Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 3211 wyników dla: Gus

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
15 4 1750 Szumsk Paweł Sanguszko 80 Zahajce książę, marszałek wielki litewski, starosta krzemieniecki 297-1-184 15R Ł 36 RK
24 1 1755 Szumsk Maciej Cogus? 40 Borki 297-1-184 23R Ł 53 RK
11 2 1762 Szumsk Katarzyna Jaguszewska 50 Kruholec 297-1-184 52R Ł 119 RK
23 9 1777 Szczurowice Marianna 0,5 Grzymałówka 19 ojciec August chłop 1310L 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0039.htm
20 5 1784 Kozowa Błażej Berezecki 2 Kozowa 33 s. miesz. Augustyna i Teresy 704L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20704/pages/PL_1_301_704_0003.htm
28 2 1785 Żelechów Agnieszka Bogusławska 80 Żelechów Wielki nr domu 35 1573L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201573/pages/PL_1_301_1573_0001b.htm
25 2 1798 Lubar Maciej Boguszewski ? 7 Lubar łacina, 178-49-3 602R Ż Mg
1 4 1803 Kuniów Leon Boguszewski 1 Kuniów s. Wawrzyńca i Ewy 297-1-086 4R Ł
14 3 1804 Kuniów Zachariasz Roguski 10/12 Hucisko Stare s. Jana i Agaty 297-1-086 6R Ł
27 4 1804 Bogusław Bonifacy Bogusławski 46 Kiedanówka ur, żonaty, z apopleksji, pogrzeb 29.04 178-51-195 322a Ż EH
5 3 1805 Kuniów Ludwik Bieguszewski 1 Kuniów s. Wawrzyńca i Ewy 297-1-086 8V Ł
15 8 1813 Krzemieniec Jakub Gusławski 56 Syczówka pozostała wdowa 299 21, 23 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0013.htm
25 1 1815 Kuniów Jan Boguszewski 9/12 Kuniów s. mieszcz. Wawrzyńca i Marianny 297-1-086 40V Ł
25 1 1817 Krzemieniec Anna Bogusławska 27 Krzemieniec pozostał wdowiec 299 56 -57 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0032.htm
10 2 1818 Krzemieniec Piotr Gusławski 4 Krzemieniec s. Jana i Hapii 299 71 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0040.htm
21 8 1818 Krzemieniec Antoni Wyszyński 8 Krzemieniec s. Augustyna i Marianny 299 79 59 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0044.htm
23 12 1818 Krzemieniec Wacław Osiecki 7 Szpikołosy s. Juliana i Magdaleny Naguszewskiej 299 86 98 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0047.htm
25 8 1820 Krzemieniec Piotr Paweł Gusławski 8/52 Krzemieniec s. Antoniego i Anastazji 299 104 67 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0057.htm
5 4 1823 Krzemieniec Teresa Bogusławska 15 Krzemieniec c. Romana i Eudoksji 299 155 45 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
2 8 1823 Krzemieniec Agnieszka Bogusławska 42 Krzemieniec 299 160 86 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0086.htm
13 5 1823 Kuniów Wawrzyniec Boguszewski 60 Kuniów prac., żonaty 297-1-086 63V Ł
23 7 1824 Krzemieniec Szymon Wyszyński 4 Krzemieniec s. Augusta i Marianny 299 185 88 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0098.htm
30 7 1825 Krzemieniec Antoni Gusławski 20 Krzemieniec 299 219 99 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0115.htm
16 10 1825 Kuniów Antonina Boguszewska 2 Kuniów s. uczciwych Antoniego i Julianny 297-1-086 71R Ł
1 9 1826 Krzemieniec Marianna Mathias 9/12 Krzemieniec c. Bogusława i Salomei Talki 299 248 147 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0130.htm
19 12 1827 Wiszenki Helena Sakowska 68 Wiszenki prac. Augustyna Sakowskiego żona 813 99a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0099.htm
18 3 1827 Łuck Anna Laszuk 47 Żabka z Bogusińskich, wdowa po Benedykcie potomstwa pozbawiona 813 29 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0030.htm
21 10 1827 Łuck Józefa Starzycka 17 Folwark Karasowski Wolnego stanu, c. Bogusława i Anny Dobrowolskiej 813 39a 77 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0040.htm
22 6 1827 Ptycza Teresa Gustowska 12 Białogródka rodzice: ur. Stefan i Nikolina z d. Dziewulska 813 285a 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
25 2 1827 Dąbrowica Józefa Żółkiewicz 35 Worobin z Krajewskich; poz. m. Józefa, 4s. Stanisława, Antoniego, Ludwika i Ignacego, c. Augustynę; poch: 28.02. 813 144 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0144.htm
24 11 1827 Krzemieniec Józefa Gusławska 2 dni Krzemieniec córka z nieprawego łoża Katarzyny Gusławskiej z niedonoszonej ciąży 01-6 21R 162 T 889 DM
20 4 1827 Szumsk Marianna Krasicka 50 Huta Szumska z febry, ur., wdowa, dzieci: Wincenty, Augustyn, Teodozja, Katarzyna 245-1-1 402V 15 R RK
11 3 1827 Białogródka Ewa Gęsicka 31 Ledzianka ur., z Bujalskich, mąż Jędrzej, synowie Piotr i Augustyn, córki Marianna, Domicela i Urszula 178-03-93 68R 13 Ż DM
16 4 1827 Białogródka Maciej Bogusławski 74 par. Białogródka zmarł nagle, jednak był przykładnego życia, ur., wdowiec po Mariannie z Pawłowskich, syn Józef, córki Rozalia i Regina 178-03-93 69R 27 Ż DM
17 8 1827 Białogródka Magdalena Sokołowska 56 Puzyrki Małe ur., z Ciechowskich, mąż Zachariasz, syn Augustyn, córki Józefa i Marianna 178-03-93 72V 61 Ż DM
6 12 1827 Białogródka Helena Hudnicka 60 Białogródka z Lachowiczów, żona Wlm Stanisława Hudnickiego Komisarza JO Księcia Sanguszki, bez potomna 178-03-93 76V 92 Ż DM
30 6 1827 Horodyszcze Augustyn Janiszewski 2 Seredyńce Augustyna i Petroneli z Paczuskich 178-3-93 97 31 Ż MO 191
19 3 1827 Bazalia Anna Łabęska 34 Zozulińce Wielkie ur., z Skoczkowskich, wdowa po Janie, synowie Wojciech, Augustyn i Jan, córka Apolonia 178-3-93 253R 42 Ż DM
12 8 1827 Teofilpol Marianna Walczuk 1,5 Krzywowulka c. prac. Augustyna i Agnieszki 178-3-93 344V 30 Ż DM
27 1 1827 Łabuń Agnieszka Lewandowska 36 Łabuń ojciec Łukasz, matka Aniela z Sanguszków, przyczyna zgonu: cały rok chorowała 178-3-93 119V 5 Ż 232 KP2
22 3 1827 Stary Konstantynów Dom Adam Grocholski 118 Źerebki żona Cecylia Boguszewska, od dawna potomstwa pozbawiony, przyczyna zgonu: starość 178-3-93 168R 49 Ż 325 KP2 0
13 4 1827 Stary Konstantynów Dom Dymitr Tomaszewski 60 Nowosielica żona Brygida Gajewska, pozostawił po sobie 3 synów: Józefa, Augustyna, Kazimierza i córkę Mariannę, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 169R 55 Ż 327 KP2
22 12 1827 Stary Konstantynów Dom Julianna Bogusławska 30 Michałowce z domu Pikulińska, mąż Łukasz Bogusławski, zostawiła syna Aleksandra, przyczyna zgonu: połóg 178-3-93 178V 132 Ż 346 KP2
24 10 1828 Radziwiłłów Józef Burkowski 56 Radziwiłłów żona Wiktoria Burkowska, synowie; Ignacy, Jan, córki; Marianna, Tekla, Augustyna, Franciszka, Dominika 814 265a 39 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0269.htm
9 3 1828 Kozin Katarzyna Salijczuk 38 Janówka prac., mąż Wincenty, synowie Michał, Józef i Augustyn, córki Marianna, Katarzyna i Tekla 298 7 23 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0004.htm
30 1 1828 Ptycza Leon Gustowski 10/12 Białogródka rodzice: ur. Tadeusz i Franciszka z d. Nowinska 814 273a 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0276.htm
19 9 1828 Ptycza Jan Bogacki 67 Mykitycze żona Marianna z d. Sawicka, dzieci: Piotr żonaty i Augustyn bezżenny 814 274R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0277.htm
18 5 1828 Krzemieniec Paulina Melon 48 Krzemieniec z Mehuriców, mšż Augustyn Melon, zamieszkała w Krzemieńcu od 4 lat 01-7 38R 263 T 906 DM
11 4 1828 Ostrówki Wiktoria Bogusławska 55 Ostrówki 545 17 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0009.htm
14 6 1828 Kuniów Szczepan Jasiński 50 Hucisko Stare Ur., zost. żonę Anastazję z Jakuszewskich, 3 s. Stanisława, Augustyna i Józefa i c. Katarzynę 171-1-1 95V-96R 31 R Mg
20 7 1828 Międzyrzec Henryk Józef August Garten 3 i 10/12 Międzyrzec s. Ur. Augusta i Antoniny zd. Nuder 171-1-1 248V 40 R Mg 7142
17 1 1828 Białogródka Marianna Bogusławska 1 Szarłajowka c. ur. Bartłomieja i Apolonii z Tatatajów 178-03-94 83R 9 Ż DM
12 6 1828 Białogródka Emilia Machnicka 3/12 Sieniutki c. ur. Augustyna i Tekli z Kowalskich 178-03-94 92V 87 Ż DM
29 6 1828 Białogródka Marianna Pasiecznik 40 Sieniutki prac., mąż Łukasz, syn Augustyn, córki Agnieszka i Marianna 178-03-94 93R 91 Ż DM
4 2 1828 Horodyszcze Jan Ihnatiuk 1 Horodyszcze rodzice prac. Augustyn Ihnatiuk, Marianna Tarnowska, z konwulsji 178-3-94 112R 15 Ż 218 KP2
14 5 1828 Horodyszcze Benedykt Augustynowicz 3/12 Sudełków rodzice Marcin i Anna Augustynowicz 178-3-94 117R Ż 228 KP2
26 7 1828 Stary Konstantynów Dom ur. Mikołaj Bogusławski 30 Zapadyńce żona ur. Honorata Malczewska, dzieci: Michał, Marianna i Anna. z wnętrznej słabości 178-3-94 176R 111 Ż 339 KP2
10 2 1829 Szumbar Jan Jasiński 50 Szumbar żona Apolonia z Świętochowskich, syn Augustyn 199 290 3 568
26 2 1829 Kuniów Kazimierz Ostaszewski 5/365 Hucisko Stare z konwulsji, s. ur. Augustyna i Teofili z Wierzbickich 171-1-2 74 R 7 R 7254 DW
2 1 1829 Turzysk Franciszka Jaguszyn 70 Radowicze wdowa po Wawrzy?cu, s.Piotr, Józef 844 349 54 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0195.htm
18 5 1829 Radziwiłłów Adolf Wierzbicki 8 Gaje s. Augusta i Józefy Grządkowskiej 815 295 22 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0300.htm
12 2 1829 Kozin Ewa Gusiewicz 40 Onyszkowce prac., mąż Teodor, synowie Antoni, Mikołaj i Jan, córki Honorata, Domicella i Marianna 298 10 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0006.htm
28 2 1829 Ostrówki Tadeusz Bledziński 72 Ostrówki urodzony, kapitan wojsk polskich, żona Julianna z Forestyc, synowie Feliks i Augustyn 545 26 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0014.htm
4 12 1829 Ptycza Jan Jaguszewski 45 Kamienica zaszły z wsi Mukowic z parafii Swiszczowskiej, bezżenny, mieszkał w parafii Targowickiej lat 7 815 308V 34 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0314.htm
3 4 1829 Nabrzuska Łukasz Matczuk 48 Nabrzuska żona Jewdokia z Klczyków, pozostawił synów: Marcin, Michał, Augustyn 844 453 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/images/PL_1_436_844_0252.jpg
24 3 1829 Krzemieniec Wiktoria Boguszewska 70 Kulików wdowa, bez żadnego potomstwa 01-7 58V 390 T 927 DM
25 4 1829 Krzemieniec Maciej Kozłowski 53 Krzemieniec żona Helena z Aponarów, synowie Augustyn, Jan i Stanisław, córki Rozalia i Tekla 01-7 61R 416 T 929 DM
24 8 1829 Krzemieniec Marianna Augustyńska 9/52 Krzemieniec c. sł. Ignacego i Katarzyny z Nahajewskich 01-7 67V 482 T 936 DM
11 4 1829 Krzywin Michał Baszyński 50 Rypiszcze Ur., ż. Dorota z Borkowskich, 3s. Mateusz, Augustyn, Jan oraz 2c. Marianna i Aniela 171-1-2 35V 6 R Mg
5 1 1829 Białogródka Antoni Ciecierski 62 Bisówka ur., żona Małgorzata z Małeckich, synowie Augustyn, Zygmunt i Piotr, córki Józefa, Marianna i Anna 178-03-95 88R 1 Ż DM
18 10 1829 Białogródka Stanisław Smoleński 76 Sachnowce ur., żona Anna z Iskrów, syn Aleksander, córki Łucja, Tekla, Józefa i Augustyna 178-03-95 98V 65 Ż DM
10 10 1829 Horyńgród Małgorzata Czetwertyńska 56w Płoska, par. Ostróg JOX., zd. Ledóchowska, od 6 lat wdowa po Marcinie, 3 synów Eustachy, Janusz, Augustyn i 1 córka Klementyna 171-1-2 185R 8 R Mg
26 12 1829 Lachowce Jan Zawadzkich 6 Daniłówka s. ur. Augustyna i Marianny z Szymańskich 171-1-2 112V 67 R DM
27 6 1829 Kulczyny Magdalena Rudkowska 5 Kulczyny rodzice: Augustyn i Agnieszka zd. Krzypkowska 178-03-95 369R 44 Ż Mg
11 11 1829 Kulczyny Adam Rudkowski 2 Kulczyny rodzice: Augustyn i Agnieszka zd. Krzypkowska 178-03-95 371V 68 Ż Mg
19 8 1829 Horodyszcze Zofia Augustynowicz 4/12 Sudełków rodzice Bartłomiej i Agrypina Augustynowicz 178-3-95 126R Ż 245 KP2
26 4 1829 Łabuń Benedykt Szydłowski 11 Łabuń rodzice ur. Augustyn Szydłowski, Katarzyna Czyżewska, z febry 178-3-95 146V 27 Ż 286 KP2
18 3 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Honorata Bogusławska 28 Bahłajki z domu Malczewska, wdowa po ur. Mikołaju Bogusławskim, dzieci: Michał, Marianna, Anna, z apopleksji 178-3-95 172v/173r 29 Ż 332/333 KP2
13 12 1829 Wołoczyska Jan Pszoniak 18 Kopaczówka rodzice ś.p. prac. Augustyn i Marianna Pszoniak, z suchot 178-3-95 290r 77 Ż 562 KP2
22 1 1830 Kuniów Kasper Ostaszewski 1/365 Hucisko Stare s. Augustyna i Teofili z Wierzbickich R 85 R 5 0
7 10 1830 Dederkały Jan Poliszuk Dederkały Wielkie z konwulsji, s. pracowitych Antoniego i Pelagii Biegus, parafian jampolskich odwiedzających miejsce święte w Paczajowie 01-6 10V 19 T 847 DM
8 6 1830 Krzemieniec Marko Sześciak 1 Folwarki s. pr. Mikołaja i Tatiany z Bogusławów 01-7 82V 628 T 951 DM
13 4 1830 Szumsk Jan Bogusławski 5/12 Kordyszów rodz. Jacek i Antonina zd. Tarnawska 245-1-4 391V 247 R RK
9 10 1830 Białozórka Walenty Augustiuk 1/2 Białozórka rodz. Jan i Marianna 245-1-4 367V 14 R RK
17 10 1830 Białozórka Szymon Koszkiewicz 60 Białozórka żona Anastazja zd. Bogusławska, dzieci: Jan, Kazimierz, Agnieszka, Marianna 245-1-4 368R 16 R RK
15 1 1830 Ostróg Jan Boguszewski 3 Międzyrzecz Ostrogski z suchot, rodzice Stanisław i Apolonia zd. Cinkuszowska 171-1-3 23V 5 R MZ
30 11 1830 Lachowce Teresa Oryszewska 30 Książęcin ur., z Zalewskich, mąż Wincenty, syn Augustyn i córka Wiktoria 171-1-3 122V 78 R DM
25 1 1830 Kijów Mikołaj Krzywokulski 6/12 Kijów z gorączki, s.ur. Augusyna po Janie i Elżbiety po Michale z Gorczyńskich 178-51-339 10 5 Ż EH
11 7 1830 Kulczyny Marianna Nowicka 1/365 Zastawki rodzice: Ignacy i Felistyna zd. Bogusławska 178-03-96 350R 34 Ż Mg
24 10 1831 Kuniów Feliks Ostaszewski 55 Dryżaki żona Anna z Galimskich, synowie Jan i Augustyn, córka Franciszka R 82 R-V 70 0
12 12 1831 Ołyka Marianna Fycner 17 Balarka Bogusława i Dominiki z Rączkowskich 817 326 66 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
15 12 1831 Ołyka Julianna Grabowska 4/12 Ołyka Augustyna i Joanny z Kropiwnickich 817 326 68 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
29 1 1831 Czartorysk Maryanna Protasiewicz 45 par. Czartorysk z Togórskich; poz. m. Augustyna; poch: 31.01. 817 11 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0094.htm
4 8 1831 Ptycza Anna Gustówska 60 Pełcza wdowa, mąż ś.p. Józef Gustowski 817 244R 40 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0251.htm
12 8 1831 Ptycza Marianna Bogacka 63 Mykitycze z d. Sawicka, wdowa, mąż ś.p. Jan, dzieci: pożenieni Piotr, Augustyn 817 244V 44 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0252.htm
2 3 1831 Krzemieniec Anna Kostowska 60 Krzemieniec sł., z Gusławskich, mąż Prokop, córki Anna i Marianna 01-7 96R 37 T 964 DM
18 3 1831 Krzemieniec Ludwik Stefański 56 Krzemieniec sł., żona Franciszka, synowie Jan, Erazm i August, córka Tekla 01-7 97V 53 T 966 DM
19 9 1831 Krzemieniec Franciszek Galli 61 Krzemieniec ur., żona Franciszka z Bakałowiczów, synowie Mikołaj, Teofil, Dominik Edward i Jan, córki Paulina i Augustyna 01-7 111R 193 T 979 DM
1 4 1831 Szumsk Stanisław Chruszczewski 50 Iłowica żona Elżbieta zd. Bogusławska, dzieci: Magdalena, Karolina, Ewa 245-1-5 382R 27 R RK
24 7 1831 Szumsk Marianna Bregus 56 Suraż wdowa, zd. Szymańska 245-1-5 391R 97 R RK
30 9 1831 Szumsk Jan Roguski 79 Majdan Antonowiecki wdowiec 245-1-5 392V 110 R RK
15 5 1831 Ostróg Antoni Tarski 2 Nowomalin rodzice Augustyn i Apolonia Stahańska 1-171-4 27V 107 R MZ
4 1 1831 Białogródka Rozalia Sławecka 60 Rublanka ur., z Popławskich, mąż Augustyn, pozostawiła po sobie 4 synów 178-3-97 92R 1 Ż DM
28 3 1831 Białogródka Teodor Jasiński 4 Zielona s. ur. Macieja i Marianny Bogusławskiej 178-3-97 96V 39 Ż DM
19 8 1831 Białogródka Anna Smolińska 80 Szelwów ur., z Iskrów, wdowa po Stanisławie, syn Aleksander, córki Łucja, Tekla, Józefa i Augusta 178-3-97 101V 79 Ż DM
21 11 1831 Lachowce Jan Gajewski 80 Hulowce s. ur. Wojciecha i Marianny z Jakuguszewskich (Jakuszewskich) 171-1-4 116R 120 R DM
15 4 1831 Aleksandria Józef Jankowski 15 Zaborol s. ur. Józefa i Tekli z Boguszewskich 171-1-4 187R 10 R DM
30 4 1831 Zasław św. Jana Marianna Sowińska 30 Mychla cholera, z Szafrańskich, mąż Augustyn 178-3-97 21R 67 Ż DM
26 4 1831 Korzec Paulina Bochonkiewicz 40 Kobyla z domu Lisiecka, wdowa po Józefie, synowie Paweł, Augustyn, Karol i Bazyli 245-1-5 87 57 R PW
9 7 1831 Niewirków Jakub Wąsowski 40 Sołpa Wielka ż.Agnieszka,dz:Szymon,Andrzej, Augustyn,Marianna,Apolonia, Teresa,Marcjanna 171-1-4 252 V 33 R AS
16 4 1832 Ptycza Stanisław Niewiński 4 Buderaż rodzice: ur. Tadeusz i Franciszka z d. Gustawska 818 300R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0307.htm
22 4 1832 Turzysk Stefan Kalisz 0,5 Radowicze s. Franciszka i Felicji z Augustyniuków 847 652 19 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0350.htm
12 1 1832 Kisielin Feliksa Kotowska 8 Nyry c. wlm. Augusta i Tekli 847 316 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0169.htm
29 2 1832 Szumsk Franciszka Roguska 50 Szumsk z suchot, wielm., zd. Breza, dzieci: Izydor, Leopold, Hemelik, Antoni 245-1-6 412R 25 R RK
28 4 1832 Szumsk Jan Roguski 60 Szumsk z suchot, wielm., 245-1-6 416R 57 R RK
5 10 1832 Szumsk Tekla Kowalewska 40 Szumsk z suchot, ur., zd. Bogusławska, mąż Jędrzej Kowalewski, dzieci: Wawrzyniec, Małgorzata, Katarzynna 245-1-6 419V 85 R RK
14 6 1832 Krzywin Rozalia Szwarcbach 5 Krzywin córka Wiel. Augustyna i Karoliny zd. Rubson 171-1-5 44R 13 R Mg
25 2 1832 Krzywin Honorata Cicierska 1/12 Choniaków córka Ur. Augustyna i Karoliny z Trojanowskich 171-1-5 43V 7 R Mg
18 2 1832 Białogródka Feliks Brzeziński 40 Puzyrki Małe ur., żona Franciszka z Wolskich, synowie Jan, Augustyn i Mikołaj, córki Elżbieta i Teresa 178-03-98 66R 17 Ż DM
6 7 1832 Lachowce Karolina Boguszewska 5 Unijów c. prac. Antoniego i Julianny z Chwoinów 171-1-5 118R 62 R DM
23 2 1832 Korzec Honorata Iwanicka z d. Ajchamer 33 Korzec z gorączki, mąż Józef Iwanicki, synowie Ignacy i Augustyn, córki Apolonia i Kazimiera 245-1-6 92v 18 R Na
29 8 1833 Kuniów Rozalia Telicka 50 Chiniówka z Wierzbickich, urodzona, mąż Bazyli, s. Tomasz, Bazyli, Andrzej i Augustyn, c. Marianna 171-1-6 75 V 42 R 0
29 1 1833 Ołyka Jan Nepomucen Gustowicz 71 Ołyka prałat 819 145 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0152.htm
9 1 1833 Ptycza Ewa Jurowska 40 Turkowicze z d. Auguściuk, mąż Tomasz Jurowski, dzieci: Brygida, Magdalena 819 265V RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0275.htm
15 2 1833 Ptycza Marianna Bogacka 9/52 Mykitycze rodzice: pr. Augustyn i Anna z d. Andruszewska 819 266R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0275.htm
30 2 1833 Ptycza Zofia Statkiewicz 2/52 Turkowicze rodzice: ur. Augustyn i Kunegunda z d. Bogacka 819 266V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0276.htm
15 7 1833 Ptycza Anna Gustwowska 6,5 Buderaż rodzice: ur. Tadeusz i Franciszka z d. Niwińska 819 267R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0276.htm
10 3 1833 Szumsk Marianna Kowalewska 52 Bykowce z kaszlu, ur., zd. Bogusławska, mąż Franciszek, dzieci: Jan, Piotr, Ludwik, trzy córki 245-1-7 398V 21 R RK
7 5 1833 Szumsk Rozalia Chruszczewska 7 Kordyszów z gorączki, sł., rodz. Stanisław i Elżbieta zd. Bogusławska 245-1-7 400R 34 R RK
30 5 1833 Ostróg Zofia Jonaszewska 1,5/12 Rozważ z konwulsji, r. Ur. łukasz, Kunegunda zd. Bogusławska 171-1-6 36R 50 R MZ 8422
4 2 1834 Kuniów Adam Boguszewski 1/12 Martyń s. Barbary R 81 V 5 0
4 9 1834 Kuniów Teofila Ostaszewska 30 Pererosłe z Wierzbickich, urodzona, mąż Augustyn, syn Ludwik, córka Antonina 171-1-7 85 R 38 R 0
19 3 1834 Wiszenki Sabina Wolek 2 Majdan Jeziorski r: Franciszek i Franciszka z Gustomskich; poch: 21.03. 820 55a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0055.htm
23 9 1834 Nabrzuska Maryanna Zawadzka 32 Majdan Karpiłowski żona Mikołaja Zawadzkiego, pozostawiła dzieci: Augustyn, Michał, Anna, Marcella, Katarzyna 849 447 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0245.htm
2 1 1834 Kisielin Franciszek Gusztynowicz 7 Woronczyn r: Józef i Małgorzata; poch: 03.01. 849 245 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0137.htm
10 8 1834 Luboml Józef Wydzga 3 Maszów r. Antoni, Helena Bogusławska 849 510 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0282.htm
26 11 1834 Ostróg Leon Orliński 2 Chotenn z ospy, syn Augustyna i Anny zd Danielkiewicz 171-1-7 41V 92 R MZ 8720
23 12 1834 Ostróg Jan Bogusławski 70 Miedzyrzecz wdowa Marianna zd Chrzanowska, córka Tekla 171-1-7 42V 100 R MZ 8722
16 9 1834 Lachowce Marianna Zawadzka 54 Daniłówka ur., z Sinkiewiczów, mąż Augustyn, synowie Wincenty i Franciszek, córka Marianna 171-1-7 107V 31 R DM
18 2 1835 Katerburg Joanna Kałucka 4 Tetylkowce c. Józefa i Marianny z Guslawskich 199 196 3 128
20 6 1835 Szumbar Wincenty Boguszewski 56 Borki żona Antonina z Tarnawskich, dzieci: Antoni, Józefa, Balbina, Teresa, Anna, Julianna 199 224 7 699
7 8 1835 Turzysk Stefan Jagustyn 0,5 Radowicze s. Jędrzeja i Eufemii z Jabłońskich 711 24 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20711/pages/PL_1_436_711_0014.htm
10 3 1835 Kołki Barbara Szprengier 45 Majdan Czornyżki ze Szczepkowskich, poz. m. Wincentego i 4s. Pawła, Jana, Grzegorza i Augustyna; poch: 12.03. 821 79a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0080.htm
24 9 1835 Kołki Dorota Bogusławska 38 Czartorysk z Witkiewiczów; poz. m. Aleksandra; poch: 26.09. 821 79 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0080.htm
29 6 1835 Łuck Zofia Polanowska 1 Łuck c. Tomasza profesora Szkoły łuckiej i Teofili Augustynowicz 373 91 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0049.htm
16 4 1835 Ptycza Jerzy Gustowski 7/365 Białogródka rodzice: pr. Ignacy i Apolonia z domu Augustynowicz 821 255R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0257.htm
13 7 1835 Ptycza Apolonia Gustowska 35 Białogródka szl., z d. Ulatowska, mąż szl. Ignacy Gustowski, dzieci: Ludwik, Jan, Apolonia, Konstancja, Julianna 821 256R 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0258.htm
6 4 1835 Luboml Ludwik Kużel 15 Luboml r. Augustyn, Jaryna Klekociuk 850 425 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0225.htm
28 8 1835 Krzemieniec Michał Gusławski 25 Krzemieniec pracowity, żona Agata, córka Serafina 01-8 61R 74 T 1093 DM
1 1 1835 Białogródka Łukasz Turbowski 55 Sieniutki prac., wdowiec po Mariannie z Litwinów, syn Augustyn 178-03-101 131R 1 Ż DM
27 1 1835 Białogródka Anastazja Gustwicka 5/12 Ledzianka c. 1-dw. Szymona i Franciszki z Teleżyńskich 178-03-101 132R-132V 12 Ż DM
10 4 1835 Białogródka Marianna Karczewska 50 Puzyrki Wielkie ur., z Bogusławskich, mąż Jan, synowie Franciszek i Karol, córka Aleksandra 178-03-101 136R 43 Ż DM
18 5 1835 Białogródka Bartłomiej Bogusławski 70 Szarłajówka ur., żona Apolonia z Tatatajów, synowie Jan i Wojciech 178-03-101 138V-139R 63 Ż DM
22 5 1835 Białogródka Katarzyna Siniawska 80 Puzyrki ur., z Bogusławskich, mąż Jan, syn Jan, córki Franciszka, Marianna i Aleksandra 178-03-101 139R 66 Ż DM
19 11 1835 Lachowce Antoni Bogusławski 18 Szuńki s. Feliksa i Anastazji 171-1-8 124V-125R 65 R DM
3 12 1835 Lachowce Katarzyna Augustynowicz 40 Książęcin prac., z Korbowiczów, mąż Franciszek, synowie Jan, Michał i Ignacy, córki Franciszka i Anna 171-1-8 125R 67 R DM
6 4 1835 Bazalia f. Tereszki Aleksandra Janowska 40 Korczówka ur. z Topolnickich, synowie Augustyn i Eustachy, córki Róza, Marianna, Anna i Urszula 178-03-101 260V 15 Ż DM
9 3 1835 Bazalia Anna Bogusławska 65 Bogdanówka prac., wdowa, córka Katarzyna wyznania greko-rosyjskiego 178-03-101 253V 30 Ż DM
8 4 1835 Zasław św. Józefa Magdalena Antoniukowa 50 Rześniówka wdowa, synowie: Ludwik, Augustyn 178-3-101 93 70 Ż SK
22 3 1835 Butowce Regina Pieńkowska 30 Medwedówka Mała z Bogusławskich, mąż: Grzegorz, syn Jan 178-03-0101 226 13 Ż SK
27 3 1835 Butowce Jan Pieńkowski 0,5 Medwedówka Mała Rodzice: Grzegorz, Regina Bogusławska 178-03-0101 226 15 Ż SK
5 8 1835 Ostropol Maciej Kłapczewski 76 Marcinów wdowiec , synowie: Hieronim, Wojciech, Augustyn, Mikołaj 178-3-101 284R 62 Ż 530 SK
1 3 1835 Korzec Magdalena Bogusz 60 Korzyść wdowa po Józefie, synowie Kazimierz i Rafał, córka Zofia 245-1-9 88 27 R PW
29 3 1835 Korzec Franciszek Karasiewicz 9 Kropiwnia syn Augustyna i Marianny z domu Wiszniewska 245-1-9 90 36 R PW
12 5 1835 Korzec Rozalia Klingerberg 60 Storożów mąż Samuel Jan, synowie Józef, August, Teodor i Wilhelm 245-1-9 91 42 R PW
21 12 1835 Korzec Ludwik Boguski 9/12 Tokarów syn Franciszka i Julii z domu Janiszewska 245-1-9 99 91 R PW
27 2 1835 Tajkury Marianna Boguszewska 40 Chrynów z puchliny, ur., mąż Józef, syn i córka 171-1-8 80R 2 R 9070 DW
16 1 1836 Kuniów Bazyli Telicki 50 Chiniówka ż. Petronela z Kondrackich, s. Tomasz, Bazyli, Piotr, Augustyn c.Marianna, Franciszka R 92 R 2 ZP 0
2 4 1836 Swojczów Franciszka Miaskowska 25 Mołczanów z Gronowiczów, wolnożyjąca, mąż Augustyn, 598 25 6 0
4 3 1836 Turzysk Marianna Jagustyn 17/52 Radowicze c. Marcina i Doroty z Boratyńskich 712 25 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0015.htm
23 10 1836 Szumbar Marcelli Rudnicki 2/52 Borki s. ur. Augustyna i Pauliny z Tyszkiewiczów 54 265 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0141.htm
11 1 1836 Radziwiłłów Jakub Illaszewicz 59 Radziwiłłów żona Marcjanna Lisowska, synowie; Zachariasz Józef, Straton Jan, Walery Stanisław, Augustyn Roch, Marcin Mina, córki; Konstancja Antonina, Benedykta Franciszka 822 219a 6 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0227.htm
9 3 1836 Szumsk Julianna Myślińska 64 Bacaje z gorączki, ur., zd. Juśkiewicz, mąż Paweł, dzieci: Franciszek, Augustyn, Tomasz, Benedykt, Anna, Brygida 245-1-10 477V 16 R RK
27 12 1836 Ostróg Michał Bogusz 30 Hulcza ur., żona Małgorzata z Porowskich, synowie Marcin i Wincenty, córka Marianna 171-1-9 40R 90 R DM
7 7 1836 Białogródka Seweryn Bogusławski 2 Puzyrki s. ur. Zachariasza i Rozalii z Pioruńskich 178-03-106 143V 46 Ż DM
15 1 1836 Bazalia f. Tereszki Piotr Kowalski 60 par. Bazalia ur., żona Antonina z Boguszów, syn Łukasz i córka Julia 178-03-106 296R 1 Ż DM
28 1 1837 Ptycza Jan Auguściuk 1,5 Werba rodzice: pr. Wojciech i Tekla 823 275V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0309.htm
31 1 1837 Ptycza Magdalena Auguściuk 9 Werba rodzice: pr. Wojciech i Tekla 823 276R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0309.htm
28 1 1837 Krzemieniec Andrzej Gusławski 60 Tylawka parafianin krzemieniecki 01-11 45V 11 T 190 DM
27 2 1837 Szumsk Marianna Mogusińska Mogosińska 10 Litowiszcze z puchliny, pr., rodz. Bartłomiej i Ewa zd. Jasińska 245-1-11 495R 28 R RK
19 10 1837 Szumsk Anna Wilczyńska 36 Chodaki z połogu, ur., zd. Mierzejewska, mąż Augustyn, dzieci: Józef, Kalist, Krystyna 245-1-11 502R 81 R RK
20 12 1837 Lachowce Krystyna Żuchowska 50 Kaletyńce Wielkie urodz., mąż Mikołaj, synowie Jan, Antoni i Augustyn, córki Katarzyna, Marianna i Katarzyna 171-1-10 133R 75 R DM
30 3 1837 Białogródka Marianna Jasińska 26 Zielona 1-dw., z Bogusławskich, mąż Marcin, synowie Jakub i Jan, córka Katarzyna 178-03-108 170V 34 Ż DM
7 4 1837 Białogródka Katarzyna Jasińska 5 Zielona c. 1-dw., Macieja i Mariany z Bogusławskich 178-03-108 170V 37 Ż DM
21 7 1837 Białogródka Aleksander Bogusławski 5 Puzyrki s. ur. Zachariasza i Rozalii z Poznańskich 178-03-108 174V 77 Ż DM
5 9 1837 Niewirków Michał Paszkowski 62 Medwedówka mąż Eufemii z Bagińskich, s.Tomasz,Antoni,Franciszek Augustyn,c.Marianna,Anna, Magdalena 171-1-10 295 V 18 R AS
26 2 1838 Turzysk Antonina Jagustyn 0,5 Radowicze c. Marcina i Doroty z Buraczyńskich 714 16 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0011.htm
21 6 1838 Turzysk Anna Owsiana 72 Radowicze z Jagustynów, wdowa po Wojciechu, dawno potomstwa pozbawiona 714 21 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0013.htm
1 6 1838 Włodzimierz Józef Gwid Wojtkowski 57 Zielenów ur. żona Marianna z Jaguszewskich, potomstwa nie zostawił 853 58 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0032.htm
12 3 1838 Wiszenki Józef Galla 13/12 Majdan Nowosady r: Bogusław i Marianna z Krętowskich; poch: 14.03. 824 54 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0055.htm
17 6 1838 Ptycza Józef Bokujemski 52 Białogródka odnodworzec, żona Aniela z d. Augustynowicz, dzieci: Filip, Jan, Marianna, Franciszka 824 215V 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0217.htm
28 12 1838 Ptycza Tekla Ciuper 2/12 Werba rodzice: pr. Wojciech i Brygida z d. Auguściuk 824 218R 38 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0219.htm
26 6 1838 Beresteczko Michał Lewiński 28 Beresteczko s. Jana i Zofii z Kobylańskich, doktor Uniwersytetu Wileńskiego, tytularny sowietnik, żona Ludwika c. Szymona i Zofii z Płotnickich Kuratowskich, synowie Włodzimierz (l.2) i August Artur (10 miesięcy). 1 28 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0016.htm
1 2 1838 Luboml Franciszek Jełłaczyc 6/12 Zapole r. Gustaw, Józefa Nejman 853 549 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0308.htm
22 4 1838 Luboml Józefa Kurczyńska 19 Luboml r. August, Petronela 853 561 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0314.htm
8 2 1838 Krzywin Józef Ciecierski 3 Choniaków s. Ur. Augustyna i Karoliny z Trojanowskich 171-1-11 60V 6 R Mg
7 2 1838 Horyńgród Monika Czerniakowska 21 Karłowszczyzna Ur., zd. Swederska, mąż Franciszek, 1syn Tomasz Augustyn, mający 6 tygodni 171-1-11 168R 2 R Mg
21 2 1838 Bazalia Salomea Wisłocka 47 Szmyrki wielmożna, z Błońskich, mąż Onufry tytularny sowietnik, syn Augustyn Zachariasz, córki Feliksa Eugenia Cezaryna, Ewelina i Filipina 178-03-110 263R 24 Ż 520 DM
10 11 1839 Szumbar Antonina Boguszewska 46 Borki z Tarnawskich, wdowa po Wincentym, dzieci: Antoni, Paweł, Józefa, Balbina, Teresa, Anna, Julianna 201 34 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0019.htm
26 4 1839 Lachowce Franciszek Augustynowicz 56 Książęcin wdowiec po Katarzynie z Babinów, synowie Jan, Michał i Ignacy, córki Anna i Franciszka 879 85V - 86 R 26
9 1 1839 Turzysk Jan Jagustyn 2 Radowicze s. Andrzeja i Justyny z Jabłońskich 715 19 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0012.htm
18 1 1839 Łuck Andrzej Kustowski 56 Łuck żona Dominika, synowie: Augustyn, Witalis, córka Joanna 375 58 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0032.htm
28 1 1839 Łuck Helena Bober 8 Jezioro c. Augustyna i Wiktorii 375 58 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0032.htm
13 10 1839 Kisielin Idalia Olizar 3 Wiczyn r: Filip i Laura z Augustynowiczów; poch: 15.10. 854 337 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0196.htm
16 11 1839 Kisielin January Cyryna 61 Berezołupki poz. ż. Maryannę z Powstańskich, 2s. Piotra i Augusta, c. Jochimową Chamcową Malwinę; poch: 21.11. 854 338 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0197.htm
27 12 1839 Katerburg Jakub Janczyński 55 Rybcza żona Marianna z Grządkowskich, synowie Ignacy i Augustyn 200 170 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0088.htm
3 3 1839 Białogródka Marcin Gustwicki 86 Ledzianka 1-dw., żona Anna z Różyckich, syn Szymon, córki Agnieszka i Kunegunda 178-3-112 139V 18 Ż DM
16 10 1840 Ostróg Petronela Boguszewska 56 Ostróg wdowa, córka Katarzyna 880 22 V 76 DW
13 3 1840 Lachowce Marianna Malinowska 55 Kaletyńce Wielkie z Boguszowskich, mąż Piotr, synowie Wincenty, Ludwik i Antoni, córki Agnieszka, Petronela, Teresa, Franciszka i Joanna 880 82 V 20
26 9 1840 Niewirków Bazyli Roksywolski 45 Niewirków stolarz, żona Marianna z Boczarowskich, córka Augustyna 880 243 R 19
20 2 1840 Turzysk Piotr Jawgustyn 60 Radowicze żonaty, s.Paweł 716 9 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20716/pages/PL_1_436_716_0006.htm
7 6 1840 St. Oleksiniec Jan Brzowski 56 Stary Oleksiniec żona, syn Augustyn, córki Maryanna i Anna 871 537 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0284.htm
29 3 1840 Krzemieniec Feliks Kozłowski 16/52 Krzemieniec s. Augustyna i Agnieszki 871 417 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0218.htm
8 4 1840 Ostróg Marianna Dolińska 56 Piwcze mąż Mikołaj, syn Augustyn, córka Elżbieta 880 18 V 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0020.htm
12 4 1840 Ostróg Teodor Bogusz 84 Hulcza żona Eudoxa, synowie Paweł, Jan, Adam, Leon, Stefan i Teodor 880 19 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0020.htm
14 2 1840 Ptycza Michalina Gustowska 60 Mykitycze odnodworka, mąż Stefan, dzieci: Kasper, Petronela 826 267R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0269.htm
21 3 1840 Nowogród Wołyński Izabella Trzebińska 23 Cwila Wielka z Rafałowiczów, mąż Augustyn, syn Zygmunt, córka Jadwiga 871 87 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0046.htm
5 1 1840 Klewań Apolonia Horbaczyńska 45 Janiewicze wdowa, synowie Kazimierz, Paweł i Bogusław 880 125 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0128.htm
25 1 1840 St. Wiśniowiec Woyciech Roguszczuk 3/4 Stary Wiśniowiec s. Jana i Maryanny z Ziemińskich 871 578 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0305.htm
16 5 1840 Wieledniki Augustyn Goźdź 4 Rudnia Krasiłowska syn Augustyna i Zofii 178-3-9 384V 18 Ż MW
28 4 1841 Korzec Woyciech Augustynowicz 72 Chutor Korecki żona Tekla z Weymanów, synowie Rafał i Albert, córki Julia, Józefa i Pawlina 872 267 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0142.htm
12 1 1841 Korzec Maryanna Artemiuk 35 Torcza z Kiesmuków, mąż Antoni, synowie Augustyn i Ignacy, córka Maryanna 872 251 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0134.htm
19 2 1841 Beresteczko Ewa Kardaszewska 80 Piaski wdowa po Jacentym, synowie Jan i Augustyn kapłani w Zakonie XX Trynitarzy, córki Katarzyna, Łucja, Tekla i Brygida 3 16 6
1 3 1841 Beresteczko Eliasz Bociorowski 15 Beresteczko s. Augustyna i Anny 3 16 7
10 5 1841 Beresteczko Marianna Łagodzińska 2 Jeziorko c. Augustyna i Wiltorii z Pulkiewiczów 3 17 13
15 1 1841 Kuniów Anna Ostaszewska 80 Pererosłe z Kotowiczów, wdowa, syn Augustyn, córka Franciszka R 49 R 5 0
15 1 1841 Ostróg Augustyn Kucharewicz 50 Sadki żona Marianna z Szymańskich, syn Jan, córki Augustyna i Józefa R 20 V 5 0
22 2 1841 Ostróg Marianna Orlińska 4 Balarka Choteńska c. Augustyna i Anny z Szymańskich R 21 V 21 0
4 5 1841 Ostróg Adolf Baszyński 2 Mizocz s. Augustyna i Zuzanny z Jaksiewiczów R 23 V 45 0
16 11 1841 Łanowce Tekla Kurcewicz 75 Grzybowa z Jaworskich, księżna, wdowa po Augustynie, syn Erazm, córka Anna 872 782 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0413.htm
30 8 1841 Ptycza Agata Gustowska 8 Buderaż rodzice: odnodworce Tadeusz i Franciszka z d. Niwińska 827 248V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0253.htm
7 3 1841 Łuck Aleksander Laskowski 1 Połonka s. Augustyna i Anny 377 51 22 827 25V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0028.htm
8 9 1841 Krzemieniec Mikołaj Kozłowski 4/12 Krzemieniec s.Augustyna i Agnieszki 872 463 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0244.htm
13 5 1841 Kisielin Kornelia Kotowska 21 Nyry r: August i Tekla z Horeckich; poch: 17.05. 856 286 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0155.htm
18 10 1841 Lachowce Antoni Boguszewski 62 Lachowce Ksiądz, Protektor Generalny Klasztoru Lachowieckiego i jego mieszkaniec, pozostający w służbie 44 lata 178-49-17 30R 55 Ż DM
15 1 1841 Równe Olimpia Bogusz 2,5 Beheń c. Wlm Kazimierza i Saturniny z Skrzyneckich 171-1-12 127R 2 R DM
13 6 1841 Równe Abdon Bogusz 29 Równe kawaler, s. Erazma i Rozalii z Osińskich 171-1-12 129V 16 R DM
12 1 1842 Ostróg Kazimierz Grabowski 2 Stojło s. Augustyna i Joanny z Kropiwnickich 881 32 V 4
30 3 1842 Kowel Ludwik Rudzki 1 Hrydki s. Adama i Augustyny z Sierakiewiczów 245 16 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0011.htm
7 1 1842 Turzysk Konstanty Jawgustyn 2 Radowicze s. Andrzeja i Justyny z Jabłońskich 718 17 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20718/pages/PL_1_436_718_0011.htm
13 2 1842 Szumsk Magdalena Kukurowska 0,5 Huta Szumska c. Antoniego i Katarzyny z Mogusińskich 873 602 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0312.htm
11 3 1842 Szumsk Kazimierz Mogusiński 3 Litowiszcze s. Jana i Elzbiety z Adaszyńskich 873 604 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0313.htm
9 10 1842 Szumsk Małgorzata Kokorowska 45 Waśkowce z Mogusińskich, synowie Piotr i Franciszek, córki Marianna i Franciszka 873 612 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0317.htm
19 8 1842 Wiszenki Gabryel Galla 7 Majdan Nowosady r: Bogusław i Marianna z Krętowskich; poch: 22.08. 828 224V 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0228.htm
17 3 1842 Kamień Koszyrski Zofia Siemaszko 108 Olble Ruskie z Jankowskich, wlm., wdowa po Józefie rotmistrzu b. kawalerii pow-ej, synowie Augustyn i Tadeusz, córka Wiktoria 175 21 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0013.htm
27 1 1842 Sokul Marianna Łączyńska 69 Uhły z domu Kurzańska, wdowa, mąż ś.p. Jan Łączyński, dzieci: Józef, Stanisław, Feliks, Augustyna 828 211R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0214.htm
8 11 1842 Ptycza Tekla Auguściuk 35 Werba pr., z d. Kozłowska, mąż Wojciech, dzieci: Józef i Róża 828 110V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0113.htm
8 7 1842 Lachowce Piotr Skibicki 0,5 Lachowce s. Augustyna i Julii z Mizgiertów 881 108 V 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0117.htm
19 9 1842 Niewirków Daniel Bagiński 47 Medwedówka żona Julianna z Żygadłów, syn Augustyn, córki Julianna i Marianna 881 291 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0298.htm
20 6 1842 Deraźne Anna Buszkiewicz 49 Podłużne wdowa po Witalisie, synowie Walery, Wolfgang, Wacław i Gustaw, córki Julia i Marcellina 881 252 V 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0267.htm
26 6 1843 Katerburg Antoni Ludkiewicz 1/12 Piszczatyńce s. Augustyna i Pauliny z Turewiczów 201 64 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0036.htm
15 3 1843 Kuniów Honorata Bogusławska 0.5 Hucisko Stare c. Jana i Franciszki z Kotowiczów 882 70 V 11
20 10 1843 Kuniów Jan Boguszewski 5 Martyń s. Julianny rektutki 882 72 R 28
29 5 1843 Krzywin Teresa Ciecierska 5 Choniaków c. Augustyna i Karoliny z Trojanowskich 882 41 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0042.htm
24 2 1843 Białozórka Michał Augustiuk 1,5 Białozórka s. pracowitych Teodora i Marcjanny 874 1018 6 0
23 3 1843 Białozórka Jan Augustiuk 50 Białozórka pracowity, żona Marianna 874 1018 7 0
6 10 1843 Turzysk Marianna Jawgustyn 1 Radowicze c. Mariana i Doroty z Boraczyńskich 719 14-15 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0010.htm
20 1 1843 Lachowce Józef Rudkowski 7 Unijów s. Jana i Tekli z Boguszewskich 882 94 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0096.htm
25 2 1843 Lachowce Wincenty Skibicki 5 Lachowce s. Augustyna i Julianny z Mizgiertów 882 95 V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0097.htm
10 1 1843 Sokul Antonina Franciszka Wiszniewska 1 Sokul rodzice: odnodworcy Jan i Augustyna z d. Łączyńska 829 198R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0212.htm
6 1 1843 Ptycza Stanisława Kiełkiewicz 33 Komarówka ur., mąż Jan, dzieci: Stanisław, Gustaw 829 104R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0114.htm
21 1 1843 Ptycza Józef Auguściuk 1,5 Werba rodzice: pr. Wojciech i Tekla z d. Kozłowska 829 104R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0114.htm
21 8 1843 Kisielin Józefa Zawadzka 1 Majdan Osmichowicki r: Augustyn i Anastazja z Kadłubowskich; poch: 23.08. 858 194 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0102.htm
27 12 1843 Jampol Stanisław Kawecki 58 Worobiówka wlm., wdowiec po Feliksie z Zaborowskich, synowie: Edward, August, Stanisław; córki: Stefania, Lucyna, Barbara 874 691 50 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0349.htm
13 9 1843 Nowogród Wołyński Tomasz Antoni Baszyński 19/12 Nowogród Wołyński syn Augustyna i Zuzanny z domu Jarszyńska 874 158 93 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0082.htm
17 4 1844 Ostróg Magdalena Jabłonowska 28 Bielmaż z Angelów, mąż Jan, synowie Edmund l. 8 i Gustaw l. 2, córki Karolina l. 6 i Matylda l.5 883 27 R 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0030.htm
6 11 1844 Szumsk Tomasz Błaszczuk 12 Załuże s. Stefana i Urszuli z Mogusińskich 875 715 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0378.htm
19 12 1844 Beresteczko Andrzej Hodorowicz 40 Zboryszów żona Marianna, synowie Jan, Jeremiasz i Augustyn, córki Domicella i Paulina 6 20 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%206/pages/PL_1_436_6_0013.htm
17 12 1844 Ptycza Leonard Aleksander Gustowski 4/52 Buderaż rodzice: odnodworce Wawrzyniec i Teresa z d. Zaręba 830 240R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0248.htm
9 11 1844 Opalin Jakub Duchnicki 44 Opalin żona Franciszka Kruk, synowie: Tomasz, Augustyn 522 7 1 1845 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20522/pages/PL_1_436_522_0005.htm
27 6 1844 Toporyszcze Marianna Strokowicz 45 Piekarszczyzna ur., z d. Kułakowska, mąż Adam, syn Augustyn 178-51-514 504V 38 Ż DM
1 5 1845 Katerburg Michalina Ludkiewicz 8/12 Piszczatyńce c.Augustyna i Pawliny z Turewiczów 200 30 14 415
19 5 1845 Kuniów Aleksander Fidikowski 48 Kuniów żona Marianna z Boguszewskich, potomstwa nie zostawił 884 111 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0114.htm
21 1 1845 Kisielin Karolina Zawadzka 1 Majdan Osmiechowicki r: Augustyn i Anastazja z Kadłubowskich; poch: 23.01. 860 329 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0174.htm
27 3 1845 Kuniów Stefan Bogusławski 4/12 Radohoszcza Wielka s. Jana i Franciszki z Kotowiczów 884 110 V 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0114.htm
21 1 1845 Kuniów Franciszka Jasińska 1 Hucisko Stare c. Augustyna i Agnieszki z Gutewiczów 884 109 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0112.htm
9 3 1845 Korytnica Franciszek Izdebski 11 Paryduby s. Augustyna i Barbary z Sołtysów 218 11 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20218/pages/PL_1_436_218_0008.htm
7 6 1845 Turzysk Józef Jawgustynów 66 Radowicze żona Anna Wachwaczuk, synowie Wincenty, Szymon i Benedykt, córka Marianna 721 16 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0010.htm
28 1 1845 Sielec Elżbieta Herman 84 Sielec z d. Lederman, zagraniczna, wdowa po Antonim, synowie Józef August (2-im.) i Karol Florian (2-im.), córka Julia Marianna (2-im.) 577 15 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20577/pages/PL_1_436_577_0008.htm
20 2 1845 Szumsk Władyslaw Wilczyński 1 Szumsk s. ur. Augustyna i Pauliny z Jackowskich 876 665 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0356.htm
4 1 1845 Torczyn Barbara Biniewska 40 Usicze mąż Augustyn, synowie Franciszek, Józef, Grzegorz i Joachim 632 22 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20632/pages/PL_1_436_632_0012.htm
23 5 1845 Bereżnica Joachim Bereziuk 9 Bereżnica s. w.ż. Augustyna i Motruny 831 108V 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0112.htm
5 11 1845 Nabrzuska Apolonia Drużyńska 30 Budki Karpiłowskie z Pawłowskich, wdowa po Janie, pozostawiła dzieci: Augustyn i Marianna 860 574 9 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0307.htm
14 8 1845 Białogródka Stanisław s. Jakuba Zalewski 60 Białogródka 1-dw., żona Bededykta z Slaweckich c. Józefa, synowie Karol, Augustyn, Eustachy, Sebastian i Jan, córka Franciszka 178-03-113 116V 68 Ż DM
21 3 1845 Butowce Wawrzyniec Morgusiuk 59 Pieńki prac., wdowiec 178-3-113 211R 17 Ż DM
4 1 1845 Ostropol Marcin Kwiatkowski 40 Wiszniopol ur., żona Marianna z Zwierewiczów, synowie Michał, Augustyn i Feliks 178-3-113 264R 1 Ż DM
5 1 1845 Ostropol Piotr Kłapczewski 6/12 Marcinówka s. prac. Augustyna i Jżóefy z Kwilińskich 178-3-113 264R 2 Ż DM
26 2 1845 Teofilpol Antoni Walczuk 7 Krzywowulka s. prac. Augustyna i Agnieszki z Czerniaków 178-3-113 411R 20 Ż DM
20 6 1845 Teofilpol Piotr Walczuk 15 Krzywowulka s. prac. Augustyna i Agnieszki z Hirnuków /Czerniaków 178-3-113 413V 47 Ż DM 0
5 8 1845 Teofilpol Karol Rakowski 1 Kotiużyńce s. 1-dw. Augustyna i Marianny z Zbińskich 178-3-113 414R 51 Ż DM
6 3 1845 Zasław św. Jana Kajetan Rużycki 6/52 Mokrzec s. 1-dw. Józefa i Anny z Bogusławskich 178-3-113 79R 13 Ż DM
1 5 1845 Białozórka Jan Kuczalski 50 Szybenna wdowa Brygida z Kwiatkowskich, syn Augustyn, córka Antonina, z puchliny 876 837 5 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0447.htm
21 12 1845 Bazalia Marianna Łukasiewicz 26 Czuchele ur., mąż Antoni, syn Augustyn 178-03-113 248R 149 Ż DM
16 5 1845 Bohusław JW. Józef Poniatowski 81 Tahańcza herbu Ciołek, obywatel pułkownik bywszych Wojsk Polskich, fundator kośc. w Tahańczy, dzieci: Eugeniusz, Maurycy, Cezary, August, Dariusz, córki Matylda i Aurora zamężne, ze starości 685-2-1022 20v 12 Ch 38 KP2
1 3 1845 Tetyjów Michał Wroński 2 Tetyjów rodzice odn. Augustyn i Anna z Szelingowskich Wrońscy, z kuru 685-2-1022 6v 6 Ch 12 KP2
26 8 1846 Katerburg Wincenty Ludkiewicz 8/365 Piszczatyńce s.Augustyna i Pawliny z Turewiczów 200 106 13 450
15 5 1846 Starokonstantynów Honorata Dobrzańska 5/12 Świnna c. 1-dw. Augustyna i Marianny z Ziębickich 178-3-114 46R 53 Ż DM
7 7 1846 Szumsk Katarzyna Duździak 30 Żołobki c. Wawrzyńca i Marianny z Mogusińskich 877 887 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0458.htm
30 1 1846 Korzec Paulina Paszkowska 2/52 Słoboda Usteńska córka Augustyna i Anny z Kuczyńskich 877 187 15 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0100.htm
28 4 1846 Horyńgród Wiktor Bogusławski 38 Raśniki zm. W Pałacowej Oficynie Raśnickiej majętności Henryka Steckiego, był possesorem części Łaszewskiego w Horyńgrodzie, stanu wolnego, s. Eliasza i Faustyny ze Skarbków 885 161 4 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0167.htm
14 4 1846 Ptycza Róża Auguściuk 7 Werba rodzice: pr. Wojciech i Honorata z d. Kozłowska 832 234R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0243.htm
15 12 1846 Ptycza Wojciech Auguściuk 45 Werba pr., żona Honorata z d. Kozłowska 832 236R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0245.htm
19 4 1846 Dąbrowica Ignacy Werpulewski 97 Hranie poz. 3s. Michała, Augustyna i Heronima, c. Honoratę. 832 119a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0127.htm
21 4 1846 Horochów Zuzanna Doja 7 Horochów c. wlm. Augusta i Józefy z Młodeckich 84 58 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0032.htm
6 2 1846 Deraźne Małgorzata Wasylewska 50 Deraźne z.d.Grabowska,szlachcianka wdowa, syn Gustaw Tytus, córka Stanisława 885 198 V 5 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0209.htm
4 5 1846 Deraźne Karol Borysewicz 43 Japołoć ż. Katarzyna z.d.Bojner, dzieci: August, Zofia, Maryanna 885 200 R 12 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0210.htm
22 7 1846 Białogródka Antoni Kobylański 11/52 Ledzianka s. 1-dw. Piotra s. Jana i Marianny Zielińskiej c. Augustyna 178-03-115 154V 57 Ż DM
6 4 1846 Ostróg Mikołaj Bogusz 0,5 Hulcza z konwulsji, Wolnożyjących Teodor, Katarzyna zd Bielińska 885 34V 33 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0036.htm
19 4 1846 Ostróg Anna Boguszewska 1 Ostróg z żołądka, Odnodworcy Franciszek, Katarzyna zd Sebestjan 885 35R 36 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0036.htm
27 6 1846 Ostróg Józef Rohoziński 88 Hulcza Wiel. Wdowiec po Katarzynie zd Kaczewska, s. Julian, August, Klemens, Michał, c. Honorata, Joanna 885 39R 61 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0040.htm
6 9 1846 Ostróg Franciszka Boguszewska 9/12 Milatyn Matka Odnodworka Balbina Boguszewska 885 42R 80 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0043.htm
6 11 1846 Starokonstantynów Anna Samborska 50 Starokonstantynów 1-dw., z Bogusławskich, wdowa po Mikołaju, synowie Jan i Ignacy 178-3-114 53R 112 Ż DM
20 3 1846 Torczyn Joachim Biniewski 5 Ulaniki z goršczki, s. Augustyna i Barbary z Gabrylewiczów 633 22 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20633/pages/PL_1_436_633_0013.htm
19 2 1847 Beresteczko Grzegorz Wysocki 50 Rydków żona Katarzyna, synowie Franciszek i Franciszek, córki Wiktoria i Augustyna 9 14 1
23 12 1847 Beresteczko Marianna Delingowska 76 Dzikowiny odnodworka, c.Augustyna i Anny 9 21 23
24 4 1847 Horochów Antoni Postrucki 61 Boryszkowicze wlm., żona Cecylia z Kaczkowskich, synowie Gustaw, Józef i Klemens, córki Emilia i Aniela 85 42 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0024.htm
18 11 1847 Horochów Urszula Mankowska 63 Uhów prac., wdowa po Marcinie, syn Augustyn, córki Marcela, Anna i Aniela 85 48 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0027.htm
19 5 1847 Ptycza Jan Auguściuk 1,5 Werba rodzice: pr. Wojciech i Honorata z d. Kozłowska 833 498 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0268.htm
27 8 1847 Kołki Małgorzata Sewiszko 60 Kulikowicze z Boguszewskich, mąż Józef 833 189 32 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0105.htm
29 4 1847 Tajkury Anna Wojniłowicz 46 Chrynów z plewry, z Boguszewskich, mąż Symplicjusz, Roch, córka zamężna Karolina Piotrowska 171-1-13 66V 7 R DW 856
13 4 1847 Białogródka Katarzyna Gajewska 81 Puzyrki Wielkie ur., z Bogusławskich c. Benedykta, wdowa po Franciszku, córki Tekla i Marianna 178-3-116 124R 35 Ż DM
23 12 1847 Białogródka Apolonia Bogusławska 62 Szarłajówka 1-dw., z Tałatajów, c. Antoniego, wdowa po Bartłomieju, synowie Szymon, Jan i Wojciech, córki Barbara, Wiktoria, Katarzyna i Elżbieta 178-3-116 130R 90 Ż DM
18 3 1847 Równe Jan Bogusz 45 Helczin żona Franciszka z Orzechowskich, synowie Antoni, Piotr, Wiktor, Józef i Florian, córki Emilia i Marcelina 171-1-13 141R 13 R DM
18 9 1847 Wieledniki Hieronim Bogusz-Skargowski 7/52 Tchoryń syn Andrzeja i Teodory Chomutowskiej 178-3-19 455R 25 Ż MW
27 1 1847 Lachowce Anna Oryszewska 45 Książęcin 1-dw., z d. Więckowska, mąż Mikołaj, synowie Augustyn i Jan 171-1-13 102V 6 R DM
24 1 1848 Katerburg Paweł Lutkiewicz 74 Piszczatyńce żona Marianna z Konczyrskich, syn Augustyn, córki Salomea, Brygida, Magdalena i Anastazja 199 19 3 475
13 9 1848 Katerburg Mikołaj Lutkiewicz 1 Piszczatyńce s.Augustyna i Pauliny z Turowiczów 199 30 34 506
14 1 1848 Kuniów Łukasz Wolski 29 Radohoszcz Mała żona Joanna z Zielińskich, syn August 171-1-14 84 R 2 R DW
4 4 1848 Targowica Paweł Myśliński 100 Targowica wdowiec, s. Franciszek, Augustyn, Tomasz, Benedykt, c. Anna, Brygida 834 367 V 10 ZP 0
28 6 1848 Kołki Urszula Cielecka 43 Sewerynówka Wdowiec: Antoni Cielecki, synowie: Cezary, Gustaw, Mikołaj 834 235 15 JF 0
17 12 1848 Radziwiłłów Piotr Burkowski 1 Lewiatyn syn Augustyny Burkowskiej 834 617 81 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0321.htm
29 8 1848 Łokacze Józef Augustynowicz 55 Łokacze w. z., żona Marianna, synowie Antoni i Ludwik 352 15-16 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20352/pages/PL_1_436_352_0010.htm
9 2 1848 Zasław św. Józefa Augustyna Elżbieta Blume 6/52 Szepetówka c. zagranicznych Piotra s. Fryderyka i Augustyny z Haków c. Lebrichla ewangelików ochrzczona przez babkę Katarzynę Jablońską w religii rzymskokatolickiej z woli rodziców 178-3-117 57V 26 Ż
13 12 1848 Zasław św. Józefa Katarzyna Boguszewska 1/12 Pryputnie od epilepsji, c. NN i 1-dw. Tekli c. Jana 178-3-117 92R 205 Ż
17 1 1848 Zasław św. Jana Szymon Bogusławaki 75 Mokrzec ze starości, 1-dw., żona Zofia, bezpotomny 178-3-117 106V 7 Ż
20 2 1848 Ostróg Eudoksja Bohusz (Bogusz) 90 Hulcza wolno żyjąca, wdowa po Teodorze, synowie Adam, Józef, Stefan, Leon i Teodor 171-1-14 34R 34 R DM
6 11 1848 Ostróg Kalikst Bohusz (Bogusz) 2 Hulcza s. wolno żyjących Stefana i Karoliny z Malinowskich 171-1-14 48R 144 R DM
11 12 1848 Ostróg Marianna Bogusławska 70 Międzyrzecz Ostrogski ur., z Chrzanowskich, wdowa po Janie, córka Tekla 171-1-14 49R 152 R DM
7 8 1848 Kuniów Katarzyna Oborowicz 89 Bołotkowce z Boguszewskich, wdowa, synowie Sebastian i Jan, córka Teresa 171-1-14 86 V-87 R 43 R DW
2 8 1848 Równe Ewa Wojnowska 65 Krzywicze wdowa po Janie, córki Marianna, Benigna, Bogusława i Emilia 171-1-14 166V 41 R DM
14 11 1848 Humań Henryk Teodor Oester 12 Humań ur., s. Gustawa, młodzieniec 685-2-1025 8 59 Ch EH
28 5 1849 Lachowce Agnieszka Jaguszewska 1 Hulowce c. 1-dw., Józefa i Anny Piotrowskiej 171-1-15 180V 27 R DM
1 12 1849 Lachowce Walenty Szymański 2 Kaletyńce s. 1-dw., Feliksa i Agaty Boguszewskiej 171-1-15 184V 48 R DM
3 1 1849 Starokonstantynów Brygida Tomaszewska 80 Swinna od starości, z Gajewskich, 1-dw., wdowa po Dymitrze, synowie Józef, August i Kazimierz 178-3-118 39V 1 Ż 74 DW
22 10 1849 Starokonstantynów Anastazja Dobrzańska 60 Swinna od gorączki, z Kurowskich, 1-dw., mąż Jan, synowie Rajmund i Augustyn 178-3-118 59V 161 Ż 114 DW
4 5 1849 Białogródka Łukasz Zaręba 4 Puzyrki s. zmarłego ojca Augustyna i wdowy Domiceli z Bobrowskich 178-03-118 573R 52 Ż DM
25 11 1850 Turzysk Antoni Kalisz 6 Radowicze s. Franciszka i Heleny z Augustynów 723 26 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20723/pages/PL_1_436_723_0015.htm
2 9 1850 Kowel Piotr Bogusz 3,5 Turowicze s. mieszczan Józefa i Franciszki 253 46 37 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0025.htm
7 5 1850 Szumbar Stanisław Makowski 1 Borki s.1-dw. Ignacego i Teresy z Boguszewskich 625 167 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0088.htm
26 2 1850 Łuck Kajetan Atkoszewski 4 Krasne s. Augusta i Tekli z Pinkowskich 835 40 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0022.htm
27 3 1850 Lachowce Aleksandra Korzeniowska 60 Bisówka 1-dw., wdowa po Augustynie, bez potomna 171-1-16 319R 16 R DM
26 4 1850 Lachowce Agnieszka Boguszewska 60 Książęcin urodz., z Pajewskich, wdowa po Franciszku, synowie Kazimierz i Mikołaj, córka Salomea 171-1-16 321R 28 R DM
26 7 1850 Białogródka Józefa Ułowicz 2/12 Sieniutki c. Adolfa i Teresy z Bogusławskich 178-03-119 510R 37 Ż DM
4 5 1850 Starokonstantynów Jakub Srokowski 6 Paszkowce od epilepsji, s. szl. Konstantegi i Witaliny z Boguskich 178-3-119 50V 57 Ż 99 DW
14 6 1850 Starokonstantynów Ignacy Tomaszewski 1 Swinna od krupy, s. 1-dw. Augustyna i Scholastyki z Lipińskich 178-3-119 53R 75 Ż 104 DW
22 8 1850 Starokonstantynów Tekla Dobrzańska 8 Swinna od gorączki, c. 1-dw. Augustyna i Petroneli z Ziębickich 178-3-119 56R 101 Ż 110 DW
8 9 1851 Ołyka Marianna Łuczyńska 35 Ołyka z Wróblewskich, zostawiła męża Piotra i syna Augustyna 475 42 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0023.htm
10 4 1851 Dederkały Agnieszka Kowalewska 25 Bykowce c. Andrzeja i Tekli z Bogusławskich, urodzona, córki Wiktoria i Marcella 55 322 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0167.htm
21 1 1851 Opalin Franciszka Duchnicka 43 Opalin mieszczanka, wdowa po Jakubie, synowie Tomek i August 528 18 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20528/pages/PL_1_436_528_0011.htm
27 3 1851 Ostrówki Teresa Waszczuk 80 Rowno chł., wdowa, synowie Augustyn i Jan, córka Marianna 561 38 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20561/pages/PL_1_436_561_0021.htm
5 3 1851 Białogródka Jan Rechold 50 Białogródka ur., żona Anna [Antonina] z Kijowskich, synowie Wiktor i Gustaw, córki Rozalia i Anastazja 178-03-120 481R 14 Ż DM 0
5 5 1851 Białogródka Antonina Gęsicka 5 Ledzianka c. 1-dw. Augustyna i Agnieszki Kobylańskiej 178-03-120 482V 28 Ż DM
23 7 1851 Białogródka Maciej Jasiński 50 Zielona 1-dw., wdowiec po Marianie z Bogusławskich, synowie Jakub, Jan, Konstanty i Dominik 178-03-120 485R 47 Ż DM
14 4 1851 Toporyszcze Anna Bagińska 62 Polowska Huta wolno żyjąca, wdowa, synowie Prot, Augustyn, Maciej i Grzegorz, córka Katarzyna 178-03-31 583R 24 Ż DM
4 9 1852 Turzysk Stefan August 2/52 Radowicze s. Marcina i Doroty z Boraczyńskich 725 18 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20725/pages/PL_1_436_725_0010.htm
13 11 1852 Dederkały Edward Boguszewski 3/12 Liski s. szlachciców Antoniego i Wiktorii z Fromów 55 292 27 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0151.htm
8 3 1852 Torczyn Tekla Boguszewska 30 Oderady szlachcianka, mąż Franciszek, syn Franciszek, córka Paulina 638 30 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0017.htm
10 1 1852 Dubno Błażej Augustynowicz 82 Dubno 1-dw., wdowiec, syn Spirydion, córka Joanna 836 122 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0064.htm
25 9 1853 Kamień Koszyrski Joanna Boguszewicz 41 Załazie z d. Malecka, wlm., mąż Hilary, dzieci nie miała 186 33 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0019.htm
9 9 1853 Turzysk Teodor Prześniowski 70 Mokrzec wdowiec, syn Augustyn, córki Ludwika, Maryna, Aleksandra i Katarzyna 865 281 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0148.htm
16 3 1853 Łuck Teofil Laskowski 7 Górka s. Augusta i Anny 389 75 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0040.htm
13 9 1853 Nieświcz Maria Gusak 60 Korszów chł., mąż Daniel 448 35 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0021.htm
15 6 1853 Krzemieniec Antoni Prochowski 63 Krzemieniec żona Agnieszka. Syn Augustyn, córki Aniela i Pawlina 878 92 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0051.htm
19 8 1853 Włodzimierz Konstancja Dawidowicz 4 Werba c. 1-dw. Augustyna i Józefy z Dalikowskich 789 82 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0043.htm
5 12 1853 Włodzimierz Katarzyna Gilewicz 1,5 Włodzimierz c. miesz. Augusta i Julianny z Borysowiczów 789 91 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0047.htm
18 12 1853 Włodzimierz Kasper Boguslawski 2 Włodzimierz s. miesz. Jana i Antoniny z Laskowskich 789 95 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0049.htm
28 3 1853 Białogródka Tekla Bogusławska 30 Kuźmińce ur., z Rowinkowskich, mąż Jan, córka Agnieszka 178-03-121 514R 29 Ż DM
2 1 1854 Włodzimierz Piotr Lewandowski 46 Włodzimierz ob., synowie August, Adolf i Feliks 790 152 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20790/pages/PL_1_436_790_0028.htm
10 11 1854 Torczyn Róża Bogusławska 2 Ulaniki c. szl. Michała i Joanny z Liśniewiczów 838 147 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0074.htm
9 12 1854 Łuck Maria Korp 1/4 Rokinie c. wlm. Augusta i Ludwiki 838 74 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0040.htm
24 3 1854 Korytnica Mikołaj Zaleski 45 żona Katarzyna z d. Boguszeska (?) synowie Jan i Józef, córka Tekla 226 24 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0014.htm
20 2 1854 Bazalia Jan Bogusławski 85 Zozulińce Małe 1-dw., wdowiec, nikogo po sobie nie pozostawił 178-03-122 40R 20 Ż DM
26 3 1854 Toporyszcze Albin Rusiecki 76 Toporyszcze ur., wdowiec, owrucki parafianin, synowie Augustyn i Władysław, córka Olimpia 178-03-38 669R 21 Ż DM
29 5 1855 Beresteczko Barbara Radzimińska 43 Beresteczko z Bystrzyckich, parafianka ko?cioła Koniuchowskiego, mąż Jan, synowie Piotr i August, córka Eschilina (?) 17 31 15
6 2 1855 Kołki Mikołaj Maszkowski 3 Matwiejki s. Augustyna i Antoniny Drzewieckiej Maszkowskich 22-1-151 Łuck 0
26 8 1855 Turzysk Chryzanty Dybowski 75 Turzysk szlachcic, żona Rozalia z d. de Martyni, s. Jan, Teodor, Feliks, Teofil, Wincenty, Gustaw, Romuald, c. Józefa, Aniela, Lucyna 727 17 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20727/pages/PL_1_436_727_0011.htm
28 7 1855 Katerburg Wincenty Konkowski 45 Katerburg szl., żona Katarzyna, syn Stefan, córka Augustyna 201 86 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0049.htm
3 11 1855 Katerburg Rozalia Janczyńska 50 Rybcza syn August, córka Józefa 201 90 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0051.htm
19 6 1855 Kowel Marianna Kulikowska 37 Kowel z Boguszów, mieszcz., mąż Ksawery, synowie Konstanty i Erazm, córki Kamila, Malwina i Klementyna 257 154 249 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0081.htm
29 6 1855 Kowel Wincenty Bogusiak 24 Kowel rekrut 10. dywizji piechoty, kawaler 257 163 268 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0086.htm
31 7 1855 Kowel Antonina Bogusz 4 Kowel c. mieszcz. Józefa i Franciszki z Dobrzyńskich 257 185 311 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0098.htm
27 8 1855 Kowel Olimpia Kulikowska 4 Kowel c. mieszcz. Ksawerego i Marianny z Boguszów 257 193 327 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0102.htm
3 9 1855 Horochów f.Drużkopol Jan Gruszecki 24 Drużkopol s. chł. Stefana i Marianny z Bogusławskich 93 73 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0042.htm
26 7 1855 Krzemieniec Salomea Becu 64 Krzemieniec wdowa po radcy stanu profesorze Uniwersytetu Wileńskiego Auguście Becu, dawno straciła potomstwo 0.1-27 48R 77 T
14 3 1855 Wiszenki Michał Oling 36 Katerinówska Rożyszczska kolonista, żona Karolina z Abrychów, synowie Joan, Jakub, August i Ludwik 777 38 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0021.htm
13 13 1855 Luboml Franciszek Rudzki 3 Terebejki r. Augustyn, Helena Mordacz 867 361 188 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0185.htm
20 1 1855 Białogródka Józef Bogusławski 2,5 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Zachariusza i Wiktorii z Strzeleckich 178-03-123 530R 10 Ż DM
29 8 1855 Białogródka Maciej Bogusławski 99 Czyżowka 1-dw., wdowiec 178-03-123 549R 126 Ż DM
19 4 1855 Łabuń Eleonora Mysłaowska 60 Łabuń ur., z Konczewskich, wdowa po Janie, córka Augustyna 178-03-123 724V 22 Ż DM
22 10 1855 Łabuń Karolina Kołodyńska 6/12 Kustowce c. 1-dw., Michała i Klementyny Bogusławskiej 178-03-123 729R 70 Ż DM
30 10 1855 Łabuń Jan Bogusławski 2 Kraczanówka s. 1-dw. Romana i Marianny Lisieckiej 178-03-123 729V 73 Ż DM
6 2 1855 Lubar Teresa Gussakowska 70 Lubarski Popowski Hutor z d. Samborska mąż Jan Gussakowski, syn Dominik i córka Katarzyna; 641-1-15 29R 16 Ż MP
20 3 1856 Dederkały Antonina Jakubczuk 56 Dederkały Wielkie wdowa po Naguszu 55 131 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0069.htm
26 9 1856 Włodzimierz Małgorzata Bloch 32 Włodzimierz wlm., mąż August, synowie Julian i Bazyli, córka Matylda 792 67 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0035.htm
11 9 1856 Krzemieniec Agnieszka Prochowska 63 Krzemieniec z d. Tarasowska, ob., wdowa po Antonim, syn Augustyn, córki Aniela i Paulina 0.1-28 63R 77 T
18 3 1856 Ostrówki Piotr Wołoszczuk 7 Równo r. August, Prakseda Szostak 566 32 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20566/pages/PL_1_436_566_0018.htm
26 9 1856 Bazalia Marianna Lipińska 60 Janówka mąż Franciszek, synowie Augustyn i Feliks, córki Julianna, Franciszka, Joanna i Katarzyna 178-03-124 134R 85 Ż DM
5 9 1856 Lubar Michał Ziliński 56 Lubar żona Anna, synowie Augustyn, Józef, córka Antonina 641-1-16 41R 54 Ż MP
17 5 1857 Nabrzuska Antonina Drużyńska 7 Grywa córka Augusta i Marianny z Turczyków 869 367 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0196.htm
13 12 1857 Teofilpol Hieronim Bogusławski 60 Rydka znaleziony martwy w polu, od żony Apolonii nie pozostawił potomstwa, po I-żonie syn Leon, córki Klementyna, Julianna i Franciszka 178-03-125 236V 40 Ż 453 DM
14 9 1857 Teofilpol Tekla Bogusławska 15 Woliczka panna 178-03-125 235R 31 Ż 450 DM
11 3 1857 Torczyn Julia Bogusławska 3 Ulaniki c. Wlm. Michała i Joanny z Leśniewiczów 643 45 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0025.htm
3 1 1857 Ostropol Józef Klewier 19 Ostropol s. szl. Augustyna i Marii Bielickiej 178-3-73 331V 2 Ż DM
7 1 1857 Sławuta Franciszka Mejras 42 Sławuta mąż Antoni, synowie Wilhelm, Augustyn i Józef, córka Karolina 178-3-73 451V 1 Ż DM 0
11 10 1857 Sławuta Stanisław Żmigrodzki 60 Sławuta dworianin, żona Marianna, synowie Antoni, Gustaw i Wacław 178-3-73 454V 27 Ż DM
27 10 1857 Sławuta Teresa Gront 1/365 Sławuta c.cudzoziemców Augusta i Elżbiety z Golińskich 178-3-73 455R 29 Ż DM
7 8 1857 Białogródka Benedykta Zalewska 70 Białogródka 1-dw., z Sławeńskich, wdowa po Stanisławie, synowie Karol, Augustyn, Eustachy i Ksawery, córka Franciszka 178-03-73 195V 33 Ż DM
2 9 1857 Białogródka Józef Piątkowski 4/12 Czyżówka s. 1-dw. Adama i Karoliny z Bogusławskich 178-03-73 196R 36 Ż DM
24 9 1857 Bazalia Bazyli Kotowicz 60 Bazalia ur., żona Marianna, synowie Józef, Augustyn, Franciszek, Stanisław i Fortunat, córka Aniela 178-03-125 66R 71 Ż DM
5 3 1858 Torczyn Klemens Szczebietowicz 56 Usicze szlachcic, żona Honorata z Siedleckich, synowie Gustaw, Cezary, January, córka Ludwika 644 50 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20644/pages/PL_1_436_644_0026.htm
25 3 1858 Dederkały Filipina Boguszewska 1 Liski c. ur. Antoniego i Wiktorii z Fromów 55 83 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0043.htm
4 10 1858 Wiszenki Michał Terpiłowski 1,5 Majdan Jezierski s. szl. Augusta i Teofili z Sawickich 780 58 20 839 324 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0031.htm
31 5 1858 Krzemieniec Agnieszka Kozłowska 56 Krzemieniec z d. Rutkowska, ob., mąż Augustyn, synowie Julian, Tomasz i Jan, córka Anna 0.1-30 53R 47 T
18 11 1858 Krzemieniec Bazyli Janicki 1 Marcelina s. w.ż. Augustyna i Aleksandry z Rosołowskich 0.1-30 58R 76 T
11 5 1858 Łabuń Kasylda Łożyńska 33 Kośków ur., z Gawłowskich, mąż Augustyn, syn Medarda, córki Leokadia, Felicja i Eleonora 178-03-74 346V 27 Ż DM
10 6 1858 Łabuń Antonina Czerniecka 78 Macewicze Małe ur., z Kościńskich, wdowa po Tomaszu, syn Augustyn i córka Melania 178-03-74 347R 32 Ż DM
13 8 1858 Łabuń Stanisław Kiełczewski 75 Łabuń ur., żona Marianna z Demińskich, syn Augustyn, córki Antonina, Adela i Michalina 178-03-74 348R 42 Ż DM
12 6 1859 Katerburg Józef Wołowicz 5 Temnohajce s. Adolfa i Teresy z Bogusławskich 202 40 13
19 5 1859 Włodzimierz Julia Dawidowicz 8 Werba c. jednodworców Augustyna i Józefy z Bańkowskich 795 59 22 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0031.htm
1 9 1859 Torczyn Marianna Ulanicka 60 Ulaniki szl., wdowa, córki Katarzyna zamężna, Franciszka i Augustyna panny 645 56 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0030.htm
2 6 1859 Krzemieniec Karolina Malińska 56 Krzemieniec z Kułakowskich, mąż Jan, synowie August Jan i Leon Kazimierz, córki Faustyna Jadwiga, Sabina i Joanna 0.1-32 53V 37 T
3 8 1859 Krzemieniec Julia Kurnatowska 71 Krzemieniec z d. Jaworska, wlm., wdowa po kolegialnym sekretarzu Felicjanie, syn Bogusław, córki Katarzyna i Paulina 0.1-32 55R 47 T
22 5 1859 Lachowce Kamila Izdebska 38 Denisówka z Petersonów, wdowa po Pawle, synowie Wilhelm, Cezary, Wiktor, Ryszard, August i Kazimierz 886 198 21 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0104.htm
2 1 1859 Ostróg Tekla Stasiewicz 58 Korszów z Januszewiczów, wdowa po Augustynie, córka Tekla 886 111 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0059.htm
12 3 1859 Ostróg Sylwia Biernatowicz 3 Borszczówka c. ur., Pawła i Augustyny Ziółkowskiej 886 114 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0060.htm
26 12 1859 Ostróg Teodor Bogusz 42 Hurby ur., żona Katarzyna z Bielińskich, córka Aleksandra 886 134 76 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0070.htm
11 7 1859 Tajkury Stanisław Boguszewski 50 Chrynów 1-dw., żona Petronela z Wysockich 886 333 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0176.htm
20 11 1859 Wieledniki Franciszek Boguszewicz 1/12 Sławeczno syn Józefa i Marianny z Widawskich 178-3-50 626V 30 Ż MW
5 7 1860 Złoczówka Karol Rudkowski 3/12 Kalniatycze s. Kacpra i Kasyldy z Boguszewskich 841 241 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0132.htm
19 8 1860 Szumbar Józef Wołowicz 2 Zahajce s. Adolfa i Tekli z Bogusławskich 626 331 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0170.htm
26 12 1860 Torczyn Antoni Romaniewicz 3 Koszów s. 1-dw. Augustyna i Marianny z Piotrowskich 646 41 28 841 473 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0022.htm
19 5 1860 Dubno Antoni Boguszewicz 40 Dubno aresztant, szlachcic 841 65 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0034.htm
1 3 1860 Młynów Jadwiga Rybicka 57 Dorohostaje Wielkie szl., mąż August, syn Józef, córki Emilia i Konstancja 841 172 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0095.htm
6 9 1860 Krzemieniec Antoni Gusławski 1/12 Krzemieniec s. miesz. Tomasza i Petroneli z Witkowskich 0.1-33 57R 59 T
5 2 1860 Białogródka Stanisław Bogusławski 3 Smorszczki s. 1-dw. Jana i Honoraty Marcinowskiej 178-03-75 143R 11 Ż DM
2 3 1860 Białogródka Klara Kropaczek 38 Białogródka cudzoziemka, z Rychterów, mąż Wilhelm, synowie Antoni, Augustyn i Henryk, córki Honorata i Klementyna 178-03-75 145R 24 Ż DM
12 9 1860 Białogródka Ignacy Bogusławski 2/12 Puzyrki Wielkie s. b. żołnierza Zachariasza i Wiktorii 178-03-75 154R 80 Ż DM
13 10 1860 Białogródka Aniela Bogusławska 7/52 Puzyrki Wielkie c. 1-dw. Zachariasza o Wiktorii 178-03-75 155V 92 Ż DM
6 3 1860 Bazalia Anna Lipińska 48 Tryski 1-dw., wdowa, syn Augustyn i Jan 178-03-130 55R 32 Ż DM
18 3 1860 Bazalia Aleksander Proczkowski 4 Czuchele s. 1-dw. Augusta i Apolonii 178-03-130 56R 40 Ż DM
25 12 1860 Bazalia Marianna Jaguszewska 45 Łazuczynek Mały ur., wolnego stanu parafianka 178-03-130 68V 137 Ż DM
3 9 1861 Włodzimierz Eleonora Lewandowska 6 Włodzimierz c. szl. Augusta i Ludwiki z Husarskich 796 82 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0043.htm
3 6 1861 Krzemieniec Karolina Kostowska 45 Krzemieniec miesz., mąż Augustyn, z 1-go małż. z Wincentym Łaskim córka Marcelina 0.1-34 65R 59 T
18 11 1861 Krzemieniec Józef Popławski 2 Ludwiszcze s. chł. Jana i Anny z Boguszewskich 0.1-34 71V 95 T
14 10 1861 Łabuń Marianna Bogusławska 65 Kraczanówka 1-dw., Lisieckich, mąż Roman, syn po I-mężu Jan 178-03-76 367R 67 Ż DM
24 2 1862 Turzysk Jan Daszkiewicz 2 Radowicze s.Jana i Tekli z Augustynków 891 152R 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0134.htm
19 3 1862 Turzysk Dorota Augusiuk 60 Radowicze wdowa , s. Jan, c. Franciszka, Tekla 891 152V 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0135.htm
20 5 1862 Turzysk Jan Awgustiuk 15 Radowicze s. Marcina 891 153R 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0135.htm
18 10 1862 Turzysk Paweł Awgustiuk 25 Radowicze żona Eudokia Łukasiuk, s. Bazyli, c. Barbara 891 154R 16 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0136.htm
27 12 1862 Brody Maria Białowicz 2 Gaje 88 c. Augusta i Anastazji Barabach L 103V
1 12 1862 Kowel Józef Jundzieł 70 Myślina szl., wdowiec po Augustynie z Pawłowiczów od 10 lat, potomstwa nie zostawił 263 55-56 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0030.htm
4 12 1862 Kowel Stefan Łoza 42 Kowel szl., żona Józefa z Jakubowskich, synowie Adolf i August i z 1-go małż Jan i córka Waleria 263 56 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0030.htm
17 1 1862 Krzemieniec Tekla Wolińska 59 Krzemieniec z d. Kraszewska, wdowa po sztabsrotmistrzu Janie, synowie August i Edward Wiktor, córki Adela, Matylda, Emma i Ferdynanda 0.1-35 47V 7 T
2 9 1862 Krzemieniec Marcela Stefańska 1,5 Szepetyn c. miesz. Augusta i Wiktorii z Malczewskich 0.1-35 57V-58R 66 T
12 3 1862 Nabrzuska Józefa Turczyk 5 Grywa córka Augustyna i Marianny z Drużyńskich 891 213R 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0191.htm
15 4 1862 Nieświcz Tomasz Wierzębkowski 78 Korszów chł., żona Anna prawosławna, synowie Mikołaj, Gustaw, Jan, Julian, Józef, Leon, Maciej 457 32 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0018.htm
18 1 1862 Białogródka Piotr Zalewski 3 Chrystówka s. 1-dw. Augustyna i Marcjanny z Podgórskich 178-03-77 154R 9 Ż DM
16 2 1862 Bazalia Brygida Jaguszewska 1 Łazuczynek Mały c. Jana i Anny 178-03-131 124R 32 Ż DM
29 7 1862 Bazalia Katarzyna Leszczyńska 75 Bogdanówka mąż Jakub, synowie Maciej i Augustyn, córki Antonina i Magdalena 178-03-131 130R 80 Ż DM
4 3 1863 Ołyka Józef Deminet 45 Prażnin z Płockiej Guberni pow. Pułtusk, zostawił żonę Augustynę i córkę Józefę 486 49 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0027.htm
13 2 1863 Włodzimierz Wincenty Gilewicz 50 Owadno szlachcic, syn Antoni, córki Emilia, Gustawa, Róża, Józefa 798 62 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0033.htm
17 7 1863 Krzemieniec Aniela Bogusławska 38 Krzemieniec z d. Śledzińska, wdowa po Mikołaju, synowie Antoni i Sidor, córki Anna, Anastazja i Tekla 0.1-36 58R-V 62 T
17 3 1863 Kuniów Katarzyna Telicka 37 Hucisko 1-dw., mąż Stanisław, synowie Augustyn, Hieronim, Wincenty i Michał, córki Marcelina, Karolina i Teresa 178-3-78 22V 9 Ż DM
19 8 1863 Kuniów Marianna Jakuszewska 2 Kozin c. 1-dw., Ludwika i Karoliny Boguszewskiej 178-3-78 26R 28 Ż DM
26 3 1863 Żytomierz Stanisław Trzemieski 6m Żytomierz z gorączki, syn Kaliksta i Augustyny z Godlewskich 178-3-54 130R 91 Ż DG
28 5 1863 Żytomierz Jan Gibner 64 Żytomierz z zapalenia płuc,s.Henryka, mieszczanin, kupiec, zostawił wdowę Annę Krzyżanowską, synów: Dymitra, Grzegorza i Ottona oraz córki: Pierotinę? Femgusę ?, Marię, Ewarystę ? I Krystynę 178-3-54 133V 144 Ż DG
9 12 1863 Żytomierz Ignacy Łagowski 4 Mariowka ze szkarlatyny, syn Augustyna i Anny z Gorzkow, 178-3-54 144V 294 Ż DG
19 12 1863 Żytomierz Ignacy Klepacki 72 Żytomierz ze starości, zostawił żonę Julię z Augustynowiczów, syna Franciszka oraz córki: Karolinę, Joannę i Jadwigę 178-3-54 145V 310 Ż DG
9 2 1863 Lachowce Karolina Bogusławska 1 Bisówka Wielka c. szl. Jana i Józefy Grzybowskiej 178-3-146 31V 10 Ż DM
27 5 1864 Kowel Agata Bogusz 70 Kowel miesz., wdowa po Janie od 6 lat, synowie Józef i Antoni, córki Rozalia, Elżbieta i Marianna 265 55-56 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20265/pages/PL_1_436_265_0030.htm
26 7 1864 Wiszenki Emilia Michalina Ejchler 63 Rożyszcze z d. de Szmitt, cudzoziemka, mąż August, córka Monika 784 51 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0027.htm
20 10 1864 Wiszenki Teresa Fikier 42 Rożyszcze z d. Szubert, cudzoziemka, mąż Maciej, z 1-go małż. syn Dawid Gabrych, z 2-go syn Jan, córki Johana, Józefa i Augusta 784 53 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0028.htm
24 3 1864 Krzemieniec Ferdynand Świderski 1 Kamienna Werba s. Augusta i Emilii z Klemberów 1-38 58V-59R 31 T 227
13 11 1864 Kuniów Julian Niszlo 1 Borowica s. Augusta i Krystyny Girczło 178-3-78 52R 29 Ż DM
10 1 1864 Szumsk Marianna Oborska 34 Hucisko Horodyskie zd. Moguszyńska, mąż Jan Oborski, dzieci: Wincenty, Józef, Joanna, Dorota 245-1-21 199V 5 R RK
11 11 1864 Szumsk Paweł Mogusiński 5 Litowiszcze rodz. Mikołaj i Agnieszka zd. Bruczkowska 245-1-21 207V 53 R RK
8 10 1864 Białogródka Marianna Bogusławska 3 Puzyrki Wielkie c. Jana i Katarzyny 1718-03-81 128V 46 Ż DM
1 11 1864 Białogródka Rozalia Bogusławska 80 Puzyrki Wielkie 1-dw., panna 1718-03-81 129R 51 Ż DM
2 8 1864 Tuczyn Teresa Bujnowska 56 Woronów z Augustowskich, mąż Jan, synowie Adam, Edward i Piotr, córki Konstancja, Zofia i Stefania 1045-2-200 27R 15 CDIAK DM 352
1 2 1864 Wieledniki Jan Roguski 64 Noryńsk syn Piotra i Eufrozyny 178-3-56 37V 2 Ż MW
15 3 1864 Wieledniki Stanisław Bogusz 4 Tchoryń syn Andrzeja i Tekli 178-3-56 38R 7 Ż MW
1 1 1864 Wieledniki Antoni Walnicki 4 Berezowy Grud syn Augustyna i Wiktorii Minkiewicz 178-3-56 39R 20 Ż MW
2 4 1865 Korytnica Zenon Wróblewski 91 Puzów wlm., wdowiec po Wiktorii z Skibniewskich, synowie Adolf i Seweryn, córki Aleksandra, Bogusława, Lucyna i Jadwiga 236 20 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20236/pages/PL_1_436_236_0012.htm
21 2 1865 Krzemieniec Apolonia Kalinowska 62 Krzemieniec mieszcz., wdowa po Auguście, dzieci nie zostawiła 1-37 44R 18 T 51
25 6 1865 Krzemieniec Lucyna Gusławska 1,5 Krzemieniec c. mieszcz. Mikołaja i Marianny z Brojanowskich 1-37 49V-50R 58 T 57
26 4 1865 Lachowce Marianna Boguslawska 8 Bisówka Wielka c. szl. Jana i Józefy 178-3-146 117V 18 Ż DM
5 2 1865 Żytomierz Bazyli Baranowski 84 Żytomierz ze starości, 1-dw., zostawił żonę Annę z Fiedorów, synów: Andrzeja i Augusta 178-3-61 139R 25 Ż DG
17 2 1865 Żytomierz Marianna Roguska 72 Żytomierz z paraliżu, dw., wdowa, zostawiła syna kapucyna Zenona 178-3-61 140R 40 Ż DG
24 10 1865 Żytomierz Wincenty Strobel 67 Żytomierz z wodnej choroby, poddany austriacki, zostawił żonę Antoninę, synów Rudolfa i Augusta oraz córki Antoninę, Marię-Karolinę, Olgę i Walerię 178-3-61 154V 246 Ż DG
8 12 1865 Żytomierz Gustaw Wilanowsi 38 Żytomierz z suchot, s. Romualda, mieszkaniec guberni podolskiej, zosatwił brzemienną żonę Teofilę, c.Karola Matuszewicza, synów Gustawa i Karola oraz córkę Teofilę 178-3-61 165R 387 Ż DG
29 12 1865 Żytomierz Eugeniusz Bernatowicz 2 Żytomierz z suchot, syn Jana sekr.gub. I Augusty z Ziółkowskich 178-3-61 167R 417 Ż DG
26 10 1865 Rzyszczów Adam Wilhelm Trunke 1 Rzyszczów s. Wilhelma Augusta i Marianny Michorolewskiej 312-1-89 202 34 m.K KM
20 3 1865 Wieledniki Grzegorz Bogusz-Skargowski 2 Tchoryń syn Bazylego i Agaty z Biłockich 178-3-56 62R 18 Ż MW
3 1 1866 Krzemieniec Franciszek Sztrajt 50 Andruha Wielka od astmy, obcokrajowiec, żona Karolina, synowie August, Franciszek, Józef i Antoni, córka Teresa 426-1-39 33V 2 T 279
11 11 1866 Krzemieniec Antoni Majzel 50 Andruha Wielka od gruźlicy, cudzoziemiec, żona Anna, synowie Adolf, Jan, Antoni i August, córka Donata 426-1-39 47R 90 T 292
15 10 1866 Lachowce Stanisława Bogusławska 1 Semenów c. 1-dw., Pawła i Agaty 178-3-146 159V 26 Ż DM
4 1 1866 Żytomierz Adam Wilamowski 4/365 Żytomierz z konwulsji, syn Gustawa wł.ziemskiego i lekarza oraz Teofili z Matusewiczów 178-3-63 112V 12 Ż DG 172
1 4 1866 Żytomierz Jan Kwiatkowski 40 Żytomierz z gorączki, urzędnik, zostawił żonę Karolinę z d. Karher ? Oraz synów Gustawa i Ewerysta 178-3-63 123V 125 Ż DG 194
20 5 1866 Żytomierz Lucjan Gorski 1 Żytomierz z odry, syn Augusta i Marcinny z Szaginów 178-3-63 129V 191 Ż DG 205
10 3 1866 Białogródka Aniela Bogusławska 9 Puzyrki Wielkie c. Zachariasza i Domiceli 178-03-81 250R 18 Ż DM
7 9 1866 Białogródka Leon Bogusławski 30 Sosnoweczka e.cholery, żona Helena z Sinickich 178-03-81 257R 59 Ż DM
28 9 1866 Białogródka Józef Krymski 30 Białogródka e.cholery, żona Julia z Bogusławskich 178-03-81 258R 64 Ż DM
25 8 1866 Rzyszczów Jan Kruszewnicki 4 Szczuginko koklusz, s. Augusta i Teofili z d. Śliwińskiej 312-1-90 228 26 m.K KM
13 4 1867 Torczyn Józef Władysław Sobieszczański 49 Litwa żona Róża z Bogusławskich, synowie Marian Antoni, Pawlin, Modest i Eustachy 653 51 12 0
3 8 1867 Kowel Emilia Bogusz 1,5 Kowel c. mieszcz. Józefa i Franciszki z Dobrzyńskich 268 38 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0020.htm
26 1 1867 Nieświcz Aleksander Leon Sabin Omieciński 63 Nieświcz ziemianin, żona Zofia z Boguszów, syn Adolf 462 29 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0017.htm
14 8 1867 Kuniów Michał Wincenty Maciejewski 80 Willa wdowiec, synowie Aleksander i Augustyn Władysław, córki Karolina i Klementyna (wpisu II-imienia - Wincenty i pierwsze imię syna Augustyn Władysław dokonano dn. 8.11.1890) 178-3-78 137V 33 Ż DM
17 2 1867 Krzemieniec Julia Popławska 3 Ludwiszcze z gorączki, c. chł. Jana i Anny z Boguszewskich 426-1-41 39V 14 T 502
14 7 1867 Krzemieniec Józef Gusławski 9/12 Krzemieniec od gorączki tyfusowej, s. mieszcz. Mikołaja i Marianny z Brojanowskich 426-1-41 46R 53 T 508
23 2 1867 St. Oleksiniec Jan Kowalczuk 7 Rydoml s. chł. Jana i Wiktorii z Gusakowskich 426-1-41 104R 6 T 569
14 4 1867 Białogródka Sabina Bogusławska 6/12 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Zachariasza i Wiktorii 178-03-81 330V 32 Ż DM
2 12 1867 Białogródka Lucyna Bogusławska 2/12 Bisóweczka c. 1-dw. Jana i Franciszki 178-03-81 339V 85 Ż DM
7 3 1868 Radziwiłłów Władysław Stebelski 91 Leduchów ziemianin, synowie Herkul i August, córka Konstancja 76 R 10 T 0
25 2 1868 Turzysk Adalbert Jagustyn 60 Radowicze wdowiec, s. Szczepan, Jakub, c. Anna 737 16 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20737/pages/PL_1_436_737_0008.htm
14 7 1868 Łuck Tymoteusz Dargiewicz 3 Walerianówka s. Ambrożego i Augustyny 398 58 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0032.htm
1 5 1868 Torczyn Cyprian Podgórski 0,5 Koszów s. Jakuba i Joanny z Boguszewskich 654 48 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0029.htm
10 9 1868 Torczyn Frozyna Szczebietowicz 4 Usicze c. Januarego i Gustawy z Hulanickich 654 51 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0031.htm
5 10 1868 Torczyn Antoni Szczebietowicz 1 Usicze s. Januarego i Gustawy z Hulanickich 654 52 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0031.htm
25 6 1868 Kuniów Michał Dzwonkowski 3 Noworoczyce s. 1-dw. Michała i Augustyny Śliwińskiej 178-3-78 173R 21 Ż DM
9 1 1868 Białogródka Karol Bogusławski 3 Sosnoweczka s. 1-dw. Leona i Heleny 178-03-81 393V 3 Ż DM
16 2 1868 Krzemieniec Marcela Stefańska 1 Szpikołosy od drgawek, c. mieszcz. Augustyna i Wiktorii z Malczewskich 426-1-44 44R 17 T DW 811
27 5 1868 Krzemieniec Karolina Wilczyńska 90 Krzemieniec od starości, z Gusławskich, żołn., wdowa po Wojciechu, dzieci nie zostawiła 426-1-44 48R 41 T DW 815
6 5 1869 Torczyn Joanna Bogusławska 43 Ulaniki mąż Michał, synowie Zenobiusz i Edmund, córki Kamila, Mieczysłąwa i Stanisława 655 60 24 0
18 5 1869 Krzemieniec Leon Turobiński 5/52 Krzemieniec s. mieszcz. Michała i Pauliny z Gusławskich 1-48 60R 26 T
29 9 1869 Luboml Julia Czechowska 70 Mosur z d. Bogusławska 312 110 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0060.htm
2 5 1869 Białogródka Magdalena Krymska 2 Sosnoweczka c. 1-dw., Józefa i Julii Bogusławskiej 178-03-81 479V 39 Ż DM
21 4 1869 Białogródka Antoni Bogusławski 1 Bisówka s. 1-dw. Jana i Anny Winiarskiej 178-03-81 482R 52 Ż DM
8 12 1869 Rzyszcz?w Boles?aw Socharzewski 3 Jan?w s. Stanis?awa i Rozalii Gusie? 312-1-96 242 39 m.K KM
8 7 1869 Ostróg Ewelina Sokołowska 0,5 Storonicze r. August, Tekla zd Zajączkowska 654-1-56 103 P 4 R 105 MZ
20 12 1869 Ostróg Józef Telicki 1,5 Hurby r. Augustyn, Franciszka zd Krasicka 654-1-56 100 L 5 R 102 MZ
5 3 1870 Turzysk Marcin Jagustyn 71 Radowicze wdowiec., córki Tekla, Franciszka 738 23 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20738/pages/PL_1_436_738_0014.htm
18 8 1870 Dederkały Wincenty Jaguszewski 1 Sadki s. mieszczan Jana i Wincentyny 56 28 21 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0015.htm
15 4 1870 Szumbar Paulina Rudnicka 61 Borki 1-dw., mąż August, syn Antoni, córka Michalina Głowacka 626 153 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0078.htm
20 4 1870 Ołyka Emilia Nowowiejska 50 Humienniki z Baczyńskich, c. Józefa, zostawiła męża Mikołaja i trzy córki zamężne: Felicję za Urbanem Boguszem, Honoratę za hrabią Oskarem Tyszkiewiczem i Henrykę - pannę. 491 60 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0032.htm
3 3 1870 Luboml Anna Gusończuk 4 Kąty c. chł. Stefana i Magdaleny z Iwanczuków 313 116 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0060.htm
24 5 1870 Luboml Stanisław Wyrzykowski 24 Radziechów chłop, żona Domicela, córki Augustyna i Paulina 313 123 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0064.htm
23 8 1870 Krzemieniec Antoni Turobiński 2/12 Krzemieniec s. mieszcz. Michala i pauliny z Gusławskich 1-50 48R 63 T
9 12 1870 Krzemieniec Jadwiga Gusławska 13 Krzemieniec c. miesz. Mikołaja i Marii z Brojanowskich 1-50 52V 89 T
23 2 1870 Szumsk Maria Nowakowska 69 Bryków zd. Magusińska, wdowa po Tomaszu Nowakowskim, dzieci: Mikołaj, Teodor, Jan , Józefa, Aleksandra, Irina, Eudokia 1-53 44V 8 RK
26 12 1870 Kuniów Józef Bernacki 67 Martyń pozostawił synów Andrzeja, Augustyna i Piotra, córki Franciszkę, Mariannę i Paulinę 178-3-78 238V 54 Ż DM
17 4 1870 Torczyn Mieczysława Bogusławska 13 Ulaniki od suchot, c. szl. Michała i Joanny z Leœniewiczów 656 50 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0027.htm
15 2 1870 Białogródka Jan Bogusławski 34 Bisówka Wielka 1-dw., żona Anna z Winiarskich, syn Piotr i córka Apolonia 178-3-84 86R 28 Ż DM
18 2 1870 Białogródka Agnieszka Bogusławska 45 Sosnóweczka z Rutkowskich, mąż Jan, syn Jakub, córki Marianna i Magdalena 178-3-84 86R 30 Ż DM
8 9 1870 Białogródka Anna Jakubowska 50 Hulowce 1-dw., z Trojanowskich, mąż Piotr, synowie Augustyn, Wincenty, Andrzej i Wojciech, córki Emilia i Anna 178-3-84 94V 81 Ż DM
2 5 1870 Ostróg Szymon Murnin 38 Ostróg w szpitalu, podoficer z Augustowskiej Guberni 654-1-56 96 L 7 R MZ
12 7 1871 Torczyn Helena Bogusławska 2 Ulaniki c. Franciszka i Izabeli z Gałęzowskich 657 57 14 0
14 7 1871 Turzysk Tekla Jagusztyn 12 Radowicze panna 739 21 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0013.htm
17 9 1871 Jampol Stefan Niezbrycki 85 Warywodki chłop, wdowiec po Mariannie z Osakowskich, synowie Jan, August, Piotr i Józef, cóeka Teodora 1-55 102R 51 T
20 12 1871 Jampol Julia Skibicka 57 Lachowce z d. Mizgert, 1-dw., mąż August, synowie Tomasz Jan 2-im., Bernard, Mieczysław i Paweł, córki Maria i Anna 1-55 105R 68 T
28 10 1871 Kuniów Stanisław Tylicki 60 Iliaszówka żona Franciszka, synowie Augustyn, Hieronim, Wincenty i Michał, córki Marta, Teresa i Katarzyna 178-3-78 270R 31 Ż DM
25 12 1871 Ostróg Adam Bogusz 72 Hulcza wdowa Julia zd Paszkiewicz, s Jan, c. Stefania 654-1-56 84 L 2 R MZ
5 4 1871 Białogródka Jan Bogusławski 5/52 Bisówka Wielka s. Piotra i Marceliny 178-03-84 178R 29 Ż DM
20 4 1871 Białogródka Karol Bogusławski 2 Sosnówka s. Jana i Franciszki 178-03-84 179V 38 Ż DM
28 9 1871 Białogródka Aniela Bogusławska 2 Puzyrki Wielkie c. 1-dw. Jana i Katarzyny z Popławskich 178-03-84 79 Ż DM
21 4 1872 Turzysk Albina Wysocka 3 Błażennik c. Augusta i Wiktorii z Michałowskich 740 17 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/pages/PL_1_436_740_0010.htm
14 5 1872 Turzysk Roman Biegun 1 Wierzbiczno s. Adalberta i Franciszki z Jagusztynów 740 18 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/pages/PL_1_436_740_0011.htm
4 6 1872 Turzysk Maria Biegun 3 Wierzbiczno s. Adalberta i Franciszki z Jagusztynów 740 18 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/pages/PL_1_436_740_0011.htm
24 2 1872 Ołyka Marianna Mozyg 80 Dubiszcze z Wilemów, wdowa po Wawrzyńcu Mozygu, zostawiła synów Edwarda, Józefa, Franciszka, Augustyna, Wawrzyńca i córki Teresę i Eleonorę 493 64 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0033.htm
29 9 1872 Sidorów Karol Suzański 2 Tłusteńkie 92 s. Augusta i Marii Czajkowskiej 1205L 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0018.htm
7 3 1872 Sidorów Jakub Zawadzki 80 Wasylków 75 żona Katarzyna Guszpyt 1205L 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0018.htm
18 8 1872 Jampol Piotr Świderski 42 Michałówka żona Magdalena z Boguszewskich, dzieci nie zostawił 1-58 28R 32 T 734
24 9 1872 Krzemieniec Antonina Turobińska 1 Krzemieniec c. mieszcz. Michała i Pauliny z Gusławskich 1-62 50R 97 T 915
20 8 1872 Białozórka Stefan Kulczycki 54 Szybenna mieszcz., żona Konstancja, synowie Rafał i Augustyn, córki Krystyna i Ludwika 1-64 10V 15 T 963
18 5 1872 Szumsk Agnieszka Mogusińska 5 Marynki z odry, c. chł. Stefana i Anny Hornickiej 01-226 53V 58 T DM 371
17 8 1872 Szumsk Petronela Marciniuk 3 Załuże z cholery, c. chł. Wincentego i Marianny Bogusińskiej 01-226 58R 88 T DM 375
1 10 1872 Szumsk Józef Marciniuk 5 Załuże z cholery, s. chł. Benedykta i Marianny Bogusińskiej 01-226 63R 121 T DM 380
16 4 1872 Kuniów Andrzej Sokołowski 62 Daniłówka żona Aniela, synowie Kazimierz, Michał, Augustyn, Tomasz i Piotr, córki Julia i Marianna 178-3-78 298V 12 Ż DM
24 1 1872 Katerburg Rafał Janczyński 24 Rybcza s. Augustyna i Rozalii z Wiszniowskich 203 270 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0145.htm
9 10 1872 Katerburg Tekla Janczyńska 18 Rybcza panna, c. Augustyna i Rozalii z Witkowskich 203 277 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0149.htm
16 1 1872 Ostróg Adam Bogusz 70 Hulcza wdowa Julia zd Paszkiewicz, s. Jan, c. Stefania 654-1-56 83 P 4 R MZ
15 9 1872 Ostróg Karolina Śliwińska 55 Ostróg zd Kabalska, wdowa, c. Oktawia, Augusta, Michalina 654-1-56 78 L 1 R MZ
29 1 1872 Wieledniki Bazyli Bogusz-Skargowski 45 Tchoryń syn Leona i Tetiany z Latonków? 178-3-56 205V 16 Ż MW
21 2 1872 Białogródka Jan Jakubowski 1 Hulowce s. 1-dw. Augustyna i Petroneli 178-3-84 295R 34 Ż DM
14 3 1872 Białogródka Wincentyna Sobolewska 1 Książęcin c. 1-dw. Augustyna i Aleksandry 178-3-84 297R 48 Ż DM
5 5 1872 Białogródka Ludwika Bogusławska 18 Dzwonki panna mająca około 18 lat 178-3-84 300R 66 Ż DM
23 6 1872 Białogródka Jan Bogusławski 2 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Ernesta i Franciszki 178-3-84 303R 82 Ż DM
18 7 1872 Białogródka Franciszek Bogusławski 4 Puzyrki Wielkie cholera, s. 1-dw. Ernesta i Franciszki 178-3-84 304R 90 Ż DM
18 7 1872 Białogródka Józef Bogusławski 3/12 Puzyrki Wielkie cholera, s. 1-dw. Ernesta i Franciszki 178-3-84 304V 91 Ż DM
28 8 1872 Białogródka Piotr Jakubowski 60 Hulowce 1-dw., żona Anna z Koryckich, synowie Augustyn, Wincenty i Andrzej, córka Emilia 178-3-84 315V 158 Ż DM
28 4 1873 Szumbar Leopold Roguski 58 Nowystaw wlm., s.Józefa i Franciszki z Berezowskich, żona Marianna z Kickiewiczów 626 95 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0049.htm
26 5 1873 Torczyn Michał Bogusławski 58 Ulaniki wdowiec, synowie Zenon, Leonty i Edmund, córki Kamila zamężna i Stanisława - panna 659 47 19 0
24 12 1873 Torczyn Amelia Szczebietowicz 10 Usicze c. Gustawa i Róży z Korzeniowskich 659 54 41 0
28 6 1873 Dederkały Konstancja Boguszewska 22 Sadki mąż Józef 57 286 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0156.htm
19 3 1873 Radziwiłłów Krystyna Haken 41 Kopanie z d. Pejdewagu, austr. poddana, mąż Karol August, potomstwa nie zostawiła 1-67 80R 12 T
10 4 1873 Kuniów Antonina Bernadzka 9 Martyń c. Augusta i Karolina Choina 178-3-84 328V 23 Ż DM
9 8 1873 Luboml Jan Rudzki 15/12 Rymacze r. Augustyn, Marianna Nosko 316 116 153 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0060.htm
15 8 1873 Luboml Błażej Rudzki 10 Rymacze r. Augustyn, Marianna Nosko 316 120 172 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0062.htm
26 1 1873 Białogródka Michał Oryszewski 6 Książęcin s. chł. Augustyna i Małgorzaty Piotrowskiej 178-03-84 427V 15 Ż DM
16 6 1873 Białogródka Domicela Bogusławska 55 Puzyrki Wielkie 1-dw., mąż Zachariasz 178-03-84 434R 54 Ż DM
7 11 1873 Białogródka Rozalia Witwicka 50 Jukowce 1-dw., mąż Jan, synowie Piotr, Dominik i Augustyn 178-03-84 440R 90 Ż DM
13 2 1873 Wieledniki Paraskiewia Bogusz-Skargowska 70 Tchoryń wdowa, mąż Leon Bogusz Skargowski, z Gołubów 178-3-56 228V 5 Ż MW
23 4 1874 Szumbar Stefan Wyżewski 89 Nowystaw ziemianin, profesor Uniwersytetu Kijowskiego im. Św. Włodzimierza, radca kolegialny, magister filozofii i prawa, kawaler orderów św. Anny i św. Włodzimierza, wdowiec po Józefie, córka Marianna zamężna za Antonim Roguskim 626 82 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0043.htm
27 1 1874 Sidorów Teresa Kaszycka 66 Sidorów 97 z d. Frydrych, mąż Bogusław - 48 lat małż. 1205L 126 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0077.htm
3 10 1874 Katerburg Rozalia Janczyńska 46 Rybcza mąż Augustyn, synowie Antoni, Paweł, Michał i Józef, córka Karolina 203 198 18
29 7 1874 Kowel Franciszek Kowel 13 Kowel s. miesz. Kajetana i Marianny z Boguszów 275 62 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0033.htm
15 6 1874 Krzemieniec Wojciech Turobiński 2/12 Krzemieniec s. NN i miesz. Pauliny z Gusławskich 1-68 38R-V 54 T
21 12 1874 Luboml Aleksander Szydłowski 0,5 Radziechów r. Jan, Augustyna Wyrzykowska 317 109 123 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0059.htm
16 1 1874 Białogródka Józef Bogusławski 1/12 Książęcin s. mieszczan Jana i Teofili Z Zawadzkich 178-03-84 506R 6 Ż DM
9 2 1874 Białogródka Jan Bogusławski 50 Bisówka chł., żona Franciszka z Grzybowskich, synowie Jan i Kajetan 178-03-84 507V 19 Ż DM
28 7 1874 Białogródka Marianna Jakubowska 1,5 Hulowce c. chł. Augustyna i Petroneli Przybyszewskiej 178-03-84 515V 84 Ż DM
14 10 1874 Białogródka Michał Jaskulski 11 Sosnóweczka s. chł. Ludwika i Marii Bogusławskiej 178-03-84 520R 125 Ż DM
18 3 1875 Kuniów Julia Bernadzka 64 Martyń z Sokołowskich, wdowa, synowie Andrzej, Augustyn i Piotr, córki Agnieszka, Marianna i Paulina 178-3-78 398V 19 Ż DM
12 2 1875 Kuniów Aleksander Bernadzki 0,5 Martyń z ospy, s. Augusta i Karoliny Choiny 178-3-78 397R 11 Ż DM
17 4 1875 Dederkały Marcelina Hulczak 35 Kaletyńce mąż Dominik, synowie August, Jan i Karol, córka Karolina 57 215 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0119.htm
16 8 1875 Ołyka Marianna Paszkowska 48 Dobra z Sawickich, wdowa po Szymonie, zostawiła Bolesława, Wojciecha i Hipolita, Katarzynę zamężną za Kozakiewiczem i Bogusławę 496 73 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0038.htm
5 12 1875 Ołyka Franciszka Mozych 35 Dubiszcze z Waldow, zostawiła męża Augustyna, dzieci Teofila i Józefa oraz Apolonię 496 76 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0039.htm
16 1 1875 Krzemieniec Julia Świderska 3 Królewski Most c. miesz. Augusta i Emilii z Klajberów 1-69 34V 7 T
22 2 1875 Krzemieniec Emilia Stradomska 32 Ludwiszcze chł., mąż Wincenty, syn Jan August 1-69 36V 22 T
26 8 1875 Krzemieniec Helena Gusiewa 48 Żołoby wdowa po em. kandydacie Jakubie, córki Daria i Katarzyna 1-69 43R 64 T
2 8 1875 Kuniów Józef Boguszewski 68 Kuniów wdowiec, parafianin Kuniewskiego Kościoła 178-3-78 400R 30 Ż DM
14 2 1875 Białogródka Franciszka Bogusławska 28 Puzyrki Wielkie chł., z d. Wojnowska, mąż Ernest, syn Franciszek 178-3-133 60V 21 Ż DM
28 9 1875 Białogródka Józef Bogusławski 2,5 Puzyrki Wielkie s. chł. Ernesta i Franciszki Wojnowskiej 178-3-133 69V 115 Ż DM
12 5 1876 Torczyn Aleksander Bogusławski 1 Ulaniki s. Tomasza i Leontyny z Łaskarzewskich 662 43 10 0
27 9 1876 Tuczyn Antonina Felińska 1 Ilin c. mieszczan Feliksa i Wiktorii z Roguskich 690 49 30 0
7 4 1876 Ołyka Jan Michalewicz 72 Palcze żona Roza z Juścińskich, s. Mikołaj, Augustyn i Kalikst, c. Celestyna, Maria, Dominika 497 76 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0039.htm
3 1 1876 Krzemieniec Jan Gusławski 36 Krzemieniec s. żołn. Stefana, kawaler 426-1-70 31V 2 T
28 6 1876 Radziwiłłów Franciszek Stramski 45 Krupiec emerytowany żołnierz, żona Katarzyna z d. Cichocka, synowie Józef i Augustyn, córki Franciszka, Anastazja i Rozalia 1-70 70 V 29 T
14 6 1876 Szumsk Romana Łucja Rzyszczewska 1 Bołożówka c. wielmożnych Augustyna Aleksandra i Moniki Blendi 1-228 54R 34 T DM 636
9 2 1876 Kuniów Klara Jakuszewska 54 Kozin chł., z Boguszyńskich, wdowa po Ludwiku, syn Mikołaj i córka Julia 178-3-78 442R 5 Ż DM
18 8 1876 Kuniów Antoni Narkiewicz 67 Siwer szl., wdowiec po Józefie, synowie Bogusław i Franciszek, córki Maria i Kazimiera 178-3-78 445R 24 Ż DM
5 11 1877 Torczyn Wincenty Boguszewski 1,5 Torczyn s. Bronisława i Celiny z Dubieckich 663 50 26 0
1 12 1877 Torczyn Michał Boguszewski 2/12 Koszów s. Jana i Tekli z Szwajkowskich 663 51 28 0
5 1 1877 Białogródka Aniela Żukowska 74 Dworzec chł., z d. Pietruszewska, wdowa, synowie Mateusz, Nikodem, Antoni, Jan, Augustyn i Józef, córki Petronela, Anna, Aniela i Karolina 178-03-133 152V 5 Ż DM
5 4 1877 Białogródka Zachariasz Bogusławski 80 Puzyrki Wielkie chł., wdowiec, synowie Antoni, Jan, Adolf i Feliks, córki Marianna i Anna 178-03-133 155V 43 Ż DM
14 9 1878 Katerburg Karolina Janczyńska 12 Rybcza c. Augustyna i Rozalii z Wiszniowskich 203 69 9
4 10 1878 Katerburg Jan Janczyński 1 Rybcza c. Augustyna i Rozalii z Wiszniowskich 203 70 10
21 1 1878 Torczyn Delfina Bogusławska 44 Chorochoryń mąż Władysław, córki Bronisława, Matylda, Maria i Klementyna 664 41 4 0
24 3 1878 Dederkały Ignacy Piotrowski 70 Jurówka mieszcz., żona Katarzyna z d. Żukowska, synowie Paweł, Piotr, Wincenty, Jan i Augustyn, córki Aniela i Tekla 57 125 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0072.htm
6 3 1878 Ołyka Franciszka Maszkowska 72 Kadyszcze z Sawickich, wdowa po Pawle, zostawiła synów Franciszka, Feliksa, Wincentego, Ludwika, Władysława i trzy córki zamężne: Anna za Ignacym Wolakiem, Katarzyna za Maciejem Łosiem, Antonina za Augustynem Mozechem 499 80 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0042.htm
29 9 1878 Luboml Jakub Rudzki 2,5 Rymacze s. chł. Augustyna i Marianny z Nosków 321 140 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0072.htm
21 3 1878 Krzemieniec Paulina Gusławska 4 Krzemieniec c. miesz. Mikołaja i Marii z Brojanowskich 1-72 27R 30 T
3 8 1878 Radziwiłłów Franciszka Łaszczyk 40 Batków z d. Gusiomka, austr. podd., mąż Paweł, potomstwa nie miała 1-72 57R 16 T
11 8 1878 Kowel Maria Bondar 1 Kowel c, chł. suwalskiej gub. augustowskiego pow. gm. Łabno Mateusza i Ludwiki z Demińskich 279 81 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0042.htm
20 12 1878 Kuniów Cezary Sokołowski 1 Dańkówka s. Augusta i Marii z Zajączkowskich 178-3-78 536V 45 Ż DM
9 5 1879 Dederkały Karol Boguszewski 3/12 Sadki s. Józefa i Franciszki z Romanowskich 57 85 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0046.htm
19 8 1879 Dederkały Stefanina Bogusz 17 Sadki c. mieszczan Adama i Anny z Lenortowiczów 57 87 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0047.htm
21 5 1879 Radziwiłłów Franciszek Jaguszewski 62 Radziwiłłów żona Eleonora z d. Kudymska, synowie Maksym i Bazyli, córki Teresa i Olga 1-73 70 V 21 T
14 3 1879 Łanowce Marianna Kotewicz 30 Grzybowa c. chł. Augusta i Agnieszki z Wolskich, panna 1-73 110R 3 T
28 4 1880 Torczyn Marianna Nampeł 11 Torczyn c. Franciszka i Augustyny z Pabczów (?) 666 45 17 0
22 5 1880 Torczyn Józefa Szapel 9 Torczyn c. Franciszka i Augustyny z Pabczów (?) 666 46 19 0
16 4 1880 Kuniów Ksawery Malinowski 35 Iliaszówka żona Marcelina z Krzemińskich, synowie Bronisław i Augustyn, córka Wiktoria 178-3-78 615R 30 Ż DM
6 10 1880 Kuniów Józef Łukomski 36 Lachowa żona Katarzyna z Ziembickich, synowie Faustyn, Wiktor i Augustyn, córka Aniela 178-3-78 619V 55 Ż DM
19 2 1881 Kowel Antonina Skorupska 2 Kowel c. chł. Józefa i Augustyny z Bornych 282 62 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0033.htm
5 2 1881 Kowel Józef Skorupski 4 Kowel s. chł. Józefa i Augustyny z Bornych 282 60 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0032.htm
13 3 1881 Turzysk Piotr Biegun 9/12 Wierzbiczno s. Wojciecha i Franciszki z Augustynów 749 31 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0017.htm
7 12 1881 Turzysk Władysław Worcel 11 Turzysk s. Augusta i Aleksandry z Szulców 749 35 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0019.htm
12 12 1881 Turzysk Andrzej Augustow 76 Radowicze stanu wolnego 749 35 16 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0019.htm
29 4 1881 Ołyka Michał Malarski 68 Długoszyje zostawił żonę Marię z Bachtałowskich, synów Aleksandra, Jana i Leona, córki Amalię zamężną za Maksymilianem Soleckim, Marię wdowę po Auguście Wróblewskim 502 80 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0042.htm
17 6 1881 Ołyka Tekla Niepokulczycka 50 Kadyszcze z Gustomskich, wdowa po Wawrzyńcu, zostawiła synów: Karola, Feliksa, Michała, Floriana 502 83 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0044.htm
1 8 1881 Torczyn Maria Szczebietowicz 9 Usicze c. Januarego i Gustawy z Ulanickich 667 60 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0029.htm
6 9 1881 Szumsk Marianna Mogusińska 70 Załuże chłopka, wdowa po Grzegorzu, córki Elżbieta i Marianna 01-231 63V 86 T DM 855
8 3 1882 Szumbar Antoni Radliński 1 Nowystaw s. wlm. Ignacego i Marii z Roguskich 627 206 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0120.htm
21 6 1882 Horochów Kazimierz Izydor Franciszek Choński 68 Lemieszów wlm., żona Celestyna z Pruszyńskich, synowie Wacław Stanisław Ignacy i August Jan, córki Felicja i Stefania 118 70 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0039.htm
21 9 1882 Horochów Michalina Dąbrowska 36 Borotczyce z Sokołowskich, chłopka, mąż Hipolit, córki Ludwika, Gustawa i Marianna 118 76 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0043.htm
20 12 1882 Horochów Zofia Boguslawska 65 Horochów z Cichockich, chł., mąż Grzegorz, synowie Stanisław, Józef i Jan, córki Magdalena i Maria 118 78 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0044.htm
9 4 1882 Szumsk Józef Boczkowski 2 Zińki s. miesz. Augustyna i Katarzyny z Turkiewiczów 1-232 367V 25 T
22 9 1882 Kuniów Antoni Sokołowski 4/12 Dańkówka s. Augustyna i Tekli Zajączkowskiej 178-3-78 708V 44 Ż DM
19 9 1882 Kuniów Erazm Hipolit Breza 76 Warszawa par. Św. Krzyża poch. 6.10.1882 w Kuniowie, ziemianin z ostrogskiego powiatu, wdowiec po Honoracie Radzimińskiej, pozostawił po sobie 3 synów: Achilesa-Jana-Tytusa, Urbana i Romana-Augustyna oraz 4 córki: Michalinę-Ernestę, Marię-Leontynę, Dorotę-Celestynę i Annę 178-3-78 709R 46 Ż DM
4 10 1882 Meżyrów Anna Samesz 1 Sewerynówka Józef Anna Guszek 904-6-3 17 W JS1
9 11 1883 Meżyrów Anna Samesz 3//12 Sewerynówka Józef Anna Guszek 904-6-4 21 W JS1
20 3 1883 Dederkały Emilia Żukowska 1 Karasie c. mieszczan Augusta i Józefy z Kamińskich 58 223 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0115.htm
1 1 1883 Ołyka Saturnina Bogusz 70 Humienniki z Skarżyńskich,wdowa, potomstwa nie zostawiła 504 75 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0039.htm
13 9 1883 Ołyka Tomasz Mozech 3/12 Kadyszcze Gustawa i Antoniny z Maszkowskich 504 87 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0045.htm
20 3 1883 Kuniów Marcelina Malinowska 40 Laszówka z Krzemińskich, wdowa po Ksawerym, synowie Bronisław i Augustyn, córka Wiktoria 178-3-78 757V 26 Ż DM
27 7 1884 Dederkały Anna Bogusz 60 Sadki szl. mąż Adam, syn Marceli, córki Bogumiła i Teofila 58 169 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0087.htm
9 4 1884 Łanowce Jakub Wilczyński 1 Bereżanka s. Franciszka i Michaliny z Bogusławskich 1-78 117R 8 T 578 DM
8 2 1885 Szumbar Antoni Roguski 69 Nowystaw ziemianin, żona Maria z Wyżewskich, syn Karol, córka Maria Radlińska 627 151 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0090.htm
25 9 1885 Szumbar Jan Kotuszewski 28 Zahajce żona Julia z Pągowskich, dzieci: bliźniaki Julian i Janina, syn August Felicjan i córka Amelia 627 153 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0091.htm
22 1 1885 Włodzimierz Walenty Reske 66 Anusin kolonista, b. pruski poddany, wdowiec, synowie Augustyn i Antoni, córki Rozalia i Berta 803 99 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0051.htm
4 9 1885 Włodzimierz Konstanty Grudziński 81 Włodzimierz szl., ziemianin, synowie Konstanty i Gustaw, córki Eleonora, Anna, Teresa i Emilia 803 122 103 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0063.htm
30 4 1886 Ołyka Leontyna Milewska 40 Ołyka z Chmielewskich, zostawiła męża Ludwika, synów Gustawa, Teodora, Leonarda, córki Marię, Helenę oraz Klementynę-Katarzynę 507 90 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0047.htm
10 5 1886 Jałowicze Maria Ledóchowska 34 Cannes, Francja z d. Ledóchowska, hrabina, mąż Władysław Karol, bliźniaki syn 3 im. August Romuald Aleksander, córka Laura Aniela Anastazja i syn 2 im. Adam Marian, poch. w Jałowiczach 159 36a 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0021.htm
7 9 1886 Rzyszczów Piotr Bednarzewski 3 Pije s. mieszcz. Gustawa i Heleny z Bieleckich 1268-2-26 54 21 CDIAK
10 3 1886 Dederkały Katarzyna Piotrowska 70 Jurówka wdowa po Ignacym, synowie Paweł, Piotr, Wincenty, Jan i Augustyn, córki Aniela, Tekla 1-80 101R 6 T 877 DM
7 2 1887 Grzymałów Michał Augustyniak 1,5 Mazurówka s.Jakuba i Katarzyny zd Karpina 1614 85 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0044.htm
3 5 1887 Kuniów Jadwiga Ostaszewska 2,5 Gurszczyzna ospa, c. Pawła i Augustyny z Dąbrowskich 178-3-86 116V 14 Ż DM
17 3 1887 Grzymałów Józefa Telega 2,5 Mazurówka c. Seweryna i Antoniny z d.Augustyniak 1614 85 5 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0044.htm
2 5 1887 Grzymałów Maria Augustyniak 11/12 Mazurówka c. Tomasza i Katarzyny z d.Bodnar 1614 86 8 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0044.htm
13 12 1888 Krzemieniec Władyslawa Bajerska 5/52 Smyga c. Augustyna i Małgorzaty z d. Korczak 01-81B 36V 3 T
18 10 1888 Radziwiłłów Józef Dąbrowski 2 Srebno s. Gustawy 0.1-81A 72R 28 T
4 11 1889 Turzysk Stanisław Kowalczyk 4 Wierzbiczno s. Augustyna i tekli z Gołębiewskich 757 38 19 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0021.htm
22 12 1889 Ołyka Szymon Paszkowski 69 Dobra wdowiec, zostawił dzieci Bolesława, Wojciecha, Hipolita i Bogusławę 509 100 76 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0055.htm
18 9 1889 Krzemieniec Antoni Głowacki 52 Krzemieniec miesz., żona Wiktoria z d.Jaśkiewicz, dzieci: Konstanty, Augustyn, Franciszka, Joanna i Paulina 01-81B 45R 43 T
7 6 1889 Radziwiłłów Karolina Świętojańska 81 Łosiatyn z d. Jełowicka, szl., synowie Edward, Tadeusz, August i Rajmund 0.1-81 B 73R 30 T
5 7 1889 Radziwiłłów Amalia Czerpińska 17/12 Buhajówka c. mieszczan siedleckiej guberni Adolfa i Augusty z Luboltów 0.1-81 B 73 V 33 T
27 2 1889 Jałowicze Adam Giszper 1,5 Holeszów s. miesz. m. Łucka Augusta i Pauliny Fiszer 162 21 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20162/pages/PL_1_436_162_0021.htm
13 1 1889 Białogródka Marianna Malicka 43 Okopy z Boguslawskich, chł., mężatka, synowie Józef, Wincenty, Jan i Franciszek 17-2-80 11 Ch
23 4 1889 Kowel Baltazar Pożywio 5 Biełaszów s. chł. suwalskiej gub. pow. augustowskiego gm. Szczerbo-Olszanka Ludwika i Benigny z Kwiatkowskich 290 83 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0044.htm
27 8 1889 Meżyrów Łukasz Kierszkowski 70 Kuryłowce od astmy, chł., wdowiec, synowie Ferdynand, Augustyn, Teofil i Piotr, córka Brygida 904-6-10 181V 32 W JS1, D
27 3 1890 Krzemieniec Anna Popławska 66 Ludwiszcze z Bogusławskich, wdowa, dzieci Maria i Mateusz 0.1-81W 34V 16 T
5 11 1890 Dederkały Franciszek Bartoszewicz 1 Szuńki s. chł. Feliksa i Karoliny z Boguszewskich 0.1-81W 74V 25 T
29 11 1890 Tuczyn Kamila Bagińska 3 Kudranka c. miesz. Ludwika i Marianny z Gusznickich 704 59 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0032.htm
18 2 1890 Kowel Anna Hryniewiecka 1 Kowel c. szl. Gustawa i Marii z Czarnołuskich 291 79 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0042.htm
19 12 1891 Szumbar Władyslaw Hartman 56 Jurówka szl., żona Zofia z Popławskich, syn Gustaw, córka Ludwika 1020 244 8
1 2 1891 Luboml Anna Prokopczuk 36 Rymacze z Adamczuków, chł., mąż Józef, dzieci Augustyn, Tomasz i Karolina 334 132 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0071.htm
11 12 1891 Semenówka Aleksander Bogusłowski 38 Romanówka szl. wileńskiej guberni, kawaler 58 68 Tb
25 4 1891 Szumsk Teresa Bogusławska 40 Waśkowce z Krutowiczów, mąż Kalestrat ? prawosławny 01-233 71R 34 T
22 6 1892 Ołyka Felicja Joanna Bogusz 56 Humienniki z Nowowiejskich, mąż trzech imion Urban Wincenty Józef, synowie czterech imion: Jozef Marian Mikołaj Stanisław oraz Stanisław Marian Marceli Paweł i córkę Emilia Maria Józefa Janina 1018 82 26 MO 0
20 3 1892 Turzysk Marianna Szymelfejn 5 Wierzbiczno s. Edwarda i Augustyny z Sikowskich 760 34 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0019.htm
10 9 1892 Torczyn Rafał Rokicki 1 Ulaniki s. Aleksandra i Stanisławy z Bogusławskich 678 57 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0031.htm
8 10 1892 Torczyn Wladyslaw Bogusławski 80 Chorochoryn szl., wdowiec, córki Bronisława, Marianna, Matylda i Małgorzata 678 59 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0032.htm
28 11 1892 Torczyn Władysław Boguslawski 15 Ulaniki s. Tomasza i Leontyny z Łaskarzewskich 678 60 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0032.htm
27 9 1892 Kuniów Adam Michała Bogusz 62 Zahorce mieszczanin grodzieńskiej gubernii, pozostawił syna Marcelego 178-3-86 454V 51 Ż DM
29 10 1893 Szumbar Władysław Zarzecki 6 Dederkały Małe s. Jana i Teofili z Boguszów (dyfteryt) 1020 195 15 0
11 1 1893 Luboml Wojciech Rudzki 30 Rymacze chłop, żona Franciszka z Rudzkich, s. Augustyn 336 121 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0063.htm
29 5 1893 Turzysk Tekla Daszkiewicz 80 Radowicze z Augustynów, mąż Jan, s. Wincenty, Feliks 761 53 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0027.htm
4 4 1893 Jałowicze Katarzyna Wielgus 1,5 Ostrożec c. cudzoziemców z Galicji chłopów Wojciecha i Marianny Golonki 165 39 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0023.htm
15 11 1893 Torczyn Tekla Boguszewska 36 Koszów z Szwajkowskich, mąż Jan, synowie Marcin i Józef 679 58 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0032.htm
17 5 1893 Włodzimierz Karolina Wojtowicz 2/12 Andresówka c. austr. podd. chł. Augustyna i Anny z Miźdalów 811 137 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0070.htm
15 12 1893 Włodzimierz Marianna Kamińska 43 Włodzimierz z d. Doje, szl., mąż Gustaw, synowie Stanisław, Jakub, 2-im. Zygmunt Serwacy i 3-im. Bronisław Hipolit Józef, córka Marianna 811 153 111 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0078.htm
12 1 1893 Kowel Antoni Bogusz 65 Kowel mieszcz., kawaler 294 81 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20294/pages/PL_1_436_294_0042.htm
24 1 1893 Kowel Jan Skorupski 0,5 Koszary s. chł. płockiej gub. pow. Przasnysz, gm. Jednorożec Józefa i Augustyny z d. Born 294 82 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20294/pages/PL_1_436_294_0043.htm
19 3 1893 Młynów Wawrzyniec Warzecha 1 Murawica od ospy, s. austr. pod. Jakuba i Anny z d. Guściar 740-7-94 41V 28 R 157 DW 0
8 7 1893 Młynów Michalina Sadowska 5 Kosarewo od puchliny, c. chł. Jana i Rozalii z Boguszewskich 740-7-94 45R 56 R 160 DW
6 10 1893 Młynów Wawrzyniec Wielgus 24 Koryta od zapalenia płuc, austriacki poddany, s. Jana i Katarzyny z d. Pinas, kawaler 740-7-94 47R 71 R 162 DW
4 8 1894 Turzysk Agnieszka Bogusz 44 Wierzbiczno z d. Badzio, mąż Wawrzyniec, s. Piotr, Władysław, Jan, c. Karolina, Petronela, Aniela, Marianna 762 49 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0026.htm
12 8 1894 Torczyn Zofia Tchórzewska 8 Chorochoryn c. chł. Łukasza i Klementyny z Boguslawskich 680 46 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0030.htm
12 4 1894 Szumsk Agata Wereszczyńska 70 Kamienna Góra z Paszkowskich, chł., wdowa, synowie Józef i August, córki Marianna, Marcelina, Aniela i Paulina 01-233 341V 64 T
3 4 1894 Białogródka Feliks Bogusławski 18 Puzyrki Wielkie s. Jana, stanu wolnego 17-2-81 32 Ch
3 12 1894 Ołyka Stanisława Felicja Bogusz 8/12 Humenniki Józefa i Amelii Mazaraki 1018 390 52 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0204.htm
24 11 1895 Szumsk Jan Zieliński 72 Stara Piaseczna chłop, żona Agnieszka z Naumowiczów, synowie Karol i August, córki marianna, Franciszka, Petronela i Emilia 01-233 260V 88 T
5 9 1895 Tuczyn Antoni Kotowski 2 Reczyca s. miesz. Augustyna i Karoliny z Kirkiewiczów 915 42V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0037.htm
6 1 1895 Kowel Zofia Augustyniuk 11 Kowel od puchliny, c. chł. Piotrkowskiej gub. Pow. Będzińskiego Aleksandra i Romualdy z d. Pempel 906 47V 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0031.htm
27 2 1895 Kowel Magdalena Ejsmont 68 Biełaszów od starości, z d. Gorszewska, chł. Suwalskiej gub., pow. Augustów, gm. Olszanka-Szczerba, mąż Adam, synowie Adam i Kazimierz, córki Katarzyna, Rozalia i Maria 906 49V 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0034.htm
5 3 1895 Kowel Jan Zajkowski 68 Biełaszów od starości, chł. Suwalskiej gubb., pow. Augustów, gm. Łabętnik, syn Piotr, córki Franciszka, Marianna, Ludwika i Aleksandra 906 50R 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0034.htm
28 5 1895 Ołyka Anna Wajs 2 Ołyka August i Franciszka z Mecnerów 1018 505 41 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0264.htm
19 4 1896 Jałowicze Franciszka Brodzka 1 Jarosławicze c. Augustyna i Wiktorii z Przewłockich 904 45 V 8 0
2 4 1896 Radziwiłłów Katarzyna Wołoszkiewicz 76 Radziwiłłów z d. Michalewicz, syn Lucjan, córki Sabina, Eliza i Zenobia Jaguszewska 1-81 K 68 R 10 T 0
14 9 1896 Radziwiłłów Julia Gryszczenko 60 Radziwiłłów z Lubeckich, wdowa, synowie Andrzej, Grzegorz, Władysław i Aleksander, córki Olimpia Jaguszewska i Aleksandra Karpiuk 1-81 K 70 V 26 T
14 3 1896 Turzysk Franciszka Spitzera 76 Bobły z d. Witek, wdowa po Antonim, s. August, Antoni 919 27R 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0023.htm
10 2 1896 Kuniów Antonina Podgruszecka 44 Hucisko Stare z Podhorodeckich, mąż Józef, syn Augustyn, córki Marianna i Rozalia 178-3-86 639V 12 Ż DM
22 8 1897 Jałowicze Kazimierz Burzyński 82 Pjanie synowie August, Wawrzyniec i Antoni 905 49 R 22 0
17 1 1897 Kuniów Jakub Ziembicki 36 Antonówka chł., żona luteranka, synowie Augustyn, Józef, córka Ewa 178-3-86 684V 2 Ż DM
28 1 1897 Młynów Franciszek Kreps 7 Koryta Czech, rodzice: August i Maria z d. Chwała 740-2-412 41R 5 R 1775 RK
22 8 1897 Młynów Karolina Wielgus 1 Murawica austriacka poddana, rodzice: Adam i Marianna z d. Kiełbasa 740-2-412 48V 67 R 1783 RK
11 11 1897 Młynów Franciszka Bogusławska 2/12 Murawica rodzice: Ludwik i Anna z d. Rębacz 740-2-412 52R 95 R 1786 RK
17 11 1897 Młynów Barbara Budke 67 Kosarewo z d. Broczko, wdowa, mąż śp. Franciszek, dzieci: Józef, August, Wacław, Teresa, Tekla, Maria 740-2-412 52V 97 R 1786 RK
18 2 1897 Ołyka Marianna Wielgus 36 Ołyka z Kiełbasów, mąż Adam, dz. Leon, Jan. Michał, Leontyna i Karolina 1018 798 15 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0415.htm
17 7 1898 Ołyka Domicela Palcynowa 56 Ołyka wdowa, pozostawiła syna Piotra, córki Gustawę i Julię 1018 950 38 MO
25 9 1898 Ołyka Wacław Antoni Bogusz 7 Humenniki syn Józefa-Mariana-Mikołaja-Stanisława oraz Stanisławy-Amelii Mazaraki 1018 955 53 MO 0
10 8 1898 Kowel Kazimierz Dobrowolski 8/12 Biełaszów chł. Pow. Augustów, gm. Dębowa Franciszka i Feliksy z Jazwińskich 931 61 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0045.htm
12 11 1898 Kowel Antoni Syrowiecki 73 Biełaszów chłop pow. Augustów, gm. Sztabin, żona Antonina z Słomskich, syn Tomasz, córka Anastazja 931 68 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0048.htm
15 2 1898 Szumsk Katarzyna Boczkowska 50 Zińki z Turkiewiczów, chł., mąż Augustyn, synowie Walery i Wacław, córki Maria, Aleksandra, Anastazja, Józefa i Franciszka 01-234 83R 17 T DW
9 4 1898 Szumsk Agnieszka Zielińska 60 Hucisko Piaseczne z Pawłowiczów, chł., wdowa, synowie Karol i August, córki Maria, Franciszka, Petronela i Emilia 01-234 86V 38 T
18 12 1898 Kuniów Józef Podhorodecki 60 Hucisko Stare wdowiec, syn Augustyn, córki Marianna i Rozalia 178-3-86 754R 71 Ż DM
26 12 1898 Kuniów Franciszek Boguszyński 69 Kamionka mieszczani z miasta Kamieńca Podolskiego z Gubernii Podolskiej 178-3-86 754V 74 Ż DM
22 1 1899 Jałowicze Julian Jochamski 48 Nadczyce cudzoziemiec z Prus, chłop, wdowiec, synowie Gustaw i Andrzej, córka Milida 930 26 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20930/pages/PL_1_436_930_0026.htm
21 1 1899 Młynów Jan Sadowski 73 Kosarewo żona Rozalia z d. Boguszewska, dzieci: Jan, Józefa, Marianna 740-2-407 88V 2 R 1650 RK
5 1 1899 Kowel Antoni Jagłowski 59 Biełaszów szl. suwalskiej gub. pow.augustowskiego gm. Sztabin, żona Franciszka z d. Gawrył, synowie Stanislaw i Adam, córka Anna 932 47 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0040.htm
27 3 1899 Kowel Ludwik Rutkowski 57 Biełaszów chłop suwalskiej gub. pow.augustowskiego gm. Sztabin, 4-ta żona Marianna z d. Dębowska, z 1-go malż. syn Walenty, z 2-go syn Ludwik i córka Rozalia, z 3-go córka Pelagia 932 55 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0044.htm
29 4 1899 Kowel Stanisław Sieńko 58 Biełaszów chłop suwalskiej gub. pow.augustowskiego gm. Barełowo, żona Marianna z d. Skowrońska, syn Józef, córki Anna, Rozalia i Marianna 932 56 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0044.htm
27 8 1899 Kowel Aleksander Dobrowolski 4,3 Biełaszów s. chł. suwalskiej gub. pow. augustowskiego gm. Dębowa Franciszka i Feliksy z Jaźwińskich 932 72 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0052.htm
16 11 1899 Kowel Dominika Sobotka 0,5 Biełaszów c. chł, suwalskiej gub. pow. augustowskiego gm. Sztabin Franciszka i Franciszki z Mikutów 932 77 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0055.htm
18 12 1899 Kowel Marianna Sztyłka 57 Kowel z d. Smura 1.v. Ciepińska, chł. kaliskiej gub. pow. wieluńskiego gm. Skrzynno, mąż August, dzieci z 1-go małż. Józef, Teofila, Marianna, Magdalena, Stanisława i Józefa 932 81 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0057.htm
31 3 1900 Niewirków Maciej Bagiński 80 Mokre mieszczanin społeczności rówieńskiej, żona Anna z Wilczyńskich, synowie Jakub, Augustyn i Jan, córki Franciszka, Apolonia i Marianna 951 70 21 0
10 2 1900 Krzemieniec Stefan Niżyński 3 Krzemieniec s. mieszczan krzemienieckich Antoniego i Karoliny z Gusławskich 32 V 10 0
15 1 1900 Kowel Stefan Bogusz 41 Kowel 2-ga żona Marianna z d. Ochman, z 1-go małż. syn Mikołaj, z 2-go synowie Jan, Klemens, Władysław, Jozefat i Józef, córki Anna i Julia 947 54 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0043.htm
31 3 1900 Kowel Andrzej Frąckiewicz 64 Wólka Lubitowska chłop suwalskiej gub., pow. augustowskiego gm. Sztabin, żona Małgorzata z d. Żepnicka, syn Franciszek, córki Joanna, Julia, Franciszka i Anna 947 60 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0046.htm
20 4 1900 Kowel Stefan Łuczak 29 Biełaszów chłop łomżyńskiej gub., pow. węgrowskiego, gm. Łochów, 2-ga żona Marianna z d. Auguścik, synowie z 1-go małż. Michał, Stanisław i Mateusz 947 62 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0047.htm
29 6 1900 Kowel Leonard Żuk 8/12 Kowel s. miesz. Augustyna i Anastazji z d. Micielskiej 947 67 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0049.htm
16 7 1900 Kowel Piotr Gojżewski 2 Kowel s. szl. Aleksandra i Augustyny z d. Jenke 947 69 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0050.htm
22 10 1900 Kowel Anastazja Żuk 40 Kowel z d. Micielska, miesz., mąż August, z 1-go malż. syn Pantalejmon, córki Ulana, Maria i Eufrozyna 947 74 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0053.htm
29 3 1900 Horochów Tomasz Pliska 41 Fusów zostawił wdowę Marię z Lenców, dzieci: Fryderyk, Stanisław, Augustyna, Maria, Celestyna 943 46 17 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0039.htm
6 8 1901 Torczyn Rozalia Kostecka 3 Usicze c. Jana i Augustyny z Mroczkowskich 955 57 23 DW
1 10 1901 Torczyn Jan Jaworski 49 Usicze żona Gustyna z Szymanowskich, z 1-go małż. syn Ignacy, z 2-go synowie Józef, Leonard, Apoloniusz i Feliks, córki Michalina i Joanna 955 60 33 DW
11 10 1901 Ołyka Michalina Wyszkowska lub Wiszniews 21 Palcze panna, c. mieszczan Wojciecha i Bogusławy z Werpechowskich 953 80 54 0
4 5 1901 Krzemieniec Aleksander Stefański 54 Rybcza s. Augustyna, chłop, żona Rozalia z Sokołowskich, syn Władysław, córki Paulina i Adolfina 33 V 1
8 12 1901 Krzemieniec Andrzej Szlemmer 86 Andruha Duża mieszczanin,żona Maria Magdalena, synowie Franciszek i Augustyn, córki Joanna i Rozalia 47 V 52 0
4 2 1901 Kowel Karol Jaźwiński 70 Biełaszów chł. suwalskiej gub. pow. augustowskiego gm. Sztabin, 2-ga żona Anna z Sipulskich, córki Franciszka i Aniela, z 1-go małż. synowie Mateusz i Piotr, córki Feliksa, Paulina, Adela i Aleksandra 948 51 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0041.htm
12 9 1901 Ołyka Tadeusz Milczewski 2 Huta Bogusławka s. mieszczan Piotra i Bogusławy z Paszkowskich 953 78 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0066.htm
25 7 1901 Szumsk Paweł Wereszczyński 12 Kamienna Góra s. chł. Augustyna i Franciszki z Kuleszów 0.1-236 428V 72 T
16 1 1901 Torczyn Mieczysław Jaworski 1 Usicze s. Jana i Gustyny z Szymanowskich 955 51 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0027.htm
5 12 1901 Młynów Piotr Boguszewski 2 Karolinka od krupa, s. chł. Antoniego i Franciszki z Sinkiewiczów 740-8-158 80R 52 R 50 DW, RK
30 4 1901 Młynów Józef Kreps 13 Koryta Czech, rodzice: August i Maria z d. Chwała 740-4-446 5V 24 R 490 RK
28 11 1901 Młynów Leonard Malinowski 26 Moszków żona Karolina z d. Boguszewska 740-4-446 9V 50 R 494 RK
20 1 1902 Krzemieniec Józef Lubiecki 18 Horynka s. Waleriana i Augusty 33 V 4 0
6 9 1902 Krzemieniec Maria Nieżyńska 1,5 Krzemieniec c. mieszczan Antoniego i Katarzyny z Gusławskich 40 R 56 0
5 5 1902 Szumsk Rozalia Bogusławska 85 Cyranka wdowa, synowie Teodor, Kalistrat i Piotr 0.1-236 321R 50 T
16 1 1902 Kowel Józefa Auguścik 56 Koszary Wielkie od przeziębienia, z Auguścików, chł. Siedleckiej gub., pow. Koło, gm. Chruszczówka, mąż Józef, synowie Stanisław, Antoni, Bolesław, Jan i Klemens, córki Maria i Waleria 963 49V 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0051.htm
21 1 1902 Kowel Zofia Janczewska 8/12 Kowel od szkarlatyny, c. szl. Suwalskiej gub, pow. Augustów Jana i Bolesławy z Kosowskich 963 50R 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0051.htm
9 5 1902 Młynów Anna Kreps 1 Koryta Czeszka, rodzice: August i Maria z d. Hvala 740-2-407 133V 31 R 1691 RK
7 1 1903 Niewirków Adam Bagiński 6/12 Mokre Augustyna i Józefy z Cisów 981 74 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0067.htm
26 2 1903 Krzemieniec Magdalena Szlemmer 74 Andruha Duża chłopka, synowie August i Franciszek, córki Joanna, Paulina i Rozalia Doleżało 43 V 19 0
30 3 1903 Krzemieniec Wincenty Stradomski 64 Ludwiszcze chłop, żona Paulina z Nowosielskich, synowie Jan Gustaw, Stanisław, Feliks i Ignacy, córki Olimpia, Agata, Honorata, Kazimiera i Maria 45 R 31 0
28 8 1903 Krzemieniec Jan Augustyn 59 Krzemieniec austriacki poddany, kawaler 49 V 68 0
9 11 1903 Krzemieniec Mikołaj Gusławski 44 Krzemieniec chłop, żona Matrona , synowie Bazyli, Gabriel, Paweł, Michał, Afanasij, córki Anastazja i Antonina 51 R 80 0
20 12 1903 Szumsk Wiktoria Boguszewska 83 Suraż z d. From, szl., wdowa, dzieci Józef, Kazimierz i Antonina 0.1-237 107V 141 T
31 3 1904 Krzemieniec Teresa Makowska 97 Krzemieniec z Boguszewskich, mieszczanka, wdowa, córka Wiktoria 30 V 32 0
18 10 1904 Ołyka Ludwika Materkowska 35 Bogusławka z Zaranowskich, mąż Adam, dzieci Wacław, Bogusław, Jan, Rozalia i Wiktoria 984 79 67 MO 0
5 11 1904 Ołyka Karolina Wernechowska 65 Palcze z Boguszów, mąż Tomasz, s. Józef, c. Urszula, Barbara, Marianna, Bogumiła 984 80 73 MO 0
6 1 1904 Szumsk Franciszek Rowińkowski 8 Sadki Wielkie s. chł. Karola i Magdaleny z Bogusławskich 0.1-238 63V 3 T
6 12 1905 Ołyka Tomasz Werpechowski 70 Palcze wdowiec, s. Józef, c. Urszula, Barbara, Marianna, Bogusława 985 83 92 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0078.htm
9 3 1905 Włodzimierz Franciszek Janiec 66 Marianówka s. Sebastiana, austr.poddany, żona Aniela z Flejszerów, z 1-ej żony Wiktorii z Guściorów córka Marianna, z 2-ej Franciszki z Burów syn Michał, z 3-ej Anieli dzieci nie zostawił 991 78V 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0077.htm
9 3 1905 Włodzimierz Władyslaw Wajs 0,5 Włodzimierz - Cegielnia s. chł.warszawskiej gub., płońskiego pow., gm. Wychodce Augusta i Agnieszki z Kamińskich 991 78V 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0077.htm
20 12 1905 Włodzimierz Józef Wojtowicz 1 Andresówka s. austr. poddanych Augustyna i Anny z Mizdalów 991 94R 141 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0092.htm
12 2 1906 Szumbar Petrnela Swirczewska 73 Wołkowce z Węglińskich, chłopka, wdowa, synowie z I małżeństwa Ignacy i Marek Boguszewscy 1020 117 4 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0071.htm
14 8 1906 Radziwiłłów Katarzyna Świętojańska 52 Łosiatyn z Żeleźnickich, szlachcianka, mąż August Piotr, synowie Prokop i Tomasz 1-94 86 R 18 T 0
24 9 1906 Szumsk Bronisław Godlewski 1 Kąty s. chł. Jana i Ludwiki z Mogusińskich 01-236 153R 73 T
18 6 1906 Torczyn Faustyna Tchorzewska 11 Chorochoryn c. chł. Łukasza i Małgorzaty z Bogusławskich 1021 50R 16 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0031.htm
27 10 1906 Torczyn Wilhelm Drejbe 79 Boratyn chłop, żona Wilhelmina z d. Zelanso, synowie Jakub i Wilhelm, córki Augustyna, Wilhelmina, Ernestyna i Albertyna 1021 51V 25 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0033.htm
27 11 1906 Torczyn Antoni Bogusławski 87 Chorochoryn szl., wdowiec, syn Stanisław 1021 52R 28 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0033.htm
4 12 1906 Torczyn Seweryn Bogusławski 27 Ulaniki szl., kawaler 1021 52R 30 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0033.htm
29 7 1906 Młynów Jan Jędryszek 9 Smordwa austriacki poddany, rodzice: Wojciech i Marianna z d. Wielgus 740-2-414 47V 25 R 1512 RK
2 7 1907 Tbilisi Waleria Gustas 2/12 Tbilisi c. chłopa 70 Tb
20 5 1907 Szumsk Anna Romanowska 80 Bryków z Bułkiewskich, chł., wdowa, synowie Stefan, Józef, Franciszek i Augustyn 01-236 78R 37 T
17 1 1907 Ołyka Jan Babiński 70 Wólka Kotowska zostawił żonę Teklę i syna Bogusława 1019 461 3 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0247.htm
8 1 1907 Ołyka Henryk Bagiński 2 Huta Bogusławka Augusta i Józefy z Osieckich 1019 463 7 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0248.htm
28 10 1907 Ołyka Helena Serpina 17 Suchowce Jana i Marii Wielgus 1019 487 80 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0260.htm
13 11 1907 Ołyka Helena Bernacka 40 Wólka Kotowska zostawiła męża Łukasza, synów Bronisława i Bogusława i córkę Weronikę 1019 489 86 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0261.htm
12 7 1908 Tbilisi Tomasz Ruzgus 70 Jelizawietpol b. zawiadowca stacji Jelizawietpol zak. kolei 44 61 Tb
2 12 1908 Tbilisi Augusta Zanzrowska 75 Tbilisi wdowa, dzieci: Amalia Augusta, Edward, Maria, Herman, Matylda i Franciszka 58 130 Tb
17 2 1909 Tajkury Sobestian Jarociński 72 Zdołbunów chłop bogusławowskiej gromady powiatu sieradzkiego gub. kaliskiej, wdowiec 12 R 0
15 6 1909 Tbilisi Mieczysław Rutkowski 65 Tbilisi s. Augusta, emerytowany generał-major 75