Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1561 wyników dla: Wolski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
9 11 1757 Szumsk Maciej Zwolski 50 Waśkowce 297-1-184 29R Ł 65 RK
5 1 1758 Szumsk Wojciech Dobrowolski 40 Szumsk 297-1-184 30R Ł 67 RK
10 1 1766 Szumsk Bartłomiej Wolski 45 Iserna 297-1-184 68V Ł RK
29 5 1798 Lubar Marcel Antoni Dobrowolski 1 Lubar łacina, rodzice: Ignacy, Anna 178-49-3 609V Ż Mg
29 5 1798 Lubar Franciszek Dobrowolski 2 Lubar łacina, rodzice: Ignacy, Anna 178-49-3 609V Ż Mg
14 2 1800 Lubar Kacper Dobrowolski 4 Demkowce łacina, rodzice: Łukasz, Krystyna 178-49-3 650R Ż Mg
21 5 1800 Lubar Wincenty Wolski 19 Kołodeźna łacina, Łowczy Wołkomirski 178-49-3 657R-657V Ż Mg
28 11 1802 Kuniów Jan Dobrowolski 90 Teremne mieszcz. 297-1-086 3R Ł
2 1 1817 Kuniów Piotr Wolski 45 Hucisko Stare żonaty 297-1-086 45R Ł
20 9 1817 Kuniów Franciszek Wolski 2 Hucisko Nowe s. szl. Piotra i Tekli 297-1-086 47R Ł
28 11 1818 Krzemieniec Jan Dobrowolski 0,5 Bonówka s. Mateusza (Macieja) i Konstancji 299 84 87 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0046.htm
2 2 1819 Krzemieniec Michał Dobrowolski 40 Krzemieniec 299 89 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0049.htm
1 9 1819 Krzemieniec Ludwik Dobrowolski 10/365 Krzemieniec s. Jana i Petroneli 299 94 91 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0051.htm
24 4 1821 Krzemieniec Adam Dobrowolski 20/52 Krzemieniec s. Jana i Katarzyny 299 113 45 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0061.htm
31 3 1824 Krzemieniec Jan Dobrowolski 45 Krzemieniec 299 179 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0095.htm
21 10 1827 Łuck Józefa Starzycka 17 Folwark Karasowski Wolnego stanu, c. Bogusława i Anny Dobrowolskiej 813 39a 77 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0040.htm
29 9 1827 Białogródka Honorata Niewierowicz 1 Ledzianka c. ur. Jana i Marcjanny z Wolskich 178-03-93 74R 73 Ż DM
11 6 1827 Zasław św. Jana Paweł Dobrowolski 75 Zasław żona Zofia z Gaweńskich, córki Elżbieta, Antonina, Joanna 178-03-009 23 29 Ż MO 46
26 12 1827 Zasław św. Jana Zofia Murawska 1,5 Michla Adama i Konstancji z Wolskich 178-03-009 29 62 Ż MO 57
13 9 1827 Zasław, Św. Józefa Helena Maliszewska 1 Cwetocha Michała i Apolonii z Wolskich 178-3-93 51 73 Ż MO 101
14 9 1827 Zasław, Św. Józefa Michał Maliszewski 30 Cwetocha mąż Apolonii z Wolskich, syn Erazm, córka Tekla 178-3-93 51 74 Ż MO 101
15 8 1827 Bazalia Franciszka Danielewicz 1 Czuchele c. ur. Michała i Marianny z Wolskich 178-3-93 257V 92 Ż DM
4 2 1828 Łuck Domicela Ciechanowicka 1 Sapohów c. Jakuba i Ewy Dobrowolskiej 814 28a 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0032
24 7 1828 Radziwiłłów Józef Wolski 50 Radziwiłłów żona Ludwika Wolska, córki; Antonina, Tekla 814 265a 38 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0269.htm
30 11 1828 Łuck Jan Dobrowolski 45 Łuck Wdowa Petronela z książąt Hinglantów. s. Sabin, c. Antonina, Łucja 814 36 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0040.htm
10 3 1828 Lachowce Ignacy Wolski 48 Jurówka m. Aleksandry z Czapskich, zost. 2s. Floriana i Jana oraz c. Antoninę 171-1-1 125R 34 R Mg
18 10 1828 Tajkury Maciej Dobrowolski 73 Tajkury łac., wdowiec 171-1-1 50V R Mg
27 2 1828 Aleksandria Magdalena Wolska 52 Kustyń Ur, żona Józefa Wolskiego 171-1-1 182R 3 R Mg
4 11 1828 Międzyrzec Jan Dobrowolski 55w Hoszcza Prac., zost. syna Kazimierza żonatego z Katarzyną Wałuszewską 171-1-1 249V 50 R 7143 Mg
30 11 1828 Międzyrzec Józef Kalasanty Dobrowolski 5/365 Międzyrzec s. Ur. Jana i Antoniny zd. Paszkowska 171-1-1 250R 53 R Mg 7143
12 12 1828 Niewirków Franciszek Roksywolski 6/12 Niewirków s. Prac. Marianny Roksywolskiej i nieznanego ojca 171-1-1 272V 52 R Mg 7168
7 3 1828 Białogródka Antoni Bobrowski 40 Puzyrki Małe ur., żona Zuzanna z Wolskich, córki Marianna, Zofia i Teresa 178-03-94 86R 33 Ż DM
18 5 1828 Białogródka Kajetan Krzemiński 2 Ledzianka s. ur. Mateusza i Agnieszki z Wolskich 178-03-94 90R 67 Ż DM
17 11 1828 Stary Konstantynów Dom ur. Paweł Dobrowolski 67 Niemierzyńce żona ur. Regina Radczecz, dzieci: Wiktor, Seweryn, Urban, Erazm, Katarzyna, Antonina, Brygida, z kaszlu i kolek 178-3-94 177V 131 Ż 342 KP2
12 3 1828 Wołoczyska ur. Marcin Dobrowolski 60 Wołoczyska żona ur. Anastazja Dobrowolska, bezdzietny, z kolki, parcia i febry 178-3-94 282R 64 Ż 540 KP2
3 6 1829 Łuck Ludwika Karwacka 30 Łuck z Wolskich. Pozostawiła: wd. Alojzy, s. Piotr, Antoni 815 37 55 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0037.htm
9 6 1829 Szumsk Jan Dobrowolski 3 Szumsk z robaków, s. ur. Feliksa i Marianny z Mikołajewskich 245-1-3 406R 169 R
19 4 1829 Białogródka Adam Niemirowicz 9/12 Bisówka s. ur. Jana i Marianny z Wolskich 178-03-95 92V 24 Ż DM
24 12 1829 Bazalia -fil.Tereszki Jan Wolski 65 Hrycyki ur., żona Marianna z Jurewiczów, córka Helena 178-3-95 248R 38 Ż DM
24 7 1829 Zasław św. Jana ur. Helena Dobrowolska 32 Wójtowce z d. Krymska, mąż ur. Kazimierz Dobrowolski 178-3-95 21V 38 Ż 39 KP2
21 8 1829 Stary Konstantynów Dom Jan Wolski 3 Swinna rodzice ur. Józef Wolski, Petronella Szepelska, z ospy 178-3-95 176r 86 Ż 339 KP2
6 9 1829 Stary Konstantynów Dom Karol Wolski 3 Swinna rodzice ur. Kazimierz Wolski, Anna Szepelska, z ospy 178-3-95 176v 92 Ż 340 KP2
8 10 1829 Teofilpol Laura Filipowicz 22 Teofilpol rodzice ur. Maksymilian i Agnieszka z Wisłockich (starostów ryczywolskich) Filipowicz, z parafii ryczywolskiej w woj. radomskim, na puchliznę 178-3-95 340v 31 Ż 660 KP2
29 11 1829 Niewirków Paweł Dobrowolski 29 Niewirków s.Bartłomieja i Tekli z Karczókowskich 171-1-2 301 V 88 R AS
12 1 1830 Kuniów Marianna Galimska 8 Radohoszcz Mała c. Józefa i Pawliny z Wolskich R 84 R 2 0
12 2 1830 Kuniów Marianna Galimska 7 Radohoszcz Mała c. Józefa i Pawliny z Wolskich R 85 V-86 R 9
5 2 1830 Radziwiłłów Jan Wolski 2 Radziwiłłów s. Wincentego i Chrystyny Michałowskiej 816 193a 7 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0197.htm
14 10 1830 Krzemieniec Konstanty Hybner 3/12 Krzemieniec s. ur. Michała i Anny z Dobrowolskich 01-7 89V 708 T 958 DM
8 9 1830 Krzywin Franciszek Wyszyński 65 Krzywin Ur., wolnego stanu, z parafii dubieńskiej, syn Ur. Kazimierza i Zofii z Wolskich, zmarł w szpitalu 171-1-3 46V 16 R Mg
5 11 1830 Białogródka Maciej Wolski 70 Puzyrki Małe ur., żona Barbara z Ostrowskich, syn Jędrzej i 2 córki 178-03-96 84R 67 Ż DM
19 1 1830 Lachowce Łucja Sieniawska 80 Hulowce ur., z Wolskich, wdowa po Józefie, synowie Jan i Franciszek, córki Marianna, Katarzyna i Elżbieta 171-1-3 115R 3 R DM
12 2 1830 Niewirków Stefan Roksywolski 80 Niewirków ż.Marianna 171-1-3 294 V 7 R AS
2 7 1831 Kuniów Józef Dobrowolski 1 Teremne s. Szczepana i Marianny z Kupcewiczów R 79 V 53 0
16 11 1831 Kuniów Wincenty Wolski 80 Radohoszcz Mała żona Leonora z Jaworskich, synowie Józef - zonaty, Jan, Wojciech i Łukasz, córki Paulina i Teresa - zamężne i Franciszka - panna R 83 V 78 0
24 10 1831 Turzysk Władysław Wolski 61 Różyn ur. , żona Helena Żołtańska 846 243V 30 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0237.htm
21 6 1831 Krzemieniec Jan Dobrowolski 10 Krzemieniec s. sł., Jana i Petroneli 01-7 106R 134 T 974 DM
28 7 1831 Krzemieniec Jan Dobrowolski 70 Krzemieniec ur., żona Katarzyna z Piotrowskich, synowie Franciszek, Kazimierz, Ludwik i Aleksander, córka Tekla 01-7 108V 166 T 977 DM
9 8 1831 Krzemieniec Jan Dobrowolski 70 Folwarki Wielkie pr., żona Ewa ze Stasiuczków, syn Kasper, córki Katarzyna i Łucja 01-7 109V 178 T 978 DM
28 9 1831 Krzemieniec Jan Wasiutyński 2 Krzemieniec s. sł., Pawła i Marianny z Dobrowolskich 01-7 112R 201 T 980 DM
11 11 1831 Krzemieniec Agnieszka Dytyniewicz 1 Krzemieniec c. sł., Pawła i Anny z Dobrowolskich 01-7 113R 214 T 981 DM
11 7 1831 Krzywin Bartłomiej Dobrowolski 43 Ułaszanówka Ur., mąż Heleny z Kozłowskich, córka Rozalia 171-1-4 42R 33 R Mg
20 11 1831 Białogródka Władysław Feliks Dobrowolski 5 Ledzianka s. ur. Mateusza i Franciszki z Sabinowiczów 178-3-97 103V 102 Ż DM
29 5 1831 Kulczyny Michał Wolski 1 Antoniny rodzice: Adolf i Aleksandra zd. Jasińska 178-03-97 403V 52 Ż Mg
9 1 1831 Nowogród Woł. Malwina Łaszczowska 3/52 Elizaweta z niewiadomej choroby, c. ur. Władysława i Tekli z Dobrowolskich 245-1-5 31V 579 R 1209 DW
17 2 1831 Krzemieniec Łucja Micowska 12 Szpikołosy c. szl., Marka i Marianny Dobrowolskiej 426-1-7 95V 30 T 964 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H4-Z?i=963&cat=300453
22 4 1832 Targowica Tomasz Sosnowski 55 Targowica wdowiec po Helenie Wolskiej, c. Helena, Agata, Domicela,Tekla, s. Aleksander 818 217 V 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0225.htm
2 3 1832 Włodzimierz Anna Archypowicz 1 Włodzimierz c. żołnierza Michala i Elżbiety z Dobrowolskich 847 52 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0028.htm
1 2 1832 Kuniów Józef Galimski 40 Radohoszcz Mała żona Paulina z Wolskich, córki Agnieszka, Julianna i Apolonia 171-1-5 78 V 4 R
5 1 1832 Krzywin Michał Drowolski 80 Januszówka Ur., mąż Marianny z Laskowskich, 3s. Józef, Tomasz, Walerian oraz 5c. Franciszka Krukowska, Karolina Raczyńska, Julianna Wikszemska , Marianna i Antonina - panny 171-1-5 43R 1 R Mg
18 2 1832 Białogródka Feliks Brzeziński 40 Puzyrki Małe ur., żona Franciszka z Wolskich, synowie Jan, Augustyn i Mikołaj, córki Elżbieta i Teresa 178-03-98 66R 17 Ż DM
20 2 1832 Białogródka Tomasz Wolski 8 Jakimowce s. ur., Ignacego i Eleonory z Żytkiewiczów 178-03-98 66R 18 Ż DM
8 11 1833 Ołyka Olimpia Katarzyna Bzowska 6/12 Ołyka Mikołaja i Katarzyny Zwolskich 819 152 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0159.htm
4 1 1833 Dederkały Fabian Wolski 56 Potuturów z gorączki, urodzony, żona Agata Kamieńska 01-6 19V 1 T 856 DM
5 11 1833 Lachowce Wincenty Wolski 6 Bisówka s. ur. Macieja i Apolonii 171-1-6 97V 48 R DM
1 12 1834 Łuck Kajetan Wolski 44 Łuck Wd. Teresa Rubinowska, s. Karol, c.Józefa, Teresa 372 38 89 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0020.htm
14 3 1834 Białogródka Józef Niewirowicz 2/365 Bisóweczka s. ur. Jana i Marianny z Wolskich 171-1-100 95V 21 Ż DM
3 10 1834 Lachowce Jan Dobrowolski 69 Lachowce ur., żona Agata z Kosseckich, od dawna potomstwa pozbawiony 171-1-7 108R 33 R DM
21 9 1835 Zasław św. Jana Stefan Dobrowolski 2 Wojtowce Rodzice: Kazimierz i Katarzyna z Kornatowskich 178-3-101 19 48 Ż SK 37
1 9 1835 Ostróg Piotr Dobrowolski 47 Sujmy wdowa Antonina, syn Karol, Córka Franciszka 171-1-8 41V 79 R
14 1 1835 Białogródka Antoni Dobrowolski 1 Czyżówka s. ur. Mateusza i Franciszki z Serbinowskich 178-03-101 131V 7 Ż DM
23 3 1835 Lachowce Maciej Wolski 56 Bisówka ur., żona Apolonia z Niemirowiczów, syn Jacenty 171-1-8 120R 21 R DM
10 9 1835 Łabuń Jakub Dobrowolski 29 Seredyńce kawaler , 178-3-101 161V 28 Ż 314 SK
20 1 1835 Korzec Tomasz Zwolski 3 Kamionka Suchowolska syn Franciszka i Teresy z domu Burłaczuk 245-1-9 86 10 R PW
23 3 1835 Tajkury Mateusz Dobrowolski 83 Tajkury ze starości, dziadek, wdowiec, chorował na kaszel 171-1-8 80R 3 R 9070 DW
18 2 1836 Kołki Katarzyna Kamińska 70 Maydan Łyczkowski z Wolskich, "w" po Wojciechu, poz. 2s. Ignacego i Franciszka, 3c. Mariannę, Krystynę i Franciszkę; poch: 20.02. 822 66a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
2 1 1836 Radziwiłłów Wincenty Wolski 58 Radziwiłłów żona Krystyna Michałowska, córki; Magdalena, Tekla, Apolonia, Salomea 822 218 1 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0226.htm
31 12 1836 Krzemieniec Mateusz Dobrowolski 54 Bonówka pracowity, pozostawił synów Gabriela, Łukasza i Franciszka 01-10 67V 132 T 129 DM
5 4 1836 Ostróg Jakub Dobrowolski 46 Ostróg Wlm, kawaler, s. Błażeja i Marianny z Żukowskich (zmarł nagle) 171-1-9 32V 29 R DM
12 10 1836 Białogródka Gracjan Głowacki 6/12 Białogródka s. ur., Mikołaja i Apolonii z Wolskich 178-03-106 145R 59 Ż DM
7 12 1836 Białogródka Tekla Kozłowska 1,5 Szarłajówka c. ur. Antoniego i Aleksandry z Dobrowolskich 178-03-106 146V 71 Ż DM
22 12 1836 Lachowce Stefan Dobrowolski 56 Lachowce ur., żona Antonina, synowie Aleksander i Leon 171-1-9 118R 44 R DM
16 8 1837 Kołki Adolf Wolski 5/12 Czetwertnia r: Piotr i Julia z Bobrownickich; poch: 18.07. 823 86a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0091.htm
29 5 1837 Młynów Jan Nepomucen Zwolski 69 Dorohostaje Wielkie żona Izabela z Jukowskich, dzieci: Marianna, Cecylia 823 200V 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0209.htm
28 1 1837 Hołoby Szymon Dobrowolski 7 Hołoby rodzice: pr. Karol i Oksenia Chwedorczuk 852 199R/382 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0201.htm
7 1 1837 Swojczów Franciszek Brzezowski 1,5 Ossa s. prac. Antoniego i Marianny z Dobrowolskich 599 30 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20599/pages/PL_1_436_599_0018.htm
9 2 1837 Lachowce Piotr Wolski 2 Bisówka s. urodz. Macieja i Apolonii z Niemirowiczów 171-1-10 124V 13 R DM
25 3 1837 Lachowce Franciszek Dobrowolski 1 Czołhuzów s. urodz. Marianny Dąbrowskiej z nieprawego łoża 171-1-10 126R 24 R DM
12 11 1838 Kuniów Piotr Wolski 50 Radohoszcz Mała wd. Marianna z Zakrzewskich, s. Paweł, c. Katarzyna, R 91 V 28 ZP 0
14 3 1838 Ołyka Stefania Bzowska 3 Ołyka Mikołaja i Karoliny z Wolskich 824 135 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0136.htm
4 9 1838 Kołki Kajetan Adolf Wolski 1/12 Czetwertnia r: Piotr i Julia z Borowskich; poch: 04.09. 824 70 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0071.htm
1 8 1838 Białogródka Marianna Jasińska 5 Polachówka c. ur. Jana i Agnieszki z Wolskich 178-3-110 162R 55 Ż DM
6 8 1838 Białozórka Antoni Maszewski 66 Białozórka z paraliżu, ur., żona Małgorzata z Dobrowolskich, synowie Dionizy i Borgiasz, córki Marianna i Karolina 245-1-12 393R 13 R 3161 DW
1 8 1839 Tajkury Bronisław Malinowski 1 Nowy Mylsk s. Franciszka i Eleonory z Wolskich 879 46 V 12
27 7 1839 Lachowce Benedykt Dobrowolski 57 Lachowce wolnego stanu, s. Błażeja Bazylego i Marianny z Żukowskich 879 87 R 35
16 4 1839 Ołyka Zofia Bzowska 5 Ołyka Mikołaja i Karoliny z Wolskich 825 162 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0169.htm
18 2 1839 Kuniów Franciszek Wolski 28 Nowomalin młodzian 879 60 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0062.htm
17 3 1839 Katerburg Dominik Dobrowolski 23 Rybcza żona Katarzyna z Sobolewskich, syn Józef 200 162 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0084.htm
23 4 1839 Katerburg Franciszek Dobrowolski 12 Rybcza s. ur. Jana i Barbary z Nowickich 200 165 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0086.htm
1 1 1840 Nowogród Wołyński Zygmunt Dobrowolski 2 Kulesze s.Adama i Cecylii z Lipskich 871 79 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0042.htm
26 9 1840 Niewirków Bazyli Roksywolski 45 Niewirków stolarz, żona Marianna z Boczarowskich, córka Augustyna 880 243 R 19
21 4 1840 Ostróg Ludwik Dobrowolski 26/52 Choteń s. Michała i Marianny z Piaseckich 880 19 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0021.htm
19 5 1840 Nowogród Wołyński Rozalia Gurska 23 Rudnia Talecka panna, c. Grzegorza i Tekli z Białowolskich 871 90 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0048.htm
7 6 1840 Nowogród Wołyński Serafina Tarnawska 2 Chutor Zwiahelski c. Mikołaja i Rozalii z Dobrowolskich 871 93 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0050.htm
7 10 1840 Nowogród Wołyński Zygmunt Żarnowiecki 1 Nowogród Wołyński s. Ignacego i Cecylii z Dobrowolskich 871 98 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0053.htm
12 3 1840 Korzec Maciej Zwolski 53 Kamionka Suchowolska żona Marianna z Kuriatów, synowie Wincenty, Kalikst, córki Marianna, Elżbieta, Agnieszka, Brygida 871 169 31 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0089.htm
20 7 1840 Kuniów Józef Wolski 2 Radohoszcza Mała s. Jana i Marianny z Nawrockich 880 59 V 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0062.htm
1 2 1841 Jampol Grzegorz Oportowski 90 Juśkowce wdowiec po Agnieszce z Dobrowolskich, synowie Franciszek, Wiktor i Antoni 872 513 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0271.htm
9 4 1841 Kuniów Jan Popławski 8 Hucisko Nowe s. Feliksa i Teresy z Wolskich R 49 V 10
23 11 1841 Kuniów Marcin Malinowski 80 Siekierzyńce żona Lucyna z Wolskich, syn Piotr, córka Tekla R 52 R 35 0
4 2 1841 Łysin Franciszek Dąmbski 56 Wołkowyje wlm., podsędek powiatu dubieńskiego, żona Marianna z Dobrowolskich, syn Antoni 827 188V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0192.htm
27 4 1841 Szumsk Stefan Gabruk 9/12 Iserna s.Karola i Urszuli z Wolskich 872 570 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0302.htm
3 8 1842 Międzyrzec Erazm Dobrowolski 1 Kurozwany s. ur. Adama i Konstacji z Sokołowskich 881 185 V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0194.htm
18 11 1842 Turzysk Michał Wolski 73 Piórkowicze JW, żona Franciszka Zaleska, s. Wiktor, Seweryn, Antoni, c. Emilia, Anna 718 21 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20718/pages/PL_1_436_718_0013.htm
22 4 1842 Kołki Emilia Skrzypkowska 22 Czartorysk z Dobrowolskich; poz. m. Stanisława; poch: 25.04. 828 235R 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0238.htm
19 2 1842 Wiszenki Tadeusz Łoziński 42 Rożyszcze r: Franciszek i Magdalena z Wolskich; poch: 22.02. 828 222V 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0226.htm
28 4 1842 Połonne Leon Krasnowolski 3 Połonne s. 1-dw. Piotra i Magdaleny 873 366 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0189.htm
22 5 1842 Połonne Jan Wolski 3 Połonne s. 1-dw. Teodora i Anny 873 369 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0190.htm
18 10 1842 Lachowce Antoni Dobrowolski 46 Lachowce żona Teodora z Grylickich, syn Jan, córki marianna, Anna, Anastazja, Tekla i Teresa 881 110 V 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0119.htm
6 2 1842 Klewań Aleksander Dobrowolski 2 Hruszwica s. Ignacego i Anieli z Witanowskich 881 157 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0166.htm
15 10 1842 Jampol Szymon Szymański 5 b.d. s. ur. Marianny z Dobrowolskich i Wawrzyńca 873 561 25 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0291.htm
10 3 1843 Katerburg Antonina Grządkowska 1 Rybcza c. Józefa i Magdaleny z Dobrowolskich 201 62 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0035.htm
28 9 1843 Targowica Ludwik Dobrowolski 9/12 Ostryjów s. Ferdynanda i Emilii Gutkowskiej 829 125 R 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0137.htm
13 12 1843 Kuniów Barbara Zabłocka 1 Gurszczyzna c. Dionizego i Katarzyny z Wolskich 882 72 V 34
27 10 1843 Swojczów Marcjanna Biernacka 69 Tumin z Krasnowolskich, w. z. mąż Onufry 605 25 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0015.htm
18 1 1843 Szumsk Marianna Gabruk 1/12 Iserna c. Karola i Marianny z Wolskich 874 761 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0386.htm
21 2 1843 Ołyka Konstanty Dobrowolski 2 Romanów Grzegorza i Agnieszki z Kopczyńskich 467 17 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0010.htm
31 3 1843 Ołyka Rafał Dobrowolski 4 Romanów Grzegorza i Agnieszki z Kopczyńskich 467 17 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0010.htm
2 1 1843 Berezdów Józef Tynicki 61 Krasula ze starości, ur., żona Aleksandra z Dobrowolskich, synowie Antoni, Jan, Karol i Stefan, córki Zofia, Franciszka i Elżbieta 874 325 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0166.htm
13 2 1844 Katerburg Karolina Grządkowska 2/12 Rybcza c.Józefa i Magdaleny z Dobrowolskich 199 334 2 381
1 5 1844 Kuniów Marianna Kozłowska 70 Martyń z Wolskich, wdowa, syn Feliks 883 81 V 20
1 6 1844 Kuniów Antoni Wolski 1 Radohoszcza Mała s. Jana i Marianny z Nawrockich 883 82 R 24
17 9 1844 Gródek Szczepan Płaziński 4 Stare Porzycze s. Andrzeja i Franciszki Wolskiej 116 JZ
5 4 1844 Jampol Józef Dobrowolski 3 Pohorylce s. 1-dw. Jana i Katarzyny z Szymańskich 875 638 19 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0335.htm
8 9 1844 Jampol Tomasz Dobrowolski 1,5 Pohorylce s. 1-dw. Jana i Katarzyny z Szymańskich 875 643 34 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0338.htm
27 10 1844 Jampol Ewa Mielnik 50 Moskalówka ur., z Dobrowolskich, mąż Leon, syn Szymon, córka Antonina, z reumatyzmu. 875 645 39 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0339.htm
26 9 1845 Kowel Honorata Tarnawska 46 Białaszów z Dobrowolskich, mąż Tomasz, synowie Michał, Jan i Kajetan, córki Ludwika i Apolonia 248 30 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0018.htm
13 10 1845 Białogródka Józef Wysoczyński 2 h Puzyrki Małe s. Jędrzeja s. Dominika i Zuzanny z Wolskich c. Wojciecha (dziecię żyło 2 godziny) 178-03-113 117V 77 Ż DM
20 12 1845 Białogródka Marianna Święcicka 24/52 Waśkowczyki c. 1-dw. Franciszka s. Kazimierza i Rozalii z Wolskich c. Adama 178-03-113 118V 90 Ż DM
25 12 1845 Białogródka Katarzyna Wolska 74 Piłki ur., z Mioduszewskich, wdowa po Marcinie Wolskim, córka Karolina 178-03-113 119R 93 Ż DM
13 5 1845 Butowce Szymon Dobrowolski 45 Święta Krynica prac., żona Marianna, synowie Leon i Teofil, córki Anna i Marianna 178-3-113 212R 24 Ż DM
14 10 1845 Butowce Feliks Dobrowolski 3 Święta Krynica s. prac. Szymona i Marianny z Kirykowskich 178-3-113 214R 41 Ż DM
15 10 1845 Butowce Alojzy Dobrowolski 47 Wierzbówka 1-dw., wdowiec 178-3-113 214R 42 Ż DM
25 3 1845 Zasław św. Jana Paweł Dobrowolski 8/52 Wojtowce s. 1-dw. Karola i Anieli z Kłosowskich 178-3-113 79R 14 Ż DM
10 5 1845 Opalin Szymon Dobrowolski 7/12 Opalin syn Kajetana i Elżbiety 522 10 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20522/pages/PL_1_436_522_0007.htm
19 7 1845 Antonówka dek. Humań ur. Florian Waleński 20 Kosara rodzice ur. Aleksander i Marianna z Dobrowolskich Waleńscy, z gorączki 685-2-1022 27v 5 Ch 50 KP2
3 7 1846 Szumsk Marianna Mikołajewska 30 Bajmaki z Dobrowolskich, jednodworka, mąż Jan, córki Anna i Apolonia 877 886 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0458.htm
5 7 1846 Szumsk Jan Mikołajewski 30 Bajmaki jednodworzec, wdowiec po Mariannie z Dobrowolskich, córki Anna i Apolonia 877 887 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0458.htm
29 7 1846 Jampol Apolonia Mikolajewicz 25/52 Olszanica c. 1-dw. Jana i Marianny z Dobrowolskich 877 774 21 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0400.htm
19 11 1846 Kuniów Jan Podgruszecki 80 Hucisko Stare żona Paulina z Wolskich, syn Marcin, córka Magdalena 885 96 41 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0097.htm
28 2 1847 Jampol Mikołaj Dobrowolski 71 Pohorylce jednodworzec, żona Teresa z Sawickich, synowie Dionizy, Alojzy i Jan, córka Julianna 245-1-13 324 R 8 R 0
24 2 1847 Horochów Rozalia Korniecewicz 5 Horochów c. sław. Filipa i Magdaleny z Krasnowolskich 85 40 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0023.htm
20 12 1847 Horochów Apolonia Sokołowska 3 Chołoniów c. prac. Franciszka i Antoniny z Krasnowolskich 85 51 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0030.htm
11 3 1847 Skórcze Albin Krasnowolski 1 Mychlin s. 1-dw. Wojciecha i Marianny z Tobolewiczów 833 76 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0045.htm
28 12 1847 Katerburg Franciszek Dobrowolski 10 Rybcza s.Piotra i Karoliny z Zawistowskich 199 64 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0033.htm
10 10 1847 Krzywin Stanisław Zawolski 40 Krzywin zmarł w szpitalu, mieszkał w par. Zasław, Borysów 171-1-13 58R 30 R Mg
11 1 1847 Białogródka Edward Studziński 2 Puzyrki Małe s. ur. Floriana i Anieli z Wolskich 178-3-116 120R 4 Ż DM
1 2 1847 Białogródka Marianna Święcicka 1g Waśkowczyki żyła 1 godzinę, c. 1-dw. Franciszka i Rozalii z Wolskich 178-3-116 120V 8 Ż DM
16 3 1847 Białogródka Walenty Wolski 75 Futor wsi Polachowa ur.., s. Mikołaja, wdowiec po Annie z Koszelewskich, syn Marcin, córki Apolonia i Wiktoria 178-3-116 122V 23 Ż DM
7 8 1847 Białogródka Dominik Wysoczyński 1/52 Puzyrki Małe s. 1-dw. Jędrzeja i Zuzanny z Wolskich 178-3-116 126V 58 Ż DM
16 9 1847 Białogródka Roman Pasztelan 10 Puzyrki Małe s. 1-dw. Kaspra i Tekli z Wolskich 178-3-116 128R 71 Ż DM
30 4 1847 Lachowce Karol Wolski 90 Jurówka parafianin lachowiecki 171-1-13 105R 27 R DM
8 5 1847 Krzemieniec Walenty Dobrowolski 70 Krzemieniec żona Marianna z Sieczkowskich, córki Justyna i Agata 426-1-21 31R 42 T DM
26 8 1848 Katerburg Antoni Dobrowolski 1 Rybcza s.Piotra i Marianny z Boratyńskich 199 28 28 500
27 3 1848 Annopol Jan Nienadkiewicz 79 Żuków od starości, W., żona Barbara z Dobrowolskich, syn Jan, córka Dominika 171-1-14 105V 12 T 1202 DW
14 1 1848 Kuniów Łukasz Wolski 29 Radohoszcz Mała żona Joanna z Zielińskich, syn August 171-1-14 84 R 2 R DW
23 8 1848 Łokacze Adam Dobrowolski 1,5 Buszkowicze s. wolnych Jana i Aleksandry 352 15 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20352/pages/PL_1_436_352_0010.htm
18 8 1848 Zasław św. Józefa Dominik Wolski 42 Sławuta od cholery, 1-dw. ze wsi Terenówki pow. winnickiego 178-3-117 73R 120 Ż
23 11 1848 Zasław św. Jana Augustyn Wolski 2 Borysów od epilepsji, s. W. Łukasza i Joanny z Zielińskich 178-3-117 117R 112 Ż
21 12 1848 Zasław św. Jana Anna Rogalińska 2/52 Kaletyńce od krwotoku, c. 1-dw. jana i Brygidy z Dobrowolskich 178-3-117 117V 118 Ż
19 1 1848 Ostróg Wincenty Wolski 60 Moszczanica ur., żona Zofia z Pruszyńskich, synowie Konstanty, Dymitr i Władysław, córki Ludwika i Zofia 171-1-14 32R 19 R DM
28 9 1848 Ostróg Karol Wikszemski 13 Ostróg uczeń 3 klasy, s. ur. Ludwika i Julianny z Drowolskich 171-1-14 45V 125 R DM
6 1 1848 Białogródka Magdalena Piotrowska 55 Teleżyńce 1-dw., z Dobrowolskich c. Marcina, mąż Jan, synowie Karol, Klemens i Leon, córki Teresa, Helena i Marianna 178-3-117 154R 2 Ż DM
30 5 1848 Białogródka Michalina Czarnecka 22 Puzyrki Wielkie ur., z Wolskich, mąż Kornel Czarnecki (inne zapisy: Czernecki), syn Jan 178-3-117 165R 67 Ż DM
17 6 1848 Białogródka Jan Czarnecki 4/12 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Kornela i Michaliny z Wolskich 178-3-117 166R 73 Ż DM
17 8 1848 Białogródka Apolonia Głowacka 41 Tarnawka e. cholery, ur., z Wolskich, mąż Mikołaj, córki Malwina, Hipolita, Roma i Róża, oraz z I-małżeństwa z Michałem Maliszewskim syn Erazm i córka Tekla 178-3-117 172V 114 Ż DM
24 8 1848 Białogródka Teresa Szymańska 60 Smorszczki e. cholery, 1-dw., z Dobrowolskich, mąż Józef, synowie Szymon, Ludwik i Andrzej 178-3-117 174R 122 Ż DM
25 10 1848 Białogródka Marian Wysoczyński 6/52 Puzyrki Małe s. 1-dw. Andrzeja i Zuzanny z Wolskich 178-3-117 182V 173 Ż DM
26 2 1848 Kuniów Rozalia Zabłocka 2 Górszczyzna c. Dionizego i Katarzyny z Wolskich 171-1-14 84 V 12 R DW
26 2 1848 Kuniów Andrzej Zabłocki 3/12 Górszczyzna s. Dionizego i Katarzyny z Wolskich 171-1-14 84 V 13 R DW
11 10 1848 Kuniów Katarzyna Markiewicz 3 Korytne c. Feliksa i Marianny z Wolskich 171-1-14 88 R 58 R DW 0
27 12 1848 Kuniów Teofila Markiewicz 1 Korytne c. Feliksa i Marianny z Wolskich 171-1-14 89 V 75 R DW
17 4 1849 Białogródka Jan Wolski 5/52 Zielona s. ur. Wojciecha i Anny z Jasińskich 178-03-118 571V 44 Ż DM
30 9 1849 Białogródka Jan Łabudziński 1,5 Białogródka s. ur. Mateusza i Krystyny z Dobrowolskich 178-03-118 577V 79 Ż DM
27 11 1849 Krzemieniec Ludwik Dobrowolski 32 Białokrynica kawaler z parafii łuckiej 01-23 65R 83 T DM
17 8 1850 Katerburg Antoni Dobrowolski 1,5 Rybcza s. Piotra i Karoliny z Zawistowskich 202 324 22
21 8 1850 Katerburg Karol Grządkowski 17/52 Rybcza s. Józefa i Magdaleny z Dobrowolskich 202 325 23
25 8 1850 Łokacze Ludwika Dobrowolska 1 Buszkowicze c. w.ż. Jana i Aleksandry z Dobrowolskich 354 21 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20354/pages/PL_1_436_354_0013.htm
17 9 1850 Białogródka Jan Studziński 7 Puzyrki Małe od ukąszenia żmii, s. ur. Floriana i Anielii z Wolskich 178-03-119 512R 55 Ż DM
24 9 1850 Starokonstantynów Franciszek Chworostowski 21/12 Weremijówka od suchot, s. szl. Mikołaja i Marianny z Dobrowolskich 178-3-119 58R 116 Ż 114 DW
19 8 1851 Katerburg Jan Józef Dobrowolski 6/52 Rybcza s. Piotra i Karoliny z Zawistowskich 202 281 12
8 10 1851 Swojczów Stefan Dobrowolski 26 Budy Ossowskie s.w.ż. Franciszka i Katarzyny z Samborskich 613 43 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20613/pages/PL_1_436_613_0023.htm
8 7 1851 Białogródka Jan Wolski 1 Chrystówka s. ur. Juliana i Krystyny Glińskiej 178-03-120 484V 43 Ż DM
16 9 1851 Białogródka Honorata Kretowicz 15 Nowa Wieś c. Dominika Kajetana i Marianny Wolskiej 178-03-120 486R 56 Ż DM
1 11 1851 Białogródka Marianna Podgórska 70 Polachowa 1-dw., z Wolskich, wdowa po Szymonie, synowie Jan, Kajetan i Stanisław, córki Agnieszka i Teresa 178-03-120 487V 66 Ż DM
25 11 1851 Białogródka Jan Niewirowicz 60 Bisóweczka ur., żona Marianna z Wolskich, synowie Maciej, Stefan, Adam i Józef, córki Franciszka, Helena i Anna 178-03-120 488V 75 Ż DM
24 10 1851 Butowce Grzegorz Dobrowolski 13 Lisińce od epilepsji, chłop, młodzieniec 178-3-120 23R 24 Ż 44 DW
7 11 1852 Nieświcz Jan Wolski 24 Korszów kawaler, urzędnik 447 34 37 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0019.htm
12 2 1852 Katerburg Dominik Grządkowski 11/52 Rybcza s. 1-dw. Jana i Antoniny z Dobrowolskich 202 232 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0122.htm
6 6 1852 Katerburg Jan Dobrowolski 2/52 Rybcza s. Piotra i Marianny z Boratyńskich 202 238 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0125.htm
11 9 1852 Katerburg Antonina Czuwińska 5/52 Rybcza c. Jakuba i Eufrozyny z Dobrowolskich 202 241 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0126.htm
3 1 1853 Dederkały Antoni Piotrowski 4 Sadki s. Wincentego i Tekli z Wolskich 878 637 1 55 248 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0129.htm
24 2 1853 Jampol Wawrzyniec Szumański 66 Pohorylce żona Marianna z Dobrowolskich, syn Adolf, córka Klara 878 150 11
1 4 1853 Wyszogródek Leon Kamiński 16/12 Płyska s. Leona i Heleny z Dobrowolskich 878 411 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0218.htm
16 3 1853 Krzemieniec Łukasz Dobrowolski 36 Bonówka żona Helena, syn Eliasz, córki Helena i Tekla 878 85 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0048.htm
13 11 1853 Opalin Jakub Dobrowolski 3 Opalin s. mieszczan Kajetana i Katarzyny 530 18 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20530/pages/PL_1_436_530_0011.htm
19 9 1853 Włodzimierz Marianna Glembicka 4 Włodzimierz c. miesz. Andrzeja i Klary z Dobrowolskich 789 84 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0044.htm
27 7 1853 Białogródka Helena Małachowska 6 Waśkowczyki c. ur. Feliksa i Anny Wolskiej 178-03-121 520V 69 Ż DM
21 11 1853 Białogródka Marianna Kretowicz 50 Dworzec ur., z Wolskich, mąż Kajetan, synowie Jan,Stanisław, córki Aniela, Ewa i Ludwika 178-03-121 526V 105 Ż DM
30 11 1854 Bucyń Józef Dobrowolski 60 Kaczyn wlm., kawaler 46 20 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2046/pages/PL_1_436_46_0012.htm
21 3 1854 Kowel Zachariasz Dobrowolski 61 Dubowa wdowiec od roku po Tekli, syn Mikołaj, córka Apolonia 256 31 11 866 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0018.htm
11 2 1854 Krzemieniec Marek Micowski 75 Szpikołosy szl., wdowiec po Mariannie z Dobrowolskich, synowie Tadeusz, Stefan, Kazimierz i Piotr, córki Justyna i Marianna 0.1-26 44V 7 T
15 4 1854 Białogródka Hieronim Studziński 40 Smorszczki ur., żona Aniela z Wolskich, syn Adam, córki Ewa i Józefa 178-03-122 440R 30 Ż DM
7 9 1854 Białogródka Adam Studziński 6/12 Smorszczki s. ur. Floriana i Anieli z Wolskich 178-03-122 443V 49 Ż DM
11 9 1854 Białogródka Dominika Wysokińska 1 Puzyrki Małe c. 1-dw. Andrzeja i Zuzanny z Wolskich [inne zapisy nazwiska - Wysoczyński/a 178-03-122 443V 50 Ż DM
16 9 1854 Bazalia Kazimierz Wolski 70 Czuchele 1-dw., wdowiec, synowie Józef i Jan 178-03-122 48V 104 Ż DM
1 10 1855 Szumbar Franciszek Malinowski 40 Cecyniówka żona Eliocera z Wolskich syn Adolf, córki Waleria, Karolina i Idalia 625 63 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0035.htm
17 4 1855 Białogródka Piotr Jastrzębski 6 Ledzianka s. 1-dw. Wawrzyńca i Domiceli z Wolskich 178-03-123 537R 53 Ż DM
5 2 1856 Hołoby Jan Kwapiszewski 22 Hołoby s. Mikołaja i Anny z Dobrowolskich 67 16 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2067/pages/PL_1_436_67_0011.htm
22 10 1856 Turzysk Mikołaj Buraczyński 4 Radowicze s. Leona i Anastazji z Dobrowolskich 728 15 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20728/pages/PL_1_436_728_0009.htm
19 12 1856 Białogródka Petronela Święcicka 3/12 Chwedorówka c. 1-dw. Franciszka i Rozalii z Wolskich 178-03-124 614R 65 Ż DM
21 3 1856 Łabuń Teodor Żytkiewicz 80 Białopol 1-dw., żona Ewa z Wolskich, synowie Franciszek, Wincenty, Tomasz i Grzegorz, córki Marianna i Julia 178-03-124 681R 15 Ż DM
26 1 1857 Katerburg Jan Hurbanowski 4 Tetylkowce s, Stefana i Katarzyny z Dobrowolskich 202 114 1
26 1 1857 Sławuta Aleksander Malinowski 10/12 Sławuta s. 1-dw. Jana i Franciszki z Dobrowolskich 178-3-73 451V 4 Ż DM
14 4 1857 Białogródka Marianna Falińska 18 Puzyrki Małe ur., z Wolskich, mąż Wiktor, bez potomna 178-03-73 193V 19 Ż DM
29 11 1858 Puliny Józef Husakowski 2 Nejmanowka s. Jana i Marianny z Wolskich 173 JZ 0
15 3 1858 Torczyn Aleksander Dobrowolski Usicze 1-dw. z Czartoryska, zostawił żonę i dzieci 644 81 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20644/pages/PL_1_436_644_0027.htm
26 3 1859 Katerburg Jan Dobrowolski 0,5 Rybcza s. Piotra i Karoliny z Zawistowskich 202 36 6
6 9 1859 Opalin Kajetan Dobrowolski 58 Opalin mieszcz., żona Elżbieta z d. Stetniuk, córki Anna, Aleksandra i Maria 356 19 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20536/pages/PL_1_436_536_0012.htm
8 10 1859 Dederkały Józefa Piotrowska 2,5 Dederkały Wielkie c. Wincentego i Tekli z Wolskich 55 52 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0027.htm
1 8 1859 Krzemieniec Wincenty Dobrowolski 3 Baszkowce s. chł. Władysława i Julii z Paszkiewiczów 0.1-32 55R 46 T
10 9 1859 Kuniów Paweł Szpakowski 14 Peremorówka s. 1-dw. Marcina i Tekli Dobrowolskiej 886 282 34 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0147.htm
15 1 1859 Toporyszcze Tomasz Wolski 56 Rudnia Szlachowa tyfus; żona Marianna, syn Jan, córki Agnieszka, Dorota i Małgorzata 178-3-50 729V 4 Ż DM
26 8 1860 Dubno Marianna Rokosowska 1 Curków c. ziemian Karola i Kamili ze Zwolskich 841 69 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0037.htm
9 12 1860 Dubno Antoni Rokosowski 4/12 Curków s. ziemian Karola i Kamili ze Zwolskich 841 77 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0041.htm
23 12 1860 Łuck Antoni Wolski 8 Troscianka s. sołdata Piotra i Marianny z Iwanickich 841 436 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0240.htm
18 3 1860 Hołoby Michał Kapuściński 60 Drozdnie z długich lat, chłop, s. Jana i Anny z Dobrowolskich, kawaler 889 143V 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0144.htm
7 7 1860 Białogródka Julian Święcicki 8 Chwedorówka s. 1-dw. Franciszka i Rozalii Wolskiej 178-03-75 150V 57 Ż DM
1 9 1860 Białogródka Jan Wolski 70 Białogródka 1-dw., żona Eleonora z Pasławskich 178-03-75 153R 74 Ż DM
12 5 1861 Szumsk Teofila Głowacka 1,5 Szumsk c. szl. Wojciecha i Teresy z Dobrowolskich 245-1-17 207V 26 R
19 3 1861 Białogródka Mikołaj Wolski 5/12 Zielona s. ur. Wojciecha i Anny 178-03-76 169V 20 Ż DM
1 4 1862 Białogródka Ludwik Wolski 53 Krzyworudka ur., żona Anna z Wilińskich, synowie Erazm, Tomasz i Józef, córki Marianna i Antonina 178-03-77 159R 37 Ż DM
11 12 1862 Białogródka Tomasz Wolski 4 Futor Dosin s. ur. Juliana i Krystyny Glińskiej 178-03-77 171V 113 Ż DM
16 3 1863 Lachowce Stefan Przebyszewski 10/52 Hulowce s. Wincentego i Cecylii Dobrowolskiej 178-3-146 33R 19 Ż DM
28 9 1863 Lachowce Szymon Łosiński 56 Żemielińce 1-dw., żona Antonina z Wolskich 178-3-146 37V 47 Ż DM
5 10 1863 Lachowce Aleksander Wolski 7 Kornica s. szl. Floriana i Heleny Turzańskiej 178-3-146 38R 49 Ż DM
12 1 1863 Białogródka Mikołaj Łabudziński 56 Białogródka żona Krystyna z Dobrowolskich, syn Dionizy i córka Władysława 178-03-81 50R 6 Ż DM
1 5 1864 Białogródka Henryk Wolski 1,5 Chwedorówka s. Romualda i Honoraty 1718-03-81 125R 25 Ż DM
8 10 1864 Białogródka Augustyn Dobrowolski 70 Czyżówka wdowiec, synowie Piotr i Florian, córki Marianna i Zofia 1718-03-81 128V 48 Ż DM
15 10 1864 Tuczyn Władysław Wolski 46 Korosciatyń wolnego stanu kawaler mający około 46 lat 1045-2-200 27V 17 CDIAK DM 353
22 3 1865 Szumbar Jan Wolski 95 Cecyniówka wdowiec po Mariannie, syn Michał 626 232 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0120.htm
28 9 1865 Turzysk Michal Wolski 80 Cecylówka żona Ludwika Dylewska, bez dzieci 734 27 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20734/pages/PL_1_436_734_0016.htm
23 4 1865 Horochów Jan Dobrowolski 57 Horochów wdowiec, syn Ludwik 101 33 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0019.htm
30 12 1865 Żytomierz Marianna Ludczyńska 21 Żytomierz z tyfusu, z Wolskich, zostawiła męża Mikołaja, bezdzietna 178-3-61 168R 424 Ż DG
1 4 1866 Żytomierz Adam Dobrowolski 24 Żytomierz dw., zmarł w szpitalu miejskim z szaleństwa 178-3-63 124R 129 Ż DG 195
9 4 1866 Żytomierz Erazm Dobrowolski 23 Żytomierz z ruptury, mieszczanin, kawaler 178-3-63 125V 147 Ż DG 198
21 10 1866 Żytomierz Franciszka Bałdyńska 3 Futor Kudrawcowa z ospy, córka Bazylego i Honoraty z Dobrowolskich 178-3-63 141V 328 Ż DG 229
5 8 1866 Białogródka Paweł Piotrowski 1 Puzyrki s. Fortunata i Emilii z Wolskich 178-03-81 255R 48 Ż DM
1 12 1866 Rzyszcz?w Grzegorz Dobrowolski 27 Pszeniczniki syn Laurentego i Petroneli 312-1-92 225 2 m.K KM
16 2 1867 Katerburg Leon Dobrowolski 4 Rybcza s. Antoniego i Marianny Grządkowskiej 1-41 87R 3 T 551 DM
27 2 1867 Katerburg Hieronim Dobrowolski 1,5 Rybcza s. Antoniego i Marianny Grządkowskiej 1-41 87V 4 T 552 DM
19 7 1867 Katerburg Józef Dobrowolski 70 Rybcza żona Wiktoria Piotrowska, synowie Piotr, Antoni, Karol i córka Helena 1-41 88V 12 T 553 DM
19 10 1867 Kuniów Feliksa Wolska 48 Radohoszcz mąż Jan Wolski, synowie Michał i Józef, córki Marianna i Wiktoria 178-3-78 139R 40 Ż DM
2 11 1867 Lachowce Anna Wolska 30 Dzwonki austriacka obywatelka, z Łukowiczów, mąż Bolesław Wolski, synowie Józef, Tytus i Stefan, córki Jadwiga i Maria 178-3-146 201R 30 Ż DM
31 3 1867 Białogródka Agata Korzeniowska 26 Sosnówka z Wolskich, mąż Jan, syn Franciszek i córka Marianna 178-03-81 330R 30 Ż DM
6 2 1867 Rzyszcz?w Aleksander Dobrowolski 17 Rzyszcz?w gor?czka, kawaler, pisarz 6tego p??batalionu saper?w 312-1-92 226 8 m.K KM
19 9 1869 Kuniów Erazm Rutkowski 1 Radohoszcz s. Wawrzyńca i Petroneli Wolskiej 178-3-78 203R 21 Ż DM
3 3 1869 Białogródka Adam Wolski 2/12 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Franciszka i Emilii Wilińskiej 178-03-81 476R 16 Ż DM
27 4 1869 Rzyszcz?w Micha? Dobrowolski 57 Rzyszcz?w ?o?nierz, zostawi? ?on? Regin? 312-1-96 238 14 m.K KM
13 4 1870 Katerburg Karol Czuwiński 13 Rybcza s. Jakuba i Eufrozyny z Dobrowolskich 203 396 7
28 5 1870 Katerburg Józef Czuwiński 16 Rybcza s. Jakuba i Eufrozyny z Dobrowolskich 203 396 9
28 1 1871 Torczyn Feliks Wolski 40 Ulaniki żona Tekla z Ejsmuntów, syn Aleksander Zygmunt Jan, córka Stanisława 657 53 5
6 8 1871 Jampol Józefa Zalewska 1,5 Pohorylce c. 1-dw. Stanisława i Franciszki z Dobrowolskich 1-55 99R 31 T
6 10 1871 Jampol Albin Skrzypkowski 7 Pohorylce s. szl. Józefa i Julianny z Dobrowolskich 1-55 102V 53 T
27 2 1871 Kuniów Anastazy Galimski 1 Hucisko s. Michała i Heleny Wolskiej 178-3-78 267R 8 Ż DM
17 6 1871 Kuniów Michał Wolski 3 Siekierzyńce s. Dominika i Antoniny Olszewskiej 178-3-78 268V 17 Ż DM
30 10 1871 Rzyszcz?w Jan Wolski 35 Rzyszcz?w kawaler 312-1-100 293 29 m.K KM 0
6 1 1871 Białogródka Piotr Wolski 6 Kornica s. 1-dw. Floriana i Heleny 178-03-84 173V 3 Ż DM
10 9 1871 Białogródka Karol Dobrowolski Smorszczki s. 1-dw. Piotra i Anny 178-03-84 185V 74 Ż DM
11 11 1872 Jampol Łukasz Skrzypkowski 4 Pohorylce s. szl. Józefa i Julii z Dobrowolskich 1-58 31R 54 T 737
13 12 1872 Jampol Piotr Zalewski 0,5 Pohorylce s. chł. Stanisława i Franciszki z Dobrowolskich 1-58 32V 65 T 739
9 12 1872 Krzemieniec Mikołaj Aleksandrowicz 5/365 Bonówka s. chł. Jana i Julii z Dobrowolskich 1-62 53R-V 121 T 919
13 2 1872 Kuniów Wojciech Wolski 60 Hucisko pozostawił po sobie synów Dominika, Hilarego, Michała, Stanisława i Szymona oraz córkę Petronelę 178-3-78 298R 5 Ż DM
27 10 1872 Katerburg Józef Dobrowolski 33 Rybcza żona Karolina z Popławskich, nie zostawił po sobie nikogo 203 278 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0149.htm
7 11 1872 Katerburg Helena Dubiecka 30 Rybcza z Dobrowolskich, mąż Wawrzyniec, córki Wiktoria, Aniela i Aleksandra 203 280 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0150.htm
1 4 1872 Ostróg Józef Wolski 2 Ostróg r. Kazimierz, Rozalia zd Mazurkiewicz 654-1-56 82 P 6 R MZ
14 1 1872 Białogródka Władysław Malinowski 35 Załuże chł., żona Julia z Dobrowolskich, syn Jan i córka Marianna 178-3-84 290V 8 Ż DM
17 1 1872 Białogródka Józef Wolski 2/12 Hulowce s. mieszczan Wincentego i Krystyny 178-3-84 292R 17 Ż DM 0
4 8 1872 Białogródka Feliks Suchowirski 65 Puzyrki Wielkie 1-dw., żona Elżbieta z Wolskich, potomstwa nie pozostawił 178-3-84 306V 105 Ż DM
16 8 1872 Białogródka Wawrzyniec Jastrzębski 51 Ledzianka chł., żona Domicela z Wolskich, syn Jan, córki Aniela, Tekla i Antonina 178-3-84 311V 135 Ż DM
26 8 1872 Białogródka Franciszek Korzeniowski 14 Ternawka s. byłego żołnierza Jana i Agaty Wolskiej 178-3-84 314V 153 Ż DM
2 9 1872 Białogródka Julian Wolski 6 Puzyrki Małe cholera, s. 1-dw. Józefa i Leontyny 178-3-84 317V 169 Ż DM
3 9 1872 Białogródka Hieronim Wolski 4 Puzyrki Małe cholera, s. 1-dw. Józefa i Leontyny Szmigielskiej 178-3-84 317V 171 Ż DM
8 9 1872 Białogródka Stefan Wolski 12 Puzyrki Małe cholera, s. 1-dw. Józefa i Leontyny Szmigielskiej 178-3-84 319V 183 Ż DM
16 1 1873 Katerburg Franciszek Dobrowolski 4/12 Rybcza s. Piotra i Antoniny z Korfów 203 232 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0124.htm
3 9 1873 Katerburg Jakub Domaracki 26 Rybcza 1-dw., żona Józefa z Dobrowolskich, syn Hilary, córki Aniela i Konstancja 203 238 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0127.htm
2 3 1873 Turzysk Ludwik Dobrowolski 0,5 Wierzbiczno s. Jana i Zofii z Konczyńskich 741 16 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20741/pages/PL_1_436_741_0010.htm
30 5 1873 Białogródka Paweł Wolski 3 Puzyrki Małe s. 1-dw. Franciszka i Michaliny 178-03-84 433V 51 Ż DM
27 8 1873 Białogródka Piotr Dobrowolski 3/12 Smorszczki s. 1-dw. Piotra i Anny Konferewicz 178-03-84 437R 71 Ż DM
1 2 1874 Ołyka Ludwik Dobrowolski 40 Prażnin żona Dorota z Czerneckich, s. Hieronim, córki Franciszka i Honorata 495 68 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0036.htm
1 9 1874 Krzemieniec Józef Aleksandrowicz 8/12 Bonówka s. chł. Jana i Julianny z Dobrowolskich 1-68 41V 78 T
1 2 1874 Białogródka Jan Wolski 1,5 Dosin s. mieszczan Juliana i Krystyny z Glińskich 178-03-84 507R 14 Ż DM
9 6 1874 Białogródka Stanisław Kiejl 4/12 Białogródka s. mieszczan Franciszka i Anieli Wolskiej 178-03-84 514R 73 Ż DM
13 12 1874 Białogródka Adam Wolski 93 Puzyrki Małe chł., wdowiec, synowie Józef i Franciszek, córki Julia, Emilia, Rozalia i Katarzyna 178-03-84 523R 158 Ż DM
4 2 1875 Kuniów Michał Wolski 30 Radohoszcz Mała żona Rozalia z Jasińskich, pozostawił syna Franciszka 178-3-78 396V 8 Ż DM
18 1 1875 Kuniów Franciszek Zabłocki 7 Górszczyzna z ospy, s. Hiacynta i Pauliny Wolskiej 178-3-78 396R 5 Ż DM
29 3 1875 Katerburg Eliasz Dobrowolski 8/12 Rybcza s. Antoniego i Marianny z Grządkowskich 203 153 9
12 12 1875 Szumbar Dominik Dobrowolski 35 Nowystaw żona Aleksandra z Matwiejczuków, syn Jan, córki Teresa i Anna 626 66 8 1-69 91V T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0035.htm
10 5 1875 Dederkały Leon Dobrowolski 66 Dederkały Wielkie 1-dw., żona Agnieszka, córka Małgorzata 57 216 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0120.htm
9 1 1875 Białogródka Feliks Wolski 7/12 Hulowce s. mieszczan Hiacynta i Krystyny Gorszczyńskiej 178-3-133 59R 7 Ż DM
3 7 1875 Białogródka Karol Szmigielski 3 Puzyrki Małe s. chł. Andrzeja i Julii Wolskiej 178-3-133 65V 75 Ż DM
4 9 1875 Białogródka Marianna Szyszkowska 1/52 Dworzec c. chł. Józefa i Emilii Wolskiej 178-3-133 68V 102 Ż DM
29 11 1875 Białogródka Franciszek Lipiński 5 Zielona s. chł. Jana i Dionizy Wolskiej 178-3-133 71R 134 Ż DM
10 6 1876 Katerburg Wiktoria Dubiecka 12 Rybcza c. Wawrzyńca i Heleny z Dobrowolskich 202 126 11
25 9 1876 Krzemieniec Jan Dobrowolski 17 Krzemieniec s. miesz. Wincentego i Marianny z Zielińskich 426-1-70 39V 51 T
25 2 1876 Kuniów Jan Wolski 50 Dryżaki mieszczanin, żona Marianna z Rajportów, synowie Franciszek i Michał, córki Domicela, Faustyna i Joanna 178-3-78 442V 9 Ż DM
19 10 1876 Kuniów Jan Zabłocki 25 Gurszczyzna s. Dionizego i Katarzyny Wolskiej 178-3-78 446V 34 Ż DM
2 2 1877 Kuniów Aniela Galimska 1 Hucisko Stare c. Michała i Heleny z Wolskich 178-03-78 487V 8 Ż DM
3 1 1877 Białogródka Kamila Dobrowolska 9/12 Polachowa c. mieszczan Władysława i Ksawery Dobrowolskiej 178-03-133 152V 4 Ż DM
4 9 1877 Białogródka Franciszek Szmigielski 6/12 Puzyrki Małe s. chł. Andrzeja i Julii Wolskiej 178-03-133 157V 76 Ż DM
28 9 1877 Białogródka Piotr Piotrowski 2 Puzyrki Małe s. chł. Fortunata i Emilii Wolskiej 178-03-133 158R 82 Ż DM
2 12 1878 Krzemieniec Józef Dobrowolski-Wykrestowy 11/52 Bonówka s. Chł. Aleksandra i Apolonii z Rudnickich 1-72 32V 75 T
23 6 1878 Kuniów Helena Galimska 40 Hucisko z Wolskich, mąż Michał, synowie Karol, Anastazy i Jan, córki Józefa i Maria 178-3-78 534V 31 Ż DM
10 10 1878 Kuniów Jan Galimski 3/12 Hucisko s. Jana i Heleny z Wolskich 178-3-78 535V 38 Ż DM
24 2 1878 Horochów Stefan Krasnowolski 1,5 Porwańcze s. Józefa i Antoniny 114 80 19 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20114/pages/PL_1_436_114_0043.htm
4 12 1879 Katerburg Józef Dobrowolski 1 Rybcza s. Antoniego i Marii z Grządkowskich 203 38 25
13 8 1879 Turzysk Julia Sawicka 3/12 Milanowicze c. Kandydata Jana i Pauliny z Temnowolskich 747 23 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20747/pages/PL_1_436_747_0014.htm
14 3 1879 Łanowce Marianna Kotewicz 30 Grzybowa c. chł. Augusta i Agnieszki z Wolskich, panna 1-73 110R 3 T
27 12 1880 Dederkały Franciszek Dobrowolski 2 Dederkały Wielkie s. Aleksandra i Marianny z Grędyszów 57 43 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0024.htm
23 3 1880 Kuniów Karolina Krynicka 28 Radohoszcz z Wolskich, mąż Erazm, córki Petronela i Ewelina 178-3-78 613V 21 Ż DM
7 8 1880 Kuniów Henryk Wolski 6/12 Gurszczyzna s. Stefana i Michaliny z Falkowskich 178-3-78 618R 48 Ż DM
25 12 1880 Kuniów Dominik Jasiński 3 Radohoszcz s. Kazimierza i Marianny z Wolskich 178-3-78 621R 66 Ż DM
25 7 1881 Horochów Paulina Tynczuk 34 Jezierce z Dobrowolskich, chł., mąż Jan, synowie Michał i Grzegorz, córki Marianna i Antonina 117 65 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0035.htm
6 2 1881 Katerburg Andrzej Dobrowolski 2/12 Rybcza s. Antoniego i Marianny z Grządkowskich 204 352 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0197.htm
11 6 1882 Katerburg Jan Janczyński 2 Rybcza s. Michała i Konstancji z Dobrowolskich 204 316 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0178.htm
17 10 1882 Katerburg Piotr Dobrowolski 63 Rybcza żona Józefa z Rokitnickich, syn Józef, córki Marianna, Pawlina i Antonina, po 1-ej żonie syn Wincenty, córki Józefa, Brygida i Ludwika 204 320 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0180.htm
13 4 1882 Jałowicze Konstanty Dobrowolski 50 Świszczów szl., żona Aniela z Górskich, synowie Mieczysław, Mikołaj, Wacław i Jan, córki Helena, Antonina, Mariana, Rozalia i Józefa 156 31 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20156/pages/PL_1_436_156_0018.htm
20 3 1882 Dederkały Marianna Dobrowolska 34 Dederkały Wielkie z Grędyszów, córki Franciszka i Józefa z I-mał., po Franciszku Czeremszuku, syn Stefan po II-mężu Aleksandrze Dobrowolskim 1-76 136V 8 T DM 307
1 8 1882 Kuniów Julian Wolski 3 Hucisko z szkarlatyny, s. Dominika i Antoniny Olszewskiej 178-3-78 707R 35 Ż DM
5 8 1882 Kuniów Łukasz Rutkowski 10/12 Radohoszcz s. Wawrzyńca i Petroneli Wolskiej 178-3-78 707R 36 Ż DM
26 1 1883 Kuniów Franciszek Wolski 1/12 Siekierzyńce s. żołnierza Antoniego i Karoliny z Nawrockich 178-3-78 755R 10 Ż DM
9 5 1883 Kuniów Jan Wolski 75 Radohoszcz żona Antonina z Malinowskich, synowie z I-małżeństwa Klemens i Józef 178-3-78 758R 30 Ż DM
20 11 1883 Kuniów Bronisław Wolski 3/12 Gurszczyzna s. Stefana i Michaliny z Falkowskich 178-3-78 762R 54 Ż DM
12 10 1884 Jałowicze Antoni Dobrowolski 1 Ostrożec s. szlachciców Mieczysława i Apolonii z Płotnickich 157 44 18 0
9 7 1884 Kuniów Jacenty Zabłocki 60 Gurszczyzna żona Paulina z Wolskich, synowie Mikołaj i Władysław, córki Joanna, Marianna i Celestyna 178-3-78 800R 22 Ż DM
16 11 1884 Kuniów Petronela Krynicka 10 Radohoszcz c. Erazma i Karoliny z Wolskich 178-3-78 802R 35 Ż DM
1 3 1885 Szumsk Walenty Zieliński 3 Piaseczna s. chł. Karola i Marceliny z Dobrowolskich 426-1-232 213R 16 T DW
15 2 1886 Kuniów Franciszek Wolski 17 Hucisko s. Feliksa i Teresy z Tańskich 178-3-86 76R 5 Ż DM
25 3 1887 Białogródka Michalina Szmigielska 14 Puzyrki Małe c. chł. Andrzeja i Julii z Wolskich 17-2-78 75R 33 Ch
29 11 1888 Krzemieniec Marcin Dobrowolski 10 Bonówka s. chł. Eliasza i Zuzanny 01-81A 49R 72 T
9 6 1888 Kuniów Jan Wolski 8 Zakrynicze s. Józefa i Domiceli z Osieckich 178-3-86 172V 38 Ż DM
25 11 1888 Meżyrów Jan Dobrowolski 19 Rów od porwanej przez maszynę ręki, chł., kawaler 904-6-9 177R 40 W JS1, D
18 12 1889 Katerburg Jan Dobrowolski 5/12 Rybcza s. Władysława i Krystyny 204 98 17
19 11 1889 Kuniów Paulina Sokołowska 30 Martyń z Wolskich, mąż Jan, synowie Franciszek, Józef, Antoni i Hipolit 178-3-86 321R 48 Ż DM
5 4 1890 Turzysk Stanisław Dobrowolski 2 Radowicze s. Piotra i Katarzyny z Babińskich 758 31 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20758/pages/PL_1_436_758_0018.htm
12 1 1890 Kuniów Petronela Rutkowska 50 Radohoszcz z Wolskich, mąż Wawrzyniec, syn Jan, córki Teofila, Rozalia, Marcelina i Tekla 178-3-86 350V 1 Ż DM
24 6 1891 Katerburg Jakub Czuwiński 60 Rybcza żona Fruzyna z Dobrowolskich, dzieci: Antoni, Józef, Konstanty, Cyprian, Karolina, Paulina, Józefa i Kornelia 204 40 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0026.htm
5 7 1891 Szumsk Aniela Zielińska 5/12 Nowa Piaseczna c. chł. Karola i Marceliny z Dobrowolskich 01-233 72V 45 T
30 10 1891 Katerburg Cyprian Czuwiński 14 Rybcza s. Jakuba i Eufrozyny z Dobrowolskich 204 41 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0026.htm
14 11 1891 Katerburg Jakub Rakowski 50 Wilja żona Anna z Dobrowolskich, dzieci: Jan, Marcin i Antonina 204 41-42 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0026.htm
19 11 1891 Katerburg Maria Rakowska 3 Wilja c. Jakuba i Anny z Dobrowolskich 204 42 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0027.htm
25 11 1891 Katerburg Jan Dobrowolski 4 Rybcza s. Antoniego i Karoliny z Wapów 204 42 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0027.htm
5 5 1891 Kuniów Jan Żukowski 2 Gurszczyzna s. Wawrzyńca i Franciszki z Wolskich 178-3-86 395V 17 Ż DM
16 12 1891 Krzemieniec Wincenty Dobrowolski 72 Krzemieniec wdowiec, syn Eliasz, córka Wiktoria Połumacek 426-1-81G 44R 54 T DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TCRL?i=878&cat=300453
5 1 1892 Katerburg Józef Czuwiński 20 Rybcza s. Jakuba i Eufrozyny z Dobrowolskich 204 12 1
8 1 1892 Katerburg Konstanty Czuwiński 1870 Rybcza s. Jakuba i Eufrozyny z Dobrowolskich 204 12 2
5 4 1892 Katerburg Kalikst Dobrowolski 16 Rybcza s.Antoniego i Marianny z Grządkowskich 204 13 8
8 3 1892 Krzemieniec Aleksander Dobrowolski 53 Krzemieniec wdowiec, dzieci Wincenty, Petronela, Marcin, Antonina, Maria, Szymon i Michalina 0.1-81D 33V 12 T
2 3 1893 Turzysk Ludwik Chorążak 2/52 Wierzbiczno s. Ludwika i Anieli z Dobrowolskich 761 51 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0026.htm
24 2 1893 Jałowicze Roman Dobrowolski 2 Pjanie s. chł. Michała i Marii z Paszyńskich 165 37 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0022.htm
25 5 1893 Ołyka Bronisław Dobrowolski 1,5 Charłupy Syn NN i Heleny Dobrowolskiej 1018 234 49 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0124.htm
28 1 1893 Kuniów Dominik Wolski 52 Hucisko Stare żona Antonina Olszewska, synowie Grzegorz, Franciszek i Julian, córki Karolina, Anna i Marcelina 178-3-86 498V 1 Ż DM
1 12 1894 Jałowicze Longin Dobrowolski 10 Zabołocie s. chłopów Józefa i Anny z d. Zucman 166 53 14 0
3 12 1894 Jałowicze Józef Dobrowolski 21/12 Zabołocie s. chłopów Józefa i Anny z d. Zucman 166 54 15
1 11 1894 Turzysk Bolesław Chorąży 4 Wierzbiczno s. Ludwika i Anieli z Dobrowolskich 762 54 29 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0028.htm
13 4 1894 Białogródka Feliks Wasilewski 1 Hulowce s. chł. Eliasza i Apolonii z Wolskich 17-2-81 35 Ch
22 9 1894 Kuniów Wilhelm Wolski 5/12 Radohoszcz Mała s. Józefa i Klementyny Pacewicz 178-3-86 535R 48 Ż DM
2 4 1895 Kuniów Antoni Wolski 3/12 Teremne s. Stanisława i Anieli z Jasińskich 178-3-86 586R 30 Ż DM
19 7 1895 Kuniów Marianna Żukowska 2 Gurszczyzna c. Waleriana i Franciszki Wolskiej 178-3-86 588R 45 Ż DM
7 10 1895 Kuniów Franciszek Wolski 49 Dryżaki mieszczanin, żona Maria z Łabędzkich, synowie Wawrzyniec, Grzegorz, Rafał, Maciej, Ludwik, Antoni i Michał, córki Katarzyna i Aniela 178-3-86 591V 74 Ż DM
4 10 1896 Turzysk Marcin Dobrowolski 1 Radowicze s. Piotra i Katarzyny z Babińskich 919 29R 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0025.htm
16 12 1896 Kuniów Szymon Szpakowski 30 Gurszczyzna żona Antonina z Wolskich, syn Mieczysław 178-3-86 645V 55 Ż DM
8 5 1897 Jałowicze Antoni Dobrowolski 3 Nadczyce s. Mieczysława i Apolonii z Płotnickich 905 47 R 14 0
16 7 1897 Kuniów Franciszka Podhorodecka 6/12 Hucisko Stare c. chł. Karola i Anny Wolskiej 178-3-86 689R 30 Ż DM
26 5 1898 Turzysk Leon Zygmunt Dobrowolski 73 Tuliczów żona Julia Czarnecka, s. Władysław, Kazimierz, Tadeusz, Józef, c. Teodozja 939 36 20 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0031.htm
10 8 1898 Kowel Kazimierz Dobrowolski 8/12 Biełaszów chł. Pow. Augustów, gm. Dębowa Franciszka i Feliksy z Jazwińskich 931 61 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0045.htm
16 1 1898 Szumsk Katarzyna Domańska 23 Kaletyńce Małe z Wolskich, mąż Wincenty 01-234 81V 8 T
27 8 1899 Kowel Aleksander Dobrowolski 4,3 Biełaszów s. chł. suwalskiej gub. pow. augustowskiego gm. Dębowa Franciszka i Feliksy z Jaźwińskich 932 72 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0052.htm
1 2 1900 Krzemieniec Antoni Dobrowolski 4 Rybcza s. chłopów Wladysława i Rozalii z Mysłowskich 32 R 8 0
19 8 1900 Krzemieniec Romuald Poroniecki 5 Ludwiszcze s. mieszczan Wincentego i Stanisławy z Dobrowolskich 36 R 38 0
5 3 1900 Kuniów Stanisław Wolski 3 Gurszczyzna s. mieszczan Stefana i Michaliny Falkowskich 178-3-86 860V 15 Ż DM
28 3 1900 Kuniów Feliks Wolski 70 Gurszczyzna s. mieszczan Stefana i Michaliny Falkowskich 178-3-86 861V 21 Ż DM
14 12 1900 Kuniów Marian Wolski 2/12 Hucisko s. Szymona i Marianny z Podhorodeckich 178-3-86 872V 85 Ż DM
16 12 1900 Kuniów Stanisław Wolski 44 Peremerówka żona Aniela z Jasińskich, synowie Łukasz, Józef i Franciszek 178-3-86 872V 87 Ż DM
26 8 1902 Radziwiłłów Antonina Mikuszewska 0,5 Radziwiłłów c. Romana i Antoniny z Dobrowolskich 23 R 22 0
13 12 1902 Horochów Teodora Kiliszewska 4 Brany c. Władysława i Marii z Krasnowolskich 960 53R 43 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0048.htm
14 2 1903 Krzemieniec Antonina Połumacek 8 Krzemieniec c. Antoniego i Wiktorii z Dobrowolskich 43 R 13 0
20 3 1903 Krzemieniec Karolina Jakubowska 25 Rybcza z Dobrowolskich, chłopka, mąż Wiktor 45 R 29 0
25 5 1903 Szumsk Paweł Wolski 105 Szumsk miesz., wdowiec, synowie Stanisław, Wincenty, Bazyli i Józef, córki Paulina, Maria i Franciszka 0.1-237 92R 48 T
1 4 1904 Krzemieniec Szymon Dobrowolski 7/52 Rybcza s. Chłopów Konstanstefo i Anastazji z Ulanickich 31 V 38 0
19 4 1905 Włodzimierz Wawrzyniec Dobrowolski 33 Włodzimierz s. Michała, miesz., kawaler 991 82V 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0081.htm
27 11 1906 Torczyn Stanisława Kowalska 9 Okorsk Duży c. chł. Franciszka i Tekli z Wolskich 1021 52R 29 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0033.htm
12 4 1907 Tbilisi Mikołaj Wolski 67 Tbilisi urzęnik tbiliskiej izdy kontroli, żona Natalia l. 47 42 Tb
9 7 1907 Tbilisi Stanisław Wolski 9/12 Tbilisi s. chłopa 72 Tb
23 9 1907 Horochów Marcelina Marcinówna 59 Horochów z Krasnowolskich,, syn Jan 993 43 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0054.htm
3 9 1911 Jałowicze Paulina Szymańska 76 Nowostaw z Dziwolskich, wdowa, zostawiła syna Dionizego i córkę Małgorzatę 1002 41 17 MO
15 8 1911 Tbilisi Antoni Wolski 24 Tbilisi strzelec 2 kaukaskiego batalionu strzelców 126 57 Tb
4 9 1911 Tbilisi Antoni Dobrowolski 22 Tbilisi szeregowy 18 sewrnego pułku dragonów z chłopów kowieńskiej gub. 127 62 Tb
19 11 1913 Ołyka Franciszek Barszczewski 47 Satyjów syn Adama, zostawił żonę Joannę z Dobrowolskich, dzieci: Elżbietę, Aleksandra, Hilarego,Józefę, Marię, Janinę, Annę 1063 152 87 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0160.htm
28 10 1914 Tbilisi Andrzej Wolski 48 Tbilisi s. Andrzeja, chłop suwalskiej gub., żona Adela z d. Sokołowska c. Antoniego 199 87 Tb
8 3 1914 Kowel Wojciech Wolski 67 Kowel s. Michała, chłop gm. Garczłów, pow. augustowski, suwalska gub., wdowiec 1055 87 10 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0047.htm
1 1 1914 Horochów Stanisław Prychodko 71 Horochów żona Apolonia z Krasnowolskich, dzieci: Andrzej, Antoni, Karolina, Aniela 1059 54 1 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0035.htm
21 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Piotr Dobrowolski 67 Kijów mąż Horpyny Dawidowny, córka Katarzyna, ojciec: Andrzej 312/1/129 131V 43 m.K. JM1
30 12 1915 Kijów, św. Aleksandr Gosław Wolski 14 Kijów Rodzice: Bolesław i Kazimiera Rawa? 312/1/129 183R 397 m.K. JM1
4 4 1915 Kowel Stanisław Zawadzki 1 Kowel Stanisława i Władysławy z Wolskich 1072 76 24 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0040.htm
16 7 1915 Kowel Anna Sierocinska 45 Kowel z Wolskich, zostawiła męża Wincentego 1072 90 65 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0048.htm
9 8 1916 Tbilisi Władyslaw Dobrowolski 2 Tbilisi s. Wiktora - sztabskapitana 258 114
22 4 1916 Kowel Franciszek Dobrowolski 75 Rokitnica 1072 115 8 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0061.htm
12 11 1918 Włodzimierz Apolinary Gidziński 36 m.Włodzimierz s.Józefa, poz. wdową Heleny z Dobrowolskich mąż, zos. s.Witolda i Kazimierza c.Janinę i Lubomiłę 1077 100-101 130 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0051.htm
22 11 1918 Włodzimierz Józefa Dobrowolska 39 w.Bielin z Bronickich, poz. wdowcem Jana Dobrowolskiego żona, zos. s.Bronisława Leona i Karola 1077 104-105 143 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0053.htm
10 1 1934 Krzemieniec Władysław Zawalnicki 68 Krzemieniec rolnik, s. Adama i Julii z Wolskich, żona Czesława z d. Puchalska, dzieci: Władysław, Ludwika, Maria i Jadwiga 35 R 3 0
3 3 1934 Krzemieniec Ludwika Żurakowska 84 Krzemieniec z Dobrowolskich, c. Aleksandra i Konstancji z d. Doliwa, wdowa po Narcyzie, dzieci: Wacław i Stefania. 36 V 16 0
17 8 1934 Krzemieniec Kazimierz Kusznieruk 6 Bonówka s. Zachariasza i Marii z Dobrowolskich 41 R 49 0
20 8 1934 Krzemieniec Stefan Dobrowolski 2/12 Bonówka s. Jana i Feliksy z Paradowskich 41 R 51 0
5 12 1935 Krzemieniec Marcin Dobrowolski 68 Mordwa s. Aleksandra i Apolonii z Rudnickich, rolnik, żona Agafia z Obołończyków, dzieci: Aleksander i Eudokia 42 R 65 0
6 2 1936 Krzemieniec Semen Dobrowolski 64 Bonówka s. Aleksandra i Apolonii, żona Maria z d. Hordiejczuk, dzieci: Włodzimierz, Teodor, Wiara, Katarzyna, Nina i Luba. 5 0
26 8 1936 Krzemieniec Maria Hage 43 Krzemieniec z Dobrowolskich, c. Eliasza i Antoniny, dzieci: Bolesław, Józef, Feliksa i Janina 35 0
17 5 1936 Ostróg Karolina Szendrzekowska Ostróg ur. 26.04.1853, córka Ignacego i Teresy z Dobrowolskich, wdowa 654-1-183 99V 25 R Mg
7 12 1937 Krzemieniec Maria Kusznieruk 67 Bonówka z Dobrowolskich, c. Eliasza i Zofii z Kozłowskich, mąż Szymon, syn Stefan Świetłowicki, córki Eudokia i Anna Świetłowickie,, Katarzyna i Helena Kusznieruk 51 R 83 0
15 12 1938 Krzemieniec Florian Doliwa-Dobrowolski 63 Krzemieniec ur. 26.2.1875, s. Piotra i Zofii z Połtorackich, adwokat, żona Helena, dzieci: Florian, Rudolf Piotr i Małgorzata. 58 0
30 10 1939 Krzemieniec Ludwika Dobrowolska 3/52 Bonówka c. Mikołaja i Janiny z Dobrowolskich 75 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 18 Horyńgród Celestyna Klementyna Boczkowska Horbaków Wincenty Paulina Wigura dopełn. chrztu 23.11.1833, asys. W. Wincenty Wolski, W. Anna Wigura, W. Dymitr Wolski, W. Zofia Wolska 171-1-6 146V 5 R Mg
13 2 1702 Czartorysk Apolonia Wierzbicka Stanisław Tekla ur. Albert Wolski, Konstancja Dolanowska 297-1-185 11V-12R Ł
5 4 1709 Czartorysk Antoni Aleksander Zagrodzki Jan Anna ur. Albert Wolski, Marianna Falibowska 297-1-185 16R Ł
20 6 1721 Torczyn Jan Górski Józef Franciszka Konstanty de Wolskie Kaszowski, Barbara Olizarowa 10 b/nr Ł EH
14 11 1745 Szumsk Cecylia Szumsk Teofi Marianna Jan Dobrowolski, Marianna Paraszczukowna, Wojciech, Anastazja 297-1-180 23R Ł RK 48
18 1 1746 Szumsk Sebastian Ganczarz Gonciarz Borki Maciej Jadwiga Jan Dobrowolski, Anna Thomaszowa 297-1-180 23V Ł RK 49 0
11 3 1747 Szumsk Gabriel Stachirko Stacherko Huta Rachmanowska Marcin Katarzyna Jan Dobrowolski, Katarzyna Stacherzanka 297-1-180 27R Ł RK 56
16 2 1748 Szumsk Antoni Gołynski Gotynski Szumsk Łukasz Tekla Jan Dobrowolski, Marianna Medynska 297-1-180 30V Ł RK 63
27 3 1749 Czartorysk Aleksander Antoni Ryczywolski ? Czartorysk Mikołaj Marianna Swarzowska dop. chrztu 1758, Józef Wierciński, Anna ...wicka, Jan Ulewicz, Zofia Kamińska 297-1-185 75R Ł 9271 DW 0
29 6 1753 Szumsk Antoni Malicki Kąty Tomasz Marianna Ignacy Wolski, Anna Rudecka 297-1-180 52V Ł RK 125
12 1753 Szumsk Barbara Łasczeska Łaszczewska Bryków Wojciech Marianna Józef Szulborski, Marianna Rychlewska, Marian Wolski, Ewa Ropłaska 297-1-180 55R Ł RK 133
4 3 1754 Szumsk Franciszka Józefata Dobrzycka Szumsk Franciszek Anastazja Maciej Wolski, Marianna Soboleska 297-1-180 56R Ł RK 136
31 10 1756 Szumsk Marcin Podolski Szumsk Andrzej Agnieszka Wojciech Dobrowolski, Katarzyna Kuchcińska, Bazyli ?iowski, Helena Galecka 297-1-180 68V Ł RK 178
30 8 1764 Szumsk Bartłomiej Ludwik Kuboski Kubowski Suraż Kasper Zofia Ostrowska Józef Czuchrinski, Brygida Grochowicka, Filip Wolski, Anastazja Mirowska 297-1-180 123R Ł 4478 RK
5 12 1771 Szumsk Andrzej Bartoszewicz Szumsk Maciej Alojzy Anna Kobylanska Kobylańska Antoni Wolski, Anna Rutkowska 297-1-180 157R Ł RK 4550
2 12 1777 Szumsk Jan Daniel Zwolski Hucisko Szumskie Maciej Dorota Ludwik Szymanski, Anna Olesinska 297-1-181 23V Ł 24 RK
20 11 1779 Torczyn Marianna Katarzyna Jukowska Torczyn Józef Marcianna Dobiecka chrz.: 23.11; Daniel Ryczywolski, Deograta (Bogumiła) Kaczkowska 7a b/nr Ł EH
22 8 1779 Szumsk Bartłomiej Zwolski Hucisko Surażskie Maciej Dorota Antoni Kozłowski, Regina Biernacka, Wawrzyniec Jadaszynski, Rozalia Cymbalanka 297-1-181 35R Ł 035a RK
8 3 1780 Szczurowice Jan Dobrowolski Romanówka Stanisław Katarzyna Jan Perkowski, Anastazja Laniszeska 1310L 29 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0017.htm
8 10 1780 Torczyn Franciszek Nowosielski Woderady Mateusz/ Maciej Ewa Winogrocka z wody; Józef Dobrowolski, Małgorzata 39a b/n Ł EH
17 4 1781 Szumsk Wojciech Krajewski Hucisko Surażskie Stanisław Marianna Maciej Zwolski, Łucja Szymanska 297-1-181 47R Ł 047a RK
6 11 1781 Szumsk Andrzej Zwolski Hucisko Surażskie Maciej Dorota Paweł Szczepanoski, Anna Wałędowska, Ludwik Szuty, Zofia Bielecka 297-1-181 51V Ł 52 RK
8 3 1783 Szumsk Franciszka Bobrowska Huta Surażska Jan Rozalia Maciej Wolski, Rozalia Medelska 297-1-181 60R Ł 060a RK
25 3 1785 Torczyn Aleksander Erazm Kosciuszko Torczyn Stanisław Antonina Chrosciechowska chrz.: 03.04; Jan Rzerzyński, Ludwika Chorosciechowska, Daniel Ryczywolski, Tekla Gomoli 22a 6 Ł EH
22 6 1789 Szumsk Jan Zwolski Hucisko Surażskie Maciej Dorota Michał Hima, Barbara Jadaszynska, Jan Wozniuk, Anna Wełendoska 297-1-181 97R Ł 11 RK
10 1797 Gródek Rozalia Trzcińska Porzycze Stanisław Anna Chychłowska Dobrowolski Mikołaj Chychłowski Antoni, Trzcińska Zofia Żukowska Zofia JZ
9 4 1798 Białogródka Marianna Niemirowicz Bisóweczka Józef Apolonia g. Andrzej Wolski z Bisówki Wlk i Petronela Niemirowicz 178-51-95 96R 15 Ż DM
15 3 1798 Białogródka Marianna Szymańska Kuczmanówka Jakub Maria g. Antoni Wolski i g. Wiktoria Wodzińska 178-51-95 95V 11 Ż DM
25 12 1798 Białogródka Andrzej Franczuk Suchorzyńce Stefan Marianna Józef Szwolski i Katarzyna Klemensowa, Antoni Baranowski i Marianna Łysiowa 178-51-95 101R 74 Ż DM
2 1799 Ostróg Jan Starowiejski Międzyrzecz Jan Elżbieta Wojciech Białowolski, Anna Niemirowska 297-1-136 18 Ł SK
3 2 1799 Lubar Marianna Agata Baczyńska Awratyn Bazyli Marianna Rembecka łacina, data chrztu, Jan Wolski, Małgorzata Szadurska 178-51-174 3R Ż Mg
28 7 1799 Lubar Maria Magdalena Dobrowolska Lubar Jan Barbara łacina, data chrztu, Antoni Lalewicz, Marianna Hayndrych, ass. Jan Wolski, Marianna Cyranowska 178-51-174 12R Ż Mg
19 9 1799 Lubar Rozalia Tekla Omiecińska Motrunki Bonawentura Helena Leśniowska łacina, data chrztu, Antoni Biernacki, Teofila Dobrowolska, ass. Michał Dobrowolski, Barbara Gromowska 178-51-174 15R Ż Mg
3 2 1799 Białogródka Andrzej Moszczeński Puzyrki Małe Maciej Franciszka chrz. 4.02., g. Maciej Wolski i g. Salomea Kozłowska, as. g. Franciszka Wojciechowa 178-51-95 103R 15 Ż DM 0
12 2 1799 Białogródka Rozalia Krotewicz Puzyrki Małe Franciszek Jadwiga chrz. 13.02., g. Antoni Popławski i g. Barbara Wolska, as. G.Maciej Wolski i g. Franciszka Wolska 178-51-95 103R 18 Ż DM
5 1 1801 Lubar Baltazar Berezowski Awratyn Mateusz Tekla Abramowicz łacina, chrzest 6.01.1801, Michał Dobrowolski, Justyna Murzynowska 178-51-174 27V-28R Ż Mg
9 2 1801 Lubar Wincenty Wolski Lubar Jan Helena Baczyńska łacina, data ur. i chrztu, Józef Pawłowski, Anastazja Pruszyńska 178-51-174 29R Ż Mg
18 2 1801 Lubar Stanisław Walenty Lipiński Korostki Konstanty Marianna Switecka łacina, data chrztu, Władysław Wolski, Marianna Szostakowska 178-51-174 30R Ż Mg
9 4 1801 Lubar Maria Radlińska Hryniowce Michał Zofia Glińska łacina, chrzest 10.04.1801, Michał Dobrowolski, Waleria Perekładowska 178-51-174 31V Ż Mg
10 11 1801 Lubar Narcyz Marcin Dziakiewicz Demkowce Józef Felicjanna Tchórzewska łacina, data chrztu, Michał Dobrowolski, Anastazja Kisielowa, ass. Romuald Kozłowski, Brygida Wieczfińska 178-51-174 36R Ż Mg
21 12 1801 Lubar Teofil Cybulski Hryniowce Antoni Honorata Dobrowolska łacina, chrzest 7.01.1802, Michał Dobrowolski, Ludwika Bagińska 178-51-174 37R Ż Mg
29 9 1802 Ostróg Michał Wolski Płużne Wincenty Eleonora Jaworska Chrzest 04.07.1804, chrzestni: Mateusz Chocianowski, Jadwiga Budzińska 297-1-136 43 Ł SK
12 2 1802 Lubar Piotr Wolski Bratałów Jan Barbara łacina, data ur. i chrztu, Andrzej Bazylewicz, Krystyna Surynowa, z bliźniąt 178-51-174 38R Ż Mg
9 5 1802 Lubar Anna Paulina Kamińska Lipna Jakub Domicella łacina, chrzest 10.05.1802, Ignacy Wolski, Paulina Moniakiewicz 178-51-174 41R Ż Mg
1 9 1802 Lubar Jakub Nowalski Lipna Antoni Tekla Sadowska łacina, data chrztu, Ignacy Wolski, Katarzyna Kamieńska 178-51-174 43V-44R Ż Mg
6 6 1803 Lubar Antonina Cybulska Hryniowce Antoni Honorata Dobrowolska łacina, chrzest 7.06.1803, Michał Dobrowolski, Ludwika Bagińska, ass. Ignacy Cybulski, Barbara Bagińska 178-51-174 52R Ż Mg
19 7 1803 Lubar Helena Wojciechowska Lubar Jan Franciszka łacina, chrzest 20.07.1803, Jan Wolski, Teresa Gołębiowska 178-51-174 53R Ż Mg
4 11 1803 Machnówka Karol Wolski Rubanka Wojciech Aleksandra Sawicka s. ur., chrzestni: Jan Lachowicz, Marianna Sosnowska 178-51-195 169 b/n Ż EH
9 1 1804 Lubar Julianna Berezowska Awratyn Maciej Tekla Abramowicz łacina, dopeł. chrztu 3.05.1804, Michał Dobrowolski, Teresa Bardecka, ass. Andrzej Bardecki, Krystyna Wysocka 178-51-174 60R Ż Mg
9 8 1804 Lubar Kajetan Roman Wolski Lubar Jan Anna Baczyńska łacina, data chrztu, Jan Skalski, Anna Siekierzyńska, ass. Erazm Siekierzyński, Anna Skalska 178-51-174 62V Ż Mg
1 1 1805 Ostróg Bazyli Wolski Płużne Piotr Tekla Jan Galimski, Marianna Pogruszecka 297-1-136 48 Ł SK
19 3 1805 Ostróg Aleksander Wolski Płużne Wincenty Eleonora Jaworska Daniel Tomaszewski, Tekla Zieniewiczowa 297-1-136 50 Ł SK
13 10 1805 Lubar Anna Jadwiga Klinomejska Bratałów Gabriel Zofia Ciechońska łacina, data chrztu, Jan Wolski, Agnieszka Sienkiewicz 178-51-174 74V Ż Mg 173
15 8 1806 Ostróg Leon Jan Wolski Płużne Wincenty Eleonora Jaworska Krzysztof Jaworski, Tekla Zierniewiczowa 297-1-136 59 Ł SK
12 10 1806 Lubar Edward Kalikst Chryzant Przyłuski Motrunki Kajetan Antonina Woynarowska łacina, chrzest 13.10.1806, Michał Dobrowolski, Teresa Cielecka, ass. Józef Cielecki, Antonina Zelechowska 178-51-174 85R-85V 100 Ż Mg 204
27 2 1807 Ostróg Ignacy Andrzej Józef Zubczewski Buszcza Piotr Anastazja Janicka Michał Drowolski, Marianna Wasilewiczowa 297-1-136 63 Ł SK
1 8 1807 Ostróg Piotr ? Płużne Wawrzyniec Teresa Zaleska Patryk Wolski, Marcela Pogruszecka 297-1-136 67 Ł SK
9 2 1808 Ostróg Jan Baszyński Białotyn Piotr Elżbieta Józef Dobrowolski, Katarzyna Garbowska 297-1-136 72 Ł 1109 SK
6 9 1808 Ostróg Ludwik Dobrowolski Nowomalin Jan Barbara Antoni Lachowicz, Dominika Korzeniowska 297-1-136 83 Ł 1125 SK
10 12 1808 Ostróg Ambroży Wolski Płużne Wincenty Honorata Jaworska Wojciech Wasylewski, Pelagia Zierniewiczowa 297-1-136 89 Ł 1132 SK
29 3 1809 Ostróg Marianna Malinowska Białotyn Grzegorz Wiktoria Józef Dobrowolski, Marianna Gotowiczowa 297-1-136 95 Ł 1143 SK
21 6 1809 Ostróg Antonina Polkiewicz Białotyn Jan Marianna Józef Dobrowolski, Anna Koszczewska 297-1-136 100 Ł 1148 SK
25 1 1811 Ostróg Agata Zakrzewska Płużne Andrzej Anna Piotr Wolski, Marianna Galimska 297-1-136 138 Ł 850 SK
20 11 1812 Torczyn Elżbieta Balinska Sadów Jan Katarzyna Maiewska Tadeusz Dobrowolski, Julianna Juskiewiczowa, asysta Stanisław Nowosielski, Barba 7a 44 EH Ł
18 8 1813 Torczyn Ludwik Grzegorz Juskiewicz Sadów Antoni Julianna Wincenty Dobrowolski, Marianna Wirzbicka, asysta Józef Dobrowolski, Katarzyna Fa 12 27 EH Ł
18 8 1813 Torczyn Ludwik Adolf Jaskiewicz Sadów Antoni Julianna ur. 25.08.1812; chrzest z wody 6.09.1812; Józef Dobrowolski, Katarzyna Faniszews 12a 28 EH Ł
1 7 1816 Torczyn Piotr Paweł Folfozynski Sadow Józef Apollonia Pawłowska Tadeusz Dobrowolski, Helena Kurowska 31 28 EH Ł
18 2 1817 Torczyn Konstanty Dębienski (Dębiński) Bojany Stanisław Łucja Wierzbicka chrzest 9.09.1817; asysta: Wincenty Dobrowolski, Tekla Dobrowolska, Józef Dobrow 39a b/nr EH
2 12 1817 Torczyn Barbara Petronella Folfosyńska Sadow Józef Apolonia Pawłoska chrzest 4.12.1817; Tomasz Dobrowolski, Antonina Stojanowska, asysta: Celestyn Łu 40a b/nr EH
18 6 1818 Łuck Adolf Władysław Wolski Dzwonki parafia lachowiecka Wincenty Zofia Pruszyńska Dopełnienie: Edward Janczarski, Marcela Żulińska panna 368 131 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0066.htm
18 12 1818 Torczyn Józefa Aleksandra Eleonora Dunin Helman Sadow Józef Małgorzata Przystałowska chrzest 31.01.1819; Tomasz Dobrowolski, Eleonora Dubiecka 47 b/nr EH
22 1 1820 Torczyn Kasper Siedlecki Woderady Franciszek Katarzyna Kazimirski Klemens Zwolski, Honorata Żulińska, Mathias Kazimirski, Justyna Wiszniowska 51a b/n Ł EH
25 1 1820 Torczyn Franciszek Salezy Paweł Zalewski Koszów Franciszek Balbina Taniszewska dop.2.05; Józef Wierzbicki, Tekla Dobrowolska, as. Józef Pocisk Dobrowolski, Antonina B 52a b/n Ł EH
19 8 1820 Dederkały Juliusz Dobrowolski Sorokoduby parafia Bracław Tomasz Aniela Spędowska dop. chrztu 19.08.1827,s. urodz., ojciec Komornik powiatu bracławskiego, chrzestni: Wlm 01-4 3R 24 T 700 DM
6 10 1824 Torczyn Ludwik Działyński Szepel Michał Daria Krawczuk Piotr Wolski, Izabela Podhorodinska panna, as. Ludwik Grocholski, Podhorodińska 67a b/n Ł EH
0 0 1824 Zasław św. Jana Albin Dobrowolski Jan Antonina Jarzembska dopeł.chrz. 7-letniego syna, as. JWlm Sergiej Wasylewicz Szeremetiew Major WR i Wlm Franciszka Bielenicka Kapitanowa WR, Antoni Borejsz Podpułkownik WR i Anna Dobrowolska panna 178-3-97 4V 27 Ż DM 0
17 10 1825 Torczyn Tekla Pióro Chorochoryn Szymon Marianna Onichimowska chrz. 18.10; Kajetan Dobrowolski, Marianna Halkiewiczowa 71a b/n Ł EH
17 3 1827 Opalin Jan Aleksander Dobrowolski Zabuże Józef Julianna Gilszman 511 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0002.htm
30 1 1827 Szumsk Anastazja Kozłowska Hucisko Horodyskie Bartłomiej Apolonia Feliks Dobrowolski, Katarzyna Kucharska, Ignacy Tomaszewski, Ewa Szewczukowa 245-1-1 375R 14 R RK
19 7 1827 Szumsk Marianna Blacharska Szumsk Paweł Konstancja Woruszyło Woroszyło Bartłomiej Skrzypkowski, Anna Łuczyńska ż. Marcina, Feliks Dobrowolski, Marianna Zielińska ż. Piotra 245-1-1 382R 56 R RK
4 8 1827 Szumsk Józef Dominik Wereszczyński Szumsk Stanisław Marianna Treciechowska Piotr Łoziński, Emilia Kowalewska ż. Jana, Feliks Dobrowolski, Marianna Trzeciak panna 245-1-1 382V 60 R RK
10 1 1827 Białogródka Honorata Podgórska Kuźmińce Antoni Konstancja Sławecka Wawrzyniec Dobrowolski i Anna Makowska ż. Stanisława, as. Jan Makowski i Honorata Dubowiczowa panna 178-03-93 54R 3 Ż DM
20 8 1827 Białogródka Władysław Dobrowolski Suchorzyńce Tadeusz Franciszka Janicka Piotr Płotnicki i Aniela Grabowska ż. Franciszka, as. Teodor Żu i Marianna Płotnicka panna, Stefan Waśkowski i Katarzyna Grabowska panna 178-03-93 59R 54 Ż DM
8 10 1827 Zasław św. Jana Józef Dobrowolski Zasław Wojciech Marianna Grzybowska 178-03-009 9 49 Ż MO 20
16 1 1827 Nieświcz Pawel Pustelnik Janowski Mychlin, par. Skórcze Michał Zuzanna Szpendowska Kazimierz Zwolski, Józefa Buderaska panna 427 2 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0002.htm
16 6 1827 Bazalia Antoni Niwiński Czuchele Józef Anna Piotr Wolski i Marianna Czerniawska 178-3-93 232V 55 Ż DM
21 6 1827 Teofilpol Jan Kancerski Wolica Jakub Wiktoria Popławska Jakub Dobrowolski i Teodora Segalas 178-3-93 332R 28 Ż DM
23 7 1827 Stary Konstantynów Kapucyni Jakub Wolski Przedmieście Zakuźmin Józef Marianna Sokołowska Jan Kozłowski, Agnieszka Kowalska 178-3-93 182R 12 Ż 352 KP2
2 1 1827 Starokonstantynów Dominikanie Jan Wolski Swinna Józef Petronella Szepalska Dymitr Tomaszewski, Józefa Puchalska 178-3-93 134R 1 Ż 257 KP2
1 6 1828 Radziwiłłów Jan Ignacy Wolski Radziwiłłów Wincenty Krystyna Michałowska 814 250 22 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0254.htm
20 2 1828 Szumsk Maciej Rowiński Suraż Kazimierz Agnieszka Kraiewska Krajewska Feliks Dobrowolski, Honorata Godlewska panna, Józef Gurdzilowski, Domicela Gurdzilowska panna 245-1-2 388V 132 R RK
8 1 1828 Ostróg Kacper Stefan Grzybowski Mizocz Marcin Julianna Tuszyńska chrzest 15.01.1828, Piotr Dobrowolski, Joanna Czapiewska panna, asysta: Jan Lubicki i Apolonia ? ż. 171-1-1 2R 9 R Mg
2 8 1828 Ostróg Jan z Dukli Szewrański Mizocz Makary Agnieszka Porcionko data chrztu, Piotr Dobrowolski, Konstancja Sypniewska 171-1-1 12R R Mg
13 8 1828 Krzywin Wawrzyniec Owrucki Lisicze Józef Mateusz Telka Kulesza chrz.13.08.1828, Ur. Feliks Wolski, Marianna Trościńska panna, asyst. Ur. Józef Zmigrodzki, Marianna 171-1-1 34R 19 R Mg
18 6 1828 Tajkury Emilia Sowińska Nowo-Mylsk Maciej Apolonia Zależewska ch. 24.06.1828, Ur. Michał Rawa, Marianna Wojtuszkiewicz, asyst. Wojciech Wolski, Monika Ziółkowska 171-1-1 44V 35 R Mg
23 2 1828 Lachowce Konstancja Gurowska Futory Lachowieckie Piotr Karolina Rudkiewicz 24.02.1828, Ur. Benedykt Dobrowolski, Ur. Elżbieta Mędkowicz?, ż Jana, asyst. .... 171-1-1 106R 14 R Mg
8 4 1828 Lachowce Aleksander Goliszewski Unijów Stanisław Tekla Korfowa 19.04.1828, Ur. Jakub Dobrowolski, kawaler, Katarzyna Zawadzka, ż. Dominika 171-1-1 107V 22 R Mg
12 4 1828 Lachowce Wincenty Wolski Bisówka Maciej Apolonia Niemirowicz 13.04.1828, Ur. Jacek Konferewicz, Ur. Marianna Niemirowicz, ż. Józefa, asyst. Ur. Bazyli Grzybowski 171-1-1 108V 27 R Mg
2 12 1828 Lachowce Barbara Mirecka Lachowce Szymon Anna Kłodnicka 04.12.1828, Ur. Jan Dobrowolski, żonaty, Ur. Ewa Bagińska, ż. Wincentego 171-1-1 113V 58 R Mg
27 5 1828 Annopol Jan Nienadkiewicz Puzyrki Jan Barbara Dobrowolska ch. 29.05.1828, Ur. Józef Drowolski, Ur. Zofia Wnurowska ż. Hipolita 171-1-1 132V 19 R Mg
26 8 1828 Annopol Kamilla, Aniela Wikszemski Annopol Ludwik Julianna Drowolska ch. 26.08.1828, Ur. Cyprian Sukoski, Konstancja Grek ż. Rajmunda,asyst. Ur. Józef Drowolski, Ur. Ba 171-1-1 133R 27 R Mg
29 8 1828 Niewirków Rozalia Wolańska Lipki Daniel Marianna Chwedek ch. 30.08.1828, Ur. Paweł Dobrowolski, Ur. Justyna Zukowska ż. Stanisława 171-1-1 263R 94 R 7156 Mg
2 12 1828 Niewirków Katarzyna Morgowska Hubków Tomasz Rozalia ch. 2.12.1828, Ur. Paweł Dobrowolski, Ur. Honorata Tysiecka ż. Jana 171-1-1 266R 109 R 7159 Mg
6 6 1828 Tuczyn Antoni Gurowski Tuczyn Bazyli Marianna Piąstwa ch. 6.06.1828, Ur. Jan Kamiński, Marianna Kłosowska, asys. Ur. Józef Dobrowolski, Tekla Judzińska, U 171-1-1 191V 11 R Mg 708
12 11 1828 Tuczyn Karolina Szymańska Janin Franciszek Julianna Chomicka ch. 15.11.1828, Józef Dobrowolski, Joanna Jasińska panna, asys. Wojciech Thiery, Elżbieta Binkowska, 171-1-1 193R 20 R Mg 708
14 9 1828 Białogródka Michał Moszczyński Puzyrki Małe Piotr Franciszka Krotowicz Maciej Wolski i Justyna Sokołowska wdowa 178-03-94 74R 65 Ż DM
14 9 1828 Horyńgród Euzebiusz Boczkowski Tarasów, par. Muratowska, Powiat Jampolski Błażej Paulina Wigura dopeł. ch. 23.04.1834, asys. W. Jan Kanty Rynkiewicz, W. Magdalena Nyko, W. Konstanty Wolski, W. Józefa Nosarzewska 171-1-7 158V 5 R Mg
26 8 1828 Kulczyny Marianna Żakowska Zastawki Wojciech Magdalena Szepelska ch. 1828.08.28, Ur. Cyprian Wolski, Agnieszka Lipska, ż. Wojciecha, ass. Ur. Antoni Szałucki, Marianna Janowska, ż. Fabiana 178-3-94 321V 55 Ż Mg
27 8 1828 Zasław św. Jana Ignacy Dobrowolski Wójtowce ur. Kazimierz Helena Krymska ur. Mikołaj Woroniecki, ur. Anna Hryniowiecka 178-3-94 9R 36 Ż 15 KP2
21 11 1828 Zasław św. Jana Andrzej Dobrowolski Wójtowce ur. Jakub Małgorzata Bruzińska ur. Bazyli Ziliński, Katarzyna Bułajewska 178-3-94 12R 54 Ż 21 KP2
4 4 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Ambroży Woroniecki Swinny ur. Franciszek Katarzyna Ostrowska ur. Józef Wolski, ur. Agnieszka Terechowicz 178-3-94 156R 44 Ż 301 KP2
22 8 1829 Krzemieniec Mikołaj Malczewski Szpikołosy Franciszek Marcjanna Popławska ur. Jan Dobrowolski i Anna Nowicka ż. Jana 01-3 99R 130 T 599 DM
6 8 1829 Szumsk Kajetan Świderski Szumsk Wawrzyniec Marianna Kowalewska ur. Roch Skrzypkowski, Honorata Godlewska panna, Feliks Dobrowolski, Tekla Mirowska 245-1-3 389R 273 R
13 10 1829 Szumsk Edward Dobrowolski Szumsk Feliks Marianna Mikołajewska 245-1-3 391V 288 R
12 1 1829 Ostróg Karolina Paszkowska Dorohoszcza Jan Dorota Rogoszewska Kasper Dobrowolski, Petronela Wereszczyńska żona Jana 171-1-2 2R 5 R MZ 718
17 1 1829 Ostróg Marianna Żukowska Wincenty Helena Jan Michałowski, Piotr Dobrowolski 171-1-2 14V 109 R MZ 719
18 12 1829 Ostróg Adam Przewłocki Podobanka Michał Elżbieta Wysoczyńska Włodzimierz..., Marianna Kołotylina żona Piotra, Kazimierz Wolski, Aleksandra Adamowicz, 171-1-2 15R 113 R MZ 719
10 5 1829 Białogródka Feliks Muszyński Puzyrki Małe Józef Tekla Maniewicz Jędrzej Wolski i Tekla Rzepecka 178-03-95 70V 55 Ż DM
24 4 1829 Lachowce Marek Trocki Lachowce Jan Marta Lipecka Jan Dobrowolski i Tekla Piasecka ż. Macieja 171-1-2 88V 28 R DM
28 7 1829 Bazalia Jakub Grabarz Czuchele Andrzej Franciszka ur. Mateusz Wolski i Magdalena Marcinowska 178-3-95 216R 58 Ż DM 416
6 3 1829 Zasław św. Jana Władysław Tomasz Dobrowolski Zasław ur. Jan Antonina Jarzeńska wielm. Szymon Chmielowski kaznodzieja pow. zasławskiego, Julianna Tarkowska 178-3-95 5V 12 Ż 7 KP2
15 4 1829 Zasław św. Jana Leon Dobrowolski Wójtowce ur. Wojciech Marianna Grzybowska ur. Eliasz Bułajewski, Marianna Kurzyńska 178-3-95 7R 23 Ż 10 KP2
21 8 1829 Zasław św. Jana Franciszka Kornatowska Wójtowce ur. Józef Antonina Hrynowiecka ur. Kazimierz Dobrowolski, ur. Małgorzata Dobrowolska 178-3-95 9V 44 Ż 15 KP2
7 1 1829 Butowce Jan Demczuk Lesińce prac. Jan Małaszka brak danych prac. Szymon Dobrowolski, Marianna Paciuk 178-3-95 249R 3 Ż 481 KP2
13 6 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Antoni Wolski Swinna ur. Kazimierz Anna Szpalska ur. Józef Tomaszewski, Tekla Kossowska 178-3-95 159V 62 Ż 306 KP2
17 7 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Henryk Wolski Swinna ur. Józef Petronella Szepelska ur. Józef Tomaszewski, Agnieszka Terchowicz 178-3-95 160R/160V 73 Ż 307/308 KP2
4 11 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Karol Kudelski Swinna ur. Wincenty Marianna Kurowska ur. Kazimierz Wolski, Józefa Puchalska 178-3-95 162R 109 Ż 313 KP2
23 9 1829 Teofilpol Tekla Konstancja Kochańska Teofilpol ur. Jan Emilia Matias ur. Numa Wolski majorowicz, Joanna Chwontysek 178-3-95 329v 46 Ż 639 KP2
3 4 1829 Niewirków Katarzyna Filonczuk Niewirków Grzegorz Łucja Janiszewska Bazyli Rokszywolski Antonina Tegazz 171-1-2 293 R 126 R AS
11 1 1830 Berdyczów Marcin Kudelski Berdyczów Heronim Agata Łudkiewicz Franciszek Wolski, Katarzyna Orlicka 178 3 3 V114 5 Ż MP
2 1 1830 Żytomierz Julia Cywińska Żytomierz Antoni Domicella Raczkowska Florian Dobrowolski Justyna Kaczyńska as:Michał Grodzki Ewa Dobrowolska 178 3 3 R1 2 Ż MP
29 5 1830 Kuniów Feliks Dobrowolski Teremne Szczepan Marianna Kupcewicz 171-1-3 68 R 33 R
3 9 1830 Kuniów Feliks Wolski Hucisko Stare Józef Anastazja Jakuszewska 171-1-3 73 R 53 R DW
18 5 1830 Białogródka Szymon Wolski Nowa Wieś Adam Aleksandra Jasińska Jędrzej Wolski i Joanna Bujalska ż. Ludwika 178-03-96 57R 30 Ż DM
21 7 1830 Białogródka Magdalena Gutewicz Polachówka Jan Tekla Rużycka Antoni Panasewicz i Marianna z Wolskich Podgórska ż. Szymona 178-03-96 59V 45 Ż DM
24 9 1830 Białogródka Stanisław Baczyński Polachówka Wojciech Teresa Chwalkowska Łukasz Strzemecki i Anna z Wolskich Podgórska 178-03-96 61R 59 Ż DM
8 11 1830 Białogródka Salomea Konferowicz Bisóweczka Józef Marianna Rudkowska Maciej Wolski i Marianna Niemirowicz ż. Józefa 178-03-96 63R 73 Ż DM
9 1 1830 Ostróg Ewa Bohanowicz Mizoczyk NN Domicela majątek JW Hrabi Karwickiego, Piotr Dobrowolski, Rozalia Starżewska-panna 171-1-3 1R 2 R MZ
30 9 1830 Ostróg Karolina Przewlocka Podobanka Mikołaj Tekla Kazimierz Wolski, Józefa Korzeniowska, ass. Wincenty Terlecki, Zofia Korzeniowska panna 171-1-3 12R 90 R MZ
2 2 1830 Lachowce Jan Zawadzki fut. Lachowiecki Paweł Apolonia Sihur Jan Dobrowolski i Regina Rudkowska wdowa 171-1-3 96V 7 R DM
27 4 1830 Lachowce Józef Goliszewski Unijów Stanisław Tekla Mazurkiewicz Jakub Dobrowolski i Petronela Goliszewska ż. Rocha 171-1-3 99V 31 R DM
19 8 1830 Lachowce Jacek Dłużniewski Bisówka Teodor Karolina Kulczycka Maciej Wolski i Marianna Beyzymska ż. Marcina 171-1-3 104R 57 R DM
22 12 1830 Lachowce Stefan Zawadzki Unijów Dominik Katarzyna Różycka Grzegorz Dobrowolski i Marianna Piątkowska ż. Stefana 171-1-3 107R 81 R DM
10 1 1830 Żytomierz Józef Twardowski Balarka Cudnowska Wojciech Teresa Borowska Jan Dobrowolski Julianna Skorupińska 178 3 3 V4 25 Ż MP
3 10 1830 Żytomierz Rozalia Sokołowska Futor Bileckiego Józef Katarzyna Korbut Aleksander Toborowski Ewa Dobrowolska as: Florian Dobrowolski Mochlak 178 3 3 V35 257 Ż MP
8 11 1830 Żytomierz Michalina Marcianna Mołodec Żytomierz Bazyli Tekla Kozłowska Andrzej Zarębski Ewa Dobrowolska as Pius Przetocki Anna Zarębska Florian Dobrowolski Franciszka Przetocka 178 3 3 V40 294 Ż MP
28 2 1830 Trojanów Grzegorz Malinowski Huta Denyszowska Wojciech Anna Lewicka Łukasz Dobrowolski Petronela Raczkowska 178 3 3 V212 22 MP
21 9 1830 Trojanów Franciszek Feliks Bywolski Pilipy Teodor Aleksandra Bilińska Gabriel Maciejewski Zofia żona Michała 178 3 3 R216 59 Ż MP
1 3 1830 Cudnów Kazimierz Dobrowolski Wojtkowce Kasper Anna Lesnikowska Mikołąj Bystrzycki Dorota Dmitrow as: Teodor Szczykiewicz Teodozja Stachowska 178 3 3 V309 35 Ż MP
5 9 1830 Cudnów Teodora Balicka Futor Dryktowski Franciszek Katarzyna Baraniecka Teodor Mazurkiewicz, Pulcheria Paprocka, as: Wincenty Dobrowolski, Rozalia Uzycka 178 3 3 V320 130 Ż MP
5 11 1830 Cudnów Karolina Wolnicka Huta Cudnowska Tomasz Marcianna Orlewska Klemens Dobrowolski, Agnieszka Liszkiewiczówna, as: Józef Wojciechowski, Katarzyna Święcicka 178 3 3 R323 156 MP
29 11 1830 Cudnów Andrzej Kunicki Dryktów Szymon Aleksandra Wincenty Dobrowolski, Tekla Goleńska 178 3 3 R324 168 MP
16 12 1830 Cudnów Józef Szmit Cudnów Jędrzej Konstancja Uniatowska Wincenty Wyrwolski, Katarzyna Urzędowska ,as: Jan Kondratow, Petronella Orzechowska 178 3 3 R325 178 MP
13 12 1830 Cudnów Lucjan Teofil Romanowski Serbinówka Teodor Julia Zbiletowska Franciszek Kostecki, Karolina Baczyńśka, as: Wincenty Dobrowolski, Aniela Wilamowska 178 3 3 V325 179 MP
16 9 1830 Krasnopol Józef Wincenty Błażejewski Mosowki Antoni Domicella Dobrowolski Jan Nepomucen Gizycki, Katarzyna z Daszkiewiczów Darowska marszałkowa, as: Karol Darowski Marszałek Pułku Uszyckiego, Cecylia Gizycka 178 3 3 V242 71 Ż MP
21 5 1830 Berdyczów Konstanty Wolski Nizgurce Antoni Salomea Kazimierz Rybicki, Kunegunda Wolatkiewicz 178 3 3 R124 89 Ż MP
19 6 1830 Berdyczów Dominik Ostolski Berdyczów Jan Rozalia Franciszek Wolski, Marianna Dukowska 178 3 3 V126 111 Ż MP
5 9 1830 Berdyczów Rozalia Obodyńska Gordyszowce Heronim Marianna Józef Wolski, Anna Rudnicka 178 3 3 R132 164 Ż MP
1 5 1831 Turzysk Michał Józef Wolski Kleszew Wiktor Sabina Gliczyńska dopełnienie 709 55 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0028.htm
21 6 1831 Kołki Agata Hołowińska Kukły NN Agata Franciszek Dobrowolski, Lucyna Narolska - panna; ch: 28.07. 817 58 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0060.htm
5 12 1831 Krzemieniec Mikołaj Dobrowolski Krzemieniec Kajetan Antonina Józef Nowakowski i szl. Helena Kamińska ż. Antoniego 01-3 166R 132 T 668 DM
25 3 1831 Szumsk Marianna Bilińska Szumsk Marcin Marianna Podhorodecka Feliks Dobrowolski, Marianna Zielińska ż. Piotra 245-1-5 369R 18 R RK
29 7 1831 Szumsk Ignacy Rowiński Waśkowce Joachim Klara Hering Feliks Dobrowolski, Barbara Rowińska ż. Kazimierza 245-1-5 371R 36 R RK
24 2 1831 Ostróg Mikołaj Dobrowolski Ostróg NN Anna Piotr Prochrew, Eleonora Rutkowska 1-171-4 2V 11 R MZ 778
17 4 1831 Ostróg Zofia Białous Nowomalin Franciszek Marianna Jan Wolski, Marianna kołotolina 1-171-4 5R 30 R MZ 778
4 2 1831 Lachowce Agata Rajewska Bisówka Ignacy Elżbieta Winiarska Maciej Wolski i Marianna Grzybowska ż. Tadeusza 171-1-4 87V 7 R DM
27 7 1831 Zasław św. Jana Antoni Dobrowolski Soszne Kazimierz Marianna Kamińska Antoni Piekarski i Marianna Kurzńska zamężna 178-3-97 4V 30 Ż DM
19 10 1831 Kulczyny Michalina Woyciechowska (Wojciechowska Antoniny Piotr Julianna Nowicka chrzest: 1831.10.20, Ur. Adam Wolski, Ur. Franciszka Łazińska, ż. Szczepana, ass. Julian Lenartowicz, Marianna Przełuska, wdowa 178-03-97 385V 71 Ż Mg
12 3 1831 Nowogród Franciszka Adamowicz Futor Mieski Józef Anastazja Mikulska ur. Jan Dobrawolski, Regina Tatarawa obrz. G-R 245-1-5 5R 1101 R 104 DW
7 2 1831 Nowogród Grzegorz Dąbrowski Nowogród Grzegorz Dorota Wiszniowiecka dop,chrztu 7,8.1831, as. Ur. Jan Dobrowolski, Karolina Antypowiczówna panna 245-1-5 14V 1176 R 534 DW
14 12 1831 Nowogród Gracjan Szpiganowicz Elizabeta Majdan Jan Marianna Łapczyńska ur. Jan Dobrowolski, Marianna Ostrowska panna 245-1-6 2R 1239 R 509 DW
3 12 1832 Bucyń Franciszek Andrzej Wolski Miżów Wiktor Sabina Zgliczyńska Andrzej Jaraszkiewicz,Franciszka Wolska,Piotr Niżyński 26 41 12 B
21 12 1832 Kuniów Tomasz Dobrowolski Teremne Szczepan Marianna Michał R 69 V 73 0
9 5 1832 Szumsk Stanisław Jarmoliński Cyranka Stefan Ludwika Towarnicka Feliks Dobrowolski, Marianna Ciechanowska ż. Stanisława 245-1-6 391V 21 R RK
7 8 1832 Szumsk Julian Łopuszański Waśkowce Łukasz Marcela Krasucka Wincenty Lesiecki, Marianna Dobrowolska ż. Feliksa, Feliks Dobrowolski, Rozalia Bukowska ż. Ludwika 245-1-6 394R 42 R RK
23 11 1832 Szumsk Cecylia Rowińska Suraż Kazimierz Agnieszka Krajewska Feliks Dobrowolski, Helena Skrzypkowska ż. Tomasza 245-1-6 397R 67 R RK
1 2 1832 Białogródka Aniela Wolska Puzyrki Małe Jędrzej Joanna Turska Adam Wolski i Marianna Popławska 178-03-98 38V 15 Ż DM
1 3 1832 Białogródka Tomasz Strzemecki Czarne Łozy par. Zasław św. Józefa Łukasz Marianna Wiśniewska chrz. 19.03.1832 Białogródka, Maciej Wolski i Agnieszka Górska ż. Jana 178-03-98 41R 34 Ż DM
29 3 1832 Białogródka Józef Aleksander Dobrowolski Ledzianka Mateusz Franciszka Serbenowicz Kazimierz Białokur i Róża Wą... 178-03-98 41V 40 Ż DM
17 1 1832 Ostróg Antonina Agnieszka Magniszewska Buderaż Michał Tekla Staniszewska Ur. Piotr Dobrowolski z Anna Wolner, Ur. Michał Piasecki z Anna Siedlecka 171-1-5 2R 3 R MZ
24 1 1832 Lachowce Jan Korycki Książęcin Jan Anna Kosińska Jan Dobrwolski i Barbara Rudkowska ż. Stefana 171-1-5 88V 5 R DM
2 7 1832 Lachowce Feliks Czyż Bisówka Franciszek Katarzyna Popławska Maciej Wolski i Dorota Mirecka ż. Jana 171-1-5 95R 43 R DM
29 7 1832 Lachowce Aniela Szeptycka Jurówka Jan Józefa Lublińska Stefan Dobrowolski i Julia Leszczyńska wdowa 171-1-5 96V 51 R DM
22 12 1832 Lachowce Jacek Wolski Bisówka Maciej Apolonia Niemirowicz Bazyli Grzybowski i Salomea Niemirowicz ż. Jakuba 171-1-5 102V 88 R DM
21 4 1832 Annopol Józef Szczęsny Drowolski Sanoszówka Tomasz Helena Majewska ur. Roch Maluszkiewicz, Franciszka Krukowska ż. Klemensa, as. Walerian Drowolski, Dorota Sławecka panna 171-1-5 122R 8 R 8211 DW
15 9 1832 Nowogród Franciszek Kamiński Słoboda Jurkowska Jan Agnieszka Boruszewska ur. Maciej Dobrowolski, Marianna Pijarska ż. Tomasza 245-1-6 18V 1365 R 1151 DW
17 10 1833 Bucyń Lucyna Serafina Pogonowska Borzowa Leon Wiktoria Ogilba Wiktor Wolski, Wiktoria Ogilebowa wdowa, as.: Jakub Za 26 46 5 EH 0
19 5 1833 Ostróg (Mizocz) Helena Kozieracka Stubło Jakub Józefa Muszyńska Piotr Dobrowolski, Marianna Górska 70 O 0
19 6 1833 Ostróg (Płuzne) Ludwik Sawicki Choteń Józef Marianna Wasikowska Michał Dobrowolski, Justyna Domalewska 80 O 0
4 9 1833 Koblin Stefania Wiktoryna Marianna Kisiel Peremiłówka Karol Józefa Wojnarowska Stefan Wojnarowski, Ludwika z Frankowskich Kisiel, Jan Zwolski, Teresa Wojnarows 819 205V 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0214.htm
18 2 1833 Szumsk Antoni Jarciński Szumsk Piotr Marianna Klemczyńska Feliks Dobrowolski, Marianna Szamborska ż. Antoniego 245-1-7 379R 6 R RK
13 6 1833 Szumsk Antonina Jarmolińska Cyranka Józef Katarzyna Zielińska Feliks Dobrowolski, Marianna Ciechanowska ż. Stanisława, Stanisław Ciechanowski, Marianna Dobrowolsk 245-1-7 383R 31 R RK
27 6 1833 Szumsk Paulina Świderska Szumsk Wawrzyniec Marianna Kowalewska Franciszek Gołembiowski, Marianna Dobrowolska ż. Feliksa, Feliks Dobrowolski, Marianna Ciechanowska 245-1-7 383V 33 R RK
25 10 1833 Szumsk Piotr Blacharski Rachmanów Paweł Konstancja Woroszyło Antoni Dobrowolski, Teresa Dobrowolska panna, Stanisław Ciechanowski, Agnieszka Rowińska ż. Kazimier 245-1-7 385V 46 R RK
9 4 1833 Białogródka Leon Beyzymski Sosnoweczka Marcin Marianna Oleńska Maciej Wolski i Eleonora Oleńska ż. Antoniego 178-03-99 46V 39 Ż DM
18 4 1833 Białogródka Wincenty Pasztalan Puzyrki Małe Kasper Tekla Wolska Adam Wolski i Agnieszka Białokur ż. Antoniego 178-03-99 47V 50 Ż DM
24 3 1833 Lachowce Mateusz Lipczyński Lachowce Jan Antonina Pieniawska Jan Dobrowolski i Marianna Borodziczowa wdowa 171-1-6 79V 15 R DM
24 12 1833 Zasław św. Jana Szczepan Dobrowolski Wójtowce Kazimierz Katarzyna Kornatowska Karol Gliński i Marianna Popławska, as. Franciszek Makowski i Katarzyna Glińska 178-03-99 8R 64 Ż DM
30 3 1834 Zasław św. Józefa Józef Franciszek Leszczyński Barbarówka Ignacy Joanna Białokur Jan Wolski, Helena Taborowska 178-3-101 24 10 Ż SK
10 3 1834 Horyńgród Oktawian Antoni Nossarzewski Horbaków Dominik Józefa Wigura dopeł. ch. 25.06.1835, asys. W. Antoni Bańkowski, W. Wiktoria Wigura, Ur. Konstanty Wolski, Ur. Ewa Bosko, ch. z wody 10.03.1834 Ur. Feliks Wigura, Ur. Zofia Wolska 171-1-8 150V 9 R Mg
5 1 1834 Białogródka Antoni Pustelnik Telesfor Dobrowolski Czyżówka Mateusz Franciszka Serbinowicz Mikołaj Popławski -Ekonom i Konstancja Świerczyńska ż. Franciszka 178-03-100 74V 7 Ż DM
24 6 1834 Białogródka Józefa Wolska Puzyrki Małe Jędrzej Joanna Turska Ludwik Wolski i Domicela Słomińska ż. Jędrzeja 178-03-100 80V 53 Ż DM
28 12 1834 Białogródka Michalina Zaklicka Puzyrki Małe Antoni Justyna Jasińska Wojciech Wolski i Teresa Pasztalan ż. Franciszka 178-03-100 88R 117 Ż DM
1 1 1834 Lachowce Szczepan Czyż Bisówka Franciszek Katarzyna Popławska Maciej Wolski i Dorota Mirecka zamężna 171-1-7 88R 1 R DM
12 4 1834 Lachowce Marianna Wojciechowska Bereżyńce Wincenty Marianna Mirecka Stefan Dobrowolski i Marianna Bartosiewicz ż. Jana 171-1-7 90V 18 R DM
16 11 1834 Kijów Eleonora Sabina Ożegiewicz Kijów Andrzej Konstancja Wyżykowska Adam Dobrowolski, Komornik Sądu Włodzimierskiego, Ludwika Rudnicka, chrz. 20.01.1835 178-51-372 23V 3 Ż BS 49
15 2 1834 Tuczyn Marianna Julia Wiercińska Horbaków par. Horyńgród IN Barbara chrzest luty w Horyńgrodzie; chrz. Wincenty Wolski i Wiktoria Wigura, dopeł.chrz. 24.05. Tuczyn, dopeł. Ignacy Sobolewski pod którego Marianna jest od 3 dni pod opieką i Marianna Grudzińska 171-1-7 167R 8 R DM 0
28 12 1834 Annopol Antoni Władysław Łaskarzewski Annopol Feliks Zuzanna Pisarska ur. Józef Malinowski, ż. Wincentego Wolskiego, as. Konstanty Wolski, Barbara Malinowska ż. Józefa 171-1-8 49R 1 R 9039 DW
23 8 1835 Radziwiłłów Wiktor Ludwik Antoni Wolski Radziwiłłów Franciszek Florentyna Schatkel dopełnienie 833 507 6 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0272.htm
17 5 1835 Katerburg Karol Dobrowolski Józef Wiktoria Jurkowska 199 181 15
8 4 1835 Wiszenki Marianna Piotrowska Susk Jan Zuzanna Markiewicz Sebastian Podembowski, Lucjana Podembowska; as: Sabin Dobrowolski, Katarzyna Głę 821 48 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0049.htm
10 4 1835 Klewań Konstantyn Ignacy Dobrowolski Romanów, par. Cudnów Ignacy Chryzanty Aniela Witanowska 879 132 R - 132 V 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0133.htm
7 3 1835 Torczyn Kazimierz Wolski Ulaniki Piotr Julia Bobrownicka 821 2R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0003.htm
25 5 1835 Krzemieniec Antoni Dobrowolski Krzemieniec Ludwik Ewa Barańska Tomasz Bodiakiewicz i Brygida Skakalska 01-8 13V 55 T 1045 DM
8 9 1835 Zasław św. Jana Marian Dobrowolski Wójtowce NN Marianna Dobrowolska Tomasz Roszkowski, Franciszka Opatowska 178-3-101 7 41 Ż SK
9 2 1835 Ostróg Pawlina Antonina Pełczynska Nowomalin Marcin Marianna Denifelt Franciszek Wolski Marianna Kołyntyninowa 171-1-8 4R 18 R 899
16 8 1835 Ostróg Marianna Zawadzka Hutor Nowomaliński Michal Agnieszka Rakowska Michal Dobrowolski Wiktoria Bagińska 171-1-8 12V 63 R 900
13 9 1835 Ostróg Marianna Chorążewska Choteń Mikolaj Zofia Będnarska Jan Dąbrowolski Rozalia Chomicka 171-1-8 13V 70 R 900
21 8 1835 Połonne Hipolit Kołyński Połonne Onufry Klara Koszewicz Teodor Wolski żonaty, Marianna Unicka ż. Franciszka 245-1-9 150R 67 R DW
19 5 1835 Białogródka Aleksander Beyzymski Puzyrki Małe Tomasz Marianna Nawrocka Michał Wolski i Tekla Pasztalan ż. Kaspra 178-03-101 115V 38 Ż DM
9 3 1835 Białogródka Władysław Białokur Puzyrki Małe Antoni Agnieszka Popławska Wojciech Wolski i Justyna Liniewicz ż. Macieja 178-03-101 116R 41 Ż DM
2 1835 Lachowce Piotr Wolski Bisówka Maciej Apolonia Niemirowicz Bazyli Grzybowski i Saleomea Niemirowicz ż. Jakuba 171-1-8 108V 12 R DM 909
17 3 1835 Nieświcz Józefa Siatecka Szprachy Michał Marianna Trzcińska Adam Radziewicz żonaty, Julianna Jodłowska wdowa, as. Wojciech Krasnowolski żonaty, Wiktoria Grabowska mężatka, Antoni Wierzbicki młodzian, Domicella Olechowska panna 430 5 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20430/pages/PL_1_436_430_0003.htm
20 1 1835 Rzyszczów Grzegorz Wolski Rzyszczów Feliks Natalia Wolska Aleksander Terlecki, Agata Wołoszyn, panna, chrz. 21.01.1835 178-51-372 54R 1 Ż BS 110
18 3 1835 Rzyszczów Gabriel Lebiedow Rzyszczów Wincenty Marianna Budzińska Antoni Dobrowolski, Adolfa Dąbrowska, ż. Wincentego, chrz. 24.03.1835. Dziadek dziecka- Jakub 178-51-372 55V 11 Ż BS 113
20 6 1835 Rzyszczów Pawlina Konopacka Mikołajówka Józef Barbara Hrehorowicz Andrzej Czerniawski, Teofila Strumińska, panna, as. Andrzej Dobrowolski, Antonina Mikłaszewska, panna, chrz. 3o.06.1835 178-51-372 56V 15 Ż BS 115
9 2 1835 Bazalia Aleksander Gawański Koszelówka Andrzej Tekla Saniewicz s. Księdza Unity; Wlm Jan Nepomucen Wolski Major WP i Urszula Dziegciowska, Wincenty Dziegciowski Deputat i Pelagia Mrówczyńska panna 178-03-101 233R 20 Ż DM
29 5 1835 Bazalia Marianna Wolska Czuchele Jan Julianna Andrzejowska Andrzej Wolski i Anna Krośnicka, Jan Krośnicki i Paloma Wolska 178-03-101 235V 50 Ż DM
3 6 1835 Bazalia Emilia Starzyńska Zozulińce Franciszek Teresa Grzegorzewska Konstanty Dąbrowski i Marianna Witwicka, Piotr Wolski i Domicela Jankowska, Michał Zassowski i Tekla Łabędzka 178-03-101 235V 51 Ż DM
2 1 1835 Bazalia f. Tereszki Tytus Sniatkowski Wolica Polowa Józef Anna Pasztalan Wojciech Wolski i Tekla Studzińska, Jan Królikowski i Rozalia Siestrzycka 178-03-101 240R 1 Ż DM
17 7 1835 Bazalia f. Tereszki Władysław Dobrowolski Tereszki Adam Cecylia Lipska Jan Moczulski i Barbara Zarucka, Adam Zaruski i Teofila Gałecka 178-03-101 242V 30 Ż DM
7 8 1835 Butowce Władysław Więckowski Orzechówka Szymon Teodozja Dzwoniecka Jan Wolski, Rozalia Kiersnowska 178-3-101 218V 30 Ż 403 SK
25 8 1835 Butowce Krzysztof Słowicki Orzechówka Jan Gertruda Kochal Jan Wolski, Anna Popławska 178-3-101 219R 33 Ż 404 SK
28 9 1835 Ostropol Wacława Klementyna Meleniewska Pasieczna Mikołaj Franciszka Jaworska Konstanty Dobrowolski, Klara Potocka 178-3-101 270V 42 Ż 504 SK
20 3 1835 Starokonstantynów Aleksander Wolski Zapadyńce Jan Katarzyna Sawicka Józef Korzeniowski, Marianna Rojewska 178-3-101 168R 44 Ż 326 CK
16 4 1835 Starokonstantynów Oktawian Wojciech Trzeciakowski Ostrykowce Wojciech Aniela Brejer Aleksander Dobrowolski, Katarzyna Garnowska 178-3-101 169R 54 Ż 328 CK
31 7 1835 Starokonstantynów Ignacy Ognicki Swinna Józef Anna Szymańska Kazimierz Wolski, Rozalia Ognicka 178-3-101 173R 93 Ż 336 CK
1 10 1835 Starokonstantynów Michał Wolski Paszkowce Józef Tekla Radecka Jan Kowalski, Petronela Wolska 178-3-101 175R 115 Ż 340 CK
9 5 1835 Kulczyny Józef Wincenty Wolski Salicha Mała Ludwik Anna Jasińska Adam Wolski, Aniela Kowalewska panna 178-3-101 350 32 Ż SK
25 4 1836 Szumsk Fortunat Kulbiński Bołożówka Wojciech Marianna Klukowska Andrzej Hurkowski, Wiktoria Mysłowska, Franciszek Wolski, Helena Eysmont 245-1-10 451R 25 R RK
8 6 1836 Białozórka Feliks Zdanowicz Szybenna Wincenty Marianna ur. Józef Wolski, Honorata Rudnicka 245-1-10 412V 15 R DW
12 1 1836 Ostróg Honorata Frol Choteń Andrzej Apolonia Łagowska Jan Dobrowolski i Ewa Karpińska 171-1-9 1V 4 R DM
10 5 1836 Białogródka Stanisław Mikołaj Dobrowolski Czyżówka Mateusz Franciszka Serbinowicz Wincenty Czapliński Rotmistrz WR i Tekla Komarnicka ż. Ksawerego 178-03-106 119R 40 Ż DM
9 2 1836 Lachowce Oktawia Teofila Lipińska Mikłasze Paweł Antonina Eymand [Ejsmont] Jan Dobrowolski i Apolonia Lisikiewicz 171-1-9 99V 12 R DM
4 2 1836 Katerburg Marya Witwicka Katerburg Franciszek Magdalena Micowska ur. Jan Dobrowolski, Marianna z Lawatyńskich Trzaskowska ż. Ignacego, Bazyli czarnecki, Barbara z Nowickich Dobrowolska ż. Jana 199 69 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0036.htm
14 10 1836 Katerburg Jan Pilecki Rybcza Michał Tekla Jaroszewska ur. Jędrzej Pilecki, Barbara z Nowakowskich Dobrowolska ż. Jana, as. Józef Dobrowolski, Maria z Pileckich Jaroszewska 199 74 25 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0039.htm
27 10 1836 Katerburg Franciszek Janczyński Rybcza Ignacy Apolonia Barańska ur. Jędrzej Grządkowski, Magdalena Mytkowska ż. Ignacego, as. Józef Dobrowolski, Marianna Grządkowska ż. Dionizego 199 75 28 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0040.htm
27 10 1836 Katerburg Karol Janczyński Rybcza Ignacy Apolonia Barańska ur. Jędrzej Grządkowski, Magdalena Mytkowska ż. Ignacego, as. Józef Dobrowolski, Marianna Grządkowska ż. Dionizego 199 75 28 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0040.htm
20 2 1836 Równe Leontyna Julia Gorecka Równe Kazimierz Julia Seydel Wlm Aleksander Dobrowolski i Anna z Januszewskich Batrańcowa, as. Ignacy Ciołkowski i Faustyna Stypułkowska panna 171-1-9 119R 2 R DM
11 9 1836 Równe Regina Zofia Pogonowska Równe Antoni Barbara Hołtwińska Wlm Zygmunt Raduski i Wlm Tekla Dobrowolska Kapitanowa, as. Aleksander Dobrowolski i Anna Batrańcowa 171-1-9 122V-123R 19 R DM, EH
1 1 1836 Bazalia Franciszek Petruk Czuchele Józef Marianna Andrzej Wolski i Franciszka Walczuk, as. Mateusz Bułkotiuk i Katarzyna Eliaszowa 178-03-106 262R 2 Ż DM
21 2 1836 Bazalia Julianna Miłaszewska Bogdanówka Jan Joanna Gawłowicka Wlm Kazimierz Wolski i Tekla Miłaszewska wdowa, Wojciech Buszyński i Krystyna Wolska 178-03-106 263R 14 Ż DM
25 3 1836 Bazalia Jan Nepomucen Krośnicki Czuchele Ignacy Tekla Wolska Piotr Mikulski i Anna Krośnicka, Mikołaj Jakuszewski i Petronela Tymanowska, Piotr Wolski i Marianna Sielska 178-03-106 264R 25 Ż DM
25 3 1836 Bazalia Aleksander Siniawski Bogdanówka Kasper Justyna Wiszniowska Piotr Mikulski i Antonina Szulc, Piotr Wolski i Honorata Tymanowska 178-03-106 264R 27 Ż DM
27 5 1837 Kuniów Jan Lisowski Eliaszówka Cyryl Marianna Katafoni Michał Wolski,Helena Jezierska ż. Stefana 171-1-10 86 R 46 ZP R 0
23 9 1837 Kuniów Tekla Lisowska Eliaszówka NN Katarzyna Lisowska Michał Wolski, Anna Michałowska ż. Łukasza 171-1-10 87 V 59 ZP R 0
15 5 1837 Kołki Adolf Jan Wolski Czetwertnia Piotr Julia Bobrowicka Gabryel Borudzki, Ludwika Harczyńska - ż. Stanisława; as: Stanisław Harczyński, 823 77 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0082.htm
3 6 1837 Krzemieniec Antoni Głowacki Krzemieniec Marcin Petronela Antonicka Ludwik Dobrowolski i Tekla Oczeretyńska 01-11 14V 60 T 151 DM
10 1 1837 Szumsk Ignacy Jarmoliński Cyranka Józef Katarzyna Zielińska Feliks Dobrowolski, Marianna Batlicka ż. Józefa 245-1-11 471V 4 R RK
8 3 1837 Szumsk Jan Gadomski Rachmanów Feliks Anna Myślińska Feliks Dobrowolski, Konstancja Blacharska ż. Pawła, Józef Skrzypkowski, Petronela Żukowska 245-1-11 474R 21 R RK
19 5 1837 Szumsk Celestyn Wereszczyński Szumsk Stanisław Marianna Trzeciak Antoni Ziubrzycki, Marianna Koszeniowska wdowa, Feliks Dobrowolski, Marianna Lochowicz 245-1-11 476V 35 R RK
28 12 1837 Ostróg Bazyli Dobrowolski Choteń Jan Zofia Wierzbicka Antoni Frankowski i Lucjanna Zielińska 171-1-10 20V 119 R DM
28 6 1838 Kuniów Petronela Wolska Hucisko Stare Wojciech Marianna Krynicka Jan Wolski, Honorata Galimska ż. Michała 79 V 39 ZP 0
24 11 1838 Swojczów Jan Dobrowolski Budki Ossowskie Józef Marianna Dąbrowska 600 10 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0006.htm
2 8 1838 Kołki Adolf Kajetan Wolski Czetwertnia Piotr Julia Bobrowińska Michał Pułżewski, ż. Stanisława Ciefkowskiego; as: Stanisław Cieszkowski, ż. Stanisława 824 63a 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0064.htm
1 10 1838 Krzemieniec Franciszek Micowski Szpikołosy Tomasz Honorata Popławska ur. Józef Dobrowolski i ur. Marianna Malczewska 01-12 19R 87 T 232 DM
12 1 1838 Szumsk Paweł Kozłowski Hucisko Horodyskie Bartłomiej Apolonia Orłowska Feliks Dobrowolski, Katarzyna Kucharska ż. Sebastiana, Łukasz Głowacki, Agnieszka Lebrzucka 245-1-12 274V 4 R RK
30 1 1838 Szumsk Franciszka Towarnicka Szumsk Dawid Marianna Jarmulińska Jarmolińska Jan Bojarski, Marianna Dobrowolska ż. Feliksa, Feliks Dobrowolski, Tekla Mirowska 245-1-12 275R 9 R RK
2 6 1838 Białozórka Gustaw Alojzy Pruszyński Jankowce Jan Aleksandra Skotnicka W. Franciszek Dobrowolski, Balbina Pruszyńska panna, Alojzy Pruszyński, Julia Janiszewska ż. Kazimie 245-1-12 387R 13 R
6 4 1838 Ostróg Ryszard Witold Wolski Moszczanica Konstanty Józefa Wołkowska Izydor Goliński i Katarzyna Sotowska 171-1-11 6V 35 R DM
11 5 1838 Ostróg Petronela Bilecka Choteń Wojciech Katarzyna Błaszek Jan Dobrowolski i Józefa Serwatowska 171-1-11 8R 42 R DM
25 1 1838 Połonne Dorota Sosnowa Nowosielica Józef Marianna Jan Dobrowolski żonaty, Agnieszka Dimczuk ż. Szymona 245-1-12 105V 23 R DW 297
16 12 1838 Połonne Jan Wolski Połonne Teodor Anna Franciszek Barański żonaty, Marianna Sidorska ż. Franciszka 245-1-12 127R 193 R DW 302
14 3 1838 Wieledniki Józef Dobrowolski Sławeczno Wojciech Anna Wysocka 178-3-6 425R 22 Ż MW
28 2 1838 Bazalia Kazimierz Sieniawski Czuchele Antoni Tekla Marcinkowska ur. Piotr Wolski i Aleksandra Zadniewska 178-03-110 235V 19 Ż DM 0
18 3 1838 Bazalia Józefa Chojecka Bogdanówka Antoni Marianna Lipska ur. Jan Wolski i Zauzanna Lipska 178-03-110 236V 25 Ż DM
29 8 1838 Bazalia Augustyn Wolski Czuchele Jan Julianna Andrzejowska ur. Piotr Piotrowski i i Marianna Kamińska 178-03-110 245R 75 Ż DM
29 11 1838 Bazalia Stanisław Wolski Czuchele Piotr Marianna ur. Piotr Mikulski i ur. Rozalia Mikulska 178-03-110 247R 93 Ż DM
13 5 1838 Bazalia f. Tereszki Konstancja Zofia Rotharyusz Klitna Pius Elżbieta Rebisz ur. Jan Wolski i ur. Józefa Czarnołuska 178-03-110 254R 20 Ż DM
31 8 1839 Ostróg Ludwik Dobrowolski Balarka Choteńska Michał Marianna Piasecka 879 10 R 73 0
12 3 1839 Kuniów Józef Wolski Radohoszcza Mała Jan Julianna Nawrocka 879 50 V 14 0
14 1 1839 Białogródka Apolonia Karpińska Bisówka Jan Apolonia Kobierska ur. Jan Wolski i ur. Anna Szymańska ż. Jakuba 178-3-112 114V 5 Ż DM
18 3 1839 Katerburg Józef Dobrowolski Rybcza Dominik Katarzyna Sobolewska 200 141 7
26 6 1839 Kołki Cypryan Adam Czarnecki Czetwertnia Szymon Anastazja Stefańska Piotr Wolski, Aniela Harczyńska - ż. Stanisława; as: Stanisław Harczyński, Maria 826 92a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0093.htm
8 11 1839 Klewań Aleksander Dobrowolski Hruszwica Ignacy Aniela Witanowska 879 131 V 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0133.htm
30 3 1839 Krzemieniec Aleksander Dobrowolski Bonówka Gabriel Pelagia pr. Antoni Klimowski i pr. Helena Słobodeniuk 01-13 7V 35 T 283 DM
26 12 1839 Białogródka Tytus Sławecki Rublanka Grzegorz Honorata Lubecka chrz. Kaplica Tereszki fil. Par. Bazalia, ur. Ludwik Wolski i ur. Ewa Wolska ż. Adama 178-3-112 129V 124 Ż DM
21 5 1839 Białogródka Konstanty Białokur par. Białogródka Mikołaj Teresa Pawłowska chrz. 22.05.1839 Kaplica Antoniny fil. par. Kulczyny, ur. Wojciech Wolski i ur. Faustyna Wojnowska ż. Józefa 178-3-112 129V 125 Ż DM
6 5 1840 Nowogród Wołyński Jan Wolski Tartak Ostrożecki Michał Domicella Gągoł 871 25 95 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0014.htm
19 3 1840 Nowogród Wołyński Józef Dobrowolski Majdan Niepoznanicze Franciszek Maryanna Paszkowska 871 19 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0011.htm
7 6 1840 Katerburg Antoni Dobrowolski Rybcza Józef Wiktoria Górska 199 125 16 871 706
1 1 1840 Kołki Ludwik Władysław Wolski Czetwertnia Piotr Julia Bobrownicka Stanisław Kazimirski, Ludwika Harczyńska - ż. Stanisława; as: Gabryel Borecki, F 826 92a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0093.htm
8 7 1840 Jampol Piotr Dobrowolski Pohorylce Dionizy Anna Szumańska 871 445 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0233.htm
15 11 1840 Hołoby Leopold Klemens Gałęzowski Miasteczko Jakub Julia Sokulska Ferdynand Dobrowolski Rotmistrz od Huzarów młodzian, Zofia z domu Wielobycka żon 855 204V 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0211.htm
9 10 1840 Kisielin Dyonizy Zawolski Berezołupy Piotr Gertruda Wysocka Ambroży sawicki, Joanna Słodkowska; as: Adam Słodkowski, Aleksandra Sadlecka; ch 855 160 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0166.htm
27 6 1840 Nowogród Wołyński Piotr Wolski Huta Maryanówka Jan Marianna Zelazko 871 34 131 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0018.htm
21 6 1840 Korzec Jan Zwolski Kamionka Suchowolska Franciszek Teresa Barłaj 871 128 86 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0068.htm
12 11 1840 Brusiłów Marcin Piotrowski Romanówka Michał Marianna Kulikowska Piotr Dobrowolski, Rozalia Dobrowolska, panna, chrz. 13.11.1840 178-51-456 47R 42 Ż BS 106
10 1 1840 Czarnobyl Julia Baczkowska Teremce Paweł Tekla Ryszkowska Wincenty Obuchowicz, Józefa Herman, as. Józef Wolski, Aniela Zawadzka, chrz. 12.01.1840 178-51-456 36R 2 Ż BS 84
26 5 1841 Nowogród Wołyński Jan Wolski Maryanówka Paweł Ewa Kotwicka 872 25 93 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0015.htm
9 3 1841 Wiszenki Władysław Longin Harczyński Susk Stanisław Ludwika Wolańska Gracian Pikuliński, Julia Wolska; as: Piotr Wolski, Ludwika Moszyńska; ch: 09.03 827 66 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0068.htm
15 8 1841 Nowogród Wołyński Antoni Daniel Wolski Rudnia Talecka Konstanty Józefa Włodkowska 872 37 144 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0022.htm
2 6 1841 Lachowce Erazm Felicjan Dobrowolski Janowicze, par. Puliny Adam Konstancja Sobolewska Wlm. Mieczysław Feliński, ur. Emilia Izbińska z. Konstantego 881 115 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0123.htm
26 4 1841 Połonne Stanisław Dobrowolski Nowosielica Maciej Anna 872 128 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0069.htm
13 10 1841 Aleksandria Józef Targoni Berestowiec Sylwester Odiuszka Łazian Feliks Dobrowolski i Stefania Samorodiuk ż. Wiktora 171-1-12 176R 24 R JJ
29 12 1842 Targowica Ludwik, Tomasz, Stanisław, Adam Dobrowolski Ostryjów Ferdynand Emilia Gutkowska Janusz Ledóchowski, Teresa Zakrzewska ż. Piotra 829 116 R 1 ZP 0
2 5 1842 Szumsk Stanisław Jelenkowski Bryków Karol Agnieszka Rojewska Feliks Dobrowolski, Marianna Górska z. jana 873 572 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0297.htm
13 6 1842 Kazimierka Antoni Zarzycki Pępków Jan Marianna Romanowska Feliks Dobrowolski, Agnieszka Dobrowolska panna 881 218 V - 219 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0228.htm
26 2 1842 Łuck Aleksander Dobrowolski Łuck Seweryn Aniela Naruszewicz Bazyli Ładow sędzia, Salomea Tomaszewska podstolina 378 4 11 828 141V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0003.htm
9 5 1842 Hołoby Antonina Szpak Dementjanówka Stepan Eleonora Bażantarnik Antoni Dudkiewicz Anny z Dobrowolskich małżonek, Elżbieta Sawicka panna, Jan Cho 857 189V/359 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0194.htm
22 11 1842 Nowogród Wołyński Feliks Wolski Tartak Ostrożecki Michał Domicela Gągała 873 51 201 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0028.htm
2 8 1842 Jampol Johanna Łozińska Świętec Piotr Ewa Olszewska ur. Wojciech Dobrowolski, Marianna Zielińska, ż. Feliksa 873 545 30 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0283.htm
23 3 1842 Białozórka Joanna Franciszka Pruszyńska Jankowce wl. Jan Aleksandra Skotnicka w. Augustyn Stecki z Moniką w. Franciszka Dobrowolskiego małżonką, asystowali w. Alojzy Pruszyński z Balbiną w. Augustyna Steckiego małżonką, w. Gustaw Pruszyński z Heleną Dobrowolską panną 873 761 7 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0397.htm
12 6 1843 Kuniów Antoni Wolski Radohoszcza Mała Jan Marianna Nawrocka 882 62 R 52 0
9 2 1843 Korzec Edward Dobrowolski Czernica Adam Konstancja Sokołowska 874 176 27 PW 0
10 1 1843 Hołoby Seweryn Strzemień Hołoby Pweł Teodora Chycewicz Antoni Dudkiewicz Anny z Dobrowolskich małżonek, Franciszka Pilecka panna, Franc 858 207R/397 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0210.htm
9 3 1843 Ptycza Ludwik Krasucki Pełcza Wincenty Aleksandra Jankowska Jakub Dobrowolski, Zofia Prochowska 829 93R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0103.htm
8 5 1843 Ptycza Stanisław Mikołaj Dobrowolski Pełcza Mikołaj Sabina Nowakowska Klemens Żewuski, Julia Łotocka, Kazimierz Ziemiaczkowski, Paulina Żewuska 829 94V 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0105.htm
3 8 1843 Ptycza Feliks Stanisław Zaręba Buderaż Kazimierz Honorata Antoszewska Wiktor Piątkowski, Anna Hołowińska, Mikołaj Dobrowolski, Nadzieja Słodkiewicz 829 95V 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0106.htm
22 3 1843 Swojczów Wojciech Dobrowolski Szczesnówka Józef Marianna Dombrowska 858 199 6 605 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0002.htm
1 9 1843 Jampol Dominik Dobrowolski Pohorylce Dionizy Anna Szumańska Leon Dobrowolski, Julianna Rudnicka, ż. Mikołaja 874 664 41 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0335.htm
14 2 1843 Horodyszcze Ignacy Chodakowski Kamionka Leopold Anna Wojszycka Antoni ... i Joanna Wolska ż. Jana, Jan Wolski i Franciszka ... 178-49-18 3V 15 Ż DM
25 11 1844 Kuniów Klemens Wolski Radohoszcza Mała Jan Marianna Nawrocka 883 74 R 70
15 2 1844 Kazimirka Faustyna Sokołowska Pępków Jakub Faustyna Kalnicka Feliks Dobrowolski, Katarzyna...etrolewicz 883 218 V 6 B 0
14 8 1844 Kazimirka Marianna Łukomska Pępków Karol Marianna Zabłocka Feliks Dobrowolski, Justyna Ko..owska żona Jakuba 883 220 R 18 B 0
17 6 1844 Korzec Dominik Zwolski Kamionka Suchowolska Franciszek Teresa Barłaj 875 155 85 PW 0
26 8 1844 Korzec Ludwik Wolski Korzec NN Franciszka Wolska 875 165 113 PW 0
18 1 1844 Zasław Św. Jana Franciszka Opatowska Wojtowce Gabryel s. Mateusza Anna Krasucka Kazimierz Dobrowolski Marianna Lezińska, ż. Stanisława Stanisław Zagajewski Fran 6 JZ 0
28 4 1844 Jampol Jakub Dobrowolski Pohorylce Jan Katarzyna Szymańska ur. Jan Jasiewski, Katarzyna Szymańska, ż. Pawła 875 603 24 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0317.htm
22 11 1844 Białozórka Anna Maria Lileyka Białozórka Tadeusz Maria Brodowska JW.Michał hrabia Brzostowski z Moniną Wl. Sowietnina Franciszka Dobrowolskiego małżonką 875 979 23 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0520.htm
10 10 1844 Opalin Szymon Dobrowolski Opalin Kajetan Elżbieta Szymon Duchnicki, Marianna Kruk żona Szymona 521 8 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20521/pages/PL_1_436_521_0004.htm
23 10 1844 Moszny Władysław Seweryn Dobrowolski Łuka ur. Apolinary Paulina Polańska chrzest 2.01.1845 r., ur. Władysław Polański, Anastazja Wesyhinowa 685-2-1020 63r 1 Ch 123 KP2
21 2 1845 Kuniów Kazimierz Wolski Gurszczyzna Paweł Aniela Raybert 884 96 V 17
10 3 1845 Kuniów Dominik Wolski Hucisko Stare Wojciech Marianna Krynicka 884 97 R 22
3 9 1845 Nieświcz Rozalia Trofimowicz Hubin NN Marianna Zalewska W. Piotr Wolski, Marcjanna Zaleska 440 5 18 DW
13 10 1845 Korzec Michał Zwolski Kamionka Suchowolska NN Katarzyna Zwolska 876 165 117 PW
16 3 1845 Szumsk Józef Dobrowolski Szumsk Antoni Elżbieta Kubikowska Wojciech Głowacki, Julia Woroszyło ż. Bazylego 876 613 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0330.htm
22 8 1845 Dubno Jan Gaszyński Dubno Józef Franciszka Gawrońska Stefan Wolski, Antonina Raczkowska ż. Eliasza 831 119V 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0123.htm
23 2 1845 Jampol Maciej Łoziński Świętec Piotr Ewa Olszewska Wojciech Dobrowolski, Marianna Zielińska, ż. Ksawerego 876 566 13 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0305.htm
25 2 1845 Jampol Aleksander Dąbrowski Świętec Stanisław Rozalia Dobrowolska Wojciech Dobrowolski, Marianna Zielińska, ż. Ksawerego 876 566 14 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0305.htm
1 4 1845 Białogródka Franciszek Sławecki Rublanka Ludwik s. Augustyna Agnieszka c. Franciszka Sokołowska Józef Wolski i Marianna Wolska panna 178-3-113 88V 36 Ż