Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 3061 wyników dla: Rudnia

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1 2 1742 Szumsk Barbara Miaskoska Miaskowska 32 Rudnia Antonowiecka mąż: Józef 297-1-184 2V Ł 4 RK
26 3 1744 Szumsk Marianna Szymonowa 31 Rudnia Surażska 297-1-184 5R Ł 13 RK
27 3 1744 Szumsk Marianna Depat Deputat 45 Rudnia Surażska 297-1-184 5R Ł 13 RK
20 1 1746 Szumsk Marianna Tuzowa 60 Rudnia Surażska 297-1-184 8R Ł 21 RK
12 3 1746 Szumsk Hiacynt Iwanczuk Iwańczuk 20 Rudnia Surażska 297-1-184 8V Ł 22 RK
25 2 1747 Szumsk Józef Łgarz 60 Rudnia Antonowiecka 297-1-184 10V Ł 26 RK
26 10 1750 Szumsk Franciszek Zychowski Rudnia Surażska rodzice: Szymon i Katarzyna 297-1-184 17R Ł 40 RK
20 3 1751 Szumsk Agnieszka Rudnia dziecko 297-1-184 18R Ł 42 RK
14 11 1754 Szumsk Zofia 4 Rudnia Antonowiecka 297-1-184 23R Ł 53 RK
8 1756 Szumsk Jakub Obirczuk Obirko Rudnia Antonowiecka rodzice: Szymon i Anna 297-1-184 26V Ł 60 RK
7 10 1757 Szumsk Maciej Jaskułka 1/2 Rudnia Antonowiecka rodzice: Wawrzyniec i Anna 297-1-184 29R Ł 65 RK
14 1 1758 Szumsk Marcin Zychowski 10/52 Rudnia Surażska 297-1-184 30V Ł 68 RK
18 11 1758 Szumsk Antoni Woyciechowski Wojciechow 60 Rudnia Antonowiecka 297-1-184 34V Ł 79 RK
6 1 1759 Szumsk Jan Kokur Kokorowski 60 Rudnia Antonowiecka 297-1-184 35V Ł 81 RK
12 1 1761 Szumsk Marianna Jaskuła Jaskułka 2 Rudnia Antonowiecka rodzice: Wawrzyniec i Anna 297-1-184 45V Ł 104 RK
8 2 1761 Szumsk Józef Miaskowski 70 Rudnia Antonowiecka 297-1-184 46R Ł 105 RK
2 3 1761 Szumsk Magdalena Szumiło 3 Rudnia Antonowiecka rodzice: Sebastian i Anna 297-1-184 46V Ł 106 RK
8 4 1761 Szumsk Wawrzyniec Obirek Obirko 85 Rudnia Antonowiecka 297-1-184 47R Ł 107 RK
3 12 1761 Szumsk Stanisław Zychowski Zuchowski 3/52 Rudnia Surażska rodzice: Szymon i Katarzyna 297-1-184 50V Ł 115 RK
14 12 1761 Szumsk Aleksander Kotnicki Kotwicki 20/52 Rudnia Antonowiecka rodzice: Grzegorz i Agnieszka 297-1-184 51R Ł 116 RK
20 2 1762 Szumsk Maciej Filaroski Filarowski 30 Rudnia Surażska 297-1-184 52V Ł 120 RK
8 5 1762 Szumsk Maciej Rawski 50 Rudnia Surażska 297-1-184 54V Ł 125 RK
4 6 1762 Szumsk Marianna Oborczecha Obirko 20 Rudnia Antonowiecka 297-1-184 55V Ł 127 RK
4 8 1763 Szumsk Magdalena Heynoszko Hejnoszko 1 Rudnia Surażska rodzice: Konstanty i Regina 297-1-184 60R Ł RK
2 9 1763 Szumsk Wawrzyniec Pasztalanic Pasztelanic 1 Rudnia Surażska rodzice: Szymon i Barbara 297-1-184 60V Ł RK 0
29 5 1764 Szumsk Wojciech Birczuk Obirczuk 1 Rudnia Antonowiecka rodzice: Szymon i Anna 297-1-184 64R Ł RK
14 8 1764 Szumsk Stefan Kukur Kokurowski 50 Rudnia Antonowiecka 297-1-184 64V Ł RK
7 10 1764 Szumsk Paweł Kosinski Kosiński 1 Rudnia Antonowiecka rodzice: Krzysztof i Helena 297-1-184 65R Ł RK
13 10 1764 Szumsk Marianna Obiorko Obirko Obirczuk 4 Rudnia Antonowiecka rodzice: Franciszek i Katarzyna 297-1-184 65R Ł RK
1 11 1764 Szumsk Andrzej Obirczuk 5 Rudnia Antonowiecka 297-1-184 65V Ł RK
7 7 1765 Szumsk Katarzyna Kołodnicka 30 Rudnia Surażska 297-1-184 67V Ł RK
10 1768 Szumsk Stefan Mazurek 1 Rudnia Surażska rodzice: Józef i Katarzyna 297-1-184 72R Ł RK
24 2 1769 Szumsk Zofia Zychowska 1 Rudnia Surażska rodzice: Mikołaj i Gertruda 297-1-184 73R Ł RK
26 2 1769 Szumsk Marianna Zychowska 4 Rudnia Surażska rodzice: Mikołaj i Gertruda 297-1-184 73V Ł RK
29 4 1769 Szumsk Salomea Wronowska 2 Rudnia Surażska rodzice: Sebastian i Zofia 297-1-184 74R Ł RK
12 8 1769 Szumsk Jakub Pastalenicz Pastelenicz 6 Rudnia Surażska rodzice: Sebastian i Anna 297-1-184 74V Ł RK
22 12 1769 Szumsk Ignacy Obirczuk Obierczuk 5 Rudnia Antonowiecka rodzice: Franciszek i Katarzyna 297-1-184 75R Ł RK
1809 Kołki Michal Sulikowski Rudnia s. Jana i Marianny Sulikowskich 297-1-64 2 Łuck 0
10 7 1809 Kołki Justyna Gorajewska Rudnia c. Kaspra Gorajewskiego i Domiceli 297-1-64 2 Łuck 0
2 11 1814 Puliny Adam Borowski 8? Rudnia Kremenka 73 2 JZ
16 4 1816 Puliny Jan Borowski Rudnia Kremenka s. Piotra i Ewy 73 3 JZ
4 12 1821 Kołki Marianna Drzewiecka 52 Rudnia Olchowiecka pozostał mąż Wojciech Drzewiecki 297-1-64 Ł MO
28 6 1822 Kołki Antoni Gorajewski 2,6 Rudnia s. Antoniego i Domiceli Gorajewskich 297-1-64 Łuck 0
2 4 1822 Kołki Joachim Drzewiecki 42 Rudnia żonaty 297-1-64 Ł MO
23 3 1827 Wiszenki Tekla Brodzińska 34 Rudnia prac., mąż Zachariasz, poz. s. Kazimierz, c. Teodora 813 98a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0098.htm
22 2 1827 Wiszenki Anastazja Osowska 45 Rudnia wdowiec Jędrzej, s. Bazyli, Łukasz, c. Marianna, Marianna, Anna 813 97 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0097.htm
26 12 1827 Kołki Jan Adam Narolski 4 Rudnia r: szl. Kazimierz i Katarzyna z Tuszyńskich; 27.12. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 111 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0111.htm
4 10 1827 Kozin Dominika Chudyk 3 Rudnia c. Józefa i Marianny 298 3 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0002.htm
11 6 1827 Czartorysk Daniel Szymaniecki 43 Rudnia kawaler; poch: 13.06. 813 137 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0137.htm
1 1 1828 Wiszenki Teodor Sobik 3/12 Rudnia r: prac. Dymitr i Marianna z d. Szwanc; 2.01. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 85 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0089.htm
15 11 1828 Wiszenki Józef Juzwa 48 Rudnia prac., poz. ż. Helenę i s. Jana i Piotra; 16.11. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 88a 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
28 12 1828 Wiszenki Chweska Sitarz 60 Rudnia wd. po Piotrze, prac., poz. c. Agnieszkę i Franciszkę; 30.12. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 88 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
19 2 1828 Kazimierka Jan Łukomski 43 Rudnia Kosmaczowska prac. mąż Heleny z Korzymów, zost. 4s. Karola, Franciszka, Stanisława i Wawrzyńca 171-1-1 229R-229V 4 R Mg 7121
11 2 1828 Niewirków Józef Maligranda 3 Rudnia Pohoryłowska s. wolnych Antoniego i Katarzyny 171-1-1 269R 30 R Mg 7164
15 2 1828 Niewirków Zofia Płomińska 60 Rudnia Pohoryłowska wolna, z domu Kuryata, żona Józefa 171-1-1 269V 32 R Mg 7165
9 3 1828 Stepań Karol Stupnicki 16/12 Rudnia Mydzka s. Szl. Jana i Marianny z Chabrych 171-1-1 213V 3 R Mg 7106
3 5 1828 Stepań Jan Stupnicki 1 Rudnia Mydzka s. Szl. Antoniego i Joachimy z Wołyńców 171-1-1 214R 10 R Mg 7106
23 8 1828 Stepań Franciszek Stupnicki 6 Rudnia Mydzka s. Szl. Jana i Marianny z Chabrów 171-1-1 214R 15 R Mg 7106
17 11 1828 Stepań Leon Radziszewski 47 Rudnia Mydzka Sł., mąż Marianny z Gieraków, zost. 2 synów Macieja i Antoniego 171-1-1 214R 19 R Mg 7106
29 5 1828 Tuczyn Jędrzej Gniatecki 50 Rudnia Sobowska Ur., zost. żonę Mariannę, 4 synów Stefana, Cypriana, Jana i Kacpra 171-1-1 196R 11 R Mg 7088
28 2 1828 Berezne Jan Kuryata 1,5 Rudnia Druchowska z kaszlu, s. Prac. Jana i Aleksandry 171-1-1 222R 1 R Mg, Na
11 3 1828 Berezne Eufrozyna Kuryata 42w Rudnia Chotyńska z gorączki, Prac., wdowa po Michale, zost. 3 s. Michała, Jana, Józefa i c. Mariannę 171-1-1 222R 3 R Mg, Na
16 8 1828 Berezne Tomasz Kuryata 42 Rudnia Nowa Prac., zost. żonę Justynę, 2 synów i 2 córki 171-1-1 222V 6 R Mg, Na
10 12 1828 Berezne Marcin Bronowicki 1/12 Rudnia Chłotyńska z konwulsji, s. Prac. Michała i Agnieszki 171-1-1 223V 10 R Mg, Na
10 7 1829 Berezne Jan Kuriata 62 Rudnia Chotyńska ze starości, żona Anna 171-1-2 242R 7 R Na
9 3 1829 Berezne Anastazja Kuriata 82w Rudnia Bobrowska mąż Jan, dwaj synowie i jedna córka 171-1-2 241R 2 R Na
10 1 1829 Berezne Teofila Bobrykowa 42 Rudnia Druchowska z puchlizny, mąż Jakub Bobryk 171-1-2 241R 1 R Na 0
26 8 1829 Nowogród Julianna Borowska 20 Rudnia Talecka Marianny, wdowy 379 JZ
2 4 1829 Wiszenki Stefan Kłodnicki 80 Rudnia poch. 4.4. 815 105a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0108.htm
15 12 1829 Wiszenki Ignacy Chudziński 15/52 Rudnia poz. r: Tomasz i Anastazja ze Słupków 815 105 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0108.htm
27 12 1829 Wiszenki Marcin Sowinka lub Sowiuk 6/52 Rudnia poz. r: Dymytr i Marianna 815 105 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0108.htm
24 3 1829 Kołki Ignacy Drzewiecki 33 Rudnia poz. ż. Agnieszkę z Sulikowskich, 2s. Franciszka i Antoniego, 3c. Ewę, Mariannę, Antoninę; poch: 26.03. 815 114a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0117.htm
8 6 1829 Kołki Rozalia Drzewiecka 2 Rudnia c: Jana i Katarzyny z Barwińskich; poch: 09.06. 815 115a 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0118.htm
27 8 1829 Kołki Adolf Gorajewski 14/12 Rudnia s: Norberta i Marianny z Wysockich: poch: 29.08. 815 115a 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0118.htm
5 9 1829 Kołki Józef Sulikowski 56 Rudnia wdowiec, poz. s. Macieja, c. Mariannę; poch: 06.09. 815 115 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0118.htm
30 12 1829 Olewsk Jan Lech 49 Rudnia Lwa owdowił Mariannę z Lesickich, zostawił po sobie synów Jana, Grzegorza, Jakuba, Tomasza i Wojciecha, z gorączki 178-3-3 495R 4 Ż Na 906
12 4 1829 Tuczyn Katarzyna Żygadło 1 Rudnia Sobówka c. sł. Franciszka i Marianny 171-1-2 191V 8 R DM
18 10 1830 Wieledniki Stecha Rypik 57 Rudnia Pełczańska wdowa 178-3-3 426V 17 Ż MW
5 10 1830 Wieledniki Katarzyna Szatyło 48 Rudnia Pełczańska wdowa 178-3-3 426V 16 Ż MW
22 1 1830 Wieledniki Horyna Hołub 85 Rudnia Czerwonka wdowa, mąż Jan Hołub 178-3-3 425R 1 Ż MW
10 8 1830 Wiszenki Antoni Sowikowski 0,5 Rudnia s: Jeremiasza i Magdaleny; poch: 11.08. 816 53 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
22 8 1830 Wiszenki Josef Borodij 43 Rudnia poz. ż. Pałaskę z Celipayłów; poch: 23.08. 816 53 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
17 7 1830 Krzywin Feliks Lipski 3 Rudnia Polańska syn Prac. Kacpra i Apolonii z Majchrewiczów 171-1-3 46R 14 R Mg
18 1 1830 Olewsk Bazyli Rękas 6 Rudnia Zamysłowska syn Wincentego i Olesi z Melnyków, z ospy 178-3-3 495R 3 Ż Na 906
5 2 1830 Olewsk Józef Garbowski 25 Rudnia Miakotowska kawaler, z kurczu wewnętrznego 178-3-3 495V 6 Ż Na 907
6 4 1830 Olewsk Teresa Lech 3 Rudnia Lwa córka Wojciecha i Marianny z Garbowskich, z ospy 178-3-3 496R 11 Ż Na
14 8 1830 Olewsk Anna Rękas 3/52 Rudnia Perżańska córka Pała i Brygidy z Kotwickich, z suchot dziecinnych 178-3-3 496V 17 Ż Na
15 8 1830 Olewsk Anna Garbowska 60 Rudnia Staryki z domu Lech, owdowiła Grzegorza, zostawiła synów Anastazego i Feliksa oraz córki Teklę, Euksemię i Mariannę, z biegunki 178-3-3 496V 18 Ż Na
16 8 1830 Olewsk Jan Szpakowski 4 Rudnia Staryki syn Grzegorza i Balbiny z Lechów, z biegunki 178-3-3 496V 19 Ż Na
17 8 1830 Olewsk Anna Szpakowska 3 Rudnia Staryki córka Grzegorza i Balbiny z Lechów, z biegunki 178-3-3 496V 20 Ż Na
20 8 1830 Olewsk Jan Garbowski 19 Rudnia Staryki młodzieniec wolnego stanu, z biegunki 178-3-3 497R 21 Ż Na 910
27 8 1830 Olewsk Katarzyna Garbowska 3 Rudnia Staryki córka Karola i Katarzyny z Petryńskich, z biegunki 178-3-3 497R 23 Ż Na 910
25 9 1830 Olewsk Anna Garbowska 5 Rudnia Staryki córka Jana i Marianny z Lechów, z biegunki 178-3-3 497V 25 Ż Na
30 12 1830 Olewsk Marianna Tołokiewicz 30 Rudnia Suszczańska wdowa, z gorączki 178-3-4 450R 2 Ż Na
10 1 1830 Berezne Wojciech Zgurski 58 Rudnia Potaszeńska z bólu piersi, żona Marianna, dwaj synowie 171-1-3 250R 1 R Na 0
2 3 1830 Berezne Marianna Kuriata 4/52 Rudnia Druchowska z konwulsji, c. Antoniego i Kunegundy 171-1-3 250V 4 R Na
16 6 1830 Berezne Maciej Lech 2 Rudnia Łęczyńska z ospy, s. Andrzeja i Małgorzaty 171-1-3 251V 11 R Na
12 7 1830 Berezne Michał Kuriata 6 Rudnia Łęczyńska z ospy, s. Macieja i Katarzyny 171-1-3 252R 13 R Na
12 11 1830 Berezne Wojciech Kuriata 1,5 Rudnia Nowa Kniasielska z ospy, s. Andrzeja i Katarzyny 171-1-3 253R 19 R Na
26 4 1831 Wiszenki Jakub Borodij 40 Rudnia poz. Ż. Oxanę, 3 s. i 1c; poch: 26.04. 818 111a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0118.htm
28 6 1831 Wiszenki Jakub Kuczer 24 Rudnia s. Eliasza; poz. ż. Jarynę, s. Jakuba, c. Helenę; poch:30.06. 818 111 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0118.htm
2 7 1831 Wiszenki Eliasz Kuczer 65 Rudnia wdowiec, poz. s. Józefa, c. Helenę; poch: 31.07. 818 111 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0118.htm
4 7 1831 Wiszenki Eliasz Stepanow 49 Rudnia s. Piotra, wdowiec, poch: 05.07. 818 111 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0118.htm
6 7 1831 Wiszenki Teodor Skrypczuk 49 Rudnia wdowiec, poch: 08.07. 818 111 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0118.htm
10 7 1831 Wiszenki Bazyli Borodij 55 Rudnia poch. 10.07. 818 111 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0118.htm
26 12 1831 Wiszenki Mateusz Osowski 40 Rudnia stanu wolnego; poch. 28.12. 818 112a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0119.htm
14 2 1831 Kołki Franciszka Górajewska 3/12 Rudnia c: Norberta i Marianny z Wysockich; poch: 16.02. 817 61 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0064.htm
19 3 1831 Czartorysk Konstanty Semenowicz 40 Rudnia stanu wolnego; poch; 21.03. 817 12a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0095.htm
1 4 1831 Kozin Tomasz Mateusz 1 Rudnia s. prac. Jana i Teresy 297 22 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0012.htm
13 11 1831 Krzywin Zuzanna Kupczyńska 50w Rudnia Polańska Sł, zd. Złotnicka, wdowa po Antonim, 2s. Michał i Stanisław oraz 2c. Ewa i Elżbieta 171-1-4 43R 41 R Mg
28 4 1831 Krzywin Apolonia Lipska 30 Rudnia Polańska Prac., z Majchrewiczów, mąż Kacper, syn Michał lat 6 171-1-4 40V 21 R Mg
25 4 1831 Krzywin Rozalia Krasucka 13 Rudnia Polańska córka Prac. Jana i Doroty z Kratiuków 171-1-4 40V 20 R Mg
24 4 1831 Krzywin Jan Krasucki 47 Rudnia Polańska Prac., żona Dorota z Kratiuków, syn Szymon, córka Katarzyna 171-1-4 40R 19 R Mg
12 4 1831 Krzywin Antoni Borkowski 70w Rudnia Polańska Prac., wdowiec po Dorocie z Niewiadomskich, syn Wawrzyniec, córka Katarzyna 171-1-4 40R 16 R Mg
4 4 1831 Krzywin Jan Krasucki 70w Rudnia Polańska Prac., wdowiec po Katarzynie z Niedopytalskich, syn Maciej Mikołaj oraz 3c. Zofia, Rozalia i Marianna 171-1-4 39V 15 R Mg
7 1 1831 Olewsk Jan Góralski 46 Rudnia Zamysłowska wdowiec, z gniłej gorączki 178-3-4 450R 3 Ż Na
16 3 1831 Olewsk Julianna Lech 2 Rudnia Lwa córka Tomasza i Marianny z Całków, z odry 178-3-4 450V 6 Ż Na
26 3 1831 Olewsk Józef Kotwicki 8 Rudnia Siedliska syn Wojciecha i Heleny z Targoniów, z konwulsji 178-3-4 450V 7 Ż Na
28 3 1831 Olewsk Marianna Lech 4 Rudnia Lwa córka Tomasza i Marianny z Całków, z odry 178-3-4 450V 9 Ż Na
2 4 1831 Olewsk Marcela Kotwicka 30 Rudnia Radowelska z domu Całko, owdowiła Macieja, zostawiła po sobie troje małoletnich dzieci, z suchot 178-3-4 450V 10 Ż Na
5 5 1831 Olewsk Andrzej Jasiński 40 Rudnia Staryki owdowił Agatę, zostawił po sobie synów Jana i Adama oraz córkę Katarzynę, nagle z głodu 178-3-4 451R 12 Ż Na 883
18 5 1831 Olewsk Jan Romaniewicz 8 Rudnia Lwa syn Łukasza i Marianny z Lechów, z odry 178-3-4 451R 13 Ż Na 883
22 6 1831 Olewsk Jan Skorzyński 50 Rudnia Zolnia owdowił Mariannę z Kuriatów, zostawił po sobie synów Grzegorza i Stanisława oraz córkę Apolonię, ze starości 178-3-4 451R 14 Ż Na 883
12 8 1831 Olewsk Jan Garbowski 36 Rudnia Staryki owdowił Annę, zostawił po sobie synów Jana i Grzegorza oraz corki Katarzynę i Rozalię; umarł nagle 178-3-4 451V 17 Ż Na
10 11 1831 Olewsk Lucyna Natalia Dabiż 1 Rudnia Rokiteńska córka Pawła i Zofii z Goleniewskich, z konwulsji 178-3-4 451V 21 Ż Na
14 3 1831 Berezne Jakub Kuriata 50 Rudnia Druchowska ze starości, żona Aleksandra, synowie Joachim, Tomasz, Bazyli, córki Marianna i Anna 171-1-4 218R 3 R Na
17 11 1831 Berezne Daniel Gnitecki 75 Rudnia Nowa Kniasielska żona Franciszka 171-1-4 220R 14 R Na
8 3 1831 Wieledniki Katarzyna Sinicka 67 Rudnia Lipnicka wdowa, mąż Maciej Sinicki 178-3-4 410V 7 Ż MW
23 4 1831 Wieledniki Maciej Rypik 57 Rudnia Pełczańska żona Anastazja ze Smyków 178-3-4 410V 12 Ż MW
6 7 1831 Wieledniki Józef Jurczak 65 Rudnia Pełczańska żona Stecha 178-3-4 411R 13 Ż MW
14 3 1831 Wieledniki Julianna Smykowska 5 Rudnia Starożerewska córka Pawła i Marianny 178-3-4 411R 14 Ż MW
18 3 1831 Wieledniki Gabriel Smykowski 6 Rudnia Starożerewska syn Franciszka i Barbary 178-3-4 411R 15 Ż MW
13 12 1831 Wieledniki Sebastian Zurawlow 3 Rudnia Chłuplańska syn Mikołaja i Tekli 178-3-4 411R 18 Ż MW
7 11 1831 Wieledniki Jan Syczewski 58 Rudnia Hamarnia Pełczańska wdowiec 178-3-4 411R 19 Ż MW
19 11 1831 Wieledniki Mikołaj Rychwalski 1 Rudnia Starożerewska syn Bazylego i Frazyny 178-3-4 411V 20 Ż MW
21 12 1831 Wieledniki Klemens Sycz 67 Rudnia Duby wdowiec 178-3-4 411V 22 Ż MW 0
4 2 1831 Korzec Michał Lisowski 79 Rudnia Prewezeńska żona Apolonia z domu Zgórska 245-1-5 82 13 R PW
30 4 1831 Korzec Jan Rudnicki 1 Rudnia Piaskowa syn Szymona i Elżbiety z domu Link, Linka 245-1-5 88 62 R PW
30 7 1831 Korzec Aleksander Korczewski 3 Rudnia Piaskowa syn Michała i Apolonii z domu Borowska 245-1-5 92 96 R PW
5 10 1831 Korzec Wojciech Kuriata, Kuryata 3 Rudnia Pereweżnia syn Adama i Justyny z domu Galicka 245-1-5 95 119 R PW
30 7 1832 Kołki Marcjanna Jaroszewicz 45 Rudnia Olechnowska poz. m. Wojciecha i c. Franciszkę; poch: 01.08. 818 56 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0062.htm
29 9 1832 Kołki Michał Kunicki 3/52 Rudnia s. Grzegorza i Marianny z Szachnowiczów; poch: 01.10. 818 56 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0062.htm
10 1 1832 Wiszenki Anastazja Brodzińska 75 Rudnia poz. c. Apolonię; poch: 11.01. 818 112 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0119.htm
11 1 1832 Wiszenki Marianna Staniszewska 50 Rudnia poz. c. Apolonię; poch: 12.01. 818 113a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0120.htm
15 3 1832 Berezne Tomasz Karpiński 3 Rudnia Druchowska z ospy, s. Łukasza i Marianny 171-1-5 226V 5 R Na
9 5 1832 Berezne Andrzej Muchorowski 30 Rudnia Bobrowska żona Marianna, córki Tekla i Antonina 171-1-5 227R 10 R Na
12 6 1832 Berezne Marcin Kuriata 6 Rudnia Druchowska z konwulsji, s. Jana i Franciszki 171-1-5 227R-227V 11 R Na
25 4 1832 Korzec Kazimierz Lisowski 50 Rudnia Klonowska z gorączki, żona Regina z d. Sawicka 245-1-6 98v 52 R Na
27 4 1832 Korzec Piotr Mroczkowski 3/12 Rudnia Sapożynka z konwulsji, syna Jana i Marianny z d. Dziekońskiej 245-1-6 98v 54 R Na
17 8 1832 Korzec Agnieszka Kuriata 12 Rudnia Klonowska z gorączki, panna 245-1-6 101r 68 R Na
14 2 1833 Kołki Józefa Cholewińska 27 Rudnia z Zygfrydów , z par. Ostróg, poz. M.Aleksego, s. Fortunata, 2c.Apolonię i Leonidę; poch: 16.02. 819 74 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0076.htm
17 6 1833 Kołki Cecylia Zubkiewicz 10/52 Rudnia r: Antoniego i Katarzyny z Lemanów; poch: 19.06. 819 75 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0077.htm
19 11 1833 Kołki Katarzyna Szczerbaczycka 51 Rudnia wdowa;poch: 21.11. 819 76 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0078.htm
10 6 1833 Berezne Marianna Kuriata 50 Rudnia Druchowska ze starości, z d. Fiałkowska, mąż Maciej, synowie Jan i Grzegorz, córka Julianna 171-1-6 226R 9 R Na
4 10 1833 Berezne Paweł Kuriata 70 Rudnia Druchowska z gorączki, żona Teodora, syn Maciej i córka Anna 171-1-6 226R 11 R Na
20 11 1833 Berezne Franciszka Gnitecka 70 Rudnia Kniasielska ze starości, mąż zmarły Daniel 171-1-6 226V 13 R Na
7 11 1834 Kołki Domicela Hulkiewicz 5/12 Rudnia Olchowiecka r: Marcin i Anna z Jaroszewiczów; poch: 09.11. 820 69a 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0071.htm
7 11 1834 Wiszenki Łukasz Buiłek 0 Rudnia r: Andrzej i Apolonia z Brodzińskich; poch: 09.11. 820 56a 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0056.htm
9 11 1834 Wiszenki Stanisław Chodziński 1 Rudnia r: Józef i Regina z Pińkowskich; poch: 12.11. 820 56a 33 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0056.htm
1 3 1834 Berezne Agnieszka Dzygadło 3 Rudnia Kniasielska z kaszlu, c. Wojciecha i Marianny z d. Lech 171-1-7 230R 1 R Na
1 3 1834 Berezne Apolonia Bronowicka 55 Rudnia Druchowska z puchlizny, mąż Szymon, synowie Mateusz, Jan, Antoni, Jakub, Hilary, Wawrzyniec, córka Marianna 171-1-7 230R 2 R Na
18 3 1834 Berezne Józef Bronowicki 1 Rudnia Druchowska z suchot, s. Hilarego i Agnieszki z d. Kuriaty 171-1-7 230R 3 R Na
11 8 1834 Berezne Anna Halczuk 16 Rudnia Łęczyńska z dyzenterii, c. Samuela i Rozalii z d. Kuriaty 171-1-7 230V 9 R Na
16 8 1834 Berezne Andrzej Lech 40 Rudnia Łęczyńska z gorączki, żona Małgorzata z d. Macharowska, syn Jan, córki Marianna i Anna 171-1-7 230V 11 R Na
29 8 1834 Berezne Marianna Lech 18 Rudnia Łęczyńska z gorączki, c. Michała i Aleksandry z d. Dzygadło 171-1-7 231R 12 R Na
17 10 1834 Berezne Katarzyna Lech 102w Rudnia Łęczyńska ze starości, z d. Kuriata, mąż Franciszek, synowie Szymon, Jan i Bazyli, córki Rozalia, Róża, Marianna, Teresa i Agata 171-1-7 231R 14 R Na
30 10 1834 Berezne Marianna Wysocka ok. 40 Rudnia Łęczyńska z konwulsji, mąż Tomasz 171-1-7 231R 16 R Na
2 1 1834 Korzec Anna Kuriata 2 Rudnia Klonowa z ospy, córka Benedykta i Agnieszki 245-1-8 89v 4 R Na
19 7 1835 Wiszenki Leon Buiłek 3 Rudnia r: Andrzej i Apolonia z Brodzińskich; poch: 21.07. 821 62 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0063.htm
22 7 1835 Wiszenki Kazimierz Buiłek 6 Rudnia r: Andrzej i Apolonia z Brodzińskich; poch: 24.07. 821 63a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0064.htm
22 11 1835 Wiszenki Szczepan Osowski 1 Rudnia r: Tomasz i Juliana z Kuczerów; poch: 24.11. 821 64a 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0065.htm
19 2 1835 Krzywin Dorota Krasucka 45w Rudnia Polańska Sł., zd. Kratiuk, wdowa po Janie, syn Szymon, córka Katarzyna 171-1-8 72R 4 R Mg
26 2 1835 Krzywin Justyna Borkowska 66w Rudnia Polańska Sł., zd. Brandebur, wdowa po Józefie, syn Kacper, córka Elżbieta 171-1-8 72V 6 R Mg
14 1 1835 Berezne Szymon Lech 60 Rudnia Łęczyńska z poderwania się, żona Justyna z d. Czerwińska, synowie Jan i Adam, córki Aniela, Anna, Anastazja i Zuzanna 171-1-8 215R 1 R Na
18 1 1835 Berezne Apolonia Targoni 29 Rudnia Potasznia ze słabości niewiadomej, z d. Kuriata, mąż Teodor, syn Adam i córka Marianna 171-1-8 215R 2 R Na
28 2 1835 Berezne Teodora Kuriata 56w Rudnia Druchowska z puchliny, z d. Niczypor, mąż Paweł, syn Marcin i córka Anna 171-1-8 215R 5 R Na
6 4 1835 Berezne Jan Kuriata 2 Rudnia Druchowska ze słabości kaszlu, s. Antoniego i Kunegundy z d. Fiałkowskiej 171-1-8 215V 9 R Na
22 3 1835 Berezne Samuel Italczuk 60 Rudnia Łęczyńska kołem młynarskim zabity, przykładnego jednak był życia, żona Rozalia z d. Kuriata, synowie Franciszek, Mateusz i Józef, córki Katarzyna, Jaryna i Petronela 171-1-8 215V 10 R Na
28 6 1835 Berezne Maksym Kuriata 63w Rudnia Potasznia ze słabości żołądka, synowie Jan, Feliks i Wojciech, córki Tekla i Antonina 171-1-8 216R 16 R Na
1 9 1835 Berezne Stanisław Leszczyński 43 Rudnia Łęczyńska ze słabości opuchnięcia, żona Agnieszka z d. Chylow, syn Jakub, córki Katarzyna i Anna 171-1-8 216R 18 R Na
26 11 1835 Berezne Jan Karpiński 3 Rudnia Druchowska ze słabości suchot, s. Łukasza i Marianna z d. Charczuk 171-1-8 216V 20 R Na
7 12 1835 Berezne Franciszek Halczuk 12 Rudnia Łęczyńska z apopleksji, s. Samuela i Rozalii z d. Kuriata 171-1-8 216V 22 R Na
24 2 1836 Berezne Paweł Kuriata 2 Rudnia Potasznia s. Jana i Mariany z d. Bagińskiej 171-1-9 231R 1 R Na
29 6 1836 Berezne Jakub Bronowicki 2,5 Rudnia Druchowska s. Wincentego i Apolonii z d. Sosnowskiej 171-1-9 232R 8 R Na
2 9 1836 Berezne Mateusz Kuriata 3 Rudnia Potasznia ze słabości wewnętrznej, s. Szymona i Wiktorii z d. Karpińskiej 171-1-9 232R 11 R Na
19 11 1836 Berezne Marcin Kuriata 1/52 Rudnia Potasznia ze słabości wewnętrznej, s. Walentego i Apolonii z d. Kuriaty 171-1-9 232V 12 R Na
24 11 1836 Berezne Apolonia Targoni 2 Rudnia Potasznia z kaszlu, c. Jana i Eudochii z d. Soszyńskiej 171-1-9 232V 13 R Na
24 9 1837 Dąbrowica Marcin Belela 70 Rudnia poz. ż. i s. Szymona; poch: 06.10. 823 119a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0124.htm
4 7 1837 Wiszenki Zachariasz Borodij 54 Rudnia wdowiec, syn Kazimierz młodzian i córka dziwka 764 29 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0016.htm
29 9 1837 Wiszenki Marianna Chodzińska 70 Rudnia z Podłuckich, wdowa po Szymonie, synowie Maciej i Kazimierz, córki Franciszka mężatka i Apolonia w dziewiczym stanie 764 32 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0018.htm
21 2 1837 Nowogród Marianna Borowska 70 Rudnia Talecka z Baszyńskich, wdowa po Bazylim, syn Tomasz, córka Katarzyna 44 JZ
23 2 1837 Maciejów Stanisław Wankiewicz 56 Rudnia prac., żona Anastazja z Siomychów, syn Jan, córka Paraska 403 14 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20403/pages/PL_1_436_403_0009.htm
26 3 1837 Berezne Teresa Kuriata 2 Rudnia Łęczyńska z wewnętrznego wrzodu, c. Macieja i Katarzyny z d. Lech 171-1-10 244V 7 R Na
24 4 1837 Berezne Jan Kuriata 7 Rudnia Łęczyńska z boleści wewnętrznej, s. Macieja i Katarzyny z d. Lech 171-1-10 245R 9 R Na
2 5 1837 Berezne Teresa Kuriata 18 Rudnia Bobrowska z puchlizny, z d. Żygadło, mąż Józef 171-1-10 245R 10 R Na
4 5 1837 Berezne Leon Kuriata 3/52 Rudnia Bobrowska ze słabości wewnętrznej, s. Józefa i Teresy z d. Żygadły 171-1-10 245R 11 R Na
25 5 1837 Berezne Jakub Karpiński ok. 50w Rudnia Druchowska z wewnętrznej choroby, żona Anastazja z d. Kuriata 171-1-10 245V 12 R Na
10 7 1837 Berezne Walenty Bronowicki 5/12 Rudnia Druchowska s. Hilarego i Agnieszki z d. Kuriata 171-1-10 245V 14 R Na
17 9 1837 Berezne Mikołaj Lech 3 Rudnia Bobrowska s. Jana i Marianny z d. Kuriaty 171-1-10 246R 16 R Na
15 10 1837 Berezne Mikołaj Bronowicki 5/52 Rudnia Kniasielska ze słabości wewnętrznej, s. Michała i Agnieszki z d. Machniewicz 171-1-10 246R 18 R Na
29 10 1837 Berezne Marianna Kuriata 6/12 Rudnia Kniasielska c. Andrzeja i Katarzyny z d. Targoni 171-1-10 246R 19 R Na
26 12 1837 Berezne Ewa Kuriata 1h Rudnia Potasznia c. Walentego i Apolonii z d. Starzyńskiej 171-1-10 246V 21 R Na 0
5 1 1838 Dąbrowica Eleonora Woytkiewicz 1,5 Rudnia r: Michał i Antonina z Birklów; poch: 07.01. 824 97 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0098.htm
13 2 1838 Kołki Aniela Hulkiewicz 2 Rudnia r: Łukasz i Katarzyna z Sulikowskich; poch: 15.02. 824 68a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0069.htm
22 4 1838 Wiszenki Marcella Boczkowska 50 Rudnia poz. m. Jana, żonatego s. Stanisława, zamężną c. Mariannę, s. Piotra - kawalera; poch: 23.04. 824 55a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0056.htm
31 5 1838 Wiszenki Antoni Chodziński 2/52 Rudnia r: Maciej i Domicela z Antoniuków; poch: 01.06. 824 55 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0056.htm
29 5 1838 Olewsk Jan Rękas 69 Rudnia Zamysłowska owdowił Katarzynę z Lagowskich, zostawił po sobie synów Jana, Pawła, Grzegorza, Gabriela, Wincentego i córkę Mariannę 178-3-6 457V 8 Ż Na
8 7 1838 Olewsk Piotr Zajączkowski 7 Rudnia Bystra z ospy 178-3-6 457V 9 Ż Na
11 12 1838 Olewsk Teodor Chomętowski 2 Rudnia Perha z ospy 178-3-6 458R 17 Ż Na
27 12 1838 Olewsk Jan Rękas 4 Rudnia Zamysłowska z ospy 178-3-6 458R 19 Ż Na
28 12 1838 Olewsk Tekla Kotwicka 2/365 Rudnia Radowelska 178-3-6 458R 20 Ż Na
7 1 1838 Wieledniki Wiktoria Rychwalska 11 Rudnia Starożerewska córka Karola i Agnieszki 178-3-6 436R 1 Ż MW
15 4 1838 Wieledniki Felicjan Sawicz 2 Rudnia Niższa Medweżańska syn Aleksandra i Teofili Kustodryńskiej 178-3-6 436V 6 Ż MW 0
15 2 1838 Wieledniki Antoni Goźdź 15 Rudnia Łuhińska syn Łukasza i Olesi? 178-3-6 436V 9 Ż MW
2 2 1838 Wieledniki Ewa Rychwalska 2 Rudnia Grabarka córka Józefa i Wiktorii 178-3-6 437R 10 Ż MW
12 3 1838 Wieledniki Antoni Chłań 9 Rudnia Makakowska syn Macieja i Anastazji 178-3-6 437R 12 Ż MW
12 4 1838 Wieledniki Paweł Rypik 11 Rudnia Pełczanka syn Aleksego i Domiceli 178-3-6 437R 13 Ż MW
28 4 1838 Wieledniki Grzegorz Drozd 93 Rudnia Średnia Medweżańska żona Ewa 178-3-6 437V 17 Ż MW
20 3 1838 Wieledniki Piotr Sodyl 64 Rudnia Przebrodzka żona Paraskiewia 178-3-6 437V 20 Ż MW
29 3 1838 Wieledniki Szymon Syczewski 60 Rudnia Duby żona Maria z Horkuszów?, syn Klemensa 178-3-6 438R 25 Ż MW
9 6 1838 Wieledniki Jan Chomutowski 72 Rudnia Średnia Medweżańska żona Marianna 178-3-6 438V 28 Ż MW
14 6 1838 Wieledniki Michał Chomutowski 25 Rudnia Wyższa Medweżańska żona Zofia Borowa, syn Józefa 178-3-6 438V 29 Ż MW
23 6 1838 Wieledniki Jan Chomutowski 4 Rudnia Zletyńska syn Jana i Józefy Justyńskiej 178-3-6 438V 31 Ż MW
23 6 1838 Wieledniki Maciej Dworecki 3 Rudnia Zletyńska syn Jana i Marianny Rękas 178-3-6 439R 32 Ż MW
25 8 1838 Wieledniki Katarzyna Galicka 1,5 Rudnia Barbarówka córka Stanisława i Agaty Smyk 178-3-6 439R 37 Ż MW
5 9 1838 Wieledniki Jan Rychwalski 1 Rudnia Krasiłowska syn Teodora i Horpyny 178-3-6 439V 38 Ż MW 0
29 10 1838 Wieledniki Jan Glaza 43 Rudnia Dewiszyn 178-3-6 439V 42 Ż MW
29 11 1838 Wieledniki Teodor Galicki 62 Rudnia Barbarówka żona Łucja 178-3-6 440R 43 Ż MW
20 4 1838 Wieledniki Andrzej Goszko 30 Rudnia Hutlanka żona Wiktoria z Syczewskich 178-3-6 440R 44 Ż MW
26 1 1838 Berezne Jan Gnitecki 6/12 Rudnia Kniasielska z kaszlu, s. Benedykta i Agaty z d. Dzinkiwskiej 171-1-11 242R 2 R Na
13 2 1838 Berezne Helena Kuriata 2 Rudnia Potasznia c. Jana i Marianny z d. Bronowickiej 171-1-11 242R 4 R Na
30 5 1838 Berezne Józef Kotwicki 10/52 Rudnia Bobrowska s. Jana i Katarzyny z d. Klakowskiej 171-1-11 243R 12 R Na
23 6 1838 Berezne Teresa Kuriata ok. 45 Rudnia Potasznia z wewnętrznej słabości, z d. Bronowicka, mąż Jakub, syn Walenty i Wojciech, córki Katarzyna i Marianna 171-1-11 243R 13 R Na
27 12 1838 Berezne Józef Kuriata 10 Rudnia Druchowska ze słabości wewnętrznej, s. Jakuba i Eudoksji 171-1-11 244V 23 R Na
1 1 1839 Berezne Kunegunda Kuryata 37 Rudnia Druchowska z Fiałkowskich, mąż Antoni, synowie Maciej, Grzegorz i Karol, córka Franciszka 879 222 R 1
10 1 1839 Berezne Anastazja Lech 50 Rudnia Bobrowska z Kuryatów, mąż Antoni, syn Michał, córki Franciszka i Aniela 879 222 R 2
17 1 1839 Berezne Agnieszka Maksymowicz 1 Rudnia Łęczyńska c. Jana i Małgorzaty 879 222 R 4
23 1 1839 Berezne Marianna Karpińska 100 Rudnia Druchowska z Kuryatów, wdowa po Mikicie, synowie Joachim i Łukasz, córki Eudokia i Wiktoria 879 222 V 5
11 2 1839 Berezne Jan Żygadło 1 Rudnia Kniasielska s. Szymona i Marcelli z Żygadłów 879 222 V 7
9 3 1839 Berezne Rozalia Lech 2 Rudnia Łęczyńska c. Jana i Katarzyny z Kondrackich 879 222 V 9
19 3 1839 Berezne Katarzyna Węgłowska 63 Rudnia Bobrowska z Rechalskich, mąż Grzegorz, synowie Jan, Józef, Piotr, Karol i Wojciech, córki Anna, Marianna i Marianna 879 223 R 12
26 3 1839 Berezne Sebastian Bronowicki 1.5 Rudnia Druchowska s. Wawrzyńca i Julianny z Kuryatów 879 223 R 13
11 5 1839 Berezne Mikołaj Węgłowski 2.5 Rudnia Bobrowska s. Piotra i Franciszki z Lechów 879 223 V 18
21 7 1839 Berezne Agnieszka Bronowicka 30 Rudnia Druchowska z Kuryatów, mąż Hilary, syn Tomasz, córka Zofia 879 224 R 23
20 9 1839 Berezne Nikodem Lech 10/365 Rudnia Łęczyńska s. Adama i Brygidy z Halczuków 879 224 V 26
20 11 1839 Berezne Jan Kuryata 45 Rudnia Potasznia żona Anna z Bronowickich, syn Walenty, córka Marianna 879 225 R 29
23 12 1839 Berezne Łucja Kuryata 2/52 Rudnia Potasznia c. Antoniego i Maryanny z Kuryatów 879 225 V 33
9 5 1839 Niewirków Wiktoria Żygadło 6 Rudnia Stryja c. Jana i Anny z Bagińskich 879 271 R 10
11 5 1839 Niewirków Konstancja Żygadło 3 Rudnia Stryja c. Jana i Anny z Bagińskich 879 271 R 11
22 2 1839 Wiszenki Józef Buiłko 1 Rudnia r: Andrzej i Apolonia z Brodzińskich; poch: 23.02. 825 62a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0064.htm
1 3 1839 Olewsk Franciszka Kotwicka 4 Rudnia Siedliska 178-3-8 501R 4 Ż Na
1 4 1839 Olewsk Jan Garbowski 70 Rudnia Radowelska zostawił po sobie synów Jana i Teodora oraz córkę Mariannę, ze starości 178-3-8 501R 6 Ż Na
19 4 1839 Olewsk Cyryl Kotwicki 9 Rudnia Radowelska z choroby św. Walentego 178-3-8 501V 7 Ż Na
20 4 1839 Olewsk Marcela Garbowska 49 Rudnia Radowelska owdowiła Jakuba, zostawiła po sobie synów Michała i Jana oraz córki Annę i Mariannę, z suchot 178-3-8 501V 8 Ż Na
5 5 1839 Olewsk Marianna Kotwicka 4/12 Rudnia Radowelska z ospy 178-3-8 501V 9 Ż Na
11 9 1839 Olewsk Marcin Zajączkowski 3 Rudnia Bystra z bólu brzucha 178-3-8 501V 11 Ż Na
29 10 1839 Olewsk Romuald Smyk 2 Rudnia Bystra z bólu w piersiach 178-3-8 502R 14 Ż Na
9 2 1839 Wieledniki Alojza Lewicka 7/12 Rudnia Wyższa Medweżańska córka Wincentego i Julii 178-3-8 475R 5 Ż MW
22 3 1839 Wieledniki Dominik Hołub 3 Rudnia Frankówka syn Sylwestra i Praksedy 178-3-8 475R 7 Ż MW
20 12 1839 Wieledniki Paweł Goźdź 4 Rudnia Łuhinkowska syn Łukasza 178-3-8 475V 9 Ż MW
7 4 1839 Wieledniki Kazimierz Zeleziński 79 Rudnia Bokijewska 178-3-8 475V 11 Ż MW
10 4 1839 Wieledniki Agata Szymańska 80 Rudnia Jasieniec z Saczewów 178-3-8 475V 12 Ż MW
27 4 1839 Wieledniki Marianna Sycz 6/12 Rudnia Frankówka syn Franciszka i Pawliny 178-3-8 475V 13 Ż MW
2 5 1839 Wieledniki Marianna Smykowska 45 Rudnia Starożerewska 178-3-8 475V 14 Ż MW
22 5 1839 Wieledniki Maria Smykowska 25 Rudnia Starożerewska 178-3-8 475V 16 Ż MW
21 6 1839 Wieledniki Julia Sycz 36 Rudnia Frankówka syn Konona? i Tetiany 178-3-8 476R 19 Ż MW
2 10 1839 Wieledniki Jan Syczewski 41 Rudnia Starożerewska Pełczańska 178-3-8 476R 25 Ż MW
11 10 1839 Wieledniki Tetiana Smyk 50 Rudnia Staropełczańska 178-3-8 476R 26 Ż MW
20 7 1839 Wieledniki Mikołaj ŚwięcickI 32 Rudnia Hamarnia Łuhińska 178-3-8 476V 28 Ż MW
28 12 1839 Wieledniki Katarzyna Chomutowska 65 Rudnia Jasieniec z Rychwalskich 178-3-8 476V 30 Ż MW
8 3 1840 Korzec Anastazja Linkiewicz 3/12 Rudnia Klonowa córka Kajetana i Konstancji z Kuriatów 871 169 29 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0089.htm
5 3 1840 Korzec Franciszka Sosnowska 1 Rudnia Klonowa córka Adama i Marianny z Borowskich 871 168 26 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0088.htm
4 2 1840 Nowogród Wołyński Honorata Żygadło 4/52 Rudnia Karpiłówka c. Wincentego i Barbary z Holaków 871 82 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0044.htm
10 1 1840 Berezne Marianna Kuryata 63 Rudnia Potasznia z Baranowiczów, mąż Antoni, córka Ewa 880 198 R 1
10 1 1840 Berezne Teresa Kuryata 7/12 Rudnia Kniasielska c. Andrzeja i Katarzyny z Targonich 880 198 R 2
22 2 1840 Berezne Franciszek Mucharowski 87 Rudnia Bobrowska żona Rozalia, syn Leon, córki Anastazja i Aleksandra 880 198 V 6
10 4 1840 Berezne Aleksander Kuryata 2/12 Rudnia Potasznia s. Jana i Franciszki z Wasylewskich 880 199 R 10
1 6 1840 Berezne Franciszek Kuryata 3/12 Rudnia Potasznia s. Macieja i Agnieszki z Kuryatów 880 199 R 11
8 6 1840 Berezne Antoni Kuryata 7/365 Rudnia Potasznia s. Franciszka i Aleksandry z Maksymowiczów 880 199 R 12
1 4 1840 Niewirków Julianna Bagińska 30 Rudnia Stryja z Kuryatów, wdowa po Jędrzeju, syn Wincenty, córka Marianna 880 241 V 8
3 2 1840 Korzec Teresa Lisowska 40 Rudnia Piaskowa z domu Niedzielska, wdowa po Józefie, zostawiła po sobie synów pięciu i jedną córkę 871 165 12 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0087.htm
12 1 1840 Korzec Józef Lisowski 60 Rudnia Piaskowa żona Teresa z Niedzielskich, synowie Karol, Antoni, Jan, Antoni, Piotr, córka Antonina 871 163 6 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0086.htm
4 12 1840 Wiszenki Tomasz Skrypczuk 66 Rudnia 826 90a-90 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0091.htm
17 3 1840 Nowogród Wołyński Aleksandra Wachowska 70 Rudnia Cwilska z Sywkowskich, wdowa po Jędrzeju, synowie Józef, Antoni, Stanisław i Roman, córki Maryanna, Teresa i Dorota 871 87 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0046.htm
18 3 1840 Nowogród Wołyński Jan Hańba 6/52 Rudnia Czyżówka s. Grzegorza i Maryanny z Paziuków 871 87 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0046.htm
19 5 1840 Nowogród Wołyński Rozalia Gurska 23 Rudnia Talecka panna, c. Grzegorza i Tekli z Białowolskich 871 90 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0048.htm
22 6 1840 Nowogród Wołyński Łukasz Czarnecki 3/4 Rudnia Czyżówka s. Jana i Maryanny z Hucteckich 871 94 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0051.htm
6 7 1840 Nowogród Wołyński Adam Kuryata 4 Rudnia Karpiłówka s. Grzegorza i Rozalii z Korzewskich 871 95 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0051.htm
2 8 1840 Nowogród Wołyński Jan Hańba 60 Rudnia Kropiwnia wdowiec, synowie Hipolit, Antoni i Piotr 871 96 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0052.htm
7 8 1840 Nowogród Wołyński Maciej Wolowacha 85 Rudnia Kuleszowska wdowiec, syn Franciszek 871 96 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0052.htm
2 10 1840 Nowogród Wołyński Domicella Jasińska 60 Rudnia Czyżówka z Żurawskich, wdowa po Bazylim, synowie Stanisław i Grzegorz 871 98 96 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0053.htm
1 12 1840 Nowogród Wołyński Franciszka Lisowska 50 Rudnia Kuleszowska z Sosnowskich, mąż Wincenty, syn Józef, córki Ewa i Maryanna 871 101 109 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0054.htm
19 12 1840 Nowogród Wołyński Stanisław Skokowski 50 Rudnia Cwilska żona Anna z Czerniuków obrz. Gr.-ros., córka Petronela 871 103 118 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0055.htm
27 12 1840 Nowogród Wołyński Anastazja Wysocka 40 Rudnia Talecka z Rykowskich, mąż Walenty, synowie Maciej i Jan, córki Justyna i Agnieszka 871 103 120 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0055.htm
26 10 1840 Korzec Rozalia Maćkiewicz 4 Rudnia Piaskowa córka Szymona i Anastazji z domu Żygadło 871 183 82 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0096.htm
5 1 1840 Olewsk Jan Dworzecki 27 Rudnia Zamysłowska z gorączki, syn Maciej, córka Brygida 178/3/9 411R 1 Ż Na
26 2 1840 Olewsk Stanisław Skurzyński 17 Rudnia Lwa z gorączki 178/3/9 411R 2 Ż Na
16 2 1840 Olewsk Wojciech Kotwicki 8/12 Rudnia Radowel z konwulsji 178/3/9 411R 3 Ż Na
24 12 1840 Olewsk Antonina Romaniewicz 1 Rudnia Lwa z kaszlu 178/3/9 411V 7 Ż Na
8 1 1840 Wieledniki Eudokia Chłań 60 Rudnia Starożerewska Pełczańska 178-3-9 384R 5 Ż MW
8 1 1840 Wieledniki Prakseda Rychwalska 23 Rudnia Starożerewska Pełczańska ze Smyków 178-3-9 384R 6 Ż MW
16 1 1840 Wieledniki Marianna Rychwalska 16/52 Rudnia Starożerewska Pełczańska córka Wawrzyńca i Praksedy Smyk 178-3-9 384R 7 Ż MW
12 2 1840 Wieledniki Marta Szatyło 40 Rudnia Pełczanka z Jurczaków 178-3-9 384R 9 Ż MW
24 2 1840 Wieledniki Jan Smyk 1 Rudnia Starożerewska Pełczańska syn Michała i Zofii 178-3-9 384V 11 Ż MW
17 3 1840 Wieledniki Grzegorz Syczewski 40 Rudnia Czerwonka 178-3-9 384V 14 Ż MW
4 5 1840 Wieledniki Maciej Żurawski 82 Rudnia Przebrodzka 178-3-9 384V 17 Ż MW
16 5 1840 Wieledniki Augustyn Goźdź 4 Rudnia Krasiłowska syn Augustyna i Zofii 178-3-9 384V 18 Ż MW
14 6 1840 Wieledniki Wiktoria Kotwicka 1,5 Rudnia Makakowska córka Jana i Heleny 178-3-9 384V 19 Ż MW
20 4 1840 Wieledniki Benedykta Kotwicka 6/12 Rudnia Makakowska córka Jana i Heleny 178-3-9 384V 20 Ż MW
16 6 1840 Wieledniki Urszula Kotwicka 11 Rudnia Makakowska córka Jana i Heleny 178-3-9 384V 21 Ż MW
2 4 1840 Wieledniki Maciej Rychwalski 58 Rudnia Pełczańska 178-3-9 385R 22 Ż MW
6 8 1840 Wieledniki Bazyli Rychwalski 5/12 Rudnia Pełczańska z suchot, syn rudników Bazylego i Róży 178-3-9 385R 24 Ż MW,DW
15 8 1840 Wieledniki Marianna Synicka 3 Rudnia Lipnicka z kokluszu, córka rudników Mateusza i Teresy Rypik 178-3-9 385R 25 Ż MW, DW
16 9 1840 Wieledniki Marianna Synicka 1 Rudnia Lipnicka z kokluszu, córka rudników Michała i Rozalii 178-3-9 385R 29 Ż MW, DW
10 8 1840 Wieledniki Marianna Rychwalska 1 Rudnia Pełczańska z kokluszu, córka Teodora i Anny 178-3-9 385R 30 Ż MW,DW
15 9 1840 Wieledniki Grzegorz Rychwalski 4 Rudnia Pełczańska z kurczu, syn Teodora i Anny 178-3-9 385R 31 Ż MW,DW
16 10 1840 Wieledniki Karol Synicki 1 Rudnia Lipnicka z kokluszu, syn rudników Pawła i Anny 178-3-9 385V 35 Ż MW,DW
22 12 1840 Wieledniki Katarzyna Sodyl 88 Rudnia Przebrodzka ze Skopków 178-3-9 385V 40 Ż MW
26 2 1841 Nowogród Wołyński Antoni Żygadło 76 Rudnia Wierchnia ur., żona Marianna z Dworzeckich, synowie Wincenty i Marcin, córki Apolonia, Barbara i Tekla 872 93 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0051.htm
30 1 1841 Nowogród Wołyński Jakub Żygadło 9 Rudnia Kuleszowska s.Józefa i Anny z Napolskich 872 91 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0050.htm
10 1 1841 Nowogród Wołyński Maciej Skokowski 65 Rudnia Talecka żona Marcjanna z Borowskich, synowie Michał, Jan i Jan, córki Franciszka, Katarzyna i Marianna 872 89 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0049.htm
29 3 1841 Korzec Roman Linkiewicz 7,5 Rudnia Klonowska s. Andrzeja i Maryanny z Starzyńskich 872 262 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0140.htm
2 8 1841 Kołki Floryan Zawadzki 81 Rudnia "w", poz. c. Franciszkę; poch: 05.08. 827 94 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0096.htm
27 12 1841 Kołki Antonina Drzewińska 0,5 Rudnia r: Jan i Katarzyna z Barwińskich; poch: 30.12. 827 96a 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0098.htm
9 5 1841 Wiszenki Magdalena Romanowska 63 Rudnia z Koladyńskich; "w" po Filipie 827 79a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0081.htm
27 10 1841 Nowogród Wołyński Aniela Skokowska 2 Rudnia Talecka c.Jana i Katarzyny z Garbowskich 872 107 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0058.htm
29 9 1841 Korzec Kazimierz Lisowski 3,5 Rudnia Pereweżnia s. Jana i Agnieszki z Kuryatów 872 280 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0149.htm
4 5 1841 Berezne Apolonia Węgłowska 6 Rudnia Bobrowska z puchliny, c. Jana i Anny z d. Suchodolskiej 171-1-12 234R 10 R Na
30 9 1841 Berezne Franciszek Bronowicki 6 Rudnia Potasznia z biegunki, s. Andrzeja i Aleksandry z d. Ziemirowskiej 171-1-12 235V 22 R Na
5 11 1841 Berezne Anna Bronowicka 80w Rudnia Nowokniasielska ze starości, mąż Jan, synowie Józef, Michał i Andrzej 171-1-12 235V 23 R Na
5 12 1841 Berezne Michał Kuriata ok. 52 Rudnia Potasznia umarł nagle, żona Katarzyna z d. Romanowska, synowie Teodor i Karol, córka Anna 171-1-12 236R 26 R Na
15 5 1842 Nowogród Wołyński Agata Garbowska 10/52 Rudnia Talecka córka Mateusza i Tekli z Wachowskich 873 100 106 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
25 2 1842 Stepań Mateusz Stupnicki 54 Rudnia Mydzka wdowiec po Urszuli z Iwanowych 881 175 V 6
11 4 1842 Stepań Jerzy Stupnicki 70 Rudnia Mydzka wdowiec po Hapce 881 176 V 12
18 5 1842 Berezne Honorata Kuryata 1 Rudnia Potasznia c. Grzegorza i Marianny z Bronowickich 881 276 V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0283.htm
20 2 1842 Berezne Aleksandra Lech 50 Rudnia Łęczyńska z Żygadłów, mąż Michał, synowie Adam i Kazimierz, córki Pawlina i Teresa 881 276 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0282.htm
19 1 1842 Berezne Elżbieta Żygadło 1 Rudnia Kniasielska c. Szymona i Marcelli z Targonich 881 276 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0282.htm
2 1 1842 Kazimierka Anastazja Hryciuch 40 Rudnia Kosmaczowska mąż Semen, 1 córka 881 225 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0234.htm
23 11 1842 Kołki Antonina Barwińska 24 Rudnia z Kunickich; poz. m. Franciszka; poch: 26.11. 828 237V 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0241.htm
17 1 1842 Wiszenki Marianna Jaykowska 20 Rudnia r: Jan i Aleksandra Kozłowska 828 222R 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0225.htm
21 1 1842 Wiszenki Krystyna Romanowska 37 Rudnia poch: 24.01. 828 222R 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0225.htm
22 2 1842 Wiszenki Mateusz Skrypczuk 2 Rudnia r: Józef i Regina z Pieńkowskich; poch: 25.02. 828 223R 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0226.htm
20 3 1842 Wiszenki Wincenty Sowiuk 8 Rudnia r:Dymitr i Maria z Swaczów; poch: 23.03. 828 223R 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0226.htm
22 4 1842 Wiszenki Zofia Okuniewska 5 Rudnia r: Jan i Marianna Bekaj 828 223V 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0227.htm
25 5 1842 Wiszenki Ignacy Jankiewicz 1 Rudnia r: NN i Helena; poch: 28.05. 828 224R 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0227.htm
20 7 1842 Wiszenki Petronela Ziemba 41 Rudnia poz. m. Wojciecha, 4s. Jana, Piotra, Franciszka i Dominika i 2 zamężne córki; poch: 24.07. 828 224R-V 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0228.htm
7 11 1842 Dąbrowica Joachim Belela 73 Rudnia "w" po Pałaszce; bezdzietny, poch: 09.11. 828 260-261a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0266.htm
7 8 1842 Kisielin Dymitr Podrzutek 18 Rudnia Mołczanowska poddany Ludwika Otto, stanu wolnego; poch: 10.08. 857 297 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0161.htm
8 1 1842 Niewirków Rozalia Bronowicka 1,5 Rudnia Stryja c. Mateusza i Julianny z Żygadłów 881 290 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0297.htm
10 2 1842 Niewirków Teodor Żygadło 5,5 Rudnia Stryja s. Wincentego i Marianny z Bagińskich 881 290 V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0297.htm
7 8 1842 Niewirków Marianna Kuryata 5 Rudnia Pohoryłowska c. Jana i Joanny z Ordyńskich 881 291 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0298.htm
2 10 1842 Niewirków Ewa Żygadło 2 Rudnia Niemilla c. Felicjana i Justyny z Łukomskich 881 292 R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0298.htm
16 11 1842 Niewirków Dionizy Żygadło 2 Rudnia Stryja s. Mikołaja i Marianny z Sosnowskich 881 292 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0299.htm
26 11 1842 Niewirków Antoni Bagiński 17/12 Rudnia Niemilla s. Mikołaja i Elżbiety z Żygadłów 881 292 V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0299.htm
11 7 1842 Berezne Anna Lisowska 2/12 Rudnia Druchowska c. Adama i Łucji z Karpińskich 881 277 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0283.htm
21 11 1842 Berezne Marianna Mucharowska 33 Rudnia Bobrowska z Lechów, mąż Leon, syn Jan, córki Teresa i Anna 881 277 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
15 12 1842 Berezne Szymon Bronowicki 85 Rudnia Druchowska wdowiec po Apolonii z Lechów, synowie Mateusz, Jan, Antoni, Jakub i Hilary, córka Marianna 881 277 V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
18 12 1842 Berezne Wincenty Bielak 20 Rudnia Bobrowska s. Piotra i Anastazji z Mucharowskich 881 278 R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
21 12 1842 Berezne Rozalia Nitecka 70 Rudnia Kniasielska z Lechów, wdowa po Antonim, synowie Kazimierz i Benedykt, córki Marianna i Agnieszka 881 278 R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
15 1 1842 Nowogród Wołyński Katarzyna Skoczek 60 Rudnia Wierzchnia z Horobiów, wdowa, syn Jan, córka Franciszka 873 83 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0045.htm
6 3 1842 Nowogród Wołyński Tekla Lisowska 4 Rudnia Talecka córka Stanisława i Marianny z Szlaków 873 89 45 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0048.htm
21 3 1842 Nowogród Wołyński Marianna Garbowska 1 Rudnia Talecka córka Józefa i Elżbiety z Całków 873 92 61 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0049.htm
20 12 1842 Nowogród Wołyński Michał Weselski 4 Rudnia Talecka syn Franciszka i Julianny z Krasnowskich 873 109 161 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0059.htm
26 12 1842 Nowogród Wołyński Antoni Miłaszewski 45 Rudnia Talecka żona Marianna z Hneteckich, synowie Jan, Marcin, córki Julianna, Teresa 873 109 163 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0059.htm
8 2 1842 Korzec Stefan Kitowski 59/52 Rudnia Piaskowa syn Jana i Marianny z Rudnickich 873 176 12 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0093.htm
24 5 1842 Korzec Stanisław Jaworski 2,5 Rudnia Klonowska s. Franciszka i Tekli z Sosnowskich 873 190 54 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0100.htm
16 6 1842 Korzec Wojciech Kuriata 50 Rudnia Pereweżnia żona Marianna z Lechów, synowie Aleksander, Feliks i Jan, córki Marianna i Rozalia 873 192 59 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0101.htm
12 10 1842 Korzec Rozalia Dąbrowska 0,5 Rudnia Piaskowa c. Mateusza i Franciszki z Ekieltów 873 198 78 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0104.htm
1 12 1842 Korzec Ludwik Borowski 3/12 Rudnia Klonowska syn Bartłomieja i Tekli z Sosnowskich 873 206 100 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0108.htm
10 12 1842 Korzec Franciszka Suchodolska 34 Rudnia Klonowska z Linkiewiczów, mąż Jan, synowie Bazyli, Marcin, córki Ewa, Honorata, Antonina, Wiktoria 873 207 104 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0108.htm
11 12 1842 Korzec Konstancja Linkewicz 24 Rudnia Klonowska z Kuriatów, mąż Kajetan, syn Mikołaj 873 208 106 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0109.htm
11 4 1843 Niewirków Wojciech Maligranda 96 Rudnia Pohoryłowska wdowiec 882 258 R 10
16 9 1843 Niewirków Honorata Żygadło 2 Rudnia Stryja c. Wincentego i Marianny z Bagińskich 882 259 R 17
12 1 1843 Berezne Anna Zyńkowicz 2 Rudnia Druchowska c. Józefa i Marianny z Kuryatów 882 218 R 2
24 1 1843 Berezne Karol Kuryata 18 Rudnia Potasznia s. Michała i Katarzyny 882 218 R 3
26 1 1843 Berezne Franciszek Kuryata 8/12 Rudnia Druchowska s. Tomasza i Katarzyny z Kuryatów 882 218 R 4
2 3 1843 Berezne Jan Kuryata 92 Rudnia Łęczyńska żona Agnieszka z Anieluków, syn Marcin, córki Rozalia, Magdalena i Agnieszka 882 218 V 5
27 4 1843 Berezne Franciszka Bronowicka 3/52 Rudnia Kniasielska c. Jana i Tekli z Pawłowskich 882 219 R 9
25 8 1843 Berezne Gracjan Kuryata 2.5 Rudnia Potasznia s. Jana i Franciszki z Kuryatów 882 220 R 18
18 12 1843 Berezne Aniela Bronowicka 3/12 Rudnia Kniasielska c. Tomasza i Ewy z Kondrackich 882 220 V 21
18 12 1843 Berezne Marianna Kuryata 40 Rudnia Druchowska z Pakowskich, mąż Józef, nie zostawiła potomstwa 882 220 V 22
5 1 1843 Wiszenki Anna Ziemba 2 Rudnia r: Jan i Apolonia z Borzemskich; poch: 07.01. 829 206R 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0220.htm
10 1 1843 Korzec Katarzyna Kuriata 1 Rudnia Klonowa c. Benedykta i Tekli z Łozowickich 874 244 5 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0125.htm
20 5 1843 Korzec Lucyna Rudnicka 3,5 Rudnia Klonowa córka Feliksa i Anny z Rafalskich 874 257 38 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0131.htm
21 5 1843 Korzec Justyna Linkiewicz 4 Rudnia Klonowa córka Macieja i Tekli z Kuriatów 874 257 39 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0131.htm
18 9 1843 Korzec Jan Kitowski 45 Rudnia Piaskowa żona Marianna z Rudnickich, synowie Grzegorz, Jakub, córki Barbara, Julia, Marianna 874 262 54 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0134.htm
15 10 1843 Korzec Wiktoria Orlińska 9/12 Rudnia Piaskowa córka Franciszka i Agnieszki z Linków 874 265 63 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0135.htm
27 3 1843 Nowogród Wołyński Rozalia Garbowska 80 Rudnia Talecka wdowa po Garbowskim, synowie Maciej, Stefan, córki Katarzyna, Agnieszka 874 145 40 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0075.htm
19 5 1843 Nowogród Wołyński Michał Czerkas 1/12 Rudnia Talecka syn Jana i Marianny z Krotowskich 874 148 55 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0077.htm
4 7 1843 Nowogród Wołyński Ignacy Skokowski 25 Rudnia Cwilska żona Katarzyna z domu Bagińska 874 152 70 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0079.htm
19 7 1843 Nowogród Wołyński Wawrzyniec Garbowski 97 Rudnia Talecka żona Agnieszka z domu Lisowska 874 153 74 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0079.htm
7 10 1843 Nowogród Wołyński Józef Janiewicz 1 Rudnia Talecka syn Mateusza i Franciszki z domu Paradowska 874 161 104 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0083.htm
16 1 1844 Korzec Tekla Borowska 33 Rudnia Klonowska z domu Sosnowska, mąż Bartłomiej, synowie Jan, Hipolit, Jan, Florian, Paweł 875 216 16 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0111.htm
6 2 1844 Krzywin Salomea Borkowska 26 Rudnia Polańska z Pozłotników, mąż kasper, potomstwa nie zostawiła 883 40 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0044.htm
7 1 1844 Wiszenki Elżbieta Jaykowska 6 Rudnia r: NN i Marianna (zmarła); poch: 09.01. 770 21 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0011.htm
18 3 1844 Wiszenki Teresa Semeniuk 93 Rudnia "w"; poch: 21.03. 770 24 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0013.htm
9 4 1844 Wiszenki Jan Okuniewski 2 Rudnia r: Jan i Marianna 770 24 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0013.htm
26 12 1844 Wiszenki Jan Boczkowski 78 Rudnia "w"; poz. 2 s. Stanisława (ż) i Piotra (k), c. Marjannę (zamężna); poch: 28.12. 770 28 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0015.htm
27 12 1844 Wiszenki Antonina Suproniuk 4 Rudnia r: Aleksander i Marianna z Boczkowskich 770 44 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0024.htm
27 3 1844 Krzywin Wojciech Kratiuk 70 Rudnia Polańska zona Tekla z Machrewiczów, synowie Stanisław i Michał, córki Katarzyna i Anna 883 41 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0044.htm
10 7 1844 Korzec Justyna Borowska 18 Rudnia Pereweżnia córka Klary Borowskiej, wdowy z domu Sawickiej 875 233 67 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0119.htm
16 12 1844 Korzec Konstancja Synhajewska 9 Rudnia Piaskowa córka Grzegorza i Marianny z Lisońskich 875 241 92 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0123.htm
15 1 1844 Kołki Antoni Mikołaj Kaczanowski 1 Rudnia Olchowska Józef i Marianna z Tomaszewskich 830 85 1 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0086.htm
12 11 1844 Kołki Tekla Przybyszewska 58 Rudnia z Zarębów, mąż Wincenty,oraz dzieci: Jan, Jędrzej, Julian, Ludwika i Petronelę. 830 87 16 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0087.htm
23 12 1844 Olewsk Anna Gnietecka 1 Rudnia Zolnia z kaszlu, córka Dominika i Marianny z d. Lech 178/3/12 443R 1 Ż Na
12 12 1845 Krzywin Anna Wojciechowska 20 Rudnia z domu Kratiuk, mąż Adam, córka Aniela 884 69 25 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0071.htm
3 12 1845 Krzywin Jakub Kulikowski 2 Rudnia Rodzice: Marcin i Ewa z Kópczynskich 884 69 24 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0071.htm
24 11 1845 Krzywin Anna Kulikowska 6 Rudnia Rodzice: Marcin i Ewa z Kópczynskich 884 69 23 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0071.htm
10 8 1845 Wiszenki Andrzej Ziemba 4/52 Rudnia r: Wojciech i Marianna z Guzdzikowskich 771 29 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0016.htm
25 12 1845 Korzec Mateusz Kuriata 23 Rudnia Klonowska 876 228 93 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0122.htm
28 12 1845 Niewirków Karolina Kuryata 4 Rudnia Pohoryłowska Józef i Teresa Kuryatowie 884 289 25 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0296.htm
8 1 1845 Kołki Agnieszka Drzewiecka 70 Rudnia z Falkowskich, dzieci: Franciszek i Antoni, oraz Marianna i Antonina 831 78 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0081.htm
5 4 1845 Kołki Oktawian Teodorowski 1 Rudnia Ośnicka Mikołaj i Wiktoria z Rzewuskich 831 79 10 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0082.htm
26 12 1845 Kołki Maryanna Kunicka 45 Rudnia z Sachniewiczów, m. Grzegorz Kunicki, oraz synowie:Jan i Andrzej, oraz córki: Aleksandra, Róża i Antonina. 831 81 29 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0084.htm
25 2 1845 Olewsk Helena Targoni 44 Rudnia Perha mąż Grzegorz Targoni, synowie Stefan i Tomasz, córki Marianna, Julianna, Katarzyna i Agata 178/3/12 443R 4 Ż Na
15 4 1845 Olewsk Eudokia Chomątowska 72 Rudnia Perha mąż Aleksander Chomątowski, synowie Antoni i Jan, córki Marianna i Marcjanna 178/3/12 443V 8 Ż Na
26 4 1845 Olewsk Jan Żołnierczuk 50 Rudnia Suszczańska z przyczyny kłótni sąsiedzkiej, żona Katarzyna z d. Smyk, synowie Nikodem i Mikołaj, córki Oxenia i Elżbieta 178/3/12 443V 9 Ż Na
3 7 1845 Olewsk Aleksandra Garbowska 3 Rudnia Radowelska z zapalenia gardła, córka Macieja i Magdaleny z d. Kotwickiej 178/3/12 443V 12 Ż Na
14 12 1845 Wieledniki Ignacy Synicki 55 Rudnia Wygnanka 178-3-12 400V 7 Ż MW
11 10 1845 Wieledniki Ewa Ludwiecka 1 Rudnia Dewiszyn córka Łukasza i Heleny 178-3-12 401R 12 Ż MW
1 2 1845 Wieledniki Jan Rychwalski 3 Rudnia Staropełczańska syn Michała i Rozalii Rypik 178-3-12 401R 14 Ż MW
26 1 1846 Krzywin Tekla Kratiuk 60 Rudnia Polańska z domu Maychrewicz, wdowa po Wojciechu Kratiuku, synowie: Stanisław i Mikołaj, córka Katarzyna 885 78 5 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0079.htm
25 1 1846 Korzec Agnieszka Lisowska 43 Rudnia Pereweżnia mąż Jan, syn Władysław, Józef, córka Anastazja 877 186 11 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0100.htm
11 3 1846 Korzec Benedykt Kuriata 40 Rudnia Klonowska żona Tekla z Łozowickich, syn Wincenty, córka Anna, Marianna, Antonina 877 191 30 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0102.htm
24 3 1846 Korzec Antoni Kuriata 9/12 Rudnia Klonowska syn Benedykta i Tekli z Łozowickich 877 192 36 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0103.htm
26 5 1846 Korzec Wiktoria Kuriata 11/52 Rudnia Pereweżnia córka Pawła i Rozalii z Wasylewskich 877 196 48 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0105.htm
4 8 1846 Korzec Katarzyna Borowska 2 Rudnia Klonowska córka Filipa i Marianny z Linkiewiczów 877 199 61 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0106.htm
26 11 1846 Korzec Florian Teter 3 Rudnia Klonowska syn Franciszka i Ewy z Linkiewiczów 877 202 73 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0108.htm
9 1 1846 Wiszenki Wawrzyniec Jankiewicz 4 Rudnia r: Józef i Marianna z Chwedków 772 18 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0011.htm
22 3 1846 Wiszenki Aleksandra Jaykowska 56 Rudnia poz. m. Jana, 3s. Mikołaia, Ludwika i Erazma 772 20 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0012.htm
29 4 1846 Wiszenki Andrzej Ossowski 80 Rudnia poz. 3 s. Tomasza, Bazylego i Łukasza, 4c. Mariannę, Mariannę, Annę i Katarzynę 772 21 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0013.htm
28 8 1846 Wiszenki Apolonia Buiłek 45 Rudnia z Borodyiów; poz. m. Andrzeja, 3s. Jana, Franciszka, Antoniego, 3c. Juliannę, Eleonorę i Apolonię 772 22 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0013.htm
23 9 1846 Wiszenki Apolonia Buiłek 6/52 Rudnia r: Andrzej i Apolonia z Borodeiów 772 23 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0014.htm
12 11 1846 Wiszenki Antoni Kosser 50 Rudnia bezpotomny 772 24 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0014.htm
10 3 1846 Kołki Gaspar Gorajewski 73 Rudnia Żona Domicella ,dzieci:Norbert,Adam, Franciszek, oraz Ewa, Teresa i Anastazja. 832 91 10 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0097.htm
4 1 1847 Korzec Katarzyna Lisowska 1 Rudnia Klonowska córka Piotra i Apolonii z Łukomskich 3 PW R
5 1 1847 Korzec Marianna Rudnicka 1,5 Rudnia Piaskowa córka Ignacego i Katarzyny zd. Żygadło 4 PW R
7 1 1847 Korzec Katarzyna Link 59 Rudnia Pereweżnia z domu Świtelska, mąż Jan 6 PW R
20 1 1847 Korzec Tomasz Witkowski 4 Rudnia Klonowska syn Jana i Reginy z Lisowskich 20 PW R
14 3 1847 Korzec Marcin Suchodolski 4 Rudnia Klonowska syn Jana i Franciszki z Linkiewiczów 42 PW R
15 3 1847 Korzec Marianna Kuriata 4 Rudnia Klonowska córka Benedykta i Tekli z Łozowickich 46 PW R
9 8 1847 Korzec Jan Linek Link 64 Rudnia Pereweżnia wdowiec po Katarzynie z Świtelskich 122 PW R
10 5 1847 Wiszenki Józef Ziemba 3 Rudnia r: Jan i Apolonia z Borzemskich; poch: 13.05. 773 28 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0016.htm
1 8 1847 Wiszenki Anna Dargiewicz 2 Rudnia r: Józef i Apolonia z Toniszewskich; poch: 03.08. 773 31 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0017.htm
12 8 1847 Wiszenki Anastazja Ziemba 1 Rudnia r: Piotr i Marianna z Lisowskich; poch: 14.08. 773 32 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0018.htm
17 11 1847 Wiszenki Marianna Krutiuk 80 Rudnia "w", poch: 20.11. 773 34 33 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0019.htm
5 2 1847 Kołki Maryanna Hulkiewicz 63 Rudnia Olchowska Mąż Antoni, synowie: Łukasz, Paweł, Norbert 833 179 3 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0100.htm
30 3 1847 Kołki Franciszka Hulkiewicz 2 Rudnia Olchowska Marcin i Anna z Jaroszewiczów 833 181 9 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0101.htm
21 5 1847 Kołki Antoni Hulkiewicz 61 Rudnia Olchowska Synowie:Łukasz, Paweł, Norbert 833 184 18 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0102.htm
2 10 1847 Kołki Maryanna Gorajewska 42 Rudnia Olchowska Mąż Norbert,syn Kazimierz, córki:Adeltruda,Antonina,Domicella 833 190 36 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0106.htm
23 3 1847 Krzywin Marianna Lipska 4 Rudnia Polańska córka Jakuba i Brygidy z Gutowskich 171-1-13 56V 11 R Mg
26 6 1847 Olewsk Franciszek Chomątowski 7 Rudnia Perżawska z robaków, syn Tomasza i Heleny z d. Rękas 178/3/19 484V 6 Ż Na
3 7 1847 Olewsk Karol Kotwicki 25 Rudnia Radowelska z konwulsji, żona Anna z d. Charczyńska, syn Marcin, córka Józefa 178/3/19 484V 9 Ż Na 0
5 8 1847 Olewsk Andrzej Rękas 6 Rudnia Zamysłowska z biegunki, syn Wincentego i Heleny z d. Niedźwiedzkiej 178/3/19 485R 11 Ż Na
17 9 1847 Olewsk Franciszek Chomątowski 95 Rudnia Choczyńska w wieku podeszłym, żona Jaryna z d. Smyk, synowie Łukasz, Leon, Kazimierz i Marcin, córka Zofia 178/3/19 485R 13 Ż Na
7 1 1847 Wieledniki Jan Zieleziński 70 Rudnia Bokijewska syn Kazimierza 178-3-19 453R 2 Ż MW
12 2 1847 Wieledniki Eliasz Chomutowski 67 Rudnia Średnia Medweżańska syn Jana 178-3-19 453R 5 Ż MW
19 2 1847 Wieledniki Łucja Galicka 67 Rudnia Barbarówka ze Smyków 178-3-19 453V 7 Ż MW
4 1 1847 Wieledniki Ewa Malec 4 Rudnia Jasieniec Matiowski syn Tomasza i Marianny 178-3-19 453V 9 Ż MW
5 3 1847 Wieledniki Anna Syczewska 4 Rudnia Frankówka córka Mikołaja i Elżbiety 178-3-19 453V 11 Ż MW 0
15 3 1847 Wieledniki Paweł Jurkowski 34 Rudnia Pełczanka syn Tomasza 178-3-19 453V 12 Ż MW
28 2 1847 Wieledniki Eudokia Rychlewska 1 Rudnia Staropełczańska syn Jakuba i Tekli z Rypików 178-3-19 454R 13 Ż MW
31 1 1847 Wieledniki Jan Smykowski 7 Rudnia Staropełczańska syn Kazimierza i Katarzyny 178-3-19 454R 14 Ż MW
17 5 1847 Wieledniki Anastazja Sodyl 2/12 Rudnia Przebrodzka córka Mikołaja i Katarzyny 178-3-19 454R 15 Ż MW
7 5 1847 Wieledniki Andrzej Czyżewski 47 Rudnia Makakowska syn Teodora 178-3-19 454R 17 Ż MW
17 6 1847 Wieledniki Tomasz Chomutowski 4 Rudnia Średnia Medweżańska syn Mateusza i Justyny 178-3-19 454V 21 Ż MW
1 9 1847 Wieledniki Jan Smykowski 65 Rudnia Staropełczańska syn Marcina 178-3-19 454V 23 Ż MW
10 9 1847 Wieledniki Agnieszka Rychwalska 18 Rudnia Pełczanka córka Wawrzyńca i Heleny 178-3-19 454V 24 Ż MW
4 10 1847 Wieledniki Helena Nowosielecka 72 Rudnia Dewiszyn z Nowosobudzkich 178-3-19 455R 26 Ż MW
20 11 1847 Wieledniki Stefan Smykowski 75 Rudnia Staropełczańska syn Józefa 178-3-19 455R 30 Ż MW
26 11 1847 Wieledniki Teodora Smykowska 60 Rudnia Staropełczańska z Saczewów 178-3-19 455V 31 Ż MW
2 12 1847 Wieledniki Agnieszka Smykowska 30 Rudnia Staropełczańska z Rękasów 178-3-19 455V 32 Ż MW
4 9 1847 Wieledniki Kazimierz Smykowski 8 Rudnia Staropełczańska syn Piotra i Agnieszki 178-3-19 455V 33 Ż MW
8 9 1847 Wieledniki Kazimierz Smykowski 4 Rudnia Staropełczańska syn Piotra i Agnieszki 178-3-19 455V 34 Ż MW
25 10 1847 Wieledniki Mikołaj Chomutowski 1 Rudnia Średnia Medweżańska syn Teodora i Domiceli Rzewuskiej 178-3-19 455V 35 Ż MW
25 10 1847 Wieledniki Józef Szymański 6 Rudnia Jasieniec Matiowski syn Jana 178-3-19 455V 36 Ż MW
27 10 1847 Wieledniki Jan Szymański 4 Rudnia Jasieniec Matiowski syn Jana 178-3-19 455V 37 Ż MW
30 10 1847 Wieledniki Stefan Szymański 1 Rudnia Jasieniec Matiowski syn Jana 178-3-19 456R 38 Ż MW
9 1 1847 Berezne Mikołaj Michniewicz 60w Rudnia Potasznia ze starości, żona Marianna z d. Kuriata, syn Kazimierz, córka Katarzyna 171-1-13 251R 2 R Na
15 1 1847 Berezne Jan Lech 46 Rudnia Bobrowska ze słabości żołądkowej, żona Małgorzata z d. Kuriata, synowie Tomasz, Piotr i Adam, córka Teresa 171-1-13 251R 3 R Na
1 3 1847 Berezne Florian Mucharowski 1,5 Rudnia Bobrowska z odry, s. Leona i Elżbiety z d. Lech 171-1-13 252R 7 R Na
8 3 1847 Berezne Kazimierz Hnitecki 30 Rudnia Kniasielska ze słabości gorączkowej, żona Anna z d. Kuriata, synowie Mikołaj i Wincenty, córki Marianna, Franciszka i Tekla 171-1-13 252R 9 R Na
27 3 1847 Berezne Barbara Bronowicka 5/12 Rudnia Kniasielska z kaszlu, c. Marianny Bronowickiej 171-1-13 252V 10 R Na
28 3 1847 Berezne Franciszek Bronowicki 3 Rudnia Kniasielska z odry, s. Jana i Tekli z d. Pawłowskiej 171-1-13 252V 11 R Na
29 5 1847 Berezne Katarzyna Bagińska 50 Rudnia Potasznia ze starości, z d. Murawska, mąż Adam, synowie Gabriel i Klemans, córki Agnieszka i Justyna 171-1-13 253R 13 R Na
30 5 1847 Berezne Franciszka Żygadło 7 Rudnia Kniasielska z febry, c. Szymona i Marcianny z d. Żygadły 171-1-13 253R 14 R Na
14 12 1847 Berezne Marcin Bronowicki 4/52 Rudnia Kniasielska z konwulsji, s. Jana i Heleny Lech 171-1-13 254R 19 R Na
5 2 1848 Puliny Jan Borowski 30 Bostowa Rudnia ż. Marianna z Całków, syn Szymon 24 JZ 0
25 10 1848 Maciejów Jan Dziuryjuk 60 Rudnia żona Paraskiewia z Głuszków, synowie Maksym i Hilary, córki Paraskiewia, Paraskiewia 2 i Oksenia 414 13 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20414/pages/PL_1_436_414_0009.htm
10 9 1848 Krzywin Brygida Lipska 35 Rudnia Polańska zd. Gołkowska, mąż Jawow ?, 171-1-14 59R 25 R Mg
19 1 1848 Berezne Feliks Lisowski 80 Rudnia Druchowska ze starości, żona Horpyna z Rudnickich, syn Adam, córki Marianna i Prakseda 171-1-14 299R 1 R Na 0
9 4 1848 Berezne Apolonia Bronowicka 20 Rudnia Kniasielska z suchot, c. Bazylego i Melanii z d. Rudyk 171-1-14 300R 9 R Na
25 5 1848 Berezne Wincenty Gnitecki 2 Rudnia Kniasielska z suchot, s. Kazimierza i Anny z d. Kuriaty 171-1-14 300V 13 R Na
27 12 1848 Berezne Jan Kuriata 1 Rudnia Łęczyńska z gorączki, s. Kazimierza i Agnieszki z d. Bagińskiej 171-1-14 303R 29 R Na
20 11 1850 Wieledniki Zofia Kordisz 62 Rudnia Staropełczańska 62 l., wdowa po Jakubie Kordiszu 178-3-31 504V 2 Ż MW 0
20 11 1850 Wieledniki Ludwik Szatyło 2 Rudnia Hamarnia Łuhińska 2 l., matka wdowa po Macieju Szatyło z Saczewów ojciec dziecka NN 178-3-31 504V 6 Ż MW
4 12 1850 Wieledniki Mikołaj Wiszniewski 1,5 Rudnia Nowa Makakowska syn Józefa i Anny Chłań 178-3-31 504V 7 Ż MW
26 5 1851 Olewsk Teresa Kotwicka 4 Rudnia Radowelska z suchot, córka Kaspra i Katarzyny z d. Tyszeckiej 178/3/31 612V 5 Ż Na
19 1 1851 Wieledniki Maria Kościńska 5 Rudnia Barbarówka córka Gabriela i Józefy Hołodeckiej 178-3-31 504V 3 Ż MW
8 2 1851 Wieledniki Jan Goźdź 24 Rudnia Średnia Medweżańska syn Pawła 178-3-31 505R 9 Ż MW
15 2 1851 Wieledniki Feliks Bazaj 19 Rudnia Wyższa Medweżańska syn Macieja 178-3-31 505R 10 Ż MW
6 3 1851 Wieledniki Józefa Kuszkiewicz 2 Rudnia Niższa Medweżańska córka Józefa i Izabeli Daszkiewicz 178-3-31 505R 11 Ż MW
7 3 1851 Wieledniki Maria Kuszkiewicz 4 Rudnia Niższa Medweżańska córka Józefa i Izabeli Daszkiewicz 178-3-31 505R 12 Ż MW
17 3 1851 Wieledniki Junosza Lewicki 10 Rudnia Wyższa Medweżańska syn Wincentego i Julii Witkowskiej 178-3-31 505V 14 Ż MW
15 2 1851 Wieledniki Hieronim Rychwalski 6 Rudnia Staropełczańska syn Kazimierza i Katarzyny Smykowskiej 178-3-31 505V 15 Ż MW
25 2 1851 Wieledniki Wawrzyniec Rychwalski 1 Rudnia Staropełczańska syn Aleksandra i Agaty Gołub 178-3-31 505V 16 Ż MW
3 3 1851 Wieledniki Marcin Rychwalski 3,5 Rudnia Staropełczańska syn Wawrzyńca i Aleksandry Rychwalskiej 178-3-31 505V 17 Ż MW
4 3 1851 Wieledniki Stanisław Rychwalski 57 Rudnia Staropełczańska syn Ludwika 178-3-31 505V 18 Ż MW 0
22 3 1851 Wieledniki Maria Chomutowska 39 Rudnia Staromakakowska z Korenczuków 178-3-31 506R 24 Ż MW
26 3 1851 Wieledniki Elżbieta Chomutowska 3 Rudnia Staromakakowska córka Stefana i Marii 178-3-31 506R 25 Ż MW
27 3 1851 Wieledniki Ignacy Chomutowski 14 Rudnia Makakowska syn Stefana i Marii 178-3-31 506R 26 Ż MW
31 3 1851 Wieledniki Piotr Synicki 2 Rudnia Hutlanka syn Macieja i Heleny Smykowskiej 178-3-31 506R 29 Ż MW
4 8 1851 Wieledniki Adam Syczewski 1 Rudnia Hutlanka syn Bazylego i Antoniny Lisowskiej 178-3-31 506V 30 Ż MW
10 8 1851 Wieledniki Józef Linka 3/52 Rudnia Syrnica syn Antoniego i Franciszki Syczewskiej 178-3-31 506V 31 Ż MW
17 5 1851 Wieledniki Józef Galicki 1 Rudnia Barbarówka syn Bazylego i Zofii 178-3-31 506V 32 Ż MW
24 5 1851 Wieledniki Aleksander Rychwalski 40 Rudnia Staropełczańska 40 l. 178-3-31 506V 33 Ż MW
28 5 1851 Wieledniki Wincenty Żurawski 6/12 Rudnia Przebrodzka syn Daniela i Tekli z Syczewskich 178-3-31 506V 34 Ż MW 0
8 7 1851 Wieledniki Jan Kotwicki 50 Rudnia Nowa Wygnanka syn Kazimierza 178-3-31 506V 35 Ż MW
12 7 1851 Wieledniki Roman Ludwicki 1,5 Rudnia Dewiszyn syn Łukasza i Heleny 178-3-31 506V 36 Ż MW
5 8 1851 Wieledniki Prakseda Żurawska 2/52 Rudnia Przebrodzka córka Feliksa i Anny Lipickiej 178-3-31 507R 37 Ż MW
6 8 1851 Wieledniki Paweł Synicki 56 Rudnia Nowa Wygnanka syn Ignacego 178-3-31 507R 38 Ż MW
22 1 1851 Toporyszcze Franciszek Rychwalski 3 Staryki Rudnia s. wolno żyjących Jana i Anny Goleniowej 178-03-31 580V 7 Ż DM
23 2 1851 Toporyszcze Kazimierz Borowski 17/52 Rudnia Szlachowa s. nieślubny chł. Aleksandry Borowskiej 178-03-31 581R 12 Ż DM
2 3 1851 Toporyszcze Lew Kotwicki 3 Toporyska Rudnia s. wolno żyjących Macieja i Zofii z Szaciłów 178-03-31 582R 17 Ż DM
5 3 1851 Toporyszcze Helena Gągało 2 Staryki Rudnia c. wolno żyjących Łukasza i Franciszki z Wachowskich 178-03-31 582R 18 Ż DM
29 10 1851 Toporyszcze Ambroży Skórzyński 7 Borowa Rudnia s. wolno żyjących Łukasza i Marianny Mazurenko 178-03-31 585V 39 Ż DM
11 12 1851 Toporyszcze Wiktor Wachowski 1 Rudnia Szlachowa s. chł. Ignacego i Marianny Czepiel 178-03-31 586V 43 Ż DM
15 12 1851 Toporyszcze Katarzyna Czyż Borowa Rudnia c. wolno żyjących Jakuba i Teresy Mazurenko 178-03-31 586V 45 Ż DM
24 4 1853 Włodzimierz Józef Uszyński 2/12 Rudnia s. 1-dw. Marcina i Anny z Pułuchtowskich 789 75 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0039.htm
27 4 1853 Włodzimierz Maciej Ulanko 60 Rudnia chłop, żona Helena z Memeluków, syn Wojciech, córki Apolonia i Agata 789 76 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0040.htm
27 12 1854 Maciejów Franciszek Piasecki 49 Rudnia szl., żona Julianna z Winogrodzkich, synowie Jan, Adam i Polion, córka Marianna po matce prawosławni 418 21 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20418/pages/PL_1_436_418_0013.htm
4 1 1854 Olewsk Szymon Chomątowski 60 Rudnia Choczyńska z choroby nerwowej 178/3/38 709V 1 Ż Na
20 5 1854 Olewsk Piotr Siemko 3 Rudnia Bystrowska z drgawek, syn Lucjana i Anny z d. Garbowskiej 178/3/38 710R 5 Ż Na
3 2 1854 Wieledniki Agnieszka Kuriata 70 Rudnia Grabarka z Łosiów 178-3-38 572V 4 Ż MW
10 4 1854 Wieledniki Jan Kuriata 70 Rudnia Średnia Medweżańska syn Pawła 178-3-38 573R 8 Ż MW
11 4 1854 Wieledniki Andrzej Targoni 50 Rudnia Średnia Medweżańska syn Romana 178-3-38 573R 9 Ż MW
13 5 1854 Wieledniki Anastazja Hutnik 73 Rudnia Średnia Medweżańska z Galickich 178-3-38 573R 10 Ż MW
14 5 1854 Wieledniki Jan Węgłowski 4 Rudnia Zletyńska syn Mikołaja i Anny Chomutowskiej 178-3-38 573R 11 Ż MW
20 2 1854 Wieledniki Marianna Soczew 73 Rudnia Hutlanka z Malców 178-3-38 573R 12 Ż MW
22 5 1854 Wieledniki Aleksandra Sodyl 29 Rudnia Przebrodzka z Majsurczyków 178-3-38 573V 13 Ż MW
31 5 1854 Wieledniki Tomasz Chomutowski 50 Rudnia Średnia Medweżańska syn Jana 178-3-38 573V 15 Ż MW
15 6 1854 Wieledniki Stanisław Sodyl 5/52 Rudnia Przebrodzka syn Antoniego i Aleksandry Majerczyk 178-3-38 573V 17 Ż MW
3 8 1854 Wieledniki Jan Syczewski 55 Rudnia Duby syn Klemensa 178-3-38 574R 20 Ż MW
17 4 1854 Wieledniki Józef Chomutowski 47 Rudnia Zletyńska syn Pawła 178-3-38 574R 22 Ż MW
25 4 1854 Wieledniki Anna Chomutowska 62 Rudnia Zletyńska z Garbowskich 178-3-38 574R 23 Ż MW 0
21 3 1854 Wieledniki Łukasz Goźdź 55 Rudnia Łuhińska syn Jana 178-3-38 574R 24 Ż MW
8 4 1854 Wieledniki Aleksander Goźdź 1 Rudnia Łuhińska syn Jana i Marii 178-3-38 574R 25 Ż MW
7 9 1854 Wieledniki Tekla Sodyl 55 Rudnia Przebrodzka ze Szlagów 178-3-38 574V 27 Ż MW
27 9 1854 Wieledniki Jan Żurawski 2/12 Rudnia Przebrodzka syn Feliksa i Anny Lipickiej 178-3-38 574V 28 Ż MW
7 9 1854 Wieledniki Jan Zieleziński 1,5 Rudnia Bokijewska syn Mikołaja i Marii Komelikowskiej 178-3-38 574V 29 Ż MW
9 9 1854 Wieledniki Bazyli Smykowski 1 Rudnia Staropełczańska syn Pawła i Tekli Rychwalskiej 178-3-38 574V 30 Ż MW
29 11 1854 Wieledniki Piotr Szatiło 10 Rudnia Barbarówka syn Ignacego i Matrony 178-3-38 575R 32 Ż MW
10 12 1854 Wieledniki Justyn Lewicki 57 Rudnia Wyższa Medweżańska syn Mikołaja 178-3-38 575R 34 Ż MW
16 1 1855 Wiszenki Tekla Ossowska 55 Rudnia Rożyszczska chł., panna 777 36 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0020.htm
17 6 1855 Wiszenki Szymon Rusiankiewicz 70 Rudnia Rożyszczska chłop, wdowiec, syn Marcin, córka Anna 777 41 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0022.htm
27 6 1855 Wiszenki Stanisław Osowski 3/4 Rudnia Rożyszczska s. chł. Tomasza i Julianny z Suproniuków 777 42 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0023.htm
1 7 1855 Wiszenki Karolina Zejnc 14 Rudnia Rożyska c. obcokrajowców Antoniego i Apolonii z d. Zejbsten 777 42 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0023.htm
5 9 1855 Wiszenki Antoni Zejn 4 Rudnia Rożyszczska s. cudzoziemców Antoniego i Apolonii z d. Zeibten 777 46 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0025.htm
10 11 1855 Wiszenki Tomasz Ossowski 50 Rudnia Rożyszczska chłop, żona Helena z Pupruniuków, syn Andrzej, córki Ewa, Marianna i Teresa 777 48 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0026.htm
16 1 1856 Wiszenki Stefan Supruniak 3 Rudnia Rożyska s. chł. Aleksandra i Marianny z Bączkowskich 778 42 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20778/pages/PL_1_436_778_0024.htm
2 1 1857 Olewsk Oksana Żołnierczuk 20 Rudnia Perżańska z bólu wewnętrznego, c. Jana i Katarzyna z d. Smyk 178-3-126 799V 1 Ż Na
20 1 1857 Olewsk Wincenty Rękas 85 Rudnia Zamysłowska ze zniedołężnienia, ż. Oksana, synowie Józef i Bazyli, córka Marianna 178-3-126 800R 3 Ż Na
27 11 1858 Wieledniki Tomasz Malec 39 Rudnia Średnia Medweżańska 178-3-50 624V 1 Ż MW
27 11 1858 Wieledniki Tomasz Malec 40 Rudnia Jasieniec Matiowski 178-3-50 624V 5 Ż MW 0
4 1 1858 Olewsk Marianna Lech 30 Rudnia Lwa z wewnątrznego osłabienia, z d. Lech, mąż Jan Lech, córki Aniela, Anna i Marcela 178-3-128 186v 3 Ż Na
2 7 1859 Olewsk Marianna Chomątowska 30 Rudnia Choczyńska z porodu, z d. Sochowiecka, mąż Kazimierz Chomątowski, syn Józef, córki Tekla i Ewa 178/3/50 774V 10 Ż Na
29 7 1859 Olewsk Jakub Kotwicki 5 Rudnia Radowelska z padaczki, syn Jana i Marianny z d. Rękas 178/3/50 775R 12 Ż Na
28 11 1859 Olewsk Małgorzata Laszewicz 40 Rudnia Zolnia z choroby piersiowej, z d. Boczkowska, mąż Fabian Laszewicz, synowie Stefan, Stanisław, Antoni i Franciszek, córki Rozalia, Antonina, Zofia i Magdalena 178/3/50 775R 13 Ż Na
26 3 1859 Wieledniki Jacek Smykowski 1 Rudnia Hutlanka syn Jana i Barbary Kordis 178-3-50 625R 7 Ż MW
25 3 1859 Wieledniki Cyprian Rychwalski 1 Rudnia Pełczanka syn Symeona i Domiceli Kotwickiej 178-3-50 625R 8 Ż MW
4 2 1859 Wieledniki Apolonia Rychwalska 55 Rudnia Wygnanka z Syczewskich 178-3-50 625R 10 Ż MW
2 3 1859 Wieledniki Prakseda Linkiewicz 55 Rudnia Duby mąż Roman, z Łosisoków? 178-3-50 625R 11 Ż MW
29 3 1859 Wieledniki Aniela Syczewska 7 Rudnia Hutlanka córka Bazylego iAntoniny z Lisowskich 178-3-50 625V 13 Ż MW
30 3 1859 Wieledniki Anna Syczewska 2 Rudnia Hutlanka córka Macieja i Heleny z Baszyńskich 178-3-50 625V 14 Ż MW
26 4 1859 Wieledniki Franciszek Kaliński 2/12 Rudnia Jasieniec Chłuplański syn Karola i Anastazji z Bąkowskich 178-3-50 625V 16 Ż MW
3 2 1859 Wieledniki Eudokia Syczewska 50 Rudnia Hamarnia Łuhińska z Rychwalskich 178-3-50 626R 19 Ż MW
4 2 1859 Wieledniki Apolonia Rychwalska 53 Rudnia Wygnanka z Syczewskich 178-3-50 626R 20 Ż MW
30 7 1859 Wieledniki Paweł Goźdź 89 Rudnia Łuhinkowska syn Jana 178-3-50 626R 22 Ż MW
14 7 1859 Wieledniki Julianna Nowosielecka 3/52 Rudnia Bokijewska córka Benedykta i Justyny 178-3-50 626R 23 Ż MW
1 9 1859 Wieledniki Wiktoria Sodel 3 Rudnia Przebrodzka córka Antoniego i Marianny Lipickiej 178-3-50 626V 26 Ż MW
8 6 1859 Wieledniki Franciszek Wołosiuk 65 Rudnia Jasieniec Matiowski syn Jana 178-3-50 626V 27 Ż MW
16 11 1859 Wieledniki Józef Linkiewicz 1 Rudnia Syrnica syn Mikołaja i Teofili Garnaw 178-3-50 626V 29 Ż MW
11 11 1859 Wieledniki Domicela Rychwalska 35 Rudnia Staropełczańska z Kotwickich 178-3-50 627R 31 Ż MW
30 11 1859 Wieledniki Anna Smykowska 6/12 Rudnia Pełczanka syn Pawła i Tekli z Rychwalskich 178-3-50 627R 32 Ż MW
22 11 1859 Wieledniki Anastazja Smykowska 68 Rudnia Staropełczańska z Jurkowskich 178-3-50 627R 33 Ż MW
27 12 1859 Wieledniki Tomasz Rypiński 2/52 Rudnia Pełczanka syn Rocha i Teodory Rychwalskiej 178-3-50 627R 34 Ż MW
1 12 1859 Wieledniki Jakub Goźdź 60 Rudnia Wierzchnia Medweżańska syn Piotra 178-3-50 627R 35 Ż MW
27 4 1860 Wiszenki Marianna Firczuk 62 Rudnia chł., wdowa po Jakubie 781 43 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20781/pages/PL_1_436_781_0023.htm
8 9 1860 Wiszenki Wincenty Supruniuk 43 Rudnia chłop, żona Oksenia 781 45 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20781/pages/PL_1_436_781_0024.htm
12 3 1862 Kazimierka Anastazja Zabłocka 70 Rudnia od starości, wolna, z d. Kowalczuk, wdowa, synowie Paweł i Mikołaj 887 200 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0108.htm
2 2 1863 Szumsk Michał Sawicki 2 Rudnia Antonowiecka rodz. Józef i Marcjanna zd. Soroczyńska 245-1-21 217R 6 R RK
22 2 1863 Wieledniki Wawrzyniec Chomutowski 75 Rudnia Średnia Medweżańska syn Jana 178-3-56 18V 3 Ż MW 0
10 2 1863 Wieledniki Marianna Lisowska 3 Rudnia Wygnanka syn Antoniego i Ewy z Jurkowskich 178-3-56 19R 5 Ż MW
25 3 1863 Wieledniki Domicela Smykowska 1 Rudnia Wygnanka córka Stanisława i Małgorzaty 178-3-56 19R 6 Ż MW
27 3 1863 Wieledniki Jan Glioz 6/12 Rudnia Dewiszyn syn Tomasza i Anastazji z Chomutowskich 178-3-56 19R 10 Ż MW
4 2 1863 Wieledniki Marianna Rychwalska 18 Rudnia Staropełczańska córka Wawrzyńca i Aleksandry 178-3-56 19V 11 Ż MW
21 3 1863 Wieledniki Domicela Smykowska 3/12 Rudnia Pełczanka córka Bartłomieja i heleny z Rychwalskich 178-3-56 19V 14 Ż MW
28 6 1863 Wieledniki Andrzej Smykowski 65 Rudnia Średnia Medweżańska syn Stefana 178-3-56 19V 16 Ż MW
11 7 1863 Wieledniki Piotr Żurawski 1 Rudnia Zletyńska syn Jerzego i Katarzyny z Wengłowskich 178-3-56 20R 18 Ż MW
5 5 1863 Wieledniki Marcin Sodel 3/12 Rudnia Przebrodzka syn Kazimierza i Anny 178-3-56 20R 19 Ż MW 0
2 7 1863 Wieledniki Agata Żurawska 3 Rudnia Przebrodzka córka Piotra i Marianny 178-3-56 20R 20 Ż MW
2 7 1863 Wieledniki Jan Sodyl 5 Rudnia Przebrodzka syn Mikołaja i Katarzyny 178-3-56 20R 21 Ż MW
5 7 1863 Wieledniki Grzegorz Sodyl 3/52 Rudnia Przebrodzka syn Mikołaja i Katarzyny 178-3-56 20R 22 Ż MW
1 9 1863 Wieledniki Józef Rychwalski 1,5 Rudnia Wygnanka syn Jana i Aleksandry z Syczewskich 178-3-56 20V 24 Ż MW
10 9 1863 Wieledniki Jan Jurkowski 2 Rudnia Wygnanka syn Jana i Praksedy z Konopackich 178-3-56 20V 25 Ż MW
4 9 1863 Wieledniki Krystyna Rychwalska 10 Rudnia Wygnanka córka Teodora i Eufrozyny 178-3-56 20V 26 Ż MW
5 8 1863 Wieledniki Wincenty Żurawski 72 Rudnia Hutlanka syn Juliana 178-3-56 21R 30 Ż MW
21 12 1863 Wieledniki Franciszka Ligocka 25 Rudnia Makakowska? z Barowskich 178-3-56 21V 35 Ż MW 0
22 9 1864 Wiszenki Dominik Ziembowski 28 Rudnia w.ż., żona Franciszka z Olszewskich, synowie Michal i Kajetan, córka Paulina 784 52 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0027.htm
5 10 1864 Wiszenki Paulina Ziembowska 6 Rudnia c.w.ż. wdowy Franciszki z Olszewskich 784 53 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0028.htm
16 2 1864 Szumsk Michał Sawicki 5/12 Rudnia Antonowiecka rodz. Józef i Karolina zd. Soroczyńska 245-1-21 201R 15 R RK
3 3 1864 Wieledniki Feliks Wengłowski 1 Rudnia Zletyńska syn Hilarego i Marianny 178-3-56 38R 5 Ż MW
4 3 1864 Wieledniki Wincenty Szatiło 1,5 Rudnia Barbarówka syn Stefana Teresy 178-3-56 38R 6 Ż MW
27 3 1864 Wieledniki Wincenty Lewicki 53 Rudnia Wierzchnia Medweżańska syn Mikołaja 178-3-56 38R 8 Ż MW
5 1 1864 Wieledniki Stanisław Rychwalski 4 Rudnia Staropełczańska syn Karola i Ewy 178-3-56 38V 11 Ż MW
23 2 1864 Wieledniki Tekla Smykowska 40 Rudnia Staropełczańska z Rychwalskich 178-3-56 38V 13 Ż MW
1 3 1864 Wieledniki Franciszka Synicka 1 Rudnia Hutlanka córka Ignacego i Pawliny 178-3-56 38V 14 Ż MW
22 4 1864 Wieledniki Tekla Żurawska 70 Rudnia Jasieniec Matiowski z Żuków 178-3-56 39R 16 Ż MW 0
1 4 1864 Wieledniki Helena Zielezińska 35 Rudnia Bokijewska z Bazajów 178-3-56 39R 17 Ż MW
3 1 1864 Wieledniki Agnieszka Czerkas 70 Rudnia Makakowska 70 l. 178-3-56 39V 21 Ż MW
3 1 1864 Wieledniki Stanisław Jurkowski 15 Rudnia Łuhinkowska imiona rodziców Teodor i Eufrozyna Marianna podkreślone 178-3-56 39V 22 Ż MW
5 1 1864 Wieledniki Krystyna Rychwalska 9 Rudnia Wygnanka syn Teodora i Eufrozyny 178-3-56 39V 23 Ż MW
13 2 1864 Wieledniki Stefan Szrubowicz 6 Rudnia Wygnanka syn Bazylego i Eufrozyny 178-3-56 39V 25 Ż MW
25 3 1864 Wieledniki Franciszka Synicka 2 Rudnia Hutlanka córka Gracjana i Pawliny 178-3-56 40R 31 Ż MW
10 4 1864 Wieledniki Marianna Rychwalska 3 Rudnia Wygnanka córka Grzegorza i Anny 178-3-56 40R 33 Ż MW
30 4 1864 Wieledniki Augustyn Jurkowski 6 Rudnia Wygnanka syn Łukasza i Marianny 178-3-56 40V 34 Ż MW
1 5 1864 Wieledniki Grzegorz Jurkowski 2 Rudnia Wygnanka syn Łukasza i Marianny 178-3-56 40V 35 Ż MW
4 5 1864 Wieledniki Agata Lisowska 1 Rudnia Wygnanka córka Teodora i Eudoksji 178-3-56 40V 36 Ż MW
5 5 1864 Wieledniki Stanisław Smykowski 6/12 Rudnia Wygnanka syn Wawrzyńca i Ewy z Synickich 178-3-56 40V 37 Ż MW
10 5 1864 Wieledniki Grzegorz Góźdź 5 Rudnia Wygnanka syn Stanisława i Agaty 178-3-56 40V 38 Ż MW
10 5 1864 Wieledniki Katarzyna Rychwalski 9 Rudnia Wygnanka córka Jana i Aleksandry 178-3-56 40V 39 Ż MW
10 5 1864 Wieledniki Jan Rypiński 1 Rudnia Pełczanka syn Gabriela i Franciszki 178-3-56 40V 40 Ż MW
15 5 1864 Wieledniki Franciszka Rypińska 2 Rudnia Pełczanka córka Jakuba i Marianny 178-3-56 41R 41 Ż MW
12 5 1864 Wieledniki Barbara Chomutowska 30 Rudnia Medweżańska z Całków 178-3-56 41R 43 Ż MW
4 5 1864 Wieledniki Jan Rychwalski Rudnia Staropełczańska syn Jakuba i Tekli 178-3-56 41V 48 Ż MW 0
12 7 1864 Wieledniki Józef Syczewski 8 Rudnia Hutlanka syn Stefana i Tekli 178-3-56 41V 50 Ż MW
20 7 1864 Wieledniki Prakseda Syczewska 6/12 Rudnia Hutlanka córka Grzegorza i Pawliny 178-3-56 41V 51 Ż MW
3 5 1864 Wieledniki Teresa Lisowska 6 Rudnia Wygnanka córka Teodora i Jadwigi 178-3-56 41V 52 Ż MW
7 5 1864 Wieledniki Adam Lisowski 4 Rudnia Wygnanka syn Teodora i jadwigi 178-3-56 42R 53 Ż MW
13 9 1864 Wieledniki Helena Białocka 35 Rudnia Biłka z Sosnowskich 178-3-56 42R 55 Ż MW
15 11 1864 Wieledniki Jan Gołembiowski 70 Rudnia Dewiszyn syn Kazimierza 178-3-56 42V 59 Ż MW
17 11 1864 Wieledniki Bazyli Żurawski 4 Rudnia Przebrodzka syn Piotra i Marianny z Linkiewiczów 178-3-56 42V 60 Ż MW
21 12 1864 Wieledniki Michał Żurawski 6/12 Rudnia Przebrodzka syn Marcina i Marianny 178-3-56 43R 66 Ż MW
14 4 1865 Żytomierz Jan Kenda 72 Futor Stara Rudnia ze starości, 1-dw., zostawił synów: Piotra Jana i Aleksandra oraz córki:Rozalię i Agatę 178-3-61 144V 96 Ż DG
3 1 1865 Wieledniki Antoni Sodyl 44 Rudnia Przebrodzka 178-3-56 60V 4 Ż MW
5 1 1865 Wieledniki Marianna Sodyl 1 Rudnia Przebrodzka córka Antoniego i Marianny 178-3-56 60V 5 Ż MW
6 1 1865 Wieledniki Łukasz Borowski 75 Rudnia Wyższa Medweżańska 178-3-56 61R 6 Ż MW
18 2 1865 Wieledniki Zofia Dworecka 80 Rudnia Zletyńska z Chomutowskich 178-3-56 61V 11 Ż MW
13 3 1865 Wieledniki Jan Renkas 10 Rudnia Wygnanka syn Teodora i Justyny Biernackiej 178-3-56 62R 16 Ż MW
20 6 1865 Wieledniki Marcela Goźdź 3/12 Rudnia Jasieniec Matiowski córka Teodora i Marianny 178-3-56 62V 23 Ż MW
24 6 1865 Wieledniki Teresa Goźdź 5/12 Rudnia Jasieniec Matiowski córka Bonifacego i Marianny 178-3-56 62V 24 Ż MW
14 8 1865 Wieledniki Faustyn Zieleziński 55 Rudnia Bokijewska 178-3-56 62V 26 Ż MW
25 8 1865 Wieledniki Mikołaj Rychwalski 2 Rudnia Wygnanka syn Tomasza i Marianny 178-3-56 63R 27 Ż MW
26 9 1865 Wieledniki Eudokia Renkas 6/12 Rudnia Wygnanka córka Jakuba i Franciszki z Rychwalskich 178-3-56 63R 28 Ż MW
10 11 1866 Żytomierz Aniela Perehuda 20 Stara Rudnia z suchot, panna 178-3-63 144R 355 Ż DG 234
4 1 1866 Wieledniki Grzegorz Chomutowski 2 Rudnia Średnia Medweżańska syn Aleksandra i Barbary z Całków 178-3-56 78V 3 Ż MW
18 1 1866 Wieledniki Ewa Żurawska 1 Rudnia Przebrodzka córka Piotra i Marianny z Linkowskich 178-3-56 78V 4 Ż MW
30 1 1866 Wieledniki Marianna Chomutowska 1 Rudnia Średnia Medweżańska córka Romana i Marianny z Całków 178-3-56 78V 5 Ż MW
19 2 1866 Wieledniki Agnieszka Szemiet 65 Rudnia Barbarówka z Szatiłów 178-3-56 79R 8 Ż MW
4 3 1866 Wieledniki Dominik Synicki 4 Rudnia Jasieniec Chłuplański syn Ignacego i Petroneli 178-3-56 79R 9 Ż MW
16 3 1866 Wieledniki Piotr Chomutowski 8 Rudnia Średnia Medweżańska syn Aleksandra i Barbary z Całków 178-3-56 79R 12 Ż MW
29 3 1866 Wieledniki Adam Chomutowski 45 Rudnia Średnia Medweżańska syn Laurentego 178-3-56 79R 13 Ż MW
30 3 1866 Wieledniki Marianna Synicka 5 Rudnia Jasieniec Chłuplański córka Franciszka i Zofii ze Smykowskich 178-3-56 79V 14 Ż MW
25 4 1866 Wieledniki Józef Gołembiowski 4/12 Rudnia Dewiszyn syn Jana i Katarzyny z Synickich 178-3-56 79V 16 Ż MW
17 7 1866 Wieledniki Mikołaj Chomutowski 4 Rudnia Średnia Medweżańska syn Macieja i Barbary z Zielezińskich 178-3-56 79V 19 Ż MW
1 10 1866 Wieledniki Aniela Goźdź 3 Rudnia Wyższa Medweżańska córka Ludwika i Julianny 178-3-56 80R 22 Ż MW
30 10 1866 Wieledniki Wincenty Szatiło 40 Rudnia Dewiszyn syn Jana 178-3-56 80R 24 Ż MW
20 12 1866 Wieledniki Marianna Szatiło 2 Rudnia Barbarówka córka Stefana i Teresy z Chomutowskich 178-3-56 80V 26 Ż MW
26 12 1866 Wieledniki Karol Strzałkowski 57 Rudnia Zletyńska syn Zacharego 178-3-56 80V 27 Ż MW
13 2 1867 Wieledniki Teofila Synicka 1 Rudnia Wygnanka córka Adama i Teresy z Lisowskich 178-3-56 97V 2 Ż MW
25 3 1867 Wieledniki Anna Wiszniewska 60 Rudnia Makakowska 60 l., córka Tomasza i Agaty Borowskich, nazwisko z 1-szego małżeństwa Kobylińska, z 2-giego Borowska, z 3-go Wiszniewska 178-3-56 97V 4 Ż MW
15 5 1867 Wieledniki Józef Zieleziński 6 Rudnia Bokijewska syn Stanisława i Eudoksji z Synickich 178-3-56 98R 8 Ż MW
17 5 1867 Wieledniki Ambroży Rychwalski 69 Rudnia Pełczańska syn Jana 178-3-56 98R 10 Ż MW
19 5 1867 Wieledniki Marcin Rychwalski 60 Rudnia Pełczańska 178-3-56 98R 11 Ż MW
20 5 1867 Wieledniki Franciszek Rychwalski 1,5 Rudnia Pełczańska syn Łukasza i Kamili 178-3-56 98V 12 Ż MW
23 5 1867 Wieledniki Marianna Rypińska 32 Rudnia Pełczańska z Rychwalskich 178-3-56 98V 13 Ż MW
2 8 1867 Wieledniki Łukasz Sodyl 67 Rudnia Przebrodzka syn Jana 178-3-56 98V 16 Ż MW
24 8 1867 Wieledniki Anna Sodyl 59 Rudnia Przebrodzka wdowa po Łukaszu Sodyl, z Gołubów 178-3-56 99R 17 Ż MW
12 11 1867 Wieledniki Małgorzata Strzałkowska 51 Rudnia Zletyńska wdowa po Karolu Strzałkowskim, z Czaplickich 178-3-56 99R 18 Ż MW
1 12 1867 Wieledniki Tekla Binkowska 37 Rudnia Zletyńska żona Pawła Binkowskiego, z Dworeckich 178-3-56 99R 20 Ż MW
2 1 1868 Wieledniki Andrzej Jurkowski 5 Rudnia Wygnanka syn Jana i Praksedy 178-3-56 114V 1 Ż MW
9 2 1868 Wieledniki Katarzyna Chomutowska 45 Rudnia Makakowska 45 l., żona Józefa Chomutowskiego, z Konopackich 178-3-56 114V 5 Ż MW
10 2 1868 Wieledniki Józef Chomutowski 50 Rudnia Makakowska 50 l. wdowiec po Katarzynie z Konopackich 178-3-56 115R 6 Ż MW
13 2 1868 Wieledniki Gabriel Zieleziński 28 Rudnia Bokijewska syn Grzegorza i Anny z Kuleszów? 178-3-56 115R 8 Ż MW
15 2 1868 Wieledniki Marcin Rychwalski 49 Rudnia Staropełczańska syn Mikołaja 178-3-56 115R 9 Ż MW
21 2 1868 Wieledniki Bazyli Linkiewicz 45 Rudnia Syrnica 178-3-56 115V 10 Ż MW
6 3 1868 Wieledniki Aniela Goźdź 4 Rudnia Wyższa Medweżańska córka Teodora i Marianny z Szatiłów 178-3-56 115V 12 Ż MW
21 4 1868 Wieledniki Stanisław Goźdź 55 Rudnia Łuhinkowska żona Agata z Chomutowskich 178-3-56 115V 14 Ż MW
15 5 1868 Wieledniki Aniela Goźdź 5 Rudnia Jasieniec córka Teodora i Franciszki 178-3-56 116R 16 Ż MW
25 5 1868 Wieledniki Piotr Całka 1 Rudnia Jasieniec syn Romana i Petroneli 178-3-56 116R 17 Ż MW
30 6 1868 Wieledniki Jan Rychwalski 1,5 Rudnia Pełczańska syn Józefa i Marty 178-3-56 116R 19 Ż MW 0
30 7 1868 Wieledniki Franciszek Smykowski 2 Rudnia Staropełczańska syn Łukasza i Anny 178-3-56 116R 20 Ż MW
1 8 1868 Wieledniki Marianna Rychwalska 1 Rudnia Staropełczańska córka Jakuba i Tekli 178-3-56 116V 21 Ż MW
10 8 1868 Wieledniki Jan Rychwalski 1 Rudnia Staropełczańska syn Tomasza i Domiceli 178-3-56 116V 24 Ż MW
23 9 1868 Wieledniki Józef Syczewski 2 Rudnia Czerwonka syn Kacpra i Tekli 178-3-56 116V 26 Ż MW
24 9 1868 Wieledniki Tekla Wengłowska 3 Rudnia Zletyńska syn Kazimierza i Marianny 178-3-56 116V 27 Ż MW
5 11 1868 Wieledniki Anna Rypińska 14 Rudnia Pełczańska córka Jakuba i Marianny 178-3-56 117R 30 Ż MW
10 11 1868 Wieledniki Stefan Smykowski 1 Rudnia Staropełczańska syn Franciszka i Elzbiety 178-3-56 117R 31 Ż MW
30 11 1868 Wieledniki Kamila Rychwalska 50 Rudnia Pełczańska żona Wawrzyńca Rychwalskiego, z Kordyszów 178-3-56 117R 32 Ż MW
1 1 1869 Wieledniki Anastazja Rychwalska 1 Rudnia Pełczańska 178-3-56 139V 1 Ż MW
4 1 1869 Wieledniki Gabriel Smykowski 40 Rudnia Pełczańska 178-3-56 139V 2 Ż MW 0
6 1 1869 Wieledniki Bazyli Jurkowski 78 Rudnia Wygnanka 178-3-56 139V 3 Ż MW
10 1 1869 Wieledniki Bonifacy Goźdź 45 Rudnia Jasieniec Matiowski 178-3-56 139V 4 Ż MW
23 2 1869 Wieledniki Małgorzata Goźdź 42 Rudnia Jasieniec Matiowski z Rychwalskich 178-3-56 140R 10 Ż MW
12 3 1869 Wieledniki Klemens Sodyl 46 Rudnia Przebrodzka syn Symeona 178-3-56 140V 13 Ż MW
20 3 1869 Wieledniki Józef Żurawski 1 Rudnia Przebrodzka syn Feliksa i Anny z Lipskich 178-3-56 140V 14 Ż MW
23 3 1869 Wieledniki Ludwika Zubowicz 50 Rudnia Pełczanka 178-3-56 140V 15 Ż MW
30 3 1869 Wieledniki Anastazja Rychwalska 6/12 Rudnia Pełczanka córka Łukasza i Kamili z Kordiszów 178-3-56 140V 16 Ż MW
9 4 1869 Wieledniki Justyna Synicka 48 Rudnia Wygnanka z Rychwalskich 178-3-56 140V 17 Ż MW
18 4 1869 Wieledniki Rozalia Synicka 50 Rudnia Wygnanka z Baczyńskich 178-3-56 141R 18 Ż MW 0
4 8 1869 Wieledniki Tekla Rychwalska 3 Rudnia Łuhinkowska córka Franciszka i Marianny z Chomutowskich 178-3-56 141V 23 Ż MW
27 9 1869 Wieledniki Ewa Chomutowska 80 Rudnia Średnia Medweżańska 80 l., wdowa po Wawrzyńcu 178-3-56 141V 25 Ż MW
1 11 1869 Wieledniki Antonina Synicka 40 Rudnia Łochnica mąż zmarłej Bonifacy 178-3-56 142R 30 Ż MW
29 11 1869 Wieledniki Piotr Smykowski 6/12 Rudnia Pełczańska syn Gracjana i Franciszki z Rychwalskich 178-3-56 142R 31 Ż MW
4 1 1870 Wieledniki Agata Goźdź 65 Rudnia Łuhinkowska wdowa po Stanisławie Goźdź, córka Szczepana i Anny 178-3-56 161R 1 Ż MW
12 2 1870 Wieledniki Domicela Chomutowska 50 Rudnia Średnia Medweżańska żona Demetriusza Chomutowskiego, z Drozdów, córka Bazylego i Praksedy 178-3-56 161R 4 Ż MW
18 2 1870 Wieledniki Katarzyna Żurawska 2 Rudnia Przebrodzka córka Jana i Marianny z Siwkowskich 178-3-56 161V 6 Ż MW
26 3 1870 Wieledniki Anna Wengłowska 60 Rudnia Zletyńska córka Jana i Antoniny z Chomutowskich 178-3-56 161V 7 Ż MW
10 4 1870 Wieledniki Łukasz Smykowski 47 Rudnia Staropełczańska żona Anna Smykowska, syn Jana i Anastazji 178-3-56 162R 9 Ż MW
12 4 1870 Wieledniki Marianna Werżańska 12 Rudnia Pełczańska córka Gabriela i Floriany 178-3-56 162R 10 Ż MW
14 4 1870 Wieledniki Jan Smykowski 2 Rudnia Staropełczańska syn Grzegorza i Franciszki 178-3-56 162R 11 Ż MW
18 4 1870 Wieledniki Grzegorz Smykowski 3 Rudnia Hutlanka syn Pawła i Anny 178-3-56 162R 12 Ż MW
24 4 1870 Wieledniki Piotr Smykowski 2 Rudnia Staropełczańska syn Benedykta i Anny 178-3-56 162R 13 Ż MW
28 4 1870 Wieledniki Dominik Linkiewicz 90 Rudnia Syrnica wdowiec po Aleksandrze z Lipskich, syn Tomasza i Tatiany 178-3-56 162V 14 Ż MW
15 5 1870 Wieledniki Jan Rychwalski 6/12 Rudnia Łuhinkowska syn Franciszka i Marianny 178-3-56 162V 16 Ż MW
20 5 1870 Wieledniki Jan Chomutowski 70 Rudnia Zletyńska żona Feliksa z Korczyńskich 178-3-56 163R 18 Ż MW
24 5 1870 Wieledniki Marianna Wengłowska 3 Rudnia Zletyńska córka Adama i Marianny z Kuczyńskich 178-3-56 163R 19 Ż MW
10 6 1870 Wieledniki Michał Goźdź 4 Rudnia Łuhinkowska syn Jana i Justyny 178-3-56 163R 21 Ż MW 0
19 7 1870 Wieledniki Justyna Linkiewicz 21 Rudnia Syrnica żona Atanazego Linkiewicza, z Chomutowskich, córka Adama i Marianny 178-3-56 163V 24 Ż MW
14 9 1870 Wieledniki Katarzyna Lewicka 50 Rudnia Wierzchnia Medweżańska wdowa po Justynie Lewickim, z Staszniewiczów, córka Piotra i Anny 178-3-56 163V 25 Ż MW
16 9 1870 Wieledniki Aniela Podolska 3 Rudnia Zletyńska córka Ignacego i Konstancji 178-3-56 164R 26 Ż MW
22 12 1870 Wieledniki Karol Mroczek 49 Rudnia Dewiszyn żona Katarzyna, prawosławna, syn Mikołaja i Teresy 178-3-56 164V 31 Ż MW
2 4 1871 Wieledniki Wiktoria Jurkowska 2 Rudnia Łuhinkowska córka Jana i Domiceli z Syczewskich 178-3-56 186R 6 Ż MW
1 5 1871 Wieledniki Atanazy Linkiewicz 24 Rudnia Syrnica żona Justyna z Chomutowskich, syn Teodora i Agaty 178-3-56 186R 8 Ż MW
3 9 1871 Wieledniki Anastazja Smykowska 40 Rudnia Pełczańska żona Symeona Smykowskiego, z Draczewskich, córka Klemensa 178-3-56 186V 11 Ż MW
11 11 1871 Wieledniki Katarzyna Wengłowska 60 Rudnia Zletyńska mąż Grzegorz Wengłowski, córka Pawła i Anny Chomutowskich 178-3-56 187R 15 Ż MW
15 11 1871 Wieledniki Wiktoria Galicka 3/12 Rudnia Pełczańska córka Jana i Franciszki ze Smykowskich 178-3-56 187R 16 Ż MW
18 11 1871 Wieledniki Eufrozyna Rychwalska 60 Rudnia Pełczańska wdowa po Teodorze Rychwalskim, córka Michała i Ewy 178-3-56 187V 17 Ż MW
19 11 1871 Wieledniki Józef Rychwalski 45 Rudnia Pełczańska żona Marta ze Smykowskich, syn Macieja i Anny 178-3-56 187V 18 Ż MW
7 9 1872 Szumsk Antonina Sawicka 18 Rudnia Antonowiecka z gruźlicy, c. mieszczan Józefa i Marianny Soroczyńskiej 01-226 61R 106 T DM 378
7 1 1872 Wieledniki Domicela Konopacka 60 Rudnia Wygnanka wdowa po Konradzie Konopackim, córka Jana i Rozalii 178-3-56 204R 3 Ż MW
9 1 1872 Wieledniki Bazyli Jurkowski 33 Rudnia Wygnanka syn Bazylego i Marianny z Rychwalskich 178-3-56 204R 4 Ż MW
9 1 1872 Wieledniki Andrzej Jurkowski 6 Rudnia Wygnanka syn Jana i Praksedy z Konopackich 178-3-56 204R 5 Ż MW
21 1 1872 Wieledniki Stefania Linkiewicz 3 Rudnia Syrnica córka Eustachego i Julianny z Chomutowskich 178-3-56 205R 10 Ż MW
22 1 1872 Wieledniki Gabriel Linkiewicz 3 Rudnia Syrnica syn Jana i Małgorzaty ze Strzałkowskich 178-3-56 205R 11 Ż MW
22 1 1872 Wieledniki Franciszek Linkiewicz 4 Rudnia Syrnica syn Jana i Małgorzaty ze Strzałkowskich 178-3-56 205R 12 Ż MW
23 1 1872 Wieledniki Szczepan Linkiewicz 1 Rudnia Syrnica syn Stanisława i Paraskiewy z Jagórowskich? 178-3-56 205R 13 Ż MW
25 1 1872 Wieledniki Jan Syczewski 8 Rudnia Duby syn Grzegorza i Anny z Zielezińskich 178-3-56 205R 14 Ż MW
28 1 1872 Wieledniki Aniela Chomutowska 2 Rudnia Zletyńska córka Karola i Agnieszki Wengłowskich 178-3-56 205R 15 Ż MW
5 2 1872 Wieledniki Katarzyna Latonek? 70 Rudnia Duby mąż Jan Latonek?, z Sodylów, córka Szczepana i Marianny 178-3-56 205V 18 Ż MW
9 2 1872 Wieledniki Józef Synicki 1 Rudnia Barbarówka syn Ignacego i Matrony z Chomutowskich 178-3-56 206R 21 Ż MW
21 4 1872 Wieledniki Katarzyna Wiszniewska 90 Rudnia Makakowska wdowa 178-3-56 206aR 32 Ż MW
10 5 1872 Wieledniki Domicela Chomutowska 50 Rudnia Średnia Medweżańska żona Teodora, córka Romana i Marianny z Całków 178-3-56 206aR 33 Ż MW 0
18 6 1872 Wieledniki Józef Malec Rudnia Średnia Medweżańska syn Tomasza i Marianny z Chomutowskich 178-3-56 206aV 34 Ż MW
29 6 1872 Wieledniki Piotr Ludwicki 40 Rudnia Średnia Medweżańska syn Grzegorza i Oksany 178-3-56 206aV 35 Ż MW
15 7 1872 Wieledniki Cecylia Chomutowska 16 Rudnia Średnia Medweżańska córka Józefa i Tekli 178-3-56 206aV 36 Ż MW
26 9 1872 Wieledniki Marianna Gołub 81 Rudnia Czerwonka żona Jana Gołuba 178-3-56 207R 40 Ż MW
5 10 1872 Wieledniki Antonina Stocka 25 Rudnia Bokijewska z Nowosieleckich, córka Benedykta i Justyny, mąż Kazimierz Stouka 178-3-56 207R 41 Ż MW
10 10 1872 Wieledniki Kazimierz Synicki 3 Rudnia Barbarówka syn Franciszka i Zofii z Synickich 178-3-56 207V 42 Ż MW
14 10 1872 Wieledniki Helena Synicka 1 Rudnia Pełczańska córka Gracjana i Franciszki 178-3-56 207V 43 Ż MW
20 10 1872 Wieledniki Eudoksja Smykowska 2 Rudnia Pełczańska córka Benedykta i Anny z Borowskich 178-3-56 207V 45 Ż MW
21 10 1872 Wieledniki Adam Rychwalski 1 Rudnia Pełczańska syn Tomasza i Domiceli z Rychwalskich 178-3-56 207V 46 Ż MW
1 1 1873 Wieledniki Bazyli Ligocki 26 Rudnia Makakowska żona Tekla z Syczewskich, syn Mikołaja i Pawliny 178-3-56 228V 1 Ż MW 0
13 1 1873 Wieledniki Regina Rychwalska 60 Rudnia Łuhinkowska wdowa, mąż Bazyli Rychwalski, z Renkasów, córka Symeona i Marianny 178-3-56 228V 3 Ż MW
17 2 1873 Wieledniki Junosza Sodyl 12 Rudnia Przebrodzka syn Symeona i Marii z Syczewskich 178-3-56 229R 6 Ż MW
20 7 1873 Wieledniki Jan Borowski 50 Rudnia Pełczańska wdowiec 178-3-56 229R 11 Ż MW
9 9 1873 Wieledniki Agnieszka Tyszecka 90 Rudnia Niższa Medweżańska wdowa, mąż Teodor Tyszecki 178-3-56 229V 16 Ż MW
19 8 1874 Torczyn Maria Pieńska 89 Futor Rudnia z Ławrososkich, wdowa, syn Adolf, córki Joanna, Emilia i Katarzyna 660 68 39 DW
6 1 1874 Wieledniki Julian Chomutowski 1 Rudnia Średnia Medweżańska syn Aleksandra i Marianny 178-3-56 264R 4 Ż MW
6 1 1874 Wieledniki Michał Chomutowski 3 Rudnia Średnia Medweżańska syn Aleksandra i Marianny 178-3-56 263V 3 Ż MW
2 1 1874 Wieledniki Jan Żurawski 2 Rudnia Przebrodzka syn Marcina i Marianny 178-3-56 263V 1 Ż MW
3 1 1874 Wieledniki Teresa Zielezińska 20 Rudnia Bokijewska córka Adama i Marianny z Chomutowskich 178-3-56 263V 2 Ż MW
6 10 1874 Szumsk Marianna Choińska 5 Rudnia Antonowiecka ospa, c. chł. Piotra i Marceliny Sawickiej 1-227 66V 86 T DM 572
10 1 1874 Wieledniki Michalina Chomutowska 6 Rudnia Średnia Medweżańska syn Aleksandra i Marianny 178-3-56 264R 5 Ż MW
15 1 1874 Wieledniki Kazimierz Borowski 7 Rudnia Średnia Medweżańska syn Józefa i Aleksandry 178-3-56 264R 6 Ż MW
21 1 1874 Wieledniki Atanazy Glioz 6 Rudnia Niższa Medweżańska syn Tomasza i Anastazji 178-3-56 264V 7 Ż MW
24 1 1874 Wieledniki Karolina Rychwalska 1 Rudnia Pełczańska córka Ignacego i Anny z Lisowskich 178-3-56 264V 8 Ż MW
26 1 1874 Wieledniki Petronela Synicka 40 Rudnia Barbarówka z Chomutowskich, mąż Ignacy Synicki 178-3-56 265R 10 Ż MW
17 3 1874 Wieledniki Marianna Sodel 20 Rudnia Przebrodzka z Syczewskich, mąż Aleksander Sodel, córka Mikołaja i Elzbiety 178-3-56 265V 14 Ż MW
10 6 1874 Wieledniki Antoni Renkas 60 Rudnia Wygnanka żona Anna z Baszyńskich 178-3-56 266V 19 Ż MW
15 6 1874 Wieledniki Józef Chomutowski 4 Rudnia Zletyńska syn Joachima i Franciszki 178-3-56 266V 20 Ż MW
20 6 1874 Wieledniki Anna Chomutowska 2 Rudnia Zletyńska córka Joachima i Franciszki 178-3-56 266V 21 Ż MW
15 7 1874 Wieledniki Małgorzata Linkiewicz 40 Rudnia Syrnica mąż Jan Linkiewicz 178-3-56 267R 22 Ż MW
20 7 1874 Wieledniki Franciszek Rychwalski 1 Rudnia Pełczańska syn Tomasza i Domiceli 178-3-56 267R 23 Ż MW
21 7 1874 Wieledniki Teofila Chomutowska 56 Rudnia Przebrodzka wdowa, mąż Jan Chomutowski 178-3-56 267R 24 Ż MW
23 7 1874 Wieledniki Mikołaj Sodel 14 Rudnia Przebrodzka syn Symeona i Marii 178-3-56 267V 25 Ż MW
25 7 1874 Wieledniki Jan Sodel 1 Rudnia Przebrodzka syn Aleksandra i Marianny 178-3-56 267V 26 Ż MW
2 8 1874 Wieledniki Pawlina Goszko 20 Rudnia Pełczanka z Targońskich, mąż Franciszek Goszko, córka Pawła i Łucji 178-3-56 267V 27 Ż MW
3 8 1874 Wieledniki Anna Sodel 4 Rudnia Przebrodzka córka Aleksandra i Marianny 178-3-56 268R 28 Ż MW
10 8 1874 Wieledniki Aniela Sodel 1 Rudnia Przebrodzka córka Ludwika i Anny 178-3-56 268R 29 Ż MW 0
16 8 1874 Wieledniki Piotr Sodel 4 Rudnia Przebrodzka podana płeć dziecka - córka, rodzice dziecka Kazimierz i Anna 178-3-56 268R 30 Ż MW
12 10 1874 Wieledniki Julia Smykowska 45 Rudnia Pełczańska mąż Bartłomiej Smykowski, wdowa po Rajmundzie Rychwalskim 178-3-56 268V 33 Ż MW
13 10 1874 Wieledniki Aleksandra Borowska 30 Rudnia Niższa Medweżańska mąż Józef Borowski, z Goźdźiów 178-3-56 269R 34 Ż MW
15 10 1874 Wieledniki Franciszek Jurkowski 2 Rudnia Wygnanka syn Lamberta i Anny z lisowskich 178-3-56 269R 35 Ż MW
3 12 1874 Wieledniki Marcin Synicka 1 Rudnia Wygnanka syn Adama i Teresy z Lisowskich 178-3-56 269V 38 Ż MW
5 12 1874 Wieledniki Jan Smykowski 2 Rudnia Wygnanka syn Seweryna i Ewy z Synickich 178-3-56 270R 39 Ż MW
19 12 1874 Wieledniki Roman Smykowski 6 Rudnia Pełczańska syn Grzegorza i Agrypiny z Kordiszów 178-3-56 271R 44 Ż MW
23 12 1874 Wieledniki Grzegorz Smykowski 55 Rudnia Pełczańska żona Agrypina z Kordiszów, syn Jana i Agrypiny 178-3-56 271V 45 Ż MW 0
1 9 1876 Szumsk Wincenty Lubecki 1 Rudnia s. chł. Wincentego i Joanny Zielińskiej 1-228 55R 42 T DM 637
10 1 1877 Szumsk Joanna Sawicka 2 Rudnia Antonowiecka c. mieszcz. Antoniego i Karoliny Pestrowicz 1-229 51V 1 T DM 697
1 3 1878 Szumsk Paulina Janicka 27 Rudnia Antonowiecka mieszcz. Mąż Piotr, syn Józef, córki Petronela i Marianna 1-230 60R 11 T DM 774
14 6 1882 Szumsk Aleksandra Fuina 3/12 Rudnia Antonowiecka c. miesz. Michała i Adolfiny 1-232 370R 39 T
12 10 1885 Szumsk Antonina Fuina 7 Rudnia Antonowiecka c. mieszczan Jana i Marianny 01-232 224V 104 T
16 8 1887 Szumsk Aleksander Fuina 6 Rudnia Antonowiecka s. chł. Jana i Marianny z Pestrowiczów 01-232 155V 49 T
21 8 1887 Szumsk Stanisław Janicki 2 Rudnia Antonowiecka s. chł. Tomasza i Marianny z Gryszpińskich 01-232 155V 50 T
27 8 1887 Szumsk Marcelina Fuina (Foina) 60 Rudnia Antonowiecka chł., wdowa, syn Jan, córka Józefa 01-232 155V 51 T
27 2 1888 Radziwiłłów Henryk Szramek 41 Rudnia Poczajowska mieszczanin, ślusarz, żona Teresa z d. Karło, synowie Henryk i Ferdynand, córka Maria 0.1-81A 67V 3 T
16 7 1888 Krzemieniec Karolina Sadowska 30 Rudnia mąż Paweł, dzieci: Anna, Marianna, Stanisława, Antonina i Stanisław 01-81A 46V 53 T
15 2 1890 Szumsk Antoni Janicki 78 Rudnia chł., wdowiec, córki Karolina Oborska i Marcelina Grzybowska 01-233 164V 20 T
8 2 1891 Szumsk Petronela Oborska 1,5 Rudnia Antonowiecka c. chł. Jakuba i Józefy z Sawickich 01-233 67R 12 T
26 12 1891 Szumsk Franciszka Choina 60 Rudnia Antonowiecka miesz., wdowa, syn Franciszek 01-233 87V 135 T
27 1 1894 Szumsk Józef Sawicki 100 Rudnia Antonowiecka mieszczanin, zona Emilia z Paszkowskich, synowie Antoni, Franciszek, Jan i Mikołaj, córki Karolina i Józefa 01-233 335V 17 T
5 2 1894 Szumsk Józefa Sawicka 1 Rudnia Antonowiecka c. miesz. Mikołaja i Katarzyny z Lewickich 01-233 336R 24 T
1 4 1894 Szumsk Jan Choina 1 Rudnia Antonowiecka s. chł. Franciszka i pauliny z Jasińskich 01-233 340V 57 T
7 6 1895 Szumsk Narcyza Zarzycka 20 Rudnia Antonowiecka chłopka, panna 01-233 254V 43 T
24 7 1895 Szumsk Agnieszka Chwoina 28 Rudnia Antonowiecka z Pindyków, chł., mąż Jan 01-233 254V 46 T
26 8 1895 Szumsk Maria Chwoina 68 Rudnia Antonowiecka chł., mąż Jan, dzieci: Franciszek, Marcelina, Dominik, Tomasz i Karolina 01-233 255V 54 T
14 8 1899 Szumsk Anna Sawicka 2 Rudnia Antonowiecka c. miesz. Mikołaja i Katarzyny z Lewickich 01-235 74R 52 T
1 8 1899 Szumsk Piotr Janicki 2/52 Rudnia Antonowiecka s. chł. Józefa i Marii z Synajewskich 01-235 75R 57 T
16 10 1899 Szumsk Marianna Sawicka 1,5 Rudnia Antonowiecka c. miesz. Mikołaja i Katarzyny z Lewickich 01-235 77R 69 T
10 11 1899 Szumsk Antonina Janicka 3 Rudnia Antonowiecka c. chł. Józefa i Marii z Siniawskich 01-235 77V 72 T
27 11 1899 Szumsk Petronela Janicka 4/52 Rudnia Antonowiecka c. Józefa i Marii z Siniawskich 01-235 77V 73 T
7 12 1899 Szumsk Adela Fuina 0,5 Rudnia Antonowiecka c. miesz. Franciszka i Anny z Michałowskich 01-235 78V 77 T
9 3 1900 Niewirków Felicjan Kuriata 7 Rudnia Pohoryłowska s. mieszczan społeczności rówieńskiej Dominika i Olimpii z Bagińskich 951 69 17 0
31 3 1900 Niewirków Marianna Maligranda 55 Rudnia Pohoryłowska z Maligrandów, mieszczanka społeczności rówieńskiej, wdowa, syn Bernard, córka Katarzyna 951 70 22 0
26 12 1900 Niewirków Ewa Maligranda 3/12 Rudnia Pohoryłowska c. Mieszczanki Katarzyny 951 80 60 0
1 3 1902 Szumsk Rozalia Foina 1,5 Rudnia Antonowiecka c. miesz. Franciszka i Anny z Michałowskich 0.1-236 317V 26 T
7 3 1902 Szumsk Marian Foina 2 Rudnia Antonowiecka s. chł. Jana i Ewy z Zarzyckich 0.1-236 318R 30 T
10 3 1902 Szumsk Teofila Foina 5 Rudnia Antonowiecka c. miesz. Franciszka i Anny z Michałowskich 0.1-236 318V 32 T
3 6 1903 Niewirków Domicella Karpiuk 45 Rudnia Pohoryłowska z Falikowskich, zostawiła męża Onisima, synów Romana i Aleksandra 981 79 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0072.htm
26 4 1903 Szumsk Antonina Foina 2 Rudnia Antonowiecka c. chł. Dominika i Walerii z Zielińskich 0.1-237 91R 41 T
22 7 1903 Szumsk Joanna Foina 2 Rudnia Antonowiecka c. chł. Jana i Eweliny z Zarzyckich 0.1-237 95V 68 T
29 5 1904 Torczyn Jan Hyrycz 6/52 Rudnia Usicka s. chł. Jana i Teofili z Pietkiewiczów 986 48V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0028.htm
29 4 1904 Niewirków Ludwik Kuriata 45 Rudnia Pohoryłowska zostawił żonę Annę z Karpiuków, synów Jana, Piotra i Andrzeja 982 79 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0069.htm
6 6 1904 Szumsk Helena Sawicka 1,5 Rudnia Antonowiecka c. miesz. Mikołaja i Katarzyny z Lewickich 0.1-238 70R 63 T
14 11 1904 Szumsk Józef Siwicki 14 Rudnia Antonowiecka s. Mikołaja, miesz. 0.1-238 75V 113 T
7 1 1905 Niewirków Leontyna Kuriata 2 Rudnia Pohoryłowska c. Ksawerego i Pauliny z Lechów 983 79V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0070.htm
26 3 1905 Niewirków Helena Maligranda 2 Rudnia Pohoryłowska c, mieszczan Stanisławai Marianny z Krzemińskich 983 82R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0072.htm
15 10 1905 Niewirków Teofila Kuriata 1 Rudnia Pohoryłowska c. Dominika i Marianny z Węgłowskich 983 91R 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0081.htm
22 1 1905 Szumsk Antoni Witkowski 65 Rudnia Antonowiecka chłop, żona Antonina, synowie Franciszek, Józef, Marian i Jan, córka Karolina 01-236 208V 21 T
25 1 1905 Szumsk Józefa Choińska 60 Rudnia Antonowiecka z Jarmolińskich, c. Jana, chł., mąż Jan, córka Michalina 01-236 209R 26 T
26 3 1906 Szumsk Józef Witkowski 2/52 Rudnia Antonowiecka s. chł. Józefa i Józefy z Bereżeckich 01-236 148R 33 T
10 6 1907 Szumsk Piotr Janicki 80 Rudnia Antonowiecka chłop, żona Franciszka, synowie Adolf, Karol, Michał, Antoni i Piotr, córka Wiktoria 01-236 78V 41 T
19 11 1933 Kołki Józefa Olszewska 49 Rudnia z Zalewskich, c. Stanisława i Karoliny z Markowskich, wdowa po Franciszku, syn Zenon, córki Maria i Helena. Nr aktu 41 t. VII 660
7 7 1933 Kołki Aleksander Koksanowicz 63 Kol. Rudnia s. Franciszka, żona Teofila z Kownackich, synowie Adolf i Feliks, córka Marianna t. VII 653 28
16 10 1937 Kołki Bronisława Olszewska 45 Rudnia z Kazimierskich c. Wiktora,mąż Stanisław, syn Stanisław Franciszek, córki Aniela, Jadwiga, Maria, Anna i Krystyna. Nr aktu 43 t. VII 660

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 1 Tbilisi Agafia Bielakowska Rudnia, mińska gub. Stanisław Antonina (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 212V 153 Tb DW
11 12 1736 Czartorysk Marcin Rudnia Samuel Wolduja Adam Soszyzewski, 297-1-185 46V Ł
2 6 1740 Szumsk Antoni Iwansiów Rudnia Surażska Szymon Marianna Stanisław Deputat, Marianna Iwanicha 297-1-180 6V Ł RK 14
5 8 1744 Szumsk Kajetan Iwanic Iwaniec Rudnia Surażska Franciszek Katarzyna Jan Filarowski, Marianna Jaskulicha 297-1-180 18R Ł RK 37
13 8 1744 Szumsk Rozalia Babicka Rudnia Surażska Kasper Zofia Szymon Rzechowski, Magdalena Zaradzka 297-1-180 18R Ł RK 37
11 7 1745 Szumsk Małgorzata Iwanicz Iwaniec Rudnia Surażska Szymon Zofia