Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 7772 wyników dla: Rod

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
20 3 1716 Torczyn Wojciech Malicki 60 urodz. 52a b/n Ł EH
30 11 1721 Torczyn Gabriel Bognanowicz 40 urodz. 53 b/n Ł EH
2 1 1722 Torczyn Bartłomiej Zborowski 50 urodz. 53 b/n Ł EH
6 8 1723 Torczyn Wojciech Nemiski 50 urodz. 53a b/n Ł EH
28 4 1724 Torczyn Aleksandra Kilanowska 60 Okorsk urodz. 54 b/n Ł EH
16 1 1725 Torczyn nn Zielinski 40 Woronczyn urodz. 54a b/n Ł EH
25 1 1725 Torczyn Anastazja Ulanicka 34 urodz. 54a b/n Ł EH
1 3 1725 Torczyn Aleksandra Jagocka urodz. 54a b/n Ł EH
10 3 1725 Torczyn Jan Lipski urodz. 54a b/n Ł EH
21 3 1726 Torczyn Marianna Ulanicka 13/52 c. Andrzeja, urodz. 56 b/n Ł EH
6 4 1727 Torczyn Piotr Jahodinski 30 Kuty urodz. 56 b/n Ł EH
10 7 1727 Torczyn Bogusław? Polanowski urodz. 56a b/n Ł EH
20 8 1727 Torczyn Antoni Polanowski urodz. 56a b/n Ł EH
24 10 1727 Torczyn Błażej Wasielewski 3 s. urodz. Karola i Barbary 56a b/n Ł EH
14 11 1727 Torczyn Kazimierz Koskiewicz urodz. 56a b/n Ł EH
17 11 1727 Torczyn Andrzej Zmijowski 20 urodz. 56a b/n Ł EH
3 1728 Torczyn Aniela Kalincka 1 urodz. 56a b/n Ł EH
25 4 1728 Torczyn Anna Jahodzinska 1 Kuty urodz. 56a b/n Ł EH
14 11 1728 Torczyn Eufrozyna Bud[...]ska 60 Radow urodz. 56a b/n Ł EH
6 5 1729 Torczyn nn Holubicka urodz. 57 b/n Ł EH
25 12 1729 Torczyn Katarzyna Rodecka (Radecka?) 57 b/n Ł EH
20 7 1731 Torczyn Michał Wytwinski 56 Hulaniki urodz. 58 b/n Ł EH
28 6 1732 Torczyn nn urodz. Jabłonowski 30 Zabłocce służący MD Adama Wasielewski 58a b/n Ł EH
3 8 1732 Torczyn nn urodz. Witwińska 50 Michał Witwiński 58a b/n Ł EH
21 10 1741 Szumsk Marcjanna Hwedorowska Chwedorowska Borki panna, rodzice: Jan i Anna 297-1-184 2R Ł 3 RK
21 10 1741 Szumsk Maciej Radwański? Borki rodzice: Andrzej i Marianna 297-1-184 2R Ł 3 RK
14 11 1741 Szumsk Barbara Antoniuk Dederkały Małe rodzice: Trochim i Katarzyna 297-1-184 2R Ł 3 RK
24 11 1741 Szumsk Wawrzyniec Juzwiuk Juźwiuk Borki rodzice: Józef i Agnieszka 297-1-184 2R Ł 3 RK
7 12 1741 Szumsk Wawrzyniec ?tewicz 2 Borki rodzice: Jan i Teresa 297-1-184 2R Ł 3 RK
26 3 1742 Szumsk Józef Siekan Załuże rodzice: Franciszek i Terea 297-1-184 2V Ł 4 RK
16 4 1742 Szumsk Anna Wasistowicz 1,5 Kruholec rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 3R Ł 6 RK
16 4 1742 Szumsk Kazimierz Ladoski Ladowski Dederkały Wielkie rodzice: Michał i Franciszka 297-1-184 3R Ł 6 RK
5 9 1743 Szumsk Mateusz Wołoszyn 1/4 Huta Rachmanowska rodzice: Franciszek i Katarzyna 297-1-184 4V Ł 11 RK 0
7 10 1744 Szumsk Franciszek Bach? rodzice: Paweł i Rozalia 297-1-184 5V Ł 15 RK
17 10 1744 Szumsk Zuzanna Drogewska Dragewska 1 Kruholec rodzice: Kazimierz i Katarzyna 297-1-184 5V Ł 15 RK
17 10 1744 Szumsk Baranowski 20/52 Zahajce rodzice: Kazimierz i Aleksandra 297-1-184 5V Ł 15 RK
14 3 1745 Szumsk Marianna 1,3 Zahajce rodzice: Aleksander i Marianna 297-1-184 6V Ł 17 RK
25 3 1745 Szumsk Antoni Bachowski 25/52 Bykowce rodzice: Jan i Katarzyna 297-1-184 6V Ł 17 RK
27 4 1745 Szumsk Franciszka Jakusik 4/52 Hucisko rodzice: Błażej i Agnieszka 297-1-184 7R Ł 18 RK
20 5 1745 Szumsk Jan Ras? 1/52 Załuże rodzice: Tomasz i Marianna 297-1-184 7R Ł 18 RK
19 5 1745 Szumsk Katarzyna Tchorzewska Tchórzewska 7 Horbowce rodzice: Tomasz i Franciszka 297-1-184 7R Ł 18 RK
19 6 1745 Szumsk Wojciech Bogio Bagio 8/52 Bykowce rodzice: Antoni i Anna 297-1-184 7R Ł 18 RK 0
19 7 1745 Szumsk Marianna Stanczuk Stańczuk 2 Bykowce rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 7R Ł 18 RK
19 9 1745 Szumsk Marianna Czuchowska 1,5 Chodaki rodzice: Walenty i Anna 297-1-184 7V Ł 20 RK
29 9 1745 Szumsk Marianna 16 Huta Szumska rodzice: Marcin i Teresa 297-1-184 7V Ł 20 RK
13 10 1745 Szumsk Antoni Błasczuk Błaszczuk 5 Załuże rodzice: Jakub i Regina 297-1-184 7V Ł 20 RK
26 10 1745 Szumsk Maciej 1/2 Kąty rodzice: Mikołaj i Magdalena 297-1-184 7V Ł 20 RK
8 11 1745 Szumsk Anna Dziadosz 3 Huta Szumska rodzice: Andrzej i Marianna 297-1-184 8R Ł 21 RK
15 1 1746 Szumsk Katarzyna Łukomska 3 Kruholec rodzice: Walenty i Marianna 297-1-184 8R Ł 21 RK
18 1 1746 Szumsk Marianna Sopanowska 3 Rachmanów rodzice: Aleksander i Rozalia 297-1-184 8R Ł 21 RK
28 1 1746 Szumsk Barbara Woynaszonka Woynaszewska Huta Rachmanowska rodzice: Jakub i Marianna 297-1-184 8R Ł 21 RK
30 1 1746 Szumsk Agnieszka 1,5 Kąty rodzice: Mikołaj i Magdalena 297-1-184 8R Ł 21 RK
9 2 1746 Szumsk Stanisław Kraszeki Kraszewski 4 Waśkowce rodzice: Antoni i Anna 297-1-184 8R Ł 21 RK
22 2 1746 Szumsk Franciszek Krasuski Krasucki 2 Waśkowce rodzice: Antoni i Anna 297-1-184 8R Ł 21 RK
22 2 1746 Szumsk Piotr Brzeski Brzyski 3 Waśkowce rodzice: Józef i Katarzyna 297-1-184 8V Ł 22 RK
10 3 1746 Szumsk Michał Roznowski? 3 rodzice: Kazimierz i Marianna 297-1-184 8V Ł 22 RK
23 3 1746 Szumsk Anna Pasternak Pasternaczek 1/4 Huta Rachmanowska rodzice: Jakub i Zofia 297-1-184 8V Ł 22 RK 0
23 3 1746 Szumsk Stanisław Klimczuk 2 Szumsk rodzice: Andrzej i Barbara 297-1-184 8V Ł 22 RK
1 4 1746 Szumsk Marianna Bilewicz 2 Kąty rodzice: Marcin i Franciszka 297-1-184 8V Ł 22 RK
28 4 1746 Szumsk Dwornicki 1/52 Bykowce rodzice: Ignacy i Anastazja 297-1-184 8V Ł 22 RK
14 5 1746 Szumsk Katarzyna Jesmont Ejsmont 2 Szumbar rodzice: Łukasz i Marianna 297-1-184 8V Ł 22 RK
10 5 1746 Szumsk Zofia 9 rodzice: Michał i Marianna 297-1-184 9R Ł 23 RK
15 5 1746 Szumsk Kasper 2 Iserna rodzice: Antoni i Marianna 297-1-184 9R Ł 23 RK
25 5 1746 Szumsk Katarzyna Bielecka Huta Szumska rodzice: Maciej? I Teresa 297-1-184 9R Ł 23 RK
22 5 1746 Szumsk Zofia 1,5 Chodaki rodzice: Michał i Anastazja 297-1-184 9R Ł 23 RK
30 5 1746 Szumsk Maciej Kołodynski Kołodyński 25 Huta Szumska rodzice: Maciej i Helena 297-1-184 9R Ł 23 RK 0
3 7 1746 Szumsk Zofia Jakos Jakoś 2 Huta Surażska rodzice: Jan i Zofia 297-1-184 9R Ł 23 RK
20 7 1746 Szumsk Bogumiła Boboska Bobowska 1,5 Waśkowce rodzice: Marcin i Teresa 297-1-184 9V Ł 24 RK
10 9 1746 Szumsk Jakub Waśkowce rodzice: Jan i Aleksandra 297-1-184 9V Ł 24 RK
27 9 1746 Szumsk Katarzyna 3 Borki rodzice: Maciej i Jadwiga 297-1-184 9V Ł 24 RK
18 11 1746 Szumsk Franciszek Błażyński 4 Sadki rodzice: Wawrzyniec i Marianna 297-1-184 10R Ł 25 RK
22 3 1747 Szumsk Józef Sopiński 1/52 Rachmanów rodzice: Maciej i Marianna 297-1-184 10V Ł 26 RK
14 4 1747 Szumsk Piotr Hucisko Szumskie rodzice: Błażej i Agnieszka 297-1-184 10V Ł 26 RK
30 4 1747 Szumsk Franciszka Bokij? Bykowce rodzice: Antoni i Anna 297-1-184 10V Ł 26 RK
27 10 1747 Szumsk Róża Jagasko Jadaszko Iserna rodzice: Franciszek i Anna 297-1-184 11R Ł 27 RK
6 11 1747 Szumsk Franciszka Hmelnicka Chmielnicka Szumsk rodzice: Michał i Marianna 297-1-184 11R Ł 27 RK
14 12 1747 Szumsk Barbara Krzeminska Krzemińska Huta Surażska rodzice: Stefan i Marianna 297-1-184 11R Ł 27 RK
26 1 1748 Szumsk Franciszka Jakuś Kąty rodzice: Michał i Katarzyna 297-1-184 11R Ł 27 RK
20 2 1748 Szumsk Jerzy Wawro Zahajce rodzice: Jakub i Eufrozyna 297-1-184 11V Ł 28 RK
24 2 1748 Szumsk Drasałoski Drasałowski? Potutorów rodzice: Franciszek i Ludwika 297-1-184 11V Ł 28 RK
24 2 1748 Szumsk Marcin Pawłoski Pawłowski Podhajce rodzice: Szymon i Konstancja 297-1-184 11V Ł 28 RK
29 2 1748 Szumsk Antoni Gołęwski? Szumsk rodzice: Łukasz i Tekla 297-1-184 11V Ł 28 RK
13 3 1748 Szumsk Jan 5,5 Andruszówka rodzice: Mikołaj i Krystyna 297-1-184 11V Ł 28 RK
17 5 1748 Szumsk Tomasz Osysak Bołożówka rodzice: Szymon i Anna 297-1-184 12R Ł 29 RK
9 10 1748 Szumsk Marcjanna 1,5 Suraż rodzice: Konstanty i Marianna 297-1-184 12R Ł 29 RK
11 10 1748 Szumsk Agnieszka 1,5 Chodaki rodzice: Wojciech i Marianna 297-1-184 12V Ł 30 RK
23 10 1748 Szumsk Franciszek Szumsk rodzice: Bazyli i Anna 297-1-184 12V Ł 30 RK
6 1 1749 Szumsk Józef Piotrowski 2 Bykowce rodzice: Franciszek i Katarzyna 297-1-184 12V Ł 30 RK 0
15 1 1749 Szumsk Józef 3 Rachmanów rodzice: Andrzej i Chimka 297-1-184 12V Ł 30 RK
15 3 1749 Szumsk Jan Augiga? 1/2 Zaleśce rodzice: Mikołaj i Agnieszka 297-1-184 13R Ł 31 RK
20 3 1749 Szumsk Grzegorz Potutorów rodzice: Mikołaj i Konstancja 297-1-184 13R Ł 31 RK
20 3 1749 Szumsk Justyna Żuromska 1/2 Żołobki rodzice: Piotr i Zofia 297-1-184 13R Ł 31 RK
10 5 1749 Szumsk Anna Ostrowski 2/52 Smotrycz rodzice: Jakub i Marianna 297-1-184 13R Ł 31 RK
16 6 1749 Szumsk Grzegorz 2 Huta Szumska rodzice: Tomasz i Helena 297-1-184 13V Ł 32 RK
27 7 1749 Szumsk Grzegorz 6/12 Huta Surażska rodzice: Andrzej i Anna 297-1-184 13V Ł 32 RK
3 8 1749 Szumsk Rozalia Mazur 7/12 Horbowce rodzice: Wojciech i Zofia 297-1-184 13V Ł 32 RK
26 8 1749 Szumsk Jan Czechoski Czechowski 10/52 Waśkowce rodzice: Antoni i Antonina 297-1-184 13V Ł 32 RK
30 8 1749 Szumsk Jan Jesmont Ejsmont 6 Szumbar rodzice: Łukasz i Marianna 297-1-184 13V Ł 32 RK
4 12 1749 Szumsk Antoni 3 Horbowce rodzice: Stefan i Wiktoria 297-1-184 14R Ł 33 RK 0
21 3 1750 Szumsk Jakub 3 Suraż rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 14V Ł 34 RK
28 3 1750 Szumsk Kazimierz Ganczarz 1 Borki rodzice: Maciej i Jadwiga 297-1-184 14V Ł 34 RK
13 4 1750 Szumsk Jan 5 Suraż rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 15R Ł 36 RK
17 4 1750 Szumsk Jan Sliwinski Śliwiński 8 Huta Surażska rodzice: Maciej i Rozalia 297-1-184 15R Ł 36 RK
13 6 1750 Szumsk Małgorzata Malec Suraż rodzice: Andrzej i Anna 297-1-184 16R Ł 38 RK
2 7 1750 Szumsk Anna 1,5 Kąty rodzice: Franciszek i Terea 297-1-184 16R Ł 38 RK
15 7 1750 Szumsk Anna 1 rodzice: Wojciech i Anna 297-1-184 16R Ł 38 RK
15 7 1750 Szumsk Agnieszka 1 rodzice: Maciej i Agnieszka 297-1-184 16R Ł 38 RK 0
28 7 1750 Szumsk Teresa 1,5 Huta Surażska rodzice: Prokop i Katarzyna 297-1-184 16R Ł 38 RK
8 8 1750 Szumsk Wojciech 18/52 Huta Surażska rodzice: Sebastian i Agnieszka 297-1-184 16V Ł 39 RK
16 8 1750 Szumsk Rozalia Jasinska Jasińska 2 Antonowce rodzice: Jakub i Agnieszka 297-1-184 16V Ł 39 RK
7 9 1750 Szumsk Jan Popielarz 1,5 Huta Rachmanowska rodzice: Maciej i Agnieszka 297-1-184 16V Ł 39 RK
14 9 1750 Szumsk Klara Sawicka 3 Wołkowiec rodzice: Piotr i Marianna 297-1-184 16V Ł 39 RK
29 9 1750 Szumsk Kazimierz Jakusik Jakoś Huta Surażska rodzice: Jan i Katarzyna 297-1-184 16V Ł 39 RK
5 10 1750 Szumsk Katarzyna 2 Hucisko rodzice: Aleksander i Marianna 297-1-184 16V Ł 39 RK
18 10 1750 Szumsk Paweł Bilewicz Kąty rodzice: Michał i Anna 297-1-184 17R Ł 40 RK
20 10 1750 Szumsk Tadeusz Kmieciecki Kmicicki 5 Potutorów rodzice: Tomasz i Marianna 297-1-184 17R Ł 40 RK
26 10 1750 Szumsk Franciszek Zychowski Rudnia Surażska rodzice: Szymon i Katarzyna 297-1-184 17R Ł 40 RK
26 10 1750 Szumsk Maciej Mazur Horbowce rodzice: Wojciech i Zofia 297-1-184 17R Ł 40 RK
26 10 1750 Szumsk Józef Mazur Horbowce rodzice: Wojciech i Zofia 297-1-184 17R Ł 40 RK
1 11 1750 Szumsk Katarzyna Wysakowska Wyszkowska 10/12 Szumbar rodzice: Stefan i Teresa 297-1-184 17R Ł 40 RK
11 11 1750 Szumsk Sebastian Paułowicz Pawłowicz 2 Kąty rodzice: Stanisław i Agnieszka 297-1-184 17V Ł 41 RK
26 11 1750 Szumsk Szymon Kołontai Kołłątaj Dederkały rodzice: Józef i Michał?? 297-1-184 17V Ł 41 RK
26 11 1750 Szumsk Tadeusz Kołontai Kołłątaj Dederkały rodzice: Józef i Michał?? 297-1-184 17V Ł 41 RK
13 12 1750 Szumsk Jan Łysakowski 6 Szumbar rodzice: Stefan i Teresa 297-1-184 17V Ł 41 RK
15 12 1750 Szumsk Karol Czempkoski Czempkowski Suraż rodzice: Jakub i Marianna 297-1-184 17V Ł 41 RK
18 12 1750 Szumsk Franciszka 6 Borki rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 17V Ł 41 RK 0
20 12 1750 Szumsk Jan Sierakowski 1 Bykowce rodzice: Jan i Regina 297-1-184 17V Ł 41 RK
26 12 1750 Szumsk Benedykt 1,5 Żołobki rodzice: Piotr i Zofia 297-1-184 17V Ł 41 RK
23 2 1751 Szumsk Anna Podhorska 2 Sadki rodzice: Mikołaj i Konstancja 297-1-184 18R Ł 42 RK
9 9 1751 Szumsk Marianna Warczuk Warezuk 1 Rachmanów rodzice: Józef i Anna 297-1-184 18V Ł 44 RK
10 9 1751 Szumsk Regina Nizenska Niżyńska 2 Iserna rodzice: Wawrzyniec i Katarzyna 297-1-184 18V Ł 44 RK
19 9 1751 Szumsk Klotylda 15/52 Bykowce rodzice: Aleksander i Domicella 297-1-184 18V Ł 44 RK
5 10 1751 Szumsk Józef Sopienski Sopiński Rachmanów rodzice: Maciej i Marianna 297-1-184 18V Ł 44 RK
16 10 1751 Szumsk Łukasz Cechmistrz Suraż rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 19R Ł 45 RK 0
5 12 1751 Szumsk Marianna Greczuk 1,5 Zaleśce rodzice: Mikołaj i Agnieszka 297-1-184 19R Ł 45 RK
12 12 1751 Szumsk Łukasz Zamoyski Zamojski Sadeczki rodzice: Antoni i Ewa 297-1-184 19R Ł 45 RK
6 2 1752 Szumsk Konstancja 2 Borki rodzice: Franciszek i Agnieszka 297-1-184 19R Ł 45 RK
15 2 1752 Szumsk Marianna Szumbar rodzice: Antoni i Marianna 297-1-184 19R Ł 45 RK
16 4 1752 Szumsk Jan Sobkowski 9/12 Huta rodzice: Kazimierz i Anna 297-1-184 20R Ł 47 RK
12 9 1752 Szumsk Michał Tomczuk Załuże rodzice: Jakub i Agnieszka 297-1-184 20V Ł 48 RK 0
19 9 1752 Szumsk Magdalena Pasiecznik 14 Kruholec rodzice: Michał i Marianna 297-1-184 20V Ł 48 RK
4 2 1753 Szumsk Antoni Cubuchowski Cybuchowski 3/52 Kruholec rodzice: Bartłomiej i Regina 297-1-184 20V Ł 48 RK
27 9 1753 Szumsk Anna Ogrodnicza 34 Sadki 297-1-184 21V Ł 50 RK
10 8 1754 Szumsk Anna Szrodniczyna? Obycz 297-1-184 22V Ł 52 RK
16 1 1755 Szumsk Angela Zahajce rodzice: Stanisław i Marianna 297-1-184 23R Ł 53 RK
7 5 1755 Szumsk Zielenski Zieliński 7,5 Huta Surażska rodzice: Sebastian i Agnieszka 297-1-184 24R Ł 55 RK
14 5 1755 Szumsk Józef Marcinkowski 3 Huta Surażska rodzice: Stanisław i Zofia 297-1-184 24R Ł 55 RK
22 5 1755 Szumsk Magdalena Jadaszko Jadaszek 3,5 Iserna rodzice: Bartłomiej i Agnieszka 297-1-184 24R Ł 55 RK
25 5 1755 Szumsk Agnieszka Zieleńska 2 Szumsk rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 24R Ł 55 RK
23 6 1755 Szumsk Joanna 2 Kąty rodzice: Maciej i Agnieszka 297-1-184 24R Ł 55 RK
2 7 1755 Szumsk Mikołaj Karowski 30/52 Waśkowce rodzice: Walenty i Apolonia 297-1-184 24R Ł 55 RK
7 7 1755 Szumsk Obirko Obierko 4 Antonowce rodzice: Franciszek i Anna 297-1-184 24R Ł 55 RK
7 7 1755 Szumsk Magdalena Uhrajeniec Ukrainiec Kąty rodzice: Michał i Anna 297-1-184 24R Ł 55 RK
28 8 1755 Szumsk Zofia 3,5 Kruholec rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 24V Ł 56 RK
28 8 1755 Szumsk Rozalia 1,5 Waśkowce rodzice: Marcin i Katarzyna 297-1-184 24V Ł 56 RK
9 10 1755 Szumsk Julita Woyciehowska Wojciechows 1,5 Horbowce rodzice: Józef i Franciszka 297-1-184 24V Ł 56 RK
11 10 1755 Szumsk Tomasz Zalaz? Zieliński? Ludowiszcze rodzice: Tomasz i Marianna 297-1-184 24V Ł 56 RK
14 10 1755 Szumsk Joanna Siwal? Jasińska? 1,5 Hucisko Szumskie rodzice: Jan i Agnieszka 297-1-184 24V Ł 56 RK
14 10 1755 Szumsk Stanisław Hermanowski 4,5 rodzice: Kazimierz i Rozalia 297-1-184 24V Ł 56 RK
19 10 1755 Szumsk Marcjanna Hermanowska 1,5 rodzice: Kazimierz i Rozalia 297-1-184 24V Ł 56 RK
26 10 1755 Szumsk Hermanowska 8 Horbowce rodzice: Kazimierz i Rozalia 297-1-184 24V Ł 56 RK
27 10 1755 Szumsk Klara Rosacka Bosacka 1,2 Hucisko Szumskie rodzice: Aleksander i Marianna 297-1-184 24V Ł 56 RK
20 12 1755 Szumsk Ewa Szopinska Sopińska 10 Rachmanów rodzice: Tomasz i Katarzyna 297-1-184 25R Ł 57 RK 0
27 12 1755 Szumsk Katarzyna 3 Huta Surażska rodzice: Bartłomiej i Jadwiga 297-1-184 25R Ł 57 RK
20 1 1756 Szumsk Franciszka Jakusiewicz Jakuś 6 Huta Rachmanowska rodzice: Józef i Marianna 297-1-184 25R Ł 57 RK
22 1 1756 Szumsk Agnieszka Jakowska Hucisko Rachmanowskie rodzice: Michał i Katarzyna 297-1-184 25R Ł 57 RK
26 1 1756 Szumsk Barbara Jastrzembska Jastrzębska 3 Huta Szumska rodzice: Antoni i Anastazja 297-1-184 25R Ł 57 RK
28 1 1756 Szumsk Jan Grabowski 5/365 Horbowce rodzice: Antoni i Marianna 297-1-184 25V Ł 58 RK
7 2 1756 Szumsk Ludwika Gurewicz Górewicz 11/365 Nowostaw rodzice: Jan i Anastazja 297-1-184 25V Ł 58 RK
19 2 1756 Szumsk Brygida Jakusik Jakusiewicz 5 Kąty rodzice: Benedykt i Helena 297-1-184 25V Ł 58 RK
21 2 1756 Szumsk Marianna 5 Załuże rodzice: Stefan i Magdalena 297-1-184 25V Ł 58 RK 0
1 3 1756 Szumsk Adasiewicz 1 rodzice: Jan i Katarzyna 297-1-184 25V Ł 58 RK
3 3 1756 Szumsk Mikołaj Pasicznik Pasiecznik 3,5 Kruholec rodzice: Michał i Marianna 297-1-184 25V Ł 58 RK
5 4 1756 Szumsk Małgorzata Tyszkiewicz 7/52 Borki rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 25V Ł 58 RK
16 4 1756 Szumsk Bartłomiej Bilinski Byliński Kąty rodzice: Marcin i Franciszka 297-1-184 26R Ł 59 RK 0
31 5 1756 Szumsk Anna Sliwinska Śliwińska 13 Huta Szumska rodzice: Franciszek i Marianna 297-1-184 26R Ł 59 RK
12 7 1756 Szumsk Kajetan Stępkowski 2 Bykowce rodzice: Władysław i Konstancja 297-1-184 26R Ł 59 RK
19 8 1756 Szumsk Stefan Jadaszko Jadaszewicz 1 rodzice: Franciszek i Anna 297-1-184 26V Ł 60 RK
8 1756 Szumsk Jakub Obirczuk Obirko Rudnia Antonowiecka rodzice: Szymon i Anna 297-1-184 26V Ł 60 RK
11 9 1756 Szumsk Barbara Sliwka Śliwińska 20/52 Huta Szumska rodzice: Franciszek i Marianna 297-1-184 26V Ł 60 RK
27 9 1756 Szumsk Katarzyna Brzozowska 2 Rachmanów rodzice: Michał i Katarzyna 297-1-184 26V Ł 60 RK
24 11 1756 Szumsk Motyl Zahajce syn, rodzice: Jakub i Agnieszka 297-1-184 26V Ł 60 RK
3 12 1756 Szumsk Jakub Dobrzański 1 Bryków rodzice: Marcin i Marianna 297-1-184 27R Ł 61 RK
5 12 1756 Szumsk Elżbieta Wirkoska Wirkowska 5/52 Szumsk rodzice: Stefan i Bibianna 297-1-184 27R Ł 61 RK
4 12 1756 Szumsk Andrzej Curkoski Curkowski 3/52 Szumsk rodzice: Ignacy i Hapka 297-1-184 27R Ł 61 RK
2 2 1757 Szumsk Agnieszka Chodorowicz Chodorowska 4/52 Horbowce rodzice: Franciszek i Brygida 297-1-184 27V Ł 62 RK
6 3 1757 Szumsk Dorota Jadaszko 4 Iserna rodzice: Łukasz i Anna 297-1-184 27V Ł 62 RK
9 3 1757 Szumsk Franciszek Nowacki 3 Wołkowiec rodzice: Jan i Wiktoria 297-1-184 27V Ł 62 RK
12 3 1757 Szumsk Bazyli Moskalczuk Bryków rodzice: Damian i Marianna 297-1-184 27V Ł 62 RK
1 4 1757 Szumsk Magdalena Baykoska Bajkowska 1 Szumsk rodzice: Tomasz i Anastazja 297-1-184 28R Ł 63 RK
13 4 1757 Szumsk Anna Zaleska Zalewska 1 Szumbar rodzice: Jerzy i Salomea 297-1-184 28R Ł 63 RK
3 5 1757 Szumsk Brygida Malinowska 2 Chodaki rodzice: Jakub i Agnieszka 297-1-184 28R Ł 63 RK
6 5 1757 Szumsk Apolonia Wawrzyszczuk 3 Szumbar rodzice: Kazimierz i Agnieszka 297-1-184 28R Ł 63 RK
13 5 1757 Szumsk Marianna Motyl 2 Zahajce rodzice: Jakub i Agnieszka 297-1-184 28R Ł 63 RK
14 5 1757 Szumsk Barbara Francuzik 20 Chodaki rodzice: Błażej i Magdalena 297-1-184 28R Ł 63 RK
8 6 1757 Szumsk Szymon Rączkowicz 6 Załuże rodzice: Maciej i Zofia 297-1-184 28R Ł 63 RK
16 6 1757 Szumsk Józef Jakusik 10/12 Huta Rachmanowska rodzice: Franciszek i Anna 297-1-184 28V Ł 64 RK
10 7 1757 Szumsk Wojciech Stangret 10 Zaleśce rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 28V Ł 64 RK
11 7 1757 Szumsk Anastazja Ekler 2 Andruszówka rodzice: Leon i Dorota 297-1-184 28V Ł 64 RK 0
12 8 1757 Szumsk Regina Filaroska Filarowska 11/12 Huta Surażska rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 28V Ł 64 RK
1 9 1757 Szumsk Katarzyna Zychoska Zychowska 2 Huta Surażska rodzice: Szymon i Katarzyna 297-1-184 28V Ł 64 RK
3 9 1757 Szumsk Maciej Mazurkiewicz 2 Szumbar rodzice: Michał i Marianna 297-1-184 28V Ł 64 RK
7 9 1757 Szumsk Anna Maciuk Zaleśce Rodzice: ? I Jadwiga 297-1-184 28V Ł 64 RK
13 9 1757 Szumsk Rozalia Kozyrska 9 Sadki rodzice: Hieronim i Rozalia 297-1-184 29R Ł 65 RK
13 9 1757 Szumsk Anna Skalinska Skalińska 24/52 Zahajce rodzice: Jan i Anna 297-1-184 29R Ł 65 RK
15 9 1757 Szumsk Marianna Wawrzyszczuk 20/52 Szumbar rodzice: Kazimierz i Agnieszka 297-1-184 29R Ł 65 RK
7 10 1757 Szumsk Maciej Jaskułka 1/2 Rudnia Antonowiecka rodzice: Wawrzyniec i Anna 297-1-184 29R Ł 65 RK
23 10 1757 Szumsk Teresa Krzyzowska Krzyżowska Huta Surażska rodzice: Mikołaj i Agnieszka 297-1-184 29R Ł 65 RK
30 10 1757 Szumsk Maciej Sopienioski Sopieniowski 2,5 Rachmanów rodzice: Wojciech i Rozalia 297-1-184 29R Ł 65 RK
5 11 1757 Szumsk Kazimierz Gorzynski Górzyński 3,5 Krzemieniec rodzice: Sebastian i Katarzyna 297-1-184 29R Ł 65 RK
1 12 1757 Szumsk Anna Śliwińska 1/2 Huta Szumska rodzice: Wawrzyniec i Magdalena 297-1-184 29V Ł 66 RK
29 12 1757 Szumsk Wojciech Karczewski 4 Szumsk rodzice: Kazimierz i Anna 297-1-184 29V Ł 66 RK
7 1 1758 Szumsk Andrzej Chwedorczuk 1/52 Bryków rodzice: Krzysztof i Anastazja 297-1-184 30R Ł 67 RK
16 1 1758 Szumsk Klemens Podhorski 14/12 Borki rodzice: Baltazar i Marianna 297-1-184 30V Ł 68 RK 0
27 1 1758 Szumsk Mikołaj Zaborowski 6/52 Rachmanów rodzice: Jan i Krystyna 297-1-184 30V Ł 68 RK
9 2 1758 Szumsk Ignacy Dobrzycki 1/52 Szumsk rodzice: Franciszek i Anastazja 297-1-184 31R Ł 69 RK
14 2 1758 Szumsk Kazimierz Wozniak Woźniak 6/12 Suraż rodzice: Andrzej i Anna 297-1-184 31R Ł 69 RK
16 2 1758 Szumsk Jadwiga Zielicka Zielińska 25/52 Załuże rodzice: Michał i Zofia 297-1-184 31R Ł 69 RK
16 2 1758 Szumsk Marianna Mazur 12/52 Nowostaw rodzice: Wojciech i Anastazja 297-1-184 31R Ł 69 RK
25 2 1758 Szumsk Antoni 1 rodzice: Wojciech i Jadwiga 297-1-184 31V Ł 71 RK
7 3 1758 Szumsk Katarzyna Boreiczuk Borejczuk 1 Szumbar rodzice: Maciej i Anna 297-1-184 32R Ł 72 RK
14 3 1758 Szumsk Helena Rogowska 4 rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 32R Ł 72 RK 0
1 4 1758 Szumsk Tomasz Mosienski Mostyński 10/52 Kąty rodzice: Stanisław i Xena 297-1-184 32R Ł 72 RK
6 4 1758 Szumsk Stanisław Sliwka Śliwiński 1/52 Huta Rachmanowska rodzice: Franciszek i Anna 297-1-184 32V Ł 73 RK
11 4 1758 Szumsk Kazimierz Sapinowski Sopinowski Rachmanów rodzice: Grzegorz i Marianna 297-1-184 32V Ł 73 RK
15 4 1758 Szumsk Marianna Zawalska 6/52 Huta Dubieńska rodzice: Jakub i Anastazja 297-1-184 32V Ł 73 RK
13 6 1758 Szumsk Helena Szmeling 1/52 Suraż rodzice: Stanisław i Agnieszka 297-1-184 33R Ł 75 RK
5 8 1758 Szumsk Marianna 1 Iserna rodzice: Franciszek i Anna 297-1-184 33V Ł 76 RK
9 8 1758 Szumsk Franciszek Mackiewicz 2 rodzice: Antoni i Katarzyna 297-1-184 33V Ł 76 RK
9 8 1758 Szumsk Józef Serwanski Serwański 18/52 rodzice: Wojciech i Franciszka 297-1-184 33V Ł 76 RK
22 8 1758 Szumsk Anna Michalicka Michalska 3 Huta Surażska rodzice: Maciej i Zofia 297-1-184 33V Ł 76 RK
2 9 1758 Szumsk Marianna Esmon Ejsmont Bykowce rodzice: Piotr i Marianna 297-1-184 33V Ł 76 RK
13 9 1758 Szumsk Katarzyna Dudzic Dudzińska 6 Zaleśce rodzice: Wawrzyniec i Katarzyna 297-1-184 33V Ł 76 RK
23 9 1758 Szumsk Mikołaj 24/52 Sadeczki rodzice: Bartłomiej i Marianna 297-1-184 34R Ł 78 RK
28 9 1758 Szumsk Wojciech Wesołoski Wesołowski 1 Kąty rodzice: Jakub i Agnieszka 297-1-184 34R Ł 78 RK 0
29 9 1758 Szumsk Jadwiga Budzyna 6 Hołybisy rodzice: Marcin i Katarzyna 297-1-184 34R Ł 78 RK
2 10 1758 Szumsk Łukasz Sopniowski Sopieniowski 3 Rachmanów rodzice: Michał i Apolonia 297-1-184 34R Ł 78 RK
15 10 1758 Szumsk Piotr Granczuk 2 Huta Szumska rodzice: Mikołaj i Jadwiga 297-1-184 34R Ł 78 RK
2 11 1758 Szumsk Marianna Wolanik 16 Zaleśce rodzice: Maciej i Regina 297-1-184 34V Ł 79 RK
7 12 1758 Szumsk Jan Moszczynski Mostyński 5 rodzice: Stanisław i Katarzyna? 297-1-184 34V Ł 79 RK
9 12 1758 Szumsk Anna Nizyska Niżyńska Nizińsk 4 Szumsk rodzice: Wawrzyniec i Katarzyna 297-1-184 34V Ł 79 RK
26 12 1758 Szumsk Anna Krotowicz 2 Borki rodzice: Aleksander i Marianna 297-1-184 35R Ł 80 RK
31 12 1758 Szumsk Tomasz Stempkowski Stępkowski 10 Bykowce rodzice: Władysław i Konstancja 297-1-184 35R Ł 80 RK
1 1 1759 Szumsk Jan Stempkowski Stępkowski 13 Bykowce rodzice: Władysław i Konstancja 297-1-184 35R Ł 80 RK 0
1 1 1759 Szumsk Wojciech Ganczar Ganczarz 1 Borki rodzice: Maciej i Jadwiga 297-1-184 35R Ł 80 RK
1 1 1759 Szumsk Bartłomiej Smigielski Śmigielski 1/2 Waśkowce rodzice: Michał i Katarzyna 297-1-184 35V Ł 81 RK
10 1 1759 Szumsk Tomasz Donanski Domański 1 Bykowce rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 35V Ł 81 RK
16 1 1759 Szumsk Paweł Stelmach Szumsk rodzice: Jan i Ewa 297-1-184 35V Ł 81 RK
1 2 1759 Szumsk Wojciech Mrozowicz 1 Szumsk rodzice: Krzysztof i Tekla 297-1-184 36R Ł 82 RK
6 3 1759 Szumsk Maciej Witkoski Witkowski 3 rodzice: Franciszek i Marianna 297-1-184 36R Ł 82 RK
21 3 1759 Szumsk Antonina Tomczuk 3 Załuże rodzice: Jakub i Agnieszka 297-1-184 36R Ł 82 RK 0
2 5 1759 Szumsk Barbara Hilaroski Filarowski 1 Chodaki rodzice: Jakub i Marianna 297-1-184 37R Ł 85 RK
13 5 1759 Szumsk Franciszek Nowaszycki 1 Żołobki rodzice: Melchior i Jadwiga 297-1-184 37R Ł 85 RK
24 5 1759 Szumsk Antoni Dyloski Dylewski 2,5 Michałówka rodzice: Jan i Apolonia 297-1-184 37R Ł 85 RK
26 5 1759 Szumsk Agnieszka Wil 5 Sadeczki rodzice: Jan i Magdalena 297-1-184 37V Ł 86 RK 0
28 5 1759 Szumsk Kazimierz Bilewicz Bielewicz 5 Bykowce rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 37V Ł 86 RK
29 5 1759 Szumsk Anna Tortecka? 19 Borki rodzice: Jan i Magdalena 297-1-184 37V Ł 86 RK
16 6 1759 Szumsk Antoni Marszałek 1 Chodaki rodzice: Maciej i Zofia 297-1-184 37V Ł 86 RK
12 7 1759 Szumsk Anna Jadaszko 2 Iserna rodzice: Franciszek i Anna 297-1-184 38R Ł 87 RK
15 7 1759 Szumsk Angela Jakusiewicz Jakusik 1 Hucisko Surażskie rodzice: Józef i Franciszka 297-1-184 38R Ł 87 RK
18 7 1759 Szumsk Małgorzata Kraiewska Krajewska 1 Hucisko Surażskie rodzice: Walenty i Agnieszka 297-1-184 38R Ł 87 RK
29 7 1759 Szumsk Maciej Kwiatkoski Kwiatkowski 1/2 Huta Szumska rodzice: Jan i Dorota 297-1-184 38R Ł 87 RK
1 8 1759 Szumsk Magdalena Kostrzemboska Kostrzębow 2/52 Załuże rodzice: Jan i Anastazja 297-1-184 38R Ł 87 RK
1 8 1759 Szumsk Magdalena Zielinska Zielińska 2/52 Hucisko Surażskie rodzice: Sebastian i Agnieszka 297-1-184 38R Ł 87 RK
14 8 1759 Szumsk Wawrzyniec Essmund Ejsmont 3/365 Bykowce rodzice: Piotr i Teofila 297-1-184 38V Ł 88 RK
16 8 1759 Szumsk Agnieszka Biernacka 1 Huta Dubieńska rodzice: Kazimierz? Stanisław? I Regina 297-1-184 38V Ł 88 RK 0
21 8 1759 Szumsk Anastazja Wil 3 Sadeczki rodzice: Jan i Magdalena 297-1-184 38V Ł 88 RK
27 8 1759 Szumsk Tadeusz Czyżowski Czyżewski 1,5 Huta Dubieńska rodzice: Mikołaj i Agnieszka 297-1-184 38V Ł 88 RK
29 8 1759 Szumsk Jan Janicki Iwanicki 4 Bykowce rodzice: Jan i Ewa? 297-1-184 38V Ł 88 RK
24 9 1759 Szumsk Teresa? Giżycka 1 Huta Szumska rodzice: Szymon i Marianna 297-1-184 39R Ł 89 RK
27 9 1759 Szumsk Wojciech Piotroski Piotrowski 20/52 Bykowce rodzice: Franciszek i Magdalena 297-1-184 39R Ł 89 RK
16 10 1759 Szumsk Anna Szymczak Szymczuk 5 Potutorów rodzice: Mikołaj? i Konstancja 297-1-184 39V Ł 90 RK
25 11 1759 Szumsk Magdalena Siekan 3 Kąty rodzice: Franciszek i Terea 297-1-184 39V Ł 90 RK
4 12 1759 Szumsk Zofia Zielinska Zielińska 3 Szumsk rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 39V Ł 90 RK
10 12 1759 Szumsk Franciszka Głowacka 11/52 Szumsk rodzice: Aleksander i Barbara 297-1-184 39V Ł 90 RK 0
13 12 1759 Szumsk Jan Mazur 5 Potutorów rodzice: Szymon i Konstancja 297-1-184 40R Ł 91 RK
19 12 1759 Szumsk Antoni Zaleski Zalewski 1/2 Szumbar rodzice: Jerzy i Salomea 297-1-184 40R Ł 91 RK
23 12 1759 Szumsk Helena Zaleska Zalewska 3 Szumbar rodzice: Jerzy i Salomea 297-1-184 40R Ł 91 RK
4 1 1760 Szumsk Wawrzyniec Białecki Bielecki 2 Szumsk rodzice: Maciej i Helena 297-1-184 40R Ł 91 RK 0
9 1 1760 Szumsk Mikołaj Czernisz 4 Kruholec rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 40V Ł 92 RK
15 1 1760 Szumsk Czernisz 3 Kruholec rodzice: Tomasz i Katarzyna 297-1-184 40V Ł 92 RK
19 1 1760 Szumsk Kazimierz Baczmanski Baczmański 4 Kruholec rodzice: Walenty i Marianna 297-1-184 40V Ł 92 RK
11 2 1760 Szumsk Jan Opuszewski 3/52 Zahajce rodzice: Jan i Magdalena 297-1-184 41R Ł 93 RK
17 2 1760 Szumsk Tomasz Obrucki Obrocki 8/52 Rachmanów rodzice: Antoni i Katarzyna 297-1-184 41R Ł 93 RK
24 2 1760 Szumsk Paweł Sawicki 6/52 Wołkowiec rodzice: Michał i Zofia 297-1-184 41R Ł 93 RK
1 3 1760 Szumsk Marianna Jendruszkiewicz Jędruszk 6 Szumsk rodzice: Wojciech i Jadwiga 297-1-184 41V Ł 94 RK 0
3 3 1760 Szumsk Marcin Cymbał Cymbaluk 4/52 Iserna rodzice: Gabriel i Rozalia 297-1-184 41V Ł 94 RK
7 3 1760 Szumsk Andrzej Bilinski Biliński 1 Kąty rodzice: Marcin i Franciszka 297-1-184 41V Ł 94 RK
9 3 1760 Szumsk Agnieszka Hokdzik 6/52 Huta Surażska rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 41V Ł 94 RK
19 3 1760 Szumsk Agnieszka Sopniowska 6/52 Rachmanów rodzice: Aleksander i Rozalia 297-1-184 41V Ł 94 RK
22 3 1760 Szumsk Nowakowski 2/365 Waśkowce rodzice: Józef i Apolonia 297-1-184 41V Ł 94 RK
1 4 1760 Szumsk Katarzyna Sopinska Sopińska 5/52 Rachmanów rodzice: Michał i Apolonia 297-1-184 42R Ł 95 RK
4 4 1760 Szumsk Bartłomiej Bachoski Bachowski 2,5 Szumbar rodzice: Tomasz i Marianna 297-1-184 42R Ł 95 RK
9 4 1760 Szumsk Kazimierz Nowakoski Nowakowski 5/52 Waśkowce rodzice: Marcin i Katarzyna 297-1-184 42R Ł 95 RK
12 4 1760 Szumsk Jan Mazurek 4 Antonowce rodzice: Jan i Katarzyna 297-1-184 42R Ł 95 RK
1 5 1760 Szumsk Teresa Oborewicz Obarowicz 6/12 Huta Szumska rodzice: Mikołaj i Jadwiga 297-1-184 42V Ł 97 RK 0
6 5 1760 Szumsk Antoni Bielecki Bielewski 2 Kąty rodzice: Jan i Zofia 297-1-184 42V Ł 97 RK
2 6 1760 Szumsk Wojciech Buczacki 3 Zahajce rodzice: Józef i Agnieszka 297-1-184 42V Ł 97 RK
4 6 1760 Szumsk Zofia Jendruszkiewicz Andruszk 4/52 Szumsk rodzice: Wojciech i Jadwiga 297-1-184 42V Ł 97 RK
9 6 1760 Szumsk Marianna Beniaszeska Bieniaszewsk 1 Szumsk rodzice: Jakub i Agata 297-1-184 42V Ł 97 RK
16 6 1760 Szumsk Antoni Sliwinski Śliwiński 4/52 Huta Franciszkowa rodzice: Franciszek i Marianna 297-1-184 42V Ł 97 RK
26 6 1760 Szumsk Elżbieta Lanisczanska Łaniszczańs 1/2 Kordyszów rodzice: Marcin i Marianna 297-1-184 43R Ł 98 RK
27 6 1760 Szumsk Jan Mokrzycki 1/52 Załuże rodzice: Andrzej i Agata 297-1-184 43R Ł 98 RK
19 7 1760 Szumsk Karol Opolski 30 Kordyszów rodzice: Franciszek i Katarzyna 297-1-184 43R Ł 98 RK
26 7 1760 Szumsk Wojciech Jarocki Jarecki 1 Kordyszów rodzice: Jakub i Marianna 297-1-184 43R Ł 98 RK
10 8 1760 Szumsk Paweł Ponelykoski Pawlikowski? 1/2 Kruholec rodzice: Jan i Ewa 297-1-184 43V Ł 99 RK
11 8 1760 Szumsk Marcin Kamerdyner 1 Zahajce rodzice: Jakub i Marianna 297-1-184 43V Ł 99 RK
13 8 1760 Szumsk Piotr Zaręba 1,5 Lepiszówka Szumska rodzice: Marcin i Eleonora 297-1-184 43V Ł 99 RK
21 8 1760 Szumsk Stefan Szymczuk 3/52 Waśkowce rodzice: Mikołaj i Anastazja 297-1-184 43V Ł 99 RK
4 9 1760 Szumsk Karolina Podhorska 2 Sadki rodzice: Mikołaj i Konstancja 297-1-184 44R Ł 101 RK
6 9 1760 Szumsk Kajetan Czernisz 2 Kruholec rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 44R Ł 101 RK
20 9 1760 Szumsk Bazyli Łysakowski 6 Horbowce rodzice: Stefan i Teresa 297-1-184 44R Ł 101 RK
16 10 1760 Szumsk Franciszek Kuroski Kurowski 3 Sadeczki rodzice: Antoni i Marianna 297-1-184 44V Ł 102 RK
17 10 1760 Szumsk Józef Iwanski Iwański 2 Horbowce rodzice: Tomasz i Helena 297-1-184 44V Ł 102 RK
31 10 1760 Szumsk Rozalia Mazurek 9 Załuże rodzice: Stefan i Magdalena 297-1-184 44V Ł 102 RK
16 11 1760 Szumsk Agnieszka Szydłoska Szydłowska 4 Szumsk rodzice: Stanisław i Barbara 297-1-184 44V Ł 102 RK
17 11 1760 Szumsk Ludwik Tunicki Junicki 12/52 Bykowce rodzice: Jan i Ewa 297-1-184 44V Ł 102 RK
13 12 1760 Szumsk Wiktoria Tunicka Junicka 2,5 Bykowce rodzice: Jan i Ewa 297-1-184 45R Ł 103 RK
15 12 1760 Szumsk Józef Krucholski 3/12 Bykowce rodzice: Andrzej i Barbara 297-1-184 45R Ł 103 RK 0
17 12 1760 Szumsk Paweł Dyleski Dylewski 2 Onyszkowce rodzice: Jan i Apolonia 297-1-184 45R Ł 103 RK
31 12 1760 Szumsk Sebastian Haczynski Haczyński 5 Horbowce rodzice: Sebastian i Paraskewia 297-1-184 45R Ł 103 RK
12 1 1761 Szumsk Marianna Jaskuła Jaskułka 2 Rudnia Antonowiecka rodzice: Wawrzyniec i Anna 297-1-184 45V Ł 104 RK
13 1 1761 Szumsk Jakub Izierski Jezierski 2,5 Lepiszówka rodzice: Andrzej i Helena 297-1-184 45V Ł 104 RK
15 1 1761 Szumsk Maria Franciszka Paprocka 3 Horbowce rodzice: Gabriel i Marianna 297-1-184 45V Ł 104 RK
16 1 1761 Szumsk Jan Woynicz Wojnicz 3 Antonowce rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 45V Ł 104 RK
18 1 1761 Szumsk Apolonia Szmelnik Szmeling 0,5 Huta Surażska rodzice: Stanisław i Agnieszka 297-1-184 45V Ł 104 RK
22 1 1761 Szumsk Marianna Sczerbinska Szczerbińska 1 Kruholec rodzice: Piotr i Regina 297-1-184 46R Ł 105 RK
24 1 1761 Szumsk Paweł Saponowski Sapinowski 1 Rachmanów rodzice: Aleksander i Rozalia 297-1-184 46R Ł 105 RK
25 1 1761 Szumsk Anna Jadluska Jodłowska? 1 Huta Antonowiecka rodzice: Józef i Anna 297-1-184 46R Ł 105 RK
5 2 1761 Szumsk Józef Wisniowski Wiśniowski 5 Szumsk rodzice: Wojciech i Anna 297-1-184 46R Ł 105 RK
12 2 1761 Szumsk Katarzyna Rymarz 1 Borki rodzice: Antoni i Marianna 297-1-184 46V Ł 106 RK 0
19 2 1761 Szumsk Teresa Błaszczuk 1 Załuże rodzice: Jakub i Regina 297-1-184 46V Ł 106 RK
22 2 1761 Szumsk Elżbieta Baykoska Bajkowska 1 Szumsk rodzice: Tomasz i Anastazja 297-1-184 46V Ł 106 RK
2 3 1761 Szumsk Magdalena Szumiło 3 Rudnia Antonowiecka rodzice: Sebastian i Anna 297-1-184 46V Ł 106 RK
4 3 1761 Szumsk Kazimierz Zielinski Zieliński 14 Huta Dubieńska rodzice: Andrzej i Marianna 297-1-184 46V Ł 106 RK
14 3 1761 Szumsk Marianna 2,5 Szumbar rodzice: Mikołaj i Rozalia 297-1-184 46V Ł 106 RK
23 3 1761 Szumsk Jerzy Kazimirczuk Becienisz 6/365 Kąty rodzice: Marcin i Franciszka Kazimirczukowie Becieniszowie 297-1-184 47R Ł 107 RK
26 3 1761 Szumsk Antonina Szydłoska Szydłowska 2 Szumsk rodzice: Stanisław i Barbara 297-1-184 47R Ł 107 RK
12 4 1761 Szumsk Andrzej Czernecka Czarnecka 2 Bołożówka rodzice: Stanisław i Anna 297-1-184 47R Ł 107 RK
17 4 1761 Szumsk Agnieszka Rzeszotnik 9/12 Hołybisy rodzice: Prokop i Marianna 297-1-184 47V Ł 108 RK 0
26 4 1761 Szumsk Józef Francuz 1/52 Bryków rodzice: Józef i Tekla 297-1-184 47V Ł 108 RK
19 5 1761 Szumsk Donat Pozaryski Pozarewski 2 Szumsk rodzice: Stanisław i Antonina 297-1-184 48R Ł 109 RK
7 6 1761 Szumsk Angela Gąsecka 2 Michałówka rodzice: Franciszek i Terea 297-1-184 48V Ł 110 RK
20 6 1761 Szumsk Agnieszka Kozicka 1 Waśkowce rodzice: Wojciech i Anna 297-1-184 48V Ł 110 RK
22 6 1761 Szumsk Marianna Zderkiewicz 15/52 Kąty rodzice: Łukasz i Katarzyna 297-1-184 48V Ł 110 RK
13 7 1761 Szumsk Antoni Wisnioski Wiśniowski 4 Szumsk rodzice: Wojciech i Anna 297-1-184 49R Ł 111 RK
14 7 1761 Szumsk Józef Nukler Jekler 3 Szumsk rodzice: Leon i Dorota 297-1-184 49R Ł 111 RK
17 7 1761 Szumsk Katarzyna Tkacz 1 Chodaki rodzice: Konstanty i Regina 297-1-184 49R Ł 111 RK
21 7 1761 Szumsk Marianna Grabowska 1 Suraż rodzice: Jan i Magdalena 297-1-184 49R Ł 111 RK
25 7 1761 Szumsk Józef Tkacz 3 Chodaki rodzice: Konstanty i Regina 297-1-184 49R Ł 111 RK
21 7 1761 Szumsk Katarzyna Francuzik Francuz 1 Chodaki rodzice: Błażej i Magdalena, z Chodaków i Rudni Surażskiej 297-1-184 49R Ł 111 RK
11 8 1761 Szumsk Marianna Wronoska Wronowska 2 Chodaki rodzice: Sebastian i Marianna 297-1-184 49V Ł 112 RK
21 8 1761 Szumsk Rozalia Wesołowska 1/365 Bryków rodzice: Nabor? I Marianna 297-1-184 49V Ł 112 RK
3 9 1761 Szumsk Marianna Pawłoska Pawłowska 3/52 Rachmanów rodzice: Wojciech i Marianna 297-1-184 49V Ł 112 RK
9 1761 Szumsk Marianna Białobrzyska Białobrzyck 2/52 Huta Surażska rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 49V Ł 112 RK
26 9 1761 Szumsk Marianna Drozdowska 2 Szumsk rodzice: Antoni i Anna 297-1-184 49V Ł 112 RK
7 10 1761 Szumsk Michał Batery 42 Bryków narodowości węgierskiej 297-1-184 50R Ł 113 RK 0
1761 Szumsk Stanisław Franczuk 1 Załuże rodzice: Wojciech i Teresa 297-1-184 50R Ł 113 RK
1 11 1761 Szumsk Szymon Stelmaczuk Stelmach 10/52 Zahajce rodzice: Michał i Regina 297-1-184 50V Ł 115 RK
21 11 1761 Szumsk Łukasz Swięcicki Święcicki 1 Huta Franciszkowa rodzice: Michał i Regina 297-1-184 50V Ł 115 RK
27 11 1761 Szumsk Katarzyna Lemanska Lemańska 1/2 Szumsk rodzice: Bazyli i Marianna 297-1-184 50V Ł 115 RK
2 12 1761 Szumsk Zofia Rudkowska Rutkowska 5/12 Borki rodzice: Andrzej i Agnieszka 297-1-184 50V Ł 115 RK
3 12 1761 Szumsk Stanisław Zychowski Zuchowski 3/52 Rudnia Surażska rodzice: Szymon i Katarzyna 297-1-184 50V Ł 115 RK
3 12 1761 Szumsk Grzegorz Białobrzycki Białobrzysk 9/52 Huta Surażska rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 51R Ł 116 RK
14 12 1761 Szumsk Aleksander Kotnicki Kotwicki 20/52 Rudnia Antonowiecka rodzice: Grzegorz i Agnieszka 297-1-184 51R Ł 116 RK
16 12 1761 Szumsk Antoni Stankiewicz 1 Huta Szumska Franciszkowa rodzice: Marcin i Petronela 297-1-184 51R Ł 116 RK
20 12 1761 Szumsk Marianna Sinkowska 1 Huta Franciszkowa rodzice: Tomasz i Agnieszka 297-1-184 51R Ł 116 RK
1761 Szumsk Katarzyna Jadaszko 3 Iserna rodzice: Bartłomiej i Jadwiga 297-1-184 51R Ł 116 RK
1761 Szumsk Tomasz Biesiadowski 3/52 Stepanowka rodzice: Józef i Anna 297-1-184 51R Ł 116 RK 0
2 1 1762 Szumsk Stanisław Kostka Nowakoski Nowakowski 2 Zaleśce rodzice: Antoni i Anna 297-1-184 51V Ł 118 RK
14 1 1762 Szumsk Marianna Cymbaluk 1 Iserna rodzice: Gabriel i Rozalia 297-1-184 51V Ł 118 RK
21 1 1762 Szumsk Jan Zaklicki 3/365 Bykowce rodzice: Aleksander i Marianna 297-1-184 51V Ł 118 RK
26 1 1762 Szumsk Antonina Czernich Czernisz 1 Hucisko Surażskie rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 51V Ł 118 RK
26 1 1762 Szumsk Zofia Sobkowska 2 Huta Pikulskiego Wojciecha rodzice: Kazimierz i Anna 297-1-184 52R Ł 119 RK
27 1 1762 Szumsk Błażej Granczuk 1 Huta Pikulska rodzice: Mikołaj i Jadwiga 297-1-184 52R Ł 119 RK
31 1 1762 Szumsk Małgorzata Kosinska Kosińska 1 Szumsk rodzice: Krzysztof i Helena 297-1-184 52R Ł 119 RK
14 1 1762 Szumsk Jasinski Jasiński 3 Huta Antonowiecka rodzice: Jakub i Agnieszka 297-1-184 52R Ł 119 RK
7 2 1762 Szumsk Jakub Jadaszewicz 1/2 Huta Szumska rodzice: Sebastian i Ewa 297-1-184 52R Ł 119 RK
12 2 1762 Szumsk Jan Frelich Trelich 2/52 Potutorów rodzice: Jan i Krystyna 297-1-184 52R Ł 119 RK 0
15 2 1762 Szumsk Katarzyna Cymbaluk 1 Huta Franciszkowa rodzice: Antoni i Agnieszka 297-1-184 52V Ł 120 RK
16 2 1762 Szumsk Jan Mazur 5/365 Huta Szumska rodzice: Marcin i Helena 297-1-184 52V Ł 120 RK
17 2 1762 Szumsk Anna Pikulska 1,5 Huta Rachmanowska rodzice: Wojciech i Teresa 297-1-184 52V Ł 120 RK
20 2 1762 Szumsk Stanisław Baykowski Bajkowski 10 Szumsk rodzice: Tomasz i Anastazja 297-1-184 52V Ł 120 RK
23 2 1762 Szumsk Jakub Baykowski Bajkowski 1/2 Szumsk rodzice: Tomasz i Anastazja 297-1-184 52V Ł 120 RK
23 2 1762 Szumsk Józef Wislicki Wiślicki 6 Huta Pikulskiego rodzice: Błażej i Regina 297-1-184 52V Ł 120 RK
26 2 1762 Szumsk Kasper Jadaszko 1 Iserna rodzice: Łukasz i Anna 297-1-184 53R Ł 121 RK
11 3 1762 Szumsk Franciszek Sawicki 2 Andruszówka rodzice: Jerzy i Zofia 297-1-184 53R Ł 121 RK 0
12 3 1762 Szumsk Maciej Sopiniowski Sopiński 3/52 Rachmanów rodzice: Grzegorz i Marianna 297-1-184 53R Ł 121 RK
13 3 1762 Szumsk Antoni Kowaleski Kowalewski 2,5 Michałówka rodzice: Maciej i Anna 297-1-184 53V Ł 123 RK
27 3 1762 Szumsk Jan Baptysta Kaleczynski Kaleczyński 1/52 Horbowce rodzice: Franciszek i Konstancja 297-1-184 53V Ł 123 RK
29 3 1762 Szumsk Katarzyna Zaręba 2 Szumsk rodzice: Marcin i Eleonora 297-1-184 53V Ł 123 RK
2 4 1762 Szumsk Barbara Strzelinska Strzelińska 1,5 Kąty rodzice: Franciszek i Marianna 297-1-184 53V Ł 123 RK
2 4 1762 Szumsk Franciszka Jakusik 1 Huta Franciszkowa rodzice: Benedykt i Helena 297-1-184 53V Ł 123 RK
13 4 1762 Szumsk Stanisław Makowiecki 80 Borki z dworu Wsz Pana Podhorskiego Horodniczego Łuckiego 297-1-184 54R Ł 124 RK
15 4 1762 Szumsk Tomasz Zuchowski Zychowski 9 Suraż rodzice: Maciej i Zofia 297-1-184 54R Ł 124 RK
21 4 1762 Szumsk Jan Tracz 5 Antonowce rodzice: Jakub i Agnieszka 297-1-184 54R Ł 124 RK
26 4 1762 Szumsk Marcin 3/52 Szumsk rodzice: Wojciech i Eleonora 297-1-184 54R Ł 124 RK
1 5 1762 Szumsk Magdalena Jakusiewicz 2 Huta Dubieńska rodzice: Jakub i Ewa 297-1-184 54V Ł 125 RK
3 5 1762 Szumsk Jan Juski? Iwski? 6 Zaleśce rodzice: Józef i Marianna 297-1-184 54V Ł 125 RK
5 5 1762 Szumsk Marianna Sobkowska 3 Huta Pikulska rodzice: Kazimierz i Anna 297-1-184 54V Ł 125 RK
9 5 1762 Szumsk Agnieszka Jakusiewicz 3 Huta Dubieńska rodzice: Andrzej i Franciszka 297-1-184 54V Ł 125 RK
23 5 1762 Szumsk Katarzyna Gaiowska Gajowska 4 Huta Franciszkowa rodzice: Kazimierz i Anastazja 297-1-184 55R Ł 126 RK
27 5 1762 Szumsk Katarzyna Pikulska 3 Huta Pikulskiego rodzice: Szymon i Helena 297-1-184 55R Ł 126 RK
1 6 1762 Szumsk Magdalena Konczycka Kończycka 2/52 Zahajce rodzice: Jakub i Marianna 297-1-184 55R Ł 126 RK 0
1 6 1762 Szumsk Andrzej Zielinski Zieliński 1/2 Huta Dubieńska rodzice: Wojciech i Anna 297-1-184 55R Ł 126 RK
7 6 1762 Szumsk Piotr Machorski 2 Huta Dubieńska rodzice: Kazimierz i Wiktoria 297-1-184 55V Ł 127 RK
22 6 1762 Szumsk Paweł Domanski Domański 1/365 Bykowce rodzice: Aleksander i Anna 297-1-184 55V Ł 127 RK
30 6 1762 Szumsk Marianna Gaiewska Gajewska Gajows 14 Huta Franciszkowa rodzice: Kazimierz i Anastazja 297-1-184 55V Ł 127 RK
5 7 1762 Szumsk Józef Kałuski 1,5 Lepiszówka rodzice: Andrzej i Katarzyna 297-1-184 56R Ł 128 RK
6 7 1762 Szumsk Piotr Wawro 1/52 Zahajce rodzice: ? I Anastazja 297-1-184 56R Ł 128 RK
10 8 1762 Szumsk Jan Szyndler Schindler 1 Zahajce rodzice: Antoni i Anna 297-1-184 56R Ł 128 RK
12 8 1762 Szumsk Jan Domanski Domański 8/52 Bykowce rodzice: Aleksander i Anna 297-1-184 56R Ł 128 RK
24 8 1762 Szumsk Franciszek Wolanik 1 Zaleśce rodzice: Jan i Helena 297-1-184 56V Ł 129 RK 0
9 9 1762 Szumsk Franciszek Trzeciak 1/365 Załuże rodzice: Gabriel i Anna 297-1-184 56V Ł 129 RK
13 9 1762 Szumsk Tomasz Woyciechowski Wojciechow 3 Nowostaw rodzice: Józef i Anastazja 297-1-184 56V Ł 129 RK
28 9 1762 Szumsk Agnieszka Brzyska 8/12 Bykowce rodzice: Józef i Katarzyna 297-1-184 56V Ł 129 RK
28 9 1762 Szumsk Marianna Jezierska 8/52 Bykowce rodzice: Andrzej i Helena 297-1-184 56V Ł 129 RK
29 9 1762 Szumsk Anastazja Kostrzembowska Kostrzębo 6 Iserna rodzice: Walenty i Marianna 297-1-184 56V Ł 129 RK
7 10 1762 Szumsk Gonsecka Gąsecka 5/365 Michałówka córka, rodzice: Franciszek i Teresa 297-1-184 57R Ł 130 RK
7 10 1762 Szumsk Teresa Dylewska 1,5 Onyszkowce rodzice: Jan i Apolonia 297-1-184 57R Ł 130 RK
16 11 1762 Szumsk Marianna Baykowska Bajkowska 7 Szumsk rodzice: Tomasz i Anastazja 297-1-184 57R Ł 130 RK
1 12 1762 Szumsk Ewa 1 Hołybisy rodzice: Prokop i Marianna 297-1-184 57R Ł 130 RK
14 12 1762 Szumsk Jadwiga Adaszko Jadaszko 2 Iserna rodzice: Franciszek i Anna 297-1-184 57R Ł 130 RK
7 1 1763 Szumsk Apolonia Pieron 1 Zahajce rodzice: Andrzej i Marianna 297-1-184 57V Ł RK
10 1 1763 Szumsk Marcin Tyszkiewicz 1 Michałówka rodzice: Szymon i Helena 297-1-184 57V Ł RK
21 1 1763 Szumsk Katarzyna Jadasiewicz Jadaszewicz Huta Pikulskiego rodzice: Jan i Katarzyna 297-1-184 58R Ł RK
21 2 1763 Szumsk Zofia Jezierska 1/2 Kordyszów rodzice: Antoni i Anna 297-1-184 58R Ł RK
22 2 1763 Szumsk Agnieszka Jakubowska 10 rodzice: Antoni i Anna 297-1-184 58R Ł RK
25 2 1763 Szumsk Józef Kulczycki 2/52 Kordyszów rodzice: Jan i Anna 297-1-184 58R Ł RK
26 2 1763 Szumsk Maciej Kraiewski Krajewski 1/52 Huta Surażska rodzice: Walenty i Agnieszka 297-1-184 58R Ł RK
26 2 1763 Szumsk Maciej Jakubowski 6 Kordyszów rodzice: Antoni i Anna 297-1-184 58R Ł RK
28 2 1763 Szumsk Antoni Chmielowski Chmielewski 5 Zahajce rodzice: Szymon i Katarzyna 297-1-184 58R Ł RK
20 3 1763 Szumsk Stanisław Jadaszewicz 6 Huta Pikulskiego rodzice: Sebastian i Ewa 297-1-184 58V Ł RK
5 4 1763 Szumsk Katarzyna Smolinska Smolińska 10/52 Kąty rodzice: Mikołaj i Magdalena 297-1-184 58V Ł RK
6 4 1763 Szumsk Jan Jarocki 1 Kordyszów rodzice: Jakub i Marianna 297-1-184 58V Ł RK
15 4 1763 Szumsk Anastazja 2,5 Potutorów rodzice: Jan i Agnieszka 297-1-184 59R Ł RK
24 4 1763 Szumsk Szymon Moscicki Mościcki Huta Surażska rodzice: Antoni i Marianna 297-1-184 59R Ł RK
27 4 1763 Szumsk Anastazja Podolska 3 Kąty rodzice: Maciej i Agnieszka 297-1-184 59R Ł RK
28 4 1763 Szumsk Franciszek Dolanski Dolański 7 Rachmanów rodzice: Jan i Antonina 297-1-184 59R Ł RK
9 5 1763 Szumsk Franciszek 5 Kąty rodzice: Maciej i Agnieszka 297-1-184 59R Ł RK
2 6 1763 Szumsk Teresa Lewicka 12/52 Krasnagóra rodzice: Grzegorz i Anastazja 297-1-184 59V Ł RK
16 6 1763 Szumsk Józef 2 Borki rodzice: Marcin i Regina 297-1-184 59V Ł RK 0
16 6 1763 Szumsk Antoni Domanski Domański 8 Kąty rodzice: Sebastian i Elżbieta 297-1-184 59V Ł RK
22 6 1763 Szumsk Jan Rogowski 6/12 Huta Dubieńska rodzice: Antoni i Rozalia 297-1-184 59V Ł RK
23 6 1763 Szumsk Sebastian Adaszko Jadaszko 4/12 Iserna rodzice: Łukasz i Anna 297-1-184 59V Ł RK
7 7 1763 Szumsk Katarzyna Winiczuk Winniczuk Winni 1,5 Hucisko za Kątami rodzice: Prokop i Helena 297-1-184 59V Ł RK
19 7 1763 Szumsk Magdalena Maniak Maniakowska 3 Kąty rodzice: Franciszek i Anastazja 297-1-184 59V Ł RK
4 8 1763 Szumsk Magdalena Heynoszko Hejnoszko 1 Rudnia Surażska rodzice: Konstanty i Regina 297-1-184 60R Ł RK
12 8 1763 Szumsk Marianna Sliwinska Śliwińska 2 Huta Franciszkowa rodzice: Bartłomiej i Katarzyna 297-1-184 60R Ł RK
16 8 1763 Szumsk Felicjanna Podhorska 1,5 Sosnówka rodzice: Dominik i Salomea 297-1-184 60R Ł RK
21 8 1763 Szumsk Marianna Maciuk 1 Zaleśce rodzice: Andrzej i Jadwiga 297-1-184 60R Ł RK
22 8 1763 Szumsk Wawrzyniec Bednarz 1 Waśkowce rodzice: Kazimierz i Regina 297-1-184 60R Ł RK
25 8 1763 Szumsk Dorota Wachoska Wachowska 1 Horbowce rodzice: Tomasz i Marianna 297-1-184 60R Ł RK
2 9 1763 Szumsk Józef Zbaraski 6 Szumsk rodzice: Tomasz i Anastazja 297-1-184 60R Ł RK
2 9 1763 Szumsk Wawrzyniec Pasztalanic Pasztelanic 1 Rudnia Surażska rodzice: Szymon i Barbara 297-1-184 60V Ł RK 0
19 9 1763 Szumsk Piotr Błaszczuk 11/52 Kąty rodzice: Benedykt i Helena 297-1-184 60V Ł RK
24 9 1763 Szumsk Marianna Jasiunczuk Jasiunczyk 1 Kąty rodzice: Grzegorz i Anastazja 297-1-184 60V Ł RK
10 10 1763 Szumsk Marianna Jakusiewicz Jakuszewicz 1 Huta Pikulskiego rodzice: Franciszek i Anna 297-1-184 60V Ł RK
18 10 1763 Szumsk Błażej Jasiunczuk Jasiński 1 Kąty rodzice: Grzegorz i Anastazja 297-1-184 60V Ł RK
20 10 1763 Szumsk Anna Jadaszko 1 Ludowiszcze rodzice: Michał i Tekla 297-1-184 60V Ł RK
28 10 1763 Szumsk Jan Dobrzycki 4 Waśkowce rodzice: Franciszek i Anastazja 297-1-184 60V Ł RK
1 11 1763 Szumsk Marianna Kozłowska 1 Huta Surażska rodzice: Antoni i Rozalia 297-1-184 60V Ł RK
9 11 1763 Szumsk Michał Buczkowski 10 Obycz rodzice: Szymon i Zofia 297-1-184 61R Ł RK
9 11 1763 Szumsk Magdalena Zwolska 5 Waśkowce rodzice: Bartłomiej i Zofia 297-1-184 61R Ł RK
15 11 1763 Szumsk Marianna Łosinska Łosińska 1 Kąty rodzice: Piotr i Apolonia 297-1-184 61R Ł RK
19 11 1763 Szumsk Franciszek Skalinski Skaliński 3 Zahajce rodzice: Jan i Anna 297-1-184 61R Ł RK
25 11 1763 Szumsk Maciej Zboyski Zbojski 2,5 Waśkowce rodzice: Bartłomiej i Zofia 297-1-184 61R Ł RK
26 11 1763 Szumsk Katarzyna Bursekor? 2 Huta Dubieńska rodzice: Wawrzyniec i Anastazja 297-1-184 61R Ł RK 0
3 12 1763 Szumsk Teresa Biesiadowska 7/52 Bołożówka rodzice: Wawrzyniec i Rozalia 297-1-184 61R Ł RK
3 12 1763 Szumsk Teresa Barszczewska 1 Huta Dubieńska rodzice: Maciej i Anna 297-1-184 61V Ł RK
6 12 1763 Szumsk Anna Litowska Listowska 1 Zahajce rodzice: Andrzej i Zofia 297-1-184 61V Ł RK
6 12 1763 Szumsk Dominik Pieyznor? 10 Zahajce rodzice: Jakub? I Anna 297-1-184 61V Ł RK
20 12 1763 Szumsk Marianna Bator 5 Bryków rodzice: Michał i Agnieszka 297-1-184 61V Ł RK
23 12 1763 Szumsk Katarzyna Kozicka 2 Waśkowce rodzice: Wojciech i Anna 297-1-184 61V Ł RK
13 1 1764 Szumsk Barbara Bielewicz Bilewicz 4 Waśkowce rodzice: Aleksander i Anastazja 297-1-184 61V Ł RK
24 1 1764 Szumsk Marianna Jadaszowska Jadaszewicz 3 Huta Szumska rodzice: Grzegorz i Ewa 297-1-184 61V Ł RK
8 2 1764 Szumsk Antoni Siwczuk 1 Huta Szumska rodzice: Wojciech i Katarzyna 297-1-184 62R Ł RK
12 2 1764 Szumsk Apolonia Gizycka Giżycka 3 Huta Pikulskiego Wojciecha rodzice: Szymon i Marianna 297-1-184 62R Ł RK
20 2 1764 Szumsk Jan Szewc Plackiewicz 1,5 Kruholec rodzice: Antoni i Katarzyna 297-1-184 62R Ł RK 0
24 2 1764 Szumsk Apolonia Mekieczko Mykita 4 Kąty rodzice: Wincenty i Helena 297-1-184 62R Ł RK
29 2 1764 Szumsk Pawłoski Pawłowski 1,5 Potutorów rodzice: Mikołaj i Konstancja 297-1-184 62R Ł RK
29 2 1764 Szumsk Józef Zbrozd Zbrozek 1,5 Obycz rodzice: Aleksander i Krystyna 297-1-184 62R Ł RK
6 3 1764 Szumsk Marcin Jakusiewicz Jakuszewicz 1 Hucisko Surażskie rodzice: Jakub i Marianna 297-1-184 62V Ł RK
6 3 1764 Szumsk Marianna Jarocka 4 Kordyszów rodzice: Maciej i Marianna 297-1-184 62V Ł RK
7 3 1764 Szumsk Piotr Rontkewicz Rączkiewicz 6 Załuże rodzice: Maciej i Zofia 297-1-184 62V Ł RK
10 3 1764 Szumsk Łukasz Szmeleg Szmeling 1,5 Andruszówka rodzice: Stanisław i Agnieszka 297-1-184 62V Ł RK
15 3 1764 Szumsk Katarzyna Jakusik Jakuś 1 Hucisko Szumskie rodzice: Michał i Katarzyna 297-1-184 62V Ł RK
17 3 1764 Szumsk Katarzyna Szymańczuk Szymańska 3 Hucisko Surażskie rodzice: Jakub i Anna 297-1-184 62V Ł RK
10 4 1764 Szumsk Józef Kowalski 3/52 Potutorów rodzice: Józef i Katarzyna 297-1-184 63R Ł RK
13 4 1764 Szumsk Marianna Kowalska 3/52 Potutorów rodzice: Józef i Katarzyna 297-1-184 63R Ł RK
13 4 1764 Szumsk Marcin Kotowski 18/52 Andruszówka rodzice: Wojciech i Teresa 297-1-184 63R Ł RK
21 4 1764 Szumsk Kazimierz Sitarczuk Sitarz 7/52 Kąty rodzice: Grzegorz i Tekla 297-1-184 63R Ł RK
23 4 1764 Szumsk Marcin Jakuboszczuk Jakubowski 1 Waśkowce rodzice: Hiacynt i Marianna 297-1-184 63R Ł RK
25 4 1764 Szumsk Józef Monstenski Mostyński 3 Kąty rodzice: Stanisław i Aksenia 297-1-184 63V Ł RK
25 4 1764 Szumsk Marianna Bilinska Bilińska 3 Kąty rodzice: Marcin i Franciszka 297-1-184 63V Ł RK
26 4 1764 Szumsk Józef Mekieczuk Mekieczko 7 Pasieka Braterska rodzice: Wincenty i Helena 297-1-184 63V Ł RK
2 5 1764 Szumsk Stanisław Adasiewicz Jadaszewicz 26/52 Waśkowce rodzice: Jan i Zofia 297-1-184 63V Ł RK
5 5 1764 Szumsk Józef Iwanczuk Iwańczuk 1 Chodaki rodzice: Stefan i Barbara 297-1-184 63V Ł RK
17 5 1764 Szumsk Józef Korpoczuk 1 Chodaki rodzice: Michał i Anna 297-1-184 63V Ł RK 0
23 5 1764 Szumsk Józef Zelaznicki Żeleźnicki 3 Huta Pikulska rodzice: Andrzej i Barbara 297-1-184 63V Ł RK
29 5 1764 Szumsk Wojciech Birczuk Obirczuk 1 Rudnia Antonowiecka rodzice: Szymon i Anna 297-1-184 64R Ł RK
16 6 1764 Szumsk Katarzyna Werszczynska Wereszczyńs 7/52 Huta Dubieńska rodzice: Maciej i Agnieszka 297-1-184 64R Ł RK
31 7 1764 Szumsk Stanisław Bilewicz 11 Kąty rodzice: Marcin i Franciszka 297-1-184 64V Ł RK
17 8 1764 Szumsk Dominik Wisniowski Wiśniowski 1 Szumsk rodzice: Wojciech i Anna 297-1-184 64V Ł RK
24 8 1764 Szumsk Bogumiła Czempkoska Czępkowska 1,5 Szumsk rodzice: Michał i Marianna 297-1-184 64V Ł RK
26 8 1764 Szumsk Marianna Kozłowska 6 Szumsk rodzice: Łukasz i Ewa 297-1-184 64V Ł RK
14 9 1764 Szumsk Justyna Ganczarz 1 Antonowce rodzice: Jan i Zofia 297-1-184 64V Ł RK
14 9 1764 Szumsk Jan Kostrabski Kostrzębowski 2/52 Potutorów rodzice: Andrzej i Anastazja 297-1-184 64V Ł RK
20 9 1764 Szumsk Agnieszka Zawichwoska Zawistowska? 4 Borki rodzice: Antoni? I Katarzyna 297-1-184 64V Ł RK
26 9 1764 Szumsk Stanisław Francuz 1 Bryków rodzice: Wojciech i Helena 297-1-184 65R Ł RK
1 10 1764 Szumsk Katarzyna Wadecka 2 Zaleśce rodzice: Walenty i Angela 297-1-184 65R Ł RK
7 10 1764 Szumsk Paweł Kosinski Kosiński 1 Rudnia Antonowiecka rodzice: Krzysztof i Helena 297-1-184 65R Ł RK
9 10 1764 Szumsk Maciej Domanski Domański 1,5 Kordyszów rodzice: Jan i Ewa 297-1-184 65R Ł RK
13 10 1764 Szumsk Marianna Obiorko Obirko Obirczuk 4 Rudnia Antonowiecka rodzice: Franciszek i Katarzyna 297-1-184 65R Ł RK
14 11 1764 Szumsk Jan Sroczynski Soroczyński 1 Huta Franciszkowa rodzice: Józef i Jadwiga 297-1-184 65V Ł RK
25 11 1764 Szumsk Józef Sopinoska Sopiniowska 1 Rachmanów rodzice: Grzegorz i Marianna 297-1-184 65V Ł RK
12 1764 Szumsk Marianna Kasiabczuk Kasiubczuk 5 Załuże rodzice: Wojciech i Konstancja 297-1-184 65V Ł RK
13 12 1764 Szumsk Barbara Sikorska 2/52 Kąty rodzice: Wojciech i Katarzyna 297-1-184 65V Ł RK
31 12 1764 Szumsk Jan Zaistowski Zawistowski 1 Borki rodzice: Krzysztof i Katarzyna 297-1-184 66R Ł RK
31 12 1764 Szumsk Apolonia Krzeminska Krzemińska 5 Hucisko Surażskie rodzice: Sebastian i Marianna 297-1-184 66R Ł RK
31 12 1764 Szumsk Adam Jakusiewicz Jakuszewicz 1/52 Hucisko Rachmanowskie rodzice: Michał i Katarzyna 297-1-184 66R Ł RK
6 1 1765 Szumsk Tomasz Nowaszycki 4/52 Żołobki rodzice: Melchior i Jadwiga 297-1-184 66R Ł RK
12 1 1765 Szumsk Józef Białobrzycki Białobrzysk 1 Huta Surażska rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 66R Ł RK
14 1 1765 Szumsk Agnieszka Sliwinska Śliwińska Hucisko Szumskie rodzice: Wojciech i Katarzyna 297-1-184 66R Ł RK
7 3 1765 Szumsk Marianna Zaliska Zaleska 1 Kąty rodzice: Kasper i Magdalena 297-1-184 66V Ł RK
23 3 1765 Szumsk Ziembicka 6 Załuże córka, rodzice: Michał i Zofia 297-1-184 67R Ł RK
29 4 1765 Szumsk Kazimierz Bedrarz Bednarz 1 Zaleśce rodzice: Jan i Anna 297-1-184 67R Ł RK
30 4 1765 Szumsk Ignacy Wadecki 10/52 Zaleśce rodzice: Walenty i Angela 297-1-184 67R Ł RK
13 7 1765 Szumsk Jezierski 3 Waśkowce rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 67V Ł RK
7 7 1765 Szumsk Waśkowce córka nieznanych rodziców 297-1-184 67V Ł RK
14 11 1765 Szumsk Angela Rogowska 4 Huta Dubieńska rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 67V Ł RK
19 11 1765 Szumsk Agnieszka Wolanska Wolanik 3 Huta Dubieńska rodzice: Michał i Anna 297-1-184 67V Ł RK
21 11 1765 Szumsk Wojciech Kostrzębowski 3 Iserna rodzice: Jan i Anastazja 297-1-184 68R Ł RK
26 11 1765 Szumsk Stanisław Wyproski? Wyprowski? Wys 9 Zaleśce rodzice: Jan i Magdalena 297-1-184 68R Ł RK
1 12 1765 Szumsk Franciszka Jakusiewicz Jakuszewicz 9/12 Huta Szumska rodzice: Jakub i Magdalena 297-1-184 68R Ł RK
16 12 1765 Szumsk Agnieszka Wysocka 11 Zaleśce rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 68R Ł RK
27 12 1765 Szumsk Katarzyna Nowakowska 2 Huta Surażska rodzice: Andrzej i Regina 297-1-184 68R Ł RK
29 12 1765 Szumsk Andrzej Gawroński 2 Wołkowce rodzice: Antoni i Tekla 297-1-184 68R Ł RK
29 12 1765 Szumsk Franciszek Wysocki 3 Zaleśce rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 68R Ł RK 0
10 1 1781 Szczurowice Łukasz Łukaszczuk 12/52 Strykowiec 8 rodzice Jakub i Marianna 1310L 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0034.htm
15 4 1785 Wyżniany Józef Nowogrodzki 1/52 Łahodów 41 s. Mikołaja i Anny 1469L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201469/pages/PL_1_301_1469_0001.htm
8 2 1786 Wyżniany Błażej Nowogrodzki 60 Łahodów 1469L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201469/pages/PL_1_301_1469_0001.htm
1 8 1788 Rakowiec Maria Brodacz 5 Podciemne 12 1158L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201158/pages/PL_1_301_1158_0001b.htm
20 10 1788 Rakowiec Katarzyna Brodacz 5 Podciemne 12 1158L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201158/pages/PL_1_301_1158_0001b.htm
8 1 1798 Lubar Jan Jędrzecki 8/12 Lipna łacina, rodzice: Jan, Urszula 178-49-3 601R Ż Mg
17 1 1798 Lubar Katarzyna Sawicka 8/52 Lubar łacina, rodzice: Stanisław, Justyna 178-49-3 601R Ż Mg
28 1 1798 Lubar Zenon Popławski 3 Lubar łacina, rodzice: Michał, Rozalia 178-49-3 601V Ż Mg
8 2 1798 Lubar Michał Czernij 4 Bratałów łacina, rodzice: Wojciech, Helena 178-49-3 601V Ż Mg
22 2 1798 Lubar Marcin 4 Demkowce łacina, rodzice: Grzegorz, Domicella 178-49-3 602R Ż Mg
1 3 1798 Lubar Antoni Pruszyński 3 Czartoryja łacina, rodzice: Józef, Franciszka 178-49-3 602R Ż Mg
8 3 1798 Lubar Józefa Sendziszewska 3 Czartoryja łacina, rodzice: Ludwik, Katarzyna 178-49-3 602V Ż Mg
7 4 1798 Lubar Regina Zamostowa 12/52 Wolica łacina, rodzice: Andrzej, Marianna 178-49-3 602V Ż Mg
9 4 1798 Lubar Paweł NN Lubar łacina, rodzice: NN 178-49-3 602V Ż Mg
10 4 1798 Lubar Tekla Kamieńska 3 Lubar łacina, rodzice: Kazimierz, Agnieszka 178-49-3 602V Ż Mg
11 4 1798 Lubar Łukasz Trzciński 1 Derewiczka (Derewicze) łacina, rodzice: Tomasz i Tekla 178-49-3 602V Ż Mg 0
18 4 1798 Lubar Tomasz Oley...kowy 10/52 Berezdówka łacina, rodzice: Jan i Marianna 178-49-3 602V Ż Mg
18 4 1798 Lubar Antoni Lubranski 1 Lubar łacina, rodzice: Michał, Honorata 178-49-3 602V Ż Mg
30 4 1798 Lubar Anna Smborska Lubar łacina, rodzice: Tomasz, Helena 178-49-3 602V Ż Mg
1 5 1798 Lubar Brygida Głodna 1 Wolica łacina, rodzice: Grzegorz, Domicella 178-49-3 609R Ż Mg
1 5 1798 Lubar Ignacy Masłowski 7 Motowidłówka łacina, rodzice: Marcin, Helena 178-49-3 609R Ż Mg
4 5 1798 Lubar Mikołaj Zieliński 8 Lubar łacina, rodzice: Wojciech, Anna 178-49-3 609R Ż Mg
7 5 1798 Lubar Antoni Lubarowski 1 Lubar łacina, rodzice: Michał, Honorata 178-49-3 609R Ż Mg
8 5 1798 Lubar Anna Samborska 10/52 Kołodeźna łacina, rodzice: Tomasz, Helena 178-49-3 609R Ż Mg
12 5 1798 Lubar Adam Trzciński 3 Derewiczka (Derewicze) łacina, rodzice: Tomasz, Tekla 178-49-3 609R Ż Mg
13 5 1798 Lubar Marianna ...alecka ? 10/52 Lubar łacina, rodzice: Antoni, Agnieszka 178-49-3 609R Ż Mg
28 5 1798 Lubar Agata Mazur 3/52 Bratałów łacina, rodzice: Sebastian, Prakseda 178-49-3 609V Ż Mg 0
28 5 1798 Lubar Kazimierz Maciejowy 7 Wolica łacina, rodzice: Dymitr, Petronela 178-49-3 609V Ż Mg
29 5 1798 Lubar Marcel Antoni Dobrowolski 1 Lubar łacina, rodzice: Ignacy, Anna 178-49-3 609V Ż Mg
29 5 1798 Lubar Franciszek Dobrowolski 2 Lubar łacina, rodzice: Ignacy, Anna 178-49-3 609V Ż Mg
30 5 1798 Lubar Tomasz Głodny 3 Wolica łacina, rodzice: Ignacy, Marianna 178-49-3 609V Ż Mg
6 6 1798 Lubar Erazm Barszczewski 4 Lubar łacina, rodzice: Jan, Regina 178-49-3 609V Ż Mg
6 6 1798 Lubar Józef Barszczewski 1 Lubar łacina, rodzice: Jan, Regina 178-49-3 609V Ż Mg
6 6 1798 Lubar Salomea Sosnowska 2 Semenówka łacina, rodzice: Stefan, Joanna 178-49-3 609V Ż Mg
26 6 1798 Lubar Elżbieta Chocianowska 6 Demkowce łacina, rodzice: Maciej, Marianna 178-49-3 609V-610R Ż Mg
27 6 1798 Lubar Maciej Pawłowski 2 Lubar łacina, rodzice: Józef, Apolonia 178-49-3 610R Ż Mg
14 7 1798 Lubar Kunegunda Ossowska 5 Lipna łacina, rodzice: Józef, Anastazja 178-49-3 610R Ż Mg
21 7 1798 Lubar Aleksandra Leniewicz 3 Lubar łacina, rodzice: Antoni, Elżbieta 178-49-3 610R Ż Mg
26 7 1798 Lubar Piotr Remiszewski 2/52 Wolica łacina, rodzice: Paweł, Antonina 178-49-3 610R Ż Mg
6 8 1798 Lubar Jan Szymkowy 3 Lipna łacina, rodzice: Laurenty, Marianna 178-49-3 610R Ż Mg
6 8 1798 Lubar Agnieszka Zukowska 12/52 Lubar łacina, rodzice: Józef, Marianna 178-49-3 610R Ż Mg
16 8 1798 Lubar Marianna NN 6/12 Lubar łacina, rodzice: NN 178-49-3 610R Ż Mg 0
26 8 1798 Lubar Jan Chwedorowski 1 Berezówka łacina, rodzice: Eliasz, Katarzyna 178-49-3 610R Ż Mg
26 8 1798 Lubar NN NN 2 łacina, rodzice: NN, około dwuletnia dziewczynka 178-49-3 610R-610V Ż Mg
4 9 1798 Lubar Jan Osiński 10/52 Lubar łacina, rodzice: Andrzej, Justyna 178-49-3 616R Ż Mg
7 9 1798 Lubar Teresa Chirska 12 Lubar łacina, rodzice: Wojciech, Agnieszka 178-49-3 616R Ż Mg
7 9 1798 Lubar Elżbieta Krzysiek (Krzyśko) 2 Berezówka łacina, rodzice: Kazimierz, Wiktoria 178-49-3 616R Ż Mg
10 9 1798 Lubar Wawrzyniec Stocki 6/52 Hryniowce łacina, rodzice: Wawrzyniec, Anna 178-49-3 616R Ż Mg
29 9 1798 Lubar Ewa Dankiewicz 1,5 Semenówka łacina, rodzice: Jan, Anastazja 178-49-3 616R Ż Mg
30 9 1798 Lubar Henryk Józef Zalewski 1 Lubar łacina, rodzice: Jan, Jadwiga 178-49-3 616R-616V Ż Mg
28 10 1798 Lubar Jadwiga Wierzbicka 2/52 Korostki łacina, rodzice: Michał, Anastazja 178-49-3 616V Ż Mg
4 11 1798 Lubar Anna Czerniatowska 2 Lubar łacina, rodzice: Krzysztof, Franciszka 178-49-3 616V Ż Mg
9 11 1798 Lubar Aleksander Morszkowski 2 Czartoryja łacina, rodzice: Michał, Jadwiga 178-49-3 616V Ż Mg 0
22 11 1798 Lubar Magdalena Jatkiewicz 3 Demkowce łacina, rodzice: Paweł, Anna 178-49-3 617R Ż Mg
22 11 1798 Lubar Marek Franciszek Gliwiński 3 Przewałówka łacina, rodzice: Walenty, Elżbieta 178-49-3 617R Ż Mg
23 12 1798 Lubar Dominik Łopuszański 4 Lubar łacina, rodzice: Teodor, Marianna 178-49-3 617R Ż Mg
1 1 1799 Lubar Dominik Gutkowski 2 Lubar łacina, rodzice: Wojciech, Wiktoria 178-49-3 624R Ż Mg
21 1 1799 Lubar Szymon Karpowski 3 Pedynki łacina, rodzice: Jan, Anna 178-49-3 624R Ż Mg
27 1 1799 Lubar Franciszka Adamowicz 3/12 Lubar łacina, rodzice: Józef, Teresa 178-49-3 624R Ż Mg
29 1 1799 Lubar Nikodem Umiński 1,5 Wolica łacina, rodzice: Józef, Tekla zd. Rogowska 178-49-3 624R Ż Mg
11 2 1799 Lubar Salomea Wierzbicka 1,5 Korostki łacina, rodzice: Michał, Anastazja 178-49-3 624V Ż Mg
25 2 1799 Lubar Feliks Rogatowski 3 Horopaje łacina, rodzice: Jakub, Zofia 178-49-3 624V Ż Mg
11 3 1799 Lubar Jan Rynkiewicz 5/12 Hryniowce łacina, rodzice: Jan, Petronela zd. Tarn...ecka ? 178-49-3 624V Ż Mg
13 3 1799 Lubar Zofia Zelizniuk 2 Hryniowce łacina, rodzice: Jan, Brygida 178-49-3 624V Ż Mg
16 3 1799 Lubar Marianna Słomczyńska 3/52 Lubar łacina, rodzice: Józef, Anastazja 178-49-3 624V-625R Ż Mg
19 4 1799 Lubar Weronika Daszkowska 1,5 Lubar łacina, rodzice: Jan, Dorota 178-49-3 625R Ż Mg
20 4 1799 Lubar Tomasz Ossowski 6/52 Lipna łacina, rodzice: Józef, Anastazja 178-49-3 625R Ż Mg
21 4 1799 Lubar Józefa Remiszewska 1,5 Wolica łacina, rodzice: Walenty, Apolonia 178-49-3 625R Ż Mg
22 4 1799 Lubar Andrzej Huk 14 Motowidłówka łacina, rodzice: Grzegorz, Marianna 178-49-3 625R Ż Mg
24 4 1799 Lubar Domicella Mackowa 1,5 Wolica łacina, rodzice: Kazimierz, Anna 178-49-3 625R Ż Mg
28 4 1799 Lubar Maciej Winnicki 8/52 Demkowce łacina, rodzice: Jan, Katarzyna 178-49-3 625V Ż Mg
1 5 1799 Lubar Marianna Bonisławska 9/12 Motrunki łacina, rodzice: Antoni, Anastazja zd. Jasińska 178-49-3 633R Ż Mg
15 5 1799 Lubar Józef Olszewski 1/365 Kutyszcze łacina, rodzice: Józef, Marianna 178-49-3 633R Ż Mg
17 5 1799 Lubar Mateusz Marcinkowski 1 Czartoryja łacina, rodzice: Mikołaj, Ewa zd. Cichocka 178-49-3 633R Ż Mg 0
17 5 1799 Lubar Kazimierz Wierzyński 2 Lubar łacina, rodzice: Jan, Magdalena 178-49-3 633R Ż Mg
29 5 1799 Lubar Józef Akajewicz 1,2 Pedynki łacina, rodzice: Kacper, Marianna zd. Nencińska 178-49-3 633R Ż Mg
15 6 1799 Lubar Jan Danielewicz 1 Lipna łacina, rodzice: Franciszek, Marianna zd. Nielipowicz 178-49-3 633V Ż Mg
26 6 1799 Lubar Anna Kostecka 2 Lubar łacina, rodzice: Antoni, Marianna 178-49-3 633V Ż Mg
30 6 1799 Lubar Jan Krynicki 1/365 Lipna łacina, rodzice: Antoni, Krystyna zd. Krawzowska 178-49-3 633V Ż Mg
5 7 1799 Lubar Katarzyna Wyszomirska 2 Pedynki łacina, rodzice: Wincenty, Barbara zd. Szymańska 178-49-3 633V Ż Mg
15 7 1799 Lubar Wincenty Szarzyński 1 Lubar łacina, rodzice: Dominik, Antonina 178-49-3 634R Ż Mg
15 7 1799 Lubar Marianna Sosnowska 6/12 Semenówka łacina, rodzice: Stefan, Joanna 178-49-3 634R Ż Mg
21 7 1799 Lubar Anna Wyszomirska 3 Pedynki łacina, rodzice: Paweł, Anastazja 178-49-3 634R Ż Mg
6 8 1799 Lubar Michał Dąbrowski 23 Semenówka łacina, rodzice: Wojciech, Teresa zd. Pawłowska 178-49-3 634R Ż Mg
12 8 1799 Lubar Andrzej Wyszomirski 2 Pedynki łacina, rodzice: Jan, Franciszka zd. Czerniechowska 178-49-3 634R Ż Mg
13 8 1799 Lubar Grzegorz Umieyski (Umiejski) 6/12 Lubar łacina, rodzice: Stanisław, Wiktoria 178-49-3 634V Ż Mg
20 8 1799 Lubar Franciszka Hucewicz 2 Lubar łacina, rodzice: Stanisław, Klara zd. Ronisz 178-49-3 634V Ż Mg
25 8 1799 Lubar Anna Kulczycka 2 Lubar łacina, rodzice: Stefan, Ewa zd. Kotowska 178-49-3 634V Ż Mg
28 8 1799 Lubar Walenty Grub 4 Lubar łacina, rodzice: Grzegorz, Teresa zd. Tymińska 178-49-3 634V Ż Mg
31 8 1799 Lubar Dominik Kozicki 6/12 Karań łacina, rodzice: Andrzej, Dorota zd. Bilska 178-49-3 634V Ż Mg
31 8 1799 Lubar Domicella Łowicka 3/12 Wolica łacina, rodzice: Aleksander, Aleksandra 178-49-3 634V Ż Mg
5 9 1799 Lubar Filip Bilski 3 Karań łacina, rodzice: Józef, Marianna 178-49-3 641R Ż Mg
6 10 1799 Lubar Marianna Wolska 3 Bratałów łacina, rodzice: Marcin, Helena 178-49-3 641R Ż Mg
6 10 1799 Lubar Anna Wolska 2 Bratałów łacina, rodzice: Marcin, Helena 178-49-3 641R Ż Mg
12 10 1799 Lubar Franciszek Klar 1/52 Lubar łacina, rodzice: Michał, Agnieszka zd. Sulikowska 178-49-3 641R Ż Mg
14 10 1799 Lubar Ewa Brygidnik 2 Ożarówka łacina, rodzice: Jan, Agnieszka 178-49-3 641R-641V Ż Mg
17 10 1799 Lubar Agnieszka Moszyńska 3 Lubar łacina, rodzice: Paweł, Katarzyna zd. Opacka 178-49-3 641V Ż Mg
24 10 1799 Lubar Joanna Car 5/52 Wolica łacina, rodzice: Michał, Elżbieta 178-49-3 641V Ż Mg
6 11 1799 Lubar Bazyli Pieńkowski 3,5 Wolica łacina, rodzice: Jan, Konstancja, wiek 3 lata i 10 miesięcy 178-49-3 641V Ż Mg
15 11 1799 Lubar Marianna Czerniechowska 2 Semenówka łacina, rodzice: Wojciech, Marianna 178-49-3 642R Ż Mg
18 11 1799 Lubar Ignacy Kazimir 4 Lubar łacina, rodzice: Jan, Agnieszka 178-49-3 642R Ż Mg
19 11 1799 Lubar Tekla Bernacka 12/52 Pedynki łacina, rodzice: Piotr, Agnieszka 178-49-3 642R Ż Mg
7 12 1799 Lubar Katarzyna Szaniawska 1 Hryniowce łacina, rodzice: Jan, Anna 178-49-3 642R-642V Ż Mg
7 12 1799 Lubar Tekla Bernacka 2 Pedynki łacina, rodzice: Jakub, Julianna 178-49-3 642V Ż Mg 0
9 12 1799 Lubar Andrzej Winnicki 3 Demkowce łacina, rodzice: Jan, Katarzyna 178-49-3 642V Ż Mg
11 12 1799 Lubar Józefa Sangnow ? 1,5 Bratałów łacina, rodzice: Krzysztof, Anna 178-49-3 642V Ż Mg
12 12 1799 Lubar Marianna Piątkowska 3,5 Pedynki łacina, rodzice: Antoni, Antonina 178-49-3 642V Ż Mg
15 12 1799 Lubar Agnieszka Szumakiewicz 11/12 Lipna łacina, rodzice: Kazimierz, Ewa 178-49-3 642V Ż Mg
15 12 1799 Lubar August Chodziński 1,5 Lubar łacina, rodzice: Antoni, Anna 178-49-3 642V Ż Mg
17 12 1799 Lubar Joanna Wojciechowska 9/12 Ożarówka łacina, rodzice: Wojciech, Jadwiga 178-49-3 643R Ż Mg
18 12 1799 Lubar Marianna Puniewicz 1,5 Kowalenki łacina, rodzice: Józef, Marianna 178-49-3 643R Ż Mg
25 12 1799 Lubar Jan Malikowski 1 Lubar łacina, rodzice: Szymon, Marianna 178-49-3 643R Ż Mg
1 1 1800 Lubar Teodor Konarzewski 3 Wolica łacina, rodzice: Stanisław, Rozalia 178-49-3 649R Ż Mg
3 1 1800 Lubar Marcjanna Dylewska 3 Motowidłówka łacina, rodzice: Stefan, Helena 178-49-3 649R Ż Mg
4 1 1800 Lubar Ewa Piegzyńska 3 Motowidłówka łacina, rodzice: Józef, Agnieszka 178-49-3 649R Ż Mg
5 1 1800 Lubar Bogdana Marcinkowska 1 Lubar łacina, rodzice: Michał, Marianna 178-49-3 649R Ż Mg
6 1 1800 Lubar Roman Grześkowy 12/52 Wygnanka łacina, rodzice: Jakub, Ewa 178-49-3 649R Ż Mg
11 1 1800 Lubar Jakub Lebiedziewicz 14 Lubar łacina, rodzice: Ignacy, Anna 178-49-3 649R Ż Mg
7 2 1800 Lubar Agnieszka Zielińska 2 Lubar łacina, rodzice: Marcin, Anna 178-49-3 649V Ż Mg
13 2 1800 Lubar Marcjanna Piotrowska 2/52 Demkowce łacina, rodzice: Andrzej, Monika 178-49-3 650R Ż Mg
14 2 1800 Lubar Kacper Dobrowolski 4 Demkowce łacina, rodzice: Łukasz, Krystyna 178-49-3 650R Ż Mg
28 2 1800 Lubar Grzegorz NN 2/52 Lubar łacina, rodzice: NN 178-49-3 650V Ż Mg
1 3 1800 Lubar Andrzej Adamowicz 18/52 Lubar łacina, rodzice: Józef, Teresa 178-49-3 650V Ż Mg
2 3 1800 Lubar Agata Piotrowska 4/52 Demkowce łacina, rodzice: Andrzej, Monika 178-49-3 650V Ż Mg
17 3 1800 Lubar Jan Kapuściński 1,5 Wygnanka łacina, rodzice: Szymon, Barbara 178-49-3 650V Ż Mg
25 3 1800 Lubar Józef Wierzbicki 2 Wolica łacina, rodzice: Piotr, Teresa 178-49-3 650V Ż Mg
9 4 1800 Lubar Marianna Skowrońska 1,5 Lipna łacina, rodzice: Jan, Urszula 178-49-3 651R Ż Mg
10 4 1800 Lubar Kazimierz Golicki 3/365 Lubar łacina, rodzice: Bazyli, Rozalia 178-49-3 651R Ż Mg
5 5 1800 Lubar Agnieszka Rudnicka 3 Demkowce łacina, rodzice: Michał, Franciszka 178-49-3 657R Ż Mg
9 5 1800 Lubar Justyna Borysiuk 3 Ożarówka łacina, rodzice: Daniel, Marianna 178-49-3 657R Ż Mg
12 5 1800 Lubar Dorota Leniewicz 2 Semenówka łacina, rodzice: Antoni, Franciszka 178-49-3 657R Ż Mg
16 6 1800 Lubar Wincenty Woyna 3 Lipna łacina, rodzice: Ignacy, Barbara 178-49-3 657V Ż 118 Mg
16 6 1800 Lubar Stanisław Dubowski 15/52 Awratyn łacina, rodzice: Cyryl, Justyna zd. Osmulska 178-49-3 657V Ż 118 Mg
8 7 1800 Lubar Józefa Morgulec 3/12 Motrunki łacina, rodzice: Teodor, Antonina postoli dobrzyńscy 178-49-3 657V-658R Ż 118 Mg
14 7 1800 Lubar Piotr Baraniecki 6/52 Lubar łacina, rodzice: Józef, Wiktoria 178-49-3 658R Ż Mg
5 8 1800 Lubar Filip Plut 3/12 Rohoźna łacina, rodzice: Jan, Małgorzata 178-49-3 658R Ż Mg
15 8 1800 Lubar Teodozja Swieykowska 5 Seweryny łacina, rodzice: Jan, Teresa 178-49-3 658R Ż Mg
1 9 1800 Lubar Agnieszka Hołownia 6 Lipna łacina, rodzice: Marcin, Anastazja 178-49-3 664R Ż Mg
4 9 1800 Lubar Justyna Pruszyńska 8 Czartoryja łacina, rodzice: Józef, Franciszka zd. Kordysz 178-49-3 664R Ż Mg
16 9 1800 Lubar Magdalena Karasiewicz 18/52 Semenówka łacina, rodzice: Bazyli, Marcjanna zd. Chłudzińska 178-49-3 664V Ż Mg
17 9 1800 Lubar Teresa Subracka 11/12 Horopaje łacina, rodzice: Andrzej, Eufemia 178-49-3 664V Ż Mg
19 9 1800 Lubar Tomasz Pastuch 11/12 Lipna łacina, rodzice: Laurenty, Marianna 178-49-3 664V Ż Mg
18 10 1800 Lubar Dominik Sikorski 2 Lubar łacina, rodzice: Jan, Domicella zd. Dranowska 178-49-3 664V Ż Mg
19 10 1800 Lubar Łucja Medyński 10/12 Pedynki łacina, rodzice: Marcin, Marianna zd. Dąbrowska 178-49-3 665R Ż Mg
20 10 1800 Lubar Michał Pawłowski 3 Semenówka łacina, rodzice: Teodor, Domicella zd. Tomaszewska 178-49-3 665R Ż Mg
29 10 1800 Lubar Helena Głowacka 2 Korostki łacina, rodzice: Antoni, Zofia zd. Rogalska 178-49-3 665R Ż Mg
29 10 1800 Lubar Katarzyna Miałkowska 1 Lubar łacina, rodzice: Szymon, Teresa zd. Jałkowska 178-49-3 665R Ż Mg
11 11 1800 Lubar Antonina Lepieszowicka 1 Czartoryja łacina, rodzice: Jakub, Katarzyna 178-49-3 665R Ż Mg
12 11 1800 Lubar Agnieszka Gierun 3 Motowidłówka łacina, rodzice: Jan, Anna 178-49-3 665R Ż Mg
18 11 1800 Lubar Petronela NN 3 Wolica łacina, rodzice: NN 178-49-3 665V Ż Mg
19 11 1800 Lubar Erazm Enryk 1 Lubar łacina, rodzice: Michał, Marianna 178-49-3 665V Ż Mg 0
21 11 1800 Lubar Hilary Berezowski 1 Awratyn łacina, rodzice: Maciej, Tekla 178-49-3 665V Ż Mg
21 11 1800 Lubar Jan Dytewski 2 Motowidłówka łacina, rodzice: Stefan, Helena zd. Głowacka 178-49-3 665V Ż Mg
22 11 1800 Lubar Adam Jędrzejowski 3 Lubar łacina, rodzice: Piotr, Marianna 178-49-3 665V Ż Mg
23 11 1800 Lubar Helena Zozulińska 2 Lubar łacina, rodzice: Marcin, Anna 178-49-3 665V Ż Mg
25 11 1800 Lubar Jan Kredencyrz 1 Pedynki łacina, rodzice: Maciej, Marianna 178-49-3 665V Ż Mg
29 11 1800 Lubar Walenty Głodny 9/12 Wolica łacina, rodzice: Teodor, Regina 178-49-3 665V-666R Ż Mg
30 11 1800 Lubar Marianna Gawrońska 3 Lubar łacina, rodzice: Andrzej, Katarzyna 178-49-3 666R Ż Mg
8 12 1800 Lubar Eufemia Rzeczycka 3 Rohoźna łacina, rodzice: Jan Nepomucen, Marianna zd. Zieleniewska 178-49-3 666R Ż Mg
8 12 1800 Lubar Marianna Tymińska 3 Lubar łacina, rodzice: Kajetan, Rozalia zd. Grzybowska 178-49-3 666R Ż Mg
9 12 1800 Lubar Stefan Mowgowicz 1 Wolica łacina, rodzice: Grzegorz, Magdalena 178-49-3 666R Ż Mg
23 12 1800 Lubar Franciszka Gumińska 5 Pedynki łacina, rodzice: Stanisław, Agnieszka zd. Sokalska 178-49-3 666V Ż Mg
25 12 1800 Lubar Józef Wierzbicki 6 Korostki łacina, rodzice: Franciszek, Anastazja 178-49-3 666V Ż Mg 0
25 12 1800 Lubar Franciszek Woliskancer 3 Motowidłówka łacina, rodzice: Józef, Anna 178-49-3 666V Ż Mg
29 12 1800 Lubar Piotr Wierzbicki 3 Korostki łacina, rodzice: Wojciech, Anna 178-49-3 666V Ż Mg
7 2 1801 Klewań Nikodem Karczewski 6 Broniki s. urodzonych Wincentego i Petroneli 207 1 0
4 3 1802 Kuniów Anastazja Podhorodecka 27 Hucisko Stare szl. 297-1-086 1V Ł
10 2 1804 Kuniów Eliasz Podhorodecki 1 Hucisko s. ur. Daniela i Apolonii 297-1-086 6R Ł
17 2 1804 Kuniów Tomasz Podhorodecki 8/52 Hucisko Stare s. ur. Tomasza i Łucji 297-1-086 6R Ł
27 3 1804 Kuniów Benedykt Kamiński 0 Kamionka s. prac. Onufrego i Praksedy, zm. zaraz po urodzeniu 297-1-086 6R Ł
11 7 1804 Kuniów Kajetan Dzwonkowski 30 Borowica Mała urodzony 297-1-086 6V Ł
10 1 1804 Brusiłów Piotr Mioduszewski 69 Kuczorów (Koczorów) urodzony, wdowiec 178-51-195 125a b/n Ż EH
22 2 1804 Pawołocz Teresa Tybulewicz 60 Sawarce urodzona, w Pawłoczy pochowana 178-51-195 227a b/n Ż EH
4 10 1805 Kuniów Łucja Podhorodecka 6 Hucisko c. ur. Andrzeja i Teresy z Gurdzielowskich 297-1-086 10R Ł
20 10 1805 Kuniów Ludwik Podhorodecki 5/52 Hucisko s. ur. Daniela i Apolonii z Gurdzielowskich 297-1-086 10V Ł
9 1 1806 Kuniów Anna 1 Eliaszówka c. nieznanych rodziców 297-1-086 11V Ł
5 2 1808 Kuniów Jan Podhorodecki 75 Hucisko Stare szl. 297-1-086 17R Ł
24 4 1809 Kuniów Anna Grodzka 45 Zakrynicze szl. 297-1-086 19V Ł
27 4 1809 Kuniów Franciszek Podhorodecki 3/12 Hucisko Stare s. szl. Tomasza i Łucji 297-1-086 19V Ł
5 5 1810 Kuniów Rozalia Podhorodecka 80 Hucisko Stare szl., wdowa, zostawiła dorosłe dzieci 297-1-086 22V Ł
22 9 1811 Kuniów Piotr Podhorodecki 4/12 Hucisko Stare s. szl. Andrzeja i Teresy 297-1-086 27V Ł
30 1 1812 Kuniów Łucja Podhorodecka 30 Hucisko Stare szl., zostawiła męża i dwoje dzieci 297-1-086 29R Ł
7 3 1812 Kuniów Stanisław Grodzki 60 Hucisko Stare szl., wdowiec 297-1-086 29V Ł
26 6 1813 Kuniów Wojciech 8/52 Dołocze nieznanych rodziców 297-1-086 36R Ł
5 4 1814 Krzemieniec Tadeusz Bobrowski 60 Podlisce wd. Joanna Zwinogrodzka 299 33 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0019.htm
10 3 1815 Krzemieniec Rozalia Brodziejewska 4 Ludwiszcze c. Feliksa i Franciszki 299 44 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0026.htm
18 5 1815 Krzemieniec Helena Brodziejewska 20 Ludwiszcze c. Feliksa i Franciszki 299 45 -46 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0026.htm
26 1 1815 Kuniów Joanna 6/52 Borowica Wielka c. nieznanych rodziców 297-1-086 40V Ł
27 7 1815 Kuniów Józef NN 0,5 Willa niewiadomych rodziców 297-1-086 42R Ł
6 1 1816 Krzemieniec Marcin Tkacz 38 Komarówka ze wsi Lumiszna koło Wyszogródka 299 87 105 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0048.htm
1 9 1816 Kuniów Michalina Podhorodecka 1 Radohoszcz Wielka c. ur. Tadeusza i Marianny 297-1-086 44V Ł
28 5 1817 Łuck Jan Dubiski 50 Bodiaczów urodzony 95R Ł
7 8 1818 Krzemieniec Feliks Buszyński 1 Ludwiszcze s. Dominika i Katarzyny z Brodzewskich 299 79 57 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0044.htm
25 7 1819 Krzemieniec Fortunat Stankiewicz 5 Sapanów nieznanych rodziców 299 93 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0051.htm
17 11 1819 Krzemieniec Damian 2/52 Krzemieniec z nieznanych rodziców 299 96 115 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0052.htm
7 8 1819 Kuniów Zefiryna Sierodzka 4 Kuniów c. szl. Macieja i Anastazji z Kucharskich 297-1-086 51V-52R Ł
3 5 1820 Krzemieniec Rozalia Jankowska 30 Krzemieniec przybyszka z Brodów 299 102 40 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0056.htm
23 12 1820 Krzemieniec Stefan 3 Krzemieniec rodzice nieznani 299 108 98 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0059.htm
16 8 1820 Kuniów Tomasz Michałowski 78 Illaszówka W., wdowiec, stolnik horodeński 297-1-086 54V Ł
7 8 1821 Krzemieniec Paweł Mac 15 Krzemieniec s. Jana urodzony w Galicji 299 118 85 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0064.htm
21 3 1821 Dubno Marianna Ogrodniczuk 60 Torokanow pracowita 65 9 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0005.htm
16 5 1821 Olesko Henryk Trodter 49 Olesko 3 1026L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201026/pages/PL_1_301_1026_0001.htm
19 10 1821 Kuniów Róża 6/52 Kamionka nieznanych rodziców 297-1-086 57R Ł
16 9 1822 Kuniów Jan NN 0,5 Siwierz s. niewiadomych rodziców 297-1-086 60R Ł
16 9 1822 Kuniów Katarzyna NN 2/12 Kamionka niewiadomych rodziców 297-1-086 60R Ł
19 9 1822 Kuniów Franciszek NN 0,5 Poczapki niewiadomych rodziców 297-1-086 60R-V Ł
1823 Kołki Dominik Brodowski 60 Wola Mykowska 297-1-64 Łuck 0
14 4 1823 Krzemieniec Marcjanna Podhorodecka 60 Folwarki Wielkie panna 299 155 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
20 1 1823 Krzemieniec Magdalena Horodecka 1,5 Krzemieniec c. Rozalii 299 150 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0081.htm
21 4 1823 Kuniów Katarzyna Żuchowska 7/52 Zakot c. Wojciecha i Marianny z Podhorodeckich 297-1-086 63R Ł
18 10 1824 Kuniów Apolonia NN 0,5 Kuniów c. nieznanych rodziców 297-1-086 67R Ł
16 12 1824 Kuniów Apolonia Podhorodecka 40 Hucisko Stare szl., mąż Daniel 297-1-086 67V Ł
4 3 1825 Kuniów Jan Podhorodecki 1,5 Hucisko Stare s. ur. Daniela i Apolonii 297-1-086 68V Ł
4 3 1825 Kuniów Karol 0,5 Dołocze s. nieznanych rodziców 297-1-086 68V Ł
13 10 1825 Kuniów Anna Grodzka 20 Radohoszcz Mała ur. 297-1-086 71R Ł
22 3 1826 Deraźne Joanna Horodyska 1 Deraźne c. mieszcz. Bazylego i Marianny 61 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2061/pages/PL_1_436_61_0002.htm
8 6 1826 Deraźne Antoni Jackiewicz 67 Zbuż urodzony 61 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2061/pages/PL_1_436_61_0002.htm
18 1 1827 Turzysk Feliks Tomasz Jasiński 25/365 Bobły s. urodzonych Jana i Maroianny z jakubowskich 843 365 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0201.htm
24 5 1827 Bucyń Jacenty Szumowski 31 Kaczyn urodzony, żona Antonina z Wojewódzkich, syn Aleksander 28 1-2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0001.htm
24 2 1827 Bucyń Franciszek Szydłowski 48 Niesuchoiże urodzony, żona Teresa z Kwiatkowskich 28 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0001.htm
6 2 1827 Bucyń Jan Maliszewski 50 Siedliszcze urodzony, wolnego stanu, Obywatel 28 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0001.htm
23 3 1827 Wiszenki Tekla Brodzińska 34 Rudnia prac., mąż Zachariasz, poz. s. Kazimierz, c. Teodora 813 98a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0098.htm
14 2 1827 Wiszenki Florian Nowicki 0,5 Kopaczówka s. szl. Mateusza i Kunegundy z Ogrodników 813 97a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0097.htm
1 12 1827 Ołyka Jan Brodowski 35 Balarka Kotowska wdowa Tekla y Jakubowskich, 813 164 33 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0166.htm
16 6 1827 Turzysk Apolonia NN 1,5 Mokrzec niewiadomych rodziców 713 18 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0011.htm
20 1 1827 Horochów Józef Chlebowski 60 Chołoniów urodzony, wdowiec tymczasowo tu mieszkający 72 2 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2072/pages/PL_1_436_72_0002.htm
3 1 1827 Kołki Ignacy Hulewicz 67 Trościaniec Horodniczy Włodzimierski; poz. ż. Teklę z Polanowskich, s. Adama i c. Józefę; 8.01. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 108 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0108.htm
1 10 1827 Kołki Kajetan Hulewicz 65 Chopniów kawaler, Horodniczy Włodzimierski; 12.10. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 110-111a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0110.htm
19 5 1827 Łuck Stanisław Wereszczyński 19 Łuck wolnego stanu z parafii Różanystok guberni grodzieńskiej 813 33a 41 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0034.htm
24 11 1827 Łuck Marianna Rodremska 8/365 Łuck c. Józefa i Domiceli 813 40a 82 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0041.htm
20 4 1827 Drużkopol Franciszek Winogrodzki 0,5 Dołhe s. prac. Antoniego i Agnieszki z Cymbaluków 63 5 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0003.htm
21 4 1827 Drużkopol Marianna Winogrodzka 2 Dołhe c. prac. Antoniego i Agnieszki z Cymbaluków 63 5 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0003.htm
9 2 1827 Koblin Józef Wróblewski 60 Młynów żona Petronela z Horodyńskich, syn Franciszek, c. Wiktoria, Tekla i Dorota 813 216 1 MO RK JJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0219.htm
16 2 1827 Koblin Wojciech Wróblewski 1 Młynów syn wdowy ur. Petroneli z Horodyńskich 813 216 2 MO RK JJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0219.htm
17 11 1827 Koblin Tadeusz Podhorodecki 40 Młynów wdowiec, b. asesor pow. dubieńskiego 813 219a 17 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0222.htm
17 1 1827 Hołoby Paulina Budwiłło 2/365 Gończy Bród rodzice: wlm. Józef -pisarz pow. kowelskiego i Sabina z domu Bromirska 843 500 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0279.htm
23 4 1827 Hołoby Mateusz Raciborski 71 Drozdnie Dziedzic części wsi Drozdnie, żona Katarzyna z domu Horodecka, dzieci: Kazimierz, Ludwik, Tomasz, Antonina, Katarzyna, Waleria 843 501 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
14 5 1827 Hołoby Oktawia Ożeszko 2 Byteń rodzice: wlm. Benedykt i Joanna z domu Skomorowska 843 502 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
15 7 1827 Hołoby Joachim Wielobycki 29 Byteń Podkomorzyc Kowelski, rodzice: wlm. Stanisław i Tekla z domu Sobolewska; Podkomorstwo Kowelskie 843 502 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
6 8 1827 Hołoby Aleksander Watlewski 24/365 Drozdnie rodzice: ur. Jan i Joanna z domu Swirczewska 843 502 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
27 8 1827 Hołoby Kamila Kromowza 1 Drozdnie rodzice: ur. Franciszek i Justyna z domu Prokopowicz 843 503 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0281.htm
8 11 1827 Hołoby Marianna Smitiuch 2 Hołoby rodzice: pr. Iwan i Natałka 843 504 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0281.htm
5 12 1827 Hołoby Józef Czaban 19 Byteń rodzice: pr. Jan i Pelagia 843 504 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0281.htm
4 1 1827 Sokul Rozalia Kucharczuk 2 Zalisce rodzice: pr. Jan i Magdalena 813 83 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0083.htm
1 2 1827 Sokul Jan Chryzostom Chrzanowski 5/365 Nawoz rodzice: ur. Polikarp i Balbina z domu Nielipowicz, tymczasowo w parafii Sokulskiej mieszkający 813 83 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0083.htm
28 3 1827 Sokul Marianna Bojczuk 2 Padałówka rodzice: pr. Szymon i Tetiana 813 83 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0083.htm
3 7 1827 Sokul Joanna Kuszelewska 15/12 Borowicze rodzice: ur. Paweł i Barbara z d. Szymanowska 813 83 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0083.htm
1 10 1827 Sokul Jędrzej Sydorczuk 2 Nawoz rodzice: pr. Wojciech i Anna 813 84a 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0084.htm
27 2 1827 Ptycza Marek Jaszczuk 4/12 Mykitycze rodzice: pr. Jan i Ewa 813 284R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0259.htm
13 5 1827 Ptycza Klara Kulczycka 6 Nosowica rodzice: sł. Tomasz i Anna stolarze, z parafii Dubieńskiej, tymczasowo tylko w par. Ptycza mieszkający 813 285a 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
1 6 1827 Ptycza Marianna Mikołajczuk 12/365 Mykitycze pierwsze z dwóch bliźniąt, rodzicie: pr. Jakub i Katarzyna z d. Głębicka 813 285a 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
22 6 1827 Ptycza Teresa Gustowska 12 Białogródka rodzice: ur. Stefan i Nikolina z d. Dziewulska 813 285a 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
10 8 1827 Ptycza Julian Kotulski 1,5 Podłuże rodzice: pr. Sylwester i Pelagia 813 285a 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
12 8 1827 Ptycza Kajetan Martyniuk 8/356 Mykitycze rodzice: pr. Ignacy i Helena 813 285R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
17 8 1827 Ptycza Łukasz Jakubowski 50 Turkowicze umarł w d. chorążego Kaliksta Chamca, doktor medycy, kawaler, rodzice: szlachetnie urodzeni Teodor i , mieszczanie Krzemienieccy 813 285R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
19 8 1827 Ptycza Magdalena Wiszniecka 1 Werba rodzice: uc. Zachariasz i Marianna 813 285R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
24 8 1827 Ptycza Marianna Ciuper 8 Werba rodzice: uc. Teodor i Apolonia Ciuper, murarze 813 285R 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
24 8 1827 Ptycza Kajetan Marciniuk 3/52 Werba rodzice: pr. Wojciech i Tekla 813 285R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
18 10 1827 Ptycza Wojciech Martyniuk 9 Stołpiec rodzice: ś.p. Mikołaj i Marianna 813 286a 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0261.htm
10 11 1827 Nieświcz Anna Stecka 10 Gródek c. JW ur. Stanisława i Józefy z Podhorodeńskich 429 8 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20429/pages/PL_1_436_429_0005.htm
8 1 1827 Dederkały Mikołaj Szerzyński 6 Dederkały Wielkie z kaszlu, s. urodz.,Tomasza i Tekli 01-6 1R 2 T 837 DM
16 5 1827 Dederkały Maryanna Leśniewicz 6/52 Dederkały Wielkie z konwulsji, c. urodzonych Mikołaja i Katarzyny Mościckiej 01-6 1V 12 T 838 DM
1 7 1827 Dederkały Hipolit Staniszewski 5 Dederkały Małe z dyzenterii, s. urodzonego Antoniego i Julii Szafrańskiej 01-6 2R 14 T 838 DM
13 7 1827 Dederkały Julia Staniszewska 42 Dederkały Małe z dyzenterii, urodzona, mąż Antoni, potomstwa po sobie nie pozostawiła 01-6 2R 15 T 838 DM
10 8 1827 Dederkały Julianna Hulewicz 2 Dederkały Wielkie z dyzenterii, c. urodzonych Mikołaja i Tekli Newe 01-6 2R 17 T 838 DM
16 8 1827 Dederkały Antoni Korczewski 9/12 Dederkały Wielkie z suchot., s. urodzonych Pawła i Aleksandry Snowodeckiej 01-6 2R 18 T 838 DM
1 12 1827 Dederkały Teresa Głowacka 2 Sadki z odry, c. urodzonych Jana i Tekli Radwańskiej 01-6 2V 24 T 839 DM
3 12 1827 Dederkały Klara Głowacka 6 Sadki z kaszlu, c. urodzonych Jana i Tekli Radwańskiej 01-6 2V 25 T 839 DM
11 8 1827 Luboml Anna Grodecka 32 Radziechów 843 346 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0189.htm
8 2 1827 Krzemieniec Marianna Krajewska 50 Krzemieniec urodzona, wdowa parafianka krzemieniecka 01-6 3R 21 T 871 DM
28 6 1827 Krzemieniec Katarzyna NN 17 Krzemieniec panna przybyła do Krzemieńca nieznanych rodziców 01-6 9R 69 T 877 DM
29 6 1827 Krzemieniec Rozalia NN 16 Krzemieniec przybyła od roku do Krzemieńca nieznanych rodziców 01-6 9V 70 T 878 DM
20 7 1827 Krzemieniec Marianna Gródzińska 28 Krzemieniec żona ur. Jana Gródzińskiego 01-6 11R 85 T 879 DM
12 8 1827 Krzemieniec Jan Skorodyński 40 Krzemieniec pozostawił żonę Wiktorię ze Stupirzewskich 01-6 13V 106 T 882 DM
27 10 1827 Krzemieniec Antonina Pietruszewska 26 Ludwiszcze urodzona, panna, parafianka krzemieniecka 01-6 19V 152 T 888 DM
29 1 1827 Szumsk Antoni Wiszniowski Wiśniewski 4 Huta Szumska z kaszlu, ur., rodz. Teodor I Antoninna 245-1-1 401R 3 R RK
25 2 1827 Szumsk Tadeusz Zarzycki 8/52 Żołobki z kaszlu, ur., rodz. Leon i Zuzanna 245-1-1 401V 5 R RK
28 2 1827 Szumsk Wiktor Pawłowicz 6/52 Bykowce z gorączki, ur., rodz. Teodor i Marianna zd. Wereszczyńska 245-1-1 401V 7 R RK
16 3 1827 Szumsk Jan Kowalski 8/52 Hucisko Surażskie z kaszlu, ur., rodz. Antoni i Katarzyna 245-1-1 402R 10 R RK
31 3 1827 Szumsk Aleksander Śliwiński 9 Huta Szumska z konwulsji, sław., rodz. Mateusz i Marianna 245-1-1 402V 12 R RK
8 4 1827 Szumsk Franciszek Kołtun 4 Kruholec z ospy, pr., rodz. Tomasz i Helena 245-1-1 402V 13 R RK
17 5 1827 Szumsk Józef Cymbaluk 6/52 Iserna z kaszlu, pr., rodz. Józef i Anna 245-1-1 403R 19 R RK
18 5 1827 Szumsk Jędrzej Maciejewski 22 Bryków z reumatyzmu, ur., rodz. Jakub i Katarzyna 245-1-1 403V 20 R RK
28 6 1827 Szumsk Aleksandra Słobodzianiuk 5/52 Kruholec z kaszlu, pr., rodz. Józef i Marianna 245-1-1 404R 24 R RK
8 7 1827 Szumsk Katarzyna NN 14 Kordyszów utonęła, ur., niewiadomego nazwiska i niewiadomych rodziców 245-1-1 404R 25 R RK
17 7 1827 Szumsk Konstancja Galaszyńska 24 Bajmaki ze słabości niewiadomej, ur., rodz. Franciszek i Józefa 245-1-1 404V 28 R RK
24 7 1827 Szumsk Helena Budzińska 6 Waśkowce ze słabości piersiowej, pr., rodz. Maciej i Helena 245-1-1 404V 30 R RK
29 7 1827 Szumsk Elżbieta Ręcz 10 Bajmaki z żołądka, ur., rodz. Ignacy i Antonina 245-1-1 404V 31 R RK
13 8 1827 Szumsk Józef Wyleżyński 2 Bykowce z żołądka, ur., rodz. Tomasz i Eleonora 245-1-1 405R 34 R RK
14 8 1827 Szumsk Anastazja Kazimierko 1,5 Waśkowce z żołądka, pr., rodz. Gabriel i Agnieszka 245-1-1 405R 35 R RK
3 10 1827 Szumsk Tomasz Hornicki 20/52 Huta Szumska z kaszlu, pr., rodz. Maciej i Marianna 245-1-1 406R 40 R RK
4 10 1827 Szumsk Tomasz Rowiński 18 Rachmanów z żołądka, pr., rodz. Paweł i Aleksandra 245-1-1 406R 41 R RK
4 10 1827 Szumsk Karol Kuhorski Kucharski 4 Waśkowce , pr., rodz. Marcin i Katarzyna 245-1-1 406R 42 R RK
5 10 1827 Szumsk Marianna Urban 1,5 Bryków ze słabości niewiadomej, ur., rodz. Michał i Marianna zd. Koniczankowska 245-1-1 406R 43 R RK
5 11 1827 Szumsk Marianna Jasińska 17 Bajmaki z konwulsji, ur., rodz. Ignacy i Petronela 245-1-1 406V 45 R RK
16 11 1827 Szumsk Jan Białobrzeski Białobrzyck 6 Szumsk z żołądka, pr., rodz. Antoni i Katarzyna 245-1-1 406V 47 R RK
17 11 1827 Szumsk Katarzyna Żukiewska Żukowska 2/52 Kruholec z puchliny, pr., rodz. Kazimierz i Apolonia 245-1-1 407R 48 R RK
31 12 1827 Międzyrzec Juliana Grodzicka 9/12 Międzyrzec c. Ur. Marcina i Katarzyny z Jastrzębskich 171-1-1 244R 2 R Mg 7136
6 9 1827 Białogródka Janko Janek 60 Pokoszczówka s. zmarłych rodziców parac. Józefa i Magdaleny z Ilczuków, żebrak zmarł w ubóstwie 178-03-93 73R 67 Ż DM
26 11 1827 Białogródka Jan Kędzierski 40 Białogródka ur, żona Apolonia z Zagrodzkich, córka Apolonia 178-03-93 76R 88 Ż DM
13 3 1827 Zasław, Św. Józefa Karolina Rodkiewicz 3 Zasław Bazylego i Katarzyny z Czerniawskich 178-3-93 48 26 Ż MO 94
12 5 1827 Horodyszcze Marianna Kornatowska 1,5 Białokrynicze Michała i Marianny z Brodowskich 178-3-93 97 24 Ż MO 190
12 11 1827 Horodyszcze Magdalena Brodowska 15 Kamionka Józefa i Justyny z Sławińskich 178-3-93 100 52 Ż MO 197
28 8 1827 Bazalia Anna Brodzińska 2 Bazalia c. prac. Stanisława i Agnieszki 178-3-93 258V 101 Ż DM
18 1 1827 Łabuń Antonina Tołkacz 3 Tytków rodzice Mikołaj i Felicja Tołkacz- małżeństwo (przyczyna zgonu: kaszel) 178-3-93 119R 2 Ż 231 KP2
11 2 1827 Łabuń Maciej Kołodziński 9/12 Tadeuszpol rodzice: szlachetny Felicjan i Franciszka ze Skoczyńskich, przyczyna zgonu: ospa 178-3-93 121R 15 Ż 235 KP2
10 3 1827 Łabuń Katarzyna Grzybowa 58 Chrabuźna wdowa po Adamie Grzyb, pozostawiła przyrodniego syna Adama, dwie córki : Katarzynę i Teklę, przyczyna zgonu: zgniła gorączka 178-3-93 121V 17 Ż 236 KP2 0
21 7 1827 Łabuń Sebastian Rodecki 87 Macewicze Małe żona Magdalena Szeniawska, zostawił 3 synów: Aleksandra, Kajetana i Piotra i 2 córki: Mariannę i Franciszkę, przyczyna zgonu: starość 178-3-93 125R 38 Ż 243 KP2
6 10 1827 Łabuń Brygitta Lipnicka 7/12 Łabuń rodzice szlachetni Wincenty Lipnicki i Marianna z Hadzieckich 178-3-93 128R 56 Ż 249 KP2
3 2 1827 Ostropol Daniel Litwińczuk 2 Ferdynandów rodizce Piotr i Pelagia Litwińczuk, przyczyna zgonu: ospa 178-3-93 421 7 Ż 217V KP2
9 2 1827 Ostropol Marianna Jezierska 1/365 Wisznopol rodzice Mikołaj i Marianna Jezierscy, przyczyna zgonu: konwulsje 178-3-93 421 9 Ż 217V KP2
17 2 1827 Ostropol Jan Kostecki 4 Ferdynandów rodizce Gabriel i Teresa Kosteccy, przyczyna zgonu: konwulsje 178-3-93 422 12 Ż 218R KP2
28 5 1827 Ostropol Jan Partyka 3 Żytyniec rodzice Walenty i Marianna Partyka, przyczyna zgonu: ospa 178-3-93 427 38 Ż 220V KP2
21 6 1827 Ostropol Anna Kryszczuk 17/52 Żytyniec rodzice Wojciech i Marianna Kryszczuk, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 429 50 Ż 221V KP2
22 6 1827 Ostropol Sylwester Odynecki 2,5 Józefówka rodzice Bartłomiej i Petronella Odynieccy, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 430 51 Ż 222 KP2
8 7 1827 Ostropol Anna Oszczepowska 0,5 Ostropol rodzice Aleksander i Barbara Oszczepowscy, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 431 52 Ż 223R KP2
11 7 1827 Ostropol Józef Miesiewicz 19/52 Ostropol rodzice Feliks i Domicella Miesiewicz, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 431 53 Ż 223R KP2
11 7 1827 Ostropol Ewa Wasilewska 2 Żytyniec rodzice Jakub Wasilewski i Honorata Suchocka, przyczyna zgonu: konwulsje 178-3-93 431 54 Ż 223R KP2
11 7 1827 Ostropol Edward Radzikowski 9 nieczytelne rodzice Daniel i Helena Radzikowscy, przyczyna zgonu: dyzenteria 178-3-93 431 55 Ż 223R KP2
10 8 1827 Ostropol Wawrzyniec Szarzyński 1,5 Ostropol rodzice Antoni Szarzyński i Anna Jaworska, przyczyna zgonu: boleść żołądka 178-3-93 431 58 Ż 223R KP2
17 8 1827 Ostropol Jan Rozental 3/12 Ładyki rodzice Józef Rozental i Zofia Józefowicz, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 432 59 Ż 223V KP2
21 8 1827 Ostropol Wincenty Czajkowski 8,5 Samczyki rodzice Jan Czajkowksi i Aleksandra Drozdowska, przyczyna zgonu: febra 178-3-93 432 61 Ż 223V KP2
22 8 1827 Ostropol Adam Załuski 8/12 Józefówka rodzice Bazyli Załuski i Balbina Kurowska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 432 62 Ż 223V KP2
24 8 1827 Ostropol brak brak 3 Żytyniec rodzice niewiadomi, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 432 63 Ż 223V KP2
29 8 1827 Ostropol Piotr Jaworski 7 brak rodzice Jan Jaworski i Katarzyna Kuczyńska, przyczyna zgonu: dyzenteria 178-3-93 432 65 Ż 223V KP2
brak 8 1827 Ostropol Jan Kostro 78 Kalinówka pogrzeb 2 września, rodzice Krzysztof Kostro i Emilia Wysocka, zostawił po sobie 5 synó i 2 córki, przyczyna zgonu: starość 178-3-93 432 66 Ż 223V KP2
9 9 1827 Ostropol Franciszka Jezierska (tak wpisane, 13 Żytyniec rodzice Tomasz Grzebieńczuk i Anna Jezierska, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 433 67 Ż 224R KP2
17 9 1827 Ostropol Tekla Górecka 6/52 Jaremicze rodzice Józef Górecki i Petronella Luniecka, przyczyna zgonu: gorączka 178-3-93 433 68 Ż 224R KP2
21 9 1827 Ostropol Tomasz Tomaszewski 24 Jaremicze kawaler, rodzice Bazyli Tomaszewski i Apolonia Dzisnowska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 433 69 Ż 224R KP2
28 9 1827 Ostropol Grzegorz Szwaryczewski 28 Samczyki rodzice Marcin i Marianna Piotrowska, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 433 70 Ż 224R KP2
29 9 1827 Ostropol Dominik Odynecki 12/52 Józefówka rodzice Leon i Małgorzata Odyneccy, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 433 72 Ż 224R KP2 0
29 10 1827 Ostropol Zofia Filipowicz brak Józefówka dziecko, rodzice Tomasz Filipowski i Joanna Kamińska, przyczyna zgonu: gorączka 178-3-93 433 73 Ż 224R KP2
29 10 1827 Ostropol Piotr Obuchowicz brak Hubin dziecię, rodzice Jędrzej Obuchowicz, Rozalia z Zielińskich, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 434 74 Ż 224V KP2
30 10 1827 Ostropol Angiela Czeczel 4 Jaszyki ? rodzice Jan Czeczel, Ludwika Jakubowska, przyczyna zgonu: ból żołądka 178-3-93 434 75 Ż 224V KP2
19 11 1827 Ostropol Andrzej Jerzak 40 Kisiele syn Jerzego, matki niewiadomej, z Polski- blisko Radomia mieszkał, rodem ze wsi Gallina, furman W Kraszewskiego, przyczyna zgonu: puchlizna wodna 178-3-93 434 77 Ż 224V KP2
18 3 1828 Bucyń Franciszka Borysiewicz 80 Czerewesznka z Janiszewskich, 1 v. Biedrzycka, urodzona, wdowa po Bazylim 28 3 2 0
7 8 1828 Ołyka Wiktoria Przygrodzka 80 Romaszkowszczyzna wdowa po Ignacym Przygrodzkim, zostawiła syna Józefa Żurakowskiego z pierwszego zamęścia 814 160 27 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0164.htm
18 2 1828 Radziwiłłów Józef Rompeloneior 36 Radziwiłłów żonaty, z par. Brody 814 261 11 RP 0