Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1346 wyników dla: Ben

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
15 11 1802 Kuniów Karol Jezierski 3/52 Eliaszówka c. szl. Benedykta i Marianny 297-1-086 2V Ł
1 5 1811 Kuniów Norbert Niewęgłowski 1/12 Borowica Wielka s. szl. Benedykta i Heleny 297-1-086 26R Ł
9 12 1818 Krzemieniec Adam Zyluk 8/12 Budki s. Benedykta 299 93 69 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0051.htm
24 1 1824 Krzemieniec Ludwik Ferdynand Józef Rumben 11/52 Krzemieniec 299 172 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0092.htm
6 9 1824 Krzemieniec Marianna Bendziuczek 3,5 Bonówka c. Hiacynta i Do ............. 299 189 119 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0100.htm
9 8 1826 Krzemieniec Mikołaj Bender 3 Liszna s. Marcina i Justyny 299 246 129 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0129.htm
12 6 1827 Opalin Mikołaj Zubenko 3 Mielniki Zabuzkie c. uczciwych Mikołaja i Marianny z Kosteckich 513 2 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0002.htm
18 3 1827 Łuck Anna Laszuk 47 Żabka z Bogusińskich, wdowa po Benedykcie potomstwa pozbawiona 813 29 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0030.htm
23 8 1827 Drużkopol Piotr Kowal 6/12 Drużkopol s. prac. Praksedy c. Benedykta i Marianny 63 8 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0005.htm
14 5 1827 Hołoby Oktawia Ożeszko 2 Byteń rodzice: wlm. Benedykt i Joanna z domu Skomorowska 843 502 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
23 6 1827 Szumsk Agnieszka Benedyk 50 Kąty z suchot, pr., wdowa 245-1-1 403V 23 R RK
17 12 1827 Białogródka Marianna Wojciuszek 60 Trusiłówka prac., z Perebenciuków, wdowa po Józefie, synowie Mikołaj, Józef i Marian, córki Justyna i Hudocja 178-03-93 77R 95 Ż DM
25 8 1827 Zasław św. Jana Paweł Bass 2,5 Zasław Kaspra i Łucji z Bendarowskich 178-03-009 26 45 Ż MO 51
24 1 1828 Łuck Piotr Malinowski 2 Teremne s. Benedykta i Marii 814 27a 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0031.htm
15 10 1828 Ołyka Dorota Przetacka 85 Ołyka wdowa po Jakubie, zostawiła syna Benedykta 814 161 33 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0165.htm
2 1 1828 Wiszenki Franciszek Rybczyński 3 Rożyszcze r: szl. Benedykt i Anna; 3.01. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 85 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0089.htm
9 6 1828 Wiszenki Joanna Kotelnicka 89 Wiszenki wd.po Jakubie, dziedziczka, zd. Tachurska, poz. s. Stanisława, c. Honoratę, Scholastykę, Domicelę i Beatę; 11.06. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego, Benedykt Boratyński - Kommendarz Kościoła sokulskiego, Jan Czaykowski - Kapelan rożyski 814 87a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0091.htm
29 11 1828 Wiszenki Franciszka Załęska 70 Wołodkowszczyzna wd. po Wawrzyńcu, szl., poz. s. Józefa, Stanisława i Pawła, c. Helenę i Antoninę; Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego, Benedykt Boratyński - Kommendarz Kościoła sokulskiego 814 88a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
24 2 1828 Opalin Paweł Zubenko 1,5 Opalin s. ur. Mikołaja i Marianny 513 3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0002.htm
28 1 1828 Krzywin Apolonia Sadkowska 50 Krzywin Ur., zd. Demiankowska, pozost. męża Andrzeja, 2 s. Łukasza i Jana, c. Benedyktę 171-1-1 40R 5 R Mg
11 7 1828 Annopol Józef Nowosielski 43 Hubelce Ur., żona Barbara zd. Szczawińska, zost. 2s. Benedykta i Jana 171-1-1 142V 37 R Mg
28 4 1828 Klewań Konstancja Tetkiewicz 2 Zarzyck c. Ur. Benedykta i Petroneli 171-1-1 169R 10 R 7060 Mg
6 12 1828 Białogródka Marianna Osińska 1 Polachowa c. ur. Benedykta i Marianny z Kępskich 178-03-94 96V 123 Ż DM
18 5 1829 Jałowicze Ignacy Obeniski 17 Jarosławicze 815 322 V 28 ZP 0
1 4 1829 Kuniów Jakub Jeżewski 11 Illaszówka ur. S. Benedykta i Marianny z Zawadowskich 75 V 12 0
11 5 1829 Radziwiłłów Julia Malicka 33 Radziwiłłów mąż Benedykt 815 295 21 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0300.htm
19 11 1829 Ołyka Tadeusz Zagórski 42 Ołyka żona Izabela z Poradowskich, synowie Janusz i Benigna, córki Anna, Stefania, Karolina 815 182 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0186.htm
29 5 1829 Gródek Kacper Łęga 50 Gródek żona Franciszka, synowie Piotr, Benedykt, Andrzej, Józef 99 JZ
27 3 1829 Łuck Józef Benedyczuk 2 Żabka s. Jana i Anastazji Murzyńskiej 815 33 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0033.htm
7 10 1829 Łuck Franko Benedyków 50 Żydyczyn wolnego stanu 815 43 107 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0043.htm
15 6 1829 Hołoby Filipina Orzeszko 3 Byteń rodzice: wlm. Benedykt i Joanna z domu Skomorowska 844 211R/399 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0223.htm
13 11 1829 Dąbrowica Magdalena Łaskiewicz 54 Jasieniec "w" po Antonim, poz. s. Benedykta i c. Elżbietę; poch: 15.11. 815 149 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0153.htm
13 5 1829 Krzemieniec Jan Złotoliński 50 Krzemieniec żona Marianna Barańska, córki Franciszka, Lucyna, Helena, Katarzyna i Benedykta 01-7 62R 427 T 930 DM
23 6 1830 Ołyka Paweł Tuszowski 60 Chorłupy żona Teresa z Kuryłowskich, córki: Róża, Tekla, Karolina, Waleria, Benigna i Kamila 816 305 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0311.htm
1 5 1830 Luboml Helena Steczuk 1/12 Ziemlica r. Jan, Helena Benedyczuk 845 322R 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0315.htm
22 9 1830 Ostrówki Marianna Bendnarz 8/365 Wola Ostrowiecka r. Wojciech, Agnieszka Ciupka 545 40 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0021.htm
14 5 1830 Szumsk Jan Beński 32 Rachmanów kawaler 245-1-4 392V 256 R RK
26 2 1830 Białozórka Jan Brant 1/2 Białozórka rodz. Benedykt i Marianna 245-1-4 366V 5 R RK
26 1 1831 Turzysk Rozalia Boratyńska 78 Radowicze wdowa po Janie, s.Benedykt, Grzegorz, Jan c.Julia, Dorota 846 240V 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0234.htm
18 7 1831 Ołyka Maciej Domalewski 97 Pyszny Bór żona Magdalena z Kuczyńskich, synowie: Benedykt, Jan, Walenty, Szymon, Paweł, Wojciech, córki: Agata, Franciszka, Tekla, Róża, Marianna, Anna 817 322 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
15 7 1831 Wiszenki Jaśko Rybak 27 Dubiszcze s. Benedykta, poz. żonę; poch: 16.07. 818 112a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0119.htm
2 1 1831 Ostrówki Łukasz Bendnarz 5 Wola Ostrowiecka r. Adam, Marianna Anczur 545 44 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0023.htm
30 5 1831 Krzywin Jędrzej Sadkowski 67w Krzywin Ur., wdowiec po Apolonii z Domiankowskich, 2s. Jan i Łukasz oraz córka Benedykta 171-1-4 41R 26 R Mg
17 4 1831 Ostróg Jan Lichtański 40 Moszczanica wdowa Konstancja, dzieci Benedykt, Gracjan, Fabian, Marianna, Julianna, Marcelina 1-171-4 25R 82 R MZ
18 7 1831 Ostróg Anna Benedykta 65 Mizocz Benedykta wdowa, dzieci Marianna, Magdalena 1-171-4 30V 141 R MZ
11 6 1831 Lachowce Franciszka Piotrowska 50 Kaletyńce Wielkie e. cholery, ur., mąż Kazimierz, synowie Ignacy, Ludwik, Józef, Piotr, Teodor i Benedykt, córki Zofia i Katarzyna 171-1-4 112V 85 R DM
2 1 1832 Turzysk Józef Jasiniecki 50 Tuliczów ż. Marianna, s. Franciszek, Ignacy, Benedykt, Antoni 847 648 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0348.htm
21 12 1832 Turzysk Stefan Daszkiewicz 5 Radowicze s. Benedykta i Domicelli z Jabłońskich 847 656 33 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0352.htm
4 12 1832 Kisielin Dorota Orzeszko 62 Wiczyny z Chornickich, wlm., wdowa po Kazimierzu, synowie Michał, Benedykt, Leopold i Wacław, córki Marianna, Julianna, Kazimiera i Tekla 847 319 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0171.htm
4 12 1832 Dąbrowica Scholastyka Horbaczewska 39 Wieluń poz. m. Jana, 5c. Franciszkę, Teofilę, Benignę, Rozalię i Agnieszkę, 3s. Władysława, Antoniego i Jakuba; poch: 05.12. 818 93a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0100.htm
21 9 1832 Krzemieniec Andrzej Paradowski 1/52 Bonówka s. pr., Felicjana i Leontyny z Bendziuszków 01-7 128V 110 T 997 DM
29 3 1832 Białogródka Jan Okołowicki 79 Jakimowce ur., wdowiec po Agnieszce z Witwickich, synowie Antoni, Benedykt i Józef, córka Marianna 178-03-98 68R 44 Ż DM
27 9 1833 Ołyka Jan Krupiński 1,5 Dermanka Benedykta i Agnieszki z Konopackich 819 151 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0158.htm
6 3 1833 Łuck Szymon Benedyczuk 2/52 Żabka s. Jana i Anastazji Murzyńskiej 370 7 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0005.htm
7 1 1833 Ptycza Tekla Kozłowska 28 Ptycza z d. Ciszewska, mąż Paweł, dzieci: Walenty lat 7, Benedykt tygodni 4 819 265V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0275.htm
22 7 1833 Dąbrowica Lucyanna Tchorzewska 8 Dąbrowica r: NN i "w" Benigna z Jabłońskich; poch: 24.07. 819 109a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0115.htm
9 9 1834 Dederkały Małgorzata Proniewicz 50 Zahajce urodzona, mąż Ambroży, parafianka szumbarska, pozostawiła po sobie synów Wincentego, Aleksandra, Jana i Ferdynanda, córki Nimfę, Benedyktę i Annę 01-6 24R 15 T 860 DM
4 1 1834 Targowica Anna Gankowska 56 Bokujma wd. Benedykt,s. Jan, Aleksander, Teodor, c. Karolina 820 251 R 55 ZP 0
14 1 1834 Wiszenki Julianna Chwiluk 23 Swoz z Benzelaków; poz. M.Jana Chwiluka, s. Tomasza; poch: 16.01. 820 54a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0054.htm
28 9 1834 Ostróg Marianna Piasecka 60 Derewiańcze z gorączki, wdowa, synowie Mikołaj i Benedykt, córki Anna, Cecylia i Marianna 171-1-7 39R 74 R MZ 8716
1 1 1834 Białogródka Wiktoria Zabrodzka 60 Pokoszczówka prac., mąż Benedykt, synowie Piotr, Stefan i 2-gi Piotr, córki Aleksandra i Anastazaja 171-1-100 96R 30 Ż DM
14 8 1834 Białogródka Marianna Osińska 40 Krzyworudka ur., z Skąpskich, mąż Benedykt, synowie Paweł i Tomasz, córka Petronela 171-1-100 98V 59 Ż DM
20 9 1834 Białogródka Teresa Osińska 6/12 Krzyworudka c. Benedykta i Marianny z Skąpskich 171-1-100 99R 68 Ż DM
4 2 1835 Szumbar Erazm Bogucki 9/12 Szumbar s.Benedykta i Rozalii z Kraczkowskich 199 223 1 693
14 12 1835 Ołyka Rozalia Krupińska 75 Pyszny Bór wdowa, zostawiła dzieci: Marka, Benedykta, Jana, Konstantego oraz Magdalenę i Katarzynę 821 145 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0146.htm
5 12 1835 Łuck Petronela Bańkowska 50 Sapohów z Beńków wd. s. Jan, Adam 373 109 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0058.htm
14 7 1835 Zasław św. Jana Ferdynand Borowski 7,5 Bilczyn Rodzice: Benedykt i Agnieszka z Przedborskich 178-3-101 18 35 Ż SK 34
2 11 1835 Białogródka Jewdokia Wojcieszko 20 Trusiłówka prac., c. Chwedka i Marianny z Perebeniuków 178-03-101 144R 103 Ż DM
13 2 1835 Lachowce Teresa Gmytruk 44 Kaletyńce Wielkie prac., z Szachockich, wdowa, syn Benedykt i córka Pelagia 171-1-8 118V-119R 10 R DM
11 1 1836 Radziwiłłów Jakub Illaszewicz 59 Radziwiłłów żona Marcjanna Lisowska, synowie; Zachariasz Józef, Straton Jan, Walery Stanisław, Augustyn Roch, Marcin Mina, córki; Konstancja Antonina, Benedykta Franciszka 822 219a 6 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0227.htm
6 2 1836 Maciejów Józefa Tumanowska 1/4 Godowicze c. pr. Wincentego i Tekli z Łabeńskich 402 12 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20402/pages/PL_1_436_402_0008.htm
28 5 1836 Młynów Adam Orzechowski 57 Młynów żona Aniela, dzieci: Ignacy, Erazm, Benedykt, Kazimierz, Wiktoria 822 168V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0172.htm
11 12 1836 Dąbrowica Franciszka Jabłońska 78 Dąbrowica "w" po Józefie; poz. 2s. Wincentego i Antoniego, 4c. Benignę i Julię (zamężne), Aleksandrę i Scholastykę (panny); poch: 12.12. 822 103-104a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0104.htm
9 3 1836 Szumsk Julianna Myślińska 64 Bacaje z gorączki, ur., zd. Juśkiewicz, mąż Paweł, dzieci: Franciszek, Augustyn, Tomasz, Benedykt, Anna, Brygida 245-1-10 477V 16 R RK
8 3 1837 Dąbrowica Jan Tchorzewski 8 Dąbrowica r: Tomasz (zmarły) i Benigna z Jabłońskich; poch: 10.03. 823 118 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0123.htm
21 2 1837 Turzysk Marianna Wolnowska 50 Turzysk z Zomborów, ż. Benedykta, dawno potomstwa pozbawiona 713 16 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0010.htm
10 12 1837 Nowogród Katarzyna Jędrzejewska 50 Susły z Wysockich, wdowa po Piotrze, syn Hipolit, Benedykt, Gabryel, córka Józefa 127 JZ
27 3 1837 Łuck Teresa Suchodolska 60 Worotniów Wdowa pozostawiła syna Benedykta 374 69 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0040.htm
18 11 1837 Łuck Ludwik Suchodolski 1,5 Worotniów s. Benedykta i Franciszki Głuszyńskiej 374 98 108 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0055.htm
22 8 1837 Ptycza Elżbieta Proniewicz 4/52 Pełcza nieprawego łoża, matka: ur. Benedykta Proniewicz 823 278R 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0311.htm
18 4 1838 Ołyka Adam Krupiński 1 Dermanka Benedykta i Agnieszki z Konopackich 824 136 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0137.htm
24 3 1838 Wiszenki Jan Zalewski 7/52 Majdan Jezierski r: Benedykt i Anna z Drzewińskich; poch: 25.03. 824 55a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0056.htm
12 1 1838 Ostróg Stanisław Baszyński 1 Białotyń s. Benedykta i Apolonii z Burkowskich 171-1-11 30V 10 R DM
13 1 1838 Ostróg Apolonia Baszyńska 30 Białotyń mąż Benedykt, synowie Antoni, Karol, Jozefat i Adam, córki Paulina i Wiktoria 171-1-11 31R 14 R DM
30 1 1838 Ostróg Rozalia Tebenko 49 Buszcza pracowita, mąż Mikołaj, synowie Wojciech i Ignacy, córki Katarzyna i Marianna 171-1-11 33R 26 R DM
16 3 1838 Ostróg Wojciech Baszyński 80 Białotyń żona Magdalena, synowie Benedykt, Jan, Aleksander, Franciszek i Jan, córki Anna i Franciszka 171-1-11 36R 46 R DM
14 5 1838 Ostróg Mikołaj Tebenko 46 Buszcza pracowity, wdowiec, syn Ignacy 171-1-11 40R 79 R DM
22 4 1839 Lachowce Szymon Piasecki 86 Futor Lachowiecki żona Katarzyna z Żukowskich, synowie Tomasz i Benedykt, córka Salomea 879 86 V 24
8 4 1839 Deraźne Marianna Kopiej 43 Widymir (Słoboda) mąż Maciej, synowie Józef, Ignacy i Benedykt, córka Agata 879 190 V 5
2 12 1839 Turzysk Katarzyna Dynys 2,5 Tuliczów c. Piotra i Marianny z Beniów 715 32 28 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0020.htm
30 7 1840 Równe Weronika Chorążyczewska 0,5 Równe c. Benedykta i Elżbiety z Głębskich 880 115 R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0118.htm
27 7 1840 Równe Anna Chorążyczewska 0,5 Równe c. Benedykta i Elżbiety z Głębskich 880 115 R 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0118.htm
22 4 1840 Ostróg Waleria Niewęgłowska 60 Milatyn z Lisieckich, mąż Benedukt, syn Wincenty, córki Petronella, Katarzyna i Brygida 880 19 V 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0021.htm
29 5 1840 Łuck Teresa Benedyczuk 60 Żabka Wdowa. Zostawiła syna Benedykta i córkę Ludwikę 376 45 42 826 32R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0029.htm
11 4 1840 Nieświcz Jan Gizewski 47 Ławrów W., żona Elżbieta z Korbutów, synowie Dawid, Wincenty i Jakub, córki Romana, Benesykta i Emilia 435 22 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0014.htm
10 12 1840 Szumsk Kazimierz Listowski 60 Hucisko Mykiczkowe żona Maryanna z Bilewiczów, synowie Józef, Grzegorz, Michał, Józef, Jan i Benedykt 871 514 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0271.htm
27 12 1840 Szumsk Magdalena Gieżycka 70 Kąty z Jaszczuków, wdowa po Łukaszu, synowie Jędrzej, Maciej, Michał i Benedykt 871 514 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0271.htm
8 9 1841 St. Wiśniowiec Marianna Kubacka 80 Krzywczyki wdowa po Szymonie, synowie Bazyli i Benedykt, córki Julianna i Brygida 872 654 62
31 8 1841 Berezdów Piotr Zabłocki 1 Paszuki s.Benedykta i Marianny z Paszyńskich 872 347 36
13 3 1841 Ołyka Wojciech Krupiński 89 Pyszny Bór wdowiec, pozostawił Marka, Benedykta, Jana, Konstantego, Magdalenę i Katarzynę 827 164 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0167.htm
17 1 1841 Kowel Zofia Myślińska 89 Myśliny ur., wdowa, synowie Wincenty, Benedykt i Bonifacy, córki Scholastyka, Apolonia i Katarzyna 244 21 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0012.htm
20 10 1841 Przewały Telesfor Łabeniuk 4 Owłoczym s. Grzegorza i Pauliny z Dutkowskich 856 499 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0274.htm
25 3 1841 St. Wiśniowiec Marianna Tęcza 55 Stary Wiśniowiec z Łopuszańskich, ur., wdowa po Wojciechu, synowie Benigen (ksiądz karmelita) i Michał, córki Katarzyna, Pelagia i Teresa 872 645 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0343.htm
19 1 1841 Lachowce Marianna Bielecka 59 Lachowce z Jasińskich, wdowa po Benedykcie, synowie Mikołaj i Jan, córki Jozefa i Antonina 178-49-17 23V 6 Ż DM
31 1 1842 Nowogród Wołyński Jan Żmijewski 38 Użaczyn syn Benedykta i Elżbiety 873 84 14 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0045.htm
12 2 1842 Stepań Wiktoria Łozowicka 2 Użanie c. Benedykta i Eleonory z Krawcewiczów 881 175 V 4
28 8 1842 Beresteczko Anna Mirecka 43 Beresteczko mąż Benedykt 4 24 18
4 4 1842 Korzec Franciszek Beńkowski 32 Balarka Sapożynka żona Elżbieta z Dąbrowskich, syn Józef, córka Honorata 873 183 32 PW 0
28 5 1842 Szumsk Julia Sopińska 1 Huta Szumska c. Benedykta i Małgorzaty z Stechuńskich 873 608 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0315.htm
21 11 1842 Kowel Bonifacy Rudnicki 64 Czerkasy ur., żona Ludwika z Mijakowskich, z 1-go małż. synowie Józefat i Izydor, córka Karolina, z 2-go syn Benedykt i córka Julia 425 19 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0013.htm
13 10 1842 Połonne Maciej Podborski 60 Połonne ur., żona Anastazja, synowie Benedykt, Wojciech i Cyprian, córki Domicella, Aleksandra, Karolina i Kunegunda 873 375 106 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0193.htm
21 12 1842 Berezne Rozalia Nitecka 70 Rudnia Kniasielska z Lechów, wdowa po Antonim, synowie Kazimierz i Benedykt, córki Marianna i Agnieszka 881 278 R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
9 12 1842 Berezdów Władysław Zabłocki 20 Paszuki s. ur. Benedykta i Marianny z Paszyńskich 873 295 115 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0153.htm
30 5 1842 Nowogród Wołyński Jan Jandolski (Jandulski) 32 Huta Dziekońka żona Joanna z Sicickich, 2 synów Klemens Władysław, Benedykt Adolf, córki 2 Ludwika Olimpia, Sabina 873 101 117 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0055.htm
18 7 1842 Nowogród Wołyński Stefan Feliński 10/12 Futor Zwiahelski syn Benedykta i Elżbiety z Buczyńskich 873 104 134 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
18 8 1843 Klewań Barbara Bentkowska 84 Makoterty z Małachowskich, wdowa po Alojzym staroście dymidowskim, synowie Tomasz żonaty i Michał bezżenny, córka Marianna panna 882 142 R 9
27 12 1843 Swojczów Piotr Sawicki 3 Swojczów s. pr. Benedykta i Julianny z Laszuków 605 26 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0015.htm
15 12 1843 Swojczów Gabriel Sawicki 7/12 Swojczów s. pr. Benedykta i Julianny z Laszuków 605 25 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0015.htm
16 1 1843 Katerburg Julia Leszczynowicz 26 Piszczatyńce z Sadowskich, mąż Bruno, synowie Benedykt, Franciszek i Julian, córka Apolonia 201 61 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0034.htm
7 2 1843 Szumsk Sebastian Białobrzycki 80 Huta Stara Szumska żona Katarzyna z Pestrowiczów, synowie Benedykt, Jan i Jan, córka Franciszka 874 762 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0387.htm
7 3 1843 Szumsk Agnieszka Białobrzycka 50 Huta Szumska z Zielińskich, mąż Benedykt, syn Józef, córka Katarzyna 874 763 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0387.htm
26 1 1843 Kołki Marianna Daniłowska 15/12 Huta Lisowska r: Andrzej i Benigna z Hulewiczow; poch: 28.01. 829 222 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0236.htm
17 3 1843 Lachowce Zofia Piasecka 25 Kaletyńce Wielkie z Piotrowskich, mąż Benedykt 882 96 V 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0098.htm
25 1 1843 Kisielin Teofila Skulska 70 Swinarzyn z Paszkowskich; "w" po Michale, poz. 2s. Stanisława i Benedykta, c. Justynę; poch: 26.01. 858 190 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0100.htm
10 1 1843 Korzec Katarzyna Kuriata 1 Rudnia Klonowa c. Benedykta i Tekli z Łozowickich 874 244 5 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0125.htm
9 8 1843 Jampol Anastazja Marchaluk 3 Naryłów c.prac. Benedykta i Julianny z Kaspruków 874 686 35 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0346.htm
27 12 1844 Kuniów Anna Sudnik 72 Korytno z Peretetkiewiczów, wdowa, syn Placyd i Bazyli, córki Benigna i Bogumiła 883 83 V 40
5 8 1844 Krzywin Maria Brzoska 11/12 Krzywin c. urodzonych Bazylego i Benigny z Jasińskich 883 42 R 21 0
9 5 1844 Szumsk Grzegorz Marciniuk 65 Załuże żona Marianna z Tomciuków, synowie Benedykt i Józef, córka Aniela 875 707 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0374.htm
19 8 1844 Szumsk Marianna Sopińska 1,5 Huta Szumska c. Benedykta i Małgorzaty z Stehańskich 875 712 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0376.htm
29 4 1845 Jałowicze Rozalia Szewczuk 3 mies Swiszczów c. Grzegorza i Anny Łebendzkiej 831 183 R - 183 V 3 ZP 0
7 6 1845 Turzysk Józef Jawgustynów 66 Radowicze żona Anna Wachwaczuk, synowie Wincenty, Szymon i Benedykt, córka Marianna 721 16 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0010.htm
7 10 1845 Turzysk Domicela Daszkiewicz 89 Radowicze wdowa po Teodorze, s.Bazyli, Benedykt 721 19 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0011.htm
10 8 1845 Szumsk Marianna Marciniuk 40 Załuże z Szlosarczuków, wdowa po Jakubie, syn Benedykt, córka Aniela 876 675 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0361.htm
8 11 1845 Szumsk Piotr Bilewicz 2 Katarynówka s. Tomasza i Marianny z Benickich 876 678 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0362.htm
5 4 1845 Maciejów Stefan Obeniski 63 Maciejów sław., żona Magdalena z Pasowskich, z 1-go małż. syn Szymon, córki Marcjanna i Marianna, z 2-go syn Tomasz, córka Teresa 411 18-19 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20411/pages/PL_1_436_411_0012.htm
9 12 1845 Maciejów Magdalena Obeniska 28 Maciejów z d. Pasowska, sław., wdowa po Stefanie, syn Tomasz, córka Teresa 411 20-21 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20411/pages/PL_1_436_411_0013.htm
26 10 1845 Nabrzuska Marcin Leszczyński 83 Karasin żona Marcjanna, dzieci: Paweł, Benedykt, Domicella, Julia, Tekla 860 574 8 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0307.htm
14 1 1845 Łuck Władysław Bielecki 0,5 Łuck s. Benedykta i Katarzyny z Koskowiczów 381 31 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0017.htm
9 1 1845 Jampol Marianna Samara 50 Wiązowiec prac., z Kapuśniaków, mąż Aleksy Samara, synowie: Benedykt, Roman, Jan, Kondrat 876 592 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0319.htm
6 11 1845 Łabuń Józef Kaniewski 8 Kustowce s. 1-dw. Franciszka i Benedykty ż Dzierżyńskich 178-3-113 142V 57 Ż DM
20 2 1846 Beresteczko Józef Łabeński 80 Płaszowa ur., żona Bogumiła z Golinkiewiczów, synowie Iwon, Michał, Władysław i Jan, córki Justyna i Małgorzata 8 22 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0013.htm
15 2 1846 Krzywin Benigna Brzóskowa 33 Krzywin z Jasięskich, mąż Bazyli Brzóska, córki: Matylda, Sabina, Celina, Stefania, Kamila, Benigna 885 79 7 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0080.htm
26 5 1846 Turzysk Feliksa Jasiniecka 1 Tuliczów c. Benedykta i Katarzyny z Bihoniuków 861 538 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0233.htm
24 3 1846 Korzec Antoni Kuriata 9/12 Rudnia Klonowska syn Benedykta i Tekli z Łozowickich 877 192 36 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0103.htm
8 8 1846 Korzec Franciszek Hulewicz 65 Koszeniów żona Julia z Terleckich, córki zamężne Karolina Orda, Benigna Daniłowska, Aneta Połońska, Herksylia d'Hasse, panna Nimfa 877 199 63 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0106.htm
8 12 1846 Korzec Franciszka Cielecka 30 Horodnica z domu Libensfeld, mąż Gracjan, synowie Jan, Józef, Piotr, córka Aniela 877 203 76 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0108.htm
1 1 1846 Łuck Jan Benedyszuk 48 Żabka prac., żona Anastazja z Murzyńskich, syn Wawrzyniec, córki Wiktoria, Franciszka Paulina, Wiktoria i Lucyna 382 36 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0020.htm
22 1 1846 Hulewicze Kazimierz Kusyk 4 Czersk s. prac. Jana i Wiktorii z Bendiuków 134 21 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0012.htm
16 6 1846 Dąbrowica Michał Werpulewski 48 Hranie r: Ignacy i Marcellina z Tomkiewiczów; poz. 2s. Józefa (12l) i Benedykta (6l); poch: 18.06. 832 119 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0127.htm
2 9 1846 Jampol Feliks Morhaluk 1 Jampol s. prac. Benedykta i Julianny z Bajdiuków 877 775-776 26 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0400.htm
2 4 1846 Białogródka Paulina Osińska 6/12 Krzyworudka c. 1-dw. Benedykta i Agnieszki Sławeckiej c. Franciszka 178-03-115 151V 28 Ż DM
11 8 1846 Białogródka Piotr Swirski 6/12 Tarnawka s. pracowitego Aleksa s. Wawrzyńca i Małgorzaty c. Marcina z Benedyktów 178-03-115 155R 60 Ż DM
14 8 1846 Białogródka Szymon s. Marcina Sławecki 81 Kuczmanówka ur., żona Marianna z Bujalskich c. Benedykta, synowie Franciszek i Eustachy, córki Konstancja, Marianna, Domicela i Katarzyna 178-03-115 155R 62 Ż DM
5 1 1846 Ostróg Marianna Piotrowska 52 Milatyn z opuchlizny, zd Lasota, wdowiec Ur. Antoni, s. Benedykt, c. Józefa, Petronela 885 29V 4 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0031.htm
12 4 1846 Ostróg Wiktoria Dabenczuk 60 Słobudka Ostrogska z suchot, Pracowita, zd Frank, wdowa po Ilku, s. Szymon, c. Katarzyna, Marta, Barbara, Joanna 885 34V 35 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0036.htm
25 1 1847 Katerburg Jan Nowicki 68 Rybcza żona Anna z Benechowskich 199 59 3 458
13 9 1847 Dederkały Katarzyna Skrzypkowska 80 Dederkały Wielkie urodzona, wdowa po Stanisławie, syn Benedykt, córka Anna 54 54 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0029.htm
21 4 1847 Turzysk Józef Jasiniecki 8/365 Tuliczów s. Benedykta i Katarzyny z Bihoniuków 722 15 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20722/pages/PL_1_436_722_0010.htm
12 1 1847 Korzec Wawrzyniec Borowski 28 Kamionka Suchowolska żona Franciszka z Felińskich, syn Franciszek, Benedykt, córka Helena 13 PW R
15 3 1847 Korzec Marianna Kuriata 4 Rudnia Klonowska córka Benedykta i Tekli z Łozowickich 46 PW R
5 5 1847 Korzec Piotr Cielecki 3 Horodnica syn Gracjana i Franciszki z Libensfeldów 99 PW R
23 5 1847 Korzec Stefan Łabędzki Łabendzki 42 Huta Krywal żona Brygida z Wereszczyńskich, synowie Antoni, Stefan, Franciszek, córki Zuzanna i Rozalia 109 PW R
15 11 1847 Maciejów Jan Obeniski (Proszak) 40 Maciejów sławetny, kawaler 413 10 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20413/pages/PL_1_436_413_0007.htm
26 12 1847 Bucyń Szymon Sikorski 55 Piaseczno z apopleksji, w.ż., żona Anastazja z Junakowskich, córki Brygida i Marianna zamężne, Benigna panna, syn Wojciech 41 16 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2041/pages/PL_1_436_41_0009.htm
25 1 1847 Katerburg Jan Nowicki 68 Rybcza żona Anna z Benechowskich 199 59 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0030.htm
26 2 1847 Ostróg Magdalena Baszyńska 80 Biełotyń urodz., z Przewłockich, wdowa po Wojciechu, synowie Benedykt, Jan, Aleksander, Franciszek, Jan -drugi, córki Anna i Franciszka 171-1-13 34R 26 R DM
14 5 1847 Ostróg Stefania Ulanicka 12 Borszczówka c. ur., Benedykta i Agnieszki z Staniszewskich 171-1-13 37V 53 R DM
15 2 1848 Gródek Jagieloński Katarzyna Elżbieta Eberhardt 1/4 Artyszów 4 c. Jakuba i Elżbiety z d. Fabenson 362L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20362/pages/PL_1_301_362_0001.htm
25 7 1848 Beresteczko Jan Skibicki 71 Beresteczko s.Benedykta i Anny 10 25 16
8 8 1848 Beresteczko Bogumiła Łabeńska 58 Płaszowa z Hrynkiewiczów, wdowa po Józefie, synowie Iwon, Michał, Władysław i Jan, córki Justyna i Małgorzata 10 25 18
14 8 1848 Beresteczko Justyna Łabeńska 31 Płaszowa c.Józefa i Bogumiły z Hrynkiewiczów 10 26 21
4 4 1848 Targowica Paweł Myśliński 100 Targowica wdowiec, s. Franciszek, Augustyn, Tomasz, Benedykt, c. Anna, Brygida 834 367 V 10 ZP 0
6 9 1848 Dederkały Antoni Skrzypkowski 2 Dederkały Wielkie s. szlachciców Benedykta i Barbary z Malewskich 54 28 32 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0015.htm
9 7 1848 Szumbar Katarzyna Głębocka 56 Szumbar z Lewkowiczów, mąż Benedykt, córki Anna i Anastazja 625 181 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0096.htm
11 11 1848 Szumbar Stanisław Kostecki 10 Szumbar s.Wojciecha i Konstancji z Benedkowskich 625 186 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0098.htm
19 7 1848 Maciejów Julia Tumanowska 1 Godowicze c. kupców 3-ej gildy Wincentego i Tekli z Łabeńskich 414 11 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20414/pages/PL_1_436_414_0008.htm
27 7 1848 Maciejów Ludwik Tumanowski 8 Godowicze s. kupców 3-ej gildy Wincentego i Tekli z Łabeńskich 414 11 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20414/pages/PL_1_436_414_0008.htm
11 3 1848 Zasław św. Józefa Jan Andruski 8 Łeńkowce z suchot, s. 1-dw. Benedykta s. Franciszka i Domiceli z Zalewskich 178-3-117 59R 35 Ż
26 10 1848 Zasław św. Józefa Anna Andruska 12 Lenkowce od gruźlicy, c. 1-dw. Benedykta i Domiceli z Zalewskich 178-3-117 88R 188 Ż
16 7 1848 Zasław św. Jana Albin Piasecki 1 Bilczynek od suchot, s. 1-dw. Pawła s. benedykta i Emilii z Boguckich 178-3-117 111R 52 Ż
12 12 1848 Ostróg Julia Rekonwald 4 Piwcza c. ur. Benedykta i Elżbiety z Wróblewskich 171-1-14 49R 154 R DM
1 5 1849 Lachowce Grzegorz Czyż 67 Bisówka 1-dw., wdowiec po Joannie, synowie Klemens, Benedykt i Makary, córka Daria 171-1-15 180R 24 R DM
8 5 1849 Lachowce Józef Dębicki 65 Załuże chł., wdowiec po Agrypinie, synowie Antoni i Benedykt 171-1-15 180V 25 R DM
16 4 1849 Starokonstantynów Franciszka Chotowicka 48 Skowródki z puchliny, z d. Burkowska, 1-dw., mąż Benedykt, synowie Tomasz i Antoni 178-3-118 47V 66 Ż 90 DW
27 5 1849 Starokonstantynów Anna Misiewicz 42 Swinna od puchliny, z Kurowskich, mąż kantonista Benedykt, synowie Jan, Tomasz i Leon, córka Marianna 178-3-118 49R 79 Ż 93 DW
31 8 1849 Starokonstantynów Marianna Misiewicz 11/12 Swinna od suchot. c. kantonisty Benedykta i Anny z Kurowskich 178-3-118 58R 150 Ż 111 DW
18 12 1849 Starokonstantynów Mikołaj Kopczyński 90 Nowaki od starości, ob., wdowiec po Apolonii z Wołoszynowskich, synowie Benedykt, Konstanty i Jan, córki Domicela i Magdalena 178-3-118 61V 180 Ż 118 DW
30 12 1849 Starokonstantynów Józef Wożniuk 49 Gromówka od choroby wewnętrznej, chłop, żona Lucyna z Zagrebeniuków, syn Michał, córki Chawrona i Zinka 178-3-118 62R 182 Ż 119 DW
20 1 1850 Kowel Cezary Bałkowski 3 Myślina s. Wlm. Józefa i Benedykty z Myślińskich 253 36 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0020.htm
3 11 1850 Szumbar Feliksa Głębocka 28 Szumbar 1-dw., mąż Benedykt, bezpotomnie 625 168 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0089.htm
31 8 1850 Łuck Kajetan Wasilkowski 48 Poddębce ziemianin, żona Benigna, dzieci nie zostawił 835 52 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0028.htm
21 7 1850 Łuck Julia Hulewicz 73 Łuck ziemianka, wdowa, córki; Karolina Orda, Benigna Daszynowska (?), Aneta de Hass i Nimfa - panna 835 53 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0029.htm
23 1 1851 Szumbar Feliksa Głębocka 28 Szumbar z Studynieckich,mąż Benedykt, bezpotomnie 625 143 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0076.htm
14 12 1851 Ołyka Matylda Brzoska 18 Ołyka Bazylego i Benigny z Jasińskich 475 45 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0025.htm
11 8 1851 Łuck Anna Chiżewska 1 Podhajce c. Benedykta i Kunegundy z Chiżewskich Jędrzejewskich 387 97 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0051.htm
1 2 1852 Łuck Sabina Jędrzejewska 14 Podhajce c. wolnych Benedykta i Kunegundy 837 60 3 388 62 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0033.htm
23 1 1853 Jampol Katarzyna Barszczewska 36 Dołhalówka z Dobrzańskich, mąż Aleksy, synowie: Aleksy, Wawrzyniec, Ludwik i Piotr, córki Zuzanna, Teresa i Benedykta 878 149 6
17 12 1853 Jampol Kasper Akajewicz 70 Ditkowce żona Elżbieta z Sirakowskich, synowie Marcin, Franc, Maciej, Jan, Wincenty i Piotr, córki Rozalia, Benita i Karolina 878 169 87
28 8 1853 Szumsk Jan Zieliński 52 Hucisko Surażskie żona Joanna z Czerniatewiczów, synowie Józef i Benedykt, córki Antonina i Klara 878 264-265 53
19 3 1853 Łuck Jan Paszkowski 65 Jaźwiny żona Konstancja z Bentkowskich, córki Katarzyna i Kalina 389 76 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0040.htm
5 4 1853 Krzemieniec Józefa Gostomska 50 Krzemieniec wdowa po Macieju, synowie Mikołaj i Benedykt, córki Tekla i Pawlina 878 88 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0049.htm
15 1 1853 Włodzimierz Małgorzata Opalińska 60 Włodzimierz chł. wsi Oranie, mąż Piotr, synowie Jan, Benedykt i Jakub 789 63 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0033.htm
20 12 1854 Beresteczko Agnieszka Tomaszewska 87 Werbeń wdowa po Benedykcie, synowie Andrzej, Jan i Mikołaj, córki Franciszka, Tekla i Katarzyna 16 37 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0020.htm
1 11 1855 Ołyka Paweł Julski 52 Ołyka zostawił żonę Annę z Arcimowiczów, syna Jana, córke Benignę 479 61 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0032.htm
14 3 1855 Katerburg Antonina Leszczynowicz 2 Piszczatyńce c. szl. Benedykta i Agnieszki z Iwińskich 201 81 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0046.htm
12 7 1855 Kowel Michał Benik 23 Kowel rekrut 12. dywizji piechoty, kawaler 257 176 293 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0092.htm
12 12 1855 Nabrzuska Antoni Sobocki 61 Hrywa b. sędzia pokoju, ziemianin, wdowiec, synowie Walerian, Mikołaj i Szymon, córki Benigna, Leontyna, Dorota i Zofia 867 591 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0321.htm
24 11 1855 Krzemieniec Kajetan Maszycki 1 Krzemieniec s. szl. Benedykta i Tekli z Kochalskich 0.1-27 54R 113 T
29 3 1856 Nabrzuska Karolina Leszczyńska 0,5 Karasin córka Benedykta i Ludwiki z Sierpińskich 868 318 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0172.htm
8 12 1857 Łuck Paweł Bentkowski 49 Kniahininek 393 82 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0043.htm
7 2 1858 Turzysk Tekla Jasieniecka 7/12 Tuliczów c. benedykta i Katarzyny z Bigoniuków 730 17 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0010.htm
19 4 1858 Turzysk Marianna Jasieniecka 80 Tuliczów z d. Golgucka, wdowa, s.Franciszek, Benedykt, Ignacy, Antoni 730 19 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0011.htm
24 2 1858 Wiszenki Marianna Piotrowska 60 Bejnarówka 1-dw., mąż Jakub, syn Onufry, córka Benigna 780 53 5 839 317 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0028.htm
13 4 1860 Dederkały Marianna Skrzypkowska 5 Dederkały Wielkie c. Benedykta i Barbary z Malewskich 55 23 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0012.htm
28 9 1860 Turzysk Wincenty Jasieniecki 17 Tuliczów s. Benedykta i Katarzyny z Bihoniuków 732 29 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0017.htm
16 3 1860 Złoczówka Ludwika Ukraińska 8 Szybenna c. Benedykta i Antoniny z Janiszewskich 841 238 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0131.htm
29 3 1860 Złoczówka Paulina Ukraińska 4 Szybenna c. Benedykta i Antoniny z Janiszewskich 841 239 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0131.htm
28 11 1860 Nabrzuska Julia Podczaska 5 Grabyska c. szl. Benedykta i Elżbiety z Tomaszewskich 889 214R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0212.htm
1 1 1860 Kowel Józef Bałkowski 69 Myślina szl., żona Benedykta z Myślińskich, synowie Piotr i Gerwazy 889 22V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0024.htm
22 4 1861 Włodzimierz Walenty Szczurowski 50 Ostrówek chłop, żona Domicela z Rafelów, synowie Filip i Beniamin 796 73 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0039.htm
16 10 1862 Kamień Koszyrski Augustyn Benkin 50 Rakowy Las wielmożny 194 35 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0020.htm
22 12 1862 Włodzimierz Józef Benglewski 1,5 Ochnówka s. Wlm. Maksymiliana i Karoliny z Tyczyńskich 798 59 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0032.htm
17 1 1862 Krzemieniec Katarzyna Slezinger 100 Andruha Mała wdowa po Stanisławie, syn Ksawery, z 1-go małż. z Jakuben Wołoszyńskim córki Franciszka, Aniela i Józefa 0.1-35 47V 8 T
8 12 1862 Krzemieniec Szymon Tebeńko-Kudryński 40 Krzemieniec aresztant, chłop ze wsi Witkowiec, 0.1-35 63V 98 T
27 3 1863 Beresteczko Ludwika Sankowska 76 Beresteczko wdowa po Józefie, córki Benigna i Karolina 24 37 10
4 2 1863 Turzysk Katarzyna Jasińska 39 Tuliczów mąż Benedykt, s. Dominik, Piotr, c. Marianna, Katarzyna 892 147R 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0146.htm
24 12 1863 Żytomierz Anna Pogorzelska 5 Żytomierz z konwulsji, córka Benedykta i Antoniny z Bagińskich 178-3-54 146R 318 Ż DG
23 2 1863 Szumsk Feliks Sopiński 76 Hucisko Pikulskie żona Anna zd. Zielińska, dzieci: Teodor, Benedykt, Lucyna 245-1-21 218V 13 R RK
16 3 1864 Luboml Zenon Benzel 43 Luboml żona Maria z d. Wakulczyk 308 104 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0054.htm
29 10 1864 Białogródka Sylwester Lipiński 47 Zielona żona Benedykta z Piotrowskich, synowie Piotr, Jan, Stefan, Mikołaj i Michał, córki Anna, Karolina i Antonina 1718-03-81 129R 50 Ż DM
19 3 1865 Dederkały Lucyna Feliksa Jankowska 8/12 Dederkały Małe c. szl. Antoniego i Benigny z Kochanowskich 56 187 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0099.htm
5 12 1865 Katerburg Apolonia Sztabło 55 Borszczówka mąż Piotr Sztabło, synowie Benedykt i Błażej, córki Elżbieta, Marianna i Aniela 1-37 122R 16 T 129 DM
23 9 1865 Żytomierz Jan Błocki 1 Futor Żnykrupa z przeziębienia, syn Benedykta i Marianny z Borowskich 178-3-61 152R 210 Ż DG
1 8 1865 Rzyszczów Jan Zambrzycki 2 Nikołajewka konwulsje, syn Benedykta i Zofii z Lipińskich Zambrzyckich 312-1-89 202 29 m.K KM
7 5 1866 Stary Oleksiniec Maria Mazur 13 Korszyłówka od suchot, s. chł. Tymoteusza i Apolonii z Jakubenków 1-39 97V 13 T 344
28 1 1866 Lachowce Józefa Piotrowska 4 Adamówka c. 1-dw., Benedykta i Katarzyny 178-3-146 155V 1 Ż DM
21 8 1866 Lachowce Anna Arendt 4 Lachowce c. szl., Mariana i Benigny 178-3-146 158V 20 Ż DM
6 9 1866 Lachowce Alfred Arendt 1 Lachowce c. szl., Mariana i Benigny 178-3-146 159R 23 Ż DM
12 1 1866 Żytomierz Justyna Łabencka (Łabęcka?) 72 Żytomierz z wyczerpania, wdowa, żołnierka, dzieci nie zostawiła 178-3-63 114R 24 Ż DG 175
28 3 1866 Żytomierz Wiktoria Rusiecka 92 Żytomierz z d. Kulicka, ze starości, wdowa, zostawiła s.Benedykta 178-3-63 122V 115 Ż DG 192
28 5 1867 Torczyn Teofila Kadłubiska 45 Okorsk z Hulewiczów, ziemianka, mąż Dionizy, po pierwszym mężu Wężyk, z 1-go małżeństwa córka Ewa Wężyk zamężna, z 2-go synowie Witold i Benon i córka Helena 653 53 18 0
27 7 1867 Kowel Edward Laskowski 5/4 Kowel s. sztabskapitana 44. kamczackiego pułku piechoty Szymona i Benigny z Brzosków 268 37 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0020.htm
20 3 1867 Tuczyn Andrzej Żukowski 0,5 Majdan s. miesz. Grzegorza i Benedykty z Bagińskich 681 42 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0023.htm
3 12 1867 Tuczyn Balbina Zelizko 37 Reczyca z Żukowskich, miesz., mąż Jan, synowie Henryk i Leon, córki Julianna, Marianna i Benedykta 681 49 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0026.htm
6 5 1867 Horochów Józef Zwierzański 63 Boryszkowicze chłop, wdowiec, synowie Benedykt i Jan, córka Ludwika 103 61 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0034.htm
25 9 1867 Kowel Lucjan Twarowski 4 Lubitów s. miesz. Franciszka i Benigny z Pachniewskich 268 39 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0021.htm
20 5 1868 Tuczyn Pulcheria Żukowska 5 Majdan c. Grzegorza i Benedykty z Bagińskich 682 26 15 0
15 5 1868 Łuck Wacław Bentkowski 2 Łuck s. Stanisława i Pelagii 398 56 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0031.htm
14 2 1869 Ołyka Kamila Leszczyńska 1,5 Prażnin Benedykta i Anastazji z Rudnickich 490 66 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0035.htm
25 1 1870 Luboml Józef Sobczuk 44 Terebejki chłop, żona Petronela z Bocionów, synowie Michał i Benedykt 313 110 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0057.htm
23 3 1870 Szumsk Franciszek Sopiński 65 Mosty żona Katarzyna zd. Makowska, dzieci: Antoni, Benedykt, Wincenty, Julia, Lucyna 1-53 46V 19 RK
24 12 1870 Wyszogródek Marianna Benderska 70 Ułaszczyńce z d. Torbińska, chł., wdowa po Janie, zostawiła dzieci. 1-54 26R 35 T
4 12 1871 Jampol Paulina Pawulska 65 Lachowce 1-dw., swobodnego życia, syn Benedykt 1-55 104V 64 T
28 7 1871 Kuniów Apolonia Złotolińska 70 Radohoszcz Wielka szl., wdowa, z Raytarowskich, pozostawiła synów Aleksandra, Wilhelma, Mieczysława, Józefa, córki Benignę, Teofilę i Albinę 178-3-78 269R 23 Ż DM
31 5 1871 Luboml Marianna Grabowska 1,5 Jankowce r. Marcin, Franciszka Bendar 314 142 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0073.htm
14 2 1872 Dederkały Bazyli Brożko (Brzózko) 72 Dederkały Małe wdowiec, córki Sabina, Stefanida i Benigna 57 323 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0175.htm
13 10 1872 Ołyka Katarzyna Garzyńska (Harzyńska) 45 Wólka Kotowska z Mazurkiewiczów, zostawiła męża Ludwika, synów Ludwika i Benedykta, córki Mariannę zamężną za Pawłem Biernackim, Franciszkę za Felicjanem Cybulskim oraz Julię 493 70 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0036.htm
16 12 1872 Sidorów Mikołaj Jurkowski 4 Tłusteńkie 1 s. Benedykta i Apolonii Piotrowskiej 1205L 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0018.htm
16 12 1872 Sidorów Anna Jurkowska 2 Tłusteńkie 1 c. Benedykta i Apolonii Piotrowskiej 1205L 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0018.htm
24 1 1872 Krzemieniec Bazyli Semeniuk 63 Folwarki Wielkie chł., żona Katarzyna, synowie Benedykt i Antoni, córki Franciszka i Anna 1-62 38V 8 T 904
17 8 1872 Szumsk Wawrzyniec Marciniuk 60 Załuże z cholery, żona Katarzyna z Jasińskich, syn Benedykt, córki Maria, Franciszka i Michalina 01-226 57V 86 T DM 375
18 8 1872 Szumsk Antonina Marciniuk 3 Załuże z cholery, c. chł. Benedykta i Józefy Franczuk 01-226 58R 89 T DM 375
1 10 1872 Szumsk Józef Marciniuk 5 Załuże z cholery, s. chł. Benedykta i Marianny Bogusińskiej 01-226 63R 121 T DM 380
7 6 1872 Luboml Adam Krawczuk 7/12 Terebejki r. Benedykt, Marianna Stachniuk 315 102 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0054.htm
31 12 1873 Sidorów Józefa Doubenko 56 Puzyna 23 z d. Lachowicz, wdowa 1205L 135 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0082.htm
19 3 1874 Katerburg Piotr Sztabło 76 Borszczówka wdowiec po Apolonii, synowie Benedykt i Błażej, córki Elżbieta i Maria 203 195 9
27 4 1874 Kowel Apolonia Myślińska 98 Myślina wdowa, synowie Aleksander, Feliks, Władysław i Franciszek, córki Benedykta i Fortunata 275 50 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0027.htm
14 2 1874 Sidorów Mikołaj Boratyński 5/365 Tłusteńkie 143 s. Michała i Zofii Grabeń 1205L 141 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0087.htm
17 4 1874 Luboml Karolina Krawczuk 1 Terebejki r. Benedykt, Marianna Stachniuk 317 91 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0050.htm
12 4 1875 Ołyka Tomasz Bentkowski 77 Ołyka żona Tekla z Laskowskich, syn Michał, c. Anna i Antonina 496 70 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0036.htm
19 4 1875 Tuczyn Franciszka Żukowska 2 Majdan Pustomycki c. miesz. Grzegorza i Benedykty z Bagińskich 689 49 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20689/pages/PL_1_436_689_0026.htm
26 11 1875 Luboml Józefa Jasińska 1 Binduga r. Franciszek, Benedykta Gruszczyńska 318 101 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0053.htm
20 9 1875 Kupiel Franciszek Zdrojkowski 45 Kupiel od choroby wewnętrznej, szlachcic, żona z d. Janiszewska, dzieci Beniamin, Zygmunt, Władysław, Mikołaj i Petronela 178-3-80 163R 79 Ż 317 DW
17 3 1876 Tuczyn Wiktoria Bartmańska 4,5 Mikulin c. Benedykta i Marianny z Brzezickich 690 42 12 0
18 9 1876 Ołyka Marianna Bentkowska 60 Ołyka stanu wolnego 497 81 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0042.htm
28 12 1877 Szumsk Antonina Marciniuk 2 Załuże z krupy, c. chł., Benedykta i Józefy Franczuk 1-229 62V 67 T DM 709
10 1 1878 Krzemieniec Feliksa Marciniuk 3 Folwarki Wielkie c. chł. Benedykta i Kamili z d. Antonowicz 1-72 23V 4 T
1 12 1878 Krzemieniec Józefa Marceniuk 1,5 Folwarki Wielkie c. chł. Benedykta i Kamili z d. Antonowicz 1-72 32V 74 T
2 11 1878 Szumsk Jan Mostyński 65 Iserna chł., żona Konstancja z Gabruków, synowie Antoni, Benedykt i Paweł 1-230 67V 64 T DM 782
23 12 1878 Szumsk Józefa Marciniuk 34 Załuże z Gabruków, zm. w połogu, mąż Benedykt, córka Tekla 1-230 71V 87 T DM 786
19 4 1879 Katerburg Agnieszka Szlabło 45 Borszczówka mąż Benedykt, synowie Piotr, Jan i Feliks, córka Maria 203 32 9
28 4 1879 Hulcza (husyci) Franciszek Brabenec 14 Hulcza s. Jana 0.1-238A 83V-84R T
8 7 1880 Ołyka Joanna Kornatowska 24 Ołyka ze Stawińskich, mąż Antoni, synowie Bronisław i Benedykt 501 86 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0045.htm
3 1 1880 Krzemieniec Katarzyna Marciniuk 70 Folwarki Wielkie wdowa, synowie Benedykt i Antoni, córki Franciszka i Anna 1-74 35R 4 T
8 4 1880 Kuniów Jan Żurawski 75 Bołotkowce żona Agnieszka z Benderskich 178-3-78 614V 27 Ż DM
12 2 1882 Horochów Agata Tarnawska 65 Boryszkowicze z Bendorskich, chł., córka Marianna 118 64 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0036.htm
24 7 1882 Kuniów Mikołaj Benderski 8/12 Bołotkowce s. Józefa i Anny Góralskiej 178-3-78 706R 30 Ż DM
30 5 1884 Tuczyn Bazyli Gajdamowicz 71 Urszulin mieszcz., wdowiec, dzieci: Franciszek, Norbert i Benigna 698 41 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0023.htm
16 4 1884 Kuniów Jan Benderski 52 Lachowa żona Franciszka z Wiercińskich, synowie Antoni, Dominik i Mateusz, córki Paulina i Joanna 178-3-78 798V 15 Ż DM
26 1 1886 Tuczyn Elżbieta Bagińska 50 Kudranka mieszcz., mąż Adam, dzieci: Donat, Jan, Aniela, Benigna, Barbara i Ludwika 700 56 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20700/pages/PL_1_436_700_0030.htm
13 2 1886 Szumsk Mikołaj Marciniuk 2 Załuże s. chł. Benedykta i Anny z Kowalskich 01-232 274R 14 T
5 7 1887 Grzymałów Franciszka Niedźwiecka 35 Grzymałów c.Franciszka i Joanny z d. Benyk 1614 74 15 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
22 3 1888 Krzemieniec Józef Żukowski 70 Krzemieniec żona Anna, dzieci Teofila i Benedykt 01-81A 43V 24 T
2 1 1888 Kuniów Antoni Benderski 22 Dołocze s. Jana i Franciszki z Wierzbickich 178-3-86 166V 1 Ż DM
23 1 1888 Kuniów Dominik Benderski 10 Lachowa s. Jana i Franciszki z Wiercińskich 178-3-86 167V 8 Ż DM
10 4 1889 Ołyka Antoni Kornatowski 38 Ołyka żona Ewelina ze Szprynglów, dzieci Bronisław, Benedykt, Józef i Marcelina 509 86 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0048.htm
14 12 1889 Krzemieniec Antoni Marciniuk 3 Folwarki Wielkie s. chł. Benedykta i Kamili z Antonowiczów 01-81B 48V 68 T
23 4 1889 Kowel Baltazar Pożywio 5 Biełaszów s. chł. suwalskiej gub. pow. augustowskiego gm. Szczerbo-Olszanka Ludwika i Benigny z Kwiatkowskich 290 83 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0044.htm
2 5 1890 Torczyn Antonina Danielewicz 50 Ulaniki synowie Jan, Konstanty, Rudolf i Hieronim, córki Ludwika i Benigna 676 45 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0024.htm
22 2 1890 Tuczyn Adam Bagiński 60 Kudranka mieszcz., żona Teresa z Murgów, dzieci z 1-go małż z Elżbietą z Mikłaszewskich: Donat, Jan, Barbara, Jadwiga, Aniela i Benedykta 704 50 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0027.htm
12 1 1891 Szumsk Karolina Jasińska 30 Kąty z Listowskich, chł., mąż Benedykt, synowie Józef i Antoni, córka Michalina 01-233 66R 4 T
27 1 1891 Szumsk Antoni Jasiński 1 Kąty s. chł. Benedykta i Karoliny z Listowskich 01-233 66V 9 T
28 3 1892 Luboml Józef Biluk 2,5 Kąty r. Benedykt, Tekla Suszko 335 103 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0055.htm
7 6 1892 Kuniów Paulina Radziszewska 22 Teremne z Benderskich, mąż Tomasz, potomstwa nie pozostawiła 178-3-86 451R 25 Ż DM
9 1 1893 Luboml Anna Krawczuk 2 Terebejki c. Benedykta i Marii z Stachniuków 336 120 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0062.htm
1 5 1894 Radziwiłłów Marcin Skaben 71 Radziwiłłów emerytowany żołnierz, wdowiec 1-81 Z 59 R 14 T 0
12 10 1894 Szumbar Seweryn Bobowski 34 Temnohajce mieszcz. , s. Benedykta i Marianny z Marcinkiewiczów 627 86 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0049.htm
4 2 1894 Szumsk Jan Bilewicz 55 Waśkowce chłop, żona Tekla z Giżyckich, synowie karol i Benedykt, córki Marianna i Antonina 01-233 336R 23 T
14 12 1894 Szumsk Mikołaj Marciniuk 1/12 Załuże s. chł. Benedykta i Anny z Kowalskich 01-233 351V 135 T
17 12 1894 Szumsk Marceli Marciniuk 10 Załuże s. chł. Benedykta i Anny z Kowalskich 01-233 351V 137 T
19 3 1896 Ołyka Leon Krzymiński 48 Metelno zostawił żonę Leontynę z Lichtańskich, dzieci: Franciszka, Benedykta, Albinę, Katarzynę, Helenę 1018 654 18 MO
7 12 1898 Szumsk Franciszek Łabenski 90 Sadeczki Małe miesz.m. Ostroga, żona Rozalia z Zielińskich, syn Wincenty, córki Emilia, Karolina, Maria i Honorata 01-234 94R 81 T
19 3 1900 Krzemieniec Antoni Bendarski 1 Krzemieniec s. mieszczanki starokonstantynowskiej Stefanii 33 V 18 0
25 8 1900 Horochów Józef Gruszecki 6 Kupowalce syn Benedykta i Franciszki z Lipskich 943 51 40 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0041.htm
12 2 1901 Szumsk Aniela Jampolska 80 Załuże chł., wdowa, synowie Benedykt i Jakub, córka Marianna 0.1-236 419V 20 T
24 5 1902 Luboml Mateusz Biluk 65 Kąty chłop, żona Łucja z Antonowiczów, dzieci Benedykt, Marianna, Anna, Tekla, Magdalena i Franciszka 981 87R 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0082.htm
15 11 1904 Niewirków Jan Bentkowski 33 Zastawie zostawił żonę Annę z Kotwiców, syna Franciszka i córkę Katarzynę 982 84 66 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0074.htm
20 12 1904 Szumsk Aniela Tomczuk 35 Załuże z Kucharskich, chł., mąż Paweł, synowie Albin i Benedykt, córka Franciszka, syn Piotr 0.1-238 78R 137 T
25 8 1905 Horochów Stanislaw Siwek 7/12 Borotczyce s. Jana i Benigny z Wierzbickich 974 55V 50 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0051.htm
16 4 1905 Włodzimierz Waleria Popko 63 Włodzimierz z Husarskich, wdowa po Józefie, syn Benedykt, córki Alojza i Maria Teofila 991 82R 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0080.htm
21 1 1905 Luboml Marianna Beńko 36 Zapole ur. Grotowska 1009 266 13 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0145.htm
27 8 1907 Tbilisi Jan Bendang 9/12 Tbilisi s. przesiedleńca samarskiej gub. 99 Tb
25 12 1907 Ołyka Stefan Kern 11 Cumań Ryszarda-Władysława i Marii-Benigny z Kessler 1019 493 99 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0263.htm
20 9 1908 Tbilisi Antoni Subbota 22 Tbilisi gefrajter 154 derbentskiego pułku piechoty 51 99 Tb
2 4 1909 Tbilisi Julian Pietkiewicz 24 Tbilisi szeregowy 154 derbentskiego pułku 68 39 Tb
7 7 1909 Tbilisi Włodzimierz Benedyktowicz 18 Tbilisi s. Juliana - szlachcica rodowego 76 78 Tb
19 9 1909 Tbilisi Wanda Norejko 17/12 Tbilisi c. Benedykta i Ludwiki 82 111 Tb
1 10 1909 Luboml Zofia Kowalewska 6 Gorodno r. Benedykt, Józefa Starzyńska 1009 832 91 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0439.htm
4 5 1911 Tbilisi Antoni Benden 53 Tbilisi s. Antoniego, chłop kieleckiej gub., żona Stefania z d. Sawicka, syn Włodzimierz, córka Stanisława 121 34 Tb
9 6 1911 Tbilisi Władysław Bęben 4/12 Tbilisi s. chłopa Antoniego 135 104 Tb
23 1 1911 Ołyka Franciszek Suchodolski 110 Wólka Kotowska s. Benedykta, wdowiec, zostawił Jana, Daniela, Elżbietę, Paulinę, Teofilę, Franciszkę 1063 75 8 MO
9 9 1912 Torczyn Kajetan Poziomkowski 86 Chorochoryn od starości, chł. wdowiec, syn Benedykt 1042 67 24 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0038.htm
18 2 1913 Jałowicze Aleksandra Toma 24 Ostrożec c. austr poddanych Wojciecha i Marianny z d. Czubeniak 1047 40 4
2 9 1913 Tbilisi Anna Czetyrko 59 Tbilisi c. Benedykta, chłopka mińskiej gub. 174 75 Tb
20 6 1913 Horochów Aniela Murza 15 Chołoniów córka Wawrzyńca i Aloizy Zebental 1045 82 29 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0045.htm
11 7 1913 Luboml Adam Benko 51 Zapole 1060 681 43 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0358.htm
30 10 1915 Tbilisi Antoni Mataczko 25 Tbilisi s. Michała, szeregowy 154 Derbeńskiego Pułku 230 142
14 3 1915 Luboml Piotr Biluk 17 Kąty r. Benedykt, Tekla Suszko 1067 74 28 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0041.htm
24 7 1915 Kijów, św. Aleksandr Feliksa Żuk 44 Kijów z domu Filipowicz, żona Aleksandra, synowie Teodozjusz i Józef, ojciec: Benedykt 312/1/129 156V 198 m.K. JM1
15 4 1916 Tbilisi Janina Norejko 0,5 Tbilisi c. szlachcica Benedykta 248 65
16 2 1917 Tbilisi Władyslaw Zieliński 56 Lazaret 40 podpułkownik Derbent. Dowództwa Wojskowego 296 71 Tb
3 5 1917 Tbilisi Andrzej Brzostek 25 Lazaret 43 szeregowy 154 Derbenckiego Pułku 320 193 Tb
6 12 1917 Tbilisi Romuald Norejko 4 Tbilisi s. Benedykta i Jadwigi 351 347 Tb
1 11 1917 Tbilisi Juchan Kazarow 1 Tbilisi s. perskich poddanych Baba i Beniuszy 360 395 Tb
31 1 1917 Kołki Florian Skarżewski 54 Taraż syn Adama i Heleny Wolak, zostawił żonę Anielę Wolak i dzieci Helenę, Kiryła, Franciszka, Antoninę, Benignę, Genowefę i Adama 1078 37 2 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0022.htm
11 6 1918 Tbilisi Alfred Wrześniowski 39 Tbilisi s. Edwina, inżynier budowlany z szl. radomskiej gub., żona Maria z d. Wichrowa c. Beniamina, dzieci: Baniamin l. 15, Mikołaj l. 12 i Małgorzata l. 13 370 37 Tb
28 6 1930 Luboml Jan Wojtaszuk 22 s. Benedykta i Anieli z d. Iwko 1010 46V 182 dopis http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0050.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
? 0 1 Krzemieniec Elżbieta Marianna Morawska Krzemieniec Piotr Kunegunda Miller dopeł.chrz.12.04., Wlm Jan Aleksandrowski i Benedykta Świętochowska 01-3 43R 92 T 543 DM
20 7 1701 Czartorysk Anna Tokarska Jan Marianna ur. Jan Sczeniowski, Marianna Ofalibeńska 297-1-185 11V Ł
26 6 1754 Czartorysk Szczęsny Dionizy Stupnicki Hołuzja Antoni Balbina W. Józef Boguszewski, Aniela Wojnarowska, Benedyk Godlewski, Barbara Wilczopolska 297-1-185 67V Ł DW
28 6 1754 Czartorysk Bogumiła Wasilewska Kosciuchnówka Jan Katarzyna W. Benedykt Godlewski, Zofia z Wojnarowskich Wilkowska, 297-1-185 67V Ł DW
23 11 1775 Szczurowice Katarzyna Tekstoris Szczurowice Maciej Jadwiga Florian Beniański, Marianna Niedzielska 1310L 16 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0009.htm
14 3 1782 Szczurowice Helena Łapczyńska Uwin 1 Bazyli Ewa Ilnicka Benedykt Serodnicki, Helena Dąbrowska 1310L 41 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0025.htm
2 10 1799 Krzemieniec Franciszek Jan Sieklucki Zawiczów par. ostrowska Józef Ewa Jowdyńska dopełnienie chrztu 23.10.1827, urodz. Benedykt Chorzewski i Anna Wysocka, asyst. Francis 01-3 22V 160 T 523 DM
4 11 1801 Gródek/ Kupin Marcin Gąsiorowski Kupin Tomasz Teresa Orłowska Zarzycki Benedykt, Czechowa Agneta JZ
28 7 1801 Ostróg ...na Baszyńska Białotyn Wojciech Magdalena Benedykt Przewłocki, Anna Przewłocka 297-1-136 8 Ł SK
30 10 1801 Ostróg Tadeusz Kosobucki Białotyn Antoni Marianna Benedykt Przewłocki, ? Przewłocka 297-1-136 12 Ł SK
11 3 1802 Ostróg Franciszka Polkiewicz Białotyn Wojciech Benedykt Przewłocki, ... Polkiewiczowa 297-1-136 16 Ł SK
15 6 1803 Ostróg Antonina Krzyżanowska Michałkowce Leon Tekla Frankowska Wincenty Bentkowski, Klara Jełowicka 297-1-136 37 Ł SK
20 6 1805 Ostróg Magdalena Choina Białotyn Józef Katarzyna Benedykt Przewłocki, Dorota Baszyńska 297-1-136 51 Ł SK
15 4 1813 Torczyn Zachary Józef Thorzewski Okorsk Jan Antonina Niemierowska Józef Korzeniowski, Aniela Siemiaskowska, asysta Benedykt Tomaszewski, Agata Szc 10 14 EH Ł
14 10 1813 Hołoby Paulina Krasińska Mielce Paweł Józefa (dop.) Benedykt Mureta, Klotylda Majewska, Libory Majewski 844 206R/389 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0218.htm
27 9 1814 Torczyn Józefa Tekla Sikorska Szepel Piotr Marianna Benedykt Orzeszko, Julianna Rudnicka 20a 44 EH Ł
21 5 1816 Torczyn Karolina Jasnogurska Budki Usickie Wawrzyniec Marianna Michałowska Stanisław Jabłonski, Ewa Kobylanska, asysta: Benedykt Olszamowski, Antonina Jabł 30 20 EH Ł
23 5 1816 Torczyn Antoni Celestyn Witwinski Chorchoryn Sebastian Salomea Chlebowska Benedykt Olszamowski, Wiktoria Dąbska, asysta: Roch Witwinski, Karolina Witwinsk 30a 22 EH Ł
17 8 1816 Torczyn Klara Okorska Chorchoryn Stanisław Franciszka de Loszewice Wincenty Zulinski, Franciszka Witwinska, asysta: Benedykt Tomaszewski, Tekla Jac 32a 36 EH Ł
20 3 1816 Połonne Wincenty Leon Rutkowski Medwedówka Kazimierz Eufruzyna Czerkawska (data chrztu) Sergiusz Horleniszczen Kutuzow, Katarzyna Bilińska, Feliks Benkał, odpis Ż
24 6 1821 Kozłów Piotr Merecki Pokropiwna 9 Jan Marta Szugan Walenty Horak, Maria Bendniuk ż. Michała 659L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20659/pages/PL_1_301_659_0001.htm
16 6 1821 Wiszenki Antoni Szmid Czehów, par. Orochowska Ludwik Honorata Zaklib As; Konstanty Jasnogorski, Benigna Thorzewska; dop. ch: 10.05.1842. 828 214V 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0218.htm
2 12 1825 Kołki Władysław Młodzianowski Sobiatyn Wincenty Salomea Bentkowska As: Jerzy Oksza, Marianna szyrma - ż. Piotra, Józef Konopacki, Konstancja Cielec 819 71 25 JF http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0072.htm
26 2 1827 Zaturce Feliks Leopold Wojakowski Józef Delfina Wojakowska W. Benedykt Olszamowski, Salomea Witwińska wdowa 843 256 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0139.htm
27 4 1827 Łuck Witalis Piotr Kieszkowski Łuck Michał Bona Benkowska Szymon Naruszewicz, Teresa Zienowicz małżonka Bazylego 368 8 28 813 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0005.htm
5 6 1827 Łuck Franciszka Benedyczuk Żabka NN Ludwika Benedyczuk Hipolit Osiński, Helena Tarasiuk 368 13 45 813 8a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0007.htm
24 7 1827 Łuck Kunegunda Rogowska Majdan Siekierzycki Jan Róża Benedyczuk Aleksander Jaszczuk, Pelagia Borkowska małżonka Antoniego 368 18 61 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0010.htm
24 7 1827 Łuck Anna Rogowska Majdan Siekierzycki Jan Róża Benedyczuk Daniłło Harasymczuk, Marianna Muszyńska małżonka Wawrzyńca 368 19 62 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0010.htm
3 2 1827 Luboml Franciszka Lipińska Werba? Florian Zofia Dąbrowska Erazm Pomorski, Benigna Przesmycka 847 542 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0294.htm
1 5 1827 Luboml Ignacy Leonard Lepczyński Bereżce Karol Julia Szyszkowska Ludwik Przesmycki, Benigna Przesmycka 847 554 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0300.htm
2 2 1827 Krzemieniec Stanisław Marian Puchalski Krzemieniec Piotr Marianna de Segur dopeł.chrz. 29.02.1828 Wilibald Besser i Wlm Benedykta Klingenberg pułkownikowa WR wdowa 01-3 32R 28 T 532 DM
24 2 1827 Szumsk Małgorzata Benicka Bonicka Waśkowce Ludwik Tekla Michał Simaszewski, Marianna Jankowska, Jan Listowski, Anna Listowska ż. Macieja 245-1-1 376V 22 R RK
14 4 1827 Szumsk Paweł Bendarczuk Waśkowce Kondrat Anna Pacholczuk Jan Gulwaczuk, Anna Zakrzewska ż. Marcina, Szymon Sopiński, Katarzyna Charczyńska ż. Jana 245-1-1 379R 37 R RK
13 4 1827 Białogródka Magdalena Grzeszczuk Chrystówka Adam Agata Konar Benedykt Ławryszyn i Anna Grabarczuk ż. Józefa, as. Paweł Siemienów i Agata Tomaszuk ż. Nicefora 178-03-93 57R 31 Ż DM
11 11 1828 Ołyka Marcin Antoni Karpowicz Ołyka Michał Eleonora Zejtleben 814 152 55 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0156.htm
6 4 1828 Dąbrowica Antoni Stanisław Korościel Dąbrowica Jan Anna Duczewska Michał Górski, Benigna Tchorzewska; as: Stanisław Krajewski, Tekla Dobrowolska - 814 137a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0141.htm
6 12 1828 Dąbrowica Mikołay Czeszejko Sochy Jan Anna Tublewicz Jakub Baryczka, Benigna Tchorzewska; as: Michał Górski, Róża Mogilnicka; ch: 09. 814 138 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0142.htm
22 1 1828 Szumsk Jan Weresczyński Wereszczyńsk Huta Szumska Maciej Rozalia Wereszczyńska Leon Zarzecki, Katarzyna Śliwińska ż. Benedykta, Jan Zieliński, Antonina Apolonia Ornicka ż. Jana 245-1-2 387R 116 R RK
14 4 1828 Szumsk Marianna Bendarczuk Załuże Jacenty Marianna Kosiabczyk Piotr Błasczuk, Teresa Trzeciak ż. Tadeusza 245-1-2 389R 140 R RK
23 2 1828 Lachowce Konstancja Gurowska Futory Lachowieckie Piotr Karolina Rudkiewicz 24.02.1828, Ur. Benedykt Dobrowolski, Ur. Elżbieta Mędkowicz?, ż Jana, asyst. .... 171-1-1 106R 14 R Mg
13 7 1828 Równe Jan Krajewski Równe Józef Marianna Gołębiowska ch.15.07.1828, Ur. Benedykt Chorążyczewski kawaler, Ur. Helena Mirowska panna, Ur. Bazyli Husakowski 171-1-1 148R 19 R Mg
9 9 1828 Równe Teofil Mazurkiewicz Jasiennicze Teodor Ksawera łac, .09.1828, W. Jan Nepomucen Wołoszyński, Teofila Postruska c. JW Wincentego i Benigny zd. Peret 171-1-1 148V 23 R Mg
18 3 1828 Aleksandria Józefa Ostrowska Balarka Łażowska Antoni Regina Rudnicka ch.18.03.1828, Ur. Stefan Szuwarski, Ur. Antonina Kotowska ż. Benedykta 171-1-1 178V 9 R Mg
18 9 1828 Międzyrzec Michał Górski Międzyrzec Dymitr Marianna Paszkowska ch. 18.09.1828, W. Karol Zagórski, W. Tekla Stecka, asys. W. Henryk Stecki, W. Benigna Zagórska 171-1-1 237R 37 R 7129 Mg
21 5 1828 Stepań Anna Janicka Wyrka Stanisław Honorata Marcinkowska ch. 22.05.1828, Sł. Szymon Hubeń, Ur. Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-1 208R 17 R Mg 710
12 5 1828 Horyńgród Benedykta Zaremba Folwark Horodyszcze, par. Kamieniec, Gub.Grodzieńska Sylwester syn Franciszka Julia Janowska chrz. z wody 12.05.1828, Józef Ropelewicz ? Tekla Matuszewicz, Podkomorzyna Brzeska, as. Wincenty Janiszewski, Benedykta Majewska, dopeł. chrz. 1.05.1847, Wiktor Gruszczyński, Katarzyna Muszczyńska 171-1-13 186V 9 R Mg
13 1 1829 Kołki Waleria Jasienicka Rudniki Ludwik Marianna Trusiewicz Wincenty Przybyszewski - Benigna - żona Wojciecha Przybyszewskiego; ch: 15.01. 815 108 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0109.htm
19 10 1829 Kołki Piotr Trusiewicz Majdan Rudnicki Antoni Katarzyna Kozłowska Stanisław Kozłowski, Benigna Przybyszewska - ż. Wojciecha; ch: 20.10. 815 112 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0113.htm
21 1 1829 Jałowicze Marianna Jurczyk Czekno Stefan Marianna Ławryk Habka Hawryluk, Benedykt Panesyczuk dopełnienie 815 318 R 23 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0324.htm
27 10 1829 Targowica Emilia Burzyńska Krasne Maciej Petronela Migrocka Benedykt Michałkiewicz, Brygida Wablewska 815 312V 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0318.htm
1 2 1829 Luboml Franciszka Kowalownik Luboml Jan Joanna Kużeluk Benedykt Kużeluk, Dorota Matwiejczuk ż. Ignacego 844 526 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0287.htm
22 7 1829 Luboml Wiktor Ignacy Hadziewicz Luboml Jakub Petronela Wernicka Erazm Pomorski, Benigna Przesmycka 844 540 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0294.htm
15 9 1829 Luboml Benigna Sikorska Luboml Szymon Agnieszka Janikowska Władysław Przesmycki, Benigna Przesmycka 844 545 84 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0297.htm
10 11 1829 Białozórka Marianna Kowalewska Białozórka Stanisław Domicela Teszkiewicz ur. Benedykt Brant, Teresa Korzeniowska ż. Franciszka 245-1-3 375R 24 R
27 2 1829 Równe Jan NN Równe NN Helena Miroska ch. 27.02.1829, Jan Kozerski i Tekla Jakubowska, asystowali Benedykt Chorążyczewski i Katarzyna Krajewska 171-1-2 132R 12 R RG
25 8 1829 Równe Ludwika Julianna Lubaczewska Równe Jerzy Karolina Czaplińska ch. 26.08.1829, Benedykt Chorążyczewski i Marianna Olszewska, asytowali Grzegorz Szymanowski i Marianna Mowiszewska 171-1-2 136R 36 R RG
1 9 1829 Równe Teresa NN Równe NN Anastazja Sadowska ch. 2.09.1829, Benedykt Chorążyczewski i Anastacja Zajączkowską 171-1-2 136R 37 R RG
4 10 1829 Równe Franciszek Krynicki Hlinsk Marek Marianna Przestrzewicz ch. 7.10.1829, Benedykt Chorążyczewski i Ludwika Czarnecka 171-1-2 137R 42 R RG
28 2 1829 Białogródka Pelagia Dobrowolska Białogródka Mateusz Franciszka Serbenowicz Piotr Łabudziński- Ekonom i Anna Zastyrc 178-03-95 64V 25 Ż DM
30 5 1830 Turzysk Petronela Franczuk Tuliczów Jan Prakseda Beniuk 709 34 101 EW 0
20 5 1830 Wiszenki Aleksander Kamiński Majdan Jezierski Antoni Józef Agata Zalewska Benedykt Zalewski, Domicela Zalewska - ż. Jana; ch: 24.05. 816 48 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0050.htm
24 12 1830 Łuck Adam Anastazy Michał Żelay Łuck Antoni Antonina Korzeniowska Dopełnienie: Gierard Korzeniowski, Helena Haben 373 13 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0007.htm
0 1830 Ewang. gmina Johann Bendyk Andreas Marianna BZ
0 1830 Ewang. gmina Marianna Bendyk Michael Karolina BZ
19 2 1830 Luboml Apolonia Koniczuk Ziemlica Józef Agata Benedyczuk Jan Tutasiuk, Zofia Judyczowa 845 306V 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0300.htm
2 3 1830 Luboml Helena Steczuk Ziemlica Jan Helena Benedyczuk Jakub Słupski, Anastazja Marcinowska 845 306V 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0300.htm
17 4 1830 Olewsk Jan Kotwicki Balarka Radowelska Jakub Dumna Bendar Mikołaj Węgłowski i Anastazja żona Józefa Kotwickiego 178-3-3 489R 12 Ż Na 895
2 5 1830 Olewsk Adam Zalewski Majdan Borowski Józef Marianna Antonowicz Benedykt Koziński i Rozalia żona Mateusza Jakubowskiego 178-3-3 489V 13 Ż Na
28 11 1831 Bucyń Andrzej Ksawery Brzostowski Wulka Kaczyńska Michał Klara Słabniewicz Hieronim Brzostowski,Benigna Daniłowska 26 31 4 AB 0
30 11 1831 Bucyń Andrzej Ksawery Brzostowski Wólka Kaczyńska Michał Klara Słabniewicz Hieronim Brzostowski i Benigna Daniłowska 846 850
2 4 1831 Luboml Franciszek Jasiński Luboml Cyprian Agnieszka Zienkiewicz Jan Przesmycki, Benigna Przesmycka 846 303V 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0298.htm
23 7 1831 Luboml Przemysław Wróblewski Luboml Ferdynand Zofia Łaska Karol Wolkwein, Benigna Przesmycka 846 304V 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0299.htm
8 5 1831 Szumsk Stanisław Kalinowski Huta Szumska Adam Zofia Małachowska Benedykt Śliwiński, Anna Jastrzębska ż. Michała 245-1-5 369V 21 R RK
24 11 1831 Krzywin Katarzyna Terlecka Lisicze Jędrzej Agnieszka Tyszecka ch.26.11.1831, Ur. Jan Wilchelm, Ur. Benedykta Sadkowska panna 171-1-4 36R 19 R Mg
10 2 1831 Białogródka Aleksander Kajetanów Chrystówka Juźko Marianna Wasylów Samojło Benedyczuk i Pryska Kamińska panna 178-3-97 72V 14 Ż DM
2 5 1831 Białogródka Feliks Makowski Kuźmińce Stanisław Anna Zalewska Marcin Szymański i Karolina Chodakowska ż. Benedykta 178-3-97 74V 28 Ż DM
22 7 1831 Białogródka Dominik Burkowski Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Ignacy Kowalewski i Benedykta Sławecka ż. Stanisława 178-3-97 76R 42 Ż DM
7 9 1831 Olewsk Anna Zarucka Balarka Netreba Maciej Marianna Gnetecka Benedykt Koziński i Rozalia żoa Mateusza Jakubowskiego 178-3-4 448R 23 Ż Na
25 6 1832 Turzysk Antoni Franczuk Tuliczów Jan Prakseda Beniuk 709 56 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0029.htm
6 11 1832 Kołki Anna Eysmont Krasnowola Jan Aniela Komorowska Michał Szczerbeński, Joanna Biernacka - panna, Paweł Eysmont, Marianna Koncewicz 818 52 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0058.htm
31 10 1832 Wiszenki Tomasz Sowikowski Swoz Jan Julianna Bendzeluk Stanisław Chmielowski, Agata Perebeyczuszowa; ch: 31.10. 818 102a 33 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0109.htm
0 1832 Ewang. gmina Johann Bendyk Johann Anna BZ
0 1832 Ewang. gmina Karolina Bendyk Michael Anna BZ
3 9 1832 Luboml Benigna Ludwika Sikorska Luboml Ignacy Katarzyna Kołtuniuk Ludwik Przesmycki, Benigna Przesmycka 847 553 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0300.htm
3 12 1832 Luboml Ksawery Steczuk Ziemlica Jan Julianna Benedyczuk Jędrzej Steczuk, Marianna Wawrzyszuk ż. Macieja 847 557 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0302.htm
3 1 1832 Ostrówki Andrzej Dyks? Wilczy Przewóz Franciszek Tekla Husaruk Michał Husaruk m. Katarzyny, Prakseda Bendaruk ż. Marcina 847 459 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0252.htm
1 8 1832 Szumsk Piotr Cerklewicz Huta Szumska Teodor Agnieszka Woynaszewska Wojnaszewska Maciej Wereszczyński, Katarzyna Śliwińska ż. Benedykta, Mikołaj Soroczyński, Zofia Kalinowska ż. Ada 245-1-6 393V 39 R RK
24 2 1832 Białogródka Klementyna Podolska Dosin Józef Wiktoria Sokolnicka Stanisław Makowski i Karolina Chodakowska ż. Benedykta 178-03-98 39V 23 Ż DM
29 3 1832 Białogródka Józef Aleksander Dobrowolski Ledzianka Mateusz Franciszka Serbenowicz Kazimierz Białokur i Róża Wą... 178-03-98 41V 40 Ż DM
15 5 1833 Dederkały Seweryn Porajski Kąty, par. Szumsk Antoni Tekla Podgruszecka (dop. ) Benedykt Skrzypkowski, Anna Rowieńkowska z. Tomasza 55 309-310 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0160.htm
20 3 1833 Wiszenki Józef Pietraszewski Susk Michał Brygida Sredzińska Benedykt Zalewski, Marianna Haraimow; as: Mikołaj Łaskarzewski, Józefa Łaskarzew 819 50 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0051.htm
3 10 1833 Wiszenki Franciszek Wolak Majdan Jezierski Wojciech Domicela Paszkowska Benedykt Zalewski, Konstancja Paszkowska; ch: 04.10. 819 57a 56 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0058.htm
0 1833 Ewang. gmina Marianna Baum Andreas Anna Bendyk BZ
0 1833 Ewang. gmina Andreas Bendyk Andreas Marianna BZ
24 12 1833 Dąbrowica Xawera Idalia Paplińska Chilin Antoni Magdalena Niesiołowska Wojciech Sorbaczewski, Zofia Nowicka; as: Mateusz Papliński, Benigna z Jabłonski 820 94 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0098.htm
14 3 1833 Szumsk Katarzyna Hyblińska Waśkowce Józef Franciszka Tomczuk Grzegorz Podobeńczuk, Dorota Hyblińska ż. Jana 245-1-7 380R 13 R RK
13 1 1833 Białogródka Marcela Pogórska Kuźmińce Stefan Salomea Podolska Benedykt Chodakowski i Katarzyna Bohdanowicz wdowa 178-03-99 43V 9 Ż DM
6 8 1833 Białogródka Kajetan Oleński Sosnoweczka Michał Anna Benkiewicz Marcin Beyzymski i Marianna Gałęzka ż. Jana 178-03-99 49V 68 Ż DM
7 10 1833 Białogródka Franciszek Makowski Kuźmińce Stanisław Anna Zalewska Jan Pasławski i Karolina Chodakowska ż. Benedykta 178-03-99 51V 89 Ż DM
21 4 1834 Ostróg (Międzyrzecz) Marek Gęsiorowski Nowomalin Kazimierz Kasylda Krzemińska Benedykt Piasecki, Konstancja Michałoszczuk 42 O 0
29 6 1834 Wiszenki Antoni Piotr Podczaski Neswirz Jan Anastazja Wasilkowska Kajetan Wasilkowski, Bronisława Płazowska; as: Kajetan Podczaski, Benigna Wasilk 820 44 52 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0044.htm
6 10 1834 Wiszenki Anna Zalewska Majdan Jezierski Franciszek Kazimiera Trembicka Benedykt Zalewski, Franciszka Wolek; ch: 07.10. 820 46a 64 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0046.htm
0 1834 Ewang. gmina Michael Baum Christian Marianna Bendyk BZ
0 1834 Ewang. gmina Martin Baum Martin Marianna Bendyk BZ
0 1834 Ewang. gmina Karoline Bendyk Johann Marianna BZ
0 1834 Ewang. gmina Elisabeth Bendyk Michael Anna Bendyk BZ
0 1834 Ewang. gmina Georg Bendyk Michael Katharina BZ
0 1834 Ewang. gmina Marianna Bendyk Michael Katharina BZ
3 3 1834 Hołoby Kazimierz Bałkowski Byteń Rafał Karolina Łopuszańska Benedykt Orzeszko Starosta, Tekla Wielobycka Podkomorzyna Kowelska, Stanisław Wi 849 186R/338 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0184.htm
30 4 1834 Dąbrowica Filip Ludwik Rudkiewicz Dąbrowica Jan Anna Daczewska Konstanty Łoziński, Dominika Michałowska; as: Mateusz Papliński, Benigna Tchorze 820 95a-95 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0099.htm
19 4 1834 Nowogród Wołyński Cezary Sielecki Warewicze, par. Chabne Wincenty Maryanna Zejtleben dop., ur. Kajetan Piastrzecki, Józefa Tarnogurska ż. Erazma 871 46 178 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0024.htm
2 12 1834 Szumsk Franciszka Bilewicz Waśkowce Tomasz Marianna Benicka Karol Fiedoruk, Teresa Kożycka ż. Jana 245-1-8 376R 57 R RK
26 10 1834 Horyńgród Szymon Słotwiński Szubków Tomasz Agnieszka Chomicka ch.28.10.1834, Ur. Paweł Reszczyński, Ur. Ewa Kamińska, asys. Ur. Benedykt Kotowski, Teresa Reszczyńska 171-1-7 160R 15 R Mg
26 12 1834 Białogródka Szczepan Grabarczuk Chrystówka Józef Marianna Bazylów Semen Benedyków i Paulina Kwitkowa ż. Jana 178-03-100 88R 115 Ż DM
8 11 1835 Kołki Adolf Bolesław Pęski Nowosiółki, d. par. Czartorysk Stanisław Marianna Ławrowska Wincenty Młodzianowski, Joanna Zudra - ż. Józefa; as: Samuel Von Raben, Salomea 822 57 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0058.htm
27 5 1835 Ołyka Erazm Paprocki Wólka Kotowska Jan Teofila Bentkowska 821 128 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0129.htm
25 3 1835 Kołki Marianna Sabina Kadorowska Osnica Wielka, par. Czartorysk Marcin Marianna Sakowska As: Mateusz Hrehorowicz, Agata von Raben - ż. Samuela, Piotr Dmuchowski, Emilia 821 69a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0070.htm
26 7 1835 Łuck Anna Starska Łuck Karol Anna Majdecka Józef Czarnołocki, Setera Habenowa 373 27 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0014.htm
0 1835 Ewang. gmina Johann Bendyk Andreas Anna BZ
0 1835 Ewang. gmina Anna Bendyk Neudorf Andreas Marianna Hildebrandt BZ
0 1835 Ewang. gmina Katharina Bendyk Johann Anna BZ
0 1835 Ewang. gmina Michael Bendyk Johann Marianna BZ
0 1835 Ewang. gmina Anna und Marianna Bendyk Neubrow Michael Katharina BZ
28 2 1835 Kisielin Maciej Stankiewicz Swinarzyn Wincenty Anna Dąbrowska Benedykt Dąbrowski - "k", Rozalia Woyciechowska; as: Karol Woyciechowski, Natali 597 24 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0014.htm
8 3 1835 Krzemieniec Tomasz Giżycki Krzemieniec Jan Marianna Tadnicka Benedykt Stroynowski i Marianna Omelianowa 01-8 6V 24 T 1039 DM
4 2 1835 Połonne Agata Sobolewska Adamów Kazimierz Marianna Kuzmińska ur. Szymon Stankiewicz, Elżbieta Chomicz ż. Benedykta 245-1-9 143V 16 R DW
2 5 1836 Kisielin Stanisław Stańkiewicz Swinarzyn Wincenty Anna Dąbrowska Benedykt Dąbrowski, Rozalia Woyciechowska - ż. Karola; as: Józef Maximowicz, Mar 851 280 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0156.htm
0 1836 Ewang. gmina Marianna Bendyk Michael Katharina Brzusko BZ
11 9 1836 Łuck Kornelia Bentkowska Łuck Franciszek Julia Wasilewska Gabriel Lalin, Dorota Terpiłowska 374 42 83 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0026.htm
18 10 1836 Łuck Józefa Chyżewska Kopcza Józef Ludwika Kaczorowska Benedykt Skulski, Józefa Piotrowska 374 42 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0026.htm
5 6 1836 Ostróg Jan Dobrzański Hulcza Andrzej Franciszka Mroczkowska Adam Gurbowski i Rozalia Bobenkowska 171-1-9 11V 63 R DM
3 12 1836 Lachowce Barbara Jankowska Hulowce Piotr Teofila Osińska Stefan Łabeński i Brygida Laskowska ż. Piotra 171-1-9 107V 70 R DM
12 9 1837 Kołki Cezary Jan Cielecki Sewerynówka Antoni Urszula Walewska dop. ch: 19.06.1841.Jan Szyrma, NN - ż. Jerzego Okszy; as: Marcin Stecki, Benigna Danił 827 86a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0088.htm
11 2 1837 Kołki Józef Zalewski Majdan Trostenecki Aleksander Tekla Drzewińska Benedykt Zukowski, Rozalia Kamińska - ż. Dawida; ch: 14.02. 823 76a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0081.htm
0 1837 Ewang. gmina Katharina Baum Georg Elisabeth Bendyk Buch 129 BZ
0 1837 Ewang. gmina Andreas Bendyk Andreas Anna Selent Buch 129 BZ
0 1837 Ewang. gmina Marianna Bendyk Johann Marianna Kunz Buch 129 BZ
0 1837 Ewang. gmina Andreas Bendyk Michael Anna Bendyk Buch 129 BZ
0 1837 Ewang. gmina Johann Bendyk Michael Katharina Schnabel Buch 129 BZ
0 1837 Ewang. Gm. Elisabeth Ludwig Christian Anna Bendyk Buch 129 BZ
15 11 1838 Wiszenki August Esz Uroczysko Walerianówka Józef Julianna Engelhart Jan Beniamin Hemerling, Ludwika Koppal - "p"; ch: 23.11. 824 49a 58 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0050.htm
0 1838 Ewang. gmina Michael Baum Neudorf Georg Elisabeth Bendyk BZ
0 1838 Ewang. gmina Michael Baum Neubrow Christian Marianna Bendyk BZ
0 1838 Ewang. gmina Johann Bendyk Andreas Marianna Hildebrandt BZ
0 1838 Ewang. gmina Elisabeth Bendyk Neudorf Johann Anna Selent BZ
0 1838 Ewang. gmina Michael Bendyk Neubrow Michael Katharina Schnabel BZ
10 6 1838 Dąbrowica Franciszka Kiryłowicz Jasieniec Stefan Julia Michał Benedykt Łaszkiewicz, Justyna Łopuchowa; ch: 15.06. 824 93a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0094.htm
29 6 1838 Dąbrowica Piotr Paweł Czeszeyko Sochy Wincenty Katarzyna Maliszewska Jan Czeszeyko, Benigna Tchórzewska; as: Karol Kunicki, Teofila Czeszeyko; ch: 03 824 93a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0094.htm
29 3 1838 Luboml Józef Błaszczuk Kąty Franciszek Daria Benedyk Tomasz Macehoniuk, Marianna Kupracz ż. Pawła 853 489 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0278.htm
15 5 1838 Szumsk Petronela Malnowska Molnowska Obycz Wincenty Lucjanna Rzepecka Józef Makowski, Rozalia Bogucka ż. Benedykta, Marcin Ulaniuk, Marianna Wierzbicka 245-1-12 279V 34 R RK
19 7 1838 Horyńgród Wincenta Witolda Karpowicz Horyńgród Michał Eleonora Zeytleben (Zejtleben) ch.5.08.1838, Ur. Ignacy Ułowicz (Ułłowicz), Ur. Barbara Zarucka, as. Ur. Wincenty Karpowicz, Ur.Karolina Żylewicz, Ur.Piotr Żylewicz, Ur.Klara Ułowiczowa 171-1-11 165V 11 R Mg
9 9 1839 Tuczyn Maria Józefa Konstancja Anna Pruszyńska Sinne Antoni Tekla Krasicka Wincenty Omieciński Marszałek Powiatu Rówieńskiego, Benedykta Szeriejkowska, asy 879 154 V 34 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0157.htm
27 2 1839 Horochów Anastazja Biełouska Huków Jan Anna Gliniak prac. Stefan Bendar, Ewa Słobodowa mężatka 77 9 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2077/pages/PL_1_436_77_0005.htm
3 1 1839 Kołki Konstancja Genewsa Eysmont Krasnowola Jan Aniela Skomorowska Benedykt Orzeszko, Anna Biernacka - "p"; as: Mikołaj Stecki, Tekla Mijakowska, S 825 66 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0068.htm
21 3 1839 Kołki Anna Benedykta Orda Medweczyn, par. Czartorysk Samuel Karolina Hulewicz Mateusz Konopacki, Izabela Walewska - "w"; as: Filip Połoński, Benigna Daniłowsk 825 68 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0070.htm
0 1839 Ewang. gmina Anna Bendyk Neubrow Johann Marianna Ryll BZ
0 1839 Ewangelicka gmina Anna Bendyk Michael Katharina Brzusko BZ
0 1839 Ewang. Gm. Marianna Ludwig Christian Anna Bendyk BZ
0 1839 Ewang. Gm. Anna Pastryk Georg Anna Bendyk BZ
20 11 1839 Międzyrzec Jakub Dubeński Samostrzały Marek Pelagia Manczur 879 241 V 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0250.htm
9 8 1839 Dąbrowica Józef Kalasanty Szafrański Jasieniec Andrzey Magdalena Wasylewska Benedykt Łaszkiewicz, Justyna Łopuchowa; ch: 15.08. 825 111 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0117.htm
29 6 1839 Krzemieniec Piotr Sobotnicki Młynowce Jan Anna Danowska ur. Bazyli Łabendynski i ur. Agata Błażyjewska 01-13 13R 67 T 288 DM
14 2 1839 Kijów Konstanty Klonowski Archangielsk Piotr Zofia Filipiew Jefim Passenko, Poczinspektor Rzeczywisty Radca Stanu, Zofia Sobolewska, Gubernatorowa, as. Ksiądz Tomasz Dobszewicz, Profesor Uniwersytetu Św. Włodzimierza, Beninga Montwił, dop. chrz. 14.12.1847, ojciec Kolegski Sowietnik, Inspektor Archangielskie 178-51-548 49V 75 Ż BS 100
19 3 1839 Olewsk Aleksandra Skrzynecka Majdan Hołyszowski Jan Marianna Skobelska Benedykt Koziński i Aleksandra ż. Antoniego Kozińskiego 178-3-8 495V 10 Ż Na
3 7 1839 Olewsk Henryk Zaleski Budki Borowe Józef Marianna Antonowicz Benedykt Koziński i Karolina Zielicka 178-3-8 497R 21 Ż Na
6 11 1840 Nowogród Wołyński Antoni Myryński Emilczyn NN Paulina Myryńska ur. Benedykt Lisowski, Anna Karnicka ż. Aleksandra 872 24 90 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0014.htm
13 7 1840 Szumsk Małgorzata Bilewicz Katarynówka Tomasz Maryanna Benicka 871 481 55 0
16 7 1840 Kuniów Jan Choina Kamionka Antoni Katarzyna Marcinkowska ur. Piotr Łabenski, Józefa Choinówna panna 880 51 R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0053.htm
15 1 1840 Białozórka Antoni Trocki Białozórka Maciej Agnieszka Koszkiewicz Benedykt Brant, Teresa Rabcewicz z. Teodora 871 657 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0349.htm
11 1 1840 Korzec Jan Paweł Cielecki Horodnica Grzegorz Franciszka Libensfeld 871 113 29 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0061.htm
24 9 1840 Kołki Gerwazy Kapałczewski Omelno Piotr Anna Kronzer Benedykt Orzeszko, Anna Wilczyńska - ż. Jana; ch: 21.11. 826 96 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0097.htm
9 2 1840 Wiszenki Teofila Borecka Majdan Jezierski Wojciech Barbara Post Benedykt Zalewski, Anna Borecka - "m"; ch: 16.02. 826 80 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0081.htm
4 7 1840 St. Oleksiniec Magdalena Sierocińska Krutniów Jan Apolonia Bencał Jakub Wesołowski, Maryanna Szostak ż. Jana 871 520 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0275.htm
0 1840 Ewang. gmina Elisabeth Bendyk Neudorf Andreas Anna Selent BZ
0 1840 Ewang. gmina Karoline Bendyk Georg ? Marianna Hildebrandt BZ
0 1840 Ewang. gmina Katharina Bendyk Neubrow Johann Marianna Kunz BZ
0 1840 Ewangelicka gmina Marianna Brzusko Michael Marianna Bendyk BZ
8 5 1840 Łuck Stanisław Kazimierz Bentkowski Łuck Franciszek Julia Wasilewska Maksymilian Giler, Ksawera Piątkowska 376 11 34 826 9R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0006.htm
15 9 1840 Ptycza Michał Mikołajczuk Mykitycze Jan Marcjanna Kozłowska Demian Mironiuk, Marianna Kozubenko 826 258R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0260.htm
21 2 1840 Ostróg Eleonora Łabencka Majdan Płużeński Piotr Sabina Rudnicka 880 4 R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0005.htm
16 3 1840 Korostyszew Gertruda Simiontkowska Stawki Łukasz Katarzyna Szpakowska Benedykt Alakarewicz, Urszula Zubleska, chrz. 17.03.1840 178-51-456 14V 15R 15 Ż BS 39-
6 10 1840 Iwanków Apolonia Łabenska Miklewszczyzna p.Chabno NN Marianna Maciej Galiński, Teresa Górecka, chrz. 8.10.1840 178-51-456 11V 23 Ż BS 25
23 10 1840 Rozważów Jan Wołkowiński Huta Chaniowska Jakub Anna Golczewska Benedykt Golczewski, Marianna Golczewska, panna, chrz. 27.10.1840 178-51-456 23V 17 Ż BS 57
12 10 1840 Chabno Jan Łabeński Słoboda Michlewszczyzna Józef Aleksandra Maciej Szymański, Leopolda Różycka, panna, chrz. 16.10.1840 178-51-456 29R 35 Ż BS 70
1 6 1840 Horbulów Franciszka Kozłowska Słoboda Potijowska Mateusz Jadwiga Ganińska Benedykt Czajkowski, Anna Sciba, Porucznikowa, chrz. 21.07.1840 178-51-456 34V 17 Ż BS 81
10 7 1840 Horbulów Zenona Mianowska Widybor Wincenty Wincenta Czernichowska Benignus Czernichowski Kapitan, Zenona Czernichowska Sędzina, chrz. 8.11.1840 178-51-456 35V 26 Ż BS 83
20 1 1841 Gródek Franciszek Biniecki Gródek Michał Katarzyna Orłowska Hołyński Dominik Badecki Benedykt, Biniecka Aniela, ż. Józefa Trzcińska Katarzyn 17 JZ
9 10 1841 Białozórka Tekla Englert Białozórka NN Pawlina Benedykt Brant i Teresa Rabcewicz 872 753 15
10 4 1841 Krzemieniec Marianna Nurczakowska Zabłazy Jan Anna Bendzińska 872 395-396 22
16 6 1841 Nowogród Wołyński Antoni Łabendzki Huta Kuka Walenty Anna Dworzecka 872 29 109 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0018.htm
13 3 1841 Korzec Józef Cielecki Horodnica Gracjan Franciszka Libensfald 872 189 31 0
9 10 1841 Korzec Franciszek Łabendzki Huta Krywal Stefan Brygida Wereszczyńska 872 211 98 0
5 6 1841 Kołki Gustaw Cielecki Sewerynówka Antoni Urszula Walewska Ludwik Załęski, Józefa Konopacka - "w"; as: Marcin Stecki, Benigna Daniłowska - 827 86a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0088.htm
5 6 1841 Kołki Gustaw Cielecki Sewerynówka Antoni Urszula Walewska - Ludwik Załęski - Z - Józefą Konopacką, wdową - Marcin Stecki (?) - Z - Benign 827 86 24 JF 0
23 10 1841 Katerburg Jan Kornicki Michał Tekla Dębicka ur. Grzegorz Hański, Benedykta Śliwińska ż. Ignacego 199 103 34 872 799
24 8 1841 Katerburg Bartłomiej Ludwik Bielecki Temnohajce Stanisław Feliksa Mickiewicz ur. Tadeusz Witosławski, Benedykta Śliwińska, Jakub Kamiński, Anna Prumiewicz pa 199 104 41 872 801
28 10 1841 Wyszogródek Teressa Marcinów Pasieka Wyżgrodecka Błażej Ewa Iwan Benderski, Motra Lewandowska ż. Demka 872 665 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0352.htm
0 1841 Ewangelicka gmina Andreas Bendyk Michael Katharina Schnabel BZ
24 10 1841 Dąbrowica Rafał Karwacki Jasieniec Józef Helena Onysko Benedykt Saczkiewicz, Apolonia Taranowicz; ch: 24.10. 827 120 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0123.htm
17 8 1841 Nowogród Wołyński Ludwika Rudnicka Tartak Rohaczowski Stanisław Teresa Bendnarska Jan Święcicki, Aleksandra Rudnicka z. Macieja 872 37 145 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0022.htm
30 8 1841 Połonne Anna Kuben Nowosielica Szymon Katarzyna Kucynow Żołnierz, Tekla Kucan ż. Emiliana 872 137 120 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0074.htm
14 6 1841 Horyńgród Adolf Kostrymski Dorohobuż Wincenty Rozalia Palczewska ch.17.06.1841, rodz. parafianie ostrogscy, W. Jerzy Żyromski, Ur. Rozalia Teodorowicz, as. Ur. Benedykt Pleszkowski, Ur. Antonina Łopuska panna 171-1-12 149R 6 R Mg
2 9 1841 Horyńgród Emilia Maria Marczewska Dorohobuż Stanisław Karolina Sawicka ch.4.09.1841, W. Jerzy Żyromski, Ur. Antonina Łopuska, as. Ur. Benedykt Pieszkowski (Pleszkowski?), Ur. Rozalia Teodorowicz 171-1-12 149V 9 R Mg
4 7 1842 Klewań Barbara Bentkowska Makoterty Tomasz Tekla Laskowska 881 150 R 13 0
4 7 1842 Klewań Anna Bentkowska Makoterty Tomasz Tekla Laskowska 881 150 R 13 0
0 1842 Ewang. gmina Georg Baum Neudorf Georg Elisabeth Bendyk BZ
0 1842 Ewang. Gm. Anna Bütow Neudorf Martin Elisabeth Bendyk ? BZ
0 1842 Ewang. Gm. Elisabeth Hildebrandt Martin Marianna Bendyk BZ
16 9 1842 Łuck Łucja Benedyczuk Żabka Jan Anastazja Mrozińska Wincenty Żuliński, Rozalia Rutkowska 378 20 56 828 150V 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0011.htm
4 11 1842 Deraźne Henryk Karol Dominik Średziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska (dopełnienie) Benedykt Orzesko, Ludwika Żabolin, Andrzej Brodnicki, Johanna Orze 883 174 V 37 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0185.htm
15 2 1842 Dąbrowica Aleksander Słodkowski Pracuki Michał Karolina Milewicz Stanisław Szymkiewicz, Benigna Tchorzewska - "w"; as: Józef Lisowski, Józefa Sło 828 254a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0259.htm
17 1 1843 Korzec Marianna Cielecka Horodnica Gracjan Franciszka Libensfeld 874 171 12 PW 0
27 3 1843 Kołki Jan Juchniewicz Sitnica Michał Teresa Zielińska Stefan Krzeczetowicz, Joanna Orzeszko - ż. Benedykta; as: Tarpet Orzeszko, Anton 829 213V 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0228.htm
26 5 1843 Kołki Filip Suchodolski Omelno Michał Stanisława Borzemska Rafał Krasicki, Antonina Krzeczetowicz - ż. Stefana; as: Benedykt Orzeszko, Józe 829 214V 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0229.htm
24 3 1843 Kołki Aleksander Falkowski Madweżka Mała Grzegorz Zofia Kowalska Tadeusz Ostrowicz, Teodora Walewska - "p"; as: Jakub Romanowski, Benigna Daniłow 829 216R 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0230.htm
0 1843 Ewang. gmina Elisabeth Bendyk Neubrow Johann Marianna Ryll BZ
0 1843 Ewang. gmina Georg Bendyk Neubrow Johann Marianna Kunz BZ
0 1843 Ewangelicka gmina Elisabeth Bendyk Neudorf Michael Katharina Brzusko BZ
0 1843 Ewangelicka gmina Elisabeth Brzusko Neudorf Michael Marianna Bendyk BZ
3 12 1843 Włodzimierzec Jan Rudnicki Majdan Kanonicki Florian Joanna Łabeńska 830 88V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0090.htm
3 12 1843 Włodzimierzec Alojzy Rudnicki Majdan Kanonicki Florian Joanna Łabeńska 830 88V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0090.htm
16 4 1843 Jampol Zygmunt Kalikst Janiszewski Olszanica Jan Teofila Skupieńska wlm. Jan Głuchowski, w. Benigna Skupieńska, ż. Ignacego 874 661 31 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0333.htm
22 5 1843 Jampol Mamerty Jan Kelders Krasnołuka Józef Domicella Kadłucka ur. Wincenty Leszczyński, ur. Benigna Michalewicz, ż. Teodora 874 664 39 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0335.htm
29 6 1844 Korzec Piotr Cielecki Horodnica Gracjan Franciszka Libensfeld 875 157 89 PW 0
10 2 1844 Turzysk Julianna Hordyuk Wierzbiczno Grzegorz Tekla Benedykt 720 2 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20720/pages/PL_1_436_720_0002.htm
9 11 1844 Lachowce Marianna Kawalerska Lachowce Łukasz Anna Sulimek Benedykt Żyglicki, Stefania Pacula ż. Stefana 883 94 V 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0098.htm
0 1844 Ewang. gmina Josef Bendyk Neudorf Andreas Anna Selent BZ
0 1844 Ewang. gmina Michael Bendyk Neubrow Andreas Marianna Hildebrandt BZ
0 1844 Ewangelicka gmina Katharina Bendyk Neubrow Michael Katharina Schnabel BZ
6 12 1844 Aleksandria Aleksander Trębicki Kostopol NN Julia Benedykt Boniecki, Franciszka Szypryńska panna 883 159a V 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0170.htm
20 4 1844 Deraźne Piotr Sarnicki Podłużne Michał Anna Melnik Dymitr Bendiuk, Marianna Kulińska 883 171 R 20 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0181.htm
20 11 1844 Deraźne Marianna Poczubot Derażne Aleksander Felicja Kozłowska Karol Lubeniecki, Konstantyna Marcinkiewicz, As.Teodor Łapiński, Ludwika Cieszko 883 176 V 47 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0187.htm
2 11 1844 Ptycza Karol Buczyński Piratyn Michał Aleksandra Cetnar Tomasz Bendarczuk, Brabara Łucikowa 830 233R 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0241.htm
4 1 1844 Łuck Aleksander Sawicki Poddębce Jan Józefa Brzozowska Jan Podczaski, Benigna Wasilkowska 380 2 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20380/pages/PL_1_436_380_0002.htm
24 2 1844 Włodzimierzec Jan Łabeński Majdan Rubań Alojzy Marianna Rudnicka 830 89V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0091.htm
25 11 1844 Kołki Agaton Kazimierz Zygmunt Skrzypkowski Telczyn Leopold Ludwika Stecka Franciszek Rzewuski i Benigna Daniłowska 830 82R 37 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0083.htm
24 6 1844 Łanowce Joanna Szewczuk Ośniki Mikołaj Apolonia Woźnicka pr. Jan Benediuk i pr. Marianna Łachmaniuk ż. Konstantego 875 936 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0498.htm
13 8 1844 Łanowce Marianna Dydowicz Bereżanka Kazimierz Magdalena Czerwoniuk pr. Łukasz Pierożek i pr. Motra Bencak ż. Dymitra 875 939 23 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0500.htm
12 2 1845 Jałowicze Rozalia Szewczuk Swiszczów Grzegorz Anna Łebendzka Hieronim Budkiewicz, Regina Smalińska wdowa 831 177 V 3 ZP 0
7 3 1845 Dederkały Józef Jackowy Dederkały Wielkie Jan Salomea Janiuk Benedykt Bobowski, Marianna Ryżyńska wdowa 54 77 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0041.htm
0 1845 Ewang. gmina Michael Bendyk Neubruch Johann Marianne Ryll BZ
0 1845 Ewang. gmina Katharina Bendyk Neubruch Johann Marianne Kunz BZ
0 1845 Ewang. gmina Katharina Bendyk Neudorf Martin Marianne Ryll BZ
0 1845 Ewangelicka gmina Katharina Brzuska Neudorf Michael Marianne Bendyk BZ
13 10 1845 Młynów Kamila Pęska Arszyczyn Jan Marianna Julian Grabiański, Emilia Kuczyńska, Benedykt Michalkiewicz, Marianna Grabiańska 831 171R 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0174.htm
17 3 1845 Luboml Anastazja Matyszczuk Kuśnicka Franciszek Anna Bahniuk Benedykt Matyszczuk, Tekla Kowalczuk z. Leona 860 376 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0202.htm
27 1 1845 Ostrówki Julia Jasionek Wola Ostrowiecka Antoni Jadwiga Popek Jan Bendnarz, Katarzyna Jasionek 556 3 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0002.htm
19 3 1845 Kołki Józef Bielski Czartorysk Wincenty Tekla Augustynowicz Jan Terpiłowski, Benigna Tchórzewska 831 70 21 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0072.htm
14 9 1845 Białogródka Anna Kościuk Kuczmanówka Leon s. Teodora Anna c. Jana Mazur Aleksander Swirski i Petronela Benedykt ż. Józefa 178-3-113 95V 94 Ż DM
8 12 1845 Białogródka Mikołaj Łukarzewski Szarłajówka Michał s. Sylwestra Marianna c. Feliksa Okarska Jan Więckowski i Marianna Zawacka ż. Benedykta 178-3-113 100V 132 Ż DM
10 10 1846 Korzec Aniela Cielecka Horodnica Gracjan Franciszka Libensfeld 877 154 95 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0084.htm
0 1846 Ewang. gmina Marianne Bendyk Neubruch Andreas Marianne Hildebrandt BZ
0 1846 Ewang. gmina Andreas Bendyk Neudorf Johann Marianne Kunz BZ
0 1846 Ewangelicka gmina Susanne Bendyk Neudorf Michael Katharina Brzuska BZ
0 1846 Ewang. Gm. Johann Hildebrandt Neubruch Martin Marianne Bendyk BZ
1 8 1846 Deraźne Stanisław Hulnicki Podłużne Piotr Agnieszka Ostapowicz Michał Kudyński / Józefa Szwengruben 885 192 R 20 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0198.htm
27 10 1846 Kołki Andrzej Szymon Jasinicki Dąbrowa Kołkowska Ludwik Antonina Czyżewska Andrzej Przybyszewski,Benigna Przybyszewska 832 86 23 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0091.htm
8 1 1846 Białogródka Ignacy Urbański Krzyworudka Stanisław s. Andrzeja Franciszka c. Jana Wieczor Benedykt Osiński i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-115 126R 3 Ż DM
8 1 1846 Białogródka Seweryna Olszewska Teleżyńce Mateusz s. Józefa Zuzanna c. Antoniego Zielińska Aleksander Zieliński i Karolina Chodecka ż. Benedykta 178-03-115 126V 4 Ż DM
25 1 1846 Białogródka Jan Chryzostom Brzyski Krzyworudka Maciej s. Jana Anna c. Wincentego Słomińska Tomasz Różycki i Agnieszka Osińska ż. Benedykta 178-03-115 127V 14 Ż DM
25 3 1846 Białogródka Antoni Rymsza Szarłajówka Andrzej s. Macieja Marianna c. Marcina Betlejemska Cyryl Czernecki i Marianna Zawadzka ż. Benedykta 178-03-115 130V 37 Ż DM
18 4 1846 Ostróg Amadija Gorska Ostróg Józef Albina Kozicka Ur. Cezary Gorski, Ur. Benigna Gorska-panna 885 9V 50 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0011.htm
23 5 1846 Ostróg Józef Płaszkiewicz Sujmy Tadeusz Magdalena Piotrowska Wincenty Bagiński, Elżbieta Rekonwald żona Benedykta 885 11R 58 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0012.htm
3 9 1846 Ostróg Józef Goral Buszcza Nn Katarzyna Wawrzyniec Tytuk, Katarzyna Tebeńska żona Łazarza 885 16V 91 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0018.htm
2 1 1847 Korzec Dominik Czerniachowski Huta Krywal Andrzej Joanna Łabendzka 245-1-13 63 V 4 R 0
7 1 1847 Maciejów Julianna Tumanowska Godowicze Wincenty Tekla Łabeńska 862 350 1 413 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0187.htm
0 1847 Ewang. gmina Karoline Bendyk Neudorf Andreas Marianne Selent BZ
0 1847 Ewangelicka gmina Susanne Brzuska Neubruch Michael Marianne Bendyk BZ
10 3 1847 Młynów Wiktoria Bentkowska Kneruty Tomasz Tekla Laskowska Aleksander Laskowski, Helena Złocka 833 367R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0198.htm
2 9 1847 Fastów Stefania Konopczyńska Czerwona Teodor Regina Paprocka Benedykt Szyndarowski, Agnieszka Hałaburda, ż. Ignacego, chrz.3.09.1847 178-51-548 31R 28 Ż BS 63
13 9 1847 Ostróg Jan Bielecki Biełotyń Józef Marianna Żytnikowska Jakub Jędrzejów i Tekla Baszyńska ż. Benedykta 171-1-13 16V 92 R DM
17 8 1847 Rokitna Katarzyna Kucharska Sawinki Michał Józefa Dziadkowska Stanisław Kozłowski, Marianna Pankowska, ż. Benedykta, chrz.18.08.1847 178-51-548 34V 12 Ż BS 70
23 2 1847 Korostyszew Joanna Aleksandra Zofia Stankiewicz Kieczkiry Pluton Apolinary Joanna Benedetti Aleksander Stankiewicz, Doktor Medycyny, Aleksandra Stankiewicz, as. Jordan Kawicki, były Sędzia Skwirski, Marianna Brochocka, chrz. 27.03.1847 178-51-548 89R 17 Ż BS 179
30 1 1847 Iwanków Agata Markiewicz Rudnia Lewkowska Konstanty Prakseda Benedykt Panczyk, Helena Szatyłowa, chrz. 31.01.1847 178-51-548 118R 3 Ż BS 243
1 8 1847 Iwanków Paweł Goraj Rudnia Lewkowska Łukasz Anna Paweł Tomasz Murkiewicz, Elżbieta Zahorowska- Dominika, Benedykt Panczyk, Konstancja Lisowska, panna, chrz. 4.08.1847 178-51-548 120R 13 Ż BS 247
1 8 1847 Iwanków Dominik Goraj Rudnia Lewkowska Łukasz Anna Paweł Tomasz Murkiewicz, Elżbieta Zahorowska- Dominika, Benedykt Panczyk, Konstancja Lisowska, panna, chrz. 4.08.1847 178-51-548 120R 13 Ż BS 247
28 2 1848 Młynów Julian Grabiański Arszyczyn Ur. Paweł Zofia Wróblewska Ur. Benedykt Michałkiewiczz Różą Wróblewską. 215 7 JJ 0
12 9 1848 Maciejów Mikołaj Obeniski Maciejów NN Marianna 414 3-4 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20414/pages/PL_1_436_414_0002.htm
0 1848 Ewang. gmina Karl Bendyk Neubruch Andreas Anna Selent BZ
0 1848 Ewangelicka gmina Karoline Bendyk Neubruch Michael Katharina Schnebel BZ
28 2 1848 Młynów Julian Grabiański Arszyczyn Paweł Zofia Benedykt Michalkiewicz, Róża Wróblewska 834 245R/477 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0247.htm
20 5 1848 Młynów Domicella Penska Arszyczyn Jan Marianna Krasnopolska Benedykt Michalkiewicz, Katarzyna Grabianska 834 245R/477 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0247.htm
20 9 1848 Młynów Karol Joachim Benedykt Peretiatkowicz Dorohostaje Wielkie Kalikst Waleria Tarszeńska Benedykt Traczewski b. Chorąży Pow. Łuckiego, Apolonia Jachniewicz z domu Spadar 834 247R/481 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0249.htm
23 2 1848 Wiszenki Teofila Bendnarska Majdan Jezierski Stanisław Marianna Paszkowska 834 163 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0090.htm
1 9 1848 Zasław św. Józefa Jan Potapski Lenkowce Tomasz Teresa Kalińska 1-dw. Wincenty Kaliński żonaty, 1-dw. Domicela Andruska ż. Benedykta 178-3-117 23R 90 Ż
0 1849 Ewang. gmina Marianne Baum Neudorf Johann Theophila Bendyk BZ
0 1849 Ewangelicka gmina Marianne Bendyk Neudorf Michael Rosalie Torenz BZ
0 1849 Ewangelicka gmina Peter Brzuska Neudorf Michael Marianne Bendyk BZ
0 1849 Ewang. Gm. Marianne Hildebrandt Neubruch Johann Marianne Bendyk BZ
9 7 1849 Lachowce Antoni Napadliński Bisówka Jan Teresa Bentkowska Wincenty Zawadzki i Anna Mozolewska ż. Daniela 171-1-15 148V-149R 38 R DM
0 1850 Ewang. gmina Karoline Baum Neubruch Georg Elisabeth Bendyk BZ
0 1850 Ewang. gmina Martin Bendyk Neubruch Andreas Marianne Hildebrandt BZ
0 1850 Ewang. gmina Michael Bendyk Neubruch Martin Katharina Ryll BZ
0 1850 Ewangelicka gmina Christian Bendyk Neudorf Michael Katharina Brzuska BZ
18 2 1850 Luboml Anna Benklewska Maksymilian Karolina Tyczyńska Antoni Jołtunowski?, Katarzyna Woźniakowska ż. Aleksandra 864 118 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0065.htm
13 12 1850 Lachowce Władysław Głowacki Dzwonki Jakub Marianna Malewska Aleksander Malewski i Barbara Skrzypkowska ż. Benedykta 171-1-16 305V-306R 57 R DM
0 1851 gm. Ewang. Karl Bendyk Neubruch Michael Katharina Schnabel BZ
0 1851 gm. Ewang. Marianne Bendyk Neubruch Andreas Marianne Selent BZ
0 1851 gm.ew. Johann Brzuska Neudorf Michael Marianne Bendyk BZ
16 5 1852 Dederkały Aleksander Kułakowski Sadki Ignacy Franciszka Bilecka Mikołaj Hulewicz wdowiec, Marianna Bączkowska z. Benedykta 55 263-264 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0137.htm
13 6 1852 Młynów Antonina Bentkowska Kneruty Tomasz Tekla ...askowska Michał Bentkowski, Kamila Tuszowska wdowa 836 227-228 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0119.htm
3 4 1852 Kołki Wincenty Siemaszko Rudenka Józef Emilia Alojzy Mrozowski, Olimpia Lichtenbent wdowa 837 136-137 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0074.htm
0 1852 gm.ew. Johann Bendyk Neubruch Martin Katharina Ryll BZ
0 1852 gm.ew. Karoline Bendyk Neudorf Christian Katharina Pastryk BZ
0 1852 gm.ew. Karoline Baum Neubruch Johann Theophila Bendyk BZ
27 4 1853 Swojczów Piotr Lewiński Budki Ossowskie Szymon Marianna Zielińska Benedykt Dąbrowski, Marianna Zielińska ż. Jana 615 6-7 9 0
8 11 1853 Swojczów Emilia Remiszewska Budki Ossowskie Kazimierz Petronela Antoniewska Benedykt Dobrowolski, Antonina Jędrzejewska ż. Jerzego 615 18-19 25 0
13 12 1853 Dederkały Lucjan Malewski Dederkały Wielkie Aleksander Karolina Rojewska Stefan Demichowicz, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 878 624-625 18 55 244-245 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0127.htm
10 11 1853 Włodzimierz Stanisław Korobeński Suchodoły Maciej Maria Grabowska Jan Staniszewski, Wiktoria Michalewicz ż. Michala 789 44-45 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0023.htm
0 1853 gm.ew. Michael Bendyk Neubruch Christian Katharina Pastryk BZ
0 1853 gm.ew. Theophila Bendyk Neubruch Michael Rosalie Torenz BZ
0 1853 gm.ew. Michael Bendyk Neubruch Georg Katharina Bütow BZ
8 8 1853 Łuck Józef Cyryl Benklewski Łuck Ludwik Adela Klejn 389 44-45 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0023.htm
10 1 1853 Luboml Stefan Ciukiewicz Luboml Andrzej Rozalia Kaliszewicz Benedykt Kużeluk, Marianna Jankowska ż. Jakuba 865 57 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0032.htm
2 2 1855 Łuck Barbara Rajnisz Niebożka Emanuel Rozalia Bendowska 391 4-5 4 0
0 1855 gmina ew. Karoline Brzuska Neudorf Michael Marianne Bendyk BZ
0 1855 gmina ew. Juliane Bankowski Litwiniec Onnfry Anna nicht angegeben BZ
0 1855 gmina ew. Karoline Bendyk Neudorf Michael Katharina Brzuska BZ
0 1855 gmina ew. Katharina Bendyk Neudorf Andreas Marianne Selent BZ
0 1855 gmina ew. Martin Bendyk Neubruch Martin Katharina Ryll BZ
5 2 1855 Nabrzuska Liberata Teofila Tołkacz Maniewicze Antoni Katarzyna Brekgling Ludwik Załęcki, Benigna Daniłowska wdowa po Andrzeju 867 521 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0315.htm
24 2 1856 Dederkały Jan Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Benedykt Skrzypkowski, Józefa Godziszewska z. Franciszka 55 112-113 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0059.htm
28 5 1856 Dederkały Lucjan Goliszewski Dederkały Wielkie Ignacy Marianna Rowinkowska Wawrzyniec Rowieńkowski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 55 116-117 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0061.htm
0 1856 gmina ew. Johann Bendyk Neudorf Michael Rosalie Torenz BZ
11 10 1856 Beresteczko Ignacy Maksymilian Tomaszewski Piaski Piotr Józefa Zofia Trybuchin Hilary Korzeniowski kawaler, Adolfina Fotyńska ż. Benedykta 18 8-9 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2018/pages/PL_1_436_18_0005.htm
24 4 1856 Luboml Maria Benklewska Luboml Maksymilian Karolina Toczyńska Kazimierz Tomaszewski, Żaneta? Gerlecka ż. Wincentego 868 74 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0040.htm
2 5 1857 Łuck Mikołaj Marmuła Poddębce Krzysztof Marianna Caben 393 18-19 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0010.htm
0 1857 gmina ew. Johann Bendyk Neudorf Michael Theophila Bendyk BZ
0 1857 gmina ew. Karoline Bendyk Neudorf Michael Theophila Bendyk BZ
0 1857 Ew. gmina Marianne Bendyk Neubruch Martin Katharina Ryll BZ
6 7 1857 Ostropol Anna Krysztof Żytyńce Jan Agnieszka Chwedor Piotr Grebenczuk i Jadwiga Grebenczuk ż. Stanisława 178-3-73 319V-320R 18 Ż DM
29 7 1857 Ostropol Anna Partyka Żytyńce Józef Aleksandra Jaśko Stanisław Grebenczuk i Hapka Kowalew ż. Stepana 178-3-73 320V-321R 23 Ż DM
27 8 1857 Ostropol Rozalia Głowniak Żytyńce Tomasz Marianna Furmańczuk Jan Furmańczuk i Jadwiga Grebenczuk ż. Stanisława 178-3-73 321V-322R 26 Ż DM
19 9 1857 Ostropol Michalina Kumańc Żytyńce Aleksander Marianna Boryt Łukasz Grebenczuk i Prakseda Chwedko ż. Ołasa 178-3-73 322V-323R 30 Ż DM
16 11 1857 Ostropol Salomea Grebenczuk Żytyńce Piotr Elżbieta Partyka Aleksander Mosiewicz i Jadwiga Grebenczuk ż. Stanisława 178-3-73 323V-334R 36 Ż DM
1 7 1857 Łabuń Piotr Waskowski Kośkow Maciej Joanna Łabęncka Leontyn Topolnicki i Florentyna Szczurowska panna 178-3-73 346V-347R 43 Ż DM
14 1 1858 Dederkały Feliks Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Benedykt Skrzypkowski, Barbara Zarzycka ż. Wincentego 55 56-57 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0030.htm
0 1858 Ew. gmina Johann Brzuska Neubruch Martin Karoline Bendyk BZ
0 1858 Ew. gmina Johann Bendyk Neubruch Christian Katharina Pastryk BZ
0 1858 Ew. gmina Christian Bendyk Neubruch Christian Katharina Pastryk BZ
5 7 1858 Nabrzuska Adolf Syrski Wilno Franciszek Matylda Marińska Grzegorz Tokarski, Benigna Erlicz 889 207 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0205.htm
8 9 1858 Łuck Władysław Niemcewicz Rokinie Franciszek Marianna Powstańska szl. Kazimierz Ulanicki, Benigna Piotrowska 839 33-34 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0018.htm
11 3 1859 Brody Pelagia Hanczarek Suchowola 33 Jan Anna Mołczan Benedykt Szłapak, Tekla Kostiuk L 23V
22 7 1859 Katerburg Magdalena Hulaczuk Piszczatyńce Wojciech Pawlina Niwińska szl. Benedykt Leszczynowicz, Wiktoria Stefańska ż. Augustyna 202 22-23 11
0 1859 Ew. gmina Elisabeth Ludwig Neudorf Michael Marianne Bendyk BZ
28 12 1859 Lachowce Tomasz Kobierski Adamówka Karol Katarzyna Piotrowska Benedykt Piotrowski, Józefa Stefańska, ż. Jana 886 177-178 79 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0092.htm
13 5 1860 Dederkały Piotr Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Wawrzyniec Schabikowski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 55 8-9 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0005.htm
15 11 1860 Szumbar Leopold Jaśkiewicz Zahajce Apolinary Hermina Witkowska Benedykt Jaśkiewicz, Olga Hakowa ż. Roberta 626 289-290 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0149.htm
28 11 1860 Krupiec Mikołaj Trybendzio Budy Poczajowskie Jan Maria Szczerska 841 97-98 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0053.htm
0 1860 gm. ewang. Elisabeth Bendyk Neubruch Georg Karoline Ludwig BZ
0 1860 gm. ewang. Martin Bendyk Neubruch Martin Katharina Ryll BZ
25 10 1861 Dederkały Franciszek Sietrawski Dederkały Wielkie Dominik Marcelina Łączewska Karol Dubiecki, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 56 258-259 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0136.htm
6 3 1861 Brody Rozalia Beń Suchodoły 17 Eliasz Maria Marynin Szymon Hadaj, Katarzyna Steblij L 24V
0 1861 gm. ewang. August Bendyk Neudorf Andreas Marianne Selent BZ
0 1861 gm. ewang. Andreas Bendyk Neubruch Christian Katharina Pastryk BZ
0 1861 gm. ewang. Andreas Schippelbeil Neudorf Andreas Elisabeth Bendyk BZ
0 1861 gm. ewang. Marianne Bendyk Neubruch Georg Karoline Ludwig BZ
0 1861 Ewan. gmina Ein Mädchen Ludwig Neubruch Andreas Katharina nicht angegeben BZ
6 10 1862 Dederkały Józefa Włączewska Radoszówka Józef Marianna Malewska Aleksander Malewski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 56 228-229 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0120.htm
0 1862 Ewan. gmina Marianne Brzuska Neudorf Martin Karoline Bendyk BZ
0 1862 Ewan. gmina Elisabeth Ryll Neubruch Christian Karoline nicht angegeben BZ
0 1862 Ewan. gmina Karl Baum Neudorf Michael Anna Bendyk BZ
0 1862 Ewan. gmina Elisabeth Bendyk Neudorf Johann Anna Baum BZ
0 1862 Ewan. gmina Totgeboren Bendyk Neubruch Christian Karoline Ludwig BZ
1 5 1863 Grzymałów Antoni Maceluch Zarubińce Błażej Parascewa Kalita Franciszek Winiarski, Matrona Benys 1677 4 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0003.htm
2 6 1863 Szumbar Konstancja Marianna Misiuna Zahajce Kajetan Lucyna Dąbrowska Benedykt Jaśkiewicz, Wincentyna Czetwertyńska wdowa 626 247-8 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0128.htm
0 1863 Ewan. gmina Karoline Bendyk Neubruch Georg Karoline Ludwig BZ
0 1863 Ewan. gmina August Bendyk Neubruch Martin Katharina Ryll BZ
0 1863 Ewan. gmina Emilie Kunz Neubruch Andreas Anna Bendyk BZ
0 1863 Ewan. gmina Katharina Bendyk Neudorf Andreas Marianne Selent BZ
0 1863 Ewang.gm. Michael Baum Neubruch Martin Elisabeth Bendyk BZ
0 1863 Ewang.gm. August Bendyk Neubruch Christian Karoline Ludwig BZ
15 4 1863 Żytomierz Seweryna Kosobudzka Żytomierz Seweryn Katarzyna Sidorowicz Benedykt Cherchel, Tekla Zielińska, panna 178-3-54 37 108 Ż DG
21 3 1863 Żytomierz Katarzyna Żytomierz NN Petronella Gnidoszewska Nieprawego łoża córka wdowy, Benedykt Cherchel, Katarzyna Kosobudzka 178-3-54 37 109 Ż DG
9 10 1863 Żytomierz Dionizy Albin Godlewski Kalinowka Łukasz Marianna Brzezicka Jan Brzezicki, Benigna Romaszewska 178-3-54 69 246 Ż DG
28 9 1863 Żytomierz Wiktoria Ilnicka Żytomierz Michał Anna Kowalewska Jan Kowalewski, Lucyna Łabenska 178-3-54 73 258 Ż DG
19 10 1863 Żytomierz Ewaryst Żytomierz NN Józefa Łabendzka Nieprawego łoża syn, Antoni Niekrzyński, Maria Piekuszkowska 178-3-54 85 306 Ż DG
17 3 1863 Szumsk Józef Chwedorowicz Kąty Grzegorz Franciszka Marciniuk Franciszek Isernicki, Benigna Ciechanoska panna 245-1-21 180V-181R 26 R RK
23 6 1863 Szumsk Jan Jasiński Kąty Tomasz Antonina Sikorska Benedykt Giżycki, Józefa Jasińska ż. Adama 245-1-21 186V-187R 55 R RK
12 2 1863 Białogródka Anna Kozieradzka Zielona Feliks Franciszka Zielińska Kazimierz Omieciński i Benedykta Lipińska ż. Sylwestra 178-03-81 4V-5R 15 Ż DM
21 2 1864 Brody Maciej Tworkowski Suchowola 27 Józef Matrona Kłym Benedykt Szłapak, Konstancja Molińska L 38
0 1864 Ewang.gm. Katharina Ryll Neubruch Michael Elisabeth Bendyk BZ
0 1864 Ewang.gm. Michael Bendyk Neudorf Johann Emilie Baum BZ
0 1864 Ewang.gm. Albine Ryll Neubruch Martin Elisabeth Bendyk BZ
14 9 1864 Lachowce Ludwika Wojciechowska Lachowce Jan Joanna Łozińska Benedykt Piotrowski i Marianna Chmielewska wdowa 178-3-146 54V-55R 53 Ż DM
27 12 1864 Lachowce Anastazja Chmielewska Adamówka Mateusz Wincentyna Baranowska Benedykt Piotrowski i Tekla Szeptycka ż. Teodora 178-3-146 83V-84R 1 Ż DM
26 1 1864 Rzyszczów Franciszka Grzymałowska Grigorow Rajmund Adela Kasanowska Franciszek Benchowski, Matrona Botawska 312-1-86 187 5 m.K KM
13 12 1864 Białogródka Jan Kobylański Szarłajówka IN Agnieszka Kobylańska s.panny, Józef Kozłowski i Benedykta Piasecka ż. Józefa 178-03-81 95V-96R 120 Ż DM
30 12 1864 Białogródka Jan Mazur Kuczmanówka Franciszek Agnieszka Benedykt Franciszek Burkowski i Paulina Bukowska ż. Władysława 178-03-81 134V-135R 5 Ż DM
28 12 1865 Dederkały Tomasz Krajewski Dederkały Wielkie Stanisław Franciszka Szymańska Franciszek Andrzejewski, Barbara Skrzypkowska ż. Benedykta 56 175-176 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0092.htm
18 2 1865 Maciejów Antoni Pacowski Maciejów Jan Franciszka Magierowska Szymon Obeniski, Julia Worcel ż. sierż. Gerarda 426 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20426/pages/PL_1_436_426_0003.htm
0 1865 Ew. gm. Theophila Bendyk Neudorf Michael Theophila Bendyk BZ
0 1865 Ew. gm. Alwine Bendyk Neubruch Georg Karoline Ludwig BZ
0 1865 Ew. gm. Anna Kunz Neubruch Andreas Anna Bendyk BZ
0 1865 Ew. gm. Karl Bendyk Neubruch Martin Katharina Ryll BZ
0 1865 Ew. gm. Elisabeth Baum Neudorf Michael Anna Bendyk BZ
0 1865 Ewangel.8 Marianne Selent Neudorf Karl Susanna Bendyk BZ
1 12 1865 Lachowce Józefa Wojciechowska Lachowce Szymon Petronela Żukowska Benedykt Piotrowski i Marianna Waligóra ż. Pawła 178-3-146 102V-103R 56 Ż DM
11 10 1865 Żytomierz Tadeusz-Jan Karysznowski Żytomierz Leon Adolf Henryka Kochler syn ur./ ur. Aleksander Sinicki, ur. Benigna Jagiełłowicz, asystowali: Ignacy Jagiełłowicz, Julia Op 178-3-61 41 270 Ż DG
13 9 1865 Żytomierz Marianna Chodorowska Kamionka Kazimierz Domicella Zielisko córka 1-dw./ Joachim Chodorowski, Benigna Chodorowska 178-3-61 38 241 Ż DG
10 8 1865 Żytomierz Jadwiga Tucewicz Żytomierz Stefan-Dominik Stanisława-Waleria Łabencka córka tyt.seketarza / Eliasz s. Andrzeja Jaszczewski- radca tyt., Oktawia żona asesora kol.Ludwika D 178-3-61 37 236 Ż DG
10 7 1865 Żytomierz Aleksander-Bonawentura-? Rakowski Żytomierz Antoni Marcelina Dzieżko syn urodzonych / Władysław Zeleński - przew. Szlachty gub.Wołyńskiej, Benigna Gojrzewska, asystowali 178-3-61 29 178 Ż DG
4 7 1865 Żytomierz Prosper Łabenski Żytomierz Klemens Anna Talko Antoni Świca (Świeca) ?, Aniela Wojniłowicz 178-3-61 28 169 Ż DG
15 10 1865 Żytomierz Leopold Rudnicki Żytomierz Antoni Lucyna Bentkowska syn sekr.gub./ Stanisław Bentkowski, Izabela Kisielewska 178-3-61 51 335 Ż DG
22 11 1865 Żytomierz Henryka-Cecylia Misiurewicz Dubno Józef Cezaryna Bajer [22.11.1866] dopełniono obrzadek św.chrztu, asyst. Jan Zatszczyński ? I Benigna Bajer, jedna z 2 met 178-3-63 59 288 Ż 115 i 116 DG
14 3 1865 Białogródka Ludwik Zachariasz Kwiatkowski Dańkowce Dominik Julia Karwatowska Aleksander Parchomenko i Benigna Wierzbicka panna 178-03-81 142V-143R 39 Ż DM
9 10 1866 Horochów Franciszka Michrowska Boryszkowicze NN Katarzyna Bazyli Jakubenko, Maria Stepaszczuk 102 14-15 24 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20102/pages/PL_1_436_102_0008.htm
19 12 1866 Dederkały Jan Łączewski Wołkowce Józef Marianna Malewska Mitrofan Bednarski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 56 155-156 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0082.htm
0 1866 Ew. gm.