Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1617 wyników dla: Gabr

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
30 5 1725 Torczyn Katarzyna nn 35 Chorochoryn służąca Gabriela Liniewskiego, MD 55 b/n Ł EH
21 3 1801 Klewań Agnieszka Stochalska 7 Ołyszów c. Gabriela 207 2 0
12 12 1802 Kuniów Marianna Jaworska 5 Radohoszcz Wielka c. szl. Gabriela i Marianny 297-1-086 3R Ł
14 5 1815 Krzemieniec Jan Gabryluk 1 Folwarki Małe s. Bazylego i Marianny 299 45 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0026.htm
23 2 1815 Kuniów Jakub Gabrylewicz 2 Borowiczka s. mieszcz. Jakuba i Wiktorii 297-1-086 41R Ł
1 1822 Koblin Katarzyna Pęska 3 Arszyczyn c. Ur. Gabriela i Ewy z Haczewskich JJ Łuck
10 3 1822 Kotelnia Dionizy Nachrebecki (Nehrebecki) 84 Kotowka gen.,wdowiec, z 1-go mał. s. Benedykt, z 2-go synowie: Jakub, Bartłomiej, Łukasz, Gabriel, córki: Aleksandra, Magdalena 178-51-251 9a Ż EH
17 6 1824 Kuniów Józef Michalewicz 1 Radohoszcze Wielkie c. ur. Gabriela i Petroneli 297-1-086 66R Ł
2 1826 Koblin Józef Pęski Arszyczyn s.. Ur. Gabriela i Ewy z Haczewskich JJ
6 1 1827 Kowel Albina Bielańska 24 Biełaszów ur., mąż Gabriel Bielański z Podgórskich 239 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20239/pages/PL_1_436_239_0001.htm
12 12 1827 Ołyka Jan Kopiej 70 Łopateń wdowa Katarzyna z Domalewskich, pozostawił synów: Macieja, Andrzeja, Gabriela, Józefata, córki Małgorzatę i ? 813 164 36 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0166.htm
27 5 1827 Łuck Ludwik Dębicki 2 Łuck s. Gabriela i Marianny 813 32a 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0034.htm
27 9 1827 Krzemieniec Antonina Haraszewicz 4 Krzemieniec c. Gabriela i Doroty 01-6 17V 136 T 886 DM
14 8 1827 Szumsk Anastazja Kazimierko 1,5 Waśkowce z żołądka, pr., rodz. Gabriel i Agnieszka 245-1-1 405R 35 R RK
27 1 1827 Białogródka Marianna Kustowska 1 Polachowa c. ur. Gabriela i Honoraty z Iwerskich 178-03-93 67R 4 Ż DM
10 5 1827 Białogródka Maciej Andruszewicz 7 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Iwińskich 178-03-93 70R 36 Ż DM
7 11 1827 Zasław, Św. Józefa Marianna Michalewicz 3 Sławuta Gabriela i Petroneli z Jabłońskich 178-3-93 52 82 Ż MO 102
3 4 1827 Bazalia Błażej Łabżyński 8 Janówka s. prac. Gabriela i Eudoksji 178-3-93 254R 52 Ż DM
3 4 1827 Bazalia Salomea Knol 70 Żerebki Małe ur., z Malickich, wdowa po Gabrielu, synowie Antoni, Kazimierz i Dominik, córka Katarzyna 178-3-93 254R 53 Ż DM
29 6 1827 Teofilpol Paweł Czajkowski 8 Woliczka Mała s. ur. Gabriela i Ewy 178-3-93 344R 20 Ż DM
20 7 1827 Teofilpol Teresa Jarczuk 0,5 Woliczka Mała c. prac. Gabriela i Katarzyny 178-3-93 344R 25 Ż DM
11 2 1828 Ołyka Marianna Kopiej 1,5 Majdan Łopatyński Gabriel i Konstancja z Burzyńskich 814 158 6 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0162.htm
21 1 1828 Wiszenki Grzegorz Zajszły 17 Wołodkowszczyzna r: prac. Gabriel i Katarzyna; 23.01. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 85 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0089.htm
7 4 1828 Szumsk Elżbieta Horbat 30 Litowiszcze mąż Gabriel, dzieci: Stefan, Andrzej 245-1-2 407R 77 R RK
3 11 1828 Szumsk Aleksandra Gabryluk Gabruk 19 Huta Szumska mąż Stefan 245-1-2 410R 114 R RK
16 5 1828 Lachowce Michał Rudkowski 59 Lachowce m. Ur. Brygidy, zost. s. Fabiana Marcina Tomasza Stefana Gabriela i Mikołaja i c. Annę 171-1-1 127V 55 R Mg
6 4 1828 Tajkury Rozalia Hołubecka 73 Kołodenka Ur., z domu Opalińska, ż. Gabriela, 171-1-1 49V 27 R Mg
20 4 1828 Aleksandria Franciszek Sewruk 32 Podłużne s., Ur. Gabriela i Marianny z Majewskich 171-1-1 183R 13 R Mg
4 4 1828 Klewań Michalina Rozdyakon 3,25 Klewań c. Sław. Gabriela i Franciszki 171-1-1 169R 8 R 7060 Mg
23 2 1828 Białogródka Antoni Studziński 80 Smorszczki ur., wdowiec po Teresie z Jasińskich, synowie Gabriel, Andrzej i Stefan, córka Domicela 178-03-94 85R 25 Ż DM
7 5 1828 Białogródka Tekla Andrusiewicz 5 Sosnówka c. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 178-03-94 89V 62 Ż DM
4 6 1829 Kozin Józef Dumarecki 70 Iwanie prac., żona Anastazja, synowie Gabriel i Błażej, córka Marianna 298 12 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0007.htm
30 3 1829 Dąbrowica Barbara Taranowicz 18/52 Jasieniec r: Gabryel i Apolonia z Krasowskich; poch: 01.04. 815 148a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0152.htm
13 12 1829 Krzemieniec Józef Janiowski 30 Krzemieniec sł., żona Marianna z Czekanowskich, córki Anna i Salomea, synowie Jakub i Gabriel 01-7 74V 548 T 943 DM
11 3 1829 Szumsk Józef Jastrzębski 64 Huta Szumska z gorączki, prac., żona Maryanna, synowie Michchał, Maciej i Gabriel, córki Katarzyna i 245-1-3 403V 146 R
31 12 1829 Szumsk Wiktoria Gorbatiuk 2/52 Litowiszcze z konwulski, c. prac. Gabriela i Florianny z Błaszczuków 245-1-3 411V 210 R
29 11 1829 Krzywin Marianna Szaszewicz 50 Rypiszcze Ur., mąż Gabriel, 2 córki Marcjanna żona Ur. Teodora Kraśnickiego i Zofia małoletnia 171-1-2 36V 15 R Mg
25 4 1829 Bazalia -fil.Tereszki Ignacy Skąpski 18 Tryski s. ur. Gabriela i Antoniny 178-3-95 246R 14 Ż DM
11 10 1829 Białopol Jan Mioduszewski 43 Iwankowce z febry, ur., pozostawił żonę Helenę c. Bazylego z Glińskich, synowie: Klemens, Grzegorz, Kasper, Antoni, Tytus, Gabriel 178-51-339 256 61 Ż EH
17 10 1830 Białogródka Łukasz Zaręba 35 Ledzianka ur., żona Rozalia z Terleckich, synowie Gabriel i Józef 178-03-96 84R 65 Ż DM
24 1 1830 Fastów Franciszek Dębicki 1/12 Dmytrówka z gorączki, s. Gabriela s. Jana i Anny c. Gabriela Dębickich 178-51-339 38 3 Ż EH
7 3 1831 Ołyka Katarzyna Kopiej 70 Majdan Łopatyński z Domalewskich, wdowa, zostawiła synów: Macieja, andrzeja, Gabriela, Józefa i córki Małgorzatę i Mariannę 817 315 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
1 4 1831 Kołki Grzegorz Czapski 89 Kołki poz. s. Gabryela, c. Zuzannę i Józefę; poch: 03.04. 817 62a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0065.htm
7 8 1831 Kołki Krystyna Gabryjelska 50 Rudniki z Sokołowskich, wdowa po Janie, poz. s. Józefa i Mikołaja, c. Teklę, poch: 09.08. 817 65a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0069.htm
4 6 1831 Targowica Jan Sobolewski 60 Wełnicze wd. Eudoksja, s. Jakub, Wincenty, Józef, Gabriel 817 253 V 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0262.htm
22 2 1831 Ostrówki Katarzyna Filipczuk 102/365 Równo r. Gabriel, Konstancja Panasiuk 545 46 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0024.htm
7 1 1831 Krzemieniec Michał Cybowski 70 Grabówka pr., żona Marianna z Duckich, syn Gabriel i córka Helena 01-7 93R 12 T 961 DM
16 12 1831 Krzemieniec Pawlina Rożyńska 1 Krzemieniec c. WW Gabriela i Zofii z Lewandowskich 01-7 114V 229 T 983 DM
27 10 1831 Szumsk Agata Paszkowska 28 Bykowce zd. Waśkiewicz, mąż Andrzej Paszkowski, dziecko: Gabriel 245-1-5 393R 115 R RK
28 11 1831 Szumsk Józef Jasiński 2 Załuże rodz. Wawrzyniec i Małgorzata zd. Gabruk 245-1-5 394R 124 R RK
9 3 1831 Ostróg Marianna Ostrogska 25 Tesów rodzice Gabriel i Zofia 1-171-4 22R 42 R MZ
17 10 1831 Ostróg Marianna Białokur 43 Ostróg wdowiec Gabriel, dzieci Aleksander, Narcyz, Dominika, Anastazja, Karolina 1-171-4 31V 154 R MZ
12 2 1831 Białogródka Jakub Kobylański 5 Zawadyńce s. ur. Gabriela i Honoraty Jaworskiej 178-3-97 94V 20 Ż DM
4 8 1831 Białogródka Rozalia Studzińska 40 Wolica ur., z Rosołowskich, mąż Gabriel, córki Julianna i Marianna 178-3-97 101R 74 Ż DM
19 12 1831 Białogródka Teresa Rużycka 60 Polachowa ur., z Rożków, wdowa po Janie, synowie Wojciech, Piotr, Maciej i Gabriel, córka Tekla (inny zapis - Teresa Reszko) 178-3-97 104V 110 Ż DM
5 8 1832 Radziwiłłów Wincenty Kryczyński 56 Radziwiłłów wdowiec po Agacie, syn Gabriel, córki; Justyna, Marianna 818 291 24 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0298.htm
16 4 1832 Szumsk Piotr Jastrzębski 6/12 Huta Szumska z koru, pr., rodz. Gabriel i Katarzyna zd. Śliwińska 245-1-6 415V 54 R RK
19 6 1832 Szumsk Marianna Hawryluk 45 Kruholec z kolki, pr., zd. Olszewska, mąż Gabriel Hawryluk, dzieci troje 245-1-6 417R 65 R RK
31 8 1832 Białogródka Agnieszka Ostrowska 60 Waśkowczyki ur., z Kwilińskich, mąż Grzegorz, synowie Gabriel i Antoni, córka Anastazja 178-03-98 69R 63 Ż DM
24 9 1832 Białogródka Jakub Hudziński 18 Polachowa s. ur. Gabriela i Tekli z Moszczyńskich 178-03-98 69V 71 Ż DM
21 2 1832 Ostróg Petronela Korycka 4 Bielmaż z kaszlu, rodzice waleczny Gabriel, Franciszka zd Karmańska 171-1-5 25R 31 R MZ
28 4 1832 Ostróg Leonarda Michalska 5/12 Mosty z ospy, rodzice Ur. Gabriel, Katarzyna zd Rychlewicz 171-1-5 28V 74 R MZ
20 2 1832 Horochów Prakseda Garbaczuk 53 Cehów z puchlizny, prac., mąż Gabriel, córka Honorata panna 847 129 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0069.htm
16 1 1833 Radziwiłłów Helena Olejnik 56 Radziwiłłów wdowa po Gabrielu 819 251 3 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0260.htm
22 1 1833 Turzysk Kajetan Dębicki 23/52 Lityn s. ur. Gabriela i Marianny z Dziobkowskich 848 613 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0349.htm
28 5 1833 Kołki Rozalia Drzewińska 75 Majdan Trostenecki z Lipskich, wdowa, poz. 2s. Mateusza i Gabryela; poch; 30.05. 819 75 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0077.htm
7 3 1833 Łuck Józef Paszkowski 3,5 Majdan Siekierzycki s. Gabriela i Marianny Wasylewskiej 370 8 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0006.htm
10 4 1833 Ptycza Aleksander Krzeczkowski 1 Nosowica rodzice: pr. Gabriel i Anny z d. Szatkiewicz 819 266V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0276.htm
28 5 1833 Dąbrowica Marjanna Taranowicz 2 Jasieniec r: Gabryel i Apolonia z Krasowskich; poch; 29.05. 819 109a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0115.htm
28 4 1833 Białogródka Antoni Kobylański 12 Puzyrki Małe s. ur. Gabriela i Honoraty z Iwerskich 178-3-99 64R 48 Ż DM
7 10 1833 Białogródka Piotr Andruszewicz 2 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 178-3-99 67R 84 Ż DM
6 11 1833 Białogródka Nikodem Wojciechowski 3 Ledzianka s. ur. Gabriela i Agaty z Kozielskich 178-3-99 67V 89 Ż DM
13 12 1834 Kołki Marianna Gabryow 60 Kołki z Kopyluków, wdowa po Tarasie, bezpotomna; poch: 15.12. 820 69 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0071.htm
23 3 1834 Krzywin Krystyna Gągała 19 Sielce Ur., zd. Kossobucka, mąż Jan, syn Gabriel 6-dni 171-1-7 55V 8 R Mg
21 4 1834 Białogródka Paulina Andruszewicz 5 Sosnoweczka c. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 171-1-100 97R 38 Ż DM
3 11 1834 Białogródka Andrzej Ostrowski 3 Waśkowczyki s. ur. Gabriela i Salomei z Bilskich 171-1-100 100V 81 Ż DM
18 11 1834 Białogródka Michał Andruszewicz 6/12 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 171-1-100 100V 86 Ż DM
26 5 1835 Ostrówki Konstancja Kozaczuk 50 Równo z Panasiuków, prac., wdowa po Gabrielu, syn Niczypor, córki Anna i Marianna 546 28 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0016.htm
11 5 1835 Białogródka Agnieszka Gabrjeluk 86 Polachowa prac., z Wawrzynców, wdowa po Wasylu, syn Łukasz 178-03-101 138R-138V 59 Ż DM
9 12 1836 Kuniów Józef Hryniuk 60 Noworodczyce żona Anastazja, s. Gabriel, Franciszek, Bazyli R 96 R 47 ZP 0
29 10 1836 Kołki Mateusz Gabrylewski 8/12 Rudniki r: Józef i Rozalia z Sulikowskich; poch: 31.10. 822 66 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
14 12 1836 Ptycza Piotr Biliński 2 rodzice: odnodworce Gabriel i Marianna z d. Jankowska 822 232V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0242.htm
31 12 1836 Krzemieniec Mateusz Dobrowolski 54 Bonówka pracowity, pozostawił synów Gabriela, Łukasza i Franciszka 01-10 67V 132 T 129 DM
7 9 1836 Szumsk Tekla Kozłowska 1 Zaleśce z kaszlu, pr., rodz. Gabriel i Anna 245-1-10 482V 45 R RK
11 12 1836 Szumsk Marianna Gabruk 2 Iserna z koru, pr., rodz. Karol i Marianna 245-1-10 487R 73 R RK
18 3 1836 Bazalia Aleksandra Studzińska 2 Wolica Polowa c. ur. Gabriela i Tekli z Moszczyńskich 178-03-106 291V 21 Ż DM
24 12 1836 Bazalia f. Tereszki Helena Skura 25 Sewruki prac., z Szafowałów, mąż Gabriel 178-03-138 298V 33 Ż DM
8 4 1837 Dąbrowica Anastazja Taranowicz 3 r: Gabryel i Apolonia Krasowska 823 118 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0123.htm
4 3 1837 Drużkopol Salomea Zagórska 40 Bużany c. JW. Gabriela sędziego pow. Dubieńskiego, panna 852 293 9 75 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0154.htm
6 2 1837 Nowogród Marianna Osińska 70 Fedorówka z Metelskich, mąż Karol, synowie Kacper, gAbryel, Piotr, Mikołaj, Franciszek, córki Apolonia, Rozalia 29 JZ
10 12 1837 Nowogród Katarzyna Jędrzejewska 50 Susły z Wysockich, wdowa po Piotrze, syn Hipolit, Benedykt, Gabryel, córka Józefa 127 JZ
13 3 1837 Kołki Józef Gabrylewski 35 Rudniki poz. ż. Rozalię z Szulikowskich, 2s. Czesława i Juliana, c. Stefanię; poch: 15.03. 823 84 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0089.htm
12 4 1837 Łuck Klementyna Kirecka 9/12 Łuck - Wólka c. Gabriela i Zofii Burzyńskiej 374 71 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0041.htm
24 5 1837 Łuck Marianna Paszkowska 40 Majdan Siekierzycki z Domalewskich, pozostał mąż Gabriel, dzieci: Bartłomiej, Ludwik, Jan 374 75 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0043.htm
18 12 1837 Sokul Dorota Siedlicka 32 Czebenie z domu Jankiewicz, mąż Gabriel Siedlicki, dzieci: Marianna, Wiktoria, Magdalena, Aniela 823 60R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0064.htm
24 7 1837 Ptycza Joachim Biliński 8 Pełcza rodzice: odnodworce Gabriel i Marianna z d. Jankowska 823 278R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0311.htm
19 1 1837 Szumsk Mikołaj Gabruk 5 Iserna z ospy, pr., rodz. Karol i Marianna zd. Woźniuk 245-1-11 493R 11 R RK
8 4 1837 Białogródka Jan Andruszewicz 8 Sosnówka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 178-03-108 171R 39 Ż DM
21 5 1837 Białogródka Jan Ostrowski 8 Tarnawka s. ur. Gabriela i Salomei z Bielskich 178-03-108 172V 58 Ż DM
3 11 1837 Białogródka Paulina Ostrowska 2 Tarnawka c. ur. Gabriela i Salomei z Bilskich 178-03-108 177R 100 Ż DM
9 12 1838 Kisielin Stanisław Gabrylewicz 0,5 Kisielin r: Mikołay i Praxeda z Woyciechów; poch: 11.12. 853 281 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0155.htm
29 5 1838 Olewsk Jan Rękas 69 Rudnia Zamysłowska owdowił Katarzynę z Lagowskich, zostawił po sobie synów Jana, Pawła, Grzegorza, Gabriela, Wincentego i córkę Mariannę 178-3-6 457V 8 Ż Na
23 10 1838 Białogródka Tekla Sankowska 50 Polachowa ur., z Malakowskich, mąż Gabriel, synowie Kazimierz, Stanisław, Łukasz, Jan i Franciszek, córki Marianna, Anna i Konstancja 178-3-110 163V 68 Ż DM
28 10 1838 Białogródka Tekla Zaklicka 30 Puzyrki Małe 1-dw., mąż Andrzej, synowie Józef, Piotr, Gabriel i Adolf, córka Marianna 178-3-110 164R 72 Ż DM
11 5 1839 Lachowce Wincenty Hurko 67 Kurjanki wdowiec po Józefie z Ledochowskich, synowie Klemens i Gabriel, córki Franciszka i Waleria 879 86 R 29
6 9 1839 Krzywin Adolf Rudkowski 4.5 Lisicze s. Gabriela i Katarzyny z Czerkawskich 879 36 R - 36 V 11
14 3 1839 Klewań Julia Kwiatkowska 29 Hubelce s. Gabriela i Petroneli z Hajewskich 879 137 V 7
15 3 1839 Deraźne Konstancja Kopiej 33 Zahułek mąż Gabriel, synowie Piotr, Jan, Bartłomiej, Hieronim i Józef, córka Katarzyna 879 190 R 3
15 8 1839 Niewirków Weronika Bagińska 1 Buda c. Gabriela i Agnieszki z Kuczyńskich 879 272 R 20
3 2 1839 Annopol Andrzej Nowosielecki 1/4 Hubelce s. Gabriela i Petroneli z Hajewskich 879 102 V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0104.htm
26 2 1839 Annopol Helena Nowosielecka 60 Hubelce mąż Mikołaj, syn Gabriel, córki Helena i Domicella 879 103 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0104.htm
15 11 1839 Kisielin Ewa Gołębiowska 70 Osmihowicze poz. 3s. Gabryela, Mikołaya i Stanisława; poch: 17.11. 854 337 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0196.htm
3 12 1839 Kuniów Elżbieta Podhorodecka 27 Pererosłe z Konopackich, mąż Bazyli, syn Gabriel, córki Franciszka i Antonina 879 63 V 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0065.htm
7 3 1840 Korzec Józef Słowiński 32 Słobudka Usteńska żona Marianna z Kamińskich, synowie Gabriel, Jan, córki Elżbieta, Honorata 871 169 28 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0089.htm
2 1 1840 Kuniów Honorata Jaworska 1 Radohoszcza Wielka c. Gabriela i Marianny z Zawadzkich 880 58 R 1
13 10 1840 Tajkury Tekla Karpińska 56 Podliski z Glińskich, mąż Eliasz, syn Gabryel 880 44 V 13
22 3 1840 Beresteczko Józefa Pozniakowska 1 Krasiłówka c. Gabriela i Franciszki 2 14 8
10 3 1840 Równe Florentyna Tokarska 3 Równe c. Gabriela i Tekli z Pogorzelskich 880 113 R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0116.htm
13 4 1840 Ołyka Jan Kownacki 38 Dobra żona Marianna z Ostrowskich, s. Gabriel, Jan, Józef, c. Ewa, Aniela 464 23 11 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20464/pages/PL_1_436_464_0014.htm
5 1 1840 Horochów Marianna Romaniuk 45 Starystaw mąż Eliasz, synowie Wawrzyn, Gabriel i Maksym, córka Marianna 78 51 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0029.htm
17 7 1840 St. Oleksiniec Józef Gresyna 3 Wolica s. Gabryela i Ewy 871 537 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0284.htm
20 11 1840 Łuck Methilda Kirecka 8 Łuck-Wólka c. Gabriela i Zofii 376 52 68 826 36R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0032.htm
24 10 1840 Hołoby Aleksandra Smieciuch 60 Hołoby mąż Piotr, dzieci: Jakub, Gabriel 855 209V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0219.htm
19 3 1840 Korzec Marcin Janiszewski 80 Balarka Lubomirka żona Anna z Bieleckich, synowie Teodor, Gabriel, Jan, Franciszek, Ignacy, córka Aleksandra 871 170 33 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0089.htm
22 9 1840 Korzec Sabina Sokołowska 9/12 Rzyczki córka Gabriela i Ewy z Kuriatów 871 181 75 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0095.htm
10 6 1840 Krzywin Marcjanna Juszczyńska 60 Łaszanówka z Maciejewskich, wdowa po Gabrielu, synowie Franciszek i Ludwik, córka Rozalia, wszystkie w stanie małżeńskim 880 35 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0036.htm
15 3 1840 Annopol Maciej Hej 1 Hubelce s. Gabriela i Joachimy z Beszlewskich 880 96 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0099.htm
12 11 1840 Szumsk Jan Zieliński 70 Majdan Dubieński żona Elżbieta z Smolińskich, synowie Piotr i Gabryel 871 513 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0270.htm
20 11 1840 Szumsk Alexandra Tomczuk 45 Kąty z Kucharskich, wdowa po Błażeju, synowie Gabryel i Franciszek 871 513 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0270.htm
25 11 1840 Szumsk Elżbieta Tomczuk 65 Załuże z Gabruków, mąż Franciszek, bez potomstwa 871 513 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0270.htm
14 2 1841 Nowogród Wołyński Aleksandra Bielawska 50 Huta Kuleszowska z Weselskich, mąż Konstanty, synowie Gabriel, Wojciech i Jan, córka Domicella 872 92 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0051.htm
12 2 1841 Korzec Maryanna Kucmus 6 Rzyczki c. Gabryela i Heleny z Soweckich 872 255 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0136.htm
30 1 1841 Korzec Jan Kucmus 1,5 Rzyczki s.Gabryela i Heleny z Soweckich 872 252 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0135.htm
9 4 1841 Berezdów Wiktor Kowalski 3 Berezdów s. Gabriela i Justyny z Kulczyńskich 872 341 17
1 6 1841 Kuniów Aleksander Fidik 3 Siekierzyńce s. Gabriela i Tekli z Wasylewskich R 50 V 20 0
6 5 1841 Annopol Marianna Nowosielecka 2 Hubelce c. Gabriela i Petroneli z Hapińskich R 79 V 15 0
28 1 1841 Ostróg Tekla Sakiewicz 5 Międzyrzecz Ostrogski c. Gabriela i Petroneli z Laszczuków R 20 V 9 0
27 10 1841 Ostróg Mikołaj Michalski 1 Piwcze s. urodzonych Gabriela i Katarzyny z Rychlewiczów R 28 R 99
8 2 1841 Targowica Stanisław Gabrielowy 2 Wełnicze s. Ewy Gabrielowej 827 269 V 14 ZP 0
1 8 1841 Targowica Jadwiga Sobolewska 58 Wełnicze wdowa, s. Jakub, Wincenty, Gabriel, Józef, 827 269 V 16 ZP 0
5 4 1841 Ołyka Tekla Jaworska 90 Palcze wdowa, pozostawiła Feliksa, Gabriela, Mariannę i Emilię 827 164 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0167.htm
8 3 1841 Torczyn Jan Janicki 4 Chorochoryn s. Mateusza u Teresy z Gabrylewiczów 628 17 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20628/pages/PL_1_436_628_0010.htm
28 10 1841 Połonne Teressa Wonsowicz 30 Połonne mąż Gabryel, córka Michalina, syn Wincenty 872 170 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0092.htm
10 11 1841 Połonne Wincenty Wonsowicz 5 Połonne s. Gabriela i Teressy 872 172 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0093.htm
8 3 1841 Łuck Marianna Bielecka 40 Łuck żona Gabriela; pozostawiła synów: Bazylego i Kazimierza, córkę Mariannę. 377 51 23 827 25V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0028.htm
27 4 1841 Szumsk Stefan Gabruk 9/12 Iserna s.Karola i Urszuli z Wolskich 872 570 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0302.htm
7 7 1841 Szumsk Marianna Gabruk 1 Iserna c.Pawła i Justyny z Juzyków 872 573 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0303.htm
6 7 1841 Nowogród Wołyński Karol Osiński 0,75 Fedorówka s.Gabriela i Katarzyny z Ochmanów 872 102 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0056.htm
6 12 1841 Nowogród Wołyński Piotr Rudnicki 27 Kajetanówka żona Marianna z Przewłockich, synowie Szymon i Gabriel, córka Helena 872 113 129 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0061.htm
13 4 1841 Lachowce Karol Hryniowiecki 13 Książęcin s. ur. Gabriela i Anny z Łosińskich 178-49-17 26R 25 Ż DM
20 4 1842 Dederkały Kirył Tkaczuk 60 żona Elżbieta z Walczuków, syn Gabriel, córki Ewa i Joanna 873 832 9 49
6 5 1842 Dederkały Elżbieta Tkaczuk 52 Dederkały Wielkie wdowa po Kiryle, syn Gabriel, córki Ewa i Joanna 873 833 10 50
3 4 1842 Kuniów Jakub Jaworski 80 Radohoszcza Wielka wdowiec, syn Gabriel 881 59 R 15
24 11 1842 Ostróg Jan Nowicki 70 Milatyn żona Anna z Barskich, synowie Bazyli, Franciszek, Szymon i Gabryel, córka Agata 881 44 R 96
5 10 1842 Stepań Julian Gabryelowski 10 Odzgowa s. Józefa i Rozalii z Sulikowskich 881 177 V 16
9 9 1842 Deraźne Tekla Mikłaszewska 70 Mały Lasek z Babińskich, wdowa, synowie Gabriel i Grzegorz 881 253 V 27
12 5 1842 Międzyrzec Marcellina Sokołowska 5 Międzyrzec c. Gabriela i Ewy z Kuryatów 881 185 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0193.htm
5 12 1842 Nieświcz Michalina Tchurzewska 7/52 Szprachy rodzice:Mateusz i Józefa z Gabrylewiczów 437 16 19 B 0
20 1 1842 Berezdów Remjan Gliński 99 Berezdów szl., wdowiec po 1-ej żonie Apolonii z Woźnickich i 2-ej Mariannie z Mieleniewskich, z 2-go małż. syn Gabriel 873 258 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0135.htm
17 1 1842 Torczyn Kajetan Gabrylewicz 60 Siedmiarki ur., wdowiec, bez potomstwa 629 23 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20629/pages/PL_1_436_629_0013.htm
1 2 1842 Szumsk Franciszek Gabruk 3/12 Iserna s. Jana i Izabeli z Moszczyńskich 873 602 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0312.htm
4 5 1842 Dąbrowica Maryanna Taranowicz 25/52 Jasieniec r:Gabryel i Apolonia z Krasowskich; poch: 06.05. 828 260a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0266.htm
10 3 1842 Nabrzuska Rozalia Marcinkowska 87 Majdan Karpiłowski z Łaszkarzewskich, mężatka, synowie: Józef, Wincenty, Gabryel, Jakub, córka Barbara 857 645 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0347.htm
2 2 1842 Połonne Szymon Wojtków 12/52 Hlezna s. za biletem żyjącego żołnierza Gabriela i Marianny 873 357 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0184.htm
3 3 1842 Berezdów Katarzyna Glińska 10/12 Berezdów c. szl. Gabriela i Franciszki z Rybickich 873 265 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0138.htm
21 6 1842 Berezdów Józef Kowalski 10 Berezdów s. ur. Gabriela i Justyny z Kulczyńskich 873 279 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0145.htm
19 4 1843 Horyńgród Rozalia Mieszczańska 35 Raśniki mąż Paweł, synowie Piotr i Gabriel, córki Karolina i Marianna 882 147 V 6
2 1 1843 Berezne Marianna Falkowska 80 Jakubówka mąż Tadeusz, syn Gabriel, córka Konstancja 882 218 R 1
21 6 1843 Korytnica Karolina Leszczuk 2 c. pracowitych Gabriela wyzn. prawosławnego i Anastazji z Panasiuków wyzn. R-K 216 15 9 DW
9 2 1843 Nieświcz Marianna Gabrylewicz 1,5 Nieświcz c. Antoniego i Franciszki z Honyczów 438 13 4 0
27 2 1843 Nieświcz Katarzyna Gabrylewicz 70 Szprachy odnodworka, wdowa 438 14 9 0
18 1 1843 Szumsk Marianna Gabruk 1/12 Iserna c. Karola i Marianny z Wolskich 874 761 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0386.htm
16 4 1843 Szumsk Józef Tomaszewski 5 Kąty s. Stanislawa i Katarzyny z Gabruków 874 765 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0388.htm
28 4 1843 Beresteczko Kazimierz Pozniakowski 61 Krasiłówka żona Agnieszka z Irzykowskich, synowie Józef, Gabriel i Paweł, córki Anastazja i Tekla 5 17 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%205/pages/PL_1_436_5_0010.htm
6 11 1843 Beresteczko Tekla Wierzańska 40 Jeziorko mąż Gabriel, syn Mikołaj, córka Marianna 5 22 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%205/pages/PL_1_436_5_0013.htm
20 5 1843 Kołki Erazm Drzewiński 13 Majdan Trostenecki r: Gabryel i Marianna z Markiewiczów; poch: 23.05. 829 224a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0238.htm
19 9 1843 Młynów Ewa Pęcka 66 Arszyczyn mąż Gabriel, dzieci: Michał, Jan, Julia, Antonina, Tekla, Marianna 829 38aV 40 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0049.htm
28 1 1843 Dubno Walenty Lewicki 4 Budki Obhowskie s. 1-dw. Gabriela i Agaty z Sawickich 829 14V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0015.htm
13 2 1843 Nowogród Wołyński Aleksander Osiński 9/12 Fedorówka syn Gabriela i Katarzyny z Ostrowskich 874 139 19 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0072.htm
13 10 1843 Nowogród Wołyński Marcianna Kurowska 70 Niepoznanicze z domu Rudnicka, mąż Gabriel, synowie Stefan, Gabriel, Filip 874 161 107 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0083.htm
12 2 1844 Katerburg Małgorzata Bolechowska 40 Rybcza mąż Antoni, synowie Gabriel i Jan 199 334 1 380
21 2 1844 Katerburg Zofia Urbanowicz 56 Katerburg wdowa po Gabrielu, córka Franciszka zamężna i Honorata panna 199 334 3 382
4 1 1844 Korytnica Dorota Juszczuk 7 c. Gabriela i Anastazji z Panasiuków 217 8 2 DW
17 3 1844 Szumsk Joanna Hulewicz 12/52 Kąty c. Antoniego i Franciszki z Gabruków 875 703 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0372.htm
12 10 1844 Szumsk Jan Gabruk 54 Iserna żona Izabella z Mostyńskich, syn Ludwik, córki Tekla, Justyna, Marianna, Zuzanna i Joanna 875 714 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0377.htm
10 6 1844 Ostróg Anastazja Białokoń 19 Ostróg c. Gabriela i Maryanny z Gorskich 883 28 R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0031.htm
27 12 1844 Lachowce Brygida Rudkowska 60 Chutor Lachowiecki wdowa po Janie, synowie Sebastian, Gabriel i Mikołaj, córka Anna 883 108 V 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0112.htm
9 12 1844 Łanowce Urszula Bilańska 36 Łanowce Wlm z Sobieszczańskich, mąż Gabriel, synowie Józef, Kazimierz, Apolinary, Antoni, Wincenty, córka Waleria 875 959 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0509.htm
26 3 1845 Targowica Teresa Paszkowska 32 Borzemiec wd.Gabriel, c. Marianna, Justyna, Aniela 831 193 V - 194 R 5 ZP 0
23 7 1845 Targowica Aniela Paszkowska 5 mies Borzemiec c. Gabriela i Teresy Olchowicz 831 194 R 6 ZP 0
12 4 1845 Korzec Teresa Michałowska 52 Bielczaki z domu Hordawska, mąż Gabriel 876 209 38 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0112.htm
27 10 1845 Radziwiłłów Kasper Błażejewski 37 Radziwiłłów żona Anna Demko, synowie: Teodor, Jakub, Gabriel 831 251 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0257.htm
11 3 1845 Szumsk Marianna Jastrzębska 80 Huta Stara Szumska z Szliwińskich, wdowa po Józefie, synowie Michał, Maciej, Gabriel, córki Katarzyna i Agnieszka 876 667 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0357.htm
17 4 1845 Kowel Teresa Kidzicka 70 Kowel sław., mąż Gabriel, syn Stanisław, córka Agnieszka 248 23 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0014.htm
22 2 1845 Hulewicze Jan Gabruk 58 Czersk prac., wdowiec po Eufemii z Kowalczuków, córki Katarzyna, Ewa i Petronela 133 22 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0015.htm
27 3 1845 Horochów Wiktoria Maduga 2/12 Sielec c. Gabriela i Anny z Tockich 83 50 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0029.htm
9 4 1845 Lachowce Marianna Hryniewiecka 65 Książęcin z Popławskich, wdowa po Janie, synowie Józef, Franciszek, Gabriel i Paweł, córki Magdalena i Marianna 884 134 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0138.htm
9 1 1846 Starokonstantynów Szymon Furmaniuk 50 Woronkowce prac., żona Barbara z Kiszniuków, synowie Andrzej, Michał, Jan, Andrzej -2-gi, Gabriel i Teodor, córka Anna 178-3-114 41V 7 Ż DM
8 8 1846 Lachowce Krystyna Hryniewiecka 9/12 Książęcin c. Gabryela i Anny z Łozińskich 43 JZ 0 0
3 2 1846 Szumsk Elzbieta Gabruk 16 Iserna c. Pawla i Reginy z Chruszczewskich 877 875 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0452.htm
9 3 1846 Szumsk Stefan Fiedorowicz 8/12 Kąty s. Antoniego i Tekli z Gabruków 877 879 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0454.htm
21 11 1846 Szumsk Marianna Gabruk 3 Iserna c. Pawla i Anieli z Krajewskich 877 894 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0462.htm
23 2 1846 Korzec Andrzej Wysocki 62 Duplinki żona Teresa z Garlińskich, z 1 żony Julii syn Mikołaj, Gabryjel, córka Teofila, Konstancja, z 2 żony syn Stanisław, córka Marianna 877 189 24 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0101.htm
8 10 1846 Beresteczko Ewa Gwoździk 60 Beresteczko pracowita, wdowa po Gabrielu, 8 27 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0016.htm
3 10 1846 Łuck Maciej Kirecki 63 1-dw., żona Marianna z Kotlarskich, synowie Gabriel i Eliasz, córki Julia i Tekla 382 56 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0031.htm
12 11 1846 Łuck Marianna Kirecka 71 Łuck wdowa, synowie Gabriel i Eliasz, córki Anastazja, Julia i Tekla 382 63 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0035.htm
13 8 1846 Hulewicze Wawrzyniec Medwediuk 13 Czersk s. prac. Kaspra i Petroneli z Gabruków 134 35 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0019.htm
23 5 1846 Ptycza Piotr Kozłowski 70 Ptycza pr., żona Anna z d. Danieliczuk, dzieci: Paweł, Ksawery, Antoni, Ignacy, Gabriel, Antonina, Anna 832 234R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0243.htm
6 2 1846 Białogródka Józef Antoszczuk 10/52 Polachowa s. pracowitego Mateusza i Franciszki Mazur c. Gabriela 178-03-115 150R 9 Ż DM
6 6 1846 Białogródka Marianna Mazur 65 Bisóweczka pracowita c. Piotra, wdowa po Gabrielu Mazurze, bez potomna 178-03-115 153R 44 Ż DM
22 10 1846 Białogródka Anna Franczuk 3 Suchorzyńce c. pracowitego Antoniego s. Stefana i Apolonii Mazur c. Gabriela 178-03-115 156R 74 Ż DM
23 10 1846 Białogródka Marianna Franczuk 1,5 Suchorzyńce c. pracowitego Antoniego s. Stefana i Apolonii Mazur c. Gabriela 178-03-115 156V 75 Ż DM
21 10 1846 Ostróg Jan Zasławski 8 Milatyn Odnodworcy Gabriel, Honorata zd Matuszewska 885 45R 96 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0046.htm
1 11 1846 Ostróg Anna NN 60 Sadki z gorączki, Pracowity wdowiec Gabriel, c. Antonina, Franciszka 885 45R 98 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0046.htm
20 3 1846 Torczyn Joachim Biniewski 5 Ulaniki z goršczki, s. Augustyna i Barbary z Gabrylewiczów 633 22 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20633/pages/PL_1_436_633_0013.htm
12 9 1847 Korytnica Petronela Greluk 3 Paryduby c. Gabriela i Anastazji z Panasiuków 220 16 25 0
13 4 1847 Korzec Wojciech Kościński 61 Balarka Usteńska wdowiec po Honoracie, syn Gabriel, córka Domicela, Karolina 80 PW R
17 11 1847 Białogródka Józef Mirecki 68 Białogródka 1-dw., s. Gabriela, żona Antonina z Czarneckich c. Szymona, synowie Paweł i Franciszek 178-3-116 129V 83 Ż DM
25 12 1847 Białogródka Antonina Świstowska 62 Białogródka 1-dw., z Mireckich c. Gabriela, wdowa po Janie, bez potomna 178-3-116 130R 91 Ż DM
30 9 1848 Katerburg Salomea Mysłowska 31 Piszczatyńce mąż Gabriel, syn Klemens, córki Antonina i Karolina 199 31 39 511
2 10 1848 Katerburg Antonina Mysłowska 3 Piszczatyńce c.Gabriela i Salomei z Lutkiewiczów 199 32 40 512
14 10 1848 Katerburg Klemens Mysłowski 4 Piszczatyńce s.Gabriela i Salomei z Lutkiewiczów 199 33 43 515
29 12 1848 Beresteczko Franciszka Pozniakowska 35 Piaski mąż Gabriel - szeregowy żołnierz 10 35 45
3 1 1848 Korytnica Marianna Markowska 53 Załuże z Gutkowskich, mąż Józef, synowie Gabriel i Piotr, córki Julianna, Eleonora, Antonina i Józefa 221 13,15 5 0
25 1 1848 Torczyn Karol Gabrylewicz 101 Usicze 1-dw., wdowiec 635 33 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0019.htm
14 6 1848 Zasław św. Jana Franciszka Opatowska 5 Wojtowce od suchot, c. żołn. Gabriela s. Macieja i Anny z Krasuckich 178-3-117 110R 44 Ż
22 3 1848 Ostróg Domicela Terlińska 28 Ostróg z Łętoskich, mąż Gabriel, pozostawiła syna Karola 171-1-14 35V 45 R DM
6 4 1848 Ostróg Karol Terliński 2/52 Ostróg s. 1-dw. Gabriela i Domiceli z Łątowskich 171-1-14 36R 48 R DM
28 1 1848 Białogródka Tomasz Błażejewski 6/52 Ledzianka s. 1-dw. Gabriela i Agnieszki z Hryniewieckich 178-3-117 156R 15 Ż DM
12 2 1848 Białogródka Tekla Andruszewicz 57 Sosnóweczka 1-dw., z Kędzierskich c. Mikołaja, mąż Gabriel, syn Józef, córki Helena, Salomea, Marianna i Kunegunda 178-3-117 158V 28 Ż DM
31 7 1848 Białogródka Jan Wojciechowski 21 Kuczmanówka epidemia cholery, ur., s. Gabriela i Agaty z Kozielskich 178-3-117 169V 95 Ż DM
19 8 1848 Białogródka Magdalena Mazur 60 Swerydy prac., wdowa po Gabrielu, dawno potomstwa pozbawiona 178-3-117 174R 121 Ż DM
16 5 1849 Beresteczko Katarzyna Brzozowska 70 Jeziorko mąż jan, synowie Karol, Gabriel i Eustachy, córki Antonina, Tekla i Marianna 11 34 20
23 4 1849 Korytnica Marianna Gabryluk 40 Korytnica c. Antoniego, mąż Michał, syn Franciszek, córka Teofila 222 36 14 0
25 2 1849 Nieświcz Salomea Tomaszewska 70 Ławrów szlachcianka, panna, c. Gabriela i Rozalii z Janiszewskich 444 37 3 0
3 7 1850 Beresteczko Wojciech Sikorski 44 Beresteczko żona Dominika, synowie Roman, Gabriel i Paweł, córka Anna 12 31 21
25 11 1850 Beresteczko Petronela Waranicka 20 Piaski mąż Gabriel 12 35 33
21 8 1850 Targowica Zofia Paszkowska 5/12 Borzemiec c. Gabriela i Franciszki z Garlińskich 835 818 13 0
15 10 1850 Kowel Balbina Żuk 1 Kowel c. Wlm. Gabriela i Honoraty 253 47 42 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0025.htm
22 3 1850 Ołyka Wojciech Konefał 1 Dermanka Gabriela i Elżbiety z Ożgów 474 60 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0032.htm
22 11 1850 Łuck Franciszka Gabrycht 6 Klepaczów c. Jakuba i Franciszki 835 57 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0031.htm
14 4 1851 Korytnica Józef Markowski 60 Uściług szlachcic, wdowiec po Mariannie z Gutowskich, syn Gabriel, córki Julia, Eleonora, Antonina i Józefa 223 29 14 0
22 4 1851 Kisielin Agata Piotrowska 98 Ośmichowicze z Szczypulińskich, wdowa po Franciszku, synowie Piotr, Michał i Gabriel, córki Magdalena, Anna i Agnieszka 893 160R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0162.htm
26 1 1851 Kowel Ewa Trelińska 80 Różyn w.ż., wdowa po Janie, synowie Jan, Gabriel i Salezy, córki Anna, Marianna, Honorata, Paulina, Waleria i Tekla 254 35 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20254/pages/PL_1_436_254_0019.htm
3 3 1851 Sielec Stanisław Bogdański 86 Biskupicze Szlacheckie szl., wdowiec po Antoninie z d. Maliszewskiej, synowie Julian, Władysław i Eliasz, córki Ludwika i Gabriela 583 20 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0012.htm
25 7 1851 Sielec Stefan Stepczyński 80 Sielec chłop, żona Marianna z d. Gabryjelowa, córki Katarzyna, Julia i Ewa 583 26 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0015.htm
14 3 1851 Włodzimierz Andrzej Terpiłowski 36 Włodzimierz s. wlm. Gabriela, aktor, kawaler 787 71 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0038.htm
28 4 1852 Turzysk Daria Bihoniuk 57 Wierzbiczno z Juzików, mąż Gabriel, s.Grzegorz, Jan, Teodor, c. Katarzyna, Tekla 725 17 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20725/pages/PL_1_436_725_0009.htm
5 9 1852 Nieświcz Ignacy Gabrylewicz 6/52 Siedmiarki, par. Torczyn s. Antoniego i Franciszki z Heryczów 447 32 29 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0018.htm
29 10 1852 Nieświcz Stanisław Gabrylewicz 6 s. Antoniego i Franciszki z Heryczów 447 33 35 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0019.htm
26 2 1852 Torczyn Józefa Tomczuk 1 Chorochoryn c. Macieja i Teresy z Gabryjewiczów 638 30 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0017.htm
10 2 1853 Jampol Mateusz Kowerda 40 Krasnołuka żona Salomea z Domskich, syn Gabriel 878 149 8
25 4 1853 Szumsk Marianna Gabruk 2 Iserna c. Pawła i Anieli z Krajewskich 878 255 28
15 10 1853 Szumsk Katarzyna Tomaszewska 41 Kąty z Gabruków, wdowa po Stanisławie, córki Marianna i Joanna 878 267 60
17 10 1853 Szumsk Joanna Tomaszewska 7 Kąty c. Stanisława i Katarzyny z Gabruków 878 267-268 61
8 4 1853 Kołodno Aniela Gabryk 35 Kołodno z Stockich, mąż Michał, synowie Michał, Stefan i Jan, córki Magdalena, Maria i Antonina 878 457 21
14 4 1853 Kołodno Joanna Buczkowska 8 Oliszkowce c. Gabriela i Wiktorii z Pawłusiaków 878 458 23
8 9 1853 Beresteczko Tomasz Wierzański 3 Jeziorko s. Gabriela i Marianny 15 31 26
12 5 1853 Łuck Anna Łuniewska 26 Połonka z Kraszewskich, mąż Gabriel, syn Stanisław Jan Grzegorz 389 97 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0051.htm
10 8 1853 Korytnica Antonina Markowska 18 Uściług z d. Zalewska, szl., mąż Gabriel 225 21 22
27 7 1853 Ostrówki Anna Stelmach 46 Rowno c. zmarłych chł. Gabriela i Konstancji z Prystupów 563 47 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0025.htm
5 4 1853 Wyszogródek Wojciech Dembowski 49 Łopuszna żona Agafia, synowie Gabriel i Teodozy, córki Praskiewia i Daria 878 411 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0218.htm
28 3 1853 Krzemieniec Dorota Harasiewicz 60 Krzemieniec mąż Gabriel, syn Jan 878 87 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0049.htm
22 4 1853 Krzemieniec Agnieszka Kozłowska 68 Ludwiszcze z Skrzyneckich, wdowa po Gabrielu, synowie Antoni, Józef i Walerian, córka Filipina 878 90 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0050.htm
22 4 1853 Białogródka Marianna Makarewicz 50 Zielona 1-dw., z Zielińskich, mąż Paweł, syn Gabriel i córka Marianna 178-03-121 516R 40 Ż DM
19 7 1854 Dederkały Marianna Kwiatkowska 3/12 Pototurów c. Piotra i Heleny z Gabruków 55 206 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0108.htm
2 2 1854 Łuck Ferdynand Gabryluk 2 Klepaczów s. Jakuba i Franciszki 838 61 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0033.htm
2 8 1854 Łuck Joanna Gabrycht 4 Klepaczów c. jakuba i Franciszki z Szynikierów (?) 838 69 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0037.htm
3 2 1854 Białogródka Piotr Franczuk 6/12 Suchorzyńce s. chł. Antoniego i Apolonii z Gabrów 178-03-122 437R 11 Ż DM
3 7 1855 Nieświcz Antoni Gabrylewicz 40 Szprachy 1-dw., żona Franciszka, syn Jan, córki Klementyna, Maria i Franciszka (cholera) 450 36 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20450/pages/PL_1_436_450_0020.htm
7 7 1855 Nieświcz Franciszka Gabrylewicz 0,5 Szprachy c. Antoniego i Franciszki (cholera) 450 36 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20450/pages/PL_1_436_450_0020.htm
26 7 1855 Nieświcz Jan Gabrylewicz 11 Szprachy s. Antoniego i Franciszki (cholera) 450 37 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20450/pages/PL_1_436_450_0021.htm
16 4 1855 Katerburg Marianna Wiszniewska 53 Piszczatyńce szl., mąż Antoni, synowie Gabriel, Władysław i Karol 201 82 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0047.htm
5 1 1855 Białogródka Marianna Błażejewska 3/12 Ledzianka c. 1-dw. Gabriela i Agnieszki z Hryniewieckich 178-03-123 528V 2 Ż DM
5 1 1855 Białogródka Franciszka Błażejewska 3/12 Ledzianka c. 1-dw. Gabriela i Agnieszki z Hryniewieckich 178-03-123 528V 3 Ż DM
28 3 1856 Włodzimierz Maria Popko 26 Włodzimierz mąż Józef - uczeń lekarski, syn Gabriel Marian 792 59 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0031.htm
13 2 1856 Kowel Stanisław Żuk 58 Kowel Wlm., żona marianna z d. Czmilewska, syn Gabriel 258 39 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20258/pages/PL_1_436_258_0021.htm
3 3 1856 Białogródka Helena Mysłowska 40 Sosnóweczka ur., mąż Józef, synowie Maciej, Hieronim, Michał i Gabriel 178-03-124 606V 19 Ż DM
19 4 1857 Beresteczko Anastazja Sadowska 34 Krasiłówka mąż Daniel, synowie Bazyli, Gabriel i Józef, córki Chimka i Praskiewka 19 24 6
5 1 1857 Torczyn Anna Podgórska 21 Koszów mąż Aleksander, syn Gabriel 643 43 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0024.htm
10 5 1858 Nieświcz Filip Kłapiszewski 70 Korszów żona Anna, syn Gabriel 839 186 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0097.htm
22 8 1858 Krzemieniec Franciszka Rodzikin 65 Krzemieniec z d. Dworzańska, wdowa po Gabrielu, córka Emilia 0.1-30 55V 62 T
7 3 1859 Kamień Koszyrski Jozefata Natalia Krasicka 1 Hłusza Mała c. J.O. Edwarda i Gabrieli z Ogińskich 192 23 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20192/pages/PL_1_436_192_0015.htm
9 6 1859 Lachowce Stefan Hryniewiecki 3/12 Książęcin s. Gabriela i Anny Łozińskiej 886 199 23 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0104.htm
7 9 1860 Targowica Tekla Piernet 1 Bokujma c. Gabriela i Elżbiety z Gademskich 841 300 10 0
27 3 1860 Gródek Michał Słobodzian 67 Gródek żona Katarzyna Pacan, synowie Mikołaj, Gabryel, corki Marianna, Józefa, Rozalia, 87 JZ
23 7 1860 Bereżnica Franciszek Brezowski 4 Wydymer s. szl. Gabriela i Karoliny z Rudnickich 841 591 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0326.htm
29 7 1860 Bereżnica Adam Brezowski 8 Wydymer s. szl. Gabriela i Karoliny z Rudnickich 841 592 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0327.htm
21 7 1860 Wiszenki Franciszek Gabrych 8 Żałobów s. kolonistów Jana i Rozalii z d. Langel 841 640 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0353.htm
8 1 1860 Łuck Gabriel Tokarski 59 Łuck żona Tekla z Pogorzelskich, synowie Dezydery, Kajetan, Józef i Gabriel, cóka Ewelina 841 425 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0235.htm
9 5 1860 Łuck Fabian Gabrowski 63 Podhajce chłop, wdowiec, synowie Franciszek, Jan i Stanisław, córka Januaria 841 429 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0237.htm
2 1 1860 Krzemieniec Julianna Morawicka 70 Krzemieniec miesz., mąż Konstanty, z 1-go małż. z szer. Gabrielem Czupkowskim córka Aleksandra 0.1-33 46V 2 T
13 1 1861 Szumsk Franciszka Lewandowska 1,5/12 Chodaki c. chł. Wincentego i Zuzanny z Gabruków 245-1-17 203V 3 R
25 11 1861 Szumsk Stefanina Husiatyńska 2 Iserna c. chł. Franciszka i Lucyny z Gabruków 245-1-17 211R 47 R
15 2 1861 Luboml Marianna Jaszczuk 9 Kąty r. Gabriel, Anna 305 135 40 890 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0071.htm
6 2 1862 Ołyka Rozalia Konefał 1 Dermanka Gabriela i Elżbiety z Ożgów 485 47 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0025.htm
20 4 1862 Wiszenki Herman Gabrych 1 Żałobów s. zagranicznych Jakuba i Julii z d. Zommer 783 55 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20783/pages/PL_1_436_783_0029.htm
7 2 1862 Białogródka Wiktoria Słomińska 45 Ledzianka 1-dw., z Pasztalanów, mąż Tomasz, synowie Jan, Dionizy, Gabriel i Błażej 178-03-77 155V 17 Ż DM
14 3 1863 Ołyka Franciszek Kownacki 8 Hinin Gabriela i Marianny Konofalska 486 51 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0028.htm
19 4 1863 Ołyka Teofila Konofał (Konefał) 1/52 Dermanka Gabriela i Elżbiety z Ożgów 486 51 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0028.htm
25 1 1863 Swojczów Tekla Michałowska 52 Turia z Motorzyńskich, chł., mąż Karol, synowie Grzegorz i Gabriel, córki Wiktoria, Brygida, Apolonia i Marianna 624 37 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0020.htm
28 8 1863 Lachowce Salomea Hryniowiecka 1 Książęcin c. szl. Gabriela i Anny Łozińskiej 178-3-146 37R 43 Ż DM
1 8 1863 Szumsk Jan Lewandowski 1 Chodaki rodz. Wincenty i Zuzanna zd. Gabruk 245-1-21 223R 40 R RK
23 12 1863 Szumsk Antonina Śliwińska 7 Cyranka rodz. Antoni i Marcjanna zd. Gabrońska 245-1-21 226R 64 R RK
27 12 1863 Szumsk Dionizy Śliwiński 2 Cyranka rodz. Antoni i Marcjanna zd. Gabrońska 245-1-21 227R 68 R RK
29 12 1863 Szumsk Paulina Gabruk 1 Iserna rodz. Ignacy i Ludwika zd. Stelmasiuk 245-1-21 227R 70 R RK
20 10 1864 Wiszenki Teresa Fikier 42 Rożyszcze z d. Szubert, cudzoziemka, mąż Maciej, z 1-go małż. syn Dawid Gabrych, z 2-go syn Jan, córki Johana, Józefa i Augusta 784 53 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0028.htm
20 6 1864 Krzemieniec Antonina Fedorenczuk 58 Krzemieniec mieszcz., mąż Gabriel, córki Marianna i Anastazja 1-38 62R 49 T 230
10 3 1864 Szumsk Lucyna Gabruk 6/12 Chodaki rodz. Wawrzyniec i Katarzyna zd. Tomczuk 245-1-21 201V 18 R RK
26 7 1864 Szumsk Paweł Gabruk 1 Iserna rodz. Józef i Marcjanna zd. Mostyńska 245-1-21 204R 32 R RK
11 11 1864 Szumsk Klara Błażczuk Błaszczuk 2 Załuże rodz. Gabriel i Franciszka zd. Tomczuk 245-1-21 207V 54 R RK
15 1 1865 Ołyka Marianna Kownacka 60 Dobra z Ostrowskich, szlachcianka, wdowa po Janie, synowie Gabriel, Jan i Józef żonaci, Michał i Wojciech kawalerowie, córka Ewa Sawicka zamężna 488 49-50 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0027.htm
23 7 1866 Kamień Koszyrski Leon Krasicki 12 Mariampol s. ich ekscelencji Edwarda i Gabrieli z Ogińskich 198 27 6 0
14 2 1867 Torczyn Karolina Gabrylewicz 15 Siedmiarki c. Jana i Joanny z Strzałkowskich 653 50 5 0
25 1 1867 Dederkały Jan Kwiatkowski 2 Pototurów s. Piotra i Haliny z Gabruków 56 135 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0071.htm
11 3 1867 Dederkały Józefa Michałowska 96 Dederkały Wielkie z Wyszpolskich, Wlm., wdowa po Gabrielu, dzieci nie zostawiła 56 135 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0071.htm
11 2 1867 Katerburg Julia Wiszniewska 2,5 Piszczatyńce c. Gabriela i Józefy Janickiej 1-41 87R 2 T 551 DM
17 5 1867 Lachowce Piotr Hryniowiecki 23 Bisówka Wielka s. 1-dw. Gabriela i Anny 178-3-146 199R 16 Ż DM
6 2 1868 Stary Oleksiniec Rozalia Witowska 60 Korszyłówka od gorączki, z Stechowskich, szl., mąż Ignacy, córki Gabriela, Leonora, Franciszka, Celestyna, Klementyna i Izabela 426-1-41 101V 7 T DW 871
20 3 1868 Horochów Golfryd Szmid 78 obcokrajowiec, wdowiec, córki Gabriela i Anna 104 33 8 0
3 5 1868 Tuczyn Ignacy Koncewicz 1 Sobówka s. Jana i Gabrieli z Grocholskich (koklusz) 682 25 12 0
18 9 1868 Łuck Tekla Tokarska 60 Łuck synowie Dezydery i Kajetan,Józef i Gabriel, córka Ewelina 398 59 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0033.htm
1 5 1868 Kowel Ludwika Żuk 5 Kowel c. obywateli Gabriela i Honoraty z Turewiczów 269 32 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20269/pages/PL_1_436_269_0018.htm
16 2 1868 Torczyn Michał Chrząstowski 2 Koszów s. Gabriela i Klementyny z Słowińskich 654 45 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0028.htm
17 6 1868 Szumbar Tekla Greszel 28 Zahajce od gorączki, mąż Gabriel - cudzoziemiec, córka Franciszka 426-1-41 135R 10 T DW 0
22 1 1870 Katerburg Antoni Wiszniewski 72 Piszczatyńce żona Anastazja z Ludkiewiczów, synowie Gabriel i Władysław 203 394 3
15 11 1870 Ołyka Andrzej Konefał 70 Dermanka zostawił wdowę Marcelinę z Jankowskich, synów Gabriela i Apoleona, córke Ewę zamężną za Tomaszem Wysockim 491 66 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0035.htm
21 11 1870 Szumsk Marcin Smoliński 2 Iserna syn wdowy Marianny zd. Gabruk Smolińskiej 1-53 52V 55 RK
16 5 1870 Białogródka Anna Zaręba 45 Polachowa 1-dw., z Korzeniowskich, mąż Gabriel, potomstwa po sobie nie pozostawiła 178-3-84 90R 54 Ż DM
8 1 1870 Ostróg Anna Aleksandrowa 64 Ostróg zamordowana, zd Żebrowska, wdowa po Gabrielu 654-1-56 100 P 6 R MZ
16 7 1871 Łanowce Anastazja Górska 90 Napadówka z d. Misińska, chł., wdowa po Gabrielu, synowie Jan, Szymon, Józef i Franciszek 1-55 149V 9 T
18 3 1872 Szumbar Julia Greszel 37 Zahajce cudzoziemka, mąż Gabriel, córka Klementyna 626 107 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0055.htm
18 2 1872 Torczyn Stefan Gabrylewicz 35 Budki Usickie żona Franciszka z Wiszniewskich, 658 49 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0026.htm
4 7 1872 Szumbar Klementyna Greszel 1,5 Zahajce c.wdowca Gabriela 626 109 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0056.htm
19 8 1872 Gródek Bartłomej Słobodzian 1/356 Gródek s. Gabryela i Józefy Ciesielskiej 281 JZ
19 8 1872 Gródek Andrzej Słobodzian 1/356 Gródek s. Gabryela i Józefy Ciesielskiej 282 JZ
18 10 1872 Krzemieniec Joanna Fedorow 48 Krzemieniec z d. Keller, mąż Gabriel - podoficer, potomstwa nie zostawiła 1-62 51V 108 T 917
14 3 1872 Szumsk Piotr Gabruk 2 Iserna z konwulsji, s. chł. Kaspra i Magdaleny Sikorskiej 01-226 52R 44 T DM 369
14 5 1872 Szumsk Franciszka Hulewicz 50 Kąty z Gabruków, zmarła z bólu żołądka, mąż Antoni, synowie Karol i Jan, córka Marianna 01-226 53R 56 T DM 370
13 8 1872 Szumsk Katarzyna Gabruk 28 Iserna z gorączki, z Tomczuków, mąż Wawrzyniec, syn Franciszek i Michał 01-226 57R 83 T DM 374
23 8 1872 Szumsk Łukasz Gabruk 35 Załuże z cholery, żona Katarzyna z Tomczuków, córka Antonina 01-226 59V 97 T DM 377
3 9 1872 Szumsk Marianna Gabruk 22 Iserna panna, c. chł. Karola i Marcelii Mostyńskiej 01-226 60V 102 T DM 378
4 9 1872 Szumsk Mikołaj Gabruk 7 Iserna z cholery, s. chł. Pawła i Joanny Mostyńskiej 01-226 60V 104 T DM 378
25 9 1872 Szumsk Anna Rawska 10 Chodaki z cholery, c. chł. Jana i Marianny Gabruk 01-226 62V 116 T DM 380
27 9 1872 Szumsk Antonina Smolińska 4 Iserna z cholery, c. chł. Franciszka i Marianny Gabruk 01-226 63R 118 T DM 380
20 10 1872 Szumsk Marcelina Jarmolińska 3/12 Cyranka z kaszlu, c. chł. Piotra i Klary Gabruk 01-226 63V 125 T DM 381
1 2 1873 Katerburg Joanna Wiszniewska 2 Piszczatyńce c. Gabriela i Józefy z Jawnickich 203 233 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0125.htm
1 12 1874 Katerburg Paweł Wiszniewski 5 Piszczatyńce s. Gabriela i Józefy z Jawlickich 203 199 22
29 10 1874 Brody Maria Okolita 20/365 Suchowola 31 c. Gabriela i Heleny Molińskiej L 248
28 2 1874 Kowel Franciszka Pikaluk 54 Kowel żołnierka, mąż Gabriel, 275 46 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0025.htm
28 6 1874 Krzemieniec Józef Kozłowski 60 Ludwiszcze s. Gabriela, ziemianin, kawaler 1-68 38V-39R 58 T
18 2 1874 Sidorów Paraskowia Nechneka 61 Czarnokońce Wielkie 245 z d. Oryszczyn, wdowa po Gabrielu 1205L 132 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0080.htm
5 6 1874 Sidorów Ksenia Kutscher 3 Puzyna 45 c. Gabriela i Marianny z Medyńskich 1205L 136 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0083.htm
17 3 1874 Szumsk Grzegorz Gabruk 3 Iserna s. chł. Wojciecha i Tekli Gabruk 1-227 53R 17 T DM 557
13 6 1875 Brody Helena Okolita 22 Suchowola 31 d. Molińska, mąż Gabriel L
8 4 1876 Ołyka Józefa Materkowska 5 Prażnin Gabriela i Antoniny z Łosiów 497 76 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0039.htm
31 1 1876 Szumsk Izabela Iwańczuk/Gabruk 66 Chodaki mąż Jan, synowie Marcin, córka Zuzanna 1-228 49V 7 T DM 632
12 6 1877 Torczyn Franciszek Krzanowski 0,5 Koszów s. Gabriela i Klementyny z Słowińskich 663 46 15 0
13 9 1877 Torczyn Marianna Gabrylewicz 0,5 Siedmiarki c. Sylwestra i Antoniny z Jankowskich 663 49 24 0
20 8 1877 Jałowicze Adolf Dzikowski 6 Nowostaw s. Gabruka i Marianny z Bileckich 151 27 8 0
20 5 1877 Ołyka Grzegorz Materkowski 1,5 Prażnin Gabriela i Antoniny z Łosiów 498 79 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0041.htm
3 12 1877 Tuczyn Ksawery Koncewicz 3 Sobówka s. miesz. Jana i Gabrieli z Grochowskich 691 56 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20691/pages/PL_1_436_691_0029.htm
13 11 1877 Szumsk Teofila Rudkowska 14 Kurjanki z gruźlicy, c. emeryt. żołnierza Gabriela i Emilii Galińskiej 1-229 60R 53 T DM 706
16 11 1877 Szumsk Jan Iwańczuk/Gabruk 66 Chodaki ze starości, wdowiec po Izabeli, córka Elżbieta 1-229 60V 55 T DM 707
21 12 1877 Szumsk Karolina Gabruk 1 Iserna z krupy, s. chł., Wawrzyńca i Doroty Jasińskiej 1-229 62R 65 T DM 708
10 7 1877 Kuniów Agnieszka Jasińska 60 Noworoczyce mąż Gabriel, synowie Paweł i Andrzej, córki Antonina i Honorata 178-03-78 492V 38 Ż DM
3 2 1878 Kowel Adolf Frydrichson 49 Kowel honorowy obywatel, prowizor i właściciel apteki, żona Julia z Skibniewskich, z 1-go małż. synowie Bronislaw i Gabriel 279 58 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0031.htm
20 1 1878 Szumsk Aniela Gabruk 70 Iserna chł., wdowa po Pawle, synowie Tomasz, Karol, Wawrzyniec i Wojciech 1-230 58V 3 T DM 773
5 8 1878 Szumsk Józef Gabruk 3 Iserna s. chł., Jana i Agnieszki Sikorskiej 1-230 64V 39 T DM 779
2 11 1878 Szumsk Jan Mostyński 65 Iserna chł., żona Konstancja z Gabruków, synowie Antoni, Benedykt i Paweł 1-230 67V 64 T DM 782
23 12 1878 Szumsk Józefa Marciniuk 34 Załuże z Gabruków, zm. w połogu, mąż Benedykt, córka Tekla 1-230 71V 87 T DM 786
27 12 1878 Szumsk Marcjanna Lewandowska 5/52 Chodaki c. Wincentego i Zuzanny Gabruk 1-230 71V 88 T DM 786
7 10 1879 Ołyka Tekla Stankiewicz 2/52 Humienniki Gabriela i Klementyny z Kosobudzkich 500 91 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0047.htm
26 4 1881 Ołyka Franciszek Kosobudzki 76 Humienniki wdowiec po Józefie z Jabłońskich, zostawił synów Stanisława i Mikołaja, Paulinę zamężną za Fabianem Łukackim, Klementynę za Gabrielem Stankiewiczem 502 79 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0042.htm
10 11 1881 Ołyka Joanna Gajdemska 72 Palcze z Kuczyńskich, wdowa po Janie, zostawiła syna Ludwika i córki - Cecylię zamężną za Antonim Cybulskim, Emilię za Gabrielem Lipińskim i Rozalię 502 94 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0049.htm
23 2 1881 Szumsk Benedykt Mostyński 22 Iserna kawaler, s. ch., Jana i Konstancji Gabruk 01-231 53V 25 T DM 845
3 4 1881 Szumsk Anna Kozłowska 75 Zaliśce wdowa po Gabrielu Kozłowskim, syn Piotr 01-231 57R 46 T DM 848
7 3 1882 Szumsk Katarzyna Jastrzębska 80 Stara Huta chł., wdowa po Gabrielu, synowie Józef i Jan, córka Antonina Jarmolińska 1-232 366R 15 T
8 8 1882 Gródek Jan Słobodzian 1 Gródek s. Gabryela i Józefy Ciesielskiej 137 JZ
26 4 1882 Szumsk Jan Jasiński 19 Kąty s. chł. Franciszka i Józefy z Gabruków 1-232 369R 33 T
23 4 1882 Szumsk Emilia Jarmolińska 7 Cyranka c. chł. Antoniego i Antoniny z Gabruków 1-232 368V 30 T
14 4 1882 Szumsk Antoni Gabruk 1,5 Iserna s. chł. Franciszka i Józefy z Jasińskich 1-232 368R 26 T
14 10 1882 Szumsk Marianna Lewandowska 60 Kąty z Gabruków, chł., wdowa po Janie, córka Teresa 1-232 374V 66 T
24 11 1882 Szumsk Adam Śliwiński 3 Zielony Dąb s. miesz. Mikołaja i Marianny z Gabruków 1-232 377R 82 T
17 11 1882 Białogródka Antonina Falińska 60 Ledzianka z Popławskich, chł., mąż Tomasz, syn Gabriel, córki Barbara i Paulina 17-2-77 60R 126 Ch
20 11 1882 Kuniów Grzegorz Jasiński 5/12 Noworodczyce s. Gabriela i Franciszki Wysockiej 178-3-78 711V 60 Ż DM
27 1 1883 Dederkały Piotr Kwiatkowski 62 Pototurów żona Helena z Gabryluków, syn Antoni, córki Joanna i Marianna 58 220 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0114.htm
27 1 1885 Jałowicze Antoni Dzikowski 4 Nowostaw s. Gabriela i Marianny z Bileckich 158 40 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20158/pages/PL_1_436_158_0022.htm
15 10 1885 Brody Katarzyna Bogdan 22/12 Ponikowica 71 c. Gabriela i Ewy Hudzik L 11
4 5 1885 Szumsk Jan Gabruk 80 Hucisko Surażskie chłop, żona Petronela, dzieci greckiego wyznania Konrat, Akulina, Anna, Bazyli i Marianna 01-232 216R 39 T
12 6 1885 Szumsk Marcelina Maniakowska 56 Iserna chł., mąż Mikołaj, po 1-ym mężu córka Katarzyna Gabruk, z 2-im Hieronim i Franciszka 01-232 217R 48 T
20 10 1885 Szumsk Antonina Jasińska 65 Kąty chł., mąż Tomasz, syn Kasper, córki Ludwika Suchodolska i Józefa Gabruk 01-232 223V 97 T
18 9 1885 Luboml Józef Parchoniuk 2 i 3/12 Kąty r. Gabriel, Marianna Szklanczuk 328 125 88 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0064.htm
10 1 1885 Kuniów Dorota Jasińska 1 Laszówka c. Gabriela i Franciszki z Wysockich 178-3-86 36V 2 Ż DM
12 2 1886 Szumsk Elżbieta Gabruk 0,5 Iserna c. chł. Ludwika i Stefanii 01-232 274R 13 T
15 2 1886 Szumsk Franciszek Gabruk 48 Stara Huta em. żołnierz, żona Lucyna z Leszczyńskich, dzieci: Agnieszka Jasińska, Józefa, Antonina, Marianna i Dorota 01-232 274V 17 T
10 5 1886 Szumsk Karol Gabruk 103 Iserna chłop, wdowiec, syn Paweł 01-232 280R 55 T
9 3 1886 Kuniów Michał Zabłocki 75 Gurszczyzna wdowiec po Feliksie z Leszczyńskich, synowie Ignacy, Gabriel, Adolf i Wincenty, córka Aleksandra 178-3-86 77V 13 Ż DM
13 4 1886 Kuniów Teofila Filarowska 43 Martyń z Żarskich, mąż Rafał, synowie Michał, Gabriel, Władysław, Feliks, Mikołaj, Stefan i Szymon, córki Marianna, Elżbieta, Jadwiga i Emilia 178-3-86 78R 18 Ż DM
26 12 1887 Grzymałów Maria Cymbalista 22 Kozina ż.Tymoteusza,c.Jana Gabryluka i Wiktorii z Słobodzianów 1614 100 3 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0051.htm
23 4 1887 Szumsk Antonina Gabruk 18 Chodaki c. chł. Marcina i Katarzyny z Supińskich 01-232 152V 32 T
29 5 1887 Szumsk Jan Rawski 80 Chodaki chłop, żona Marianna z Gabruków, córki Marianna Kucharska i Konstancja Śliwińska 01-232 153V 37 T
17 10 1887 Szumsk Wiktor Skorski 4/365 Chodaki s. chł. Piotra i Katarzyny z Gabruków 01-232 157R 59 T
19 10 1887 Szumsk Wojciech Gabruk 0,5 Chodaki s. chł. Stefana i Elżbiety z Jasińskich 01-232 157R 60 T
10 4 1888 Kuniów Aleksandra Zabłocka 2 Gurszczyzna c. Gabriela i Teresy z Krynickich 178-3-86 170V 26 Ż DM
5 3 1889 Ołyka Marcelina Konefał 85 Dermanka z Jankowskich, wdowa, zostawiła synów Gabriela i Apolona 509 82 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0046.htm
2 7 1889 Szumsk Katarzyna Maciejewska 36 Szumsk z Gabruków, mąż emeryt.żołnierz, syn Michał 01-232 74R 60 T 941 DM
19 3 1889 Szumsk Waleria Gabruk 3 Iserna szkarlatyna, c. Wincentego i Doroty 01-232 70R 32 T 937 DM
25 2 1889 Szumsk Paulina Gabruk 4/12 Iserna c. Antoniego i Anny 01-232 68V 22 T 936 DM
20 1 1889 Szumsk Agnieszka Sikorska 1/365 Kąty c. Pawła i Urszuli Gabruk 01-232 66V 10 T 934 DM
23 3 1889 Kuniów Agnieszka Wierzbicka 60 fut. Wesołówka z Wożnickich, mąż Antoni, synowie Albin, Józef i Gabriel, córka Petronela 178-3-86 316V 19 Ż DM
8 9 1889 Kuniów Józefa Zabłocka 6/12 Gurszczyzna c. Gabriela i Teresy z Krynickich 178-3-86 319V 38 Ż DM
8 12 1890 Torczyn Kacper Tybulewicz 70 Siedmiarki żona Marianna z Strzałkowskich, syn Mikołaj, córki Rozalia, Gabriela, Antonina, Marianna i Salomea 676 48 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0025.htm
9 8 1890 Gródek Adolf Słobodzian 1 4/12 Gródek s. Gabryela i Józefy Ciesielskiej 150 JZ
12 1 1890 Szumsk Joanna Gabruk 54 Iserna z Mostyńskich, chł., mąż Paweł, dzieci; Marianna, Petronela Jasińska, Mikołaj i Jan 01-233 162V 4 T
15 1 1890 Szumsk Tomasz Gabruk 2/52 Iserna s. chł. Grzegorza i Antoniny z Orębów 01-233 163R 5 T
23 1 1890 Szumsk Anna Gabruk 5/12 Iserna c. chł. Franciszka i Józefy 01-233 163V 11 T
6 1 1890 Dederkały Rozalia Kretowicz 80 Bykowce z Orzendowskich, chł., mąż Józef, synowie Julian, Franciszek, Gabriel i Witalis, córki Maria, Małgorzata i Walentyna 0.1-81W 70V 1 T
24 10 1890 Radziwiłłów Joanna Nowicka 79 Leduchów wdowa, synowie Bolesław i Gabriel, córki Aniela Wołosiewicz, Bronisława Stebelska i Izabela Kochanowska 0.1-81W 68R 28 T
31 1 1891 Turzysk Rozalia Kuniczuk 55 Mokrzec z Kuniczuków, mąż Piotr, s. Gabriel, c. Marianna 759 42 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0022.htm
18 2 1891 Dederkały Józef Kretowicz 80 Bykowce wdowiec po Lucynie z Orzędowskich, dzieci Julian, Franciszek, Gabriel, Wit, Marcelina, Małgorzata i Walentyna 58 32 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0017.htm
5 8 1891 Szumsk Maria Gabruk 0,5 Iserna c. chł. Grzegorza i Antoniny z Orębów 01-233 74R 54 T
13 9 1891 Szumsk Jan Gabruk 1 Iserna s. chł. Wawrzyńca i Doroty z Janickich 01-233 77V 73 T
30 9 1891 Szumsk Antoni Gabruk 16 Iserna s. chł. Wawrzyńca i Doroty z Janickich 01-233 79V 87 T
5 11 1891 Szumsk Sabina Gabruk 4 Iserna c. Józefa i Marii z Mokusińskich 01-233 83R 108 T
15 11 1891 Szumsk Stanisław Gabruk 26 Iserna chłop, żona Aniela z Podhorodeckich, synowie Adolf i Piotr 01-233 84V 116 T
17 11 1891 Szumsk Piotr Jarmoliński 50 Cyranka chłop, żona Klara z Gabruków, synowie Jan i Bronisław 01-233 84V 117 T
24 11 1892 Ołyka Elżbieta Konefał 65 Dermanka z Ożgów, mąż Gabriel, dzieci: Jan, Michał, Adam, Alojzy, Antoni, Józefa, Dominika i córkę Zofię 1018 93 58 MO 0
19 4 1892 Gródek Marianna Słobodzian 5 Gródek c. Gabryela i Józefy Ciesielskiej 83 JZ
24 9 1892 Torczyn Stanisław Bernacki 1 Usicze s. mieszczan Gabriela i Anieli z Łopuszańskich 678 58 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0031.htm
4 9 1892 Kuniów Ewelina Zabłocka 0,5 Gurszczyzna c. Gabriela i Teresy Krynickiej 178-3-86 453V 43 Ż DM
25 1 1893 Szumsk Ludwik Gabruk 44 Iserna chłop, żona Aleksandra z Tomczuków, syn Piotr, córki Stefania, Elżbieta, Antonina, Marianna i Anna 01-233 263R 8 T
24 4 1893 Torczyn Petronela Gabrylewicz 20 Siedmiarki c. Stefana i Franciszki z Wiszniewskich 679 54 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0030.htm
16 2 1893 Torczyn Jan Czyżewski 54 Siedmiarki żona Julia z Gabrylewiczów, syn Tomasz 679 51 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0028.htm
17 1 1893 Torczyn Joanna Gabrylewicz 80 Siedmiarki z Strzałkowskich, mąż Jan, synowie Marcin i Sylwester 679 50 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0028.htm
27 5 1894 Torczyn Leon Gabrylewicz 72 Siedmiarki chłop, żona Marianna z Strzałkowskich, córka Julia 680 45 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0029.htm
11 6 1894 Torczyn Józef Gabrylewicz 72 Siedmiarki em. Żołnierz odeskiego pułku piechoty, wdowiec, synowie Aleksander i Paweł 680 45 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0029.htm
23 2 1894 Szumsk Antoni Gabruk 25 Iserna s. chł. Wojciecha i Tekli z Kucharskich, kawaler 01-233 338R 38 T
1 3 1894 Szumsk Antoni Gabruk 25 Iserna żołnierz, kawaler 01-233 338V 42 T
11 8 1894 Szumsk Jan Sikorski 12/52 Kąty s. chł. Pawła i Orszuli z Gabruków 01-233 344V 89 T
29 8 1894 Szumsk Karol Tomczuk 1,5 Załuże s. chł. Jana i Małgorzaty z Gabruków 01-233 345V 97 T
21 11 1894 Szumsk Paulina Gabruk 7 Iserna c. chł. Kazimierza i Joanny z Kopnickich 01-233 350R 125 T
24 11 1894 Szumsk Karolina Gabruk 3 Iserna c. chł. Franciszka i Joanny z Oborskich 01-233 350V 127 T
15 12 1894 Szumsk Marian Gabruk 10 Iserna s. chł. Kazimierza i Anny z Kupniewiczów 01-233 351V 136 T
12 1 1895 Szumsk Tomasz Tomczuk 5 Załuże s.chł. Jana i Malgorzaty z Gabruków 01-233 248V 3 T
17 11 1895 Szumsk Tekla Gabruk 65 Iserna z Kucharskich, chł., mąż Wojciech, syn Józef, córki Marianna, Anna i Antonina 01-233 260V 86 T
20 8 1895 Kuniów Maria Wierzbicka 6 Daniłówka c. Gabriela i Julii Lityńskiej 178-3-86 589V 59 Ż DM
20 8 1895 Kuniów Leonard Wierzbicki 1 Daniłówka s. Gabriela i Julii Lityńskiej 178-3-86 589V 60 Ż DM
8 4 1896 Kuniów Marian Zabłocki 6/12 Gurszczyzna s. Gabriela i Teresy z Krynickich 178-3-86 641R 23 Ż DM
25 5 1897 Ołyka Elżbieta Konefał 40 Dermanka z d. Rzeszczkowska, mąż Gabriel 1018 807 41 MO
5 12 1898 Ołyka Cezary Bojkowski 1,5 Pyszny Bór Gabriela i Teofili Kownackiej 1018 960 67 MO
1 5 1898 Torczyn Marianna Tybulewicz 80 Siedmiarki z Strzałkowskich, wdowa, syn Mikołaj, córki Eufrozyna, Gabriela, Maria i Salomea 935 41 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0033.htm
15 1 1898 Szumsk Mikołaj Gabruk 4 Iserna s. chł. Grzegorza i Antoniny z Orębów 01-234 81R 6 T
15 1 1898 Szumsk Grzegorz Gabruk 33 Iserna chłop, żona Antonina z Orębów, syn Franciszek 01-234 81V 7 T
15 2 1898 Szumsk Feliks Gabruk 9/12 Iserna s. chł. Józefa i Marii z Mokosińskich 01-234 83R 16 T
28 2 1898 Szumsk Katarzyna Sikorska 3 Kąty c. chł. Pawła i Urszuli z Gabruków 01-234 84R 22 T
2 4 1898 Szumsk Franciszek Gabruk 1 Iserna s. chł. Grzegorza i Antoniny z Orębów 01-234 86R 33 T
12 4 1898 Szumsk Magdalena Gabruk 61 Iserna z Sikorskich, chł., mąż Kasper, synowie Jan i Franciszek 01-234 87R 40 T
17 4 1899 Szumsk Marianna Gabruk 1 Iserna c. NN i Stefanii 01-235 69V 25 T
15 3 1899 Kuni?w Teofila Wierzbicka 4/12 Dani??wka c. Gabriela i Julii z Lity?skich 178-3-86 802V 15 ? DM
24 4 1900 Horochów Władysław Wincenty Starzyński 26 Horochów pozostawił wdowę Gabrielę z Kosowskich 943 47 22 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0039.htm
30 12 1900 Horochów Katarzyna Starczewska 67 Kniaże pozostawiła wdowca Leona, dzieci: Stanisław, Leon, Zygmunt, Eugeniusz, Maria, Gabriela 944 42 1 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0038.htm
5 2 1901 Szumsk Lucyna Husiatyńska 72 Iserna z Gabruków, chł., mąż Franciszek, synowie Wincenty, Karol i Jan, córka Maria 0.1-236 419R 17 T
14 2 1901 Szumsk Paulina Gabruk 0,5 Litowiska c. chł. Jana i Teresy z Mokosińskich 0.1-236 420R 22 T
20 4 1901 Szumsk Antonina Jasińska 66 Kąty z Gabruków, chł., mąż Szymon, synowie Wojciech, Józef i Franciszek, córki Teresa, Franciszka, Paulina, Maria i Anna 0.1-236 424V 49 T
9 11 1901 Szumsk Piotr Gabruk 80 Iserna chłop, żona Franciszka z Maniakowskich, synowie Józef i Tomasz, córki Maria i Paulina 0.1-236 435R 111 T
26 7 1902 Szumsk Piotr Gabruk 20 Iserna s. chł. Ludwika i Aleksandry z Marciniuków, kawaler 0.1-236 325R 74 T
13 11 1902 Szumsk Ignacy Gabruk 90 Iserna chłop, wdowiec, synowie Franciszek i Józef, córki Franciszka i Urszula 0.1-236 329R 98 T
2 12 1902 Szumsk Karolina Gabruk 6/52 Iserna c. chł. Macieja i Marii z Gabruków 0.1-236 331R 109 T
7 12 1902 Szumsk Antonina Gabruk 0,5 Iserna c. chł. Franciszka i Józefy z Jasińskich 0.1-236 331V 112 T
9 11 1903 Krzemieniec Mikołaj Gusławski 44 Krzemieniec chłop, żona Matrona , synowie Bazyli, Gabriel, Paweł, Michał, Afanasij, córki Anastazja i Antonina 51 R 80 0
24 1 1903 Szumsk Wawrzyniec Gabruk 80 Iserna chłop, żona Dorota z d. Janicka, synowie Michal, Piotr i Karol, córki Maria i Anna 0.1-237 85V 8 T
10 4 1903 Szumsk Małgorzata Tomczuk 40 Załuże z d. Gabruk, chł., mąż Jan, córki Katarzyna i Teofila 0.1-237 90R 36 T
21 5 1903 Szumsk Maria Gabruk 19 Iserna z d. Gabruk, chł., mąż Jan 0.1-237 92R 47 T
6 7 1903 Szumsk Józef Gabruk 2 Iserna s. chł. Anny 0.1-237 94R 58 T
3 11 1903 Szumsk Teofila Maniakowska 4/12 Iserna c. chł. Hieronima i Marii z Gabruków 0.1-237 104V 121 T
13 12 1903 Szumsk Joanna Gabruk 60 Iserna chł., panna 0.1-237 106V 135 T
18 12 1903 Szumsk Antonina Gabruk 2 Iserna c. chł. Józefa i Marceliny z Jasińskich 0.1-237 107V 139 T
9 8 1904 Torczyn Marcin Romaniewicz 53 Koszów chłop, żona Maria z d. Krzanowska, synowie Konstanty, Gabriel, Jan, Józef i Stanisław, córki Katarzyna, Aniela, Anna i Adela 986 49V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0029.htm
24 1 1904 Szumsk Karolina Gabruk 1/12 Iserna c. chł. Franciszka i Marianny z Giżyckich 0.1-238 65R 15 T
14 2 1904 Szumsk Jan Gabruk 2/12 Iserna s. chł. Antoniego i Marceliny z Kucharskich 0.1-238 66V 26 T
8 3 1904 Szumsk Anna Gabruk 20 Iserna c. chł. Ludwika i Aleksandry z Franczuków 0.1-238 67V 36 T
5 4 1904 Szumsk Katarzyna Tomczuk 8 Załuże c. chł. Jana i Małgorzaty z Gabruków 0.1-238 68V 46 T
20 4 1904 Szumsk Katarzyna Zielińska 46 Hucisko Horodyskie z Gabruków, chł., mąż Jan, synowie Józef, Paweł. Mikołaj, Stanisław, Adolf i Bronisław, córki Maria, Antonina, Paulina i Petronela 0.1-238 68V 50 T
2 6 1904 Szumsk Maria Gabruk 28 Iserna z Jasińskich, chł., mąż Józef, syn Jan 0.1-238 70R 62 T
2 8 1905 Ołyka Władysław Bojkowski 1/2 Pyszny Bór Gabriel i Teofila Kownacka 985 77 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0072.htm
2 1 1905 Szumsk Franciszka Gabruk 46 Iserna c. Macieja, chł., wdowa, synowie Jan i Tomasz, córki Maria i Paulina 01-236 208R 6 T
22 1 1905 Szumsk Józefa Świątkowska 9/12 Iserna c. chł. Józefa i Antoniny z Gabruków 01-236 208V 23 T
24 2 1905 Szumsk Maria Maniakowska 4/12 Iserna c. Hieronima i Marii z Gabruków 01-236 211V 54 T
14 4 1905 Szumsk Tomasz Gabruk 70 Iserna chłop, żona Franciszka z Zawadzkich, syn Antoni, córka Paulina 01-236 213V 74 T
7 6 1905 Szumsk Domicella Jasińska 2 Kąty c. chł. Kazimierza i Petronelli z Gabruków 01-236 216R 96 T
22 7 1905 Szumsk Bronisław Gabruk 2 Iserna s. chł. Antoniego i Anny z Tomczuków 01-236 217R 109 T
9 11 1905 Szumsk Bronisława Tomczuk 1,5 Załuże c. chł. Jana i Anny z Gabrychów 01-236 222R 156 T
28 1 1905 Tuczyn Elżbieta Solikowska 66 Małatyn mąż Gabriel, syn Jan, córka Brygida 988 41V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0032.htm
30 3 1906 Szumsk Tekla Gabruk 12 Iserna c. chł. Antoniego i Anny z Tomczuków 01-236 148V 35 T
14 6 1906 Szumsk Joanna Gabruk 19 Iserna z Śliwińskich, c. Antoniego, mąż Józef, Syn Mikołaj 01-236 151R 57 T
8 9 1906 Szumsk Mikołaj Gabruk 1 Iserna s. chł. Józefa i Joanny z Śliwińskich 01-236 152V 68 T
2 11 1906 Szumsk Magdalena Kucharska 20 Chodaki c. chł. Antoniego i Marii z Gabruków 01-236 154R 79 T
27 11 1906 Szumsk Urszula Białobrzycka 57 Kąty z Gabruków, chł., mąż Jan, synowie Antoni i Józef 01-236 154V 84 T
28 1 1906 Kraków Wincenty Jan Starczewski 86 Kraków syn Wincentego, wdowiec, dzieci: Lew Wincenty Longin, Stanisław Grzegorz Józef, Eugeniusz Tomasz Marcel, Maria, Gabriela Anna 992 42 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0043.htm
8 1 1907 Szumsk Petronela Gabruk 8 Załuże c. chł. Franciszka i Joanny z Oborskich 01-236 73V 3 T
11 5 1907 Szumsk Anna Unold 56 Suraż chł., wdowa, synowie Karol i Gabriel 01-236 77V 34 T
2 7 1907 Szumsk Helena Kwiatkowska 85 Pototury z Gabruków, chł., mąż Jan, syn Antoni, córki Joanna i Maria 01-236 79R 46 T
28 8 1907 Szumsk Franciszka Gabruk 70 Załuże chł., wdowa 01-236 80R 53 T
1 3 1907 Ołyka Piotr Bojkowski 7/12 Pyszny Bór Gabriela i Teofili z Kownackich 1019 465 15 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0249.htm
26 1 1912 Ołyka Franciszka Kitajewska 43 Chorłupy ze Szkurłatów, zostawiła męża Mikołaja, syna Stanisława, córki Gabrielę, Wiktorię, Antoninę, Anastazję, Marię 1050 138 5 MO
6 8 1913 Torczyn Antonina Gabrylewicz 60 Siedmiarki chł., mąż Sylwester, syn Wincenty, córki Anna i Józefa 1051 55 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0031.htm
1 3 1913 Gródek Teodozia Słobodzian 4 Gródek c. Mikołaja Gabryelewa i Marianny Boryta 44 JZ
19 3 1913 Gródek Genowefa Słobodzian 2 Gródek c. Mikołaja Gabryelewa i Marianny Boryta 57 JZ
18 10 1914 Gródek Marianna Słobodzian 2/52 Gródek c. Mikołaja Gabryelewa i Marianny Boryta 204 JZ
30 7 1915 Tbilisi Aleksander Pasierbski 81 Tbilisi s. Franciszka, em. radca stanu, żona Katarzyna l. 61 z d. Iwanow c. Gabriela, syn Sergiej l. 23,, córki Katarzyna l. 32 i Halina l. 28 217 77
9 1 1915 Kijów, św. Aleksandr Alojza Semler 53 Kijów z domu Steglik, żona Leopolda Francewa z Austrii, dzieci: Jarosław, Gabriela 312/1/129 125V 8 m.K. JM1
20 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Klemens Baltazar Krzyżanowski 74 Kijów mąż Henryki Mieczysławowny Baczkowskiej, dzieci: Feliks, Mieczysław, Wacław, ojciec: Gabriel 312/1/129 131V 44 m.K. JM1
14 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Maria Bordiuk 52 Kijów z domu Hryniewicz I voto Popowa, wdowa po Gabrielu, córka Lidia, ojciec: Jan 312/1/129 163V 245 m.K. JM1
18 12 1917 Torczyn Józefa Stańska 39 Zamohile z Gabrylewicz, zostawiła wdowca Kazimierza, dzieci Mariana, Antoniego i Mariannę 1082 42 51 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0044.htm
17 3 1933 St. Oleksiniec Julian Kaczmarek 78 Usteczko s. Tomasza i Gabrieli z Cwankowskich ur. 9.12.1855, żona Józefa, dzieci: Zofia, Stanisława, Helena i Jan 3 0
23 5 1938 St. Oleksiniec Stanisława Szmigielska 4 Baryszówka c. Bronisława i Marii z Gabryluków 2 0
15 10 1938 St. Oleksiniec Bronisław Szmigielski 27 Baryszówka s. Antoniego i Marii ur. 14.2.1911, żona Maria z Gabryków 7 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 0 1 Żytomierz Dionizy Gradowski Jan Maria Okołowicz Chrzest 0.0.1859 r., Aleksander s. Gabriela Bielinski ?, Michalina Wakulewicz 178-3-54 93 333 Ż DG
3 11 1721 Torczyn Andrzej Wojciech Regina? Gabriel Szwirzacz?,Konstancja Procetwiczowna 10a b/nr Ł EH
27 6 1724 Czartorysk Jan Chwalibowski Telcze Antoni Katarzyna ur. Gabriel Zahorowski, Konstancja Dolanowska, Michał Zahorowski, Marianna Jurewiczówna 297-1-185 32R Ł
22 2 1726 Torczyn Anastazja Kisiel Samuel Konstancja Gabriel Farensbach, Petronela Hulewicz 21 b/nr Ł EH
0 1730 Torczyn Gabriel Rafael Kisiel Samuel Konstancja brak pełnej daty; Gabriel Zahorowski, Angelika Wasilewska, Adam Wasilewski, Teresa Kisie 27 b/nr Ł EH
1 9 1738 Czartorysk Ignacy Ogidiusz Aksak Kościuchnówka Stanisław Aniela (dop.) Antoni Chajęcki, Tustajowa wdowa, W. Gabriel Zachorowski, Anna Chołodecka 297-1-185 49V Ł
8 5 1738 Czartorysk Marianna Stankiewicz Czartorysk Maciej Teresa Młotowska W. Gabriel Zahorowski, Anna Zakrzewska, Dąbrowski, panna Zakrzewska 297-1-185 48V Ł
31 1 1741 Czartorysk Marianna Apolonia Tokarska Czartorysk Wieńczysław Marianna Dominik Tokarski, Dominika Bajkowska, as. Gabriel Zasiadkiewicz, Elżbieta Walkowska 297-1-185 52V Ł
11 6 1741 Szumsk Antonina Błońska Nowostaw Jan Teresa Gabriel Pruszyński, Anna Dobrowska 297-1-180 10R Ł RK 21
18 4 1743 Czartorysk Stanisław Stupnicki Hołuzja Antoni Balbina JW Stanisław Aksak, Katarzyna Rohozińska, Gabriel Zahorowski, Aniela z Korzeniowskich Aksakowa 297-1-185 54V Ł
4 4 1747 Szumsk Franciszka Matkowska Borki Jakub Aleksandra Gabriel Tębkowski, Anastazja Gąsecka 297-1-180 27R Ł RK 56
17 3 1748 Szumsk Franciszka Gabrylczuk Borki Tomasz Anna Michał Stepanczuk, Anna Wasilicha 297-1-180 31V Ł RK 65
23 1 1749 Szumsk Agnieszka z Iserny Iserna Walenty Marianna Gabriel Cymbalik, Jadwiga Kraiewska 297-1-180 34V Ł RK 71
13 7 1751 Szumsk Magdalena Gabrilczuk Gabrylczuk Borki Tomasz Anna Michał Ganczarz, Anna Wasylicha 297-1-180 43V Ł RK 94
8 1 1754 Szumsk Anastazja Bender Waśkowce Kazimierz Regina Gabriel Panasz, Apolonia Kowalicha 297-1-180 55V Ł RK 134
23 10 1756 Szumsk Teresa Gabrylczuk Gabruk Rachmanów Maciej Anna Leon Jekler, Marianna Sopińska 297-1-180 68R Ł RK 177
14 11 1758 Szumsk Katarzyna Bobczuk Szumsk Paweł Katarzyna Franciszek Konarzewski, Apolonia Martinicha, Gabriel Trzeciak, Prakseda Antonicha, Leon Ekler, Marianna Paulicha 297-1-180 82R Ł 207 RK
23 4 1760 Szumsk Wojciech Ratkiewicz Ryszkiewicz Załuże Franciszek Marianna Gabriel Trzeciak, Marianna Tomczukowa 297-1-180 92R Ł RK 4412
5 5 1760 Szumsk Tomczuk Załuże Jakub Agnieszka Gabriel Trzeciak, Katarzyna Nowakowska 297-1-180 92R Ł RK 4412
8 5 1760 Szumsk Katarzyna Wesołoska Wesołowska Iserna Tomasz Agnieszka Gabriel Cymbaluk, Habka Kłymycycha 297-1-180 92V Ł RK 4413
26 2 1762 Szumsk Marianna Wesołowska Iserna Maciej Gabriel Cymbaluk, Agnieszka Wesołowska 297-1-180 106V Ł 4445 RK 0
3 1 1763 Szumsk Franciszka Rymarz Szumsk Jan Krystyna Gabriel Trzeciak, Eleonora Zarębianka 297-1-180 112R Ł 4456 RK 0
13 3 1763 Szumsk Franciszka Wiktoria Zornoska Żarnowska Borki Daniel Angela Andrzej Rosman, Katarzyna Zawistowska, Gabriel Bachowski, Teodora Czernisanka 297-1-180 114R Ł 4460 RK
1 6 1763 Szumsk Antonina Diłowska Ditowska Onyszkowce Jan Apolonia Maciej Gdowski, Marianna Limanska, Gabriel Trzmiel, Marianna Osiczkowna 297-1-180 115V Ł 4463 RK
3 5 1765 Szumsk Stanisław Slahetko Szlachetko Huta Surażska Hiacynt Katarzyna Jakub Podolski, Katarzyna Gabrukowa 297-1-180 126R Ł 4484 RK
30 10 1766 Szumsk Marcin Bednarz Sadeczki Piotr Hornia Jan Jurkiewicz, Marianna Gabrielowa 297-1-180 135V Ł 4503 RK
30 10 1766 Szumsk Marcin Jakubowski Jakubczuk Załuże Piotr Teofila Gabriel Trzeciak, Helena Jakusiowa 297-1-180 135V Ł 4503 RK
15 3 1768 Szumsk Wincenty Wacław Dombko Dąbski Dębski Sadeczki Tomasz Barbara Błażej Adamowicz, Marianna Gabrielicha 297-1-180 142R Ł 4517 RK
31 10 1769 Szumsk Katarzyna Jadaszek Jadaszko Iserna Wawrzyniec Helena Gabriel Cymbaluk, Marianna Jadaszkowa 297-1-180 148V Ł RK 4533
10 4 1770 Szumsk Wojciech Jakubowski Załuże Piotr Delfina Gabriel Trzeciak, Marianna Tomczukowa, Paweł Jasinczuk, Elżbieta Jakusiowa 297-1-180 151R Ł RK 4538
1 12 1771 Szumsk Andrzej Bednarz Waśkowce Kazimierz Regina Gabriel Rudziński, Barbara Istowska 297-1-180 157R Ł RK 4550
1 1 1772 Szumsk Franciszka Szymanska Szymańska Hucisko Surażskie Walenty Teresa Gabriel Cymbaluk, Rozalia Jadazkowa 297-1-180 158R Ł RK 4553 0
29 1 1772 Szumsk Franciszek Nowakowski Waśkowce Jan Katarzyna Gabriel Rudziński, Barbara Listoska 297-1-180 158R Ł RK 4553
6 2 1772 Szumsk Jan z Mathy Adaszuk Jadaszko Iserna Wawrzyniec Helena Gabriel Cymbaluk, Franciszka Szymańska 297-1-180 158R Ł RK 4553
8 3 1778 Torczyn Kazimierz Horochoryn Franciszek Happa Michał Kleparski, Katarzyna Sienkiewiczowna, Konstanty Gabrilewicz, Marianna Pakowska 2a 4 Ł EH
12 3 1779 Torczyn Grzegorz Mazur Chorochoryn Andrzej Agnieszka Paweł Gabrylewicz, Ludwika Witwińska panna 6 b/nr Ł EH
10 11 1779 Torczyn Marianna Maksimczuk Torczyn Klementy Barbara chrz.: 11.12; Paweł Gabrylewicz, Krystyna Kozarowna wdowa, Roman Pauluk, Teodora Kozarow 7, 7a b/nr Ł EH
12 11 1779 Torczyn Elżbieta nn Chorochoryn nn nn chrz.: 14.11; Michał Gabrylewicz, Marianna Pakowska 7a b/nr Ł EH
26 8 1781 Torczyn Róża Ludwika Gabrylewicz Chorochoryn Konstanty Anastazja Hulanicka chrz.: 28.08; Łukasz Witwiński, Rozalia Mekierska, Paweł Gabrylewicz, Marianna Myslińska 12 b/nr Ł EH
30 7 1798 Lubar Julita Eufemia Rozalia Rzeczycka Rohoźna Jan Nepomucen Marianna Zieleniewska łacina, data ur. i chrztu z wody, dopeł. Chrztu 6.10.1798, Gabriel Kamiński, Elżbieta Tubielewicz, panna, ass. Adam Jukowski, Rozalia Zakrzewska, Tadeusz Cielecki, Teresa Zieleniewska, Stefan Dunin, Józefa Budzyńska 178-49-3 611V Ż Mg
7 10 1798 Lubar Franciszek Piotrowski Hryniowce Józef Agnieszka łacina, data chrztu, Gabriel Stanowski, Marianna Wietaszkowa 178-49-3 611V Ż Mg
18 1 1799 Białogródka Agnieszka Maliszewska Gnojniczka Józef Petronela chrz. 20.01. g. Gabriel Urbański i g. Regina Dubicka, as. Jakub Kurnatowski i g. Marianna Woynowska 178-51-95 102R 10 Ż DM
6 6 1799 Białogródka Antoni Mikołajewski Polachówka Samuel Anna Szymańska data chrz., Tomasz Szymański i Anna Łaszcz, Gabriel Pawłowski i Anna Gumienna 178-51-95 106V-107R 48 Ż DM
12 1 1801 Lubar Anna Andruszkiewicz Lubar Szymon Ewa łacina, chrzest 13.01.1801, Gabriel Peretiatkowicz, Katarzyna Dunicka 178-51-174 28R Ż Mg
24 2 1801 Lubar Józef Lebiedziewicz Lubar Ignacy Anna łacina, chrzest 25.02.1801, Gabriel Wikrzemski, Teresa Sulikowska 178-51-174 30V Ż Mg
6 6 1801 Lubar Małgorzata Lipna Jan Marianna łacina, data chrztu, Gabriel Sadowski i Zofia 178-51-174 33R Ż Mg
3 9 1801 Lubar August Korzeniewski Lubar Antoni Wincenta łacina, data chrztu, Gabriel Sobieszczański, Zofia Pawłowska 178-51-174 34R Ż Mg
17 2 1802 Lubar Marianna Leniewicz Lipna Maciej Teofila łacina, chrzest 18.02.1802, Gabriel Sadowski, Ludwika Jotnianowa ? 178-51-174 38V Ż Mg
7 7 1804 Ostróg Antoni Zakrzewski Chorów Marcin Marianna Matuszewska Gabriel Majewski, Marianna Okoniowa 297-1-136 43 Ł SK
18 4 1804 Lubar Rozalia Szeniawska Hryniowce Józef Agnieszka łacina, chrzest 19.04.1804, Gabriel Stanowski, Anna Filipowicz 178-51-174 59R Ż Mg
5 12 1805 Lubar Mikołaj Kamiński Horopaje Jakub Domicella łacina, data chrztu, Gabriel Sadowski, Salomea Dankowska, akt zapisany w mies. lutym 1805 r. 178-51-174 68V Ż Mg
1 8 1805 Lubar Marcjanna Hotyńska Karań Teodor Anna łacina, data chrztu, Franciszek Cybulski, Katarzyna Ostaszewska, Gabriel Stanowski, Agnieszka Piotrowska 178-51-174 72V Ż Mg 165
30 3 1806 Lubar Marianna Hotkowska Korostki Walenty Łucja łacina, chrzest 31.03.1806, Gabriel Głowacki, Marianna Fedczycha 178-51-174 80R 48 Ż Mg 189
3 1 1809 Ostróg Jan Parepełyć Ostróg Hieronim Anastazja Gabriel Mohylewicz, Antonina Mrozowska 297-1-136 91 Ł 1138 SK
28 12 1809 Ostróg Jan Jakuszyński Tesow Dawid Heroina Gabriel Ellaszewicz, Teresa Gaszyńska 297-1-136 111 Ł 1163 SK 0
31 3 1813 Torczyn Wincenty Bogusławski Ulaniki Alexander Franciszka Korzeniewska Franciszek Korzeniowski, Balbina Satrzycka, asysta Felix Lipski, Marianna Gabrie 9a 11 EH Ł
9 6 1813 Torczyn Antoni Gabrielewicz Woderady Józef Katarzyna Mroczkowska Grzegorz Siatecki, Teofila Piesewska, asysta Antoni Piczewski, Katarzyna Strzałk 11 20 EH Ł
21 9 1813 Torczyn Tekla Marianna Piaskowska Torczyn NN NN Patris Ignoti, chrzestni Kajetan Szczudłowski, Tekla Harasimowa, asysta Gabriel 12a 29 EH Ł
30 4 1813 Torczyn Katarzyna Rudnicka Budki Usickie Dominik Salomea Pudelska chrzest 13.02.1816; Piotr Bujalski, Honorata Zulinska, asysta: Gabriel Seroczyns 28a 10 EH Ł
23 11 1814 Ostróg Klemens Mikołaj Andrzej Babiński Mizocz Filip Magdalena Szymańska Gabriel Biełakowski, Marianna Nieckowska 297-1-136 233 Ł SK
18 11 1815 Torczyn Salomea Szwaikowska Torczyn Bazyli Felicianna Domanska Gabriel ?, Honorata Zulinska, asysta: Michał Zulinski, Eufrozina Zadykowa 27 33 EH Ł
15 6 1815 Krzemieniec Anna Miller Urmanie, Galicja Józef Tekla Bilska chrz.25.06.1830, Gabriel Piatnicki i Brygida Leśnicka 01-3 128R 97 T 629 DM
13 2 1816 Torczyn Apollonia Rudnicka Budki Usickie Dominik Salomea Pudelska Sebastain Witwinski, Maryanna Hyryczowa, asysta: Gabriel Szeroczynski, Marcella 28a 9 EH Ł
3 12 1816 Torczyn Barbara Łopusznska Zamohyle Tomasz Teresa Jedrzejowska Gabriel Soroczynski,Teofila Szawiczka (Sawicka), asysta: Alexander Kowalski, Kry 34a 55 EH Ł
25 10 1817 Ostróg Tadeusz Staniszewski Mizocz Jan Urszula Kowalska Chrzest 28.10.1817: Gabriel Majewski, Małgorzata Wyszpolska 297-1-136 275 Ł 1005 SK
12 5 1818 Torczyn Teofila Szwaykowska Torczyn Bazyli Felicjanna Dumanska Gabriel Wayna, Honorata Zulinska, asysta: Michał Zulinski, Efrozyna Sadykowa 43 b/nr EH
18 9 1823 Torczyn Franciszek Biniewski Siedmiarki Stefan Barbara Gabreliwicz Konstanty Łabedyński, Magdalena Skuratowska 61a b/n Ł EH
11 1826 Łuck Marianna Józefa Kowalska Majdan Siekierzycki Błażej Teresa Hołubczyńska Dopełnienie Gabriel Paszkowski, Magdalena Paszkowsk 368 3 11 813 4a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0002.htm
25 12 1826 Łuck Honorata Rodziewicz Żabka Piotr Franciszka Oliwa Gabrjel Krzyształowicz, Marianna Lińczewska małżonka Andrzeja. 368 1 1 813 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0001.htm
0 1826 Łuck Michał Chodorowski Majdan Siekierzycki Jakub Tekla Kowalska Gabriel Paszkowski, Magdalena Paszkowska panna 368 73 2 ZP 0
17 1 1826 Łuck Michał Chodorowski Majdan Siekierzycki Jakub Tekla Kowalska Dopełnienie: Gabriel Paszkowski, Magdalena panna z Majdanu Siekierzyckiego 368 72 2 815 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0037.htm
17 1 1826 Torczyn Józef Fulgencjusz Biniewski Chorochoryn August Barbara Gabrylewicz chrz. 18.01; Ludwik Darewicz, Wiktoria Okorska 72 b/n Ł EH
3 11 1826 Berezne Franciszka Domańska Feliks Honorata Paruszewska dopeł. 9.04.1828, Ur. Gabriel Snitowski kawaler, Eufrozyna Wasilewska panna 171-1-1 216R 7 R Mg
10 6 1827 Drużkopol Małgorzata Gabruk/ Majewska Drużkopol Mikaj Anna Gabruk 62 7 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2062/pages/PL_1_436_62_0004.htm
10 4 1827 Łuck Stanisław Paszkowski Siekierzyce Antoni Tekla Paszkowska Gabriel Paszkowski, Agnieszka Paszkowska małżonka 368 7 24 813 6a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0004.htm
26 5 1827 Łuck Katarzyna Paszkowska Siekierzyce Jan Konstancja Bednarska Gabriel Paszkowski, Agata Kamińska małżonka Antoniego 368 12 41 ZP ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0007.htm
30 12 1827 Kołki Katarzyna Łozowicka Majdan Łyczkowski Grzegorz Marianna Ożga ch: 1.01.1828. Hieronim Łaskarzewski, Marianna Drzewińska - ż. Gabriela 814 89 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0093.htm
15 2 1827 Czartorysk Maryanna Olga Hryczyn par. Czartorysk Sylwester Agnieszka Kawecka As: Gabryel Ostrowski, Tekla Zyleskiewicz - z. Jana; dop. ch: 23.01.1828 814 130 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0134.htm
26 6 1827 Łuck Paulina Petronela Wodowicka Rokinie Piotr Marianna Brodnicka Gabriel Krzyształowicz, Marianna Obrocka panna 368 16 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0009.htm
14 8 1827 Targowica Aniela Burzyńska Krasne Maciej Petronela Żmigrodzka Gabriel Ostrowski, Julia Kalinowska panna 813 289 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0264.htm
11 3 1827 Szumsk Józef Cymbaluk Iserna Piotr Marianna Kurczak Karol Gabruk, Dorota Welczyńska małżonka 245-1-1 377R 27 R RK
26 5 1827 Szumsk Magdalena Gabruk Iserna Jan Marianna Maciej Kraiewski, Julianna Wereszczyńska 245-1-1 379V 42 R RK
24 2 1827 Białogródka Kazimierz Grzybowski Bisówka Wielka Stefan Zofia Czajkowska Szymon Grzybowski i Tekla Grzybowska ż. Franciszka, as. Gabriel Kaliński i Anna Kalińska ż. Marcina 178-03-93 55V 18 Ż DM
16 6 1827 Białogródka Władysław Lipiński Ledzianka Jan Antonina Ciszewska Gabriel Ciszewski i Teresa Koźlińska ż. Adama 178-03-93 58R 42 Ż DM
28 8 1827 Białogródka Tekla Sikorska Beleżyńce Piotr Marianna Humienna Piotr ...charów i Katarzyna Humienna, as. Juźko Grzeszczuk i Marianna Lebiedzicka ż. Gabriela 178-03-93 59V 58 Ż DM
11 10 1827 Białogródka Antoni Czarnocki Szarłajówka Piotr Anna Domańska Gabriel Czarnocki i Aleksandra Łukarzewska ż. Sylwestra 178-03-93 60V 68 Ż DM
5 3 1827 Teofilpol Kazimierz Orzechowski Kurowie Antoni Balbina Akajewicz Jędrzej ... i Anastazja Lelawska, as. Gabriel Jasiński i Magdalena Stawska 178-3-93 329V 14 Ż DM
29 8 1827 Teofilpol Rozalia Rewer Kurowie Józef Katarzyna Zalewska Jakub Czarnecki i Wiktoria Trzcińska, as. Gabriel Dębicki i Antonina Ejsmont 178-3-93 333V 38 Ż DM
5 12 1827 Teofilpol Mikołaj Betlejemski Nowostawce Marcin Łucja Bujalska Gabriel Dębicki i Marcjanna Popławska, as. Stanisław Popławski i Anastazja Tatałaj 178-3-93 338V 56 Ż DM
4 1 1828 Targowica Ignacy Lubrzycki Bokujma Wincenty Julianna Gabriel Iwanow, Katarzyna Jaroszczyńska panna 814 276 R 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0279.htm
8 4 1828 Zasław Św. Jana Stanisław Szumowski Wojtowce Aleksander Kunegunda Zagajewska Michał Daszkiewicz Rozalia Opatowska Gabriel Zieliński Antonina Daszkiewicz, pan 12 JZ 0
3 3 1828 Nieświcz Helena Gabrylewicz Nieświcz Stefan Katarzyna (ojciec - Niewiadomski) Antoni Michalski kawaler, Helena Jaworska mężatka 427 19 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0010.htm
3 1 1828 Kołki Paweł Daniel Morzdzirski(Moździrski) Majdan Trostenecki Stanisław Tekla Borecka ch: 6.01. Mateusz Drzewiński, Marianna Drzewińska - ż. Gabriela 814 89 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0093.htm
9 7 1828 Kołki Jan z Dukli Urbański Kołki Tomasz Anastazja Kopylcz ch: 11.06. Feliks Narolski, Antonina Znachorowska - ż. Gabriela 814 93-94a 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0097.htm
4 1 1828 Łuck Marianna Saczewska Wólka Michał Tekla Aleksiów Dominik Maluszkiewicz, Marianna Dębicka małżonka Gabriela 368 37 2 814 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0019.htm
14 7 1828 Łuck Jan Surażyński Łuck Antoni Marianna Pawłowska Gabrjel Mazurek, Prakseda Miler 368 57 63 814 12a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0029.htm
8 3 1828 Krzemieniec Adalina Franciszka Michałowska Krzemieniec Jerzy Eufrozyna Tymieńska Grzegorz Ilkiewicz i ur. Zofia Rożyńska ż. Gabriela 01-3 38V-39R 66 T 539 DM
13 7 1828 Krzemieniec Helena Dorożyńska Krzemieniec Mikołaj Wiktoria Soroczyńska Gabriel Piatnicki i Anna Raczkowska ż. Jana 01-3 54R-54V 149 T 554-555 DM
19 5 1828 Szumsk Józef Gabryluk Kruholec Maciej Małgorzata Listowska Jakub Jabłoński, Józefa Steszczuk ż. Grzegorza, Dawid Iwornicki, Anna Andrzeiewska panna 245-1-2 390R 151 R RK
6 4 1828 Tajkury Wincenta Marianna Jaworska Kołodenka Franciszek Gabriela Hołubecka ch. 06.04.1828, Ur. Gabriel Hołubecki, wdowiec, WJP Joanna Pawłowska, panna 171-1-1 45R 38 R Mg
10 2 1828 Kuniów Apolonia Sokołowska Martynie Jakub Marianna Gabrieluk ch. 13.02.1828, Prac. Gabriel Sokołowski, Prac. Józefa Grabowska ż. Wincentego 171-1-1 56V-57R 14 R Mg
27 2 1828 Annopol Roman Rudnicki Hubelce Feliks Marianna Mielnik ch. 28.02.1828, Ur. Gabriel Heyn (Hejn), Ur. Wiktoria Milanowska ż. Jędrzeja, asyst. Ur. Franciszek 171-1-1 131R 10 R Mg
25 6 1828 Berezne Emilia Jasz Berezne Edward Elżbieta Żukotyńska ch. 29.06.1828, Ur. Gabriel Snitowski kawaler, Eufrozyna Wasilewska panna 171-1-1 216V 11 R Mg
4 3 1828 Białogródka Tomasz Winiarski Chrystówka Jan Katarzyna Andruk Dominik Podgórski i Tekla Sankowska ż. Gabriela 178-03-94 66V 18 Ż DM
8 3 1828 Białogródka Antoni Lachowski Chrystówka Tomasz Franciszka Bilewska Gabriel Sankowski i Honorata Kobylańska ż. Gabriela 178-03-94 67R 21 Ż DM
27 1 1829 Kołki Franciska Tekla Kamińska Majdan Trostenecki Tomasz Marianna Boniecka Gabriel Drzewiński, Tekla Rosińska - ż. Mikołaja; ch: 28.01. 816 55a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0057.htm
15 3 1829 Targowica Domicela Supronowska Wełnicze Klemens Marianna Kulesza Gabriel Ostrowski, Agata Michałkiewicz 815 309 V 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0315.htm
14 2 1829 Targowica Grzegorz Lewczyński Targowica Teodor Małaszka Gabryk Wincenty Grazowicz, Tekla Gwoździkowska 815 309 V 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0315.htm
15 6 1829 Łuck Justyna Paszkowska Majdan Siekierzycki NN Magdalena Antoni Paszkowski, Marianna Paszkowska małżonka Gabriela 368 80 36 815 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0041.htm
27 9 1829 Łuck Stanisław Chodorowski Siekierzyce Jakub Tekla Kowalska Stanisław Bedhaski, Marianna Paszkowska małżonka Gabrjela 368 87 55 815 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0044.htm
29 9 1829 Łuck Michał Adam Bajkowski Majdan Siekierzycki Jan Marcela Jaroszyńska Jan Paszkowski,Marianna Paszkowska małżonka Gabrjela 368 86 56 815 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0044.htm
30 11 1829 Łuck Andrzej Dąbrowski Poddębce Marcin Barbara Stankiewicz asystowali: Wincenty Lityński, Teodora Czerwińska małżonka Gabriela 368 91 70 815 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0046.htm
13 6 1829 Targowica Jan Buszyński Bokujma Antoni Petronela Gabriel Pernet, Magdalena Jankowska 815 311 V 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0317.htm
2 4 1829 Ptycza Franciszek Przeczkowski Nosowica Gabriel Anna ???, Agliza Fedor? małżonka Gabriela 815 301V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0307.htm
13 7 1829 Nabrzuska Maciey Kadłubowski Majdan Karpiłowski Eliasz Teresa Zakrzewska (dop.) Jacek Kadłubowski, Agata Dąbrowska, Gabryel Kadłubowski, Joanna Marcinkow 845 287V 10 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0279.htm
27 12 1829 Szumsk Agnieszka Słobodzianiuk Kruholec Tomasz Anna Gabrieluk 245-1-3 395R 311 R
21 5 1829 Krzywin Julia Mamczak Krupiec Jan Rozalia Dybaczewska ch.26.05.1829, Ur. Mateusz Baszyński kawaler, Ur. Elżbieta Wikrzemska ż. Gabriela 171-1-2 30R 10 R Mg
26 10 1829 Równe Jan Kanty Markowski Złotyjów Józef Anastazja Czerniak ch. 28.10.1829, Stanisław Sęciński i Gabriela z Hołubuckich Jaworską 171-1-2 138V 45 R RG
28 9 1829 Pawołocz Michał Tybulewicz Skwira Jan s. Bonawentury Marianna c. Franciszka Rowińska s. ur., chrz. 29.09, chrzestni: ur.ur.: Marcin Kochanowski, Rozalia Kwiatkowska, as.: Gabriel Janski, Ewa Mikołaja Izaaka żona 178-51-339 360a 72 Ż EH
27 10 1829 Rzyszczów Aniela Lewicka Juszki Jan s. Andrzeja Magdalena c. Adama Niezabitowska c. ur., chrz. 31.10, chrzestni: wlm. Gabriel Chilinski pułkownik wojsk rosyjskich, Józefa Bielecka żona Kwiryna, as.: ur. Franciszek Bielecki, Róza Bieniewska żona Wincentego 178-51-339 102 37 Ż EH
13 11 1830 Kołki Tekla Sulikowska Rudniki Marcin Tekla Gabrylewska Jakub Łu..ski, Rozalia Gabrylewska - ż. Józefa; ch: 13.11. 816 59a 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0061.htm
3 3 1830 Dubno Franciszka Godlewski Spas Antoni Julianna Sakowska Gabriel Godlewski z .... 114 21 JJ 0
15 3 1830 Kołki Aniela Franciszka Gabryelska Rudniki Józef Rozalia Szulikowska Stanisław Kozłowski, Agnieszka Kozłowska - ż. Franciszka; ch: 16.02. 816 56a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0058.htm
7 4 1830 Ptycza Maria Egipcjanka Kwaśnicka Nosowica Jan Józefa Swiderska Gabriel Przeczkowski kowal, Apolonia Radecka córka parocha nosowickiego, Bazyli 816 200R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0204.htm
4 3 1830 Nowogród Kazimierz Olszewski Kanuny Wincenty Zuzanna Mędecka Mędecki Gabryel, Marlońska Anna, panna 902 JZ
15 10 1830 Kołki Teresa Sulikowska Rudniki Marcin Tekla Gabryelska Bartłomiej Kozłowski, Katarzyna Maszkowska - ż. Michała;dop. ch: 15.08.1832. 818 51 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0057.htm
17 7 1830 Łuck Wincenty Paszkowski Majdan Siekierzycki Antoni Tekla Kowalska Gabrjel Paszkowski, Magdalena Kowalska małżonka Karola 368 103 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0052.htm
22 6 1830 Łuck Julianna Kowalczuk Boholuby Konstanty Marianna Semenczuk Marek Pawluk, Anna Długonow małżonka Gabriela 368 114 64 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0058.htm
17 1 1830 Targowica Agnieszka Pernet Ostryjów Antoni Apolonia Gabriel Pernet, Marianna Masiukiewicz ż. Michała 816 219 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0224.htm
6 2 1830 Nabrzuska Anna Sawicka Majdan Karpiłowski Walenty Elżbieta Zawadzka Józef Ostrowski, Domicella Kadłubowska żona Jacka, Gabryel Kadłubowski, Joanna M 845 287V-288R 11 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0279.htm
9 8 1830 Dederkały Wawrzyniec Rolski Liski Modest Domiecella Ziemowicz s. chrz., 10.08., prac. Gmytro Gabrusiuk i urodz. Marianna Ziemowicz panna 01-4 12V 18 T 710 DM
14 9 1830 Ostrówki Marianna Bednarz Wola Ostrowiecka Wojciech Ewa Ciupka Franciszek Ciupka m. Marianny, Marianna ? ż. Gabriela 845 275V 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0267.htm
9 7 1830 Lachowce Julianna Medyńska Książęcin Michał Anna Brzeska Piotr Piotrowski i Anna Mikulska ż. Gabriela 171-1-3 103V 53 R DM
12 9 1831 Targowica Wiktoria Bejger Krasne Jan Honorata Bilinkiewicz Gabriel Ostrowski, Agata Michalak 817 248 V 33 ZP 0
27 7 1831 Kołki Czesław Gabryjelski Rudniki Józef Rozalia Sulikowska Stanisław Kozłowski, Katarzyna Prosiewicz - panna; ch: 28.07. 817 58 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0060.htm
15 1 1831 Wiszenki Józef Ignacy Kozłowski Grudek Karol Róża Rudnicka As: Gabryel ....szewski, Józefa Rudnicka; ch: 08.01.1834. 820 38a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0038.htm
6 2 1831 Łuck Katarzyna Dorota Bech Wólka Aleksander Marcjanna Kulczyńska Gabriel Kirecki, Marianna Buczyńska panna 368 119 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0060.htm
1 7 1831 Łuck Piotr Kowalski Siekierzyce Błażej Prakseda Hołubczyńska Gabriel Paszkowski, Agnieszka Bernatowicz 368 122 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0062.htm
12 3 1831 Kołki Andrejan Grzegorz Wincenty Wołodźko Kołki Kajetan Zuzanna Czapska (dop.) As: Marceli Żukowski, ż. Gabryela Czapskiego; ch: 11.03.1839. 825 68 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0070.htm
22 3 1831 Ptycza Gabriel NN Nosowica NN Anna Gabriel Grzeczkowski kowal, Anna z d. Szymańska Suchodolska mężatka 817 233R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0237.htm
6 1 1831 Krzemieniec Marianna Petronela Kozicka Krzemieniec Józef Klotylda Chodorowska Gabriel Piatnicki i Marianna żona Zenona 01-3 149R 25 T 651 DM
26 3 1831 Szumsk Józef Mazurek Waśkowce Baltazar Marianna Kondrat Szymon Ganczaruk, Teodora Andrzeyczuk ż. Gabriela 245-1-5 369R 17 R RK
15 6 1831 Szumsk Jan Lewandowski Hucisko Szumskie Antoni Franciszka Gabruk Grzegorz Bohanowicz, Franciszka Bekałowska 245-1-5 370V 29 R RK
3 3 1831 Aleksandria Kazimierz Chodorowski Józefówka Józef Katarzyna Domaniewska Stefan Szuwarski i Aleksandra Łoś ż. Gabriela 171-1-4 179V 9 R DM
30 8 1831 Aleksandria Joachim Żarczyński Majdan Hłażowski Julian Anna Wasylewska Gabriel Łoś i Tekla Kotowska ż. Jana 171-1-4 181V 20 R DM 0
8 10 1831 Aleksandria Brygida Sawicka Józefówka Michał Justyna Jasińska Piotr Łoś i Helena Łoś ż. Gabriela 171-1-4 182V 25 R DM
22 10 1831 Aleksandria Łukasz Jasiński Józefówka Stanisław Elżbieta Hryniewiecka Józef Sawicki i Aleksandra Łoś ż. Gabriela 171-1-4 183R 27 R DM
12 4 1832 Targowica Jan Burzyński Bokujma Antoni Petronela Gabriel Pernet, Eufrozyna Łuczyńska panna 813 209 R 45 ZP 0
3 7 1832 Targowica Piotr Buczkowski Bokujma Franciszek Anna Łuczyńska Gabriel Pernet, Franciszka Likorska panna 813 210 V 54 ZP 0
2 4 1832 Łuck Wincenty Bojkowski Majdan Siekierzycki Jan Marcela Jaroszyńska Piotr Łaskarzewski, Marianna Paszkowska małżonka Gabriela 368 135 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0068.htm
8 4 1832 Łuck Antonina Osipczuk Łuck Grzegorz Marianna Szymanowska Gabriel Lalin porucznik, Tekla Mikłaszewska wdowa 368 135 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0068.htm
27 3 1832 Kowel Karol Żornowski Kowel Antoni Teresa Władyszewska Gabriel Antonowicz, Anastazja Kuszenicka 847 323 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0173.htm
26 5 1832 Ptycza Jan Wodziński Nosowica Jan Antonina Niewiadoma Jan Suchodolski, Anna Gabriela Praczkowskiego żona 818 295V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0303.htm
14 7 1832 Szumsk Karolina Wereszczyńska Huta Szumska Maciej Rozalia Wereszczyńska Antoni Jastrzębski, Marianna Kolba ż. Antoniego, Piotr Pińkowski, Katarzyna Jastrzębska ż. Gabriela 245-1-6 393R 33 R RK
1 11 1832 Szumsk Helena Wereszczyńska Hucisko Pikulskie Jan Łucja Gabruk Stanisław Wereszczyński, Marianna Zielińska ż. Józefa, Kajetan Żegadło, Marianna Kowalska ż. Antonie 245-1-6 396V 61 R RK
17 2 1832 Białogródka Franciszka Rużycka Białogródka IN Julianna Gabriel Kobylański i Zofia Stefanowa z Białogródki 178-03-98 39R 18 Ż DM
3 6 1832 Białogródka Marianna Rużycka Białogródka IN Marianna Gabriel Kobylański i Teodora Grzeszczuk ż. Piotra 178-03-98 43V 56 Ż DM
20 7 1832 Białogródka Kazimierz Kobylański Szarłajówka Michał Franciszka Jakubowska Jan Jakubowski i Honorata z Iwerskich Kobylańska ż. Gabriela 178-03-98 46R 76 Ż DM
20 12 1832 Białogródka Tomasz Gałęzki Sosnoweczka Jan Teresa Marcinkiewicz Gabriel Kaliński i Marianna Gałęzka ż. Jana 178-03-98 54R 141 Ż DM
10 10 1833 Korytnica Franciszek Izdebski Korytnica - Ręby Augustyn Barbara Gabriel 208 40 13 0
5 10 1833 Targowica Józef. Franciszek Śliwiński Krasne Józef Brygida Świderska Gabriel Ostrowski, Katarzyna Czerniajew ż. Floriana 819 275 V 72 ZP 0
20 7 1833 Swojczów Ludwika Czabowska Wyczyny, par. Kisielin Józef Kalisanty Agnieszka Węglińska dop., Michał Głowacki, Marianna Chmielnicka z. Gabriela 600 7 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0004.htm
12 2 1833 Ptycza Leon Przeczkowski Nosowica Jan Józefa Kwasnicka Gabriel Przeczkowski, Apolonia Radecka, Bazyil Wawrzynczuk, Apolonia Stelczukowa 819 258R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0267.htm
2 6 1833 Ptycza Justyna Aleksandra Łotocka Buderaż Gabriel Julia Kowalkiewicz Józef Zembruski, Katarzyna Lenska Gabriela małżonka 819 259V 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0269.htm
1 11 1833 Ostrówki Karolina Upaluk Perekurka par. Opalin Antoni Ewa Łuposzuk Szymon Oleszczuk m. Gertrudy, Marianna Meluch ż. Gabriela 848 451 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0258.htm
7 1 1833 Białogródka Jan Mazur Suchorzyńce Antoni Pelagia Gabr Nazar Jakubczuk i Marianna Grzeszczuk ż. Józefa 178-03-99 43V 6 Ż DM
30 6 1833 Białogródka Tekla Gałęzka Kuźmińce IN Marianna Wojciech Rudkowski i Tekla Andruszewicz ż. Gabriela 178-03-99 48V 56 Ż DM
21 6 1833 Lachowce Paweł Zalewski Bisówka Bazyli Kunegunda Dłużniewska Szymon Grzybowski i Justyna Kowalska ż. Gabriela 171-1-6 82R 33 R DM
12 7 1833 Aleksandria Aleksander Żarczyński Majdan Hłażowski Julian Anna Wasylewska Gabriel Łoś i Tekla Kotowska ż. Jana 171-1-6 168R 20 R DM
13 12 1834 Targowica Mikołaj Woszczyński Bokujma Jan Franciszka Sikorska Łukasz Nowicki, Oksena Perset ż. Gabriela 820 248 V 100 ZP 0
24 1 1834 Ostróg (Mizocz) Józef Gabriel Krzysztof Piotr Celestyn Jan N Dunin Karwicki Mizocz Kazimierz Klementyna Rzyszczewska Gabriel Rzyszczewski, Franciszka Karwicka 16 O 0
20 4 1834 Ostróg (Mizocz) Aniela Magnuszewska Buderaż Michał Tekla Staniszewska Gabriel Lewicki, Julia Bonowska 43 O 0
15 8 1834 Kołki Jan Sulikowski Rudniki Marcin Tekla Gabryjelska Józef Gabryjelski, Justyna Domalewska - panna; ch: 18.08. 820 63a 40 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0065.htm
28 6 1834 Kisielin Petronella Ihnatowicz Osmihowicze Kirył Helena Sobek Gabryel Gołębiowski, Anastazya Kosciuk; ch: 30.06. 849 236 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0132.htm
4 1 1834 Szumsk Urszula Wereszczyńska Iserna Józef Dorota Skuczylas Skoczylas Antoni Gabruk, Marianna Kraiewska ż. Macieja 245-1-8 369R 2 R RK
15 8 1834 Szumsk Marianna Cichońska Iserna Jan Rozalia Kraiewska Krajewska Sylwester Gabruk, Dorota Wereszczyńska ż. Józefa 245-1-8 373V 39 R RK
28 11 1834 Szumsk Marianna Cymbaluk Iserna Karol Marta Pryszczuk Antoni Chwedoruk, Marianna Gabruk ż. Jana 245-1-8 375V 54 R RK
16 9 1834 Białozórka Cyprian Peszyński Kolesiec Ludwik Tekla Cichocka dop., W. Stanisław Peszyński, Józefa Michałowska, Gabriel Michałowski, Agata Horodecka 245-1-10 412R 13 R
16 3 1834 Ostróg Celestyna Franciszka Ewa Joanna Anna Józefa Dunin-Karwicka Mizocz Kazimierz Klementyna Rzyszczewska dopł.chrz., Wlm Gabriel Rzyszczewski-Generał, Wlm Józefa Rakowska 171-1-9 20V 117 R DM
26 5 1834 Białogródka Filip Ciszewski Ledzianka Jan Antonina Lipińska Gabriel Ciszewski i Marianna Kobylańska ż. Jana 178-03-100 79R 44 Ż DM
7 7 1834 Białogródka Jan Szpilczewski Waśkowczyki Marcin Anastazja Ostrowska Gabriel Ostrowski i Anna Gołębiowska panna 178-03-100 81V 61 Ż DM
10 9 1834 Białogródka Józef Dzięgielowski Nowa Wieś Franciszek Franciszka Popławska Gabriel Popławski i Aleksandra Popławska panna 178-03-100 83R 76 Ż DM
7 12 1834 Białogródka Joanna Walicka Gnojniczka Piotr Katarzyna Błażejewska Gabriel Kobylański i Agnieszka Błażejewska ż. Wawrzyńca 178-03-100 87R 107 Ż DM
4 5 1834 Bazalia Modest Niedziałowski Janówka Jan Franciszka Pulkiewicz dopeł.chrz.19.02.1835; Wlm Gabriel Michałowski i Emilia Nieciecka, Konstanty Chomętowski i Marianna Płonowska 178-03-101 233V 23 Ż DM
12 10 1835 Targowica Walerian, Franciszek Szklinski Krasne Franciszek Monika Uszyńska Gabriel Ostrowicki, Felicjanna Grabińska 821 268 V - 269 R 26 ZP 0
17 10 1835 Targowica Adolf Burzyński Krasne Maciej Petronela Żmigrodzka Gabriel Ostrowiecki, Magdalena Kaźmowska wdowa 821 269 R 28 ZP 0
08 9 1835 Nowogród Wołyński Marianna Bachurzyńska Fedorowka Paweł Katarzyna Sobko Osiński Gabryel, Holak Tekla, ż.Piotra 128 JZ 0 0
5 12 1835 Łuck Maria Suszczewska Serniki Jan Tekla Bielecka Gabriel Bielecki, Klara Krynicka 373 42 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0022.htm
25 3 1835 Krzemieniec Benedykt Brojanowski Krzemieniec Antoni Aleksandra Łozicka Gabriel Oczeretyński i Helena Kamińska 01-8 8V 33 T 1041 DM
7 3 1835 Ostróg Celestyna Franciszka Anna Marianna Ewa Joanna Karwicka Mizocz Kazimierz Klementyna Rzyszczewska Gabriel Rzyszczewski Marianna Rakowska 171-1-8 7V 35 R 899
27 7 1835 Motowidłówka Anna Romanowska Marinówka Wincenty Rozalia Denisewicz Gabriel Gliwiński, Marianna Czołowska, chrz. 28.07.1835 178-51-372 44R 10 Ż BS 90
6 1 1835 Wasylów Magdalena Lucja Waśkowska Matiaszówka Piotr Magdalena Kraszewska Benedykt Kraszewski, Apolonia Krzyżanowska, ż. W. Gabriela, chrz.6.01.1835 178-51-372 59V 4 Ż BS 121
17 7 1835 Zasław św. Józefa Magdalena Manuszewicz Sławuta Grzegorz Waleria Grabowska Gabriel Baczyński, Marianna Flaszyńska 178-3-101 46 98 Ż SK
29 7 1835 Zasław św. Józefa Marta Kwiatkowska Sudałków Marcin Rozalia Bowińska Gabriel Baczyński, Katarzyna Baczyńska 178-3-101 53 124 Ż SK
23 4 1835 Bazalia Jan Łukaszów Popowce Eliasz Prakseda Gabriel Semków i Aleksandra Sawczuk, Franko Babiak i Paulina Kajetanowa 178-03-101 234V 39 Ż DM
20 9 1836 Kołki Mateusz Gabrylewski Rudniki Józef Rozalia Sulikowska Piotr Trusiewicz, Katarzyna Trusiewicz - "p"; ch: 21.09. 822 61 45 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0062.htm
11 9 1836 Łuck Kornelia Bentkowska Łuck Franciszek Julia Wasilewska Gabriel Lalin, Dorota Terpiłowska 374 42 83 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0026.htm
18 7 1836 Targowica Magdalena Rybczyńska Bokujma Jan Petronela Nowicka Franciszek Buczkowski, Aleksandra Pernet ż. Gabriela 140 15 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0010.htm
3 8 1836 Targowica Stefan Dzikowski Bokujma Jan Marianna Sawicka Gabriel Pernet, Barbara Zdaniewicz ż. Ignacego 140 16 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0011.htm
10 3 1836 Krzemieniec Katarzyna Uliniewicz Krzemieniec Paweł Agnieszka Fedoręczyk Gabriel Fedoręczyk i Tekla Paszyńska 01-10 6V 24 T 43 DM
1 1 1836 Szumsk Anna Wereszczyńska Iserna Jan Julianna Gabruk Karol Gabruk, Dorota Wereszczyńska ż. Józefa 245-1-10 447V 3 R RK
12 6 1836 Szumsk Antonina Płakszuk Płaszczuk Iserna Jan Marianna Jan Gabruk, Regina Gabruk ż. Pawła 245-1-10 452V 36 R RK
16 9 1836 Szumsk Franciszek Buhaczuk Kruholec Mateusz Tekla Gabriel Hawryluk, Marianna Daciuk mężatka 245-1-10 455R 52 R RK
8 12 1836 Szumsk Jan Michałowski Huta Szumska Jakub Marianna Śliwińska Józef Suchodolski, Katarzyna Jastrzębska ż. Gabriela 245-1-10 459R 75 R RK
13 12 1836 Szumsk Franciszka Tomczuk Załuże Tomasz Dorota Grzegorz Marcyniuk, Florentyna Tomczuk ż. Gabriela 245-1-10 460R 79 R RK
14 12 1836 Szumsk Mikołaj Mogusiński Mogosiński Litowiszcze Jan Elżbieta Piotr Domiluk, Florentyna Horbaczak ż. Gabriela 245-1-10 460R 80 R RK
12 12 1836 Szumsk Andrzej Listowski Kąty Kasper Marianna Paweł Gabruk, Petronela Haszuk ż. Pawła 245-1-10 460V 82 R RK
19 12 1836 Szumsk Mikołaj Gabruk Iserna Karol Marianna Maciej Kraiewski, Marianna Błaszczuk ż. Jana 245-1-10 461V 86 R RK
21 5 1836 Białozórka Julia Tekla Peszyńska Kolesiec Ludwik Tekla Cichocka W. Stanisław Peszyński, Józefa Michałowska ż. Gabriela 245-1-10 412V 14 R
23 8 1836 Horyńgród Ludwika Brzezicka Horyńgród Jędrzej Franciszka ch.24.08.1836, Ur. Feliks Myczkowski, Szl. Magdalena Ossenkowska, as. Szl. Karol Rylke, Szl. Gabriela Ossenkowska 171-1-9 150V 6 R Mg
27 7 1836 Białogródka Ignacy Brzeziński Polachowa Kazimierz Franciszka Gęsicka Feliks Skąpski i Tekla Sańkowska ż. Gabriela 178-03-106 122R 67 Ż DM
14 11 1836 Lachowce Stanisław Woroniecki Książęcin Antoni Prakseda Wyrzykowska Gabriel Hryniewiecki i Barbara Galińska ż. Jakuba 171-1-9 107R 66 R DM
22 11 1836 Katerburg Jan Najda Piszczatyńce Semen Marcjanna Kieryk 1-dw. Józef Krajewski, Natalia z Stawniczów Gabryelczuk 199 77 32 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0041.htm
10 3 1836 Butowce Grzegorz Dzięgielowski Czerniatyn Wielki Jan Franciszka Gajkowska ur. Franciszek Trocki n. Marianny, Antonina Popławska ż. Józefa, as. Gabriel Popławski, Agnieszka Izdebska ż. Piotra 178-3-106 219V 12 Ż 424 DW
21 9 1836 Równe Jan Mateusz Popławski Równe Antoni Paulina Mikołaj Kwiatkowski i Józefa Czarnecka, as. Jan Fiałkowski i Anna Gabryelowa 171-1-9 123R 20 R DM
3 3 1837 Targowica Kazimierz, Tomasz Pernet Ostryjów Antoni Apolonia Jaroszyńska Gabriel Pernet, Katarzyna Droll 823 303 R 7 ZP 0
15 5 1837 Targowica Jan Rybczyński Bokujma Michał Zofia Nowicka Gabriel Pernet, Anna Zdanowicz wdowa 823 303 V 10 ZP 0
20 10 1837 Targowica Józefa Kułakowska Bokujma Ksawery Apolonia Adaszyńska Gabriel Pernet, Agnieszka Błażejewska ż. Marcina 823 304 V 16 ZP 0
18 11 1837 Nowogród Elżbieta Buczyński Futor Zwiahelski Józef Katarzyna Skworecka Nowicki Wincenty, Goławska Helena, z. Gabryela 224 JZ
15 5 1837 Kołki Adolf Jan Wolski Czetwertnia Piotr Julia Bobrowicka Gabryel Borudzki, Ludwika Harczyńska - ż. Stanisława; as: Stanisław Harczyński, 823 77 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0082.htm
16 4 1837 Wiszenki Aniela Zielińska Uroczysko Zapust Michał Marianna Mołodecka Wawrzyniec Mocarski, Barbara Łabanowicz - "p"; as: Gabriel Siedlecki, Apolonia N 823 63a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0067.htm
28 2 1837 Młynów Roman Kazimierz Drewnowski Arszyczyn Paweł Apolonia Bóbr Kasper Dębski, Magdalena Ostrowicka, Gabriel Ostrowicki, Karolina Szandra, Józef 823 190R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0198.htm
14 1 1837 Krzemieniec Marianna Tunicka Krzemieniec IN Antonina Gabriel Kmieciński i Eufrozyna Bednarska 01-11 3R 10 T 139 DM
21 12 1837 Szumsk Tomasz Suchodolski Huta Szumska Józef Marianna Krajewska Wincenty Adaszyński, Katarzyna Jastrzębska ż. Gabriela 245-1-11 486R 94 R RK
28 1 1837 Białogródka Karol Winiarski Chrystówka Jan Emilia Iwanow Gabriel Wolański i Apolonia Czarnecka panna 178-03-108 146V 20 Ż DM
15 8 1837 Białogródka Jan Siedlecki Waśkowczyki Stefan Anna Szczytyńska Wawrzyniec Dąbrowski i Tekla Cygańska ż. Gabriela 178-03-108 155V 93 Ż DM
5 9 1838 Targowica Marianna Woszczyńska Bokujma Jan Franciszka Sikorska Gabriel Pernet, Zofia Rybczyńska ż. Józefa 824 224 V 12 ZP 0
24 10 1838 Targowica Aniela Sieklucka Bokujma Stefan Magdalena Zdanowicz Gabriel Pernet, Katarzyna Kamińska ż. Ksawerego 824 224 V 14 ZP 0
13 9 1838 Horochów Marianna Kańska Sielec Jan Petronela Kańska Gabriel Maduko, Marianna Kańska 853 118 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0063.htm
19 8 1838 Młynów Antoni Dąbski Kosarzów Konstanty Elżbieta Szaszewska Gabriel Ostrowicki, Tekla Zawadzka, Jan Sosnowski, Magdalena Ostrowicka, Józef Z 824 140V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0142.htm
10 2 1838 Sokul Apolonia Scholastyka Harczyńska Borowicze Stanisław Ludwika Wolańska Gabriel Bunicki, Zofia Wosińska Fabiana małżonka, Stanisław Tomaszewski, Marcjan 824 33R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0034.htm
20 5 1838 Kisielin Helena Rublewska Ośmihowicze Kiryk Helena Ludwińska Gabryel Gołębiowski, Aleksandra Ludwińska; as: Hryc Poliszczuk, Anastazya Kosciu 853 265 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0147.htm
4 8 1838 Kisielin Dominika Kurasiewicz Swinarzyn Aleksander Helena Pruszyńska Gabryel Stankiewicz, Praxeda Rozybarówna; as: Stanisław Stanieski, Tekla Gutkows 853 268 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0148.htm
9 8 1838 Kisielin Stanisław Gabrylewicz Kisielin Mikołay Praxeda Wojciech Ignacy Markoski, Ziółkowska - ż. Jana; as: Andrzey Mikłaszewski, Klara Ziobraws 853 268 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0148.htm
29 11 1838 Nieświcz Klementyna Gabrylewicz Szprachy Antoni Franciszka 433 13 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20433/pages/PL_1_436_433_0007.htm
13 1 1838 Kołki Antoni Sulikowski Rudniki Marcin Feliksa Gabrylewska Franciszek Trusiewicz, Domicela Domalewska - ż. Jana; ch: 16.01. 824 57 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0058.htm
22 1 1838 Kołki Anastazja Józefa Kobylańska Czetwertnia Jakub Marianna Węgrzecka Gabryel Borecki, Katarzyna Piątkowska; as: Józef Felmrych, Honorata Baygier - "p"; ch: 824 59a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0060.htm
23 9 1838 Olewsk Tekla Garbowska Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Gabriel Jasiński i Marianna ż. Jana Lecha 178-3-6 453V 31 Ż Na
24 7 1838 Białogródka Józefa Królikowska Polachowa Józef Petronela Kozielska Józef Kustowski i Tekla Sakowska ż. Gabriela 178-3-110 141R 81 Ż DM
3 8 1838 Połonne Dominik Dąbrowski Berezna Jan Marianna Kalikst Borysiewicz żonaty, Marianna Biliczowa wdowa, Paweł Poniatowski żonaty, Aniela Winnicka ż. Gabriela 245-1-12 118R 124 R DW 300
28 8 1838 Połonne Róża Suchodolska Berezna Jan Magdalena Teodor Dąbrowski, Aniela Wilnicka ż. Gabriela 245-1-12 119V 134 R DW 300
12 11 1838 Połonne Cecylia Dymitrowicz Łodzianówka Jakub Katarzyna Karol Chmielowski kawaler, Marianna Bagińska ż. Gabriela 245-1-12 125R 178 R DW 301
22 2 1839 Targowica Franciszka, Feliksa Drewnowska Rudłów Paweł Apolonia Bober Gabriel Ostrowski, Ewa Lechnicka ż. Alojzego 825 257 R 10 ZP 0
8 5 1839 Targowica Stanisław Gabriel Wełnicze NN Ewa Gabriel Julian Martynowicz, Marianna Kartaszewska panna 825 258 R 19 ZP
10 8 1839 Targowica Jan Buczkowski Bokujma Franciszek Anna Łuczyńska Gabriel Pernet, Anna Zdanowicz wdowa 825 259 V 31 ZP 0
10 2 1839 Białogródka Julian Kozielski Ledzianka Piotr Aleksandra Miedziachowska ur. Gabriel Ciszewski i ur. Marianna Gęsiecka ż. Jędrzeja 178-3-112 117R 24 Ż DM
6 2 1839 Białogródka Józefa Remsza Szarłajówka Jędrzej Marianna Betlejemska ur. Gabriel Siecichowski i ur. Joanna Siecichowska ż. Sylwestra 178-3-112 116V 21 Ż DM
4 12 1839 Tuczyn Kacper Michał Pawłowski Tuczyn Józef Marianna Staszewska Gabriel Grzegorz Henning Koleski sekretarz, Aleksandra Wilżanka, asyst. Wiktor? 879 156 R 44 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0158.htm
23 12 1839 Kisielin Wiktorya Zaleska Majdan Osmihowicki Marcin Agata Gabryel Jarkunin, Katarzyna Zukowska; as: Michał Żabski, Marcella Jankiewicz; ch 855 156 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0162.htm
1 5 1839 Krzemieniec Aniela Swidzińska Krzemieniec Andrzej Marianna Szumlańska sł. Gabriel Harasiewicz i sł. Anna Zabłocka 01-13 9V 46 T 285 DM
4 8 1839 Białogródka Franciszka Franczuk Suchorzyńce Antoni Apolonia Gabr pr. Piotr Wojciechów i pr. Franciszka Franczuk. Ż. Nazara 178-3-112 123V 76 Ż DM
11 9 1839 Ostróg Mikołaj Sosnowski Kozin, par. Kuniów Adam Honorata Sarnacka dop., as. W. Gabriel Michałowski, Katarzyna Kaleczycka 881 9 V 52 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0011.htm
1 2 1840 Szumsk Maryanna Kowalska Iserna Józef Michalina Gabruk 871 471 13 0
3 8 1840 Szumsk Stefan Gabruk Iserna Karol Marcella Wolska 871 482 59 0
12 7 1840 Kołodno Magdalena Gabrykowa Kołodno Michał Aniela Stocka 871 626 29 0
11 10 1840 Kołodno Franciszek Gabrykowy Kołodno Tomasz Franciszka Iwanczyszyna 871 629 38 0
23 11 1840 Nieświcz Emilia Thorzewska Ratniów Wincenty Wiktoria Geczwicka Maciej Maziaruk żonaty, Marianna Majewska ż. Gabriela 435 12 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0007.htm
3 1 1840 Kołki Ludwik Sylwester Kobylański Czetwertnia Jakub Marianna Węgrzecka Gabryel Borecki, ż. NN Piotrowskiego; as: Kasper Janiszewski, Magdalena Czepurz 826 91-92a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0093.htm
1 1 1840 Kołki Ludwik Władysław Wolski Czetwertnia Piotr Julia Bobrownicka Stanisław Kazimirski, Ludwika Harczyńska - ż. Stanisława; as: Gabryel Borecki, F 826 92a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0093.htm
18 4 1840 Łuck Wojciech Korzeniowski NN Konstancja Gabriel Bielecki, Julia Piśko 376 10 30 826 8R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0006.htm
7 2 1840 Nowogród Wołyński Agata Bachurzyńska Majdan Fedorówka Paweł Katarzyna Sobek Osiński Karol, Osińska Katarzyna, ż.Gabryela 871 8 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0005.htm
15 6 1840 Brusiłów Małgorzata Wołotowska Kustowce Klemens Apolonia Bieldziekiewicz Wojciech Górnicki, Gabriela Duchnowska, ż. Jana, chrz. 16.06.1840 178-51-456 43V 21 Ż BS 99
1 11 1841 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Jan Izabella Mostowska 872 549 81
14 12 1841 Szumsk Lucjanna Fiedorowicz Kąty Antoni Tekla Gabruk 872 551 90
20 6 1841 Nowogród Wołyński Antoni Miler Cecylówka Jan Magdalena Świrska Borowicz Jakub, Lewkowicz Kudwika, ż.Kaietana, Dąbrowski Gabryel, Sokołowska Józ 872 30 112 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0018.htm
4 4 1841 Nowogród Wołyński Wincenty Polański Huta Dziekońka Teodor Antonina Kozakiewicz Wasilewski Antoni, Marzewska Anna, ż.Gabryela 872 19 69 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0012.htm
24 11 1841 Łanowce Katarzyna Nikifer Domaninka NN Olana Mateusz Stanisławow, Marya Korczyk ż. Gabryela 872 770 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0406.htm
1 8 1841 Łuck Marianna Narcyza Rudnicka Łuck Ildefons Ksawera Górska Gabriel Tokarski, Joanna Sawicka 377 23 45 827 10R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0012.htm
3 3 1841 Młynów Fortunat Drewnowski Berehy Paweł