Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 911 wyników dla: Mur

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
7 2 1746 Monasterzyska Marianna Muratoris 946L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20946/pages/PL_1_301_946_0001.htm
30 1 1786 Opryłowce Agnieszka Zamurska Netreba 29 1037R 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201037/pages/PL_1_301_1037_0001b.htm
19 2 1786 Opryłowce Wojciech Zamurski 47 Netreba 29 1037R 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201037/pages/PL_1_301_1037_0001b.htm
13 4 1821 Krzemieniec Dominik de Murray 60 Krzemieniec 299 113 41 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0061.htm
7 4 1822 Krzemieniec Maciej Kramuruk 50 Komarówka 299 131 57 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0071.htm
2 8 1825 Krzemieniec Piotr Murawski 56 Krzemieniec 299 219 100 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0115.htm
24 8 1827 Ptycza Marianna Ciuper 8 Werba rodzice: uc. Teodor i Apolonia Ciuper, murarze 813 285R 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
24 2 1827 Luboml Katarzyna Olichwirowicz 60 Luboml ur. Marmura 843 340 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0186.htm
26 12 1827 Zasław św. Jana Zofia Murawska 1,5 Michla Adama i Konstancji z Wolskich 178-03-009 29 62 Ż MO 57
4 11 1828 Bucyń Apolonia Murawska 70 Piaseczno sławetna, mąż Jacenty 28 4 4 0
1 8 1828 Wiszenki Marianna Murzynska 1 Susk r: prac. Wincenty i Apolonia; 2.08. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 87 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0091.htm
20 12 1828 Krzemieniec Jan Murawski 3/12 Żołoby s. sław. Jana i Anny 01-7 52V-53R 346 T 921 DM
19 10 1828 Ostróg Stefan Marmurka 60 Ostróg-Nowe Miasto łacina, poz. ż. Haptę, 2 s. Grzegorza i Tadeusza 171-1-1 31R R Mg
27 3 1829 Łuck Józef Benedyczuk 2 Żabka s. Jana i Anastazji Murzyńskiej 815 33 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0033.htm
4 9 1829 Ptycza Marianna Ciuper 15/12 Werba rodzice: uc. Teodor i Apolonia z d. Wielgosz, murarz 815 307V 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0313.htm
18 4 1829 Krzemieniec Jakub Kobielski Andruha Wielka s. ur. Józefa i Lucji z Chmurowskich 01-7 60R-60V 410 T 928-9 DM
31 8 1829 Białogródka Wincenty Murawiec 20 Dworzec Junkier 50 Pułku Jagierskiego, s. ur. Józefa i Konstacji z Wierzańskich 178-03-95 96R 45 Ż DM
21 4 1829 Tuczyn Jan Urzędowski 78 Tuczyn sł., murgrabia pałacu w Tuczynie, żona Marianna z Towarskich 171-1-2 191V 9 R DM
21 7 1829 Tuczyn Jan Murawski 7 Majdan Janin s. ur. Jędrzeja i Rozalii z Łukomskich 171-1-2 192V 17 R DM
4 8 1829 Tuczyn Józefa Murawska 5 Majdan Janin c. ur. Jędrzeja i Rozalii z Łukomskich 171-1-2 192V 18 R DM
18 4 1830 Wiszenki Stefan Murzyński 18 Sołtysy s: Macieja i Marianny; poch: 20.04. 816 53a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
17 9 1830 Luboml Marianna Świerzowicz 70 Bór ur. Marmura 845 324V 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0318.htm
8 11 1830 Kulczyny Priska Murmuluk 70w Łahodyńce prac., wdowa po Franciszku 178-03-96 353R 55 Ż Mg
4 2 1832 Nabrzuska Michał Hołodiuk 3 Nabrzuska syn Józefa i Daryi z Murdzyków 847 538 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0292.htm
9 1 1832 Tuczyn Franciszka Reszczyńska 9 Janin c. ur. Jana i Anastazji z Murawskich 171-1-5 171R 1 R DM 0
30 1 1832 Ołyka Jan Murawski 46 Pokaszczów żona Regina Murawska, córki: Marta, Ewa i Tekla 818 254 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0261.htm
1 9 1832 Białogródka Roman Murawiec 3 Białogródka s. Ranulfa i Ludwiki Kobylińskiej 178-03-98 69R 64 Ż DM
24 1 1832 Aleksandria Alojzy Dziekański 4 Józefówka s. ur. Józefa i Konstancji z Murowskich 171-1-5 179R 2 R DM
27 11 1833 Ołyka Jan Gwozdziecki 6 Didycze Stanisława i Tekli z Muraszków 819 152 45 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0159.htm
6 3 1833 Łuck Szymon Benedyczuk 2/52 Żabka s. Jana i Anastazji Murzyńskiej 370 7 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0005.htm
22 4 1833 Białogródka Paulina Murawiec 9/12 Dworzec c. ur. Randolfa i Ludwiki z Kobylańskich 178-3-99 64R 47 Ż DM
27 1 1833 Aleksandria Julia Dziekańska 6/12 Józefówka c. ur. Józefa i Konstancji z Murawskich 171-1-6 2 R DM
23 5 1834 Białogródka Barbara Murawska 60 Gnojniczka Mała ur., Z Barszczewskich, wdowa 171-1-100 97V 44 Ż DM
10 11 1835 Ołyka Jakub Gwozdziecki 3/12 Didycze Stanisława i Tekli z Murawskich 821 144 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0145.htm
26 6 1835 Wiszenki Ochrymow Murzyńska 70 Czołnica wdowa po m. Antonim; poz. 2s.Grzegorza i Ignacego, 2c. Ewę i Elżbietę; poch: 28.06. 821 62a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0063.htm
8 5 1835 Lachowce Magdalena Murawska 38 Adamówka ur., z Korzyckich, mąż Antoni, synowie Piotr i Aleksander, córki Marianna, Katarzyna. Wiktoria i Aleksandra 171-1-8 121R 32 R DM
24 6 1835 Łabuń Mikołaj Juchnowicz Juchniewicz 27 Łabuń Żona Marianna, dzieci: Bolesław, Murwina ? 178-3-101 160V 17 Ż 312 SK 0
26 5 1835 Tuczyn Anastazy Bagiński 1/12 Janin s. ur. Wawrzyńca i Tekli z Murawskich 171-1-8 167R 13 R DM
4 4 1835 Ostropol Jan Jaworski 90 Józefówka Żona Marianna z Chmurzewskich 178-3-101 280V 34 Ż 524 SK
12 8 1836 Wiszenki Bazyli Szymański 3/12 Sołtysy r: Alojzy i Róża z Murzyńskich; poch: 14.08. 822 55 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0056.htm
4 8 1836 Tuczyn Antoni Bielawski 6 Janin s. ur. Wawrzyńca i Agnieszki z Murawskich 171-1-9 167R 18 R DM
30 11 1836 Tuczyn Andrzej Murawski 85 Janin ur., żona Rozalia z Łukomskich, syn Wincenty, córki Tekla, Agata, Urszula, Magdalena i Dorota 171-1-9 168V 31 R DM
19 3 1837 Ostróg Konstanty Chmurowski 51 Podobanka żona Marianna, syn Jan i córka Apolonia 171-1-10 36R 30 R DM
23 1 1839 Lachowce Jan Murawski 19/52 Lachowce s. Antoniego i Pawliny z Pawłowskich 879 83 R 5
11 2 1839 Lachowce Marianna Murawska 5 Lachowce c. Antoniego i Pawliny z Pawłowskich 879 84 R 13
25 7 1839 Horyńgród Kajetan Murawski 9 Mikulin s. uczciwych Franciszka i Doroty 879 147 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0149.htm
23 5 1840 Luboml Anna Paszyńska 7 Kąty c. Pawła i Marianny z Marmurów 855 280V 58 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0292.htm
3 11 1840 Luboml Katarzyna Zielińska 52 Wiszniów z Mursajów (?), wolnożyjąca, wdowa po Janie, syn Mikołaj, córki Julianna, Karolina i Marianna 855 282R 85 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0293.htm
4 3 1840 Annopol Grzegorz Murawski 67 Annopol - Głinki żona Agnieszka z Borkowskich, synowie Aleksander i Franciszek, córka Marianna 880 95 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0099.htm
23 7 1840 Annopol Benedykt Murawski 96 Annopol - Głinki ur., wdowiec po Katarzynie z Koryckich, syn Tadeusz, córka Magdalena 880 97 R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0100.htm
3 2 1841 Annopol Teresa Murawska 60 Annopol z Koryckich, wdowa po Dominiku, syn Mikołaj R 78 R 6 0
11 4 1841 Annopol Anna Murawska 40 Annopol z Jurańskich, wdowa po Józefie, synowie Piotr i Tadeusz, córka Tekla R 79 R 12 0
20 5 1841 Połonne Tekla Murawska 60 Połonne wolnego stanu 872 162 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0088.htm
27 10 1841 Połonne Anastazja Murawska 50 Burtyn mąż Filip, synowie Tomasz i Stanisław, córki Marianna, Helena, Anastazja i Rozalia 872 170 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0092.htm
9 1 1841 Wiszenki Wincenty Murzyński 36 Sołtysy poz. ż. Apolonię; poch: 12.01. 827 76 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0078.htm
16 11 1842 Kuniów Marianna Chmurowska 70 Noworoczyce z Cieluckich, wdowa, synowie Łukasz, Franciszek i Jan, córki Julianna, Józefa i Apolonia 881 60 V 31
25 2 1842 Ostróg Józefa Kalasandra Ewa Pieluszewska 8 Milatyn c. Franciszka i Filipiny z Muraczewskich 881 35 V 31
28 8 1842 Annopol Antoni Murawski 3 Annopol s. Aleksandra i Heleny z Czechowskich 881 98 V 23
13 2 1842 Połonne Anna Murawska 2 Połonne c. wolnej Elżbiety 873 359 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0185.htm
6 1 1842 Niewirków Wojciech Brusiłowicz 6 Huta Bystrzycka s. Mateusza i Agaty z Murawskich 881 290 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0296.htm
7 1 1842 Niewirków Karol Brusiłowicz 7 Huta Bystrzycka s. Mateusza i Agaty z Murawskich 881 290 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0296.htm
16 4 1842 Berezdów Dominik Kobylański 3 Maraczówka s. ur. Józefa i Marianny z Murawskich 873 272 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0142.htm
22 12 1843 Annopol Zofia Murawska 2 Annopol c. nieprawego łoża Magdaleny 882 118 R 44
18 7 1843 Horyńgród Marcelina Murawska 1.5 Horyńgród s. Franciszka i Doroty 882 148 R 10
11 3 1843 Kazimierka Tekla Murawska 56 Jasnober wdowa, córka Tekla mężatka 882 227 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0228.htm
4 2 1844 Berezdów Józef Kobylański 36 Maraczówka z suchot, ur., żona Marianna z Murawskich, syn Stefan 875 308 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0158.htm
8 5 1844 Luboml Marianna Marmura 4 Luboml r. Ludwik, Marianna Wołosiewicz 859 626 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0333.htm
13 7 1845 Horyńgród Józef Kalasanty Murawski 10/365 Horyńgród s. Franciszka i Doroty 884 168 V 6
19 10 1845 Ptycza Jan Murawski 1 Stołpiec rodzice: odnodworce Klemens i Józefa z d. Strałkowska 831 268R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0274.htm
7 5 1846 Starokonstantynów Michał Chmura 18 Paszkowce prac., s. Franciszka i Magdaleny z Łuczyńskich 178-3-114 45V 46 Ż DM
6 5 1846 Tuczyn Franciszek Murawski 40 Horyńgród mąż Doroty, znaleziony utonięty w Horyniu, poch. W Tuczynie 10 maja, z przypadku utopiony w miesiącu lutym, s. Julian 885 175V 6 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0182.htm
7 11 1846 Tuczyn Wiktoria Murawska 36 Janin z Kozłowskich , z suchot, mąż Wincenty, s. Wincenty, c. Antonina, Paulina, Marianna 885 176V 12 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0183.htm
23 11 1846 Horyńgród Marcelina Murawska 65 Mikulin z kaszlu, wdowa od lat 20 po Sebastianie 885 162 12 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0168.htm
1 1 1846 Łuck Jan Benedyszuk 48 Żabka prac., żona Anastazja z Murzyńskich, syn Wawrzyniec, córki Wiktoria, Franciszka Paulina, Wiktoria i Lucyna 382 36 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0020.htm
16 1 1846 Luboml Anna Marmura 60 Luboml ur. Janowska 861 497 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0215.htm
17 10 1846 Starokonstantynów Antoni Szmurło 68 Samczyńce 1-dw., wdowiec, potomstwa nie pozostawił 178-3-114 51V 101 Ż DM
14 3 1847 Korzec Barbara Jakutowicz 2 Korzec córka Jana i Marianny z Mórawskich Murawskich 43 PW R
18 4 1847 Korzec Fortunat Sydorski 2 Horodnica syn Szymona i Tekli z Mórawskich Murawskich 86 PW R
21 5 1847 Wiszenki Maciej Murzyński 2 Sołtysy r: Jan i Anastazja z Myślińskich; poch: 23.05. 773 28 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0016.htm
25 6 1848 Torczyn Stanisław Muraszko 15 Usicze s. Jana, szl., kawaler 635 35 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0020.htm
23 5 1848 Tuczyn Antoni Łukomski 4 Siedliszcze Małe s. ur. Jana i Ewy z Murgów 171-1-14 217R 14 R DM
7 12 1849 Lachowce Ludwika Murawiec 40 Okniny mąż Runolt, synowie Jan, Ludwik, Konstanty, Wincenty i Ignacy, córki Emilia, Aniela, Antonina i Zygmuntyna 171-1-15 184V 50 R DM
2 3 1850 Szumbar Stanisław Murawski 57 Zahajce 1-dw., żona Klara, synowie Feliks i Kacper 625 165 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0087.htm
6 8 1850 Luboml Łukasz Paszyński 0,5 Kąty r. Paweł, Marianna Marmura 863 631 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0334.htm
3 3 1851 Białogródka Zygmunta Murawiec 2 Białogródka c. szl. Ranalfa i Ludwiki Kobylińskiej 178-03-120 481R 13 Ż DM
22 11 1851 Berezdów Paulina Murawska 9/52 Maraczówka c. 1-dw. Antoniego i Doroty z Rożańskich 178-03-72 337V 52 Ż DM
27 3 1853 Kołodno Józef Murza 60 Reszniówka żona Franciszka z d. Kryłowa, synowie Joachim i Michał, córki Rozalia i Katarzyna 878 456 18
5 10 1853 Kołodno Dorota Dobrowniak 30 Kołodno c. Sebastiana i Teresy z Murzów, panna 878 467 50
17 10 1853 Kołodno Józef Murza 1 Reszniówka s. Grzegorza i Elżbiety z Berbeciów 878 467-468 52
5 11 1853 Kołodno Anna Wawryczuk 3 Reszniówka c. Michała i Marii z Murzów 878 469 55
25 11 1853 Kołodno Piotr Wawryczuk 5/12 Reszniówka s. Michała i Marii z Murzów 878 469 56
8 8 1853 Turzysk Kazimierz Muraszko 24 Turzysk żołnierz, kawaler (cholera) 865 277 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0146.htm
22 8 1854 Łuck Nikita Moridow 41 Łuck żona Nina, syn Murad, córka Moruja 838 71 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0038.htm
11 2 1854 Katerburg Marianna Bulichowska 5/12 Rybcza c. Antoniego i Urszuli z Murawskich 202 162 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0085.htm
8 6 1855 Kowel Wincenty Chmuryński 21 Kowel rekrut floty czarnomorskiej, kawaler 257 138 218 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0073.htm
26 3 1857 Łuck Aniela Murawińska 60 Łuck panna 393 76 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0040.htm
3 1 1859 Korytnica Józefa Marmurowa 2/12 Wydranica c. NN i Anieli 231 21 3 0
13 3 1859 Kuniów Marianna Chmurowska 3 Peremorówka c. 1-dw. Jana i Katarzyny Dzwonkowskiej 886 274 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0143.htm
26 12 1860 Łuck Mikołaj Murzyński 68 Klepaczów chłop, wdowiec, syn Marek, córka Helena 841 436 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0240.htm
14 1 1862 Tuczyn Wincenty Murawski 75 Leonówka ur., żona Tekla z Sewruków, synowie Wincenty, Franciszek, Hipolit i Wiktor, córki Antonina, Paulina, Marianna, Tekla i Anastazja 887 41 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0022.htm
18 3 1862 Tuczyn Anastazja Reszczyńska 65 Urszulin ur., z Murawskich, mąż Jan, synowie Józef i Piotr, córka Marianna 887 46 11 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0024.htm
13 6 1863 Brody Szymon Michalewski 45 Suchowola 157 murarz z Podkamienia, kawaler L 33
23 1 1863 Żytomierz Feliks Murawski 2 Futor Kobylańskiego z krupu, syn Szymona i Konstancji z Koniuszewskich 178-3-54 124R 22 Ż DG
20 3 1863 Żytomierz Kamilla Murawska 4 Futor Makowskiego z konwulsji, córka Juliana i Antoniny z Kotwickich 178-3-54 129V 90 Ż DG
28 12 1864 Kuniów Józefa Chmurowska 22 Peremorówka żona Jana Chmurowskiego 178-3-78 52V 32 Ż DM
13 6 1865 Żytomierz Stanisław Gajewski 2 Żytomierz z przeziębienia, syn Antoniego i Marcianny z Murawskich 178-3-61 147V 135 Ż DG
4 8 1865 Żytomierz Kazimierz Paszkowski 10m Albinówka ze szkarlatyny, syn mieszczan Andrzeja i Rozalii z Murawskich, pochowany w Albinówce 178-3-61 168V 426 Ż DG
7 6 1866 Żytomierz Marianna Muranowska 70 Żytomierz ze starości, niezamężna 178-3-63 130V 204 Ż DG 207
19 12 1866 Żytomierz Ewa Muranowska 3 Żytomierz z choroby zębów, córka Władysława i Barbary z Aponowiczów 178-3-63 147R 385 Ż DG 240
26 12 1867 Ołyka Józef Gleizer 23 Prażnin Ignacego i Katarzyny z Murawskich 489 67 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0035.htm
15 11 1869 Kuniów Jakub Chmurowski 4 Peremerówka s. Jana i Katarzyny Dzwonkowskiej 178-3-78 203V 25 Ż DM
20 6 1870 Kołodno Katarzyna Wawryczuk 3/12 Rzeszniówka c. chł. Michała i Marianny z Murzów 1-52 16V 13 T
2 5 1870 Ostróg Szymon Murnin 38 Ostróg w szpitalu, podoficer z Augustowskiej Guberni 654-1-56 96 L 7 R MZ
14 8 1872 Szumbar Julian Murawski 38 Zahajce 1-dw., żona Katarzyna, syn Józef, córki Maria i Józefa 626 114 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0058.htm
15 8 1872 Szumbar Józefa Murawska 8 Zahajce c.wdowy Katarzyny 626 114 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0058.htm
23 8 1872 Szumbar Marianna Murawska 11 Zahajce c.wdowy Katarzyny 626 115 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0059.htm
29 8 1872 Szumbar Katarzyna Murawska 36 Zahajce wdowa po Julianie, syn Józef 626 116 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0059.htm
29 8 1873 Turzysk Elżbieta Macechoniuk 30 Rużyn z Marmurów, mąż Aleksander, s. Karol, c. Władysława, Marianna 741 17 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20741/pages/PL_1_436_741_0010.htm
14 9 1873 Turzysk Maria Macechoniuk 1,5 Rużyn c. Aleksandra i Elżbiety z Marmurów 741 18 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20741/pages/PL_1_436_741_0011.htm
24 2 1874 Torczyn Krystyna Pawłowska 3 Usicze c. Krzysztofa i Klementyny z Muraszków 660 62 16 DW
24 3 1874 Turzysk Karol Macehoniuk 2 Rużyn s. Aleksandra i Elżbiety z Marmurów 742 21 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0012.htm
22 4 1874 Horochów Jan Murawski 5 Nowosiółki Czeskie s. pruskiego poddanego Jakuba 110 86 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0046.htm
8 3 1876 Tuczyn Emeryk Murgo 25 Tuczyn s. mieszczan Franciszka i Marceliny z Żukowskich 690 41 10 0
14 3 1876 Tuczyn Antoni Murgo 21/12 Tuczyn s. mieszczan Mikołaja i Anastazji z Brzostowskich 690 41 11 0
9 2 1878 Luboml Ludwika Gutowska 31 Luboml z Marmurów, mieszcz., mąż Ksawery, syn Piotr 321 112 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0058.htm
8 4 1879 Gródek Franciszek Wysoczyński 6 Kuźmińska Słobódka s. Ignacego i Anny Murawskiej 65 JZ
1 10 1879 Rzyszczów Józefa Muraszko 50 Rzyszczów wdowa, skan słabo czytelny 312-1-112 18 23 m.K KM
27 3 1880 Rzyszczów Antoni Murawski 79 Tulińce wdowiec, zostawił syna Dionizego i córkę Annę 312-1-114 21 9 m.K KM
1 9 1882 Gródek Dominik Wysoczyński 1 Kuźmińska Słobódka s. Ignacego i Anny Murawskiej 151 JZ
14 9 1884 Luboml Anastazja Marmura 62 Luboml ur. Jaszczuk 327 120 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0063.htm
20 10 1884 Kuniów Katarzyna Chmurowska 50 Peremorówka z Dzwonkowskich, mąż Jan, synowie Adam i Stanisław, córka Karolina 178-3-78 801R 29 Ż DM
21 1 1885 Rzyszczów Petronela jankowska 3 Rzyszczów c. żołn. rez. Józefa i Józefy z d. Muraszko 1268-2-26 34-35 4 CDIAK
17 2 1886 Ołyka Antoni Śliwiński 56 Bogusławka zostawił żonę Julię z Murawskich, synów Adama, Józefa, Kazimierza, córki Ewę i Emilię 507 84 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0044.htm
23 1 1886 Rzyszczów Leon Muraszko 70 Rzyszczów mieszcz., żona Józefa z d. Stefanowska, syn Adam, córki Ewa i Jadwiga 1268-2-26 52 3 CDIAK
15 10 1886 Luboml Franciszek Jankowski 4 Luboml r. Tomasz, Zofia Marmura 329 139 84 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0071.htm
12 2 1889 Ołyka Julia Śliwińska 46 Huta Bogusławka z Murawskich, wdowa, dzieci Adam, Józef, Kazimierz, Ludwika 509 79 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0045.htm
8 3 1890 Ołyka Jan Muras 3/52 Moszczanica Antoniego i Józefy Kempka 510 48 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0047.htm
22 2 1890 Tuczyn Adam Bagiński 60 Kudranka mieszcz., żona Teresa z Murgów, dzieci z 1-go małż z Elżbietą z Mikłaszewskich: Donat, Jan, Barbara, Jadwiga, Aniela i Benedykta 704 50 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0027.htm
12 8 1890 Kuniów Franciszek Chmurowski 1 Peremorówka s. Adama i Walentyny Krotowskiej ? (Kretowicz) 178-3-86 354R 40 Ż DM
7 10 1892 Kuniów Roman Chmurowski 1 Peremerówka s. Adama i Walentyny Krakowieckiej [Kretowicz] 178-3-86 455R 55 Ż DM
28 4 1893 Ołyka Zofia Muras 2 Moszczanica Antoni i Józefa z Kempkow 1018 233 46 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0123.htm
5 11 1894 Torczyn Krzysztof Pawłowski 70 Usicze chłop, żona Klementyna z Muraszków, synowie Franciszek, Paweł i Adam, córka Józefa 680 47 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0030.htm
1 10 1894 Kuniów Ewelina Zawadowska 2 Iliaszówka c. Władysława i Karoliny Chmurowskiej 178-3-86 535R 50 Ż DM
28 12 1896 Luboml Piotr Gutowski 21 Luboml r. Ksawery, Ludwika Marmura 910 91R 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0078.htm
22 1 1896 Kuniów Jan Chmurowski 87 Peremerówka wdowiec, synowie Stanisław i Adam , córka Karolina 178-3-86 639R 7 Ż DM
29 12 1898 Kowel Anna Mazurek 11 Biełaszów c. chł. pow. Węgrów gm. Ruchna Franciszka i Ludwiki z Murawskich 931 74 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0051.htm
19 2 1899 Gródek Maria Wysoczyńska 14 Kuźmińska Słobódka c. Ignacego i Anny Murawskiej 31 JZ
18 12 1899 Kowel Marianna Sztyłka 57 Kowel z d. Smura 1.v. Ciepińska, chł. kaliskiej gub. pow. wieluńskiego gm. Skrzynno, mąż August, dzieci z 1-go małż. Józef, Teofila, Marianna, Magdalena, Stanisława i Józefa 932 81 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0057.htm
10 3 1899 Luboml Waleria Marmura 20 Luboml r. Andrzej, Elżbieta Ambroziewicz 934 81 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0070.htm
8 4 1900 Niewirków Adela Murawska 7 Stara Huta c. mieszczan społeczności tuczyńskiej Józefa i Ewy z Nowosieleckich 951 70 24 0
14 1 1901 Tuczyn Anastazja Murgowska 53 Szubków z Brzostowskich, mąż Mikołaj, dzieci: Jan, Adolf, Aleksander, Antoni i Anna 957 42 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0035.htm
20 3 1903 Krzemieniec Maria Murza 76 Krzemieniec chłopka, synowie Jan i Feliks, córki Anna Paszyńska i Maria 44 V 28 0
26 11 1904 Niewirków Aniela Wereszczyńska 50 Siwki z Murawskich, wdowa, zostawiła s. Jakuba i Ambrożego, c. Michalinę i Franciszkę 982 85 69 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0075.htm
1 1 1904 Luboml Stanisław Marmura 82 Luboml 1009 115 1 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0066.htm
21 10 1905 Ołyka Sabina Ostach 24 Huta Bogusławka ze Szmurłów, mąż Andrzej, syn Jan 985 81 79 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0076.htm
11 12 1905 Horochów Jan Błażek 1 Tarnawka s. Wincentego i Marii z Murdzów 974 60V 80 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0056.htm
13 10 1905 Luboml Zofia Jankowska 61 Luboml ur. Marmura 1009 300 117 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0162.htm
9 2 1907 Luboml Marianna Marmura 82 Luboml ur. Wołosiewicz 1009 650 14 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0345.htm
30 11 1908 Ołyka Antoni Muras 67 Ołyka zostawił żonę Józefę, synów Kazimierza, Jana, Józefa, Stanisława, córki Mariannę i Józefę 1019 683 99 MO
13 4 1908 Ołyka Adelajda Szmurło 1,5 Satyjów Bronisława i Katarzyny z Chebdów 1019 664 41 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0351.htm
26 6 1909 Ołyka Janina Szmurło 3/12 Satyjów Bronisława i Katarzyny z Gobdów 1019 150 47 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0081.htm
10 5 1909 Tbilisi Tejmuraz Tejmurazow 75 Tbilisi s. Józefa, perski poddany 73 65 Tb
10 11 1909 Horochów Zofia Murdzio 6 Chołoniów syn Jana i Anny Konopko 995 57 73 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0053.htm
22 11 1909 Horochów Jakub Murdzio 1,5 Chołoniów syn Wawrzyńca Luizy Zybytnalew 995 58 81 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0054.htm
27 12 1909 Horochów Wawrzyniec Murdzicz 60 Chołoniów żona Ludwika Zybytnaler, dzieci: Karol, Leon, Aniela, Elzbieta, Jadwiga 995 59 94 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0055.htm
28 12 1909 Horochów Bronisław Błażek 4 Cehów syn Wincentego i Marii Murbzio 995 59 96 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0055.htm
3 1 1910 Tbilisi Gewarkis Muradow 40 Tbilisi perski poddany 91 3 Tb
18 4 1911 Ołyka Mieczysław Muras 2/12 Borbin syn Józefy Muras 1063 80 45 MO
3 4 1911 Luboml Bronisława Marmura 24 Luboml r. Andrzej, Elżbieta Ambrożewicz 1060 358 34 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0191.htm
8 2 1912 Tbilisi Antoni Margajtis 44 Tbilisi s. Józefa, szl. suwalskiej gub., inspektor temir-chan-gmurskiej szkoły realnej, żona Helena z Miklaszewskich, dzieci: Witold l. 13, Olgierd l. 10 i Aldona l. 9 138 14 Tb
20 6 1913 Horochów Aniela Murza 15 Chołoniów córka Wawrzyńca i Aloizy Zebental 1045 82 29 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0045.htm
26 10 1914 Ołyka Celina Murawska 23 Suchowce Juliana i Marianny z Szczyglewskich 1063 221 97 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0233.htm
11 2 1914 Włodzimierz Antonina Klimowicz 21/12 Włodzimierz Antoniego i Agnieszki Chmura 1058 83 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0070.htm
25 4 1914 Włodzimierz Romuald Niewiadomski 3/52 Włodzimierz Stanisława i Marianny z Marmurowskich 1058 90 60 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0077.htm
11 6 1914 Włodzimierz Franciszka Szczepaniuk 64 Włodzimierz z Murawskich, córka Józefa, zostawiła wdowca Józefa s.Tymoteusza, bezdzietna 1058 94 87 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0081.htm
23 10 1915 Tbilisi Łukasz Murawski 56 Tbilisi s. Franciszka, chłop siedleckiej gub., żona Maria z d. Kosecka c. Michała, dzieci: Leonty l. 14, Taisa l. 19, Antonina l. 18 228 135
29 12 1915 Tbilisi Wacław Murawski 4 Tbilisi s. Bronisława 234 165
1 1915 Horochów Antoni Murza 4 mieś Chołoniów syn Karola i Waleri Piecyn 1066 58 30 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0035.htm
14 9 1915 Luboml Jadwiga Marmura 1 Luboml r. Władysław, Józefa Lejman 1067 135 211 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0072.htm
30 5 1915 Ołyka Józefa Murawiec 25 Nosowicze z Kabarów, zostawiła męża Jana, dzieci Stanisława i Janinę 1081 83 22 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0047.htm
15 5 1915 Ołyka Antoni Murawiec 6/52 Nosowicze Jana i Józefy z Kiburów 1081 91 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0051.htm
6 3 1916 Tbilisi Adolf Landsberg 63 Tbilisi s. Michała, radca stanu, lekarz wojskowy, żona Aleksandra z d. Muraszko c. Jana 244 41
25 8 1916 Tbilisi Filip Szmurło 20 Tbilisi s. Adama, junkier 2 Tbiliskiej Szkoły, chorąży 261 129
28 10 1916 Włodzimierz Oktawia Oszyńska 2/52 w.Chobultowa c.Franciszka i Anieli z Marmurów 1077 24-25 82 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0013.htm
28 3 1918 Tbilisi Aweło Muradow 25 Tbilisi Ruwełowicz, perski poddany, żona Małgorzata z d. Murzojewa 367 23 Tb
20 8 1918 Włodzimierz Jan Marmur 8 w.Chobułtowa s.Marcelego i Antoniny z Procajłów 1077 80-81 72 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0041.htm
16 9 1933 Poczajów Zdzisław Malmur 9/12 Dworzec s. Józefa i Stanisławy z d. Małys 10 0
9 10 1935 Krzemieniec Witalis Paszyński 72 Krzemieniec s. Wincentego i Józefy, murarz, córka Filomena 40 R 50 0
1 5 1937 Krzemieniec Leon Romaszewski 62 Krzemieniec s. Władysława i Józefy z Białoporów, woźny szkoły murarskiej, żona Niomiła, syn Leonidas, córka Apolinaria. 45 R 27 0
21 1 1937 Poczajów Jan Brojanowski 77 Łosiatyn murarz, synowie Adolf i Marian 12 R 3 0
27 12 1938 St.Wiśniowiec Helena Czemerys 7/12 Bodaki c. Franciszka i Franciszki z Murzów 26 R 35 0
12 6 1938 Ostróg Bonifacy Tyski Białaszów ur. 28.05.1866, syn Antoniego i Józefy z Murawskich, rolnik, żona Antonina 654-1-183 115R 27 R Mg
8 1 1940 Krzemieniec Wacław Jarmusz 44 Krzemieniec s. Macieja i Katarzyny, urzędnik skarbowy, kawaler, zam. Murczyn, pow. Żnin 6 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
18 2 1734 Czartorysk Maciej Jagieła Huta Kazimierz Uliana Józef Wierzbicki, Marianna Muroszczanka 297-1-185 41V Ł
20 9 1751 Szumsk Mateusz Rokicki Kruholec Teodor Agnieszka Józef Murawicki, Marianna Woyciechowa 297-1-180 44R Ł RK 96
2 11 1772 Szumsk Marcin Paczykiewicz Paciukiewicz Szumbar Jakub Joanna Stefan Orchowski, Petronela Szmurknowna, Antoni Humiecki, Teresa Staszewska 297-1-180 161V Ł RK 4562
16 2 1778 Szumsk Grzegorz Kruszynski Kruszyński Hucisko Horodyskie Wojciech Regina Jakub Jadaszek, Apolonia Sliwińska, Andrzej Wronski, Rozalia Chmurzyńska 297-1-181 24V Ł 25 RK
10 9 1780 Szumsk Marianna Buczynska Buczyńska Hucisko Stare Jan Teresa Kasper Torfowicz, Apolonia Sliwinska, Jakub Jadaszek, Rozalia Chmurzynska 297-1-181 41V Ł 42 RK 0
24 6 1791 Lubar Jakub Dominik Murzynowski Karań Józef Justyna Opacka łacina, chrzest z wody G-R, dopeł. Chrztu 15.08.1799, Antoni Jędrzejowski, Brygida Wieczfińska, ass. Antoni Wieczfiński, Helena Zaliwska, Antoni Sawicki, Agnieszka Pawska 178-51-174 12V Ż Mg
16 9 1792 Lubar Tomasz Mateusz Michał Laurenty Murzynowski Karań Józef Justyna Opacka łacina, chrzest G-R z wody, dopeł. Chrztu 15.08.1799, Antoni Jędrzejowski, Brygida Wieczfińska, ass. Antoni Sawicki, Agnieszka Pawska, 178-51-174 12V Ż Mg
29 5 1794 Lubar Feliks August Murzynowski Karań Józef Justyna Opacka łacina, chrzest G-R z wody, dopeł. chrztu 15.08.1799, Antoni Jędrzejowski, Brygida Wieczfińska, ass. Antoni Sawicki, Agnieszka Pawska, 178-51-174 13R Ż Mg
11 9 1798 Białogródka Mikołaj Chrystówka Marianna g. Jan Iżowski i h. Konstancja Wojciechowa murgrabina 178-51-95 98V 44 Ż DM
15 8 1799 Lubar August Hiacynt Marian Berczowski Awratyn Maciej Tekla Abramowicz łacina, chrzest 21.08.1799, Walerian Perekładowski, Justyna Murzynowska, ass. Bazyli Baczyński, Waleria Perekładowska, Dominik Perekładowski, Julia Murzynowska, Wiktor Perekładowski, Honorata Berczowska 178-51-174 13R-13V Ż Mg
3 12 1799 Białogródka Franciszek Ksawery Murawiec Dworzec Józef Marianna data chrz., Sylwester Taborowski i g. Joanna Płotnicka 178-51-95 112R 101 Ż DM
24 6 1800 Lubar Bonifacy Alojzy Piotr Krynicki Lubar Michał Prakseda Kacperska łacina, data chrztu, Antoni Jędrzejowski, Justyna Murzynowska 178-51-174 24V Ż Mg
22 9 1801 Ostróg ? Sylwester Muri Ostróg Fabian Barbara Data ur. 2.02.1801, Michał Ochycimski, Anna Markwartowa 297-1-136 10 Ł SK
5 1 1801 Lubar Baltazar Berezowski Awratyn Mateusz Tekla Abramowicz łacina, chrzest 6.01.1801, Michał Dobrowolski, Justyna Murzynowska 178-51-174 27V-28R Ż Mg
7 2 1802 Ostróg Błażej Marmurek Ostróg Stefan Agafia Jakub Uruski, Magdalena Opalińska 297-1-136 15 Ł SK
26 4 1802 Lubar Piotr Wojciech Krynicki Karań Michał Prakseda Kasperska łacina, chrzest 29.04.1802, Stanisław Korczmiński, Julianna Murzynowska, ass. Józef Murzynowski, Apolonia Jędrzejowska 178-51-174 40V Ż Mg
16 4 1804 Lubar Maciej Kozicki Karań Teodor Dorota łacina, chrzest 17.04.1804, Maciej Murzynowski, Helena Mogilnicka 178-51-174 59R Ż Mg
2 8 1804 Lubar Helena Wilczyńska Czartoryja Wincenty Marianna łacina, data chrztu, Dymitr Muranski, Marianna Mendzelewska, ass. Wincenty Kaczkowski, Klara Szatkowska 178-51-174 62R Ż Mg
19 4 1805 Lubar Józef Slusarz Derewiczka Józef Prakseda łacina, data chrztu, Grzegorz Murawski, Anna Skoknska, Józef Minkiewicz, Agnieszka Stefanowa 178-51-174 70R Ż Mg 158
9 6 1805 Lubar Magdalena Wyszomirska Lubar Ambroży Antonina łacina, data chrztu, Józef Murawski, Agnieszka Pawska, Antoni Pawski, Marianna Radziejowska 178-51-174 71V Ż Mg 161 0
15 8 1805 Lubar Laurenty Murawski Czartoryja Dymitr Julianna łacina, data chrztu, Jan Dobrowolański, Marianna Ksienicka, Feliks Dobrański, Prakseda Bogusławska 178-51-174 73V Ż Mg 168
4 12 1806 Ostróg Barbara Kwiatkowska Ostróg NN Justyna Kwiatkowska Paweł Chmurowski, Teresa Łozińska 297-1-136 61 Ł 1090 SK
14 7 1806 Lubar Aleksander Bonawentura Morawski (Murawski ?) Lubar Wojciech Barbara Niedzielska łacina, chrzest 30.07.1806, Bartłomiej Zakrzewski, Marianna Staszewska 178-51-174 8(83)V 87 Ż Mg 201
16 12 1813 Torczyn Jan Marmuroski Koszów Jan Martianna Zmudska Jakub Rogulski, Marianna Bernacka 13a 36 EH Ł
14 10 1813 Hołoby Paulina Krasińska Mielce Paweł Józefa (dop.) Benedykt Mureta, Klotylda Majewska, Libory Majewski 844 206R/389 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0218.htm
23 7 1816 Ostróg Marianna Magdalena Okowińska Hucisko Nowomalińskie Zachariasz Tekla Sylicka Wojciech Wierzbicki, Marianna Murowska 297-1-136 255 Ł SK
3 12 1816 Ostróg Franciszka Murawska Tesow Józef Anastazja Eliasz Woźnicki, Tekla Golemberkowa 297-1-136 264 Ł SK
8 9 1817 Torczyn Wiktoria Marmurska Koszow Jan Marcianna Zmucka chrzest 9.09.1817; Jakub regulski, Elżbieta Bielenska 39, 39a b/nr EH
11 1 1818 Torczyn Martianna Romanowicz Koszow Jan Petronella Kaczanowska Jan Marmurski, Anastazja Pogonowska 41a b/nr EH
25 10 1820 Torczyn Jan Zawadzki Chorochoryn Jan Marianna Miastkowska Szymon Muraczkowski, Rozalia Stelmaszukowa 54 b/n Ł EH
17 1 1827 Czartorysk Antoni Jaworski Lisów Tomasz Julianna Wozniuk Tadeusz Ostrowicz, Justyna Murawska - "w"; as: Jan Parniewski, Fortunata - ż. Si 813 134 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0134.htm
9 10 1827 Wiszenki Salomeia Niszczewska Sołtysy Mikołaj Agata Murzyńska Chrz. 13.10.1827. szl. Eliasz Niszczuk i Maryanna Seredzińska; Stefan Wyżewski 813 90 40 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0090.htm
15 3 1827 Łuck Józef Wiśniowski Łuck Dominik Oxenia Karasiewicz Konstanty Kreczmur, Marianna Baczewska 368 22 71 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0012.htm
28 7 1827 Luboml Stanisław Marmur Terebejki Sebastyan Agnieszka Stepaniuk 843 304 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0168.htm
1 1 1827 Krzemieniec Eudozja Aleksandrowska Krzemieniec Jan Teresa Murawska c. , ochrz. 13.02., W. Paweł Jarkowski bibliotekarz Liceum Wołyńskiego i Karolina Bokszc 01-3 5R 29 T 505 DM
22 10 1827 Krzemieniec Łucja Wawrzyńska Wesołówka Jan Anastazja c. prac., chrz.23.10., urodz. Jan Michalewicz i urodz. Łucja Chmurowska, asyst., Bartłom 01-3 22V 159 T 523 DM
4 6 1827 Szumsk Aniela Sopińska Obycz Jan Teodora Palistrembska Michał Sałaiow, Anastazja Chrzanowska ż. Dymitra, Tomasz Rydlicki, Marianna Szmuruk ż. Sydora 245-1-1 380R 44 R RK
8 1 1827 Zasław św. Józefa Mikołaj Murawski Zasław Jan Apolonia Rudnicka 178-03-009 30 2 Ż MO 59
13 8 1828 Czartorysk Maryanna Tekla Justyna Hipolita Sierakowska Wólka Hołuzyjska Ignacy Fortunata Murawska Jan Grodzki, Tekla Worcszczak - ż. Sylwestra; ch: 17.08. 814 132 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0136.htm
2 1 1828 Ptycza Sylwester Fursiewicz Piratyn Jan Teodorowy Tekla Buszynska Ksiądz Jerzy Słodkiewicz Uniat. Paroch Piratynski, Brygida Murawiecka, Kajetan R 814 267R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0270.htm
28 1 1828 Tuczyn Franciszek Józef Bielawski Janin Wawrzyniec Agnieszka Murawska ch. 28.01.1828, Ur. Stanisław Jasiński, Ur. Franciszka Popiel 171-1-1 190R 2 R Mg 708
1 11 1828 Białogródka Wolfgang Murawiec Dworzec Randolf Ludwika Kobylańska Jan Mieszkowski-Probosz Białogródki i Anna Zastyrc, as. Marcin Patkowski-Deputat i Dorota z Wojtkiewiczów Białokur 178-03-94 76R 82 Ż DM
3 8 1829 Wiszenki Stefan Murzyński Sołtysy Wincenty Apolonia ch: 06.08. Szymon Jankowski, Brygida Sredzińska - c. Kaspra, panną 815 99 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0102.htm
27 11 1829 Ptycza Barbara Wiszniecka Werba Zachary Marianna Teodor Ciuper murarz, Apolonia Stankiewicz mężatka, Ignacy Włodzimirski kawaler, 815 303R 29 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0308.htm
27 9 1829 Nabrzuska Michał Hołodiuk Nabrzuska Józef Darya Murdzyk Tomasz Hordyiczuk, Teodozya Hordyiczuk 844 448 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0250.htm
24 10 1829 Nabrzuska Rafał Matczuk Nabrzuska Stefan Darya Werluk Petro Murczyk, Anna Hołodiuk 844 449 8 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0250.htm
5 10 1829 Krzemieniec Ewa Bączek Budki Michał Marianna Murowska Piotr Mirocki i Marianna Zyluk ż. Józefa 01-3 102V 156 T 604 DM
16 4 1829 Krzywin Lambert Kleczkowski Lisicze Andrzej Tekla Krupska ch.17.04.1829, Ur. Andrzej Terlecki, Ur. Marianna Trościńska panna, asys. Ur. Jan Murawski, Ur. Tekl 171-1-2 29V 5 R Mg
28 2 1829 Tuczyn Paweł Bagiński Janina Wawrzyniec Tekla Murawska Kajetan Dąbrowski i Magdalena Reszczyńska 171-1-2 186R 3 R DM
30 6 1829 Tuczyn Piotr Reszczyński Majdan Janina Jan Anastazja Murawska Bartłomiej Gajdamowicz i Tekla Murawska 171-1-2 188R 17 R DM
22 9 1829 Kulczyny Tekla Klemczuk Łahodyńce Roman Marianna Murmeluk chrzest: 1829.09.23, prac. Dominik Kucharczuk, prac. Helena Refka, ż. Jakuba 178-03-95 352V 67 Ż Mg
20 8 1830 Łuck Jan Rogowski Niebożka Grzegorz Anna Murzyńska Łukasz Grunszczuk, Prakseda Harasimiuk 368 106 37 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0054.htm
2 5 1830 Ptycza January Fursiewicz Piratyn Jan Tekla Buczyńska Ksiądz Jerzy Słodkiewicz Uniat. Paroch Piratynski, Brygida Murawiecka 816 200R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0204.htm
13 9 1830 Luboml Marianna Mochniuk Luboml Teodor Józefa Marmura Jędrzej Wasylewicz, Paraskia? Mossiewicz ż. Stefana 845 310V 72 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0304.htm
29 1 1830 Krzemieniec Jan Kobielski Andruha Wielka Józef Łucja Chmurowska Jan Michalewicz i Brygida Siechniewicz ż Jana 01-3 115R 19 T 616 DM
8 5 1830 Krzemieniec Stanisław Pomurczyn Krzemieniec IN Dorota Wojciech Głowacki i Dorota Kozłowska ż. Kaspra 01-3 123V 72 T 625 DM
8 6 1830 Krzemieniec Julia Murawska Krzemieniec Jan Teresa Paweł Jarkowski i Felicja Ossolińska panna 01-3 126V 90 T 628 DM
14 10 1830 Krzemieniec Aleksandra Sieciecka Folwarki Bazyli Anna Mikołaj Holecki i Marianna Muraczan panna 01-3 138V 182 T 641 DM
24 7 1830 Białogródka Emilia Murawiec Dworzec Ranulf Ludwika Kobylińska Antoni Lubek i Katarzyna Murawiec wdowa 178-03-96 60R 47 Ż DM
24 8 1830 Lachowce Tomasz Jezierski Bisówka Piotr Marianna Górska Hieronim Jezierski i Brygida Murawska ż. Dionizego 171-1-3 105R 65 R DM
13 2 1830 Kulczyny Katarzyna Murmeluk Łahodyńce Stanisław Anna Kozaczuk chrzest: 1830.02.13, prac. Sebastian Neyczuk, Chyma Dymczuk, ż. Antoniego 178-03-96 327R 10 Ż Mg
24 7 1831 Szumbar Ignacy Kicanowski Zahajce Jakub Tekla Murżyńska 200 65 14
24 1 1831 Białogródka Emilia Murawska Dworzec Ranulf Ludwika Kobylańska dopł.chrzt.17.03.1831, Wincenty Białokur i Marianna z Pawłowskich Szatkowska 178-3-97 73V 20 Ż DM
8 3 1831 Białogródka Roman Murawiec Dworzec Ranulf Ludwika Kobylańska Marcin Szadkowski-Deputat Ostrogski i Anna Zastyrc ż. Tomasza 178-3-97 73V 21 Ż DM
12 5 1831 Tuczyn Serwacy Antoni Bielawska Janin Wawrzyniec Agnieszka Murawska Stanisław Jasiński i Franciszka Medecka 171-1-4 222R 7 R DM 0
18 10 1831 Tuczyn Franciszka Domalewska Janin Michał Urszula Murawska Ludwik Dąbrowski i Anastazja Reszczyńska 171-1-4 223R 14 R DM
12 12 1831 Tuczyn Adam Bagiński Janin Wawrzyniec Tekla Murawska Kajetan Dąbrowski i Magdalena Reszczyńska 171-1-4 224V 22 R DM
6 1 1832 Wiszenki Antonina Murzyńska Sołtysy Mikołaj Agata Eliasz Niksczy, Marianna Serdaczuk - panna; ch: 07.01. 818 47a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0104.htm
19 11 1832 Luboml Elżbieta Mochniuk Luboml Teodor Józefa Marmura Józef Trochimowicz, Teodora Sołtykowa 847 556 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0301.htm
3 10 1832 Krzywin Franciszek Murawski Milatyn, par. Ostróg Jan Wiktoria ch. 6.10.1832, Ur. Wawrzyniec Kowalewski, Ur. Konstancja Nowicka ż. Józefa 171-1-5 39V 21 R Mg
19 6 1832 Białogródka Paulina Murawiec Dworzec Raandolf Ludwika Kobylańska Tomasz Zastyrc-Konsyliarz i Julianna Iwanowska ż. Franciszka 178-03-98 44V 63 Ż DM
3 10 1832 Ostróg Franciszek Murawski Milatyń Jan Wiktoria Ur. Wawrzyniec Kowalewski, Ur. Konstancja Nowicka żona Józefa 171-1-5 12V 94 R MZ
20 5 1832 Aleksandria Julia Dziekańska Józefówka Józef Konstancja Murawska Kajetan Łoś i Ewa Kamińska ż. Józefa 171-1-5 174V 4 R DM,JJ 827 0
5 2 1833 Wiszenki Agata Felińska Sołtysy Kazimierz Marianna Murzyńska Wincenty Murzyński, Marianna Murzyńska; ch: 06.02. 819 49 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0050.htm
7 6 1833 Wiszenki Antoni Murzyński Sołtysy Wincenty Apolonia Elexej Jan Murzyński, Marianna Niszczewska; ch: 12.06. 819 54a 41 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0055.htm
2 4 1833 Luboml Joanna Marmura Luboml Jędrzej Anna Jankowska Grzegorz Kozluk, Apolonia Jankowska 848 497 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0285.htm
3 10 1833 Białogródka Teresa Ewa Iwanowska Krzyworudka Franciszek Julia Ułłowicz Randolf Murawiec i Anna z Ekslerów Okońska ż. Józefa 178-03-99 51V 88 Ż DM
22 12 1833 Aleksandria Tomasz Dziekański Józefówka Józef Konstancja Murawska Kajetan Łoś i Antonina Kotowska ż. Benedykta 171-1-6 170R-170V 31 R DM, JJ
25 1 1833 Tuczyn Józef Bielawski Janin Wawrzyniec Agnieszka Murawska Kasper Gajdamowicz i Franciszka Popiel 171-1-6 152R 1 R DM
2 6 1833 Tuczyn Antonina Murawska Janin Wincenty Wiktoria Kozłowska Grzegorz Urbanowicz i Anastazja Reszczyńska 171-1-6 153V 16 R DM
6 5 1834 Wiszenki Frydryka Emilia Sanier Rożyszcze Augustyn Katarzyna Hipel Walenty Murdrach, Marianna Johan..; ch: 06.05. 820 42a 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0042.htm
15 4 1834 Nabrzuska Leon Matczuk Nabrzuska Ignacy Dominika Werluk Piotr Murdzyk, Melania Welunc 849 444 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0243.htm
20 11 1834 Nabrzuska Feliks Matczuk Nabrzuska Mateusz Eufruzyna Kryszczuk Franciszek Hołodiuk, Zynowia Murdzyk 849 445 10 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0243.htm
16 11 1834 Połonne Stanisław Pikulski Żary Tomasz Franciszka Murawska dop.chrztu 2.2.1835, as. Jan Krzyżanowski żonaty, Marianna Kierzkowska ż. Franciszka 245-1-9 143R 12 R DW
3 5 1834 Białogródka Modest Ludwik Murawiec Dworzec Randolf Ludwika Kobylińska Marcin Zieliński i Aniela z Ilczyńskich Grabowska ż. Franciszka 178-03-100 78V 38 Ż DM
11 11 1834 Tuczyn Marcin Domalewski Janin Michał Urszula Murawska Ludwik Dąbrowski i Anastazja Reszczyńska 171-1-7 168V 16 R DM
23 7 1835 Ołyka Jakub Gwoździecki Didycze Stanisław Tekla Muraszczyk 821 129 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0130.htm
26 2 1835 Wiszenki Marek Murzyński Sołtysy Mikołaj Agata Kowalewska Józef Stachowski, Katarzyna Suchodolska; ch: 14.07. 821 51a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0052.htm
13 9 1835 Nabrzuska Michał Matczuk Nabrzuska Ignacy Dominika Charczuk Piotr Murdzyk, Melania Welunc 850 545 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0290.htm
26 12 1835 Nabrzuska Stefan Murdzyk Nabrzuska Piotr Zina Matczuk Andrzej Hordyiczuk, Ulana Metropaniuk 850 546 7 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0291.htm
29 7 1835 Luboml Anna Mochniuk Luboml Teodor Józefa Marmura Antoni Marmura, Marta Zienkówna 850 373 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0198.htm
24 7 1835 Zasław św. Jana Krystyna Józefa Murawska Luterka Franciszek Paulina Olszańska Walenty Małecki, Anna Murawska 178-3-101 6 31 Ż SK
16 5 1835 Krzywin Teresa Lisiecka Ułaszanówka Kazimierz Apolonia Kamińska ch. 18.05.1835, Ur. Jan Iwaszkiewicz, Ur. Agnieszka Iwaszkiewicz ż. Jana,asys. Ur. Franciszek Muraws 171-1-8 68R 14 R Mg
13 3 1835 Połonne Grzegorz Chmielowski Dermanka Ludwik Jadwiga Jan Chmielowski żonaty, Aniela Murawska ż. Szymona 245-1-9 145V 37 R DW
8 5 1835 Połonne Stanisław Ostrowski Józefówka Daniel Antonina Murawska Wawrzyniec Wasielewicz żonaty, Anna Zielonka ż. Michała 245-1-9 147R 47 R DW
15 9 1835 Połonne Józefa Mogielnicka Nowaki Konstanty Rozalia Muraska Jan Zaleski żonaty, Marianna Wojciechowska ż. Grzegorza 245-1-9 152R 82 R DW
20 10 1835 Połonne Urszula Raciborzyńska Połonne Mikołaj Ewa Dobrowolska (nieślubna) Ludwik osiński młodzian, Petronela Muraska panna 245-1-9 154V 100 R DW
21 10 1835 Połonne Wojciech Bagiński Połonne Jakub Marianna Kuklanowska Filip Murawski żonaty, Anna Chmielnicka ż. Adama 245-1-9 154V 101 R DW
20 5 1835 Horyńgród Julian Murawski Horyńgród Franciszek Dorota ch.21.05.1835, Ucz. Tomasz Berdecki, Ucz. Ewa Klinkiewicz 171-1-8 149V 5 R Mg
30 5 1835 Motowidłówka Franciszek Tonkiel Marinówka Józef Klara Perchud Piotr Holeniewicz, Aleksandra Murawicka, wdowa, as. Mikołaj Murawicki, Marianna Holeniewicz, chrz. 31.05.1835 178-51-372 42V 43R 4 Ż BS 87-
23 7 1835 Motowidłówka Jakub Choroszcza Marinówka Antoni Domicella Szuszkowska Jan Trzaskowski, Marianna Murawicka, chrz. 24.07.1835 178-51-372 43V 8 Ż BS 89
14 8 1835 Motowidłówka Marianna Trzaskowska Władysławka Jan Urszula Holeniewicz Piotr Holeniewicz, Marianna Murawicka, ż. Mikołaja, as. Antoni Holeniewicz, Konstancja Michałowska ż. ...ryasza, chrz. 15.08.1835 178-51-372 45V 16 Ż BS 93
24 10 1835 Motowidłówka Urszula Paprocka Marinówka Polikarp Natalia Jurkowska Antoni Choroszcza, Tekla Zakrzewska, panna, as. Jakub Murawicki, Klara Słowikowska, panna, chrz. 25.10.1835 178-51-372 48V 27 Ż BS 99
10 7 1835 Zasław św. Józefa Jan Broniszewski Wołkowczyki Piotr Katarzyna Murawska Jan Kozłowski, Krystyna Sokołowska 178-3-101 45 92 Ż SK
23 9 1835 Łabuń Hieronim Murawski Hryców Stanisław Marianna Mazurkiewicz Stefan Siekierzyński, Józefa Kowalewska 178-3-101 150R 41 Ż 297 SK
29 10 1835 Łabuń Szymon Murawski Hryców Stefan Franciszka Wolska Franciszek Wilichowski, Józefa Kowalewska 178-3-101 150V 46 Ż 298 SK
27 4 1835 Tuczyn Anastazy Bagiński Janin Wawrzyniec Tekla Murawska Kajetan Dąbrowski i Wiktoria Murawska 171-1-8 156V 10 R DM
3 9 1835 Tuczyn Karolina Rudnicka Janin Wincenty Magdalena Reszczyńska Wincenty Murawski i Tekla Bagińska 171-1-8 158R 18 R DM
28 4 1835 Starokonstantynów Regina Katarzyna Solecka Samczyńce Benedykt Antonina Widorl Antoni Szmurło, Honorata Mańkowska 178-3-101 169V 59 Ż 329 CK
26 8 1836 Ostróg Piotr Telicki Podobanka Sylwester Józefa Chmurowska Łukasz Telicki i Tekla Przewłocka 171-1-9 15V 88 R DM
8 2 1836 Białogródka Wiktor Aleksander Kulczycki Dworzec Józef Wiktoria Popławska Kajetan Małecki i Ludwika Murawiec ż. Ranulfa 178-03-106 115R 10 Ż DM
1 4 1836 Tuczyn Izydor Franciszek Murawski Janin Wincenty Wiktoria Kozłowska Grzegorz Urbanowicz i Anastazja Reszczyńska 171-1-9 157V 10 R DM 0
19 6 1836 Tuczyn Alojzy Bagiński Janin Wawrzyniec Tekla Muszakowska /[Murawska] Jan Bielawski Wiktoria Kozłowska 171-1-9 158R 15 R DM
27 12 1837 Kuniów Wiktoria Telicka Chiniówka Sylwester Józefa Chmurowska Tomasz Terlicki, Katarzyna Zawadzka ż. Pawła 171-1-10 89 V 77 ZP R 0
6 4 1837 Kołki Wilhelmina Józefa Sydoreńko Kołki Dymitr Józefa Murczewska Archip Bułach, Zuzanna Wołodźko - ż. Kajetana ; as: Kaietan Wołodźko, Zofia Wosi 823 77a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0082.htm
25 8 1837 Wiszenki Rozalia Murzyńska Sołtysy Wincenty Apolonia Marczuk Józef Zieliński, Marianna Nyszczewska (G-U); ch: 30.08. 823 66 42 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0071.htm
9 2 1837 Białogródka Konstanty Murawiec Dworzec Ranulf Ludwika Kobylańska Stefan Iwanow-assesor Zasławski i Karolina Strojnowska ż. Jana 178-03-108 147V 28 Ż DM
10 5 1837 Białogródka Józef Kulczycki Dworzec Józef Wiktoria Popławska Zygmunt Butkowski i Ludwika Murawiec ż. Ranulfa 178-03-108 151V 61 Ż DM
29 1 1838 Wiszenki Antonina Zielińska Czołnica Mikołaj Dorota Chmieleska Szymon Jankowski, Barbara Murzyńska; ch: 30.01. 824 40 8 765 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0041.htm
8 10 1838 Puliny Tekla Dobrowolska Nowy Zawod Jan Aniela Borowska Kuźmiński Jan, Murowska Anastazja, ż. Andrzeja 220 JZ 0 0
29 1 1838 Wiszenki Antonina Zielińska Czołnica Mikołaj Dorota Chmieleska Szymon Jankowski, Barbara Murzyńska; ch: 30.01. 824 40 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0041.htm
20 5 1838 Wiszenki Julianna Szymańska Sołtysy Bazyli Rozalia Murzyńska Eliasz Nyszczy, Tatiana Nyszczuk - z. Bazylego; ch: 05.06. 824 45a 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0046.htm
24 6 1838 Wiszenki Jan Murzyński Sołtysy Mikołaj Agapia Kowalczuk Jan Murzyński, Tekla Nicewska - "ż"; ch: 26.06. 824 45 39 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0046.htm
17 4 1838 Horochów Wojciech Murawski Horochów Kazimierz Katarzyna Brolińska Jędrzej Dzidziurkiewicz, Marianna Łotocka ż. Onufrego 853 111 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0060.htm
13 10 1838 Nabrzuska Andrzej Murdzyk Nabrzuska Piotr Zynowia Matczuk Andrzej Hordyiczuk, Julianna Hordyiczuk 853 475 7 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0270.htm
27 6 1838 Luboml Piotr Szewczuk Rymacze Andrzej Agnieszka Mazur Antoni Marmura, Prakseda Mosiejewicz ż. Józefa 853 496 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0281.htm
7 7 1838 Białogródka Wincentyna Klaudia Kulczycki Dworzec Robert Józefa Budkowska Marcin Szatkowski i Ludwika Murawiec ż. Ranulfa 178-3-110 139V 72 Ż DM
12 7 1838 Białogródka Krzysztof Jan Kardasiewicz Dworzec Jan Felicjana Pełczyńska Ranulf Murawiec i Zuzanna Wilczyńska ż. Seweryna 178-3-110 141R 82 Ż DM
5 2 1838 Połonne Jan Murawski Burtyn Jakub Marianna Ludwik Prewal, Honorata Kalinowska ż. Józefa 245-1-12 106V 30 R DW 298
24 3 1838 Połonne Józefa Tarkowska Połonne Maciej Katarzyna Aleksander Jurowski żonaty, Petronela Murawska panna 245-1-12 109V 56 R DW 298
11 6 1838 Połonne Antonina Zalewska Połonne Mikołaj Ewa Karol Wysocki kawaler, Petronela Murawska panna 245-1-12 115V 101 R DW 299
8 8 1838 Połonne Franciszka Murawska Józefówka Michał Julianna Jan Pawłowski żonaty, Katarzyna Marcinowska ż. Piotra 245-1-12 118V 127 R DW 300
11 9 1838 Połonne Edward Święcicki Józefówka Tomasz Marianna Paweł Murawski żonaty, Małgorzata Leśniewska ż. Jana 245-1-12 120V 144 R DW 300
18 11 1838 Połonne Andrzej Dermanowski Józefówka Antoni Agata Mikołaj Murawski żonaty, Anastazja Pawłowska ż. Jana 245-1-12 125R 179 R DW 301 0
10 11 1838 Połonne Erazm Rajkowski Pohoryła Kazimierz Tekla Paweł Murawski żonaty, Rozalia Rajkowska panna 245-1-12 126V 189 R DW 302
29 12 1838 Połonne Tomasz Murawski Józefówka Tomasz Marianna Dubrawska nieśl., Szymon Murawski żonaty, Apolonia Marcinowska ż. pawła 245-1-12 128V 206 R DW 302
20 7 1838 Annopol Antoni Murawski Annopol Mateusz Kunegunda Hej ur. Atanazy Paszkowski, Marianna Nokulska (?) ż. Franciszka 171-1-11 124V 22 R 336 DW
28 12 1838 Annopol Marianna Cielętkowska Annopol - Gliniki Mateusz Barbara Hajewska ur. Mateusz Murawski, Petronela Machnicka ż. Stanisława 171-1-11 127V 45 R 339 DW
25 6 1838 Tuczyn Paulina Murawska Janin Wincenty Wiktoria Kozłowska ur. Grzegorz Urbanowicz i ur. Anastazja Reszczyńska 171-1-11 174R 18 R DM
13 10 1839 Tuczyn Teresa Domalewska Janin Michał Urszula Murawska Paweł Reszczyński, Magdalena Kosarzecka 879 155 V 39 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0158.htm
10 2 1839 Horochów Katarzyna Łotocka Starystaw Onufry Marianna Murawska 77 7 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2077/pages/PL_1_436_77_0004.htm
11 2 1839 Kuniów Antoni Telicki Teremne Ludwik Apolonia Chmurowska 879 50 R 9 0
11 9 1839 Kuniów Rozalia Telicka Teremne Sylwester Józefa Chmurowska 879 53 V 43 0
15 12 1839 Niewirków Karol Brusiłowski Huta Antonówka Mateusz Agata Murawska 879 264 V 42 0
28 7 1840 Kazimierka Aniela Filiczkowska Jasnober Feliks Tekla Murawska 880 202 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0220.htm
7 1 1840 Połonne Marianna Machnicka Połonne Andrzej Marianna Paweł Łukomski żonaty, Petronela Murawska panna 871 190 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0099.htm
30 11 1840 Nabrzuska Andrzej Hołodiuk Nabrzuska Joachim Domicella Stasiuk Marcin Marczuk, Zinka Murczyńska 855 232 9 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0243.htm
14 11 1840 Ostróg Stanisława Dorota Pielaszewska Milatyn Franciszek Filipina Muraczewska 880 11 V 104 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0013.htm
21 6 1840 Luboml Jan Mochniuk Luboml Teodor Józefa Marmura Antoni Marmura, Apolonia Janowska 855 266R 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0277.htm
20 9 1840 Luboml Joanna Marmura Luboml Ludwik Marianna Wołosiewicz Jan Marmuta, Ksawera Barełkowska 855 268R 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0279.htm
25 2 1840 Malin Marianna Syczewska Korolówka Rudnia Tomasz Hanna Murgo Joachim Jęko kupiec 3-ej gildii, Tekla Browińska, ż. Wincentego, chrz. 25.02.1840 178-51-456 2V 3R 8 Ż BS 7-8
21 1 1840 Rozważów Anna Weres Żmijówka Jan Anna Murgow Stefan Michałenko, Marianna Pańczyk, panna, chrz. 23.01.1840 178-51-456 21R 21V 3 Ż BS 52-
15 4 1840 Rozważów Franciszka Oborska Huta Chaniowska Stanisław Justyna Murgow Bazyli Oborski, Anastazja Oborska, panna, chrz. 16.04.1840 178-51-456 21V 6 Ż BS 53
6 11 1841 Miropol Karolina Hreczmedylowa Kotelanka Andrzej Anna Murzeszyn 872 371 75 DW
11 5 1841 Berezdów Stefan Kobylański Maraczówka Józef Marianna Murawska 872 297 38 0
30 1 1841 Połonne Franciszka Murawska Józefówka Paweł Eufemia 872 116 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0063.htm
16 4 1841 Annopol Zofia Murawska Gliniki NN Magdalena R 67 V 17
14 4 1841 Połonne Apolonia Murawska Józefówka Jan Domicella 872 126 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0068.htm
17 7 1841 Luboml Wincenty Bil Luboml Roman Anastazja Antoni Marmura, Agnieszka Żmijewska wdowa 856 517 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0284.htm
17 10 1841 Luboml Katarzyna Patyewicz Humińce? Michał Marianna Macehoniuk Stanisław Wołosiewicz, Marianna Marmura ż. Ludwika 856 523 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0287.htm
2 1 1842 Kuniów Józefa Telicka Teremne Ludwik Apolonia Chmurowska 881 47 R 4 0
3 1 1842 Kuniów Karolina Telicka Hucisko Nowe Sylwester Józefa Chmurowska 881 47 V 7 0
7 11 1842 Horyńgród Karolina Brzezicka Mikulin Jan Tekla Murawska 881 229 V 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0239.htm
27 4 1842 Niewirków Teofil Rudnicki Ludwipol Adam Teresa Murawska 881 281 R 15 0
8 1 1842 Horyńgród Marcjanna Murawska Horyńgród Franciszek Dorota 881 227 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0236.htm
1 5 1842 Targowica Katarzyna Tytkiewicz Krasne Franciszek Brygida Murzyńska Michał Rybczyński, Marianna Sawicka ż. Mikołaja 828 127 R 8 ZP
17 10 1842 Kazimierka Lucyna Filiczkowska Jasnober Feliks Tekla Murawska 881 219 V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0229.htm
4 8 1842 Młynów Emilia Łosowska Koryty Ignacy Marianna Kajetan Sermik, Marianna Murnicka, Paweł Strupczewski, Agata Denesewicz 828 41R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0043.htm
1 2 1842 Połonne Jan Murawski Burtyn Leon Marianna 873 301 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0156.htm
20 7 1842 Połonne Hieronim Murawski Połonne Paweł Apolonia 873 316 98 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0164.htm
4 8 1842 Połonne Dominik Murawski Józefówka Mikołaj Teresa 873 317 105 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0164.htm
29 11 1842 Połonne Andrzej Murawski Józefówka Tomasz Domicela Piotr Borkowski żonaty, Anastazja Dermańska z. Ludwika 873 333 173 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0172.htm
17 9 1842 Luboml Eufemia Józefa Murawska Rymacze Franciszek Paulina Olszańska Józef Horech, Ludwika Szujska ż. Kazimierza 857 509 89 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0273.htm
21 4 1843 Annopol Dorota Murawska Annopol Aleksander Helena Czechowska 882 103 V 15 0
6 11 1843 Annopol Julia Murawska Annopol Mateusz Kunegunda Hej 882 107 R 42 0
7 7 1843 Niewirków Julian Murawski Ludwipol Jan Apolonia Rudnicka 882 249 R 50 0
17 3 1843 Luboml Joanna Mochniuk Lubochinie Teodor Józefa Marmura Ludwik Marmura, Apolonia Jankowska wdowa 858 477 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0253.htm
13 4 1843 Luboml Elżbieta Marmura Luboml Ludwik Marianna Wołosiewicz Józef Gutowski, Ewa Buławkowa 858 480 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0256.htm
20 7 1843 Luboml Antoni Marmura Luboml Jan Tekla Ochman Ignacy Dorosiewicz, Marianna Stadnicka ż. Bazylego 858 489 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0260.htm
19 2 1843 Nowogród Wołyński Franciszka Kantor Sujemcy Józef Karolina Murańska 874 15 42 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0009.htm
1 10 1843 Nowogród Wołyński Aniela Gmytrzyńska Gmurzyńska Kudenowicze Jan Anastazja Jankowska 874 59 174 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0031.htm
29 1 1844 Kuniów Anna Telicka Hucisko Nowe Sylwester Józefa Chmurowska 883 68 V 9
23 9 1844 Kuniów Tekla Telicka Noworoczyce Ludwik Apolonia Chmurowska 883 72 V 57
5 12 1844 Kazimirka Andrzej (?) Filiczkowski Jasnober Feliks Tekla Murawska .... Józefa 883 221 V 28 B 0
15 12 1844 Niewirków Franciszek Zygadło Rudnia Niemilla Jan Dorota Murawska Grzegorz Bronowicki i Anna Bronowicka 884 271 3 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0278.htm
5 6 1844 Puliny Emilia Borowska+F23 Szyjecka Buda Ksawery Ewa Murawska Górski Protazy, Goraj Apolonia, ż. Józefa 165 JZ 0
22 2 1844 Tuczyn Marianna Murawska Janin Wincenty Wiktoria Kozłowska Józef Kosarzecki, Anastazja Reszczyńska 883 145V 11 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0149.htm
10 2 1844 Wiszenki Andrzej Murzyński Sołtysy Jan Anastazja Myślińska Eliasz Nisczak, Tekla Rutkowska; ch: 13.02. 770 7 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0004.htm
15 1 1844 Łuck Pawlina Gajewska Łuck-Wólka Antoni Maryanna Murawska Piotr Czerkawski, Marianna Kirecka 380 3 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20380/pages/PL_1_436_380_0002.htm
11 2 1844 Jampol Petrunela Lucyna Drużyryk Worobiówka Szymon Katarzyna Wagel wlm. Edward Kawecki, wlm. Ewa Sędziemurz, wdowa. 875 595 8 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0313.htm
7 3 1844 Połonne Joanna Jandulska Pohoryła Stanisław Petronela Murowska 875 395 47 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0202.htm
7 5 1844 Połonne Marianna Murawska Józefówka Łukasz Rozalia 875 408 86 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0208.htm
1 6 1844 Połonne Marianna Murawska Połonne Paweł Apolonia 875 411 95 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0210.htm
21 8 1844 Połonne Józefa Sobolewska Burtyn Feliks Marianna Stanislaw Sokorski, Domicela Murawska ż. Szymona 875 425 136 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0217.htm
22 12 1844 Połonne Adam Murawski Józefówka Michał Aleksandra Adam Lachowiecki żonaty, Rozalia Murawska ż. Łukasza 875 443 190 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0226.htm
1 3 1845 Kuniów Antoni Murawski Dańkówka Jan Katarzyna Ostapowicz 884 97 R 20
24 8 1845 Tuczyn Zuzanna Domalewska Janin Michał Urszula Murawska 884 176 R 32
7 5 1845 Annopol Stanisław Murawski Annopol Aleksander Helena Czechowska 884 71 V 14
7 5 1845 Annopol Katarzyna Murawska Annopol Aleksander Helena Czechowska 884 71 V 14
15 5 1845 Horyńgród Janna Nepomucena Brzezicka Mikulin Jan Tekla Murawska 884 165 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0170.htm
3 7 1845 Horyńgród Józef Kalasanty Murawski Horyńgród Franciszek Dorota Sołtys 884 166 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0170.htm
20 4 1845 Luboml Zofia Marmura Luboml Ludwik Marianna Wołosiewicz Michał Marmura, Marianna Patyjewicz ż. Michała 860 379 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0203.htm
2 5 1845 Luboml Józef Marmura Gołowno Antoni Marianna Tomanowska Bazyli Stadnicki, Marianna Dziaduk ż. Teodora 860 380 54 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0204.htm
4 11 1845 Luboml Marcin Mochniuk Lubochynie Teodor Józefa Marmura Michał Marmura, Apolonia Jankowska 860 394 111 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0211.htm
27 9 1845 Łabuń Michał Berczowski Kośkow Jacenty Franciszka Murawska ur. Józef Baczyński i Teresa Cwiklińska wdowa 178-3-113 128V 70 Ż DM
16 7 1845 Białogródka Henryka Katarzyna Wąsowicz Moszyńce par. Bazalia Andrzej s. Mikołaja Antonina c. Andrzeja Moszyńska dopeł.chrz.24.11.1845, Piotr Traczewski i Emilia Murawiec panna 178-3-113 100R 127 Ż DM
20 4 1845 Ostropol Wojciech Swaryczewski Hubin Andrzej Anastazja Muraszewska Jan Ognicki i Ewa Kurowska ż. Grzegorza 178-3-113 253R 9 Ż DM
16 7 1845 Zasław św. Jana Anna Magulska Zasław Wincenty Ludwika Ludwik Beyzym i Helena Murawska panna 178-3-113 71R 40 Ż DM
15 1 1846 Tuczyn Marianna Kozłowska Janin Jan Joanna Kosarzecka Stefan Urbanowicz, Wiktoria Murawska 885 163R 1 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0169.htm
4 12 1846 Tuczyn Mikołaj Murgowski Tuczyn Franciszek Marianna Żukowska Ignacy Wawrzyncow, Michalina Pawłowska panna 885 170R 44 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0176.htm
2 1 1846 Kazimierka Szczepan Rudnicki Pieczałówka Mikołaj Teresa Murawska Feliks Imberg, Hipolita ? 885 248 1 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0258.htm
14 8 1846 Horyńgród Klara Brzezicka Mikulin Jan Tekla Murawska Trochim Kondriatuk, Jaryna Jakowiszyna 885 157 7 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0163.htm
22 9 1846 Szumbar Oktawian Murawski Zahajce 26 Józef Honorata ...wacka Olimpia Misiuna Zahajce 18 Jan Józ Opocka
1 12 1846 Luboml Julia Franciszka Murawska Rymacze Franciszek Paulina Olszańska Karol Lipczyński, Emilia Iwanowska ż. Witalisa 861 476 96 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0204.htm
20 11 1846 Ostróg Elżbieta Stefania Pieleszewska Ostróg Franciszek Filipina Muraczewska Wiel. Ignacy Chileski, Wiel. Wiktoria Turkiewicz, Ass. Wiel. Stefan Wiszniecki, Wiel. Franciszka Olehowska 885 21R 119 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0022.htm
3 2 1847 Korzec Julianna Karczewska Balarka Kaczaniec Atanazy Wiktoria Murgała 245-1-13 65 R 13 R DW
1 8 1847 Młynów Jacek Miałkowski Dorohostaje Wielkie Aleksander Jadwiga Murawska Jan Tuszanowski, Faustyna Bukowska panna 833 369R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0199.htm
5 8 1847 Luboml Ludwika Marmura Luboml Antoni Marianna Tumanowska Florian Fryziński, Marianna Sawicka ż. Joachima 862 373 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0200.htm
2 10 1847 Luboml Teresa Marmura Luboml Ludwik Marianna Wołosiewicz Józef Gutowski, Marianna Tymuszuk ż. Jana 862 377 73 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0202.htm
3 4 1847 Biała Cerkiew Katarzyna Starczewska Biała Cerkiew Jan Marianna Chmurzyńska Podporucznik b. Sapernego Batalionu Bazyli Abramow, W.Anna Kasperska. Asystowali W. Kajetan Kaspersk 178-51-548 3V 24 Ż BS 8
3 5 1847 Motowidłówka Aniela Michałowska Marianówka Zachariasz Kunegunda Osiecka Antoni Korzun, Marianna Murawiecka, ż.Mikołąja, chrz. 6.05.1847 178-51-548 14V 21 Ż BS 30
15 10 1847 Motowidłówka Lucyna Tonkiel Władysławce Józef Klara Perehuda Mikołaj Murawicki, Urszula Trzaskowska, ż. Jana, chrz.20.10.1847 178-51-548 18R 34 Ż BS 37
3 11 1847 Motowidłówka Józef Zahorowski Motowicłowce Tadeusz Apolonia Sawicka Ambroży Murawicki, Marianna Zahorowska, ż. Ignacego, chrz. 9.11.1847 178-51-548 18R 18V 35 Ż BS 37-
9 5 1847 Krzywin Aniela Jankowska Wulka Antoni Aniela Łoś ch.11.05.1847, Walery Waśkowski, Helena Murawska wdowa 171-1-13 50R 13 R Mg
23 7 1847 Korostyszew Józefa Muranowska Kozijówka Piotr Magdalena Gołębiowska Jan Kwiatkowski, Tekla Denikiewicz, Podpułkownikowa, as. Michał Nasarin, Podpułkownik, Julia Kwiatkowska, chrz. 27.07.1847 178-51-548 91R 91V 33 Ż BS 183
22 8 1847 Malin Joachim Murga Słoboda Huta Paweł Anna Żurawlow Filip Murga, Agata Murawicka, chrz. 31.08.1847 178-51-548 113V 48 Ż BS 234
1 8 1847 Iwanków Paweł Goraj Rudnia Lewkowska Łukasz Anna Paweł Tomasz Murkiewicz, Elżbieta Zahorowska- Dominika, Benedykt Panczyk, Konstancja Lisowska, panna, chrz. 4.08.1847 178-51-548 120R 13 Ż BS 247
1 8 1847 Iwanków Dominik Goraj Rudnia Lewkowska Łukasz Anna Paweł Tomasz Murkiewicz, Elżbieta Zahorowska- Dominika, Benedykt Panczyk, Konstancja Lisowska, panna, chrz. 4.08.1847 178-51-548 120R 13 Ż BS 247
17 1 1847 Rozważów Antoni Freycont Zalepuny August Katarzyna Renkutt Wiel. Adolf Murawski, Medyk, Zofia Lippoman, wdowa, as. Wiel. Wacław Lippoman, Anunia Morawska, chrz. 9.03.1847 178-51-548 123V 10 Ż BS 254
4 11 1847 Rozważów Jan Mazur Zmijawka Dominik Rozalia Piołun Antoni Michalewko, Marianna Murymano, panna, chrz. 5.11.1847 178-51-548 125V 126R 20 Ż BS 258
8 1 1847 Chabno Marianna Ostrowska Rudnia Osuczna Antoni Ludwika Murgo Grzegorz Koczeryna, Marcjanna Ilwicka, mężatka, chrz. 12.01.1847 178-51-548 128R 4 Ż BS 263
16 5 1847 Chabno Helena Misiura Rudnia Osuczna Wawrzyniec Magdalena Malinowska Wincenty Przybytek, Justyna Murgowna, 19.05.1847 178-51-548 129V 18 Ż BS 266
29 8 1847 Chabno Wojciech Murgo Rudnia Czortowiec NN Elżbieta Murgo Antoni Hołub, Józefa Witkowska, panna, chrz. 30.09.1847 178-51-548 132R 36 Ż BS 271
12 2 1847 Groswerder Adam Mazolt Kolonia Groswerder Wilhelm Leonora Burmur Aleksander Opierowski, Ewa Maria Mazolt, 20.02.1847 178-51-548 138R 3 Ż BS 283
4 2 1847 Tuczyn Apolonia Łukomska Majdan Franciszek Franciszka Kuczyńska Wojciech Murga i Agnieszka Żukowska ż. Tomasza, as. Piotr Żukowski i Marcjanna Murgowska ż. Franciszka 171-1-13 168V 4 R DM
17 5 1847 Tuczyn Julia Łukomska Siedliszcze Jan Ewa Murgowska Karol Sewruk i Paulina Chodorowska ż. Stanisława 171-1-13 169V 10 R DM
18 10 1847 Tuczyn Franciszek Murawski Siedliszcze Wincenty Tekla Sewruk Jan Sewruk i Ewa Łukomska ż. Jana 171-1-13 171R 18 R DM
20 3 1848 Zasław św. Józefa Benedykt Gołębiowski Sławuta Józef s. Grzegorza Marianna c. Benedykta Jabłońska prac. Jerzy Kremerowicz s. Jerzego młodzian, Helena Murawska mężatka 178-3-117 9R 33 Ż
19 8 1848 Zasław św. Józefa Stanisław Czwaliński Zasław - Majdan Hubert s. Stanisława Emilia c. Ranulfa Murawiec szl. Aleksander Serafin Józef Jordański s. Józefa żonaty, Kamila Bogacka ż. Dominika, as. Daniel Łat 178-3-117 22V 87 Ż
10 5 1848 Białogródka Antonina Murawiec Dworzec Ranolf Ludwika Kobylańska Franciszek Świrczyński i Anna Zastyrc ż. Tomasza 178-3-117 132R 43 Ż DM
4 1 1848 Tuczyn Marianna Sewruk Siedliszcze Małe Jędrzej Ludwika Chodorowska Stanisław Urbanowicz i Tekla Murawska ż. Wincentego 171-1-14 203R 1 R DM
10 2 1848 Tuczyn Apolonia Malczewska Małatyn Kazimierz Marianna Pawłowska Wojciech Murgowski i Marianna Malczewska 171-1-14 203V 5 R DM
9 3 1848 Tuczyn Stanisław Bagiński Siedliszcze Małe Franciszek Tekla Murawska Kazimierz Bagiński i Joanna Kopij panna 171-1-14 204V 10 R DM
4 4 1848 Tuczyn Emilia Chodorowska Siedliszcze Małe Stanisław Paulina Sewruk Jan Sewruk i Tekla Murawska ż. Wincentego 171-1-14 205V 15 R DM 0
3 7 1848 Tuczyn Józef Domalewski Janin Michał Urszula Murawska Kazimierz Bagiński i Józefa Kossarzecka 171-1-14 208R 29 R DM
20 11 1849 Szumbar Stanisław Murawski Szumbar Oktawian Olimpia Misiuna 625 269-70 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0143.htm
28 8 1849 Lachowce Zygmunta Murawiec Okniny Randolf Ludwika Kobylińska Józef Zagórski i Franciszka Laskowska ż. Piotra 171-1-15 153V-154R 53 R DM
13 3 1849 Białogródka Antoni Maciewicz Szarłajówka Jakub Anna Murawska Antoni Sinicki i Antonina Ławecka wdowa 178-03-118 518V-519R 55 Ż DM
1 4 1850 Lachowce Edward Murawski Szuńki IN Marianna Antoni Iwanowski i Dominika Minkiewicz panna 171-1-16 293V-294V 16 R DM
8 7 1850 Starokonstantynów Elżbieta Szmuryk Starokonstantynów Wincenty Marianna Kazczyszyn mieszcz. Szymon Karpiński, Apolonia Gajewska ż. Stefana 178-3-119 16V-17R 72 Ż 32 DW
23 10 1851 Szumbar Seweryn Murawski Szumbar Oktawian Olimpia Misiuna 625 137_138 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0073.htm
6 12 1851 Luboml Faustyna Marmura Luboml Antoni Marianna Tumanowska Jan Tereszkiewicz, Marianna Dybowska 864 148 109 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0080.htm
15 1 1851 Berezdów Paulina Murawska Maraczówka Antoni Dorota Rożańska Józef Sieromski i Dorota Godziszewska ż. Eliasza, Eliasz Trzciński i Julia Murawska panna 178-03-72 296V-297R 8 Ż DM
29 9 1852 Torczyn Egidy Pawłowski Usicze Chrystofor Klementyna Muraszko 638 109-110 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0060.htm
24 6 1853 Kołodno Marianna Pawłusiak Reszniówka Wawrzyniec Agata Murzowa 878 425-426 13 0
29 11 1853 Kołodno Andrzej Murza Reszniówka Antoni Anna Ratuszniak 878 433-434 28 0
1 11 1853 Szumbar Józef Antoni Murawski Cecyniówka Oktawian Olimpia Misiun 625 74-75 12 878 566-567 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0041.htm
3 10 1853 Luboml Andrzej Marmura Luboml Ludwik Marianna Wołosiewicz Józef Błaszczuk, Marianna Gr? ż. Jana 865 107 84 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0057.htm
5 2 1854 Szumbar Michał Mączyński Cecyniówka Mikołaj Joanna Grzymała Oktawian Murawski, Eleonora Malinowska ż. Franciszka 625 90-91 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0049.htm
25 11 1855 Luboml Marianna Iwanczuk Rakowiec Maciej Agnieszka Kogut Joachim Stachniuk, Apolonia Murawiec ż. Aleksandra 867 259 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0133.htm
7 4 1857 Ołyka Aniela Murawska Ołyka NN Julia Murawska 481 12 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0007.htm
2 2 1857 Łabuń Maria Berezowska Kośkow Jacek Franciszka Murawska Jan Berezowski i Teresa Żytkiewicz 178-3-73 338V-339R 8 Ż DM
28 6 1857 Łabuń Paulina Jankowska fut. Łabuński Antoni Elżbieta Sikorska Antoni Łaskarzewski i Marianna Murawska panna 178-3-73 344V-345R 36 Ż DM
7 11 1857 Łabuń Henryk Drobiszewski Łabuń Jan Marianna Samsonowicz Józef Pracewicz i Marianna Murawska panna 178-3-73 356V-357R 86 Ż DM
14 4 1857 Sławuta Marcelina Krajewska Sławuta Stanisław Petronela Murawska 178-3-73 431V-432R 17 Ż 812
3 12 1857 Białogródka Franciszek Gabrów Kropiwna Bartłomiej Marianna Maksym Semeniuk i Krystyna Muryńska ż. Antoniego 178-3-73 166V-167R 114 Ż DM
4 4 1858 Łuck Katarzyna Marmur Boratynek Ludwik Marianna Wołosiewicz chł. Marko Materkowski, Tekla Niczepuruk 839 23-24 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0013.htm
16 11 1858 Korytnica Józefa Marmurowa Wydranica NN Aniela Klamrowska 230 12-13 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20230/pages/PL_1_436_230_0007.htm
14 3 1858 Wołoczyska Grzegorz Błażek Wołoczkowce Tomasz Marianna Wolechowa chł. Piotr Wasilkow, Marianna Murdza ż. Jana 178-3-127 65V-66R 15 Ż DW 131
25 3 1858 Wołoczyska Michalina Murdza Wołoczkowce Jan Marianna Mikołajcow chł. Jan Ratuszny, Marianna Grabowska ż. Kaspra 178-3-127 66V-67R 17 Ż DW 133
8 4 1858 Wołoczyska Franciszka Ratuszna Wołoczkowce Łukasz Stefanina Murdza chł. Antoni Mikołajcow, Justyna Tkaczuk ż. Teodora 178-3-127 66V-67R 18 Ż DW 133
18 3 1859 Kowel Zofia Ryszarda Kłosowska Różyn Józef Paulina Muranowicz 870 21-22 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0012.htm
26 2 1859 Opalin Ludwik Marmur Piszcza 536 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20536/pages/PL_1_436_536_0002.htm
30 1 1859 Kuniów Karolina Murowska Peremerówka Jan Katarzyna Dzwonkowska Jan Malinowski i Józefa Szpakowska ż. Stefana 886 216-217 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0114.htm
10 11 1860 Koblin-Młynów Marcjanna Miałkowska Dorohostaje Wielkie Aleksander Jadwiga Murawska 841 154-155 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0085.htm
19 3 1863 Ołyka Gabriel Glejzer Prażnin Ignacy Katarzyna Murawska Ob. Królestwa Polskiego 486 6 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0004.htm
16 2 1863 Gródek Julianna Wysoczyńska Kuźmin Ignacy Anna Murawska Żukowski Piotr, Barbara Liśniewska, ż. Wincentego 46 JZ
8 2 1863 Żytomierz Józef Głuchowski Żytomierz Jan Joanna Murawska Leonard Borysewicz, Julianna Paszkowska 178-3-54 19 41 Ż DG
5 9 1863 Żytomierz Bronisław Piontkowski Dubowiec Kiryłło Pawlina Kotwicka Julian Murawski, Pawlina Piontkowska 178-3-54 61 214 Ż DG
3 8 1863 Kuniów Aniela Malinowska Peremorówka Grzegorz Paulina Kochańska Jan Malinowski i Katarzyna Chmurowska ż. Jana 178-3-78 7V-8R 42 Ż DM
19 9 1864 Ołyka Marianna Karasińska Borbin Leontyn Julia Murawska 487 28 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0015.htm
9 4 1865 Maciejów Franciszek Marmur Maciejów Ludwik Marianna Wołosiewicz Paweł Piątkowski, Rozalia Kunicka ż. Pawła 426 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20426/pages/PL_1_436_426_0004.htm
25 2 1865 Kuniów Aleksander Adaszyński Peremorówka Władysław Marianna Mrozowska Jan Chmurowski i Paulina Malinowska ż. Jana 178-3-78 56V-57R 16 Ż DM
24 10 1865 Żytomierz Antoni Słodkowski Żytomierz Zachariasz Józefa Muranowska jeden z bliźniaków, syn żołnierza / Franciszek Kulikowski, Dominika Głowacka 178-3-61 43 282 Ż DG
24 10 1865 Żytomierz Jan Słodkowski Żytomierz Zachariasz Józefa Muranowska jeden z bliźniaków, syn żołnierza / Teodor Zagajdaszewski, Nadzieja Sankiewicz 178-3-61 43 281 Ż DG
20 6 1865 Żytomierz Sylwestryna Święcicka Żytomierz Andrzej Emilia Kozyrska Córka ob./Antoni Murawski, Apolonia Szatkowska 178-3-61 26 154 Ż DG
25 5 1865 Żytomierz Konstantyn Murawski Futor Markowskiego Julian Antonina Kotwicka syn 1-dw., Konstanty von Lewel, Helena Radzichowska 178-3-61 21 122 Ż DG
12 3 1865 Żytomierz Józefa Zawadzka Futor Cmokówka Józef Teofila Fedorowicz córka dw., Adam Nowicki, Julia Muracka 178-3-61 12 63 Ż DG
24 1 1865 Miropol Adolf Bagiński Żaborzyca Wojciech Marianna Rajkowska szl. Nikodem Rogowski, Justyna Sobolewska ż. Ambrożego, 1-dw. Adam Murawski, Petronela Murawska ż. Tomasza 178-3-149 50V-51R 10 Ż 99 DW
4 7 1865 Miropol Karolina Murawska Tyranówka Andrzej Marianna Brodowska 1-dw. Wincenty Osowski, szl. Franciszka Murawska panna 178-3-149 57V-58R 54 Ż 113 DW
16 6 1866 Horochów Józef Marmur Cehów Krzysztof Marianna 102 8-9 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20102/pages/PL_1_436_102_0005.htm
1 8 1866 Kuniów Jakub Chmurowski Peremorówka Jan Katarzyna Dzwonkowska Grzegorz Malinowski i Julia Wiercińska 178-3-78 90V-91R 48 Ż DM
25 1 1866 Żytomierz Konstanty Murawski Żytomierz Jan Julia Sokołowska [03.02.1866] syn 1-dw., Adam Nowicki i Joanna Nowicka 178-3-63 8 27 Ż 15 i 16 DG
12 3 1866 Żytomierz Katarzyna Pientkowska Dubowiec Cyryl Pawlina Kotwicka [13.03.1866] córka dw., Julian Murawski i Filipina Sikorska 178-3-63 16 64 Ż 31 i 32 DG
23 1 1866 Żytomierz Maria Muraszko Żytomierz Antoni Józefa Buszkiewicz [28.03.1866] córka dw., por. Michał Szepiełow i kapitanowa Julia Nieczajew 178-3-63 17 72 Ż 33 i 34 DG
13 5 1866 Żytomierz Marcella Gumowska Futor Ejzyka Jan Marianna Garbowska [15.05.1866] córka 1-dw., Franciszek Popiel i Balbina Żnykrup, asyst.: Walenty Murawski i Petronela 178-3-63 28 118 Ż 53 i 54 DG
10 9 1866 Żytomierz Józef Karpiński Futor Makowskiego Konstanty Wiktoria Murawska [12.09.1866] syn dw., Franciszek Krzyżanowski i Teofila Pietkowska 178-3-63 45 214 Ż 87 i 88 DG
25 10 1866 Żytomierz Daria Słodkowska Krosznia Zachary Józefa Muranowska [27.10.1866] córka żołn., Gabriel Belt i Anna Grzegorzewska 178-3-63 53 258 Ż 103 i 104 DG
26 10 1866 Żytomierz Antoni Sikorski Futor Kudrawcowa Jakób Filip Filipina Kotwicka [27.10.1866] syn dw., Cyryl Pentkowski i Antonina Murawska 178-3-63 53 259 Ż 103 i 104 DG
21 1 1866 Wieledniki Ewelina Falkowska Kremno Gabriel Marianna Murawska 178-3-56 65V 7 Ż MW
1 4 1867 Tuczyn Franciszek Żukowski Majdan Piotr Marianna Łukomska Ksawery Bagiński, Anna Murgowska panna 681 10-11 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0006.htm
23 12 1868 Kuniów Stanisław Chmurowski Peremorówka Jan Katarzyna Dzwonkowska Grzegorz Mieliewski i Marianna Go..nicka 178-3-78 160V-161R 73 Ż DM
18 4 1868 Białogródka Ludwika Lipińska Pokoszczówka Piotr Aniela Murawiec Ignacy Stworzyński i Julia Wolańska ż. Zygmunta 178-03-81 352V-353R 38 Ż DM
25 12 1869 Turzysk Kasper Józef Kłosowski Różyn Józef Paulina Muranowicz Leopold Nimirowski, Teresa Szklennik panna 738 6-7 11 0
7 7 1869 Kuniów Aniela Dzwonkowska Peremerówka Michał Franciszka Adaszyńska Władysław Zabłocki i Katarzyna Chmurowska 178-3-78 184V-185R 35 Ż DM
19 12 1870 Gródek Wiktoria Wysoczyńska Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Sarnacki Jan, Strużyńska Marianna, ż. Kazimierza 280 JZ
14 2 1870 Kołodno Adam Sytnik Rzeszniówka Mateusz Marianna Murzowa 1-52 3V-4R 6 T
20 3 1870 Kołodno Katarzyna Wawryczuk Rzeszniówka Michał Marianna Murzowa 1-52 3V-4R 8 T
22 9 1870 Białozórka Monika Kotowicz Białozórka Fortunat Maria Szmurło 1-53 59V-60R 11 T
1 1 1870 Ostróg Julian Krzywiński Ostróg Jan Helena Błażejewska Paweł Marmurka, Katarzyna Dobrowolska panna 654-1-56 19V 1 R MZ
1 1 1870 Ostróg Julian Krzywiński Ostróg Jan Helena Błażejewska Paweł Marmurka, Katarzyna Dobrowolska panna, 654-1-56 20V 2 R MZ
1 10 1870 Ostróg Wiktor Tębocka Rozważ Antoni Agata Kamińska Andrzej Murawski, Anna Toupiszkiewicz żona Feliksa 654-1-56 30R 4 R MZ
20 4 1871 Luboml Grzegorz Sokołowski Luboml Paweł Paulina Bartkiewicz Stanisław Marmura, Barbara Mysan ż. Floriana 314 24 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0014.htm
3 7 1871 Luboml Józefa Trylewicz Borki Józef Józefa Matczuk Stanisław Marmura, Marianna Kogutowska ż. Tymoteusza 314 34 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0019.htm
17 9 1871 Luboml Marianna Jankowska Luboml Tymoteusz Zofia Marmura Stanisław Marmura, Marianna Jankowska ż. Tymoteusza 314 50 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0027.htm
12 10 1871 Kuniów Roman Tylicki Peremerówka Michał Antonina Malinowska Antoni Tylicki i Michalina Murawska 178-3-78 253V-254R 56 Ż DM
13 4 1872 Wiśniowiec Ludwika Gradomska Kinachowce Andrzej Ludwika Murdza chł. Wincenty Miotko, Rozalia Malicka ż. Andrzeja 1-56 4V-5R 19 T
29 1 1873 Gródek Franciszek Wysoczyński Kuźmińska Słobódka Ignacy Aniela Murawska Strużyński Kazimierz, Liśniewska Barbara, z. Wincentego 28 JZ
5 8 1873 Turzysk Maria Maciegowska Rużyn Aleksander Elżbieta Marmur 741 6-7 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20741/pages/PL_1_436_741_0004.htm
12 8 1873 Luboml Bronisław Sokołowski Luboml Paulina Bortkiewicz Stanisław Marmura, Prakseda Kuźma? 316 34 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0018.htm
17 11 1873 Luboml Michalina Trylewicz Borki Józef Józefa Matczuk Stanisław Marmura, Marianna Kogutowska ż. Tomasza 316 48 118 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0025.htm
4 9 1874 Luboml Rozalia Jankowska Luboml Tomasz Zofia Marmura Józef Pigalski, Teofila Dołginowicz 317 30 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0016.htm
15 12 1874 Luboml Marcelina Proncuk Borki Jan Katarzyna Bagniuk Stanisław Marmura, Julia Trylewicz ż. Grzegorza 317 54 132 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0028.htm
1 2 1875 Gródek Marcin Wysoczyński Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Czajkowski Julian, Jurkowska Anna, ż. Jana 40 JZ
19 9 1875 Ołyka Józefa Murawska Praźnin NN Aleksandra - 496 36 62 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0019.htm
12 9 1876 Jałowicze Marianna Cubet Świszczów Jan Anna Murzyn 150 14-15 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20150/pages/PL_1_436_150_0008.htm
29 4 1876 Luboml Piotr Gutowski Luboml Ksawery Ludwika Marmura Michał Patiewicz, Zofia Jankowska ż. Tomasza 319 22 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0012.htm
12 8 1876 Luboml Jan Trylewicz Borki Józef Józefa Matczuk Stanisław Marmura, Franciszka Wojciechowska ż. Ignacego 319 38 94 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0020.htm
8 10 1877 Gródek Paulina Wysoczyńska Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Ciastuś Jan, Strużyńska Marianna, ż. Kazimierza 235 JZ
6 10 1877 Ołyka Julia Kutasiewicz Prażnin Jan Marianna Murawska 498 52 77 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0027.htm
17 6 1877 Ołyka Kazimierz Śliwiński Prażnin Antoni Aleksandra Murawska 498 54 79 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0028.htm
19 9 1877 Brody Michał Moliński Suchowola 61 Blażej Ksenia Szczudlak Aleksander Zmur, Anna Łesak L
1 11 1877 Kuniów Lucyna Zawadowska Iliaszówka Władysław Karolina Chmurowska Jan Jezierski i Karolina Baranowska ż. Józefa 178-3-78 470V-471R 90 Ż DM
13 11 1877 Luboml Karol Jankowski Luboml Tomasz Zofia Marmura Stanisław Marmura, Paulina Dembowska 320 58 141 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0030.htm
13 4 1877 Rzyszczów Jadwiga Muryszko Chodorów Leon Józefa Stefanowska Cezary Białosur, Klementyna Skibierska 312-1-110 298 10 m.K KM
15 3 1877 Rzyszczów Leon Chechłowski Mikołajów Karo Tartulian Barbara Zarzecka Walenty Stabiński, Emilia Zarzecka, Edward Ferner, Antonina Murawska 312-1-110 301 19 m.K KM
16 12 1878 Torczyn Józefa Pawłowska Usicze Krzysztof Klementyna Muraszko 664 24-25 47 0
29 7 1879 Gródek Hieronim Wysoczyński Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Ciastuś Jan, Winiarska Franciszka, ż. Wojciecha 177 JZ
3 12 1879 Tuczyn Adolf Murgowski Koźlin, par. Aleksandria Mikołaj Anastazja Brzostowska 693 30-31 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0016.htm
1 8 1879 Kuniów Natalia Telicka Peremerówka Antoni Honorata Adaszyńska Jan Chmurowski i Honorata Malinowska ż. Grzegorza 178-3-78 553V-554R 67 Ż DM
29 12 1879 Kuniów Wiktoria Telicka Peremerówka Michał Antonina Malinowska Adam Chmurowski i Maria Telicka ż. Kazimierza 178-3-78 565V-566R 116 Ż DM
10 9 1879 Rzyszczów Feliksa Oskirko Rzyszczów Jerzy Wiktoria Babicka Augustyn Kalisz, Franciszka Muraszko 312-1-112 25 m.K KM
10 3 1880 Kuniów Gabriel Zawadowski Iliaszówka Władysław Karolina Chmurowska Mikołaj Sokołowski i Feliksa Zawadowska ż. Eliasza 178-3-78 587V-588R 20 Ż DM
15 5 1881 Połonne Emilia Gilewska Burtyn Jakub Aleksandra Murawska Grzegorz Zalewski, Józefa Sobolewska 25V-26R 98 Ż
14 5 1881 Połonne Adam Antoniewicz Kasperówka Franciszek Teofila Sitańska Stefan Murawski, Marianna Szyłbor 25V-26R 97 Ż
5 7 1881 Gródek Dominik Wysoczyński Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Ciastuś Jan, Strużyńska Marianna, wdowa 164 JZ
1 12 1881 Kuniów Wiktoria Telicka Peremerówka Kazimierz Marianna Rybczyńska Adam Chmurowski i Honorata Telicka ż. Antoniego 178-3-78 647V-648R 101 Ż DM
26 10 1882 Turzysk Apolonia Siemiątkowska Wierzbiczno Stanisław Teofila Muraska 750 18-19 26 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20750/pages/PL_1_436_750_0010.htm
22 4 1882 Ołyka Jadwiga Murawska Ołyka Kazimierz Anna Leszczyńska 503 28 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0015.htm
17 9 1882 Luboml Franciszek Jankowski Luboml Tomasz Zofia Marmura Stanisław Marmura, Paulina Sokołowska wdowa 325 52 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0027.htm
7 8 1883 Gródek Kajetan Wysoczyński Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Winiarski Kazimierz, Ciastuś Franciszka, ż. Jana 210 JZ
0 1883 Kowel Michał Mazurek Franciszek Ludwika Murawska nr aktu 64 t. II 133
14 1 1883 Tuczyn Aleksander Murgowski Szubków Mikołaj Anastazja Brzostowska 697 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20697/pages/PL_1_436_697_0003.htm
2 9 1883 Kuniów Rozalia Zawadowska Laszówka Władysław Karolina Chmurowska Wincenty Sokołowski i Marcelina Krzemińska ż. Michała 178-3-78 732V-733R 78 Ż DM
20 11 1883 Kuniów Klemens Telicki Peremorówka Antoni Honorata Adaszyńska Adam Chmurowski i Franciszka Dzwonkowska ż. Michała 178-3-78 737V-738R 100 Ż DM
12 2 1884 Kuniów Julia Adaszyńska Peremorówka Władysław Marianna Mrozowska Adam Chmurowski i Honorata Malinowska ż. Grzegorza 178-3-78 768V-769R 17 Ż DM
9 7 1885 Ołyka Marianna Murawska Ołyka - Turczyn NN Cecylia 506 34 49 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0018.htm
8 6 1885 Włodzimierz Jan Chmura Marianówka Jan Franciszka Wojtowicz 803 30-31 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0016.htm
26 9 1885 Luboml Alojzy Kużeniuk Binduga Aleksander Rozalia Skwarkowska Wincenty Kuszeluk, Marianna Murawiec ż. Zacharego 328 54-55 108 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0028.htm
5 1 1885 Kuniów Marcelina Zawadowska Laszówka Władysław Karolina Chmurowska Mikołaj Sokołowski i Feliksa Zawadowska ż. Eliasza 178-3-86 1V-2R 2 Ż DM
12 8 1885 Kuniów Roman Szpakowski Teremne Jan Katarzyna Radziszewska Adam Chmurowski i Józefa Radziszewska ż. Szymona 178-3-86 16V-17R 64 Ż DM
2 8 1886 Ołyka Kazimierz Marian Muraz Cumań Antoni Józefa Kępka 507 44 70 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0023.htm
0 1886 Kowel Jakub Mazurek Franciszek Ludwika Murawska nr aktu 35 t. II 133
1 3 1886 Kuniów Brygida Chmurowska Peremorówka Adam Walentyna Kretowicz Władysław Malinowski i Olimpia Kretowicz ż. Juliana 178-3-86 48V-49R 16 Ż DM
23 5 1887 Gródek Feliks Wysoczyński Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Ciastuś Jan, Lis Mariana, ż. Pawła 167 JZ
3 7 1887 Kuniów Piotr Zawadowski Laszówka Władysław Karolina Chmurowska Adam Chmurowski i Petronela Żygadło panna 178-3-86 91V-92R 34 Ż DM
25 7 1887 Kuniów Marianna Chmurowska Peremorówka Adam Walentyna Kretowicz Franciszek Rajski i Franciszka Dzwonkowska ż. Michała 178-3-86 93V-94R 41 Ż DM
15 8 1887 Kuniów Antonina Telicka Peremorówka Antoni Honorata Adaszyńska Adam Chmurowski i Honorata Malinowska ż. Grzegorza 178-3-86 94V-95R 45 Ż DM
15 7 1888 Brody Anna Zmurko Suchowola 143 Aleksy Katarzyna Cieśluk L 215
0 1888 Kowel Anna Mazurek Franciszek Ludwika Murawska nr aktu 49 t. II 133
6 10 1888 Kuniów Marianna Kretowicz Peremerówka Julian Olimpia Malinowska Stanisław Malinowski i Walentyna Chmurowska ż. Adama 178-3-86 146V-147R 92 Ż DM
9 3 1889 Radziwiłłów Maria Jurwa Radziwiłłów Michał Józefa Mumur 0.1-81B 54 V-55 R 21 T
2 9 1889 Ołyka Władysław Murawiec Długoszyje Wojciech Agnieszka Kiełbasa 509 38 76 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0020.htm
5 9 1889 Ołyka Romuald Wysocki Ołyka Antoni Maria Murawska 509 42 82 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0022.htm
2 11 1889 Luboml Bolesław Michalski Luboml Władysław Zofia Józefkowska Władysław Marmura, Maria Józefkowska ż. Jana 333 16 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0009.htm
19 10 1889 Luboml Łucja Marmura Gorodno Ludwik Antonina Jaceniuk Władysław Marmyra, Franciszka Krzesicka ż. Jana 332 70 138 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0036.htm
4 8 1889 Kuniów Paweł Telicki Peremorówka Michał Antonina Malinowska Adam Chmurowski i Tekla Malinowska ż. Jana 178-3-86 193V-194R 77 Ż DM
28 8 1889 Kuniów Jan Zawadowski Laszówka Władysław Karolina Chmurowska Stanisław Jezierski i Petronela Telicka ż. Antoniego 178-3-86 184V-195R 82 Ż DM
14 10 1889 Kuniów Franciszek Chmurowski Peremerówka Adam Walentyna Kretowicz Leon Paszkiewicz i Olimpia Kretowicz ż. Juliana 178-3-86 198V-199R 102 Ż DM
9 2 1890 Ołyka Jan Muras Moszczanica Antoni Józefa Kempka 510 5 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0007.htm
0 1890 Kowel Jan Mazurek Franciszek Ludwika Murawska nr aktu 57 t. II 133
7 11 1890 Luboml Michalina Marmura Luboml Andrzej Elżbieta Ambroziewicz Władysław Marmura, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 333 66 132 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0034.htm
9 4 1890 Kuniów Józefa Tylicka Peremerówka Antoni Honorata Adaszyńska Antoni Tylicki i Walentyna Chmurowska ż. Adama 178-3-86 329V-330R 40 Ż DM
25 6 1891 Turzysk Władysław Murawski Turopin Józef Józefa Olszak 759 16-17 31 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0009.htm
23 6 1891 Chomiakówka Anastazja Pająk Kajetan Barbara Podmurna 1636L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201636/pages/PL_1_301_1636_0001.htm
24 7 1891 Chomiakówka Tomasz Juzwiszyn Michał Anastazja Podmurna 1636L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201636/pages/PL_1_301_1636_0002.htm
10 8 1891 Kuniów Roman Chmurowski Peremerówka Adam Walentyna Kretowicz Józef Malinowski i Krystyna Śliwińska ż. Antoniego 178-3-86 374V-375R 85 Ż DM
18 8 1891 Kuniów Ewelina Zawadowska Laszówka Władysław Karolina Murawska Stanisław Jezierski i Petronela Telicka ż. Antoniego 178-3-86 374V-375R 89 Ż DM
2 8 1892 Ołyka Anna Murawiec Silno Wojciech Agnieszka Kiełbasa 1018 40 78 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0023.htm
23 9 1893 Ołyka Jan Muras Moszczenica Antoni Józefa Kempka 1018 161 99 MO 0
16 1 1893 Włodzimierz Antoni Sztejman Marcelówka Wiktor Antonina Szmurło 811 8-9 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0005.htm
14 1 1893 Luboml Jan Wasilewicz Luboml Adam Wiktoria Szydłowska Andrzej Marmura, Konstancja Sidoruk ż. Łukasza 336 6 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0004.htm
10 8 1893 Kuniów Zofia Chmurowska Peremerówka Adam Walentyna Kuczewska? (Kretowicz) Marko Pecziperuk i Joanna Adaszewska ż. Aleksandra 178-3-86 478V-479R 108 Ż DM
22 10 1893 Kuniów Joanna Zawadowska Iliaszówka Władysław Karolina Chmurowska Stanisław Jezierski i Petronela Telicka ż. Antoniego 178-3-86 484V-485R 141 Ż DM
12 10 1893 Młynów Karol Murdzio Smordwa Wawrzyniec Elżbieta Zybentaler Anastazy Prendecki, Anna Borowiecka ż. Franciszka 740-7-94 23V-24R 130 R 137 DW
8 7 1894 Włodzimierz Ignacy Janiec Zasławek Jan Jadwiga Grądecka Jan Góreczny, Antonina Chmura ż. Jana 812 52-53 123 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0029.htm
15 3 1894 Włodzimierz Józefa Sztejman Marcelówka Wiktor Antonina Szmurło 812 27-28 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0015.htm
26 2 1894 Luboml Antonina Marmura Luboml Andrzej Elżbieta Ambroziewicz Władysław Kamiński, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 337 18 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0010.htm
14 10 1895 Kuniów Marianna Zawadowska Laszówka Władysław Antonina Chmurowska Adolf Chmurowski i Petronela Telicka ż. Antoniego 178-3-86 564V-565R 128 Ż DM
22 1 1896 Ołyka Józef Muras Moszczanica Antoni Józefas Komka 1018 528 15 MO 0
26 10 1896 Luboml Aniela Dołginowicz Luboml NN Jadwiga Dominowicz Andrzej Marmura, Wiktoria Wasilewicz ż. Adama 910 35V 138 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0036.htm
20 5 1896 Kuniów Aniela Chmurowska Peremorówka Adam Walentyna Kulewicz [Kretowicz] Michał Dzwonkowski i Katarzyna Kotowińska ż. Franciszka 178-3-86 609V-610R 56 Ż DM
19 10 1897 Luboml Paulina Suszkiewicz Luboml Ksawery Marianna Jankowska Władysław Marmura, Elżbieta Andruszkiewicz wdowa 911 29V 116 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0030.htm
3 4 1897 Kuniów Krzysztof Zawadowski Swiate? Władysław Karolina Chmurowska Antoni Tylicki i Antonina Chmurowska ż. Stanisława 178-3-86 656V-657R 40 Ż DM
3 4 1898 Torczyn Konstantyn Pieńko Ulaniki Michał Anna Chmura 935 8V-9R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0009.htm
4 4 1898 Torczyn Stanisław Hyrycz Usicze Józef Róża Zygmunt Gustaw Hyrycz, Franciszka Murawska ż. Józefa 935 5V-6R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0006.htm
28 12 1898 Kuniów Piotr Chmurowski Peremerówka Stanisław Antonina Jastrzębska Kazimierz Krasowski i Maria Paszkiewicz 178-3-86 757V-758R 7 Ż DM
4 3 1898 Luboml Władysława Marmurowska Luboml Augustyn Władysław Józefa Lejman 933 8V-9R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0009.htm
19 7 1899 Tbilisi Grzegorz Murawski Chamury Józef s.Feliksa Pelagia c. Mikołaja Sajaniszwili (wpis w 1920 r.) Józef Chmielewski s.Stanislawa, Eugenia Adamska c.Melkona 236R 42 Tb
27 8 1899 Luboml Kazimiera Marmura vel Marmurowska Luboml Władysław Józefa Lejman Andrzej Marmura, Rozalia Fajks? ż. Jana 934 25V 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0026.htm
19 3 1899 Kuniów Józef Chmurowski Peremerówka Adam Walentyna Kretowicz Leon Paszkiewicz i Anastazja Malinowska ż. Stanisława 178-3-86 767V-768R 54 Ż DM
8 11 1899 Kuniów Leonard Zawadowski Ilaszówka Władysław Karolina Chmurowska Stanisław Jezierski i Petronela Telicka ż. Antoniego 178-3-86 784V-785R 148 Ż DM
8 11 1899 Kuniów Feliks Zawadowski Ilaszówka Władysław Karolina Chmurowska Bazyli Telicki i Marianna Zawadowska 178-3-86 784V-785R 149 Ż DM
1 4 1900 Włodzimierz Stanisław Drabik Zasławek Józef Marianna Chmura 958 22V-23R 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0023.htm
28 3 1900 Luboml Genowefa Radoszewska Binduga Władysław Maria Nofalska? Andrzej Marmura, Anna Mysnakowska 949 22 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0012.htm
7 10 1901 Brody Anna Żmurek Suchowola 83 Matwij Ewa Izierska Grzegorz Czyż, Ewa Kruk ż. Jana L 14
10 3 1901 Tuczyn Józefa Murgowska Szubków Jan Maria Kirkiewicz 957 8V-9R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0009.htm
27 2 1901 Luboml Józef Marmura Luboml Władysław Józefa Lejman Władysław Kamiński, Marianna Suszkiewicz ż. Ksawerego 950 14 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0008.htm
2 11 1901 Luboml Aleksandra Dominowicz Luboml Ludwik Franciszka Andrzejczyk Jan Kondracki, Józefa Marmura ż. Władysława 950 78 153 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0041.htm
2 9 1902 Krzemieniec Stefan Paszyński Krzemieniec Wincenty Anna Murza 20 V-21 R 80 0
25 1 1902 Luboml Bronisława Kamińska Luboml Władysław Tekla Naróg Władysław Marmura, Ludwika Anruszkiewicz ż. Antoniego 981 9 V-10 R 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0010.htm
3 1 1902 Lwów, św.Anny Eugenia Murdza Lwów Wojciech Antonina Kamusińska 1724L 2 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201724/pages/PL_1_301_1724_0002.htm
12 4 1903 Niewirków Stanisław Murawski Moczulanka Ksawery Wiktoria Żygadło Roman Łukomski, Ewa Bagińska z. Hieronima 966 20V-21R 77 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0021.htm
28 7 1903 Włodzimierz Ignacy Drabik Zasławek Józef Marianna Chmura 972 30V-31R 148 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0036.htm
5 3 1903 Luboml Stanisław Dominowicz Luboml Ludwik Franciszka Andrzejczyk Władysław Marmura, Marianna Kondracka ż. Jana 964 8V 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0009.htm
18 5 1903 Luboml Kazimierz Marmura Luboml Władysław Józefa Lejman Ksawery Suszkiewicz, Franciszka Donczynowicz ż. Ludwika 964 16V 63 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0017.htm
10 11 1903 Luboml Piotr Uzdowski Luboml Walerian Amelia Mysnakowska Michał Mysnakowski, Józefa Marmura ż. Władysława 964 40V 157 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0041.htm
28 12 1903 Luboml Tekla Błaszczuk Luboml Stanisław Anna Antoniuk Marcin Sawicki, Elżbieta Marmura ż. Andrzeja 964 46V 184 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0047.htm
2 4 1904 Brody Maria Żmurek Suchowola 83 Mateusz Ewa Jezierska L 9
29 9 1904 Brody Józef Chrzanowski Suchowola 145 Michał Maria Żmurek L 16
17 12 1904 Horochów Jan Błażek Tarnawka Walenty Maria Murdzej 973 27 103 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0029.htm
8 7 1904 Luboml Stanisława Marmurowska Luboml Augustyn Władysław Józefa Lejman Wacław Lejman, Julianna Fajks? ż. Stanisława 1009 44 85 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0027.htm
5 7 1906 Brody Magdalena Żmurek Suchowola 11 Eliasz Karolina Krawczuk L 12
4 6 1906 Luboml Marianna Marmura Luboml Władysław Józefa Lejman Karol Jankowski, Franciszka Dominowicz ż. Ludwika 1009 348 78 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0187.htm
27 11 1907 Ołyka Agnieszka Sulikowska Kotów Jan Franciszka Murawska 1019 429 192 MO
15 6 1907 Luboml Bronisław Wasilewicz Luboml Adam Wiktoria Szydłowska Franciszek Szydłowski, Michalina Marmura 1009 549 94 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0292.htm
14 8 1907 Luboml Józefa Dołginowicz Luboml Ludwik Franciszka Andrzejczyk Ignacy Dołginowicz, Józefa Marmura ż. Władysława 1009 569 134 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0302.htm
1 1 1908 Włodzimierz Leokadia Oszyńska Chobułtów Franciszek Aniela Marmur 1035 1V-2R 2 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201035/pages/1_436_0_0_1035_0005.htm
3 6 1908 Luboml Zofia Marmura vel Marmurowska Luboml Augustyn Władysław Józefa Lejman Ksawery Suszkiewicz, Julia Lejman 1010 23V 89 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0025.htm
5 9 1909 Niewirków Hilary Murawski Moczulanka Seweryn Wiktoria Żygadło 1015 30V-31R 130 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0033.htm
1 10 1909 Niewirków Bronisław Kamiński Wilia Antoni Aniela Murawska 1015 39V-40R 164 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0042.htm
10 11 1909 Niewirków Stanisław Żygadło Niemilla Adolf Helena Murawska 1015 44V-45R 187 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0046.htm
24 2 1909 Horochów Elżbieta Błażek Cehów Wincenty Maria Murdzio 995 6 24 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0009.htm
25 12 1909 Luboml Marianna Dominowicz Luboml Ignacy Rozalia Jankowska Władysław Marmura, Tekla Komińska ż. Władysława 1060 4 6 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0003.htm
10 2 1910 Luboml Helena Marmura Luboml Władysław Józefa Lejman Wacław Lejman, Rozalia Dominowicz ż. Ignacego 1060 18 35 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0012.htm
6 10 1911 Ołyka Wacław Murawski Huta Bogusławka Feliks Teodozja Szala 1063 12 47 MO
14 4 1911 Ołyka Władysław Muras Borbin Kazimierz Michalina Chojnacka 1063 23 89 MO
11 10 1911 Brody Eugenia Żmurek Suchowola NN Ewa L 16
11 11 1911 Tbilisi Szuszan Simonowa Tbilisi Musza s. Józefa Mariam Muradowa Mikołaj Simonow, Isza Saparow 22V-23R 144 Tb
24 8 1911 Tbilisi Edward Milun Szuławery Jerzy s. Adama Helena c. Piotra Werewkina Dominik Milun, Maria Muraszkina 44V 106 Tb
27 10 1911 Włodzimierz Zygmunt Grabski Białozowszczyzna Idzi Józefa Chmura Jan Klimowicz, Aleksandra Grabska z. Józefa 1038 43V-44R 215 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0048.htm
15 3 1911 Horochów Klemens Blażko Cehów Wincenty Maria Murdza 997 8 26 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0010.htm
15 7 1911 Luboml Róża Marmur vel Marmurowska Luboml Augustyn Władysław Józefa Lejman Ignacy Dominowicz, Marianna Gedz ż. Mikołaja 1060 247 112 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0134.htm
26 12 1911 Luboml Szczepan Dołginowicz Luboml Ignacy Rozalia Jankowska Ludwik Dołginowicz, Józefa Marmura ż. Władysława 1060 384 5 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0205.htm
10 3 1912 Ołyka Anna Herman Borbin Józef Karolina Mozdzerz Leon Bąk, Michalina Muras ż. Kazimierza 1050 36 65 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0020.htm
5 1 1912 Ołyka Zygmunt Wysocki Ołyka Antoni Maria Murawska 1050 10 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0007.htm
18 9 1912 Ołyka Aleksander Kawa Borbin Walenty Anna Murytka 1050 86 167 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0045.htm
3 11 1913 Ołyka Jan Jaskuła Oderady Antoni Marianna Muras 1063 122 144 MO
15 5 1913 Tbilisi Robert Iwanow Tbilisi Łazarz s. Johana Imina Demurazowa Mikołaj Dębowski, Maria Wesołowska 59R 59 Tb
20 5 1913 Horochów Piotr Błażek Cehów Wincenty Maria Murza 1045 14 52 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0015.htm
12 11 1913 Horochów Zofia Murawska Kwasów Wojciech Helena Pilaczyk 1045 26 100 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0027.htm
28 1 1913 Luboml Genowefa Marmura vel Marmurowska Luboml Augustyn Władysław Józefa Lejman Karol Jankowski, Antonina Marmura 1060 546 19 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0289.htm
2 1 1914 Tuczyn Jadwiga Janik Tuczyn Stanisław Maria Holc Ferdynand Holc, Maria Murawska ż. Józefa 1057 2-3 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0002.htm
27 9 1914 Ołyka Antoni Muras Turczyn Kazimierz Marian Michalina Chojnacka 1063 187 129 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0198.htm
7 4 1914 Włodzimierz Wołyński Romualda Niewiadomska Włodzimierz Stanisław Marianna Marmurowska 1058 18 81 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0018.htm
16 10 1914 Włodzimierz Wołyński Władysław Drabik Zasławek Józef Marianna Chmura 1058 41 198 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0042.htm
14 10 1914 Luboml Jadwiga Marmura Luboml Władysław Józefa Lejman Julian Kulicki, Michalina Skotnicka ż. Stanisława 1060 777 154 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0408.htm
20 11 1914 Kijów Św. Aleksandra Stanisław Dubrowo Kijów Stanisław Cezaryna Szmurło Jan Głembocki i Antonina Dubrowo 312/1/129 17V-18R 65 m.K JM1
7 6 1915 Tbilisi Albina Nikoletti Natury, kitaiska gub. Antoni s. Andrzeja Dżuzenina c. Jana Tuweri Serafim Andreoletti, Albina Murtas 113R 62 Tb
29 3 1915 Horochów Antoni Murża Chołoniów Karol Waleria Pecyna 1066 10 34 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0012.htm
7 4 1915 Kijów Św. Aleksandra Stanisława Piotrowska Kijów Ludwik Benigna Zarembska Mikołaj Murawiew i Stanisława Kowalska 312/1/129 22V-23R 86 m.K JM1
4 4 1915 Ołyka Antoni Murawiec Nosowicze Jan Józefa Kabar 1081 32 62 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0019.htm
15 10 1916 Ołyka Bolesław Krupczyński Turczyn Jan Józefa Muras 1081 156 125 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0085.htm
23 4 1919 Tbilisi Maria Zardałowa Tbilisi Jan s.Franciszka Salomea c.Dymitra Giorchelidze Damian Zardałow, Margarita Murdałowa 223V 46 Tb DW
1 11 1919 Tbilisi Jakub Saradow Tbilisi Eliasz Chaniła c.Dawida Cziuge Piotr Muradow, Elżbieta Saradow 228R 73 Tb DW
3 12 1932 Poczajów Zdzisław Malmur Dworzec, gm. Bereżce Józef Stanisława Małys 5 0
30 5 1938 St.Wiśniowiec Helena Czemerys Bodaki Grzegorz Franciszka Murza 6 V 35 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
8 6 1751 Szumsk Bazyli Bereski Kruholec, obrz. gr. Zuzanna Rokicka Kruholec Józef Murawicki, Marianna Krzyscicha 297-1-180 18V Ł RK
7 2 1798 Lubar Walenty Jędrzejowski w Apolonia Murawska Lubar łacina, wdowiec, Bazyli Golicki, Marcin Zieliński 178-49-3 600R Ż Mg
12 10 1799 Lubar Stefan Uruski Franciszka Leszczyńska Lubar łacina, kawaler, panna, Józef Murzynowski, Jan Rozanski 178-49-3 639R Ż Mg 0
12 2 1800 Meżyrów Aleksy Murawluk Anna Szymczyszyna Petranie prac. Jan Murawluk, Jerzy Chory, Wojciech Pereymibida 31V-32R 6 Ch
7 2 1809 Szumsk Jan Krasicki? Kasiuba? Majdan Dubieński k Anastazja Surzyńska Hucisko Surażskie w Antoni Białobrzycki, Piotr Murawski 297-1-183 68V Ł RK
13 7 1813 Dubno Łukasz Hryński 50w Stanisław Marianna Katarzyna Wołodkiewicz Dubno 40 Błażej Magdalena Jan Piłatowski, Józef Chmurowski 64 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0015.htm
14 2 1815 Kuniów Konstanty Chmurowski Maziarnia Dołotecka 33 Marianna Telicka (wdowa) Maziarnia Dołotecka 26 Bazyli Telicki, Franciszek Krajewski 24 V-25 R 0
30 1 1827 Luboml Michał Kapelan Rymacze 16 Maciej Katarzyna Marmur Anna Korniejczuk Rymacze 15 Andrzej Teresa Baran Sebastian Prończuk, Bazyli Galan 301 6 10 843 319 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0004.htm
16 10 1827 Luboml Teodor Janowski Luboml 23 Dominik Tekla Morawska Marianna Somborska z Romanowskich Luboml 30 Bazyli Teresa Popkiewicz Jędrzej Marmur, Marcin Kamiński 301 21 40 843 334 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0013.htm
15 5 1827 Krzemieniec Józef Kobielski Andruha Wielka 24 Michał Barbara Lucyna Chmurowska Andruha Wielka 26 Józef Marianna Czułowska ur. Jan Romaszewski i ur. Ludwik Rudkowski 01-5 5R 20 T 734 DM
24 4 1827 Zasław Św. Józefa Jan Murawski Zasław 30 Stefan Józefa Romanowska Apolonia Rudnicka Zasław 22 Grzegorz Anna Żółtowska 178-03-009 43 8 Ż MO 85
6 2 1828 Lachowce Randolf (Ranolf) Murawiec Dworzec, par. Białogródka 24 Józef Konstancja Zwierzańska Ludwika Kobylińska Lachowce 17 Kajetan Antonina Czarnecka Ur. Józef Komarnicki, Ur. Leopold Ułłowicz 171-1-1 116V 8 R Mg
4 11 1828 Horyńgród Kazimierz Romański Szubków 24 Jan Marianna Rozalia Małecka Szubków 12 Antoni Marianna Antoni Kikieni?, Wojciech Zabrystian, Franciszek Murawski 171-1-1 187R 6 R Mg 7079
22 9 1829 Radziwiłłów Jan Hrehorowicz Radziwiłłów 40 Jan Agata Zmurzyńska Katarzyna Wiszniowska Radziwiłłów 49 Józef Antonina Borkowska 815 289 12 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0294.htm
18 11 1829 Hruszwica Franciszek Pawlak Nowiny 25 Walenty Zofia Szymańska Anna Muradin?
10 11 1829 Luboml Teodor Mochniuk Luboml 24 Tomasz Marianna Popkiewicz Józefa Marmur Luboml 18 Jędrzej Anna Stefan Popkiewicz, Jan Drozdowicz 301 64 42 844 575 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0034.htm
6 10 1829 Białołówka  (Biliłówka) Idzi Witkowski Biliłówka 25 Błażej s. Jakuba Magdalena Opalińska Anna Staniszewska Biliłówka 19 Jan Marianna Odyńska młodzi urodzeni; młody: z Królestwa Polskiego, województwa kaliskiego, od trzech lat w parafii Biliłowskiej zamieszkały przez sewgo Pana u którego służy wlm. Porucznika Murzynowskiego o wolności stanu zaświadczonego; świadkowie: ur.ur. Walenty Michalski, 178-51-339 296 62 Ż EH
10 2 1829 Tuczyn Mateusz Brusiłowicz par. Kazimierka 30w Mikołaj Tekla Zabudzka Agata Murawska Janin 15 Andrzej Rozalia Łukomska Paweł Brusiłowicz, Wincenty Murawski 171-1-2 189R 1 R DM 0
10 11 1829 Tuczyn Michał Domalewski Majdan Janin 22 Klemens Małgorzata B..owska Urszula Murawska par. Tuczyn 26 Andrzej Rozalia Łukomska Kajetan Dąbrowski, Bartłomiej Gajdamowicz 171-1-9 190R 8 R DM
18 5 1830 Żytomierz Antoni Niekrasz Żytomierz 34w Jan Apolonia Narocka Julia Borowska zd.Łozińska Żytomierz 20w Teodor Anastazja Czerniawska Stefan Gaszewski Bartłomiej Murawskim 178 3 3 57 34 Ż Ni
16 2 1830 Żytomierz Paweł Połubiński par. Leszczynska 26 Jan Marianna Muraszewska Katarzyna Garbowska Żytomierz 24 Wawrzyniec Anna Murawska Wawrzyniec Garbowski , Andrzej Wachowski 178 3 3 53 19 Ż Ni
21 9 1830 Lachowce Hipolit Rybczyński Teofipol par. Teofipol 24 Jan Anastazja Franciszka Mur Lachowce 16 Józef Barbara Stojanowska Wincenty Lityński, Antoni Iwanowski 171-1-3 113R 17 R DM
2 2 1830 Zasław św. Jana Mikołaj Myciński par. Zasław 27 Jędrzej Julianna Malinkowska Łucja Murawska par. Zasław 19 Tomasz Marianna Mikołaj Butyński, Paweł Zajączkowski 178-3-96 8V 3 Ż DM
1 2 1831 Żytomierz Tomasz Kosiewicz Żytomierz 45 Wawrzyniec Ludwika Rozwodowska Aleksandra Gotlib Żytomierz 20 Jakub Zofia Nowosielecka Franciszek Nińkiewicz , Ignacy Nowakowski , Teodor Muraszewski 178 3 4 45 8 Ż Ni
18 10 1831 Białogródka Stanisław Jaskulski Waśkowczyki 32w Stefan Honorata Murawska Anna Gołębiowska Waśkowczyki 25w Aleksander Zofia Lityńska Michał Buderacki, Bartłomiej Gliński 178-3-97 86R 18 Ż DM
15 2 1831 Horyńgród Franciszek Murawski Horyńgród 26 Sebastian Marcella Dziedzińska Dorota Sołtys Horyńgród 18 Wojciech Wiktoria Onufry Klimkiewicz, Sylwester Sołtys, Pawłowski 171-1-4 172R 2 R Mg
31 1 1832 Swojczów Damian Grabarczuk Swojczów 20 Kacper Katarzyna Murawska Ewa Jufciuk Swojczów 19 Jan Marianna Petrowicz Tomasz Mikołajczuk, Karol Muszyński 847 152 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0083.htm
31 1 1832 Swojczów Teodor Buczniowski Ossa 48w Stefan Teresa Szewczuk Ludwika Chomicka Ossa 30 Maciej Aniela Murczewska 847 153 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0084.htm
19 6 1832 Kisielin Jan Piotr Murawski/ Muraszko Ozdziutycze, par. Swoiczów 39w Anastazya Wisłocka Nowy Dwór 20 Bernard Rodnicki, Piotr Mokrzecki 847 314 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0167.htm
19 6 1832 Tuczyn Wincenty Murawski Janin 27 Jędrzej Magdalena Kokor Wiktoria Kozłowska Janin 20 Franciszek Marcjanna W. Bielaski i Anastazy Reszczyński 171-1-5 168V-169R 4 R DM
5 2 1833 Włodzimierzec Adam Dworzycki Rafałówka 31 Stanisław Konstancja Jakubowska Katarzyna Murawska Rafałówka 30 Józef Sawicki, Panteleon Nowicki 819 90-91 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0092.htm
15 8 1833 Luboml Sebastian Świerhun Bór 45w Marcin Marianna Marmur Franciszka Bahniuk Bór 35w Franciszek Marianna Siewicka Jan Siewicki, Kazimierz Sobczuk 301 135 36 848 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0071.htm
30 4 1833 Krzywin Kazimierz Lisiecki Ułaszanówka 48w Jan Marianna Kudrzycka Apolonia Kamińska Ułaszanówka 30 Maciej Marianna Linicewicz Ur. Mateusz Murawski, Ur. Franciszek Murawski, Ur. Ludwik Dobrzański 171-1-6 45V 3 R Mg
29 10 1833 Zasław św. Jana Michał Jędrzejewski par. Zasław 32 Wincenty Ludwika Laskowska Paulina Małecka par. Zasław 17 Walenty Apolonia Murawska Daniel Łempicki, Cyprian Niepokojczycki, Józef Murawski 178-03-99 11R 9 Ż DM
30 9 1834 Horyńgród Tomasz Berdecki Horyńgród 22 Feliks Dorota Puchalska Marianna Sołtys Horyńgród 27 Wojciech Wiktoria Zaręba Franciszek Murawski ?, Teofil Grudziński, Jan Felkow 171-1-7 162V 4 R Mg
14 10 1834 Tuczyn Bartłomiej Gajdamowicz Janin 26 Stefan Marianna Kroczkowska Ewa Bielawska Janin 18 Wawrzyniec Agnieszka Murawska Jan Reszczyński, Antoni Bagiński 171-1-7 170V 3 R DM
27 1 1835 Luboml Tomasz Pradun Rymacze 30w Stanisław Jadwiga Marmur Katarzyna Korniej Rymacze 20 Łukasz Jadwiga Ceryna Bartłomiej Iwańczuk, Michał Rudzki 850 405 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0215.htm
10 11 1835 Ostróg Sylwester Tylicki Podobanka 23 Jan Marianna Grabowska Józefa Chmurowska Podobanka 18 Konstanty Marianna Cilińska Jan Mohylnicki Tomasz Tylicki 171-1-8 25V 26 R MZ 9016
13 10 1835 Lachowce Antoni Murawski Kaletyńce Wielkie 36w Zachariasz Konstancja Rosołowska Paulina Popławska Kaletyńce Wielkie 13 Franciszek Marianna Czarnecka ? 171-1-8 116R 6 R DM
27 1 1835 Połonne Jan Pawłowski Józefówka 25 Michał Teresa Anastazja Morawska Józefówka 19 Jan Marianna Mikołaj Murawski, Ludwik Dermanowski 245-1-9 158V 4 R DW
3 11 1835 Połonne Józef Lisniowski Józefówka 24 Jędrzej Łucja Murawska Małgorzata Rajkowska Józefówka 18 Mikołaj Marianna Jasińska Antoni Dermanowski, Paweł Murawski 245-1-9 166R 42 R DW 2829
3 11 1835 Połonne Jan Święcicki Burtyn 20 Jakub Marianna Jasienicka Katarzyna Sobolewska Burtyn 19 Bartłomiej Honorata Kajdanowicz Jan Borowski, Filip Murawski 245-1-9 167R 44 R DW 2831
27 10 1835 Tuczyn Józef Kosarzecki Janin 21 Teodor Helena Kowalewska Magdalena Murawska Janin 17 Andrzej Rozalia Łukomska Michał Kosarzecki, Jan Kozłowski 171-1-8 164R 5 R DM 0
26 7 1836 Ostróg Tomasz Bujanowski Ostróg 36w Stanisław Marianna Tyszkiewicz Barbara Dubicka (Dubiecka) Ostróg 20 Grzegorz Apolonia Chmurowska Wawrzyniec Jackiewicz, Joachim Kiryłowicz 171-1-9 27R 17 R DM
26 1 1836 Horyńgród Jan Brzezicki Mikulin