436_430_0003.htm
18 12 1835 Tuczyn Marianna Pawłowska Woronów Mikołaj Katarzyna Lech Karol W...owski i Paulina Łosowska [Łozowska], Franciszek Bolechowski i Kamila Wierzyńska 171-1-8 160R 26 R DM
30 1 1835 Starokonstantynów Jan Piotr Klechniowski Starokonstantynów Feliks Aleksandra Mojsycinek Wojciech Bachrynowski, Tekla Szelechinowa 178-3-101 164V 13 Ż 319 CK
21 6 1836 Targowica Zofia, Marcelina Tyszkiewicz Bokujma Bazyli Józefa Użańska Alojzy Lechnicki, Katarzyna Szczawińska ż. Jana dopełnienie 823 302 R 2 ZP 0
29 10 1836 Targowica Michał Lechnicki Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Gasper Zawadzki, Felicjanna Lechnicka ż. Hipolita 140 18 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0012.htm
15 12 1836 Targowica Władysław Ulański Babołoki Kajetan Marianna Biernacka Józef Bonecki, Józefa Lechnicka ż. Klemensa 140 19 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0012.htm
23 5 1836 Ostrówki Magdalena Kloc Ostrówki Franciszek Marianna Lubczyńska Wincenty Szułkowski, Marianna Olechwirewicz ż. Szymona 851 442 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0247.htm
1 7 1836 Ostrówki Jan Kloc Ostrówki Michał Marianna Łysiak Szymon Olecherowicz m. Marianny, Franciszka Róg ż. Stefana 851 443 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0247.htm
30 11 1836 Ostróg Barbara Aleksandra Wendołowicz Tessów Szymon Julia Kurekusz Wlm Hrabia Stanisław Worcell i Wlm Franciszka Olechowska wdowa 171-1-9 22R 126 R DM
1 10 1836 Butowce Katarzyna Bartoszuk Czerniatynek Mały Adam Rozalia Olech prac. Iwan Kaniowski, Julianna Jaroczek ż. Sylwestra 178-3-106 223R 39 Ż 431 DW
26 3 1836 Równe Aleksander Sabin Miaskowski Ulbarów Jan Klementyna Żukowska dopeł.chrz. 1.10.1836, Wlm Eustachy Miaskowski Rotmistrz Warszawskiego Żandarmskiego Dywizjonu i Wlm Felicjana z Miaskowskich Lechnicka, as. Wlm Jan Sobieski kawaler i Wlm Adela Lechnicka panna 171-1-9 123V-124R 24 R DM
23 3 1837 Targowica Kornelia Biernacka Rudłów Leon Natalia Szawłucka Alojzy Lechnicki, Wiktoria Szyczewska panna 823 303 R 8 ZP 0
9 11 1837 Targowica Marianna, Zofia Lechnicka Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Alojzy Lechnicki, Wiktoria Szyczewska panna 823 306 R 25 ZP 0
3 3 1837 Luboml Maciej Olechwirowicz Luboml Tadeusz Justyna Koladyńska Hilary Filipecki, Zuzanna Gadzała 852 513 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0271.htm
15 9 1837 Lachowce Franciszka Aleksandrowicz Lachowce IN Agata Charyton Korazów i Anna Lech ż. Kazimierza 171-1-10 108R 49 R DM
4 3 1837 Połonne Jan Olechowski Połonne Franciszka Teodor Sokołowski, Antonina Tomaszewska ż. Bazylego 245-1-12 112V 78 R DW 299
12 2 1837 Tuczyn Brygida Lech Woronów Michał Ewa Malczewska Jakub Głuchowski i Odiuszka Jakimczuk 171-1-10 169V 3 R DM
27 11 1838 Targowica Felicjan Lechnicki Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Wincenty Osieniewski, Marianna Bieniewska panna 824 225 R 17 ZP 0
9 1 1838 Szumbar Honorata Millechowska Borki Jan Marcella Lutostańska 201 38 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0120.htm
19 4 1838 Kołki Alojzy Mieczysław Lechnicki Harajmówka Stanisław Karolina Zabotyn Alojzy Lechnicki, Aniela Eysmont - ż. Jana; as: Jan Eysmont, Ludwika Zabotynówna 825 70 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0072.htm
12 3 1838 Ostrówki Jan Bachniuk Wola Ostrowiecka Franciszek Teresa Kozioł Tomasz Łysiak m. Franciszki, Marianna Olecherowicz ż. Szymona 853 443 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0252.htm
13 6 1838 Ostrówki Jan Kloc Wola Ostrowiecka Jędrzej Marianna Bruczaczek Szymon Olechwirowicz m. Marianny, Anna Muzyka ż. Grzegorza 853 449 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0255.htm
27 7 1838 Krzemieniec Roman Schramk Marcelina Franciszek Benigna Gieraszyńska ur. Piotr Stetycz i ur. Anna Melechowska 01-12 17V 81 T 231 DM
15 12 1838 Horyńgród Łucja Plyciuk Raśniki Michtiun Anna Kulbinska ch.16.12.1838, Ucz. Tomasz Berdecki, Prac. Eufrozyna Slechowa? 171-1-11 166V 19 R Mg
21 1 1838 Olewsk Anastazy Lech Dołhosile Walenty Brygida Berezowska Paweł Boczkowski i Józefa ż. Macieja Hanuszkiewicza 178-3-6 451R 1 Ż Na
12 2 1838 Olewsk Franciszka Lech Lwa Jakub Franciszka Żygadło Antoni Skurzynski i Cecylia ż. Jana Lecha 178-3-6 451V 9 Ż Na
3 1 1838 Olewsk Jan Lech Lwa Tomasz Eudokia Zarucka Wojciech Lech i Agnieszka ż. Pawła Skurzyńskiego 178-3-6 451V 10 Ż Na
7 2 1838 Olewsk Adam Lech Staryki Michał Melania Bartosz Jan Lech i Anna ż. Tomasz Lecha 178-3-6 451V 11 Ż Na
10 1 1838 Olewsk Tekla Lech Staryki Franciszek Katarzyna Bur Maciej Garbowski i Marianna ż. Jana Lecha 178-3-6 452R 12 Ż Na 878
23 8 1838 Olewsk Jan Garbowski Staryki Feliks Anna Romaniewicz Jakub Lech i Marianna Garbowska panna 178-3-6 453V 30 Ż Na
23 9 1838 Olewsk Tekla Garbowska Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Gabriel Jasiński i Marianna ż. Jana Lecha 178-3-6 453V 31 Ż Na
2 7 1838 Olewsk Małgorzata Lech Staryki Jan Anna Kuriata Aleksander Garbowski i Katarzyna ż. Franciszka Lecha 178-3-6 453V 32 Ż Na
21 6 1838 Olewsk Anna Skurzyńska Lwa Antoni Ewa Lech Tomasz Lech i Marianna Lech panna 178-3-6 453V 33 Ż Na
2 2 1838 Lachowce Mikołaj Lech Lachowce Kazimierz Marianna Złobocka Jan Nowicki, Marianna Gurajska wdowa 171-1-11 95 V 10 R ZP 307
9 4 1839 Berezne Balbina Pawłowska Balarka Chotyńska Mikołaj Katarzyna Lech 879 215 V 12 0
13 9 1839 Berezne Nikodem Lech Rudnia Łęczyńska Adam Brygida Halczuk 879 217 R 24
24 10 1839 Berezne Rafał Węgłowski Rudnia Bobrowska Piotr Franciszka Lech 879 217 V 28 0
9 10 1839 Kazimierka Franciszek Szelążek Karaczun Wojciech Katarzyna Bielawska Jan Lech, Ewa Burzyńska ż. Jana 879 228 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0237.htm
4 8 1839 Kazimierka Dominik Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska 879 228 R- 228 V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0236.htm
21 12 1839 Niewirków Teresa Trochimowicz Rudnia Stryja Feliks Malgorzata Lech 880 232 R 25 0
22 2 1839 Targowica Franciszka, Feliksa Drewnowska Rudłów Paweł Apolonia Bober Gabriel Ostrowski, Ewa Lechnicka ż. Alojzego 825 257 R 10 ZP 0
18 4 1839 Targowica Wincenty Ulański Babołoki Kajetan Marianna ................ .................Lechnicki, Józefa Lechnicka ż. Klemensa 825 257 V 15 ZP 0
1 6 1839 Kołki Ludwika Ferdynanda Lechnicka Harajmówka Stanisław Karolina Zabotyn Jan Eysmont, Ewa Lechnicka - ż. Alojzego; as: Antoni Lechnicki, Konstancja Zabot 825 70 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0072.htm
20 10 1839 Dąbrowica Jędrzey Garbowski Karasin Franciszek Anna Lech Józef Dębowski, Anna Nierodkiewicz; ch: 29.10. 825 113a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0119.htm
5 7 1839 Krzemieniec Jan Buszyński Baszkowce Józef Honorta Brojak ur. Kazimierz Żmijewski -porucznik WR i Katarzyna Olechowiczówna panna 01-13 14R 73 T 289 DM
8 1 1839 Olewsk Seweryn Boczkowski Balarka Snowidowska Józef Agata Łaszewicz Walenty Lech i Marianna ż. Joachima Chmielowskiego 178-3-8 495R 4 Ż Na
6 4 1839 Olewsk Wilhelm Garbowski Staryki Jan Agata Targoni Jan Lech i Marianna Lech panna 178-3-8 496R 13 Ż Na
21 2 1839 Olewsk Leon Garbowski Staryki NN Anna Targoni Jan Garbowski i Marinna ż. Jakuba Lecha, matka wdowa po mężu Garbowska,dziecko pozamałżeńskie 178-3-8 496R 14 Ż Na
10 1 1839 Olewsk Karolina Garbowska Staryki Grzegorz Marianna Lech Jakub Lech i Teresa ż. Jana Lecha 178-3-8 496R 15 Ż Na
7 5 1839 Olewsk Anna Jasińska Staryki Gabriel Wiktoria Lech Jan Garbowski i Marinna ż. Jakuba Lecha 178-3-8 496V 16 Ż Na
30 3 1839 Olewsk Franciszka Lech Staryki NN Marianna Lech Józef Garbowski i Katarzyna Lech panna, niewpisane imię ojca 178-3-8 496V 17 Ż Na
13 4 1839 Olewsk Katarzyna Lech Lwa Jan Cecylia Czerwińska brak wpisu 178-3-8 496V 20 Ż Na
29 6 1839 Olewsk Piotr Jasiński Staryki Leon Wiktoria Trybel Jan Jasiński i Anna ż. Tomasza Lecha 178-3-8 497R 24 Ż Na
29 10 1839 Olewsk Narcyz Lech Dołhosiele Walenty Brygida Berezowska Jan Jasiński i Eufrozyna Chalecka panna 178-3-8 497V 29 Ż Na
1 8 1840 Kazimierka Ignacy Piotr Domalewski Karaczun Wojciech Marianna Lech Jan Burzyński, Karolina Burzyńska panna 880 202 R - 202 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0220.htm
7 1 1840 Berezne Jadwiga Bronowicka Rudnia Kniasielska Grzegorz Honorata Lech 880 191 R 3
1 2 1840 Berezne Józef Lech Rudnia Łęczyńska Jan Katarzyna Kondracka 880 192 V 12 0
2 3 1840 Berezne Aleksander Kuryata Rudnia Łęczyńska Maciej Katarzyna Lech 880 192 V 13 0
6 5 1840 Berezne Antoni Lech Rudnia Łęczyńska Karol Katarzyna Nitecka 880 194 R 27 0
13 9 1840 Berezne Franciszek Kuryata Rudnia Potasznia Jan Marianna Lech 880 195 R 35 0
19 10 1840 Berezne Piotr Lech Rudnia Bobrowska Jan Magdalena Kuryata 880 195 V 36 0
6 12 1840 Berezne Mikołaj Lech Rudnia Bobrowska Antoni Marianna Gilewska 880 196 R 42 0
20 6 1840 Niewirków Paweł Kuryata Pohoryłówka Józef Teresa Lech 880 233 R 35 0
8 2 1840 Targowica Joanna, Wanda, Barbara Lechnicka Babołoki Hipolit Felicjanna Markowska Ludwik Raczyński, Felicjanna Raczyńska 826 276 V 5 ZP 0
4 2 1840 Wyszogródek Agata Sauraj Pachinia Antoni Ewa Olech Semen Prociuk, Charatyna Dmitrowa ż. Antona 871 594 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0314.htm
5 11 1840 Wyszogródek Karolina Olech Pachinia Mikołaj Magdalena Def 871 600 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0317.htm
13 3 1840 St. Oleksiniec Marianna Lechkun Łopuszna Michał Anna 871 517 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0273.htm
1 9 1840 Kazimierka Michał Ziembicki Pieczałówka Stanisław Apolonia Lech Adam Polikowski, Krystyna Kaszczejewska ż. Pawła 880 202 V - 203 R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0221.htm
15 12 1840 Kazimierka Ireneusz Adam Lech Karaczun Stanisław Honorata Kłosowska 880 203 V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0222.htm
16 1 1840 Łuck Marcin Paweł Boruchów Teodor Apolonia Kaszycka Aleksander Rybczyński, Julia Lechowicz 376 7 19 826 5R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0004.htm
14 12 1840 Łuck Bronisław Lechtański Rokinie Piotr Kamilla Subudzka Grzegorz Zankiewicz, Elźbieta z Sosnowskich Kudrzyńska żona Michała 377 2 7 827 2R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0002.htm
26 11 1840 Korzec Katarzyna Borowska Bielczaki Paweł Ewa Lech 871 144 138 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0076.htm
3 3 1840 Ostróg Aniela Kurowska Rozważ Feliks Marianna Zawielechowska 880 3 V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0005.htm
3 5 1840 Luboml Marianna Mikołajczuk Binduga Jędrzej Agata Skwarun Stanisław Malczuk, Ludwika Olechowska 855 265V 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0277.htm
27 7 1840 Luboml Jakub Kostecki Binduga Wojciech Katarzyna Olechowska Grzegorz Narkiewicz, Dominika Moszyńska ż. Stanisława 855 266V 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0278.htm
1 2 1840 Olewsk Ignacy Lech Rudnia Lwa Wojciech Magdalena Lis Grzegorz Skurzyński i Cecylia Lech żona Jana 178/3/9 405R 11 Ż Na
18 1 1840 Olewsk Antonina Romaniewicz Rudnia Lwa Jakub Konstancja Żygadło Wojciech Lech i Agnieszka Skurzyńska żona Pawła 178/3/9 405R 12 Ż Na
3 3 1840 Olewsk Albina Lech Rudnia Lwa Tomasz Marianna Całko Tomasz Lech i Teresa Skurzyńska żona Grzegorza 178/3/9 405V 13 Ż Na
23 3 1840 Olewsk Katarzyna Garbowska Staryki Maciej Anna Targoni Jakub Lech i Oksenia Lech żona Jana 178/3/9 406V 24 Ż Na
26 5 1840 Olewsk Jan Garbowski Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Jakub Lech i Anna Lech panna 178/3/9 406V 25 Ż Na
24 3 1840 Olewsk Aleksander Skurzyński Rudnia Lwa Antoni Ewa Lech Wojciech Lech i Cecylia Lech żona Jana 178/3/9 407R 29 Ż Na
22 8 1840 Olewsk Rozalia Lech Staryki Jan Teresa Lech Jan Lech i Marianna Garbowska panna 178/3/9 408R 39 Ż Na
28 7 1840 Olewsk Adam Lech Staryki Jan Marianna Kuriata Michał Lech i Anna Garbowska żona Macieja 178/3/9 408R 40 Ż Na
1 11 1840 Olewsk Antoni Garbowski Staryki Feliks Anna Romaniewicz Franciszek Lech i Marianna Lech żona Jana 178/3/9 408R 41 Ż Na
23 11 1840 Olewsk Klementyna Moszyńska Tepenica Jan Antonina Myślińska Piotr Klimaszewski i Marianna Lechniakiewicz żona Jana 178/3/9 408V 46 Ż Na
15 1 1841 Kołki Saturnina Jaworska Matwiejki Stanisław Barbara Dubicka Telesfor Iwanowski, Karolina Lechnicka - ż. Stanisława; as: Stanisław Lechnicki, 827 82 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0084.htm
7 6 1841 Targowica Cecylia, Felicjanna Lechicka Babołoki Hipolit Felicjanna Miaskowska Alojzy Lechnicki, Jejmość Pani Szeptycka 827 262 R 9 ZP
21 8 1841 Targowica Stefania Biernacka Rudłów Leon Natalia Szawłowska Klemens Lechnicki, Józefa Lechnicka 827 263 V 16 ZP 0
28 12 1842 Niewirków Karolina Kuryata Rudnia Pohoryłowska Józef Teresa Lech 882 241 R 3 0
16 8 1842 Berezne Maria Bronowicka Rudnia Kniasielska Grzegorz Honorata Lech 881 271 V 20
28 8 1842 Berezne Marianna Węgłowska Rudnia Bobrowska Piotr Franciszka Lech 881 271 V 22 0
10 9 1842 Berezne Mikołaj Cielecki Balarka Chotyńska Franciszek Aniela Lech 881 272 R 25 0
22 11 1842 Berezne Leonora Pawłowska Balarka Chotyńska Mikołaj Katarzyna Lech 881 273 R 33 0
15 11 1842 Nieświcz Marianna Siatecka Szprachy Michał Franciszka Olechowska Michał Rodziewicz, Barbara Szkuratowska 437 7 30 B 0
13 3 1842 Korzec Rozalia Kuryata Rudnia Pereweżnia Wojciech Marianna Lech 873 124 37 PW 0
9 8 1842 Korzec Marianna Borowska Bilczaki Paweł Ewa Lech 873 140 86 PW 0
1 5 1842 Kołki Filipina Marya Józefa Lechnicka Harajmówka Antoni Konstancja Zabotyn Jan Zabotyn, Ewa Lachnicka - ż. Alojzego; as: Stanisław Jaworski, Ludwika Zaboty 828 228V 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0232.htm
4 1 1842 Kazimierka Honorata Sokołowska Karaczun NN Magdalena Lech Stanislaw Burzyński, Ewa Łozińska ż. Szymona 881 217 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0226.htm
10 12 1842 Kazimierka Euzebiusz Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska 881 221 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0230.htm
23 2 1842 Łuck Aleksander Władysław Lechtański Rokinie Piotr Kamilla Sobiecka Jan Kosakowski, Teresa Wiszniewska 378 3-4 9 828 141R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0002.htm
24 10 1842 Ostrówki Jan Jasionczak Wola Ostrowiecka Franciszek Katarzyna Swied Tomasz Olech, Marianna Jasionczak 553 17 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20553/pages/PL_1_436_553_0009.htm
5 6 1842 Ostróg Izabela Teresa Żukowska Mizocz Adam Antonina Wojciechowska ur. Józef Siedlecki, Elżbieta parnicka ż. Jana, as. Antoni Flechaw, Marianna Iwanowa porucznikowa 881 10 R 54 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0011.htm
5 8 1843 Kazimierka Pawlina Domalewska Karaczun Wojciech Marianna Lech 882 223 R 14 0
8 12 1843 Stepań Marianna Lech Butejki Jan Tekla Katajewska 882 201 V 51 0
19 1 1843 Tuczyn Ignacy Sadowski Tuczyn Stanisław Helena Lech 882 149 V 4 0
15 3 1843 Korzec Karolina Kuriata Klonowe Paweł Urszula Lech 874 180 39 PW 0
25 12 1843 Korzec Wiktoria Borowska Bielczaki Paweł Ewa Lech 874 221 160 PW 0
11 7 1843 Kołki Dominik Florjan Baczyński Haraimówka Jakub Anna Iwanowska Jan Zabotin, Józefa Lechnicka - "p"; as: Adolf Bondyni, Anna Baczewska - "p"; ch 829 215R 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0229.htm
16 4 1843 Berezne Agnieszka Lech Rudnia Łęczyńska Jan Katarzyna Kondracka 882 210 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0211.htm
22 9 1843 Berezne Teresa Lech Rudnia Łęczyńska Karol Katarzyna Gnitecka 882 212 V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0214.htm
1 11 1843 Berezne Franciszka Lech Rudnia Łęczyńska Adam Breida Halczuk 882 213 V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0215.htm
15 12 1843 Berezne Adelajda Lech Rudnia Bobrowska Michał Rozalia Kuryata 882 214 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0215.htm
21 12 1843 Berezne Tomasz Mucharowski Rudnia Bobrowska Leon Elżbieta Lech 882 214 V 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0216.htm
23 11 1843 Klewań Elżbieta Kilianowska Broniki Szymon Agnieszka Lech 882 137 V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0139.htm
17 3 1843 Wyszogródek Józef Olech Pachinia Jan Katarzyna Turkot 874 925 5 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0468.htm
29 5 1843 Wyszogródek Petronella Olech Pachinia Mikołaj Magdalena Jaśko 874 928 13 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0470.htm
4 12 1843 Kołki Ewelina Ksawera Lechnicka Haraimówka Antoni Konstancja Zabotin Jan Zabotin i Ewelina Lechnicka 830 76V 4 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0078.htm
1 9 1844 Kazimirka Hieronim Lech Kazimierka Stanisław Honorata Kłosowska Jan Burzyński,.... 883 220 R 19 B 0
27 3 1844 Targowica Antoni Paszkowski Borzemiec Mateusz Rozalia Kalinowska Andrzej Olechowicz, Franciszka Garlińska panna, asyst. Bartłomiej Paszkowski,Tek 830 187 R 5 ZP 0
28 2 1844 Lachowce Kazimierz Gorajski Lachowce NN Marianna Paweł Morozowski, Marianna Lech ż. Kazimierza 883 86 V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0090.htm
27 1 1844 Katerburg Jan Bolechowski Rybcza Antoni Małgorzata Pielecka 199 319 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0165.htm
25 6 1844 Deraźne Bolesław Ludwik Średziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska Stanisław Lechnicki, Katarzyna Znamirowska, As. Wiktor Czyżewski, Karolina Lechn 883 174 V 38 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0185.htm
24 6 1844 Olewsk Jan Garbowski Staryki Jan Agata Targoni Jan Lech i Katarzyna Lech żona Franciszka 178/3/12 437R 3 Ż Na
18 7 1844 Olewsk Eliasz Lech Rudnia Lwa Wojciech Magdalena Lisowska Antoni Skurzyński i Teresa Lech panna córka Jana 178/3/12 437R 4 Ż Na
27 10 1844 Olewsk Szymon Romaniewicz Rudnia Lwa Jakub Konstancja Żygadło Tomasz Lech i Teresa Szkurzyńska żona Grzegorza 178/3/12 437R 5 Ż Na
17 9 1845 Tuczyn Franciszek Sadowski Tuczyn Stanisław Helena Lech 884 177 R 36
24 1 1845 Targowica Anastazy Józef Studziński Podłożce Paweł Waleria Wermińska Klemens Lechnicki, Tekla Marcinkowska ż. Kazimierza 831 185 V 3 ZP 0
3 2 1845 Targowica Faustyna Elźbieta Józefa Lechicka Babołoki Hipolit Felicjanna Miaskowska Klemens Lechnicki, Elźbieta Szeptycka ż. Piotra 831 186 R - 186 V 6 ZP 0
7 4 1845 Korzec Jan Kuriata Klonowe Paweł Urszula Orszula Lech 876 142 50 PW 0
15 11 1845 Korzec Marianna Borowska Bielczaki Paweł Ewa Lech 876 169 133 PW 0
10 2 1845 Miropol Agata Lech Czernijów Wawrzyniec Cecylia Kołczowata 876 315 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0172.htm
10 2 1845 Miropol Joanna Lech Czernijów Wawrzyniec Cecylia Kołczowata 876 315 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0172.htm
6 2 1845 Kazimierka Dorota Lech Karaczun Mikołaj Karolina Burzyńska Jan Burzyński, Franciszka Burzyńska 884 252 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0259.htm
21 4 1845 Katerburg Kamilla Bolechowska Rybcza Antoni Urszula Żurawska 200 15 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0009.htm
2 5 1845 Olewsk Zofia Kotwicka Balarka Radowelska Wojciech Anna Lech Julian Szydłowski i Anna Garbowska żona Jana 178/3/12 438R 13 Ż Na
5 2 1845 Olewsk Jan Garbowski Staryki Wojciech Katarzyna Lech Piotr Garbowski i Tekla Kozińska panna córka Antoniego 178/3/12 439R 25 Ż Na
27 1 1845 Olewsk Franciszka Lech Rudnia Lwa Jan Agnieszka Żygadło Julian Szydłowski i Marianna Kotwicka panna córka Stefana 178/3/12 439R 26 Ż Na
19 5 1845 Olewsk Marianna Szkurzyńska Rudnia Lwa Paweł Agnieszka Kuriata Jan Lech i Agnieszka Lech panna córka Grzegorza 178/3/12 439R 27 Ż Na
1 5 1845 Olewsk Wojciech Wosiński Rudnia Lwa Jan Konstancja Romaniewicz Jan Lech i Agnieszka Szkurzyńska żona Pawła 178/3/12 439R 28 Ż Na
11 4 1845 Olewsk Józef Jasiński Staryki Gabriel Wiktoria Lech Józef Garbowski i Marianna Lech żona Jakuba 178/3/12 439V 29 Ż Na
28 6 1845 Olewsk Tekla Jasińska Staryki Leon Wiktoria Trybel Jan Lech i Anna Lech żona Tomasza 178/3/12 440V 41 Ż Na
1 10 1845 Olewsk Teresa Garbowska Staryki Jan Anastazja Lech Józef Garbowski i Katarzyna Garbowska żona Franciszka 178/3/12 440V 42 Ż Na
25 10 1845 Olewsk Szymon Tyszecki Staryki Jan Katarzyna Lech Jakub Lech i Katarzyna Lech panna córka Jana 178/3/12 440V 43 Ż Na
20 7 1845 Olewsk Józef Lech Rudnia Lwa Tomasz Eudokia Zarucka Wojciech Lech i Agnieszka Lech żona Jana 178/3/12 440V 44 Ż Na
27 1 1846 Kazimierka Eufrozyna Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska Wojciech Domalewski, Ludwika Brzozowska 885 248 3 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0258.htm
28 8 1846 Kazimierka Kazimiera Gawlina Domalewska Karaczun Wojciech Marianna Lech Jan Burzyński, Karolina Felińska mężatka 885 251 16 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0261.htm
31 10 1846 Jampol Łucja Jankowska Michałówka Jan Rozalia Kaczurowska 1-dw. Seweryn Jankowski, u.r Józefa Żelechowska, ż. Wincentego 877 761 40 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0393.htm
7 11 1846 Kołki Henryka Halina Lechnicka Haraimówka Antoni Konstancja Zabatin Dyonizy Makarewicz Ludwika Zabatin 832 87 30 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0092.htm
19 8 1846 Starokonstantynów Adolf Targoni Starykonstantynów Florian Petronela Żer Wlm Feliks Klechniowski Registrator i Wlm Teresa Terlecka ż. Karola Kolleg. Registratora 178-3-114 20R 150 Ż DM
30 10 1846 Olewsk Aniela Lech Rudnia Lwa Jan Marianna Lech Szymon NN i Marianna Szkurzyńska żona Józefa 178/3/19 479R 9 Ż Na
19 12 1846 Olewsk Anna Jasińska Staryki Leon Wiktoria Trypel Jan Lech i Marianna Lech żona Jana 178/3/19 479V 14 Ż Na
3 5 1847 Targowica Modest Stanisław Studziński Perekładowicze Paweł Waleria Wermińska Klemens Lechnicki, Barbara Małecka ż. Kajetana 833 398 - 399 8 ZP 0
3 5 1847 Targowica Zofia Studzińska Perekładowicze Paweł Waleria Wermińska Klemens Lechnicki, Barbara Małecka ż. Kajetana 833 398 - 399 8 ZP 0
21 5 1847 Targowica Celestyna Jatarzyńska Krasne Tomasz Marianna Kordaszewska Hipolit Lechnicki, Bogumiła Zawadzka ż. Gaspra 833 399 9 ZP 0
28 9 1847 Targowica Michalina Franciszka Aniela Lechnicka Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Hipolit Lechnicki, Bogumiła Zawadzka ż. Gaspra 833 399 10 ZP 0
13 2 1847 Dederkały Julian Kretowicz Bykowce Józef Felicjanna Urzędowska Franciszek Ejsmund, Franciszka Żelechowska ż. Wincentego 54 32 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0017.htm
24 5 1847 Ostróg Edward Lechtański (Lichtański) Międzyrzec Ostrogski Fabian Prakseda Żorgacz Fabian Szymański i Marianna Lechtańska panna 171-1-13 11V 63 R DM
4 2 1847 Wiszewicze Andrzej Antoni Andrzejowski Radomyśl Wincenty Franciszka Alechowska Józef Nazarzewski, Ewa Kalinowska, as. Józef Dobrowolski, Franciszka Kostkietkiewiczchrz. 15.02.1847 178-51-548 95V 5 Ż BS 192
23 8 1847 Wiszewicze Ludwika Witman Huta Werosiańska Stasiowa Aleksander Katarzyna Olechowska Wincenty Galczewski, Anna Olechowska, chrz. 24.08.1847 178-51-548 98V 22 Ż BS 198
10 11 1847 Równe Teofil Jan Miaskowski Ulbarów Jan Klementyna Żukowska Hipolit Lechnicki i Teofila z Puchalskich Misiewicz, as. Bonawentura Arciszewski i Aurelia Jankowska 171-1-13 135V 39 R DM
4 2 1847 Olewsk Agnieszka Lech Staryki Jan Teresa Lech Michał Lech i Katarzyna Tyszecka żona Jana 178/3/19 479R 10 Ż Na
18 2 1847 Olewsk Franciszka Lech Staryki Jan Marianna Lech Aleksander Garbowski i Marianna Lech żona Jana 178/3/19 479R 11 Ż Na
29 12 1847 Olewsk Anna? Garbowska Staryki Wojciech Katarzyna Lech Maciej Garbowski i Wiktoria Jasińska żona Gabriela 178/3/19 479R 12 Ż Na
22 6 1847 Olewsk Jan Garbowski Staryki Józef Helena Kuriata Józef Zalewski i Dorota Lech panna córka Jana 178/3/19 481R 25 Ż Na
24 12 1847 Olewsk Anna Lech Rudnia Lwa Jan Agnieszka Kuriata Józef Skurzyński i Marianna Lech żona Franciszka 178/3/19 481V 31 Ż Na
23 12 1847 Olewsk Adam Lech Rudnia Lwa Szymon Katarzyna Garbowska Wawrzyniec Lech i Marianna Skurzyńska panna 178/3/19 481V 32 Ż Na
20 2 1848 Kamień Koszyrski Edmund Fabian Wodziński Rakowa Sylwester Justyna Lechimowicz Konstanty Orda, Konstancja Orda ż. Jana (dopelnienie) 183 2-3 2 0
29 8 1848 Zasław św. Józefa Klementyna Krupska Sławuta Franciszek s. Antoniego Julia c. Józefa Zilińska 1-dw. Mikołaj Jakubowski s. Józefa kawaler, codzoziemka Katarzyna Blech 178-3-117 22V 88 Ż
1 2 1849 Horochów Franciszek Żelechowski Horochów Jozafat Agnieszka Nowicka 87 5-6 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2087/pages/PL_1_436_87_0004.htm
2 4 1849 Starokonstantynów Paulina Klechniowska Starokonstantynów Andrzej Honorata Makarewicz 178-3-118 8V-9R 36 Ż
13 7 1850 Targowica Aleksandra Lechnicka Rudlów Antoni Konstancja Zabotyn 835 802-803 14 0
6 1 1850 Kamień Koszyrski Tytus Wodziński Rakowa Sylwester Justyna Lechimowicz Jan Orda z córką Emilią 183 2-3 1 0
15 6 1850 Kamień Koszyrski Wandalin Modest Wodziński Rakowa Romuald Katarzyna Lechimowicz 183 16-17 15 0
7 2 1850 Lachowce Karolina Lech Lachowce Aleksander Paulina Rozwalska Antoni Nowicki i Magdalena Kwiatkowska 171-1-16 290V-291R 9 R DM
13 3 1850 Starokonstantynów Józefa Klechniowska Starokonstantynów Andrzej Honorata Mikorowicz szl. Mikołaj Kulczycki, Julia Moszyńska ż. Józefa 178-3-119 9V-10R 37 Ż 18 DW
13 2 1850 Starokonstantynów Julia Sokulska Starokonstantynów Karol Eleonora Bir szl. Andrzej Klechniowski, Róża Langchagel wdowa, Jan Korczewski, Marianna Sokulska panna 178-3-119 9V-10R 40 Ż 18 DW
3 9 1850 Starokonstantynów Malwina Róża Konkowska Starokonstantynów Józef Emilia Czernik szl. Feliks Klechniowski, Józefa Adeszenizow ż. por. Pawła 178-3-119 22V-23R 105 Ż 44 DW
2 12 1851 Radziwiłłów Aleksander Jan Wojciechowski Bat'ków Baltazar Adolfina Lechnicka 836 362-363 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0193.htm
20 1 1851 Olewsk Adam Skurzyński Rudnia Lwa Wojciech Karolina Lech Jan Lech i Marianna Skurzyńska 178/3/31 601V-602R 8 Ż Na
18 1 1851 Olewsk Anna Lech Rudnia Lwa Jan Marianna Lech Szymon Lech i Marianna Skurzyńska 178/3/31 602V-603R 9 Ż Na
6 10 1851 Olewsk Michał Kotwicki Balarka Radowelska Wojciech Anna Lech Stefan Kotwicki i Anna Kotwicka panna 178/3/31 607V-608R 32 Ż Na
20 12 1851 Olewsk Aniela Tyszecka Balarka Snowidowicka Tomasz Katarzyna Lech Wincenty Gawłowski i Agnieszka Gawłowska żona Pawła 178/3/31 608V-609R 35 Ż Na
9 5 1852 Targowica Julia Zofia Lechnicka Rudlów Antoni Konstancja Żabotin 836 335-336 9 0
13 12 1852 Targowica Ewa Serafina Delfina Skirmunt Babołoki Adam Adela Lechnicka 836 339-340 18 0
29 6 1853 St. Oleksiniec Petronela Żelechowska Rostoki Daniel Apolonia Budzińska 878 286-287 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0151.htm
28 3 1853 St. Oleksiniec Wojciech Lechkun Łopuszna Michał Anna Kondecka chł. Jan Semelakowski, Marcela Dubinczuk ż.Jana 878 282-283 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0149.htm
26 10 1854 Włodzimierz Dionizy Wacław Wojciechowski Włodzimierz Baltazar Delfina Lechnicka Roman Chodakowski, Teofila Zienowicz ż. Pawła 895 38V-39R 53 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20895/pages/PL_1_436_895_0040.htm
4 10 1854 Bereżnica Józef Lech Kurasz NN Tekla szl. Gracjan Łoziński, Marianna Buczyńska ż. Aleksandra 838 266-267 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0142.htm
4 10 1854 Bereżnica Elżbieta Lech Kurasz NN Tekla 838 266-267 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0142.htm
2 1 1854 Olewsk Paulina Garbowska Rudnia Starykowska Mateusz Lucyna Jędrzewicz Walenty Lech i Wiktoria Anuszkiewicz panna 178/3/38 694V-695R 2 Ż Na
9 7 1854 Olewsk Józef Tyszecki Budki Radowelskie Tomasz Katarzyna Lech Maciej Rudnicki i Domicella Chomątowska żona Piotra 178/3/38 701V-702R 19 Ż Na
12 10 1854 Olewsk Jan Lech Rudnia Lwa Szymon Rozalia Rudnicka Jan Lech i Marianna Lech panna 178/3/38 702V-703R 22 Ż Na
1 7 1856 Swojczów Julia Krystyna Kamila Skirmunt Gnojno Adam Adela Lechnicka 617 10-11 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20617/pages/PL_1_436_617_0006.htm
15 3 1856 Olewsk Marianna Lech Staryki Feliks Agnieszka Lech Jan Garbowski i Katarzyna Tyszecka ż. Jana 178-3-126 788V-789R 13 Ż Na
10 1 1856 Olewsk Paulina Tyszecka Staryki Jan Katarzyna Lech Jan Garbowski i Anna Hanuszkiewicz panna 178-3-126 788V-789R 14 Ż Na
17 2 1857 Olewsk Antonina Lech Słoboda Sobiczyńska Ignacy Wiktoria Hanuszkiewicz Jakub Marcinkiewicz i Eufremina Hanuszkiewicz ż. Macieja 178-3-126 786V-787R 6 Ż Na
2 3 1857 Olewsk Joanna Całko Załawie Gabriel Lucyna Zarucka Tomasz Lech i Paulina Chalecka panna 178-3-126 787V-788R 12 Ż Na
2 8 1857 Olewsk Marta Lech Rudnia Lwa Jan Marianna Lech Witalis Kotwicki i Teresa Lech panna 178-3-126 790V-791R 22 Ż Na
4 9 1857 Olewsk Michalina Garbowska Staryki Jan Anastazja Lech Grzegorz Garbowski i Józefa Lech ż. Piotra 178-3-126 791V-792R 25 Ż Na
14 5 1857 Olewsk Zofia Garbowska Staryki Mateusz Łucja Hanuszkiewicz Jan Lech i Anastazja Garbowska ż. Jana 178-3-126 791V-792R 26 Ż Na
24 4 1857 Olewsk Rozalia Garbowska Staryki Grzegorz Agnieszka Kuriata Piotr Lech i Anastazja Garbowska ż. Jana 178-3-126 791V-792R 27 Ż Na
25 5 1857 Olewsk Joanna Lech Staryki Jan Marianna Garbowska Grzegorz Garbowski i Józefa Lech ż. Piotra 178-3-126 791V-792R 28 Ż Na
28 5 1857 Olewsk Mateusz Lech Staryki Piotr Józefa Garbowska Jan Lech i Łucja Garbowska ż. Mateusza 178-3-126 792-V-793R 29 Ż Na
12 1 1858 Bereżnica Jan Honorat Łoziński Kurasz Gracjan Anna Szkwarkowska Wojciech Szkwarkowski, Karolina Lech ż. Mikołaja 839 330,338 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0172.htm
30 12 1858 Lachowce Teofila Rozwalska Żemelińce Jan Katarzyna Uberowicz Jan Bosankiewicz, Paulina Lech, ż. Aleksandra 886 139-140 1 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0073.htm
21 2 1858 Krasnopol Marianna Gawłowska Januszpol Bazyli s. Ignacego Agnieszka Borowicz 1-dw. Karol Studziński, Julianna Olechnowska, Jan Szelągowski, Anastazja Olechnowska ż. Jana 178-3-45 4V-5R 25 Ż 9
26 8 1858 Krasnopol Józef Kalasanty Pielechowski Madwedycha Mikołaj s. Bartłomieja Marianna Grom 178-3-45 11V-12R 83 Ż 23
14 3 1858 Wołoczyska Grzegorz Błażek Wołoczkowce Tomasz Marianna Wolechowa chł. Piotr Wasilkow, Marianna Murdza ż. Jana 178-3-127 65V-66R 15 Ż DW 131
10 9 1858 Olewsk Rozalia Hanuszkiewicz Słoboda Sobiczyńska Stanisław Anna Rudnicka Leon Chmielewski i Wiktoria Lech żona Ignacego 178/3/50 758V-759R 8 Ż Na
2 1 1859 Brody Honorata Frandel Suchodoły 156 Józef Maria Olechow Antoni Bodukiewicz, Rozalia Sadowska L 24R
2 3 1859 Torczyn Helena Wojciechowska Torczyn Baltazar Delfina Lechnicka 645 12-13 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0007.htm
1 1 1859 Bereżnica Aleksander Lech Kurasz Mikołaj Karolina Sawicka 840 266-267 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0143.htm
19 1 1859 Lachowce Teofila Sawicka Lachowce Wiktor Julia Rutkowska 1-dw. Mateusz Gotowski, Paulina Lech, ż. Aleksandra 886 141-142 6 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0074.htm
27 10 1859 Lachowce Franciszka Turkiewicz Lachowce Antoni Józefa Kuźmińska ur. Jan Olszewski, Paulina Lech, ż. Aleksandra 886 171-172 68 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0089.htm
3 1 1859 Olewsk Felicja Romanowicz Snowidowicze Kazimierz Katarzyna Jasińska Jakub Romanowicz i Anna Lech panna 178/3/50 758V-759R 7 Ż Na
4 1 1859 Olewsk Honorata Skurzyńska Rudnia Lwa Mateusz Marta Kotwicka Mateusz Lech i Teresa Garbowska żona rekruta 178/3/50 759V-760R 9 Ż Na
8 1 1859 Olewsk Piotr Tyszecki Staryki Jan Katarzyna Lech Mateusz Garbowski i Anastazja Lech żona Jana 178/3/50 759V-760R 10 Ż Na
19 2 1859 Olewsk Kamila Garbowska Słoboda Sobiczyńska Jan Brygida Rudnicka Adam Hanuszkiewic i Wiktoria Lech żona Ignacego 178/3/50 761V-762R 17 Ż Na 0
2 1 1859 Olewsk Franciszek Tyszecki Słoboda Snowidowska Tomasz Katarzyna Lech Leon Chmielowski i Rozalia Rudnicka żona Franciszka żołnierza 178/3/50 763V-764R 26 Ż Na
28 1 1859 Olewsk Antoni Lech Rudnia Lwa Jan Franciszka Kotwicka Mikołaj Skurzyński i Rozalia Lech panna 178/3/50 763V-764R 28 Ż Na
2 1 1859 Olewsk Honorata Skurzyńska Rudnia Lwa Mateusz Marta Kotwicka Mateusz Lech i Teresa Garbowska żona Piotra 178/3/50 764V-765R 29 Ż Na
8 3 1859 Olewsk Franciszka Lech Rudnia Lwa Adam Anna Kotwicka Józef Rudnicki i Marta Skurzyńska żona Mateusza 178/3/50 764V-765R 30 Ż Na
15 7 1859 Olewsk Antoni Kotwicki Słoboda Radowelska Witalis Józefa Lech Jan Rudnicki i Marianna Kotwicka żona Stefana 178/3/50 766V-767R 37 Ż Na
11 9 1859 Olewsk Adam Rudnicki Słoboda Snowidowska Franciszek Rozalia Lech Jan Hanuszkiewicz i Józefa Hanuszkiewicz panna 178/3/50 766V-767R 40 Ż Na
26 7 1860 Targowica Anna Studzińska Babołoki Franciszek Cecylia Lechnicka 841 286-287 10 0
24 10 1860 Kołki Zygmunt Rafał Jaworski Matwiejki Leon Julia Ko..ewicz szl. Jan Dmochowski, Anna Żabota wdowa, Teodor Jaworski, Maria Lechnicka panna 841 497-498 44 DW
28 6 1861 Ostróg Emilia Rembuld Pieniowa Góra Jan Marianna Polkiewicz Unter Oficer Antoni Woźnicki i Katarzyna Lechowicz ż. Eliasza 654-1-36 3V Rapt. R DM
4 5 1862 Krzemieniec Florian Żelechowski Stożek Hipolit Maria Ekelt 1-dw. Celestyn Piskulski, szl. Adela Zielińska ż. Karola 0.1-36 23V-24R 67 T
3 7 1863 Żytomierz Józef Lipiński Żytomierz Seweryn Justyna Brzostowska Ludwik Lechowicz, Julia Kreczetowicz asystowali: Antoni Tolkacz, Aleksandra Kondratiew 178-3-54 47 158 Ż DG
27 8 1863 Lachowce Antonina Lech Lachowce Aleksander Paulina Rozwalska Grzegorz Nowicki i Anna Turkiewicz ż. Macieja 178-3-146 9V-10R 36 Ż DM
11 2 1865 Lachowce Apolonia Trocyk Lachowce Franciszek Teofila Borzemska Dominik Rozwalski i Paulina Lech ż. Aleksandra 178-3-146 85V-86R 9 Ż DM
24 2 1865 Lachowce Maciej Rozwalski Żemielińce Dominik Tekla Borzemska Jakub Biskupski i Paulina Lech ż. Aleksandra 178-3-146 86V-87R 11 Ż DM
2 9 1865 Lachowce Stefan Gorajski Lachowce Jan Kamila Uteusz Antoni Turkiewicz i Paulina Lech ż. Aleksandra 178-3-146 99V-100R 49 Ż DM
14 1 1865 Miropol Anastazja Ulanicka Czernijówka Konrad Franciszka Lech chł. Szymon Dziobek, Marianna Lech ż. Łazarza, 1-dw. Jakub Bagiński, chł. Apolonia Piwińska ż. Karola 178-3-149 50V-51R 7 Ż 99 DW
11 4 1865 Miropol Leon Kordas Czernijówka Krzysztof Marcelina Powińska chł. Ignacy Lech, Marianna Lechowa ż. Sebastiana 178-3-149 55V-56R 39 Ż 109 DW
14 5 1865 Miropol Franciszka Lech Czernijówka Ignacy Tekla Trąbka chł. Ignacy Lech, Franciszka Ulanicka ż. Konrada 178-3-149 56V-57R 46 Ż 111 DW
14 9 1865 Miropol Cyprian Lech Czernijówka Łazarz Marianna Lech chł. Konrad Ulanicki, Apolonia Piwnicka ż. Karola 178-3-149 61V-62R 73 Ż 121 DW
23 2 1866 Horochów Marianna Chruścicka Pułhany Leon Antonina Józef Żelechowski, Józefa Gilewicz 102 2-3 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20102/pages/PL_1_436_102_0002.htm
25 12 1866 Olewsk Fabian Garbowski Rudnia Staryki Jan Aniela Lech 178-3-57 62V-63R 8 Ż
24 12 1866 Olewsk Aniela Lech Rudnia Staryki Adam Apolonia Skurzyńska 178-3-57 65V-66R 22 Ż
16 10 1866 Olewsk Lucjanna Tyszecka Rudnia Staryki Mikołaj Dorota Lech mieszcz. Jan Lech, 1-dw. Klara Tyszecka panna 178-3-57 67V-68R 35 Ż
30 3 1866 Stary Oleksiniec Teodora Wesołowska Łopuszna Stefan Katarzyna Lechkun 426-1-39 73V-74R 12 T 320
1 2 1867 Lachowce Marcelina Lech Lachowce Aleksander Paulina Rozwalska Dominik Rozwalski i Zuzanna Nowicka ż. Dionizego 178-3-146 164V-165R 8 Ż DM
12 2 1867 Olewsk Franciszek Rudnicki Kupiel Sobicki Wincenty Marianna Lech szl. Franciszek Hanuszewicz, mieszcz. Wiktoria Lech ż. Ignacego 178-3-57 63V-64R 13 Ż
2 4 1867 Olewsk Franciszek Rudnicki Rykówka Jan Anna Lech szl. Stefan Kotwicki, Ewa Rudnicka ż. Kazimierza 178-3-57 64V-65R 17 Ż
15 4 1867 Olewsk Kamilla Januszkiewicz Borowska Słoboda Wincenty Franciszka Lech 178-3-57 64V-65R 18 Ż
25 3 1867 Olewsk Wincenty Lech Dzierżanówka Jan Feliksa Horodyńska 178-3-57 64V-65R 19 Ż
6 5 1867 Olewsk Balbina Kotwicka Radowelska Słoboda Witalis Józefa Lech 178-3-57 64V-65R 20 Ż
29 1 1867 Olewsk Franciszek Garbowski Rudnia Staryki Aleksander Ewa Lech szl. Narcyz Garbowski, Klara Garbowska panna 178-3-57 65V-66R 25 Ż
16 4 1867 Olewsk Wojciech Lech Rudnia Lwa Jan Marianna Jasińska 178-3-57 66V-67R 27 Ż
16 4 1867 Olewsk Marcin Lech Rudnia Lwa Jan Marianna Jasińska 178-3-57 66V-67R 28 Ż
11 2 1867 Olewsk Wincenty Skurzyński Rudnia Lwa Mikołaj Marianna Lech 178-3-57 66V-67R 29 Ż
26 2 1867 Olewsk Franciszka Garbowska Rudnia Staryki Jan Anastazja Lech 178-3-57 66V-67R 30 Ż
24 5 1867 Olewsk Teresa Lech Rudnia Staryki Bernard Agnieszka Garbowska 178-3-57 67V-68R 33 Ż
24 2 1867 Olewsk Ewa Lech Rudnia Staryki Jan Marianna Garbowska 178-3-57 67V-68R 34 Ż
7 7 1867 Olewsk Antonina Skurzyńska Rudnia Lwa Wojciech Karolina Lech 1-dw. Józef Skobelski, szl. Aniela Skurzyńska 178-3-57 69V-70R 45 Ż
7 4 1867 Olewsk Marianna Lech Rudnia Staryki Piotr Józefa Petrykowska 178-3-57 70V-71R 49 Ż
20 10 1867 Olewsk Ewa Garbowska Rudnia Staryki Antoni Antonina Lech 178-3-57 73V-74R 63 Ż
13 12 1867 Olewsk Stefan Lech Rudnia Tepienicka Wojciech Justyna Kotwicka 178-3-57 73V-74R 65 Ż
23 4 1867 Lachowce Wojciech Turkiewicz Lachowce Józef Karolina Osiecka Antoni Turkiewicz i Paulina Lech ż. Aleksandra 178-3-146 167V-168R 18 Ż DM
15 7 1867 Lachowce Józefa Rozwalska Żemielińce Dominik Tekla Borzemska Aleksander Lech i Teofila Kotwicka ż. Piotra 178-3-146 172V-173R 33 Ż DM
13 6 1868 Lachowce Antonina Trocyk Lachowce Franciszek Teofila Borzemska Benedykt Żeglicki i Paulina Lech ż. Aleksandra 178-3-146 215V-216R 34 Ż DM
30 8 1868 Stary Oleksiniec Marianna Kozioł Łopuszno Jan Maria Lechkun chł. Józef Bartczyszyn, Anna Lechkun ż. Michała 426-1-41 90V-91R 32 T DW 860
29 3 1871 St. Wiśniowiec Jan Wesołowski Łopuszno Stefan Katarzyna Lechkun 1-55 26V-27R 24 T
25 11 1871 Wyszogródek Katarzyna Olech Pachinia Ignacy Anastazja Sałacka 1-55 56V-57R 29 T
25 8 1872 Wiśniowiec Ludwika Wysołowska Łopuszno Stefan Katarzyna Lechkun 1-56 8V-9R 43 T
26 1 1874 Łanowce Jan Górski Napadówka Karol Antonina Marciniuk chł. Adam Marciniuk, Ewa Lechkun wdowa 426-1-68 123V-124R 1 T
26 1 1874 Łanowce Jan Górski Napadówka Karol Antonina Marciniuk Adam Marciniuk i Ewa Lechkunowa wdowa 1-68 123V-124R 1 T DM
12 10 1877 Olewsk Rafał Garbowski Rudnia Staryki Wincenty Agnieszka Hanuszewicz Bernard Lech, Marianna Garbowska ż. Józefa 178-3-57 238V-239R 1 Ż
7 11 1877 Olewsk Michalina Lech Rudnia Lwa Eliasz Antonina Skurzyńska 178-3-57 238V-239R 2 Ż
4 12 1877 Olewsk Paulina Lech Rudnia Lwa Bazyli Agnieszka Lech 178-3-57 238V-239R 3 Ż
25 12 1877 Olewsk Paulina Lech Dzierżanówka Jan Feliksa Horodyńska 178-3-57 240V-241R 11 Ż
29 3 1878 Olewsk Hilary Garbowski Rudnia Lwa Adam Anna Lech 178-3-57 245V-246R 32 Ż
18 3 1878 Olewsk Franciszek Lech Rudnia Staryki Kazimierz Wiktoria Kuriata 178-3-57 246V-247R 35 Ż
6 5 1878 Olewsk Rozalia Kozińska Borowska Słoboda Ludwik Karolina Lech 178-3-57 247V-248R 40 Ż
17 8 1878 Olewsk Bernard Lech Snowidowska Słoboda Narcyz Wiktoria Charczyńska 178-3-57 249V-250R 47 Ż
24 7 1878 Olewsk Adam Lech Rudnia Lwa Jan Seweryna Zajączkowska 178-3-57 249V-250R 48 Ż
28 6 1878 Olewsk Paulina Lech Rudnia Lwa Ignacy Katarzyna Zajączkowska 178-3-57 250V-251R 49 Ż
30 9 1878 Olewsk Jan Kotwicki Rykówka Piotr Teresa Lech 178-3-57 251V-252R 53 Ż
26 9 1878 Olewsk Florian Hanuszewicz Słoboda Sobiczyńska Franciszek Marianna Lech 178-3-57 252V-253R 57 Ż
15 8 1879 Kowel Marian Hejman Kowel Feliks Bronisława Olechowska 280 38-39 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20280/pages/PL_1_436_280_0020.htm
25 11 1879 Kowel Julia Szlecht Kowel Józef Dorota Kancka 280 60-61 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20280/pages/PL_1_436_280_0031.htm
1 12 1881 Radziwiłłów Władysław Lech Lechnicki Kijów Alojzy Mieczysław Matylda Maria Knobloch 1-77 51 V-52 R 31 T 0
17 10 1881 Kowel Anna Szlechter Kowel Józef Dorota Kańska 282 38-39 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0020.htm
27 12 1881 Olewsk Adam Całko Załawie Mikołaj Marianna Lech 178-3-57 317V-318R 19 Ż
20 10 1881 Olewsk Stanisława Garbowska Rudnia Lwa Adam Anna Lech 178-3-57 315V-316R 15 Ż
20 10 1881 Olewsk Paulina Lech Rudnia Lwa Jan Seweryna Zajączkowska 178-3-57 316V-317R 16 Ż
20 10 1881 Olewsk Antoni Lech Rudnia Lwa Eliasz Apolonia Skurzyńska 178-3-57 315V-316R 14 Ż
6 12 1881 Olewsk Konstanty Garbowski Rudnia Staryki Jan Aniela Lech 178-3-57 314V-315R 10 Ż
28 12 1881 Olewsk Tomasz Skurzyński Rudnia Staryki Tomasz Katarzyna Piekarska szl. Józef Garbowski, Apolonia Lech 178-3-57 314V-315R 11 Ż
11 3 1882 Olewsk Emilia Kotwicka Rykówka Piotr Teresa Lech 178-3-57 318V-319R 23 Ż
6 5 1882 Olewsk Marianna Lech Dzierżanówka Jan Feliksa Horodyńska 178-3-57 323V-324R 43 Ż
18 8 1882 Olewsk Marianna Lech Tepienica Wojciech Justyna Kotwicka 178-3-57 329V-330R 64 Ż
12 7 1882 Olewsk Antonina Hanuszewicz Aleksandrówka Stanisław Katarzyna Lech Mikołaj Garbowski, Antonina Polinkiewicz z. Mariana 178-3-57 330V-331R 69 Ż
28 8 1882 Olewsk Ludwik Lech Dołhana Stefan Józefa Kisielowska 178-3-57 330V-331R 71 Ż
7 9 1882 Olewsk Stanisław Lech Rudnia Lwa Adam Karolina Hanuszewicz Ludwik Rudnicki, Katarzyna Hanuszewicz panna 178-3-57 331V-332R 72 Ż
23 8 1882 Olewsk Hilary Lech Rudnia Lwa Maciej Antonina Marcinowska Jan Rudnicki, Zofia Rudnicka ż. Michała 178-3-57 331V-332R 75 Ż
14 8 1882 Olewsk Hipolit Lech Rudnia Lwa Mikołaj Krystyna Jasińska 178-3-57 332V-333R 79 Ż
2 12 1882 Olewsk Franciszka Tyszecka Snowidowskie Budki Franciszek Marianna Lech 178-3-57 334V-335R 85 Ż
13 4 1883 Torczyn Tomasz Łaskarzewski Karczma Szepelska Władyslaw Cecylia Lechtańska 669 8-9 11 0
27 12 1883 Turzysk Anastazja Pielechowska Dolsk Antoni Ludwika Przewłok 751 22-23 32 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0012.htm
25 3 1884 Ołyka Maria Mikłaszewska Cumań Leon Józefa Lech 505 16 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0009.htm
4 5 1884 Grzymałów Maria Burlakoska Zarubińce Maciej Aniela Sobot Michał Olech, Agnieszka Jodos 1677L 36 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0019.htm
14 12 1885 Grzymałów Maria Nusbaum Zarubińce Ignacy Agata/Agafia Bzowa Michał Olech, Maria Puklicz 1677L 40 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0021.htm
26 10 1885 Włodzimierz Antonina Klecha Anusin Adam Maria Rudkowska Jan Kotwica, Zofia Nieradko ż. Kacpra 803 58-59 159 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0030.htm
10 12 1885 Włodzimierz Anna Klech Andresówka NN Antonina 803 64-65 179 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0033.htm
21 12 1886 Brody Mikołaj Tymczuk Suchowola 14 Jan Zofia Żelech Pantaleon Romaniuk, Maria Romaniuk ż. Andrzeja L 20
2 3 1887 Grzymałów Michalina Szulgenia Grzymałów Michał Maria Klowan Michał Jackiewicz, Katarzyna Olech 1614L 1 4 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0001.htm
3 4 1887 Grzymałów Maria Kijonka Mazurówka Michał Maria Cieśla Stanisław Olech, Maria Groszek 1614 11 10 EK 0
26 2 1887 Grzymałów Teresa Nawrocka Bucyki Antoni Tekla Balicka Ignacy Olech, Parascewa Nawrocka 1614 47 4 EK 0
21 10 1887 Grzymałów Michalina Chrupowicz Grzymałów Jan Helena Olech Michał Nowakowski, Anna Buczyńska 1614L 4 29 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0003.htm
17 12 1887 Grzymałów Władysław Myszka Grzymałów Michał Emilia Bidrowska Antoni Pielech, Maria Jarmarek 1614L 5 37 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0003.htm
25 2 1887 Grzymałów Józef Olech Mazurówka Stanisław Katarzyna Zdzil Jan Niemiec, Parascewa Dziedzińska 1614L 10 6 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0006.htm
2 3 1888 Grzymałów Emilia Olech Grzymałów Józef Franciszka Beruch Jan Smalczew(?), Mariola Olech 1614 101 6 EK 0
11 10 1889 Brody Stanisław Fiłyk Suchowola Józef Anastazja Lechkun Maksym Petryszyn, Tekla Hulajgrodzka ż. Jana L
29 5 1891 Krzemieniec Michał Żelechowski Krzemieniec NN Eleonora 0.1-81G 11V-12R 42 T
18 12 1891 Krzemieniec Aleksander Szarecki Ludwiszcze Józef Maria Milechowska 0.1-81G 25V-26R 97 T
27 11 1892 Brody Magdalena Ochrim Suchowola 211 Antoni Anna Lechkun L 12
2 1 1892 Katerburg Magdalena Bolechowska Rybcza Piotr Kornelia Czuwińska 204 2-3 1 0
12 9 1892 Krzemieniec Józefa Kędziur Bereżce Edward Maria Wieczek Jan Pezda, Józefa Klech ż. Wojciecha 0.1-81D 19V-20R 73 T
13 12 1892 Krzemieniec Szczepan Żelechowski Krzemieniec NN Eleonora Atanazy Swistunow, Likeria Dobrowolska ż. Pawła 0.1-81D 24V-25R 95 T
14 1 1893 Włodzimierz Marianna Zmarzła Helenówka Jan Anastazja Sokołowska Michał Maziarz, Rozalia Klecha ż. Adama 811 4-5 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0003.htm
25 10 1893 Szumsk Walery Listowski Załuże Franciszek Karolina Kasiuba Wincenty Tomczuk, Franciszka Lechowska ż. Antoniego 107V-108R 156 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDBV?i=236&cat=834001
6 6 1894 Włodzimierz Paulina Warzocha Zofiówka Ignacy Justyna Rzepecka Józef Klecha, Marianna Bartman ż. Wojciecha 812 43-44 105 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0023.htm
11 1 1894 Włodzimierz Józef Sasiel Bolesławówka Michał Antonina Klecha Andrzej Kulig, Tekla Puzio ż. Wojciecha 812 7-8 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0005.htm
20 6 1894 Jałowicze Józefa Kutkiewicz Holeszów Antoni Antonina Klecha 166 21-22 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0012.htm
20 12 1894 Brody Jan Tomasz Filik Suchowola 110 Józef Anastazja Lechkun L 17
27 12 1896 Kowel Jan Runiewicz Kruhel Franciszek Julia Rastemborska Michał Runiewicz, Dorota Szlechta wdowa 908 1V-2R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0002.htm
28 7 1896 Turzysk Bronisława Sztainke Rużyn Jan Józefa Żelechowska 919 10V-11R 39 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0011.htm
20 6 1896 Kuniów Franciszek Lech Pererosłe Antoni Jadwiga Strumecka Aleksander Ostaszewski i Leontyna Samojłowicz panna 178-3-86 612V-613R 68 Ż DM
13 1 1898 Turzysk Karol Sztajnke Rużyn Jan Józefa Żelechowska 939 4V-5R 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0005.htm
29 12 1898 Brody Antonina Ochrim Suchowola 211 Antoni Anna Lechkun L 24
10 1 1900 Niewirków Florian Bronowicki Słoboda Niemilla Franciszek Franciszka Lech 951 2V-3R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0003.htm
22 9 1900 Włodzimierz Adam Mazurkiewicz Zofiówka Wojciech Aniela Klecha 958 45V-46R 189 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0046.htm
13 8 1900 Włodzimierz Marianna Klecha Zofiówka Stanisław Ludwika Szwed 958 41V-42R 168 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0042.htm
8 9 1900 Niewirków Stanisław (Biskup) Niżyński Siwki Antoni Rozalia Lech 951 28 V-29 R 137 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0031.htm
18 9 1900 Niewirków Józef (Oblubieniec) Lech Huta Bystrzecka Tomasz Jadwiga Kuriata mieszcz. Tomasz Brusiło, Tekla Chorążewska panna 951 29 V-30 R 142 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0032.htm
28 12 1901 Kowel Bronislawa Żelechowska Kowel Roman Józefa Grabowska 963 3 V-4 R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0004.htm
14 10 1901 Niewirków Julian Lech Huta Bystrzecka Tomasz Jadwiga Kuriata 952 50-51 125 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0026.htm
7 1 1902 Niewirków Marcelina Bronowicka Niemilla Karol Karolina Lech 965 3V-4R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0004.htm
2 1 1902 Włodzimierz Marianna Pelech Siedmiarki Józef Honorata Gawlicka 971 1V-2R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20971/pages/PL_1_436_971_0007.htm
1 1 1903 Niewirków Romanina Nieżyńska Siwki Antoni Rozalia Lech 966 2 V-3 R 7 0
15 2 1903 Niewirków Leon Wilczyński Słoboda Stryj Józef Feliksa Lech 966 11V-12R 42 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0012.htm
24 3 1903 Włodzimierz Leon Klecha Zofiówka Stanisław Ludwika Szwed Mikołaj Giza, Józefa Kłonicka ż. Bonifacego 972 10V-11R 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0016.htm
26 9 1903 Szumsk Wacława Lechman Szumsk Franciszek s. Pawła Maria Stefańska 0.1-237 49V-50R 196 T
26 9 1904 Niewirków Michalina Bronowicka Niemilla Karol Karolina Lech 982 34V-35R 134 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0037.htm
1 10 1904 Niewirków Bronisława Chorążewska Huta Bystrzecka Andrzej Hieronima Klepuszewska Tomasz Brusiło, Jadwiga Lech ż. Tomasza 982 35V-36R 138 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0038.htm
6 10 1904 Tuczyn Franciszek Olech Majdan Rudeński Antoni Olga Tyszer Adam Bobowski, Kornela Rakowska 989 19V-20R 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0020.htm
19 3 1904 Horochów Józefa Pielecha Smyków Józef Honorata Gawlicka 973 7 23 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0007.htm
6 12 1904 Luboml Aleksander Pomirski Maszów Władysław Grzegorz Julianna Olech Wiktor Gołębiowski, Anna Gołębiowska ż. Wiktora 1009 97 190 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0054.htm
6 2 1905 Niewirków Marcelina Niżyńska Siwki Antoni Rozalia Lech 983 7V-8R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0008.htm
9 6 1905 Niewirków Tekla Lech Huta Bystrzycka Tomasz Jadwiga Kuriata Tomasz Brusiło, Hieronima Chorążewska ż. Andrzeja 983 26V-27R 102 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0027.htm
14 10 1905 Niewirków Leon Kuriata Rudnia Pohoryłowska Ksawery Paulina Lech Stanisław Kuriata, Tekla Kuriata ż. Ambrożego 983 43V-44R 171 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0044.htm
22 12 1905 Szumsk Feliksa Lechman Szumsk Franciszek Marianna Stefańska 01-236 192V-193R 182 T
8 4 1907 Kowel Antoni Dąbrowski Kowel Bolesław Anna Szlechta Konrad Gonczaeow, Julia Rutkiewicz 1004 15V-16R 72 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0019.htm
12 6 1907 Kowel Wacław Goławski Kowel Leon Wiktoria Żelechowska 1004 15V-16R 74 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0019.htm
27 9 1907 Kijów Św. Aleksandra Ludmiła Paprocka Radom Stanisław Marian Anna Lechowska Jóżef Lechowski i Aniela Domańska 312/1/129 56V-57R 221 m.K JM1
14 5 1908 Ołyka Władysław Lechnia Moszczanica Stanisław Emilia Chodorowska 1019 544 98 MO
20 2 1909 Ołyka Stefania Krupińska Dubiszcze Jan Franciszka Lechnia 1019 26 51 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0017.htm
4 11 1909 Niewirków Jan Lech Huta Bystrzycka Tomasz Ludwika Kuriata 1015 40V-41R 169 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0043.htm
16 8 1909 Ołyka Janina Cebula Suchowce Leon Stanisława Lech 1019 70 160 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0040.htm
18 6 1909 Szumsk Marcelina Marcinowska Zaleśce Jakub Helena Olech Olef Aleksander Radziewicz, Józefa Lewińska ż. Aleksandra 66V-67R 89 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-L?i=891&cat=834002
18 4 1910 Kijów Św. Aleksandra Władysław Melech Kijów NN Stefania c Michała Melech Bazyli Bielecki i Jadwiga Melech 312/1/129 5V-6R 17 m.K JM1
26 3 1911 Ołyka Jan Lechnia Cumań Stanisław Emilia Chodorowska 1063 16 62 MO
26 3 1911 Ołyka Józef Lechnia Cumań Stanisław Emilia Chodorowska 1063 16 63 MO
16 6 1911 Ołyka Janina Krupczyńska Dubiszcze Jan Franciszka Lechnia 1063 31 121 MO
15 2 1911 Tbilisi Ludwik Olechnog Tbilisi Piotr Maria Parnac Aleksander Pelenis, Marcelina Mockos 1V 34 Tb
16 2 1913 Ołyka Piotr Lechnia Cumań Stanisław Emilia Chodorowska 1063 95 23 MO
16 2 1913 Ołyka Antoni Lechnia Cumań Stanisław Emilia Chodorowska 1063 95 24 MO
7 10 1913 Ołyka Kazimierz Krupczyński Ołyka Jan Franciszka Lechnia 1063 121 136 MO
4 11 1914 Włodzimierz Wołyński Adam Sudoł Białozowszczyzna Filip Katarzyna Klecha 1058 44 212 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0045.htm
4 11 1914 Włodzimierz Wołyński Marianna Sudoł Białozowszczyzna Filip Katarzyna Klecha 1058 44 213 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0045.htm
23 3 1914 Luboml Jan Goławski Luboml Leon Wiktoria Żelechowska Bolesław Goławski, Helena Goławska 1060 736 75 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0387.htm
8 11 1915 Kijów Św. Aleksandra Ludwik Olech Kijów Michał Helena Palij Jan Rzemiński i Julia Jasińska 312/1/129 75V-76R 297 m.K JM1
2 3 1917 Tbilisi Ludwika Goszyńska Dżulfa Konstanty Katarzyna Gorajska Bronisław Romanowski, Anna Naplecha 163R 36 Tb
18 7 1917 Tbilisi Aleksandra Kwiklis Tbilisi Paweł s.Grzegorza Urszula c.Jana Lechowicz Franciszek Kwiklis, Anna Bałtuszko 172R 83 Tb
12 2 1917 Torczyn Cezary Klecha Boratyn Jakub Tekla Kowalska 1082 4 12 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0004.htm
25 11 1918 Tbilisi Antonina Łysenko st. Muraszi, wiatska gub. Iwan s. Aleksieja Antonina c.Antoniego Olechnowicz (chrzest 1922) Piotr Garulewicz, Maria Maj 257V 38 Tb DW
24 1 1935 Poczajów Halina Klechniowska Budki Antoni Stanisława Ludnik 2 0
24 1 1935 Poczajów Stanisława Klechniowska Budki Antoni Stanisława Ludnik 3 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
2 6 1716 Torczyn Walenty Jendrzeiowski Helena wdow Rubert Lechner, Andrzej Kozluk 38 b/nr EH
17 8 1766 Szumsk Sebastian Alexiowicz Alechowicz Horbowce Zofia Mikołaj Horbowce Roman Michalski, Katarzyna Tomaszowa 297-1-180 48V Ł RK
3 5 1802 Kuniów Karol Auler Kuniów Julianna Lechowicz Kuniów Ł DW
19 1 1813 Dubno Stefan Olechowicz 30w Grzegorz Anna Wiktoria Kwiatkowska Strakłów 20 Jakub Rozalia Piotr Olechowicz, Jan Kulawski, Anna Brzozowska 64 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0012.htm
15 6 1827 Wiszenki Hipolit Mytkerman Wiszenki 24 Franciszek Konstancja Klimaszewska Tekla Korzeniowska Wiszenki 18 Wincenty Aniela Turzańska Stanisław Kotelnicki, Józefa Olechnowicz, Feliks Koszakowski, ks. Stef 813 95a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0095.htm
14 8 1827 Białogródka Tomasz Lechowski Polachówka 36 Józef Anastazja Klukowska Franciszka Bielecka Polachówka 22 Feliks Agnieszka Górska Jędrzej Drużbiński i Łukasz 178-03-93 65R 9 Ż DM
2 11 1830 Krzemieniec Wojciech Olechieniuk Grędy 35w Maciej Marianna Katarzyna Tuniczek Grędy 18 Juzek Agnieszka Wasyl Oleksiuk i Marcin Strzelecki 01-5 57R 55 T 786 DM
20 9 1831 Dubno Wawrzyniec Żelechowski Dubno 56 Szymon Rozalia Orzechowska Honorata Świerszczyńska Dubno 39 Adam Kunegunda Wiszniewska Jan Rożnowski, Zachary Horbaczewski 817 110R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0113.htm
12 7 1831 Żytomierz Jan Olewiński Żytomierz 26 Jakub Aniela Lechoniewicz Józefa Burzyńska Żytomierz 16 Michał Katarzyna Wiratycka Bazyli Fryzicki , Jan Burzyński 178 3 4 52 37 Ż Ni
11 4 1833 Ostróg Mateusz Kwalkiewicz Buszcza 47w Józef Marianna Suchocka Buszcza 18 Józef Marianna Andrzej Trzewski, Leon Suchocki, Józef Mielechowski 171-1-6 24R 13 R 8410 MZ
22 10 1833 Ostróg Paweł Bronowicki Milatyn 24 Jan Rozalia Tomaszewska Marianna Pulkiewicz Białotyń 20 Grzegorz Wiktoria Lachowicz Aleksander Bronowicki, Augustyn Łagodziński, Józef Lechowicz 171-1-6 26V 23 R 8413 MZ
27 1 1835 Tuczyn Mikołaj Pawłowski 24 Tomasz Helena Niżyńska Katarzyna Lech 22 Jan Apolonia Kuriata Semen Antoszczuk, Jan Strachan 171-1-8 162R 1 R DM
5 7 1836 Tuczyn Michał Lech Woronów 21 Jan Apolonia Kuriata Ewa Malczewska Tuczyn 20 Paweł Marianna Husak Jan Najdiuk, Jan Pawłowski 171-1-9 162R 3 R DM
5 7 1837 Kołki Stanisław Lechnicki par. Targowica 22 Aloizy Ewa Burczyńska Karolina Zabotin Haraimówka 18 Jan Ludwika Zakrzewska Tadeusz Sierpułowski, Remigian Jełowicki, Hipolit Lechnicki 823 82 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0087.htm
4 7 1837 Tuczyn Stefan Aleksandrowicz Matwiejówka 26 Karol Teresa Rudnicka Karolina Mol Matwiejówka 18 Michał Łucja Kamińska Jan Jacewicz, Fryderyk Bek, Franciszek Bolechowski 171-1-10 178V 6 R DM
15 2 1838 Lachowce Konstanty Wojciechowski Lachowce 28 Teodor Tekla Mondzelewska Tekla z Muszyńskich Studzińska Lachowce 30 Antoni Katarzyna Kleczkowska Kazimierz Lech, Chary... 108 R 5 ZP
22 1 1839 Berezne Adam Lech Rudnia Łęczyńska 19 Szymon Justyna Czerwińska Małgorzata Kuryata Rudnia Łęczyńska 17 Aleksander Aleksandra Żygadło 879 219 R 1
14 5 1839 Berezne Maciej Kuryata Rudnia Potasznia 20 Jan Eudokia Łepek Agnieszka Kuryata Rudnia Łęczyńska 18 Maciej Katarzyna Lech 879 219 V 3
9 7 1839 Berezne Karol Lech Rudnia Łęczyńska 20 Bazyli Anna Borowska Katarzyna Nitecka Tyszyca 20 Jan Helena Kuryata 879 220 R 5
20 8 1839 Berezne Hilary Bronowicki Rudnia Druchowska 32 Szymon Apolonia Lech Marianna Falkowska Rudnia Potasznia 25 Wincenty Apolonia Bojarczuk 879 220 V 7
17 9 1839 Berezne Antoni Lech Rudnia Bobrowska 50 Marianna z Gilewskich Kondracka Balarka Chotyńska 36 Piotr Teresa Łozińska 879 220 V 8
21 9 1839 Berezne Paweł Borowski Bilczaki 43 Szymon Marianna Mańkowska Ewa Lech Rudnia Łęczyńska 19 Michał Marianna Kuryata 879 221 R 9
7 2 1839 Luboml Jerzy Kordas Binduga 25 Bartłomiej Marianna Lech Wiktoria Pawełczuk Binduga 19 Kazimierz Agnieszka Domińczuk Dawid Tymoszuk, Wawrzyniec Mikołajczuk 854 599 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0342.htm
27 8 1839 Olewsk Jan Lech Lwa 20 Jakub Franciszka Żygadło Marianna Lech Staryki 16 Franciszek Katarzyna Bur Tomasz Lech, Jan Lech, Stanisław Skurzyński 178-3-8 499V 4 Ż Na
10 11 1840 Berezne Adam Lech Rudnia Druchowska 20 Feliks Hapka Lisowska Łucja Karpińska Rudnia Druchowska 20 Joachim Marianna Staniewicz 880 197 R 2
21 1 1840 Niewirków Andrzej Żygadło Willa 20 Jakub Paraska Targoni Anna Lech Willa 18 Michał Marianna Kuryata Bazyli Żygadło, Daniel Żygadło 880 237 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0256.htm
24 11 1840 Miropol Antoni Dziubek Czernijówka 20 Ignacy Marianna Wrona Agnieszka Kordas Czernijówka 25 Jakub Rozalia Lech Grzegorz Trąbka, Michał Kordas 871 341 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0177.htm
15 9 1840 Luboml Bazyli Olechowski Wydźgów 23 Jakub Helena Laszuk Tekla Sawczuk Wydźgów 20 Stefan Teresa Zając Jan Sacharczuk, Stefan Szurczuk 855 276R 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0287.htm
5 2 1840 Dubno Antoni Delung par. Czarny Ostrów 30 Michał Elżbieta Schlik Katarzyna Mielechowska par. Dubno 22 Józef Anna Jurkoska 826 151V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0153.htm
2 2 1840 Olewsk Dominik Gnitecki Zolnia 25 Stanisław Marianna Hołubowicz Marianna Lech Rudnia Lwa 24 Andrzej Apolonia Muchorowska Grzegorz Skurzyński, Jan Lech, Wojciech Lech 178/3/9 409R 1 Ż Na
2 2 1840 Olewsk Józef Skurzyński Dzierżanówka 27 Paweł Aleksandra Szczepkowska Marianna Lech Rudnia Lwa 21 Jan Cecylia Czerwińska Franciszek Skurzyński, Antoni Skurzyński, Karol Targoni 178/3/9 409R 2 Ż Na
18 8 1840 Olewsk Jan Jasiński Staryki 22 Andrzej Agata Wierzbicka Konstancja Romaniewicz Rudnia Lwa 16 Łukasz Marianna Lech Tomasz Lech, Wawrzyniec Lech, Jakub Romaniewicz 178/3/9 409V 3 Ż Na
20 10 1840 Olewsk Stanisław Lech Rudnia Lwa 22 Andrzej Apolonia Muchorowska Tekla Gnietecka Zolnia 23 Stanisław Marianna Hołubowicz Jan Lech, Wojciech Skurzyński, Paweł Boczkowski 178/3/9 410R 5 Ż Na
10 11 1840 Olewsk Mikołaj Siedlicki Budki Wojtkiewicze 25 Jan Ewa Grzesiuk Katarzyna Suchowiecka Budki Wojtkiewicze 40w Józef Małgorzata Jakubowska Jakub Grzesiuk, Gabriel Lech, Hieronim Szydłowski 178/3/9 410R 6 Ż Na
26 1 1841 Kołki Antoni Lechnicki Harajmówka 22 Alojzy Ewa Burczyńska Konstancja Żabotyn Harajmówka 19 Jan Ludwika Zakrzewska Tadeusz Sierputowski, Hipolit Lechnicki 827 89 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0091.htm
2 2 1841 Tuczyn Stanisław Sadowski Tuczyn 30 Andrzej Anna Sokołowska Julianna Lech Woronów 25 Jan Anna Wasyl Osmolczuk, Jakim Sałaszczuk 171-1-12 162R 3 Ż DM
18 10 1842 Korzec Paweł Kuriata Klonowe 23 Jan Marianna Myszczuk Urszula Lech Klonowe 20 Bazyli Anna Borowska 873 167 14 PW 0
14 11 1843 Klewań Józef Mikołajczuk Broniki 30 Józef Apolonia Malewska Honorata Kilianowska Broniki 18 Szymon Agata Lech 882 140 R 6
31 1 1843 Berezne Leon Mucharowski Rudnia Bobrowska 32 Franciszek Marianna Elżbieta Lech Balarka Chotyńska 20 Jan Apolonia Kuryata 882 215 R 1
9 11 1843 Nieświcz Józef Borecki Nieświcz 49 Jan Katarzyna Fiałkowska Domicella Olechowska Nieświcz 25 Ignacy Teofila Serwatowska 438 12 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20438/pages/PL_1_436_438_0008.htm
30 5 1843 Korzec Jan Kuriata Rudnia Pereweżnia 21 Wojciech Marianna Lech Zofia Borowska Rudnia Pereweżnia 19 Ignacy Klara Sawicka 874 237 25 PW 0
25 11 1843 Targowica Adam Skirmunt wdowiec Zawizów par. Tajkurska 39 Mikołaj Kunegunda Sobińska Adela Lechnicka Babołoki 19 Hipolit Felicjanna Miaskowska Ludwik Raczyński, Alojzy Lechnicki 829 122 R 3 ZP
24 1 1843 Niewirków Ignacy Rudnicki Rudnia Piaskowa, par. Korzec 21 Szymon Marianna Kuryata Katarzyna Żygadło Mokre 19 Jan Katarzyna Lech Tomasz Sokołowski, Józef Linkiewicz 882 251 R - 251 V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0252.htm
14 3 1844 Kazimierka Mikołaj Lech par. Kazimirka 22 Józef Helena Karolina Burzyńska par. Kazimirka Franciszek Elżbieta 883 222 V 4 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0229.htm
22 10 1844 Tuczyn Jan Słowiński Sobówka 20 Marcin Katarzyna Lisowska Salomea Ziembicka Pustomyty 18 Stanisław Apolonia Lech Mikołaj Jasiński, Franciszek Słowiński 883 156R 9 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0159.htm
30 1 1844 Przewały Stanisław Semeniuk Ochotniki 20 Jan Katarzyna Olechowska Tekla Cipiaszuk Sosnówka 19 Szymon Agnieszka Smolar 859 521 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0280.htm
11 2 1845 Miropol Szymon Dziobek Czernijówka 23 NN Franciszka Józefa Kordas Czernijówka 19 Jakub Marianna Lech 876 342 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0186.htm
3 6 1845 Kazimierka Gabriel Sokołowski par. Niewirków 34w Michał Brygida Słodkowska par. Kazimierka 30 Szymon Anastazja Lech 884 256 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0264.htm
18 2 1845 Olewsk Piotr Garbowski Staryki 20 Jan Apolonia Targoni Teresa Lech Rudnia Lwa 20 Jan Cecylia Czerwińska Wojciech Garbowski, Szymon Lech 178/3/12 441R 2 Ż Na
25 2 1845 Olewsk Wawrzyniec Lech Rudnia Lwa 22 Jakub Franciszka Żygadło Marianna Garbowska Staryki 21 Franciszek Julianna Czerwińska Jan Lech, Grzegorz Garbowski 178/3/12 441R 3 Ż Na
1 7 1845 Olewsk Kasper Kotwicki Rudnia Radowelska 24 Maciej Marta Całko Katarzyna Tyszecka Balarka Snowidowska 18 Grzegorz Marianna Hanuszkiewicz Ludwik Kotwicki, Jan Lech 178/3/12 441V 6 Ż Na
27 1 1846 Lachowce Aleksander Lech Lachowce 19 Kazimierz Marianna Łotocka Paulina Rozwalska Żemelińce 18 Karol Kunegunda Nowicka ur. Stefan Tracyk, ur. Jan Gorajski 885 107R 2 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0108.htm
29 6 1847 Radziwiłłów Józef Olechowicz Radziwiłłów 26 Stefan Antonina Tomaszewska Aniela Sudrawska Radziwiłłów 19 Jan Aleksandra Gaszyńska 833 516 1 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0277.htm
26 1 1847 Olewsk Szymon Lech Rudnia Lwa 25 Jan Cecylia Czerwińska Katarzyna Garbowska Staryki 22 Jan Anna Lech Antoni Skurzyński, Jan Garbowski 178/3/19 482R 1 Ż Na
19 10 1847 Olewsk Feliks Lech Staryki 23 Michał Mełania Bertasz Agnieszka Lech Rudnia Lwa 23 Grzegorz Katarzyna Bronowicka Grzegorz Garbowski, Maciej Lech 178/3/19 482V 3 Ż Na
23 11 1847 Olewsk Wojciech Skurzyński Rudnia Lwa 20 Grzegorz Teresa Lech Karolina Lech Staryki 20 Franciszek Katarzyna Burzyńska Alojzy Jakubowski, Jan Lech 178/3/19 482V 4 Ż Na
26 11 1847 Olewsk Stanisław Lech Rudnia Lwa 33w Andrzej Apolonia Mocharowska Marianna Zarucka Kisorycze 27 Kazimierz Teresa Januszkiewicz Jak Zarucki, Jan Lech 178/3/19 483R 5 Ż Na
16 5 1848 Targowica Baltazar Wojciechowski Rudłów 26 Wincenty Teodora Botkowska Delfina Lechnicka Bokujma 23 Kanut Aleksandra Żakaszewska Klemens Lechnicki, Hipolit Lechnicki 834 363 V 2 ZP 0
23 10 1849 Lachowce Antoni Mirecki Hulowce 22 Szymon Anna Młodnicka? (Kłodnicka) Katarzyna Rutkowska Hulowce 18 Gabriel Katarzyna Czerkawska Alojzy Skibicki i Aleksander Lech 171-1-15 170V 16 R DM
12 11 1850 Lachowce Józef Turkiewicz Lachowce 21 Jan Magdalena Nowicka Karolina Osiecka Lachowce 18 Józef Marianna Jakuszewska Aleksander Lech i Antoni Nowicki 171-1-16 314V-315R 19 R DM
12 11 1850 Żytomierz Augustyn Patyński 27 Wincenty Helena Trołkowska Salomea Olechniewicz 19 Kazimierz Elżbieta Wróblewska 178 3 2 83 73 Ż Ni
18 2 1851 Puliny Jakub Borowski par Nowogród 30 Mateusz Katarzyna Lech Anna Grabowska Buda Bobrycka 24 Franciszek Antonina Elsner Talko Jan Borowski Feliks Mierzwiński Paweł 17 JZ
30 9 1851 Swojczów Ignacy Sobolewski Piński Most 50w Jakub Agnieszka Bedychaj Katarzyna Gipsio Piński Most 24 Jan Marianna Żelechowska 613 35 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20613/pages/PL_1_436_613_0019.htm
2 2 1851 Olewsk Mateusz Lech 22 Wojciech Magdalena Lech Marianna Skurzyńska 20 Mateusz Maria Lech Henryk Lech. Wojciech Skurzyński 178/3/31 610R 2 Ż Na
6 6 1851 Olewsk Piotr Lech 30 Mikołaj Anna Kuriata Józefa Garbowska 23 Karol Katarzyna Petrykowska Jan Lech, Tomasz Garbowski 178/3/31 610V 3 Ż Na
22 7 1851 Olewsk Grzegorz Garbowski 40 Franciszek Julia Czerwińska Agnieszka Skurzyńska 45 Jan Jadwiga Kuriata Ignacy Lech, Andrzej Garbowski, Jan Hanuszkiewicz 178/3/31 610V 4 Ż Na
5 8 1851 Olewsk Gabriel? Jasiński 50w Ignacy Apolonia Lech Domicella Zarucka 26 Mateusz Maria Gnietecka Fabian Laszewicz, Wincenty Boczkowski 178/3/31 611R 5 Ż Na
4 5 1852 Targowica Teodor Degenfeld par. Nieświcz 27 Romuald Magdalena Mrozowska Józefa Lechnicka Rudlów 30 Alojzy Ewa Burzyńska 436 342 2
2 2 1854 Luboml Andrzej Zelechowski Orochów 23 Józefat Agnieszka Nowicka Franciszka Steblewska Luboml 19 Teodor Barbara Maraszkiewicz Jan Niedzielski, Gabriel Zwoliński 866 120 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0063.htm
31 1 1854 Olewsk Adam Zalecki Budki Borowskie 23 Józef Marianna Antonowicz Józefa Szydłowska Olewsk 19 Hieronim Paula Chmielecka Jan Anuszkiewicz, Tomasz Lech, Julian Szydłowski 178/3/38 705V 2 Ż Na 0
16 1 1855 Kowel Ludwik Mądrzejewski Lubitów 45w Jan Scholastyka Orlechowicz Tekla Tobelska Wołoszki 28 Józef Agata Pawłowska wdowiec po Julii z Białeckich 257 20 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0012.htm
28 4 1857 Swojczów Wincenty Bogowiecki Mohylno 42w Tadeusz Elżbieta Sobolewska Teresa Gaczyńska Wólka Swojczowska 40 Jan Marianna Żelechowska 618 37 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20618/pages/PL_1_436_618_0020.htm
3 11 1857 Swojczów Tomasz Buczko Wólka Swojczowska 26 Sylwester Marianna Robińska Marianna Gypś Dominopol 25 Jan Marianna Żelechowska 618 40 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20618/pages/PL_1_436_618_0021.htm
25 1 1859 Olewsk Grzegorz Lech Rudnia Lwa 24 Tomasz Marianna Całko Karolina Lech Staryki 18 Jakub Marianna Lech Tomasz Januszkiewicz, Adam Lech 178/3/50 769V 1 Ż Na 0
25 1 1859 Olewsk Jan Lech Rudnia Lwa 20 Tomasz Odiuszka Zarucka Anna Jasińska Staryki 18 Gabriel Wiktoria Lech Tomasz Januszkiewicz, Adam Lech 178/3/50 769V 2 Ż Na
31 5 1859 Olewsk Mikołaj Lech Rudnia Lwa 47w Wojciech Katarzyna Kuriata Agnieszka Lech Zolnia 37w Jakub Katarzyna Kurzyńska Józef Skurzyński, Maciej Skurzyński 178/3/50 770V 6 Ż Na
6 9 1859 Olewsk Kazimierz Chomątowski Rudnia Chotyńska 30w Franciszek Regina Smyk Anna Lech Rykówka 20 Wojciech Marcelina Garbow