Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 2791 wyników dla: Bin

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
24 6 1782 Szczurowice Tekla Trzebińska 42 Strykowiec mąż Antoni 1310L 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0034.htm
15 7 1784 Kozowa Józef Kalasanty Skibiński 1/52 Litiatyn 2 s. Wojciecha i Katarzyny 707L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20707/pages/PL_1_301_707_0001b.htm
13 4 1785 Brody Jan Binck 45,5 Brody szeregowy Legionu Ochrony, kawaler 98L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2097/pages/PL_1_301_97_0001.htm
28 10 1810 Kuniów Ludwika Dębińska 2 Miakoty c. szl. Franciszka i Karoliny 297-1-086 23V Ł
15 8 1812 Krzemieniec Feliks Romiszowski 1 Krzemieniec s. Sebina i Katarzyny Stężyckiej 299 17 48 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0011.htm
13 12 1815 Krzemieniec Jan Cybiński 46 Pereliski wdowiec, pozostała córka 299 50 36 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0029.htm
9 4 1815 Kuniów Anna Szybińska 70 Górszczyzna ur., wdowa 297-1-086 41V Ł
10 11 1819 Krzemieniec Karol Binkowski 10/12 Krzemieniec s. Hiacynta i Agnieszki Krzemińskiej 299 96 111 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0052.htm
21 11 1819 Krzemieniec Jan Hugo Trzetrzewiński 7 Krzemieniec s. Jana i Balbiny Winnickiej 299 96 118 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0052.htm
21 11 1819 Krzemieniec Ludwik Bindas 3/12 Lisznia s. Maksyma i Justyny 299 97 121 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0053.htm
21 11 1819 Krzemieniec Władysław Sobolewski 3 Krzemieniec s. Ignacego Franciszka i Balbiny Winickiej 299 97 122 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0053.htm
30 12 1820 Dubno Ludwik Grabiński 1 Dubno s. Ludwika i Anieli z Ostaszewskich, szl. 65 5 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0003.htm
24 5 1823 Krzemieniec Antoni Bindas 4/12 Liszna s. Maksyma i Justyny 299 157 64 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0084.htm
30 9 1823 Krzemieniec Anna Turobińska 4/52 Krzemieniec c. Łukasza i Rozalii 299 163 102 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0087.htm
18 11 1823 Krzemieniec Marianna Czubińska 22 Krzemieniec 299 166 118 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0089.htm
14 3 1824 Krzemieniec Ludwika Turobińska 1,5 Krzemieniec c. Andrzeja i Magdaleny 299 178 43 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0095.htm
13 9 1824 Krzemieniec Ludwik Turobiński 3/52 Krzemieniec s. Łukasza i Rozalii 299 191 127 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0101.htm
9 5 1825 Kołki Wiktoria Sulikowska 19 Huta Kulikowiecka z Dziubińskich, żona Dominika Sulikowskiego 297-1-64 Łuck 0
10 8 1826 Krzemieniec Karolina Turobińska 1 Krzemieniec c. Andrzeja i Magdaleny 299 246 131 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0129.htm
18 11 1826 Krzemieniec Katarzyna Andrzejewska 62 Krzemieniec z Sobińskich 299 251 176 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0131.htm
12 6 1827 Nieświcz Wincenta Bromirska 36 Ceperów z Wilczyńskich, wlm., mąż Aleksy, córki Sabina, Leonilda, Auronina i Palmira, syn Gerard 429 4-5 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20429/pages/PL_1_436_429_0003.htm
20 7 1827 Wiszenki Honorata Dubińska 2/52 Kopaczówka c. uczc. Katarzyny Dubińskiej 813 98 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0098.htm
14 1 1827 Torczyn Konstancja Stobińska 60 Koszów szl., mąż Piotr, bezdzietna 813 51 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0052.htm
20 1 1827 Łuck Adam Gibiński 27 Dworzec asesor Niższego Sądu Łuckiego, wolnego stanu 813 27a 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0028.htm
26 4 1827 Łuck Jan Piotrowski 2 Podhajce s. Stanisława i Józefy Grzybińskiej 813 31 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0032.htm
24 4 1827 Koblin Mateusz Jakubowski 3 Podhajce Józef i Aleksandra z Dziubińskich 813 217a 5 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0220.htm
26 8 1827 Koblin Domicela Majewska 58 Morawica z Izbińskich, mąż Stanisław, dzieci: Jan (30 l.), Marianna (21 l.), Rafał (12 l.) 813 218a 11 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0221.htm
5 11 1827 Koblin Julianna Stebnowska 3 Morawica Albin i Rozalia z Kulczyckich 813 219a 15 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0222.htm
17 1 1827 Hołoby Paulina Budwiłło 2/365 Gończy Bród rodzice: wlm. Józef -pisarz pow. kowelskiego i Sabina z domu Bromirska 843 500 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0279.htm
6 8 1827 Hołoby Leon Łupiński 46 Boguszówka żona Franciszka z d. Piwnicka, dzieci Stanisław, Antoni, Balbina, Teodora 843 503 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0281.htm
1 2 1827 Sokul Jan Chryzostom Chrzanowski 5/365 Nawoz rodzice: ur. Polikarp i Balbina z domu Nielipowicz, tymczasowo w parafii Sokulskiej mieszkający 813 83 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0083.htm
18 6 1827 Czartorysk Stanislaw Zawadzki 3 Bielska Wola r: Michał i Franciszka z Dziubińskich; poch: 18.06. 813 138a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0138.htm
5 5 1827 Dąbrowica Jan Skibiński 48 Dąbrowica poz. ż. Wiktoryę z Zamoyskich, c. Honoratę; poch: 06.05. 813 145a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0145.htm
18 11 1827 Krzemieniec Izabella Rybińska 1/12 Krzemieniec c. ur. Eliasza i Elżbiety 01-6 20V 159 T 889 DM
6 12 1827 Krzemieniec Eufrozyna Klosowska 9/12 Krzemieniec c. ur. Eliasza i Elżbiety Rybińskiej 01-6 22V 173 T 891 DM
23 8 1827 Szumsk Dorota Piotrowska 58 Kordyszów z suchot, ur., zd. Jakubowska, deputatowa powiatu krzemienieckiego, mąż Onufry Piotrowski, dzieci: Dionizy, Ludwik, Karol, Balbina 245-1-1 405V 37 R RK
10 12 1827 Białogródka Karolina Drużbińska 2 Białogródka c. ur. Andrzeja i Anastazji z Ostrowskich 178-03-93 76V 94 Ż DM
22 12 1828 Szumbar Piotr Konopko 52 Zahajce żona Magdalena synowie Tytus, Eliasz i Jędrzej, córki Barbara, Anna I Balbina 199 293 22 587
24 3 1828 Radziwiłłów Justyna Wasilewska 42 Radziwiłłów z domu Sankowska, syn Ludwik, córka Balbina 814 262 19 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0266.htm
12 5 1828 Kołki Julian Toczyski 36 Matwiejki szl., Deputat Poziemielney Komisji z pow. Łuckiego, poz. "w" Helenę z Muszyńskich, c. Martynę Juliannę i Sabinę Ludwikę; poch. 15.04. Antoni Orchowski - Wikariusz Ołycki 814 100a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0104.htm
17 6 1828 Łuck Feliks Gibiński 66 Łuck żonaty 814 33a 55 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0037.htm
5 8 1828 Łuck Grzegorz Szczerbiński 1 Łuck s. Feliksa i Praksedy Piotrowskiej 814 34 68 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0038.htm
2 9 1828 Łuck Józef Korińcki 2/52 Łuck s. Michała i Tekli Dębińskiej 814 35a 72 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0039.htm
30 11 1828 Łuck Jan Dobrowolski 45 Łuck Wdowa Petronela z książąt Hinglantów. s. Sabin, c. Antonina, Łucja 814 36 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0040.htm
23 2 1828 Kozin Apolonia Andrzejowa 40 Gaje Płaszowskie prac., opuszczona przez męża, który zostal w kozakach, syn Jan, córka Balbina 298 5 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0003.htm
17 3 1828 Kozin Tadeusz Rudnicki 82 Janówka wlm., żona Fortunata, synowie Józef, Michał, Ludwik i Władysław, córki Tekla, Teresa, Honorata, Scholastyka, Sabina i Zuzanna 298 7 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0004.htm
3 10 1828 Koblin Stanisław Majewski 60 Morawica żona ś.p. Domicella z domu Izbińska, dzieci: Jan, Marcin, Rafał, Marianna 814 213 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0217.htm
11 6 1828 Dorohostaje Józef Izbiński 48 Pianie ur., kawaler 814 337 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0331.htm
16 7 1828 Dorohostaje Stanisław Piotrowski 35 Młynów JW., b. chorąży pow. łuckiego, żona Józefa z Grzybińskich, syn Wincenty 814 337 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0331.htm
17 9 1828 Krzemieniec Stefania Kadłubińska 2 Krzemieniec c. Wlm Daniela i Joanny z Kaniewskich 01-7 45V-46R 307 T 914 DM
3 1 1828 Ostróg Teresa Wierzbicka 8 Hucisko Nowomalińskie Ur, rodz. Ignacy i Agnieszka zd. Grubińska, 171-1-1 23R 2 R Mg
15 2 1828 Ostróg Józef Baranowski 40 Ostróg Wielm., sowietnik tytularny, poz. ż. Mariannę zd. Dubińska, z 1 mał. 2.s. Adolfa i Arkadiusza, 1.c., z 2 mał. 1 c. Józefę 171-1-1 25R 18 R Mg
29 4 1828 Ostróg Kazimierz Galiński 106 Borszczówka Ur., wdowiec po Jadwidze z Wierbińskich ?, poz. 2 s. żonatych Grzegorza i Józefa 171-1-1 28R 41 R Mg
2 1 1828 Lachowce Jan Zajączkowski 18 Lachowce kawaler, s. Ur. Klemensa i Balbiny z Zawadzkich 171-1-1 122R 1 R Mg
16 2 1828 Annopol Paulina Grochocka 9 Annopol c. Ur. Pawła i Róży z Dubińskich 171-1-1 139V 9 R Mg
4 1 1828 Horyńgród Eleonora Skibińska 1 Szubków c. ojca NN i Julianny Skibińskiej, córki Jana 171-1-1 188R 1 R 7080 Mg
3 5 1828 Horyńgród Teresa Zajączkowska 80w Dorohobuż W., z domu Misionow, 1v Szaciłłowa, 2v wdowa po Szymonie, zost. z 2 małżeństwa 3s. Franciszka, Izydora i Filipa i c. Balbinę 171-1-1 189R 11 R 7081 Mg
3 2 1828 Międzyrzec Ludwik Jakubiński 22 Braniów s. Ur. Wincentego i Ludwiki zd. Paprocka 171-1-1 245R 10 R Mg 7137
16 4 1828 Międzyrzec Anna Waniewicz 45 Myków ? c. Ur.W. Antoniego i Rozalii zd. Bobińska 171-1-1 247aR 30 R Mg 7140
4 7 1828 Międzyrzec Paweł Bortkiewicz 55 Międzyrzec Ur.,żona Brygida zd.Szembel, zost. syna Karola i 3c. Katarzynę, Sabinę i Izabelę 171-1-1 248R 36 R Mg 7141
12 1 1829 Jałowicze Piotr Bulbin 107 Pułhanów żona Chweska Iwańczak, syn Aleksy 815 321 R 18 ZP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0327.htm
10 2 1829 Wiszenki Maciej Tański 45 Kopaczówka poz. ż. Zofię z Dąbrowskich, s. Szymona i Józefa, c. Albinę 815 104 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0107.htm
8 5 1829 Kołki Rozalia Dybowska 28 Jaromel ze Słabiniewiczów, poz. m.Jana - Tytularnego Sowietnika, 3 s. Karola, Jana i Fortunata; poch: 11.05. 815 114 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0117.htm
10 6 1829 Kołki Anna Karabiniewicz 3 Dworzyszcze c: Jana i Agnieszki z Czerkawskich; poch: 1.06. 815 115a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0118.htm
13 3 1829 Łuck Antoni Szczerbiński 5 Łuck s. Felicjana i Praksedy Piotrowskiej 815 32 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0032.htm
28 7 1829 Łuck Eleonora Kociubińska 10 Łuck c. Marianny wdowy 815 39 69 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0039.htm
30 7 1829 Łuck Marianna Szczurkiewicz 3 Łuck c. Jana i Balbiny Szczuckiej 815 39 72 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0039.htm
26 4 1829 Koblin Bartłomiej Wojnołowicz 50 Młynów żona Franciszka z d. Wiszniowska, dzieci: Józefa, Balbina, Kajetan, Franciszek 815 240V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0245.htm
20 6 1829 Dąbrowica Zuzanna Ogilbina 50 Wysock poch: 21.06. 815 149a 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0153.htm
18 1 1829 Krzemieniec Kazimierz Pióro 0,5 Rudka s. ur. Franciszka i Balbiny Andeluk 01-7 55V 364 T 924 DM
26 1 1829 Krzemieniec Franciszek Kloszczowski 2/52 Krzemieniec s. ur. Eliasza i Elżbiety Robińskiej 01-7 56V 369 T 925 DM
17 8 1829 Krzemieniec Józef Turobiński 1,5 Krzemieniec s. sł. Andrzeja i Magdaleny z Cibińskich 01-7 66V 474 T 935 DM
14 11 1829 Krzemieniec Aleksander Turobiński 3 Krzemieniec s. sł. Łukasza i Rozalii z Ossowskich 01-7 72V 531 T 941 DM
22 12 1829 Krzemieniec Marianna Turobińska 8 Krzemieniec c. sł. Łukasza i Rozalii z Ossowskich 01-7 74V 549 T 943 DM
4 12 1829 Ostróg Bartłomiej Tebiński N Buszcza zostawił żonę Aleksandrę obrządku prawosławnego 171-1-2 27RV 58 R 7207 MZ
5 12 1829 Białogródka Franciszka Górska 40 Kuźmińce ur., mąż Stefan, synowie Julian i Jan, córki Sabina i Marianna 178-03-95 100V 79 Ż DM 0
8 2 1830 Kuniów Ludwik Zabłocki 35 Górszczyzna żona Teofila z Szybińskich, synowie Michał, Grzegorz, Jacej i Jan, córka Marianna R 85 V 8
25 7 1830 Bucyń Franciszek Adolf Brzostowski 3 Kaczyn s.Hieronima i Balbiny z Czempkowskich 28 9 3 AB 0
1 8 1830 Bucyń Aldona Brzostowska 6 Kaczyn c.Hieronima i Balbiny z Czempkowskich 28 9 4 AB 0
29 8 1830 Bucyń Bonifacy Bystry 46 Mielce urodzony, żona Wiktoria z Pencelskich, synowie Aleksander, Florian, Feliks i Edward, córki Sabina, Katarzyna, Emilia i Amelia 28 10 5 0
3 1 1830 Turzysk Paweł Grzebiński 60 Dolsk wdowiec 845 335R 81 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0328.htm
17 5 1830 Radziwiłłów Grzegorz Paszkowski 3 Radziwiłłów s. Wincentego i Zofii Czubińskiej 816 194 18 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0198.htm
5 10 1830 Radziwiłłów Michalina Bobowska 12/365 Radziwiłłów c. Sabiny Borkowskiej, ojciec nieznany 816 196 37 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0200.htm
15 2 1830 Kołki Łukasz Sobiński 63 Ignatówka poz. ż. Emilię, s. Wawrzyńca; poch: 17.02. 816 62 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0064.htm
12 10 1830 Wiszenki Stefan Rybiński 80 poz. ż. Praxedę, s. Konrada i Wojciecha, 3c. Juliannę, Mariannę i Franciszkę ; poch: 12.10. 816 54a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0056.htm
18 6 1830 Czartorysk Franciszka Zawadzka 40 Bielska Wola z Dziubińskich, r: Jędrzej i Maryanna; poz. m. Michała, 3s. Jana, Józefa, Ludwika i 2c. Marciannę i Michalinę; poch: 20.06. 816 99-100a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0101.htm
20 1 1830 Jałowicze Teodora Bulbin 81 Pułhanów mąż Piotr nie żyjący 816 247 R 43 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0252.htm
30 6 1830 Krzemieniec Jędrzej Turobiński 62 Krzemieniec szl., żona Ksenia z Nowodworskich, synowie Łukasz, Jędrzej i Mikołaj, córki Anna i Ewa 01-7 83V 640 T 952 DM
8 7 1830 Krzemieniec Agnieszka Turobińska 4 Krzemieniec c. sł. Łukasza i Rozalii 01-7 86R 663 T 954 DM
3 8 1830 Krzemieniec Jan Turobiński 3/365 Krzemieniec s. sł., Jędrzeja i Magdaleny 01-7 86V 673 T 955 DM
9 2 1830 Szumsk Jan Babiński 9 Huta Szumska rodz. Marcin i Regina zd. Hornicka 245-1-4 389R 229 R RK
24 3 1830 Horyńgród Ludwik Kulbiński 6/12 Raśniki syn Prac. Marcina i Antoniny 171-1-3 190R 5 R Mg
19 10 1830 Ostróg Zofia Drabińska 3/12 Bielmaż rodzice Kazimierz i Domicela zd Laskowska 171-1-3 35R 97 R MZ
16 8 1830 Olewsk Jan Szpakowski 4 Rudnia Staryki syn Grzegorza i Balbiny z Lechów, z biegunki 178-3-3 496V 19 Ż Na
17 8 1830 Olewsk Anna Szpakowska 3 Rudnia Staryki córka Grzegorza i Balbiny z Lechów, z biegunki 178-3-3 496V 20 Ż Na
6 3 1831 Bucyń Aleksandra Brzostowska 6 Kaczyn c. urodzonych Hieronima i Balbiny z Czempkowskich 28 11 2 0
10 3 1831 Bucyń Adolf Brzostowski 3 Kaczyn s. urodzonych Hieronima i Balbiny z Czempkowskich 28 12 bn 0
23 8 1831 Bucyń Apolonia Czerwińska 48 Niesuchoiże z Kibińskich, urodzona, mąż Stefan, syn Leon, córki Honorata i Teofila 28 13 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0007.htm
22 6 1831 Bucyń Urban Brzostowski 8/12 Kaczyn s.Hieronima i Balbiny z Czempkowskich 28 13 5 AB 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0007.htm
5 5 1831 Turzysk Adam Szczerbiński 17 Turzysk s. ur. Jana i Marianny z Szelnerów 846 242R 16 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0235.htm
27 4 1831 Radziwiłłów Barbara Binkowska 41 Batków mąż Jan Binkowski 817 225 62 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0229.htm
24 12 1831 Radziwiłłów Joanna Binkowska 66 Radziwiłłów wdowa po Jakubie Binkowskim 817 231a 102 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0235.htm
6 1 1831 Kołki Anna Zielińska 61 Rudka z Kwiatkowskich; poz. M. Franciszka Józefa, s. Erazma, Ignacego, Wincentego, Kajetana, Marcina, Szczepana, Seweryna, Albina, Michała, c. Barbarę - pannę; poch: 14.01. 817 61 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0064.htm
12 2 1831 Targowica Ewdoksia Żłobińska 58 Perekładowicze 817 252 R 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0260.htm
6 9 1831 Horochów Bazyli Lewicki 27 Starystaw s. ur. Jana i Balbiny z Rudnickich 846 87R 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0088.htm
26 10 1831 Dąbrowica Johanna Skibińska 18 Dąbrowica r: Franciszek i Katarzyna z Nierodkiewiczów; poch: 27.10. 817 86a 72 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0090.htm
4 1 1831 Krzemieniec Paweł Bindas 11 Bereźce s. pr., Stefana i Teodozji 01-7 92R 5 T 960 DM
6 1 1831 Krzemieniec Józef Sieklucki 97 Kulików ur., żona Ewa z Jerodzińskich, synowie Franciszek, Wojciech i Filip, córka Balbina 01-7 93R 9a T 961 DM
14 3 1831 Krzemieniec Mieczysława Cylliakus 2 Krzemieniec c. WW Jana i Balbiny z Winiarskich 01-7 97V 49 T 966 DM
1 3 1831 Krzemieniec Józef Sieklucki 98 Kulików ur., żona Ewa, synowie Franciszek, Wojciech i Filip, córka Balbina 01-7 103R 100 T 971 DM
28 3 1831 Krzemieniec Stefan Bindas 56 Bereźce Małe pr., żona Teodozja, córki Magdalena i Aleksandra 01-7 103V 104 T 972 DM
28 1 1831 Ostróg Rafał Borowski 3/12 Buszcza z kaszlu, rodzice Jan i Regina zd Dubińska 1-171-4 19V 18 R MZ
25 4 1831 Ostróg Szymon Zachabiński 40 Hrymiacze z cholery, pozostawił wdowe NN 1-171-4 25V 88 R MZ
12 4 1831 Białogródka Jędrzej Drużbiński 38 Białogródka e.cholery, żona Anastazja 178-3-97 97R 43 Ż DM
20 11 1831 Białogródka Władysław Feliks Dobrowolski 5 Ledzianka s. ur. Mateusza i Franciszki z Sabinowiczów 178-3-97 103V 102 Ż DM
23 3 1832 Koblin Franciszka Wojniłowicz 40 Młynów z domu Wiszniewska, dzieci: Kajetan, Franciszek, Józefa, Balbina 818 177V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0185.htm
27 8 1832 Kołki Jan Karabiniewicz 53 Myków poz. ż. Agnieszkę z Czerkawskich, s. Adama i c. Rozalię; poch: 29.08. 818 56 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0062.htm
16 7 1832 Kuniów Adolf Wiarkowski 2 Radohoszcz Wielka s. Józefa i Balbiny z Raczyńskich 171-1-5 83 V 34 R
31 1 1832 Krzemieniec Magdalena Stankiewicz 1 Krzemieniec c. sł., Feliksa i Marianny z Dębińskich 01-7 116R 12 T 984 DM
20 3 1832 Horyńgród Tomasz Kulbiński 6 Raśniki syn Prac. Marcina i Antoniny 171-1-5 161R 4 R Mg
7 12 1832 Horyńgród Marcin Kulbiński 40 Raśniki Prac., żona Marianna z Chomickich, córka Anna 171-1-5 162R 9 R Mg
28 1 1832 Ostróg Józef Miłkowski 35 Ostróg z gorączki, wdowa Ur. Julianna zd Szumysławska, c. Seweryna, Sabina, Tekla 171-1-5 24R 16 R MZ
23 5 1832 Ostróg Zuzanna Dominika Skibińska 17/12 Ostróg z kaszlu, rodzice Ur. Kasper, Marcelina zd Tokarzewska 171-1-5 30R 91 R MZ
8 5 1832 Lachowce Dionizy Bińkowski 1 Hulowce s. ur. Wojciecha i Marianny z Lisowskich 171-1-5 115R 40 R DM
12 1 1833 Targowica Jan Żołobiński 4/12 Perekładowicze s. Andrzeja i Domiceli Dowhalskiej 819 280 R 44 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0289.htm
4 1 1833 Ołyka Marianna Skibińska 46 Ołyka z Żukowskich, z Kołek, wdowa, córka Magdalena 819 144 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0151.htm
15 2 1833 Łuck Aleksandra Brzezowska 60 Łuck wd. Wojciech, s. Jan, c. Marianna, Balbina, Antonina, Józefa. 370 5 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0004.htm
9 10 1833 Łuck Julianna Krasicka 64 Łuck Hrabina z Jełowickich, Wd. Po Michale 370 24 79 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0014.htm
10 8 1833 Dąbrowica Petronella Skibińska 8/12 Dąbrowica r: NN i "w" Wiktorya z Zamojskich; poch: 11.08. 819 109 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0115.htm
27 10 1833 Białozórka Piotr Szaniawski 30 Szybenna z zatwardzania wątroby, ur., żona Sabina, syn Andrzej, córka Ludwika 245-1-7 364V 13 R
4 7 1833 Białogródka Szymon Ceceniowski 79 Bisóweczka Wlm Stolnik Przemyski, żona Franciszka z Ostrowskich, pozostawił synów Kazimierza i Stanisława byłych Podsędków Powiatu Zasławskiego, syna Piotra Rotmistrza Wojsk Rosyjskich, córkę Mariannę Zarębinę 178-3-99 65V 61 Ż DM
28 5 1833 Ostróg Jan Mudzyński 3/12 Płużne z suchot, matka panna Balbina 171-1-6 35V 47 R MZ 8422
7 4 1834 Wiszenki Józefa Zalewska 1 Majdan Jeziorski r: Jan i Helena z Szkatabińskich; poch: 09.04. 820 55a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0055.htm
10 8 1834 Łuck Marianna Szyszko 65 Jezioro z Zubczewskich, pozostawiła wd. Józefa, s. Tomasza, Franciszka, Piotra, c. Balbinę 372 19 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0010.htm
1 12 1834 Łuck Kajetan Wolski 44 Łuck Wd. Teresa Rubinowska, s. Karol, c.Józefa, Teresa 372 38 89 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0020.htm
7 4 1834 Białogródka Roman Rudkowski 6/52 Sosnoweczka s. ur. Wojciecha i Balbiny z Waśkiewiczów 171-1-100 96V 35 Ż DM
12 2 1835 Szumbar Maryanna Biniewicz 60 Borki z Horodeckich, mąż Walenty, syn Jan 199 223 2 694
20 6 1835 Szumbar Wincenty Boguszewski 56 Borki żona Antonina z Tarnawskich, dzieci: Antoni, Józefa, Balbina, Teresa, Anna, Julianna 199 224 7 699
27 8 1835 Jałowicze Franciszka Halkiewicz 2 Horodnica Mała c. Franciszka i Balbiny Czarkowskiej 821 263 V 13 ZP 0
31 3 1835 Radziwiłłów Ignacy Dąbrowski 49 Radziwiłłów żona Apolonia z Kocowskich, syn Paweł, córki; Kamila, Sabina, Donata 821 240 4 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0242.htm
22 7 1835 Radziwiłłów Łukasz Podgurski 59 Leduchów żona Agnieszka Grabowska, synowie; Józef, Hipolit, córki; Aniela, Poliana, Faustyna, Anastazja, Sabina, Balbina, Marianna 821 242a 16 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0244.htm
11 5 1835 Ołyka Antoni Załuściński 60 Ołyka żona Barbara z Pogonowskich, syn Edward, córki Sabina i Wincenta 821 142 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0143.htm
16 12 1835 Wiszenki Marianna Janiszewska 12 Beynarówka r: Wojciech i Balbina z Siatryckich; poch: 18.12. 821 65a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0066.htm
24 6 1835 Łuck Teodor Siarczyński 46 Iwanczyce Wd. Marianna Żabińska, s. Jan 373 90 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0049.htm
15 8 1835 Łuck Maria Gibińska 20/12 Dworzec c. Macieja i Barbary Oleńskiej 373 95 58 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0051.htm
16 8 1835 Łuck Mikołaj Ziemiaczkowski 1/365 Łuck s. Jana i Balbiny Brzezowskiej 373 96 59 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0052.htm
27 8 1835 Łuck Józef Ziemiaczkowski 1,5 Łuck s. Jana i Balbiny Brzezowskiej 373 98 64 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0053.htm
15 7 1835 Nabrzuska Teofil Kadłubowski 1 Majdan Karpiłowski syn Stefana i Teresy z Rubinowskich 859 549 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0293.htm
23 1 1835 Swojczów Karol Szczerbiński 30 Tumin prac., młodzian 597 15 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0009.htm
24 11 1835 Krzemieniec Wojciech Jarkowski 68 Krzemieniec żona Katarzyna, córka Sabina i synowie Antoni i Aleksander 01-8 65V 106 T 1099 DM
14 1 1835 Białogródka Antoni Dobrowolski 1 Czyżówka s. ur. Mateusza i Franciszki z Serbinowskich 178-03-101 131V 7 Ż DM
9 1 1835 Lachowce Antoni Szczerbiński 1 Lachowce s. wolno żyjącego Józefa i Hapki z Kopciów 171-1-8 118R 3 R DM
30 3 1836 Jałowicze Łukasz Bulbin 60 Pułhanów wd. Marianna, s. Łukasz, Michał, Roman, Bazyli, Filip, Antoni 822 238 R 2 140 7 0
19 2 1836 Swojczów Jan Krawczuk 7 Oździutycze s. pracowitych Maksyma i Barbary z Zubińskich 598 23 2 0
27 2 1836 Swojczów Marianna Krawczuk 1 Oździutycze c. pracowitych Maksyma i Barbary z Zubińskich 598 24 3 0
12 11 1836 Szumbar Brygida Lubińska 16 Zahajce ur., c. Franciszka i Apolonii 54 265 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0141.htm
3 9 1836 Maciejów Stanisław Ruczyński 66 Horodno JW., aktualny podkomorzy Dworu Polskiego, wdowiec po Franciszce z Dłuzskich, synowie: Józef - b. chorąży pow.kowelskiego i Eustachy, córki Emilia Piotruszewska i Józefa Miączyńska hrabina 402 14-15 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20402/pages/PL_1_436_402_0010.htm
28 2 1836 Wiszenki Jan Miliński 37 Wiszenki poz. ż. Justynę z Dybińskich; poch: 28.02. 822 54a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0055.htm
9 4 1836 Wiszenki Jan Mroczkowski 23 Kopaczówka poz. ż. Albinę z Tońskich; poch; 11.04. 822 54 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0055.htm
27 6 1836 Wiszenki Apolonia Rybińska 30 Rożyszcze z Brodowiczów, wdowa po Konradzie, poz. 2s. Euzebiusza i Dominika, 3c.Mariannę, Angelę i Sabinę; poch: 03.07. 822 55a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0056.htm
4 3 1836 Krzemieniec Antonina Turobińska 2 Krzemieniec 01-10 50R 25 T 107 DM
10 6 1836 Szumsk Wojciech Babiński 12/52 Hucisko Horodyskie z konwulsji, pr., rodz. Marcin i Regina 245-1-10 481R 36 R RK
28 12 1836 Ostróg Marianna Jankowska 40 Białotyń z Lelawskich, mąż Piotr, syn Piotr, córki Sabina, Paulina i Faustyna 171-1-9 40V 91 R DM
1 6 1836 Białogródka Tekla Rutkowska 9/12 Sosnoweczka c. ur. Wojciecha i Balbiny z Iwaśkiewiczów 178-03-106 142V 39 Ż DM
7 1 1837 Kuniów Franciszka Żuchowska 6 Zakoty c. Jana i Petroneli Żabińskiej 171-1-10 94 R 2 ZP R 0
9 3 1837 Drużkopol Gabriel Zagórski 80 Bużany JW. Sedzia pow. Dubieńskiego, wdowiec, synowie Wincenty i Karol, córka Sabina 852 293 10 75 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0154.htm
23 1 1837 Wiszenki Paulina Janiszewska 11 Bejnarówka c. 1-dw. Wojciecha i Balbiny z Siastrzyckich 764 25 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0014.htm
5 2 1837 Nowogród Józef Jędrzejewski 2 3/4 Susły Ignacego i Balbiny Czyżewskiej 27 JZ
5 8 1837 Kamień Koszyrski Walerian Rubinowski 1 Kamień Koszyrski s. Jana i Marcjanny z Obraziejów 170 27 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0016.htm
13 7 1837 Młynów Aleksandra Rubinowska 16 Młynów rodzice: ur. Jan i Apolonia z d. Miler 823 201R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0209.htm
4 6 1837 Nabrzuska Michał Sztaszczyk 16 Majdan Karpiłowski syn Stanisława i Teresy z Rubinowskich 852 426 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0225.htm
25 7 1837 Nabrzuska Józef Rubinowski 4 Majdan Karpiłowski syn Jana i Franciszki z Jabłońskich 852 426 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0225.htm
10 1 1837 Kowel Marianna Rubinowska 20 Obłapy stanu wolnego 852 325 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0171.htm
22 12 1837 Krzemieniec Zofia Turobińska 1 Krzemieniec sławetna, parafianka krzemieniecka 01-11 57V 95 T 203 DM
19 3 1837 Szumsk Fortunata Kulbińska 10 Bołożówka z ospy, ur., rodz. Wojciech i Marcela zd. Klukowska 245-1-11 496R 36 R RK
5 4 1837 Szumsk Wojciech Kulbiński 40 Bołożówka z suchot, ur., żona Marcela zd. Klukowska, dzieci: Józef, Jan, Julianna, Konstancja 245-1-11 496V 39 R RK
4 4 1837 Krzywin Mikołaj Strzelecki 4 Nietyszyn s. Ur. Mikołaja i Balbiny zd. Wisznicka 171-1-10 69R 11 R Mg
9 4 1837 Ostróg Domicela Hołowińska 63 Ostróg z Szybińskich, wdowa, synowie Jan, Antoni i Ignacy 171-1-10 37V 41 R DM
5 9 1837 Ostróg Jan Milczewski 62 Ostróg żona Róża z Porębskich, synowie Witalis, Gwidon, córki Albina, Klara i Cecylia 171-1-10 42R 77 R DM
3 1 1837 Horyńgród Tomasz Gołębiowski 5/365 Horyńgród syn Szl. Grzegorza i Sabiny 171-1-10 167R 1 R Mg
21 6 1837 Białogródka Kajetan Oleński 4 Sosnówka s. ur. Michała i Anny z Bińkowskich 178-03-108 173V 66 Ż DM
1 7 1837 Białogródka Marianna Dubin 46 Białogródka ur., z Wiszniewskich, wdowa, synowie Feliks i Wincenty, córka Tekla 178-03-108 174R 70 Ż DM
25 2 1838 Włodzimierz Jan Woroniewski 7/52 Załuże s. slaw. Antoniego i Ludwiki z Biniewskich 853 50 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0028.htm
25 8 1838 Kuniów Szymon Skibiński 7 Borowica Wielka s. Michała i Heleny R 91 R 21 ZP 0
4 3 1838 Ołyka Władysław Popławski 9/12 Moszczanica Władysława i Sabiny z Laskowskich 824 135 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0136.htm
25 10 1838 Włodzimierz Antonina Szczerbińska 2 Uściług c. sław. Kacpra i Marianny z Czerwińskich 853 67 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0036.htm
6 8 1838 Łokacze Kamilla Chrzanowska 26 Tworynicze z Wielhorskich, wlm., mąż Albin podsędek włodzimierski, syn Leon, córki Maria Magdalena i Euzebia Kamilla 343 13-14 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20343/pages/PL_1_436_343_0009.htm
16 12 1838 Wiszenki Wiktoria Czyżewska 3 Rożyszcze r: Józef i Marianna z Rybińskich; poch: 19.12. 824 57a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0058.htm
13 1 1838 Młynów Aleksander Chodkiewicz 61 Młynów w Pałacu swoim dziedzicznym, Hrabia Chodkiewicz, Dymisjonowany Generał Wojsk Polskich, żona Ksawera z Szczeniawskich Hrabina, dzieci: Karol, Mieczysław, Bolesław, Zofia 824 146R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0148.htm
23 9 1838 Młynów Franciszek Gąsecki 89 Dorohostaje Wielkie wdowiec, dzieci: Ignacy, Adam, Aleksander, Balbina, Katarzyna 824 149R 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0151.htm
11 3 1838 Ostróg Adelajda Dębińska 49 Luczyn wolnego stanu panna 171-1-11 35V 42 R DM
12 12 1838 Ostróg Jan Krajczyński 48 Choteń żona Elżbieta z Burkowskich, synowie Józef i Filip, córki Barbara, Albina i Anna 171-1-11 44V 113 R DM
10 11 1839 Szumbar Antonina Boguszewska 46 Borki z Tarnawskich, wdowa po Wincentym, dzieci: Antoni, Paweł, Józefa, Balbina, Teresa, Anna, Julianna 201 34 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0019.htm
26 1 1839 Lachowce Józef Szczerbiński 55 Huczek wdowiec po Hapce z Kopców, syn Dominik, córki Stefanina i Jeryna 879 83 V 8
26 4 1839 Lachowce Franciszek Augustynowicz 56 Książęcin wdowiec po Katarzynie z Babinów, synowie Jan, Michał i Ignacy, córki Anna i Franciszka 879 85V - 86 R 26
5 12 1839 Deraźne Jan Talko 42 Czudwy szlachcic, odstawny porucznik wojsk rosyjskich i kawaler, żona Klementyna z Pogorzelskich, syn Fryderyk, córki Kornelia, Salomea i Sabina 879 192 R 18
3 1 1839 Niewirków Antoni Slązek 35 Siedliszcze żona Balbina z Dworowskich 879 270 R 1
2 5 1839 Turzysk Jan Franciszek 17 Tuliczów s. Jana i Praksedy z Bindów 715 21 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0013.htm
19 11 1839 Ołyka Adam Szałański (Szałajski) 59 Ołyka żona Katarzyna z Dołęgowskich, dzieci Janusz, Julian. Witalis, Maurycy, Emeryk, Aniela, Balbina, Józefa 825 166 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0173.htm
27 3 1839 Łuck Józef Wręga 17 Serniki s. Jana i Balbiny 375 63 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0034.htm
1 5 1839 Młynów Aaron Fałkowski 75 Koryty żona Urszula, dzieci: Stanisław, Izabela, Sabina, Kamila 825 177R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0184.htm
1 4 1839 Kisielin Ewa Rubinowska 23 Budki Osmihowickie z Kadłubowskich; poz. m. Juliana, s. Franciszka, c. Franciszkę; poch: 04.04. 854 334 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0195.htm
6 6 1839 Katerburg Antonina Rekonwald 6 Ludwiszcze c.Franciszka i Balbiny z Jędrzejewskich 200 166 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0086.htm
23 2 1839 Białogródka Roman Oleński 1/52 Sosnówka s. ur. Michała i Anny z Bińkowskich 178-3-112 139R 15 Ż DM
31 3 1840 Bucyń Hieronim Brzostowski 63 Kaczyn wdowiec po Balbinie z Stępkowskich, córki Marcjanna, Tekla i Aleksandra, syn Józef 855 249
11 2 1840 Dąbrowica Franciszek Skibiński 60 Dąbrowica poz. ż. Katarzynę z Nierodkiewiczów, 2c. Teklę i Annę; poch: 12.02. 826 126 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0127.htm
7 4 1840 Równe Tekla Jakubińska 19 Beheń c. Wincentego i Julianny z Paprowskich 880 113 V 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0117.htm
8 5 1840 Tajkury Anna Śnieżek 65 Tajkury z Leśnickich, wdowa po Janie, cóki Józefa, Wiktoria, Balbina i Petronela 880 44 R 8
19 9 1840 Ostróg Wojciech Wiktor Wyszatycki 2 Ostróg s. Wincentego i Wiktorii z Bobińskich 880 22 R 70
29 12 1840 Ostróg Korneli Łabęcki 7 Majdan Płużeński s. Piotra i Sabiny z Rudnickich 880 24 R 90
23 1 1840 Równe Seweryn Konopacki 23 Jasiennicze s. Wojciecha i Balbiny z Bogdaszewskich 880 111 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0114.htm
14 1 1840 Wiszenki Praxeda Rybińska 72 Rożyszcze "w" po Stefanie, poz. 2s. Konrada i Alberta (żonaci), 3c. Helenę, Mariannę i Franciszkę (zamężne); poch: 17.01. 826 87 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0088.htm
14 7 1840 Wiszenki Jan Kleparski 1 Kopaczówka r: Mateusz i Albina z Tuńskich; poch: 16.07. 826 89 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0090.htm
3 4 1840 Horochów Aleksander Sarnaski 53 Boroczyce ur., żona Antonina, synowie Michał, Józef, Jan i Kalikst, córki Franciszka, Józefa i Balbina 78 55 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0031.htm
11 4 1840 Horochów Julianna Sawicka 18 Skobełka c. sław. Pawła i Marianny z Kociubińskich 78 57 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0032.htm
16 9 1840 Wiszenki Zofia Pławska 43 Rożyszcze z Slewińskich; poz. m. Ignacego, c. Sabinę; poch: 19.09. 826 90a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0091.htm
28 10 1840 St. Oleksiniec Anzelm Lisiecki 58 Nowy Oleksiniec żona Franciszka z Kozłowskich, syn Albin 871 539 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0285.htm
24 12 1840 Wyszogródek Justyna Werbicka 1,5 Korzkowce c. Kazimierza i Wiktorii z Turubińskich 871 614 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0325.htm
12 2 1840 Krzemieniec Feliks Jachniewicz 0,5 Krzemieniec s. Teodora i Balbiny 871 410 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0215.htm
31 3 1840 Krzemieniec Agnieszka Chodorowicz 50 Krzemieniec dzieci: Tomasz, Jan i Balbina 871 418 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0219.htm
22 9 1840 Krzemieniec Antonina Turobińska 1 Krzemieniec c. Mikołaja i Agnieszki 871 430 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0225.htm
13 12 1840 Krzemieniec Jan Teodorowicz 57 Krzemieniec dzieci: Józef, Jan, Piotr, Ignacy, Ludwik, Hieronim, Balbina i Zofia 871 436 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0228.htm
21 3 1840 Nowogród Wołyński Izabella Trzebińska 23 Cwila Wielka z Rafałowiczów, mąż Augustyn, syn Zygmunt, córka Jadwiga 871 87 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0046.htm
24 8 1840 Klewań Julia Cieszkowska 6/365 Szostaków c. Jana i Sabiny 880 126 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0130.htm
10 3 1840 Berezdów Anna Szczerbińska 77 Krasnystaw z Kasperskich, wdowa po Stanisławie, syn Jan, córka Marianna 871 295 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0153.htm
16 6 1840 Berezdów Jan Nowicki 40 Huta 1-dw., żona Marcjanna z Iwanickich, syn Marcin, córki: Petronella, Balbina i Aniela 871 300 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0155.htm
14 2 1840 Annopol Marianna Pogorzelska 90 Baczmanówka z Kociubińskich, wdowa po Macieju, synowie Antoni, Eliasz, Jan i Mikołaj 880 95 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0098.htm
12 9 1840 Annopol Filip Gołębiowski 2 Annopol s. Grzegorza i Sabiny z Romankiewiczów 880 97 V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0101.htm
17 4 1840 Bereżnica Kazimierz Nencha 59 Totowicze ze starości, ur., żona z Puchalskich, synowie dwuimienni January i Antoni, Mikołaj i Albin i Kazimierz, cóka dwuimienna Scholastyka i Apolonia 826 136V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0138.htm
14 9 1841 Katerburg Maryanna Sadowska 70 Hryńkowce z Bobowskich, mąż Maciej, synowie z pierwszego męża Wyżykowskiego wincenty i Albin 199 114 22 872 810 328
9 1 1841 Kołodno Katarzyna Tartakowa 45 Hnizdyczno z Kociubińskich, mąż Tomasz 872 730 1
23 2 1841 Kołodno Michał Tartakowy 20/52 Hnizdyczno s.Tomasza i Katarzyny z Kociubińskich 872 733-734 10
2 9 1841 Kołodno Ludwika Jakubińska 63 Kołodno z Paprockich, wdowa po Wincentym 872 742 33
2 11 1841 Miropol Magdalena Dąbrowska 50 Peczanówka z Szumskich, wdowa po Mikołaju, synowie Stefan i Sabin, córki Felicjanna, Eufrozyna, Franciszka i Aniela 872 384-385 41
18 5 1841 Berezdów Piotr Mikołaj Szymański 30 Paszuki żona Aniela z Mieleniewskich, córka Balbina 872 342 21
3 10 1841 Berezdów Katarzyna Czyżewska 40 Stołby z Szabińskich, mąż Klemens, synowie Kasper, Jan, Paweł, Libory i Bazyli, córka Anna 872 349 40
9 2 1841 Ostróg Dorota Łabęcka 3 Majdan Płużeński c. Piotra i Sabiny z Rudnickich R 21 R 13 0
28 7 1841 Ostróg Jan Niewęgłowski 49 Kunin posesor wsi Kunin, żona Michalina z Dunin Jastrzębskich, córki Joanna i Albina R 25 V 69 0
25 9 1841 Ostróg Wiktoria Wyszatycka 31 Ostróg z Babińskich, wielmożna, mąż Wincenty, synowie Ignacy, Julian, Wacław, Rafał, Józef i Antoni R 27 V 92 0
3 12 1841 Jałowicze Marta Tomaszewska 75 Horodnica Mała z Urżyńskich wdowa po Wincentym s. Franciszek, c. Balbina, Julia, Angela, 827 258 V 9 ZP 0
11 6 1841 Wiszenki Kondrat Rybiński 53 Rożyszcze poz. ż. Annę z Bohałów, 2s. Euzebiusza i Dominika, 3c. Mariannę, Anielę i Sabinę 827 79 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0081.htm
23 2 1841 St. Oleksiniec Agnieszka Zdybińska 73 Krutniów wdowa, syn Tomasz 872 601 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0319.htm
18 5 1841 Miropol Adam Grątkowski 19 Polanki s.Józefa i Balbiny z Golczeskich 872 381 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0202.htm
9 4 1841 Krzemieniec Wincenty Kociubiński 3/52 Krzemieniec s. NN i ur. Ludwiki 872 452 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0239.htm
5 9 1841 Krzemieniec Franciszek Czubiński 30 Krzemieniec 872 463 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0244.htm
14 8 1842 Krzemieniec Michał Rekonwald 8/12 Ludwiszcze s.Franciszka i Balbiny 873 527 88
15 8 1842 Katerburg Michał Rekonwald 8/12 Ludwiszcze s.Franciszka i Balbiny z Andrzejowskich 200 220 9 873 851 343
5 2 1842 Ostróg Wiktoria Woźnicka 50 Tesów z Waśnickich, mąż Eliasz, córki Balbina, Salomea, Franciszka i Katarzyna 881 34 R 18
28 4 1842 Ostróg Baltazar Dionizy Cieszkowski 5/12 Mizocz s. Jana i Sabiny z Syrokomskich 881 38 R 51
7 7 1842 Ostróg Wiktor Pospieszyn 10/12 Ostróg s. Jana i Sabiny z Bujarskich 881 39 V 63
25 4 1842 Równe Aniela Haczyńska 46 Tynne z Siwickich, mąż Ignacy, syn Teofil, córki Fortunata, Tekla i Sabina 881 144 R 8
9 9 1842 Deraźne Tekla Mikłaszewska 70 Mały Lasek z Babińskich, wdowa, synowie Gabriel i Grzegorz 881 253 V 27
23 2 1842 Tuczyn Józef Metelski 21 Nowy Majdan młodzian, s. Teodora i Balbiny 881 202 R 3
17 5 1842 Tuczyn Marianna Uchańska 50 Nowy Majdan mąż Mikołaj, synowie Franciszek i Feliks, córki Balbina, Rozalia i Agata 881 203 V 15
7 3 1842 Korzec Petronela Bulbińska 09-lut Korzec z Rafałkowiczów, maż Jan, syn Kazimierz, córka Petronela 873 178 18 PW 0
6 9 1842 Korzec Jan Wachowski 0,5 Klecka Wielka s. Feliksa i Sabiny z Olszewskich 873 196 71 PW 0
9 3 1842 Horyńgród Antonina Kulbińska 50 Raśniki wdowa po Marcinie, dwoje dzieci 881 233 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0243.htm
1 3 1842 Wiszenki Mateusz Kleparski 25 Kopaczówka r: Karol i Józefa z Piotrowskich; poz. ż. Albinę, s. Eryka; poch: 04.03. 828 223R 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0226.htm
2 8 1842 Aleksandria Antoni Jaworski 7 Kustyń s. Adama i Agnieszki z Grabińskich 881 215 V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0225.htm
17 4 1842 Łuck Ignacy Szczerbiński 13 Łuck s.Feliksa i Praksedy 378 52 24 828 164V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0029.htm
26 10 1842 Łuck Antoni Karaszewicz 5/12 Boholuby s. Karola i Sabiny z Wodowickich 378 55 66 828 171R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0030.htm
22 11 1842 Ptycza Maciej Podbielski 50 Buderaż odnodworzec, żona Cecylia, dzieci: Bonifacy, Justyn, Franciszek, Filip, Marianna, Sabina 828 111R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0113.htm
17 6 1842 Połonne Bazyli Jandulski 91 Pohoryła ur., żona Balbina, synowie Franciszek, Teodor, Dominik i Stanisław, córka Barbara 873 372 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0192.htm
26 3 1842 Berezdów Jan Iwanicki 2 Paszuki s. szl. Teodora i Balbiny z Rybickich 873 268 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0140.htm
29 3 1842 Berezdów Domicela Drąbińska 38 Berezdów z Laskowskich, ur., mąż Kazimierz, syn Piotr, córka Paulina 873 269 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0140.htm
13 6 1842 Berezdów Teofilla Mankiewicz 35 Chwoszczówka z Ochmanowiczów, szl., mąż Józef, synowie Grzegorz i Józef, córki Sabina i Paulina 873 278 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0145.htm
30 5 1842 Nowogród Wołyński Jan Jandolski (Jandulski) 32 Huta Dziekońka żona Joanna z Sicickich, 2 synów Klemens Władysław, Benedykt Adolf, córki 2 Ludwika Olimpia, Sabina 873 101 117 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0055.htm
14 3 1842 Klewań Salomea Hulanicka 40 Klewań ur., mąż Grzegorz, synowie Walenty, Mateusz, Albin, Nikodem, Marceli i Melchiodes, córki Tekla i Józefa 881 158 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0166.htm
1 7 1842 Luboml Julian Bobiński 22 Maszów 857 569 61 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0303.htm
10 3 1843 Horyńgród Łucja Michton 5 Raśniki c. Michtona i Anny z Kulbińskich 882 147 V 4
10 1 1843 Niewirków Marianna Karpowicz 4 Niewirków c. Wincentego i Pawliny z Bińkowskich 882 257 R 3
3 3 1843 Berezne Rozalia Babińska 75 Chołopy z Zamorskich, wdowa po Stanisławie, syn Wawrzyniec, córka Marianna 882 218 V 6
28 7 1843 Jałowicze Jan Halkiewicz 14 Jarosławicze s. Franciszka i Balbiny Szarkowskiej 829 114 V 9 ZP 0
24 12 1843 Jałowicze Ksawery Szybiński 42 Jałowicze mieszkaniec jałowickiego klasztoru zakonnik 829 114 V - 115 R 11 ZP 0
17 1 1843 Turzysk Krzysztof Szulc 42 Mokrzec żona Tekla Zacharkiewicz, syn Ludwik, córki Ludwika, Marianna, Albina, Aleksandra i ... 719 11 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0008.htm
1 5 1843 Swojczów Piotr Czechowski 80 Budy Ossowskie w.ż., żona Katarzyna z Rubinowskich, dzieci: Jan, Kajetan i Jakub 605 22 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0013.htm
6 3 1843 Wiszenki Ignacy Pławski 56 Rożyszcze poz. c. Sabinę 829 207R 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0221.htm
13 9 1843 Wiszenki Adam Machowski 2/12 Rożyszcze r: NN i Sabina Machowska. 829 208V 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0223.htm
23 12 1843 Przewały Teofila Kisiel 86 Stawki c. Adama i Albiny z Rohozińskich, panna 858 466 7 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0248.htm
4 7 1843 Młynów Elżbieta Gliniecka 47 Karolinka mąż Kazimierz, dzieci: Karol, Julian, Stanisław, Paulina, Sabina, Waleria, Zofia, Emilia, Ksawera, Józefa, Marianna 829 37aV 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0048.htm
16 9 1843 Młynów Teodora Oktawia Kóńcewicz 10/12 Koryty rodzice: ur. Cyriak i Sabina z d. Falkowska 829 38aV 39 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0049.htm
4 7 1843 Ostróg Edward Bińkowski 2 Rozważ s. Karola kapitana wojsk rosyjskich i Maryi z Kłosowskich 882 29 R 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0030.htm
15 11 1843 Ostróg Aleksandra Nowicka 60 Ostróg z Jarkowskich, mąż jan, synowie Jan, Fulgenty, Józef i Leopold, córki Joanna i Sabina 882 32 R 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0033.htm
5 12 1843 Jampol Antonina Gulbińska 43 Świętec wlm, z domu Stelmacka, z 1-go małżeństwa Jabłońska, żona wlm. Aleksandra Gulbińskiego, z 1-go małżeństwa syn Antoni, z 2-go Mieczysław 874 690 48 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0348.htm
19 2 1843 Berezdów Erazm Jakubiński 30 Sieliczów ur., kawaler 874 328 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0168.htm
4 2 1843 Wyszogródek Piotr Turubiński 6/12 Właszczyńce s. Ignacego i Anny z Podlewskich 874 979 3 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0482.htm
2 9 1843 Wyszogródek Aleksander Dębiński 4 Martyszkowce s. Bazylego i Ewy z Rudyków 874 982 12 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0483.htm
20 1 1843 Nowogród Wołyński Feliks Sławuszewski 60 Majdan Kamienny wdowiec, córki Balbina, Marianna, Cecylia, Helena 874 136 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0071.htm
22 2 1843 Nowogród Wołyński Franciszek Popławski 2 Huta Dziekońka syn Piotra i Balbiny z Niedźwiedzkich 874 140 23 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0073.htm
30 3 1843 Nowogród Wołyński Marcin Czarnecki 15 Czyżówka syn Jana i Marianny z Kociubińskich 874 145 43 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0075.htm
5 4 1844 Tajkury Tekla Sobińska 78 Zawizów wolnego stanu 883 51 V 5 DW
11 1 1844 Ostróg Julia Miłkowska 37 Ostróg z Szumisławskich, wdowa po Józefie, syn Józef, córki Seweryna i Sabina 883 23 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0027.htm
12 3 1844 Nieświcz Michał Wojcicki 2/365 Ławrów s. urodzonych Józefa i Katarzyny z Biniewskich 439 17 7 0
12 7 1844 Krzywin Maciej Rogowski 56 Krzywin odnodworzec, żona Helena z Brzozowskich, synowie Albin i Kasper, córka Teresa 883 41 V 20 0
27 2 1844 Korzec Feliks Wachowski 34 Klecka Wielka ur., żona Sabina z Olszewskich, syn Władysław 875 220 30 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0113.htm
16 2 1844 Tuczyn Bartłomiej Uchański 2 Nowy Majdan z konwulsji, nieślubny syn Balbiny 883 158V 4 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0162.htm
9 1 1844 Sielec Dorota Zarębińska 1 Sielec c. zagranicznych Jana i Justyny z Kuczyńskich 576 15 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0009.htm
2 12 1844 Kazimirka Karol Burzyński 6 s. Jana i Balbiny z Guziewiczów 883 225 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0231.htm
12 8 1844 Ostróg Tekla Kędzierska 58 Ostróg z Babińskich, mąż Wincenty, synowie Ignacy, Kajetan i Józefat, córki Antonina, Dorota, Klementyna i Urszula 883 29 R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0032.htm
25 1 1844 Jampol Aleksander Gulbiński 37 Świętec wlm, wdowiec po Antoninie ze Stelmackich, syn Mieczysław 875 633-634 6 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0333.htm
11 3 1844 Luboml Grzegorz Dobrzyński 2 Rymacze r. Jan, Marianna Dubin 859 620 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0330.htm
5 3 1845 Korytnica Karolina Sikorska 1,5 Korytnica c. Jana i Katarzyny z Sorobińskich 218 10 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20218/pages/PL_1_436_218_0007.htm
12 7 1845 Kowel Jan Turewicz 59 Lubitów ur., s. Dionizego i Józefy z Batowskich, żona Tekla, synowie Fabian i Franciszek, córki Domicela i Balbina 248 26 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0016.htm
4 1 1845 Torczyn Barbara Biniewska 40 Usicze mąż Augustyn, synowie Franciszek, Józef, Grzegorz i Joachim 632 22 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20632/pages/PL_1_436_632_0012.htm
4 3 1845 Kazimierka Franciszka Burzyńska 8/12 Ilniki c. Jana i Balbiny 884 258 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0265.htm
12 11 1845 Wiszenki Rozalia Machowska 59 Rożyszcze poz. 4s. Kaietana i Piotra (żonatych), Kazimierza i Filipa, 3c. Anastazję (zamężną), Sabinę i Apolonię 771 32 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0018.htm
4 1 1845 Beresteczko Wiktoria Dubkowska 66 Mirżwa z Trzembińskich, wdowa po Antonim 7 15 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%207/pages/PL_1_436_7_0009.htm
22 8 1845 Łuck Stanisław Wyhornicki 4 Łuck s. 1-dw. Kaspra i Aleksandry z Szczerbińskich 381 41 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0022.htm
28 10 1845 Łuck Jan Skarbiński 70 Serniki żona Ewa, syn Mikołaj 381 44 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0024.htm
2 8 1845 Łuck Mikołaj Wachsztejnski 67 Łuck ur., żona Józefa z Rzokiewskich, synowie Julian i Adam, córki Albina i Alojza 381 47 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0025.htm
21 10 1845 Korytnica Apolonia Sikorska 5 Paryduby c. włościan Franciszka (s. Antoniego) i Julianny z Szczerbińskich 218 15 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20218/pages/PL_1_436_218_0010.htm
18 5 1845 Szpanów Teresa Babińska 20 Horodyszcze c. Grzegorza i Teresy z Łukomskich 884 199 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0205.htm
26 8 1845 Lachowce Mieczysław Gnatowski 1 Szuńki s.wlm. Albina i Antoniny z Zagórskich 884 137 R 42 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0141.htm
25 9 1845 Łabuń Petronela Lubikowska 1 Tadeuszpol c. nieślubna 1-dw. Tekli Lubińskiej 178-3-113 141V 46 Ż DM
13 3 1845 Ostróg Kazimierz Bińkowski 2 Rozważ z zapalenia mózgu, r. Wielmożny Karol-Kapitan, Maria zd Kosowska 884 45R 20 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0046.htm
6 8 1845 Ostróg Anna Justycka 90 Międzyrzecz Ostrogski wdowa po Urodzonym Adamie, zd Kazimierska, s. Kajetan, Józef, Feliks, Adam , c. Agnieszka, Balbina 884 52R 62 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0054.htm
10 4 1846 Katerburg Antonina Drąbińska 75 Okniny z Piaszczyńskich, wdowa po Wincentym, córki Marianna i Waleria 200 104 4 441
15 2 1846 Krzywin Benigna Brzóskowa 33 Krzywin z Jasięskich, mąż Bazyli Brzóska, córki: Matylda, Sabina, Celina, Stefania, Kamila, Benigna 885 79 7 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0080.htm
28 5 1846 Korytnica Marianna Woroniewicz 1 Czerniawka c. Antoniego i Ludwiki z Binieckich 219 16 12 DW
7 12 1846 Korytnica Ludwik Kozyrski 28 Wulka żona Balbina z Gruszeskich, córka Katarzyna 219 19 22 DW
12 1 1846 Korzec Aleksandra Helena Bołsunowska 72 Koszelów z domu Kobylińska, mąż Jan, syn Jan, Franciszek, Placyd Stanisław, córka Teresa, Karolina, Balbina 877 184 4 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0099.htm
17 3 1846 Korzec Piotr Kamiński 35 Piszczów, przybył z parafii Zwiahe żona Balbina z Oborowskich, syn Antoni, dwie córki 877 192 34 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0103.htm
2 2 1846 Ołyka Elżbieta Skibińska 1,5 Ołyka córka Magdaleny Skibińskiej 470 34 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0019.htm
27 10 1846 Szumbar Mikołaj Święcicki 1 Szumbar s.Ignacego i Sabiny z Duchinskich 625 215 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0114.htm
31 1 1846 Łuck Zofia Karaszewicz Łuck c. ur. Karola i Sabiny z Wodowickich 382 39 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0022.htm
18 7 1846 Łuck Szymon Mieczkowski 66 Żabka s. Stefana, żona Marianna z Zabłockich, synowie Eliasz, Jan Recess, Łukasz i Stanisław, córka Sabina 382 49 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0028.htm
25 4 1846 Przewały Tekla Maria Sierakowska 75 Turyczany z d. Ciołek Poniatowska, hrabina, mąż Ignacy, s. Karol 861 548 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0239.htm
15 4 1846 Młynów Agnieszka Brzozowska 62 Młynów mąż Józef, dzieci: Paweł, Aleksander, Agnieszka, Eleonora, Balbina, Ludwika 832 190R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0199.htm
12 4 1846 Horochów Marianna Trześniowska 47 Kupowalce ur., mąż Antoni, synowie Piotr i Walerian, córki Józefa, Dorota i Balbina 84 58 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0032.htm
24 7 1846 Horochów Justyna Nowicka 55 Horochów ur. mąż Ignacy, synowie Józef, Karol, Stanisław, Ignacy, córki Agnieszka, Balbina, Franciszka i Wiktoria 84 61 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0034.htm
30 4 1846 Opalin Urszula Chrzanowska 78 Wólka Chrypska ze starości, z Ejsmontów, Wlm., wdowa po Józefie, synowie Albin i Henryk, córka Sabina 523 8 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20523/pages/PL_1_436_523_0006.htm
2 8 1846 Kołki Franciszka Szczerbińska 43 Czornyż Michał Szczerbiński, dzieci: Aleksander, Adam i Jan, oraz Anna ,Leonida, Józefa i Klotylda 832 92 18 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0098.htm
14 5 1846 Kuniów Bolesław Sawicki 2 Borowica Wielka Rodzice: Władysław i Balbina z Wołodkiewiczów 885 95 18 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0096.htm
25 8 1846 Kuniów Zygmunt Sawicki 6/12 Borowica Wielka Rodzice: Władysław i Balbina z Wołodkiewiczów 885 96 37 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0097.htm
6 9 1846 Ostróg Franciszka Boguszewska 9/12 Milatyn Matka Odnodworka Balbina Boguszewska 885 42R 80 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0043.htm
9 9 1846 Ostróg Antoni Strzelecki 11 Ostróg Ur. Mikołaj, Balbina zd Wisznicka 885 42V 81 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0044.htm
25 12 1846 Ostróg Helena Piotrowska 78 Brodów Wiel. wdowa po Jędrzeju, s. Salezy, Karol, c. Róża, Franciszka, Kunegunda, Wiktoria, Teresa, Balbina 885 48R 114 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0049.htm
11 11 1847 Korzec Jan Bołsunowski 86 Koszelów ur., wdowiec po Aleksandrze z Kobylańskich, synowie Stanisław, Jan, Placyd i Franciszek, córki Teresa, Karolina i Balbina 245-1-13 119 R 140 R
25 12 1847 Jampol Dominik Rzepecki 50 Jampol zona Marianna z Jaśków, synowie Karol, Dominik, Franciszek i Ignacy, córki Petronela i Sabina 245-1-13 330 R 42 R 0
23 1 1847 Radziwiłłów Agnieszka Podgórska 79 Radziwiłłów z domu Grabowska, wdowa po Łukaszu, synowie: Józef, Hipolit, córki: Aniela, Polistena, Faustyna, Anastazja, Sabina, Balbina, Marianna 833 524 2 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0281.htm
18 3 1847 Korzec Jan Nowicki 62 Korzec wdowiec po Aleksandrze z Jarkowskich, synowie Jan, Wolfang (Wolfgang), Józef, Stanisław, córki Eleonora, Sabina 52 PW R
26 4 1847 Korzec Apolonia Karczewska 60 Biały Brzeg mąż Michał, syn Atanazy, córki Scholastyka, Balbina, Honorata 93 PW R
2 8 1847 Horochów Józefa Kopaczyńska 2 Chołoniów c. prac. Jana i Balbiny z Trześniowskich 85 45 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0025.htm
10 10 1847 Horochów Maria Klementyna Owsiana 11/12 Uhów c. wlm. Albina i Kamilli z Małachowskich 85 47 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0026.htm
18 7 1847 Wiszenki Henryk Kleparski 7 Kopaczówka r: Mateusz (zm) i Balbina z Tońskich; poch: 19.07. 773 30 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0017.htm
20 7 1847 Wiszenki Konstancja Wierzbińska 45 Nowosady z Feslerów; poz. m. Wojciecha, 2s. Andrzeja i Piotra, 2c. Mariannę i Krystynę; poch: 23.07. 773 30 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0017.htm
8 1 1847 Młynów Konstanty Sławuszewski 0,5 Użeniec rodzice: ur. Karol i Albina z Michałowskich 833 378R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0204.htm
12 2 1847 Ostróg Czesław Łabęcki 7/12 Biełotyń s. urodz. Piotra i Sabiny z Rudnickich 171-1-13 33V 21 R DM
16 7 1847 Ostróg Erazm Feliks Nowakowski 6/12 Ostróg s. Balbiny Nowakowskiej z nieprawego łoża 171-1-13 40V 77 R DM
31 8 1848 Beresteczko Teodor Bogucki 31 Rydków żona Anna, córki Joanna, Balbina i Apolonia 10 29 30
20 3 1848 Kuniów Dorota Gutewicz 50 Hucisko Stare z Podhorodeckich, mąż Wawrzyniec, syn Wojciech, córki agnieszka, Aniela, Józefa i Balbina R 85 R 16 0
3 10 1848 Dederkały Anna Wyrzykowska 2 Radoszówka c.urodzonych Albina i Marianny z Zarzyckich 56 54 36 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0030.htm
21 1 1848 Targowica Anatolia Bernacka 32 Rudłów z Szawłowskich, wd. Leon, c. Antonina, Kornelia, Stefania, Aniela, Sabina 834 367 R 6 ZP 0
11 8 1848 Opalin Kajetan Żabiński 28 Pulma żona Aleksandra z Chmilewskich, bez dzieci 525 10 7 0
23 2 1848 Gródek Franciszek Trzciński 41 Stare Porzycze żona Rozalia Sikorska, syn Jan, córki Balbina, Marianna, Antonina 28 JZ
13 8 1848 Gródek Stanisław Biniecki 1 Gródek s. Józefa i Anieli Buderackiej 311 JZ
5 11 1848 Gródek Marianna Biniecka 18/52 Gródek c. Michała i Katarzyny Orłowskiej 379 JZ
11 12 1848 Gródek Jakub Biniecki 22/52 Gródek s. Michała i Katarzyny Orłowskiej 391 JZ
9 1 1848 Torczyn Franciszek Rabiński 90 Torczyn mieszczanin, żona Pelagia z Muszewskich, 635 30 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0017.htm
6 10 1848 Młynów Wiktor Koncewicz 0,5 Koryty rodzice: Cyriak i Sabina z domu Falkowska 834 257R/501 44 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0260.htm
8 11 1848 Młynów Urszula Fałkowska 55 Koryty z d. Turowicka, wdowa, dzieci: Izabela, Sabina, Kamila 834 257V/502 48 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0261.htm
20 8 1848 Nieświcz Maria Biniewska 70 Ławrów z d. Łozińska, szl., wdowa 443 24 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0015.htm
19 1 1848 Zasław św. Józefa Jan Frankowski 49 Sławuta s. Józefa, 1-dw., żona Agnieszka z Korzeniowskich c. Karola, córka Balbina 178-3-117 54V 10 Ż
12 2 1848 Bucyń Antoni Służewski 38 Kaczyn z zapalenia płuc, ur., żona Sabina z Bystrych, syn Bolesław, córki Antonina, Karolina, Feliksa i Leontyna 41 17 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2041/pages/PL_1_436_41_0010.htm
2 12 1848 Krzywin Barbara Lubińska 57w Krzywin wdowa, 171-1-14 60R 36 R Mg
30 6 1848 Ostróg Antoni Żebrowski 40 Międzyrzecz Ostrogski ur., żona Sabina, córka Alojza 171-1-14 38V 68 R DM
11 7 1848 Ostróg Józef Kędzierski 18 Mizoczyk kawaler, s. 1-dw. Wincentego i Tekli z Babińskich 171-1-14 39R 74 R DM
6 5 1849 Korytnica Ludwik Wojcicki 7 Zabłocie s. Jana i Apolonii z Biniewskich 222 36 16 0
1 6 1849 Nieświcz Feliks Popławski 15 Nieświcz s. Władysława i Sabiny z Laskowskich 444 40 11 0
16 12 1849 Nieświcz Roman Popławski 13 Nieświcz s. odnodworców Władysława i Sabiny z Laskowskich 444 43 20 0
26 7 1849 Ołyka Magdalena Skibińska 30 Ołyka stanu wolnego, zostawiła syna Adama i córkę Joannę 473 61 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0034.htm
27 7 1849 Ołyka Adam Skibiński 1 Ołyka syn Magdaleny Skibińskiej 473 61 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0034.htm
23 3 1849 Sielec Roman Zarębiński 4 Rusnów s. w.ż. Michała i Honoraty z Wasilewskich 581 32 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0020.htm
7 1 1849 Starokonstantynów Katarzyna Izbińska 75 Radkowce z wewnętrznej choroby, obywatelka, wdowa po Janie, córka Marianna 178-3-118 39V 4 Ż 74 DW
29 3 1849 Starokonstantynów Katarzyna Piotrowska 33 Swinna od gorączki, z d. Komorowska, 1-dw., mąż Andrzej, synowie Albin i Marian 178-3-118 46R 54 Ż 87 DW
7 7 1849 Starokonstantynów Krystyna Dubina 40 Starokonstantynów od gorączki, mąż żołn. inwalidzkiej kompanii Tymoteusz, synowie Andrzej i Marcin, córka Julianna 178-3-118 55V 129 Ż 106 DW
14 7 1849 Starokonstantynów Florian Pawłowski 60 Kałamarynka od gorączki, szl., żona Maria z Godlewskich, synowie Jan i Mikołaj, córka Sabina 178-3-118 55V 132 Ż 106 DW
20 9 1850 Beresteczko Konstancja Ilnicka 54 Kutrów wdowa po Andrzeju, syn Leon, córki Sabina, Franciszka i Julia 12 32 23
1 10 1850 Beresteczko Tomasz Szczerbiński 31 Werbeń żona Uliana, córka Maria 12 33 25
20 9 1850 Targowica Rozalia Zajączkowska 50 Targowica mąz Antoni, córki Albina, Rozalia i Marianna 835 819 17 0
28 8 1850 Ołyka Cezary Szołajski 2 Ołyka syn Balbiny 474 66 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0035.htm
28 8 1850 Szumbar Gabriel Horodecki 60 Zahajce 1-dw., żona Aleksandra z Głowackich, syn Albin 625 167 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0088.htm
26 8 1850 Łuck Kasper Malinowski 1 Żabka s. Franciszka i Sabiny 835 52 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0028.htm
16 3 1850 Nabrzuska Stefan Rubinowski 38 Budki Karpiłowskie żona Melania z d. Kodynicha, dzieci: Ambroży, Rozalia, Domicela 863 774 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0412.htm
18 4 1850 Swojczów Jan Rybicki 71 Ossa szl., żona Zofia z Rączewskich, synowie Mikołaj, Konstanty, Albin i Piotr, córki Olimpia, Amelia i Fryderyka 612 42 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0023.htm
8 3 1850 Lachowce Joanna Rybińska 0,5 Hulowce c. urodz. Marcina i Marianny z Osińskch 171-1-16 318R 11 R DM
11 4 1850 Lachowce Antoni Napadliński 3/12 Bisówka s. 1-dw. Jana i Teresy z Lubińskich 171-1-16 319V 20 R DM
29 11 1850 Lachowce Jan Stachowski 45 Załuże 1-dw., żona Marianna z Jakubowskich, córki Sabina i Franciszka 171-1-16 327V 67 R DM
16 8 1851 Kowel Serafina Sagadyńczuk 4 Lubliniec c. NN i Balbiny 254 44 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20254/pages/PL_1_436_254_0024.htm
22 8 1851 Łuck Wiktoria Bindarowska 1 Worotniów c. w.ż. Antoniego i Anieli 387 98 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0051.htm
16 3 1851 Nabrzuska Andrzej Marcinkowski 50 Budki Karpiłowskie żona Małgorzata, dzieci:Adam, Teofila, Kornelia, Balbina i Marcjanna 864 436 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0241.htm
19 5 1851 Kamień Koszyrski Marianna Baczewska 80 Worokoml z d. Mądrzejewska, szl., wdowa, synowie Jan i Zenon, córki Balbina i Katarzyna 184 41 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0022.htm
22 11 1852 Korytnica Jan Wojcicki 33 Zabłocie żona Apolonia z Binieskich, córki Marianna, Julia i Teofila 224 27 38 0
14 3 1852 Torczyn Ludwika Myślińska 70 Usicze z d. Jasnogórska, 1-szy mąż ś.p. Piotr Bujalski, 2-gi Wojciech Myśliński, z 1-go małż. synowie Józef i Leon, córki Rozalia i Balbina, z 2-go Franciszek i Wiktor 638 30 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0017.htm
15 8 1852 Kamień Koszyrski Honorata Żabińska 4 Głusza c. 1-dw. Kajetana i Aleksandry z Chmielowskich 185 21 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20185/pages/PL_1_436_185_0012.htm
31 10 1853 Szumsk Agnieszka Rowińska 60 Kąty z Krajewskich, mąż Kazimierz, syn Maciej, córki Balbina i Cecylia 878 269 65
10 6 1853 St. Oleksiniec Piotr Lechkun 2 Łopuszna s. Mateusza i Ewy z Dubińczuków 878 321 23
4 4 1853 St. Wiśniowiec Michał Nagórski 60 Butyń żona Marianna z Jakubińskich, , nie zostawił potomstwa 878 364 14
23 2 1853 Beresteczko Aniela Bielińska 7 Beresteczko c. Franciszka i Balbiny z Nowickich 15 25 8
19 2 1853 Korytnica Alojzy Liwicki 55 Czerników żona Tekla z Dubinieckich, syn Feliks, córki Rozalia, Wiktoria, Ludwika i Marianna 225 18 5 0
24 3 1853 Korytnica Helena Szczerbińska 80 Korytnica wdowa po Józefie, córki Katarzyna, Honorata i Anna 225 19 10 0
28 1 1853 Łuck Jan Ziemiaczkowski 56 Łuck obywatel, żona Balbina, syn Ludwik, córka Paulina 389 72 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0037.htm
3 10 1853 Krzemieniec Łukasz Turobiński 60 Krzemieniec żona Katarzyna, synowie Michał i Franciszek, córki Marianna i Aniela 878 101 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0056.htm
17 10 1853 Nabrzuska Nemezjusz Chojnacki 64 Huta Borowska ziemianin, żona Erazma z d. Janiszowska, syn Aleksander, córki Domicela, Albina i Enefa 865 435 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0237.htm
15 3 1853 Włodzimierz Karolina Grynciuch 1/12 Bielin c. w.ż. Piotra i Marianny z Babińskich 789 71 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0037.htm
17 3 1853 Luboml Józef Kozioł 30 Terebejki r. Tomasz, Franciszka Harabin? 865 185 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0097.htm
28 10 1854 Dederkały Andrzej Januszkiewicz 56 Dederkaly Wielkie żona Elżbieta z Marcinkowskich, synowie Aleksander i Albin, córki Karolina, Krystyna, Marcelina, Paulina, Antonina i Agnieszka 55 208 26 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0109.htm
9 8 1854 Łuck Józef Hulewicz 2 Krasne s. NN i Sabiny 838 70 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0038.htm
12 5 1854 Bucyń Paulina Zienowicz 3 Horodyszcze c. w. ż. Pawła i Julii z Trzebińskich 46 17 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2046/pages/PL_1_436_46_0010.htm
6 6 1854 Ołyka Anna Dunin 84 Satyjów z Leduchowskich, wdowa po Stanislawie, hrabina, zostawiła syna Pawła 478 44 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20478/pages/PL_1_436_478_0024.htm
29 10 1854 Korytnica Bazyli Łuszczekiewicz 60 Czerniawka żona Anna z Szczerbińskich, synowie Franciszek, Józef i Władysław, córki Petronela i Agnieszka 226 29 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0019.htm
17 12 1854 Korytnica Grzegorz Zajączkowski 50 Stężarzyce żona Rozalia z Rubinowskich, synowie Wojciech, Jan, Mikołaj, Józef i Nikodem 226 30 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0019.htm
20 2 1854 Krzemieniec Franciszek Kowaliński 72 Krzemieniec ob., żona Marianna z d. Kurowska, syn Franciszek, córka Balbina 0.1-26 45V 13 T
26 3 1854 Krzemieniec Dominik Bindas 2 Lisznia s. chł. Andrzeja i Marianny z Markiewiczów 0.1-26 48R 29 T
12 7 1854 Krzemieniec Paulina Bindas 2/52 Lisznia c. chł. Piotra i Teofili z Gilewiczów 0.1-26 52V 54 T
29 3 1854 Nabrzuska Marianna Rubinowska 35 Budki Karpiłowskie z Pawłowskich, żona Juliana, pozostawiła dzieci: Mikołaj, Piotr, Anna, Magdalena 866 363 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0199.htm
7 9 1855 Kamień Koszyrski Czesław Gibiński 14 Szczytyń s. wlm. Macieja i Barbary z Olęckich 188 17 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20188/pages/PL_1_436_188_0012.htm
20 1 1855 Sielec Michał Zarębiński 48 Biskupicze Ruskie wolnożyjący, żona Honorata z Wasilewskich, synowie Józef i Piotr, córki Julia i Antonina 587 27 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0016.htm
11 1 1855 Ołyka Józef Szyller 60 Suchowce jednodworzec. żona Marianna, córka Balbina 479 41 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0022.htm
22 5 1855 Kowel Franciszek Jurewicz 28 Kowel szeregowy pułku karabinierów Jego Imperialnej Wysokości kniazia Aleksandra Aleksandrowicza, kawaler 257 100 141 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0052.htm
26 5 1855 Kowel Antoni Świderski 30 Kowel szeregowy pułku karabinierów Jego Imperialnej Wysokości kniazia Aleksandra Aleksandrowicza, kawaler 257 109 160 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0057.htm
14 6 1855 Kowel Michał Sinicki 29 Kowel muzykant pułku karabinierów Jego Imperatorskiej Wysokości kniazia Aleksandra Aleksandrowicza, kawaler 257 146 234 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0077.htm
17 6 1855 Kowel Piotr Barański 29 Kowel szeregowy pułku karabinierów Jego Imperatorskiej Wysokości kniazia Aleksandra Aleksandrowicza, kawaler 257 152 246 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0080.htm
25 6 1855 Kowel Wilhelm Leń 25 Kowel szeregowy pułku karabinierów Jego Imperatorskiej Wysokości kniazia Aleksandra Aleksandrowicza, kawaler 257 159 260 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0084.htm
2 8 1855 Horochów Mikołaj Bieliński 4 Horochów s. wlm. Franciszka i Balbiny z Nowickich 93 59 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0035.htm
18 11 1855 Horochów Jan Lisowski 80 Horochów wlm., żona Tekla, synowie Cyprian, Antoni i Boleslaw, córka Albina 93 66 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0038.htm
18 7 1855 Koniuchy Marianna Rabinczuk 4 Zahorów c. ch Michała i Marianny z Malinowskich 896 155V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20896/pages/PL_1_436_896_0156.htm
8 1 1855 Krzemieniec Katarzyna Turobińska 53 Krzemieniec z d. Rygocka, miesz., mąż Łukasz, syn Franciszek, córka Aniela 0.1-27 36V 7 T
8 3 1855 Krzemieniec Mikołaj Turobiński 53 Krzemieniec mieszcz., żona Agnieszka, córki Anna i Aniela 0.1-27 40R 30 T
27 5 1855 Krzemieniec Aniela Turobińska 8/12 Krzemieniec c. miesz. Mikołaja i Agnieszki z Fedorenczuków 0.1-27 43R 49 T
8 8 1855 Wiszenki Salomea Kamińska 43 Smolarnia Rożyska z Romanowskich, szl., mąż Adam, synowie Ludwik, Jan i Wojciech, córka Sabina 777 44 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0024.htm
30 8 1855 Wiszenki Jan Zomer 50 Topólno cudzoziemiec, żona Apolonia z Eltów, synowie Karol, Florian, Franciszek i Henryk, córki Julianna, Fryderyka i Sabina 777 45-46 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0025.htm
27 1 1855 Poryck Marianna Szczerbińska 3 Poryck c. chł. Piotra i Apolonii z Dolebrowskich 896 86R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20896/pages/PL_1_436_896_0085.htm
28 2 1856 Sielec Joanna Dąbrowska 32 Czestny Krest z Szczerbińskich, rekrutka, mąż Kazimierz, synowie Kazimierz i Józef 588 31 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20588/pages/PL_1_436_588_0018.htm
25 3 1856 Korytnica Joachim Owsiany 80 Rusów Szl., wdowiec po Tekli z Machelskich, syn Albin, córka Honorata 228 24 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0014.htm
7 3 1856 Korytnica Władysław Owsiany 4 Uściług s. wlm. Albina i Kamili z Małachowskich 228 23 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0014.htm
23 1 1856 Korytnica Marianna Kiełczewska 8 Uściług c. Feliksa i Honoraty z Szczerbińskich 228 22 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0013.htm
12 1 1856 Korytnica Katarzyna Kiełczewska 3 Uściług c. Feliksa i Honoraty z Szczerbińskich 228 21 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0013.htm
11 2 1856 Krzemieniec Franciszka Jachniewicz 1,5 Krzemieniec c. Teodora i Balbiny z Tasinkiewiczów 0.1-28 52V 14 T
3 4 1856 Krzemieniec Ignacy Złoczowski 60 Bereżce chłop, wdowiec po Annie z Gubinieckich, synowie Maciej, leon i Stefan, córki Domicela i Teodora 0.1-28 55R 29 T
7 6 1856 Krzemieniec Petronela Szczerbińska 58 Krzemieniec szl., mąż Jan, 0.1-28 58V 50 T
9 2 1856 Swojczów Wincenty Rubinowski 57 Popówka chłop, żona Małaszka z Semesiuków, syn Jan 617 32 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20617/pages/PL_1_436_617_0018.htm
21 2 1856 Wiszenki Zofia Pawłowska 62 Kopaczówka z d. Dąbrowska, 1.v. Tuńska, szl. z 1-go małż synowie Szymon i Józef, córki Albina i Justyna 778 43 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20778/pages/PL_1_436_778_0024.htm
10 11 1857 Korytnica Adela Owsiana 3 Rusów c. Albina i Kamili z Małachowskich 229 23 31 0
12 12 1857 Korytnica Ignacy Krasnowski 10/12 Uściług s. Mikołaja i Pawliny z Biniewskich 229 23 35 0
6 3 1857 Torczyn Anzelma Daszkiewicz 65 Ulaniki wdowa po Ksawerym, dzieci: Stanisław, Albin, Emilia i Teresa 643 44 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0024.htm
10 5 1857 Łuck Tomasz Lubiński 56 Łuck wdowiec, synowie Jan i Modest, córka Józefa 393 77 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0040.htm
22 8 1857 Łuck Grzegorz Bińkowski 30 Łuck żona Joanna 393 79 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0041.htm
7 12 1857 Łuck Joanna Marczuk 45 Klepaczów mąż Józef, synowie Józef i Cyryl, córki Anastazja, Ludwika, Marianna i Albina 393 82 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0043.htm
10 2 1857 Korytnica Hipolit Obodziński 55 Uściług szlachcic, żona Elżbieta z Kostiukiewiczów, syn Józef, córka Sabina 229 20 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20229/pages/PL_1_436_229_0012.htm
2 5 1857 Poryck Kazimierz Mikulski 37 Władysławka szl., żona Anna z d. Szczerbińska, dzieci nie zostawił 898 87V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0091.htm
25 1 1857 Krzemieniec Józef Głowacki 67 Krzemieniec miesz., wdowiec po Ewie z Turobińskich, syn Jan, córka Oksana 0.1-29 56V 7 T
1 5 1857 Krzemieniec Jan Szczerbiński 73 Krzemieniec chłop, wdowiec po Petroneli z Babińskich, 0.1-29 60V 31 T
1 3 1858 Torczyn Maurycy Kaniewski 43 Boratyn szlachcic, żona Sabina z Pławskich, syn Franciszek, córki Olimpia i Klementyna 644 49 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20644/pages/PL_1_436_644_0026.htm
10 12 1858 Łuck Prakseda Szczerbińska 58 Łuck z Piotrowskich, mąż feliks, córka Emilia 394 111 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0059.htm
8 2 1858 Krzemieniec Katarzyna Jarkowska 76 Krzemieniec z d. Siekierzyńska, wlm., wdowa po zasłużonym nauczycielu Liceum Wołyńskiego Wojciechu, synowie Antoni i Aleksander, córka Sabina 0.1-30 48R 16 T
4 12 1858 Krzemieniec Marianna Bindas 8/12 Lisznia c. chł. Piotra i Teofili z Gilewiczów 0.1-30 58R 77 T
22 1 1858 Włodzimierz Władyslaw Olszamowski 4/12 Zarzecze z krupy, s. W. Wincentego i Józefy ze Szczerbińskich 794 64 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20794/pages/PL_1_436_794_0034.htm
14 2 1859 Włodzimierz Stefan Dąbrowski 10/52 Radowicze s. Kazimierza i Franciszki z Szczerbińskich 795 54 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0029.htm
15 4 1859 Włodzimierz Antonina Zarębińska 7 Zimno c. Michala i Honoraty z Wasilewskich 795 57 16 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0030.htm
2 9 1859 Włodzimierz Adolf Szczerbiński 2 Włodzimierz s. Karola i Wiktorii z Lewickich 795 62 33 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0033.htm
27 3 1859 Nieświcz Józefa Biniewska 2 Wigurzyce c. 1-dw. Grzegorza i Franciszki z Rodziewiczów 454 32 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20454/pages/PL_1_436_454_0018.htm
4 2 1859 Kamień Koszyrski Konstanty Dubiński 50 Hłusza Wielka chłop, stanu wolnego 192 23 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20192/pages/PL_1_436_192_0015.htm
2 6 1859 Krzemieniec Karolina Malińska 56 Krzemieniec z Kułakowskich, mąż Jan, synowie August Jan i Leon Kazimierz, córki Faustyna Jadwiga, Sabina i Joanna 0.1-32 53V 37 T
13 5 1860 Krupiec Maria Szczerbińska 33 Budy Poczajowskie z d. Gercyk, szl., mąż Józef, syn Kamilian, córki Waleria, Elżbieta, Ludwika i Bolesława 841 108 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0059.htm
13 1 1860 Dubno Emilia Kawecka 6,5 Warkowicze c. Jana i Pelagii z Rybińskich 841 59 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0031.htm
28 8 1860 Kołki Grzegorz Kunicki 67 Rudeńka odnodworzec, wdowiec po Marii z Szczerbińskich 841 518 13 0
19 4 1860 Gródek Michał Biniecki 6/12 Gródek s. Mikołąja i Tekli Orłowskiej 108 JZ
20 4 1860 Gródek Michał Biniecki 6/12 Gródek s. Mikołąja i Tekli Orłowskiej 112 JZ
5 6 1860 Bereżnica Katarzyna Cybulska 40 Bereżnica chł., mąż Tomasz, córka Aniela, syn Albin 841 591 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0326.htm
19 7 1860 Sokul Julia Kowedzińska 32 Mylsk z d. Korubińska, w. ż., mąż Teodor, dzieci: Paweł, Grzegorz, Anna i Teodora 841 682 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0377.htm
10 3 1860 Krzemieniec Marianna Kowalińska 60 Krzemieniec wdowa po Franciszku, syn Franciszek, córka Balbina 0.1-33 49V 19 T
5 4 1860 Krzemieniec Anna Sadowska 19 Kulików c. chł. Piotra i Balbiny z Siekluckich 0.1-33 50V 25 T
5 10 1860 Krzemieniec Petronela Jaskulska 2 Krzemieniec c. szer. rez. Pawła i Lucyny z Turobińskich 0.1-33 58V 69 T
12 10 1860 Krzemieniec Grzegorz Tywoniuk 60 Krzemieniec chłop, żona Marcjanna, syn Jan, córki Balbina i Joanna 0.1-33 59R 73 T
29 5 1860 Ostrówki Tekla Partryka 4 Holendry Świerzowskie r. Albin, Franciszka Chorąży 889 245V 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0235.htm
19 1 1861 Turzysk Adam Szczerbiński 1 Stawek s. Aleksandra i Emilii z Michalewiczów 890 127V 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0128.htm
6 1 1861 Krzemieniec Jan Bindas 5/12 Białokrynica s. Józefa i Tekli z Żurawskich 0.1-34 54R 5 T
11 2 1861 Krzemieniec Jan Bindas 2 Marcelina s. chł. Andrzeja i Marceliny z Gilewiczów 0.1-34 58R 23 T
4 3 1861 Krzemieniec Michał Górnik 60 Krzemieniec miesz., wdowiec po Marcelinie, syn Józef, córka Balbina 0.1-34 60R 32 T
14 11 1861 Krzemieniec Teodor Jachniewicz 53 Krzemieniec szl., żona Balbina, synowie Jan i Józef, córka Balbina 0.1-34 70V 90 T
13 1 1862 Kamień Koszyrski Andrzej Chmielewski 70 Hłusza Wielka jednodworzec. żona Balbina, dzieci Jakub Jan, Adam Wacław, Natalia, Julia, Petronela Katarzyna 194 31 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0018.htm
7 5 1862 Międzyrzec Marianna Pinkowska 90 Andrusijów z d. Rozemberska, wdowa, syn Józef, córki Karolina, Sabina, Teresa i Tekla 887 319a 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0175.htm
7 3 1862 Ołyka Michał Wierzbiński 30 Nowa Ziemia żona Anna z Wagnerów, dzieci Krystian, Rozalia, Marianna 485 51 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0027.htm
31 7 1862 Kowel Kalikst Rudnicki 1 Rudniki s.wlm. Piotra i Albiny z Popławskich 263 50 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0027.htm
17 3 1862 Krzemieniec Stanisław Jaskulski 3/12 Krzemieniec s. szer. rez. Pawła i Lucyny z Turobińskich 0.1-35 50V 25 T
24 4 1862 Krzemieniec Antoni Zaleski 45 Stożek 1-dw., żona Sabina z d. Mereżyńska, córki Olimpia, Klementyna, Celestyna i Marianna 0.1-35 52V 38 T
9 9 1862 Krzemieniec Antoni Nowakowski 3/365 Krzemieniec s. miesz. marcina Marcina i Anieli z Torobińskich 0.1-35 58R 68 T
31 12 1862 Krzemieniec Anna Bindas 1 Wesołówka c. Wincentego i Wiktorii z Kozakiewiczów 0.1-36 47V 1 T
7 4 1862 Nabrzuska Leontyna Rubinowska 1 Majdan Karpiłowski córka Ambrożego i Marianny z Litwinowiczów 891 213R 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0191.htm
29 4 1862 Wiszenki Wiktor Nowicki 35 Dubiszcze em. żołn., żona Karolina z d. Babińska 783 57 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20783/pages/PL_1_436_783_0030.htm
20 10 1862 Wiszenki Elżbieta Wandel 40 Majdan Jezierski z d. Żabińska, w.ż., mąż Samuel, córka Aniela 783 58 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20783/pages/PL_1_436_783_0031.htm
14 4 1863 Krzemieniec Franciszek Bindas 8 Lisznia s. chł. Piotra i Teofili z Gilewiczów 0.1-36 55R 46 T
22 5 1863 Nabrzuska Jan Rubinowski 90 Majdan syn Andrzeja i Marianny z Malinowskich, zostawił żonę Franciszkę 70 lat, syna Leona 38 lat, córkę Rozalię 40 lat i Franciszkę 25 lat 892 288V 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0270.htm
13 5 1863 Żytomierz Franciszka Połubińska 2m Futor Kinalskiego z konwulsji, córka Klemensa i Marianny z Rychlewskich 178-3-54 132V 132 Ż DG
11 11 1863 Żytomierz Karol Kozyradzki 70 Balarka z przeziębienia, 1-dw., wdowiec, zostawił synów: Adama, Mikołaja, Kazimierza, Józefa, Jana, Pawła i Dominika orz córkiRozalię, Mariannę, Franciszkę, Sabinę i Elżbietę 178-3-54 142R 268 Ż DG
28 4 1864 Ołyka Benigna Karasińska 2 Suchowce Franciszka i Balbiny z Szyllerów 487 57 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0031.htm
19 1 1864 Wiszenki Hieronima Dębińska 33 Rożyszcze z Puchalskich, szlachcianka, mąż Konstanty, synowie Stanisław i Piotr, córka Feliksa 784 47 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0025.htm
4 1 1864 Kowel Wiktor Bonawentura Rudnicki 0,5 Rudniki s. szl. Piotra i Albiny z Popławskich 265 47 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20265/pages/PL_1_436_265_0026.htm
11 12 1864 Wiszenki Wojciech Babiński 95 Majdan Jezierski w. ż., wdowiec po Annie z d. Gips, córka Franciszka 784 54 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0028.htm
25 1 1864 Krzemieniec Wincenty Turobiński 3 Krzemieniec s. mieszcz. Piotra i Antoniny z Kołodijczuków 1-38 54V 9 T 223
29 1 1864 Krzemieniec Paweł Nowakowski 2/52 Grabówka s. chł. Marcina i Anieli z Turobińskich 1-38 55R 12 T 223
9 3 1864 Krzemieniec Teofila Bindas 45 Lisznia mąż Piotr, synowie Seweryn i Wojciech, córki Marcelina i Marianna 1-38 57V 24 T 226
29 8 1864 Krzemieniec Anna Jaskulska 1/12 Krzemieniec c. szer. Pawła i Łucji z Turobińskich 1-38 64R 61 T 232
12 9 1864 Krzemieniec Julia Raciborska 63 Krzemieniec z Bińkowskich, ob., wdowa po Ludwiku, dzieci nie zostawiła 1-38 65V 68 T 234
5 1 1865 Ołyka Franciszek Karasiński 68 Metelno szlachcic, żona Balbina z Szillerów, synowie Arkadiusz, Witalis, Leon, Michał, Konstanty, Fabian, Adam i Józef, córki Łucja, Sabina i Feliksa 488 49 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0027.htm
2 2 1865 Krzemieniec Katarzyna Turobińska 2/12 Krzemieniec c. mieszcz. Piotra i Antoniny z Kołodijczuków 1-37 42V 10 T 50
14 4 1865 Żytomierz Ludwika Popławska 64 Żytomierz z paraliżu, dw. z Dombrowskich, zostawiła męża Albina Popławskiego 178-3-61 144R 95 Ż DG
27 10 1865 Żytomierz Kacper Nowicki 3 Żytomierz z konwulskii, syn emerytowanego kapitana Bernarda Nowickiego i Sabiny z Nowickich 178-3-61 155R 252 Ż DG
4 8 1865 Żytomierz Kazimierz Paszkowski 10m Albinówka ze szkarlatyny, syn mieszczan Andrzeja i Rozalii z Murawskich, pochowany w Albinówce 178-3-61 168V 426 Ż DG
10 2 1865 Rzyszczów Rozalia Chubińska 94 gub. Pułtawska ze starości, wdowa po Kazimierzu 312-1-89 200 14 m.K KM
28 2 1866 Łuck Franciszek Malinowski 40 Żabka 1-dw., żona Sabina z Mieczkowskich, synowie Dionizy, Kazimierz, Jan i Adolf, córki Józefa i Adela 396 56 20
8 4 1866 Katerburg Fortunata Kowalińska 53 Katerburg z Koryzmów, mąż Franciszek, syn Albin, córki Józefa, Maria, Tekla i Teofila 1-39 103V 3 T 350 DM
24 3 1866 Krzemieniec Józef Turobiński 1 Krzemieniec od epilepsji, s. NN i mieszcz. Marii 426-1-39 37V 27 T 283
9 7 1866 Stary Oleksiniec Teresa Wisznicka 38 Stary Oleksiniec od suchot, z Bobołowiczów, szl., mąż Wincenty, synowie Jan i Adolf, córki Kamila, Dorota i Sabina 1-39 98R 17 T 344
17 2 1866 Lachowce Teresa Iwińska 55 Bisówka Wielka 1-dw., z Ulickich, mąż Walenty, synowie Jan i Stanisław, córki Elżbieta i Sabina 178-3-146 156R 5 Ż DM
29 1 1866 Żytomierz Stefan Dubrawski 42 Dubowiec z cholery, 1-dw.,zostawił żonę Anielę z Kurowskich, synów: Stanisława, Antoniego, Jana, Mikołaja oraz córki:Sabinę i Franciszkę 178-3-63 116R 46 Ż DG 179
12 2 1866 Żytomierz Jan Żurawski 62 Huta Justynówka z guza, mieszczanin, zostawił żonę Rozalię z Honczalskich (Gonczalskich?), synów Jakuba, Józefa i Wojciecha oraz córki: Mariannę. Marciannę, Balbinę, Elżbietę i Anielę 178-3-63 118R 67 Ż DG 183
16 2 1866 Żytomierz Józefa Kodrębska 75 Żytomierz z d.Naskręcka, z guza, dw., zostawiła c. Sabinę 178-3-63 118V 73 Ż DG 184
8 6 1866 Żytomierz Gustaw Płotnicki 2 Żytomierz z odry, syn asesora kol. Albina i Jadwigi z Taborowskich 178-3-63 130V 205 Ż DG 207
18 8 1866 Żytomierz Klementyna Kuraszkiewicz 2 Żytomierz z konwulsji, córka Józefa i Sabiny z Gawrońskich 178-3-63 136R 269 Ż DG 218
28 9 1866 Żytomierz Salomea Rakubińska 53 Poprawka z paraliżu, bezdzietna wdowa 178-3-63 139R 302 Ż DG 224
29 9 1866 Żytomierz Justyna Kobryk 35 Krosznia z d.Bardecka, z porodu, zostawiła męża Piotra, synów: Józefa i Ignacego oraz córki: z I małż.Anielę i Zuzannę Pereguda, z II małż.Albinę i syna Antoniego Kobryk 178-3-63 139R 305 Ż DG 224
17 10 1866 Żytomierz Dorota Kraszewska 78 Żytomierz z d.Dombrowska, z choroby wodnej, hrabina, wdowa, zostawiła synów: Edwarda Czajkowskiego z I małż., i Własysława Kraszewskiego z II małż. 178-3-63 140V 322 Ż DG 227
19 11 1866 Żytomierz Franciszka Kadłubińska 70 Żytomierz ze starości, niezamężna 178-3-63 145R 365 Ż DG 236
31 12 1866 Żytomierz Marianna Wondziowska 56 Żytomierz z d.Naumowicz, z suchot, żołnierka, wdowa, zostawiła córki: Teklę i Balbinę 178-3-63 148R 394 Ż DG 242
31 7 1866 Białogródka Ignacy Andrzej Leszczyński 66 zm. Krasówka par. Zasław św. Jana żona Joanna z Białokurów, synowie Romuald, Jan i Albin-Artur, córka Emilia, (pochowany na cmentarzu w Białogródce) 178-03-81 255R 46 Ż DM
2 12 1866 Białogródka Jan Pisarski 40 Puzyrki Wielkie żołnierz, żona Dioniza, córki Aniela i Sabina 178-03-81 262V 92 Ż DM
9 12 1866 Białogródka Jan Stachowski 3 Krzyworudka s. Sabiny Stachowskiej z nieprawego łoża 178-03-81 263R 95 Ż DM
1 9 1866 Rzyszczów Józef Szewel 61 Kaniów zostawił żonę Albinę Niedoborowską, synów Antoniego, Konstantego i Teodora, córki Walerię, Katarzynę i Helenę. 312-1-90 230 43 m.K KM
22 1 1867 Turzysk Tekla Szulc 63 Mokrzec wdowa, s. Ludwik,, c. Albina, Aleksandra, Antonina 736 13 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20736/pages/PL_1_436_736_0009.htm
6 11 1867 Tuczyn Kazimierz Łukomski 37 Majdan wdowiec po Balbinie z Uchańskich, synowie Michał i Tomasz, córki marianna i Helena 681 47 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0025.htm
3 12 1867 Tuczyn Rozalia Słodkowska 70 Cecylówka z Chodorowskich, miesz., wdowa po Janie, synowie Jan i Ludwik, córki Marianna, Balbina, Domicela i Antonina 681 49 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0026.htm
24 3 1867 Horochów Wiktoria Niczyporowska 45 Strzelcze z d. Zarębińska, 1-dw., mężatka, syn, córki Roza i ... 103 58 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0032.htm
9 9 1867 Lachowce Marianna Bińkowska 80 Hulowce 1-dw., z Lisowskich, wdowa 178-3-146 200V 25 Ż DM
13 4 1867 Krzemieniec Wincenty Popławski 70 Szpikołosy od starości, żona Marianna, synowie Ignacy, Jan, Karol i Sabin, córki Józefa i Cecylia 426-1-41 42V 31 T 505
15 7 1867 Rzyszcz?w Adelajda Szpanowska 60 Kani?w z domu Binkiewicz, zostawi?a syna Aleksandra 312-1-92 227 24 m.K KM
26 10 1868 Tuczyn Kazimierz Słabiński 27 Sobówka chłop, żona Apolonia z Łosiów, syn Stanisław 682 27 20 0
1 11 1868 Tuczyn Jan Słabiński 30 Sobówka żona Barbara z Koncewiczów, syn Józef, córka Helena 682 28 21 0
8 1 1868 Turzysk Anna Lewandowska 5 Turzysk c. Józefa i Franciszki z Babińskich 737 16 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20737/pages/PL_1_436_737_0008.htm
10 11 1868 Łuck Dominik Dołgow (?) 21 Łuck z Dubinek, pow. Włodzimierz Wołyński 398 60 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0033.htm
4 1 1868 Kowel Wincenty Biniewski 44 Wólka Lubitowska szl., żona Urszula z d. Strzałkowska, syn Felicjan, córka Aleksandra 269 29 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20269/pages/PL_1_436_269_0017.htm
26 2 1868 Białogródka Teofil Bondyni 50 Dworzec ur., żona Emilia z Żółtowskich, syn Kajetan, córki Sabina i Konstancja 178-03-81 396R 16 Ż DM
20 4 1869 Ołyka Marianna Sziller (Szyller) 103 Suchowce z Sabanskich, wdowa, zostawiła córkę Balbinę - wdowę po Franciszku Karasińskim 490 69 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0036.htm
27 3 1869 Tuczyn Józef Żukowski 1/52 Żelanka s. miesz. Tomasza i Balbiny z Starzyńskich 683 36 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0020.htm
29 6 1869 Kowel Aleksandra Biniewska 10 Wólka Lubitowska c. szl. Wincentego i Urszuli z Strzałkowskich 270 42 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20270/pages/PL_1_436_270_0023.htm
17 1 1869 Krzemieniec Wincenty Bindas 5,5 Wesołówka s. chł. Wincentego i Wiktorii z Kozakiewiczów 1-48 55V 3 T
18 5 1869 Krzemieniec Leon Turobiński 5/52 Krzemieniec s. mieszcz. Michała i Pauliny z Gusławskich 1-48 60R 26 T
7 2 1869 Białogródka Klementyn Sławecki 58 Smorszczki mieszczanin, żona Sabina z Podgórskich, synowie Jan, Ignacy i Franciszek, córki Marianna, Lucyna i Adolfina 178-03-81 474R 6 Ż DM
10 10 1869 Białogródka Bogumiła Woldt 70 Tarnawka wdowa, syn Jan i Stanisław, córki Teofila i Sabina 178-03-81 485V 73 Ż DM
2 1 1869 Rzyszcz?w Emilia Rakowska 30 Kozin przy porodzie, wdowiec Albin Rakowski, synowie Leopold, Wac?aw, c?rki Stefania, Joanna 312-1-96 237 2 m.K KM
23 2 1870 Torczyn Leonty Chrząstowski 4 Ulaniki s. Piotra i eweliny z Bińkowskich 656 48 9 0
6 4 1870 Radziwiłłów Elżbieta Kamińska 69 Radziwiłłów z d. Gołębiowska, mąż Józef, syn Jozafat, córki Sabina i Emilia 1-51 19 R 10 T 0
22 4 1870 Dederkały Wincenty Borkowski 2 Pototurów s. emerytowanego żołnierza Joachima i Sabiny 56 26 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0014.htm
27 1 1870 Krzemieniec Andrzej Turobiński 73 Krzemieniec mieszcz., żona Magdalena, syn Jan, córki Wiktoria i Lucyna 1-50 39V 13 T
2 3 1870 Krzemieniec Rozalia Bindas 7/12 Lisznia c. chł. Józefa i Teli z d. Żurachwa 1-50 42R 28 T
23 8 1870 Krzemieniec Antoni Turobiński 2/12 Krzemieniec s. mieszcz. Michala i pauliny z Gusławskich 1-50 48R 63 T
21 11 1870 Krzemieniec Antoni Nowakowski 10 Krzemieniec s. chł. Marcina i Anieli z Turobińskich 1-50 51V 83 T
24 12 1870 Wyszogródek Marianna Benderska 70 Ułaszczyńce z d. Torbińska, chł., wdowa po Janie, zostawiła dzieci. 1-54 26R 35 T
8 6 1870 Kuniów Konstanty Sienicki 55 Siekierzyńce żołnierz, żona Marianna, synowie Anastazy i Antoni, córki Rozalia, Balbina, Aniela i Ewelina 178-3-78 236R 26 Ż DM
26 5 1871 Łanowce Tomasz Siwczuk 35 Ośniki chłop, żona Balbina, synowie Piotr, Józef i Jan, córka Maria 1-55 148V 6 T
6 1 1871 Jampol Marianna Januszkiewicz 3 Worobiówka c. 1-dw. Albina i Petroneli z d. Dreżerukowej 1-55 95R 4 T
19 11 1871 Gródek Tekla Biniecka 54 Gródek z d. Orłowska, wdowa po Mikołaju, syn Karol, córki Aniela, Paulina, Marianna 196 JZ
1 12 1871 Radziwiłłów Urszula Skrucha 40 Budy chłopka, mąż Grzegorz, córka Sabina 1-55 135 R 70 T
14 7 1871 Krzemieniec Aleksander Nowakowski 7 Krzemieniec s. chł. Marcina i Anieli z Turobińskich 1-55 159R 46 T
7 8 1871 Krzemieniec Anna Bindas 0,5 Lisznia c. chł. Piotra i Apolonii z Listopadzkich 1-55 159V 51 T
28 7 1871 Kuniów Apolonia Złotolińska 70 Radohoszcz Wielka szl., wdowa, z Raytarowskich, pozostawiła synów Aleksandra, Wilhelma, Mieczysława, Józefa, córki Benignę, Teofilę i Albinę 178-3-78 269R 23 Ż DM
20 9 1872 Radziwiłłów Józef Kalasanty Kamiński 80 Radziwiłłów wdowiec, syn Józef, córki Sabina i Emilia 1-60 24 V 33 T 0
3 1 1872 Dederkały Wiktoria Borkowska 0,5 Pototurów c. emerytowanego żołnierza Joachima i Sabiny 57 321 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0174.htm
14 2 1872 Dederkały Bazyli Brożko (Brzózko) 72 Dederkały Małe wdowiec, córki Sabina, Stefanida i Benigna 57 323 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0175.htm
25 3 1872 Dederkały Felicja Zalewska 15 Pototurów c. Antoniego i Sabiny z Merezyńskich 57 324 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0175.htm
1 7 1872 Torczyn Ambroży Krupiński 3 Chorochoryń s. Franciszka i Sabiny z Rudnickich 658 54 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0028.htm
3 7 1872 Sidorów Justyna Dubińska 2 Szydłowce 56 c. Antoniego i Agaty Bednar 1205L 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0017.htm
12 12 1872 Sidorów Mikołaj Dubiński 5 Szydłowce 49 s. Walentego i Eudoksji Dubińskiej 1205L 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0017.htm
15 12 1872 Sidorów Andrzej Dubiński 2/52 Szydłowce 49 s. Walentego i Eudoksji Dubińskiej 1205L 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0017.htm
28 12 1872 Sidorów Adam Gorega 1/52 Szydłowce 99 s. Piotra i Wiktorii Dubińskiej 1205L 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0017.htm
27 2 1872 Łanowce Piotr Szawłowski 72 Napadówka chłop, żona Feliksa z d. Kasperska, syn Sabin, córka Ludwika 1-57 20R 5 T
27 9 1872 Wyszogródek Anna Torbińska 70 Ułaszczyńce z d. Podlewska, chł., mąż Ignacy, synowie Franciszek żołnierz, Antoni i Roman 1-61 37V 20 T 858
1 4 1872 Krzemieniec Piotr Sadowski 78 Kulików chłop, żona Balbina, syn Jan, córki Maria, Antonina i Zofia 1-62 41R 27 T 906
26 8 1872 Krzemieniec Wojciech Bindas 19 Lisznia s. chł. Piotra i Teofili z Gilewiczów 1-62 47V 75 T 913
12 9 1872 Krzemieniec Aleksander Bindas 14/12 Wesołówka s. szer. Ksawerego i Wiktorii z Gęsiorowskich 1-62 49V 91 T 915
18 9 1872 Krzemieniec Michał Turobiński 61 Krzemieniec mieszcz., żona Paulina, córka Antonina 1-62 49V-50R 94 T 915
24 9 1872 Krzemieniec Antonina Turobińska 1 Krzemieniec c. mieszcz. Michała i Pauliny z Gusławskich 1-62 50R 97 T 915
19 4 1873 Torczyn Jan Suchodolski 2 Smolarnia s. Józefa i Sabiny z Jakubowskich 659 43 9 0
15 8 1873 Gródek Rozalia Biniecka 17 Gródek c. Michała i Katarzyny Orłowskiej 154 JZ
10 9 1873 Gródek Józef Biniecki 1 Ludwipol s. Karola i Franciszki Bohatyr 198 JZ
12 2 1873 Kowel Paulina Bałkowska 40 Myślina szl., mąż Piotr, córka Sabina 274 29 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20274/pages/PL_1_436_274_0017.htm
11 9 1873 Kowel Florentyna Rudnicka 1 Rudniki c. mieszcz. Piotra i Albiny z Popławskich 274 39 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20274/pages/PL_1_436_274_0022.htm
18 6 1873 Sidorów Grzegorz Dubiński 61 Szydłowce 61 wdowiec po Mariannie Tywoń 1205L 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0049.htm
12 7 1873 Sidorów Franciszek Dubiński 2 Szydłowce 508 s. Michała i Katarzyny Podgórecznej 1205L 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0049.htm
30 6 1873 Radziwiłłów Waleria Dydyk 1/12 Podzamcze c. Jana i Anny z Ziembińskich 1-67 83 R 30 T
8 8 1873 Radziwiłłów Jan Zdybiński 25 Krutniów żona Agnieszka z d. Sokołowska, syn Józef, córka Paraskowia 1-67 84 R 35 T
5 1 1873 Kuniów Marianna Gulbińska 5 Korytno c. Mieczysława i Emilii Żyromskiej 178-3-70 326V 3 Ż DM
25 3 1874 Torczyn Tekla Łaskarzewska 5 Torczyn c. Piotra i Pawliny z Drobińskich 660 66 29 DW
25 3 1874 Torczyn Apolonia Łaskarzewska 4 Torczyn c. Piotra i Pawliny z Drobińskich 660 66 30 0
27 4 1874 Torczyn Marianna Łaskarzewska 11 Torczyn c. Piotra i Pawliny z Drobińskich 660 67 35 0
11 5 1874 Jałowicze Jan Pawłowski 64 Ostrożec żona Józefa, synowie Edward, Mikołaj, Jan, Józef, Marcin i Albin, córki Julia i Maria 148 32 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20148/pages/PL_1_436_148_0020.htm
4 12 1874 Turzysk Emilia Komorowska 2 Rużyn c. Juliana i Eweliny z Trzebińskich 742 25 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0014.htm
14 9 1874 Ołyka Aniela Skarżynska 1 Pyszny Bór c. Albina i Marianny ze Słodkowskich 495 82 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0043.htm
30 11 1874 Brody Kazimierz Bilecki 1 Suchowola 124 s. Franciszka i Anny Febinowicz L 249
15 6 1874 Krzemieniec Wojciech Turobiński 2/12 Krzemieniec s. NN i miesz. Pauliny z Gusławskich 1-68 38R-V 54 T
20 3 1874 Radziwiłłów Julianna Marchewka 1 Radziwiłłów c. Jana i Joanny z Wierzbińskich podróżujących koleją. 1-68 95 R 15 T
6 4 1874 Radziwiłłów Andrzej Dubina 66 Leduchów chłop, wdowiec, córka Efimia 1-68 95V 18 T
1 12 1874 Radziwiłłów Katarzyna Stepanenko 71 Radziwiłłów z d. Niewiarowska, wdowa po podoficerze Emilianie, syn Stefan, córka Albina 1-68 99R 37 T
17 10 1874 Sidorów Paweł Przybylski 53 Czarnokońce Wielkie 41 żona Teresa Trzebinowska (od 30 lat) 1205L 133 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0081.htm
16 4 1874 Sidorów Mikołaj Dubiński 1 Szydłowce 79 s. Józefa i Magdaleny Jurczuk 1205L 138 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0084.htm
15 11 1874 Sidorów Paulina Gerega 4 Szydłowce 99 c. Piotra i Wiktorii Dubińskiej 1205L 138 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0084.htm
4 2 1874 Szumsk Jan Wasilkowski 40 Majdan Antonowiecki żona Barbara z Ostrowskich, synowie Andrzej, Jakub, córki Sabina i Emilia 1-227 51V 9 T DM 556
23 6 1874 Kuniów Józefa Słowicka 42 Siekierzyńce mąż Franciszek, synowie Antoni, Konstanty, Aleksander i Albin, córka Franciszka 178-3-78 356V 20 Ż DM
17 11 1875 Katerburg Martyna Kozicka 10/12 Piszczatyńce c. Franciszka i Sabiny z Swietkowskich 203 157 18
14 8 1875 Turzysk Franciszek Lewandowski 1 Dolsk s. Józefa i Franciszki z Babińskich 743 17 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20743/pages/PL_1_436_743_0010.htm
22 11 1875 Ołyka Kornelia Chodorowska 3,5 Suchowce Szymona i Kamili z Babińskich 496 75 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0039.htm
6 2 1875 Krzemieniec Aniela Bindas 4 Wesołówka c. chł. Józefa i Tekli z Żurachwów 1-69 35V 14 T
31 3 1875 Krzemieniec Piotr Bindas 49 Lisznia chłop, żona Apolonia, synowie Marcin, Kasper, Piotr i Stefan, córka Michalina, z 1-go małź. z Teofilą syn Ksawery, córki Marcelina i Maria 1-69 38V 35 T
3 5 1875 Krzemieniec Paulina Bindas 1 Wesołówka c. NN i żołn. Wiktorii z d. Gęsiorowskiej 1-69 39V-40R 43 T
1 11 1875 Krzemieniec Olimpia Kozicka 3 Krzemieniec c. miesz. Franciszka i Sabiny z Świątkowskich 1-69 44V-45R 77 T
12 11 1875 Krzemieniec Urszula Bindas 3/52 Wesołówka c. NN i chł. Marii 1-69 45R 78 T
15 3 1876 Katerburg Wiktoria Szymańska 29 Katerburg mąż Antoni, synowie Bazyli i Jan, córka Balbina 202 125 9
19 1 1876 Tuczyn Andrzej Gnietecki 50 Cecylówka mieszczanin, żona Balbina z Słodkowskich, dzieci: Klemens Fabian, Karol, Jakub, Marcelina, Feliksa, Katarzyna 690 39 4 0
13 10 1876 Turzysk Józefa Babińska 8 Radowicze c. Mateusza i Rozalii z Kuźmińskich 744 17 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20744/pages/PL_1_436_744_0011.htm
23 4 1876 Krzemieniec Julia Dunin 70 Krzemieniec c. Karola z d. Ledóchowska, hrabina, wdowa po rzeczywistym radcy stanu Ksawerym, dzieci nie zostawiła 426-1-70 36R 28 T
27 5 1876 Krzemieniec Bronisława Emilia Gulbińska 11/12 Krzemieniec c. kupca 2-ej Gildii Mieczysława i Emilii z Żeromskich 426-1-70 37R 34 T
22 7 1876 Krzemieniec Magdalena Turobińska 70 Krzemieniec miesz., wdowa po Andrzeju, syn Jan, córki Łucja i Wiktoria 426-1-70 39R 45 T
26 12 1876 Krzemieniec Kasper Bindas 10 Lisznia s. chł. Piotra i Apolonii z Listopadzkich 426-1-70 41V 62 T
17 7 1876 Radziwiłłów Leon Bambolewicz 54 Sestratyn żona Barbara z Domańskich, synowie Adam, Bazyli, Marian, Aleksander i Oktawian, córki Maria i Albina 1-70 71 R 33 T
26 4 1877 Krzemieniec Izabella Tarnowska 49 Bereżce z Prażmowskich, hrabina, mąż Jan, córki Cecylia, Pelagia i Oktawia 1-71 32V 26 T
13 6 1877 Krzemieniec Wiktoria Bindas 27 Wesołówka mąż Ksawery - szer., córka Paulina 1-71 34R 38 T
18 7 1877 Krzemieniec Maria Bińska 68 Krzemieniec mieszcz., mąż Kornij, synowie Antoni, Maciej, Józef i Piotr, córki Katarzyna, Józefa, Joanna i Elżbieta 1-71 34V 43 T
19 8 1877 Krzemieniec Andrzej Artur Skolimowski 9/12 Krzemieniec s. NN i mieszcz. Albiny z Niewęgłowskich 1-71 36R 53 T
16 9 1877 Krzemieniec Dominik Sadowski 59 Folwarki Wielkie 1-dw., żona Sabina, syn Franciszek, córka Maria 1-71 36V-37R 61 T
20 11 1877 Krzemieniec Paulina Bindas 0,5 Wesołówka c. szer. Ksawerego i Wiktorii z Gęsiorowskich 1-71 38R 72 T
10 1 1877 Kuniów Stefan Ziembicki 2/52 Kuniów s. nieślubny Sabiny Ziembickiej 178-03-78 486V 3 Ż DM
30 9 1878 Luboml Jadwiga Wierzbińska 16/12 Wysock c. NN i Balbiny 321 140 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0072.htm
24 10 1878 Krzemieniec Agnieszka Turobińska 63 Krzemieniec miesz., wdowa po Mikołaju, córka Anna 1-72 31V 68 T
22 4 1879 Katerburg Aleksander Kozicki 3 Piszczatyńce s. Franciszka i Sabiny z ?wiątkowskich 203 33 10
11 12 1879 Torczyn Ludwik Pogorzelski 65 Torczyn z parafii Hołoby, żona Rozalia, synowie Władysław - żonaty, Adam i Paweł, córki Helena - zamężna, Józefa, Maria, Sabina i Emilia 665 55 25 0
19 9 1879 Turzysk Paulina Lewandowska 19 Dolsk c. Józefa i Franciszki z Babińskich 747 24 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20747/pages/PL_1_436_747_0015.htm
21 3 1879 Szumbar Jan Denefeld 79 Zahajce szl., żona Marianna, syn Bronisław, córki Sabina, Eschilia, Natalia, Róża 626 18 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0010.htm
7 5 1879 Gródek Marianna Biniecka 6/12 Ludwipol c. Karola i Franciszki Bohatyr 78 JZ
5 5 1879 Ołyka Julia Sulikowska 35 Ołyka z Kaznowskich, mąż Ludwik, syn Albin, córka Helena 500 83 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0043.htm
16 10 1879 Ołyka Kasper Skarżyński 72 Pyszny Bór żona Marianna z Chodorowskich, syn Albin, córka Józefa zamężna za Adamem Słodkowskim 500 91 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0047.htm
10 10 1879 Brody Maria Bodaszewska 1/12 Suchowola c. NN i Albiny L
20 1 1879 Krzemieniec Piotr Turobiński 3 Krzemieniec s. miesz. Jana i Katarzyny z Rutkowskich 1-73 34R 6 T
23 4 1879 Krzemieniec Maria Czepolińska 57 Krzemieniec mieszcz., mąż Tomasz, synowie Antoni i Sabin, córka Paulina 1-73 37R 29 T
6 1 1880 Torczyn Rozalia Suchodolska 9 Czernyw c. Józefa i Sabiny z Jakubowskich 666 41 4 0
10 10 1880 Ołyka Maria Chodorowska 15/12 Suchowce Szymona i Kamili z Babińskich 501 90 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0047.htm
21 10 1880 Ołyka Stanisław Chodorowski 3,5 Suchowce Szymona i Kamili z Babińskich 501 90 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0047.htm
3 4 1880 Krzemieniec Wiktor Turobiński 2,5 Krzemieniec s. mieszcz. Jana i Katarzyny z Rudkowskich 1-74 39R 29 T
4 5 1880 Radziwiłłów Tymoteusz Zdybiński 63 Krutniów chłop, żona Anastazja z Szostaków, synowie Michał i Szymon 1-74 68V 9 T
9 1 1881 Gródek Józef Biniecki 76 Gródek żona Anna Budarecka, syn Jan, córki: Apolonia, Marianna, Honorata 14 JZ
4 1 1881 Ołyka Marianna Skarżyńska 64 Pyszny Bór z Chodorowskich, wdowa po Kasprze, zostawiła s. Albina i córkę zamężną za Adamem Słodkowskim 502 71 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0038.htm
19 6 1881 Ołyka Konstanty Chrzanowski 3 Palcze Józefa i Sabiny z Maliszewskich 502 84 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0044.htm
8 1 1881 Torczyn Leon Tchorzewski 75 Okorsk żona Maria z Korzeniowskich, synowie Józef i Mikołaj - żonaci, Albin, Karol, Jan i Feliks - kawalerowie, córki Filipina - zamężna i Leontyna - małoletnia 667 56 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0027.htm
20 2 1881 Torczyn Michał Pyszka 36 Usicze kawaler, s. Antoniego i Balbiny z Łaskarzewskich 667 57 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0027.htm
7 12 1881 Białogródka Jan Zawadowski 0,5 Puzyrki Wielkie s. chł. Albina i Karoliny z Werbachowskich 17-2-76 112 Ch
8 1 1881 Kuniów Anna Łukomska 40 Martyń z Galimskich, mąż Stefan, synowie Marceli i Jan, córki Helena, Emilia, Faustyna i Sabina 178-3-78 659R 4 Ż DM
12 7 1882 Katerburg Małgorzata Kozicka 3 Piszczatyńce c. Franciszka i Albiny z Sątkowskich 204 317 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0179.htm
7 11 1882 Gródek Paweł Biniecki 72 Kupin wdowiec, córka Aleksandra 180 JZ
6 5 1882 Ołyka Jan Szymborski 1 Palcze Konstatego i Sabiny z Maliszewskich 503 78 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0042.htm
23 4 1882 Horochów Barbara Łozińska 3 Kniaże c. chł. Piotra i Ewy z Skibińskich 118 69 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0039.htm
17 9 1882 Horochów Maria Tarnowska 60 Starystaw z Sobieszczańskich, austriacka poddana, hrabina, mąż Tadeusz, syn Jan Stanisław, córka Jadwiga 118 76 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0043.htm
3 3 1882 Dederkały Joachim Burkowski 48 Dederkały Wielkie emeryt. żołnierz, żona Sabina 1-76 136R 6 T DM 306
7 11 1882 Kuniów Walenty Dzwonkowski 1,5 Kamionka z szkarlatyny, s. Władysława i Sabiny Sokołowskiej 178-3-78 711R 58 Ż DM
13 5 1883 Gródek Anna Biniecka 66 Gródek wdowa, syn Jan, córki Honorata, Wiktoria 105 JZ
26 8 1883 Kuniów Emilia Kamińska 9 Kamionka c. sałdatki wdowy Balbiny Kamińskiej z Domańskich 178-3-78 760V 44 Ż DM
1 1 1884 Dederkały Elżbieta Januszkiewicz 80 Dederkały wdowa, synowie Aleksander i Albin, córki Marcelina, Paulina, Antonina i Agnieszka 58 161 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0083.htm
27 12 1885 Ołyka Ewa Wnuk 6 Ołyka Antoniego i Katarzyny z Lubińskich 506 101 76 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0052.htm
28 1 1885 Włodzimierz Katarzyna Fik 11 Leonia c. chł. lubelskiej gub., gm. Turobin Franciszka i Rozalii z Magdziarzów 803 99 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0051.htm
22 9 1885 Włodzimierz Antonina Korobińska 1 Suchodoły c. chł. Walerego i Marii z Klemensów 803 123 109 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0063.htm
3 4 1885 Szumsk Bazyli Bilewicz 60 Bajmaki chł., wdowiec, synowie Ludwik i Albin, córki Tekla i Julia 01-232 215R 29 T
16 2 1886 Katerburg Gabriel Bolichowski 50 Rybcza żona Pawlina z Piotrowskich, dzieci: Piotr, Feliks, Paweł, Józefa, Antonina, Sabina, Maria i Antoni 204 182 3
27 7 1886 Turzysk Maria Głogowska 5 Wierzbiczno c. Adama i Teofili z Albinów 754 50 19 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0029.htm
15 1 1886 Gródek Wincenty Biniecki 5 Gródek s. Karola i Franciszki Bohatyr 10 JZ
3 1 1886 Ołyka Aniela Wnuk 3 Ołyka c. Antoniego i Katarzyny z Lubińskich 507 83 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0044.htm
26 2 1886 Ołyka Adolf Skarżyński 1 Pyszny Bór Albina i Marianny ze Słodkowskich 507 85 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0045.htm
10 5 1886 Jałowicze Maria Ledóchowska 34 Cannes, Francja z d. Ledóchowska, hrabina, mąż Władysław Karol, bliźniaki syn 3 im. August Romuald Aleksander, córka Laura Aniela Anastazja i syn 2 im. Adam Marian, poch. w Jałowiczach 159 36a 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0021.htm
25 1 1887 Grzymałów Jan Bobiński 3/12 Ostapie s.Mikołaja i Anny zd.Gryćka 1614L 81 5 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0042.htm
8 1 1887 Grzymałów Kazimierz Dziubiński 24 Hlibów m.Marii zd.Rakszawa 1614 93 2 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0048.htm
27 2 1887 Gródek Jan Biniecki 2 Gródek s. Karola i Franciszki Bohatyr 91 JZ
11 4 1887 Kuniów Feliks Białoszewski 74 Korytno pruski poddany, wdowiec po Ludwice z Krylierów, synowie Zygmunt, Adolf, Kazimierz i Władysław, córki Adela i Albina 178-3-86 116R 11 Ż DM
13 10 1888 Turzysk Józef Szydłowski 13 Obeniże s. Wojciecha i Anastazji z Babińskich 756 50 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0028.htm
1 12 1888 Gródek Katarzyna Biniecka 74 Gródek z d. Orłowska, wdowa po Michale, córka Anna 224 JZ
19 2 1888 Ołyka Balbina Karasińska 68 Suchowce z Szyllerów, wdowa, zostawiła synów Michała, Adama, Fabiana, Józefa i c. Sabinę 508 84 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0044.htm
9 8 1888 Brody Ludwik Podobiński 42 wdowiec po Antoninie Kulikowskiej L 161
1 5 1888 Krzemieniec Anastazja Karwowska 8 Kołosowa c. Cherubina i Michaliny 01-81A 44V 35 T
30 6 1888 Krzemieniec Ksawery Bindas 7 Białokrynica s. Józefa i Pauliny 01-81A 46R 49 T
12 9 1888 Krzemieniec Paweł Melcer 1 Krzemieniec sl. miesz. m. Dubna Pawła i Balbiny 01-81A 47R 59 T
27 11 1888 Krzemieniec Andrzej Bindas 90 Lisznia chłop, córka Maria 01-81A 48V 71 T
26 1 1889 Kowel Ignacy Łaguna 66 Kowel chłop, wdowiec, synowie Jan i Julian, córka Sabina 290 76 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0041.htm
10 2 1889 Krzemieniec Aleksandra Wyhornicka 85 Krzemieniec z d. Szczerbińska, wdowa, córka Eleonora Mączarska 01-81B 37V 8 T
15 2 1889 Krzemieniec Zofia Bindas 1 Wesołówka c. chł. Franciszka i Tekli z Łopuszańskich 01-81B 37V 11 T
21 3 1889 Radziwiłłów Jan Górowski 19 Radziwiłłów s.chł.Albina i Karoliny z Malinowskich 0.1-81 B 71V 21 T
21 1 1889 Kuniów Franciszka Sokołowska 55 Kamionka z Brzezickich, mąż Jan, synowie Feliks i Franciszek, córki Sabina, Marianna, Antonina, Adolfina i Emilia 178-3-86 213V 2 Ż DM
23 3 1889 Kuniów Agnieszka Wierzbicka 60 fut. Wesołówka z Wożnickich, mąż Antoni, synowie Albin, Józef i Gabriel, córka Petronela 178-3-86 316V 19 Ż DM
21 4 1890 Krzemieniec Paweł Auget 1 Królewski Most s. Antoniego i Albiny z Hofmanów 0.1-81W 35R 20 T
1 4 1890 Krzemieniec Apolonia Bindas 56 Lisznia z d. Listopacka, wdowa, dzieci Marcin, Michalina, Stefan, Stanisław, Matrona i Eudokia 0.1-81W 34R 12 T
5 4 1890 Katerburg Jan Piotrowski 63 Rybcza żona Karolina z Jewińskich, dzieci: Magdalena, Rozalia, Kamila, Wincenty, Albina i Aniela 204 70 15
5 4 1890 Turzysk Stanisław Dobrowolski 2 Radowicze s. Piotra i Katarzyny z Babińskich 758 31 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20758/pages/PL_1_436_758_0018.htm
23 9 1890 Ołyka Czesława Śliwińska 2/12 Huta Bogusławka c. Sabiny z Mecnerów 510 55 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0054.htm
24 1 1890 Torczyn Stanislawa Wiszniewska 4 Chorochoryn c. Albina i Wiktorii z Pawłowskich 676 42 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0022.htm
26 3 1890 Tuczyn Maria Gnietecka 58 Cecylówka z Rudnickich, mieszcz., mąż Jan, dzieci: Nikodem, Izydor, Franciszka, Teresa, Sabina, Agnieszka, Anastazja, Karolina i Izabela 704 51 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0028.htm
17 8 1890 Krzemieniec Adam Ługot 5 Królewski Most s. Antoniego i Albiny z Hofmanów 0.1-81W 38R 43 T
3 5 1890 Tuczyn Tomasz Żukowski 86 Piotrowica miesz., żona Balbina z Starzyńskich, z 1-go małż. z Agnieszką Gorańską synowie Grzegorz, Wojciech, Józef, Stefan, z Balbiną Seweryn, Celestyn, Aleksander, Aleksandra i Feliksa 704 52 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0028.htm
16 11 1890 Kuniów Paweł Ziembicki 85 Kuniów żona Anastazja Mazurenko, syn Wojciech, córki Józefa, Karolina, Sabina i Paulina 178-3-86 355R 53 Ż DM
21 5 1891 Katerburg Stanisław Kozicki 4/12 Piszczatyńce s. Franciszka i Sabiny z Świątkowskich 204 39 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0025.htm
14 5 1891 Katerburg Maria Kwaśnicka 3 Piszczatyńce c. Franciszka i Sabiny z Świątkowskich 204 39 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0025.htm
23 2 1891 Turzysk Tekla Bineda 70 Wierzbiczno z Bigunów, mąż Grzegorz, s. Adam, c. Katarzyna 759 47 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0027.htm
3 3 1891 Torczyn Aleksander Bujalski 32 Usicze s. Jana i Konstancji z Biniewskich, kawaler 677 53 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0028.htm
22 2 1891 Torczyn Jan Bujalski 67 Usicze chłop, zona Konstancja z Biniewskich, syn Aleksander, córki Julia, Józefa i Aleksandra 677 53 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0028.htm
2 6 1891 Krzemieniec Franciszek Szewczuk 30 Białokrynica chłop, żona Michalina z d. Bindas, syn Jan 0.1-81G 37R 23 T
5 10 1891 Krzemieniec Julian Łotocki 37 Krzemieniec felczer, żona Marcelina z Bińkowskich, 0.1-81G 39R 37 T
13 10 1891 Krzemieniec Józef Bindas 60 Wesołówka żona Tekla z d. Pasiecznik, dzieci Michalina, Maria, Franciszka, Jan, Jan, Grzegorz, Antonina i Marcelina 0.1-81G 39R 39 T
8 1 1892 Ołyka Stanisław Śliwiński 1 Huta Bogusławka Adama i Sabiny z Mecnerów 1018 74 3 MO 0
23 8 1892 Ołyka Cyryla Kownacka 2 Bolesławka c. Ludwika i Sabiny z Drzewieckich 1018 86 39 MO 0
1 9 1892 Ołyka Zofia Szczerbińska 1,5/12 Bogusławka c. Aleksandra i Marianny ze Słodkowskich 1018 87 42 MO 0
2 11 1892 Turzysk Władysław Szydłowski 6 Obeniże s. Wojciecha i Anastazji z Babińskich 760 44 27 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0024.htm
20 3 1892 Krzemieniec Franciszek Torbiński 60 Krzemieniec em. szeregowy, miesz., kawaler 0.1-81D 34R 16 T
31 1 1892 Kuniów Stanisław Krzemiński 45 Hucisko Stare żona Marcelina Torczyńska, synowie Jan i Ignacy, córki Sabina, Rozalia, Klementyna i Anastazja 178-3-86 448V 8 Ż DM
24 9 1893 Szumbar Marianna Sitrawska 60 Dederkały Wielkie z Łączewskich, chłopka, wdowa, syn Onufry, córka Albina 1020 194 11 0
26 1 1893 Turzysk Rozalia Babińska 58 Radowicze z d. Kuźmińska, mąż Maciej, s.Feliks, Aleksander, Stanisław,, c. Katarzyna, Anastazja, Aniela 761 49 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0025.htm
7 10 1893 Turzysk Piotr Lipiec 61 Wiczno żona Julianna Albin, s. Ludwik, Antoni, c. Agnieszka 761 57 28 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0029.htm
9 12 1893 Torczyn Konstancja Bujalska 53 Usicze z Biniewskich, wdowa, córki Julia, Józefa, Marianna i Helena 679 59 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0032.htm
21 7 1893 Ołyka Weronika Skarżyńska 1/12 Pyszny Bór c. Albina i Marianny ze Słodkowskich Skarżyńskich 1018 238 62 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0126.htm
26 7 1893 Ołyka Władysław Szczerbiński 8/12 Huta Bogusławka Aleksander i Magdalena ze Słodkowskich 1018 239 64 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0126.htm
24 9 1893 Włodzimierz Jan Szepelakowski 48 Włodzimierz em. żołnierz z mieszczan, żona Emulia z d. Zarębińska, z 1-go małż z Katarzyną z Bogdanowiczów syn Apolinary, z 2-go syn Antoni, córki Marianna i Helena 811 145-146 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0074.htm
8 3 1894 Ołyka Władysława Sliwińska 2 Huta Bogusławka Adama i Sabiny z Mecnerów 1018 378 18 MO 0
1 9 1894 Turzysk Piotr Leszczyński 3 Wierzbiczno s. Karola i Balbiny z d. Kubisz 762 50 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0026.htm
27 11 1894 Turzysk Marianna Dobrowolska 10/12 Radowicze c. Piotra i Katarzyny z Babińskich 762 54 31 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0018.htm
7 5 1894 Szumbar Jan Kozicki 2 Piszczatyńce s. mieszczan Franciszka i Sabiny z Świątkowskich 1020 155 7 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0092.htm
4 8 1894 Kuniów Adam Bilecki 67 Dańkówka żona Józefa z Sokołowskich, synowie Feliks, Albin i Apolon, córki Maria, Ewelina, Teofila i Jadwiga 178-3-86 533V 33 Ż DM
24 11 1894 Kuniów Marian Wąsowicz 2 Nowomalin s. Franciszka i Sabiny Krajczyńskiej 178-3-86 536V 67 Ż DM
23 2 1895 Turzysk Michalina Daszkiewicz 2 Radowicze c. Kajetana i Anieli z Babińskich 918 26 V 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0028.htm
19 12 1895 Turzysk Katarzyna Dobrowolska 38 Radowicze z Babińskich, chłopka, mąż Piotr, synowie Władysław, Józef, Jan i Marcin 918 30 V 37 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0032.htm
3 9 1895 Ołyka Paulina Binik 25 Silno z Bielowaczów, mąż Stanisław 1018 510 56 MO 0
18 1 1895 Szumsk Franciszka Szmajchel 28 Szupinki z Staszkiewiczów, zagraniczna, mąż Hipolit, córki Sabina i Ewelina 01-233 249R 5 T
6 10 1895 Szumsk Malwina Malinowska 38 Majdan Dubieński z Sieleckich, miesz., mąż Antoni, córki Helena, Maria, Teresa i Sabina 01-233 258V 74 T
6 4 1895 Kuniów Marceli Gaczyński [Haczyński] 54 Kamionka żona Regina z Lenotów [Lengartów], synowie Albin, Michał, Stanisław i Adolf, córki Faustyna, Michalina, Konstancja, Weronika 178-3-86 586R 31 Ż DM
22 7 1895 Kuniów Jan Sokołowski 78 Kamionka mieszczanin, synowie Feliksi Piotr, córki Sabina, Antonina, Marianna, Adela i Emilia 178-3-86 588V 50 Ż DM
4 8 1895 Kuniów Jan Szpakowski 50 Teremne e. cholery, żona Katarzyna z Radziszewskich, synowie Dominik, Kajetan, Bronisław, Albin i Adam, córki Elżbieta i Franciszka 178-3-86 589R 53 Ż DM
4 1 1896 Szumbar Maria Czosnowska 72 Wołoska z Jełowickich, wdowa, hrabina, synowie: Karol, Piotr, Jakub, Izydor i Franciszek, córka Aniela. 1020 85 6 0
5 3 1896 Szumbar Henryk Kozicki 9/12 Piszczatyńce s. Franciszka i Sabiny z Świątkowskich 1020 87 12 0
7 12 1896 Szumbar Józef Zieliński 44 Borki chłop, żona Józefa z Studzinieckich, synowie Bronisław, Michał i Karol, córki Kamila i Sabina 1020 90 21 0
2 4 1896 Radziwiłłów Katarzyna Wołoszkiewicz 76 Radziwiłłów z d. Michalewicz, syn Lucjan, córki Sabina, Eliza i Zenobia Jaguszewska 1-81 K 68 R 10 T 0
19 3 1896 Ołyka Leon Krzymiński 48 Metelno zostawił żonę Leontynę z Lichtańskich, dzieci: Franciszka, Benedykta, Albinę, Katarzynę, Helenę 1018 654 18 MO
27 4 1896 Ołyka Franciszka Koszut 1,5 Satyjów Andrzej i Marianna z Rabinow 1018 658 28 MO 0
28 12 1896 Ołyka Mikołaj Skarżyński 2 Pyszny Bór s. Albina i Marianny ze Słodkowskich Skarżyńskich 1018 673 76 MO 0
4 10 1896 Turzysk Marcin Dobrowolski 1 Radowicze s. Piotra i Katarzyny z Babińskich 919 29R 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0025.htm
11 5 1897 Jałowicze Helena Rol 5/12 Holeszów c. obcokrajowców z Galicji Józefa i Albiny z Kondratów 905 47 V 15 0
6 4 1897 Gródek Franciszka Biniecka 47 Ludwipol z d. Bohatyr, mąż Karol, syn Antoni, córka Anna 62 JZ
22 1 1897 Ołyka Władysław Bernacki 1 Dermanka Józef i Sabina z Drzewickich 1018 795 6 MO
15 3 1897 Ołyka Adam Śliwiński 29 Bogusławka żona Sabina z Mecnerów, dzieci Marianna i Kazimiera 1018 802 26 MO
26 12 1897 Ołyka Marianna Śliwińska 2 Huta Bogusławka Adam i Sabina z Mecnerów 1018 813 80 MO
15 10 1898 Szumbar Filip Kończakowski 1,5 Piszczatyńce s. Józefa i Sabiny z Bolichowskich 58 35 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0019.htm
28 6 1898 Ołyka Janina Babińska 3 Wólka Kotowska Klemensa i Marii z Kownackich 1018 948 33 MO 0
5 8 1898 Ołyka Jan Mecner 63 Huta Bogusławka żona Waleria z Gilów, s. Feliks, Teofil, c.Franciszka, Stanisława, Sabina, Julia 1018 952 43 MO
3 10 1898 Ołyka Jan Konefał 2 Dermanka Adama i Anieli z Babińskich 1018 955 54 MO 0
12 11 1898 Kowel Antoni Syrowiecki 73 Biełaszów chłop pow. Augustów, gm. Sztabin, żona Antonina z Słomskich, syn Tomasz, córka Anastazja 931 68 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0048.htm
20 1 1898 Torczyn Antoni Mysliński 60 Usicze żona Antonina z Suszyńskich, córka Balbina 935 37 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0031.htm
9 11 1898 Torczyn Jan Suchodolski 18 Łucka Droga s. Józefa i Sabiny z Suchodolskich 935 46 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0035.htm
6 8 1898 Szumsk Anna Bindas 4/12 Mosty c. chł. Grzegorza i Marii z Sopińskich 01-234 90V 59 T
23 4 1898 Kuniów Władysław Dzwonkowski 50 Kamionka chł., żona Sabina z Sokołowskich, synowie Aleksander i Walerian, córki Józefa, Faustyna, Katarzyna i Maria 178-3-86 747R 30 Ż DM
21 5 1898 Kuniów Walenty Wysocki 1 Ilaszówka s. chł. Franciszka i Sabiny z Zawadowskich 178-3-86 748V 39 Ż DM
11 2 1899 Turzysk Józefa Dąbrowska 66 Turopin z d. Dziubińska, wdowa, s. Paweł, Jan, Antoni 940 34 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0028.htm
18 4 1899 Turzysk Stanisława Głogowska 1 Wierzbiczno c. Adama i Teofili z Golbinów 940 36 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0029.htm
12 12 1899 Szumsk Aniela Babiniecka 23 Majdan Antonowiecki c. chł. Józefa i Zuzanny 01-235 79R 80 T
5 1 1899 Kowel Antoni Jagłowski 59 Biełaszów szl. suwalskiej gub. pow.augustowskiego gm. Sztabin, żona Franciszka z d. Gawrył, synowie Stanislaw i Adam, córka Anna 932 47 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0040.htm
27 3 1899 Kowel Ludwik Rutkowski 57 Biełaszów chłop suwalskiej gub. pow.augustowskiego gm. Sztabin, 4-ta żona Marianna z d. Dębowska, z 1-go malż. syn Walenty, z 2-go syn Ludwik i córka Rozalia, z 3-go córka Pelagia 932 55 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0044.htm
16 11 1899 Kowel Dominika Sobotka 0,5 Biełaszów c. chł, suwalskiej gub. pow. augustowskiego gm. Sztabin Franciszka i Franciszki z Mikutów 932 77 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0055.htm
6 2 1899 Kuni?w Franciszek Zawadowski 60 Lasz?wka ?ona J?zefa z Jezierskich, c?rki Adela, Domicela, Honorata, Sabina i Emilia 178-3-86 801R 5 ? DM
18 9 1899 Kuni?w Tomasz Jakuszewski 80 Hucisko Nowe ?ona Marianna Wierzbicka, synowie Antoni, Albin i Bronis?aw, c?rki Franciszka, Marianna, Anna, Janina, Marcelina, Wincentyna i Olimpia 178-3-86 806V 39 ? DM
30 9 1900 Tuczyn Stanisław Dąbrowski 56 Urszulin żona Feliksa z Kownackich, dzieci; Franciszek i Sabina 956 75 32 0
14 1 1900 Niewirków Feliks Żygadło 65 Janówka mieszczanin społeczności rówieńskiej, żona Franciszka z Bieńkowskich, syn Bolesław, córki Kamila, Michalina,, Sabina i Józefa 951 65 3 0
14 6 1900 Krzemieniec Franciszka Noskowska 75 Krzemieniec wdowa po majorze Rafale, córka Wanda Terebińska - wdowa 35 R 29 0
25 11 1900 Radziwiłłów Barbara Bambulewicz 70 Bereżce z Domańskich, wdowa, synowie Adam, Bazyli, Marian, Aleksander i Oktawian Marian, córki Maria i Albina 62 R 30 0
8 2 1900 Łanowce Emilia Połobińska 46 Sokołówka z Rybińskich, chlopka, mąż Feliks, syn Karol, córki Magdalena Bronislawa i Walentyna Józefa 78 V 50 0
25 1 1900 Torczyn Adam Danilewicz 21 Ulaniki s. Rudolfa i Antoniny z Biniewskich 954 55 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0030.htm
31 3 1900 Kowel Andrzej Frąckiewicz 64 Wólka Lubitowska chłop suwalskiej gub., pow. augustowskiego gm. Sztabin, żona Małgorzata z d. Żepnicka, syn Franciszek, córki Joanna, Julia, Franciszka i Anna 947 60 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0046.htm
28 2 1900 Kuniów Józef Ostaszewski 2 Korytno s. Aleksandra i Albiny z Białoszewskich 178-3-86 860V 14 Ż DM
10 2 1901 Krzemieniec Maria Micewska 1/12 Wesołówka c. mieszczan Seweryna i Magdaleny z Bindasów 43 R 13 0
1 3 1901 Krzemieniec Aleksandra Torbińska 14 Krzemieniec c. mieszczan Jana i Katarzyny z Rudkowskich 43 V 17 0
28 3 1901 Krzemieniec Wiktoria Dobrowolska 3/12 Rybcza c. chłopów Edwada i Sabiny z Wodnickich 44 R 22 0
24 6 1901 Krzemieniec Katarzyna Torbińska 55 Krzemieniec mieszczanka 45 V 33 0
2 12 1901 Krzemieniec Barbara Wasilkowska 73 Stożek mieszczanka, synowie Andrzej i Jakub, Córki Teofila, Aniela i Sabina 47 V 50 0
4 2 1901 Kowel Karol Jaźwiński 70 Biełaszów chł. suwalskiej gub. pow. augustowskiego gm. Sztabin, 2-ga żona Anna z Sipulskich, córki Franciszka i Aniela, z 1-go małż. synowie Mateusz i Piotr, córki Feliksa, Paulina, Adela i Aleksandra 948 51 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0041.htm
30 5 1901 Gródek Jan Biniecki 48 Gródek s. Józefa, żona Katarzyna Rudkowska, synowie Karol, Józef, córki: Karolina, Julia, Wronika 78 JZ
5 6 1901 Szumsk Paulina Kulczyńska 31 Unijów z Rybińskich, chł., mąż Antoni, synowie Henryk, Edward, Ryszard i Antoni 0.1-236 426V 61 T
1 6 1901 Horochów Józef Skawiński 11 Bużany syn Andrzeja i Albiny Cerenowicz 944 49 30 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0042.htm
20 1 1902 Krzemieniec Jan Bindas 1/52 Wesołówka s. chłopów Franciszka i Tekli z Łopuszańskich 34 R 5 0
30 1 1902 Krzemieniec Edward Wyrzykowski 57 Ludwiszcze s. Kazimierza, szlachcic, żona Konstancja z d. Mroczkowicz, syn Kazimierz, córki Bronisława i Sabina 34 V 9 0
28 10 1902 Luboml Józef Kostecki 39 Rakowiec chłop, żona Franciszka z Rybaczuków, dzieci wojciech, Marianna, Jan i Albin 981 92V 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0090.htm
24 9 1902 Horochów Julia Ilkiewicz 52 Drużkopol z Zarębińskich, wdowa, dzieci: Jakób, Piotr 960 51V 31 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0047.htm
8 4 1903 Krzemieniec Antoni Glink 11/12 Studzianka s. chłopów Franciszka i Honoraty z Rubinowskich 45 V 35 0
7 6 1903 Krzemieniec Jan Rubinowski 77 Tartak chłop 47 V 52 0
14 1 1903 Jałowicze Ludwik Jankowski 50 Rudecka chłop, żona Antonina z Molendów, córki Albina, Stanislawa, Paulina i Michalina, synowie Aleksander, Bronisław i Stanislaw 975 36 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0023.htm
5 11 1903 Niewirków Kunegunda Błachowicz 12 Niewirków Leona i Balbiny z Rucińskich 981 85 70 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0078.htm
21 7 1903 Szumsk Marek Tomczuk 0,5 Załuże s. chł. Albina i Stanisławy z Marciniuków 0.1-237 95R 66 T
28 5 1904 Krzemieniec Grzegorz Grzątkowski 75 Rybcza żona Elżbieta z Popławskich, córki Rozalia, Anna i Sabina 32 R 41 0
20 7 1904 Krzemieniec Paweł Turbiński 1,5 Krzemieniec s. mieszczan Feliksa i Michaliny z Kopańskich 33 R 51 0
11 8 1904 Krzemieniec Zofia Tyszkiewicz 30 Rybcza z Iwińskich, chłopka, zostawiła Antoniego i córki Józefę i Albinę 33 R 53 0
7 11 1904 Krzemieniec Julia Mabińska 75 Krzemieniec z Sękowskich, wdowa, syn Jan, córka Antonina 34 R 63 0
20 12 1904 Szumsk Aniela Tomczuk 35 Załuże z Kucharskich, chł., mąż Paweł, synowie Albin i Benedykt, córka Franciszka, syn Piotr 0.1-238 78R 137 T
23 2 1904 Białogródka Wiktoria Kozłowska 38 Szarłajówka z Sławeckich, chł., mąż Jan, synowie Józef, Piotr, Apolinary i Rafał, córki Aniela i Sabina 17-2-84 27 Ch
8 3 1905 Horochów Piotr Zarębiński 72 Drużkopol żona Anna z Nowickich, synowie Andrzej, Aleksander, Paweł i Leon (?) 974 49 R 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0043.htm
11 1905 Białogródka Stanisław Winiarski 53 Polachowa żona Karolina z Przebyszewskich, syn Jan, córki: Maria, Sabina, Władysława, Józefa 143 JZ 0 0
6 8 1905 Horochów Emilia Zarembińska 72 Brany z Mickiewiczów, mąż Chryzostom, syn Kazimierz 974 54R 42 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0049.htm
31 8 1905 Horochów Józef Grzebiniak 0,5 Kołbania s. austriackich poddanych Antoniego i Anieli z Agengerów 974 56R 52 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0051.htm
25 1 1905 Włodzimierz Roman Śmieszek 4,5 Białozowszczyzna s. austr.poddanych Stanisława i Tekli z Skibińskich 991 75V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0074.htm
28 2 1905 Włodzimierz Józef Tyrka 11/12 Włodzimierz - Cegielnia s.miesz. m. Zamościa lubelskiej gub. Tomasza i Rozalii z Kiełbińskich 991 78R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0076.htm
9 3 1905 Włodzimierz Jozafat Gordiewicz 68 Włodzimierz s. Stefana, miesz., żona Dominika z Zarębińskich, synowie Leonid, Teodor i Michał, córki Maria i Anastazja 991 79R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0077.htm
15 4 1905 Włodzimierz Apolonia Kopczyńska 25 Włodzimierz z Szuryńskich, miesz., mąż Jan, córki Sabina i Marianna 991 82R 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0080.htm
28 12 1905 Włodzimierz Ignacy Zarębiński 2 Zimno s. chł. Stefana i Antoniny z d. Gargula 991 94V 145 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0093.htm
8 2 1906 Ołyka Józef Lichtenfeld 1 Suchowce Wilhelma i Sabiny z Gałubów 1019 311 15 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0168.htm
28 1 1906 Horochów Jan Chryzostom Zarembiński 76 Brany wdowiec, dzieci: Kazimierz 992 48 5 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0037.htm
2 3 1906 Luboml Jerzy Marek Sosar? 2 Luboml r. Klemens, Sabina Czerwinko 1009 464 18 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0246.htm
8 8 1907 Radziwiłłów Agnieszka Kowalczuk 18 Drańcza c. Piotra i Sabiny z Kruków 1-95 85 R 17 T 0
29 10 1907 Radziwiłłów Kazimierz Kowalczuk 18 Drańcza s. Piotra i Sabiny z Kruków 1-95 86 R 24 T 0
25 4 1907 Jałowicze Mieczysław August Antonowicz 20 Nadczyce Ludwika i Sabiny z Sinickich 998 8 MO
29 3 1907 Szumsk Helena Tomczuk 6/12 Załuże c. chł. Albina i Stefanii z Marciniuków 01-236 76R 22 T
17 1 1907